Oddsring

Posted by: rafal08

Oddsring - 21/05/2012 04:57

www.oddsring.com

W skrocie.Nowa firma ,ale wyglad strony znany wiekszosci osob.Limity widoczne przy kazdym zdarzeniu.Wyplaty wedlug zapewnien managera max do 3 godzin.Przetestowalem dzis i wyplate dostalem po 1 minucie czyli zlecilem,sprawdzilem e-mail i wyplata byla.Wyplaty 7 dni w tygodniu.Brak weryfikacji a dokladnie weryfikacja tylko w jakichs wyjatkowych przypadkach typu wplacam 1000 gram za 50 i wyplacam.
Beda organizowac konkursy dla osob z forum .Udzial w nich i otrzymanie nagrod bedzie mozliwe tylko dla osob ,ktore zarejestruja sie z kodem MECZPL .Kod oczywiscie uprawnia do udzialu w kazdej standardowej promocji opisanej na stronie .Mozliwe,ze start najblizszego konkursu jeszcze w maju

200% bonus nawet do $200 - tylko z Moneybookers

Zarejestruj się w OddsRing i wykonaj depozyt przez Moneybookers (Skrill) już teraz! Masz szansę skorzystać ze znakomitego bonusu powitalnego wynoszącego 200% pierwszego depozytu o maksymalnej wartości $200. Nie przegap okazji, dołącz do nas już dziś!

Uwolnienie bonusu nigdy nie było prostsze. Wystarczy, że zdobędziesz odpowiednią liczbę punktów bonusowych (patrz. "Zdobywanie punktów bonusowych"). a kwota bonusowa stanie się Twoją własnością. Będziesz mógł wykorzystać ją do gry w zakładach bukmacherskich OddsRing lub też bez problemów wypłacić.

Jeśli depozyt wykonałeś z złotówkach, jego wartość zostanie automatycznie przeliczona na USD po aktualnym kursie dnia. Wymaganą liczbę punktów potrzebną do uwolnienia bonusu obliczysz wedle następującej formuły:
Wymagane Oringi = Wartość bonusu jest określona w USD * 25.

Dokonując pierwszego depozytu w wysokości $100 przez Moneybookers (Skrill), otrzymasz bonus stanowiący 200% tej kwoty, czyli $200. Oringi wymagane do jego uwolnienia obliczamy wedle powyższego wzoru tj. $200 * 25 = 5000 punktów Oring. Kwota bonusu jest automatycznie przeliczana na USD, niezależnie od waluty wybranej dla danego konta z wyjątkiem Euro (zob. Bonus powitalny to 200% do 200 EUR).

Kwota przyznanego bonusu oraz wymagana liczba punktów bonusowych potrzebna do jego uwolnienia wyliczana jest automatycznie. Informacje dostępne są w zakładce 'Moje konto' po złożeniu pierwszego depozytu.

Środki bonusowe pojawią się na koncie głównym natychmiast po osiągnięciu wymaganej liczby punktów Oring. O ich uwolnieniu zostaniesz także powiadomiony drogą mailową.

Bonus powitalny – 100% pierwszego depozytu, maksymalnie do $200
Twój pierwszy depozyt nagradzamy 100% bonusem powitalnym - maksymalnie do $200 !

Bonus oferujemy także osobom, które nie dokonają pierwszego depozytu z konta Moneybookers (Skrill). W tym przypadku Twoja pierwsza wpłata zostanie powiększona o 100% maksymalnie do kwoty $200! Kwota bonusowa stanie się Twoją własnością w momencie uzyskania wymaganej liczby punktów bonusowych(patrz "Zdobywanie punktów bonusowych"). Liczymy ją wedle następującej formuły:
Wymagane Oringi = Wartość bonusu w $ * 25.

Przykład praktyczny: Kwota bonusowa wyniesie $100 (200% wartości pierwszej wpłaty). Uwolnienie bonusu wymaga zdobycia 2500 Oringów. Kwota bonusu jest automatycznie przeliczana na USD, niezależnie od waluty wybranej dla danego konta z wyjątkiem Euro (zob. Bonus powitalny to 100% do 200 EUR).

Kwotę przyznanego bonusu i wymaganą do uwolnienia liczbę punktów bonusowych sprawdzisz w zakładce 'Moje konto' (patrz fig. 1) tuż po złożeniu pierwszego depozytu.



Środki bonusowe pojawią się na koncie głównym po uzyskaniu wymaganej liczby Oringów. O uwolnieniu bonusu zostaniesz także poinformowany drogą mailową.

Bonus powitalny to 100% do 200 EUR

Jeśli jesteś zameldowany w jednym z tych krajów: Polska, Niemcy lub Austria i założysz konto w Euro, niezależnie od metody pierwszego depozytu jaką wybierzesz, bonus zostanie Ci przyznany automatycznie.

Bonus będzie dostępny jeśli uzbierasz wystarczającą ilość punktów (zob. . 'Jak otrzymać Oringi'). Oto jak obliczamy ile Oringów musisz zebrać do uwolnienia bonusu:

Wymagana ilość Oringów = Wartość bonusu w (Euro) * 25

Jeśli Twój depozyt to 200 EUR, otrzymasz 200 EUR, a ilość potrzebnych Oringów do jego odblokowania to 5000 punktów. Jak w przypadku innych bonusów, zostaje on przyznany jak tyko uzbierasz wystarczającą ilość Oringów.

Nagrody – zbieraj Oringi i odbierz super nagrody!


Za każdy postawiony zakład otrzymujesz Oringi - specjalne punkty bonusowe. Dostajesz je za każdy zawarty zakład w OddsRing – niezależnie od wyniku obstawionego spotkania. (patrz "Zdobywanie punktów bonusowych"). Zbieraj Oringi zamień je na wybrane nagrody:

Oringi --- Nagroda
10 000 --- Aparat Cyfrowy
20 000 --- Android Pad
50 000 --- HTC Android Smartphone
50 000 --- Sony Playstation 3
100 000 --- 40"+ Telewizor LCD
150 000 --- iPad 2
150 000 --- iPhone 4



Liczbę posiadanych Oringów sprawdzisz w zakładce 'Moje konto'(patrz fig.1). Jeśli chcesz zamienić Oringi na nagrody, wyślij do nas e-maila z Twoimi danymi oraz nagrodą, która chcesz otrzymać.

Uwaga!

Przed wybraniem nagrody sprawdź upewnij się co do możliwości jej odbioru.
W przypadku, gdy dostawa nagrody do Twojego miejsca zamieszkania okaże się niemożliwa, OddsRing zobowiąże się do wypłaty rekompensaty pieniężnej. Zostanie ona przekazana na konto główne gracza i będzie dostępna zarówno do natychmiastowej wypłaty, jak i wykorzystania w zakładach sportowych.
Nagrody dostarczane są wyłącznie na adres zamieszkania podany podczas rejestracji.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 21/05/2012 05:10

Oczywiscie tak jak widac w opisie bonus nie jest instant wiec wlasne srodki i wygrane sa zawsze mozliwe do wyplaty
Posted by: Izajasza53

Re: Oddsring - 21/05/2012 11:01

Do kiedy potrwa ta promocja?
Posted by: CarlosMarc

Re: Oddsring - 21/05/2012 14:12

A moze ktos to przelozyc na jezyk polski, czyli ile razy trza postawic to 100usd, zeby dostac 200usd? Czy tym 200usd mozna grac przed spelnieniem wymogow obrotu?
Bo cos mi sie wydaje, ze z tych 200% to zostanie jakies 5%, bo po co by ktos tworzyl taki zawily regulamin.
Posted by: eini

Re: Oddsring - 21/05/2012 14:26

1. Zakład wygrany Przyznajemy 1 Oring za każdą wygrana równa 1$ ( wygrana = (wypłata z zakładu) – (stawka zakładu) )
2. Zakład przegrany Przyznajemy 1 Oring za każdą przegrana równa 1$ ( przegrana = stawka zakładu )
3. Zwrot ( po kursie 1.0 ) Oringi nie są przyznawane.

Czyli w skrócie - wpłacając 100 USD, grając np. równo po kursach 2.00 to obrót zostanie wykonany jeżeli postawimy x50 razy sumę naszego depozytu, wówczas otrzymamy 200 USD.

Grając np. kursy 1.10 (i wszystkie trafiająć grin )to musimy postawić x500 razy nasz depozyt aby otrzymać 200 USD bonus.

Natomiast grając po kursach 10 i oczywiście wszystkie trafiając grin grin nasz obrót to jedynie około x5,5 razy naszego depozytu.
Posted by: oli

Re: Oddsring - 21/05/2012 15:16

Wyrobienie bonusu ciężka sprawa.

Mimo to warto skorzystać jeśli można w dowolnej chwili wypłacić depo i to co się ugrało z bonusu.
Posted by: oli

Re: Oddsring - 21/05/2012 15:22

Coś źle zinterpretowałem niech ktoś poprawi bonus na grę w kwocie 200e jest dostepny po uwolnieniu 5000 punktów ?
Posted by: CarlosMarc

Re: Oddsring - 21/05/2012 15:43

No wlasnie Rafal, czy jak przegram depozyt 100usd to moge sobie bonus postawic i ewentualna wygrana z niego wyplacic od razu?
Posted by: oli

Re: Oddsring - 21/05/2012 15:47

Mnie chodzi o to czy przy wplacie 100e moge stawiac za 200e czy dopiero jak uwolnie te pkt?
Posted by: CarlosMarc

Re: Oddsring - 21/05/2012 15:49

A juz znalazlem: "The bonus amount becomes available for play or withdrawal as soon as you score enough bonus points - ring points".
To juz nie wiem co fajnego jest w tej promocji...
Posted by: jonesss

Re: Oddsring - 21/05/2012 16:18

No pewnie ,ze bez sensu, terz przed Euro , jak się ciekawe promocje szykuja !!!! Uprzejmie mi donosza ,ze jak zagram za ileś tam dziesiąt razy,z e moze dostanę bonuus ??? smiech na sali , w dobie takiej konkurencji na rynku!! To ma być zachęcająca promocja od nowego zupełnie nieznanego buka ??? Tylko dla cierpliwych i mających sporo sporo czasu . Jak cos sie zmieni dajcie znać . Powodzenia w obstawianiu na Euro
Posted by: eini

Re: Oddsring - 21/05/2012 16:38

Originally Posted By: jonesss
ze jak zagram za ileś tam dziesiąt razy,z e moze dostanę bonuus ???


Jeżeli grasz po kursach 1,01 i masz to szczęście że trafiasz cały czas wink
to zakładając grę płaską stawką po 100 USD, musisz postawić tylko 5000 razy (pięć tysięcy), wówczas nazbierasz to 5000 ringów.
Jeden bet dziennie ze spokojem po kursie 1,01 i po około 13-14 latach gry możesz cieszyć sie bonusem. Na fajną nagrodę to życia nie starczy grin

Gamebookers, Doxxbet mają podobne bonusy, ale kilka razy obrót i wystarczy, też pewnie wychodzą na swoje, ale bez przesady jak wyżej.
Posted by: HAGIi

Re: Oddsring - 21/05/2012 16:56

dobre grin
Posted by: mazik

Re: Oddsring - 21/05/2012 17:39

Mało tego, zapomnieliście o najważniejszym, jak wyrobić tak kosmiczne obroty skoro mają limity jak spod pachy menela spod Biedronki? 200 USD na US sporty? śmiech na sali.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 23/05/2012 14:53

Nowy konkurs

Oddsring - SURVIVAL MECZ.PL - Informacje o konkursie
Posted by: TheStyl

Re: Oddsring - 30/05/2012 22:59

To jakiś klon Leonbeta, bo nawet stosowane praktyki są z nim identyczne. Jednym słowem kursowa zabawa w kotka i myszkę. Chcesz obstawić zakład po kursie 1,5 to go odrzucają proponując 1,39. Anulujesz, zaglądasz za pół godziny i znowu widzisz kurs 1,5, ale gdy chcesz postawić to znowu nie przyjmują proponując 1,39. I tak w kółko.
Albo bym k..wa obniżył na stałe kurs, albo przyjmował po takim jak jest, a nie bawił się w jakieś indiańskie podchody. Co to ma być? Na razie mam tu na koncie całe zero tych ichnich ringów i zero szans na zrobienie tego ich obrotu, jak również zero w dziesięciopunktowej skali ocen dla oceny tego niby bukmachera.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 31/05/2012 00:10

Dlatego napisalem,ze wyglad strony znany wiekszosci osob .Troche tam juz obstawialem i nie mialem takich akcji,ale pewnie tak jest jak napisales bo w Leonie tez byly takie przypadki.Zapytam ich menago po co takie cuda.Chociaz jesli tak jest w dwoch firmach to pewnie zwiazane z systemem jaki obsluguje zaklady
Posted by: TheStyl

Re: Oddsring - 31/05/2012 02:08

Jak masz do nich wejście to zwróć im uwagę, że takimi zabawami renomy to sobie na pewno nie wyrobią. W Leonbecie trochę się z tym ostatnio uspokoili i nieco znormalnieli, ale za to wlepili mi indywidualne limity na niektóre rozgrywki. Dlatego miałem nadzieję, ze furtką może być ten Oddsring, a tu taki shit.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 31/05/2012 02:40

Jasne zwroce im uwage przy najblizszej okazji.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 31/05/2012 16:09

Nie moze byc tak jak napisales ,ze w Leonie sie uspokoili a tutaj nie smile .Przynajmniej nie powinno.Firm nic nie łaczy,ale obie sa obslugiwane przez tego samego providera wiec w jednej i drugiej akurat pod tym wzgledem ktory Cie denerwuje musi byc akurat identycznie.Glowna roznica to mniejsza marza na sporo zdarzen w Oddsring .

Informacja co do tego problemu zostala przekazana osobom odpowiedzialnym za niego
Posted by: roan79

Re: Oddsring - 06/06/2012 02:27

Dziwnie rozliczają te oringi ja obstawiłem 8 zakładów a oringi policzyli mi tylko za wygrane zakłade,za przegrane oringów brakuje dziwne.
Posted by: gryzonko

Re: Oddsring - 06/06/2012 15:06

U ,mnie na koncie liczyło za przegrane.
Posted by: roan79

Re: Oddsring - 06/06/2012 22:58

U mnie nie liczy
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 06/06/2012 22:59

Login mi podeslij na PW
Posted by: TheStyl

Re: Oddsring - 14/06/2012 18:16

Intryguje mnie jeden z zapisów ich regulaminu dotyczący rozliczanie zakładów U/O w tenisie w przypadku kreczu. Cyt:

"Jeśli jeden z graczy zrezygnuje z dokończenia meczu, zakłady dla tego wydarzenia będą rozliczane na podstawie ilości rozegranych gemów.

Przykład: Mniej niż 17.5 gemów
Przypadek 1: skończonych 15 gemów - zakłady są rozliczone po kursie 1,00.
Przypadek 2: skończonych 19 gemów – zakłady na ten kurs zostają anulowane i przepadają."

Czyli tak! Jeśli w momencie kreczu padnie typowany przeze mnie wynik to oni dają mi tylko zwrot zamiast wygranej. Ale jeśli nie trafię to oczywiście mam zakład przegrany.

No to są chyba jakieś jaja, bo albo dajemy zwrot bez względu na wynik albo za wiążący uznajemy wynik w momencie przerwania meczu i według niego rozliczamy zakłady. A tu jest według własnego widzimisię byleby było na korzyść buka.

Zastanawia mnie jak z takim zapisem można dostać licencję i prawdę mówiąc zamierzam się tym zainteresować czy jest to zgodne z wymogami licencyjnymi.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 14/06/2012 18:28

To blad.Poprawione bedzie
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 18/06/2012 13:36

4 runda konkursu Oddsring wystartowala - Regulamin i zapisy
Posted by: gryzonko

Re: Oddsring - 22/06/2012 15:08

Rafał opiernicz ich. POłowa obrotu wyrobiona i okazuje się że wszystkie sporty oprócz soccera zlimitowane do 25 euro na zakład. Niech prosiaki w kulki nie lecą
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 22/06/2012 15:11

Z limitami indywidualnymi to wiesz ciezka sprawa raczej . Podeslij mi login na PW to przynajmniej podam go managerowi i zobaczy czy da rade cos z tym zrobic
Posted by: awax76

Re: Oddsring - 22/06/2012 15:29

Originally Posted By: gryzonko
Rafał opiernicz ich. POłowa obrotu wyrobiona i okazuje się że wszystkie sporty oprócz soccera zlimitowane do 25 euro na zakład. Niech prosiaki w kulki nie lecą


mam to samo, pozwolę sobie też poprosić o interwencję
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 25/06/2012 16:59

Rozmawialem dzis z nimi i przykro mi ,ale jesli juz ktos dostal limit indywidualny to nie ma szans by manager PL mogl w cos takiego ingerowac.

Wystartowala 5 runda konkursu Oddsring - Dzial konkursowy

Dodatkowy konkurs tylko dla depozytorow - TEMAT
Posted by: gryzonko

Re: Oddsring - 25/06/2012 19:20

W tej sytuacji z przykrościa trzeba powiedzieć że oddsring z ichnim bonusem to zwykły shit. Przy ich marży zbyt często nie znajduje się jakiś sensownych kursów do grania. Często sie gra po znacznie słabszych kursach, wliczając to w koszty uzyskania bonusu. A potem gdy znaczna część obrotu już jest zrobiona okazuje śie że szmaciarze praktycznie uniemożliwiają dokończenie obrotu poprzez indywidualne limity. Do tego dochodza jeszcze numery ze zbijamniem np kursów na live gdy akurat "namierzony" gracz chce pograć.
Nie polecam - ten bonus to zwykłe naciąganie ludzi
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 29/06/2012 01:38

Wpłaciłem 147 pln z MB.
Postawiłem all na over cards 4,5 Ger-Ita ( notabene: nie ma wyjaśnionego w regulaminie zasad rozliczania tego rodzaju zakładu)

Jak wejdzie to od razu dla przetestowania zlecam wypłatę całej 273 wygranej.

Duży plus to mnóstwo opcji depozytu z Dot-Pay na czele.

Jeśli przy depozytach Ukash i Paysafe będzie możliwośc robienia wypłat z tego na Moneybookers,to na pewno będę u nich pogrywał.

Ale najważniejszy test przed nimi ,jak wygram.
Dam znać wtedy.
Posted by: KUERTEN.

Re: Oddsring - 29/06/2012 03:38

graty jest piata kartka smile
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 29/06/2012 03:52

Dzięki!
Fart! Kliknąłem przed chwilą na wypłatę.

Swoją drogą to nie rozumiem jak walcząc o finał Mistrzostw Europy przegrywając 0:2 nie ma się za grosz agresji w grze i przez 90 minut nie łapie się ani jednej żółtej kartki( Hummels dostał kartkę w 93 min za gestykulacje)

Dobrze Niemcom tak!
Ballotelli the best.Zdjąć koszulkę w 1 połowie to duża odwaga.rost Europy
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 29/06/2012 04:40

Kasa na koncie MB po 35 minutach od chwili kliknięcia w wypłatę.

Mam nadzieję ,że będzie to standard,a nie szybka wypłata na zachętę do dalszej gry.
Zobaczymy jak będzie dalej.
Na weekend coś na pewno wpłace aby zgrać znowu.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 02/07/2012 18:32

II edycja konkursu Oddsring - dzial konkursowy TUTAJ

Dodatkowo do zgarniecia w finale 300 PLN smile

Osoby ,ktore otrzymaly nagrody w I edycji oczywiscie tez moga juz brac udzial
Posted by: raulito33

Re: Oddsring - 04/07/2012 23:26

Zarejestrowalem sie u nich, nastepnie dokonalem wplaty i o dziwo moje konto zostalo tymczasowo zablokowane. Napisalem do nich maila, ale moze ktos wie czemu tak sie stalo?
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 04/07/2012 23:48

Nie slyszalem o takich przypadkach u nich.Jak nie odpisza szybko to podeslij mi wieczorem e-mail(login) .Rano bedzie menago to zapytam w czym problem
Posted by: KUERTEN.

Re: Oddsring - 05/07/2012 00:11

Originally Posted By: raulito33
Zarejestrowalem sie u nich, nastepnie dokonalem wplaty i o dziwo moje konto zostalo tymczasowo zablokowane. Napisalem do nich maila, ale moze ktos wie czemu tak sie stalo?


moze dlatego, ze zarejstrowales juz konto z tego samego komputera?
Posted by: raulito33

Re: Oddsring - 05/07/2012 00:53

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: raulito33
Zarejestrowalem sie u nich, nastepnie dokonalem wplaty i o dziwo moje konto zostalo tymczasowo zablokowane. Napisalem do nich maila, ale moze ktos wie czemu tak sie stalo?


moze dlatego, ze zarejstrowales juz konto z tego samego komputera?


Mam odpowiedz. Po wplacie z moneybookers z innego adresu niz ten zarejestrowany u nich nastepuje automatyczna blokada konta. Poprosili o skan dokumentow i powinno byc OK. Choc jak dla mnie dziwna sytuacja i nigdzie sie z nia nie spotkałem.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 09/07/2012 17:11

Konkurs dla depozytorow
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 10/07/2012 05:14

Uwaga na wpłaty przez Ukash.Przy robieniu depozytu nie ma nigdzie informacji,że jest pobierana prowizja.
Wpłaciłem wczoraj 200 zł ,a a konto wskoczyła mi kwota 188,30.

Drobny szczegół ,ale szkoda kasy.Większośc firm raczej nie pobiera prowizji za wpłaty kartami prepaid.

Kiepską umowe muszą mieć z tymi operatorem płatności.
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 12/07/2012 14:50

Witam.

Byśmy mogli wypłacić dostępne środki z Twojego konta, proszę dostarczyć nam kopie dowodu osobistego oraz zdjęcie z dowodem w ręku tak by twarz i zdjęcie na dowodzie było widoczne.

Dziękujemy.
--

Kind regards,
OddsRing support team




hmm hmm
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 12/07/2012 15:41

W 95% przypadkow lub nawet wiecej wyplacaja bez zadnej weryfikacji

Co jest powodem ? .Wplaciles i od razu wyplacasz czy jakas pomylke zagrales grubo .Czy moze jeszcze cos innego .
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 12/07/2012 16:58

Potwierdzam.Dwa razy zagrałem ,dwa razy wygrana .Wypłata błyskawiczna bez żadania dokumentów.
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 13/07/2012 07:07

Originally Posted By: rafal08
W 95% przypadkow lub nawet wiecej wyplacaja bez zadnej weryfikacji

Co jest powodem ? .Wplaciles i od razu wyplacasz czy jakas pomylke zagrales grubo .Czy moze jeszcze cos innego .




Możliwe,że chodzi o fakt wpłat przez MB i paysafecard. Innego wytłumaczenia nie ma, ponieważ wypłacali mi już bez weryfikacji, a kwota tej wypłaty jest nie za wysoka.

Trochę się im dłuży ta weryfikacja, od 16 czekam i dalej cisza.
Posted by: awax76

Re: Oddsring - 13/07/2012 18:29

Originally Posted By: Pindol
Witam.

Byśmy mogli wypłacić dostępne środki z Twojego konta, proszę dostarczyć nam kopie dowodu osobistego oraz zdjęcie z dowodem w ręku tak by twarz i zdjęcie na dowodzie było widoczne.

Dziękujemy.
--

Kind regards,
OddsRing support team




hmm hmm


dostałem to samo przy próbie wypłaty
pierwszy raz mnie spotyka taka sytuacja
Ciekaw jestem czy dotyczy to wszystkich nacji, czy tylko Polaków tak traktują boli
szmaciarze do kwadratu
wypłacamy i papa bez żalu z mojej strony
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 13/07/2012 23:39

Weryfikacja trwa już ponad 24H, śmieszni się robią pod tym względem już. Rafał, masz kontakt z ich menago, może mógłbyś coś zdziałać, potrzebowałem paru groszy na szybko a tu takie cyrki robią mad
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 13/07/2012 23:43

Dla managerow we wszystkich firmach to juz jest weekend.Po za tym nie sa od tego by zajmowac sie weryfikacja graczy.Napisalem im juz dzis co mysle na temat takiego przeginania z weryfikacja.Mam nadzieje,ze sie z tym ogarna
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 14/07/2012 01:35

awax76, jak Ci zweryfikują konto to daj znać. U mnie na razie cisza, na maila też nie odpisali, gdzie ich support działał zawsze szybko i sprawnie.
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 14/07/2012 19:40

Godzinę temu zweryfikowali i wypłacili po minucie. Mam nadzieję,że teraz już będzie z górki z wypłatami smile
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 16/07/2012 13:31

Kolejna runda konkursu wystartowala http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5459251#Post5459251
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 17/07/2012 22:55

A po 4 dniach od wysłania maila piękna odpowiedź supportu:

Witam,

Konto zostalo zwerifikowne lecz nie widze zadnej prosby o wyplate ktora nie zostala jeszcze wykonana???


hahahahaha grin
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 21/07/2012 01:04

Konkurs dla depozytorow
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 24/07/2012 02:55

gryzonko wyczysc PW i podeslij login wink
Posted by: gryzonko

Re: Oddsring - 24/07/2012 04:07

wyczyszczone/wyslane smile
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 27/07/2012 22:44

Konkurs dla depozytorow
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 26/09/2012 06:17

Musze ich pochwalic .Wyplata przed chwila praktycznie instant nawet nie wiem czy minute trwala aplauz
Posted by: milan1231

Re: Oddsring - 27/09/2012 03:51

U mnie odwrotnie ...czekam już wiele dłużej i pusto.....! laugh
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 27/09/2012 04:02

Konto zweryfikowane ? Pewnie nie bo z tego co widze otrzymales bonus za konkurs.Przy pierwszej wyplacie i kasie z free bonusu na pewno nie otrzyma sie wyplaty w minute laugh .Z reszta weryfikacja nie zawsze musi byc ,ale masz na koncie zaznaczone,ze otrzymales darmowa kase i takie wyplaty nie ida nigdy z automatu

Wyplacalem kilkanascie razy z depozytow i wyplaty byly szybkie a przy wyplacie za darmowa kase tez czekalem ok 24 godzin.Dlatego wczoraj mnie zaskoczyli bo myslalem,ze juz zawsze bede musial dluzej czekac

Wyslij ID na e-mail info@oddsring.com a jesli obrot jest zrobiony pewnie rano/w poludnie wyplate dostaniesz
Posted by: Lipi

Re: Oddsring - 27/09/2012 04:04

milan grałes za wygrany konkurs Conrada?
Ile to trzeba obrócić, czy tylko zagrac za freebeta i tyle?
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 27/09/2012 04:10

Nie wiem co i jak Conrad z nimi ustalal,ale gdy byl konkurs Survival sponsorowany przez nich to takie cos jak free bet tam nie istnialo w systemie.Zawsze darmowa kasa miala obrot 3 x 1,50

Mozna napisac na adres e-mail ktory podalem i sie dowiedziec.

Ogolnie to u nich istnieje tylko system bonusowy z tych ich punktami a bonusy takie na konkurs sa manualne wlasciwie wymyslone na potrzeby tylko i wylacznie konkursow mozna powiedziec ze dla Nas gdy byl pierwszy konkurs organizowany
Posted by: Lipi

Re: Oddsring - 27/09/2012 04:39

dzienx
Posted by: milan1231

Re: Oddsring - 27/09/2012 21:13

Witam.


Przyznany freebet musi spelnic warunki obrotu 3x min 1.5

W razie jakichkolwiek pytan, prosimy o kontakt.

Pozdrawiam,
--

Z poważaniem,
OddsRing - Biuro Obsługi Klienta

Wszystko jasne !
Posted by: gumis1987

Re: Oddsring - 03/10/2012 04:12

Witam,
widzę, że nie tylko ja dostałem taką wiadomość:
"Byśmy mogli wypłacić dostępne środki z Twojego konta, proszę dostarczyć nam kopie dowodu osobistego oraz zdjęcie z dowodem w ręku tak by twarz i zdjęcie na dowodzie było widoczne."

Napisałem im, że nie wyślę takiego zdjęcia, gdyż uważam to za poniżające i chcę aby wypłacili moje pieniądze i zamknęli konto.

Jakieś trzy tygodnie temu też miałem ciekawą akcję. Widzę kurs wyższy niż u konkurencji, no to wpłacam i chcę zagrać to kurs w momencie zagrania spadł z 1.18 do 1.12, co widząc po wpisach w tym temacie nie jest rzadkością.
No ok i tak zagram bo inaczej nie wypłacę bez obrotu. Więc zagrałem, wygrałem i chciałem wypłacić. Wypłata anulowana, wypłacam drugi raz wypłata anulowana, no to piszę do nich o co chodzi? Dostałem taką odpowiedź:

"Pragnę poinformować, ze prośba o wypłatę została wstrzymana, a środki znajdują się na Twoim koncie gracza.

Wysokość kursów wydarzeń, które obstawiłeś są niewystarczające byś mógł zgłosić prośbę o wypłatę środków z Twojego konta. Proszę użyj dostępne saldo na zakłady o wyższych kursach, w przeciwnym
wypadku możemy podejrzewać próbę oszustwa lub prania brudnych pieniędzy. W tym wypadku, konto może zostać zamknięte, a dostępne środki na koncie przepaść."

Jak to przeczytałem to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Gdy ochłonąłem to grzecznie powymianialiśmy się kilkoma e-mailami i gdzieś po 5 dniach wypłacili.

Piszę tutaj, żeby przestrzec przed tą firmą i jeśli chociaż jedna osoba wstrzyma się przed wpłaceniem do nich pieniędzy to warto było napisać ten post.
Swoją drogą miałem podobną sytuacje("zdjęcie z dowodem w ręku") z Betway i widząc wpisy w ich temacie na forum to wiele osób odpuściło sobie tą firmę.
Pozdrawiam.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 03/10/2012 04:33

Jakis czas temu kilka razy rozmawialem na ten temat i myslalem,ze ta praktyka zostala calkowicie zniesiona .Podeslij mi na PW login to przkeaze go pani manager by cos z tym zrobila

Ja akurat naprawde lubie ta firme bo wygralem tam juz duzo kasy grin i zadnych problemow nie mialem.Dlaczego inni czasem maja po prostu nie wiem

Co do Betway to moze tylko zalowac kazdy kto nie zalozyl konta przed blokada Polakow wink A to ,ze sie czeka czasem i tydzien na wyplate to pies z tym bo nadrabiaja to masa innych rzeczy .Z drugiej strony wiele kasyn wymagalo takiej fotki z dowodem wiec akurat to juz tez nie jest az takie dziwiace.Po prostu multikonta robia swoje i tyle a ,ze cierpia niewinni no coz tak bywa

edit
Sorry nie doczytalem do konca ,ze juz masz wyplate
Posted by: rbbbe

Re: Oddsring - 04/10/2012 19:59

Ile zajmuje im weryfikacja dowodu? Wczoraj przesłane niby od razu dostałem maila, że przyjeli i przetwarzają ale w każdym normalnym buku trwa to kilka godzin... a wypłata wisi...
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 04/10/2012 20:01

Cytat:
każdym normalnym buku trwa to kilka godzin


Oj nie do konca grin

Po zatwierdzeniu jest w minute wiec nie ma sie co nerwowac wink
Posted by: mrbuu

Re: Oddsring - 05/10/2012 02:02

Mi się z tym bukiem kojarzy tylko to:
Posted by: gryzonko

Re: Oddsring - 06/10/2012 23:00

tiaaa mrbuu z tym to jest qrewstwo czystej wody w tym buku
Posted by: mrbuu

Re: Oddsring - 23/10/2012 08:44

Właśnie odkryłem dodatkowy minus tego buka. Jako, że nie mają w ofercie zakładów systemowych Trixie to chciałem sobie sam wygenerować taką kombinację zagrywając raz kombo, a chwilę później 2z3 wybierając te same typy. Tymczasem wyskoczyło info, że stawianie dwóch kuponów na te same wydarzenia i te same rezultaty nie jest dozwolone. Nie zadziałało nawet po dołożeniu bankera z innego meczu.
Big LOL jak dla mnie.
Posted by: Dzako

Re: Oddsring - 23/10/2012 20:24

Nie wiem czy też tak macie, ale u mnie jakiś czas temu po zatwierdzeniu kuponu, jak odświeżałem stronę przyjmowało kolejny (ten sam) kupon, bez mojej zgody. Mimo wielu negocjacji z supportem uznali, że to moja wina i kasę zabrali (dodam, że pisałem do nich nie po fakcie złożenia kuponu, tylko od razu po zdarzeniu).
Posted by: mrbuu

Re: Oddsring - 23/10/2012 20:30

Dziwne, że przyjęło dwa razy ten sam kupon skoro mi nie pozwolili tak zrobić.
Za to często mam tak, że klikam A, usuwam A, klikam B i chce wyslac kupon, a tam widnieje zdarzenie A. Raz czy dwa odruchowo klepnąłem stawkę i miałem lekki stresik.
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 23/10/2012 21:19

Originally Posted By: mrbuu
Dziwne, że przyjęło dwa razy ten sam kupon skoro mi nie pozwolili tak zrobić.
Za to często mam tak, że klikam A, usuwam A, klikam B i chce wyslac kupon, a tam widnieje zdarzenie A. Raz czy dwa odruchowo klepnąłem stawkę i miałem lekki stresik.


Każdy chyba tak ma i dlatego też zrezygnowałem z ich usług na razie, nie przekonają mnie nawet zdobywaniem pkt i wygrywaniem nagród. Jeśli tego nie naprawią, to ja tam nie wpłacę.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 31/10/2012 21:06



Jesteś dobry w obstawieniu zakładów? Świętujemy 2 lata grania w Oddsring nagradzając najlepszych na naszej stronie. Konkurs Mistrzowie Ringów będzie realizowany przez dwa miesiące, a pula nagród wynosi 1.000 EUR, w każdym z nich.

Czas trwania:
1 runda: 1-30 listopada 2012 (1000 EUR)
2 runda: 1-30 grudnia 2012 (1.000 EUR)

Tabela nagród:
1 miejsce - 300 EUR
2 miejsce - 200 EUR
3 miejsce - 100 EUR
4-5 miejsce - 75 EUR
6-10 miejsce - 50 EUR

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie wartości zakładów, a nie na podstawie stawki. Oznacza to, że im wyższy średni kurs wygranych zakładów, tym wyższy wynik na tablicy liderów. System ten sprawia, że konkurs jest sprawiedliwy dla wszystkich bez względu na stawkę.

Wzór: Score = (kurs 1 + kurs 2 + ... + kurs N) / N zwycięskie zakłady

Aby zakwalifikować się do tablicy liderów wystarczy postawić 20 zakładów w każdym miesiącu trwania konkursu. Oznacza to, że jeśli postawisz co najmniej 20 zakładów w listopadzie, zakwalifikujesz się do 1. rundy konkursu Mistrzowie Ringów.

Warunek: minimum 20 zakładów / miesiąc

Ranking będzie aktualizowany na stronie internetowej każdego dnia konkursu. Podliczenie rundy następuje o godz. 00:00, 1 i 31 grudnia 2012. Nagrody zostaną przyznane na konta użytkowników tego samego dnia.

--------
Mialem okazje ostatnio kilka razy rozmawiac z ludzmi tam pracujacymi i zostalem zapewnionyze sytuacje z weryfikacja(zdjecie z dowodem przy twarzy) juz sie nie powtorza
Jesli byloby inaczej prosze o tym napisac i podeslac mi username z Oddsring na PW
Posted by: Ojro

Re: Oddsring - 31/10/2012 22:04

rozumiem, że jak otworzę konto i wpłacę 400 PLN to pojawi się 800PLN? czy może jednak tylko EUR i USD ?

piwo
Posted by: mrbuu

Re: Oddsring - 31/10/2012 22:22

Jeśli wybierzesz konto w PLN i wpłacisz przez MB to dostaniesz za te 400 PLN depozytu 200% max.200$ czyli jakieś ~636PLN bonusa do wyrobienia.
Konto w PLN i wpłata przez coś innego niż MB to 100%, czyli 400PLN do wyrobienia.
Posted by: Ojro

Re: Oddsring - 31/10/2012 22:25

czyli wychodzi że najlepiej w PLN mieć konto... dziwny jest ten świat crazy

400 -> ok 630pln
Posted by: Ojro

Re: Oddsring - 02/11/2012 20:08

Oddsring kopara

1 wypata = 0 skanów dowodów czy screena... wypłata zrealizowana w ciágu 3 minut piwo

ale minus to obrót tymi oringami aby otrzymać bonus... blush
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 08/11/2012 05:47

Originally Posted By: Ojro
Oddsring kopara

1 wypata = 0 skanów dowodów czy screena... wypłata zrealizowana w ciágu 3 minut piwo

ale minus to obrót tymi oringami aby otrzymać bonus... blush

Mi też wypłacili dzisiaj w niecałe 5 minut.
Kwota coprawda niewielka ,ale poszło sprawnie.
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 08/11/2012 06:26

Wypłaty mają bardzo szybkie, jeśli nie wołają skanów lub konto zweryfikowane. Ostatnio się skusiłem i wpłaciłem przez Paysafe, wypłata na MB bez problemu, w ciągu 2 minut piwo
Posted by: mrbuu

Re: Oddsring - 08/11/2012 06:29

tylko te limity na niektóre zdarzenia
na AKO mam jakieś 50PLN albo 10PLN jak chcę zagrać jakiegoś wariata

do tego limit na single np. na NBA max 50PLN

przy takich warunkach bardzo ciężko się obraca ten bonus
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 08/11/2012 17:46

Originally Posted By: Pindol
Wypłaty mają bardzo szybkie, jeśli nie wołają skanów lub konto zweryfikowane. Ostatnio się skusiłem i wpłaciłem przez Paysafe, wypłata na MB bez problemu, w ciągu 2 minut piwo

Jak wpłacałeś Paysafe to nie wzięło Ci prowizji czasem?
Pytam bo kiedyś przy wpłacie Ukash pobrało mi 2% prowizji.
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 08/11/2012 17:54

Originally Posted By: Iwdakuno
Originally Posted By: Pindol
Wypłaty mają bardzo szybkie, jeśli nie wołają skanów lub konto zweryfikowane. Ostatnio się skusiłem i wpłaciłem przez Paysafe, wypłata na MB bez problemu, w ciągu 2 minut piwo

Jak wpłacałeś Paysafe to nie wzięło Ci prowizji czasem?
Pytam bo kiedyś przy wpłacie Ukash pobrało mi 2% prowizji.



konto tam mam w euro i przy wymianie kursy z pln/euro pobiera PS 2%
Posted by: mrbuu

Re: Oddsring - 15/11/2012 09:29

Uważajcie naprawdę na live u tego buka.
Właśnie kliknąłem sobie Oklahoma @3,25.
Trwała akurat przerwa. Patrzę na kupon a tam kurs 1,5 blush

Ciekawe co mi odpowiedzą, bo pisałem na szybkości, że za taki kurs podziękuję.
Nie pierwszy raz jak ich nieodświeżona strona przyjmuje jakieś dziwne zakłady.
Posted by: Ojro

Re: Oddsring - 25/11/2012 03:55

bez jaj, że ten buk nie miał oferty na 'sporty zimowe'?!

pany, wiecie może czy mieli coś w ofercie w zeszłym roku? biathlon, biegi?
Posted by: gryzonko

Re: Oddsring - 25/11/2012 06:49

Originally Posted By: Ojro
bez jaj, że ten buk nie miał oferty na 'sporty zimowe'?!

pany, wiecie może czy mieli coś w ofercie w zeszłym roku? biathlon, biegi?

Oni sie raczej nastawiają na kopiowanie ofert od innych, a najłatwioej skopiować i potem pilnować kursów tego co najbardziej popularne. A że zimówki raczej średnio popularne....
Posted by: simons1986

Re: Oddsring - 26/11/2012 05:10

Hmm bardzo ciekawa oferta live, widze ze nawet maja koszykówke Australia Division 2 Kobiet, nawet bet365 nie ma czegos takiego w ofercie, a jak wyglada sprawa z limitami i stawkami ? Mozna pograc powyzej 500 zł ?
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 26/11/2012 05:22

Originally Posted By: simons1986
Hmm bardzo ciekawa oferta live, widze ze nawet maja koszykówke Australia Division 2 Kobiet, nawet bet365 nie ma czegos takiego w ofercie, a jak wyglada sprawa z limitami i stawkami ? Mozna pograc powyzej 500 zł ?



max stawka to chyba 689zl czy cos w tym stylu, po kliknieciu w zaklad i przejsciu do wpisania stawki masz pokazany limit na kupon
Posted by: gryzonko

Re: Oddsring - 26/11/2012 20:27

Simons az tacy orginalni to oni znowu nie są. Z teo co zauważyłem to bardzo duża część ich oferty live jest prawie identyczna do Digibet( te same mecze, kursy, rekcje), sporo do Bah. Pozostałe też pewnie od kogoś biorą.
A limity to są fajne ale na poczatku, jak coś wygrywasz to ci limitują do max 10e.
Posted by: mrbuu

Re: Oddsring - 26/11/2012 21:47

Z moich obserwacji.
Na single w popularnych sportach np. Champions League obowiązują te limity, które widnieją pod kursem, czyli nawet do 30k PLN.
Na single w mniej popularnych sportach np. NBA (lol) mam limit 50PLN.
Na AKO limit 50PLN, a czasem mniej jeśli chcesz puścić pociąg z ako 3000.
Na live niezależnie od zdarzenia limit 25 PLN.
Posted by: simons1986

Re: Oddsring - 26/11/2012 22:17

Originally Posted By: gryzonko
Simons az tacy orginalni to oni znowu nie są. Z teo co zauważyłem to bardzo duża część ich oferty live jest prawie identyczna do Digibet( te same mecze, kursy, rekcje), sporo do Bah. Pozostałe też pewnie od kogoś biorą.
A limity to są fajne ale na poczatku, jak coś wygrywasz to ci limitują do max 10e.


no tak troche sie zapedzilem z ta opinia, nie jest tak rozowo smile
Posted by: forty

Re: Oddsring - 27/11/2012 00:31

Originally Posted By: gryzonko
Simons az tacy orginalni to oni znowu nie są. Z teo co zauważyłem to bardzo duża część ich oferty live jest prawie identyczna do Digibet( te same mecze, kursy, rekcje), sporo do Bah. Pozostałe też pewnie od kogoś biorą.
A limity to są fajne ale na poczatku, jak coś wygrywasz to ci limitują do max 10e.


pewnie korzystaja z usług tych samych dostawców zakładów
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 04/12/2012 21:30

Pierwsza edycja Ring Champions przeszła już do historii, a dziesięciu najlepszych graczy wyłonionych w drodze konkursu może cieszyć się przyznanymi nagrodami. Doskonałe wyczucie czasu, świetny prezent mikołajkowy! Nagrodę główną w wysokości 300 EUR zgarnął Robert J.
Drugie miejsce przypadło w udziale Piotrowi S. 200 EUR, a miejsce trzecie zajął Tomasz P. 100 EUR.

Gratulujemy!

Przypominamy, łączna pula nagród to aż 1000 EUR.A Oddsring, w duchu świątecznego klimatu, nie przestaje nagradzać najlepszych.

Jeśli nie zdążyłeś wziąć udziału w pierwszej edycji konkursu, jeśli Twoja intuicja zawiodła Cię, byłeś blisko.. ale nie udało się? Nic straconego! Szansa przed Tobą! Od 1. do 30. grudnia trwa druga edycja konkursu. Ponownie z łączną pulą nagród 1000 EUR. Aby zakwalifikować się do tablicy liderów wystarczy oddać 20 zwycięskich kuponów w każdym miesiącu trwania konkursu. Oznacza to, że jeśli wygrasz co najmniej 20 zakładów w grudniu, zakwalifikujesz się do 2. rundy konkursu Mistrzowie Ringów.
Nie zwlekaj! Rozpocznij Nowy Szczęśliwy Rok z kasą od Oddsring!
Posted by: gryzonko

Re: Oddsring - 08/12/2012 20:14

Różne szmaciarstwa ze strony buków sie widziało, ale Ci pokazują całkiem nową "jakość". Chcem postawić zakładzik na under 2.5 - kursy w obie strony po 1.85, przy akceptacji info że kursy uległy zmianie i moge obstawić po 1.64... wracam do oferty, tam : under po 1.64 over po 1.85, myślę sobie moze kursy sie nie odswierzyły, wiec próbuje obstawic 1euro na over po 1.85, zakład przyjęty po kursie 1.85. Szmaciarze potrafią nie zrobić korekty kursu w obie strony, tylko chamsko przyciąć na marży.
Posted by: mez

Re: Oddsring - 08/12/2012 21:01

Originally Posted By: gryzonko
Różne szmaciarstwa ze strony buków sie widziało, ale Ci pokazują całkiem nową "jakość". Chcem postawić zakładzik na under 2.5 - kursy w obie strony po 1.85, przy akceptacji info że kursy uległy zmianie i moge obstawić po 1.64... wracam do oferty, tam : under po 1.64 over po 1.85, myślę sobie moze kursy sie nie odswierzyły, wiec próbuje obstawic 1euro na over po 1.85, zakład przyjęty po kursie 1.85. Szmaciarze potrafią nie zrobić korekty kursu w obie strony, tylko chamsko przyciąć na marży.


ta sama marka co leonbets - ci robili to samo wiec ja do tych klonow nawet sie nie rejestrowalem
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 12/01/2013 18:11

Nie wiem jak to jest ,ale ja z nimi problemów nigdy nie miałem,chociaż rzadko tam gram.
W nocy grałem live U-20 Argentyna-Paragwaj i nie było "jaj" z kursami.

Zakład za 300 zł przyjęty za pierwszym razem.
Po meczu o 01.55 zlecam wypłatę na MB.
Teraz się logowałem.Kasa oczywiście już jest.Wpłynęła na moje MB o godz 03.15.
Czyli wypłata zajęła im niespełna półtorej godziny.Jak na porę nocną to barzdzo dobry czas.
Posted by: BigMaster

Re: Oddsring - 12/01/2013 19:24

tak to juz jest z bukami, o jednych dbaja i chca ich jak najdluzej zatrzymac, innym po kilku betach pokazuja drzwi. nie mam pojecia z czym to jest zwiazane:)
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 10/02/2013 07:53

Miłym zaskoczeniem w sobote przed północa był dla mnie fakt,iż rozliczyli mi (nie czekając na zakończenie meczów) kupon zagrany z oferty przedmeczowej już w trakcie trwania spotkań.

Grałem 3 overy 1,5 w spotkaniach Lazio,Universidad Santiago i Boca Juniors.W 2 ostatnich meczach po 2 gole padły jeszcze przed przerwą (w Buenos już 0-2 było po 8 minutach gry).
Wypłacili mi też na MB po trzech kwadransach.Kwota może niezbyt szalona ,bo 4 stówki z hakiem,ale i tak warto pochwalić Oddsring za błyskawiczny czas zrealizowania wypłaty.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 10/02/2013 08:01

Ja ostatnio bylem zawiedziony bo z reguly klikam i mam po 1,2 minutach wyplate od nich a oni faktycznie kazali mi czekac cale ok 45 - 60 minut .No masakra normalnie grin

A tak juz calkiem na powaznie to tylko zwrocilem na to uwage bo chcialem szybko w nocy wplacic do innej firmy . Pod wzgledme wyplat dobrze2
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 10/02/2013 08:28

Originally Posted By: rafal08
Ja ostatnio bylem zawiedziony bo z reguly klikam i mam po 1,2 minutach wyplate od nich a oni faktycznie kazali mi czekac cale ok 45 - 60 minut .No masakra normalnie grin

A tak juz calkiem na powaznie to tylko zwrocilem na to uwage bo chcialem szybko w nocy wplacic do innej firmy . Pod wzgledme wyplat dobrze2


Dokładnie to samo miałem na myśli.Dzięki szybkiej wypłacie przerzuciłem kasę do innej firmy,bo w ofercie live akurat nie mieli tego co chciałem grać live dzisiejszej nocy.
Teraz juz mam zakład w toku i czekam.Powinno być dobrze. wink
Posted by: Pindol

Re: Oddsring - 21/02/2013 03:56

ale mulą z 1 zakładem, granym na live.

DNB w kosza, mecz skończył się 1,5H temu, a tu dalej nierozliczone. E-mail poszedł, bez reakcji. Dziwne, bo zawsze szybko rozliczają
Posted by: mody1988

Re: Oddsring - 22/02/2013 14:46

CZY można anulować zlecenie wypłaty??

Zleciłem Wypłate przez Neteller ale zapomniałem podać kodu identyfikatora i nie wiem co z ta wypłatą??
Posted by: TheStyl

Re: Oddsring - 22/02/2013 17:47

Uwaga tylko w Oddsring rzadka okazja obejrzenia zakładu dwudrogowego z układem kursów 1,72 - 1,59. Under/Over 2,5 w meczu towarzyskim Copenhaga-Molde. Przekroczony kolejny próg absurdu!
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 26/05/2013 05:38

Maja swoje minusy ,ale wyplata w kilka sekund w sobotnia noc na pewno jest duzym plusem dobrze2
Posted by: mez

Re: Oddsring - 26/05/2013 05:43

Originally Posted By: rafal08
Maja swoje minusy ,ale wyplata w kilka sekund w sobotnia noc na pewno jest duzym plusem dobrze2


no fajnie ,ale przy 17% marzy to niewiele osob stamtad bedzie mialo okazje wyplacac bo ludzie predzej zbankrutuja

co mi po szybkich wyplatach skoro kursy kursy maja takie (a zwlaszcza te praktyki obnizania kursu ,ktory chce sie pograc a jednoczesnie nie podwyzszania kursy na przeciwstawna opcje co jest ewenementem u bukow) ,ze wogole nie oplaca sie do nich wplacac
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 26/05/2013 05:59

Ja jakos lubie ten ich dziwny live i generalnie nie pamietam zeby mi sie trafila taka sytuacja o jakiej piszesz.Oczywiscie gram tam duzo duzo mniej niz w innych firmach

A napisalem to o wyplacie bo mnie ciesza wyplaty w pare sekund .Nie moga mnie cieszyc ? Moga
Posted by: mez

Re: Oddsring - 26/05/2013 07:00

Originally Posted By: rafal08
Ja jakos lubie ten ich dziwny live i generalnie nie pamietam zeby mi sie trafila taka sytuacja o jakiej piszesz.Oczywiscie gram tam duzo duzo mniej niz w innych firmach

A napisalem to o wyplacie bo mnie ciesza wyplaty w pare sekund .Nie moga mnie cieszyc ? Moga


Ja tam nigdy live nie gralem a takie akcje trafialy mi sie pre-match , zreszta nie tylko mi jak widac po komentarzach.

Co do reszty komentarza to sie juz nie wypowiadam bo jeszcze bana zarobie...ale rozumiesz chyba ,ze Twoje opinie (wylacznie pozytywne) na temat niektorych bukow nie mozna brac jako 100% obiektywne ,stad smiesza mnie takie pochlebne opinie na temat takich bukow.

eot
Posted by: Iwdakuno

Re: Oddsring - 26/05/2013 07:43

Originally Posted By: rafal08
Ja jakos lubie ten ich dziwny live i generalnie nie pamietam zeby mi sie trafila taka sytuacja o jakiej piszesz.Oczywiscie gram tam duzo duzo mniej niz w innych firmach

A napisalem to o wyplacie bo mnie ciesza wyplaty w pare sekund .Nie moga mnie cieszyc ? Moga


Cieszą ,cieszą,choć też rzadko tam gram.Kiedyś kliknąłem w środku nocy wypłatę równiutko 1000 zł i kasa była za10 sekund.A że kursy i live takie a nie inne? No cóż, chociaż rekompensują to błyskawicznymi wypłatami.
Są firmy ,które mają niższa marże,ale z wyplatami lubią zrobić pod górkę
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 27/05/2013 03:20

Originally Posted By: mez
Twoje opinie (wylacznie pozytywne) na temat niektorych bukow nie mozna brac jako 100% obiektywne


Nie obrazaj mnie .Nigdy wiecej
Posted by: HAGIi

Re: Oddsring - 27/05/2013 04:02

Nie masz pojecia mez o buku to nie pisz.
Co z tego ze marza wysoka jak kazdy normalny typer nie bedzie tam gral pre jak ma wyzsze kursy w innych bukach
Przewage taka ma ten buk, ze w niektorych dyscyplinach kompletnie nie ogarniaja i daja takie swiry ze glowa boli...
Problem oczywiscie szybki limit, ale co zrobic - kazdy orze jak moze...
Posted by: awax76

Re: Oddsring - 06/11/2013 04:28

mają live który trzeba ręcznie odświeżać - to cholernie irytujące
nie da się nic z tym zrobić?
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 06/11/2013 05:13

No raczej ciezko cos z tym bedzie zrobic bo generalnie ta cala platforma byla na jakiejs takiej niestandardowej bazie stworzona.Dawniej przy okazji jakiegos problemu wyjasniali mi dlaczego tak jest,ale po prostu juz nie pamietam dokladnego powodu.Przekaze jutro i jak cos bede wiecej wiedzial to napisze
Posted by: Danielsan

Re: Oddsring - 12/11/2013 19:49

było tu ostatnio info o płatnościach paypal czy coś źle kojarzę?
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 13/11/2013 04:41

Bylo,ale niestety musieli usunac ta opcje wplat
Posted by: Danielsan

Re: Oddsring - 16/11/2013 17:35

ile leci od nich wypłata na skrill?

wczoraj wieczorem zleciłem dwie i nic,

a ile na konto?
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 16/11/2013 17:41

Na konto to nie wiem ,ale na skrill to mam praktycznie zawsze do godziny(czesto sa to minuty).W tym tygodniu wyplacalem i byla po ok 30 minutach
Posted by: Danielsan

Re: Oddsring - 16/11/2013 17:44

a trzeba jakoś weryfikować? nic nie pisali, zleciłem wczoraj i przedwczoraj 3 wypłaty i wszystko stoi "processing"
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 16/11/2013 17:47

Hmm no nie wiem jakiej wielkosci te wyplaty.Generalnie na pewno nie zaszkodzi wyslac dowod + rachunek.Na e-mail info@oddsring.com
Posted by: HAGIi

Re: Oddsring - 16/11/2013 17:54

Bez weryfikacji nie przejdzie. Wyslij dokumenty te co napisal rafal i bedzie ok.
Posted by: Danielsan

Re: Oddsring - 16/11/2013 17:54

dzięki, podeślę im te dokumenty, może to przyśpieszy cały proces
Posted by: Danielsan

Re: Oddsring - 18/11/2013 16:28

konto zweryfikowane po weekendzie, kasa na kontach po minucie od weryfikacji piwo
Posted by: bolo73

Re: Oddsring - 25/11/2013 20:52

Oddsring hehe buk,który rozlicza zakłady wg własnego widzi mi się. W piątek pograłem u nich zakłady na polskiego hokeja: Krynica - Unia - rozliczyli poprawnie,wypłacili ale zostawiłem sobie prawie 200euro na koncie na grę.Pograłem w niedzielę ponownie hoka Craxę z Krynicą.Zakłady przyjęli,kursy jechały w dół ale meczu nie zdjęli. Przychodzę wieczorem doma patrzę a oni zrobili unieważnienie i zwrot, podobno jeszcze przed meczem. Na moje zapytanie:
"Witam!
Proszę o wytłumaczenie dlaczego unieważniliście mi zakłady na polski
hokej Cracovia - Krynica? Mecz odbył się - wynik 11:3 więc jaki jest
tego powód bo nie rozumiem?Proszę o poprawne rozliczenie zakładów!!!"
przyslali odpowiedź:
"Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z naszym regulaminem:
10.1 W każdym przypadku, gdy zakład został przyjęty lub płatność
została dokonana przez nas w wyniku błędu, ze względu na fakt, że
podane kursy i / lub wyniki zakładów były wyraźnie błędne,
zastrzegamy sobie prawo do poprawy błędów nawet po zakończeniu
zdarzenia. Odnosi się to do możliwości ponownego rozstrzygnięcia
odpowiednich zakładów. Jeżeli nie ma ku temu wystarczających powodów,
zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia zakładu, a tym samym zwrotu
stawki konto gracza. Dokładamy starań, by informować Klientów o
błędach najszybciej, jak to tylko możliwe.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie."

Odpisałem im:
"Ale o jakim błędzie tutaj jest mowa? Wystawiliście kurs taki sam albo
podobny do tego jaki wystwiłi inni bukmacherzy, którzy notabene
rozliczyli zakład prawidłowo.Wystawiliście zakład jak najbardziej
prawidłowo i można go było grać przez długi czas - nie było blokady
zdarzenia tylko kurs pikował w dół więc o jakim błędzie jest mowa bo
nie bardzo rozumiem?"
Odpowiedź:
"Uprzejmie informujemy, iż nasza decyzja o anulowaniu zakładu jest
ostateczna.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia."
Zero argumentów tylko "zrobiliśby tak i nie ma dyskusji!!!"
Dodatkowo dzisiaj zrobili mi zwrot za piątkowy mecz który pograłem dnb Unia - najpierw rozliczyli - wypłacili a dzisiaj po 3 dniach robią zwrot i mam wskutek tego konto ujemne."
Teraz patrzę a tu zrobili kompletny zwrot za wszystkie zakłady - po 3 dniach kiedy zostało rozliczone i w większości wypłacone. Buk jest śmieszny.
​
Posted by: TheStyl

Re: Oddsring - 20/12/2013 16:14

Zwykli złodzieje! Nie dość, że w momencie przyjmowania zakładu ciągle proponują ci obniżony kurs to jeszcze robią takie przekręty jak powyżej. A jak mimo tego wszystkiego zdołasz być na plusie to uwalą ci limity takie abyś czasem broń Boże nie zdołał uzbierać punktów do tego ich bonusa. Znajomy pograł tam u nich coś z trzy tygodnie i tak średnio co tydzień miał obniżany limit, który teraz na wszystko wynosi 25 zeta. Amatorszczyzna nie bukmacher!
Posted by: Angel2

Re: Oddsring - 07/01/2014 00:47

A ja u nich długo gram i uważam, że są spoko - używam tylko Skrilla do płacenia więc brak prowizji i ograniczeń jest naprawdę spoko :dobrze: Kursy też nienajgorsze. To był mój pierwszy buk z polecenia znajomego i mam do niego spory sentyment, bo bardzo mi się podoba :)
Posted by: hunters

Re: Oddsring - 07/01/2014 04:06

Pierwszy post i samochwał, nieźle laugh
Posted by: TheStyl

Re: Oddsring - 09/01/2014 02:16

Originally Posted By: Angel2
A ja u nich długo gram i uważam, że są spoko - używam tylko Skrilla do płacenia więc brak prowizji i ograniczeń jest naprawdę spoko dobrze Kursy też nienajgorsze. To był mój pierwszy buk z polecenia znajomego i mam do niego spory sentyment, bo bardzo mi się podoba smile


A co Ci się w nim podoba najbardziej? Chyba to że w momencie potwierdzania notorycznie obniżają wybrany kurs. A może to, że jak trochę pograsz i mimo wszystko wygrasz to masz limit do 10 Pln na zakład. A może podoba Ci się robienie z siebie idioty i fotografowanie się z dowodem przy pysku. Zresztą idiotę i tak z siebie robisz pisząc takie posty jak w/w.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 09/01/2014 17:00

Dowod przy pysku nie jest standardowa procedura i jest wymagany tylko w szczegolnych przypadkach.Z reszta nie jest to jedyna firma ktora moze czegos takiego wymagac co widac doskonale w wielu dyskusjach
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 15/01/2014 19:11

Po paru miesiacach powraca bardzo lubiany konkurs Liga Mistrzow Mecz.pl.Sponsorem zostal Oddsring.Pula konkursu to 2000 PLN

Zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i zapisow .Dzial konkursowy chwilowo tutaj KLIK
Posted by: Angel2

Re: Oddsring - 25/04/2014 00:02

[quote=hunters]Pierwszy post i samochwał, nieźle :D [/quote]
Jaki samochwał? Pierwszy post, bo znudziło mi się tylko czytanie wątków i chciałam też coś napisać od siebie. Nie pisałam, że to buk najlepszy, tylko że mam sentyment, bo z nim zaczęłam grę. :dobrze: Negatywnych opinii, jak to na polskich forach, pojawiło się już sporo - chciałam dorzucić swoje nieco milsze trzy grosze. Pozdro :dobrze2:

[quote=TheStyl]A co Ci się w nim podoba najbardziej? (...) Zresztą idiotę i tak z siebie robisz pisząc takie posty jak w/w. [/quote]

O, jaki miły kolega :grin: buk poprosił o weryfikację, to zaraz wielka nienawiść i hejt na cały świat? Spoko, wszyscy na pewno Cię tam u nich lubią :D
A co do Twojego wyliczenia wad, to nie ma chyba buka, u którego live kursy się nie zmieną ;) Z limitami u nich problemu jeszcze nie miałam, a weryfikowana tez byłam tylko standardowo jak pisze rafal08 więc widocznie byłam mniej podejrzana ;)
Zresztą nawet jakby poprosili to nie widzę problemów, u innych się z tym mój brat spotkał jak wypłacał większe kwoty albo myśleli, że jak mamy to samo nazwisko to musi być oszustwo :D
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 05/06/2014 16:15

Oddsring - Konkurs World Cup Mecz.pl - Dział konkursowy
Posted by: gumis1987

Re: Oddsring - 10/06/2014 22:36

Śmieszny "bukmacher". Dałem się znowu nabrać i wpłaciłem kilka zł żeby zagrać kurs trochę wyższy niż u konkurencji. O dziwo nie zmniejszyli go bezczelnie w trakcie zatwierdzania zakładu shocked Ale do rzeczy.
Mają ciekawą interpretacje poniższego punktu regulaminu:

"4.20 W przypadku, w którym wartość depozytu nie zostanie w całości obrócona przed zleceniem wypłaty lub jeśli w historii aktywności konta znajdą się serie zakładów z gwarantowanym wynikiem, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zlecenia wypłaty, a także do tymczasowego zablokowania lub stałego zamknięcia konta jeśli aktywność wskazywałaby na zdeponowanie środków bez wyraźnej intencji gry."

O szczegółach anulowania mojej wypłaty dowiedziałem się w kolejnych e-mailach:

"Tak samo jak przy poprzednich wypłatach, kurs, który uważamy za granicę między surebetami (zakładami na pewny rezultat), a zwykłymi kursami, to 1,5 w przypadku zakładów pojedynczych, zaś 1,2 w przypadku zakładów akumulacyjnych."

"Dokonał Pan ostatnio wpłaty na kwotę X PLN. Prosimy o obstawienie depozytu na zakłady o kursach powyżej 1.5, a Pańska wypłata zostanie zrealizowana."

Z czymś takim to się jeszcze nie spotkałem laugh
Niejednokrotnie wpłacałem, grałem single po mniejszych kursach jak np. 1,15; 1,20 i wypłacali bez problemu. Teraz nie chcieli.
Mam wrażenie, że siedzą tam w tym oddsringu i przy mocno zakrapianej kozim mlekiem imprezie losują, którego klienta by tu wkurwić. laugh
Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń z firmą ddsring.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 11/06/2014 20:19

Oddsring
Bonus Code:MECZPL

Mistrz Zakładów Sportowych Mundialu 2014!

Mecz otwarcia pomiędzy zespołem gospodarza Brazylii i drużyną Chorwacji w dniu 12 czerwca będzie sygnałem rozpoczęcia promocji, która ma na celu wyłonić także Mistrza Zakładów Sportowych Mundialu 2014.

Przed Tobą nie tylko szansa na zgarnięcie gotówki podczas trwania całego turnieju, ale także dostęp do najszerszej oferty rynków zarówno zakładów przedmeczowych jaki i zakładów na żywo. Obstawianie MŚ 2014 w Oddsring to przyjemność z niesamowitą wartością dodaną!

Mistrz Zakładów Sportowych Mundialu 2014!
Typuj! Zwycięż i zgarnij 500 EUR extra!
Łącznie 2000 EUR w nagrodach!

Jak grać ?

Udział w promocji jest automatyczny. Nie musisz nigdzie się zapisywać. Jedyne co musisz robić to postawić min 20 zakładów.

Jak zdobywać punkty?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie wartości zakładów. Oznacza to, że im wyższy średni kurs wygranych zakładów, tym wyższy wynik na tablicy liderów. Wynik = (kurs 1 + kurs 2 + ... + kurs N) / N zwycięskie zakłady

Jak znaleźć się na tablicy liderów?

Tablica liderów jest aktualizowana na naszej stronie każdego dnia konkursu. Tylko zakłady sportowe z minimalną stawką 3 USD (lub równowartość tej kwoty w innej walucie ), między 12 czerwca 2014 00:00 CET i 13 lipca 2014 23:59 CET kwalifikują się do tej promocji. Im więcej punktów, tym lepsza nagroda!

Jaka jest pula nagród?



Jak otrzymam moją nagrodę?

Nagrody zostaną przelane na zwycięskie konta gracza 14 lipca 2014 roku.

Regulamin:

Minimalna stawka zakładu, aby zakwalifikować się do tej promocji to $3
Oferta dotyczy wszystkich meczów rozegranych pomiędzy 12.06.2014 i 13.07.2014
Oferta ta jest ważna zarówno dla nowych i obecnych klientów
Ogólne warunki mają zastosowanie
Jeśli Twoje konto użytkownika jest w inne walucie niż USD, poniżej znajduje się informacja o min stawce:
EUR : min stawka € 2 *
GBP : min stawka 1,78£ *
PLN: min stawka 10zł *
TRY: min stawka 6 ₺ *
CZ: min stawka 60 zł *
BRL: min stawka 7 R$ *
*min przybliżona stawka podana w walucie lokalnej jest przedmiotem ewentualnych zmian kursów walutowych
Posted by: TheStyl

Re: Oddsring - 12/06/2014 09:49

Sprawa przedstawiona przez gumis1987 pokazuje, że ten buk to zwykła bandyteria. Za przeproszeniem ch.j im do tego jakie kursy gram i czy są to surebety czy nie. Wystawiają swoje kursy i są za nie odpowiedzialni.
Ale kolejny przedmówca jak widzę i tak nie przestaje zasypywania forum super hiper atrakcyjnymi konkursami od tych złodziei wink
Posted by: kamasutra

Re: Oddsring - 12/06/2014 11:19

Gdzie znajde w tym śmieśznym buku kursy na mistrzostwa?...
pod piłką nożną sa same smieszne ligi a o mistrzostwach ani wzmianki...
Osobno mistrzostw też nie widze.....
Posted by: kamasutra

Re: Oddsring - 12/06/2014 11:20

Sorry,....są na zielono MŚ....zagapiłem sie....
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 12/06/2014 11:24

Ta na zielono a pozostale pod Outrights - Soccer - International World Cup
Posted by: faster23

Re: Oddsring - 18/07/2014 01:04

"Niestety, musieliśmy anulować Twoją bieżącą wypłatę i zwrócić
środki na Twoje konto gracza ze względu na to, że całość
zdeponowanych przez Ciebie środków na konto gracza nie została
obrócona."

"Takie działanie jest zgodne punktem 4.20 naszych Ogólnych Warunków i
Zasad, którego treść znajdziesz pod adresem
http://pl.oddsring.com/terms#4."

"Nie martw się, wypłata nie jest niemożliwa - wystarczy, ze obrócisz
zdeponowane na konto środki jednokrotnie po kursie niebędącym pewniakiem
(około lub powyżej 1.5), a wypłata zostanie zrealizowana."

W związku z zainstniałą sytuacją zdecydowanie nie polecam tej firmy bo to co wymyślają to jeden wielki cyrk. Nie dość że bonus trzeba obrócić z 30 razy to pozniej takie przyjemne wiadomości.
Posted by: gumis1987

Re: Oddsring - 18/07/2014 10:28

Widać, że to coraz częstsza polityka w stosunku do swoich klientów.
Żeby zamknąć temat mojej sprawy opisanej powyżej, to wykonałem ten śmieszny obrót i wypłaciłem na skrill. Pieniądze otrzymałem po ponad 72 godzinach...
Posted by: Conrad

Re: Oddsring - 20/07/2014 15:58

Originally Posted By: faster23
"Nie martw się, wypłata nie jest niemożliwa - wystarczy, ze obrócisz
zdeponowane na konto środki jednokrotnie po kursie niebędącym pewniakiem
(około lub powyżej 1.5), a wypłata zostanie zrealizowana."


Rzeczywiście dziwne, czyli nie można wpłacić pieniądze by zagrać coś za 1.45 i później w razie wygranej wszystko wypłacić? cool

Rozumiem jeszcze wymagać obrót, tym bardziej jeśli buk poniósł koszta depozytu i jeszcze poniesie koszta wypłaty (choć to bardziej wypadałoby zaoferowanie przeniesienie tych kosztów na klienta), ale stawiać warunek kursowy to coś czego wcześniej nie widziałem...
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 07/08/2014 17:14

Volleyball Men's World Championship Poland 2014 z Oddsring - Dzial Konkursowy

Zapraszamy do gry
toast
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 17/09/2014 19:38

Oddsring

Skrill 1-Tap: mniej czasu, o połowę więcej kasy!

Przetestuj super-szybkie wpłaty przez nową technologię systemu Skrill i nie marnuj więcej czasu! Przetestuj Skrill 1-Tap już teraz i weź udział w unikalnej promocji na dobry początek 1-Tapowania!
Zaoszczędzenie czasu, który spędzasz przechodząc kolejne etapy wpłaty jest bardzo ważne, szczególnie gdy obstawiasz mecze na żywo.

Przetestuj Skrill 1-Tap, a my damy Ci w prezencie dodatkowe 50% sumy dwóch pierwszych wpłat, nawet do 25 EUR!

Wybierz Skrill 1-Tap w opcjach depozytu i przy swojej pierwszej wpłacie ustaw limit - i gotowe! Każdy kolejny depozyt to tylko jedno kliknięcie, bez konieczności logowania do Skrill!

Uwaga: Wyślij nam maila z "Bonus Skrill 1-Tap" w temacie by odebrać bonus.

Oddsring

1. Promocja dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników Oddsring zamieszkałych w Polsce. 2. Oferta limitowana, dostępna do 30.09.2014 dla wszystkich klientów, którzy po raz pierwszy skorzystają ze Skrill 1-Tap po otrzymaniu tego newslettera. 3. Bonus o wartości 50% sumy dwóch pierwszych wpłat przez Skrill 1-Tap będzie wypłacony do maksymalnej sumy 25 EUR. 4. Bonusem zostaną nagrodzeni gracze, którzy spełnią warunki bonusu i wyślą e-mail o temacie "Bonus Skrill 1-Tap" pod adres info-pl@oddsring.com po złożeniu depozytów. 5. Kwotę bonusową należy obrócić 5 razy po minimalnym kursie 1.5. Zakłady o niższych kursach, czy te, które zostaną odwołane, anulowane, zwrócone lub postawione na przeciwne strony z tym samym wynikiem nie będą brane pod uwagę przy sprawdzaniu dokonania obrotu. 6. Kwotę bonusową należy obrócić zgodnie z kryteriami obrotu w ciągu 30 dni od otrzymania bonusu, w przeciwnym razie środki bonusowe stracą ważność.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 06/01/2015 15:21

Powracaja dwa tenisowe konkursy sponsorowane przez Oddsring - Singiel i Debel

Zapisy juz w najblizszym czasie. Zapraszamy do gry toast


Oddsring zostal sponsorem na caly 2015 rok
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 13/01/2015 18:47


Oddsring
Bonus Code:MECZPL

Bonus 50% na Derby Madrytu

Czwartek, 15. stycznia, godz. 20:00, Estadio Santiago Bernabeu

Kolejne derby Madrytu będą dla Los Blancos okazją do szybkiego zrewanżowania się podopiecznym Simeone za zeszłotygodniową porażkę 0-2. Na stadionie Atletico bardziej skuteczni okazali się być gospodarze, dla których gole strzelali Raul Garcia i Gimenez. Czy w tej sytuacji Carlo Ancelotti zdecyduje się na desygnowanie do gry CR7 już od pierwszej minuty rewanżu?

Real Madryt

Bilans ostatnich spotkań Królewskich nie wygląda zbyt optymistycznie. Mimo zachowania pierwszej pozycji w tabeli Primera Division, fanów niepokoją z pewnością porażki z Valencią i AC Milanem. Po części w ich wyniku przewaga nad FC Barceloną zmalała tylko do jednego oczka.

Mobilizacja na czwartkowe derby Madrytu w obecnej sytuacji wydaje się być oczywista. W perspektywie 3 najbliższych tygodni Królewscy nie będą mierzyć się z żadnym z wymagających rywali, a już na początku lutego czeka ich... kolejne starcie z Atletico.

Atletico Madryt

Zgodnie z przewidywaniami, nawet najlepsza forma Atletico nie pozwoliłaby drużynie pokonać kilku potentatów z rzędu. Tym samym zeszłotygodniowe zwycięstwo nad Królewskimi podopieczni Simeone okupili weekendową porażką z Dumą Katalonii.

Na Camp Nou gospodarze dominowali już od pierwszych minut, potwierdzając przewagę bramkami Neymara, Suareza i Messiego. Goście skupili się natomiast na kolekcjonowaniu żółtych kartek, przez co tracą do liderujących w La Liga Los Blancos już 4 oczka.

Podsumowanie

Patrząc wyłącznie na ostatnie spotkania bezpośrednie można odnieść wrażenie, iż Simeone bardzo dokładnie i skutecznie rozpracował lokalnego rywala. Trzy zwycięstwa z rzędu nie mogą być przecież przypadkowe, a samo spojrzenie na kadry obu ekip nakazywałoby faworyzować czwartkowych gospodarzy. Czy Atletico postara się o podtrzymanie korzystnej serii?

Real Madryt: W L L L W, 8, 8, 0

Atletico: L W W W D, 12, 7, +5

Warunki promocji Bonus 50%:

1. Postaw zakład pojedynczy na Derby Madrytu za stawkę 50PLN do 100PLN (12EUR/USD - 25EUR/USD) po kursie min. 2.0 przed rozpoczęciem spotkania 15-go stycznia.
2. Jeśli przegrasz zakład, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki do 50PLN.
3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym w ciągu 30 dni od jego otrzymania. Załady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
4. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu prosimy o podanie numeru przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
6. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
7. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
10. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 18/01/2015 17:00

Powracaja dwa tenisowe konkursy sponsorowane przez Oddsring - Playoff Singiel i Playoff Debel

Ostatni dzien zeby sie zapisac. Zapraszamy do gry toast

Jedna osoba do debla brakuje wink
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 27/01/2015 18:21


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Bonus 50% na mecz Chelsea - Manchester City

Warunki promocji Bonus 50%:

1. Postaw zakład pojedynczy na mecz Chelsea - Manchester City za stawkę 50PLN do 100PLN (12EUR/USD - 25EUR/USD) po kursie min. 2.0 przed rozpoczęciem spotkania 31-go stycznia.
2. Jeśli przegrasz zakład, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki do 50PLN.
3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym w ciągu 30 dni od jego otrzymania. Załady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
4. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
6. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
7. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku,gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
10. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
11. Promocja dostępna dla użytkowników zamieszkałych na terenie Polski.

Promocja obowiazuje tez dla graczy z United Kingdom, Germany, Austria, Switzerland do kwoty 25€ bonusu
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 10/02/2015 19:55


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

50% Bonus Lechia Gdansk - Wisła Krakow

Warunki promocji Piątek 13-go:

1. Postaw zakład pojedynczy na mecz Lechia Gdańsk - Wisła Kraków za stawkę 13 PLN do 113 PLN (lub równowartość w innej walucie) po kursie min. 2.0 przed rozpoczęciem spotkania w piątek 13-go lutego.
2. Jeśli przegrasz zakład, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki do 56.50 PLN.
3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
4. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
6. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
7. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku,gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
10. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
11. Promocja dostępna wyłącznie dla użytkowników zamieszkałych na terenie Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 16/02/2015 14:24

OddsRing

Drodzy gracze, uprzejmie informujemy, że nasz serwis będzie aktualizowany i może być niedostępny od 17/02/15 09:00 do 17/02/15 09:30.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 04/03/2015 17:55

OddsRing

Kwiaty na Dzień Kobiet

Zarówno Lech Poznań, jak i Jagiellonia Białystok zdążyły już pogubić pierwsze punkty podczas rundy wiosennej. Mimo to ich piątkowe starcie i tak zapowiada się bardzo emocjonująco. Remis nie urządza żadnej z drużyn, więc w piątkowym spotkaniu oba zespoły zagrają na sto procent możliwości i powalczą o każdą piłkę.

Postaw min. 100 PLN na mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok i odbierz ekstra 50 PLN na kwiaty!

Nie chcemy, abyś przez sportowe emocje zapomniał o Dniu Kobiet. Zgłoś się do nas po wypełnieniu warunków promocji, a pierwsze 20 osób otrzyma ekstra kasę na kwiaty dla swojej wybranki.

Grając z OddsRing zyskujesz potrójnie:

1. dostajesz ekstra kasę
2. za każdy zakład (nawet ten postawiony za środki bonusowe) dostajesz punkty, którymi odblokujesz bonus powitalny
3. po uwolnieniu bonusu punkty zostają na koncie i możesz je później wymieniać na gotówkę.

Warunki promocji Kwiaty na Dzień Kobiet:

1. Dokonaj wpłaty w wysokości co najmniej 100 PLN między godziną 17:00 w środę 4-go marca, a rozpoczęciem spotkania (piątek 6-go marca, 20:30).
2. Postaw zakład pojedynczy na mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok za 100 PLN lub więcej (bądź równowartość w innej walucie) po kursie min. 2.0 przed pierwszym gwizdkiem.
3. Jeśli przegrasz zakład, napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od zakończenia spotkania, podając w mailu numer przegranego zakładu, a pierwsze 20 osób otrzyma od nas zwrot gotówkowy w wysokości 50 PLN.
4. Zwroty zostaną dopisane do kont graczy w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
6. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
7. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
10. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
11. Promocja dostępna wyłącznie dla użytkowników zamieszkałych na terenie Polski.

Zajrzyj do naszej oferty, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!
Posted by: szuwi1

Re: Oddsring - 04/03/2015 18:28

O, już jest warunek, że tylko pierwsze 20 osób otrzyma zwrot, lipa troszkę. Otrzymałem tego maila, już chciałem wpłacać, ale się powstrzymałem z racji tego limitu.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 04/03/2015 18:57

Zawsze zwroty mialy warunki obrotu a te 50 PLN mozna pozniej od razu wyplacic wiec dlatego jest dla pierwszych 20 osob a nie dla wszystkich . Z reszta czym mniej osob skorzysta tym wieksza szansa na bycie w pierwszej 20 aplauz
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 24/03/2015 15:51

OddsRing

Dear players, website shall be undergoing software upgrades and may be unavailable from 25/03/15 09:00 to 25/03/15 09:30
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 26/03/2015 11:31


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Największe emocje po najwyższych kursach!

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY, 5. KOLEJKA: Polscy piłkarze z pewnością będą mogli liczyć na doping rodaków w Dublinie, ale czy wygrają z Irlandią? Świętując 4 mecze eliminacyjne bez porażki Polaków, na wszystkie rezultaty ich następnego meczu oferujemy promocyjny kurs aż 4.00! Czytaj dalej

Warunki promocji Superkursy:

1. Postaw zakład pojedynczy na rezultat meczu Irlandia - Polska przed rozpoczęciem spotkania w niedzielę 29-go marca o 20:45.
2. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony przez nasz system jako wygrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości różnicy kursów. Przykładowo, jeśli na Twój wygrany zakład za kwotę 10 zł rozliczony po kursie 2.50 oferowaliśmy promocyjny kurs 4.00 - dopiszemy do Twojego konta bonus w wysokości 15 zł.
3. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługi Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu podaj numer wygranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin. Maksymalna kwota bonusu to 50 zł.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 5x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 5 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Superkursy dotyczą wyłącznie zakładów na wygraną w meczu (1X2).
6. Oferta na superkursy nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak na przykład obstawianie różnych wyników meczu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
12. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 10/04/2015 13:21


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Derbowe Superkursy

PREMIER LEAGUE, 32. KOLEJKA: Czerwone Diabły po raz pierwszy od półtora roku przystępują do derby Manchesteru, będąc przed rywalami w ligowej tabeli. Czytaj dalej

Warunki promocji Derbowe Superkursy:

1. Postaw zakład pojedynczy na rezultat meczu Manchester United - Manchester City przed rozpoczęciem spotkania w niedzielę 12-go kwietnia o 17:00.
2. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony przez nasz system jako wygrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości różnicy kursów. Przykładowo, jeśli na Twój wygrany zakład za kwotę 10 zł rozliczony po kursie 2.50 oferowaliśmy promocyjny kurs 4.00 - dopiszemy do Twojego konta bonus w wysokości 15 zł.
3. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługi Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu podaj numer wygranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin. Maksymalna kwota bonusu to 50 zł.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 5x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 5 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Superkursy dotyczą wyłącznie zakładów na wygraną w meczu (1X2). Promocyjne superkursy to 4.00 na zwycięstwo Manchesteru United, 5.00 na remis i 4.00 na zwycięstwo Manchesteru City.
6. Oferta na superkursy nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak na przykład obstawianie różnych wyników meczu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
12. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 20/04/2015 16:53


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Zwrot 50% na rewanż w Madrycie

Choć to Królewscy uchodzą za faworytów rewanżowego spotkania, nie wolno zapominać, że w ostatnich siedmiu derbowych meczach nie udało im się ani razu pokonać Atletico. W pierwszym meczu, choć widowisko było przednie, padł remis 0:0. Oznacza to, że o wszystkim rozstrzygnąć będą musiały gole na Estadio Santiago Bernabeu. Czy Real przełamie niefortunną passę i wreszcie zwycięży nad lokalnymi rywalami, tak jak uczynił to rok temu w finale Champions League?

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład pojedynczy na mecz Real Mardyt - Atletico Madryt po kursie min. 2.0 przed rozpoczęciem spotkania w środę 22-go kwietnia.
2. Jeśli przegrasz zakład, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.
3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
4. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
6. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
7. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
10. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
11. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Zajrzyj do naszej oferty, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 29/04/2015 18:49


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Majówka w 100% na luzie!

W ten weekend zagraj w 100% na luzie. Postaw na ulubioną drużynę, spróbuj nowego typu zakładu lub zapoluj na najwyższe kursy - zupełnie bez ryzyka! Postaw, na co tylko chcesz, a jeśli nie trafisz, zwrócimy Ci całą stawkę!

Zakłady przedmeczowe i na żywo, pojedyncze i akumulowane, handicapy i na ilość rund - wszystkie rodzaje zakładów i wszystkie dyscypliny sportowe objęte są promocją. Tylko w ten weekend możesz postawić dowolny zakład w 100% na luzie!

Warunki promocji:
1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 między 00:01 w piątek 1 maja, a 23.59 w niedzielę 3 maja.
2. Jeśli Twój pierwszy postawiony w tym czasie zakład zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
4. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład, jeśli zostanie on w całości rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony w tym czasie zakład lub jego część zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadniego kolejnego zakładu.
7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.
12. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Zajrzyj do naszej oferty, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!
Posted by: allesandros

Re: Oddsring - 29/04/2015 19:46

heja

krotkie pytanie

czy dany kupon kwalifikacyjny musi zostac rozliczony do konca niedzieli.
Powiedzmy stawiam na zwyciezce NBA i rozliczenie nastapi w polowie czerwca. Czy wtedy mi zwroca kase??

Dzieki za ewentualna pomoc
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 29/04/2015 20:05

Mysle ,ze spotkania rozgrywane w tym czasie (między 00:01 w piątek 1 maja, a 23.59 w niedzielę 3 maja) sie licza.Wyslalem zapytanie do kompetentnej osoby.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 30/04/2015 10:52

Uprzejmie informujemy, że promocja dotyczy pierwszego zakładu, postawionego w podanym czasie, bez względu na to, kiedy zostanie on rozliczony. Pragniemy przypomnieć, że aby otrzymać zwrot stawki, należy podać numer przegranego zakładu. Nasi użytkownicy mają dostęp do historii zakładów jedynie dla określonego w systemie czasu, więc w przypadku stawiania zakładów długoterminowych, radzimy zachowanie numeru zakładu, aby uniknąć komplikacji przy ewentualnym odbiorze zwrotu.

OddsRing
Posted by: allesandros

Re: Oddsring - 30/04/2015 20:27

dzieki za info
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 25/05/2015 17:19


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Zakumuluj emocje!

Warunki promocji:

1. Postaw zakład akumulowany na mecz finałowy Ligi Europejskiej i przynajmniej jedno inne wydarzenie, każde po kursie min. 1.5.
2. Jeśli Twój zakład zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki do 50 PLN.
3. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu. W mailu podaj numer przegranego kuponu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Promocja obejmuje wyłącznie zakłady akumulowane (przedmeczowe lub na żywo) zawierające zakład na Finał Ligi Europejskiej i przynajmniej jedno inne wydarzenie, których wszystkie kursy składowe wynoszą min. 1.5.
6. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak na przykład obstawianie różnych wyników tego samego wydarzenia, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
12. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Zajrzyj do naszej oferty, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 29/05/2015 11:22

Trwaja zapisy do dwoch konkursow tenisowych sponsorowanych przez OddsRing

Playoff Tennis - Singiel - Dział Konkursowy

Playoff Tennis - Debel - Dział Konkursowy

Zapraszamy do gry
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 03/06/2015 19:01


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Promocja i aplikacja mobilna OddsRing

Kolejny mecz finałowy i kolejna promocja w OddsRing - tym razem z okazji wprowadzenia aplikacji mobilnej można otrzymać zwrot 50% stawki zakładu postawionego przez telefon lub tablet.
Wystarczy postawić zakład mobilny na Finał Ligi Mistrzów po kursie min.1.8. Jeśli zakład okaże się przegrany - OddsRing zwróci 50% jego stawki. Promocja obejmuje zakłady pojedyncze, zarówno przedmeczowe, jak i na żywo, postawione przez mobilną wersję strony OddsRing lub nową aplikację dla systemu Android.

Warunki promocji:

1. Postaw zakład pojedynczy na Finał Ligi Mistrzów po kursie min. 1.8 z urządzenia mobilnego.
2. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki do 50 PLN.
3. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu. W mailu podaj numer przegranego kuponu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Zwrot 50% stawki obejmuje wyłącznie zakłady mobilne (przedmeczowe lub na żywo).
6. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
12. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 11/06/2015 19:15


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Jeśli Polska wygra - zwracamy przegrane zakłady!

W najbliższą sobotę Polacy wystąpią nie tylko w roli gospodarzy, ale i faworytów spotkania. Abyśmy wszyscy mogli cieszyć się ze zwycięstwa naszej Reprezentacji - jeśli Polska wygra mecz, zwrócimy 100% stawki przegranych zakładów!

Jeśli Polska wygra - zwrócimy przegrane zakłady!

Co trzeba zrobić?

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska – Gruzja.
2. Jeśli Polacy wygrają, a Twój pierwszy postawiony na ten mecz zakład okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a my w ciągu 48 godzin dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.
4. Pamiętaj - warunkiem promocji jest wygrana Polaków, więc kibicuj im z całych sił!

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska – Gruzja, który odbędzie się 13 czerwca 2015 r.
2. Jeśli reprezentacja Polski wygra, a Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz będzie rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na ten mecz zakład, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony na ten mecz zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadniego kolejnego zakładu. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz Polska – Gruzja bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Zwrot przysługuje wyłącznie wtedy, jeśli Polska wygra mecz. Pierwszy zdeklarowany wynik będzie uznany za rozstrzygający pomimo ewentualnych późniejszych zmian oficjalnych rezultatów.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
9. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
13. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 15/07/2015 18:41


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Promocja OddsRing na start Ekstraklasy

W najbliższy weekend polska Ekstraklasa wraca go gry. Ciężko jest ocenić formę piłkarzy po wakacyjnej przerwie, więc pierwsza kolejka sezonu często obfituje w niespodzianki. Aby uniknąć ich konsekwencji zagraj z OddsRing, a Twój pierwszy zakład na Ekstraklasę będzie w 100% pozbawiony ryzyka. Korzystaj z wakacyjnej beztroski mając pewność, że możesz na tym tylko zyskać!

Co trzeba zrobić?

1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 na pierwszą kolejkę Ekstraklasy między 00:01 w piątek 17 lipca, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w poniedziałek 20 lipca.
2. Jeśli Twój pierwszy postawiony zakład okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a OddsRing w ciągu 48 godzin dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na pierwszą kolejkę polskiej Ekstraklasy po kursie min. 2.0 między 00:01 w piątek 17 lipca, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w poniedziałek 20 lipca.
2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład na pierwszą kolejkę Ekstraklasy zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki.
Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest
aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na pierwszą kolejkę Ekstraklasy, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jakowygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji.Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz pierwszej kolejki Ekstraklasy bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Promocja obejmuje wyłącznie mecze pierwszej kolejki polskiej Ekstraklasy, tzn: Wisła Kraków - Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków , Ruch Chorzów - Górnik Łęczna, Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Lech Poznań - Pogoń Szczecin, Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław - Legia Warszawa oraz Piast Gliwice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza.
8. Zakłady na pierwszą kolejkę Ekstraklasy postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na pierwszą kolejkę Ekstraklasy nie są brane pod uwagę.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
10. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bezwcześniejszego powiadomienia.
13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
14. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 08/08/2015 16:01

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

10% ekstra dla Skrill 1-Tap!

Tylko w ten weekend dokonuj depozytów mobilnych przez Skrill-1 Tap i zyskuj dodatkowe 10%

Jak to zrobić?

1. Wpłać min. 10 PLN między godziną 00:01 w sobotę 8 sierpnia, a 23.59 w niedzielę 9 sierpnia za pomocą Skrill 1-Tap.
2. Obróć depozytem po kursie min. 1.5 na zakładach sportowych.
3. Napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty i zgarnij 10% depozytu ekstra!
4. Z promocji możesz korzystać wielokrotnie i przez cały weekend bawić się na 110%!

Warunki promocji:
1. Dokonaj wpłaty w wysokości co najmniej 10 PLN między godziną 00:01 w sobotę 8 sierpnia, a 23.59 w niedzielę 9 sierpnia za pomocą Skrill 1-Tap.
2. Obróć jednokrotnie pełną kwotą depozytu na zakładach sportowych po kursie min. 1.5. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
3. Aby otrzymać bonus w wysokości 10% depozytu, napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od jego zaksięgowania, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed możliwością wypłaty lub/oraz powtórnego uczestnictwa w promocji, należy obrócić kwotą bonusu 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie dokonania depozytu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie depozyty o wartości min. 10 PLN dokonane przez Skrill 1-Tap podczas trwania promocji. Gracz może ubiegać się o bonus dopiero po zawarciu zakładu lub zakładów na pełną kwotę depozytu zgodnie z pkt.2. bez względu na jego/ich wynik.
7. Gracz może ubiegać się o bonus od kilku depozytów jednocześnie, jednakże dopiero po zawarciu zakładu lub zakładów na ich łączną kwotę zgodnie z pkt.2, jeśli spełniają one pozostałe warunki promocji.
8. Maksymalna kwota bonusu dostępna w ciągu 24 godzin to 50 PLN. Bonus nie przysługuje, jeśli w ciągu 24 godzin przed dokonaniem depozytu z konta gracza została zlecona jakakolwiek wypłata. Bonus nie przysługuje dla depozytów dokonanych przy pomocy innych metod płatności, niż Skrill 1-Tap.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
10. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
14. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 13/08/2015 16:44


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Promocja OddsRing na rozpoczecie Bundesligi

W ten weekend rusza kolejna liga, więc OddsRing przygotowało następną promocję. Można w niej otrzymać zwrot 50% stawki pierwszego zakładu postawionego na niemiecką Bundesligę. Jak to zrobić?
1. Postaw dowolny zakład na pierwszą kolejkę Bundesligi po kursie min. 2.0 między 00:01 w piątek 14 sierpnia, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w niedzielę 16 sierpnia.
2. Jeśli Twój pierwszy postawiony zakład okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki (do 50 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a w ciągu 48 bonus powinien znaleźć się na Twoim koncie!

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na pierwszą kolejkę niemieckiej Bundesligi po kursie min. 2.0 między 00:01 w piątek 14 sierpnia, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w niedzielę 16 sierpnia 2015.
2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład na pierwszą kolejkę Bundesligi zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na pierwszą kolejkę Bundesligi, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na mecz pierwszej kolejki Bundesligi bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Promocja obejmuje wyłącznie mecze pierwszej kolejki niemieckiej Bundesligi, tzn: Bayern Monachium - Hamburger SV, FC Augsburg - Hertha BSC, Bayer Leverkusen - 1899 Hoffenheim, Werder Brema - FC Schalke 04,
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt, 1. Fsv Mainz 05 - FC Ingolstadt, SV Darmstadt 98 - Hannover 96, Borussia Dortmund - Borussia M'gladbach oraz VfB Stuttgart - 1. FC Koln.
8. Zakłady na pierwszą kolejkę Bundesligi postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na pierwszą kolejkę Bundesligi nie są brane pod uwagę.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
10. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing
14. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 21/08/2015 14:29

Ruszyly zapisy do konkursu Oddsring Playoff Tennis Singiel - Dzial Konkursowy


Ruszyly zapisy do konkursu Oddsring Playoff Tennis Debel - Dzial Konkursowy
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 03/09/2015 15:00


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Promocja OddsRing na Niemcy-Polska

Wszyscy kibice chcą wierzyć, że jutro Biało-Czerwoni są w stanie powtórzyć sukces z Warszawy i znów pokonać reprezentację Niemiec. Jednak o wygraną na terenie rywali jest jeszcze trudniej, więc aby na naszej drużynie nie ciążyła zbyt duża presja, postaw na ten mecz w 100% bez ryzyka!

Jak to zrobić?

1. Postaw dowolny zakład na mecz Niemcy - Polska po kursie min. 2.0 między 18:01 w czwartek 3 września, a zakończeniem tego spotkania u bukmachera OddsRing.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wyskokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a OddsRing w ciągu 48 godzin dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.
Do udziału w promocji kwalifikują się też zakłady akumulowane, jeśli tylko kurs łączny będzie pow. 2.0.

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Niemcy - Polska w ramach kwalifikacji Euro 2016 po kursie min. 2.0 między 18:01 w czwartek 3 września, a zakończeniem tego spotkania w piątek 4 września 2015 r.
2. Jeśli pierwszy zakład na ten mecz postawiony przez Ciebie w podanym powyżej czasie zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na mecz Niemcy - Polska, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na mecz Niemcy - Polska bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Zakłady na mecz Niemcy - Polska postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na mecz Niemcy - Polska nie są brane pod uwagę.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
9. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
13. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 12/09/2015 18:43


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Dołącz do mistrzów!

Sławne kluby, największe stadiony i milionowe kontrakty - w Champions League grają tylko najlepsi. Dołącz do mistrzów i wygraj sporą sumkę - lub bonus w wysokości 50% stawki.

Postaw na pierwszą kolejkę Ligi Mistrzów i odbierz bonus 50%!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy promocję, której warunki spełnić będzie Ci łatwiej, niż reprezentacji Polski odnieść zwycięstwo nad Gibraltarem.

Jak to działa:
1. Postaw dowolny zakład na pierwszą kolejkę Ligi Mistrzów po kursie min. 2.0.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na Ligę Mistrzów okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% postawionej stawki (do 50 zł).
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na pierwszą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów po kursie min. 2.0 między 00:01 w niedzielę 13 września, a zakończeniem ostatniego spotkania w środę 16 września 2015 r.
2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład na pierwszą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na pierwszą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na pierwszą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Promocja obejmuje wyłącznie mecze pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, tzn: Benfica Lizbona - FC Astana, VfL Wolfsburg - CSKA Moskwa, Galatasaray - Atletico Madrid, Manchester City - Juventus Turyn, PSV Eindhoven - Manchester United, Paris Saint- Germain - Malmo FF, Real Madryt - Szachtar Donieck, FC Sevilla - Borussia M'gladbach, Bayer Leverkusen - BATE Borysów, FC Valencia - Zenit St. Petersburg, KAA Gent - Olympique Lyon, NK Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn, Dynamo Kijów - FC Porto, Olympiakos Pireus - Bayern Monachium, AS Roma - FC Barcelona oraz Chelsea Londyn - Maccabi Tel Aviv.
8. Zakłady na pierwszą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na pierwszą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów nie są brane pod uwagę.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
10. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

Zajrzyj do naszej oferty, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 06/10/2015 19:45


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Czy już w czwartek będziemy świętować awans na EURO 2016?

Przed nami najważniejszy tydzień dla reprezentacji Polski w 2015 roku!

Biało-Czerwoni awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy mogą świętować już w najbliższy czwartek, jeśli uda im się pokonać Szkotów.
Jeśli wiesz, jak potoczą się losy tego spotkania postaw i wygraj - albo odbierz bonus w wysokości 100% przegranego zakładu aż do 100zł!

Postaw na mecz Szkocja - Polska i wygraj, albo odbierz bonus do 100zł!

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Szkocja - Polska w ramach kwalifikacji Euro 2016 po kursie min. 2.0 między 18:01 we wtorek 6 października, a zakończeniem tego spotkania w czwartek 8 października 2015 r.
2. Jeśli pierwszy zakład na ten mecz postawiony przez Ciebie w podanym powyżej czasie zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na mecz Szkocja - Polska, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na mecz Szkocja - Polska bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Zakłady na mecz Szkocja - Polska postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na mecz Szkocja - Polska nie są brane pod uwagę.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
9. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
13. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 19/10/2015 14:41

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Kibicuj Polakom w Lidze Mistrzów!

Najważniejsze dla naszej Reprezentacji starcia już za nami, więc teraz możemy już spokojnie śledzić poczynania polskich piłkarzy w Lidze Mistrzów. Mamy nadzieję, że w najbliższy wtorek i środę na mistrzowskich boiskach błyszczeć będzie nie tylko Robert Lewandowski, ale także inni Polacy, jak na przykład Wojciech Szczęsny, czy Grzegorz Krychowiak. Abyś mógł ich mecze oglądać na luzie - jeśli Twój pierwszy zakład na Ligę Mistrzów okaże się przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% jego stawki!

Postaw na Ligę Mistrzów z bonusem 50%!

Pewnie już wiesz, jak to działa, ale dla przypomnienia:

1. Postaw dowolny zakład na Ligę Mistrzów po kursie min. 2.0 między 16:01 w poniedziałek 19 października, a zakończeniem ostatniego spotkania tej kolejki.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na Ligę Mistrzów okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wyskokości 50% jego stawki do 50 zł.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a my w ciągu 48 godzin dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów po kursie min. 2.0 między 16:01 w poniedziałek 19 października, a zakończeniem ostatniego spotkania tej kolejki w środę 21 października 2015 r.
2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład na Ligę Mistrzów zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Promocja obejmuje wyłącznie mecze najbliższej kolejki Ligi Mistrzów, tzn: Arsenal Londyn - Bayern Monachium, BATE Borysów - FC Barcelona, Bayer Leverkusen - AS Roma, FC Valencia - KAA Gent, NK Dinamo Zagrzeb - Olympiakos Pireus, Dynamo Kijów - Chelsea Londyn, Zenit St. Petersburg - Olympique Lyon, FC Porto - Maccabi Tel Aviv, Atletico Madryt - FC Astana, Wolfsburg - PSV, Galatasaray Istambuł - Benfica Lizbona, Malmo FF - Szachtar Donieck, Manchester City - FC Sevilla, Paris Saint- Germain - Real Madryt, CSKA Moskwa - Manchester United oraz Juventus Turyn - Borussia M'gladbach.
8. Zakłady na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów nie są brane pod uwagę.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
10. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
14. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Zajrzyj do naszej oferty, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 11/11/2015 18:18

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Szczęśliwy PIĄTEK 13-go w OddsRing!

Przed nami trzeci i zarazem ostatni w tym roku PIĄTEK 13-go. Abyś nie musiał obawiać się czarnych kotów i tracić czasu na szukanie czterolistnej koniczyny - OddsRing przygotował promocję, dzięki której ten piątek będzie szczęśliwy.

Postaw w PIĄTEK 13-go z bonusem 100%!

Nie chcemy zapeszać, więc zasady zostają bez zmian:
1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 w Piątek 13 listopada 2015.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony tego dnia okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wyskokości 100% jego stawki do 100 zł.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a my w ciągu 48 godzin dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 między 00:01 a 23:59 w piątek 13 listopada 2015 r.
2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład sportowy, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji. Promocja nie obejmuje zakładów kasynowych.
7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
12. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Zajrzyj do naszej oferty, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!
Posted by: Luzi_ST

Re: Oddsring - 12/11/2015 23:00

Witam a można postawić kilka zdarzeń na jednym kuponie po kursie 2.0? Czy tylko jedno spotkanie po kursie 2.0
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 26/11/2015 17:09


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Maciej Szczesny wyzywa na pojedynek!

Były bramkarz reprezentacji Polski wytypował wyniki meczów z 17 kolejki angielskiej Premier League. Pokonaj go trafnie przewidując wyniki trzech spotkań, a będziesz mógł wygrać 5000 zł w gotówce, bonusy i nagrody dodatkowe.

Jak typować?

Jesli jeszcze nie masz konta zarejestruj je TUTAJ .Otrzymasz 200% bonus i szanse na kolejne nagrody
Jesli juz masz konto Wpłać i obróć 20 zł w OddsRing
Wytypuj wyniki meczów na stronie konkursowej
Wygraj 5000 zł, bonusy i nagrody dodatkowe*
Każde kolejne zdeponowane i obrócone 20 zł daje Ci dodatkową szansę na typowanie!

*zgodnie z Warunkami promocji

Warunki promocji:
1. Przystąpienie do konkursu jest dobrowolne i oznacza, że zgadzasz się z poniższym Regulaminem.
2. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby, które są zarejestrowane na OddsRing i przestrzegają Warunków korzystania z tego serwisu.
3. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
4. Konkurs zaczyna się 26.11.2015r. o 18:01, a kończy w momencie rozpoczęcia pierwszego z możliwych do wytypowania meczów, tzn 19.12.2015r. o 16:00.
5. Każde 20 zł (lub równowartość w innej walucie) zdeponowane i obrócone w serwisie OddsRing podczas trwania konkursu daje jedną możliwość wytypowania wyników 6 meczów konkursowych.
6. Do konkursu można przystąpić nieograniczoną liczbę razy. Każdy kolejny typ będzie przyjęty po zdeponowaniu i obróceniu kolejnych 20 zł w serwisie OddsRing.
7. Pierwsza osoba, która prawidłowo wytypuje wynik 3 z 6 konkursowych meczów otrzyma nagrodę główną w wysokości 5000 zł, a każda kolejna - nagrody rzeczowe w postaci kubków oraz koszulek z podpisem Macieja Szczęsnego oraz bonus w wysokości 50 zł.
8. Każdy gracz, który prawidłowo wytypuje wynik 2 z 6 meczów konkursowych otrzyma bonus w wysokości 20 zł. Gracze, którzy prawidłowo wytypują tylko jeden mecz otrzymają nagrody dodatkowe w postaci kubków oraz koszulek z podpisem Macieja Szczęsnego - do wyczerpania zapasów.
9. Zgłoszenie typu jest przyjęte w momencie spełnienia wszystkich warunków konkursu. Typy oddane przed spełnieniem pozostałych warunków tzn. depozytu min. 20 z do OddsRing i jednokrotnego jego obrócenia będą przyjęte dopiero w momencie ich wypełnienia tzn. z datą i godziną postawienia ostatniego zakładu, po którym depozyt zostanie obrócony.
10. Zwycięzca zostanie mailowo poinformowany o wygranej.
11. Akceptując nagrodę zwycięzca zgadza się na nieodpłatne używanie jego imienia, inicjału nazwiska oraz miasta i kraju zamieszkania przez OddsRing do celów marketingowych.
12. Po zaakceptowaniu nagrody głównej kwota 5000 zł zostanie dopisana na zwycięskie konto gracza i będzie możliwa do wypłacenia bez żadnych wymogów obrotowych.
13. Bonusy w wysokości odpowiednio 50 zł lub 20 zł będą dopisywane do kont graczy w ciągu 72 godzin od zakończenia ostatniego z możliwych do wytypowania meczów.
14. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
15. Gracze, którzy będą kwalifikowali się do otrzymania nagród rzeczowych otrzymają wiadomość od organizatorów konkursu z prośbą o potwierdzenie adresu wysyłki. Jeśli adres nie zostanie potwierdzony w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości - nagroda przepada.
16. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu/nagrody rzeczowej, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
17. Nagrody i bonusy dostępne są wyłącznie dla 1 raz dla każdego użytkownika / adresu / członka rodziny / domostwa / IP.
18. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków lub przerwania promocji w dowolnym momencie według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
19. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
20. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Dokladny opis na stronie OddsRing w dziale Promocje
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 16/12/2015 15:13

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Jeszcze zdążysz ograć Szczęsnego!

Nie przegap ostatniej szansy, aby typować wyniki meczów z 17 kolejki angielskiej Premier League. Masz czas do godziny 16:00 w najbliższy piątek - wytypuj trafnie wyniki trzech spotkań, a będziesz mógł wygrać 5000 zł w gotówce, bonusy i nagrody dodatkowe.

Jak typować?

1. Wpłać i obróć 20 zł w OddsRing
2. Wytypuj wyniki meczów na stronie konkursowej
3. Wygraj 5000 zł, bonusy i nagrody dodatkowe*
4. Każde kolejne zdeponowane i obrócone 20 zł daje Ci dodatkową szansę na typowanie!

*zgodnie z Warunkami promocji
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 31/12/2015 14:52

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Świętuj Nowy Rok w OddsRing!

W Nowy Rok jedni odsypiają sylwestrowe szaleństwa, inni skrzętnie spisują noworoczne postanowienia. Ale bez względu na to, czy będąc w szampańskim humorze postawisz na 'nie tę' drużynę, czy też w nadchodzącym roku podejmiesz pierwsze kroki w typowaniu południowokoreańskiej 2. ligi kobiecej koszykówki - w OddsRing na pierwszym zakładzie w Nowym Roku możesz tylko zyskać!

Postaw na co tylko chcesz i wygraj - albo odbierz bonus w wysokości
100% przegranej stawki aż do 100 zł!

Warunki promocji:
1. Postaw dowolny zakład między 00:01 w piątek 1 stycznia a 23:59 w niedzielę 10 stycznia 2016 r.
2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład sportowy, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji.
7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
8. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
12. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: Bullet

Re: Oddsring - 02/01/2016 10:28

Czy ta promocja dotyczy też zakładów na żywo?
Posted by: Mihooo

Re: Oddsring - 02/01/2016 22:58

Dziś zagrałem 3 zdarzenia live na kuponie i jeden nie wszedł. Po niespełna 3 godzinach zwrot był na koncie.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 11/01/2016 12:59

Ruszyły zapisy

Konkurs Playoff Tenis Singiel. Sponsorowany przez Oddsring - Dział Konkursowy

Konkurs Playoff Tenis Debel. Sponsorowany przez Oddsring - Dział Konkursowy
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 10/02/2016 15:21

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Zgarnij darmową pizzę na mecz!

Po zimowej przerwie w końcu wraca Ekstraklasa! Z tej okazji wspólnie z Maciejem Szczęsnym przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję - możesz oglądać mecz Twojej drużyny jedząc darmową pizzę! Wystarczy, że postawisz min. 20 zł na dowolny mecz najbliższej kolejki Ekstraklasy po kursie 1.8 i napiszesz do nas, a my prześlemy Ci voucher na dużą TelePizzę z czterema składnikami!

Jak to zrobić:
1. Postaw dowolny zakład za min 20 zł na najbliższą kolejkę Ekstraklasy po kursie 1.8 lub wyższym.
2. Napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com podając w temacie 'pizza', a w treści numer zakładu.
3. Zadzwoń lub przyjdź do dowolnego lokalu TelePizzy, podaj numer otrzymanego od nas voucheru i ciesz się darmową pizzą!

Dodatkowo:
Wystarczy, że na dowolnym medium społecznościowym opublikujesz swoje zdjęcie z otrzymaną od OddsRing pizzą dodając hashtag #PizzaOdSzczesnego i prześlesz link do postu na adres info-pl@oddsring.com, a otrzymasz 10 free spinów na grę "Football Star"!

Warunki promocji:
1. Postaw dowolny zakład za minimum 20 PLN/5 EUR (lub równowartość w innej walucie) na najbliższą (22.) kolejkę polskiej Ekstraklasy po kursie min. 1.8 między 14:01 w środę 10 lutego, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w poniedziałek 15 lutego 2016.
2. Aby otrzymać voucher na darmowa pizzę napisz do Obsługi Klienta OddsRing na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od postawienia kuponu. W mailu podaj numer zakładu, a my prześlemy Ci kod w ciągu 48 godzin.
3. Promocja nie łączy się z innymi ofertami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że voucher nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
4. Promocja obejmuje wyłącznie zakłady o stawce 20 PLN/5 EUR lub wyższej postawione w podanym czasie na najbliższą kolejkę Ekstraklasy. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, które zawierają zakład składowy na mecz najbliższej kolejki Ekstraklasy po kursie min. 1.8 bez względu na wysokość pozostałych kursów, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
5. Promocja obejmuje wyłącznie mecze najbliższej (22.) kolejki polskiej Ekstraklasy, tzn: Ruch Chorzów -Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, Górnik Łęczna - Piast Gliwice, Cracovia Kraków - Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko Biała, Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok oraz Pogoń Szczecin - Korona Kielce .
6. Zakłady na 22. kolejkę Ekstraklasy postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na 22. kolejkę Ekstraklasy nie są brane pod uwagę.
7. W przypadku wyczerpania voucherów na pizzę, pozostali uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji otrzymają bonus w wysokości 30 PLN. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
8. Vouchery nie mogą być wymienione na bonusy, ani gotówkę.
9. Oferta jest ważna jeden raz dla każdego konta/ domostwa/ członka rodziny/ IP.
10. Każdy z graczy, który otrzyma voucher na pizzę może otrzymać dodatkowo 10 free spinów na grę ‘Football Star', jeśli opublikuje na dowolnym medium społecznościowym zdjęcie z pizzą dodając hashtag #PizzaOdSzczesnego i prześle nam link do postu przed 23:59 w środę 17 lutego 2016.
11. Free spiny dostępne są wyłącznie 1 raz dla danego gracza i będą dodane do kont kwalifikujących się graczy w czwartek 18 lutego przed godziną 18:00.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania voucheru/bonusu/free spinów, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
13. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
14. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
15. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
16. Promocja dostępna wyłącznie dla pełnoletnich obywateli Polski.
17. Udział w promocji jest dobrowolny i oznacza, że zgadzasz się z powyższymi Warunkami.
Posted by: ANZELMO

Re: Oddsring - 11/02/2016 17:37

duzo szybciej wysyłają te kody fajne promo
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 17/02/2016 15:51


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Kolejna szansa na #PizzaOdSzczesnego i OddsRing

Co jest lepsze od ogladania meczu ulubionej drużyny? Według OddsRing i Macieja Szczęsnego – oglądanie go przy darmowej pizzy! W zeszłym tygodniu promocja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że Oddsring postanowlił powtórzyć ją także podczas najbliższej, 23. kolejki!

Jak odebrać pizzę:

1. Jeśli nie odebrałeś voucheru podczas poprzedniej kolejki, postaw dowolny zakład za min 20 zł na najbliższą kolejkę Ekstraklasy po kursie 1.8 lub wyższym.
2. Jeśli znasz już smak zwycięstwa i pizzy od OddsRing dzięki udziałowi w zeszłotygodniowej edycji, możesz spróbować jeszcze raz! Postaw dowolny zakład za min 50 zł na najbliższą kolejkę Ekstraklasy po kursie 1.8 lub wyższym i ciesz się kolejną pizzą!
3. Napisz do OddsRing na adres info-pl@oddsring.com podając w temacie 'pizza', a w treści numer zakładu.
4. Zadzwoń lub przyjdź do dowolnego lokalu TelePizzy, podaj numer otrzymanego voucheru i ciesz się darmową pizzą!

Dodatkowo:

Wystarczy, że na dowolnym medium społecznościowym opublikujesz swoje zdjęcie z otrzymaną od OddsRing pizzą dodając hashtag #PizzaOdSzczesnego i prześlesz im link do postu, a otrzymasz 10 free spinów na grę "Football Star"!

Pelny regulamin dostepny na stronie OddsRing
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 21/03/2016 17:12


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Kibicuj razem z OddsRing

Najbliższy mecz towarzyski z Serbią będzie pierwszym sprawdzianem formy naszej Reprezentacji w 2016 roku. Abyś mógł cieszyć się zwycięstwem Biało-Czerwonych bez względu na to, na kogo stawiasz w tym meczu, postaw właśnie w OddsRing, bo jeśli Polska wygra - zwrócą przegrane zakłady!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska - Serbia.
2. Jeśli Polacy wygrają, a Twój pierwszy postawiony na ten mecz zakład okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz do OddsRing na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a oni w ciągu 48 godzin dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.
4. Pamiętaj - warunkiem promocji jest wygrana Biało-Czerwonych, więc kibicuj im razem z OddsRing!

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska – Serbia, który odbędzie się 23 marca 2016 r.
2. Jeśli reprezentacja Polski wygra, a Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz będzie rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest
aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na ten mecz zakład, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony na ten mecz zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadniego kolejnego zakładu. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz Polska – Serbia bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Zwrot przysługuje wyłącznie wtedy, jeśli Polska wygra mecz. Pierwszy zdeklarowany wynik będzie uznany za rozstrzygający pomimo ewentualnych późniejszych zmian oficjalnych rezultatów.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
9. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
13. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 24/03/2016 16:24

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Jeszcze raz!

Ostatnia wygrana Biało - Czerwonych wzbudziła w OddsRing taką euforię, że liczymy na kolejne zwycięstwo, które mamy zamiar świętować tak samo - zwrotem przegranych zakładów!

Już wiesz, jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska - Finlandia.
2. Jeśli Polacy wygrają, a Twój pierwszy postawiony na ten mecz zakład okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a my w ciągu 48 godzin dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.
4. Uwaga - jeśli wziąłeś udział w poprzedniej promocji pamiętaj, aby obrócić bonus przed postawieniem zakładu na mecz Polska - Finlandia.

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska – Finlandia, który odbędzie się 26 marca 2016 r.
2. Jeśli reprezentacja Polski wygra, a Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz będzie rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na ten mecz zakład, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony na ten mecz zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadniego kolejnego zakładu. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz Polska – Finlandia bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Zwrot przysługuje wyłącznie wtedy, jeśli Polska wygra mecz. Pierwszy zdeklarowany wynik będzie uznany za rozstrzygający pomimo ewentualnych późniejszych zmian oficjalnych rezultatów.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
9. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
13. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: gucik6

Re: Oddsring - 09/04/2016 09:41

Co musze zrobic żeby otrzymac bonus od pierwszego depozytu jak juz kase wplacilem a bonusu nie widze
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 09/04/2016 10:04

Zapoznac sie z regulaminem bonusu i w jaki sposb jest wyrabiany

Bonus powitalny dla zakładów sportowych

Odbierz do 200% ekstra od pierwszego depozytu! Uzbieraj punkty Oring w ilośći odpowiadającej kwocie bonusu w zł x 8.33 (lub kwocie bonusu w €/$ x 25). Otrzymasz 1 punkt za każde wygrane lub przegrane 3 zł lub 1 €/$.

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, a wpłacone środki pozostają do Twojej dyspozycji. Możesz wypłacać wygrane, dokonywać kolejnych wpłat i odebrać bonus później, bo punkty nie tracą ważności.
Posted by: gucik6

Re: Oddsring - 09/04/2016 10:37

Czyli przy wplacie 200zl musze miec 1600pkt i wtedy automatycznke dostanę 200zl na konto?
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 26/04/2016 15:50

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

OSTATNIA SZANSA, BY GRAĆ O PEŁNĄ PULĘ!

Typując dzisiaj wyniki półfinałów Ligi Mistrzów na stronie konkursowej OddsRing masz ostatnią szansę walczenia o pełną pulę - 5000 zł w gotówce, bonusy i nagrody dodatkowe! Typy oddane po rozpoczęciu pierwszego meczu nadal będą się liczyć, ale będą grały o połowę głównej nagrody, więc nie przegap okazji.

Jak typować?
1. Wpłać i obróć 20 zł w OddsRing
2. Wytypuj wyniki meczów na stronie konkursowej
3. Wygraj 5000 zł, bonusy i nagrody dodatkowe*
4. Każde kolejne zdeponowane i obrócone 20 zł daje Ci dodatkową szansę na typowanie!

*zgodnie z Warunkami promocji
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 12/05/2016 17:49


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

OddsRing - piątek 13-go

Złap ekstra kasę w piątek 13-go!

OddsRing lubi robić promocje z okazji piątku 13-go. Tak jest i tym razem - bez względu na to, czy masz tam już konto, czy jeszcze nie - możesz złapać ekstra kasę bez depozytu!

Jeśli nie masz konta:

1. Zarejestruj się TUTAJ
2. zweryfikuj konto
3. wyślij maila o temacie 'piątek 13-go' na adres info-pl@oddsring.com
4. odbierz 20 zł bez depozytu

Jeśli masz już konto:

1. nie zakładaj drugiego, tylko odpowiedz na 4 pytania dotyczące Twojej opinii na temat serwisu OddsRing, które otrzymasz w newsletterze
2. odbierz 20 zł bez depozytu

Warunki promocji:

1. Nowi gracze:

a. Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji w serwisie OddsRing w dniu 13.05.2016r. może otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN
b. Aby otrzymać bonus napisz do naszego Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rejestracji. W mailu napisz ‘piątek 13-go’ i dołącz do niego kolorowe kopie obu stron aktualnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego/prawa jazdy/paszportu) w celu weryfikacji konta gracza. Maksymalny łączny rozmiar załączników nie może przekraczać 5MB
c. Po pomyślnej weryfikacji dokumentów i upewnieniu się, że nie byłeś już wczesniej zarejetrowany w naszym serwisie, w ciągu 48 godzin dopiszemy do Twojego konta bonus w wysokości 20 PLN
d. oprócz specjalnego bonusu nadal będziesz kwalifikował się do udziału w naszej standardowej ofercie powitalnej od pierwszego depozytu - 200% do 600zł

2. Obecni gracze:

a. Gracze posiadający już konto w serwisie OddsRing także mogą otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN
b. Aby otrzymać bonus odpisz na newsletter, który otrzymasz od nas w piątek 13 maja 2016 w ciągu 24 godzin od jego otrzymania. W mailu podaj odpowiedzi na 4 pytania dotyczące Twojej opinii na temat naszego serwisu, a my w ciągu 48 godzin dopiszemy do Twojego konta bonus w wysokości 20 PLN
c. Zależy nam na Twojej szczerej opinii, więc bonus otrzymasz bez względu na udzieloną odpowiedź, jeśli tylko będzie ona miała związek z naszym serwisem
3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić na 40x na grach slotowych lub 10x po kursie 1.50 lub wyższym na zakładach sportowych, stawiając min. 10 kuponów.
Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady postawione w kasynie Na Żywo lub na slotach stolikowych nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
4. Maksymalna wygrana uzyskana dzięki bonusowi możliwa do wypłaty to 400 PLN lub równowartość w innej walucie.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie rejestracje dokonane w dniu 13 maja 2016 roku przez graczy, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali konta w serwisie OddsRing. Gracze posiadający już konto w OddsRing mogą wziąć udzał w promocji wyłącznie odpowiadając na otrzymany newsletter i zawarte w nim pytania.
7. Gracze, którzy zrezygnowali z otrzymywania newsletterów lub z jakiegokolwiek innego powodu (np.filtrowania wiadomości przez program pocztowy) nie otrzymają newslettera z pytaniami, nie będą mogli wziąć udzału w promocji. Dział Obsługi Klienta nie będzie udzielał informacji na temat pytań zawartych w newsletterze.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne. Weryfikacja dotyczyć będzie w szczególności nowych rejestracji oraz tych graczy, którzy nie dokonali w serwisie OddsRing żadnego depozytu.
9. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
10. Pula dostępnych bonusów wynosi tysiąc sztuk, po 20 PLN każdy. Zgłoszenia otrzymane po wyczerpaniu dostępnej puli bonusów lub/oraz później, niż w ciągu 24 godzin od rejestracji/wysłania newslettera zostaną odrzucone. Zgłoszenia otrzymane w ciągu 24 godzin od rejestracji/wysłania newslettera lecz nie spełniające jej wymogów technicznych (np. brak wymaganych dokumentów lub odpowiedzi nie związane z serwisem OddsRing) nie będą brane pod uwagę.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku,gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
14. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: Bullet

Re: Oddsring - 13/05/2016 14:25

Fajne promo ale maila nie ma...
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 13/05/2016 14:36

O 8:02 był u mnie i z tego co wiem wiele osob potwierdzilo jego otrzymanie wiec raczej nie ich wina ,ze u Ciebie go nie ma wink


Posted by: Bullet

Re: Oddsring - 13/05/2016 14:43

Napisałem do nich w tej sprawie. Może jeszcze przyjdzie. Jak robię u nich depozyt przez MB to zawsze maile od nich dochodzą na moją skrzynkę.
Posted by: wiechu

Re: Oddsring - 13/05/2016 15:34

też myślałem że nie ma ale był w spamie wink
Posted by: szymontom

Re: Oddsring - 13/05/2016 17:10

Fajne promo,ale szkoda,ze o mnie zapomnieli... boli
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 13/05/2016 17:26

A normalne newsletter z innymi promocjami ostatnio otrzymywaliscie ?

Z reszta jak to czesto bywa problemem moga byc PL poczty na ,ktore nie wszystkie oferty dochodza lub dochodza z duzym opoznieniem
Posted by: szymontom

Re: Oddsring - 13/05/2016 18:05

Ja dostawalem...Moze jeszcze podesla...
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 23/05/2016 10:26

Ruszyły zapisy:

Konkurs Playoff Tenis Singiel. Sponsorowany przez Oddsring - Dział Konkursowy

Konkurs Playoff Tenis Debel. Sponsorowany przez Oddsring - Dział Konkursowy
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 27/05/2016 09:59


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Real Madryt – Atletico Madryt

Sobota, 28 maja, godz. 20:45, Stadio Giuseppe Meazza, Mediolan (Włochy)

Podobnie jak przed dwoma laty, tak i w tym roku czeka nas nie tylko hiszpański, ale i madrycki finał Ligi Mistrzów. Na Stadio Giuseppe Meazza zagrają ze sobą Real Madryt i Atletico Madryt, czyli drużyny, które dobiegający końca sezon zakończyły na drugim i trzecim miejscu w Primera Division. W 2014 r. na Estadio da Luz Królewscy i Rojiblancos dostarczyli nam niesamowitych emocji. Pamiętna bramka wyrównująca dla Realu w doliczonym czasie gry, a następnie rozbicie Atletico przez Królewskich 4:1 w dogrywce, na trwałe zapisały się w historii futbolu. Czy w sobotę w Mediolanie będzie równie ciekawie?

Napisz na naszym profilu na Facebooku, który piłkarz będzie Twoim zdaniem bohaterem meczu pomiędzy Realem a Atletico, uargumentuj swoją wypowiedź, a autora najciekawszej z nich nagrodzimy PS4!

Real Madryt

Zinedine Zidane, obecny trener Królewskich, doskonale wie, jak smakuje zwycięstwo w Champions League. Sięgnął po Puchar Mistrzów jako piłkarz w 2002 r., w erze "Galacticos", czyli czasach, gdy Real trzykrotnie triumfował w Lidze Mistrzów na przestrzeni pięciu lat. Teraz popularny Zizou spróbuje wywalczyć najbardziej prestiżowe w europejskim klubowym futbolu trofeum po raz kolejny, tym razem jako szkoleniowiec. Real jest obecnie najbardziej utytułowanym zespołem w całej historii Pucharu Europy/Ligi Mistrzów (łącznie 10 wygranych), ale w ten weekend będzie mógł ten rekord jeszcze bardziej wyśrubować. Czy mu się to uda?

Droga Królewskich do finału obecnej edycji Champions League rozpoczęła się od pojedynków grupowych z Paris Saint-Germain, Szachtarem Donieck i Malmö FF. Real swoją grupę wygrał przy świetnym bilansie bramkowym 19-3, tracąc punkty tylko raz, w wyniku remisu osiągniętego w stolicy Francji. W 1/8 finału podopieczni Zidane'a rozprawili się 4:0 w dwumeczu z AS Romą, a w ćwierćfinale dzięki hat-trickowi Cristiano Ronaldo w Madrycie wyeliminowali VfL Wolfsburg, choć po drodze nie mieli wesoło (0:2 w Niemczech, 3:0 w rewanżu). W rywalizacji w półfinale z Manchesterem City Królewscy strzelili tylko jednego gola, ale wystarczyło to do uporania się z angielskim zespołem, który drogi do siatki Keilora Navasa nie odnalazł ani razu.

Atletico Madryt

Drugi klub z Madrytu, Atletico, wciąż czeka na swój wielki dzień i tytuł najlepszego zespołu w Europie. W finale rozgrywek o Puchar Europy/Ligi Mistrzów Rojiblancos grali dwukrotnie: w latach 1974 i 2014, w obu przypadkach doznając porażki. W bieżącej dekadzie udało im się natomiast wygrać dwukrotnie Ligę Europejską; dwa razy sięgnęli też po Superpuchar Europy. Diego Simeone i jego zespół w sobotę staną przed szansą postawienia przysłowiowej kropki nad "i" - byłby nią pierwszy w historii klubu triumf w Champions League. Czyżby do trzech razy sztuka?

Antoine Griezmann, Fernando Torres i ich koledzy drogę do finału Ligi Mistrzów mieli w ostatnich dwóch etapach niesamowicie ciężką. W półfinale przyszło im się zmierzyć z triumfatorem z 2013 r., czyli Bayernem Monachium (2:2 w dwumeczu, awans dzięki bramkom wyjazdowym), a wcześniej, w ćwierćfinale, ze zwycięzcą z ubiegłego roku, FC Barceloną (3:2 w dwumeczu). To oznacza, że jeśli Atletico wygra w sobotę z Realem, to będzie mogło się pochwalić pokonaniem w trzech kolejnych rundach trzech ostatnich triumfatorów LM. Warto przy tym podkreślić, że na wcześniejszych etapach rywalizacji, przeciwnicy Rojiblancos byli teoretycznie znacznie słabsi. W 1/8 finału rywalem El Atleti było PSV Eindhoven (0:0 w dwumeczu i awans po karnych), a w fazie grupowej - Benfika Lizbona, Galatasaray Stambuł i FK Astana.

Podsumowanie

W ostatnich latach derby Madrytu zwykle nie były pomyślne dla Realu, niezależnie od tego, czy rozgrywano je w La Lidze, krajowych pucharach, czy europejskich pucharach. W bieżącym sezonie Primera Division na Estadio Santiago Bernabeu gospodarze przegrali 0:1, a w rewanżu zremisowali. W sezonie 2014/2015 z ośmiu pojedynków z Atletico we wszystkich rozgrywkach, Królewscy wygrali tylko jeden. Czy Rojiblancos podtrzymają ten trend i w Mediolanie zatriumfują po raz pierwszy w Lidze Mistrzów?

Real Madryt

W, W, W, W, D

bramki 7-2, +5

Atletico Madryt

W, L, L, W, W

bramki 6-4, +2
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 31/05/2016 12:29


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

100% Bonus na wszystkie mecze Polaków

W czerwcu (a mamy nadzieję i na początku lipca!) oczy wszystkich polskich kibiców będą zwrócone na poczynania naszej Reprezentacji. Stawiając na mecze Polaków w OddsRing możesz tylko zyskać, bo jeśli Twój zakład okaże się przegrany - będziesz mógł skorzystać z bonusu w wysokości 100% jego stawki! Każdy mecz biało-czerwonych to kolejna szansa na wygraną, albo bonus, a promocja obejmuje też czerwcowe mecze towarzyskie!

Pamiętaj, że Twoje zakłady oddane podczas trwania EURO 2016 będą liczyły się także w walce o tytuł Mistrza Typerów i nagrody z puli 2000€!

Warunki promocji

1. Promocją objęte są wszystkie mecze Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn rozegrane pomiędzy 1 czerwca 2016r. a zakończeniem turnieju EURO2016.
2. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz, w którym bierze udział drużyna Reprezentacji Polski w czasie objętym promocją.
3. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na dany mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
4. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
5. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
6. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu lub/oraz wysłania prośby o przyznanie bonusu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
7. W promocji można wziąć udział jeden raz dla każdego meczu, w którym bierze udział drużyna Reprezentacji Polski w czasie objętym promocją pod warunkiem, że kupon spełnia wszystkie warunki promocji.
8. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na każdy z meczów Reprezentacji Polski zakład sportowy, jeśli zostanie on w całości rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz Reprezentacji Polska bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
9. Promocja kończy się wraz z zakończeniem ostatniego meczu EURO2016, po którym z turnieju wykluczona zostanie drużyna Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
11. Bonus dla danego meczu dostępny jest wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
13. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
14. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
15. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 09/06/2016 12:41


Oddsring
Bonus Code:MECZPL

Mistrz Typerów Europy 2016

Jak grać?

Udział w promocji jest automatyczny. Nie musisz się nigdzie zapisywać. Wystarczy, że postawisz 20 wygranych zakładów.

Jak zdobywać punkty?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie wartości zakładów. Oznacza to, że im wyższy średni kurs wygranych zakładów, tym wyższy wynik na tablicy liderów. Wynik = (kurs 1 + kurs 2 + ... + kurs N) / N zwycięskie zakłady

Jak znaleźć się na tablicy liderów?

Tablica liderów jest aktualizowana na naszej stronie każdego dnia konkursu. Tylko zakłady sportowe o minimalnej stawce 3.00$ (lub równowartości tej kwoty w innej walucie ), postawione i rozliczone pomiędzy 10.06.2016 00:00 CET 10.07.2016 23:59 CET będą kwalifikowały się do tej promocji. Im więcej punktów, tym wyższa nagroda!

Jak otrzymam moją nagrodę?

Nagrody zostaną przelane na zwycięskie konta gracza 12 lipca 2016.

Regulamin:

W tej promocji będą brane pod uwagę wyłącznie zakłady o stawce min. 3.00$. Oferta dotyczy wszystkich meczów rozegranych pomiędzy 10.06.2016 00:00 CET a 10.07.2016 23:59 CET. Ogólne warunki mają zastosowanie. Jeśli Twoje konto gracza prowadzone jest w innej walucie niż USD, poniżej znajduje się informacja o przybliżonej min. stawce:

EUR: min stawka 3.00€ *
GBP: min stawka 2.06£ *
PLN: min stawka 11.44zł *
TRY: min stawka 8.67₺ *
CZK: min stawka 71.22Kč *
BRL: min stawka 10.59R$ *
*min przybliżona stawka podana w walucie lokalnej jest przedmiotem ewentualnych zmian kursów walutowych.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 14/06/2016 17:17

OddsRing

Właśnie podnieśliśmy kursy nie tylko na mecze Euro, ale na całą piłkę nożną.

Jeśli nie wiesz, gdzie najwięcej zyskasz stawiając na Euro, zainteresuje cię ta wiadomość - bukmacher OddsRing właśnie podniósł kursy na wszystkie mecze piłki nożnej. W tej chwili ich payout oscyluje na poziomie aż 99%, w porównywarkach kursów absolutnie bijąc na głowę konkurencję! Ich kursy są aktualnie wyższe nawet niż w najbardziej znanych firmach

Dodaj do tego darmowe wypłaty i bonus 100% na wszystkie mecze Polaków, a lepszej oferty w sieci nie znajdziesz.
Posted by: Danielsan

Re: Oddsring - 14/06/2016 17:20

"w porównywarkach kursów absolutnie bijąc na głowę konkurencję! Ich kursy są aktualnie wyższe nawet niż w najbardziej znanych firmach"

co oni bredzą laugh
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 14/06/2016 17:22

No nie wiem co bredza ale w dzisiejszych meczach na jedynki bija Pinka na glowe wiec chyba tak nie bredza za bardzo .Chociaz zerkam tak na szybkiego wiec moglbym sie mylic

Edit . Masz racje Danielsan toast Tylko przez chwile tak bylo
Posted by: _Korver_

Re: Oddsring - 23/06/2016 12:06

Przestrzegam przed graniem u tego amatorskiego buka!
Gra u nich stanowi nie lada wyzwanie. Najpierw trzeba trafić kupon, potem drżeć czy bukmacher go zaliczy, a na końcu czy uda się wypłacić! W regulaminie mają tak podły zapis, że mogą wszystko...

Anulowali mi WSZYSTKIE kupony z ubiegłego weekendu, około 30 kuponów! Oczywiście zrobili to z pełną świadomością dopiero PO rozliczeniu kuponów, gdy niemalże wszystkie okazały się wygrane!

Powód? Wspomniany zapis w regulaminie:

"Zgodnie z naszym regulaminem:
9.4 W przypadku podejrzenia jakiegokolwiek nieuczciwego zachowania, włączając unikanie nałożonych limitów, zastrzegamy sobie prawo do anulowania kolejnych zakładów na ten sam wynik danego spotkania."

Teraz cała sprawa dotyczy faktu mojego sposoby gry. Na każdy dzień wypisuje wszystkie ciekawe wydarzania i następnie gram w różnych zestawach, singlach, dublach a nawet AKO po 4-5 zdarzeń, wszystko zależne od kursów. Pech chciał, że na wspomniany weekend na każdy dzień miałem jeden typ z wyższym kursem, a reszta pomiędzy 1,02-1,35. I wyobraźcie sobie, że bukmacher mi zarzucił próbę obejścia systemu limitów w ten sposób... Może bym i to uznał, jakbym grał jeden mecz + kurs 1,01, ale jak widać po moich screenach były to różne kupony z przeróżnymi kombinacjami i kursami. Jakby celem było obejście limitów to bym nie ryzykował dodając kolejne spotkania i zagrał kupon główny u bukmachera z wyższym limitem...

Nie wiem, może ja jestem w błędzie, ale jestem już w tej branży tyle lat i czegoś podobnego nigdy nie uświadczyłem. Raz mi się zdarzyło, że inny bukmacher zareagował, ale było to zaraz po obstawieniu z informacją, że oni takiej gry nie akceptują. A tutaj czuję się wydymany do kości.

Całość strat, a raczej zysku, który jest mi należny to przeszło 10.000 pln za 3 dni grania...

Próbowałem tę sprawę wyjaśnić z supportem, bez robienia czarnego PR w sieci, ale nie dało się. Godziłem się nawet na wypłatę połowy, tylko z kuponów które miały więcej zdarzeń niż zdarzenie główne + rzekomy pewniak na obejście limitu, ale na nic się zdały moje próby i tłumaczenia.

A oto wspomniane kupony:

kupon 1
kupon 2
kupon 3
kupon 4

puke oddsring
Posted by: forty

Re: Oddsring - 23/06/2016 13:48

Są lepsi niŻ 1XBET,widze,czyste złoodziejstwo
Posted by: _Korver_

Re: Oddsring - 23/06/2016 13:53

Najgorsze, że mają taki zapis w regulaminie i wszystko im wolno...

Napisałem do organu, który im licencję wydawał - Malta Gaming Authority, zobaczymy czy coś się uda wskórać.
Posted by: Master.com back

Re: Oddsring - 23/06/2016 14:34

Wygrać około 10 000 zł, dowiedzieć się, że wszystkie wygrane zostały ... anulowane. Współczuję.
Posted by: _Korver_

Re: Oddsring - 23/06/2016 14:41

Originally Posted By: Master.com back
Wygrać około 10 000 zł, dowiedzieć się, że wszystkie wygrane zostały ... anulowane. Współczuję.


No dokładnie, gdyby to jeszcze anulowali PRZED meczami. A tutaj człowiek czuje się podwójnie oszukany... Bo już się witał z gąską, a tu taki ch*j....
Posted by: _Korver_

Re: Oddsring - 23/06/2016 16:44

Chyba się trochę przestraszyli laugh zablokowali mi dostęp do konta. Ciekawe czy za fakt zgłoszenia sprawy do Malta Gaming Authority czy może jednak za podzielenie się sprawę w Internecie...

"Dziekujemy za ponowny kontakt.

Tak jak informowaliśmy w poprzednich wiadomościach, decyzja podjęta przez nasz dział ds. ryzyka zostałą podtrzymana i nie zostanie zmieniona.
Oczywiście ma Pan prawo do zgłoszenie sprawy do MGA, jednak nie wymaga ono danych kontaktowych do naszego Kierownictwa.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że Pański dostęp do konta został zablokowany, a jeśli MGA postanowi podjąć dochodzenie w Pańskiej sprawie, będzie mogło kontaktować się bezpośrednio z naszym Kierownictwem w celu uzyskania dalszych wyjaśnień oraz pełnego dostępu do historii Pańskiego konta gracza."
Posted by: Zumbach

Re: Oddsring - 23/06/2016 18:11

@Korver współczuje bo niezła wydymka. Ja tez mialem problem z nimi z tym ze Ty miales niezlą kwote ugraną, ja miałem ledwo 1000 zł i juz mi robili jazde. Przed wypłata znowu weryfikacja konta choc miesiac wczesniej juz to robiłem, paranoja przeciez przez 1 miech co mialo sie zmienić?. Również nie polecam z reszta i tak mają mało rynków i słabe kursy.
Posted by: Azalkmaar

Re: Oddsring - 23/06/2016 20:26

Ja u nich dowód przy twarzy musiałem wysyłać... współczuję Korver
Posted by: _Korver_

Re: Oddsring - 24/06/2016 20:25

Odpisali mi z Malta Gaming Authority, żeby podać dane konta i zajmą się sprawą. Jest więc mała iskierka nadziei. boks
Posted by: Rivaldinho

Re: Oddsring - 25/06/2016 01:44

Korver walcz o swoje ! , szkoda ze mala smieciowa firma, ale odpuscic nie mozna. powodzenia !
mecz.pl z Toba : )
Posted by: Valverde

Re: Oddsring - 25/06/2016 07:18

Originally Posted By: _Korver_
Odpisali mi z Malta Gaming Authority, żeby podać dane konta i zajmą się sprawą. Jest więc mała iskierka nadziei. boks


Daj znać, jak się sprawa zakończy. W naszej branży informacja, to rzecz najcenniejsza wink
Posted by: awax76

Re: Oddsring - 25/06/2016 23:59

a to szmaciarze!
Posted by: z o ® r o

Re: Oddsring - 26/06/2016 12:39

Zastanawiam się w takim razie dlaczego ich system przepuszcza wiele kuponów z tym samym zdarzeniem.

Czyżby po to, żeby uznawać kupony przegrane i unieważniać wygrane? Wiele na to wskazuje.

Powinni oddać całość, przeprosić i jeszcze dorzucić bonus za niedogodności. Nie idź na żadne kompromisy. Zainteresuj sprawą Sportsbookreview. Rozmawiając z różnymi supportami, wielokrotnie spotykałem się z rzekomym brakiem chęci, czasu i możliwości rozwiązania problemu. Po interwencji w SBR chęci, czas i możliwości jakoś się znajdywały.
Posted by: _Korver_

Re: Oddsring - 27/06/2016 10:19

Dzięki Panowie za uwagi piwo

Dam znać jak się coś uda zdziałać.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 15/07/2016 12:07

Wyjasniło sie cos ?
Posted by: _Korver_

Re: Oddsring - 20/07/2016 18:43

Malta Gaming Authority przyjęli sprawę, niby wystąpili do buka o wyjaśnienia i mam czekać na odpowiedź, ale trwa to już 3 tygodnie.

W SBR też złożyłem skargę i podobnie, bez postępu.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 12/08/2016 12:58

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Start Premier League

Już w ten weekend angielska Premier League wraca go gry! Sezon rozpocznie spotkanie beniaminka Hull City z zeszłorocznym mistrzem i nowym klubem Barosza Kapustki - Leichester City. Jednak zdaniem OddsRing prawdziwym hitem pierwszej kolejki będzie mecz pomiędzy Arsenalem Londyn, a FC Liverpool, dlatego właśnie na to spotkanie przygotowali specjalny bonus!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 na mecz Arsenal - Liverpool w OddsRing.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 zł.
3. Aby otrzymać bonus napisz do OddsRing na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a oni dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Dokładny regulamin i warunki na stronie OddsRing
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 19/08/2016 19:03

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Na kogo postawisz w naszej promocji?

Do meczu rewanżowego Legioniści raczej podejdą na luzie. Dzięki niezłej zaliczce wywiezionej z Irlandii wydaje się, że ich awans do fazy grupowej Ligii Mistrzów jest już przesądzony. Ale o jego stylu (albo ogromnej niespodziance!) zadecyduje wtorkowe spotkanie - czy pójdą za ciosem i spokojnie wygrają? Czy wybiorą bezpieczną grę na remis? A może zlekceważą przeciwnika i dadzą sobie wbić gola? Według nas każdy z tych scenariuszy jest możliwy, dlatego na ten arcyważny mecz możesz postawić z bonusem 50%!

Jak to działa:
1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 na mecz Legia - Dundalk.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 zł.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Aby uniknąć niespodzianek, przeczytaj Warunki Promocji.
Posted by: Józef Małolepszy

Re: Oddsring - 02/10/2016 08:58

Działa strona ?
Posted by: Piostar

Re: Oddsring - 02/10/2016 09:01

Nie działa.
Posted by: Józef Małolepszy

Re: Oddsring - 02/10/2016 09:06

A masz informację kiedy można się spodziewać, że zacznie działać ?
Posted by: Piostar

Re: Oddsring - 02/10/2016 09:17

Nic mi nie wiadomo na ten temat.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 02/10/2016 10:57

Strona OddsRing juz normalnie działa
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 03/10/2016 13:42

Dear players, website shall be undergoing software upgrades and may be unavailable from 04/10/16 10:00 to 04/10/16 10:30
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 06/10/2016 14:52


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Sto procent na mecze Polaków!

Mamy nadzieje, że w meczach Kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata nasza Reprezentacja spisze się co najmniej tak dobrze, jak podczas Euro! Jednak niedawny remis z Kazachstanem potwierdził, że w sporcie wszytko jest możliwe, więc tak dla pewności na najbliższe mecze Reprezentacji możesz w postawić OddsRing z bonusem 100% - jeśli wynik Cię zaskoczy i Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 100% jego stawki aż do 100 PLN!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz z udziałem Reprezentacji Polski.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% jego stawki do 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Dokładny reglamin dostepny na stronie OddsRing
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 10/10/2016 16:47

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Sto procent na mecz z Armenią!

Po wygranej z Danią Biało-Czerwoni wyjdą we wtorek na murawę pewni kolejnego zwycięstwa! Remis z Kazachstanem wydaje się być tylko złym snem, jednak pamiętajmy, że i w sobotę nie obyło się bez nerwów, gdy nasi reprezentanci byli blisko roztrwonienia pokaźnej przewagi. Sport pełen jest niespodzianek, więc tak dla pewności na najbliższy meczy Reprezentacji Polski z Armenią możesz w postawić OddsRing z bonusem 100% - jeśli wynik Cię zaskoczy i Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 100% jego stawki aż do 100 PLN!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz z udziałem Reprezentacji Polski.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% jego stawki do 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na na dres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Aby uniknąć niespodzianek, przeczytaj Warunki Promocji.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 24/10/2016 11:14


OddsRing
Bonus Code:20NODEP

20 PLN lub 5€ bez depozytu

Tylko teraz! Otwórz konto w OddsRing i złap 20 PLN bez depozytu! Dzięki tej ofercie możesz grać na slotach lub stawiać zakłady sportowe zupełnie za darmo! Promocja trwa tylko do piątku, więc nie przegap okazji!

Exclusive Landing Page - Bonus Code:20NODEP

Warunki promocji:
1. Bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN/5 EUR (lub równowartość w innej walucie) dostępny jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy dokonają rejestracji w serwisie Oddsring między godziną 00:01 dnia 24.10. 2016 a godziną 23:59 dnia 28.10.2016 roku.
2. Bonus dopisywany będzie do kont kwalifikujących się graczy w ciągu 48 godzin od rejestracji. Gracze zostaną powiadomieni mailowo o fakcie dopisania bonusu.
3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 40x na grach slotowych lub 10x po kursie 1.50 lub wyższym na zakładach sportowych, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady postawione w kasynie Na Żywo lub na slotach stolikowych nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
4. Maksymalna wygrana uzyskana dzięki bonusowi możliwa do wypłaty to 400 PLN lub równowartość w innej walucie.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że otrzymanie bonusu wyklucza udział w innych promocjach, na przykład dostępnych dla poszczególnych kodów bonusowych czy stron partnerskich.
6. Promocja obejmuje wyłącznie rejestracje dokonane w czasie objętym promocją przez graczy, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali konta w serwisie OddsRing. Gracze posiadający już konto w Oddsring nie otrzymają bonusu nawet, jeśli nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty promocyjnej.
7. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP. Dotyczy to także miejsc, w których wiele osób może używać jednego komputera lub adresu IP, takich jak biblioteki, uczelnie, miejsca pracy, restauracje, lotniska itp.
8. Wszystkie dane wprowadzone podczas rejestracji muszą być kompletne i prawdziwe. Serwis OddsRing zastrzega sobie prawo do weryfikowania wszystkich graczy przed możliwością wypłaty, zgodnie z Warunkmi Ogólnymi serwisu. Jeśli podczas weryfikacji okaże się, że dane wprowadzone podczas rejestracji nie są prawdziwe, lub że konto używane jest przez osobę trzecią, całe saldo dostępne na koncie ulegnie przepadkowi, wliczając w to środki zdeponowane przez gracza.
9. Zlecenie wypłaty powoduje utratę pozostałego salda dostepnego na koncie gracza nawet, jeśli kwota wypłaty jest niższa od maksymalnej wygranej możliwej do uzyskania dzięki bonusowi. W przypadku, gdy gracz dokona depozytu własnego przed zleceniem wypłaty środków bonusowych, przepadkowi ulegną wszelkie środki przekraczające maksymalną kwotę wygranej uzyskanej ze środków bonusowych (tzn. 400 PLN), za wyjątkiem depozytu własnego, którego wartość pozostanie dostępna na koncie.
Przykładowo, dokonałeś depozytu własnego w kwocie 50 PLN mając aktywny bonus bez depozytu i w momencie zlecenia wypłaty Twoje saldo wynosi 470 PLN – zostanie Ci wypłacona kwota 400 PLN (maksymalna wygrana możliwa do uzyskania dzięki bonusowi), 50 PLN depozytu własnego pozostanie dostępne na koncie, a 20 PLN ulegnie przepadkowi.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
11. Pula dostępnych bonusów wynosi tysiąc sztuk, po 20 PLN/5 EUR każdy. Gracze, którym bonus został odmówiony (np. z powodu dzielenia adresu IP) nie będą mogli otrzymać bonusu na żadnym kolejnym koncie, gdyż rejestrowanie multi-kont w serwisie OddsRing jest zabronione.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
13. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
14. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
15. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
16. Oprócz specjalnego bonusu nadal będziesz kwalifikował się do udziału w naszej standardowej ofercie powitalnej od pierwszego depozytu - 200% do 600zł.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 09/11/2016 10:32


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Sto procent na mecz z Rumunią!

Liczymy, że w kolejnych dwóch meczach międzynarodowych nasza Reprezentacja zwycięży bez zadnych trudności! Jednak niedawny remis Legii z Realem pokazał, że nawet najlepszym można ‘wyrwać’ cenne punkty, więc na najbliższe mecze Biało-Czerwonych możesz postawić w OddsRing z bonusem 100% - jeśli wynik Cię zaskoczy i Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 100% jego stawki aż do 100 PLN!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz z udziałem Reprezentacji Polski.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% jego stawki do 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Dokładny reglamin dostepny na stronie OddsRing
Posted by: Bullet

Re: Oddsring - 14/11/2016 10:29

Promocja obejmuje też dzisiejszy mecz ze Słowenia, a mają naprawdę fajne kursy na dogi.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 21/11/2016 10:16


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Arsenal vs PSG z bonusem od OddsRing!

Liga Mistrzów zawsze wiąże się z wielkimi emocjami. Dlatego przygotowaliśmy promocję na najciekawszy naszym zdaniem mecz tej kolejki - spotkanie Arsenalu Londyn z Paris Saint-Germain. Na ten mecz możesz postawić w OddsRing z bonusem 50% - jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Arsenal - PSG.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Aby uniknąć niespodzianek, przeczytaj Warunki Promocji.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 05/12/2016 12:13


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Mikołajkowa promocja OddsRing!

Czy byłeś grzeczny, czy wręcz przeciwnie, w OddsRing czeka na Ciebie mikołajkowy prezent - jeśli Twój pierwszy zakład postawiony 6 grudnia okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym w mikołajki.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony w tym dniu okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Aby uniknąć niespodzianek, przeczytaj Warunki Promocji.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 29/12/2016 19:48


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Świętuj Nowy Rok z OddsRing!

Bez względu na niektóre pomysły naszych polityków wierzymy, że rok 2017 będzie jeszcze lepszy, niż 2016. Aby zaczął się szczęśliwie, w OddsRing na pierwszym zakładzie w Nowym Roku możesz tylko zyskać!

Postaw na co tylko chcesz – wybierz dowolny sport, kurs, kupon pojedynczy, akumulowany czy live – a jeśli Twój pierwszy zakład nie wygra, otrzymasz bonus w wysokości 100% przegranej stawki aż do 100 zł!

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład między 00:01 w niedzielę 1 stycznia a 23:59 we wtorek 10 stycznia 2017 r.
2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład w całości zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Kupony akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu lub/oraz wysłania prośby o przyznanie bonusu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie gracze, którzy dokonali przynajmniej jednej wpłaty własnej na konto gracza w serwisie OddsRing.
7. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład sportowy, jeśli zostanie on w całości rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona (także poprzez opcję Cash out) ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak na przykład obstawianie wykluczających się wyników tego samego meczu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
9. Bonus dostępny jest wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
10. Zakłady systemowe, zakłady gdzie stawka została zwrócona z jakiegokolwiek powodu (zakłady rozliczone po kursie 1.00) oraz zakłady stawiane na wykluczające się wyniki tego samego spotkania nie będą uwzględniane przy naliczaniu obrotu bonusami. W przypadku zawierania serii zakładów na to samo wydarzenie/rynek, jedynie pierwszy postawiony zakład będzie wliczany do wymagań obrotu bonusem.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
14. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 23/01/2017 11:00


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Tylko teraz! Otwórz konto w OddsRing i złap 20 PLN bez depozytu! Dzięki tej ofercie możesz stawiać zakłady sportowe zupełnie za darmo! Promocja trwa tylko do piątku, więc nie przegap okazji!

Warunki promocji:
1. Bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN/5 EUR (lub równowartość w innej walucie) dostępny jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy dokonają rejestracji w serwisie OddsRing między godziną 10:01 dnia 23.01.2017 a godziną 23:59 dnia 27.01.2017 roku.
2. Bonus dopisywany będzie do kont kwalifikujących się graczy w ciągu 48 godzin od rejestracji. Gracze zostaną powiadomieni mailowo o fakcie dopisania bonusu.
3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 40x na grach slotowych lub 10x po kursie 1.50 lub wyższym na zakładach sportowych, stawiając min. 10 kuponów. Kupony akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady postawione w kasynie Na Żywo lub na slotach stolikowych nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
4. Maksymalna wygrana uzyskana dzięki bonusowi możliwa do wypłaty to 400 PLN lub równowartość w innej walucie.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że otrzymanie bonusu wyklucza udział w innych promocjach, na przykład dostępnych dla poszczególnych kodów bonusowych czy stron partnerskich.
6. Promocja obejmuje wyłącznie rejestracje dokonane w czasie objętym promocją przez graczy, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali konta w serwisie OddsRing. Gracze posiadający już konto w OddsRing nie otrzymają bonusu nawet, jeśli nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty promocyjnej.
7. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP. Dotyczy to także miejsc, w których wiele osób może używać jednego komputera lub adresu IP, takich jak biblioteki, uczelnie, miejsca pracy, restauracje, lotniska itp.
8. Wszystkie dane wprowadzone podczas rejestracji muszą być kompletne i prawdziwe. Serwis OddsRing zastrzega sobie prawo do weryfikowania wszystkich graczy przed możliwością wypłaty, zgodnie z Warunkmi Ogólnymi serwisu. Jeśli podczas weryfikacji okaże się, że dane wprowadzone podczas rejestracji nie są prawdziwe, lub że konto używane jest przez osobę trzecią, całe saldo dostępne na koncie ulegnie przepadkowi, wliczając w to środki zdeponowane przez gracza.
9. Zlecenie wypłaty powoduje utratę pozostałego salda dostepnego na koncie gracza nawet, jeśli kwota wypłaty jest niższa od maksymalnej wygranej możliwej do uzyskania dzięki bonusowi. W przypadku, gdy gracz dokona depozytu własnego przed zleceniem wypłaty środków bonusowych, przepadkowi ulegną wszelkie środki przekraczające maksymalną kwotę wygranej uzyskanej ze środków bonusowych (tzn. 400 PLN), za wyjątkiem depozytu własnego, którego wartość pozostanie dostępna na koncie.
Przykładowo, dokonałeś depozytu własnego w kwocie 50 PLN mając aktywny bonus bez depozytu i w momencie zlecenia wypłaty Twoje saldo wynosi 470 PLN – zostanie Ci wypłacona kwota 400 PLN (maksymalna wygrana możliwa do uzyskania dzięki bonusowi), 50 PLN depozytu własnego pozostanie dostępne na koncie, a 20 PLN ulegnie przepadkowi.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
11. Pula dostępnych bonusów wynosi tysiąc sztuk, po 20 PLN/5 EUR każdy. Gracze, którym bonus został odmówiony (np. z powodu dzielenia adresu IP) nie będą mogli otrzymać bonusu na żadnym kolejnym koncie, gdyż rejestrowanie multi-kont w serwisie OddsRing jest zabronione.
12. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
13. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
14. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
15. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
16. Oprócz specjalnego bonusu nadal będziesz kwalifikował się do udziału w naszej standardowej ofercie powitalnej od pierwszego depozytu - 200% do 600zł.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 14/02/2017 14:41


OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Obstaw mecz Legia - Ajax z bonusem od OddsRing!

Dwa lata temu Legia nie dała rady Ajaksowi w Lidze Europejskiej. Czy w tym sezonie pójdzie jej lepiej? Obstaw ten mecz w OddsRing z bonusem 50% - jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Legia - Ajax.

2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Aby uniknąć niespodzianek, przeczytaj Warunki Promocji.
Posted by: rafal08

Re: Oddsring - 06/03/2017 15:40


OddsRing

Liga Mistrzów z OddsRing!

W poprzednim spotkaniu tych drużyn Bayern nie pozostawił wątpliwości, która z nich była w lepszej dyspozycji. Jednak przebieg meczu rewanżowego może być zupełnie inny - czy niemal pewni awansu do kolejnej rundy koledzy Lewandowskiego 'odpuszczą' to spotkanie i dadzą szansę Arsenalowi na odzyskanie twarzy? Czy Bayern potwierdzi, że wynik 5-1 z poprzedniego meczu nie był kwestą szczęścia, a różnicy w klasie klubów? Naszym zdaniem każdy scenariusz jest możliwy, więc w OddsRing możesz obstawić ten mecz z bonusem 50% - jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN!

Jak to działa:
1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Arsenal - Bayern.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Aby uniknąć niespodzianek, przeczytaj Warunki Promocji