Pointbet

Posted by: bart8111

Pointbet - 21/07/2004 05:42

Od kilku dni, nie moge wejsc na strone Pointbetu, czy ktos wie o co chodzi ?, i czy u was dziala ?
Nie pamietam zeby kiedykolwiek wczesniej byl z nimi jakis problem.
Posted by: Stach

Re: POINTBET - 21/07/2004 10:21

[QUOTE] Dear Members,
I'm Alex from Pointbet.com Marketing Department, we want to inform to all members that for
this moment Pointbet.com can't be access because we have DDoS (Distributed Denial of Service)
attack. [/QUOTE]
Posted by: Anonymous

Re: POINTBET - 02/09/2004 18:41

czasem cows sie wysypie
Posted by: Slawek 007

Re: POINTBET - 27/09/2004 12:55

Powiedzcie mi czemu oni maja takie wysokie kursy na powyzej , poniżej ?
Posted by: z o ® r o

Re: POINTBET - 27/09/2004 19:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Powiedzcie mi czemu oni maja takie wysokie kursy na powyzej , poniżej ?[/qb][/QUOTE]Bo to są handicapy azjatyckie.
Posted by: Krysti24

Re: POINTBET - 27/09/2004 23:22

Czyli jak to jest liczone jako powyzej , ponizej 2.5 goli albo jakos inaczej ?
Jak to sie liczy
np. pisze 2 1/4 i jest over - under
Posted by: Stach

Re: POINTBET - 27/09/2004 23:55

To jest podwójny zakład. Połowa stwaki jest obstawiana po linii 2,0 a druga połowa 2,50.
Ps. Zorro - total to nie handicap, mimo że oni z niezrozumiałych dla mnie przyczyn totale oznaczją właśnie Hdcp
Posted by: Krysti24

Re: POINTBET - 27/09/2004 23:59

No ale załozmy ze w ty meczu padł wynik 2-0 to wtopa , a jak 2-1 to weszło.
To jest normalne under over jedynie jak jest under over 3 to jest inczej , podupcone to .
Wytłumacz na chłopski rozum
Posted by: Stach

Re: POINTBET - 28/09/2004 00:08

No nie. Jak grasz overa to fakt że bez różnicy, ale kiedy grasz under 2,25 to przy wyniku np. 2-0 wygrywa tylko połowa, a druga połowa stawki jest zwracana.
Podobnie jest jak grasz overa z linią 2,75 i padnie 3 bramki (wygrywa tylko połowa zakładu).
Posted by: bart8111

Re: POINTBET - 28/09/2004 01:57

Maja wysokie kursy, bo biora dla siebie male prowizje, Asiany sa nawet na poziomie 1.96, szukam teraz w internecie firm z takimi wysokimi kursami na Asiany (cos kolo 1.95) oprocz Pointbetu, ale cos nie moge znalezc, moze Stachu znasz jakies ?
Posted by: Stach

Re: POINTBET - 28/09/2004 02:05

Oczywiście Pinnacle (aktualnie reklamują się 1,96-1,96). Również Premierbet ma 1,95-1,95 (ale nie wiem czy na wszystko, po za tym mają relatywnie skromną ofertę). Niezłe asiany ma też Bet365.
Posted by: jaca102

Re: POINTBET - 21/11/2004 10:27

Gra ktoś u nich ?? Jak wygladają sprawy związane z wpłatą kartą - inteligo (prowizje ?? ) Jak wyglądają sprawy z wypłatami ?? Idzie wypłacać bezpośrednio na konto. Biorą jakieś prowizje ?? Widżę, że mają bardzo ciekawą ofertę szczególnie handicapy. Co ogólnie myslicie o tym buku ??
Posted by: grabtom

Re: POINTBET - 21/11/2004 12:09

Kartą nie można do nich wpłacać. Wpłacając z Polski można wysłać przelew (w takiej walucie w jakiej masz konto w PointBet), lub wpłacić przez moneybookers. Minimalna wpłata to 100 dolarów/euro/funtów. Minimalna stawka na zakład to 10 dolarów/euro lub 5 funtów. Są jeszcze inne waluty ale chyba z nich nie skorzystasz
Wypłacać można również przez moneybookers. Jedna wypłata w tygodniu do 5000 dolarów jest bez prowizji. Natomiast jeśli chodzi o wypłatę bezpośrednio na konto to nie wiemdokładnie jak to wygląda.

Jednym słowem jest to bukmacher dla tych którzy grają grubo
Posted by: kosakiller

Re: POINTBET - 01/12/2004 11:37

mam pytanie czy ktos wie ile czasu trwa otwarcie konta w pointbet bo ja sie zarejestrowalem ale nie dostalem maila od nich z potwierdzeniem rejestracji i nie moge sie zalogowac bo nie mam zaakceptowanego konta. o co tu chodzi? Dodam ze minelo juz kilka godzin.
Posted by: kosakiller

Re: POINTBET - 02/12/2004 13:32

Czy ktos gra u tego buka?? jak mozna zlozyc kombosa bo nie moge tego rozkminic i gram tylko single?
Posted by: nowy WK

Re: POINTBET - 21/01/2005 15:35

Witam,

Czy ktos z Was rejstrowal sie u tego bucka wykorzystujac link "referal". Probuje sie zarejstrowac z takiego linku ale za kazdym razem przy probie wyslania formularza wywala blad javascriptu. Probowalem w kilku przegladarkach i zawsze ten sam blad czyli raczej cos nie ta ze strona.

Rejstrujac sie "normalnie" - bez linku promocyjnego strona dziala jak trzeba.

Moze da sie zarejstrowac normalnie ze strony a potem support doda bonus?

Wojtek
Posted by: skottie

Re: POINTBET *DELETED* - 07/02/2005 19:22

Post deleted by Conrad
Posted by: skottie

Re: POINTBET - 25/02/2005 22:49

Czy ktoś wypłacał kasę od tego buka?
Ja testowo zleciłem małą wypłatę na konto (do Mbanku) i ku mojemu zdziwieniu na konto wpłynęło 21$ mniej...
Po napisaniu do buka dostałem odpowiedź, że oni wypłacili całą kasę, a ich zdaniem tą kasę mógł przejąć mój bank lub bank pośredniczący.
Czy ktoś z was miał podobną sytuację? Mi się kiedyś wypłata od innego buka do mbanku nie przyszła w całości bo "wjebał" się jakiś bank pośredniczący i pobrał sobie nie wiadomo za co prowizję. Oczywiście reklamacja w tym banku nic nie dała...
Posted by: Marcin

Re: POINTBET - 26/02/2005 20:40

Zabrali mi dokladnie tyle samo. To koszty banow. Point wyplacilna pewno tyle co zleciles
Posted by: Chomik

Re: POINTBET - 08/03/2005 12:43

Czy ktos moglby pomoc mi w rejestracji w Pointbet?

Nie potrafie sobie poradzic z wypelnieniem "Your bank's detail"...

1. Name - moje imie i nazwisko...
2. Bank's name - co wpisac, jesli konto mam w mBanku?
3. Account number - numer mojego konta...
4. Bank's code?
5. Branch's code?
6. Type of account - mam eKonto, czyli "saving"?, "checking"?, czy "others"?
7. Bank's address?
8. City - Lodz
9. Country - Poland
10. Sort code?
11. SWIFT code?
12. IBAN?
13. Currency? - przeciez konto mam w PLN...

Jak mam sie zarejestrowac do tego buka? Prosze o pomoc!
Posted by: nowy WK

Re: POINTBET - 08/03/2005 13:17

Wg mnie tym sie nie ma co przejmowac bo i tak wyplata jest na tyle droga, ze wplaty i wyplaty robi sie przez MB. Wpisz najlepiej prawde ale to do niczego nie bedzie potrzebne potem.

Currency dotyczy waluty konta ktore otwierasz ale fakt, ze jest w dziwnym miejscu i ja sie pomylilem myslac, ze chodzi o konto w banku ktorego nazwe sie wpisuje.

Wojtek
Posted by: Chomik

Re: POINTBET - 08/03/2005 13:28

Dziekuje, tez sadze, ze nie ma to znaczenia - problem w tym, ze nie wiem, jako wlasciciel eKonta, co w tych polach wpisywac...

Moze zatem ktos to juz wczesniej wypelnial i jest w stanie mi podpowiedziec
Posted by: Stach

Re: POINTBET - 08/03/2005 15:20

Możesz wpisać nawet głupoty. Zawsze możesz te dane edytować i zmienić po tym jak założysz konto.
Tak na marginesie to nie wiem po Pointbet wymaga takich danych od razu przy otwarciu konta.
A inna sprawa to mBank mógłby ruszyć dupsko i umożliwić dokonywanie przelewów zagranicznych.
Posted by: Chomik

Re: POINTBET - 07/04/2005 20:09

Sluchajcie, czy ja snie czy dzieki Pointbetowi mozna zarobic naprawde niezle pieniadze?

Jest 60. minuta meczu, Newcastle prowadzi 1:0, a handicap 0:1/4 na PB jest @2.36... Natomiast na Betfair mozna w tym samym momencie wystawic Newcastle @1.38.

Przeciez to niemal darmowe pieniadze! Czy sie myle?
Posted by: spoonboy

Re: POINTBET - 07/04/2005 20:22

Tez mnie to zawsze dziwilo na Pointbet, ale oni licza to tak, ze nie biora pod uwage wyniku jaki w danej chwili jest, tylko tak jakby ciagle bylo 0:0.
Posted by: Chomik

Re: POINTBET - 07/04/2005 20:31

Tak, masz racje, przeciez to by bylo niemozliwe... Dobrze, ze nie zagralem
Posted by: mecz55

Re: POINTBET - 16/04/2005 12:26

Co moge zrobic dokladnie z tymi punktami bonusowymi w pontbecie? Chyba mozan zagrac jakiego freebeta ,ub na cos wymieniac, ale jak to jest dokladnie?
Punkty te sa przyznawane za obrot???
Posted by: Marcin

Re: POINTBET - 16/04/2005 20:47

Albo freebet na zdarzenia live albo wymiana na kase 2 punkty = 1 jednostka waluty.A jak to dziala to nie wiem bo narazie kolekcjonuje
Posted by: SyKo

Re: POINTBET - 17/04/2005 14:53

Gdzie moge znalezc informacje o tych punktach?? Bo jakos nie dalem rady znalezc Moze juz mam ich troche a nawet nie wiem
Posted by: Adiq

Re: POINTBET - 17/04/2005 14:59

zaraz po zalogowaniu, na samej gorze masz:
Full Name : *****
Account Number : *****
Bonus Point Balance : X points
You have 0 new message
Posted by: SyKo

Re: POINTBET - 17/04/2005 15:06

Quote:

zaraz po zalogowaniu, na samej gorze masz:
Full Name : *****
Account Number : *****
Bonus Point Balance : X points
You have 0 new message




To dziwne bo u mnie nic takiego nie ma jak Bonus Point Balance :/ . Moze trzeba to jakos aktywowac czy cos ??
Posted by: Adiq

Re: POINTBET - 17/04/2005 19:03

podejrzewam, ze jeszcze nie dostales zadnych punktow. na 1 punkta trzeba naprawde sporo zakladow zawrzec....
Posted by: nowy WK

Re: POINTBET - 18/04/2005 08:15

U mnie tez nie ma tych punktow. Moze to daja tylko za niektore mecze? Przy niektorych ofertach jest takie zolte koleczko. Moze na to trzeba stawiac, zeby dostac punky?

Wojtek
Posted by: Marcin

Re: POINTBET - 18/04/2005 08:41

Dostaje sie za wszystkie zaklady. Mniemam ze od wartosci. Wykorzystac je mozna wlasie przy tych z "zoltymi pieniazkami". Pewnie maja jakiegos bugga i u niektorych to nie zadzialalo.
Posted by: nowy WK

Re: POINTBET - 18/04/2005 17:31

Dear Sir,

This bonus point was automaticaly by the system for users that have been play at Pointbet for while.
Only several users that got this Point.

to na tyle z punktami u mnie ;-) Ale i tak buck jest na 1 miejscu.

Wojtek
Posted by: Marcin

Re: POINTBET - 18/04/2005 18:54

No prosze. Ciekawe. Myslalem ze te punkty dla wszystkich i na zawsze.
Posted by: SyKo

Re: POINTBET - 18/04/2005 21:08

Ja dostalem odpowiedz ze punkty bonusowa sa cytuje : "black bonus" i ze nie jestem uprawniony do dostania informacji o sposobie ich przyznawiania. Rozumiem ze dla mnie ta promocja nie jest przeznaczona, ale pierwszy raz spotykam sie z okresleniem "black bonus" Moze ktos juz wie??
Posted by: mecz55

Re: POINTBET - 18/04/2005 21:20

Nie wiedzialem ze taka dyskusje o tych punktach rozpetam. Myslalem ze sa dla wszystkich po postu od obrotu. A to jakies dziwne 'blck bonus"

Ale nadal nie wiem co one dokladnie daja i jak je wykorzystac.
Posted by: Marcin

Re: POINTBET - 18/04/2005 22:00

Wybeirasz ostanie zakladke tam gdzie User Menu, Deposit itd czyli "Bonus Point" a nastepnie z 3 czerwonych kropek wybierasz druga opcje z tej srodkowej czyli "Cash Reward". Wpisujesz ile chcesz wymienic na kase i po sprawie. Wg mnie to korzystniejsze niz granie free beta.
Posted by: mecz55

Re: POINTBET - 19/04/2005 09:12

Wymiana 1 punkt = pol jednostki waluty (taki jest przelicznik)???
Czyli z 2 punkty caly 1$.

Chyba zwroty najfajniejsze sa na gamebookers 0,5% 1% dla grascza srebrnego/zlotego
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 07/05/2005 20:31

czesc...
mysle ze najwyzszy czas odswiezyc ten temat...
przpatrzylem oferte pointbet.com i musze stwierdzic zeposiadaja jedne z najwyzszych kursow na handicapy

jedyny problem z tym ze trzeba je ladnie rozczaic...
gra ktos tam, jakie macie opinie?
Posted by: mike984

Re: POINTBET - 11/05/2005 10:52

czy ktos wie czy sa podpórki w Pointbecie??
Posted by: z o ® r o

Re: POINTBET - 11/05/2005 11:20

Nie, nie ma takich rzeczy.
Posted by: Ernesto

Re: POINTBET - 11/05/2005 16:18

ej bo widze tyle osob ma konta w poinbecie?jest tam jakas promocja?daja cos na start czy co?prosze o odpowiedz!
Posted by: z o ® r o

Re: POINTBET - 11/05/2005 16:24

Dają na start freebety, aż do 500&. Oczywiście 500$ jest przy konkretnej wpłacie, (over 10 000$ więc raczej nie jest to promocja 30zł+30zł w betandwin ). Ale najważniejsze co dają do dobre kursy na handicapy azjatyckie. Dla przypomnienia minimalna stawka na zakład u nich to 10$ lub 10 euro.
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 20/05/2005 06:47

powiedzcie mi ile osob gra obecnie w Pointbet z Polski?

czy wszystkich odstraszaja stawki, przeciez Polska nie tylko na "chudych" graczach stoi.

goscie maja dobre kursy i szybkie wyplaty na MB
bardzo dobra oferta asianow
i z tego co wiem od sierpnia rusza polska wersja razem supportem

mam troche kontaktow z nimi i mysle, ze jak tworza teraz polska wersje to mozna im troche wyslac naszych wnioskow.

jakie macie pomysly na polepszenie tego serwisu?
Posted by: Marcin

Re: POINTBET - 20/05/2005 07:46

Wprowadzenie Netellera. Ale nad tym juz pracuja, szkoda ze sie to przeciaga. Reszta bez zmian.
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 20/05/2005 07:53

dawno sie z nimi kontaktowales?

ja jak na razie korzystalem tylko z MB i bez zadnych problemow, powiedzialbym dziala jak zyletka ten swposob wplaty

ktos probowal wplacac karta?
Posted by: Conrad

Re: POINTBET - 20/05/2005 08:13

Fajny buk, niczego bym nie zmienił. No może multi-asiany bym wprowadził (na niektóre mecze zdarza im się mieć dwie opcje...), ale z tego nawet chyba sam Pinnacle się wycofał...
Posted by: nowy WK

Re: POINTBET - 20/05/2005 08:14

Ja bym proponowal:
- przerobienie strony tak, zeby dzialala w pelni w Mozilli, Firefoxie itp.
- poprawienie oceny w SBR - nie bardzo wiem dlaczego nie maja A?
- wprowadzenie jasniejszych regul przyznawania punktow bonusowych - jakis czas temu support odpowiedzial mi, ze tylko niektore konta maja ta promocje a moje nie a dzisiaj widze, ze pojawily sie pierwsze punkty
- nie wprowadzanie promocji tego typu co SB czy BW ktora przyciagnelaby malolatow nie majacych kasy ale otwierajacych po 10 kont na rodzine i znajomych bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

Pozdrowienia

Wojtek
Posted by: Conrad

Re: POINTBET - 20/05/2005 08:20

WK, z tym Firefoxem to prawda. Strasznie irytujące to jest...
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 20/05/2005 08:32

z SBR sam sie dziwie czemu nie maja wiecej...

a jesli chodzi o malolatow... z tego co widze maja sztywna polityke w tym zakresie...

free bety owszem, ale potem i tak wchodza ograniczenia typu minimalna stawka 10$, minimalna wplata 100$

to skutecznie blokuje tzw. "martwe konta" otwierane pod promocje

jak juz dawno bylo mowione, ten buk lubi duza kase i tyle, z kilkoma Euro nie ma co tam szukac

a pozytek z tego taki, ze nie naloza Ci 100 Euro limitu na zdarzenie, i z wyplata wiekszych kwot tez nie ma zadnych problemow.
Posted by: spoonboy

Re: POINTBET - 20/05/2005 11:20

A wiecie moze co oznacza u nich taka zolto-niebieska 'dioda' przy niektorych meczach ?
Posted by: Marcin

Re: POINTBET - 20/05/2005 12:52

Ze zdarzenie jest wlasnie edytowane.

Co do Netellera, mam informacje sprzed miesiaca. Wtedy twierdzili ze to kwestia tygodni.
Przy okazji przypomnialo mi sie ze xos nie tak bylo z ich system polecania. Jakis blad w skrypcie. Nie wiem czy poprawili bo od tamtego czasu nie korzystalem.
Posted by: qwerty

Re: POINTBET - 21/05/2005 21:59

Quote:


- poprawienie oceny w SBR - nie bardzo wiem dlaczego nie maja A?




Szczerze mówiąc nie wiem jak propozycja zmiany oceny SBR ma się do propozycji wprowadzenia zmian w samym buku, ale do rzeczy. Otóż Pointbet prawdopodobnie działa z Indonezji, gdzie jest to nielegalne. Nic też nie wiadomo o licencji na przyjmowanie zakładów, jedynie że mają zarejestrowaną działaność na British Virgin Islands.
Posted by: Conrad

Re: POINTBET - 22/05/2005 06:10

Jeśli chodzi o limity to są wręcz rewelacyjne. Ten buk lubi $$$. Jest to taki lustrzane odbicie B&W, gdzie najmilej widziany są "drobni inwestorzy" a nie "grube ryby".

Jeśli chodzi o SBR to w ogóle to wiem jaką mają ocenę i szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie sugerowałem się nimi przy ocenie buka.

Co do licensji na Indonezji to ponoć ją dostali, aczkolwiek z trudem.
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 22/05/2005 07:06

z tego co wiem to support Pointbetu dziala z Hong Kongu
Posted by: nowy WK

Re: POINTBET - 22/05/2005 07:16

Quote:

Quote:


- poprawienie oceny w SBR - nie bardzo wiem dlaczego nie maja A?




Szczerze mówiąc nie wiem jak propozycja zmiany oceny SBR ma się do propozycji wprowadzenia zmian w samym buku, ale do rzeczy.




Mysle, ze mogliby ustalic dlaczego maja niska ocene (przy takiej prowizji bonusie na start i limitach jest to dziwne wg mnie) i poprawic te elementy ktore wg SBR sa nie takie jak powinny.

A moze rzeczywiscie buck nie jest tak pewny jak pinnacle czy inne z czolowki?

Wojtek
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 23/05/2005 07:38

ja juz ostatnio zrezygnowalem z innych...a zwlaszcza z super poelcanego baw

gram tylko w Pointbet, support on-line, szybkie wyplaty, duza oferta, brak limitow...

wiecej mi nie potrzeba
Posted by: nowy WK

Re: POINTBET - 23/05/2005 09:21

Ja bym nie przesadzal - poinbet ma niezla oferte na asiany w pilce (i u/o) ale juz 1 x 2 jest slabiutkie. sporty amerykanskie niezle ale nie tak jak pinnacle, tenis dosc slabo. No i to wlasciwie koniec oferty. Czasem cos wystawia na boks czy snooker ale rzadko znajdzie sie tam cos do zagrania.

Jak ktos gra tylko pilke to pewnie nic lepszego nie znajdzie ale wielu rzeczy po prostu w point nie ma.

Czy komus jeszcze oprocz mnie nie rozliczyli Brewstera do tej pory? Nie chce mi sie do nich pisac ale to juz za dlugo.

Wojtek
Posted by: Conrad

Re: POINTBET - 23/05/2005 11:30

Oferta Pointbet niestety ograniczona w dużej mierze do asianów, bo inne rzeczy raczej się tam nie gra. Ale jak na asiany to mają potężny wpływ na rynek. Jeśli Pointbet wystawia kurs... to wszyscy inni się dostosowują. Nawet Pinnacle.
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 25/05/2005 04:22

tak... jezeli o chodzi o asiany to kroluja
zreszta najpopularniejsze chyba zaklady w azji jak sama nazwa wskazuje

Pointbet tez chyba tam ma najwiekszy rynek, a tereraz chce wejsc bardziej na rynek europejski i to mu sie udaje

dopoki beda dawac ciekawa oferte (handicapow, bo inna jest w porownananiu z baw skromna) to beda miec powodzenie

najlepsze sa wysokie kursy, czasem fajne obstawianie na live i duzo dostepnych lig
Posted by: nowy WK

Re: POINTBET - 25/05/2005 05:36

Mi sie u nich podoba to, ze nawet na bardzo "egzotyczne" ligi sa limity rzedu 2000 euro. Druga dobra rzecz jest taka, ze bardzo rzadko wycofuja mecze. Nawet jak mecz jest ewidentnie "ustawiony" to potrafia rano dawac 1,91 na 1 w handi a po poludniu 3,88 w druga strone (nie zmieniajac handicapu) ale nie wycofuja meczu. Tylko boje sie czy przy takim podejsciu moga w ogole zarobic ;-)

Wojtek
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 25/05/2005 06:01

moga, pomysl o milionach graczy z chin, i innych azjatyckich krajow dla ktorych Pointbet jest chyba monopolista

a jezeli chodzi o limity to na najpopularniesze ligi to sie zawieraja zazwyczaj miedzy 15-30 tys euro
Posted by: Conrad

Re: POINTBET - 25/05/2005 08:00

Jedyne co mi się nie podoba w tej firmie to WYPŁATY. Oni wystają jak trabant na szosie na tle konkurencji... W Pinnacle czy Olympic jak robię withdrawal to w ciągu godziny jest pewna kasa, czasami zdarzało mi się w 5 minut nawet dostać. A w Pointbet? 24 godziny... może dłużej? Zobaczymy jak będzie tym razem...
Posted by: mecz55

Re: POINTBET - 25/05/2005 08:28

co masz na mysli piszac "a jezeli chodzi o limity to na najpopularniesze ligi to sie zawieraja zazwyczaj miedzy 15-30 tys euro "

Chyba nie laczna pule postawiona na dane spotkanie bo one sa chyba zdecydowanie wieksze. Czy tez masz na mysli maksymalne stawki na zaklad??? Czyzby dla kont w euro byly wieksze limity? Ja mam rachunek w $. I maksymalna stawka to 10tys na najwieksze ligi i najpopularniejsze spotkanie ( np final LM 10tys $, za to na osttnie kolejki wloskiej tylko 3tys).

Jezli chodzi o monopol to w dobie internetu ciezko go uskuteczniac.

Co do obaw o niezarabianie, to ja sie "boje" o b&w ( najlepiej jakby to upadlo). Bo chyba lepiej dobre kalkulowac kursy i obracac duzymi kwotami. I tak skubac srednio kazdego gracza na 3% czyli z kazdej 100-owy dac mu wygrac 97 ( wiadomo jeden bedzie wygrywal, drugi przegrywal, ale dobry buk bedzie ich usredniajac skubal). A taki baw chce kazdemu zabrac te jego 100-200$ a nie daj boze jaby wygral z 500$ to odrazu limit 25$ albo jeszcze lepiej 5$. I skad taki buk jak baw ma zarabiac???
Posted by: kazow

Re: POINTBET - 25/05/2005 08:59

przyznaje szczerze, sprawdzam teraz i tez mam podobne limity na pojedynczy zaklad...
ale nerke oddaje ze specjalnie sprawdzalem w tamtym tygodniu na niemiecka czy hiszpanska mialem cos kolo 15 tys euro
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 25/05/2005 14:26

Z wyplatami to u nich jest chyba tak, ze musi przyjsc jakis manager i zatwierdzic. Kiedys mi zalezalo i poprosilem na chacie o szybsza wyplate to odpisali, ze manager jest na spotkaniu ale jak skonczy to zalatwia i faktycznie dosc szybko wyplata byla. 24 h jeszcze nigdy nie czekalem (no moze jakbym zlecial w sobote wieczorem to tak).

Jesli chodzi o dobre ustalanie kursow to pozwole sobie na - zobacz jak sie u nich zmieniaja kursy w zaleznosci od tego co ludzie stawiaja !! - zmiany w pinnacle to jeszcze nic. Moze przy najbardziej popularnych meczach zmiany nie sa duze bo ludzie stawaiaja w obie strony. Ale jak jest cos malo popularnego to widzialem sytuacje, ze stawiajac rano w 1 strone a wieczorem w 2 wychodzil 28% surebet i pozwalaja tak grac.

Limity sa wg mnie zupelnie wystarczajace i co wiecej jak sie zagra raz to za chwile mozna grac to samo dajac buckowi szanse na ewentualna korekte kursu.

No i wreszcie rozliczyli mi Golote z Brewsterem, napisalem maila, ze przegral w 53s. przez TKO i mam na kuponie "Lamon Brewster by TKO , Round 1

Wojtek
Posted by: didi

Re: Pointbet - 26/05/2005 18:25

Witam, założyłem kilka dni temu konto w pointbecie no i złożyłem depozyt, zgodnie z promocją w maju oferują freebeta którego wielkość jest uzależniona od wpłaconego depozytu. Znam troszkę angielski i przeczytałem warunki zasady przyznawania tego freebeta. Piszą oni:

1.To view your Freebet (following qualifying bet settlement), simply log-in to Pointbet.com and there is message that you have get a Voucher than click that banner.

2.To use your voucher, click the event, that is on Betting in Running, you will see the gold coin on the match, that is the match you can use the Freebet. Click the team you want to bet, to use your Freebet just click the voucher(animated with yellow banner) on your Betting Form.

Czyli z tego co rozumiem w pkt 1 w mojej skrzynce u nich jest voucher z banerem na który mam kliknąć, niestety ja nic takiego nie mogę znaleźć, czy ktoś z Was mógłby mi pomóc, z góry dziękuję
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 26/05/2005 21:08

Ten freebet jest do wykorzystania na live betting. Obok nazwy drużyny pojawi się taki pieniążek. Trzeba tam kliknąć i potwierdzić chęć wykorzystania freebeta.
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 28/05/2005 08:35

D+
Posted by: Stach

Re: Pointbet - 28/05/2005 08:53

Myśle że ważna jest też przyczyna tego downgradu
"Pointbet Downgraded from C- to D+ due to concerns over the sportsbook's location. Pointbet tells players that they are operating from the British Virgin Islands. However, SBR has confirmed that the sportsbook is operating illegally from Batam Island which is part of Indonesia. These concerns are highlighted by the recent disappearance of Asian sportsbook Game2Bet (SBR not rated) and sister book AsianOdds (SBR not rated). There are unconfirmed reports that the operation was taken offline by government authorities. It should be noted that the majority of the feedback from Pointbet customers has been positive. SBR is hopeful that Pointbet will eventually choose a new location that is tolerant of gaming activity."
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 28/05/2005 12:28

Feedback jest jak najbardziej pozytywny. Właśnie wygrałem freebeta 77 euro w codziennym losowaniu. Nawet nie wiedziałem, że jest taka promocja.
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - 30/05/2005 21:20

Mam pytanie, w jaki sposob moge wplacic kase do tego buka ? moneybookers obsluguje ? bo na przelew niechce mi sie czekac a kredytowki nie posiadam
Posted by: mecz55

Re: Pointbet - 30/05/2005 21:40

obsluguje
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 31/05/2005 06:54

ja zawsze korzystam z Moneybookers, jak dotad zadnych problemow

jak maja duzo wyplat to pare godzin pewnie sie poczeka na wyplate, ale zawsze mozesz zastukac do Online supportu i przyspieszyc sprawe
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - 31/05/2005 07:09

Pytalem, bo zobaczylem na jakiejs stronie baner ze maja bonus depozytowy, ale szukajac na stronie formy depozytu pierw musialem sie zarejstrowac czego nie chcialem robic bo po co mi konto. Ale jak mowicie ze mozna wplacac przez moneybookers to musze rozejrzec sie za tym bonusem depozytowym, czy ktos z niego skorzystal ? jakie sa zasady ? ile musze wplacic i ile obrocic

z gory dzieki za odpowiedz.
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 31/05/2005 07:12

o obrocie nie wiem...
minimalna wplata to 100$
bonus chyba 5%
jak wplacisz wiecej tzn 10 tys $ to wzrasta chyba do 10%

max bonus chyba 500%
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - 31/05/2005 10:18

To co ja zobacylem na banerze to 50 euro depozytu a biore 100 euro czyli podwojenie, ale jak stary ten baner jest to nie wiem , jak tylko wplynie mi kasa to zainteresuje sie tym bukiem

Jezeli jest tak jak mowisz 5% to sie nie oplaca

baner odsyla mnie http://www.pointbet.com/index.asp

Z moim angielskim jest fatalnie, a trzeba sie bylo uczyc jak mowili ze sie przyda , jak moze ktos to przeczytac odnosnie nowego konta, 1 depozytu i ile sie dostaje bonusu jezeli sie dostaje i jakie sa zasady jego obrotu bede wdzieczny.

Jezeli wymaga to wiekszej gotowki to podziekuje, no chyba ze ktos chce sie dogadac, tzn. zakladam konto na siebie ja biore polowe bonusu a inwestro 2 polowe i obstawiam to co mi sie wskaze, a potem wyplacam po brocie, bo tam pisze 500 dolarow a dlamnie to duza suma.
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 31/05/2005 11:08

You must deposit a minimum of US$100 (or equivalent) into your account to qualify for the deposit bonus. The deposit can be made through moneybookers, Western Union, Eco Card, Moneygram or Bank Wire Transfer.


minimalna wplata to 100$


The deposit bonus will be given as Freebet.

bonus w formie darmowego zakladu do wykorzystania na live betting


The maximum Freebet you can claim is US$ 500
Range :
US$ 100 – US$ 1000.99 = 5% Freebet up to US$ 50
US$ 1,001 – US$ 5,000.99 = 10% Freebet up to US$ 200
US$ 5,001 - US$10,000.99 = Freebet US$ 300
> US$ 10,001 = Freebet US$ 500

max bonus 500$
ale zalezy od wysokosci pierwszego depozytu, ale to juz chyba widzisz powyzej


a jesli chodzi o obrot, to nie ma czegos takiego, po prostu zawierasz zaklad na live i wybierasz ze to ma isc z Free Beta, aha i w trazie wygranej do konta dopisuja ci wygrana bez wniesionej stawki
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 31/05/2005 12:41

U nich ta promocja dosc czesto sie zmienia. Czesc freebeta jest na pilke, czesc na konie bylo to roznie dzielone - czasem po polowie czasem 3/4 na pilke. Teraz widze, ze jest jeszcze innaczej.
Ale ten buck jest tak dobry, ze nawet jakby nie bylo promocji to warto tam grac. Jakby (odpukac) upadli to bardziej mi bedzie szkoda, ze nie ma juz gdzie grac niz kasy ktora u nich mam. Calkiem powaznie.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 31/05/2005 12:46

oj nie upadnie....
a z dobrego zrodla wiem...ze planuja w sierpniu polska wersje strony + polski support

a potem ostra ekspansja na nasz piekny kraj, oczywiscie wezma tylko ludzi z wieksza kasa - mniejszi dalej beda tlukli w b&w

chociaz na niektore rzeczy mozna tez juz grac za 1$ (tenis, pilka bez handi)

to juz chyba zmiany w kierunku mniejszego klienta

wplaty tez beda dodatkowo na konto w polsce
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 31/05/2005 14:33

Quote:


Jezeli jest tak jak mowisz 5% to sie nie oplaca





Jest 5% i dzięki Bogu ani % więcej. Minimalna stwaka na zakład 10$ i minimalna wpłata 100$ to mimo wszystko też duże plusy. Kombinatorzy omijają i mam nadzieję będą omijać tego buka szerokim łukiem. I dobrze, bo na tym, że ktoś 100 kont założył cierpią potem z reguły normalni gracze.
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - 31/05/2005 16:55

Kombinatorem nie jestem, poprostu niemam duzego kapitalu by grac za wysokie stawki, moze w przyszlosci bedzie za co grac i na powazne pieniadze, jak narazie musze zadowolic sie tym co mam. Choc czasem moze oplacalo by sie postawic cos za te 10$.

Skoro tak chwalicie tego buka to zainteresuje sie nim predzej czy pozniej, wszystko zalezy jednak od kasy, puki co zakladam konta tam gdzie mam jakis bonus by zwiekszyc kapital, jak sie uzbiera co nieco to bedziemy sie rozwijac jak narazie gram u maluczkich:

expekt / bet-at-home / betandwin / sportingbet / unibet

pozdro
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 01/06/2005 06:01

To nie jest tylko 5% ale az 500$. Malo ktory buck tyle daje. Wiadomo, ze malo kto ma kase, zeby ten max bonus dostac ale czasem ktos ma i wtedy buck daje calkiem sporo.

A z malych polecam w tej chwili mansion i bet24 - podwojenie kasy bez wiekszego ryzyka.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 01/06/2005 06:56

no za jedyne 10000$ otrzymujesz 500$

ale mysle ze kilka osob moze sobie na to pozwolic... zreszta wydaje mi sie ze azjatycki rynek ma niegraniczone mozliwosci finansowe

jezeli chodzi o popularnosc zakladow to raczej sie do niech nie umywamy
Posted by: Marcin

Re: Pointbet - 01/06/2005 09:48

No to sie pochwale ze tez trafilo mi sie 100$ (jako freebet) w ich loterii. Lubie ich jeszcze bardziej
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 01/06/2005 12:07

gratki, 100$ piechota nie chodzi...
ciekawe czemu ja jeszcze nic nie wygralem?

ale w sumie tak jak mowilem bardzo teraz walcza o klienta
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 01/06/2005 12:25

A ja dalej nie wiem o co u nich chodzi z punktami? Wczesniej dostalem 2 punkty a teraz wydawalo mi sie, ze na koniec miesiaca cos dostane a tu nic.
Support pisal, ze nie powinienem w ogole dostawac punktow bo tylko wybrane konta maja ta promocje.

a co do 10tys$ to pewnie niewiele osob tyle ma ale tez jest to jeden z niewielu buckow w ktorym za tak sume mozna bez problemu grac. Ba jakbys mial grac z 10000$ w bw czy Sportingbecie to przy ich limitach chyba bys sie zameczyl przy obstawianiu

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 01/06/2005 12:53

i znowu wracamy do ich najwiekszego plusa --- wysokie dopuszczalne stawki na zdarzenie
Posted by: didi

Re: Pointbet - 01/06/2005 16:25

Nie za bardzo rozumiem jednak istotę tego freebeta, wcześniej w tym temacie pisałem że nie mogę go znaleźć po czym Zorro odpisał mi iż będzie widoczny "pieniążek" przy nazwie drużyny w zakładach na Livebetting co też nie miało miejsca. Dwa dni temu dostałem od nich maila, że proponują mi freebeta na ich nowy Horse-racing Channel.
Freebet jest w postaci vouchera na sumę i tu dokładnie kopiuję w wklejam z maila : Voucher Amount : € 3.9
Zdecydowałem się założyć u nich konto ze względu na atrakcyjne kursy i szeroką ofertę asianow i żaden freebet nie jest mi potrzebny ale jeśli już coś takiego oferują to niech przynajmniej pozwolą klientowi samemu wybrać sobie dyscyplinę a nie odgórnie narzucają to co im pasuje a po drugie to nie wiem jak się ma ta suma vouchera bo wpłacałem "ciut" więcej niż 39 Euro, pozdrawiam
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - 01/06/2005 18:14

szeroką ofertę asianow

P.S. Moze glupio zpytam, ale co to sa te asiany ? ostatnio wiele razy widze ten wyraz a nie wiem co on oznacza, z gory dzieki za info.
Posted by: Mr Joke

Re: Pointbet - 01/06/2005 19:37

Quote:

szeroką ofertę asianow

P.S. Moze glupio zpytam, ale co to sa te asiany ? ostatnio wiele razy widze ten wyraz a nie wiem co on oznacza, z gory dzieki za info.




szeroka oferta Asianów oznacza to szeroką ofertę na zakłady dotyczące walki psów,ras pochodzenia azjatyckiego, jak np. Chow-Chow, na terenie Azji zakłady te są szalenie popularne, a obecnie coraz chętniej grane równiez przez graczy europejskich czy amerykańskich.
Pozdrawiam
Posted by: didi

Re: Pointbet - 01/06/2005 19:53

Quote:

szeroką ofertę asianow

P.S. Moze glupio zpytam, ale co to sa te asiany ? ostatnio wiele razy widze ten wyraz a nie wiem co on oznacza, z gory dzieki za info.




Miałem na myśli handicapy azjatyckie dotyczące piłki nożnej - więcej informacji znajdziesz na głównej stronie mecz.pl

Wracając do freebeta to sprawa już się wyjaśniła. Przed chwilką dostałem maila w któym informują mnie już o tym 10% freebecie który będę mógł obstawić w piłce na livebetting, a ten poprzedni voucher na sumę 3,9 Euro do wykorzystania w Horse-racing Channel to inna promocja, pozdrawiam
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 02/06/2005 11:11

Quote:

Quote:

szeroką ofertę asianow

P.S. Moze glupio zpytam, ale co to sa te asiany ? ostatnio wiele razy widze ten wyraz a nie wiem co on oznacza, z gory dzieki za info.




szeroka oferta Asianów oznacza to szeroką ofertę na zakłady dotyczące walki psów,ras pochodzenia azjatyckiego, jak np. Chow-Chow, na terenie Azji zakłady te są szalenie popularne, a obecnie coraz chętniej grane równiez przez graczy europejskich czy amerykańskich.
Pozdrawiam




dobre:)
ale jeszcze nie stawialem musze sprowbowac...

tylkow ktorej kategorii to Pointbet daje?
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 03/06/2005 13:21

dzialacie moze w PP Pointbetu?
warunki maja spoko i tutaj dostaj sie od razu gotowke zamiast freebetow na konto
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 27/06/2005 11:04

czas chyba odswiezyc temat...

w Pointbecie wreszczie pojawily sie Multiple Bets...
dla niewtajemniczonych to nic innego jak zaklady akumulowane..od razu wprowadzili tez rozpisy....

a wiec punkt na plus...

aha i z tego co widzialem na taki laczony zaklad nie ma limitu 10$ stawka tylko od 1$
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 27/06/2005 12:45

A ja musze ich pochwalic za szybkosc wyplaty. Wczoraj zlecilem i byla po kilku godzinach na Moneybookers. Wiem, ze ostatnio troche sie ociagali i nawet rozmawianiw na chacie niewiele dawalo. Staraja sie coraz lepiej. Do tej pory wyplate zlacana w niedziele mialem najwczesniej we wtorek okolo 12.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 27/06/2005 12:58

i z tego co widze znacznie poprawili oferte tenisa ze stawka minimalna 1$....chyba nam zaczyna rosnac nowy lider...
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 27/06/2005 13:49

Z tenisem u nich jest taki problem, ze maja spor fajnych kursow na dokladny wynik w setach ale rzadko da sie to postawic - nie wiem czy to blad w oprogramowaniu czy tak ma byc, ze jak juz ktos na dany wynik postawi to inny nie moze? W kazdym razie w porownaniu z pilka tenis u nich jest na drugim planie. Ale pilka ... ostatnio handi 0:1 na Varteks Varazdin (Chorwacja) - Dinamo Tirana (Albania) doszedl do 4,66 przed meczem - na coz zwolennicy latwej kasy polegajacej na grniu "pewnych" i "ustawionych" meczow na podstawie informacji w sieci sporo na 2 postawili i tym razem point byl gora nie wycofujac meczu.

Wojtek
Posted by: mecz55

Re: Pointbet - 27/06/2005 16:42

To fakt czesto na dokladny wynik nie da sie postawic. Przy okienu do zakladu wyskakuja jaka jest maksymalna stawka, stawiasz mniejsza i mas zkomunikat ze nie maoza zawzec zakladu bo stawka za duza.
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 28/06/2005 07:44

hmmm musze sprawdzic bo szczerze powiem ze jeszcze nie zauwazylem...dajcie znac jak cos takiego znajdziecie to pomecze ich support
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 28/06/2005 08:52

Jak coś takiego znajdziemy? To jest praktycznie na każdym meczu. Ja w 4 przypadkach na 5 nie mogę nic postawić.
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 28/06/2005 15:08

wlasnie mialem to na tenisie...szkoda ze nie ze zrezygnowalem...kaska w blotko:) doostalem sie do live supportu i cos poprawili a oficjalnie to za duzo osob w tym samym momencie obstawaiala to zdarzenie...hm
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 11/07/2005 13:00

widze ze sezon ogorkowy w pelni i malutka oferta zniecheca do grania, a Pointbet daje fajne handi na overy...ostation niezle wyniki powchodzily
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 11/07/2005 14:49

To ja napisze o freebetach w pointbet: Wygralem cos takiego i pewnie nie ma co narzekac bo kasa za darmo to dobra rzecz. Ale trzeba to postawic na mecz live a wczoraj w ofercie mieli caly dzien tylko 1 ktory zaczynal sie o 23. Co prawda jak zajrzalem okolo 22:45 to byl jeszcze jeden wystawiony ale skad moglem wiedzec, ze bedzie?

Ten o 23 tez nie dalo sie obstawic - przez kilka minut skrypt wieszal przegladarke, potem w ogole zdjeli oferte. Na szczesci okolo 23:20 dalo sie postawic i nawet kurs wzrosl z 2,1 na 2,18 (na overa - yndera mialem zagranego w B&W po 1,95

Mysle, ze przy tak malej ofercie live jak w tej chwili freebet moglby byc wazny po prostu tydzien a nie 2 dni i byloby OK. do tego jakby z gory bylo wiadmomo ktore mecze beda live to by tez ulatwilo sprawe.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 12/07/2005 14:18

w normalnym czasie jak sa ligi to jest w miare duzo lig... teraz tak na ogorki...

czasem freebeta mozna wyrwac tez na inne typy zakladow, zawsze mozna pogadac na live
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 12/07/2005 14:46

Mysle, ze freebet moglby byc wazny przez czas az wystawia powiedzmy 20 meczow live. Moj byl wazny na 2 mecze w sumie w sobote i w niedziele w nocy.

Z drugiej strony pewnie jakbym pogadal na chacie to by mi przedluzyli waznosc.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 12/07/2005 14:50

ja tam przez chat na Pointbecie juz duzo wynegocjowalem :-)

bardzo fajna rzecz w sumie jak cos chcemy zalatwic
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 12/07/2005 14:58

W wiekszosci buckow z live chat do sie sporo zalatwic. Nawet w pinnacle da sie mailami bardzo szybko dogadac. Tylko w 5dimes odkad zatrudnili Freda zalatwienie czegokolwiek nie jest proste ;-)

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 12/07/2005 15:05

oj Freda nie znam ale Aneline z Pointbetu jest bardzo mila

dla ciekawskich pochodzi z Hong Kongu
Posted by: Piotr30

Re: Pointbet - 13/07/2005 07:34

Czy ktoś oprócz mnie ma problem z zalogowaniem? Po wpisaniu loginu, hasła i enterze wyskakuje komunikat "Nie można odnaleźć strony". Dzięki za info.

Pozdrawiam
Piotr
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 13/07/2005 07:38

Dzisiaj maja informacje:

Due to maintenance in our ISP (Internet Service Provider) there might be some difficulties accessing our website.

Tak sie u nich czasem zdarza - trzeba sie przyzwyczaic niestety.

Wojtek
Posted by: Piotr30

Re: Pointbet - 13/07/2005 07:42

OK. Dzięki WK za informację, szkoda, bo widzę niezłe kursy na J-League
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 13/07/2005 07:44

Probuj sie zalogowac - wylaczyc przegladarke i jeszcze raz wlaczyc itp. Ja sie dzisiaj zalogowalem bez problemu. Ale wiem, ze czasem jest tak, ze ja nie moge sie zalogowac a znajomi moga.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 13/07/2005 08:36

u mnie tez dzisiaj bez problemu...Pointbet informuje ze ich provider prowadzi jakies prace

czasem jak cos nie dziala to wystarczy F5
Posted by: Davidos

Re: Pointbet - 14/07/2005 10:18

Czy w Pinnacle jest pobierana prowizja od wygranych ?
Z tego co sie dowiedziałem w Poinbecie tak jest a jak jest w Pinnacle ?
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 14/07/2005 10:34

Ani w point ani w pinnacle od wygranych nie jest pobierana prowizja. stawiasz 100 euro na kurs 2,0 i wygrywasz 100 euro (jak wejdzie oczywiscie). Prowizje od wygranych sa zwykle w P2P - Betfair, parbet itp.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 14/07/2005 10:50

dokladnie zadnych prowizji nikt nie uswiadcczyl, przynajmniej ja nie

BTW fajnie ze wprowadzili zaklady laczone, omija sie w ten sposob minimalny stake 10$ i mamy 1$
Posted by: 1939

Re: Pointbet - 15/07/2005 13:34

Witam. Czy mozna z pointbet wyplacic pieniadze na konto w moneybookers jezeli depozyt zostal zlozony przy pomocy karty visa?
Posted by: Stach

Re: Pointbet - 15/07/2005 14:02

A jakim cudem złożyłeś depozyt kartą visa, skoro nie ma takiej możliwości?
Pytam się bo sam chętnie bym wpłacał kartą, a tak muszę korzystać z beznadziejnego moneybookers
Posted by: 1939

Re: Pointbet - 15/07/2005 14:28

A gdzie jest napisane ze zlozylem depozyt? Faktycznie nie mozna zlozyc depozytu karta. Pozostaje jeszcze 10bet.
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet - 19/07/2005 09:48

Co sie dzieje z Pointbet ???
Pokazuje mi sie jakas inna stronka z wyborem jezyka, a kiedy sie tam probuje zalogowac pisze zeby sprobowac jeszcze raz, i tak caly czas. A haslo na pewno wpisuje dobre.

U Was tez tak jest ?
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 19/07/2005 12:14

U nas tez jest inna stronka na poczatku ale potem wszystko dziala po zalogowaniu.

Wojtek
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Pointbet - 22/07/2005 20:54

czy jest jakaś możliwośc przjerzenia sobie strony i oferty Pointbet bez rejestracji ??
Posted by: Stach

Re: Pointbet - 22/07/2005 22:24

owszem -> czek diz
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 22/07/2005 22:32

no musze przyznac ze pointbet wyglada apetycznie (oferta)
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Pointbet - 23/07/2005 09:06

a są aktualnie jakieś promocje dla nowych klientów Pointbet?
bądż ew. jakieś bonusy za zapisy z refferal linku?
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Pointbet - 24/07/2005 09:51

no panowie,looknijcie na te bonusy bo zastanawiam sie nad założeniem konta
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 24/07/2005 10:34

Jest mozliwosc polecenia nowego gracza i dostaje sie bonus ale nie jestem pewnien czy Ty wtedy dostaniesz. Pewnie tak. A tu sa warunki bonusa jak sie sam zapiszesz:

Get US$ 500 Freebet Only this July 2005

All NEW accounts will be entitled for a Sign-up Bonus on the first deposit made.
The minimum deposit required is US$ 100 (or equivalent).

TERMS & CONDITIONS

1. This offer is only applicable for the accounts that make their initial deposit.
2. Only customers who have opened a betting account at Pointbet and make their initial deposit to the betting account from July 1st, 2005 until July 31st, 2005 are eligible for the deposit bonus.
3. Only one account per customer is permitted.
4. The deposit bonus will be given as Freebet.
5. Only one deposit bonus on betting in running per customer (not per account) will be permitted, the deposit bonus will be awarded on your initial deposit.
6. You must deposit a minimum of US$100 (or equivalent) into your account to qualify for the deposit bonus. The deposit can be made through moneybookers, Western Union, Eco Card, Moneygram or Bank Wire Transfer.
7. The maximum deposit bonus you can claim depends on your deposit (Please see point 9 for more detail). You can claim your freebet to promotion@pointbet.com
8. Before the deposit bonus can be claimed, you must wager the amount of the initial deposit in 30 days.
9. The maximum Freebet you can claim is US$ 500
Range : US$ 100 – US$ 1000.99 = 5% Freebet up to US$ 50
US$ 1,001 – US$ 5,000.99 = 10% Freebet up to US$ 200
US$ 5,001 - US$10,000.99 = Freebet US$ 300
> US$ 10,001 = Freebet US$ 500

To use your Freebet, please read the Terms & Condition of Freebet
10. User must accept and can not choose what event Pointbet provide for the Freebet.
11. Pointbet will give a notice with message on internal and external email to the qualified user regarding the Freebet.
12. If user withdraw their fund before they wager the amount of their initial deposit, the deposit bonus will be deemed void
13. If your deposit has not been cleared, you will not qualify for this promotion.
14. Close relatives of the existing member (parents, siblings, children, and member self), person living in the same households as the member, and persons giving the same email address, phone number, and bank account number with the existing member or using the same IP (internet protocol) as the existing members WILL NOT get the bonus.
15. You must ensure that you are complying with all legal requirements in your own country and with the terms and conditions as detailed in 'Rules and Regulations' at Pointbet.com.
16. Pointbet reserves the right at their sole discretion, to disqualify any individual who tampers with the entry process, and to cancel, terminate, modify or suspend the Program.
17. Pointbet has no responsibility for any error, omission, interruption, deletion, delay in operation or transmission, computer and communication line failure.
18. Pointbet have the right to withdraw this Program at anytime with or without cause and with or without notice.
19. The company reserves the right to make changes to these terms and conditions. Any changes will be published on the web site. From time to time; certain provisions of the Terms & Conditions may change and they will updated accordingly. Each change will be effective, and you will be deemed to have accepted such changes immediately upon such notification.

Wojtek
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Pointbet - 24/07/2005 11:03

Wojtek wyczyśc skrzynke...
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 29/07/2005 11:21

panowie i panie...czas odkurzyc temat...
pointbet uruchamia pewien program..

gwarantuje konto do wplat w polsce i poufnosc danych personlanych

mam wylacznosc na agenta w polsce
jesli ktos jes zainteresowany uczestnictwem w grupie
to jest jeszcze kilka miejsc

benefity:

1.brak info personalnych w buku a tym samym brak obawy o wszelkie prawa
2.lepsze kursy - mozliwosc obnizania prowizji
3. pewnosc


info na priv
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 29/07/2005 15:27

Witam,

Wiesz moze czy pointbet bedzie wystawial kursy na hokej? Jakby wystawial z podobna marza jak przy pilce albo nawet troche wieksza to byloby bardzo OK.

I jak mozesz zdradzic cos na temat tego konta w Polsce - czy beda jakies koszty przewalutowania na PLN?

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 29/07/2005 15:49

szcagoly wlasnie kolekcjonuje...jak bede wiedzial...porozsylam zainteresowanym na priv

jesli chodzi o hokej...wybadam sprawe
Posted by: skottie

Re: Pointbet - 29/07/2005 17:23

Ktoś pytał o referale:
Refer one friend, refer 5 friends. The more friends you refer the more money you receive.

For every friend you refer who makes deposit and then bets (minimal turnover of US$ 250 or equivalent by the end of the calendar month) you will receive US$ 50 (or equivalent) in your betting account.
Please note both reference and referred member must have bet US$ 250 or equivalent (turnover) to qualify.

Jak napisane trzeba wpłacić 100$ i zrobić obrót 250$ do końca miesiąca, za 1 kazdego zwerbowanego membersa można dostać 50$.
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 30/07/2005 11:39

pintbet -jak sie ma obecnie widze note D+ , warto tam ulokowac pieniadze ?
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 30/07/2005 11:48

Warto, ale ryzyko jest spore.

Wojtek
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 30/07/2005 11:58

tzn ?
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 30/07/2005 12:03

Tzn, dobre kursy, dobre limity ale podobno dziala w Indonezji i z tego powodu ma niska ocene = ryzyko jest wieksze niz dla bet365, czy pinnaclesports. Bywaly tez problemy z wyplata - kilka dni trzeba bylo czekac. Na to bardziej ludzie w SBR narzekaja niz ja.

Wojtek
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 30/07/2005 12:07

oferte to ja znam tylko o wyplate chodzi pina i bet365 jak narazie u mnie ani jednego zlego slowa, a pointbet to narazie nawet nie chce mi otworzyc opcji open account
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 30/07/2005 12:19

Strona dziala tak sobie - tzn. zwykle dziala ale czasem w ogole nie dziala a innym razem niby dziala ale np. nie da sie postawic. Przy rejstracji tez o ile pamietam cos nie tak bylo.

Buck jest denerwujacy przez niedopracowanie szczegolow ale wg mnie i tak warto tam grac. Nie slyszalem ani nie czytalem o innym problemie z wyplata niz kilkudniowe opoznienie wyplat przez Moneybookers - proponuja wtedy wyplate na konto.

Trzeba tez brac pod uwage ryzyko, ze buck zostanie zamkniety i nie jest pewne czy odzyska sie wtedy kase. Gdyby nie to pewnie miliby przynajmiej ocene B a moze i A - mysle, ze za jakis czas tak bedzie.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 01/08/2005 08:01

bedzie juz rozmawiaja o tym z SBR
ja gram i nie mam problemow, wyplaty robie na MB, kasa zawsze na drugi dzien, czasem szybciej
kursy dobre


a co do strony...moze maja jakies klopoty teraz z nowym sezoanem chca wrzucic nowe wersje jezykowe (polska miedzy innymi)

a jezeli chcecie bardziej bezpiecznie to zapraszam na priv
Posted by: kurson

Re: Pointbet - 01/08/2005 08:15

Quote:

a jezeli chcecie bardziej bezpiecznie to zapraszam na priv




Dlaczego na priv? Napisz otwarcie tutaj o co chodzi z tym "bardziej bezpiecznie". Przeciez jak "bezpiecznie" to chyba nie ma czego ukrywac?
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 01/08/2005 11:47

ok..ok..pointbet niedlugo startuje z programem partnerskim
wtedy kasa leci na konto w polsce
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 01/08/2005 12:55

wszystko fajnie , tylko niech dadza mozliwosc otwarcia u nich konta ... bo puki co mi sie zakladka new user nie otwiera
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 01/08/2005 14:45

Sprobuj w innej przegladarce. Czesc rzeczy nie dziala w Firefoxie niestety.

Wojtek
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 01/08/2005 14:45

firefox nie dziala IE tez ....
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 01/08/2005 14:56

ehhh az sie wezme i pomoge, wchodzisz na pierwsza strone pointbetu , klikasz na Open Account i sie nie otwiera?

u mnie dziala dobrze
sprobuj linka bezposrednio

https://www.pointbet.com/secure/en/user/newUser.asp
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 01/08/2005 15:03

tez tak probowalem ale nic z tego, nie wiem co jest grane ani FF ani IE
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 01/08/2005 15:22

ale jaki masz komunikat?
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 01/08/2005 15:45

tak sie zachowuje jak by nie bylo polaczenia z internetem np w IE pokazuje sie adres IP z ktorym sie laczy i tyle... moze ktos mnie zarejestruje
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 01/08/2005 16:04

U mnie sie otwiera strona rejstracji ale trzeba poczekac z 30 sekund. Moze masz tak ustawione w przegladarce, ze jak sie nie otwiera to szybciej pokazuje sie komunikat bledu?

Wojtek
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 01/08/2005 16:19

trwa laczenie z witryna 66.117.9.10 i tyle , w FF poczekalem nawet dluzej ale nic kompletnie w IE okona jest taka jakby nie bylo polaczenia z netem .... nie wiem dziwne, ale oferta niezla nawet sa asiany na polska co mnie zaskoczylo

bede musial cos pokombinowac
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 02/08/2005 07:41

sa asiany sa,

jak chcesz i masz zaufanie to skopiuje Ci formularz i podesle na maila, potem moge wklepac dane i Cie zarejestruje
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 02/08/2005 08:51

bocian przeczysc skrzynke
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 05/08/2005 11:48

D_M udalo Ci sie zalozyc konto?

dostales sie do nich i ogrywasz az milo?
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 05/08/2005 13:49

Quote:

D_M udalo Ci sie zalozyc konto?

dostales sie do nich i ogrywasz az milo?




probowalem na innym laczu, poszlo na moim nie idzie, zaloze na innym i zobacze moze sie zaloguje u mnie
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 05/08/2005 14:04

gdzyby ktos zakladal konto w Pointbecie w najblizszym czasie o niech mi da wczesniej znac...
Posted by: D_M

Re: Pointbet - 05/08/2005 16:41

ja moge nawet 5 zalozyc co oferujesz ?
Posted by: kamtek

Re: Pointbet - 06/08/2005 07:36

kazow priv
Posted by: stryker

Re: Pointbet - 08/08/2005 10:28

Mam małe pytanie dotyczące pointbetu.Otóz bardzo spodobała mi się oferta tego buka ale większosc spotkań które bym tutaj grał palą się na czerwono tzn naprzyklad dzisiejszy mecz Legia - Bayern (0:3/4). Co to wlasciwie oznacza?
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 08/08/2005 10:35

hmmm nie ma jakiegos znaczenia tego...jedno znaczenie jakie znam to jak sie pali zolto-niebieska lampka obok spotkania to znaczt ze jest wlasnie edytowane
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 08/08/2005 10:43

Wg mnie na czerwono pala sie te kursy gdzie jest duzy ruch i sie kurs co chwila zmienia. Na Legii +3/4 bylo 2,14 roslo do 2,29 potem spadlo na 2,27 i tak przez 15 minut sie zmienialo z 10 razy.

Jak zmienia handicap to tez chyba podswietlaja na czerwono.

A dlaczego czasem mecz jest podswietlony na ciemniejszy zolty kolor?

Wojtek
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet - 08/08/2005 15:08

Quote:

Mam małe pytanie dotyczące pointbetu.Otóz bardzo spodobała mi się oferta tego buka ale większosc spotkań które bym tutaj grał palą się na czerwono tzn naprzyklad dzisiejszy mecz Legia - Bayern (0:3/4). Co to wlasciwie oznacza?





Zapewne chodzi Ci o kolor handicapu.
Na czerowno - dodatni handi ma gospodarz spotkania.
Na niebiesko - dodatni handi maja goscie.

Jesli idzie o Legia - Bayern, to raczej bylo (3/4:0 ), czyli Legia +3/4 Bayern -3/4
Posted by: stańczyk

Re: Pointbet - 10/08/2005 11:28

2 pytanka:
1. czy da się wejść na stronę pointbeta bez zakładania konta (k*wa, nawet jak chcę przeczytać terms and conditions to mnie wyrzuca na startową stronę)?
2. czy mają w ofercie if-bety?
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 13/08/2005 12:12

chyba czas wreszcie przenieść się na większy serwer..
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet - 14/08/2005 11:42

Quote:

chyba czas wreszcie przenieść się na większy serwer..




No wlasnie, wczoraj w godzinach szczytu caly czas wyskakiwalo 'serwer too busy'.

A ostatnio zamiast 'confirmation' wywalalo jakis blad. Na szczescie zaklad byl zawierany.

I jeszcze jedna uwaga o PB. Coraz dluzej trwa wyplata. Na kase do MB czekalem ponad dwie doby.
Posted by: Llama

Re: Pointbet - 18/08/2005 11:00

2005-08-14 22:51:00
SBR Bill Dozer reports: SBR receives multiple complaints from Pointbet (SBR rating D+) customers. The majority of these complaints are regarding a lack of email responses and website down-time. One player reports being locked out of his account, which holds a four figure balance, for what has now been three weeks.

"My account has been frozen for more than two weeks. I have sent numerous e-mails to care@pointbet.com. My e-mails have been completely ignored. The message I receive is as follows: "Your account is being frozen. Please contact care@Pointbet.com" Please turn my account back on and explain why this has


chcę tam sobie pograć, ale mało ciekawie wygląda sytuacja w tym buku...
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 18/08/2005 11:40

Szkoda, ze gosc nie napisal co takiego zrobil, ze mu zamrozili konto. Nie wydaje mi sie, zeby stalo sie to bez powodu.

Wojtek
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 19/08/2005 06:54

Zastanawialem sie jeszcze nad obiektywnoscia SBR co do Pointbet i 5dimes - niedawno 5dimes anulowalo mi zaklad postawioony po kursie 2,45 bo podobno swiadomie wykorzystalem ich pomylke. Kurs zmienili na 2,37 !!! a mozna bylo postawic po 2,5 w tym czasie a w Betfair nawet po 2,7 wczesniej. Do tego zaklad bylby przegrany.
Dostalem przykrego maila, ze jesli dalej bede chcial oszukiwac to mi zamkna konto.

Napisalem o tym do SBR i nic - ani odpowiedzi ani list nie jest na ich stronie. Tak wiec ocena A dla 5 dimes jest wg mnie mocno naciagana i wynika pewnie z osobistych ukladow miedzy B. Dozerem a wlascicielem dimes.

Z drugiej strony Pointbet ktory oprocz nieco ubozszej oferty jest pod kazdym wzgledem lepszy od dimes ma ocene D+ i tego typu podejrzane komentarze (dlaczego np. gosc kilka x pisal maila a nie pogadal na live chat?). Czy nie jest tak, ze ocena jest rownie "obiektywna" jak dla dimes?

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 19/08/2005 07:25

nie moge sie wypowoadac o 5 dimes bo tam nie gralem
ale mi odpowiada Pointbet i raczej sie nie boje o moja kase
a oferta coraz szersza
Posted by: Stach

Re: Pointbet - 20/08/2005 09:23

Strona leży. Jak zwykle zresztą w weekend. A niektóre gorące głowy chcą tutaj przyznać ocenę A+.
Ciekawe za co? Pewnie za dostępność.
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 20/08/2005 11:01

Quote:

5dimes anulowalo mi zaklad postawioony po kursie 2,45 bo podobno swiadomie wykorzystalem ich pomylke. Kurs zmienili na 2,37 !!! a mozna bylo postawic po 2,5 w tym czasie a w Betfair nawet po 2,7 wczesniej. Do tego zaklad bylby przegrany.
Dostalem przykrego maila, ze jesli dalej bede chcial oszukiwac to mi zamkna konto.



Obraz 5dimes jest w tej chwili rzeczywiście nieciekawy, wystarczy przeczytać drugą recenzję od góry na http://www.sportsbookreview.com/Players+Review+Part2/default.aspx?Sportsbook=5Dimes Krótko mówiąc sami oszukują i nie chcą się do tego przyznać a oskarżają innych o oszustwo. Każdy, kto miał przyjemność z właścicielem tej firmy Tonym Williamsem wie, że ten człowiek jest psychicznie chory. A jego paranoja zdaje się udzielać powoli całej firmie.
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 20/08/2005 11:13

Quote:

Strona leży. Jak zwykle zresztą w weekend. A niektóre gorące głowy chcą tutaj przyznać ocenę A+.
Ciekawe za co? Pewnie za dostępność.




Bez przesady - lezy - co to znaczy? Serwer jest troche przeciazony ale ja bez problemu dzisiaj korzystam z Pointbeta. A+ na pewno bym im nie dal ale B czy C+ wg mnie sie nalezy.

A brak odpowiedzi z SBR na moj mail dotyczacy 5dimes utwierdza mnie w przekonaniu, ze ich dobra ocena jest dana po znajomosci.

Wojtek
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 20/08/2005 12:01

Kazow, zanim zaczną wprowadzać polską wersję językową i inne cuda na kiju powinni przenieść się na większy serwer. Strona w każdy weekend rzeczywiście ablo leży albo działa tak, jakby chciała a nie mogła. I nawet wyświetla się dlaczego "za duże obciążenie serwera".
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 20/08/2005 13:21

HTTP Error 500-13 - Server too busy... HTTP Error 500-13 - Server too busy... HTTP Error 500-13 - Server too busy... i tak od rana z przerwami, a generalnie w każdą soboteę i niedzielę..
Posted by: skottie

Re: Pointbet - 20/08/2005 18:53

Temat jest o Pointbet, ale widzę, że niektórzy piszą o 5Dimes. JA też wtrącę swoje 3 grosze.
Dla mnie oczywiście bez wątpienia lepszym bukiem jest Pointbet. Mimo ostatnich przejść jakie z nimi miałem.
Chodzi o MGM czyli program referowania klientów. Nie wiem czy komuś z was udało się wysłać maila z referalem do kolegi z poziomu strony. Mi się to nie udało mimo, że próbowałem na różne adresy. Mają oczywiście zjebany soft.
Gdy im o tym napisałem to prosili mnie żeby kolega zarejstrował się "normalnie" wpisując w polu "skąd słyszał" mój nick. Kolega tak zrobił oczywiście, a oni twierdzą że nie (pewnie znowu ich soft zawiódł). Po wymianie maili z ich marketingiem dowiedziałem się że nic z tym zrobić nie mogą. To dziwne, że wykazują taką "niemoc" i brak chęci współpracy bo chodzi o jedyne 50$. Mnie to tam nie nęci jakoś specjalnie, ale wkurza mnie jak ktoś coś zjebie i próbuje mi wmówić że to moja wina...
Tak czy owak Pointbet jest o niebo lepszy od 5D.
Z 5D trudno wyciągnąć mi kasę, bo jakoś nie kwapią się z oddaniem na MB (a NEtka nie mam).
Poza tym mają limity na niektóre ligi 500$. Mało tego, na niektóre mecze (np. liga polska) ograniczają mnie do całych 100$... To kpina z graczy.
Jeśli ktoś poważny chce zasilić swoje konto w 5D (bo chyba można transferować między kontami?) i oddać mi na MB $$ to zapraszam na priv. Dorzucie oczywiście bonusa jakiegoś.

skottie
Posted by: bart8111

Re: Pointbet - 20/08/2005 21:04

A ja mam inny problem. Chcialem sobie zagrac multiasiany (po raz pierwszy) sa tam napisane limity: minimum bylo 1E, a max jakies 400, chcialem postawic 4 Euro, po wpisaniu kwoty i zatwierdzeniu, wyskoczyl mi komunikat ze nie moge postawic kwoy wiekszej niz 1.75 Euro. I wkoncu musialem za tyle zagrac, bo za wiecej sie nie dalo.
Nie wiem o co chodzi bo pierwszy raz w to zagralem, ale czyzby to byl jakis nalozony limit? W singlach nie mam zadnych limitow, wiec nie wiem czemu tu by cos takiego bylo, moze jakis blad... Gra ktos multi? Mial ktos jakies podobne problemy z limitami w nich. Dziwne tym bardziej ze ten buk jest odwrotnoscia Betandwin i wlasnie lubi duze kwoty...
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 21/08/2005 13:39

Quote:

Mało tego, na niektóre mecze (np. liga polska) ograniczają mnie do całych 100$... To kpina z graczy



Może być gorzej. Ja mam 50$
Posted by: tekkentag

Re: Pointbet - 22/08/2005 07:54

Odnośnie wypowiedzi scottiego: "To dziwne, że wykazują taką niemoc i brak chęci współpracy bo chodzi o jedyne 50$"

Dodam że chodziło tu o mnie i że nie wpłaciłem żadnej kwoty do Pointbet i nie wpłace (wszystko zrobiłem poprawnie przy rejestracji a i tak nie chcą uwzględnić referala, więc jeśli nawet zrobie obrót to i tak bonusa nie dostaniemy) Ich sprzęt faktycznie do najlepszych nie należy.

Jednak gra tam od jakiegoś czasu mój kolega, ostatnio z nim rozmawiałem i chwali sobie tego buka. No ale ja tam swojej kaski nie zostawie:: no bonus = no cash
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 10:26

Mam konto w złotówkach w Moneybookers. Czy jest możliwość przelania pewnej kwoty z moneybookers (PLN) do Pointbet-u w Euro bądź w $?.
Pozdrawiam.
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 22/08/2005 10:39

jasne ze jest
robie tak normalnie
wybierasz jaka kwote chcesz wyslac i na pointbet juz masz Euro
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 11:59

załozyłem konto na pointbe-cie ale nie mogę się zalogować.Mam komunikat" Your accounthas not approved yet.Plese contactour customerservice".Przy rejestracji pokazało mi jakiś komunikat i nadany mój ID.Czy mam czekać na jakąs wiadomość o aktywacji konta na mojej skrzynce email?.
Pozdrawiam.
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 12:31

kazow zobacz priva !!!
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 22/08/2005 12:42

milus jak masz jakies problemy to wal od razu na live chat , zalatwiaja od reki
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 12:47

tylko jak się dostać do tego live-chata? jak mnie nie chce zalogować?
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 22/08/2005 12:51

hmmm to napisz im maila najlepiej
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 12:55

Czy po rejestracji mam dostać jakiś zwrotny email od Pointbet-a w celu weryfikacji.powtarzam jescze raz ten komunikat który pojawia się przy logowaniu"Your account has not approved yet.Plese contact our customer service"
Posted by: Adik

Re: Pointbet - 22/08/2005 12:56

musisz poczekac jakis czas zanim aktywuja konto
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 12:58

OK
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 12:59

kazow czytałeś priva ode mnie?
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 13:24

Wysłałem pieniądze z mojego konta Moneeybookers na swój depozyt w Poinbecie.Z konta moneybookers pieniądze zostały zdjęte natomiast nie mam ich od razu na swoim depozycie w Pointbecie.Czy na księgowanie pieniedzy się czeka czy powinny być księgowane w czasie rzeczywistym?
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 13:27

W Account History widnieje ta kwota a w tytule jest napisane
"DEPOSIT (IN PROCESS)".Czy to dopiero będzie księgowane?
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 13:38

wszystko już gra pieniądze na Poinbecie !!!
Posted by: milus

Re: Pointbet - 22/08/2005 13:46

czy mozna zagrać akumulatora w Pointbecie?.Jak tak to w jaki sposób?
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 23/08/2005 07:06

Nie uwazasz, ze jesli pozwalaja grac single to lepiej grac single?
Ale jesli musisz to popatrz:
Multibet Soccer i tam poewnie da sie jakos zagrac chociaz niedawno w tym temacie ktos pisal, ze stawka jest mocno ograniczona przy zakladach AKO.

Wojtek
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 23/08/2005 07:28

dokladnie tam, w Multibetsoccer masz mozliwosc zlozenia akumulatora

jezeli chodzi o stawke to to jest sposob na obejscie minimum, bo przyjmuja zaklad juz od 1$

jedyny minus, kursy w porownaniu z singlami troche obnizone jakies 1-2%
Posted by: acmilan

Re: Pointbet - 24/08/2005 12:52

Dzis o 2:09 zagralem mecz T.Robredo-S.Jenkins(obstawilem zwyciestwo Jenkinsa), pointbet mial napisane ze mecz sie ma rozpoczac dzis wieczorem. Dzis patrze i mecz sie juz zakonczyl i wygral Robredo i problem w tym, ze w chwili gdy obstawialem trwal juz 2 lub 3 set. Czy zaklad nie powinien zostac anulowany?? Jestem pewien ze gdyby wygral Jenkins to tak by sie stalo. Pozdro i prosze o odpowiedz
Posted by: acmilan

Re: Pointbet - 24/08/2005 12:55

Dodam, ze mecz mam oczywiscie rozliczony jako przegrany
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 24/08/2005 13:23

ehhh szkoda slow....nie dosc ze zagral bo myslal ze przechytrzyl buka to teraz placze...

ciekawe czy jakby zaklad byl wygrany i dali ci kase to tez bys plakal?

trzeba ponosic konsekwenje swoich decyzji

Pointbet sie pomylil, nie zdjal oferty, pewnie rozliczyli wszystkim wedlug prawdziwego wyniku
Posted by: acmilan

Re: Pointbet - 24/08/2005 13:36

szkoda slow?? jak moglem przechytrzyc buka?? pierwszego seta wygral robredo wiec chyba jakbym chcial przechytrzyc buka to bym zagral na niego prawda?? a jesli to byl juz 3 set to moglem zrobic sura i zagrac po kursie 4 zwyciestwo 2-1 robredo a po kursie 9 zwyciestwo 2-1 jenkinsa
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 25/08/2005 06:10

Z buckami tak to ju jest, ze jak sie postawi po rozpoczeciu meczu to rozliczaja na swoja korzysc. Pol biedy jak nie daja za to limitow i nie blokuja konta.
Co prawda zwykle jest to blad bucka, ze zostawi jakas oferte ale jeszcze nie widzialem, zeby sie przyznali.

Ja kiedys w GB postawilem zaklady na zwyciezce etapu TdF w bucku i w P2P - bylem pewien, ze mozna stawiac po rozpoczeciu etapu ale kilka godzin przed koncem - peleton jechal caly razem moze z 15 minut po rozpoczeciu. No i to co stawialm w bucku i bylo wygrane anulowali a to co przegralem w P2P nie anulowali.

Trzeba samemu pilnowac zeby nie stawiac po rozpoczeciu meczu niestety.

Wojtek
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - 25/08/2005 07:02

Moze mi ktos podac przyklad wypelninia rejstracji do pointbetu ?
Nie mamtel. domowego wiec nie wiem co tam wpisac a cos chyba musze mam koma w idei
i co mam powpisywac w pole banku gdzie konto mam w mBanku

Z gory dzieki za pomoc
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 25/08/2005 07:17

Wg mnie nie ma co sie zastanawaiac tylko mozna wpisac w te pola cokolwiek. Do banku i tak sie nie oplaci przelewac bezposrednio a dzwonic do Ciebie nie beda.

Wojtek
Posted by: acmilan

Re: Pointbet - 25/08/2005 12:31

No i zakład został anulowany. Napisałem do nich. Na pierwszego maila odpowiedzieli, że jak zakład został zawarty i potwierdzony to nie można go już anulować. To napisałem drugiego maila i odwołałem sie do regulaminu i poskutkowalo
Any bets accepted after a match has started will be deemed void, win or lose.
Pozdrawiam
Posted by: kazow

Re: Pointbet - 25/08/2005 12:39

Quote:

No i zakład został anulowany. Napisałem do nich. Na pierwszego maila odpowiedzieli, że jak zakład został zawarty i potwierdzony to nie można go już anulować. To napisałem drugiego maila i odwołałem sie do regulaminu i poskutkowalo
Any bets accepted after a match has started will be deemed void, win or lose.
Pozdrawiam




hmmm...znaczy sie dobry czy zle ten Pointbet?
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet - 25/08/2005 16:25

Powiedzcie mi jak to jest, ze betbrain pokazuje kursy z Pointbetu, ktore tam jeszcze nie sa wystawione???
Np. teraz na Premiership.
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - 26/08/2005 06:16

Czasem jakis mecz jest dostepny tylko w menu po lewej stronie a nie ma tej ligi w menu rozwijalnym.

Wojtek
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - 27/08/2005 09:47

Wszyscy już wstali.. HTTP Error 500-13 - Server too busy..
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet - 27/08/2005 10:36

Zamiast dumnie sponsorowac jakies Blackpool, to niech lepszy serwer kupia. W kazda sobote tak jest i nic z tym nie robia.

Bardzo chcialbym wiedziec jaka jest ich prawdziwa sytuacja finansowa. Te kursy sa zbyt dobre, aby mieli na nich jakis konkretny zysk. W dodatku czesto obserwuje sie takie cykliczne zmiany kursow, ktore prowadza do wewnetrzych surebetow.

Troche sie o nich martwie
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 27/08/2005 10:45

Quote:

Te kursy sa zbyt dobre, aby mieli na nich jakis konkretny zysk.



To akurat kwestia skali. Na jednym meczu pointbet potrafi mieć kilkakrotnie większy obrót niż niektórzy bukmacherzy przez cały tydzień. Ale z tym serwerem to rzeczywiście wielki wstyd, właśnie chciałem coś postawić i zamiast potwierdzenia dostałem "HTTP Error 500-13 - Server too busy", następnie wchodzę do historii aby sprawdzić a tam "HTTP Error 500-13 - Server too busy"..
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 27/08/2005 11:37

Co do ich zarobkow to ja bym sie nie bal - czesto kurs zmienia sie mocno tak, ze mecz wyglda na ustawiony a potem wchodzi ten ktory rosl (czyli na ktory prawie nikt nie stawial). Do tego marza 3% przy duzych obrotach i plynnych kursach jest calkiem przyzwoita.

No ale dzisiaj ich strona po prostu w ogole nie dziala. Tak do 10 bylo OK. Potem jak padla to nic sie nie da postawic. Ciekawe jak dlugo jeszcze bedzie taka kicha w weekendy.

Jak dlugo to trzeba myslec o przeniesieniu sie do konkurencji z mniej korzystna prowizja ale z dzialajaca strona.

Wojtek
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 27/08/2005 13:53

Mam pytanie - po zalogowaniu sie na stronie widzicie swoje imie i nazwisko ?

Ja chybazamiast nazwiska w pole last name wpisalem drugie imie i widze Piotr Rafal ;/ zjebalem co ;] tak to jest jak sie angielskiego nie uczylo ;]

Moze mi ktos podac maila do suportu i podac przyklad tresci po angielski ze podczas rejstracji popelnilem blad wpisujac drugie imie zamiast nazwiska i by to zmienili.

Wielkie dzieki dla tych co by mipomogli ;/
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 28/08/2005 10:05

Kto rano wstaje temu...

HTTP Error 500-13 - Server too busy
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 29/08/2005 07:57

Czesc chcialem zapytac czy over/under ponizszego meczu

Brann - Fredrikstad
to:
over:1.86
under:2.04

Oraz co oznacza to:

Hdcp: 2 3/4 ?
Posted by: kazow

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 29/08/2005 08:07

w Helpie masz ladnie wytlumaczone ale na wszelki wypadek wkleje tutaj:

Total Goals Asian Handicap Bet Results
0 2 Under
1 2 Under
2 2 Draw
3 2 Over

0 2 1/4 Under
1 2 1/4 Under
2 2 1/4 Under Win Half / Over Lose Half
3 2 1/4 Over

0 2 1/2 Under
1 2 1/2 Under
2 2 1/2 Under
3 2 1/2 Over

0 2 3/4 Under
1 2 3/4 Under
2 2 3/4 Under
3 2 3/4 Under Lose Half / Over Win Half
4 2 3/4 Over



czyli HDCP 2 3/4 -> 3 gole wygrywasz polowe stawki jak masz over, jak under to tracisz polowe stawki, przy 4 golach over wygrywa
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 29/08/2005 09:33

A mozna grac normalny under over ? 2,5 naprzyklad ?

Heh - chyba zeby to skumac bede musial zagrac ;]

Jeszcze pytanie jaka jest minimalna stawka na kupon ?
;]
Posted by: kazow

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 29/08/2005 09:52

minimalna stawka na singla z dzialu handicap i reszta to 10$

minimalna stawka na zaklad z dzialu Multibet Soccer to 1$
minimalna stawka na tenis 1$

normalny under over masz gdy handi wynosi 2 1/2
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 31/08/2005 14:30

Wielkie dzieki - powiedzcie mi czy jest jakis minimalny limit depozytu i czy nie ma problemu z wyplatami ;]

Czy moge wyplacic dowolna sume i bezplatnie czy sa jakies oplaty i okreslone sumy tak jak ma BAW 1 wyplata darmowa w miesiacu i minimum 30 euro

Wplaty ma natomiast od 1 euro w gorea jak tu jest z wplatami ?
Posted by: kazow

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 31/08/2005 14:34

jak masz konto w euro to:

minimalny depozyt 100Eur
problemow z wyplatami nie ma

na koncie musisz po wyplacie zostawic min 10EUR
wyplaty przez MB min 10EUR
jeden raz w tygodniu (tydzien chyba od ND-PON) daromwa wyplata na MB

kolejna to 2% oplaty
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 31/08/2005 15:02

dzieki
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 01/09/2005 06:34

Chyba na razie trzeba dac spokoj z polecaniem pointbetu. Dzisiaj w ogole nie da sie zalogowac jak na razie. Jest coraz gorzej. Jak na bucka ktory jest nastawiony na powaznych graczy to jest kpina, zeby tyle czasu strona nie dzialala.

Wojtek
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 01/09/2005 06:48

No ale za to teraz znowu mozna ogladac kursy bez logowania.
Coz, nie mozna miec wszystkiego na raz.
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 01/09/2005 07:44

Jakby chociaz podali komunikat na stronie, ze od do nie bedzie dzialac to OK ale nic nie ma a klopoty ze strona sa juz pewnie od miesiaca.
Live Chat nie dziala, nie wiem czy to nie najwyzsza pora wyniesc sie od nich?

Wojtek
Posted by: rafałek

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 01/09/2005 12:18

To fakt.Ostatnio jest gorzej jak katastrofalnie.W weekendy do południa kiedy w Azji jest olbrzymi ruch poprawne zalogowanie się graniczy ostatnio niemal z cudem.Nawet jeśli jakimś psim swędem uda się zalogować to i tak nie da się nic zagrać gdyż strona z ofertą nie ładuje się.
Posted by: kazow

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 02/09/2005 08:41

wlasnie rozmawialem z ludzmi z Pointbetu. podobno rozwiazali problem z ich podstawowym serwerem, ostatnie dni jechali na backupie. Ma byc wszystko ok


oby tak bylo
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 02/09/2005 10:44

Jak wczoraj ruczylo to dziala na razie OK. Zobaczymy czo bedzie jutro. To znaczy pewnie ja nie zobacze bo mnie nie bedzie w domu ale mam nadzieje, ze przeczytam potem tutaj jak bylo.

Wojtek
Posted by: GumoL

Re: Pointbet - 02/09/2005 11:50

Quote:

problemow z wyplatami nie ma

na koncie musisz po wyplacie zostawic min 10EUR
wyplaty przez MB min 10EUR




Co to znaczy, ze trzeba zostawic 10 euro?! Nie mozna wyplacic do zera?!
Posted by: z o ® r o

Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 03/09/2005 07:01

No niestety, nic się nie zmieniło. A jeśli już to na gorsze. Teraz nawet zalogować się nie mogę.
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - HTTP Error 500-13 - Server too busy - 03/09/2005 07:58

Quote:

wlasnie rozmawialem z ludzmi z Pointbetu. podobno rozwiazali problem z ich podstawowym serwerem, ostatnie dni jechali na backupie. Ma byc wszystko ok


oby tak bylo



Wygląda na to, że nie rozwiązali. "We are sorry for the inconvenience.
We are still repairing the system."
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 03/09/2005 08:09

Smutne jest to, że to ich reperowanie polega na przekierowywaniu europejskich klientów przy logowaniu do niedziałającego serwera.
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 03/09/2005 08:18

A u mnie dziala dzisiaj od rana jak trzeba.

Wojtek
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 03/09/2005 08:30

Jakby komuś jeszcze nie działało to można to obejść. Logujemy się normalnie, po czym wyświetla się pusta strona o adresie http://forcidian.pointbet.com/redirect.asp?fromPage=server&status=...
Usuwamy "forcidian." z adresu i jesteśmy na swoim koncie. Szkoda, że tak trzeba kombinować.
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 03/09/2005 08:32

Ja mam od jakiegos czasu adres:
http://forcialti.pointbet.com/index.asp

i na razie dziala.

Wojtek
Posted by: D_M

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 05/09/2005 18:16

Quote:

Ja mam od jakiegos czasu adres:
http://forcialti.pointbet.com/index.asp

i na razie dziala.

Wojtek


to ja mam teraz pytanie czym sie rozni ten adres w cytacie od zwyklego adresu strony bo z tej moge otworzyc konto a ze zwyklej nie, najwyzej moge oferte przegladnac
Posted by: D_M

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 05/09/2005 18:22

korzystal ktos juz z nowych promocji w PB moze opowie swoje wrazenia ?
Posted by: spoonboy

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 05/09/2005 22:30

Quote:

korzystal ktos juz z nowych promocji w PB moze opowie swoje wrazenia ?




A jakie sa nowe promocje ? Ja nic nowego nie widze.
Chyba ze chodzi Ci o tajemniczy ' black bonus '. Od czasu do czasu dostaje sie wiadomosc przypominajaca nekrolog i kilka punktow, ktore mozna wymienic na gotowke.
Posted by: D_M

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 05/09/2005 22:34

na dole sa bonusy program partnerski i cos jeszcze
tam bylo
Posted by: D_M

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 05/09/2005 23:14

ale sie wycwanili.....bede musial zalozyc wreszcie konto tam


Odds are available for ACTIVE members only

Please login to view available odds
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 07/09/2005 14:51

Pointbet nie ma w ofercie Tenisa oraz MLB ?
widze cos takiego:

Odds are available for ACTIVE members only

wlazlem w soccer i bylo pre spotkan ale TENIS i MLB puste i powyzszy napis
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 07/09/2005 14:52

I jeszcze 1 pytanie - czy moge tam wplacic pieniadze - dzis zagrac a jutro wyplacic ? ;] nie koniecznie za cala sume depozytu
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 07/09/2005 14:54

Teoretycznie mozesz ale w praktyce wyplata moze byc po 4 godzinach na MB a moze byc po tygodniu (to sie zdarza rzadko ale zdarza)

Wojtek
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 07/09/2005 15:06

A co do pytania odnosnie tenisa i MLB jest tam ? czy nie ma ?
Posted by: Stach

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 07/09/2005 22:13

I tenis i MLB są.
Posted by: nowy WK

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 08/09/2005 07:06

Witam,

Point ostatnio dziala OK a dzisiaj dodatkwowo mnie milo zaskoczyli - anulowali przegrany zaklad:
Defensor Sporting vs Cerro Porteno (Paraguay) = mecz zostal przerwany w 87 minucie

Dostalem tez jakies freebety na gry w kasynie czy cos takiego. Nie bardzo mnie to interesuje ale jakby ktos mogl napisac czy da sie z tego jakos wyciagnac pieniadze?

Wojtek
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 11/09/2005 10:00

Wczoraj nie sprawdzałem. Dziś znowu serwer leży.
Posted by: ozzy123

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 11/09/2005 15:02

Ile ida do nich pieniądze przez mb? Z góry szięki za odpowiedz.
Posted by: tekkentag

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 11/09/2005 16:17

Do 20 minut
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 11/09/2005 18:18

Mam prozbe - moze ktos sprawdzic czy ma w ofercie jakies zdazenia z tenisa i MLB ? bo ja widze:

Odds are available for ACTIVE members only
Posted by: D_M

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 13/09/2005 09:49

zarejestrowalem sie w PB ale trwa jakas weryfikacja .... wlasnie kiedy bede mogl korzystac z konta ?
Posted by: D_M

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 13/09/2005 14:04

juz ok
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 13/09/2005 19:29

Czy jak zlece wplate to musze im wyslac skan dokumentu czy nie wymagaja tego ? i ile kasa na MB idzie ?
Posted by: kazow

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 14/09/2005 08:59

nie wymagaja zadnych skanow, wyplata idzie od 20 minut do 12 godzin z mojego doswiadzenia wynika
Posted by: vebnaster

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 14/09/2005 14:39

DObry buk ;] wczoraj zlecilem wyplate a dzis po szkole juz ja mialem ;] i nie prosili o jakies skany ;]

POLECAM ;]
Posted by: milus

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 17/09/2005 21:17

Czy ktoś z uczestników forum mógłby mi wytłumaczyć pewną rzecz a mianowicie obstawiałem liv-a Inter-Lecce przy stanie 2-0 dla Interu na under 3 1/4 oraz over 2 1/2.Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Interu a mi zostało wypłacone z obydwu obstawień po połowie postawionych stawek.Jeśli ktoś wie o co w tych przypadkach chodzi to proszę bardzo o wytłumaczenie bi ja za bardzo tego pojąć nie mogę.Pozdrawiam.
Posted by: Llama

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 20/09/2005 10:14

jak ze stabilnością serwera? poprawiło się? pozdrawiam
Posted by: Don

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 20/09/2005 10:49

Quote:

Czy ktoś z uczestników forum mógłby mi wytłumaczyć pewną rzecz a mianowicie obstawiałem liv-a Inter-Lecce przy stanie 2-0 dla Interu na under 3 1/4 oraz over 2 1/2.Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Interu a mi zostało wypłacone z obydwu obstawień po połowie postawionych stawek.Jeśli ktoś wie o co w tych przypadkach chodzi to proszę bardzo o wytłumaczenie bi ja za bardzo tego pojąć nie mogę.Pozdrawiam.



under 3 1/4 - tu dobrze rozliczyli
over 2 1/2 - powinni rozliczyć po kursie po jakim stawiałeś

poprawili chociaż ?
Posted by: milus

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 20/09/2005 13:39

Don a mozesz mi powiedzieć na czym polehgają te 1/2 1/4 3/4 ?Pozdrawiam a zakład skorygowali.
Posted by: z o ® r o

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 20/09/2005 13:45

Quote:

jak ze stabilnością serwera? poprawiło się? pozdrawiam



Tak, w dwa ostatnie weekendy strona prawie cały czas działała. Zanotowałem może 2-3 kilkuminutowe przerwy.
Posted by: kazow

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 04/10/2005 10:58

hej,... po wielu trudach i czasie niepewnosci wydaje sie ze ruszy niebawem system Agenta Pointbet w Polsce ( na dniach)

lepsze kursy, szybsze wyplaty i wplaty (konto w polsce), ogolnie mysle ze bezpieczniej


czy jest ktos zainteresowany jeszcze? jak cos to na PW
Posted by: buster

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 04/10/2005 13:47

czy miał ktos problemy z wypłatą w tym buku?
Ocenę na SBR mają raczej kiepską D+
Posted by: tekkentag

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 04/10/2005 14:07

Ma kiepską ale z wypłata na MB nie było problemu Czekałem krócej niż 48 godzin
Posted by: kazow

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 04/10/2005 14:18

buster....ocena ocena, ja uwazam za najlepszego buka jak dla mnie
Posted by: domin

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 05/10/2005 16:56

są gusta i guściki
Posted by: Manowar

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 09/10/2005 19:18

Hey

Chciałbym założyć u nich konto i mam pytanie:
Czy aktualnie są jakieś promocje (ewentualnie czy wkrótce bedą) dla nowych grajków.

Dziekuje
Posted by: kazow

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 10/10/2005 08:18

raczej nie spodziewaj sie podwojenia depozytu czy cos takiego, wieksze promocje sa od wplat od kilku tysiecy dolarow

normalnie mysle ze jakies 5-15 % zalezy od kwoty
Posted by: milus

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 12/10/2005 21:47

Portugal vs latvia
World Cup Qualifier EUROPE 2006
Oct 12, 2005 19:30 ( Soccer - Asian Handicap )
Portugal
0 : 1 1/2 1.91 Score : 3 - 0

Win
Wales vs Azerbaijan
World Cup Qualifier EUROPE 2006
Oct 12, 2005 19:45 ( Soccer - Asian Handicap )
Wales
0 : 1 1/4 1.765 Score : 2 - 0

Win
Rep. Ireland vs Switzerland
World Cup Qualifier EUROPE 2006
Oct 12, 2005 19:45 ( Soccer - Asian Handicap )
Rep. Ireland
0 : 1/4 1.98 Score : 0 - 0

Lose
Combinations
Bet Placed At : Oct 12, 2005 19:22 ( 200.00 x 1 Bets = 200.00 ) Win
+ 137.12


Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć dlaczego wygrałem 137.12 Euro ponieważ nie moę w żaden sposób do tego dojść.
Jest to zakład kombinacyjny na hendi azjatyckie.
Pozdrawiam
Posted by: D_M

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 12/10/2005 22:03

a zastanowilem sie co stawiales ? jakie sa zasady asianow ?


1 trafiony
2 trafiony
3 0:1/4 = irlandia -0.5 , 0:0 zapamietaj na zawsze nie oplaca sie stawiac cwiartek w combo bo teraz twoj zaklada wyglada tak

1 1.91 * 1.765 * irleand -0.5 (zonk) * 100 ojro = 0

2 1.91 * 1.1765 * irland 0:0 (zwrot) * 100 ojro = 1,91*1,765 = 3,37 *100 = 337

mam nadzieje ze czaisz kazda zaklad typu 1.25 , 0.25 dzieli sie na dwa a w combo masz dwa zaklady tez i tracisz polowe
Posted by: D_M

Re: Pointbet - od poniedziałku do piątku - 12/10/2005 22:06

===== LEKTURA ASIANOW +++++++