Bet-at-home [11]

Posted by: Conrad

Bet-at-home [11] - 02/10/2009 21:02

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: czubek

Re: Bet-at-home [11] - 02/10/2009 22:04

orientuje sie moze ktos w jakich godzinach wpisuja na konta graczy kase zaksiegowana na ich koncie bankowym (wplata bank/poczta)?
Posted by: LEWY

Re: Bet-at-home [11] - 03/10/2009 22:30

Ile razy trzeba obrocic ten bonus 100% ?? 3 czy 5 ??
Posted by: yazsm

Re: Bet-at-home [11] - 03/10/2009 22:41

Originally Posted By: LEWY
Ile razy trzeba obrocic ten bonus 100% ?? 3 czy 5 ??
3x bonus i 3x depozyt.
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 00:44

Ostrzezenie przed tym oszustem , gadałem z gośćmi przed "profkiem" ,Wszyscy , którzy wygrali maja poblokowane konta , teraz mi mówią że miałem rację , ale co oszustukradł kasy to jego!
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 00:46

A swoją drogą co teraz na to powiedzą ci wszyscy co tak zachwalali Baha !!!!!
Posted by: oli

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 00:59

ty jesteś normalny ?
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 01:04

TAk jestem , wszyscy dziś przed profkiem tak mówili, a zresztą niech przedstawiciel Baha pójdzie pod dowolny profek i powie skąd jest , to mu wytłumaczą co o nim myślą.
Posted by: Conrad

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 02:16

To znaczy co dokładnie się stało? I jeśli niby wszyscy o tym wiedzą to dlaczego tam grają, nie wystarczy trzymać się z dala z danej firmy?
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 05:29

Byłem jak co sobotę w profku i jeden znajomek przywitał mnie hasłem cyt:"K... miałeś rację" chciałem się dziś zalogować i konto zablokowane , na maila dostałem z supportu odpowiedź że złamałem zasady i mam wiele kont . Gosc się zarzekał ze ma tylko jedno konto potem przyszedł kolejny i ten po prostu tryskał pianą , jemu zablokowano konto na 1200 euro ! ponieważ cały dzień pracy profka spędzilismy razem to jeszcze znalazło się dwóch kumpli którym zablokowano konto! na maile nie ma odpowiedzi, więc sprawa wyglada ponuro !
Posted by: kosmo

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 05:36

toż to SZOK!
Posted by: oli

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 05:42

Płacą ci coś za tą nędzną propagandę?
Posted by: Baqu

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 05:52

Originally Posted By: IL RE
Byłem jak co sobotę w profku i jeden znajomek przywitał mnie hasłem cyt:"K... miałeś rację" chciałem się dziś zalogować i konto zablokowane , na maila dostałem z supportu odpowiedź że złamałem zasady i mam wiele kont . Gosc się zarzekał ze ma tylko jedno konto potem przyszedł kolejny i ten po prostu tryskał pianą , jemu zablokowano konto na 1200 euro ! ponieważ cały dzień pracy profka spędzilismy razem to jeszcze znalazło się dwóch kumpli którym zablokowano konto! na maile nie ma odpowiedzi, więc sprawa wyglada ponuro !


laugh uff a juz sie bałem, teraz widze, ze po prostu blokują konta ludziom którzy odwiedzali tego samego profa, na szczescie tam nie gram laugh więc mogę spać spokojnie
Posted by: Zulus

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 06:14

ciekawe czy tak będzie do śmiechu po 12 października wink
Posted by: stoprocent_

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 17:37

zakladali multikonta dla bonow o 5zl to teraz maja ;-) uczciwemu grczowi z jednym kontem nigdy nic nie robia! Ni pier*olic glupot i nie straszyc normalnych ludzi.
Posted by: taktoonZS

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 17:48

Wypłacają w niedziele na mb?
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 18:06

O czym Ty mówisz 'stoprocent"! Jesli nawet kiedyś zakładali , to jakim prawem jedna promocja ma związek z drugą i niby jak to BAH ustalił ! A jeśli nawet ustalił to dlaczego pozwala "multikontowcomi pięciozłotowemu" otwierać konto, tylko po to żeby zabrac mu pieniądze ! Czyżby BAH postanowił
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 18:08

zrobić DINTOJRĘ?
Posted by: shaggy3

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 18:10

BAH nalezy do tych samych właścicieli co Expekt i Betclick.

Marze siegaja tam 10% dlatego moga rozdawac te bonusy, zastanawia mnie jedno IL RE wyglada jakby pracowal dla konkurencyjnego bukmachera, tylko co on z tegp ma ze wypisuje glupoty o tym BAHu, doslownie nic. IL RE idz na inne fora bukmacherskie o zenujacym poziomie dzieciakow i tam pirdol od rzeczy, bo tu takich to sie banuje z miejsca.
Posted by: Mr. Federer

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 18:58

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: IL RE
Byłem jak co sobotę w profku i jeden znajomek przywitał mnie hasłem cyt:"K... miałeś rację" chciałem się dziś zalogować i konto zablokowane , na maila dostałem z supportu odpowiedź że złamałem zasady i mam wiele kont . Gosc się zarzekał ze ma tylko jedno konto potem przyszedł kolejny i ten po prostu tryskał pianą , jemu zablokowano konto na 1200 euro ! ponieważ cały dzień pracy profka spędzilismy razem to jeszcze znalazło się dwóch kumpli którym zablokowano konto! na maile nie ma odpowiedzi, więc sprawa wyglada ponuro !


laugh uff a juz sie bałem, teraz widze, ze po prostu blokują konta ludziom którzy odwiedzali tego samego profa, na szczescie tam nie gram laugh więc mogę spać spokojnie


Ja juz sie boje shocked bo mi juz nawet wpłat nie przyjmuja frown

laugh
Posted by: Mr. Federer

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 19:00

Originally Posted By: IL RE
TAk jestem , wszyscy dziś przed profkiem tak mówili, a zresztą niech przedstawiciel Baha pójdzie pod dowolny profek i powie skąd jest , to mu wytłumaczą co o nim myślą.


miazga qrwa laugh laugh laugh

miszczem jestes piwo

tongue
Posted by: blacky82

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 20:32

Originally Posted By: IL RE
Byłem jak co sobotę w profku i jeden znajomek przywitał mnie hasłem cyt:"K... miałeś rację" chciałem się dziś zalogować i konto zablokowane , na maila dostałem z supportu odpowiedź że złamałem zasady i mam wiele kont . Gosc się zarzekał ze ma tylko jedno konto potem przyszedł kolejny i ten po prostu tryskał pianą , jemu zablokowano konto na 1200 euro ! ponieważ cały dzień pracy profka spędzilismy razem to jeszcze znalazło się dwóch kumpli którym zablokowano konto! na maile nie ma odpowiedzi, więc sprawa wyglada ponuro !


a lekcje juz odrobiles? rysunek na plastyke namalowany?
Posted by: CarlosMarc

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 20:55

Sprawa jest prosta. BaH przy rejestracji nowego konta wpuszcza do kompa informacje o tym fakcie. Gdy zarejestrujemy nastepne z tego samego kompa to oni juz to wiedzą. Najlepsze jest to, ze mogliby uniemozliwic wplate pieniedzy lub wziecie bonusa w tym drugim przypadku, ale poniewaz chca zatrzymac wplacone pieniadze, tego nie robią. Pytanie jest takie czy wie o tym angielski/austriacki support. Bo moze rejestrowanie wielu kont z jednego kompa jest łamaniem ich regulaminu, o tyle zabieranie depozytu jest z ich strony kradzieżą. Zwłaszcza, ze mogliby nie dopuszczac do jego dokonywania lub samej rejestracji tak jak robi to betway. No, ale skoro sie chce zagarnac pieniazki to po co to robic...
Posted by: Boomber

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 22:01

Ameryki nie odkryłeś, każda strona zostawia po sobie ślad, ale format kompa albo usunięcie ciasteczek komplikuje sprawę bo wtedy już nic nie zostaje na kompie
Posted by: DJ SOSNA

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 22:04

Originally Posted By: blacky82


a lekcje juz odrobiles? rysunek na plastyke namalowany?


laugh laugh
Posted by: ݀$

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 22:11

z regulaminu:

C.11.
Każdy Klient może korzystać tylko i wyłącznie z jednego konta gracza.
Gratisowe bony mogą być tylko jeden raz wykorzystywane przez jedną osobą, rodzinę, gospodarstwo domowe i na razem używanym komputerze.
W przypadku, gdy osoba otworzy więcej niż jedno konto gracza by w ten sposób skorzystać z więcej niż tylko jednego gratisowego bonu,
spółka zastrzega sobie prawo do zamknięcia wszystkich kont i nie wypłacenia środków na nich....


D.Cookies.
Strona bet-at-home.com korzysta z Cookies do następujących celow:
Aby uwzględnić i zidentyfikować domniemany język narodowy właściciela konta, który przy ponownym logowaniu automatycznie zostanie wybrany.
Aby zagwarantować iż oddane zakłady użytkownika są zgodne z jego kuponem oraz kontem gracza.
Aby zagwarantować otrzymanie każdego przynależnego Bonusa jaki przysługuje użytkownikowi.
Aby analizować przegląd na stronach bet-at-home.com.
Prosimy uwzględnić iż korzystanie z bet-at-home.com bez użycia Cookies jest niemożliwe.
Posted by: CarlosMarc

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 22:23

Samo wyczyszczenie cookies w przegladarce nie wystarcza.
To, ze ktos umieszcza jakies klauzule nie znaczy, ze musza byc one zgodne z prawem nadrzednym.
Posted by: Baqu

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 22:33

Originally Posted By: CarlosMarc
Samo wyczyszczenie cookies w przegladarce nie wystarcza.
To, ze ktos umieszcza jakies klauzule nie znaczy, ze musza byc one zgodne z prawem nadrzednym.


wystarczy dobre przeczyszczenie przeglądarki programem usuwającym wszelką historię, pobrane dane, ciasteczka i cały syf, a takich programów jest sporo na rynku i to darmowych.
Posted by: Izajasza53

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 22:35

U mnie tata wink kiedyś grał jak byłem niepełnoletni. Potem tata napisał że rezygnuje z gry i przechodzi na emeryturę w graniu wink i jak skończyłem 18lat to w końcu ja się zarejestrowałem i wypłaty jak dotąd były bez problemu, więc ja chyba wpłacę. Bo przecież nie mogą mieć zmienić sobie od tak zdania jakbym coś tam ugrał.
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 23:03

To że ja napiszę sobie w regulaminie. że każdego mam prawo okraść kto wejdzie do mnie do domu , to nie oznacza że prawo na to pozwala! Problemem nie są cookies , a wpuszczanie "ducha" do systemu , co właśnie robi Bah , a to moim zdaniem jest sprawa kryminalna! Inni bukmacherzy też zresztą to robią ,ale nie są aż tak bezczelni ,że wiedząć od początku że coś jest nie tak zezwalają na grę(a własciwie wpłate pieniędzy) . Ja nie pochwalam zakładania wielu kont przez jedną osobę , ale w sumie jak dealer narkotykowy rozdaje darmowe jointy by wciagnąc ludzi w nałóg , to musi się liczyć z tym że paru gości będzie mądrzejszych i nie da się wciągnąć a jointy odsprzeda innym frajerom! Bah ma tak beznadziejne kursy że stara się zdobyć frajerów na wszelkie mozliwe sposoby ,więc niech się nie dziwi że czasem trafia na większych cwaniaków od siebie
Posted by: Boomber

Re: Bet-at-home [11] - 04/10/2009 23:16

Originally Posted By: IL RE
Problemem nie są cookies , a wpuszczanie "ducha" do systemu , co właśnie robi Bah , a to moim zdaniem jest sprawa kryminalna!
położyłeś mnie tym laugh laugh pierwszy raz o czymś takim słysze. Masz jakieś podstawy żeby tak sadzić czy przyśniło ci sie to i mówisz o tym?
Posted by: ݀$

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 00:51

Jak masz zastzreżania natury prawnej, to masz dostepną drogę sądową na Malcie.
Problemy z "duchami", to już raczej inna korporacja.
Posted by: [a]domaitis

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 00:58

Originally Posted By: filemonek
BAH to jeden z najlepszy bukmacherow na rynku.
Obsluga w języku Polskim, przyjazny soft, ładne widokówki wysyłają na pocztę, bonusy, czego chciec więcej?

od strony obstawiania, lepszych kursow, zdecydowanie lepszych...
Posted by: yaaho

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 01:00

Originally Posted By: filemonek
BAH to jeden z najlepszy bukmacherow na rynku.
Obsluga w języku Polskim, przyjazny soft, ładne widokówki wysyłają na pocztę, bonusy, czego chciec więcej?




chyba przestane grac w pinnacle i beda grac tylko w BAHu z uwagi na ladne widokowki, ktore wysylaja na poczte
Posted by: Conrad

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 01:05

Heh, właśnie. Ludzie, ten buk to i tak masakra choćby z innych powodów. Robią takie rzeczy z ofertą, które w Anglii zwykły gracz nazwałby wałkiem. Np. over/under po tragikomicznych kursach, a do tego jak wynik trafił w linię... to wszyscy stracili. grin

Albo h2h w F1, gdzie jak obaj kierowcy nie dojechali... to firma zabierała wszystkim kasę. laugh W żadnej innej firmie na świecie nie ma takich jaj, że w h2h na formułę WSZYSCY mogą stracić (nie ważne na kogo stawiali). smirk
Posted by: Conrad

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 01:09

Originally Posted By: IL RE
wpuszczanie "ducha" do systemu


Na to to już tylko ci panowie mogą pomóc... smile

Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 03:11

DUCH, to w języku hakerów program szpiegujący ,który instaluje się w systemie i informuje hakera głównie o tym ze dany komputer jest już zaznaczony. Ponieważ nie przeprowadza żadnych operacji szpiegujących (typu wykradanie haseł) a tylko informuje o zaznaczeniu , bardzo ciężko go wykryć i nie usuwa go żaden antyspyware , dlatego właśnie nazywany jest "duchem"
Cieszę się ze wielu z was udało mi się rozbawić , ale sprawa wcale zabawna nie jest! A Ty YCS nie dawaj dobrych rad typu szukanie sprawiedliwości na Malcie, bo wiesz ze to niewykonalne ze względu na koszty i odległość i na tym właśnie firmy typu BAH bazują . Mnie to zresztą mało juz obchodzi , swoje konto dawno kazałem zamknąć , a jeśli paru graczy nie wpakuje się na minę dzięki moim radom to cieszę się że zrobiłem coś pożytecznego
Posted by: golabzdzialki

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 03:32

Nic dziwnego BAH podobno zatrudnia najlepszych polskich informatyków aby wrzucali nam duchy na kompa.
Posted by: KUERTEN.

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 03:57

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: CarlosMarc
Samo wyczyszczenie cookies w przegladarce nie wystarcza.
To, ze ktos umieszcza jakies klauzule nie znaczy, ze musza byc one zgodne z prawem nadrzednym.


wystarczy dobre przeczyszczenie przeglądarki programem usuwającym wszelką historię, pobrane dane, ciasteczka i cały syf, a takich programów jest sporo na rynku i to darmowych.


niestety nie wystarczy, tylko format
Posted by: Conrad

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:00

Nie żartuj, wyczyszczenie cookies i temu podobnych nie wystarcza? Czy ta firma w takim razie instaluje jakiś szajs na kompie? Z wiedzą użytkownika (czy informują o tym) czy bez?
Posted by: KUERTEN.

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:21

your computer id is: 1177235063

nie jest to ip to jest identyfikacja mojego kompa przez inny program (jaki to w tym przypadku niewazne)
Posted by: antyhazardzista

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:24

Ale czy ktoś z zewnątrz to sprawdzi ?
Wiele razy pozwalałem logować się paru znajomym wcześniej - także na bet-at-home, widocznie jakiś syf instalują na komputerze i przez byle pretekst mają okazję do zabrania wygranych i depozytów. Ip zmienne, cookies czyszczone regularnie i inny internetowy syf.
Wpłacisz milion to jak będą chcieli i to zabiorą.
Weryfikuje się graczy a nie komputery.
Posted by: Conrad

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:27

Może nic nie instalują tylko jest to jakiś numer generowany także na podstawie zainstalowanych elementów hardware'owych?

Niektóre programy komputerowe coś takiego też stosują, nie wiem czy nie Microsoftu.
Posted by: KUERTEN.

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:32

Originally Posted By: antyhazardzista

Weryfikuje się graczy a nie komputery.


no niby tak, ale jak ktos mysli, ze wystarczy zmienic ip i zalozyc np 5 kont z tego samego kompa a z coraz to innym ip to moze sie zdziwic
Posted by: KUERTEN.

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:33

nie mowie za BAH cos instaluje ale ze jest taka mozliwosc
Posted by: antyhazardzista

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:38

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: antyhazardzista

Weryfikuje się graczy a nie komputery.


no niby tak, ale jak ktos mysli, ze wystarczy zmienic ip i zalozyc np 5 kont z tego samego kompa a z coraz to innym ip to moze sie zdziwic


Bywają takie sytuacje że się kompa udostępnia innym... Zabranie pieniędzy w takim przypadku jest co najmniej nieuczciwe. Są podejrzenia - to się weryfikuje, są niemal stu procentowe sposoby na stwierdzenie czy ktoś posługuje się innymi danymi tylko, czy rzeczywiście dana osoba gra.
Posted by: KUERTEN.

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:45

w porzadku ale sam wiesz, ze udzielajac swojego kompa innym graczom moze sie zakonczyc zamknieciem kont

o taki przyklad moje poczatkowe ip to zawsze 89, 94 lub 188 i o dziwo musze uwazac zeby nie logowac sie z tego 188 na NT bo mi blokuja konto a w uzasadnieniu pisza ze uzywam polaczenia proxy
Posted by: antyhazardzista

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 04:51

Originally Posted By: KUERTEN.
w porzadku ale sam wiesz, ze udzielajac swojego kompa innym graczom moze sie zakonczyc zamknieciem kont


To jest dyskusyjna sprawa, wyobraźmy sobie taką sytuację że kupuję używanego laptopa i okazuje się że poprzedni właściciel grywał sobie u buków ( co w dzisiejszych czasach jest już wręcz powszechne ). Ja zakładam konto w Bet-at-home, niczego nie świadom, wpłacam 15 000 złotych i BAH mi blokuje konto i wszystko konfiskuje.
Oczywiście bez żadnej weryfikacji, nawet najmniejszej, żadnego słowa wyjaśnienia, 0 odpowiedzi na e-maila...
Owszem ścigać nadużycia - ale z pewnym sensem a nie kraść jak najwięcej..
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 05:54

Z tym numerem komputera to nie jest tak jak myślisz Kuerten , jest coś takiego jak MAC adres i tego nie da się zmienić ,z tym że nie przechodzi on przez reuter, I żaden buk nie zweryfikuje cię tym sposobem , natomiast przy rejestracji pobierasz bez własnej wiedzy program szpiegujacy , a raczej znacznik systemu , który informuje bukmachera, ze z danego komputera juz zakładano konto. Problem jest w tym , że w betwayu ten program uniemożliwia załozenie drugiego konta (niedowiarki mogą sami sprawdzić) i to jest w porządku , natomiast BAH pozwalatakie konto załozyć ale juz wie ze został złamany ich regulamin i czeka na bieg wypadków, Dopiero przy próbie wypłaty , lub wygranej blokuje konto i informuje o złamanym regulaminie . Ja nawet nie jestem przekonany czy szefostwo BAH wie o tych praktykach, jak znam życie jest to pomysł polskich byłych bonushunterów lub multikontowców , zatrudnionych tam w dziale weyfikacji!
Posted by: Baqu

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 06:08

Originally Posted By: KUERTEN.

niestety nie wystarczy, tylko format


to Twoja opinia, ja znam swój system, wiem, gdzie leży każdy plik na całym dysku i wiem za co jest odpowiedzialny, moze masz racje, nie przecze temu co napisales, ale nie udowodniłeś, że mozesz ją mieć.

co do ducha laugh Panowie... to kpina i żart w jednym, wystarczy sobie włączyć manager procesów i tam macie wszystko wyszczególnione, oczywiscie jezeli ktos sie nie zna to nie wie za co jakie procesy odpowiadają, ale to jest banalnie proste do sprawdzenia, a dla kogos kto się w tym obraca proste to uszeregowania, tylko prosze niech nikt tu nie pisze, ze proces jest ukryty i nie da sie go wygryć laugh są fierwalle programy do blokowania informacji wypływających z naszego systemu, wszystko mozna poblokowac i nie ma bata, że coś wychodzi bez informacji administratora.

pozdr, peace
Posted by: majner

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 08:10

Taki mały OT:
piwo dla Ciebie Baqu, bo mądrze gadasz smile

Originally Posted By: IL RE
jest coś takiego jak MAC adres i tego nie da się zmienić
I tu byś się zdziwił i to mocno wink

Żeby nie było totalnego offtopa: dajcie sobie spokój z BAH`em, jeśli złamaliście chociaż raz chociaż jeden podpunkt regulaminu. Nieważne czy świadomie czy nie. Szkoda nerwów, straconego czasu i pieniędzy. BAH`owi mówimy papa smile
Posted by: KUERTEN.

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 14:13

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: KUERTEN.

niestety nie wystarczy, tylko format


to Twoja opinia, ja znam swój system, wiem, gdzie leży każdy plik na całym dysku i wiem za co jest odpowiedzialny, moze masz racje, nie przecze temu co napisales, ale nie udowodniłeś, że mozesz ją mieć.


pozdr, peace



ok posylam info na priv
Posted by: jarko 33

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 15:12

a w gazecie " Bardziej przychylne hokejowi są firmy bukmacherskie działające w internecie. Spotkania ekstraligi ma w swojej ofercie m.in. bet-at-home.com. - W niemal każdej dyscyplinie mają miejsce sytuacje, które są dalekie od zasad fair play. To jednak raczej margines, który nie ma wpływu na sposób postrzegania dyscypliny. Hokej zajmuje wśród naszych graczy czołowe miejsce. Mamy pewne rozwiązania, które automatycznie wyłapują nieuczciwych graczy. 99,99 proc. naszych klientów to uczciwi ludzie, którzy grają dla przyjemności i emocji - podkreśla pracownik firmy Robert Raszczyk.
Posted by: Baqu

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 15:24

Originally Posted By: KUERTEN.


ok posylam info na priv


thx, odniosę się w wolnej chwili

Originally Posted By: jarko 33
a w gazecie " Bardziej przychylne hokejowi są firmy bukmacherskie działające w internecie. Spotkania ekstraligi ma w swojej ofercie m.in. bet-at-home.com. - W niemal każdej dyscyplinie mają miejsce sytuacje, które są dalekie od zasad fair play. To jednak raczej margines, który nie ma wpływu na sposób postrzegania dyscypliny. Hokej zajmuje wśród naszych graczy czołowe miejsce. Mamy pewne rozwiązania, które automatycznie wyłapują nieuczciwych graczy. 99,99 proc. naszych klientów to uczciwi ludzie, którzy grają dla przyjemności i emocji - podkreśla pracownik firmy Robert Raszczyk.


już wczoraj wrzuciłem cały art => Sport i Bukmacherzy » Sports Insider » do poczytania

a co do tego 99,99 % :>

1) bukmacher dowiaduje się o ustawionym spotkaniu
2) bukmacher blokuje konta wszystkim którzy wygrali na ustawionym spotkaniu

przecież to banalne :> ale statystyka świetna laugh

stop nabitym w butelke na http://bet-at-home.com/ laugh
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 15:34

Ciekawe czy Facio podał prawdziwe nazwisko, Ja na jego miejscu nie byłbym takim bohaterem , bo ktoś z tych 0.01 proc może się zdenerwować! Uczciwy klient dla BAHa to taki który z nimi staje na z góry straconej pozycji ! gra tasiemce, i w ogóle nie interesuje Go marża , którą ten buk pobiera . Statystycznie ma jedne z najgorszych kursów na rynku a istnieje tylko dzięki kompletnej niewiedzy grających !
Posted by: brave83

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 19:18

Czy ktoś kiedykolwiek wypłacił z tego buka np. kwotę 25000 zł jednorazowo ?
Posted by: Conrad

Re: Bet-at-home [11] - 05/10/2009 21:14

Originally Posted By: IL RE
jest coś takiego jak MAC adres i tego nie da się zmienić ,z tym że nie przechodzi on przez reuter


Nie przechodzi on przez router bo w momencie gdy go używasz to przesyłany jest adres MAC... routera. Ten zaś możesz zmienić by pokazywał cokolwiek tylko zechcesz. smile

Natomiast nie wiem czy Twój prowider jest jedyną stroną, która widzi Twój adres MAC. Wydaje mi się, że ten numer nie może zobaczyć np. serwer strony internetowej, którą przeglądasz.
Posted by: raiders_

Re: Bet-at-home [11] - 06/10/2009 01:35

pytanie co do zakładów na NHL w BAH

czy wynik w zakładch na 1 X 2 liczy się z 60' gry czy także ewentualna dogrywka i karne

to samo dla zakładów 1x X2 ??

szukam i nie moge znaleśc objaśnienia dla zakładów
Posted by: j2702

Re: Bet-at-home [11] - 06/10/2009 02:06

Originally Posted By: raiders_
pytanie co do zakładów na NHL w BAH

czy wynik w zakładch na 1 X 2 liczy się z 60' gry czy także ewentualna dogrywka i karne

to samo dla zakładów 1x X2 ??

szukam i nie moge znaleśc objaśnienia dla zakładów
Zawsze 60 min
Posted by: zerodwadwa

Re: Bet-at-home [11] - 08/10/2009 05:06

Panowie laugh
zajmijcie się obstawianiem, informatykę (Wnioskuje po tym co przeczytałem wyżej) i teorie spiskowe zostawcie sobie do opowiadania dzieciom do snu.

adresy mac izi sie zmienia 1 programem ew 1 kartą.
IP izi sie zmienia, nie mówiąc już o programach łączących przez bramę proxy .
tylko pojawia się 1 pytanie : kto to zrobi ? bo mafia woli ustawiać mecze

na to trzeba mieć mega bankroll, bo robić przekręt za 1k to śmiech na sali.

adres MAC widoczny jest tylko dla prowidera, to on udostępnia nam połączenia sieciowe dla np wielu komputerów (WLAN),
Zmiana jest możliwa, tylko nawet po zmianie MAC dostawca internetu wie co się dzieje i wie gdzie router ze zmienionym numerem się znajduje, co odbiera sens wszystkim próbom
Posted by: zerodwadwa

Re: Bet-at-home [11] - 08/10/2009 05:12

Originally Posted By: Baqu
[quote=KUERTEN.]co do ducha laugh Panowie... to kpina i żart w jednym, wystarczy sobie włączyć manager procesów i tam macie wszystko wyszczególnione, oczywiscie jezeli ktos sie nie zna to nie wie za co jakie procesy odpowiadają, ale to jest banalnie proste do sprawdzenia, a dla kogos kto się w tym obraca proste to uszeregowania, tylko prosze niech nikt tu nie pisze, ze proces jest ukryty i nie da sie go wygryć laugh są fierwalle programy do blokowania informacji wypływających z naszego systemu, wszystko mozna poblokowac i nie ma bata, że coś wychodzi bez informacji administratora.


masz trochę racji, tylko zauważ, że większość wirusów powstaje poprzez plik wsadowy, który w konsekwencji jest mega uciążiwy -> bo można ustawić by uruchamiał się 100000 razy na sekundę i nie zaradzisz nic.
pamiętam jak w szkole robiło się 'wirusy' w notatniku pisząc odpowiedni ciąg znaków np shutdown. Komputery wariowały smile laugh

można ukryć taki proces i alt kontrol dilejt średnio pomoże w takich okolicznościach bo zanim zdążysz machnąć magiczną kombinację program podczepi się pod 10 innych procesów
dlatego zostaje konsoleta cmd smile attrib h i mozolne usuwanie wszystkich plików związanych z DUCHEM laugh laugh laugh
Posted by: matejz

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 02:48

Co za problem , idzie się do firmy windykacyjnej i walczy się o Swoją kasę , jeśli to jest prawda!!! Il Re może dostaje jakąś kasę za kryptoreklamę , w każdym razie , Ja już pisałem o Swojej sprawie , i o dwóch kontach , które rzekomo posiadałem ,, aha znaleźli nawet trzecie konto , o którym istnienia nikt nie podejrzewał.. W tej firmie sprawa wygląda mianowicie tak ,że Są porządni i wypłacalni do określonych kwot , rzędu powiedzmy 1000 Euro , później prześwietlają Twoją dupę tak dokładnie , żeby anóż coś na klienta znaleźc , wiele nie trzeba , Moje konto z którego nie korzystałem równe 4 lata w cudowny sposób zostało na nowo przywrócone do życia. Trzeba o takich rzeczach mówic, bo jeśli kontaktuję sie z supportem , kiedy na koncie miałem 3.000 Euro i mówią ,że wszystko jest w porządku , można pieniążki wypłacac , to już bardzo dziwne jest ich zachowanie przy kwocie 15.000 , kiedy piszą o złamaniu regulaminu i o zamknięciu konta. Od kiedy To Bah ustala , komu zablokowac konto , a komu zostawic, może jest to związane z Kwotą na koncie? Jeśli byliby taką Świetną Firmą jak piszecie , to pozwoliliby MI jeszcze grac , pewnie prędzej czy później i tak bym musiał przegrac częśc pieniędzy. Wyszli w moich oczach na zwykłych złodziei , a już nieodpowiadanie na maile , to szczyt chamstwa , Więc poczekajmy i zobaczymy , na Kogo teraz spadnie regulamin BAH , który i tak jest tak skonstruowany ,że Wina zawsze leży po stronie gracza.. Pozdrawiam
Posted by: matejz

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 02:50

Co za problem , idzie się do firmy windykacyjnej i walczy się o Swoją kasę , jeśli to jest prawda!!! Il Re może dostaje jakąś kasę za kryptoreklamę , w każdym razie , Ja już pisałem o Swojej sprawie , i o dwóch kontach , które rzekomo posiadałem ,, aha znaleźli nawet trzecie konto , o którym istnienia nikt nie podejrzewał.. W tej firmie sprawa wygląda mianowicie tak ,że Są porządni i wypłacalni do określonych kwot , rzędu powiedzmy 1000 Euro , później prześwietlają Twoją dupę tak dokładnie , żeby anóż coś na klienta znaleźc , wiele nie trzeba , Moje konto z którego nie korzystałem równe 4 lata w cudowny sposób zostało na nowo przywrócone do życia. Trzeba o takich rzeczach mówic, bo jeśli kontaktuję sie z supportem , kiedy na koncie miałem 3.000 Euro i mówią ,że wszystko jest w porządku , można pieniążki wypłacac , to już bardzo dziwne jest ich zachowanie przy kwocie 15.000 , kiedy piszą o złamaniu regulaminu i o zamknięciu konta. Od kiedy To Bah ustala , komu zablokowac konto , a komu zostawic, może jest to związane z Kwotą na koncie? Jeśli byliby taką Świetną Firmą jak piszecie , to pozwoliliby MI jeszcze grac , pewnie prędzej czy później i tak bym musiał przegrac częśc pieniędzy. Wyszli w moich oczach na zwykłych złodziei , a już nieodpowiadanie na maile , to szczyt chamstwa , Więc poczekajmy i zobaczymy , na Kogo teraz spadnie regulamin BAH , który i tak jest tak skonstruowany ,że Wina zawsze leży po stronie gracza.. Pozdrawiam
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 03:47

A kogo ja kryptoreklamowałem Matejz? Bardzo rzadko piszę o jakims buku dobrze,no bo za co Go chwalić , ze wypłaca wygraną??????????????? Przecież to jego obowiązek ,Ale prawdą jest ze jak ktoś w tym kraju nie jest bezczelnym złodziejem , to jest wychwalany pod niebiosa!
Staram sie tylko ostrzec innych graczy , przed pułapkami jakie zastawiają na nich niektórzy bukmacherzy, dlatego tacy bezwzgledni cwaniacy jak między innymi BAH będą u mnie na celowniku do końca
Posted by: cinek1234

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 04:28

teraz ja dorzucę swoje 3 grosze do tego tematu:

kilkanaście dni temu wpłaciłem do nich kasę ( 100 euro), żeby skorzystać z ich nowej promocji. Dostałem 100 euro bonusa i od tamtego czasu NIE ZAGRAłEM ZADNEGO ZAKłADU. Po informacjach jakie pojawiły się na tym i kilku innych forach stwierdziłem, że odpuszczę sobie ten bonus - byłem przekonany, ze bez problemu odejmą 100 euro bonusa z mojego konta a resztę ( czyli 100 euro depozytu) wypłacę...
napisałem do supportu prośbę o anulowanie bonusa i tu niespodzianka - dostałem odpowiedź że to niemożliwe. Muszę obrócić bonusem i depozytem 3 razy żeby móc wypłacić.
Posted by: Boomber

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 04:33

a czego sie spodziewałeś? jeśli wpłaciłeś dostałeś bonus to już teraz nie masz wyjścia
Posted by: zerodwadwa

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 05:40

po jakimś czasie bez gry podobno odejmują.
ja wpłacałem wielokrotnie pewne sumy i po 1 zakładzie wypłacałem(np mieli zawyzony kurs) ale minimalny kurs 1.5 do takich wojaży
Posted by: CarlosMarc

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 07:36

Wg regulaminu jak za 6 miesiecy nie zrobisz obrotu to Ci odejma, ale czy dadza wyplacic bez stawiania to juz nie wiem...
Posted by: Izajasza53

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 07:49

Originally Posted By: zerodwadwa
po jakimś czasie bez gry podobno odejmują.


Właśnie po jakim czasie, ktoś wie?

Jak dzisiaj ok. 8rano (przy otwarciu banku) zrobię przelew przez PKO w Banku nie mając tam własnego konta, przez zwykły kwit to kiedy mogę się spodziewać kasy na koncie w bah?
Czy może lepszym rozwiązanie by był przelew na moje konto w MBanku a potem przez Przelewy24, tylko że w poniedziałek mnie nie ma i bym musiał to komuś zlecić za pewne :/ .
Jak w waszych przypadkach było?
Bo żeby nie było że zatwierdzi BAH po czasie aktualnej promocji, bo wtedy bankowo u nich nie za gram żadnego kuponu.
Posted by: cinek1234

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 07:50

Najlepsze jest to, że mojemu koledze anulowali bonus i wypłacili depozyt. Był w identycznej sytuacji jak ja: wpłacił, nie zagrał żadnego zakładu i po kilkunastu dniach poprosił o anulowanie bonusa - bonus odjęli z jego konta a depozyt bez problemu wypłacił.
Jak widać interpretacja przepisów zależy od konkretnego klienta, czy jak kto woli "widzi mi sie" pracownika Bet-at-home....

Jedyne sensowne wyjście w moim przypadku to zlecenie wypłaty po zakończeniu okresu promocyjnego czyli po 12 października - bonus zabiorą a depozyt wypłacą, oby...
Posted by: popik

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 19:32

Hmm nie wiem co robic. Mam na bah dwa konta. Z jednego nigdy nie korzystalem, nawet nie wplacalem kasy a z drugiego korzystam reguralnie, nawet wczesniej skorzystalem z bonusa i nie bylo problemu z wyplata mimo ze mialem to drugie nie uzywane konto. No i teraz problem czy ryzykowac wplacajac kase czy moze usunac tamta nieuzywane konto ? Jakas rada?
Posted by: szuwi1

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 19:58

od razu zagadaj na ten temat do supportu, moze byc tez na livechacie. Bez problemu powinni zamknac jedno z kont, a na otwarte po wpłacie dostaniesz bonusik.
Posted by: popik

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 20:01

No wlasnie tylko ten livechat ciagle zajety tongue
Posted by: Lipi

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 22:15

czy to normalne u nich:
wczoraj wieczorem miałem 60 ojro na koncie, teraz sie loguje mam 46laugh
Posted by: Baqu

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 22:18

Originally Posted By: Lipi
czy to normalne u nich:
wczoraj wieczorem miałem 60 ojro na koncie, teraz sie loguje mam 46laugh


tak, to normalne, Sturmwild tez tak kiedys miał, powiedziano mu, ze okolo 3 w nocy grał w kasynie :D, szkoda ze on o tym nie wiedział grin
Posted by: Lipi

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 22:21

mozna u nich zobaczyć transfery?
Posted by: Lipi

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 22:22

dobra widze juz
Posted by: rymoholik

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 23:38

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: Lipi
czy to normalne u nich:
wczoraj wieczorem miałem 60 ojro na koncie, teraz sie loguje mam 46laugh


tak, to normalne, Sturmwild tez tak kiedys miał, powiedziano mu, ze okolo 3 w nocy grał w kasynie :D, szkoda ze on o tym nie wiedział grin


Wszystko zalezy od tego ile sie wieczorem wypije duch
Posted by: pezet40

Re: Bet-at-home [11] - 10/10/2009 23:52

ja po tych postach owszem skusilem sie na 350zl bonusu ale przed depozytem napisalem prosto z mostu supportowi ze

"slyszalem ze bezpodstawnie lub za byle przewinienia blokujecie konta w BAH wraz ze srodkami dlatego zanim wykonam depozyt prosze mnie pisemnie upewnic czy moje dane, moje konto, moj komputer, moje IP, znajduje sie w grupie wysokiego ryzyka, reasumujac czy jest cos nie tak? czy moge spokojnie bez obaw wplacac"

zapewnili mnie ze nic mi nie grozi smile mam teraz podstawe jakby co...

ktos pytal czy wykonujac zwykly przelew dzisiaj to czy dojdzie na poniedzialek... otoz normalnie to by doszedl w poniedzialek ale na koncie Bah widzialbys go dopiero we wtorek ale ze teraz support pracuje tylko nad wplatami to kto wie moze sie uda... niestety liczy sie data zaksiegowania na twoim miejscu dalbym komus wplacic przez przelewy24 przez bankbrowser wtedy sie nie pomyli...
Posted by: szpak007

Re: Bet-at-home [11] - 11/10/2009 00:20

grał ktos na Delecte u nich?? bo rozliczyli mi zakład na 2 jako przegrany laugh
Posted by: szuwi1

Re: Bet-at-home [11] - 11/10/2009 00:54

spoko, zaraz poprawią, miałem tak kiedyś, w sumie to mają tam taki pierdonik, że głowa mała, raczej nie polecam, choć na bonus się skusiłem
Posted by: KUERTEN.

Re: Bet-at-home [11] - 11/10/2009 01:31

Originally Posted By: Lipi
czy to normalne u nich:
wczoraj wieczorem miałem 60 ojro na koncie, teraz sie loguje mam 46laugh


moze sie zdazyc w kazdym buku np zle rozliczony zaklad na twoja korzysc ale pozniej poprawiony, mialem tak kilka razy ale w innym buku (expekt)
Posted by: Lipi

Re: Bet-at-home [11] - 12/10/2009 02:58

miałes racje
Witaj Janusz!

Dziękujemy za e-mail!

Początkowo błędnie rozliczone zostało spotkanie
Detroit Red Wings - St. Louis Blues na Pana kuponie xxx.
Po poprawnym rozliczeniu danego spotkania wygrana została odjęta od Pana
konta gracza.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Posted by: rimeven

Re: Bet-at-home [11] - 12/10/2009 03:18

Do kiedy ta promocja u nich trwa do jutra?
Posted by: HoMiK155

Re: Bet-at-home [11] - 12/10/2009 03:23

Do jutra
Posted by: Drizzd91

Re: Bet-at-home [11] - 12/10/2009 03:25

Bonus jest ważny tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej między 21. września i 12. października 2009 (w obu przypadkach godz. 12:00 CET). W przypadku płatności przelewem decydujący jest czas otrzymania wpłaty przez bank.
Posted by: rimeven

Re: Bet-at-home [11] - 12/10/2009 03:27

Dzięki, chociaż ten buk zawsze uważałem za amatorski, zwłaszcza zamykanie kont tym którzy mają Neostrade. Podając powód że z tego IP już ktoś grał, właściwie nie można w takim przypadku nic zrobic, ani udowodnic.
Posted by: KUERTEN.

Re: Bet-at-home [11] - 12/10/2009 04:33

gralem tam majac Neo gram tez teraz na Play w obu przypadkach zmienne IP jak na razie bez blokady, w zasadzie to z ani jednym bukiem czy roomem nie mialem zadnego problemu
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 12/10/2009 16:16

No, zbliża się godzina 0 .
Ciekawe, czy jak wszyscy wcisną o 12.00 przycisk wypłata to strona im padnie smile
Posted by: szczecik

Re: Bet-at-home [11] - 12/10/2009 22:09

Ja dziś zleciłem wypłatę. Przeszła w stan weryfikacji. Teraz czeka co będzie dalej. Poczekamy, zobaczymy. Jak się coś ruszy to dam znać.
Pozdrawiam
Posted by: kfjatek

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 02:17

Konto zablokowane!

Konto mam u nich od 2-3 lat. Neostrady nie mam. Przestrzegam. Będe informował o dalszym przebiegu sprawy.
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 02:24

Originally Posted By: kfjatek
Konto zablokowane!

Konto mam u nich od 2-3 lat. Neostrady nie mam. Przestrzegam. Będe informował o dalszym przebiegu sprawy.


A co Kase chciales wyplacic ?
Posted by: kfjatek

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 02:25

Przepraszam, udzieliła mi się panika. Czeski błąd, wpisałem błędny nr w koncie gracza.

Także, odwołuje negatywną opinię o BAH!
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 02:36

Originally Posted By: kfjatek
Przepraszam, udzieliła mi się panika. Czeski błąd, wpisałem błędny nr w koncie gracza.

Także, odwołuje negatywną opinię o BAH!


No ale przy okazji pewnie komuś konto zablokowałeś crazy
Posted by: Oakenfold

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 20:34

jak tam wypłaty porobione? cool

problemu nie robią?
Posted by: MartaK

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 20:41

No wlasnie porobione, tyle ze ich nie otrzymal.
W przeszlosci zlecona w poludnie, nastepnego dnia byla rankiem.
Posted by: Oakenfold

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 20:47

no u mnie też własnie wisi od rana zlecona,ogólnie zawsze to szybciej im szło
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 20:55

Originally Posted By: Oakenfold
no u mnie też własnie wisi od rana zlecona,ogólnie zawsze to szybciej im szło


Koles przestan ... ja zawsze kase rano zlecalem Wyplate ( 8-9 ) i mialem po 18 na Koncie ... Zawsze tak bylo a mam MBANK
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 20:59

Ja zleciłem wypłatę na MB wczoraj o 12.08 (zagapiłem się smile ) i do tej chwili wisi dalej na koncie. Przede mną było pewnie co najmniej kilka setek ludzi ...
Posted by: Oakenfold

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 21:03

Originally Posted By: dreamer_21
Originally Posted By: Oakenfold
no u mnie też własnie wisi od rana zlecona,ogólnie zawsze to szybciej im szło


Koles przestan ... ja zawsze kase rano zlecalem Wyplate ( 8-9 ) i mialem po 18 na Koncie ... Zawsze tak bylo a mam MBANK


mylisz pojęcia przyjacielu , ale Ci wybaczam wink zlecona wypłate zdejmowali mi z konta w granicach godziny a dziś wisi już od 7-mej jako w trakcie realizacji,czysto rekreacyjnie spytałem czy ktoś tez ma dziś podobne przypadki
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 22:01

Właśnie kilkanaście minut temu otrzymałem kaskę na MB. Mam Playa (zmienne IP) oraz kablówkę, grałem na dwóch komputerach i wszystko jest ok, tak więc można między bajki włożyć te opowieści o blokowanych kontach i konfiskatach.
Chyba że ktoś robi wały ...
Posted by: Synu

Re: Bet-at-home [11] - 13/10/2009 23:16

Zlecona wczoraj 14 dziś już jest, bez problemowo.


Jak widac wystarczy wałków nie robić
Posted by: horba19

Re: Bet-at-home [11] - 14/10/2009 03:10

Też wczoraj zleciłem wypłate na mb dzisiaj doszła równoczśnie wczoraj zleciłem wypłate na bankowe i to jeszcze nie doszło ciekawe jaka bedzie różnica czasowa miedzy mb a bankowym.
Posted by: taktoonZS

Re: Bet-at-home [11] - 14/10/2009 05:25

Ostrzegam nowe osoby przed wpłatą do nich,z wygranej kasy na pokerze suma 1000-1500 zablokowali mi konto podczas wypłaty i napisali ze mają takie prawo podając dowody na moją nieuczciwą grę,Także odpisałem im aby mi przedstawili te dowody bo to że loguje się z 2 IP chyba nie jest powodem ? I na tym kontakt się urwał mimo ze typ na live chacie mnie zapewniał ze do 7 dni odpiszą,dzisiaj mija 9 i 0 odpowiedzi na emailu.Więc ponownie napisałem na live chat udało się złapać gościa,wytłumaczyłem mu co i jak poprosił o numer konta gracza więc podałem i tym samym typ wylogował się z chata !!! jeżeli ktoś ma wątpliwości to z chęcią zamieszczę screen nie zamazując nic.Także uwazać bo szukają frajerów wśród graczy,którzy za długo u nich nie grają !.Nie korzystałem z żadnych bonusów a i na pokerze grałem tylko turnieje sng.
Posted by: treliusz

Re: Bet-at-home [11] - 14/10/2009 05:55

Mam dwa konta w BAH, gram z obu na raz i bonusy wyplacili wiec nie macie sie co bac smile
Posted by: HoMiK155

Re: Bet-at-home [11] - 14/10/2009 06:05

Originally Posted By: treliusz
Mam dwa konta w BAH, gram z obu na raz i bonusy wyplacili wiec nie macie sie co bac smile


Przez takich jak ty, uczciwi gracze mają problemy puke
Posted by: nivet

Re: Bet-at-home [11] - 14/10/2009 06:59

Originally Posted By: treliusz
Mam dwa konta w BAH, gram z obu na raz i bonusy wyplacili wiec nie macie sie co bac smile


Jesteś leszczem. Nic dodać nic ująć.
Potem kreuje się stereotyp Polaka-gracza, który myśli tylko o wyłudzaniu bonusów. W innych firmach takie rzeczy nie uchodzą płazem i jak Ci zablokują środki, które masz na koncie i nie wypłacą to będziesz miał nauczkę.
Posted by: IL RE

Re: Bet-at-home [11] - 14/10/2009 07:12

Ja myślę ze ten tekst to taka wstawka nie mająca nic wspólnego z prawdą . Część gości na pewno otrzyma pieniądze , Przecież wszystkich nie można okraść , a po za tym forumowicze to prawdziwe wygi i nie dadzą się tak łatwo złapać na takie haczyki BAHa jak znaczenie plików w rejestrze , ale paru gości mniej kumatych na pewno beknie , a wielu niewinnych z nimi też.
Posted by: Szczypior

Re: Bet-at-home [11] - 18/10/2009 04:59

Jestem świeżo po rozmowie z czatem. zleciłem wypłatę, zobaczymy jak to wygląda.

grałem tam ostatnio przy jakimś promo, nie pamiętem, bonusik dawali, więc skorzystałem, wypłaciłem, bez żadnych problemów. zobaczymy jak będzie teraz.
Posted by: karmann

Re: Bet-at-home [11] - 19/10/2009 16:32

Originally Posted By: My$z@
Originally Posted By: LEWY
Ile razy trzeba obrocic ten bonus 100% ?? 3 czy 5 ??
3x bonus i 3x depozyt.


Czyli wplacajac 350 zloty musze zagrac za minimum 2100 racja??
Posted by: Szczypior

Re: Bet-at-home [11] - 19/10/2009 17:19

3*350+3*350=2100
Posted by: Szczypior

Re: Bet-at-home [11] - 19/10/2009 23:53

Jestem ponownie bardzo mile zaskoczony. Zupełnie żadnych problemów, kiedyś też przy okazji jakiegoś promo stamtąd wypłacałem bez zarzutów. piszę moją opinię, bo jak się chce poznać rzetelna opinię to bardzo o to trudno...

Niecałe 2 tygodnie od wpłaty wypłaciłem pieniądze. W sobotę po wykonanym obrocie porozmawiałem dla pewności z supportem,



i zleciłem wypłatę na konto bankowe
w poniedziałek dopiero odjęto pieniądze z konta, choć pewnie były zarezerwowane w wypłatach, no i również dziś, jakieś pół godziny temu zostały przelane na konto.

historii gry pokazywał nie będę, bo nie ma po co, w każdym razie wypłata nie opiewała na parę groszy, ale nie pisząc konkretnie ale szacunkowo, na prawie 4 krotną wartość maksymalnej wpłaty + bonusu. więc już nie mały grosz.

do tego przez czas obracania, grałem z różnych ip i to czasem różnych wojewódzctw, a ogólnie to przynajmniej 4 różne ip w swojej bazie moje mają. grałem na początku troszkę na ako, ale żeby zrobić bankrolla obstawiałem single, poniżej obrotu, po kursach w granicach @1.15 - @1.60 po prostu aby ubić trochę kasy. jak się trochę uzbierało to szukałem spotkań na ako 2.0, singli lub dubli, underdogi warto czasem tam pograć tongue

no i tak to wygląda.
Posted by: 234

Re: Bet-at-home [11] - 20/10/2009 00:38

Przy wypłacie, tam jest rubruka nr konta 26 cyfr.To chodzi im o numer konta bankowego czy IBAN?
Posted by: karmann

Re: Bet-at-home [11] - 21/10/2009 00:39

wyplata bez problemowa. pozdrawiam
Posted by: yazsm

Re: Bet-at-home [11] - 22/10/2009 23:27

Dwie wypłaty zlecone, bonus obrócony. ZERO kłopotów. Polecam smile
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 26/10/2009 04:02

Jak dlugo sie czeka na wyplate (przelew bankowy) ???

po ilu dniach dostawaliscie kase?

dzieki

pzdr
Posted by: yazsm

Re: Bet-at-home [11] - 26/10/2009 04:32

Originally Posted By: kaka1981
Jak dlugo sie czeka na wyplate (przelew bankowy) ???

po ilu dniach dostawaliscie kase?

dzieki

pzdr

U mnie po 2 dniach na mbank (2x wypłacałem) Szczypior z tego co pisze wyżej to zlecił w sobotę a w pon po południu już na koncie.
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 26/10/2009 04:33

ja tez mam mbank, oby wszystko poszlo ok, tzn. nie mam nic do ukrycia,zadnych walkow nie robilem ale kilka osob pisalo o blokadach kont i to zawsze jakis tam maly strach jest aby wszystko bylo ok...
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 26/10/2009 19:25

oni chca skan dowodu osobistego ??? dzieki
Posted by: yazsm

Re: Bet-at-home [11] - 26/10/2009 20:03

Originally Posted By: kaka1981
oni chca skan dowodu osobistego ??? dzieki

Nie pamiętam, ale znając życie to raczej tak smile
Posted by: Wolf

Re: Bet-at-home [11] - 27/10/2009 02:12

Originally Posted By: My$z@
Originally Posted By: kaka1981
oni chca skan dowodu osobistego ??? dzieki

Nie pamiętam, ale znając życie to raczej tak smile


u mnie nie chcieli, a robiłem wypłate jakieś 2 tygodnie temu, pozdro
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 27/10/2009 19:05

w niedziele wieczor zlecilem wyplate, w poniedzialek kolo poludnia odjeli mi kase z konta gracza,natomiast na kase na konto bankowe w mbank jeszcze czekam,moze dzis dojdzie.W sumie buk chyba zawsze mowi ze przelew trwa do 4 dni max ..
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 27/10/2009 23:00

Originally Posted By: kaka1981
w niedziele wieczor zlecilem wyplate, w poniedzialek kolo poludnia odjeli mi kase z konta gracza,natomiast na kase na konto bankowe w mbank jeszcze czekam,moze dzis dojdzie.W sumie buk chyba zawsze mowi ze przelew trwa do 4 dni max ..


Kasa juz na koncie 1100 pln laugh , takze wala nie zrobili mi,nie mieli powodu przedewszystkim.......
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 29/10/2009 17:22

Jest jakis limit wyplat w miesiacu,chodzi mi o to czy jest jakas prowizja za kolejna wyplate np? czy wszytskie wyplaty sa za free? dzieki,pzdr
Posted by: yazsm

Re: Bet-at-home [11] - 29/10/2009 17:37

Originally Posted By: kaka1981
Jest jakis limit wyplat w miesiacu,chodzi mi o to czy jest jakas prowizja za kolejna wyplate np? czy wszytskie wyplaty sa za free? dzieki,pzdr

Wszystkie za darmo.
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 29/10/2009 17:48

Originally Posted By: My$z@
Originally Posted By: kaka1981
Jest jakis limit wyplat w miesiacu,chodzi mi o to czy jest jakas prowizja za kolejna wyplate np? czy wszytskie wyplaty sa za free? dzieki,pzdr

Wszystkie za darmo.


Kolega wyzej sie myli ...

2 Wyplaty w miesiacy za Free kazda nastepna juz platna nie wiem ile dokladnie ...
Posted by: yazsm

Re: Bet-at-home [11] - 29/10/2009 17:58

Originally Posted By: dreamer_21
Originally Posted By: My$z@
Originally Posted By: kaka1981
Jest jakis limit wyplat w miesiacu,chodzi mi o to czy jest jakas prowizja za kolejna wyplate np? czy wszytskie wyplaty sa za free? dzieki,pzdr

Wszystkie za darmo.


Kolega wyzej sie myli ...

2 Wyplaty w miesiacy za Free kazda nastepna juz platna nie wiem ile dokladnie ...

3 wypłaty w tym miesiącu, w żadnej nie zauważyłem braków.
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 29/10/2009 18:27

juz wiem.



Trzy wypłaty na konto bankowe oraz dwie wypłaty poprzez Moneybookers w
miesiącu są wolne od opłat. Za każde kolejne zlecenie wypłaty w danym
miesiącu zostaje pobrana opłata w wysokości 5 PLN.
Posted by: kiki1981

Re: Bet-at-home [11] - 30/10/2009 20:11

Mial ktos wczoraj jakies perypetie z livem. Bo wczoraj zagralem under 2,5 zaglebia i potraktowali jako zwrot( czytaj kurs @1.00)

Tlumaczenie ze nastapila usterka w programie generujacym kursy troche smieszna. Ciekawe jakby policzyli, gdyby padl rezultat overowy.
Posted by: ݀$

Re: Bet-at-home [11] - 30/10/2009 21:50

Originally Posted By: kiki1981
Mial ktos wczoraj jakies perypetie z livem. Bo wczoraj zagralem under 2,5 zaglebia i potraktowali jako zwrot( czytaj kurs @1.00)

Tlumaczenie ze nastapila usterka w programie generujacym kursy troche smieszna. Ciekawe jakby policzyli, gdyby padl rezultat overowy.



Usiłowałem tenisa pograc ale mieli zwiechy.
Posted by: Legia

Re: Bet-at-home [11] - 01/11/2009 15:23

mam pytanie wpłacając poprzez przelewy24 można wygraną wypłacić na MB ??? bo u niektórych tylko tą drogą którą się wpłacało i nie pamiętam jak to jest w przypadku BAHu ...???
Posted by: nawoj

Re: Bet-at-home [11] - 03/11/2009 00:05

Chciałem wypłacić trochę kasy,a zapomniałem jakie były dokładne warunki promocji.Błyskawiczna odpowiedz na czacie-oby wszystkie firmy tak działały.
Posted by: jadanek

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 04:47

Jakis czas temu byla promocja podwojenia 100% do ilus tam. Wtedy wplacalem i wszystko przegralem. Teraz wplacilem pieniadze i przed chwila chcialem wyplacic , ale nie moge bo.. musze obrocic tym bonusem z przed 2 miesiecy, gdzie wszystko przegralem lol. Wszedzie tak jest, ze mimo, ze sie wszystko przegra, ze po nastepnej wplacie trzeba obracac dalej?.
Posted by: Qcz

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 05:23

a to dziwne, bo ja też przegrałem. Wpłaciłem później ponownie na 1 zakład i wygrałem. Wbiłem na czata zapytać czy mam dokończyć obrót to powiedzieli, że nie i na 2 dzień kasa była na mb...
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 05:35

Originally Posted By: termii
Jakis czas temu byla promocja podwojenia 100% do ilus tam. Wtedy wplacalem i wszystko przegralem. Teraz wplacilem pieniadze i przed chwila chcialem wyplacic , ale nie moge bo.. musze obrocic tym bonusem z przed 2 miesiecy, gdzie wszystko przegralem lol. Wszedzie tak jest, ze mimo, ze sie wszystko przegra, ze po nastepnej wplacie trzeba obracac dalej?.


Koles he he

Wez im Mail'a Wyslij kiedys i ja tak mialem ... Problem zaraz Ci rozwiaza
Posted by: jadanek

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 05:59

Poslalem maila, teraz przynajmniej wiem, ze nie musze nic obracac, moze gosciu na czacie byl jakis zle poinformowany wink
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 19:16

Wy tez macie z nimi ost. problemy ?

Wogole nie mozna nawet na Suporrt wejsc ...
Posted by: drfocus

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 21:59

Originally Posted By: dreamer_21
Wy tez macie z nimi ost. problemy ?

Wogole nie mozna nawet na Suporrt wejsc ...



Też miałem problem, napisałem emial i była szybka odpowiedź.
Posted by: jadanek

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 21:59

Ja wczoraj 2 razy po 5 minut czekalem na live support, az sie w koncu polaczyli
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 22:16

Originally Posted By: drfocus
Originally Posted By: dreamer_21
Wy tez macie z nimi ost. problemy ?

Wogole nie mozna nawet na Suporrt wejsc ...



Też miałem problem, napisałem emial i była szybka odpowiedź.


Dzis czy wczoraj pisales do nich ?
Posted by: drfocus

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 22:23

Pisałem dzisiaj po 20 minutach odpisali
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 04/11/2009 22:26

Originally Posted By: drfocus
Pisałem dzisiaj po 20 minutach odpisali


Zobaczymy po ilu mi Odpisza ... ale Tragedia ost. nie da sie z nimi skontaktowac :/
Posted by: FajnyTomek

Re: Bet-at-home [11] - 17/11/2009 19:53

chce wypłacić kasę. zleciłem wypłatę na konto ze 3 dni temu, ale dzisiaj się loguje i nic, ani z konta na bah mi nie odjęli, ani nie wysłali na konto? jak to kurde działa?
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 17/11/2009 21:58

Originally Posted By: FajnyTomek
chce wypłacić kasę. zleciłem wypłatę na konto ze 3 dni temu, ale dzisiaj się loguje i nic, ani z konta na bah mi nie odjęli, ani nie wysłali na konto? jak to kurde działa?


Napisz do nich ...
Posted by: szpak007

Re: Bet-at-home [11] - 20/11/2009 00:42

jaka jest najniższa możliwa wpłata??
Posted by: Pizza-man

Re: Bet-at-home [11] - 20/11/2009 00:44

Originally Posted By: szpak007
jaka jest najniższa możliwa wpłata??


10pln
Posted by: DetoX

Re: Bet-at-home [11] - 16/12/2009 03:27

Rok 2009 dobiega już końca. Czas więc, aby podziękować oraz życzyć Wesołych Świąt naszym wiernym Klientom za zaufanie jakim obdarzyli nasz serwis.

Dlatego też przygotowaliśmy odpowiedni prezent dla Was, mianowicie 15 PLN gratisowego bonusa świątecznego, który został już zaksięgowany na koncie Kasyna bet-at-home.com! A więc, zaloguj już teraz, naciśnij ikonkę aktualizującą bank kasyna () i baw się otrzymanym w prezencie bonusem.
Posted by: Zulus

Re: Bet-at-home [11] - 16/12/2009 03:35

Kto ma konto w euro ten dostanie 5 euro czyli ponad 20PLN
Posted by: zmarcin

Re: Bet-at-home [11] - 18/12/2009 00:06

Udało się komuś obrócić tego bonusa? grin
Posted by: Zulus

Re: Bet-at-home [11] - 18/12/2009 00:10

Mi się udało na ruletce
Posted by: zmarcin

Re: Bet-at-home [11] - 18/12/2009 00:48

Ile wyszło po obrocie?
A hi-lo ktoś robił?
Posted by: Kopytko

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 05:20

Dostałem maila, a kasy na koncie nie ma. Wie ktoś, dlaczego?
Posted by: hbr

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 05:32

musisz wejść do jakiejś gry, wtedy bedziesz miał
Posted by: Kopytko

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 05:38

Faktycznie, dzięki wielkie. A jeszcze jedno. Wygrałem teraz na tym +16zł, czyli miałem 31. Mogłem max. te 16 sprzedać i tak też zrobiłem, a gdzie teraz ta reszta, czyli 15 żetonów z bonusu? będą aktywne, jak przegram te 16zł czy jak?
Posted by: dirbet

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 05:48

panowie moneybookers musi byc na takie samo imie i nazwisko jak w bah czy moge wplacac i wyplacac przez inne?
Posted by: jacekplacek

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 05:51

Originally Posted By: Kopytko
Faktycznie, dzięki wielkie. A jeszcze jedno. Wygrałem teraz na tym +16zł, czyli miałem 31. Mogłem max. te 16 sprzedać i tak też zrobiłem, a gdzie teraz ta reszta, czyli 15 żetonów z bonusu? będą aktywne, jak przegram te 16zł czy jak?


Poszły w siną dal wink
Posted by: żyła

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 05:59

Originally Posted By: zmarcin
Udało się komuś obrócić tego bonusa? grin

Ja wygralem pare zlotych na poczatku,nie bawilem sie w obrot,wyplacilem bez tych 15 zeta
Posted by: Kopytko

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 06:06

Originally Posted By: jacekplacek
Originally Posted By: Kopytko
Faktycznie, dzięki wielkie. A jeszcze jedno. Wygrałem teraz na tym +16zł, czyli miałem 31. Mogłem max. te 16 sprzedać i tak też zrobiłem, a gdzie teraz ta reszta, czyli 15 żetonów z bonusu? będą aktywne, jak przegram te 16zł czy jak?


Poszły w siną dal wink

Mówisz poważnie? laugh
Niezłe jaja w takim razie. Dają i zabierają ;]
Posted by: jacekplacek

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 06:09

Jesli ugrales cos na tym bonusie i przelałeś nadwyżkę na zakłady to bonus przepada. Np. w unibecie pozostaje.
Posted by: r@fal

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 10:29

obrót 600 zrobiony ooo , zostało 37,50 zł na zakłady dobre i to smile
Posted by: zmarcin

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 22:36

Originally Posted By: r@fal
obrót 600 zrobiony ooo , zostało 37,50 zł na zakłady dobre i to smile


Dobre i to? Szefie, z matematycznego punktu widzenia, to powinieneś był się najpóźniej spłukać gdzieś przy drugiej-trzeciej setce obrotu, grając za min. stawkę

piwo

To teraz all-in pograj
Posted by: Kacpro

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 23:17

Jak dlugo oczekujecie na odpowiedz w bah? zdeponowalem srodki szybko ,pare stw,zeby zagrac mecz z tureckiego kosza,po czym probuje sie logowac pare h pozniej i wyskakuje informacja ze konto zablokowane...
Posted by: Kacpro

Re: Bet-at-home [11] - 19/12/2009 23:18

dodam ze livesupport w tej syt nie wlacza sie,wiec wyslalem e-mail,takze czekam na odpowiedz ta droga
Posted by: r@fal

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:02

Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: r@fal
obrót 600 zrobiony ooo , zostało 37,50 zł na zakłady dobre i to smile


Dobre i to? Szefie, z matematycznego punktu widzenia, to powinieneś był się najpóźniej spłukać gdzieś przy drugiej-trzeciej setce obrotu, grając za min. stawkę

piwo

To teraz all-in pograj


Nie trykaj, w ruletce spokojnie można sobie obrócić bez większej straty, a przy tym lekko wyjść na plus ooo
Posted by: zmarcin

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:05

Originally Posted By: r@fal
Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: r@fal
obrót 600 zrobiony ooo , zostało 37,50 zł na zakłady dobre i to smile


Dobre i to? Szefie, z matematycznego punktu widzenia, to powinieneś był się najpóźniej spłukać gdzieś przy drugiej-trzeciej setce obrotu, grając za min. stawkę

piwo

To teraz all-in pograj


Nie trykaj, w ruletce spokojnie można sobie obrócić bez większej straty, a przy tym lekko wyjść na plus ooo



Jak możesz tak mówić? laugh Mając ujemną wartość oczekiwaną gry nie obraca się bez większej straty, może akurat Tobie się udało.
piwo
Posted by: r@fal

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:08

Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: r@fal
Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: r@fal
obrót 600 zrobiony ooo , zostało 37,50 zł na zakłady dobre i to smile


Dobre i to? Szefie, z matematycznego punktu widzenia, to powinieneś był się najpóźniej spłukać gdzieś przy drugiej-trzeciej setce obrotu, grając za min. stawkę

piwo

To teraz all-in pograj


Nie trykaj, w ruletce spokojnie można sobie obrócić bez większej straty, a przy tym lekko wyjść na plus ooo



Jak możesz tak mówić? laugh Mając ujemną wartość oczekiwaną gry nie obraca się bez większej straty, może akurat Tobie się udało.
piwo


Haha, mają kolor czerwony i czarny dajesz pół na pól na obie opcje i obracasz naprawdę wielka filozofia smile
Posted by: Zulus

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:11

Tak tylko filozofie zapominasz o traieniu 0

Mi się udało też ominąć ale jak próbowałem obrócić u brata na koncie to za pierwszym razem wskoczyło laugh
Posted by: r@fal

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:13

Originally Posted By: Zulus
Tak tylko filozofie zapominasz o traieniu 0

Mi się udało też ominąć ale jak próbowałem obrócić u brata na koncie to za pierwszym razem wskoczyło laugh


No faktycznie cztery zera po drodze wyskoczyły, dlatego skończyłem obrót na takiej kwocie jaką napisałem, inaczej byłoby więcej. Pozdrawiam!
Posted by: zmarcin

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:21

Cztery zera, a na ile gdzieś tak kręceń?
Posted by: r@fal

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:26

Originally Posted By: zmarcin
Cztery zera, a na ile gdzieś tak kręceń?


Hmm, najpierw coś tam zarabiałem tak do obrotu 260, później jak już mi nie szło to dałem sobie spokuj i grałem stawkę 1 na oba kolory czyli gdzieś tak 340 kręceń, możesz nie wierzyć ale tak było smile
Posted by: zmarcin

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:32

340 kręceń, miazga, kilka godzin gry smile

A na high-lo stawka była min. 5 i co chwila był komunikat, że zerwało się połączenie internetowe i trzeba było odświeżyć, kasa przed zawiechą była możliwa do wypłaty lub do grania na kolejne karty, po odświeżeniu była za każdym razem przegrana, więc mają bdb soft do dymania
Posted by: r@fal

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:36

Ja grałem na Pro, za małe stawki 2 godziny kręcenia, też mi ścinało. Na początku nawet dało się zarobić na okrągło grałem kolor czerwony, później się już zaczynały serie po 10 czarnych pod rząd...
Posted by: zmarcin

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 00:43

Originally Posted By: r@fal
Ja grałem na Pro, za małe stawki 2 godziny kręcenia, też mi ścinało. Na początku nawet dało się zarobić na okrągło grałem kolor czerwony, później się już zaczynały serie po 10 czarnych pod rząd...



progresja smile
Posted by: Kacpro

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 01:12

jak w soboty dziala wogle ich support ?poslalem mail na angielski oraz polski ,ok 15,2h zero odzewu,kiedys pamietam wychodzilo im to znacznie szybciej
Posted by: Pizza-man

Re: Bet-at-home [11] - 20/12/2009 04:46

rozliczyli mi ze prokom przegral...gdzie do nich pisac?
Posted by: antix_

Re: Bet-at-home [11] - 21/12/2009 02:56

Zlecam wypłatę "Wypłata za pomocą przelewu bankowego", wrzucam swój numer konta i ukazuje się moim oczom: "Proszę podać 26-cyfrowy numer Pana/i konta bankowego!" Jak to obejść? Livechat zajęty, na mejla nie odpowiadają. Proszę o szybką odpowiedź, bo muszę prezenty na święta kupić smile
Posted by: (J)

Re: Bet-at-home [11] - 21/12/2009 03:02

Podaj ten 26 cyfrowy numer i kupisz prezenty.
Posted by: antix_

Re: Bet-at-home [11] - 21/12/2009 03:04

Wklejam.

871140200400003­00234332614 (dajmy na to taki) i ciągle wyskakuje błąd. Albo rozdzielam spacjami, albo wpisuje PL na początku. Nic nie chce przejść, ciągle ten sam napis. Poratuj smile
Posted by: antix_

Re: Bet-at-home [11] - 21/12/2009 03:06

Dobra i akurat poszło, może mieli dłuższo-chwilowe błędy. Dzięki za pomoc, okazała się niezmiernie przydatna tongue Wesołych!
Posted by: marek86

Re: Bet-at-home [11] - 22/12/2009 02:11

codziennie ida wyplaty na konto czy w okreslonych dniach ?
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 22/12/2009 19:13

Originally Posted By: zielaczek1986
codziennie ida wyplaty na konto czy w okreslonych dniach ?


Dni robocze bez weekendow ... w weekend odejma Ci kase z konta jesli wyplacasz ale przelew wyjdzie od nich w poniedzialek
Posted by: kkslech

Re: Bet-at-home [11] - 02/01/2010 20:49

Jak długo idzie od nich wypłata na moneybookers? Jeśli została zlecona w piątek wieczorem, to kiedy mogę się jej spodziewać?
Posted by: pokermen

Re: Bet-at-home [11] - 02/01/2010 20:56

Originally Posted By: kkslech
Jak długo idzie od nich wypłata na moneybookers? Jeśli została zlecona w piątek wieczorem, to kiedy mogę się jej spodziewać?


W poniedzialek okolo 14:00
Posted by: Zulus

Re: Bet-at-home [11] - 24/01/2010 06:45

1.Wpłacając do nich przelewami 24 można wypłacać na MB?
2.U nich szybciej idzie wypłata na MB czy na konto bankowe?
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 27/01/2010 16:48

Kurczę, bawię się w te klocki już ładnych parę lat, ale taka sytuacja pojawiła mi sie po raz pierwszy. Mianowicie wpłacałem do bet-at-home poprzez MB (normalnie ze strony) i proces przebiegł jak zwykle, niestety na koncie w bah pieniądze nie pojawiły się. Po odczekaniu kilku godzin zacząłem wysyłać maile.
Moneybookers twierdzi, że pieniądze od nich wyszły (dostałem zresztą potwierdzenie a na wyciągu mam zaksięgowaną wpłatę do bah) - bet-at-home zaś twierdzi, że ... ich system nie odnotował żadnej wpłaty i mnie normalnie zbywają.
Miał ktoś kiedys taką sytuację ? To było ładnych parę złotych ...
Jedno wiem na pewno - do bet-at-home wpłacić już nigdy nie mam zamiaru !
Posted by: szuwi1

Re: Bet-at-home [11] - 27/01/2010 17:21

moze miales ustawiony inny mail podstawowy w MB? nie martw sie wczesniej czy pozniej to zaksieguja, przeslij im print screen jeszcze i list od moneybookers na wszelki wypadek
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 27/01/2010 17:25

Faktycznie podstawowy mam inny, ale pierwsze słyszę żeby to miało przeszkadzać ? W innych bukach wpłacam (też nie na podstawowy adres) i jest kasa natychmiast ...
Posted by: szuwi1

Re: Bet-at-home [11] - 27/01/2010 18:46

w niektorych przeszkadza w niektorych nie, napisz do nie ze wplacales z danego maila, print screen z widocznym numerem transakcji i mailem i spox
Posted by: dreamer_21

Re: Bet-at-home [11] - 27/01/2010 21:04

Originally Posted By: Farciarz
Faktycznie podstawowy mam inny, ale pierwsze słyszę żeby to miało przeszkadzać ? W innych bukach wpłacam (też nie na podstawowy adres) i jest kasa natychmiast ...


Sam koles robisz problemy ... Wplacales do BAH czy innyhc bukow ? W BAH musi byc taki sam adres wiec nie dziw sie ze nie odnotowali twojej wplaty
Posted by: wtapiacz

Re: Bet-at-home [11] - 27/01/2010 21:16

Originally Posted By: dreamer_21
Originally Posted By: Farciarz
Faktycznie podstawowy mam inny, ale pierwsze słyszę żeby to miało przeszkadzać ? W innych bukach wpłacam (też nie na podstawowy adres) i jest kasa natychmiast ...


Sam koles robisz problemy ... Wplacales do BAH czy innyhc bukow ? W BAH musi byc taki sam adres wiec nie dziw sie ze nie odnotowali twojej wplaty


Widzisz koleś, jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to się nie zabiera głosu.
Sprawa wyjaśniona - okazuje się że w momencie mojej wpłaty mieli akurat chwilowa przerwę techniczną (akurat była 00:01 smile i system automatycznie nie zarejestrował wpłaty. Poprawili i jest ok, szkoda tylko, że mecz który chciałem zagrać odbył się dwa dni temu...
A jeśli chodzi o wpłatę przez MB koleś, to adres w Bah nie musi być głównym w MB bo ja tak mam, wpłacałem wcześniej kilkakrotnie i było ok.
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 27/01/2010 21:19

He, brat się nie wylogował z mojego komputera skurczybyk i głupio wyszło ...
Posted by: nawoj

Re: Bet-at-home [11] - 06/02/2010 03:16

Próbowałem wypłacić na konto-niemożliwe wpisanie prze rachunkiem PL.Zrobiłem wypłatę na kartę,ale kasy nie ma.Miał ktoś kiedyś coś takiego?Zawsze wypłaty tam były szybkie.
Posted by: Platini

Re: Bet-at-home [11] - 06/02/2010 05:46

Ostatnio wyplacalem u nich kilka złotych na konto.
Zlecenie wieczorem, następnego dnia rano kaska na koncie.

Nie wpisywałem PL przed rachunkiem itd.
Posted by: nawoj

Re: Bet-at-home [11] - 06/02/2010 05:56

Skonczyło się dobrze-po 3 (o dziwo-korzystnych) przewalutowaniach kasa trafiła na konto.
Gdy wpisywałem nr racunku bez PL to pokazywał mi się błąd.
Posted by: rododendron

Re: Bet-at-home [11] - 11/02/2010 18:20

Działa wam strona?
Posted by: chim123

Re: Bet-at-home [11] - 16/02/2010 07:22

Paweł B. (13***566) 15-02-10 € 1700,00 zrealizowano Polska

piwo
Posted by: ultra1978

Re: Bet-at-home [11] - 16/02/2010 08:07

Originally Posted By: chim123
Paweł B. (13***566) 15-02-10 € 1700,00 zrealizowano Polska

piwo

Pewnie martwe konto na które nikt od 5lat nie zagląda laugh
Posted by: jadanek

Re: Bet-at-home [11] - 04/03/2010 18:04

"bet-at-home i Fotosik"

Chyba oszaleliśmy?! Rozdajemy kasę - Tobie też!

bet-at-home.com, bukmacher któremu zaufało już ponad 500.000 graczy z Polski pragnie podarować Ci darmowy depozyt w wysokości 5,- PLN!

Twój osobisty kod bonus: ........................



Sprawdzcie maile. Chyba ci co maja konto na fotosiku . pl i w BAHu dostali ten kod wink
Posted by: Mindman

Re: Bet-at-home [11] - 04/03/2010 19:06

Dostały nawet takie osoby, które nie mają konta na fotosiku, a ich konto w bah powinno być (na ich wyraźne żądanie) od jakiegoś już czasu zlikwidowane stop

Dla mnie bah to najgorsze bukamcherskie ścierwo z jakim się spotkałem.

Dziękuję za uwagę.
Posted by: Fro_Lech

Re: Bet-at-home [11] - 04/03/2010 19:11

Jest kilka opcji dlaczego niektóre osoby dostały takiego maila.

Fotosik dostał listę mailingową od baha.
Fotosik współpracuje z różnymi portalami oferującymi skrzynkę - na pewno z o2.pl.
Niektóre osoby zapomniały, że miały konto na Fotosiku wink
Posted by: Emxx

Re: Bet-at-home [11] - 05/03/2010 01:13

Jak by ktos mial nie potrzebny Bon poprosze na PW
Posted by: Komentator

Re: Bet-at-home [11] - 05/03/2010 02:46

Bedziesz żebrał o 5 zł???
Posted by: nawoj

Re: Bet-at-home [11] - 05/03/2010 02:55

Rok temu rozdawali na MŚ po 5 e skolko ugodno-w tym roku na MĘ już nie-widocznie gorzej się wiedzie.Ale b.sympatyczny buk-szczególnie że wspiera szczypiora.
Posted by: Emxx

Re: Bet-at-home [11] - 05/03/2010 02:56

Originally Posted By: Komentator
Bedziesz żebrał o 5 zł???


Bez komentarza ...
Posted by: -Adrian-

Re: Bet-at-home [11] - 05/03/2010 02:57

Tam żebrał od razu. Kasa zamiast marnować się u kogoś posłuży chłopakowi (choćby przez chwilę ;)). Osobiście nie planowałem żadnych wpłat do BAH, a tu trafiło się 5 złote, za które będę miał dostęp do transmisji live (dziś np pooglądałem obstawiony przez mnie meczyk Fenerbahce).
Posted by: alientoja

Re: Bet-at-home [11] - 13/03/2010 18:35

witam doszla komus kiedys wypłata w sobote na mBank?
Posted by: crossmen

Re: Bet-at-home [11] - 13/03/2010 19:02

Mbank nie księguję w soboty przelewów,wyjątek chyba pomiędzy kontami w mbanku tylko.raczej nastaw się na poniedziałek i to popołudnie
Posted by: maxxey

Re: Bet-at-home [11] - 20/03/2010 02:39

NORMALNIE MUSIAŁEM WKLEIĆ TĘ ROZMOWĘ! Z CZYMŚ TAKIM SIĘ NIGDY JESZCZE NIE SPOTKAŁEM. HAHAHAHA:)

Hasło przewodnie tej rozmowy: KLIENT NASZ PAN!

bet-at-home.com PL: Dobry wieczor, w czym moge pomoc?

you: mam problem

you: z wpłatą przez P24

you: i nie wiem w sumie dlaczego

you: założyłem dziś nowe konto

you: i nie mogę wpłacić pieniędzy

bet-at-home.com PL: czy otrzymal Pan potwierdzenie transakcji

you: nie, czekał system kilkadziesiąt minut i nic

bet-at-home.com PL: wtedy nie moge Panu pomoc

bet-at-home.com PL: Zapytania odnośnie serwisu przelewy24 prosimy kierować do tego właśnie serwisu

bet-at-home.com PL: Dane kontaktowe znajdzie Pan na stronie: www.przelewy24.pl

you: mówią, że wina leży po Waszej stronie

you: już to dawno zrobiłem

you: teraz chcę wpłacić jako przedpłata

bet-at-home.com PL: kto tak mowi

you: i znika mi strona

you: kobietka z P24

bet-at-home.com PL: kto tak mowi

you: ?

bet-at-home.com PL: prosze Pana jezeli nie otrzymal Pan potwierdzenia transakcji wtedy nie doszla ona do skutku

bet-at-home.com PL: I PROSZE MNIE NIE POGANIAC!

W tym momencie ktoś z tego czata skończył rozmowę!!!!
Posted by: agr1

Re: Bet-at-home [11] - 20/03/2010 03:20

laugh laugh laugh

A po co chciales w ogole grac w bah'u?
Szukasz kursow w stylu 1.75-1.75 czy 1.50-2.00 ?

Bahy, Interwetteny, Sbobety sie omija jesli sie nie chce problemow z byle czego.
Posted by: maxxey

Re: Bet-at-home [11] - 20/03/2010 03:36

chciałem zagrać dziś u nich 1 raz w życiu. Mieli bowiem kilka świrów na piłkę ręczną i II ligę piłki nożnej. Niestety wpłata krąży gdzieś i nie wiadomo gdzie. Hehehehe.

Ciekawe co na to support? Żywcem jak z PRL. smile
Posted by: agr1

Re: Bet-at-home [11] - 20/03/2010 03:43

A rozumiem, czasami sie zdarza jakis lepszy kurs.
Ja mimo wszystko wole minimalnie nizszy kurs w jakims normalnym buku.

W kazdym razie, juz nie raz sie przekonalem, ze na livechatach nie ma co gadac. Odradzam tez polskie supporty.
Najlepiej odrazu do angielskiego supportu uderzac, a jak sprawa wazna i jakos spikamy po ingliszu to dzwonic i gadac.

Powodzenia.
Posted by: chim123

Re: Bet-at-home [11] - 01/04/2010 19:34

Andrzej G. (13***503) 01-04-10 € 1150,00 zrealizowano Polska

Ciekawe, czy ktoś z forum? smile
Posted by: agr1

Re: Bet-at-home [11] - 01/04/2010 20:01

E, te losowania to raczej podpucha jest.
2 lata juz to trwa, a nikt nie zna nikogo kto by wygral laugh

Raz byly moje dane (dosc nietypowe), ale z innym nr konta..
Posted by: mtudor

Re: Bet-at-home [11] - 12/04/2010 03:08

Jutro pierwszy raz bede zlecał wypłate z tego buka czy życzą sobie jakieś skany dowodu przy wypłatach bo nie pamietam czy przy rejestracji ( było to dawno temu) wysyłałem im jakies skany dowodu osobistego.Dzieki z góry.
Posted by: hbr

Re: Bet-at-home [11] - 12/04/2010 03:48

nie wymagają. szybko wypłacają. tylko niech nie będzie zaskoczenie że kasa z konta sie nie odejmuje. Zostanie tyle ile było. No chybaże coś się ostatnio zmieniło.
Posted by: HoMiK155

Re: Bet-at-home [11] - 12/04/2010 03:49

Originally Posted By: agr1
E, te losowania to raczej podpucha jest.
2 lata juz to trwa, a nikt nie zna nikogo kto by wygral laugh



Pamiętam, że kiedyś chyba Korver się chwalil wygraną i byla to pokaźna sumka
Posted by: mtudor

Re: Bet-at-home [11] - 12/04/2010 04:00

Originally Posted By: hbr
nie wymagają. szybko wypłacają. tylko niech nie będzie zaskoczenie że kasa z konta sie nie odejmuje. Zostanie tyle ile było. No chybaże coś się ostatnio zmieniło.


podziękował cool
Posted by: _Korver_

Re: Bet-at-home [11] - 12/04/2010 04:28

Originally Posted By: agr1
E, te losowania to raczej podpucha jest.
2 lata juz to trwa, a nikt nie zna nikogo kto by wygral laugh

Raz byly moje dane (dosc nietypowe), ale z innym nr konta..


Ja potwierdzam, że to prawda. Rok temu mnie wylosowali i zgarnąłem ok 2k zł wink
Posted by: buszmen

Re: Bet-at-home [11] - 12/04/2010 04:33

Cytat:

Bet-at-home.com PL: I PROSZE MNIE NIE POGANIAC!


Nie poganiaj mnie bo tracę oddech !
Posted by: agr1

Re: Bet-at-home [11] - 12/04/2010 15:19

Originally Posted By: _Korver_

Ja potwierdzam, że to prawda. Rok temu mnie wylosowali i zgarnąłem ok 2k zł wink


Aha, to wycofuje wszystko co pisalem.
Szacunek dla bah za uczciwosc.

Dla Ciebie gratulacje wink

Wiec Panowie, warto codziennie odwiedzac ich losowanie tongue
Posted by: mtudor

Re: Bet-at-home [11] - 13/04/2010 21:26

Czy BAH przed wypłatą na konto powiadamia e-mailem jak inne buki o tym że kasa już od nich wyszła?
Posted by: kazow

Re: Bet-at-home [11] - 13/04/2010 21:56

raczej nie

kasa sama znika z konta po pewnym czasie, nawet do jednego dnia moze trwac az odejma od konta
Posted by: mtudor

Re: Bet-at-home [11] - 13/04/2010 22:09

kasa zniknęła wczoraj z konta i czekam aż pojawi się na koncie bankowym powinna być dzisiaj.Inne buki mailem powiadamiają że kasa od nich wyszła.
Posted by: adasko

Re: Bet-at-home [11] - 20/04/2010 20:40

w tygodniu jak zlecam wypłate na mb, to długo leci kaska? ma znaczenie pora dnia?
Posted by: Zulus

Re: Bet-at-home [11] - 20/04/2010 20:49

No i jak tam panowie ile przeważnie idzie kaska na konto bankowe?2-3 dni tak jak było?
Posted by: _Korver_

Re: Bet-at-home [11] - 20/04/2010 23:34

Wypłacałem w ubiegłym tygodniu i kasa doszła na mBank w ciągu 48h od zlecenia wypłaty, czyli bardzo przyzwoicie.
Posted by: Isildur

Re: Bet-at-home [11] - 22/04/2010 18:24

Ja zleciłem wypłate we wtorek rano i narazie nic na konto nie doszlo
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 23/04/2010 01:30

ja zlecilem w poniedzialek rano i idioci odpisali mi wczoraj(sroda) ze czeka sie od 5-8 dni,a pisalem im ze ostaatnio doszlo do 2 dni !!!
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 23/04/2010 01:35

Originally Posted By: kaka1981
ja zlecilem w poniedzialek rano i idioci odpisali mi wczoraj(sroda) ze czeka sie od 5-8 dni,a pisalem im ze ostaatnio doszlo do 2 dni !!!


doszla kasa,teraz sprawdzilem, szlo 3 i pol dnia ...
Posted by: Bolkins

Re: Bet-at-home [11] - 04/05/2010 02:57

czy ktos wie ile czasu idzie wplata hajsu na konto w BAH przelewem bankowym ?
Posted by: manifestant

Re: Bet-at-home [11] - 04/05/2010 04:10

Powinno byc na drugi dzień, ale lepiej wplacic poprzez Przelewy24 - wplata zaksiegowana jest od razu na koncie gracza
Posted by: Isildur

Re: Bet-at-home [11] - 05/05/2010 19:35

Witam
Czy bah ma jakies miesieczne limity wypłat na konto bankowe ??
Czy mozna wyplacac kase ile sie chce razy w miesiacu ??
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 06/05/2010 03:08

Originally Posted By: Jamal23
Witam
Czy bah ma jakies miesieczne limity wypłat na konto bankowe ??
Czy mozna wyplacac kase ile sie chce razy w miesiacu ??


3 wyplaty w miesiacu sa za free.za wiecej sa jakies prowizje ale jakie to nie wiem
Posted by: alientoja

Re: Bet-at-home [11] - 12/05/2010 18:19

ma ktos na zbyciu bon 5zl ? wysyłali poprzez fotka.pl na maila
Posted by: Izajasza53

Re: Bet-at-home [11] - 19/05/2010 02:21

Originally Posted By: kaka1981
Originally Posted By: Jamal23
Witam
Czy bah ma jakies miesieczne limity wypłat na konto bankowe ??
Czy mozna wyplacac kase ile sie chce razy w miesiacu ??


3 wyplaty w miesiacu sa za free.za wiecej sa jakies prowizje ale jakie to nie wiem


A jaka jest największa możliwa wypłata o raz? I czy nie robią problemów z wypłatami dużych kwot np. 10000zł ?
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 20:43

Dostalem kod i jest promocja do 16 czerwca aby wplacic do 350zl i podwoja wplate .

dostal ktos?

sa gdzies jakies lepsze promocje do wplaty w innych bukach na MS ?

dzieki,pzdr
Posted by: oli

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 21:06

To dla wszystkich jest.

Kod bonusu B2010
Posted by: Exp

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 21:08

dobry bonus wink wplace cos przed MS
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 21:26

dokladnie,zgadza sie ! ja wplacam max. sluchajcie mozna tu laczyc zaklady na MS typu anglia wyjdzie z grupy i np Argentyna.Czy tylko single? wie ktos?
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 22:36

Jesteście pewni, że bonus jest dla wszystkich, a nie np. dla tych co długo nie grali ?
Ja ostatnio coś tam grałem i żadnego maila nie dostałem (w spamie też nie ma) a na stronie głównej o tej promocji ani słowa ...
Posted by: rododendron

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 22:37

Originally Posted By: Farciarz
Jesteście pewni, że bonus jest dla wszystkich, a nie np. dla tych co długo nie grali ?
Ja ostatnio coś tam grałem i żadnego maila nie dostałem (w spamie też nie ma) a na stronie głównej o tej promocji ani słowa ...


Jest na głównej, zmień okulary.
Posted by: popik

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 22:48

Kiedy zaczna grac?
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 22:56

No faktycznie, adblock w firefoxie zablokował smile
Posted by: cinek1234

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 23:19

Ja trochę z innej beczki...a pro po tej promocji.

Co ma symbolizować /z czym ma się kojarzyć sytuacja z banneru tej promocji
(jeden facet "wali" dyńką drugiego, przy czym ten poszkodowany jest policjantem/ochroniarzem)?

Wiem , wiem powiecie że się czepiam...ale ktoś w BaH-u po prostu nie pomyślał...delikatnie mówiąc
Posted by: kardynal20

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 23:27

czy wie ktos cz akceptuja wplaty przez MB??
Posted by: Sergio1

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 23:29

Ma symbolizować to jak Zidane uderzył głową Matterazziego laugh
Posted by: Zulus

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 23:48

Aby obrót został zaliczony to trzeba zagrać singiel po kursie 2,00 lub wyższym czy może być AKO?
Posted by: oli

Re: Bet-at-home [11] - 26/05/2010 23:51

Originally Posted By: Zulus
Aby obrót został zaliczony to trzeba zagrać singiel po kursie 2,00 lub wyższym czy może być AKO?


crazy

Jeszcze tego by brakowało.

Może być kombo.
Posted by: buldog

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 00:11

od razu dopisują jak kod się wprowadzi ? :>
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 00:12

Od razu !!!! automatycznie,tak jest napisane w reg.Jeszcze nie przelalem ale na pewno tak jest.pzdr
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 00:14

Originally Posted By: oli
Originally Posted By: Zulus
Aby obrót został zaliczony to trzeba zagrać singiel po kursie 2,00 lub wyższym czy może być AKO?


crazy

Jeszcze tego by brakowało.

Może być kombo.


Pytalem supportu,kurs ma byc ogolem 2.0 czyli mozesz grac pewki po 1.10 i zrobic ako 2.0 jak chcesz.Albo w singlu .do wyboru do koloru.
Posted by: kardynal20

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 01:10

to ile tego obrotu?
Posted by: AGASSI

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 01:13

Przy wpłacie 350 zeta..........2800 PLN laugh
Posted by: AGASSI

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 01:14

"Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać cztery razy (4x) postawiona po minimalnym kursie 2,0 w zakładach sportowych przed możliwością zlecenia wypłaty. W przypadku wpłaty powyżej 350 PLN wymagany obrót wynosi 2800 PLN."
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 01:15

Originally Posted By: AGASSI
Przy wpłacie 350 zeta..........2800 PLN laugh


Tzn. 4 * (depozyt+bonus) ?
Nie rozumiem co w tym śmiesznego, za mało ???
Posted by: AGASSI

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 01:19

Originally Posted By: Farciarz
Originally Posted By: AGASSI
Przy wpłacie 350 zeta..........2800 PLN laugh


Tzn. 4 * (depozyt+bonus) ?
Nie rozumiem co w tym śmiesznego, za mało ???


4 razy bonusem to rozumiem......ale 4 razy depozytem to 4 razy laugh laugh laugh laugh
Posted by: Synu

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 02:37

czy da rade odrazu wplacic 700 na pokera. Jest ktos wstanie zobaczyc ?
Posted by: AGASSI

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 02:47

Originally Posted By: Synu
czy da rade odrazu wplacic 700 na pokera. Jest ktos wstanie zobaczyc ?


"Bonus dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus nie dotyczy Kasyna, Live kasyna, Gier, Pokera oraz wyścigów psów."
Posted by: Synu

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 02:53

ale ostatnio na Euro chyba dalo rade a tez tak pisalo.
Posted by: pettersen

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 03:18

Originally Posted By: Synu
ale ostatnio na Euro chyba dalo rade a tez tak pisalo.



a później płacz, że nie chcą wypłacać smile
Posted by: Synu

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 03:25

Nie bylo problemow (jesli dobrze pamietam) robisz normalnie obrot na zakladach wymagany i grasz w pokera. Wszystko jest ok
Posted by: ice18

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 03:49

narazie bah pozamiatał ciekawe czy ktoś da jeszcze taki bonus
Posted by: 11kera11

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 05:17

puke bah
Posted by: dampan

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 05:23

Originally Posted By: 11kera11
puke bah


Mam to samo, pisałem maila mam nadzieje, że zwrot cofną i jutro zaliczą mecz??
Posted by: dampan

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 05:25

Już widzę poprawili i zakład mam jako w trakcie smile
Posted by: 11kera11

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 05:30

no ja tez
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 06:28

Wiecie czy mozna laczyc zaklady na MS w pilce nozznej ze z grupy A wyjda 2 druzyny + np wyjda 2 druzyny z grupy C ?

zapytalem supportu ale nie odpisuja a czas leci i kursy leca.
Posted by: yaaho

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 06:34

ja na waszym miejscu bym sie cieszyl jakbym dostal zwrot za ten zaklad laugh teraz mozna zagrac Monfila @ 1.46, a na tym waszym kuponie to jaki kurs byl? laugh
Posted by: Izajasza53

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 07:10

Zgarnij Bonus MŚ! Już teraz czeka na Ciebie 350 PLN!



bet-at-home.com przygotuje Cię na sportowe wydarzenie roku: Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki. Tak więc:



Podwoimy Twoją następną wpłatę i podarujemy Ci nawet do 350 PLN!*



Tej sensacyjnej oferty nie możesz przegapić! Ale uwaga: Jest ona ważna tylko do 16. czerwca 2010!



Dokonaj prostych czynności by odebrać ten ekskluzywny Bonus MŚ:



1. Odwiedź nas na www.bet-at-home.com i zaloguj się podając swoje dane dostępu (numer konta gracza oraz PIN)!
2. W opcji "Wpłata" wybierz metodę wpłaty i zasil swoje konto gracza!
3. Przejdź do "Wpłata/Wypłata" / "Realizacja bonusu" i wprowadź poniższy kod!



Kod bonusu to: B2010



Dodatkową zaletą jest to, że po wykonaniu wszystkich powyższych czynności kwota bonusu zostanie natychmiast dodana do Twojego konta gracza. Udanym Mistrzostwom Świata nic nie stoi już na przeszkodzie!



*Regulamin promocji:

* Bonus jest ważny tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej między 26 maja i 16 czerwca 2010 (w obu przypadkach godz.12:00 CET). W przypadku płatności przelewem decydujący jest czas otrzymania wpłaty przez bank.
* Maksymalna kwota bonusu wynosi 350 PLN. W przypadku wpłat powyżej 350 PLN, do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości 350 PLN.
* Akcja bonusowa dotyczy zarówno nowych jak i obecnych klientów bet-at-home.com.
* Kod Bonusu brzmi B2010 i musi on zostać wpisany najpóźniej do 10 dni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie gracza pod: „Moje konto/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu”.
* Jeśli bierzesz udział w akcji bonusowej, wówczas wypłata nie jest możliwa w czasie trwania akcji promocyjnej (od 26 maja do 16 czerwca 2010, w obu przypadkach godz.12:00 CET).
* Dokonananie wypłaty w czasie trwania akcji promocyjnej uniemożliwia wzięcie udziału w tej promocji.
* Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać cztery razy (4x) postawiona po minimalnym kursie 2,0 w zakładach sportowych przed możliwością zlecenia wypłaty. W przypadku wpłaty powyżej 350 PLN wymagany obrót wynosi 2800 PLN.
* Bonus musi zostać postawiony w przeciągu sześciu miesięcy. W przypadku niedotrzymania tego warunku, kwota bonusu zostanie automatycznie potrącona z konta gracza.
* Bonus dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus nie dotyczy Kasyna, Live kasyna, Gier, Pokera oraz wyścigów psów.
* Bonus może zostać przyznany tylko i wyłącznie na jedną osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe lub wspólny komputer. W przypadku podejrzenia nadużyć (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu i anulowania wynikających z niego wygranych.
* Bonus nie może być łączony z innymi akcjami promocyjnymi.
* bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i bez wcześniejszej zapowiedzi.
Posted by: Izajasza53

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 07:14

A co dopiero z od nich wypłatę wykonałem i trzeba wpłacić wink
Posted by: demon_fish

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 16:36

Witam, czy można grać tenis ine dyscypliny na tym bonusie, czy tylko piłkeczke na mundialu smile ? Pozdrawiam
Posted by: jadanek

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 19:03

Mozna.
Posted by: 11kera11

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 19:30

Originally Posted By: yaaho
ja na waszym miejscu bym sie cieszyl jakbym dostal zwrot za ten zaklad laugh teraz mozna zagrac Monfila @ 1.46, a na tym waszym kuponie to jaki kurs byl? laugh

na moim 2.75
Posted by: 11kera11

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 19:32

Originally Posted By: kaka1981
Wiecie czy mozna laczyc zaklady na MS w pilce nozznej ze z grupy A wyjda 2 druzyny + np wyjda 2 druzyny z grupy C ?

zapytalem supportu ale nie odpisuja a czas leci i kursy leca.

nie można zrobić kombinacyjnego.
Posted by: GBocian84

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 20:14

Uważajcie na

"Jeśli bierzesz udział w akcji bonusowej, wówczas wypłata nie jest możliwa w czasie trwania akcji promocyjnej (od 26 maja do 16 czerwca 2010, w obu przypadkach godz.12:00 CET)."

chyba, że możecie sobie pozwolić na zamrożenie pieniedzy na 16 czerwca.
Posted by: joker79

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 20:45

Można się nadziać z tym 16 czerwca. Nawet jak się wpłaci bez kodu (bez bonusu) ,zleci wypłatę to przy następnej wpłacie w czasie promocji nie będzie mozna ubiegać sie o bonus. Tak czy inaczej plus dla BAH za normalną promocje jak za starych dobrych czasów.
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 27/05/2010 23:43

Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: kaka1981
Wiecie czy mozna laczyc zaklady na MS w pilce nozznej ze z grupy A wyjda 2 druzyny + np wyjda 2 druzyny z grupy C ?

zapytalem supportu ale nie odpisuja a czas leci i kursy leca.

nie można zrobić kombinacyjnego.


MOZNA !!! odpisali mi z supportu !!!
Posted by: Verbatim

Re: Bet-at-home [11] - 28/05/2010 03:17

Originally Posted By: 11kera11
puke bah


Sie ciesz bo własnie byłbys w plecy...
Posted by: javapl

Re: Bet-at-home [11] - 28/05/2010 03:23

Originally Posted By: dampan
Już widzę poprawili i zakład mam jako w trakcie smile


Dalej puke na BAH? laugh laugh laugh
Posted by: javapl

Re: Bet-at-home [11] - 28/05/2010 03:24

sorry dampan, miało być do 11kera11 wink

btw, graty za awans piwo

grin
Posted by: sh11

Re: Bet-at-home [11] - 29/05/2010 05:11

Czy dla uzytkownikow z Polski posiadających konto w EURO bonus wynosi 100+100 ? pytał ktoś o to ? bo zanim z supportu odpisza ...

z gry dzieki!
piwo
Posted by: papakostas

Re: Bet-at-home [11] - 29/05/2010 05:27

dokladnie 100e
Posted by: artbledo

Re: Bet-at-home [11] - 29/05/2010 05:27


tak , wpłaciłem 100 EUR i dostałem tyle samo ...
Posted by: sh11

Re: Bet-at-home [11] - 29/05/2010 05:34

dzięki raz jeszcze, za szybką odp smile piwo
Posted by: ݀$

Re: Bet-at-home [11] - 29/05/2010 06:37

Originally Posted By: sh11
Czy dla uzytkownikow z Polski posiadających konto w EURO bonus wynosi 100+100 ? pytał ktoś o to ? bo zanim z supportu odpisza ...

z gry dzieki!
piwo

To dobre wiadomożci dla "sierot po Starbet".

Swego czasu dostałem z BAH informacje o treści:
Jeżeli Pan wyraża chęć posiadania dwóch kont gracza jednego w EUR i drugiego z PLN jak najbardziej jest to dozwolone.
Nasz serwis nie stwarza problemów przy posiadaniu dwóch kont gracza w innych walutach.
Prosimy jednak pamiętać, aby nie realizować bonusów z tych samych akcji na obu kontach gracza,
gdyż takie operacje są zabronione.
Posted by: Amir_Khan

Re: Bet-at-home [11] - 29/05/2010 23:08

Bonus trwa do 16 czerwaca i nie zostanie zniesiony. Fajna sprawa ze strony BAH
Posted by: Isildur

Re: Bet-at-home [11] - 30/05/2010 23:50

Poprawcie mnie jesli zle rozumuje Mam 200 zł z tegp bomusu i musze go 4 razy postawic czyli wystarczy ze zagram 4 kupony po kursie 2 stawiając np zawsze te 200 zł i bedzie to oznaczalo ze bonus jest obrucony ??
Posted by: Isildur

Re: Bet-at-home [11] - 30/05/2010 23:51

A i to musza byc tylko zakłady na mistrzostwa czy moze to byc np tenis ??
Posted by: HoMiK155

Re: Bet-at-home [11] - 30/05/2010 23:57

Originally Posted By: J - 23
A i to musza byc tylko zakłady na mistrzostwa czy moze to byc np tenis ??

Wszystko pisze w warunkach jasno i wyraźne... blush Mosze grać wszystko
Posted by: HoMiK155

Re: Bet-at-home [11] - 30/05/2010 23:59

Originally Posted By: J - 23
Poprawcie mnie jesli zle rozumuje Mam 200 zł z tegp bomusu i musze go 4 razy postawic czyli wystarczy ze zagram 4 kupony po kursie 2 stawiając np zawsze te 200 zł i bedzie to oznaczalo ze bonus jest obrucony ??

Nie, bo jeśli masz bonus 200zł to znaczy, że wpłaciłeś już 200zł i łacznie na koncie jest 400. Zatem 400 x 4 = 1600zł Chyba, że wpłacałes 100zł, wtedy obrót jest mniejszy o połowe - proste.
Posted by: Isildur

Re: Bet-at-home [11] - 31/05/2010 00:44

ale te 200 zł pare dni temu przegrałem i dzis wpisałem bonus i mam znowu 200 zł czyli musze ugrac 800 ł ??
Posted by: (J)

Re: Bet-at-home [11] - 31/05/2010 01:17

Originally Posted By: J - 23
ale te 200 zł pare dni temu przegrałem i dzis wpisałem bonus i mam znowu 200 zł czyli musze ugrac 800 ł ??


4x depozyt i bonus

proste, tak?
Posted by: sh11

Re: Bet-at-home [11] - 03/06/2010 03:12

Jeszcze jedno pytanie, jeśli ktoś łaskaw odpowiedzieć ;-)

Konto w bah w Euro- wpłata w zł., rozumiem, że z przewalutowaniem nie ma problemów i pojawi mi się kwota w Euro ?

Może naiwne pytanie, ale zawsze korzystam z mb.

z góry dzięki piwo
Posted by: agr1

Re: Bet-at-home [11] - 03/06/2010 03:46

Tak przewalutuja.

Ja mam pytanie czy zaliczaja do obrotu zaklady live?
Posted by: CarlosMarc

Re: Bet-at-home [11] - 03/06/2010 23:15

Tak.
Posted by: 11kera11

Re: Bet-at-home [11] - 06/06/2010 06:25

Originally Posted By: javapl
sorry dampan, miało być do 11kera11 wink

btw, graty za awans piwo

grin

na minus grin ale już lepiej właśnie obracam bonus grin
Posted by: pescar

Re: Bet-at-home [11] - 07/06/2010 04:20

czy wpłacając przez mb też przysługuje bonus ten na mistrzostwa?
Posted by: Drizzd91

Re: Bet-at-home [11] - 07/06/2010 04:23

Originally Posted By: pescar
czy wpłacając przez mb też przysługuje bonus ten na mistrzostwa?


tak
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 07/06/2010 20:28

nie mozna laczyc zakladow typu:

Holandia Awans z np. Ghana odpadnie w fazie grupowej.

Bezsensu.

I to rozbilo moj caly system :/
Posted by: _Korver_

Re: Bet-at-home [11] - 07/06/2010 20:35

No to wpłać gdzie indziej. Jest sporo buków, gdzie można łączyć tego typu zakłady. Choćby b365, betsson, gamebookers oraz zostają Ci jeszcze naziemne buki wink
Posted by: Fro_Lech

Re: Bet-at-home [11] - 07/06/2010 20:50

bet 365 nie można łączyć smile
Posted by: analityk

Re: Bet-at-home [11] - 07/06/2010 22:17

Originally Posted By: _Korver_
No to wpłać gdzie indziej. Jest sporo buków, gdzie można łączyć tego typu zakłady. Choćby b365, betsson, gamebookers oraz zostają Ci jeszcze naziemne buki wink


baboucha z supportu napisala ze mozna laczyc ale bylo juz po ptokach bo wplacilem kase i pozniej dopiero sie o tym przekonalem ze nie mozna wszystkiego laczyc ,zrobilem inne AKO,moze wyjdzie mi to nawet na lepsze,zobaczymy jak bedzie turniej przebiegal :-)Naziemne nie wchodza w gre,chyba ze paddy power,boylesports i inne iriszowskie go...wna ...
Posted by: _Korver_

Re: Bet-at-home [11] - 07/06/2010 22:19

Originally Posted By: Fro_Lech
bet 365 nie można łączyć smile


Hm no jak?

Bet, że drużyna A odpadnie po fazie grupowej a nie awansuje z grupy jest przecież tym samym, a takie zakłady łączyć można. O ile oczywiście nie mówimy o dwóch lub więcej drużynach z jednej grupy, ale to nie wiem czy w ogóle ktoś oferuje.
Posted by: _Korver_

Re: Bet-at-home [11] - 07/06/2010 22:20

Originally Posted By: kaka1981
Originally Posted By: _Korver_
No to wpłać gdzie indziej. Jest sporo buków, gdzie można łączyć tego typu zakłady. Choćby b365, betsson, gamebookers oraz zostają Ci jeszcze naziemne buki wink


baboucha z supportu napisala ze mozna laczyc ale bylo juz po ptokach bo wplacilem kase i pozniej dopiero sie o tym przekonalem ze nie mozna wszystkiego laczyc ,zrobilem inne AKO,moze wyjdzie mi to nawet na lepsze,zobaczymy jak bedzie turniej przebiegal :-)Naziemne nie wchodza w gre,chyba ze paddy power,boylesports i inne iriszowskie go...wna ...


A sorry nie spojrzałem na Twoją lokalizację... Skoro baba z supportu Ci tak napisała to faktycznie zmienia postać rzeczy.
Posted by: Shanti

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 03:31

Czy wpłacając przez paysafecard doliczą bonus? Próbował ktoś? No i czy jak będę wpłacał najpierw 300zł później 50zł(takie nominały kuponów) to czy tych 50zł nie policzą jako drugiej wpłaty??
Posted by: Drizzd91

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 03:35

Originally Posted By: Shanti
Czy wpłacając przez paysafecard doliczą bonus? Próbował ktoś? No i czy jak będę wpłacał najpierw 300zł później 50zł(takie nominały kuponów) to czy tych 50zł nie policzą jako drugiej wpłaty??



Czy wpłacając przez paysafecard doliczą bonus? tak
No i czy jak będę wpłacał najpierw 300zł później 50zł(takie nominały kuponów) to czy tych 50zł nie policzą jako drugiej wpłaty?? a nie lepiej polaczyc wszystkie wplaty z kuponow paysafecard w jedna duza ???
Posted by: kardynal20

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 03:41

nie da sie polaczyc bo masz 2 kody i jako 2 wplaty

lepiej sie zabezpieczyc i ta 1 wplate jako 300 wprowadzic
Posted by: Drizzd91

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 03:44

albo wprowadzic za jednym razem ten kod za 300 i te wszystkie za 50 smile
Posted by: Shanti

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 03:44

aha tak to działa, myślałem że oddzielnie będą musiał robić dwie wpłaty na 300 i na 50zł a to działa tak że wpisuje się 350zł i wykorzystuje kasę z kuponów psc?
Posted by: Drizzd91

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 03:46

yep
Posted by: kardynal20

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 03:50

a to jak sie wklepie 350 to wyskocza 2 okienka na kody?
Posted by: Drizzd91

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 03:56

tak, w jedna wplate mozna polaczyc bodajze 10-20 kuponow psc
Posted by: stoprocent_

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 16:01

glupie pytanie ale zapytam, czy obracajac bonus musze grac tylko single z kursem wyzszy od 2 czy moge kombinowac ?
Posted by: Robak1984

Re: Bet-at-home [11] - 11/06/2010 18:04

Originally Posted By: stoprocent_
glupie pytanie ale zapytam, czy obracajac bonus musze grac tylko single z kursem wyzszy od 2 czy moge kombinowac ?


Możesz kombinować
Posted by: stoprocent_

Re: Bet-at-home [11] - 12/06/2010 05:37

tenks
Posted by: popik

Re: Bet-at-home [11] - 15/06/2010 19:44

Czy gra na livie rowniez liczy sie do obrotu ?
Posted by: Domenico

Re: Bet-at-home [11] - 15/06/2010 19:46

Originally Posted By: popik
Czy gra na livie rowniez liczy sie do obrotu ?
Na poprzedniej stronie chyba ktoś wspominał, że się liczy wink
Sprawdź smile
Posted by: sh11

Re: Bet-at-home [11] - 15/06/2010 20:12

Originally Posted By: Vacinho
Originally Posted By: popik
Czy gra na livie rowniez liczy sie do obrotu ?
Na poprzedniej stronie chyba ktoś wspominał, że się liczy wink
Sprawdź smile


liczy
Posted by: hunters

Re: Bet-at-home [11] - 15/06/2010 21:34

Jutro pewnie zaleją ich zlecone wypłaty... ciekawe jak sobie z tym poradzą smile
Posted by: sh11

Re: Bet-at-home [11] - 15/06/2010 22:39

Originally Posted By: hunters
Jutro pewnie zaleją ich zlecone wypłaty... ciekawe jak sobie z tym poradzą smile

łudzisz się, że na tej promocji nie zbili kokosów ?;-)
Posted by: stoprocent_

Re: Bet-at-home [11] - 15/06/2010 22:45

czy mozna jutro i o ktorej zlecic wyplate? jak to jest w warunkach bo nie pamietam
Posted by: szuwi1

Re: Bet-at-home [11] - 16/06/2010 02:53

po 12:00
Posted by: hunters

Re: Bet-at-home [11] - 16/06/2010 03:02

Originally Posted By: sh11
Originally Posted By: hunters
Jutro pewnie zaleją ich zlecone wypłaty... ciekawe jak sobie z tym poradzą smile

łudzisz się, że na tej promocji nie zbili kokosów ?;-)


Szczerze to chciałbym żeby raczej zbili bo mniej problemów będzie, samemu udało mi się coś ugrać... więc dam znać jak to pójdzie....
Posted by: xloremon

Re: Bet-at-home [11] - 16/06/2010 18:09

1. tu chodzi o 12 w południe czy może północ ?
2. jak szybko dochodzi kasa na mb na zweryfikowanym koncie u nich bo juz nie pamiętam?
dzieki
Posted by: szuwi1

Re: Bet-at-home [11] - 16/06/2010 18:56

w poludnie, zreszta sie zorientujesz, jak zniknie ta promocja z glownej strony, wtedy mozna wyplacac, pewnie beda opoznienia, bo zapewne duzo ludzi zleci wyplaty, na MB max. na drugi dzien, a moze i jeszcze tego samego dnia
Posted by: popik

Re: Bet-at-home [11] - 16/06/2010 19:18

Dulgheru iditko frown
Posted by: popik

Re: Bet-at-home [11] - 17/06/2010 17:09

Mam pytanko. Właśnie obrocilem 2.800 ale niektore zaklady mam jeszcze w grze czy moge juz wyplacic bez straty bonusu czy musze czekac za rozliczeniem?
Posted by: xloremon

Re: Bet-at-home [11] - 17/06/2010 20:41

oni wypłacają w soboty/niedziele na mb ?
Posted by: stoprocent_

Re: Bet-at-home [11] - 17/06/2010 21:37

Originally Posted By: popik
Mam pytanko. Właśnie obrocilem 2.800 ale niektore zaklady mam jeszcze w grze czy moge juz wyplacic bez straty bonusu czy musze czekac za rozliczeniem?


poczekaj na rozliczenie, gdzies ci sie spieszy?:)
Posted by: Farciarz

Re: Bet-at-home [11] - 17/06/2010 22:59

Wczoraj wypłacałem - dzisiaj kasa na koncie w mBanku. Tak że duży plus - sprawnie się uwinęli !
Posted by: hunters

Re: Bet-at-home [11] - 18/06/2010 00:30

U mnie także kasa z bonusa wypłacona... Pochwalić tylko BAH smile
Posted by: stoprocent_

Re: Bet-at-home [11] - 18/06/2010 00:58

u mnie rowniez kasa na koncie, jestem w szoku smile wczoraj o 14 zlecona, a godzine temu juz na koncie smile

brawo BAH!
Posted by: DetoX

Re: Bet-at-home [11] - 18/06/2010 03:20

Kasa na MB w 40 minut piwo