Boks cz. 2

Posted by: tomo

Boks cz. 2 - 07/05/2007 18:37


Poprzedni temat
Posted by: bohem

Re: Boks cz. 2 - 05/06/2007 04:50

Andrzej Gołota wraca ;-)

w bwin jest większym faworytem niż Niemcy z San Marino ;-))

zastanawiam się, czy jest sens stawiać przeciwko Andrew? Kurs na Batesa to 13! nasz nie walczył od dwóch lat, może więc warto nie patriotycznie postawić?

jakieś rady?
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 05/06/2007 05:44

Nie warto, jeśli Bates przetrwa 6 rund będę mocno zaskoczony, jeśli przetrwa 8, to będę wryty w ziemie.

To co na ten weekend jest do stawiania to Super Judah z Cotto. Kurs 3,6 piechotą nie chodzi, a Zab w każdym elemencie przewyższa rywala. On wie, że to jego ostatnia walka jeśli nie wyjdzie z tego zwycięsko, wie że nie może nawet na sekunde zlekceważyć Cotto i jestem pewien, że tego nie zrobi. Oczekuje powtórki z rewanżu ze Spinksem, Zab trafiający celnie, Zab skupiony i Zab nokautujący rywala w dniu parady narodowej Peurto Rico \:D Miguel jest twardy, bije mocno, ale nigdy nie walczył z zawodnikiem tak utalentowanym, a przede wszystkim tak szybkim jak Judah. Nie wiem skąd te kursy, ale wiem jedno - Zab zapowiada, że potrzeba mu będzie 5 rund ażeby zakończyć ten pojedynek, ja myślę że przeboksują cały dystans, ale tak czy siak wygra Zab. Cotto miał problemy z szybkością Malinagiego, ale Paulie był za mały fizycznie na niego, Cotto za często daje się trafiać, a szczęki nie ma z żelaza co pokazali Torres i Corley. Przy sile ciosu Judah i szybkości Amerykanina, czuje że Cotto będzie leżał w tej walce i polegnie przez bardzo szeroką decyzję. \:\)
Posted by: gremlin

Re: Boks cz. 2 - 06/06/2007 16:23

ofertya z "Milenium"- szok!!!
czy Golota ucieknie z ringu - kurs 50.00
Posted by: ezop

Re: Boks cz. 2 - 09/06/2007 02:23

Może warto zaryzykować \:D
Posted by: Rudzik

Re: Boks cz. 2 - 09/06/2007 20:52

Toto-mix ma obecnie na Gołotę 1.40 , wcześniej było 1.12
Posted by: trueneo

Re: Boks cz. 2 - 25/09/2007 04:16

Clinton Woods (ENG) - Julio Cesar Gonzalez (MEX) (IBF Title)
1X2 - Typ: Clinton Woods (ENG)
1.44

Jak dla mnie to mozna to grac bez obaw, Angole tak dobieraja przeciwnikow zeby ich zawodnikowi nic sie nie stalo. Clinton Woods to zawodnik z czolowki, bardzo ciezko go znokautowac, tylko RJJ wygral z nim przez TKO w 2002 roku. Pozniej jak juz Woods przegrywal to tylko z swiatowa czolowka i na pkt, ale Gonzaleza do swiatowej czolowki bym nie zaliczal. W pojedynkach z tuzami swojej wagi przegrywal. Zreszta Woods walczyl jzu z gonzalesem i wygral zdecudowanie na pkt nie pozostawiajac watpliwosc kto jest lepszy. Jedyna szansa meksykanina to zwyciestwo przed czasem, ale to bedzie bardzo ciezki bo ani on nie jest krolem knokautu ani woods nie ma slabej szczeki tak wiec ja to gram i to za spora stawke.
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 26/09/2007 04:57

Stary mowil, ze dzis w wiadomosciach mowili, ze mistrzowski pas jednak od razu zostal przyznany temu Nigeryjczykowi i walki Goloty nie bedzie. Slyszeliscie cos o tym? szkoda by bylo..
Posted by: Bzyku

Re: Boks cz. 2 - 26/09/2007 06:07


Ja słyszałem, że w To i Owo jest temat o Andrzeju Gołocie - bardziej odpowiedni do tego typu pogaduch ;\)

--> http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1620545&page=0#Post1620545
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 28/09/2007 15:02

już jutro odbędzie się ciekawa gala w oldenburgu a tu ... cisza .

pojedynkiem wieczoru ma być walka między waluyevem a kanadyjczykiem bergeronem.
jeśli chodzi o kanadyjczyka to jest to 34 latek , biały mający bilans:
won 27 (KO 19) + lost 0 (KO 0) + drawn 0
zajmuje 47 miejsce w klasyfikacji boxrec , waluyev jest 5 .

waluyew wystąpi w ringu z nowym trenerem , gabrieliana zastąpił Alexander Zimin . co z tego wyjdzie to zabaczymy .
niemieccy " eksperci " przewidują , że walka może potrwać najwyżej 7 rund .


zabaczymy .

walka ta będzie 8 ostatnią walką wieczoru .
Posted by: tuptus999

Re: Boks cz. 2 - 01/10/2007 07:47

czy mozna gdzies znalezc kursy na najbliższą walkę gOLOTY?
Posted by: Koski

Re: Boks cz. 2 - 05/10/2007 20:28

Originally Posted By: tuptus999
czy mozna gdzies znalezc kursy na najbliższą walkę gOLOTY?


B.win, ale kursy żenujące

Andrzej Gołota (POL) 1.18
X @ 26
McBride @ 4.5
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 05/10/2007 22:19

Andrew Golota 1.286 Over 5½ 1.833
Kevin McBride 3.900 Under 5½ 2.000

Trochę lepiej jest w Dimes. Pięciu rund walka nie powinna przekroczyć, ale Endri miał troszkę długi rozbrat z ringiem więc może wygrać dopiero w 6-7 rundzie.
Posted by: Bzyku

Re: Boks cz. 2 - 06/10/2007 03:24

W Pinnacle na over 5,5 rundy jest 1,971 \:\)

A na Andrzeja 1.277
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 14/01/2008 20:09

Andrzej Gołota - Mike Mollo 19.01.2008 2.5 17.00 1.5 bah
Co tutaj taka cisza ? \:\) juz za 5 dni walkaaaaaaa \:\)
Enter the complete URL for the link you wish to add. tutaj wywiad z trenerem Goloty
Enter the complete URL for the link you wish to add. trening andrzeja
Enter the complete URL for the link you wish to add. Mollo

Jesli trzeba niech Andrzej wali go po jajach w tej 1 rundzie oby przetrwal to pozniej juz bedzie tylko lepiej !
Andrzej wierze w Ciebie !
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 15/01/2008 03:59

Widzialem tylko walke Mollo z McBridem, to widac, ze Mollo potrafi nokautowac i szybki jest ;). Chyba jedyna przewaga Andrzeja bedzie to, ze jest chyba wyzszy o 8 cm :). Mollo niby w 1 roznie ma byc spokojny i nie akatowac Andrzeja jak to zrobil Brewster, ale jakos mi sie nie chce wierzyc ;). Kazdy wie, ze Golota w 1 rundzie jest sztywny jakby byl sparalizowany :).Fajnie bedzie znowu czekac na walke do 4 czy 5 rano, zeby tylko nie trwala za krotko :). Ja wole sobie odpuscic obstawianie i spokojnie obejrzec walke, chociaz jakbym mial obstawiac, to raczej sklanialbym sie ku Mollo. Golota juz nie te lata i ta lewa reka, chyba nigdy sie nie nauczy, zeby ja wyzej 3mac :). Andriuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Walka! ;\)
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 15/01/2008 04:00

1 rundzie*
Posted by: premium

Re: Boks cz. 2 - 16/01/2008 21:09

bukmacherzy coś nie doceniają Andrzeja chodzi już nawet po 2.80 \:p
Posted by: kaszmen

Re: Boks cz. 2 - 16/01/2008 23:50

Witam fanów Boxu
Jestem kibicem Andrzeja od lat ale Molo to nie jest slabiak - kazdy kto widzial jego walke z McBridem wie o czym mowie.Jestem przekonany ze Molo zacznie tak samo jak z McBridem a Andrzej wie czym to się konczy
Bardzo bym chcial zeby Andrzej wygral - zagram na niego ale boje sie ze w pierwszej rundzie moze byc po walce.Molo jest szybki i ma potezny cios.
Powodzenia Andrzej - jak wytrzyma 2,3 rundy wygra bez problemu!!!
Pozdrawiam wszystkim fanow boksu
Posted by: Bzyku

Re: Boks cz. 2 - 17/01/2008 00:37

Z tym potężnym ciosem to bez przesady - Andrzej na pewno bije mocniej.

Ale właśnie na usztywnionego i raz trafionego Gołotę ciosy wcale nie muszą być bardzo mocne. Wystarczy, że są bite z dużą częstochliwością, a to Mollo zdecydowanie potrafi.
Posted by: premium

Re: Boks cz. 2 - 17/01/2008 05:20

Zdecydowanie Mollo jest dużo szybszy od Andrzeja i spewnością niestety będzie to widoczne. Mollo to nie wolny McBride. Ale Andrzej jest silniejszy fizycznie to nie ulega wątpliwości.
Jeśli Andrzej przetrwa pierwsze dwie rundy to ma szanse, ja jeszcze w niego wierze w końcu to żywa legenda polskiego boksu.
Więc Andrzej
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 19/01/2008 20:00

Wiecie jakie pojedynki beda na tej gali?.
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 19/01/2008 20:34

W czasie gali odbędzie się 9 walk. W ważniejszych wystąpią Amerykanin Mike Mollo i Andrzej Gołota w wadze ciężkiej, Meksykanin Hector Velazquez i Dominikańczyk Elio Rojas w wadze piórkowej oraz Rosjanin Roman Karmazin i Alex Bunema z Demokratycznej Republiki Konga w wadze lekkośredniej o międzykontynentalne mistrzostwo federacji WBA. W pojedynku wieczoru zmierzą się Amerykanin Roy Jones jr, były mistrz świata m.in. federacji WBC, IBF, WBA, IBO, WBF i NBA, i Portorykańczyk Felix Trinidad w wadze półciężkiej.


ja gram Golote \:\) no to jeszcze 13h iiiiiii endrjuuuuuuu endrjuuuuuuuuuuuu \:D nie moge sie doczekac !

Przed walką Andrzeja Gołoty z Mike'm Mollo
http://www.youtube.com/watch?v=Xn3LvOjgUC4
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 19/01/2008 21:56

Mnie kusi over 7.5 rundy za @2.75. Jak Andrzej przetrwa pierwsze 2 rundy, to potem moze byc wyrownany pojedynek i szybko sie nie skonczy..
Posted by: connor

Re: Boks cz. 2 - 19/01/2008 22:03

Mollo po 1,55 + Mollo Rds 1-6 za 2.50, jeszcze szukam Mollo 1-3 rundy
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 19/01/2008 22:19

Experto stracisz swoja kase \:\) napewno andrzej nie przegra w 1 rundzie, juz za duzo tego bylo. a tego Mola nei mozna nazwac wielkim bokserem z kim on walczyl do tej pory ?
Posted by: zajczyk

Re: Boks cz. 2 - 19/01/2008 22:56

szczerze mowiac to ciezka przeprawa czeka andrzeja;] Molo jest mlodszy, szybszy i na pewno nie ciazy na nim taka presja oczekiwan. Golota na pewno jest bardziej doswiadczony i silniejszy fizycznie. ja od zawsze mu kibicuje co by nie bylo i symbolicznie na niego zagram;)oby dotrwal do 2 rundy i bedzie gitara!pozdro

ANDRZEJ DO BOJU!!! \:\)
Posted by: Fro_Lech

Re: Boks cz. 2 - 19/01/2008 23:18

2 rundy 1-3 2.75 - na Mollo w GB - dla tych co chcą stracić kasę :).
Posted by: superges

Re: Boks cz. 2 - 20/01/2008 03:08

O której mniej więcej będzie walczył Andrew? bo chciałbym obejrzeć i nie wiem na którą budzik ustawić
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Boks cz. 2 - 20/01/2008 03:39

Mniej więcej o 3:00. Bo to ma być pierwsza walka w całej tej gali.
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 20/01/2008 04:54

Marki pozdrawiaja Marki \:D
Posted by: Bzyku

Re: Boks cz. 2 - 20/01/2008 05:21

Originally Posted By: MarcoviaMarki
Mniej więcej o 3:00. Bo to ma być pierwsza walka w całej tej gali.


Bzdury.

Na gali odbędzie się razem 8 pojedynków.
Na 3:00 (a więc na godzinę wejścia transmisji telewizyjnej) zaplanowany jest piąty pojedynek tej gali (chyba walka L.Colazzo - E.Barros).
Po niej jest walka R.Kazmarin - A.Bunema.

I dopiero po tej walce jest walka Gołoty (druga od końca).

Tak więc Andrzej powinien walczyć około godziny 4:00 - 4:30.
Posted by: magic321

Re: Boks cz. 2 - 20/01/2008 05:54

Gdzie bedzie mozna obejrzec?
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 20/01/2008 05:55

na TVP 2 !!!
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 20/01/2008 06:39

Collazo potrwa na 99% pełen dystans, nie znam jego rywala, ale znam Luisa. Karmazin jakieś 6-8 rund też na pewno.
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 10/02/2008 07:35

niema zadnego fana boksu ? \:\)

Gala boksu zawodowego w Lublinie

niedziela 10.02.2008 Polsat 01:30

Relacja z gali boksu zawodowego, w której wezmą udział czołowi polscy pięściarze: Krzysztof Włodarczyk, Dawid Kostecki, Paweł Kołodziej oraz Damian Jonak. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk będzie walczył o kwalifikację do pojedynku o mistrzostwo świata organizacji bokserskiej IBF.
Posted by: Logan

Re: Boks cz. 2 - 10/02/2008 07:37

ta gala wlasnie trwa, na zywo Polsat sport
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 10/02/2008 07:44

niestety niemam wiec poczekam sobie do tej 1 \:\)
i jak wyniki ? \:p
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 10/02/2008 19:47

Wszyscy win, nie moglo byc inaczej, wiadomo jakich rywali maja Polacy na "Galach w Polsce" ;\)
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 10/02/2008 21:40

poziom walk naprawdę słaby . gdy oglądałem naszych tuzów to miałem wrażenie , że trener łapin chyba popełnił jakiś błąd w przygotowaniach do tej "gali".
przeciwnicy naprawdę słabi . wystarczyło by gruzin w walce z "cyganem" trochę pobalansował ciałem a nasz "mistrz" nie mógł wcelować w tak ruchliwy cel jakim była głowa rywala .

walki o mistrzostwo europy to naprawdę szczyt możliwości naszych mistrzów .
wystarczy , że naprzeciwko stanie włoch czy francuz nie wspomnę o brytyjczykach niezłej klasy i nasi jeśli pojedynek nie będzie toczony w polsce mają przegraną jak w banku .

z taką klasą to mogą śrubować rekordy ale u nas co w europie nie ma żadnego znaczenia .

PS.wiadomo jak gale wyglądają w niemczech czy w rosji , my nic nie tracimy w"obiektywiźmie" tego typu przedstawień ale co to daje naszym "bokserom"?
Posted by: mat2000

Re: Boks cz. 2 - 11/02/2008 02:35

Przeczytalem jakis czas temu i padlem \:D

Adamek chce Jonesa Juniora albo... Holyfielda
Gazeta Wyborcza/ŁW /02.02.2008 10:51

AFP
Po wiosennym pojedynku z O'Neillem Bellem Tomasz Adamek chce walczyć z legendarnym Royem Jonesem Jr. albo przejść do wagi ciężkiej, aby zmierzyć się z Evanderem Holyfieldem - pisze "Gazeta Wyborcza".
- Jamajczyk Bell jest tylko przeszkodą na drodze do wielkiego majątku i sławy - mówił Tomasz Adamek.

Najbliższy przeciwnik byłego mistrza świata legitymuje się bardzo dobrym rekordem - 26(24KO) - 2(1 KO) - 1 i starcie z nim jest bardzo ryzykowne. Adamek podejmie jednak to ryzyko, ponieważ marzy o spotkaniu z pięściarzami o wielkich nazwiskach: Royem Jonesem Jr. w wadze półciężkiej lub Evanderem Holyfieldem w ciężkiej. Każda z nich - choć przeciwnicy są wiekowi - byłaby walką życia dla Polaka i oznaczałaby deszcz pieniędzy, jaki nie spotkał go od początku kariery.


Oj beda Tomka zdrapywac z desek.. jezeli dojdzie do takiego pojedynku oczywiscie..
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 11/02/2008 05:33

Jakiego ? Z Bellem ?

Jak wygra z Canuckiem, to zabija Cunninghama. Jeśli to prawda, że Roy Jones chce z nim walczyć to powinien brac tą walkę jak najszybciej. Roy wyglądał w ostatniej walce słabiutko, szybkość nie ta, kondycja nie ta, do obicia izi.
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 17/02/2008 02:21

Dzis walka Valuev, N - Lyakhovich

Jak dla mnie Valuev to gdyby nie wzrost i ta wielka masa, to by byl cienki jak but.
Dzis walczy z Lyakhovich, patrzylem jeg oostatnie walki, to przegral z Briggsem, a wczesniej wygral z Brewsterem.
Jestem ciekaw jakie sa jego warunki wzrostowe i wagowe, znalazlem "height 6′ 4″ , reach 74½“" , jaki to wzrost i waga?.Jesli jest dosc wysoki, to bym zagral na niego, kurs @3.5 kusi \:\)
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 17/02/2008 04:17

Przegrał z Briggsem to mało powiedziane:

http://youtube.com/watch?v=LlNAKomvfE4

Od półtorej roku Biały Wilczek nie walczył, na sparingach wyglądał fatalnie, a na wadze dużo za dużo kg.
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 17/02/2008 05:59

Originally Posted By: PioKing
Przegrał z Briggsem to mało powiedziane:

http://youtube.com/watch?v=LlNAKomvfE4

Od półtorej roku Biały Wilczek nie walczył, na sparingach wyglądał fatalnie, a na wadze dużo za dużo kg.


105-104 Briggs, 105-104 Liakhovich, 106-103 Liakhovich - widac tam, ze tak sedziowie sedziowali do 11 rundy, wiec wygrywal, mial pecha, 30 sekund mu zabraklo, a by przetrzymal i prawdopodobnie by wygral ta walke. Wyrownana ta ostatnia runda byla i chyba nadzial sie tam na 1 cios i Briggs to wykorzystal i zakonczyl, wszystko sie moglo inaczej potoczyc. Ale dzis jednak Valuew go pokona, jednak parametry ma o wiele wieksze i to znow zadecyduje \:\)
Posted by: gawlin85

Re: Boks cz. 2 - 17/02/2008 08:26

Valuev pokazał dzisiaj dobry boks, widac, ze walczy coraz lepiej, ale Lyakovich nie był dzisiaj dla niego godnym rywalem. Lyakovich wazył o 5 kg wiecej niz w poprzednich mistrzowskich walkach. Szybkosc tragiczna. Liczyłem ze Lyakovich bedzie walczył jak Chagaev, ale jednak to nie ten sam "Biały Wilk" co w walce z Brewsterem.
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 17/02/2008 19:26

A jak tam Pavlik z Taylorem? wie ktos?
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 17/02/2008 19:28

Dobra wygral podobno napunkty Pavlik i good ;\)
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 18/02/2008 20:26

szczegóły walki pavlika


Judges scoring: Glenn Trowbridge (116-112), Dave Moretti (117-111), Patricia Morse Jarman (115-113) - all for Pavlik
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 19/09/2008 03:45

Andrzej Gołota będzie walczyć 7 listopada w chińskim Chengdu z dwumetrowym Rayem Austinem

W Chengdu odbędzie się kongres WBC - przedsięwzięcie, które obstalował u Chińczyków promotor Don King podczas swojego pobytu na igrzyskach olimpijskich. Wieczór bokserski z udziałem m.in. Gołoty ma uświetnić próbę Kinga wejścia na wielki chiński rynek.

Początkowo 40-letni Polak miał walczyć z 37-letnim Shannonem Briggsem - takim jak on sam weteranem. Amerykanin jednak się wycofał. Kryska przyszła na kolejnego "emeryta" - 38-letniego Austina (24 zwycięstwa, 4 porażki, 4 remisy, 16 nokautów). Austin ma za sobą przegrany w drugiej rundzie pojedynek z Władimirem Kliczką o tytuł mistrza świata wersji IBF oraz remisy z uznanymi firmami: Sułtanem Ibragimowem i Larrym Donaldem.

Gołota (41 zwycięstw, 6 porażek, 1 remis, 33 nokauty) mówi, że chciałby jeszcze raz walczyć o tytuł mistrza świata, ale szanse na piąty taki pojedynek są malutkie. Ostatnio Gołota w Nowym Jorku musiał stoczyć wojnę na wyczerpanie z obiecującym Mikiem Mollo - młodym i dynamicznym Amerykaninem włoskiego pochodzenia.

Polak jest 7. w rankingu WBC, 6. w WBA i 9. w IBF. O tytuł WBC będą 11 października bić się Ukrainiec Witalij Kliczko z Nigeryjczykiem Samem Peterem, zaś 13 grudnia o pas WBO i IBF - młodszy brat Witalija Władimir Kliczko i Rosjanin Aleksander Powietkin. Obydwa pojedynki odbędą się w Niemczech, gdzie przesuwa się środek ciężkości w najwyższej kategorii. Mistrz WBA Rusłan Czagajew z Uzbekistanu - też zwykle walczy za Odrą - nie ma wyznaczonego przeciwnika.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 19/09/2008 04:54

King jest już nikim, żal mi pięściarzy, którzy są w jego stajni bo nie mają szansy walczyć o nic. Ani być pokazywanym w telewizji.
Posted by: kudzior

Re: Boks cz. 2 - 05/11/2008 07:11

Joe Calzaghe (WAL) 1.35 X 23.00 Roy Jones, Jr. (USA) 3.15

moze warto na Roya POstawic ??
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 05/11/2008 07:25

Oczywiście, że tak, jak dla mnie to dość duża promocja.
Więcej napiszę w piątek ale wg. mnie takie kursy można śmiało brać. Wg. mnie RJJ wygra przez KO pod koniec.

http://pl.youtube.com/watch?v=ob8AKzUBBTA&feature=related
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 05/11/2008 16:38

Roy nie ma żadnych szans. Nul, zero, kajnen, nicht, cero, w życiu, po moim trupie, a gdzie, lol, nie ma mowy itd \:\)

Jones od czasu zejścia z ciężkiej nie dał dobrej walki. Dwie porażki przez ciężkie KO i potem zwycięstwa w marnym stylu pokazujące jak stary już jest to pięściarz. Calzaghe jest za szybki, za młody, za głodny i za pewny siebie. Calzaghe przed czasem i to może nawet w pierwszej połowie walki, to najrozsądniejsze rozwiązanie.
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 05/11/2008 22:56

05.11.2008. Za dwa dni pojedynek Andrzeja Gołoty z Ray'em Austinem. Dziś odbyło się oficjalne ważenie bokserów. Gołota ważył 110 kg, Austin - 103,5 kg.
Walka już w piątek!
kursy na Andrzeja dość niskie @1.35
stawiam na Golote! \:\)
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 05/11/2008 23:26

Originally Posted By: ice18
05.11.2008. Za dwa dni pojedynek Andrzeja Gołoty z Ray'em Austinem. Dziś odbyło się oficjalne ważenie bokserów. Gołota ważył 110 kg, Austin - 103,5 kg.
Walka już w piątek!
kursy na Andrzeja dość niskie @1.35
stawiam na Golote! \:\)

Sam nie wiem co myśleć o tej walce, trochę dziwi mnie waga Austina. Co by się nie stało to Gołocie i tak się należą wielkie brawa.
Siódmego będzie walczył też McCline z Mollo. Mike Mollo - 102.97kg, Jameel McCline- 123.38kg. PioKing, jak zapatrujesz się na tą walkę ? Z jednej strony McCline- 38 lat, duże doświadczenie, ale kondycja już nie taka jak być powinna. O Mollo pisać chyba nie trzeba, ten kto się w miarę interesuje to pamięta go z pojedynku z Andrzejem. Kurs na Jameela 1.4 trochę niski ale wg. mnie dość pewny a jeszcze ciekawiej wygląda kurs na to, że walka będzie trwała mniej niż 10 rund -2.0. Wydaje mi się, że Jameel rozpracuje szybko Mollo i będzie próbował jak najszybciej skończyć walkę.
Można jeszcze dodać typ na to, że Sosnowski padnie na glebę przed 8 rundą. Danny wg. mnie go zmiażdży.
No i ja jeszcze postawie sobie parę groszy na RJJ.

Dla zainteresowanych -Polsat otwarty (piątek) 14:30 McCline- Mollo; 15:30 Gołota-Austin. Czyli nic tylko obstawić usiąść z piwkiem i oglądać.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 05/11/2008 23:42

Mnie kusi, że Gołota polegnie \:\) Wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia. Endri jest teraz bardzo chimeryczny, miewa dni świetnie, miewa dni beznadziejne. Wiadomo, że na początku jak zawsze będzie sztwyny, a Austin ma czym uderzyć. Walka bardziej do oglądania niż grania, choć na zdrowy rozum Gołota powinien wygrać.

Druga walka to mismatch. McCline to inna klasa. Zawodnik, który potrafi wiele, jest bardzo doświadczony, no i ma bardzo mocny cios. Mollo jest drewniany, bez kondycji. McCline przed czasem.
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 05/11/2008 23:47

Originally Posted By: PioKing
Mnie kusi, że Gołota polegnie \:\) Wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia. Endri jest teraz bardzo chimeryczny, miewa dni świetnie, miewa dni beznadziejne. Wiadomo, że na początku jak zawsze będzie sztwyny, a Austin ma czym uderzyć. Walka bardziej do oglądania niż grania, choć na zdrowy rozum Gołota powinien wygrać.

Druga walka to mismatch. McCline to inna klasa. Zawodnik, który potrafi wiele, jest bardzo doświadczony, no i ma bardzo mocny cios. Mollo jest drewniany, bez kondycji. McCline przed czasem.

No właśnie też jakoś ten Gołota mi średnio wygląda.
Ja osobiście go odpuszczam i tak jak mówisz, biorę McCline przed czasem dorzucam Dannyego przed czasem i jak dla mnie jest ok.
Swoją drogą spotkaliście się z walką McCline w naziemnych ?
Posted by: Bzyku

Re: Boks cz. 2 - 06/11/2008 00:02

McCline powinien spokojnie wygrać, ale czy przed czasem?

Mollo udowodnił w walce z Gołotą, że ma bogaty repertuar sztuczek pomagających przetrwać. Począwszy od klinczów po ataki z nisko pochyloną głową, na ucieczce przed rywalem kończąc. McCline podobnie jak Gołota jest dużo wyższy od Mollo i może mieć te same problemy ze skończeniem roboty.

A co do ważenia Gołoty i Austina, to jestem zaskoczony wagą tego drugiego. Zaskakująco niska. Wygląda na to, że Austin bardzo szybko i dużo zbił.
Zyska dzięki temu na szybkości, ale powinien stracić na odporności. Tak szybkie zbijanie wagi zwykle ma duży wpływ na odporność. Wygląda też na to, że problemy z chińskim żarciem na które uskarżał się Austin w jednym z wywiadów to nie był pic na wodę.

Niepokoi mnie to. Wolał bym Austina o kilka kilo cięższego.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 06/11/2008 01:25

Mollo nie pokazał z Gołotą żadnych sztuczek. Pokazał, że nie potrafi nic, a to, że usłyszał gong wywołujący na 12 rundę wynikało z nieudolności Gołoty (wynikającej z braku instynktu killera oraz nieumiejętności klinczowania), a po drugie z faktu, że Endri widział tylko na jedno oko.
Posted by: Banik

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2008 04:26

Promocja w betsson na jutrzejsza walke Andrzeja Goloty:

Golenie Goloty za 10zl

Postaw 10zl na walke Goloty i wygraj 1 z 11 zestawow do golenia Gillette + bonus 111zl na konto betsson!
Posted by: matti64

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2008 17:29

a wie ktos moze gdzie bedzie mozna obejrzec walke w TV oczywiscie niekodowanej
Posted by: Piostar

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2008 19:12

Na Polsacie o 12.30 zaczyna się gala.
Posted by: fart?

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2008 19:16

5080 07.11.2008 14:30 Golota wygra na punkty tak / nie 2.70 1.35

czyzby jakis nokaut Andrzeja sie szykowal :)?
Posted by: tomo

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2008 21:24

Nic a nic nie znam się na boksie, ale jak widzę kursik @3.3 to trzeba "patriotycznie" i niezbyt mocno zagrać przeciwko naszemu asowi ;\)

Good Luck!
Posted by: bombel

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2008 21:28

Andrju dzis jubileuszowa 50 walka idealny moment na zakończenie kariery \:D \:D
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2008 03:52

jeżeli miałby ktoś jakiegoś linczka do "walki" Goloty to proszę wrzucić, nie zdąrzyłem na teleespress
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2008 04:09

Originally Posted By: Baqu
jeżeli miałby ktoś jakiegoś linczka do "walki" Goloty to proszę wrzucić, nie zdąrzyłem na teleespress


a internetem tez nie zdązyles przez tyle lat się poslugiwac?
http://www.youtube.com/watch?v=NRSNElWaXqA
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2008 07:32

"też" ? to jeszcze uważasz, że mam z czymś problemy ? zresztą po co ta uszczypliwość

dziekuje za link
Posted by: muchinio

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2008 18:35

Co by o Andrzeju nie mówić dla mnie jeden z dwóch najlepszych bokserów w historii naszego kraju, i dziękuje mu za tyle niezapomnianych walk co stoczył. Szkoda, że mistrza nie osiągnął bo jak mało kto na niego zasłużył. Drugim wielkim wg mnie bokserem, pomijając aspekty pozasportowe był Michalczewski, a nazywanie go nieudacznikiem jest dla mnie śmieszne. Jeden z najlepszych lewych prostych na świecie. Salety , Boniny czy inne Diabla to mogą im buty czyści. Pozdrawiam
Posted by: gawlin85

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2008 20:11

Gołota to najlepszy Polski ciężki i długo nie będzie takiego drugiego. Andrzej miał wszystko oprócz głowy. Tak naprawdę powinien zostać mistrzem świata, został dwukrotnie oszukany. Obecna waga ciężka Wach, Wawrzyk, Sosnowski, Bonin to nic specjalnego. Chociaż może Wawrzyk, może Wach dadzą kilka dobrych walk w przyszłości. Dzisiaj natomiast walczy Sosnowski i ciezko upatrywac jego szanse z Williamsem. Mysle ze walka długo nie potrwa.
Posted by: anfa_

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2008 04:24

dobra smuty trujecie... jones junior warty wkładu? @3.25
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2008 05:39

Czytaj poprzednią stronę.

albo tu: http://www.bokser.org/blogs/2008/20081107_PMOMOT.html
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2008 06:06

Originally Posted By: PioKing
Czytaj poprzednią stronę.

albo tu: http://www.bokser.org/blogs/2008/20081107_PMOMOT.html


jak to napisal: "W zapowiedzi do tej walki Roy Jones zauważył: „Jeśli ja przegram, to kogo to będzie obchodzić? Ale jeśli on przegra, to wtedy będzie numer!” Wszystko wskazuje na to, że Roy przegra i faktycznie mało kogo to będzie obchodzić."

to tylko jego opinia,my mozemy powiedziec, a kogo "obchodzi" opinia jedna z wielu o tej walce jakiegos "Piotra Momota" \:p

Ja tam dzis daje lekko na Roya i o 2 zaczynamy gale ogladac \:\)
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2008 06:11

Znaczy sie Jones wygra bo ?
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2008 06:14

Originally Posted By: PioKing
Znaczy sie Jones wygra bo ?


bo ma nazwisko \:p \:D
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2008 06:16

Mam podglad do Sosnowskiego
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 10/11/2008 16:03

tylko szkoda , że nie napisałeś o wyniku

dragon wygrał w 8 rundzie przez tko i awansował w rankingu wagi ciężkiej bez podziału na federacje z 33 na 15 miejsce .

nasz średniaczek pnie się do góry
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 10/11/2008 16:10

On the same card, heavyweight Danny Williams was stopped in the eighth round by Albert Sosnowski. Williams was knocked down heavily in the eighth. He got to his feet but was rescued by the referee about 30 seconds later after taking several unanswered blows. This likely torpedoes Williams WBF title fight against Frans Botha in Egypt at the end of the month.

to jest notatka z serwisu fightnews

czyli trochę skomplikował życie pogromcy żelaznego mike'a
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 03/12/2008 08:31

Oscar De La Hoya vs Manny Pacquiao 2 @ 2.680
+ Pacquiao wins by 12 rnd decision @ 4.390

De la Hoya, najpotężniejszy dzisiaj człowiek w boksie, który zrobi co tylko mu się podoba wybrał sobie na kolejnego rywala uznawanego przez wielu za najlepszego bez podziału na kategorie wagowe pięściarza Manny Pacquiao. Pięściarza, który jest znacznie niższy niż Oscar i ma znacznie mniejszy zasięg ramion. Oscar liczy, że po dużym okresie posuchy w wygrywaniu dużych walk, w końcu teraz uda mu się pokonać gwiazdę. Niedoczekanie. Oscar jest coraz starszy i coraz wolniejszy. Wciąż popełnia te same błędy. Dodatkowo będzie to trzecia walka z rzędu z trzecim innym trenerem. Za dużo kombinacji, za mało konsekwencji. Wielu twierdzi, że Manny jest za mały, że nie ma wystarczająco siły, że Oscar go szybko znokautuje, że przechodząc do półśredniej straci swoją szybkość i tym samym swój największy atut. Fakty pokazują jednak co innego. Pacman wchodząc do ringu w swojej ostatniej walce z Diazem ważył 147 funtów, czyli tyle ile wynosi limit właśnie półśredniej. Zdecydowanie zyskał na szybkości oraz na sile swoich ciosów. W niższych kategoriach wagowych były momenty kiedy Pacman trafiał na pięściarzy, którzy potrafili zrównać się z jego szybkością rąk. Tutaj na takich rywali nie trafi. Warto też pamiętać, że Oscar nie walczył z mankutem od 11 lat oraz o tym, że zawsze najwięcej kłopotów sprawiali mu zawodnicy dobrze poruszający się na nogach. Withaker, Oba Carr czy Mayweather. A propos tego ostatniego - co wielu uważa za główną przyczynę porażki Oscara w starciu z nim ? De la Hoya opadł z sił w drugiej połowie walki. Tak samo było z Trinidadem czy Mosleyem. Oscar ma tendencje do szybkiego rozpoczynania i wypalania sie z każdą kolejną rundą. I to jest właśnie główny powód dla którego Manny wygra tę walkę. Pierwsza połowa będzie wyrównana. Cios za cios, Oscar będzie w stanie czasami odpowiadać, choć nie za często bo ciężko mu będzie trafić cel, który rzadko stoi w miejscu. Druga połowa walki, to zmęczenie Oscara i dominacja Pacmana. Wątpie aby udało się znokautować de la Hoyę, ale wypunktować go będzie bardzo łatwo. Dodatkowo po raz pierwszy od trzeciej walki z Moralesem Pacquiao jest w 100 % przygotowany do walki. Nareszcie skupiał się tylko na obozie przygotowawczym i nic go nie rozpraszało, a to gwarantuje że zobaczymy Filipińczyka lepszego niż kiedykolwiek. Walka świetnie się sprzeda, Oscar dużo zarobi i wszyscy będą zadowoleni. W końcu de la Hoya już nie raz udowodnił, że pieniądze kocha bardziej niż boks \:\)
Posted by: Snajper2

Re: Boks cz. 2 - 03/12/2008 16:55

Pio - a jak przesłanki poza ringowe? ustawki/organizatorzy gali? \:\)
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 03/12/2008 17:45

Ja tylko powiem, ze rząd filipiński bardzo nie chciał dopuścić do tej walki w obawie o swojego pupila. Podobno...
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 03/12/2008 18:41

co do walki sobotniej to jeszcze takie drobne info

referee: Tony Weeks | judge: Dave Moretti | judge: Adalaide Byrd | judge: Stanley Christodoulou


jeśli chodzi o wiadomości o każdym z nich to :

pacman ma taki bilans : won 47 (KO 35) + lost 3 (KO 2) + drawn 2 = 52
ostatnich 6 walk - W/9tko/ W/pkt/ W/pkt/ W/3ko/ W/8ko/ W/pkt/
rounds boxed 283 : KO% 67.31
pacman swoje przegrane zanotował:1 - 3ko/1996/, 2 - 3ko/1999/ i 3 - pkt/113-115,113-115,113-115/z e. moralesem
------------------------------------------------
golden boy : won 39 (KO 30) + lost 5 (KO 1) + drawn 0 = 44
ostatnich 6 walk - W/pkt/ L/pkt/ W/6tko/ L/9ko/ W/pkt/ L/pkt/
rounds boxed 300 : KO% 68.18
przegrane golden boy'a : 1 - pkt/1999/, 2 - pkt/2000/, 3 - pkt/2003/ , 4 - 9ko/2004/ , 5 - pkt/2007/
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 03/12/2008 18:43

z moralesem przegrał pacman w 2005 - sorry
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 03/12/2008 19:27

Originally Posted By: Snajper2
Pio - a jak przesłanki poza ringowe? ustawki/organizatorzy gali? \:\)


Ciężko coś powiedzieć. Galę organizują do spółki dwaj najwięksi promotorzy - Oscar i Bob Arum. Zwycięzca będzie walczyć z Hattonem na Wembley. Nie ma nic niepokojącego. \:\)
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 07/12/2008 18:42

Posted by: piana

Re: Boks cz. 2 - 07/12/2008 19:01

BRAWO PIOKING!!
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 07/12/2008 20:32

byłem pewny ,że pacman wygra na punkty ale oskar był niesamowicie wolny w stosunku do filipińczyka i chyba po 3,4 rundzie przestał wierzyć w wygraną .już przed walką było widać , że golden boy jest jakiś spięty .

nawet zagrałem , że pacman wygra na punkty a szło po 3.75

wydaje mi się,że pacman nie chciał wygrać przed czasem ale lekarze dostrzegli , że od 7 rundy oskar wcale nie boksował tylko się dramatycznie bronił co źle wróżyło na dalsze rundy i mogło doprowadzić do poważnych problemów z głową oskara na przyszłość .
wg mnie albo oskar nie docenił przeciwnika albo zatrudnił trenera , który może jest i dobry ale nie na ten poziom .
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 09/12/2008 06:34

Steve Cunningham - Tomasz Adamek 1 @ 1.48

Tomasz Adamek po przejściu do kategorii cruiser odniósł cztery efektowne zwycięstwa, ale wszystkie były nad pięściarzami tego samego typu. Zawodnikami liczącymi na mocny cios, słabo się ruszającymi i będącymi statycznym celem dla "Górala". Kiedy pomyślę o jedynej w karierze porażce Adamka, to widzę szybkiego, dobrze chodzącego na nogach i kontrującego boksera, który całkowicie zneutralizował wszystkie mocne punkty Polaka, a co najgorsze obnażył także jego słabości. Cunningham to pięściarz o dokładnie takiej charakterystyce. Adamek nie ma w swoim rekordzie zwycięstwa nad tego typu rywalem. Amerykanin ma większy zasięg ramion, jest świetnym taktykiem i nigdy nie staje w miejscu czekając na cios. Dodatkowo przygotowania Tomka do walki nie przebiegały perfekcyjnie. Gmitruk był z doskoku, a po przyjeździe do USA jak zobaczył w jakim stanie jest Adamek to złapał się za głowę. To będzie powtórka z Dawsona. Adamek jest gorszy w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła.
Posted by: Snajper2

Re: Boks cz. 2 - 09/12/2008 18:42

kurs na Cunningham'a rośnie... ??? ;> np; baw z 1,42 na 1,55

http://www.sport.pl/boks/1,64992,6041030,Adamek__Nikogo_sie_nie_boje.html

http://www.sport.pl/boks/1,64992,6037741,Adamek__jestem_przygotowany_na_Cunninghama.html

miałem zagrać na Steva ale zaczynam się obawiać \:D
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 09/12/2008 19:01

Snajper, bokser nigdy nie powie przed walką, że jest źle przygotowany i że nie liczy na wygraną. Problem w tym, że ja wiem o tym jaka jest różnica w tym co mówi, a jaka w realnym stanie.
Posted by: gawlin85

Re: Boks cz. 2 - 11/12/2008 00:33

Oglądałem pojedynek Huck - Cunningham i naprawde Cunn rozegrał ten pojedynek swietnie taktycznie. Dla Tomka to niewygodny rywal, bardzo ruchliwy, dobrze klinczujący. Ciezką przeprawe bedzie miał Adamek. Zycze mu oczywiscie aby wygrał. Ten pojedynek to no bet dla mnie.
ps. Gra ktos moze w Title Boxing Championship 2.5 ??? jak cos to na priv ;\)
Posted by: cero

Re: Boks cz. 2 - 11/12/2008 17:11

1,70 na cunninghama w totomiixie
ide wlasnie postawic zaraz jak otworza
Posted by: Snajper2

Re: Boks cz. 2 - 11/12/2008 17:15

1,60 spadło.
Posted by: kaszmen

Re: Boks cz. 2 - 11/12/2008 17:36

Jedno jest pewne jeśli Adamek nie znokautuje USS to na punkty tam nie ma szans.Nie ma co się oszukiwać. Don King już zadba o to. Walka w Stanach. A wiemy dobrze jakie są relację King-Adamek:) Życzę wygranej Adamkowi ale jeśli miałbym ruszyć typ na zwycięstwo Adamka to tylko, że znokautuje USS. Na punkty nie wygra na obcym terenie z ,,mistrzem"(dla mnie Mistrzem tej kategori jest tylko jeden - TOMASZ ADAMEK!!!) POWODZENIA TOMEK!!!
Posted by: connor

Re: Boks cz. 2 - 11/12/2008 22:57

Kazdy w USA gra Cunninghama i tak jak pisali poprzednicy Adamek na punkty nie ma szans. Cunningham i Adamek po nokaucie = niezly surebet ;\)
Posted by: zalayeta

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 00:00

w bet 365

ciekawy typ Under 11.5 rund kurs 3.00
Posted by: connor

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 00:43

w pinnacle ten sam typ a ciekawszy;
UNDER 11.5 rounds 3.260
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 03:10

wiadomo o ktorej bedzie walka mniej wiecej? ile walk przed Adamkiem?.. o 5:30 wychodze do pracy zdarze obejrzec cos? \:p
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 03:14

Originally Posted By: termii
wiadomo o ktorej bedzie walka mniej wiecej? ile walk przed Adamkiem?.. o 5:30 wychodze do pracy zdarze obejrzec cos? \:p

Planowo o 3 Adamek ma wyjść. Na pewno nie wcześniej niż 2:35
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 04:04

niestety widzę , że adamek już przegrał przed walką .
jego brak pewności siebie jest widoczny aż za bardzo , analogia do oskara z soboty .

coś w tym musi być co powiedział pioking trochę wcześniej

obym się mylił .
Posted by: Snajper2

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 05:05

o jakim braku pewności mówisz?
Posted by: u

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 05:31

O której będzie walka Adamka? Tak 2-3 czy później.
Posted by: szuwi1

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 05:50

O 1:00 zaczyna się gala, a z programiku ProgramTV wynika, że Adamek zaczyna się o 2:00, ale znając życie pewnie troszkę później, gdyż pewnie będą jeszcze komentarze przed walką "ekspertów" w postaci Borka ;\)
Posted by: anfa_

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 05:57

cunningham wygrana przez ko 6.2 w bf? wszyscy walicie przeciw naszemu? moze ten typ bylby dobry
Posted by: aker

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 06:16

Originally Posted By: Anfalast
cunningham wygrana przez ko 6.2 w bf? wszyscy walicie przeciw naszemu? moze ten typ bylby dobry


Mysle ze Adamek przegra ale na punkty.
Posted by: weed

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 06:16

Originally Posted By: Anfalast
cunningham wygrana przez ko 6.2 w bf? wszyscy walicie przeciw naszemu? moze ten typ bylby dobry


jak Cunningham ma wygrać to raczej na punkty, znokautować Adamka będzie ciężko, chyba, że typ zawiera nie tylko ko ale także możliwość wygranej technicznej to wtedy jest to lekki value
Posted by: bynio

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 06:59

Originally Posted By: u
O której będzie walka Adamka? Tak 2-3 czy później.


ok. 4.30
za gazeta.pl

jako ze co by nie mówić nie jest to jakoś specjalnie wyczekiwana gala w Stanach - świadczyc o tym moze chocby termin więc nie zdziwią mnie jakies zmiany w programie walk. Najlepiej bedzie chyba właczyc polsat o 1 i dowiedziec sie od najlepiej poinformowanych
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 12/12/2008 07:02

walka Adamka najpóźniej o 3:00, najwcześniej o 2:35.
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 13/12/2008 00:34

dla tych co nie oglądali ( minn ja ) a chcieliby...

Steve Cunningham vs Tomasz Adamek [walka o tytuł mistrza świata IBF]
angielski komentarz
TV rip



rundy 1-3
wersja mp4
10min, 45MB


Code:
http://rapidshare.com/files/172677538/Adamek_vs_Cunningham_1-3.mp4


rundy 4-6
wersja mp4
10min, 45MB


Code:
http://rapidshare.com/files/172679399/Adamek_vs_Cunningham_4-6.mp4


rundy 7-9
wersja mp4
10min, 45MB


Code:
http://rapidshare.com/files/172680823/Adamek_vs_Cunningham_7-9.mp4


rundy 10-12
wersja mp4
10min, 43MB


Code:
http://rapidshare.com/files/172682209/Adamek_vs_Cunningham_10-12.mp4


thx to pokoram
Posted by: kiziorro

Re: Boks cz. 2 - 13/12/2008 07:06

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Cunnin...ml?ticaid=17218
Posted by: Matias88

Re: Boks cz. 2 - 13/12/2008 18:57

Wladimir Klitschko - Hasim Rahman

nie znam tego drugiego ale typ under 9,5 chyba do grania tylko kurs 1,6 nie za duży
Posted by: blackjack

Re: Boks cz. 2 - 13/12/2008 19:12

Originally Posted By: Matias88
Wladimir Klitschko - Hasim Rahman

nie znam tego drugiego ale typ under 9,5 chyba do grania tylko kurs 1,6 nie za duży

bez komentarza po co chcesz obstawiac cos na czym sie nie znasz
przedstawiam Ci Hasim Rahman były mistrz swiata WBC IBF
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hasim_Rahman

postaraj sie czasami trochę
Posted by: Matias88

Re: Boks cz. 2 - 13/12/2008 21:40

oki tak jakoś na czuja ten typ i to wszystko
mam pytanie gdzie będzie można obejrzeć tę walkę?
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 13/12/2008 22:53

Originally Posted By: blackjack
Originally Posted By: Matias88
Wladimir Klitschko - Hasim Rahman

nie znam tego drugiego ale typ under 9,5 chyba do grania tylko kurs 1,6 nie za duży

bez komentarza po co chcesz obstawiac cos na czym sie nie znasz
przedstawiam Ci Hasim Rahman były mistrz swiata WBC IBF
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hasim_Rahman

postaraj sie czasami trochę


ale mi z niego mistrz, Lennox sie nadzial na cios i tak wyszlo, ale w szybkim rewanzu pokazal Rahmanowi jaki z niego mistrz \:\)
Posted by: Ghost

Re: Boks cz. 2 - 13/12/2008 23:23

Rahman tak w ogóle zmienił trenera na dzień przed walką. Chyba sam nie spodziewa się zwycięstwa w tym pojedynku.
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 14/12/2008 08:10


kliczko wygrał w 7 rundzie

Posted by: mefistofeles

Re: Boks cz. 2 - 14/12/2008 08:42

nie ogladalem walki bo ogladalem mecz w tym czasie - moze wiesz gdzie znajde wideo z tej walki w necie? bo jakos narazie nie moge nic wyszukac
Posted by: Matias88

Re: Boks cz. 2 - 14/12/2008 18:33

może znawcą nie jestem ale czuja mam i under 9,5 wszedł pozdrawiam ;\) chyba nie trzeba mieć wiedzy,żeby podejrzewać to że Kliczko nokaut zrobi to klasa od kilku lat;)
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 14/12/2008 19:23

Originally Posted By: Matias88
może znawcą nie jestem ale czuja mam i under 9,5 wszedł pozdrawiam ;\) chyba nie trzeba mieć wiedzy,żeby podejrzewać to że Kliczko nokaut zrobi to klasa od kilku lat;)


tez mialem under 9.5, Rahman nic nie zaprezentowal, troche dlugo sie za niego Kliczko zabieral, ale udalo sie \:\)
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 14/12/2008 20:58

Originally Posted By: Matias88
może znawcą nie jestem ale czuja mam i under 9,5 wszedł pozdrawiam ;\) chyba nie trzeba mieć wiedzy,żeby podejrzewać to że Kliczko nokaut zrobi to klasa od kilku lat;)
under 9.5 chodzil po jakies 1.25 wiec wielkiego czuja tu nie trzeba bylo miec...
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2008 01:04

Quote:
BJ Flores kolejnym rywalem Adamka

Kolejnym rywalem mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji IBF Tomasza Adamka (36-1, 24 KO) będzie Amerykanin BJ Flores (21-0-1, 13 KO) - wynika z informacji Bokser.org.

Walka planowana jest na 21 marca w hali Prudential Center w Newark - tej samej, w której w zeszły czwartek Adamek wywalczył mistrzowski pas, pokonując Steve'a Cunninghama. Aktualnie toczą się rozmowy ze stacjami telewizyjnymi w sprawie wykupu praw do transmisji.

Obóz Polaka wierzy, że po pochlebnych recenzjach, jakie w USA zebrała jego potyczka z Cunninghamem, Adamkiem zainteresują się największe telewizje takie jak HBO czy Showtime.

Noszący przydomek "Niebezpieczny" 29-letni BJ Flores na zawodowych ringach stoczył do tej pory 22 walki, z których 21 wygrał, a 1 zremisował. Jako amator był zdobywcą amerykańskich Złotych Rękawic w kategorii półciężkiej (1997) i mistrzem USA w wadze ciężkiej (2001, 2002).

W swojej ostatnim profesjonalnym pojedynku, w lutym tego roku, Flores po wyrównanych 12 rundach zwyciężył na punkty mocno bijącego Darnella Wilsona.

Po ubiegłotygodniowej walce, w której Adamek w pięknym stylu zdetronizował Cunningham mówiło się o tym, że kolejnymi rywalami Polaka mogą być Bernard Hopkins, Roy Jones i Chad Dawson.

Sam przegrany, były mistrz Cunningham, także domagał się rewanżu, bo uważa że walkę w Newark wygrał. Jego zdaniem tylko "przypadkowe nokdauny" sprawiły, że sędziowie zdecydowali inaczej. W kontrakcie na walkę nie było jednak zapisu o takim starciu. Dlatego promotorzy Adamka mają wolną rękę w wyborze pretendeta do tytułu.


btw, jak się dowiedziałem, że za tą wygraną walkę o mistrzostwo z USS dostał tylko 70.000 zielonych to się lekko zdziwiłem... na szczescie pokazał w walce iż jest wybitnym bokserem i warto jego walki promować i oglądać...
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2008 05:50

Originally Posted By: Baqu

btw, jak się dowiedziałem, że za tą wygraną walkę o mistrzostwo z USS dostał tylko 70.000 zielonych to się lekko zdziwiłem...


60 tys smile Mógłby zarobić więcej, ale nie znalazł sponsora. Tzn. nie miał mu kto znalezc. Jak sie nie ma promotora, to o prawdziwych pieniądzach można tylko pomarzyć. smile
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 20/12/2008 23:15

Panowie co tu taka cisza wink Dzis gala transmitowana w polsacie z dość medialną walką, Valuev kontra Holy. smile Holyfield już 47 lat, walka dla kasy. Wytrzyma 12 rund? Jakoś tego nie widze.

Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 20/12/2008 23:32

Over 7,5 @ 170 smile
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 20/12/2008 23:32

1.70*
Posted by: antyfutbol

Re: Boks cz. 2 - 20/12/2008 23:49

Valuev by KO, TKO or DQ 1.83 Unibet

Wg mnie moze dziadek wytrzyma z 5 rund, choc jak dostanie jeden cios to moze byc ciezki nokaut. Bestia z walki na walke walczy coraz lepiej, co zapewne wynika z praktycznie braku doswiadczenia z boksu amatorskiego. Ciekawi mnie po co dziadek walczy. Czyzby braklo kasy na zycie czy na dlugi ? Bo na pewno nie z zapedow czysto sportowych.



odp: na długi tongue
http://www.sport.pl/boks/1,64992,6085885,Walujew_kontra_Holyfield__czyli_starcie_koparki_z.html
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 00:13

Czy Wałek będzie w stanie trafić Holiego czystym ciosem? smile
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 00:15

Piomil, a co sądzisz o walce Baldomira? Ostatni raz walczył chyba ponad rok temu. Jak u niego z kondycja itd. :>
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 00:23

Kondycje on ma zawsze żelazną. Cały czas idzie do przodu, nigdy się nie męczy no i ma tytanową szczękę. Ciekawa walka. Niby Baldomir powinien spokojnie wygrać, no bo Bonsu nie umie walczyć idąc do tyłu, a i szczękę ma słabiutką. Z drugiej jednak strony Baldomir w swoim ostatnim występie niczego nie pokazał, a przy okazji dawno nie walczył. Jeśli Bonsu nie da się znokautować, to dostanie decyzję od sędziów. Ale czy nie da się znokautować, tego nie wiem. Szanse 60-40 dla Sugara Jacksona.
Posted by: kosmo

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 05:11

Nikolay Valuev (RUS) - Evander Holyfield (USA) (WBA Title) Czy walka będzie trwała całe 12 rund?

NIE! 1,55 ! ! !

takie oto promo proponuje nam bwin smile
Posted by: zizu34

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 06:03

gdzie w tv można obejrzeć walkę ?
Posted by: zmarcin

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 06:06

Originally Posted By: kosmo
Nikolay Valuev (RUS) - Evander Holyfield (USA) (WBA Title) Czy walka będzie trwała całe 12 rund?

NIE! 1,55 ! ! !

takie oto promo proponuje nam bwin smile

Ech,
Go to the distance?
Yes @ 1.7 (Betfair)
Posted by: zmarcin

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 06:07

Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: kosmo
Nikolay Valuev (RUS) - Evander Holyfield (USA) (WBA Title) Czy walka będzie trwała całe 12 rund?

NIE! 1,55 ! ! !

takie oto promo proponuje nam bwin smile

Ech,
Go to the distance?
Yes @ 1.7 (Betfair)


Sorki, No po 1.7
Posted by: oli

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 06:08

Rzeczywiscie mi promocja

w Betfair na to samo zdazenie jest 1.7
Posted by: dragon

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 06:33

Coś czuje że ta walka będzie trwała całe 12 rund, nie wierze w czystośc boksu jako sportu a na Bwinie podskoczył kurs z 1.55 na 1.65. Pozatym mutant jest wolny jak mucha w smole więc zbyt wielu ciosów nie powinien dostac dziadek.
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 20:34

wynik potyczki to kompromitacja, oceny sedziow bez komentarza.....Walujew dno.
Posted by: muchinio

Re: Boks cz. 2 - 21/12/2008 22:49

Niestety po raz kolejny okazalo sie ze boks, a raczej sposob jego sedziowania to jeden z najbardziej niesprawiedliwych sportow swiata, na całe 12 rund rusek może ze 3 ciosy czyste zadał. Taki mistrz świata to śmiech na sali, jego jedyna zaletą jest to że jest wielki i ma szczęście że czasy oisuchy są w wadze ciężkiej. Z Tysonem za jego najlepszych czasów 2 rund by nie przetrzymał. Musiałem wylać swoje rozgoryczenie. Pozdrawiam
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 22/12/2008 23:33

Holyfield by mu wybil boks z glowy tylko nie w wieku 46lat...
Posted by: kiziorro

Re: Boks cz. 2 - 26/12/2008 02:46

Jak poinformowała witryna fightnews.com, Evander Holyfield (42-10-2, 27 KO) przekazał World Boxing Association protest w sprawie werdyktu sędziowskiego w jego sobotniej walce z czempionem WBA Nikołajem Wałujewem (50-1, 34 KO).

„Nie wiem, dlaczego sędziowie to zrobili, ale było to niesprawiedliwe.”- skomentował swoją punktową porażkę 4-krotny mistrz świata wagi ciężkiej. Prawnik WBA Robert Mack oświadczył, że federacja rozpatrzy skargę Holyfielda i jeśli uzna ją za zasadną, może nakazać rewanż.

bokser.org


hmm swiezo po walce, nawet sie nie cieszyl jakby wiedzial, ze nie ma szans a teraz sklada protest, troche dziwne, chociaz moze byl zmeczony i nie mial sil smile
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 26/12/2008 19:11

pytanko - czy kiedykolwiek taki protest został uznany ?
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 28/12/2008 06:06

Rzadko, ale tak bywa. Tzn, wyniku tej walki już nic nie zmieni bo nie ma takiej potrzeby, ale federacja jeśli dopatrzy się uchybień, to może nakazać rewanż. Tak było np. w historii walki Steve'a Cunninghama i Diablo. Tylko, że tutaj protest jest bezpodstawny.
Posted by: trueneo

Re: Boks cz. 2 - 01/01/2009 03:50

taki protest zostal uznany w przypadku walki kosteckiego w moskwie z jakims czarnoskorym zawodnikiem gdzie walek byl nie z tej ziemi. ogloszono remi a po protescie uznano walke za nieodbytą o ile dobrze pamietam
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 07/01/2009 03:50

Szokujące wyznania bokserskiego mistrza

Cytat:
Superbokser Shane Mosley przyznał, że był na dopingu bijąc Oscara de la Hoyę w 2003 roku i zdobywając tytuł mistrza świata. Federacja WBC wszczęła śledztwo, a diler Victor Conte twierdzi, że słynny pięściarz przyjeżdżał po doping szykownie - limuzyną


shocked
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 07/01/2009 05:27

News z przed miesiąca shocked

Mosley chociaż się przyznał smile
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 07/01/2009 06:15

Originally Posted By: PioKing
News z przed miesiąca shocked

Mosley chociaż się przyznał smile


lepiej późno niż wcale ;-) przynajmniej jakiś "ruch" może będzie albo mała dyskusja w temacie... duch

jak masz "świeże" newsy Pio to wrzucaj peace
Posted by: kaszmen

Re: Boks cz. 2 - 27/01/2009 23:11

Witam. Właśnie przeczytałem o walce jaka miłaby się odbyć między młodszym z braci Kliczko a Davidem Haye. Piękna sprawa wg mnie. To bedzie jedna z najlepszych walk w wadzę ciężkiej od pewnego czasu - jestem tego pewny. Kryzys nie tylko dotyka strefy gospodarcze,finansowe ale i segmenty sportu. Waga ciężka jest tego dobitnym przykładem. I nie chodzi tu o pieniądze bo takie się z pewnością znajdą ale o samych bokserów. Ale jeśli dzisiaj czytam o tej walce jestem pewny, że ta walka będzie świetna. I wiem jedno ta walka nie potrwa więcej niż 10 rund. Oni mają taki świetny cios, że będą deski. Wg mnie wygra ta walkę Haye. Wg mnie jest zdecydowanie szybszy i ma cięzki nokautujący cios. Oczywiście Kliczko też ale jakoś fanem jego stylu boksowania nie jestem. Wg mnie pewna wygrana Haye jeśli ta walka się odbędzie. Pozdrawiam Wszystkim forumowiczów i fanów boksu zawodowego
Posted by: cigi

Re: Boks cz. 2 - 02/02/2009 08:30

Wład poradzi sobie bez problemów. Będzie punktował Haye lewym prostym a potem wykączy szczekacza prawym. Wład jest silniejszy, większy i ma dużo większe doświadczenie. Dla anglika jedyną szansą będzie znokautowanie bo na pkt to nie widze tego, ale czy anglik jest w stanie zadać cios aby położyć doktora ? raczej nie. Druga sprawa to słaba szczęka Haye, przecież on w cruiser był pare razy liczony a tu w tej wadze waga ciosu jest dużo wyższa. Ja bym stawiał na Kliczke.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 02/02/2009 19:56

Haye pare lat temu przegral z jakims 40to letnim przecietniakiem w cruiser. Dostal cios w szczene i potem plywal i zaliczal nockdown za nockdownem. Pokazuje ze chlop ma slabą szczene. A to tylko bedzie woda na mlyn dla wysokiego wlada ze swoimi dlugimi lapami w ktorych ma mlota.

Haye istotnie ma spore umiejetnosci, ale za wczesniej sie rzucil na tak głęboką wode - facet dopiero co wszedl do ciezkiej. Walka o rok za wczesniej, powinien stoczyc jeszcze ze dwie walki z wysokimi zawodnikami zanim rzuci sie na Wlada.

Kliczko to papierowy mistrz, prowadzony za raczke przez szwabskich promotorow, ktorzy dobieraja mu zawodnikow takich ktorzy mu krzywdy nie zrobią, walczy non stop na europejskim zadupiu gdzie na wszelki gdyby noga miala sie potknac to ma odopwoeidnio dobranych sedziow ktorzy zobacza jego zwyciestwo. Gdyby walczyl w stanach w latach 90tych to czolowa 15tka wcyierala bym nim ring i to rowno.
Ale nie zmienia to faktu z ena dzisiejszą mizerie w HW to dobry zwodnik potrafiacy wypykac rywala z dystansu swoimi dlugimi lapskami a jak oslabni to polozyc na glebe. A Haye niestey nie wlaczyl z takim duzym chlopem jeszcze, wyglada na zbyt podpalonego po latwym wygraniu zeslabym juz jednak Barretem.

Niewatpliwie bedzie wreszcie dobra walka na tle tej mizeria ktora od par lat trwa w HW. Wlad rweszcie dostanie kogos kto cos potrafi i nie wyjdzie na ring sie tylko podlozyc. Kursy pewnie beda gowniane na wlada wiec walka tylko do ogladania.
Posted by: trueneo

Re: Boks cz. 2 - 03/02/2009 00:24

Kliczko napewno nie jest papierowym mistrzem, w stanach wlczyl miedzy innymi z koszmarem z nigerii Peterem, z ibragimowem, calvinem brockiem. To ze teraz walczy w niemczech to wynik jego stylu. amerykanie placac za ogladanie gal chca emocji i ostrych wymian ale adamek-cunn czy adamek-brigs. W neimczech braci Kliczko so bardzo popularni i hala zawsze jest pelna i wysoka ogladalnosc dlatego niemieckie stacji z latwoscia przebijaja oferty hba czy showtime. ostatnia wlake z rahmanem hbo nie chcialo nawet pokazac na zywo, pokazali ja dopiero po grozbach promotora kliczko ze zbojkotuja w rpzyszlosci hbo jesli ci nei pokaza tej walki na live.

co do walki haye z wldem to szanse stawiam 70-30 dla ukrainca. Wlad od czasu walki z peterem kiedy to bym 3 razy na deskach nie daje juz sie trafiac i przez cala walke kontruje dlugim lewym nie dajac przeciwnikiowi wejsc do poldystansu.

szansa haye jest jego dynamika, agresja i bardzo mocny cios ktory jak widac po ostatniej walce z baretem robi wrazenie rowniez w havyweight. slabym pkt haye jest jego szczeka. skoro mormeck ktory nie ma nokautujacego pojedynczego ciosu poslal go na deski to kliczko jak trafi nawet mocnym lewym prostym zrobi to samo. w kazdym badz razie haye ma wieksze szanse z wladem niz z vitaliyem ktory jest oglonie silniejszy i ma lepsza odpornosc na ciosy niz wladek.
Posted by: kaszmen

Re: Boks cz. 2 - 03/02/2009 19:42

Bardzo się cieszę, że temat Boksu na formu znowu zaczyna żyć. Fajnie, że są różne opinię bo tylko takie dają innym rożne spojrzenie na ten wspaniały sport. Co do walki - jednak zostaję przy swoim. Uważam, że Haye ruszy na Kliczko w pierwszej rundzie i będzie już wtedy bardzo ciekawie. Zgadzam się z wami, że Haye ma słabą szczękę, że brakuję mu doświadczenia ale szybkością można nadrobić bardzo dużo. Szczególnie kiedy jest się szybkim i kiedy ma się nokautujący cios. Wygra Haye? Zobaczymy. Mam nadzieje, że będzie dobry kurs na Haye i fantastyczna walka.W końcu...
Posted by: trueneo

Re: Boks cz. 2 - 07/02/2009 08:21

klcizko to chytru lis, nie popelnia juz tych bledow co wczesniej i nie pzowala na skrocenia dystansu. inna sprawa ze ostatnio nie walczyl z nikim pokroju haye. brytyjczyk napewno nie jest bez szans ale faworytem bedzie wladek
Posted by: cigi

Re: Boks cz. 2 - 18/02/2009 07:27

Z tego co ostatnio piszą na stronach bokserskich to rozmowy dotyczące walki zostały wstrzymane. Nie mogą sie dogadać co do podziału siana. Haye żąda za dużo i jeżeli nie zejdzie to do walki nie dojdzie. Swoją drogą to Kliczko ma racje nie zgadzając sie co do podziału, to on jest mistrzem i szczekac Haye powinien sie tu dostosować a nie sam ustalać warunki.
Posted by: Giertyszek

Re: Boks cz. 2 - 23/02/2009 18:40

Panowie co sadzicie o zblizajacej sie walce Tomasz Adamek - Johnathon Banks?
Posted by: kaszmen

Re: Boks cz. 2 - 23/02/2009 19:00

Witam
W końcu temat się rozwinał:)Adamek - Banks. Walka już tuż tuż. Adamek wg mnie faworyt tej walki nie patrząc na kursy bukmacherów. Jeśli Adamek nie będzie się bił tylko będzie walczył to oczywiście swoją szybkością wypunktuję Banksa. Banks ma bardzo cięszki cios. Tomek musi uważać. Jedynie czego się boje to kondycja Tomka. Niby dlaczego? Po takiej wyczerpującej walce z USS taki krótki czas na regeneracje - no nie wiem czy to dobry pomysł.MAm przed oczami 12 rundę walki z USS a Tomasz ledwie się trzymal na nogach - był wyczerpany i w krótkim okresie znowu walka z silnym pięściarzem. MAm nadzieje jednak że Gmitruk wie co robi i przygotuje Adamka do walki solidnie ( jak zawsze) :):) Powodzenia Tomek. Wg mnie zwycięstwo Adamka.
Posted by: Giertyszek

Re: Boks cz. 2 - 23/02/2009 19:04

http://www.boxrec.com/list_bouts.php?human_id=263623&cat=boxer

Patrze na to kogo ma na rozkladzie Banks i choc bilans 20-0 to nazwiska rywali nie powalaja...
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 23/02/2009 21:43

Adamek wygra, ale kursy są nieopłacalne. Jak chcecie pewną peffę po podobnym kursie to lepiej zagrać Jackiewicza. Adamek wyłapie przypadkowy cios i po zabawie. Tam nie ma takiej opcji.
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2009 00:58

Originally Posted By: Giertyszek
Panowie co sadzicie o zblizajacej sie walce Tomasz Adamek - Johnathon Banks?


wywiad z Tomkiem - kilka cennych informacji tutaj

@PioKing - możesz rozwinąć myśl ? smile
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2009 04:13

Adamek sporym faworytem, duzo lepsze umiejetnosci, lepszy z dystansu. Banks za to dosc siermiezny, szybki - ale tylko na poczatku walki.
Jest jedno 'ale' - Banks ma pare w lapie, zas Adamek ma dziurawą obrone, którą pokazywał nawet w swoich najlepszych walkach. Z cunnem wyrywal naprawde od cholery, gdyby nie to ze ten szczuply i wysoki murzynek mial wate w rekach to Adamek by skonczyl tą walke na deskach. W slynnych walkach z Briggsem dziurawa obrona tez kula po oczach, tomka ratowala dobra szczena.
Tyle ze tutaj mamy prawdzIwego panczera, jeden lucky punch i tylko czekac na kolejne nockdowny.
Chodzi generalnie o to ze dziurawa obrona weszla tomkowi wkrew i w kolejnych walkach obserwujemy zawsze to samo. Jedna z lap(niepamietam ktora) po 2-3 rundach idzie mu na dol i do konca walki nie chroni glowy - to taki zaprogramwowany nawyk.
Kursy na tomka nie do grania, ale win banksa mimo wszystko tez niezbyt prawdopodbny. Ja omijam, odradzam jedynie branie tomka do combosow.
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 25/02/2009 02:03

W pełni zgadzam się z PioKingiem. Kursy na Adamka są dla mnie niedoszacowane, być może Banks to rywal bez dużego doświadczenia, ale mówi stare porzekadło puncher ma zawsze szansę. Tymbardziej, że Tomek bodaj tylko w walce O'Neil Bellem nie dał się trafić czystym ciosem z prawej ręki. Nie twierdzę oczywiście, że Tomek tą walkę przegra, ale ja osobiście nie grałbym na niego nic niżej niż 1.3, a widzę, że tego nikt zaproponować nie chce.

Z kolei buki błędnie sugerując się ostatnią walką Jackiewicza z Zaveckiem widzą w nim oczywiście faworyta następnej walki, ale kurs wyższy niż na Adamka. Rywal Jackiewicz to niejaki Luciano Abis, przyznam szczerze nie słyszałem o tym pięściarzu wcześniej. Pare faktów które wyciągnąłem z boxrec: to pięściarz ten walczył tylko we Włoszech, gdzie jak wynika z kart punktowych (115-113 we Włoszech dla gospodarza to często równie dobrze 114-114 a nawet 113-115) miał problemy z pokonaniem Karla Davida oraz Nicolas Guisset'a. Piszę o tych własnie pięściarzach bo tych zawodników pokonał Jackiewicz dość łatwo (Karl David KO 3, Guisset wyraźnie wypunktowany). Biorąc pod uwagę niski procent wygranych walk przez ko/tko Abis nie dysponuję piorunującym ciosem. Należy dodać do tego conajmniej dwupunktową przewagę Jackiewicza na kartach sędziowskich jeszcze przed walką. Reasumując p. Wasilewski postarał się o rywala, który przyjedzie po dobrą wypłatę, a krwi na pewno nie napsuję Jackiewiczowi tak bardzo jak J. Zaveck. Widzę łatwe zwycięstwo Rafała.
Posted by: cigi

Re: Boks cz. 2 - 26/02/2009 01:04

Co do Adamka to wygra przed czasem bądź wysoko na pkt, tego jestem pewien. Banks ma mocny cios ale co po za tym ? Adamek jest szybszy, lepiej wyszkolony technicznie i lepiej pracuje nogami. Cios też ma mocny, a jak pokazały poprzednie walki Banksa to jego szczęka tez nie jest do końca sprawdzona (Leżał już na deskach). Na moje to amerykanin szybko sie wystrzela, a pote to juz tylko dominacja Tomka i TKO na Banksie.

Co do jackiewicza to tez powinien sobie poradzić. Abis jest zbyt słaby.
Posted by: Nemo74

Re: Boks cz. 2 - 28/02/2009 02:30

Witam. Czy ktoś ma może informację o której mniej więcej godzinie są walki Jackiewicza i Adamka. Z góry dzięki.
Posted by: Salvador Dali

Re: Boks cz. 2 - 28/02/2009 03:18

jest gdzie transmisja w necie?
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 28/02/2009 03:51

Originally Posted By: Nemo74
Witam. Czy ktoś ma może informację o której mniej więcej godzinie są walki Jackiewicza i Adamka. Z góry dzięki.


Adamek koło 5:00
Posted by: ice18

Re: Boks cz. 2 - 28/02/2009 06:32

Originally Posted By: Kameleon
Originally Posted By: Nemo74
Witam. Czy ktoś ma może informację o której mniej więcej godzinie są walki Jackiewicza i Adamka. Z góry dzięki.


Adamek koło 5:00


Jackiewicz przed Adamkiem tongue
Posted by: forty

Re: Boks cz. 2 - 16/04/2009 13:24

Warto

Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 02/05/2009 20:16

Manny Pacquiao - Ricky Hatton to juz dzis w nocy wink

Jakies sugestie co do pojedynku? jak dla mnie zdecydowanym faworytem Pacquiao i @1.5 trzeba brac wink
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 03/05/2009 00:42

Też stawiam na Pacmana. Z pewnością jest szybszy i wydaje mi się, że to odegra największa rolę w tym pojedynku. Dobra walka się szykuje, więc warto ustawić budziki. Wiadomo już mniej więcej o której pojawią się na ringu?

Piomil co sądzisz, jakieś newsy przed walką? wink
Posted by: Gaske

Re: Boks cz. 2 - 03/05/2009 02:37

Miałem pytać właśnie. smile

O 03:00 zaczyna się gala, czy zaplanowana na tą godzinę jest już sama walka?
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 03/05/2009 03:55

Walka ponoć koło 5:00
Posted by: Master.com back

Re: Boks cz. 2 - 03/05/2009 06:03



Hatton na konferencjach prasowych co raz bardziej pewny swego:

Manny zawsze walczy w ten sam sposób. Oczywiście, to się sprawdza, ale on nie jest uniwersalnym pięściarzem


Trochę jednak słowa na wyrost. Manny na pewno nie operuje tak potężnym uderzeniem jak Ricky, ale jest kompletnym pięściarzem, jest szybki, zwinny, doskonale porusza się na ringu. Manny zapewne nie raz oglądał walkę Floyda Mayweathera, w której to Floyd "zniszczył" Hattona, Ricky mówił, że treningi z ojcem Floyda przyniosły efekty i takich błędów jak w przegranej walce już nie popełni, ale jego słowa:

Naprawdę mocno wierzę w to, że będę tak szybki jak Pacquaio

są mocno przesadzone. W mojej opinii Ricky jest zawodnikiem schematycznym, perfekcyjnym rzemieślnikiem, ale nie artystą pięściarstwa. Manny jest potwornie szybki, wystarczy obejrzeć skrót z walki z De La Hoya.

De La Hoya vs Pacquiao Highlights (HBO)

Ale to Hatton dysponuje potężnym uderzeniem

Ricky Hatton Knockouts

które bite na korpus pozostawia okrutny ślad, Pacquiao musi być cały czas skoncentrowany i czujny niczym gazela przed pożarciem przez tygrysa. Jedno "machnięcie łapą" i Manny może zakończyć swój udział w walce jako przegrany, jak 45 zawodników przed nim.

Sądzę, że Manny wyjdzie na ring nie tylko po to by zainkasować szaloną kwotę 12 mln dolarów, ale udowodni i potwierdzi to co wielu ekspertów mówi, że jest najlepszym zawodnikiem bokserskim bez podziału na kategorie. Myślę, że Hatton może skończyć tak jak jego ukochany Manchester City - wielkie słowa o zwycięstwie, którego brak. wink
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 03/05/2009 06:25

Szczęka Hattona została naruszona przez Floyda. Pacquiao znokautuje go dosyć szybko.
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 03/05/2009 12:49



hura hura hura hura hura hura hura hura hura

To teraz chyba czas na Mayweathera Jr.
Posted by: szpak007

Re: Boks cz. 2 - 30/05/2009 06:55

Odwołana walka Walujewa z Czagajewem!!
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 04/06/2009 18:52

odwołana walka kliczki z hayem /kontuzja ręki angola/
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 04/06/2009 19:07

To moze Wladek z Walujewem walczyc i pokazac mu jaki z niego mistrz wink
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 04/06/2009 21:13

boks to jest biznes dla promotorów i nie dojdzie do takiej walki jeszcze długo
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 21/06/2009 02:34

Kliczko - Czagajew jakies uwagi do dzisiejszej walki?.

Jak dla mnie pewniak Kliczko, ale po kursie @1.15 nie warto tego ruszac. Kusi mnie over 9.5 rundy..

Transmisja na RTL jakby ktos nie wiedzial wink
Posted by: Hakan

Re: Boks cz. 2 - 21/06/2009 05:37

PS nie pokazuje ?
Posted by: szpak007

Re: Boks cz. 2 - 21/06/2009 05:46

Originally Posted By: Hakan
PS nie pokazuje ?


Niestety nie, dziś pokazują gale z Polski smile Na Canalu jest walka i na RTLu.
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 21/06/2009 05:57

Przelaczac, wchodza na ring wink
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 12/07/2009 02:35

Wiadomo o której Adamek walczy?
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 26/08/2009 17:54

Czas na polski pojedynek 100-lecia, znalazłem nawet kursy na to w betsafe.com


Tomasz Adamek - Andrzej Golota

Heavyweight
1,30 25,00 3,40


co myślicie?
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 26/08/2009 18:24

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3358402#Post3358402
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 13/09/2009 06:26

Dzisiaj w nocy ciekawa walka Marquez - Mayweather jr. Jakies typy? Zastanawiam sie nad overem rundowym. Na samo zwyciestwo Mayweathera za @1.2 sie nie oplaca
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 13/09/2009 06:32

Ee jednak dopiero za tydzien ta walka, ale opinie o tej walce mile widziane wink
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 13/09/2009 18:28

Moim zdaniem Floyd wygrywa na punkty i przygotowuję się do walki z Pacquiao wink Amerykanina wielu nie lubi ale trzeba mu przyznać, ze bokserem jest genialnym. Wypunktuje Marqueza.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 14/09/2009 02:36

Marquez bazuje na błędach rywali. Mayweather nie popełnia błędów.

Za tydzień warto też postawić na Skeltona z Pianetą po 2.30.
Posted by: kiziorro

Re: Boks cz. 2 - 15/09/2009 20:42

sports.yahoo.com/box glosowanie na przeciwnika hopkinsa, polecam na adamka zaglosowac ;D
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 16/09/2009 14:28

Szykuje się pojedynek Floyd Mayweather Jr. - JP Morgan Chase. Stawką jest 167 tys. USD.

Bank pozwał słynnego boksera twierdząc, że nie spłacił on części pożyczki udzielonej na zakup auta Mercedes Maybach 57S w lutym 2007. JP Morgan twierdzi, że rok po zakupie luksusowego samochodu bokser przestał płacić raty miesięczne wynoszące ponad 9 tys. USD. Bank odebrał Maybacha Mayweatherowi i sprzedał go za 196 tys. USD. Domaga się teraz od niego pozostałej części niespłaconej kwoty pożyczki.

Mayweather, który w sobotę będzie walczył z Juanem Manuelem Marquezem w kasynie MGM Grand w Las Vegas, pożyczył od banku 415 tys. USD plus 16 proc. rocznych odsetek na zakup Maybacha, którego cena wynosiła 528 tys. USD.


To nie jedyne problemy finansowe Mayweathera, określanego przydomkiem “Money”. Urząd podatkowy domaga się od niego 6,17 mln USD niezapłaconych podatków za 2007 rok. Roszczenia finansowe wobec boksera mają także m.in. stan New Jersey i zakład oczyszczania odbierający śmieci z jego posiadłości.




sorry , że dwa posty ale coś się nie chce słuchać
Posted by: Rivaldinho

Re: Boks cz. 2 - 17/09/2009 21:13



rezyserka, ale beka : )
Posted by: Tekken

Re: Boks cz. 2 - 17/09/2009 23:23

Najman jaki poker face. Specjalnie te okulary żeby nie śmiać nałożył.
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 20/09/2009 05:48

Wiadomo mniej więcej o której Marquez i Mayweather pojawią się w ringu.

Na polsacie pokazywali przygotowania do walki, nie widze Marqueza w tej walce. Nie widać po Floydzie tej przerwy, bardzo dobrze się przygotował.
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 20/09/2009 05:48

Originally Posted By: Kameleon
Wiadomo mniej więcej o której Marquez i Mayweather pojawią się w ringu. ????

Na polsacie pokazywali przygotowania do walki, nie widze Marqueza w tej walce. Nie widać po Floydzie tej przerwy, bardzo dobrze się przygotował.
Posted by: Bush

Re: Boks cz. 2 - 26/09/2009 01:52

Ciekawie wygląda kurs na Arreolę przeciwko Kliczce. 6 na Amerykanina, który jest póki co niepokonany (27-0, 24 KOs), Kliczko (37-2, 36 KOs) natomiast swoje lata już ma (71 rocznik), dopiero rok temu wrócił na ring po czteroletniej przerwie, nigdy jeszcze nie ważył tak dużo (114,5kg), a do tego walka odbędzie się w Stanach, co też może mieć jakieś znaczenie. Atutem Ukraińca jest na pewno doświadczenie i warunki fizyczne (9 cm wyższy i większy zasięg ramion), ale mimo wszystko kurs na Arreolę mocno kusi.
Wypowie się jakiś znawca boksu? Warto zagrać tego Amerykanina? Ma w ogóle jakieś szanse?
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 27/09/2009 03:55

Ciekawa walka się szykuje, na którą ja nie mam pomysłu tongue

Nie wierze by Arreoli udało się powalić Ukraińca, a kursy na Vitalija nie warte ryzyka. Gdybym już miał coś wybierać to over 7.5 rundy, chyba Chris tyle wytrzyma. Nie uda mu się podejść i będzie wyglądał tak bezradnie jak Marquez w walce z Floydem.
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 19/10/2009 04:09

Muszę napisać o tym :

rozpoczął się turniej SUPER SIX

Angielski bokser Carl Froch obronił tytuł mistrza świata organizacji WBC w wadze super średniej. W Nottingham, w ramach turnieju "Super Six", pokonał niejednogłośnie na punkty (113:114, 115:112, 115:112) Amerykanina Andre Dirella. 32-letni Froch jest niepokonany na profesjonalnych ringach - bilans 26-0, zaś sześć lat młodszy Direll legitymuje się teraz rekordem 18-1.

Jednocześnie to była druga walka turnieju "Super Six". W innym pojedynku, rozegranym w Berlinie, Arthur Abraham (Niemcy; 31-0), do niedawna mistrz świata IBF kategorii średniej, znokautował w 12. rundzie Jermaina Taylora (USA; 28-4-1). Do ostatniego gongu brakowało sześciu sekund. Jeśli chodzi o punktację do momentu przerwania walki to wyglądało to tak 107-102 , 106-103 i 105 - 103

W zawodach w kat. super średniej, które potrwają do 2011 roku, bierze udział sześciu pięściarzy - aktualnych i byłych zawodowych czempionów, medalistów igrzysk olimpijskich (Direll wywalczył brąz w Atenach).

Oprócz czterech wymienionych, na liście uczestników są również mistrz świata WBA w tej wadze Mikkel Kessler (Dania) i Andre Ward (USA). Ich bezpośrednia walka zaplanowana jest na 21 listopada w Oakland. Kessler obecny był w Berlinie, wśród 14-tysięcznej publiczności.

Każdy z sześciu zawodników w eliminacjach trzy razy będzie wchodził do ringu. Za zwycięstwo przez nokaut otrzyma 3 pkt, za wygraną na punkty - 2 pkt, a za remis - 1 pkt. W półfinałach wystąpi czterech najlepszych.


TABELA PO 1 KOLEJCE /2 mecze/ :

Arthur Abraham - 3 pkt.
Carl Froch - 2 pkt.
Andre Direll - 0 pkt.
Jermain Taylor - 0 pkt.
Mikkel Kessler
Andre Ward
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 19/10/2009 06:13

Fajna końcówka roku smile

Wczoraj fajna walka w Berlinie, za pare dni polsat boxing night, a potem jeszcze lepiej wink

Widział ktoś walke Froch - Direll gdzieś do ściągnięcia?
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 19/10/2009 18:25

tu masz walkę

walka zaczyna się po 10 minutach

http://www.dailymotion.pl/relevance/sear...ch-part-1_sport

niestety ale nie widzę części drugiej

http://www.dailymotion.pl/relevance/sear...ch-part-3_sport
http://www.dailymotion.pl/relevance/sear...ch-part-4_sport
Posted by: buldog

Re: Boks cz. 2 - 21/10/2009 02:35

te przed walki co są przed Gołotą będą gdzieś do obstawienia albo już są ?
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 21/10/2009 06:07

Originally Posted By: buldog
te przed walki co są przed Gołotą będą gdzieś do obstawienia albo już są ?
raczej nie, bo znajac gale w Polsce to beda walki typu: polski bokser - kelner z bilansem W2 L21, a na takie walki nikt kursow nie wystawia wink
Posted by: szuwi1

Re: Boks cz. 2 - 21/10/2009 17:37

Coś cisza w eterze na temat wali Adamek-Gołota. Ja nie znam się za bardzo na boksie, ale chętnie bym obstawił to zdarzenie i skłaniam się ku Adamkowi. Chętnie poczytam jakieś opinie fachowców.
Posted by: lajkonik

Re: Boks cz. 2 - 21/10/2009 20:33

Czy bedzie mozna ogladnac w necie walke Adamka i Goloty ?
Posted by: szuwi1

Re: Boks cz. 2 - 21/10/2009 20:48

Zapewne będzie można, również dzięki playerowi IPLA - internetowej platformy Polsatu - polecam.
Posted by: lajkonik

Re: Boks cz. 2 - 21/10/2009 20:58

Originally Posted By: szuwi1
Zapewne będzie można, również dzięki playerowi IPLA - internetowej platformy Polsatu - polecam.


A to jest darmowe czy odplatne ?
Posted by: szuwi1

Re: Boks cz. 2 - 21/10/2009 21:18

Darmowe, a jeśli chcesz dodatkowe programy (np Polsat News) to odpłatne. Masz namiary http://www.ipla.tv/
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 21/10/2009 23:15

Originally Posted By: szuwi1
Coś cisza w eterze na temat wali Adamek-Gołota. Ja nie znam się za bardzo na boksie, ale chętnie bym obstawił to zdarzenie i skłaniam się ku Adamkowi. Chętnie poczytam jakieś opinie fachowców.
w dziale To i owo masz temat o tej walce.
Posted by: szuwi1

Re: Boks cz. 2 - 22/10/2009 00:59

Dzieki termii.
Posted by: retoox

Re: Boks cz. 2 - 24/10/2009 22:47

Panowie dziś walka Adamka z Gołotą, ale po za tym będzie kilka innych ciekawych walk czy widział ktoś kursy na pozostałe walki jak i ilość rund?
Posted by: andreosw

Re: Boks cz. 2 - 24/10/2009 23:41

W bet365 są kursy na walkę Kostecki - Soszyński.
Posted by: Gnaget

Re: Boks cz. 2 - 25/10/2009 03:34

Tobet bedzie mial walke na LIVE
zwracaja przegrany zaklad do 10zl

http://www.tobet.com/pol/home_page/adamekvsgolota.html

Tomasz Adamek vs Andrzej Gołota

Czy zwycięży młodość i dynamika czy też siła i rutyna? Jak myślisz? Sprawdź z nami czy potrafisz przewidywać! Postaw pojedynczy zakład z oferty LiveBet na mecz pięściarski Adamek vs Gołota.

Zwracamy stawkę za pierwszy kupon postawiony w czasie walki, jesli okaże sie przegrany.

Oferta jest ważna wyłącznie w meczu Adamek vs Gołota (sobota, 24 października, start o 22.00). Maksymalny zwrot wynosi 10 PLN, 2 EUR lub 2GBP. Kupon może zawierać tylko jedno zdarzenie. Zwracamy stawkę za pierwszy zawarty zakład, dotyczący meczu Adamek vs Gołota, jeśli okaże się przegrany. W innych kwestiach obowiązuje regulamin Tobet. Proszę kliknąć w banner na stronie głównej aby skorzystać z promocji.
Posted by: kasparov

Re: Boks cz. 2 - 06/11/2009 20:58

panowie jutro walka Valuev-Haye , znawca nie jestem wiec pytam kogo stawiacie w roli faworyta , wydaje mi sie ze Haye nie powinien miec problemow z pokonananiem ruska pozdro
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2009 06:57

Ja czekam z niecierpliwoscia na ta walke. Jak stary Holyfield potrafil wykorzystac szybkosc przeciw mamutowi to tym bardziej Haye powinien go punktowac. Kursy ostatnio wzrosly na Haye z 1.5 - 1.75. Ja tutaj planuje postawic wygrana Haye na punkty @2.8 i to jest dla mnie najbardziej prawdopodobne, bo nokautu w tej walce nie widze, chyba ze jakas kontuzja lub mamut trafi porzadnie w co watpie przy jego wolnych rurach wink
Posted by: młody gniewny

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2009 07:56

Jak sędziowie znowu nie skręcą jak z Holy meczu to wątpię by Wałujew miał większe szanse, świetna praca nóg to ogromny atut Anglika, myślę że Rusek będzie często zbierał ciosy, no ale by go znokautować to nie da rady. Wygrana na punkty, kolega ma świetny kurs, ja biorę wygraną, bo tylko taką mam możliwość, ewentualnie remis za dyszkę z ubezpieczeniem, że sędziowie będą widzieć pojedynek inaczej.

Nie lubię Nikolaja, prezentuje boks kiepski pod wieloma względami i aż ciężko uwierzyć, że jest topowym bokserem najbardziej prestiżowej kategorii. Liczę na Anglika i będę mu kibicował, ale nie tylko dlatego uważam, że kurs 1.7 czy taki jak ma Termii na punkty to dobra inwestycja na jutro smile
Posted by: kasparov

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2009 19:04

strasznie rosna kursy na Hayea...
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2009 20:33

rosną rosną, bo ludzie słusznie pamietają wałki jakie szwaby kręcili,
obejrzalem wczoraj jeszcze raz jedyną przegraną walke ruska, z Chagaevem, przewaga Uzbeka była kosmiczna, wygral jakies 10 rund, 2 remisowe, a i tak jeden sedzie dal remis, a drugi wygraną jedno rudnową dla Chagaeva, wiec wystarczylby odwortna punktacja jednej rundy i juz bylby remis, bezczelnosc szwabow nie zna granic,

jutro Haye bedzie musial miec podobną przewage, niech zapomni o jednym doskoku z dwoma ciosami na minute a potem odskoku i unikach, bo wtedy chcoby kolia nie zadal ani jednego ciosu w ciogu walki sedziowie dadzą mu 120-108 :D,
no i tu zaczynają sie problemy, bo jak Haye podejdzie do tej walki jak glupi z zamiarem oderwania łba to go rosku predzej czy pozniej czyms trafi i szkalnkowy Haye zaliczy glebe, po drugie przy takim napaleniu sie moze spuchnosc w drugiej polowie walki, a pamietajmy ze Haye tylko raz walczyl 12 rund a wiekszosc jego walk trwala jakies 4-5 rund

a Haye o nokaucie moze zapomniec, devid duzo kladl ale jego knockdowny wynikaly bardziejz dobrego timingu i zaskoczenia niz z bomb w lapie, zelbetonowy rusek nie otrzyma
z ruskiem takie cos juz nie ujdzie, nie z tą betonową szczeną i nie na tej płasczyźnie, bardziej mozliwe ze davidek zaliczy dechy

nadzieją jest to że o ile poprzednie przekręty Saudderlanda uchodzily plazem bo byly z zawodnikami znanmymi glownie fanom boksu, o tyle ostatnio przewalkowana zostrala legenda i smrod zrobil sie naprawde byczy, po za tym na Haye idzie straszne promo i wielkie nadzieje przecietnego kibica z nim związane, moze Szwaby sobie odpuszczą
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 07/11/2009 21:49

Dzisiaj tyson, to już dzisiaj Wałujew zalicza porażke. Kurde, marzy mi się żeby zaliczył dechy tongue Takie cielsko padające laugh
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 00:40

Originally Posted By: kasparov
strasznie rosna kursy na Hayea...


niektóre buki już wycofują to spotkanie z bettingu... sam nie wiem co myśleć, dla mnie po 2.5 wałkujew to było value, teraz raczej spasuje.
Posted by: kasparov

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 01:45

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: kasparov
strasznie rosna kursy na Hayea...


niektóre buki już wycofują to spotkanie z bettingu... sam nie wiem co myśleć, dla mnie po 2.5 wałkujew to było value, teraz raczej spasuje.


pewnie jak niektorzy dobrze twierdza w tym sam KLICZKO , ze sedziowie nie dadza wygrac Hayeowi....
Posted by: Domenico

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 01:53

Witam wszystkich.

Widze, ze jest sporo dyskusji o walce Valueva z Hayem. Wiec tez powiem jak to widze. Zadzam sie z jedyn co powiedzial kolega Tyson.

Nie nalezy zapominac jakie lody krecil Sauberland i jego ludzie, najlepszy przyklad walka Evandera z Nikolajem gdzie bez dwoch zdan na pierwszy rzut oka widac bylo przewage amerykanina. Na to jednak nie moze pozwolic sobie sam Haye, ktory wie ze bedzie musial sie dzisiaj bardzo postarac (nokaut rowniez wchodzi w gre).

Jednak nie moge zgodzic sie z tym, ze Haye moze sobie zapomniec o nokaucie. Szybkosc spala i mieslimy tego przyklad podczas walki Adamek - Golota. Tutaj jest bardzo podobna sytuacja. Juz w 1 rundzie moze spasc na Valueva grad ciosow i tych bitych pod lokcie i tych na gore. David ma tez niezly cios co nie raz udowodnil. Dzisiaj widzialem walke Nikolaja ktora odbyl po przegranej z Ruslanem. Walczyl z kanadyjczykiem ktory widac ze mial ogromny szacunek dla Bestii ze wschodu. Jednak w jednej z rund zaskoczyl olbrzyma sierpem bitym z dolu i wierzcie albo nie...normalnie ugiely mu sie nogi. Taki duzy a jednak. Nalezy pamietac o tym ze to tylko czlowiek i ze te przeszlo 140 kg wagi tez moze pasc na dechy a im ciezszy tym ciezej moze pasc... Takze nokaut mnie tutaj nie zdziwi,a minimum kilka nokdalnow.
Posted by: Domenico

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 18:45

A jednak smile
Ustawili walke tyle ze... na Hayea tym razem. Jesli wczorajsze boksowanie na wstecznym Davida punktowano 114-114(najsluszniejsza nota)112-116 112-116 to juz nie wiem czego sie mozna jeszcze spodziewac w boksie zawodowym. Mysle ze federacja powinna sie z biska przygladac galom ktore ogranizuja w Niemczech. Valuev byl wczoraj zdecydowanie lepszym zawodnikiem,anglik zapowiadal wiele przed pojedynkiem i na tym niestety sie skonczylo. Osobisicie bylem za Hayem, ale nie za Hayem walczacym w takim stylu. Tylko w 12 rundzie zaznaczyl swoja przewage i zachwial olbrzymem. Szkoda ze od poczatku tak sie nie zachowywal, tylko caly czas skakal kolo Nikolaja,ktory punktowal caly czas. W kazdej rundzie (z wyjatkiem 12) trafial lewym prostym, a Haye mial czasem jakis pojedynczy cios z doskoku. Agresywniejszy byl rosjanin i widac to bylo jak na dloni.
To ze ten werdykt byl "pachnacy" potwierdzili po walce Saleta, Gmitruk ktorzy przyznali, iz Sauerland powiedzial z Hayeowe przed pojedynkiem ze jesli wygra w nastepnych swoich 3 walkach bedzie boksowal dla jego grupy. Jak sie wszystko potoczylo sami widzielismy. Co ciekawe organizatorzy pokazywali po walce jedynie pojedyncze ciosy Davida, natomiast ani razu nie pokazali akcji Nikolaja. Sadze ze to o czym swiadczy, jak rowniez to ze przed ogloszeniem werdyktu ktory nie byl wczoraj latwa sprawa, Haye cieszyl sie, a jego promotor powiedzial mu na ucho ze wygral i ze jest mistrzem. Coz... jezeli tak ma wygladac sport to ja dziekuje. Szkoda Valueva po ktorym widac bylo ze zrobil ogromny postep jesli chodzi o szybkosc i dynamike. Oby z tym zrobiono porzadek...
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 19:06

Walujev zadal chociaz 1 cios?, bo te muskania w reke czy w bark to chyba nie mozna nazwac ciosami
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 19:45

Valuev byl agresywniejszy ale co z tego? On nie zadal w tej walce praktyvznie zadnych ciosow, Prócie powietrza sie nie liczy, ale nasluchaja sie ludzie palantow Kostyry i Kuleja ktorzy wiecznie inne walki ogladają i potem takie kwiatki opowiadają.
Posted by: grzegorz1234

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 19:52

Witam moim zdaniem ta walka powinna zakonczyc sie remisowo
haye nie powinien wygrac za uciekanie i szukanie tylko kontr a rusek za chec wygrania walki na stojaco, osobiscie nie bylem za anglikiem bo jednak krzykacz jest niezly ale to ruske wedlug mnie za slabo bił mial go pare razy juz niestety nie umial przycisnac a ze sedziowie uznali ze haye musial uciekac to juz inna sprawa, poza tym za ciagłe uciekanie powinni jakies kary dawac wtedy byloby inaczej tez, jedno jest pewne ze oboje nie sa godni tytułu przynajmniej narazie pozdro
Posted by: jerome

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 20:38

na pewno Haye nie zasłużył na wygraną, wielki krzykacz i tyle, dla mnie ten wynik jest z kosmosu, miał dobrą jedną rundę
Posted by: GreyTiger

Re: Boks cz. 2 - 08/11/2009 20:46

Originally Posted By: jerome
na pewno Haye nie zasłużył na wygraną, wielki krzykacz i tyle, dla mnie ten wynik jest z kosmosu, miał dobrą jedną rundę


dokładne rzeczywiste i krotkie ujecie piwo
Posted by: kasparov

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2009 04:23

co tam pieprzycie, Haye pokazal ze jest o niebo inteligentniejszy i szybszy od Ruska , w wiekszoci rund zadal wiecej celniejszych ciosow i jego zwyciestwo nie podlegalo dyskusji , to ze rusek machal cepem przez 12 rund niczego nie zmienia , tak Haye i jego team zaplanowal walke , i to mu sie udalo , waga ciezka to nie jste mlocka przez 12 rund jak w nizszych kategoriach , jesli ktos widzial zwyciestwo ruska to chyba niech wezmie sie za typowanie wlak pingwinow...
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2009 18:34

angol od 2 czy 3 rundy walczył ....... ze złamaną ręką .


" Uszkodziłem rękę w drugiej lub trzeciej rundzie, więc nie mogłem wyprowadzać zbyt wielu mocnych prawych. Starałem się wygrać walkę, używając więcej lewej ręki. "

tak powiedział , a czy to prawda ?
Posted by: przyborro

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2009 21:46

Originally Posted By: kasparov
co tam pieprzycie, Haye pokazal ze jest o niebo inteligentniejszy i szybszy od Ruska , w wiekszoci rund zadal wiecej celniejszych ciosow i jego zwyciestwo nie podlegalo dyskusji , to ze rusek machal cepem przez 12 rund niczego nie zmienia , tak Haye i jego team zaplanowal walke , i to mu sie udalo , waga ciezka to nie jste mlocka przez 12 rund jak w nizszych kategoriach , jesli ktos widzial zwyciestwo ruska to chyba niech wezmie sie za typowanie wlak pingwinow...


Czyli reasumuja Panowie: Kulej, Kostyra, Saleta, Gmitruk i Pindera moga obstawiac walki pingwinow. pozdrawiam
Posted by: kasparov

Re: Boks cz. 2 - 09/11/2009 22:10

Originally Posted By: przyborro
Originally Posted By: kasparov
co tam pieprzycie, Haye pokazal ze jest o niebo inteligentniejszy i szybszy od Ruska , w wiekszoci rund zadal wiecej celniejszych ciosow i jego zwyciestwo nie podlegalo dyskusji , to ze rusek machal cepem przez 12 rund niczego nie zmienia , tak Haye i jego team zaplanowal walke , i to mu sie udalo , waga ciezka to nie jste mlocka przez 12 rund jak w nizszych kategoriach , jesli ktos widzial zwyciestwo ruska to chyba niech wezmie sie za typowanie wlak pingwinow...


Czyli reasumuja Panowie: Kulej, Kostyra, Saleta, Gmitruk i Pindera moga obstawiac walki pingwinow. pozdrawiam


nie wiem co mowili ale kolesie z ARD nie mieli watpliwosci
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 10/11/2009 07:29

Czytajac na innych forum to wszyscy z Kuleja i Kostery sie smieja, bo wedlug ich komentarzy podczas walki z 11 rund typowali na wygrana Walujeva, tylko w ostatniej sie zachwial to dla Haya. A jak do studia biora Salete jako eksperta to sorry wink
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 10/11/2009 22:51

bokserzy to najgorsi eksperci od boksu, tyczy sie to zarowno naszych nadwislanskich jak i tych z za oceanu, pamietam Tyson ostatnio przyznal ze wogole nie wie kto to jest Haye, Golota 2 lata temu nie wiedzial ze Ljachowicz juz odebral tytul jego pogrmcy (Brewsterowi), Jedrek typowal takze Chagaeva na zawyciestwo z Wladkiem (kursy na Wladzia byly 1.18) - uzbek nie wygral ostatecznie nawet rundy, o typach Kuleja ktory w niemal kazdej walce Mayweathera zwyciezcą widzi jego przeciwnika (na ktrego kursy są przewaznie w okolicach 5-6) wogole szkoda gadac, do bycia ekspertem od boksu trzeba troche analitycznego umyslu i ogolenej wiedzy, a bokser to tylko jegomosc ktory potrafi/potrafił dobrze machac rekami, jego doswiadczenie z ringu nic z reguly nie daje przy ocenianiu walki,

z tego calego towarzystwa "polskich ekspertow" najmniejsze glupoty gada Pindera ktory chyba rekawic nigdy w zyciu na rękach nie mial, ale i jemu zdarzają sie babole (40% szans dla jedrska na pokonanie adamka, lub najswiezsze zbzdety ze "Haye zrobil za malo by wygrac z Valujevem")
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 10/11/2009 22:56

a polska naczelna para komentatorska Kulej & Kosyra to zwolennicy boksu machanego, zawsze jak komentują walke to widzą zwycięzcą tego ktory wiecej macha rękami a nie tego co wiecej trafia, zresztą oni zawsze mają jakies odchyly, pamietam komentarz Kostyry z Saletą z drugiej walki Andrzeja z Bowem, Riddick zbierał ogromne baty a Saleta w okolicach 8 rundy stwierdził że walka jest remisowa i werdykt będzie trudny laugh
Posted by: przyborro

Re: Boks cz. 2 - 11/11/2009 00:29

zapraszam do relacji gazety wyborczej:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,7232644,Boks__Haye_pokonal_Walujewa__choc_przez_cala_walke.html
Posted by: kasparov

Re: Boks cz. 2 - 13/11/2009 18:31

Pacquiao-Cotto !!!

spostrzezenia , opinie ?
Posted by: Śmigło

Re: Boks cz. 2 - 13/11/2009 18:39

Witam. Mam pytanie i prośbę, gdzie będzie możliwość zobaczenia walki w tv? Jeśli już o tym mowa najlepsze strony z programem tv (gdzie bardzo wyraźnie jest ukazany sport) polecacie, z góry dziękuję, proszę usunąć mój post i odp na niego w niedługim terminie, by nie zaśmiecać;)
Pozdrawiam
Posted by: jerome

Re: Boks cz. 2 - 13/11/2009 20:31

Originally Posted By: kasparov
Pacquiao-Cotto !!!

spostrzezenia , opinie ?

Transmisja o godzinie 3.00 z soboty na niedziele w Polsacie Sport Extra. Jeśli ktoś wie mniej więcej o której zacznie się walka to proszę o podpowiedź bo zamierzam trochę pospać.
Co do samej walki jak dla mnie tylko Pacman, to co on ostatnio pokazuje jest niewiarygodne, swoją szybkością zmiecie Cotto, jeśli ktoś widział jego ostatnie walki, wie o czym mówię
Posted by: jerome

Re: Boks cz. 2 - 14/11/2009 00:02

taka walka, a tu cisza, można na pewno więcej się spodziewać niż po tej ostatniej żenadzie w wadze ciężkiej
Posted by: Domenico

Re: Boks cz. 2 - 14/11/2009 18:32

Originally Posted By: jerome
taka walka, a tu cisza, można na pewno więcej się spodziewać niż po tej ostatniej żenadzie w wadze ciężkiej


Zgadzam sie, tutaj nie powinno byc stania czy skakania jeden kolo drugiego smile Od pierwszej rundy tempo bedzie wzrastac. Faktycznie jerome. Malo kto sie interesuje tą walka frown Moze cala Polska liczy na "cud" w meczu z Rumunia tongue
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 15/11/2009 03:28

Głowna walka o której? :> 5:30?

Szykuje się wspaniałe widowisko, jak dla mnie szyko się to nie skończy i wezme chyba over 7.5 @1.66.

Pacman przez KO w 10 rundzie wink
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 15/11/2009 23:57

statystyki z walki

Pacquiao - 336 z 780 wyprowadzonych przez niego ciosów zostało uznanych za skuteczne

Cotto - 172/597
Posted by: jerome

Re: Boks cz. 2 - 16/11/2009 02:28

bardzo dobra walka, Pacman zasłużenie wygrał, choć Cotto mimo że poobijany ciągle był groźny
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 16/11/2009 04:44

macie moze link do skrótu walki albo do pełnej tak zeby sciagnac pacmana z nocy ?
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 16/11/2009 05:00

Na Polsacie sport wlasnie leci 4 runda smile. W ogole oni po 5 razy dziennie teraz ta walke beda puszczac zryciole
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 16/11/2009 16:37

szykuje się pojedynek MARZEŃ

Pacquiao vs Mayweather

na razie są wstępne terminy i lakalizacje :

w marcu DALLAS- Cowboys Stadium
lub
w maju na Yankee Stadium w NYC


jeśli chodzi o ostatnią walkę Pac-mana to punktacja po 11 rundach wyglądała następująco :

109-99, 108-100 i 108-99
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 01:32

Originally Posted By: djviejo
szykuje się pojedynek MARZEŃ

Pacquiao vs Mayweather


Eh, myśle że będzie wielki zawód gdy już dojdzie do tej walki. Amerykanin wie co robi, dobiera sobie przeciwników pod siebie i Pacman też mu pasuje. Szykuje się walka stulecia, ale wątpie że powiemy to samo po walce.

W nocy z soboty na niedziele kolejna walka w Super Six smile Pierwszą runde kończą Kessler i Ward. Jak dla mnie Kessler izi wink Mój faworyt do wygrania tego turnieju, a z Wardem licze na Ko 5-6 runda.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 03:00

tez mysle jak Kameleon że Floyd zamuli tą walke swoim stylem, cofający sie floyd i klinczujący moze skutecznie zredukowac dobrą ofensywe pac mana, zresztą gdy cotto spuchal w srodku walki i zaczął sie cofac i unikac otwartej walki pac man juz nie czul sie jka ryba w wodzie,

mysle ze nie dojdzie jeszcze teraz do tej walki bo dla przegranego może być ona skonczeniem wielkiej kariery, dosc mlody Pac ma jeszcze czas, a Floyd ze swoim podobno talentem do przetrawiania forsy moze chciec jeszcze troche zarobic na ringu nim powalczy z Mannym, z ktorym przegrana moglaby zniesc z niego aure geniusza i naturalnie zmniejszyc zyski z kolejnych walk

strzelam że stoczą jeszcze 2 walki nim staną naprzeciwko siebie
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 03:19

Originally Posted By: Kameleon
Mój faworyt do wygrania tego turnieju, a z Wardem licze na Ko 5-6 runda.

Spotkaliście się gdzieś z kursami na zwycięzce tego turnieju bo mam zamiar postawić właśnie na Duńczyka ?
Posted by: szpak007

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 03:27

Originally Posted By: przemekwn
Originally Posted By: Kameleon
Mój faworyt do wygrania tego turnieju, a z Wardem licze na Ko 5-6 runda.

Spotkaliście się gdzieś z kursami na zwycięzce tego turnieju bo mam zamiar postawić właśnie na Duńczyka ?


W Bahu masz 2,75 na Duńczyka
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 03:32

Originally Posted By: szpak007
Originally Posted By: przemekwn
Originally Posted By: Kameleon
Mój faworyt do wygrania tego turnieju, a z Wardem licze na Ko 5-6 runda.

Spotkaliście się gdzieś z kursami na zwycięzce tego turnieju bo mam zamiar postawić właśnie na Duńczyka ?


W Bahu masz 2,75 na Duńczyka

Podziękował piwo
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 04:24

W Ladbrokes jest @3.

Namieszać może jeszcze Dawson jeśli wejdzie do turnieju.
Posted by: Rivaldinho

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 04:56

Hulk Hogan chce walczyć z Gołotą laugh

Posted by: suplik

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 07:07

http://facet.wp.pl/kat,1007819,wid,11701555,wiadomosc.html
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 16:27

Originally Posted By: Kameleon


Namieszać może jeszcze Dawson jeśli wejdzie do turnieju.


Chad ma umowę z inną telewizją /SHOWTIME kontra HBO/ i dlatego nie był brany pod uwagę przy ustalaniu składu.
tak więc ma małe szanse .
Posted by: jerome

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 21:28

Adamek z Rahmanem ma walczyć w lutym, co wy na to? jak dla mnie dosyć dobry rywal jak na luty.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 22:25

rywal wybitny bo z nazwiskiem a totalnie juz wypalony, wiec dobra szansa na wybicie sie efektownym zwyciestwem, mimo wszystko nie chc emi sie wierzyc zeby rahman wzial kogos nienzanego na walke
Posted by: Rivaldinho

Re: Boks cz. 2 - 20/11/2009 22:32

Adamek nieznany ? ; ) przeciez pokonal Andrzeja laugh
Posted by: cigi

Re: Boks cz. 2 - 27/11/2009 02:08

Rahman odmówił walki, przeciwnikiem pewnie będzie Estrada albo jakiś inny bumm, słabo cś się ztarają o przeciwników, spokojnie mogliby wziąść Toneya ale widać że ten za dużo potrafi więc lepiej poczekać aż będzie jeszcze starszy, duzo gadania że Adamek nikogo nie unika, a jak widać ostrożnie dobierają przeciwników
Posted by: cigi

Re: Boks cz. 2 - 28/11/2009 00:06

Dzisiaj walczy Jackiewicz, kurs na jego przeciwnika 2,6 i wg mnie należy go brać, ja stawiam na Rodrigueza, jest wyższy, lepszy boksersko i polaka czeka najtrudniejsze zadanie w jego karierze, wierze w sukces Rafała ale będzie bardzo bardzo trudno, kurs na Rodrigueza to prezent od bukmacherów
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 28/11/2009 01:44

A gdzie ta gala jest? W Polsce?
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 28/11/2009 02:12

w Ełku
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 28/11/2009 22:34

Brawo Rafał hura

Chyba nawet siebie samego zadziwił wink
Posted by: sHybki

Re: Boks cz. 2 - 28/11/2009 23:12

ale kultury trochę mu brakuje...mówiąc do niedowiarków walcie się na ryj
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 29/11/2009 00:04

Originally Posted By: sHybki20
ale kultury trochę mu brakuje...mówiąc do niedowiarków walcie się na ryj
on tak zawsze, glupkowaty dresik
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 29/11/2009 20:18

- Delvin, zgadzasz się z punktacją sędziów?
DR: Zdecydowanie nie. Nie chciałbym nic ujmować Jackiewiczowi, to twardy zawodnik, ale on wyprowadzał góra siedem ciosów na rundę. Moim zdaniem sędziowie wsłuchiwali się w doping kibiców, którzy nawet, gdy Rafał pudłował, to wiwatowali. Uważam, że werdykt jest niesprawiedliwy, bo według mnie walkę wygrałem zdecydowanie. On przez cały czas był w odwrocie, leżał na deskach, był bliski porażki przez nokaut.


z bokser.org, zresztą chyba wywiad przeprowadzony przez Piomila wink

Rodriguez powinien chyba pomyśleć nad zmianą profesji bo jeśli on chce wygrywać bijąc powietrze to powodzenia.

Orientujecie się czy jakieś buki dają możliwość obstawiania KSW? :>
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 30/11/2009 01:16

Na unibecie mozna ksw obstawiac. Na Pudziana 1.25 tongue
Posted by: mat2000

Re: Boks cz. 2 - 01/12/2009 00:11

Originally Posted By: termii
Na unibecie mozna ksw obstawiac. Na Pudziana 1.25 tongue


jest tam tylko ta ta jedna walka 'na ktora wszyscy czekamy.
ciekawe czy gdyby to byl tylko boks, to kursy bylyby odwrotne..
Posted by: cigi

Re: Boks cz. 2 - 01/12/2009 04:28

Originally Posted By: mat2000
Originally Posted By: termii
Na unibecie mozna ksw obstawiac. Na Pudziana 1.25 tongue


jest tam tylko ta ta jedna walka 'na ktora wszyscy czekamy.
ciekawe czy gdyby to byl tylko boks, to kursy bylyby odwrotne..


Napewno, niemniej jednak ja tej walki nie stawiam, na Pudziana za mały kurs i wole nie ryzykować bo kij wie jak z jego szczęką, no a na Najmana wiadomo, Pudzian go przewróci i pewnie koniec
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 01/12/2009 20:57

Leon, pracujemy pod przykrywką. Bez takich szczegółów wink

Pudzian dobra 25% inwestycja, która zarobi na siebie w minutę smile

Pudzian przeboksował w swoim życiu więcej rund niż Najman, który w tym czasie pajacował przed kamerami i udawał fajnego na bankietach. Nie mówiąc już o mordobiciach z przypadku, na ulicy czy pod jakimiś klubami, które są tutaj ogromnym doświadczeniem. Szczęka Pudziana ? Zobaczcie na rozmiar jego karku.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 02/12/2009 00:32

boksu to tutaj bedzie pierwsze 20 sekund, pudzian doskoczy do najmana, polozy do parteru i tam go polamie, zresztą nawet gdyby to mial byc czysty boks to taki kelner jak najman niewiele by w tej walce zrobil jak 40 letnich slowakow z brzuchem wiszącym do kolan i rekordem 4-40 pokonuje z trudnością.
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2009 01:55

tobet wystawił kursy na gale w Łodzi.

Moim zdaniem przeceniają Wawrzyka, który aż takim faworytem pojedynku jak to pokazują kursy nie jest. Mazikin jest w stanie wygrać tą walke co nie będzie jakąś wielką niespodzianką.
Posted by: Tekken

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2009 04:23

Zaoszczędze troche czasu na guglowanie.

Miszkiń @1.75

Młody chłopak, prowadzony przez odpowiednich ludzi(czyt.Łapin). Sparował z Diablo i Cyganem. Odporność napewno sobie przez ostatni cykl treningowy poprawił. Rywal - Daniel Regi, drugi raz zawodowo walczy w Polsce. Rok temu przegrał z Hutkowskim przez TKO w 4 rundzie. Z Miszkiniem będzie walczył na dystansie 6 rund. W ogóle polak podczas tej gali, żaden przegrać nie powinien. Miszkiń moim zdaniem izi ćwiknie Regiego, który po tej walce już raczej walczyć na nasze tereny nie przyjedzie.

Odnośnie walki Wawrzyk-Mazikin
195cm Vs. 196cm
Czuję tu Warzyka na punkty...



Velecky: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=83635&cat=boxer
Kostecki: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=93633&cat=boxer


Calloway: http://boxrec.com/list_bouts.php?cat=boxer&human_id=15691
Kołodziej: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=273110&cat=boxer


Zaksi: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=380365&cat=boxer
Janik: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=204287&cat=boxer


Regi: http://boxrec.com/list_bouts.php?cat=boxer&human_id=449854
Miszkiń: http://www.bokser.org/content/2009/12/03/130603/index.jsp

Mazikin: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=302151&cat=boxer
Wawrzyk: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=377928&cat=boxer


Kubin: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=427035&cat=boxer
Bienias: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=17749&cat=boxer
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2009 08:04

Janikowi i Cyganowi zmienili się rywale. Nie wiem kiedy Cygan ma zamiar walczyć z kimś porządnym jeżeli wogóle ma zamiar będzie wlaczył z Rumunem 15/9/0, który z każdym solidnym pięściarzem wyłapywał.
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2009 08:19

a Janik będzie wlaczył z istnym stranieri mianowicie mam na myśli Istvan Orsosa 0/9/1, który wyboksował remis z Bence Tabajdi 0/6/1. jednym słowem żenada nie rozumiem takich walk. Ciekawie zapowiada się walka Harnasia z tym niby mistrzem nokautów a z solidnymi zawodnikami przegrywał. Też myśle że Polacy nie powinni przegrac zadnej walki ale także uważam że Wawrzyka po 1,23 nie warto.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2009 19:54

z Cygana juz nic nie bedzie raczej, talent mial zawsze na gora europejskiego solidnaiaka, ale od przypadkowej porazki z Kanfouh chyba sie w nim zaciął ciag na przeciwnika, malo wygranych przzed czasem, no i klasa samych rywali...
Posted by: przemekwn

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2009 22:07

Jak tak patrze na tego Vidoza to trzeba na Sosnowskiego postawić:
Sosnowski 103kg
Vidoz 116kg
Co myślicie o tym pojedynku ?
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 18/12/2009 22:58

Originally Posted By: przemekwn
Jak tak patrze na tego Vidoza to trzeba na Sosnowskiego postawić:
Sosnowski 103kg
Vidoz 116kg
Co myślicie o tym pojedynku ?
sosna win, vidoz stary, sądzac po wadze jest juz na etapie dorabiania do emerytury, szkoda ze kursy na sosne takie niskie
Posted by: Bolkins

Re: Boks cz. 2 - 19/12/2009 03:04

Sosna-Vidoz
Vidoz nie wytrzyma kondycyjnie.Włoch jeszcze tyle w swojej karierze nie ważył przed żadną walką , z tego też powodu najprawdopodobniej za dobrze przygotowany nie będzie.Albert powinien go zlać , jeżeli nie na punkty to przez TKO smile

--------------------------------------------------------
Wawrzyk-Mazikin
- "To będzie bardzo ciekawe widowisko i dobra walka w moim wykonaniu - zapowiada Wawrzyk. - Na nokaut się nie nastawiam. Zamierzam spokojnie punktować, ale jak się nadarzy sposobność, to przyspieszę i skończę Mazikina przed czasem".-->

Co prawda nie było dotychczas okazji do przetestowania szczęki Wawrzyka , bo walczył do tej pory z no....nie bujmy się użyć tego określenia... 'zerami bokserskimi'ale myślę że Mazikin nie jest w stanie go znokautować , a na punkty w Polsce nie wygra,Wasilewski już o to pewnie zadbał smile

Tak więc dzisiaj Wawrzyk + Sosna za gruuuuubo boks
Posted by: Rivaldinho

Re: Boks cz. 2 - 19/12/2009 03:08

Zakończyło się oficjalne ważenie przed jutrzejszą walką o pas mistrza Europy wagi ciężkiej pomiędzy Albertem Sosnowskim (44-2-1, 27KO) a Paolo Vidozem (26-6, 15 KO). Polak wniósł na wagę 103 kilogramy, jego rywal okazał się zdecydowanie cięższy, skala wskazała 116 kilogramów.
Co to oznacza? Jest to najwyższa waga w karierze Włocha, który swoje największe sukcesy odnosił ważąc lekko poniżej 110 kilogramów, jak widać wiek daje znać o sobie i nie przygotował on idealnej formy, jego waga wydaje się być zdecydowanym atutem Alberta Sosnowskiego. A Albert? Ilość wniesionych kilogramów wskazuje na dobrze przepracowany okres przygotowawczy i wysoką formę fizyczną. Jutro na Londyńskiej gali mamy dużą szansę cieszyć się z sukcesu drugiego ciężkiego rodem z Polski, w boju o pas mistrza Europy. Gala rozpocznie się o godzinie 21.




Warto takze poczytac artykul: O tym kim jest Vidoz i czy trzeba się go bać - KLIK
Posted by: Ghost

Re: Boks cz. 2 - 19/12/2009 04:08

A propos powyższego linka i informacji, że obaj walczyli z Zuri Lawrencem. Jak wyczytałem na jednym z blogów bokserskich, obu panów (tzn. Sosnowskiego i Vidala) łączy to, że prawie zostali przez tegoż Lawrence'a znokautowani.

Spojrzałem na wynik Lawrence'a i ma 24 zwycięstwa, z czego całe 0 przez nokaut. To faktycznie dość wątpliwy rezultat dla Vidoza i zwłaszcza Dragona laugh
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 24/12/2009 03:14

Adamek będzie walczył z Arreolą

Tomasz Adamek zmierzy się z 120-kilogramowym Christobalem Arreolą w walce, która wyłoni pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Starcie, którego zażyczyła sobie telewizja HBO, ma odbyć się 24 kwietnia w kalifornijskim Riverside. Informację tę potwierdził menedżer Polaka - Zyggi Rozalsky.

- Właśnie skończyłem rozmawiać z ludźmi z telewizji HBO. Chcą Tomka Adamka na swojej antenie - zdradził Rozalsky. Walka ta odbędzie się, jeśli wcześniej 6 lutego Polak wyjdzie zwycięsko ze starcia z Jasonem Estradą.

Rozalsky zdradził, że starcie Adamka z Arreolą byłoby wydarzeniem wieczoru. "Zwycięzca tej walki ma duże szanse walczyć (w lecie? na jesieni?) z triumfatorem starcia Władymir Kliczko - Eddie Chambers" - pisze z kolei na swoim blogu Maciek Baranowski.

Arreola stoczył dotychczas 29 walk, z których 28 wygrał. 25 starć skończył przed czasem. Jedyną porażkę poniósł we wrześniu 2009 roku z Witalijem Kliczką.

"W USA ma jednak rzesze fanów, głównie ze względu na swoje meksykańskie korzenie. I pewnie dlatego szefowie HBO postawili na jego pojedynek z Adamkiem. W hali (rodzinna Kalifornia Christobala czy jednak New Jersey Adamka?) będą tłumy Meksykanów i Polaków, a kolejne tysiące wykupią transmisję pay-per-view." - pisze Baranowski.

Rozalsky dodaje także, że Adamek zarobiłby ogromne pieniądze na tej walce, gdyż HBO to najbogatsza na świecie telewizja pokazująca walki bokserskie. - Kasa byłaby rewelacyjna - zdradza menedżer.

źrodło: wyb. borzech, Przegląd Sportowy

- - - -

urodziła się bardzo ciekawa walka, ale najgorsze co Tomek może teraz zrobić to zapomniec o Estradzie, którego musi przecież pokonać. niech skoncentruje swoje wysiłki na nim, dobrze przygotuje się do tej walki i wygra, a w kwietniu będziemy mieć mega emocje.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 24/12/2009 06:51

oby sie Adamek nie przejechal w lutym bo z formą z Minto Cristobal bylby latwiejszy do pokonani niż solidny sredniak Estrada, a na pokonaniu Arreoli Tomek by sie tak wybil ze to nie on czekalby na przeciwnika a palcem wskazywal z kim chce walczy i kiedy, generalnie pozostaje miec nadzieje ze Gancarczyk ( bo to chyba jego info jak mysle) znow wody nie polał do czego ma zdolnosci
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 25/12/2009 19:05

Originally Posted By: djviejo
szykuje się pojedynek MARZEŃ

Pacquiao vs Mayweather


Promotor Pacquiao: Walki stulecia z Mayweatherem Jr nie będzie !!!

- Zaplanowana na 13 marca w Las Vegas bokserska "walka stulecia" pomiędzy Mannym Pacquiao (Filipiny) i Floydem Mayweatherem Jr. (USA) nie odbędzie się - powiedział w czwartek wieczorem promotor Filipińczyka Bob Arum. Wciąż jednak poszukuje on kompromisowego rozwiązania sporu pięściarzy o sposób przeprowadzania badań krwi.

- To koniec. K-o-n-i-e-c - podkreślił Arum, który właśnie na wigilię świąt Bożego Narodzenia wyznaczył datę ostatecznego rozstrzygnięcia sporu.

Obóz Mayweathera domaga się, by test został przeprowadzony przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA). Pacquiao nigdy nie był powiązany ze stosowaniem dopingu i początkowo zgodził się na badania nie tylko moczu (zwyczajowo przed walkami w Newadzie), ale także krwi. Nie chce jednak by pobierano mu próbki tuż przed walką - obawia się bowiem, że może go to zbyt osłabić.

- Uważa się, że oni (USADA) mogą być stronniczy. Pacquiao nie chce, by to oni prowadzili badania, ja też nie chcę. Są na tyle nieelastyczni, że nie można skorzystać z ich pomocy - powiedział Arum.

Promotor zapowiedział, że "Pacman" 13 marca może zmierzyć się z Paulem Malignaggim, a do walki z Mayweatherem mogłoby dojść w późniejszym terminie, ale jeszcze w 2010 roku.

- Jeśli o mnie chodzi, walka jest odwołana. Zobaczymy, czy wrócimy do tego tematu jesienią - wyjaśnił Arum.

Starcie Pacquiao z Mayweatherem miało być najlepiej opłaconym pojedynkiem w historii zawodowego boksu. Obaj pięściarze mieli zarobić po około 30-40 milionów dolarów (w zależności o wyników sprzedaży praw telewizyjnych).


- - - -

nie wierzę, że posprzeczali się o taką 'bzdurę'. ciekawe czy to tylko zabieg promotora...
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 25/12/2009 19:17

Ponoć Pacquiao boi się igieł laugh laugh
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 28/01/2010 19:54

Lokata w TOBET 40% w 30 minut.

Andrzej Wawrzyk - Harvey Jolly 1 1.40 shocked

Co by się nie działo, Wawrzyk tę walkę wygra.
Posted by: tyks

Re: Boks cz. 2 - 30/01/2010 06:27

Ma ktos jakis live do Wawrzyka ? smile bo zamyka kupon laugh


Temat jest prowadzony dość luźno, ale nie rób z niego QC, pytania takie jak w wykasowanym poście zawadaj albo przez PW albo na QC
Posted by: igea23

Re: Boks cz. 2 - 30/01/2010 06:28

Walka dopiero o 3 w nocy naszego czasu
Posted by: kumichal

Re: Boks cz. 2 - 30/01/2010 18:09

Walka zakończyła się zdcydowanym zwycięstwem Wawrzyka na punkty
Posted by: tyks

Re: Boks cz. 2 - 30/01/2010 18:32

PioKing <piwo> za typa smile nie ogladalem bo %%% mnie zmoglo tongue
Posted by: szpak007

Re: Boks cz. 2 - 04/02/2010 22:57

znawcy tematu bokserskiego, jak tam oceniacie sobotnio-niedzielną walkę Adamka?? Jest aż tak wielkim faworytem że kurs na niego w granicach 1,25??
Posted by: HenkSiracius

Re: Boks cz. 2 - 05/02/2010 00:03

Originally Posted By: szpak007
znawcy tematu bokserskiego, jak tam oceniacie sobotnio-niedzielną walkę Adamka?? Jest aż tak wielkim faworytem że kurs na niego w granicach 1,25??


jest zdecydowanym faworytem, aczkolwiek nie obstawiłbym na niego nawet złotówki. z dwóch powodów:

- prawie każdy bokser, który oberwie po główce przez całą swoją karierę, ma mocno poprzestawiane szufladki. w związku z tym nigdy nie można bokserom ufać, tym bardziej jeśli chodzi o doniesienia odnośnie formy, treningów i przygotowania do walki. prym w okłamywaniu całego świata i stwarzaniu pozorów pewności siebie wiodą akurat dwie nacje bokserów: Amerykanie i Polacy.
- bardzo dużym znakiem zapytania jest dla mnie Estrada. niby coś tam o nim wiadomo, aczkolwiek dla niego to jest walka życia, szansa od losu. ktoś wymyślił, żeby chłopakowi, który naprawdę na to nie zasłużył (jeszcze), dać szansę na walkę, która może być dla niego krokiem milowym w kierunku mistrzostwa. Adamek z kolei zupełnie odwrotnie: dla niego jest to walka co najmniej niepotrzebna, taki przerywnik do poważnej walki w wadze ciężkiej.

taki kurs 1,25 na tak, nie oszukujmy się, głupi pojedynek to gra nie warta świeczki.
Posted by: HenkSiracius

Re: Boks cz. 2 - 05/02/2010 00:12

Mnie za to interesuje inna walka:

Haye, D - Ruiz, J

4 kwietnia w Arena Manchester pierwszy raz pasa bronił będzie David Haye. pasa, który zdobył notabene w okolicznościach mocno dyskusyjnych. tymczasem Ruiz to stary wyjadacz, 38 lat na karku, 2 mistrzostwa świata i 53 walki. w ostatnim pojedynku zaprezentował się bardzo dobrze - pokonał Adnan Serina przez TKO w 7 rundzie, przez cały czas dominując w ringu.

Dla mnie kurs 4,00 to wystarczająca zachęta, aby zagrać na zwycięstwo dziadka nad pajacem.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 05/02/2010 04:37

Tobet wystawił kursy na Rzeszów.

Tomek Hutkowski z Nagym po 1,40 to super promocja smile
Główka, Miszkin, Janik i Kostecki też na bank wygrają.
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 05/02/2010 18:46

Hutkowski już po 1,30 z tego co widzę też sądzę że wygra, a co do innych Polaków nie byłbym wcale pewien ich zwycięstw. Szczególnie mam na myśli Janika, który zebrał parę ciosów od tego leszcza z Węgier ostatnio, a jutrzejszy jego rywal doświadczony i z kilkoma o wiele lepszymi pięściarzami już boksował. I Miszkiń czuje że łatwo nie będzie miał z tym niemieckim Ormianinem, który rekord ma w miarę a na surowego Polaka może starczyć.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 05/02/2010 21:26

Originally Posted By: HenkSiracius
Mnie za to interesuje inna walka:

Haye, D - Ruiz, J

4 kwietnia w Arena Manchester pierwszy raz pasa bronił będzie David Haye. pasa, który zdobył notabene w okolicznościach mocno dyskusyjnych. tymczasem Ruiz to stary wyjadacz, 38 lat na karku, 2 mistrzostwa świata i 53 walki. w ostatnim pojedynku zaprezentował się bardzo dobrze - pokonał Adnan Serina przez TKO w 7 rundzie, przez cały czas dominując w ringu.

Dla mnie kurs 4,00 to wystarczająca zachęta, aby zagrać na zwycięstwo dziadka nad pajacem.
ta walka to bedzie powtorka Ruiz - RJJ , ruiz zostanie wypykany
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 05/02/2010 21:29

Originally Posted By: szpak007
znawcy tematu bokserskiego, jak tam oceniacie sobotnio-niedzielną walkę Adamka?? Jest aż tak wielkim faworytem że kurs na niego w granicach 1,25??

- kursy dobrze wyważone
- Estrada - lepszy niż wskazuje na to nazwisko
- pierwszą poważna walka Adamka w ciężkiej (obicia starego worka kartofli zwanego Golotą sie nie liczy) wiec zawsze jest nutka niepewnosci

wiec walka raczej do oglądania
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 06/02/2010 00:37

Walka Miszkina odwołana, Janik ma innego rywala także te dwa zakłady będą zwrotne jeśli ktoś zagrał.
Posted by: Legia

Re: Boks cz. 2 - 06/02/2010 18:29

w bet365 kto wygra walkę

Tomasz Adamek v Jason Estrada 1,16 do 4,5

Stawiam na doga tutaj , kursy źle skorelowane.

Estrada w 275 walkach amatorskich oraz 19 pojedynkach zawodowych nie zostal ani razu znokautowany mało tego ani raz nie byl na deskach nawet !!! Wyprowadza bardzo dużą ilość ciosów !!!

Po 4,5 jest dobrym psem do pogrania.
Posted by: Rivaldinho

Re: Boks cz. 2 - 07/02/2010 06:34

Pod info wyzej jakos nie widze Adamka nokautujacego rywala.. 1.20 smieszny kurs wiec sprobuje:
Adamka na punkty 2.05 tobet - bo jak ma wygrac to wedlug mnie tylko na punkty
i jako kontre na zwrot:
Estrada przez nokaut, nokaut techniczny lub dyskwalifikację @ 9.00 Sportingbet - bo to waga ciezka i jak raz piznie to moze byc po Adamku laugh (ktory zrobil sie ogromnym cwaniakiem i bardzo mnie to wkur*** szczerze mowiac.)
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 07/02/2010 07:29

estrada nie ma ciosu, nie ma argumentow by polozyc Adamka
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 07/02/2010 07:36

Estrada ma wate w rece ma 4 KO na 16 zwycięstw kurs 1,25 na Gorala adekwatny i wg mnie nie ma co szukac porazki Tomka dzis.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 07/02/2010 07:41

Originally Posted By: Rosati
Estrada ma wate w rece ma 4 KO na 16 zwycięstw kurs 1,25 na Gorala adekwatny i wg mnie nie ma co szukac porazki Tomka dzis.
statystyka troche zakłamana bo nie nabijał sobie rekordow na kelnerach tylko od poczatku karieriery walczy ze sredniakami, ale ma wate i to fakt
Posted by: Misiek

Re: Boks cz. 2 - 07/02/2010 19:21

Dzięki Piomil za Rzeszów, to nic, że 3 zakłady anulowane, ważne, że 2 siedzą wink Nie oglądałem, nie wiem jak, ale ważne, że 'wygrane' po 1-0 tongue
Posted by: mat2000

Re: Boks cz. 2 - 23/02/2010 00:06

- Zapowiadasz, że wyjdziesz walczyć z Tomkiem bardzo odchudzony, mając nie więcej niż 240 funtów. Powinienem traktować to poważnie?

Chris Arreola: Gdzie tam, zapomnij. To była konferencja prasowa, coś trzeba było powiedzieć. Ile będę miał 24 kwietnia, tyle będę miał. Nie ma znaczenia, ile ważę.

http://sport.onet.pl/boks/arreola-adamek-nie-do-rozgryzienia-ale-takiej-szcz,1,3180793,wiadomosc.html

Juz lubie goscia smile
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 23/02/2010 07:14

troche mnie zmartwil ow kontekscie szykującego sie value na arreole (tobet dal 2.15), ale i tak sie obrze zpaosiwada kurs
Posted by: Rivaldinho

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 02:06

Wielki trener opuszcza Tomasza Adamka


Arreola 2.15 boks : )
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 02:39

oj skąpił kasy Adamek aż Gmitruk wkoncu spasował - raczej Adamek na tym dobrze nie wyjdzie szczegolnie z Arreolą gdzie musi meksyka pokonać taktyką
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 08:42

Originally Posted By: Rivaldinho


tyle ze doszli dwaj nowi, byli trenerzy Tysona i Holyfielda... moim zdaniem to tylko Góralowi wyjdzie na dobre.
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 14:12

nie w tej walce.
będą mu próbowali zmienić styl boksowania i co z tego wyniknie ?

dla mnie - porażka przed czasem !!!!!!!!!! niestety.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 17:11

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: Rivaldinho


tyle ze doszli dwaj nowi, byli trenerzy Tysona i Holyfielda... moim zdaniem to tylko Góralowi wyjdzie na dobre.
szczegolnie przy jego znajomosci angielskiego
Posted by: szpak007

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 17:37

o ile dobrze pamiętam to Adamek już walczył bez Gmitruka w jednej ważnej walce i nie skończyło się to wtedy za dobrze. Obaj doskonale się dogadywali i jak dla mnie to Gmitruk robił fantastyczną robotę pod względem taktyki.
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 17:42

Originally Posted By: szpak007
o ile dobrze pamiętam to Adamek już walczył bez Gmitruka w jednej ważnej walce i nie skończyło się to wtedy za dobrze. Obaj doskonale się dogadywali i jak dla mnie to Gmitruk robił fantastyczną robotę pod względem taktyki.


z Dawsonem walczył bez Gmitruka i to jest do dziś jedyna porażka Górala w karierze.
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 17:47

Originally Posted By: tyson
szczegolnie przy jego znajomosci angielskiego


ile on już siedzi w USA ? ponad rok ? uważasz ze do tego czasu ćwicząć bardzo często w amerykanskich salach treningowych nie poznał przynajmniej podstawowych zworów i wyrazen bokserskich ? szczerze w to wątpie, a wręcz nie wierze, trzebaby zalozyc ze Adamek jest idiotą albo tępakiem, co jest założeniem z góry błędnym. To, że nie umie się swobodnie wypowiadać nie oznacza, że nie rozumie co się do niego mówi, tym bardziej, że o wiele łatwiej jest słuchać niż rozmawiać. Nie uważam, iż jest to aż tak szczególny aspekt walki.
Posted by: polskignom

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 18:11

Moim zdaniem to on nie rozumie angielskiego zbytnio...
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 24/02/2010 20:38

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: tyson
szczegolnie przy jego znajomosci angielskiego


ile on już siedzi w USA ? ponad rok ? uważasz ze do tego czasu ćwicząć bardzo często w amerykanskich salach treningowych nie poznał przynajmniej podstawowych zworów i wyrazen bokserskich ? szczerze w to wątpie, a wręcz nie wierze, trzebaby zalozyc ze Adamek jest idiotą albo tępakiem, co jest założeniem z góry błędnym. To, że nie umie się swobodnie wypowiadać nie oznacza, że nie rozumie co się do niego mówi, tym bardziej, że o wiele łatwiej jest słuchać niż rozmawiać. Nie uważam, iż jest to aż tak szczególny aspekt walki.
z video po jego ostatnich konferencjach wniozskuje ze dalje ang. nic nie umie, ostatnio przeprowadzał wywiad angielskiemu dzienniakrzowi po poslkui a tlumaczyl na bierząco Gancarczyk

facet nie ma zdolnosci do języków i tyle, i to moze niekoniecznie kwestia tępoty a moze po prostu zdolnosci w danej dziediznie,
pamietma jakies stare wywiady Goloty z lat 94-96, czyli dosc swiezo po wyjezdzie do stanow, mowil plynnie po ang. - a ten facet to raczej nie jest krol intelektu (przynajmniej tak wyglada)

w walce z Dawsonem to wygladało tak: McGirt do niego cos mowi a ten sie tepo patrzy w oczy i na pytanie do ju anderstand kiwał głową ze tak, wkoncu wsciekly mcgirt do tlumaczenia zaciagnał ziggiego ktory nie rozumiejąc jezyka bokserskiego tłumaczyl mu totalne glupoty

-racja Adamek moze znac zwroty bokserskie jakich sie uzywa na treningu, ale w trakcie walki gdy powiedzmy cos nie idzie , trtzeba zmienic taktymke czy cos to juz trener musi zastosowac troche improwizacji czego adamek moze nie skminic, szczegolnie gdy głową gorąca i pel;na adreanliny

tak czy inaczej arreola dostaje kolejnego handicapa
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 04/03/2010 04:15

Łukasz Maciec - Rico Meuller 1 @ 1.95

Tobet dał promocję roku shocked

Łukasz mógł przegrać z Szotem, ale każdy wiedział, że ta walka była dla niego o kilka szczebli za wysoko. Tutaj dostaje Niemca z napompowanym rekordem i jestem w 100% przekonany, że sobie poradzi.
Posted by: Banik

Re: Boks cz. 2 - 04/03/2010 06:09

Tobet jako jedyny oferuje kursy na sobotnia gale bokserska Diamond Boxing Night w Katowicach (dopoki nikt nie skopiuje wink )
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 04/03/2010 07:00

Panowie nie walcie tak ostro na Maćca bo już tylko 1,68 laugh
Posted by: mat2000

Re: Boks cz. 2 - 04/03/2010 07:26

Originally Posted By: PioKing
Panowie nie walcie tak ostro na Maćca bo już tylko 1,68 laugh


To napisz jeszcze do ilu warto go grac smile
Ja sie zalapalem jeszcze na 1,8..
Posted by: Misiek

Re: Boks cz. 2 - 04/03/2010 07:31

Masakra jakaś. Od tego 1.95 > 1.80 > 1.70 > 1.68 > 1.62 > 1.60. Ciekawe co będzie jutro rano, nie mówiąc już o sobocie grin

@1.20 ? tongue

Patrzę na ten trening Maćca na bokser.org tongue
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 04/03/2010 07:42

niestety inne buki nie maja na to kursow, faktycznie walenli sie ostro przy lukaszu
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 05/03/2010 00:21

Originally Posted By: mat2000

To napisz jeszcze do ilu warto go grac smile
Ja sie zalapalem jeszcze na 1,8..


Generalnie każdy kurs powyżej 1,40 jest bardzo opłacalny, bo Maciec na tej gali, to dla mnie najpewniejszy faworyt do wygranej swojej walki.

Dla tych co złapali 1,80 i wyżej gratki. Lokata 80-90% w 30 minut nie zdarza się codziennie.
Posted by: Misiek

Re: Boks cz. 2 - 07/03/2010 06:12

Nieźle tongue Szacunek dla Ciebie Pio, za prezent.. kolejny zresztą smile

Czekamy na następne gale wink
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 07/03/2010 06:59

Jaki byl kurs na Bartnika w momencie otwarcia pamieta ktos ?
Posted by: Fro_Lech

Re: Boks cz. 2 - 07/03/2010 08:01

1,45 , zakończyło się 1,6.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 08/03/2010 20:12

kolejny buk (betsafe) ma na Arreole 2.0, wiec jednak buki faktycznie walneły sie na tej walce, bedzie value
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 08/03/2010 20:27

Nie bedzie zadnego value bo Góral obije mu ryj
Posted by: Baqu

Re: Boks cz. 2 - 09/03/2010 05:20

tyson & gnom

powracając do tematu języka angielskiego u naszego górola... dzisiaj bardzo ciekawy wywiad w GW http://www.sport.pl/sport/1,65025,7635797,Nowy_trener__Ronnie_Shields__kaze_Adamkowi_plywac.html a w nim minn:

Tomek jest zabawnym gościem, uwielbia odpowiadać dowcipnie. Mówi bardzo dobrym angielskim, łapie wszystko.

jak mówi to i zapewne jeszcze więcej rozumie smile także jeszcze raz napisze, że ten wasz argument z angielskim to swoiste dyrdymały.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 09/03/2010 10:05

czytalem wywiad, mimo wszystko ciekawe na ile w tym kurutazji i grzecznosci a ile prawdy, ostatnio w wywiadach ciezko m bylo cos po angielsku wydukac
Posted by: olech

Re: Boks cz. 2 - 09/03/2010 14:29

Panowie co tam Adamek. Albert Sosnowski podpisal kontrakt na walke z nikim innym jak z Witalijem Kliczko.... Zlapiemy na Alberta z @9 mysle smile
Posted by: u

Re: Boks cz. 2 - 09/03/2010 18:47

Niespodzianka roku Kliczko vs. Sosnowski.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 09/03/2010 19:27

ale bedzie masakra, a akurat zaczal sie wspinac na te wprawdzie pseudopasy eurppejskie ale zaczął, jak zbierze ciezki nokaut to posypie sie szybko
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 09/03/2010 19:31

Originally Posted By: tyson
ale bedzie masakra, a akurat zaczal sie wspinac na te wprawdzie pseudopasy eurppejskie ale zaczął, jak zbierze ciezki nokaut to posypie sie szybko
i skonczy jak Zegan
Posted by: Piostar

Re: Boks cz. 2 - 09/03/2010 20:32

Albert Sosnowski kontra Witalij Kliczko, czyli pięściarski przebój roku!

Takiego pojedynku w historii polskiego boksu zawodowego jeszcze nie było. Albert Sosnowski przyjął propozycję Witalija Kliczki i zmierzy się ze słynnym, ukraińskim pięściarzem w walce o mistrzowski pas federacji WBC.

O tym, że Polak będzie bohaterem pięściarskiego wydarzenia numer 1 w tym roku poinformował niemiecki dziennik &#8222;Bild&#8221;. Sosnowski otrzymał propozycję od ekipy Kliczki w tym samym czasie co kilku innych, najlepszych bokserów na świecie, w tym Nikołaj Wałujew. Po długich negocjacjach ostatecznie to właśnie Polak został oficjalnie ogłoszony przeciwnikiem ukraińskiego zawodnika.
Tym samym Sosnowski stanie przed szansą, jaką przed nim miał tylko Andrzej Gołota. Różnica jest taka, że &#8222;Smok&#8221; jest znacznie pewniejszy swoich możliwość i o wiele mocniejszy psychicznie od starszego kolegi.

38-letni Witalij Kliczko, brat młodszego o 5 lat Władimira, także mistrza świata, to legenda profesjonalnego pięściarstwa. Stoczył dotychczas 41 zawodowych walk, z czego dwie przegrał. Był, podobnie jak Polak, mistrzem Europy EBU. W czerwcu ubiegłego roku bez większych kłopotów uporał się z Chrisem Arreolą, najbliższym przeciwnikiem Tomasza Adamka.
Walki Witalija Kliczki wzbudzają ogromne zainteresowanie na całym świecie. W Niemczech, gdzie odbędzie się walka, pokaże go telewizja RTL. Stacja ta chętnie inwestuje w boks i braci Kliczków, ponieważ gwarantuję jej to rekordy oglądalności. Kanał ten prezentował m.in. rewanżowy mecz Henry Maske &#8211; Virgil Hill. Walkę tę śledziło przed telewizorami ponad 16 mln widzów. Był to najchętniej oglądany program w Niemczech w 2007 roku.

Za boxing.pl


Przyznam jestem w lekkim szoku blush
Posted by: craax

Re: Boks cz. 2 - 10/03/2010 02:01

Panowie jak to sie stalo ... co teraz czuje Adamek , ktory nie chcial slyszec o walce z Sosnowskim ?

Dla kibicow bardzo fajnie , zero wytlumaczen na to znajduje ale emocji troszke bedzie , kase Sosnowski zarobi , odnosnie Jego szans chyba wszyscy jestesmy zgodni. CO ON TAM ROBI hmm
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 10/03/2010 02:04

A co ma czuc Adamek ? czlowiek ktory jest naprawde wielkim bokserem i ma szanse zostac pierwszym polskim zawodowym mistrzem swiata wagi ciezkiej. Adamek Sosnowskiego czlowieka ze sztucznie nadmuchiwanym rekordem od lat by zjadl na sniadanie dla niego
w tym momencie kariery taka walka to rysa na honorze nie splendor. Sosnowskiemu ta walka spadla z nieba , Walujew nie chcial 2,5 $ za wystep z Wladem to wzieli mieso armatnie w postaci Sosny. Ta walka to chyba spadla mu z nieba bo zaloze sie ze juz nigdy wiecej takich pieniedzy za zadna walke nie dostanie w swoim zyciu.
Posted by: Majtikroko

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 18:31

Nie wiem czy ktoś zadaje sobie pytanie:

A CO BĘDZIE JAK SOSNA PRZYPADKIEM WYGRA??
Posted by: djviejo

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 19:21

Originally Posted By: Majtikroko
Nie wiem czy ktoś zadaje sobie pytanie:

A CO BĘDZIE JAK SOSNA PRZYPADKIEM WYGRA??



chyba w domino boks
Posted by: style

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 19:25

Tydzien temu widziałem Sosne jak reklamował jakiś "super przyrząd"w TV MANGO, a teraz walka z Kliczką i wpada milion $, normalnie American Dream:)
Posted by: Ghost

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 20:22

Ja tam się bardzo na tym nie znam, więc nie wiem czy to możliwe, ale dla przypomnienia:

Mike Tyson vs. James (Buster) Douglas
"Douglas entered the contest as a 42-1 underdog"

za boxrec.com
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 20:58

douglas po pierwsze miał jebnięcie (sosna ma wate), po drugie był jak na tamte czasy jedynie dobrym solidniakiem ale i tak byl sporo lepszy od obecnego Sosny
Posted by: Majtikroko

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 23:38

A to nie czasem trener Zelaznego Mike'a nie powiedział że każdy zawodnik w ich wadze może znokautować kązdego innego?

Nie wiem jedna jakaś akcja-kombinacja + slabszy dzień kliczki i ja sie pytam co wtedy??
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 23:50

Originally Posted By: Majtikroko
A to nie czasem trener Zelaznego Mike'a nie powiedział że każdy zawodnik w ich wadze może znokautować kązdego innego?
glupi faramazon, zawodnik bez ciosu nie znkatuje zawodnika z betonem w szczece
Posted by: polskignom

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 23:55

Boks ogladam od przypadku do przypadku, ale niemal wszyscy ludzie, co sobie polamali zeby na boksie mowia, ze ciezka to jest troche inna para kaloszy.

Byc moze farmazon, ale jednak mimo wszystko opinie tych ludzi sa dla mnie bardziej wiarygodne wink
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 11/03/2010 23:58

Waga ciezka rzadzi sie swoimi prawami i nawet jak masz zelazna szczekea nie masz ciosu to wiele w tej wadze nie osiagniesz. Po za tym nie ma bokserow odpornych na ciosy sa tylko zle trafieni.

Tutaj jeden pojedynczy cios moze zmienic wszystko. Ale badzmy
powazni Sosna szans na tym etapie kariery z Kliczka nie ma zadnych.
Posted by: mura

Re: Boks cz. 2 - 12/03/2010 00:56


znaczenie takich słów:

Cytat:
każdy zawodnik w ich wadze może znokautować kązdego innego


albo takich

Cytat:
nie ma bokserow odpornych na ciosy sa tylko zle trafieni


można porównać do wartości stwierdzeń, że:

- piłka jest okrągła a bramki są dwie (ktoś tak kiedyś powiedział, też nawet sie znał)

albo

- nie ma dobrze obronionych rzutów karnych, są tylko źle strzelone,


stwierdzenia na tyle banalne, że brakuje jeszcze słów muzycznego autorytetu, że "wszystko się może zdarzyć".

genialne. obozy kliczki i sosnowskiego na pewno usilnie już nad tym pracują.
Posted by: craax

Re: Boks cz. 2 - 12/03/2010 03:25

Panowie widze u niektorych powoli optymizm narodowy rosnie z kazdym dniem . Badzcie powazni , obejrzyjcie kilka walk Sosnowskiego bo pewnie Kliczke widzial kazdy.
Watpie zeby Sosna trafil jakas bombe czysta w Ukrainca , "bombe" bo raczej typowego pierdolniecia na ta wage Albert nie posiada.

Fajnie , beda emocje , znow Polska sie pokaza na arenie miedzynarodowej , szkoda tylko , ze wszyscy juz przed walka smieja sie z Sosnowskiego , irytujace i miejmy nadzieje , ze ambicja i slabsza motywacja Kliczki poboksuje kilka dobrych rund !!
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 12/03/2010 04:09

Klitschko stlukl Arreole i raczej już wielkiego cisnienia nie czuje, szczegolnie ze do polityki go ciagnie, mozna wiec przypuszczac ze do takiego smiesznego Sosny tymbardziej sie nie przylozy (po bdb walce z Arreolą stoczyl juz slabą walke z Johnsonem ktory mial sil na 3 rundy).
Sosna zapewne bedzie robil co sie dalo by miec w papierach pelny dystnas z kliczkiem stad zapewne bedziemy mieli uciekanie i unikanie walki. To wszystko zwiastuje szanse na kilka rund.
Stad moze uda sie zlapac jakis over z niską ustawioną linią rund.
Tak czy inaczej wszystko zalezy w tej walce od samego podejscia do niej witolda.
Posted by: Bzyku

Re: Boks cz. 2 - 12/03/2010 04:37

Originally Posted By: Majtikroko

Nie wiem jedna jakaś akcja-kombinacja + slabszy dzień kliczki i ja sie pytam co wtedy??


Nic - Kliczko z niedowierzaniem pokręci głową, a po chwili poślę Albercika w czwarty rząd trybun.

Panowie, bądźmy poważni. Sosnowski nie ma NIC czym mógłby zagrozić Kliczce.

Nie ma ciosu, nie ma warunków fizycznych, nie ma umiejętności, nie ma jakiejś super dynamiki czy nieprzewidywalności. No kur.. po prostu nic.
Kliczko będzie trzymał go na dystans i Albert kupę zrobi. Bo Kliczki tak walczą większość walki - dystans i obijanie rywala. Wielu już próbowało sobie z tym poradzić i nie dało rady. Tym bardziej Albert nic nie wymyśli bo jest na to za słaby.

Jedyna kwestia to ile Albert rund wytrzyma. I tu się zgadzam, że jakiegoś overa można łapać. Kliczki to nie są ringowe zabijaki, które od razu rzucają się na ofiarę. Kliczko dobrze wie, że Sosnowski nic mu nie zrobi i nie będzie chciał zbyt szybko kończyć walki żeby go nie wyśmiewali, że takiego kelnera sobie na obronę wybrał.

Pewnie poboksuje spokojnie, na stojąco parę rund zanim wykończy rywala. Nie za długo, ale i nie za krótko - żeby tv zdążyła parę reklam puścić, żeby publika zdążyła piwko wypić itd.

Wiadomo, zawsze jest jakiś cień szansy na cud i sensację. Kto chce niech wierzy, ja kibicować Albertowi będę, ale w cud nie wierzę.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 12/03/2010 04:57

spojrzmy na takiego 116 to kilogramowego Vidoza, Adamek zrobilby z nim dokladnie to samo co z Gołotą, Albert choc pokonal go wyraznie to jednak ani razu nie byl bliski poslaniu na deski, nienajlepiej to siwadczy o jego instynkcie boksaerkim (jak i ogolnie umiejetnosciach)

slusznai bzyku zauwazyles motyw ze vitkowi nie bedzie zalezalo na szybkim ko bo tv pusci mniej reklam a on zapewne wtedy mniej zarobi (zdaje sie ze czolowi bokserzy oprocz sztywnego stawki za walke mają jakis procent zysku od reklam)
teraz trzeba miec nadzieje na niską linią w liczbie rund wysatwioą przez buki
Posted by: Mindman

Re: Boks cz. 2 - 12/03/2010 18:42

Originally Posted By: Bzyku


Panowie, bądźmy poważni. Sosnowski nie ma NIC czym mógłby zagrozić Kliczce.

Nie ma ciosu, nie ma warunków fizycznych, nie ma umiejętności, nie ma jakiejś super dynamiki czy nieprzewidywalności. No kur.. po prostu nic.
Kliczko będzie trzymał go na dystans i Albert kupę zrobi. Bo Kliczki tak walczą większość walki - dystans i obijanie rywala. Wielu już próbowało sobie z tym poradzić i nie dało rady. Tym bardziej Albert nic nie wymyśli bo jest na to za słaby.

Jedyna kwestia to ile Albert rund wytrzyma. I tu się zgadzam, że jakiegoś overa można łapać. Kliczki to nie są ringowe zabijaki, które od razu rzucają się na ofiarę. Kliczko dobrze wie, że Sosnowski nic mu nie zrobi i nie będzie chciał zbyt szybko kończyć walki żeby go nie wyśmiewali, że takiego kelnera sobie na obronę wybrał.

Pewnie poboksuje spokojnie, na stojąco parę rund zanim wykończy rywala. Nie za długo, ale i nie za krótko - żeby tv zdążyła parę reklam puścić, żeby publika zdążyła piwko wypić itd.

Wiadomo, zawsze jest jakiś cień szansy na cud i sensację. Kto chce niech wierzy, ja kibicować Albertowi będę, ale w cud nie wierzę.


Pozwolę sobie zacytować całość, gdyż ...

Na boksie prawie w ogóle się nie znam, ale jakoś instynktownie czuje, że to jest świetny post piwo
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 12/03/2010 19:50

Tym razem w Tobecie nie ma tego zakładu, ale w kilku innych bukach jest. Mianowicie:

Humberto Soto - David Diaz 1 @ 1,30

Kurs może i nie duży, ale wygrana pewna smile Jutro na undercardzie Pacquiao także transmisja na PSE. Różnica klas.


Originally Posted By: Amir_Khan
Po za tym nie ma bokserow odpornych na ciosy sa tylko zle trafieni.


smile
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 19/03/2010 23:51

Sportingbet
ADAMEK, TOMASZ vs. ARREOLA, CHRIS
1.33 29.00 3.25

wtf?
Posted by: herbata79

Re: Boks cz. 2 - 20/03/2010 02:26

Teraz już inaczej:
ADAMEK, TOMASZ vs. ARREOLA, CHRIS
1.533 26.00 2.50

Zdążył ktoś kupić Arreolę @3.25?
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 20/03/2010 04:53

Nie szkoda wam pieniedzy wyrzucac w bloto liczac ze to drewno pod tytulem Arreola pokona Gorala ?
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 20/03/2010 06:27

3,25 to byla lepsza promocja niz Maciec ! smile
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 20/03/2010 07:37

Zobaczymy czy po walce Gorala bedziesz tak samo sadzil w kontekscie promocji smile
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 20/03/2010 07:52

Originally Posted By: Amir_Khan
Zobaczymy czy po walce Gorala bedziesz tak samo sadzil w kontekscie promocji smile
tylko spasiony Arreola moze byc nadzieją dla Tomka, daltego mimo wszystko nie bede lapal kursow na meksyka az nie zobacze go na wadze, tak czy inaczej oczekiwalem tu cos w styl 1.35 na Cristobala
Posted by: Bolkins

Re: Boks cz. 2 - 21/03/2010 00:05

Arreola dostanie po piździe.Tomek go obtańcuje jak młodego.
Posted by: Patriot

Re: Boks cz. 2 - 21/03/2010 00:54

Panowie, jak zapatrujecie się na dzisiejsze walki?
Kliczko- Chambers - na pewno nie warto grać na Ukraińca po takim kursie. Dawno nie walczył, kto wie, jak jest obecnie z jego formą. Z drugiej strony Chambers nie ma czym posłać na deski Kliczko. Walka w pełnym wymiarze bardzo prawdopodobna.

Jeżeli chodzi o Polaków, to w każdej walce są zdecydowanymi faworytami, ale te kursy są śmieszne i według mnie nie warte gry.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 21/03/2010 02:14

nawet nioe wiem czy bedzie chcialo mi sie oglada tą walek, jej przebieg bedzie identyczny jak ostatnie 3132435 walk Wladymira,
nie mam ten koncepcji na under / over, nokautu moze nie byc ale naroznik zawsze moze podda kolo 10 rundy Chambersa by nie zbieral dalszego mordobicia
Posted by: Bolkins

Re: Boks cz. 2 - 21/03/2010 03:03

Wydaje mi sie ze "szybkiemu" przejdzie ochota na dalsze obrywanie jeszcze przed 8 runda
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 28/03/2010 07:21

Haye - Ruiz
Zapowiada sie powtorka z RJJ-Ruiz z 2003 roku. Znow counter-puncher ktory bedzie jechal na wstecznym i puntował zapaśnika. Jak walczyc z Ruizem to teraz juz wszyscy wiedzą, pokazał to też Toney 5 lat temu. Haye pompowany na jedyne zagrozenie dla braci to typ zawodnika ktorych Ruiz najbardziej nienawidzi:
- zajebiscie szybkie nogi i duza ruchawosc na ringu
- zajebiscie szybkie ręce
- nie wchodzący w półdystans
Łatwe zwyciestwo Davida pykającego latynosa jak dzieciaka. Niestety ta szczęka... gdyby nie to mielibscmy lokate 20%.
Bzyku tez tak to widzisz?
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 18/04/2010 07:23

Panowie wystawili naziemni kursy na walke Zbika dzisiejsza ?
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 18/04/2010 20:08

Typujcie wyniki walki Adamka i Kosteckiego smile

ZAPRASZAMY DO KONKURSU ! smile

Regulamin
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 19:22

Widzę, że w tobecie pojawiły się kursy na walkę Włodarczyk Fragomeni. Kursy wynoszą 1,25-3,55. Wydaje się, że kursy są zdecydowanie przeszacowane na zwycięstwo Włocha. Oczywiście za Diablo przemawia własna hala plus wiek, ale 1,25 to strasznie mało jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo wyrównany pierwszy pojedynek a dodatkowo fakt, że Fragomeni dał dobrą walkę z Zsoltem Erdeiem, którą o ile dobrze pamiętam mógł skończyć w okolicach 5-6 rundy kiedy Węgier słaniał się na nogach. Osobiście widzę to w okolicach 1,45-2,55 na korzyść Polaka. Dodatkowym faktorem może być tu fakt, że trener Diablo Fiodor Łapin został włączony do sztabu trenerskiego A. Sosnowskiego, nie wiem czy to nie będzie kolidować z obowiązkami wobec swojego dotychczasowego podopiecznego. Włodarczyk jak dotąd w moim odczucie jest bokserem strasznie nierównym, dobra walki czy nawet inaczej, dobre rundy w danych walkach przeplata rundami bardzo słabymi. Vide dwie walki ze Cunninghamem, czy właśnie pierwsza walka z Fragomenim, po pierwszych udanych rundach Krzysztof wyraźnie spuchł, ten fakt wykorzystał Fragomenii, jednak udany finisz Krzyśka prawie zapewnił mu zwycięstwo. Osobiście myślę, że kurs jest do gry, w miarę upływu czasu kursy na Diablo powinny rosnąć więc będzie można delikatnie kontrować.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 19:47

rozstaw 1.45-2.55 slusznie uwazasz ze bylby prawidlowy ale w zlaozeniu ze walka bylaby na neutralnym terenie
w pierwszej walce we wloszech Wlodarczyk byl lepszy, ale wlosi walkowali zarowno w trakcie walki(niezaliczenie nockdownu przez ringowego) jak i na kartach i wykombinowali remis

tutaj bedzie nciąganie wyniku na Włodara wiec po prostu jedyne co musi zrobic to nie byc gorszym (a przynajmniej nie wyraznie)o co trudno byc nie powino bo wloch od czas do czasu poprzedniej walki sie zestarzał, w wsieprniu bedzie juz 41 na koncie

szkoda ze buki tka malo dają, 1.45-1.5 byloby warte przylozenia
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 19:54

poki co value szykuje sie na Arreole (2.1) , kursy powinny byc conajmniej odwroceone, ale najpierw trzeba zobacyzc meksyka na wadze, bo neprzygotowany arreola jak do waki z Minto to autoamtycznie value bet na Adamka

walka za pare dni, czekamy na fotki i wage
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 20:14

Jakoś nie widzę tego value przy kursie 2,1 na Arreole, to dla mnie gorsza wersja S. Petera. Nawet pseudonim podobny, tendencje do tycia, młotek w ręce, tylko szczęka u Chrisa gorsza, tyle że nigeryjski koszmar zaczął żreć jak już miał pas mistrza, a Chris pewnie zaraz po pierwszej poważniej wypłacie.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 20:22

nie porownuj wachlarzu ciosow Arreoli i Petera, ten drugi to prytmitywny cepiarz z młotkiem w łapie, po drugie Arreola wytwarza ciągły pressing i bije znacznie więcej
Posted by: mura

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 20:24


tak pi x oko o ktorej wyjda na ring latino i nasz?
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 20:26

pewnie cos kolo 5
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 20:35

Originally Posted By: tyson
nie porownuj wachlarzu ciosow Arreoli i Petera, ten drugi to prytmitywny cepiarz z młotkiem w łapie, po drugie Arreola wytwarza ciągły pressing i bije znacznie więcej



Prosta statystyka dla obu piesciarzy jesli o chodzi o walke z V. Kliczko.

Arreola 10 rund:
Ciosy wyprowadzone: 331
Ciosy celne: 86
Skutecznosc: 28%

Peter 8 rund:
Ciosy wyprowadzone: 385
Ciosy celne: 73
Skutecznosc: 19%


Nie wydaje mi sie, zeby Arreola wyprowadzal wiecej ciosow. Dodatkowo Peter nie byl prymitywnym piesciarzem zanim zaczal jesc jak szalony, poogladaj jego wczesne walki na youtube, mlody silny bokser, bijacy ciekawymi kombinacjami. Ostatnio na bokser.org byl tez bodajze film mlodego Arreoli i wygladalo to podobnie. Obecnie Arreola jest za duzy do warunkow fizycznych. Lezal na ringu nawet z przecietnym T. Walkerem (ten sam ktory zostal ostatnio obity przez Banksa). Jesli mialbym dzis stawiac na Peter - Arreola to dalbym tutaj 1,72-2,0. Widzac analogie pomiedzy tymi piesciarzami. Wydaje sie, ze walka Adamek Arreola, moze wygladac jak Chambers - Peter przy zalozeniu ze Arreola bedzie over 250lbs. Walka Peter - Chambers zakonczyla sie ~ referee: James Jen-Kin | judge: Ray Corona 91-99 | judge: Max DeLuca 94-96 | judge: Marty Denkin 95-95 ~, i tutaj widze podobny scenariusz.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 20:56

arrela w walce z vitkiem (ktory mial podejrzany wytrysk formy i dal chyba de best walke od czasow wtopy z lennoxem) mimo wszystko wytwarzal wiekszy pressing niz peter,
vitek musial wykonac byczą prace nog ciągle jadąc na wstecznym, no i w 10 ciagle wygladal na takiego ktory moze przeboksowac kolejne 10, peter juz w 8 tylko stał i dzgał bezradnie łapami, po drugie peter dawal sie latwiej trafiac

wg mnie spasiony Peter sporo bardziej surowy niz spasiony Arreola, i gorszy na nogach

slusznie pijesz do wagi Cristobala bo to go stopuje, ale zapowiadal ze do walki z Adamkiem zejdzie do 240 , wg mnie i 250 by styklo
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 21:03

moim zdaniem Vitek prezentuje sie gorzej niz walce z Peterem, wtedy dal naprawde dobra walke. Ostatnio zaprezentowal sie slabo na tle Johnsona. Pamietaj ze w swoim almost prime Peter trzy razy usadzil Wladka. Dodatkowo Arreola jest bokserem kompletnie niedoswiadczonym, przeboksowal tylko dwie walki dluzej niz 8 rund. Jeszcze jedna rzecz co do jego wagi, jesli zejdzie under 250 to moze mu tylko zaszkodzic z uwagi na zbyt szybki ubytek masy, zobacz jak ostatnio prezentowal sie Peter, zrzucil 22 funty od walki z Vitkiem i dopiero w 3 czy 4 walce po zrzutce zaczal jego organizm normalnie funkcjonowac. Jesli Adamek przetrwa 5-6 rund to mysle, ze o wynik mozemy byc spokojni.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 21:11

zgadza sie, vitek dal slabą walek z JOhnseonem (i przypuszczam ze da rownie slbą z Albertem wkrotce), ale ja mowie w alce z Cristobalem, byc moze vitek robi juz powolny zjazd do bazy po sukcesie jakim bylo pokonanie nadziei amerykanskeigo boksu,

mowisz ze nadzieją adamka to przetrwanie 1szej polowy, ale cristobal kondycyjnie do konca walki z vitkiem, nie widac bylo zmeczenia,
a widziales za to walke Adamka z Estradą? od 7mej rundy Adamek juz był nadospodziewanie podpuchniety, i ostatnie pare rund to byla dominacja Estrady chcociaz spodziewnao sie odwrotnego sceariusza
wchodze na bokser.org i widze fotki ktory wygląda na jeszcze bardziej przybyczonego niz byl z Estradą, jesli zdjecie nie przeklamuje kondycyjnie moze tu byc bardzo zle na koniec walki
(walki z cunnem czy briggsem - we wszystkich mial on slabe koncowki)wg mnie kondycja na 12 rund to nie domena Tomka, szczegolnie w HW
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 21:16

logika wiec wskazuje ze jesli kondycja ma tu byc czyims sorzymierzencem to raczej Chrissa
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 19/04/2010 21:32

Owszem Adamek źle zniósł kondycyjnie walkę z Estradą i jeśli chodzi o samo ważenie to będzie ono zarówno ważne dla Chrisa jak i Adamka. Poczekamy na te 3 cyferki przed nazwiskiem (ewentualnie dwie w kontekście Tomka) i mam nadzieję, że wymienimy kolejne spostrzeżenia na temat walki. Jeśli chodzi o tych co chcą grać to Adamek @1,75 unibet/tobet, remis @29 sportingbet Arreola @2,2 sportingbet.
Posted by: buldog

Re: Boks cz. 2 - 20/04/2010 04:57

Polski bokser już wie, co zrobi w przypadku zwycięstwa. - Zadedykuję walkę wszystkim tym, którzy polegli w katastrofie pod Smoleńskiem - zapowiedział.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 20/04/2010 23:53



Nie wiem co sie dzieje, ale zabawnie wygląda sprawa ze wzrostem Adamka.
Wg oficlanych danych (boxrec) mial byc nizszy od arreoli o 6 cm.
Dwa miesiace temu na pierwszym face to face wyglądał na nizszego o 2 cm. Ze zdjec z dzisiejszej konferencji wygląda na wyzszego od 2 cm laugh (i to nie ludząca pesepktywa, na innych zdjęciach wygląda to podobnie).

Wg nieoficjlanych poglosek waga Arreoli jesrt w przedziale 245-250 (zreszta na tyle wygląda na zdjeciach), wiec niezle.
Czekamy na wazonko
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 21/04/2010 00:26

Tyson wiesz moze po ile chodzi teraz najwyzszy kurs na Adamka ?
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 21/04/2010 02:06

1.75, najwiecej pewnie tradyycjnie bedzie na bf
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 21/04/2010 09:19

1,91 ma bet365
Posted by: maxxey

Re: Boks cz. 2 - 22/04/2010 20:10

1,85 tobet, ale z ciekawym zwrotem. W przypadku porażki Adamka w pierwszej rundzie zwracają kasę.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 23/04/2010 00:40

tez mi ciekawy zwrot...
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 23/04/2010 07:46

ADAMEK 98.4, ARREOLA 113.7 (250 funtow)
Arreola bez rewelacji jaką zapowiadał (240) ale i tak dobra waga jak na niego, ostatni raz tyle wazyl kilka walk temu. Z Vitkiem mial 252.
Adamek za to waga świetna. 1.5 kg mniej niz z Estradą. Widać że Bloodworth z ekipą ogarniają i nie zrobili błędu w postaci tuczenia tomka a postawili na szybkosc i zwrotnosc - slusznie.

Az zaczynam sie zastanawiac glebiej and typem na Arreole. Dotychczas dawalek 60-65 % dla Chrisa.
Teraz daje 55% więc przy krusie 2.1 to ciągle value.

Czekamy na zdjęcia i trzeba sie bedie jeszcze z tym przespac.
Posted by: mat2000

Re: Boks cz. 2 - 23/04/2010 16:26

Po Meksyku widac tusze, w sumie wyglada jakby napinal brzuch laugh
Za to Tomek jak gladiator smile Miesni ma chyba wiecej niz Areola wink

Widac tez dobrze roznice wzrostu. Na moje oko Adamek maksymalnie jakies 2 cm nizszy.

W sumie sam nie wiem. Najbardziej zastanawiam sie nad wplywem miejsca walki i sedziow- czy bardzo beda faworyzowac Meksyka. Gdyby walka byla gdzie indziej raczej gralbym Adamka.
Posted by: bombay22

Re: Boks cz. 2 - 24/04/2010 06:19

http://www.youtube.com/watch?v=qL5xYksupFo

oko w oko po ważeniu, na razie 1-0 Adamka laugh
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 24/04/2010 17:40

Biorąc pod uwagę obecne osiągnięcia obu zawodników, ich trenerów, przygotowania do walki, stawiam na... Adamka smile. Mam nadzieję, że wyzbyłem się pobudek patriotycznych i oceniam ich szanse na podstawie umiejętności bokserskich. Polak jest dużo lepszym zawodnikiem od Arreoli, powinien przy swojej masie dużo lepiej znieść pojedynek kondycyjnie. Z drugiej strony trudno oczekiwać, że Adamek pokona Arreolę przez TKO/KO, walka powinna skończyć się na dystansie 12 rund, przeciwny scenariusz zakładam tylko ze strony Arreoli, jeśli to on miałby wygrać to szukałbym jakiegoś rozwiązania ko/tko.

Reasumując:

Adamek by Decision @3,4 4/10 tobet.

(bwin ma na ten sam zakład 2,38 i to wydaje się bliższe prawdy)
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 24/04/2010 19:44

moj bet: Arreola @ 2.1
buki daly mu 40% na wygraną, ja daje 55%

Po pierwsze to dzwiwi mnie ta sama teoria powielana przez wielu bardzo dobrych ekspertow z Polski jak i za oceanu: ze uplwyający czas bedzie na korzysc Adamka i ze musi on prztrwac jedynie pierwsze rundy i ma win w kieszeni. To trzeba odklamac: kondycja jest tu raczej po stronie 15 kg ciezszego swiniaka.

Adamek w drugiej polowie walki moze miec slabsza aktywnosc (jak z Estradą gdzie niespodizewanie wysiadl od od 6 rundy), po za tym on lubi miec przestoje. To nie przejdzie z Arreolą wytwarzającym ciągły pressing i nieustannie bijącym.
Tomek zapewne bedzie nawet latwo punktowac Arreole przez pierwsze kilka rund a w drugiej polowie walki moze zacząc zbierac. Co przy jego obronie i podejrzanej kondycji moze zwiastowac sporo cystych ciosow wylapanych wylapanych na twarz.

Biorąc pod uwage ze Tomek zbierał od wszystkich zawodnikow z ktorymi walczyl ( i tych lepszych jak Cunn czy Briggs i gorszych jak Banks czy Bell ktory przyjechal po wyplate) to nie chce mi i tu nic nie zebral.

Arreola po za tym sporo bije na tułow szczegolnie w klinczach (tylko to mu wcyhodzilo w walce z Kliczko), czym moze dodatkowo oslabic Tomka na koncowke walki.

Po za tym taka kwestia: Adamek i jego angielski - jans eze tomek musi rozkminiac po angielsku jezyk bokserki skaldajacy sie jednak z gora paredziesiecu zwrotow, gdy moze robic sie gorąco na ringu trenerzy będą chceili cos zaimprowaizxowac i wymyslec cos nowego i wtedy juz polak nie skmini a za tłumacza wejdzie ziggy smile jak z McGirtem.
Posted by: karuzel1122

Re: Boks cz. 2 - 25/04/2010 07:57

Originally Posted By: tyson
moj bet: Arreola @ 2.1
buki daly mu 40% na wygraną, ja daje 55%

Po pierwsze to dzwiwi mnie ta sama teoria powielana przez wielu bardzo dobrych ekspertow z Polski jak i za oceanu: ze uplwyający czas bedzie na korzysc Adamka i ze musi on prztrwac jedynie pierwsze rundy i ma win w kieszeni. To trzeba odklamac: kondycja jest tu raczej po stronie 15 kg ciezszego swiniaka.

Adamek w drugiej polowie walki moze miec slabsza aktywnosc (jak z Estradą gdzie niespodizewanie wysiadl od od 6 rundy), po za tym on lubi miec przestoje. To nie przejdzie z Arreolą wytwarzającym ciągły pressing i nieustannie bijącym.
Tomek zapewne bedzie nawet latwo punktowac Arreole przez pierwsze kilka rund a w drugiej polowie walki moze zacząc zbierac. Co przy jego obronie i podejrzanej kondycji moze zwiastowac sporo cystych ciosow wylapanych wylapanych na twarz.

Biorąc pod uwage ze Tomek zbierał od wszystkich zawodnikow z ktorymi walczyl ( i tych lepszych jak Cunn czy Briggs i gorszych jak Banks czy Bell ktory przyjechal po wyplate) to nie chce mi i tu nic nie zebral.

Arreola po za tym sporo bije na tułow szczegolnie w klinczach (tylko to mu wcyhodzilo w walce z Kliczko), czym moze dodatkowo oslabic Tomka na koncowke walki.

Po za tym taka kwestia: Adamek i jego angielski - jans eze tomek musi rozkminiac po angielsku jezyk bokserki skaldajacy sie jednak z gora paredziesiecu zwrotow, gdy moze robic sie gorąco na ringu trenerzy będą chceili cos zaimprowaizxowac i wymyslec cos nowego i wtedy juz polak nie skmini a za tłumacza wejdzie ziggy smile jak z McGirtem.


Sorki ale stwierdzeniem , że kondycja będzie po stronie cięższego zawodnika czyli meksykanina zaprzeczyłeś w ogóle na tym ,że się znasz na boksie. Sorki , że podważam twoją znajomośc boksu ale jak może taki grubas byc kondycyjnie silniejszy od adamka ??? Adamek jest szybszy i bardziej zwrotniejszy w czym ma zdecydowanie przewagę. W z tymi dwoma walorami idzie w parze kondycja. Meksykanin może go tylko pokąsac swoimi mocnymi uderzeniami. Jeśli walnie mu ze 2 razy celnie w krótkich odstępach czasowych ma duże szanse adamka pokonac. Myślę , że Adamek zdaje sobie sprawę z tego że Meksykanin ma walnięcie. Zresztą bez sensu jest porównywanie adamka sprzed kilku walk. To był zupełnie inny zawodnik. Adamek robi ciągłe postępy ...
Posted by: mat2000

Re: Boks cz. 2 - 26/04/2010 04:14

Kiedy już myślałem, że po takiej walce Adamka nic nie może już na mnie zrobić wrażenia, zobaczyłem trzy rzeczy: Tomka przedzierającego się przez tłum polskich kibiców i robiących sobie zbiorowe zdjęcia kiedy wychodziliśmy do zaparkowanego samochodu i taki sam tłumek, chyba z 300 przybranych w biało-czerwone szaliki krzyczących w holu "Hiltona" - "Dziękujemy" i "Adamek, Adamek!". To trzecie, kto wie czy nie największa wrażenie to wkraczający chwilę potem w biało-czerowone morze szalików i koszulek... "Koszmar" Arreola. Sala najpierw zdębiała, ale kiedy Chris krzyknął: - Kto się ze mną napije piwa za waszego zwycięzcę? - wszyscy oszaleli. Chris pił piwo - po jednej butelce w każdej z obolałych dłoni - podpisywał polskie biustonosze i flagi, robił sobie zdjęcia, aż wreszcie w tym samym halu, który świętował Górala zabrzmiało z polskich lekko podmęczonych trunkami i emocjami prawie tak samo głośne "Arreola, Arreola". - Jakich on ma kibiców, ja was naprawdę kocham. Wy jesteście tacy sami jak my - jak jesteście za kimś, to na całość - stwierdził. Kiedy poszedłem pisać, było grubo po pierwszej. Chris zapowiadał, że zamknie bar o czwartej i może napije się z Adamkiem. Na razie chyba mu się nie udało, ale w przyszłości, kto wie, bo przecież promotor Arreoli Dan Goossen nie ukrywał, że nic nie cieszyłoby go bardziej niż rewanż. Tylko, że od 24 kwietnia to już kto inny stawia warunki.

http://sport.onet.pl/boks/arreola-on-ma-leb-ze-stali-slepych-sie-nie-bije,1,3215084,wiadomosc.html

Lubie Arreole, szczery, sympatyczny i pokorny chlopak smile Ale tez niesamowity twardziel- geba puchla mu po ciosach Adamka, a on jakby nic sobie z tego nie robil. Od czasu do czasu poczytam co u niego.

Tomasz swietnie przygotowany taktycznie i kondycyjnie. W 10 rundzie Arreola juz wyraznie oslabl za to Polak caly czas konsekwentnie walczyl swoje i przeciwnik na dobra sprawe nie byl dla niego zagrozeniem. Nawet jak jakis cios do dochodzil to specjalnej krzywdy jego glowie nie wyrzadzal. A podobno Christobal to jeden z najmocniej bijacych piesciarzy w obecnej HW. Jak widac szczeka Adamka jest mocna nawet w najwyzszej kategorii. Biorac pod uwage to, ze caly czas sie rozwija i z walki na walke spisuje sie wyraznie lepiej to, mozna liczyc na wiele.. smile

Na Kliczkow chyba jeszcze za wczesnie. Zreszta Witkowi juz 'blizej niz dalej' i tutaj czas dziala na nasza korzysc.
Haye'a w dyspozycji z wczoraj mysle, ze by rozniosl smile Mysle, ze to wlasnie Brytyjczyk bylby teraz najlepszym wyborem. Ciekawe czy po obejrzeniu tej walki bedzie walil po gaciach jak przed Bracmi. Szkoda byloby gdyby to ktorys z nich pierwszy skarcil murzyna.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 26/04/2010 04:39

Adamek pozytywnie zaskoczyl, zejscia na boki jakich go nauczyl bloodworth okazaly sie kluczowe, a i te nowe formy treningu podreperowaly mu kondycje, zmiana sztabu ostatecznie sie opyliła

a Arrela no coz, pomimo troche wiekszej liczby rzucanych ciosow slabsza aktywnosci i agresja niz w walce z Vitkiem, pare rund przestanych zupelnie nie w jego stylu, meksyk podlega autodetrukcji przez zarcie junk-fooda a porem zrzucanie 15 kg w ciągu paru tygodni przed walką, jesli nie zmieni szatbu trenerskiego i podejscia do zycia pozaringowego to za 2 lata bedzie juz tylko journeymanem do obijania

haye bedzie chcial unikac braci tak dlugo jak sie da, bo wie jak to sie skonczy, i wtedy prysnie cala medialna banka napompowana pt: "nadzieja HW", wiec do momentu jej przebicia przez ktoregos z braci bedzie chcial david jak najwiecej zarobic bo przegranej juz sie nie bedzie sprzedawal

mysle ze z chęcią by teraz wziął wlasnie Adamka lub Arreole, bo ze znaczących bokserow juz w czolowce ciezko kogos znanego i dobrego wynalezc, obecnie czolowka HW to k2, haye, adamek i [jeszcze] Arreola
jest jeszcze paru solidnych ruskow ale ich ludzie nie chcą oglądac
Posted by: AdrBet

Re: Boks cz. 2 - 26/04/2010 15:02

Ja osobiście nie skreślałbym jeszcze S. Petera. 237 funtow, ktore wniosl ostatnio na wage to najmniej od 2001 roku. Szczerze mowiac to chcialbym go zobaczyc w walce z Cristobalem, to bylaby wspaniala walka na wyniszczenie.

Co to Tomka to podzielam zdanie wiekszosci eskpertow, lepszy Haye niz ktorykolwiek z Kliczkow, Adamek nie ma warunkow do tego zeby zneutralizowac te cholerne jaby... zreszta kto ma te warunki? Pyskacz Haye bedzie sie wykrecal od walki jak dlugo to mozliwe bo wie, ze gladko przegra z Wladimirem i moze ludzi sie, ze pojedynek z Vitkiem bedzie wyrownany (co w sumie jest calkiem mozliwe wraz z uplywem czasu).
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 13/05/2010 21:10

Amir Khan - Paul Malignaggi (Poniżej/powyżej: 11.5)

under @2.2?

Paul ma jakiekolwiek atut, który pomogłyby mu wytrzymać 12 rund w ringu? Khan szybszy, silniejszy, Roach jako trener. Moim zdaniem skończy się to jakoś do 7 rundy.

Piomil?
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 13/05/2010 22:02

Malignaggi duzo krzyczy , pajacuje bo co mu zostalo przed walka?
Amir wyjdzie i go zniszczy szybkoscia , praca nog. Oby tylko nie
skonczylo sie jak z Salita gdzie nawet piwa nie zdarzylem wypic a juz bylo po balu.

Na pewno ta walka nie potrwa na calym dystansie jestem co do tego przekonany na 99 % i pogralem under.

Natomiast w walce Diablo wzialem over bo raczej przeboksuja z Fragiem caly dystans , sam Wlodarczyk mowi ze trenuje pod katem walki na calym dystansie i na nia jest przygtowany.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 02:36

value na under w meczu Khana jest, ale grubo sie w niego wpieprzac nie ma co, bo pamietajmy ze Khan jest pod skrzydalmi kunktatora Frocha a ten napewno niewypusci swojego zawodnika na urwanie głowy przeciwnikowi a szczegolnie szklanego Khana
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 02:42

Khan jest szklany. Na jakiej podstawie tak sadzisz ? bo chyba nie mowisz tak tylko przez pryzmat walki z Prescotem ? gdzie temu leszczowi wyszedl strzal zycia i bylo po walce ? To jest boks jedno uderzenie i najlepsi caluja liny. Nigdy wiecej Amir nie przegral przed czasem wiec okreslenie go ze ma szklana szczeke jest malo obiektywne i prawdziwe. Ile razy lezal na deskach w pozostalych walkach ?
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 03:11

Originally Posted By: Amir_Khan
Khan jest szklany. Na jakiej podstawie tak sadzisz ? bo chyba nie mowisz tak tylko przez pryzmat walki z Prescotem ? gdzie temu leszczowi wyszedl strzal zycia i bylo po walce ? To jest boks jedno uderzenie i najlepsi caluja liny. Nigdy wiecej Amir nie przegral przed czasem wiec okreslenie go ze ma szklana szczeke jest malo obiektywne i prawdziwe. Ile razy lezal na deskach w pozostalych walkach ?

paki był jeszcze liczony z niskim sredniakiem Gomezem (jeden cios)
szklanke ma tu sprawa wygląda tak samo jak z jego kolegą z wysp - Haye
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 04:36

Khan pewnie wygra ale Bradleyem Alexandrem i Maidana nie ma szans, za duzo hapie "Anglik" bo procz Barrery i Kotelnika nikogo nie pokonal. Pierwsza jegoo walka poza UK szkoda ze Magicman ma wate w lapie bo tak pewnie Khan go wypunktuje. Khan skonczy jak Hatton wg mnie.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 05:02

Hehe, Khan z Frochem spierdzielili już przed Maidaną gdy walka była zaklepana. Froch cwaniak wie jak prowadzic swoich zawodnikow by nie stała sie im krzywda a jednoczesnie pompowana było nazwisko. Chcociaz w przypadku takiego mlodego Khana to jest jakas filozofia, bo druzgocąca przegrana moglaby mu zlamac niezle zapowiadającą sie kariere.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 05:43

Obaj wata w łapie. Pauliego trudno ustrzelić.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 05:46

zgadza sie, wiec albo probowac ten under za małą stawke albo odpuscic
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 06:19

Khan bedzie jedna z legend boksu.Zapominacie ile on ma lat i ile przed nim.
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 14/05/2010 06:50

Interesuje mnie opinia na temat walki Ortiza z Campbellem.
Bo Michella zagram na pewno i szukam czegos do dubla.

Moze ktos sie wypowiedziec ? bo akurat nie znam zbyt dobrze tych piesciarzy.To jest ten Nate C ktory zniszczyl Zegana ? 1,65 na Ortiza kurs calkiem przyjemny.
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 15/05/2010 02:23

To ten sam Campbell, który pokonał Zegana. Ortiz powoli sie podnosi po porazce z Maidana, którego Twoj Khan unika jak ognia i ma racje bo by kilka razy El Chino naruszyl by jego szczeke. Campbell juz 38 lat dawno w sumie nie walczyl i pewnie Ortiz go pokona sam go te zagram bo jak przegra to juz nic nie zawojuje Ortiz a umiejetnosci posiada spore.
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 15/05/2010 02:27

a i gdyby rozdawali pasy na podstawie ktory wiecej sie przechwala to nie watpliwie pasy by posiadali Khan i Malignaggi.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 15/05/2010 20:01

Campbell stary, kurs na Ortiza niezly.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 20/05/2010 16:29

Dwie sobotnie walki z Los Angeles - jeszcze nie ma kursów, ale jak będą to łapać bo będą spadki na łeb na szyję.

Rafael Marquez wygra z Israelem Vazquezem - Israel to wrak.
Abner Mares wygra z Perezem - Abner nowa gwiazda, pupil De La Hoi, magnes na publikę i lepszy pięściarz.

Kursy na obu zapowiadają się w okolicach 2,50.
Posted by: dragon

Re: Boks cz. 2 - 21/05/2010 08:24

no kierowniku zobaczymy czy miałeś racje tongue
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 21/05/2010 17:26

Zgadzam sie rowniez z PioKingiem szczegolnie co do Marqueza wydaje mi sie ze bardzo szybko poskromi Vazqueza ciekawe jakie dadza kursy bo nadal nie widze...
Posted by: piana

Re: Boks cz. 2 - 21/05/2010 17:49

Originally Posted By: Rosati
Zgadzam sie rowniez z PioKingiem szczegolnie co do Marqueza wydaje mi sie ze bardzo szybko poskromi Vazqueza ciekawe jakie dadza kursy bo nadal nie widze...




Rafael Marquez @1.87 w Tobet
Posted by: Misiek

Re: Boks cz. 2 - 21/05/2010 17:51

To coś nie tak z oczami masz wink wink

Sportingbet wczoraj rzucił @2.1, a Tobet @2.05, dziś już w tym pierwszym brak kursu, a w drugim spadek na @1.87. W expekt całe @1.8 , bet365 @1.61 tongue

w amerykańskim znalazłem @2.2, ale nie ryzykuję, bo nie wiem jak tam u nich jak coś z wypłatami smile
Posted by: GBocian84

Re: Boks cz. 2 - 21/05/2010 18:29

1.85 w Sportingbet obecnie.
Posted by: dragon

Re: Boks cz. 2 - 21/05/2010 20:15

bet365 wczoraj około 2 w nocy rzucił z kursem 1.57 na Marqueza
Posted by: dragon

Re: Boks cz. 2 - 21/05/2010 20:20

W 2007 doszło do dwóch pojedynków Vázqueza z Rafaelem Márquezem. 3 marca wygrał Márquez, po tym jak Vázquez nie wyszedł do walki w ósmej rundzie z powodu problemów z oddychaniem spowodowanych złamaniem nosa[7]. Pięć miesięcy później doszło do rewanżu, w którym lepszy okazał się Vázquez, pokonując rywala przez techniczny nokaut w szóstej rundzie i odzyskując swój pas mistrzowski[8]. 1 marca 2008 bokserzy zmierzyli się po raz trzeci. Po raz drugi zwyciężył Vázquez, pokonując rywala na punkty po niejednogłośnej decyzji sędziów. w 4 rundzie Vázquez leżał na deskach, z kolei Márquez był liczony w ostatniej, 12 rundzie. Dodatkowo w 10 rundzie ukarany został odjęciem punktu za uderzenia poniżej pasa[9].

W grudniu 2008 roku federacja WBC odebrała mu tytuł mistrza świata, ponieważ nie mógł bronić swojego tytułu z uwagi na problemy zdrowotne. 10 października 2009 roku powrócił na ring po dziewiętnastomiesięcznej przerwie w boksowaniu, pokonując przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie Angela Antonio Priolo. Do chwili przerwania walki dwóch sędziów punktowało remis 76-76, natomiast trzeci punktował na korzyść Vázqueza w stosunku 78-74[10].

Z wikipedii tongue nie wiedziałem ze to juz będzie ich 4 walka
Posted by: Platini

Re: Boks cz. 2 - 21/05/2010 23:47

Wczoraj na BF około 15 godziny widziałem na Marqueza 2.26
Po chwili szybkie spadki, długi czas trzymał się kurs na 2.0
Obecnie z tego co widzę 1.86
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 24/05/2010 02:06

Jak gdzieś zobaczycie kursy liniowe na walkę Alberta na o/u 3,5; 4,5 czy 5,5 rundy to dajta znać.
Posted by: Jose

Re: Boks cz. 2 - 24/05/2010 02:10

w bet365 masz takie kombinacje:

Vitali Klitschko - Wygra w rundach 1 - 3 3.25
Vitali Klitschko - Wygra w rundach 4 - 6 3.00
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 24/05/2010 02:32

Interesują mnie opcje, że Albert np przetrwa 5 rund.
Posted by: Misiek

Re: Boks cz. 2 - 24/05/2010 02:47

Póki co znalazłem 'najwyższą' linię 7.5 w sportingbecie, od 5.5 do grania na over ? tongue

Zapewne większość wstawi w tym tygodniu różnego rodzaju overy itd...
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 24/05/2010 04:21

Originally Posted By: PioKing
Interesują mnie opcje, że Albert np przetrwa 5 rund.
niestety buki wysoko ustaliły linie (bet 365 ma chyba na 8.5) , szkoda bo liczyłem na 5.5 i łądny kurs na over, kliczko zostal za mocno opierdzielielony za dobranie marnego rywala wiec da troche powalczyc sosnie, po drugi on ma tendencje do nieprzykladania sie do slabszych rywali,
ale linia 8.5 nie do brania
dołączam sie wiec tez do prosby o mozliwie szybkie poinformowanie gdyby pojawila sie niska linia w ktoryms buku (w tym w ziemniaku) - bo taki bet dlugo sie nie utrzyma
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 24/05/2010 05:07

Z tego sportingbetu Kliczko przez KO w rundach 6-12 @ 2,50 wyglada calkiem ciekawie. Ale poczekajmy jeszcze na propozycje innych.
Posted by: kleks

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 01:04

zauważcie ,że Kliczko ma już swoje lata i takich jak on ostatnio pokonał. Albert jest młody i głodny. Kurs na niego 11-13 żarty
To cięzarowcy wszystko może się zdarzyć.
Na Kliczkę 1.01-1.03 Przecież on nie walczy ze mną
Posted by: Kameleon

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 03:49

Tobet over 4.5 @1.65

Myśle, że nieźle też wygląda

Vitali Klitschko - Albert Sosnowski (Czy Albert Sosnowski będzie przynajmniej raz liczony w ciągu pierwszych 4 rund?)

Nie @2.55
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 04:13

Originally Posted By: Kameleon
Tobet over 4.5 @1.65


Panowie, powiem tyle - ALL IN. Nie zadawajcie zbędnych pytań tylko grajcie i wygrywajcie. Kurs marzenie.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 04:46

Originally Posted By: PioKing
Originally Posted By: Kameleon
Tobet over 4.5 @1.65


Panowie, powiem tyle - ALL IN. Nie zadawajcie zbędnych pytań tylko grajcie i wygrywajcie. Kurs marzenie.
dokladnie swietny typ, aczkolwiek nie zamierzams specjalnie dla niego zakladac konta na tobecie xD
Posted by: Snajper2

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 04:58

już zdjęte...
Posted by: Akhu

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 04:58

już zdjęli mad
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 05:00

zdąrzyl ktos zalapac?
Posted by: Misiek

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 05:02

Jest przecież po @1.43, ja złapałem po @1.52. Pio - ale mi ALL IN to nie chcieli przyjąć tongue
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 05:06

Panowie, ograbianie Tobetu na widoku sie nie udaje. Trzeba wykombinowac jakis inny system porozumiewania sie bo inaczej bedzie jak zwykle kurs w dol frown

Chyba ze te kursy po prostu leca w dol bo tyle walicie wink
Posted by: Misiek

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 05:07

Po każdej postawionej złotówce kurs leci na szyję, to samo było z Rafą
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 07:39

Swoją drogą under 11,5 rundy to jak lokata 20%.
Posted by: _Korver_

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 08:00

Ja złapałem po @1,65, ale było to jakoś w okolicach godziny 21.20. Aczkolwiek bez sugerowanego ALL-ina wink
Posted by: kleks

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 17:31

Co wy z tym Kliczko. Undery overy.To już emeryt dlatego wybrał Albercika. Styl dragona nie przekonuje mnie, ale nie mówmy że położy sie w do 5 rundy. Undery spadają z ofert i to tez o czymś mówi
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 26/05/2010 22:13

Over 3,5 w Milenium po 1,38 i chyba jak pamietam over 4,5 po 1,60
Posted by: HoMiK155

Re: Boks cz. 2 - 27/05/2010 23:07

Originally Posted By: Amir_Khan
Over 3,5 w Milenium po 1,38 i chyba jak pamietam over 4,5 po 1,60


Też uważam, że warto brać takie overy i to bynajmniej nie z tego powodu, że Kliczko jest już emerytem a Albercik mlody i glodny wink Nie oszukujmy się, Kliczko to wygra, pytanie tylko kiedy mu się zachce skończyć tą farsę...

Moim zdaniem walka potrwa co najmniej do 7-8 rundy. Po wiadomości, że Kliczko będzie walczył z jakimś no name'em, środowisko drwiło z Ukraińca, a on sam usilnie przekonywał, że Albert to dobry bokser i groźny przeciwnik. Cy ktoś mu uwierzył - chyba nie. Szybki nokaut tylko potwierdziłby opinie oponentów Kliczki, a sama wygrana utonęłaby w morzu spekulacji o sensowności takiego pojedynku. Co innego w miarę starannie budowana przewaga w walce zakończona nokautem w końcowych rundach, albo wyraźnym zwycięstwem na punkty. Ja tak to widzę. ooo
Posted by: kleks

Re: Boks cz. 2 - 28/05/2010 01:46

Będziemy pewni po walce emeryta z Albercikiem
kto ma rację w odwodzie ewentualny rewanż wink
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 28/05/2010 05:45

over 6.5 po 1.95 w unibecie, dosc zjadliwe , sprobuje
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 02/06/2010 04:22

Na weekend delikatnie, bez szaleństw można spróbować Foremana z Cotto. Kursy koło 2,50. Oprócz tego lokata ponad 30% na Sylvestrze z kompletnie zestarzałym i rozbitym Karmazinem, który przewraca się już o własne nogi.
Posted by: Fro_Lech

Re: Boks cz. 2 - 02/06/2010 17:28

W 5Dimes i Bet365 2,75 na Foremana, przy remisie zwrot. W BAHU 2,86, ale tam zakład 3-drogowy.
Posted by: Rosati

Re: Boks cz. 2 - 02/06/2010 20:18

Lepiej szukajcie wyzszych kursow na Cotto bo on powroci po tej walce tam gdzie byl przed walka z gipsem czyli na szczycie. Foreman bedzie pasowal Cotto jak ulal bo posiada swietna prace nog Portorykanczyk i bedzie uciekal od Foremana ktory lubi boksowac w dystansie. Rowniez USS nie po to go Sauerland przejal zeby przegral z sredniakiem jakim jest Ross, co do typu na SYlvestra zgadzam sie z PioKingiem ze u siebie nie powinien miec klopotow.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 03/06/2010 23:39

z sobotnich "peffek" najlatwiej wygląda Cunn - zdecydowanie najlepszy obecnie cuiser, dodatkowo juz pod skrzydlami niemieckiego promotora wiec ryzyko wydymania na niemieckiej gali usuniete,

a co do Cotto to troche wrozenie z kuli w jakiej dyspozycji wyjdzie, ceglobranie z margarito a potem porazka z pac manem mogla go juz skonczyc psychicznie i fizycznie , z drugiej strony zmienil sztab trenerski, moze jeszcze z niego cos wycisną, dla mnie nobet.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 04/06/2010 02:51

Cunn za niski kurs na ryzyko. Ross to ścisła czołówka. Ma uderzenie z obu rąk. Szanse 60-40 dla Cunna, ale do 1,20 jest to nieadekwatne.
Posted by: mez

Re: Boks cz. 2 - 04/06/2010 20:02

Originally Posted By: PioKing
Cunn za niski kurs na ryzyko. Ross to ścisła czołówka. Ma uderzenie z obu rąk. Szanse 60-40 dla Cunna, ale do 1,20 jest to nieadekwatne.



ooo PioKing mam rozumiec ,ze w takim razie zagrales na tego Rossa ? bo wg Twojego oszacowania wychodzi valuebet >50% (zakladam @4,0 na Rossa) wiec musowo trza zagrac a chyba nie polecales nigdzie takiego swietnego typu ?
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 04/06/2010 21:40

Niet, nie gram tej walki. Teoretycznie Cunn powinien wygrać, ale jest za dużo ale żeby ryzykować tak niski kurs wink
Posted by: mez

Re: Boks cz. 2 - 04/06/2010 22:30

Originally Posted By: PioKing
Niet, nie gram tej walki. Teoretycznie Cunn powinien wygrać, ale jest za dużo ale żeby ryzykować tak niski kurs wink


ale ja przeciez pisalem o grze przeciwko Cunnowi smile
skoro uznajesz ,ze jego przeciwnik ma 40% szans (Cunn 60%) a na tego przeciwnika płaca @4,0 (nie patrzylem , napisalem kurs "na oko" biorac pod uwage ,ze na Cunna jest @1,2) to wychodzi p*k = 1,6 (prawdopodobinestwo razy kurs) co znaczy ,ze przy graniu takich typow osiagalbys yield ...60% !!!

do czego zmierzam ?

skoro piszesz ,ze nie grasz valuebeta 60% ani (tak mi sie wydaje :)) nie osiagasz yieldu 60% to najzwyczajniej nie do konca rozumiesz co to pk,value itp oznacza i troche zle ta walke oszacowales (watpie aby oddsmakerzy tak sie walneli przy ustaleniu kursow dajac 60% przeszacowanie )

pozdrawiam
Posted by: jadanek

Re: Boks cz. 2 - 13/07/2010 03:34

http://www.skysports.com/story/0,19528,12183_6163070,00.html

Ale spasniety na tej fotce Hatton, to chyba juz nie wroci do boksu wink
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 13/07/2010 05:14

Po co ma wracac ? po takim ciezkim nokaucie jaki dostal nie powinno sie juz wracac do boksu. Po za tym ma swoja grupe promotorska , jest bogatym czlowiekiem watpie aby wrocil w najblizszych latach.

W ten weekend mamy ciekawe walki. Brat Rickiego Matthew zawalczy w piatek i ma spore szanse na to zeby dostac w ryj. 1,4 to kpina.

I gala Universum Aleksiejew - Lebiediew.Stawiam na piesciarza niemieckiej grupy promotorskiej bo jest lepszy technicznie i ma petarde w rekach.
Posted by: Amir_Khan

Re: Boks cz. 2 - 15/07/2010 06:14

Ktos sie wypowie na temat tych walk ?
Posted by: BeBaD

Re: Boks cz. 2 - 27/07/2010 03:41

Co myślicie na temat rewanżowej walki Marqueza z Diazem ? Diaz już się skończył czy tym razem też da dobrą walke i może pokusi się o zwycięstwo. Ciekaw jestem jak wpłynie na niego powrót do swojej kategorii wagowej. Ja sobie chyba odpuszcze te walke, zbyt słaby kurs ;/

Za to warto postawić na Jacobsa w walce z Pirogem ....
Posted by: Misiek

Re: Boks cz. 2 - 04/08/2010 07:35

http://sport.interia.pl/boks/news/jackiewicz-postawi-20-000-zl-na-swoje-zwyciestwo,1508031,6

04.09 20:00 Jan Zaveck - Rafał Jackiewicz 1.27 26.00 3.75


@Pio, co Ty na to.. tongue ?
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 04/08/2010 15:44

Jackiewicza sprobuje bo jest wg mnie nieco lepszy boksersko. Ale walka w Słowenii więc sedziowanie będzie pod gospodarza, na co zresztą buki wziely dużą poprawke.
Posted by: PioKing

Re: Boks cz. 2 - 05/08/2010 07:06

Originally Posted By: Misiek
http://sport.interia.pl/boks/news/jackiewicz-postawi-20-000-zl-na-swoje-zwyciestwo,1508031,6

04.09 20:00 Jan Zaveck - Rafał Jackiewicz 1.27 26.00 3.75


@Pio, co Ty na to.. tongue ?


Ja tę informację od niego uzyskałem tongue

Powiem krótko - grzechem byłoby nie postawić. Jackiewicz jest o klasę lepszy pięściarsko. Jeden sędzia na walkę jest z Polski, drugi jest z byłej jugoslawii, a trzeci co jest niby neutralny czesto sedziuje u Sauerlanda, ktory jest w znakomotych relacjach z... wink

Myślę, że Rafał zarobi, ja zarobię i zarobi każdy kto na niego postawi.
Posted by: tyson

Re: Boks cz. 2 - 06/08/2010 23:33

Wolak dostał walke z Chavezem 11 września. Lubie go. Oby chcociaz na ten miesiac rzucil robote na budowie i spanie po 4 godziny na dobe.
Wystawil juz ktorys buk kursy na te walke? Jesli bedzie cos w styli 7-10 bo bedzie mozna sprobowac za małą stawke bo Chavez jedzie na nazwisku ojca.
Posted by: codi

Re: Boks cz. 2 - 07/08/2010 23:55

Originally Posted By: Misiek
http://sport.interia.pl/boks/news/jackiewicz-postawi-20-000-zl-na-swoje-zwyciestwo,1508031,6

04.09 20:00 Jan Zaveck - Rafał Jackiewicz 1.27 26.00 3.75


@Pio, co Ty na to.. tongue ?


Skad kursy?
Posted by: HAGIi

Re: Boks cz. 2 - 08/08/2010 01:21

4.00 bylo wczoraj w bwin
3.75 z tobetu
Posted by: mario264

Re: Boks cz. 2 - 08/08/2010 02:06

panowie orientujecie się czy będzie gdzies w tv gala z St.Louis walka min Alexander-Kotelnik?ma ktos jakies info?