Ukash [1]

Posted by: Conrad

Ukash [1] - 13/07/2008 08:04

Lada chwila system płatności Ukash wejdzie pełną parą do Polski i po raz pierwszy będziemy mieli szybki, sprawny i anonimowy system płatności podobny do używanego na zachodzie Paysafecard.

Ponad 4.000 punktów w kraju zacznie sprzedawać Ukash na podobnych zasadach jak dzisiaj się kupuje doładowanie do telefonu. Idziesz do kiosku, kładziesz kasę i dostajesz wydruk z terminala zawierający kod. Wystarczy go wklepać na stronie buka i konto zostaje "doładowane". smile
Posted by: JuN

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 08:19

Jestem pod wrażeniem \:\)

ciekawe jak to sie przyjmie w Polsce, nie ukrywam ze jest to lepsze od przelewy24 \:\)
Posted by: Marcin17

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 08:29

A czy w drugą strone tez działa? tzn wyplacanie pieniedzy?
Posted by: DJ SOSNA

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 08:33

Potwierdzam: ten system płatności jest extra!

Będzie można tak jak karty pre-paid do tel. - doładowac sobie konto u buka, kupując np. kod na 100zł na stacji bezynowej. Idziesz do domu, wklepujesz kod i...ogrywasz buka - jakie to proste! Nie mogę się doczekać jak to wejdzie w Polsce i też jestem ciekawy czy się przyjmie tutaj?

dj
Posted by: pietroc1908

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 09:27

hmm a w czym to lepsze od MB, płacenia kartą, bądź przelewów24?
Posted by: forty

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 14:37

Własnie,w tym lepsze,-ANONIMOWOŚĆ!!!
Posted by: Twin Peaks

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 14:59

Jestem w szoku \:\)
Oby wypaliło, bo to czy sie przyjmie to jestem pewny. Przede wszystkim wygoda wygra. 4 tyś punktów to ogrom czyli nie trzeba będzie daleko szukać.

Conrad ta "lada chwila" to mniej więcej jaki okres czasu ;\)
Posted by: Boomber

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 15:12

teraz sprawdzałem z ciekawości i wychodzi że można zasilić do 3,5 tyś no to ładnie \:\)
Posted by: forty

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 15:15

https://ssl.dotpay.pl/content/84
Posted by: globus

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 15:17

anonimowosc, cos jeszcze ? nadal nie wiem czemu sie podpalacie,
Posted by: KUERTEN.

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 15:27

Originally Posted By: globus
anonimowosc, cos jeszcze ? nadal nie wiem czemu sie podpalacie,


nie tylko anonimowosc, mysle ze mniej problemow ale i bezpieczniej i taniej MB prowizje i blokady konta NT tez czasami przyblokuje P24 czasami nie zadziala jak trzeba
Posted by: globus

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 15:41

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: globus
anonimowosc, cos jeszcze ? nadal nie wiem czemu sie podpalacie,


nie tylko anonimowosc, mysle ze mniej problemow ale i bezpieczniej i taniej MB prowizje i blokady konta NT tez czasami przyblokuje P24 czasami nie zadziala jak trzeba

ja nie mialem jeszcze wiekszych problemow ale masz racje, szczegolnie grajacym grubo bedzie sie oplacac pofatygowac do ukasha
Posted by: Boomber

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 16:41

spoko gdyby jeszcze tak w drugą strone działo \:\) cieszymy sie z teo że płacimy ale jak tu jeszcze bezpiecznie i szybko no i anonimowo wypłacic \:\)
Posted by: Conrad

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 16:49

Originally Posted By: Twin Peaks
Jestem w szoku \:\)
Oby wypaliło, bo to czy sie przyjmie to jestem pewny. Przede wszystkim wygoda wygra. 4 tyś punktów to ogrom czyli nie trzeba będzie daleko szukać.

Conrad ta "lada chwila" to mniej więcej jaki okres czasu ;\)


Z moich informacji wynika, ze w ciągu miesiąca powinni wystartować w Polsce. Dobrze, że zdecydowali się wejść do Polski zanim pojawił się tu Paysafecard, bo ci to od lat tu "wchodzą" i jakoś nie potrafią się zebrać do kupy.

Ukash to świetny pomysł, skoro mogę w kiosku doładować sobie komórkę to czemu nie konto u buka? \:\)
Posted by: zik

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 16:51

Originally Posted By: Boomber
spoko gdyby jeszcze tak w drugą strone działo \:\) cieszymy sie z teo że płacimy ale jak tu jeszcze bezpiecznie i szybko no i anonimowo wypłacic \:\)

No właśnie jak anonimowo wypłacić? Może ktoś wie?
Posted by: ASUltras

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 16:58

Originally Posted By: globus
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: globus
anonimowosc, cos jeszcze ? nadal nie wiem czemu sie podpalacie,


nie tylko anonimowosc, mysle ze mniej problemow ale i bezpieczniej i taniej MB prowizje i blokady konta NT tez czasami przyblokuje P24 czasami nie zadziala jak trzeba

ja nie mialem jeszcze wiekszych problemow ale masz racje, szczegolnie grajacym grubo bedzie sie oplacac pofatygowac do ukasha


a szczegolnie tym ktorzy nie maja konta bankowego i gotowke ze soba a zachcialoby im sie zagrac mecze po 20 bo kupon z ziemniaka umoczyli juz o 18 a jak kazdy wie ziemniaki otwarte do 18 \:\)
Posted by: awax76

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 17:24

dobra ojcowie, już wszyscy wiemy jak to będzie się wspaniale wpłacać więc przystopujcie z tymi zachwytami...

teraz proszę o odpowiedź na pytanie jak można poprzez "toto" wypłacić? w czym to ma być lepsze od dotychczasowych metod i najważniejsze: czy będzie anonimowe???
Posted by: Conrad

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 17:36

Ukash służy do wpłat, podobnie jak w kiosku możesz zasilić komórkę a nie "zdjąć z niej kredyt".

Wypłaty odbędą się dotychczasowymi metodami (Moneybookers, itd.), to jest chyba oczywiste.
Posted by: yaaho

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 17:47

Originally Posted By: forty
Własnie,w tym lepsze,-ANONIMOWOŚĆ!!!


co mi po anonimowym wplacaniu jak juz anonimowo nie wyplace? \:D dla mnie to nic rewelacyjnego i korzystac z tego nie bede, bo i po co? mam mb i to mi wystarcza w 100%...
Posted by: Radmanovic

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 18:31

dokładnie,taka podnietka a przecież tu chodzi ludzie o wypłaty a nie o wpłaty:)Celem jest wypłacać od buka:D!
Co po anonimowości przy wpłacie jak wypłata już nie może być anonimowa.Grzany temat ostro nie rozumie dlaczego
Posted by: awax76

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 18:42

Originally Posted By: Conrad
Wypłaty odbędą się dotychczasowymi metodami (Moneybookers, itd.), to jest chyba oczywiste.


Dla mnie to nie jest takie oczywiste. Potrafię sobie wyobrazić, że to działa w drugą stronę. Przy wypłacie z buka również dostaję kod, idę do jednego z 4 000 punktów, wklepuję kod w jakimś terminalu (lub podaję kod pani w okienku \:D ) i dostaję pieniążki do ręki, ewentualnie pomniejszone o jakiś tam procent prowizji. To by było coś i US mógłby mnie wtedy cmoknąć, a tak to nie ma się czym podniecać Panowie.
Posted by: rafal08

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 18:47

w Erze podobno tak ma byc \:p
Posted by: kazow

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 18:56

nie rozumiem gdzie ta anonimowosc ... niby karte kupic izi w kiosku ...ale jak wklepujesz kod u buka to on musi miec Twoje dane ...a jak nie daj boze wyplata to i tak musisz pewnie podeslac skany dowodow ...wiec przed bukiem anonimowosci zero

a jezeli chodzi o anonimowosc wzgledem US ...to tak jak pisali poprzednicy i tak Ukash nie wyplaci...a wtedy anm chodzi o anonimowosc. US wali wplaty, ich interesuja wyplaty

nawet jezeli Ukash wprowadzilby nawet wyplaty anonimowe ...to jak ktos wspomnial powyzej to ma byc do 4tys zl ..a takie to i teraz mozna przelewem i US nie odnotuje

a zreszta i tak nie scigaja bo UE kaze im uznac buki europejskie i tyle z tego
Posted by: ݀$

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 19:05

Originally Posted By: awax76
Originally Posted By: Conrad
Wypłaty odbędą się dotychczasowymi metodami (Moneybookers, itd.), to jest chyba oczywiste.


Dla mnie to nie jest takie oczywiste. Potrafię sobie wyobrazić, że to działa w drugą stronę. Przy wypłacie z buka również dostaję kod, idę do jednego z 4 000 punktów, wklepuję kod w jakimś terminalu (lub podaję kod pani w okienku \:D ) i dostaję pieniążki do ręki, ewentualnie pomniejszone o jakiś tam procent prowizji. To by było coś i US mógłby mnie wtedy cmoknąć, a tak to nie ma się czym podniecać Panowie.


Do funkcjonowania takiej pralni nikt nie dopuści.

"No wiecie da sie załatwić ... ale Ukash kod petencie"

Nik nikt pozwoli na takie "anonimowe" kręcenie lodu.
Posted by: Vader

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 19:06

Też jestem zdania że wiele szumu o nic. Bo co mi po wpłacie anonimowej jak i tak nie wypłacę anonimowo. To co mam iść do punktu kupić sobie kartkę z terminala jak MB mam pod ręką.
Prawda jest taka, że nie ma konkurencji dla Moneybookers. A szkoda... Wpłacając przez MB mam zawsze bez prowizji, prawie każdy buk tę opcję wpłaty. Dla przykładu wpłaty przez Neteller jest prowizja więc też lipa...
Posted by: Lampe

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 20:01

Rewolucja to by byłą jakby anonimowo można było wypłacać i to większe sumy. Z wpłatami nie ma problemów, buki dają wiele różnych dogodnych sposobów. Karty i przelewy24 są bardzo wygodne. Czekam natomiast na zreformowanie sposobu wypłat. Tak aby wypłaty również po kilku sekundach były na koncie.

Również uważam, że to nie rewolucja. Co najwyżej ciekawy news. Poza tym widzę, że system ten będzie przeznaczony dla osób nie obracających zbyt dużą kasą.
Posted by: KUERTEN.

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 20:08

Rewolucja i to duza

-wplaty UKASH
-wyplaty karta NETELLER lub EPASSPORTE
Posted by: awax76

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 20:32

Originally Posted By: KUERTEN.
Rewolucja i to duza

-wplaty UKASH
-wyplaty karta NETELLER lub EPASSPORTE



jeszcze raz pytam gdzież tu rewolucja?
czy i teraz nie mogę wpłacić anonimowo za darmo a wypłacić na Neteller?
Posted by: Conrad

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 21:51

Originally Posted By: kazow
nie rozumiem gdzie ta anonimowosc ... niby karte kupic izi w kiosku ...ale jak wklepujesz kod u buka to on musi miec Twoje dane ...a jak nie daj boze wyplata to i tak musisz pewnie podeslac skany dowodow ...wiec przed bukiem anonimowosci zero


Anonimowość nie musi być przed bukiem (oni muszą mieć Twoje dane), chodzi o procedurę dokonywania płatności. Ani Pani w kiosku ani Ukash nie mają Twoich danych. Ma je tylko buk.

Tak jak wspomniał Kuerten, płacisz Ukash a wypłacasz na kartę Netellera (MB ma też uruchomić swoją kartę płatniczą).

Dla mnie bardziej niż anonimowość podoba się ta łatwość dokonywania wpłat. Kiosk, stówa na blat, wpisujesz kod na stronie buka i kasa jest na koncie.
Posted by: Twin Peaks

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 21:54

Już mnie denerwują te dopytywania się gdzie tu rewolucja.
Jest to olbrzymia rewolucja jeśli chodzi o Polskę.
Komuś kto korzysta z kart czy chwali sobie mb "ukash" się nie przyda. Ale jeśli ktoś nie wpłaca kartą do buka czy nie ma mb to "ukash" jest strzałem w 10.
Wiadomo, że jest to tylko wielkie ułatwienie przy wpłacie, ale to jest już coś.
Jestem pewny, że ta forma wpłaty bedzie bardzo popularna.

Obyś Conrad się nie mylił co do czasu wprowadzenia "rewolucji" ;\)
Posted by: gryzonko

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 22:01

Jak powiedział pewnie bardzo mądry człowiek- Chóru nie będzie,... będzie balet
Tyle na temat rewolucji \:D
Posted by: JuN

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 22:04

dobrze ze bedzie mozna wyplacic \:\)
Posted by: pepsino

Re: Ukash [1] - 13/07/2008 22:13

Wpłacanie anonimowe, ale dla nas ważneijsze jest wypłacanie, a to się nie zmienia.
Posted by: pietroc1908

Re: Ukash [1] - 14/07/2008 09:29

na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju...
Posted by: DJ SOSNA

Re: Ukash [1] - 14/07/2008 09:35

Originally Posted By: pietroc1908
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju...


troszkę się "zagrzałeś" i przez to niepotrzebnie rozpędziłeś...

zarówno na Poczcie jak i w Banku trzeba na druczku wpisac dane w polu NADAWCA, inaczej płatność nie przejdzie. W Ukash masz całkowicie anonimowo
Posted by: herkules

Re: Ukash [1] - 14/07/2008 10:42

Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: pietroc1908
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju...


troszkę się "zagrzałeś" i przez to niepotrzebnie rozpędziłeś...

zarówno na Poczcie jak i w Banku trzeba na druczku wpisac dane w polu NADAWCA, inaczej płatność nie przejdzie. W Ukash masz całkowicie anonimowo


Ale co ma anonimowość do wygody ? bo Ja nie wiem ? No chyba ,że jest sie hazardzistą to ok
Posted by: rozmus

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 00:56

rowniez nie kumam co takiego oh ah jest w ukash.
chyba dla 15-latkow ktorzy graja na rodzicow i nie maja konta bankowego.
mamy mb, mamy neteler, mamy karty kredytowe po co mam jeszcze chodzic do kiosku ?
Posted by: Platini

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 01:03

Widze troche osób się napaliło ;\)
Moze i rewolucja na polskim rynku ale nic w tym nadzwyczajnego

Tak więc luzik panowie \:\)
Posted by: Qcz

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 01:18

dokladnie...rewolucja dla 15 latkow jak nic \:D
Jesli jest godzina 19 w sobote i chce cos zagrac to co lepsze: wplacic przelewami24, mb, nt, karta czy leciec po jakas smieszna karte na stacje benzynowa w deszczu i gradzie? Jak wroce to juz zakladu nie bedzie \:D
Ale jak sie nie ma konta w banku to super sprawa...ale Conrad masz chyba takie? ;\)
Posted by: Kameleon

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 01:23

Jak ktoś ma konto wpsólnie z żoną to dobry myk będzie.
Posted by: SenDPL

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 01:57

Qcz ma rację, na pewno jak będzie dobry bet to pójdę do sklepu po kartę, żeby zagrać, niż miałbym robić depozyt przez mb.
Posted by: Vader

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 02:08

Originally Posted By: Qcz
Ale jak sie nie ma konta w banku to super sprawa...
Kaczyńskie jak gra na bukach to mu się przyda, bo jak konta nie ma to pewnie tym bardziej nie wie co to MB \:D

Dzięki temu coś czuję bedzie kwitł "handel" w necie na forach, allegro itp. sprzedaży takich kodów. A co tym idzie wielu oszustów będzie robiło ludzi w balona...
Posted by: SenDPL

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 04:32

Sprzedam 3 kody po 2 pln za 5 zł na MB, miałem drobne w portfelu a brakuje mi do depozytu.... Właśnie tak?
Posted by: KUERTEN.

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 04:51

Originally Posted By: herkules
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: pietroc1908
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju...


troszkę się "zagrzałeś" i przez to niepotrzebnie rozpędziłeś...

zarówno na Poczcie jak i w Banku trzeba na druczku wpisac dane w polu NADAWCA, inaczej płatność nie przejdzie. W Ukash masz całkowicie anonimowo


Ale co ma anonimowość do wygody ? bo Ja nie wiem ? No chyba ,że jest sie hazardzistą to ok


wplacasz mb? nt? karta? przelewem? p24? chyba wogole skoro nie widzisz wygody UKASH
Posted by: pietroc1908

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 08:31

no wlasnie wplacam i widze wygode powyzszych, przez ktore wplata zajmuje mi max 2 minuty i nie musze nawet wstawac z krzesla. natomiast poprzez ukash tej wygody absolutnie nie widze... na pewno dluzej, na pewno trzeba dojsc/dojechac itd.itp.
Posted by: herkules

Re: Ukash [1] - 15/07/2008 09:09

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: herkules
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: pietroc1908
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju...


troszkę się "zagrzałeś" i przez to niepotrzebnie rozpędziłeś...

zarówno na Poczcie jak i w Banku trzeba na druczku wpisac dane w polu NADAWCA, inaczej płatność nie przejdzie. W Ukash masz całkowicie anonimowo


Ale co ma anonimowość do wygody ? bo Ja nie wiem ? No chyba ,że jest sie hazardzistą to ok


wplacasz mb? nt? karta? przelewem? p24? chyba wogole skoro nie widzisz wygody UKASH
no jak mam kase na kontach bankowych to chyba wygodniej jest przez mb, p24 itd.. niz gnać do "żabki" po kod i potem znów do domu zakładam ,że mam kase w portfelu ;\) bo jak nie to bankomat czeka ? . Moje wywody wykluczaja osoby które boja sie banków i cale oszczędności zycia maja w skarpecie. Ja nie widze tu rewolucji i wygody wybacz uparty jestem i tyle.
Posted by: forty

Re: Ukash [1] - 17/08/2008 22:09

To od kiedy,to ma wejść?Wiadomo już?
Posted by: Pizza-man

Re: Ukash [1] - 11/09/2008 19:18

weszlo to juz?
Posted by: h0oli

Re: Ukash [1] - 02/10/2008 03:53

Weszlo! \:D
Posted by: forty

Re: Ukash [1] - 05/10/2008 16:50

kiedy?bo na ich stronce nic nie ma
Posted by: neoximek

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 00:07

w każdym punkcie żabka możemy kupić ukash za tyle ile chcemy?
Posted by: forty

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 00:36

Originally Posted By: neoximek
w każdym punkcie żabka możemy kupić ukash za tyle ile chcemy?


Nie, nie można.
Posted by: neoximek

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 00:39

wogóle w żabce to sprzedają ukash?
Posted by: TampaBay

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 00:59

A gdzieś w ogóle to sprzedają? Bo nie bardzo znam temat...
Posted by: forty

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 02:29

Originally Posted By: TampaBay
A gdzieś w ogóle to sprzedają? Bo nie bardzo znam temat...


http://www.ukash.com.pl/
Posted by: morski_ptak

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 03:41

panowie drukujecie sobie kartke ze strony www.dotpay.pl tam gdzie wypelniacie ja i zta kartka udajecie sie do zabki lub najlepiejs tam gdzie pisza "moje rachunki" (wiekszosc sklepow typu auchan,carefour itp) dajecie kartke tak jakbyscie placili rachunek i idziecie do domu, kod przychodzi na emaila.
Posted by: antyhazardzista

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 05:38

Nie lepiej do banku ? W 2 dni i kod na e-mailu już jest.
Posted by: neoximek

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 05:41

to wole już do wpłatomatu iść...
Posted by: morski_ptak

Re: Ukash [1] - 05/02/2009 05:59

pewnie ze lepiej ale zauwazcie ze nukmacherzy nie akceptujacy bonusow poprzez depozyt mb akceptuja ukash a tam mozemy kupic na obojetnie jakie nazwisko smile
Posted by: ArtekPotito

Re: Ukash [1] - 19/02/2009 19:41

zna się ktoś na tym ? kupiłem ten ukash prawie godzinę przez Lukas Bank, wyświetliło się, że transakcja przeprowadzona poprawnie i za chwilę zostanie wysłany email, do tej pory nic nie dostałem, wysłałem im maila z numerem transakcji, na razie nic nie odpowiedzieli

wczesniej robilem juz przelew mbankiem i PKO i kod sie od razu pojawial po zrobieniu przelewu (nie przychodził na maila), nie spieszy mi się bardzo, ale wie ktoś ile muszę czekać i na co mam czekać ?
Posted by: MrWujek

Re: Ukash [1] - 20/02/2009 00:34

Hmm, tylko tyle moge powiedziec, ze gdy wplacalem poprzez mBank i Inteligo kod mialem zarowno na ekranie po realizacji, jak i zaraz w mailu. Albo ten mail z kodem jeszcze dotrze albo bedziesz musial poczekac na odpowiedz supportu tongue
Posted by: ArtekPotito

Re: Ukash [1] - 20/02/2009 00:36

dzięki za pomoc, na maila nie odpowiedzieli (od razu mi się bwin przypomina puke) telefon kontaktowy mają tylko w Anglii to dzwoniąc tam zapłacę majątek, mam nadzieję, że sprawa się najpóźniej jutro wtyjaśni
Posted by: Goget

Re: Ukash [1] - 17/09/2009 00:41

Które buki aktualnie oferują Ukasha ?

Bo teraz sobie to przetestowałem w Bet365 i faktycznie spora wygoda. Nie trzeba latać do żadnych kiosków po kupony.

Wystarczy wejść na http://dotpay.pl/g_kk_ukash i wybrać jedną z metod natychmiastowej płatności. Obsługują praktycznie wszystkie polskie banki.
Posted by: Daramanian

Re: Ukash [1] - 17/09/2009 04:48

A w jaki sposób goget bedziesz mogl wyplacic z bet365? Bo trzeba tą samą metodą chyba..
Posted by: JuN

Re: Ukash [1] - 17/09/2009 07:37

moze smsem zaplacic za ukash ?
Posted by: dreamer_21

Re: Ukash [1] - 17/09/2009 20:27

Ciezko to gdziekolwiek uzyskac ...

Wieksze miasta ... wieksze aklepy a i tak jak idziesz do sklepu gdzie to podobno maja to patrza na Ciebie jak na kretyna smile
Posted by: dreamer_21

Re: Ukash [1] - 17/09/2009 20:31

Originally Posted By: JuN
moze smsem zaplacic za ukash ?


NIE ...
Posted by: KUERTEN.

Re: Ukash [1] - 18/09/2009 02:20

Originally Posted By: dreamer_21
Ciezko to gdziekolwiek uzyskac ...

Wieksze miasta ... wieksze aklepy a i tak jak idziesz do sklepu gdzie to podobno maja to patrza na Ciebie jak na kretyna smile



dokladnie tak jest, nie wiedza o co chodzi!
Posted by: dreamer_21

Re: Ukash [1] - 18/09/2009 05:47

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: dreamer_21
Ciezko to gdziekolwiek uzyskac ...

Wieksze miasta ... wieksze aklepy a i tak jak idziesz do sklepu gdzie to podobno maja to patrza na Ciebie jak na kretyna smile



dokladnie tak jest, nie wiedza o co chodzi!


A tak z ciekawosci poszlem do wiekszego sklepu normalny spozywczak ale mieli terminal do kart wiec pomyslalem ze moze i to maja " dziadostwo " wiec pytam sie czy jest Ukash laugh A babka do mnie co ? ! Mowie Ukash a ona do mnie ze nie maja Ukasza laugh I musialem jej wytlumaczyc co to jest bo z ciekawosci mnie zapytala ... nigdy o czyms takim nie slyszala

Tak wiec darujcie sobie ten sposob platnosci nie robcie sobie Lipy nie pytajcie o cos takiego bo nikt nie wie o co chodzi smile

Lepiej kase z Banku wplacic niz sie w to bawic ...
Posted by: Goget

Re: Ukash [1] - 18/09/2009 08:15

Oczywiście, że latanie po kioskach jest dla większości bez sensu, bo żadna z tego wygoda. Ale korzystając z serwisu dotpay.pl załatwimy wpłatę równie szybko jak przez MB, nie wspominając o tradycyjnym przelewie.

A dla tych co nie mają ani konta na MB, ani na Netellerze, ani konta bankowego z dostępem przez neta to Ukash to świetne rozwiązanie.

Z tego co się orientuje to Ukasha obsługuje 888sport, BetAfterBet, Bet-at-home, Bet365, BWin, CentreBet, Expekt, Inerwetten, JetBull, TheGreek i WinUnited.
Posted by: SJS

Re: Ukash [1] - 18/09/2009 20:31

A jak jest z tymi wypłatami przez Ukash?
Posted by: Goget

Re: Ukash [1] - 18/09/2009 21:21

Ukash służy jedynie do wpłat. Wypłaty trzeba zlecać inną drogą.
Posted by: dreamer_21

Re: Ukash [1] - 19/09/2009 01:00

Originally Posted By: Goget
Oczywiście, że latanie po kioskach jest dla większości bez sensu, bo żadna z tego wygoda. Ale korzystając z serwisu dotpay.pl załatwimy wpłatę równie szybko jak przez MB, nie wspominając o tradycyjnym przelewie.

A dla tych co nie mają ani konta na MB, ani na Netellerze, ani konta bankowego z dostępem przez neta to Ukash to świetne rozwiązanie.

Z tego co się orientuje to Ukasha obsługuje 888sport, BetAfterBet, Bet-at-home, Bet365, BWin, CentreBet, Expekt, Inerwetten, JetBull, TheGreek i WinUnited.


Zyja wogole Tacy ? laugh
Posted by: KUERTEN.

Re: Ukash [1] - 28/10/2009 02:38

Co powiedza teraz Ci co nie widzieli rewolucji w UKASH ? Teraz to bedzie jedna z nielicznych form 100% anonimowej wplaty do buka!!!
Posted by: pescar

Re: Ukash [1] - 28/10/2009 06:27

jest tak anonimowa, że nawet tam gdzie powinno się dać skorzystać z ukash nikt nic nie wie o tym
Posted by: awax76

Re: Ukash [1] - 28/10/2009 15:43

Originally Posted By: KUERTEN.
Co powiedza teraz Ci co nie widzieli rewolucji w UKASH ? Teraz to bedzie jedna z nielicznych form 100% anonimowej wplaty do buka!!!


toż przecież chodzi o anonimowość wYpłat a nie wpłat
Posted by: KUERTEN.

Re: Ukash [1] - 28/10/2009 15:47

wplat tez

@pescar rzeczywiscie tak jest, ale moze to sie zmieni?
Posted by: Conrad

Re: Ukash [1] - 28/10/2009 19:31

Neteller ma kartę, MB właśnie swoją wprowadził. Dla rekreacyjnych graczy płatności nigdy nie będą stanowiły problemu. smile
Posted by: j2702

Re: Ukash [1] - 28/10/2009 19:47

Originally Posted By: Goget
Ukash służy jedynie do wpłat. Wypłaty trzeba zlecać inną drogą.
A jak jest z przelewami24 ? wpłacam do buka a czy odwrotnie tez pójdzie?
Posted by: KUERTEN.

Re: Ukash [1] - 28/10/2009 20:20

nie
Posted by: aristocrat

Re: Ukash [1] - 01/11/2009 19:05

Originally Posted By: pescar
jest tak anonimowa, że nawet tam gdzie powinno się dać skorzystać z ukash nikt nic nie wie o tym


Bo ludzie w takich kioskach są niedoinformowani!

Spotkałem się zczymś takim kupując Paysafe card, mieliście to samo?
Posted by: qanu1

Re: Ukash [1] - 01/11/2009 19:14

mozna w żabce wpłacic w jakis sposób do buka?
Posted by: aristocrat

Re: Ukash [1] - 02/11/2009 20:15

W samym sklepie nie, bo niby jakbyś to zrobił? Nie mniej możesz sobie kupić takiego prepaida i potem wstukać tylko pin do systemu. Kase masz w kilka sekund i można grać.
Posted by: Shanti

Re: Ukash [1] - 06/12/2009 01:14

działa to czy jeszcze nie? jak działa to gdzie można to kupić?
Posted by: forty

Re: Ukash [1] - 06/12/2009 02:06

Originally Posted By: Shanti
działa to czy jeszcze nie? jak działa to gdzie można to kupić?


https://ssl.dotpay.pl/Oferta/Kupony_Ukash/Informacje_dla_sprzedajacych/Korzysci
Posted by: aristocrat

Re: Ukash [1] - 15/01/2010 21:10

Shanti, na www.paysafecard.com masz info.

Kupisz pewnie w kiosku pod domem.

Co do ukash... wejdźcie sobie na ukash.pl
Posted by: Conrad

Re: Ukash [1] - 01/06/2010 19:12

Czy można kupić vouchery ukash w bankomatach Euronetu?
Posted by: Goget

Re: Ukash [1] - 01/06/2010 19:40

Originally Posted By: Conrad
Czy można kupić vouchery ukash w bankomatach Euronetu?


"Jak wygląda posługiwanie się voucherem Ukash? Można go nabyć zarówno online jak i w normalnym osiedlowym sklepie. W Polsce vouchery Ukash można nabyć w sklepach, kioskach czy na stacjach benzynowych, które dysponują terminalami E-pay, również w bankomatach tej sieci jest możliwość zakupienia vouchera."

Euronet ma podpisaną umowę z e-pay, więc pewnie tak.
Posted by: Iwdakuno

Re: Ukash [1] - 01/01/2012 21:27

Ja akurat odradzam kupienie ukash metodą on-line.

Dzisiaj przez stronę Ukash kupowałem kupon i zapłaciłem przelewem z konta w Citi Handlowym za pośrednictwem firmy dotpay.pl

Ani nr kuponu na e-mailu ani kasy nie ma.
W historii transakcji konta bankowego mam przelew jako zaksięgowany.A więc wyszedł i na 100% dotarł na konto dotpay,ponieważ nazwa banku odbiorcu to również Citi Handlowy.

Widocznie serwis dotpay.pl to jakaś amatorska firemka,bo chwalą się mega szybkimi transakcjami a tu już minęły 4 godziny od momentu jak dostali kasę.
I nie interesuje mnie ,że jest Nowy Rok,bo informacji,że są opóźnienia transakcji na stronie dotpay.pl brak.

Pół godz. później kupowałem on-line doładowanie do telefonu ,ale przez firmę polpay.pl i kod dostałem na e-mail w 5 minut.

Tak więc tak jak napisałem na wstępie,odradzam robienie płatności do buków ukashem przez serwis dotpay.pl,bo to firma dla mnie niewiarygodna.
Posted by: Art300

Re: Ukash [1] - 01/01/2012 21:50

Ukash to jest totalna porażka.

1.
Dezinformują na stronie www.
W FAQ's zarówno angielskim jak i polskim, a także na stronie głoszą, że

a) można połaczyć do 10 kuponów w jednej transakcji
Jest to kłamstwo. Mozna połączyć 2.
Próba połączenia trzeciego z wygenerowanym numerem z łączenia dwóch poprzednich skończyła się tym, że do dziś nie mogę użyc pieniędzy z tych wszystkich kuponów, które sa odrzucane przez wszystkie buki.
Panienka na maile odpowiada tak, jakby w ogóle pojecia nie miała gdzie pracuje.

b) można wymienić na inną walutę.
Jest to kłamstwo. Na razie nie można, mimo, że Polska nie jest wśród krajów wymienionych, gdzie usługa nie obowiązuje.

Są tak bezczelni, że piszą na stronie:

We are installing a major upgrade to Ukash Tools that will bring a number of benefits to those customers that wish to Combine, Split or Convert their Ukash. Making these system changes means that Ukash Tools will be unavailable for a number of weeks. Please visit this page regularly to find out when Ukash Tools is available again.


Na razie to zupełna amatorka.
Do paysafecard porównania nie ma.
Posted by: Art300

Re: Ukash [1] - 01/01/2012 21:59

Nie mają nawet tak oczywistej i potrzebnej funkcji, jak sprawdzenie kuponu z poziomu www.
Posted by: jadanek

Re: Ukash [1] - 01/01/2012 22:27

Ja tam ze 100 razy uzywalem ukash i nigdy zadnego problemu, a kupowalem przez mbank - dotpay.
Posted by: Iwdakuno

Re: Ukash [1] - 02/01/2012 05:07

10 godzin szła mi transakcja zakupu kuponu Ukash on-line przez dotpay.pl
Teraz to nie się w dupe pocałują.Musztardy po obiedzie nie jadam.
Pierwszy i ostatni raz kupowałem to badziewie.

W Nowy Rok nie chodziły Przelewy 24 via Citi Handlowy,a na MB miałem pusto.Pozostał więc Ukash i zawiódł.Nigdy więcej tym bardziej ,że moje 3 zakłady na TCS weszły,przepraszam,weszłyBY.
Posted by: RIKIRIKARDO1

Nadchodzi rewolucja w płatnościach... Ukash - 10/05/2013 00:58

Kto mi powie o co w tym wszystkim chodzi? Dzis bylem w 3 punktach w moim miescie wyszczegolnionych na ich stronie. W kazdym nikt nie mial pojecia o co chodzi. Ostatni punkt to byla stacja benzynowa. Na wejsciu naklejka EPAY. Pytam goscia o ukash, a on na to ze 3 lata tu pracuje i nic takiego nigdy nie mieli. Mowie zeby poszperal w teriminalu - nic nie znalazl. O co tutaj ku**wa chodzi? Czy ten ukash ma punkty widmo czy w tych punktach pracuja idioci? Ja juz nie rozumiem.
Posted by: Iwdakuno

Re: Ukash [1] - 10/05/2013 01:07

Sam kupuję często Ukash i Paysafecard i niestety spotykam się z taką samą sytuacją.Po protu na stronach ww firm nie okonuje się aktualizacji.
Sklepikarze często zmieniaja firmy,które dostarczają terminale i stąd się bierze całe zamieszanie.
Najlepiej jest kupować w salonach prasowych Inmedio,które są ulokowane przeważnie w galeriach handlowych.
Tam jeszcze nigdy się nie spotkałem,żeby nie mieli tych kart prepaidowych.
Posted by: jadanek

Re: Ukash [1] - 10/05/2013 01:33

Mi sie pare razy zdarzylo, ze sprzedawczyni zatrudniona nie wiedziala co to jest i ze w ogole maja cos takiego, ale ze wlasciciel byl w okolicy, to szybko sprawe zalatwil. A kupowalem w jakims spozywczaku.
Posted by: RIKIRIKARDO1

Re: Ukash [1] - 10/05/2013 14:59

przejade sie to tesco dzisiaj i zobacze w tym inmedio. Tyle ze to mala miescina i znow sie obawiam ze bede pierwszy ktory o ukash bedzie pytal. W razie czego ktos wie gdzie gosciu ma tego szukac na terminalu? Jaka zakladka?
Posted by: Kielon86

Re: Ukash [1] - 10/05/2013 15:12

nie lepiej kupic przez neta i sie nie pierdo.. z szukaniem tego?
Posted by: RIKIRIKARDO1

Re: Ukash [1] - 10/05/2013 15:25

nie widze sensu kupowania tego przez neta. Albo bank albo ukash. Akurat teraz jestem w takiej sytuacji ze albo kupuje ukasha albo ide sobie wplacic do banku a wtedy po co mi ukash. Akurat teraz wygodniej byloby mi z tym "prepaidem"...
Posted by: Ojro

Re: Ukash [1] - 13/05/2013 15:48

dzisiaj kupywałem Ukash`a w inmedio... o dziwo babka świetnie zorientowana, nawet o paysafecard opowiedziała shocked

jedyny minus, nie można płacić kartami (mb, nt, bankowymi). TYLKO GOTÓWKA!
Posted by: RIKIRIKARDO1

Re: Ukash [1] - 20/05/2013 22:35

ktos mial kiedys problem z wplata na neteller? Od 2 godzin mam pending. Co za gowno. Pytanie tylko czy to wina netsyfa czy ukasha.
Posted by: RIKIRIKARDO1

Re: Ukash [1] - 20/05/2013 22:37

probowalem uzyc jeszcze raz i kod juz jest uzyty wiec widac to wina tego syfiastego netellera.
Posted by: Iwdakuno

Re: Ukash [1] - 20/05/2013 22:41

Spróbuj na drugi raz wpłacić Ukashem bezpośrednio do buka.
Neteller pobiera od wpłaty Ukash 3% prowizji.Przy większej wpłacie szkoda oddawać za darmo kasę.
Posted by: RIKIRIKARDO1

Re: Ukash [1] - 20/05/2013 22:46

jakby byla taka mozliwosc to bym wplacil
Posted by: RIKIRIKARDO1

Re: Ukash [1] - 20/05/2013 22:55

jeszcze teraz ta transakcja ktora byla zaakceptowana przez ukash jest jako declined,a ta ktora dprobowalem drugi raz jest pending. Kurwa w zyciu juz tego netsyfa nie uzyje.
Posted by: The Boss

Re: Ukash [1] - 05/06/2013 00:05

jakie buki oferuja wplate prze ta metode a wyplate np na MB
orientuje sie ktos??
Posted by: Iwdakuno

Re: Ukash [1] - 05/06/2013 03:07

Originally Posted By: The Boss
jakie buki oferuja wplate prze ta metode a wyplate np na MB
orientuje sie ktos??


ComeOn,Sportingbet,Expekt,BAH,Oddsring,Betclic,Gamebookers i William Hill.
W tym ostatnim trzeba najpierw wejść na czat i poprosić ,aby nastawili system i odblokowali opcje wypłaty na MB,bo pokaże Ci tylko bank transfer.
Info 100%,ponieważ sam wpłacałem przez Ukash i Paysafecard a później wypłacałem na MB lub Neteller.
Posted by: BigMaster

Re: Ukash [1] - 05/06/2013 16:49

Originally Posted By: The Boss
jakie buki oferuja wplate prze ta metode a wyplate np na MB
orientuje sie ktos??

trzeba jeszcze dodac, ze taka zabawa czesto duzo kosztuje i skutkuje zamknieciem konta MB
Posted by: gerwazy

Re: Ukash [1] - 05/06/2013 17:21

Originally Posted By: The Boss
jakie buki oferuja wplate prze ta metode a wyplate np na MB
orientuje sie ktos??


unibet, z tego co wiem
Posted by: The Boss

Re: Ukash [1] - 05/06/2013 19:05

ok, dzieki za informacje
Posted by: simons1986

Re: Ukash [1] - 06/06/2013 17:19

Tak z ciekawości, jakimi nominałami można operować kupując ukasch? Z tego co pamietam paysafecard max 300,00 zł.
Posted by: jadanek

Re: Ukash [1] - 07/06/2013 01:25

w sklepach 20, 50, 100, 200, 500, 750 PLN, online: 1 - 3000 PLN
Posted by: simons1986

Re: Ukash [1] - 07/06/2013 15:17

Originally Posted By: jadanek
w sklepach 20, 50, 100, 200, 500, 750 PLN, online: 1 - 3000 PLN


3.000 ?
Posted by: hunters

Re: Ukash [1] - 07/06/2013 16:15

trzy tysiące
Posted by: Kielon86

Re: Ukash [1] - 07/06/2013 16:24

szkodav tylko ze jak wchodze na dotpay aby kupic to jest napisane ze max 1000zł?
Posted by: simons1986

Re: Ukash [1] - 09/06/2013 20:34

Czy ktos realizowal kupon ukash w Zabce? Bo na stronce jest napisane ze trzeba wydrukowac formularz i zaniesc go do zeskanowania w Zabce ale podobno przed tym trzeba wypelnic inny formularz gdzie nalezy podac swoje dane itp. ... czy to prawda?
Posted by: adi1910

Re: Ukash [1] - 21/06/2013 15:16

Orientuje się ktoś gdzie moge sprawdzić gdzie poszła kasa z danego kuponu Ukash? Bo na stronie widze tylko że można spr ile jest wart dany kupon.
Posted by: Kielon86

Re: Ukash [1] - 20/07/2013 16:30

Ktos ma podobny problem ze rowniez nie moze kupic ukasha przez dotpay?
Posted by: ePrepaid.pl

Re: Ukash [1] - 11/08/2013 14:33

Witam,
Jestem oficjalnym resellerem Ukash na rynek polski.
Zapraszam do zakupu kuponow Ukash w walucie EUR po bardzo korzystnym kursie, jesli dokonujemy wplaty na konto w walucie EUR poslugiwanie sie kuponami w PLN jest bardzo niekorzystne (drogie przewalutowanie). Kupony sa generowane bezposrednio na serwerach Ukash stad mamy gwarancje bezproblemowych transakcji (zdarza sie ze kupony w PLN "nie wchodza").
Kupony dostepne sa 24/7, wysylka nastepuje automatycznie do kilku minut od przelewu poprzez system Transferuj.
Strona partnerska: http://ePrepaid.pl
Zapraszam

PS: Proszę moderatorów o nie usuwanie posta gdyż zamieszczenie go jest uzgodnione z Conradem via e-mail
Posted by: Conrad

Re: Ukash [1] - 11/08/2013 18:31

Originally Posted By: ePrepaid.pl
Witam,
Jestem oficjalnym resellerem Ukash na rynek polski.
Zapraszam do zakupu kuponow Ukash w walucie EUR po bardzo korzystnym kursie, jesli dokonujemy wplaty na konto w walucie EUR poslugiwanie sie kuponami w PLN jest bardzo niekorzystne (drogie przewalutowanie). Kupony sa generowane bezposrednio na serwerach Ukash stad mamy gwarancje bezproblemowych transakcji (zdarza sie ze kupony w PLN "nie wchodza").
Kupony dostepne sa 24/7, wysylka nastepuje automatycznie do kilku minut od przelewu poprzez system Transferuj.
Strona partnerska: http://ePrepaid.pl
Zapraszam

PS: Proszę moderatorów o nie usuwanie posta gdyż zamieszczenie go jest uzgodnione z Conradem via e-mail


Ciekawie wygląda to co oferujecie i mam nadzieję, że uda się Wam rozwinąć Ukash na naszym rynku. toast
Posted by: Iwdakuno

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 02:29

Dzisiejszy kurs EUR to około 4,1940.

Strona wymieniena powyżej proponuje zakupa bonu Ukash w EUR po kursie 4,40.
Mógłby ktoś wytłumaczyćm mechanizm tego zakupu?

Rozumiem,że jak wpłacę do np: Williama Hilla bonem Ukash zakupionym w Polskiej walucie to przy przewalutowaniu policzy mi po wyższy niz 4,40 kursie,który proponuje mi eprepaid.pl?
Posted by: deathguard

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 02:47

Napisz bardziej zrozumiale o co ci chodzi, bo cięzko zrozumieć.

Strona prepaid.pl proponuje kod Ukash np: o nominale 100Eur w cenie 444zł, jeśli wpłacisz tym kuponem na konto w euro, na koncie będzie miał 100e czyli niecałe 420zł, taką wartośc ma kod ukash, tyle ile obecny kurs euro.

krótko kod kupiony za 444zł ma wartośc 100e(420)zł, czyli w sumie jest to opłacalne.
Posted by: jadanek

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 03:01

Kupisz za 444zl te 100 eur, wplacisz do buka je, zlecisz wyplate na konto, to przesla Ci 420, to w ktorym miejscu to jest oplacalne? wink
Posted by: deathguard

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 03:05

a co chciałbyś kupić za 420zł a wypłacić 444zł, to cieakwe jaki interes w tym by miały firmy sprzedajace te kody, opłacalne w tym sensie że nie ma dużej prowizji na tym tylko 24zł przy 100e aktualnie.
Posted by: jadanek

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 03:09

Chcialbym kupic za 420 i tyle miec. Tak jak nie raz kupowalem, ale zawsze w PLN kupon za 100zl za kwote 100zl bez zadnych prowizji. Chyba, ze za zagraniczne waluty tylko prowizje biora.
Posted by: Iwdakuno

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 03:46

Panowie mnie chodzi tylko o taką rzecz.

Kupuje bon Ukash na stronie tej firmy za 444 pln.Wrzucam kod Do buka i na koncie księguje mi sie kwota 100 EUR bo na wartośc kuponu jest równiutkie 100 EUR. To jak najbardziej rozumiem.

Analogicznie.Kupuję za 444 zł przez neta bon Ukash o nominale w PLN ale wpłacając do buka gdzie mam konto w EUR kod w polskiej walucie dochodzi do przewalutowania.

Czy wpłacając kwotę 444 pln po przewalutowaniu na moim koncie pojawi się kwota niższa niż 100 EUR,którą proponuje eprepaid.pl?

Jeśli tak to zakup przez tę stronę jest korzystniejszy niz kupno bonu w PLN i dalsze przewalutowanie na walutę EUR w czasie wpłaty do bukmachera.
Posted by: ePrepaid.pl

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 15:51

Witam,
Obecnie zakup Ukash 444PLN i wpłata na konto w EUR po przewalutowaniu powinna dać również około 100EUR gdyż kurs ostatnio poszybował w dół :) w poprzednich 2-3 miesiącach był on w granicach 4,25-4,30 a cena kuponu była niezmienna - wówczas była już wyraźna różnica na plus.
Nie polecam również zakupu kuponu w euro i wpłaty na konto w PLN gdyż wówczas otrzymamy obecnie tylko około 401zł! - tutaj wyraźnie widać ile straty jest przy przewalutowaniach.
Niestety ponosimy dodatkowe koszty (posrednik finansowy, automat) stąd w przypadku spadku kursu euro nie możemy zaproponować nic lepszego.
Pozdrawiam
Posted by: Conrad

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 20:10

Originally Posted By: ePrepaid.pl
Obecnie zakup Ukash 444PLN i wpłata na konto w EUR po przewalutowaniu powinna dać również około 100EUR gdyż kurs ostatnio poszybował w dół smile


Witam toast

Czy jest też możliwość dokonania wpłaty na Wasze konto bankowe w Euro? Jeśli tak to w jakim banku jest to konto, być może dla osób w tym samym banku przelewy byłyby natychmiastowe i super tanie lub darmowe?
Posted by: ePrepaid.pl

Re: Ukash [1] - 12/08/2013 22:05

Witam,
@Conrad Tak - byłaby taka możliwość, konto firmowe jest w Alior Bank, natomiast nie da się tego aktualnie podpiąć do automatu, dlatego jedyną opcją byłby telefon/gg/skype i umówienie się na konkretny moment wpłaty - wówczas kod zostanie wysłany natychmiast.
W takim wypadku prowizja wyniesie jedynie 1% (kupon 100 EUR za przelew 101 EUR).
Pozdrawiam
Posted by: norb1

Re: Ukash [1] - 17/08/2013 03:27

witam mam zamiar pierwszy raz skorzystać z waszej usługi i z tego co czytam na waszej stronie to .. idę do kiosku kupuje kod wpisuje go sobie przy depozycie i wszystko gra tylko jak mam dokonać potem wypłaty https://www.ukash.com/pl-PL/
Posted by: rafal08

Re: Ukash [1] - 24/08/2013 15:14

ePrepaid.pl waszych kodow nie mozna konwertowac na stronie Ukash z EUR na GBP czy oni maja cos zrabane u siebie ? mad

Co kod to taki komunikat Nie możemy przetworzyć transakcji przy użyciu tego kodu Ukash crazy
Posted by: LuisSuarez

Re: Ukash [1] - 26/08/2013 14:24

możecie kupić kupon przez dotpay inną formą płatności niż Żabka, moje rachunki i zwykły przelew? Bo mi tylko takie opcje wyskakują
Posted by: Kielon86

Re: Ukash [1] - 26/08/2013 15:33

mają jakies problemy,dzwonilem do nich i nie wiedza ile to potrwa
Posted by: ePrepaid.pl

Re: Ukash [1] - 26/08/2013 20:22

Jesli chodzi o konwersje na GBP to widocznie oni maja problemy, w kazdym razie nie ma sensu nigdy konwertowac kodow tylko przy depozycie uzyc oryginalnego kodu w euro (+ kwota rowniez w euro) a system przeliczy kwote "w locie" i odpowiednio mniejsza kwota znajdzie sie na koncie.
Posted by: Kielon86

Re: Ukash [1] - 28/08/2013 15:52

@ePreapaid.pl
zajebiste macie uslugi
zrobilem przelew i zero kurwa odzewu z Waszej strony
nigdy wiecej tego badziewia od Was nie kupie puke
Posted by: ePrepaid.pl

Re: Ukash [1] - 21/09/2013 22:36

Nie rozumiem co znaczy "zero **** odzewu"? zawsze mozna napisac/zadzwonic jesli jest jakis problem, na wszystkie zgloszenia reagujemy szybko.
Posted by: 1raul1

Re: Ukash [1] - 22/09/2013 23:53

Originally Posted By: LuisSuarez
możecie kupić kupon przez dotpay inną formą płatności niż Żabka, moje rachunki i zwykły przelew? Bo mi tylko takie opcje wyskakują


a jak zrobilem sam przelew internetowy to ile teraz sie czeka na kod na maila ? bo myslalem ze szybko zaksieguja i do paru minut bedzie a tu na razie czisza..
Posted by: mln

Re: Ukash [1] - 22/12/2013 21:54

działa wam konwersja? bo ja od kilku dni nie mogę przewalutować kodu...
Posted by: *Mili*

Re: Ukash [1] - 26/12/2013 05:29

Kupiłem kod Ukash przez dotplay za 60zł. Minimalna wpłata u buka jest 10 funtów. Wpisujac kod przy depozycie dostałem informacje: Kod wynosi mniej niż 5 funtów i nie możemy zrealizować twojej wpłaty. Ktoś mógłby pomóc co mam zrobić? Przelać więcej czy kupić w innej walucie Ukash? Pozdro!
Posted by: Iwdakuno

Re: Ukash [1] - 26/12/2013 20:08

Widocznie liczy po jakimś idiotycznym kursie,który powoduje,że nie jest to 10 funciaków,dodatkowo bardzo mozliwe ,że gdzieś ukryta jest prowizja od płaty i prowizja od samego przewalutowania.

Te 3 czynniki moga powodować,że nie chce Ci przyjąć,a komunikat wyrzuca po prostu z automatu przez system.

Przelej sobie te 60 zł do buka gdzie masz konto w polskiej walucie.
W Święta nie warto się stresować.
Posted by: *Mili*

Re: Ukash [1] - 27/12/2013 18:34

Wszystko rozkminione wspólnie z pomocą innego użytkownika. Jeśli komuś przy konwertowaniu kode z PLN na GBP na stronie ukash wyskoczy error, to zmiencie kraj na inny wtedy śmiga bez problemu. Mają poprostu błąd na polskiej stronie, pozdro!
Posted by: Toread

Re: Ukash [1] - 01/02/2014 07:17

mam wiecznie taki komunikat

Your transaction was identified as unusual and can't be completed.

wyplacilem z buka poprzez ukash, nastepnie chcialem ten kod podzielic. wybieram na angielskiej wersji split
i potem zamiast podzielic to wyskakuej ten syf.
nie jest to pierwszy raz.

moge uznac ze ran na kilkanascie razy przechodzi takie podzielenie.

wie ktos na czym te gowno polega , ze raz jest ok a reszte to cuduja.
Posted by: norsk

Re: Ukash [1] - 01/02/2014 17:38

Spróbuj założyć nowe konto, najlepiej na innym IP, czyste, wówczas powinno przejść, przynajmniej ten pierwszy raz. W nagłych przypadkach tak można zrobić.
A tak to pisać na support angielski, dość szybko odpisują.