Wasza największa wygrana!

Posted by: mk89

Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 00:49

Ja wygrałem 50zł chyba z rok temu I to jeszcze mecze obstawiałem z NHL A wy ile najwiecej odebraliscie bukom?
Posted by: Gabriel

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 00:56

Kiedyś 2 zł postawiłem i skleiłem dwa mecze z austriackiej , do dzis to pamietam, oba weszły, na czysto 1,2zł
Posted by: nathan

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 00:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mk89:
[qb]Ja wygrałem 50zł chyba z rok temu I to jeszcze mecze obstawiałem z NHL A wy ile najwiecej odebraliscie bukom?[/qb][/QUOTE]W jakim punkcie oebrałeś te 50? Przecież od 18 lat można wchodzić ...
Posted by: Hassan

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 01:03

Nie jest sztuką wygrywać raz na jakiś czas większe sumy z jednego kuponu. Sztuką jest natomiast wygrywać stopniowo, kupon po kuponiku małe sumy, które suma sumarum dają stały, stabilny dochód... Tak uważam ja
Posted by: maniana

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 01:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nathan:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał mk89:
[qb]Ja wygrałem 50zł chyba z rok temu I to jeszcze mecze obstawiałem z NHL A wy ile najwiecej odebraliscie bukom?[/qb][/QUOTE]W jakim punkcie oebrałeś te 50? Przecież od 18 lat można wchodzić ...[/qb][/QUOTE]Zawsze mogl z kolega pelnoletnim isc
Posted by: mpbrowar

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 01:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maniana:
[qb]Zawsze mogl z kolega pelnoletnim isc [/qb][/QUOTE]Czyli każdy miał po 60 groszy
Posted by: mk89

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 01:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nathan:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał mk89:
[qb]Ja wygrałem 50zł chyba z rok temu I to jeszcze mecze obstawiałem z NHL A wy ile najwiecej odebraliscie bukom?[/qb][/QUOTE]W jakim punkcie oebrałeś te 50? Przecież od 18 lat można wchodzić ...[/qb][/QUOTE]Jak to w jakim? Sam poszłem i sam wysłałem. Mojego tate tam znaja bo tam chodził, ale to było rok temu teraz otworzyli jeszccze jeden STS i moja ciocia tam pracuje i mi wysyła
Posted by: nathan

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 01:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mk89:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał nathan:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał mk89:
[qb]Ja wygrałem 50zł chyba z rok temu I to jeszcze mecze obstawiałem z NHL A wy ile najwiecej odebraliscie bukom?[/qb][/QUOTE]W jakim punkcie oebrałeś te 50? Przecież od 18 lat można wchodzić ...[/qb][/QUOTE]Jak to w jakim? Sam poszłem i sam wysłałem. Mojego tate tam znaja bo tam chodził, ale to było rok temu teraz otworzyli jeszccze jeden STS i moja ciocia tam pracuje i mi wysyła [/qb][/QUOTE]Sam poszłeś powiadasz ...? Hmm ...
Posted by: mpbrowar

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 01:55

... hmmm, i mówisz że tata też tam chodził ..... no a teraz ta ciocia ....
Posted by: Tetfol

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 02:24

coraz ciekawiej sie robi

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gabriel:
[qb]Kiedyś 2 zł postawiłem i skleiłem dwa mecze z austriackiej , do dzis to pamietam, oba weszły, na czysto 1,2zł [/qb][/QUOTE]Tez sie masz czym chwalić. Jakieś 4 lata temu postawiłem 2 zł na French Open. Postawiłem chyba 3 spotkania i wygrałem 5,70. Na czysto 3,70. Pamietam do dzisiaj jak odbierałem wygraną wszyscy w STS patrzyli sie na mnie z zazrosćią, a kobieta z płaczem wypłacała mi te pieniadze. Kiedyś to sie wygrywało.
iwo:
Posted by: Gabriel

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 02:33

[QUOTE]Tez sie masz czym chwalić. [/QUOTE]Ja się znam na tym i wiem, ze miałem duze szanse wygrac,a u Ciebie widac lekkomyslnosc bo moglo Ci nie wejsc i bys był 2 zł w plecy
Posted by: Tetfol

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 02:35

Ja tez sie znam na tym co gram. Ale jak widać weszło szkoda ze sobie nie zeskanowałem tego kuponu.
Posted by: niedbam

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 03:27

...no commet hehee
Posted by: majestic

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 03:39

kiedys mialem taki okres w swoim zyciu ze nie szlo no kurna nie szlo i koniec
wkurzylem sie i postawilem na pewniaka w nba po kursie 1,15 2 zeta

udalo sie lakersi wygrali i na drugi dzien udalem sie do profa odebrac 2 zeta i 7 groszy

to byla moze nie jedna z moich najwyzszych wygranych ale wygrana ktora podniosla mnie na duchu

naprawde wspaniala terapia -polecam wszystkim
Posted by: blacky82

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 04:22

7 czy 8 lat temu jak jeszcze gralem po 12 - 16 meczow na kuponie za 2 zl i w******lalem na aston villi, skusilem sie na wyslanie 2 kolejki pucharu uefa typy na awans. Wybralem chyba z 8 meczow jednak w ulotce nie bylo kursow i gdy dumnie spojzalem na moj kupon wyslany przez kolege z usmiechem i radocha na twarzy bylem wlascicielem kwoty 4 zl z jakimis groszami. Po odbior do stsu poszedl moj koles (pelnoletni), lecz nie wystawialem go na mozliwosc obrabowania i wykreslilem kolejny kupon za wygrana stawke 4 zl. W ten oto sposob mialem moralna wygrana , wyslany kupon za 4 zlote i moj koles nie zostal pobity przez zlodzei lub inny element spoleczny.
Posted by: RyanGiggs

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 04:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]W ten oto sposob mialem moralna wygrana , wyslany kupon za 4 zlote i moj koles nie zostal pobity przez zlodzei lub inny element spoleczny.[/qb][/QUOTE]
Posted by: Logan

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 04:44

a ja jak pierwszy raz w zyciu obstawilem to mi weszlo 8 meczy z pierwszej kolejki ligi mistrzow ako 28 za 2 zyle wygralem 50
Posted by: Anonymous

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 04:47

A ja kiedys postawilem dwa zety, dalem na jeden mecz, za kurs 1.1 i wygralem 20gr. To dopiero kasa?

Facet po co piszesz o 50zetach? Z choinki sie urwałeś? Przeciez to wstyd o tym mowic.
Posted by: wuzz

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 05:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nathan:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał mk89:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał nathan:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał mk89:
[qb]Ja wygrałem 50zł chyba z rok temu I to jeszcze mecze obstawiałem z NHL A wy ile najwiecej odebraliscie bukom?[/qb][/QUOTE]W jakim punkcie oebrałeś te 50? Przecież od 18 lat można wchodzić ...[/qb][/QUOTE]Jak to w jakim? Sam poszłem i sam wysłałem. Mojego tate tam znaja bo tam chodził, ale to było rok temu teraz otworzyli jeszccze jeden STS i moja ciocia tam pracuje i mi wysyła [/qb][/QUOTE]Sam poszłeś powiadasz ...? Hmm ...[/qb][/QUOTE]Poszłem, bo było blisko a jakby było dalej to bym poszedł
Posted by: rOdziu.

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 05:38

hehehe
Posted by: Galimatias78

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 05:39

W Olsztynie gosciu widnial jako te szczytne wygrane prezetowane w sts chyba z 2 tygodnie z kuponem za 2zł na kurs 1,3 czyli zgarnał 0,34zł masakra
Posted by: boca juniors

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 07:03

ja kiedyś miałem taki rozpis,chyba 2 z 4 i 2 mi wypadły,to dostałem zwrot stawki jaką zagrałem i chyba 15 groszy wygranej,ale zawsze do przodu,grosik do grosika i uzbieramy na mercedesika.
Posted by: Vadox

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 07:11

Jak otworzyli u nas buka, a było to gdzies z 7-8 lat temu to kolega nie znajac zasad postawił 5PLN do wygrania mial.... 4.80PLN oczywiscie wygral, a pani w okienku pochwalila go za dobry typ
Posted by: Szalony Bober

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 12:44

E tam - ja jakis czas temu zainwestowalem cos kolo 90zł na rozpisik - oczywiscie cos nie powlazilo i na czysto bylem 60 groszy do przodu
Pilem za to tydzien iwo:
Posted by: zbychal

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 13:10

A ja wczoraj wygrałem 2.1 zł, bo wszedł mi Bayern Hannover, a resztę miałem na skoki i mi anulowali.
Dziś wezmę za to 1 browarek i we trzech się upijemy pod sklepem.Ale będzie libacja!
Posted by: Cyborg

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 13:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szalony Bober:
[qb]E tam - ja jakis czas temu zainwestowalem cos kolo 90zł na rozpisik - oczywiscie cos nie powlazilo i na czysto bylem 60 groszy do przodu
Pilem za to tydzien iwo: [/qb][/QUOTE]... wodę gazowaną z marketu
Posted by: halfacat

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 13:58


A my od kiedy mamy internet w poprawczaku, gramy glownie trotting norweski, i ja wlasnie trafilem konika przy kursie 1.70 dwa dni temu. Z 5 zyli 3.50 na czysto ! Jestem juz prawie 6 zloty na plusie w lutym. A siwy wtopil na lyonie caly swoj budzet (dycha) ostatnio i mowi, ze daje sobie spokoj na tydzien, zeby nie kusic losu.
Reszta chlopakow gra narazie na sucho (na kartce) i Radek jest nawet na plusie. Chyba bede korzystal z jego typow...
Posted by: z o ® r o

Re: Wasza największa wygrana! - 09/02/2004 16:24

Poprawcie mnie chłopaki, jeżeli się mylę, ale wydaje mi się, że jestem rekordzistą. W opowieści o Waszych kilkudziesięciogroszowych, ba a nawet kilkuzłotowych wygranych po prostu nie wierzę. Ja wygrałem 10gr i mogę to przynajmniej udowodnić