Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007

Posted by: pixies

Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 09:57

10.01 (środa) 13.15 - sztafeta kobiet
11.01 (czwartek) 13.15 - sztafeta mężczyzn
12.01 (piątek) 13.15 - sprint kobiet
13.01 (sobota) 14.15 - sztafeta mężczyzn
14.01 (niedziela) 11.00 - bieg masowy kobiet
14.01 (niedziela) 13.00 - bieg masowy mężczyzn

Kolejny eksperyment Niemek (bez Henkel, Glagov, Apel), tym razem z będącą zupełnie bez formy Denkinger. I wbrew pozorom może to przynieść bardzo dobry efekt, bowiem Simone już kilka razy pokazała, że w takich sytuacjach radzi sobie całkiem przyzwoicie.
Czy Niemki wygrają w końcu z Francją ? Myślę, że decydująca będzie druga zmiana, czyli Neuner kontra Peretto. Dość pewna na strzelnicy Francuzka i o klasę lepiej biegająca Niemka. Jeśli Neuner strzeli z max. dwoma błędami, powinna zrobić przewagę wystarczającą do pokonania Francuzek. Stawiam, że tym razem Niemki wygrają.

Wracaja Szwedki, i powinny wygrać z Norwezkami biegnącymi bez Grubben. Olofsson na drugiej zmianie powinna juz być przed Moerkve, dodatkowo Norwezki mają na czwartej zmianie słabiutko biegajacą Andreassen.

Niemcy - Francja 1 1.65 (wszędzie)
Szwecja - Norwegia 1 1.70 (Betgun)

W STS-ie (to chyba prezent)

Szwecja - Białoruś 1 1.50
plus Kong - Kudrashova (I zm) 1 1.40
Posted by: 14honor88

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 10:05

Francja - Rosja 1.50
Niemcy - Francja 2.10

Skoro Niemki nie dały rady Francuzka z Henkel i Glagov kilka dni temu to dziś dlaczego niby miały by wygrać.
Posted by: muchinio

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 10:08

Originally Posted By: pixies
10.01 (środa) 13.15 - sztafeta kobiet
11.01 (czwartek) 13.15 - sztafeta mężczyzn
12.01 (piątek) 13.15 - sprint kobiet
13.01 (sobota) 14.15 - sztafeta mężczyzn
14.01 (niedziela) 11.00 - bieg masowy kobiet
14.01 (niedziela) 13.00 - bieg masowy mężczyzn

Kolejny eksperyment Niemek (bez Henkel, Glagov, Apel), tym razem z będącą zupełnie bez formy Denkinger. I wbrew pozorom może to przynieść bardzo dobry efekt, bowiem Simone już kilka razy pokazała, że w takich sytuacjach radzi sobie całkiem przyzwoicie.
Czy Niemki wygrają w końcu z Francją ? Myślę, że decydująca będzie druga zmiana, czyli Neuner kontra Peretto. Dość pewna na strzelnicy Francuzka i o klasę lepiej biegająca Niemka. Jeśli Neuner strzeli z max. dwoma błędami, powinna zrobić przewagę wystarczającą do pokonania Francuzek. Stawiam, że tym razem Niemki wygrają.

Wracaja Szwedki, i powinny wygrać z Norwezkami biegnącymi bez Grubben. Olofsson na drugiej zmianie powinna juz być przed Moerkve, dodatkowo Norwezki mają na czwartej zmianie słabiutko biegajacą Andreassen.

Niemcy - Francja 1 1.65 (wszędzie)
Szwecja - Norwegia 1 1.70 (Betgun)

W STS-ie (to chyba prezent)

Szwecja - Białoruś 1 1.50
plus Kong - Kudrashova (I zm) 1 1.40
Sory że się wtrącam ale to pewne że Gruben nie biegnie? Jest to dosyć ważna informacja. Dzięki i pozdrawiam
Posted by: pixies

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 10:26

Grubben nie biegnie.

Jeszcze Białoruś - Słowenia. Mała, ale bardzo istotna zmiana w składzie Białorusinek. Nie pobiegnie najsilniejsza z nich, Domracheva, a zostanie zastąpiona przez słabiutką Kalinchik. Jest to zmiana o tyle istotna, że Domracheva biegła pierwszą zmianę i wyprowadzała drużynę na miejsce w pierwszej szóstce. Teraz rozpoczyna bardzo niepewna Kudrashova, a po niej Ananko, która w ostatnim sprincie spisała się fatalnie.

Białoruś - Słowenia 2 2.15 GB
Posted by: DARCIO

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 10:31

pixies a co napiszesz ciekawego o Slowenkach? W klasyfikacji ogolnej ciezko sie doliczyc czterech Pan
Posted by: grajek1987

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 10:43

Darcio Ale
GREGORIN Teja BRANKOVIC Tadeja
MALI Andreja
GRUDICEK Dijana
To solidna ekipa i zdecydowanie lepsza niż Białorusinki!
Tak mi sie zdaje a kurs 2,15 ładny
Posted by: pixies

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 10:46

Słowenki.

Nie lubie tego rodzaju porównań, bo sztafeta to ze względu na strzelanie zupelnie inny bieg, ale porównując czasy z ostatniego sprintu wygląda to tak :

I zmiana - Kudrashova (22m., czas biegu 23.09) vs Gregorin (16, 22.43)
II zmiana - Ananko (63, 24.99) vs Brankovic (25, 22.37)
III zmiana - Kalinchik ( 46, 24.30) vs Mali (58, 24.22)
IV zmiana - Sokolova (15, 22.53) vs Grudicek, która nie biegła.

To oczywiście nic nie mówi, ale siłą sztafety Białorusi jest w tej chwili Domracheva. Nie sądzę, aby Kalinchik była w stanie zastąpić ją choćby w 50%.
Posted by: DARCIO

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 10:48

Ja ogolnie tego sportu w obstawianiu nie ruszam poniewaz koncowy wynik nie zalezy tylko od dyspozycji zawodnikow i zawodniczek w danym dniu ale takze od warunkow atmosferycznych. Dzisiaj na zawodach ma byc powyzej 10 stopni. Wiec na pewno sztuczny sniezek a i wiatr ma dokuczac. Ale jesli chodzi o same sklady reprezenatcji Pan to moim zdaniem najwieksze szanse na zwyciestwo ma ekipa Francuzek, pozniej Rosjanek no i Chinki zostaja z Niemkami. Ekipa Rosjanek na sztafete zawsze jest zmobilizowana i zwarta. Podobnie jak ekipa Francuzek. Niemki na pewno beda sie chcialy pokazac z jak najlepszej strony z takim skladem (brak Henkel i Glagow) poniewaz jakby nie bylo to jest dla nich rywalizacja o miejsce w kadrze i tak do konca bym je nie skreslal. Chinki mam odczucie takie ze lepiej jednak biegaja indywidualnie niz sztafetowo.
U mnie poslalem zakladzik zwyciestwo Rosjanek nad Niemkami.
Ogolne zwyciestwo Francuzek.
Dzisiejszy typ dnia Szwedki nad Norwezkami
Posted by: DARCIO

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 10:52

Pixies zgadzam sie w pelni z Toba i z Grajkiem tym typem ale wlasnie czuje ze moze byc inaczej. Te pary zostawie w spokoju poniewaz sa to jednak dwie ekipy ktore moga byc na styku.
Posted by: grajek1987

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 11:01

No Darcio ja tez im dluzej patrze w staty tego sezony tym miej mysle o tym meczu.Ciężko moze być.
Rosja-Chiny 2
chinki zdecydowanie lepiej biegają w ostanim biegu wypadły zdecydowanie lepiej niż Rosjanki...tak samo było w poprzedniej sztafecie
Posted by: 14honor88

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 11:08

Francja będzie prowadzić po 1 zmianie TAK @ 5.00 3/10 - 10.01 / 13:15

Nie od dziś wiadomo że Francuzki dobrze strzelają . Dziś wydaje mi się że to nie ulegnie zmianie . Na pierwszej zmianie pobiegnie znakomita pod względem strzelania BAVEREL-ROBERT Florence(0,1) . W ostatnim pucharze popisała się świetnym strzelaniem na 1 zmianie oddając 9 na 10 celnych strzałów . Jej konkurentki na 1 zmianie to Niemka HITZER Kathrin (1,4) , Rosjanka BOGALIY-TITOVETS Anna (0,3) . To faworyzowana trójka z której najlepiej prezentuje się własnie Francuzka . Kurs aż 5 więc warto spróbować .
Posted by: 12-latek

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 11:08

panowie co myslicie o francja- chiny na 1??? kusi mnie i to bardzo
Posted by: Alive

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 11:13

W Betssonie mam Francja-Rosja 1.6
Mały prezent czy o czyms nie wiem?
Posted by:

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 11:22

Szwecja - Białoruś 1 1.50 panowie pewne to jest??? za większą kaske do grania????????
Posted by: Rivaldinho

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 18:49

Jutro sztafeta panow \:\)

Składy

Troszke eksperymentalny skład teamu gospodarzy.. brak Greisa, na 1 zmianie Gross - ciekawie ciekawie.. mimo wszystko nie wróże im żadnych rewelacji (co dostrzegli także bukmacherzy :/ wystawiając wysokie kursy)
Odchodząc od tematu niemcow.. mnie zainteresował typ na Norwegów.. i kurs.. który moim zdaniem jest troszke za wysoki.. Faworyzowani jutro Rosjanie (Ivan Tcherezov, Maxim Tchudov, Dmitri Iarochenko i Nokolay Kruglov) są mocni czego dowodem są ostatnie ich występy zarówno indywidualne jak i w szczegolności w sztafecie.. jednak jutro.. mam nadzieje ze będą musieli uznać wyższośc świetnych biegaczy z Norwegii.
Jedno trzeba powiedzieć otwarcie.. Rosjanie wygrywają dzięki bardzo dobremu strzelaniu.. ale jutro spore szanse na dobre strzelanie maja także pozostale ekipy.. bo warunki atmosferyczne mają byc takie jak dzis a nawet lepsze.. w tej sytuacji myślę że o wiele szybsi w biegu Norwegowie (Emil Svendsen(były mistrz świata juniorów), Hanevold, Andresen i Ole Einar) mają spore szanse na zwycięswo.
Na pierwszej zmianie Emil, który ostatnio notuje dobre występy.. w poprzedniej sztefecie w Oberhofie był wyrożniająca się postacią ekipy wikingów. HAnevold stary wyga doświadczony zawodnik, w sztafetach nie zawala - w miare równe występy.. no i dwie kolejne zmiany to świetni biegacze.. Adresen i król biathlonu Ole Einar Bjoerndalen.
To co pokazał Ole w ostatnim biegu pościgowym w oberhofie było naprawdę mocne.. jeżeli wróci także do dyspozycji strzeleckiej to jest w stanie odrobić bardzo bardzo dużo.. choć wierze.. że koledzy z teamu nie zawalą i jego zmiana będzie tylko przypieczętowaniem zwycięstwa norwegow \:\)

czekamy jeszcze na kursy od kilku buczków.. poki co mamy:

Betandwin:
- Rosja @ 1.95
- Norwegia @ 3.25

Unibet:
- Rosja @ 1.90
- Norwegia @ 3.00
Posted by: czuczu1910

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 20:49

riva pozwole sie nie zgozic z twoim opisem bo rosjanie wygrywaja dobrym strzelaniem ale takze niezlym biegiem Mysle ze andresen i svendsen moga pobiedz runde a w ekipie rosji watpi w runde nawet jedna ole pokazal ze nie jest w tak supe formie jak na poczatku i oszczedza saie na MD Jak na moj gust to rosja jutro izzzzi i znow bedziemy mieli dublet rosyjski
Posted by: Rivaldinho

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 21:00

NO bieg biegiem.. biegaja dobrze, ale nie na takim poziomie jak norwegowie.. nie biegaja tez jak Gross czy Robert \:\) rzecz jasna.. ale głownie sukces zawdzieczaja bardzo wysokiej skutecznosci strzeleckiej.. Ivan np. ostatnio ma zdecydowanie obnizke formy biegowej, Maxim wprost przeciwnie.. Dmitri w moim odczuciu tez nieco slabiej niz na poczatku sezonu gdy byl rewelacja.. no i stary prawnik.. Nikos \:\)
Posted by: Feel-Tsu

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 22:40

zgadzam sie z Wami, ze jutro walka o zwyciestwo toczyc sie bedzie pomiedzy ekipami Rosji i Norwegii , ale rozstrzygnie sie ona na korzysc Sbornej. owszem Norwegowie moze i dobrze biegaja, bo oni to juz sie chyba z nartami rodza, ale jutro znow przy dobrej pogodzie o wszystkim zadecyduje strzelanie. dzis Rosjanki tylko raz dobieraly i licze ze jutro moze byc podobnie w przypadku panow. zreszta popatrzcie na sklady Rosji i Norwegii - jestem przekonany, ze po 3 zmianach to bedzie na korzysc Rosjan. ale fakt, ze Ole biegnie tym razem na czwartej zmianie (no w zasadzie na trzeciej ) swiadczy o tym, ze Norwegowie walcza jutro o zwyciestwo, ale Ruskim nie dadza rady.

trzecie miejsce powinni miec niejako z urzedu Niemcy. to moze byc podobnie do tego, co dzis mialy Francuzki. Bailly i spolka spokojnie kontrolowaly najnizszy stopien podium i tak bedzie tez z gospodarzami jutro.

zastanawiam sie jednak kto moze jutro wksoczyc do piatki, bo dla mnie kilka teamow jest zagadka?
do skladu Austriakow powraca Pinter, we Francji Poiree zastapi Cannarda, i do tego kilka wyrownanych stabilnych teamow jak Czechy, Szwecja, Ukraina itd. zawsze trzeba uwazac tez na Simmena i reszte, a takze Wlochow z Vuillermozem na ostatniej petli.
Posted by: retoox

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 10/01/2007 22:55

Ostatnie zawody:

Norwegia 1-3
kurs: 1.45 6/10

Czechy -Białoruś
kurs 1.40 5/10

Austria - Ukraina
kurs: 1.45 5/10


Gross, R - Sikora, T 2.10 4/10

Wolf, A - Andresen, F 1.85 4/10


Bilans ostatnich zawodów:
Wyszło: 24j
Wróciło: 23j


Bilans od pocztaku sezonu:
Ilosc kuponów (trafione/nietrafione) : 11/5
Ilosc typow (trafione/nietrafione) : 17/6
Stawka : 65.5
Zysk/Strata : + 17.635

Włochy - Ukraina 2.45 Expekt 2.5/10

Kurs w moim odczuciu przeszacowany ja bym tu widział max 2.10 na Italianców. Włosi ostatnio pokazali sie z dobrej strony w sprincie chociaz zawody te były dosc loteryjne i nienalezy przywiazywac do nich specjalnych wyników. Typ grany gdyz Ukraincy biegaja bardzo, ale to bardzo słabo i w tej dziedzinie sa duzo słabsi od Włochów, ich mocna strona jest za to stzrelanie, ale jesli jutro maja byc dobre warunki to trudniej bedzie im niwelowac na strzelnicy straty poniesone na trasie.

Francja miejsce 1-3 2.75 Bwin 2.5/10

O miejscu na pudle moze mniej lub bardziej realnie myslec 7 ekip: Rosja, Norwegia, Niemcy, Szwecja, Czechy, Austria i własnie Francja. Najmiejsze szanse na podium maja Czesi, Austriacy i Szwdzi gdyz, aby znalesc sie na pudle niemoga sobie pozwalac na wpadki gdyz niemaja jakichs supew wybitnych pewniaków po których mogliby byc pewni, ze dany zawodnik odrobi wiekszosc sprate poniesionych przez partnera z ekipy. Oczywiscie mozna tu powiedziec ze w Reprezentacjach tych sa mocni zawodnicy (Summan, Vitek, Bergmann), ale brakuje mi tu asów pokroju Bjorndalena czy Poiree. Rosjanie sa na chwile obecna lekko poza zasiegiem pozostałych ( zastanawiam sie mocno nad zagraniem V Rosji), tak wiec pozostaja dwa miejsca na pudle o które powinny walczyc 3 Reprezentacje. Norwegia tak faworyzowana przez mojego przedmówce w moich oczach wcale niewyglada trak dobrze. Svendsen trohe nieobliczalny na strzelnicy; Hanavold swoje lata ma i w biegu czesto odstaje co jednak czesciowo nadrabia na strzelnicy; Andresen niby poprawił strzelanie, ale dalej biega kólka jak szalony i Olek któremu ostatnio nadspodziewanie niewyszły starty. Jadnym słowem ciezko powiedziec po tym co zawodnicy w tym sezonie pokazuja jak pobiegna. Oczywiscie mozna byc niemal pewnym, ze bada w czołowce, ale czy wygraja, badz tez czy beda w na "pudle" - tu juz mozna miec watpliwosci. Do tego mamy jeszcze reprezentacje Niemiec startujaca w dosc eksperymentalnym składzie i tez niedokonca wiadomo na co ich stac. U Francuzów: Robert - słaby bieg, ale na strzelnicy moze troszke nadrabiac; Poiree - ostatnio szykował forme trenujac niestartujac w PS we wczesniejszych zawodach pokazał zwyzkujaca forme wygrywajac jeden z biegów; Defrasne - ciagle mam w pamieci jak pobiegł w ostatnim biegu poscigowym, bardzo dobra forma; Fourcade - młody, troszke nieobliczalny, ale zdolny zawodnik. Kurs 2.75 moim zdaniem równiej jak w prypadku Włochów jest sporo przeszacowany.
Posted by: pixies

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 01:31

Zdecydowałem się zagrać na Szwajcarię.

W Exp z Białorusinami (1.70), w BAW-ie ze Słowenią (1.50).

Szwajcarzy nie zmieniają składu, biegną w identycznym ustawieniu po raz czwarty. Każdy kolejny start jest coraz lepszy, a ostatnie szóste miejsce to jujż naprawdę spory sukces tej druzyny. Co prawda mają na ostatniej zmianie słabo biegającego Jollera, jednak u przeciwników wcale nie jest lepiej.

Białorusini wystawiają mało znanego, wolnego i niewiele potrafiącego Stepanova. Do tego nienajlepiej ostatnio stzrelający Villiulin. Przewaga Białorusinów to tylko czwarta zmiana i przeciętny Syman, ale do tego momentu powinno już być po sprawie.

Słoweńcy są słabi. Nie biegają, nie strzelają, nie widze możliwości żeby przynajmniej jeden nie pobiegał troche więcej niż to konieczne.Jedynie Maric potrafi coś więcej, ale jak na sztafetę to zdecydowanie za mało.
Posted by: daro1981

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 09:01

Wszystko z STS:
1.Tcherezov I. - Robert J.(1zm.)1 1.4
Biegowo przewaga okolo minuty na trasie dla Rosjanina. Wychodzi na to , ze nawet 4 dobierania wiecej powinny dac zwyciestwo Tcherezova.Przy dobrych warunkach pogodowych karnych rund nie powinno byc dla Rosjanina.
Do tego:
Szwecja - Ukraina 1 1.4
Rosja - Niemcy 1 1.35

Niemcy(miejsce 3-4) w oslabionym skladzie, raczej nie powinni zagrozic Rosjanom (dla mnie miejsce 1-2). Szwecja , wyrownany sklad ktorych przewaga nad Ukraincami jest bieg (na 4 zmianach spodziewam sie okolo minuty 30s w biegu przewagi ), strzelecko tez duzej straty nie powinno byc.
Posted by: retoox

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 10:51

Rosja - Zwyciezca 2.10 4/10 Bf

Francja - Szwecja 1.50
Rosja - Niemcy 1.25
Ako 1.88 3/10 Un

Rosja biegnie w bardzo mocny zestawieniu, spisuja sie doskonale w ostatnich startach. Wiekszosc buków ma na to zdarzenie kursy 1.7-1.9 wiec warto spróbowac.

O Francji pisałem wczesniej. Wierze w ich dobry wystep. Niemcy w troszke eksperymentalnym składzie i niewiem czego sie po nich spodziewac ale raczej chba nie wygrania dzisiejszych zawodów bo dzis wygraja Rosjanie ;\)

Jesli ktos wybiera sie do STSu to jak najbardziej zgadzam sie z przedmówca co do typu: Czechy - Ukraina 1.50 7/10. Jeszcze niewiem czy sie wybiore do STSu i ten typ zagram, ale zaznacze ze bede go liczył do swoich statystyk niezaleznie od wyniku jaki bedzie w tej parze.
Posted by: bodescu_wampir

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 11:26

Rosja V SPORTINGBET
eh w SB jest juz 1.57 wiec uwaga bo stawiam na rosje wiec pewnie norwegowie wygraja , szkoda ze nie ma zadnych par , rosjanie w rownej formie przy dobrym strzelaniu , powinni poradzic sobie z norwegami , gdzie wiadomo , zawsze mieli problemy na strzelnicy, to jest zespolowka, wiec decyduja wszyscy zawodnicy, a rosjanie wyrownany sklad
Posted by: Rossiak

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 11:31

Jesli kogos interesuje, to w Betgun mozna zagrac combosa na rosyjskie wygrane z Norwegami (1,55) i Niemcami (1,35). AKO 2,09.

Rossiak
Posted by: Boubson

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 11:34

Rosja win - boje sie troche bo zaczyna sie to robic powoli masowka... ale w takim skladzie o ile tylko Tchoudov nie zawali im strzelania bedzie naprawde dobrze...

Norwegia - gram ich zarowno w parze z Francja jak i z Niemcami... jak dla mnie jest to pewniak do pierwszej dwojki, mam tylko nadzieje ze Andresen zawali strzelanie i skoncza na 2 pozycji... na pierwszej zmianie maja Svendsena ktory ostatnio na dochodzenie pobiegl rewelacyjnie... potem jest Hanevold, sztafety nie zawali na 100 procent... Trzecia zmiana - Andresen - i tu jest najwiekszy znak zapytania... konczy Ole ktory chyba lekki kryzys ma juz za soba... Norwegowie beda grozni mam tylko nadzieje ze zajma 2 miejsce \:\)

czarnym koniem jak dla mnie moga byc dzis nie Austriacy, nie Czesi lecz Szwecja ... silny sklad bylebyt tylko na pierwszej zmianie Eckholm nic nie zwalil za bardzo... pozniej juz z gorki wydaje sie ze w piatce powinni byc gladko... go Szwecjo go!
Posted by: A.S.Romek

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 11:41

Mam pytanie co do grania biathlonu w STS-ie:

Czy można zagrać:
1.Szwajcaria - Polska np. 1 + kto będzie lepszy na 1 zmianie z tych krajów Hallenbarter - Ziemianin np.1, na jednym kuponie.

2.Rosja - Niemcy (1) + Norwegia - Niemcy (1) na jednym kuponie.
Posted by: mario145

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 11:50

nie mozna
Posted by: sebkos

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 11:58

Skoro Norwegia w Hofhilzen potrafiła ograc Rosjan bez Olka to z Olkiem tym bardziej może... uważam że Rosjanie zyskują przewagę w gorszych warunkach pogodowych ze względu na stabilniejsze strzelanie. Ale jeśli dziś się potwierdzą dobre prognozy to Norge win \:\)
PS. Tym bardziej że jak zauważyłem wsio się na Rusków rzuciło...
Posted by: Snajper2

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 12:15

sebkos - dopiero teraz to piszesz... jak jzu zagralem na rosje win \:D
Posted by: sebkos

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 14:02

skończyło się fantastycznie...
Ferdek jak zawsze musiał spie... na stojąco i było b.ciepło na szczęście ma dużo koni w nogach to odrobił sporo. Olo jak to Olo spokojnie do celu... ale Kruglov naprawdę fantastycznie szedł.
No i przede wszytkim szczęścia na Czechach którzych graliśmy dziś masowo a po pierwszym leżeniu było prawie po cherbacie - dobrze że potem Slesingr, Holubec i Vitek naganiali świetnie.
Pary na 1 rundę z sts świetne - ogólnie izi ;\)
Posted by: @@&&&@@

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 14:25

Tak, biathlon to idealna dyscyplina do grania szczegolnie LIVE,
szkoda tylko ,ze Bewin ma te jebane limity bo przeszacowania maja niemilosierne ale co z tego jak gra sie za drobne.
[url=http://img102.imageshack.us/my.php?image=screenne8.jpg[/url]
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 11/01/2007 15:25

@@&&&@@ jak Baw ma spore przesacowania to jak nazwac livebet w Gb lub Bet24? \:D
Posted by: bodescu_wampir

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 12/01/2007 10:38

Witam zapraszam do dyskusji , bo im wiecej patrze na te pary tym wiecej mam watpliwosci

Anisimova, Olga v Irina Malgina
12-Jan-2008 13:15 1.85 1.85


Florence Baverel-Robert v Tora Berger
12-Jan-2008 13:15 1.75 1.95


Xue Dong v Yingchao Kong
12-Jan-2008 13:15 1.80 1.90


Linda Grubben v Sandrine Bailly
12-Jan-2008 13:15 1.75 1.95


Magdalena Gwizdon v Kathrin Hitzer
12-Jan-2008 13:15 1.85 1.85


Xianying Liu v Anna Bogaliy
12-Jan-2008 13:15 1.85 1.85


Any Other v Neuner, Magdalena
12-Jan-2008 13:15 1.285 3.30


Anna Carin Olofsson v Kati Wilhelm
12-Jan-2008 13:15 1.714 2.00
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 09:25

http://www.google.pl
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 09:42

pixies bez jaj cholera, pytania konkretnego zadac nie mozna?
Nie wpadlem na pomysl, ze google, ale zapewne ktos ma od razu linka wiec zaden problem podac link
Ile to juz glupich postow bylo i edycji z Waszej strony nie bylo, a konkretnego pytania zadac nie mozna
Cholera niech Was strzeli, zajmijcie sie normalnym pozadkiem a nie glupimi edycjami normalnego postu
Tyle ode mnie, odpisywac nie bede bo zal klawiatury
Posted by: Mitul

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 09:53

zgadzam się całkowicie z HAGIi - informacja o pogodzie jak najbardziej istotna (i po co szukać w google'u jak od \informacji chyba waśnie są topiki) od wszelkich informacji związanych z dyscypliną.
Zdążyłem przeczytać post HagIiego i on nawet zaproponował całkiem logiczny typ więc nie wiem czemu pixies go skasował - dla mnie totalny BEZSENS !!!
Zajmijcie się innymi tematami, które są faktycznie zaśmiecane a moderatorom nie chgce się ruszyć tyłka a tutaj wykazują chorą nadgorliwość
Posted by: gremlin

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 10:03

to ja sobie rowniez pozwole zsmiecic temat! poraza mnie wrecz irytuje! to ze na tym forum od pewnego czasu najwazniejszymi tematami sa wszelkiej masci -KONKURSY!!! ktorych namnorzylo sie w ilosciach wrecz astronomicznych- i mysle ze Panowie moderatorzy powinni jakos ugrysc to NIESZCZESCIE - posty o pogodzie sa wg. mojej oceny jak najbardziej na miejscu szczegolnie w dyscyplinie gdzie nie jest to bez znaczenia!
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 10:05

Dodatkowe pytanie:
Wie ktos co z Fischerem, Riva pisal, ze mial jakis wypadek, niestetyy wczoraj nie ogladalem biathlonu i nie wiem czy cos komentatorzy na ten temat wspomnieli, a w informacjach prasowych doszukac sie nie moge, a Rivy na gg nie ma poki co
Dzieki za odpowiedz
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 10:15

Pytanie o Fischeraa nie aktualne
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 10:17

ehh enter sie nadusil
Dzieki retoox za odpowiedz poprzez komunikator gg
DLa tych co nie wiedza, za retooxem:
Fich lekka stluczka samochodowa, nic mu sie nie stalo i powinien spokojnie dzis wystartowac.
Nie ma sie co napalac, bo Sven to typowy walczak i moze dzis namieszac
Posted by: lysy1

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 10:28

bawie się w "bukmacherkę" już ładnych pare lat, ale na tej stronie jestem od niedawna...myslałem, że pomoże mi to w typowaniu...liczyłem, że znajde tu wiadomości typu kto z kim, kiedy i dlaczego ma wygrać a także wiadomości ogólnych (chocby pogoda),które maja duże znaczenie..wg mnie taka powinna być rola "gospodarza strony"..jestem "starszym" człowiekiem i nie za bardzo "kumatym" w te klocki komputerowe, więc znajdywanie wiadomości na innych stronach sprawia mi trudność...dlatego dziwię się, że takie posty są kasowane...podobno pomagacie w ograniu "buków" !!!!
Posted by: szachus

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 10:55

W ogole co to za maniera kasowania postow. Moze kos by pomyslal i rozwiazal ten problem inaczej. Ktos pisze posta a wielmozny Pan moderator sobie go usunie. Brak kultury to takze dopisek swojego widzi-mi-sie do czyjegos postu. BEZ SENSU! Zastanowcie sie co robicie bo chyba nie taka jest rola moderatora.

Dmitri Iarochenko - Frode Andresen 1 bet24 1,60 6/10

Ja to biore. Dimitri to w tym sezonie klasa sama w sobie. W tym sezonie h2h ryglada tak:
Ogolnie: 7-0
Sprint: 3-0 (2m.(0 k.r.)-13(2); 5(2)-18(3); 6(0)-43(5))
Pościg: 4-0 (2(2)-20(7); 2(2)-38(9); 2(1)-24(7); 13(2)-37(5))
Oczywiscie wszystko na korzysc Rosjanina.
Andresen raz wygral Sprint na poczatku sezonu ale nie startowal w biegu Rosjanin.

W biegu rozstawnym Iarochenko nie biegal ani jednej karnej rundy ale dwa razy dobieral. Norweg natomiast biegal az dwa karne kolka. WNIOSKI: Duzo rowniejsza forma Rosjanina w przekroju calego sezonu. Duzo pewniejszy na strzelnicy. Biegowo moze lekko na korzysc Norwega, ale to nie w sprincie az takiego znaczenia. W tym przypadku spodziewam sie, ze walka rozegra sie na strzelnicy.
Posted by: pixies

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 10:56

Originally Posted By: HAGIi
pixies bez jaj cholera, pytania konkretnego zadac nie mozna?


A nie łatwiej znaleźć odpowiedź na to pytanie i zamieścic je tutaj ? Wszak ciągle podkreślasz, jakim to jesteś zawodowcem w bukmacherce, a nie potrafisz sobie znaleźć strony zawodów. Ale służę :
STRONA ZAWODÓW
CHARAKTERYSTYKA TRASY
POGODA

Ciepło - na lżejszych, bo lepiej się biega.
Posted by: lysy1

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:00

właśnie takich informacji oczekujemy przed każdymi zawodami...z góry dziękujemy..
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:08

pixies, wszystkie pozostale strony mam procz pogody, a teksty typu zawodowiec itp zatrzym sam dla siebie.
Moglbym sam napisac to o Tobie i o Twoim kopiowaniu tekstow ze strony moto gp na forum, moglbys podac link i tyle w temacie...

Czepiac sie wiecej nie bede bo jestem powazny gosc, ale jak ktos widzi taka prace jak Twoja i dzisiejsza edycje to czlowieka krew zalewa, potem sie ludzie dziwia, ze forum schodzi na psy jak zadac pytania nie mozna.

Co do dzisiejszych zawodow, to warto zainwestowac pare jedn na Iarochenke z Birnbacherem (1.65 Betsafe) Kurs zawyzony wg mnie, wystawilbym 1,5. I mysle rowniez o Pinterze z Maricem 1,85 z Exp oraz Suman z Defrasne po 1,65 Betsafe
Wiac ma dzis, a Pinter bardziej stabilniiejszy na strzelnicy od Marica. Summan forma biegowa dosc mocna, strzelecko tez stabilnie, Francuz nie obliczalny, nie moze odnalezc formy z poprzedniego sezonu
Posted by: szachus

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:13

Dorzucam jeszcze Iarochenko na podium
Zwycięzca - 18,00 Unibet 1/10
Miejsca (1-3) - 4,50 Unibet 3/10

Pozdrawiam
Posted by: bolo_lacznik

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:15

Originally Posted By: HAGIi

Francuz nie obliczalny, nie moze odnalezc formy z poprzedniego sezonu

ano wlasnie , nieobliczalny , ostatnio pudłuje niesamowicie , a i biegowo tez chyba nienajlepiej .
Moze mi ktos podac czas samego biegu Defrasne i Sikory z ostatniej sztafety ? Tomek za 1.8 mnie strasznie kusi :-)
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:17

szachud bardzo dobry bet
Sam go pobralem w nocy jak Bet24 wychylil sie i dal 1,85
Biegowo oczywiscie Norweg lepszy, ale strzelnica tutaj odgrywa pierwszorzedna role. Ruski w ciezkich warunkach spisuja sie znakomicie, Frode natomiast jak wieje gubi sie na strzelnicy i nie panuje nad soba i strzela gdzie popadnie. Kurs ostro przesacowany, chodz po 1,6 mocno juz nie gralbym
Pozdrawiam
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:19

bolo akurat Defrasne ostatnio poprawil strzelanie \:\) chodz nie mozna mu na tyle ufac aby dawac go jako faworyta.
Ostatnia sztafeta
Defrasne: czas biegu 22:36 - 0 dobieranych
Sikora: czas biegu 22:25 - 0 dobieranych
Posted by: bolo_lacznik

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:23

o w morde , nie ta sztafete otworzyłem tylko jakas stara z 2006 gdzie zrobił 4 pudła \:D
dzieki HAGIi .
Posted by: lysy1

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:34

a jak widzicie panowie Sikora-Gross w sts za 1,5
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:37

Gross ostatnio czlapie, a nie biega
Jesli Tomek spisze sie podobnie jak w sztafecie i nie zaliczy wiecej niz 1 pudlo powinien spokojnie ograc Niemca.
Sam potwierdza, ze forma bedzie zwyzkowa, wiec licze dzis na dobry wystep w jego ulubionej konkurencji
Posted by: lysy1

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:41

dzieki za odpowiedź...."góral" lżejszy (patrz opinia moderatora)
a "dziadek" powinien mieć cały czas "pod górkę" tylko że dalej cały czas dobrze strzela co przy dzisiejszych warunkach bedzie miało znaczenie
Posted by: TEO

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:55

Forma biegowa Sikory oststnio zwyżkuje. Gdyby tydzień temu nie zawalił strzelania na stójce( trzy pudła} to byłby wysoko.
W sztafecie bieg juz zgrał się z dobrym strzelaniem i był dobry wynik na swojej zmianie. Biegowo Gross z roku na rok coraz słabszy.
Sam zagrałem Sikora-Gross 1 1,5
Do tego Bjoerndalen-Gries 1 1,4
Sts.
Posted by: Aslan

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 11:56

Ciekawym typem wydaje się być Iarochenko w pierwszej szóstce. Takie cudeńko wystawił po kursie 1,9 tipsport. Niestety chciałem to pokombinować z parami, ale szanowni analitycy tej firmy wystawili co prawda 13 par, ale opartych o 3 nazwiska - Bjoerndalen, Greis i Tchoudov... No i nie bardzo mogę z tego cokolwiek ulepić, bo np. Tchoudov - Berger za 1,27 mnie średnio satysfakcjonuje... :/
Może Wy macie jakieś ciekawsze poglądy na ten temat?

Myślę, że generalnie warto się przyglądać kursom wystawionym przez tipsport na klasyfikację końcową, bo często można znaleźć naprawdę ładne kąski (szczególnie w skokach - ale akurat dziś jest kiepściutko :/).
Posted by: Aslan

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 12:00

W Toto-Mixie Sikora jest w parze z Wolfem za 1,50 i to wydaje mi się najlepsza inwestycja w Tomka na dzień dzisiejszy... Do tego np. Roesch - Defrasne 1 1,40 lub Roesch - Svendsen za 1,55. Ciężko nazwać te kursy wartościowymi, ale Niemiec powinien sobie poradzić...
Posted by: lysy1

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 12:00

tak samo chce zagrac ale dołożyłbym jeszcze Tchoudov-Roesch za 1,45 i taka "trójca" powinna wejść...komentarz mile widziany
Posted by: TEO

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 12:09

O formę biegową Tchudova jestem spokojny jednak co do strzelania to juz nie. Nie ruszał bym go z Roschem
Posted by: pixies

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 12:09

Gross w biegu stracił do Sikory 10 sek w sztafecie. Tu będzie troche więcej, ale pewnie na poziomie jednej karnej rundy, a to już loteria.
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 12:19

hmm ciezko powiedziec czy Gross da rade pobiec tak jak w sztafecie
Dla niego wazny byl bieg w sztafecie i kto wie czy Gross nie pobiegl na maksimum swoich mozliwosci. Testuja sztafete i szykuja czworke najlepszych. Jestem dosc pewny, ze Gross dzis znow zawali bieg i slabo pobiegnie. Kto wie, czy Tomek nie jest w stanie pobiec kolo minuty lepiej od Grossa, lubi ta dyscypline i jestem sklonny zaryzykowac, ze Tomek pobiegnie dzis bardzo dobrze
Posted by: jurqv

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 12:22

znalazlem Defrasne, V - Rösch, M -2 1,67 w betssonie i zastanawiam się czy Niemiec jest w satnie sobie poradzić. Osobiście myśle że jest kilka czynników przemawiających na jego korzyść, jednak chciałbm przedtym poznać wasze zdanie
Posted by: lysy1

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 12:26

w ostatnich 2 biegach Tchudov 7 a Rosch 10 "pudeł" nie wiem tylko jak w sztafecie
Posted by: TEO

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 12:29

W tym sezonie Tchudov był już w sprincie 50 i 27
Jak dla mnie Tchudov-Roesch no bet
Posted by: Hornblower

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 13/01/2007 13:05

Bylbym zobowaiazany, gdyby ktos ocenil pary:
Andresen - Wolf
Czerezov - Roesch
Posted by: MIDA$

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 08:16

mam pytanie na jakich zadach rozgrywany jest bieg masowy?
czy to ten gatunek w ktorym za "pudło'' na szczelnicy dodaja minutę?
prosiłbym albo o jakiegos linka z odpowiedzią albo o odpowiedz bo biegi juz niebawem
dzieki
Posted by: Svart_Ulv

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 08:18

co to jest szczelnica ?
Posted by: MIDA$

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 08:22

Originally Posted By: Svart_Ulv
co to jest szczelnica ?


szybka odpowiedż dzięki !!!

strzelnica to miejsce gdzie zawodnicy po przebiegnięciu określonego dystnsu oddają swoje STRZAŁY konkursowe do tarczy w pozycji stojącej lub leżąc . odpowiednio do celu chyba 22 cm i 7 cm
Posted by: MIDA$

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 08:26

Originally Posted By: Svart_Ulv
co to jest szczelnica ?


a ty znasz się tylko na ortografii czy możesz mi coś powiedzieć na temat biegu masowego ?
Posted by: Rivaldinho

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 08:30

za każde pudło zawodnik/zawodniczka biegaja karną rundę, 1 minuta dopisywana jest tylko w biegu indywidualnym.
Posted by: MIDA$

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 08:35

Originally Posted By: Rivaldinho
za każde pudło zawodnik/zawodniczka biegaja karną rundę, 1 minuta dopisywana jest tylko w biegu indywidualnym.


dziekuje

ps prosze moda o skasowanie moich poprzednich postow bo nic nie wnosza do tematu
Posted by: tomo

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 09:02

Sandrine Bailly - Anna Carin Olofsson @1.90 (Interwetten)

Anna jest lepszą biegaczką od Francuzki, czego potwierdzeniem są wyniki każdego kolejnego startu w Pucharze Świata. Również statystyki strzeleckie Olofsson są (najdelikatniej mówiąc) niegorsze od strzeleckich osiągnięć Francuzki.
Olofsson musi być faworytką w tej parze, a optymalny kurs na nią powinien wynosić ok. 1.65-1.7.
Posted by: qlman

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 10:52

Dzisiaj Bergman nie startuje - zatrucie pokarmowe
Posted by: sero2004@poczta.onet.eu

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 11:22

potrzebuje wynik pojedynku HENKEL - Malgina
Posted by: komombo

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 11:33

Originally Posted By: sero2004@poczta.onet.eu
potrzebuje wynik pojedynku HENKEL - Malgina


Henkel jest chora i dzisiaj nie startowała
Posted by: Rivaldinho

Re: Biathlon - Ruhrgas IBU World Cup 5 - Ruhpolding 10-14.01.2007 - 14/01/2007 11:36

Henkel nie startowała

WYNIKI - klik