PinnacleSports [11]

Posted by: Conrad

PinnacleSports [11] - 04/03/2013 23:49

Kontynuacja poprzedniego tematu.

Posted by: RIKIRIKARDO1

Re: PinnacleSports [11] - 12/03/2013 02:19

Jak szybko reaguja na zle rozliczone kupony? Rozliczyli mi mecz mlb miami-boston 1 jako przegrane pomimo tego ze miami wygralo 8 do 7...Czesto sie to u nich zdarza?
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 12/03/2013 07:12

Amerykańskie sporty powinni błyskawicznie rozliczyć tak jak mają być, nawet nie musisz pewnie do nich nic pisać bo wystarczy, że choć jedna inna osoba już to zrobiła. smile
Posted by: RIKIRIKARDO1

Re: PinnacleSports [11] - 18/03/2013 15:45

mozecie sie zalogowac? Ja od rana mam
Fatal Error on www1.pinnaclesports.com
Posted by: skoczek13

Re: PinnacleSports [11] - 18/03/2013 16:02

Zalogowałem się teraz normalnie.
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [11] - 21/03/2013 14:42

wiadomo wkiedy wroca ??
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 21/03/2013 17:50

U mnie się normalnie ładuje.
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [11] - 21/03/2013 18:13

Juz dziala, byl nawet komunikat przed przerwa o przerwie smile
Posted by: mich125

Re: PinnacleSports [11] - 03/04/2013 20:17

Ile wam szla wyplata na konto bankowe z pinnacle?
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 03/04/2013 20:18

Najlepiej u nich używać NT/MB, robią chyba najszybsze wypłaty na kuli ziemskiej...
Posted by: Iwdakuno

Re: PinnacleSports [11] - 08/04/2013 11:26

Otrzymałem takiego maila.Konto na MB mam zamknięte.
Co ja mogę w tej sytuacji zrobić?

Drogi Kliencie PinnacleSports,
Zlecenie wypłaty zostało odrzucone, ponieważ jak dotąd depozyty zostały złożone za pomocą Moneybookers.
Wypłaty z Twojego konta, muszą być najpierw zrealizowane przez Moneybookers, do wysokości uprzednio złożonych depozytów. W momencie gdy środki równe złożonym depozytom zostaną zwrócone do Moneybookers, wówczas będzie można skorzystać z innych metod płatności. Dokonaj przeglądu historii swoich depozytów, przejdź do opcji Moje Konto i wybierz Przegląd Konta w menu strony, a następnie wybierz 'Wszystkie Transakcje'.
Możesz zlecić bezpośrednią wypłatę z konta PinnacleSports logując się do serwisu i wybierając opcje Zleć Wypłatę w sekcji Płatności. W rozwijalnym menu wybierz transakcje Moneybookers i kliknij na 'Dalej'. Wybierz opcje wypłaty, podaj kwotę i potwierdź klikając na 'Prześlij'.
Zlecenie jest wysyłane automatycznie do realizacji i jeśli na koncie są odpowiednie środki, wówczas transakcja będzie zrealizowana w ciągu kilku minut. Nie przesyłaj wiadomości email dotyczącej wypłaty, ponieważ może to opóźnić jej realizację. Odpowiedni email z potwierdzeniem zostanie wysłany w momencie gdy wypłata będzie zrealizowana.
Klienci są uprawnieni do jednej darmowej wypłaty w miesiącu. Nie ma minimalnej wartości realizowanej wypłaty i do dyspozycji klienta pozostaje szereg autoryzowanych metod płatności. Wszystkie dodatkowe wypłaty w ciągu miesiąca, dla dowolnej kwoty i metody płatności będą obciążone opłatą. Opłata ta dla Moneybookers wynosi 15 USD lub równowartość w innej walucie.
Dokładnych informacji udziela Dział Obsługi Klienta (CSD).
Pozdrawiamy,
Dział Obsługi Klienta (CSD)
PinnacleSports
Posted by: rcsade

Re: PinnacleSports [11] - 08/04/2013 11:30

Co możesz zrobić?
Najprościej to chyba napisać do nich,że w ostatnim czasie zlikwidowałeś konto na moneybookers i nie korzystasz z ich usług,albo się uda wypłacić na konto bankowe (zapewne będą chcieli dodatkowe weryfikacje itp) albo będziesz musiał dokonać depozytu z konta bankowego
Posted by: Iwdakuno

Re: PinnacleSports [11] - 08/04/2013 13:46

Napisałem.Ciekawe co postanowią.Mam nadzieję,że załatwią to sprawnie i z korzyścią dla mnie.
Ostatni depozyt wpłaciłem z Netellera i otrzymałem e-maila z akceptacją nowej,mojej metody płatności,więc trochę dziwi mnie fakt odrzucenia wypłaty,ale widocznie taki mają regulamin.

Zobaczymy jaka odpowiedź nadejdzie.Chybya jest na to jakieś rozwiązanie?
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [11] - 08/04/2013 15:06

Originally Posted By: Iwdakuno
Napisałem.Ciekawe co postanowią.Mam nadzieję,że załatwią to sprawnie i z korzyścią dla mnie.
Ostatni depozyt wpłaciłem z Netellera i otrzymałem e-maila z akceptacją nowej,mojej metody płatności,więc trochę dziwi mnie fakt odrzucenia wypłaty,ale widocznie taki mają regulamin.

Zobaczymy jaka odpowiedź nadejdzie.Chybya jest na to jakieś rozwiązanie?

zawsze mnie taka sytuacja ciekawila, wiedzac jaką pinnacle prowadzi polityke oraz jak łatwo moneybookers przychodzi zamykanie kont. Jak znam życie to z pinnacle powinieneś sie dogadac, ale czekam na informacje jak poszlo.
Posted by: Iwdakuno

Re: PinnacleSports [11] - 09/04/2013 01:22

Po godzinie otrzymałem maila ,że :

Dear Sir,

You are welcome to resubmit your NETELLER withdrawal request.


Kind regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports

Nic dodać nic ująć! Szanują klientów! Szacunek dla tej firmy.
Pokazali kto jest dla nich najważniejszy.

Trzykrotna wymiana e-maili,2,5 godz czasu i sprawa załatwiona.

Tak powinno być w każdym bukmacherze.Nieważne czy jesteś z Polski,Wietnamu czy z Kamerunu.
Posted by: padik

Re: PinnacleSports [11] - 09/04/2013 02:07

Do poziomu Pinka pod względem standardów obsługi klienta czy chociażby oferowanych kursów (z uwzględnieniem wysokich limitów) mało kto może (a w zasadzie chyba nikt) może się zbliżyć. Zwłaszcza takie europejskie pseudo buki typu Exp Uni Nord Tobet itd. Jedyne co mnie u nich drażni to opłata 15$ za kolejne wypłaty w miesiącu kalendarzowym. No i mogli by poprawić funkcjonalność strony, bo jest trochę archaiczna a i tak ostatnio miewałem z nią spore problemy.
Posted by: KUERTEN.

Re: PinnacleSports [11] - 09/04/2013 02:33

Zlecenie wypłaty zostało odrzucone, ponieważ jak dotąd depozyty zostały złożone za pomocą Moneybookers.
Wypłaty z Twojego konta, muszą być najpierw zrealizowane przez Moneybookers, do wysokości uprzednio złożonych depozytów.


Z TEMATU O TWOJEJ SPRAWIE MB


Policzyłem,że zrobiłem 14 wypłat od buków bez wcześniejszej wpłaty via MB.
Konta ładowałem przez Ukash,potem wypłata na MB.

i

Być może dlatego ,że ostatnio miałem dużo wypłat na konto Skrill,a wpłat przez nie robiłem tylko przez karty pre-paid?
Poźniej kasę wydawałem płacąc kartą,wypłacjąc z bankomatu.




dosc ciekawe z twoich wczesniejszych wypowiedzi w temacie o MB piszesz , ze nie robiles przelewow do bukow przez wlasnie MB
zas tu co mamy ??

cos nas oszukujesz chyba, jesli tak bylo z MB to konto zablokowane slusznie ??!!!
Posted by: Iwdakuno

Re: PinnacleSports [11] - 09/04/2013 02:58

To nie tak jak myślisz!
Do Pinnaclesports przez ostatnie 2 lata robiłem depozyty tylko przez MB.Średnio niecałe jak policzyłem 1,5 depozytu na miesiąc co daje 36 depozytów.

Jakby nie patrzeć powiedzmy sobie szczerze wpłacam tam rzadko jak na przeciętnego gracza.

Poniewaz można bez opłat(dość wysokich) wypłacić z Pinnacle tylko raz na miesiąc ,więc zakładając ,że przy graniu singli wygrywałem co drugi depozyt.

Mam zasadę,że jak wygram to nie trzymam kasy u buka tylko wypłacam i dalej całość ,albo część wygranej przerzucam do innego bukmachera.

Stąd właśnie wzięło się stwierdzenie faktu przez Pinnaclesports,że faktycznie dotychczasowe depozyty były przeze mnie wpłacane via MB,z tą różnicą ,że było to rozciągnięte w bardzo długim czasie.

Konkludując Twoja opinia,że oszukuję userów Forum nie jest trafna,żeby nie powiedzieć wprost nieprawdziwa.
Posted by: KUERTEN.

Re: PinnacleSports [11] - 09/04/2013 03:13

trafna , nie trafna , nieprawdziwa mowi sie , ze papier przyjmie wszystko a net jeszcze wiecej, zas twoja wypowiedz jest jasna jak slonce

"ostatnio miałem dużo wypłat na konto Skrill,a wpłat przez nie robiłem tylko przez karty pre-paid?"

to tyle w temacie zeby sie nie powtarzac

bys byl bardziej wiarygodny gdybys napisal, ze kilka wplat przez MB do buka jednak miales Ty napisales jasno wplat do buka przez MB nie robiles
Posted by: Iwdakuno

Re: PinnacleSports [11] - 09/04/2013 04:09

Prawda jest taka,że akurat dokonywałem w ostatnim kwartale wielu wypłat na MB wygranych z depozytu wpłaconego pre-paidami.
Myślę,że do tego się doczepili,bo kasa płynęła tylko w jedną stroną na moje konto MB.
Zauważyło to wielu użytkowników Forum,którzy wypowiadali się w tym temacie.
No, ale jak Ty uważasz inaczej to po prostu trzymaj się swojego zdania.Masz do tego pełne prawo aby mieć swój własny punkt widzenia na tę sprawę.
Ja akurat nie musze się z tym zgadzać,bo wiem,że nie dopuściłem się żadnego oszustwa.

Do buków miałem nie tylko kilka wpłat via MB ,ale kilkadziesiąt,lecz były one robione dużo wcześniej zanim MB zakwestionowało sposób używania przeze mnie konta.
Problem dotyczył mniej więcej mojej aktywności na koncie mniej więcej w ostatnim kwartale.
Tyle w temacie.Było ,minęło i już.
Posted by: KUERTEN.

Re: PinnacleSports [11] - 09/04/2013 12:37

Originally Posted By: Iwdakuno

Do buków miałem nie tylko kilka wpłat via MB ,ale kilkadziesiąt,lecz były one robione dużo wcześniej zanim MB zakwestionowało sposób używania przeze mnie konta.
Problem dotyczył mniej więcej mojej aktywności na koncie mniej więcej w ostatnim kwartale.
Tyle w temacie.Było ,minęło i już.


przeciez nie rob jaj MB zostalo zamkniete i miales powod zamkniecia konta, bynajmniej nie bylo nim robienie wyplat od bukow i brak wplat przez MB prawdopodobnie nie zaznaczyles opcji , ze bedziesz przelewal kasy do na strony hazardowe lub jest inny powod o ktorym nie piszesz, dlaczego nie zadzwoniles do nich , zabrali Ci kase i tak to zostawiles. Czy nie odebrales jakies kasy z egzotycznego buka , kasyna Wymienili Ci w mailu jakies kraje
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 09/04/2013 13:01

Originally Posted By: padik
Do poziomu Pinka pod względem standardów obsługi klienta czy chociażby oferowanych kursów (z uwzględnieniem wysokich limitów) mało kto może (a w zasadzie chyba nikt) może się zbliżyć. Zwłaszcza takie europejskie pseudo buki typu Exp Uni Nord Tobet itd. Jedyne co mnie u nich drażni to opłata 15$ za kolejne wypłaty w miesiącu kalendarzowym. No i mogli by poprawić funkcjonalność strony, bo jest trochę archaiczna a i tak ostatnio miewałem z nią spore problemy.


To prawda, Pinnacle to jeden z ulubionych buków wielu osób na forum, włącznie ze mną.

Kiedyś wypuścili nową szatę graficzną strony, ale sprzeciw wśród użytkowników był tak duży że zrezygnowali ze zmian. smile

A propos wypłat to tak jak napisałeś raz w miesiącu jest gratis, ale za kolejne trzeba płacić (lub przeczekać do końca miesiąca). Dobre jest to, że chodzi o miesiąc kalendarzowy a nie o np. darmową wypłatę raz na 30 dni.

Natomiast powód tego jest bardzo prosty - Wystarczy spojrzeć na czym polega model biznesowy Pinnacle. smile
Posted by: Luc Nilis

Re: PinnacleSports [11] - 21/04/2013 15:27

kursy fajne ale oferta tenisa w porównaniu do choćby bet365 słaba...
czy ja źle patrze czy nie ma nic poz atp z facetów ? czelki be ?
Posted by: awax76

Re: PinnacleSports [11] - 11/05/2013 04:23

wprowadzili możliwość zmiany na azjatycki wygląd strony dla wszystkich
ja testuję już od kilku tygodni - dla mnie rewelacja
Posted by: mez

Re: PinnacleSports [11] - 11/05/2013 04:36

od jakiegos czasu po wejsciu na strone pojawia mi sie komunikat

"The page you are looking for is temporarily unavailable.Please try again later."

Wersja mobilna dziala bez problemow. Tylko na kompie strona nie dziala. Co moze byc tego przyczyna?
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 11/05/2013 07:57

Originally Posted By: mez
od jakiegos czasu po wejsciu na strone pojawia mi sie komunikat

"The page you are looking for is temporarily unavailable.Please try again later."

Wersja mobilna dziala bez problemow. Tylko na kompie strona nie dziala. Co moze byc tego przyczyna?


Wchodzisz przez stary URL może?

Pinnacle - powinno działać.
Posted by: Iwdakuno

Re: PinnacleSports [11] - 18/05/2013 06:18

Dają ciała coś z rozliczeniem zakładów z meczu Real-Atletico.
Zaraz będzie w pół do drugiej w nocy,a kupony rodzaju soccer props na rzuty rożne i total bookings stoją w miejscu.
Trzeba będzie poczekać chyba do rana.
Posted by: Toread

Re: PinnacleSports [11] - 07/07/2013 18:54

pinio na chwile obecna wysypal sie?!
Posted by: Stasiu

Re: PinnacleSports [11] - 07/07/2013 19:11

no nie dziala frown
Posted by: Widget

Re: PinnacleSports [11] - 14/07/2013 04:19

Witam.

Czy w Pinku z tenisa to tylko ATP/WTA czy mają chociaż Challengery...?
Posted by: wariot27

Re: PinnacleSports [11] - 24/08/2013 23:07

Witam
walsnie sobie zalozylem konto i wplacilem pieniadze
mam pytanie dlaczego mi zakladow nie chce przyjmowac?
a mam drugie pytanie ci co graja oczywiscie
jest jakis live do siatki albo kosza?
Posted by: awax76

Re: PinnacleSports [11] - 26/08/2013 03:45

do siatki live nie ma a do kosza NBA, większe imprezy i czasem mecze z głównych lig europejskich
z tym że nie jest to taki typowy live bo obstawiać można tylko w przerwach między kwartami i jak są time outy
Posted by: Shanti

Re: PinnacleSports [11] - 16/09/2013 22:50

można skontaktować się z nimi piszac po polsku?
Posted by: Danielsan

Re: PinnacleSports [11] - 23/09/2013 15:17

Ile kosztuje wypłata na kartę?
Posted by: Danielsan

Re: PinnacleSports [11] - 24/09/2013 21:50

wpłacał ktoś do pinnacle kartą debetową/kredytową?

jak zdefiniowany jest odbiorca w historii rachunku?

pilne.
Posted by: szery

Re: PinnacleSports [11] - 22/10/2013 03:10

Witam,
Pierwszy raz w życiu zagrałem w pinnacle. Postawiłem na livie over 2,5 bramki-zakałd widniał w zakładach "w toku"- po kilkunastu sekundach padła bramka wygrywająca mi kupon i pinnacle i mi kupon nagle nie rozliczyło, tylko trafił do odrzuconych i dali zwrot ...czy oni praktykują takie złodziejskie metody?
Posted by: dondo

Re: PinnacleSports [11] - 22/10/2013 03:18

No niestety takie mają zasady live, że grać trzeba np wtedy gdy piłka wyjdzie na aut i piłkarze pomarudzą zanim wybiją piłkę wink (ogólnie trwa to ok. 30 sekund zanim zakład będzie w pełni aktywny)

z regulaminu:

"W zależności od aktualnej sytuacji na boisku, wedle uznania Pinnacle Sports, mecze mogą zostać zaliczone do tak zwanej strefy zagrożenia. Zakłady postawione, gdy mecz znajduje się w strefie zagrożenia, mogą zostać odrzucone. Do strefy zagrożenia zaliczają się między innymi rzuty wolne niedaleko bramki, rzuty rożne, ataki w strefie przeciwnika itp.

Każdy zakład zawarty w strefie zagrożenia zostanie oznaczony jako „oczekujący”. Długość okresu oczekiwania ustalana jest wyłącznie przez Pinnacle Sports. Jeżeli akcja w strefie zagrożenia zakończy się czerwoną kartką lub bramką, zakład ten zostanie odrzucony. Jeżeli akcja zakończy się w inny sposób, zakład zostanie przyjęty.

Wysyłając zlecenie zawarcia zakładu, klient akceptuje regulamin strefy zagrożenia.

Początkowo status zakładu wyświetlany w raporcie zakładów oczekujących to „oczekujący”. Jeśli zakład zostanie przyjęty, jego status zostanie zmieniony na „nierozstrzygnięty” Jeśli zakład zostanie odrzucony, znajdzie się on w raporcie zakładów odrzuconych.
Posted by: szery

Re: PinnacleSports [11] - 22/10/2013 03:26

ahaaaaaaaaaaaaaaaa-czyli generalnie widzę ze granie u nich na livie to jest syf
Posted by: szery

Re: PinnacleSports [11] - 22/10/2013 03:41

a czy można grać u nich rozpis? nie mogę znaleźć takiej opcji...
Posted by: _Korver_

Re: PinnacleSports [11] - 23/10/2013 00:43

ale za to pre match są świetnym bukiem z niską marżą. piwo
Posted by: szery

Re: PinnacleSports [11] - 23/10/2013 03:38

darmowa wypłata jest jedna na miesiąc kalendarzowy, czy po prostu jedna na 30 dni?
Posted by: nivet

Re: PinnacleSports [11] - 23/10/2013 03:42

Originally Posted By: szery
darmowa wypłata jest jedna na miesiąc kalendarzowy, czy po prostu jedna na 30 dni?


Jedna na miesiąc kalendarzowy.
Posted by: szery

Re: PinnacleSports [11] - 23/10/2013 03:54

Originally Posted By: nivet
Originally Posted By: szery
darmowa wypłata jest jedna na miesiąc kalendarzowy, czy po prostu jedna na 30 dni?


Jedna na miesiąc kalendarzowy.


dzięki- mam nadzieję że doczekam z funduszami do 1 listopada smile
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 23/10/2013 19:45

Oni chyba od zawsze tak mają, że tylko raz w miesiącu kalendarzowym oferują darmową wypłatę. Ale za to wykonują je błyskawicznie. toast
Posted by: szery

Re: PinnacleSports [11] - 23/10/2013 21:06

Originally Posted By: szery
Originally Posted By: nivet
Originally Posted By: szery
darmowa wypłata jest jedna na miesiąc kalendarzowy, czy po prostu jedna na 30 dni?


Jedna na miesiąc kalendarzowy.


dzięki- mam nadzieję że doczekam z funduszami do 1 listopada smile


wypłaciłem jednak dzisiaj- co to jest 75 zeta przy 100 000 laugh


Na poważnie, Panowie ile idzie przelew na konto bankowe-wypłaciłem dziś rano- jest szansa ze na wieczór dzisiaj dojdzie (pekao sa)??
Posted by: szery

Re: PinnacleSports [11] - 24/10/2013 01:11

elegancko kasa już jest piwo
Posted by: _Korver_

Re: PinnacleSports [11] - 06/11/2013 18:20

działa Wam pinnek?

Nic nie mogę postawić.
Posted by: Józef Małolepszy

Re: PinnacleSports [11] - 06/11/2013 19:14

Originally Posted By: _Korver_
działa Wam pinnek?

Nic nie mogę postawić.


działać działa, ale czy można postawić to nie wiem, bo środków tam brak

smile
Posted by: ray#52

Re: PinnacleSports [11] - 06/11/2013 19:29

Działa.
Posted by: mojagosia

Re: PinnacleSports [11] - 22/11/2013 21:13

Witam pytanie moje może głupie , ale to nic . Przeglądam ofertę w Pinacle Sports na zbliżajace się skoki . Sa to zakłady H2H i jest limit pisze tak cytuję maksymalny limit wygranej 873,74 PLN . Czy jest to limit za ilę mogę zagrać czy ile mogę wygrać. Pozdrawiam .
Posted by: agr1

Re: PinnacleSports [11] - 22/11/2013 22:08

Ile mozesz wygrac, a jak obstawisz i kurs spadnie mozesz podstawic ponownie z taka sama mozliwa wygrana itd.
Posted by: dondo

Re: PinnacleSports [11] - 23/11/2013 02:29

Originally Posted By: mojagosia
Witam pytanie moje może głupie , ale to nic . Przeglądam ofertę w Pinacle Sports na zbliżajace się skoki . Sa to zakłady H2H i jest limit pisze tak cytuję maksymalny limit wygranej 873,74 PLN . Czy jest to limit za ilę mogę zagrać czy ile mogę wygrać. Pozdrawiam .

Kolega agr1 nie do konca napisał Ci prawdę. W Pinnacle jest tak, że taki jaki jest limit możesz zagrać kursy powyżej 2.00 (czyli jak będzie kurs 10 to też mógłbyś zagrać za 873,74 PLN), natomiast jak będzie kurs np. 1.20 to możesz zagrać maksymalnie za tyle, aby wygrana wyniosła te 873,74 PLN (czyli za prawie 4500 PLN).
Posted by: awax76

Re: PinnacleSports [11] - 24/11/2013 05:04

Please note our new general rule #3: Pinnacle Sports reserves the right to refuse, reject or suspend without prior notification any customer who is suspected of cheating, hacking, attacking, manipulating or damaging our normal betting operations (including the Internet Betting Service). Any bets made with the intention to cheat, hack, attack, manipulate or damage our betting operations will be void without prior notification at the discretion of Pinnacle Sports.
Posted by: BigMaster

Re: PinnacleSports [11] - 24/11/2013 05:26

no wlasnie sie zastanawiam w jakich sytuacjach maja zamiar wykorzystac ten punkt. w jakims celu go umiescili w regulaminie.
Posted by: padik

Re: PinnacleSports [11] - 03/01/2014 04:03

Działa wam Pinnek? U mnie od paru godzin taki oto komunikat "The server is acting as a gateway or proxy and has received an invalid response from the upstream server."
Posted by: BigMaster

Re: PinnacleSports [11] - 03/01/2014 04:06

dziala
Posted by: Yarek

Re: PinnacleSports [11] - 03/01/2014 04:11

działa, cały czas działał.
Posted by: LuisSuarez

Re: PinnacleSports [11] - 03/01/2014 05:28

ile u nich czeka się na wypłatę na konto bankowe ?
Posted by: Qubi

Re: PinnacleSports [11] - 23/01/2014 21:17

Możecie się zalogować?
Posted by: fechu

Re: PinnacleSports [11] - 23/01/2014 21:56

Originally Posted By: Qubi
Możecie się zalogować?

Możecie
Posted by: Qubi

Re: PinnacleSports [11] - 23/01/2014 22:04

Ok, dzięki za odpowiedź. Też już się zalogowałem.
Jest komunikat, że coś zmieniają w oprogramowaniu i może dlatego miałem problem.
Posted by: bitnap

Re: PinnacleSports [11] - 08/02/2014 04:08

mial juz ktos podobny problem? wchodze w "szczegoly" swoich zakladow a tam:

Szczegóły zakładu dla tej pozycji nie są w tej chwili dostępne.
Dokładnych informacji udziela Dział Obsługi Klienta (CSD).

gaworze sobie mailowo z Anna, wczesniej Carrie i procz wyczyszczenia cookies i pamieci podrecznej oraz zmiany przegladarki nic innego nie sa w stanie wymyslec
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [11] - 18/02/2014 18:22

Mozecie sie zalgowac na konto ?
Posted by: fechu

Re: PinnacleSports [11] - 18/02/2014 19:31

Można, ale zamula im stronka trochę.
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: PinnacleSports [11] - 18/02/2014 19:34

u mnie izi smiga
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [11] - 18/02/2014 19:37

korzystacie z normalnego adresu, czy zjakis mirrorow ? Bo u mnie dziala tak ze zagrac nie moge.
Posted by: fechu

Re: PinnacleSports [11] - 18/02/2014 20:00

Normalny adres.
Posted by: Goget

Re: PinnacleSports [11] - 18/02/2014 20:39

W razie czego mają jeszcze dwie wersje mobilne :

Mobile - http://www.pinnaclesports.com/m/default.aspx?enhanced=pass

WAP - http://www.pinnaclesports.com/m/default.aspx?enhanced=fail
Posted by: TheStyl

Re: PinnacleSports [11] - 07/03/2014 03:29

Stronkę mają prostą, ale chyba z żadną nie ma tak częstych problemów jak z ich. Dzisiaj nie mogę wbić się do oferty na MLS mimo, że cała pozostała chodzi normalnie. Tutaj cały czas widzę jednak tylko mielenie kółeczek ładowania kursów i tyle. Dziwne bo przed zalogowaniem widzę je normalnie.
Posted by: dondo

Re: PinnacleSports [11] - 07/03/2014 04:54

Mam te same problemy od paru dni. To jest jakiś paradoks, że w sumie najlepszy bukmacher na świecie a nie mają kasy, aby tą stronkę jakoś ulepszyć w sensie bezawaryjności, a jak się im napisze o tego typu problemach łącznie ze zrzutami ekranu i uwagą, że wszelkie przeglądarki mam najnowsze i że cookies itd kasuje 100 razy dziennie (to to chyba trzeba sobie jako stopkę dać żeby już było wklejone w każdym mailu, żeby czasu nie tracić) to i tak ci napiszą "please try another browser and clean cache and cookies", idioci pracują w tych supportach.
Posted by: TheStyl

Re: PinnacleSports [11] - 10/03/2014 17:16

Na problemy z załadowaniem niektórych pozycji z ich oferty dobrym sposobem jest zmienienie widoku z klasycznego na azjatycki. Zwykle go nie używam, bo jest bardziej zasobożerny, ale już kilka razy udało mi się zagrać przez niego to co nie ładowało mi się w widoku klasycznym.
Posted by: TheStyl

Re: PinnacleSports [11] - 27/03/2014 02:09

Taki komunikat miga mi dziś na pasku u góry strony, że jutro coś tam coś tam, ale nie bardzo rozumiem co. Chodzi o jakieś 35$ tylko nie wiem czy dają czy zabierają wink

Cyt. "Effective Tuesday March 25 2014, all accounts with a 10 digit Client ID will have their minimum wager amount increased to the eqiuvalent of 35 USD"
Posted by: Poljot

Re: PinnacleSports [11] - 27/03/2014 06:07

Jak dla mnie to informują, że jeżeli Twój Client ID składa się z 10 znaków to zwiększą Ci stawkę minimalną do 35 USD lub równowartości.
Posted by: ziutek123

Re: PinnacleSports [11] - 28/03/2014 15:26

czasami tak pinek właśnie muli
mnie dzisiaj np. takim komunikatem przywitał po zalogowaniu :

Fatal Error on www1.pinnaclesports.com
There was a problem with the page you were trying to reach and it could not be displayed.

We are very sorry for the inconvenience, Please close the browser and retry your application. An email is now sent to the administrator about this problem.

restart przeglądarki oczywiście nie pomógł, logowanie na innej przeglądarce też nie
Posted by: Ajem

Re: PinnacleSports [11] - 30/03/2014 15:54

otwierają się wam strony z kursami?
Posted by: BigMaster

Re: PinnacleSports [11] - 30/03/2014 16:17

po minucie lub dwoch, tryb azjatycki smiga lepiej
Posted by: Ajem

Re: PinnacleSports [11] - 30/03/2014 16:20

na operze śmiga normalnie
Posted by: Qubi

Re: PinnacleSports [11] - 22/04/2014 17:50

Przy próbie wypłaty pojawia mi się komunikat, że podane metody płatności (i wymienione wszystkie możliwe) nie są dostępne dla danego konta.
O co im chodzi?
Posted by: mazik

Re: PinnacleSports [11] - 22/04/2014 18:22

Sprawdz maila, pewnie weryfikacja.
Posted by: Goodman

Re: PinnacleSports [11] - 28/04/2014 16:48

Witam

Mam pytanie odnośnie wypłaty z pinnacle bo jedną wypłatę na konto bankowe już zleciłem u nich w kwietniu i teraz jak chcę zrobić jeszcze jedną wypłatę pisze mi że koszt takiego zlecenia to 75 zł czy jakoś tak - trochę masakra taka opłata.

Jak wypłacacie żeby nie mieć niepotrzebnych opłat.

Pozdrawiam
Rafał
Posted by: Piostar

Re: PinnacleSports [11] - 28/04/2014 17:11

Wypłacamy raz w miesiącu. W przypadku Pinnacle chodzi o jedną w miesiącu kalendarzowym, więc jeszcze 3 dni Ci zostało. Można chyba się wstrzymać...
Posted by: MichalTD

Re: PinnacleSports [11] - 01/05/2014 15:51

wiadmomo ile ich nie bedzie ?? byl jakis komunikat?
Posted by: agr1

Re: PinnacleSports [11] - 01/05/2014 17:11

Byl, 7 godz, ale nie wiem od ktorej do ktorej liczone.
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [11] - 01/05/2014 18:55

Na twitterze aktualizuja date powrotu strony
Posted by: dealer_dil

Re: PinnacleSports [11] - 03/06/2014 11:41

Mam pytanie odnośnie weryfikacji przy wypłacie.
Rachunki na moje nazwisko są tylko za Neostradę i Polkomtel, resztę rachunków jest na tego od kogo najmuje mieszkanie. Przejdzie rachunek (format pdf) z Neostrady jako forma weryfikacji (oczywiście wraz ze skanem dowodu osobistego)??
Posted by: hunters

Re: PinnacleSports [11] - 27/06/2014 07:38

Dawno tu nie grałem, kiedyś wpłacałem tylko poprzez Skrill. Wróciłem po dłuższym czasie wpłacając kartą. Muszę ją oczywiście zweryfikować. Jednak pytanie czy wypłata będzie musiała wrócić na kartę? Czy będę mógł wypłacić na Skrill?
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 28/06/2014 14:10

Originally Posted By: dealer_dil
Mam pytanie odnośnie weryfikacji przy wypłacie.
Rachunki na moje nazwisko są tylko za Neostradę i Polkomtel, resztę rachunków jest na tego od kogo najmuje mieszkanie. Przejdzie rachunek (format pdf) z Neostrady jako forma weryfikacji (oczywiście wraz ze skanem dowodu osobistego)??


Jak poszło z tym rachunkiem w formacie PDF? Jeśli jest problem to pamiętaj, że oprócz rachunków można też wysłać wyciąg z konta bankowego. Nawet jeśli tu też go otrzymujesz w elektronicznym formacie to nie powinno być problemów ze zrobieniem odpłatnego w fizycznej formie. Możesz tez spróbować w oddziela czy Ci go nie wydrukują na miejscu (i jeśli będzie to wyglądało słabo, bez kolorowego nagłówka, itd., to niech tylko przyłożą pieczątkę.
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 30/06/2014 13:09

Pinnacle ma jakieś problemy ze stroną czy tylko u mnie jakieś errory wyskakują?
Posted by: Padre

Re: PinnacleSports [11] - 30/06/2014 13:36

Leża już dobre 40 minut.
Posted by: zabek

Re: PinnacleSports [11] - 30/06/2014 13:53

Originally Posted By: Padre
Leża już dobre 40 minut.

u mnie leżą od rana
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 30/06/2014 16:40

Już działa.
Posted by: Ajem

Re: PinnacleSports [11] - 17/07/2014 15:40

chodzi man strona?
Posted by: Piostar

Re: PinnacleSports [11] - 17/07/2014 15:40

Tak, mi działa.
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 17/07/2014 17:58

U mnie też śmiga.
Posted by: Tallus

Re: PinnacleSports [11] - 10/08/2014 15:32

Mozecie wniesc zaklady?
Posted by: padik

Re: PinnacleSports [11] - 10/08/2014 20:04

Co się znowu u nich dzieje? Popołudniu próbowalem zrobic depozyt, strona sie zawiesila, kasa z Netellera znikla a w Pinn sie nie pojawila, 5 minut pozniej taka sama sytuacja. Neteller twierdzi ze kasa poszla a Pinn ze jej nie ma...

Teraz probuje cos postawic i za cholere sie nie da... zaklad mieli przez minute i wyskakuje blad i napis zebys sie skontaktowac z supportem. Tez tak macie?
Posted by: mini-cab_driver

Re: PinnacleSports [11] - 13/09/2014 09:05

Kolejny po Sbobecie....


Koniec dolce vita w UK frown


"Dear Tomasz,

Due to changes to British gambling licensing regulations, Pinnacle Sports will after September 30th, 2014, be unable to offer our services to you, as our records indicate you are resident in Great Britain.

What will happen?

Any of your bets placed up to and including September 30th, 2014 will be honoured.
All your account options other than withdrawal will be blocked after September 30th, 2014.
Funds remaining in your Pinnacle Sports account may be withdrawn at any time free of charge.

We apologise for the inconvenience this causes you, and thank you for betting with Pinnacle Sports. Should we obtain a British gambling licence in the future we would be more than happy to accept your business.

Further information can be found on this page.

The Marketing Team
Pinnacle Sports"
Posted by: ArielG

Re: PinnacleSports [11] - 18/10/2014 18:06

Przy logowaniu do Pinnacle, serwis wymusza zmianę hasła. Czy to normalne działanie, czy właśnie ktoś przejmuje moje konto?
Posted by: spec

Re: PinnacleSports [11] - 18/10/2014 18:14

To jest działanie Pinnacle w nowym haśle musi być jeden znak specjalny.
Posted by: ArielG

Re: PinnacleSports [11] - 18/10/2014 18:41

Dzięki.
Posted by: mini-cab_driver

Re: PinnacleSports [11] - 01/11/2014 13:08

Koniec gry w pinnacle dla mieszkancow UK frown
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 04/11/2014 18:00

Dziwne, że woleli opuścić rynek niż dopasować się do nowych reguł gry. Chyba, że wysiłek wprowadzenia tego przewyższał potencjał angielskiego rynku dla Pinny, który generalnie wywodzi się z amerykańskiego rynku.
Posted by: DJ SOSNA

Re: PinnacleSports [11] - 04/11/2014 20:13

Conrad, to nie o to chodzi.
Aplikując o licencję UK musieliby pokazać szczegóły wyników finansowych z innych rynków, a jeśli większość z nich jest z grey markets to po primo nie dostaliby licencji UK, a po secundo narobiliby sobie pewnie dalszych kłopotów.

PinnacleSports woleli zatem w ogóle nie aplikować. Znając zaplecze ten firmy zrobiłbym tak samo na ich miejscu.

Na szczęście Polacy mogą tam grać. To świetny bukmacher.
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 06/11/2014 06:55

Nie sądzę. Wiele buków z UK działa w podobnych rynkach.

Mogliby też z łatwością oddzielić angielski rynek w ramach osobnej firmy, która obsługiwałaby tylko rezydentów UK i nie miałaby żadnych wyników z innych rynków.

Widocznie nie jest to dla nich warte świeczki. Pinnacle nie zarabia z zakładów tylko z... trzymanych u nich depozytów. Pod tym względem Anglia nie będzie dla nich interesującym rynkiem. Dopóki nie wymagało to większego wysiłku to obsługiwali ich tak samo jak obsługują większość świata.
Posted by: guardian

Re: PinnacleSports [11] - 25/12/2014 11:10

Pinnacle pobiera opłatę 3% za wypłatę bez uprzedniego 5 krotnego obrotu depozytem? Kiedyś tak było tylko z bonusami, a teraz nawet jak grasz za swoje to cię skasują... Schodzimy na psy.
Posted by: guardian

Re: PinnacleSports [11] - 25/12/2014 11:15

Przepraszam za post pod postem, ale zapomniałem wkleić powyżej

Fees and charges may apply to customer deposits and withdrawals. For complete details about fees and charges for each payment type offered, please refer to our Payment Options page. For your reference a link to the Payment Options page is provided at the top of this page.

Please note that any deposit made to an account which is not rolled over (risked) five times will incur a 3% processing fee and any applicable withdrawal fee.
kopara
Posted by: laser

Re: PinnacleSports [11] - 18/01/2015 06:57

Polska wersja serwisu to dobry znak. Pozdrawiamy pana Kapicę papa
Posted by: 1988

Re: PinnacleSports [11] - 18/01/2015 08:55

Przecież jak pamiętam to oni mieli od dawna polską wersję?
Posted by: Platini

Re: PinnacleSports [11] - 21/01/2015 19:25

Jak u nich z wypłatami na Skrill obecnie? Ogarniają szybko? wink
Posted by: spec

Re: PinnacleSports [11] - 21/01/2015 19:57

Originally Posted By: Platini
Jak u nich z wypłatami na Skrill obecnie? Ogarniają szybko? wink


Przeważnie w 15-20 minutach się wyrabiają.
Posted by: Platini

Re: PinnacleSports [11] - 21/01/2015 20:45

Dzięki, czyli za wiele się nie zmieniło. Zobaczymy jak będzie smile
Posted by: Poljot

Re: PinnacleSports [11] - 28/01/2015 13:22

Witam, ktoś z Was miał taką informację na koncie przy próbie wypłaty?

Please note that no Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, China Debit Card, E-Cheque, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, KPAY, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, NETELLER, NETELLER (1-PAY), POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, E-Payment, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Ukash, Visa Electron, Webmoney withdrawals are accepted for your account.
Posted by: mazik

Re: PinnacleSports [11] - 28/01/2015 13:34

Prawdopodobnie chcą Cię zweryfikować, sprawdź maila.
Posted by: Poljot

Re: PinnacleSports [11] - 28/01/2015 14:00

Właśnie na mailu nic nie było, ale dopytałem i rzeczywiście chcą dokumentów. Byłem pewny, że już jakieś 8 lat temu zweryfikowałem konto ;] Dzięki za szybką odpowiedź.
Posted by: Skorpion BB

Re: PinnacleSports [11] - 20/02/2015 14:06

Witam. Jakie dokumenty potrzeba do weryfikacji konta w tej firmie? Chodzi o rachunki czy tylko dowód?? I jak ktoś bedzie wiedział to również poprosze o odpowiedz ale jezeli chodzi o Unibet. Z góry dzięki za odpowiedz smile
Posted by: citizen

Re: PinnacleSports [11] - 22/02/2015 08:21

witam. czyzby nie bylo bonusu powitalnego u nich?
Posted by: Poljot

Re: PinnacleSports [11] - 22/02/2015 10:49

Bonus jest przy każdej wizycie, najwyższe kursy.
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 15/03/2015 07:51

Tak jest, jak spojrzysz na ich niskie marże to w tym jest "stały bonus".

Do tego błyskawiczne wypłaty, aczkolwiek są gratis tylko raz w miesiącu kalendarzowym.
Posted by: VVega

Re: PinnacleSports [11] - 06/05/2015 11:39

[quote=Poljot]Witam, ktoś z Was miał taką informację na koncie przy próbie wypłaty?

Please note that no Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, China Debit Card, E-Cheque, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, KPAY, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, NETELLER, NETELLER (1-PAY), POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, E-Payment, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Ukash, Visa Electron, Webmoney withdrawals are accepted for your account. [/quote]

Witam wszystkich forumowiczów.
Dostałem też takiego mejla. Czy ktoś wie ile trwa weryfikacja ?
"Dopadli" mnie po sześciu latach grania u nich
Posted by: Green Arrow

Re: PinnacleSports [11] - 06/05/2015 12:13

Ja ci odpowiem bo tez miałem weryfikację.
Wysłałem im dokumenty które zadali w mailu w poniedziałek popołudniu i juz we wtorek rano była odpowiedź mail z podziękowaniem , ze weryfikacja przebiegła pomyślnie.
Posted by: Ajem

Re: PinnacleSports [11] - 07/05/2015 09:03

Działa wa strona ?
Posted by: fechu

Re: PinnacleSports [11] - 07/05/2015 09:09

Nie.
Posted by: $-man

Re: PinnacleSports [11] - 07/05/2015 11:38

Zaczęła działać
Posted by: VVega

Re: PinnacleSports [11] - 07/05/2015 23:43

Originally Posted By: VVega
Originally Posted By: Poljot
Witam, ktoś z Was miał taką informację na koncie przy próbie wypłaty?

Please note that no Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, China Debit Card, E-Cheque, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, KPAY, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, NETELLER, NETELLER (1-PAY), POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, E-Payment, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Ukash, Visa Electron, Webmoney withdrawals are accepted for your account.


Witam wszystkich forumowiczów.
Dostałem też takiego mejla. Czy ktoś wie ile trwa weryfikacja ?
"Dopadli" mnie po sześciu latach grania u nich


Może się to komuś przyda : weryfikacja trwała 10 godzin od momentu wysłania dokumentów. Nie robili problemu, że nie miałem rachunku za media pod zarejestrowanym adresem. Zamiast poszła kopia korespondencji z ZUS-em i przeszło bez dodatkowych pytań.
Posted by: Ajem

Re: PinnacleSports [11] - 26/05/2015 17:41

co się dzieje u nich ?
Posted by: W8inG4DeatH

Re: PinnacleSports [11] - 26/05/2015 19:13

Ja nie mogę się zalogować, mam jakieś informacje o braku bezpieczeństwa.
Posted by: Ajem

Re: PinnacleSports [11] - 26/05/2015 19:53

Już chodzi
Posted by: awax76

Re: PinnacleSports [11] - 08/06/2015 02:06

czy ja dobrze widzę, że pinek ma licencję maltańską?
Posted by: Pawka

Re: PinnacleSports [11] - 14/06/2015 21:32

chyba u nich się zmieniło bo mieli licencję albo siedzibę na jednej z wysp pacyficznych , nie pamietam jakiej, ale nadal mają czas pacyficzny
Posted by: Pawka

Re: PinnacleSports [11] - 14/06/2015 22:27

Originally Posted By: Green Arrow
Ja ci odpowiem bo tez miałem weryfikację.
Wysłałem im dokumenty które zadali w mailu w poniedziałek popołudniu i juz we wtorek rano była odpowiedź mail z podziękowaniem , ze weryfikacja przebiegła pomyślnie.


u mnie 6 minut od wysłania do odesłania smile
Posted by: Piostar

Re: PinnacleSports [11] - 15/06/2015 13:18

Curacao.

A gdzie tam awax76 widzisz Maltę?
Posted by: adingh

Re: PinnacleSports [11] - 15/06/2015 15:08

Dzisiaj chcę wypłacić, a tu taki komunikat:

Cytat:
Uwaga
Dokładamy wszelkich starań, aby zasady przetwarzania płatności Pinnacle Sports były sprawiedliwe wobec naszych klientów i nie wymagały od nich ponoszenia jakichkolwiek kosztów, jednocześnie pozwalając nam niezmiennie oferować najlepsze kursy w sieci. O ile to tylko możliwe, pokrywamy wszystkie prowizje od transakcji, jednak niespełnienie przez klienta naszego warunku obrotu (pięciokrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłaty oraz odpowiednich opłat za wypłatę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, odwiedź podstronę Metody płatności.


Wcześniej tego nie miałem, a wypłacałem w zeszłym miesiącu. Też tak macie ?
Posted by: awax76

Re: PinnacleSports [11] - 15/06/2015 16:06

Originally Posted By: Piostar
Curacao.

A gdzie tam awax76 widzisz Maltę?


Rzeczywiście dziś już nie widać znaczka MGA, znów jest Curacao... ale gdzieś od połowy marca mieli licencję maltańską:

http://www.sportsbookreview.com/sbr-news/pinnacle-sports-receives-malta-gaming-license-55386/
Posted by: Piostar

Re: PinnacleSports [11] - 15/06/2015 19:03

Ok, dzięki za info. piwo
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 16/06/2015 11:33

Ciekawe, może to być "licencja zapasowa" - buki często takie mają aby ułatwić sobie pozycję negocjacyjną w miejscu, w którym mają licencję główną i z której korzystają na co dzień. Tak zawsze bezpieczniej, na więcej można sobie pozwolić, inaczej się rozmawia z osobami odpowiedzialnymi za nadzór branży.
Posted by: Marcel

Re: PinnacleSports [11] - 25/06/2015 07:33

Co ten Pinek?
Posted by: Józef Małolepszy

Re: PinnacleSports [11] - 25/06/2015 09:21

Originally Posted By: Marcel
Co ten Pinek?


jest się czego bać?

czytał ktoś dokładniej ten nowy regulamin?

czy to po prostu konieczne wymagane informacje z ich strony ?
Posted by: fechu

Re: PinnacleSports [11] - 25/06/2015 09:37

Z ważniejszych pkt deklarujesz zgadzając się na grę u nich, że zakłady są legalne w twoim kraju smile

A ta nowa szata graficzna to jakiś dramat blush
Posted by: Chivas

Re: PinnacleSports [11] - 17/08/2015 16:56

Jeśli przebywam w Anglii to czy mogę korzystać z Pinnacle np. ze swojego telefonu komórkowego? Czy są jakieś inne obejścia aby stronka nie była blokowana?
Posted by: Józef Małolepszy

Re: PinnacleSports [11] - 23/09/2015 10:17

hej,

jeśli wpłaciłem 200zł przez skrill, wypłaciłem 500zł przez skrill to kolejne wypłaty mogę robić za pomocą netellera ?
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [11] - 23/09/2015 10:46

Originally Posted By: Chivas
Jeśli przebywam w Anglii to czy mogę korzystać z Pinnacle np. ze swojego telefonu komórkowego? Czy są jakieś inne obejścia aby stronka nie była blokowana?


Nie wiem czy już znalazłeś rozwiązanie, ale także dla bezpieczeństwa dobrze jest korzystać z VPNu (szczególnie jeśli łączysz się z jakiegoś hotspota). W ten sposób rozwiązujesz dwa problemy jednocześnie.
Posted by: Chivas

Re: PinnacleSports [11] - 13/11/2015 12:28

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Chivas
Jeśli przebywam w Anglii to czy mogę korzystać z Pinnacle np. ze swojego telefonu komórkowego? Czy są jakieś inne obejścia aby stronka nie była blokowana?


Nie wiem czy już znalazłeś rozwiązanie, ale także dla bezpieczeństwa dobrze jest korzystać z VPNu (szczególnie jeśli łączysz się z jakiegoś hotspota). W ten sposób rozwiązujesz dwa problemy jednocześnie.

Zaczynam od grudnia. Będę grał u 3-4 bukmacherów. Z Pinnacle niestety nie umiem sobie poradzić, najprawdopodobniej ktoś w Polsce będzie mi grał u tego buka, ale nie ukrywam, że jest to uciążliwe. Nie wiem co to VPN, nie znam się nawet po przeczytaniu paru informacji. Jak to stosowac? Czy jest możliwość, że Pinnacle zablokuje mi konto grając w UK polska waluta i stosując ten cały VPN?
Posted by: Goget

Re: PinnacleSports [11] - 13/11/2015 14:52

Są programy, którymi możesz zdalnie sterować innymi komputerami (np. "TeamViewer" albo "pulpit zdalny Chrome").

Wtedy będziesz tylko potrzebował komputera w Polsce, który sobie będzie chodził w godzinach w jakich potrzebujesz zagrać, a sterować nimi możesz również ze swojego telefonu.
Posted by: Chivas

Re: PinnacleSports [11] - 13/11/2015 15:49

To jest jedyne rozwiązanie?
Posted by: zbyszeg

Re: PinnacleSports [11] - 07/02/2016 14:21

Od kiedy Pinnacle wprowadził trzykrotny obrót wplaconymi środkami przed wypłatą ?
Posted by: Green Arrow

Re: PinnacleSports [11] - 09/02/2016 09:39

Originally Posted By: zbyszeg
Od kiedy Pinnacle wprowadził trzykrotny obrót wplaconymi środkami przed wypłatą ?


Nie ma przymusu obrotu :
Cytat:

O ile to tylko możliwe, pokrywamy wszystkie prowizje od transakcji, jednak niespełnienie przez klienta naszego warunku obrotu (trzykrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłaty oraz odpowiednich opłat za wypłatę.
Posted by: CFab

Re: PinnacleSports [11] - 23/02/2016 14:04

Jak szybko odpowiada support ?
Posted by: szopek

Re: PinnacleSports [11] - 02/04/2016 21:34

Pinnacle zażądało ode mnie skanów dowodu osobistego i potwierdzenia zamieszkania:
•Utility / Telephone bill (Mobile bills are not accepted)
•Medical bill
•Medical Insurance
•Property receipt
•Lease / Rental agreement
•Government documentation

Tak naprawdę nie wiem co im wysłać.
Wysłałem im wyciag bankowy to odrzucili.
Może ktoś doradzić co wysyłał do Pinnacle celem weryfikacji adresu ?
Posted by: VVega

Re: PinnacleSports [11] - 02/04/2016 22:28

Originally Posted By: szopek
Pinnacle zażądało ode mnie skanów dowodu osobistego i potwierdzenia zamieszkania:
•Utility / Telephone bill (Mobile bills are not accepted)
•Medical bill
•Medical Insurance
•Property receipt
•Lease / Rental agreement
•Government documentation

Tak naprawdę nie wiem co im wysłać.
Wysłałem im wyciag bankowy to odrzucili.
Może ktoś doradzić co wysyłał do Pinnacle celem weryfikacji adresu ?


Ja im wysłałem pismo, które dostałem z ZUS-u . Zaakceptowali.
Znajomy miał pismo od komornika też przyjęli. Ale rachunek za komórkę - play nic nie pomógł.
Posted by: Józef Małolepszy

Re: PinnacleSports [11] - 02/06/2016 22:03

Hej!

Czeka mnie weryfikacja tożsamości w Pinn.
Problem jest taki, że w Dow.os. mam inny adres niż obecnie mieszkam i na ten inny adres mam również rachunki za media. Pinn chce skany dowodu i rachunku za media. Przejdzie to czy będą problemy?
Posted by: szuwi1

Re: PinnacleSports [11] - 03/06/2016 11:47

Przejdzie, nie ma problemu. Chcą właśnie te rachunki, aby sprawdzić jaki jest aktualny adres zamieszkania, bo może być przecież różny od zameldowania.
Posted by: Józef Małolepszy

Re: PinnacleSports [11] - 03/06/2016 11:49

Dziękuję smile

Pisałem do nich, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi
Posted by: pijanica

Re: PinnacleSports [11] - 09/06/2016 11:03

Ktoś wie, jeśli zaloguję się np. z Czech albo Niemiec, to narażę się na blokadę konta?
Posted by: awax76

Re: PinnacleSports [11] - 09/06/2016 19:24

nie
to jest najlepsza firma na świecie a nie jakiś szit
Posted by: lorrar

Re: PinnacleSports [11] - 19/07/2016 19:47

Witam, mam mały problem z PinnacleSports, obstawiłem mecz live LIVE! Alashkert FC - Dinamo Tbilisi +0,5, mecz zakończył się wynikiem 1:1, zatem pownienem wygrać? Kupon rozliczono mi jako przegrany.
Posted by: Józef Małolepszy

Re: PinnacleSports [11] - 19/07/2016 21:46

Originally Posted By: lorrar
Witam, mam mały problem z PinnacleSports, obstawiłem mecz live LIVE! Alashkert FC - Dinamo Tbilisi +0,5, mecz zakończył się wynikiem 1:1, zatem pownienem wygrać? Kupon rozliczono mi jako przegrany.


Przy jakim wyniku postawileś kupon ?

A właściwie nie musisz odpowiadać, bo zapewne było to przy 0:1. W pinn liczy się przebieg meczu od momentu postawienia, a w Twoim przypadku był to wynik 1:0.

/proszę o poprawienie jeśli się mylę/
Posted by: lorrar

Re: PinnacleSports [11] - 20/07/2016 17:57

Właśnie taka była ich obrona, ale mecz obstawiłem przy stanie 0:0 i dopiero przy 2 reklamacji kurs rozliczono na moją korzyść. Ale faktycznie wcześniej nie wiedziałem, że handicapy w Pinnacle rozlicza się w taki sposób.
Posted by: Zimon

Re: PinnacleSports [11] - 14/09/2016 23:49

Czy jest jakis minimalny kurs po jakim trzeba obrocic dana kwote depozytu trzy razy czy mozna nawet po 1.01 ?
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [11] - 15/09/2016 15:43

Originally Posted By: Zimon
Czy jest jakis minimalny kurs po jakim trzeba obrocic dana kwote depozytu trzy razy czy mozna nawet po 1.01 ?
\

nie ma, ma byc tylko x3
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [11] - 15/09/2016 15:44

taka ciekawostka odnosnie meczu, chyba ktos tu cos sprzedal smile

Sancic oba sety zaczynal mocno, a pozniej RRH izzzi konczyl

[Tenis] [Live ATP Challenger Banja Luka - R1] [Mecz] Antonio Sancic vs Ruben Ramirez Hidalgo. Twój zakład o numerze xxxxx został zwrócony. Wszystkie przyjęte zakłady zostaną zwrócone z następującego powodu: [Abnormal and suspicious betting activity has been detected for this event. All wagers from all customers have been cancelled. This action is taken very rarely and is for the protection of all our customers.] . Dziękujemy!
Posted by: rafal08

Re: PinnacleSports [11] - 20/02/2017 15:20

Pinnacle rezygnuje z rynków Polski i Irlandii. Info na razie do partnerów ale raczej sprawa jest przesądzona. Nie podali jeszcze konkretnej daty
Posted by: agr1

Re: PinnacleSports [11] - 20/02/2017 16:13

A czasem to nie jest rezygnacja tylko z programu partnerskiego?
Posted by: rafal08

Re: PinnacleSports [11] - 20/02/2017 16:17

No to by było deko bez sensu grin . Z reguły najpierw wiadomosc dostaja partnerzy
Posted by: Lukado

Re: PinnacleSports [11] - 20/02/2017 18:06

No to rychły koniec gry nadchodzi...
Posted by: deltaforce

Re: PinnacleSports [11] - 20/02/2017 18:54

najlepszy buk, ciekawe jak będzie z kasynami.
Posted by: rafal08

Re: PinnacleSports [11] - 20/02/2017 18:59

Juz nawet usuneli Polske z rejestracji
Posted by: Pawka

Re: PinnacleSports [11] - 21/02/2017 17:35

Originally Posted By: rafal08
Juz nawet usuneli Polske z rejestracji


a u mnie spokojnie można utworzyć nowe konto, więc jak to jest
Posted by: Pawka

Re: PinnacleSports [11] - 21/02/2017 17:37

Originally Posted By: Pawka
Originally Posted By: rafal08
Juz nawet usuneli Polske z rejestracji


a u mnie spokojnie można utworzyć nowe konto, więc jak to jest


Przepraszam źle doczytałem niema możliwości wybrania Polski jako kraju
Posted by: rafal08

Re: PinnacleSports [11] - 21/02/2017 17:38

A co wybierasz jako kraj . Palestyne czy Portugalie ?


No nie ma
Posted by: bester

Re: PinnacleSports [11] - 23/02/2017 12:24

Originally Posted By: rafal08
Pinnacle rezygnuje z rynków Polski i Irlandii. Info na razie do partnerów ale raczej sprawa jest przesądzona. Nie podali jeszcze konkretnej daty


Program partnerski dla mieszkańców Polski zostanie całkowicie wyłączony, czy bedzie mozna prowadzić program a jedyne co sie zmieni to brak możliwości kierowania graczy w Polski?
Posted by: rafal08

Re: PinnacleSports [11] - 24/02/2017 15:29

Prosimy dokładnie zapoznać się z poniższymi terminami:

Od 27 lutego 2017 roku nie będziemy mogli przyjmować wpłat środków.

Od 31 marca 2017 roku nie będziemy mogli przyjmować zakładów.

Od 30 kwietnia 2017 roku nie będziemy mogli realizować wypłat środków. Prosimy o zrealizowanie wypłaty przed upłynięciem tego terminu.

Zakłady z datą rozliczenia przed 1 kwietnia będą ważne. Zakłady z datą rozliczenia po 1 kwietnia będą unieważnione, a postawione stawki zostaną zwrócone. Wypłaty są realizowane bez opłat.

THE END
Posted by: _Korver_

Re: PinnacleSports [11] - 24/02/2017 17:56

No i qrwa pięknie puke
Posted by: Lukado

Re: PinnacleSports [11] - 24/02/2017 18:13

Dziwne że tak szybko podjęli decyzję przecież ta ustawa może ostatecznie nie dostanie notyfikacji?
Chyba że już wiedza....
Posted by: JELCZ

Re: PinnacleSports [11] - 24/02/2017 20:14

pozostaje teraz pytanie kto następny zamknie dla nas rynek?
Posted by: rafal08

Re: PinnacleSports [11] - 24/02/2017 23:30

To pytanie jest niby proste ale tez ciezkie bo firmy maja rozne powody zamykania rynku a najlatwiej jest gdy jest do tego dobry powod wink . Z tych najwazniejszych dla graczy to stawiałbym na Betfair . Chociaz to jest teraz taki strzał a nie jakas konkretna wiedza. No nic pozostanie Nam Asianconnect

Posted by: ݀$

Re: PinnacleSports [11] - 30/03/2017 21:22

Pinnacle nie jest w stanie oferować swoich usługi w danej jurysdykcji po 31 Marca 2017.

Uwaga na terminy przedstawione poniżej:

- Od 27 lutego 2017 roku nie będzie można wpłacić pieniędzy.

- Od 31 marca 2017 roku nie będzie można postawić zakładów.
- Od 30 kwietnia 2017 roku, nie będzie można wypłacić pieniędzy. Należy upewnić się, że zostanie to zrobione przed upływem tego terminu.
- Zakłady z datą klasyfikacji przed 1 kwietnia, będą honorowane. Zakłady z datą klasyfikacji po 1 kwietnia zostaną unieważnione, a zakład ulegnie zwrotowi. Wypłaty będą bezpłatne.


Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta / Pinnacle,
pomocdlaklienta@pinnacle.com
Posted by: Szopa-18

Re: PinnacleSports [11] - 05/04/2017 00:09

Szacunek dla Pinnacle - zachowali się fair do samego końca jak na profesjonalną firmę przystało. Mianowicie, ostatnio narzekałem, że będą anulować przedwcześnie zagrane kupony długoterminowe (ja osobiście miałem zagrane zdarzenie Juventus - Mistrz Włoch 16/17).

Zdarzenie owszem zostało przedwcześnie rozliczone, ale ku mojemu zdziwieniu jako WYGRANA kopara piwo

Do końca Serie A pozostało jeszcze troszkę kolejek, a Juventus ma tylko 6 pkt przewagi nad Romą. Widać poszli graczom na rękę wink W tym całym światku bukmacherskim będzie mi ich brakować najbardziej frown
Posted by: rafal08

Re: PinnacleSports [11] - 05/04/2017 00:33

No to naprawde zrobili jak na mega firme przystalo aplauz
Posted by: _Korver_

Re: PinnacleSports [11] - 05/04/2017 08:17

Ja też ich pochwalę. W marcu robiłem duże depozyty do PINNA, by utrzymać status VIP Gold na Skrillu, co przełożyło się na obowiązek wykonania dużego obrotu w pinnie przed wypłatą. Nie wyrobiłem całego z racji na fakt, że się wycofali, a i tak wypłacili mi całość nie pobierając żadnych opłat.
Posted by: zbyszeg

Re: PinnacleSports [11] - 01/01/2019 10:19

Czy Pinnacle wrócił do Polski ? W nocy otrzymałem emeil od nich i wygląda na to , że wrócili. Pozdrawiam
Posted by: rymoholik

Re: PinnacleSports [11] - 01/01/2019 12:22

jakiego maila, sciema na pewno