Darts

Posted by: gremlin

Darts - 30/12/2005 11:24

pozwalam sobie zalozyc taki egzotyczny temat-choc szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia o tych strzalkach ,ale byc moze jest ktos kto siedzi w tej dyscyplinie sporu!!!! jezeli takowy temat byl juz zalozony to z gory przepraszam i prosze o skasownie mojego tematu!!! wink
Posted by: bcn1899

Re: Darts - 17/12/2007 20:43

też się nie znam na lotkach (gramy w LOTKI. Ewentualnie w DARTA. NIE gramy w: darty, dartsy, rzutki, strzałki, za FAQiem "dobrej duszy polskiego darta, czyli Piotra Lestata Puchowskiego"), ale wczoraj prawie, prawie rzuciłem swoją pierwszą '180' ;-) i uznałem, że to znak i pora spróbować postawić jakiś zakład, zajrzałem do BF i spodobały mi się kursy na correct score'y z dwóch par PDC World Championship, srednio potrafie uzasadnic te typy, bo opieram się tylko na klasie graczy, ale bazgrolę tutaj, licząc na to, ze moze ktos jeszcze rusza te zawody ;-)

MARDLE (9) - Carver, cs 3:0 @ 3.50 1/10
LLOYD (12) - Van der Rassel, cs 3:0 @ 2.06 1/10

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: djviejo

Re: Darts - 17/12/2007 22:58

jeśli chodzi o darta to w betako jest 28 meczy z PDC WORLD CHAMPIONS .

ja wcześnie już nieraz obstawiałem darta a mój rekord w trafieniu to 6.92 !!!!

a że jest to prawda to ściągnąłem z mojego posta z 15.03 tego roku

=================================================
p.taylor - c.lloyd ---> 1 1.2 -darts --8-1

barneveld - priestley ---> 2 6.92 -darts walczą mistrz i v-ce mistrz świata ------------ 4 --8 --- !!!!!!!!!TRAFIONY
=================================================

tak więc widzicie , że i super kursy można znaleźć .


tu macie stronę światowego związku darta może coś się da wymyślić


http://dartswdf.com/aa_darts/index.html
Posted by: bcn1899

Re: Darts - 17/12/2007 23:47

skoro o linkach mowa to do PDC akurat polecałbym ten:

http://www.planetdarts.tv/page/Home/0,,10180,00.html

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: bcn1899

Re: Darts - 18/12/2007 01:17

Faktem jest, że robię to tylko pod piwo i do własnego rzucania, ale w tej zabawie dorzuciłbym jeszcze

A.Tabern - P.Laursen 2 (+1.5) @ 1.73 3/10

Zeszłoroczny ćwiercfinalista PDC Tabern powinien wygrać, ale wierzę, że Duńczyk nie podda się łatwo i powalczy choćby tak, jak w swoim debiucie w PDC'06, kiedy w pierwszej rundzie wyeliminował nr 5 drabinki, Tony Eccles'a...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: bcn1899

Re: Darts - 18/12/2007 08:19

wszystkie 3 pomysły wzieły w łeb. Mardle 3:2, Tabern 3:1, a Lloyd remisuje 1:1... to ja sobie ;-) poeksperymentuje w zaciszu domowym na razie ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: bitnap

Re: Darts - 18/12/2007 09:05

Lloyd umoczyl 2-3 sprawiajac chyba niemala sensacje \:\)

szczescie, ze nie widnial na moim kuponie \:\)
Posted by: ARCYFAZA

Re: Darts - 02/01/2008 00:46

Witam

Jak widzę jest to mało popularny sport do obstawiania w Polsce, jednak jeśli ktoś lubi sobie od czasu do czasu porzucać, a do tego interesuje się bukmacherką, to z pewnością polubi to połączenie.

Przed nami ostatnie spotkanie w turnieju. Kanadyjczyk Part podejmował będzie Anglika Shepherd`a. Od razu przypomina mi się finał z przed dwóch lat Barneveld - Klassen, w którym to młody Holender skazywany był na pożarcie, a mecz zakończył się niespodzianką.

W tym przypadku sytuacja jest podobna. Kursy na kwalifikanta, niemalże identyczne. Szkoda tylko że Part nie jest Anglikiem, podejżewam, że to jeszcze zwiększyłoby na nim presję.

Wracając do zawodników, starszy z nich, gra równo, choć na średnim poziomie. Jego styl gry nie jest widowiskowy, ale jak widać skuteczny. Młodszy ma natomiast bardzo szybką rękę i dużą powtarzalność rzutów. 180. w jego wykonaniu zdarzają się bardzo często. Jeśli chodzi o psychiką obydwu zawodników, to nie mam co do niej zastrzeżeń. W przypadku debiutanta, jego szansę na zwycięstwo widzę poprzez analogię do scenariusza z 2006 roku.

Moim zdaniem, a opieram się na meczach tych zawodników od ćwierćfinałów, faworytem jest Shepherd. Faworytem przynajmniej jeśli chodzi o umiejętności typowo strzeleckie. Ryzyko formy psychicznej, może pokryć w dużym stopniu przyzwoity handicup +2.5, co meczu rozgrywanym do 7. wygranych setów jest nie do przecenienia.

Transmisja DSF 20:30.


Shepherd 3.2 Pinnacle
Shepherd +2.5 1.8 Stan James
Shepherd najwięcej 180. 2.25 SJ
Posted by: Conrad

Re: Darts - 03/01/2008 08:30

Ja akurat kocham darts (snookers także), tak więc bardzo mnie cieszy że inne osoby także podzielają te same pasje.

Oglądałem mecz na Sky Sports 2 i Shepherd rzeczywiście miał tremę i zbyt często kończył serię rzutów ilością punktów równą lub mniejszą od 60. Part grał dobrze, ale pod koniec też miał swoje problemy i sam był zadowolony, że zakończył pojedynek w chwili, kiedy wydawało się że Shepherd nabierze wiatru w żagle.

Ogólnie to wydawało mi się, że Part w decydujących momentach potrafił odejść od rywala. Dla przykładu Shepherd dopiero bardzo późno w meczu zdobył swój pierwszy 180, wcześniej się męczył. Doświadczenie na pewno odegrało kluczową rolę, Part już trochę lat gra a Shephard dopiero co się rozkręca i pierwszy raz zagrał w tak ważnej imprezie. Ale mało co brakowało by smok się obudził i odwrócił karty, tak więc na pewno trzeba uważać w przyszłości na świeżo upieczonego debiutanta.
Posted by: kumichal

Re: Darts - 23/12/2008 06:28

Szkoda, ze temat umarł.... Przed nami Mistrzostwa świata PTC i BDO

Lloyd-Klassen 1 1.85

Jelle bez formy. Nie tan sam zawodnik, który wygrywał MŚ. Lloyd stała postac. Wezmie rewanz za porażkę 2 bądź 3 lata temu, bardzo bolesną
Posted by: czepek

Re: Darts - 24/12/2008 02:29

Originally Posted By: kumichal
Szkoda, ze temat umarł.... Przed nami Mistrzostwa świata PTC i BDO

Lloyd-Klassen 1 1.85

Jelle bez formy. Nie tan sam zawodnik, który wygrywał MŚ. Lloyd stała postac. Wezmie rewanz za porażkę 2 bądź 3 lata temu, bardzo bolesną



bolesna ale w druga strone

dzisiaj mecze raczej jednostronne smile
Posted by: kumichal

Re: Darts - 24/12/2008 02:50

Szczerze to sie ciesze smile Klassen to moj ulubieniec grin Podszedlem do sprawy statystycznie i widac efekty. Mecz stał na słabym poziomie. Lloyd zenada, jeden wygrany leg laugh Oby holender zaszedł jak najdalej
Posted by: czepek

Re: Darts - 24/12/2008 05:30

Ciekawe jak forma u Wade dzisiaj.

Narazie Hamilton i Barneveld dobrze w 1 rundzie . Oboje ze srednia lekko powyzej 100.
Posted by: czepek

Re: Darts - 24/12/2008 05:31

http://www.justin.tv/uggla - kanał darta jakby ktos chcial poogladac i obstawiac smile
Posted by: czepek

Re: Darts - 28/12/2008 08:05

Round 2
WAYNE MARDLE V ROBERT THORNTON
501 Score 501
0 Legs 0
4 Sets 3

10 180s 10
22 140s 20
44 100s 33
38% Doubles Hit 35%

nie mam pytan kozak mecz smile
Posted by: kumichal

Re: Darts - 29/12/2008 05:06

Świetny mecz to był smile Szykują sie nam niezłe pólfinaly. Klassen dzisiaj pokonał 4-0 v d Rassela ( 14% trafianch dabli laugh smile
Posted by: Cules

Re: Darts - 29/12/2008 20:11

warto dziś grac Lewisa z Nicholsonem?A może lepiej Priestleya z MaGowanem?:)
Posted by: sztuka mięsa

Re: Darts - 29/12/2008 22:00

postawiłem na priestleya jak dotąd mnie nie zawiódł chociaż wiem, że to argument tylko dla mnie:)
Posted by: Cendruś

Re: Darts - 30/12/2008 05:48

Pytanie do osob co sie tym bardziej interesuja - jakas drabinke do tych mistrzostw posiadacie?
Interesuje mnie kiedy gra Mardley - 'czlowiek palma' dobry showman i swietny gracz licze na niego po ostatnim swietnym meczu.


PS. Atmosfera tam jest świetna. Wszystko jest: browarek, doping, spiewy - mistrz! Zawsze myslalem ze dart to nudny sport :), a jednak bardzo sie mylilem.
Posted by: kumichal

Re: Darts - 30/12/2008 06:01

Na onecie w livezone masz drabinke
Posted by: jadanek

Re: Darts - 30/12/2008 06:04

Originally Posted By: Mario_
Pytanie do osob co sie tym bardziej interesuja - jakas drabinke do tych mistrzostw posiadacie?
Interesuje mnie kiedy gra Mardley - 'czlowiek palma' dobry showman i swietny gracz licze na niego po ostatnim swietnym meczu.


PS. Atmosfera tam jest świetna. Wszystko jest: browarek, doping, spiewy - mistrz! Zawsze myslalem ze dart to nudny sport :), a jednak bardzo sie mylilem.


http://www.planetdarts.tv tutaj sa rankingi, live z tego turnieju, najswiezsze newsy itp, powinienes tu znalezc.
Posted by: czepek

Re: Darts - 30/12/2008 17:13

http://steeldart.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=253&Itemid=1

albo tutaj masz bez szukania tongue
Posted by: Cendruś

Re: Darts - 30/12/2008 22:10

Na tego Dennisa Priestley'a to troszke kursik nie jest zawyzony dzis?

Rozumiem, ze taki niski kurs na Nicholson'a to skutek jego zywciestwa z Lewisem. Ale kto ogladal to widzial, ze Adrian pudlowal strasznie i nie mial w ogole konczacego rzutu. Ale rowniez Paul mogl ten mecz szybciej zakonczyc (szczegolnie w 4tym lagu ostatniego seta - chyba z 8okazji?).
Dla mnie cos kiepsko z psychika u Nicholson'a - moze sie myle, ale znawca tego nie jestem. To sa jedynie moje odczucia po tamtym spotkaniu.

Ja dzis zagram na poczatek 'gospodarza' Dennisa Priestley'a @2.6 .
Posted by: santiago

Re: Darts - 03/01/2009 23:59

Dzisiaj rozpoczynaja sie Mistrzostwa Świata w jednej z federacji w Lakeside. Jednym z uczestników jest Polak Krzysztof Ratajski. To olbrzymi sukces Krzyśka dostanie sie do turnieju głównego. Eliminacje przeszedł jak burza i teraz w pierwszej rundzie zmierzy sie z Edwinem Maxem i napewno nie jest bez szans.
Znam Krzyska osobiscie bo dobrych kilka lat temu jezdzilismy razem na turnieje, najpierw w regionie bo pochodzi on ze Skarżyska a później nie tylko. Jest bardzo pracowitym, skromnym i nigdy nie lekcaważącym zadnego przeciwnika człowiekiem. Jednego mozemy byc pewni, Krzysiek napewno jest bardzo dobrze przygotowany do turnieju i jesli wytrzyma psychicznie co zawsze było jego mocną stroną ma szanse powalczyć.

Tak więc delikatnie dzisiaj:

Edwin Max-Krzysztof Ratajski 2 2,4

Transmisje z turnieju w Eurosporcie, a mecz Polaka dzis o 19.40. Tak więc piwko na wieczór i przed TV

Połamania rzutek Krzysiek i do boju!!!
Posted by: hokuy

Re: Darts - 04/01/2009 00:50

Przed kilkoma momentami zaczęła się relacja na ES z tego turnieju i komentatorzy wręcz jakby czytając post wyżej stwierdzili, że Polak ma bardzo spore szanse na wygranie pojedynku. Kurs na Ratajskiego w unibecie 2.8
Posted by: travis

Re: Darts - 04/01/2009 00:59

Zdziwiłbym się gdyby mówili,że nie ma szans.Właśnie zaczynają się przymierzać do wygranej Polaka w całych mistrzostwach.
Szanse pewnie ma,ale stawianie tego tylko dlatego,że to Polak...
Życzę powodzenia oczywiście.
Posted by: Eyml

Re: Darts - 04/01/2009 01:04

Pracuje z kolezka co gra w lidze rzutek, zna Rataja osobiscie, nie gra w zaklady ale dzis zagral na Polaka, bo uwaza, ze typ oplacalny po takim kursie. mowil mi cos o jakiejs starej kontuzji, przez co jest bardzo nisko w rankingu i dlatego nie jest faworytem u bukmacherow. zobaczymy wieczorem, sam zagralem ten typ
Posted by: KRAJAN

Re: Darts - 04/01/2009 03:07

Z reguły niebyt często korzystam z typów z całkowicie nie znanych mi zdarzeń (dyscyplin) - do takich należy dart - ale dziś po wczorajszych bandy mogę sobie pozwolić na mini konfort - połączę go jak ktoś zauwazył z TV i może być przyjemny wieczór
Zagrałem:
Betfair
1/ Ratajski 3-0 /11.50/
2/ Ratajski 3-1 /7.00/
3/ Ratajski win /2.72/

w expie jest 2.40 w UB zdjeli zdarzenie - a i ogólnie kurs troszkę idzie w dół - jak będzie zobaczymy - ale ew. żalu do nikogo mieć nie będę - a w przyp. wina - THX za typ
Posted by: travis

Re: Darts - 04/01/2009 08:18

jak by to był mój kolega to pewnie też bym grał jego wygraną,ale innych racjonal;nych powodów tu nikt nie podał
Posted by: kumichal

Re: Darts - 04/01/2009 08:22

Originally Posted By: travis
jak by to był mój kolega to pewnie też bym grał jego wygraną,ale innych racjonal;nych powodów tu nikt nie podał
Przed meczme dostal pewnie wiele telefonow od znajomych i pewnie mowili ze postawili na niego, zeby go zmobilizowac. Jak sie pozniej okazalo presja byla zbyt wielka. Kupa nie skonczonych dabli i efekty widzielismy. ALe brawo za walke
Posted by: santiago

Re: Darts - 04/01/2009 08:31

Originally Posted By: travis
jak by to był mój kolega to pewnie też bym grał jego wygraną,ale innych racjonal;nych powodów tu nikt nie podał

Tak zgadza się, zagrałem na Rataja bo go znam, jest z Polski, debiutuje na takiej imprezie i naprawde niewiele zabrakło do wygranej.
Ale najwazniejsze że nie straciłem na tym majatku a Krzysiek i tak bedize Mistrzem Świata:)

pozdrawiam
Posted by: travis

Re: Darts - 04/01/2009 16:41

Originally Posted By: santiago

Ale najwazniejsze że nie straciłem na tym majatku a Krzysiek i tak bedize Mistrzem Świata:)

pozdrawiam

Czego mu również życzę,debiut już ma za sobą.
Pozdrawiam
Posted by: forty

Re: Darts - 10/01/2009 04:57

fantastyczne
Posted by: Piostar

Re: Darts - 01/01/2010 21:40

Dawno już nikt tutaj nie pisał to może zacznę z nowym roczkiem.

Nie jestem jakimś tam znawcą tematu darta choć bardzo lubię oglądać tą dyscyplinę bo bardzo często trzyma mnie przed ekranem TV od pierwszej do ostatniej lotki. Swoje typy opieram statystykach meczowych i tym co oglądam.

Gdybym grał (bo obiecałem sobie posuchę w tym roku) to na pierwszy rzut oka w pierwszym spotkaniu wychodzi mi typ:

Stompe - Webster Most 180s 1 1,6-1,63 BF

Kursy delikatnie się wahają, ale wydaje mi się to lepsze rozwiązanie od wygranej. Stompe cały turniej niezwykle regularny wysokie średnie sporo lepsze od Webstera, dużo też więcej rzucał maksów od rywala. Zauważyłem też u Stompe ogromną ilość trafionych 140 co też może przekładać się na trafienie tego typu.

Co do samych spotkań to wydaje mi się że warto pograć na Whitlocka i Baxtera. Obaj dla mnie robią lepsze wrażenie od rywali, obaj chyba solidniejsi, kursy sporawe bo na Whitlocka ponad 2,2-2,3 na Baxtera ponad 2,5 na BF. Chyba warto spróbować.

I to tyle tytułem gry na dzisiaj.
Posted by: travis

Re: Darts - 02/01/2010 02:09

Dopiero wróciłem,więc nieaktualne jest to co miałem do powiedzenia na temat meczu Stompe-Webster.
Grają właśnie Whitlock i Wade,3-2 widzę,ale przed meczem grałbym Wade'a.
Co do Baxtera to gram go od początku mistrzostw,mocny psychicznie,duży luz,ale jednak Barney to Barney.Na moje oko Barney tu wydaje się bardzo mocny,mam nadzieję,że powalczy z Philem o tytuł.
Ciekawy czwarty mecz,Phil jak zawsze faworyt,ale Lewis tu gra chyba najlepszy dart ze wszystkich.Czy można zagrać lepiej niż w ostatnim meczu wątpię,ale na pewno będzie to mecz mistrzostw.
Grać przeciw Philowi aż się boję,ale delikatnie spróbuję.
Posted by: travis

Re: Darts - 02/01/2010 02:13

Barney napisałem,że powalczy z Philem o tytuł,a gram że Phil odpadnie już dziś ... Siła przyzwyczajenia,w końcu 17 finałów Phila i tylko 3 przegrane.
Posted by: Piostar

Re: Darts - 02/01/2010 20:43

Stompe - Webster Most 180s 1 1,6-1,63 BF (5-5) zwrot w BF
Whitlock 5-3
Baxter 0-5

Ledwie wyszedłby mały plusik.

Na dzisiaj widzę tylko jeden typ.
Whitlock - "Barney" Most 180s 1 1,69 BF

Simon czaruje cały turniej i dzisiaj też może poczarować i w tej kategorii wygrać. Fantastyczne średnie wczoraj z Wade'm, 15 maksów. Rywal tak sporo nie rzuca a wygrywał raczej solidnością i regularnością.
Posted by: travis

Re: Darts - 02/01/2010 21:28

Ja zagram wygraną Barneya @2,30 Pinnacle @2,20 bet365
Liczę właśnie na tę regularność Holendra i wysoką formę,jaką tu prezentuje(przypomnę nine-dart finish w 2. rundzie - drugi w historii mistrzostw - pierwszy zresztą też jego w ubiegłym roku).
Jeden przegrany set w czterech meczach.
Wizard również jak dotąd bardzo udany turniej,ale nie wydaje mi się,żeby powtórzył znakomitą grę z ćwierćfinału,gdzie wychodziło mu prawie wszystko(15x180,checkout 170 i druga najwyższa w turnieju średnia 3 lotek - 105,37).
Stawiam na doświadczenie 5-krotnego mistrza świata(4 razy w BDO),zresztą spodziewałem się tu kursów odwrotnych.
Posted by: mlodyLewy

Re: Darts - 05/01/2010 03:19

Dzisiaj ciekawy pojedynek,West vs McCloskey, ja zagralem na Closkeya jednak, kurs ciekawy , 1,88 milenium.
Posted by: mlodyLewy

Re: Darts - 05/01/2010 06:54

No i pięknie ! smile
Posted by: kasparov

Re: Darts - 06/01/2010 18:24

ogladal ktos wczoraj pojedynek WOODS-WAGNER ? smile mistrzostwo swiata to co pokazali obaj , niesamowite widowisko stworzyli smile
Posted by: jadanek

Re: Darts - 06/01/2010 18:58

Originally Posted By: kasparov
ogladal ktos wczoraj pojedynek WOODS-WAGNER ? smile mistrzostwo swiata to co pokazali obaj , niesamowite widowisko stworzyli smile


Widowiskowo moze bylo, ale prawde mowiac wysokiego poziomu trafien nie pokazywali, najbardziej na konczacych podwojnych bylo widac, raz chyba 8 czy 9 kolejek potrzebowali na skonczenie lega wink. Teraz chyba Wagner z O`Shea bedzie gral, to powinno byc gladko, ale kurs zapewne nie do grania bedzie wink
Posted by: jadanek

Re: Darts - 07/01/2010 18:58

T O'Shea - R Wagner 1 @1.28

Cwiercfinal Mistrzostw Swiata federacji BDO. Myslalem, ze bedzie kurs z 1.1, a tu prawie 1.3. O`Shea rozstawiony z nr.1 , dotychczas wygral 3-2 z Greenem i 4-0 z Buntingem. Wagner 3-2 z Norrisem i 4-3 z Woodsem. Jak dla mnie tu powinno byc gladkie zwyciestwo O`Shea wink
Posted by: kumichal

Re: Darts - 07/01/2010 23:39

Originally Posted By: termii
T O'Shea - R Wagner 1 @1.28

Cwiercfinal Mistrzostw Swiata federacji BDO. Myslalem, ze bedzie kurs z 1.1, a tu prawie 1.3. O`Shea rozstawiony z nr.1 , dotychczas wygral 3-2 z Greenem i 4-0 z Buntingem. Wagner 3-2 z Norrisem i 4-3 z Woodsem. Jak dla mnie tu powinno byc gladkie zwyciestwo O`Shea wink
Nie powiedziałbym czy takie gładkie. Dużo zależy od kończenia doubli Wagnera. W ostatnim meczu miał z tym wielkie problemy. Myślę, że przy dobrej i wyrównajej grze 2 sety minimum ugra
Posted by: kasparov

Re: Darts - 08/01/2010 01:18

a jak widzicie dzis pojedynek Hankeya? wydaje mi sie ze 1,85 jest kursem wartym zagrania ? wink
Posted by: kumichal

Re: Darts - 08/01/2010 01:23

Originally Posted By: kasparov
a jak widzicie dzis pojedynek Hankeya? wydaje mi sie ze 1,85 jest kursem wartym zagrania ? wink
Henkey obrońca tytylu, natomiast Chisnall to czarny koń zawodów smile Ma średnia nawet sięgające nawet ponad 100! Tylko również problemy z doublami. Moim zdaniem faworytem jest młody Chisnall smile
Posted by: kumichal

Re: Darts - 08/01/2010 05:12

Mam nadzieje, że przeczytałeś mojego niepoprawnie stylistycznie posta wink Chisnall z 1-4 na 5-4 piwo
Posted by: kasparov

Re: Darts - 08/01/2010 16:50

Originally Posted By: kumichal
Mam nadzieje, że przeczytałeś mojego niepoprawnie stylistycznie posta wink Chisnall z 1-4 na 5-4 piwo


tak jest przeczytalem smile
Posted by: szpak007

Re: Darts - 09/01/2010 03:18

Znawcy darta jak widzicie jutrzejszy pojedynek O'Shea - Chisnall??
O'Shea rozstawiony z jedynką, jak na razie spisuje się (chyba) bardzo dobrze. Nie wiem jakie miał średnie w meczach, ale wygrał je dość pewnie. Chisnall w poprzednim meczu wyciągnął ze stanu 1-4. Kursy dość dziwnie ustawione jak dla mnie, bo w expekcie to młodszy Chisnall jest faworytem.
Posted by: kumichal

Re: Darts - 09/01/2010 03:36

Originally Posted By: szpak007
Znawcy darta jak widzicie jutrzejszy pojedynek O'Shea - Chisnall??
O'Shea rozstawiony z jedynką, jak na razie spisuje się (chyba) bardzo dobrze. Nie wiem jakie miał średnie w meczach, ale wygrał je dość pewnie. Chisnall w poprzednim meczu wyciągnął ze stanu 1-4. Kursy dość dziwnie ustawione jak dla mnie, bo w expekcie to młodszy Chisnall jest faworytem.
BDO to organizacja do wybijania się smile Mam tu na myśli Klassena, Webstera czy Barneya.

Jeśli chodzi o staty zawodników w całym turnieju:

O'Shea
3 darter - 89.53
180- tylko 8 razy

Chisnall
3 darter- 92.22
180- 21

Różnica 180 jest taka spora, ponieważ młodszy Anglik rozegrał więcej setów.

Jeśli mam się wypowiedzieć na temat spotkania to śmiałbym twierdzić, że Chisnall który jest tu czarnym koniem pokona turniejową ,,1''. Powód? To BDO, nerwy na doublach, zawodnicy kończą nawet 27 lotką... Tak jak wypowiadałem się wczoraj, Dave zachowa zimną krew i będzie kończyl double to wygra. Tony rzuca równo, jest doświadczony, ale młodziak bierze ten turniej i już niedługo PDC.

Chisnall win @1.70

Do boju czarny koniu
Posted by: jadanek

Re: Darts - 09/01/2010 22:16

Martin Adams - Martin Phillips 1 @1.27

Ten pojedynek podchodzi mi pod ten O`Shea - Wagner. Wczoraj Phillips niby wygral 5-4, ale duzo nie brakowalo, zeby przy prowadzeniu 4-0 przegral. Adams jest zdecydowanym faworytem.

Dotychczasowe wyniki:

Phillips: Prins 3-0, Carter 4-2, Waites 5-4.
Adams: Fleet 3-0, Gurney 4-1, Thompson 5-2
Posted by: kumichal

Re: Darts - 10/01/2010 01:14

Cytat:
BDO to organizacja do wybijania się smile Mam tu na myśli Klassena, Webstera czy Barneya.

Jeśli chodzi o staty zawodników w całym turnieju:

O'Shea
3 darter - 89.53
180- tylko 8 razy

Chisnall
3 darter- 92.22
180- 21

Różnica 180 jest taka spora, ponieważ młodszy Anglik rozegrał więcej setów.

Jeśli mam się wypowiedzieć na temat spotkania to śmiałbym twierdzić, że Chisnall który jest tu czarnym koniem pokona turniejową ,,1''. Powód? To BDO, nerwy na doublach, zawodnicy kończą nawet 27 lotką... Tak jak wypowiadałem się wczoraj, Dave zachowa zimną krew i będzie kończyl double to wygra. Tony rzuca równo, jest doświadczony, ale młodziak bierze ten turniej i już niedługo PDC.

Chisnall win @1.70

Do boju czarny koniu
6-3 kasa Chisnall checkout 163 piwo Polecam zagrać go w finale wink Najprawdopodobniej zagra z Adamsem ( firt to 7 )
Posted by: kumichal

Re: Darts - 10/01/2010 01:19

164 checkout
Posted by: szpak007

Re: Darts - 10/01/2010 01:20

dzieki kumichal za odradzenie O'Shea i zaoszczędzoną dobrą stówke smile gratulacje za Chisnalla boks
Posted by: wojciechq

Re: Darts - 19/05/2010 18:45

na niedzielę proponuję za drobne zagrać zwycięstwo Simona Whitlocka (w całym turnieju). facet ma mega formę, wygrywa mecz za meczem, ostatnio minimalna porażka z Taylorem, ale w tym meczu rzucił maxa-9-dartera. także po kursie @7.0 warto spróbować, bo to tylko dwa mecze. tylko i aż, bo w pierwszym spotyka się z obrońcą tytułu Wade'em, a później z wygranym meczu Taylor-King (czyli z Taylorem ;)) fakt, że Phil Taylor to trochę inna galaktyka, ale przy takiej formie Wizarda uważam, że warto spróbować zagrać właśnie na jego triumf
Posted by: donbagino

Re: Darts - 22/04/2011 00:19

Premier League, 21.04.2011.
Wade - Webster
Typ: 1
Kurs: 1.66

Runda 11 (z 14)
James Wade ma o co walczyć w tym meczu. Obecnie zajmuje 6 miejsce i aby myśleć o awansie do final four musi wygrać większość z pozostałych 4 meczów. Sezon zaczął słabo, ale ostatnio zanotował mocne wygrane: 8-3 z Lewisem (5 miejsce) i 8-5 z Whitlockiem(4-te). Wygląda na to że forma wraca, zwłaszcza że w turnieju w weekend w Barnsley dotarł do 1/4 finału.

Rywal Wade'a Webster notuje fatalny sezon. W lidze zajmuje ostatnie miejsce (2 wygrane i 8 porażek). Ostatnio 6 przegranych z rzędu a 4 ostatnie to konkretne baty: 2-8 Whitlockiem, 1-8 Lewis, 1-8 Taylor, 1-8 Anderson. Praktycznie bez motywacji w dzisiejszym meczu.

Forma i motywacja po stronie Jamesa Wade'a. Kurs 1.61 do zaakceptowania.
Posted by: Pizza-man

Re: Darts - 02/06/2011 15:30

dzis UK Open
jakies typy?
Posted by: Piostar

Re: Darts - 03/06/2011 00:07

UK Open
Scott Rand - Steve Beaton 2
1,66 Ladbrokes - typ konkursowy
1,775 Pinnacle - dla twardzieli
1,70 Totomix - tuskowy buk

Typ gram ze względu na zawyżony kurs moim zdaniem na Beatona. Steve Piękny Adonis oprócz idealnego wąsa kojarzy mi się z całkiem niezłymi występami. Pamiętam jego doskonałe spotkanie w Grand Slamie gdzie pokonał samego Taylora 16-14 po świetnym spotkaniu. Jest to gracz znacznie lepszy w moim mniemaniu od dzisiejszego rywala, a sam kurs ustawiłbym na to spotkanie w okolicach 1,50.
Posted by: wojciechq

Re: Darts - 03/06/2011 04:45

Taylora grać na zwycięstwo w turnieju, kurs ponad @2.6 ,to gratka. co z tego, że nie wygrał Premier League? w trakcie sezonu lał wszystkich niesamowicie. Taylor to Taylor, jak mamy taki wysoki kurs to należy brać! i tak czy siak jest wg buków głównym kandydatem do wygranej. Taylor nie umie przegrywać i bardzo źle to znosi, musi się odkuć, a wygrana w UK Open na pewno poprawiłaby mu humor
Posted by: mirek11

Re: Darts - 04/06/2011 05:15

jest jakis dobry link do darsta z wynikamim zawodnikow najlepiej z porownaniami taka jak z tenisem porownuje 2 zawodnikow i wyskakuja mecze ostatnie i nie trzeba szukac z kimprzegral .na darts database nie jest czytelne i trzeba duzo szukas z kimkto rezegral
Posted by: weed

Re: Darts - 30/07/2011 00:47

obstawia ktoś obecnie darty? lewis+barney dzis? hamilton na worldmatch chyba sie juz wystrzelal z whitlockiem
Posted by: Piostar

Re: Darts - 14/11/2011 19:48

Jan Dekker - Arron Monk 2 1,746 Pinnacle 2/10

Monka kojarzę z serialu tongue no i z tego że 2-3 razy wywalił mi kupon sprawiając niespodzianki. Wczoraj narobił strachu Websterowi, graczowi bądź co bądź światowej czołówki, przegrywając 4-5. Dzisiejszego rywala Holendra Dekkera kompletnie nie kojarzę, ani razu też nie widziałem go w grze. Gram Monka ponieważ, kilka razy zaskoczył i sprawia całkiem solidne wrażenie. Stawka niewielka.

Edit: w sumie dodam, że Holender wczoraj miał średnią z trzech lotek 73pkt. Kto się interesuje wie jaki to wynik. wink
Posted by: weed

Re: Darts - 15/11/2011 00:25

stawiam to samo, oglądałem obydwu i Monk zdecydowanie lepiej ale Mecze są krótkie i forma dnia robi dużo. Jak np. Jenkins zaprezentował się w pierwszym a jak w drugim meczu to dwie zupełnie inne półki, dlatego ja nastawiam się raczej na dogi ;]
Posted by: Danielsan

Re: Darts - 20/12/2011 03:18

Kevin Painter vs Aaron Monk

Panowie wyżej pisali pochlebnie o Monku, ja znacznie mniej cenię tego zawodnika. Monk ostatni poważny występ miał miesiąc temu podczas Grand Slam of Darts 2011 - gdzie w grupie rzucał fatalnie i przegrał wszystkie mecze. Ewidentnie chłopak zagubił formę i szczerze powiedziawszy wątpię, aby mógł tu powalczyć z świetnie dysponowanym w grudniu Painterem. Kevin ma serię 5 zwycięstw z rzędu - wszystkie w grudniu i na rozkładzie takich tuzów jak Anderson (8:4), czy też Webster (13:9) i Osborne (6:2).
Painter nie rzuca nagminnie 180tek, ale skutecznie buduje swoje checkouty i jest zdecydowanym faworytem tego meczu.

w redbet konkursowo 1.40 za ml
w willhillu -1,5 seta po 2.10
Posted by: Rivaldinho

Re: Darts - 15/01/2012 22:41

Tony O'Shea - Christian Kist [1] 2.07 Pinnacle

Doswiadczenie kontra mlodosc.
To bedzie drugi final mistrzostw swiata dla 50 letniego Anlika (w 2009 przegral z Hankeyem) licze ze zdobedzie dzis upragniony tytul. Do jego sukcesow mozna zaliczyc takze zwyciezstwo w WDF World Cup w 2009, czy final World Masters z 2004 roku.
Dla Holendra jest to debiut na mistrzostwach swiata i mysle ze zwyczajnie sie spali.. Wczoraj wygral z Hankeyem, ale moze podziekowac rywalowi ktory w 10 secie nie wykorzystal lotki meczowej..a w decydujacym psychicznie nie wytrzymal i na moje oko rozsypal sie dzieki czemu Holender moze cieszyc sie finalem.
Zgodze sie ze wczoraj Tony zagral slabsze zawody.. jednak wygral, mimo gorszego dnia. Byly to moze nawet najslabsze zawody na tych mistrzostwach, ale kazdemu zawodnikowi slabszy dzien "musi" sie przytrafic.. dzien wczesniej jednak w rewelacyjnym stylu pokonal Adamsa 1 turniejowa.. i po tym zwyciestwie w oczach kibicow i bukmacherow byl glownym faworytem do wygrania w finale.
Czemu dzis kursy faworyzuja debiutanta z Holandii, ktory przed rokiem nie przebrnal kwalifikacji nie wiem ?
Tony po upragniony tytul boks

btw cholernie denerwuje mnie maniera holendra ktory plaska, czy cholera wie co robi oddajac rzut confused
Posted by: nie@zabawny

Re: Darts - 16/01/2012 00:19

Być może jak prognozujesz O'Shea wygra doświadczeniem ale argumenty które przytoczyłes równie dobrze da się zinterpretować na korzyść Holendra
To Hankey wczoraj był tym zdecydowanie bardziej doświadczonym a jednak młokos go ograł zresztą nie jego pierwszego grając z pozycji doga na tym turnieju

O'Shea jak wspomniałeś ma 50 lat, to będzie jego drugi finał...Jak dzisiaj przegra, to ile jeszcze będzie miał takich szans? Wydaje mi się że on sam ma tego świadomośc i jego słabsza wczoraj forma w dużej mierze wynikała z presji jaka na nim ciąży
Zauważyłem też że wczoraj wyjątkowo mocno sie spocił..niby cos tam było nie tak z klimatyzacją ale np Harms wyglądał całkiem normalnie.
Dzisiaj grają do jednego wygranego lega więcej...niby to tylko lotki, ale kondycja tez jest potrzebna a tu na pewno przewaga po stronie Kista...

Dla mnie Kist 8/10
Posted by: nie@zabawny

Re: Darts - 05/02/2012 18:40

World Cup of Darts

P Taylor - M Webster 2 @3,3 expekt

Zawody to taki drużynowy puchar Świata, każdy kraj reprezentuje dwóch zawodników

Anglicy ( Taylor, Lewis) jak dotychczas z wielkim trudem przebrnęli przez mecze eliminacyjne ( Kanada, USA)
a Taylor potrafił przegrać z takimi "gigantami" jak Ken MacNeil i Gary Mawson... czyli gosciami którzy w darcie nie znaczą nic
Posted by: weed

Re: Darts - 06/02/2012 01:03

Originally Posted By: nie@zabawny
World Cup of Darts

P Taylor - M Webster 2 @3,3 expekt

Zawody to taki drużynowy puchar Świata, każdy kraj reprezentuje dwóch zawodników

Anglicy ( Taylor, Lewis) jak dotychczas z wielkim trudem przebrnęli przez mecze eliminacyjne ( Kanada, USA)
a Taylor potrafił przegrać z takimi "gigantami" jak Ken MacNeil i Gary Mawson... czyli gosciami którzy w darcie nie znaczą nic




trop było dobry tylko przeciwnika Ci sie nie udało ustrzelić ale kontunuujac Whitlock z Taylorem po 2.65, myśle e value za lekką stawke
Posted by: szfagier

Re: Darts - 10/06/2012 16:20

Pewka dla inwestorów z poważnym budżetem...

Darts UK Open

Wes Newton - Robert Thornton 1 @1,35




i jeszcze za mniejszą stawkę ale też bardzo prawdopodobny typ:

Dave Chisnall - Raymond Van Barneveld 1 @1,75
Posted by: weed

Re: Darts - 11/06/2012 04:36

ostrożnie z tymi pewkami! Thorton pyknał Newtona, Chisnalla i na koncu Taylora biorąc cały turniej
Posted by: szfagier

Re: Darts - 11/06/2012 12:56

Fakt. Facet miał wczoraj dzień konia, właściwie dzień życia odnosząc największy sukces w karierze. A jeszcze dzień wcześniej wyglądał bardzo przeciętnie rzucając średnie na poziomie 84. Taki jest dart. Trudno, życie. Na szczęście Chisnall nieco osłodził gorycz porażki
Posted by: weed

Re: Darts - 11/06/2012 16:45

ja na Chisnalu w półfinale oddałem wszystko co zarobiłem na Barneym. za to w finale Taylor chyba sie trochę speszył po tej próbie wtargniecia kibica, trudno, trochę strat odrobi się na następnym majorze.
Posted by: szfagier

Re: Darts - 11/06/2012 18:28

No Chisnall z Barneyem rzucał jak szalony. 5:0 do pierwszej przerwy, później widać było u niego lekkie objawy poddenerwowania kiedy Holender nieco odrobił ale wziął się w garść i dokończył. Na półfinał wydawał się pewniakiem. Też pograłem lekko @1,27 i całe szczęście że był tak niski kurs bo wczorajszy dzień na długo bym zapamiętał..Po Chisnallu kiedy po dobrym początku rywal szybko odrobił widać było poddenerwowanie i juz wtedy czułem że nie da rady. Nawet coś tam pokontrowałem tak że nawet fuksem jakieś grosze na tym meczu zarobiłem

Natomiast co do finału to zgodzę się z Tobą że ten incydent z kibicem był decydujący. Nie wiem tak naprawdę o co chodziło bo jedym okiem oglądałem piłkę a drugim zerkałem na darta z wyciszoną fonią. To był jakiś pijaczek? Coś krzyczał? Ogdrażał sie któremuś z graczy?
W każdym razie od tego momentu Taylor grał jakis rozkojarzony. Duble skończył z 17% niespotykaną u niego normalnie skutecznością
najgorsze że wszedłem w Phila przy 3:7 @1,7 wierząc że w końcu się troche uspokoi. Nie uspokoił..trzeba też Thortonowi oddać że rzucał bardzo równo i wygrał zasłużenie
Posted by: weed

Re: Darts - 11/06/2012 23:37

dokladnie tak samo jak zacząl przegrywać Taylor to myślałem, że to chwilowa promocja na rynku. To byl jakiś nawalony młodziak bardzo szybko zdjęty przez ochronę, publika go wygwizdała a po wyniesieniu bardzo ładnie zagrzała brawami zawodników do dalszej walki, nie było się czym stresować. Thorton solidnie, bardzo ładnie w treble 20 rzucał ale zdarzały się straszne babole typu 92 do końca a nawet jedego darta nie miał aby spróbowac kończyć i to kilka naprawde słabychzagrań których Taylor o dziwo nie wykorzystał chyba z 23 razy...
Posted by: szfagier

Re: Darts - 12/10/2012 00:27



Andy Hamilton - Steve Beaton @2,4

Typ opieram głównie na podstawie tego co widziałem w pierwszej rundzie w której Beaton zagrał rewelacyjnie a Hamilton tak sobie... Beatona dawno w akcji nie widziałem ale mocno mi swoimi rzutami zaimponował
Hamilton ma ostatnio jakby lekka obniżkę formy. To nie jest ten sam zawodnik co podczas ostatnich MŚ.

Po tym kursie na pewno warto spróbować
Posted by: Piostar

Re: Darts - 11/12/2012 03:27

Mistrzostwa Świata PDC 2013

Data: 14 grudnia 2012 - 1 stycznia 2013

Miejsce: Londyn (Anglia)

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/ladbrokes-world-darts-championship

Kursy na 1/32 finału

Faworyci: Taylor, Lewis, Whitlock, van Gerwen.

Zapraszam do pisania typów i analiz.
Posted by: szfagier

Re: Darts - 21/12/2012 18:34

Druga runda startuje za nieco ponad godzinę, na podstawie tego jak poszczególni zawodnicy wypadli w pierwszej można juz cokolwiek pograć

A Hamilton - R Burnett 1 @1.25 9/10

Andy nie zachwycił w pierwszym meczu ale być może to dlatego że miał słabego przeciwnika i nie był zbyt skoncentrowany. Jednak nadal przez wszystkich fachowców zaliczany jest tu do ścisłego grona faworytów choćby z racji tego że w zeszłym roku był w finale

Burnett w swoim pierwszym meczu zupełnie posypał sie psychicznie. Prowadził 2:0 z mlodym Hubbardem i w pewnym momencie wszystko sie odwróciło. Doświadczony zawodnik a zupełnie stracił głowę. Doszło do jakichś nieprzyjemnych gestów w stronę publiki co nie najlepiej o nim świadczy i miało przełożenia na mizerną skuteczność na dablach. Koniec końców Walijczyk wygrał 3:2, ale mogło byc naprawde róznie chociaz Hubbert w końcówce grał niewiele lepiej(śr. 78,8)

Srednie z pierwszych meczy: 90,2 Hamilton 82,7 Burnett
Posted by: szfagier

Re: Darts - 22/12/2012 01:06

Na wieczorną sesję proponuję dubelek:

T Jenkins - J Part
P Nicholson - R Thornton

@2,4 5/10

Pograłem też grubiej Thorntona w singlu @1,5
Posted by: szfagier

Re: Darts - 22/12/2012 18:35

Szczęśliwie wczoraj wszedł Thornton, ale taki urok darta - jedna lotka trafiona /chybiona o milimetr często decyduje o wyniku meczu

K Painter - R Baxter @1.7 6/10

Paintner bez żadnych problemów w pierwszym meczu z preeliminatorem (śr. 94,9) z bardzo dobrą (53%) skutecznością na dablach

Baxter z Priestleyem bardzo dobrze zaczął lecz później jakaby się zaciął i w penym momencie wynik był sprawą zupełnie otwartą. Ostatecznie to on awansował do drugiej rundy ale jakoś nie specjalnie jego gra mnie przekonuje. Skonczył ze srednią 88.7 którą zepsuł sobie słabymi dablami które kończył z 26% skutecznoscią
Posted by: szfagier

Re: Darts - 23/12/2012 01:13

W Newton - S Rand @2.3 5/10

Rand pomimo świetnego meczu w pierwszej rundzie trochę przez buków niedoceniany
Posted by: Azazel

Re: Darts - 23/12/2012 04:58

Newton jednak pokazał klasę 4:0 cool
Posted by: Azazel

Re: Darts - 23/12/2012 05:04

Ovens @23 live, nie lubię grubasa Lewisa, boks
Posted by: szfagier

Re: Darts - 24/12/2012 00:48

Na wieczorną sesję proponuje pograć przeciwko największym chyba faworytom do tytułu - przynajmniej w przedturniejowych prognozach - ale nie zachwycającym w swoich poprzednich pojedynkach MvG i Taylorowi

M V Gerwen - P Wright @5
P Taylor - R Thornton @3,55

Kursy oparte głównie na wynikach z całego sezonu gdzie MvG i Taylor rzeczywiście dominowali ale tu póki co wcale nie wyglądają jakoś wyraźnie lepiej od swoich dzisiejszych przeciwników. Myślę że w trakcie meczu da sie te kursy dobrze sprzedać

W trzecim meczu mimimalnie Jenkins ale raczej tego nie pogram
Posted by: szfagier

Re: Darts - 24/12/2012 00:55

Przede wszystkim czekam aż buki wystawią kursy na mecze kolejnej rundy a konkretnie mecz Lewis - Painter. Na Bf na tego drugiego jest kurs w ok @2,6 a po tym co widziałem nie wyobrażam sobie aby przegrał - choc biorę poprawke na to że to tylko dart
Albo będzie królewskie zakonczenie albo wtopa roku
Posted by: pindoool

Re: Darts - 28/12/2012 01:10

Originally Posted By: szfagier
Przede wszystkim czekam aż buki wystawią kursy na mecze kolejnej rundy a konkretnie mecz Lewis - Painter. Na Bf na tego drugiego jest kurs w ok @2,6 a po tym co widziałem nie wyobrażam sobie aby przegrał - choc biorę poprawke na to że to tylko dart
Albo będzie królewskie zakonczenie albo wtopa roku


Painter finalista z 2004 roku...ale czy on pokona Lewisa...?? ciezki pojedynek.....ja wietrze niespodzianke w meczy Andersona...fuksem dostal sie do 3rundy a 180's w ostatnim meczu mial chyba 18...:)po @ 2.2 warte sprobowania:)
Posted by: pindoool

Re: Darts - 29/12/2012 00:54

Barney przejechal po Andersonie jak walec...dzisiaj Whitlock stanie na drodze holendra. Simona nie powinno juz byc w turnieju,wybronil sie w przepieknym stylu ...Check out 152. Uwazam ze jego gra nie jest na tyle mocna zeby zagrozic Barneyowi i 1.57 na 365bet mysle jest warte pobrania. Do tego Taylor w pojedynku z Hamiltonem nie powinnien miec wiekszych problemow. Tylor mierzy w kolejny tytol za @ 1.25 do dubla, gdzie ako dobija do 2'ki.
Ktos gra odwrotnie...??
Posted by: Fresh'n'Funky

Re: Darts - 29/12/2012 02:03

Ja dzisiaj chyba uderzę w Whitlocka.
Posted by: pindoool

Re: Darts - 29/12/2012 03:51

Originally Posted By: Fresh'n'Funky
Ja dzisiaj chyba uderzę w Whitlocka.


Wierzylem w Whitlocka ale jak zobaczylem jak Barney przejechal po Andersonie to bylem przekonany ze pokona Simona;) Barney klassa!!...teraz tylko Taylora brakuje do dubla:) Happy days:)
Posted by: dupajas

Re: Darts - 29/12/2012 04:37

taylor jak bije hamiltona blush





w legach 12-1 laugh
Posted by: Danielsan

Re: Darts - 30/12/2012 04:14

Wade z Wesem jaki pojedynek crazy

over 7,5 @ 1.90 u MVG i Lewisa boks
4\10
Posted by: pindoool

Re: Darts - 30/12/2012 22:35

Dzisiaj poszedl double van Gerwen @1.20 + Barney @2.50 ....dwaj latajacy holendrzy w kapitalnej formie!! Barney jest chyba w swojej najwyzszej formie!!!
Szykuje sie klasyk!!!!
Posted by: travis

Re: Darts - 31/12/2012 01:08

U mnie akurat odwrotnie smile. Phil @1.53 + Wade @4.50. Kurs 1.20 na van Gerwena za niski żeby ruszać,a Wade to jednak doświadczenie. Barney z kolei gra tu bardzo dobrze,ale w takim razie co powiedzieć o Philu,który trzyma skuteczność na doublach ponad 55%.
A jak będzie okaże się w praniu smile
Posted by: Pedzacy

Re: Darts - 31/12/2012 01:54

też mi się wydaje że Phil ogarnie, choć wszystkie staty przemawiają za holendrem
Posted by: igorynka

Re: Darts - 31/12/2012 02:15

pobudka jutro o 2:50 ale półfinały obejrzeć trzeba! grin

over 8,5 seta na pierwsze danie.
Na drugie danie Barney po win boks
Posted by: Pedzacy

Re: Darts - 31/12/2012 02:18

wade +2.5 - na spokojnie
Posted by: The Boss

Re: Darts - 11/01/2013 01:08

nikt nic nie gra ???
Darryl Fitton boks
Posted by: Azazel

Re: Darts - 12/01/2013 03:48

Paul Jennings @4.33 gwizdek kurs obok którego nie można przejść obojętnie cool Jehno potrafi fantastycznie kończyć legi, zejścia 120-140 pkt na trzy lotki nie są rzadkością, Waits może mieć lepszy środek lega ale zbyt często zawiesza się na końcowych doublach boks
Posted by: Azazel

Re: Darts - 12/01/2013 03:59

Jennings @8 gwizdek
Posted by: dupajas

Re: Darts - 13/01/2013 02:47

harms @2 boks
Posted by: dupajas

Re: Darts - 13/01/2013 03:06

harms... z przykroscia musze stwierdzic ze glowa do wymiany


kazda wazna lotke w meczu i kazdego dubla na prowadzenie pudlowal i papa



a bylo tyle szans... puke
Posted by: kumichal

Re: Darts - 01/02/2013 23:17

O 17.30 mecz w drużynowych mistrzostwach świata PDC, w których gra POLSKA! Dzisiaj zmierzą się z reprezentacją Gibraltaru. Wychodzą do meczu we dwóch. Rzucają na przemian. Mecz do 5 wygranych legów. Nasi rodacy nie stoją na przegranej pozycji. Zwycięzca spotkania zmierzy się późnym wieczorem z Holandią(van Barneveld i van Gerwen). Jest o co grać ;-)

Krzysztof Ratajski
Krzysztof Kciuk
boks

@1.96
Posted by: kumichal

Re: Darts - 01/02/2013 23:17

http://88.80.5.80/w00t/20130131/vv510a92c907b22959150823-517964.html jeśli ktoś chciałby popatrzeć
Posted by: kumichal

Re: Darts - 01/02/2013 23:58

Polska 5-2 Gibraltar ;-)

Brawo. Sukces dla Polski piwo
Posted by: kumichal

Re: Darts - 02/02/2013 01:16

Niemcy-Finlandia 2
@2.25 bet365
Szkocja-Kanda 1
@1.25
Irlandia-Belgia 2
@1.44

Kursy z bet365
Posted by: Verbatim

Re: Darts - 02/02/2013 05:35

Ten Komula to jakis ulomny 2 legi zepsul FInom a byłoby po emcuz.
Posted by: Pedzacy

Re: Darts - 22/02/2013 04:54

Anderson do boju
Posted by: Pedzacy

Re: Darts - 22/02/2013 05:26

ale gary dał dupy
Posted by: weed

Re: Darts - 21/07/2013 18:29

Huybrechts- Wright 1
1.91

az ciezko nie sprobowac
Posted by: pindoool

Re: Darts - 25/07/2013 02:33

Ogladal ktos wczoraj pojedynek Pipe v Barney ..?? Barney wdupil z 9-7 na 9-13....moga cuda dziac sie na tych mistrzostwach!
Posted by: weed

Re: Darts - 25/07/2013 03:06

Pipe'a sie ciezko oglada ;P ja ogladalem Taylora z Jenkinsem, kurs na drugiego mozna bylo lapac po 70-90, a koniec koncow przy 10-10 to Taylor byl "przelamanie" w plecy, na live po 9.2 mozna sprobowac pipa z mysla o handlu,
a dzis 2.2 chisnall umiejetnosci ma wieksze, duze problemy z glowa ale caven tez slabo w decydujacych chwilach, kusi taki kurs
Posted by: pindoool

Re: Darts - 25/07/2013 03:23

To co Barney zrobil wczoraj dla mnie jest jawnym fixem. W zyciu nie uwierze ze gosc o jego osiagach mogl miec na koniec taki run... 0-6, jakby sie zacial,ale to jak dla mnie szokujace.W tym roku w lidze zremisowal z Philem T, przegral w polfinale Landbrooks'a. A Pipe jak dla mnie to rzuca na wiecznym haju. Moj znajomy gral kiedys na najwyzszym poziomie Jez Porter, opowiadal mi historie o tym jak dostawal typy na ustawione mecze. On kosil wszystkich jak chcial do czasu az stracil to "cos". Myslalem ze latajacy holender Barney w zyciu nie sprzedalby meczu...ale po tym co zobaczylem...?? Wracajac do Phila to wyszla afera ze nie trafil doubla12 bylo na drucie, sedzia zaliczyl, przeciwnik nie widzial a On zobaczyl, zabral lotki i sie usmiechnal laugh teraz go maja laugh
Posted by: weed

Re: Darts - 25/07/2013 03:40

w dzisiejszych czasach kto nie usatawia ten frajer i tyle ;] tylko trzeba lapac te dobre mecze bo w wiekszosci nic sie nie dzieje, ja proboje chizziego 2.2 bo patrzac ogolnie jest poprostu lepszy
Posted by: pindoool

Re: Darts - 25/07/2013 04:07

Originally Posted By: weed
w dzisiejszych czasach kto nie usatawia ten frajer i tyle ;] tylko trzeba lapac te dobre mecze bo w wiekszosci nic sie nie dzieje, ja proboje chizziego 2.2 bo patrzac ogolnie jest poprostu lepszy


Chizzi izzi smile a co myslisz o lysym...?? Z Lewisem tez mial wygrac ostatnio ale Lewis 160 check out w najwazniejszym momencie. Jebany chyba forme zalapal znowu laugh jak mu wiaterek nie przeszkadza to potrafi rzucac laugh
Posted by: Piostar

Re: Darts - 25/07/2013 18:46

Wade - Whitlock 1 1,680 Pinnacle 3/10

Wade w obu spotkaniach zrobił lepsze wrażenie na mnie niż Whitlock, który od pewnego czasu rozczarowywuje. Statystycznie również lepsze średnie uzyskuje reprezentant Anglii. Całościowo forma też moim skromnym zdaniem po stronie Wade'a, który obecnie jest lepszym darterem.
Posted by: weed

Re: Darts - 25/07/2013 23:03

jutro hamilton, bardzo solidny 2.5 kusi mocno, i himeryczny ale tez grozny lewis
Posted by: weed

Re: Darts - 25/07/2013 23:05

ogolnie v.gerwen bierze ten turniej chyba
Posted by: pindoool

Re: Darts - 27/07/2013 00:25

Originally Posted By: weed
ogolnie v.gerwen bierze ten turniej chyba


jak nie on to Tylor smile chyba ze bedzie jakas niespodzianka laugh
Posted by: pindoool

Re: Darts - 27/07/2013 00:29

Originally Posted By: weed
jutro hamilton, bardzo solidny 2.5 kusi mocno, i himeryczny ale tez grozny lewis


Lewis pewnie wciagnie Hamiego nosem, ktory zawsze jest zadziorny laugh
Posted by: weed

Re: Darts - 27/07/2013 03:48

nie dal rady a powinnien byl to ogarnac
Posted by: weed

Re: Darts - 27/07/2013 04:03

ciekawe czy sie chizzy zaraz zagotujeczy powalczy do konca jest 7-8 alerzuca pierwszy, a można 1.8 +4,5 lega łapać, buki na pewno zakladaja ze sie czajnik zagotuje ;]
Posted by: pindoool

Re: Darts - 28/07/2013 21:53

Ale Lewis lysego poskladal smile
Posted by: weed

Re: Darts - 11/10/2013 00:43

zasadami najfajniejszy turniej w darta teraz grany, cisza w temacie wiec moze zarzuce pytaniem, bo dzis mecze

kursy na opcje "2"
Adrian Lewis v Justin Pipe 20:10 3.85

Dave Chisnall v Wayne Jones 21:00 3.55

Michael Van Gerwen v Raymond Van Barneveld 22:00 3.65

Andy Hamilton v Kevin Painter 22:40 3.2

kursy na wszystkich na underdogow sa grubo przesadzone, pipe troche pod forma, ale lewis jak sie nie skupi to duble moze pudlowac na potege, chisnall-jones mysle ze chizzy da rade ale nie jest to nigdy w jeg przypadku oczywiste, mvg w lidze darta sredniawo, barney to nie ogor, jest w stanie nawiazac walke, painter i hamilton to dosyc wyrownany poziom,
nie mowie ze beda same nispodzianki ale wydaje mi sie ze nie bedac zachlannym live dzis bedzie mozna cos ugrac przez tak wystawione kursy
Posted by: weed

Re: Darts - 11/10/2013 01:37

pipe narazie spokojnie gniecie grubego
Posted by: weed

Re: Darts - 11/10/2013 02:11

w drugim tez jones poki co narazie musialby przestac grac aby chizzy mial szanse, pierwszy set banalne! 3-0
Posted by: weed

Re: Darts - 11/10/2013 02:48

jones jednak sie obsral
Posted by: weed

Re: Darts - 11/10/2013 20:52

wczorajsze granie dogow zaczelo sie bardzo dobrze 3.85 na pipa jak w maslo, proste 3-0. pozniej jones bardzo dobrze zaczal, ale w nastepnych setach trzeba powiedziec ze poprostu kiepsko rzucal avg. ponize 80 byl najgorszy ze wszystkich graczy, chizzy byl do pokonania, ale tez szlo zarobic po pierwszym secie. Barney bardzo kiepska postawa, rzucanie lotek na ziemie itd.,slaba gra, van gerwen ladnie konczyl swoje szanse a ostatni mecz mnie zaskoczyl ze praktycznie nei pudlowali dubli na starcie, naprawde klasa w tym elemencie gry, painter poprostu trafil na bardzo dorego hamiltona wczoraj, za duzo do gadania nie bylo.

ogolnie wczoraj pierwszy mecz bardzo ladny zysk, stopniowo oddawany na kolejnych meczach, trudno, ale granie "za free" tez nie jest zle

dzis wade-whitlock wyglada nie najgorzej, z zaznaczeniem ze jak wada przyjdzie wyrazny kryzys to lepiej go sprzedac, i w druga strone jak whitlockowi bedzie szlo za dobrze to warto na handel wziac wada, whitlock bardzo lubi sie obsrac pod koniec z dublami
,gramy grubo i tylko "po kursach" live.
Posted by: weed

Re: Darts - 12/10/2013 03:47

wedle scenariusza, whitlock ostatni leg na mecz, zaczyna i sie obsral ;] typowe, a wade z tym staniem za nim o krok, w zaznaczonym polu powinien upomnienie dostac dwa razy i karnego lega czy cos, bo zenada jednak takie zwyciestwo....
Posted by: weed

Re: Darts - 12/10/2013 05:14

chizzy jaka szansa na 3-0, poki co graja mega kosmos, ciekawe czy chizzy z 2-0 sie wyautuje
Posted by: weed

Re: Darts - 12/10/2013 05:28

chisnall ja pierdole 3-1, 2-0 w legach, lepszej szansy nie bedzie
Posted by: weed

Re: Darts - 12/10/2013 05:28

2-1*
Posted by: weed

Re: Darts - 12/10/2013 05:33

van gerwen znow musi 3 legi z rzedu wygrac a kursy 2.6-1.6 troche az niedorzeczne buki jednak wiedza ze przeciwnik jest w stanie pomoc....
Posted by: weed

Re: Darts - 12/10/2013 05:37

chizzy zajebiscie ;D mega mecz
Posted by: weed

Re: Darts - 12/10/2013 23:46

no to dzis polfinaly, wczoraj chizzy odrobine nerwowo ale dowiozl 5.2 do konca ;]

a dzis... znow na nim zarobimy, bo... wtopi ;](ew. nie wygra tak latwo jak sugeruje kurs)

a wiec chizzy-pipe, typowa gra "state of mind" a nie umiejetnosci, jakze odmienni to sa gracze, pipe sie wygina caly mecz tak samo, cokolwek by se nei dzialo gra swoja gre, srednia gre, ale solidna, chizzy wczoraj widac juz mega nerwy, stresuje sie jak idzie, stresuje sie jak nie idzie, beda fajne przeblyski, dobre legi, ale i mnostwo niewykorzystanych szans, wydaje mi sie ze pipe jest w stanie to wykorzystac
choc chizzy 10=180 wczoraj, czy jest w stanie zagrac dwa razy z rzedu tak dobrze?
Posted by: The Boss

Re: Darts - 13/10/2013 00:46

Ja tez po takim kursie w stone pipki ide smile
Posted by: The Boss

Re: Darts - 13/10/2013 00:56

Teraz do ilu setow beda grac?
Posted by: weed

Re: Darts - 13/10/2013 01:12

o ile mnie pamiec nie myli to do 5
Posted by: weed

Re: Darts - 13/10/2013 01:17

yep graja do 5, duuzo czasu aby chizzy sie zdekoncentrowal
Posted by: weed

Re: Darts - 13/10/2013 01:30

no i juz na chisnnalla 2.2 mozna malego greena robic po kwadransie ;]
Posted by: weed

Re: Darts - 13/10/2013 02:19

ciezki ten mecz, poziom slabiutki, na miejscu pipa wielu juz by chizziego rozjechalo z taka gra
Posted by: weed

Re: Darts - 13/10/2013 02:55

pipe arcychujnia
Posted by: weed

Re: Darts - 22/10/2013 22:15

w becie chyba sie kursy pojebaly beaton 2.2- z cavenem pod forma z bilansem 1-4 a to jedno zwyciestwo z partem ktory gra taka chunie ze ostatni jest.
Posted by: weed

Re: Darts - 22/10/2013 22:39

Originally Posted By: weed
w becie chyba sie kursy pojebaly beaton 2.2- z cavenem pod forma z bilansem 1-4 a to jedno zwyciestwo z partem ktory gra taka chunie ze ostatni jest.



nerwowo ale do przodu 6-5 dla beatona ;]
Posted by: weed

Re: Darts - 24/10/2013 17:56

jak ktos to czyta i ma refleks to polecam wlaczyc bet365 live i otrworzyc batfair, obroty nie wielkie ale kursy mozna lapac np. jak juz wiadomo ze ktos nei trafila na lega, nie wiem czy angole wystawiaja na podstawie opoznionej tv, ale da sie ustrzelic kursy nie adekwatne do sytuacji tylko szkoda tego obrotu za grosze ;/
Posted by: weed

Re: Darts - 24/10/2013 22:22

hamilton z newtonem 1.9 dobry kurs
Posted by: weed

Re: Darts - 14/11/2013 04:44

hahaha thornto jaka miekja psycha jak prowadzi, i zawsze tak jest a czlowiek sie boi gubo na rywala pogac ;/ king kus z 7 na 1.49, bo thonton po malej pzerwie wszystkie legi wpiedol ;]
Posted by: weed

Re: Darts - 14/11/2013 04:53

ale poziom zenujacy, katuja te 5 w nieskonczonosc
Posted by: weed

Re: Darts - 14/11/2013 06:03

hankey z kursu 200 na 2.56, fortune mozna zbic w kwadrans na tym stafie laugh
Posted by: weed

Re: Darts - 14/11/2013 06:05

w ogole ten mecz to kasizkowy przyklad tego czemu whitlock nic nigdy nie wygrywa ;]
Posted by: weed

Re: Darts - 14/11/2013 06:15

wszedl kurs 200 w... darty wow wow wow, kosmos
Posted by: The Boss

Re: Darts - 14/11/2013 20:51

ileprzegrywal??
Posted by: jadanek

Re: Darts - 15/11/2013 01:47

1-6 -> 10-9
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 17/11/2013 22:24

Taylor - Lewis co oni rzucaja! juz 23 180s
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 17/11/2013 22:36

Originally Posted By: Roger #17
Taylor - Lewis co oni rzucaja! juz 23 180s
gruby jak sie zesral po przerwie laugh laugh


8-7 na 8-12 laugh


dubli nie trafia, t20 juz nawet nie wchodzi a tak walil 180tki laugh typowy przegraniec laugh
Posted by: Piostar

Re: Darts - 17/11/2013 22:46

Jak jeszcze pierdolisz od rzeczy w tenisie to można tolerować, ale w sporcie o którym nie masz pojęcia to już lekko denerwuje.

Poziom i średnie na niebotycznym poziomie, a ty piszesz o przegrancach.
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 17/11/2013 22:49

no napisalem ze mecz niesamowity, tyle ze do przerwy 8-7


a akurat kiedys czesto ogladalem darts i mam jakies pojecie o tym



z 8-7 na 9-16 laugh no przeciez to pogrom, calkowicie stanal po przerwie
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 17/11/2013 22:52

jakos przy 8-13 pokazali staty, w kazdej statystyce byl lepszy lewis, tylko w zejsciu i dublach power, na moje to oznacza ze pusiaczyl w najwazniejszych momentach
Posted by: pindoool

Re: Darts - 02/12/2013 04:23

van Gerwen @3.25 boks
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 02/12/2013 04:31

Originally Posted By: pindoool
van Gerwen @3.25 boks
shreku boks
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 02/12/2013 04:45

mvg dzis meeeeeega slabo srednia ponizej 100, a power standardowo
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 02/12/2013 05:03

boooooooooooom shreku robi powrot 2-5 na 7-6 boks
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 02/12/2013 05:06

booooooom 8-6 i lekka kontra po @2,1 bo ludzie lubia pusiaczyc z taylorem
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 02/12/2013 05:07

99999999-6


5 legow z rzedu laugh
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 02/12/2013 05:17

booooom 9-2 run pojechal ostro piwo
Posted by: pindoool

Re: Darts - 02/12/2013 05:26

Originally Posted By: pindoool
van Gerwen @3.25 boks



kasa piwo
Posted by: weed

Re: Darts - 18/12/2013 02:52

MŚ rozpoczete a nikt nic nie pisze? ;] dobry kurs powyzej 2 na loyda mozna bylo zlapac z pol-amatorem a dopiero po jednym przegranym secie
Posted by: kumichal

Re: Darts - 18/12/2013 03:18

Mało kto się dartem interesuje, a szkoda. Świetnie się go ogląda. Lloyd jak co roku męki w pierwszej rundzie
Posted by: weed

Re: Darts - 18/12/2013 08:43

i patrze ze przegral, dla mnie duze zaskoczenie, roznica poziomou na codzien jednak kolosalna.....
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 21/12/2013 06:30

inwestorzy w szoku junior doprowadza do decidera z taylorem, a chodził juz po @25
Posted by: jadanek

Re: Darts - 21/12/2013 06:43

Taylor out, van Gerwen juz zaciera rece wink
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 21/12/2013 06:43

hehehhe i Taylor za burta po 1.01 laugh nie zapominam o inwestorach długoterminowych
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 21/12/2013 06:45

kusilo uderzyć młodego na live po 9 juz wpisywalem stawkę, ale mówię dupa zesra się i znowu będę się denerwował


ale kibicowalem mu aplauz
Posted by: JuanMartin

Re: Darts - 21/12/2013 06:46

Taylor hahahahahhahahahahaha laugh laugh laugh

Ciekawe ile osób wjebało na nim, jeszcze na live ile hajsu ludzie powsadzali na niego laugh
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 21/12/2013 06:48

pewnie sprzedał laugh nie wiem jak mógł tego lega na 2-0 uwalic
Posted by: rafal08

Re: Darts - 21/12/2013 06:50

Fajnie sie w to gra ,ale nigdy nie mialem okazji postawic na to nawet 1€

Troche nie rozumiem co jest w tym zabawnego,ze ktos wjebal.Czy to na live czy inwestorzy długoterminowi .Was dwoch to bawi ? To znowu nowe nicki bedziecie musieli pewnie zalozyc
Posted by: Roger #17

Re: Darts - 21/12/2013 06:55

pisząc to nie myślę o ludziach którzy uwalili, to mój ulubiony tekst uslyszany z forum o tym jak przegrywa jakiś mega faworyt po 1.01...



zresztą ja nigdy w życiu nie śmiałem się z czyjeś przegranej czy nieszczęścia także nie osadzaj, to poprostu fajnie brzmi, lepiej niż sprzedał
Posted by: rafal08

Re: Darts - 21/12/2013 06:56

Pewnie sadzisz tez ze jestes taki sprytny zeby sobie nowe konto zbudowac.No coz nie jestes papa

Chociaz pewnie juz sobie jakies tam jeszcze wczesniej utworzyles smile . Ich zywot bedzie tez krotki bo ludzie sami Cie poznaja toast
Posted by: jadanek

Re: Darts - 21/12/2013 06:59

A ja mialem grac Taylora -3.5 seta, bo wydawala sie pewka, ale jednak postanowilem zagrac "Pierwsze 180" dla Taylora.. i dobrze zrobilem wink
Posted by: rafalocb

Re: Darts - 21/12/2013 07:17

Originally Posted By: rafal08
Pewnie sadzisz tez ze jestes taki sprytny zeby sobie nowe konto zbudowac.No coz nie jestes papa

Chociaz pewnie juz sobie jakies tam jeszcze wczesniej utworzyles smile . Ich zywot bedzie tez krotki bo ludzie sami Cie poznaja toast
możesz powiedzieć o co ci w ogóle chodzi? bo na pewno nie o ten tekst który jak mówiłem nie ma żadnego znaczenia i pada wiele razy na forum, nikt nawet z forum nie napisał ze na niego zagrał, a ty of razu wywalasz bana wyjaśnij mi
Posted by: rafal08

Re: Darts - 21/12/2013 07:20

Tylko o to .Tu wiele osob mimo ze cos gra nic nie pisze bo nie musi.
Posted by: weed

Re: Darts - 28/12/2013 04:20

webster jak odnalazl troche forme to nie jest taki zly, od lat czolowka swiatowa kurs ponad 5 przesadzony, RvB zapewnie bedzie przeplatal dobra gre z lipą a wiec kurs pod handel dla mnie w porxadku
Posted by: jadanek

Re: Darts - 28/12/2013 23:17

Van Gerwen 1-3 4-3 kolejny swietny mecz wink
Posted by: kardynal20

Re: Darts - 02/01/2014 03:23

dziewczyny mialy straszliwe warunki hura
Posted by: kardynal20

Re: Darts - 02/01/2014 03:24

wright boks
Posted by: jadanek

Re: Darts - 02/01/2014 03:33

nie licz na cuda wink
Posted by: kardynal20

Re: Darts - 02/01/2014 03:35

kibicowsko tylko

bez zadnych stawek

ale widze mvg rzuca jak w transie
Posted by: jadanek

Re: Darts - 02/01/2014 03:37

Na razie obaj nie najgorzej, chociaz VGW juz przelamal seta. Wright cos czuje cisnienia nie wytrzyma, zeby sie nie skonczylo jak Lewisem
Posted by: jadanek

Re: Darts - 02/01/2014 03:43

VGW doublow nie trafia, a Wright nie wykorzystuje tego i final bez emocji na razie
Posted by: kardynal20

Re: Darts - 02/01/2014 03:44

czyzby do 0 to poszlo bo tak wyglada
Posted by: jadanek

Re: Darts - 02/01/2014 03:44

a gdzie sa 180 wink
Posted by: kardynal20

Re: Darts - 02/01/2014 03:59

straszne lanie
Posted by: jadanek

Re: Darts - 02/01/2014 04:02

10 setow z rzedu, brakuje tu Taylora, ktory by sie postawil
Posted by: weed

Re: Darts - 07/01/2014 20:50

akurat siedze i szukam czegos value do obstawiania i mamy mecz w bdo, za moment mitchell-hogan, niby fajnie ale pierwszy z jako takimi wynikami, 13 w rankingu, drugi....160, i to w bdo na dodatek, a kursy 1.8-1.9, buki chyba wiedza wiecej.... albo jednak spore value
Posted by: weed

Re: Darts - 07/01/2014 21:47

mitchell wygral, jednak jak patrze z jaka marza zagralem zaklad to value to nie bylo...
Posted by: weed

Re: Darts - 08/01/2014 03:51

lepszego meczu niz wilson-kist to juz patrzac na poziom na tym bdo moze nie byc, musza sie przyjrzec tym swoim rozstawieniom w turnieju bo sa absurdalne
Posted by: weed

Re: Darts - 08/01/2014 19:28

alan norris wieczorem potezne value
Posted by: weed

Re: Darts - 08/01/2014 19:30

za pol godziny grubas tez chyba troche przeszacowany, 3.75 na robsona to sporo
Posted by: jadanek

Re: Darts - 09/01/2014 04:36

Jest do tego BDO dobry live ze statystykami na bierzaco, tak jak to bylo na pdc live.dartdata.com?, bo nigdzie nie widze..
Posted by: Rivaldinho

Re: Darts - 10/01/2014 01:27

Stephen Bunting - Rick Hofstra over 5.5 setow @

Dzis wszyscy razem i huraoptymistycznie na forach etc nadaja kierunek bunting latwo, szybko bezproblemowo
Ja mysle ze jednak Rick sie nieco postawi, wcale go nie skreslam.
Huraoptymizm nad Stephenem po swietnym wystepi i demolce na Prinsie (4:0 przy 12:1 w legach robi wrazenie - tu sie zgadzam.)
Wysokie srednie Buntinga, sporo rzutow powyzej 100 i niezla skutecznosc na dublach.
Rick wczoraj awansowal dalej po Kreczu Atkinsa (prowadzac 2:0 - dziwna sytuacja jak na Darta, ale zdarza sie smile
wczesniej bezproblmemowo pokonal Van Eijdena 3:0 (9:0) w legach - jakby nie patrzec Rick do tej pory nie stracil seta a tu nam daja 1.50 za ugranie seta przez Ricka w spotkaniu do 5 wygranych - mysle ze warto

co wiecej Rick potrafi grac z Buntingiem:



Podsumowujac:
Rick nie tylko w kazdym z rozegranych meczow ugral przynajmniej seta, ale takze w bezposrednich starciach prowadzi 3:2
w darcie czesto i gesto decyduje dyspozycja dnia.. wczoraj Bunting mial dzien konia, byl nie do zatrzymania.. dzis moze byc zupelnie inaczej
Rick po seta boks
Posted by: Tomeeekkk

Re: Darts - 10/01/2014 03:03

Originally Posted By: Rivaldinho
Stephen Bunting - Rick Hofstra over 5.5 setow @

Dzis wszyscy razem i huraoptymistycznie na forach etc nadaja kierunek bunting latwo, szybko bezproblemowo
Ja mysle ze jednak Rick sie nieco postawi, wcale go nie skreslam.
Huraoptymizm nad Stephenem po swietnym wystepi i demolce na Prinsie (4:0 przy 12:1 w legach robi wrazenie - tu sie zgadzam.)
Wysokie srednie Buntinga, sporo rzutow powyzej 100 i niezla skutecznosc na dublach.
Rick wczoraj awansowal dalej po Kreczu Atkinsa (prowadzac 2:0 - dziwna sytuacja jak na Darta, ale zdarza sie smile
wczesniej bezproblmemowo pokonal Van Eijdena 3:0 (9:0) w legach - jakby nie patrzec Rick do tej pory nie stracil seta a tu nam daja 1.50 za ugranie seta przez Ricka w spotkaniu do 5 wygranych - mysle ze warto

co wiecej Rick potrafi grac z Buntingiem:



Podsumowujac:
Rick nie tylko w kazdym z rozegranych meczow ugral przynajmniej seta, ale takze w bezposrednich starciach prowadzi 3:2
w darcie czesto i gesto decyduje dyspozycja dnia.. wczoraj Bunting mial dzien konia, byl nie do zatrzymania.. dzis moze byc zupelnie inaczej
Rick po seta boks


Ja się lotkami interesuje dość sporo. Bunting rzuca na poziomie whitlocka , barnevalda . Często rzuca po 140. Rzadko myli się w ostatnich rzutach , co idzie mu na plus. Wczoraj wykończył przeciwnika bezwzględnie. Kiedy była okazja na skończenie leg-a to kończył bez żadnych pomyłek. Mecz trudny do typowania , bo jeśli Bunting będzie w tej samej dyspozycji co wczoraj czy w dniach poprzednich to ciężko będzie coś ugrać przeciwnikowi.
Posted by: Azazel

Re: Darts - 10/01/2014 03:31

fajnie popatrzeć na tych atletów wink
zawsze po treningu na rozprężenie po 8 kufelków, dieta to podstawa w tym sporcie, a do tego trening wytrzymałościowy i szybkie interwały piwo
Posted by: weed

Re: Darts - 11/01/2014 19:41

Originally Posted By: weed
alan norris wieczorem potezne value




jest w gazie, ale 4.3 na dekkera to jakis kosmos..., i ogromne value, chocby pod handel
Posted by: damian1679

Re: Darts - 11/01/2014 22:28

Originally Posted By: Tomeeekkk
Originally Posted By: Rivaldinho
Stephen Bunting - Rick Hofstra over 5.5 setow @

Dzis wszyscy razem i huraoptymistycznie na forach etc nadaja kierunek bunting latwo, szybko bezproblemowo
Ja mysle ze jednak Rick sie nieco postawi, wcale go nie skreslam.
Huraoptymizm nad Stephenem po swietnym wystepi i demolce na Prinsie (4:0 przy 12:1 w legach robi wrazenie - tu sie zgadzam.)
Wysokie srednie Buntinga, sporo rzutow powyzej 100 i niezla skutecznosc na dublach.
Rick wczoraj awansowal dalej po Kreczu Atkinsa (prowadzac 2:0 - dziwna sytuacja jak na Darta, ale zdarza sie smile
wczesniej bezproblmemowo pokonal Van Eijdena 3:0 (9:0) w legach - jakby nie patrzec Rick do tej pory nie stracil seta a tu nam daja 1.50 za ugranie seta przez Ricka w spotkaniu do 5 wygranych - mysle ze warto

co wiecej Rick potrafi grac z Buntingiem:



Podsumowujac:
Rick nie tylko w kazdym z rozegranych meczow ugral przynajmniej seta, ale takze w bezposrednich starciach prowadzi 3:2
w darcie czesto i gesto decyduje dyspozycja dnia.. wczoraj Bunting mial dzien konia, byl nie do zatrzymania.. dzis moze byc zupelnie inaczej
Rick po seta boks


Ja się lotkami interesuje dość sporo. Bunting rzuca na poziomie whitlocka , barnevalda . Często rzuca po 140. Rzadko myli się w ostatnich rzutach , co idzie mu na plus. Wczoraj wykończył przeciwnika bezwzględnie. Kiedy była okazja na skończenie leg-a to kończył bez żadnych pomyłek. Mecz trudny do typowania , bo jeśli Bunting będzie w tej samej dyspozycji co wczoraj czy w dniach poprzednich to ciężko będzie coś ugrać przeciwnikowi.
do Van Gervena nikt nie pierdnie przez najblizsze 35 lat
Posted by: Rivaldinho

Re: Darts - 12/01/2014 21:06

Stephen Bunting - Alan Norris

Final.
w przekroju calych mistrzostw jednak Bunting.
Z perspektywy tego co widzialem Stephen wydaje sie pewniejszy w decydujacych momentach.. obaj w bardzo wysokiej formie i nieprzypadkowo w finale.
Bunting w drodze do finalu przegral zaledwie 4 sety, Norris 8
Stephen wczoraj o 16:00 rozpoczal swoj polfinal, pewnie i szybko go wygrywajac 6:1.
Norris musial sie sporo napocic z Dekkerem.. 6:5 (47 legow - przegrywal juz 2:4)
Zmeczenie moze wplynac an forme Norrisa w finale.. stawiam na Buntinga ktory w mojej opinii gra rowniej i zasluzyl na wygrala.
Posted by: weed

Re: Darts - 14/02/2014 03:37

hahha wright jak to spiepszyl z 5-1 ;]
Posted by: weed

Re: Darts - 21/02/2014 20:03

taylor wciaz ogrywany bezlitosnie w premier league ciekawe jaki kurs na niego przeciwko absolutnie bez formy whitlockowi dadza
Posted by: weed

Re: Darts - 28/03/2014 01:53

co poezja publicznosc dzisiaj w premier leageue, zerknijcie
Posted by: pindoool

Re: Darts - 28/03/2014 02:43

Shrek i Power dzisiaj baty, kursy po @4.33 warto pobrac, Barney to banker... jak nie dzisiaj to juz nigdy... boks
Posted by: weed

Re: Darts - 11/04/2014 00:55

kursy na chisnalla z barneveldem, wrighta z andersonem czy rowniez z barneyem mocno przesadzone dzis
Posted by: weed

Re: Darts - 11/04/2014 01:26

chizzy 180 w kazdym jednym legu a przegrywa 1/6 z dubli... barney 3/4
Posted by: Rivaldinho

Re: Darts - 28/12/2014 15:40

Painter przed rozpoczeciem spotkania ~1.30
po przegraym 1 secie 2-3 daja 2.20

biere boks
Posted by: Rivaldinho

Re: Darts - 28/12/2014 16:15

i Painter wychodzi na 3:1
po @ 7 Reyes na zwrocik
Posted by: Rivaldinho

Re: Darts - 28/12/2014 16:54

i Reyer wygrywa 4:3

chodzil nawet po @ >10

no nic, u mnie zero ;]
Posted by: Gonzo1700

Re: Darts - 09/01/2017 19:03

Panowie - polećcie jakiegoś dobrego buka z dużą liczbą zakładów na darta ???

Oprócz b365