Azjatyckie buki

Posted by: Torcida_KSG

Azjatyckie buki - 24/05/2006 14:15

Jakie znacie buki z Azji poza Pointbet godne odnotowania,w ktorych grac moga osoby z calego swiata(gdyz sporo ich bukow pozwala grac tylko Azjatom),majacych dobra oferte,limity itd?
Posted by: darek15

Re: Azjatyckie buki - 24/05/2006 15:21

Nie ma takowych!!!!!!!!!!! Tzn są online ale musisz mieć wprowadzającgo i oni 2 razy w tygodniu czyszcą konta tzn rozliczają się czekami. Dla europejczyka zupełnie nieopłacalne. Niestety. Tzreba tam być na miejscu i znać chiński. Pointbet to jedyny i taki sam jak oni. Tylko że mają kilka meczów na live. A tamci wszystkie. Nawet ligę polską. To jets coś takiego jak betandwin ale stawki 10 tys USD na mecz są akceptowane bez problemu.
Posted by: buster

Re: Azjatyckie buki - 24/05/2006 15:30

Quote:

Tzreba tam być na miejscu i znać chiński.






masz może linki do nich - zawsze można by zerknąć na kursy
Posted by: darek15

Re: Azjatyckie buki - 24/05/2006 19:08

Na kursy nie zerkniesz bo tzra się zalogować a się nie zarejestrujesz. Ja próbowałem. Ja dostałem login na kilka dni raz a raz na parę godzin. Ale kasy nie wysłałem a wyslalbym bo na live majaą wszystkie mecze. Kursy jak w pointbet czyli najwyższe an rynku an asian handicap tylko i NBA chyab mają też i live NBA.
Posted by: Torcida_KSG

Re: Azjatyckie buki - 24/05/2006 20:15

Pomimo to moglbys zapodac Darek linki,albo przynajmniej wymienic tych bukow?
Posted by: ds

Re: Azjatyckie buki - 24/05/2006 20:26

darek nie tak, zapodaj chociaz na priv
Posted by: Stach

Re: Azjatyckie buki - 24/05/2006 20:31

Tutaj zobaczysz kursy
http://www.indobetonline.com/en/index.asp?sid=
Posted by: darek15

Re: Azjatyckie buki - 25/05/2006 06:50

www.sbobet.com i www.ibc998.com ale to są takie buki klony i inne pewnie są też. To jest to samo co pointbet tylko mają wszystko an live. stawka minimum 100 usd an mecz. ;-) Singapur i Malezja grają w tych.