Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - Play Off & Play Out

Posted by: shane

Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - Play Off & Play Out - 07/04/2007 05:50

PLAY - OFF DBE 06/07



PLAY - OUT DBE 06/07

espoły z miejsc 9-14 w drugim etapie rozgrywek rywalizować będą w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż w następujących terminach:

środa 11 kwietnia: 9-14, 10-13, 11-12

sobota 14 kwietnia: 14-12, 13-11, 9-10

środa 18 kwietnia: 10-14, 11-9, 12-13

sobota 21 kwietnia: 14-13, 9-12, 10-11

środa 25 kwietnia: 11-14, 12-10, 13-9

sobota 28 kwietnia: 14-9, 13-10, 12-11

środa 2 maja: 12-14, 11-13, 10-9

sobota 5 maja: 14-10, 9-11, 13-12

środa 9 maja: 13-14, 12-9, 11-10

sobota 12 maja: 14-11, 10-12, 9-13

Pomocne linki:

Terminarz Play - Off & Play - Out: http://www.plk.pl/?sub=news&id=2956

Stronka głowna PLK: http://www.plk.pl

Zapraszam do dyskusji i podawania typow
Posted by: adingh

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 05:25

Czy jutro w Anwilu zagra Otis Hill? Bo z Kotwicą grał, z Prokomem nie grał, a w TV mowili, że ma kontuzje. Jak to z nim jest?

Myśle, że Anwil jutro postawie, ale poczekajmy na kursy.
Posted by: Giertyszek

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 13:54

Czy jakis bukmacher oferuje zakłady na to kto awansuje dalej?
Posted by: Snajper2

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 13:57

Originally Posted By: adingh
Czy jutro w Anwilu zagra Otis Hill? Bo z Kotwicą grał, z Prokomem nie grał, a w TV mowili, że ma kontuzje. Jak to z nim jest?

Myśle, że Anwil jutro postawie, ale poczekajmy na kursy.


Otis zagra na 100% raczej nie ma co liczyc na gre Jaha i Boczka \:\)
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 18:26

sorry za troche ot

czy gamebookers wystawia polska lige kosza jeszczE???
Posted by: fart?

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out *DELETED* - 10/04/2007 18:42

Post deleted by tomo
Posted by: Giertyszek

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 18:50

pierwsze mecze wygrane gospodarzy - czy ktos zglasza sprzeciw? \:\)
Posted by: 12-latek

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 18:57

Originally Posted By: Giertyszek
pierwsze mecze wygrane gospodarzy - czy ktos zglasza sprzeciw? \:\)

Jestem zmuszony napisac stanowcze zdecydowane NIE


gospodarze must win \:\)
Posted by: fart?

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 19:24

Originally Posted By: 12-latek
Originally Posted By: Giertyszek
pierwsze mecze wygrane gospodarzy - czy ktos zglasza sprzeciw? \:\)

Jestem zmuszony napisac stanowcze zdecydowane NIE


gospodarze must win \:\)


ciekawe Tomo co te posty wnosza do tematu bo podobny moj o pytanie o relacje w tv dzisiejsza skasowales , widze sa rowni i rowniejsi na tyym forum

Różnica między postami skasowanymi a pozostawionymi jest taka, że odpowiedź na pytania skasowane jest jasna i dostępna choćby na stronie DBE, a odpowiedź na pytania dotyczące wyników spotkań nie jest oczywistością.
Posted by: Big Ben

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 20:12

Witam!

Co tu dużo pisać, zgadzam się z przedmówcami (mimo,że nie podali argumentów i analiz \:p ). Nie widzę dziś innych rozwiązań niż trzy wygrane gospodarzy, a dodatkowo myślę że będą to wygrane połączone z underami. Pokazują to wyniki z sezonu zasadniczego, a że to Play Off liczę na jeszcze mocniejszy DEFENSE \:\)

Chętnie przeczytam wasze opinie, może macie jakieś spostrzeżenia?
Czekam na typy i opinie.
Pozdrawiam
Posted by: Zabielany

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 20:26

Mysle, tak jak wiekszosc... i boje sie tego.

O ile niespodzianek we wlocławku i zgorzelcu sobie nie wyoibrazam... o tyle o wroclaw jestem juz bardziej sceptyczny.

Polpak przeszedl w trakcie sezonu metamorfoze. Najpierw gral radosną, szaloną, uniwersytecka koszykówke... a po zmianie trenera... uznawany jest za zespol ze świetną obroną.

Jezeli bedzie jakas niespodzianka w tych 4 parach... to tylko tutaj. Anwil jest nieosiągalny... dla zadnego zespolu... z wyjatkiem Prokomu.... ich mecz w polfinale... to bedzie przedwczesny final. Turów co prawda bez wielkiego doswiadczenia... ale za to z doswiadczonym i inteligentnym trenerem... Turów 3-0 lub 3-1... Prokom 3-0... Anwil 3-0... lub 3-1... jezeli Czarnym wyjdzie mecz numer 3. Śląsk praktycznie od 3-0 do 1-3... wszystko mozliwe. Jezeli Polpak wygra jakis mecz we wroclawiu... to moze już nie pęknąc. To tylko tak inuicyjnie... bo jesli chodzi o racjonalne argumenty... biorąc pod uwage kadrę Śląska... i Urlepa na ławce... ah...dlatego:

Śląsk @1.35 + Anwil @1.28 + Turów @1.16 = @2.00 4/10

Myśle, ze kazde z tych spotkan skonczy sie przynajmniej 8 punktowym zwyciestwem gospodarzy... a jezeli bedzie niespodzianka we Wroclawiu to jutro.
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 21:20

Jeśli chodzi o moją skromną i króciutką opinię to widzę 3 wyraźne zwycięstwa gospodarzy, ale kursy absolutnie zniechęcają mnie do ich obstawienia.

Niespodzianki poszukałbym we Wrocławiu...


Bardzo dobrze widzi mi się, natomiast, Under 157,5 (Bet24 i Unibet) w spotkaniu Anwil - Czarni.
Jak podaje E-Basket średnie punktowe Anwilu z sezonu zasadniczego to 80 pkt. zdobywanych i 74 pkt. tracone na mecz, Czarni rzucają średnio 76 pkt, a tracą 70 pkt.
Już z tych prostych (ale jakże kluczowych) danych widzimy, że optymalną linią dla tego spotkania będzie 150 pkt.
Ponad to 2 bezpośrednie spotkania między obiema drużynami w sezonie zasadniczym to 2 undery, a Play Off zawsze oznacza uważniejszą grę i mocniejszą defensywę.
Posted by: Tfete

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 22:43

Anwil - Czarni typ under 157,5 bwin 1.85
Faworytem są gospodarze, kótrzy w obu meczu sezonu zasadniczego wygrali z Czarnymi 83:63 i 78:72. Jak widać dwu krotnie padł under. Prócz tego za under przemawia fakt, że na 13 meczy Czarnych rozgrwanych na wyjeździe tylko 3 razy została przekroczona granica 156, 5 punkta. Średnio na mecz wyjazdowy z udziałem Czarnych linia wynosiła 143, 4 punkta, a Anwilu u siebie około 150... Poza tym uważam, że w 1 meczu fazy PO koszykarze będą grali osrożniej z uwagi na wagę meczu, za czym idzie długie rozgrywanie akcji oraz z głównym nastawieniem na defensywę.
Do tego sądze, że może wejść handi -7,5 na Anwil za 1.85...
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/04/2007 22:52

Witam wszystkich w fazie PO.

Dzis podobnie jak Wy widzialbym under we Włocławku.

Poza tym widzi mi sie zagranie Anwilu -7.5

Wczoraj odbylem nocna rozmowe ze Snajperem2 i przekonal mnie co do formy Anwilu. Zawodnicy sa zmobolizowani maxymalnie i celuja w MP. Forma jest, o tym pisac nie musze, bo kazdy sledzil koncowke rundy zasadniczej.

Co do innych meczu. Turowa i Slaska nie tykam, chociaz under we Wrocławiu mi pasuje. Polpak jest za bardzo nieprzewidywalny...

Jutro skusze sie na overek w meczu Prokom - Polpharma.

Zobaczymy jak to bedzie. Dla mnie dzis Anwil -7.5 i under 157.5
Posted by: Kamillo5

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 16:51

a jak dzisiaj typujecie mecze? no dzisiaj zdecydowalem sie ze dam Anwil, no dzisiaj roaczej wygraj, Pluta chyba sie obudzi, bo to jemu miedzy innym zawdzeczam wczorajsza strate siana, zastanawiam sie nad Turowem i nad Slaskiem. A wy co polecacie?
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 17:02

Tak sie wlasnie zastanwiam nad dzisiejszymi meczami:
Anwil - Czarni 1 - dzis powinna byc rehabilitacja . Czarni maja w zasadzie tylko 7 zawdonikow do gry, choc Griszczuk ich swietnie przygotowal to moga odczuwac jednak zmeczenie. Poza tym Pluta, Jagoda i inni w koncu trafiac z dystansu musza ( choc Czarni tez wczoraj fatalnie za 3 pkt ).

poza tym
Anwil over 154 - wczoraj w regulaminowym czasie bylo 76-76 a wiec lacznie 152 pkt , przy czym oba kluby fatalnie trafialy za 3 pkt - Anwil w calym meczu 1/22 ( w regularnym czasie gry gdzie 1 na 16,17 rzutow )- Czarni 2/22 ( w regularnym gdzie 2 na 18 ) - wystarczylo ze 2-3 celne wiecej i linia by pekla.
Posted by: zw1

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 17:32

znowu Anwil chcecie grać;)...nieźle

Originally Posted By: vonseb
Tak sie wlasnie zastanwiam nad dzisiejszymi meczami:
Anwil - Czarni 1 - dzis powinna byc rehabilitacja . Czarni maja w zasadzie tylko 7 zawdonikow do gry, choc Griszczuk ich swietnie przygotowal to moga odczuwac jednak zmeczenie. Poza tym Pluta, Jagoda i inni w koncu trafiac z dystansu musza ( choc Czarni tez wczoraj fatalnie za 3 pkt ).



tylko ,że Pluta Jagoda i Otis mają razem 100 lat i jestem pewien ,że bedą zmeczeni nie mniej niż podstawowi gracze Słupska.
Zreszta takich statystyk jak wczoraj (52 - 34 wygrana deska przez WTK)juz dzisiaj nie bedzie...2 pln na Anwil bym nie postawił
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 17:56

Nie no jasne ze najmlodsi to oni nie sa .
Ale chyba:
a) nie da sie juz gorzej rzucac z dystansu niz wczoraj
b) Czarni za 2 pkt 66% tez lekka przesada \:\) i dzis juz tak nie bedzie
c) Barlett juz nie pierwszy raz spada za 5 przewinien, a chcialbym zobaczyc kto bedzie gral jakby nie daj boze spadl za 5 przewinien wiecej niz 2 graczy
d) rotacja w Anwilu jestwieksza w razie czego jest Hajric, Bialek
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 18:14

Originally Posted By: vonseb
a) nie da sie juz gorzej rzucac z dystansu niz wczoraj
c) Barlett juz nie pierwszy raz spada za 5 przewinien, a chcialbym zobaczyc kto bedzie gral jakby nie daj boze spadl za 5 przewinien wiecej niz 2 graczy

a) Czarni za 3 rzucali wczoraj na niemal identycznej skuteczności jak Anwil.
c) Czarni całą drugą dogrywkę (i chyba kawał pierwszej) ciupali wczoraj bez Barletta i Dunna, którzy grzali ławę za 5 fauli. Efekt +10 FT.

Co do dzisiejszych spotkań, to ja je po krótce widzę w następujący sposób:
a) Prokom na luzie wygra z Polpharmą, ale kurs żałosny a handi i u/o wydają się być dobrze skalkulowane.
b) Anwil i Czarni znowu będą się tłukli do ostatnich sekund. Nie zdziwi mnie ponowne zwycięstwo Słupska, ale i wysoka wygrana Anwilu. Chyba trzeba będzie podbić undera...
c) W Zgorzelcu dzisiaj mecz bez historii, Turów tym razem w miarę łatwo poradzi sobie ze Stalówką. Pewnie under, ale jakkolwiek kocham je grać to nie przy tak niskich liniach.
d) We Wrocławiu znowu walka na całego do ostatnich sekund. 1:1 po dzisiejszym spotkaniu wydaje mi się być bardzo możliwe. U/O tak ja wyżej.
Posted by: pajelo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 19:15

A jak mecze Play Out AZS Koszalin - Polonia Warszawa i Sokołów Znicz Jarosław - Kotwica Kołobrzeg, ktoś odzszedł z podanych zespołów jakies wieścim bo generalnie Znicz wyglada smakowicie i Polonia która pokazala ze slaba nie jest:)) czasasmi
Posted by: pajelo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 19:23

Stołeczny zespół zagra w Koszalinie po trzech porażkach z rzędu. Po wygranej z Kagerem Gdynia 77:74, podopieczni trenera Wojciech Kamińskiego ulegli AZS, a następnie Polpakowi Świecie (u siebie 57:67) i Polpharmie Starogard Gdański (87:98 na wyjeździe). Tym razem w ekipie z Warszawy pojawi się już środkowy Kenny Walker, który podczas swojej ostatniej wizyty w Koszalinie nabawił się kontuzji (krwiak łydki). W stołecznej drużynie zabraknie za to skrzydłowego Michała Przybylskiego, który doznał skręcenia kostki. W Koszalinie mają także zagrać nie na sto, a na sto dwadzieścia procent Amerykanie Ryan Lorthridge i Grady Reynolds. Ten ostatni już nieźle zagrał w meczu z Polpharmą (19 pkt, 8 zbiórek). Reżyserami gry zespołu Wojciecha Kamińskiego są Rolandas Alijevas i Chazz Carr i ich także obawiać się muszą koszykarze z Koszalina.

zrodlo http://www.plk.pl
Posted by: Bruner

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 19:32

Co do meczu Anwilu i Czarnych to Anwil zdominował deski i dziś będzie podobnie,ale czy i tym razem tego nie zmarnują, wczoraj Hill miał dzień konia i trafiał wszystko,w sumie trzymając wynik samemu.Co do Jagody i Pluty to może nie o tyle co zagrali słabo,co poprostu nie pozwolono im zagrać lepiej. Czarni udowodnili po raz kolejny swoją siłę w obronie, Jagodnik został bardzo ograniczony i zniechęcony ze skutecznej gry,ale kluczem do sukcesu było całkowite i mistrzowskie wyłączenie z gry Pluty przez Kudriawcewa,który do tego dołożył 25 punktów \:\)

Dziś wydaje się,że Anwil musi wygrać,bo przy 0-2 raczej będzie po ptakach,ale po tym co wczoraj pokazł Słupsk to nie wiem co o tym myślec. Faktem jest,że goście są bardzo ograniczeni kadrowo,ale skoro wczoraj wytrzymali 2 dogrywki to czemu dziś nie? Niby atutemAnwilu powinny być długa ławka i doświadczenie,ale jakoś wczoraj to nie zdało egzaminu.Nie chce mi się wierzyć ,aby Anwil zaczął od 0-2 i oby Czarnym się udał drugi taki mecz,dlatego chyba zagram znów Nobiles \:\)

Z innych par to oczywista wygrana puzzli, Turów wydaje mi sie dziś gładko wygra,Stal jak miała wygrać to wczoraj,a WKS,hmm jakoś tak mi się widzi 1-1 po dwumeczu we Wrocku i pięciomeczowy bój,ale wygrana Śląska też mnie nie zdziwi,wiec opuszszę sobie ten meczyk .
Posted by: Inzaghi78

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 22:20

Witam!!!

Na wstepie zaczne od tego ze tegoroczny play-off bedzie niezwykle ciekawy co cieszy:)))
Wczoraj byla sroga nauczka dla "zbieraczy" niskich kursów tzw. pewniakow...:)

Dzisiaj Prokom ale nie po takim kursie, tym bardziej Anwil gdzie kurs jest moim zdaniem wogole nieadekwatny do ponoszonego ryzyka!!!

Ale w odroznieniu od tomo dzis zagram over w meczu Turowa ze Stala
Uwazam ze linia jest dosc nisko ustawiona a wczorajsze 104 punkty w regulaminowym czasie troche zaciemniaja ten obraz

Turów-Stal 140,5 a moj typ to 145pkt 5/10
Posted by: lewymar80

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 22:22

Witam

Nie wyobrazam sobie innej opcji jak wygrana Anwilu i Turowa.Wczoraj byly bardzo zaciete pojedynki(dogrywki w oby dwoch meczach)dlatego sadze ze nic dwa razy sie nie zdarza.Gospodarze zupelnie inaczej podejda do spotakan,bedzie mobilizacja na maxa.pomimo slabszej gry Pluty i Jagodnika , dzis jak dla mnie pewne 1 (Anwil) oraz Turow
Posted by: Bruner

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 22:31

Turów ze Stala zagrali wczoraj tragicznie,dlatego tak niski wynik, który nie ejst skutkiem legendarnej już obrony Turowa,ale słabej skuteczności obydwu ekip. W zwiazku z tym dziś powinno być lepiej,skuteczność wyższa,ale linia 140 i tak jest moim zdaniem do zaatakowania undera, to nie Euroliga i jeżeli Turów dziś zagra po swojemu w obronie( wczoraj ponoć tak nie grał III kwarty) to i tak wynik się zamknie w przedziale 130-135 punktów.

To samo we Wrocku,mecz był z punktu widzenia walorów koszykarskich tragiczny,straty,faule,głupie rzuty, bałagan na bosiku,brak przemyślanych zagrań,stąd tak niski wynik.W Polpaku pradwopodobnie może nie zagrać Nana z powodu kontuzji ręki,ale nie wiem czy to osłabienie czy zysk dla gosci bo wczoraj nie zagrał nic godnego uwagi. Za to była atmosfera play off, wiele walki,brzydkich fauli,wzajemnych prowokacji i kontrowersyjnych decyzji sędziów. Dziś moze być wszystko, wczorajszy mecz był bardzo wyrównany i dziś powinno być podobnie.Niby Urlep i jego warsztat trenerski przemawiaja za drugą wygraną WKs-u , ale moim zdaniem Śląsk jest słaby, i wcale nie jest tu faworytem,dlatego spróbuję zagrać + 6,5 na gosci,bo znów wydaje sie zapowiadac wyrównana walka,szczególnie przy słąbej ostatnio formie strzeleckiej Wrocławian i nieobliczalnosci Polpaku.Ale w ich wypadku taki jest styl fry, rzucac skąd się da, natomiast Śląsk mnie zadziwia swoją niepiradnoscią,do tego słabo nawet wolne trafiali,moim zdaniem dziś może być ciekawie.

Konkretnie to tak mi to sie widzi:

Turów 1 i under
Anwil 1
Polpak +6,5
Prokom
Posted by: nivet

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 22:33

Pierwszy mecz Prokomu juz dzis we wlasnej hali z Polpharma, moj typ to zwyciestwo Prokomu wiecej niz 14 punktami. Licze na to ze atut wlasnej hali, co za tym idzie swoich kibicow i chec skonczenia serii jak najszybciej przez Prokom wystarczy do przekonujacego zwyciestwa gospodarzy.
Pozdrawiam
Posted by: pajelo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 22:49

Ja rozumiem ze Unia gra samymi juniorami ale hp +40,5 to chyba da rade pokryc, chyba rzadko sie zdarza taki HP i chyba jest mozliwe powodzenie tego typu:)
Posted by: Zabielany

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/04/2007 22:57

a) tak jak napisał tomo... zwyciestwo Prokomu... jednak linia dobrze ustawiona... wiec strzelanie nie ma sensu

b) Stal wczoraj zagrała lepiej niż potrafi. Turów grał na slabej skutecznosci... ale wybronil sie tylko dzieki kapitalnej defensywie. Esencja koszykówki. Nie idzie w ataku, to dzieki obronie, kontrze i latwym punktom z kontry idzie wygrywac mecze. Dzisiaj jezeli turów zagra lepiej w ataku i dolozy do tego żelazną defensywe... to o zwyciestwo jestem spokojny. Handi -8 wydaje mi sie, ze do lyknięcia.

c) Pomimo tego, ze sypmatyzuje ze Śląskiem... to mam przeczucie... ze dzisiaj przegra. Od poczatku tej rywalizacji mam czuja, ze po 2 meczach we wrolcawiu bedzie 1-1. Ciezko cos powiedziec, bo nie widzialem nawet fragmentów wczorajeszego spotkania. W oparciu o intuicje i dla zwiekszenia emocji podczas ogladania lekko Polpak po 2.75.

d) Romański napisal, ze wczorajszy mecz to mecz sezonu i pewnie mial racje. Griszczuk pozwolil Czarnym pobiegać i efekt od razu widoczny. Staty Davisa kosmicze. Kudriawcew tez niesamowicie. Moim zdaniem Czarni nie sa w stanie zagrac drugiego takiego spotkania, jednak kurs na anwil 1.28 to chyba jakiś żart. Buki wychodzą z zalozenia, ze Anwil "musi". 3.65 na Czarnych moim zdaniem jest wartosciowe... ale jakos dziwnie sie boje. Handi 7.5... nie nie odpuszcze to spotkanie.

W spotkaniach play out jak dla mnie Polonia i Znicz... dlaczego wiekszość 'specófff' gra Kotwice ? \:\)
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 12/04/2007 00:25

Polpak dzisiaj bez Nany... ulala...
Posted by: AL_Capone

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 12/04/2007 00:31

Originally Posted By: tomo
Polpak dzisiaj bez Nany... ulala...


I co to zmienia ? Wczoraj POlpak tez gral bez Nany , albo
inaczej Nana gral w Slasku.
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 03:18

Ma ktos może wyniki wszystkich play-offow z poczatku lat 90-tych,bo one beda wazne przy rozpatrywaniu szans poszczegolnych druzyn, z wyniku 0-2 wyszedl tylko raz z tego co pamietam Prokom w meczu z Polonia ale bylo to w 1/2F natomiast jezeli tyczy sie rzecz 1/4 nikt nie wygral rywalizacji przegrywajac 0-2 w ciagu ostatnich 5lat.
Takze w ciagu ostatnich 5 lat zadna druzyna nie wygrala z miejsc 5-8 ale 5 lat to tak jak nic....wiec potrzebuje co najmniej 15 lat.

Istnieje duza szansa ze w Grudziadzu i Słupsku bedzie dogrywka tak w kwestii jezeli ktos obstawia je...
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 03:45

Ze stanu 0:2 wyszedł też swego czasu Śląsk z Pruszkowem, po 2 porażkach u siebie wygrał 3 następne mecze (2 w Pruszkowei i ostatni w domu), to był chyba półfinał.

Dla mnie to bardzo bolesne wspomnienie...

Tylko jaki to wszystko ma związek z dzisiejszą DBE...?
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 05:25

Ma i to wielki zwiazek[przynajmniej dla mnie],rywalizacja cwiercfinalowa nijak ma sie do polfinalow czy finalow i nie mozna ich porownywac skoro kazda druzyna ma cele inne wchodzac do PO.
Generalnie chodzi mi odsetek druzyn ktore awansowaly do polfinalow z miejsc 5-8.


Generalnie chodzi mi o rywalizacje w meczach Polpaku i Czarnych na najblizszy mecz. Jakie te druzyny maja szanse awansu grajac z miejsc 5-8 bo tak naprawde Polpak ma jeszzce szanse gdyz Slask gra o kilkanascie % slabiej niz u siebie i ich nadzieja jest w tym że Polpak znow slabo zagra w ataku bo ta rywalizacja zapowidala sie underowo od samego poczatku.

To jak? Ma ktos wyniki z play-ofow z poczatku lat 90-tych czy nie?
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 05:46

1.40 Polonia

Najwyzszy czas troche powygrywac dla stolicy,Znicz w zadyszce pozatym umiejetnosci polowa ich graczy podlega moim zdaniem dyskusji a to ze ograli prokom i inne takie kilka kolejek temu to nie jest zaden argument w obecnej sytuacji. Szalona koszykowka tym razem gora.

1.20 Prokom
Polpharma w drugim meczu powalczyla... tak tylko co z tego jak tam wylaczenie okafora z druzyny to najgorsza tragedia dla graczy gdynskich. ''Gwiazdy'' zakoncza gladko ta rywalizacje.

1.85 Anwil
Tu ladny kurs , wiec trzeba tez bardziej to omowic. Otoz niespodziewana porazka w pierwszym meczu bardzo skomplikowala sytuacje wloclawian.W drugim meczu takze bylo bardzo ciezko jednak Anwil podolal i wyrownal stan rywalizacji. Czy Czarni sa w stanie wygrac w tej parze ? Jesli tak to musza wygrac jutro... o tym samym wiedza takze wloclawianie.. to jest najwazniejszy mecz w sezonie i czas zagrac na poziomie. Najbardziej brakowalo Pluty ktory zostal calkowicie wylaczony z gry.Dosyc zaskakujace , ze ani zawodnicy ani on sam nie moze sobie wypracowac dogodnych pozycji.Wiec szanse ze cos w koncu w jego grze zalaczy wzrastaja. Obydwa mecze byly w wykonaniu Anwilu bardzo slabe... glowni gracze (poza Otisem , choc ten w drugim meczu tez lekko zawiodl) typu jagodnik nie trzymaja wyniku...(znaczy trzymaja ale sposob w jaki to robia pozostawia wiele do zyczenia) Czas w koncu trafiac... nie wierze w 3 mecz bez dobrej gry tercetu P + H + J.
Natomiast Czarni... tak mysle czy zawodnik zawodowy moze byc zmeczony ... wszyscy o tym mowia... nie przesadzajmy nie po to sie trenuje calymi latami zeby kilku meczy w tygodniu nie wytrzymac. Wiec to nie jest argument. Argument to jest lapanie fauli i krotka lawka. Slabszy trener ..bo co on wie przy Pipanie nie oszukujmy sie. Wiem wiem zaraz fani rzuca sie na mnie ze Igor po bytowaniu pod wodza pana Urlepa to swiatynia madrosci... tylko ze Urlep ze swoim Slaskiem ma grube problemy i w polfinale poplynie na 80% ale to juz inna kwestia.A strzelby Czarnych ?
chyba na kapiszony.. nie wiem jak to okresli ... ale sa to bardzo tacy sztywni zawodnicy , mozna ich ustawic na pozycje , rozrysowac...ale w akcjach 1 na 1 maja klopoty (poza Davisem, Barlettem) ... to trzeba wykorzystac.

Czas na odrodzenie , czas na dobry kurs , czas na Anwil ... a niedlugo czas na Prokom \:\)
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 05:56

Originally Posted By: loipop

Czas na odrodzenie , czas na dobry kurs , czas na Anwil ... a niedlugo czas na Prokom \:\)[/b]


gdybys niebyl z wloclawka podobnie bys napisal ?
wcale sie niezdziwie jak czarni wygraja 3 mecz \:\)
a pipan pokazal jaki jest wielki trener na MS gdzie z najlepsza ekipa w histori slovenii niewszedl do strefy medalowej \:\)
pozatym under w tym meczu bardzo prawdopodobny \:\)
sorki ale przy stawianiu niemozna sie kierowac tym komu kibicujesz ale realiami \:\)
i zeby niebyc "goloslowny " i wg.mnie stal przegra 3 mecz i skonczy sie sezon dla stali \:\(
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 05:59

no nie porownujmy szans anwilu do stali.
nie kibcuje anwilowi.. pisalem to kiedys na forum.
lepszy pipan niz griszczuk ksero urlepa.
ja sie zdziwie jak czarni wygraja 3 mecz.
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 06:08

Originally Posted By: loipop
no nie porownujmy szans anwilu do stali.
nie kibcuje anwilowi.. pisalem to kiedys na forum.
lepszy pipan niz griszczuk ksero urlepa.
ja sie zdziwie jak czarni wygraja 3 mecz.

z ta stala to niebylo porownanie \:\)
jakos niejestem fanem pipana
gdyby gosc byl tak dobry to nietrenowalby najgorszej ekipy w adriatyk lidze( z bilansem 2-14 ) i nieprzyjechal na "zeslanie " ;\) do podrzednej ligi koszykarskiej w europie \:\)
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 06:12

no ale nietrenowalby tez reprezentacji ;b
nie powiesz mi ze uwazasz ze igor zoltodziob ( w trenerskim fachu) jest dla Ciebie lepszy.

Dobra co mialem powiedziec to powiedzialem. Wszystkim zycze udanych typow ale nie oszukujmy sie najbardziej sobie ;b
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 07:06

  • 1.85 Anwil
    Tu ladny kurs , wiec trzeba tez bardziej to omowic. Otoz niespodziewana porazka w pierwszym meczu bardzo skomplikowala sytuacje wloclawian.W drugim meczu takze bylo bardzo ciezko jednak Anwil podolal i wyrownal stan rywalizacji. Czy Czarni sa w stanie wygrac w tej parze ? Jesli tak to musza wygrac jutro... o tym samym wiedza takze wloclawianie.. to jest najwazniejszy mecz w sezonie i czas zagrac na poziomie. Najbardziej brakowalo Pluty ktory zostal calkowicie wylaczony z gry.Dosyc zaskakujace , ze ani zawodnicy ani on sam nie moze sobie wypracowac dogodnych pozycji.Wiec szanse ze cos w koncu w jego grze zalaczy wzrastaja. Obydwa mecze byly w wykonaniu Anwilu bardzo slabe... glowni gracze (poza Otisem , choc ten w drugim meczu tez lekko zawiodl) typu jagodnik nie trzymaja wyniku...(znaczy trzymaja ale sposob w jaki to robia pozostawia wiele do zyczenia) Czas w koncu trafiac... nie wierze w 3 mecz bez dobrej gry tercetu P + H + J.
    Natomiast Czarni... tak mysle czy zawodnik zawodowy moze byc zmeczony ... wszyscy o tym mowia... nie przesadzajmy nie po to sie trenuje calymi latami zeby kilku meczy w tygodniu nie wytrzymac. Wiec to nie jest argument. Argument to jest lapanie fauli i krotka lawka. Slabszy trener ..bo co on wie przy Pipanie nie oszukujmy sie. Wiem wiem zaraz fani rzuca sie na mnie ze Igor po bytowaniu pod wodza pana Urlepa to swiatynia madrosci... tylko ze Urlep ze swoim Slaskiem ma grube problemy i w polfinale poplynie na 80% ale to juz inna kwestia.A strzelby Czarnych ?
    chyba na kapiszony.. nie wiem jak to okresli ... ale sa to bardzo tacy sztywni zawodnicy , mozna ich ustawic na pozycje , rozrysowac...ale w akcjach 1 na 1 maja klopoty (poza Davisem, Barlettem) ... to trzeba wykorzystac.

    Czas na odrodzenie , czas na dobry kurs , czas na Anwil ... a niedlugo czas na Prokom


1.nie wiem czy to ladny kurs ale napewno adekwatny co do ryzyka...
2.To prawda jezeli Czarni chca awansowac to musza wygrac jutro i w poniedzialek, 5 mecz raczej bedzie dla Anwilu gdyz bylby rozegrany juz w czwartek
3.Niewiadomo czy zalączy cos w grze Pluty bo innego zdania sa napewno Śp. Fibonacci,Kelly itp matematycy
-dosc kontrowersyjne stwierdzenie,zwłaszcza że po pierwszym meczu tez tak stwierdzilem a w drugim niewiele sie poprawilo.
4.Griszczuk moze i jest gorszym trenerem ale charakter ma wiekszy niż cala szkoleniowa lawka Anwilu razem wzieta
5.Slask v Turow kto wygra?! 1.85 1.85 tak mniej wiecej bedzie wygladala kwestia awansu,wiec 50-50% huhu hu 80%,w 1/2 F gramy do 4 wygranych
6.Igor jest tak wkurzony ze dzieci w niedziele beda baly sie kolo niego przechodzic na Gryfii :))własnie m.in za to ostatnie zdanie,że cala Polska skreslila jego zespol wystawiajac Anwil juz przed awansem na mecz z Prokomem...
7. Skutecznosc Hilla w Słupsku 1/10;pewnie to byl zly dzien bo i mecz wtedy wczesnie rozgrywany[chyba o 12.45]ale trzeba wziasc pod uwage ze w niedziele graja o 15...ale tak na serio Hill ma znakomita narazie skutecznosc bo zadaniem Czarnych jest ewidentna blokada obwodu Aniwlu,odbija sie to na zbiorce i na defensywie pod koszem a tam Hajric,Bialek i Hill robia wielki kociol.
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 07:42

A ja uwazam mimo calego geniuszu Griszczuka ze i z proznego to i Salomon nie naleje ze jutro Anwil wygra. Czarni maja fajnych 7 graczy, ale 7ka sie nie wygrywa play-offow . Bo Anwil ma pole manewru jak nie zaskoczy pod koszem Hill to zagra swietnie Hajric , jak nie da rady Pluta to zastapi go Woloszyn ( za 3 ), a ja tylko sie zastawiam co by bylo jakby za 5 fauli spadl Frasunkiwicz - w zasadzie jedyny polski OGRANY gracz Czarnych ( choc on sie naprawde pilnuje ) . Poza tym Anwil wycignie wnioski z pierwszych meczow.
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 14:25

slask-turow ja nie mysle o tym jakie kursy wystawia tylko kto dla mnie jest lepszy 20%... to uruchomienie hamiltona pod koszem bo jest jak dla mnie w ataku mega dobrym zawodnikiem.
Posted by: globus

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 18:33

To będzie naprawdę cięzki mecz dla Anwilu, Czarni sa bardziej głodni sukcesu, maja za soba publicznosc nie odpuszcza do konca , bedzie na pewno wyrownany mecz. Na Anwilu jest duża presja. Szanse oceniam 50/50
Posted by:

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 19:16

warto grać POLONIE???????
Posted by: bursztyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 20:57

Ok, nikt się nie kwapi do odpowiedzi, to może ja spróbuję

Po pierwsze, obiektywnie rzecz ujmując, Znicz jest najsłabszą drużyną ligi, odkąd Polonia znacząco się wzmocniła. (Unii Tarnów oczywiście nie biorę pod uwagę, bo w takiej formie zajmowałaby miejsce w połowie tabeli I ligi)

Po drugie, z kilku źródeł dowiedziałem się, że zawiązany jest spisek przeciwko Zniczowi, tak by go spuścić do I ligi, na czym zyskać miałaby Polonia. Kontrowersyjna dość historia, ale nie niemożliwa.

Po trzecie, pod względem poziomu sportowego są to ekipy equal, z delikatnym wskazaniem na Polonię. Pod koszem zdecydowana przewaga Warszawian. Na obwodzie idealnie równo.

Polonia w Koszalinie zagrała znakomicie, ze znakomitej strony pokazał się Bartek Sarzało, po kontuzji Walkera nie ma już śladu, a prawdziwym profesorem okazuje się Lorthridge. Polonii brakowało właśnie Sarzały, Lorthridge'a i Carr'a, by skutecznie powalczyć o PO. Ta drużyna spaść po prostu nie ma prawa.

W meczu rozegranym dwa miechy temu w Jarosławiu górą Polonia, dziś w mojej opinii będzie identycznie. 1,40 nie zachęca do gry, ale spodziewam się wysokiego zwycięstwa, więc warto próbować handicapu.

Znicz po wygranych z Prokomem i Polpharmą zanotował 4 porażki z rzędu, w tym bolesne 77-83 przed własną publicznością z Kotwicą, w bezpośredniej walce o utrzymanie i myślę że Jarosławianie powoli powinni witać się z zapleczem Ekstraligi.

Polonia SPEC Warszawa - Znicz Jarosław -> Polonia -6,5 @1,9 7/10

P.S. Wybiera się ktoś na mecz? Będę w zielonej koszulce \:p

adios
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 14/04/2007 22:44

Dzisiaj dwa bardzo fajne mecze do grania, wiec nie wypada tego ominac ;\)



Polonia @ 1.35 + Kager @ 1.50 = AKO 2.02 (Unibet)

I wlasnie takiego dubelka sobie dzis zagram. Duzo o Polonii napisal bursztyk, wiec powtarzac tego samego nie ma sensu.

Znicz naprawde w tej lidze szału juz nie zrobi i to chyba z nimi sie wlasnie pozegnamy. Polonia pokazala, ze wzmocnienia na obwodzie okazaly sie kluczem do sukcesu, a do tego niezatapialny duet Walker + Raynolds, na ktory nie ma mocnych.

Co do Kagera. Kurs 1.50 wiemy ze szału nie robi, ale niewatpliwie jest troche wysoki. AZS chyba juz sie troszeczke wystrzelal, w tej fazie rozgrywek nie pokazauja tego co w sezonie zasadniczym, kiedy to w samej jego koncowce AZS byl mocny dla kazdego. Kager personalnie jest o wiele silniejszy i chce jeszcze cos udowodnic. Gram Kager, bo w dzisiejszytm dublu, az zal nie sprobowac. AZS sie utrzyma, tego im zycze i gleboko w to wierze.
Posted by: Mitul

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 15/04/2007 17:01

A ja mimo wszystko gram dzisiaj za sporą stawkę Anwil. Sporo ludzi się przejechało na pierwszym meczu i to był wypadek przy pracy, Końcówkę sezonu obie ekipy miały świetną, ale nie oszukujmy się, Anwil to zespół z wyższej półki - z aspiracjami nawet na mistrzostwo Polski (jednak przegrają z Prokomem na 80 %) ale dzisiaj w Słupsku pokażą swoją wyższość nad Czarnymi.
Poi takim kursie naprawdę moim zdaniem warto bez większego zastanawiania grać na Anwil - no i mecz w TV więc emocje gwarantowane.
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 15/04/2007 18:07

Mecz Prokomu niejako z urzędu odstawiam na bok, tutaj po prostu nie ma co rozkminiać a i stawiać na Prokom po żałosnym kursie na pewno nie będę.

Bardzo ciekawe mecze w Świeciu i Ostrowie Wlkp., w pierwszym z nich skłaniałbym się do gospodarzy, a w drugim do gości w obu przypadkach po bardzo przyzwoitych kursach.
W obu tych spotkaniach mocno śmierdzi mi także underami, ale jakoś tak myślę nad tymi spotkaniami i myślę i nie mogę się ostatecznie zdecydować, za dużo wątpliwości...

W Słupsku gram dzisiaj Anwil po bardzo dobrym kursie @1.90, a jeśli się nie uda to podbijam stawkę dwukrotnie i ponawiam Anwil w następnym spotkaniu.
Częśc osób pewnie nazwie to progresją, choć Ci co mnie znają wiedzą, że jestem jednym z największych przeciwników tej formy gry. Możnaby to w sumie nazwać co najwyżej taką 'miniprogresją', dwuetapową, jak nie wejdzie to 9j. przejdzie koło nosa (3j. dzisiaj i 6j. ewentualnie w następnym meczu), ale na pewno nie będzie podbijania bez końca...
Czemu tak...? Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Anwil miałby zostać odprawiony z kwitkiem po 4 meczach pierwszej rundy PO. Jestem przekonany, że wygrają przynajmniej jeden mecz w Słupsku (a całkiem możliwe są też 2 zwycięstwa) i w najgorszym wypadku o losach tej rywalizacji rozstrzygnie 5-te spotkanie we Włocławku.

Także idzie dzisiaj pare groszy na Anwil, ale przed TV kciuki zaciskał będę naturalnie za ...Czarnych, kasa kasą ale zdrowy sportowy doping oraz sympatie i antypatie klubowe to wartość zdecydowanie cenniejsza od jakichkolwiek pieniędzy.
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 15/04/2007 18:28

Tomek, czyli dzis kazdy wynik w Słupsku Cie zadowoli \:\)

Teraz cos ode mnie.

Po wczorajszym dniu z DBE, gdzie Polonia i Kager wedle moich zapowiedzi odprawily z kwitkiem rywali, dzis zagram troche dla zabawy, jednakze typy bede calkowicie przemyslane.

Ja wbrew wszystkiemu zdecyduje sie na ... Czarnych. Nie wyobrazam sobie zeby ten zespol, ktory mial swietna koncowke sezonu dostal w torbe dwa razy u siebie. Oczekiwania kibicow sa ogromne, dzis hala zapewne bedzie pekała w szwach, bo mecze z Anwilem zawsze budzily sie tam ogromnym zainteresowaniem. Forma Czarnych eweidentnie wskazuje na to, ze wlasnie w PO moga jeszcze cos namieszac i sprawic, ze Anwil bedzie musial stoczyc zaciety bój o połfinał ligi. Obudzil sie motor napedowy zespolu Miah Davis, ktory nie robi juz tylko za statyste. W Słupsku kazdemu gra sie bardzo trudno, a z taka skutecznoscia z gry jaka prezentuja Czarni ostatnimi czasy, moze byc bardzo trudno Anwilowi.

Biore sobie dzis Czarnych @ 1.85 i z calego serca bede sciskal za nich kciuki. W meczu numer 4 moze juz byc roznie, bo jak wiemy z meczy z Włocławka Anwil potrafi wyciagac wnioski po porazkach.

Odpuszczam mecz w Ostrowie. Niby Turow to zaraz po Prokomie kandydat na MP, ale w tym sezonie liga jest bardzo, ale to bardzo wyrownana. Stal w basket grac potrafi a w swojej hali moga lekko przedluzyc rywalizacje z Turowem do meczu numer 4. Wiec uwaga na ten mecz, bo po co sie przejechac...

Do tego wszystkiego biore underek w Swieciu i win Polpaku. Under 140.5 pkt w Betgun @ 1.88... dwie defensywne druzyny, ktore teraz nie grzesza skutecznoscia, czegos mozna chciec wiecej? Do tego zwyciestwo Polpaku. Za duzo kasy poszlo w ten zespol, by rywalizacja skonczyla sie gladkim 3-0 dla Slaska, ktory oczywiscie jest w tej konfrontacji faworytem... no ale ilez to razy faworyt zawodzil... \:\)
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 15/04/2007 20:41

a ja sobie zagram undera 152.5 w meczu w slupsku
ten mecz to bedzie "mala wojna" i o latwe pkt bedize raczej ciezko \:\)
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 16/04/2007 21:40

Jako się rzekło, tak niech się stanie. Anwil wczoraj wygrał i w dzisiejszym kolejnym meczu z cyklu 50/50 nie gram na wycięstwo żadnej z drużyn.
Wczoraj Czarni zagrali po raz kolejny z Anwilem jak równy z równym, przegrali przez ...rzuty wolne (w całym meczu o zgrozo 9/18, to już ja - człowiek który niegdyś na podwórku w basket grywał namiętnie, ale dzisiaj nie pamięta kiedy to po raz ostatni miał w rękach piłkę do kosza - poszedłbym z marszu i słowo daję miałbym lepszą skuteczność).
Niby kasa wpadła, ale powiedzieć mogę tylko jedno - szkoda...

Postanowiłem, natomiast, zagrać w tym meczu Under 148,5 po kursie @1.85.
Nie będzie pewnie wielkim odkryciem jak napiszę, że dzisiejszy mecz jest zdecydowanie najważniejszym spośród dotychczasowych pojedynków ćwierćfinałowych Anwilu z Czarnymi, ale odkryciem też nie będzie jak napiszę, że każde spotkanie rozegrane do tej pory było także bardzo istotne.
Dzisiaj pierwszy raz w omawianej rywalizacji dojdzie do spotkania, po którym jedna drużyna może być w półfinale, a druga zakończyć sezon. I ten fakt uważam za bardzo istotny w dzisiejszym typie na 'under'. Ten fakt powinien sprawić, że oba zepoły zagrają z ogromną rozwagą, będą konstruowały długie 20-sekundowe akcje i przede wszystkim w obronie zagrają najlepiej jak tylko potrafią, a że i Anwil i przede wszystkim Czarni w tej obronie grać potrafią to nikogo przekonywać nie muszę. No i na koniec argument może taki trochę dziecinny, ale kto wie czy nie znajdzie na parkiecie choćby minimalnego pokrycia, stawka dzisiejszego spotkania może sprawić, że przy rzucie rączka zatrzęsie się raz czy drugi...
Linia o kilka punktów niższa niż w dotychczasowych meczach, ale mnie to nie zraża i mam nadzieję że ta subtelna róznica nie będzie miała wpływu na powodzenie mojego typu...
Dla mnie mecz na jakieś 140 pkt., może nawet mniej... ale stawka umiarkowana.


A co do Prokomu... nie chcę nikogo oskarżać ale mam kjakieś dziwne wrażenie, że wczoraj jedni i drudzy upiekli dwie pieczenie przy jednym ogniu...
Dzisiaj Prokom zdrowo przejedzie się po Polpharmie... ale ja tego nie gram...
Posted by: zw1

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/04/2007 22:31

dzisiaj 2 mecze w play outach....bardzo wazne dla 3 ekip spośród grających.
Moje propozycje:
Kotwica ML 1.75 ub dobór stawki był bardzo nerwowy skonczyło się na 15/10
Dlaczego:
Po prostu Kotwica jest lepsza,to co się stało w 1 kwarcie ich ostatniego meczu nie było przypadkowe i mimo ,że niby Polonia gra lepiej i ma w składzie 2 koszykarzy wiecej a w Kotwicy nie gra Bronek powinno byc spokojne HW.
Kager ML 2.25 ub 4/10
Gdynianie już się utrzymali i niestety nie wiem czy zagrają na 100 procent...Znicz w 1 lidze ogrywał Kager ale dzisiaj sytuacja obu zespołów jest diametralnie inna a Kager personalnie zdecydowanie lepszy.Gdynianie są na południu Polski od 3 dni i nie sądze by odpuścili dzisiejsze zawody...trener Prabucki też chyba chce zachować posade na przyszły sezon i dzisiejsze zwyciestwo może mu w tym pomóc.Owaszem szalony Ricky C. może zagrać znowu świetny mecz ale znając jego koszykarską przeszłość jego limit na ten sezon już się wyczerpał a Jarosław nie utrzyma ekstraklasy na przyszły sezon.
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 19/04/2007 14:30

NO to rywalizacja PROKOMU z ANWILEM moze byc jeszcze ciekawsza bo w barwach Prokomu nie zobaczymy jednego z najlepszych zawodnikow druzyny rozgrywajacego Rashida ATKINSA . Nie zagra on do konca sezonu. Lekarze stwierdzili u niego zapalenie rzepki kolanowej. W maju ma przejsc operacje.
Posted by: muppet

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/04/2007 05:00

koszmarna kontuzja :/
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 05:30

Jutro i pojutrze pierwsze mecz polfinalowe DBE. Pora rozpoczac dyskusje na temat meczykow.

Ja zamierzam zagrac
Turow (-5) - Slask 1 1,90
Slask ( przy braku Dmitrowskiego ) ma ostatnio straszne klopoty z rzutami z dystansu ( co bylo widac w spotkaniach z Polpakiem - tragicznie z czystych pozycji rzucal Stefanski niewiele lepiej Fon czy Hughes ) i wiekszosc punktow zdobywa spod kosza. Turow umie jednak bronic i mysle ze "po swojemu" zagesci strefe podkoszowa i moga byc problemy dla Slaska. Dodatkowo Slask potrafi miec spore problemy z rzutami wolnymi. W Turowie w ostatnich meczach szaleje Kelati i to pewnie bedzie pierwsza opcja w ataku. W sezonie zasadniczym Turow wygral u siebie 67-64, a Slask u siebie 64-53.

z oferty Toto-mixa fajnie wyglada zaklad
Wojcik - Jagodnik 2 1,50 ( wczesniej kurs byl 1,60 )
Wojcik ostatnio mniej gra bo akurat na tych pozcjach w Prokomie klopoty bogactwa. Jagoda wiadomo przez rece, jak nie wpadnie raz to drugi i trzeci, a jak nie to wymusic wolnego
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 05:41

Zastawiam sie jeszcze nad niedzielnym meczem i zagraniem
Prokom - Anwil (+6 ) 2 1,90
choc argumenty ponizej sa raczej przeciwko temu typowi

Prokom bez Atkinsa, znow moze miec lekkie problemy z rozegraniem choc juz nie takie jak ostatnio bo do dyspozycji sa Pacesas i Nordgaard. Jednak za rzadko wykorzystuja swoje przewagi podkoszowe majac spory klopot z rozegraniem. Jednak dla mnie i tak najlepszym graczem jest Slanina.
Anwil w meczach z Czarnymi mial mnostwo zbiorek - tu przy wysokich i dobrze walczacyh na tablicach graczach Prokomu moze miec wieksze klopoty. Poza tym lawka Prokomu jest o wiele dluzsza i problemy z faulami ( moze poza Dalmau ) nie beda tak strasznie wplywac na gre.

Zdrowy rozsadek podpowiada Prokom bo doswiadczenie graczy i druzyny otrzaskanej w meczach o stawke, mniejsze zmeczenie w cwiercfinalach. Serce jest za Anwilem bo maja lepszego trenera i dali mi zarobic w poprzedniej rundzie \:\) .
Optymalnie by bylo ogladnac pierwszy mecz i zobaczyc jak to bedzie wygladalo.
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 05:45

Originally Posted By: vonseb
Jutro i pojutrze pierwsze mecz polfinalowe DBE. Pora rozpoczac dyskusje na temat meczykow.

Ja zamierzam zagrac
Turow (-5) - Slask 1 1,90
Slask ( przy braku Dmitrowskiego ) ma ostatnio straszne klopoty z rzutami z dystansu ( co bylo widac w spotkaniach z Polpakiem - tragicznie z czystych pozycji rzucal Stefanski niewiele lepiej Fon czy Hughes ) i wiekszosc punktow zdobywa spod kosza. Turow umie jednak bronic i mysle ze "po swojemu" zagesci strefe podkoszowa i moga byc problemy dla Slaska. Dodatkowo Slask potrafi miec spore problemy z rzutami wolnymi. W Turowie w ostatnich meczach szaleje Kelati i to pewnie bedzie pierwsza opcja w ataku. W sezonie zasadniczym Turow wygral u siebie 67-64, a Slask u siebie 64-53.



sorki ale "odbije pilke " co bedzie z turowem jak slask pokryje kelatiego ?
wg.mnie tez beda mieli klopoty ze zdobywaniem pkt z dystansu
wg.mnie kluczowym graczej tej pary bedzie Hamilton jak on zagra b.dobrze to slask powalczy w finale
Posted by: Bouldermaster

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 16:55

chyba dobrym rozwiązaniem będzie dziś inwestycja w mecz
Turów-Śląsk:) mówie to o overze na ten mecz... linia w bukach to 137..typ wydaje sie szalony bo patrząc na statystyki ostatnich potyczek Wrocławia ze Zgorzelcem... wyniki byly niskie... także waga spotkania ogromna co bardziej skłaniałoby do defensywy... jednak czuje w tym meczu lekki over gdyż upatruje tu niespodzianki w postaci zwycięstwa Śląska. Turów cały mecz będzie gonić wynik i takim sposobem uzbiera sie troche punktów
przewiduje 72:74
Posted by: sebkos

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 17:30

No nie wiem czy to dobra inwestycja skoro obaj szkoleniowcy będą preferować ostry defens i nie będzie nic za darmo...
Posted by: herrkacu

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 17:57

zgadzam sie z przedmowca
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 18:21

Witam na forum wszystkich uczestniczacych w jego zyciu jak i tylkoobserwatorow. Ja dotychczas zaliczalem sie do tych drugich ale od dzis postanowilem brac udzial \:\) TO tyle slowem wstepu czas przejsc do spotkania ktore interesuje mnie najbardziej.

Zaczynajmy:

BOT Turow - Bergson Wroclaw
godzina 17:00 transmisja Polsat Sport

Wpierw podaje typy potem krotkie uzasadnienie:

BOT - Bergson typ 2 / 65% pewnosci
BOT - Bergson +5.5 typ 2 / 95% pewnosci
BOT - Bergson over 137,5 typ 2 / 80 % pewnosci


1) 2) Czysta dwojka spowodowana tym ze uwazam druzyne Bergsonu za lepsza od Turowa. Jest to moja opinia nie stwierdzajaca wynikow,skladu itp to tylko moja osobiste odczucie. Dlatego z czystej milosci platerskiej do Wroclawian typuje ich zwyciestwo.
Teraz konkrety: nie bede pisal o zawodnikach, trenerach ; gdyz na tym etapie rozgrywek jakim sa polfinaly play-off kazdy moze z kazdym wygrac, jak i przegrac. Trenerzy obaj swietnie prowadzacy swoje zespoly. Sa nie tylko trenerami ktorzy widniej ana pasku polsatu sport jako coach ale biora udzial w rozgrywanym meczu, nie przesadze dodajac ze to dzieki nim nieraz druzyny wygrywaja zaciete do konca ostatnie minuty meczu. Dlaczego nie gram Turowa; a to dlatego ze juz w 1 meczu cw. Turow pokazal ze moze miec lekkie problemy przed wlasna publika kiedy wydaje sie ze musi wygrac. Tak bylo z Gipsarem tak tez moze byc dzis ze Slaskiem. W ostatnim swoim meczu Turow mial szczescie ze zawodnicy Gipsaru prowadzac wysoko rozluznili sie i pozwolili na dojscie i nastepne osdkoczenie graczą BOT-u. Turow w rundzie zasadniczej u siebie wygral 3 pkt z Wroclawianami dlatego uwazam tez ze dzis +5.5 na Bergson jest najlepszym typem za wysoka stawke do zagrania.

3) Dlaczego over ?? Daltego ze linia jaka daja bukmacherzy jest smieszna(137) Z calym szacunkiem panowie to ze padaly undery i zespoly nie wychodizli z powyzej 65 pkt nie oznacza ze dzis tez tak bedzie. Uwazam ze kazda kwarta skonczy sie suma punktow minimum 35. Mysle ze decydujace na wejscie typu overowego \:p moze miec fakt ze zespoly grajac twardo w obronie beda mialy na koncie duzo fauli co wiaze sie z osobistymi i w miare latwymi punktami( nie czytac: R.Hyzy :P) OVER OVER i jeszcze raz OVER
Posted by: antybooker

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 19:53

Tolkien po Twojej analizie i Twoich słowach widać, że kibicujesz ekipie z Wrocławia. Piszesz, że Turów może mieć lekkie problemy z ekipą ze śląska. I faktycznie w 1 meczu chłopaki ze Zgorzelca troszkę się męczyli, ale jak się nie mylę przy katastrofalnej skuteczności rzutów wolnych. Natomiast nic nie piszesz o szczęściu śląska, bo tak naprawdę gdyby Nana był w składzie Polpaku w każdym meczu na pewno nie skończyłoby się tak pięknie (czyt. 3:0). Śląsk tragicznie rzuca za 3 (może Oliver coś tam pyknie), ma problemy przy zacieśnianiu strefy podkoszowej. Na pewno nie zagra Dimitrovski, więc znowu za 3 porzuca sobie Dean i troszkę Dominiki Tomczyk. Oglądałem mecz śląska w Grudziądzu i naprawdę "szału niet". Dzisiaj stawiam, że wygra to Turów. A granie na śląska za wysoką stawkę (z handi) to pomyłka, ale to tylko moje zdanie
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/04/2007 19:56

antybooker wiesz dobrze co w zyciu jest pewne \:p Wiec wiesz stawiam handi najwyzej jak mi tylko budzet pozwoli i w zaleznosci jak Ferero wygra z Ferdkiem \:\) \:p

Tak zgadzam sie z tym ze SLask mial troche szczescia zwlaszcza w ostatnim meczu ale to jest wlasnie potrzebne by tez wygrywac. Nie tylko swietni gracze, trenrzy ale tez odrobina szczescia. Ja kibicuje tam gdzie kase moge zrobic \:p Zobaczymy ktora druzyna wygra okolo 19 \:\) pozdrawiam
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/04/2007 03:28

Minus na calej lini Slaska ech padaka
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/04/2007 04:05

Turow po prostu zagral swoje w obronie ( czytaj swietnie )- szczegolnie te pierwsze 5 minut po przerwie gdzie dali rzucic Slaskowi tylko 2 punkty .
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/04/2007 04:10

W sumie wszystko sie sprawdzilo zageszczenie strefy, brak skutecznych strzelcow w Slasku z dystansu i podystansu, rzuty wolne wroclawian 7/17 , i popisy Kelatiego kiedy trzeba bylo trzymac/ciagnac wynik w 1 polowie - potem juz nie musial. Turow niby razil trojkami, ale skutecznosc za 3 pkt wcale nie byla rewelacyjna 40% ale OBRONA, OBRONA i jeszcze raz OBRONA - i ta zaskakujaca strefa zaraz na poczatku.
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/04/2007 04:36

vonseb 40% za 3 to dobry rezultat,a nawetb.dobry dajacy duza przewage w przypadku druzyn ktore graja defensywnie,a juz 66% za 2 to rewelacja w przypadku Turowa majac taka silna obrone Slask nie moze tracic tylu pkt ,zapewne to ostatni mecz Turowa kiedy maja az 66% za 2pkt.
Posted by: Bouldermaster

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/04/2007 19:58

Prokom-Anwil Ogromne emocje czekają nas dzisiaj w Sopocie na hali 100-lecia. Napewno faworytem jest Prokom, który między innymi będzie chciał sie zrewanżować Anwilowi za Puchar Polski. Wiadomo, że do końca sezonu nie zagra Atkins z powodu kontuzji kolana.. Jednak tragedii u puzli nie ma. Jest przecież bardzo dobry Dalmau, który zaryzykuje: ostatnio świetnie rozgrywa. Jest także dochodzący do siebie po kontuzji Pacesas. Jednak ten mecz to może być pojedynek strzelców Slanina-Pluta. Jednak patrząc na ostatnią dyskozycje Polaka jestem spokojny,o to że nie będzie dużo rzucał... Co innego Slanina trójki trójki i jeszcze raz trójki. Jedyne co mnie martwi to świetny Goran Jagodnik,który grając w barwach Prokomu nie raz wygrywał z Anwilem. Niepokoi także historia meczów która mówi że w play-offach po pojedynkach w Sopocie było zawsze 1:1 Tą historie trzeba zmienić i dzisiaj Prokom wygrywa z handicapem.
typ: Prokom(-6) @1.9
Posted by: rene

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/04/2007 20:11

Ja nie wiem, czy będą ogromne emocje, bo Prokom jest drużyną o klasę lepszą. Myśle tu o doświadczeniu, ograniu na miedzynarodowej arenie i o zgraniu zespołu. Jest co prawda grupa nowych zawodników, ale jest też grupa graczy, którzy graja tam dłuższy czas.
występy w rundzie zasdniczej, czy PP nie robią na mnie żadnego wrażenia, podobnie jak brak Atkinsa. Sopot ma szeroką ławkę wyjadaczy i nie pozwoli sobie na porażkę.
Dziś też zagrałem handicapa na Prokom
Anwil w calej serii może wygrać co najwyżej raz i to wszystko
Posted by: kiziorro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 23/04/2007 00:05

Originally Posted By: Cypryjczyk
vonseb 40% za 3 to dobry rezultat,a nawetb.dobry dajacy duza przewage w przypadku druzyn ktore graja defensywnie,a juz 66% za 2 to rewelacja w przypadku Turowa majac taka silna obrone Slask nie moze tracic tylu pkt ,zapewne to ostatni mecz Turowa kiedy maja az 66% za 2pkt.


Ale tak wysoka skutecznosc to wynik dobrej gry w drugiej polowie. Z Tego co pamietam gdy sledzilem relcje to w pierwszej polowie Turow mial bardzo niska skutecznosc a Slask wysoka a pomimo tego gospodarze prowadzili 10 punktami.
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 23/04/2007 01:07

Originally Posted By: kiziorro
Originally Posted By: Cypryjczyk
vonseb 40% za 3 to dobry rezultat,a nawetb.dobry dajacy duza przewage w przypadku druzyn ktore graja defensywnie,a juz 66% za 2 to rewelacja w przypadku Turowa majac taka silna obrone Slask nie moze tracic tylu pkt ,zapewne to ostatni mecz Turowa kiedy maja az 66% za 2pkt.


Ale tak wysoka skutecznosc to wynik dobrej gry w drugiej polowie. Z Tego co pamietam gdy sledzilem relcje to w pierwszej polowie Turow mial bardzo niska skutecznosc a Slask wysoka a pomimo tego gospodarze prowadzili 10 punktami.

Bo w drugiej polowie rzucali z czystszych pozycji po akcajc do srodka - na zewnatrz, a poza tym Slask byl troche podlamany obrona Turowa. Ja nie twierdzilem tez ze 40% to zly wynik, ale zadna rewelacja.
Posted by: herrkacu

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 24/04/2007 22:26

co myslicie o dzisiejszej sumie punktow w prokomie ?? bedzie powyzej ??
Posted by: vonseb

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 24/04/2007 23:33

JA dzis licze na Anwil i zagram z handi +7,5 . Taki meczyk Dalmau juz nie powinien sie zdazyc ( 5/5 za 3 pkt), a i Anwil lekkie problemy z faulami obroncow Prokomu mogl lepiej rozwiazac. W 1 szym meczu slabo zagrali w Anwilu i Hill i Jagodnik, ktory zdecyowanie za malo rzucal. Mysle ze nacisk na Dalmau musi byc wiekszy ( tu licze na Otasevica). Gorzej tylko ze Slanina gorszego meczu w ataku juz nie zagra choc jak zwykle wykonywal czarna robote w obronie.

Co do sumy punktow to z jednej strony jakby tacy gracze jak Pluta czy Wojcik zagrali na normalnej skutecznosci rzutow wolnych to wynik powinien byc jeszcze wyzszy. Z drugiej oba zespoly rzucaly na bardzo wysokiej skutecznosci z GRY i dzis moga tego nie powtorzyc. Prokom 57% za 2 pkt i 52% za 3 pkt, Anwil 60 za 2 pkt i 36% za 3 pkt. Mysle ze dzis moze byc under 161 .
Posted by: Bouldermaster

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 25/04/2007 00:19

Originally Posted By: vonseb
JA dzis licze na Anwil i zagram z handi +7,5 . Taki meczyk Dalmau juz nie powinien sie zdazyc ( 5/5 za 3 pkt), a i Anwil lekkie problemy z faulami obroncow Prokomu mogl lepiej rozwiazac. W 1 szym meczu slabo zagrali w Anwilu i Hill i Jagodnik, ktory zdecyowanie za malo rzucal. Mysle ze nacisk na Dalmau musi byc wiekszy ( tu licze na Otasevica). Gorzej tylko ze Slanina gorszego meczu w ataku juz nie zagra choc jak zwykle wykonywal czarna robote w obronie.

Co do sumy punktow to z jednej strony jakby tacy gracze jak Pluta czy Wojcik zagrali na normalnej skutecznosci rzutow wolnych to wynik powinien byc jeszcze wyzszy. Z drugiej oba zespoly rzucaly na bardzo wysokiej skutecznosci z GRY i dzis moga tego nie powtorzyc. Prokom 57% za 2 pkt i 52% za 3 pkt, Anwil 60 za 2 pkt i 36% za 3 pkt. Mysle ze dzis moze byc under 161 .


tu sie nie zgodze over 161 dzisiejszy mecz tak jak poprzedni prowadzony będzie w szybkim tempie... licze na lepszą skuteczność Anwilu zwłaszcza Jagodnika i Pluty... Co do Dalmau.. kolego przecież w 1 meczu był strasznie kryty a mimo to łatwo zdobywał punkty wiec przykryć go już lepiej nie przykryją;> Dzisiejszy mecz będzie podobny do niedzielnego z tą różnicą że to Anwil powinien prowadzić grę
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 25/04/2007 18:03

Witam

Polonia Warszawa @ 1.45 + Kotwica Kołobrzeg @ 1.40 = AKO 2.03 (Expekt)

Panowie, czytam ten temat od deski do deski i widze, ze konsekwentnie gracie faze PO. Ja tymczasem skupiam swoja uwage na jakże dochodowej fazie Play - Out, gdzie to wyniki wchodza po prostu jak w maslo.

PO odpuszczam, chociaz nie ukrywam, ze niektorych typow trzymam sie kurczowo i nawet niezle na tym wychodze. PO postanowilem sledzic i ogladac jak tylko mam na to czas, a sprawe typow stawiam na drugim miejscu.

Jak juz wspominalem faza Play - Out to ostatnimi czasy dla mnie spory zysk. Wiem, wiem. Madry jestem po fakcie bo ani w tym temacie nie pisze swoich betów, ani w PP ani tez na QCZ, ale kto mnie zna i ma do mnie namiary ten wie, ze mozna na tym spokojnie zarobic, a w minioną sobote wpadlo troszeczke złotowek. Nie pisze tego by sie chwalic, bo nie mam absolutnie takiego zamiaru, tylko chce Was po prostu zachecic, by momentami przymknac oko na PO, a spojrzec nieco wnikliwiej na walke o pozostanie w lidze.

Dzis zagram sobie powyzszy dubelek, a z kursow jakie przedstawil nam Expekt ciesze sie niezmiernie ;\)

Polonia Warszawa walczy o ligowy byt z sasiadujacym w tabeli Zniczem, wiec dla niej kazde dwa punkty sa po prostu bezcenne. Znicz gra z Unia Tarnow czyli z góry do ich dorobku moga byc dopisane dwa punkty. Polonia natomiast bedzie walczyla z Kagerem Gdynia, ktory badz co badz ma zapewnione chyba 9. msc w lidze i juz powoli moze skupic sie na przyszym sezonie i okienku transferowym. Kager przegral ostatni mecz i zwyciestwo Kotwicy @ 2.55 wcale mnie nie zdziwilo. O co gra teraz Kager? Praktycznie o nic, co mozemy wywnioskowac z ilosci minut danych zawodnikow i po ich grze.

Do tego wszystkiego daje Kotwice po dosyc podobnym kursie, lecz jesli spojrzec na kurs ogolny z tych dwoch meczy, jest on dla mnie calkowicie zadowalajacy. Kotwica ZDECYDOWANIE poprawila swoja gre, a dzis bedzie miala dodatkowa przewage bo jeden z najlepiej zbierajacch w AZSie - Haynes musial odleciec do USA z powodu smierci ojca, a ten fakt powinni wykorzystac wysocy Kotwicy - Bigus i Daniels. AZSowi tez powinno zalezec na tym meczu, bo w koncu do pozostania w lidze ich droga jeszcze daleka, ale patrzac na to oslabienie i biorac pod uwage atut wlasnej hali dobrze grajacej Kotwicy, nie mam watpliwosci kto wyjdzie z tego pojedynku obronna reka.

Chociaz wiadomo - to jest DBE, wszystko sie moze zdarzyc i dziwne wyniki juz nikogo chyba nie zaskakuja ;\)

pzdr
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 25/04/2007 18:07

Ojoj, nie ta godzina. Oczywiscie nie zbierajacy, a punktujacy - chodzi o Haynesa.
Posted by: bursztyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 25/04/2007 18:11

Nic dodać nic ująć shane

Kager wyraźnie odpuszcza końcówkę sezonu, bo po co grać skoro mają już zapewnione utrzymanie. Polonia poza tym, nawet w normalnych okolicznościach upokorzyła Kager, więc dziś będzie identyko.

Kotwa z Bigusem i Danielsem + zdolnymi Polakami nie powinna mieć żadnych kłopotów z AZS'em bez Haynes'a

Wypatrujcie mnie na Obozowej, tym razem w niebieskiej koszulce
Posted by: kajo261

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 25/04/2007 19:16

bardzo ciekawe typy
Posted by: muppet

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 25/04/2007 20:38

Dodam tylko, ze Koszalin ma mecz zalegly + 2 spotkania z Unia Tarnow.

'my u nas, wy u nas', jesli chcą wykukać znicz, to wg takiej zasady beda rozgrywane mecze Kotwicy/Kagera/Koszalina/Polonii juz do konca sezonu...
do tego overki w tych meczach, z czego ten w kolobrzegu wydaje sie byc pewniejszy.
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 27/04/2007 20:56

Dzsiaj oczywiście under.
Chociaż linia jest nieprzyzwoicie niska to w poniedziałek wreszcie się przełamałem i zagrałem właśnie na under w Zgorzelcu przy potwornie niskiej linii i dzisiaj już bez oporów kontynuuję grę na under.

Taka to już specyfika obu drużyn, że w spotkaniach między nimi over praktycznie nie ma racji bytu, tym bardziej dzisiaj kiedy Turów ma już prawie nóż na gardle i musi zagrać najlepiej jak tylko potrafi. Zgorzelec ma oczywiście jedną (wszystkim doskonale znaną) wielką broń na swoich przeciwników i dzisiaj musi spożytkować ją najlepiej jak tylko się da.
Jak znam życie to w tym spotkaniu pewnie i under 120 wejdzie...

Poza tym podobnie jak w ćwierćfinałowej parze Anwil - Czarni tak i teraz gram away win Turowa - jak nie siądzie dzisiaj to siądzie w niedzielę - nie wierzę by Śląsk mógł wygrać tę rywalizację 3:1.
Zdecydowanie mniej zdziwi mnie 3:1 dla Turowa niż 3:1 dla Śląska...
Posted by: Big_star

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 27/04/2007 21:39

Originally Posted By: tomo
Dzsiaj oczywiście under.
Chociaż linia jest nieprzyzwoicie niska to w poniedziałek wreszcie się przełamałem i zagrałem właśnie na under w Zgorzelcu przy potwornie niskiej linii i dzisiaj już bez oporów kontynuuję grę na under.

Taka to już specyfika obu drużyn, że w spotkaniach między nimi over praktycznie nie ma racji bytu, tym bardziej dzisiaj kiedy Turów ma już prawie nóż na gardle i musi zagrać najlepiej jak tylko potrafi. Zgorzelec ma oczywiście jedną (wszystkim doskonale znaną) wielką broń na swoich przeciwników i dzisiaj musi spożytkować ją najlepiej jak tylko się da.
Jak znam życie to w tym spotkaniu pewnie i under 120 wejdzie...

Poza tym podobnie jak w ćwierćfinałowej parze Anwil - Czarni tak i teraz gram away win Turowa - jak nie siądzie dzisiaj to siądzie w niedzielę - nie wierzę by Śląsk mógł wygrać tę rywalizację 3:1.
Zdecydowanie mniej zdziwi mnie 3:1 dla Turowa niż 3:1 dla Śląska...


Półfinały do 4 zwycięstw.
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 27/04/2007 21:43

Slask jak i Turow maja 100% under 140,5pkt z zespolami defensywnymi wiec dzisiaj jezeli nie bedzie dogrywki to powinien byc znow under choc kiedys musi pasc wiecej pkt niz 140...
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 27/04/2007 22:03

Aaaaaa jestem w szoku, rzeczywiście gramy best of 7 i jeśli dobrze pamięcią sięgam to w półfinale PLK jest to chyba pierwsza taka seria....

Tak czy siak bardzo słuszne posunięcie władz DBE !!!
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 02:21

offtowpowo panowie wy wiedzieliscie ze dzis kochany polsat pokaze na dwoch antenach hokej??!!! Toz to bezszczelnosc, ja rozumiem ze finalowe mecze beda wszystkie ale dlaczego polfinaly sa olewaner?? Jeszcze dzis oki rozumiem ale pojedynki Prokomu poniedzialkowy ?? gdzie byl ?? a nie bylo bo komentatorzy poniedzialki maja wolne szlag ich ten profesjonalizm. Zauwazylem ze olewaja juz nie poraz pierwszy chocby nie pokazywanie finalow mastersow ech dobra juz nie spamuje ale mnie trzepie jak kosza nie moge sobie w piatek obejrzec tylko hokej i to na dwoch antenach.

Jutro Anwil po ladnym kursie \:\)
dwa powodu: chec rewanzu za minimalne porazki na wyjezdzie, lepsza skutecznosc trojek ( zakladajac dobra gre JAgody,Pluty, Bialka) w prokomie tylko Slanina straszy.
Posted by: host

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 08:03

Zdarzenie z Toto-Mixa:

A.PLUTA vs C.DALMAU (Kto lepszy)

I - 1.60 X - 15.00 2 - 2.30

Pluta w pierwszym meczu na wyjeździe 23 pkt a Dalmau tylko 8 (grał o 10 minut mniej) ale to nie ma różnicy, ponieważ w Prokomie są inni od ciężkiej roboty, a w Anwilu jest nim właśnie m.in. Pluto \:\) Dla mnie kursik z pocałowaniem ręki.
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 15:04

heh 1.60 z pocalowaniem reki?Lepiej jest zagrac 2 bo mniej wiecej jest 50% ze trafisz typ
Posted by: przyborro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 18:22

Originally Posted By: host
Zdarzenie z Toto-Mixa:

A.PLUTA vs C.DALMAU (Kto lepszy)

I - 1.60 X - 15.00 2 - 2.30

Pluta w pierwszym meczu na wyjeździe 23 pkt a Dalmau tylko 8 (grał o 10 minut mniej) ale to nie ma różnicy, ponieważ w Prokomie są inni od ciężkiej roboty, a w Anwilu jest nim właśnie m.in. Pluto \:\) Dla mnie kursik z pocałowaniem ręki.


Cosik ci sie pogibalo bo akurat w 1 meczu tej serii Dalmau 23 oczka (5/5 za 3, 2/3 za 2, 4/6 za 1) Pluta 14. Mecz ktory podajesz byl drugim w tej serii i wtedy rzeczywiscie Pluta wypadl lepiej. Jak na moje NO BET a nie zadne pocalowanie reki!
Posted by: kiziorro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 19:40

anwil bez hajrica, nie ma zmiennika dla hilla. ciekawe jak bardzo to wplynie na wynik meczu.
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 20:04

Anwil - Prokom typ 1 kurs: 1.70

Mailem caly czas grac Anwil i tez tak robie. Choc nie pokoj moj budzi fakt ze tak samo jak wczoraj ze Slaskiem Anwil musi( nawet gorsza sytuacja 2:0 dla prokomu) wygrac z Prokomem zwlaszcza ze na wyjezdzie przegrywal po zacietych koncowkach( nawet 1 mecz i te 7 punktow a mecz na styku do 80pkt). ALe wlasnie Prokom przyjedzie na luzie moze a nie musi dzis wygrac choc napewno bedzie chcial wygrac jedno z wyjazdowych spotkan. Obawy moje tez budzi gra Pluty ktory w jednym meczu potrafi zdobyc 25 pkt by w drugim zaledwie 4. Goran tez juz nie taki jak w Prokomie, widac ze chyba najlepsze lata, najlepsza forma juz po zanim ( choc zebym sie mylil) Otis och ten nasz Otis cholera wie czy Besok, Wojcik nie dadza sobie z nim rady i dzis. Z mojej krotkiej analizy wynika ze powinienem zagrac na Prokom ale gram na odwrot na Wloclawek bo tak jak ktos gdzies pisal a propo meczu Miami - Chicago ( ze nie wyobraza sobie by mistrzowei 2006 przegrywali po 3 meczach 3:0) ja sobie dzis tego tutaj nei wyobrazam \:\)
Posted by: host

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 20:12

Oczywiście każdy ma inne zdanie i teorie na ten temat. Anwil u siebie będzie chciał wygrać, na pewno widzą zagrożenie z strony Dalmau, więc go odpowiednio załatwią, żeby nie mógł chłopak szaleć tak jak w tamtym meczu. Pozdro
Posted by: ntechnic

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 22:16

A może najlepszą opcją w tym meczu jest under?? Jagodnik zapowiada że jeśli anwil chce wygrać musi zagrać inaczej, większą uwagę przyłożyć do obrony. A Prokom też jeszcze w tych finałach na poziomie euroligowym nie bronił. Dziś z PLK polecam tripelka: under + Kotwica + Polonia
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 28/04/2007 22:22

Oj widze, ze kombinujecie co by tu zagrac w meczu Anwilu ;\)

A czasami lepiej odpuscic sobie i spokojnie delektowac sie spotkaniem \:\)

Ja nie mam kompletnie pomyslu co by tu zagrac, w tym meczu moze byc po prostu WSZYSTKO!

No, ale mamy jeszcze dzis Play - Outy i warto czegos fajnego poszukac. Ja oczywiscie biore dzis dubel Polonia + Kotwica, ale jako, ze AKO z tych spotkan jest wrecz załosne, to w singlu puszcze sobie... under 149.5 w meczu Polonia - AZS. Spotkanie na pewno o stawke, bo obie druzyny jeszcze maja po co grac. AZS jak juz wczesniej pisalismy zagra bez Haynesa, wiec sila ataku bedzie bardzo osłabiona. Polonia nigdy nie miala zachwycajacej skutecznosci we wlasnej hali, a dokladajac do tego dobra obrone AZSu mozemy byc dzis swiadkami dosyc nieskiego wyniku. Mecz o punkty, wiec rzucania w stylu run and gun nie bedzie moim zdaniem.

Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 29/04/2007 20:58

Panolwie piszcie cos dzis na temat meczu Slaska \:\) Bo ja juz nic nie wiem linia 132 i grac under hehe nie wiem juz nic( niebezpieczenstwo dogrywki i tak niska linia moze byc przekroczona, z drugiej strony bez dogrywki tez moze byc zlamana)

eksperci pisac \:p \:\)
Posted by: zw1

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 29/04/2007 21:39

co tu pisac;)
sam dalem na Slask ale zrobilem to z takim przekonaniem jakbym kupowal w sklepie płytę którą już słyszalem...
under pewnie bedzie ale podziekuje ...132!!! widzieliście gdzies taką linię w lidze na starym kontynencie??masakra
Posted by: slawiola

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 30/04/2007 23:39

Siemka , ja z pytaniem o ten mecz:

chcialem dac

18:00 Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot 1 1.65(Expekt)

i co o tym fachowcy mysla ? ma szanse wejsc ?
Posted by: lleyton

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 01/05/2007 00:08

czemu Otis Hill grał w ostatnim meczu tylko 9 minut? jakas kontuzja czy co?
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 01/05/2007 00:08

Choroba, ale juz wszystko chyba jest ok.
Posted by: grajek1987

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 01/05/2007 00:16

Moim zdaniem Dziś Prokom wygra ! \:\)
Mam takie przeczucie ,moim zdaniem to lepsza druzyna od Anwilu i jeśli kazdy sie skupi na tym co ma robic na parkiecie powinni powalczyc ! Mysle ze ich sporym atutem dzis bedzie gra zespolowa i silna obrona \:p
Osranio mecze bardzo overowe ale dzis to sie powinnop zmienic \:\)
Co myslicie o tym ?
Posted by: przyborro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 01/05/2007 00:48

Ze hill nie gra to tylko dobrze wplywa na Anwil gra sie na nim nie koncentruje i nie ma granie na sile z kolosami z Wloclawka. Ja dzis czuje ze PTS bo tak mowi mi rozsadek, choc serce za Anwilem.
za 10 minutek zaczynamy, radio HIT odpalone bo po co w tv pokazywac taki Wielki mecz \:\(
Posted by: Bouldermaster

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 01/05/2007 04:04

wszystko już wiemy Anwil wygrał, stan rywalizacji 2:2 i przenosimy się nad morze;) a jak tam bedzie.. pewnie podobnie jak w meczu nr1 i nr2 Over i minimalna wygrana Prokomu:D

Finał: Prokom-Turów:D
Posted by: muppet

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 01/05/2007 06:51

Anwil jest w tej chwili lepszym zespołem od Prokomu i żadne nazwiska, kwoty pieniężne ani nic innego tego nie zmienią. Inna zupełnie kwestią jest to, kto awansuje do finału, przewaga własnego parkietu to na tym etapie rozgrywek wielki atut.

Anwil pokazuje jednak, jak budować zespół, jak zestawić zawodników odmiennych stylowo, mogących grać wymiennie na różnych pozycjach. Pipan wyjął nagle asa z rękawa - Białka, który gra fenomenalnie, a do tego pojawili się Jahovics i Bocevski, dodając nową jakość do gry w połfinalach. Bocevskiemu daleeeko do optymalnej formy, ale zeby powalczyc na zaslonach, przywalic pare razy wysokim Prokomu - wystarczy.

Role players - cała filozofia gry Anwilu ;\)

Czy Anwil mógłby marzyć o awansie do finalu gdyby w Prokomie rozgrywal Hamilton, w obronie zapier*** za Plutą, a Dalmau Slanina dzielili sie 'latwymi' punktami po zaslonach?
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 01/05/2007 08:59

dosc zaskakujaco robi sie w tej parze, dretwy prokom ulegl 2x we wloclawku i moze miec klopoty z wygraniem meczu u siebie bo dotycchzas to anwil gra lepiej i nawet te porazki w sopocie nie byly jakies kleskami a raczej brak odpowiedniego nasatwienia sie na gre w ostatnim etapie meczu co bylo juz widoczne przy meczach z czarnymi ktorzy w 3 i 4 meczu odrabiali straty do anwilu.

Spodziewalem sie przynajmniej jednej wygranej MP a tu klapa.Niekoniecznie w meczu nr 5 bedzie over 158,5-160,5 gdyz anwil poprawil sie w obronie i traci mniej pkt a gadanie kijewskiego ze mieli pecha to mozna wmowic dzieciakowi.Mecze juz nie wygrywa sie tylko atakiem i srednia gra w obronie.Jezeli Prokom zostanie powstrzymany na 75pkt to Anwil ma duze szanse na wygrana gdyz sopocianie spisuja sie drastycznie slabo w defensywie w ogole nie pokazujac walorow do jakich przyzwyczaili sie w eurolidze gdzie nie tracili po 80pkt na mecz.

Zarty sie skonczyly i prokom musi w koncu zrozumiec ze przegranie kolejnego spotkania wiaze sie z pilka meczowa dla anwilu na jego terenie wiec napewno podejda juz do tego spotkania szalenie umotywowani.
Posted by: kiziorro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 01/05/2007 22:32

co daje tytul MP, 2 miejsce a co 3 miejsce ?
Posted by: herrkacu

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/05/2007 18:34

dzisaj w meczyku AZS KOSZALIN-KAGER GDYNIA pachnie mi overkiem, a w meczyku ZNICZ JAROSŁAW-POLONIA W. underek, co o tym sądzicie?
Posted by: Cholo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/05/2007 20:35

Originally Posted By: kiziorro
co daje tytul MP, 2 miejsce a co 3 miejsce ?


1 pewnie Euroligę
2 Uleb Cup
3 Fiba Cup

tak mi sie przynajmniej wydaje ;\)
Posted by: Morten

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/05/2007 20:48

Był chyba ostatnio sezon, że mistrz nie dostał Euroligi \:\)
Posted by: przyborro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/05/2007 21:54

Originally Posted By: Morten
Był chyba ostatnio sezon, że mistrz nie dostał Euroligi \:\)


Bylo tak po sezonie 2002/2003 gdy Anwil wygral lige lecz nie dostal szansy zagrania w Eurolidze bo niby za daleko do lotniska i jakis tam innych wymogow nie spelniali:( Mam nadzieje ze teraz sie to zmienii o oczyswiscie gdyby anwil wygal lige.
Posted by: ntechnic

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/05/2007 22:10

Originally Posted By: herrkacu
dzisaj w meczyku AZS KOSZALIN-KAGER GDYNIA pachnie mi overkiem, a w meczyku ZNICZ JAROSŁAW-POLONIA W. underek, co o tym sądzicie?


mi pachnie odwrotnie \:\)
Kager odpuszcza i odpuszcza ale chyba gdynianie mają jeszcze trochę ambicji by powalczyć (przynajmniej tak jak tydzień temu w Warszawie). Spodziewam się podobnego meczu, równej walki przez 40 minut ale i kolejnej porażki Kageru
Biorę taki triple w toto: underek (1.9), zwycięstwo AZS-u (1.55) i większą liczbę punktów Spanna w pojedynku z Kueblerem (1.6).

W drugim meczu też tripelek:
Polonia (2.1), over (2.3) i Walkera w pojedynku z Ibrahimem (2.15). Polonia jest faworytem meczu, gra o niebo lepiej niż Znicz. Jarosławianie mają olbrzymie kłopoty w ataku pozycyjnym, stąd pewnie będą chcieli narzucić spore tempo gry, grać szybką kontrę, odpalać trójki i liczyć na to co do tej pory było ich największym atutem w meczach w Jarosławiu czyli przewagę na tablicach (Znicz wygrywa zbiórki w prawie każdym meczu u siebie). Polonia pójdzie na wymianę ciosów, bo... w ostatnim meczu w Jarosławiu to jej się opłaciło. Over pęknie, bo na pewno stawka meczu sprawi, że Znicz nie odpuści do końca i Clemons rzuci sobie z 20 pkt. w IV kwarcie, gdy już Znicz będzie na zapleczu ekstraklasy \:D
Posted by: skrzypo555

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/05/2007 22:43

Koszalin tez odpuscil kompletnie ... no ale trzeba w koncu cos
wygrac. Bilety na te ostatnie 2 mecze kosztuja 50% taniej.
Ulgowy - 6 zl, Normalny - 12 zl. Chyba chca zeby kibice wkoncu
przyszli i zobaczyli wygrany mecz ! \:\)
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 03/05/2007 22:55

Originally Posted By: Gvizdek
Originally Posted By: kiziorro
co daje tytul MP, 2 miejsce a co 3 miejsce ?


1 pewnie Euroligę/tylko przypadku Prokomu/
2 Uleb Cup najprawd. Turow
3 Uleb Cup ---II--- Anwil
4 Fiba Cup ---II--- Slask
5 Fiba Cup ---II--- Czarni

tak mi sie przynajmniej wydaje ;\)


Prokom czy zdobedzie MP czy nie i tak zagra w Eurolidze w nowym sezonie gdyz maja hale i lotnisko spelniajace wymogi.Turow i Anwil od nowego sezonu beda chcieli grac w Ulebie,jezeli uzyskaja dobry wynik w lidze czyli lokata nr 1 i 2 po Prokomie badz przed nimi.Slask jezeli chcialby grac w Ulebie musi przeskoczyc po prostu kogos z pary Anwil - Turow. Wniosek jest taki, mecz o 3 miejsce niby o pietruszke ale bedzie to mecz o awans do pucharu uleb[chyba ze Turow nie spelni wymogow Uleb co jest mozliwe,ale prezes Turowa ma alternatywny plan w przypadku niedostosowania hali do wymogow].

5 lokata to puchar fiba ale Czarni zdecyduja sie na ten puchar wtedy gdy Energa bedzie chciala aby zespol byl promowany na arenie miedzynarodowej. Na dzis wyglada na to że maja tylko 15-20% szans ,że beda chcieli grac w tych rozgrywkach. To dziwne zwlaszcza ze klub chce wejsc na gielde ale boja sie szefowie Czarnych o wynik finansowy w przypadku budzetu;[ tylko 4mln bo uwazaja ze jest zbyt maly aby pogodzic lige i puchar]
Posted by: gremlin

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 04/05/2007 04:11

To wychodzi na to ze sprawy hali zabijaja zdrowa rywalizacje! wiec po co caly ten galimatias??? granie ligi i pozniej delegowanie slabszej druzyny do najbardziej prestizowych rozgrywek ? bez sensu!!
Posted by: bolec

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 04/05/2007 05:55

Originally Posted By: gremlin
To wychodzi na to ze sprawy hali zabijaja zdrowa rywalizacje! wiec po co caly ten galimatias??? granie ligi i pozniej delegowanie slabszej druzyny do najbardziej prestizowych rozgrywek ? bez sensu!!

a co w tym kraju jest z sensem??? \:\(
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 04/05/2007 06:57

Tu nie o kraj chodzi tylko o rozgrywki europejskie ktore maja swoje zasady. Podobnie jest w pilce noznej gdzie MP najpr. Belchatow bedzie grac nie na swoim obiekcie ktory nie spelnia wymogow Uefa.

Szanse w eurolidze ma tylko Slask ktory ma hale spelniajaca wymogi i nie chodzi tu o Oribite tylko o Ludowa.

BEZSens to jest sponsorowanie sedziow przez szefa jednego z klubow ligi...
Posted by: gremlin

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 04/05/2007 16:00

Originally Posted By: Cypryjczyk
Tu nie o kraj chodzi tylko o rozgrywki europejskie ktore maja swoje zasady. Podobnie jest w pilce noznej gdzie MP najpr. Belchatow bedzie grac nie na swoim obiekcie ktory nie spelnia wymogow Uefa.

Szanse w eurolidze ma tylko Slask ktory ma hale spelniajaca wymogi i nie chodzi tu o Oribite tylko o Ludowa.

BEZSens to jest sponsorowanie sedziow przez szefa jednego z klubow ligi...

no dobra a gdzie jest powiedziane ze np. Znicz Jaroslaw jezeliby zdobyl mistrza to nie moglby grac na obcym terenie tak jak Belchatow??!! idac tokiem rozumowania moznych tej dyscypliny w zasadzie w Polsce mozna by od razu rozgrywac final ligi i to najlepiej do wygranych 30 - meczy!
Posted by: lupus

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 04/05/2007 17:44

Gremlin, ale to nie od dzis tak jest.

Slask kiedys tez grał w eurolidze, mimo, ze nie mial mistrza ;\)
Posted by: kiziorro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 04/05/2007 18:02

nie gral w eurolidze, wydaje mi sie, ze gral w alternatywie euroligi, bo wtedy byl jakis konflikt. nie pamietam jak ten puchar sie nazywal.
Posted by: szymonez

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 04/05/2007 21:58

Grał w eurolidze \:\)
Posted by: antybooker

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 04/05/2007 22:04

Originally Posted By: kiziorro
nie gral w eurolidze, wydaje mi sie, ze gral w alternatywie euroligi, bo wtedy byl jakis konflikt. nie pamietam jak ten puchar sie nazywal.


Pierwszą ekipą która grała w Eurolidze nie zdobywając tytułu Mistrza Polski był Prokom i było to w sezonie 2003/04 (akurat wtedy Mistrzem był włocławski ANWIL). Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. Pozdrawiam
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 00:54

Slask gral w Suprolidze i pozniej w Eurolidze.
Posted by: herrkacu

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 19:18

jakies pomysly na dzisiejszemeczyki, turow underkiem pachnie, tradycyjnie w osttanim czasie...
Posted by: sebkos

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 20:43

Ja się dziś wyłamię i linię 130,5 zagram jako over ... to może być i powinien osttani mecz serii i wynik na poziomie 131 pkt ( no to przyzwoitość chyba choć wczoraj EL że nie :D)powinien paść - każda seria musi się skończyć liczę że dziś skonczy sie ta underowa
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 21:24

A ja dzis zagram tylko na zwyciezce tego meczu,bo z lina moze byc jak w zucie moneta gdyz to 130 jest zarowno do przekroczenia przez te zepsoly a rownie do zblizenioa sie do jej granicy.

Turow - Wroclaw typ 2 kurs:3.3
Dlaczego 2; a dlatego ze mysle i wydaje mi sie przytym ze Slask jescze nei pogodzil sie z przegrana ze bedzie chcial walczyc do konca i udowodnic jeszcze ze jest lepszy od Turowa. Mecz raczej bedzie przypominal widowisko z drugiego spotkania w Turowie zaciete koncowki i decydujace ostatnie 2 minuty, wiec dlaczego nie grac Slask po takim kursie skoro napewno
Turowianie nie sa az taki murowanym kandydatem zeby grac ich zwyciestwo po kursie 1.30. Gram wyzszy kurs bo szanse oceniam na fifty-fifty \:\)
Posted by: mikerus

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 21:30

Podobnie jak kolega powyżej - zagram dziś zwycięstwo gości.
Uważam, że gracze Śląska zagrają dziś na maksimum swych możliwości, zmotywowani doskonale przez Urlepa. Liczę na to, że zawodnicy Turowa nie wytrzymają presji na nich spoczywającej, i pojedynek Dolnoślązaków przedłuży się co najmniej do poniedziałku.

Kurs na Śląsk 4.0@gamebookers, 4.2@bah. Na moje oko są zbyt wysokie:)
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 21:31

Originally Posted By: ToLkieN
Udowodnic jeszcze ze jest lepszy od Turowa.


1) Ślask nie jest lepszy od Turowa, wiec ciezko mu bedzie udowadniac cos co jest fikcja.

2) To chyba Twoj kolejny patriotyczny typ, czyz nie?

;\)

pzdr
Posted by: muppet

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 21:50

A ja gram dziś Turów

Bo nie nauczysz krowy jeść sztućcami.
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 21:53

\:D

A na dodatek ta krowa wali głowa w mur... No ale juz cicho mupp, bo nie wiem jak u Ciebie, ale tam mozna za to dostac po głowie.

Posted by: pawelpo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 22:01

Shane co dzis polecasz ogólnie? W Niemczech ciekawie wyglada Tigers Tubingen sa rozpedzenie a ich rywal gra bez 5! podst. graczy. W PLK Turów powinien wygrac z Asco ale głównie po to by "zamknąć" Hyżego...
Posted by: muppet

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 22:01

W papę, w papę a nie po glowie

A mieszkam w Toruniu na bydgoskim przedmiesciu wiec faktycznie, masz rację

Gram Turow bo trzeba skonczyc te męczarnie, fajny difens może być przyjemny dla oka, ale nie jesli w ataku nie potrafi sie grac, tak jak Slask. Turow ma duzo bardziej uzdolnionych graczy od WKS-u i dzis powinni od pierwszych minut narzucic swoj styl
Posted by: Zabielany

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 22:25

Wszystko wskazuje na to, że turów dzisiaj zakonczy rywalizacje. Obrona obu zespolów na podobnym sezonie... ale w ataku Turów o niebo lepszy. Turów przed sezonem rzekomo trenowal po 6-7 godzin dziennie. Urlep w koncu doczekał sie trenera swojego pokroju w plk. Saszka wie o co chodzi. W finale z Anwilem zapowiadają sie świetne pojedynki.

Pomimo wszystko ruszanie Turowa po @1.3 moim zdaniem to nieporozumienie. Kurs nieproporcjonalny do ryzyka. Dlaczego ? Bo Śląsk ma coś, czego nie widać w tabelkach i statystykach meczowych. Charakter.
Posted by: Mitul

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 22:38

Dzisiaj ewidentnie Turów na którym ostatnio mozna bylo ladnie zarobic, tylko ten kurs... 1,3 naprawde nie powala.
Wygraja to raczej bezproblemowo, ale na takim poziomie w play off taki kurs... troche bez sensu
co do linii to ja sklanialbym sie ku overowi, linia strasznie niska
a licze ze w koncu obydwa zespoly pograja chociaz troszke ofensywnie...

Duzo lepiej wyglada jutro Anwil w Sopocie - bedzie ciezko, ale na pewno sa w stanie wygrac z puzzlami, a tam juz kurs z lekka powala \:\)
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 23:12

Originally Posted By: shane
Originally Posted By: ToLkieN
Udowodnic jeszcze ze jest lepszy od Turowa.


1) Ślask nie jest lepszy od Turowa, wiec ciezko mu bedzie udowadniac cos co jest fikcja.

2) To chyba Twoj kolejny patriotyczny typ, czyz nie?

;\)

pzdr



1) moze cos wymysli zeby ta fikcja stala sie faktem
2) nie patriotyczny poprostu tak jak napisalem kursy szalenie zanizone na turow a sadze ze slask jest w stanie dzis wygrac.
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 05/05/2007 23:55

Oficialnie chcialem przeprosic za taki typ na slask heh jak sie ma taka skutecznosc osobistych, jak sie tylko zdobywa 4 pkt w ciagu 2 kwarty ehe ech heh. jedynie to druga polowa moze byc na odwrot hehe

gratulacje dla tych co typowali turow
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 06/05/2007 21:50

mamy kursy a tucisza
1.4 2.6 expekt

gram dwojke bo w koncu Anwil musi wygrac u gospodarzy ,w pierwszych mecach bylo blisko. Handicap jaki daja buki +7.5 po kursie 1.75 to za malo by mnie zadowolic \:p Wolalbym jzu grac handi +3.5 ale kurs chociaz 1.9. nie ma co pisac o zespolach bo to dwa dobre teamy wiec wszystko bedzie zalezec od dyspozycji dnia.
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 06/05/2007 21:52

przepraszam jzu expekt zmienil kursy ale to sa jednak profesjonaliscie heh

1.35 2.9
a handi zmniejszyli na +6.5 i po takim samy kursie hehe
ja tego nie rozumiem b jesli na gosci podwyzszaja kurs to handi tez powinno podskoczyc a nei zmniejszyc sie heh
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 06/05/2007 23:56

jak ma anwil wygrywac mecze jak z taka forma za 3 na 16 rzutow zero celnych ech to naprawde ekipa mecz.pl by wyszla i jakas trojke by rzucila
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 07/05/2007 04:51

Sorki chlopaki, ze tu, ale szukam i szukam i cos znalezc nie moge.

Czy jest gdzies jeszcze zaklad kto wygra cale DBE?
Posted by: Skiper

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 07/05/2007 06:15

Originally Posted By: shane
Sorki chlopaki, ze tu, ale szukam i szukam i cos znalezc nie moge.

Czy jest gdzies jeszcze zaklad kto wygra cale DBE?


Zależy na kogo zamierzasz zagrać.
Jak chcesz przeciwko Prokomowi, to można 'u mnie', hehe \:\)
Posted by: ZeTuBe

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 09/05/2007 19:36

Wiecie moze ile druzyn zostanie w ekstralidze z tych walczacych o utrzymanie?????
Posted by: przyborro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 09/05/2007 20:06

Originally Posted By: ZeTuBe
Wiecie moze ile druzyn zostanie w ekstralidze z tych walczacych o utrzymanie?????


Spadaja 2 ostatnie, a wiec Unia i Znicz. Chyba ze Polonia dzis sie polozy w Tarnowie.
Posted by: codi

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 09/05/2007 22:56

Originally Posted By: przyborro
Originally Posted By: ZeTuBe
Wiecie moze ile druzyn zostanie w ekstralidze z tych walczacych o utrzymanie?????


Spadaja 2 ostatnie, a wiec Unia i Znicz. Chyba ze Polonia dzis sie polozy w Tarnowie.


Polonia dzisiaj gra u siebie...

Ja dzis gram Polo -40.5. Mieli 4 dni odpoczynku od ostatniego meczu. Unia zas grala wczoraj z AZS`em. Bez Morrisa sklad wyglada juz w ogole tragicznie, kazdy mecz na wyjezdzie w po minimum -44 z tego co pamietam. Nie lubie takich handicapow, ale dzis sprobuje.
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/05/2007 20:50

Ja dzisiaj we Włocławku spróbuję Under 156,6 po bardzo ładnym kursie @1.96 w Pinnacle.
W ostatnim spotkaniu tych drużyn Prokom pokazał wreszcie, że potrafi bronić na bardzo wysokim poziomie, a skoro taka taktyka przyniosła pełny sukces to dzisiaj należy zrobić powtórkę z rozrywki.
Anwil też bronić potrafi (choć też nie zawsze to pokazuje), a przy dzisiejszej stawce spotkania i takim a nie innym nastawieniu Prokomu po prostu trzeba będzie pokazać to co ma się w defensywie najlepsze, już Pippan na pewno wpoił im to do główek...
Posted by: przyborro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 10/05/2007 22:07

Originally Posted By: tomo
Ja dzisiaj we Włocławku spróbuję Under 156,6 po bardzo ładnym kursie @1.96 w Pinnacle.
W ostatnim spotkaniu tych drużyn Prokom pokazał wreszcie, że potrafi bronić na bardzo wysokim poziomie, a skoro taka taktyka przyniosła pełny sukces to dzisiaj należy zrobić powtórkę z rozrywki.
Anwil też bronić potrafi (choć też nie zawsze to pokazuje), a przy dzisiejszej stawce spotkania i takim a nie innym nastawieniu Prokomu po prostu trzeba będzie pokazać to co ma się w defensywie najlepsze, już Pippan na pewno wpoił im to do główek...


Zgadzam sie z TOMO w 100% dzis powinien krolowac mocny deffens.
Ja juz za godzinke ruszam na mecz furka z Poznania, powinno byc mega ciekawie.
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 01:05

a ja chyba zdecyduje sie zagrac na Prokom bo ilez anwil moze us siebie wygrywac z Prokomem ?? 4 mecze ?? nie chyab raczej nei dzis:)
Posted by: muppet

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 01:07

Ja co do under/over się nie wypowiadam, bo sporo zależy od sędziowania i od tego w jaki sposob beda rotowane sklady, bo Pluta/Pacesas na rozegraniu zwalniaja gre, ale Thomas i szczegolnie Otasevic - a z drugiej strony Dalmau, maja ogromne tendencje do jej przyspieszania

Poza tym kiedy Prokom gra wysokim skladem, to Anwil wyraźnie stara sie grac z kontry, nawet gdy sytuacja nie jest zbyt dobra do zakonczenia akcji, to robia wszystko by wykonczyc kolosow z Sopotu fizycznie, chocby na kilka sekund wylaczyc ich płuca z gry albo zdobyc latwe punkty ;\)
Ponadto oba zespoly dysponuja wieloma strzelcami za 3
I na koniec argument malo istotny ale moze sie przydac - mozliwosc dogrywki. Wrownana para, a wciaz obywa sie bez dogrywek, moze w koncu sie cos takiego wydarzyc

Takze u/o dla mnie nie do ruszenia, 1 2 za duze stawki tez, ale jako zwolennik Anwilu od 3/4 sezonu, w play offs a takze w tym polfinale, moge wielu zaskoczyc - gram dzis Prokom @2.30 za male pieniadze.

Dlaczego? Dlatego ze Anwilowi moga sie nieco skonczyc pomysły na grę, zaskoczyli Prokom kilkukrotnie, jednak na kazda z tych nowinek Sopot znajdowal odpowiedz w kolejnym meczu. Teraz juz sam nie wiem co moze Anwil wymylsec by to wygrac, Prokom ma o tyle 'komfort' ze jesli dzis przegraja to jeszcze nic wielkiego sie nie dzieje, ale nie sadze by chcieli czekac do meczu #7. Dzis poloza na szalę wszystko co maja najlepszego, wielu zawodnikow ma do wyrownania rachunki z publicznoscia we Wloclawku, typ jest oparty na przeczuciu w glownej mierze, ale tez patrzac racjonlanie nie wierze ze Otasevic moze zagrac jak w meczu #4, caly Anwil nie bedzie tak bezbledny jak w meczu #3, a Prokom ma wciaz duze rezerwy, ktore moze uruchomic i wtedy gospodarze nie beda mieli nic do powiedzenia.

Po prostu mysle, ze dzis Prokom zagra na dobrym, wysokim poziomie i to wystarczy na Anwil. Niestety nie obejrze meczu bo wychodzę, opowiecie mi jutro ;\)

pozdrawiam
Posted by: ntechnic

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 02:31

tak sobie myślę że dziś jednak będzie po staremu ;\)
Anwil wygra dość pewnie z Prokomem i to wcale nie dzięki Plucie i Jagodnikowi tylko Thomasowi czy Białkowi ;\) 0/18 w Sopocie to był wypadek przy pracy a nie żadna tam superdefensywa Prokomu. Jak ktoś grał w kosza to wie że jak siedzi rzut to się trafia nawet przez z ręką rywala na pysku, w Anwilu jest paru grajków którzy mogą tak trafiać i dziś w swojej hali zapewne będą ;\)
Prokom bez Hamiltona nie broni i już. Będzie over i +15 może +20 dla Anwilu ;\) Zagrałem singlami. A w toto wszystko na jednym kuponie razem z Dalmau w parze z Plutą, bo Portorykańczyk zawsze ma dobre statsy gdy Prokomowi nie idzie \:D
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 02:49

ntechnic okey Bialek ostatni mecz faktycznie wypadek przy pracy tak jak zauwazyles ale znowu z powaga wiecej niz 10 pkt to on dzis nie zrobi. Pluta to wielka niewiadomo albo wysoko albo nisko punktowo. Goran podobnie a zeby Anwil dzis wygral zarowno Jagoda jak Pluta musza meic na kocnie po min 15 pkt. Dla mnie 2 bo misztrzowie to mistrzowei i dzis wyjdzie ich doswiadczenie z Euroligi. pozdro
Posted by: Radzio1

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 05:40

tak na goraco to wydaje sie ze w 7 meczu Anwil z handi bedzie wygladalo niezle, ale to tylko dlatego ze spodziewam sie rownie zacietego meczu jak ta cala seria...

pozdro Tolkien:P
Posted by: adingh

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 06:13

Originally Posted By: Radzio1
tak na goraco to wydaje sie ze w 7 meczu Anwil z handi bedzie wygladalo niezle, ale to tylko dlatego ze spodziewam sie rownie zacietego meczu jak ta cala seria...

pozdro Tolkien:P
Tak samo myślałem po 4 meczu \:\) i w 5 Anwil dostał lanie... nie wiem, ale wydaje mi się, że Prokom u siebie wygra, zagrają tak jak w 5 meczu, swietnie w obronie i Anwil nie będzie mogl wiele zrobić. No i Besok, który w playoffach pokazuje, ze wart jest kasy, którą mu płacą. Dla mnie to tutaj stawiam raczej na wygraną Prokomu \:\) Fakt, że Anwil na pewno nie zagra tak beznadziejnie jak w ostatnią Niedziele, bo na pewno będą trafiać za trzy, lecz jednak to Prokom zagra z wielkim zaangażowaniem, większym niż dzisiaj.
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 06:22

ale panowie ciekaw jestem juz kursow hehe jakies 1.35 na prokom moze bedzie hehe a na anwil znajdziemy gdzies 3.10. I bedzie dylemat co grac \:p bo po kursie 1.35 nie osmiele sie grac prokomu bo anwilowi jeszcze mecz cudu wyjdzie i zamiast dziejszego trio w zdobywaniu punktow zrobi sie sekstet hehehe.

nie chce nikogo urazac moge sie mylic,( bo tak szczerze to nie doceniam chyb agry Turowa dokonca) ale wydaje mi sie ze zwyciezca tego polfinalu zostanie mistrzem polski sezonu 06/07. Tak mysle ale jak bedzie, sedzia pokaze \:\)
Posted by: Mitul

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 15:41

no i piękny mecz obejrzeliśmy - szkoda, ze Prokom tego nie wygrał, bo mogł - gdyby nie ta koszmarna końcowka.
Dalmau - jak ma swoj dzień jest poza zasiegiem wszystkich w naszej lidze, patrze co on robi i normalnie nie wierzę \:\)
do tego Slanina niezła gra.

Anwil wcale nie zagral moim zdaniem aż tak rewelacyjnie, natomiat skuteczność z dystansu mieli porażającą - a to potrafi podłamać.

W ostatnim meczu zdecydowanie Prokom, tylko jak nedzne kursy to nie warto...

no i w finale jednak moim zdaniem Prokom i to raczej w miarę gladko - Turów zdobedzie maksymalnie jeden punkt...
Posted by: bursztyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 16:43

Originally Posted By: Mitul
(...) Turów zdobedzie maksymalnie jeden punkt...


nie no bez przeasady, jakas trojka na pewno Kelatiemu wpadnie
Posted by: Mitul

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 17:21

jeden DUŻY punkt :PP
Posted by: muppet

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 11/05/2007 19:25

Turow z Prokomem przegra, ale z Anwilem wygra \:p
Posted by: MARSHALL213

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 12/05/2007 01:32

A ja wlasnie mysle, ze Turów stoi na straconej pozycji w finale i nie przekonacie mnie argumentami, ze Turów mial wiecej dni na odpoczynek etc...
Posted by: MARSHALL213

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 12/05/2007 01:46

zamiast przekonacie mialo byc "nie probujcie nawet mnie przekonac"
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 12/05/2007 20:11

Kager Gdynia - Polonia Warszawa / over 165.5 pkt / 1.85 (Unibet)

Dzisiaj o godzienie 18:00 w Gdyni miejscowy Kager podejmować będzie warszawską Polonię. Mecz, który nie ma już absolutnie żadnego znaczenia dla obu ekip, bo obydwa zespoły są pewne utrzymania miejsce w DBE na przyszły sezon.

Dzisiejszy mecz będzie ostatnim w tym sezonie zarówno dla Kagera jak i Polonii. Z reguły mecze, które nie mają już wiekszego znaczenia dla układy tabeli, są rozgrywane tylko po to by pożegnać się z kibicami i uraczyć ich efektownymi akcjami/zagrywkami/wsadami/asystami. Takiej gratki dla kibiców dziś na pewno nie zabraknie bo w obu ekipach jest kilku graczy, którzy potrafią stworzyć dobre widowisko. Zawsze gracze pochodzący z USA mają w sobie coś, że uwielbiają grać efektownie, a momentami nawet bez obrony. I dzisiaj właśnie licze na mecz w stylu run and gun. Bo po co bronić, jeśli gra się o nic, a wiekszość kibiców zapewne woli podziwiać efektowne zagranie w ataku, niż szaleńczą i morderczą obronę.
Tacy gracze jak Alijevas, Walker, Reynolds, Lorthridge, Eldridge, Kadziulis, Kuebler, Pettway dobre widowisko stworzyć potrafią i dzisiaj tak się zapewne stanie. Licze na over 165,5 pkt w meczu.

Pozdrawiam i ściskam kciuki za ofensywe!

dla typowanie.pl
Posted by: lleyton

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 01:10

witam- czy wie ktos moze gdzie mozna poslyuchac relacji z meczu AZsu z Kotwą? bo na plk nie dziala relacja...
Posted by: ALEX

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 05:22

nono jutro ostatni mecz a tu cisza jak makiem zasiał! 1.35 na prokom raczej odpuszcze wole zagrac handi na anwil, no poprostu nie wierze ze znowu bedzie wysokie zwyciestwo prookomu u siebie! mecz moze a raczej napewno bedzie na styku, i oto rodzi sie kolejne pytanie over czy under? matematyka podpowiada over (biorac pod uwage mecz na styku i ewen. dogryweczke) ale rozsadek chyba powie under! dlugie przemyslane akcje, taki powinien byc jutrzejszy obraz spotkania, co myslicie?
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 07:51

Ja tylko napisze ze mowcie co chcecie i jaestem pod wrazeniem gry tej pary pofinalowej. Po meczach Turowa ze Slaskiem spodziewalemsie wiecej ale "zawiedli" mnie ( oczywiscie to nei z winy turowa ze gra dobra koszykowke a slask byl mozny ale w gębie) Za to te spotkania dto dla mnie jak final juz. Jutro mysle ze prokom zagra tak jakby to bylostatni mecz o MP przy stanie 3:3 a nie o wejscie do finalu. Bulamcherzy nie powalaja kursam na Prokom bo 1.30 czy nawet 1.38 to troche za malo. Za to kurs na Anwil dla tych ktorzy chca grac ich zwyciestwo jaknajbardziej wart ryzyka. Znow mnie ktos potepi ze kieruje sie kursami wiec teraz nie bede na nie patrzyl \:p \:\)
Tak na teraz to mysle ze Prokom wygra z Anwilem jutro tfu znaczy dzis,ale nie zdziwei sie jak Anwil to wygra chocby po 2 dogrywkach i rzutach karnych hehe \:p to nie ten sport ale jednego moge byc pewien emocji nie bedzie brakowalo. To co nasuwa mi si ena mysl to to ze prawda jest taka iz dla Prokomu jest to meczo wszystko,gdyz porazka eliminuje ich z gry w Eurolidze w nastepny sezonie( nie wnikam w problemy z hala innych druzyn, lotniska itp) a dla Anwilu to mecz ze tak sie wyraze "chlodniejszy". Nie wierze ze Prokom ma niby psychika przegrac mecz bo jest to "zespol" juz na tyle mimo wszystko doswiadczony ze z tym nie powinien miec problemow.
Co jeszcze rzuca mi sie w oczy to ostatni mecz gdzie prokom w kluczowych momentach gdzi emogl odskoczyc na wiecej punktow przewagi nad rywalem strasznie dlugo gral pilka do maksimum 24 sekund co w kilku przypadkach prowadzilo do wczesniejszej syreny przed oddanym rzutem.To swiadczy ze Anwil tez potrafi dobrze bronic i wszyscy co tak z ekspertow z plk zachwycali sie nad kapitalna obrana prokomu w 5 meczu musieli bo przegranym 6 meczu troszke ochlonac z tyc swoich wywodow.
W sumie, jak zagra tak jak w ostatnim meczu wielkie trio Anwilu HJP ( Hill Jagodnik Pluta), jak nie zlapia za szybko fauli, fauli nie potrzebnych dodajmy, to Anwil na przegranej pozycji nie stoji. Dodatkowe punkty Bialka( moze kolejny rekordzik tegoz oto gracza)Otasevica bede mogly pozwolic na rowna gre z Prokomem.Obawy mozna miec tylko do tego wlasnie zeby przez caly mecz Anwil byl blisko a na samym koncu potrafil urzadlic Sopocian. Natomiast Prokom to dla mnie tez zagadka dzisiejsza, Dalmau okey swietna gra w ostatnim meczu ale widac brak murzynka bo Pacesas to troszke nie porozumienie z forma w tym roku. Nie umiejetnosc wyjscia z pilka przy normalnej obronie Anwilu, glupie straty, plus znikoma asysyta jak kolega wczesniej wspomnial to za malo by byc zmiennikiem Dalmau.Juz na koniec dodam tylko ze nie wiem co to dzis bedzie za mecz.Ani zarowno pod wzgledem linii( over, under) ani pod wzgledem wyniku. Handi niby fajne +7.5 ale zarowno Prokom moze je zniwelowac w 2 minuty odskakujac na kilkanascie punktow jak i miec problemy i dostawac te kilkanascie punktow ale w tyl.

Final bez Prokomu?? Czemu by nie. Final z Anwilem?? byc moze.
Wybieram to "byc moze" bo wole zagrac na Anwil i "byc moze" wygrac niz zagrac na Prokom i "nie" wygrac.

Prokom - Anwil typ 2 kurs 3.1
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 15:45

tolkien duzo napisales... ale malo to warte

konkrety : - prokom dobrze wspolpracuje na lini dalmau - besok ... jak juz zejdzie hill to to jest totalna padaka.
- 7 meczow wygranych przez gospodarzy... moze czas na przelamanie ?
- over/under troche nie do ruszania...raczej under w takim meczu...ale tak jak ktos tu juz pisal dalmau przyspiesza gre a anwil...w ostatnim meczu to obserwowalem...dalmau robi czeste penetracje pod kosz przez co szybko zdobywane punkty ... anwil natomiast we Wloclawku gral szybko... po zbiorce natychmiastowe wyprowadzenie do ataku...wiec ciezko z ta linia ...dochodza do tego jeszcze trojki .
- jak nie teraz zdetronizuja prokom, to kiedy ? \:o
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 15:50

sorry ze post pod postem ale cos ucielo

- chcialbym postawic na anwil ale ta ich obrona to wcale jakas dobra nie jest... gdyby prokom byl w lepszej formie to nie mieli by nic do gadania
- ilosc pkt zdobywanych przez prokom u siebie w rywalizacji z anwilem 90,90,71 potwierdza wczesniejszy argument
- anwil nie wygral w tym sezonie na parkiecie w Sopocie.
Posted by: erio

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 15:57


wydaje mi sie, ze wloclawek odpusci dzisiaj dalmau i dadza mu rzucac po prostu, bo reszta prokomu nie jest w takiej formie zeby nei dalo sie ich ograc. forma wojcika to tragedia, pacesas jak zawsze, czyli podobnie. dylewicz gra malo, nordgard niestety nie jest juz w stanie grac lepiej. w ostatnim meczu koncowka w wykonaniu prokomu to byla zenada, licze na cos podobnego dzisiaj, tzn. remis do ok. 35 minuty, potem pacesas/kijek wprowadza 'doswiadczonych graczy' jak wlasnie pacesas i wojcik, a ci juz zaczna swoje
zeby tylko szybko nikt w anwilu nie zlapal fauli, bo wtedy moze byc zupelnie inaczej.
no zobaczymy, ale ogolnie raczej w samej koncowce sie rozstrzygnie, stawiam na handi bo anwil moze przegrac po jakims rzucie w ostatniej sekundzie czy cos
prokom - anwil +6,5 kurs 1,8
Posted by: Big Ben

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 16:05

Zgadzam się z Tobą loipop co do pierwszego zdania w pierwszym poście, to był bełkot

A co do samego meczu...
Należy zauważyć, że to Anwil był bliższy wygranej w Sopocie niż Prokom we Włocławku...jednak dziś to "bliżej" nie wystarczy.
Dziś ważne jest tylko zwycięstwo.
Liczę przede wszystkim na wyrównany mecz i walkę do ostatniej syreny. Dlatego też biorę handi na Anwil bardzo chętnie.
Jednak czy uda im się wygrać? To będzie bardzo ciężkie zadanie. Doświadczenie w meczach o dużą stawkę po stronie Sopocian.
Jednak to jest tylko jeden mecz, jeśli któryś z graczy Anwilu zagra kapitalne zawody (a potencjał w ataku mają ogromny-Hill,Pluta,Jagodnik,Białek,Thomas, ...), jeśli trójki będą wpadały to... :).
Co do linii under/over nie wypowiadam się, dla mnie NO BET.
Tak więc do boju ANWIL!!!
pzdr
Posted by: Radzio1

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 17:33

Loipop, mala uwaga, Anwil wygral w tym sezonie w Sopocie w finale Pucharu Polski 72-66...
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 17:45

no wygral wygral... myslalem ze final byl w Gdyni, skleroza ;b
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 17:45

Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek / under 157.5 pky / 1.85 (Expekt, GB, Unibet)

To będzie wielkie koszykarskie widowisko. Mecz sezonu. Mecz o być albo nie być w PO dla obu drużyn. Mecz numer siedem, który zadecyduje o tym kto spotka się w wielkim finale DBE z drużyną Turowa Zgorzelec. Czy po raz kolejny będzie to wielki Prokom Trefl Sopot? Czy też włocławski Anwil, który dzisiaj staje przed ogromną szansą dokonania czegoś wielkiego.

Stan rywalizacji pomiędzy tymi drużynami to 3-3. Dzisiaj dojdzie do pojedynku decydującego o tym kto zagra w finale. Faworytem według bukmacherów jest PTS, ale doskonale wiemy, że kto jak kto ale Anwil może dziś zrobić niespodzienkę... Dlaczego piszę niespodzienkę? Ano dlatego, że tak jak wspominałem to Prokom jest dzisiaj faworytem. Po ostatnim meczu w Sopocie, gdzie obejrzeliśmy wrecz KAPITALNY defence ze strony Prokomu, dzisiaj spodziewam się tego samego. I to także ze strony Anwilu. Tutaj nie można już sobie pozwolić na grę atakiem, tutaj trzeba bronić do utraty sił. To okazało się lekarstwem na to jak pokonać Anwil w meczu numer 5 w Sopocie i każdy zapewne wyciągnie z tego konsekwencje.

Sopocianie nie przegrali jeszcze w PO we własnej hali, ale dzisiejszy mecz moim zdaniem będzie popisem obrony, a Anwil mimo wszystko może sprawić niespodzienkę.

Mecz będzie transmitowany w TV4 o godz. 15:00 - zapraszam wszystkich przed telewizory, obejrzymy wspólnie mecz na szczycie!

Linia ustawiona na 157,5 pkt w meczu.

Pozdrawiam

dla typowanie.pl
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 18:03

jesli ktos chce grac under to w betgunie linia 159,5 wiec zawsze troszku lepiej \:\)
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 18:04

dzieki loipop
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 18:37

Ja też dzisiaj ponownie uderzę w Undera 159,5 po kursie @1.85 oferowanym przez Bet24 i Betway.
Wierzę, że Prokom zagra tak jak w meczu nr 5 i że stawka spotkania sprawi, że przy niejednym rzucie zastrzęsie się rączka ;\)

Jak znam życie to niestety pewnie wygra Prokom, ale po @1.30? No way... to ja już sobie wezmę rekreacyjnie Anwilek, na który w Pinku już jest @3.80, ale czekam bo pewnie będzie jeszcze więcej.
To taki typ nie dla kasy, zdecydowanie for fun \:\)
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 18:58

hehe znow eksperci krytykuja, ja z wami sie w dyskusje wdawac nie bede, mam prawo pisac jak chce i co chce. A jak sie komus to nie podoba to niech sobie sam pomialczy a nie krytykuje kogos. bo wasze wypociny tez niczego konkretnego nie daja tego o czym ja nie napisalem.
ale dobra wy eksperci ja juz siedze cicho
Posted by: loipop

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 13/05/2007 19:00

moze to troche OT :

spora grupa kibicow z Wloclawka ma sie pojawic w Sopocie...niektorzy nawet jada w ciemno. A jak kibicuja sopocianie to wiemy.

wiec gramy u siebie \:\)

po przemysleniach i ciagniety regionalnym patriotyzmem daje delikatnie +6,5 anwil
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 17/05/2007 19:45

ASCO Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek / 2 / 1.63 (Pinnacle)

Drużyny Śląska Wrocław i Anwilu Włocławek miały walczyć o złoty medal DBE, lecz przegrały batalie w półfinałach i pozostaje im walczyc o brązowy medal MP.

Mecz pomiędzy w/w drużynami od lat jest zaliczany do klasyków polskiej ligi. W tym roku los chciał tak, że drużyny Anwilu i Śląska spotkały się w walce o brąz. Stawka jest na pewno mniejsza, a po półfinałach pozostał pewien niedosyt, ale to wcale nie oznacza, że walka o brąz będzie mniej ciekawa, a potencjalni kandydaci odpuszczą tą rywalizację. (gra się do trzech wygranych meczy). Obie drużyny mają coś do udowodnienia. Anwil po dramatycznej batalii z Prokomem o finał DBE chce pokazać, że to własnie im się należy brązowy medal. W połfinałach zagrali wspaniałe mecze, a tylko brak szczęscia i zimnej krwi w końcówkach meczy pozbawił ich wejścia do finału, a chyba przede wszystkim sprawienia ogormnej niespodzienki, którą byłoby wyeliminowanie Prokomu Trefl Sopot.

Dzisiejsze spotkanie do łatwych należeć nie będzie. Śląsk miał o wiele więcej wolnego czasu, by lepiej przygotować się do meczu o brąz, na dodatek mają przewagę własnego parkietu. Ale w moich oczach to Anwil wygra dzisiejszy mecz. Może drużyna z Kujaw nie legitymuje się, aż tak dobrą obroną jak Śląsk, ale wiemy, że bronić potrafi, a przy tym gra dwa razy lepiej w ataku niż Wrocław, a to głownie atak był pięta achillesową drużyny gospodarzy w meczach z Turowem (Turów wygrał rywalizację ze Śląskiem 4:1 w półfinale PO).

Wyniki rywalizacji Anwilu i Śląska w tym sezonie:

ASCO Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 76:63
Anwil Włocławek - ASCO Śląsk Wrocław 76:66

Jak widzimy, zespoły Anwilu i Śląska spotykały się w tym sezonie dwa razy i za każdym razem górą byli gospodarze. Sęk jednak tkwi w tym, że od czasu meczu we Wrocławiu w drużynie Anwilu zmieniło się wszystko o 180 stopni, a Anwil gra teraz zupełnie inaczej - lepiej.

Jeśli Anwil przystąpi do meczu skoncentrowany, uniknie głupich i prostych błędów, to może tą rywalizację zakończyć juz po dwóch meczach. Taki układ zdarzeń na pewno jest na rękę Anwilowi, który drugi mecz rozegra u siebie we Włocławku przed własną publicznością.

Jestem spokojny o poziom sportowy w dzisiejszym meczu. Połączenie dobrego ataku z dobrą obroną będzie na pewno gratką dla kibiców, a pojedynku na pozycjach rozgrywającego czy też pod koszem sprawią, że walka o trzecie miejsce być może będzie nie mniej ciekawa jak sam finał DBE.

Dzisiaj ściskam kciuki za Anwil, bo to im bezapelacyjnie należy się brązowy medal Mistrzostw Polski.

dla typowanie.pl
Posted by: lepusti

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 17/05/2007 20:03

no wlasnie, w tych meczach bylo odpowiednio 139pkt i 142pkt. Na dzisiejsze spotkanie expekt wystawil linie 144 a unibet 148,5pkt. Zastanawiam sie nad zagraniem na under w unibecie.
Myslicie ze te 148,5pkt to bezpieczna linia, czy moga dziac sie na parkiecie dziwne rzeczy? Wiadomo ze slask to wyjatkowo underowa ekipa. anwil chyba nie az tak bardzo jak slask, no ale cos mi sie zdaje ze zrodlem sukcesu w tym meczu bedzie obrona i slask nie rzuci sie na kosz przeciwnika odkrywajac wlasny kosz.
co sadzicie na ten temat
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 17/05/2007 20:06

Ja juz sie nie bawie na tym etapie w u/o. Urlep glupi nie jest i wie ze polfinal przegral przez brak ataku, wiec teraz zapewne WKS poprawi ofensywe. Na dodatek linia ustawiona na styku. Bedzie sie liczyc strzelecka dyspozycja dnia.
Posted by: Mitul

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 17/05/2007 20:25

całkowicie się z Tobą zgadzam shane odnośnie dzisiejszego zwycięstwa Anwilu, po prostu nie widżę innej opcji dzisiaj w hali Orbita.
Moim zdaniem dla Śląska w obecnej formie i tak dużym sukcesem jest 4 miejsce, 3 na pewno nie wchodzi w grę.
Ja zagralem z handi -3,5 w betgun i jestem spokojny o wynik \:\)

Anwil na obecną chwilę w niczym nie przypomina zespołu sprzed kilku miesięcy. Teraz jest naprawdę silny.

Pozdrawiam
Posted by: mabiel

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 17/05/2007 21:18

Originally Posted By: shane
ASCO Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek / 2 / 1.63 (Pinnacle)
Stawka jest na pewno mniejsza, a po półfinałach pozostał pewien niedosyt, ale to wcale nie oznacza, że walka o brąz będzie mniej ciekawa, a potencjalni kandydaci odpuszczą tą rywalizację. (gra się do trzech wygranych meczy)

Gra sie do dwóch zwycięstw \:\)
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 17/05/2007 21:37

typ na anwil z handi jest dobry,gdyz raktycznie jest to valuebet

Bergson Slask Warsaw - WTK Anwil Wloclawek [-3,5]2 Pinnacle 1.97

Mimo że Anwil musi wygrac min 4pkt. ich szanse w tym meczu sa duze, maja dobrze ulozony atak z dobra obrona. Mimo ze goscie beda troszke bardziej zmeczeni raczej nie bedzie mialo wplywu az takiego na wynik.
Posted by: zw1

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 17/05/2007 23:40

może macie racje ale wezmę dziś Sląsk jako doga
Sląsk w RS przegrał u siebie raz- z Prokomem po świetnym meczu Slaniny.
Nie wiem co Śląsk robił przez te kilka dni ale na pewno parę mitingów z meczami Anwilu obejrzeli i wierzę, że wybronią dzisiaj to spotkanie.
Tak!pamietam mizerie ofensywną podopiecznych Urlepa z Turowem ale obronie Anwilu do tego poziomu defensywy jaką prezentuje drużyna ze Zgorzelca daleko i licze na te 70 pare oczek Sląska.
Wiem ,że Anwil potrafi rzucić te 80 oka każdej drużynie w naszej lidze ale mimo wszystko nie są oni dla mnie takim faworytem jak pokazują kursy.
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/05/2007 00:07

Originally Posted By: mabiel
Originally Posted By: shane
ASCO Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek / 2 / 1.63 (Pinnacle)
Stawka jest na pewno mniejsza, a po półfinałach pozostał pewien niedosyt, ale to wcale nie oznacza, że walka o brąz będzie mniej ciekawa, a potencjalni kandydaci odpuszczą tą rywalizację. (gra się do trzech wygranych meczy)

Gra sie do dwóch zwycięstw \:\)


Moja pomylka, dobrze myslalem a zle napisalem. Oczywiscie gra sie do dwoch wygranych meczy, a maxymalnie beda 3 mecze pomiedzy Anwilem a WKSem.
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/05/2007 17:32

Prokom Trefl Sopot - Turów Zgorzelec (+6,5) / 2 / 1.93 (Pinnacle)

Emocje sięgnęły zenitu, bo to właśnie dzisiaj rusza bój o Mistrzostwo Polski DBE. Dzisiaj wieczorem w Sopocie dojdzie do pierwszego spotkania finałowego gdzie miejscowy Prokom Trefl Sopot podejmować będzie rewelację tegorocznych rozgrywek, Turów Zgorzelec.

Oba zespoły w tym sezonie spotykały się dwukrotnie i za każdym razem górą byli gospodarze. Turów u siebie rozbił Prokom wygrywając różnicą 20 pkt, a w rewanżu to Prokom zdeklasował rywali.

Dzisiejszy mecz będzie moim zdaniem będzie bardzo zacięty, zresztą jak cała rywalizacja o MP.

Turów miał niemalże dwa tygodnie, by przygotować się do meczy finałowych. Trener Zgorzelca, Saso Filipovski, trenerem i strategem jest dobrym, więc te dwa tygodnie na pewno nie poszły na marne, a drużyna Turówa dobrze je przepracowała.

Prokom tyle czasu nie miał, bo raptem kilka dni. Drużyna Prokomu jest zmęczona bo wyczerpującej i pełnej walki półfinałowej rywalizacji z Anwilem. Ale co chyba najważniejsze drużyna Prokomu jest do pokonania.

Jak już wspominałem dzisiejszy mecz będzie moim zdaniem wyrównany. Prokom jest bardzo silny w ataku, ale na pewno nie tak silny jak Turów w obronie, która to w fazie PO ma kluczowe znaczenie dla wyników. Prokom w meczu numer 5 z Anwilem w Sopocie zagrał fenomenalnie w obronie i dzięki temu wygrał. Taka taktyka okazała się skuteczna, ale niewiedzieć czemu, więcej już jej nie zobaczyliśmy w wykonaniu sopocian. Turów przez te dwa tygodnie od kiedy zakończył rywalizację ze Śląskiem na pewno nie przeznaczył na zabawę tylko na solidną pracę i analizowanie/ oglądanie kolejnych meczy Prokomu. Wie jak musi dzisiaj zagrać, by powalczyć, a kto może i sprawić niespodzienkę i pokonać rywala na jego własnym terenie.

Prokom jest zmęczony po rywalizacji półfinałowej, bo te 7 meczy na pewno zostało zawodnikom w nogach.Najgroźniejsza broń Sopotu czyli duet Slanina & Dalmau niemal nie schodziła z parkietu. Problem dla Turówa może stanowić Besok znajdujący się obecnie w bardzo dobrej formie. Ale zostaje jeszcze obwód, który jest atutem Turowa. Na pozycji PG rywalizacja jest dosyć wyrównana, ale może zdarzyć się tak, że pod presją Rodriqeza Dalmau będzie popełniał dużo strat i oddawał nieprzemyślane rzuty przez ręce.

Nie ukrywam, że faworytem dzisiaj jest Prokom, bo na swoim parkiecie są naprawdę groźni, ale nawet jeśli mieliby wygrać to nie więcej jak 5-6 pkt, a kurs na takie właśnie rozstrzygnięcie jest bardzo dobry.

Dzisiejszy mecz pokaże Polsat Sport od godziny 19:50.

Pozdrawiam!

dla typowanie.pl
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/05/2007 21:40

Prokom - Turów +6.5 typ 2 kurs: 1.85


Dzisiaj pierwsze spotkanie finalowe pomiedzy tymi zespolami. Uwazam ze dzis Prokom nie zaprezentuje swietnej gry gdyz napewno bedzie odczuwal trudy spotkania półfinalowego z Anwilem. Zastanawialem sie nad zagraniem na wygrana gosci ale jednak wybralem pewniejsza opcje czyli hanicap +6.5 pkt dodatkowo na Turów. Czy Turów przegra 6 pkt?? Nie sadzę. Powiem wiecej; mecz bedzie oscylowal na styku a wynik wazyc bedzie sie do konca. Jedyne co moze budzic wątpliwosci to czas jaki mieli goscie. Nie wiem czy na dobre i to wyjdzie bo troszke odpoczeli od meczy o stawke. Wczoraj Slaskowi nie wyszla dobrze taka przerwa gdzie bylo widac ze 3 i 4 kwarta to poprostu zmeczenie zawodnikow. Jednakze uwazam ze Turów jest lepiej przygotowany i z kondycja swoich graczy nie bedzie mial problemow. A wtedy o wynik i ten typ jestem spokojny.

http://www.pudlo.home.pl
Posted by: herrkacu

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/05/2007 21:48

Czy obydwie druzyny graja pelnym skladem ??
Posted by: przyborro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/05/2007 22:07

Originally Posted By: ToLkieN
Prokom - Turów +6.5 typ 2 kurs: 1.85


Dzisiaj pierwsze spotkanie finalowe pomiedzy tymi zespolami. Uwazam ze dzis Prokom nie zaprezentuje swietnej gry gdyz napewno bedzie odczuwal trudy spotkania półfinalowego z Anwilem. Zastanawialem sie nad zagraniem na wygrana gosci ale jednak wybralem pewniejsza opcje czyli hanicap +6.5 pkt dodatkowo na Turów. Czy Turów przegra 6 pkt?? Nie sadzę. Powiem wiecej; mecz bedzie oscylowal na styku a wynik wazyc bedzie sie do konca. Jedyne co moze budzic wątpliwosci to czas jaki mieli goscie. Nie wiem czy na dobre i to wyjdzie bo troszke odpoczeli od meczy o stawke. Wczoraj Slaskowi nie wyszla dobrze taka przerwa gdzie bylo widac ze 3 i 4 kwarta to poprostu zmeczenie zawodnikow. Jednakze uwazam ze Turów jest lepiej przygotowany i z kondycja swoich graczy nie bedzie mial problemow. A wtedy o wynik i ten typ jestem spokojny.

http://www.pudlo.home.pl


A widziales zeby Anwil wczoraj odczuwal skutki meczow z Prokomem?? Anwil wczoraj prawie +20 , wiec argument o zmeczeniu nie jest dla mnie zadnym. Jak dla mnie dzis granie pod kosza do Besoka Wojcika Andersena i bedzie dobrze \:D
Posted by: Cypryjczyk

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/05/2007 22:38

mimo to mozna dodac jeszcze Pinnacle ktory popelnil blad z handi.

Prokom H[-7,5]- Turów 2 kurs: 1.92 Pinnacle
p*k>1
0,55*1.92>1
1,056>1 - typ warty grania...

Istny valuebet. Buk oszacowal ten kurs jako w ok.51% szans dla Turowa że przegra mniej niz 8 punktami czyli ogolnie rzecz biorac na 10 spotkan az 5 Turow musialby przegrac min 8pkt.Szanse na wygrana Tuorwa to ok. 30% czyli na 10 spotkan wygraja 3 badz 4. Majac handi wygraja wiecej niz 5 razy...
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/05/2007 23:36

Anwil mniej zmeczony niz prokom bo nie awansowal dalej hahah \:D
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 18/05/2007 23:52

Kto zgadnie na kogo dzisiaj postawiłem ten ma u mnie browara \:\)

Boże jaki ja głupi jestem... ponad 2 dychy na karku, a ja wciąż marzeniami żyję...
Posted by: ToLkieN

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 19/05/2007 02:40

Originally Posted By: tomo
Kto zgadnie na kogo dzisiaj postawiłem ten ma u mnie browara \:\)

Boże jaki ja głupi jestem... ponad 2 dychy na karku, a ja wciąż marzeniami żyję...


na prokom \:D hehe \:p dobra dobra turow wygra wiec marzenia sie spelnia
Posted by: Bouldermaster

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 19/05/2007 18:54

Wielki finał w DBE a w temacie posucha

Zapewne Ci co oglądali wczorajszy mecz Prokomu z Anwilem zgodzą się że widowisko było wspaniałe... Ogromna dramaturgia no i ten Drobnjak,ktory mógł przechylić szalę zwycięstwa dla Turowa. Niewykorzystane 2 rzuty wolne i wielki zawód wśród kibiców ze Zgorzelca. Wczorajszy mecz pokazał że najlepszą defensywę w DBE ma Turów. Dzis chodzi mi po głowie under 147 pkt
Linia powiedzmy szczerze jest prawidłowo i wynik końcowy będzie oscylował między 140-150pkt... Kolejny ciekawy typ to kto zdobędzie więcej punktów czy Dalmau-czy RodriguezKurs na tego drugiego @1.9 bardzo zachęca... Dalmau wczoraj rzucił 14 pkt a Rodriguez 22 choć grał dłużej.. Myśle jednak że bardziej skuteczny Rodriguez rzuci więcej niż Dalmau,który ma swojego stałego zmiennika;D myśle że Kijewski dzisiaj da mu więcej czasu na zagrzanie ławki. To tyle..
mecz o 15.00 w Sopocie rzecz jasna:D
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 19/05/2007 20:43

Anwil Włocławek (-8) vs ASCO Śląsk Wrocław / 1 / 1.70 (Toto - Mix)

Mecz numer dwa rywalizacji o brązowy medal DBE.

Zarówno Anwil jak i Śląsk odpadli w półfinałach, wiec nagrodą pocieszenia miała być dla nich batalia o brązowy medal MP. W obu obozach nadzieje były bardzo duże, jednak to końcowka sezonu zasadniczego jak i walka w PO spowodowała, że to zespół z Włocławka był faworytem w tym starciu, mimo iż miał o wiele mniej czasu na przygotowanie.

Nie ma co się oszukiwać - to Anwil zasługuje na brąz i dzisiaj powinien przypieczętować zdobycie brązu. Dla Śląska ten sezon wcale nie był stracony, a trener Urlep we Wrocławiu wykonał kawał dobrej roboty i pewnie zagości w Śląsku dłużej. Jednak mają do dyspozycji taki a nie inny skład było to ZDECYDOWANIE za mało by powalczyć o coś więcej w lidze.

Anwil dzisiaj staje przed ogromną szansą, której po prostu nie wypada zaprzepaścić.

Handicap w ofercie Toto - Mixa wygląda całkiem ok i jest spokojnie to przekroczenia.

Mecz o godz. 18:00. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVP3 Bydgoszcz.

dla typowanie.pl
Posted by: Cholo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 19/05/2007 20:48

Originally Posted By: Bouldermaster
Myśle jednak że bardziej skuteczny Rodriguez rzuci więcej niż Dalmau,który ma swojego stałego zmiennika;D myśle że Kijewski dzisiaj da mu więcej czasu na zagrzanie ławki. To tyle..
mecz o 15.00 w Sopocie rzecz jasna:D


mecz w niedziele a nie dziś
Posted by: Bouldermaster

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 19/05/2007 21:14

Jasne...drobny błąd. Typy jak najbardziej aktualne:D
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 02:59

To co zagrał dzisiaj Anwil to nie była koszykówka, niestety.

Nie mam słow na ten mecz...

Posted by: _Korver_

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 06:41

Właśnie jak to było z Anwilem? Spora kasa poszła na m.in ten mecz i doznałem wstrząsu jak zobaczyłem wynik końcowy Ktoś oglądał ten mecz?
Posted by: gwiazdor

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 14:32

podobno sami koszykarze z Anwilu sporo postawili na ten mecz - sprzedawczyki (wszystkim jest znane uwielbienie Gorana do hazardu)
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 18:36

Dla mnie nie ma innego wytłumaczenia, jak takie, że Anwil sprzedał ten mecz. Kto oglądał w TV ten wie o czym mówie. Nie można zagrać nagle tak słabo, nie trafiać tylu rzutów, mieć tylu strat, podań w ręce rywala, co miał wczoraj Anwil. Po tym co wczoraj pokazali nie zasługują w moich oczach już nawet na medale z paczki chipsów.

Najgorsze jest to, że chyba wszyscy zagrali na swoją porażkę, a przecież kurs był bardzo dobry... ;]

Jestem przekonany, że w decydującym trzecim meczu wygrają i to zdecydowanie...

Po wczorajszym, nieczystym meczu mam tymczasowy uraz do tej ligi. Odpuszczam sobie dzisiejszy mecz Prokomu, nie chcę się denerwować po prostu. Jak rywalizacja przeniesie się do Zgorzelca to zagram na czystą wygraną Turówa. A w decydującym meczu o brąz na Anwil (sic!).
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 20:18

No to co dzisiaj tomo gra...?

Tak... tak... dobrze się domyślacie \:\)

Ale tomo nie zagrał dzisiaj ML bo w międzyczasie poszedł po rozum do głowy i po serii wtopionych big kursów na ML, gdzie w gruncie rzeczy miał grać dodatnie spready które rzecz jasna wchodziły jeden po drugim, tym razem zdecydował się zagrać spread, a to w praktyce oznacza 2 wyjścia - albo Turów wygra dzisiaj meczyk albo przegra różnicą wyższą niż 7 pkt. \:D
Posted by: Exp

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 20:37

Turow +5.5 \:\)

i wszystko jasne, prosze nie kasowac tego posta \:\)
Posted by: Zabielany

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 21:19

Kto dzisiaj wygra, zdobedzie mistrzostwo.

Ja dokladnie odwrotnie jak tomo... caly czas gralem hcp, a ml symbolicznie... i mi sie znudzilo.

Dzisiaj ML, koniec i kropka.

Szanse jak dla mnie idealnie 50/50... wiec 2.90 na Turów.. \:\)
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 21:23

@3.75 na Turów było w Pinnacle, w tej chwili możesz wziąć @3.51.
Posted by: PLUMEK.

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 21:26

Prokom drugi raz tak slabo nie zagra.
A skoro wygrał praktycznie nic nie grając to dzisiaj nie widzę innego roztrzygniecia jak ponowne zwycięstwo sopocian

Dla mnie bet dnia
Posted by: lleyton

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 20/05/2007 21:28

a ja poczęstowałem się Turowem po 3.63 w pinna- kurs wart gry po tym co było widać w pierwszym meczu szczęśliwie wygranym przez sopocian
Posted by: tomo

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 21/05/2007 03:58

W życiu nie przypuszczałem, że pewne słowa mogą kiedykolwiek stać się moim udziałem, ale muszę to uczciwie powiedzieć:

Prokom był dzisiaj lepszym zespołem i wygrał mecz zasłużenie
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 04:41

ASCO Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek / 2 / 1.75 (Expekt)

Mecz numer trzy, który zdecyduje o tym kto zostanie brązowym medalistą DBE.

W meczu numer dwa, który opisywałem na stronce, niespodziewanie górą był Śląsk. Mecz oglądałem dosyć uważnie i muszę stwierdzić, że na parkiet chyba wyszli nie gracze Anwilu, a jacyś przypadkowi zawodnicy przebrani w koszulki Anwilu. Mecz stał na bardzo żenującym poziomie, a nie wygrał go Śląsk tylko przegrał go Anwil Włocławek. Przyczyn porażki było na pewno kilka. Może zdecydowały także o tym jakieś względy pozasportowe, ale jeśli mamy brać pod uwagę tylko kwestie koszykarskie to uważam, że Śląsk jak najbardziej był do pokonania, wystarczyło tylko chcieć i się postarać... No własnie. I chyba tych starań nieco zabrakło. Anwil zagrał makabrycznie źle w ataku, a większośc punktów zdobywał z rzutów wolnych. Zawodnicy którzy rywalizowali z Prokomem w półfinałach jak równy z równym nagle stracili wszystkie swoje atuty - nie zbierali, nie trafiali, rzucali przez ręce, nie bronili, mieli bardzo wiele strat.

No dobrze. Jak narazie przedstawiam Anwil w złych barwach i nie zanosi się na to, by to właśnie oni zdobyli jutro brąz. Ale moim zdaniem rzeczywistość jest zupełnie inna...

Jutro Anwil musi podejść do meczu już skoncenrowanym maxymalnie. To już nie przelewki tylko decydujący mecz o BRĄZOWY MEDAL DBE. Anwil ma przewagę ad Śląskiem na każdej pozycji i mecz numer dwa był ich wypadkiem przy pracy. Nie wyobrażam sobie, żeby taka drużyna zagrała dwa tak słabe mecze pod rząd. Anwil wygrywać we Wrocławiu potrafi, co pokazał w meczu numer jeden.

Dosyć dobre kursy są spowodowane tylko tym, że Anwil gra na wyjeździe, a Śląsk rozbił ich w meczu numer dwa. Ale to dobrze, bo im wyższy kurs, tym lepiej dla typujących, a ja głęboko wierze (a nawet jestem przekonany), że jutro to Włocławek sięgnie po brąz.

Mecz będzie można obejrzeć w Polsacie Sport o godz. 17:00

Pozdrawiam

dla typowanie.pl
Posted by: kiziorro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 05:55

czy jak Anwil zajmie 3 miejsce to musi grac w pucharze fiba czy moze z tego zrezygnowac na rzecz Slaska ?
Posted by: Big Ben

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 10:58

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć czy dzisiejszy mecz Śląsk-Anwil jest na pewno meczem o europejskie puchary?
Czy za zdobycie Pucharu Polski Anwilowi nie przysługuje udział gry na europejskiej arenie?

Chyba jest to dosyć ważne, aby wiedzieć czy Anwil ma się po co mobilizować.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 13:38

A myslisz ze Anwilowi chodzi tylko o puchary? :|
Posted by: Big Ben

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 14:07

Nie tylko o puchary ale na pewno jest to czynnik bardzo mobilizujący. Możliwość pokazania się w Europie powinna działać na wyobraźnię graczy.
Tylko wiesz jak to jest, apetyty były na mistrzostwo i jak przychodzi grać "tylko" o trzecie miejsce to motywacja może gdzieś ulecieć.
Posted by: Mitul

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 16:09

shane - dzisiaj calkowicie się z Tobą zgadzam - już raz Anwil dał ładnie zarobić na wyjeździe. Niestety zabrali to co wygralem żenująco słabym meczem we Włocławku (we własnej hali!). Jestem totalnym przeciwnikiem jakichkolwiek teorii spiskowych, ale naprawdę nie wiem jak Anwil mogl czysto przegrać ten mecz ??

W każdym razie dzisiaj nie zamierzam rozwodzić się nad tamtym meczem, tylko wyciągnąć sporo kasy z tego meczu.
Full stake na Anwil - ja znalazlem kurs 1,86 w betgun co mi bardzo pasuje.

Pozdrawiam
Posted by: _Korver_

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 19:32

1.90 w Unibecie na ANWIL, kto da więcej? ;\)

podpisuję się pod tym co napisał shane, nie widzę innej możliwości jak wygrana Włocławian, i to jeszcze po takim kursie... \:p
Posted by: Bouldermaster

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 20:21

uderzyłem grubo w toto-mixie na Anwil... kilka osob widziałem zrobiło to samo. Jeśli ktoś jeszcze nie zagrał to lepiej sie pospieszyć bo kurs poleci w dół do godziny 17.
A co do samego meczu: Śląsk już lepiej nie zagra, a Anwil gorzej chyba sie nie da. Jeśli Hajric będzie tak grał jak poprzednio na hali Orbita to Anwil wygra +20. Dla mnie dziś jednak wystarczy że wygra przynajmniej 1 punktem, a kurs @1.9 z pocałowaniem ręki biorę i full stake
Posted by: Kacpro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 21:11

juz jest 1.8 \:\( wiec nie gram
Posted by: przyborro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 23:34

Za 30 min zaczynamy, zagralem Anwil za cale konto a troche tego bylo. Oby Anwil zagral tak jak w pierwszym meczu serii... ANWIL ANWIL ANWIL
Posted by: Kacpro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 22/05/2007 23:48

to jest najgorsze ,cale forum na anwil,wszyscy wiemy jak to sie konczy.pozostaje miec nadzieje,ze tym razem fatum nie zadziala nad wszystkimi .sam osobiscie w koncu ciuopnalem to za 1.8,ale w milenium,bo tam mam ML ,czyli w razie dogrywki ciagle mozna miec nadzieje \:\)
Posted by: pitus

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 23/05/2007 01:38

OSTRZEŻENIE
Posted by: forthar

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out *DELETED* - 23/05/2007 01:42

Post deleted by tomo
Posted by: pitus

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out *DELETED* - 23/05/2007 01:44

Post deleted by tomo
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 23/05/2007 01:49

Dziekuję wszystkim za wspólne typowanie PLK.

To mój ostatni post w tym temacie.

PS. Anwil nie zasługuje w moich oczach już na nic, kompletnie na nic. Życzę temu zespołowi spadku z całego serca. Przyznam szczerze, że nie lubiłem ich, ale teraz moja niechęć do tego zespołu jest ogromna.

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziekuję za wspólne dyskusje i analizy.

Wojtek
Posted by: kiziorro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 23/05/2007 05:22

dlatego sie pytalem o ten puchar Fiba, moze anwilowi nie bylo to na reke zeby tam grac.
Posted by: Valverde

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 02:29

Cytując za Przeglądem Sportowym zespół Prokomu od przyszłych rozgrywek zasili superstrzelec Creveny Zvezda Milan Gurovic (kontrakt opiewa na 800 tys. euro za sezon).

Ponadto trwają rozmowy z centrem Olympiakosu Schortsanisem, ale "Baby Shaq" podobno niezbyt pali się do gry w "Puzzlach"
Posted by: Skiper

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 03:11

A co z kontraktami innych? Besok, Slanina, Dalmau...? Jakiś dobry PG ?
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 07:24

Originally Posted By: Skipper
A co z kontraktami innych? Besok, Slanina, Dalmau...? Jakiś dobry PG ?

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4194989.html
marzy mi sie by blizniacy Lawrinowicze zagrali w PLK \:\)
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 07:25

Noculak...

:|
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 07:27

Originally Posted By: shane
Noculak...

:|

ktos kto ma pojecie o koszu musi byc na stanowisku trenerskim
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 07:31

Ja tam Pana Noculaka bardzo lubię, ale chyba on już nie nadaje się do tej roboty. Pamiętam go jak jeszcze trenował inowrocławską Noteć, a tam szału nie zrobił...

Szczerze? Para komentatorska Michałowicz - Noculak, to było coś

No, ale to będzie pewno kolejny sezon Prokomu, gdzie z dobrym składem oczywiście nic nie ugrają... Powód? Tercet trenerski \:D
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 07:41

mysle ze wzmocnienie slabego trenera przez pare pacesas/noculak na dobre wyjdzie kijkowi \:\)
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 07:46

Oczywiście, że tak. No ale Jarek, przecież wiadomo, że można to wszystko załatwić w zupełnie inny sposób... Pewna osoba po prostu musi ustąpić komuś miejsca... Komuś lepszemu ;\)
Posted by: shane

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 07:47

Oczywiście, że tak. No ale Jarek, przecież wiadomo, że można to wszystko załatwić w zupełnie inny sposób... Pewna osoba po prostu musi ustąpić komuś miejsca... Komuś lepszemu ;\)
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 02/06/2007 07:53

Originally Posted By: shane
Oczywiście, że tak. No ale Jarek, przecież wiadomo, że można to wszystko załatwić w zupełnie inny sposób... Pewna osoba po prostu musi ustąpić komuś miejsca... Komuś lepszemu ;\)

ale pamietaj ze kijek jest przyjacielem /znajomym /dobrym kolega ( niepotrzebne skresl) wlasciciela zespolu
Posted by: polskignom

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 03/06/2007 00:30

Noculak to bardzo dobra opcja, tak samo jak te plany, ktore Prokom ma. Jezeli wyjdzie im to wszystko w 50% bedzie w Polsce ekipa, jakiej jeszcze nie bylo.
Posted by: Skiper

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 06/06/2007 00:27

Najpierw sobie pomyslałem, że kombinacja 2-3 trenerów to prosta droga do katastrofy, zwłaszcza że w sumie chyba mało kto wie jak się znają/lubią Kijewski z Noculakiem, a Kiju nie jest zbyt komunikatywnym trenerem. Teraz uważam jednak, że skoro budżet klubu znowu rośnie, zawodnicy i cały skład ma być jeszcze lepszy niż w tym sezonie, to czynnik trenerski może wcale nie mieć aż takiego znaczenia. Kijek w tym roku, szczególnie w naszej lidze, wyraźnie pozwalał grać zawodnikom i to oni podejmowali najważniejsze decyzje, przynajmniej tak to wyglądało z tv. Jeśli Noculak zaakceptuje taki stan rzeczy, to myslę że wynik może być całkiem dobry, oczywiście wszystko zależy od rzeczonego już składu personalnego. Poza tym, szkoda że tracimy Noculaka jako komentatora, bo jest w tym niewątpliwie dobry.
Posted by: jarko 33

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 06/06/2007 01:57

Od nowego sezonu w koszykarskiej Dominet Bank Ekstralidze zniesiono limity dla obcokrajowców. Jednak w każdym momencie meczu na boisku będzie musiał być jeden Polak.
Wczoraj rada nadzorcza Polskiej Ligi Koszykówki SA zatwierdziła regulamin rozgrywek na nowy sezon. Zlikwidowano w nim ostatnie organiczenie, które obowiązywało w zakończonym niedawno sezonie, czyli limit trzech graczy z USA. - Kończymy z sytuacją, w której zawodnik z Senegalu czy Kostaryki może grać, a Amerykanin nie. Kto jest dobry, może grać w naszej lidze - mówi prezes PLK Janusz Wierzbowski.

Pozostają przepisy dotyczące czterech Polaków w składzie zespołu i jednego przez cały mecz na boisku. Zespoły nadal będą karane za naruszenie tego przepisu faulem technicznym, ale dopiero po tym, jak piłka wejdzie do gry. Czyli można będzie wycofać się ze złej zmiany, jeśli zostanie od razu zauważona.

W nowym sezonie inaczej będzie też rozgrywany play-off. Przed ćwierćfinałami rozegrana będzie runda wstępna z udziałem zespołów z miejsc 5-12. Ekipy z miejsc 13-14 od razu po rundzie zasadniczej spadają do pierwszej ligi

zabraknie miejsca dla slabych jugoli litwinow lotyszy a poziom ligi powinien sie podniesc \:\)
Posted by: codi

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 06/06/2007 03:48

No bez jaj, ze Kijewski bedzie Prokom trenowal \:p Jeszcze Pacesas tam potrzebny. Chyba to rzeczywiscie bardzo dobry kumpel wlasciciela, bo naprawde wypadaloby sciagnac porzadnego coacha jesli Prokom ma walczyc o 8. Co do Gurovica, to nie bylbym taki pewien czy podpisze ;\)

Co do regulaminu:

http://www.plk.pl/index.php?sub=news&id=3357
Posted by: przyborro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 06/06/2007 17:35

W Polsce juz po sezonie a w srodowisku goraco:

W organizmie Marcina Stefańskiego (24 lata, 200 cm) zawodnika Asco Śląska Wrocław wykryto niedozwolone środki z grupy metanaboli. Kontrolę antydopingową przeprowadzono po drugim meczu półfinału z Turowem, kiedy to Stefański rozegrał najlepszy mecz w sezonie trafiając wszystkie rzuty z gry (17 punktów, 4/4 za 2, 3/3 za 3.

Ps. Juz wiem czemu wtopilem kuponik wtedy \:D
Posted by: Luc Nilis

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 06/06/2007 21:43

naszprycował sie i nawet 20 pkt nie rzucił, czysty mamlas...
Posted by: Baqu

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 07/06/2007 05:26

Originally Posted By: przyborro
W Polsce juz po sezonie a w srodowisku goraco:

W organizmie Marcina Stefańskiego (24 lata, 200 cm) zawodnika Asco Śląska Wrocław wykryto niedozwolone środki z grupy metanaboli. Kontrolę antydopingową przeprowadzono po drugim meczu półfinału z Turowem, kiedy to Stefański rozegrał najlepszy mecz w sezonie trafiając wszystkie rzuty z gry (17 punktów, 4/4 za 2, 3/3 za 3.

Ps. Juz wiem czemu wtopilem kuponik wtedy \:D


Zawodnik został poddany badaniom po pierwszym meczu półfinałowym w Zgorzelcu między BOT Turowem a ASCO Śląskiem Wrocław. W spotkaniu tym jego zespół przegrał z gospodarzami 74:51, a wrocławski skrzydłowy grał niecałe 20 minut i zdobył 2 punkty.
Posted by: kiziorro

Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out - 07/06/2007 18:33

ale co on bierze, metanabol \:D to musi byc rzeczywiscie bieda, zeby mete brac \:D