Re: Uleb-Cup 1/2 finalu

Posted by: zenekk

Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 22/03/2004 19:43

sts zarzucil kursami 1,4 na zelezik i 1.6 na estudiantes
Posted by: BeNiTooo

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 22/03/2004 20:25

jak dla mnie inny finał niz estudiantes-zeleznik bylby niespodzianka
pozdrawiam
Posted by: _acidphase_

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 03:09

STEFANOVIC i ZOROSKI dwaj czolowi zawodnicy Zeleznika nie zagraja z Hapoelem.
Mimo wszytsko powinna byc 1 ale zagram lekko 7/10.
Estudianes ciezko wyczuc raczej 1 6/10
Posted by: piotrekmilan

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 03:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]STEFANOVIC i ZOROSKI dwaj czolowi zawodnicy Zeleznika nie zagraja z Hapoelem.
Mimo wszytsko powinna byc 1 ale zagram lekko 7/10.
Estudianes ciezko wyczuc raczej 1 6/10[/qb][/QUOTE]Spoko bałkani zawsze strasza a potem i tak wszyscy graja
Posted by: BeNiTooo

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 03:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]STEFANOVIC i ZOROSKI dwaj czolowi zawodnicy Zeleznika nie zagraja z Hapoelem.
Mimo wszytsko powinna byc 1 ale zagram lekko 7/10.
Estudianes ciezko wyczuc raczej 1 6/10[/qb][/QUOTE]Spoko bałkani zawsze strasza a potem i tak wszyscy graja[/qb][/QUOTE]i tu sie z toba zgadzam w 100%
****a ile razy pisali ze ktos nie bedzie gral a potem rzuca 25 pkt
pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 04:18

zdecydowanie również stawiam na taka parkę finałowo Estudiantes - Zeleznik, bo inaczaj byc nie moze, poza tym to juz nie ten sam Real co kiedy¶ .... z Żydkami różnie to bywa.
Posted by: mundi

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 12:26

stefanowic ma ¶rebni± 3 punkty a zaroski już nie grał w rewanżu z badalon± więc chyba nie jest to poważne osłabienie o ile wogóle ci gracze nie wyjd± na parkiet
Posted by: mtudor

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:03

dzisiaj w ofercie mecz towarzyski kobiet i co wy na to? kursy z profka
N21 Czechy-USA 2.96 17 1.36 2.52 1.26
Amerykanki dwukrotnie wygrały z naszmi paniami i chyba teraz pora ograc Czeszki
Posted by: fart?

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mtudor:
[qb]dzisiaj w ofercie mecz towarzyski kobiet i co wy na to? kursy z profka
N21 Czechy-USA 2.96 17 1.36 2.52 1.26
Amerykanki dwukrotnie wygrały z naszmi paniami i chyba teraz pora ograc Czeszki [/qb][/QUOTE]ja tes wlasnie zauwazylem to zdarzenie i gram 2 :zobacz:
Posted by: sebkos

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:17

Jak kto¶ mówi że jak Addeco nie będzie w finale to będzie niespodzianka to mnie rozwala. Albo ten Real to już nie ten Real. Gdzie wy ludzie żyjecie. Real Będzie w finale na bank(wspomnicie moje słowa) i na 7/10 wygra dzi¶ mecz.
A Żeleznik jest na pewno drużyn± lepsz± od Hapoelu który sobie w lidze słabo radzi.
Pozdrawiam
Posted by: dorotak

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:30

puszczal ktos w profie mecz zeleznika

na kuponie jest hapoel jerozolima ??

bo widze ze w gazetce profesjonalisci znow napisali tel aviv a cos mi sie strona profa nie chce zaladowac
Posted by: BeNiTooo

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:33

sebkos powiem tobie tylko tyle !!!!! nie wiem czy masz stacje TVE to hiszpanska stacja nie raz w nocy puszczaja mecze kosza ostanio puscili real-estudiantes i powiem tobie ze real wygral tylko dlatego zadecydowaly farciarskie rzuty za trzy pkt i koncowe straty zespolu adecco wiec mysle ze estudiantes beda chcieli wygrac za wszelka cene...a co do twojej wypowiedzi ze real bedzie w finale nie wykluczone ale pierwszy emczol wygra adecco pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:38

I jeszcze jedno ode mnie.
Odradzam granie na mecz Czechy-USA.
Czeszki to w końcu mistrzynie Europy, a tak wogóle to my¶licie że po co prof dał ten mecz. Aby wtapiać. Ja bym się zastanowił nad mało 1. W kńcu czeszki to zgrany gambrinus który teraz trenuje do fianl four + ze trzy ¶wietne zawodniczki z zagranicy. A Amerykanki nic specjalnego z anmi nie pokazały ot nasze s± słabe
Posted by: mtudor

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dorotak:
[qb]puszczal ktos w profie mecz zeleznika

na kuponie jest hapoel jerozolima ??

bo widze ze w gazetce profesjonalisci znow napisali tel aviv a cos mi sie strona profa nie chce zaladowac [/qb][/QUOTE]wszystko w porz±dku strona profka działa ładuje sie i jest Hapoel Jerozolima tak wiec przekretu nie bedzie
Posted by: sebkos

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb]sebkos powiem tobie tylko tyle !!!!! nie wiem czy masz stacje TVE to hiszpanska stacja nie raz w nocy puszczaja mecze kosza ostanio puscili real-estudiantes i powiem tobie ze real wygral tylko dlatego zadecydowaly farciarskie rzuty za trzy pkt i koncowe straty zespolu adecco wiec mysle ze estudiantes beda chcieli wygrac za wszelka cene...a co do twojej wypowiedzi ze real bedzie w finale nie wykluczone ale pierwszy emczol wygra adecco pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Co to naczy za wszelk± cenę. Stary - to Real bedzie chciał przegrać.Tak
Pożyjemy, zobaczymy. Ja nie twierdzę że tak się stanie ale jako¶ Real mnie bardziej przekonuje na wyjazdach niż u siebie. A tak apropo - to Varese też chciało za wszelk± cenę a mialo wynik I meczu idealny. Pozdro
Posted by: mtudor

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]I jeszcze jedno ode mnie.
Odradzam granie na mecz Czechy-USA.
Czeszki to w końcu mistrzynie Europy, a tak wogóle to my¶licie że po co prof dał ten mecz. Aby wtapiać. Ja bym się zastanowił nad mało 1. W kńcu czeszki to zgrany gambrinus który teraz trenuje do fianl four + ze trzy ¶wietne zawodniczki z zagranicy. A Amerykanki nic specjalnego z anmi nie pokazały ot nasze s± słabe [/qb][/QUOTE]moze i masz racje bo tylko prof ten mecz wystawił nie bede chytry i odpuszcze ten mecz.Dla Ciebie sebkos iwo:
Posted by: BeNiTooo

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 15:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb]sebkos powiem tobie tylko tyle !!!!! nie wiem czy masz stacje TVE to hiszpanska stacja nie raz w nocy puszczaja mecze kosza ostanio puscili real-estudiantes i powiem tobie ze real wygral tylko dlatego zadecydowaly farciarskie rzuty za trzy pkt i koncowe straty zespolu adecco wiec mysle ze estudiantes beda chcieli wygrac za wszelka cene...a co do twojej wypowiedzi ze real bedzie w finale nie wykluczone ale pierwszy emczol wygra adecco pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Co to naczy za wszelk± cenę. Stary - to Real bedzie chciał przegrać.Tak
Pożyjemy, zobaczymy. Ja nie twierdzę że tak się stanie ale jako¶ Real mnie bardziej przekonuje na wyjazdach niż u siebie. A tak apropo - to Varese też chciało za wszelk± cenę a mialo wynik I meczu idealny. Pozdro [/qb][/QUOTE]wiesz nie porównuj varese do adecco miedzy tymi druzynami jest duza przepasc.........a co do varese z realem to dawalem rowniez 2 na real......ja juz zagralem adecco i to dla mnie pewniak mam nadzieje ze sie nie pomyle pozdrawiam
Posted by: Borczi

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 17:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]I jeszcze jedno ode mnie.
Odradzam granie na mecz Czechy-USA.
Czeszki to w końcu mistrzynie Europy, a tak wogóle to my¶licie że po co prof dał ten mecz. Aby wtapiać. Ja bym się zastanowił nad mało 1. W kńcu czeszki to zgrany gambrinus który teraz trenuje do fianl four + ze trzy ¶wietne zawodniczki z zagranicy. A Amerykanki nic specjalnego z anmi nie pokazały ot nasze s± słabe [/qb][/QUOTE]Amerykanki nie przegrały meczu od przeszło 10 lat (ostatnia porażka z Brazyli± podczas mistrzostw ¶wiata w Chinach daaaawno temu ... w¶ród rywalek brylowały wówczas najlepsze na ¶wiecie Hortencia i Magic Paula) i dzi¶ też nie przegra. Sugerowanie się tym, że z naszymi nie wygrały 50 punktami nie ma wiekszego sensu - licz± się zwycięstwa i kontrolowanie gry. USA rozpoczęło dopiero tournee po Europie, zagrały zaraz po przylocie na nasz kontynent, a wcze¶niej zagrały jedynie dwa sparingi z Kub±, zespołem silniejszym od naszego aktualnie. Oba mecz zakończyły się rozgromieniem Kubanek przeszło 40 punktami. Dzi¶ raczej podobnie nie będzie, ale nie wierzę, że dumne Amerykanki pozwol± gospodyniom na co¶ więcej niż honorow± porażkę ...
Posted by: jurek_killer

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 18:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mtudor:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]I jeszcze jedno ode mnie.
Odradzam granie na mecz Czechy-USA.
Czeszki to w końcu mistrzynie Europy, a tak wogóle to my¶licie że po co prof dał ten mecz. Aby wtapiać. Ja bym się zastanowił nad mało 1. W kńcu czeszki to zgrany gambrinus który teraz trenuje do fianl four + ze trzy ¶wietne zawodniczki z zagranicy. A Amerykanki nic specjalnego z anmi nie pokazały ot nasze s± słabe [/qb][/QUOTE]moze i masz racje bo tylko prof ten mecz wystawił nie bede chytry i odpuszcze ten mecz.Dla Ciebie sebkos iwo: [/qb][/QUOTE]tylko prof wystawił ten mecz bo to mecz czeszek, a prof ma kursy z czech
Posted by: ziomek-domek

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 23/03/2004 19:08

trzeba bylo ogladac mecz Polska - Usa to byscie wiedzieli dlaczego nie wygraly USA 40oma punktami!
Doskonaly duet Bibrzycka + Dydek!! Dydek ostatnio zajebiscie gra w klubie i reprezentacji, nie ma slabszych meczy, wiec mysle ze nasze w obecnej formie roz****ly by Czeszki, ktore mimo ze zdobyly ME tez nie sa takie wspaniale (nasze tez w 2000 mialy ME i co? Olimpiada i papa)
Europejska koszykowka za slaba na USA. Pewna 2 !
Posted by: BeNiTooo

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 24/03/2004 02:39

sebkos zwracam honor.........i zwracam moje 740 zl profesjonalowi
Posted by: sebkos

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 24/03/2004 11:47

iwo: za REAL.
Oczywi¶cie z meczem Czeszek może trochę przesadziłem, ale dla takiego kursu nie warto było wchodzić w mecz towarzyski
Posted by: sebkos

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 24/03/2004 11:49

I jeszcze jedno. Koszykówka to moja miło¶ć.
Dla niej iwo:
Pozdrawiam wszystkich.
Dzi¶ Euroliga - pięknie sie zapowiada
Posted by: mtudor

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 24/03/2004 13:30

sebkos zgadza sie koszykóka europejska ma swoje uroki no i ta andrenalina ale nie wiem jak długo to moje serce wytrzyma
Posted by: piotrekmilan

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 28/03/2004 22:41

hapoel-reflex 1
real-eustudiantes 2
Ma kto¶ jakie¶ wie¶ci o kontuzjach?
Posted by: _acidphase_

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 29/03/2004 18:45

Hapoel hopes to have a healthy leader in Doron Sheffer, who missed the team's Israeli League playoff loss on Sunday due to sickness

At the same time, Reflex is still without starting point guard Ivan Zoroski and has its star swingman, Reggie Freeman (12.3 ppg.), slowed by with a stress fracture in one foot

Reflex signed on Thursday shooting guard Tyrone Nesby (27, 198) who will replace injured Reggie Freeman in the Superleague of Serbia and Montenegro. Nesby played with Metis Varese this season averaging in 7 ULEB Cup games 22.9 minutes, 13.6 points and 2.4 rebounds. He played 17 games in the Italian League averaging 13.4 points before he was waived. Tyron Nesby played three seasons in the NBA, two with the LA Clippers and one with the Washington Wizards. He signed for Reflex for the reminder of the season, even though he won't be able to take part in the remaining ULEB Cup games (one game of the semifinal series against Hapoel and the final game in case that Reflex advances) nor the Adriatic League Final Four, where Freeman himself has decided to play despite his injury. 25 March 2004

Mysle ze Freeman wystapi nawet z kontuzja ciekawi mnie czy Sheffer zagra bo jesli nie to Happoel w zasadzie ma tylko 6 zwodnikow ale juz nie raz pokazywali w tym sezonie ze trudno ich zmeczyc.
H2H przemawia wyraznie na korzysc Jugoli 3-0. Zaroskiego godnie powinien zastapic Stefanovic. Pytanie tylko czy znow Reflex zagra tak fatalnie na tablicach mam nadzieje ze Ffriend i Askrabic tym razem nawiaza rownorzedna walke z Kozikoro i Awojobi. Na pewno nie dam na Zydkow mysle ze Reflex znow sie przeslizgnie do finalu a wynik bedzie oscylowal wokol remisu.

5/10 na na Reflex ... prof 2.68
Posted by: _acidphase_

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 29/03/2004 18:47

Real - Estudianes ... Estudianes bez Reyesa wiec raczej pewne 1 ale nalezy pamietac ze Real ma zapas pkt z pierwszego meczu

Real 6/10 ... prof 1.54
Posted by: piotrekmilan

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 29/03/2004 21:00

a więc
reflex 2
real 1
Posted by: piotrekmilan

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 03:57

handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jaki¶ tenis najlepiej na petrov± lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału!
Posted by: dennis

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 04:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jaki¶ tenis najlepiej na petrov± lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału![/qb][/QUOTE]w toto nie ma handi na urlepa
jest w gb bodajze.....
Posted by: Rivaldo

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 04:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dennis:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]handi na reflex bedzie jakies 4,5-5,5 w totomixie za 1,9! Do tego jaki¶ tenis najlepiej na petrov± lub kuznietsova i piękne podwojenie kapitału![/qb][/QUOTE]w toto nie ma handi na urlepa
jest w gb bodajze.....[/qb][/QUOTE]w unibecie tez nieraz jest
Posted by: piotrekmilan

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 04:31

ale kurs na reflex w toto 2,7 kusi!
Posted by: sebkos

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 13:44

Ja nie zmieniam zdania:
Finał - Real Madryt-Reflex Belgrad
Zgadza się - za taki kurs to naprawdę warto grać Reflex - to jest chyba typ dnia
Posted by: jaaa

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 13:55

expekt daje na reflex 3,55
handi (+7,0) 1,85
Posted by: Emilio

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 14:05

3,55 wowwwwwwwwww iwo:
Posted by: jaaa

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 15:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaaa:
[qb]expekt daje na reflex 3,55
handi (+7,0) 1,85[/qb][/QUOTE]już 2,95
handi (+6,5) 1,85
Posted by: lucAs

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 30/03/2004 22:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaaa:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał jaaa:
[qb]expekt daje na reflex 3,55
handi (+7,0) 1,85[/qb][/QUOTE]już 2,95
handi (+6,5) 1,85[/qb][/QUOTE]Niezly kurs wracam do mu i mysle ze kurs bedzie w okolicach 1,7-1,90 a tu 3,55 a teraz 2,95 a nie mowiac o handicapie 6,5 to dla mnie juz naprawde doskonala okazja do zagrania. W pierwszym meczu prowadzili nawet 8pkt przez moment wiec dzis moga wygrac po raz 4 z Zydkami.
Posted by: szakatak

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 31/03/2004 02:12

Hapoel Jerusalem BC Reflex Zeleznik
79 76
FINAL
Posted by: lucAs

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 31/03/2004 02:16

Posted by: Seoman

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 31/03/2004 02:32

dobrze że dałem +6
Posted by: lucAs

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 31/03/2004 03:23

No ja tez dalem, ale tylko w progresji +6 ale normalnie to dalem gola 2. Zydki dostana w finale mam nadzieje
Posted by: _acidphase_

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 31/03/2004 13:48

jednak Reflex bez pomocy Ffrienda nie dal rady

FINAŁ: Real Madrid - Hapoel Jerusalem 1 :4gw:
tak na pierwszy rzut oka poza tym progresja przeciwko Hapoelowi
Posted by: sebkos

Re: Re: Uleb-Cup 1/2 finalu - 31/03/2004 14:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Ja nie zmieniam zdania:
Finał - Real Madryt-Reflex Belgrad
Zgadza się - za taki kurs to naprawdę warto grać Reflex - to jest chyba typ dnia [/qb][/QUOTE] no tak nie udało im się. Ale warto było - dla mnie s± zespołem, a nie jak k..a Hapoel drużyn± trzech, może czterech zawodników. Eh