Betfair [28]

Posted by: Conrad

Betfair [28] - 29/04/2013 10:45

Kontynuacja poprzedniego tematu.


www.betfair.com
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 30/04/2013 03:26

Jun.........wyjaśniło sie z tą wypłatą ?
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 30/04/2013 03:39

Jeśli chodzi o moją sprawę nic się nie wyjaśniło.

MB twierdzi że z moim kontem jest wszystko OK a BF twierdzi zaś że MB tak jakby nie zaakceptowało mojej wypłaty ( kazali sprawdzić czy MB mam aktywne) jednym słowem chaos.

ogolnie komunikat w historii konta miałem taki :


Moneybookers Withdrawal - Error

Za parę dni będę próbował wypłacić dam znać czy to chwilowe błąd.
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [28] - 30/04/2013 04:10

oli, to musi byc raczej jakiś indywidualny przypadek. W ostatnich 3 dniach bez problemu zleciłem 3 wypłaty i każda nastepnego dnia księgowana. Powodzenia!
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 30/04/2013 23:16

Zmienili date bo dalej 5% widze na rynkach ?
Posted by: vasquespl

Re: Betfair [28] - 01/05/2013 20:50

U mnie pobierają juz wyższą prowizję. Czy dobrze rozumiem, że ta podwyżka została wprowadzona tylko dla Polaków? Da to sie jakoś ominąć (tak żeby ciągle płacić niższe prowizje)?
Posted by: vasquespl

Re: Betfair [28] - 01/05/2013 21:04

I jeszcze jedno związane z tą kwestią pytanie. Czy jest jakaś realna konkurenacja dla betfair (gram piłkę i tenis)? W oodpowiedzi na ich podejście do polskiego klienta, chętnie bym się od nich wyniósł.
Posted by: connor

Re: Betfair [28] - 04/05/2013 03:54

to zdzierstwo 6.5% to tylko dla kont z Polskim adresem, zmienilem adres z Polskiego na UK i od razu odpisali ze bedzie 5%:

If for any reason it looks as if you are paying the higher commission fee by all means let us know and we will investigate further.


co by nie mowic przy wiekszych obrotach to 1.5% robi wielka roznice.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/05/2013 22:04

Udało się już komuś z Was zapłacić te 6,5%?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/05/2013 22:19

Originally Posted By: vasquespl
U mnie pobierają juz wyższą prowizję. Czy dobrze rozumiem, że ta podwyżka została wprowadzona tylko dla Polaków? Da to sie jakoś ominąć (tak żeby ciągle płacić niższe prowizje)?


Przepraszam, nie zauważyłem. U mnie 5% po staremu. Gram głównie z polskiego adresu.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [28] - 08/05/2013 16:37

U mnie już pobierają 6,5%.

Nie udało mi się dotrzeć do pełnej listy, ale taka Norwegia ma 5,5% a Bułgaria 7,5%.

Ciekawe czy PC też będzie obliczane na bazie nowej prowizji. Czy po prostu pobierać sobie będą te 6,5% a prowizję wygenerowaną liczyć według jakiejś średniej rynkowej, która - ku zdziwieniu wszystkich - będzie rzędu 3%.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [28] - 08/05/2013 16:46

Trochę irytujące jest natomiast, że przed rozliczeniem rynku P&L wyświetla się według skali 5%. Dopiero po rozliczeniu "niespodzianka".

Jak zwykle nawet nie potrafili tego porządnie przygotować.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [28] - 08/05/2013 17:28

Postawiłem właśnie testowo kilka zakładów na jeden mecz piłki nożnej.

Na 7 wygranych rynkach tego meczu zapłaciłem odpowiednio:

6,16%
5,26%
5,26%
4,70%
6,00%
6,20%
6,10%

prowizji. Wszystkie rynki należały do jednego meczu. Wszystkie miały MBR 5% (według zakładki Rules). Moja osobista zniżka to 6% (zarówno przed, jak i po meczu). Potrafi to ktoś wyjaśnić?
Posted by: Goget

Re: Betfair [28] - 08/05/2013 18:57

Originally Posted By: z o ® r o
U mnie już pobierają 6,5%.

Nie udało mi się dotrzeć do pełnej listy, ale taka Norwegia ma 5,5% a Bułgaria 7,5%.


Marża powoli rodem z bwina się robi. Sensowne staje się tylko polowanie na grube okazje albo trading.

Jak ktoś gra tam normalne zakłady przedmeczowe to coraz mniejsza szansa, że po odjęciu haraczu będzie miał lepszy kurs niż w Pinku czy kilku innych bukach.

Weźmy na przykład dzisiejszy hit Chelsea-Tottenham :

Aktualne kursy w BF : 1.95 / 3.75 / 4.4

Po uwzględnieniu 6,5% haraczu : 1.89 / 3.57 / 4.18

W Pinku : 1.92 / 3.7 / 4.36

Lepszy kurs na The Blues ma kilkadziesiąt buków.

Nie ma co nawet komentować sprawy PC, za to bezczelne okradanie graczy już dawno powinni zapłacić grubą karę, ale z czegoś trzeba zasponsorować złoty kijek dla Ronniego.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [28] - 08/05/2013 20:33

Chciałbym wierzyć, że oni wiedzą, co robią i że te ruchy rzeczywiście zwiększają im przychody.

Ja się trochę obawiam, że to tylko przyśpieszy ich wycofanie się z takich rynków jak Polska. Bo jeśli rekreacyjny dostaje lepszy kurs na wszystko w Pinnacle i na połowę rzeczy w Bwin to zostaną sami zawodowcy. A wtedy może się okazać, że Betfair do takich rynków dokłada.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 08/05/2013 21:07

Originally Posted By: z o ® r o
Chciałbym wierzyć, że oni wiedzą, co robią i że te ruchy rzeczywiście zwiększają im przychody.

Ja się trochę obawiam, że to tylko przyśpieszy ich wycofanie się z takich rynków jak Polska. Bo jeśli rekreacyjny dostaje lepszy kurs na wszystko w Pinnacle i na połowę rzeczy w Bwin to zostaną sami zawodowcy. A wtedy może się okazać, że Betfair do takich rynków dokłada.


Betfair i rekreacja to nie idzie razem w parze wink
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 08/05/2013 21:11

Originally Posted By: z o ® r o
A wtedy może się okazać, że Betfair do takich rynków dokłada.



mógłbyś wyjaśnić na czym polega taki mechanizm dokładania do rynku przez BF ?
Posted by: kosmo

Re: Betfair [28] - 08/05/2013 21:20

dobre pytanie, jak mozna dokladac do czegos takiego jak betfair? przeciez dla nich kazdy aktywny uzytkownik to kasa nie wazne czy z Polski, Niemiec czy Bangladeszu
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [28] - 09/05/2013 04:46

Originally Posted By: AGASSI

mógłbyś wyjaśnić na czym polega taki mechanizm dokładania do rynku przez BF ?
To bardzo proste. Po prostu dana grupa graczy więcej pieniędzy wypłaca niż wpłaca. A żeby "skusić" nowe pieniądze, na miejsce tych wyciągniętych z systemu potrzebne są nakłady na marketing. Zdaje się, że to właśnie tym tłumaczyli PC.

I nie oszukujmy się. Żeby ktoś wygrywał, ktoś inny musi przegrywać. Pamiętajmy, że grający na Betfair tracą średnio kilka % od każdej transakcji. Trudno w takiej sytuacji nazwać wszystkich profesjonalistami. Bez rekreacyjnych obroty prawdopodobnie spadłyby kilkukrotnie.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 09/05/2013 04:52

Zgodziłbym się gdyby Polak wygrywał kase tylko Polaka ale tak nie jest więc IMO ta teoria o dopłatach do rynków BF np. Polaków mocno naciągana wink
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [28] - 09/05/2013 15:05

Właśnie gdyby Polak wygrywał tylko od Polaka to nie byłoby problemu. Wtedy nie byłaby jednak możliwa sytuacja, w której Polacy więcej wypłacają niż wpłacają.

Chodzi właśnie o to, że jeśli w Polsce zostaną sami, nazwijmy to, profesjonaliści (bo ci zwykli gracze nie będą już zainteresowani) to będą wyciągać pieniądze od graczy rekreacyjnych z innych krajów. I w zależności od skali tego zjawiska może się okazać, że przy danych nakładach marketingowych lepiej zrezygnować z rynku. Dołóż do tego niejasną sytuację prawną w kraju i decyzja będzie jeszcze łatwiejsza.

Ale to tylko moje spekulacje. Nie mam dostępu do danych, Betfair ma. Może ten fiskalizm rzeczywiście zwiększa im przychody. W każdym razie uważam, że prawdopodobieństwo wycofania się przez BF z Polski w ciągu najbliższych 3 lat wzrosło.

Jakie mamy alternatywy? Betdaq, największa dotychczasowa nadzieja (był przecież stały progres, sporo rzeczy dało się pograć na dużej płynności) już się od nas wycofał. Z nowości jest Smarkets, który kopiuje kursy z BF, przy prowizji 2%. Idealne rozwiązanie dla przedmeczowych. Natomiast, mimo że jest to giełda, nie wiadomo czy w pewnym momencie nie zlimitują, albo nie pożegnają się z graczem. Gra na żywo u nich to już jednak nie to. Nie zawieszają rynku po bramce.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 09/05/2013 16:23

Originally Posted By: z o ® r o

Ale to tylko moje spekulacje. Nie mam dostępu do danych, Betfair ma. Może ten fiskalizm rzeczywiście zwiększa im przychody. W każdym razie uważam, że prawdopodobieństwo wycofania się przez BF z Polski w ciągu najbliższych 3 lat wzrosło.




z tym się niestety musze zgodzić frown
Posted by: piecka85

Re: Betfair [28] - 14/05/2013 13:01

A ja mam pytanko, czy adres polska@betfair.com nie działa już? Bo mi cofa wysyłanie maila tam. Nie mogwe zlecać wypłaty, wysłałem im dokumenty zostały zaakceptowane, a dalej pojawia się komunikat, że zweryfikuj dokumenty, by móc wypłacić
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 14/05/2013 14:37

napisz na angielski, oni nawet kali jeść rozumieją
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 14/05/2013 15:32

Stronka BF otwiera się Wam normalnie czy w jakimś dziwnie wielkim formacie ?
Posted by: Ojro

Re: Betfair [28] - 14/05/2013 15:37

normalnie
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 14/05/2013 15:38

IE coś zgłupiał.
Posted by: Conrad

Re: Betfair [28] - 14/05/2013 15:58

Originally Posted By: AGASSI
IE coś zgłupiał.


O rany, nie sądziłem że ktoś jeszcze używa IE. cool
Posted by: Piostar

Re: Betfair [28] - 14/05/2013 15:59

Originally Posted By: AGASSI
IE coś zgłupiał.


To kara za używanie "IE" laugh

Ogarnij się Jacku smile
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 14/05/2013 16:04

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: AGASSI
IE coś zgłupiał.


O rany, nie sądziłem że ktoś jeszcze używa IE. cool



ha,
w dodatku zalewam się Colą z lodem grin
Posted by: Kura

Re: Betfair [28] - 18/05/2013 22:22

Jak przejść na starą wersję strony, zainstalowałem nową przeglądarkę i po zalogowaniu się do BF nie widzę opcji - revert to old?
Posted by: P!T3R

Re: Betfair [28] - 24/05/2013 17:06

ile trwa srednio wyplata na moneybookers u nich ?
Posted by: Ojro

Re: Betfair [28] - 24/05/2013 17:08

ja wypłata wczoraj między 14-15, dziś rano na mb
Posted by: P!T3R

Re: Betfair [28] - 24/05/2013 17:09

to troche, myslalem ze do 5h max
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 24/05/2013 18:14

Betfair Helpdesk @BetfairHelpdesk (7 minut temu)

We are aware that some customers may be experiencing issues when logging in. We are investigating as a high priority. Our Apologies.

I rzeczywiście, coś się sypie.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 24/05/2013 20:25

a wplacal ktos ostatnio przez MB, ja od wczoraj nie moge, stronka z MB nie chce sie zaladowac
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [28] - 04/06/2013 17:53

A betfair sobie leży w najlepsze wink
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 04/06/2013 18:01

Originally Posted By: XsebaX
A betfair sobie leży w najlepsze wink


nie wiem o czym mówisz ?
działa normalnie .
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 04/06/2013 18:02

działa, ale od jakiś 2-3 godzin się sypie non-stop
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 04/06/2013 18:04

Originally Posted By: dave84
działa, ale od jakiś 2-3 godzin się sypie non-stop


wiem aczkolwiek BF podaje, że problem już rozwiązany wink
zobaczymy tongue
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [28] - 04/06/2013 18:05

Ja teraz nawet w ogole na strone sie wbic nie moge.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/06/2013 18:17

https://twitter.com/BetfairHelpdesk
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/06/2013 18:38

Jakikolwiek trading live chwilowo jest zwykłym hazardem. Jestem na Wiśniach z Kangurami i nie wygląda to średnio bezpiecznie smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/06/2013 19:17

Betfair Helpdesk ‏@BetfairHelpdesk:

We generally do that (strona główna zamienia się w "maintenance screen" mój przypis) if the issue is longer, but this has been a case of up/down/up/down, hence we haven't...

To dobrze opisuje dzisiejszą awarię. Od pół godziny działa normalnie, więc może na dzisiaj już wystarczy tongue
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/06/2013 18:26

Originally Posted By: P!T3R
ile trwa srednio wyplata na moneybookers u nich ?


Zawsze równo 12 godzin co do minuty. Oczywiście pomijając awarie Betfair/MB.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 09/06/2013 00:15

Originally Posted By: Kura
Jak przejść na starą wersję strony, zainstalowałem nową przeglądarkę i po zalogowaniu się do BF nie widzę opcji - revert to old?


Trzeba kliknąć na Sports, In-Play... którąś z tych zakładek. Wtedy pojawi się możliwość wyboru w prawym górnym rogu. Przeglądarka nie ma znaczenia.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 09/06/2013 00:18

Originally Posted By: piecka85
A ja mam pytanko, czy adres polska@betfair.com nie działa już? Bo mi cofa wysyłanie maila tam. Nie mogwe zlecać wypłaty, wysłałem im dokumenty zostały zaakceptowane, a dalej pojawia się komunikat, że zweryfikuj dokumenty, by móc wypłacić



Nie ma już polskiego supportu. Pisz na info@betfair.com.

Warto też zaglądać na https://twitter.com/BetfairHelpdesk

Dużo szybsze od innych form komunikacji.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 09/06/2013 00:44

Originally Posted By: z o ® r o
Originally Posted By: AGASSI

mógłbyś wyjaśnić na czym polega taki mechanizm dokładania do rynku przez BF ?
To bardzo proste. Po prostu dana grupa graczy więcej pieniędzy wypłaca niż wpłaca. A żeby "skusić" nowe pieniądze, na miejsce tych wyciągniętych z systemu potrzebne są nakłady na marketing. Zdaje się, że to właśnie tym tłumaczyli PC.

I nie oszukujmy się. Żeby ktoś wygrywał, ktoś inny musi przegrywać. Pamiętajmy, że grający na Betfair tracą średnio kilka % od każdej transakcji. Trudno w takiej sytuacji nazwać wszystkich profesjonalistami. Bez rekreacyjnych obroty prawdopodobnie spadłyby kilkukrotnie.



Nie wiem który to już post pod postem, ale na koniec polityka tongue

U bukmachera zawsze przegrywa gracz i wygrywa buki.

Na Betfair zawsze wygrywa Betfair i wygrywający gracz. Im więcej wygrywających graczy tym więcej przegrywających. Im więcej przegrywających, tym więcej wygrywających. To się musi kręcić. Przegrywający są zależni od wygrywających. Wygrywający są zależni od przegrywających.

Jeżeli przegrywający bądź wygrywający na terenie Polski uciekają z różnych przyczyn do betdaq, to robimy promocje (darmowy zakład itd.). Jeżeli betdaq znika, znikają akcje promocyjne, podnosimy prowizję, likwidujemy polsko-językowe wsparcie.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 09/06/2013 03:56

Originally Posted By: z o ® r o
Właśnie gdyby Polak wygrywał tylko od Polaka to nie byłoby problemu. Wtedy nie byłaby jednak możliwa sytuacja, w której Polacy więcej wypłacają niż wpłacają.

Chodzi właśnie o to, że jeśli w Polsce zostaną sami, nazwijmy to, profesjonaliści (bo ci zwykli gracze nie będą już zainteresowani) to będą wyciągać pieniądze od graczy rekreacyjnych z innych krajów. I w zależności od skali tego zjawiska może się okazać, że przy danych nakładach marketingowych lepiej zrezygnować z rynku. Dołóż do tego niejasną sytuację prawną w kraju i decyzja będzie jeszcze łatwiejsza.

Ale to tylko moje spekulacje. Nie mam dostępu do danych, Betfair ma. Może ten fiskalizm rzeczywiście zwiększa im przychody. W każdym razie uważam, że prawdopodobieństwo wycofania się przez BF z Polski w ciągu najbliższych 3 lat wzrosło.

Jakie mamy alternatywy? Betdaq, największa dotychczasowa nadzieja (był przecież stały progres, sporo rzeczy dało się pograć na dużej płynności) już się od nas wycofał. Z nowości jest Smarkets, który kopiuje kursy z BF, przy prowizji 2%. Idealne rozwiązanie dla przedmeczowych. Natomiast, mimo że jest to giełda, nie wiadomo czy w pewnym momencie nie zlimitują, albo nie pożegnają się z graczem. Gra na żywo u nich to już jednak nie to. Nie zawieszają rynku po bramce.



Podoba mi się Twój tok rozumowania, ale nie podzielam wniosków.

Poziom profesjonalizmu klientów Betfair w danym regionie nie ma znaczenia. Znaczenie ma obrót.

Podział na graczy profesjonalnych i rekreacyjnych też z punktu widzenia Betfair nie ma przecież znaczenia. Ich rozdział jest równoważny. To wszystko co ja zarabiam, ktoś musi przegrać i na odwrót.

Profesjonaliści stwarzają amatorom warunki do przegrania, amatorzy pozwalają profesjonalistom zarobić. To jest jest symbioza niezależna od narodowości.

Im więcej amatorów, tym więcej profesjonalistów. Im więcej profesjonalistów, tym więcej amatorów, którzy mają złudzenie możliwości zagrania po dobrym kursie. Im wiecej jednych i drugich, tym więcej zarabia Betfair na prowizjach.

Zagłostki prawne skutkują podwyższeniem prowizji w Polsce.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/07/2013 20:58

Bet Txn Charge for over 1000 per hour on...


Dlaczego oni naliczają to ręcznie. Raz jest o 14-tej innym razem o 16-tej. Tak samo z Premium Charge for week commencing. Nie sposób się do tego następnego dnia dokopać.

No i potem error-korekty, bo się ktoś pomylił w obliczeniach, a trzeba się dogrzebać dwa razy gdzie te 15 Euro w tą lub w tamtą poszło. Przy 20-tu transakcjach na stronę można się przekwalifikować w górnika.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/07/2013 21:45

Originally Posted By: z o ® r o
Postawiłem właśnie testowo kilka zakładów na jeden mecz piłki nożnej.

Na 7 wygranych rynkach tego meczu zapłaciłem odpowiednio:

6,16%
5,26%
5,26%
4,70%
6,00%
6,20%
6,10%

prowizji. Wszystkie rynki należały do jednego meczu. Wszystkie miały MBR 5% (według zakładki Rules). Moja osobista zniżka to 6% (zarówno przed, jak i po meczu). Potrafi to ktoś wyjaśnić?


Grałeś mikro stawkami, stąd różnice.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/07/2013 22:08

Originally Posted By: z o ® r o
U mnie już pobierają 6,5%.

Nie udało mi się dotrzeć do pełnej listy, ale taka Norwegia ma 5,5% a Bułgaria 7,5%.

Ciekawe czy PC też będzie obliczane na bazie nowej prowizji. Czy po prostu pobierać sobie będą te 6,5% a prowizję wygenerowaną liczyć według jakiejś średniej rynkowej, która - ku zdziwieniu wszystkich - będzie rzędu 3%.



PC i punkty Betfair obliczają według aktualnej wartośći i według starych wzorów.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 06/07/2013 20:24

Miało być 12 moich postów pod postem, więc będzie.

Mamy dwie wersje witryny: starą i nową. Na pierwszy rzuta oka różnią się tylko kolorystyką, szybkością wyświetlania, możliwością zobaczenia obrotów na wielu rynkach dotyczących tego samego zdarzenia bez angażowania się w konkretny rynek (duży plus dla nowej wersji), przejrzystością tego co jest/będzie grane in-play, a co nie będzie itd itd itd...

Problem polega na tym, że jakby te wersje witryn korzystają z dwóch różnych źródeł danych i zapewne z różnych serwerów. Zatem nie jest to tylko różnica w interfejsie. Różnice są widoczne zwłaszcza kiedy zaglądamy w aktualne zdarzenia in-play. Często się zdarza, że np. dane zdarzenie jest widoczne tylko w starej wersji strony jako zbliżające się lub aktualnie trwające in-play. Zdarza się też, że zdarzenie jest rozpoczynane o teoretycznie różnych porach w zależności od wersji jaką ustawimy i zwłaszcza w grach zespołowych może to wprowadzić w błąd. W przypadku awarii jedna wersja pozwala się zalogować przez stronę, druga nie.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 09/07/2013 20:32

Nowa wersja strony wciąż gubi nadchodzące mecze in-play. Wczoraj nie było młodzieżowej ligi litewskiej, dzisiaj nie było Uniwersjady, czy młodzieżówki szwedzkiej. Są one potem widoczne w zakładce football, ale w in-play wciąż ich nie ma.

Jeśli ktoś planuje grę według zakładki in-play, lepiej korzystać ze starej wersji. Tam są wszystkie zdarzenia.

Może ktoś wie z czego to wynika? Ogólnie przekonałem się już do nowej wersji, ale ten mankament sprawia, że muszę wracać od czasu do czasu do starej.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/07/2013 18:37

Dzisiaj w nowej wersji strony, w zakładce in-play niewidoczne były mecze ligi wietnamskiej. Stara wersja ogarnia wszystkie mecze in-play. Wciąż zastanawiam się z czego to wynika.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 17/07/2013 20:58

Trochę się poprawili, bo ostatnio było widać zbliżające się mecze Uniwersjady, ale wciąż czasem brakuje mniej popularnych lig w nowej wersji. W starej wersji dalej jest wszystko, co ma być grane in-play.
Posted by: Widget

Re: Betfair [28] - 28/07/2013 02:44

Witam smile

Jak wygląda sprawa z wypłatą środków (chodzi mi o konto europejskie, na australijskich rynkach nie gram)? Poszperałem trochę i wyczytałem, że wystarczy przesłać im skan dowodu w ramach weryfikacji.

I teraz, czy mam najpierw przesłać skany do nich i później zlecić wypłatę (będę wypłacał na MB) czy zlecić wypłatę i czekać na kontakt z ich strony?

Z góry dzięki za odpowiedź smile
Posted by: Pindol

Re: Betfair [28] - 28/07/2013 05:18

Wyślij od razu, bo bez weryfikacji to nawet wypłaty nie zlecisz wink
Posted by: Widget

Re: Betfair [28] - 28/07/2013 14:50

Originally Posted By: Pindol
Wyślij od razu, bo bez weryfikacji to nawet wypłaty nie zlecisz wink

Dzięki smile Skan trzeba wysłać na jakiś e-mail czy mają system składania dokumentów?
Posted by: globus

Re: Betfair [28] - 31/07/2013 15:41

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: z o ® r o
Postawiłem właśnie testowo kilka zakładów na jeden mecz piłki nożnej.

Na 7 wygranych rynkach tego meczu zapłaciłem odpowiednio:

6,16%
5,26%
5,26%
4,70%
6,00%
6,20%
6,10%

prowizji. Wszystkie rynki należały do jednego meczu. Wszystkie miały MBR 5% (według zakładki Rules). Moja osobista zniżka to 6% (zarówno przed, jak i po meczu). Potrafi to ktoś wyjaśnić?


Grałeś mikro stawkami, stąd różnice.

co to są konkretnie mikro stawki ?
Ja też tak mam, prowizje przekraczają 5% mimo, że mam upust.
Pani na live chacie nie potrafiła tego wyjaśnić
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 31/07/2013 22:57

Originally Posted By: globus
[quote=Pawcias][quote=z o ® r o]Postawiłem właśnie testowo kilka zakładów na jeden mecz piłki nożnej.



Drogą dedukcji, bo nie podał szczegółów: zagrał testowo back under 2,5; 3,5; 4,5; 5,5; 6,5; 7,5; 8,5 stawką 1 Euro. Kursy w granicach 1,01 - 1,70. Prowizja w granicach 0,00065 - 0,0455 centa. Trzeba to jakoś pozaokrąglać.


Originally Posted By: globus


co to są konkretnie mikro stawki ?
Ja też tak mam, prowizje przekraczają 5% mimo, że mam upust.
Pani na live chacie nie potrafiła tego wyjaśnić


W Twoim przypadku, może być tak, że zagrałeś zaklady lay stawką 10 Euro, ale znowu kursy 1,01 - 1,20 i trafiłeś.

Może być też tak, że grałeś na przemian back, lay, back, lay, back, lay uhandlowałeś kilka centów zysku brutto od czego w zaokrągleniu wyszło ciut mniej, czy ciut więcej prowizji niż teoretycznie powinno wyjść. Betfair zaokrągla w górę od 0,5; 0,05; 0,005...

Pamiętajmy, że konto zarejestrowane w Polsce ma w tej chwili 6,5% prowizji podstawowej.

edit

Originally Posted By: Pawcias
W Twoim przypadku, może być tak, że zagrałeś zaklady lay stawką 10 Euro, ale znowu kursy 1,01 - 1,20 i trafiłeś.


Chodziło o zakłady back.
Posted by: globus

Re: Betfair [28] - 05/08/2013 01:55

Originally Posted By: Pawcias


Pamiętajmy, że konto zarejestrowane w Polsce ma w tej chwili 6,5% prowizji podstawowej.


6,5% aż ? nie mogę na ten temat nic w regulaminie znaleźć
Posted by: Czesław Kolesław

Re: Betfair [28] - 05/08/2013 21:28

Nie ma tego w regulaminie. Prowizje są różne dla różnych krajów, różne są też obniżki prowizji ze względu na zgromadzone punkty. Na przykład inna obniżka w Czechach za daną ilość punktów, inna w Anglii, inna w Polsce.

Pozdrawiam
Pawcias

P.S. Jestem zbanowany jako Pawcias (zapewne słusznie), dlatego odpowiadam z nowego konta.
Posted by: Czesław Kolesław

Re: Betfair [28] - 05/08/2013 22:42

Chyba troszku przeginata państwo Moderatorstwo.

Wystarczy, że mam więcej adresów IP niż Wy cierpliwości, ale nie o to przecież chodzi. Wkurzyłem się na rafal 108. Conrad Goget, Oli; do nich nic nie mam. Wręcz przeciwnie. Zajebiści ludzie tongue


Mamy jej sporo
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 07/08/2013 04:04

Dziękuję za odbanowanie i doceniam gest. Postaram się już nie przeginać. Pozdrawiam
Posted by: mav2007

Re: Betfair [28] - 09/08/2013 21:11

O ktorych godzinach idą wypłaty na MB? Wiem, że jedna sesja to ~12, a jest coś później?

Czekanie na wypłatę > 12h w dzisiejszych czasach to ostra porażka
Posted by: Piostar

Re: Betfair [28] - 09/08/2013 22:25

O ile mi wiadomo wypłaty na MB idą 12 godzin.

A z tym czekaniem to bym nie przesadzał smile 720 minut to nie jest wieczność wink
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/08/2013 01:56

Originally Posted By: mav2007
O ktorych godzinach idą wypłaty na MB? Wiem, że jedna sesja to ~12, a jest coś później?

Czekanie na wypłatę > 12h w dzisiejszych czasach to ostra porażka



Nie ma żadnych sesji. Równo 12 godzin od momentu wypłaty.
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 12/08/2013 21:17

Haha przy wersji mobilnej po przyjeciu zakladu pojawia sie opcja ,ok' i 'tweet'
Szkoda ze nie ma jeszcze 'wklej slitasna fotke na fejsa'
Czy oni sa powazni?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 12/08/2013 23:55

Tu chodzi o raportowanie błędów Twitterem. Ostatnio coś im się sypało na mobilniaku.

01 Aug 13 11:27 Betfair Customer Services


Degraded Service Sportsbook Mobile App

Sportsbook Mobile App Issues

Due to technical problems we are currently experiencing a degraded service to Sportsbook Mobile App.

We apologise for this disruption to our service and confirm that our engineering team is working to rectify the problems as quickly as possible.

Updates will be made to this page with additional information as and when it becomes available.

If you require any additional information, please visit our service information page at service.betfair.info or contact our Helpdesk
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 13/08/2013 03:27

Pisałem kiedyś o różnicach nowa/stara wersja strony. Mało się zmieniło. W nowej nie było dzisiaj meczy międzynarodowych u19.

Podejrzewam, że tak jak w przypadku wersji mobile, ma to związek z inną bazą danych, innym serwerami i w związku z tym najpewniejsze z czego można korzystać, tak żeby nic nie uciekło, to wciąż zwykła strona "revert to old".
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 13/08/2013 04:30

Tym niemniej nie zycze sobie jakichs egzotycznych klawiszy dodatkowych
Co jesli dodadza klawisz 'podaruj cale swoje konto na rzecz betfair' i ktos nieopatrznie to nacisnie?
Jak jest cos do obstawiania to do obstawiania czysto i przejrzyscie a ni jakies pierdymały
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 13/08/2013 04:36

Zgadzam się.

Niestety taką mają strategię. Więcej kolorków, guziczków. Doszło bingo.

Życzyć to my se możemy skutecznie jak jesteśmy Angolami.
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 13/08/2013 21:17

Ciekawe czemu cypryjskiego futbolu juz nie oferuja
Zakosili im depozyty laugh
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 13/08/2013 23:23

Rozumiem aluzję, ale żeby nie było, że nie było. Cypr startuje we wrześniu, gra do końcówki maja i BF nie ma jeszcze odpalonych rynków na nowy sezon smile
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 21/08/2013 00:21

Jak co szlem głupki dają kwale i wszystkie qurwa zawieszają o tej samej godzinie laugh puke
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 02/09/2013 00:18

Originally Posted By: AGASSI
Jak co szlem głupki dają kwale i wszystkie qurwa zawieszają o tej samej godzinie laugh puke


Kwale szlemów nie są do gry live, tylko do layowania zaniżonych kursów przed startem. Nawet nie wiecie ile można PC zaoszczędzić dzięki temu, a przy okazji zarobić samym tylko obstawianiem jak za dawnych lat z liceum grin
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 03/09/2013 19:55

Originally Posted By: damian1679
Ciekawe czemu cypryjskiego futbolu juz nie oferuja
Zakosili im depozyty laugh


Masz racje z tą ligą cypryjską. Wciąż nie ma jej w ofercie.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 03/09/2013 19:59

Teraz tak sobie jeszecze przeglądam i w zeszłym sezonie też jej praktycznie nie było. Czyli to nie jest tak, że dopiero w tym sezonie jej nie będzie.
Posted by: kttl22

Re: Betfair [28] - 05/09/2013 14:52

Czy befair pobiera jakas oplate za wyplate na mb?
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 05/09/2013 15:06

Originally Posted By: kttl22
Czy befair pobiera jakas oplate za wyplate na mb?


Nie
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 06/09/2013 01:36

Originally Posted By: kttl22
Czy befair pobiera jakas oplate za wyplate na mb?



Jeżeli wpłacałeś tylko poprzez MB i teraz chcesz wypłacić poprzez MB, to nie ma żadnego problemu, czy opłat. Możesz wypłacać nawet po 0,01 Euro, ale pod warunkiem, że wcześniej nie wpłacałeś inną metodą.
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 14/09/2013 22:35

możecie się zalogować?
Posted by: kttl22

Re: Betfair [28] - 14/09/2013 22:38

od ostatniej godziny widze taki komunikat:
We are experiencing some technical issues and unable to proceed with your login. Please try again later.
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 14/09/2013 22:39

tak jak u mnie

mad
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 19/09/2013 22:36


At 15.07 on Saturday 14th September, we experienced issues with our core customer record system that resulted in customers experiencing intermittent issues when logging in. Anyone who was already logged in would not have experienced issues.

The problem was fixed at 18.40, and we are confident that this represents a one off issue, and should not be experienced again. We are deeply sorry for this incident, and will be announcing a special offer for the Champions League matches coming up in midweek by way of apology.


Zaglądajcie czasem na forum Betfair, albo chociaż na ich helpdesk.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 22/09/2013 14:53

Qurwa mać
wywalili Hiszpanów i Niemców to mam sam ze sobą na tenisie handlować ? puke
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 26/09/2013 21:03

Handlujemy tam teraz głównie z Anglikami i Rosjanami, a oni w przciwieństwie do Hiszpanów i Niemców miewają za dużo kasy z którą nie wiedzą co zrobić.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 27/09/2013 15:08

Originally Posted By: Pawcias
Handlujemy tam teraz głównie z Anglikami i Rosjanami, a oni w przciwieństwie do Hiszpanów i Niemców miewają za dużo kasy z którą nie wiedzą co zrobić.


być może aczkolwiek są bardzo tchórzliwi i bardzo mało ryzykują stąd trudniej ich ustrzelić wink
Posted by: adasgti

Re: Betfair [28] - 30/09/2013 19:19

czy batfair oferuje cs-y na mecze NHL?
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 30/09/2013 19:22

nie dam sobie uciąć głowy, ale wydaje mi się że nie, a przynajmniej na mecze co są pojutrze nie ma zakładów correct
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 30/09/2013 23:05

Originally Posted By: adasgti
czy batfair oferuje cs-y na mecze NHL?


NHL na Betfair to przede wszystkim match odds, moneyline, under/over 4,5/5,5. Cała reszta rynków jest mało płynna. CS pojawia się raczej tylko w prypadku dużego meczu.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 30/09/2013 23:13

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: Pawcias
Handlujemy tam teraz głównie z Anglikami i Rosjanami, a oni w przciwieństwie do Hiszpanów i Niemców miewają za dużo kasy z którą nie wiedzą co zrobić.


być może aczkolwiek są bardzo tchórzliwi i bardzo mało ryzykują stąd trudniej ich ustrzelić wink


Gra jest coraz trudniejsza, bo coraz mniej amatorów na rynku. Nie myl tego z tchórzliwością tongue
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 02/10/2013 22:44

Originally Posted By: adasgti
czy batfair oferuje cs-y na mecze NHL?


Jednak są te CSy. W tym sezonie na każdym meczu. Wcześniej tego nie było.
Posted by: luki1985

Re: Betfair [28] - 05/10/2013 04:14

Witam czy moze mi ktos powiedziec jak zweryfikowac konto na bf czy \wystarczy wyslac im skan dowodu jak wy to robiliscie ??
Posted by: Goget

Re: Betfair [28] - 05/10/2013 19:55

Po wysłaniu dowodu będziesz miał tylko częściowo zweryfikowane konto, po jakimś czasie mogą je zawiesić i poprosić o pełną weryfikację.

Najlepiej przelać jakieś grosze na konto australijskie (może być nawet mniej niż 1e) i oni wtedy z automatu wysyłają pocztą list z kodem, niezbędny do pełnej weryfikacji (no chyba, że chcesz się bawić w załatwianie podpisu notariusza pod rachunkami).
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 18:57

Tak samo robią, kiedy uzbierasz dużo punktów Betfair i powinieneś mieć zniżkę w prowizji ponad 20%, ale to co Goget podał jest łatwiejsze w realizacji.

Przesyłanie zeskanowanych dokumentów z jakiegoś powodu olewają. Nie wiem dlaczego tak jest.
Posted by: Valverde

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 19:20

Originally Posted By: AGASSI
Qurwa mać
wywalili Hiszpanów i Niemców to mam sam ze sobą na tenisie handlować ? puke


Co się stało, bo nie jestem na bieżąco?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 19:51

Pod koniec zeszłego roku wycofali się z Niemiec i Grecji, na początku tego roku z Bułgarii. Nie pamiętam kiedy zbanowali Hiszpanię.
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:05

a jak nigdy nie zweryfikuje się (KYC) to tylko australijskie mogą zablokować?

ciekawe kiedy Polaków zablokują, bo kolorowo widać nie jest i na połowie sportów rynki są martwe
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:12

Originally Posted By: dave84
a jak nigdy nie zweryfikuje się (KYC) to tylko australijskie mogą zablokować?

ciekawe kiedy Polaków zablokują, bo kolorowo widać nie jest i na połowie sportów rynki są martwe


Originally Posted By: dave84
a jak nigdy nie zweryfikuje się (KYC) to tylko australijskie mogą zablokować?


Tak


Originally Posted By: dave84
ciekawe kiedy Polaków zablokują, bo kolorowo widać nie jest i na połowie sportów rynki są martwe


Rynki są takie jakie były. Wyścigi konne, piłka nożna funkcjonują w setkach tysięcy obrotu. Być może wynika to z tego, że straty kontynentalne Betfair nadrabia nowym narybkiem Angoli.

Nie wiem jak to jest z obrotami na tenisie, bo tam akurat rzadko pykam. Hokej na lodzie, czy piłka ręczna, to zawsze były mało płynne rynki. Kosz tak samo, może z wyjątkiem NBA i Euroligi. Siatkówka, snooker, gra w rzutki i inne stosunkowo mało popularne - nie wiem, nie orientuję się pod wzgledem płynności.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:22

Siatkówka wygląda słabo. Snooker w zależności od turnieju, wiadomo MŚ całkiem dobre obroty. Dart wypada najlepiej z tych wymienionych, typowo angielski sport i handlować da się.

I tak krykiet leje wszystko i wszystkich smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:25

Potwierdzasz Piostar moją tezę. Angole robią ponad trzy czwarte obrotu na tej giełdzie. Tak było, jest i będzie, bez względu na wszelkie regulacje prawne w innych krajach.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:28

Originally Posted By: Piostar
Siatkówka wygląda słabo. Snooker w zależności od turnieju, wiadomo MŚ całkiem dobre obroty. Dart wypada najlepiej z tych wymienionych, typowo angielski sport i handlować da się.

I tak krykiet leje wszystko i wszystkich smile


hehe Krykiet rządzi smile
z pol godzinki Indie z Aus graja, obrot pod 20mln, albo lepiej gewarantowany
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:30

Krykiet to w ogóle jest fenomen, ale oprócz Angoli są jeszcze Australijczycy, którzy mają jebnięcie w tym temacie smile
Posted by: Piostar

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:31

Tak dyscypliny rzekłbym, może nieco uśredniając typowo angielskie są dobrymi rynkami do handlu. Na tenisie również są spore obroty, chociaż całkiem niedawno z czystej ciekawości otworzyłem rynek Haasa z Hewittem i jeden mecz krykieta Ligi Mistrzów Twenty20. Tenis około 800 tys. funtów obrotu, krykiet mijał 24 miliony smile Jednak przepaść.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:32

Originally Posted By: Pawcias
Krykiet to w ogóle jest fenomen, ale oprócz Angoli są jeszcze Australijczycy, którzy mają jebnięcie w tym temacie smile


Indie, tam ponoć na czarnym rynku nieprawdopodobna kasa. Pewnie też trochę przekłada się na BF.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:35

Nie wiem jak Indie mają się do tej całej sytuacji. Tam krykiet też jest bardzo popularny, a Betfair w przeciwieństwie do Chin nie jest tam zbanowany. Niby biedny kraj, ale kilka osób z dostępem do internetu, na pewno tam jest tongue
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:40

Trzy razy napisałem "tam" w jednym krótkim poście. Humanista ze mnie kiepski smile
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:47

Krykiet w Indiach to sport nr1
Stad tez czeste ustawki ida i roznego rodzaju fixy
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 20:52

No i nie demonizowałbym tak bardzo płynności samej w sobie. Na płynnych rynkach jest potworne zagęszczenie. Ciężko się gdzieś wcisnąć z dobrą pozycją.

Jeśli jesteśmy dobrzy w te handlowe klocki, łatwiej tanio kupić i drożej sprzedać na średnio, czy wręcz mało płynnym rynku. Tak samo jak Federer łatwiej wygra Challengera niż Mastersa.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 21:04

Originally Posted By: The Boss
Krykiet w Indiach to sport nr1
Stad tez czeste ustawki ida i roznego rodzaju fixy



Na Betfair w przeciwieństwie do zwykłego buka można zagrać maksymalnie do pół miliona Euro. Ryzyko pół miliona przy lay 1,10 i ustawce daje 5 milionów zysku. U zwykłego buka masz od razu ban itd. Na Betfair takie rzeczy przechodzą.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 10/10/2013 22:43

Originally Posted By: dave84
a jak nigdy nie zweryfikuje się (KYC) to tylko australijskie mogą zablokować?

ciekawe kiedy Polaków zablokują, bo kolorowo widać nie jest i na połowie sportów rynki są martwe


kompletnie nie widzę związku martwych rynków akurat z Polakami confused
ban wiąże się jedynie z prawem więc jeśli miał być ban to tuż przed wejściem ustawy a a nie kilka lat po niej smirk
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 00:28

a no bo tak napisałem jakby chodziło o Polaków, sorry;]
miałem na myśli, że kilka krajów spławili i mam wrażenie, że na koszu czy nawet tenisie są mniejsze już troszkę sumy niż kilka lat temu
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 00:30

Dlaczego betfair w Polsce przed wlaczeniem strony sprawdza lokalizacje usera (odwiedzajacego, niekoniecznie majacego tam konto)
Co ich obchodzi ze w Polsce jest jak jest nie podlegaja polskiemu prawu
Bet365 tez tak robi (jak loguje sie z komorki na karte) i nawet tego nie ukrywaja
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 00:31

nie ma może jakiś statystyk oficjalnych może z danych lat ile było kasy na rynkach włożone?
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 00:54

Originally Posted By: damian1679
Dlaczego betfair w Polsce przed wlaczeniem strony sprawdza lokalizacje usera (odwiedzajacego, niekoniecznie majacego tam konto)Co ich obchodzi ze w Polsce jest jak jest nie podlegaja polskiemu prawu
Bet365 tez tak robi (jak loguje sie z komorki na karte) i nawet tego nie ukrywaja


może ze względów bezpieczeństwa ?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 19:59

Pomyliłem tematy na priv. Sorki.
Posted by: luki1985

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 20:06

wyslalem im skan dowodu w celu weryfikacji odeslali taka wiadomosc czy to znaczy ze juz w pe3lni jest zweryfikowane konto? or further information about our Identity Verification process, please visit http://kyc.betfair.com, or call our Helpdesk on one of the phone numbers listed below.
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 20:39

a w "my details" nic Ci nie pisze? jak nie masz australijskiego to powinien wisieć komunikat tam
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 20:40

To znaczy, że weryfikacja jest w toku, ale zakończy się niepowodzeniem. Przez tydzień nie będą się odzywać. Za tydzień sam się do nich odezwiesz z pytaniem: co z tą moją weryfikacją?

Nie odpiszą nic, albo powiedzą, że mają za mało danych żeby zweryfikować Twoje konto.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/10/2013 21:53

Originally Posted By: dave84
a w "my details" nic Ci nie pisze? jak nie masz australijskiego to powinien wisieć komunikat tam


Please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied.
Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity.

Taki Luki1985 ma komunikat. I będzie miał, dopóki nie zweryfikuje konta.
Posted by: LED

Re: Betfair [28] - 14/10/2013 17:56

Taki luźny artykuł o tenisie i Betfair smile

http://eurosport.onet.pl/tenis/jak-zarabiac-na-tenisie-nie-odbijajac-pilki/shhfk
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 18:37

puke znowu
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 18:43

może i jako giełda jest nie do pobicia, ale prawie żaden bukmacher nie ma tylu awarii strony co bf
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 19:20

Originally Posted By: The Boss
puke znowu


Spokojnie, to tylko:

We are currently experiencing issues with bet placement on the Exchange. Our Engineers are investigating as priority smile



Originally Posted By: LED


Sam artykuł to nowe informacje dla osób nie będących w temacie, dlatego najciekawsze są komentarze pod nim.

Naliczyłem tam tylko jedną osobę która wie o co w tym chodzi, niejaki bolek. Cała reszta mędrkuje jak zawsze.


Originally Posted By: dave84
może i jako giełda jest nie do pobicia, ale prawie żaden bukmacher nie ma tylu awarii strony co bf


Trudno się z tym nie zgodzić, ale trzeba też przyznać, że żadna inna strona nie ma tak skomplikowanej konstrukcji i tylu różnych obciążeń, odświeżeń itd.

Na Twitterze ktoś napisał: Not very API!!! Lepiej bym tego nie ujął, ale z drugiej strony patrząc to już jest jakoś tam wkalkulowane w ryzyko. Oczywiście głównie nasze ryzyko.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 19:34

Coś się ruszyło, ale dzisiaj grajcie Panowie super ostrożnie. Wieczorem kwale do Brazylii. Wiele awarii może być jeszcze przed nami smile
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 20:26

Chwile chodzilo i zdechlo
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 20:32

Strona zdechła, ale API działa. Można normalnie działać przez Bet Angel, Bet Trader itd. Przynajmniej w tej chwili.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 20:34

Na tel jestem i zadne aplikacje nie chodza
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 20:37

Tak może już być cały dzień. Przez chwilę działa i kilka minut przerwy.

W jedno jestem w stanie uwierzyć. Posprzątanie tego do wieczora, to dla nich priorytet. Za dużo ciekawych zdarzeń może pójść w powietrze.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 20:51

Teraz dla odmiany strona działa, API stoi. Nie ma sensu się szarpać, dopóki tego nie ogarną.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 15/10/2013 21:14

Z Twittiego:

Our Engineers have advised us the the Exchange is available and bets are able to be placed. Once again, we apologise for any inconvenience.

Ok, mamy już ponad piętnaście minut kiedy działają jednocześnie strona i API. Dobry prognostyk na wieczór.

Pachnie rozwiązaniem issue. Dadzą radę tongue

I guess, I hope, I believe...
Posted by: luki1985

Re: Betfair [28] - 04/11/2013 02:46

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: dave84
a w "my details" nic Ci nie pisze? jak nie masz australijskiego to powinien wisieć komunikat tam


Please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied.
Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity.
no dokladnie a powiedzcie czy jak bym ze swojego konta im wplacil kase to bylo by juz po sprawie mieli by moje dane itd i chyba juz nie trzeba bylo by weryfikowac skoro maja juz miooj skan dowodu
Taki Luki1985 ma komunikat. I będzie miał, dopóki nie zweryfikuje konta.
Posted by: luki1985

Re: Betfair [28] - 04/11/2013 02:49

Originally Posted By: luki1985
Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: dave84
a w "my details" nic Ci nie pisze? jak nie masz australijskiego to powinien wisieć komunikat tam


Please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied.
Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity.
no dokladnie a powiedzcie czy jak bym ze swojego konta im wplacil kase to bylo by juz po sprawie mieli by moje dane itd i chyba juz nie trzeba bylo by weryfikowac skoro maja juz miooj skan dowodu
Taki Luki1985 ma komunikat. I będzie miał, dopóki nie zweryfikuje konta.

mialo by c tak laugh
no dokladnie a powiedzcie czy jak bym ze swojego konta im wplacil kase to bylo by juz po sprawie mieli by moje dane itd i chyba juz nie trzeba bylo by weryfikowac skoro maja juz miooj skan dowodu
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 04/11/2013 03:42

Ale co nas obchodzi prawo australijskie? Betfair to brytyjska firma a my nie gramy ani nie przebywamy w Australii to niby dlaczego caly swiat ma sie stosowac do tego co w Australii jakis debil za przeproszeniem wymyslil? O ile mi wiadomo parlament australijski moze uchwalac przepisy dotyczace obywateli australijskich ew kogos kto przebywa w Australii
To jakas paranoja nie sadzicie?
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 04/11/2013 03:49

Australian wallets / Australian markets

Why do I need to verify my identity before I can withdraw funds from my Australian wallet?

Betfair was granted an Australian licence in February 2006. Under the terms of this licence, money wagered on Australian markets must be held by Betfair in Australia.

As of August 2006, Betfair has introduced 'wallets', which are separate pools of money that you use to bet on either Australian or non-Australian markets. By creating wallets, Betfair is able to hold funds in Australia with which you can use to bet on Australian markets.

As part of being compliant with the Australian regulatory environment, we are required to validate the name and address details provided by you on your account. This will enable you to continue betting on Australian markets through your Australian wallet.

hmmm jest tyle krajow pieknych na swiecie a oni wysapili o licencje jak rozumiem na cala gielde w lewicowej Australii gdzie w kazdej chwili im mogli wrzucic podatek od obrotu?

Choc w sumie lewica rzadzila w Australii od 2007 dziwie sie im ze nie uciekli ciekawe co przemawialo za akurat Australia
Posted by: Conrad

Re: Betfair [28] - 04/11/2013 14:01

Sprawa wygląda tak, że Betfair się zgodził by wszystkie zakłady na imprezy sportowe w Australii szły przez ich australijską licencję. I to dla wszystkich klientów firmy, bez względu z którego kraju pochodzą. Betfair nie musiał pewnie tego robić gdyby nie to, że chciał mocno wejść na australijski rynek i tam się reklamować.
Posted by: michau13

Re: Betfair [28] - 06/11/2013 21:47

Ladbrokes uruchomil gielde zakladow. https://sportsbeta.ladbrokes.com/betexchange
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 06/11/2013 21:51

mogą Polacy grac u nich?
Posted by: michau13

Re: Betfair [28] - 06/11/2013 21:58

nie z Polski
Posted by: LED

Re: Betfair [28] - 06/11/2013 22:50

Dear Visitor

Due to legal and regulatory restrictions, we are currently prohibited from offering the Betdaq site and services to your jurisdiction.

If you believe you have received this message in error please contact our Customer Service helpdesk at helpdesk@betdaq.com

Betdaq Customer Services

laugh

Ale... na VPN działa smile
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 07/11/2013 01:31

a wypłaty normalnie wtedy robią jak przez vpn się gra z Polski?
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 07/11/2013 01:56

Mnie pisali żeby konto zostało odblokowane to muszę wysłać nowy adres pod którym przebywam oczywiście po za granicami kraju.

Więc i tak vpn nic nie daje.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 07/11/2013 02:17

Piszcie w temacie Betdaq (a jest taki) bo z pewnością znajdą się tacy co pomyślą, że chodzi wam o Betfair wink
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 07/11/2013 14:57

jak mogę na Bf Sportsbook zmienić o ile się da, by kursy nie były w stylu 20/3 tylko standardowe np. 1.25? Mam ochotę na jakiś systemik, ale ciężko mi z takimi, a w jakieś przeliczenia i kalkulatory nie chce mi się bawić.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 07/11/2013 15:33

Originally Posted By: dave84
jak mogę na Bf Sportsbook zmienić o ile się da, by kursy nie były w stylu 20/3 tylko standardowe np. 1.25? Mam ochotę na jakiś systemik, ale ciężko mi z takimi, a w jakieś przeliczenia i kalkulatory nie chce mi się bawić.


na dole strony

View odds as :
decimal

grin
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 07/11/2013 18:45

co ja bym bez Ciebie zrobił piwo


no nie mogli tego bardziej schować grin
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 14/11/2013 02:11

Betfair padł ? confused
Posted by: PaweLSH

Re: Betfair [28] - 14/11/2013 02:16

Originally Posted By: AGASSI
Betfair padł ? confused


U mnie też.
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [28] - 14/11/2013 02:47

Originally Posted By: PaweLSH
Originally Posted By: AGASSI
Betfair padł ? confused


U mnie też.

u mnie smiga cool
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 15/11/2013 05:50

Originally Posted By: AGASSI
Betfair padł ? confused


Padł, powstał, ale nie pitolcie już przypadkiem, że ich informatycy nic nie robią, siedzą na ciepłych posadkach, a firma jest monopolistą, nic nie zmienia i kosi kasę z Premium Charge.

Testują nowe API:

It's a lot better thought out than the old API, now uses JSON which lots of web services use as the data is a lot smaller than the current API plus you can now call multiple markets etc with one call etc etc

The main benefits of the new API include:

Extended free trial period - access to API-NG is free of charge to all developers until recall.

No data request charges for requests made via API-NG.

Lightweight protocol (JSON/JSON-RPC).

Configure the depth of the best prices returned to you.

Rollup available prices - you can configure the rollup amount and type.

Retrieve data from multiple markets in one request.

Retrieve matched and unmatched bets and prices available via a single request

Search by MarketType (MATCH_ODDS, WIN, PLACE etc.) flags which remain the same, regardless of language.

Search for in-play markets.

View ‘result’ by selection after settlement.

View virtual prices.

Na razie jestem trochę zacofany w tym temacie, ale jak będę wiedział coś więcej dam znać, ponieważ wygląda to rozwojowo.
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [28] - 30/11/2013 02:52

Panowie, na jaki adres teraz pisac o zle rozliczone zaklady ?
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 30/11/2013 03:08

info@betfair.com lub przez Twitter jak masz, mają tam 2 lub 3 oficjalne konta

z ciekawości o jaki mecz chodzi?
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 30/11/2013 03:12

masz jeszcze formularz do kolekcji;]
http://en.learning.betfair.com/app/ask
ten na pewno jest sprawdzony Twitter -> https://twitter.com/BetfairHelpdesk

ja polecam Twitter, bo jest o wiele szybszy niż mail;]
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [28] - 30/11/2013 03:17

dziękoweczka, o wczorajsza valencie i ilośc kornerow, gralem na lay 9lub mniej i mam rozliczone jako wtopę/ ze 2miechy temu tez mialem taka pomyłke ale kwota byla mala i olałem temat a potem zapomniałem .
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 30/11/2013 03:20

aha, pytanie pozostaje czy na pewno znasz prawdziwą ilość rożnych, bez oficjalnych statystyk ciężko będzie im chyba przegadać:] ja z nimi problemów nigdy nie miałem, więc jeśli się pomylili to na bank coś z tym zrobią
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [28] - 30/11/2013 03:28

osobiscie naliczyłem 9, uefa podaje 10. Z tymi kornerami mialem juz pomylki ale kasa przewaznie po paru godzinach wracala na konto.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 30/11/2013 23:50

Originally Posted By: dave84
aha, pytanie pozostaje czy na pewno znasz prawdziwą ilość rożnych, bez oficjalnych statystyk ciężko będzie im chyba przegadać:] ja z nimi problemów nigdy nie miałem, więc jeśli się pomylili to na bank coś z tym zrobią


Zgadza się. Nie pamietam, żeby Betfair rozliczyło cokolwiek, kiedykolwiek niezgodnie z prawdą.
Posted by: staller

Re: Betfair [28] - 01/12/2013 19:08

Szkoda, że zamknęli rynek dla Niemców. Dziś chyba rekord małych obrotów na 2 bundeslidze - w meczu Bochum - 1860 Munchen na pół godziny przed meczem łączny obrót 3,5 k EUR ...

Jak żyć? smile
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 01/12/2013 19:15

A jak jest w Austrii ktos wie? Tez podatek od obrotow? Jeszcze pare lat i okaze sie ze najprzyjazniejszym krajem dla bukmacherki online jest Rosja jak przepisy w UK sie zmienia
Posted by: derewianko

Re: Betfair [28] - 04/12/2013 19:02

jak oni naliczaja ta prowizje 5%?
od kwoty wygranej z zakladu "na czysto"?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/12/2013 20:24

Jeżeli jesteś graczem zarejestrowanym w Polsce, to nie płacisz 5% tylko 6,5%.

Naliczają od tego co ugrasz całościowo na danym rynku, nie od konkretnego zakładu.

Załóżmy że grasz lay trzy razy po 10 Euro Arsenal - Hull po kursach 1,24;1,23;1,22 (kurs się zmienia z biegiem czasu), później odsprzedajesz robiąc zakłady back 1,23; 1,24; 1,25. Jesteś 30 Ecentów do przodu. Nie robisz hedg'a, Arsenal wygrywa. Twój zysk brutto to 30 Ecentów i od tego jest naliczana prowizja, czyli 0,3*0,065=0,0195. Ząokrąglą Twóją prowizję do 0,02 Euro centa.

Nie ma takiej sytuacji, że tracisz na wszystkich zakładach lay, a od każdego z trzech wygranych zakładów back płacisz oddzielnie prowizję. Gdyby tak było, wtedy wyszłoby (2,3+2,4+2,5)*0,065=0,468 co by oznaczało, że zapłacisz 47 Euro centów prowizji. Takiej sytuacji nie ma. Liczy się wynik na danym rynku bez względu na to ile i jakich zakładów zawarłeś. Dopiero po ostatecznym rozrachunku, w zależności czy jesteś na plus, czy na minus jest pobierana prowizja od wyniku brutto.
Posted by: derewianko

Re: Betfair [28] - 04/12/2013 20:58

Dzięki wielkie za wyjaśnienie.
Co prawda tam są jakieś punkty bonusowe obniżające prowizję ale rozumiem że jak mam nowe konto to płacę 6,5% od tego co ugram ostatecznie na danym rynku.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 04/12/2013 22:26

Cieszę się, że rozumiezsz. Punkty obniżają prowizję. Można dzięki nim zejść z prowizją o 60%.

Pozdrawiam smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 14/12/2013 21:58

http://www.youtube.com/watch?v=OEzPi84HIc4

Z serii "ciekawostki". Skorelujcie to sobie z awarią Betfair smile
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [28] - 14/12/2013 21:59

Dziadostwo jedno wielkie.
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [28] - 14/12/2013 22:04

Film robi wrażenie, jednak akurat chluby im nie przynosi, bo jak wiadomo od kilku lat można w ciemno stawiać, że betfair w weekend zaliczy co najmniej jeden pad. Tak było, jest i patrząc jak sobie w tym poradzić nie mogą, pewnie będzie jeszcze długo.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 14/12/2013 22:07

Niby tak, ale pytanie brzmi:" Czy da się to zrobić lepiej?". Te ich procedury są jakie są, niestety nie wiem co mogliby zrobić, żeby działało to stabilniej, pewniej, bezpieczniej.
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [28] - 14/12/2013 22:10

Pawcias, przecież to nie jest strona, która generuje w sieci największe transfery smile Są setki większych stron, które mają x razy większy ruch, generują zdeycowanie większe transfery i sobie z tym radzą. Więc jasne, że można stabilniej. Pytanie tylko, dlaczego nie jest... słabi specjaliści, brak środków na dołożenie kolejnych serwerów czy może po prostu taka polityka i jest to wkalkulowane w biznes.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 14/12/2013 22:11

Na mnie ten film też zrobił wrażenie, ze względu na to, że to są konkretne hektary serwerów do ogarnięcia.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 14/12/2013 22:22

Originally Posted By: XsebaX
Pawcias, przecież to nie jest strona, która generuje w sieci największe transfery smile Są setki większych stron, które mają x razy większy ruch, generują zdeycowanie większe transfery i sobie z tym radzą. Więc jasne, że można stabilniej. Pytanie tylko, dlaczego nie jest... słabi specjaliści, brak środków na dołożenie kolejnych serwerów czy może po prostu taka polityka i jest to wkalkulowane w biznes.


Są strony z większym ruchem fakt, ale nie ma stron hazardowych z większym ruchem od Betfair.com. To nie jest zwykła strona bwin.com gdzie obstawiasz zakład, póżniej następny i za kilka minut kolejny. To nie jest wp.pl gdzie wchodzisz, klikasz, czytasz bzdurny artykuł, albo przeglądasz pocztę. To jest strona, która jest obciążona z wielu nomen omen stron, bo oprócz zwykłego wejścia, zalogowania i obstawiania masz dostęp do danych poprzez interfejsy API odświeżające te wszystkie dane 5 razy na sekundę. Do tego boty robiące setki transakcji na minutę itd. Stąd te awarie.

Powiem tak: jestem w stanie zrozumieć co z czego wynika smile

P.S. Nie jestem informatykiem smile
Posted by: Fognini

Re: Betfair [28] - 18/12/2013 18:53

Jak z nimi się najlepiej kontaktować ? mailowo to jest cięzka sprawa, odpisują co kilka dni, ten ich support to straszna padaka, kasa mi wisi na koncie i nie moge jej od tygonia ruszyć, zablokowali mi wypłaty i nie wiem co jest powodem, na Live Czacie nie wiedzą dlaczego nie mam możliwości wypłaty, kierowali sprawę wyżej ale zero odpowiedzi.
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 18/12/2013 23:41

Pawcias ile razy np. w ciągu ostatnich 5 lat nie działała Ci któraś z usług Google, Facebook czy Yahoo, które mają pewnie 1000 razy większy ruch jak nie więcej? tongue ja większe, czytaj kilkugodzinne pady pewnie bym policzył na palcach.
Po prostu mają słabe serwery i ludzi od tego i tyle.
nk też padała co chwilę swego czasu gdy biła rekordy popularności aż się wzięli za siebie i zainwestowali w serwery lepsze
API nie ma znaczenia, bo to nie tylko Betfair ma, ale wiele tysięcy stron i jakoś żyją. A jeśli przy ruchu jesteśmy to w Polsce są dziesiątki, może i nawet setki stron, które mają większy ruch. Wbrew pozorom oni dużego nie mają, bo to ścisła tematyka, do tego mało zwykłych ludzi co stawiają bety patrząc na martwe rynki, których jest z połowa.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 19/12/2013 00:13

Dave, pamiętam awarie youtube w tym i zeszłym roku, ich podejście z humorem i komunikat: Nasze tresowane małpy pracują nad rozwiązaniem problemu smile Zdarza się każdemu.

Awarie google to chyba abstrakcja, są perfekcyjni. Teraz zauważ, że to ta sama firma... Czyli sporo zależy od specyfiki strony, ale też tak jak mówisz od jakości ludzi i serwerwów obsługujących dany serwis. Google ma na pewno inne podejście do google.com, inne do youtube.com itd. Tak samo Betfair priorytetowo nie traktuje problemów z API.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 19/12/2013 00:20

Originally Posted By: Fognini
Jak z nimi się najlepiej kontaktować ? mailowo to jest cięzka sprawa, odpisują co kilka dni, ten ich support to straszna padaka, kasa mi wisi na koncie i nie moge jej od tygonia ruszyć, zablokowali mi wypłaty i nie wiem co jest powodem, na Live Czacie nie wiedzą dlaczego nie mam możliwości wypłaty, kierowali sprawę wyżej ale zero odpowiedzi.


Od kiedy skasowali polski support, rzeczywiście jest kiepsko. Oprócz maila i Twittera pozostaje jeszcze drogi telefon z Polski do Londynu. Innych możliwości nie kojarzę.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 19/12/2013 00:30

Originally Posted By: dave84

API nie ma znaczenia, bo to nie tylko Betfair ma, ale wiele tysięcy stron i jakoś żyją.


Chodzi mi o to, że na przykład dzisiaj dostęp przez API był niemożliwy przez mniej więcej godzinę. Strona działała bez zarzutu. Często się zdarza, że nie działa im poker, albo sportsbook. Giełda chodzi. Można ułożyć na tej podstawie listę priorytetów Betfair jako firmy.

To nie jest tak że wspólne serwery i informatycy zajmują się całością. Oddzielna jest giełda, oddzielny poker, oddzielne są inne usługi i zajmują się nimi inni ludzie.
Posted by: Swordman

Re: Betfair [28] - 20/12/2013 01:37

Originally Posted By: Fognini
na Live Czacie nie wiedzą dlaczego nie mam możliwości wypłaty, kierowali sprawę wyżej ale zero odpowiedzi.


A którym miejscu jest Live czat, bo jakoś nie mogę znaleźć. Dajcie linka pliss
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 20/12/2013 03:40

tak, ale jednak giełda często nie działa, nawet lite.betfair co jest powodem wkurwienia niejednej osoby, wtedy tylko chyba telefon zostaje, bo nie wiem czy nawet przez Twitter można to załatwić by skontrowali i zamknęli pozycje, Ty Swordman też tam spróbuj, może pomogą, a odpisują o wiele szybciej niż na maile, ja często im pisze by pośpieszyć z rozliczeniem, odwieszeniem rynku, dołożeniem jakiś meczy czy coś w tym stylu
Posted by: mankiet

Re: Betfair [28] - 24/12/2013 17:30

Mam problem dokladnie taki sam jak ta osoba:"Wchodząc w http://www.betfair.com/exchange/football i chcąc wybrać More In-Play Football, gdzie zawsze pokazywały się wszystkie spotkania na żywo z danego dnia, teraz widzę:http://ifotos.pl/zobacz/bfjpg_nqsnxeh.jpg/
sprawdzalem na roznych przegladarkach i wciaz to samo.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 27/12/2013 17:04


Na Sportsbook potrafią dać ponad 400 zakładów na kosza i ani jednego na 1q blush
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 29/12/2013 07:39

Idzie nowe ?
Betfair daje czelki na próbę ?
Nouema i Sao Paulo.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 29/12/2013 22:36

Co to są "czelki"?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 29/12/2013 22:38

Challengery, nie było pytania smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 29/12/2013 22:47

Originally Posted By: mankiet
Mam problem dokladnie taki sam jak ta osoba:"Wchodząc w http://www.betfair.com/exchange/football i chcąc wybrać More In-Play Football, gdzie zawsze pokazywały się wszystkie spotkania na żywo z danego dnia, teraz widzę:http://ifotos.pl/zobacz/bfjpg_nqsnxeh.jpg/
sprawdzalem na roznych przegladarkach i wciaz to samo.


Mówiłem o tym wielokrotnie. Korzystaj ze starej wersji strony. Tam są wszystkie spotkania i nic Ci nie ucieknie.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 29/12/2013 22:57

Klikasz prawy górny róg Old site, potem zakładka In-Play, nastepnie football. Masz wszystkie aktywne rynki piłkarskie in-play. Zarówno trwające jak i zaplanowane.

Nie wiem po co psują coś, co dobrze działało przez długi czas.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 01:21

Error 500

An internal server error prevented the page you requested from loading correctly.

Please try loading the page again after some time.


blush
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 01:32

Betfair Helpdesk ‏@BetfairHelpdesk 5 min temu

We are aware of the issues with the Exchange at the moment. Our technical team are investigating this as a matter of urgency. Apologie
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 01:38

No dobra, to wygląda jak przerwa na kolejne piwko piwo
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 01:38

A Sportsbook działa laugh
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 01:40

Sportsbooka dzisiaj upgradowali koło 15-tej. Giełda chyba też już teraz wstała.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 01:40

Qurwa czwartek 19.00 zero spotkań topowych a Oni się wykładają laugh puke
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 01:44

Kiedy mają grzebać jak nie teraz, tuż przed weekendem. Zapowiadane było, nie sikaj wink
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 02:08

Originally Posted By: Pawcias
Kiedy mają grzebać jak nie teraz, tuż przed weekendem. Zapowiadane było, nie sikaj wink


chyba tylko Tobie przesłali esa lub mejla wink
BTW
po hooja teraz przepraszają jak niby zapowiadali .............awarie laugh
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 02:25

Nie lubię się powtarzać.


Kiedy mają grzebać jak nie teraz, tuż przed weekendem? Zapowiadali sportsbook, i kasyno.

Giełda padła przy okazji, ale ile to trwało? 10 minut?
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 02:43

Originally Posted By: Pawcias
Nie lubię się powtarzać.


Kiedy mają grzebać jak nie teraz, tuż przed weekendem? Zapowiadali sportsbook, i kasyno.

Giełda padła przy okazji, ale ile to trwało? 10 minut?


Znów wracasz do Ich obrony ?
Jebie Mnie kiedy mają grzebać ale biorą ciężką kase i wymagam za to pełnego profesjonalizmu w podejściu do usług a nie "awarii przy okazji".
10 minut ..........chyba jaja sobie robisz blush
Na giełdzie to dla niejednego być albo nie być.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 03:01

Originally Posted By: AGASSI

10 minut ..........chyba jaja sobie robisz blush
Na giełdzie to dla niejednego być albo nie być.


Sam sobie robisz jaja. Jak dla kogoś 10 minut może być sprawą życia i śmierci? Tylko i wyłącznie wtedy jeśli gra całym budżetem. Powstaje pytanie, jak można ryzykować cały budżet w jednej chwili? Bez sensu. W każdej chwili może się pojawić jakaś awaria. Jakakolwiek. Brak prądu?

W 10 minut możesz stracić połączenie z internetem z winy UPC, możesz mieć awaryjnie BlueConnect, który akurat jest chwilowo poza zasięgiem, może Ci paść komputer w dowolnym momencie, a rezerwowy laptop akurat włącza się w 10 minut, chociaż wcześniej robił to w 3 minuty...
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 03:22

Powstaje znów pytanie : po czyjej jesteś stronie ?
Odwracasz jak zwykle kota ogonem.........przypomnę Ci, że rozmawiamy o awarii Betfair a nie qurwa Energetyki, chyba ,że masz info, że wyłączyli prąd serwerom BF a rezerwowe zasilanie włączyło się po 10 minutach nie po 3 laugh
ps. nieważne kto ile stracił ważna jest reakcja firmy, która jest zawsze taka sama :
Hooj nas to obchodzi ale przepraszamy smirk
Zresztą to samo piszą jak ktoś Ci z konta kase zajebie..........ale dla Ciebie jest zawsze okey bo Ty jak zwykle skończysz dyskusję zjebaniem adwersarza mówiąc Mu , że gówno wie laugh
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 03:35

Jestem po stronie zdrowego rozsądku. Od lat wiadomo że awaria Betfair może się przytrafić w dowolnym momencie. Twoje, ale nie tylko Twoje pitolenie, że to jest nie w porządku do niczego nie prowadzi. I tak tego nie przeskoczysz. Ja chociaż uwielbiam Betfair, nie znoszę ich awarii, ale zwyczajnie po ludzku, już się przyzwyczaiłem, nie robię afery, wkalkulowałem to w ryzyko, nie dostaję zawału kiedy nie mogę się zalogować przez API...

Oni wiecznie twierdzą, że robią co mogą, żeby było lepiej - ile w tym prawdy? Nie mam pojęcia, ale nie mam powodu się stresować, jestem na to przygotowany.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 04:29

Prowadzi .......zwyczajnie Mi po tym ulżyło wink grin
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 04:40

Originally Posted By: AGASSI

Odwracasz jak zwykle kota ogonem.........
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 05:38

Originally Posted By: AGASSI

Hooj nas to obchodzi ale przepraszamy smirk
Zresztą to samo piszą jak ktoś Ci z konta kase zajebie..........ale dla Ciebie jest zawsze okey bo Ty jak zwykle skończysz dyskusję zjebaniem adwersarza mówiąc Mu , że gówno wie laugh



Zajrzyj teraz do tematu Sportingbet smile

Jakieś reflekje?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 05:40

Refleksje powinieneś mieć, bo nikt Ci na Betfair kasy nie ukradł, awarie zdarzają się wszędzie.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 05:43

Originally Posted By: AGASSI
Prowadzi .......zwyczajnie Mi po tym ulżyło wink grin


Teraz w temacie Sportingbet sobie Rzygnij, jeśli tam zajRzałeś.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 06:23

Originally Posted By: AGASSI
Prowadzi .......zwyczajnie Mi po tym ulżyło wink grin


Sprowokować, zrobić puke w temacie który na to nie zasługuje, wylogować się serdecznie. To Twoja Agass dewiza.

Szczęśliwego Nowego Roku piwo

Ja też się wylogowuję serdecznie smile
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 15:09

Originally Posted By: Pawcias
Refleksje powinieneś mieć, bo nikt Ci na Betfair kasy nie ukradł, awarie zdarzają się wszędzie.


Tylko u nich dosc czesto a najczesciej w najwiekszym ruchu. Jest wiele popularnych stron, ktore jakos sobie radzą z utrzymaniem serwerow. Betfair to po prostu przerasta. Tylko marze potrafili podniesc, zamiast ja obnizac, bo nie maja porzadnej konkurencji.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 10/01/2014 22:17

Betfair nie podnosi marży tylko prowizje i opłaty. I:nnym stronom też się zdarza, patrz Sportingbet. Porównaj ruchy na tych stronach. Już kiedyś o tym dyskutowaliśmy. Może po prostu mają kiepskich informatyków co jest spowodowane zaniżaniem kosztów działalności, a może inaczej się nie da przy skomplikowanej strukturze tej strony, która powstała na początku wieku. Sam fakt wprowadzenia dwóch wersji stron old site, new site robi sporo zamieszania. Większość klientów korzysta ze starej wersji. Mają bałagan na który nie mają pomysłu, ale to nie zmienia faktu, że nie wkłada się wszystkich jaj do jednego koszyka, nie stawia się wszystkiego na jedną kartę. Trzeba mieć świadomość awarii nie tylko Betfair, ale włąsnego komputera, własnego dostępu do internetu. Wszystko jest możliwe i trzeba to wkalkulawć w ryzyko. Bo cała ta zabawa jest przecież ryzykiem, nawet bez awarii.
Posted by: norb1

Re: Betfair [28] - 12/01/2014 23:18

zwrot pierwszego przegranego zakładu przez TELEFON do 10 E
Offer applies only to username: xxxxxxxxxx

Hi Norbert,
Opt in
Place a €10 single Exchange bet on a football match this weekend via your mobile
You'll get 100% of your stake back if your bet doesn't come in*
With the Betfair Exchange app you'll have great odds, In-Play betting, live video, expert analysis, and more - all at your finger tips wherever you are. Click here to download it now.

Hull v Chelsea – Can Chelsea secure another away win against an unpredictable Hull side?

Man Utd v Swansea – Will The Swans make it four losses in a row for Moyes's struggling United?

Newcastle v Man City – Can City make top spot their own at St James' Park?

You decide,

Matt
Betfair

*Terms and conditions apply. Your first qualifying mobile bet in the promotional period will count. If you qualify for a refund your Betfair account will be credited by 23:59:59 GMT on 13/01/14 and you must use your credit by 23:59:59 GMT on 19/01/14.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 13/01/2014 00:39

Originally Posted By: norb1
all at your finger tips wherever you are.


No właśnie niekoniecznie wherever you are. Najlepiej być w UK.
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 26/01/2014 10:53

cwaniaczki podwyzszaja prowizje do 6,5 a nawet 7% dla wybranych krajow a z czasem mysle ze wszedzie
ciekawe dlaczego taka cisza o tym malo tego slyszy sie tylko pozytywne opinie o tej irmie
http://community.betfair.com/horse_racin...st_id=537615651
internet, anonimowosc, wolnosc laugh laugh
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 26/01/2014 10:58

dodam jeszcze 'otwarte granice' i ,nigdy wiecej niz 5%' smile
Posted by: damian1679

Re: Betfair [28] - 26/01/2014 11:02

to byla fajna firma dopoki monopoistycznych praktyk im sie nie zachcialo. nic im to nie pomoze, zyski i obroty spadaja, do tego wladze poszczegolnych krajow wola dac swoim Rychom, Zbychom i Mirom zarobic niz jakims nonejmom wiec trzeba sie przygotowac ze za 2-3 lata firma zniknie bo napewno sie nie rozwija jak twierdzili niektorzy hurraoptymisci kilka lat temu ale coraz bardziej kurczy
Posted by: agr1

Re: Betfair [28] - 26/01/2014 15:04

Od dawna to raj glownie tylko dla traderow.
Chcac sobie normalnie postawic w 95% przypadkow lepsze kursy sa u azjatow.
Tak samo jak limity (w bf stawki) w azji wyzsze na rynki inne niz te z topu.
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 26/01/2014 15:29

Betfair zniknie dobry żart.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 26/01/2014 20:47

Co te głąby odpierdzielają, że nie ma o/u w koszu u turasów i szwabów smirk
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 26/01/2014 21:49

Czyżby czytali nasze forum grin
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 31/01/2014 14:21

BF jakieś problemy techniczne albo u Skrilla wczorajsze wypłaty nie dotarły.
Ma ktoś podobnie czy tylko u mnie ?
Posted by: cebula87

Re: Betfair [28] - 31/01/2014 14:47

Wczoraj zleciłem 2 wypłaty jedną o 9:00, drugą o 17 i żadna jeszcze nie dotarła
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 31/01/2014 14:48

12h co do minuty
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 31/01/2014 15:49

Originally Posted By: cebula87
Wczoraj zleciłem 2 wypłaty jedną o 9:00, drugą o 17 i żadna jeszcze nie dotarła


u mnie nie zrealizowano ponad 10 wypłat.

dziwne.

od 10 wbijam na LC pewnie zrzucą winę na Skrila
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 31/01/2014 16:07

Piszą na Community, że wczoraj mieli około 15 zjebane serwery więc może to jest przyczyna.
Posted by: cebula87

Re: Betfair [28] - 31/01/2014 17:09

Wysłałem do nich meila przed godziną i przed chwilą wypłacili oba zlecenia.
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 31/01/2014 17:14

U mnie po rozmowie z LC zrelizowali od ręki.
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 31/01/2014 17:28

a inne rodzaje wypłat idą normalnie?
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 01/02/2014 15:32

pany zmienily mi sie godziny rozpoczecia na 1am, 6pm itp da sie to gdzies zmienic w ustawieniach
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 02/02/2014 20:44

To chyba zależy od tego gdzie jesteś. Umnie CET/GMT. W ustawieniach nic się da zmienić.
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 20:58

kiedys zamknąłem konto i teraz dowiedziałem się że jest niemożliwością jego ponowne otwarcie.
Czy w mojej sprawie coś wskuram? Czy muszę pokombinowac załozyć konto na kogoś innego?
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:03

Z jakiego powodu nie można ponownie otwierać konta? Napisali czemu?
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:06

kiedyś 2 razy zamknąłem i chciałem je ponownie otworzyc
Przeczuwałem że z tego będą nici ale spóbowałem , powiedzieli mi że konto moje jest zamknięte na amen
Pogadałbym więcej ale z angielskim u mnie krucho
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:07

Nie możesz założyć konta, czy dokonać wpłaty, zarejestrować tej samej karty kredytowej, dokonać wpłaty z tego samego konta moneybookers?
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:07

otworzyć konta
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:09

Sam wcześniej zamknąłeś konto, sam z siebie, czy oni Ci zamknęli z jakiegoś powodu. Pewnie to drugie. Może grałeś za mikrostawki na przykład, albo jakiś inny wałek zrobiłeś.
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:11

wałka nie zrobiłem tylko sam z siebie zamknąłem konto, miałem fatalna passę i z emocji konto zamknąłem
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:18

Ja miałem dwa razy zamknięte konta na Betfair i powody z których mi je zamykali to zawsze omijanie Premium Charge.

Kolejne konta zakładałem dla zmiany waluty w której gram (chciałem przejść z Euro na Funta). Ostatecznie mam jedno konto, wciąż w Euro, pomimo że wolałbym Funta, ale dwa wcześniejsze mi zamknęli.

Jakiś powód musi być. Napisz do supportu. Nie wierzę, że nic Ci nie odpiszą. Jeśli nie znasz angielskiego, zaatakuj słownik. Nie radzę automatycznych tłumaczy, straszny bełkot po nich wychodzi.
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:22

Nie robią problemów jeśli chodzi o waluty ja mam w euro i funtach trzeba tylko napisać żeby podpieli pod główne znaczy zweryfikowali.

Pozdrawiam.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:26

No ale masz dwa różne konta? Jedno w Euro drugie w Funtach?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:34

Gadałem z nimi jakiś czas temu, jeszcze za czasów polskiego supportu chyba i powiedzieli mi, że muszę założyć nowe konto w innej walucie, jeśli chcę mieć jakąś rozdzielność. Założyłem nowe konto, ale po jednym dniu skasowali mi je. Gram wciąż na starym. Dalej nie wnikałem.

Dostałem od nich maila, że oszukuję próbując ominąć Premium Charge.
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:38

znalazłem hasło w skrzynce, login znam i dostałęm taką odpowiedź

This account is self excluded as part of our Responsible Gambling Policy and cannot be accessed. Please contact us if you require any further assistance.

Pisać czy nie pisać ? czy to cos da?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:41

Wygląda na to, że sam się wykluczyłeś z powodu uzależnienia od hazardu.

Jeśli chcesz na nowo tam grać, musisz napisać do nich maila.
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:44

jak sobie przypominam to tak wyglądało. Będę musiał coś skleić i wysłać .
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:46

szkoda .
na BF grało mi sie dobrz oprócz tego okresu bessy gdzie sam z siebie zamknąłem konto
Nie ma innej alternatywy jak BF?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:49

Jeżeli byłeś/jesteś uzależniony od hazardu to lepiej daj sobie spokój. Znowu się zadłużysz, albo narobisz sobie porblemów rodzinnych. Szczerze radzę, nie ładuj się w to ponownie, jeśli masz sobie, albo i nie tylko sobie zrobić krzywdę.
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:51

rozważe twoją radę
dzięki
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:52

Rozważ, bo zarabiam właśnie na takich jak Ty. Wolałbym żeby byli to Anglicy niż Polacy.
Posted by: imarcel

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:53

ale wiesz ciągnie wilka do lasu
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 21:55

Odpuść!!!
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 22:00

Originally Posted By: imarcel
ale wiesz ciągnie wilka do lasu


Jeżeli nie dostawałś szóstek na klasówkach z rachunku prawdopodobieństwa w liceum, to znaczy, że musisz poszukać innego hobby. Nie wiem jak inaczej mam Cię przekonać. Daj sobie spokój.
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 05/02/2014 22:12

Originally Posted By: Pawcias
No ale masz dwa różne konta? Jedno w Euro drugie w Funtach?


Dokładnie tak
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 06/02/2014 00:49

Originally Posted By: oli
Originally Posted By: Pawcias
No ale masz dwa różne konta? Jedno w Euro drugie w Funtach?


Dokładnie tak



No właśnie. Mi drugie w funtach zamknęli. Mam tylko w Euro. Mówili, że jak otworzę drugie wszystko będzie ok, ale i tak po jednym dniu zamknęli. Z trzech otwartych kont zostało mi jedno, ale czwarte muszę otworzyć, tylko boje się że znowu mi zamkną. Jakoś nie mogę się z nimi dogadać w tym temacie.
Posted by: finanse

Re: Betfair [28] - 06/02/2014 01:03

Pawcias po czym poznali ze probujesz ominąć PC? Grales z tego samego IP? to samo nazwisko (rodzina)? Pytam sie bo zblizam sie do PC2 i nie zamierzam im dawac 60% (na 50% sie nie zalapie)


Ja nie widze roznicy miedzy euro a funtami. Chyba tylko psychologiczna i tyle.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 06/02/2014 01:07

Mi nie chodziło o ominięcie Pc. Chciałem grać na oddzielnym koncie piłkę, na innym wyścigi konne. Support powiedział mi że mogę mieć drugie konto pod warunkiem, że będzie w innej walucie. Założyłem w innej, po czym zostało zamknięte ze wzgledu na rzekome omijanie Premium Charge. Premiuma omijam w inny sposób, a ten powód który podali nie jest logiczny.

Tak czy siak, chciałbym mieć kolejne konta na swoje dane i na każdym z nich grać oddzielne rzeczy. Bardzo ułatwiłoby mi to prowadzenie statystyk.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 06/02/2014 01:10

Tak wszystko na takie samo IP, te same dane. Niczego nie zmieniałem.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 06/02/2014 15:16

Originally Posted By: oli
Nie robią problemów jeśli chodzi o waluty ja mam w euro i funtach trzeba tylko napisać żeby podpieli pod główne znaczy zweryfikowali.

Pozdrawiam.


Czyli coś a'la sub konto? Chciałbym mieć oddzielne statystyki np. w przypadku piłki nożnej odzielnie trading, oddzielnie zwykłe obstawianie. Oszczędziłbym sporo czasu na zapiskach.

Powiedz Oli czy masz w swoim przypadku dwa różne Betting Profit & Loss, czy wszystko i tak ląduje w jednym worku?
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 07/02/2014 01:00

Tak.

Mam dwa różne aczkolwiek to jest suma sumarum sumowane.

wink
Posted by: norsk

Re: Betfair [28] - 07/02/2014 15:44

Na netellera też wypłacają w tempie równym 12 godzin? Czy inaczej?
Od wczoraj południa czekam.
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 07/02/2014 19:44

Originally Posted By: norsk
Na netellera też wypłacają w tempie równym 12 godzin? Czy inaczej?
Od wczoraj południa czekam.


napisz do nich albo wbij na LC

powinno być 12h jak bum cyk cyk smile
Posted by: norsk

Re: Betfair [28] - 08/02/2014 01:17

Jak bum cyk cyk tera tela,
równe 24 h szło na netellera smile
Posted by: sianes

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 04:08

Panowie a ja mam z nimi dziwna sytuacje. w piatek wyslalem im dokumenty skan dowodu a w niedziele "bank statement". na czacie napisali mi ze konto jest w pelni aktywne ale gdy wchodze na withdraw funds i klikal obojetnie jaka metode neteller mb bank transfer to wyskakuje mi blad "requested page not found". nie mam jak wyplacic kasy z konta. pisalem na live czacie a tam mowia ze musze to zrobic przez telefon bo nie wiedza dlaczego mam blad. przez telefon to ciezko bo moj angielski nie jest tak mocny abym swobodnie rozmawial i tu pytanie do Was czy spotkal sie ktos z takim problemem? co robic
Posted by: LED

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 04:13

Spróbuj przez przeglądarkę, nie przez API. Ja na API też mam problem, a na Chrome działa normalnie.
Posted by: sianes

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 04:19

mozna jasniej? ja przez przegladarke normalnie wchodze na strone i tam na my account i dalej wiadomo sprawdzone na firefox ie oraz chrome i safari. wszedzie to samo
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 05:16

Originally Posted By: sianes
Panowie a ja mam z nimi dziwna sytuacje. w piatek wyslalem im dokumenty skan dowodu a w niedziele "bank statement". na czacie napisali mi ze konto jest w pelni aktywne ale gdy wchodze na withdraw funds i klikal obojetnie jaka metode neteller mb bank transfer to wyskakuje mi blad "requested page not found". nie mam jak wyplacic kasy z konta. pisalem na live czacie a tam mowia ze musze to zrobic przez telefon bo nie wiedza dlaczego mam blad. przez telefon to ciezko bo moj angielski nie jest tak mocny abym swobodnie rozmawial i tu pytanie do Was czy spotkal sie ktos z takim problemem? co robic


U mnie czasami za drugim razem zaskakuje Withdraw Funds from Betfair. Ostatnio narobili trochę zmian graficzno "technicznych", stąd te problemy. Zrób tak: kliknij Withdraw Funds, otworzy się "Page not found", zamknij, spróbuj jeszcze i powinno być dobrze. To może być też kwestia ciasteczkowa poniekąd (jebane cookiesiaki smile ) .

Dodam jeszcze, że korzystam z firelisa, czasem z Opery. Jeśli korzystasz z innej przeglądarki to może być jeszcze jakoś inaczej tongue
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 05:25

Originally Posted By: oli
Tak.

Mam dwa różne aczkolwiek to jest suma sumarum sumowane.

wink


Czyli tak, masz oddzielny profit&loss, ale statystykę masz zsumowaną w jeden worek? Przecież to nie jest możliwe tongue

Trochę zamotałeś smile

Powiedz coś więcej jak to wygląda, bo już nie mam miejsca na zeszyty papierowe (chociaż pewnie i tak ich nigdy nie zamienię na Excel'a).
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 05:27

Originally Posted By: sianes
mozna jasniej? ja przez przegladarke normalnie wchodze na strone i tam na my account i dalej wiadomo sprawdzone na firefox ie oraz chrome i safari. wszedzie to samo


Spróbuj drugi, trzeci, czwarty raz. U mnie za drugim działa, za pierwszym to samo co mówisz: "page not found".
Posted by: sianes

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 08:04

mam caly czas to samo nawet jak klikam 20razy.
mam jeszcze w my details informacje:
please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied.
Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity.

to dziwne bo na LC mowili ze konto jest w pelni funkcjonalne


a u was strona wyplat laduje sie na stacjonarnych pc czy laptopach?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 08:26

Originally Posted By: sianes
mam caly czas to samo nawet jak klikam 20razy.


U mnie otwiera się w nowej karcie :page not found: za pierwszym razem. Zamykam. Otwieram jeszcze raz. Za drugim razem już normalnie wypłacam.

Korzystam z Firefoksa, laptopa i peceta. Bez żadnych udziwnień, więc już nie wiem co u Ciebie nie tak.

Nie robiłem wypłat przez Operę, a z IE w ogóle nie korzystam.

Kwestia weryfikacji konta nie ma znaczenia. To jest coś bardziej technicznego.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 08:29

W Operze mam to samo co w Firefoksie. Za pierwszym razem page not found, za drugim przekierowanie do wpisania kwoty do wypłaty, hasła i już.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 08:36

Na Chromie tak samo. Sprawdziłem z ciekawośći, więc to nie kwestia przeglądarki.
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 14:45

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: oli
Tak.

Mam dwa różne aczkolwiek to jest suma sumarum sumowane.

wink


Czyli tak, masz oddzielny profit&loss, ale statystykę masz zsumowaną w jeden worek? Przecież to nie jest możliwe tongue

Trochę zamotałeś smile

Powiedz coś więcej jak to wygląda, bo już nie mam miejsca na zeszyty papierowe (chociaż pewnie i tak ich nigdy nie zamienię na Excel'a).


mam odzielnie chodziło mi o to że do PC sumowane jest razem.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 11/02/2014 21:00

Ok, wszystko jasne. Dziękuję za pomoc smile
Posted by: luki1985

Re: Betfair [28] - 14/02/2014 19:34

witam probowalem zweryfikowac konto na fb wyslalem skan dowodu ale dalej weryfikacjha jest nie pelna i nie wiem co zrobic czy jak zloze depozyt z mojego banku to zweryfikuja wtedy pelne konto ?
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 14/02/2014 20:38

co się dzieje w przypadku remisu w kosza do połowy, zagrałem z głupa back bo mieli ostatnią akcję na prowadzenie i wtopiłem trochę, bo remisem zakończyła się, może ktoś wkleić gdzie w regulaminie zapis dokładnie o tym jest?
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 14/02/2014 20:55

dobra już mam, ale wtopa, dobrze że nie zgarniałem wszystkiego-.- myślałem, że zasada jest taka, że zwracają w przypadku remisu a tu zonk, zwracają, ale nie całość
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 14/02/2014 21:00

Połowę Ci zwrócili ?
Posted by: dave84

Re: Betfair [28] - 14/02/2014 21:02

tak;/
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 15/02/2014 01:34

ja tak w golfa mialem
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 16/02/2014 04:57

Zmianę w piłce nożnej live widzę. W przerwie meczu delay jest zmniejszane do jednej sekundy.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 16/02/2014 08:17

Originally Posted By: The Boss
ja tak w golfa mialem


Ja tak w scirocco miałem. Nie z mojej winy. Niby szkoda całkowita, ale tylko połowę wypłacili.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 16/02/2014 19:25

Originally Posted By: luki1985
witam probowalem zweryfikowac konto na fb wyslalem skan dowodu ale dalej weryfikacjha jest nie pelna i nie wiem co zrobic czy jak zloze depozyt z mojego banku to zweryfikuja wtedy pelne konto ?


Chodzi Ci o ten zapisek: Please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied.
Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity?
Posted by: eini

Re: Betfair [28] - 24/02/2014 15:40

Czy można teraz wypłacić? wyskakuje błędna podstrona...
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 24/02/2014 18:04

Originally Posted By: eini
Czy można teraz wypłacić? wyskakuje błędna podstrona...


to jest coś pojebane bo Ja też żeby wypłacić muszę przejść na "old site" bo na nowej ni hooja smirk
Posted by: eini

Re: Betfair [28] - 24/02/2014 18:44

Na czacie zasugerowali inną przegląrkę, ale mają jakiś tam problem i go rozwiazują.
Na starej wersji sa tylko zakłady a sekcja moje konto jest i tak na nowej, chyba, że można to też zmienić a nie wiem jak.

Kombinuje z przeglądarkami od 3 godzin, cały poniedziałek zapowiada się już do d..y
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 24/02/2014 19:03

Originally Posted By: eini
Na czacie zasugerowali inną przegląrkę, ale mają jakiś tam problem i go rozwiazują.
Na starej wersji sa tylko zakłady a sekcja moje konto jest i tak na nowej, chyba, że można to też zmienić a nie wiem jak.

Kombinuje z przeglądarkami od 3 godzin, cały poniedziałek zapowiada się już do d..y


sorry nie dopowiedziałem całości tongue
faktycznie obojętne z której wersji strony to Moje Komto otwiera się w nowej stronie ale z tą różnicą, że po wejściu ze starej strony wypłacam a po wejściu na z nowej strony mam komunikat, że wypłaty niedostępne laugh
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 24/02/2014 19:42

U mnie przy wypłacie za pierwszym razem błąd. Zamykam okno, klikam wypłatę, otwiera się nowe okno i już mogę normalnie wypłacić.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 24/02/2014 19:52

Originally Posted By: Pawcias
otwiera się nowe okno


Nowa karta, żeby być precyzyjnym. Po kliknięciu za drugim razem otwiera się karta z możliwością wypłaty i już normalnie wtedy, ale za pierwszym razem coś jest nie tak.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 26/02/2014 19:39

Jest jeszcze refresh button, więc push the button. Po odświeżeniu można wypłacić.
Posted by: eini

Re: Betfair [28] - 26/02/2014 19:48

Dzieki Pawcias, wszystko ładnio poszło i przyszło smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 01/03/2014 01:22

Chciałbym mieć dwa oddzielne konta na Betfair, ze względu na dyscypliny: trading - gambling. Jedno do tego, drugie do tamtego, tak żeby mieć automatyczny rozdział statystyk. Nie wiem jak to zrobić. Ma ktoś jakiś skuteczny pomysł? Próbowałem już chyba wszystkiego.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 17/03/2014 17:32

panbowie chce zrobic depo przez MB ale zamiast mojego maila wyswietlaja sie jakies cyferki przez co jak loguje sie przez BF na MB pisze ze nieprawidlowy mail, pozmieniali cos czy jak??
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 17/03/2014 17:42

ok zaskoczylo, znowu jakies problemy widocznie
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 19/03/2014 20:17

Mogą być drobne problemy, bo ostatnio coś "upiększają" w My Account, ale depozyty i wypłaty bez problemów jak na razie.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 19/03/2014 20:20

W sensie bez większych dramatów. Czasem trzeba ponownie odświeżyć stronę żeby zaskoczyło itd, ale wypłaty dochodzą normalnie jakby co.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 20/03/2014 21:48

znowu debile cos porobili i wczytuje sie godzinami
Posted by: Goget

Re: Betfair [28] - 20/03/2014 22:08

Teraz pozawieszali markety in-play.
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 20/03/2014 22:09

Tragedia z tymi matolami
Posted by: The Boss

Re: Betfair [28] - 21/03/2014 00:10

mozecie sie zalogowac poprzez strone na te gowno??
Posted by: Piostar

Re: Betfair [28] - 21/03/2014 00:49

Przed 19 udało się po kilku minutowych mękach, teraz wyskakuje błąd.
Posted by: Swordman

Re: Betfair [28] - 21/03/2014 03:54

Nadal nie można się zalogować. Jak przez parę godzin nie naprawili to już dzisiaj tego nie zrobią.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [28] - 21/03/2014 03:55

Originally Posted By: Swordman
Nadal nie można się zalogować. Jak przez parę godzin nie naprawili to już dzisiaj tego nie zrobią.


od 20.40 napierdalam non-stop przez Api
Posted by: HoMiK155

Re: Betfair [28] - 21/03/2014 16:17

Originally Posted By: Swordman
Nadal nie można się zalogować. Jak przez parę godzin nie naprawili to już dzisiaj tego nie zrobią.


U mnie od wczoraj co prawda nie ma problemu z zalogowaniem, ale nie otwiera się zakładka "My account". Co oni znowu kombinują blush
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [28] - 21/03/2014 18:52

Wczoraj zalecali logowanie pod adresem beta.betfair.com

Pod tym adresem w przypadku awarii czasem dużo łatwiej się zalogować i otworzyć zakładkę My Account.
Posted by: weed

Re: Betfair [28] - 22/03/2014 14:09

nie ma hajsu na skrillu po zwyczajowych 12h, tez ktos ma tak?
Posted by: oli

Re: Betfair [28] - 22/03/2014 14:13

nie raz tak się dzieje.

trzeba pisać na LC od ręki ci wykonają.
Posted by: finanse

Re: Betfair [28] - 22/03/2014 14:18

weed mam to samo
Posted by: weed

Re: Betfair [28] - 22/03/2014 19:08

maja problemy, do 48h teraz czas wyplaty na skilla ;/