Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1

Posted by: Banik

Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/03/2003 04:22

Zbliza sie ostatni i najwazniejszy punkt biathlonowego sezonu.

Tymczasem...

Istnieje groźba, że nie odbędą się mistrzostwa świata w biathlonie, które w dniach 15-23 marca miały zostać rozegrane w rosyjskich Szanty Mansijsku - pisze jeden z niemieckich serwisów sportowych.

Obecnie w tej syberyjskiej miejscowości temperatury dochodzą do minus 30 stopni Celsjusza, zaś granica zimna, przy której można rozegrać zawody, wynosi minus 20 stopni.
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/03/2003 13:54

BanikOstrava niestety bardzo mnie zmartwiłeś tą niezbyt dobrą informacją.
Pamiętam 4,5 lub 6 lat temu(nie pamiętam dokładnie kiedy to było) nie odbyły się Mistrzostwa świata w biatlonie właśnie z powodu niskich temperatur w fińskiej miejscowości Kontiolahti. Wtedy przeniesiono tą imprezę do Holmenkolen więc mam nadzieję, że i tym razem Mistrzostwa się odbędą może z opóźnieniem i w innym miejscu ale co chyba najważniejsze będziemy się mogli emocjonować zmaganiami biatlonistów.
Wczoraj w Expekcie zobaczyłem już ofertę na te zawody i powoli przejrzałem dotępne zakłady.
Posted by: bodek69

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/03/2003 00:50

Mam pytanie, czy przed tymi zawodami odbywaja sie jakies oficjalne treningi? Jezeli tak, to kiedy?

Pozdrawiam Bodek
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/03/2003 02:04

Nie odbywają się niestety i nie wiadomo, kto jest w jakiej formie, bo od ostatnich zawodów PŚ minęło już sporo czasu. Miejmy tylko nadzieję, że Tomek Sikora jest na gazie i powalczy o podium al:
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 00:58

Cóż taka cisza?
Nikt nic nie typuje?

Expekt wystwił trochę par, moze będzie na iwo:

pzodrofka
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 01:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]Cóż taka cisza?
Nikt nic nie typuje?

Expekt wystwił trochę par, moze będzie na iwo:

pzodrofka[/qb][/QUOTE]Właśnie zaczynam analizować pary z Unibetu, Expekta i GB, dzisiaj nic nie obstawiłem, bo po tak długiej przerwie bardzo trudno było wymyśleć cokolwiek sensownego ale jutro można spróbować, bo jakiś tam ogólny zarys formy poszczególnych biatlonistów/ek już mamy.
Posted by: DONAN

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 01:13

Fred może to Ci pomoże w typowaniu, ja także dopiero analizuje.

[CODE]Pary z EXPEKTU I UNIBETU

Dratchev - Andresen 1.50 2.40 (UNIBET)
Dratchev - Andresen 1.65 2.10 (EXPEKT)
5 DRATCHEV 28:06.2 (0)
6 ANDRESEN 28:12.2 +6.0 (3)
----------------------------------
Fischer - Cattarinussi 1.60 2.20 (U)
Fischer - Cattarinussi 1.65 2.10 (E)
7 CATTARINUSSI 28:13.3 (1)
12 FISCHER 28:35.5 +22.2 (2)
----------------------------------
Hietalahti - Bergman 1.90 1.80 (U)
Hietalahti - Bergman 1.85 1.85 (E)
27 BERGMAN 29:16.6 (2)
28 HIETALAHTI 29:18.7 +2.1 (2)
----------------------------------

UNIBET
----------------------------------
Bjoerndalen - Gross 1.18 4.25
1 BJOERNDALEN 26:52.1 (0)
2 GROSS 27:42.8 +50.7 (1)
----------------------------------
Hanevold - Vitek 1.95 1.75
3 VITEK 27:45.0 (1)
4 HANEVOLD 27:59.1 +14.1 (2)
----------------------------------
Sikora - Luck 1.45 2.50
11 SIKORA 28:33.1 (0)
30 LUCK 29:26.2 +53.1 (3)
----------------------------------


EXPEKT
----------------------------------
Gross - Vitek 1.75 1.95
2 GROSS 27:42.8 (1)
3 VITEK 27:45.0 +2.2 (1)
----------------------------------
Majgurov - Sumann 2.00 1.70
8 SUMANN 28:19.9 (0)
9 MAIGOUROV 28:21.6 +1.7 (0)
----------------------------------
Bjorndalen - Hanevold 1.20 4.20
1 BJOERNDALEN 26:52.1 (0)
4 HANEVOLD 27:59.1 +1:07 (2)
----------------------------------
Gjelland - Rozhkov 1.75 1.95
14 GJELLAND 28:41.4 (1)
15 ROZHKOV 28:51.3 +9.9 (1)
----------------------------------
Defrasne - Sikora 2.3 1.55
11 SIKORA 28:33.1 (0)
17 DEFRASNE 28:53.1 +20.0 (0)
----------------------------------
Dereyzemlya - Puurunen 1.95 1.75
21 PUURUNEN 29:07.6 (1)
23 DERYZEMLYA 29:12.9 +5.3 (1)
----------------------------------
Eckhoff - Ryzhenkov 1.70 2.00
35 ECKHOFF 29:34.4 (3)
39 RYZHENKOV 29:47.6 +13.2 (3)
----------------------------------
Miejsce,Zawodnik,Czas,Różnica,Pudła[/CODE]Pozdrawiam
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 03:16

Donan dzięki za pomoc iwo:

Oferta GB jest bardzo skromna, Unibet ma w porównaniu z Expektem niskie kursy więc obstawiam tylko w Expekcie.

Przepraszam z Unibetu ciekawie wygląda para:
Sikora-Luck 1 1.45
Sikora startuje prawie z minutową przewagą dzisiaj ładnie strzelał w przeciwieństwie do Niemca więc powinien sobie jutro z nim poradzić.

Expekt:
Andresen F - Dratchev V 2 1.65
Jutro 4 strzelania, a wszyscy wiemy jak strzela Norweg(dziś 3 pudła), Dratchev dzisiaj bardzo wolno pobiegł ale to chyba z powodu złego smarowania nart, stać go na dużo więcej i jutro powinien to pokazać.
Gjelland E - Rozhkov S 1 1.75
Norweg dużo bardziej lubi biegi na dochodzenia w przeciwieństwie do Rosjanina i do tego jutro wystartuje o 10 sekund szybciej.
Defrasne V - Sikora T 2 1.55
Nie wiem co się dzisiaj stało z Francuzem, bo pobiegł bardzo wolno i przy zachowaniu "czystego konta" na strzelnicy miał, aż 2 minuty straty do zwycięzcy, a 20 sekund do Sikory. Poza tym Polak lepiej strzela od Francuza, będzie miał 20 sekundowy handicap i do tego szybciej biega.
Eckhoff S - Ryzhenkov O 1 1.7
Norweg szbciej biega będzie miał 13 sekund przewagi na starcie, do tego jest wybitnym specjalistą biegów na dochodzenie w przeciwieństwie do swojego rywala.

Z tych par wybiorę to co zagram.

To są pary, których napewno nie obstawię ale napiszę o nich parę słów.
Gross R - Vitek Z
Vitek to wielka niewiadoma już raz w tym sezonie się na nim przejechaliśmy właśnie w parze z Niemcem.
Majgurov V - Sumann C
Nie mam "zielonego pojęcia" kto będzie lepszy.
Catarinussi R - Fischer S
Teoretycznie wszystko wskazuje na Niemca ale Włoch jak zwykle jest dobrze przygotowany do Mistrzostw i już nieraz na ważnych imprezach udowodnił, że na dużo go stać.
Bjřrndalen O E - Hanevold H
Oczywiście tutaj wiadomo, że lepszy może być tylko i wyłącznie Ole ale tak niskich kursów w biatlonie nigdy nie obstawiam.
Dereyzemlya A - Puurunen P i Bergman C J - Hietalahti V
"Wszystko się może zdarzyć..."

To by było na tyle.

Pozdrawiam iwo:
Posted by: DONAN

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 04:44

Witam

Pary w expekcie dosc wyrownane, w unibecie niskie kursy. Wybrałem cos takiego. Ale dosc mala gotowke stawiam na te pary. Czekam na sztafety.

:3gw:
Dubel @2,03
Glagow - Perunka 1.4
Sikora - Luck 1.45

Mysle że Niemki po dzisiejszej klesce beda podwojnie zmobilizowane, dodatkowo Glagow jest jedna z najlepszych zawodniczek w biegu na dochodzenie. Róznica 13 sekund na korzysc Perunki, mysle ze dosc szybko zostanie zniwelowana. Kurs niski ale ciężko cos rozsadnego wybrać.

Licze że Tomek powalczy o pierwsza dziesiatke, a Luck chyba nie odrobi takiej straty do Polaka.

:2gw:
Dratchev - Andresen 1.65
Mam nadzieje że Norweg się nie obudzi i nie zacznie trafiac.

Zubrilova (miejsce 1-3) 1.65

:1gw: Rozpis 2/3
Majgurov - Sumann 1.70
Eckhoff - Ryzhenkov 1.70
Gjelland - Rozhkov 1.75

Pozdrawiam
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 06:02

Ja stwierdzilem ze zdecydowanie odpuszczam MS bo cienko widze robienie kasy po takich wynikach ,dlatego Panowie serdecznie Wam wszystkim dziekuje za pomoc w typowaniu w calym sezonie i zycze powodzonka! iwo:
Posted by: Ahonen

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 11:42

witam

Z mezczyzn godny uwagi jest Dratchew z Frodziem (swoja droga kojarzy mi sie on czesto z Fredem z forum bo nastepuje zbieznosc ksywek ze tak powiem. "Rosjanin" startuje na swoich starych smieciach wiec mysle ze za wszelka cene bedzie chcial udowodnic co niektorym ze za wczesnie go skreslono z kadry, a Frodzio jak to Frodzio albo wygra albo ustrzeli pare kaczek z tymze to drugie jest o wiele bardziej prawdopodobne.

Z kobiet za zwyciestwo Zubrilowej z beacert placa 2.0 mysle ze sie tez skusze w ostatnich startach Zubka pokazala ze jest swietna biegowo a strzelecko tez niczego sobie, Beacert ma natomiast spore wachania formy.

Aha typki z gb ........ ostatnio wyplacilem pieniazki z expektu bo troche sie balem o ich bezpieczenstwo wiec tam nie gram ale kto wie moze kiedys znow tam wroce.

Pozdrawiam
Posted by: Ahonen

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 11:45

aha jeszcze jedna kwestia w GB jest livebetting biathlonu hmm zobaczymy jak to bedzie dzialac mam nadzieje ze nie bedzie all time locked i sie ich troszkie skubnie
Posted by: Haldir

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 16/03/2003 12:23

Dla mnie dobrym wydaje się być kurs 1.40 na zwycięstwo Bjoernalena, tylko mam (nieuzasadnione - po prostu robię w portki ze strachu, bo chcę zagrać za dużą kasę ) lekkie obawy, ale z drugiej strony kto mógłby go wyprzedzić ??? Gross chyba nie, ale ten nieobliczalny Vitek, którego pamiętam, jak w (chyba) ostatnim biegu na dochodzenie przegrał tylko z Dratchevem, pudłując tylko raz na 20 strzałów. Olemu wolno zrobić 2 pudła więcej od rywali i wtedy jeszcze nic się nie stanie, bo ma bardzo dużą przewagę. Proszę o kilka słów zachęcających lub odradzających (jak w 100%ONLY) zagranie tego typku za większą kasę (właściwie vabankque - chyba tak to się pisze). Będę bardzo wdzięczny iwo:
Posted by: Ahonen

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/03/2003 01:19

niom i oba typki mi pieknie siadly za co brava dla braci rosyjsko-ukrainskiej
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/03/2003 23:26

Expekt wrzucił wreszcie pary na jutrzejszy bieg indywidualny kobiet (właściwie skąd ta nazwa - "indywidualny" ??? w sprincie czy biegu na dochodzenie też biegną samotnie - bo przecież nie w parach ) - a nie mówi się np. sprint indywidualny ). Oto moja krótka analiza wybranych typów:

Andreassen G M - Dafovska E [1.95]
Norweżka lepiej strzela, szybciej biega (niedowiarków odsyłam do wyników sprintu i biegu na dochodzenie), kurs kuszący - czego można chcieć więcej

Cesnekova I - Gwizdon M [1.65]
W obu biegach Czeszka szybsza, w sprincie lepiej strzelała, w biegu na dochodzenie po równo, czyli po 6 pudeł. Polka ostatnio robi (niestety) regularnie po 4-6 pudeł w biegach na dłuższe dystanse, więc i tu nie przewiduję cudownej metamorfozy. Z pewnymi obawami, ale jednak stawiam na Cesnekovą.

Perunka S-L - Ponza M [1.70]
Chyba jednak Włoszka, która słabiej biega, ale za to w biegu na doch. zrobiła 3 pudła mniej, a tego w biegu nawet Disl nie odrobi.

Apel K - Tanaka T [2.45]
Już po sprincie nastawiłem się, że dalej gram już wyłącznie przeciw Niemkom, ale zdrowy rozsądek opowiada się za Apel. A więc 7 pudeł w biegu na doch. czy zdrowy rozsądek ? Chyba jednak postawiłbym na Tanakę, która duuużo lepiej strzela, ale jest jutro chyba najważniejsze. Typ wielce ryzykowny, aczkolwiek dobry do rozpisu.

Tyle. I tak wiem, że jutro będą kolejne cuda, mistrzynią świata zostaną pewnie Gwizdoń wraz z Grzywą, brązowy medal dla Valentiny Ciuriny (naprawdę taka jest, pochodzi z... skrót MDA - Moławia? Madagaskar?) Wilhelm zamiast strzelać do tarczy powystrzela pół ruskiej widowni, a Akhatova w połowie trasy wypali jointa. Eeech te baby !
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/03/2003 02:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Garrett:
[qb]Tyle. I tak wiem, że jutro będą kolejne cuda, mistrzynią świata zostaną pewnie Gwizdoń wraz z Grzywą, brązowy medal dla Valentiny Ciuriny (naprawdę taka jest, pochodzi z... skrót MDA - Moławia? Madagaskar?) Wilhelm zamiast strzelać do tarczy powystrzela pół ruskiej widowni, a Akhatova w połowie trasy wypali jointa. Eeech te baby ! [/qb][/QUOTE]Właśnie z tych powodów, który wymieniłeś powyżej odpuszczam sobie jutrzejszy bieg indywidualny kobiet ale wszystkim typującym życzę powodzenia.

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/03/2003 04:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Garrett:
[qb]Expekt wrzucił wreszcie pary na jutrzejszy bieg indywidualny kobiet (właściwie skąd ta nazwa - "indywidualny" ??? w sprincie czy biegu na dochodzenie też biegną samotnie - bo przecież nie w parach ) - a nie mówi się np. sprint indywidualny ). Oto moja krótka analiza wybranych typów:

Andreassen G M - Dafovska E [1.95]
Norweżka lepiej strzela, szybciej biega (niedowiarków odsyłam do wyników sprintu i biegu na dochodzenie), kurs kuszący - czego można chcieć więcej

Cesnekova I - Gwizdon M [1.65]
W obu biegach Czeszka szybsza, w sprincie lepiej strzelała, w biegu na dochodzenie po równo, czyli po 6 pudeł. Polka ostatnio robi (niestety) regularnie po 4-6 pudeł w biegach na dłuższe dystanse, więc i tu nie przewiduję cudownej metamorfozy. Z pewnymi obawami, ale jednak stawiam na Cesnekovą.

Perunka S-L - Ponza M [1.70]
Chyba jednak Włoszka, która słabiej biega, ale za to w biegu na doch. zrobiła 3 pudła mniej, a tego w biegu nawet Disl nie odrobi.

Apel K - Tanaka T [2.45]
Już po sprincie nastawiłem się, że dalej gram już wyłącznie przeciw Niemkom, ale zdrowy rozsądek opowiada się za Apel. A więc 7 pudeł w biegu na doch. czy zdrowy rozsądek ? Chyba jednak postawiłbym na Tanakę, która duuużo lepiej strzela, ale jest jutro chyba najważniejsze. Typ wielce ryzykowny, aczkolwiek dobry do rozpisu.

Tyle. I tak wiem, że jutro będą kolejne cuda, mistrzynią świata zostaną pewnie Gwizdoń wraz z Grzywą, brązowy medal dla Valentiny Ciuriny (naprawdę taka jest, pochodzi z... skrót MDA - Moławia? Madagaskar?) Wilhelm zamiast strzelać do tarczy powystrzela pół ruskiej widowni, a Akhatova w połowie trasy wypali jointa. Eeech te baby ! [/qb][/QUOTE]Wiesz... a jednak grasz...

Expekt dal naprawde dobre pary , z reguly zawsze tak robi , gdy warunki obiektywne ( w tym przypadku wiatr na strzelnicy hula i hula...) zapowiadaja sie kiepsko.

Ja mimo wszystko sie skusilem i troche zainwestowalem. Oto moje propozycje ( zamiast opisow gwiazdki )

Akhatova A - Niogret C (1) :4gw:

Cesnekova I - Gwizdon M (1) :3gw:

Apel K - Tanaka T (1) :2gw:

Bailly S - Glagow M (1) szanse oceniam fifty-fifty...ale kurs na francuzke wyzszy, moim zdaniem panie rol glownych w jutrzjszym biegu nie odegraja...

Mam nadzieje, ze bedzie hulalo na strzelnicy pania po rowno...
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/03/2003 11:21

Kurs na Andreassen spadł już do 1.70
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/03/2003 15:15

Banik wziąłem jeden twój typ, dodałem jeden mój, przyprawiłem szczyptą fuksu i weszło
Andreassen G M - Dafovska E [1.95]
Akhatova A - Niogret C [1.50]

Trzeba docenić bardzo dobry występ Magdaleny Gwizdoń. Miejsce w 20- tce na MŚ to duży sukces dla młodej Polki .

Pozdrawiam
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/03/2003 15:55

Pierwszy raz gralem kobitki w biathlonie (jakos z przyzwyczajenia im nie powierzam swoich pienidzy ) i od razy 35% zysk z inwestycji...

pani Magdalena rzeczywiscie zaskoczyla dobra forma strzelecka, szkoda mi Zubrilowej, gdyby zamiast - po 4 strzelaniu - gonienia zajaca (ktory i tak jej uciekl ) biegla ile sil do mety...na pewno by wygrala.
Typ dnia Akhatova (1.6) wszedl -48sek. przewagi bodajze... .

Teraz czekamy czy expekt zastosuje podobna taktyke w wystawianiu par mezczyzn co kobit...

iwo:
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 01:24

Ostrozniejsze expekt dal pary na jutro.
Moje propozycje:

Bergman C J -Puurunen P (2) :3gw:
wszystko wskazuje na Fina, lepiej strzela, lepiej biega, w lepszej formie , z brazowym medalem ...dalem tylko 3 gwiazdki bo w pucharze z Puurunenem roznie bywalo.

Robert J - Sikora T (2) :3gw: Tomasz w formie biegowej doskonalej...ze strzelaniem nie tak dobrze, ale jutro ma byc duzo lepiej (prawdopodobnie 7 miejsce;) ) Zabojad zupelnie bez formy, co pokazal w sprincie...zreszta cala meska ekipa francuska kiepsciutko. To typ dnia na jutro (troche moze ze wzgledow patriotyczno-sentymentalnych ).

Dolenc M - Sumann C (2) :2gw:

Osobiscie zagram Sikore solo , Sikora+Puurunen, nad stwawkami jeszcze sie zastanawiam (raczej umiarkowane )
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 01:40

Tomasz Sikora w wywiadzie dla "tempa":

"Biegu się nie boję. Obawiam się natomiast zmian pogodowych. Na środę zapowiadają minus 15 stopni. Jeśli będę miał dobrze posmarowane narty i nie będzie zmiennego wiatru, to mogę obiecać dobry wynik"

Te narty troche daja mi do myslenia...( w polskiej ekipie raczej ze smarami cienko...)
Obnizam stawki, rano znajac pogode jeszcze sie zastanowie.
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 03:07

BanikOstrava widzę, że się zgadzamy co do typów na jutro:
Bergman C J -Puurunen P 2
Robert J - Sikora T 2
Dolenc M - Sumann C 2
Jeszcze się zastanawiam nad następującymi typami:
Defrasne V - Hietalahti V 2 2.20
Kurs przesadzony, Defrasne w bardzo słabej formie biegowej ostatnio nawet nie dobiegł do mety w biegu na dochodzenie, a teraz czeka go 20 km. nie wiem czy da radę, a Hietalahti w tym sezonie bardzo dobrze się spisywał w biegach indywidualnych, dużo lepiej od Francuza teraz też jest w lepszej formie.
Dratchev - Gross 2
Niemiec w wyśmienitej formie, a Dratchev nic specjalnego nie pokazał, a strzela dużo gorzej od Grossa szczególnie w pozycji stojącej.
Hanevold - Luck 1
Hanevold również bardzo dobrze przygotował się do mistrzostw chociąż Niemiec trochę lepiej strzela.

Z tych typów coś wybiorę ale jeszcze nie wiem co, bo wszystkiego się nie opłaca grać. Muszę jeszcze przeprowadzić selekcję
Posted by: DONAN

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 03:53

Witam

Sikora - Robert 1.65

Francuzi fatalnie trafili z forma, nie sadze żeby w ciagu kilku dni nagle się przebudzili. Tomek może popełnić 2 pudła więcej i tak powinien być lepszy.

Ciekawa pare wystawił GB
Gross - Rostovcev 1.40

Kurs niski, ale Rosjanin mimo 2 pudeł nie zdołał awansować do biegu poscigowego zajmujac 63 miejsce. Rosyjski buk Fonbet nie wystawił Rostovceva w zadnej parze - cos mi sie wydaje ze jutro ciezko mu bedzie zajac miejsce w 20-tce. Gross jest jednym z faworytów biegu, forma wysmienita i jesli jest faworytem w parze z Dratchevem, który dwukrotnie był w dziesiatce to z Rostovcevem powinien sobie poradzic bez problemów.

Pozdrawiam
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 13:27

Ja dziś bez analizy:

Bergman C J - Puurunen P [1.55]
Matiasko M - Pallhuber W [1.85]
Dratchev V - Gross R [1.80]

Zagram to ostrożnie, zważając na "rosyjskie cuda"
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 15:29

Jeszcze bieg sie nie zakonczyl...a ja mam wszystkie kupony trafione...
Z Sikora straszny stres byl po pierwszym strzelaniu, ale biegl wspaniale, gdyby nie ten celownik z pewnoscia medal mialby pewny...
Fred, skorzystalem z Hietallahti dokladajac do minitasiemca (Sikora+Purunen+Summan+Hietallahti) ktory wszedl (10.4 )

Bardzo duze iwo:
Posted by: kili44

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 15:35

Dziękuję wszystkim powyżej za analizy i typy. Wszystkie trafne ... aż szkoda że się zima kończy.
Posted by: Ahonen

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 15:44

kolejny beautiful morning Gross + Sven po iwo: dla tych panów
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 19:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Fred:
[qb]BanikOstrava widzę, że się zgadzamy co do typów na jutro:
Bergman C J -Puurunen P 2
Robert J - Sikora T 2
Dolenc M - Sumann C 2
Jeszcze się zastanawiam nad następującymi typami:
Defrasne V - Hietalahti V 2 2.20
Dratchev - Gross 2
Hanevold - Luck 1
[/qb][/QUOTE]Wspaniały dzień nic więcej nie trzeba pisać, bo wszystko widać powyżej. Z tego co widziałem to nie tylko ja mam powody do zadowolenia, bo chyba nie ma osoby w tym temacie, której nie pasowałyby dzisiejsze wyniki.
Tylko szkoda, że sezon biatlonowy już się kończy.

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Kura

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 21:54

Fred i Banik dzieki za typy , skorzystałem duże iwo: dla was miło dzis było otrzymać sms-a od expektu z wynikami
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/03/2003 23:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Fred i Banik dzieki za typy , skorzystałem duże iwo: dla was miło dzis było otrzymać sms-a od expektu z wynikami [/qb][/QUOTE]Cała przyjemność po mojej stronie

Pozdrawiam iwo:
Posted by: DONAN

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/03/2003 02:28

Witam

Gratuluje wszystkim udanego dnia iwo:

Oto mój pierwszy typ na sztafete kobiet:

FINLAND - ITALY 1,75 UNIBET
FINLAND - SALONEN, KETTUNEN, URPILAINEN, PERUNKA
ITALY - PONZA, N.SANTER, S.SANTER, HALLER

Finki w tej parze dla mnie zdecydowanymi faworytkami, po pierwsze dużo lepiej strzelaja i sa w formie na mistrzostwach. Druga sprawa to ostatnia zmiana Włoszek Haller (biegowo jest bardzo słaba, do tego brak doswiadczenia). Z tego co sprawdzałem to w tym sezonie chyba nie było sztafety żeby Włoszki nie biegały rundy karnej. Finki z reguły na czysto tylko biegowo słabsze - ale na tych mistrzostwach pokazuja się z bardzo dobrej strony i na ostatniej zmianie maja Perunke która nad Haller w sprincie miała prawie o 5 minut lepszy czas.

SPRINT - Czas Finek o 4 minuty 23 sekund lepszy,
strzelanie Finki 6 pudeł mniej.
[CODE]28. SALONEN 26:02.0 (2)
53. KETTUNEN 27:03.3 (3)
71. URPILAINEN 28:27.1 (5)
8. PERUNKA 24:31.6 (1)
---------------------------
106:04.0 (11)
******************************
30. PONZA 26:04.5 (1)
46. N.SANTER 26:48.8 (4)
68. S.SANTER 28:11.8 (7)
76. HALLER 29:22.7 (5)
---------------------------
110:27.8 (17)[/CODE]BIEG POSCIGOWY - Czas dwóch Finek lepszy o 22 sekundy
[CODE]27. SALONEN 36:34.8 (3)
--. KETTUNEN nie startowała
--. URPILAINEN nie startowała
20. PERUNKA 37:31.6 (6)
---------------------------
74:06.4 (9)
******************************
29. PONZA 36:47.1 (3)
35. N.SANTER 37:41.1 (6)
--. S.SANTER nie startowała
--. HALLER nie startowała
---------------------------
74:28.2 (9)[/CODE]BIEG INDYWIDUALNY - Czas biegu trzech Finek gorszy o 32 sekundy, jesli dodamy 3 minuty za pudła to czas Finek lepszy o 2 minuty 28 sekund.
[CODE] 7. SALONEN 48:46.7 (1)
23. KETTUNEN 49:57.8 (3)
--. URPILAINEN nie startowała
12. PERUNKA 48:23.3 (2)
---------------------------
147:07.8 (6)
******************************
13. PONZA 48:49.0 (2)
30. N.SANTER 49:34.7 (4)
14. S.SANTER 48:01.8 (3)
--. HALLER nie startowała
---------------------------
146:25.5 (9)[/CODE]Pozdrawiam
Posted by: tkj

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/03/2003 02:42

Kura był pierwszy, ale je dopiero teraz dostałem się do Neta i widzę wyniki jestem pod wrażeniem:

Banik i Fred dzieki za typy, ja również skorzystałem, bardzo duże iwo: dla was. Tak trzymać.
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/03/2003 10:39

Niepewne dziś dał Expekt pary na sztafety kobiet. Byćmoże wart zagrania jest jedynie kurs na Białorusinki (2.55) i Rosjanki (2.00), ale to wszystko wg mnie strasznie niepewne. Może wy macie jakieś "pewniaki" ?
Posted by: DONAN

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/03/2003 13:39

Zagrałem jeszcze w GB
Czechy - Slovenia 1.57

Czeszki duzo lepiej sie prezentuja od Slovenek, dodatkowo na ostatniej zmianie maja mistrzynie swiata Holubcova.

W GB na sztafety ma byc live betting zobaczymy moze cos sie uda ciekawego wytypowac.

Pozdrawiam
Posted by: speedo99

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 21/03/2003 09:14

Czy ktoś może ma składy na dzisiejszą sztafetę mężczyzn?
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 21/03/2003 10:35

Lista startowa
Po wejściu kliknij na START LIST
Posted by: kili44

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 21/03/2003 11:21

Witam expertów od biatlonu - czy macie jakieś propozycje na dziś ?
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 21/03/2003 11:46

Cześć!
1. Norwegia-Białorus 1 1,5
2. Niemcy-Austria 1 1,35

STS wysłane wczoraj, szkoda ze tak wczesnie to sie odbedzie.
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 21/03/2003 14:42

Dzieki ci Frodzie Andresenie........
wielkie dzieki.............
szkoda słów
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 21/03/2003 14:59

Obawailem sie dzisiajeszych sztafet (wczoraj kobita strasznie wialo na strzelnicy) , okazalo sie jednak ze wiatr sie uspokoil i warunki byly idealne. Jedyne co zagralem z expektu (za
mala stawke) to :
Finladia-Szwecja (2) 2.45
Skorzystalem z mocno zawyzonego kursu. Przez caly bieg pozycja Szwedow byla niezagrozona (gdyby nie klopoty Ferrego ze skurczami nog , prawdopodobnie bylby medal). Tak wiec biathlonowa sielanka trwa...
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 22/03/2003 06:03

Moje propozycje na na bieg ze startu wspolnego kobiet:

Mihokova S - Perunka S-L (2) 1.6 :3gw:

Tchernoousova S - Wilhelm K (1) 1.65 :2gw:
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 22/03/2003 14:39

Moje typy na dziś:
Akhatova A - Andreassen G M 1 1.45
Mihokova S - Perunka S-L 2 1.6

Obydwie pary wydają mi się dość pewne ale w kobiecym biatlonie różnie bywa więc ze stawką nie "szalałem".
Nastawiam się bardziej na jutrzejszy bieg mężczyzn.

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 22/03/2003 16:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Fred:
[qb]Moje typy na dziś:
Akhatova A - Andreassen G M 1 1.45
Mihokova S - Perunka S-L 2 1.6
[/qb][/QUOTE]Oby jutrzejszy bieg mężczyzn był również tak udany

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 22/03/2003 18:04

Moze w przyszlym sezonie zostane sponsorem biathlonu?

Tymczasem biathlonowy karnawal rozbrzmiewa... iwo:
Posted by: Ahonen

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 22/03/2003 18:49

mnie dzis uradowal niemiecki duet - rudzielec + urszulka ktore strzelaly tak jak sobie zarzyczylem i ulegly odpowiednio Becaert i Ishmuratowej.

martini dla tych dam <martini>
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 02:39

Czyżby Expekt miał już nas dosyć i z tego powodu nie podał kursów na jutrzejszy bieg mężczyzn. Trochę mnie to denerwuje bo jest już prawie 23.00, a kursów na biatlon jak nie było tak nie ma i się nie zapowiada, żeby jeszcze dziś podali.
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 02:50

juz są kursy
Posted by: Pooggoo

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 02:52

Są już kursy w expekcie. Ciekawie wygląda Gross z Bjoerndalenem za 2,2 i Poiree z Andresenem za 1,6. Norweg strzela obok tarczy jak na zawolanie:)
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 12:15

Już widzę, że na zakończenie sezonu Expekt dał kilka prezentów. A oto, wg mnie, dwa:
Bjřrndalen O E - Gross R [1.90]
Dratchev V - Hanevold H [1.70]
Jest jeszcze Andresen F - Poiree R, ale ja dziś gram ostrożnie.

Pozdrawiam
Posted by: michalll

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 13:08

Witam z ranka!!! Komu dajecie najwiecej szans ze bedzie dzis w pierwszej dziesiątce??
Z góry dzieki za info iwo:
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 14:08

Witam!

Expekt dzisiaj zachowal sie bardzo asekuracyjnie (ciekawe dlaczego )
Nie mialem czasu zbytnio wchodzic w analizy ( po wczorajszym iwo: nie jestem w najlepszej formie )

Jedyne co mi sie od razu rzucilo w oczy i zagralem to rano po przyjsciu...

Andresen F - Poiree R (2) :3gw:
Niestety jak widze kurs juz spadl do 1.45

Proponuje zatem poranny spacerek do naszych ulicznych bukow, w profie calkiem ciekawa oferta...
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 14:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał michalll:
[qb]Witam z ranka!!! Komu dajecie najwiecej szans ze bedzie dzis w pierwszej dziesiątce??
Z góry dzieki za info iwo: [/qb][/QUOTE]Raczej niepewne takie granie na miejsca w biathlonie...Jesli juz koniecznie sie upierasz by grac - proponuje Poiree, to koronna dyscyplina francuzika, specjalnie sie do niej przygotowywal sie zreszta. Wszystkie kursy 1-10 , 1-6 , 1-3, V wygladaja zachecajaco (jedyny minus to ,ze moze myslami byc przy swoim nowo narodzonym dziecku )
Szkoda ze nie ma Sikory w profie (wczoraj na eurosporcie byl z nim wywiad, w ktorym obiecywal walke o medal, specjalnie trenowal strzelanie w pozycji lezac) W formie biegowej Tomek jest b. wysokiej, jezeli te treningi dadza efekt - medal wielece prawdopodobny, ale na pewno i tak bedzie 7...
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 15:33

Rostovtsev P - Vitek Z (1) :2gw:
Po dluzszym namysle...

Pozostalych par nie ruszam.
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 17:25

No to zakonczony ostatni bieg , mistrzostwa swiata i sezon....
Wielce dochodowy...nawet dzisiaj, pomimo hmm...nieporozumienia z rostovtsewem (na kacu raczej zle sie typuje ) dzieki Poiree ( oprocz expektu , w profie 1-6 za 2.2 ) .

Mam nadzieje, ze lato szybko minie i znow spadnie snieg...
Posted by: michalll

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 23/03/2003 23:04

Dzieki za typ iwo: . Ja dorzucilem jeszcze Grossa z Frodziem no i niestety ten pierwszy snajper przegral o jedno miejsce z drugim snajperem
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 10/10/2003 04:44

coraz, coraz bliżej...
Posted by: Thiago

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 10/10/2003 11:49

kiedy startuje sezon?
Posted by: W.A.R.C.H.O.L

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 10/10/2003 14:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb]coraz, coraz bliżej... [/qb][/QUOTE]Widze, ze nie tylko ja czekam z utensknieniem na poczatek sezonu Wierze ze to bedzie sezon naszej Sikorki
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 10/10/2003 15:35

Byle tylko nasze buki...nie wyciagnely za duzo wnioskow z poprzedniego sezonu...
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 10/10/2003 21:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Thiago:
[qb]kiedy startuje sezon?[/qb][/QUOTE] jak spadnie śnieg

IBU EVENT CALENDAR 2003/04

RUHRGAS WORLD CUP 1
KONTIOLAHTI 04.12.03 – 07.12.03
04.12.03 09.30 Sprint Women
12.15 Sprint Men
05.12.03 12.00 Relay Women
06.12.03 10.30 Relay Men
07.12.03 09.30 Pursuit Women
10.30 Pursuit Men

RUHRGAS WORLD CUP 2
HOCHFILZEN 11.12.03. – 14.12.03
11.12.03 11.15 Sprint Women
14.15 Sprint Men
12.12.03 14.15 Relay Women
13.12.03 14.00 Relay Men
14.12.03 13.45 Pursuit Women
14.45 Pursuit Men

RUHRGAS WORLD CUP 3
OSRBLIE 18.12.03. – 21.12.03
18.12.03 11.15 Individual Women
14.00 Individual Men
19.12.03 14.15 Sprint Men
20.12.03 12.00 Sprint Women
21.12.03 12.00 Pursuit Men
13.00 Pursuit Women

RUHRGAS WORLD CUP 4
POKLJUKA 07.01.04 – 11.01.04
07.01.04 14.15 Sprint Women
08.01.04 14.15 Sprint Men
09.01.04 14.15 Pursuit Women
10.01.04 13.15 Pursuit Men
11.01.04 10.30 Mass Start Women
12.45 Mass Start Men

RUHRGAS WORLD CUP 5
RUHPOLDING 14.01.04 – 18.01.04
14.01.04 14.15 Relay Women
15.01.04 14.15 Relay Men
16.01.04 14.15 Sprint Women
17.01.04 14.30 Sprint Men
18.01.04 12.00 Pursuit Women
13.00 Pursuit Men

RUHRGAS WORLD CUP 6
ANTHOLZ /ANTERSELVA21.01.04 – 25.01.04
21.01.04 14.15 Individual Women
22.01.04 14.15 Individual Men
23.01.04 14.15 Sprint Women
24.01.04 14.15 Sprint Men
25.01.04 12.00 Mass Start Women
14.15 Mass Start Men

2004 WORLD CHAMPIONSHIPS 06 - 15 Feb. 2004
Oberhof GER


RUHRGAS WORLD CUP 7
LAKE PLACID 27.02.04 – 29.02.04
27.02.04 15.30 Sprint Women
17.30 Sprint Men
28.02.04 16.00 Pursuit Women
29.02.04 16.00 Pursuit Men

RUHRGAS WORLD CUP 8
FORT KENT 03.03.04 – 06.03.04
03.03.04 15.30 Sprint Women
04.03.03 15.30 Sprint Men
05.03.04 15.00 Pursuit Women
16.00 Pursuit Men
06.03.04 16.00 Mass Start Women
17.00 Mass Start Men

RUHRGAS WORLD CUP 9 - Final
HOLMENKOLLEN 11.03.04 – 14.03.04
11.03.04 11.00 Sprint Women
14.00 Sprint Men
13.03.04 13.45 Pursuit Women
14.45 Pursuit Men
14.03.04 11.00 Mass Start Women
12.00 Mass Start Men

Times and Dates of European Cups

EUROPEAN CUP CALENDAR 2003/04
1. EC 29.11.03 - 30.11.03 Skrautval/Beitostolen / NOR Sprint, Pursuit
2. EC 13.12.03 - 14.12.03 Ridnaun-Ridanna / ITA Individual, Sprint
3. EC 19.12.03 - 20.12.03 Obertilliach / AUT Sprint, Pursuit
4. EC 10.01.04 - 11.01.04 Brusson / ITA Sprint, Pursuit
5. EC 15.01.04 - 18.01.04 Meribel / FRA Individual, Sprint, Relay
6. EC 06.03.04 - 07.03.04 Arbersee / GER Sprint, Pursuit
7. EC 11.03.04 - 13.03.04 Gurnigel / SUI Sprint, Pursuit, Masstart

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
16.02.04 - 22.02.04 Minsk / BLR
Posted by: Ahonen

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/10/2003 16:55

Witam
Tak jak Qlman podal w kalendarzu sezon zaczyna sie w Kontiolahti w Finlandi wiec do zabawy pozostalo nam jeszcze około 2 m-cy podobnie jak w ubieglym roku mam nadzieje ze wspolpraca i przyjemnosc zwiazana z obstawianiem/ogladaniem biathlonu polaczy sie w jedno i skubniemy buki na ladny kawalek grosza.

iwo: na dobry poczatek
Posted by: Duff

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/10/2003 03:42

Ja też już nie mogę się doczekać
Radzę przygotować sporo gotówki, bo najlepiej (i najłatwiej ) obłowić się można podczas sztafet zarówno męskich i damskich (Relay - 5 i 6 grudnia!) . Również biegi pościgowe powinny dostarczyć kasy, dużo kasy!! Czas zbierać gotówkę! Do grudnia jeszcze trochę czasu jest...
Pozdrawiam
Posted by: Fred

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/10/2003 16:54

Witam i czekam razem z Wami

Pozdrawiam
Fred
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/10/2003 17:53

Widze ze zeszloroczna ekipa specow od biathlonu trzyma sie mocno Ja rowniez nie moge sie doczekac a to jeszcze 2 miesiace...
Posted by: Garrett

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/10/2003 18:15

Zima, skoki(Małysz), biathlon(Sikora) mniaaam... Może wreszcie Tomek będzie miał passę zajmowania wyższych miejsc, niż w poprzednim sezonie, kiedy to, jak chyba wszyscy pamiętamy, kilka razy był (tylko i aż) 7.

Pozdrawiam
Garrett
Posted by: Dawid

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 25/10/2003 13:22

a właśnie ktoś ma informacje jakieś jak u niego z formą, ogólnie co sie dzieje w polskim obozie jakaś zmiana trenera ??
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 03/11/2003 20:33

witam wszystkich typujacych biathlon.
To jest moja ulubiona dyscyplina i zamierzam przylaczyc sie w tym roku do was ipodawac typki!
przejrzalem wasze opinie tutaj i musze przyznac ze dobrze funkcjonuje ten temat!
cieszy mnie to ze brak tu amatorow ktorym sie wydaje ze juz wszystko wiedza najlepiej!
postaram sie aby moje opinie jeszcze wzbogacily ten topic!
pozdrawiam i czekam na poczatek zabawy!
czy wie ktos jak nasz sikora przygotowuje sie do sezonu?
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/11/2003 17:27

Na Onet.pl piszą coś takiego:

Kłopoty Tomasza Sikory

Nowy sezon biathloniści rozpczną dopiero 4 grudnia startem w fińskim Kontiolahti, ale nasi kadrowicze przygotowania rozpoczęli już w czerwcu - czytamy w "Sporcie".


Kłopoty zdrowotne Tomasza Sikory zmusiły naszego najlepszego biathlonistę do przerwania przygotowań.

"We wrześniu miałem kłopoty zdrowotne. Najpierw ze ścięgnem przy pachwinie. Nie mogłem w ogóle biegać. Później przyplątało mi się przeziębienie. Treningi wznowiłem pod koniec września" - powiedział Sikora.

"Jeżeli będę tak samo dobrze biegał i jeszcze poprawię strzelanie, to podobnie jak w zeszłym sezonie plasował się będę w czołowej dziesiątce w zawodach Pucharu Świata. Zmieniłem też kolbę w karabinie, co może pozwoli mi celniej strzelać" - dodał.
Posted by: DONAN

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 02/12/2003 00:26

Witam

Sezon biathlonowy czas zaczac - Centrebet wystawil pierwsze pary na czwartkowa inaugaracje:

Men's 10km Sprint
BJORNDALEN O.E. - 1.57
GROSS (GER) - 2.25

ECKHOFF - 1.85
POIREE R. - 1.85

Women's 7.5km Sprint
GLAGOW - 1.75
BECAERT - 1.95

WILHELM - 1.47
BAILLY - 2.50

Pierwsze zawody to duza niewiadoma, ale na pierwszy rzut oka dubel Poiree+Bjorndalen wyglada bardzo zachecajaco - AKO 2,90 :eek: na dwoch najlepszych biathlonistow ostatnich lat. Trzeba sie nad tym zastanowic.

Patrzac na wyniki pierwszych zawodow poprzedniego sezonu, mozna zauwazyc ze Gross dosc slabo zaczyna sezon, szczegolnie forma biegowa u Niemca ksztaltuje sie podczas sezonu.

Wyniki grudniowych zawodow poprzedniego sezonu:
[CODE]05 Dec 2002
1 ANDRESEN NOR 0+1 1 24:46.3 0.0
2 POIREE FRA 0+1 1 25:24.4 +38.1
3 RYZHENKOV BLR 0+1 1 25:26.3 +40.0
4 GJELLAND NOR 0+1 1 25:29.5 +43.2
5 DRATCHEV BLR 0+1 1 25:35.3 +49.0
6 FISCHER GER 0+0 0 25:41.1 +54.8
7 CANNARD FRA 0+0 0 25:42.1 +55.8
8 HANEVOLD NOR 1+1 2 25:45.5 +59.2
9 BJOERNDALEN NOR 2+1 3 25:46.3 +1:00.0
10 GREDLER AUT 0+2 2 25:51.4 +1:05.1
16 ECKHOFF NOR 0+2 2 25:59.4 +1:13.1
40 GROSS GER 2+0 2 26:44.2 +1:57.9
*********************************************
14 Dec 2002
1 BJOERNDALEN NOR 0+0 0 24:00.3 0.0
2 ANDRESEN NOR 1+1 2 24:28.7 +28.4
3 DERYZEMLYA UKR 0+0 0 24:29.4 +29.1
4 POIREE FRA 1+1 2 24:31.3 +31.0
5 TCHEPIKOV RUS 0+0 0 24:37.9 +37.6
6 HANEVOLD NOR 1+0 1 24:40.6 +40.3
7 SIKORA POL 1+0 1 24:44.5 +44.2
8 PERNER AUT 0+0 0 24:44.7 +44.4
9 FISCHER GER 0+1 1 24:46.1 +45.8
10 KOTCHKINE RUS 1+0 1 24:52.2 +51.9
14 GROSS GER 1+0 1 25:00.7 +1:00.4
34 ECKHOFF NOR 2+0 2 25:29.6 +1:29.3
*********************************************
19 Dec 2002
1 POIREE FRA 0+0 0 25:31.5 0.0
2 MARIC SLO 0+1 1 26:15.2 +43.7
3 ANDRESEN NOR 1+1 2 26:23.7 +52.2
4 ROSTOVTSEV RUS 0+0 0 26:25.4 +53.9
5 RYZHENKOV BLR 1+0 1 26:25.8 +54.3
6 BJOERNDALEN NOR 0+1 1 26:28.0 +56.5
7 SUMANN AUT 1+0 1 26:39.5 +1:08.0
8 DOLENC SLO 0+0 0 26:42.3 +1:10.8
9 FISCHER GER 1+0 1 26:44.0 +1:12.5
10 DRATCHEV BLR 1+1 2 26:47.0 +1:15.5
15 GROSS GER 0+1 1 26:59.6 +1:28.1
20 ECKHOFF NOR 2+0 2 27:10.1 +1:38.6 [/CODE]Pozdrawiam
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 02/12/2003 22:17

http://www.biathlonworld.com/eng/news/default.htm
Posted by: Fiołek19

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 03/12/2003 16:32

Glagow M. - Bogali A. 1.45 0.00 2.30
Becaert S. - Dafovska E. 1.50 0.00 2.10
Poiree L.G. - Henkel A. 1.45 0.00 2.30
462 23:55 Akhatova A. - Apel K. 1.50 0.00 2.10
463 23:55 Disl U. - Zaitseva O. 1.60 0.00 2.00 0
464 23:55 Holubcova K. - Gwizdon M. 1.35 0.00 2.60
kursy z stsu co o tym sądzicie ?????
Posted by: Duff

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 03/12/2003 19:10

Fiołek 19 jak dla mnie to :
Holubcova - Gwizdoń 1
Akhatowa - Apel 1

Holubcova to solidna zawodniczka dobrze biegająca i nieźle strzelająca. Gwizdoń raczej w czołówce nie będzie, zresztą z nią to nigdy nic nie wiadomo
oczywiście będę jej kibicował, ale Holubcova za mocna dla niej.
Akhatowa to ścisła czołówka, jak ma dzień to biega rewelacyjnie i strzela bezbłędnie. Akhatowa chyba jedną z pewniejszych zawodniczek. Jedna z faworytek do zdobycia Pucharu Świata. Apel już raczej zbliża sie do końca kariery, słabiej biega a ze strzelaniem jest różnie. Dla mnie Akhatova lepsza
Jednak, chciałbym zwrócić uwagę na to, ze są to pierwsze zawody, i w dodatku sprint więc może być loteria, nie do końca wiadomo, kto w jakiej formie, więc radziłbym albo obstawiać niespodzianki albo małe stawki
Pozdrawiam
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 03/12/2003 19:30

Ja proponuje pierwsze zawody spokojnie poogladac w TV...
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 04/12/2003 04:19

[QUOTE]Ja proponuje pierwsze zawody spokojnie poogladac w TV...[/QUOTE]Czemu ? Na bet za 50 groszy w Expekcie chyba można sobie pozwolić.

Michela Ponza - Linda Tjorhom 2 1.70 4/10

Sandrine Bailly - Martina Glagow 2 1.80 3/10


i może jeszcze

Katrin Apel - Olga Pyleva 2 1.70 2/10

Tylko należy pamiętać: pierwsze zawody + kobiety = wszystko może się zdarzyć
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 04/12/2003 04:50

Ja rowniez pierwsze zawody zagram sobie delikatnie a nastawiam sie juz na piatkowe i sobotnie sztafety bo wtedy juz cokolwiek bedzie wiadomo

Sezon biathlonowy czas zaczac iwo: Oby z podobnym skutkiem jak w zeszlym roku
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 04/12/2003 15:55

Miły początek sezonu dla Polski,Gwizdoń pokazała,że być może w tym sezonie bedziemy mieli komu kibicować i wśród kobiet.Mam nadzieję że Sikora podtrzyma przynajmniej passę z ubiegłego sezonu.Po pierwszym biegu zwraca uwage fakt tragicznej formy(nie licząc POIREE Liv Grete )norweżek,a i rosjanki nie wiele pokazały.
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 04/12/2003 15:59

Szok!!!Gwizdon na 6 miejscu.Moze ida lepsze czasy?
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 04/12/2003 16:18

Dobrze zaprezentwaly sie Niemki (Disl,Wilhelm i Apel).Kazda miala po dwa pudla ale widac ze biegowo sa dobrze przygotowane
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 04/12/2003 19:58

To co zrobili zawodnicy z Norwegii to zwykła deklasacja.Na 7 startujacych miejsca -1,2,3,4,6 i 10,no i najsłabszy 73.w zasadzie mogliby 2 sztafety wystawic.Bardzo słabo pobiegli Niemcy(najlepszy 15 Sendel ale ze słabym czasem biegu).Rosjanie bez rewelacj,Francuzi w normie(ale dolne stany)Białorusini słabiutko,austriacy do 2 strzelania rewelacyjnie a po strzelaniu juz nieco gorzej ale w sumie nieżle i w sobotniej sztafecie powinni być wysoko.
Posted by: Stich

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 03:51

Uff w koncu sie zaczal sezon biathlonowy, dla mnei obok skokow najatrakcyjniejsza dyscyplina.
Po dzisiejszych zawodach nasuwa sie jedno przemyslenie, Norwegowie nie beda mieli sobie rownych.... to co w biegu wyprawia Berger i Andresen.. i mimo 3 rund takie miejsca, a co jesli im sie uda raz nie trafic... nie widze zawodnika w tej chwili, ktory na dluzsza mete moze im zagrozic, Poiree po tych zmianach bez formy biegowej, no ale zeby wrocil. No a Tomek Sikora.. oby sie zaczal rozkrecac, w biegu torche mu jednak brakuje, szkoda tylko, ze znow wyglada na to ze jest sam..
Mila niespodzianka napewno ze strony Gwizdon, oby to nie byl tylko promyczek w calym sezonie... ogolnie znow fajnie sie ogladalo zawody, dzis jeszcze bez grania.
pozdrawiam
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 15:02

składy sztafet;Rosja-Achatova.Zajcewa,Ismuratowa,Pylewa;Niemcy-Denkinger,Disl,Apel,Wilhelm;Białoruś-Iwanowa,Ananko,Nazarowa,Zubriłowa-Norwegia-Eikeland,Tjorhom,Andreassen,Poiree;Francja-N iogret,Gros,Carraz,Bailly
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 15:19

W sts 3 pary Niemcy-Rosja,Rosja-Norwegia,Francja-Białoruś.Wg mnie godne zagrania jest tylko para Francja-Białoruś -typ 2.@2.10 Ale należy pamietać ,że to biegną kobiety,a jakie one są, to część z was wie,a ci co jeszcze nie wiedzą, to się niestety dowiedzą.Prawdziwe granie biathlonu to jednak dopiero za tydzien.
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 15:27

Do grania w sts wg mnie jest tylko 1 para francja-Białoruś.Mój typ 2kurs 2.10.
Posted by: DONAN

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 15:30

Ja zagralem na dzis:
Rosja miejsce 1-3 @1,45 GB 7/10
Czechy - Slovenia 1 @1,65 3/10 Expekt

Tak wygladala by kolejnosc - biorac pod uwage wczorajszy bieg:
[CODE]1. GERMANY 2+5 7 0:00.0
2. RUSSIA 3+3 6 +2:23.7
3. NORWAY 3+7 10 +3:46,8
4. FRANCE 4+5 9 +4:26.0
5. BELARUS 3+7 10 +5:24.1
6. CHINA 6+4 10 +8:14.1
7. CZECHY 6+5 11 +8:49.8
8. FINLAND 3+4 7 +9:27.5
9. UKRAINA 5+4 9 +9:29.7
10. ITALY 5+7 12 +9:31.5
11. POLAND 2+6 8 +9:54.5
12. SLOVENIA 5+11 16 +10:47.8
13. BULGARIA 4+5 9 +11:12.5
14. SLOVAKIA 4+5 9 +11:49.2
15. JAPAN 7+12 19 +12:58.5 [/CODE]Na jutro zagralem (jeszcze wczoraj):
Zwyciestwo norwegow @2,0 - 5/10 GB
Posted by: WiWo

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 15:33

Biathlon sztafeta 4 x 7,5 km meżczyźni
W czwartek został zainaugurowany sezon Biathlonowy. W pierwszej szóstce uplasowało się pięciu Norwegów. Jak widać Skandynawowie są bardzo dobrze przygotowani do sezonu pod względem biegowym, gdyż mimo karnych rund nie mieli sobie równych. W chwili obecnej są najsilniejszą ekipą na świecie ! W sobotnich zawodach nie powinni mieć sobie równych. Jest to tak mocna ekipa, że w chwili obecnej mogliby zestawić dwie równożędne sztafety walczące o pierwsze miejsce.

GB zdjelo Biathlon z oferty, mi udalo sie zagrac na Norwegow za 1,5

pozdr
Posted by: Adiasz

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 17:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WiWo:
[qb]Biathlon sztafeta 4 x 7,5 km meżczyźni
W czwartek został zainaugurowany sezon Biathlonowy. W pierwszej szóstce uplasowało się pięciu Norwegów. Jak widać Skandynawowie są bardzo dobrze przygotowani do sezonu pod względem biegowym, gdyż mimo karnych rund nie mieli sobie równych. W chwili obecnej są najsilniejszą ekipą na świecie ! W sobotnich zawodach nie powinni mieć sobie równych. Jest to tak mocna ekipa, że w chwili obecnej mogliby zestawić dwie równożędne sztafety walczące o pierwsze miejsce.

GB zdjelo Biathlon z oferty, mi udalo sie zagrac na Norwegow za 1,5

pozdr[/qb][/QUOTE]dalej jest w ofercie ale juz za 1,4
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 17:35

Sztafeta kobiet zakończona-bez komentarza!
Posted by: Adiasz

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 17:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Sztafeta kobiet zakończona-bez komentarza![/qb][/QUOTE]moze jakis link do wynikow?
Posted by: DONAN

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 05/12/2003 17:46

wyniki sztafety w pdf
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 06/12/2003 14:33

Witam wszystkich !

Nawał zajęć w tygodniu dopiero dzisiaj pozwolił mi ( na razie przed telewizorem) na otwarcie sezonu biatlonowego. Dzisiaj, tak jak z pewnością większość graczy po piątkowym sprincie obstawiam zwycięstwo Norwegów.

Bialorus - Austria 1.65 1.95
jeśli Ryzenkov (3 pudła) i Valiullin (4) nie dadzą ciała jak w ostatnim biegu, to spokojnie biegowo przewyższają ekipę Austrii

Francja - Niemcy 1.60 1.90
Posted by: Emilio

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 07/12/2003 14:39

Sikora pierwsze strzelanie 5 strzałów 5 pudeł widać ze jest w formie.
Gratulacje dla Magdaleny Gwizdoń za 4 miejsce. Mogło być lepiej ale i tak jest bardzo dobrze
Posted by: piotras

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 07/12/2003 15:50

Zagralem biathlon ostroznie dzisiaj, nie zawiedli Zubrilowa i Bjoerndalen
Czekam teraz na wyniki kombinacji norweskiej, licze na Maninena! Gdzies moze sa wyniki live kombinacji? znacie strony?
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 07/12/2003 15:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]Zagralem biathlon ostroznie dzisiaj, nie zawiedli Zubrilowa i Bjoerndalen
Czekam teraz na wyniki kombinacji norweskiej, licze na Maninena! Gdzies moze sa wyniki live kombinacji? znacie strony?[/qb][/QUOTE]tutaj
Posted by: piotras

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 07/12/2003 16:09

pusto tam, albo sie nie zaczely zawody jeszcze (zaklady byly przyjmowane do 10:45) albo jakas lipa z tym live
Posted by: Stich

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 07/12/2003 16:18

W Trondheim wieje, dlatego skoki do kombinacji sie jeszcze nie odbyly.
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 07/12/2003 16:28

Rzeczywiście pani Magdalena (Gzwidon tak wymawiają jej nazwisko w anglojęzycznej wersji eurosportu) dała ciała na ostatnim strzelaniu (3 pudła), a jeszcze przed 4-tym była druga z prawie minutową przewagą pozostałą grupką,bezbłedne 3 krotne strzelania,w końcówce puściły jej nerwy, no cóż taki jest biatlon no i biegowo nasi nie wytrzymują do końca tempa.
Lecz to dobrze wróży przed kolejnymi zawodami pucharu świata (forma jest 4 miejsce w rankingu PŚ to nie przypadek) Tylko czekać aż STS wstawi ją do oferty w parze z jakąś przeciętną zawodniczką.
A Sikora no cóż..., może chciał dzisiaj sobie pobiegać i dotrzeć się biegowo na początku sezonu (chyba najwięcej (12)pudeł ze wszystkich zawodników dzisiaj).
Niedziela przed 10 rano to dla mnie za wcześnie żeby ruszyć się do STSu, więc poczekam na następne zawody, już od środy w Hochfilzen, gdzi większość biegów rozpoczyna się około 14.
Posted by: mogarycz

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 15:40

witam,
Dziś sprint mężczyzn. Ciekawie wyglądają dla mnie zdarzenia:

K75 F.Andre.-Sikora 1.45 1 /prof/

K73 R.Poiree-Rostovcev 1.45 1 /prof/

kobitki już wystartowaly...bardzo fajny live na stronie:

http://www.biathlonworld.com/eng/news/page_000388.htm
Posted by: zenekk

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 16:29

Kobietki pieknie wlazly, mezczyzn mam niezla analize:
GJELAND-bricis 10/10
BJORNDALEN-gross 9/10
ANDRESEN-sikora 9/10
ROZKOV-palhuber 9/10
ECKHOF-luck 8/10
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 16:35

No zenekk,rzeczywiscie dałeś analizę co sie zowie.
Posted by: mik4321

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 16:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał forty:
[qb]No zenekk,rzeczywiscie dałeś analizę co sie zowie.[/qb][/QUOTE]buhahahaha
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 16:40

[QUOTE]mezczyzn mam niezla analize [/QUOTE] :rolleyes: chyba ślepy jestem, bo nie widzę :rolleyes:
Posted by: zenekk

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 16:48

Gjeland zdecydowanie lepszy biegacz no a strzelaja podobnie,gjelland wygral w biegu 1:40 w poprzednich zawodach a ze strzelcem nie jest najgorszym to powinien zdecydowanie wygrac-nawet jesli spudluje 4-5 razy jest to w stanie w biegu odrobic przy czystym strzelaniu bricisa w co nie wierze!
Co prawda luck jest dobrym strzelcem to Eckhof prezentuje przyzwoita forme,w ostatnich zawodach majac 2 pudla zdystansowal niemca o ponad minute przy czystym strzelaniu lucka!
Andressen w biegu moze odrobic wszystko no chyba ze pobiegnie bez karabinu(10 pudel moze nie odrobic,chociaz przy pomocy tomka ktory prezentuje fatalna forme strzelecka jest to do odrobienia;))A tak na powaznie to Andressen przy obecnej formie biegowej obu zawdodnikom moze odrobic nawet 4 pudla
Bjorndalen biega zdecydowanie lepiej,no i forma strzelecka jest na wysokim poziomie,gross za to chyba za duzo trenowal na strzelnicy i zapomnial o biegu,obaj panowie w poprzednim sprincie mieli czyste konto a w generalnej klasyfikacji roznica wyniosla 2:36,jesli niemiec czegos nie zmieni w swoim biegu to ja go w tym roku w pierwszej 10 nie widze!
Rozkov jest lepszym strzelcem,biegaja podobnie z lekkim wskazaniem na rosjanina,jesli beda mieli taka sama liczbe pudel rosjanin w biegu napewno nie straci tu jednak nie ma co liczyc na odrobienie chociaz jednego pudla w biegu,wiec rozkov musi strzelac jak na niego przystalo-czyli celnie;)
Posted by: zenekk

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 16:50

nie daliscie mi widze nawet napisac odrazu najzdzacie na czlowieka:(
Posted by: forty

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 16:53

Zenekk,żartowałem!! iwo:
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 17:00

nie najeżdżamy, tylko "czepiamy" się; o "najeżdżaniu" możesz dowiedzieć się w "parkiecie koszykarskim " czytając niektóre swoje wpisy; więc zobacz jak to jest
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 17:38

Witam serdecznie na poczatku to chcialem cie zenekk poinformowac iz ocenianie szans w Biathlonie na 9/10 lub 10/10 to jednak wielka pomylka poniewaz w pewnym sensie jest to loteryjna dyscyplina.Mnie kobietki nie zawiodly ale niestety nie zdazylem napisac jednakze Poiree z Pyleva to piekna para byla oraz Apel z Tjorhom z mezczyzn zaproponowalbym:

Bjoerndalen O.E. - Gross R. 1 sts 1.3 Typ raczej bardzo pewny z taka forma biegowa jaka prezentuje na poczatku sezonu Niemiec

Hanevold H. - Rottmann W. 1 Obaj zawodnicy porownywalni biegowo z lekkim wskazaniem na Norwega natomiast pod wzgledem strzelania licze na wspaniale pudla Austriaka dzieki ktorym juz nie raz zawalil sztafete oraz swoj indywidualny wystep

Pozdrawiam
Posted by: mogarycz

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 17:52

K78 Hanevold-Berger 2 2.11 /prof/

Wyczytałem, że Berger miał pecha w 1 zawodach, gdzie na 1 strzelaniu stracił 50 sekund przez kłopoty z karabinem. Ostatecznie zajął 4 miejsce...
Gram go właśnie dlatego a poza tym Hanevold jest jak najbardziej w jego zasięgu..
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 18:59

[QUOTE]Hanevold H. - Rottmann W. 1
... natomiast pod wzgledem strzelania licze na wspaniale pudla Austriaka dzieki ktorym juz nie raz zawalil sztafete oraz swoj indywidualny wystep
[/QUOTE]
Posted by: mik4321

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 19:33

Wielkie iwo: dla Defransa i Gjellanda !!!!! Promocyjny zakład w exoekcie okazał się bardzo szczęśliwy iwo:
Posted by: gregorrr

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 19:50

a co z naszym tomkiem?
Posted by: Siemers

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 19:58

Ogladalem te zawody i powiem wam, ze od dzis zawsze bede stawial przeciwko Luckowi. Tak cienko biegajacego zawodnika to jeszcze nie widzialem (oczywiscie z tych lepszych). Mial dwa 0 a przegral nawet z Sikora (3) i to wyraznie. I za to wlasnie chcialbym mu podziekowac iwo: tak dalej Franek
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 20:16

Dzisiaj piękny był dzień do typowania
iwo:
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 20:17

Bjoerndalen O.E. - Gross R. 1 iwo:
Hanevold H. - Rottmann W. 1 iwo:

Do tego kobietki nie zawiodly a Rottmanna uwielbiam za te jego pudla

Siemens radze uwazac mimo wszystko na Lucka to jest zawodnik ktory wspaniale strzela a im dalej trwa sezon tym lepiej biega , uwazaj na niego szczegolnie w biegach na dochodzenie gdzie strzelanie jest bardzo wazne a on strzela chyba najpewniej w tej chwili ze wszystkich zawodnikow.Faktycznie w sprintach mozna grac przeciwko niemu ze spokojem

Powrocil Biathlon i od razu widac poprawe finansowa iwo: iwo:

Pozdrawiam
Posted by: mik4321

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 20:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]a co z naszym tomkiem? [/qb][/QUOTE]na całe szczęście poszedł "lepiej" od Defransa
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 20:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]

Powrocil Biathlon i od razu widac poprawe finansowa iwo: iwo:

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]w 100% sie zgadzam
Posted by: mogarycz

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 21:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]K78 Hanevold-Berger 2 2.11 /prof/

Wyczytałem, że Berger miał pecha w 1 zawodach, gdzie na 1 strzelaniu stracił 50 sekund przez kłopoty z karabinem. Ostatecznie zajął 4 miejsce...
Gram go właśnie dlatego a poza tym Hanevold jest jak najbardziej w jego zasięgu..[/qb][/QUOTE] iwo:
Posted by: mik4321

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 11/12/2003 22:26

zerkinijcie sobie - http://www.bettingadvice.com/showPredictionsLeague.php?idMenu=310
iwo:
Posted by: sebbek

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 01:14

na jutro jest pewniaczek w sztafecie kobiet: Białoruś - Bułgaria 1 1.4 gramy za wiekszą kaskę? pozdr.
Posted by: Duff

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 04:44

Witam ponownie, kto nie zasnął jeszcze to może zagrać w expekcie bo znalałem coś ciekawego:
Biathlon , sztafeta kobiet:

Francja - Norwegia 1.5 1 9/10
Norweżki w mocno rezerwowym składzie, powiem tylko że pobiegną bez L.G. Poiree i G.M.Andreassen ! Na pierwszej zmianie niedoświadczona Flatland, która straci do Bailly tak dużo że jej koleżanki nie będą miały szans na dogonienie Francuzek, które pobiegną w pełnym składzie! Ja zagrałem za wszystko co miałem na koncie, jeśli żadna z Francuzek nie zapomni jak sie strzela na strzelnicy to oglądanie biathlonu w eurosporcie o 14:15 będzie niesamowitą przyjemnością

Dla tych co szukają kursu 2.00 dorzuciłbym:
Białoruś - Bułgaria 1 1.4
Białorusinki w formie, natomiast Bułgarki poza nazwiskami nie prezentują nic...
Białoruś na 1 8/10, jak nie zaczną cudownie biegać i odzyskają wzrok Bułgarki to Białorusinki zdecydowanie je zdystansują
Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 04:45

Nie znam sie zbytnio, ale moze warto zagrać
Belorus - Bulgaria 1 1.40
i
Germany - Russia 1 1.65

prosze o opinie, komentarze fachowcow
Posted by: Robertos

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 04:58

Duff ! Fajna analiza iwo: - powiedz mi skad masz info na temat skladow w jakich wsytapia kobietki . Daj link jak mozesz !NARA
Posted by: Duff

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 05:07

Robertos , nie ma sprawy
Oto link do składów na zawody sztafetowe kobiet :
http://www.biathlonworld.com/eng/events/page_000130.htm
potem wejdź w data i results panel... a potem w zawody sztafetowe
pozdrawiam
Posted by: Robertos

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 05:10

Masz jaja Duff - i to chodzi ! Szacunek ....
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 06:02

Witam serdecznie

Faktycznie kursy na Francuzki to nadal promocja mimo ze juz spadl na 1.4 ja jeszcze poczekam co zarzuci sts za parki z rana.

Starbury Niemki radze zdecydowanie odpuscic , mimo ze trener wyrzucil ze sztafety Disl ktora notorycznie psula sztafety a biegnace za nia kolezanki nie mialy juz o co walczyc i takze trafialy w "drzewa "to uwazam ze zdecydowanie lepiej zaryzykowac a tej parze na Rosjanki ktore w sztafetach zdecydowanie lepiej strzelaja i sa zdecydowanie rowniejsze a po Niemkach naprawde nigdy nie wiadomo czego sie spodziewac.A najlepiej odpusc ta pare zupelnie.

Pozdrawiam i do rana
Posted by: tomeks77

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 12:45

kuba81

dzienki za cynk. Bo miałem zamiar zagrać na Niemki.

iwo:
Posted by: tomeks77

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 12:52

09:55 Ronny Ackermann - Hannu Manninen
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.45 2.60
09:55 Samppa Lajunen - Felix Gottwald
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 2.05 1.70
09:55 Petter Tande - Michael Gruber
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.80 1.95
09:55 Georg Hettich - Todd Lodwick
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 2.05 1.70
09:55 Christoph Bieler - Sebastian Haseney
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.95 1.80
to są pary z expektu !
Czy może mi kotś podać stronki bo chciałbym coś zagrać a nie sugerować się kursami aby nie utopić mojej ciężko zarobionej kasy !
Posted by: lleyton

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 13:33

Witam fachowców od sportów zimowych
Pwiedzcie warto coś z tego wybrać za większą kasę?

14:15 Niemcy - Rosja 1.55 0.00 1.95
674 14:15 Rosja - Bialorus 1.30 0.00 2.50
675 14:15 Bialorus - Norwegia 1.50 0.00 2.00
676 14:15 Norwegia - Bulgaria 1.55 0.00 1.95
677 14:15 Bulgaria - Wlochy 1.55 0.00 1.95
678 14:15 Wlochy - Chiny 1.40 0.00 2.20

Pozdrawiam
Posted by: volsung

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 15:30

a moze warto zagrac Wloszki z Chinkami za 1,5?
Posted by: majestic

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 15:54

sezon dobrze sie rozpoczal
wiec na dzis troche ryzykownie 2 z 3 w sts-ie

niemcy-rosja 2 1,95
wlochy-chiny 2 2,2
norwegia-bulgaria 2 1,95

wedlug centrebetu powinno byc calkiem na odwrot
aobaczymy co z tego wyjdzie
Posted by: majestic

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 15:57

to byl moj jubileuszowy post ide to oblac iwo: iwo: iwo:
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 17:02

majestic zagralem prawie to samo nie wiedzac ze ty tez to dajesz heh te pary naprawde dobrze wygladaja w parze Wlochy - Chiny zabrzmi to dziwnie ale o wyniku tej pary beda decydowaly najslabsze zawodniczki..

Pozdrawiam i oby dzis bylo tak jak wcozraj
Posted by: rieger

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 18:27

Expekt wycofal Francuzki z oferty czyzby zwroty??

Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 19:41

Dzisiaj piekny dzień.

KOCHAM BIATHLON !!!

iwo:
Posted by: Mregal

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 19:44

Ja rano za nim wyszedłem do szkoły spojarzałem na ten temacik i postawiłem Fracje i Białoruś

iwo: Dzieki Duff to głównie dzieki tobie iwo:
Posted by: mik4321

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 19:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rieger:
[qb]Expekt wycofal Francuzki z oferty czyzby zwroty??

[/qb][/QUOTE]Raczej nie żadne zwroty tylko po prostu zdjeli z oferty i tyle.

A tak w ogóle to dzięki Kuba i Duff, za utwierdzenie w typach na Francuzki iwo: i Białorusinki iwo: , bo wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc także iwo: dla Was, bo sypnęło się troche grosza

Pozdrawiam
Mikołaj
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 19:49

Podziękowania dla BetAndWin za wystawienie wspaniałego kursu...



iwo:
Posted by: bynio

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 20:41

Witam.Mam pytanie grał ktoś w Expekt-cie pare Gwizdoń-Liu?Postawiłem 2,Liu wygrała ,po czym okazuje się że została zdyskwalifikowana.Dostałem maila 1 no win.Póżniej dyswalifikację cofnięto,kolejny mail 2 ok.Dziś trzeci mail tym razem 1.Niezłe jaja.Sprawdzałem w kilku sewisach wszystkie podają że dyskwalifikację cofnięto.Co robić?
Posted by: DonAntonio

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 21:16

Napisz do nich jeszcze raz, ze ta Liu wygrala i nie wiesz dlaczego dali 1 co Cie bardzo dziwi.
Posted by: bynio

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 21:56

Kolejny mail z Expekt-u: Gwizdoń-Liu : 2 Czwarta wersja.Uff!!! mam nadzieję że ostateczna.
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 12/12/2003 23:45

Mik nie ma sprawy jestesmy tu do tego by sobie nawzajem pomagac Przepraszam tych ktorym odradzilem granie Niemek z Rosjankami jednak sami widzieliscie jak ta ekipa jest nieobliczalna a Rosjanki strasznie dzis pudlowaly co w ich wykonaniu naprawde nie czesto sie zdarza.

Noca napisze analize par jakie Expekt zaproponuje na jutrzejsze sztafety a z rana pary z Sts-u postaram sie opisac.

Pozdrawiam
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 15:35

Cos nikt sie narazie nie kwapi do opisow to ja to zrobie chociaz

Na dzis ciezki w sumie wybor aczkolwiek dwie pary sa godne uwagi : Francja - Niemcy , Austria -Niemcy 1 jednakze z tych par wybrac nalezy 1 i wydaje mi sie iz lepiej postawic na Austriakow a to tylko z tego wzgledu na to iz nie biegnie Rottmann i to jest decydujacy czynnik , wstepnie myslalem ze dam Francuzow ktorzy dobrze strzelaja jednak dosc slabo biegaja , Niemcy natomiast w dosc rezerwowym skladzie pobiegna z Wolfem i Wollschlagerem ktorzy do potentatow biegowych i strzeleckich sie nie zaliczaja

Pozdrawiam
Posted by: Robertos

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 16:05

KUBA 81 ! Sprawa jest prosta a ty mowisz ze ciezko
Norwegia - Bialorus 1 :5gw:
Austria - Niemcy 1 :5gw:

Uklad sil na dzisaj jest nastepujacy :
1.NOR 2.ROS 3.AUT 4.BLR 5.FRA 6.GER

al: i jazda ...
Ale te kolejnosc traktujcie jako wskazowke
Posted by: Duff

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 16:32

Nic dodać, nic ująć...
Norwegowie chyba znów nie zawalą sztafety i w końcu wygrają więc powinni pokonać Białorusinów, którzy kompletnie zawalili występ w Kontiolahti,
Niemcy rzeczywiście w rezerwowym składzie nie powinni pokonać zarówno Austriaków jak i Francuzów
Więc na dziś :
Norwegia - Białoruś 1 8/10
Austria - Niemcy 1 8/10

Tylko szkoda, że expekt zatrząsł gaciami i nie wystawił biathlonu i kobinacji...
Pozdrawiam
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 16:33

HMm zupelnie sie nie zgodze ze sprawa jest taka prosta....Tydzien temu tez wydawala sie ze jest prosta i ze Norwegowie wygraja...Bialorusini maja wyrownana ekipe przede wszystkim dobrze strzelajaca a ekipa Norwegow przypomina ekipe Niemek , nigdy nie wiadomo w jakiej sa dyspozycji strzeleckiej i czy nie znajdzie sie jakis 1 zawodnik co cala sztafete zawali dla mnie krus 1,3 zupelnie nie jest godny grania i na pewno nie dalbym 5 gwiazdek przy tej parze.

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Posted by: Duff

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 16:57

Expekt wystawił biathlon!
Francja - Niemcy 1 1.95!!
Czyżby promocja , po takim kursie warto postawić na Francuzów!
Warta uwagi jest też para
Austria - Białoruś 1 2.25
kurs na Austriaków według mnie mocno przesadzony, ale na Francję postawię
Pozdrawiam
Posted by: gryzonko

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 17:07

Lipa zakłąd juz nie jest aktywny.
Spóźniłem sie jakieś 2 minuty
Posted by: mik4321

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 17:12

Na Francuzów, już 1.75 ale posatawiłem. Dorzuciłem Austriaków i za mała kaske, bo ostatnio już w biathlonie za dobrze szło

Oby obeszło się dziś bez niespodzianek iwo:
Posted by: Mregal

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 18:25

Narazie Niemcy na 5 a Francja na 7....
Posted by: Mregal

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 18:37

Dyskwalifikacja Francji?
Co wtedy zrobi Expekt.com ?
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 19:22

Ehh niestety zle wybralem i zamiast Francuzow z Niemcami dalem Austriakow no ale zawiodl mnie Wolf ktory za czysto trafial i Sumann ktory fatalnie pobiegl czego sie nie spodziewalem

Ale jutro tez jest dzien

Pozdrawiam
Posted by: mik4321

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 19:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mik4321:
[qb]Na Francuzów, już 1.75 ale posatawiłem. Dorzuciłem Austriaków i za mała kaske, bo ostatnio już w biathlonie za dobrze szło

Oby obeszło się dziś bez niespodzianek iwo: [/qb][/QUOTE]Dobrze, że za małą kase, bo Austria mnie "oszukała".

Pozdrawiam,
Mikołaj.
Posted by: Robertos

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 19:39

Norwegia dopiela swego i bezapelacyjnie wygrala z duza przewaga . Na Austrii i Francji mamy kiche
Posted by: zibi

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 19:57

Francja weszła o 6 sek Skończyło się na 1min kary. iwo:
Poiree did not handle correctly spare bullets
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 13/12/2003 20:07

Na szczęście Francja weszła...

iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 03:08

Hej!
W expekcie dość szeroka oferta na Biathlon...

Nie znam sie za bardzo, ale na razie nie podajecie zadnych typow weic mzoe sprobuje...

Frode Andresen - Raphael Poiree 2 1.60
Albina Akhatova - Katja Beer 1 1.6
Egil Gjelland - Sergei Rozhkov 2 1.8
Posted by: Mregal

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 12:40

13:40 Liv Grete Poiree - Olena Zubrilova1.80 1.95
13:40 Gro Istad Kristiansen - Martina Glagow 2.35 1.55
13:40 Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1.80 1.95
13:40 Katrin Apel - Olga Zaitseva 2.15 1.65
13:40 Uschi Disl - Xianying Liu 1.55 2.35
13:40 Albina Akhatova - Katja Beer 1.60 2.25
13:40 Ekatarina Dafovska - Michela Ponza 1.75 2.00
13:40 Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson 1.85 1.85

Fani i specjaliści biatlonu pomóżcie coś wybrać.
Posted by: bankier

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 12:54

dzisiejsze pary na biathlon w Hochfilzen (by expekt) - do godziny 13:40

Liv Grete Poiree - Olena Zubrilova
1.80 1.95
Gro Istad Kristiansen - Martina Glagow
2.35 1.55
Sandrine Bailly - Kati Wilhelm
1.80 1.95
Katrin Apel - Olga Zaitseva
2.15 1.65
Uschi Disl - Xianying Liu
1.55 2.35
Albina Akhatova - Katja Beer
1.60 2.25
Ekatarina Dafovska - Michela Ponza
1.75 2.00
Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson
1.85 1.85
Posted by: bankier

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 13:16

i mężczyźni: 14:40

Lars Berger - Ole Einar Bjřrndalen
1.70 2.05
Vladimir Dratchev - Halvard Hanevold
1.75 2.00
Stian Eckhoff - Pavel Rostovtsev
2.05 1.70
Egil Gjelland - Sergei Rozhkov
1.95 1.80
Ludwig Gredler - Wolfgang Perner
2.15 1.65
Frode Andresen - Raphael Poiree
2.25 1.60
Vincent Defrasne - Julien Robert
1.70 2.05
Carl-Johan Bergman - Bjřrn Ferry
1.70 2.05
Posted by: Fiołek19

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 13:19

1352 13:45 Zubrilova O. - Glagov M. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00
1353 13:45 Zubrilova O. - Bailly S. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00
1354 13:45 Poiree L.G. - Wilhelm K. 1.35 0.00 2.60 0.00 0.00
1355 13:45 Poiree L.G. - Zaitseva O. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00
1356 13:45 Wilhelm K. - Dafovska E. 1.35 0.00 2.60 0.00 0.00
1357 13:45 Bailly S. - Zaitseva O. 1.60 0.00 2.00 0.00 0.00
1358 13:45 Istad Kristiansen G. - Disl U. 1.55 0.00 2.05 0.00 0.00
1359 13:45 Apel K. - Pyleva O. 1.50 0.00 2.10 0.00 0.00
1360 13:45 Disl U. - Akhatova A. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00
1361 13:45 Gwizdon M. - Henkel A. 1.65 0.00 1.95

Kursy na dzień 14-12-2003
Biathlon na doch. - mężczyŸni HochfilzenNr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2
1362 14:45 Berger L. - Rostovtsev P. 1.35 2.60
1363 14:45 Berger L. - Rozhkov S. 1.30 2.70
1364 14:45 Dratchev V. - Eckhoff S. 1.50 2.10
1365 14:45 Dratchev V. - Defrasne V. 1.30 2.70
1366 14:45 Bjoerndalen O.E. - Poiree R. 1.30 2.70
1367 14:45 Bjoerndalen O.E.-Rostovtsev P. 1.45 0 2.30
1368 14:45 Hanevold H. - Gross R. 1.35 2.60
1369 14:45 Gjelland E. - Robert J. 1.45 2.30
1370 14:45 Andresen F. - Fischer S. 1.35 2.60
1371 14:45 Sikora T. - Tchepikov S. 1.50 2.10
myśle że sts lepsze pary zaproponował .Według mnie Bjoerndalen i Hanevold nie powinni mieć problemów,tak samo jak Andresen również
Posted by: teges6

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 13:25

KURSY Z UNIBETU:

14:40 Bjoerndalen, O-E - Berger, L
1.83 1.83

14:40 Eckhoff, S - Gjelland, E
1.65 2.05

14:40 Gredler, L - Defranse, V
2.20 1.55

14:40 Gross, R - Robert, J
1.90 1.75

14:40 Hanevold, H - Dratchev, V
1.90 1.75

14:40 Poiree, R - Andresen, Frode
1.62 2.10
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 15:26

Bez większych okazji, ale dało się coś wybrać.

Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson 2 @1.85 Expekt 2/10

Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1 @1.80 Expekt 1/10

Carl-Johan Bergman - Bjřrn Ferry 1 @1.70 Expekt 2/10

Egil Gjelland - Sergei Rozhkov 2 @1.80 Expekt 1/10


Stop, z wklejaniem ofert.
Posted by: Stich

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 15:33

No i znow piekne emocje dzis, oby tez typy powchodzily

expekt
Ludwig Gredler - Wolfgang Perner (2) 1.65
Jakos nie widze Gredlera zbyt dobrze w tym biegu, wyszlo mu strzelanie w srpincie, tu mysle ze je zawali

Vincent Defrasne - Julien Robert (1) 1.7
Defrasne wypracowal w sprincie 8 sek przewagi, mimo ze mial 2 karne rundy, Robert zadnej. W poprzendim biegu poscigowym tez sie lepiej zaprezentowal.

Carl-Johan Bergman - Bjřrn Ferry (1) 1.6
Dwoch mniej znanych Szwedow, Bergmann wg. mnie lepiej biega, strzelac zapewne beda podobnie. W ostatnim biegu poscigowym mimo 4 karnych rund Bergmann byl 14

To juz, przynajmniej tak mi sie wydaje, mniej pewne typy:
Frode Andresen - Raphael Poiree (2) 1.6
Norweg jeszcze bez formy strzeleckiej. Poiree coraz lepiej biega.

Lars Berger - Ole Einar Bjřrndalen (1) 1.7
Hmm takie mam przeczucie, ale grac raczej odradzam, Berger swietnie biega, mysle ze 6 rund karnych da mu jesczze szane wygrania. No ale stawiac przeciw Bjoerndalenowi....

Vladimir Dratchev - Halvard Hanevold (1) 1.75
Tu napewno bedzie walka, dratchev chyba juz wraca do dyspozycji z poprzendiego sezonu, lepiej pobiegl w srpincie, on juz tak strzelania nie zawala, mysle ze tu bedzie lepszy.

Unibet - 2 pary mi sie narzucaja
Gredler, L - Defranse, V (2) 1.55
Gross, R - Robert, J (1) 1.9
Posted by: Stich

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 15:46

No i czas na plec piekna, tu jakos jednak wieksza loteria, takze typy bardziej na wyczucie.

Katrin Apel - Olga Zaitseva (2) 1.65
Licze ze Niemce ponownie nie wyjdzie strzelania, Rosjanka bardzo pewne w tym elemencie.

Sandrine Bailly - Kati Wilhelm (1) 1.8
Nie wiem, czy czegos nie wiem co sie wydarzylo w sprincie, ale Bailly mimo 2 rund ( Niemka zadnej) byla lepsza, wszystko jednak zalezy od strzelania Francuzki, powinna sie poprawic w porownaniu z biegiem w Kontiolahti

Gro Istad Kristiansen - Martina Glagow (2) 1.55
Niemka pewna w strzelaniu, Istad sie "spali" i przecuzwam u niej duzo pudel

Powodzenia zycze i milego ogladania

rowniez sie przyalczam: STOP wklejaniu ofert, lepiej podawjacie swoje typy/spostrzezenia.
Posted by: Duff

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 16:00

Witam, no na dzisiaj sporo ciekawego się znalazło
W ofercie expekta:
Dratchev - Hanevold 1 1.75 7/10
Białorusinin jest w formie, znakomity sprint, bardzo dobry wystep w sztafecie. Szybko biega i celnie strzela. Kiedy walczy o wysokie lokaty w biegu pościgowym zazwyczaj nie pudłuje. Solidny zawodnik, lepszy aniżeli Hanevold. Może i Noreweg nieco celniej strzela ale za to wolniej biega. Według mnie nie dogoni Dratcheva (9 sek straty)

Defrasne - Robert 1 1.70 8/10
Pojedynek francuskich zawodników, na dzień dzisejszy Defrasne prezentuje się o wiele lepiej, przede wszystkim bardzo szybko biega. Robert za to świetnie strzela, ale wystarczy ze zawali choć jedno strzelanie i będzie bardzo daleko. Defrasne nie powinien dać się dogonić rodakowi ( 8 sek przewagi )
Te dwie pozycje warto zagrać

Natomist z ofert sts:
Zubrilova - Glagov 1 1.4
Poiree - Zaitseva 1 1.4
Berger - Rozkov 1 1.3
Bjoerndalen - Pioree 1 1.3
Hanevold - Gross 1 1.35
Powodzenia
Pozdrawiam
Posted by: Robertos

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 16:07

DUFF i inni ! A co sadzicie o parach z Profa !

Hanevold - Gredler 1
Dratchev - Perner 1
Rozhkov - Sendel 1

Powinno byc bez nerwow co ? Kursy nie sa zachecajace ale gdzies tam mozna wrzucic na dokladke . Dajcie cynk - NARA !
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 16:35

Witam!

expekt

Carl-Johan Bergman - Bjřrn Ferry 1 (spadlo z 1.7 na 1.6) 6/10

Rozniaca pomiedzy oba Szwedami mniej wiecej taka jak miedzy Sikora a Ziemianinem. Ferry mial swoj dzien w sprincie, drugi raz go nie powtorzy, byle tylko Bergman nie pudlowal zanadto bo to tez mu sie zdarza.

Stian Eckhoff - Pavel Rostovtsev 2 5/10

Para potencjalnie wyrownana , z tymze Rosjanin zdecydowanie lepiej strzela, a to strzelanie bedzie dzis decydowac...Eckhov w sztafecie na 16 strzalow 6 pudel...

unibet
Bjoerndalen, O-E - Berger, L 2/10 1.83

Przewaga Bergera na starcie 46 sekund, to dwie dodatkowe rund, pytanie brzmi ile pudel zaliczy Berger, sadze ze jesli bedzie biegl tylko o 3 karne rundy wiecej od starego mistrza powinien zwyciezyc.
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 16:48

Robertos pary spokojnie powinny wejsc obaj Austriacy slabo pobiegli wczoraj w sztafecie dlugo strzelali i dosc niecelnie.

Moje propozycje z Stsu

Poiree L.G. - Wilhelm K. 1

Kati bardzo ladnie strzelala zarowno w sprincie jak i w sztafecie(0 pudel) a wiec po pierwsze czas na pudla po drugie Wilhelm jest w slabszej yspozycji biegowej w przeciwienstwie do Norwezki.

Berger L. - Rozhkov S. 1

Norweg nie dosc ze fenomenalnie biega to niesamowiecie szybko strzela , jesli zrobi 3 nawet 4 pudla wiecej to bedzie lepszy od Rozkova

Bjoerndalen O.E. - Poiree R 1

Rafael calkowicie zawodzi w tym sezonie zarowno strzelecko jak i biegowo i tak jak w parze powyzej 2-3 pudla wiecej starcza bjorndalenowi do pokonania Poiree

Hanevold H. - Gross R. 1

Boje sie troche o Norwega iz moze strzelecko nawalic bo Gross strzela bardzo rowno i celnie zdecydowanie gorzej z biegiem.

Z bardziej ryzykownych mozna zagrac na Gwizdon i Sikore takze powinno wejsc

Pozdrawiam
Posted by: Robertos

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 16:49

Stich ! Co sadzisz o tych trzech parach - spoko ? al:
Posted by: Tremo

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 17:02

Witam

Banik - jako expert, co sądzisz o parze Kristiansand - Głagow - typ 2(1,55 Expekt) - Kristiansand chyba nie powtórzy dobrego biegu?
pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 17:31

Dzień Dobry ;-)

Na dzisiaj wybrałem następujące zakłady z oferty STS:

____________

Zubrilova - Glagov 1

Olena jest w dosyć dobrej formie strzeleckiej i o dziwo lepiej biega ;-) Kobietom nie wypada wypominać wieku, ale jeżeli ma się tyle lat i zdecydowanie dominuje się nad przeciwniczką to raczej typ jest prosty ...

Poiree - Wilhelm 1

Liv po przerwie ubiegłorocznej udanie zaczęła sezon w przeciwieństwie do "męskiego Andresena" To co prawda początek sezonu i Kasia może poprawić bieg, ale dzisiaj szczerze wątpię by wygrała z żoną Rafaela ... Mój typ uzasadniam tym, że niektóre Niemki biegają całkiem przyzwoicie np. Disl, Henkel, Apel ... Czyli to nie jest wina smarów do nart tylko po prostu formy danej zawodniczki.

Gwizdon - Henkel 2

Nie stawiam nigdy przeciwko Polkom czy Polakom, ale ten typ jest ciekawy Madzia ma 20 sek. przewagi nad Andreą czyli mniej niż rundę ... To może być za mało ... Kursik --- >> 1,95 wart ryzyka ;-)

Berger - Rostovsev 1

Wczoraj ten młody chłopak zadziwił mnie ;-) Wiedziałem, że jest dobry, ale żeby aż tak ? To dzięki niemu Norwedzy już podczas drugiego okrążenia mieli wygraną w kieszeni ... Mimo, że słabo strzela to wczoraj nie było tego widać ! W przeciwieństwie do Rosjanina, który jak zwykle początki ma nawet dobre, ale później uchodzi z niego powietrze i ... No cóż ... Berger powinien tutaj okazać się lepszy ...

Hanevold - Gross 1

Norweg to taka druga Zubrilova - Św. Mikołaj biathlonu I jeden i drugi zawodnik mają "Sokoli wzrok" i na strzelnicy powinno być w miarę równo, ale Gross powinien mieć ze 2 rundy mniej. To z kolei Hanevold na spokojnie odrobi w biegu ...

-------------------

Biathlon ciężko obstawiać, bo dużo zależy od warunków atmosferycznych ... Podmuch wiatru i pociski lecą Panu Bogu w okno ;-) Pożyjemy - zobaczymy ;-)
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 17:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tremo:
[qb]Witam

Banik - jako expert, co sądzisz o parze Kristiansand - Głagow - typ 2(1,55 Expekt) - Kristiansand chyba nie powtórzy dobrego biegu?
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Zupelnie dzis odpuscilem kobity ( w biathlonie )
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 18:27

Ogladajac warunki w jakich biegna i strzelaja kobity...moza dojsc do wniosku ze rosna szanse zawodnkiow bardzij doswiadczonych.

Tak wiec kontruje Bjordalena z Bergerem 1.85 3/10 expekt. Zastanawiam sie czy nie dograc Rostovtseva
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 18:31

Hehe ;D Zabawnie dzisiaj to wygląda Chinka próbująca wyprzedzić Rosjankę itp. Ciekawie się zapowiada ten sezonik - będą emocje

Co do mężczyzn - masz rację Banik ... Doświadczenie swoje robi, ale warunki są anormalne, więc ... Via dzisiejsze "doświadczenie" Zubrilovej
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 18:39

Nie mam zamiaru sie z Toba "hamcio" przekrzykiwac, warunki bylyby anormalne gdyby bylo +20 i slonce
Teraz wiatr i snieg utrudnia strzelanie, to nic nadzwyczajnego, ale takim strzelca jak Berger czy Eckhov moze powaznie "poprawic" wyiki na strzelnicy.
Posted by: Anonymous

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 19:40

Kurcze...
dałem na glagow z kristiansen, na dratcheva z hanevoldem i na defrasne z robertem... Co ten defrasne wyprawial na strzelnicy ?

Ehhh wsyzskto bylo slicznie pieknie i taka dupa... :/
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 19:43

Siemka, który był Rostovcev i Robert?? Dzięki
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 19:45

Rostovcev (47), Robert (27)
Posted by: Robertos

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 19:55

Hanevold 3 sekundy przed austriakiem
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 19:55

Dzięki gump!
Posted by: grzybu

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 20:06

mam pytanko kto wygral w tej parze
dracev-perner
postawilem na 1 a nie zanm wynikow oczekuje pozytywnych wiadomosci z gory dziekuje za pomoc
Posted by: Banik

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 20:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał grzybu:
[qb]mam pytanko kto wygral w tej parze
dracev-perner
postawilem na 1 a nie zanm wynikow oczekuje pozytywnych wiadomosci z gory dziekuje za pomoc [/qb][/QUOTE] http://www.biathlonworld.com/eng/news/default.htm
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 20:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał grzybu:
[qb]mam pytanko kto wygral w tej parze
dracev-perner
postawilem na 1 a nie zanm wynikow oczekuje pozytywnych wiadomosci z gory dziekuje za pomoc [/qb][/QUOTE]DRATCHEV +1:03.6 - PERNER +3:06.9
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 20:23

Dratchev(2) - Perner(22) 1
Posted by: grzybu

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 14/12/2003 20:26

dzieki wielkie:D!!!!!
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/12/2003 18:22

STS wystawił kursy na jutrzejsze biegi, czy może ktoś w miarę szybko rozszyfrować które miejsca wg. STS oznacza
[CODE] Nr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2
503 11:15 Poiree L.G. 3.00 2.10 1.40 1.15 1.10[/CODE]X
2
1X
X2

bo nie kupuję tej badziewiastej gazetki,a na STS wybieram sie dopiero wiezorem po pracy
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/12/2003 18:32

hmm qlman nie wiem czy dobrym pomyslem jest granie koncowej klasyfikacji na jutrzejsze biegi...Przede wszystkim chcialem przypomniec iz jutro kobiety biegna na 15km a mezczyzni na 20 km sa 4 strzelania i za kazde pudlo jest minuta karna.A wiec czas na analize ale juz golym okiem widac dwie lub trzy sliczne dwojeczki poniewaz wiadomo jak wazne bedzie jutro strzelanie...Analiza par z stsu bedzie zrobiona za okolo 1-2 godziny

Pozdrawiam

P.S qlman odpowiedz na twoje pytanie:
1- 1 miejsce , X - 1-2 miejsce , 2 - 1-3 miejsce , 1X 1-6 miejsce , X2 1-10

Pozdrawiam
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/12/2003 19:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]hmm qlman nie wiem czy dobrym pomyslem jest granie koncowej klasyfikacji na jutrzejsze biegi...Przede wszystkim chcialem przypomniec iz jutro kobiety biegna na 15km a mezczyzni na 20 km sa 4 strzelania i za kazde pudlo jest minuta karna.

P.S qlman odpowiedz na twoje pytanie:
1- 1 miejsce , X - 1-2 miejsce , 2 - 1-3 miejsce , 1X 1-6 miejsce , X2 1-10

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]dzięki za szybką odpowiedź iwo:

prognoza na jutro w miarę dobra, lekki mrozik ,bez wiatru, a więc pogoda nie popsuje strzelania jak w ostatnią niedzielę.
Rzeczywiście ciężko będzie jutro odrobić więcej niż minutę na trasie, więc trzeba grać pary, chyba że uda się znaleźć sure beta
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/12/2003 20:03

Oto moje propozycje :

Poirre L.G. - Disl U. 1 1.35

W takiej formie strzeleckiej w jakiej znajduje sie Disl to zajecie miejsca w 20 bedzie juz sukcesem...Poiree nie zachwyca forma strzelecka takze ale na pewno jest zdecydowanie pewniejsza na strzelnicy niz Niemka.

Zubrilova O. - Liu X. 2 2.6

Kurs na Chinke naprawde godny uwagi przede wszystkim jest ona bardzo rowna na strzelnicy i nie robi wielu bledow a to bedzie jutro niezwykle wazne natomiast Olena...hmmm zawodniczka po ktorej mozna sie spodziewac wszystkiego...Jednak nie wierze iz przy 4 strzelaniach nie zrobi minimum 4-5 bledow a to Chince powinno wystarczyc.

Berger L. - Luck F. 2 2.3

Wiem iz ten typ wielu zdziwi jednakze Berger pokazal w niedziele jak sobie dobrze radzi na strzelnicy na 4 strzelaniach...10 bledow to naprawde duzy sukces....Luck jak juz wspominalem keidys strzela naprawde dobrze i rowno mimo ostatnich 5 pudel w niedziele uwazam iz to naprawde niezly typ

Wilhelm K. - Pyleva O. 2 2.1

Bardzo ciekawa para o wyniku ktorej decydowac bedzie tylko i wylacznie strzelanie a to Rosjanka wykonuje lepiej zdecydowanie , w niedzielnym wyscigu zrobila 3 bledy jednakze to byly bledy na jednej strzelnicy na pozostalych miala zera natomiast kati cos ostatnio gorzej biega ale to akurat jutro bedzie mialo mniejsze znaczenie .

Pozdrawiam
Posted by: Arcy

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/12/2003 20:33

Witam

biorąc pod uwagę to co napisałeś Kuba o danych zawodniczkach wydaje sie być prawdopodobnym ten zakład w Nordicbecie:

Wilhelm K. - Liu X. - 2 1.70

pozdrawiam
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/12/2003 21:18

Zubrilova i Wilhelm prezentuja mnie wiecej ten sam poziom i w tym przyapadku widac jaka jest roznica kursow....

Pozdrawiam
Posted by: zenekk

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/12/2003 21:33

jak dla mnie to w profie mozna smialo dac:
K64 Bailly-Bogali 1.32
K66 Zajceva-Olofsson 1.35
K72 Glagow-Ismouratova 1.38
K85 Dracev-Maric 1.41
K91 Rozkov-Robert 1.52
mozna zaryzykowac
K93 Greiss-berger 2.36
Posted by: Siemers

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 17/12/2003 23:04

...rzeczywiscie te typki byly do bani ale nie wiem czemu myslalem, ze dzisiaj jest sprint

[ 18-12-2003, 10:18: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 03:43

Moim zdaniem niezbyt dobrym rozwiązaniem jest granie biathlonu po kursach około 1.4, szczególnie gdy mamy do czynienia z zawodami jakie odbędą się jutro. Nie mówię, że powyższe typy nie wejdą, ale gdy ważne jest strzelanie to granie przeciwko Luckowi może okazać się dużym błędem. Niemiec wolno biega, ale oko ma przeważnie dobre. I to jeszcze w parze z Eckhoffem, który "lubi" popudłować po kursie 1.39. Gjelland też asem "strzeleckim" nie jest. Ponadto granie na Bergera gdy tak ważne jest strzelanie, ten kurs i pięć gwiazdek. Tym razem norweg nie będzie się tak spieszył na strzelnicy, bo wie jakie są tego skutki, ale i tak bym mu nie ufał. Tylko nie odbierz tego, że się czepiam, bo tak nie jest. Przedstawiłem tylko swój punkt widzenia, że nie warto grać po tak niskich kursach przy takim ryzyku jakie tu istnieje. I tylko nie pisz mi jak te typy wejdą, że się myliłem.
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 04:02

jak wspomniał Kuba 81, strzelanie będzia miało jutro decydujące znaczenie, więc patrząc na statystyki strzeleckie + ogólna forma, wypada postawić na

K73 X.Liu 88% -Cesnekova 80% 1.41 2.36 prof.

K63 Bailly 79%-Akhatova92% 1.49 2.15 prof.

518 Bailly S.79% - Zaitseva O. 83% 1.60 2.00 STS

K66 Zajceva 83%-Olofsson 70% 1.35 2.55 prof.

Licząc na Magdę, że łyknie jutro niemieckiego browarka
522 Gwizdon M. - Beer K. 1.60 2.00 STS
Posted by: Bron

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 09:33

Moze lyknie niemiecka "Jagode"

Ja jutro wysylam Chinke w boj.
Xianying Liu (CHN) @ 18.00 / B@W
Posted by: majestic

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 11:57

co sądzicie specjalisci o grossie
ma szanse na miejsce 3 ???
Posted by: lleyton

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 12:01

Majestica, moglbys rzucic procenty do tych par, bo nie wiem ktore 3 najlepsze wybrac mam:
Bailly-Bogali 1.32 2.65
Zajceva-Olofsson 1.35 2.55
Glagow-Ismouratova 1.38 2.46
Dracev-Maric 1.41 2.36
Rozkov-Robert 1.52 2.11

Z góry dziekuję-dopisz oprócz procentów co wg ciebie najlepsze.TKS iwo:
Posted by: lleyton

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 12:03

Gdzie można zanleżć tą skuteczność strzelecką?
Posted by: majestic

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 12:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Majestica, moglbys rzucic procenty do tych par, bo nie wiem ktore 3 najlepsze wybrac mam:
Bailly-Bogali 1.32 2.65
Zajceva-Olofsson 1.35 2.55
Glagow-Ismouratova 1.38 2.46
Dracev-Maric 1.41 2.36
Rozkov-Robert 1.52 2.11

Z góry dziekuję-dopisz oprócz procentów co wg ciebie najlepsze.TKS iwo: [/qb][/QUOTE]odrzuc najnizszy kurs potem najwyzszy i wysylaj
analizy nic tu nie dadza
albo wejdz na centrebet i zobacz wedlug szans ktora para lepsza

jeszcze raz pytam o GROSSSSA ma sznse czy nie ??
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 13:57

Witam majestic dzis granie na dokladne pozycje moim zdaniem mija sie z celem za duze sa straty za pudla co prawda Gross dobrze strzela ale wystarcza 2 bledy i juz moze byc tak iz nie bedzie w trojce.

Mysle ze nie ma co ryzykowac.

Pozdrawiam
Posted by: majestic

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 14:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Witam majestic dzis granie na dokladne pozycje moim zdaniem mija sie z celem za duze sa straty za pudla co prawda Gross dobrze strzela ale wystarcza 2 bledy i juz moze byc tak iz nie bedzie w trojce.

Mysle ze nie ma co ryzykowac.

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]dzieki za info

ale i tak juz bym nie zagral bo sts zmienil kurs
na zwyciestwo grossa bylo 10.0
za miejsce w 2 5,0
a teraz obnizyl te kursy o polowe ,takze sprawa juz jest nieoplacalna

jeszcze raz dzieki
Posted by: tomeks77

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 16:20

Co myslicie o tych typach
Hanevold, H - Dratchev, V typ 2 kurs 2,00 unibet
Gross, R - Rostovtsev, P typ 2 kurs 1.95 unibet
Posted by: THOM

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 16:49

Dzięki Kuba za typka - jesteś moim "guru" (chodzi o biathlon)
W niedzielę jestem u Ciebie z iwo:

Pozdro
Posted by: kuba81

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 18/12/2003 16:58

hehe nie ma sprawy ciesze sie ze pomoglem z moich propozycji nie wlazla tylko Liu ale wazne ze Pyleva po kursie 2 nie zawiodla mam nadzieje ze ktos z tego skorzystal teraz wypada oczekiwac na facetow .Poiree z Disl to nie ma sie czym chwalic ze trafilem bo to bylo pewne.Na 3 typy z kobiet 2 wlazly nie jestem z tego zadowolony postaram sie poprawic...

Pozdrawiam
Posted by: marcpot

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 01:55

jutro w sprincie dratchev, eckhoff, berger
Posted by: lleyton

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 11:57

Panowie-rzućcie najpierw jakieś swoje spostrzeżenia.Oto moje wskazówki:
Luck-biega jak żółw
Robert- biega w miejscu
Dratchev- ładnie pomyka

Niech każdy wrzuci swoje przemyślane dobrze uwagi-będzie łatwiej typować.

Pozdrawiam
Posted by: Stich

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 12:45

Pary z sts.
Ogolnie latwych do typowania par nie dali, naprawde duzo zalezy od dyspozycji dnia.

Poiree - Berger 1 1.65, Bergerowi raz sie udalo, drugi arz nie da rady, Poiree wraca do formy biegowej a jak dzis powtorzy wczorajszy wynik na strzelnicy to sobie powinei poradzic.

Hanevold - Rozhkov 2 2.3 - Tu bym zaryzykowal 2, a juz napewno nie gral bym 1 , Hanevold caly czas byl dotychczas w czolowce, jednak wczoraj fatalnie pobiegl, czas u niego na gorszy start i kilka pudel, Rozhkov wczoraj na swoim poziomie, ktory dzis chyba wystarczy.

Tchepikov - Defrasne 2 2.1 podobna sytuacja jak wyzej, Tchepikov wiekowy zawodnik, te wczorajsze km moga mu dzis wyjsc, Defrasne dotychczas bardzo dobrze w sprintach.

Moze tez warto grac Sikore z Fisherem i Dratcheva z Sendelem.
Posted by: haarer

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 13:39

Ja zaryzykuję taką parkę z profa
Andresen - Bricis 2 2,65
Wczorajsze pozycje, odpowiednio
28-24
14 grudnia
26-28
Może coś z tego będzie
Posted by: HAGIi

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 13:41

Siemka. Dla mnie to 3 najpewniejsze pary z profa:
Poiree- Defrase 1 1,41 Poiree wraca do formy strzeleckiej i biegowej. Wczoraj miał 0 błędów przy czym jego kolega z drużyny aż 3 co przy takich warunkach atmosferycznych jest naprawde bardzo słabo.
Hanevold - Sendel 1 1,35 Hanevold zawodnik typowo sprinterski. 2 i 3 w ostatnich turniejach. Natomiast Sendel tez ladnie strzela, ale bieg ma o wiele gorszy. Nawet jak Norweg będzie miał 2 pudła więcej od Niemca to i tak ma szanse być przed nim.
Andresen - Bricis 1 1,32 No niestety Norweg ma slabiutkie strzelanie, ale Bricis tez na kolana nie powala. A bieg Andresena jest duzo lepszy niz Bricisa i moze odrobic nawet 1 minutę w stosunku do Bricisa co pozwoli mu być lepszym niż Łotysz.
Pozdro
Posted by: Emilio

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 14:05

Pary godne polecenia:

Tchepikov S. - Defrasne V. 1 1,5 /STS
Tchepikov mimo że popełnił wczoraj 1 pudło zajał bardzo dobre 4 miejsce a Defrasne nie dość że 3 pudła to jeszcze kiepski bieg.

Sikora T. - Fischer S 1 1,4/STS
Obaj wczoraj zanotowali po 1 pudle ale w biegu Sikora wyprzedził Niemca o ponad 20sek. Widać że forma Sikory rośnie i jeśli bedzie dobrze na strzelnicy powinno być dobre miejsce.

Odradzał bym granie na i przeciw Bergerowi. Gdyby to był bieg pościgowy to można stawiać przeciw niemu bo z jego formą strzelecka jest podobnie jak u Andresena a to jest sprint, tylko 2 strzelania i przy 2-3 pudłach Norweg może to odrobić w biegu jak to było w Hochfilzen
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 15:23

651 Poiree R – Berger 1.65 1.95 STS
Wiadomo że Poiree jest w znakomitej formie i po tym co pokazał wczoraj może wygrać ponownie (tak jak rok temu), jednak Berger po wczorajszej dyskwalifikacji (wie ktoś czy w ogóle wystartował ???) z pewnością zachował więcej sił na dzisiejszy bieg, a i tegoroczne wyniki 1w Hochfilzen ; 4 w Kontiolahti wskazują że sprint to jego mocna strona

653 Berger L. - Dratchev V. 1.60 2.00 no bet obydwaj mogą dzisiaj być na pudle

654 Berger L. - Tchepikov S. 1.40 2.40 STS
różnica klas 1w Hochfilzen ; 4 w Kontiolahti - 40 Hochfilzen ; 75 w Kontiolahti

656 Dratchev V. - Sendal P. 1.40 2.40

659 Tchepikov S. – Defrasne V. 1.50 2.10
jak wspomniano powyżej Tchepikov nie jest specjalistą od sprintu

prof.
K67 Eckhoff-Maric 1.35 2.55
K66 Dracev-Fischer 1.41 2.36
K74 Cepikov-Greis 1.45 2.25[b/]

p. s. wychodzi na to że Tchepikov jest sponsorem dzisiejszego programu

aha i jeszcze patriotycznie

660 Sikora T. - Fischer S. 1.50 2.10 typ 2
K69 Gross-Sikora 1.49 2.15
typ 2
Posted by: Duff

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 15:30

Poiree - Defrasne 1 1.31 7/10
Gross - Robert 1 1.45 7/10
Dratchev - Fischer 1 1.41 8/10

Poiree wraca do wielkiej formy, Defrasne jest dobrym biegaczem ale często pudłuje, raczej nie nawiąże walki z Poiree. Jesli Francuz bedzie dobrze strzelał na pierwszej strzelnicy to będzie dobrze...
Gross niemal bezbłędny na strzelnicy ale wolno biegający. Ostatnio jednak trochę przyśpieszył, z kolei Francuz również świetny na strzelnicy ale wolny, bardzo wolny. Gross powinien być wyżej od Roberta:)
Dratchev im starszy tym lepszy, szybki i nie pudłuje na strzelnicy. Solidny zawodnik , powinien być w czołówce. Niemiec z kolei powoli się rozkręca ale do Dratcheva jeszcze mu daleko. Tym razem niespodzianki nie będzie
pozdrawiam
Posted by: Tomko

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 16:27

Witam miłosników biathlonu!

Po wczorajszych biegach długich dziś przychodzi pora na sprint meżczyzn.Moje typy przedstawiają sie następujaco:

Rozkov -Eckhoff 2 1,63 4/10 unibet

Eckhoff jest jednym z lepiej biegających zawodnikow w tegorocznym cyklu, natomiast strzelanie nie jest jego mocna stroną. Z kolei Rozkov strzela bardzo dobrze natomiast ma kłopoty z szybkim poruszaniem sie po trasie biegu. W pierwszym sprincie rozegranym w Kontiolahti Eckhoff mimo 2 pudel zdołał wyprzedzić Rozkova o prawie 25 sekund, choć ten pomylił się tylko raz. Podobnie sytuacja wyglądała w niemickim Hochfilzen gdzie Eckhoff wyprzedził Rozkova o 12 sekund popełniając jeden bład więcej na strzelnicy. Myślę, że podobnie będzie i dziś, zresztą Eckhoff popelnil wczoraj tylko 3 błedy na 20 strzałow(Rozkov mial 2 pudła), i Norweg poradzi sobie wygrywajac rywalizację tej parze.

Defrasne - Robert 1 1,75 3/10 unibet

Bardzo podobnie wyglada sytuacja w tym brqtobójvzym pojednynku Francuzów.

Kontiolahti(sprint):

13. DEFRASNE Vincent FRA 1+2 3 31:16.2 +1:32.2
33. ROBERT Julien FRA 0+3 3 32:04.3 +2:20.3

Hochfilzen(sprint):
12. DEFRASNE Vincent FRA 1+1 2 27:21.5 +55.9
13. ROBERT Julien FRA 0+0 0 27:29.2 +1:03.6

Defrasne jest znacznie lepszym biegaczem od Juliena Roberta i jeśli nie zawali strzelania, powinien poradzić sobie w tej parze.
Posted by: Vira

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 16:27

Jak dla mnie ciekawe pary stanowią te wystawione przez prof. :
Pioree - Defranse 1 1,31
Pioree znacznie lepiej biegający od Defranse; do tego (co widać było wczoraj) biega coraz lepiej, mimo iż kurs nie najwyższy, można powiedzieć najpewniejszy z całej oferty typ 9/10

Drachev = Rostovcev 1 1,35
Rostovcev w słabej formie, Drachev dobrze biegający, jak nie strzeli więcej jak 2 pudeł, spokojnie wygra tę parę 8/10

Gross - Robert 1 1,45
Mimo dobrego występu Robert'a wczoraj, Gross powinien bezproblemowo zwyciężyć... czas biegu zdecydowanie na korzyść Grossa, strzelecko stoją na podobnym poziomie, jednak sprint należy do tych konkurencji, w których bieg ma decydujące znaczenie 8/10

Andresen - Bricis 1 1,32
Bricis to raczej zawodnik końca trzydziestki pucharu świata, nawet przy kilku pudłach więcej Andresena, powinien to wygrać - bieg będzie decydujący, a w tej dziedzinie na Andresena nie ma mocnych 7/10

Tchepikov - Greis 1 1,45
Wyniki poprzednich biegów mówią same za siebie - Tchepikov w równej formie, Greis raczej nie błyszczy - 8/10

AKO = 4,91
kurs rzeczywisty(prof.) = 4,42 iwo:
Posted by: tomeks77

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 16:38

A co powiecie na oferte unibet
Berger, L - Poiree, R 2.00 1.70 Defranse, V - Robert, J 1.75 1.95
Gross, R - Ryzhenkov, O 1.60 2.15
Hanevold, H - Dratchev, V 2.15 1,60
Rozhkov, S - Eckhoff, S 2,10 1.63

czytam wasze wypowiedzi to trudno wybrać z tych par faworytów tych biegów.Bo ten dobrze biega ale słabo strzela lub na odwród ! Czy poprostu sugerować się kursami ale to niepoważne!
Prosze o jakieś informacje na temat tych par bo kursy są interesujące a mozna by było coś wygrać u buka !
Posted by: qlman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 17:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:

K74 Cepikov-Greis 1.45 2.25
[/QUOTE]typ oczywiście na Greissa 2.25

wg prognozy w Orsblie ma dzisiaj wiać 2-3 m/s
Posted by: Liszaj2000

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 18:33

Cepikov po 1 strzelaniu 0 błedów.
Posted by: unixos

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 18:42

wiem, ze to moze byc glupie pytanie ale dopiero co zaczynam sie bawic w bukmacherstwo... moglby mi ktos powiedziec czy np. do kuponu z meczami pilkarskimi moge dorzucic np biathlon ?
Posted by: Dawid

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 18:47

możesz
Posted by: Liszaj2000

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 19:16

Piekny dzis dzien, 4 pary weszły.
Poiree-Defrasne 1
Dracev-Rostovcev 1
Gross-Robert 1
F.Andresen-Bricis 1

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Stich

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 19:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Stich:
[qb]

Poiree - Berger 1 1.65

Hanevold - Rozhkov 2 2.3

Tchepikov - Defrasne 2 2.1

Sikora - Fisher 1
Dratchev - Sendel 1 [/qb][/QUOTE]Ogolnie dzis typy calkiem dobre, brawo SIKORA !
Jutro dalsze emocje, pozdro
Posted by: Tomko

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 19:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tomko:
[qb]Witam miłosników biathlonu!

Rozkov -Eckhoff 2 1,63 4/10 unibet
Defrasne - Robert 1 1,75 3/10 unibet

[/qb][/QUOTE]Troche szczescia dziś ssię przydało, bo Eckhoff nie startowal a Rozkov wygral bieg Ale druga para weszła bez większych problemów
Posted by: Emilio

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 19/12/2003 20:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Emilio:
[qb]Pary godne polecenia:

Tchepikov S. - Defrasne V. 1 1,5 /STS
Tchepikov mimo że popełnił wczoraj 1 pudło zajał bardzo dobre 4 miejsce a Defrasne nie dość że 3 pudła to jeszcze kiepski bieg.

Sikora T. - Fischer S 1 1,4/STS
Obaj wczoraj zanotowali po 1 pudle ale w biegu Sikora wyprzedził Niemca o ponad 20sek. Widać że forma Sikory rośnie i jeśli bedzie dobrze na strzelnicy powinno być dobre miejsce.

Odradzał bym granie na i przeciw Bergerowi. Gdyby to był bieg pościgowy to można stawiać przeciw niemu bo z jego formą strzelecka jest podobnie jak u Andresena a to jest sprint, tylko 2 strzelania i przy 2-3 pudłach Norweg może to odrobić w biegu jak to było w Hochfilzen[/qb][/QUOTE]No i szczęśliwie ale weszło. Tak jak mówiłem Berger dał dzisiaj plamy. Ale ogólnie dzień udany. Pozdrawiam iwo:
Posted by: [g]um[p]

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/12/2003 15:33

Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson 2 @1.95 Expekt 4/10

Francuzka jest trochę lepiej usposobiona strzelecko od Olofsson. Jednak jest bardzo słabą biegaczką i pod tym względem szwedka nad nią góruje. Olofsson "może pozwolić sobie" na co najmniej jedno pudło więcej, gdyż tą ewentualną stratę powinna spokojnie nadrobić biegiem.

Kontiolahti
Sprint: 8 35 NIOGRET 0 0 - 0 +49.6 / 14 OLOFSSON 0 2 - 2 +58.8
na dochodzenie: 14 OLOFSSON 1 1 0 3 - 5 +2:34.3 / 16 NIOGRET 0 2 1 1 - 4 +2:47.6

Hochfilzen
Sprint: 50 OLOFSSON 1 2 - 3 +2:36.8 / 51 NIOGRET 3 0 - 3 +2:37.7
na dochodzenie: 22 NIOGRET 2 0 2 0 - 4 +2:21.0 / 24 OLOFSSON 1 0 2 2 - 5 +2:26.3

Osrblie
Indiwidualny: 44 OLOFSSON 0 2 1 2 - 5 +5:05.7 / 50 NIOGRET 1 2 1 0 - 4 +5:27.0
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/12/2003 16:30

Gump dla Ciebie duże iwo:

Spodziewałem się takiej samej nilosci błedów u obu pań, ale Niogret strzelała jak zaczarowana (6 pudeł na dwóch strzelaniach )

Do twojego typu w ostatniej chwili dorzuciłem Pylevą z Dafovska i ładny dubel wszedł

Jak zawsze biathlon
iwo:

pozdrawiam
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/12/2003 16:33

Temat przekroczył 200 wiadomości.

Zapraszam do nowego tematu.

Proszę o zamknięcie tego tematu.
Posted by: Stich

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/12/2003 16:54

Typow nie zdazylem podac, brawa gump, ja osobiscie odpuscilem Ottoson, sam dalem tylko Glagow, Bogali i Poiree. Jutro poscigowe zapowiadaja sie bardzo ciekawie.
Posted by: Master_Flamaster_

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/12/2003 22:13

Witam wszystkich. Mam pytanko związane ze sportami zimowymi. Otóż chcę wpłacić kasę do jednego z buków [Expekt lub GB] i chciałbym wiedzieć, który z nich ma większą/lepszą/ciekawszą ofertę na sporty zimowe, głównie biathlon i skoki. Dobrze by było, gdyby była jeszcze jakaś promocja "for new users". Mam nadzieję, że wy-biathlonowcy pomożecie mi dokonać najlepszego wyboru. Pozdrawiam M/F
Posted by: Gherman

Re: Biathlon - sezon 2003/2004 - part 1 - 20/12/2003 23:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]Witam wszystkich. Mam pytanko związane ze sportami zimowymi. Otóż chcę wpłacić kasę do jednego z buków [Expekt lub GB] i chciałbym wiedzieć, który z nich ma większą/lepszą/ciekawszą ofertę na sporty zimowe, głównie biathlon i skoki. Dobrze by było, gdyby była jeszcze jakaś promocja "for new users". Mam nadzieję, że wy-biathlonowcy pomożecie mi dokonać najlepszego wyboru. Pozdrawiam M/F[/qb][/QUOTE]W expekcei amsz decydowanie wiecej par na baithlon i skoki.
W GB jest albo 2-3 pary, albo tylko zakąłdy kto wygra.
W granie sportów zimowych polecam: Expekt, Unibet, NorsicBet lub BetAndWin.

W GB nic ciekawego nie wybierzesz.

Proszę pisać już w nowym temacie, gdyż ten ma ponad 200 wiadomosci.

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=12;t=000053

[ 20-12-2003, 19:18: Wiadomość edytowana przez: Chuligan [Gherman] ]