ŻUŻEL # 4

Posted by: Prem

ŻUŻEL # 4 - 15/08/2001 01:17

Otworzyłem nowy temat - bo na poprzednim było już 6 list a to chyba troche przydużo...
W ofertach bukmacherów pojawiły się typy na indywidualne mistrzostwa. Skorpion i inni co wy na te kursy?
Posted by: Szakal

Re: ŻUŻEL # 4 - 15/08/2001 01:32

Wtrace się i pozwole wypowiedziec kilka zdan. Wiadomo że forum znajduje sie klika osob ktore specjalizuja sie na zuzlu. W czolowce jest zapewne Skorpion i Chris oraz Loram - wg mnie. I to oni powinni decydowac czy zalozyc nowy temat, dla mnie nic przydlugiego w poprzednim temacie nie bylo. MLB jakos swietnie prosperuje z wieksza iloscia podstron.

Chciałbym zwrócic uwagę jescze na pewna sprawe.Kto czytal poprzednie teamty zuzla widzial zapewne zerowanie na typach skorpiona czy jescze wczesniej macgaja. Ludzie postarajcie sie cos sami wykminic i spytac o zdanie innnych a nie na zaywca ladujecie cale oferty skopiowane od buka i pytacie sie co jest pewne. Troszke logiki!
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 15/08/2001 03:13

jesli chodzi o otwarcie nowego tematu to zbytnio mi to nie przyszkadza chociaz w starym bylo jeszcze sporo wolnego miejsca.Nie zagralem dzisiaj ligii szwedzkiej bo mecze za stawwke 1.05 po prostu nie warto grac a dwa pozstale to poprstu byla loteria.Jesli chodzi o MP to podkreslalem juz nie raz ze nie nalezy tego typu imprez obstawic ale na pocieszenie dla osob majacych konto w Unibet na jutro niezla okazja moim zdaniem.
MECZ NA SZCZYCIE
Poole oxford 1 1.85
Poole ojedzie bez dwoch swoich bardzo dobrych zawodnikow Walasek i Cegielki to spore oslabienie ale w ich miejsce pojada Dugard i Ferjan wierze ze wywiarza sie ze swojego zadania.Oxford w tej chwili przezywa jednak krys jedynie Adams i Johnston wydaja sie w switnej forimie z innymi bywa roznie.Natomiast zawodnicy Poole wydaje mi s sa w swietnej formie.Trche mi popsula humor absencja dwoch Polakow ale na Oxford taki zespol i tak powinien wystarczyc.
SZANSE POOLE 80%
Posted by: SebaS.... ...

Re: ŻUŻEL # 4 - 15/08/2001 03:22

Nie piszcie całego tematu drukowanymi terami. Nie próbujcie w ten sposób zwiększać widoczność tego topicu, jak tak każdy będzie robić to niedługo wszyscy będziemy pisać drukowanymi a to całkiem zniszczy przejrzystość i wygląd zewnętrzny forum. Jak temat jest ważny to i tak uzyska odpowiedzi, bez względu na to jak jest napisany.
Posted by: Prem

Re: ŻUŻEL # 4 - 15/08/2001 15:35

Sorry za założenie nowego tematu jak tak bardzo was to drażni!
Chciałem dobrze...
Posted by: savio

Re: ŻUŻEL # 4 - 15/08/2001 18:29

Czy tu kur... musi byc jak w polityce gosciu tzn Prem$ zakłada temat i juz go inni zjada i tak w kółko ludzie my mamy wymieniac typy dyskutowac a nie sie kłócic.
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 16/08/2001 03:13

POOLE ZGODNIE z planem odniosło pewne zwyciestwo
52-38
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 16/08/2001 14:39

Oj oj co wam przeszkadza nowy temat ???
Spoko d rzeczy gratulację za Pool ja znów bez wkładu z Unibet ( już wszystk wiem skorpion spoko dziś przelewam ! ) i pieniążki przepadły a był 80% mecz no trudno !
Zabierzmy się może już za play off będą ciekawe współczynniki jestem pewien !
Do końca tygodnia nie ma angielskiej tylko druga liga ( u buków nie ma )
do boju na niedzielę bo GP to chyba poza trio : Rickardsson, Gollob, Crump to loteria !
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 17/08/2001 17:35

Wg Unibet jutrzejsze GP Czech odbywa się w.... Czeczeni !!! stan na 13,30
Ciekaw jestem kidy to zmienią ?
Jak tak nas zaskoczą znawcy to na ligę w niedzielę niezłe stawki będą !!!
Posted by: forty

Re: ŻUŻEL # 4 - 19/08/2001 13:21

Skorpion,Chris,Loram może coś o dzisiejszym żużlu?Najlepiej gdybyscie przeanalizowali ofertęTotomixa.Wydaje się być najciekawsza.
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 19/08/2001 14:59

Apator - Polonia "2"
hmm ciekawy mecz może Was to zdziwi ale stawiam Polonię, dlaczego ? uważam że w oststnim meczu to był wielki pech jak przegrali w toruniu, 6pkt przewagi, wykluczenie Golloba poza tym współczynnik na Polonię powyżej 2 !
Pergo - Atlas
Oj tu bym się cgyba wycofał albo 45-45 to będzie super zacięty mecz swoje pojadą Crump, Świst, Okoniewski jak zawiedzie Danno, Staszewski, Paluch to będzie w plecy dla gorzowian bo moim zdaniem Atlas jest silniejszy, zobaczymy na co stać Nicholls a ( awans do chelleng a a potem jeden cieniutki występ ??? ) Ułamek, Sawina, Krzyżaniak, Hancock to silniejsz drużyna ale..
Włókniarz - Unia "1"
Tu bez większego rozpisywania się poprostu Włókniarz bezzsprzecznie to wygra 50-40
Piła - ZKŻ
No i mam dylemat miałem już nieruszać swoich (ZKŻ) to moja zasada ale... Louis po tym co wczoraj widziłem totalnie się nie nadaje Karlsson pojedzie swoje, Hampel też ale Jacuś G. i Drabik to wielka niewiadoma z drugiej strony zwycięzca GP Czech Hamill, Svab który kręci oststnio w szwedzkiej po 10pkt. no i Qrmański gość jest niesamowity Huszcza coś dorzuci i liczę na D.Kujawę i mimo wszystko na Kuciapę i może być wielka niespodzianka.
Co do par zawodników kilka tyko uwag Toto Mix
wate jest:
Hampel - Huszcza "1" 80%
Sulliwan - Adams "1" 65%
Drabik - Kurmański "2" 55% STS
Crump - Hancock "1" 80%
Ok rozpisałem się to wszystko jak zagram to i tak w Unibet !
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 19/08/2001 15:30

jesli chodzi o Unibet to stawiam tylko na i tu niepodzinaka przeciwko własnej druzynie.

Apator Polonia B 1 1.65.No coz nie mialem tego meczu nie obstawiac ale spoadbala mi sie stawka zreszta inncyh po prostu nia ma sensu.W apatorze dwoch zawodnikow jedzi dobrze Rickardson i Jonsson(chodz ten drugi nie najlepiej czuje sie na tym torze)Kowalik Kosciecha Chrzanowski i Jagus jezdza przecietnie(Fianl MP katastrofa)No coz ale Polonia ma klooty finansowe,Protas jezdzi przecietnie w Toruniu sie nie przebudzi,Gollob bedzie nadal wsciekly z powodu Grand Prix(mam nadzieje) martwi mnie to ze i Wiltshire i Lyons bardzo dobrze czuja sie na tym torze.Mysle ze pierwsze spotkanie po prostu sobie Apator zlekcewazyl

Obstawilem w unibet jeszcze jutrzejszy mecz Wolverhampton Kings Lynn 1 1.65


A teraz czekam na formalnosc czyli zwyciestwo Apatora 52-38
i jeszcze wyzsze Wolverhampton


Pila Zielona G 1 1.15 nie obstawiam tego meczu.Fatlana postawa Louisa w grand prix,podobnie Dobruckiego w Szwecji.Powinn wygrac Pila ale za taka stawka ten mecz odpada.

Wlokniarz Leszno 1 nie mozna tego obstawic w unibet

Pergo Atlas nie mam pojecia jaki moze byc wynik praktycznie kazdy ale unibet przesadzilze stawka na Atlas 2.6 mimo wszystko odpada
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 19/08/2001 15:58

Cześć wszystkim.
Nie jestem na bieżąco ale kursy w unibet wydają się być ciekawe.Co prawda tylko dwa z trzech ale zawsze.
UNIBET:
1)Gorzów - Wrocław 1,4 13,5 2,6
2)Toruń - Bydgoszcz 1,65 11,75 2,05
3)Piła - Ziel Góra 1,15 17,5 4,00

1)Kurs na Wrocław w STS 1,95 - też wydaje mi się za wysoki.Zdaje sobie sprawe że drużyna Gorzowa od dwóch ostatnich porażkach z Atlasem zrobiła duże postępy,to mimo wszystko jest na nich za słaba.Mój typ to ryzykownie 2 - 43-47. Wrocławianie bez Dadosa ale za to z aktualnym wicemistrzem polski Sawiną i Nichollsem.
Składy:
Atlas - Hancock, Sawina, Ułamek, Krzyżaniak, Nicholls, Słaboń
Pergo - Crump, Paluch, Świst, Dannö, Staszewski, Okoniewski

2)Według STS faworytem jest Apator i ja też tak uważam ale... .Dwie porażki Bractwa z Apatorem o niczym jeszcze nie świadczą i jeżeli nie pozwolą odjechać Apatorowi na większą liczbe punktów to może być różnie.Mój typ 1 49-41
Składy:
Apator - Kowalik, Jonsson, Rickardsson, Kościecha, Jaguś, Chrzanowski
Bractwo - T.Gollob, Tajchert, Wiltshire, Lyons, Protasiewicz, Robacki

3)1,15 to żadna rewelacja ale...trener Zielonogórzan bierze ze sobą do Piły Hamila i Svaba.Jeżeli J.Gollob konsekwentnie będzie obniżał sobie KSM na następny sezon to niespodzianka może stać się faktem,tym bardziej że Louis wciąż nie może powrócić to formy po kontuzji,a Dobrucki jeździ z Piłą po raz pierwszy w tym sezonie.Mój typ 1 47-43.Chociaż być może warto byłoby się zastanowić nad 2.Kurs jest w końcu znakomity - 4.
Składy:
ZKŻ Polmos - Huszcza, Stojanowski, Kuciapa, Svab, Hamill, Kujawa, Kurmański.
BGŻ Polonia - Gollob, Drabik, Karlsson, Louis, Dobrucki, Miśkowiak, Hampel

STS I liga:
ŁTŻ - Kolejarz 1,15 9 4
W Łodzi wszyscy zawodnicy wyremontowali swoje motory...poprzednie zwyczajnie się rozsypały.Z kasy miasta Łodzi poszło na to 20 tys zł.O ile Łukaszewski i Hućko dobrze sobie na nich radzą(remont w Danii u Jensena) to nie wiem jak z pozostałymi zawodnikami.Za kolejarzem przemawia jeszcze to że w Łodzi nie wystartuje węgier Nagy. Jednak chłodnie kalkulując atut własnego toru powinien przesądzić o zwycięstwie Łodzian.Mój typ 50-40

Wszystkie typy i rozważania należy traktować z przymróżeniem oka - miesiąc czasu nie wiedziałem co się dzieje.

P.S.Jak to się stało Pol B. - Unia L.42-48???

Pozdro.
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 19/08/2001 16:02

a zapomnialem super wydaje sie mecz RKM 1.6 w sts
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 19/08/2001 23:42

ŁTŻ - Kolejarz 37 - 53
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 20/08/2001 02:28

No coz ZKZ wygral a wiec Unibet gora.Nasza liga jest jednak nie przewidywalna,nie mowiac o szwedzkiej ale powalczymy jeszcze
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 20/08/2001 02:30

Pila to strasznie slaby zespol nawey bez Kuciapy ZKZ wygral
Posted by: Salival

Re: ŻUŻEL # 4 - 20/08/2001 03:50

Scorpion u Hilla jest coś takiego

W'hampton Wolves v Kings Lynn Knights +8 1.83 15.00 1.83

O tym meczu piszesz jako o 'wysokim zwycięstwie Wolverhampton? Skoro tak to chyba W'hampton -8 @ 1,83 to chyba dobra okazja co?
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 21/08/2001 13:20

Witam po urlopie,

Dzisiaj mamy arcyciekawa kolejke w Szwecji.
Rospiggarna jest juz praktycznie w finale. O drugie i trzecie miejsce czyli baraz przed finalem walcza Masarna, Vastervik, Svelux i Smederna.
Oto moje typy:
Vargarna - Masarna 2
Unibet widzi w Masarnie zdecydowanego faworyta, ja tez.
Indianerna - Svelux 2
Nie widze slabego punktu w druzynie Sveluxu po powrocie Hansa Andersena i Deana Barkera. Protas twierdzi, ze nie ma za co jezdzic. Potwierdzil to w niedziele w Toruniu
Bysarna - Smederna - chyba 2
Do Smederny wrocil Nicholls, Hamill z byle kim nie przegrywa, ale chyba nie zagram tego
Vastervik - Kaparna 1
U gospodarzy zawodzi Boyce, ale jakiego maja juniora - Ruud - wymiata niezle :eek:
Rospiggarna - Valsarna 1 - tego nie gram

Wyniki z poniedzialku z Anglii:
Wolves - King's Lynn 50:37

Belle Vue - Peterborough 47:42
Super debiut Petera Karlssona w Belle Vue, gdzie Peterborough jeszcze nigdy nie wygrali.
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 21/08/2001 13:45

chris i macgaj wpadnijcie na chat na godz 11 jesli mozecie porozawaimy o Szwecji.A co do tych meczy sa one bardzo trudne
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 21/08/2001 15:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SKORPION:
[qb]chris i macgaj wpadnijcie na chat na godz 11 jesli mozecie porozawaimy o Szwecji.A co do tych meczy sa one bardzo trudne[/qb][/QUOTE]

Nie moge wlezc na chat, wywala mnie i widze wielki szary ekran.
Napisze wiec w forum. Robi sie trudniej, bo:
1. Masarna przestaje byc 100% faworytem - w Vargarnie za Nilsena moze jechac Cegielski, szanse Masarny 65%
2. Smederna jedzie do Bysarny bez Hamilla, a tor w Bysarnie jest najtrudniejszy w Szwecji. Szanse 60- 40 dla Bysarny
Pozostaje w miare pewny Svelux
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 21/08/2001 19:14

Gdzieś wyczytał Chris że Smederna jedzie bez Hamilla ?
Dla mnie powoloi znów ta szwedzka to loteriia !
A już Cegielski skąd się wziął w Szwedzkij przeglądam ich strony i tego nie widzę ?!

Czekam na link dzięki !
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 21/08/2001 19:31

Witam,
[URL=http://www.rospiggarna.nu/laguppstallningar.htm]

Jesli nie zadziala link to na stronie Rospiggarny po prawej stronie jest Aktuella ....itd. tam sa sklady.
W Unibecie na Masarne tylko 1,1 a w Totomixie 2,0
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 22/08/2001 12:16

No coz, life is brutal. Ulamek upatrzyl sobie wczorajszy mecz na obnizanie sredniej. Wyszlo mu pieknie, bo Svelux i tak zarobil punkt bonusowy, a mi *******a skaleczyl piekny kupon.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 22/08/2001 21:56

Oto oferta STS na 23 i 25 i moje wstępne prognozy.
299 Peterborough Oxford 1.65 7.00 1.95 ??? 2
300 Loram M.(P) Adams L.(O) 1.70 3.00 1.90
301 Sullivan R.(P) Wiltshire T.(O) 1.45 4.00 2.20
713 Coventry Oxford 1.60 7.00 2.00 ??? 2
714 Hamill B.(C) Adams L.(O) 1.65 3.50 1.95
715 Hancock G.(C) Wiltshire T.(O) 1.50 4.00 2.10

Mam nadzieję że po buż(rz)liwej dyskusji zostaną przynajmniej dwa w miare pewne.Mnie osobiście podobają się pozycje przeciwko Wiltshirowi czyli 715 Hancock 1 i 301 Sullivan 1.
Wydaje mi się że Oxford nie poniesie dwóch porażek z rzędu i na jeden mecz zmobilizują większe siły.Pytanie tylko na który :rolleyes: .
Liczę równierz na dobrą forme Hamilla i komplet punktów z jego strony.

P.S.Jakie kursy wystawił na to Unibet? Od dwóch dni nie mogę się do nich zalogować.
Posted by: arth

Re: ŻUŻEL # 4 - 22/08/2001 22:52

HeY

Wiadomosc dla Macgaj-a i Chris-a

Skorpion zaprasza na chata dzisiaj o godzinie 21
Posted by: arth

Re: ŻUŻEL # 4 - 22/08/2001 22:59

kursy Unibet (22.08 g. 1900)
23.08

Ipswich-Poole 1.90 11.00 1.80
Peterborough-Oxford 1.67 11.50 2.05

24.08

Oxford-Eastbourne 1.04 20.00 6.00

-=arth=-
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 23/08/2001 00:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał arth:
[qb]HeY

Wiadomosc dla Macgaj-a i Chris-a

Skorpion zaprasza na chata dzisiaj o godzinie 21[/qb][/QUOTE]

Skoro tak się ładnie zaanonsował to wpadne
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 23/08/2001 12:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał arth:
[qb]kursy Unibet (22.08 g. 1900)
23.08

Ipswich-Poole 1.90 11.00 1.80
Peterborough-Oxford 1.67 11.50 2.05

24.08

Oxford-Eastbourne 1.04 20.00 6.00

-=arth=-[/qb][/QUOTE]

Cos o skladach na dzisiejsze mecze. Sprawa czysta z meczem P'boro - Oxford. U gospodarzy Lee Richardsson jako guest za Tesara. Ostatnio zrobil dla P'boro 9+2 bonusy w 4 biegach. Uwazam to za wzmocnienie. W Oxfordzie natomiast za Apletona (kontuzja) pojedzie Kugelman. To raczej wzmocnienie nie jest. Wg mnie ciezki tydzien ma Lukas Dryml - trzy mecze w lidze (pierwszy strasznie scieniowal)a w niedziele ma impreze roku - final mistrzostw swiata juniorow na torze .... Peterborough.
Mecz Ipswich - Poole. Goscie w optymalnym skladzie, za to gospodarze cos kreca z Louisem. Na ich stronie jest informacja (byc moze stara) ze Louis pojedzie, a na stronie Poole czytam, ze Loius nie pojedzie.
Ktos ma moze latest news?
Typy:
Peterborough - Oxford 1
Ipswich - Poole 2
Oxford i Poole walcza o tytul. Poole prowadzi, ale ma wiecej przejechanych meczy i na wyrownaniu wciaz lepszy jest Oxford.
Panowie, prosze o krytyke typow, bo ostatnio cos moje wizje trafiaja obok, a nie chodzi mi o to zeby sie wymadrzac, tylko zeby wygrywac.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 23/08/2001 14:32

Z tego co wiem Skorpion(mineliśmy się wczoraj na czacie) też typuje Poole do zwycięstwa.Loram też sie nie sprzeciwiał.I mój typ to także zwycięstwo Poole... jak nie wejdzie zamykamy temat .
Podobnie jest z Peterborough(chociaż tu nie jestem pewien jak typuje Loram i Skorpion). Według mnie powinni wygrać.

P.S.Sorry uqs
Posted by: Ahonen

Re: ŻUŻEL # 4 - 23/08/2001 16:42

Typ na dzis
301 Sullivan R.(P) Wiltshire T.(O) 1.45 4.00 2.20 "1" - 70-75%
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 23/08/2001 17:41

Ok miałem się nie wychylać ( sorry Skorpion ale już po ! ) )
Peterrborough - Oxford "1" 1,67 Unibet
1. pierwszy mecz dla Oxford 44-46 ale mecz życia mieli A.L. Dryml jestem pewien ! że to się nie powtórzy.
2. Bardzo słabe występy na tym torze notuje L.Adams lider Oxford ! jak sam mówi nie lubi tego toru wszystko poniżej 10 pkt.
3. Gościem jest L.Richardsson on powinien być zawodnikiem Peterborough znakomicie czuje się na tym torze !
teraz składy :
Panthers: 1 Ryan Sullivan, 2 Mario Jirout, 3 Lee Richardson, 4 Shane Parker, 5 Mark Loram, 6 David Howe, 7 Nigel Sadler.
Oxford: 1 Brian Andersen, 2 Ales Dryml, 3 Lukas Dryml, 4 Todd Wiltshire, 5 Leigh Adams, 6 Joachim Kugelmann, 7 Steve Johnston.
mój typ 80%

Ipswich - Pool "2"

1. Pool jest w transie od kilku meczy
2. Walasek, Zettestrom, Gunesstad teoretycznie druga linia Pool mają 80% przewagi nad drugą linią "Czarownic"
3. Rickardsson już raz zrobił 15pkt. w tym sezonie na swoim dawnym torze
4. Havelock też ostatnio jest w formie !!!
5. I tu jest problem :
- co z Louisem miał wrócić wczoraj na angielskie tory ( Blue Riband w Pool )
- Nicholls swoje 10 zrobi
- Hampel też coś dorzuci
- niewiadome to : Boyce i Doncaster !

sznse 65% dla Pool no może 68%

DECYDUJCIE SAMI !!!
Posted by: LarryBird

Re: ŻUŻEL # 4 - 23/08/2001 17:50

Moze lepiej postawic w STS na wystepy zawodnikow w meczu peterboboug-oxford:
300 loram - adams 1 (kurs 1,7)
301 sullivan-wiltshire ? (1,47 4 2,2)
Kurs na peterboroug - 1,65
Loram moze byc pewniejszy (napisales ze adams nie lubi tego toru)
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 23/08/2001 18:05

Ja nie zamierzam tego szerzej komentowac bo nie mam na to ochoty.Znacie sie na zuzlu wiec z pewnoscia sobie poradzicie i bez mojej pomocy.nie chodzi mi o to ze nie byliscie na chacie.Loram nie komentuje tego szerzej(przynajmniej nie powinienes tego robic jesli wiesz o co chodzi).CHODZI MI PO PROSTU O WYCIAGANIE ODPOWIEDNICH WNIOSKOW.Ja traktuje powaznie to obstawianie i na tym dobrze wychodze(staram sie uczyc na bledach).Jesli wy niczego nie zauwazacie to wasza sprawa.Nie chce byc zlosliwy i przepraszam jesli kogos urazilem
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 23/08/2001 18:12

Skorpion,
czy moglbys do mnie wyslac maila pod adres
dszpejna@poland.com
Mam pewna sprawe...
Posted by: LarryBird

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/08/2001 13:52

K...wa remis!!!!!
Peterborough-Oxford 45-45
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/08/2001 13:53

Ok dość spadam, zamknijcie ten temat lub coś zróbcie !!!
Peterborough - Oxford 45:45
Ipswich - Pool 46:44
Posted by: LarryBird

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/08/2001 14:00

Dzis sie odkuje.
Postawie na
Eastbourne-Oxford 2
sklady na ten mecz:
Eastborne : Dugard, Werner, Svab, Norris,Barker,Kylmakorpi,Povazhny
Oxford : Andersen, A.Dryml, L.Dryml, Wiltshire, Adams, Watt, Johnston
Poole przegralo w Ipswich, Oxford ma juz 1 punkt przewagi nad nimi, jak to wygra bedzie mial mistrza w kieszeni.
Nie jestem specem od zuzla, wiec prosze o opinie ekspertow.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/08/2001 15:15

Temat sie rozsypuje. Powod : zawodnicy zaczynaja obnizac sobie srednie i nie wiadomo kiedy taki jeden Ulamek z drugim Rickardssonem (wczoraj 4 punkty sic!) zechca pojechac na swoim poziomie, a kiedy olac dzisiaj walczac o jutro. Wniosek - przerwa w typowaniu do wiosny.
Na koniec chcialem jeszcze zadac pytanie. Czy slyszeliscie moze o przypadkach kupowania meczow, glosow (np. Big Brother) przez bukow? Byly jakies wpadki?
Pozdrowienia i wysokich wygranych

Chris
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/08/2001 15:19

Jak to miło obudzić się rano i zobaczyć puste konto w Unibecie.W sumie wyszedłem na plus ...5 Euro - kupa szmalu.Po ostatniej kolejce ligowej w Polsce i dzisiaj tych dwóch meczach będzie trzeba znowu coś przelać...

Gdzie rozgrywany jest mecz Eastbourne - Oxford.Nie pamietam dobrze ale w ofercie Unibetu to chyba Oxford jest gospodarzem z kursem na zwycięstwo 1.04.
Wydaje mi się że nie ma co się rozpisywać na temat tego meczu.Drużyna z Oxfordu jest kadrowo silniejsza od Eastbourne.Trudno tutaj typować przeciwko drużynie Oxfordu. Bardzo ważne jest jednak podanie dokładnych składów.
Macwozn czy składy jakie podałeś są na ten mecz?
Bo jeżeli tak to walke z Oxfordem może podjąć jedynie Norris z Dugardem ewentualnie włączy się w to Svab.Pozostali zawodnicy w sumie nie powinni przekroczyć 10pkt.Chociaż nie mam pojęcia jak ostatnio radzi sobie Barker to jednak nie wydaje mi się aby stanowił poważne zagrożenie dla Oxfordu.

...tydzień do dupy.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/08/2001 15:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał macgaj:
[qb]Jak to miło obudzić się rano i zobaczyć puste konto w Unibecie.W sumie wyszedłem na plus ...5 Euro - kupa szmalu.
...tydzień do dupy.[/qb][/QUOTE]
Ja mam 4 Euro i do splacenia kredyt w karcie.
Nie mowmy Baucowi o naszej dziurze budzetowej bo sie chlopina powiesi.
Posted by: LarryBird

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/08/2001 15:45

sklady wzialem ze strony oxfordu:
byly uaktualniane w piatek (dzisiaj)
oto adres:
web page
ale zaraz....
tego meczu nie ma u zadnego polskiego buka
jest mecz na jutro w sts 25.08 713.Coventry-Oxford (kursy1,6 7 2.0)
gapa ze mnie
Tego meczu Oxford nie musi wygrac , ale dzis na pewno zdobedzie komplet punktow.
Posted by: LarryBird

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/08/2001 15:50

Sorry za pomylke ,
prawidlowy adres strony oxfordu to:

www.oxford-speedway.co.uk
Malo na niej informacji ale sklady sa i wyniki live (co 3 biegi)!!!
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 25/08/2001 13:48

Co się porobiło na tym świecie ludzie:
Oxford - Eastbourne 44 - 46 !!!!!!???????
Scorers :
Oxford : Brian Andersen 6+1, Ales Dryml 3+1, Lukas Dryml 3+1, Todd Wiltshire 6+1, Leigh Adams 15+1, Davey Watt 0, Steve Johnston 11
Eastbourne : Martin Dugard 12+1, Brent Werner 1+1, Antonin Svab 11+1, David Norris 3+1, Dean Barker 7+1, Joonas Kylmakorpi 4, Roman Povazhny 8
...ale jaja.
Teams for Coventry V Oxford, Saturday, August 25th, 2001
Coventry : Greg Hancock, Andreas Jonsson, Lee Richardson, Stuart Robson, Ryan Sullivan, Billy Janiro, Paul Lee
Oxford : Brian Andersen, Ales Dryml, Lukas Dryml, Todd Wiltshire, Leigh Adams, Davey Watt, Steve Johnston

Składy są z oficjalnej strony Oxfordu.Już teraz wiadomo ze mamy jednego pewniaka z kursem 1. W Coventry nie jedzie Hamill. Trudno jest tutaj wskazać faworyta.Oxford po tej porażce z Eastbourne może chcieć się zrehabilitować za każdą cenę.Nie wydaje mi się jednak żeby Hanckoc,Sullivan,Richardsson i Jonsson na to pozwolili.
Jak ktoś stawia w STS to pewniejszym typem jest Hancock - Wiltshire 1

Hallo,przepraszam jest tam ktoś?Mówi się! Skorpion obraziłeś się czy co? Patrz jakie pojebane wyniki przez to że nie stawiasz.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 26/08/2001 15:39

Hanckok - Wiltshire niestety 2
Dziś finał MŚJ - nie można tego obstawić u polskich buków.Jakby ktoś znalazł coś za granicą to niech da znać.
Moich 5 faworytów:
L.Dryml , D.Howe , F.Eriksson , J.Hampel , K.Słaboń
Chyba Chris miał racje rezygnując z obstawiania żużla - zaczynają się większe przekręty...z doświadczenia wiem jednak że na takich przekrętach najwięcej się zarabia.
Cześć
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 27/08/2001 14:27

Czlonkowie objazdowego (Anglia, Szwecja, Polska) cyrku zuzlowego wykonali juz swe budzety na rok 2001. W tej chwili kombinuja ze srednimi, tak by miec pewne miejsce w skladach we wszystkich ligach. W Anglii w ostatnich 5 meczach padly wyniki : 46: 44, 45:45; 44:46 ; 47:43; 44:46. O czym to swiadczy, imho nikt nie chce juz wygrywac i nabijac sobie sredniej. Dzieki temu notujemy np. fenomenalne wystepy Walaska, Svaba i innych sredniakow. Wg mnie zadna analiza angielskiej ligi nie ma w tej chwili szans powodzenia. Odradzam w to grac.
Posted by: forty

Re: ŻUŻEL # 4 - 27/08/2001 23:21

Chris,mimo wszystko proszę o analizę i prognozę ligi szwedzkiej na 28.08.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 28/08/2001 00:23

Wydaje mi się że najwyższy czas pokazać że na "oszustwach"(znowu będą mnie opieprzać za
słowa)zawodników można zarobić.

Pierwsze co rzuca mi się w oczy to tylko 4 pkt Lorama w ostatnim meczu Sveluxu.Zawodnik który w lidze szwedzkiej zdobywał średnio 10-12 pkt,ze średnią na bieg 2,32 ???To bardzo dziwne dlatego w parze z Gollobem skazany jest na porażke:
204 Loram M. (S) Gollob T. (V) 1.80 3.00 1.80

Ułamek ostatnio pkt 1 !!!??? zawodnik ze średnią biegową 2,24 - więcej chyba dodawać nie musze.
205 Ułamek S. (S) Pedersen N. (V) 1.50 4.00 2.10
Pedersen chyba poważnie nadal traktuje ściganie w Szwecji.Ostatni mecz 10+1 z jednym "wykluczeniem"-nazwijmy to umownie.

Ciekawy wynik zanotował też Leigh Adams . Zawodnik który przyzwyczaił mnie do zdobyczy 11-14 pkt na mecz nagle zdobywa...5pkt, a biegi przegrywa z Lyonsem.
207 Brhel B. (B) Adams L. (M) 2.10 4.00 1.50
Tutaj mała uwaga:Brhel równierz sobie nie radził za dobrze ale z innych przyczyn.Nie wiem,bo na szwedzkiej stronie mają,co zrozumiałe,inne oznaczenia niż u nas,ale wydaje mi się że był wykluczony 2 razy.Pech.

Pozostało też kilku zawodników którym nie w głowie obniżanie sobie KSM-przynajmniej na lige szwedzką:
201 Protasiewicz P. (I) Crump J. (V) 2.05 3.50 1.55
Crump ostatni mecz 14 pkt.Mam nadzieję że podtrzyma dobrą dyspozycje i w tym meczu. Dlatego zdecydowanie 2 bo Protasiewicz na swoim poziomie robi średnio 8-9 pkt.

Rodzinnej Szwecji nie zawodzi P.Karlsson dlatego nie powinien mieć problemów ze słabszym(przynajmniej teoretycznie) Holtą
210 Holta R. (V) Karlsson P. (K) 1.90 3.00 1.70
Ostatnie mecze:Karlsson - 14 a Holta - 9(ale 9pkt z Rospigarną to jest coś )

211 Ermolenko S. (V) Pedersen B. (K) 1.35 4.00 2.60
Kurs 1,35 odpowiedni do możliwosci zawodników.Ermolenko nie może obniżać sobie KSM bo nie bardzo jest z czego .Bjerne Pedersen z kolei na wyjazdach zdobywa od 5 do aż...6 pkt.Odpowiedź kto zwycięży jest chyba jasna.

I na koniec:
214 Nicholls S. (S) Hancock G. (R) 1.75 3.00 1.85
Nicholls 10-12pkt na pewno.A Hancock jakieś 10-12pkt.he he to sie popisałem.Lepiej tego nie puszczać.Ale po ostatniej porażce z Wiltshirem Hancock coraz bardziej mnie denerwuje.

Ja najprawdopodobniej puszcze:
205 2
207 1
201 2
210 2
+coś do kombinacji
Nie jest to jednak tak do końca,że tak powiem "uczciwy kupon",gdyby zawodnicy jeździli na pełnych obrotach niektóre typy wyglądałyby inaczej

211 1 - uważam to za najpewniejszy mecz jutrzejszej kolejki,z oferty na zawodników.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 28/08/2001 16:25

Wysylam w STS taki kupon
Pepe - Crump 2
Loram - Gollob 2
Svab - Havelock 1
Holta - p.Karlsson 2
Nicholls - Hancock 1
+ jakis tenis z US Open

W przeciwienstwie do macgaja, uwazam ze Ulamek powinien wygrac z Pedersenem.
Co do winikow meczow.. No coz, najlepiej rzucic moneta i ... moze sie okazac, ze przy niektorych meczach moneta stanie kantem.
Posted by: Prem

Re: ŻUŻEL # 4 - 28/08/2001 23:33

mam prośbę

Proszę o podanie linków na strony z wynikami live szwedzkiej i angielskiej ligi żużla

Z góry BIGTHNX!
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 29/08/2001 16:46

W przeciwienstwie do macgaja, uwazam ze Ulamek powinien wygrac z Pedersenem.

...no i wykrakałeś
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 14:19

Oto mój pewniaczek na niedziele:
Leszno - Pila 1 (95%)
Leszno wygra ten mecz bez problemu.Po piersze dlatego ze jezdza na swoim
torze a jak wiadomo tam kazdemu jest tam ciezko.Tak silny zespól jak Atlas
wygral tam jedynie 44:46 - to chyba o czyms swiadczy.Warto dodac ze Pilska
Polonia przegrala tam 5 sierpnia 48-42 (jezdzac tylko z jednym obcokrajowcem bez Drymla)!!!!!! i tym razem bedzie jeszcze łatwiej.J.Gollob konsekwentnie od kilku meczy obniza sobie KSM oststnio tylko 6 pkt.Lider Pily ostatnio takze ma spore problemy Hampel zdobyl 1 pkt w Anglii w MSJ tylko 7 gdzie byl uwazany za faworyta.W Polfinale MPM najlepszym okazal sie mlodziezowiec Leszna Jankowski a Hampel dopiero 5.Louis obcokrajowiec Poloni w innych ligach radzi sobie raczej
kiepsko (po upadku nie moze powrócic do dyspozycji sprzed kilku miesiecy)a Havelock na torze Leszna zdobyl tylko 2 pkt.Natomiast Unia:Leight Adams z jego strony okolo 15 pkt(ostatni swietna forma).Nie zapominajmy ze w Uni jezdza dobrzy juniorzy Jankowski(ostatnio switne wystepy) i Kasprzak.Rempale Pecyne i Balinskiego-kazdy z nich jest w stanie spokojnie zdobyc 10pkt.Unia na swoim torze po prostu nie ma slabych punktow i powinna gladko pokonac dziurawy sklady Pily.
minimalne zwyciestwo Uni to 50 - 40 ale pewnie bedzie 55-35 albo jeszcze wyzej
Wedlug mnie bedzie jeszcze gorzej.Licze na to ze stawka bedzie chociaz 1.5 na Leszno ale widac ze unibet sie poprawil i pewnie da z 1.2(ale licze na to ze znowu zrobia nam prezent).
Czekam na szybką odpowiedź.
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 14:50

Postanowilem jednak dac komentarz do tego meczu.Na taki mecz czekalem.Pilanie w rozsypce przegrywaja wszystko co sie da.W tej chwili wydaje sie to glowny kandydat so spadku,nie potrfili nawwet wygrac u siebie z Zielona Gora ktora na dodatek strcila Kuciape w tym meczu.Do leszna pojada chyba po to zeby ten mecz odjechac.J Gollob wyraznie twierdzi ze ma dosc startow w Pile,ocokrajowcy jezdza fatalnie,Hampel jakby bez formy(przemeczony startami)Dobrucki po ciezkiej kontuzji nie moze dosjc do siebie w Szwecji wogole nie jezdzi po pierwszym slabym wystepie.No coz a leszczynianie u siebie to naprawde silny zespol ktory potrafi kazdego pokonac wiec Pila nie bedzie dla nich zadna przeszkoda
Licze tylko na to zeby stawka byla z 1.5 bo jak bedzie 1.1 to mozna to sobie podarowac
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 16:42

no ok i ja się włączę :
Leszno-Piła nie byłbym taki wcale pewien, skąd macgaj wzięłeś występy Louisa po kontuzji ??? w lidze ??? przecież on oprócz epizodu w GP jeszcze nie wystartował ! a co do Pilan to cos mi śmierdzi że on wygrają. Prezes Unii twierdzi że dtużyna pogrzebała swe szanse na pozostanie w lidze podczas meczu w Częstochowie ! Czyli...
ZKŻ - Włóknirz tu bedzie b.ciekawi w mojej gazecie jest napisane ( dzisiejsza ), że jedzie C.Stonehewer bo Hamill ma mecz obowiązkowy w USA no i może być kicha bo jak Carl nie pojedzie na 10pkt. to kto je zrobi, oprócz tego Walasek czuje się u "siebie" jak ryba w wodzie, Ferjan jeździł tu przez dwa sezony a Sullivan jest w znakomitej formir ( nie sugerujcie się obniżaniem KSM w szwedzkiej i angielskiej ) czyli... bedzie kurs ok 1,8-2,0
I coś jeszcze Pergo- Atlas sobota jestem tu pewien wygranej Atlasu bo jak powiedzial trener Chomski ( Pergo ) w dzisiejszej mojej "Lubuskiej" jemu bardziej zależy na wygraniu w Bydgoszczy choc chętnie widziałby komplet punktów w sobotę i niedzielę !!!

To wszechno decydujcie ! SAMI
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 17:05

Lerszno wygra i to z latwoscia jesli Gollob chce odejsc po drugie co z tego loram ze nie jedzie Louis ale jedzie beznadzijeny Havelock 2pkt. zdobyl w lesznie Karlssonowi w Polsce nie chce sie jezdzic.Wystepy Hampel ogolnie rzecz ujmujac sa przecietne.Dobrucki nawet nie fatyguje sie jezdzic w szwecji i o czym tu wogole mowic
LESZNO ZNISZCZY PILE
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 17:08

Loram za bardzo sugerujesz sie wypowiedzami trenerow i dzialaczy kazdy tak moiw zeby miec pozniej usprawiedliwienie
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 17:09

A przy okazji wpadnij na chat o godz 21 to pogadamy
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 17:43

Na ile kombinacji trzeba teraz grac w Totomixie, bo mam pewniaka na +12 pkt.
Rawicz - GKM 1 - wynik ok. 63-27
Do tego Leszno z cienka Pila 1 +12
Bydgoszcz - Gorzow 0 czyli remis lub nikle zwyciestwo gospodarzy.
Loram nie jedziesz!!! (Wpadnij lepiej na chat )
Tak powiedzieli Markowi Loramowi przed ta kolejka wlodarze Polonii Bygoszcz - jada Wiltshire i Gustafsson
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 17:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał chris:
[qb]Na ile kombinacji trzeba teraz grac w Totomixie, bo mam pewniaka na +12 pkt.
[/qb][/QUOTE]

ostatnio było 3 i chyba się nic nie zmieniło.Też to zagram
Zastanawia mnie jeszcze mecz Opole-ŁTŻ,kurs na Opole może być mały a Łódź juź dzisiaj robi wszystko,aby za rok była tu 2 liga.
Posted by: DJ Bronek

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 19:13

Niestety 5 kombinacji
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 31/08/2001 20:57

Ale w Unibecie wystawili kurs na Leszno 1,15 no teraz to już wogóle rezygnuje z tego meczu za taką stawke nie opłaca się grać mimo iż Leszno wygra na pewno.Myślałem że ci idioci z unibet wystawią przynajmniej 1,5 niestety!!! poznali się i na polskiej lidze.Szkoda.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 01/09/2001 13:47

Loram miałeś racje:
Wrocław - Toruń 1(wiecej niż 50%)
Muszą to wygrać aby jeszcze walczyć o mistrzostwo,ale obie drużyny w najsilniejszych składach.
Poza tym:
Bydgoszcz - Gorzów 1 (60%)
Jak nie zawiedzie Pepe to pewna 1
Ziel.Góra - Częstochowa 2 (50%)
ZG bez Hamila,Cz z Sullivanem,Walaskiem i Ferjanem.
Nie mam czasu nakomentarz,ale sam to puściłem.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 01/09/2001 13:49

Komentarz do II ligi być może poda ktoś inny ja wyjeżdżam.Cze
Posted by: jahu

Re: ŻUŻEL # 4 - 01/09/2001 16:05

Panowie specjaliści od żuzla
Atlas-Apator:1
Unibet:1.85
STS:1.2
Prof:1.4

Polmos Z.G-Częstochowa:1
Unibet:1.65
STS:1.15
PRPF:1.25

Oczywiście na drugą stronę czyli na przegrane gospodarzy też bardzo duze rożnice
co wiec warto zagrać.
Nie będę się tu wymądrzał bo się nie znam ale ktoś tu nam robi spory prezent kto?
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/09/2001 00:21

964 Protasiewicz P.(PB) Crump J. (PER) 1.70 3.00 1.90
...to jest dobre.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/09/2001 00:23

pomyłka
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/09/2001 00:38

Super mecz:
Opole - Łódź 2 kurs 4,5
Opole bez obcokrajowców(najprawdopodobniej) a Łódź aż z dwoma:Nagy i Robson.Oby tylko Opole nie zrobiło psikusa i w ostatniej chwili nie zakontraktowało Ermolenki,bo wtedy na pewno 1!!!

Gniezno - Rzeszów 1 101%
o pietruche ale Rzeszów bez obcokrajowców - brak kasy.

RKM - Wybrzeże 1
mecz o awans,raczej 1,bo u siebie.Tu sie może wszystko zdarzyć!

...i coś do komb z kuresm 1
976 Franków M. (GN) Rempała G. (RZ) 1.45 4.00 2.20 1.00 1.00 02.09-14:30
Rempała nie jedzie!Możecie stawiać remis.

...sami decydujcie.Proponuje to jednak rozpisać.Szczególnie zwycięstwa Łodzi i Częstochowy.jeden z nich powinien wejsć.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/09/2001 00:46

żeby było wszystko jasne Hamil też nie jedzie więc:
970 Hamill B. (P) Sullivan R. (W) 1.55 4.00 2.05 1.00 1.00 02.09-18:20
...wszystko jedno(do komb)

Sory że tak w kilku tematach.Cze.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/09/2001 00:48

...a jeszcze jedno.Było by fajnie gdyby ktoś się do tych typów ustosunkował(halo Skorpion, chris , Loram)
Posted by: Kura

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/09/2001 00:51

Macgaj co się dzieje jak zawodnik nie jedzie? I czemu na remis ? Z góry dzięki za odpowiedź.
Posted by: Kura

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/09/2001 00:57

Już chyba kumam o co chodzi!!!
Posted by: forty

Re: ŻUŻEL # 4 - 03/09/2001 16:41

Chris skoro już jesteś,to coś o dzisiejszym speedway.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 03/09/2001 17:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Chris skoro już jesteś,to coś o dzisiejszym speedway.[/qb][/QUOTE]

Meczy nie typuje - to nie ma sensu. Chyba, ze macie jakies super przecieki.
Zawodnicy
Laukanen - Wiltshire 2 - 80%
Ermolenko - Jonsson 2 - 65%
A jak ktos potrzebuje do kombinacji to
Jedrzejak - Dryml 2 - macgaj wyjasnil w jakim celu dostawia sie takie pozycje.
Dla ryzykantow tylko takie malo info:
Wolves - Coventry. Trzeci raz jada w Wolverhampton w tym sezonie. Dwa razy wygralo Coventry, ale czy musi po raz trzeci?
Posted by: savio

Re: ŻUŻEL # 4 - 03/09/2001 23:12

Rozumiem ze mecz Leszno-Piła pozostaje bez komentarza i chociazby małych przeprosin wobec tych którzy umoczyli na tym meczu?
Ja na szczescie w ogóle wczoraj nie zagrałem żużla , ale pewnie tacy byli co sie skusili .
Ja nie mówie ze ktos popełnił błąd i jest be ale jak sie tyle pisało o wielkiej wygranej to moznaby chociaz słówko napisac, np.
"ale sie pomyliłem "
to tyle odemnie pozdrawiam.
Posted by: Prem

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 00:49

JAK TAM JUTRZEJSZA LIGA SZWEDZKIEGO SPEEDWAYA?

Oto zestaw par:

Kaparna - Valsarna
Masarna - Bysarna
Rospiggarna - Smederna
Vargarna - Indianerna
Vastervik - Team Svelux

A co powiecie na zwycięstwa Valsarny i Rospiggarny?
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 12:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał savio:
[qb]Rozumiem ze mecz Leszno-Piła pozostaje bez komentarza i chociazby małych przeprosin wobec tych którzy umoczyli na tym meczu?
Ja na szczescie w ogóle wczoraj nie zagrałem żużla , ale pewnie tacy byli co sie skusili .
Ja nie mówie ze ktos popełnił błąd i jest be ale jak sie tyle pisało o wielkiej wygranej to moznaby chociaz słówko napisac, np.
"ale sie pomyliłem "
to tyle odemnie pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]
Slowa pomylka bym nie uzyl - raczej przewalka. Dwoch zawodnikow Unii w dziwnych okolicznosciach nie pojawilo sie na meczu (A. Dryml i Pecyna). Dryml jechal wczoraj w Anglii i pojechal za dobrze :mad wtopilem belle Vue - Oxford), a Pecyna mieszkajacy w Pile przedstawil w klubie L4. To tyle.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 13:30

Moze ktos podac kursy z Unibet na dzisiejsza Szwecje.
Forty, zagrales wczoraj na zawodnikow?
Posted by: forty

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 15:25

Niestety,siła wyższa odgoniła mnie od komputera o13.Twój post wszedł 15min. póżniej.Szkoda takiej podpowiedzi.Kursy w Unibet;Rospiggarna1.4-2.75;vargarna1.7-2.1;Vastervik1.2-3.8;Kaparna 1.55-2.35.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 19:04

Cze.Podam swoje przemyślenia na tą kolejkę.Sam to pewnie puszcze w Unibet za jakąś kase.
1)
Vargarna - Indianarna
UNIBET 1,7 2,1
STS 1,25 3

Vargarna:
Jason Lyons 7,46
Stefan Ekberg ?
Niklas Karlsson 6,86
Jesper B Jensen 6,86
Jason Crump 9,24
Andreas Bergström 4,86
Emil Lindqvist 3,6
*Brak Nilsena 8,85 !!!
Indianerna
Niklas Klingberg 6,6
Kaj Laukkanen 6,14
Robert Dados 5,2
Lars Gunnestad 6,56
Piotr Protasiewicz 5,7
Henrik Gustafsson 4,89
Niklas Fridell ?

Te liczby to średnie meczowe zawodników Vargarny u siebie i Indianerny na wyjździe. W drużynie Vargarny brak Nilsena więc może warto obstawić bardziej wyrównany skład Indianerny!Wydaje mi sie że szwedzki buk lepiej ocenił szansy drużyn dlatego warto w STS na 2 za 3.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 19:12

STS 157 Vastervik Svelux 1.15 9.00 4.00
Unibet 1,2 3,8

bez komentarza.Na oko po kursach 1.Nawet nie sprawdzałem składów(nie chce mi sie)
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 19:21

163 Kaparna Valsarna 1.45 8.00 2.20
Unibet 1,55 2,35

Składy:
Kaparna:
1. Shane Parker 5,90
2. Peter Karlsson (K) 9,89
3. Bjarne Pedersen 6,67
4. Rafal Dobrucki 6,95
5. Brian Andersen 6,45
6. Kenneth Nyström 4,32
7. Brian Karger 5,89

Valsarna:
1. Mikael Karlsson (K) 9,68
2. Stefan Dannö 7,38
3. Per Wester 5,06
4. Rune Holta 8,59
5. Sam Ermolenko 7,34
6. Björn G Hansen 4,73
7. Magnus Karlsson 2,51

sam niewiem ale atut własnego toru przemawia raczej za Kaparną.???
Posted by: Prem

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 19:28

a ja postawie na valsarnę!
Posted by: Prem

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 19:30

MACGAJ!
Skąd masz składy kto jedzie w meczu
ja na www.speedway.nu nie widziałem składów desygnowanych na najbliższe mecze
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 19:35

166 Rospiggarna Smederna 1.15 10.00 3.50 Rospiggarna - Smederna 1.40 14.50 2.75

Rospiggarna
1. Lee Richardson
2. Greg Hancock (K)
3. Erik Stenlund
4. Ryan Sullivan
5. Andreas Jonsson
6. Freddie Eriksson
7. Mattias Karlsson
Smederna
1. Peter Nahlin
2. Magnus Zetterström
3. Scott Nicholls
4. Robert Sawina
5. Billy Hamill (K)
6. John Cook
7. Jonas Davidsson

Obie drużyny w optymalnych składach więc najprawdopodobniej 1.

...w tej kolejce nie widać specjalnych okazji więc lepiej chyba poczekać na coś lepszego.Jedynie w Bysarnie nie jedzie Louis a kurs 1,05 w STS jest odpowiedni do umiejętności obu drużyn.Postawiłbym na to cały swój majątek,ale i tak wszystko zeżre podatek i będe do tyłu .
Cze
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/09/2001 19:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]MACGAJ!
Skąd masz składy kto jedzie w meczu
ja na www.speedway.nu nie widziałem składów desygnowanych na najbliższe mecze[/qb][/QUOTE]

Zobacz http://www.rospiggarna.nu/. i trzeci napis od góry po lewej stronie.
Poza tym jak sie pokręcisz po stronach drużyn to będziesz miał więcej informacji...szkoda ze po szwedzku.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/09/2001 16:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]a ja postawie na valsarnę![/qb][/QUOTE]

...rzutem na taśme.Na trzy wyścigi przed końcem wynik brzmiał 45-39 i goście wygrali końcowe dwa po 5-1 !!!!!!!!!!!!!!!(coś niesamowitego-oddaĆ TAK PEWNE zwycięstwo)
Gratulacje Prem$

Ostatnie 3 wyścigi:
14: Karger - Holta - Ermolenko - Parker.
3-3, 45-39.
15: Danno - Holta - Nystrom - Karger. 1-5, 46-44.
16: Mi Karlsson - Ermolenko - P Karlsson - Pedersen. 1-5, 47-49.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/09/2001 18:13

STS 338 King´s Lynn Eastbourne 1.25 9.00 3.00
TEAMS (probable):

KING'S LYNN: 1. Nicki Pedersen, 2, Tom P Madsen, 3. Niklas Klingberg, 4. Tomasz Bajerski, 5. Jason Crump (C), 6. Freddie Eriksson, 7. Joachim Kugelmann (if fit).

EASTBOURNE: 1. Dean Barker, 2. Toni Svab, 3. David Norris, 4. Brent Werner, 5. Martin Dugard (C), 6. Joonas Kylmakorpi, 7. Roman Povazhny.

LAST TIME THE TWO TEAMS MET IN NORFOLK:
Wednesday 27th June 2001 (Elite League "A") KING'S LYNN 59 EASTBOURNE 31
Scorers:
King's Lynn: Nicki Pedersen 14+1, Tom P Madsen 11+2, Simon Stead (G) 9+1, Rider Replacement, Jason Crump 12, Freddie Eriksson 13+3, Lee Redmond 0
Eastbourne: Shaun Tacey (G) 2, rider replacement, David Norris 0, Brent Werner 6+1, Martin Dugard 9, Joonas Kylmakorpi 11+2, Marcus Andersson 3+1.

...każdy kupon *1,25
Posted by: Prem

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/09/2001 18:18

macgaj nie postawiłem na Valsarnę nie wiem czemu, obstawiłem Indianernę więc muszę poczekać...
GDZIE MOŻNA PATRZEĆ LIVE LIGĘ ANGIELSKĄ ŻUŻLA????????
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/09/2001 18:37

mecze King's Lynn - Eastbourne i Vargarna - Indianerna maja byc rozegrane dzisiaj. Szwed Niklas Klingberg sie nie sklonuje i pojedzie tylko... no wlasnie gdzie?
Przy braku Klingberga w King's Lynn i wzmocnieniach Eastbourne (wygrali ostatnio w Oxfordzie) nie bylbym pewny zwyciestwa KL.
Komentarze mile widziane.....
Posted by: Prem

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/09/2001 18:53

tą samą sprawe chciałem poruszyć Chris
Gdzie mozna patrzec live wynik tego meczu (King's - Eastborne) ???
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/09/2001 19:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał chris:
[qb]mecze King's Lynn - Eastbourne i Vargarna - Indianerna maja byc rozegrane dzisiaj. Szwed Niklas Klingberg sie nie sklonuje i pojedzie tylko... no wlasnie gdzie?
Przy braku Klingberga w King's Lynn i wzmocnieniach Eastbourne (wygrali ostatnio w Oxfordzie) nie bylbym pewny zwyciestwa KL.
Komentarze mile widziane.....[/qb][/QUOTE]

...a wiesz gdzie jedzie Crump - to może mieć kolosalne znaczenie dla obu spotkań.
Sorry pospieszyłem się troche z tym meczem.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/09/2001 19:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]
Gdzie mozna patrzec live wynik tego meczu (King's - Eastborne) ???[/qb][/QUOTE]
http://www.eastbourne-speedway.co.uk/
online rezults
P.S. nigdy nie korzystałem z tego online
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/09/2001 19:30

Pol krolestwa za sklady dzisiejszych meczow !!!
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 06/09/2001 15:53

Skorpion,
W sobote GP w Bydgoszczy. Znasz najlepiej z nas ten tor, wiec wypowiedz sie o szansach zawodnikow. Ja juz mam pewne typy, ale poczekam .....
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 07/09/2001 19:00

No dobra, cos o GP Polski.
Ostre typy:
Gollob - zwyciestwo
Hancock, Sullivan - w finale
Cegielski - w ósemce
Typy ostrozne:
Gollob w czworce
Sullivan w ósemce.
Dlaczego nie typuje Rickardssona?
Ricki wygrywal GP bo startowal z korzystnych pol startowych - w wiekszosci z pierwszego. We Wroclawiu w niedziele nie zaistnial, gdy startowal z pol zewnetrznych, nawet sie obrazil ze ma startowac z trzeciego toru. To samo jest w Toruniu przy wyrownanej stawce zawodnikow - Ricki przegrywa starty.
Ponadto, pierwszy tor w Bydgoszczy to nie takie miodzio jak gdzie indziej.
Polecam natomiast w Unibecie taki zaklad:
Loram - Hancock 1,75 1,85 2
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 07/09/2001 19:15

Ok dołączę się do GP
Gollob, Rickardsson miejca 1-4
Hamill - tu czuję kolejną niespodzainkę może być 1 m. a w czwórce powinien być !
Crump tu napewno 1-8
Sullivan 1-8
Pojedynek Sullivan - Crump "2" Unibet
duże niespodzianki mogą być przy zawodnikach : Cegielski, Hampel, Walasek
nawet miejca 1-4, 1-8
Pozostają jeszcze Hancock silny w końcówce sezonu, Adams - niestety nieobliczalny w całym GP
Ja nie ryzykuję obstawiania GP !! ale życzę powodzenia
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 10/09/2001 16:03

Witam dziś ciekawy mecz w lidze szwedzkiej
Masarna-Vasrtervik mecz o finał !

Ciekawe jest nie tyle typowanie zwycięzcy co handicapu ( Unibet )

Masarna -7,5
Vastervik +7,5

pierwszy mecz 49-47 Masarna
na co stać tak naprawdę obydzie drużyny ?
pierwsza linia Masarny : Rickardsson, Adams u przeciwnika "Bydgoska" para Gollob, Wiltshire no i nie gorszy N.Pedersen w Msarnie dochodzi Havelock i Kowalik średniacy w Vastervik Boyce, Johnston S. czyli b.podobnie ciężki mecz ale wynik chyba wokół remisu z przeagą Msarny ?
komentarze pleas !
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 10/09/2001 16:06

małe uzupełninko byłbym zapomniał w Masarnie mamy Kaspera który spóścił troszkę z tonu a po drugiej stronie b.utalentowanego i na fali młodzieżowca świeżo upieczony mistrz szwecji juniorów David Ruud
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 10/09/2001 16:22

Loram jak to jest z tym handicapem.Raz masz +7,5 na Vastervick z kursem 1,8 a dalej na Masarne -7,5 z kursem 1,7?
Jak postawie na Masarne -7,5 lub na Vastervick +7,5 to przecierz handicap ten sam a różne stawki???
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 12/09/2001 21:29

Dziś w Unibet niezły kurs na Ipswich:
Wolves - Ipswich
Unibet 1,25 - 3,2
STS 1,8 - 1,8
Hill 1,9 - 1,9 (handicap Ipswich +2pkt)

można "zaryzykować Sure win" w Hilu i Unibecie.Całkiem niezły zysk
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 13/09/2001 00:28

Mam cynk !!!!!!!!!!!!!!
TZ OPOLE - ŁTŻ ŁÓDŻ 42:48
Może się trochę pomylę.Ale napewno dla gości.
Opole nie ma pieniędzy na Ermolenkę.
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 13/09/2001 01:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ggg:
[qb]Mam cynk !!!!!!!!!!!!!!
TZ OPOLE - ŁTŻ ŁÓDŻ 42:48
Może się trochę pomylę.Ale napewno dla gości.
Opole nie ma pieniędzy na Ermolenkę.[/qb][/QUOTE]

...tak było w ten weekend,ale Opole doprowadziło tor do stanu nieużywalności. Nie pomyliły ci się daty?
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 13/09/2001 01:06

W piątek jeżdżą mecz zaległy
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 13/09/2001 11:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ggg:
[qb]W piątek jeżdżą mecz zaległy[/qb][/QUOTE]

Watpie, aby ktorykolwiek z bukow mial zalegly mecz II ligi czyli I ligi (ech to nazewnictwo lig ) w ofercie. Zatem nie ma o co kruszyc kopii.
Chris
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 13/09/2001 22:11

Cze wszystkim mecz na dzisiejszy wieczór w Unibet.
Ipswich - Oxford 1 (65%)
kurs 2,25 spadł od wczoraj do 1,95 dziś ale mimo wszystko i tak jest za wysoki. Faworyta upatrywałbym w zespole Ipswich z tego względu że mają 5 równorzędnych zawodników:
Hanckok,Nichols,Boyce,Donacester,Hampel
z kolei Oxford jedzie bez Wiltshira - i według mnie to poważne osłabienie.Poza tym L.Dryml zdobył wczoraj w meczu z Poole tylko 4 pkt i też nie wydale się być w wysokiej formie.


P.S.Wczorajszy mecz Wolves - Ipswich został odwołany.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 14/09/2001 12:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał macgaj:
[qb]Cze wszystkim mecz na dzisiejszy wieczór w Unibet.
Ipswich - Oxford 1 (65%)
kurs 2,25 spadł od wczoraj do 1,95 dziś ale mimo wszystko i tak jest za wysoki.


P.S.Wczorajszy mecz Wolves - Ipswich został odwołany.

[ 13-09-2001: Wiadomość edytowana przez: macgaj ][/qb][/QUOTE]
P.S.1 Wczoraj o godz. 14 kurs byl 2,25
P.S.2 A mecz i tak odwolany
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 14/09/2001 13:36

W anglii nie opłaca się stawiać żużla (chyba że do kombinacjii ) bo tam ciągle pada. Co już człowiek wypatrzy jakąś okazje, zmarnuje 1h na znalezienie składów,formy zawodników, wczesniejszych meczy to i tak mu ****a mecz odwołają.W dupe z taką pogodą ... na szczęście w niedziele wyjeżdżam do Chorwacjii
Posted by: forty

Re: ŻUŻEL # 4 - 15/09/2001 23:42

Chris jeżeli jesteś, to może dwa słowa o meczu Eastbourne.Zostało 40 min.
Posted by: Szakal

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/09/2001 16:13

Czy stać dzisiaj Atlas na wygranie po raz kolejny z Gorzowem? Unibet i STS mają robieżnych faworytów. Albo STS ma błąd na stronie.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 24/09/2001 17:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Czy stać dzisiaj Atlas na wygranie po raz kolejny z Gorzowem? [/qb][/QUOTE]
Atlas to bogaty klub i napewno ich stac ...

Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 26/09/2001 12:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał chris:
[qb]
Atlas to bogaty klub i napewno ich stac ...

[/qb][/QUOTE]

Mowilem, ze Atlas stac na zwyciestwo w Gorzowie, ale jak skomentujecie wypowiedz Seby Ulamka po tym meczu " O tytule zadecyduje UCZCIWA walka w Bydgoszczy"!!!!!
To znaczy, ze co ... ze niby jakas walka byla do tej pory NIEUCZCIWA, ze niby Gorzow przekupiony, ze niby Rickardsson w przyszlym sezonie we Wroclawiu, ze niby co jeszcze ...
Skorpion jak myslisz ...
Posted by: forty

Re: ŻUŻEL # 4 - 26/09/2001 14:30

o tym że Ricci w następnym sezonie we Wrocławiu to nawet i ja w Białymstoku słyszałem.Może jest więc coś w tym co mówi Chris.
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 27/09/2001 14:13

Szczerze mysle ze mimo iz Polonii zwyciestwo z Atlasem zapewnilo by brazowy medal-w przeciwnym przypadku poniosa porazke w Gorzowie i po medalu.Wydaje mi sie jednak ze polonii az tak bardzo nie zalezy na tym medalu.Tak jak mowilem moze to rodzaj rewanzu za to ze Aptor probowal spuscic Polonia pare lat temu lige nizej-nie raczej w to nie wierze.Ale co do wypowiedzi Ulamka taka sa wypowiedz dal tez Gollob.Mysle ze glowny powod to przejscie do Polonii B - Sawiny.Atlas napewno spooro opusci z ceny za to zwyciestwo Polonii nad Apatorem i porazke z Atlasem a jak wiesz Polonia stracila strtegicznego sponsora i pomoc ze strony Atlasu napewno bylaby mile widziana.Ale to tylko domysly i napewno nie bede ryzkowal obstawiania tego meczu.
Posted by: forty

Re: ŻUŻEL # 4 - 28/09/2001 16:36

Scorpion lub Chris moglibyście skomentować oferty STS i UNIBETU na Grand Prix Szwecji?
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 28/09/2001 16:59

Oferty UNIBETU jeszcze nie znam, ale nie polecam grania GP (z malym wyjatkiem). Powod : GP odbedzie sie na torze budowanym ad hoc, a na takich torach sa cyrki. Na normalnym, ulozonym torze faworytem murowanym bylby Crump, ale on na torach ad hoc nie blyszczal - jego i Hamilla sprzet ma ustawiana charakterystyke komputerowo przez niemieckiego tunera Klausa Lauscha i uwazam, ze nie znajac charakterystyki toru -komputer nie pomoze. Ponadto Rickardssonowi wystaczy 8 pkt do tytulu.
A teraz ten wyjatek. Trzeba przezyc 1. wyscig i kibicowac bezstresowo Polakom. Dlatego proponuje postawic:
908 A.Jonsson M 1,6 (jesli dojedzie do mety - to w pierwszej dwojce)

Chris
Posted by: savio

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/10/2001 11:19

Co sadzicie panowie o dzisiejszym meczu Polonia-Atlas ja uwazam ze bedzie 2 ale pozwole sobie poprosic na przykład Skorpiona o komentarz na temat tego meczu w koncu jest z Bydgoszczy.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/10/2001 14:49

Savio,
wszystko w tym meczu zalezy od Lorama i Lyonsa - jesli zrobia 17-18 pkt - to wygra Polonia. Jesli natomiast Atlas dotarl do Lyonsa ze swoimi $$$ od panstwowych sponsorow (Poczta Polska, PZU) to dzis Wroclaw swietuje mistrzostwo Polski.
2 ciekawostki - wczoraj Polonia trenowala wspolnie z Apatorem w Bydgoszczy i wybrala najlepszy sprzet od chlopakow z Torunia, a ponadto w Atlasie nie pojedzie Nicholls (mecz w Anglii).
Moj typ : 35% - 30% - 35% - to sie nie nadaje do grania

Chris - kibic Polonii Bydgoszcz z Torunia
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/10/2001 16:32

Witam wszystkich

Posdtaram sie na ten mecz spojrzec obiektywnie.Co do Nichollsa to ja mam go w skladzie i mysle ze raczej pojedzie.Zdumiewjaca wyskoa forme prezentuje Lyons jestem pod sporym wrazniem(switney wystep przeciw Apatorwi w anglii takze komplet) Loram rtez dobrze czuje sie na tym torze.Protas i Gollob tez swoje powinni robic.Problemem jest wystep dwojki cieniakow.Tajchert nic nie robi ale gdzies zgubil foprme Robacki przed tem zdomywal u siebie po 7 punktow (pokonujac nawet Crumpa)ale ostatnie jego wystepy sa zalosne nie potrafi z nimi wygrac.Mysle to to problemy ze sprzetam ale jak mowisz chris ze torunianie uzycza swojego to moze on zdobedzie pare punktow jesli tak sie stanie to wynik jest latwy do przewidzania.Nie mam w ksladzie sawiny a jest Dados nie wiem czy to tylko podpucha przeciez na torze w Bydgoszczy zawsze jezdzil bardzo dobrze.Moze to dlatego ze ma przejsc do poloni w nastepnym sezonie.Wroclawianie dobrze czuja sie na bydgoskim torze ale forma Krzyzaniaka i Hanockoka krotko mowiac nie jest najlepsza.Nicholls jest w rewelacyjnej formie ale nie przpeda chyba za bydgoskim torem.Dados jesli pojedzie to nie wiedze dobrze wroclawian jesli pojedzie swaina i na swoim poziomie to wieksze problemy bedzie miala Polonia.Nie chce nic mowic ze mecz jest kupiony bo nie mam do tego zadnych podstaw.Zapowiada cie ciezki boj i podobnie jak chris nie polecam tego meczu.Chdz stawiam minimalne zwyciestwo Wroclawian przyjmujac ze pojedzie Sawina ze zdobedzie 10 pkt. a Robacki pojedzie beznadziejnie i taki scenariusz wydaje mi sie prawdopodbny.47-43 dla Wroclawian.Ja rezygnuje z obstawianie tego meczu.
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/10/2001 17:35

Pojedzie Nicholls czy nie pojedzie - oto jest pytanie.
Odpowiedzi na stronach Ipswich oraz BSPA - Ipswich vs King's Lynn (Craven Shields)
oraz www.pomorska.pl - sklady obu druzyn

...kurde znowu jest szansa ze Torun bedzie mistrzem.

Chris
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 02/10/2001 17:40

Sorry, porypaly mi sie gazety. Wyborcza pisze o braku Nichollsa, a nie G.Pomorska
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 04/10/2001 23:25

Nadszedł czas na ostatnią kolejką żużlową w naszyn kraju i mój ostatni post do tego tematu w tym roku.Mam nadzieję że w 100% trafny
Zaczynając od meczu na szczycie Apator Toruń - Atlas Wrocław.Nie znam
kursów ale spodziewam się jakiś 1,8 - 1,8.Mecz o wszystko,kto wygrywa
zgarnia wszystko i następny sezon rozpoczyna z koroną.Ja osobiście go nie
gram ale skłaniałbym się ku 1 z dwóch powodów:atut własnego toru Apatora
(przypomne tylko że we Wrocławiu minimalnie wygrał Atlas),oraz słabszą
postawą Ułamka,Krzyżaniaka,Słabonia w meczu z Bydgoszczą w sumie zdobyli
7pkt.Ale wiadomo że to inny mecz,o wszystko,i mobilizacja będzie zupełnie
inna.Mój typ 47-43
Pergo Gorzów - Polonia Bydgoszcz mecz o nic i takie są najgorsze.Pergo
najprawdopodobniej bez Crumpa więc nieco więcej szans daje Bydgoszczy. Na
pewno w obu teamach będą chcieli pokazać się juniorzy.
Mój typ 44-46
Polonia Piła - Unia Leszno raz już przejechałem się na meczu tych dwóch
drużyn,ale o zgrozo teraz typ wychodzi mi identyczny tzn 2! Dlaczego? Pilska
Polonia zawiodła swoich fanów już dawno temu,kiedy odpadła o walkę o
pierwszą 4.Teraz chce zachować twarz ale z możliwie jak najmniejszymi
kosztami.Nie wiadomo czy wystąpią obcokrajowcy.Wiadomo że każdy występ
takiego zawodnika to kilka tysięcy zł mniej w kasie klubu.Mecz dla Poloni o
nic a dla Uni...jeżeli wygrają będą pewni pozostania w ekstralidze. Porażka
sprawi że w barażach spotkają się z silnym RKM a ta batali nie wiadomo jak
się zakończy.Więc szósty zmysł mi podpowiada że działącze odu drużyn
dogadają się przy zielonym stoliczku i minimalnie zwycięży Unia pozostając
spokojnie w ekstralidze.
P.S.Zaangażowanie dwóch obcokrajowców w obu domniemanych barażach w drużynie
kosztowałoby właśnie tą sumke jaką mogą zobaczyć działacze Pilskiej
Polonii!!!
Radson/Malma Częstochowa - ZKŻ Zielona Góra mecz o pozostanie w
ekstralidze.Obie drużyny mają nóż na gardle.Porażka sprwi że jedna z nich
ląduje w 1 lidze.I tutaj ciekawostka: Częstochowa nie ma pieniędzy na
obcokrajowców i prawdopodobnie nie pojadą obydwaj.Ta sytuacja stawia w roli
zdecydowanych faworytów ZKŻ - który już pieniążki ma.Ostatni mecz tych
drużym w playofach zakończył się wynikiem 51-39(na torze w ZG) a radson był wtedy z
obckrajowcami.Nic więcej na ten temat.Mój typ:42-48 jeżeli Radson bez Obcokrajowców!!!

Cze.
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 05/10/2001 20:17

Szkoda ze sezon zuzla dobiega konca ale trzeba sie z tym pogodzic.

Jesli chodzi o mecz apator Atlas chcialem postawic na Apator ale jest maly problem w druzynie z torunia nie ma wystapic Jonsson.Dodatkowo ograomna stawka tego meczu.Chyba zbyt trudny.
Mecz Czestochowa ZKZ rzeczywiscie w druzynie Czestochowy nie pojada ani Sulivan ani Ferjan.A ich zastepcy sa o wiele gorsie.Na dodatek widac ze straniero ZKz Hamill juz sie pobieral i znowu swienie jezdzi.Podobnie zreszta jak Svab.Wiadomo ze sila Wlokniarza opierala sie na sulivanie dlatego mysle ze w meczu tym faworytem jest ZKZ TYp 49-41 dla ZKZ

Pila Leszno .Kto by na pocztaku sezonu powiedzial ze to Leszno wygra w Pile mysle ze prawie nikt.Leszno jednak jezdzi coraz lepiej ale nie to jest glownym powodem.Widzialem mecz Wlokniarz Pila to byla zwyczjan kpina ze strony Pilan.jezdzili sobie dla zabawy zeby tylko odjechac ten mecz.Zadego zangazowania a przy mowywacji jaka ma Unia nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo leszna.Mysle nawet ze pila pojedzie z mlodziezowcami.dobrucki spelinil swoje zadanie i doprowadzil do utzrymania Pily teraz musi do konca wyleczyc kontuzje,Karlsson takze nie wystapi a przy okazji mlodziez poloni sie podszkoli.Typ 48-42 dla Leszna


mecz gorzow Bydgoszcz nie wypowiadam sie bo niewiem w jakim skladzie wystapia Gorzowianie.

miejmy nadzieje ze bedzie mozna niezle zarobic
Posted by: Loram

Re: ŻUŻEL # 4 - 06/10/2001 15:02

Ok koniec ligi ((
Też się dołączę
Apator - Atlas tu będzie 50-50% nic niewiadomo jak "Ricky" ma jeździć we Wrocławiu to wszystkie oczy będą na niego zwrócone jak speprzy to go kibol z Torunia nie wypuści mój typ 47-43

Piła - Leszno i tu podzielam uwagę kolegów że Piła sobie to odpuści dla "dobra" leszczynian mój typ 40-50

Częstochowa ZKŻ serce prz Zielonogórzaninach jak WŁókniarz wystąpi z Sullivanem to oni wygrają jak nie to moi mają sznsę podobno Częstochowa jest w stanie zapłacić karę aby Sullivan nie pojechał na turnirj Javy !
mój typ hmm sorry niewiem

Pergo - Polonia gorzowianie jadą w krajowym składzie znaczy sie odpuszczają sobie mój typ 40-50
Posted by: macgaj

Re: ŻUŻEL # 4 - 07/10/2001 01:13

Uwaga na mecz Piła - Leszno.Leszno podobno w krajowym składzie,ale to nie potwierdzone informacje !!!
Posted by: Szakal

Re: ŻUŻEL # 4 - 07/10/2001 01:53

Nasz sponsor nie da nam tym razem zarobic tylko 1.7 na Leszno!
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 07/10/2001 02:53

Rzeczywiscie Unia jedzie w krajowym skladzie wiec nie grajcie na Leszno
Posted by: lok

Re: ŻUŻEL # 4 - 07/10/2001 03:30

za pozno.ja juz zagralem .jak meczu nie kupia to sie mocno wkurze.
czy jest ten mecz na zywca w sieci?dzieki za odp.
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 07/10/2001 03:57

Nie mecze na zywo sa tylko w radiu.Ja na przyklad slucham w radiu Pik(radio bydgoskie)
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 12/10/2001 15:48

Jutro GP Challenge w Krsko. Do GP 2002 awansuje pierwsza szóstka zawodników.
Trochę o torze w Słowenii - 387 m, nawierzchnia ceglasta (tor raczej slick niz deep), geometria przypominająca polskie tory - krotko mowiac nalezy spasowac motocykl na twardy tor, start i cala lycha do przodu.
Faworyci wg mnie (kursy STS):
Hancock 1-4 kurs 1,5
Ferjan 1-6 kurs 1,6
Protasiewicz 1-6 kurs 2,0

Ze wzgledu na tor problemy moga miec obiegowi faworyci Nicholls i Jonsson.
Uwaga: te zawody mozna grac jako single !!!
Czekam na komentarze, a moze zwyciestwo Andy Smitha lub Stefana Anderssona po kursie 18,00 ? :eek: :eek:
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 12/10/2001 17:19

Zgadzam sie z problemami Jonsson na tym torze.Jesli bedzie rzeczywiscie twardy bedzie sie liczyl start a wiec na Smitha nie ma co liczyc(w Lesznie jezdzi bardzo slabo).Podobnie jak ty uwazam ze spore szanse ma Hancock i Prostasiewicz jesli wytrzyma nerwowo.Nichollsa tak do konca bym nie skreslal bo znajduje sie w znakomitej formie i nawet na tym torze powinien sobie poradzic.Mylse ze ten tor powinien byc zblizony do toru bydgoskie i leszczynskiego wiec najlepeij spojrzec jak dani zawodnicy czuja sie na tym torze.Niestety nie znam na tyle tego toru zeby tak do konca sie wypowiedziec.
Posted by: SKORPION

Re: ŻUŻEL # 4 - 12/10/2001 17:25

Wydaje mi sie ze nie bez szans sa Jagus czy Lyons chodz tutaj nie bylby do kona przekonany
Posted by: Anonymous

Re: ŻUŻEL # 4 - 15/10/2001 12:04

Andy Smith zawodnikiem GP 2002!!! Na swiatowej zuzlowej liscie dyskusyjnej jest informacja, ze dunski mechanik FinnRune Jensen postawil na Smitha 1000 koron dunskich, ze ten awansuje do GP2002. Kurs byl 40-1. Wiecie moze u jakiego buka byly takie kursy ?????