Betfair [23]

Posted by: Conrad

Betfair [23] - 29/08/2010 20:14

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: Platini

Re: Betfair [23] - 03/09/2010 18:39

Wiem jak jest z rozliczaniem tenis gdy krecz w BF ale interesuje mnie inna kwestia wink

Otóż ostatnio postanowiłem szukać wyniku 6-0 w secie. Kursy oferowane są do przyjęcia.
I teraz mam pytanie: przyjmijmy, że jest 6-1 4-0 i krecz przegrywającego.

Jak wówczas jest to liczone? Jako 6-1, 6-0 czy jako zwrot?
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 03/09/2010 19:56

Wszystkie reguły masz zawsze po prawej stronie rynku w zakładce "Zasady".

W przypadku rynku "6-0 set ?" piszą "If a player retires before the completion of the match all bets will be void, unless the result to this market has already been determined."

Czyli przy 6-1 4-0 jest zwrot, ale przy 6-0 4-1 rozliczają jako wygrana.

Jeżeli obstawiasz dokładny wynik gemowy w konkretnym secie to oczywiście zwrot, jak nie zostanie dograny w całości.
Posted by: Platini

Re: Betfair [23] - 03/09/2010 20:02

Nie zauważyłem tego.

Na Gogeta oczywiście w sprawie BF można liczyć cool

Wielkie dzięki piwo
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 09/09/2010 01:03

Jak Wam w ostatnie 40 min chodzi BF?
Posted by: oli

Re: Betfair [23] - 09/09/2010 01:38

bez zarzutu.
Posted by: imarcel

Re: Betfair [23] - 15/09/2010 16:14

czesć
proszę o poradę
zmieniłem-zwiekszyłem limit depozytów 07.09, dzisiaj chciałem wpłacić i stety nie mogę tego zrobic choć limit jest zmieniony a do przekroczenia nowego ustawionego 07.09 limitu sporo brakuje.
co jest grane? kontakt z polskim supportem to tragedia, nie raczą wcale odpisać lub robią to cholernie długo.
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 18/09/2010 19:03

"We are currently experiencing technical difficulties with the Exchange Games. "

I oczywiście z giełdy korzystać nie można, bo się nie da zalogować puke
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 18/09/2010 19:13

Myslalem ze tylko u mnie jest cos nie hallo. smirkJebani amatorzy.

Jak u Barei,"nie mamy Panskiego plaszcza (vel kasy) i co Nam Pan zrobi"
Posted by: Kura

Re: Betfair [23] - 18/09/2010 19:15

już działa normalnie
Posted by: piotras

Re: Betfair [23] - 20/09/2010 03:56

BF odpowiada na Wasze emaile?
Posted by: mihal

Re: Betfair [23] - 20/09/2010 23:24

Jak Wam działa strona? Mnie się sama odświeża co kilkanaście sekund, DRAMAT. Ma ktoś to samo?
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 21/09/2010 02:00

Na Firefoxie wszystko OK, ale na IE faktycznie świruje.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 27/09/2010 16:57

Originally Posted By: mihal
Jak Wam działa strona? Mnie się sama odświeża co kilkanaście sekund, DRAMAT. Ma ktoś to samo?


właśnie teraz to przerabiam na Mozilli i faktycznie dramat blush
Posted by: MagiK

Re: Betfair [23] - 27/09/2010 17:04

Ja nie odczuwam żadnych kłopotów, na Mozilli śmiga jak ta lala wink
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 27/09/2010 17:16

Zmiana interfejsu na angielskojęzyczny i jest okey
powrót na polski i odświeża się co 15 sekund
cóż robić,jedziemy zgodnie z ustawą na niepolskim interfejsie laugh
Posted by: sans

Re: Betfair [23] - 29/09/2010 15:52

zlecilem wyplate w sobote do netellera i do dzis nie ma kasy :/ wiecie czyja to wina bf czy net?

dodam ze w poprzedich wyplatach bylo dobrze tylko teraz cos nie smiga.
Posted by: spec

Re: Betfair [23] - 30/09/2010 00:49

Please be advised that we are still experiencing technical difficulties with Neteller withdrawals. All Neteller withdrawals requested since Friday 24th September 03:27 BST are currently delayed. This issue is being dealt with urgently by Neteller, however we do not have a timescale for when the issue will be resolved.

We apologise for any inconvenience caused. Should you need any further payments assistance please contact the helpdesk via paymentsinfo@betfair.com
Posted by: Vega1

Re: Betfair [23] - 30/09/2010 04:02

ciekawe kiedy się uwiną w Netellerze...
Posted by: tito

Re: Betfair [23] - 01/10/2010 06:03

Witam:)
Jak najlepiej wypłacać pieniądze z BF ?
Dzięki :}
Posted by: agr1

Re: Betfair [23] - 02/10/2010 17:20

Co ten betfair odpierdala?
Wplacilem sobie wczoraj pogralem live i chce wyplacic bo potrzebuje kase zeby gdzie indziej pograc.
A ci mi ze trzeba przejsc proces weryfikacji - sralby to pies jakby nie to ze trzeba albo listem albo skany zatwierdzone przez notariusza..

Ocipieli juz calkiem?

Nie gralem rynkow australijskich, kwota tez nie jakas duza bo 600eur.
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [23] - 02/10/2010 18:52

A jak wplacales? Masz na tym koncie zarejestrowana karte?
Posted by: agr1

Re: Betfair [23] - 02/10/2010 18:57

Wplata przez Mb, wyplata tez tak mialo byc.
i tak zawsze bylo do paru lat.

karty nie mam zarejestrowanej.

Napisalem do pl supportu ale nie odpisuja, powysylalem skany takie jakie mam na adres wyryfikacyjny, ale maja na odp 48h.

Zalezy mi na czasie, a ci leca w kulki.
Jak nie zatwierdza skanow bez potwierdzenia notariusza to kolejne dni zwloki i albo czekac na list, albo leciec do notariusza i placic jeszcze..
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 00:52

W betfair nie ma takich weryfikacji jak listy czy notariusze.
Czy mozesz sie zalogowac?
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 00:56

Originally Posted By: CarlosMarc
W betfair nie ma takich weryfikacji jak listy czy notariusze.
Czy mozesz sie zalogowac?


Ty twierdzisz,że nie ma a Ja,że przeszedłem obie wink
Ciekawe,który z Nas kłamie grin
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 03:52

maly problem:
mam juz kupiony zaklad, w momencie wystawiania wlasnego kursu w 2 strone nie pokazuje sie nic, a podczas przyjmowania zakladu sa widoczne zmiany. prosze o pomoc...
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 04:50

Originally Posted By: AGASSI

Ty twierdzisz,że nie ma a Ja,że przeszedłem obie wink
Ciekawe,który z Nas kłamie grin


Tu nie chodzi o klamstwo tylko o praktyke. Mam tam konto od lat i wiem, ze na poczatku wystarcza weryfikacja wieku kartą kredytowa. Jak sie chce grac na rynkach australijskich to trzeba KYC przejsc wysylajac: dowod, karte, rachunek. I nic wiecej nie potrzeba robic. A obrot mialem spory swego czasu i do 22% znizki doszedlem. Nie znam osob, ktore mialyby inaczej. Wiem natomiast, ze niektorzy sa nadgorliwi i jakies pieczatki lekarzy zalatwiaja. Dlatego chcialem dojsc do szczegolow, bo czasem ktos zle sobie przetlumaczy z angielskiego i potem wychodzą jaja.
Posted by: agr1

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 16:33

Support odpisal, ze kiedys korzystalem z vouchera paysaftycard na 5eur i przez to musze przejsc ta weryfikacje laugh

Smiech na sali.

O glupie 5eur teraz trace czas i pieniadze na ich kaprysy w postaci wysylania i odsylania listow lub weryfikacji z notariuszem..
Posted by: Conrad

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 16:41

Plusem jest to, że jak to się już raz zrobi to jest spokój na zawsze. A wiadomo że BF to firma, w której po prostu trzeba mieć konto. smile
Posted by: rymoholik

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 18:21

Originally Posted By: agr1
Support odpisal, ze kiedys korzystalem z vouchera paysaftycard na 5eur i przez to musze przejsc ta weryfikacje laugh

Smiech na sali.

O glupie 5eur teraz trace czas i pieniadze na ich kaprysy w postaci wysylania i odsylania listow lub weryfikacji z notariuszem..


Niestety mam podobnie, najgorsze jest to ze mozesz im wysylac scany paszportu, dowodu, prawa jazdy ale ich to nie interesuje, chca np scany rachunkow nie starsze niz 3 miesiace lub inne dokumenty potwierdzajace zameldowanie i jeszcze podpisane przez notariusza, co jest kompletnym nieporozumieniem, bo kogo to interesuje czy ja aktualnie przebywam w polsce, na karaibach czy w afryce. U zadnego buka nie spotkalem sie z tak upierdliwa podwojna ponowna weryfikacja, a betfair to przeciez nie buk tylko gielda wiec nie wiem dlaczego robia takie problemy i jaki maja w tym interes.
Posted by: Conrad

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 18:34

A to nie jest tak, że takie wymagania stawia im australijska licencja? To przez to mają chyba wysokie wymagania pod względem KYC.
Posted by: rcsade

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 19:25

Conrad ma rację, przepisy które dotyczą bukmacherów posiadających licencję australijską są bardzo restrykcyjne stąd też przymus ostrej weryfikacji graczy.
Posted by: agr1

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 19:37

Ale nie tylko w przypadku gry na australijskim rynku.
Wymagaja tez tej wyryfikacji jesli uzyjemy voucher paysaftycard nawet na 5eur.
Podobnie jesli mamy wysokie wplaty i wyplaty.
Posted by: rymoholik

Re: Betfair [23] - 03/10/2010 21:01

dokladnie, nie korzystalem z australijskiego portfela ani razu, wiec zrozumialbym ta cala zabawe jeszcze gdyby chodzilo o australijskie przepisy, ale tu chodzi o podstawowe konto betfair, ktore jakby nie patrzec weryfikowalem jakies 5 lat temu, a teraz nie wiedziec czemu musze to zrobic ponownie.
Posted by: maciejos901

Re: Betfair [23] - 05/10/2010 07:29

Panowie mam pytanie. Otóż natrafiłem w temacie Szewy na uwagę usera, który napisał: "A ja kolejny raz apeluję, abyś sprawdził zasady naliczania prowizji przez BF. Otóż po 250 typach, dostajesz bonusa do opłacenia."

I ciekawi mnie, co to za 'bonus' jest do opłacenia?
Ile on wynosi?

Byłbym wdzięczny za pomoc.
Posted by: maciejos901

Re: Betfair [23] - 05/10/2010 07:57

Sorry, że post pod postem ale nie mogę już edytować, a jeszcze 2 pytania mnie nurtują. A mianowicie:

1. Wpłacał ktoś na betfair bezpośrednio z konta bankowego? Jakie są prowizje od takiej wpłaty? Ile tak średnio się czeka na pieniądze na koncie?

2. Czy wypłacał ktoś również bezpośrednio na konto bankowe z betfair? Poza opłatą 5 Euro nie ma żadnych haczyków?

Pytam, bo po prostu chce omijać tych wszystkich pośredników, tj. MB czy netteler i jestem gotowy nawet na przedłużające się wpłaty i wypłaty.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi, będę bardzo wdzięczny.
Posted by: Conrad

Re: Betfair [23] - 05/10/2010 16:57

Originally Posted By: agr1
Podobnie jesli mamy wysokie wplaty i wyplaty.


No to mnie akurat wcale nie dziwi bo wymagania KYC istnieją praktycznie w każdej poważnej jurysdykcji, szczególnie jeśli ktoś robi olbrzymi obrót.

Pamiętaj, że Betfair to giełda, czyli jest możliwość celowego transferu środków pomiędzy "graczami" - z tego właśnie powodu GB zamknął swoją giełdę, bo miał zbyt wiele problemów tej natury.

Stąd mnie nie dziwi, że firma zgodnie z prawem chce mieć wszystko w porządku by w każdej chwili móc powiedzieć, że robi wszystko co może w tej kwestii.
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 05/10/2010 18:14

Originally Posted By: maciejos901
Panowie mam pytanie. Otóż natrafiłem w temacie Szewy na uwagę usera, który napisał: "A ja kolejny raz apeluję, abyś sprawdził zasady naliczania prowizji przez BF. Otóż po 250 typach, dostajesz bonusa do opłacenia."

I ciekawi mnie, co to za 'bonus' jest do opłacenia?
Ile on wynosi?

Byłbym wdzięczny za pomoc.


To jest ich specjalny haracz zwany "Premium Charge". Tu masz wyjaśnienie na czym polega - http://betfair-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5286

Tu masz stronkę, gdzie możesz sprawdzić czy spełniasz wszystkie wymogi do płacenia tych 20% - https://premiumcharge.betfair.com/PremiumPortal/portal (musisz być zalogowany na Betfair na tej samej przeglądarce)

Originally Posted By: Conrad
Pamiętaj, że Betfair to giełda, czyli jest możliwość celowego transferu środków pomiędzy "graczami"


A to jest sposób jak tego haraczu uniknąć.
Posted by: maciejos901

Re: Betfair [23] - 05/10/2010 18:35

Ok dzięki wielkie Goget, a przy okazji jeszcze zapytam czy ten haracz to jest co 250 typów, czy co ile? Strasznie to skomplikowane co podałeś w swoim linku. Na razie wiem tyle, że nie kwalifikuje się jeszcze do opłaty hehe
Posted by: Conrad

Re: Betfair [23] - 05/10/2010 20:00

Czy ten Premium Charge liczy się od historycznego bilansu konta, czyli dopóki od początku jego założenia nie jesteś w sumie na plusie to nie ma się czym przejmować?
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 05/10/2010 20:56

Tak, biorą pod uwagę wszystkie zakłady od momentu otwarcia konta - https://premiumcharge.betfair.com/PremiumPortal/portal (Lifetime Profile)

Nie chodzi o to czy jesteś na plusie i na jak dużym plusie. Ich interesuje czy suma zapłaconej przez Ciebie prowizji wynosi co najmniej 20% Twojego ogólnego zysku. Jak jesteś na minusie u nich, to oczywiście nic Ci nie grozi.

Żeby się łapać do Premium Charge :

- musisz być na plusie w ogólnym bilansie (Gross PL)
- musisz mieć co najmniej 250 zakładów w historii (Markets)
- stosunek zapłaconej prowizji do czystego zysku musi być mniejszy niż 20% (Total Charges %)
- wykorzystasz 1000 funtów z "pakietu ochronnego" (Remaining allowance)

Pakiet ochronny się zaczyna kurczyć, gdy spełniasz pierwsze trzy wymagania i zanotujesz plusowy tydzień, w którym zapłaciłeś mniej niż 20% prowizji od ogólnego zysku z całego tygodnia (komplet pięciu czerwonych "ptaszków").

Betfair podaje, że tylko 0,5% klientów płaci Premium Charge. Coś mi się nie chce w to wierzyć, chyba że spora część zagrożonych umiejętnie potrafi zmniejszać swój ogólny zysk.
Posted by: laser

Re: Betfair [23] - 05/10/2010 21:20

Originally Posted By: Goget
Originally Posted By: Conrad
Pamiętaj, że Betfair to giełda, czyli jest możliwość celowego transferu środków pomiędzy "graczami"


A to jest sposób jak tego haraczu uniknąć.


Należy jednak pamiętać, że taki transfer też kosztuje (prowizję od "zysku" wg tabeli danego gracza) i warto porównać ten koszt z wysokością ewentualnej opłaty Premium Charge.
Posted by: maciejos901

Re: Betfair [23] - 06/10/2010 00:30

Super Goget, świetnie to wytłumaczyłeś. Wielkie dzięki.
Posted by: noel

Re: Betfair [23] - 06/10/2010 16:32

Originally Posted By: laser
Originally Posted By: Goget
Originally Posted By: Conrad
Pamiętaj, że Betfair to giełda, czyli jest możliwość celowego transferu środków pomiędzy "graczami"


A to jest sposób jak tego haraczu uniknąć.


Należy jednak pamiętać, że taki transfer też kosztuje (prowizję od "zysku" wg tabeli danego gracza) i warto porównać ten koszt z wysokością ewentualnej opłaty Premium Charge.


Uważajcie tylko na punkt regulaminu, który mówi o wykorzystaniu giełdy BF do celów innych niż zawieranie zakładów np do przesyłania środków. BF lubi również scalać opłaty premium z 2 kont w 1. W pierwszym opisanym przypadku możecie być podejrzani o pranie brudnych pieniędzy i konto zostanie zawieszone, w drugim naliczą zaległe opłaty, a następnie je pobiorą.
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [23] - 07/10/2010 20:45

Wlasnie otrzymnalem meila:
"Chcielibyśmy uprzejmie poinformować o zmianach w Warunkach Ogólnych, które miały miejsce dnia 4 sierpnia 2010. Zmiany, które zaszły mogą dotyczyć również Ciebie w przyszłości, gdyż korzystałeś w ostatnim czasie z usług Moneybookers przesyłając środki na konto Betfair.

Kiedy środki są deponowane lub wypłacane z Twojego konta Betfair poprzez Moneybookers, Betfair ponosi opłaty, którymi nie jest obciążany klient. Aby zniechęcić klientów, którzy wykonują dużą ilość następujących po sobie depozytów i wypłat, od poniedziałku 13 września tylko pierwsza wypłata w danym tygodniu (00:00 poniedziałek do 23:59 niedziela) wykonana poprzez Moneybookers nie będzie podlegała opłacie. Kolejne wypłaty zostaną obciążone opłatą równą 1.5% wypłacanej kwoty.

Proszę zauważyć, że zmiany te dotyczą wyłącznie wypłat poprzez Moneybookers. Depozyty na Twoje konto Betfair poprzez Moneybookers nadal pozostaną bezpłatne. Żadne inne zmiany nie zostaną wprowadzone do pozostałych metod depozytu. Pełną listę metod wykonywania depozytów mozna znaleźć w sekcji Moje Konto na stronie Betfair.

Z poważaniem,
Betfair Pricing"

pogielo ich??
Posted by: Conrad

Re: Betfair [23] - 07/10/2010 20:51

No, wygląda na to że tylko raz na tydzień będzie się opłacało wypłacać na MB.

P.S. W Pinny przypadkiem nie jest (lub może było) tak, że tylko jedna wypłata na miesiąc jest darmowa?
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 07/10/2010 20:58

Dokładnie tak z tym Pinnem.

Wina raczej po stronie Moneybookers niż Betfair, że sobie za dużo krzyczą za wypłaty.

Jak ktoś wypłaca jak szalony kilka razy w tygodniu to będzie się musiał przerzucić na Netellera.
Posted by: agr1

Re: Betfair [23] - 07/10/2010 21:02

Originally Posted By: Conrad
P.S. W Pinny przypadkiem nie jest (lub może było) tak, że tylko jedna wypłata na miesiąc jest darmowa?

Tak, dalej tak jest.

Co do mojej sprawy udalo mi sie dogadac z polskim supportem i po wyslaniu 10 skanow, a nastepnie wyciagow bankowych umozliwili mi wyplate.
ALE
Jak bede chcial pograc na rynkach australijskich i tak czeka mnie weryfikacja dokumentow, ale juz z notariuszem.

DObrze, ze im wytlumaczylem wczesniej, ze musze przejsc weryfikacje przez to ze kiedys uzylem vouchera na 5 eur, a ze nigdy nie gralem i nie zamierzam na rynkach australijskich.
Ostatecznie po wyslaniu wyciagow bankowych umozliwili wyplate.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 13/10/2010 05:03

Mecz Makaronow z Serbami zawieszony w pizdu.Parodia smirk
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 13/10/2010 05:16

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Mecz Makaronow z Serbami zawieszony w pizdu.Parodia smirk


ku.rwa to Ty oglądasz mecz ?

shocked laugh
Posted by: cinek1234

Re: Betfair [23] - 13/10/2010 21:20

Originally Posted By: kacperek76
Wlasnie otrzymnalem meila:
"Chcielibyśmy uprzejmie poinformować o zmianach w Warunkach Ogólnych, które miały miejsce dnia 4 sierpnia 2010. Zmiany, które zaszły mogą dotyczyć również Ciebie w przyszłości, gdyż korzystałeś w ostatnim czasie z usług Moneybookers przesyłając środki na konto Betfair.

Kiedy środki są deponowane lub wypłacane z Twojego konta Betfair poprzez Moneybookers, Betfair ponosi opłaty, którymi nie jest obciążany klient. Aby zniechęcić klientów, którzy wykonują dużą ilość następujących po sobie depozytów i wypłat, od poniedziałku 13 września tylko pierwsza wypłata w danym tygodniu (00:00 poniedziałek do 23:59 niedziela) wykonana poprzez Moneybookers nie będzie podlegała opłacie. Kolejne wypłaty zostaną obciążone opłatą równą 1.5% wypłacanej kwoty.

Proszę zauważyć, że zmiany te dotyczą wyłącznie wypłat poprzez Moneybookers. Depozyty na Twoje konto Betfair poprzez Moneybookers nadal pozostaną bezpłatne. Żadne inne zmiany nie zostaną wprowadzone do pozostałych metod depozytu. Pełną listę metod wykonywania depozytów mozna znaleźć w sekcji Moje Konto na stronie Betfair.

Z poważaniem,
Betfair Pricing"

pogielo ich??



Nie dostałem od nich takiego maila, więć poprosiłem o więcej informacji. Oto odpowiedź Betfair:


Drogi Marcinie,

Dziękujemy za nadesłany email.

Uprzejmie informujmey, iż tak wprowadziliśmy zmianę dotyczącą wypłat poprzez Moneybookers. Jednak na chwilę obecną opłatami będą obciążeni jedynie użytkownicy, którzy otrzymali ten email. W tym momencie nie wiemy czy w przyszłości wszyscy użytkownicy będą objęci tymi opłatami.

Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta Betfair

polska@betfair.com
Posted by: Conrad

Re: Betfair [23] - 15/10/2010 20:45

Może ci, którzy otrzymali tego typu maile przedstawią nam jak wyglądała ich frekwencja płatności z i do MB? Bo jeśli tylko niektórym to wysłali to wychodziłoby na to, że chodzi o ograniczenie akcje typu wpłacam-gram-wypłacam i tak w kółko wiele razy tygodniowo. Na to przynajmniej wygląda.

Darmowa płatność raz w tygodniu na MB to i tak bardzo fajnie, w Pinny raz na miesiąc mi tylko dawali i nigdy nie miałem do nich pretensji o to...

Do tego jeśli ktoś używa Netellera to może ciągle wpłacać/wypłacać w Betfair (a w Pinny też było 1/mies.).
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 31/10/2010 03:12

Co sie dzieje z meczem Marsyli? 50 min do meczu i zawiesili smirk
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 31/10/2010 03:58


Ale cyrk na Marsyli.Odblokowali 20 min przed startem.Na rynku panika i kurs z 1,7 wystrzelil do 1,9. smirk
Posted by: agr1

Re: Betfair [23] - 31/10/2010 04:07

Wszystko dlatego, ze mecz przelozony.
Akurat co jak co, ale tu Betfair mogl zglupiec i nie ma co sie dziwic.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 31/10/2010 04:56

Originally Posted By: agr1
Wszystko dlatego, ze mecz przelozony.
Akurat co jak co, ale tu Betfair mogl zglupiec i nie ma co sie dziwic.


kurs juz zjechal do 1,84,promo ciagle aktualne grin Zobaczcie wykres i stawki u bukow grin.Kto kupi nie pozaluje jutro piwo
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [23] - 05/11/2010 19:56

kolejny kwiatek:

"Skontaktowaliśmy się z Tobą niedawno w sprawie zmian dotyczących transakcji Moneybookers. Tym razem chcielibyśmy poinformować o zmianach dotyczących transakcji Neteller.

Tak jak w przypadku Moneybookers, za każdym razem gdy środki są deponowane lub wypłacane za pomocą Neteller, Betfair ponosi koszta transferów, którymi nie są obciążani klienci. Aby zniechęcić klientów do wykonywania wielu, często następujących po sobie depozytów i wypłat, jedynie pierwsza wypłata wykonana poprzez Neteller w danym tygodniu (00:00 poniedziałek do 23:59 niedziela GMT) pozostanie bezpłatna. Kolejne wypłaty będą obciążone opłatą w wysokości 1.5% wypłacanej kwoty. Do pierwszej wypłaty zaliczać się będą wszystkie wypłaty wykonane w ciągu 30 minut od wykonania pierwszej transakcji.

Proszę pamiętać, iż wspomniane opłaty dotyczą wyłącznie wypłat poprzez Neteller. Pełna lista metod depozytów na konto znajduje się w zakładce 'Moje konto' na stronie Betfair."
Posted by: cinek1234

Re: Betfair [23] - 07/11/2010 05:46

Na początku października na forach internetowych zaczęły pojawiać się informacje o maila od betfair ( wprowadzili prowizję od wypłat MB). Nie dostałęm takiego maila więc postanowiłem zapytać i 13 października napisałem do nich maila z pytaniem czy moje konto kwalifikuje się do prowizji od wypłat przez Moneybookers. W odpowiedzi dostałem maila:

"Drogi Marcinie,
Dziękujemy za nadesłany email.
Uprzejmie informujmey, iż tak wprowadziliśmy zmianę dotyczącą wypłat poprzez Moneybookers. Jednak na chwilę obecną opłatami będą obciążeni jedynie użytkownicy, którzy otrzymali ten email. W tym momencie nie wiemy czy w przyszłości wszyscy użytkownicy będą objęci tymi opłatami.
Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta Betfair
polska@betfair.com".

Wczoraj pobrali sobie z mojego konta kasę za wypłatę MB sprzed tygodnia. Do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnego oficjalnego maila informującego że moje konto Betfair podlega tym opłatom - BANDA KRĘTACZY !!!
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 07/11/2010 07:46

Originally Posted By: cinek1234
BANDA KRĘTACZY !!!


Betfair konsekwentnie realizuje swoją strategię. Główne założenia:

1. Systematycznie wzbogacamy i tak już szeroki wachlarz opłat.

2. Pieniądze pobieramy z konta po cichu.

3. Gotowi jesteśmy nawet kłamać. Grunt żeby klient nie wiedział, że pieniądze znikają z jego konta.
Posted by: Vader

Re: Betfair [23] - 07/11/2010 12:00

@zoRro ale giełd do grania coraz mniej...
Chyba to Ty miałeś avatar promujący inne giełdy.
MyBet mimo, że to była pseudo giełda ale była - zmyli się.
Betsson też się wycofał z giełdy.

Nie ma alternatywy...
Nie wiem jak Betdaq i inne zmyślne giełdy ale BF i tak nie ma konkurencji.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 07/11/2010 19:53

Kiedyś faktycznie trochę tego było.

SportingOptions, po przekrętach, wchłonięte przez Betfair w 2004. Parbet zlikwidował giełdę z 3 lata później bodajże. Betonbet zniknął, wraz z pieniędzmi graczy w zeszłym roku. Jeszcze wcześniej był krótki epizod z giełdą Mansion. Betsson likwiduje giełdę parę miesięcy temu, a teraz również MyBet. Kiedyś giełdy rosły jak grzyby po deszczu, nawet taki 24hpoker miał przez chwilę swoją.

Pytanie kto następny. Betdaq pewnie zostanie przejęty przez monopolistę prędzej czy później. Musiałby pojawić się ktoś z pieniędzmi i z długoterminową wizją (nienastawiony na szybki zysk).
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 07/11/2010 19:55

I jeszcze Redbet był - też zwinięty w zeszłym roku.
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 08/11/2010 23:43

Słuchajcie.

Miał ktos z Was kiedys taki problem ze stroną betfair?

Na moim kompie strona albo się wyswietla niepoprawnie (bez grafiki, brak mozliwosci zalogowania itp), albo normalnie ale nie wyswietla mi kursow na zadnym rynku. Pasek z rynkami po lewej stronie jest, ale tego z kursami, stawkami itp na srodku juz nie ma ;/

Na wszystkich przegladarkach to samo, ale na drugim kompie (nie nalezy do mnie) stronka betfair smiaga jak nalezy.

Ciasteczka i pliki tymczasowe wyczyscilem, polaczenie z netem restartowalem kilka razy, firewall'a wylaczalem i wlaczalem, ale dalej tak od 12-13 strona na moim kompie swiruje. Ta glowna jak i z adresu www2.betfair.com. Support Betfair szybko się odzywa, ale ich wskazówki to to co napisałem powyżej.


Mial ktos kiedys taki problem z Betfair?

Z góry dziekuje za odpowiedź.


PS. W momencie gdy to pisalem zauwazylem ze strona zaczela dzialac jak nalezy, mimo ze nic nowego nie wymyslilem wink Ale i tak wyjasnienie problemu byloby mile widziane. Tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam
Posted by: koma666

Re: Betfair [23] - 09/11/2010 05:07

Witam wszystkich!!!
Jestem tu nowy. Ale do rzeczy.
Pytanie do wszystkich!!!
Czy nie macie wrazenia ze od jakiegos czasu na betfair sa jakies mniejsze obroty pieniedzy???? Chodzi mi głównie o mecze Premier Leaque. Czyzby coraz mniej ludzi tam grało??? Dla przykładu podam ze w tamtym roku o tej porze na taki mecz chelsea kontra jakis zespół z konca tabeli suma przyjetych zakładów do konca mczu była czesto 10-15 mln euro a teraz jest to na połowe...
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 06:34

Panowie,mógłby ktoś wyjaśnić jak liczy się zakład na indeks kartek.
Choćby na przykładzie derbów Mediolanu. Kurs na over 74.5 pkt był bodajże 60. Załóżmy że postawiłem na niebieskim polu 5 euro.
To jeśli będzie over 74.5 to wygrana jest 60x5 euro ?
Jak się liczy stratę jeśli jest poniżej 74.5 ?
Posted by: forty

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 06:55

Jacus,stan konta Tobie wszystko wyjasni
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 06:59

Originally Posted By: forty
Jacus,stan konta Tobie wszystko wyjasni

nie wyjaśni bo nie zagrałem tego tylko że będzie red card wink
Potrzeba wyjasnienia nadal aktualna tym bardziej,że over wszedł.
Posted by: laser

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 15:29

A jaka jest ta opłata za wypłatę na MB? Nie mogę tego znaleźć.
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 17:54

darmowa
Posted by: laser

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 18:18

Poczytaj powyżej, że nie dla wszystkich darmowa.

Stąd moje pytanie jakie kryteria należy "spełnić" by takiej opłacie podlegać?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 18:31

Originally Posted By: laser
Poczytaj powyżej, że nie dla wszystkich darmowa.

Stąd moje pytanie jakie kryteria należy "spełnić" by takiej opłacie podlegać?


Właśnie wyżej jest napisane. Dostaniesz maila będziesz płacił, nie dostaniesz wypłacasz do woli tongue
Posted by: laser

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 22:01

Ty naprawdę jesteś ucieszony takim wyjaśnieniem: "nie dostał Pan maila, to Pan nie płaci"?

A nie interesuje Cię w jaki sposób kwalifikują klientów do kolejnego haraczu?!
Nie interesuje Cię ile potencjalnie wynosi ten haracz?!

...
...


Aaaaa kapuję - u Ciebie nie występuje problem wypłat smirk

Przepraszam za uszczypliwość, ale moje pytanie o wysokość tej opłaty była jednoznaczna, a Twoja odpowiedź z cyklu "ja o niebie, a Ty o chlebie".
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 22:07

Haracz wynosi - "Kolejne wypłaty zostaną obciążone opłatą równą 1.5% wypłacanej kwoty."

Tak jak napisałem odpowiedź była wyżej widocznie nie zauważyłeś lub Ci się nie chciało.

Kwalfikacja - "Kiedy środki są deponowane lub wypłacane z Twojego konta Betfair poprzez Moneybookers, Betfair ponosi opłaty, którymi nie jest obciążany klient. Aby zniechęcić klientów, którzy wykonują dużą ilość następujących po sobie depozytów i wypłat"

Ta odpowiedź również była na górze, ale widocznie znów nie zauważyłeś lub Ci się nie chciało.

Pewnie jeśli chcesz jeszcze więcej wiedzieć, najlepiej udać się do źródła czyli BF.

PS. zgadłeś mnie problem wypłat nie dotyczy(nigdy jej nie doświadczyłem), ba nawet cenie sobie że dostarczam im dużych zarobków w postaci mojej gry u nich. Pozdrawiam.
Posted by: laser

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 22:12

Ok, ok masz rację - ograniczyłem się do 6-7 ostatnich postów - zwracam honor piwo
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 15/11/2010 22:14

No to fajnie, że sobie wszystko wyjaśniliśmy piwo
Posted by: Izajasza53

Re: Betfair [23] - 23/11/2010 13:16

Jak już się zarejestrowałem i chcę mieć bonus 20EURO, ale przez żaden referencyjny link się nie rejestrowałem i nie wpisywałem kodu od przyjaciela. To jak mogę teraz to odwrócić? Tak żebym mógł dostać gratis 20Euro? A środki już wpłaciłem ale jak narazie wstrzymałem się i nic jeszcze nie zagrałem!
Posted by: oiram

Re: Betfair [23] - 25/11/2010 05:50

Mam pytanie czy sa inne firmy które maja w ofercie wygra nie wygra
Posted by: Szewa

Re: Betfair [23] - 25/11/2010 06:04

betdaq

niedawno ruszyło też coś takiego: bettor.com - ciekawe jak się rozwinie ?
Posted by: maciejos901

Re: Betfair [23] - 25/11/2010 17:18

bettson też ma taką możliwość
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 25/11/2010 17:19

Jak sie rozwina to ich monopolista lyknie.
Posted by: Szewa

Re: Betfair [23] - 26/11/2010 02:36

Originally Posted By: maciejos901
bettson też ma taką możliwość

Już nie ma, zwijają się z giełdą
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 04/12/2010 18:27

Śmierdzące lenie mad
Mecze za pasem a zakładów na u\o w Turcji,Grecji czy PLK brak smirk
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 05/12/2010 02:13

Originally Posted By: AGASSI
Śmierdzące lenie mad
Mecze za pasem a zakładów na u\o w Turcji,Grecji czy PLK brak smirk


odpowiedź supportu na poziomie gównianego buka a nie największej giełdy zakładow w sieci puke

"Ze względu na niskie zainteresowanie takimi zakładami w w\w ligach koszykówki nie bedą one na razie udostępniane........."

debile k.urwa blush
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 05/12/2010 04:01

Dla przykładu
mecz Panatinaikosu generuje wiecej obrotu niż cała kolejka ligi niemieckiej ...........a te p.ojeby piszą o małym zainteresowaniu greckim koszem smirk
Posted by: Yakeri

Re: Betfair [23] - 06/12/2010 20:05

mam pytanie:
jak zlecilem wyplate na MB ok 3 nad ranem, kiedy bedzie kasa na MB? zwykle zlecalem wyplate wieczorem, 20-22, to kasa na MB byla ok 2-3 w nocy, oni raz dziennie robia wyplaty czy chociaz ze 2 razy? czy nie ma reguly na nich?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 06/12/2010 20:08

Wczoraj zleciłem o 10 rano, miałem o 21, ale to była niedziela.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 07/12/2010 03:02

4 min przed startem zablokowali mecz Lyngby - Midtjylland.O co lotto?
Posted by: kurson

Re: Betfair [23] - 07/12/2010 03:07

Originally Posted By: Yakeri
mam pytanie:
jak zlecilem wyplate na MB ok 3 nad ranem, kiedy bedzie kasa na MB? zwykle zlecalem wyplate wieczorem, 20-22, to kasa na MB byla ok 2-3 w nocy, oni raz dziennie robia wyplaty czy chociaz ze 2 razy? czy nie ma reguly na nich?


Kasa zlecona ok. 01:30 po drugiej turze NFL przychodzi ok.13-13:30

Sprawdzone kilka razy.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 07/12/2010 03:07

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
4 min przed startem zablokowali mecz Lyngby - Midtjylland.O co lotto?


wszędzie wierzysz spisek laugh wink
meczyk przełożony tongue
Posted by: M4CI3K

Re: Betfair [23] - 09/12/2010 18:00

ma ktoś doświadczenie, ile czasu zajmuje im zaksięgowanie wpłaty zrobionej zwykłym przelewem bankowym i czy księgują takie wpłaty tylko w dni robocze?
Posted by: Izajasza53

Re: Betfair [23] - 09/12/2010 19:03

Jest jakaś możliwość sprawdzenia historii danego rynku - zdarzenia np. z wczoraj jak już jest dawno po meczu? Interesują mnie takie kwestie jakie były kursy i stawki wystawione, przyjęte na różne opcje zdarzenia jak 0-0 1X2 itd.

?
Posted by: cuuly

Re: Betfair [23] - 09/12/2010 19:27

czy w swiatecznych tygodniach grudnia saldo punktow betfaira tez jest pomniejszane o 15%
Posted by: JuN

Re: Betfair [23] - 09/12/2010 20:11

jest jakis PL telefon do BF ? aby zadzownic i pogadac ? bo mam wazna sprawe
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [23] - 09/12/2010 22:16

Wpłaty przelewem tylko w dni robocze; 2-3 dni trwają.
Obniżają saldo zawsze.
Takie dane można pobrać, ale ciężko je rozczytać: http://data.betfair.com
Nie ma telefonu PL, nie słyszałem. Ale kiedyś dzwonił do mnie Polak od nich, więc pisz do supportu, żeby Polak do Ciebie dzwonił, bo masz ważną sprawę.


smile
Posted by: answer_pl

Re: Betfair [23] - 10/12/2010 21:28

Chlopaki jak dlugo idzie wyplata z betfair na karty np. ja mam Mbank ?
Posted by: oli

Re: Betfair [23] - 10/12/2010 21:30

do 3 dni.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 11/12/2010 07:00

kierwa ale śpią dziś blush
kosze szwabów dawno pokończone a u nich dalej live i kasa zamrozona mad
to samo w hiszpańskim smirk
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 11/12/2010 07:22

Powiedzcie Mi proszę jaki jest sens ustawiania lini o/u w 1 kwarcie np. w NBA na poziomie 52,53,54.5 pkt skoro obroty są gówniane, a wystarczyłoby ustawiać linie na poziomie 49.5 punktu i duzo wiekszy obrót gwarantowany. Ja tego nie przyczajam.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [23] - 11/12/2010 07:50

Bo dają linie ~50/50. Pisz do nich, może zmienią
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 11/12/2010 07:54

Originally Posted By: zmarcin
Bo dają linie ~50/50. Pisz do nich, może zmienią


zróbmy tak
Ja napisałem ale to tylko jeden mały pionek wiec Ty tez napisz
może jeszcze paru napisze i wtedy będzie skutek grin
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [23] - 11/12/2010 07:56

Odnośnie koszykówki, mogliby udostępniać wszystkie rynki na NBA in-play
Posted by: Vega1

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:29

no to załatwili nam darmowe straty skurwysyny...
Posted by: tooom19

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:36

Co sie tam dzieje ? Działa tylko Główna strona potem wyskakuje Http/1.1 Service Unavailable ... mam mecz w toku i nic nie moge zrobic
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:38

Zaloguj się przez lite.betfair.com albo jakimś programem typu Bet Angel

Coś majstrują przy pokerze i oczywiście giełda też nie działa wtedy blush
Posted by: tooom19

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:42

Lite też nie działa ... geek toy również . no to kaplica
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:45

a to zjeby
nawet nie zauważyłem ku.rwa blush
Posted by: Vega1

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:45

no. A grałem argentyńską. Ale wtopa. Kurwa nie zasnę teraz przez miesiąc z rozpaczy...
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:46

ups..własnie cosik drgnęło grin
Posted by: Szewa

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:47

Działa już laugh
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:48

Originally Posted By: Szewa
Działa już laugh


żal Mi się Was zrobiło i włączyłem laugh
Posted by: GaloGalo

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:49

bezpośrednio po włączeniu można było ciekawe kursy złapać smile
Posted by: Szewa

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:49

Szkoda, że mi wszystko przyjęło przed meczem, bo teraz po pięknym kursie mógłbym layować Boca laugh wink
Posted by: Vega1

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:49

teraz to już o dupe rozbić. Grałem kursami przed meczem. Nie zdążyłem skontrować. Szlak jebana mać tych patałachów. Boca strzeliło i teraz albo będzie remis lub wtopa Boca albo mega wtopa ale moja...
Posted by: tooom19

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:51

Działa !! posprzedawałem co miałem ładne emocje za 200 $ a miało być bezstresowo dziś już tego nie ruszam .
Posted by: Vega1

Re: Betfair [23] - 14/12/2010 07:53

ale rynki chodziły bo niektóre zakłady mi przyjęło. Czyżby znowu tylko nas (polaczków) wyj... w kosmos?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 16/12/2010 05:27

Działa komuś w tej chwili?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 16/12/2010 05:28

U mnie nie da się zalogować (a co za tym idzie skasować otwartych). Dobrze, że nie podczas live.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 16/12/2010 05:30

Działa, i gram normalnie.
Posted by: kamtek

Re: Betfair [23] - 16/12/2010 05:30

u mnie wszystko ok
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 16/12/2010 05:31

Tym bardziej dobrze.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 16/12/2010 05:31

Mi działa.......pewnie dlatego,że nie place PC tongue
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 16/12/2010 05:43

Dla takich cennych klientów jak Ty warto otworzyć nawet oddzielny serwer. A jeśli już dojdzie do awarii to koszulka albo breloczek z przeprosinami obowiązkowo wink

U mnie już też ok. Z 10 minut jednak nic się nie dało zrobić. Może neostrada, jak zwykle.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 16/12/2010 05:56

Originally Posted By: z o R r o
Dla takich cennych klientów jak Ty warto otworzyć nawet oddzielny serwer. A jeśli już dojdzie do awarii to koszulka albo breloczek z przeprosinami obowiązkowo wink

U mnie już też ok. Z 10 minut jednak nic się nie dało zrobić. Może neostrada, jak zwykle.


tez to kiedys z nimi przerabiałem blush

ps.jak czytam posty typu " .....kuuuuuuurwa ,ponad godzine nie mogłem nic na forum napisać....to po prostu podziwiam Twój stoicki spokój piwo
Posted by: andegawen

Re: Betfair [23] - 22/12/2010 08:17

Yesterday we sent you an email reminding you that you have been inactive on a Betfair account for at least 12 months and that you will need to engage in activity* on this account by the end of this month to avoid incurring an Inactive Account Fee**.
(Please note that your Betfair account will never go into a negative balance as a result of this fee.)

If you have already engaged in activity on this account since receiving yesterday's email then please ignore this correspondence.

Otherwise, you may find it useful to be made aware that your inactive Betfair account is

Ktos moze w skrocie wyjasnic co to sa te oplaty przegladalem regulamin i za cholere nie moge sie dokopac do wyjasnien ile za co
Co prawda tam nie gram ale kiedys moze w przyszlosci jeszcze zajrze dzieki
Posted by: kamtek

Re: Betfair [23] - 23/12/2010 02:00

spotkal ktos sie z takim problem? :

przy probie logowania na przegladarce firefox i chrome, w momencie gdy klikam "logowanie", bf niby zaczyna przetwarzac, ale po chwili pokazuja mi sie znowu puste pola "nazwa uzytkownika" i "haslo". tak w kolko. na ie wszystko jest w porzadku

co moze byc przyczyna tego ?
Posted by: Valverde

Re: Betfair [23] - 27/12/2010 09:45

8) Opłaty za nieaktywne konto

Od 31 grudnia 2010 będziemy pobierać od klientów* opłatę†^ (zgodnie z tabelą poniżej) za każdy kalendarzowy miesiąc (“dalej Opłata za nieaktywne konto”), gdy:
# (a) nie zarejestrowano aktywności na koncie Betfair przez trzynaście kolejnych miesięcy (brak logowania); oraz:
# (b) konto głowne konta Betfair ma dodatnie saldo.

Opłata za nieaktywne konto będzie pobierana z portfela głównego konta Betfair miesięcznie tak długo, gdy, po upływie pierwszego 13 miesięcznego okresu, na koncie nie ma aktywności klienta oraz występuje dodatnie saldo. Jeśli Opłata za nieaktywne konto jest należna a stan konta jest mniejszy niż 5€ lub ekwiwalent w walucie konta, Opłata wyniesie równowartość stanu konta.

Jeśli w dowolnym czasie okresu pobierania opłaty za nieaktywne konto klient zwróci się do nas z prośbą, pobrana opłata zostanie zwrócona, aż do maksymalnie sześciu okresów płatności†.

Przykład: Jeśli klient posiada konto w EUR, i ostatni raz logował się na naszych stronach 28 lutego 2010 a na swoim koncie głównym posiada €25 na dzień 31 marca 2011, Betfair pobierze pierwszą opłatę za Nieaktywne Konto około 31 Marca 2011 i będzie kontynuował pobieranie tej opłaty miesięcznie. Jeśli klient złoży zakład 15 maja 2011 i poinformuje betfair, że chce by zwrócono mu potrącone kwoty, Betfair zwróci klientowi 10€ za dwa pobrane okresy (€5 za 31 marca i €5 za 30 kwietnia.
Posted by: andegawen

Re: Betfair [23] - 27/12/2010 13:13

Originally Posted By: Valverde
8) Opłaty za nieaktywne konto

Od 31 grudnia 2010 będziemy pobierać od klientów* opłatę†^ (zgodnie z tabelą poniżej) za każdy kalendarzowy miesiąc (“dalej Opłata za nieaktywne konto”), gdy:
# (a) nie zarejestrowano aktywności na koncie Betfair przez trzynaście kolejnych miesięcy (brak logowania); oraz:
# (b) konto głowne konta Betfair ma dodatnie saldo.

No a ile wynosi ta oplata
Poza tym konto mam zablokowane chca zebym dzwonil i tlumaczyl sie ze nie jestem jeleniem - tak mi przykro ale znam lepsze miejsca do gry niz Betfair wiec niespecjalnie mi na nich zalezy ale jak juz otwarte to dobrze byloby miec
Ktos tam jeszcze p wprowadzeniu tych dodatkowych oplat gra?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 27/12/2010 17:42

Wpisz sobie w google frazę "Betfair Trading" to Ci powinno odpowiedzieć czy ktoś tam jeszcze gra.
Posted by: Robertj

Re: Betfair [23] - 27/12/2010 20:30

Opłata uzależniona jest waluty w jakiej masz konto: 5 euro lub 5 dolarów - to dla tych najbardziej popularnych walut.
Szczegóły http://www.betfair.com/pl/aboutUs/Betfair.Charges/ pkt. 8.
Posted by: ermano

Re: Betfair [23] - 29/12/2010 22:15

Witam, skontrolowalem swoj stan Premium Charge i w dziwny sposob mi w tym tyg przeliczyli E na Ł, tzn 52E w PC wyszlo 12Ł! Dodatkowo, czesc wczesniej poniesionych oplat PC zostalo obnizone. Czy ktos mial podobne problemy? Czy macie problem z napisaniem maila do nich, bo ostatnio to nawet nie dostaje potwierdzenia wyslania od ich automatu wink
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 06:15

kierwa zapomniałem zweryfikować konto australijskie, a tenis się zaczyna... żądają jakichś skanów faktur, wyciągów z banku itp. qrwa trzeci świat, przecież teraz wszystko jest online żeby lasy oszczędzać, nie mam takich papierów frown komuś udało się to jakoś obejść?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 06:18

O ile dobrze pamiętam grać możesz i wpłacić na konto australijskie tylko nie da się wypłacić przed weryfikacją. Kilka lat temu jak weryfikowałem chcieli tylko skan dowodu osobistego potwierdzonego notarialnie - sprawę załatwiłem w kilka godzin.
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 06:23

Notarialnie? Proszę cię smile

Ja mam "wallet suspended", więc niestety grać już nie mogę... Może prościej będzie po prostu założyć nowe konto...
Posted by: pijanica

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 06:56

kilka lat temu jak weryfikowałem wystarczyły zwykłe skany bez żadnego potwierdzania, ale widziałem w tym temacie nie jeden post, że od innych chcieli dokumentów potwierdzonych.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 07:15

Originally Posted By: pijanica
kilka lat temu jak weryfikowałem wystarczyły zwykłe skany bez żadnego potwierdzania, ale widziałem w tym temacie nie jeden post, że od innych chcieli dokumentów potwierdzonych.


Potwierdzenie notarialne skanu dowodu osobistego u mnie w mieście kosztuje u notariusza bodajże 40zł. Trwa to ja wiem...kilka minut. Jeśli Betfair prosi o takie coś, to najlepiej wysłac mu to i mieć z głowy.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 07:19

40zł laugh Drogawo, u mnie 7zł wtedy kosztowało.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 07:29

U mnie w mieście jest ledwie kilku notariuszy. Wiesz...taka mafia lokalne. Eh.

Tak czy inaczej, chodziło mi o to, że lepiej to załatwić i mieć z głowy, jeśli tak bardzo zależy na tym Betfair'owi.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 07:31

Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: pijanica
kilka lat temu jak weryfikowałem wystarczyły zwykłe skany bez żadnego potwierdzania, ale widziałem w tym temacie nie jeden post, że od innych chcieli dokumentów potwierdzonych.


Potwierdzenie notarialne skanu dowodu osobistego u mnie w mieście kosztuje u notariusza bodajże 40zł. Trwa to ja wiem...kilka minut. Jeśli Betfair prosi o takie coś, to najlepiej wysłac mu to i mieć z głowy.


nie ma czegos takiego jak "..u mnie w mieście.."
taksa jest ustawowa dla wszystkich notariuszy w Polsce i wynosi bodajże 7.2 PLN za każdą stronę.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 08:21

Możliwe, że tak jest jak piszesz. Dokładnie nie pamiętam jakie są stawki, bo dawno żadnych dokumentów nie musiałem uwiaryganiać u Notariusza. Jeśli faktycznie jest to 7zł za stronę to już chyba nikt nie ma wątpliwości, że to grosze i szybko można załatwić to czego Betfair chce. Pozdr.
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 17:34

Ja płaciłem tak ze 3 miesiące temu 6,5 pln za obie strony
Posted by: michal_tbg

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 19:25

Witam,

Probuje wplacic pieniadze do Betfair, za pomoca Moneybookers i natykam sie na problem..

Mianowicie, chce zeby pobralo pieniadze z salda MB, tymczasem po zaznaczeniu tej opcji przekierowuje mnie na moja strone MB i tam juz nie ma opcji zeby pobralo z salda, tylko np mTransfer.. Spotkal sie moze ktos z takim praoblemem ?
Posted by: szuwi1

Re: Betfair [23] - 03/01/2011 21:38

prawdopodobnie masz za malo srodkow na moneybookers
Posted by: Ozi

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 06:09

Moglby mi ktos wytlumaczyc?
Chce zagrac jakis mecz z tenisa i czy musze miec kase na koncie australijskim??
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 06:18

Originally Posted By: Ozi
Moglby mi ktos wytlumaczyc?
Chce zagrac jakis mecz z tenisa i czy musze miec kase na koncie australijskim??


jesli chcesz zagrać turniej rozgrywany w Australii........tak.
Posted by: Ozi

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 06:42

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: Ozi
Moglby mi ktos wytlumaczyc?
Chce zagrac jakis mecz z tenisa i czy musze miec kase na koncie australijskim??


jesli chcesz zagrać turniej rozgrywany w Australii........tak.


ok dzieki piwo
Posted by: Bartez_Gambler

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 08:02

Rozliczył wam betfair skoki?
Bo ja do teraz czekam...
Posted by: michal_tbg

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 16:30

Skoki cały czas nierozliczone..
Posted by: allesandros

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 19:00

hej moze wiecie
gdy kilkakrotnie wpisze sie zle haslo konto zostaje zablokowane
czy polski support moze to sam zdjac czy konieczny jest telefon do angli
Posted by: oli

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 19:02

Wyślesz skan dowodu i polski support to załatwi.
Posted by: allesandros

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 19:04

dzieki za ekspresowa odpowiedz
a ile sie u nich czeka na odpowiedz
Posted by: oiram

Re: Betfair [23] - 04/01/2011 21:10

Aby odblokować konto, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta w Wielkiej Brytanii pod numer: 0044 20 8834 8060 czy są tam osoby rozmawiajace w jezyku polskim jakies dyżury coś wie moze ktos z was?
Posted by: Nevermind

Re: Betfair [23] - 05/01/2011 02:09

Żeby wypłacić kasę z betfair przelewem, to muszę przez te same konto wpłacić?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [23] - 05/01/2011 02:58

Betfair wyslal do mnie listem z Liverpoolu, ze zwroca kaske za przegrane zaklady list doszedl dzis a oferta wazna do... 31.12.2010
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [23] - 05/01/2011 02:59

a na maila nic nie wyslali!!
Posted by: oli

Re: Betfair [23] - 05/01/2011 20:10

Originally Posted By: allesandros
dzieki za ekspresowa odpowiedz
a ile sie u nich czeka na odpowiedz


Coraz dłużej niestety się czeka na odpowiedź niegdyś trwało to błyskawicznie.
Posted by: oiram

Re: Betfair [23] - 05/01/2011 22:10

A po jakim czasie ksieguja depozyty przy przelewie bankowym?
Posted by: bynio

Re: Betfair [23] - 06/01/2011 20:28

Od tego roku nie widzę zakładki wideo. Zlikwidowali?
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 06/01/2011 20:33

http://livevideo.betfair.com/

Ale widzę, że mają teraz tylko wyścigi konne.
Posted by: bynio

Re: Betfair [23] - 06/01/2011 20:37

Dzięki.
Właśnie, same konie
W tamtym roku mieli mecze Serie A chociażby, których teraz nie ma, być może wiąze się to z tym że nie wykupili licencji.
Tenisa też szkoda
Posted by: Szewa

Re: Betfair [23] - 06/01/2011 21:04

Dwa cytaty z innego forum:

"Z przykrością informujemy, że od 1 stycznia 2011 dostępność transmisji Live Video dla klientów przebywających na terytorium Polski została znacznie ograniczona.

Jedynymi wydarzeniami sportowymi, które są dostępne dla klientów z Polski są obecnie Wyścigi Konne."

"Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie określić czy (lub kiedy) dla klientów z Polski dostępne będą dostępne transmisje Live Video na takich samych zasadach jak w 2009 roku."

Nie trzeba być geniuszem, aby domyślić się, że na to związek z pracami przy ustawie hazardowej i nie do końca wyjaśnioną sytuacją na tym polu.

Podziękujmy Kaplicy i Ryżemu piwo
Posted by: chim123

Re: Betfair [23] - 06/01/2011 22:00

Pozostaje nam live na bet365 lub zmiana IP poprzez program proxy smile
Posted by: Seoman

Re: Betfair [23] - 06/01/2011 22:11

Tylko czy bf nie rozpoznaje narodowosci tez po danych podanych podczas rejestracji??

Pozostaje jedynie fikcyjne konto na pana smitha albi mullera i logowanie przez tora wink
Posted by: bynio

Re: Betfair [23] - 06/01/2011 23:06

Originally Posted By: Szewa
Dwa cytaty z innego forum:

"Z przykrością informujemy, że od 1 stycznia 2011 dostępność transmisji Live Video dla klientów przebywających na terytorium Polski została znacznie ograniczona.

Jedynymi wydarzeniami sportowymi, które są dostępne dla klientów z Polski są obecnie Wyścigi Konne."

"Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie określić czy (lub kiedy) dla klientów z Polski dostępne będą dostępne transmisje Live Video na takich samych zasadach jak w 2009 roku."

Nie trzeba być geniuszem, aby domyślić się, że na to związek z pracami przy ustawie hazardowej i nie do końca wyjaśnioną sytuacją na tym polu.

Podziękujmy Kaplicy i Ryżemu piwo



Trochę to nielogiczne

Póki co wg. naszych wspaniałych ustawodawców samo oglądanie meczów przestępstwem jeszcze nie jest

Jeżeli rzeczywiście miałoby to związek z pracami przy ustawie hazardowej to BF raczej utrudniłby dostęp do rynków lub też całej platformy.
Bez ograniczeń pozostawiono dostęp do transmisji z wyscigów konnych a przecież są one takim samym hazardem ( wink ) jak kazdy inny mecz dowolnej ligi
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 07/01/2011 00:23

Pewnie nie tylko Polacy nie mają dostępu do tych streamów.

Dla mnie żadna strata, bo i tak ich video z tenisa miało większe opóźnienie od tego w Bet365.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 07/01/2011 18:35

Co ma wspólnego ustawa hazardowa z live video? Agassi ma urlop, że tego nie skomentował?
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 07/01/2011 19:04

"As from January 1st 2010, we regret to inform you that Live Video coverage of all sports apart from horse racing will not be available to users in Germany. "

"From 31st May 2010, Betfair’s Live Video coverage of all sports apart from horse racing will no longer be available to users in France and Belgium."

Takie info mi się udało znaleźć na ich forum. O Polakach nawet nie raczyli wspomnieć.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 07/01/2011 22:05

Originally Posted By: z o R r o
Co ma wspólnego ustawa hazardowa z live video? Agassi ma urlop, że tego nie skomentował?


narobiłem w gacie ze strachu,że zakażą ale dzieki Tobie mogę wyjśc z kibla piwo
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 08/01/2011 00:26

Z ciekawości napisałem do nich w tej sprawie i taką dostałem odpowiedź :

Cytat:
Dziękujemy za nadesłany email.

Zmieniliśmy dostarczyciela naszych transmisji na żywo. Niestety nowa licencja nie obejmuje Polski. W związku z czym praktycznie wszystkie transmisje, oprócz wyścigów konnych, nie będą dostępne dla klientów z Polski.

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta Betfair


Czy to dalej ma związek z Kapicą to już sami musicie sobie odpowiedzieć wink
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 08/01/2011 01:19

W zwiazku z jaka sprawa wprowadzono te ograniczenia,bo ostatnio stwierdzono podand wszelka watpliwosc ,ze afery hazardowej nie bylo! smile

PS. Da sie to jakos ominac(proxy itp.)Jezeli tak zapodajcie instrukcje. tongue
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [23] - 08/01/2011 05:20

Originally Posted By: oli
Originally Posted By: allesandros
dzieki za ekspresowa odpowiedz
a ile sie u nich czeka na odpowiedz


Coraz dłużej niestety się czeka na odpowiedź niegdyś trwało to błyskawicznie.


ja potwierdzam dlugo sie czeka, jak na razie to czekam 3 dni
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 08/01/2011 17:39

A jak myślisz Rysiu? Bo ja na przykład Serie A sobie często oglądałem za darmo u nich (nie grając przy tym wcale na rynku). Już parę lat temu pisałem, że to promocja i że pewnie wkrótce to ograniczą (np. terytorialnie). Gdzie można oglądać tyle lig za darmo? Myślisz, że Betfair do tego nie dopłacało? A wiadomo, że ostatnio tną mocno koszty. Z dwojga złego wolę już takie rozwiązanie niż nowy podatek dla graczy.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 02:48

Originally Posted By: chim123
Pozostaje nam live na bet365 lub zmiana IP poprzez program proxy smile


Live na bet365 to nie to samo, a przez proxy na Betfair się nie zalogujesz.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 02:54

mam ku.rwa zawieche na każdej przeglądarce mad
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 02:55

Originally Posted By: AGASSI
mam ku.rwa zawieche na każdej przeglądarce mad


Ja tak samo. Dlatego tu rzeźbię :-P
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 03:01

Malaga - Bilbao musiałem se odpuścić teraz, bo nie wiadomo jaki rodzaj zimowej awarii w tym roku mają dla nas. Radzę kasować nieprzyjęte...
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 04:07

Chyba już działa. Z Malagą i Bilbao juch tongue Ważne, że działa.
Posted by: El_Darro

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 04:44

Originally Posted By: Goget
Z ciekawości napisałem do nich w tej sprawie i taką dostałem odpowiedź :

Cytat:
Dziękujemy za nadesłany email.

Zmieniliśmy dostarczyciela naszych transmisji na żywo. Niestety nowa licencja nie obejmuje Polski. W związku z czym praktycznie wszystkie transmisje, oprócz wyścigów konnych, nie będą dostępne dla klientów z Polski.

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta Betfair


Czy to dalej ma związek z Kapicą to już sami musicie sobie odpowiedzieć wink


Pewien związek ma.

Transmisje na BF > Licencja > Globalizacja > Banda obuzów > Platforma Obywatelska > Kapica.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 04:49

Siedzialem caly czas na fairbocie i zero problemow.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 04:58

Ja też zero problemów na Betting Assistant, ale przez przeglądarkę wiało dramatem smile
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 05:15

Kolego Pawcias,zapytam z ciekawosci smile Wchodzisz in play,czy wszystko zamykasz przed pierwszym gwizdkiem?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 09/01/2011 09:08

Szanowny Ryszardzie! Uprzejmie informuję Cię, że od niedawna poszerzyłem swój wąski repertuar. Rok temu byłem jej zagorzałym przeciwnikiem, teraz wciąż gram głównie przed gwizdkiem, ale nie gardzę już nią, czyli grą in-play.

Na dzień dzisiejszy pykam głównie wyścigi konne przed i piłkę nożną po starcie.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 03:17

Wszedłeś w hazard? wink (żart)
Posted by: antybuker

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 07:09

Witajcie,

Panowie po dwóch latach przerwy wróciłem do bf i tak się składa, że chcąc wypłacić środki wymagają ode mnie ponownej weryfikacji konta. Przeczytałem listę rzeczy jaką należy im przesłać. Faktycznie aż tyle dokumentów wymagają czy jest jakiś prostszy sposób? Depozyt składałem za pomocą karty. Z góry dziękuję za pomoc smile
Posted by: bazyl

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 20:35

ile idzie wypłata na MB?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 20:35

do 24h
Posted by: bazyl

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 20:43

podziękował. piwo
Posted by: bazyl

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 20:48

UWAGA:
Wszystkie przesyłane kopie dokumentów muszą być potwierdzone przez władze lokalne. Dokumenty muszą być potwierdzone przez jedną z niżej wymienionych osób;

* Prawnik/Radca prawny
* Księgowy / Menadżer banku
* Strażnik prawa (policja, straż miejska, straż pożarna, itp.)
* Doktor / dentysta / farmaceuta
* Nauczyciel / profesor


probował ktos wysłac im dokumenty potwierdzone np. przez profesora?
Posted by: kazow

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 21:02

heheh prze dentyste potwierdzonego im wyslij

jakby co to moaj siostra ma dr. to Ci moze podpisac
Posted by: Yakeri

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 21:04

jaja se robicie? co to za kpina? laugh ja wogole nie pamietam zebym weryfikowal jakos konto, mam konto od 3+ lat i wplaty/wyplaty non stop. Jesli juz to keidys skan dowodu wyslalem ale za cholere nie pameitam
Posted by: bazyl

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 21:10

Originally Posted By: kazow
heheh prze dentyste potwierdzonego im wyslij

jakby co to moaj siostra ma dr. to Ci moze podpisac

no własnie jak mozna przez Profesora to moge to zrobic bez wychodzenia z domu smile

tylko ze ten ich support to odpisuje jak im sie zachce kuffa fa, profesionalna firma.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 21:11

Originally Posted By: Yakeri
jaja se robicie? co to za kpina? laugh ja wogole nie pamietam zebym weryfikowal jakos konto, mam konto od 3+ lat i wplaty/wyplaty non stop. Jesli juz to keidys skan dowodu wyslalem ale za cholere nie pameitam


Pewnie chodzi o konto australijskie.
Posted by: bazyl

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 21:48

Originally Posted By: Piostar
Originally Posted By: Yakeri
jaja se robicie? co to za kpina? laugh ja wogole nie pamietam zebym weryfikowal jakos konto, mam konto od 3+ lat i wplaty/wyplaty non stop. Jesli juz to keidys skan dowodu wyslalem ale za cholere nie pameitam


Pewnie chodzi o konto australijskie.

dokladnie o to chodzi.
Posted by: Yakeri

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 22:15

weryfikowlaem bo gralem cos tam (Australian open? nie pamietam) ale nie mialem takich problemow smile
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 10/01/2011 22:17

A kto to mówi o problemach?

Również zweryfikowałem bez problemów.
Posted by: mankiet

Re: Betfair [23] - 13/01/2011 00:04

Hej.Czy wyplata na mb jest tylko raz dziennie?Zauwazylem, ze o ktorej nie zlece to srodki wplywaja mi do mb okolo 5 rano.
Posted by: oiram

Re: Betfair [23] - 13/01/2011 16:33

Zakład nie może zostać obstawiony z jednego z dwóch powodów:

- Nie masz wystarczająco dużo środków do przeznaczenia na tym koncie. Użyj "Prześlij" aby przesłać środki na konto.

- Przekroczony został limit ryzyka bądź strat.

Wyskakuje mi taki komunikat srodki mam a sytuacja jest taka ja chce zagrać tenis

pomocy niech ktos po wie o co chodzi bo w betfair jestem poczatkujacy
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 13/01/2011 16:42

Masz w BF dwa konta: angielskie i australijskie.

Grając obecnie tenis podlega on kontu australijskiemu i tam muszą się znajdować środki. Konto to służy do turniejów granych w Australii i innych sportów również.

Musisz przesłać z konta głównego pieniądze na australijskie, ale uwaga jeśli nie weryfikowałeś konta australijskiego nie będziesz mógł do czasu weryfikacji przelać z powrotem kasy na konto główne. Możesz grać ale nie pozwolą wypłacić. Weryfikacje przechodziłem kilka lat temu, potrzebowali dowodu potwierdzone notarialnie, obecnie pewnie jest podobnie.
Posted by: oiram

Re: Betfair [23] - 13/01/2011 16:48

Dzieki za informacje nie mam jeszcze zweryfikowanego konta brak czasu aby wybrac sie do notariusz.
Szkoda bo chciałem na AO troszke ich z kasy ogolic a jak bede miał od noratiusza to gdzie to wyłac jakis adres mailowy straczy czy listownie?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 13/01/2011 16:49

Na maila skan, po kilku godzinach jest zweryfikowane.
Posted by: Bartez_Gambler

Re: Betfair [23] - 16/01/2011 06:58

Betfair ociąga się z tym rozliczaniem piłki ręcznej.
Do tej pory Islandii i Polski nie rozliczyli.
Posted by: anfa_

Re: Betfair [23] - 16/01/2011 07:02

około 1,5h rozliczają. wczoraj zmierzyłem.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [23] - 16/01/2011 23:28

w Multi nie ma tenisa?? AO i nie mozna combo obstawic
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [23] - 17/01/2011 02:47

bo to sporty australijskie

btw
odpowiedzi supportu wciaz nie ma, pracuje polski support czy zostal zredukowany
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 17/01/2011 04:28

Kilka dni temu jak ich pytałem co z tymi streamami dla Polaków to dostałem odpowiedź po kilku godzinach od polskiego supportu.
Posted by: mez

Re: Betfair [23] - 17/01/2011 04:40

moge przeslac srodki ze zwyklego konta a australijskie i zaczac grac sporty australijskie jak jeszcze nie wyslalem im dowodu potwierdzonego u notariusza ?
Posted by: irriducibili

Re: Betfair [23] - 17/01/2011 05:01

Możesz tylko poki nie zrobisz kyc to nie bedziesz mogl ich wyslac spowrotem na konto glowne ja juz 36h czekam na weryfikacje i nic
Posted by: eini

Re: Betfair [23] - 19/01/2011 02:05

Zlecam zazwyczaj wieczorami wypłatę na Moneybookers i zazwyczaj bf je wypłaca mniędzy 8.00 a 11.30. Praktycznie zawsze tak było.

Jeżeli zleciłem wypłatę w południe to jest szansa że dojdzie coś dzisiaj, czy betfair ma taką sesję jedynie do południa z wypłacaniem ?
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 19/01/2011 02:35

Działa Wam?

Bo coś od kilku minut strona nie chce się wczytać.
Posted by: HoMiK155

Re: Betfair [23] - 19/01/2011 19:14

U mnie dzis to samo... ale wczoraj na mobilnym necie chodziło. Przesiadłem sie na Neo i jest problem :/
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:15

cały czas było okey ale teraz mam

Http/1.1 Service Unavailable tylko przy Zaklady Sportowe.......poker,kasyno czy gry spoko się ładują blush
Posted by: kurson

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:23

Jak komuś nie zależy np. na multi to w razie konieczności proponuję:

www.lite.betfair.com
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:25

kurson...pytanie laika : bezpieczny jest ten adresik lite ?
Posted by: dave84

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:27

Należy do Betfair, więc pewnie bezpieczny:)
Posted by: kurson

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:29

IMHO nie bardziej/mniej bezpieczny niż główny.

Na tym adresie jedzie większość "mobilnych", w tym ja tongue i nie miałem do tej pory żadnych sensacji.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:29

Dzięki piwo
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:38

juz sie zaczyna syf ,jak w zeszlym roku pukewiedza tylko jak skubac na prowizji,a bezpieczenstwo graczy maja w d...e.
Posted by: dave84

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:42

Już mi nawet lite nie działa;[
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:43

to tak samo jak rowny rok temu,jaja sobie robia sqqqq..ny.
Posted by: pijanica

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:53

co za chuje puke
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:56

Nie daj ponieść się emocjom Rysiu. Bo jeszcze Kaplica doprowadzi Cię na przymusowe leczenie z uzależnienia.

Myślę, że to dobra okazja do przypomnienia, że Betdaq działa i że mają 2,5% prowizji do marca.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:58

Jeszcze bym to dokładnie sprawdził bo nie wiem czy aby nie tylko dla nowych, ale coś tam przysłali smile
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 02:58

i ruch jak w kostnicy
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:00

Dla nowych i niekoniecznie z Polski. Mi liczą 4.75% w zalaznosci od punktow jak w BF.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:00

obstawianie na betdaq ok,ale sklalpowac w koncowce puke to se moge
Posted by: dave84

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:01

Spoko, nie ma stron, które nie zaliczają padów, dobrze, że chociaż ładnie wchodzi wszystko, bo bym się pochlastał;]
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:02

cos kombinuja ze strona ,rok temu bylo dokladnie to samo
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:10

Originally Posted By: CarlosMarc
Dla nowych i niekoniecznie z Polski. Mi liczą 4.75% w zalaznosci od punktow jak w BF.
Tak, mój błąd. Sprawdziłem właśnie. 5% policzyli smile
Posted by: Vega1

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:10

ludzki dramat. Ale będą popływki. Już dość długo nie działa.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:11

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
cos kombinuja ze strona ,rok temu bylo dokladnie to samo


Racja. Znowu styczeń.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:13

taka niby "firma" a bezpiecznenstwo gry jak w kasynie,"tarafisz na awarie,albo nie"
Posted by: Kura

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:14

Betfair mobile przez telefon działa, jak ktoś nie może wytrzymać bez hazardu smile
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:17

To jest qqq..wa skandal, swiadomie podejmuja proby jakis remontow,poprawek jak tam zwal,bez poinformowania graczy,szkoda im stracic zysk z kilku dni i przeprowadzic gruntowne zmiany. Robia prowizorke na zywym organizmie tj.kasie graczy.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 03:18

Originally Posted By: z o R r o
Wszedłeś w hazard? wink (żart)


Pozdro serdeczne piwo To było dobre.
Posted by: Baqu

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 07:36

Originally Posted By: Loko06
Działa Wam?

Bo coś od kilku minut strona nie chce się wczytać.


ja nie miałem żadnych problemów, aczkolwiek z tego co wiem osoby starające się zalogować
do Betfair z polskiego terytorium miały spore trudności, już myślałem, że po zablokowaniu
możliwości oglądania spotkań live poblokowali możliwość logowania się dla Polski grin ale
wieczorem znowu ruszyło, w każdym razie pewnie coś testowali :>
Posted by: Yakeri

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 15:33

Moze instalowali tzw "guzik" ktory wylacza polakow z betfair grin ustawa ktora jest w drodze wejdzie w zycie, minuta pozniej guzik zostanie wlaczomy i bam, nie bedzie niczego!!!
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 20/01/2011 16:35

"by zylo sie lepiej"
Czy Wy tego nie widzicie ze Kaplica i Rudy chca Was wyleczyc z tego nalogu,nie bedzie juz stresow czy BF ma zawieche ,czy nie. Wszyscy beda siedziec przed telewizorami ogladajac seriale i wyczekiwac na upragnione losowane lotto.
Posted by: cinek1234

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 14:01

Witam,

mam pytanie do osób korzystających z konta australijskiego:

czy Betfair blokuje ( po kilku godzinach, dniach) konta australijskiego które nie zostały zweryfikowane ?

Chciałbym z najbliższy weekend zagrać kilka meczy z AO i nie wiem czy po pierwszej wpłacie i kilku zakładach nie zablokuja konta i poproszą o weryfikację - wiem, że przy pierwszej wypłacie z konta australijskiego weryfikacja jest konieczna, ale jak sprawa wygląda w trakcie gry , przed wypłatą ?

Zdarzyła się komuś "blokada" konta w czasie gry, przed zleceniem pierwszej wypłaty ?
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 16:43

Originally Posted By: cinek1234
Witam,

mam pytanie do osób korzystających z konta australijskiego:

czy Betfair blokuje ( po kilku godzinach, dniach) konta australijskiego które nie zostały zweryfikowane ?

Chciałbym z najbliższy weekend zagrać kilka meczy z AO i nie wiem czy po pierwszej wpłacie i kilku zakładach nie zablokuja konta i poproszą o weryfikację - wiem, że przy pierwszej wypłacie z konta australijskiego weryfikacja jest konieczna, ale jak sprawa wygląda w trakcie gry , przed wypłatą ?

Zdarzyła się komuś "blokada" konta w czasie gry, przed zleceniem pierwszej wypłaty ?

konto nie zostanie nigdy zablokowane w mysl zasady nie grasz ni placisz prowizji tongue !! zablokuja jedynie transfer srodkow z konta australijskiego na konto glowne do czasu weryfikacji...
Posted by: cinek1234

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 17:17

dzięki kacperek...

wiem, do czasu weryfikacji transfer środków z konta australijskiego na konto główne nie będzie możliwy.

Zastanawiam się czy w przypadku kolejnych transferów ( drugiego, trzeciego, czwartego....) z konta głównego na australijskie nie będzie żadnych problemów ?
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 19:58

W sumie od niedawna handluje na BF i mam takie, pewnie banalne pytanie.

Ustawiłem się na jednym rynku z backiem na kursie 4,7. W tym momencie na giełdzie back 4,4, lay 4,5. Czy da się wycofać część kwoty z tego 4,7? Czy tylko całość?
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:04

Wystarczy, że w menu po prawej stronie zmniejszysz stawkę i zatwierdzisz ponownie zakład.

Tu masz opisane podstawy gry na BF - http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4113297#Post4113297
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:13

Dzięki Goget piwo
Posted by: Yakeri

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:31

znow BF nie dziala puke
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:35

Loko06 - dokładnie tak jak Goget odpowiedział, tylko że stracisz dobrą pozycję w kolejce, jeśli takową miałeś.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:45

Mój błąd. Nie tracisz. Numer zakładu zostaje ten sam. Sorki za zamieszanie.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:48

Banda zlodzieji!!
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:48

przecież działa smirk
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:49

Dziala tylk ze przez pare minut ,ktore nie dziala to wiesz co moze byc...
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:50

Wiem, gol dla Kataru po którym pieknie zrobiłem greena na 2,5 wink
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:51

przestan pajacowac,bo jak wlozysz na BF troszke wiecej niz drobne na cukierki to zmienisz zdanie.
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:54

Originally Posted By: Pawcias
Loko06 - dokładnie tak jak Goget odpowiedział, tylko że stracisz dobrą pozycję w kolejce, jeśli takową miałeś.


Originally Posted By: Pawcias
Mój błąd. Nie tracisz. Numer zakładu zostaje ten sam. Sorki za zamieszanie.

Dzięki, bo właśnie o to mi głównie chodziło.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:55

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
przestan pajacowac,bo jak wlozysz na BF troszke wiecej niz drobne na cukierki to zmienisz zdanie.


Możliwe, ale nie będę pajacował nazywając ich za każdym razem bandą złodziei smile
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:58

Jednym chodzi o zabawe drugim o pieniadze.Jak to zrozumiesz to wtedy mozemy pogadac.
Posted by: Yakeri

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 20:58

sa banda zlodziei przez to co robia, znow nie dziala, ja sie nie moge zalogowac
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:00

Dobra nie było tematu - wyzywajcie ich do woli, nie moja sprawa.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:02

Pocieszę Was tylko, że tym razem Angole też mają problemy. Rok temu im działało, nam nie.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:05

Mowa swiecka tradycja styczen i luty ,awarie w BF.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:09

kase mam na krykiecie i dupa bedzie
Posted by: Yakeri

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:12

Jedni wygraja, inni umocza bo nie zdazyli anulowac zakladu albo kontry zrobic, a BF ma wszystko w dupie bo swoje 5% i tak wezma smile
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:13

Czy Bf przypadkiem nie skopiowalo regulaminu szatnii z filmu Mis?
"Za garderobe i rzeczy pozostawione w szatni(vel kasa),szatniarz nie odpowiada"
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:15

To chyba jestem szczęśliwcem, działa mi strona, mogę się logować, mogę zagrać zakład, to samo przez komórkę, Geeks Toy również działa.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:16

no szlag mnie trafi mam postawione na Indie, od czasu awarii poleciał 4 wicket, Indie na fali, a tu greena zrobic nie mozna
Posted by: The Boss

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:19

udalo sie postawic zaklad, do konta, forum nie ma dostepu
Posted by: The Boss

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 21:24

dziwne to przez komorke smiga normalnie
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 21/01/2011 23:41

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Mowa swiecka tradycja styczen i luty ,awarie w BF.


Nowa świecka tradycja - odkurzaj guziczki z mniejszymi stawkami w swoim API w styczniu i lutym wink
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 22/01/2011 02:40

Originally Posted By: The Boss
no szlag mnie trafi mam postawione na Indie, od czasu awarii poleciał 4 wicket, Indie na fali, a tu greena zrobic nie mozna


Wyprałeś już te majty, które uwaga zbrązowiłeś o 15-tej?
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 22/01/2011 06:13

Nie ma sensu prac smile
w styczniu dzien bez awarii to dzien stracony.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 22/01/2011 06:24

Lecą w kulki momentami, ale nie oszukujmy się i tak są zajebiści w skali roku. Forex np. się chowa. Gdzie tyle zarobimy nie mając nic, jak nie na Betfair?
Posted by: cinek1234

Re: Betfair [23] - 23/01/2011 00:27

Originally Posted By: kacperek76
Originally Posted By: cinek1234
Witam,

mam pytanie do osób korzystających z konta australijskiego:

czy Betfair blokuje ( po kilku godzinach, dniach) konta australijskiego które nie zostały zweryfikowane ?

Chciałbym z najbliższy weekend zagrać kilka meczy z AO i nie wiem czy po pierwszej wpłacie i kilku zakładach nie zablokuja konta i poproszą o weryfikację - wiem, że przy pierwszej wypłacie z konta australijskiego weryfikacja jest konieczna, ale jak sprawa wygląda w trakcie gry , przed wypłatą ?

Zdarzyła się komuś "blokada" konta w czasie gry, przed zleceniem pierwszej wypłaty ?

konto nie zostanie nigdy zablokowane w mysl zasady nie grasz ni placisz prowizji tongue !! zablokuja jedynie transfer srodkow z konta australijskiego na konto glowne do czasu weryfikacji...


może w przyszłości to komuś pomoże: na "niezweryfikowane" konto australijskie można przelać tylko 240 euro ( jednorazowo lub w kilku transferach). By móc przelać więcej należy je najpierw zweryfikować...niestety żadnemu z pracowników Betfair nie przyszło do głowy by umieścić tą informację na stronie Betfair...
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 24/01/2011 21:12

Też macie problem z przeglądaniem rynków ?

Strona odpala, lite też, Geek's Toy również. Ale nigdzie nie mogę sprawdzić kursów.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 24/01/2011 21:16

U mnie ok.
Posted by: Jimmy

Re: Betfair [23] - 24/01/2011 21:17

u mnie też
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 24/01/2011 21:22

U mnie dziala ,ale w zeszlym tygodniu przed duza awaria,pojedynczy gracze zglaszali ze cos jest nie tak.
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 24/01/2011 21:26

Jak wejdę na tenis to jest takie coś :



Konkretne rynki też się nie chcą załadować.

Kursy z pozostałych sportów pokazuję się bez problemów confused
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 24/01/2011 21:29

Dobra bo widzę, że gonitwy z Australii też się nie wczytują.

Widocznie australijski serwer mnie nie lubi blush
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 24/01/2011 21:29

A gdzie Ty teraz jestes,w PL?
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 25/01/2011 00:13

Tak, w mieszkaniu Kapicy handluje wink

Macie normalny dostęp do rynków australijskich ? U mnie dalej to samo. Nawet zakładów w historii nie mogę przeglądać na koncie australijskim.
Posted by: forty

Re: Betfair [23] - 25/01/2011 00:21

Originally Posted By: Goget
Tak, w mieszkaniu Kapicy handluje wink

Macie normalny dostęp do rynków australijskich ? U mnie dalej to samo. Nawet zakładów w historii nie mogę przeglądać na koncie australijskim.


mi sie normalnie otwiera,(powiedz kaplicy niech odda wtyczke)
Posted by: gool11

Re: Betfair [23] - 25/01/2011 00:50

Originally Posted By: forty
Originally Posted By: Goget
Tak, w mieszkaniu Kapicy handluje wink

Macie normalny dostęp do rynków australijskich ? U mnie dalej to samo. Nawet zakładów w historii nie mogę przeglądać na koncie australijskim.


mi sie normalnie otwiera,(powiedz kaplicy niech odda wtyczke)


laugh tylko nie czyść mu cookies laugh laugh

u mnie wszystko sprawnie działa
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 25/01/2011 21:27

Mogłby byc ktos tak dobry i powiedziec mi na jakim kursie w tej chwili jest back i lay na aston villi?

Net mi zaczął swirowac od jakis pół godziny, BF nie dziala, strony z porownywarkami kursow tez, jak i większości buków. Google tez nie dziala, ale np. to forum i kilka innych stron chodzi normalnie laugh Uroki internetu w Vectrze... Zupełnie jakby kapica tą swoją cenzure wprowadził laugh
Posted by: Jimmy

Re: Betfair [23] - 25/01/2011 21:30

back 2.34 lat 2.36

mam internet w vectrze od roku i jeszcze nigdy nie miałem sytuacji o jakiej piszesz, przyczyna musi być inna wink
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 25/01/2011 21:56

Dzięki Jimmy.

Wina raczej jest po stronie vectry. Sytuacja powtarza się przynajmniej raz w miesiącu. Najpierw w nocy net urywa się kilka razy na kilkanascie minut. Zrywa połączenie. Teraz niby działa, ale pewne strony świrują. Czyszczenie ciasteczek, plików tymczasowych, restart routera, modemu, wyłączanie zapory nic nie daje. smile
U sąsiada mającego neta też w vectrze to samo. Nie może wejśc na gmaila, jakieś forum nie chce mu się włączyć, ale założe się że chodziło mu tak naprawdę o redtuba. wink

A żeby nie było calkowicie offtopa - myślisz że kurs na ville spadnie poniżej 2,30? Wkońcu miał to być dzisiaj public bet. Brałem backa 2,32 i moglem juz sprzedać 2,28, ale byłem chciwy, rynek widzę że zdążył juz mi troche uciec, kiedy strona zaczeła się dusić i nie wiem, czy poczekać, czy ciąć straty. W końcu betfair lite w telefonie na coś się przyda...
Posted by: Jimmy

Re: Betfair [23] - 25/01/2011 22:20

Nie wydaje mi się żeby to był jakiś szczególnie gorący typ dziś, grają trudny mecz away i jeśli do tej chwili pędu nie ma, to już raczej nie będzie.
Ale co ja tam wiem..

Pozdrawiam
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 26/01/2011 04:35

Chcielibyśmy Cię poinformować, że z powodu zaplanowanych prac technicznych związanych z aktualizacją strony, wszystkie produkty Betfair będą niedostępne od: 00:01 GMT w poniedziałek, 31 stycznia. Spodziewamy się, że prace konserwacyjne potrwają kilka godzin. W tym czasie, serwis Betfair.com wraz z giełdą zakładów, kasynem, arcade, pokerem, API i aplikacjami mobilnymi będzie niedostępny.Prosimy mieć na uwadze, że giełda zakładów powinna być do Twojej dyspozycji przed 12:00 GMT w poniedziałek, natomiast pozostałe produkty Betfair takie jak poker, kasyno i arcade będą dostępne dopiero w późniejszym czasie.

I czy nie mozna bylo tak od razu. mad
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 26/01/2011 21:25

W tej aplikacji do betfair - geeks toy, podobną są pobierane opłaty za przekroczenie limitu pobranych danych (20) na sek.
Wyczytałem, że ilość pobranych danych/sek wyświetlana jest poniżej payout'a na backu w Market & API Status.

O czym natomiast informują zmieniające się liczby pod payout'em na layu i czy jest to istotne?

Często naliczane są opłaty za przekroczenie tego limitu danych, czy nie zawracać sobie tym głowy i nie zmieniać ustawień w API Settings Manager?

Pozdrawiam
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 27/01/2011 01:31

Ja mam ustawione standardowe wartości i jest OK.

Kiedyś chcieli mi naliczyć karę, jak miałem jednoczeście odpalonego Geek's Toya i Betfair Rapida. Skończyło się na ostrzeżeniu z ich strony.

Co do mojego problemu to, żeby wyświetlić rynki australijskie muszę korzystać z zagranicznego proxy blush
Posted by: eini

Re: Betfair [23] - 29/01/2011 19:48

Szybkie pytanie - jeszcze szybsza odpowiedź:

Czy bf wypłaca na MB w soboty/ niedziele?
Posted by: oli

Re: Betfair [23] - 29/01/2011 19:50

tak
Posted by: eini

Re: Betfair [23] - 29/01/2011 19:54

dzięki oli piwo
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [23] - 30/01/2011 03:55

Strona niedostępna w poniedziałek 31 stycznia 2011

Chcielibyśmy poinformować, że z powodu zaplanowanych prac technicznych związanych z aktualizacją strony, wszystkie produkty Betfair będą niedostępne od:

00:01 GMT w poniedziałek, 31 stycznia.

Spodziewamy się, że prace konserwacyjne potrwają kilka godzin. W tym czasie, serwis Betfair.com wraz z giełdą zakładów, kasynem, arcade, pokerem, API i aplikacjami mobilnymi będzie niedostępny.

Zaplanowaliśmy początek prac na zakończenie najważniejszych wydarzeń sportowych w niedzielę 30. stycznia, mając nadzieję uruchomić giełdę zakładów na początek wyścigów konnych w Anglii w południe (GMT), poniedziałek 31 stycznia. Prosimy zauważyć, że jakkolwiek dołożymy wszelkich starań by giełda zakładów była w pełni dostępna w poniedziałkowe popołudnie, tak oczekujemy, że wszystkie pozostałe produkty takie jak poker, kasyno czy arcade pozostaną niedostępne do późnych godzin tego dnia.

Prace modernizacyjne mają na celu przyniesienie długoterminowych korzyści dla naszych klientów, a my dołożymy wszelkich starań, aby wznowić działanie serwisu najszybciej jak to możliwe.
Pragniemy przeprosić za wszelkie powstałe niedogodności.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta - polska@betfair.com.


Dziękujemy,

The Betfair Team
Posted by: luck951

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 17:48

już strona działa
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 17:52

Ktoś zauważył jakieś nowo wprowadzone zmiany ?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 17:53

Tak, zauważyłem że konto australijskie się nie wczytuje. I po wejściu w "Moje konto" są jakieś niezaufane witryny i certyfikaty blush
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 18:01

To drugie już ok, ale nadal brak konta australijskiego.
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 18:06

Widocznie po Australian Open postanowili się zająć australijskimi serwerami. Tak żebym się nie musiał przez proxy więcej logować tongue
Posted by: Barto(L)

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 18:43

Panowie wpłacał ktos teraz kase przez moneybokers ? Czekam juz prawie godzine i kase na betfair nie ma
Posted by: sahib

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 18:45

u mnie też ten problem
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 18:50

Konto australijskie już działa, środki też wróciły smile
Posted by: Barto(L)

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 19:05

u mnie nie ma jeszcze kasy co wplacalem
Posted by: Barto(L)

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 19:31

dajcie znac jak wam zaksieguja
Posted by: laser

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 19:33

Originally Posted By: Goget
Ktoś zauważył jakieś nowo wprowadzone zmiany ?


Tak - nie działają multizakłady smirk
Posted by: Piostar

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 19:38

Geeks Toy szaleje na rynkach tenisowych.
Posted by: HoMiK155

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 19:57

u mnie BF klęknął w ogóle... dziś trzeba sobie handel odpuścić
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 20:08

Przedłużają oficjalnie przerwę do 19-tej.
Posted by: sahib

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 20:14

obawiam się że będą zwroty na moneybookers i mała wtopa związana z przewalutowaniem
Posted by: Marcel

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 20:17

jak komus nie wczytuje strony to usuncie cookies mi zadzialalo
Posted by: Barto(L)

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 20:19

Originally Posted By: sahib
obawiam się że będą zwroty na moneybookers i mała wtopa związana z przewalutowaniem
to lipa
Posted by: Barto(L)

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 20:26

kiedy moge sie spodziewac tego zwrotu ?
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 21:19

Bartol, to pytanie, na ktore pewnie w tej chwili nikt nie zna odp. Wyslalem zapytanie do supportu w tej sprawie, na razie cisza. Takze naleze do "pokrzywdzonych" dzisiaj.
Posted by: Sabelius

Re: Betfair [23] - 31/01/2011 23:10

Witam!

Tez wpłacałem przez MB i kasy wciąz nie ma.

Dajcie znać jak u Was rozwiązą sprawę.

Pozdrawiam
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 00:53

lo mamo, mam to samo z moneybookers. cipka ze mnie ze najpierw nie przeczytalem forum ;/
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 01:26

Uprzejmie informujemy, iż w wyniku przeprowadzonej modernizacji strony, która zaczeła się o połnocy i nadal trwa, depozyty poprzez Moneybookers są opóźnione. Wszystkie depozyty są rejestrowane i zostana wpłacone bądź odesłane na konto Moneybookers w późniejszym terminie. Jeżeli nie otrzyma Pan środków w przeciągu następnych 16 godzin prosimy o ponowny kontakt.

Prosimy przyjąć nasze przeprosiny za wynikłe kłopoty oraz wszelkie niedogodności z tym związane.

Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta Betfair
Posted by: PAWi

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 05:23

Mam pytanie - dano nic nie wpłacałem do betfair. Czy VISA z sercem nadal jest akceptowana przez nich?
Posted by: luck951

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 06:04

Ile czasu idzie list z betfair z tym kodem do weryfikacji danych osobowych?
Posted by: mankiet

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 16:14

czy z wyplatami tez macie problem?ja od dwoch dni czekam na przelew na moneybookers i nic:(?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 16:58

Też czekam. Podali info, że dzisiaj do 12-tej czasu brytyjskiego nie można wpłacać Netkiem i Paypalem, nie można wpłacać i wypłacać przez MB i nie działa Mobile.
Posted by: eini

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 17:06

Originally Posted By: mankiet
czy z wyplatami tez macie problem?ja od dwoch dni czekam na przelew na moneybookers i nic:(?


Tak samo, aby dzisiaj ruszyli z wypłatami bo zator powstanie...
Posted by: michal_tbg

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 17:10

A jak tam Panowie z tymi wczorajszymi wpłatami z MB ? ma ktoś juz na koncie w Betfair ?
Posted by: Barto(L)

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 17:18

nie ja nie mam
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 17:28

Podali info, że do 12-tej GMT mają naprawić wpłaty i wypłaty na MB, wpłaty Netkiem, wpłaty PayPal... Pisałem o tym wyżej Panowie
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 17:47

Wszystkim chodz fairbot?,bo ja nie moge sie zalogowac. smirk
Posted by: luck951

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 17:49

ja również nie mogę się zalogować
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 17:53

Mam cos takiego"internal error 7493"
Posted by: luck951

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 18:17

u mnie już działa
Posted by: Barto(L)

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 18:22

mi ciagle dziala tylko mogli by zaksiegowac na koncie wplata ktora wczoraj o 11 robilem ;p
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 19:21

wtedy jak pisales luck951,weszlem i bylo ok,teraz znowu to samo.
Posted by: maxdax

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 19:56

Mogli chociaż dać informacje na głównej stronie że są problemy z MB i żeby nie wpłacać.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 20:04

Originally Posted By: maxdax
Mogli chociaż dać informacje na głównej stronie że są problemy z MB i żeby nie wpłacać.


20 sekund zajęło Mi poszukanie na forum BF blush

Following the planned site maintenance work initiated yesterday, Betfair is currently experiencing technical problems with the following payment transactions.

Deposits
Neteller
Moneybookers

Withdrawals
Moneybookers
PayPal

Please be assured that our engineering team is working to rectify these issues as quickly as possible. We can confirm that all other payment methods are processing successfully. For alternative payment methods please visit; http://payments.betfair.com/country_select_ukeire.htm

Betfair would like to apologise for any inconvenience this may cause.
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 20:20

Agassi, wydaje mi sie, ze wplacajac depozyt oczekujesz informacji o problemach technicznych na stronie glownej a nie, zeby szukac ich po forach, nawet forum BF smile
Posted by: eini

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 20:23

płacą na mb
Posted by: luck951

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 20:31

Informacja cały czas jest i jest aktualizowana pod adresem: http://service.betfair.info/index.html
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 21:09

Originally Posted By: XsebaX
Agassi, wydaje mi sie, ze wplacajac depozyt oczekujesz informacji o problemach technicznych na stronie glownej a nie, zeby szukac ich po forach, nawet forum BF smile

Informacje są "prawie" na stronie głównej - trzeba kliknąć "informacje techniczne" z prawej strony. Wcześniej był wielki baner na głównej "przepraszamy za problemy itd.". Teraz jest i tak dużo lepszy przepływ informacji między nimi, a nami niż rok temu w podobnej sytuacji.
Posted by: maxdax

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 21:12

u mnie kasa już dotarła.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 21:14

U mnie też jest kasa. Dotarła o 12:58. Dwie minuty wcześniej niż obiecali aplauz
Posted by: mar999

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 21:40

Wplata z wczoraj z godziny 18 dotarla dzis po 15 lepiej pozno niz wcale
Posted by: luck951

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 22:00

czy po przelaniu pieniędzy na konto australijskie automatycznie wysyłają ten list z kodem i nie muszę nikomu nic pisać?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 01/02/2011 22:15

Macie teraz jakiekolwiek problemy z BetTrader'em, Betting Assistant'em, Bet Angel'em, FairBot'em, Geeks Toy'em i innymi zabawkami? U mnie póki co API generalnie w porząsiu smile
Posted by: Szewa

Re: Betfair [23] - 03/02/2011 03:54

Znowu walą w ch.ja ? Bo płynność na rynkach podejrzanie niska.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 03/02/2011 04:12

ktorych Twoim zdaniem? na pool 4 banki
Posted by: Szewa

Re: Betfair [23] - 03/02/2011 04:15

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
ktorych Twoim zdaniem? na pool 4 banki

Na CSach w przerwach meczów. Chociażby Blackburn - Tottenham: tutaj powinno być co najmniej kilka tys obrotu na aktualnym wyniku. Było ledwie kilkaset. To samo wcześniej na Birmingham - MC i Almeria - Barca. Nie jest to normalne. Zobaczymy jak będzie w meczu Realu.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 03/02/2011 04:18

No Cs w przerwie to byla padaczka,probowalem wejsc na 0-0 to ruch tragiczny.
Posted by: Szewa

Re: Betfair [23] - 03/02/2011 04:21

Teraz wyczytałem, że ludzie mają problemy z depozytami przez MB i PayPal, to na pewno też ma wpływ na płynność.

No nic, dzisiaj nie zarobię laugh
Posted by: artbledo

Re: Betfair [23] - 03/02/2011 04:38


wcześniej ( w przerwie kosza Olympiakos Valencia ) był chwilowy problem z api betfair i ze stroną ale mobile działał i dzięki temu mogłem anulować zakład ...
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 03/02/2011 16:35

Przeglądam sobie rynek MO Bari-Inter i widzę, że w geeksie i na stronie bf są pewne różnice względem wyświetlanej kasy w puli na poszczegolnych kursach. Np. 1,49 w BF 12k, w geeksie 7k w tym samym momencie. 1,55 - bf 8k, gt 3k.

Rozumiem że dane z geeksa są świeższe? smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 04/02/2011 20:22

Poczytaj sobie Loko06 o tak zwanym cross-matching. Stąd różnice:

Cross-matching was introduced on most sports during 2008 and has had a significant, positive impact on liquidity. It has meant that a customer’s bet is more likely to be matched than would have been the case without cross-matching. When a bet request cannot be matched by an opposing bet on the same selection, cross-matching will attempt to match the bet request with unmatched liquidity on the remaining selections in the market. Cross-matching incorporates ‘best execution’ meaning that whenever the bet matching algorithm can match a bet request at a better price than requested, it will do so, resulting in the customer making the bet request getting the best possible price.

The API does not provide the same prices as the website...

Mówiąc w skrócie, kiedy na 1 masz 1,49, a ręcznie składane x2 wychodzi 3, to pojawia się to do przyjęcia na jedynce jako 1 po 1,50 w odpowiednim (adekwatnym) woluminie. Tak samo w tennisie 1000 Euro po kursie 3,00 na dwójkę to 2000 po 1,5 na jedynkę. Tej kasy nie widzisz w Geeksie, jest widoczna jedynie przez stronę.
Posted by: Goget

Re: Betfair [23] - 04/02/2011 21:39

Originally Posted By: Pawcias
The API does not provide the same prices as the website...


To mnie trochę denerwuje. Ciekawe czy to kiedyś wprowadzą.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [23] - 04/02/2011 23:30

Ja to widzę w ten sposób - API podaje Ci prawdę, co gdzie, ile. Cross-matching to wykrzywia.
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 19:52



smirk ...
Posted by: Tetfol

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 19:55

ciekawe jak długo chwilową
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 19:55

spokojnie to tylko awaria grin
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 19:55

...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski"
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 19:57

Kto handlowal na stoke i nie mogl zamknac pozycji(gol na dzien dobry 0-1)to dla niego ta "chwilowa niedostepnosc" to wiecznosc i gruby red.
Posted by: cebula87

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:01

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Kto handlowal na stoke i nie mogl zamknac pozycji(gol na dzien dobry 0-1)to dla niego ta "chwilowa niedostepnosc" to wiecznosc i gruby red.


Dokładnie tak też właśnie mam, szkoda że oni są monopolistami na tym rynku bo już zaczynają człowieka denerwować co chwile jakieś przerwy, awarie itp. Mogliby się ludzie zorganizować i przenieść się np na betdaq
Posted by: Kura

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:02

lite działa , mobile pewnie też, więc jak ktoś chciał to pozamykał to co grał
Posted by: dave84

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:04

Originally Posted By: CarlosMarc
...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski"

Jak taka prosta to daje Ci nawet dziś 100k zł, zrobisz mi? Masz malutkie pojęcie o tym widocznie. A serwerów bez awarii nie ma, to tylko kwestia czasu kiedy jakaś strona zaliczy chociaż chwilowy pad.
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:05

Przeprowadzamy zaplanowane prace, które mają na celu usprawnienie naszej witryny.

Dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić dostępność witryny o 14:00 GMT.
Posted by: cebula87

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:07

Originally Posted By: Kura
lite działa , mobile pewnie też, więc jak ktoś chciał to pozamykał to co grał

lite nie działa bo wszystkie rynki są suspended
Posted by: cebula87

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:11

Pozostaje modlić się o korzystne wyniki, w poniedziałek robili aktualizacje i miało być tak pieknie, a tu przyszedł weekend i zaś problemy
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:12

Originally Posted By: dave84
Originally Posted By: CarlosMarc
...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski"

Jak taka prosta to daje Ci nawet dziś 100k zł, zrobisz mi? Masz malutkie pojęcie o tym widocznie. A serwerów bez awarii nie ma, to tylko kwestia czasu kiedy jakaś strona zaliczy chociaż chwilowy pad.

W porownaniu z normalnym bukiem to oni mają bajkę. Nie musza pilnowac kursow, tylko wystawiają mecze, a na live tylko zawieszaja, reszte za nich robia ludzie. Moze jakbys byl dluzej na forum to bys wiedzial, ze tyle awarii co im sie zdarza to juz przegięcie. A kazdy kto jest w temacie na tym traci $$$. Zarabiaja kase i nie maja na porzadne serwery? Zart:-)
Posted by: Barto(L)

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:14

kurde ile mozna ciagle jakies problemy maja
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:15

Dodałbym jeszcze, że awarie zdarzają im się zdecydowanie częściej od każdego z czołowych bukmacherów.

Tłumaczenia się aktualizacjami są żartem. Jaka poważna firma przeprowadza aktualizację strony w czasie największego ruchu a więc największych zysków? smile Aktualizacje skryptów, optymalizacje itp. robi się ZAWSZE w porach nocnych a więc w czasie najniższych transferów i ruchu na stronie.
Posted by: qenius

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:17

u mnie chodzi. ciekawe jak dlugo
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:18

u mnie rynki sa juz widoczne, niestety wszystkie zawieszone...
Posted by: cebula87

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:19

już nie działa
Posted by: Loko06

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:20

działało hura

...dosłownie 2 minuty!

..ale działało hura
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:22

banda zlodzieji i przekretasow. Zarzad BF na pal grin
Posted by: Baqu

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:26

Originally Posted By: kacperek76
u mnie rynki sa juz widoczne, niestety wszystkie zawieszone...


to nie wiem... u mnie wszystko widać i działa poprawnie

myślę, że znowu się bawią z ustawieniami dla osób zamieszkujących Polskę.
Posted by: cebula87

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:28

teraz już działa normalnie
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 20:30

teraz to mnie juz moga cmoknac w pompke.Handel na dzis uwazam za zakonczony.
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 21:07

Kolejna zaplanowana aktualizacja? wink
Posted by: cebula87

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 21:09

nie no oni są nie możliwi i jak tu zarobić coś
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [23] - 05/02/2011 21:12

Originally Posted By: XsebaX
Kolejna zaplanowana aktualizacja? wink
na ktorej tez moga niezle zarobic wink (tzn.orżnac graczy w bialy dzien)