Tata Filipa - moje typy

Posted by: tatafilipa

Tata Filipa - moje typy - 10/04/2015 17:09

Witam!
kolejne moje podejście do prowadzenia stałego wątku na tym forum.
Gram już dość długo, raczej swoje typy, często na przełamanie jakiś serii, często jest to over 2,5 gola.
Głownie piłka nożna. Kursy głównie z b-a-h, choć gram tez u innych netowych buków, często jeden mecz u kilku (zwłaszcza jak konsekwentnie gram progresję).
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi do typów, ważne informacje - zapraszam do komentowania.

Jeśli mam czas i wolną głowę, grywam tez live over 46,5 pkt/set w siatkówke. Tego raczej nie umieszczam tutaj, bo, jak pisałem, gram to live.
stawkowanie od 0,5-10/10 z tym, ze - oczywiście 10/10 to nie jest typ na który kładę cała swoją kasę, a tylko tyle, że jestem mocno do typu przekonany. Mam swój budżet na granie, rzadko grywam mecze za więcej niz 1% tego budżetu (chyba, ze "wejdę" w jakąś progresję...

Grywam sporo niższych lig europejskich oraz lig z innych kontynentów, zwłaszcza z Amerykę Południowej i Środkowej. Staram się nie grywać "pewniaków"***, gwiazd lig europejskich po kursie 1,15 - choć czasami sklecę jakiś kupon z 3-4-5 meczami - wtedy z reguły coś się wykoleja i utwierdzam się w swoim przekonaniu smile

staram się też zachowywać zimną głowę, jak gram live (siatkę czy nogę, rzadziej hokej i tenis, chyba,ze mam czas coś jednocześnie oglądać) z reguły odchodze od kompa/tel gdy trafię pierwszy zakład wink
podobnie, gdy trafię z rzędu kilka typów,( a zdarza się, hehe) wtedy nie popadam w hurraoptymizm, tylko zmniejszam stawki, ot taką mam metodę...

10.04

Wisła Kraków - Górnik Zabrze - czy obie druzyny strzelą przynajmniej po jednym golu? TAK 1,76 3/10

Górnik w ostatnich 5 ( i to 5 niewygranych ) meczach strzelił 10 bramek. W ostatnich 3 meczach w Krakowie 6 bramek ( 2 zw i 1 remis). Wisła też w strzeleckiej formie. Poza strzelanymi bramkami oba kluby w dołku, tylko po jednym wygranym meczu w lidze w 2015 r.
Ważny mecz dla obu klubów, na przełamanie, bo choć kolejnych dwóch-trzech przeciwników oba kluby mają niezbyt mocnych, to jednak walka o grupe mistrzowską trwa w najlepsze, punkty zdobywać trzeba i mam nadzieję, że przejawi się ona w strzelonych przez oba kluby bramkach.
Co prawda mam taką zasadę, że raczej szukam przerwania takich serii (w tym wypadku seria bramkowa), ale jako, że lubię "bramkowe mecze" smile to nie grywam underów.
w tym meczu zagrałem jeszcze za drobne DW 1:1, 2:1 i 1:2


*** kiedyś jak miałem więcej czasu robiłem sobie notatki z takich właśnie "pewniaków" polecanych jednocześnie na kilku forach/portalach - wychodziło z nich, ze przy próbie 100 takich "pewnych" typów, wchodziło ok.35-37% co przy srednim kursie 2-2,2 dawało wtopę... wolę sam wyszukać typ i mieć do siebie pretensję, niż grać tak jak wczoraj chyba , zwycięstwo Viborga w Danii po kursie 1,5. tym bardziej, ze raczej nie odpuszczam swoich typów i szukam nadal przełamania ( WIN czy over 2,5) wyszukanej druzyny przez kolejne 2-3 mecze, oczywiście odpowiednio zwiększając stawke. No i wiadomo, ze nie szukam overów w meczach Realu czy Barcy bo kursy z reguły nie są warte gry, chyba, że próbuję tam grać over 3,5 gola.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 10/04/2015 18:28

11.04 2.30

Gallos Blancos De Queretaro - Club Tijuana
Meksyk, Primera Division, klauzura

2 - 3,20 bwin 2/10
over 2,5 - 1,95 bwin 3/10
Tijuana aktualnym liderem, miejscowi na 15 miejscu w 18-zespołowej lidze. Typ na przełamanie dla Tijuany, która z 4 ostatnich meczów przegrała 3, w tym dwa ostatnie.

w ostatnich trzech meczach Tijuany padło 14 bramek, bilans 7:7,
kursy wg mnie wysokie, więc grzechem przejść obok nich obojętnie. Myślę, że po marnym ubiegłym sezonie drużyna Tijuany powalczy o dobrą lokatę, więc jeśli w tym meczu się nie uda, będę dalej szukał ich zwycięstwa i ponad 2.5 bramki. jeśli kursy w meczach u siebie będą słabe, wtedy skupię się na meczach wyjazdowych.
ot, tak na szybko, bo mecz niedługo po północy, a wtedy akurat postaram sie opisać 3-4 typy na nadchodzący weekend.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 11/04/2015 05:01

11.04.2105r. 9:00

Adelaide United - Queensland/Brisbane Roar 1 1,57 b-a-h 4/10
Australia A Liga

Czołówka tej ligi wygląda następująco:

1. Melbourne Victory 24 mecze 44 pkt
2. Sydney FC 25 meczy 44 pkt
3. Perth Glory 25 meczy 44 pkt
4. Adelaide United 24 mecze 43 pkt

wczoraj odbyły się dwa spotkania:
Melbourne Victory 0 - 1 Newcastle Jets
Perth Glory 0 - 3 Sydney FC

jasno więc wychodzi, że druzyna gospodarzy ma dużą szansę na umiejscowienie sie w czubie tabeli po rundzie zasadniczej (27 meczy),a to daje rozstawienie przed play off - wystarczy wygrać z Queensland Roar, w nastepnej kolejce ograc ostatnią drużynę tabeli na jej boisku i w ostatnim meczu sezonu zasadniczego wygać z 6tym w tabeli Melbourne City. wyzwanie spore, ale to końcówka sezonu, więc jak nie teraz , to kiedy? Dużo więc w nogach piłkarzy gospodarzy, mają za sobą serię 4 meczów bez porażki (3 zwyc i 1 remis), co daje podstawy przypuszczać, że trafili z formą na koniec rundy zasadniczej i stać ich na zwycięstwo nad 6tym w tabeli Queensland/Brisbane Roar - co prawda w meczach tych drużyn od 10 spotkań nie było remisu, no, ale może nie tym razem? wink
Reasumując - stawiam na to, ze po wczorajszych dwóch dość niespodziewanych wynikach, kolejny mecz zakończ się wygraną faworyta.Dokładając do tego to co wynika z tabeli, stawiam 4/10 i licze na pewne zwycięstwo gospodarzy.
ps. 4 z 5 ostatnich domowych spotkań ekipy Adelaide zakończyło się wynikiem ponad 2,5 bramki, ale wobec kursu 1,64 odpuszczam ten typ.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 11/04/2015 07:39

piłka ręczna, PGNIG Polska,

11 i 12.04.2015r.

Pogoń Sczecin - Stal Mielec 1
1,39
Górnik Zabrze - Azoty Puławy 1 1,24
AKO 1,72 b-a-h , stawka 7/10

pierwsze mecz rundy play-off, w obu meczach gospodarze zdecydowanymi faworytami. Nie ma co się zbyt rozpisywać, jakakolwiek wygrana gości byłaby dużą niespodzianką. Stal Mielec w dużych kłopotach finansowych, a w Zabrzu już wiadomo, że po sezonie dwóch zawodników (kontuzjowany Michał Kubisztal i Robert Orzechowski) przechodzi do.....Puław, licze więc, że "Orzech" dobrze zaprezentuje się swojemu nowemu pracodawcy wink , a koledzy dołożą swoje do zwycięstwa Górnika (choć tak naprawdę - Pogoni Zabrze)
Oba zespoły wiedzą o co grają, tzn. wg mnie - o awans do półfinałów i potem o walkę o brązowy medal. Na pokonanie Wisły Płock czy Vive Kielce szans im nie daję żadnych, nawet w pojedyńczym meczu. Stawka dość wysoka, nie przewiduję jedank żadnej sensacji. mam nadzieję, że to sie potwierdzi na parkiecie wink
ps. można śmiało napisać, że jestem fanem ręcznej(jeszcze grubo sprzed epoki B.Wenty), ale stawiać kasę mi ciężko, bo kursy są bardzo często marne. tym razem udało się z dwóch zdecydowanych faworytów ułożyć niezły kupon. zobaczymy, czy parkiet potwierdzi ten typ.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 12/04/2015 05:47

dwa typy na 12.04

Osasuna - Numacia 1 b-a-h 2,15
stawka 4j
pewność 3/10
Hiszpania, Segunda Division
Jeśli Osasuna chce sie uratowac przed spadkiem musi zacząć wygrywać. ostatnie 10 meczy bez zwycięstwa, to chyba seria, którą czas przerwać smile
w ostatnich 13 meczach Osasuna wygrała tylko jeden mecz. Goście w środku tabeli, choć nie są pewni utrzymania, powinni byc mniej zdeterminowani niz drużyna gospodarzy. Kurs jeszcze przyzwoity, choć już trochę leci w dół.



Sepahan - Tractor Sazi 1 2,19 b-a-h
Iran, Premier League
stawka 3j
pewność 2/10

Drużyna gospodarzy na 4 miejscu w tabeli, goście na 2 pozycji.
typ na zakończenie serii gości, która dobiła już do 5 zwycięskich spotkań. Przed tą serią wiodlo im sie przeciętnie 3-3-4 w 10 wcześniejszych meczach. i na powrót do takiej przeciętności liczę. jeśli typ nie wejdzie pewnie będę nadal szukał porażki drużyny Tractor'a, kursy powinny byc przyzwoite.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 12/04/2015 06:23

takie tam:

całkiem fajny weekend, nie tylko w typach na forum wink
piłkarze ręczni Vive wygrali pierwszy wyjazdowy mecz w walce o Final Four - co prawda zwycięstwo Iskry grałem za drobniaki, ale juz bezpieczny handicap +4,5 znacznie ostrzej. kurs był jednak 1,36, więc nawet nie wrzucałem do tematu.
Podobnie wczoraj (choć finalnie zwycięsko tylko w meczu, bo dwumecz niestety przegrały) mocno powalczyły siatkarki Atomu Trefl Sopot - az w 4 z 5 setów (granych live) były overy!

Obejrzałem też kilka ciekawych spotkań w lidze meksykańskiej, brazylijskiej czy nawet japońskiej wink
czego tam nie było - bramka bramkarza z wolnego, od 0:3 w pierwszym meczu do 6:0 w drugim - straty odrobione chyba po 20paru minutach.
w lidze japońskiej był mecz, w ktorym goście chyba do 84 min wygrywali 0:3, a mecz zakończył się 4:3 dla gospodarzy.
co prawda grałem w tym meczu remis wink ale wspominam o tym dlatego, że takiej determinacji, woli walki, biegania na 100% przez każda minutę meczu nie znajduję w pierwszym lepszym meczu lig europejskich.
Dlatego lubie obstawiać południowoamerykańskie ligi, czy jakieś inne jeszcze bardziej egzotyczne.
Co prawda kasa w bukmacherce jest do podneisienia w każdym meczu, także nudnym w jakiejś niższej np . polskiej lidze wink

ale jak mam stawiać, czy nawet tracić, to niech się w meczu cos dzieje wink

pewnie dziś poszukam jeszcze jednego meczu do dubelka z domowym zwycięstwem Liveropoolu.......
...spróbuję tak:

Liverpool - Newcastle 1 1,39
Lech Poznań - Korona Kielce 1 1,46
ako 2,03 b-a-h
stawka 2j
pewnośc 2/10

oczywiście będe też robił podsumowania typów, ale to po zakończeniu wszystkich weekendowych spotkań.
dltego tez zmieniłem zapis
robiąc:
xj
x/10 pewność

poniewaz w zapisie z pierwszych meczy nie mógłbym wyliczyc stawki gdy będzie grany 3 czy 4 etap progresji, bo przecież nie zrobię wtedy stawki 15/10 wink

a taką progresję będę grał na pewno na zwycięstwo meksykańskiej Tijuany. jeszcze nie wiem co z ligą australijską, zawaliłem 3 ostatnie typy z tej ligi ( na forum jest tylko jeden) i trochę kusi mnie odpuszczenie tego tematu.
z drugiej jednak strony - jest to końcówka sezonu, "muszą" więc przyjść zwycięstwa faworytów. lub tez mocno prawdopodobe jest, ze powinienem się dokształcić, bo może oni tam nie chcą przed rundą play off zajmowac wyższych pozycji w tabeli wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 13/04/2015 18:26

Arsenal de Sarandi - Newell´s Old Boys 1 2,89 b-a-h
Argentyna Primera Division
stawka 2j, pewność 1/10
over 2,5 b-a-h 2,29
stawka 3j, pewnośc 2/10

Pierwszy mecz na przełamanie serii bez zwycięstwa drużyny gospodarzy.
W siedmiu meczach tego sezonu Arsenal jest jeszcze bez zwycięstwa. Ich przeciwnik, to także ligowy średniak, co prawda po 8 kolejkach ma aż 4 zwycięstwa, ale odniesione nad słabymi i przeciętnymi drużynami ligi argentyńskiej. uważam, ze gospodarze nie zasługują na miano czerwonej latarni tej ligi, zwycięstwo musi się pojawić, więc jeśli nie w tym meczu - a kurs mnie zdecydowanie zachęcił - będę się tej drużynie przyglądał.Jako "podpórkę" w tym meczu gram over 2,5 gola
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 14/04/2015 20:16

wczorajszy typ miodzio wink

dziś tak do szklanego ekranu:

Atletico Madrid - Real Madrid over 2,5 gola 2,03 b-a-h
stawka 5j, pewność 3/10
over 3,5 gola 3,54
stawka 1j, pewność 1/10


Bukmacherzy nie przewidują chyba kanonady, skoro przy takich piłkarskich gwiazdach kurs jest powyżej 2,00.
Cóż, mam trochę inne zdanie hehe. oczywiście presja awansu może spowodować, że będą grali zachowawczo i będą pilnowali własnej bramki, licząc, by przede wszystkim nie stracić.
Ja jednak obstawiam, że derby to derby - i jak jedna drużyna wyczuje słabość rywala, to wbije kły i go (bramkowo) rozszarpie wink
Kurs na over dla mnie zdecydowanie do przyjęcia. Mam tylko nadzieję, że nie będzie nudy i 0:0....
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 15/04/2015 10:50

Originally Posted By: tatafilipa

Bukmacherzy nie przewidują chyba kanonady,

chciałem przechytrzyć...myślał, myślał i wymyślił .... wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 15/04/2015 11:08

za pół godzinki!

Brisbane/Queensland Roar FC - Melbourne Victory 2
stawka 8j, pewność 2/10 kurs 2,27

over 2,5 7j pewność 5/10 kurs 1,62 - dość słaby, choć jak na bramkostrzelną ligę...
over 3,5 3j pewność 2/10 kurs 2,53

uwaga, to jest progresja, więc jeśli ktoś się skusi na typ, zalecam ostrożność w stawkowaniu!
Postanowiłem jednak zagrać progresję na zwycięstwo jakiegoś (hehe) faworyta w meczach australijskiej A League. w ostatniej kolejce 4 z 5 ekip z górnej połowki tabeli nie wygrały meczy, a do końca sezonu zasadniczego zostały dwie kolejki.jeśli więc nie teraz , to kiedy?
Drużyna gości dziesiejszego meczu, lider tabeli, przegrał w ostatnim domowym meczu z przedostatnią (9) drużyna w tabeli, a dzisiejsi gospodarze ograli na wyjeżdzie drużyne vicelidera (wtedy), czyli drużynę Adelaide United. Lekko więc nie będzie, liczę też na sportową złość ekipy gości, no i chęć utrzymania pozycji lidera. Goście, choć na 7 miejscu w tabeli walczą jeszcze o wejście do play off (miejsca 3-6) maja jeden zaległy mecz, który odbędzie się za 4 dni, także u siebie i takze z Melbourne Victory....... smaczki więc są.

zagram tez w tym meczu over 2,5 i over 3,5 - liga australijska jest mocno overowa, wiec licze, ze w razie wtopy z wynikiem, dzięki overowi (oby) zminimalizauje straty z tego etapu progresji....

poniżej aktualna tabela:

1. Melbourne Victory 24 44
2. Sydney FC 25 44
3. Perth Glory 25 44
4. Adelaide United 25 43
5. Wellington Phoenix 25 43
6. Melbourne City FC 25 35
7. Brisbane Roar FC 24 31
8. Central Coast Mariners 25 23
9. Newcastle Jets 25 17
10. Western Sydney Wanderers FC 25 15
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 15/04/2015 11:17

jeśli ktoś myśli nad overem to dograłem jeszcze w bwin za 1,72 - over 2,5 gola
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 15/04/2015 13:34

yeah. bardzo git!
wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 17/04/2015 03:56

podsumowanie:
#1
Wisła Kraków - Górnik Zabrze - czy obie druzyny strzelą przynajmniej po jednym golu? TAK 1,76 3/10
1:1
3j-->5,28j

#2 i #3
Gallos Blancos De Queretaro - Club Tijuana 2:1
Meksyk, Primera Division, klauzura

2 - 3,20 bwin 2/10
over 2,5 - 1,95 bwin 3/10

łącznie 5j --> 5,85j

#4
Adelaide United - Queensland/Brisbane Roar 1 1,57 b-a-h 4/10
2:3
4j --> 0j

#5
Pogoń Sczecin - Stal Mielec 1 1,39 - 29:25
Górnik Zabrze - Azoty Puławy 1 1,24 - 30:33
AKO 1,72 b-a-h , stawka 7/10

7j --> 0j

#6
Osasuna - Numacia 1 b-a-h 2,15 1:1
stawka 4j

4j --> 0j

#7
Sepahan - Tractor Sazi 1 2,19 b-a-h 2:1
Iran, Premier League
stawka 3j

3j --> 6,57j

#8
Liverpool - Newcastle 1 1,39 2:0
Lech Poznań - Korona Kielce 1 1,46 1:1
ako 2,03 b-a-h
stawka 2j

2j --> 0j

#9 i #10

Arsenal de Sarandi - Newell´s Old Boys 1 2,89 b-a-h 3:0
Argentyna Primera Division
stawka 2j, pewność 1/10
over 2,5 b-a-h 2,29 3:0
stawka 3j, pewnośc 2/10
2j --> 5,78j
3j --> 6,87j

#11
Atletico Madrid - Real Madrid over 2,5 gola 2,03 b-a-h 0:0
stawka 5j, pewność 3/10
over 3,5 gola 3,54
stawka 1j, pewność 1/10

6j --> 0j

#12-13-14

Brisbane/Queensland Roar FC - Melbourne Victory 2 1:2
stawka 8j, pewność 2/10 kurs 2,27

over 2,5 7j pewność 5/10 kurs 1,62 - dość słaby, choć jak na bramkostrzelną ligę...
over 3,5 3j pewność 2/10 kurs 2,53

8j --> 18,16j
7j --> 11,34j
2j --> 0j

łącznie 14 typów - 7 trafnych
postawiłem 56j --> wyjalem 59,85j


szału nie ma, jak na marnej lokacie wink
głownie przez niepotrzebny typ w meczu Aletico - Real i zbyt duża stawkę w dublu z ręcznej. Podchodze do tego jednak dugofalowo, ważne będzie podsumowanie po 100 czy 200 typach. wg mnie nie ma sensu cieszyć się z kilku trafnych typów, dopiero dłuższy czas gry (czy prowadzenia wątku) da jakiś tam obraz.
Cieszą trafne typy z Iranu, Argentyny czy - w końcu wink z Australii.
Na pewno nadal będę szukał zwycięstwa Tijuany, Osasuny i jeszcze paru innych druzyn.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 17/04/2015 04:20

#15
Club Tijuana - Guadalajara Chivas
1
2,02
Meksyk, Primera Division, klauzura
18.04.2015, 4:30
stawka 3j
pewność 2/10

over 2,5 2,02
stawka 3j
pewność 3/10

Drugi etap progresji na zwycięstwo Club Tijuana. W związku z tym, że poprzedni typ grałem z podpórka na over 2,5 gola i wszedł, nie przesadzam ze stawką i tez podpieram sie overem.
Tijuana spadla na 3 miejsce w tabeli (ostatnie 3 mecze to trzy porażki) - rywal mocny, aktualny lider.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 17/04/2015 04:30

#16
Jaguares de Chiapas - Tiburones Rojos Del Veracruz
2 2,95
Meksyk, Primera Division, klauzura

stawka 1j,
pewność 2/10

over 2,5 2,02
sstawka 2j
pewność 2/10

Jeśli aktualny wicelider tabeli jedzie do drużyny zajmującej 15 pozycję ( w 18.zespołowej lidze) i kurs jest 2,95 to warto się nad tym pochylić wink
Co prawda druzyna gości jest w totalnie nieustabilizownej formie - ostatnie mecze 2-1-2 - ale do zakończenia tej rundy zostały tylko 4 kolejki, więc szans na zdobycie punktów nie ma zbyt dużo. Dorzucam over, w meczach tych druzyn pada sporo bramek, 1:2 mnie zadowoli wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 17/04/2015 04:58

w związku z tym, ze typy #15 i #16 są podwójne (i zwyc i over) to poprawna numeracje jest następująca:

#15 - poprawnie #15 i #16
#16 - poprawnie #17 i #18


#19 i #20
Sliema Wanderers - Valetta FC 1
Malta, Premier League
17.04.2015, 20:00

1 5,73
1j,
pewność 1/10

1x 2,40
3j,
pewność 2/10

W poszukiwaniu przełamań i zakończenia passy zawędrowałem do Premier League....na Maltę wink
typ na totalne przełamanie - goście zwyciężali w 6 ostatnich kolejkach i wygrali 5 ostatnich spotkań z drużyną Sliemy. Kiedyś ta passa musi się skończyć, pytanie tylko, czy akurat dzisiaj. Kurs na 1x tez dobry, więc dogrywam licząc,że choć remis drużyna gospodarzy da radę ugrać.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 17/04/2015 07:00

#21 i #22

FC Olimpia Balti - FC Zimbru Chisinau
Mołdawia, Dywizja Narodowa
1
6,77
stawka 2j
pewność 1/10

1x 3,20
stawka 3j
pewność 1/10

poszukam sensacji wink
Gospodarze na 8 miejscu, goście na 6tym. Różnica poziomów może i jest, ale czy az taka jak pokazuja kursy? Gospodarze podbudowani pewnie wyjazdowym zwycięstwem z ostatniej kolejki nad 5 w tabeli drużyną z Ceadir Lunga. mecz o 15:00
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 17/04/2015 13:07

#23
FC Infonet - JK Sillamae Kalev
Estonia, Meistriliga
1 2,98
stawka 1j
pewność 1/10

Piąta i czwarta drużyna estońskiej Meistriligi. kurs niezłyot, na szybko wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 17/04/2015 17:18

Originally Posted By: tatafilipa


#19 i #20
Sliema Wanderers - Valetta FC 1
Malta, Premier League
17.04.2015, 20:00

1 5,73
1j,
pewność 1/10

1x 2,40
3j,
pewność 2/10

kurs na 1 - w b-a-h juz 9,33
1x - 3,24 hmmmmm
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 18/04/2015 05:09

Originally Posted By: tatafilipa
Originally Posted By: tatafilipa


#19 i #20
Sliema Wanderers - Valetta FC 1
Malta, Premier League
17.04.2015, 20:00

1 5,73
1j,
pewność 1/10

1x 2,40
3j,
pewność 2/10

kurs na 1 - w b-a-h juz 9,33
1x - 3,24 hmmmmm

3:3 !! wink
działo się w tym meczu

Pedrinho 3' 1 - 0
1 - 1 6' A. Nafti
1 - 245'+3 R. Camilleri
M. Potezica 60' 2 - 2
Pedrinho 64' 3 - 2
3 - 3 68' R. Briffa
więc 1x po ładnym kursie weszło wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 19/04/2015 10:39

#24

CSKA MOSKWA - KUBAN KRASNODAR
Rosja, Premier League niedziela, 12.30

typ 1
kurs 2,08 (teraz w b-a-h juz 1,93)
stawka 5j
pewność 2/10

Bez wątpienia mecz o 6 pkt dla CSKA.
Drużyna ta zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą 3 pkt właśnie do ekipy ... z Krasnodaru. Do końca ligi zostało 7 kolejek, więc walka o miejsce (własnie drugie, po pierwsze z przewagą 8 pkt nad Krasnodarem zajmuje, wydaje się już niezagrożony - Zenit) dające walkę w eliminacjach do Ligi Mistrzów osiąga punkt kulminacyjny, by nie napisać ....zenit wink
W dodatku CSKA po serii 3 kolejnych przegranych spotkań, jeśli więc czas na przełamanie tej serii, to właśnie w takim meczu!
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 19/04/2015 10:46

oczywiście chodzi o mecz CSKA MOSKWA z FC Krasnodar, nie Kuban Krasnodar - reszta bez zmian wink
obie druzyny z tego samego miasta, grają na tym samym stadionie, tylko dzisiejszy przeciwnik Armiejców, to nowy twór powstały w 2007 r., w przeciwienstwie do załozonego w 1928r Kubana.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 19/04/2015 20:37

Ech trzy ostatnie mecze to wyniki 1:1, choc stawialem zwyciestwa lub over 2,5.. chyba zagram teraz DW 1:1 wink

Corinthians - Palmeiras
typ 1

kurs 1,95
stawka 2j
pewność 2/10

typ over 2,5

kurs 2,23
stawka 2j
pewność 1/10

Pierwszy mecz półfinałowy Play off w brazylijskiej Paulista A1.
Liczę, ze nie będą szachować jak w europejskiej Lidze Mistrzów wink
Typ do pifka i monitora, bez szaleństw ze stawka, ale jesli nie wejdzie poprawie na drugim półfinale o 23.30
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 19/04/2015 23:16

powyższe typy to były #25 i #26
mecz skończył sie 2:2 (kolejny remis hehe), i nawet wyszedł na plus, dzięki większemu kursowi na over.
tym niemniej wieczór jeszcze młody wink a przede mną drugi półfinał Paulista A1:

#27 i #28
Santos SP - Sao Paulo SP
typ 1
kurs 2,03
stawka 3j
pewność 2/10

typ over 2,5
kurs 2,05
stawka 3j
pewność 3/10

W zasadzie jak w pierwszym półfinale licze na fajne widowisko, dużó bramek i.....w końcu w moich ostatnich typach - wygraną gospodarzy wink

w związku z tym, ze zaraz zaczyna się jeszcze jeden mecz

#29
River Plate - CA Banfield
typ over 2,5
kurs 2,02
stawka 3j

pewność 2/10

gospodarze często overowi, goście też nie ustępują, co prawda Banfield od 7 meczy nie zanotował remisu, ale może ostatnie moje 1:1 sie skończyły.

siadam i na dwóch monitorach śledze dwa mecze, liczę, że wejdą choć 2 z 3 typów i weekend będzie można uznać za zamknięty..... bo na rozpoczęcie nowego za kilka godzin mecz Lanus - Boca Juniors wink
Posted by: rafal08

Re: Tata Filipa - moje typy - 19/04/2015 23:24

Z reguly sie nie wtracam ,ale akurat over Santos tez mam i tak mala uwaga.Praktycznie wszystko grasz po zanizonych kursach co nie jest dobre. Pierwszy z brzegu OddsRing ma na over 2,5 kurs 2,20 . 0,15 roznicy to jest bardzo duzo. Na 1 Santosu 2,12 wink a pewnie i wiecej da sie znalezc

Udanych typow

Pozdrawiam toast
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 19/04/2015 23:27

Originally Posted By: tatafilipa

mecz skończył sie 2:2 (kolejny remis hehe),

napisałem o remisie, ale to oczywiście w regulaminowym czasie gry, w karnych wygrali goście, i to oni są zwycięzcami pierwszego półfinału.
teraz czas na drugi półfinał i choć wiem, ze już poźno,więc na dzisiejszy mecz można nie mieć czasu - to polecam usiąść przed kompem i obejrzeć mecz finałowy - choć nie znany jest jeszcze termin. emocje i bramki - mam nadzieje - gwarantowane wink
oj gorąco dzisiaj w Sao Paulo, w końcu to pólinały mistrzostw tego stanu. wszystkie drużyny z półfinałów są z tego miasta, które - bagatela - liczy ponad 11 mln mieszkańców.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 19/04/2015 23:50

Originally Posted By: rafal08
Z reguly sie nie wtracam ,ale akurat over Santos tez mam i tak mala uwaga.Praktycznie wszystko grasz po zanizonych kursach co nie jest dobre. Pierwszy z brzegu OddsRing ma na over 2,5 kurs 2,20 . 0,15 roznicy to jest bardzo duzo. Na 1 Santosu 2,12 wink a pewnie i wiecej da sie znalezc

Udanych typow

Pozdrawiam toast

Witaj!
dzięki piękne za uwagi!!
ale ja właśnie chciałbym, gdy ktoś ma jakieś uwagi i wiedzę - by pisał to w tym temacie, tak by każdy przeglądający ten wątek - mógł cos cennego wyłapać!!!.
Gram u kilku buków - nawet jeden mecz - podaję z reguły b-a-h - bo mi jakoś najwygodniej, i mam tam jeden z większych funduszy.(często grywam coś na żywo i w tel mi najwygodniej).
U proponowanego przez Ciebie jeszcze nie grałem, będe miał na pewno na uwadze!
dzięki i pozdr! piwo
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 20/04/2015 02:07

ostatnie trzy typy zaliczone elegancko na 3:0 crazy
wypadałoby więc odpuścić.... ale..., ze dawno nie ogladalem meczu Boca Juniors, a jutro wolny dzień, więc delikatnie zagram tak:

#30
Atletico Lanus - Boca Juniors
typ 2
kurs 2,10
stawka 2j
pewność 1/10

typ over 2,5
kurs 2,41
stawka 2j
pewność 2/10

uzasadnienie - licze na moje ulubione 1:2 smile
a tak powazniej, mecze między tymi ekipami często overowe, ekipa Boca w razie wygranej wskakuje na fotel lidera. plus to, ze po ostatnim remisie u siebie z ekipa z samego dna tabeli zagra u nich sportowa złość.
jeśli nie wejdzie over, pokombinuje nad progresją na over w meczach Boca - dwa następne mecze to w sumie mecze derbowe, więc na odpuszczanie nie ma co liczyć. a na razie - zostało pól godzinki i meczyk.


tak, nastepne typy postaram sie dawwać znacznie wcześniej, gram je często zaraz po pojawienie się kursów, tylko usiąść do "uzasadnienia" nie mam czasu....

edit. zmieniam stawki na 2 j
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 20/04/2015 02:26

poprzednie typy to #30 i #31

teraz więc #32
GÓRNIK ZABRZE - GKS BEŁCHATÓW
poniedziałek , 18:00
typ 1

kurs 2,06
stawka 7j
pewność 4/10

Tak naprawdę, to mój główny typ weekendu (poza typem na wygraną CSKA MOSKWA - było 1:1, a bramka gości wpadła w 88 min.). Górnik poza fatalną serią u siebie ma wszytskie atuty - goście przegrali 5 ostatnich meczy w lidze, Górnicy już wiedzą, że w walce o grupę mistrzowską tylko zwycięstwo daje im względny spokój plus czas na zakończenie fatalnej serii w meczach u siebie - Górnik Zabrze nie wygrał domowego meczu w lidze od 9 spotkań..a w 4 ostatnich były remisy, co może być ważną przeciwwagą w typie - bo - uwaga - GKS Bełchatów nie zanotował remisu w ligowych występach od...8 spotkań.
remis będzie zwycięstwem Bełchatowian, dla Górnika liczy się tylko zwycięstwo!
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 24/04/2015 14:56

podsumowanie:
było tak:
łącznie 14 typów - 7 trafnych
postawiłem 56j --> wyjalem 59,85j

#15
Club Tijuana - Guadalajara Chivas
1 2,02 1:1
stawka 3j
#16
over 2,5 2,02 1:1
stawka 3j
pewność 3/10

3j --> 0j
3j --> 0j

Jaguares de Chiapas - Tiburones Rojos Del Veracruz
2 2,95
Meksyk, Primera Division, klauzura
#17 1:1
stawka 1j,
pewność 2/10

#18 1:1
over 2,5 2,02
sstawka 2j
pewność 2/10

1j --> 0j
2j --> 0j

#19 i #20
Sliema Wanderers - Valetta FC 1
Malta, Premier League
17.04.2015, 20:00

1 5,73 3:3
1j,
pewność 1/10

1x 2,40 3:3
3j,

1j --> 0j
3j --> 7,2j

#21 i #22

FC Olimpia Balti - FC Zimbru Chisinau
Mołdawia, Dywizja Narodowa
1 6,77 0:2
stawka 2j


1x 3,20 0:2
stawka 3j

2j --> 0j
3j --> 0j


#23
FC Infonet - JK Sillamae Kalev
Estonia, Meistriliga
1 2,98
stawka 1j

1:0

1j --> 2,98j

#24

CSKA MOSKWA - KUBAN KRASNODAR
Rosja, Premier League niedziela, 12.30

typ 1
kurs 2,08 (teraz w b-a-h juz 1,93)
stawka 5j

1:1
5j --> 0j

#25 i #26

Corinthians - Palmeiras
typ 1 2:2
kurs 1,95
stawka 2j
pewność 2/10

typ over 2,5 2:2
kurs 2,23
stawka 2j

2j --> 0j
2j --> 4,46j

#27 i #28
Santos SP - Sao Paulo SP
typ 1 2:1
kurs 2,03
stawka 3j
pewność 2/10

typ over 2,5 2:1
kurs 2,05
stawka 3j

3j --> 6,09
3j --> 6,15j

#29
River Plate - CA Banfield
typ over 2,5 4:1
kurs 2,02
stawka 3j

3j --> 6,06j

#30
Atletico Lanus - Boca Juniors
typ 2 1:3
kurs 2,10
stawka 2j
pewność 1/10
#31
typ over 2,5 1:3
kurs 2,41
stawka 2j
pewność 2/10

2j --> 4,2 j
2j --> 4,82j

teraz więc #32
GÓRNIK ZABRZE - GKS BEŁCHATÓW
poniedziałek , 18:00
typ 1 2:0
kurs 2,06
stawka 7j
7j --> 14,42

typy 1-32

łącznie 32 typy , 16 trafionych

postawiłem 104j, wyjąłem 116,23j

w nocy jeszcze postaram sie dopisać jak wyglądają średnio zagrane i trafione kursy.

co drugi typ trafiony, a zysk nawet niezły, głównie dzięki graniu dość wysokich kursów, no i dzięki przerwaniu serii domowych meczów bez zwycięstwa Gornika Zabrze.
w grze na pewno szukanie zwycięstwa Osasuny, CSKA Moskwa i meksykańskiej Tijuany i chyba jeszcze Tiburones Rojos Del Veracruz, takze z meksykańskiej Primera Division (ten ostatni mecz już dzisiaj w nocy, więc typ wkrótce).
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 24/04/2015 15:22

#33
Tiburones Rojos Del Veracruz - UNAM Pumas
Meksyk, Primera Division
typ 1

kurs 2,04
stawka 3j
pewność 2/10

#34
Tiburones Rojos Del Veracruz - UNAM Pumas
typ over 2.5 gola

kurs 2,08
stawka 3j
pewność 3/10

Gospodarze, druga dużyna meksykańskiej extraklasy w ostatnich 5 meczach wygrała.... jedno spotkanie. Ostatnie mecze to dwa remisy i porażka. Ich rywal to co prawda dopiero 10 drużyna w tabeli, ale bilans ostatnich meczy to 4 zwycięstwa i 1 porazka - widziałem właśnie tę porażkę z Pachuca i naprawdę zagrali niezłe, szybkie spotkanie. Tym niemniej stawiam na pobudkę wicelidera, czyli wygrana gospodarzy i przerwanie ich serii 3 meczy bez zwycięstwa. Kurs dobry, trudno byłoby o taki gdyby grały druga i 10 druzyna polskiej ekstraklasy :)(dziś w meczu 2 z 4tą czyli Lech - Śląsk jest ok 1,75 a poznaniacy też w średniej formie)
W związku jednak z niezłą formą gości, podpieram się overem.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/04/2015 06:58

#33
Tiburones Rojos Del Veracruz - UNAM Pumas
typ 1 3:3
kurs 2,04
stawka 3j


#34
Tiburones Rojos Del Veracruz - UNAM Pumas
typ over 2.5 gola 3:3
kurs 2,08
stawka 3j

3j --> 0j
3j --> 6,24

czyli mały plusik na tych dwóch zakładach. jednak liga meksykańska to jest to, over 2,5 goal był już po 34 min, co prawda na fali entuzjazmu zagralem jeszcze live over 4,5, bo czułem, ze tak się nie skończy
w 59 min było 3:1 dla gospodarzy
a potaem goście w ciągu 2 min wbili 2 gole wink
3 - 2 79' E. Herrera (PG)
3 - 3 81' I. Sosa


podsumowanie:

typy #1-34

łącznie 34 typy , 17 trafionych

postawiłem 110j, wyjąłem 122,47j
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/04/2015 13:54

#35
FK Torpedo Moskwa - CSKA MOSKWA
Rosja, Premier League
sobota 15:00
typ (handicap 1:0) 2
kurs 2,17
stawka 6j
pewność 2/10

jest to progresja na wygraną CSKA, kurs jednak jest ultramarny ok 1,4 a nie jestem skłonny postawic ponad 15j ( a tle musiałbym postawić, bo mieć zysk po wtopieniu poprzedniego etapu) na zwycięstwo CSKA. Co prawda Armiejcy są od 4 meczw bez wygranej, co jak na ekipę z 4 miejsca - walczącą o Ligę Mistrzów - zostawiam bez komentarza wink Ten mecz to derby, więc można brać pod uwagę takie rozwiązanie, ze ekipa CSKA będzie chciała zmazac fatalne wrażenie z ostatnich meczy i - jeśli już - nie ograniczy się do zwycięstwa, tylko powalczy... o pokrycie mojego handicapu wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/04/2015 14:41

#36
Osasuna - Albacete Balompie
Segunda Divison, Hiszpania

sobota, 18.00

typ 1
kurs 1,95
stawka 6j
pewność 3/10

To już dwanaście meczy bez zwycięstwa drużyny Osasuny, widmo degradacji zagląda im w oczy. Na szczęście terminarz jest dość laskawy i mają też takich przeciwników jak 15 w tabeli drużyna Albacete B. (ekipa z Osasuny na 20 miejscu i tylko 2 pkt straty do bezpiecznej pozycji) jeśli więc nie teraz , to juz chyba nigdy. tym bardziej, ze z najblizszych 4 meczy, 3 grają z drużynami walczącymi o awans lub awans do play off. Wychodzi więc na pilną potrzebę zapunktowania w dzisiejszym meczu wink
Celem ostudzenia dodać jednak należy, że ekipa gości wygrała 3 z 4 ostatnich meczów - w tym z walczącymi o awans do Primiera Division - Realem Valladolid i UD Las Palmas, przed gospodarzami więc niełatwe zadanie....
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/04/2015 16:58

Originally Posted By: tatafilipa
#35
FK Torpedo Moskwa - CSKA MOSKWA
Rosja, Premier League
sobota 15:00
typ (handicap 1:0) 2
wynik 0:2
kurs 2,17
stawka 6j


0:2 hura
mecz przeciętny, bez fajerwerków, ale typ wszedł elegancko wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/04/2015 22:40

Originally Posted By: tatafilipa
#36
Osasuna - Albacete Balompie
Segunda Divison, Hiszpania

sobota, 18.00

typ 1
kurs 1,95
stawka 6j

2:1 !!!
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/04/2015 22:54

#37
River Plate Buenos Aires - Huracan Buenos Aires
Finał, Superpuchar Argentyny

niedziela 2:10,
typ over 2,5 gola
kurs 2,14
stawka 3j
pewność 3/10

Mecz za 3,5 godziny. Typ "telewizyjny", do miłego oglądnia, bez szaleństw ze stawką. River Plate zdecydowanym faworytem, w bardzo dobrej formie, także strzeleckiej( w lidze 24 bramki w 10 meczach). Liczę też, że Huracan, mimo marazmu w lidze, podejmie walkę w tym prestiżowym spotkaniu i dołoży swoją cegiełkę do overa w tym spotkaniu.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/04/2015 23:05

#38
CF Monterrey - Atletico Monarcas Morelia
Meksyk, Primiera Division

over 2,5 gola


kurs 1,92
stawka 1j
pewność 1/10

Poszukam overa w meczu drużny gości, którzy notują serię 5 kolejnych under 2,5 gola meczów. Stawka mała, ot, jeśli nie wejdzie pomyślę nad szukaniem overa w kolejnych meczach dtużyny Atletico Monarcas Morelia.
Mecz za 3 godziny.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 26/04/2015 05:34

tym razem overowe typy nie trafione, w obu meczach tylko po jednej bramce, stawki jednak były niewielkie, raczej takie, by przyjemnie się mecz oglądało. Tempa obu meczy, bramkowe sytuacje zrekompensowały brak overów, choć tak naprawde grałem by weszły typy, a nie bym cieszył się fajnymi meczami. choć w sumie to też ważne wink
Za to w ostatnim sobotnim meczu ligi meksykańskiej over został ustrzelony po 22 minutach ;), (a jeszcze dograłem over 3,5 za drobniaki, na razie 60 min i nadal 1:2) ale co nie na forum, to sie nie liczy wink



#39
Deportivo Toluca - Club Tijuana
Meksyk, Primera Division

niedziela, 19:00

typ 2
kurs 3,37
stawka 3j
pewność 2/10

typ over 2,5 gola

kurs 1,92
stawka 4j
pewność 2/10

To już trzeci etap progresji na wygraną drużyny Tijuana.
CLUB TIJUANA XOLOITZCUINTLES DE CALIENTE aktualnie na 4 miejscu w tabeli meksykańskiej Primera Division. W ostatnich 4 meczach trzy porażki i remis w ostatnim domowym meczu.
Gospodarze na 10 miejscu w tabeli, remisu w dwóch ostatnich meczach, ot ligowy średniak,a kurs na wygrana gości bardzo dobry.
Dodaje over, bo liczę na 1:2, choć gospodarze nie należą do najbardzej bramkostrzelnych ekip, w ostatnich 5 spotkaniach strzelili tylko 3 bramki.Może więc w tym meczu nastąpi przełamanie dwóch marnych serii wink


ps. no i over 3,5 w meczy Atlas - Club Leon, 75 min 2:2, a widok tańczącego trenera gospodarzy bardzo miły wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 26/04/2015 05:55

no i jako ciekawostka --> 90 min i 3:2 dla gospodarzy, Atlas Guadalajara, którzy mimo, ze dwukrotnie przegrywali w tym meczu, potrafili się podnieść i skasować wygraną wink
Viva Mexico football wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 26/04/2015 20:28

#40
Palmeiras - Santos
pierwszy mecz finałowy brazylijskiej Paulista A1
typ over 2,5 goals

stawka 2j
kurs 2,16
pewność 2/10

szybciorem, tak jak powyżej, pierwszy mecz finałowy, licze na walkę podobną do półfinałów.
mecz za pół godzinki, jeśłi ktoś bierze moje typy pod uwagę, przepraszam, że tak późno!
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 29/04/2015 06:41

ostatnich kilka typów spudłowanych. Dziś wieczorem przełamanie złej passy wink
poniżej podsumowanie:

typy #1-41

tak było:
typy #1-34

łącznie 34 typy , 17 trafionych

postawiłem 110j, wyjąłem 122,47j


#35
FK Torpedo Moskwa - CSKA MOSKWA
Rosja, Premier League sobota 15:00
typ (handicap 1:0) 2
kurs 2,17
stawka 6j
pewność 2/10

0:2

6j --> 13,02

#36
Osasuna - Albacete Balompie
Segunda Divison, Hiszpania
sobota, 18.00

typ 1
kurs 1,95
stawka 6j
pewność 3/10

2:1

6j --> 11,7 j


#37
River Plate Buenos Aires - Huracan Buenos Aires
Finał, Superpuchar Argentyny
niedziela 2:10,
typ over 2,5 gola
kurs 2,14
stawka 3j
pewność 3/10

0:1

3j--> 0j
typ w połowie wink Huracan strzelił, ale drużynie RIver Plate ten mecz kompletnie nie wyszedł.

#38
CF Monterrey - Atletico Monarcas Morelia
Meksyk, Primiera Division

over 2,5 gola

kurs 1,92
stawka 1j
pewność 1/10

1:0

1j --> 0j

tu była błędna numeracja

#39 i #40
Deportivo Toluca - Club Tijuana
Meksyk, Primera Division
niedziela, 19:00

typ 2
kurs 3,37
stawka 3j
pewność 2/10

typ over 2,5 gola
kurs 1,92
stawka 4j
pewność 2/10

2:0

3j --> 0j
4j --> 0j

było #40, poprawnie #41

#40
Palmeiras - Santos
pierwszy mecz finałowy brazylijskiej Paulista A1
typ over 2,5 goals
stawka 2j
kurs 2,16
pewność 2/10

1:0

2j --> 0j

-----------------------------------------

typy #1-41

łącznie 41 typy , 19 trafionych

postawiłem 132j, wyjąłem 147,19j
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 29/04/2015 22:51

mecz Palmeiras - Santos był meczem #41


#42
Montreal Impact - America de Mexico
drugi mecz finału Pucharu Strefy CONCACAF - mecz za 3 godziny
over 2,5 gola

stawka 5j
kurs 2,00
pewność 4/10

typ 2

kurs 1,73
stawka 2 j
pewność 3/10

Drużyna Americy zaimponowała mi w dugim meczu półfinałowym, kiedy to po przegrniu pierwszego meczu na wyjeździe 0:3, w domowym spotkaniu rozprawili się z przeciwnikami 6:0!! możnna więc się spodziewać, że nie odpuszczą gospodarzom i powalczą o pełna pulę. Po pierwszym meczu zauważłłem, że gospodarze może nie prezentują jakiejś latynoskiej wirtuozerii, ale za to żelazną konsekwencję. 1:2 dla gści i oba typy skasowane wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 29/04/2015 22:53

ups , teraz na over juz 1,78 ja to zagrałem ubiegłej nocy w b-a-h. postaram się wcześnije wrzucać typy..
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 30/04/2015 04:50

zdobywca Ligi Mistrzów strefy CONCACAF 2014/2015
CLUB AMERICA MEXICO

#42

Montreal Impact - America de Mexico
drugi mecz finału Pucharu Strefy CONCACAF - mecz za 3 godziny
over 2,5 gola 2:4
stawka 5j
kurs 2,00
pewność 4/10

#43
typ 2 2:4
kurs 1,73
stawka 2 j
pewność 3/10

5j --> 10j
2j --> 3,46j

typy #1-43

łącznie 43 typy , 21 trafione
postawiłem 139j, wyjąłem 160, 65j


yield: 15,57%

dla mnie zysk na takim poziomie bardzo satysfakcjonujący, choć wiadomo, że ciężko go utrzymać. Jasne, że chciałoby się trafiać wszystkie typy, ale tak realnie staram się utrzymywać ok 50% skuteczności typów, przy zachowaniu zasady, że gram typy powyżej 2,00.
wiadomo, ze czasami są odstępstwa, i czasami zrobię jakieś duble z meczy po 1,3 - 1,5 ( tak jak wczoraj trochę w piłkę ręczną czy polską ligę), ale bez szaleństw ze stawkami. Akurat jak grywam, to często mi takie "pewniaki" wylatują, więc jak mam zagryzać palce przed monitorem to wolę przy meczu z kursem 2,5 niz 1,2 wink
no i rzadko będę podawał typy na Reale, Juventusy itp, bo takie typy:
a/ łatwo samemu wykombinować
b/ łatwo je znaleźć, więc nie ma co wyważać otwartych drzwi wink
trafnych typów!
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 30/04/2015 05:29

#44
Club Tijuana - Atlas de Guadalajara
typ 1

kurs 2,10 bwin
stawka 9j
pewność 3/10

#45
Club Tijuana - Atlas de Guadalajara
Meksyk, Primera Division, 2 maja 4:30
over 2,5 goals

kurs 2,10 bwin
stawka 11j
pewność 4/10

To już 4 etap progresji na zwycięstwo Club Tijuana. W wyniku marnej serii 5 meczy bez zwycięstwa spadli z 4 na 5 pozycję, a wyprzedził ich ....własnie Atlas de Guadalajara, którzy wygrali dwa ostatnie spotkania, ale z klubami z dołu tabeli, więc może nie jest to wyznacznik aktualnej formy.....
Trochę martwią mnie statystyki, bo w ostatnich 7 meczach między tymi drużynami było 5 remisów i tylko dwa overy, ale zgodnie z moja zasadą będę szukał przełamania i takiej serii.
Sobota rano, więc jeszcze trochę czasu do meczu, ale, ze ostatnio podałem kilka typów w ostatniej chwili i kursy poleciały, więc tym razem wcześniej. Jeśłi ktoś rozważa zagranie tego typu to zastrzegam, ze to jest progresja, drużyna z Tijuany w dołku, i choc czas się z niego wygrzebywać i przerwać serie meczy bez zwycięstwa, to ich forme trzeba mieć na uwadze.
podpieram overem, drużyna Tijuana jest bardzo bramkostrzelną ekipą, a w ostatnich trzem meczach trafili tylko dwa razy. czas na przełamanie i tej serii.
czyli czekam na 2:1 wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 01/05/2015 03:11

właśnie oglądam derby w Pucharze Kolumbii - America de Cali - Deportivo Cali, co prawda lubie posapac, więc przysnąłem i nie zagrałem mojego ulubionego overa 2,5 gola (spiker drze się, że "golasa" wink - ale wszedłby już w 19 minucie. można, można wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 01/05/2015 04:46

3:3 !
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 01/05/2015 07:23

#46
Adelaide United FC - Brisbane/Queenslander Roar FC
Australia, A League, rozgrywki play off, 1 maja 11:30

typ 1
kurs 1,83
stawka 1j
pewność 2/10

#47
Adelaide United FC - Brisbane/Queenslander Roar FC
typ over 2,5 goals


kurs 1,72
stawka 3j
pewność 2/10

Mecz play off - tylko jeden - przegrywający odpada,m o awans do półfinału rozgrywek o mistrzostwo australijskiej A League. Drużyna Brisbane dostała się do play off dzięki decyzji przy zielonym stoliku (Wykluczeniem z rozgrywek ukarano drużynę Perth Glory - za przekroczenie "salary cup") i dzięki temu Brisbane Roar wskoczyli do play off'ów. Stawka zupełnie delikatna, ot, okazało się,że dam radę obejrzeć ten mecz i po prostu delikatnie do lekkiego pifka....
Oglądam czasami rozgrywki tej ligi, ale po tym jak w kilku ostatnich kolejkach padło trochę dziwnych wyników, dzisiaj w sumie każde rozwiązanie jest dopuszczalne, dlatego podpieram się overem, na który stawiam większa stawkę. Bukmacherzy faworyzują ekipę Adelaide United, która zajęła wyższą pozycje w tabeli - mecze 14-4-9, bramki +15. Drużyna Brisbane miała bilans 10-4-13, bramki -1. Liga australijska jest mocno overowa, a że play off to tylko jeden mecz, liczę, że się bramkowo "zadzieje" wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 01/05/2015 13:56

Originally Posted By: tatafilipa
#46
Adelaide United FC - Brisbane/Queenslander Roar FC
Australia, A League, rozgrywki play off, 1 maja 11:30

typ 1
kurs 1,83
stawka 1j
pewność 2/10

#47
Adelaide United FC - Brisbane/Queenslander Roar FC
typ over 2,5 goals


kurs 1,72
stawka 3j
pewność 2/10


2:1
piwo
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 03/05/2015 07:16

Originally Posted By: tatafilipa
#44
Club Tijuana - Atlas de Guadalajara
typ 1

kurs 2,10 bwin
stawka 9j
pewność 3/10

#45
Club Tijuana - Atlas de Guadalajara
Meksyk, Primera Division, 2 maja 4:30
over 2,5 goals

kurs 2,10 bwin
stawka 11j
pewność 4/10


czyli czekam na 2:1 wink


prawie, prawie - 1:2
przynajmniej over trafiony wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 03/05/2015 08:48

#48
Wellington Phoenix FC - Melbourne Heart
Australia, A League, rozgrywki play off,3 maja, 9:00

typ 1

kurs 2,03
stawka 1j
pewność 1/10
#49
Wellington Phoenix FC - Melbourne Heart
typ over 2,5

kurs 1,74
stawka 2j
pewność 1/10

Mecz play off - tylko jeden - przegrywający odpada, o awans do półfinału rozgrywek o mistrzostwo australijskiej A League. sąsiedzi z tabeli, typ raczej na czuja i na - przewagę własnego boiska.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 03/05/2015 08:52

a wieczorem - mam nadzieję - overowe szaleństwo. 4-5 ciekawych meczy z Brazylii i Argentyny, tam się dziś będzie działo wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 03/05/2015 23:13

z powodu weekendowego wypadu nie podalem typów z Brazylii, teraz szybko z Argentyny: mecz juz za chwilkę!
#50
Boca Juniors - River Plate
tyo over 2,5

kurs 2,42
stawka 4j
pewnośc 3/10

choć bukmacherzy widzą tu underowy mecz, to ja dla pifka i emocji obstawiam over.
klasyk w Argentynie, rzeczywiście często są undery,
dzis jednak będzie inaczej wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 09/05/2015 22:43

#51
Club Leon - Club Tijuana
Meksyk, Primera Division
typ 2

kurs 2,72
stawka 20 j
pewność 2/10

piaty etap na zwycięstwo Club Tijuana.
konsekwentnei, choć ekipa nie wygrała od 6 spotkań, w tym 5 porażek. ostatnio kolejne 2 porażki. spadek z 2 aż na 9 pozycję.
mocno sie zastanawiałem, czy nie odpuścić tej progresji - w ostatnium tygodniu pograłem sporo typów innych typerów, osiągnąłem niezły zysk - i w sumie, choć pewnie nie na długo, to może być jakieś rozwiązanie...
nie ukrywam jednak, ze znacznie wieksza satysfakcje daje mi granie swoich typów, niż under 2,5 seta w meczu Nadala - choć patrząc na finansowa strone przedswiewzięcia, to powinienem to chyba przemyslec.
wink
tym niemniej to ostatnia kolejka Clasura, i jeśli Tijuana chce grać w następnej rundzie, musi to wygrać.
bardzo mi to pasuje wink
a gospodarze na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli, z serią 8 kolejnych meczy bez zwycięstwa.
mam jeszcze asekurancko dograne x2, ale juz tego nie ma sil i czasu wrzucac.
mecz za 3,5 godziny.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 09/05/2015 22:46

za 4,5 czyli o 3:00
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 14/05/2015 23:24

nie wiem jak ekipa z Tijuany, ale takiego lania to ja sie nie spodziewałem...
#51
Club Leon - Club Tijuana
typ 2
6:1
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 14/05/2015 23:37

#52
Gallos Blancos De Queretaro - Tiburones Rojos Del Veracruz
15.05.2015 02:00, Piłka nożna, Meksyk, Primera Division, klauzura, rozgrywki play-offna żywo


over 2,5 gola
kurs 2,26

pewność 2/10

stawka 28 jednostek - ultradużo, wiec jesli ktos sie skusi, niech pamieta, ze to progresja i jakos mi nie idzie. gram za realna kase i szczerze ostrzegam, ze to nie musi byc ten mecz kiedy zamkne te progresje...

w związku z tym, ze dostałem w tyłek na progresji na zwycięstwo Tijuany, postanowilem sprobowac odrobic $ w play off w Meksyku, szukając overów. play off rozpoczeły się wczoraj (cieniaki z Tijuany w związku z tym, ze pograli serie na 'bez zwyciestwa' maja wolne, bo sie nie zakwalifikowali...
i wczoraj w dwoch meczach bylo 1:1 i 3:2
oczywiscie nijak to sie ma do dzisiejszych meczy, ale troche moze swiadczyc, ze sie tam nie obijaja i walą bramy wink

Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 15/05/2015 00:08

jak #52 nie wejdzie to gram over

15/05/15
04 : 00
CD Chivas de Guadalajara - CF Atlas Guadalajara

derby, weic moze nie bedzie czekania na rewanz wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 16/05/2015 08:31

Originally Posted By: tatafilipa
#52
Gallos Blancos De Queretaro - Tiburones Rojos Del Veracruz
15.05.2015 02:00, Piłka nożna, Meksyk, Primera Division, klauzura, rozgrywki play-offna żywo


over 2,5 gola
kurs 2,26

pewność 2/10

stawka 28 jednostek - ultradużo, wiec jesli ktos sie skusi, niech pamieta, ze to progresja i jakos mi nie idzie. gram za realna kase i szczerze ostrzegam, ze to nie musi byc ten mecz kiedy zamkne te progresje...

2:1 trzecia brama w 92 minucie! uffff......
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 16/05/2015 14:24

#53
Union Sportive Médina d´Alger - MO Bejaia
Algieria, Dywizja 1, dzisiaj 18:00


typ 2
kurs 8 bet 365

stawka 2j
pewność 1/10

ot, typek z dobrym kursem, na przełamanie drużyny gości.
Bidują od 6 kolejek - bez zwycięstwa: 4 porażki i dwa remisy, mimo to znajdują się jeszcze na 2 miejscu w tabeli. jeśli chcą załapac się do rozgrywek pucharowych, lub nawet powalczyć o mistrzostwo - to czas by się wzięli za grę i wygrali po fajnym kursie wink
Gospodarze tez nie błyszczą, bez zwycięstwa w lidze od 6 kolejek i nie są też do końca pewni utrzymania, mimo ze zajmują 7 lokatę w 16 zespołowej lidze, to mają tylko 3 pkt przewagi nad miejscem spadkowym.
Grają jednak też w kolejnej rundzie afrykańskiej Ligi Mistrzów i może by nie uznac sezonu za stracony skupia sie na tych rozgrywkach. po takim kursie skupiam sie na obstawieniu zwycięstwa gości i licze na pozytywne wieści z bardzo urokliwie położonego stadionu gospodarzy.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 16/05/2015 14:34

a tutaj stadion i jego położenie wink

stadion USM Alger
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 16/05/2015 15:05

#54
Deportivo Quito - CD Universidad Catolica
Ekwador, Serie A, dzisiaj o północy


typ 1
kurs 3,00 w bet 365
stawka 2j

pewność 1/10

5 z 11 zespołem w 12 drużynowej lidze Ekwadoru. gospodarze bez zwycięstwa od 4 kolejek, goście od 9ciu! typ na przełamanie gospodarzy.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 18/05/2015 10:16

dwa ostatnie typy "w plecy", choc w #53 byl remis 1:1, i choc rozwazalem tez granie z podpórką to ostatecznei nie zagrałem.

na dzisiejsze południe:

#55
Albirex Niigata FC - Warriors FC
Singapur, S. League, poniedziałek 18.05, 13;30

typ over 2,5
kurs 1,7
bet 635
stawka 5 j
pewność 2/10

#56
Albirex Niigata FC - Warriors FC
typ 1
kurs 1,93
bah
stawka 2 j
pewność 2/10

Spotkanie lidera z viceliderem w singapurskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. w ostatnich 6 meczach między tymi drużynami az 5 razy było over 3,5 gola!
goście w 10 meczach w lidze mają bilans bramek 18:18 i są viceliderem crazy - bilans spotkań to 7-0-3.
liczę, więc na bramkowe spotkanie!
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 18/05/2015 22:02

#57
America de Cali - Deportes Qiunido
Kolumbia, Primera B, dzis 22.15

typ 1
kurs 1,85

stawka 3j
pewność 2/10

Gospodarze walczą jeszcze o awans do następnej rundy, układ spotkań maja niezły. Należałoby zacząć od zwycięstwa nad znacznie niżej notowanym rywalem
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 19/05/2015 23:27

#58
Club Sport Emelec - UANL Tigres
ćwierćfinał Copa Liberatdores - pierwszy mecz, noc 3:00

typ over 2,5

kurs 2,6
stawka 4j

pewność 2/10

pierwszy mecz ćwierćfinałów - progresja na over w tych meczach.
mecze odbywają sie po kolei. dziś w nocy pierwszy, jutro dwa kolejne ( o 0:45 i o 3:00). myslę, że mimo 'europejskiego' marudzenia "nie stracić" Ameryka Południowa pokaże w max 3 meczach, ze ta progresja ma sens wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 20/05/2015 19:33

1:0 - nici

#59
Guarani Asuncion - Racing Club
drugi ćwierćfinał Copa Liberatdores - pierwszy mecz, noc 00:45

typ over 2,5
kurs 2,2
stawka 9j

pewność 2/10


drugi etap progresji na over w meczach ćwiercfinałowych Copa Libertadores.
jeśli nie wpada - gram over 2,5 gola o 3:00 w meczu River Plate - Cruzeiro MG
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 20/05/2015 20:44

skucha i anulacja - poprzedniego typu #59 , ten mecz jest jutro w nocy!
dzisiejszy mecz w Copa Libertadores to:

#59
Independiente Santa Fe - Internacional RS
drugi ćwierćfinał Copa Liberatdores - pierwszy mecz, noc 03:00

typ over 2,5
kurs 2,42
stawka 9j


pewność 2/10

drugi etap progresji na over w meczach ćwiercfinałowych Copa Libertadores.
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 21/05/2015 19:42

#60
Guarani Asuncion - Racing Club
trzeci ćwierćfinał Copa Liberatdores - pierwszy mecz, noc 00:45

typ over 2,5
kurs 2,2
stawka 16j


pewność 2/10

trzeci etap progresji na over w meczach ćwiercfinałowych Copa Libertadores.
jeśli nie wpada - gram over 2,5 gola o 3:00 w meczu River Plate - Cruzeiro MG
dotychczasowe dwa ćwierćfinały zakończyły się wynikami 1:0, więc może czas już na jakis mec zz większą ilościa bramek wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 24/05/2015 21:26

#61

Medellín - Junior

ćwierćfinał paly off w kolumbijskiej Primera Division

typ over2,5 gola
kurs 1,75

stawka 2j
pewność 2/10

progresja na over w meczach ćwierćfinałowych - w pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 2:2 - a we wszystkich 4 ćwierćfinałach padły same overy. teraz w pierwszym rewanżu było 1:0, więc widać, że trochę grają europejskie szachy, ale mam andzieje, że dusza południowców się obudzi i postrzelają.
jeśłi nie, kolejny mecz o 0:30 i potem o 2:30
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 24/05/2015 23:19

jak laik.
dopiero teraz dotarłem do info (korzystam zawsze z soccerway....), ze ten pierwszy mecz został "zaliczony" jako 0:3 dla dzisiejszych gospodarzy, więc granie over 2,5 w tym meczu....
HT jest 0:0
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/05/2015 00:15

#61 - 1:0 - typ w plecy
#62
Atletico Huila - Deportes Tolima

25.05.2015 00:30, Piłka nożna, Kolumbia, Liga Postobon I, final
drugi mecz, w pierwszym wynik 2:1 dla dzisiejszych gości

typ over 2,5 gola
kurs 1,94

stawka 4j

pewność 2/10

progresja, drugi etap, jeśli nie wchodzi, gram mecz o 3:00 Envigado FC - Millonarios FC
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/05/2015 02:29

#62 - 2:3 hura wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 25/05/2015 02:38

ćwierćfinały Copa Libertadores za to w plecy - na razie wink
we wszystkich 4 meczach padły wyniki 1:0 (lub 0:1). odpuściłem po trzecim i....czekam na rewanże !
pierwszy mecz już w nocy z wtorku na środę!
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 26/05/2015 18:30

#63
Club Tigres de la UANL - CS Emelec
pierwszy mecz rewanzowy ćwierćfinałów Copa Libertadores, środa 3:00

typ over 2,5 gola
kurs 2,35
stawka 26j


pewność 2/10

czwarty etap progresji na over 2,5 goals w meczach Copa Libertadores, w pierwszym meczu tych drużyn 1:0 zwyciężyła drużyna dzisiejszych gości
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 27/05/2015 05:45

#63
2:0
-26j
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 27/05/2015 05:54

#64
Internacional RS Porto Alegre - Independiente Santa Fe
drugi mecz rewanżowy ćwierćfinałów Copa Libertadores, czwartek 0:30

typ over 2,5 gola
kurs 2,28
stawka 51j


pewność 2/10

piaty etap progresji na over 2,5 goals w meczach Copa Libertadores, w pierwszym meczu tych drużyn 1:0 zwyciężyła drużyna dzisiejszych gospodarzy. najwyższy czas zakończyć tę underową serię wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 28/05/2015 02:32

#64
2:0
-51j

.....
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 28/05/2015 02:43

#65
Cruzeiro EC Belo Horizonte - CA River Plate
trzeci z kolei mecz rewanżowy ćwierćfinałów Copa Libertadores, czwartek 3:00

typ over 2,5 gola
kurs 2,60
stawka 75j


pewność 2/10

szósty etap progresji na over 2,5 goals w meczach Copa Libertadores, w pierwszym meczu tych drużyn 1:0 zwyciężyła drużyna dzisiejszych gospodarzy. najwyższy czas zakończyć tę underową serię , bo dawno już nie oglądałem tylu underowych meczy w Ameryce Poł. co prawda są emocje, w dopiero co zakończonym meczu były dwie czerwone kartki, sporo bramkowych sytuacji, chyba 17 rzutów rożnych, no, ale nie było tego czego szukam, czyli min 3 bramek wink
to jz przedostatni mecz ćwierćfinałów, ostatni jutro.
mam nadzieje, ze obejrze go bez zakładów, popijając spokojnie pifko wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 28/05/2015 05:09

Originally Posted By: tatafilipa
#65
Cruzeiro EC Belo Horizonte - CA River Plate
typ over 2,5 gola

mam nadzieje, ze obejrze go bez zakładów, popijając spokojnie pifko wink


hura
bum futbol bum futbol bum futbol

0:3

piwo


uff wink
to dziś w nocy ostatni ćwierćfinał Copa Libertadores, ale oglądany już bez presji
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 07/06/2015 16:27

#66
CA Boca Juniors - Newell s Old Boys typ over 1,5 gola 1,44
mecz o 23:30
Club Olimpo - CA River Plate typ over 1,5 gola 1,50
mecz o 2:30

ako 2,16
stawka 5j
pewność 3/10

#67
CA Boca Juniors - Newell s Old Boys typ over 2,5 gola 2,35
Club Olimpo - CA River Plate typ over 2,5 gola 2,55

ako 5,99
stawka 1j
pewność 1/10

#68
CA Boca Juniors - Newell s Old Boys typ 1 1,65
Club Olimpo - CA River Plate typ 2 1,72

ako 2,84
stawka 2j
pewność 2/10

Dzisiaj takie trzy dubelki złożone z dwóch spotkań. Co to się porobiło, by w meczach River Plate i Boca Juniors na over 2,5 bramki kursy były po ok 2,5 wink
Wiem, ze to trochę myślenie życzeniowe, by te typy weszły wink ponieważ oba kluby - choć zajmują odpowiednio 2. River Plate i 3. Boca Juniors miejsca w ligowej tabeli - "trochę" cieniują ostatnio: Boca w lidze nie wygrała trzech ostatnich meczy, River Plate z ostatnich trzech meczy wygrali tylko jeden, ostatni własnie.
Jako główny kupon gram #66 - czyli dubel złożony z dwóch overów 1,5 bramki. jeśli ten uda się rozliczyć "in plus", pozostałe będą tylko szansą na wisienkę na torcie. Jeśli nie uda się obejrzeć minimum dwóch bramek w każdym z meczy, przypilnuje takiego zestawu w kolejnej/-ych kolejkach. howgh!
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 15/06/2015 06:33

CA Boca Juniors - Newell s Old Boys 4:0
Club Olimpo - CA River Plate 1:1

czyli
#66 - wygrany

ako 2,16
stawka 5j

wyjęto 10,32

#67 - przegrany

-1j

#68 - przegrany
-2j

trzy powyższe typy - postawione 8j wyjęte 10,32j wink
Posted by: tatafilipa

Re: Tata Filipa - moje typy - 15/06/2015 06:34

dzis 12.30 - dwa typy na mecz :

#69
Daegu FC - National Police Agency FC
Korea Południowa, K-League Challenge,

typ 1
kurs 2,25
stawka 2j

pewność 2/10

#70
Daegu FC - National Police Agency FC

typ over 2,5 goals
kurs 2,05
stawka 2j

pewność 2/10

Można śmiało napisać, ze mecz dwóch średniaków aktualnego sezonu tej ligi. Choć goście pewnie z większymi aspiracjami, w poprzednich dwóch sezonach zajmowali drugie miejsca, nie dające jednak bezpośredniego awansu, a w ubiegłym - przegrali baraż do najwyższej lig. To jednak historia, bo w tym w 13 meczach zanotowali aż 7 remisów, ciężko z takimi wynikami walczyć o czołowe lokaty. Oba zespoły w poprzednich 5 meczach odniosły po 1 zwycięstwie, z tym, że gospodarze w ostatniej kolejce, a goście aż 4 mecze temu. Poza tym - jak wynika z tabeli - gospodarze grali z wyżej notowanymi przeciwnikami. Liczę więc, ze postarają się utrzymać dobrą passę. a jak nie - to choć niech bramek nastrzelają wink Nie szaleję ze stawką, drużyny gospodarzy nie widziałem w żadnym meczu, gości w jednym - ultracienkim w ich wykonaniu spotkaniu.