NHL 2010/2011

Posted by: Rivaldinho

NHL 2010/2011 - 12/01/2011 04:42




nhl.com

wierzyc sie nie chce ze nie ma tego tematu na forum smirk
Posted by: Pinturicchio

Re: NHL 2010/2011 - 12/01/2011 04:53

hokej San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs


Na dzisiejszą noc proponuję spotkanie Rekinów z Liśćmi Klonowymi. San Jose przystępuje do tego spotkania po czterech kolejnych porażkach i jak na drużynę, która celuje w (co najmniej) play off'y to zbyt dużo. W odmiennych nastrojach są goście, 3 zwycięstwa z rzędu w tym wczorajsze po ciężkim boju z Los Angeles i wcześniej z Atlantą (9:3! ). Nie chce mi się wierzyć, że SJ polegnie w kolejnym spotkaniu. Atut własnej tafli, chęć przełamania złej passy i zmęczenie Toronto przemawia za 'lepszymi' jak dla mnie Rekinami.

Originally Posted By: Pinturicchio

hokej Anaheim - St. Louis


Popularne Nutki jadą dzisiaj do Anaheim po piątą porażkę z rzędu? Nie sądzę.. Cztery kolejne przegrane St.Louis poprzedzone pięcioma zwycięstwami co pokazuje, że drużyna potrafi zwyciężać i mam wielką nadzieję, że dzisiaj przełamią złą passę bo są w stanie to zrobić. Można powiedzieć, że Kaczory ostatnio 'na fali' ale dzisiaj czeka ich ciężki bój. Kursy w okolicach 2.6 bardzo mnie zachęcają. Jeżeli ktoś ma obawy to może zagrać hc.+1.5 kurs w okolicach 1.5. Oba zespoły spotkały się już w tym sezonie, ale było to 3 miesiące temu, wtedy górą było Blues 5-1.

St. Louis Blues boks


Originally Posted By: Pinturicchio

Na dzisiaj przygotowałem sobie 3 spotkania które zagram singlami. Jedno za dużą stawkę i dwa za średnią poza tym trochę pokombinowałem tongue

hokej San Jose - Edmonton

Nie dopuszczam myśli, że Rekiny mogą przegrać kolejne, szóste spotkanie z rzędu tym bardziej, że na ich drodze stanie najsłabsza drużyna w tym sezonie a mianowicie Edmonton Oilers.
Nie ma co się rozpisywać na temat tego meczu. San Jose już 3-krotnie w tym sezonie pokonało Nafciarzy i dzisiaj nie będzie wyjątku od reguły dlatego stawka 10/10 (dla Caymana)

W dwóch kolejnych spotkaniach, których się 'tykam' spotkają się drużyny słabsze z jeszcze słabszymi w tym sezonie. To będzie granie raczej na przełamanie tych mniej słabszych (trochę namieszałem wink )

hokej NY Islanders - Ottawa

Senators 6 porażek z rzędu więc dzisiaj czas na przełamanie. Na przeciwko nich przeciętni Wyspiarze więc jest ku temu doskonała okazja. Kursy duże więc zachęcają. Można kombinować, grać z remisem lub bezpieczniej handicapem boks


hokej Phoenix - Toronto

Toronto 4 z rzędu zwycięstwa z wymagającymi przeciwnikami więc czas na lekką zadyszkę. Mam nadzieję, że Kojoty się z nimi dzisiaj rozprawią więc pobieram ich dzisiaj bez zastanowienia.
Obie ekipy spotkały się miesiąc temu, Phoenix wygrało 6-3


Posted by: Platini

Re: NHL 2010/2011 - 16/01/2011 08:04

hokej St. Louis Blues @ San Jose Sharks

Wielkim znawcą ligi NHL nie jestem ale w skrócie chciałbym przedstawić czemu akurat dziś typuję wygraną zespołu SJS.
Swoje typy opieram głównie w oparciu o statystyki i swoje zapiski i nie inaczej jest tym razem. Drużyna San Jose przegrała kolejne sześć spotkań. Seria jak na taką ekipę bardzo długa. Sprawdziłem szybko i w poprzednim sezonie zanotowali również serię sześciu kolejnych przegranych ale były to głównie porażki na wyjeździe (dokładnie 5). Dłuższa seria porażek została odnaleziona przeze mnie dopiero w sezonie 2005/06 (10L).
Należy też dodać, że ta fatalna seria również trwa na własnej tafli - 6 ostatnich spotkań rozgrywanych na własnym lodzie kończyło się porażką SJ.
Ze statystyk wynika, że jeśli chodzi o obsadę bramki wygląda to wychodzi na remis, natomiast ofensywa to zdecydowana przewaga Sharks. Ekipa ta oddaje najwięcej strzałów na bramkę rywala w całym spotkaniu (34). Nie przeklada się to oczywiście na świetną skuteczność bramkową, gdyż jeśli chodzi o zdobywanie bramek są w środku stawki ale wynika z tego fakt, że ekipa ta przeważnie dyktuje warunki gry.
Drużyna rywali - St. Louis to przeciętniak ligi, po kolejnych pięciu porażkach zdołał wygrać z LA 3-1 dwa dni temu.
Wymienilem kilka uwag z osobą, która śledzi bacznie NHL i nie mogę typować tego spotkania inaczej jak wygrana SJS w regulaminowym czasie.

Typ: San Jose (60`) @1,95 LB
Posted by: Platini

Re: NHL 2010/2011 - 17/01/2011 07:48

hokej Vancouver @ Minnesota

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz w którym faworytem jest zespół Vancouver legitymujący się wynikiem 29-9-3-3 co daje obecnie pierwsze miejsce w całej lidze. Ekipa Canucks gra bardzo skutecznie, w ostatnich 15 meczach wygrała aż 12 razy! Poniosła trzy porażki (raz po dogrywce, raz po karnych) oraz w jedną regulaminowym czasie z NYR 0-1. Zastanawia mnie wynik meczu z Rangersami, gdyż wczoraj oglądając ich mecz z Montrealem dłuugi czas myślałem jak to Vanc nie mogło strzelić bramki tak przeciętnie grającej ekipie. Jedynie chyba Henrik Lundqvist wówczas robił w bramce niezłe show i wygrał mecz NYR wink Po tym meczu Vancouver szybko się zrehabilitowali i wygrali mecz z Capitals (4-2).
Ekipa lidera ligi zajmuje trzecie miejsce jeśli chodzi o średnią ilość strzelonych bramek na mecz (3.34)
Dzisiejszy rywal plasuje się w tej klasyfikacji pod koniec stawki ze średnią 2.48. Do grania overka w tym meczu przekonuje mnie ofensywa lidera, fakt, że mimo prowadzenia atakują i kręcą niezłe wyniki (6-1, 6-2, 7-3)
Ostatni, decydujący czynnik, który przekonuje mnie do gry O jest taki, że na 10 ostatnich meczów zainteresowanych ekip aż 8 kończyło się wynikami w których padało powyżej 5,5 bramki.
Wobec tego taka statystyka nie zostawia mi złudzeń i nakazuje grać Over 5.5

Typ: Over 5.5 hokej
Posted by: Kenny

Re: NHL 2010/2011 - 26/01/2011 05:02

Ottawa - Buffalo

Dzisiejszej nocy Senatorzy z Ottawy, mają szansę przerwać serię 5 porażek z rzędu, do tego przegrali ostatnich 6 spotkań na własnym lodowisku. W tym sezonie obie ekipy spotkały się już 2 razy na lodowisku w Ottawie i za każdym razem zwyciężała drużyna gości z Buffalo. Uważam, że dziś gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publiką i przerwać fatalną passę w ostatnich meczach. Przy tak długich seriach w końcu przychodzi przełamanie i uważam, że dziś jest na to duża szansa.


Typ: Ottawa 2.15 @ ladbrokes
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 04/02/2011 06:41

Boston Bruins - Dallas Stars typ: 2 kurs 2,50 Ladbrokes

Faworytem bukmacherów jest Boston, ale dla mnie Dallas ma duże szanse na wygranie tego meczu. Boston spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie, ale u siebie statystyki ma takie sobie, bo 13-9-3 to tak średnio jak na własne lodowisko.
Dallas na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze, gdyż 14-9-1 to świetny wynik jeśli chodzi o mecze wyjazdowe.
Jeśli chodzi o aktualną formę, to obie drużyny radzą sobie całkiem nieźle, choć w ostatnich 5 meczach Dallas tylko 2 razy wygrało, ale wcześniej mieli serię zwycięstw.
Moim zdaniem kurs powinien być bardziej wyrównany nawet z lekkim wskazaniem na Dallas, bo Boston u siebie nie błyszczy, a Dallas na wyjazdach gra dobrze.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 07/02/2011 06:29

Detroit-NYRangers Detroit wygra oraz będzie over 5,5 kurs 3,00 Landbrokes

Typ łączony po bardzo ładnym kursie.
Faworytem meczu jest Detroit, które jest jedną z najlepszych ekip w NHL oraz jednym z głównych kandydatów do wygrania Pucharu Stanleya. Detroit w tym sezonie na własnym lodowisku spisuje się słabo jak na swoje możliwości, gdyż na 26 spotkań u siebie mają "zaledwie" 15 wygranych, z czego cztery były po dogrywkach. Na dodatek przegrali dwa ostatnie spotkania po 0-3, co wydaje się wręcz nierealne, żeby tak mocna ofensywnie ekipa przez dwa mecze nic nie ustrzeliła. Najwyższy czas, żeby to zmienić, bo Detroit w tym sezonie tylko raz przegrało trzy mecze pod rząd.
Rangersi wydają się być w słabej formie, gdyż przegrali cztery mecze pod rząd. Na dodatek mają oni chyba jakiś kompleks Detroit, gdyż regularnie z nimi przegrywają(choć to było w zeszłych sezonach, w tym jeszcze nie grali).
Uważam, że motywacja Detroit, ich "patent" na Rangersów wystarczą, by zwyciężyć.

Dlaczego over 5,5? Bo obie drużyny mają silną ofensywę, spodziewam się więc wielu bramek. Na dodatek po dwóch meczach niemocy Detroit spodziewam się dziś, że strzelą co najmniej 4 bramki, a Rangersi zapewne też coś ustrzelą.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 09/02/2011 04:28

Waszyngton-San Jose 2 włącznie z ewentualną dogrywką i karnymi 2,15 Ladbrokes

Lekkim faworytem bukmacherów jest Waszyngton, ale moim zdaniem powinno być odwrotnie.
Waszyngton zajmuje bardzo wysokie miejsce w tabeli właściwie tylko dzięki rewelacyjnemu początkowi sezonu, gdzie wygrywali mecz za meczem i nabili mnóstwo punktów. Teraz ta drużyna gra w kratkę.
Sytuacja San Jose jest niemal dokładnie odwrotna niż u ich rywali- grali w kratkę, potem przyszła seria 6 porażek z rzędu, a teraz na 8 ostatnich spotkań mają aż 7 wygranych. Jak widać ich aktualna forma jest znacznie lepsza od formy Waszyngtonu i liczę na to, że podtrzymają swoją zwycięską passę.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 09/02/2011 04:30

Jeszcze dodam, że w bezpośrednich meczach niemal zawsze górą było San Jose, choć w tym sezonie jeszcze nie grali.
Posted by: Pinturicchio

Re: NHL 2010/2011 - 10/02/2011 20:19



Boston Bruins - Montreal Canadiens 8:6 (2:0, 4:4, 2:2)


Prześwietny mecz udało mi się zobaczyć tej nocy crazy
Nie tylko ze względu na 14 bramek, ale też 182 minuty kar i wiele, wiele bójek na lodzie.


http://www.youtube.com/watch?v=MgmT_Fn1hig


http://www.youtube.com/watch?v=NigkEKU5Dmc
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 12/02/2011 05:23

Boston-Detroit 2 włącznie z ewentualną dogrywką i karnymi kurs 2,25 Ladbrokes.

Faworytem bukmacherów w tym meczu jest Boston, który wydaje się być w świetnej formie, bo zdecydowaną większość spotkań wygrywa.
Sytuacja Detroit jest odwrotna- ostatnio więcej przegrywają, strzelają mało bramek.
Dlaczego więc zdecydowałem się postawić na Detroit? Dlatego, że Detroit to wielka drużyna, od lat jedna ze ścisłej czołówki NHL, która niemal zawsze jest bardzo wysoko w tabeli sezonu regularnego. W tym sezonie tak gdzieś do grudnia też spisywali się rewelacyjnie, a potem było o wiele gorzej. Najwyższy czas wrócić do swojego wysokiego poziomu, a rywal ku temu dziś jest dobry, gdyż Boston preferuje raczej otwarty hokej, sporo strzela, ale też niemało traci, a przy potencjale ofensywnym Detroit(choć ostatnio tego nie pokazywali...) to może być dla nich zabójcze.

Uważam, że kuers 2,25 włącznie z dogrywką i karnymi to atrakcyjna propozycja.
Posted by: krz1910

Re: NHL 2010/2011 - 12/02/2011 05:56

Spotkanie: Boston Bruins - Detroit Red Wings (Zakłady na money line)
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Ladbrokes

Drugi obecnie zespół konferencji zachodniej acz ostatnio grający bez rewelacji Detroit Red Wings zmierzy się na lodowisku czwartej obecnie drużyny konferencji wschodniej Boston Bruins. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo ekipy gospodarzy niekoniecznie w regulaminowym czasie gry.
Napisałem na wstępie o tym, że Red Wings ostatnio bez rewelacji. W czterech ostatnich spotkaniach wygrali tylko raz. Duży wpływ na to mają kontuzje i absencje w ostatnim czasie w tym zespole. Dzisiaj również zabraknie kilku zawodników: Valtteri Filppula (12G 19A), Tomas Holmstrom (11G 11A), Mike Modano (2G 6A), Jan Mursak (1G 0A) i Brad Stuart (3G 9A) a także Chris Osgood.
Gospodarze natomiast z pięciu ostatnich spotkań wygrali cztery (przegrali jedynie z San Jose Sharks). Można więc powiedzieć już o dobrej serii ze strony Boston Bruins i liczę, że dzisiaj tą serię potwierdzą. W zespole Bruins nie wystąpią dzisiaj jedynie Marc Savard (2G - 8A) i Daniel Paille (1G - 5A).
Jeśli chodzi natomiast o ostatnie mecze (h2h) to z 8 ostatnich pojedynków między tymi ekipami 5-krotnie górą byli Bruins. W meczach w Bostonie ostatnie 3 z 4 spotkań na swoją korzyść rozstrzygali gospodarze.
Posted by: Sabelius

Re: NHL 2010/2011 - 12/02/2011 17:48

Washington - Los Angeles
Typ: 1 (-1.5 AH)
Kurs: 3.10

Wyniki Caps w obecnych rozgrywkach są niezłe, ale daleko im do zeszłorocznych. Jednak kto wie czy sztab szkoleniowy nie zdecydował się zmienić sposób przygotowania drużyny by nie powtórzyć zeszłorocznego przypadku, kiedy to po genialnym sezonie zasadniczym drużyna z kretesem przepadła w play-off. Jednak najwyższa już pora, aby stołeczni zapewnili sobie przyzwoita pozycję w tabeli Wschodu, gdzie na chwilę obecną plasują się na piątej lokacie. W dzisiejszym spotkaniu Washington wystąpi wzmocniony wracającymi po kontuzji Mikiem Greenem oraz Alexandrem Seminem (a co znaczą obaj gracze dla gospodarzy chyba wiadomo). W bramce gospodarzy stanie Varlamov, którego zdecydowanie bardziej cenię od goalie przyjezdnych Berniera. Jednoczesnie zestawiając statystyki Capitals w domu (12W 5OW 7OTL 6L 91:71 41pkt) ze statsami Kings na wyjazdach (8W 4OW 2OTL 13L 75:71 26pkt) naturalnym typem wydaje mi się zwycięstwo gospodarzy. Jednocześnie mając na uwadze świetny kurs na zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch bramek warto moim zdaniem zaryzykowac na takie rozstrzygnięcie, gdyż w przy jednobramkowym prowadzenie Owca lub Semin moga pokusić się o empty net goal.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 13/02/2011 05:35

Montreal-Toronto powyżej 5,5 bramki kurs 2,15 w Ladbrokes

Dla mnie kurs 2,15 na to zdarzenie to valuebet, ponieważ ja skłaniam się ku overowi w tym meczu. Kurs jest tak wysoki zapewne z tego powodu, że w tym sezonie zespoły grały już ze sobą 3 razy i 3 razy był under. Dlaczego więc typuję w tym meczu overa? Dlatego, że od jakiegoś czasu Toronto uwielbia grać bardzo ofensywny hokej na wyjazdach, a tym samym strzela mnóstwo bramek oraz wiele też traci. W dwóch ostatnich meczach wyjazdowych Toronto padło aż po 8 bramek, wcześniej również przeważnie było overowo.
Montreal jeśli chodzi o liczbę bramek w meczu, to gra tak w kratkę, choć ostatnie 2 mecze to overy.
Moim zdaniem najwyższy czas na pierwszego overa między tymi drużynami w tym sezonie.
Posted by: krz1910

Re: NHL 2010/2011 - 13/02/2011 21:55

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Ladbrokes
Analiza:

Z dzisiejszej oferty NHL wybrałem spotkanie New York Rangers - Pittsburgh Penguins. Goście ostatnio grają słabiej, porażki z Washington Capitals (0:3), Columbus Blue Jackets (1:4) i New York Islanders (3:9). Ogółem na ostatnich 5 gier wygrali 2 razy i odnieśli 3 porażki.
Wpływ na to mają problemy kadrowe. Również dzisiaj zespół z Pittsburgh będzie mocno osłabiony. Zabraknie Sidney'a Crosby'ego 32G-34A, Evgeni Malkina 15G-22A, Chrisa Kunitza 18G-18A, Marka Letestu 10G-10A, Dustin Jeffrey 4G-2A, Arron Asham 5G-5A, Mike Comrie 0G-5A i Erica Tangradiego 1G-1A. Jak widać w dzisiejszym meczu oprócz zawodników podstawowych ale również zmieników. Wygląda to więc nie za ciekawie i myślę, że warto zagrać tutaj zwycięstwo New York Rangers.
Tym bardziej, że gospodarze tego spotkanie potrafią grać z Penguins w ostatnim czasie tylko u siebie wygrali 9 razy przy 6 zwycięstwach gości i 5 remisach.
Gospodarze zagrają dzisiaj jedynie bez Ruslana Fedotenko 9G-10A, Alexandera Frolova 7G-9A i dwójki zmieników Chris Drury 0G-4A i Derek Boogaard 1G-1A.
Jest to więc spora okazja dla NY Rangers na zwycięstwo tym bardziej, że ostatnio tylko przegrywają (6 meczów z rzędu) i dzisiaj nadarza się niepowtarzalna szansa na przerwanie złej serii.
Posted by: Kenny

Re: NHL 2010/2011 - 14/02/2011 04:31

Atlanta - Carolina

Spotykają się dziś drużyny, które zarówno dużo bramek potrafią strzelić w meczu jak i też stracić. Ale nie to przykuło moją uwagę jak przeglądałem H2H tych 2 drużyn. Otóż Carolina na ostatnie 32 spotkania w Atlancie wygrała aż 22 i tylko 7 przegrała a 3 zakończyły się bez rozstrzygnięcia ale było to w czasach, gdy po 60 minutach, gdy na tablicy widniał wynik remisowy, nie rozgrywano dogrywki ani rzutów karnych. Na ostatnie 9 meczy między obiema drużynami aż 7 zakończyło się wygraną drużyny gości. Obie drużyny walczą o 8 miejsce premiowane grą w play off, Atlanta na 8 ostatnich spotkań na własnym lodowisku aż 6 przegrała a te które wygrała zaledwie różnicą 1 gola, dlatego mój typ w tym spotkaniu to:

Carolina win +1.5 gola @ 1.40 (Carolina wygra lub nie przegra więcej niż różnicą 1 gola)

Ladbrokes
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 15/02/2011 05:38

St. Louis - Vancouver over 5,5 kurs 1,90 Ladbrokes

Będzie to mecz dość słabej drużyny St. Louis z chyba najmocniejszą obecnie ekipą w lidze- Vancouver. Vancouver w tym sezonie gra po prostu rewelacyjnie, a na 8 ostatnich spotkań wygrali aż 7. Ta drużyna strzela mnóstwo bramek, ostatnio tak gdzieś 4 na mecz. Sądzę, że ze słabymi "Nutkami", które w defensywie wirtuozami nie są, również strzelą tak ze 4 brameczki.
St. Louis traci niemało bramek, ale też potrafią swoje ustrzelić(szczególnie u siebie), więc podejrzewam, że ze 2-3 bramki zdobędą.
Sądzę, że bardzo dobre w ataku Vancouver będzie istnym koszmarem dla bramkarza/bramkarzy St.Louis, ale liczę też na gospodarzy, że ze 2-3 bramki strzelą.
Posted by: krz1910

Re: NHL 2010/2011 - 17/02/2011 06:13

Spotkanie: Minnesota Wild przeciw Chicago Blackhawks
Typ: Chicago Blackhawks (-1.5) //Zakłady na puck line
Kurs: 2.55
buk: Ladbrokes

Do play-offów coraz bliżej a mistrzowie NHL z poprzedniego sezonu nadal nie tylko nie są rozstawieni ale nawet nie zajmują miejsce dającego prawdo gry w play-offach! Myślę, że w najbliższych dniach ta sytuacja nieco się poprawi a Chicago zaczną wygrywać od dzisiejszego meczu z Minnesota Wild.
Gram tutaj nie tylko zwycięstwo Chicago ale zwycięstwo z handicapem -1.5. Uważam bowiem, że jeżeli Blackhawks mają zacząć wygrywać to będą to zwycięstwa dość pewne dwiema czy trzema bramkami.
Minnesota Wild to rywali najtrudniejszych nie należy ostatnio przegrali z Vancouver Canucks u siebie 1-4 mimo, że lider konferencji zachodniej miał spore braki kadrowe (szczególnie w linii obrony).
Dzisiaj w obu ekipach zbraknie kilku zawodników. Są nimi Patrick Kane, Fernando Pisani i Jeremy Morin po stronie Chicago i Casey Wellman, Marco Scandella, Marek Zidlicky i Guillaume Latendresse po stronie Minnesota Wild.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 18/02/2011 05:26

NY Islanders-Boston Bruins
Typ: Islanders wygrają i będzie over 5,5 kurs 3,80 Ladbrokes

Jest to typ łączony po bardzo ładnym kursie.
Islanders- drużyna, która w całym sezonie spisuje się niezbyt dobrze, ale ostatnio grają bardzo dobrze, szczególnie w ofensywie.
Boston- drużyna, która ma bardzo dobry sezon, ale ostatnio gra słabiutko.
Boston złapał chyba jakąś zadyszkę, ostatni mecz z Toronto fatalny, szczególnie w obronie. Wcześniej dwie gładkie porażki z Detroit.
NY Islanders strzelają mnóstwo bramek, ich atak jest niezwykle skuteczny, a skoro Boston ma kryzys formy, który w szczególności dotyczy defensywy... stawiam więcej na Islanders.

Over 5,5 dlatego, że obie drużyny ostatnio notują same overy, a Islanders można powiedzieć, że mega overy. Obie ekipy sporo strzelają i sporo tracą, więc bez większych problemów powinni nastrzelać co najmniej 6 bramek.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 19/02/2011 05:15

Ottawa-Boston
Typ: Boston wygra i w meczu będzie over 5,5 kurs 3,00 Ladbrokes

W spotkaniu z Islanders Boston przerwał swoją krótką, złą passę i zagrał naprawdę dobry mecz strzelając 6 bramek. Dzisiaj grają z chyba najsłabszą drużyną ligi- Ottawą. Ottawa po całkiem niezłym początku sezonu teraz prawie wszystkie mecze przegrywa. Tracą oni mnóstwo bramek, a mocny w ataku Boston powinien to wykorzystać i sporo tego nastrzelać.
Over 5,5 typuję dlatego, że obie drużyny grają otwarty hokej no i w ostatnich meczach tych drużyn same overy padają. Ottawa ma passę 6 overów z rzędu, a Boston pięciu. Moim zdaniem Boston strzeli w tym meczu co najmniej ze 4 bramki, a Ottawa ze 2-3 też powinna.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 20/02/2011 05:25

NY Islanders-Los Angeles over 5,5 kurs 1,95 Ladbrokes

Moim zdaniem jest to bardzo duży valuebet, bo uważam, że linia w meczach Islanders powinna być 7,5 albo nawet 8,5... Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki: 3:6, 4:3, 7:6, 9:3, 4:3, 3:5, 5:3 i dopiero jeszcze wcześniejszy mecz to był under.
Dlaczego w meczach Islanders pada tyle bramek? Bo mają oni bardzo dobry atak, ale z bramkarzami sprawa jest bardzo ciężka, dlatego łatwo nastrzelać im sporo bramek.
Los Angeles jeśli chodzi o liczbę bramek w meczu, to różnie u nich bywa- ostatnie dwa mecze to overy, ale wcześniej głównie undery. W meczu z Islanders jednak powinien być over i to solidny.
Posted by: Cayman

Re: NHL 2010/2011 - 20/02/2011 06:56

Originally Posted By: saturas25
NY Islanders-Los Angeles over 5,5 kurs 1,95 Ladbrokes

Moim zdaniem jest to bardzo duży valuebet, bo uważam, że linia w meczach Islanders powinna być 7,5 albo nawet 8,5... Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki: 3:6, 4:3, 7:6, 9:3, 4:3, 3:5, 5:3 i dopiero jeszcze wcześniejszy mecz to był under.
Dlaczego w meczach Islanders pada tyle bramek? Bo mają oni bardzo dobry atak, ale z bramkarzami sprawa jest bardzo ciężka, dlatego łatwo nastrzelać im sporo bramek.
Los Angeles jeśli chodzi o liczbę bramek w meczu, to różnie u nich bywa- ostatnie dwa mecze to overy, ale wcześniej głównie undery. W meczu z Islanders jednak powinien być over i to solidny.



Siema to jaki mi wystawisz kurs na undera 8.5 i ile dasz zagrać, chętnie skorzystam.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 21/02/2011 02:08

Calgary-Montreal
Typ: Calgary wygra i w meczu będzie powyżej 5,5 bramki kurs 4,50 Ladbrokes

Dość trudny typ, ale jak dla mnie warty ryzyka po takim kursie.
Faworytem spotkania według bukmacherów jest Calgary i ja też tak uważam. Calgary od jakiegoś czasu prezentują solidną formę, większość spotkań wygrywają, szczególnie niedawne wyjazdowe zwycięstwo aż 9-1 z Colorado(drużyna w chwili obecnej wszystko przegrywa, ale nie tak wysoko) robi wrażenie. Na własnym lodzie "Płomienie" spisują się całkiem przyzwoicie.
Montreal wydaje się być bez formy, bo na 6 ostatnich spotkań 5 przegrali. Na wyjazdach nie błyszczą, jeśli chodzi o statystyki wyjazdowe, to znajdują się w drugiej części tabeli swojej konferencji.

Dlaczego over 5,5? Bo nie wiem dlaczego bukmacherzy wyraźnie stawiają na under, skoro Calgary w pięciu ostatnich meczach mieli overy i ogólnie jest to dość overowa drużyna. Montreal też nie jest jakimś wybitnie underowym zespołem.
Posted by: Kenny

Re: NHL 2010/2011 - 21/02/2011 03:25

Chicago - Pittsburgh

Dzisiejszego wieczoru hokeiści Chicago stają przed szansą podreperowania swojego dorobku punktowego, gdyż w drużynie gości braknie z różnych powodów aż 11 graczy. H2H na nie korzyść drużyny gospodarzy ale kiedy jak nie dziś w takich meczach trzeba zdobywać punkty z osłabionym rywalem, a do tego punkty są potrzebne w walce o miejsca w play off bo czas ucieka, a mistrzowie NHL poza 8 dającą im grę w play offach.

Chicago -1.5 gola @ 2.40

Ladbrokes
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 25/02/2011 05:31

Philadelphia-NY Islanders
Typ: Philadelphia strzeli 5 bramek lub więcej kurs 3,10 Ladbrokes

5 bramek to sporo nawet jak na hokej, ale akurat w tym meczu spodziewam się pogromu drużyny z Nowego Jorku. Oglądałem mecze NY Islanders z Toronto, z Los Angeles i obrona Islandersów była koszmarna i tylko i wyłącznie niesamowitym interwencjom bramkarza mogą zawdzięczać to, że nie stracili wielu bramek. Pytanie tylko jak długo bramkarz może im ratować skórę? Moim zdaniem już w tym meczu się to skończy, bo grają wyjazd z Philadelphią- jedną z najlepszych ekip NHL, która ofensywnie jest bardzo mocna, więc jeśli obrona będzie się spisywała tak źle jak w tamtych meczach, to nawet bramkarz ich nie uratuje.
W tym sezonie Philadelphia już grała z Islandersami trzykrotnie, z czego raz na własnym lodzie i właśnie u siebie Phila strzeliła 6 bramek. Spodziewam się powtórki z tamtego meczu.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 27/02/2011 05:23

NY Islanders-Waszyngton
Typ: NY Islanders wygrają i w meczu będzie powyżej 5,5 bramki kurs 4,00 Ladbrokes

Ostatnio jakoś nie mam szczęścia w typowaniu meczów Islandersów, ale spróbuję jeszcze raz.
Oglądałem ostatni mecz Islandersów z Philadelphią i Islanders zrobili na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Tak mocna drużyna jak Philadelphia musiała się naprawdę sporo namęczyć, by wygrać(wygrali po dogrywce 4:3). Obrona drużyny z Nowego Jorku nie wyglądała już tak źle jak w poprzednich meczach, ale rewelacji też nie było. Jak zwykle dobrze spisywały się ich formacje ofensywne, dzięki czemu strzelili 3 bramki. Islanders w ostatnim czasie większość spotkań wygrywają, choć ostatnie 2 mecze przegrali, ale po bardzo zaciętym boju.
Waszyngton po rewelacyjnym początku sezonu teraz jest zwykłym przeciętniakiem ligowym, gra w kratkę, a ostatni mecz to był ich totalny blamaż- przegrali z Rangersami aż 0-6.
W ostatnim czasie moim zdaniem Islanders są po prostu trochę lepszą drużyną, dlatego to ich stawiam w roli niewielkiego faworyta.

Over 5,5 typuję dlatego, że w dalszym ciągu uważam drużynę z Nowego Jorku za mocno overowy zespół, który jest bardzo dobry w ataku, ale w obronie gra słabo. Waszyngton to raczej underowy zespół, jednak styl Islanders powinien zrobić swoje.
Posted by: Sabelius

Re: NHL 2010/2011 - 28/02/2011 05:30

Chicago - Phoenix
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.75

Chicago w ostatnich spotkaniach prezentuje się tak, jak na obrońców Pucharu Stanley'a przystało. Cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach to bardzo dobry i niezwykle cenny stan, tym bardziej, że play-offy coraz bliżej, a Blackhawks są wciąż niepewni udziału w nich. Tym ważniejsze więc by w dzisiejszym spotkaniu podtrzymać dobrą passę. Phoenix to rywal z pewnością wymagający. Jednak warto zauważyć, ze przyjezdni nie wystąpią dziś w najsilniejszym składzie, gdyż z powodu kontuzji i wykluczeń nie zagrają m.in. kluczowi obrońcy Jovanovski i Aucoin oraz skrzydłowi Whitney i Upshall. Co więcej forma ich dzisiejszego startera Bryzgalova pozostawia sporo do życzenia. W bramce gospodarze stanie świetnie ostatnio dysponowany Crawford i wierzę, że to właśnie on wraz Toewsem, Kanem i Sharpem poprowadzą do kolejnego wysokiego i efektownego zwycięstwa.
Posted by: Sabelius

Re: NHL 2010/2011 - 02/03/2011 01:10

Washington - NY Islanders
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.40

Stawiam na wysokie zwycięstwo Capitals, gdyż:
- w zespole gości między słupkami stanie nieopierzony Nathan Lawson, który ma na swoim koncie 8 gier w NHL ze srednia puszczonych bramek 4.56
- NY Islanders nie mają szans na awans do play-off i po wczorajszym trade deadline cześć z hokeistów może mięc już w głowach, że w tym sezonie grają już praktycznie tylko o kontrakty na następny sezon,
- Capitals 27.02.2011 pokonali Islanders i to na ich lodowisku (czemu wiec nie mieliby powtórzyć tego samego na własnym, gdzie mają o wiele lepszy bilans)
- w zespole gospodarzy do pełni sił wrócił już po kontuzji Semin, który wraz z Oviechkinem i Backstromem wracają do wysokiej dyspozycji
- Islanders w 32 wyjazdowych meczach wygrali tylko 4 razy w regulaminowym czasie oraz 7 razy po dogrywce lub karnych
- wszystkie trzy spotkania pomiędzy oboma zespołami w tym sezonie wygrywali Capitals
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 04/03/2011 05:08

Carolina-Buffalo
Typ: Buffalo wygra i w meczu będzie powyżej 5,5 bramki kurs 4,33 Ladbrokes

Oba zespoły w tym sezonie spisują się mniej więcej podobnie, w tabeli swojej konferencji zajmują sąsiednie miejsca: Carolina ósme, Buffalo dziewiąte(ale mają rozegrane mniej spotkań od Caroliny). Buffalo niedawno przechodziło lekki kryzys, kiedy to na 5 spotkań aż 4 przegrali i to z drużynami z nie najwyższej półki. Teraz sytuacja się zmieniła, gdyż na cztery ostatnie mecze wygrali aż trzy, a przegrali po walce z Detroit 2:3(była dogrywka).
Carolina od lutego gra słabo, a nawet bardzo słabo, bo mniej więcej na jedną wygraną przypadają dwie porażki.
Jest to ważny mecz dla obu drużyn, można nawet powiedzieć, że punkty w nim będą się liczyły podwójnie, gdyż rywalizują między sobą o playoff. Aktualna forma Buffalo robi na mnie większe wrażenie, dlatego na nich stawiam.
Over 5,5 bramki typuję głównie dlatego, że w tamtym sezonie na 4 spotkania padły aż 4 overy. W tym sezonie drużyny grały raz i padło 5 bramek. W tym sezonie w meczach u siebie Caroliny od dłuższego czasu pada zazwyczaj co najmniej 5 bramek, podobnie jest z wyjazdami Buffalo(choć tutaj więcej overów pada). Liczę na to, że w tym meczu będzie co najmniej 6 bramek.
Posted by: Platini

Re: NHL 2010/2011 - 09/03/2011 05:14

Buffalo Sabres vs Pittsburgh Penguins

Kurs jaki nam buki oferują na Pingwinów jest bardzo dobry jak dla mnie. Są oczywiście osłabieni, Crosby, Malkin w dalszym ciągu nieobecni ale to przecież ekipa, która ma walczyć o najwyższe cele w tym sezonie. Buffalo chce zagrać w PO, zajmują obecnie ósmą lokatę. W ostatnim czasie niezła forma- wygrane z Philą 5-3 i Min 3-2, wcześniej porażka po dogrywce z Caro. Pitts w ostatnim czasie aż 7 razy dogrywka w 9 meczach. Nie wszystkie oczywiście wygrane ale nie można było tego oczekiwać. Teraz zagrają po powrocie do domu i małym odpoczynku o pełną pulę i liczę, że wygrają nie potrzebując do tego dogrywki. Mało grają u siebie ostatnio więc czas pokazać kibicom dobry hokej wink
Dodatkowo w tym sezonie trzy razy te drużyny ze sobą grały i za każdym razem Pitts wygrywali (1-0, 5-2, 3-2).
Fleury - duża przewaga w bramce - na przypieczętowanie powodzenia typu.

Typ: Pittsburgh @2,30
Posted by: Sabelius

Re: NHL 2010/2011 - 18/03/2011 05:52

Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings
Typ: 2 (-1.5 AH)
Kurs: 3.40

Detroit w ostatnich dniach notuje zwyżkę formy. Trzy wygrane z rzędu w tym ta najbardziej cenna z Washington Capitals mają swoją wymowę. Dzisiaj liczę na podtrzymanie dobrej passy i zwycięstwo gości różnica co najmniej dwóch bramek. W składzie gospodarzy zabraknie bowiem Kristiana Huseliusa, który jest główną siłą napędową Kurtek. Co prawda w bramce przyjezdnych stanie dziś mniej doświadczony MacDonald to jednak liczę, że jego koledzy stana na wysokości zadania. Inna sprawa, że Detroit z Columbus w ostatnich przegrywał niezwykle rzadko.
Posted by: Rivaldinho

Re: NHL 2010/2011 - 23/03/2011 04:22

NY Rangers - Florida
Typ: NY -1.5 [AH]
Kurs: 2.50

Rangers bardzo dobra forma ostatnio.. na ostatnich 7 meczy wygrali 6 (jeden po OT) i zaliczyli jedna porazke.. Piec z tych 6 wygranych do zdecydowane wygrane.. pokrywajace dzisiejsze handi
Zdecydowane wygrane z Ottawa 4:1 [A], Philadelphia 7:0 [H], Montrealem 6:3 [H] czy ostatnio z Pittsburghiem 5:2 [A] pokazuja wysoka forme Rangersow.. Florida w grupie tych slabszych druzyn raczej nie ma czego szukac w Nowym Yorku.. za slaba szczegolnie na wyjazdach.. - jak tak sobie patrze na ich ostatnie mecze nie wroze im wiekszych sukcesow
Typ polecany mi takze przez maniaka NHL.. ja mocno tej ligi nie sledze, raczej z doskoku.. ale bet wydaje mi sie ciekawy, po niezlym kursie.. czemu nie ; )
Posted by: Sabelius

Re: NHL 2010/2011 - 23/03/2011 04:33

Nashville - Edmonton
Typ: 1 (-1.5 AH)
Kurs: 2.10

Nashville notuje ostatnio świetną serię, gdyż wygrali pięć z ostatnich sześciu spotkań. Dzięki temu Predatorzy wskoczyli na siódmą lokatę gwarantującą udział w play-off. Jednak do sielanki w szeregach gospodarzy wciąż daleko więc tym ważniejsze by w dzisiejszym spotkaniu dopisać kolejny komplet punktów. Na szczęście dzisiaj rywalem będą Edmonton Oilers, którzy spisują się ostatnio fatalnie (sześć kolejnych porażek z rzędu). Co więcej przyjezdnych trapi plaga kontuzji, która wyeliminowała z gry m.in. Hemsky'ego, Gagnera, Halla, Horcoffa i Whitney'a. Ponadto Nafciarze wydają się co raz bardziej zainteresowani pierwszą lokatą w drafcie, którą zagwarantować im może ostatnia pozycja w lidze. Dlatego też stawiam na pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy, różnicą co najmniej dwóch bramek.
Posted by: Platini

Re: NHL 2010/2011 - 29/03/2011 04:48

Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

Zasadnicza runda nieubłaganie zbliża się do końca. Detroit zajmuje bezpieczne drugie miejsce z dorobkiem 97 pkt. Chicago natomiast ósme - ostatnie premiowane miejsce awansem do play-off z 88 pkt co daje przewagę tylko jednego punktu nad Calgary i dwóch nad Dallas.
Detroit po porażkach z Pitts i Canucks wygrali ostatnio z Toronto 4-2. Chicago natomiast po czterech wyjazdowych porażkach z rzędu wygrali w Phoenix 2-1 (adekwatnie dom-wyjazd opisalem).
Obrońcy tytułu w wielkich opresjach - bo jak inaczej można nazwać walkę o awans do ósemki? Osobiście nie widzę dalszej fazy rozgrywek bez nich, są ulożoną ekipą, potrafiącą grać przemyślany hokej. W dodatku motywacja na pewno dziś po stronie Chicago. Kolejnym aspektem jest brak w bramce Detroit Howarda i Osgooda, których dziś zastąpi MacDonald. Patrząc na historię ostatnie dwa mecze między tymi drużynami kończyły się wygranymi 4-1 hokeistów z Chicago i dziś liczę, że nie będzie inaczej - drużyna obrońcy tytułu wygra ten ciekawie zapowiadający się mecz.

Typ: Chicago @2.05 (ml)
Posted by: Platini

Re: NHL 2010/2011 - 04/04/2011 02:25

Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes

Niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek. Inaczej być nie może, gdyż obydwie ekipy zaciekle walczą o najlepszą ósemkę. Na chwilę obecną Buffalo zajmuje 7 miejsce, Carolina 9 ale dzieli ich tylko dwa punkty. Ale jak dla mnie lepszy hokej w ostatnim czasie prezentuje ekipa Caro. Wygrane z Washingtonem (po karnych), Montrealem i Islanders nie były przypadkowe. Buffalo też notuje niezłe wyniki ale w tym wypadku duże znaczenie może mieć własna tafla no i kadra a ta wg mnie jest lepiej ułożona w Caro i dziś jeśli odprawią rywali przybliżą się do ósemki. Porażka będzie miała niesamowite skutki. Do tego dochodzą ostatnie spotkania bezpośrednie rozegrane w marcu - wygrane 3-2 (OT) i 1-0 przez Carolinę.

Typ: Carolina (60`) @2,15 LB
Posted by: Platini

Re: NHL 2010/2011 - 08/04/2011 03:59

Colorado Avalanche - Dallas Stars

Nie napiszę zbyt dużo bo czasu nie ma. Motywacja na pewno po stronie Dallas. Jeśli wygrają starcie z Colorado wciąż będą w grze w walce o awans do czołowej ósemki. Obecnie strata 4 pkt ale jeden mecz mniej rozegrany niż Chicago i Anaheim.
Do tego Colorado gra słabo, w siedmiu ostatnich meczach jedna wygrana. Start wygrali z Anaheim - ekipą, z która walczą o awans.
Jak wspomniałem wyżej - forma, motywacja, kadra przemawiają na korzyść Dallas - Colorado osłabione i dziś Stars powinni wygrać to jakże ważne spotkanie przekonująco.

Typ: Dallas -1.5 @2.05 LB
Posted by: Amir_Khan

Re: NHL 2010/2011 - 08/04/2011 04:49

NY Rangers - Atlanta Thrashers


Sprawa jest bardzo prosta i przejrzysta. Rangersi jezeli chca sie

zakwalifikowac do PO na ktore maja jeszcze szanse to musza ten

mecz rozstrzygnac na swoja korzysc. Atlanta juz wlasciwie o nic

nie gra wiec motywacja i zaanagzowanie bedzie zdecydowanie po

stronie gospodarzy , ktorzy zrobia wszystko aby wygrac.


Typ: NY Rangers ML = @ 1,43 = Ladbrokes
Posted by: Platini

Re: NHL 2010/2011 - 09/04/2011 04:14

Dallas Stars - Colorado Avalanche

Powtórka wczorajszego spotkania. Dallas wciąż z szansami na play-off, wczoraj wygrali i dziś spodziewam się podobnego rozstrzygnięcia. Nie ma sensu powtarzać argumentów o których wspomnialem wyżej. Chicago - rywal w walce o ósme miejsce dziś rozegra bardzo ciężki mecz z Detroit. Jeśli poniesie porazkę a Dallas odniesie zwycięstwo z Colorado wskakują wówczas na miejsce 8. Czy tak będzie? Wg mnie bardzo możliwe, do tego podobnie jak wczoraj spodziewam się zwycięstwa w handi. Inny rywal - Anaheim zagra dziś z LAK, którzy plasują się na 4 miejscu ale nie mają zbyt dużej przewagi więc kolejny rywal Dallas czeka heroiczny bój o zwycięstwo.
Wszystko może ułożyć się po myśli Stars, ale by snuć plany na grę w czołowej ósemce trzeba wygrać batalię z Avalanche.

Typ: Dallas -1.5 @2.50 LB
Posted by: Sabelius

Re: NHL 2010/2011 - 09/04/2011 05:02

Nashville - Columbus
Typ: 1 (AH -1.5)
Kurs: 2.10

Niewątpliwie jednym z najciekawszych spotkań do zagrania w NHL dzisiejszej nocy jest w/w spotkanie w Denver. Jednak moją uwagę przykuło również starcie w Nashville. Miejscowi Predators dzisiejszym zwycięstwem mogą przypieczętować awans do play-off oraz powalczyć o 4 lokatę z Los Angeles Kings. Ich rywalem są grający już praktycznie o nic hokeiści Columbus Blue Jackets. Najlepszym wyznacznikiem motywacji wydają się być ich ostatnie wyniki - 4 porażki z rzędu i zaledwie jedna wygrana w dziewięciu poprzednich spotkaniach. Co więcej do dzisiejszego spotkania przystąpią osłabieni brakiem m.in. Nasha, Huseliusa, Stralmana, Russella i Hejdy. Dlatego też mając na względzie ostatnią bardzo dobrą dyspozycję strzelecką napastników Predators (13 bramek w trzech meczach) spodziewam się wysokiego i efektownego zwycięstwa różnicą co najmniej dwóch bramek.
Posted by: Platini

Re: NHL 2010/2011 - 10/04/2011 04:52

Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes

Sprawa jest jasna - by grać dalej zawodnicy Caroliny muszą wygrać. W innym wypadku zostanie tylko niesmak, że miało się tak wielką szansę na grę w ósemce a jej się nie wykorzystało. Buki nie dają nam nie wiem jakiego kursu ale jest on wg mnie do przyjęcia. Tampa już o nic nie gra, bez względu na wynik tego meczu zajmie piąte miejsce. Wszystko teraz tylko w głowach i nogach hokeistów Hurricanes. Jeśli podołają zadaniu czeka ich nagroda wink
Wobec tego, że jedni muszą bo są pod ścianą a drudzy mogą ale nie muszą stawiam na tych, którym ta wygrana jest bardziej potrzebna - Carolinę.

Typ: Carolina @1,80 (60`) LB
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 19/04/2011 00:14

Buffalo-Philadelphia
Typ: Buffalo wygra i zdobędzie mniej niż 5,5 bramek

Moim zdaniem wyraźnym faworytem tego meczu jest Buffalo, choć z rozstawienia można wywnioskować co innego. 2 mecze na lodzie Philadelphii zakończyły się jednym zwycięstwem Buffalo i jednym Philadelphii, teraz czas na mecze w Buffalo.
Philadelphia pod koniec sezonu zasadniczego wyraźnie osłabła, zdecydowaną większość spotkań przegrywali, grali po prostu słabo. Póki co w playoff w meczach z Buffalo też nie błyszczą.
Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja Buffalo, gdyż w końcówce sezonu spisywali się doskonale, prawie wszystko wygrywali i byli jedną z najlepszych ekip w całej lidze. Wynik 1-1 w meczach z Philą po dwóch wyjazdach to bardzo dobry wynik i zapewne na własnym lodzie(gdzie grają bardzo dobrze) będą chcieli odnieść dwa zwycięstwa, co może im się udać.
Nie sądzę, że Buffalo strzeli 6 bramek lub więcej, gdyż rzadko kiedy tyle strzelają, a Philadelphia choć nie w formie, to jednak tylu bramek nie traci. Myślę, że 3-4 brameczki Buffalo powinny załatwić sprawę.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 22/04/2011 04:24

Montreal-Boston
Typ: Montreal wygra i zdobędzie mniej niż 4,5 bramki kurs 6,00 Ladbrokes

Będzie to czwarte spotkanie w serii pomiędzy tymi drużynami, stan rywalizacji 2-1 dla Montrealu. Póki co ciągle w tej rywalizacji wygrywają goście, chyba najwyższa pora, by to zmienić szczególnie, że w sezonie zasadniczym Montreal wygrał wszystkie trzy mecze na własnym lodzie z Bostonem i ogólnie to właśnie Montreal był górą w tym sezonie jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania.
Nie sądzę, że Montreal strzeli 5 bramek lub więcej, bo dotychczas w tym sezonie wszystkie zwycięstwa Montrealu nad Bostonem były skromne, tzn. Montreal nie strzelał w nich 5 lub więcej bramek.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 23/04/2011 04:53

Philadelphia-Buffalo
Typ: Buffalo wygra i zdobędzie mniej niż 5.5 bramek kurs 3,80 Ladbrokes

Stan rywalizacji 2:2. Mecze między tymi drużynami są niezwykle zacięte, co pokazują chociażby wyniki tych spotkań: 1-0 Buffalo, 5-4 Philadelphia, 4-2 Philadelphia, 1-0 Buffalo. Przebieg tych spotkań odzwierciedlał te wyniki, tak więc ten mecz to jedna wielka niewiadoma. Dlaczego więc taki typ? Jak dla mnie to valuebet, skoro szanse są wyrównane(jak dla mnie 50-50), to kurs 3,80 jest bardzo atrakcyjny. Jakoś nie wierzę, że w przypadku wygranej Buffalo strzeli aż 6 lub więcej bramek dobrej w defensywie Philadelphii, która w czasie całego sezonu o ile dobrze policzyłem, to dała sobie jedynie w dwóch meczach aż tyle nastrzelać.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 24/04/2011 05:43

Boston-Montreal 2 (60') 3,30 Ladbrokes

Stan rywalizacji w tej parze to 2-2, co ciekawe wszystkie mecze wygrali goście. Montreal wygrał dwa mecze wyjazdowe z Bostonem 2:0, 3:1, ale dwa mecze u siebie przegrali(w tym jeden po dogrywce 4:5). Jak co roku te drużyny grają ze sobą mnóstwo spotkań i w tym roku to Montreal był górą w większości z nich. Od początku było wiadomo, że rywalizacja w playoff między tymi zespołami będzie niezwykle zażarta i taka rzeczywiście jest. Kto by się jednak spodziewał, że po czterech meczach żadna z drużyn nie będzie mogła się cieszyć z wygranej na własnym lodowisku? Czy to się zmieni? Trudno powiedzieć, ale po kursie 3,30 z chęcią zaryzykuję Montreal, bo skoro wygrali dwa ostatnie wyjazdy, to co stoi na przeszkodzie, by nie mogli zwyciężyć po raz kolejny...
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 01/05/2011 06:47

Vancouver-Nashville 2 (60') 3,70 Ladbrokes

Teoretycznie faforytem jest Vancouver, głównie z tej racji, że grają na własnym lodzie, ale w tegorocznych playoffach póki co to goście są zdecydowanie górą.
Siłą Nashville jest defensywa i kontrataki, właśnie w ten sposób pokonali Anaheim. W meczach z Anaheim niby stracili dużo bramek, ale Ducks to drużyna nastawiona na mega ofensywę. Motywacja Nashville jest ogromna, na dodatek grają bez presji, bo i tak osiągnęli swój historyczny sukces jakim jest awans do drugiej rundy.
Vancouver miało mnóstwo szczęścia, że awansowali do drugiej rundy, gdyż prowadząc w serii 3-0 z Chicago nagle spuścili z tonu przegrywając 3 mecze z rzędu(z czego dwa aż pięcioma bramkami). Decydujący mecz wygrali po dogrywce.
Pierwszy mecz fazy playoff pomiędzy Vancouver a Nashville wygrało Vancouver, ale mecz był zacięty i zakończył się wynikiem 1-0. W sezonie zasadniczym Predators dwukrotnie grali z Canucks na wyjeździe i raz wygrali 3-0, a raz przegrali 1-2.
Moim zdaniem Nashville ma trochę większe szanse niż wskazują na to kursy u bukmacherów.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 06/05/2011 06:26

Nashville-Vancouver powyżej 1,5 bramki w pierwszej tercji 2,15 Ladbrokes

Typ może wydawać się szalony, gdyż w tym sezonie drużyny grały ze sobą 7 razy i 7 razy w meczu był under, a w regulaminowym czasie gry padały co najwyżej 4 bramki. Dość zastanawiające są tak niskie wyniki w bezpośrednich meczach tych drużyn, gdyż obie drużyny do wybitnie underowych nie należą, a w meczach w domu Nashville często pada dość dużo bramek, np. w poprzedniej rundzie wszystkie mecze w Nashville kończyły się overami, a 2 z 3 spotkań wyjazdowych Vancouver z Chicago, to overy. Teraz jednak sytuacja może być inna niż we wcześniejszych pojedynkach Nashville z Vancouver, gdyż Nashville przegrywa w serii 1-2 i w przypadku ewentualnej drugiej porażki z rzędu na własnym lodzie mogą już się właściwie pożegnać z awansem do następnej rundy. Motywacja Nashville zatem jest ogromna, co daje duże szanse na to, że od samego początku mocno zaatakują, a to da też spore szanse na kontrę bramkostrzelnym zawodnikom Vancouver, więc pierwsza tercja może być obfita w bramki.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 07/05/2011 05:41

Boston-Philadelphia 1 ML 1,64 Ladbrokes

Boston prowadzi w serii 3-0 i sądzę, że Philadelphia ma już dość tych playoffów. Nie dosyć, że przegrywają, to jeszcze w jakim stylu... 3:7, 2:3OT, 1:5 to są wyniki Flyers w meczach z Bostonem w drugiej rundzie playoff. Czy po czymś takim uda im się uwierzyć w siebie? Moim zdaniem nie.
Boston jest w zupełnie innych nastrojach i z całą pewnością dadzą dziś z siebie 100%, by skończyć serię u siebie i dobić rywala, który znajduje się w poważnym kryzysie.
Co ciekawe nawet w sezonie zasadniczym Boston był górą, bo na cztery mecze trzy wygrało Bruins, a tylko raz Phila wygrała i to po dogrywce. Jak widać ofensywny styl gry Philadelphii sprzyja Bostonowi, który nie ma problemu ze zdobywaniem bramek przeciwko Flyers.
Posted by: Tekken

Re: NHL 2010/2011 - 09/05/2011 03:30

San Jose Sharks - Detroit Red Wings

Sharks mają prowadzenie w serii 3-1 i grają na dodatek u siebie. Ponadto J.Franzen i P.Datsyuk - niewątpliwie ważne postaci dla Red Wings mają status "questionable" jak podaje oficjalna strona NHL. Czy Sharks zakończą serię? zapewne tak, jednak doszukałem się innego rozwiązania.

Moja afera dotyczy jednego zawodnika, Devin`a Setoguch`iego. W ostatnim meczu strzelił hat-tricka, w tym GWG w OT. Były to jak do tej pory jedyne punkty Setoguchiego w serii i podejrzewam że na tym się nie skończy. Setoguchi jak złapie fale, to w pełni z niej potrafi skorzystać. Trener Sharks widząc go w lepszej dyspozycji, z pewnością będzie go desygnował do odgrywania większej roli w ofensywie niż we wcześniejszych meczach. Tak w ogóle, Setoguchi to bardzo ceniony zawodnik w świecie ekspertów, oznaczany kategorią "very decent". Ja widząc go strzelającego trzy bramki w jednym meczu, mówię że powinien zapunktować i dzisiaj.

Bierze mnie na ździwienie gdy widzę że Setoguchi jest jeszcze w serii bez asysty. Będzie miał pewnie około 20 minut, z czego pojeździ trochę przy powerplay. Biorąc pod uwagę że mogą nie zagrać gracze mający prawie najlepszy "stick handling" w Detroit, pole do popisu będzie miał Setoguchi a w raz z nim Clowe, Heathley, Thornton, Pavelski, Couture - Devin może dzisiaj strzelić ale myślę że bez asysty się nie obędzie przy obecnej formie. Devin jest w fazie "total involved" i będzie jednym z naj-jaśniejszych punktów Sharks.

Typ: Devin Setoguchi (Total assists) OVER 0.5
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 10/05/2011 05:01

Nashville-Vancouver 1 ML 2,25 Ladbrokes

Stan rywalizacji 3-2 dla Vancouver. Co ciekawe na 5 spotkań tych drużyn w tegorocznym playoff aż 4 mecze wygrali goście, a przecież obie drużyny radziły sobie bardzo dobrze w meczach u siebie i oba tereny są trudne do podbicia. Mecze między tymi drużynami w tegorocznych playoff są bardzo zażarte, już mieliśmy dwa razy OT oraz dwa razy wygrane jedną bramką, jedynie raz Vancouver wygrało dwiema bramkami. Wyraźnie widać, że drużyny na chwilę obecną prezentują podobny poziom, dlatego biorąc pod uwagę wysoki kurs na Nashville oraz to, że mecz będzie rozgrywany na ich lodzie, przy wielkim dopingu kibiców liczę na to, że Predators wygrają ten mecz i że dojdzie do decydującego, siódmego starcia.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 11/05/2011 04:44

Detroit-San Jose 2 ML 2,20 Ladbrokes

Bardzo ciekawie się zrobiło w tej rywalizacji, gdyż było już 3-0 w serii dla San Jose, a potem dwa bardzo dziwne spotkania i oba te mecze wygrało Detroit 4:3. Mecz czwarty był rozegrany w Detroit, gdzie Skrzydła objęły wysokie prowadzenie już w pierwszej tercji, a potem zrobiło się gorąco, jednak ostatecznie Red Wings wygrali dzięki bramce w końcówce meczu. Jeszcze ciekawszy przebieg miał mecz piąty, gdzie Rekiny u siebie prowadziły już 3-1 na początku trzeciej tercji i... przegrali w regulaminowym czasie 3:4. Jednym słowem zabrakło kropki nad "i".
Teraz drużyny przenoszą się do Detroit. O umiejętnościach drużyn nie ma co pisać, bo obie są naszpikowane gwiazdami i znaczenie będzie miała dyspozycja dnia. Teoretycznie Skrzydła powinny być uskrzydlone powrotem do rywalizacji, ale znowu pojawia się presja, wszyscy liczą na ich awans, który by był nielada wydarzeniem. Moim zdaniem Detroit nie wytrzyma tej presji, większe szansę daję Rekinom, a skoro płacą 2,20 to chętnie skorzystam. Ten mecz będzie się różnił od tych dwóch ostatnich, gdzie San Jose właściwie było pewne awansu, a Detroit raczej pewne ospadnięcia.
Posted by: Tekken

Re: NHL 2010/2011 - 16/05/2011 03:02

Vancouver Canucks - San Jose Sharks

Para można powiedzieć na finał, jednak któraś z tych drużyn będzie miała jeszcze przed sobą na drodze Bolty - ale to zobaczymy wkrótce. Rozmawiałem z kilkoma ekspertami, dosyć mocno ufają Vancouver którzy są faworytami do wygrania Stanleya wielu osób. Cóż, ja to skomentuję tak - należy złapać za jakieś źródło i obejrzeć jak grają Bolty i Rekiny.

Skupię się tutaj po raz drugi na Rekinach, konkretnie na Setoguchim. Poprzednim razem chciałem at least asystę, a to Devin strzelił - znowu. Pierwsze mecze ze Skrzydłami zaspał, teraz gra na takim poziomie że opada szczęka. Dostaje wsparcie z każdej strony, jest jednym ze złotych graczy którzy mogą się liczyć o MVP playoffów Sharks.

Dzisiejszej nocy, cięższa niż zwykle robota dla Sharks. Zdecydowanie najlepiej przed meczem wypadają panowie Marleau i Setoguchi, z tym że za Devina tutaj lepiej płacą. Sugeruję postawić poprostu na zawodnika który ma obecnie olbrzymi udział przy ofensywie swojej drużynie, jednym słowem lub dwoma słowami - Seto is hot. 4.0 za przynajmniej jedną asystę Devina to oferta palce lizać, daję 2,5-2,8 max.

Typ: Devin Setoguchi (Total assists) OVER 0.5
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 16/05/2011 04:33

Vancouver-San Jose 2 ML 2,40 Ladbrokes

Moim zdaniem Vancouver jest zbyt faworyzowane przez bukmacherów, bo tak naprawdę w tych playoffach wcale dobrze nie grają. W pierwszej rundzie Canucks o mało co nie odpadli z Chicago, bo wygrali dopiero po dogrywce w decydującym meczu. W drugiej rundzie pokonali 4:2 Nashville, ale mecze były niezwykle zacięte, gdzie dominowały wygrane jedną bramką lub po dogrywce, przebieg spotkań dobrze odzwierciedlał wyniki. Jednym słowem Predators byli równorzędnym rywalem dla Vancouver.
San Jose w pierwszej rundzie pokonali Los Angeles 4:2, a w drugiej przeżyli istny horror, gdyż ze stanu 3:0 dla SJ zrobiło się 3:3, ale zachowali zimną krew i wygrali ostatni mecz.
Na mnie większe wrażenie w tych playoffach robi San Jose. Uważam, że ich rywale byli mocniejsi, dlatego dziwi mnie aż takie mocne faworyzowanie Vancouver.
Posted by: Tekken

Re: NHL 2010/2011 - 18/05/2011 04:35

Boston Bruins - Tampa Bay Lightning

To może być najważniejszy mecz serii, jeżeli Boltom uda się tutaj wydobyć kolejny win, seria jedzie to Tampy gdzie może się wszystko zakończyć sweepem. Także, Boston musi strzelać - w pierwszym meczu strzelili 2, nie wystarczyło. Dzisiejszej nocy wyjadą ze zdwojoną siłą i determinacją, warto to wykorzystać.

Tampa nie należy zapominać, nie jest drużyną bez wad. Zwycięstwa z Penguins i Capitals mogą zamydlić oczy.

Jeżeli Bruins chcą cokolwiek mieć do powiedzenia, potrzebują dużo ofensywnego "effortu" ze strony Nathana Hortona. Horton został ważnym ogniwem w ofensywie, na jego barkach obecnie spoczywa duży ciężar. Nathan wyrobił sobie dobrą markę w Panthers i teraz spełnia swoje marzenie - grając w finale konferencji. Talentu ma niewiele mniej niż Stamkos, release nie wiele gorszy niż Lecavalier, podanie nie dużo gorsze od St Louisa - Horton nie jest lepszy od żadnego z graczy z tej trójki, jednak ma coś po części od każdego z nich co czyni go dosyć kompletnym hokeistą.

Bruins będą dzisiaj nacierać ze zdwojoną siłą, Horton jest podstawowym pionkiem w ustawieniu, może zaskoczyć też z roli drugoplanowej - stawiam dzisiaj że złapie przynajmniej jednego helpera. O dziwo, mniej mamy za bramkę Hortona, ja uważam że większa szansa jest na asystę.

Typ: Nathan Horton (total asists) OVER 0.5
Posted by: Rivaldinho

Re: NHL 2010/2011 - 18/05/2011 04:39

Boston - Tampa Bay [X] 4.00 np betsafe, LB itd

Dla milosnikow przerywania serii smile
h2h miedzy tymi druzynami.. od 18 meczy miedzy nimi bez X, rozpoczynam progresje.
Tampa Bay 8 zwyciestw pod rzad.. dzis czas na Boston boks najlepiej po dogrywce ; )
Posted by: Tekken

Re: NHL 2010/2011 - 19/05/2011 02:32

Vancouver Canucks - San Jose Sharks

Kto wie co tu możemy mieć, także 1X2, ML czy PL a także totals nie zaczepiam - loteria, a ja nie mam ochoty na lotto dzisiejszej nocy.

Wolę zaczepić graczy Canucks, bo jakoś bardziej czuje ich w boxscorze. Do Sharks przekonam się jak będą grać u siebie.

Na talerzu ląduje u mnie dzisiaj Alex Burrows. Burrows to jeden z zawodników dzięki którym Canucks mają jedną, solidną opcję więcej niż duo Sedin i Kesler na przodzie. Burrows niezwykle się rozwinął przez ostatnie dwa lata, w tym sezonie strzelił 26 w zasadniczym, i póki co 4 w playoffie. Powinien zameldować się do około 20 minut na lodzie. Burrows to rasowy snajper który potrafi wykorzystać każde złe przyjęcie krążka przez obronę, błąd taktyczny, pojechać do kontry, wyjechać zza pleców Sedinowi i kiedy wszyscy się spodziewają braterskiego rozegrania, Burrows jest tą niespodzianką.

W pierwszym meczu z Sharks, Burrows był na lodzie 19 minut, miał 5 strzałów na bramkę i zanotował jedną asystę.

Za bramkę Burrowsa mamy 2.75 co rzecz jasne odpada, większe szanse już na bramkę daję Setoguchiemu, Heatleyowi, Marleau. Wydaje mi się że Burrows zaliczy asystę przy którejś bramce Henrika bądź Daniela.

Typ: Alex Burrows (total asists) OVER 0.5
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 19/05/2011 04:25

Vancouver-San Jose
Typ: D Setoguchi - Łączna liczba asyst powyżej 0,5 kurs 4,00 Ladbrokes

Użytkownik Tekken próbował we wcześneijszych spotkaniach tego typu i póki co mu się nie udało, ale moim zdaniem ten typ wygląda naprawdę dobrze akurat w tym spotkaniu. Oglądałem kilka ostatnich spotkań San Jose i Setoguchi jest bardzo aktywnym zawodnikiem, a w meczach z Detroit strzelił kilka bramek, a w jednym meczu nawet 3(choć jedna po dogrywce). Co ciekawe sprawa z asystami jest zupełnie inna, bo od dawna w ten sposób Setoguchi nie zapunktował. W meczu z Vancouver również wiele razy słyszałem jego nazwisko wymawiane przez komentatorów, bo był aktywnym zawodnikiem, choć nie zapunktował.
Spodziewam się też, że to spotkanie będzie overowe, bo pierwszy mecz choć zakończył się wynikiem 3:2 dla Vancouver, to obie drużyny miały mnóstwo dogodnych szans na zdobycie bramki i wynik mógł być sporo wyższy. Skoro Setoguchi jest w dobrej formie, wykazuje sporą aktywność i jest duża szansa na to, że mecz będzie overowy(im więcej bramek tym więcej szans na asystę), to po kursie 4,00 chyba warto to zagrać. Myslę, że najwyższy czas na asystę Setoguchiego.
Posted by: Tekken

Re: NHL 2010/2011 - 20/05/2011 03:24

Tampa Bay Lightning - Boston Bruins

Pod lupę biorę Milana Lucica. Szokujący jak dla mnie sezon zasadniczy w jego wykonaniu, 30 bramek, 32 asysyt - szok poprostu ile on teraz dla swojego zespołu znaczy. Wzrosła wartość Lucica i teraz tym bardziej nikt nie ma do niego pretensji kiedy "przypadkowo" kogoś potrąci.

Lucic to zawodnik naznaczony bojowym charakterem, nie jest aż takim łowcą kar jak Jarrko Ruutu, Krzysztof Oliwa, Zenon Konopka, Zach Stortini, Danny Carcillo, Dion Phaneuf, Chris Pronger i reszta - ale nie jest też delikatny jak Mats Zucarello Aasen, Lucic lubi rzucić rękawice i moim zdaniem jest tutaj na celowniku do kary.

W poprzednim meczu nie znalazł się ani na sekundę w boksie, nie zaczepiał - to wszystko ze względu na fakt że Bruins kontrolowali mecz. Teraz będzie inaczej, wkradnie się trochę nerwowości i wyjdzie szydło z worka. Lucic łapał kary w 3 z 4 wcześniejszych spotkań (0, 12, 2, 2, 2) a w ostatnich trzech wjazdowych meczach (0, 12, 15).

I co najciekawsze, rodzyn na koniec - Lucic jest notowany jako numero uno w łapaniu kar w obecnym playoffie. W sezonie zasadniczym był 30. I czy ktoś się jeszcze dziwi ze biorę ten zakład po 2.75?

Typ: Milan Lucic (total penalty minutes) OVER 0.5
Posted by: Rivaldinho

Re: NHL 2010/2011 - 20/05/2011 04:32

Originally Posted By: Rivaldinho
Boston - Tampa Bay [X] 4.00 np betsafe, LB itd

Dla milosnikow przerywania serii smile
h2h miedzy tymi druzynami.. od 18 meczy miedzy nimi bez X, rozpoczynam progresje.
Tampa Bay 8 zwyciestw pod rzad.. dzis czas na Boston boks najlepiej po dogrywce ; )

a ja dalej przy swoim na 2 etapie progresji, mam nadzieje ze dzis sie uda.
Ogladalem poprzedni mecz.. wygrany przez boston 6:5, sporo szybkich akcji, sporo strzalow (tampa 41, Boston 35) duzo nie brakowalo w koncowce aby Tampa zremisowalaby ten mecz.
Boston w poprzedniej rundzie playoff zanotowal 1 remis z Philadelphia (Briuns wygrali 4-0), Tampa z Washington takze jeden (TB wygrala 4-0) mam nadzieje zalicza takze remis w starciu miedzy soba a przypominam ze 19 meczy z rzedu miedzy Bostonem i TB konczyl sie rozstrzygnieciem w regulaminowym czasie gry... mozna by rzecz: do 20 razy sztuka grin
2 pierwsze mecze polfinalowe overowe 7 i 11 bramek.. dzis juz sie tak wysokiego wyniku nie spodziewam na moje okko kolejny stykowy mecz w okolicach 2-2, 3-3..

remis po 4.20 najwyzej w LB boks
Posted by: Tekken

Re: NHL 2010/2011 - 20/05/2011 04:46

Coraz więcej hardcore`u, motyla noga.
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 20/05/2011 05:06

Tampa-Boston
Typ: Boston wygra i zdobędzie mniej niż 5.5 bramek 3,80 Ladbrokes

Stan rywalizacji to 1:1. W pierwszym meczu Boston wyraźnie przegrał, ale w drugim odniósł zwycięstwo po bardzo zaciętym spotkaniu. Obie drużyny aktualnie znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji i łatwo uporały się ze swoimi poprzednimi rywalami. Biorę pod uwagę wyniki z sezonu zasadniczego, gdzie Boston 3 mecze z Tampą wygrał i tylko raz przegrał oraz fakt, że pomiędzymi tymi zespołami baaardzo dawno remisu nie było, bo to już 19 spotkań. Jest to o tyle ważne, że minimalizuje szanse na remis w tym meczu- prawo serii. Dodatkowy argument jest taki, że bardzo niewielkie są szanse na to, by Boston strzelił aż 6 bramek, bo jak często Tampa u siebie tyle traci? Wyjątkowo rzadko... Czy kurs 3,80 nie jest za wysoki biorąc to wszystko pod uwagę? Czy wygrana Bostonu w stylu 3-1 albo 4-2 jest aż tak mało możliwa? Ja uważam, że jest to jak najbardziej realne.
Posted by: Tekken

Re: NHL 2010/2011 - 21/05/2011 03:25

San Jose Sharks - Vancouver Canucks

Sharks przegrywają serię 0:2, za awans Rekinów można już dostać spokojnie większe kursy niż @4 - dzisiaj myślę że mogą złapać kontakt, no bo gdzie jak nie w Pavillionie szukać mają zwycięstw. Ponadto jakoś nie czuję byśmy w finale konferencji mieli sweepa, aczkolwiek, kto to może wiedzieć.

Co do bramek, linia 5.5 ze wskazaniem na under, czyżby 4-1 dla Sharks? czyżby 3-2 dla Sharks? nie dotykam. Są ciekawsze opcje.

Pod lupę dzisiejszej nocy biorę Patricka Marleau. Kanadyjczyk strzelał bramki w trzech meczach pod rząd i jest na tę chwilę najbardziej wartościowym graczem Sharks. Przypomnę że Marleau strzelił GWG w G7 przeciwko Red Wings.

Marleau ma etykietkę dżentelmena na lodzie, zaledwie 16 minut w boksie w całym sezonie zasadniczym. W playoffie, Marleau jednak jest nieco ostrzejszy, póki co w 15 meczach złapał 7 minut, czyli teoretyczno-matematycznie jest ostrzejszy o jakieś kilkaset procent.

W ostatnim meczu, przegranym przez Sharks 3:7, Marleau wdał się w bójkę z Bieksą, zaliczając "piątkę" pierwszy raz od daaawien dawna. Czy to znak? z pewnością możemy tu mówić, z punktu widzenia typera, o okazji podłapania trendu na Marleau. Należy wykorzystać ostatnie sygnały, i pograć karne minut dla Marleau po ultra kursie @7.

Typ: Patrick Marleau (total penalty minutes) OVER 0.5
Posted by: saturas25

Re: NHL 2010/2011 - 21/05/2011 04:26

San Jose-Vancouver
Typ: Vancouver wygra i zdobędzie mniej niż 5.5 bramek kurs 3,70 Ladbrokes

Stan rywalizacji to 2:0 dla Vancouver. W obu meczach Canucks byli wyraźnie lepsi od Rekinów. Oglądałem oba mecze i choć w pierwszym meczu San Jose długo prowadziło, to jednak Vancouver grało dużo lepiej. W trzeciej tercji szczęście Rekinom się skończyło i Canucks wygrali mecz 3:2. Drugie spotkanie to 7:3 dla Vancouver, czyli pogrom. Oba zwycięstwa jak najbardziej zasłużone. Forma Vancouver jest wspaniała, a szczególnie ich ofensywa, są niezwykle skuteczni co zresztą widać po wynikach. Faktem jest, że teraz to San Jose gra u siebie, ale wcale to nie oznacza, że obraz gry musi ulec zmianie. Rekiny dzisiaj będą grały pod ogromną presją, a to niekoniecznie musi przynieść dobry skutek.
Wątpię, aby San Jose straciło na własnym lodzie 6 bramek lub więcej, bo w całym sezonie jeszcze nikt im tyle na ich lodowisku nie strzelił. Stawiam na zwycięstwo Vancouver, ale w ludzkich wymiarach.
Posted by: connor

Re: NHL 2010/2011 - 08/06/2011 16:59

Boston Bruins - Vancouver Canucks under 5 2.2 ladbr

Ogladalem dwa pierwsze mecze i w zadnym z nich nie bylo szans na over, ostatni mecz dosc niespodziewanie zakonczyl sie ostra strzelanina gospodarzy. Nie spodziewam sie podobnego wyniku w czwartym meczu, zwlaszcza patrzac na statystyki playoffow oraz ze ten mecz przy stanie rywalizacji 2-1 dla Canucks bedzie bardzo waznym spotkaniem mozliwe ze decydujacym, dlatego uwazam ze zarowno gospodarze jak i goscie beda grac dosc ostroznie a co za tym idzie mozna spodziewac sie malej liczby bramek.
Posted by: connor

Re: NHL 2010/2011 - 10/06/2011 11:35

Vancouver Canucks - Boston Bruins under 5 2.1 ladbr

Kolejny niezly kurs na under, zwlaszcza ze mecz w Kanadzie, a poprzednie dwa mecze w finalowej serii zakonczyly sie tam underem 5,5(1:0 i 2:2 w reg. czasie gry). Generalnie gram ten pick na podstawie 3 meczow ktore ogladalem w tym finale. Dwa dni temu Bruins wyrownali stan rywalizacji na 2-2 i licze ze tak jak w pierwszym meczu przy remisowym stanie rywalizacji jutrzejsze spotkanie tez bedzie bardzo ostrozna gra tych druzyn.
Posted by: connor

Re: NHL 2010/2011 - 13/06/2011 16:51

Boston Bruins vs Vancouver Canucks
Vancouver to win and Over 5.5 goals
6.00
ladbr

3-2 dla Vancouver i mam nadzieje ostatni mecz w serii finalowej, byc moze Vancouver nie czuje sie w Bostonie jak ryba w wodzie, patrzac na wyniki mozna stwierdzic ze mecze w tej serii im tam nie wychodza... (0-4 i 1-8). Nie wierze w kolejny swietny mecz gospodarzy u siebie. Poza tym z tego co czytalem w kanadyjskiej prasie Vancouver ma zagrac ten mecz na luzie bez presji ze 'musza' wygrac tak jak to bylo w Kanadzie i dlatego mysle ze chlopaki tym razem na luzie psychicznym przecistawia sie ofensywie Boston i pojda na skuteczna wymiane ciosow.
Posted by: rockeman

Re: NHL 2010/2011 - 14/06/2011 02:55

boston (-1,5) - vancouver (+1,5)
typ:1
kurs: 3,3
buk: Ladbrokes

6-ty mecz w serii. vancouver prowadzi 3-2, a dziś mamy spotkanie w bostonie. do tej pory za kazdym razem wygrywali gospodarze, i o ile kanadyjczycy odnosili zwyciestwa w bólu (lub jakby to powiedział prezydent Komorowski "w bulu"), o tyle spotkania w bostonie były jednostronnymi widowiskami, w ktorych zwycięstwo Bruins nie podlegało żadnej dyskusji. licze, ze tak tez się stanie i tym razem. jak do tej pory boston pokonywał u siebie w tym finale druzyne Vancouver 8-1 i 4-0. imo i tym razem odniosą przekonywujące zwycięstwo, zwłaszcza , że jest to dla nich mecz o wszystko, i jedynie wygrana daje szanse na wygranie Pucharu Stanleya. za wygrana gospodarzy przemawia wg mnie rowniez aspekt marketingowy przez co rozumiem decydujący - 7-my mecz w Kanadzie. przypowieść Szaranowicza o cheesburgerach chyba wszyscy znają laugh dopuszczam mozliwosc wygranej vancouver, jednak jeśli to spotkanie ma wygrac jednak boston, to nie widze opcji, aby to byla jednobramkowa wygrana. albo pogrom w wykonaniu bostonu, albo porażka
Posted by: connor

Re: NHL 2010/2011 - 15/06/2011 15:02

Vancouver Canucks - Boston Bruins
2 (na mecz z dogrywka)
2.4
ladbr

Prawie wszystkie statystyki 7mego meczu przemawiaja za Vancouver jednak tym razem zagram Boston, a to dlatego ze zaimponowali mi jednak swoimi swietnymi wystepami u siebie. Zdecydowane wygrane za kazdym razem, natomiast Vancouver niesamowicie meczylo sie w kazdym meczu u siebie jednak w tych 3 meczach byli minimalnie lepsi. Typ o kursie 2.4 na gosci wyglada jak value, ale patrze tylko i wylacznie z punktu widzenia formy, statystyki co by nie mowic przemawiaja za Kanadyjczykami.

Do tego jakos nie chce mi sie wierzyc aby wszystkie mecze w finale wygrali gospodarze.
Posted by: Baqu

Re: NHL 2010/2011 - 19/07/2011 20:24

Chris Osgood odchodzi na zawodniczą emeryturę,
zostanie trenerem młodych bramkarzy Red Wings




Cytat:
Osgood, 38, has accepted a position with the team and will be working with the organization's young goalies.

The Red Wings are expected to sign Ty Conklin(notes) as their backup goaltender this week.

Holland and Osgood met this past weekend in Vernon, British Columbia, where both have summer homes. Holland said last week that he wanted to speak with Osgood face-to-face before deciding on a backup goalie. He said he wanted to determine Osgood's health and motivation.


http://sports.yahoo.com/nhl/blog/puck_da...?urn=nhl-wp9360
Posted by: pawwko

Re: NHL 2010/2011 - 16/09/2011 22:29

ktoś ogarnia fantasy nhl na ten sezon? hmm