Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)

Posted by: Adik

Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 10:03

Strona tunrieju: http://www.uefa.com/competitions/futsal/index.html

Zestaw par na dzis (kursy z unibetu)

12:25 Włochy - Portugalia 1.40 6.50 3.75
14:25 Hungary - Hiszpania 9.50 9.50 1.10
16:25 Czechy - Ukraina 2.10 6.00 2.10
18:25 Russia - Holland 1.80 6.20 2.40
Posted by: MarJa

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 10:49

Myślę, że na dobry początek:

12:25 Włochy - Portugalia
typ: under 5,5 kurs: 1.95 byk: unibet
Na MŚ pod koniec ub.roku te dwa zespoły spotkały się ze sobą i padł wynik 0:0. Wiele się od tego czasu chyba nie zmieniło więc myślę, że typ wielce prawdopodobny.
Posted by: _REKIN_

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 11:11

A ja po tym kursie postawił bym na ROSJE, która jak pamietam zdobyła pierwsze mistrzostwo europy w tej dyscyplinie . . . A HOLANDIA to kto ???
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 11:56

Na Rosję kurs spadł,1.75
Posted by: jacgan

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 12:02

macie live do tego turnieju?
Posted by: RafaL_TSW

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 12:03

W Profie na Rosje 1,46...
Posted by: fart?

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 12:06

to chyba ta Rosja musi byc pewniaczek dzisiaj skoro w toto tylko 1.4 dali
Posted by: shadok

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 12:09

Eurosport transmituje Futsal na zywo
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 12:23

Na mecz Rosji sure ponad 5%-TOTO,unibet betawin
Posted by: MarJa

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 12:37

W Unibecie Rosja jeszcze 1.75
Posted by: MarJa

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 13:06

Quote:

Myślę, że na dobry początek:

12:25 Włochy - Portugalia 8 : 3 (niestety over)
typ: under 5,5 kurs: 1.95 byk: unibet
Na MŚ pod koniec ub.roku te dwa zespoły spotkały się ze sobą i padł wynik 0:0. Wiele się od tego czasu chyba nie zmieniło więc myślę, że typ wielce prawdopodobny.


Posted by: Maciek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 13:12

początek mialeś wyśmienity ,

Ja proponuje Rosja - Holandia --2-- Toto mix kurs 4,05 netto.
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 13:25

Nie znam sie na tym sporcie ale jak nie ma co obstawiać trzeba wszystkiego popróbować. Na dziś taki kuponik:
Russia - Holland 3-Drogowy HCP (0-1) /2.45/ A
Hungary - Hiszpania 3-Drogowy HCP (3-0) /2.45/ B
Djurgårdens IF - Lugi HF 1 /2.35/ C - szwedzka piłka ręczna
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 13:35

oczywiście same 1!
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 13:49

Czy ktoś grał Węgrów z Hiszpanią?
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 13:53

Szwedzkiej nie graj!!!!
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 13:55

Dlaczego - wytropiłem niespodziankę Iskry, dlaczego dziś Djugarden ma sobie nie poradzić - ostatnio zdecydowana zwyżka formy!
Posted by: Mruzu

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 15:20

znacie moze wynik Hiszpana-Wegry?
Posted by: PJ_8

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 15:21


http://www.uefa.com/competitions/Futsal/

Mecze pokazuje Eurosport. Dzisiaj oglądałem Włochy - Portugalia 8:3. Hiszpanii ogladałem połowe która zakończyła się wynikiem 0:0. A co do typów na dzisiejsze mecze to napewno można zagrać Rosje z Holandia co do drugiego meczu to stawiał bym na Ukraine ktora broni tytulu vice mistrza Europy(mistrzem sa włosi) i na niedawno rozgrywanych Mistrzostwach Świata pokazali bardzo dobra piłke, ale Czesi są gospodarzem wiec jednak lepiej odpuscic pierwszy mecz. Zespołami ktore powinny odstawac sa Węgry w grupie B i w grupie A Holandia. Ale jak będzie to narazie trudno powiedzieć. POZDRO
Posted by: Mruzu

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 15:22

znalazłem

Hungary - Spain 2-4 (0-0)

Scorers:

1:0 Torras (26'41)
1:1 Simon (29')
2:1 Frank (32'49)
2:2 Javi Rodriguez (34'25)
2:3 Javi Rodriguez (35'18)
2:4 Daniel (37'14)
Posted by: Salvador Dali

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 16:46

ma ktos moze live do tego turnieju??
Posted by: shadok

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 16:58

na zywo transmituje Eurosport a mecze Czechów CT 2 Nie wiem czy jest live w sieci ale napewno jest oficjalna strona turnieju
http://www.uefa.com/Competitions/FUTSAL/ - poszukaj moze gdzies tam jest live
Posted by: lucAs

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 17:07

http://www.fotbal.cz/c/futsal/EURO2005/index.asp tutaj macie czeska strone live daja ale tylko z Czech.
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 17:25

Quote:

Nie znam sie na tym sporcie ale jak nie ma co obstawiać trzeba wszystkiego popróbować. Na dziś taki kuponik:
Russia - Holland 3-Drogowy HCP (0-1) /2.45/ A
Hungary - Hiszpania 3-Drogowy HCP (3-0) /2.45/ B
Djurgårdens IF - Lugi HF 1 /2.35/ C - szwedzka piłka ręczna
Pozdrawiam
KRAJAN



Zaczęło się dobrze Wegry 2-4, druga odsłona juz za chwilę live z baw:
https://www.betandwin.com/livebets.aspx?eventID=361132
czekamy na wygrana Rosji 2-bramkami
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 19:01

No i dzionek do przodu (jeszcze czekam na Djugarden), ale są już kursy na jutro (Unibet:

Stop Wydarzenie 1 X 2
14:25 7569 Włochy - Hungary 1.08 9.50 10.0
16:25 7584 Czechy - Russia 2.05 5.50 2.15
18:25 7570 Portugalia - Hiszpania 4.00 7.00 1.30
20:25 7583 Ukraina - Holland 1.45 6.90 3.30

Stop Wydarzenie 1X 12 X2
14:25 7574 Włochy - Hungary 1.01 1.01 4.90
16:25 7585 Czechy - Russia 1.50 1.08 1.56
18:25 7575 Portugalia - Hiszpania 2.55 1.02 1.12
20:25 7586 Ukraina - Holland 1.20 1.04 2.24
Czekamy jeszcze na HCP, ale to pewnie jutro?
Jakies przymiarki?
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: lucAs

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 19:17

Ja jutro zagram Ukraine dzis przegrali 2:1 niestety nie ogladalem meczu to trudno jest mi sie wypowiedziec moze ktos ogladal ? Jednak jesli chca awansowac to powinni wygrac a Holandia jednak nie jest taka dobra jak myslalem. Sprobowalbym Remisik Rosja-Czechy choc trudno bedzie o remis to skusze sie na Rosjan mimo iz Czesi nie sa chlopcami do bicia i graja u siebie jednak w tym meczu wszystko jest mozliwe.
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 19:46

Nie wiem jeszcze jakie będa 3-drog. HCP ale przymierzam się do:
Wegry +4,0
Rosja lub no bet
Hiszpania -2,0
Ostatni mecz jeszcze nie wiem?
Posted by: HAGIi

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 20:00

Quote:

Nie wiem jeszcze jakie będa 3-drog. HCP ale przymierzam się do:
Wegry +4,0
Rosja lub no bet
Hiszpania -2,0
Ostatni mecz jeszcze nie wiem?




hmm z tymi Węgrami uważałbym. Dziś nie przegrali wysoko bo grali cały czas defensywnie i bardzo dobrze spisywał się ich brsamkarz, a Hiszpanie byli bardzo nieskuteczni trafiając 3 razy w poprzeczke i 2 razy w słupek bodajże Praiwe nie wychodzili ze swojej połowy Węgrzy. Jutro mecz dla nich o wszystko. Jeśli chcą awansować to muszą wygrać, a co za tym idzie odsłonić się, a Włosi jak przystało na drużynę z czołówki światowej nie powinni mieć problemu z wykorzystaniem tego. Sądzę, że Włosi szybko strzelą bramę i z czasem będą powiększać swoje konto bramkowe
Pozdrawiam KRAJAN
Posted by: Misiek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 20:58

Witam.

Betandwin wystawił już kursy oraz HC [nie gram tam] ale widzę bardzo moim zdaniem dobry zakład...mianowicie chodzi o :

Włochy - Węgry 1 -2.5 @1.70

Uważam że dziś Węgrzy mieli naprawdę sporo szcześcia, takie sytułacje jakie mieli Hiszpanie..too.... 3 bramkami myślę że zespół który dziś pokazał naprawdę że jest w bardzo dobrej formie, moim zdaniem powinnien spokojnie przeskoczyć. Ja czekam na ofertę w expekt.

Pozdrawiam.
Posted by: arvid

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 14/02/2005 22:29

Witam,
Zgadzam się z Miśkiem, że handi -2,5 jest bardzo ciekawa. Węgrzy jednak nie będą tak atakować jak Portugalia i tylu szans na kontrę Włosi nie dostaną jak dziś. Jednak te 2 bramki spokojnie do przeskoczenia. Obrońcy węgierscy wolni i mało zwrotni a z przodu oprócz 2 stałych fragmentów zakończonych bramkami stworzyli raptem 2 sytuacje bramkowe, jak na futsal jest to liczba tragiczna.
Innym dla mnie ciekawym kursem jest u/o w meczu Czechy - Rosja. Obie drużyny raczej solidne i w miarę równe, ale bez skłonności do fajerwerków. Pierwsze mecze wygrane więc pewnie zaczną ostrożnie. A linia 6.5 i under @2 jest zachęcające. Kursy z BW.
Pozdrawiam
arvid
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 08:37

Mecz Rosji z Czechami typowy na remis.
Posted by: Salvador Dali

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 09:20

Ja zagram:
Czechy - Rosja 2
Portugalia -Hiszpania over5,5

oraz

Czechy - Rosja under5,5
Portugalia - Hiszpania 2
Ukraina - Holandia 1
Posted by: _REKIN_

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 09:30

Quote:

Mecz Rosji z Czechami typowy na remis.




Jakos nie moge się z tym zgodzic , remis oczywiscie może być ale ja typuje tu zwyciestwo CZECHÓW, którzy już dziś będą chcieli zapewnic sobie awans do półfinału z 1 miejsca (a poza tym to przecież gospodarze).

kurs 2.15 w TOTO_MIXIE

POZDRAWIAM
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 10:40

a ja dzis zdecydowanie stawiam na ROSJAN widzialem jak pieknie wczoraj rozmontowali holendrow uwazam ze sa faworytem w meczu z czechami a kurs 2.4 w profesjonalu zacheca.
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 11:09

No i doczekałem się hp i HCP w Unibecie, ale buki postawiły mnie troszkę pod ścianą (Węgry) w związku z powyższym (troszkę bazuje na Waszych sugestiach?) tradycyjnie rozpisik 2/3:
A) Włochy - Węgry 1(-3,5) /1.70/
B) Portugalia - Hiszpania 2(-2,5) /1.90/
C) Czechy - Rosja 2/2 /3.40/
Dodatkowo singielek:
1) Ukraina - Holandia 2/2 /6.25/
oraz dubelek:
Włochy - Węgry 1/1 1.20
Portugalia - Jiszpania 2/2 1.48
AKO: 1.78
Zobaczymy co z tego wyniknie. Oby dzień był nie gorszy od wczorajszego!
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: HAGIi

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 12:38

Czesc KRAJAN. Troche boje sie twego singielka:) holendrzy wczoraj pierwsza polowe zagrali slabiutko, w drugiej strzelili 2 bramki na 2-2 ale ich gra była bardzo schematyczna. Słabo technicznie, jak widzialem tego zawodnika chyba z warkoczykami to az mi sie plakac chcialo jak mogla taka "lajza" grac w ME. Ukraincy wczoraj zagrali napewno lepiej od Holendrow i grali z gospodarzami. Dziś dla nich mecz o wszystko i sądzę jedna, że powinni wygrac ze słabą drużyną Holenderska
Pozdrawiam
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 13:08

Stawka na typ na Holendrów - czysto rekreacyjna - tak dla lepszej oglądalności (miniadrenalinki) - ogólnie ten meczyk dla mnie no bet, jednak jak w każdej konkurencji fuksy się zdarzają - ten typ jest właśnie na takiej podstawie
Pozdrawiam
KRAJAN
Aha - nie śmiejta się z Hiszpanii - przeciesz Juan (hiszp. chułan), a tak serio klawisze są po sąsiedzku.
Posted by: Misiek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 13:14

Witam.

Kto zagrał wczoraj w baw Włochów -2.5 @1.70 :-) ? kurs rano wynosił już tylko @1.40, a aktualnie można już tylko zagrać Italię -3.5 @1.80 ...

Ja sam w expekt mam -3.5 @1.70 i jednak nie zdecyduję się na zagranie tego hc ponieważ coś czuję że skończy się na 3 bramkach...

Mój kupon przedstawia się następująco na dziś:

Italy - Hungary 1 1.10
Portugal - Spain 2 1.30
Ukraine - Netherlands 1 1.45
Acasuso Jose - Nadal-Parera, Rafael 2 1.40

Nie wydaję mi się żeby Nadal odpadł w I rundzie...ale to już nie ten temat ;-)

Krajan widzę spróbował Holendrów 2/2 @6.25 hmm.. Oglądałem wczoraj Holendrów z Ruskimi i zgodzę się z Hagim... Holendrzy grają słabiutko...dziś mogłem sobie pozwolić na zobaczenie w retransmisji na eurosporcie jak grają Ukraincy i zdecydowanie lepsza gra, a to że przegrali wczorajszy pojedynek z gospodarzami... no cóż [taki_sport] dziś widzą żeby liczyć się muszą po prostu pokonać słabych Holendrów. Ale wszystko oczywiście okażę się na 'parkiecie' ;-)

Pozdrawiam.
Posted by: pawel01979

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 14:08

a zna ktos moze stornke z wynikami live?? z gory dzieki
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 14:10

na meczyk Włochy-Węgry:
https://www.betandwin.com/livebets.aspx
Na oficjalnej są tylko mecze gospodarzy (LIVE)
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Orlos

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 14:13

Quote:

Ja jutro zagram Ukraine dzis przegrali 2:1 niestety nie ogladalem meczu to trudno jest mi sie wypowiedziec moze ktos ogladal ? Jednak jesli chca awansowac to powinni wygrac a Holandia jednak nie jest taka dobra jak myslalem. Sprobowalbym Remisik Rosja-Czechy choc trudno bedzie o remis to skusze sie na Rosjan mimo iz Czesi nie sa chlopcami do bicia i graja u siebie jednak w tym meczu wszystko jest mozliwe.



Sam postawilem na Czechow ( wiadomo gospodarze ) ale szczerze powiedziawszy to zwyciestwo nalezalo sie raczej Ukrainie - Czesi strzelili 2 bramke gdy Ukraina grala w 4 po czerwonej kartce. Zreszta decydujaca o porazce byla fatalna skutecznosc Ukraincow i dobra postawa bramkarza Czech - okazji mieli bez liku i to sporo "100%" a strzelil tylko 1 gola.
Posted by: shadok

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 15:42

Ukraina - Holandia 1
Hiszpania - Portugalia 1
Czechy - Rosja 1 - na zasadzie "rzut monetą"

Ukraina po wczorajszej porazce z Czechami musi dzis zwyciezyc zeby pozostac w turnieju a przypomne tylko ze to aktualni wicemistrzowie Europy, przegrali w finale 1-0 z Włochami

Hiszpania zrobiła na mnie duzo lepsze wraznie niz Portugalczycy, którzy po wczorajszym laniu od Włochów 8-3 wcale nie musza juz sie podniesc... dla mnie nie odegraja juz zadnej roli... Hiszpanie, po wczorajszej mordedze z Wegrami dzis pokaza na co ich stac... Na ostatnim championacie przegrali tylko 2-1 w półfinale z Wlochami...

Czechy-Rosja ... tu najciekawszy mecz... Czesi gospodarze ograli wczoraj Ukraine 2-1... Rosja meczyła sie troche z Holandia 5-3 Jedyne co przemawia za Czechami to fakt ze sa gospodarzami ...

Jak bedzie zobaczymy...
Posted by: pele

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 16:06

ma ktos jakiegos dobrego linka do meczu czechy-rosja??
Posted by: EL_Che

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 15/02/2005 17:16

Jak ktos chce poogladać sobie mecze z tego turnieju to zapraszam na stronke http://www.wuup.com/ z kąd można pobrać program do oglądania telewizji internetowych.

Na jednym z kanałów(włoski) Rai Sport lecą meczyki z tego turnieju.Także zapraszam
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 08:27

Quote:

No i doczekałem się hp i HCP w Unibecie, ale buki postawiły mnie troszkę pod ścianą (Węgry) w związku z powyższym (troszkę bazuje na Waszych sugestiach?) tradycyjnie rozpisik 2/3:
A) Włochy - Węgry 1(-3,5) /1.70/
B) Portugalia - Hiszpania 2(-2,5) /1.90/
C) Czechy - Rosja 2/2 /3.40/
Dodatkowo singielek:
1) Ukraina - Holandia 2/2 /6.25/
oraz dubelek:
Włochy - Węgry 1/1 1.20
Portugalia - Jiszpania 2/2 1.48
AKO: 1.78
Zobaczymy co z tego wyniknie. Oby dzień był nie gorszy od wczorajszego!
Pozdrawiam
KRAJAN



Podsumowanie:
Ogólnie drugi ładny dzień:
Krajan 4 - 1,5 Buki
0,5 to niestety przegrana Holandii, ah jaki ja byłem nierozsądny
Czekamy na ostatnią odsłonę w dniu jutrzejszym:
W grupie I wszystko jasne:
Włochy - Hiszpania - o podział m. 1,2
Węgry - Portugalia - o to by nie zająć ostatniego miejsca
W grupie drugiej ciekawa sytuacja:
Rosja - Ukraina - mecz o dalszą fazę dla Ukrainy
Czechy - Holandia - ?
Jeżeli ktoś dokładnie się orientuje o zależnościach które decydują (w kolejności) o miejscach w grupie to proszę o informację.
W tej grupie teoretycznie do półfinałów może zakwalifikować się 3 zespoły - Holandia zdecydowanie najsłabsza!
Jeżeli w pierwszej kolejności będą decydowały bezpośrednie mecze - to w ciemno można obstawić, że Ukraina wygra z Rosją 1-brameczką (która załatwi gospodarzy na cacy), ale z kim Rosjanie chcieliby się spotakć w półfinale (na pierwszy rzut oka Włosi wydają się zdecydownie mocniejsi od Hiszpanów, ale nie koniecznie muszą zająć pierwsze miejsce w grupie!)
Pogdybamy jak ukażą się kursy. Narazie proszę o ww. info!
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: sebkos

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 08:44

KRAJAN tak jak napisałeś decydują bezpośrednie mecze - czyli nie lubię tego słowa ale "ustawka" b.możliwa. Mecze będą o tej samej godzinie. Ukraina wygrywając wyżej moze zająć 1 miejsce jeszcze ale po co Wielce prawdopodobne że gospodarze obejdą sie smakiem.
W drugiej grupie raczej zwycięstwo świetnie dysponowanych Włochów - pozdrawiam
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 10:33

KRAJAN jezeli szukasz niespodzianki w meczu rosja-ukraina to chyba popelniasz blad, tak jak graja rosjanie koncertowo to dawno nie widzialem ,jedyny znak zapytania to faktycznie moze byc dobor przeciwnika wiec trzeba byloby znac godziny meczow i wtedy mozna byloby sie pokusic o zagranie niespodzianki a rosjanie napewno woleliby grac z przecietnymi na tych mistrzstwach hiszpanami-pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 10:49

Gremlin toż to nieważne czy ktoś gra koncertowo czy nie.
Po pierwsze Rosjanom nie za bardzo daje cokolwiek poznanie układu grupy "włoskiej". No najwyzej po to by przegrac wyżej z Ukrainą. Po drugie to kto komu pomoże jak nie Ruscy Ukraińcom - w końcu pod względem czysto sporotwym to nie bęzie jakaś tam sensacja. Po trzecie - toż to w obecnych realiach sportu normalka pomagać bliźnim
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 12:00

SEBKOS rozbroila mnie Twoja wiara w samarytanizm lecz uwazam ze zbytnia kalkulacja moze zaszkodzic(historia zna takie przypadki chocby mecz siatkowki polska-azerbejdzam)-przypominam bo moze nie pamietasz, graj sobie ukraina Twoja sprawa ja gram ruskimi i nie wierze w teorie spiskowa-pozdrawiam
Posted by: Saskers

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 12:05

Grupa A gra o 17:30
Grupa B natomiast o 19:30

Wiec jeżeli Rosja zajmie miejsce pierwsze to juz bedzie jasne że Włosi napewno wygraja z Hiszpanami, bo według mnie są lepsi i będą woleli trafic na Ukraińców lub Czechów a nawet może i Holendrów, którzy mają szanse małą na awans....
Równie dobrze Rosja może także nie awansować w przypadku porażki i wysokiej wygranej Czechów, wiec chyba Rosja-Ukraina to no bet jak dla mnie bo wszystko sie moze zdarzyć.
Portugalia wydaje sie znacznie lepsza od Wegrów wiec powinni wygrać, chociaż mecz o pietruche. Wstępnie tez stawiam na Włochów, ale zobaczymy po meczu Rosji

pozdrawiam
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 12:18

Na mnie Rosja zrobila duzo lepsze wrazenie niż ukraina.
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 12:19

Ja tez gram Ukrainę jak sebkos, wiadomo ze bracia sobie pomagają a kto jak kto ale bracia słowianie to już koniecznie...Rosja nie przegra wysoko z Ukrainą bo sportowo jest lepsza a bracia Ukraińcy będą zadowoleni z awansu i wygrają spokojnie 1 brameczką...

A wy sobie grajcie rosję.
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 12:29

oj ROMANIE nie podejrzewalem Cie o sumpatie do dawnychukladow komunistycznych te czasy chyba juz minely bezpowrotnie, a tak na powazne to tego typu argumenty mnie rozbawiaja ale oczywiscie jest to Twoja decyzja i wybor -pozdrawiam
Posted by: trueneo

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 14:03

Holandia - Czechy
1X2 Piłka nożna halowa (nie liczą się dogrywka i rzuty karne) - typ: Czechy
1.40

czesi pokonali ukraincow i przegrali z ruskimi, jak chca przejsc dalej musza wygrac, graja u siebie i powinni dac sobie rade, holandia traktowana jest jako outsider grupy ale ruskim strzelili 3 gole wiec tacy slabi nie sa ale nie sadze ze pokonaja czechow

Portugalia - Węgry
1X2 Piłka nożna halowa (nie liczą się dogrywka i rzuty karne) - typ: Portugalia
1.40

portugalia dostala baty od wlochow musza sie zrehabilitowac, a wegrzy zagrali dobrze z hiszpania ale portugalia jest tu dla mnie faworytem jak powiedzial jeden z naszej ekipy futsalowej dla wegrow sukcesem jest to ze sa na mistrzostwach
Posted by:

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 17:37

znacie wyniki 2 w dzisiejszym dniu pierwszych meczy granych o 17,30?
Posted by: Misiek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 16/02/2005 20:09

Quote:

znacie wyniki 2 w dzisiejszym dniu pierwszych meczy granych o 17,30?




Boże...

Stawiać i nie wiedzieć kiedy grają? fajnie, respect? ...


Hmm...tak dumam nad jutrzejszymi spotkaniami...

Portugalia - Węgry 1 @1.30-@1.35

I tutaj pytanie... czy Portugalia...odpuści czy nie odpuści meczu o tzw. `pietruszkę` bo czy są lepsi...to ja pytań nie mam...

A z innych meczy to nie widzę nic do zagrania...

Co do meczu Hiszpania-Włochy...to naprawdę 'no_bet` bo to że Włosi troszkę lepiej się pokazali w meczach z Portugalią i z Węgrami... to na pewno nie oznacza że jutro będą lepsi...


Holandia - Czechy? no tutaj `powinna być` 2 `ale jakoś tak nie wiem`...
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 09:33

Jezeli chodz o dzisijszy dzien to wyglada to dla mnie tak-odrzucam na poczatek wszystkie teorie spiskowe, mecz rosja -ukraina rosjanie lepsi co najmniej o klase od przecienikow wiec upatruje tu zdecydowanej 1, drugi mecz w tej grupie czechy-holandia przestrzegam wszystkim przed hura optymizmem grania na czchow dla mnie druzyna lepsza sa holendrzy ktorzy w meczu z rosjanami pokazali sie z bardzo dobrej strony a kurs na nich niebotycznie zawyzony!!!! drugiej grupy nie gram!!-pozdrawiam
Posted by: takizwykły

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 10:04

Włosi na tych ME będą potrafili pokonać każdego i nie zrobi im to różnicy czy zagrają w 1/2 z Rosją, Ukrainą czy Czechami. Dziś czeka ich najtrudniejszy jak do tej pory mecz z Hiszpanami. Wydaje mi się, że powinni go wygrać 2-3 bramkami.
Posted by: Salvador Dali

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 11:30

Moj mega ty na dzis to:

Hiszpania - Wlochy Typ: 2 Kurs: 2,05, Expekt

Chyba kazdy kto ogladal wszystkie mecze w Ostarvie potwierdzi ten typ. Wlosi to moim zdaniem obecnie najlpesza druzyna na swiecie. Moim zdaniem, sa w stanie stac sie druzyna, ktora przez jeszcze dlugie lata beda wygrywac doslownie wszystko. Hiszpania od dluzszego czasu juz nie potrafi zachwycac i pokonywac rywali tak jak kiedys, gdy zdobywali Mistrzostwo Swiata. W tym turnieju pokonali Wegrow (umowmy sie ze kelnerow tej grupy) 4-2 po bardzo slabym spotkaniu. W pewnym momencie Wegzry prowadzili nawet 2-1, a po I polowie bylo 0-0. W swoim drugm meczu rowniez niemilosiernie meczyli sie z Portugalia. Niby prowadzili 2 bramkami, ale w konowce gdy Portugalczycy grali bez bramkarza zamiast nacisnac, odwazniej wyjsc i zmusic ich do starty (to udawalo sie nawet Polakom w meczu sparingowym wlasnei z portugalia parokrotnie) co dalo by 3 bramke, dali sie zamknac na okolo 10 m od bramki co spowodowalo strate gola(przy bardzo biernej postawie)i nerwowej koncowce. W koncowce, przy grajacej rowniez bez bramkarza Por strzelili w koncu 3 bramke, ale 1 gol stzrelony druzynie grajacej bez gk przez okolo 10 min to naprawde kiepski rezultat. Zreszta Hispzanie mieli problemy juz w kwalifikacjach do tego turnieju. Chodzi mi tu o 3-3 ze Slowenia. A Wlosi? Zmiataja wszystkich po kolei jak chca! Portugalai 8-3, Wegry 5-0 (tak od niechcenia, przy troszeczke wiekszym zangazowaniu i slabszej psotawie gk Wegier moglo byc nawet dwucyfrowo). Wczesniej w kwalifikacjach: 5-0 z Macedonia, 3-1 z Bosnia i 11-2 z Polakami.W swietnej formie Zanetti, to moim zdaniem najllpszy jak na razie zawodnik tego turnieju, i mimo slabszej formy gwiazdy Foglii, oraz nieobeconosci drugiego gwiazdora (nie pamietam nazwiska) mysle ze bez wiekszych problemow poradza sobie z Hispaniami.I jeszcze jedno. Ktos moze powiedziec ze obie druzyny maja awans, graja o pietruszke bo to i tak jest obojetne z kim zagraja w polfinale. Ze mimo wszystko i tak zagraja w finale. Otoz nie te numery z wloskiem szkoleniowcem Alessandro Nuccorini. To trener u ktorego jak sie zawodnik sie nie zaangazuje w 100% to nie zagra przez njabliszy rok, wiec jesli ktos juz odpsci ten mecz to raczej beda to Hiszpanie. A przy okazji mysle ze wcale nie musimy miec finalu Wlochy - Hiszpania, jak twierdzi wiekszosc. Bo gdy Hiszpanie trafia na Ruskow to... kto wie.:)

Powodzenia
Salvador Dali
Posted by: Salvador Dali

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 11:32

ps, w tym meczu powinno pasc powyzej5,5 gola. Obie drzuyny graja systemem 2-2 a to gwarantuje czeste ppzrechwyt, kontry, akcje 1-2,czyli duzo bramek. Moj typ na dokladny wynik: 5(6)- 2(3)
Posted by: Pablo_NFG

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 12:10

Quote:

ps, w tym meczu powinno pasc powyzej5,5 gola. Obie drzuyny graja systemem 2-2 a to gwarantuje czeste ppzrechwyt, kontry, akcje 1-2,czyli duzo bramek. Moj typ na dokladny wynik: 5(6)- 2(3)




B&W na ten mecz wystawilo over 6.5 wiec niewydaje mi sie zeby padlo wiecej niz 6 bramek ... Bylem w Ostravie we wtorek i widzialem obie druzyny na żywo w akcji.. Lepiej prezentują sie Wlosi, ale nie dam reki sobie uciąć za ich zwycięstwo...

Dla mnie w tym meczu under 6.5 ...
Posted by: Salvador Dali

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 12:15

no to skoro b$w wystawil wyzszy wynik to chyba znaczy ze spodziewaja sie gradu goli
Posted by: lucAs

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 14:58

Dzis sprobuje Holandie nie graja zle wiadomo Rosja byla poza ich zasiegiem z Ukraina cisneli zaryzykowal chcieli z 2:1 na 2:2 skonczylo sie 3:1 mysle ze dzis handicap i 2 jest do zagrania za mala stawke bo kurs 1,30 moim zdaniem nie warty ryzyka.
Posted by: Salvador Dali

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 15:12

zgadzam sie takze gram na holandie z handi +2. W tym meczu mysle ze rowneiz bedzie underek. Czesi w dwoch pierwszych meczach ciagle sie bronili, teraz gdy zatakuja nie sadze zeby stzrelili duzo bramek. Atakowanie to zdecdowanie ich achillesowa pieta. W porownaniu z innymi dfrzuynami sa bardzo slabi techncznie. To druzyna ktora raczej stzwarza malo sytauacji, a jak sie juz uda wtedy stzrelaja.
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 15:19

W expekcie na rosje 2.55.Cos mi to pachnie remisem.
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 15:20

gremlin to Ty na rosje ostro przywaliles w profku ze kurs na ukraine urósł do 2,11 ?
Posted by: Gelu

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 15:20

Czy orientujecie się w jakiej telewizji będzie można zobaczyć mecz Ukraina-Rosja?Z góry dziękuję za odpowiedz.
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 15:21

remis nic nie daje ukraincom jak czesi wygraja to ukraina odpada
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 15:21

mecz bedzie na eurosporcie 2 na żywo
Posted by: cheguavera

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 15:54

Mecz rosja- ukraina przekret bedzie jak nic. 1 bramką wygrają ukraińcy i wtedy czesi żeby awansować to beda musieli pokonać holandię w graniach 5-0 6-0.

Oprócz tego Czechy dzis wygrają bo grają u siebie a holandia jest cieniutka straszliwie

No i portugalia która wbrew pozorom coś gra a Węgry to nie wiem jakim cudem są w ogólle na ME
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 16:58

Quote:

Mecz rosja- ukraina przekret bedzie jak nic. 1 bramką wygrają ukraińcy i wtedy czesi żeby awansować to beda musieli pokonać holandię w graniach 5-0 6-0.

Oprócz tego Czechy dzis wygrają bo grają u siebie a holandia jest cieniutka straszliwie

No i portugalia która wbrew pozorom coś gra a Węgry to nie wiem jakim cudem są w ogólle na ME



Przepraszam czy ty wiesz co piszesz?
Jeżeli Ukraina wygra 1bramką to czesi mogą sobie wygrywać 20-0, a i tak im nic to nie da!
pozdrawiam
KRAJAN
PS. Ja na dziś lajtowo Portugalia do combosów. Jeszcze zastanawiam sie nad Wlochami - są zdecydownie lepsi, ale Hiszpanie pokazali na ostatnich MŚ, że nie koniecznie z Włochami musowo przegrywać.
Posted by: takizwykły

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 17:45

Grupe A wygra raczej Ukraina. I teraz staje pytanie: kto bedzie kombinował Włochy czy Hiszpanie. Zapewne oba zespoly bedą chcialy zająć drugie miejsce w grupie, a więc grać z Ukrainą...Przychylam się jednak nadal do wygranej Italii.
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 18:00

Ukraina 1 miejsce
Rosja 2 miejsce

A wiec nikt ani Wlosi ani Hiszpani nie beda chcieli wygrac....czyli nie beda chcieli strzelac gola...czyli under?
Posted by: Salvador Dali

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 18:05

no cos Ty, beda chciely wygrac oba zespoly. to lezy w mentalnosci kazdego sportowca.
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 18:10

a po co wygrac? zeby grac z Rosja?

Rosja tez dzis bardzo sie starala wygrac
Posted by: El Ninjo

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 18:12

Na stronie UEFA 1. Rosja 2. Ukraina
Na koniec meczu w eurosporcie takze podali tabele
1. Rosja 2. Ukraina
Na czeskiej tak jak Roman podal
I co o tym myslec?
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 18:13

Russia 3 2 0 1 10 6 6
Ukraine 3 2 0 1 7 4 6
Czech Republic 3 1 0 2 6 9 3
Netherlands 3 1 0 2 8 12 3
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 18:14

A zatem jak to jest bo jesli Rosja wygrala grupe (licza sie bramki) to gram Wlochow spokojnie..
Posted by: Giertyszek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 20:06

Jutro półfinały:

ZSRR- Reszta Świata

czyli:

Rosja-Włochy
Ukraina-Hiszpania.

Zapraszam do dyskusji.
Posted by: Misiek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 17/02/2005 20:32

Witam.

Zagrałem dziś tylko tych Portugalczyków i 'troszkę' szczęścia miałem... dobrze że już sobie do domu jadą ;-)


A co do jutrzejszych półfinałów to hm...

Finał `powinnien` wyglądać oczywiście Włochy-Hiszpania...

Zobaczymy jakie kursy zaoferują nam booki i wtedy będzie można coś więcej napisać :-)
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 00:41

Quote:

gremlin to Ty na rosje ostro przywaliles w profku ze kurs na ukraine urósł do 2,11 ?


TWOJA RADOSC MOZE BYC CONAJMNIEJ POLOWICZNA rownie ostro przywalilem holandie!!!jak poczytasz moj post to sie doczytasz ze to bylo tak jak pisze. i nie w profku tylko w toto-mixie po kursie 4.35 , a swoja droga nie docenialem twoich znajomosci w bylym obozie sowieckim,kurna nie liczylem ze te ciule sie uloza!!! dobrze ze zagralem ta holandia solo!!!w sumie jestem do przodu-pozdrawiam WASZA POSELSKA MOSC
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 09:33

Przestańcie się przekomarzać i spróbujcie konstruktywnie podejść do meczyków półfinalowych. Jak do tej pory na tych mistrzostwach sporo zarobiłem (skuteczność 80%) i niechciałbym aby zyski na tym się skończyły.
Nie ma jeszcze kursów u moich netowych (ale np. baw), ale już mam propozycję (pewnie wilu zdziwi??!), ale takie mam przeczucie:
Mecz nr 1
Hiszpania - Ukraina - typ: X /7.50/ - stake 2/10
Hiszpania - Ukraina - typ: 2 /4.10/ - stake 4/10
Hiszpania - Ukraina - typ 2(0-2) /2.30/ - stake 7/10
W sumie 13/10 czyli na te 3 meczyki wydam 1.3 mojej stawki standardowej.
Mecz nr 2
Włochy - Rosja - typ 2(0-2) /2.50/ - stake 7/10
Tyle jeżeli chodzi o dzisiejsze meczyki.
Dlaczego tak uważam - typy opieram na przeczuciu. Włosi teoretycznie są najmocniejsi, ale wcale nie mam przekonania że rozgromią Rosjan, a Hiszpania jak do tej pory nic specjalnego nie pokazała i tu przewidują niespodziankę!
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: kacperek76

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 10:03

KRAJAN, nie wykluczam takich rozwiazan.

Hiszpania - Ukraina
Osobiscie uwazam, ze bedzie to mecze underowy (niestety jeszcze nigdzie nie ma lini), w pierwszej kolejnosci obrona i kontry. Znalazlem ciekawy typ w baw z hc 0:2 na ukraine po kursie 2.30 !!

Włochy - Rosja
Jakim potencjałem dysponuja Włosi chyba nie musze nikomu pisac. Uważam, że beda grali swoje czyli bardzo ofensywnie (zaskoczyla mnie ich ogromna metamorfoza w porownaniu z MŚ), spodziewam sie bardzo szybkiego spotkania i ostrej wymiany:D!! moj typ to over 6,5 po kursie 1,9 oczywiscie ze wskazaniem na Makaroniarzy

pozdrawiam kacperek
Posted by: lucAs

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 11:16

Mam podobne zdanie jak Krajan mysle ze Handicapy -2 dla 2 to bardzo dobry pomysl Rosja jest mocna i kazdy wynik mozliwy podobnie w przypadku Hiszpanow wszystko sie moze zdarzyc zobaczymy licze na Rosjan i Ukraincow.
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 11:30

uwazam ze jezeli sa gdzies do zagrania hp z 2 bramkami to mozna grac to w ciemno mam na mysli oczywiscie druzyny rosji i ukrainy, a gdybym mial szukac sencacji!!! to raczej w meczu wlochy-rosja, hiszpanie chyba jednak sobie poradza z niemrawymi i malo zwrotnymi ukraincami-pozdrawiam
Posted by: Orlos

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 11:59

Esp-Ukr - 2 - zwlaszcza po takim kursie. Hiszpania jest w tym meczu faworytem jednak mysle ze ambitni Ukraincy nie staja na straconej pozycji. Pozatym sa aktualnymi vicemistrzami Europy i chociaz ostatnio grali nieco ponizej oczekiwan to mysle ze w tym meczu pokaza na co ich stac.
Reasumujac: 2 za 4/10 i 2 HC za 6/10

Ita-Rus zdecydowanie 1.
Wlosi rozjezdzaja kolejne druzyny niczym walec drogowy. Z Rosja rowniez nie powinni miec klopotow.
1 za 10/10 i 1 HC za 6/10
Posted by: HAGIi

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 13:02

Oj koledzy nie iwem czemu przewidujecie niespodzianki na tych mistrzostwach! I gracie za duze stawki na ukraine i rosje. Nie wiem czym sie kierujecie bo grą to oni mnie nie przekonali. Graja średnio a to NAPEWNO za mało na znakomite druzyny jakimi są Hiszpanie i Włosi. W meczu Włochów z Ruskami widze tylko jedna mozliwość zwycięstwa i są nimi Włosi którzy na tych mistrzostwach prezentują się znakomicie i jak dla mine są faworytami tych mistrzostw. Hiszpanie też powinni sobie dać rade z przeciętnymi Ukraińcami, którzy rewelacyjnie nie grają tutaj. Hiszpanie jeśli przycisną od razu i szybko strzelą bramkę to nie powinni mieć żadnych problemów. Z Węgrami nie zachwycili, ale z Portuglaczykami już było widać zwyżkęformy. Ukraińcy mogą sięczuć lekko zmęczeni bo walczyli do samego końca, a trener Hiszpanów dał odpocząć wczoraj kilku zawodnikom. Jak dla mnie finał Włochy-Portugalia i innej opcji nie widze
Pozdrawiam
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 13:04

w unibecie powyzej 5.5 kurs 1.9 w meczu Rosja-Wlochy.B.mozliwe!!!
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 13:06

HADZI zgadzam sie ale FINALU WLOCHY -PORTUGALIA to raczej nie bedzie z wiadomych przyczyn, a szukanie niespodzianek nie jest niczym zdroznym mysle ze dzis jakas sie trafi -pozdrawiam
Posted by: HAGIi

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 13:33

Quote:

HADZI zgadzam sie ale FINALU WLOCHY -PORTUGALIA to raczej nie bedzie z wiadomych przyczyn, a szukanie niespodzianek nie jest niczym zdroznym mysle ze dzis jakas sie trafi -pozdrawiam




sorki oczywiscie chodzilo mi o Hiszpanie
Pozdrawiam
Posted by: Orlos

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 16:08

Quote:

Esp-Ukr - 2 - zwlaszcza po takim kursie. Hiszpania jest w tym meczu faworytem jednak mysle ze ambitni Ukraincy nie staja na straconej pozycji. Pozatym sa aktualnymi vicemistrzami Europy i chociaz ostatnio grali nieco ponizej oczekiwan to mysle ze w tym meczu pokaza na co ich stac.
Reasumujac: 2 za 4/10 i 2 HC za 6/10



Tutaj wtopa zupelna - do 30 minuty zdecydowana przewaga i prowadzenie Hiszpanow 0:1 potem 2 bramki zawinione przez Ukrainskiego bramkarza i w zasadzie bylo po meczu
Zoloto-niebiescy potem odpuscili i chcieli w zasadzie strzelic jedynie honorowa bramke - Hiszpanie wykorzystali to ze Ukraincy sie zupelnie odslonili i dolozyli jeszcze 2 gole.
Zatem ostatecznie 0:5 FT...
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 18:56

w unibecie powyzej 5.5 kurs 1.9 w meczu Rosja-Wlochy.B.mozliwe!!!
I to był dobry typ!!!
Posted by: elenes

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 19:14

*** to zrobily to ja niewiem...
Normalnie zalamka totalna!!
Posted by: Czyniu

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 19:37

Quote:

*** to zrobily to ja niewiem...
Normalnie zalamka totalna!!




zalamka na max
Posted by: Orlos

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 19:38

Quote:


Ita-Rus zdecydowanie 1.
Wlosi rozjezdzaja kolejne druzyny niczym walec drogowy. Z Rosja rowniez nie powinni miec klopotow.
1 za 10/10 i 1 HC za 6/10



Boze... ale wtopa.
Rosja zaczela ten mecz bardzo skoncentrowana jednak juz w 3 minucie Wlochy objely prowadzenie. Mniej wiecej przez 5 pierwszych minut makaroniarze grali w stylu znanym z wczesniejszych meczy. Potem cofneli sie do tylu co w koncu Rosja wykorzystala strzelajac na 1:1. W drugiej polowie Wlosi znowu objeli prowadzenie jednak tym razem nie oddali od razu pola Rosjanom i caly czas grali presingiem. Mimo to im blizej bylo do konca meczu tym bardziej Rosjanie nacierali na bramke Wlochow. W koncu przynioslo to powodzenie: bramka na 2:2 zdezorientowala nieco murowanych faworytow - zaczeli grac nerwowo i nieskutecznie pod bramka rywali. W koncu poszla kontra Rosjan i po ladnej wymianie pilek strzelili gola dajacego im prowadzenie. Nie minela minuta i po rzucie roznym bylo 4:2. W koncowce Wlosi zamkneli Rosjan w hokejowym zamku cala druzyna "siedzac" na polowie przeciwnikow ( miedzy innymi zamiast bramkarza wprowadzili zawodnika z pola ), i mieli nawet sporo sytuacji jednak niemilosiernie je pierdoli...
Wlochy - Rosja 2:4 FT
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 20:13

Był ktoś do przodu na tych je.... mistrzostwach?
Posted by: elenes

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 20:18

Niebylo niespodzianek do dzis...
Ale po golu na 2-1. Pieknie grali presingiem mieli okazje na 3-1, a potem przy golu na 2-2 jakby padli z sil co za goscie!!!! To mogli sie zmieniac czesciej...a nie tak spierdolic wszystkim dzien...
Posted by: nazir69

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 18/02/2005 21:57

Quote:

Był ktoś do przodu na tych je.... mistrzostwach?




Ja dziś miałem ciekawą przygode w czasie tego meczu , Dostałem z Betandwin bonus comeback w wysokosci 50 Euro i w czasie oglądanie Meczu , jak Rosja strzeliła na 2:3 , szybciutko pobiegłem do kompa postawić na Remis , pomyslałem sobie że nie ma siły Wlosi musza strzelic na 3:3 , niestety nie zdażyłem .... , Rosja strzeliła na 2:4 , i wtedy to już zmiana koncepji całe 100 Euro ( 50 wpłata + bonus ) na 2 czyli Rosje po kursie @ 1,1 , 3 minuty nerwowo było Włosi mieli kilka szans ale 10 Euro wpadł
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 19/02/2005 07:41

Niektórzy są, nawet bardzo, ale dziś trzeba jeszcze bardziej poprawić budżet!
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: nawoj

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 19/02/2005 07:58

Życzę sukcesu,ja wracam do ręcznej.
Posted by: elenes

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 19/02/2005 11:12

Mnie wlosi ograbili!
Postawilem 50 zyli na kupon z AKO 9.48 w profku. Wszystko pieknie weszlo tylko oczywiscie faworyzowani wlosi musili dac dupy! 426 moglem wyjac...Jebac WLOCHOW!
Posted by: Rad33

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 19/02/2005 15:22

ma ktos moze link na live do finalu?
Posted by: shadok

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 02:04

No cóż wiec przyszedł czas na finał... przez jednych najbadziej znienawidzona dyscypilna sportu (patrz elenes) przez innych dyscyplina, która dała niezłe zyski (patrz krajan).
Dla mnie osobiscie raczej tyły... Czesi - Holandia 1 w łeb i Włochy - Rosja 1 równiez w łep... jedno i drugie za ciezka kase jak dla mnie
Jutro a własciwie dzis dwa mecze :
finał Hiszpania - Rosja
finał pocieszenia Włochy - Ukraina ...
Nie pisze zadnych uzasadnien bo wszystko o tych czterech druzynach zostało napisane wczesniej, jak dla mnie to tylko loteria i tym razem licze na troszke szczescia... wiec ja jutro gram...
Hiszpania - Rosja 2 (po pokonaniu Włochów nie widze innej opcji jak Rosja mistrzem Europy)
Włochu - Ukraina 1 (Włosi bez medalu ... niemozliwe)
Sobie i innym grajacym duuuuuuuuzo szczescie
Posted by: Borczi

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 05:20

Quote:

(...)Hiszpania - Rosja 2 (po pokonaniu Włochów nie widze innej opcji jak Rosja mistrzem Europy)




W takim razie pewnie znowu będziesz miał wtopę. Powiem szczerze, że zupełnie nie rozumiem tego, jak opisano tutaj półfinały. Jedyny, pewny mecz to było zwycięstwo Hiszpanii z beznadziejną Ukrainą. Przecież oni wyszli z grupy tylko dlatego, że Rosja miała już awans w kieszeni, a na dodatek Czesi się skompromitowali z walecznymi Holendrami (pewnie gospodarze nie wytrzymali presji). Wystarczyło obejrzeć któreś ze spotkań "o coś" w wykonaniu Ukrainy - żenada. Drugi półfinał, czyli Rosja-Włochy to walka dwóch wyrównanych, ale jednak gorszych od Hiszpanii zespołów. Mecz Włochy-Hiszpania w grupie miał jeszcze mniejsze znaczenie od tego ostatniego Rosjan, więc nie można w żadnym wypadku traktować go, jak wyznacznik. Potwierdził to zresztą półfinał Włochów - byli gorsi od Hiszpanów na ostatniej imprezie mistrzowskiej (MŚ) i nic dziwnego, że podobnie jest i tym razem. Co do jutrzejszego finału - myślę, że szanse należy ocenić jak 80%-20% - nie ma sensu więc stawiać na Rosjan za dużo, a zwłaszcza robić z nich pewniaka . Hiszpanie, kiedy muszą, pokazują, kto w tej dyscyplinie rządzi i jednak są lepsi od Rosjan. Powinni to jutro udowodnić. Opcja p.t. "Rosja mistrzem Europy", czyli obrona tytułu, jest możliwa - jest to w końcu sport i czasem słabszy może wygrać z mocniejszym. Moim zdaniem mocniejsi są Hiszpanie i jutro zakończą zwycięsko ME. Zresztą pierwsza czwórka - 1. Hiszpania, 2. Rosja, 3. Włochy, 4. Ukraina, to najbardziej sprawiedliwy układ miejsc, taki zresztą obstawiłbym przed mistrzostwami. Mistrzowie świata, przed mistrzami Europy, wicemistrzami świata i wice Europy Nic w tym chyba dziwnego...

Pozdrawiam.
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 07:20

W dniu dzisiejszym bedziemy swiadkami wyzszosci kazaczoka nad flamingo,rosjanie zdecydowanie ,wygraja z hiszpanami przynajmniej tak mi sie wydaje a wrecz jestem pewny poprostu ruscy graja szybciej skladniej i brrdziej kombinacyjnie,sa w tych mistrzostwach najlepsi co juz chyba udowodnili pokonujac mocno faworyzowanych wlochow-drugi mecz poza dyskusja wlosi wygrywaja z niemrawymi ukraincami.
Posted by: HAGIi

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 08:33

Kurde nie rozumiem co Wy widzicie w tych Rosjanach. Grają zdecydowanie gorzej od Hiszpanów, którzy pokazu jąswoją waleczność wtedy kiedy muszą. Ruski jedynie co mają mocną to obronę i udowodnili to w półfinale. Ale jakby dobrze Włosi to rozpracowali to oni byliby w finale. Grali indywidualnie, a nie zespołowo. Wiadomo, że w futsalu najważniejsze jest zgrania, a Hiszpanie ten element mają opanowany perfekcyjnie. Ruski napewno będą grać defensywnie, a Hiszpanie postarają szybko strzelić bramkę, a później będą grać swoje i kontrowac to co bardzo dobrze potrfaią. Coś czuję, że ten finał nie będzie ciekawy dla oka i będziemy oglądać pewne zwycięstwo Hiszpanów. Typuje zwycięstwo hiszpanów 2-3 bramkami
Co do meczu o 3 miejsce. Też widze tylko jednego zwycięzce, są nimi Włosi. Szkoda półfinału w ich wykonaniu bo już mieli praiwe mecz wygrany tylko obrońca Ruski wybił piłkę z linii bramkwej przy stanie 2-1 dla Włochów, a wtedy Ruski już by się poddali. Bardzo zmotywowani Włosi nie powinni już popełnić takich błędów w obronie jak z Ruskimi, Ukraińcy jak dla mnie bardzo słabo pokazali się an tych mistrzostwach dużo szczęścia, ale Hiszpanie już im pokazali gdzie ich miejsce i teraz powinno być podobnie i Włosi bez problemu powinni pokonać Ukraińców. Typuje zwycięstwo różnicą 3 bramek.
Pozdrawiam
Posted by: Wojtas_

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 09:47

Hiszpania i tylko Hiszpania )
Posted by: KRAJAN

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 09:56

Na dziś znowu ostrzej (ostatnio grałem lajtowo)
Dubelek:
Włochy - Ukraina 1(-2,0) HCP3x /1.80/
Hiszpania - Rosja 1 /1.45/
AKO=2.68 Stake 8/10
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Wojtas_

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 10:12

Borczi co według Ciebie będzie lepsze Spain czy ITalia ??
Posted by: Wojtas_

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 10:14

albo Krajan Ty pomoz, Spain czy Italia pewniejsza ??
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 10:19

no to jeszcze raz-dlaczego rosja???bo hiszpanie jak do tej pory nie zachwycili w wielkich bolach wygrali ze slabymi przeciwnikami,a jak juz trafili na silnych wlochow to za bardzo sobie nie pograli a rosjanie blyszcza w kazdym elemencie tej sztuki -zaznaczam ze jest to moja sugestywna opinia i niekoniecznie musi znalesc potwierdzenie na boisku ale ja gram ROSJE
Posted by: host

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 10:36

Mam takie pytanie do was, posiadacie LIVESCORA do FUTSALU ? Przedewczystkim chodzi mi o mecz Włochy - Ukraina ... thx z gory
Posted by: tomo

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 11:09

Host najlepiej wejdź sobie w czasie meczu na Zakłady Live na stronie Betandwin. Nie sprawdzałem ale na 99% ten mecz będzie do obstawiania więc tam będziesz miał najszybsze info.

A co do dzisiejszych meczów to nie będę dużo filozofował bo i nbie jestem jakimś specem od tej dyscypliny, więc powiem kótko: zdecydowanie Włosi i na to pójdzie duuużo kasy, natomiast mecz finałowy to dla mnie no bet i wole sobie usiąśc przed ekranem telewizora i sie delektować finałem zamiast obgryzać pzanokcie z nerwów, choć serce i rozum podpowiadają że jednak Rosja.
Posted by: Raul15

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 11:13

Quote:

no to jeszcze raz-dlaczego rosja???bo hiszpanie jak do tej pory nie zachwycili w wielkich bolach wygrali ze slabymi przeciwnikami,a jak juz trafili na silnych wlochow to za bardzo sobie nie pograli a rosjanie blyszcza w kazdym elemencie tej sztuki -zaznaczam ze jest to moja sugestywna opinia i niekoniecznie musi znalesc potwierdzenie na boisku ale ja gram ROSJE






A to dlatego przegrali z Włochami bo im było obojętnie z kim zagrają w pófinale i jak byś oglądał ten meczz to bys pewnei wiedział ze Hiszpania i Włochy grały rezerwami :):)


Dzisiaj Hiszpania wygrywa !!!!!!!!!!!!!!!!
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 11:35

zostaw sobie odrobine rezerwy na ewentualny inny wynik niz ty przewidujesz,podkreslam to jest moja opinia i niekoniecznie musisz sie z nia zgadzac-pozdrawiam
Posted by: Borczi

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 12:23

Quote:

no to jeszcze raz-dlaczego rosja???bo hiszpanie jak do tej pory nie zachwycili w wielkich bolach wygrali ze slabymi przeciwnikami,a jak juz trafili na silnych wlochow to za bardzo sobie nie pograli a rosjanie blyszcza w kazdym elemencie tej sztuki -zaznaczam ze jest to moja sugestywna opinia i niekoniecznie musi znalesc potwierdzenie na boisku ale ja gram ROSJE



I potem czyta się tu, że mistrzostwa są pełne niespodzianek i nie da się na nich zarobić. Grupa Rosjan była koszmarnie słaba, mógłbym się załozyć, że pozostała trójka zespołów miałaby spory problem z pokonaniem Portugalii czy nawet Węgier z grupy Hiszpanów. Rosjanie mogli na takim tle błyszczeć (choć moim zdaniem wcale nie tak nie było). A Hiszpania - fakt - rywal półfinałowy był słaby, no zwycięstwo 5:0 w wielkich bólach hehehe... No i przegrali z Włochami mecz o życie, ta porażka przecież musi oznaczać, że są gorsi od Włochów ... sarkazm Sorka, ale Ty chyba inne mistrzostwa oglądasz. Na pytanie, co pewniejsze odpowiedziałbym jednak granie na zdobycie brązu przez Włochów... Ukraina to jednak zupełnie nie ten zespół, co na poprzednich ME, tu wyszli z grupy wielkim fuksem i dzięki uprzejmości tych błyszczących na każdym kroku Rosjan
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 15:23

BORCZI NAPISALES TO W TAKIM TONIE JAK BY JUZ BYLO PO MECZU!!!
Posted by: Borczi

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 15:34

Quote:

BORCZI NAPISALES TO W TAKIM TONIE JAK BY JUZ BYLO PO MECZU!!!



Hmmm... w którym miejscu? Napisałem w pierwszym poście, że według mnie szanse rozkładają się jak 80% do 20. I nadal to podtrzymuję... napisałem też, że moim zdaniem pewniejszy jest mecz o brąz... i po tym meczu już jest Zobaczymy, czy w przypadku Hiszpanów też miałem rację. Chociaż sam zagrałem jednak na zdobycie mistrzostwa, a nie na "czystą" 1. Długo w finale może być 0:0, nie sądzę, że Hiszpania rzuci się na rywala, tak, jak robiła to w pierwszej połowie meczu z Ukrainą. Obrona Hiszpanów, mimo błędów w początkowej fazie mistrzostw, jest ich mocną stroną, więc moim zdaniem wszystko zależeć będzie od tego, kiedy Hiszpanie strzelą bramkę.
Posted by: bulka

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 16:02

Witam.
Hiszpanie nie mieli jeszcze okazji pokazac pelni swoich umiejetnosci bo przeciez grupe przeszli spacerkiem, a w polfinale z Ukraina poradzili sobie bez problemow. Rosja z zimna krwia pokonała faworyzowanych przed polfinalem makaroniarzy i jezeli Hiszpanie nie strzelą nic na poczatku pownnismy ogladac wyrownane spotkanie tak wiec moim typem na mecz finałowy jest handi +2,0 na Rusów po kursie 2,15 w exp. Myslalem takze na under 4,5 ale ostatecznie gram na ewentualną jednobramkowa porażke Rosjan.
Posted by: Cristofek

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 19:09

Hiszpania 2-1 Rosja $$$$$$$$$
Posted by: gremlin

Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava) - 20/02/2005 23:27

gratuluje wszystkim ktorzy grali hiszpanami-ja akurat odwrotnie ale wazne jest to ze do konca trwalem przy swoim stanowisku-w przyszlosci to przyniesie profity-pozdrawiam