Fortuna [2]

Posted by: rafal08

Fortuna [2] - 10/05/2013 16:51

Kontynuacja poprzedniego tematu


https://www.efortuna.pl/pl/home/index.html
Posted by: Maciek

Re: Fortuna [2] - 12/05/2013 03:20

Wie ktoś czemu nie ma bezpiecznych ? Lubiałem czasem jak 1 mecz nie siadł i płacili x 8,8.
Posted by: bajbus

Re: Fortuna [2] - 13/05/2013 00:40

dzis slalelm kupon i mialem bezpieczny pozdro
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna [2] - 13/05/2013 15:09

ja też pograłem bezpieczne przez weekend smile zmieniły się tylko zasady tam, że max możesz mieć kurs 5 na kuponie
Posted by: kosmo

Re: Fortuna [2] - 28/05/2013 15:36

wczoraj spotkała mnie ciekawa przygoda w fortunie, mianowicie kilka dni temu zagrałem kilka kuponów większość singlami na zdarzenie z którego był później całkiem zresztą prawidłowo zwrot, do jendnego z kuponów dołożyłem sobie pewniaka @1,01
jakież było moje zdziwienie kiedy za ten kupon z tym pewniakiem dostałem zwrot mniejszy niż stawka, nie chodzi mi tutaj o te pieniądze bo pewnie więcej wydam na bilety komunikacji żeby dojechać do punktu czy na znaczki żeby z nimi korespondować w tej sprawie, ale zastanawia mnie czy to wogóle zgodne z ustawą i ich regulaminem???
Posted by: _Korver_

Re: Fortuna [2] - 28/05/2013 15:54

Ale komedia grin
Posted by: Dindek

Re: Fortuna [2] - 28/05/2013 15:59

Originally Posted By: kosmo
wczoraj spotkała mnie ciekawa przygoda w fortunie, mianowicie kilka dni temu zagrałem kilka kuponów większość singlami na zdarzenie z którego był później całkiem zresztą prawidłowo zwrot, do jendnego z kuponów dołożyłem sobie pewniaka @1,01
jakież było moje zdziwienie kiedy za ten kupon z tym pewniakiem dostałem zwrot mniejszy niż stawka, nie chodzi mi tutaj o te pieniądze bo pewnie więcej wydam na bilety komunikacji żeby dojechać do punktu czy na znaczki żeby z nimi korespondować w tej sprawie, ale zastanawia mnie czy to wogóle zgodne z ustawą i ich regulaminem???

moj kolega kiedys zagral za 4 wzial 5.90 jakos hehee a na bilety wydalismy po 5 laugh wchodzimy takie mlode łebki a w punkcie mowi : no wreszcie młody ile laugh hehee zobaczyl gosc na kwote to smial sie przez godzine chyba laugh
Posted by: jarecki85

Re: Fortuna [2] - 19/06/2013 19:43

przy zakładzie ,,wygra przynajmniej jeden set" Wozniacki-Paszek(zagrałem na Paszek)mialem porazke ,a przy meczu Hantuchovej z Tsurenko(zagralem Tsurenko)zwrot,bo kilkukrotnej probie zmiany decyzji na zwrot w przypadku Wozniackiej,otrzymalem odpowiedz,ze set zostal rozegrany,wiec tenisista mial szanse go wygrac,natomiast Tsurenko nie miala..dodajmy ze Pani poinformowala mnie ze krecz liczony jest chocby po 1 pilce..czy jest to normalne,kazdy niech oceni sam
Posted by: _Korver_

Re: Fortuna [2] - 19/06/2013 20:15

Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?

Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Posted by: gerwazy

Re: Fortuna [2] - 19/06/2013 22:07

Originally Posted By: _Korver_
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?

Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?

Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc.
5%podatku
Posted by: _Korver_

Re: Fortuna [2] - 19/06/2013 22:50

Originally Posted By: gerwazy
Originally Posted By: _Korver_
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?

Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?

Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc.
5%podatku


czyli jak w niebie w porównaniu do nas hehe smile
Posted by: Skorpion BB

Re: Fortuna [2] - 19/06/2013 23:31

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: gerwazy
Originally Posted By: _Korver_
Czy ktoś miał do czynienie z czeskimi bukami naziemnymi - np. Fortuną?

Jakie są różnice w porównaniu z polskimi bukami - tam chyba podatek inaczej obliczają?

Z gór5y dziękuję za wszelką pomoc.
5%podatku


czyli jak w niebie w porównaniu do nas hehe smile

hmm czy jak w niebie?? Wiedz, że podatek mniejszy, że oferta spora,do tego jak nie grasz za naprawde ogromne kwoty nie ma możliwości aby Ci kuponu nie przyjęli...dla nich klient z Polski to coś nowego bo gramy całkiem inne spotkania niż Czesi. Jeżeli to ma być jak w niebie to...tak jest :)do tego w niektórych punktach piękne panie zawsze pomocne a nie jak u Nas smile pozdrawiam
Posted by: _Korver_

Re: Fortuna [2] - 19/06/2013 23:48

dziękuję bardzo za pomoc, podzielę się doświadczeniami po powrocie piwo
Posted by: MarcinBielsk

Re: Fortuna [2] - 13/08/2013 22:02

Pomylił się ktoś przy wpłacie do nich z nr konta. Ja wpłaciłem z innego niż podałem przy rejestracji i kasa wsiąkła. Ciekawe ile trzeba czekać aż zwrócą?
Posted by: Diilmach

Re: Fortuna [2] - 14/08/2013 16:33

Zamowilem sobie troszke kasy za punkty na fortune online. Wie ktos kiedy kasa pojawi sie na koncie? Pisze ze do 3 dni roboczych. Moze szybciej ktos mial
Posted by: buldog

Re: Fortuna [2] - 14/08/2013 17:09

jutro rano będziesz miał
Posted by: Diilmach

Re: Fortuna [2] - 14/08/2013 17:12

Swieto , wiec pewnie piatek
Posted by: PetePistol

Re: Fortuna [2] - 20/09/2013 13:25

witam.wpłaciłem do fortuny 400 zł. kwota została zapisana u nich w polu bonus i widnieje wiadomość "pozostało do obstawienia 1600 zł". Nie decydowałem się jednak na bonus rejestracyjny. czy w takim wypadku mogę tę sumę ( 400 zł ) normalnie obstawiać czy muszę wg zasad promocji dla nowych użytkowników?
Posted by: radek__c

Re: Fortuna [2] - 25/09/2013 03:12

witam

mam pytanie obstawiłem w weekend kupon 2 z 3 w jednej grupie zagrałem mecz z superofety, 1 grupa nie trafiła, mecz z superoferty trafił, jakie moje było zdziwienie ze gdy chciałem odebrac "wygraną" pokazywało się ze kupon jest przegrany. Miał ktos podobnego???
Posted by: Iwdakuno

Re: Fortuna [2] - 25/09/2013 03:47

Odpowiedź jest chyba prosta.Sprawdź dokładnie kupon.W grupie ,w której miałeś mecz z super oferty,który wszedł musiałeś mieć w tej samej grupie inne zdarzenie bądź zdarzenia.
Wystarczy,że jedno z tych zdarzeń nie weszło i automatycznie położyło Ci grupę.

Też się bawiłem kiedyś w te grupy u naziemniaków,ale szybko przeszedłem na kupony ako.
Z tych grup to chuj wielki można wygrać.Trzeba mieć więcej szczęścia niż w prostym kuponie.
Posted by: radek__c

Re: Fortuna [2] - 25/09/2013 03:52

zgadza się jedna grupa poszła ale kombinacja 2 z 3 została trafiona, bo trafiły mi 2 (kombinacja AC) grupy w tym ta z superoferta, a gosciu z pomocy powiedział ze to przez mecz z super oferty, bede reklampowac bo maja wyraźnie napisane w regulaminie:

"Na kuponie typu MAXIKOMBI może znajdować się tylko jedno spotkanie z SUPEROFERTY"
Posted by: radek__c

Re: Fortuna [2] - 25/09/2013 03:54

zapomiałem dodac ze akurat w grupie miałem 2 spotkanie, 1 z super oferty i drugi inny, i akurat ta grupa trafiła
Posted by: Iwdakuno

Re: Fortuna [2] - 25/09/2013 04:08

Radek nie graj grup.Ma Ci wejśc kupon to Ci ako wejdzie.Trochę szczęścia,trochę informacji z neta,tutaj z Forum też masz dużo ciekawych informacji i jedziesz kupon.

Jasne ,że żal jak nie wejdzie jedno zdarzenie na kuponie ako,ale jak nie wejdzie teraz to wejda następnym razem wszystkie.Nieraz tak jest ,że jak idzie to kilka kuponów pod rząd przez pare dni wchodzi.

Oczywiście to jest tylko moje zdanie.Zrobisz jak będziesz uważał.
Posted by: radek__c

Re: Fortuna [2] - 25/09/2013 04:16

po prostu gram tak bo gram głownie w piłkę nożną a ona coraz bardziej sie wyrównuje, i niestety niespodzianek jest coraz wiecej chociaz grupy na odzyskanie tego sie włozyło, grałem AKO ale za duzo byłem w plecy
Posted by: Iwdakuno

Re: Fortuna [2] - 25/09/2013 04:20

Jest to też jakaś metoda.Jak lubisz grać systemem to porób sobie symulacje takich kuponów w bukach internetowych.Są rózne ciekawe kombinacje,nie tylko gry typu 2z3,3z4 czy 4z6.

Musiałbyś popatrzeć.

No i podatku 0%.
Posted by: Tomeeekkk

Re: Fortuna [2] - 30/12/2013 22:51

Ktoś już zapoznał się z katalogiem nagród 2014 ?
Ponoć jest większy i ciekawszy.
Zerknąłem i widzę jeszcze większą nędzę niż była do tej pory. Firma dno !
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna [2] - 22/10/2014 09:27

Jak ktoś nie ma jeszcze konta w Fortunie do grania przez neta to aktualnie mają dobrą promocję:

- bonus 1000zł od pierwszej wpłaty
- darmowy zakład za 20zeta


Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna [2] - 22/10/2014 09:31

eh.. ucięło mi wiadomość... nie trzeba wpłacać depozytu, zakładasz konto i masz darmowy zakład za 20 zeta smile
Posted by: Diilmach

Re: Fortuna [2] - 30/11/2014 13:05

Witam czy w tym roku moge w fortunie zgarac za punkty ? ( w punkcie)czy mogę je wymienić tylko online ?
Posted by: Jose

Re: Fortuna [2] - 24/01/2015 12:42

Witam smile

Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą.

Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak?
Posted by: akagi

Re: Fortuna [2] - 24/01/2015 15:21

Tak Jose, ja nie miałem np. całego hokeja.
Widocznie coś mają z systemem, bo zmieniali szatę graficzną.
Posted by: Jose

Re: Fortuna [2] - 25/01/2015 01:52

Dzięki akagi za info. Mam nadzieję, że dadzą radę naprawić tą awarię w najbliższym czasie smile
Posted by: dakid

Re: Fortuna [2] - 25/01/2015 10:03

Originally Posted By: Jose
Witam smile

Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą.

Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak?


W pasku adresu zamień liczbę 100 na 1000. U mnie pomaga

https://www. efortuna.pl/pl/strona_glowna/2015-01-25?limit=100&selectDates=1
Posted by: shadok@R

Re: Fortuna [2] - 25/01/2015 10:21

Originally Posted By: dakid
Originally Posted By: Jose
Witam smile

Zauważyliście, że ostatnio jest coś nie tak przy wyświetlaniu oferty dziennej w Fortunie? Np. dzisiaj w ogóle nie wyświetla mi wszystkich spotkań z piłki nożnej. Do tego mam wczorajsze mecze z hokeja i ręcznej, a wybieram filtr z dzisiejszą ofertą.

Też tak macie czy tylko u mnie jest coś nie tak?


W pasku adresu zamień liczbę 100 na 1000. U mnie pomaga

https://www. efortuna.pl/pl/strona_glowna/2015-01-25?limit=100&selectDates=1


dziękuję pomogło...
Posted by: Jose

Re: Fortuna [2] - 25/01/2015 12:06

U mnie również pomogło, wielkie dzięki piwo
Posted by: dondzikson

Re: Fortuna [2] - 21/09/2015 17:43

Panowie pogrywa ktoś w efortunie? jak wygląda gra u nich? wpłaty/wypłaty,bonusy.Polecacie tego buka pomijając fakt 12% podatku?
Posted by: Warren

Re: Fortuna [2] - 21/09/2015 18:25

Szczerze polecam
do tasiemek w systemie jak najbardziej na tak
wypłaty szybkie i nigdy nie ma kłopotów z wypłacalnością
bonusy są ale niezbyt często
Posted by: dondzikson

Re: Fortuna [2] - 23/09/2015 19:43

Biczu dzięki za odpowiedź,wpłacasz/wypłacasz na konto?
Posted by: Warren

Re: Fortuna [2] - 23/09/2015 22:58

no tak na konto przeca to "legalny bukmacher" i innych opcji wypłaty nie ma jak na konto bankowe
Posted by: lis witalis

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 10:25

Rzeczywiście dobry bukmacher, boją się przyjąć pare kuponów z ako ~ 23 po 100 zł (na wydarzenia z rynków ATP,WTA,Challenger) grin
Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę.
Posted by: pacyfista

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 11:59

witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze

efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju

a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz

negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza
Posted by: kemp

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 12:00

Originally Posted By: lis witalis
Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę.


Biczu nie będzie zadowolony mad
Posted by: burbon

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 12:17

Originally Posted By: pacyfista
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze

efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju

a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz

negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza



przecież to jest alter ego jakiegoś tam .. cool szkoda pary na polemikę...bo to, to się tym tylko pompuje..
Posted by: lis witalis

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 13:44

Originally Posted By: pacyfista
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze

efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju

a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz

negocjowac
a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza



Żartujesz? Twoj wpis jest dowodem na to, że nigdy nie miałeś z tym do czynienia, i jak głupi uwierzyłes, że można negocjowac z bukmacherem laugh

Cytat:
Grasz za wysokie stawki?
Negocjuj z bukmacherem!
grin

Negocjacjom nie podlegają stawki, a jedynie kursy(to też na okreslonych warunkach tj. popularne ligi, ATP, WTA, max. 3 zdarzenia itd.). Ostateczna decyzja i tak zawsze pozosaje w gestii traderów. Minimalna stawka z jaką możesz rozpocząć 'negocjajce' - 5000 pln, czyli kwota, która wiekszosc z was -polecajacych tego buka- pewnie nigdy na oczy nie widziała.
Stąd w ogóle nie dziwi mnie wasze zdanie na temat tej firmy.
Posted by: Bullet

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 14:26

Chłopie przestań się kompromitować bo sam kilka razy byłem świadkiem jak dziewczyna na prośbę klienta dzwoniła do centrali z zapytaniem czy można przyjąć większą stawkę na dany zakład niż wynikało to z systemu. A osobiście znam dwie dziewczyny co pracowały w STSie i mi stawiały kupony na telefon np. Więc z łaski swojej przestań pierdolić jak nie masz pojęcia bo Ci chłopaki dobrze napisały.
Posted by: burbon

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 14:37

Originally Posted By: burbon
Originally Posted By: pacyfista
witalis pierwsze to leki na bok albo silniejsze

efortuna to najlepszy buk naziemny w naszym kraju

a ze nie przyjeli tobie kuponow to sam jestes pizda bo nie potrafisz

negocjowac a myslenie masz na poziomie herrn Macierewicza



przecież to jest alter ego jakiegoś tam .. cool szkoda pary na polemikę...bo to, to się tym tylko pompuje..


sam siebie aż zacytuję wink
Posted by: Warren

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 17:34

Originally Posted By: lis witalis
Rzeczywiście dobry bukmacher, boją się przyjąć pare kuponów z ako ~ 23 po 100 zł (na wydarzenia z rynków ATP,WTA,Challenger) grin
Trzeba być kompletnym idiotą (lub bukmacherskim nieudacznikiem) by polecać tą pseudo firmę.

znasz lepszego naziemnego buka w Polsce ?
nie ma żadnych problemów z przyjmowaniem kuponów z ako czy to z mniejszym czy z większym kursem.
więc skończ pierdolić jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia , bo to co piszesz jest zwykłym farmazonem .
Swoją drogą to dlaczego chciałeś grac te ako 23 w fortunie ? przecież bet 365 dał by ci wyższy kurs i nie miał byś problemów z obstawieniem tego nawet za 100 tysięcy ?
pseudo specjalisto , czyżbyś był takim kotem ze bet cie zblokował ?
Posted by: Warren

Re: Fortuna [2] - 24/09/2015 17:49

Popatrz farmazonie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Stary może od ciebie śmierdziało że nie chcieli ci przyjąć zakładu za 100 PLN
Posted by: djmuskla

Re: Fortuna [2] - 29/09/2015 15:28

Witam

Wczoraj zagrałem LIVE mecz tureckiego kosza Trabzonspor - Usak na 2 z handicapem +9.5. Mecz skończył się wynikiem 76-67, Fortuna rozlicza jako "1".
Wysłałem reklamację, jakiś Wojtek odpisał że sprawdził i mecz jest rozliczony prawidłowo laugh
W odpowiedzi przesłałem linki do stron z wynikami, stron innych buków i do oficjalnej strony Trabzonsporu. Nie pomogło, wiedzą lepiej wink
Pozostała mi oficjalna reklamacja Pocztą Polską...
Posted by: djmuskla

Re: Fortuna [2] - 29/09/2015 15:31

Tutaj link do kuponu:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDE1NjcxNDQ1MTIwMDobqRb%2B75v2sS7peiQ%3D&kind=LIVE
Posted by: ZiGi

Re: Fortuna [2] - 29/09/2015 15:37

przecież rozliczyli jako wygrany
Posted by: djmuskla

Re: Fortuna [2] - 29/09/2015 15:42

To forum ma chyba moc sprawczą laugh
Od wczoraj z nimi walczyłem i nic, a po kilku minutach od publikacji posta zmiana.
Dziwny zbieg okoliczności wink
Posted by: akagi

Re: Fortuna [2] - 29/09/2015 17:16

Co w tym dziwnego.

Jak Ty chcesz kupić samochód, to oglądasz strony o samochodach.

Jak chcesz oddać konia w dobre ręce, to oglądasz strony tych, co mają dobre ręce.

Podobnie jest z bukami. smile
Posted by: Gustawo Lima

Re: Fortuna [2] - 29/09/2015 17:25

Originally Posted By: djmuskla
To forum ma chyba moc sprawczą laugh
Od wczoraj z nimi walczyłem i nic, a po kilku minutach od publikacji posta zmiana.
Dziwny zbieg okoliczności wink


Przecież tutaj zawsze było mase kretów co albo pracują w bukach albo robią krecią robote dla buków...
Posted by: Diilmach

Re: Fortuna [2] - 08/12/2015 11:58

Witam , jak obecnie wygląda sytuacja z wypłatami?
Jak zlecę dziś około 17 to kiedy sie mogę spodziewac kasy na koncie. Dzieki
Posted by: Warren

Re: Fortuna [2] - 08/12/2015 15:33

jutro po poludniu
Posted by: M@rcin

Re: Fortuna [2] - 08/12/2015 15:59

Originally Posted By: Biczu
Popatrz farmazonie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Stary może od ciebie śmierdziało że nie chcieli ci przyjąć zakładu za 100 PLN


Nie czaję jednego, nie lepiej rozbić ten kupon? Żeby nie płacić tego extra podatku?
Posted by: Warren

Re: Fortuna [2] - 08/12/2015 20:18

a pewno że lepiej smile
Posted by: pavlik

Re: Fortuna [2] - 29/09/2016 11:23

punkt, w ktorym obstawilem (zwycieskie) kupony jest dzisiaj zamkniety (nie wiem dlaczego, nie byla wywieszona zadna informacja). Czy moge wiecodebrac wygrana w jakims innym punkcie?

Co jezeli ten punkt zakonczyl sie swoja dzialalnosc a nie mozna odebrac wygranej w innym punkcie? Musze wtedy jechac do siedzieby glownejczy wygrana przepadla?

ps Ile jest czasu na odebranie wygranej?

z gory dzieki
Posted by: Józef Małolepszy

Re: Fortuna [2] - 29/09/2016 11:32

Możesz odebrać w innym punkcie.

Masz chyba 60dni, ale głowy nie dam