Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.

Posted by: mopsiq

Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 03/03/2008 22:40

[quote=mopsiq]Regulamin konkursu Formuła 1 - Sezon 2008


Kalendarz wyścigów:


16.03.2008 - GP Australii (Albert Park)
23.03.2008 - GP Malezji (Sepang)
06.04.2008 - GP Bahrajnu (Bahrain)
27.04.2008 - GP Hiszpanii (Catalunya)
11.05.2008 - GP Turcji (Istanbul)
25.05.2008 - GP Monako (Monte Carlo)
08.06.2008 - GP Kanady (Gilles Villeneuve)
22.06.2008 - GP Francji (Magny-Cours)
06.07.2008 - GP Wielkiej Brytanii (Silverstone)
20.07.2008 - GP Niemiec (Hockenheim)
03.08.2008 - GP Węgier (Hungaroring)
24.08.2008 - GP Europy (Valencia)
07.09.2008 - GP Belgii (Spa-Francorchamps)
14.09.2008 - GP Włoch (Monza)
28.09.2008 - GP Singapuru (Singapore)
12.10.2008 - GP Japonii (Fuji)
19.10.2008 - GP Chin (Shanghai)
02.11.2008 - GP Brazylii (Interlagos)


2. W konkursie biorą udział osoby, które uprzednio w wyznaczonym miejscu i terminie się do niego zapisały.

3. Jeżeli użytkownik nie będzie mógł wziąć udziału w typowaniu danego GP to może w nieprzekraczalnym terminie do czwartku (poprzedzającego dane GP) do północy we właściwym miejscu zgłosić w swoje miejsce kierowcę zastępczego, który zdobywa punkty na własne konto w klasyfikacji kierowców i punkty dla drużyny w której startuje.

3a. Każdy zespół przez cały sezon ma prawo posiadać tylko jednego i tego samego kierowcę 'zastępczego, który może startować w miejsce jednego z dwóch głównych kierowców zespołu dowolną ilość razy, ale za każdym razem po uprzednim złoszeniu tego faktu.

3b. Jeżeli w danym GP dwóch głównych kierowców zespołu nie będzie mogło wystartować to uznaje sie ze team nie wystartowal

3c. Kierowca zstępczy, który raz wystartował w danym zespole nie ma prawa wystąpić w barwach innego zespołu.

3d. WAZNE Kazdy kierowca zgloszony na liscie musi podac sam 5 typow NP; nie moze podac ze niego kolega z teamu albo calkowicie obcy uzytkownik chyba ze jest to testowy kierowca

3e. Kierowca musi byc zarejstrowany na forum minimum 3 miesiace


4. Każda osoba biorąca udział w konkursie na każdy weekend GP ma do swojej dyspozycji 5 dowolnych typów dotyczących Kwalifikacji bądź Wyścigu korzystając z ofert wybranych firm bukmacherskich i z rzeczywistymi kursami obowiązującymi w chwili zamieszczenia typu na forum.

5. Dla potrzeb konkursu można wykorzystywać wszystkie możliwe rodzaje zakładów oferowane przez bukmacherów, pod warunkiem że dotyczą one Kwalifikacji lub Wyścigu.

6. Każdy podany typ to singiel o stawce 1j.

7. Jeżeli z jakiegoś powodu u bukmachera nastąpi zwrot za dany typ to użytkownikowi przysługuje prawo do podania typu zastępczego, pod warunkiem że zostanie on podany w regulaminowym terminie (np. za typ z kwalifikacji nastąpił zwrot to wtedy można podać zastępczy typ na wyścig). Jeżeli nie ma możliwości podania typu zastępczego to wówczas za ten typ przyznaje się 0j. Jeżeli użytkownik mając taką możliwość z własnej woli go nie poda to wówczas za ten typ przyznaje się -1j.

8. Jeżeli użytkownik weźmie udział w typowaniu danego GP ale nie poda wszystkich 5 typów to za każdy niepodany typ otrzymuje -1j.

9. Użytkownik, który nie podał na dane GP ani jednego typu uznawany jest za takiego, który w danym GP nie wystartował (DNS).

10. Użytkownik, który w danym GP poda 5 błędnych typów uznawany jest za takiego, który nie ukończył danego wyścigu (DNF) i w żadnym wypadku nie przysługują mu punkty za dane GP.


11. Każdy typ liczony jest jako profit. Po podliczeniu wszystkich 5 typów każdego użytkownika ustalana jest kolejność (od najwyższego do najniższego profitu) a miejsca użytkowników przeliczane są na punkty, których ilość odpowiada ilości punktów otrzymywanych przez kierowców Formuły 1 za zajęcie poszczególnych miejsc.

1 miejsce - 10 pkt.
2 miejsce - 8 pkt.
3 miejsce - 6 pkt.
4 miejsce - 5 pkt.
5 miejsce - 4 pkt.
6 miejsce - 3 pkt.
7 miejsce - 2 pkt.
8 miejsce - 1 pkt.


12. To właśnie te 'duże' punkty decydują o klasyfikacji danego GP a ich suma o klasyfikacji generalnej konkursu.

13. Klasyfikacja drużynowa ustalana jest na podstawie sumy punktów zdobytych we wszystkich GP przez wszystkich kierowców zespołu.

14. W przypadku równej liczby punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji w klasyfikacji Kierowców decyduje większa liczba zwycięstw odniesionych w poszczególnych GP, w dalszej kolejności większa liczba 2-gich miejsc, itd.

14a. W klasyfikacji Drużynowej zasada jest identyczna, przy czym sumowane są zwycięstwa (w dalszej kolejności 2-gie miejsca, itd.) wszystkich kierowców zespołu).

15. Typy należy podawać w odpowiednim temacie, według określonego schematu i najpóźniej do 1 minuty przed rozpoczęciem Kwalifikacji/Wyścigu.
Decyduje czas wyświetlany na forum a w przypadku podania typu po czasie obowiązuje identyczna procedura jak w punkcie nr. 5 niniejszego regulaminu.

16. Lista bukmacherów, z których ofert można korzystać:
Bwin, Expekt, Sportingbet, Unibet, Gamebookers, Interwetten, Pinnacle, Betway, Betsson, Bet-at-home

17a. Zawodnicy z jednego zespołu na jedno GP mogą podać maksymalnie 2 identyczne typy.

17b. Zawodnicy z jednego zespołu na jedno GP mogą podać maksymalnie 2 odwrotne/przeciwne typy.

17c. Każdorazowe złamanie punktu 17a lub 17b będzie karane odjęciem 1j. przy podliczeniu wyników danego GP.

18. Typy należy podawać według następującego schematu:

#Numer typu
GP (nazwa) - Kwalifikacje/Wyścig
Zdarzenie
Typ
Kurs
Bukmacher


np.:
#1
GP Polski - Wyścig
Robert Kubica - Fernando Alonso
Typ: Robert Kubica
Kurs: 1.50
Expekt

19. Wszystkie wyniki sa na oficjalnej stronie http://www.formula1.com

20. W razie jakiegos sporu zostrzyga (mopsiq albo Tomo)



Wszystkie pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. dotyczace Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008
Posted by: connor

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 15/03/2008 20:36

Juz po zapisach?
Posted by: mogarycz

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 02:33

ja też chcę grać!!!! ;\)
Posted by: mogarycz

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 02:33

jeszcze jesteśmy przed wyścigiem
Posted by: mogarycz

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 02:34

Experto możemy wystartować razem ;\)
Posted by: connor

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 03:51

no mozemy tylko nie wiem czy nas zapisza warunkowo
Posted by: Big_star

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 04:00

Ciekawe co na to regulamin ;\)
Posted by: mogarycz

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 04:11

Experto: to choć podamy typy i już...zobaczymy co będzie
Posted by: connor

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 04:17

Oki

Big Star, powinienses byc w jakiejs komisji nadzorujacej regulaminy konkursowe ;\)
Posted by: mogarycz

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 04:26

Experto: proponuję nazwę teamu Maruderzy ;\)
Posted by: Rivaldinho

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 05:40

Dropsiq dzis o 18 dodal pick

#2
GP Australii - Wyścig
Mark Webber (AUS/Red Bull) - zajmie miejsce w klasyfikacji końcowej?
Typ: Tak
Kurs: 1,65
Buk: Bwin


Wczoraj od 12 jest kurs 1.60 \:\) sam dodalem go do konkursu juz po korekcie z kursem wlasnie 1.60.

Tak sie wklada ze miedzy sledze dosyc uwaznie ostatnimi godzinami ruchy kursowe u wielu bukmacherow i o 18 napewno nie bylo 1.65 (ba, dzis caly dzien widzialem 1.60)
takze prosze o korekte u kolegi dropsiq \:\)


nie ze sie czepiam, ale wysokosc kursu w tym konkursie to sprawa kluczowa a nie tylko +/- wiec zawsze gdy takie cudo zauwaze bede interweniowal.

Pzdr
Posted by: garate_cepa

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 05:49

oczywiscie, powinni zostac zdyskfalifikowani i dostac bana na forum za kare
Posted by: Rivaldinho

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 05:55

Skoro tak mowisz \:D
Wedlug mnie jest to albo to jest zwykle lenistwo i kopiowanie kogos typu bez sprawdzenia kursu, albo proba oszustwa - wedlug mnie organizatorzy powinni wprowadzic cos na styl zoltej kartki.

Ale pewnie co to pisze pozostanie bez odzewu, bo przeciez dropsiq gra "organizatorem" w teamie


zdrowa dyskusja, zero agresji \:p
Posted by: garate_cepa

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 06:06

No ja jestem za, oszustwa kursowe traktowac dyskfalifikacja. Nie ma litosci, trzeba przestrzegac dokladnie regulaminu inaczej konkursy nie maja sensu
Posted by: connor

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 07:20

Szkoda ze nie mozna typowac w bet365, obecnie maja chyba najlepsza oferte na F1
Posted by: mogarycz

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 16/03/2008 07:37

Experto, sorki, ale nie gadaj tylko wrzucaj typki \:\) pozdro
Posted by: Inzaghi78

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 18/03/2008 20:25

w podsumowaniu nastapila mala pomylka odnosnie teamu w ktorym wystepuje \:\)

Crazy Punciaki to moj team
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 18/03/2008 20:35

ok inzaghi78 bedze poprawione

A jesli chodzi o to kto wypad jako pierwszy Na oficjalnej stronie F1.com jest ze jako pierwszy wypadl Fisichella (Force India) i wedlug tego zostalo zrobione podliczenie(protesty nie mile widziane)
Posted by: mogarycz

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 18/03/2008 22:37

hej, dzięki za rejestrację naszego teamu.

chciałbym tylko zapytać czemu jestem ret. w ostatnim wyścigu??
Posted by: (J)

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 19/03/2008 04:49

Originally Posted By: mogarycz
hej, dzięki za rejestrację naszego teamu.

chciałbym tylko zapytać czemu jestem ret. w ostatnim wyścigu??


ret. = nie ukończył wyścigu, czyli wszystkie typy nietrafione

Mam pytanie. Czy można grać typy z Bet365?
Posted by: Baqu

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 19/03/2008 09:30

ja mam może takie dziwne pytnako

czemu jeżeli w klasyfikacji generalnej dostalem 6 pkt za 3 miejsce

to w klasyfikacji generalnej kontruktorów mój team ma 5 pkt ?
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 20/03/2008 14:32

pomylka bedze poprawione 6pkt.Visca el Barça Team
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze. - 20/03/2008 16:49

Originally Posted By: Experto
Szkoda ze nie mozna typowac w bet365, obecnie maja chyba najlepsza oferte na F1
mozna typowac z BET365
Posted by: Baqu

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 21/03/2008 01:24

Originally Posted By: mopsiq
pomylka bedze poprawione 6pkt.Visca el Barça Team


dzięki

Originally Posted By: mopsiq
Originally Posted By: Experto
Szkoda ze nie mozna typowac w bet365, obecnie maja chyba najlepsza oferte na F1

mozna typowac z BET365


można ? a regulamin mówi:

16. Lista bukmacherów, z których ofert można korzystać:
Bwin, Expekt, Sportingbet, Unibet, Gamebookers, Interwetten, Pinnacle, Betway, Betsson, Bet-at-home


\:\)
Posted by: Baqu

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 23/03/2008 03:27

mopsiq ? widzę, że niektórzy userzy podają typy z bet365, to
łamiemy regulamin i można od tego buka podawać typy ? nie chce,
żeby później były jakieś niejasności, a sam je lekko wprowadziłeś.

pozdr,
Posted by: Inzaghi78

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 01/04/2008 19:11

mopsiq mam nadzieje ze nie dyskryminujesz mnie w konkursie \:D

A tak na poważnie nie rozumiem dlaczego Experto jest przede mna za ostatni wyscig skoro zdobyl :

Experto 4,31
Inzaghi78 4,726

Ja wiem ze podal swoj bilans inaczej ale po sprawdzeniu wychodzi tak jak napisalem

Prosze oczywiscie o korekte w generalce gdzie mam tylko 2 punkty !!
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 01/04/2008 19:19

Originally Posted By: Baqu
mopsiq ? widzę, że niektórzy userzy podają typy z bet365, to
łamiemy regulamin i można od tego buka podawać typy ? nie chce,
żeby później były jakieś niejasności, a sam je lekko wprowadziłeś.

pozdr,
mozna duzo osob pisalo na priva o tym wiec ok jest 1 buk wiecej a tomo jak znajdze chwilke poprawi bo tylko mod mozea
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 01/04/2008 19:21

Originally Posted By: Inzaghi78
mopsiq mam nadzieje ze nie dyskryminujesz mnie w konkursie \:D

A tak na poważnie nie rozumiem dlaczego Experto jest przede mna za ostatni wyscig skoro zdobyl :

Experto 4,31
Inzaghi78 4,726

Ja wiem ze podal swoj bilans inaczej ale po sprawdzeniu wychodzi tak jak napisalem

Prosze oczywiscie o korekte w generalce gdzie mam tylko 2 punkty !!
experto podal 6,79 nie sprawdzalem jesli tak bedez skoczysz o jedni miejsce z 5 na 4
Posted by: Heart

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 05/04/2008 16:47

Chłopaki podałem w typie Haidfeld - Kubica, zły kurs na niemca, powinno być 2.70, przy rozliczaniu to uwzględnie \:\)
Posted by: Inzaghi78

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 09/04/2008 17:42

nie wiem czy tylko ja sprawdzam wyniki ale znowu widze ze jestem przesuniety w dol tabeli ...

napewno lukiwa powinien byc za mna gdyz wyszedl na minusie, prosilbym tez o sprawdzenie wyniku heart

Pozdrawiam
Posted by: shaggyr

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 09/04/2008 18:08

Pierwsze (garate_cepa) miejsce z drugim (Big_star) powinno być chyba odwrotnie,
lukiwa (no offence ) z takim minusem to na pewno punktów nie zdobył
reszta nie wiem to tak po rzucie okiem
pozdrawiam
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 17/04/2008 01:39

poprawione sorki za bledy
Posted by: [T]-error

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 28/04/2008 00:07

Mopsiq - zadam to pytanie też tu, bo więcej osób grało 1st retiremet Force India, natomiast f1.com wymienia jako pierwszych na Toro Roso a potem Force India [oba 66 okr. przed metą] a f1.pl podaje Force India a potem Toro Roso ... więc jaki wynik uznasz za rozstrzygający?
Czy w takiej sytuacji nie jest rozliczane to jako 1/2 kursu?
Posted by: Baqu

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 28/04/2008 01:23

przepraszam, że się wtrącę ? ale zagrał to ktoś u buka ? jak mu
rozliczył ? IMO będą zwroty, ale na 100% nie jestem pewny.
Posted by: [T]-error

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 28/04/2008 02:19

Nie rozumiem dlaczego miałby być zwrot?
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 29/04/2008 00:35

Originally Posted By: [T
-error]Mopsiq - zadam to pytanie też tu, bo więcej osób grało 1st retiremet Force India, natomiast f1.com wymienia jako pierwszych na Toro Roso a potem Force India [oba 66 okr. przed metą] a f1.pl podaje Force India a potem Toro Roso ... więc jaki wynik uznasz za rozstrzygający?
Czy w takiej sytuacji nie jest rozliczane to jako 1/2 kursu?
powiem szczerze ze decyzja moze byc tylko jedna Toro Roso wylecialo jako pierwsze napisalem w regulaminie w razie niejasnosci biore wyniki z F1.com a tam jest Sebastian Vettel Toro Roso ze wypadl jao pierwszy decyzja jest ostateczna
Posted by: [T]-error

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 29/04/2008 00:40

Z regulaminu Sportingbetu :

.5 Zasada DEAD HEAT stanowi, iż stawka wniesiona do zakładu na dany typ jest dzielona przez liczbę uczestników biorących udział w dead heat. Kurs jest wówczas mnożony przez podzielona stawkę. Pozostała część stawki przegrywa.

Skoro dwóch zawodników brało udział w zdarzeniu, wygrywająca jest połowa kursu. Tak bym to interpretował, a nie z zapisu kogoś na f1.com - bo akurat tak wyszło komuś?
Posted by: tomo

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 29/04/2008 01:13

Zostałem poproszony o wyrażenie swojej opinii na temat całej tej sytuacji, więc niezwłocznie to czynię...

Obaj kierowcy odpali w wyścigu dokładnie w tym samym momencie i chyba nie należy rzucać monetą by ta zadecydowała o tym czy będzie to Vettel czy Sutil.

Według mnie najsprawiedliwszym rozwiązaniem zaistniałej sytuacji jest uznanie kontrowersyjnego zakładu za wygrany, z tym że z kursem 1/2 tego wyjściowego.

Taka praktyka jest powszechnie stosowana przez wielu bukmacherów w przypadku dwóch równorzędnych zwycięzców "czegoś tam" (np. 2 najlepszych zawodników w konkursie skoków narciarskich uzyskało identyczną notę), tutaj sytuacja jest niemal identyczna.
Posted by: Baqu

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 08/09/2008 19:44

@mopsiq - jak to jest możliwe, że po GP Europy miałem 31 pkt. w następnym GP w GP Belgii zdobyłem 5 pkt, a teraz mam 26 pkt. ? \:\)

btw Inzaghi78 i dropsikk też mają chyba źle podliczone punkty.
Posted by: mopsiq

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 08/09/2008 20:42

juz jest ok jakies zacmienie mialem i podliczenie wyszlo bez gp europy ale jest juz ok
Posted by: Baqu

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 03/11/2008 09:11

chciałem podziękować wszystkim uczestnikom ( a w szczególności
tym, którzy aktywnie brali udział w konkursie ) za dobry kontest
i pasjonującą rozgrywkę do końca !

szczerze gratuluje (J) - - przez cały sezon trzymał dobrą formę!

dziękuję również prowadzącemu za bardzo dobrą organizację konkursu

ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że bardzo żaluję, iż nie
typowałem wszystkich wyścigów ( dokładnie bodajże trzech ? )
gdyż sam jestem sobie winien straty championatu, chociaż na tylu
dobrych zawodników nie mówię, że nie cieszy mnie trzecia lokata !

do zobaczenia z formułą1 w przyszłym sezonie !
Posted by: (J)

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 04/11/2008 01:53

Dziękuje za sportową rywalizację na najwyższym poziomie \:\)

Największe podziękowania dla prowadzącego

Do zobaczenia w następnym sezonie.
Posted by: [T]-error

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 05/11/2008 20:43

Gratki

\:\)
Posted by: [T]-error

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 05/11/2008 20:43

Gratki

\:\)
Posted by: Piecia

Re: Konkurs Formuła 1 - Sezon 2008 - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentar - 05/11/2008 23:05

Gratulacje

W przyszłym sezonie Race Hunter będzie tuż tuż za wami aby na ostatniej prostej was przegonić ;\)