Centrebet

Posted by: BAHmVIP

Centrebet - 21/08/2006 16:04

http://promos/centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: Redeniak

Re: Centrebet - 22/08/2006 20:15

kurs 1,5 minimalny - moze byc Ako, czy musze singiel ?
bonus dopisuja do 3 dni, ale po dokonaniu obrotu, czy po dacie 15 wrzesnia? i czy powinienem sie upomniec, czy sami dopisza?
z gory dzieki za odpowiedz.
Posted by: Mr Joke

Re: Centrebet - 22/08/2006 20:57

Temat już był o centrebet, bonus sami dopisują po zagraniu 2x po 50e, do wypłaty przygotuj scany dowodu , karty(jeśli tak deponowałeś cash) i jakiś rachunak nie starszy niż 3 miesiące. Buk ogólnie dobry, miło się grało.
Pozdro
Posted by: BAHmVIP

Re: Centrebet - 22/08/2006 21:34

Quote:

kurs 1,5 minimalny - moze byc Ako, czy musze singiel ?
bonus dopisuja do 3 dni, ale po dokonaniu obrotu, czy po dacie 15 wrzesnia? i czy powinienem sie upomniec, czy sami dopisza?
z gory dzieki za odpowiedz.




Grałem single
(nawet x2 oddzielnie 17,0 i 1,55 na ten sam mecz)
obrót zrobiłem w niedzielę a w poniedziałek rano
juz miałem automatycznie dopisane 50 EUR.
Czyli sami dopisują.

Co do AKO, to nigdy nie kombinuję bo nie warto
sobie komplikować. Niejednoznaczna zasada i mniejsze prawdopodobieństwo wygrania.


Do 15-go wrzesnia należy obrócić.
Buk australijski, to support w nocy jest w pracy i szybko odpowiada :-)

Dokumenty muszą potwierdzić foto, datę urodzenia i miejsce zamieszkania.
(wysłałem potwierdzenie przelewu z banku do MB i rachunek z UPC)
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 23/08/2006 17:28

Witam , Panowie to ja czegos nie rozumiem piszecie ze
Quote:

bonus sami dopisują po zagraniu 2x po 50e


a bonus jest 100% od 1 wplaty do kwoty 50E , wiec niby jak mam wykonac obrót 2x50E jesli wplacę tylko 50 i utopie przy pierwszym podejsciu ?
Posted by: pietroc1908

Re: Centrebet - 23/08/2006 19:05

to masz pecha. moze wplacic kolejne pieniadze i robic wymagany obrot.
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 23/08/2006 19:07

Quote:

to masz pecha. moze wplacic kolejne pieniadze i robic wymagany obrot.


ja sie nie pytam jaki obrot trzeba zrobic zeby wyplacic kase tylko jak otrzymac ten bonus )
Posted by: Ka-lolek

Re: Centrebet - 23/08/2006 19:11

musisz wplacic kolejne 50EUR
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 23/08/2006 19:17

Quote:

musisz wplacic kolejne 50EUR



dobra posmialismy sie ale ja pytam powaznie . Co zrobic zeby ten bonus otrzymać ? a moze wystarczy tylko poczekac ?
Posted by: Mr Joke

Re: Centrebet - 23/08/2006 19:35

Quote:

Quote:

musisz wplacic kolejne 50EUR



dobra posmialismy sie ale ja pytam powaznie . Co zrobic zeby ten bonus otrzymać ? a moze wystarczy tylko poczekac ?




Koledzy mówią prawdę, wystarczy przeczytać rulesy
Pozdro
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 23/08/2006 19:40

Mr joke : czyli bonus jest tak naprawde 50% ?
Posted by: pietroc1908

Re: Centrebet - 23/08/2006 19:44

nie, bonus jest 100% pierwszej wplaty do 50 E, po zrobieniu obrotu 2x bonus i to jest cyba oczywiste
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 23/08/2006 19:50

Quote:

nie, bonus jest 100% pierwszej wplaty do 50 E, po zrobieniu obrotu 2x bonus i to jest cyba oczywiste


Stary , wlasnie tego nie kumam (moze kwestia browaru bo ze smutku za LM dla Legii piję skoro bonus jest od 1 wplaty to po kiego mam robic obrót 2x50E ? Po raz kolejny mowie ze chodzi mi tylko o to jak go otrzymać skoro wpłaciłem 50E
sorki chlopaki ale naprawde zadzumiony jestem
--------------
wplacilem 50E i co mam dalej zrobic ?
Posted by: pietroc1908

Re: Centrebet - 23/08/2006 20:23

kurna po prostu graj, a jak w sumie obstawisz 100E po kursie minimum 50 Euro i bedzie to przed 15 wrzesnia to dostaniesz bonus, takie trudne ?
Posted by: pietroc1908

Re: Centrebet - 23/08/2006 20:24

kurna co ja pisze a edita nie ma kurs oczywiscie 1,50, myslalem o tych 50 Euro i sie jakos wstukalo
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 23/08/2006 20:29

ok. pietrok1908 ja tylko z gory zakladam ze przegrywam te moje 50E i co dalej ?
faktycznie tak jak napisal Ka-lolek mam wplacic drugie 50 E ?
pytam bo inaczej sie hra z luznej reki a inaczej jak trzeba cos mocniej kombinowac )
Posted by: Mr Joke

Re: Centrebet - 23/08/2006 20:36

Quote:

ok. pietrok1908 ja tylko z gory zakladam ze przegrywam te moje 50E i co dalej ?
faktycznie tak jak napisal Ka-lolek mam wplacic drugie 50 E ?
pytam bo inaczej sie hra z luznej reki a inaczej jak trzeba cos mocniej kombinowac )



Bolo jeśli z góry zakładasz to wpłać 100e zagraj 2 zakłady po 50e i bedziesz miałluz jeśli wpłacsz 50e ok, ale jak wygrasz bo jak przegrasz musisz zagrać 2 zakład za 50e a Twoje konto będzie niestety zero więc co Ci pozostanie, to co pisali poprzednicy

pozdro
Posted by: haven

Re: Centrebet - 23/08/2006 20:38

Ja też nie bardzo czaje , wpłacam 50 e? ok? gram coś po 1,5 , wtapiam , na koncie zero , wpłacam nastepne 50 e , gram , i dostaje automatycznie 50 euro? . Aha i ile się czeka na wyplate z tego bukmachera?
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 23/08/2006 20:42

Quote:

Bolo jeśli z góry zakładasz to wpłać 100e


wlasnie mi o to biega ze wplacilem 50E , ale czy napewno jest tak ze jak to wtopie i wplace nastepne 50 ktore postawie to dostane bonusa ?
-----------
ps . na betbrainie nie ma juz chyba ich baneru z bonusem
Posted by: BAHmVIP

Re: Centrebet - 23/08/2006 21:33

Quote:

Quote:

Bolo jeśli z góry zakładasz to wpłać 100e


wlasnie mi o to biega ze wplacilem 50E , ale czy napewno jest tak ze jak to wtopie i wplace nastepne 50 ktore postawie to dostane bonusa ?
-----------
ps . na betbrainie nie ma juz chyba ich baneru z bonusem




Logika wskazuje, że dostaniesz.
Aby mieć pewność napisz do supportu (w Australii jest dzień)
- szybko odpisują.


Po weryfikacji otrzymałem:
Thank you for promptly supplying your identification. As these documents
have now been verified, there will be no delay in processing your first
settlement request.


Baner jest nadal, tylko ze jest wymiennie z innym
(pojawia sie i znika). Wystarczy wybrać np inny %.
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 23/08/2006 21:41

Quote:

Logika wskazuje, że dostaniesz.
Aby mieć pewność napisz do supportu (w Australii jest dzień)
- szybko odpisują.


Niestety moj ang. jest kulawy ale tak bedzie chyba najlepiej bo logika logiką ....
ps. Tylko jak dla mnie to nie jest bonus 100% od 1 depozytu do 50E jak napisali tylko rodzaj premii za zagranie 2 zakladow po 50E
Dzieki Panowie i sorki za zamieszanie
Zebym sie nie pospieszyl to od razu bym wplacil 100e
Posted by: agr1

Re: Centrebet - 24/08/2006 07:06

Trzeba obrocic 2x50e czy mozna przykladowo 4x25e ?
Posted by: pietroc1908

Re: Centrebet - 24/08/2006 07:42

oczywiscie ze mozna jakimi chcesz stawkami
Posted by: yogimacko

Re: Centrebet - 24/08/2006 20:17

Ok, wplacilem 70 funtow, postawilem dwa kupony za 35 funtow, czyli kwalifikuje sie do bonusa?? Jak dostane bonusa to musze go obracac czy moge od razu wyplacic??
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 24/08/2006 20:19

no wlasnie wg. tej dzwinej promocji chyba sie nie kwalifikujesz bo chyba trzeba obrócic (przed otrzymaniem bonusa) 100E . Dziwne to troszke ale tak o wyglada ;(
Posted by: Ka-lolek

Re: Centrebet - 24/08/2006 20:24

czy centrebet ma polski support?jak szybko odpisuja?


i jeszcze drugie pytanie:
czy moge postawic jeden zaklad na zwyciestwo druzyny w meczu, a drugi na remis w tym samym meczu? czy to sie bedzie liczylo do obrotu?

pozdro
Posted by: arkadius

Re: Centrebet - 24/08/2006 21:23

Jak wplacic do Centrebet poprzez Neteller? Niby jest baner Netellera na glownej stronie, ale w opcjach depozytu tej metody nie ma.
Posted by: Ka-lolek

Re: Centrebet - 25/08/2006 15:43

w pierwszym poscie jest napisane, że minimalny depozyt 50EUR.
Ale z czego to wynika, bo nie widze...
jak wplacilem mniej, to nie dostane juz bonusu?

pozdro
Posted by: kanciasty

Re: Centrebet - 25/08/2006 16:39

Ja wczoraj wplacilem 100E, puscilem dwa zaklady po 50E a bonusa jak nie bylo tak nie ma. Dzis zagralem sobie dodatkowo za 100E i wciaz zadnej kasy z promocji.
Posted by: juru15

Re: Centrebet - 25/08/2006 16:40

w regulaminie jest napisane że dodają bonusa w ciągu 48 godzin.
Posted by: kanciasty

Re: Centrebet - 25/08/2006 21:23

Quote:

w regulaminie jest napisane że dodają bonusa w ciągu 48 godzin.



Zasugerowalem sie wypowiedzia jednego z uzytkownikow, ktory napisal, ze bonus dostal na drugi dzien, a faktycznie w regulaminie pisze:
"Your bonus will be added to your betting account within three working days."
Tak wiec nie robie zamieszania i czekam spokojnie na promocyjna kase:)
Pozdrawiam
Posted by: juru15

Re: Centrebet - 26/08/2006 09:50

ja dzisiaj pisałem do centrebet i powiedzieli mi że bonusy będa dopisywali dopiero w poniedziałek.
Posted by: agr1

Re: Centrebet - 26/08/2006 16:03

Zarejestrowalem sie i nie wyslali mi mejla zwrotnego z moim ID gracza.. czekam juz 3 dzien (adres na 100% dobry podalem, tak samo nie ma tej wiadomosci w spamie).
Zostaje mi tylko pisac do supportu z prosba o otwarcie konta?
Posted by: nyhmuj

Re: Centrebet - 27/08/2006 01:25

No dobra, to jak w końcu jest jak się zagra za te 100 Euro i się dostanie 50 Euro bonusa? Trzeba to jeszcze obracać czy można od razu wypłacać?
Posted by: arkadius

Re: Centrebet - 27/08/2006 20:17

Prosze jeszcze raz o odpowiedz na moje pytanie: Jak moge wplacic do Centrebet poprzez Neteller (na glownej stronie wyswietla sie baner Netellera, natomiast w opcjach wplaty juz tej opcji nie ma ) Ewentualnie, czy jest bukmacher, ktory pozwoli wplacic Netellerem i wyplacic na Moneybookers bez tzw. obrotu depozytem ?
Posted by: agr1

Re: Centrebet - 28/08/2006 06:34

Nie powiem Ci ktory buk tak ma, ale widze, ze chcesz miec kase z nettelera na mb za free to moze skorzystaj z tego tematu
- http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....;gonew=1#UNREAD
Posted by: michal392

Re: Centrebet - 28/08/2006 08:20

Quote:

No dobra, to jak w końcu jest jak się zagra za te 100 Euro i się dostanie 50 Euro bonusa? Trzeba to jeszcze obracać czy można od razu wypłacać?




Mógłby ktoś odpowiedzieć
Posted by: pietroc1908

Re: Centrebet - 28/08/2006 10:57

dostalem dzis bonusika wczoraj skonczylem robienie tych 100E obrotu, dzis wstae rano a 50E dopisane do konta

chyba normalnie moge juz to wyplacic, bo nigdzie nic nie ma o koniecznosci robienia ponownego obrotu, tym razem dopisana kwota.
Posted by: Farciarz

Re: Centrebet - 29/08/2006 08:09

Aby otrzymać ten bonus trzeba się zarejestrować z banera czy wystarczy wpisać ten kod promocyjny?
Pytam bo banera już na betbrainie chyba nie ma (albo ja nie mogę na niego trafić ...)
Posted by: jarek_bb

Re: Centrebet - 29/08/2006 08:10

Wystarczy wpisac kod promocyjny
Posted by: Don

Re: Centrebet - 31/08/2006 06:45

czy ktos wplacal do nich przez moneybookers ?
u mnie po wypelnieniu danych w okienku - wyskakuje info

"The following errors occurred with your form:

Service temporarily unavailable"

a moneybookers dziala, chyba ze to u nich sie cos chrzani...
ja probowalem zarowno z IE jak i z mozilli i ciagle to samo
Posted by: Krupier

Re: Centrebet - 31/08/2006 07:05

Don,
Wpłaty przez MB jak najbardziej działaja, wpłacałem tam przedwczoraj tą metoda, chyba ze jakas chwilowa awaria.
Posted by: Krupier

Re: Centrebet - 31/08/2006 07:11

Próbowałem przed chwilą i rzeczywiście cos jest na rzeczy, nie działa.
Posted by: Don

Re: Centrebet - 31/08/2006 07:18

ok dzieki

napisalem maila do nich, moze pozniej uda sie wplacic
Posted by: wiqtor

Re: Centrebet - 31/08/2006 09:07

siemka:)

chcaialem u nich otworzyc konto a na maila z informacja od nich czekam juz ponad tydzien. wiec moze szanowni "forumowicze" napisza mi cos o tym buku? interesuje mnie czy jest jakis limit na wplaty i wyplaty? czy obsluguja netellera i karty debetowe? bo domyslam sie ze przelewy bankowe tak. czy pobieraja oplate za wplaty i wyplaty. czy w miesiacu jest jedna darmowa wyplata czy moze moge kilka razy wyplacac? czy maja jakis bonus na start? i jak dokonuje pierwszego depozytu to jest minimalna suma ktora musze wplacic?

z gory dzieki za info:)

pozdrawiam
Posted by: arkadius

Re: Centrebet - 31/08/2006 11:20

Jak dlugo sie czeka na wyplate do Moneybookers ? Lepiej wyslac scan dowodu przed wyplata, czy zaczekac az sami poprosza ?
Posted by: MKSB

Re: Centrebet - 31/08/2006 11:38

Ja zleciłem wypłate, tego samego dnia w nocy poprosili o skany a nastepnego (w nocy) miałem już pieniądze na MB.
Posted by: takiowaki

Re: Centrebet - 31/08/2006 12:29

czy ten rachunek domowy to moze byc wyciag z konta (scan)?
Posted by: Ka-lolek

Re: Centrebet - 02/09/2006 18:36

chciałbym się zapytać co muszę wysłać do centrebet żeby zweryfikować konto? skan dowodu tylko czy cos jeszcez?
i mam jeszcez pare pytan na ten temat:
wyslac to na adres supportuczy inny?
jak dlugo im to zwykle zajmuje?
pozdrawiam i prosze o odp.
Posted by: igorynka

Re: Centrebet - 02/09/2006 19:16

czy osoby które wpłacały przez MB miały kase na koncie w Centrebet bezposrednio po wplacie? ja wplacilem przez MB...i czekam juz dobre 30 minut na kase
Posted by: Krupier

Re: Centrebet - 02/09/2006 19:20

Powina byc zaraz po wpłacie.
Posted by: igorynka

Re: Centrebet - 02/09/2006 19:29

Quote:

czy osoby które wpłacały przez MB miały kase na koncie w Centrebet bezposrednio po wplacie? ja wplacilem przez MB...i czekam juz dobre 30 minut na kase



ok, juz nieaktualne po 40 minutach kasa na koncie.
Posted by: arkadius

Re: Centrebet - 03/09/2006 13:26

Wyplacalem w czwartek, konto zweryfikowalem w piatek i do tej pory kasy na Mb nie ma...
Normalne to u nich?
Posted by: Mike23

Re: Centrebet - 11/09/2006 13:53

Mam problemy z wypłatą. Dostałem od nich takiego maila:

"We have received copies of your identification and credit card. As the back of your credit card was not signed we will require a copy of a statement for your card, which shows the full card number and your name.
Once we have received this there will be no delay in processing your next settlement request."

Chodzi o E-Karte z MBanku. Jak rozumiec to "COPY OF A STATEMENT"? Oswiadczenie wydania karty? NIe mam go nawet chyba.. Wyciag z konta?
Moze weryfikował ktos juz u nich E-Karte? Jesli tak to prosze o pomoc.

Pozdrawiam
Posted by: yaaho

Re: Centrebet - 11/09/2006 14:07

chodzi im o wyciag z operacji dokonanych karta, gdzie jest widoczny numer karty i Twoje imie i nazwisko
Posted by: robert423

Re: Centrebet - 13/09/2006 09:07

jeden z najlepszych buków z jakimi miałem do czynienia.
Odpowiedzi mogą lądować w koszu, miałem duże kłopoty z e-meilami od nich na onet.pl.

weźcie pod uwagę że między Centrebet a nami jest 9 godzin różnicy (a propo wypłat).
Posted by: arkadius

Re: Centrebet - 13/09/2006 09:13

Potwierdzam Twoje zdanie. Co do pierwszej wyplaty to sie jakos slimaczy, ale pozniej juz wszystko w najlepszym porzadku. Podczas wysylania maili nalezy pamietac o swoim ID w tytule, oferta spotkan bardzo dobra, a pokerek miodzio Dla mnie scisla czołówka.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 13/09/2006 10:33

Centreber to jeden z lepszych buków, z jakimi miałem do czynienia. Bardzo pozytywnie ich oceniam.
Posted by: wiqtor

Re: Centrebet - 18/09/2006 16:20

siemka

mam pytanie: ile sie czeka zanim przesla pieniadze na moje konto w neteller?

pozdro i dzieki:)
Posted by: Yzerman

Re: Centrebet - 20/09/2006 21:53

Quote:

Mam problemy z wypłatą. Dostałem od nich takiego maila:

"We have received copies of your identification and credit card. As the back of your credit card was not signed we will require a copy of a statement for your card, which shows the full card number and your name.
Once we have received this there will be no delay in processing your next settlement request."

Chodzi o E-Karte z MBanku. Jak rozumiec to "COPY OF A STATEMENT"? Oswiadczenie wydania karty? NIe mam go nawet chyba.. Wyciag z konta?
Moze weryfikował ktos juz u nich E-Karte? Jesli tak to prosze o pomoc.

Pozdrawiam




też się trochez tym wozilem ale w koncu wystarczyly skany potwierdzen operacji wykonanych tą kartą. trzeba ostro do nich pisac w tej sprawie, tj. ze to specjalna karta internetowa, bez wyciagow etc.
przy tej karcie dla nich problemem jest brak rewersu..

a tak swoja droga to najuczciwszy buk (obok Olympic) w ktorym grałem
Posted by: rockeman

Re: Centrebet - 22/09/2006 13:25

a mnie oni juz powoli *^%%%#$...
wpłacić kaske do nich to moglem w 3 sekundy i jakoś wielkich środków ostrożności nie napotkalem. Ale wypłata... Najpierw wielkie zawracanie D*** z tą weryfikacją. Nie mam skanera w domu, i te wszystkie skany to byl pewien problem. I co rusz to coś im nie stykało. A bo to nie, a jeszcze chcemy tamto, sretetetetete. Noooo ale w końcu po cięzkich bojach udalo sie zweryfikowac konto. W niedziele zlecilem wyplate przelewem bankowym. I na dziś MUSIAŁEM miec tą kaske i co???? oczywiście nie ma!! czy mógłbym mi ktoś powiedziec ile się czeka na kaske od nich?? bo mnie już c**** strzyka w 5 dni roboczych nie mogą się wyrobić z przelewem???? A tyle sie naczytalem jaki to solidny buk. Czy te wyplaty od nich zawsze tyle (i w ogóle ile?) trwają??

Generalnie całe rzesze ludzi narzekają na bwin, a tymczasem przynajmniej jesli chodzi o moje doświadczenie, to centrebet w sprawie wyplat im do pięt nie dorasta. z bwin wszystko przebiegło mega sprawnie! Żadnych schiz! i po 2-3 dniach mam już dostęp do swojej kaski! A tutaj? "wielki" Centrebet a na swoje pieniądze mam czekać ile czasu

generalnie jestem spokojny, ale się dzisiaj naprawde już tym wq$^%*^$%*
Posted by: rockeman

Re: Centrebet - 25/09/2006 14:38

naprawde nikt nigdy od nich nie wyplacał??

niech ktoś mi powie ile trwa ta pierwsza wyplata... Czekam od zeszłej niedzieli i wciąż nic!! dla mnie to są &%%$&%&^ a nie buk NIGDZIE jeszcze nie mlem takich schiz z wyplata jak z Centrebet
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 25/09/2006 15:25

rockeman : ja Ci nie pomoge (mam konto u nich od niedawna) ale moze Ty pomozesz mi
chca ode mnie " papier potwierdzajacy miejsce zamieszkania (nie starszy niz 3 miesiace)"
wystarczy rachunej np.za energie czy tv/net ? czy to musi byc cos innego ?

i jeszcze jedno , wysłałes im skany czy faxowałes ?
pozdrawiam
Posted by: rockeman

Re: Centrebet - 25/09/2006 16:04

bolo lacznik eh z tym to też mialem problemy, bo nie mam skandera a mieszkam na wsi i musialem "pare" kilosow na rowerku popier**** do najbliższej kafejki

ja im wyslałem skan dowodu (mam stary dowód czyli tych stronek ze zdjęcie, i tej z tyłu z adresem) i skan karty kredytowej którą dokonywalem depozytu (obie strony). Na to mi odpisali, ze otrzymali te moje skany, aaaaale chcą jakiś dokument na którym będzie widnialo moje imie i nazwisko, adress zamieszkania. No to ja jeszcze raz wysłałem im skan dowoodu i opisalem jak idiotom co widnieje na owym skanie czyli zafundowalem im opis w stylu "foto - foto, over foto is my name... itd.". Oczywiście to ich nie usatysfakcjonowało i ponownie mi wysłali maila, ze mam wlasnie wyslać im jakiś dokument na ktorym jest moje imie ,nazwisko i adres i ten dokument nie moze byc starszy niż 3 miechy (data musi być widoczna). Moze to być rachunek telefoniczny, rachunek za prąd, cokolwiek. Byle byly te wymagane przez nich dane. Ja wysłałem skan wyciągu z konta bankowego, ten który banki przysylają pocztą. I to juz wystarczyło. Po dniu czy dwóch dostalem potwierdzenie na maila ,ze moje konto jest w pelni zweryfikowane i juz mogę dokonywać wyplaty. Noooo..... ale z tą wypłatą teraz mam jazdy czekam już od zeszlej niedzieli i caly czas nic a naprawde baaaardzo potrzebuje tej kaski. Jakąs godzine temu wysłałem im maila z pytaniem co sie dzieje z moją kaską i kiedy w koncu ją otrzymam. Dodałem tez co o nich myśle, i napisalem, ze jestem zawiedziony takim traktowaniem klienta, i ze jeszcze od żadnego buka wyplata nie trwala tak długo. Poprosiłem o szybką odpowiedź i teraz czekam na ich odezwe. O wszelkich nowościach z tym związanych dam cynka w tym temacie.
chciąz licze ,ze któryś z userów forum wcześniej napisze tutaj ile czekał na ta wypłate.... będę bardzo wdzięczny
Posted by: pietroc1908

Re: Centrebet - 25/09/2006 16:27

wyslalem im jako potwierdzenie adresu zamieszkania ... decyzje o przyjeciu na studia (byla pieczatka Uniwerka wiec uznali jako pismo urzedowe ) i po 1 dniu kasa byla na MB
Posted by: rockeman

Re: Centrebet - 25/09/2006 16:56

po jednym dniu?? ja wypłaty dokonywałem przelewem bankowym i coś się nie moge jej doczekać...
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 25/09/2006 18:50

Dzieki wielkie
ps. to wyglada na to ze najlepiej wyplacać na MB , tylko czy nie robia klopotow jak wplacalem kartą ? (pytam na przyszłosc bo narazie za malo zeby wypłacic )
Posted by: nowy WK

Re: Centrebet - 25/09/2006 20:40

U nich jak sie wysle odpowiednie dokumenty to weryfikuja w kilka godzin. A jak cos im nie pasuje to czasem nie odpowiadaja i tydzien.

Poza tym warto pisac nr konta (login) w temacie maila bo bez tego tez czasem ignoruja nasze maile.

Ja sie meczylem z nimi ponad tydzien ale po wyjasnieniach tutaj wyslalem skany jeszcze raz i tego samego dnia zweryfikowali.

Wojtek
Posted by: rockeman

Re: Centrebet - 25/09/2006 20:58

ja z samą weryfikacja miałem problem jedynie z tym, ze do końca nie czaiłem o co im biega. Bo wysylałem skan dowodu, a oni prosili o dosłanie jakiegoś dokumentu gdzie będzie moje imie, nazwisko i adres. I to było dla mnie maslo maślane no ale dla świętego spokoju wysłałem im ten wyciąg z konta gdzie były te dane, i później już tylko dostalem maila, ze konto jest zweryfikowane.

bolo lacznik, ja też chciałem wypłacać na MB, ale z tego co doczytałem, to na MB mozesz wypłacić tylko jeśli z MB wpłacaleś. Choć mój "anglik" nie jest zbyt dobry, więc mogłem źle zrozumieć co czytam. No ale na 95% nie mozesz wypłacić na MB.

Co do mojej sytuacji , to dostalem od nich odpowiedź na dzisiejszego maila w sprawie tej wyplaty. Napisali mi , ze w trosce o "security" musieli wszystko "checked" i dlatego to sie tak przedłuża. Tru tu tu tu pęczek drutu. Wypłate zlecalem w zeszlą niedziele, jednak im to całe wielkie sprawdzanie zajęło 3 dni najwyraźniej, bo napisali mi, ze już sam przelew został dokonany dopiero w środe (czyli od niedzieli do środy coś tam sobie jeszcze sprawdzali i weryfikowali). Napisali mi tez równiez, z jeśli do jutra nie będzie kasy na moim koncie to mam dac im znac i oni tym sie zajmą. No jeśli faktucznie przelewu dokonywali dopiero w środe, to teoretycznie jutro będzie ten 5-ty "regulaminowo" dzień, aby przelew dotarl na moje konto bankowe. Nie wiem czy "odległość" przy przelewach ma jakieś znaczenie. W końcu Australia jest kawalek od nas i nie wiem czy to też nie ma wpływu na czas oczekiwania.
Jak dostae kaske to napisze o tym w temacie
Posted by: rockeman

Re: Centrebet - 28/09/2006 04:26

To co wyczynia Centrebet to jest jeden wielki niesmaczny żart

Czekam juz od zeszlej niedzieli (17 września) na swoje pieniądze! napisalem im wczoraj drugiego juz maila w tej sprawie i przed chwilą dostałem odpowiedź. Czego sie dowiedziałem? Że na moje życzenie mogą się dowiedzieć co dzię dzieje z moimi pieniędzmi, ale w takim wypadku musialbym się liczyć z dodatkowymi kosztami z tym związanymi Jeszcze z czymś takim się nie spotkałem!!! W żadnym z buków/pokerroom'ów nie miało miejsce takie traktowanie klienta!
Jutro jak nie bedzie kasy na koncie, to pierwsze co robie, to napisze maila do tego calego Rankingu i przedstawie całą zaistniałą sytuacje! jak taka amatorszczyzna jak Centrebet moze mieć ocene A- ZA CO??

Nikomu ich nie polecam, chyba że Wam wszystko jedno czy odzyskacie swoje pieniądze czy nie
Posted by: rockeman

Re: Centrebet - 29/09/2006 13:36

naprawde nikt nie mial takiego problemu z nimi jak ja??

cały czas trwa wymiana maili... w końcu zlecilem to "trace", bo napisali mi, ze jeśli kasa nie dotarla na moje konto, to Centrebet pokrywa koszty tego sprawdzenia. No kasa nie dotarła to chyba logiczne. Oni tymczsem mi odpisali ,ze to nie ich wina, bo pieniądze wyslali!! No ale to czyja jak nie ich?? moja??
wyslałem wiec kolejnego maila w ktorym napsialem, ze być moze oni wysłali kase, ale na zle konto, zły adres! i poprosilem o jakiś dokument/skan potwierdzający, ze wysłali kase własnie na moje konto bankowe!
Odpowiedź:
"Tomasz

Thank you for your email.

Our Accounts team are currently not in the office. They will be able to attend to your query as soon as they return Monday.
If you require any further information please do not hesitate to contact us at ">accounts@centrebet.com."


Taki wielki bukmacher i tam naprawde ani jedna osoba nie pracuje w weekend czy to jest mozliwe, czy mnie w ch**** robią?

tego co oni odwalają nie da sie po prostu określić słowami...
Posted by: BAHmVIP

Re: Centrebet - 29/09/2006 19:34

Quote:

naprawde nikt nie mial takiego problemu z nimi jak ja??

Our Accounts team are currently not in the office. They will be able to attend to your query as soon as they return Monday.

Taki wielki bukmacher i tam naprawde ani jedna osoba nie pracuje w weekend czy to jest mozliwe, czy mnie w ch**** robią?
...





Rozumiem, że jestes zdenerwowany ale do wyjasnienia potrzebny jest pewnie bardziej qmaty.
(a ci zarabiają wystarczajaco wiele w tygodniu)
W banku tez w weekend niewiele załatwisz.

Inni pewnie nie piszą bo wpłacali przez MB.
Posted by: rockeman

Re: Centrebet - 04/10/2006 07:05

po wieeeeeeelkich bojach i kilkunastu mailach (pratycznie w kazdym pisłem/pytałem o to samo - bo jacyś oni nierozgarnięci...) odzyskalem swoje pieniądze. Nie chce mi sie juz nawet tych zmagań opisywać, bo mam Centrebetu po dziurki w nosie. Grunt ,ze pieniądze odzyskane. Ale myśle, ze w dobrym smaku byłyby jakieś choćby suche przeprosiny za te wszelkie trudności jakie mi zafundowali

rada dla "nowych" - nie wyplacajcie od nich kasy poprzez przelew bankowy! Oni jeszcze nie umieją go dokonać prawidłowo, więc naprawde szkoda Waszego czasu i nerwów.

MB - kasa była w ciągu 24h
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 21/11/2006 22:17

od wczoraj ich stronka mi sie nie otwiera , wie ktos cos moze co sie tam dzieje ?
Posted by: BAHmVIP

Re: Centrebet - 22/11/2006 01:24

Quote:

od wczoraj ich stronka mi sie nie otwiera , wie ktos cos moze co sie tam dzieje ?



To nie u nich.
Otwieram i gram bez problemów (Opera 9.02)
Posted by: bolo_lacznik

Re: Centrebet - 22/11/2006 06:33

dzieki , zdaje sie ze to ten moj zwariowany maxthon ;-)
Posted by: lleyt1

Re: Centrebet - 22/11/2006 07:55

Jest u nich jakas promocja dla nowych uzytkownikow ??
Posted by: ermano

Re: Centrebet - 17/12/2006 07:47

czy ma ktols problem z ladowaniem ich strony??
Posted by: justine-1

Re: Centrebet - 21/12/2006 13:10

jakie dokumenty potrzebne są przy wypłacie?
Posted by: Szewa

Re: Centrebet - 25/12/2006 11:27

Mam następujący problem.

Zarejestrowałem się u nich, przysłali mi moje ID (login). Wpisuję ten login oraz hasło i wyskakuje mi komunikat Invalid internet password Normalnie ch.j mnie strzela. Spróbowałem jeszcze zalogować się do pokera, to wyskakuje mi komunikat, że moje konto jest czasowo zamknięte. Normalnie paranoja. Rozumiem gdyby robili jakieś problemy z wypłatą pieniędzy ale przy otwarciu konta ? Chyba jednak podaruję sobie granie u nich, jedynie skorzystam z freerolli na pokerze, o ile oczywiście odblokują mi konto
Posted by: Szewa

Re: Centrebet - 25/12/2006 11:57

Originally Posted By: Szewczenko
Mam następujący problem.

Zarejestrowałem się u nich, przysłali mi moje ID (login). Wpisuję ten login oraz hasło i wyskakuje mi komunikat Invalid internet password Normalnie ch.j mnie strzela. Spróbowałem jeszcze zalogować się do pokera, to wyskakuje mi komunikat, że moje konto jest czasowo zamknięte. Normalnie paranoja. Rozumiem gdyby robili jakieś problemy z wypłatą pieniędzy ale przy otwarciu konta ? Chyba jednak podaruję sobie granie u nich, jedynie skorzystam z freerolli na pokerze, o ile oczywiście odblokują mi konto


Na stronie internetowej już się mogę zalogować, pozostaje jednak ciągle problem z pokerem. Napisałem do nich maila, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
Posted by: Szewa

Re: Centrebet - 25/12/2006 12:17

Już wszystko OK ale dalej nie rozumiem tych kłopotów z logowaniem na początku.
Posted by: Bukonodozor III

Re: Centrebet - 26/12/2006 15:26

Ich support to jedno wielkie nie porozumienie ; ja już 2 dni czekam na odpowiedź..
Posted by: justine-1

Re: Centrebet - 11/06/2007 14:52

Ostatnio mieli promocje w Sportsbook. Wie ktoś jakie są warunki obrotu tego bonusu?
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 11/06/2007 17:03

Originally Posted By: Bukonodozor III
Ich support to jedno wielkie nie porozumienie ; ja już 2 dni czekam na odpowiedź..

to prawda , ich support mało ego ze odpisuje nader mozolnie, to jeszcze nader czesto nie raczą konkretnie odpisać, tylko wklejają jedną z gotowych formułek z gatunku tych co to pasują na każdą okazje
Posted by: kerot

Re: Centrebet - 18/09/2007 01:41

Witam,

Mam pytanko, jak oni rozliczają hokeja?
Dzisiaj był mecz ligi rosyjskiej:
LADA TOGLIATTI - AK BARS K. mecz skończył się wynikiem 2-3 po dogrywce ( w normalnym czasie było 2-2).
Postawiłem 2 a centrebet rozliczył mi to jako wygrany
Ich błąd czy rozliczają wynik po dogrywce?
Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi w tym temacie?

Pozdrawiam
Tomek
Posted by: Luksi

Re: Centrebet - 18/09/2007 03:20

To zalezy czy postawiles zaklad 3-drogowy 1X2 (u Centrebet pod match bet) czy money line (tj. po dogrywce i ewentualnych rzutach karnych)
Posted by: kerot

Re: Centrebet - 18/09/2007 05:29

Gdybym postawił MoneyLine to bym nie zawracał Wam głowy.
Problem w tym, że postawiłem na 3drogowy i byłem przekonany, że przegrałem a tutaj niespodzianka... kasa na koncie
Ogólnie to nie narzekam, ale nie chce, żeby mi po tygodniu odebrali kasę i anulowali następne zakłady
Posted by: HAGIi

Re: Centrebet - 18/09/2007 05:32

no to blad, poczekaj az koretke zrobia i Ci zaklad zmienia
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 29/10/2007 18:19

Claim Your Free Bet

Simply:

1. Open a new account at Centrebet

2. Enter the following promocode when registering: AFFGBP

3.Make a deposit and place your first bet

4. We’ll then immediately credit your account with the same amount up to a maximum of £20.

Example
Bet £5 and we’ll credit you with £5!
Bet £20 and we’ll credit you with £20!

How to use your £20 FREE BET:

- Log-in to your new account and select your bet.

- Enter a wager amount (Min = to Free Bet token value).

- Check the 'FREE BET' box in the 'Freebets' section of the betslip.

- To place your bet, click 'Confirm Wager'. Your £20 Free Bet has now been placed!
gra ktoś u nich ? free bet dostępny po wpłaceniu 20 funtów?
Posted by: globus

Re: Centrebet - 04/11/2007 17:39

wpisalem kod, wplacilem, wybieram zaklad, wpisuje stawke i nie widze nic na temat free beta. Moze trzeba po prostu postawic i poczekac, jednak w regulaminie promocji pisze wyraźnie :
- Enter a wager amount (Min = to Free Bet token value).

- Check the 'FREE BET' box in the 'Freebets' section of the betslip.

Nie wiem co o tym sadzic, chyba postawie i bede czekal na tego freebeta, wyslalem mejla do supportu ale podobno wolno odpowiada
Posted by: globus

Re: Centrebet - 05/11/2007 05:16

Zalozylem konto w Euro i dostalem po postawieniu zakladu za 30 euro tylko 20 E freebeta a nie 20£ qrwa mac !
Posted by: (J)

Re: Centrebet - 20/11/2007 01:21

Polecam tego buka. Wpłata MB dwa tygodnie temu. Parę zakładów zagrane. Free bet wykorzystany. Przed wypłatą na MB poprosili o skany dokumentu tożsamości z podpisem i jakiś rachunek z moim adresem (wysłałem rachunek za telefon). Cała operacja trwała od czwartku. Dostałem mejla, że chcą zweryfikować. Wysłąłęm odrazu skany. Odpisali, że zajmie im to max 3 dni. I rzeczywiście w niedzielę rano mejl, że wszystko ok i zlecenie wypłaty zostanie przekazane do odpowiedniego działu. Dziś kasa na koncie w MB \:\)

JESZCZE RAZ POLECAM \:\)
Posted by: widget1988

Re: Centrebet - 22/11/2007 05:39

MAm Pytanie ile oni rozliczaja zaklad?:D bo ja pierwszy raz u nich Postawilem Eurolige:) i nie wiem czy dzsi jeszcze kase dopisza;>
Posted by: yaaho

Re: Centrebet - 22/11/2007 06:28

Originally Posted By: widget1988
MAm Pytanie ile oni rozliczaja zaklad?:D bo ja pierwszy raz u nich Postawilem Eurolige:) i nie wiem czy dzsi jeszcze kase dopisza;>


dzisiaj napewno
Posted by: jadanek

Re: Centrebet - 22/11/2007 18:58

jaka jest minimalna wyplata od nich? :>
Posted by: Hajzel

Re: Centrebet - 06/12/2007 02:05

Originally Posted By: termii
jaka jest minimalna wyplata od nich? :>



a ja mam pytanie jaka jest minimalna wpłata do nich przez Neteller?
Posted by: Dindek

Re: Centrebet - 06/12/2007 02:06

przez moneybookers 1$
Posted by: dexterko

Re: Centrebet - 03/01/2008 12:09

czy ktos wiec cos na temat takiej oferty: Euro Xmas Bonus ?

znalazlem ja na koncie w "my freebets" po kliknieciu w "Show Centrebet Offers that are currently available to you."
Posted by: ermano

Re: Centrebet - 15/01/2008 19:46

ostrzegam przed bukiem.
zagralem zaklad na slalom. kwote przekazali do akceptacji. czekalem do rozpoczecia zawodow czy zaakceptowali sume, ale nic takiego nie nastapilo. w momencie rozpoczecia zawodow, odswiezalem juz praktycznie live zaklad. i w koncu gdy moj zawodnik zjechal i zepsul przejazd, ukazalo sie ze moj zaklad zostal ... zaakceptowany.
po wymianie maili. przepraszaja za sytuacje ale wg nich wszystko bylo ok i postaraja sie zmienic zasady rozpatrywania, hehe. ja w to nie wierze bo czysty zysk nie warto tracic.
jeszcze raz ODRADZAM.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 15/01/2008 22:02

Czasami, szczególnie w niektórych przeglądarkach jest z tym problem. Czyli na przykład zakład został już zaakceptowany a wyświetla się cały czas na różowo z ostrzeżeniem żeby nie odświeżać. Najlepiej ręcznie w "My Bets" sprawdzić status zakładu. Decyzja u nich to max 2 minuty ale najczęściej mniej niż minuta.
Posted by: SyKo

Re: Centrebet - 16/01/2008 00:08

dziwne.. u mnie jesli zaklad jest przekazywany do akceptacji to trwa to 1-2 minuty..Fakt ze slalomu nigdy tam nie gralem, ale jednak ja nigdy nie mialem z nimi zadnych problemow. Pozdr
Posted by: ermano

Re: Centrebet - 16/01/2008 01:31

wiec dokladniej to zawarlem zaklad na 3min przed rozpoczeciem. po rozpoczeciu zawodow odswiezalem recznie w 'My Bets' przez okolo 2min co 10s. status byl caly czas do rozpatrzenia, az w koncu gdy wiedzialem (i czego jestem pewny, oddsmaker wiedzial) ze zaklad jest przegrany to status zmienil sie na zaakceptowany. mialem wczesniej sytuacje, ze zaklad czekal na zaakceptowanie, ale zawsze byl to moment (mozliwe 1-2min). tym razem ...
ODRADZAM
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 16/01/2008 02:06

Decyzja o przyjęciu zakładu nie może zapadać po rozpoczęciu zawodów. W sytuacji jeśli już zapada to zawsze powinien być to zwrot całości stawki. Wiele razy tak miałem w wielu bukach i zawsze zakład był odrzucany w całości. Wyjątkiem był Globet, który stosuje dziwne praktyki ale także i u nich po interwencji zakłady przyjęte po rozpoczęciu meczu zostały anulowane. I nie ważne czy dany zawodnik już wystartował czy nie, sam fakt rozpoczęcia zawodów musi powodować automatyczny zwrot - chyba, że były to zakłady "live".

Więc jeśli rzeczywiście było tak jak piszesz powinieneś odzyskać pieniądze. Sprawa jest do wygrania więc walcz dalej.
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 17/01/2008 03:22

nie podawaj reflinkow / yaaho
Posted by: Marcin

Re: Centrebet - 17/01/2008 04:08

To jeden z najlepszych tradycyjnych bukow na rynku
Odradzanie na podstawie 1 niewyjasnionego przypadku to przesada.
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 17/01/2008 04:15

Originally Posted By: gryzonko
nie podawaj reflinkow / yaaho

yaaho to nie był reflink, to nawet nie był link do buka... bym prosił na przyszłość najpierw sprawdzić potem przechodzić do działania.
Dobra wkleje na żywca
Quote:

CentreBet offers a 20 gbp/eur/usd freebet if you place a single bet on AO no matter what odd. After you place your bet you will be able to use the freebet on any market of your choice.

Terms & Conditions.

1. The bet on the Australian Open must be a min qualifying bet. Qualifying bets are those placed after 08.00 GMT, January 11. The maximum FREE BET that can be awarded is the Maximum Qualifying Bet value. This offer is calculated on your first bet after viewing this communication. This should be 'your first bet after 08.00 GMT, January 11.
2. A Multi bet is not qualifying bet. It must be a single bet.
3. The Free Bet is valid for use on any Sports or Racing Market and is capped at the maximum qualifying bet.
4. The free bet will expire at 23.59 GMT 30/1/08.
5. Free Bet stakes are not included in win returns.
6. Free Bet tokens are not redeemable for cash.
7. This promotion is not available Australian Residents or to clients betting in AUD.
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 17/01/2008 04:19

Z tego co piszą na BA oferta jest skierowana również dla dotychczasowych userów
Posted by: yaaho

Re: Centrebet - 17/01/2008 04:20

Originally Posted By: gryzonko

yaaho to nie był reflink, to nawet nie był link do buka... bym prosił na przyszłość najpierw sprawdzić potem przechodzić do działania.


jesli wklejasz link do strony....w ktorej jest reflink to na moje oko to jest to samo jakbys podal reflinka
Posted by: Veron

Re: Centrebet - 17/01/2008 04:25

Jak wyglada oferta live na pilke nozna? Zastanawiam sie wlasnie nad zalozeniem konta w Centrebet, ale szukam buka z niezla oferta live wlasnie w pilce noznej, ale w Centrebet widze poki co tylko krykieta \:\)
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 17/01/2008 08:44

Jeśli zależy ci najbardziej na ofercie LIVE to Centrebet raczej nie jest dla Ciebie. Buk sam w sobie jest moim zdaniem w "Lidze Mistrzów" Firm Bukmacherskich (dobre kursy, wysokie limity itd.) ale ma jeden, jedyny minus...ubogą ofertę live
Posted by: Veron

Re: Centrebet - 17/01/2008 16:15

to moze maly OT: jaki buk posiada bogata oferte live? \:\)
Posted by: awax76

Re: Centrebet - 17/01/2008 19:01

Originally Posted By: gryzonko
Z tego co piszą na BA oferta jest skierowana również dla dotychczasowych userów


potwierdzam, po wpłaceniu 20 euro na konto i zagraniu singla na AO pojawił się free bet na 20 euro
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 17/01/2008 19:05

Ile sie czeka na tego freebeta? Trzeba czekac na rozliczenie zakladu czy wczesniej daja?
Posted by: igorynka

Re: Centrebet - 17/01/2008 21:16

Originally Posted By: rymoholik
Ile sie czeka na tego freebeta? Trzeba czekac na rozliczenie zakladu czy wczesniej daja?

zaraz po złożeniu zakładu powinien sie już pojawić. Wejdz w "My account" --> zakładka "My freebets"
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 17/01/2008 21:30

Dzieki, juz sie pojawil ;\)
Posted by: MrWujek

Re: Centrebet - 24/01/2008 23:34

Originally Posted By: gryzonko
Originally Posted By: gryzonko
nie podawaj reflinkow / yaaho

yaaho to nie był reflink, to nawet nie był link do buka... bym prosił na przyszłość najpierw sprawdzić potem przechodzić do działania.
Dobra wkleje na żywca
Quote:

CentreBet offers a 20 gbp/eur/usd freebet if you place a single bet on AO no matter what odd. After you place your bet you will be able to use the freebet on any market of your choice.

Terms & Conditions.

1. The bet on the Australian Open must be a min qualifying bet. Qualifying bets are those placed after 08.00 GMT, January 11. The maximum FREE BET that can be awarded is the Maximum Qualifying Bet value. This offer is calculated on your first bet after viewing this communication. This should be 'your first bet after 08.00 GMT, January 11.
2. A Multi bet is not qualifying bet. It must be a single bet.
3. The Free Bet is valid for use on any Sports or Racing Market and is capped at the maximum qualifying bet.
4. The free bet will expire at 23.59 GMT 30/1/08.
5. Free Bet stakes are not included in win returns.
6. Free Bet tokens are not redeemable for cash.
7. This promotion is not available Australian Residents or to clients betting in AUD.


Aktualne to jeszcze??

A widze jeszcze taka promocje:

Play Australian WEEK

On January 26 Australia - the home of Centrebet - celebrates its National Birthday!

As an Australian company, Centrebet would like to give you a taste of all the things that we love about Australia: good Aussie spirit; a love of sports; and, most of all, a fair go!

So get a load of all these great 'fair-go' offers up for grabs during Play Australian Week:

Sports & Racing - Play Australian FREEBET

Make a Qualifying Bet from January 24 - 30 and we'll Match it with a Free Bet!

Qualifying Bets - 24/01/08 00:01GMT - 30/01/08 23:59GMT

Pounds £10
US Dollars US$10
EURO €10

How to Place Your FREE BET:

Log-in to your account and select your bet (any sports or racing bet).
Enter a wager amount (Minimum Equal to Free Bet Amount).
Check the 'FREE BET' box in the 'Freebets' section of the betslip.
Click 'Confirm Wager' and your Free Bet will be placed!

Jak to byscie przetlumaczyli? Pierwszy zakład jest freebetem czy po tym zakladzie jest nam przyznawany freebet?
Posted by: rapper20

Re: Centrebet - 24/01/2008 23:41

no wlasnie panowie aktywny jeszcze ten bonus na AO? wie kos? bo na stronce nie moge znalesc
Posted by: Veron

Re: Centrebet - 25/01/2008 01:09

teraz wprowadzili nowego freebeta:
http://promos.centrebet.com/sports/ausday/index.html

Czy ten zwiazany z AO jeszcze istnieje, to nie mam pojecia. Ja juz swoj wykorzystalem \:\)
Posted by: 19_OuLu_88

Re: Centrebet - 06/02/2008 22:37

Panowie mam problem z tą firmą!!Wpłacvałem kiedys 20E i mi konto zablokowali \:D nie wiem o co im chodzi,trzeba jakiś skan przesłać czy co??Miał ktos taki sam problem??
Posted by: Hajzel

Re: Centrebet - 06/02/2008 23:00

Originally Posted By: 19_OuLu_88
Panowie mam problem z tą firmą!!Wpłacvałem kiedys 20E i mi konto zablokowali \:D nie wiem o co im chodzi,trzeba jakiś skan przesłać czy co??Miał ktos taki sam problem??



dziwna sytuacja ja wypłacałem nie wpłacając nic i żadnych skanów nie chcieli
Posted by: Mr_Andrew

Re: Centrebet - 06/02/2008 23:09

a ja przed wypłatą musiałem im wysłać skan dowodu i r-ku...
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 06/02/2008 23:14

Pewnie jest tak że "weryfikacja tożsamości" nie obejmuje startych klientów tylko tych którzy niedawno się rejestrowali. Może też być tak że akurat na Ciebie trafiło - kiedyś jakiś buk mi napisał że zdarza mu się wyrywkowo poprosić danego klienta o potwierdzenie tożsamości (skany itd.) i że to jest normalne.

A swoją drogą, to co to za problem wysłac skan dowodu osobistego. Niedawno kupiłem sobie super skaner za grosze i jak mnie proszą o skan dowodu to wysyłam im w 2min
Posted by: Mr_Andrew

Re: Centrebet - 06/02/2008 23:16

Przecież nie napisałem, że to jakikolwiek problem...gość się pytał, to mu odpowiedziałem \:p
Posted by: 19_OuLu_88

Re: Centrebet - 06/02/2008 23:23

Dzięki chłopy!!Musiałem im napisać w mailu dane ale odrazu wysyłam skan dowodu \:\) thanks
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 06/02/2008 23:24

źle mnie zrozumiałeś Mr_Andrew - mówiłem ogólnie nie do Ciebie

zresztą ten temat (dlaczego muszę im wysyłać skan?!?! itd.) przewija się w każdym temacie w tym dziale i to jest dla mnie dziwne
Posted by: Mr_Andrew

Re: Centrebet - 06/02/2008 23:51

Posted by: Bzyku

Re: Centrebet - 06/02/2008 23:55

Muszę przyznać, że support mają pierwsza klasa. Założyłem tam konto, nie pamiętając o tym, że kiedyś już tam miałem (ani danych do niego też nie pamiętałem). Załatwienie tego drogą mailową zajęło jakieś 20min (w ten czas 3 moje maile i 3 ich odpowiedzi) - stare konto usunęli, nowe zostawili.

Support
Posted by: 19_OuLu_88

Re: Centrebet - 07/02/2008 01:13

Może i tak ale znowu cos im odwalilo \:D wyslalem skan itp oni odblokowali potem nie moglem sie zalogowac na dobre haslo to prypomnienie wzialem i oni podeslali jakies haselko i wtedy moglem zmienic na swoje...zmienilem na swoje haslo i znbowu mam zablokowane konto \:D to mnie zaczyna wnerwiac??o co im teraz chodiz??
Posted by: kadus

Re: Centrebet - 08/02/2008 00:05

Jak dlugo w przyblizeniu idzie pierwsza wyplata na mb ?
Posted by: Hajzel

Re: Centrebet - 08/02/2008 00:07

Originally Posted By: kadus
Jak dlugo w przyblizeniu idzie pierwsza wyplata na mb ?


24h
Posted by: kadus

Re: Centrebet - 09/02/2008 19:03

Zlozylem prosbe o wyplate , 24h pozniej pan z obslugi kazal wyslac dowod , wyslalem , po kolejnych 24h pan z obslugi napisal, ze dowod jest ok ale potrzebuja jeszcze jednego dokumentu potwierdzajacego tozsamosc, wyslalem fakture , po kolejnych 24h , pan znowu napisal ze potrzebuja dokumentu. Ja sie pytam WTF z tym bukiem ? Nie mogli od razu napisac ze chca 3 dokumentow ? :|
Posted by: Coronach

Re: Centrebet - 10/02/2008 02:03

I jak tam kadus sukcesy z wyciągnięciem pieniędzy;)

Ja zrobiłem wpłatę z netellera, zleciłem wypłatę i cisza, narazie ani pieniędzy ani kontaktu od supportu a już drugie 24h leci.

Pożyjemy zobaczymy, tylko kasę mam zamrożoną ;\)
Posted by: kadus

Re: Centrebet - 10/02/2008 06:33

Originally Posted By: Coronach
I jak tam kadus sukcesy z wyciągnięciem pieniędzy;)

Ja zrobiłem wpłatę z netellera, zleciłem wypłatę i cisza, narazie ani pieniędzy ani kontaktu od supportu a już drugie 24h leci.

Pożyjemy zobaczymy, tylko kasę mam zamrożoną ;\)


ciagle czekam , wyslalem im te 3 dokumentym ale juz od 12h cisza , mam nadzieje ze wyplaca , bo 300 zl piechota nie chodzi , you know what I mean \:\) , pozdro , zycze powodzenia zią ;\)
Posted by: pawelyo

Re: Centrebet - 10/02/2008 08:33

ja zleciłem we wtorek wypłate na moneybookers. W srode dostałem maila zeby przysłać im dokument i jakąs fakture. Wysłałem im dowód i prawko i w czwartek przesłali mi kase.
Posted by: Coronach

Re: Centrebet - 10/02/2008 20:31

Dobra, w końcu dostałem maila że w ich accounts department nie ma nikogo do poniedziałku, i że pieniądze mi prześlą w poniedziałek.

Także myślę że to dotyczy również Ciebie kadus.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 11/02/2008 01:00

Tak, akurat trafiliście na weekend, nawet jeśli w piątek rano wysyłaliście to tam jest +10 godzin do przodu.
Posted by: kadus

Re: Centrebet - 11/02/2008 17:08

wyplata doszla o 6:57 naszego czasu ;\)
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 27/02/2008 00:31

Bardzo podoba mi sie podejscie firmy Centrebet do weryfikacji swoich klientow. Po wyslaniu scanow i zweryfikowaniu konta, gracz otrzymuje freebet w wysokosci 10eur na co chce. Zeby tak kazdy buk podchodzil do tego to byloby rewelacyjnie. Jak widac inni moga sie narazie od nich uczyc ;\)
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 27/02/2008 05:41

Tak, to jest rzeczywiście buk, który na poważnie traktuje graczy.

Innym nawet do głowy nie przyszło, by za tak zwykłą sprawę jak weryfikacja konta... dać coś ekstra klientowi za te kilka minut, które musi temu poświęcić. Bardzo fajna sprawa i według mnie tak powinien postąpić każdy buk.
Posted by: awax76

Re: Centrebet - 02/03/2008 08:27

Originally Posted By: maruss84
witam ma pytanie czy stawiajac freebet-a musze postawic na jedno zdarzenie czy moge na kuponie dac np. 2 mecze????


możesz zagrać kilka zdarzeń
Posted by: a4tech4

Re: Centrebet - 10/03/2008 15:21

również muszę napisać pochwałę pełen profesjonalizm... dokumenty wysłane w sobotę dzisiaj po 4 rano kasa na MB. ;\)

Pozdro
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 19/03/2008 18:17

Gral ktos u nich sobotni mecz Betisu z Bilbao? Dzis w koncu rozliczyli mi ten zaklad, jako przegrana niestety, chyba ich pogielo. w B winie i Nordic zwroty a u nich przegrana czy ktos tez tak ma?
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 19/03/2008 18:40

rymoholik spokojnie, napisz do nich że według ich regulaminu powienień dostać zwrot i będzie załatwione ;\)

Mecz został przerwany w 69min. a to oznacza że według regulaminu Centrebet powinny być zwroty. Centrebet to był zawsze solidny bukmacher więc powinni to rozwiązać raz-dwa!

Quote:
3.19 Soccer / Football
Bets are determined on the result after normal time. Normal time includes any stoppage time added by the referee. The result is the official result as first declared by the governing association of the match or the event, as the full time result, notwithstanding any later changes of the official result and/or errors, unless otherwise stipulated by Centrebet.

When a game starts, but is subsequently abandoned and/or stopped before the completion of normal time, even if a result is declared by the governing association of the match or the event, all bets are void excepting those that may already have been decided (e.g. first goal scorer, time of first corner, etc.).
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 19/03/2008 18:55

Tak tez zrobilem, dzieki za przytoczenie regulaminu. Mam nadzieje ze naprawia swoj blad \:\)
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 19/03/2008 20:47

Real Betis vs Athletic in the Primera Liga.

Our Bookmaker has advised that yes, the Real Betis v Athletic Bilbao was suspended after the 70th minute.

The Governing Body of Spanish Football has ruled Bilbao 2-1 as the official result
If you have any further queries please do not hesitate to contact us.

Nie no to sa jakies kpiny z ich strony
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 19/03/2008 21:12

Na pewno to jakiś błąd i nie zrozumieli dokładnie twojego zażalenia. Powiedz mi tylko czy twój zakład był na zwycięzcę (bo strzelcy bramek itd. w tym wypadku sa normalnie rozliczane) a jeśli tak to ja do nich zaraz napisze i postaram ci się załatwić tam zwrot stawki. Regulamin jest wyraźnie po twojej stronie. Znają mnie trochę w Centrebet, może się uda.
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 19/03/2008 21:34

Dzieki DJ, poki co wkleilem im ich regulamin i spytalem czemu robia wyjatek i mi rozliczaja jako lost, skoro regulamin wyraznie mowi, ze niezaleznie od oficjalnych wynikow zawsze jest zwrot. Narazie sie nie odzywaja, jesli dalej beda milczec to bede wdzieczny za pomoc ;\)
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 19/03/2008 21:36

A zaklad byl na draw no bet wiec mysle ze tak samo powinien byc rozliczany jak 1x2
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 19/03/2008 22:03

Dj priv
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 20/03/2008 01:43

panowie , zeby dostać tego free-beta 20 funtów- cz są jakieś wymogi co do wysłania pierwszego zakładu czy jest automatycznie dopisywany po zrobieniu depozytu?
dzięki za info
a jeszcze jedno co polecacie do transferów kasy nich /
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 20/03/2008 01:55

Oni chyba naprawde sa nie kumaci ja im wklejam ich regulamin, a oni mi odpisuja tak:

"Thank you for your email.Attached is rule 3.19 in regard to resulting of
Soccer/Fooltball matches:

3.19 Soccer / Football

Bets are determined on the result after normal time. Normal time
includes any stoppage time added by the referee. The result is the
official result as first declared by the governing association of the
match or the event, as the full time result, notwithstanding any later
changes of the official result and/or errors, unless otherwise
stipulated by Centrebet.

Where odds are offered for both the 'normal time' result and the
'outright' result, (e.g. cup finals, etc.), you have the option of
betting on either outcome.

When betting on 'first goal scorer' own goals (goals accidentally scored
by the opposition for the other team) do not count unless otherwise
specified.

When betting on 'number of cards' for the match, one red card beats any
number of yellow cards unless otherwise specified. "

Jak widac powyzej, wklejajac mi swoj regulamin usuneli najwazniejsza jego czesc, ktora wkleil DJ.

Porazka! Zeby tak sie kompromitowac.

P.S crossmen, najlepiej wplacac netellerem, a freebet powinienes miec nastepnego dnia po postawieniu pierwszego zakladu.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 20/03/2008 02:15

rymoholik, odpisuje ci niekumaty support lokalny (europejski), poczekajmy aż się zbudzi support Australijski to załatwimy sprawę bo sprawa jest prosta jak kontrukcja cepa

Regulamin jest jednoznaczny, musisz dostać zwrot tylko cierpliwości.

crossman, również polecam Neteller'a
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 20/03/2008 07:22

Licze na ciebie Dj. Oto ostatnia wiadomosc jaka od nich dostalem:

"The rule you are quoting is for Ice Hockey."

Ja rozumiem ze u nich jest noc jak u nas jest dzien ale zeby takie brednie pisac? Nie wiedza nawet co maja na swojej stronie.
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 20/03/2008 17:09

Sprawa wyjasniona, dali zwrot \:\)
Dzieki DJ.

I uwazajcie bo okazuje sie ze maja dwa regulaminy australijski i angielski, w tym australijskim faktycznie nie ma zadnego zapisu o przerwanych meczach, a jak ktos otwiera konto przez http://www.centrebet.com podlega automatycznie pod australisjki regulamin, ci ktorzy otwieraja konta przez http://www.centrebet.co.uk podlegaja pod regulamin angielski i maja zwroty za przerwane mecze. Troche to glupie no ale tak maja. ;\)
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 20/03/2008 18:08

a nie mówiłem że Centrebet to nie jest Firma z tych które tylko patrzą jak tu "skroić" swoich klientów?! \:p

Dla mnie ten bukmacher to no.1 jesli chodzi o sposób traktowania swoich klientów i udowodnił to po raz kolejny. Niedość że postanowił dac zwroty wszystkim którzy stawiali na Betis lub remis (min. rymoholik'owi) to jednocześnie wszyscy którzy postawili na wygraną Bilbao, mimo że mecz został przerway w 70min, będa mieli wygrane zakłady!!! Tym sposobem Centrebet uszczęśliwił wszystkich swoich klientów ktorzy postawili cokolwiek w feralnym meczu Bilbao - Betis. Inni bukmacherzy powinni brac przykład z tego buka! Brawo

Pozdrawiam
DJ
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 20/03/2008 18:31

Nie zmienia to faktu że 2 różne regulaminy to delikatnie mówiąc niezaszczęsliwy pomysł.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 20/03/2008 18:46

Trzy newsy "z pierszej ręki"

1) regulaminy będa ujednolicone.

2) nowi klienci z Polski rejestrujący się w Centrebet już wkrótce (nie wiem dokładnie od kiedy) będą podlegali licencji Brytyjskiej (co.uk) a to oznacza min. to że rzadziej będą proszeni o weryfikację toższamości (przesyłanie skanów dowodów osobistych itp.)

3) ptaszki ćwierkają że Centrebet rozważa uruchomienie polskiej wersji strony i wejście na nasz rynek. Moim zdaniem, to byłoby super bo tak jak mówiłem, gram tam już od ładnych paru lat i nigdy się nie zawiodłem na jakość usług tego buka.
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 20/03/2008 19:14

No oby tak dalej, bo jesli chodzi o kursy to faktycznie naleza do elity bukmacherow i przewaznie bija na glowe pod tym wzgledem takie buki jak bet365, unibet czy expekt. Wiec polska wersja strony na pewno skusi wielu graczy do otwarcia tam konta \:\)
Posted by: erty

Re: Centrebet - 20/03/2008 19:29

Witam
Również mogę zaliczyć do topowych buków.
Nie powiem, że pierwsza trójka ale to wina BetBrain :).

Dość często zdarza się, że BetBrain nie uaktulania ich kursów.
Jezeli jednak wszystko działa to wówcza Centrebet byłby w TOP5.


pzdr
Posted by: nOcnY

Re: Centrebet - 22/03/2008 05:31

jest jakis bonus dla nowego uzytkownika?
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 23/03/2008 00:40

Nie wiem jak teraz z innymi freebetami, ale za potwierdzenie tozsamosci jest freebet 10eur jak cie poprosza o to mailem. ;\)
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 31/03/2008 17:29

Czy tylko ja mam w ostatnich dniach problemy z wejsciem na ich strone czy ktos jeszcze? Przykladowo teraz nie chodzi ani na explorerze ani na mozilli.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 31/03/2008 18:01

U mnie działa normalnie.
Posted by: rymoholik

Re: Centrebet - 31/03/2008 18:17

Hmmmm, mi nie dzialalo ale polaczylem sie ponownie z netem i teraz dziala. Moze blokuja jakis zakres IP bo ja za kazdym razem mam inne
Posted by: reax

Re: Centrebet - 12/04/2008 07:21

Witam

Mecz ze środy: Barcelona - Schalke 1:0, ja postawiłem handicap na Schalke +1.0. I u innych byków był zwrot stawki a w Centrebecie mi zaliczyli jako przegrany kupon. Parę stron wcześniej czytałem że ktoś też miał coś takiego. Czy da się te pieniądze u nich odzyskać? Pisałem maila do nich to mi odpisali:
Your bet selection was for Schalke at the handicap result of +1. This met that Barcelona winning 1-0 would make the result a handicap Draw, which is an option you can select. Therefore making the Bet a losing one.
Ja już nic z tego nie rozumię.

Pozdrawiam
reax
Posted by: javapl

Re: Centrebet - 12/04/2008 07:24

Originally Posted By: reax
Witam

Mecz ze środy: Barcelona - Schalke 1:0, ja postawiłem handicap na Schalke +1.0. I u innych byków był zwrot stawki a w Centrebecie mi zaliczyli jako przegrany kupon. Parę stron wcześniej czytałem że ktoś też miał coś takiego. Czy da się te pieniądze u nich odzyskać? Pisałem maila do nich to mi odpisali:
Your bet selection was for Schalke at the handicap result of +1. This met that Barcelona winning 1-0 would make the result a handicap Draw, which is an option you can select. Therefore making the Bet a losing one.
Ja już nic z tego nie rozumię.

Pozdrawiam
reax


Zapewne to był 3-drogowy HC i były możliwości Barca-1, Schalke+1 (w razie wygranej Barcy 1-0) i Schalke+1 i pewnie dałeś tą 3 możliwość więc zakład przegrany \:\(
Posted by: reax

Re: Centrebet - 12/04/2008 20:15

Tak dałem na Schalke + 1.0. To teraz już dla pewności, jakbym dał na Barce + 1.0 to był miał draw. We wszystkich bukach tak jest ?

Pozdrawiam
reax
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 12/04/2008 21:07

poczytaj sobie co to jest handicap europejski (3drogowy), a co to jest handicap azjatycki (2drogowy)
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 12/04/2008 21:29

Jeden z najpoważniejszych buków na świecie wchodzi do Polski: zobaczcie dzisiejszy Przegląd Sportowy, strony 7,9. \:\)
Posted by: JuN

Re: Centrebet - 12/04/2008 21:31

Originally Posted By: Conrad
Jeden z najpoważniejszych buków na świecie wchodzi do Polski: zobaczcie dzisiejszy Przegląd Sportowy, strony 7,9. \:\)


mozesz powiedziec cos wiecej ? oczywiscie mowa o Centrebet... ale cos tam wiecej jest napisane ?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 12/04/2008 21:35

Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN.

Mają reklamy na stronach 7 i 9 Przeglądu, fajny komiks i kilka danych o firmie.

Fajna sprawa bo Centrebet jest jednym z pierwszych buków (top 3) u których założyłem konto w necie.
Posted by: JuN

Re: Centrebet - 12/04/2008 21:39

Originally Posted By: Conrad
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN.

Mają reklamy na stronach 7 i 9 Przeglądu, fajny komiks i kilka danych o firmie.

Fajna sprawa bo Centrebet jest jednym z pierwszych buków (top 3) u których założyłem konto w necie.


to prawda, bardzo dobry krok, ale kilka innych firm zapowiedziało że jeszcze w tym roku też wejdzie do Polski,

bardzo fajnie, ciekawe kiedy konkretnie to nastąpi
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 12/04/2008 21:52

Limitować też już zaczęli po europejsku
Posted by: MR.FREESTYLE

Re: Centrebet - 12/04/2008 21:53

znalazłem w sieci te dzisiejsze reklamy Centrebet'u (chyba aż skocze do kiosku bo ciekawi mnie co tam na dole jest napisane o tym buku, może jakiś bonus albo coś,hehe )



Posted by: nawoj

Re: Centrebet - 13/04/2008 01:15

Wygasła mi ważność e-karty,mBank wydał mi nową.Od paru miesięcy próbuję zarejestrować tę nową i dokonać wpłaty-jest to niemożliwe.Pisałem do nich kilka razy,odpisują cały czas to samo
Thank you for your email.

Your credit card has now been activated to you account.

Po kilku próbach wpłaty zrezygnowałem.Miał ktoś kiedyś coś takiego?
Posted by: SyKo

Re: Centrebet - 13/04/2008 17:54

Originally Posted By: z o R r o
Limitować też już zaczęli po europejsku

Widze, ze moe tylko ja to odczulem. U mnie teraz biora wszystko do akceptacji. Kiedys tylko przy wiekszych stawkach to robili i z reguly przyjmowali. Teraz z reguly sporo przycinaja.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 13/04/2008 17:57

Wszyscy tak mają. Grubiej już u nich mało co pograsz. Prawie drugi Expekt się zrobił.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 13/04/2008 18:00

Teraz tylko czekać na "Zarejestruj rodzinę w Centrebet już dziś! 100% od depozytu aż do 20zł!". A szkoda bo fajny buk był przez długi czas.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 13/04/2008 18:05

Limity mają jedne z największych na rynku jeśli chcesz obstawić LM, Premiership, Seria A, Primera Division, Bundesligę (nie wiem czy po równo).

Ale gwarantuję, że nie będzie tu ani jednej osoby, która nie będzie mogła postawić tyle ile tylko chce na LM.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 13/04/2008 18:08

Wszystko ok Conrad. Czas tylko się nie zgadza. Powinieneś użyć przeszłego.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 13/04/2008 18:10

Mnie raz na jakiś czas biorą tylko stawki większe niż 40-50 euro. Być może mógłbym zagrać coś, za ile chcę - ale pewnie z 3 razy musieliby obniżyć wcześniej kurs.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 13/04/2008 18:14

Zależy co chcesz grać. Na III ligę w Zimbabwe na pewno nie będzie wysokich limitów.

Gwarantuję Ci natomiast, że na koleją rundę LM możesz obstawić tyle ile zechcesz. Z Premiership zapewne podobnie.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 13/04/2008 18:19

Czasy kiedy się u nich obstawiało ile chce już się skończyły. Teraz się obstawia tyle ile oni chcą. A chcą najczęściej 50 euro (na przykład dziś na 1szą ligę Portugalii).
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 13/04/2008 19:13

Zorro, rozumiem, że masz jakieś personalne urazy do nich bo nie chcą przyjmować mniejszych zdarzeń za duże stawki. \:\) Ale pogadaj z prawdziwymi graczami to Ci powiedzą, że na LM możesz stawiać grubo.

Jak nie będą Ci chcieli przyjąć np. 100 tys. PLN na Man U - Barca to powiedz mi to pogadam ze znajomymi z zagranicy, którzy grubo grają za jeszcze większe kwoty u nich... i wyjaśnimy sprawę.
Posted by: SyKo

Re: Centrebet - 13/04/2008 19:18

Tylko, ze sytuacja wyglada tak, ze jeszcze niedawno przyjmowali na "mniejsze" zdarzenia(chociaz nie wiem czy liga holenderska, czy portugalska to jakies egzotyczne ligi) sporo wiecej i jesli zmniejszyli limity na takie zdarzenia, to chyba proporcjonalnie bedzie sytuacja z LM, chociaz pewny nie jestem.. Tak czy inaczej nie przyjmuja juz takich stawek jak kiedys. Pozdr.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 13/04/2008 19:26

Z mniejszymi nie wiem jak jest, ale ogólnie nigdzie na świecie nie przyjmują wielkich stawek te mniejsze rzeczy, natomiast co do LM to można grać ile dusza zapragnie, sami zresztą mają teraz kampanię banderową z rekinem reklamującą duże stawki w CB na LM i główne ligi.

Tak więc jeśli ktoś chce awans Man U za 100 tys. złotych to praktycznie nie widzę szans na odrzucenie tego.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 13/04/2008 19:58

Originally Posted By: Conrad
Zorro, rozumiem, że masz jakieś personalne urazy do nich bo nie chcą przyjmować mniejszych zdarzeń za duże stawki
Personalne urazy? \:\) Nie, choć na pewno ubolewam nad tym faktem. Podejrzewam, że prędzej Ty masz gdzieś tu jakiś personalny interes


Quote:
Ale pogadaj z prawdziwymi graczami to Ci powiedzą, że na LM możesz stawiać grubo.
Chętnie pogadam. Znasz jakiegoś \:D Dawaj tu jakieś namiary na prawdziwego wyjadacza LM i Premier League w Centrebet ;\)

Quote:

Jak nie będą Ci chcieli przyjąć np. 100 tys. PLN na Man U - Barca to powiedz mi to pogadam ze znajomymi z zagranicy, którzy grubo grają za jeszcze większe kwoty u nich... i wyjaśnimy sprawę.
OK. Powiem. Problem, jak już wcześniej pisałem, nie polega na tym, że oni nie przyjmą takiej stawki. Będą tak obniżać kurs aż wreszcie, za którymś razem zdecydują się przyjąć. Problem jest w tym, że nie przyjmą go po kursie, który mają w danej chwili na stronie. Nie wiem, może prawdziwym graczom nie przeszkadza, że obniżają kilka razy kurs zanim zaakceptują zakład, ale mnie, zwykłej płotce, niestety tak \:\)
Posted by: Marcin

Re: Centrebet - 13/04/2008 21:32

Dzis mialem pierwszy przypadek ze zaakceptowana stawka wyniosla 0 (słownie : zero). Juz od kilku tygodni kazdy zaklad mam akceptowany recznie, na poczatku bywalo ze przechodzily czterocyforwe stawki w $, teraz juz moge o tym pomarzyc.
Faktycznie kiedys BYŁ to buk z TOP3.....

Ja dziekuje za granie za 100 000 po kursie 2,4 gdy gdzies obok mam 2,5.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 13/04/2008 23:27

Zorro, nie bądź śmieszny. \:\) Już Ci daję namiary na graczy, chcesz ich adresy, numery kont bankowych i imiona dzieci? \:D

Centrebet bez problemu przyjmie 100 tys. po tym kursie co się wyświetla na ekranie na LM. \:\)
Posted by: awax76

Re: Centrebet - 13/04/2008 23:38

Originally Posted By: Conrad
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN.


chętnie zmieniłbym walutę konta z euro na złotówki, wie ktoś czy to możliwe? a może już ktoś to przeszedł?
Posted by: yaaho

Re: Centrebet - 14/04/2008 01:34

napisz do nich maila, pewnie zdubluja Ci konto i przetransferuja srodki
Posted by: internista

Re: Centrebet *DELETED* - 14/04/2008 03:18

Post deleted by Conrad
Posted by: Szewa

Re: Centrebet - 14/04/2008 03:20

Niedługo ich bannery na forum będą ;\)
Posted by: nawoj

Re: Centrebet - 14/04/2008 03:36

Jeżeli jest ktoś pracujący dla nich,to bardzo prosze,aby pomógł umożliwić mi wpłatę do nich.MBank wydał mi nową e-kartę Visa,o innym numerze niż stara,której ważnośc wygasła.Posłałem im skany tej nowej karty.przy próbie wpłaty cały czas pojawia sie ta stara karta,a przy próbie rejestracji nowej klapa.
Chyba nie mogą zrozumieć,że to nie jest żaden przekręt,po prostu mBank po 3 latach zmienił chyba każdemu e-karty na kartę o innym numerze niż stara.Mój ID Username 266944 .Chciałbym sie z nimi zmierzyć z handballa.
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 14/04/2008 03:39

Originally Posted By: Conrad
Limity mają jedne z największych na rynku jeśli chcesz obstawić LM, Premiership, Seria A, Primera Division, Bundesligę (nie wiem czy po równo).

Ale gwarantuję, że nie będzie tu ani jednej osoby, która nie będzie mogła postawić tyle ile tylko chce na LM.


Conrad to żaden argument. Nawet najbardziej amatorski bukmacher ma znacznie podwyższone limity na Premiery. Zadne ryzyko - rynek stabilny, dopóki sie nie wychyla z kursami nie sposób na tym stracić. Tyle że Centrebet ma na te ligi co najwyżej średnie kursy, więc po kiego diabła ktoś miałby tam grac za 100 tysięcy. W 9 przypadkach na 10 Azjaci będą mieli lepsze kursy na premiersy, a jak ktoś nie lubi ryzyka to na Betfair też znajdzie lepsze kursy niz na Cb.
zresztą obstawianie a takie kwoty w/w lig jest chyba troszeczkę nie za mądre, no chyba że ma sie strategię gry w stylu Raftera.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 14/04/2008 04:28

Widzę że jest pare osób które się doskonale orientują jeśli chodzi o (wysokie) limity za które buki pozwalają grać. Podobnie jak Conrad zawsze myślałem że Centrebet jest w czołówce jesli o to chodzi ale po tym co czytam tutaj to sam już nie wiem. Proszę zorientowanych o odpowiedź -> który buk według was ma dzisiaj najwyższe limity?? (nie licząc BF, bo to giełda).
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 14/04/2008 04:43

Widzę że jest pare osób które się doskonale orientują jeśli chodzi o (wysokie) limity za które buki pozwalają grać. Podobnie jak Conrad zawsze myślałem że Centrebet jest w czołówce jesli o to chodzi ale po tym co czytam tutaj to sam już nie wiem. Proszę zorientowanych o odpowiedź ->
PYTANIE: który buk według was ma dzisiaj najwyższe limity?? (nie licząc BF, bo to giełda).

PS: Rozumiem że dyskutując tak gorąco o limitach, wszyscy mają na myśli 4 cyfrowe sumy w walucie obcej?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 14/04/2008 04:51

Trzymajmy się tematu.
Posted by: nawoj

Re: Centrebet - 14/04/2008 04:57

Na handballa do ok.1000$ nie było limitów w zeszłym roku,teraz to nie wiem.Ale ciężko ich ograć .
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:10

Originally Posted By: DJ SOSNA
Podobnie jak Conrad zawsze myślałem że Centrebet jest w czołówce jesli o to chodzi ale po tym co czytam tutaj to sam już nie wiem.

I dobrze myślałeś. Tyle, że nic nie trwa wiecznie i teraz to się zmieniło.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:19

Hehe, tak jest, zmieniło się: właśnie zwiększyli limity na wszystkie główne ligi.

Jedynie dla Zorro zmniejszyli. \:\)
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:22

Originally Posted By: Conrad
Hehe, tak jest, zmieniło się: właśnie zwiększyli limity na wszystkie główne ligi.

Jedynie dla Zorro zmniejszyli. \:\)


Problemy ze wzrokiem?

Originally Posted By: SyKo
Tylko, ze sytuacja wyglada tak, ze jeszcze niedawno przyjmowali na "mniejsze" zdarzenia(chociaz nie wiem czy liga holenderska, czy portugalska to jakies egzotyczne ligi) sporo wiecej i jesli zmniejszyli limity na takie zdarzenia, to chyba proporcjonalnie bedzie sytuacja z LM, chociaz pewny nie jestem.. Tak czy inaczej nie przyjmuja juz takich stawek jak kiedys. Pozdr.


Originally Posted By: Marcin
Dzis mialem pierwszy przypadek ze zaakceptowana stawka wyniosla 0 (słownie : zero). Juz od kilku tygodni kazdy zaklad mam akceptowany recznie, na poczatku bywalo ze przechodzily czterocyforwe stawki w $, teraz juz moge o tym pomarzyc.
Faktycznie kiedys BYŁ to buk z TOP3.....

Ja dziekuje za granie za 100 000 po kursie 2,4 gdy gdzies obok mam 2,5.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:26

Originally Posted By: Conrad
Hehe, tak jest, zmieniło się: właśnie zwiększyli limity na wszystkie główne ligi.


Nic dodać, nic ująć.

Super limity na wszystkie główne ligi. \:\)
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:33

\:\)
Posted by: tomo

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:37

To, że na LM czy Premiership mają wysokie limity to jeszcze nie świadczy o klasie buka. Oprócz wyżej wspomnianych istnieje jeszcze cała rzesza lig i dyscyplin sportowych, które ludzie chcą obstawiać i to właśnie tam pojawiają się problemy.

Na LM czy Premiership to prawie każdy bukmacher ma b. wysokie limity więc nie jest to żadnym wyznacznikiem.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:43

Na mniejsze rzeczy to wszędzie jest tak samo, nie da się tego ogólnie "grubo" zagrać.

Natomiast na LM czy Premiership to w Cbet możesz walić grubo, a to nie wszędzie możesz zrobić. Oni mają klientów, którzy walą po 100 tyś. na zakład i od razu przyjmują. A nawet tego się większość buków boi. \:\)

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym w Skandynawii i mówił mi, że Centrebet jest tam #1 bukiem. Czas podbić resztę Europy, choć ja u nich gram już od ponad 10 lat...
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:50

Originally Posted By: tomo

Na LM czy Premiership to prawie każdy bukmacher ma b. wysokie limity więc nie jest to żadnym wyznacznikiem.
Wielu graczy nawet na to ma w Centrebet bazowy limit 0. Każda stawka - nieważne czy 50 euro czy 50 tys euro idzie do ręcznej akceptacji, która trwa do kilku minut. A teraz pytanie: po co? Skoro Conrad twierdzi, że nie ma możliwości aby 100 tys zł na te ligi nie zostało zaakceptowane?

Jeśli nie ma możliwości, żeby nie zaakceptowali 100 tys zł to po jaką cholerę każde 50 euro musi być ręcznie zatwierdzone przez pracownika? Brak tu elementarnej logiki.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:53

Dla Ciebie ręcznie akceptują nawet 50 Euro dla Premiership? Jeśli na serio piszesz to daj znać to opiszemy tę sprawę szerzej na mecz.pl bo nie chce mi się w to wierzyć.

I czy kiedykolwiek odrzucili Ci taki zakład za 50 Euro?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 14/04/2008 05:54

Na serio, zrobię z tego aferę jeśli tak jest bo przecież firma się reklamuje że ma jedne z najwyższych limitów w branży na te zdarzenia.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 14/04/2008 06:01

Originally Posted By: Conrad
Dla Ciebie ręcznie akceptują nawet 50 Euro dla Premiership?
Trudno mi się do tego odnieść bo mam na razie za mało danych, jako że sprawa jak już pisałem jest świeża. Akcja limitowania graczy rozpoczęła się prawdopodobnie dopiero w marcu. Mnie przycięli dosłownie parę dni temu. Od tego czasu każdy zakład biorą do ręcznej akceptacji. Na EPL zagrałem w tym czasie jeden zakład za 300 euro i on też poszedł.

Quote:

I czy kiedykolwiek odrzucili Ci taki zakład za 50 Euro?
Wiele zakładów mi odrzucili, ale niektóre przyjęli. Ten, który zagrałem na EPL za 300 euro znalazł sie akurat w tej drugiej grupie.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 14/04/2008 06:11

Jak Ci kiedykolwiek przytną zakład na EPL czy LM to daj znać, z chęcią zrobię z tego burzę skoro reklamy mówią o super limitach na te ligi.

Co do mniejszych lig/zdarzeń to nie wnikam. Tu każdy buk ma prawo przyjąć tyle ile uważa, nawet jeśli są to grosze.
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 14/04/2008 15:07

mi sie wydaje czy mój post został wycięty... Jak w ten sposób ma wyglądac merytoryczna dyskusja o limitach, to sobie odpuszcze.
Posted by: awax76

Re: Centrebet - 14/04/2008 16:18

Originally Posted By: awax76
Originally Posted By: Conrad
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN.


chętnie zmieniłbym walutę konta z euro na złotówki, wie ktoś czy to możliwe? a może już ktoś to przeszedł?



odpisali mi coś takiego:
" Unfortunately we are unable to change this for you. If you would like to bet in a different currency, you will need to submit a new application and select the currency of your choice.

The new application will be temporarily suspended until customer services can determine that it is a currency change and activate it for you."

nie bardzo rozumiem, niby miałbym nowe konto otworzyć? i jak? na te same dane?
Posted by: yaaho

Re: Centrebet - 14/04/2008 22:14

masz otworzyc sobie nowe konto, pozniej oni zamkna Ci stare i aktywuja nowe
Posted by: Shanti

Re: Centrebet - 14/04/2008 23:59

Dostałem freebeta od centrebet i postawiłem na GG Lopeza(krecz czyli zwrot) kupon mi rozliczyli tylko że freebet zniknął. Krecz=zużyty freebet(mam status freebeta-used)
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 15/04/2008 00:18

To juz wiesz na jaki sport lepiej nie stawiać freebetów
Posted by: awax76

Re: Centrebet - 16/04/2008 15:32

Originally Posted By: awax76
Originally Posted By: awax76
Originally Posted By: Conrad
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN.


chętnie zmieniłbym walutę konta z euro na złotówki, wie ktoś czy to możliwe? a może już ktoś to przeszedł?



odpisali mi coś takiego:
" Unfortunately we are unable to change this for you. If you would like to bet in a different currency, you will need to submit a new application and select the currency of your choice.

The new application will be temporarily suspended until customer services can determine that it is a currency change and activate it for you."

nie bardzo rozumiem, niby miałbym nowe konto otworzyć? i jak? na te same dane?


profesjonalna robota supportu! założenie nowego konta, mail z prośbą o zamknięcie starego konta i aktywacja nowego konta załatwione w ciągu 30 minut
Posted by: molek64

Re: Centrebet - 18/04/2008 14:29

Widzę że już pojawił się j. polski. Mam pytanie: czy są jakieś promocje dla nowych graczy. Nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 18/04/2008 17:47

Originally Posted By: molek25
Widzę że już pojawił się j. polski. Mam pytanie: czy są jakieś promocje dla nowych graczy. Nie mogę znaleźć informacji na ten temat.


W chwili obecnej nie (chyba że na pokera to może coś jest).
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 19/04/2008 05:23

Panowie, trzymamy się tematu a nie gadamy tu ogólnie o bukmacherce, itd.
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 19/04/2008 22:38

Jest już polska wersja strony a czy są jakieś specjalne promocje dla Polaków ?
Do grających tam , jaka forma płatności u nich się najlepiej sprawdza?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 19/04/2008 23:47

Za tydzień ma ruszyć jakiś bonus tylko dla Polaków.

Co do płatności, to najlepiej Moneybookers tam używać w PLN. Co ważniejsze, Centrebet chyba nigdy nie limitował promocji pod względem formy płatności.

Tak więc jak ruszy bonus to na 100% będzie dotyczył także tych wpłacających przez MB (bez jaj typu "Promocja super o la la... ale nie dla wpłat przez MB").
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 20/04/2008 00:44

To witamy kolejną polskojęzyczną stronkę porządnej firmy, bo jak czytam posty jest to buk z gatunku "jak wygrasz to nie martw się o wypłatę"
na pierwszy rzut oka bardzo szeroka oferta co do zakładów , wysokie limity co do stawek , jeszcze coś z czego słyną w pozytywnym świetle ?
Posted by: GołyRubyChop

Re: Centrebet - 20/04/2008 17:59

Originally Posted By: nawoj
Jeżeli jest ktoś pracujący dla nich,to bardzo prosze,aby pomógł umożliwić mi wpłatę do nich.MBank wydał mi nową e-kartę Visa,o innym numerze niż stara,której ważnośc wygasła.Posłałem im skany tej nowej karty.przy próbie wpłaty cały czas pojawia sie ta stara karta,a przy próbie rejestracji nowej klapa.
Chyba nie mogą zrozumieć,że to nie jest żaden przekręt,po prostu mBank po 3 latach zmienił chyba każdemu e-karty na kartę o innym numerze niż stara.Mój ID Username 266944 .Chciałbym sie z nimi zmierzyć z handballa.


Mam dokładnie tak samo.
Korespondencja z supportem niewiele pomogła, mimo że sami usunęli dane mojej starej karty nie mogę zarejestrować nowej.
W jakiej walucie jest Twoja karta??
Ja wybrałem euro i konto też mam w euro, ze wpłatami do innych buków nie miałem problemu.
W CB za każdym razem pojawia mi się komunikat, że numer karty jest błędny.
Posted by: szuwi1

Re: Centrebet - 20/04/2008 18:37

a skoro juz przy tych kartach jestesmy troszke z tematu zejde,jesli konczy sie waznosc karty to nowa sam mbank wysyla czy trzeba ja zamowic?
Posted by: OSKAR

Re: Centrebet - 24/04/2008 01:40

czy wpłaty Netellerem trzeba tu jakoś specjalnie aktywować? bo wczoraj mi się nie udało i napisali że najpierw musze się skontaktowac z customer service a na maila coś nie odpisują
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 24/04/2008 02:11

OSKAR, nie sądzę aby trzeba było jakoś specjalnie rejestrowac u nich Netellera. U mnie o ile dobrze pamiętam zadziałał od razu.

DJ
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 24/04/2008 02:16

Oskar, jeśli masz konto w PLN to najlepiej przez Moneybookers wpłacać (lub na konto bankowe w Polsce!), z tego co wiem to opcja Neteller jest dostępna dla kont w Euro/USD.
Posted by: OSKAR

Re: Centrebet - 24/04/2008 02:21

już OK przed chwilą wpłaciłem może wczoraj mieli jakieś problemy
Posted by: kfjatek

Re: Centrebet - 27/04/2008 19:10

Jest promocja (BONUS 100% - do max.100zł), ale tylko dla czytelników PS \:p

http://promos.centrebet.com/ps/

Wplaciłem pare minut temu, bonusa poki co ani widu ani słychu.
Posted by: masarro

Re: Centrebet - 27/04/2008 19:49

Originally Posted By: kfjatek
Jest promocja (BONUS 100% - do max.100zł), ale tylko dla czytelników PS \:p

http://promos.centrebet.com/ps/

Wplaciłem pare minut temu, bonusa poki co ani widu ani słychu.



O żesz fuckk założyłem konto dosłownie 10 minut wcześniej zanim jeszcze zobaczyłem Twojego posta, napisałem do nich maila może jeszcze da się skorzystać z tej promocji..
Posted by: (J)

Re: Centrebet - 27/04/2008 19:53

Promocja dotyczy kont założonych od 25.04.2008 do 1.07.2008. Aby otrzymać bonus pierwsza wpłata musi nastąpić do 1.08.2008.

z regulaminu \:\)
Posted by: kfjatek

Re: Centrebet - 27/04/2008 20:01

Mnie w każdym razem już zdążyli wk****, bo ani bonusa ani reakcji na maile.
Posted by: masarro

Re: Centrebet - 27/04/2008 20:04

Originally Posted By: kfjatek
Mnie w każdym razem już zdążyli wk****, bo ani bonusa ani reakcji na maile.


z tymi mailami to prawda..
spróbuj pisać w języku angielskim, wtedy pomoc całodobowa.
Posted by: MichalTD

Re: Centrebet - 27/04/2008 20:13

Originally Posted By: (J)
Promocja dotyczy kont założonych od 25.04.2008 do 1.07.2008. Aby otrzymać bonus pierwsza wpłata musi nastąpić do 1.08.2008.

z regulaminu \:\)


Gdzie moge znalesc warunki promcji ??
Posted by: (J)

Re: Centrebet - 27/04/2008 20:17

parę postów wyżej
Posted by: kfjatek

Re: Centrebet - 27/04/2008 20:30

Dla wszystkich kombinatorów.

"Zgodnie z wymogami licencyjnymi, zanim zrealizujemy Twoją pierwszą wypłatę środków z konta gracza, musimy potwierdzić Twoją tożsamość.

Zostaniesz poproszony o przesłanie do nas skanu/ksero paszportu lub prawo jazdy abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i datę urodzenia, oraz dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania."
Posted by: masarro

Re: Centrebet - 27/04/2008 20:52

odpowiedzieli mi na maila po 20 minutach szok
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 27/04/2008 20:55

kfjatek , masz u nich napisane, że polski support jest od pon-pią ale możesz pisać do angielskiego supportu w weekend.

Przy weryfikacji konta dają jakiegoś freebeta, co jest unikalnym podejściem na rynku.

Co do weryfikacji to jedynie trzeba wysłać skan pierwszej strony prawa jazdy lub obu stron dowodu. Nic innego nie chcą i konto jest wtedy zweryfikowane na stałe i w ciągu kilku dni freebet się pojawia na koncie. \:\)
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 27/04/2008 21:02

Aha, info z ostatniej chwili, od 1.05 (czwartek) rusza nowy bonus i firma wypuści nowy kod promocji dla kampanii online.

Tak więc z rejestracją można zaczekać te kilka dni.
Posted by: kfjatek

Re: Centrebet - 27/04/2008 21:30

Originally Posted By: Conrad
kfjatek , masz u nich napisane, że polski support jest od pon-pią ale możesz pisać do angielskiego supportu w weekend.

Gdzie? Ja widzę tylko w dzialke "kontakt" - "ferujemy całodobową pomoc telefoniczną i mailową w jęz. angielskim. W innych językach nasi pracownicy są do dyspozycji w godzinach 10:00 CET - 18:00 CET."
---
Dostałem też odpowiedz od supportu.

"Hello Szymon,

I have passed your query onto our marketing team.
They will endeavor to correct this within the next 2 days.
We apologise for any inconvenience."

Jak dla mnie kpina. Nie zagram u nich ani 1 zakładu.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 28/04/2008 00:39

Ja zaczynałem tam grę to zawsze korzystałem z angielskiego supportu, tylko ten jest całodobowy, 7 dni w tygodniu.

18.02.2002 postawiłem pierwszy zakład w Centrebet, na to że Szwajcaria pokona Norwegię (nie zapisałem tylko w jakiej dyscyplinie). Ale zakład wygrany. \:\)
Posted by: terkin

Re: Centrebet - 28/04/2008 16:11

Originally Posted By: kfjatek
Dla wszystkich kombinatorów.

"Zgodnie z wymogami licencyjnymi, zanim zrealizujemy Twoją pierwszą wypłatę środków z konta gracza, musimy potwierdzić Twoją tożsamość.

Zostaniesz poproszony o przesłanie do nas skanu/ksero paszportu lub prawo jazdy abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i datę urodzenia, oraz dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania."



Ok ale co to oznacza, czy jest to poprostu wysłanie im skanu dowodu osobistego, czy też coś na wzór Iasbet, że wysyłamy całe sterty papierów a im ciągle mało?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 28/04/2008 17:14

Tylko skan prawka czy dowodu i po sprawie. Najlepiej wysyłać na idbonus@centrebet.com to wtedy po kilku dniach także freebet się pojawi na koncie. \:\)
Posted by: MichalTD

Re: Centrebet - 29/04/2008 01:17

Przy probie wplaty przez moneybookers, pojawia sie komunikat "Konto odbiorcy nie może odbierać płatności. Prosimy o skontaktowanie się z odbiorcą w celu uzyskania dalszych informacji. Proszę NIE kontaktować się z naszym serwisem obsługi klienta w tej sprawie." Ktos wie o co chodzi i jak moge wplacic.
Posted by: nowik

Re: Centrebet - 01/05/2008 00:31

Dostał ktoś bonus z promocji Przeglądu Sportowego? Ile trzeba czekać na dopisanie bonusa?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 01/05/2008 00:46

W ciągu 1 dnia przydzielają. Ale radzę poczekać do północy bo będzie minimalnie wyższy bonus dla kampanii online, która rusza w tej firmie od północy dzisiaj.
Posted by: nowik

Re: Centrebet - 01/05/2008 00:51

Ok , dzięki Conrad \:\)
Posted by: MichalTD

Re: Centrebet - 01/05/2008 01:43

Originally Posted By: nowik
Dostał ktoś bonus z promocji Przeglądu Sportowego? Ile trzeba czekać na dopisanie bonusa?
Czekam od poniedzialku, bonusa ciagle nie ma. Suport mowi zeby czekac, bo bonusy sa ksiegowane recznie i chwile to trwa. Moze czekaja zeby przyznac mi ten wiekszy \:\)
Posted by: nowik

Re: Centrebet - 01/05/2008 01:53

Może i tak... :)Poczekamy , zobaczymy ;\)
Posted by: kfjatek

Re: Centrebet - 01/05/2008 03:33

Originally Posted By: MichalTD
Originally Posted By: nowik
Dostał ktoś bonus z promocji Przeglądu Sportowego? Ile trzeba czekać na dopisanie bonusa?
Czekam od poniedzialku, bonusa ciagle nie ma. Suport mowi zeby czekac, bo bonusy sa ksiegowane recznie i chwile to trwa. Moze czekaja zeby przyznac mi ten wiekszy \:\)
Wpłaciłem w sobote, dostalem jakos po weekendzie.

Słabe buk.
Posted by: Radeku

Re: Centrebet - 01/05/2008 04:29

Nie ma to jak wysokie limity w centrebet, dzisiaj chciałem zagrac na lige polską under/over chciałem sobie wziąc 150e @1.82 zaakceptowali 80 euro, kolega miał to samo. Na prawde szanują polskich klientów warto tam grac, brawa za rekomendacje tego buka!

No i support angielski też sie niezle sprawuje, napisalem w tej sprawie 2 mejle do compaints@centrebet.com i centrebet@centrebet.com i brak odpowiedzi...
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 01/05/2008 04:36

obstawiałes na ligę Polską czy na puchar Polski? Zresztą to chyba bez różnicy bo faktycznie trochę "przesadzili" z tym limitem. Trzeba było spytać w mailu czy to stały limit na ta lige czy "jednorazowa" akcja ; )
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 01/05/2008 05:52

Originally Posted By: Radeku
Nie ma to jak wysokie limity w centrebet, dzisiaj chciałem zagrac na lige polską under/over chciałem sobie wziąc 150e @1.82 zaakceptowali 80 euro, kolega miał to samo. Na prawde szanują polskich klientów warto tam grac, brawa za rekomendacje tego buka!

No i support angielski też sie niezle sprawuje, napisalem w tej sprawie 2 mejle do compaints@centrebet.com i centrebet@centrebet.com i brak odpowiedzi...
Sprawa limitów była już omawiana w tym temacie nieco wcześniej. Fakt, że limity są niskie na mniej popularne rzeczy. Generalnie przycinają do 50-100 euro w zależności od kursu, choć nie ma reguły.

Conrad napisał, że na główne ligi limity są wysokie i ja jak na razie nie mogę tej tezy obalić bo faktycznie biorą to co chcę. Czekamy, aż pierwsza osoba napisze, że odrzucili jej część stawki na EPL, Serie A, La Liga czy ChL. Na razie dowodów na to brak.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 01/05/2008 05:56

Jeśli ktoś myśli, że pogra sobie OE czy PP za więcej niż 50-100 euro to może się przeliczyć.

Na razie nie jest jeszcze tak źle, bo niektóre rzeczy biorą, ale skoro kierunek zmian jest jaki jest to obawiam się, że może być tylko gorzej. Obym się mylił.
Posted by: neoximek

Re: Centrebet - 01/05/2008 07:43

podobno mieli ruszyć od 1 z nową promocją, jest 1 i nic nie widzę na ich stronie \:\(
Posted by: javapl

Re: Centrebet - 01/05/2008 07:44

Originally Posted By: neoximek
podobno mieli ruszyć od 1 z nową promocją, jest 1 i nic nie widzę na ich stronie \:\(


\:D \:D \:D dobrze gada polać mu! \:D \:D
Posted by: CarlosMarc

Re: Centrebet - 01/05/2008 15:58

I gdzie ta promocja?
Pewnie nie ma kto strony zaktualizowac bo wszyscy na majówke wyjechali...
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 01/05/2008 16:02

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/

Posted by: leo-83

Re: Centrebet - 01/05/2008 19:08

Przed chwilą wpłaciłem kasę. Kiedy dodadzą ten bonus? Czy za wpłaconą kasę mogę już grać, czy czekać aż dopiszą bonusa?
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 01/05/2008 19:11

Mam podobnie , chyba wyślę do nich e-maila , ale czekam na dopisanie bonusu
jeszcze pytanko do Conrada - polskie karty Visa trzeba rejestrować u nich bo miałem problem z wpłatą ?
Posted by: Ponury Zniwiarz

Re: Centrebet - 01/05/2008 19:55

Czym wplacalisie karta czy MB?
Posted by: Bullet

Re: Centrebet - 01/05/2008 19:56

Petarda \:\( Rano wpłaciłem 120 zł. a teraz nie mogę się zalogowa bo mam info, ze moje konto zostalo zablokowane przez dział bezpieczenstwa \:o Czy to znaczy, ze najpierw musze dokonac weryfikacji poprzez skan prawka zanim dostane mozliwosc gry i bonus?
Posted by: leo-83

Re: Centrebet - 01/05/2008 20:12

Ja wpłacałem przez MB
Posted by: Bullet

Re: Centrebet - 01/05/2008 20:14

Wysłałem scan prawka, dowodu i jednej faktury. Jak nie odblokują zaraz konta to sie zeszłoszcze bo chce kupon zagrac zaraz. Ile trwa ta weryfikacja i czemu blokuja konto zaraz po wplacie, a nie weryfikuja przed wypalata?
Posted by: kfjatek

Re: Centrebet - 01/05/2008 20:44

Originally Posted By: Bullet
Wysłałem scan prawka, dowodu i jednej faktury. Jak nie odblokują zaraz konta to sie zeszłoszcze bo chce kupon zagrac zaraz. Ile trwa ta weryfikacja i czemu blokuja konto zaraz po wplacie, a nie weryfikuja przed wypalata?
"Zgodnie z wymogami licencyjnymi, zanim zrealizujemy Twoją pierwszą wypłatę środków z konta gracza, musimy potwierdzić Twoją tożsamość.

Zostaniesz poproszony o przesłanie do nas skanu/ksero paszportu lub prawo jazdy abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i datę urodzenia, oraz dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania."

Ja wpłacałem wyjątkowo kartą i nie blokowali mi konta, ale na bonus czekałem (jak pisałem już wcześniej) 2 dni.
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 01/05/2008 21:57

Dostałem e-maila ale od supportu australijskiego, muszę czekać na bonus do paru dni - k---a ale się przygotowali do wejścia na polski rynek z promocjami - ( wpłatę kartą mi odrzuca u nich)zostaje m.b
początek nie jest obiecujący
Posted by: Ignorator

Re: Centrebet - 02/05/2008 04:00

Dużo ostatnio krzyku o tym bukmacherze w prasie i choćby w necie, ale jeśli popatrzymy na ofertę i próby wejścia na Polskę to nie wróżę sukcesów. Kursy nie są zachęcające. Choćby na mecz Widzew-Sosnowiec jest tylko 1,36 a jak mam zagrane po 1,5 w innej silnej marce na naszym rynku. Do tego można grać tylko ekstraklasę a gdzie druga liga?, ba niektórzy mają nawet trzecią. Wchodząc na nasz rynek trzeba zaoferować wysoki bonus, możliwość grania wielu zakładów związanych z naszą piłką, być może postarać się i oferować graczom grającym polską ligą bilety na najciekawsze widowiska w naszej lidze. Także trzeba wprowadzić przelewy24 ta forma płatności jest mi bardzo bliska. Także podstawą jest założenie konta w polskim banku i wypłacanie oraz wpłacanie w polskim złotym. To tylko kilka luźnych myśli. Dzisiaj wchodząc do polski trzeba mieć szeroki wachlarz usług i promocji aby bić się z tymi, którzy zagościli u nas od dawna. Pewne marki są zauważalne i z nimi trzeba stoczyć walkę o rynek.

Na koniec napiszę, że kampania reklamowa mi się nie podoba. Czytam jakieś historyjki w Przeglądzie Sportowym i pękam ze śmiechu. Jeśli chce się wykazać i pokazać plusy gry w Centrebet to trzeba dać reklamę i porównanie z firmą "X" naziemną:

Buk naziemny:
10% podatku
granie w wybranych godzinach
brak bonusów i promocji
niskie limity

Centrebet:
nie płacisz podatku
grasz kiedy chcesz, bo my działamy do końca Świata
bonusy i promocje dla naszych klientów to oczywista oczywistość
wysokie limity

Taka kampania reklamowa może odnieść skutek. Ludzie, którzy nie są zorientowani w tematyce muszą widzieć plusy i minusy gry. My wiemy, że gra u internetowych buków to same plusy, ale inni nie wiedzą.

W każdym razie życzę powodzenia. Jednak naprawdę aby odnieść w Polsce sukces to trzeba wytężonej pracy i pomysłu. Niestety na razie tego nie widzę a szkoda, bo każdy kolejny buk zwiększa konkurencje na naszym rynku, ale musi sobą coś wnosić nowego.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: _Korver_

Re: Centrebet - 02/05/2008 05:59

kfjatek wysyłałeś do nich jakiegoś mejla upominającego się o przyznanie bonusu?
Posted by: nowik

Re: Centrebet - 02/05/2008 15:06

Ja wpłaciłem kasę jeszcze w środę , bonusa jeszcze nie ma , wczoraj dostałem takiego maila:

Hello Mariusz,

We have received copies of your identification. Your bonus should
appear in your account within the next 3 to 5 working days.

If you have any further queries please do not hesitate to contact us.

Kind regards,

Julie
Centrebet

Nie pisałem do supportu , sami do mnie napisali. 100 zł to żaden majątek , ale czekanie jeszcze kilka dni na dopisanie bonusa , to jednak gruba przesada...
Posted by: pacyfista

Re: Centrebet - 02/05/2008 16:05




bonus 30 euro \:D i cala Polska konta otwiera,dzisiaj na siebie,jutro na rodzicow ,pojutrze na dziadkow,itp,itd
Temat bedzie piekny,dlaczego nie dopisali ,anulowli dali za malo,ile jeszcze bede czekal,wyslalem juz skany dowodu ,jeszcze chca rachunek za gaz ,kiedy bedzie mozna wyplacic bonus itp,itd
Pozdrawiam
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 02/05/2008 18:48

Najważniejsze, że bonus jest dobry i dają go dla wszystkich form płatności, włącznie z moneybookers.

A jeśli potwierdzisz swoje konto wysyłając id na adres idbonus@centrebet.com to jeszce freebeta dostaniesz o wartości 10 PLN. \:\)

Żadnych rachunków nie trzeba wysyłać, wystarczy skan obu stron dowodu żeby dostać idbonus i mieć zweryfikowane konto.
Posted by: masarro

Re: Centrebet - 02/05/2008 19:02

Ja doświadczyłem w tym buku rzeczy niespotykanej, mianowicie przez dwa dni nie mogłem wpłacić do nich poprzez MB, kiedy w końcu to się udało, patrze na koncie jest freebet wartości 30PLN, pytam za co? , a oni piszą właśnie, że to w ramach rekompensaty za problemy z moneybookers :).
Tylko z tym bonusem to przycinaja wpłaciłem 29 kwietnia i nadal nic...
Posted by: michal392

Re: Centrebet - 02/05/2008 20:42

Skad masz Conrad ten adres mailowy, na który wysyła sie skan dowodu?
Nie moge go nigdzie znalezc na stronie
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 02/05/2008 20:54

Masarro, super sprawa że jak z mb były problemy to każdemu kto chciał zrobić depozyt dali freebeta od reki bez żadnego pisania czy upominania się o coś.

Michal, idbonus@centrebet.com mam od nich, jeśli wyślesz skan obu stron dowodu na ten adres to 10 PLN freebet w ciągu kilku dni się pojawi na koncie.
Posted by: michal392

Re: Centrebet - 02/05/2008 21:13

Po wysłaniu ID na ten adres zadnych rachunkow czy wyciągów bankowych wysyłać nie trzeba by później dokonać bezproblemowej wypłaty?
Oczywiście korzystając równocześnie z tego bonusu dla nowych użytkowników 120 PLN
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 02/05/2008 21:31

Dokładnie tak jest.

Żadnych rachunków nie chcą, wystarczy sam skan dowodu żeby zweryfikować konto u nich. Można oczywiście równocześnie skorzystać z bonusa od pierwszego depozytu, 100% do 120 PLN po wpisaniu kodu promocji BONUS120.

Podoba mi się to, że to jest buk z jajami i nie robi akcji typu ("nie damy Ci bonusa jeśli wpłacisz przez moneybookers, itd.). W Centrebet KAŻDA forma wpłaty zalicza się do otrzymania bonusa i tak powinno być.
Posted by: nowik

Re: Centrebet - 02/05/2008 23:36

Z freebetem to się zgadza - ja też dostałem.Skany można wysłać na ogólny adres centrebet@centrebet.com
Posted by: M4CI3K

Re: Centrebet - 03/05/2008 00:35

uważam że nie ma się co zachwycać tym bukmacherem. wczoraj wpłaciłem pieniądze przez mb i do dzisiaj oczywiście nie ma dopisanego bonusa. skan dowodu wysłałem dzisiaj na adres podany przez Conrada. Zero jakiegokolwiek odzewu. Oferta według mnie bardzo uboga (nie ma np. koszykówki męskiej, czy chociażby podwójnej szancy przy meczach piłki noznej, a o handicapach nie wspominając). Kursy też mizerne, np. dzisiaj na Lech jest 1,18 gdzie nawet w Bwin jest 1,2. Uważam, że nie przygotowali się należycie do wejścia na rynek polski, który wiadomo że korzysta z bonusów jak żaden inny ;\)
Ogólnie nie polecam
Posted by: bukma

Re: Centrebet - 03/05/2008 03:10

Mam pytanie - jak mam tam wplacic za pomoca przelewu bankowego.
Zarejestrowalem sie ale w formach wplaty nie mam opcji przelew bankowy - ktos moze pomoc?
Dzieki z gory
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 03/05/2008 03:56

Zdaje się , że masz 2 opcje do wyboru przy wpłatach a właściwie jedną bo kart nie akceptują , zostaje m.b
bonus dopisują - tylko jest poślizg- mi dopisali na drugi dzień bo wpłaty z m.b nie powiązane z automatycznym bonusem tylko dopisują ręcznie
Posted by: Mefis

Re: Centrebet - 03/05/2008 04:28

napisał:M4CI3K

Quote:
wczoraj wpłaciłem pieniądze przez mb i do dzisiaj oczywiście nie ma dopisanego bonusa.


Na poprzedniej stronie.. nowik napisał, że:

''We have received copies of your identification. Your bonus should
appear in your account within the next 3 to 5 working days.''
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 03/05/2008 04:44

Dane konta bankowego masz po kliknięciu na "Pomoc" i później po lewej na "Płatności" i "Przelew bankowy".

A tu jest landing page do nowej promocji 100% ekstra do 120 PLN:
http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: bukma

Re: Centrebet - 03/05/2008 06:07

Dzieki Conrad juz widze niezla gapa ze mnie \:\)
Posted by: Radeku

Re: Centrebet - 03/05/2008 22:40

Kolejny przykład limitów w centrebet, nie oszukujmy się, można ich porównac do bwin pod tym względem.

Mistrzostwa Swiata w hokeja to chyba duza impreza co?

Under 5.5 kurs 2.00 czechy - rosja przyjelo mi tylko za 134 euro po czym zmiana kursow na 1.9

nie bylo zadnego SW z rynkiem, maksymalnie na over 5.5 1.95 w unibet
Posted by: neoximek

Re: Centrebet - 03/05/2008 23:13

Originally Posted By: Radeku
Kolejny przykład limitów w centrebet, nie oszukujmy się, można ich porównac do bwin pod tym względem.

Mistrzostwa Swiata w hokeja to chyba duza impreza co?

Under 5.5 kurs 2.00 czechy - rosja przyjelo mi tylko za 134 euro po czym zmiana kursow na 1.9

nie bylo zadnego SW z rynkiem, maksymalnie na over 5.5 1.95 w unibet


Przeczytałeś od początku ten temat ? Wyraźnie jest napisane że wysokie limity są tylko na główne ligi europejskie w piłce nożnej, nie było żadnej wzmianki o hokeju !
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 03/05/2008 23:54

Originally Posted By: neoximek
Wyraźnie jest napisane że wysokie limity tylko na główne ligi europejskie w piłce nożnej
Są to chyba za dużo powiedziane gdyż nikt jeszcze tego nie zweryfikował. Na razie można napisać, że Conrad tak przypuszcza. Bo to, że mają coś takiego na bannerze kompletnie nic nie znaczy. Co druga firma krzyczy, że ma wysokie limity.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 04/05/2008 00:12

Centrebet nawet 2 euro bierze do ręcznej akceptacji niezależnie od tego czy jest to EPL, LM czy finał mistrzostw świata.

Czyli de facto limit na wszystko jest 0, można tylko aplikować o przyjęcie zakładu za dodatnią stawkę. To, że czasem te aplikacje są rozpatrywane pozytywnie nie zmienia faktu, że Centrebet może sobie odrzucić dowolny zakład na dowolną ligę. Kursy, które wyświetlają na stronie można zatem traktować jako orientacyjne. Bo w żaden sposób tego bukmachera nie wiążą.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 04/05/2008 00:36

Originally Posted By: neoximek
Originally Posted By: Radeku
Kolejny przykład limitów w centrebet, nie oszukujmy się, można ich porównac do bwin pod tym względem.

Mistrzostwa Swiata w hokeja to chyba duza impreza co?

Under 5.5 kurs 2.00 czechy - rosja przyjelo mi tylko za 134 euro po czym zmiana kursow na 1.9

nie bylo zadnego SW z rynkiem, maksymalnie na over 5.5 1.95 w unibet


Przeczytałeś od początku ten temat ? Wyraźnie jest napisane że wysokie limity są tylko na główne ligi europejskie w piłce nożnej, nie było żadnej wzmianki o hokeju !


Dokładnie, wysokie limity są na główne ligi europejskie w piłce nożnej. Wiadomo, że III liga kobiecego futbolu w Zimbabwe nie będzie porównywalna. \:\) I tak też się reklamują, wyświetlając po kolei te wszystkie ligi na które biorą grube zakłady.

Zorro się tym najbardziej przejmuje że jeszcze tego nie sprawdził, a skoro nie potrzebuje grubo zagrać jakiś Man U - Barca to po co się stresować? ;\) Jak będzie grubo chciał zagrać... to niech po prostu zagra. Oczywiście w końcowych fazach Serie A nie spodziewałbym się przyjęcia astronomicznych stawek... ale Ligę Mistrzów... ile tylko dusza zapragnie. ;\)

Teraz jest nowy bonus dla internautów z Polski, ciut większy dla promocji online niż w prasie. Szczegóły na:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: ݀$

Re: Centrebet - 04/05/2008 02:31

Originally Posted By: z o R r o
Centrebet nawet 2 euro bierze do ręcznej akceptacji niezależnie od tego czy jest to EPL, LM czy finał mistrzostw świata.

Czyli de facto limit na wszystko jest 0, ..... Kursy, które wyświetlają na stronie można zatem traktować jako orientacyjne. Bo w żaden sposób tego bukmachera nie wiążą.


Nie stwierdziłem limitu zero.
Gram za dwucyfrowe kwoty bez problemów.

Każdy kurs w kazdym buku nie wiąże buka
w żaden sposób i może się on z każdego zakładu wycofać.
Posted by: Marcin

Re: Centrebet - 04/05/2008 03:03

A ja stwierdzilem 0. Na pilke nozna, o ile pamietam to jakas nizsza angielska.
Wszystko do akceptacji, nawet 1$ po kursie 1.22 - przyklad pilkad nozna, pierwsza portugalska
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 04/05/2008 16:56

Co kto lubi. Kiedyś grałem znaczne więcej w CB. Ciekawą oferte mieli raczej na sporty inne niż soccer. Ostatnio kursy coraz słabsze na inne dyscypliny, a limity tak jak wspomniał Radeku o hokeju.
A lige mistrzów da sie równie grubo na BF, tyle że po prawie zawsze lepszym kursie
Posted by: Sensej

Re: Centrebet - 04/05/2008 17:38

No ale co ma Conrad pisać dla niego jest kasa za reklame. Poprostu buk dość kiepski i gdybym zaczoł kariere po przeczytaniu rekalmy w PS to bym sie załamał. Gorzej niż jak zaczynałem kilka lat robiąc przelew na poczcie do expekta :|
Posted by: neoximek

Re: Centrebet - 04/05/2008 18:01

Originally Posted By: Sensej
No ale co ma Conrad pisać dla niego jest kasa za reklame. Poprostu buk dość kiepski i gdybym zaczoł kariere po przeczytaniu rekalmy w PS to bym sie załamał. Gorzej niż jak zaczynałem kilka lat robiąc przelew na poczcie do expekta :|


Po czym wnioskujesz że ten buk jest kiepski? Podaj kilka przykładów skoro tak uważasz.
Posted by: pettersen

Re: Centrebet - 04/05/2008 18:18

nie maja u/o w koszykowce

karygodne \:o
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 04/05/2008 18:27

Originally Posted By: neoximek
Originally Posted By: Sensej
No ale co ma Conrad pisać dla niego jest kasa za reklame. Poprostu buk dość kiepski i gdybym zaczoł kariere po przeczytaniu rekalmy w PS to bym sie załamał. Gorzej niż jak zaczynałem kilka lat robiąc przelew na poczcie do expekta :|


Po czym wnioskujesz że ten buk jest kiepski? Podaj kilka przykładów skoro tak uważasz.

Nie jest kiepski, jest przeciętny. Kilka lat temu mieli opinie bukmachera na tyle pewnego swoich oddsmakerów, że mozna było grubiej pograc. Obecnie typowe średniactwo które boi sie wychylic z kursami, boi sie większych/średnich stawek na średnio popularne zdarzenia ( nie mówie tu o konkursach piękności transwestytów na Bora bora lecz o europejskich rozgrywkach / sportach które ten bukmacher powinien teoretycznie przyjmować za 200 euro bez mrugnięcia okiem.
Posted by: SyKo

Re: Centrebet - 04/05/2008 19:27

Originally Posted By: Conrad


Dokładnie, wysokie limity są na główne ligi europejskie w piłce nożnej. Wiadomo, że III liga kobiecego futbolu w Zimbabwe nie będzie porównywalna. \:\) I tak też się reklamują, wyświetlając po kolei te wszystkie ligi na które biorą grube zakłady.



Czy Angielska Premiership to dla Ciebie Conrad wystarczająco dobra liga? Na wczorajszy mecz Reading - Tottenham zakład, która drużyna zdobędzie pierwszą bramkę przyjęli 50 EUR ..
Tylko nie pisz proszę, ze na zaklad 1x2 przyjmą wszystko, bo dla mnie to żadna różnica. EPL to EPL.
Rozumiem, że zależy Ci na tym, żeby ludzie sie tam rejestrowali, ale nie zamydlaj im oczu. Prawda jest taka, że owszem kiedyś przyjmowali sporo i bez pójścia zakładu do akceptacji, teraz natomiast każdy zakład wymaga ręcznej akceptacji. A już jak buk daje 100 % bonusu po X latach działalności to nie może być w nim dobrze - taka moja opinia.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 04/05/2008 20:42

Originally Posted By: SyKo
Na wczorajszy mecz Reading - Tottenham zakład, która drużyna zdobędzie pierwszą bramkę przyjęli 50 EUR ..
No to mit padł \:\)

Teraz pewnie będzie, że końcówka sezonu, że na 1x2 tylko dużo przyjmują i inne opowieści z mchu i paproci..

...a na wszystko inne ile dusza zapragnie \:D
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 04/05/2008 22:07

Znajdzcie mi buka z takimi samymi limitami na jakiegoś pierwszego strzelca niż na 1x2 czy handi azjatyckie. \:\) Mówiłem kiedyś że chodzi o zwycięzcę a nie czy Owen lewą pięta bramkę wbije czy Drogba zostanie ujęty w przekazie jak się trzyma za jajca. \:D Przyznam natomiast, że limit na to co zagrałeś był bardzo niski. Prześlij mi na PW swój ID to napiszę do nich by sprawdzili to i dali Ci odpowiedź w tej sprawie. \:\)

Centrebet to sprawdzona firma, jest to jeden z najstarszych internetowych buków, akcje na giełdzie mają się świetnie w przeciwieństwie do niektórych innych firm. \:\) Mi się zawsze dobrze tam obstawiało bo pewny buk to pewny buk, nigdy mi nic nie anulowali, na awanse w fazie kwal. LM brali >10.000 Euro z błyskawicznym potwierdzeniem.

Brakuje mi tylko żużla. Buk jest mocno nastawiony na Skandynawię i jest tam BARDZO znany, tak więc ich sporty na pewno są mocno promowane oprócz żużla.

SyKo, nie ośmieszaj się tylko tekstami że "niedobrze że buk daje bonus po X latach" bo dopiero co weszli do Polski. Dla każdego chyba logiczne. Jak WillHill wejdzie do Polski to też na pewno zrobi bonus, a Ty się ponownie ośmieszysz że to źle świadczy o Hillu bo bla bla bla... Jeju, to był chyba najśmieszniejszy tekst jaki czytałem w tym tygodniu...

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: tomo

Re: Centrebet - 04/05/2008 22:30

Pierdolenie o Szopenie... na LM każdy bierze przeszło więcej i jeszcze trochę więc nie ma się czym chwalić (i nie mówię wcale, że Nordik ma), a opieranie właśnie na tej tezie promocji tego buka w PL jest mocno chybione.

Dajcie ludzkie limity na inne sporty - F1, MŚ w Snookerze, MŚ w hokeju, największe europejskie ligi koszykarskie - to wszystko są rozgrywki na najwyższym poziomie i tak samo jak LM tak i te wszystkie rozgrywki są poza jakimkolwiek podejrzeniem...
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 04/05/2008 22:35

Originally Posted By: Conrad
na awanse w fazie kwal. LM brali >10.000 Euro z błyskawicznym potwierdzeniem.
Myślę, że kluczem do zrozumienia tego zdania jest wytłuszczony fragment. Z naciskiem na użyty czas.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 04/05/2008 22:54

Brali i biorą, tylko zagraj coś poważnego jak na wygranie LM bo chyba tylko to zostało w tym sezonie (a z kwal. to zobaczymy jak będzie i się przekonamy). Na Man U - Chelsea 100.000 Euro Ci gwarantuję załatwić jeśli tylko zechcesz. Ale Tobie Zorro na pewno nie grozi możliwość nie zagrania tyle ile dusza zapragnie, mi zresztą też. \:\)

Co do innych sportów to wiadomo, każdy buk bierze tyle ile chce brać, tak jak każdy hipermarket wystawia taki asortyment i po takich cenach jak uważa. End of story, a nie krzyk że lody bambino w tym sklepie są o 5gr droższe (a inne o 5gr tańsze) czy nie ma smaku waniliowego. \:D

Buk jest pewny, wszedł do Polski z bonusem 100% bez dyskryminowania tych co chcą wpłacić przez Moneybookers, oby kolejne duże, znane firmy zawitały w Polsce w najbliższych miesiącach czy latach.

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: SyKo

Re: Centrebet - 04/05/2008 23:07

Conrad - nie chodzilo o zadnego strzelca bramki, tylko która druzyna strzeli pierwsza bramke - kurs 2.3 \:\) Czekam tylko, az bedzie tam cos do zagrania na 1x2 na EPL i zobaczymy co wtedy powiesz \:\) Ale nawet jesli taka okazja sie nie zdarzy to i tak juz Twoj mit upadl, ze mozna grac za 100 tys (no chyba ze jenow, choc i to za duzo w moim przypadku:) )
Nie potrzebuje posrednikow do kontaktu z supportem, ale dzieki za propozycje.. Odpowiedz z pewnoscia bylaby taka sama jak wszedzie, wiec sobie daruje..
Bronisz ich - rozumiem Twoje przeslanki, ale jesli jestes profesjonalista to Centrebet z pewnoscia juz dawno wypadl z twojego TOP3 o ktorym pisales \:\)
Co do bonusow - ciekawe dlaczego buki typu pinnacle, canbet, nie mowiac juz o azjatach nie kusza takimi promocjami \:\)
A tekstu o osmieszaniu sie nie bede komentowac...Jako wlasciciela serwisu jestem w stanie Cie zrozumiec, ale zmiana swojego podejscia do bukow z neutralnego na mega pozytywne tylko dlatego, bo pojawia sie baner na stronie jest nie fair, nie mowiac juz o dawniejszych zmianach nastrojow \:\) Ja sie osmieszam? Nie sadze.. Pozdr.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 04/05/2008 23:09

Originally Posted By: Conrad
100.000 Euro Ci gwarantuję załatwić jeśli tylko zechcesz.
Ja Ci gwarantuję załatwić 100.000.000 na ten mecz.

Czas skończyć już tę głupią dyskusję bo nie wszyscy z nas wiedzą o czym piszą. Limity w Centrebet są takie sobie, może nieco powyżej średniej ale bez rewelacji. I to jest fakt stwierdzony przez graczy - nie podlega on żadnej dyskusji. Mógłby podlegać dyskusji z innymi graczami a nie z kimś kto nie gra tylko słyszał, że znajomemu znajomego kiedyś coś przyjmowali. I koniec kropka \:\)
Posted by: maciey

Re: Centrebet - 04/05/2008 23:38

Originally Posted By: tomo
Dajcie ludzkie limity na inne sporty - F1

A po co, jak oferta jest tak żenująca, że i tak nie ma co grać
Chociaż o ile mnie pamięć nie myli w ostatnim wyścigu poczynili spory postęp i skopiowali od kogoś (pewnie bwina) 5 par h2h \:D

Zaraz się pewnie dowiem, że f1 jest sportem niszowym \:D \:D \:D
Posted by: mysterius man

Re: Centrebet - 04/05/2008 23:38

obrot 5x 120 zl po 1.8 ? Czyli sam bonus obracamay bez depozytu ? A jest jakis limit czasowy na obrot ?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 04/05/2008 23:46

SyKo, wiesz że co do promocji to wyskoczyłeś z dziwnym tekstem bo wiadomo, że każdy daje bonus na dany rynek jak na niego wchodzi, a nie jak jeszcze nie ma strony/supporty/waluty PLN. \:\)

Zorro, taka dyskusja nie ma dalej sensu. Każdy buk daje to co chce, w takiej ilości jakiej chce, i po takiej cenie jakiej chce. End of story. \:\)

Mysterious Man, w Centrebet trzeba obrócić 5x tylko bonusem a nie depozytem. Nie ma też limitu czasowego.

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 05/05/2008 01:49

Conrad, zrobiłem Ci banner za darmo z chwytliwym hasłem:

Posted by: mysterius man

Re: Centrebet - 05/05/2008 01:55

wplacilem kilka h temu ale bonus nie zostal dopisany do konta
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 05/05/2008 02:00

Heh dobre poczucie humoru! To mi się podoba. \:\) Ale dla większości graczy wszystkiego jest pod dostatkiem od oferty po limity, jedynie żużla mi brakuje i trochę więcej F1, aczkolwiek osobiście tego nie obstawiam. ;\)

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: AGASSI

Re: Centrebet - 05/05/2008 02:02

Zorro......to na tenisa ile dusza zapragnie ? \:D
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 05/05/2008 02:03

Originally Posted By: AGASSI
Zorro......to na tenisa ile dusza zapragnie ? \:D
o f.... zapomniałem \:D
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 05/05/2008 02:06

Originally Posted By: mysterius man
wplacilem kilka h temu ale bonus nie zostal dopisany do konta


Jeśli wpisałeś kod promocji to będzie, ręcznie księgują w ciągu 48 godzin bo soft (ten sam używa wbrew różnicy w design Ladbrokes/Paddy/Bluesq/itd.) jedynie kampanie z freebetami na start (zamiast 100% od pierwszego depozytu) może robić automatycznie.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 05/05/2008 02:07

Panowie, nie zaśmiecajcie proszę tematu w stylu quasi. \:\)
Posted by: petre11

Re: Centrebet - 05/05/2008 02:59

jak tam do nich wpłacić netellerem?? bo nie widze takiej możliwości a na głównej stronie logo netellera maja.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 05/05/2008 03:02

Chyba jest dostępny tylko dla wpłat na konta w Euro/USD. Ostatnio słyszałem też, że Neteller wprowadza też PLN i może z tego powodu zaczekali z tą formą płatności? Hmm...

Maja za to konto w polskim banku, ale nie wiem czy to Cię interesuję i czy używasz tej formy wpłaty.
Posted by: petre11

Re: Centrebet - 05/05/2008 03:07

skrobnę do nich maila może coś zaradzą \:\)
Posted by: Bullet

Re: Centrebet - 05/05/2008 03:17

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: mysterius man
wplacilem kilka h temu ale bonus nie zostal dopisany do konta


Jeśli wpisałeś kod promocji to będzie, ręcznie księgują w ciągu 48 godzin bo soft (ten sam używa wbrew różnicy w design Ladbrokes/Paddy/Bluesq/itd.) jedynie kampanie z freebetami na start (zamiast 100% od pierwszego depozytu) może robić automatycznie.


Ja założyłem konto z linka ze strony mecz.pl w czwartek i do dzisiaj nie ma bonusa, że o freebecie nie wspomne, a wysłałem w celu weryfikacji wszystko czyli jak pisałem wcześniej prawko, dowód i fakture skanem. Jak na razie żenuła rzekłbym. Do tego oferta naprawdę uboga, a mam konta w Unibet, Sportingbet, GB, Bwin, Betsson, Expekt, BaH więc wiem o czym mówię. Na razie baaaardzo in minus mnie zaskakują. Zaden inny buk nie robił takich jaj z bonusem. Nigdy też nie miałem kont na babcie itp., a tu takie niespodzianki...
Posted by: Bullet

Re: Centrebet - 05/05/2008 03:28

Aha i jeszcze jedno dziś strasznie chciałem postawic na over Barcy, ale... od 18 do 19 nie było tego meczu w ofercie \:o /sprawdzałem kilka razy w tym czasie/. Jaja na całego , najpopularniejsza oprócz angielskiej liga na Swiecie i nie ma kursów na ten mecz godzinę przed meczem. Kpiny...
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 05/05/2008 04:03

Bonusy księgują w ciągu 2 dni roboczych tak więc w poniedziałek powinieneś mieć. ID bonus to ok. 2-4 dni. Obrót natomiast się liczy od otwarcia konta tak więc z graniem nie trzeba czekać w obawie, że nie zaliczą. \:\)

Petre11, w jakiej walucie masz u nich konto? Jeśli w Euro/USD to powinno się dostępne automatycznie, nie? \:\)
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 05/05/2008 04:05

Heh Bullet, to rzeczywiście pech! ;\) Coś dziwnego się stało w tym meczu, Valencia przyjechała drugim składem bo wynik nieco dziwi? \:\)

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: nawoj

Re: Centrebet - 05/05/2008 05:23

Można zmienić USD na PLN?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 05/05/2008 05:30

Tak, trzeba tylko napisać do nich żeby zamknęli najpierw stare konto.

Nowe może tuż po rejestracji zostać zablokowane przez system ze względu na te same dane osobowe (nawet zanim się zalogujesz), ale dosyć szybko ręcznie autoryzują tego typu konta dla zmian waluty.
Posted by: nawoj

Re: Centrebet - 05/05/2008 05:36

Dzięki,właśnie napisałem prośbę o zmianę waluty.Ale nie wiem jak będzie z metodą płatności-dla mnie najprostszy byłby przelew bankowy,ale wcześniej wpłacałem kartą.
Posted by: hunters

Re: Centrebet - 05/05/2008 20:51

Originally Posted By: nawoj
Dzięki,właśnie napisałem prośbę o zmianę waluty.Ale nie wiem jak będzie z metodą płatności-dla mnie najprostszy byłby przelew bankowy,ale wcześniej wpłacałem kartą.


Ja podobnie i od przeszło 24h zero odpowiedzi. U Ciebie jak sprawa wygląda?
Posted by: nawoj

Re: Centrebet - 05/05/2008 21:09

Tak samo.Ale gdy skończyła mi się ważność karty i mBank wydał mi nową,to od paru miesiecy wpłata tą aktualną jest niemożliwa.Strasznie cudują z tymi wpłatami.
Posted by: petre11

Re: Centrebet - 06/05/2008 00:35

tez macie kłopot z wpłaceniem ekarta mbanku?? wyskakuje mi komunikat nieprawidłowy numer karty:/
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 06/05/2008 01:13

Możesz na konto bankowe, kliknij na stronie głównej Centrebet na tekst o koncie w Polsce i później na 'przelew bankowy'.
Posted by: hunters

Re: Centrebet - 06/05/2008 01:31

No zamknęli moje stare konto, moge otworzyć nowe w PLN.
Posted by: darkoo

Re: Centrebet - 06/05/2008 02:48

Takie pytanie na szybko, wpłata przez Moneybookers kwalifikuje się do otrzymania bonusu?:)
Posted by: (J)

Re: Centrebet - 06/05/2008 02:50

Originally Posted By: darkoo
Takie pytanie na szybko, wpłata przez Moneybookers kwalifikuje się do otrzymania bonusu?:)


tak
Posted by: Dziadek69

Re: Centrebet - 06/05/2008 03:17

zapytam wprost ... opłaca się tam załozyć konto i skorzystać z bonusa ??? gram US Sports kosz europ i kopaną \:p
Posted by: neoximek

Re: Centrebet - 06/05/2008 03:25

na US sporty mają cienką oferte, ale z bonusu zawsze można skorzystać ;\)
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 06/05/2008 03:25

Zagrać i spróbować zawsze można, najlepiej zawsze samemu ocenisz. Ja np. każdego browara spróbuję, jak mi zasmakuję to będę dalej pił a jak nie to inne wezmę. \:\)

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: gryzonko

Re: Centrebet - 06/05/2008 03:35

Ale azjatyckiego piwa nie chcesz Conrad spróbowac \:D
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 06/05/2008 04:01

Tylko piwa, przynajmniej pewne. \:\) Oczywiście płatność i natychmiastowy odbiór na miejscu w sklepie.

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: neoximek

Re: Centrebet - 06/05/2008 05:05

Przed chwila wplaciłem do nich kase.. kiedy mi dopiszą bonus? musze pisac do nich maila w tej sprawie ?
Posted by: kostek05

Re: Centrebet - 06/05/2008 05:23

Zazwyczaj bonusy od pierwszej wpłaty są przydzielane w przeciągu 48 godzin (dni robocze), są
one księgowane ręcznie i stąd nie pojawiają się automatycznie na koncie. :):)

a tak pozatym mam pytanie jak jest w tym buku z kreczami w tenisie np: wygrana dziś szavay ?? dzieki za info
Posted by: mysterius man

Re: Centrebet - 06/05/2008 06:01

krecze sa anulowane, mam pytanie nie ma tam niemieckiej ligii ? Czy tak pozno wystawiaja kursy bo dzien przed a kursow by jeszcze nie mieli ?
Posted by: Bullet

Re: Centrebet - 06/05/2008 23:39

Originally Posted By: mysterius man
krecze sa anulowane, mam pytanie nie ma tam niemieckiej ligii ? Czy tak pozno wystawiaja kursy bo dzien przed a kursow by jeszcze nie mieli ?


Raczej późno kursy wystawiają. Tymczasem dostałem freebeta wczoraj, ale nadal nie ma bonusa \:o Konto w czwartek założone, dziś wtorek :/ No cóż pisali, że bonusa do 5 dni roboczych księgują w mailu. Zobaczymy...
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 06/05/2008 23:47

Idbonus trwa do 5 dni, ale na ogol jest w 2. Bonus od pierwszej wpłaty zaś to powinno być góra 2 dni robocze, rano na pewno już będzie na koncie.
Posted by: mysterius man

Re: Centrebet - 07/05/2008 03:56

A co do tego freebetu to jak to wyglada automatycznie do konta jest dodane 10 pln ? Czy osobno jakos? Bo wyslalem kilka dni temu ale nic nie dostalem. Oni wysylaja jakies potwierdzenie na maila i dopiero czy jak ?
Posted by: el_11

Re: Centrebet - 07/05/2008 05:06

wysyłają potwierdzenie na maila
Posted by: szrajhalc

Re: Centrebet - 07/05/2008 06:51

Originally Posted By: mysterius man
A co do tego freebetu to jak to wyglada automatycznie do konta jest dodane 10 pln ? Czy osobno jakos? Bo wyslalem kilka dni temu ale nic nie dostalem. Oni wysylaja jakies potwierdzenie na maila i dopiero czy jak ?

Ja żadnej informacji o przyznaniu freebeta drogą e-mailową nie dostałem. Kwota 10 PLN nie zostaje przypisana do salda konta, tylko obstawiając zakład wyświetla się nowa ramka z możliwością zaznaczenia granego kuponu jako freebet i tyle.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 07/05/2008 08:40

Pamiętajcie, że freebeta trzeba zagrać w całości, nie można go podzielić. Można sprawdzić czy jest freebet na koncie logując się i klikając na "Moje kont" i później w rogu ekranu na "Moje Darmowe Zakłady".

Ja mam od wielu lat tam konto tak więc u mnie się wyświetla: "W chwili obecnej nie masz żadnych darmowych zakładów do zrealizowania." \:\)

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: javapl

Re: Centrebet - 07/05/2008 14:22

Godzina 7:22 a oferty z turnieju ATP w Rzymie ni ma....ojjj bida, straszna bida, widzę,że aby tu coś zagrać to trzeba siedzieć do 10 minut przed rozpoczęciem, a później graj za ile dusza zapragnie \:D \:D
Posted by: Pablo_NFG

Re: Centrebet - 07/05/2008 17:08

Działa stronka Centrebet'u ?
Posted by: mysterius man

Re: Centrebet - 07/05/2008 17:39

nie :#
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 07/05/2008 17:43

mi też nie działa

pewnie dlatego że mieli najwyższy kurs na Korone 1.44 (ex. 1.30) i ktoś przywalil tak grubo że system padł, hehehe ;-)
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet - 07/05/2008 17:51

Originally Posted By: DJ SOSNA
mi też nie działa

pewnie dlatego że mieli najwyższy kurs na Korone 1.44 (ex. 1.30) i ktoś przywalil tak grubo że system padł, hehehe ;-)
Też tak myślę. Za 100 euro \:\)
Posted by: SyKo

Re: Centrebet - 07/05/2008 18:18

Mi przyjeli za 500 po kursie 1.44, ale mysleli 10 min i od razu zmienili na 1.4 \:\) Zaraz moze znowu system padnie ;\)
Posted by: SyKo

Re: Centrebet - 07/05/2008 18:22

Chyba tylko na chwile przysneli i zapomnieli o swojej nowej polityce limitow, bo kolejny zaklad obcieli juz do 10 EUR \:\)
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 07/05/2008 18:50

ćoś jest na rzeczy bo bonus stopniał do 100 zł. na ich stronie , ciekawe jak u Conrada?
chyba niedocenili polskich bonusowiczów
Posted by: krycha84

Re: Centrebet - 07/05/2008 18:53

Mialem tam wplacic w celu ogrania ich z bonusa ale widze ze buk zenada wiec trzeba im powiedziec wielkie dzieki
Posted by: mysterius man

Re: Centrebet - 07/05/2008 19:09

no fakt faktem oferta lipna brak double chance na polska lige, brak polskiej koszykowki ...
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 07/05/2008 20:02

Originally Posted By: krycha84
Mialem tam wplacic w celu ogrania ich z bonusa ale widze ze buk zenada wiec trzeba im powiedziec wielkie dzieki

nie zniechęcaj się , firma godna polecenia , te narzekania to drobiażdżki , oferta naprawdę szeroka i każdy coś wybierze dla siebie , ma też Centrebet zalety tylko nie są eksponowane w postach
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 07/05/2008 21:14

Originally Posted By: crossmen
ćoś jest na rzeczy bo bonus stopniał do 100 zł. na ich stronie , ciekawe jak u Conrada?
chyba niedocenili polskich bonusowiczów


Mieli na stronie nie wrzucać info o bonusie tylko promować go w necie, ale w końcu wrzucili tam mniejszy bonus bo tylko 100zł.

W kampaniach internetowych cały czas promują Bonus 120 zł (wystarczy wpisać kod promocji BONUS120):

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: march88

Re: Centrebet - 07/05/2008 21:23

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: crossmen
ćoś jest na rzeczy bo bonus stopniał do 100 zł. na ich stronie , ciekawe jak u Conrada?
chyba niedocenili polskich bonusowiczów


Mieli na stronie nie wrzucać info o bonusie tylko promować go w necie, ale w końcu wrzucili tam mniejszy bonus bo tylko 100zł.

W kampaniach internetowych cały czas promują Bonus 120 zł (wystarczy wpisać kod promocji BONUS120):

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/


Ja wpisalem ten kod, wplacilem i bonusu nie ma...
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 07/05/2008 21:26

Spokojnie - poczytaj parę postów wyżej będziesz wszystko wiedział
pozdro
Posted by: march88

Re: Centrebet - 07/05/2008 21:30

No ok. Dziwne, ze nie mają automatycznie dodawanych bonusow...
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 07/05/2008 21:52

1-2 i będzie, inaczej widzę w regulaminie że dla kont założonych od dzisiaj będzie dodatkowy freebet o wartości 25zł jeśli w ciągu 48 godz. nie zdążą doliczyć bonusa do konta. \:\)

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: Dziadek69

Re: Centrebet - 07/05/2008 22:59

zarejestrowałem się i miał być jakiś freebet 10 PLN a tu nie widac ... \:p będzie czy nie będzie jak to jest? ;\)
Posted by: crossmen

Re: Centrebet - 08/05/2008 00:00

Dziadek u nich wszystko jest , tylko cierpliwym trzeba być , tak od razu nie da rady - nie ta bajka -
Wszyscy martwią się o bonusy a nikt o wypłaty - o co tu chodzi?
Posted by: Bullet

Re: Centrebet - 08/05/2008 03:38

Originally Posted By: Conrad
1-2 i będzie, inaczej widzę w regulaminie że dla kont założonych od dzisiaj będzie dodatkowy freebet o wartości 25zł jeśli w ciągu 48 godz. nie zdążą doliczyć bonusa do konta. \:\)

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/


To ja nie wiem jakiego powinienem dostac freebeta bo mi dopisali bonus dziś po 6 dniach od rejestracji i mailu do nich przypominajacym \:\)
Posted by: _Korver_

Re: Centrebet - 08/05/2008 07:31

trzeba było uderzyć do Conrada z problemem ;\)

ja dostałem freebet 50 PLN

Conrad
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet - 08/05/2008 07:45

wychodzi na to że albo buki się Conrada boją albo obrotny jest chłopak i potrafi zadziałać

a co do Centrebet, to ja tam gram pond 6lat i mogę ich śmiało polecić. Chociażby dlatego własnie, że często wychodzą poza normy i działają na korzyść klienta podchodąc przy tym indywidualnie do sprawy!
Posted by: robert423

Re: Centrebet - 08/05/2008 15:37

Originally Posted By: crossmen
Dziadek u nich wszystko jest , tylko cierpliwym trzeba być , tak od razu nie da rady - nie ta bajka -
Wszyscy martwią się o bonusy a nikt o wypłaty - o co tu chodzi?

Centrebet to dla mnie jeden z pewniejszych buków jeśli chodzi o wypłaty,mimo że teraz mają dużo słabsze kursy to jednak dobra marka się liczy
Posted by: Pizza-man

Re: Centrebet - 08/05/2008 17:16

Conrad mam pytanie. tyle co zalozylem konto. Jesli wysle od razu skany do weryfikacji tozsamosci to kiedys przy pierwszej wyplacie nie bede juz musial tego robic? po prostu chce miec to od razu z glowy i nie czekac kiedys az zweryfikuja tylko od razu wyplacic. jest taka mozliwosc?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 08/05/2008 17:26

Ależ oczywiście, Centrebet nawet zachęca do tego i jak już raz potwierdzisz konto to na zawsze będzie zweryfikowane. Wtedy przy wypłatach nie musisz już niczego potwierdzać.

Po zarejestrowaniu się wystarczy wysłać skan obu stron dowodu na adres idbonus@centrebet.com (nie trzeba już wysyłać skanów jakiegoś rachunku czy wyciągu dla potwierdzenia adresu).

Po zweryfikowaniu konta dają w ciągu kilku dni nawet symboliczny freebet o wartości 10 PLN (miły gest). \:\)

Zapraszam do skorzystania z bonusa 100% do 120zł:

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus/
Posted by: Pizza-man

Re: Centrebet - 08/05/2008 17:29

a ten freebet mozna wykorzystac tylko na singla czy mozna kombo zrobic?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 08/05/2008 17:30

Szczerze nie wiem bo nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem tam z freebeta, ale na 99% tak. Trzeba pamiętać natomiast o tym, że freebet nie można dzielić - trzeba go postawić w całości. No i jeśli obstawisz na mecz tenisowy i będzie krecz (zwroty), to wystarczy napisać do supportu żeby przydzielili ponownie freebeta. ;\)
Posted by: wtapiacz

Re: Centrebet - 08/05/2008 23:31

Originally Posted By: Conrad

Po zarejestrowaniu się wystarczy wysłać skan obu stron dowodu na adres idbonus@centrebet.com (nie trzeba już wysyłać skanów jakiegoś rachunku czy wyciągu dla potwierdzenia adresu).


Jesteś pewien ????? Bo ja dostałem : (...)We will require:
1. A photographic proof of identity. (a copy of either your drivers license or passport)
2. An official document that shows your current residential address. The document must be in your own name and can be no older then three months (a copy of a phone bill, utilities bill or bank statement.) (...).
A z tym drugim mam kłopot - na wszystko mam stałe zlecenia. A wyciągu z konta bankowego nie chcę mi się za bardzo im wysyłać ...
Posted by: ݀$

Re: Centrebet - 09/05/2008 00:17

Originally Posted By: wtapiacz
...
2. An official document that shows your current residential address. The document must be in your own name and can be no older then three months (a copy of a phone bill, utilities bill or bank statement.) (...).
A z tym drugim mam kłopot - na wszystko mam stałe zlecenia. A wyciągu z konta bankowego nie chcę mi się za bardzo im wysyłać ...

Skoro płacisz, to fakturę za gaz, prąd, kablówke, telefon, itp. otrzymujesz.
Zrób zdjęcie i wyślij.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 09/05/2008 15:03

Panowie, nie trzeba wysyłać skanu jakiegoś rachunku. Dostałem te info od samego Centrebet tak więc jest to ich oficjalne stanowisko. Wystarczy skan obu stron dowodu na adres idbonus@centrebet.com i po sprawie. \:\)
Posted by: mysterius man

Re: Centrebet - 09/05/2008 16:13

Conrad, pytanie jeszcze mam. Poplenilem blad i wyslalem 2 single przez pomylke, napisalem do polskiego supportu z prosba o anulowanie zakladu. Jak myslisz anuluja te zaklady? Czy lepiej pisac na ang ?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 09/05/2008 16:43

Szybkie sprawy to najlepiej po angielsku bo jest 24h support. Właśnie czatowałem z kimś tam i są tam dwa zakłady wysłane w tym samym czasie, ale jeden to singiel a drugi kombos.
Posted by: Pizza-man

Re: Centrebet - 09/05/2008 16:57

wczoraj po poludniu zalozylem konto i zaraz wplacilem kaske. wchodze teraz na konto a tu bonusik juz dopisany

wyslalem tez od razu skany do weryfikacji i dzis dostalem odpowiedz:

We have received copies of your identification. Your bonus should
appear in your account within the next 3 to 5 working days.


Conrad oni przez to rozumia,ze ten free bet 10 pln zostanie dodany w ciagu 3-5 dni??
pozdro.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 09/05/2008 17:01

Super sprawa, czyli księgowość dała gaz do dechy i przyspieszyła.

Tak jest, idbonus idzie jakieś 2 dni chyba, ale standardowo piszą żeby dać 3-5 dni bo jak się trafi jakiś długi weekend czy coś to wtedy się wydłuża.
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 09/05/2008 17:19

O rany! Właśnie się ze mną kontaktowali, że podwyższają kampanię online do 150zł!

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
Posted by: Szewa

Re: Centrebet - 09/05/2008 17:29

Taka sprawa: mam tam konto, ale nie wpłacałem nigdy pieniędzy. Czy istnieje możliwość przyznania bonusu w takim przypadku ? A może jeszcze inaczej: zamknięcie starego konta i otwarcie nowego ?
Posted by: Szewa

Re: Centrebet - 09/05/2008 17:31

Dobra, już widzę, że promocja mnie nie dotyczy. Czy możliwa jest jednak druga opcja ?
Posted by: Conrad

Re: Centrebet - 09/05/2008 17:35

Oczywiście, pamiętaj tylko że bonus dla kodu promocji BONUS 150 (bonus 100% do 150zł) jest dostępny tylko dla kont w PLN.

http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
Posted by: Szewa

Re: Centrebet - 09/05/2008 17:36

ok, dzięki za odp. \:\)