Moneybookers - Skrill [30]

Posted by: Conrad

Moneybookers - Skrill [30] - 07/09/2013 00:04

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: jadanek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/09/2013 00:43

jeszcze jakis tydzien temu robilem wplate na moneybookers przez inteligo, dzis chcialem zrobic i nie widze tego banku na liscie, co nagle zrezygnowali ze wspolpracy?
Posted by: kacperek76

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/09/2013 00:56

Originally Posted By: jadanek
jeszcze jakis tydzien temu robilem wplate na moneybookers przez inteligo, dzis chcialem zrobic i nie widze tego banku na liscie, co nagle zrezygnowali ze wspolpracy?
przy bezpośredniej wpłacie masz jako 3 pozycje: "Płacę z Inteligo / Płacę z PKO BP"
Posted by: jadanek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/09/2013 01:45

Ja tam dalej tego nie widze.., a pewnie przez to "Przerwa techniczna.

Inteligo się zmienia. W związku z trwającymi pracami rozwojowymi aktualnie nie ma możliwości korzystania z serwisu www, serwisu mobilnego oraz serwisu telefonicznego. Planowany koniec przerwy to 9 września br. o godzinie 7:00. Korzystanie z kart w trakcie przerwy jest możliwe.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy."
Posted by: Diilmach

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/09/2013 19:56

Z PKO BP tez nie idzie wpłacić?
Posted by: Yuri Orlov

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/09/2013 21:16

ja też nie widzę tej opcji, nawet jak wpłacam do unibetu... jakoś inaczej to się robi?
Posted by: oli

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/09/2013 21:27

w inteligo trwają prace konserwacyjne byc moze w PKO tez.
Posted by: hanele

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/09/2013 21:29


Przerwa techniczna w płatnościach on-line PKO BP
W związku z przerwą techniczną w banku PKO BP, usługi Płacę z Inteligo i Płacę z iPKO nie będą dostępne w terminach:

Płacę z Inteligo: od 5 września 2013 r. od godziny 22:00 do 9 września do godzin przedpołudniowych.
Płacę z iPKO: od 6 września 2013 r. od godziny 13:30 do 9 września do godzin przedpołudniowych.
W tym czasie za zakupy zapłacisz kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym.
Posted by: M!cHaI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/09/2013 00:44

Witam
Przez dłuższy czas nie logowalem sie do skrill i zapomnailem hasla.niestety konto zostalo zablokowane.czy mozliwe jest to ze zablokowali mi mozliwosc wejscia na ich strone (blokada ip) wszystkie inne strony dzialaja i moge wejsc przez komorke ale dane oczywiscie od operatora telefonii.?
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/09/2013 03:10

Originally Posted By: M!cHaI
Witam
Przez dłuższy czas nie logowalem sie do skrill i zapomnailem hasla.niestety konto zostalo zablokowane.czy mozliwe jest to ze zablokowali mi mozliwosc wejscia na ich strone (blokada ip) wszystkie inne strony dzialaja i moge wejsc przez komorke ale dane oczywiscie od operatora telefonii.?



jest to mozliwe........ja za to sie dzis w szok wpierdolilem.....wplate robilem przez ich nowa strone.....nawet sie prze przelewy24 nie wlaczalo i wplata z banku w ciagu 20 sekund.....albo mi sie ktos wjebal na konto albo sie poprawilo....ale dumny jestem z nich
Posted by: eini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/09/2013 21:50

Czy teraz MB ma jakąś awarię? Nie idzie przelać pieniędzy do buka, do dwóch juz próbowałem. Dzięki za sprawdzenie.
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/09/2013 21:54

Originally Posted By: eini
Czy teraz MB ma jakąś awarię? Nie idzie przelać pieniędzy do buka, do dwóch juz próbowałem. Dzięki za sprawdzenie.

nie bangla blush
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/09/2013 22:27

Jakiś bałagan mają po tym przejęciu.

Nie można zalogować się na starą wersję strony.

Nie ma aktualnego limitu karty przedpłaconej MB/Skrill do wykorzystania danego dnia, tak jak to można było sprawdzić na starej wersji strony.

Nie można zrobić reklamacji konkretnej transakcji bezpośrednio, tylko trzeba przekopać się przez FAQ'i (bez skojarzeń, chociaż korci), dotrzeć do kontaktów i rozpisać się co nas boli, a boli to czego nie ma w FAQ'ach (które chętnie bym im pokazał mając możliwości techniczne).

Rozpraszająca kolorystyka interfejsu (za dużo pedalskiego fioletu), brak godzin księgowania transakcji w historii itd. to już tylko pikuś przy powyższych.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 00:02

Do tego CAPTCHA wrzucona na jeden dzień. Na próbę, testowo?

Rebranding robiony tylko po to, żeby sprzedać biznes, którego nikt nie chciał kupić pod wcześniejszą marką.

Tak można mnożyć. Dawne MB było zajebiste w porównaniu z nowym. Tam nie było aż takiego bałaganu. Do tego wszystkiego jeszcze rotacja peronelu obsługującego support...
Posted by: adasgti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 20:08

45 minut czekalem na polaczenie z konsultantem i sie poddalem. ciagle tylko w kolko: "all our representative are currently assisting other costumer, your call is in the queue and will be assisted with next available representative" zart
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 21:00

ja sie przez to loguje na stary smile

https://www.moneybookers.com/app/login.pl
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 21:02

Originally Posted By: Pawcias
brak godzin księgowania transakcji w historii itd. to już tylko pikuś przy powyższych.


Tutaj chodziło mi o konkretną godzinę dokonania transakcji za pomocą karty. Kiedyś było to widoczne w Netku ze statusem*, czyli pending. Teraz nie ma tego ani w Skrill, ani w Netku.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 21:05

Originally Posted By: bazyl
ja sie przez to loguje na stary smile

https://www.moneybookers.com/app/login.pl


Dzięki. Skąd to masz? Trzeba grzebać w historii, czy mają to gdzieś na stronie.
Posted by: LED

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 21:17

Ktoś tutaj pisał, że wypłata w bankomacie z karty Skrill jest jedną z najbezpieczniejszych metod. Zapytam więc, czysto teoretycznie, zakładając, że ktoś ma 100k na Skrillu i będzie wypłacał dziennie 1k przez 100 dni, czy tego typu "transakcje" nie wydadzą się podejrzane ? Mam na myśli słowa kogoś, kto wspomiał, że banki rejestrują przelewy powyżej 15k euro.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 21:29

Po pierwsze wszytkie transakcje są rejestrowane. Po drugie Skrill nie jest bankiem. Wnioski można sobie wyciągać samemu.
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 21:56

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: bazyl
ja sie przez to loguje na stary smile

https://www.moneybookers.com/app/login.pl


Dzięki. Skąd to masz? Trzeba grzebać w historii, czy mają to gdzieś na stronie.

nie ma tego na stronie, wygrzebalem z historii i teraz mam w zakladkach tongue
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 22:16

Dzięki smile
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 22:28

nie ma sprawy smile

ale jesli to przestanie dzialac to chyba trzeba bedzie uciekac od nich bo ta nowa strona jest fatalna blush
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 22:35

Co z tego że strona fatalna skoro nie ma dla nich konkurencji, i nic się nie zapowiada żeby to się zmieniło.
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 22:58

Originally Posted By: Fognini
Co z tego że strona fatalna skoro nie ma dla nich konkurencji, i nic się nie zapowiada żeby to się zmieniło.


Jest przecież Neteller.
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 23:04

Dla Polskich graczy znacznie lepszy i korzystniejszy jest Skrill.
W neteller nie ma nawet karty w pln, więc żadna konkurencja w PL.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/09/2013 23:48

Rozmawialiśmy z bazylem akurat o nowej wersji strony, która nam kompletnie nie leży.

Kwestia wyboru. Nie każdy gra u buka w PLN, no ale dobra. Skrill wciąż ma lepsze przewalutowanie, niższy koszt wypłaty gotówki z bankomatu i gorszy support. Neteller jest mniej awaryjny, ma droższe przewalutowania, droższe wypłaty z bankomatu, lepszy support i brak kart w pln.

Co komu pasuje.

Dodam od siebie, że wciąż korzystam z obu tych kart jednocześnie i nie mam zamiaru z żadnej z nich rezygnować.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 00:54

Mokotów rządzi, MB niekoniecznie tongue
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 01:06

Neteller to jest jedyna alternatywa dla Skrilla, ale i tak jest sporo gorszy, można powiedziec że Skrill ma monopol, Neteller spoko ale to nie ta półka, jeśłi chodzi o nową stronę to może jeszcze coś poprawią bo pewnie wiele ośób uważa podobnie, mi również ta nowa strona to porażka..
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 01:36

Originally Posted By: Fognini
mi również ta nowa strona to porażka..


Dzięki za szczerość. Wreszcie się rozumiemy. Pozdrawiam piwo
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 02:40

A limity na wypłaty z bankomatów nie są zbyt niskie w Skrillu?

Co do walut to zgadza się, problemem jest głównie karta w Euro, gdyby była w PLN to byłby to dla nich duży plus pod względem naszego rynku i konkurowania z MB.

No i chyba nie każdy buk obsługuje Netellera u siebie w PLN (to znaczy dla kont u siebie w PLN nie udostępnia tej opcji płatności), pamiętam że Cbet miał z tym jakieś niedociągnięcia.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 03:34

Originally Posted By: Conrad
A limity na wypłaty z bankomatów nie są zbyt niskie w Skrillu?




W Netku są trzy razy wyższe, ale nie lubię się Conrad powtarzać.
Posted by: Tomeeekkk

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 03:44

Originally Posted By: Pawcias
Mokotów rządzi, MB niekoniecznie tongue


Miałeś na myśli grupę mokotowską (gang mokotowski - gang obcinaczy palców , młodych wilczków) ?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 03:51

Originally Posted By: Tomeeekkk
Originally Posted By: Pawcias
Mokotów rządzi, MB niekoniecznie tongue


Miałeś na myśli grupę mokotowską (gang mokotowski - gang obcinaczy palców , młodych wilczków) ?


Miałem na myśli najcudowniejsze, najukochańsze miejsce na tej planecie.
Posted by: mankiet

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 03:57

Originally Posted By: Conrad
A limity na wypłaty z bankomatów nie są zbyt niskie w Skrillu?

Co do walut to zgadza się, problemem jest głównie karta w Euro, gdyby była w PLN to byłby to dla nich duży plus pod względem naszego rynku i konkurowania z MB.

No i chyba nie każdy buk obsługuje Netellera u siebie w PLN (to znaczy dla kont u siebie w PLN nie udostępnia tej opcji płatności), pamiętam że Cbet miał z tym jakieś niedociągnięcia.

Uważasz Conrad,że 2500 EURO dziennej wypłaty to mało - mówię o koncie VIP?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:06

Nie każdy ma konto VIP
Posted by: Tomeeekkk

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:09

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Tomeeekkk
Originally Posted By: Pawcias
Mokotów rządzi, MB niekoniecznie tongue


Miałeś na myśli grupę mokotowską (gang mokotowski - gang obcinaczy palców , młodych wilczków) ?


Miałem na myśli najcudowniejsze, najukochańsze miejsce na tej planecie.


Sorry, ale Mokatów nie może się dobrze kojarzyć. Ja mam tylko jedno skojarzenie.
Posted by: mankiet

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:13

Originally Posted By: Pawcias
Nie każdy ma konto VIP

jeśli ktoś chce wypłacać takie kwoty to zrobienie VIPa,mając takie środki w skrillu, nie jest aż takim problemem.
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:13

Originally Posted By: mankiet
Uważasz Conrad,że 2500 EURO dziennej wypłaty to mało - mówię o koncie VIP?


Całkiem sporo, ponad 3x więcej niż w Netellerze. toast

Widzę, że warunki przystąpienia do programu VIP są też dosyć łatwe do spełnienia: wystarczy obrócić 6k Euro w 3 mies.

Spawa prowadzenia konta w wielu walutach nadal wygląda tak, że po prostu pozwalają na założenie wielu kont (osobny token też do każdego?)? Czy skonsolidowali to jakoś w jedno konto (1 login+hasło+token)?
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:17

Ok, widzę że w celach zwiększenia limitu trzeba obrócić 15k lub 45k przez 3 mies.

Czy zarówno wpłaty jak i wypłaty (do/z buka) liczą się do tego obrotu?
Posted by: mankiet

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:22

Originally Posted By: Conrad
Ok, widzę że w celach zwiększenia limitu trzeba obrócić 15k lub 45k przez 3 mies.

Czy zarówno wpłaty jak i wypłaty (do/z buka) liczą się do tego obrotu?

oczywiście,jak dobrze pograsz to i w 5 dni zrobisz ten limit.Ja mam status Diamond i bardzo chwalę sobie skrill.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:26

Originally Posted By: Conrad
Ok, widzę że w celach zwiększenia limitu trzeba obrócić 15k lub 45k przez 3 mies.

Czy zarówno wpłaty jak i wypłaty (do/z buka) liczą się do tego obrotu?


To się wszystko liczy, ale limitu karty nie zmienisz. Możesz być super hiper VIPem, ale wciąż masz 250 Euro dziennie wypłaty kartą.
Posted by: LED

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:26

Co to dokładnie znaczy?

"Dokonuj transakcji na rzecz partnerów handlowych Skrill"

Czy wypłaty z bankomatów też są brane pod uwagę? Proszę o link, gdzie są wyszczególnieni ww. partnerzy handlowi.
Posted by: mankiet

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:29

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Conrad
Ok, widzę że w celach zwiększenia limitu trzeba obrócić 15k lub 45k przez 3 mies.

Czy zarówno wpłaty jak i wypłaty (do/z buka) liczą się do tego obrotu?


To się wszystko liczy, ale limitu karty nie zmienisz. Możesz być super hiper VIPem, ale wciąż masz 250 Euro dziennie wypłaty kartą.

no właśnie nie - teraz mam limit 2500 EURO do wypłat i 5000 EURO do transakcji w sklepach - tu macie link z tabelkami co i jak:
https://www.skrill.com/vip/pl/korzysci/
Posted by: mankiet

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:33

Originally Posted By: LED
Co to dokładnie znaczy?

"Dokonuj transakcji na rzecz partnerów handlowych Skrill"

Czy wypłaty z bankomatów też są brane pod uwagę? Proszę o link, gdzie są wyszczególnieni ww. partnerzy handlowi.

wypłaty z karty się nie liczą.Partnerzy handlowi to większość buków i kasyn netowych.
Posted by: mankiet

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:34

A i często mają takie promocje jak teraz :
http://www.skrill.com/vip/pl/cashback/terms/
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:38

Originally Posted By: Tomeeekkk
Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Tomeeekkk
Originally Posted By: Pawcias
Mokotów rządzi, MB niekoniecznie tongue


Miałeś na myśli grupę mokotowską (gang mokotowski - gang obcinaczy palców , młodych wilczków) ?


Miałem na myśli najcudowniejsze, najukochańsze miejsce na tej planecie.


Sorry, ale Mokatów nie może się dobrze kojarzyć. Ja mam tylko jedno skojarzenie.


Ja mam kilka. Banda Mutantów z Mokotowa już dawno nie istnieje.

Wychowałem się tutaj. Jest jeziorko, jest Sokół z WWO, są biurowce, ale są też parki, kaczki, łabędzie i niejaki ja, czasem tu bywający jeszcze.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 04:46

Originally Posted By: mankiet
Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Conrad
Ok, widzę że w celach zwiększenia limitu trzeba obrócić 15k lub 45k przez 3 mies.

Czy zarówno wpłaty jak i wypłaty (do/z buka) liczą się do tego obrotu?


To się wszystko liczy, ale limitu karty nie zmienisz. Możesz być super hiper VIPem, ale wciąż masz 250 Euro dziennie wypłaty kartą.

no właśnie nie - teraz mam limit 2500 EURO do wypłat i 5000 EURO do transakcji w sklepach - tu macie link z tabelkami co i jak:
https://www.skrill.com/vip/pl/korzysci/


Dzięki. Nie wiedziałem, że tak się pozmieniało.
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 05:07

Originally Posted By: Conrad
Spawa prowadzenia konta w wielu walutach nadal wygląda tak, że po prostu pozwalają na założenie wielu kont (osobny token też do każdego?)? Czy skonsolidowali to jakoś w jedno konto (1 login+hasło+token)?


Właśnie, jak to wygląda od strony technicznej? Jedno logowanie i widać salda wszystkich kont walutowych?
Posted by: awax76

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 05:31

na każde konto trzeba sie logować oddzielnie
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/09/2013 20:32

Tydzień temu robiłem zakupy kartą Skrill w hipermarkecie przy kasie samoobsługowej. Trzy razy transakcja odrzucona - komunikat błędny numer karty . Idę do normalnej kasy, a tam brak środków. Wracam do samoobslugowej z mniejszą ilością zakupów, czując że znowu mi zeszło z konta mimo, że nic nie kupiłem...

Transakcja z większą ilością zakupów zdjęła mi środki z karty. Do tej pory środki mam zablokowane. Przerzucam się na gotówkę. Dosyć mam już tych płatności kartą. Najpierw bankomat, póżniej zakupy. Gotówka rządzi tongue
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/09/2013 11:55

Moneybookers wprowadza wyższe opłaty za wysyłanie pieniędzy, 1% od transakcji maks do 10eur puke

Zdzierstwo. mad
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/09/2013 12:44

Originally Posted By: _Korver_
Moneybookers wprowadza wyższe opłaty za wysyłanie pieniędzy, 1% od transakcji maks do 10eur puke

Zdzierstwo. mad


Ciekawe, kiedyś to NT strasznie zdzierał przy transferach między userami. Trochę strzał w stopę aby w tym momencie to wprowadzić.

Jak wyczulony jest dziś MB jeśli chodzi o IP logowania? Nadal z szybkością Usaina Bolta blokują konto i chcą po raz dziesiąty ten sam skan dokumentu tożsamości? Czy ze względu na token i bezpieczeństwo z nim związane uspokoili się trochę?
Posted by: awax76

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/09/2013 13:54

Originally Posted By: _Korver_
Moneybookers wprowadza wyższe opłaty za wysyłanie pieniędzy, 1% od transakcji maks do 10eur puke

Zdzierstwo. mad


gdzie jest info o tym? podrzuć link
od kiedy te zmiany?
dla vipów też?
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/09/2013 13:58

https://www.skrill.com/en/personal/fees/pol/#countrySelect

Natomiast nie wiem czy będzie to dotyczyło także VIPów.
Posted by: awax76

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/09/2013 19:47

a od kiedy te zmiany obowiązują?
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/09/2013 19:52

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: _Korver_
Moneybookers wprowadza wyższe opłaty za wysyłanie pieniędzy, 1% od transakcji maks do 10eur puke

Zdzierstwo. mad


Ciekawe, kiedyś to NT strasznie zdzierał przy transferach między userami. Trochę strzał w stopę aby w tym momencie to wprowadzić.

Jak wyczulony jest dziś MB jeśli chodzi o IP logowania? Nadal z szybkością Usaina Bolta blokują konto i chcą po raz dziesiąty ten sam skan dokumentu tożsamości? Czy ze względu na token i bezpieczeństwo z nim związane uspokoili się trochę?


o IP się nikt nie czepia, ani nie czepiał w mojej co najmniej 5-letniej historii z MB.
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/09/2013 19:54

Originally Posted By: awax76
a od kiedy te zmiany obowiązują?


"W 60 dni od dnia otrzymania tej wiadomości zmienią się nasze opłaty za wysłanie pieniędzy, przewalutowanie oraz pobranie środków przelewem bankowym. "
Posted by: adasgti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/09/2013 20:38

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: awax76
a od kiedy te zmiany obowiązują?


"W 60 dni od dnia otrzymania tej wiadomości zmienią się nasze opłaty za wysłanie pieniędzy, przewalutowanie oraz pobranie środków przelewem bankowym. "


w dwoch zdaniach, czy wplaty do bukow oraz wyplaty od nich dalej za darmo i czy wyplata z bankomatow przy vip bronzowym dalej za darmo?
Posted by: agr1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/09/2013 22:32

Podbijam z podobnym pytaniem jak wyzej.
Ktos sie czegos dowiedzial?
Bo dostac szybka odpowiedz od nich to jak liczyc na wygrana w totka.
Posted by: mojagosia

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/09/2013 14:39

Witam mam pytanie dotyczące portfela Skrill czy istnieje możliwość posaidania drugiego konta na ten sam adres domwy . Ja posiadam konto w skrill i chciałbym aby tak samo posiadał takie konto mój ojciec
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/09/2013 14:51

Jest taka mozliwosc
Posted by: Toread

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 02:33

dobrze rozumiem.. ze jak dotychczas przeslanie srodkow wynosilo okolo 2zl to teraz bedzie ponad 40zl od np 2-3 tys?
czy ich pojebalo jesli to prawda?!
Posted by: Toread

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 02:34

tzn 4 tys zl
Posted by: Toread

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 03:09

kurwa ...jak mozna zrobic podwyzke oplat o 2000% ?!??!
Posted by: Stasiu

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 03:16

Originally Posted By: Toread
dobrze rozumiem.. ze jak dotychczas przeslanie srodkow wynosilo okolo 2zl to teraz bedzie ponad 40zl od np 2-3 tys?
czy ich pojebalo jesli to prawda?!


Originally Posted By: Conrad
https://www.skrill.com/en/personal/fees/pol/#countrySelect

Natomiast nie wiem czy będzie to dotyczyło także VIPów.
Posted by: Bolkins

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 15:59

Co jest grane z tym skrill ?? Nie moge wyplacic srodkow z mb na konto bankowe , wymagaja weryfikacji....daje weryfikacja karty kredytowej i duuupa....nie mozna zweryfikowac karty ?? Milion wyplat juz robilem , a tu nagle weryfikacja....

?????
Posted by: Bolkins

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 16:08

wybieram metode weryfikacji > dalej > data urodzenia > dalej > i na koncu mam komunikat " wyplata srodkow nie powiodla sie "

wszystkie dane byly podane prawidlowo...nosz qrwwww...
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 16:57

Originally Posted By: Toread
kurwa ...jak mozna zrobic podwyzke oplat o 2000% ?!??!


Wysłałem im pytanie, jak odpowiedzą w sprawie tego cennika to dam znać. Ale przecież to strzał w stopę jeśli tak miałoby być
Posted by: Toread

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 16:58

Zwiększenie opłat jest zawsze ostatnią rzeczą, którą chcemy zrobić. Ale jako firma, działająca w konkurencyjnym środowisku, czasami nie da się tego uniknąć. Oparliśmy zwiększenie opłat na tak długo, jak było to możliwe. Mimo tych zmian opłat, Skrill nadal oferuje bardzo korzystne stawki.


kto oferuje najmniejsze oplaty ?... skoro skrill chce miec najwieksze od za 60 dni.
Posted by: LuisSuarez

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 18:18

stara wersja śmiga jeszcze? Jak tak, można linka?
Posted by: agr1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 18:40

https://www.moneybookers.com/app/login.pl?l=EN
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 18:40

Dla VIPów

Uprzejmie informujemy, iż publikowane na naszej stronie opłaty dotyczą użytkowników regularnych. Dla VIP-ów maksymalna opłata za wysyłanie środków na inne prywatne konto Skrill została zwiększona z 0.50 euro do 1.00 euro (około 4 zł.) .
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 18:57

Originally Posted By: Poljot
Dla VIPów

Uprzejmie informujemy, iż publikowane na naszej stronie opłaty dotyczą użytkowników regularnych. Dla VIP-ów maksymalna opłata za wysyłanie środków na inne prywatne konto Skrill została zwiększona z 0.50 euro do 1.00 euro (około 4 zł.) .


uff!

dzięki za dobrą informacje piwo
Posted by: LuisSuarez

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/09/2013 19:14



piwo
Posted by: Diilmach

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 00:54

Jak obecnie z wypłatami na mbank ? jest szansa wypłaty z konta moneybookers około godziny 5 i moge liczyć że kasa o 18 dojdzie?

Kiedyś tak było
Posted by: BigMaster

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 02:04

Originally Posted By: Diilmach
Jak obecnie z wypłatami na mbank ? jest szansa wypłaty z konta moneybookers około godziny 5 i moge liczyć że kasa o 18 dojdzie?

Kiedyś tak było

jesli jestes vipem mozesz napisac prosbe o przyspieszenie wyplaty, normalnie to trwa ponad 24h.
Posted by: ArtekPotito

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 02:27

Originally Posted By: jpmaster
Originally Posted By: Diilmach
Jak obecnie z wypłatami na mbank ? jest szansa wypłaty z konta moneybookers około godziny 5 i moge liczyć że kasa o 18 dojdzie?

Kiedyś tak było

jesli jestes vipem mozesz napisac prosbe o przyspieszenie wyplaty, normalnie to trwa ponad 24h.
chyba nie do końca mówisz prawdę, ja wypłacam raz w miesiącu i kasę mam albo tego samego dnia właśnie o 18, albo na drugi dzień, oczywiście tylko w dni robocze
Posted by: ArtekPotito

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 02:27

i nie mam vipa, zapomniałem dodać
Posted by: BigMaster

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 03:18

ok, ja jestem pewien, ze jesli wyplace teraz dziesiec tysiaczkow, to na 100% jutro nie zobacze ich na swiom koncie:(
dla mnie szyblosc wyplaty nie jest priorytetem i moze o tym wiedza. jesli kogos wprowadzilem w blad to sorry:)
Posted by: ArtekPotito

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 03:23

możliwe, że to zależy od wysokości wypłaty, ja nawet się nie zbliżałem do 10k w swoich wypłatach wink
Posted by: iti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 07:59

Ja ostatnio czesto korzystam z przelewow z MB na mBank i raz je z MB robilem kolo 10 i dochodzily na drugi dzien, a ostatnio pare dni temu robilem go po 12 i po poludniu pieniazki byly na koncie. Kiedys tak bylo, ze byly w ten sam dzien, ale teraz juz tak kolorowo nie jest.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 21:48

Mi przelew z MB na mBank idzie 2-3 dni robocze. Nie mam żadnych VIPów itd. Normalne zwykłe konto.
Posted by: jot23

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 23:18

czy jest mozliwe wyslanie kasy w pln do np. jakiegos kantoru internetowego a pozniej z tegoz kantoru euro na swoj rachunek bankowy lub odrotnie?robil ktos cos takiego?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 23:49

Jeśli ten kantor ma konto MB, to jest to możliwe.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/09/2013 23:56

Tylko oczywiście przewalutowania MB wchodzą w grę.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/09/2013 00:04

Źle spojrzałem. Przelewając Pln z konta Pln na konto Pln płacisz prowizję, nie ma przewalutowania. Kantor Cię przewalutuje.
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/09/2013 00:31

a jest taki kantor który ma Skrill ? nie wydaje mi się.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/09/2013 01:23

Też mi się tak wydaje, ale jeśli jest... Trochę tych nowych witryn z wymianą walut ostatnio powstało.
Posted by: Vamos_Rafa

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/09/2013 17:24

Oni mają jakiś strajk polskich pracowników w skrill? ktoś wie? laugh

Od niedzieli czekam reaktywacje konta i ciszaa. W niedziele wysłałem emaila na security@ wczoraj na help@ ... i cisza.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/09/2013 20:11

Originally Posted By: Vamos_Rafa
Oni mają jakiś strajk polskich pracowników w skrill?


Oni raczej nie mieli polskich pracowników tongue Pracują tam Bułgarzy, Rumuni, Ukraincy, Serbowie itd. korzystający z translatora w przypadku kontaktu po polsku. Polaka w MB jeszcze nie spotkałem.
Posted by: TriumfWoli

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/09/2013 04:17

Ustawiajac miejsce zamieszkania inne niz Polska nie mozna miec strony w j.polskim ? Tak jest automatycznie przy rejestracji
Posted by: Mike Avdi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/10/2013 03:12

Witam. Gdzie mogę sprawdzić aktualny kurs wymiany waluty z GBP na PL, jeśli wpłacałbym na Skrill?
Posted by: huge

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/10/2013 04:23

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Vamos_Rafa
Oni mają jakiś strajk polskich pracowników w skrill?


Oni raczej nie mieli polskich pracowników tongue Pracują tam Bułgarzy, Rumuni, Ukraincy, Serbowie itd. korzystający z translatora w przypadku kontaktu po polsku. Polaka w MB jeszcze nie spotkałem.


masz racje, sam kiedys tam dzwonilem to rozmawialem z polka, ktora tlumaczyla jakiemus kolesiowi to co ja mowilem, a mi to co on mowil smile
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/10/2013 15:18

MB miał dawniej siedzibę supportu w Bukareszcie, natomiast nie był on wcale zły. Nie wiem jak jest dzisiaj, ale podejrzewam że spora część personelu nadal stamtąd pracuje.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/10/2013 22:59

Myślę, że warto ich docenić za to że odpisują mailem po polsku nie znając naszego języka smile
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/10/2013 23:14

Podoba mi sie jeszcze, że podpisują maile swoim imieniem, zamiast suchego "Zespół MB". Niby drobiazg, ale lubię takie urocze niuanse.
Posted by: marzano

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/10/2013 21:34

Jaki jest standardowy % pobierany od wpłat na konto (z konta bankowego, od buka itp.)?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/10/2013 21:46

To dwie różne sytuacje. Od buka zero % jeśli konta są w tej samej walucie. Koszt wpłaty z konta bankowego jest w regulaminie. Nie wiem ile, bo ostatni raz wpłacałem w taki sposób w 2009 roku.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/10/2013 21:52

Originally Posted By: Pawcias
Tydzień temu robiłem zakupy kartą Skrill w hipermarkecie przy kasie samoobsługowej. Trzy razy transakcja odrzucona - komunikat błędny numer karty . Idę do normalnej kasy, a tam brak środków. Wracam do samoobslugowej z mniejszą ilością zakupów, czując że znowu mi zeszło z konta mimo, że nic nie kupiłem...

Transakcja z większą ilością zakupów zdjęła mi środki z karty. Do tej pory środki mam zablokowane. Przerzucam się na gotówkę. Dosyć mam już tych płatności kartą. Najpierw bankomat, póżniej zakupy. Gotówka rządzi tongue


Dzisiaj mam podobną sytuację. Idę do sklepu, robię zakupy, płacę kartą Skrill. Transakcja odrzucona. Drugie podejście - transakcja odrzucona. Trzecie - poszło. Za jakiś czas sprawdzam stan konta, a tam zeszło mi 3 razy.

Miałem zmusić się do wypłacania gotówki i teraz żałuje, że tego nie zrobiłem. Chyba lepiej raz a dobrze wypłacić z bankomatu, niż bujać się co jakiś czas z tymi odrzuceniami.
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/10/2013 22:35

płacić karta Skrill to berz sens i tyle w temacie, przecież takie problemy u nich to niemal codziennosć, nie rozumiem co za problem wypłacić sobie kase w bankmacie i płacić gotówką jak każdy ogarnięty cżłowiek smile
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/10/2013 22:35

Originally Posted By: Pawcias

Miałem zmusić się do wypłacania gotówki i teraz żałuje, że tego nie zrobiłem. Chyba lepiej raz a dobrze wypłacić z bankomatu, niż bujać się co jakiś czas z tymi odrzuceniami.


tak też czynię cool
Posted by: Kura

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/10/2013 22:49

U mnie problemy zniknęły po wymianie karty na nową, odrzuciło mi tylko dwukrotnie płatność w Niemczech i więcej nie próbowałem. W Polsce działa bez problemu również przy płatnościach przez internet. Na starej karcie miałem różne kwiatki np. przy płaceniu przez net od jakiegoś czasu transakcje zawsze musiałem puszczać dwa razy, bo pierwszy mi odrzucało. Nie mam pojęcia co jest takiego w nowej karcie, że działa bez problemów.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/10/2013 22:52

Macie rację Panowie. Muszę wziąc się w garść smile
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/10/2013 22:56

Originally Posted By: Kura
U mnie problemy zniknęły po wymianie karty na nową, odrzuciło mi tylko dwukrotnie płatność w Niemczech i więcej nie próbowałem. W Polsce działa bez problemu również przy płatnościach przez internet. Na starej karcie miałem różne kwiatki np. przy płaceniu przez net od jakiegoś czasu transakcje zawsze musiałem puszczać dwa razy, bo pierwszy mi odrzucało. Nie mam pojęcia co jest takiego w nowej karcie, że działa bez problemów.


U mnie czasem odrzucało starą, odrzuca nową. Płacę tą kartą codziennie.

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatu, tylko raz miałem sytuację - wypłata odrzucona, środki z konta zeszły.
Posted by: rafal08

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/10/2013 01:21

Aktualizacja listy wykluczonych partnerów handlowych dla Skrill VIP-ów

Przypominamy, że transakcje z niektórymi partnerami handlowymi nie dają punktów lojalnościowych.

Od dzisiaj, 9 październik 2013 roku, do tego grona wykluczonych partnerów handlowych dołączył: PokerStars oraz Full Tilt Poker.
Posted by: kemp

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/10/2013 18:07

Miał ktoś zablokowane konto z powodu jakiegoś cofniętego przelewu, którego oni nie zaksięgowali na koncie bankowym, a dodali do salda w skrillu?

Miałem nagle -99,99PLN i już druga doba się kończy po tym, jak wpłaciłem pieniądze celem skasowania minusa na saldo i wciąż zablokowane

Wie ktoś ile to może potrwać zanim odblokują?.. mailowo i telefonicznie to tylko obiecują, że potraktują sprawę priorytetowo i d*** z tego
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/10/2013 21:49

Czy ktoś pamięta od kiedy jest zmiana wysokości opłat za wysłanie pieniędzy?
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 22:52

Zakonczyla sie moja przygoda ze skrillem...gdzies miesiac temu przelalem 1000 pln z konta w Deutsche Banku na skrilla nastepnie z skrilla do bet365.....po 10 minutach wszedlem na swoje bankowe konto i ten 1000 pln jeszcze byl wiec szybko przelalem cala kwote na konto zony :):) tez w DB . Wzialem karte zony , wyplacilem cala kwote i wszystko bylo ok .........do czasu oczywiscie . Po jakis 2 tygodniach dostaje e-maila ze skrilla ze oni nie otrzymali tych pieniedzy z tamtego dnia i moje konto jest zablokowane
.....POWTARZAM....PO DWOCH TYGODNIACH ! ! ! . W miedzyczasie wtopilem oczywiscie ten 1000 u buka wiec temat byl zamkniety . Dzisiaj poniewaz zarobilem "pare zlotych" pomyslalem ze wplace sobie do bet365 pieniazki i wyrownam przy okazji dlug :):) ze skrillem . Jakie bylo moje zdumienie gdy po probie zalogowania wyskoczylo mi na monitorze ze moje konto nie istnieje . Napisalem co prawda do nich maila ale niestety brak odpowiedzi . Tak sobie pomyslalem ...wekend idzie , meczow duzo....wplace przez przelewy24....a tu ZONK :):)....dawniej mozna bylo wplacic przez przelewy24 a teraz juz nie mozna.....w dupie mam takiego bukmachera i z ciezkim sercem musze wrocic do innego buka.....pragne dodac ze na skrilla tez mam juz wyjebane .....co oni moga mi teraz zrobic??....oczekuje jakiejs sensownej odpowiedzi od forumowiczow :):)
Posted by: Gaske

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 22:59

To ja sensownie zacznie od tego, że powinni się do Ciebie dopierdolić i to by było dobre.

Oszustów trzeba jebać smile

Pozdrawiam serdecznie.
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 23:03

Originally Posted By: Gaske
To ja sensownie zacznie od tego, że powinni się do Ciebie dopierdolić i to by było dobre.

Oszustów trzeba jebać smile

Pozdrawiam serdecznie.



Gaske....chce im te pieniadze wplacic ale jak mam to zrobic?..konta juz tam nie mam smile...wiec nie ublizaj mi ze jestem oszustem....a poza tym te kurwy nie raz mi "korki wyjebaly"
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 23:05

Może po prostu konto jest zablokowane, napisz, zadzwoń.
Jeśli chcesz im oddać to przecież powinno im na tym zależeć, i mieć klienta nadal.
Posted by: deathguard

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 23:11

Originally Posted By: Gaske
To ja sensownie zacznie od tego, że powinni się do Ciebie dopierdolić i to by było dobre.

Oszustów trzeba jebać smile

Pozdrawiam serdecznie.


laugh
A co ty jakiejś innej orientacji jesteś że nakłaniasz do jebania oszustów?, oszustki to rozumiem ale oszustów ? smile

Ale nic no trzeba być tolerancyjnym dla każdego.
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 23:11

Originally Posted By: Fognini
Może po prostu konto jest zablokowane, napisz, zadzwoń.
Jeśli chcesz im oddać to przecież powinno im na tym zależeć, i mieć klienta nadal.


Napisalem maila do nich ale na razie nie mam odpowiedzi....a to ze im na mnie zalezy , nie znaczy ze z wzajemnoscia .....pisalem ze pare razy mnie wkurwili :):).....a kase pewnie oddam bo moga sie jeszcze kiedys przydac.....i nie chce z kurwami problemow
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 23:15

Originally Posted By: deathguard
Originally Posted By: Gaske
To ja sensownie zacznie od tego, że powinni się do Ciebie dopierdolić i to by było dobre.

Oszustów trzeba jebać smile

Pozdrawiam serdecznie.


laugh
A co ty jakiejś innej orientacji jesteś że nakłaniasz do jebania oszustów?, oszustki to rozumiem ale oszustów ? smile




Ale nic no trzeba być tolerancyjnym dla każdego.


Gaske pewnie "kocha inaczej" i wkurwiony na mnie ze pocisnalem z nim kiedys nieslusznie....ALE GO PRZEPROSILEM :):)
Posted by: Stasiu

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 23:28

Zapraszam na pw, podam maila do wpłaty grin
Posted by: Bzyku

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 23:40

Mam taki problem. Robiłem wpłatę na bet365, i tak:

1) Z Bet365 do Skrill
2) Ze Skrill na przelewy24
3) z przelewy24 do banku
4) tu wypełniłem co trzeba i miałem komunikat, że w banku transakcja wykonana poprawnie, wylogowałem się z banku
5) znów przelewy24 - transakcja wykonana poprawnie, jest nr transakcji itp. ... i tutaj okienko zamuliło na jakieś 2 minuty
6) po dwóch minutach włączył się skrill i jakaś informacja, że nie mam wystarczających środków (oczywiście mam). Kasa się w tym miejscu już nie pojawiła.


Dwa pytania:

1) Kto mi zaj*bał kasę?
2) Czy sami to jakoś zaksięgują i gdzieś się pojawi, czy mam teraz kur** wydzwaniać i się żreć z tymi wszystkimi firmami?
Posted by: Gaske

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/10/2013 23:57

Originally Posted By: deathguard
Originally Posted By: Gaske
To ja sensownie zacznie od tego, że powinni się do Ciebie dopierdolić i to by było dobre.

Oszustów trzeba jebać smile

Pozdrawiam serdecznie.


laugh
A co ty jakiejś innej orientacji jesteś że nakłaniasz do jebania oszustów?, oszustki to rozumiem ale oszustów ? smile

Ale nic no trzeba być tolerancyjnym dla każdego.


Ograniczony musisz być skoro każde słowo dla Ciebie ma jedno znaczenie. smile

@pawcio, naprawdę szlachetnie się zachowujesz. Powinni docenić i Ci bonus zaoferować, podwoić wpłatę.

Ojebałeś Skrilla albo bank na 1k i mam Ci klaskać? To gratulacje.
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:00

Gaske....czy Ty masz klopoty z czytaniem ??
Posted by: Gaske

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:04

Nie...........Nie mam............

Przeczytaj pierwsze zdania swojego postu i powiedz, że nie chciałeś przycwaniakować i wziąć sobie 1000pln z błędu systemu.

Pozdro, życzę pozytywnego zakończenia, papa
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:12

Gaske jestes "krysztalowo" uczciwym czlowiekiem , ale powiem Ci ze mam wyjebane na taki system jaki ma skril , skoro dopiero po dwoch tygodniach "wylapali" ze brakuje im 1000 pln....a co do "przycwaniakowania".....nie wlamalem sie nikomu na konto....byly pieniadze ...to je przelalem . Zreszta....to bez znaczenia.....jak bym ich chcial "wyjebac" nie afiszowal bym sie z tym na forum....logiczne to chyba jest....ale Gaske nie potrzebnie sie unosisz bo ja Cie nie obrazam .
Posted by: Bzyku

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:13

Dobra, mój post już nieaktualny. Nie wiem czy to efekt mailowej reklamacji jaką złożyłem w przelewy24, czy samo z siebie, ale z półgodzinnym opóźnieniem kasa pojawiła się tam gdzie miała się pojawić.


@pawcio1 - Gaske ma rację.

Przecież z tego co napisałeś wynika, że zaje*ałeś kasę, która w wyniku błędu systemu jeszcze była na twoim koncie. I jeszcze się z tego cieszyłeś.
Więc nie dziw się teraz, że masz poblokowane konta i traktują cię jak złodzieja.
Posted by: oli

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:22

prawdziwy POlak pawcio1 piwo

gratulację przez takich jak Ty traktują nas jak traktują.

wstyd
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:24

Originally Posted By: Bzyku
Dobra, mój post już nieaktualny. Nie wiem czy to efekt mailowej reklamacji jaką złożyłem w przelewy24, czy samo z siebie, ale z półgodzinnym opóźnieniem kasa pojawiła się tam gdzie miała się pojawić.


@pawcio1 - Gaske ma rację.

Przecież z tego co napisałeś wynika, że zaje*ałeś kasę, która w wyniku błędu systemu jeszcze była na twoim koncie. I jeszcze się z tego cieszyłeś.
Więc nie dziw się teraz, że masz poblokowane konta i traktują cię jak złodzieja.


jakie konta ?...jest cos o czym nie wiem ??...sprawdzalem teraz i wszystkie konta mam czynne....oprocz skrilla ktory ma zajebisty system i wiekszosc narzeka na nich
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:25

A Poza tym napisalem do nich maila ....chce to zalatwic bo moga sie kiedys przydac.....nie moja wina ze barany nie odpisuja
Posted by: oli

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:27

na forum się z tą informacją podzieliłeś bo się obsrałeś delikatnie ?
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:29

Originally Posted By: oli
prawdziwy POlak pawcio1 piwo

gratulację przez takich jak Ty traktują nas jak traktują.

wstyd


co się przypierdalasz
była sznasa z tysia zrobić dwa to skorzystał grin

ps. masz rację ...........wstyd puke
Posted by: deathguard

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:29

Originally Posted By: oli
prawdziwy POlak pawcio1 piwo

gratulację przez takich jak Ty traktują nas jak traktują.

wstyd


laugh laugh

Jak cie traktują ? Mów za siebie, skoro Cie życie skrzywdziło i traktują cie tak a nie inaczej, nie znaczy że to każdego się to tyczy, a po drugie idź na Quasi tenis żale wylewać anie wtracasz się tam gdzie nie masz nic do powiedzenia, oprócz jebać oszusztów, bo takimi wpisami to robisz z siebie posmiewisko chłopie.
Posted by: oli

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:30

laugh laugh laugh

nastepny złodziejaszek
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:35

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: oli
prawdziwy POlak pawcio1 piwo

gratulację przez takich jak Ty traktują nas jak traktują.

wstyd


co się przypierdalasz
była sznasa z tysia zrobić dwa to skorzystał grin

ps. masz rację ...........wstyd puke



Ludzie śmieszni jesteście, normalnie kryminalne przestępstwo popełnił pawcio laugh, skoro pisze że chciał oddać im ta kase to w czym problem ? równie dobrze mógłby tego nie robić i olać ten Skrill, przecież jeśli dostał kase na skrill a nie ściągneło mu z konta to nie jest jego wina.

Co to za wałek :), bądźmy poważni.
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:36

Originally Posted By: oli
na forum się z tą informacją podzieliłeś bo się obsrałeś delikatnie ?


Oli.....idz ze do jakiegos psychiatry....obsralem sie :):)....najbardziej Ciebie...ales ty zalosny
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:39

O...przyszla odpowiedz....jezuuuuu...co za barany...chce im kase wplacic a oni zweryfikowac mnie chca....ksero dowodu im mam wyslac......:):).....idioci kurwa...
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 00:50

Te Fognini czytanie ze zrozumieniem starsznie u Ciebie kuleje.
Poczytaj jeszcze raz post pawcia a potem objaśnienie Bzyka to może inaczej na to spojrzysz.
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 21:30

Pawcio, zabrałeś pieniądze, które nie należały do Ciebie, a teraz dziwisz się że jest problem? cool

Zwróć tę kwotę i postaraj się naprawić sytuację. Ściemnij, że myślałeś że dostałeś bonus od buka czy jakąś nagrodę konkursową, ale zwróć całość i licz na to, że odzyskasz możliwość korzystania ze Skrilla.
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/10/2013 21:55

hmm teoretycznie skoro je miał jeszcze na koncie to należały chyba do niego ?

To nie bardziej sam Skrill się oszukał, a jakby w taki sam sposób ktoś ich zrobił na 50k ? błąd musiał tkwić w systemie, kase z konta nie zdjęło a na Skrillu sie pojawiła, dla mnie sytuacja kuriozalna.
Posted by: Gaske

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 02:24

Fognini, myślisz, że jak przez błąd systemu w banku ktoś na Twoje konto przeleje 100k PLN to możesz iść, wypłacić i wszystko gra? Bo przecież leżały na Twoim koncie? A jak się zorientują to ich problem?
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 04:24

Originally Posted By: Conrad
Pawcio, zabrałeś pieniądze, które nie należały do Ciebie, a teraz dziwisz się że jest problem? cool

Zwróć tę kwotę i postaraj się naprawić sytuację. Ściemnij, że myślałeś że dostałeś bonus od buka czy jakąś nagrodę konkursową, ale zwróć całość i licz na to, że odzyskasz możliwość korzystania ze Skrilla.


Kase im przeleje w poniedzialek bo mnie zweryfikowali juz...ale "sciemnial" nic nie bede bo "krysztalowy" Gaske i paru innych dopierdoli sie znowu ze oklamalem skrilla :):)
Posted by: connor

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 04:42

Originally Posted By: oli
prawdziwy POlak pawcio1 piwo



brawo pawcio piwo

z rodakow zawsze moge byc dumny, zwlaszcza za granicami Polski grin

wyjebales frajerow na 1k, oby do przodu laugh
Posted by: ssaczu

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 05:01

Tzw. zlodziej z sumieniem - najpierw zajebie ale potem odda jak go ruszy.

I jeszcze chwalic sie na forum publicznym...
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 05:15

Originally Posted By: ssaczu
Tzw. zlodziej z sumieniem - najpierw zajebie ale potem odda jak go ruszy.

I jeszcze chwalic sie na forum publicznym...


ssaczu.....mam wyjebane na to co mowisz bo jestes glupi jak but.....idioto skonczony przeczytaj uwaznie co pisze a potem matole przestan obrazac ludzi....poza tym twoje gowniarskie prowokacje kieruj do takich "dzieci neostrady" jak ty jestes
Posted by: ssaczu

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 05:51

Jak widac poziom inteligencji delikwenta porazajacy.

Experto banuj grin
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 06:17

http://natemat.pl/68725,sprawdzil-konto-a-na-nim-znalazl-92-biliardy-przez-pomylke-systemu - szkoda, że nie trafiło na Pawcia, przelałby na konto żony laugh
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 13:10

Originally Posted By: ssaczu
Jak widac poziom inteligencji delikwenta porazajacy.

Experto banuj grin


Ale czytac umiem......w przeciwienstwie do ciebie
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/10/2013 14:47

Originally Posted By: Gaske
Fognini, myślisz, że jak przez błąd systemu w banku ktoś na Twoje konto przeleje 100k PLN to możesz iść, wypłacić i wszystko gra? Bo przecież leżały na Twoim koncie? A jak się zorientują to ich problem?


No niby kasa nie powinna należeć do mnie w takim przpadku, ale jeśli znajdzie się cwaniak który ta kase sobie wypłaci zanim jeszcze ktoś się skapnie, prawie niemożliwe jest odzyskanie tych pieniędzy od delikwenta, nawet w sądzie może być ciężko z udowodnieniem czegoś oczywistego, w Polsce przepisy prawa są strasznie pogmatwane, można nie raz odnieść wrażenie że wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Jakiś czas temu była ciekawa sytuacja w Gdańsku gdzie bankomat wypłacał podwójnie przez całą noc, oczywiście wiadomo bankomat był oblężony smile bank ma informacje kto i ile razy wypłacał w ciągu nocy, a mimo to kasa jest nie do odzyskania.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13741292,Bankomat_w_Gdansku_wyplacal_dwa_razy_wiecej__Prawnik_.html
Posted by: iti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/10/2013 02:59

Chce przelac 2000 zl z MB na konto bankowe i moje pytanie w zwiazku z tym:
Czy US przyjebal sie do kogos, kto wyplacal taka duza kwote? Czy lepiej to rozbic na kilka do 500 zl?
Posted by: ArtekPotito

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/10/2013 03:01

Originally Posted By: iti
Chce przelac 2000 zl z MB na konto bankowe i moje pytanie w zwiazku z tym:
Czy US przyjebal sie do kogos, kto wyplacal taka duza kwote? Czy lepiej to rozbic na kilka do 500 zl?
do 15 000 nie ma opcji, żeby się cokolwiek doczepili, może nawet i więcej, ale do tej kwoty mam pewność
Posted by: dwazwierzatka

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/10/2013 04:14

z konta Moneybookers wyparowało mi 800 PLN, niby wykazana jest w transakcjach wypłata w bankomacie dnia 1.10.2013 godzina 04:39 ale nie jest to możliwe bo w ciągu tygodnia o tej porze śpię i nie mogł tez tego zrobic nikt inny ponieważ karta jest caly czas w moim posiadaniu. co mogę zrobić w takiej sytuacji?
Posted by: iti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/10/2013 04:18

Originally Posted By: ArtekPotito
Originally Posted By: iti
Chce przelac 2000 zl z MB na konto bankowe i moje pytanie w zwiazku z tym:
Czy US przyjebal sie do kogos, kto wyplacal taka duza kwote? Czy lepiej to rozbic na kilka do 500 zl?
do 15 000 nie ma opcji, żeby się cokolwiek doczepili, może nawet i więcej, ale do tej kwoty mam pewność

Wielkie dzieki za informacje wink Czyli moge spokojnie wyplacac smile
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/10/2013 04:26

Originally Posted By: dwazwierzatka
z konta Moneybookers wyparowało mi 800 PLN, niby wykazana jest w transakcjach wypłata w bankomacie dnia 1.10.2013 godzina 04:39 ale nie jest to możliwe bo w ciągu tygodnia o tej porze śpię i nie mogł tez tego zrobic nikt inny ponieważ karta jest caly czas w moim posiadaniu. co mogę zrobić w takiej sytuacji?


Np. skontaktować się z nimi w tej sprawie? cool Bezzwłocznie. Nie wiem za bardzo co innego można zrobić tak szczerze.

Wal do nich od razu gdy tylko zauważysz coś takiego.
Posted by: awax76

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/10/2013 05:01

Originally Posted By: dwazwierzatka
z konta Moneybookers wyparowało mi 800 PLN, niby wykazana jest w transakcjach wypłata w bankomacie dnia 1.10.2013 godzina 04:39 ale nie jest to możliwe bo w ciągu tygodnia o tej porze śpię i nie mogł tez tego zrobic nikt inny ponieważ karta jest caly czas w moim posiadaniu. co mogę zrobić w takiej sytuacji?


data i godzina w historii transakcji to czas księgowania po ich stronie a nie czas rzeczywisty dokonanej wypłaty
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/10/2013 06:49

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: dwazwierzatka
z konta Moneybookers wyparowało mi 800 PLN, niby wykazana jest w transakcjach wypłata w bankomacie dnia 1.10.2013 godzina 04:39 ale nie jest to możliwe bo w ciągu tygodnia o tej porze śpię i nie mogł tez tego zrobic nikt inny ponieważ karta jest caly czas w moim posiadaniu. co mogę zrobić w takiej sytuacji?


Np. skontaktować się z nimi w tej sprawie? cool Bezzwłocznie. Nie wiem za bardzo co innego można zrobić tak szczerze.

Wal do nich od razu gdy tylko zauważysz coś takiego.



Pewnie barany straty odrabiaja :):)ciekawy jestem na jakiej zasadzie oni prosperuja z tym "dziurawym systemem"....wlasnie debilom wplacilem zalegle 1000 PLN....nie bawie sie juz z nimi...doszedlem do wniosku ze nie sa mi juz potrzebni . Ciekawy jestem po jakim czsie wysla mi maila ze wszystko jest ok
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/10/2013 18:55

pawcio, przeprosili Cię za to, że udało Ci się ich oszukać (oczywiście chwilowo dzięki Twojej dobroci) na 1000 zł? Zaproponowali jakieś odszkodowanie?

Do dzisiaj nie rozumiem, czemu ludzie opisują publicznie przypadki, w których próbowali być cwaniakami, a ostatecznie to system jest zły, że się upomniał o przywłaszczone sobie bezpodstawnie pieniądze.
Posted by: pawcio1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/10/2013 00:27

Originally Posted By: Poljot
pawcio, przeprosili Cię za to, że udało Ci się ich oszukać (oczywiście chwilowo dzięki Twojej dobroci) na 1000 zł? Zaproponowali jakieś odszkodowanie?

Do dzisiaj nie rozumiem, czemu ludzie opisują publicznie przypadki, w których próbowali być cwaniakami, a ostatecznie to system jest zły, że się upomniał o przywłaszczone sobie bezpodstawnie pieniądze.


No wlasnie mam do nich "olbrzymi" zal ze mnie nie przeprosili....Poljot....popatrz na to z drugiej strony....przelewam im kase z zamiarem zasilenia konta na bet365....wszystko odbywa sie bardzo szybko...przyjmuja wplate...nastepnie przelewaja ja na bet365...ja ja mam juz na becie i nagle "wyskakuje" mi awaryjna sytuacja (abstrachujac oczywiscie)...syn dzwoni i potrzebuje nagle kase wiec wchodze na swoje konto w banku i przelewam mu....jest wszystko ok....wchodze na beta ...sa tam juz pieniadze....i z pozoru wszystko jest ok.....po jakims czasie skrill sie odzywa przez maila i pisze mi ze nie dostali pieniedzy z mojego banku.....i tu jest pytanie...to skad moje pieniadze na bet365 ??....pisalem juz w poprzednich postach ze mam wyjebane juz na skrilla ....zalatwilem co mialem zaltwic ale czytajac poprzedni post forumowicza ktoremu "wjebalo" 800 PLN , nie mam juz zamiaru korzystac z ich uslug.....brakuje jeszcze tego zeby po jakims czasie upomnieli sie jeszcze na maila zeby im wplacic jakies odsetki za czas (to czysta spekulacja oczywiscie).......majac na uwadze ich nieprofesjonalne podejscie do calej sprawy nie mam zamiaru miec cokolwiek z nimi wspolnego i temat uwazam za zamkniety .
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/10/2013 01:18

Nareszcie.
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/10/2013 02:14

Jak sie teraz u nich wymienia plt na nagrody? bo ni chu chu w tym nowym systemie nie chce mi wymienic blush
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/10/2013 02:21

wymienial ktos ostatnio u nich punkty na nagrody?
Posted by: adingh

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/10/2013 03:14

Originally Posted By: bazyl
Jak sie teraz u nich wymienia plt na nagrody? bo ni chu chu w tym nowym systemie nie chce mi wymienic blush
A próbowałeś się zalogować przez ten link: https://skrill.loyaltypointstore.com/index.php?&reloaded=true ?

Bo ja nie mogłem się do sklepu w ogóle zalogować wcześniej, a z tego linka się loguję.
Posted by: The Boss

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/10/2013 03:49

A gdzie mozna sprawdzic ile sie ma tych pkt?
Posted by: adingh

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/10/2013 04:24

Originally Posted By: The Boss
A gdzie mozna sprawdzic ile sie ma tych pkt?
Jak jesteś VIPem to normalnie masz po zalogowaniu na swoje konto. Jak nie jesteś VIPem to nie masz punktów wink
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/10/2013 17:12

Originally Posted By: adingh
Originally Posted By: bazyl
Jak sie teraz u nich wymienia plt na nagrody? bo ni chu chu w tym nowym systemie nie chce mi wymienic blush
A próbowałeś się zalogować przez ten link: https://skrill.loyaltypointstore.com/index.php?&reloaded=true ?

Bo ja nie mogłem się do sklepu w ogóle zalogować wcześniej, a z tego linka się loguję.

i z tego linku wszystko smiga smile
wielkie piwo dla Ciebie
Posted by: C.Ronaldo

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/10/2013 17:19

orientuje sie ktos jak jest z tą kartą mb i wyplatami? wczoraj okolo 23 wyplacilem 1000, dzisiaj rano chcialem kolejny 1000 (no bo jakby nie patrzec nowy dzien) i pisze mi brak srodkow na koncie..
Posted by: agr1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/10/2013 17:21

Pelne 24h musi uplynac.
Posted by: C.Ronaldo

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/10/2013 17:25

szlag by to..jakby nie mogli chociaz 2k dziennie dac
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/10/2013 17:47

Wyślij im wiadomość z prośbą o zwiększenie limitu do 2k. Powinni przyznać.
Posted by: C.Ronaldo

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/11/2013 17:39

zna ktos aktualny nr tel do moneybookers? bo nie widze na stronie tylko opcje wyslania meila
Posted by: cebula87

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/11/2013 19:50

+44 203 514 5562

Operating Hours: Mon-Sun09:00 - 18:00 GMT
Posted by: twarog2006

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 04/11/2013 01:09

mam 2 pytania ,po pierwsze jak jest ta nowa strona to nie mogę się zalogować na konto bo opcja zaloguj nie chce mi się ładować przy naciskaniu ,wie ktoś co może być problemem? i czy stara strona jeszcze jest dostępna odnośnie logowania? i drugie pytanie
jak to jest z kartą mb? bo moja straciła ważność 3 dni temu,ale narazie nic mi nie wysłali a czytałem,że sami wysyłają po upłynięciu ważności starej,jak można nową zamówić?
Posted by: twarog2006

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 04/11/2013 01:16

Originally Posted By: twarog2006
mam 2 pytania ,po pierwsze jak jest ta nowa strona to nie mogę się zalogować na konto bo opcja zaloguj nie chce mi się ładować przy naciskaniu ,wie ktoś co może być problemem? i czy stara strona jeszcze jest dostępna odnośnie logowania? i drugie pytanie
jak to jest z kartą mb? bo moja straciła ważność 3 dni temu,ale narazie nic mi nie wysłali a czytałem,że sami wysyłają po upłynięciu ważności starej,jak można nową zamówić?

z pierwszym problemem sobie poradziłem,więc teraz jedynie ta karta ,jak to jest ,bo najśmieszniejsze ,że na koncie mi pokazuje ,że jest aktywna do 2016 roku...? wysłali ? bo adres jest dobry podany na koncie ale nic nie dostałem jeszcze jak to było u was gdy kończyła się ważność karty?
Posted by: mojagosia

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/11/2013 00:24

Przepraszam jeżeli bede sie powtarzał z zapytaniem mam problem dotyczący limitówna Skrill.Założyłem konto i mam limit 25000 na transakcje wychodzące w ciagu 90 . Teraz załózmy że w ciagu 5 dni ten lilmit osiagne co dalej mam czekac 85 dni na wyzerowanie sie tego limitu i zpowrotem bedzie limit wyjsciowy. Czy wypłata karta Skrill wlicza sie w limit czy nie .Proszę o pomoc dziękuje i pozdrawiam
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/11/2013 15:30

Originally Posted By: mojagosia
Przepraszam jeżeli bede sie powtarzał z zapytaniem mam problem dotyczący limitówna Skrill.Założyłem konto i mam limit 25000 na transakcje wychodzące w ciagu 90 . Teraz załózmy że w ciagu 5 dni ten lilmit osiagne co dalej mam czekac 85 dni na wyzerowanie sie tego limitu i zpowrotem bedzie limit wyjsciowy. Czy wypłata karta Skrill wlicza sie w limit czy nie .Proszę o pomoc dziękuje i pozdrawiam


Wypłata nie wlicza się do limitu. Odnośnie wykorzystania to teoretycznie tak, jeżeli się skończy to trzeba czekać. Jest jednakże kilka metod zwiększających limit (weryfikacja adresu, karty kredytowej, konta bankowego). Jak i to będzie za mało to czasami uda się ich przekonać. Ja zazwyczaj pisałem maila z prośbą o zwiększenie limitu, z argumentacją, że weryfikowałem wszystkimi dostępnymi metodami (bo np. karty kredytowej nie musisz posiadać), dorzucałem skan dowodu i raczej nie było problemu.
Posted by: Rossikossi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/11/2013 19:21

Zrobiłem wczoraj 3 wypłaty z bankomatu na łączną sumę około 500zł. Ostatni o drugiej tej nocy. Dzisiaj wstaje próbuję wypłacić stówkę i co? Przekroczony dzienny limit transakcji. Dzwonię na infolinię i okazuję się, że dziennie można dokonać trzec wypłat z bankomatu. Troszkę to śmieszne jest...
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/11/2013 19:41

Nie od dzisiaj wiadomo że Skrill ma limity, co w tym śmiesznego.
płacąc 3x prowizję po o ile dobrze pamiętam 8zł za wybieranie z bankomatu w sumie tylko 500zł(24zł prowizji) to jest dopiero śmieszne, jesli można to zrobic za jednym razem.
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/11/2013 20:04

Pamiętaj, że jest to tylko wirtualny portfel a nie typowe konto bankowe, tak więc rządzi się on swoimi prawami. Stąd różnego rodzaju limity i ograniczenia nie tylko tu ale także w NT.

Choć osobiście nie pamiętam czy kiedykolwiek zrobiłem 3 wypłaty bankomatowe dziennie z tej samej karty... smile
Posted by: Rossikossi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/11/2013 22:03

No nie wiedziałem, że mają z tym takie ograniczenia. A to, że wypłacałem trzy raz to już moja sprawa. Może 3 kupony w różnych odstępach czasu mi weszły. Pomyśl troszkę. No ale jaki nick taki typ... Po moim telefonie zwiększyli mi limit do 5 wypłat smile Dzięki za pomoc
Posted by: Kylo

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/11/2013 23:07

O co chodzi przy zamowieniu karty pytaja sie czy zamierzam grac w zakladach bukmacherskich i co z tym idzie wplaty na karte. Co jak wybiore, ze nie zamierzam. Co to za roznica...
Posted by: LED

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/11/2013 19:50

Czy można w jakiś sposób zwiększyć dzienny limit wypłat z bankomatów (obecnie 250e) nie będąc użytkownikiem VIP?
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/11/2013 19:51

Originally Posted By: LED
Czy można w jakiś sposób zwiększyć dzienny limit wypłat z bankomatów (obecnie 250e) nie będąc użytkownikiem VIP?


Można napisać maila z prośbą i najprawdopodobniej zwiększą do 500.
Posted by: LED

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/11/2013 01:50

Originally Posted By: Poljot
Originally Posted By: LED
Czy można w jakiś sposób zwiększyć dzienny limit wypłat z bankomatów (obecnie 250e) nie będąc użytkownikiem VIP?


Można napisać maila z prośbą i najprawdopodobniej zwiększą do 500.


Niestety odmówili...
Posted by: ArtekPotito

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/11/2013 02:25

Dziś automatycznie zmienili mi status konta na biznesowe. Mógłby ktoś w dwóch zdaniach napisać co się zmienia? Bo w tej pomocy dużo niepotrzebnych informacji i trochę mi się nie chce szukać informacji o wszystkich zmianach.
Posted by: Remik_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/11/2013 14:08

mam pytanie , jezeli wyplacilem z MB na konto bankowe srodki , ale konto bankowe nie zweryfikowane , to czy pieniadze dojda?dodam ze kilka razy wplacalem srodki do MB z tego konta
Posted by: awax76

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/11/2013 15:40

no i tak jak zapowiadali po 60 dniach wprowadzili nowy cennik
vipy mają 1 euro a pozostali 10 euro (!)
słono sobie liczą
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/11/2013 16:41

gdzie ten cennik ?
Za co 10e ?
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/11/2013 17:51

10 euro? tzn w sensie maksymalną opłata za przelew?

Właśnie się zdziwiłem, bo przelewałem z konta na konto i zabrało ładą sumkę, a konto bez VIPa.

Oj zaboli, kieszeń odczuje. Mimo wszystko dużo robię takich transakcji.
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/11/2013 17:54

Bodajże 1% wartości przelewu nie więcej jednak jak 10 euro.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/11/2013 18:07

Niestety banda ch.ja
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/11/2013 07:40

Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp?
Posted by: rodrigo

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/11/2013 14:16

wypłaty z bankomatów bezpłatnie nadal dla VIP BRONZE - czy też coś zmienili??? bo nie mogę nigdzie znaleźć
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/11/2013 23:59

Złodzieje mad
euro po 4.04 blush
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/11/2013 00:23

Niestety na rynku bukmacherskim są prawie monopolistą. Neteller wypada jeszcze drożej :/
Posted by: LED

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/11/2013 00:29

Originally Posted By: AGASSI
Złodzieje mad
euro po 4.04 blush


3 dni temu wypłacając 1000e policzyli po 4.03 laugh
Posted by: damian1679

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/11/2013 06:30

a nie da sie wyplacic banknotami euro?
to jeszcze nic funty po 4,34 wbk mial podczas gdy na granicy kantor kupowal po 4,70
Posted by: kacperek76

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/11/2013 06:41

Originally Posted By: damian1679
a nie da sie wyplacic banknotami euro?
to jeszcze nic funty po 4,34 wbk mial podczas gdy na granicy kantor kupowal po 4,70
da sie, na lotnisku w stolicy...
Posted by: amicarz

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/11/2013 06:43

euronet miał wprowadzać bankomaty w euro ale coś ich chyba nie widać
Posted by: Józef Małolepszy

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/11/2013 17:29

hej, 3 razy wpisałem błędny nr PIN, na jakiego maila napisać by najszybciej odblokowali kartę ?

dziękuję
Posted by: mankiet

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/11/2013 21:09

Originally Posted By: amicarz
euronet miał wprowadzać bankomaty w euro ale coś ich chyba nie widać

hej,wprowadzili,wystarczy na ich stronie poszukać - niestety najwięcej jest w stolicy:(
link:http://www.euronetpolska.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 23/11/2013 03:33

Originally Posted By: AGASSI
Złodzieje mad
euro po 4.04 blush


Średni kurs Euro to ostatnio 4,16 - 4,19. Wiedłki w kantorach, np. dzisiaj w Galerii Mokotów 4,05 - 4,29 w zależności kupno - sprzedaż.

Kurs po przewalutowaniu w bankomacie Euronetu w tym tygodniu to mniej więcej 3,75 -3,85 za jedno Euro... kto tu jest prawdziwym złodziejem? smile

W regulminie MB jest prowizja za przewalutowanie i według mnie wszystko się zgadza. Ta prowizja to 2,49% z której muszą "wyżyć" Skrill, MasterCard i właściciel bankomatu.


Originally Posted By: Poljot
Niestety na rynku bukmacherskim są prawie monopolistą. Neteller wypada jeszcze drożej :/


Neteller teoretycznie wypada drożej ze względu na wyższą prowizję za wypłatę z bankomatu i droższe o 0,5% przewalutowanie, ale nie ma corocznej opłaty za kartę, jest mniej awaryjny od Skrilla i ma trzykrotnie wyższe limity wypłat, więc w sumie to ostatnio wolę Netka.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 23/11/2013 06:59

Originally Posted By: Poljot
Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp?



Jeśli coś spoza bukmacherki, to może po prostu przelew z karty kredytowej na docelowe konto bankowe? No chyba, że chodzi Ci o wypranie paru groszy, to wtedy wypłacasz gotówkę z bankomatu i wpłacasz na poczcie na konkretne konto na Kajmanach.
Posted by: damian1679

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 23/11/2013 07:56

to Pawcias czemu nie wyplacasz euro skoro jak domniemam mieszkasz w Warszawie?
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 23/11/2013 19:53

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Poljot
Czy ktoś wie może czy istnieje jakiś system płatności, który pozwala "doładować" konto kartą kredytową a wypłacić na konto bankowe? Tzn. miałoby to działać np jak unibet, który pozwala na taką wpłatę i wypłatę innym sposobem niż ostatnio wykorzystany. Ale chodzi mi o coś spoza bukmacherki. Może jakieś PayU, PayPal itp?



Jeśli coś spoza bukmacherki, to może po prostu przelew z karty kredytowej na docelowe konto bankowe? No chyba, że chodzi Ci o wypranie paru groszy, to wtedy wypłacasz gotówkę z bankomatu i wpłacasz na poczcie na konkretne konto na Kajmanach.


Jest taka opcja? Jak to zrobić? W jakim banku?
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 23/11/2013 20:21

Pytam oczywiście o inną opcję niż przelew z karty na konto w tym samym banku, bo że tak się da to wiem.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 23/11/2013 21:14

Originally Posted By: damian1679
to Pawcias czemu nie wyplacasz euro skoro jak domniemam mieszkasz w Warszawie?


Po co mi Euro gotówką w Warszawie czy Czeskim Cieszynie, skoro przelicznik w kantorze, czy banku jest mniej więcej taki sam jak prowizja MB i Neteller smile

Originally Posted By: Poljot
Pytam oczywiście o inną opcję niż przelew z karty na konto w tym samym banku, bo że tak się da to wiem.


Wiem, że wiesz. Żartowałem sobie, ale mówiąc poważniej nie wiem co Ci doradzić i nie wiem do czego Ci to potrzebne.

Zagadnąłem, żebyś podał więcej szczegółów smile
Posted by: FAVORITOUT

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 24/11/2013 22:03

Panowie wam też przelew do skrill nie idzie w weekend bo zamiast wpłacić przez przelewy 24 to ja wybrałem opcje Trustly i kasy nie ma . A piszą że kilka minut . Pamiętam to kiedyś dobę czekałem . Już nigdy nie zrobie przelewu przez Trustly . Tylko przelewy 24 !!! bo kasa jest w tri miga na Skrillu .
Posted by: FAVORITOUT

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 24/11/2013 22:07

Powinni mi zwrócić stratę bo nie zagrałem przez nich i weszło set Legionovii z Policami @3 . Kurwa Mać !!!
Posted by: FAVORITOUT

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 24/11/2013 22:30

Wszystko przez to że wolałem zaoszczędzić te 0.9% które pobierają przelewy24 . Przez moje oszcędzanie kurs uciekł i straciłem 200% zarobku . Nigdy więcej przelewu przez Trustly !!! Tylko przelewy24 !!! Biorą ten procencik ale kasa jest moment przetważana !!!
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/11/2013 05:37

Pawcias, szukam sposobu przeniesienia pieniędzy bezpośrednio z karty Skrilla na konto bankowe, tak żeby nie trzeba było chodzić do bankomatu i wpłacać w banku.

Czasami potrzebuję mieć pieniądze na koncie, a nie tylko na karcie, a bywam leniem wink
Posted by: Iwdakuno

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/11/2013 05:44

Jedyna mozliwością jest chyba wypłata z konta Skrill na swoje konto bankowe.
Kiedyś jeszcze jak mi zamkneli konto to ostatnie 2 stówki wypłaciłem do banku.Wypłatę zleciłem w piątek po południu a kasę w banku miałem w poniedziałek ostatnią sesję księgowania.

Czyli tak na prawdę w 1 dzień.Wypłaciłem 200 zł a na konto przyszło mi 193 jeśli dobrze pamiętam.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/11/2013 23:06

Originally Posted By: Iwdakuno
Jedyna mozliwością jest chyba wypłata z konta Skrill na swoje konto bankowe.
Kiedyś jeszcze jak mi zamkneli konto to ostatnie 2 stówki wypłaciłem do banku.Wypłatę zleciłem w piątek po południu a kasę w banku miałem w poniedziałek ostatnią sesję księgowania.

Czyli tak na prawdę w 1 dzień.Wypłaciłem 200 zł a na konto przyszło mi 193 jeśli dobrze pamiętam.


Źle pamiętasz. Jeśli wypłaciłeś 2 stówki, to dwie stówki dzoszły na konto. Nie ma innej opcji. Potrącili Ci prowizję z tego co pozostało na koncie. Nie ma takiej możliwości, że wypłacasz 200 złotych (w takiej walucie miałeś konto jak twierdzisz) i przychodzi Ci 193. 7 zeta musielby Ci potrącić z tego co pozostało.



Originally Posted By: Poljot
Pawcias, szukam sposobu przeniesienia pieniędzy bezpośrednio z karty Skrilla na konto bankowe, tak żeby nie trzeba było chodzić do bankomatu i wpłacać w banku.

Czasami potrzebuję mieć pieniądze na koncie, a nie tylko na karcie, a bywam leniem wink



Wcześniej mówiłeś o wypłacie z karty kredytowej, na jakiś system płatności i potem dopiero na konto bankowe. Coś nie możesz się zdecydować co jest bardziej męczące.
Posted by: Iwdakuno

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/11/2013 05:01

Racja Pawcias.Teraz sobie przypomniałem,że potrącili mi z tego co pozostało na koncie.

Niemniej jednak wypłata na Meritum Bank doszła mi bardzo szybko.
Posted by: iti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/11/2013 17:39

Przy przelewie na konto bankowe pobiegali 7.50-7.70 zl, a teraz kolo 12.50. Zanim znajde w regulaminie to lepiej zapytac tutaj:
ile obecnie kosztuje wyplata karta MB w bankomacie? Wczesniej to bylo ponizej 10 zl (8-9 chyba, ale pewnosci nie mam, bo karta nie byla mi potrzebna), a teraz? Niby grosze, ale bralem przelew bankowy, bo bylo to dla mnie wygodniejsze. Teraz jak za kazda wyplate chca taki haracz to i ja ich mam w dupie i wezme karte jezeli wyjdzie to taniej.
Posted by: Danielsan

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/11/2013 18:50

Tyle, że przelewem możesz każdą kwotę z jedną opłatą,

a kartą to jednorazowo maks. 1000,

czy się mylę?
Posted by: iti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/11/2013 19:06

Na poprzednich stronach ktos pisal, ze 250 euro to domyslna kwota jednej tranzakcji, a jak sie do nich maila napisze to moga zwiekszyc. Takze generalnie jestem swiadom, ze para kolo 1000 tylko wyplace, ale w kwestii wyplat staram sie robic regularnie mniejsze kwoty niz raz wieksza, mimo tego co mi pisal bodajze Artek w kwestii wiekszej kwoty. Raz na jakis czas owszem, ale wole mniejsze, bo na ten haracz moge dograc latwo cos tongue
Czyli kwota za wyplate karta zostala bez zmian - te 8-9 zl ?
Posted by: HAGIi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/11/2013 19:15

tak
Posted by: iti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/11/2013 19:33

Widze, ze tam babola jebnalem z transakcja grin
Dzieki HAGI.
Posted by: LED

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/11/2013 20:26

Odnośnie zwiększenia limitu wypłat z bankomatu, to niestety odmówili:

Cytat:
W nawiązaniu do Pana pytania informujemy, że limity związane z Pańską kartą Skrill MasterCard zostały ustalone na podstawie umowy między Skrill , a Wirecard Card Solutions i MasterCard. Z uwagi na to, maksymalny limit wypłat z bankomatu, jaki możemy w tej chwili Panu zaoferować wynosi 250 EUR dla każdych 24 godzin.
Posted by: Danielsan

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 27/11/2013 00:19

Originally Posted By: LED
Odnośnie zwiększenia limitu wypłat z bankomatu, to niestety odmówili:
to pewnie jakiś probarceloński spisek ze strony mb
Posted by: LED

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 27/11/2013 00:37

Originally Posted By: Danielsan
Originally Posted By: LED
Odnośnie zwiększenia limitu wypłat z bankomatu, to niestety odmówili:
to pewnie jakiś probarceloński spisek ze strony mb


Też tak sądzę, pewnie Messi prał brudne pieniądze poprzez Skrill i teraz wszyscy musimy cierpieć przez tego zachłannego kurdupla.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 27/11/2013 01:51

Originally Posted By: Iwdakuno
Racja Pawcias.Teraz sobie przypomniałem,że potrącili mi z tego co pozostało na koncie.

Niemniej jednak wypłata na Meritum Bank doszła mi bardzo szybko.


Spoko, pozdrawiam :-)


Originally Posted By: iti
Przy przelewie na konto bankowe pobiegali 7.50-7.70 zl, a teraz kolo 12.50. Zanim znajde w regulaminie to lepiej zapytac tutaj:
ile obecnie kosztuje wyplata karta MB w bankomacie? Wczesniej to bylo ponizej 10 zl (8-9 chyba, ale pewnosci nie mam, bo karta nie byla mi potrzebna), a teraz? Niby grosze, ale bralem przelew bankowy, bo bylo to dla mnie wygodniejsze. Teraz jak za kazda wyplate chca taki haracz to i ja ich mam w dupie i wezme karte jezeli wyjdzie to taniej.


Wcześniej wypłata na konto 1,80 Euro, teraz 2,95 Euro. Wypłata kartą Skrill bez zmian, 1,80 Euro lub ekwiwalent w innej walucie.


Originally Posted By: Danielsan
Tyle, że przelewem możesz każdą kwotę z jedną opłatą,

a kartą to jednorazowo maks. 1000,

czy się mylę?



Przelewem sporo, kartą 250 Euro maks dziennie.



Originally Posted By: iti
Na poprzednich stronach ktos pisal, ze 250 euro to domyslna kwota jednej tranzakcji, a jak sie do nich maila napisze to moga zwiekszyc. Takze generalnie jestem swiadom, ze para kolo 1000 tylko wyplace, ale w kwestii wyplat staram sie robic regularnie mniejsze kwoty niz raz wieksza, mimo tego co mi pisal bodajze Artek w kwestii wiekszej kwoty. Raz na jakis czas owszem, ale wole mniejsze, bo na ten haracz moge dograc latwo cos tongue
Czyli kwota za wyplate karta zostala bez zmian - te 8-9 zl ?



250 Euro (lub odpowiednik w innej walucie) to domyślna maksymalna kwota, którą można danego dnia wypłacić z bankomatu. 1,8 Euro (lub jej ekwiwalent) to prowizja za wypłatę z bankomatu.

Originally Posted By: LED
Originally Posted By: Danielsan
Originally Posted By: LED
Odnośnie zwiększenia limitu wypłat z bankomatu, to niestety odmówili:
to pewnie jakiś probarceloński spisek ze strony mb


Też tak sądzę, pewnie Messi prał brudne pieniądze poprzez Skrill i teraz wszyscy musimy cierpieć przez tego zachłannego kurdupla.


Straszliwe te cierpienia macie Panowie...
Posted by: MartaK

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 28/11/2013 01:59

Tydzien temu probowalam podjąć z karty Skrill 1000 zl, bankomat pomielil, pomielil i zwrocil jedynie karte.
Pojawil sie komunikat "Niewyplacona kwota zostanie zwrocona na konto"
Kwota rzecz jasna wraz z prowizja za wypłate z bankomatu została pobrana i "wisi" w środkach zablokowanych i de facto nie mogę korzystać z tych pieniążków.
Czy ktoś miał moze podobną sytuacje?
Czy jest jakiś "ostateczny" czas kiedy Skrill znosi blokade?
Będe wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 28/11/2013 02:38

Teoretycznie sami z siebie odblokowują błędnie pobraną kwotę w przeciągu dwóch tygodni, ale zamiast czekać odezwij się do nich.

Mi czasem potrafią odblokować już nawet tego samego dnia, a miewam takie awarie średnio raz na miesiąc, korzystając z ich karty średnio dwa razy dziennie.

Warto wysłać im zeskanowane potwierdzenie błędnej transakcji, jeśli takowe posiadasz.
Posted by: vune

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 01/12/2013 19:02

dobra, ja w tej samej sprawie co pawcias.
narąbany byłem, bez zbędnego komentowania proszę. kasy najprawdopodobniej do końca roku nie ogarnę.
napisali mi tak:

Szanowny Panie ..........
Piszemy w sprawie Pańskiego konta Skrill pod adresem .... i następującej wpłaty, której niedawno dokonał Pan:

Upload Sofortüberweisung 840.00 PLN cancelled

Z przykrością informujemy, iż według naszego banku wspomniany depozyt został anulowany przez Pana bank i nigdy nie otrzymaliśmy pieniędzy.

Zatrzymanie powyższego przelewu bankowego doprowadziło do strat dla nas i do ujemnego bilansu na Pańskim koncie Skrill. Dlatego bardzo zachęcamy wpłacić na konto Skrill kwotę w wysokości ... do dnia .... W tym celu prosimy odwiedzić sekcję ‘Zasil konto’.

Prosimy zauważyć, iż do czasu wyjaśnienia tej sprawy, Pańskie konto pozostanie zablokowane.

W przypadku gdy nie wpłaci Pan żądanej kwoty w wyżej wymienionym terminie, będziemy zmuszeni skierować sprawę dalej i zainicjować postępowanie prawne przeciwko Panu.

Aby zasilić swoje konto Skrill, można zrobić depozyt na poniższe konto bankowe:
.......
Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Z poważaniem,
Liliya
Ekipa Skrill


zamkną mnie , naślą na chatę zabiorą kompa i przy tym skasują za wszystkie piraty przy okazji? i bez tego jest dość depresyjnie, z góry dzięki za info co konkretnie mogą mi zrobić... pozdrawiam
Posted by: Ryszardaddy

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/12/2013 21:22

Mam pytanie...

Probowalem wplacic na PokerStars poprzez Skrill... najpierw zrobilem depozyt z mBanku na Skrill a potem chcialem deponowac ze Skrill`a,dokladnie w takiej kolejnosci... wchodze w cashier wszystko krok po kroku itd po czym kiedy chce zaplacic ze swojego salda ze Skrill`a dostaje informacje Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling."

WTF?

jeszcze dwa-trzy tygodnie temu robilem dokladnie tak samo... najpierw transfer z mojego banku na skrill i potem dalej i nie bylo zadnych problemow nagle dostaje takie info...

ma ktos jakis pomysl jak sie z tym uporac ?

thx
Posted by: baldur_s

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/12/2013 21:40

Miałem to samo z rana na bet365. Mi sie nie udało nic z tym zrobic.
Posted by: ksw1908

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/12/2013 18:52

mam pytanko w sprawie wypłaty z skrill na konto bankowe. Chodzi mi o to z jakiego banku skrill wysyła pieniądzę ? Bo jeśli chodzi o wpłatę to mamy możliwość wpłaty na nasz polski bank Pekao Sa a czy wypłaty są wysyłane z tego samego banku czy jednak zagranicznego? Z góry dzięki za odp. pozdrawiam
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/12/2013 22:49

Originally Posted By: vune
dobra, ja w tej samej sprawie co pawcias.


Ty w innej sprawie niż pawcias

Originally Posted By: vune


Upload Sofortüberweisung 840.00 PLN cancelled

Z przykrością informujemy, iż według naszego banku wspomniany depozyt został anulowany przez Pana bank i nigdy nie otrzymaliśmy pieniędzy.

Zatrzymanie powyższego przelewu bankowego doprowadziło do strat dla nas i do ujemnego bilansu na Pańskim koncie Skrill. Dlatego bardzo zachęcamy wpłacić na konto Skrill kwotę w wysokości ... do dnia ....

zamkną mnie , naślą na chatę zabiorą kompa i przy tym skasują za wszystkie piraty przy okazji? i bez tego jest dość depresyjnie, z góry dzięki za info co konkretnie mogą mi zrobić... pozdrawiam



Who can use DIRECTebanking / Sofortüberweisung deposits?

Both Unverified and Verified members residing in Austria, Belgium, France, or Germany who have a bank account from that country may use this deposit option. Your bank account must have online banking that supports DIRECTebanking / Sofortüberweisung.

Być może nie jesteś dostatecznie zweryfikowany. Problem może tkwić też w tym, czy środki przelewałeś na cele hazardowe, czy inne.


Originally Posted By: vune


zamkną mnie , naślą na chatę zabiorą kompa i przy tym skasują za wszystkie piraty przy okazji? i bez tego jest dość depresyjnie, z góry dzięki za info co konkretnie mogą mi zrobić... pozdrawiam



Najpierw spróbuja wyjaśnić problem z Tobą.

Jak dla mnie to kopia PayPal. Po co czyms a'la PayPal doładowywać MB, nie mam pojęcia. Zwykłe pomnażanie pośredników płatności.


Poniżej trochę info na temat tego systemu:

http://www.dobreprogramy.pl/Zrobie-przelew-z-Twojego-konta,Blog,33449.html
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/12/2013 23:39

Originally Posted By: vune


Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Z poważaniem,
Liliya
Ekipa Skrill


Na pocieszenie: Liliya to fajna dziewczyna i bardzo ją lubię.

Przy kontakcie mailowym musisz jednak brać poprawkę na to, że ona nie zna polskiego. Używaj takich zwrotów, które bez problemów interpretacyjnych przetłumaczy sobie translatorem.
Posted by: gucik6

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/12/2013 18:30

ile idzie wyplata z bet365 na kontro skrill??
Posted by: Conrad

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/12/2013 20:10

Originally Posted By: gucik6
ile idzie wyplata z bet365 na kontro skrill??


Bardzo szybko, jeśli nie jest to np. Twoja pierwsza wypłata i zlecisz ją w ciągu normalnych godzin pracy to szybko zostanie wykonana.
Posted by: skoczek13

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/12/2013 20:17

Co to są normalne godziny pracy? Bet365 nie wypłaca kasy mniej więcej cały czas tak samo? Wiadome, w zależności od liczby wypłat w danym memencie. Robią te wypłaty "na 3 zmiany" czy jak?
Posted by: Sylwek2012

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 06/12/2013 07:41

Originally Posted By: vune
dobra, ja w tej samej sprawie co pawcias.
narąbany byłem, bez zbędnego komentowania proszę. kasy najprawdopodobniej do końca roku nie ogarnę.
napisali mi tak:

Szanowny Panie ..........
Piszemy w sprawie Pańskiego konta Skrill pod adresem .... i następującej wpłaty, której niedawno dokonał Pan:

Upload Sofortüberweisung 840.00 PLN cancelled

Z przykrością informujemy, iż według naszego banku wspomniany depozyt został anulowany przez Pana bank i nigdy nie otrzymaliśmy pieniędzy.

Zatrzymanie powyższego przelewu bankowego doprowadziło do strat dla nas i do ujemnego bilansu na Pańskim koncie Skrill. Dlatego bardzo zachęcamy wpłacić na konto Skrill kwotę w wysokości ... do dnia .... W tym celu prosimy odwiedzić sekcję ‘Zasil konto’.

Prosimy zauważyć, iż do czasu wyjaśnienia tej sprawy, Pańskie konto pozostanie zablokowane.

W przypadku gdy nie wpłaci Pan żądanej kwoty w wyżej wymienionym terminie, będziemy zmuszeni skierować sprawę dalej i zainicjować postępowanie prawne przeciwko Panu.

Aby zasilić swoje konto Skrill, można zrobić depozyt na poniższe konto bankowe:
.......
Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Z poważaniem,
Liliya
Ekipa Skrill


zamkną mnie , naślą na chatę zabiorą kompa i przy tym skasują za wszystkie piraty przy okazji? i bez tego jest dość depresyjnie, z góry dzięki za info co konkretnie mogą mi zrobić... pozdrawiam


Powiem Ci tak skrill nie ma praktycznie żaden możliwosci żeby Cię jakoś scigać za takie rzeczy, napisali tak żebyś poprostu im oddał kasę bo co mieli innego zrobić skoro wydałeś pieniądze a oni sa na minusie bo ich nie otrzymali.W regulaminie jest napisane ze wszystkie spory sa rostrzygane przez sądy Wali i Angli.
Ogólnie sprawa jest prosta, chcesz korzystać z konta spłać i odblokują, jeżeli nie masz kasy to możesz to spłacic nawet za rok i nic się nie stanie jedynym ograniczeniem bedzie brak mozliwosci korzystania z twojego konta do momentu spłaty nic wiecej.
Jeszcze raz powtórzę skrill nie ma żadnych, kompletnie żadnych możliwośći prawnych żeby Cię ścigać czy coś podobnego. Wysyłać mogą różne powiadomienia, kiedyś miałem taką sytuacje ze wygrałem w kasynie 420 euro, po tygodniu czekania na kase okazalo się ze dostałem 1780 euro czyli 4X tyle. Jak to policzyłem to zorientowalem się ze mogli się pomylic, poczekałem z tydzien i zaczelem wydawac kase po miesiacu przyszedł mi email ze w wyniku błedu ksiegowego wyplacili mi 1780 euro zamiast 1780PLN i kaza zwrócic na podane konto bo inaczej w ciagu 48h podejma wszystkie kroki prawne zeby mi zablokować konto i wpiszą mnie na jakas liste cyber przestepców czy coś podobnego. OCzywiscie na początku byłem zesrany. Napisałem do tego kasyna było to Riva casino ( dawali kiedys 20 euro nd to z tego tyle wyplacilem) czy moga mi to rozlozyc na raty odpisali ze spoko tylko ze ja nie mialem kasy nawet na raty juz. Wysłałem im chyba 150 zł za tydzien jakos 50zł i przestałem wysyłać. Powiem Ci że nie dostałem potem od nich zadnego upomnienia, nic takiego kompletnie o mnie zapomnieli, konto do dzisiaj mam odblokowane jeszcze nie dawno dostawalem jakies tam bonusy ND tak wiec poprostu spisali to na stratę. Minęły już 4 lata.
Ale do rzeczy: wysyłać powiadomienia może każdy, Skrill nie ma żadnej siedziby w polsce połowa ludzi w pl nie wie co to skrill, żadne interesy nie są w polsce prowadzone przez skrill wiec nie masz najmniejszych podstaw się obawiać.

TAk jak powiedziałem jedynym skutkiem nie spłaty zadłuzenia bedzie blokada konta skrill do momentu spłaty nic więcej.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 06/12/2013 23:54

Sylwek, tu chodzi o to żeby tę sprawę jakoś wyjaśnić.

Twoje teksty w stylu: skrill nie ma żadnych, kompletnie żadnych możliwośći prawnych żeby Cię ścigać czy coś podobnego - są niezgodne z prawdą. Skrill ma ma możliwości, tylko chodzi o kalkulację, czy lepiej ścigać, czy załatwić to polubownie. Komornicy z Polski wymieniają się informacjami z komornikami angielskimi, ale kwestia kosztów w celu ściągnięcia długu jest jedyną przeszkodą w ewentualnym, tymczasowym umorzeniu sprawy. Tak jest z alimentami, ucieczkami od długów bankowych, czy nawet mandatami.
Posted by: deathguard

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 00:34

Originally Posted By: Pawcias
Sylwek, tu chodzi o to żeby tę sprawę jakoś wyjaśnić.

Twoje teksty w stylu: skrill nie ma żadnych, kompletnie żadnych możliwośći prawnych żeby Cię ścigać czy coś podobnego - są niezgodne z prawdą. Skrill ma ma możliwości, tylko chodzi o kalkulację, czy lepiej ścigać, czy załatwić to polubownie. Komornicy z Polski wymieniają się informacjami z komornikami angielskimi, ale kwestia kosztów w celu ściągnięcia długu jest jedyną przeszkodą w ewentualnym, tymczasowym umorzeniu sprawy. Tak jest z alimentami, ucieczkami od długów bankowych, czy nawet mandatami.



wydaje mi sie ze sylwek ma racje, ze Skrill nie wiem jak jest, pewne jest natomiast że żadna firma e-gamingowa nie ma możliwości prawnych do ścigania gracza, tak jak w przypadku większej wypłaty tak jak to kolega opisal wyżej czy w przypadku oszustwa na niekorzyść firmy bukmacherskiej/Kasyna może jedynie zamknąć konto gracza, szansa na wyegzekwowanie takich środków jest nie możliwa w stosunku do POLSKIEGO gracza, inaczej moze być ze Skrill tego nie wiem.
Posted by: Sylwek2012

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 01:13

Originally Posted By: Pawcias
Sylwek, tu chodzi o to żeby tę sprawę jakoś wyjaśnić.

Twoje teksty w stylu: skrill nie ma żadnych, kompletnie żadnych możliwośći prawnych żeby Cię ścigać czy coś podobnego - są niezgodne z prawdą. Skrill ma ma możliwości, tylko chodzi o kalkulację, czy lepiej ścigać, czy załatwić to polubownie. Komornicy z Polski wymieniają się informacjami z komornikami angielskimi, ale kwestia kosztów w celu ściągnięcia długu jest jedyną przeszkodą w ewentualnym, tymczasowym umorzeniu sprawy. Tak jest z alimentami, ucieczkami od długów bankowych, czy nawet mandatami.


Przecież skrill nawet nie ma polskiego supportu. Zwróć uwagę że jak piszesz email to nigdy nie dostajesz odpowiedzi od Polskiego supportu. Polski support jedynie tłumaczy to co angielski odpisuje.
"21.3. Państwa konto Skrill jest założone w Wielkiej Bryatnii a niniejsze Warunki użytkowania będą interpretowane zgodnie z prawem Anglii i Walii. Jakiekolwiek spory mogące powstać w związku z niniejszymi Warunkami użytkowania lub w związku z Państwa kontem Skrill będą rozwiązywane wyłącznie przez sądy Anglii i Walii, chyba że nie pozwala na to prawo Unii Europejskiej"

Tak że skrill nie ma kompletnie nic wspólnego z polskim prawem, to że odpisuje po polsku to nie znaczy że ma polski support zatrudnia ludzi raczej w roli tłumaczy.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 01:27

Originally Posted By: Sylwek2012


Tak że skrill nie ma kompletnie nic wspólnego z polskim prawem, to że odpisuje po polsku to nie znaczy że ma polski support zatrudnia ludzi raczej w roli tłumaczy.


Skrill ma wiele wspólnego z brytyjskim prawem. Wielka Brytania ma wiele wspólnego z unijnym prawem. Polska ma wiele wspólnego z unijnym prawem. Co tu mam jeszcze wyjaśnić?
Posted by: Sylwek2012

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 01:35

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Sylwek2012


Tak że skrill nie ma kompletnie nic wspólnego z polskim prawem, to że odpisuje po polsku to nie znaczy że ma polski support zatrudnia ludzi raczej w roli tłumaczy.


Skrill ma wiele wspólnego z brytyjskim prawem. Wielka Brytania ma wiele wspólnego z unijnym prawem. Polska ma wiele wspólnego z unijnym prawem. Co tu mam jeszcze wyjaśnić?


To co ? W najgorszym razie ekstradycja ;-)
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 01:52

Jasne, Guantánamo od razu do tego.

Skrill może ścigać każdego, ale nie w każdym przypadku się to opłaca.

Już bardziej po polsku nie potrafię.
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 01:56

W takim przypadku nie mieli by podstaw prawnych do ścigania kogokolwiek, a nawet jesli to i tak by tego nie robili, więc ta dyskujsja jest zbędna, tym bardziej że chyba żaden prawnik się tu nie wypowiadał.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 02:08

Originally Posted By: Fognini
W takim przypadku nie mieli by podstaw prawnych do ścigania kogokolwiek, a nawet jesli to i tak by tego nie robili


Odróżnij podstawy prawne od sensu ekonomicznego.

Dlaczego na taki tor stoczyła się ta dyskusja? Nie można czegoś załatwić polubownie? Może zaczniemy od tego skąd wziął się problem?
Posted by: Fognini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 02:16

żeby sćiągać cokolwiek komornik musi mieć decyzję sadu i na tym można by było skończyć, nie ma szans żeby Skrill w takim przypadku( w wyniku błedu) cokolwiek zrobił, nawet nie w tym rzecz co moze a czego nie ( o to się można kłócić ale tak naprawdę nie wiadomo kto ma racje) tam by nikt o tym nawet nie pomyślał i tyle w temacie.
Posted by: Sylwek2012

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 02:38

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Fognini
W takim przypadku nie mieli by podstaw prawnych do ścigania kogokolwiek, a nawet jesli to i tak by tego nie robili


Odróżnij podstawy prawne od sensu ekonomicznego.

Dlaczego na taki tor stoczyła się ta dyskusja? Nie można czegoś załatwić polubownie? Może zaczniemy od tego skąd wziął się problem?


We are contacting you on behalf of regarding your withdraw request of 420 EUR processed by wire transfer.

Our payment agent informed us that as a consequence of a banking system eror you have received 1.780 EUR.

Please return the difference of 1360 EUR by wire tranfer on the bank coordinates that you can find in attachement.

Unless we do not receive the funds from you within 48 hours we shall start a legal procedure, block your bank account and we will press charges for theft.

You will be also registered as a bad payer in the global data base Cybersource, which hosts most of the world's e-commerce sites.

In the hope that we will not be forced to take these extreme measures, we are looking forward to hearing from you.


Do dzisiejszego dnia milczą, a nie spłaciłem tego. Myślisz że to co napisali w tym liscie jest prawdą ?Tzn że jeżeli by tylko chceili mieli by jakieś mozliwosci prawne zablokować mój rachunek bankowy. Ja w to wysoce wątpie.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 03:02

Byłeś kiedyś windykowany? Na przykład w Polsce?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 03:13

Originally Posted By: Fognini
żeby sćiągać cokolwiek komornik musi mieć decyzję sadu i na tym można by było skończyć, nie ma szans żeby Skrill w takim przypadku( w wyniku błedu) cokolwiek zrobił, nawet nie w tym rzecz co moze a czego nie ( o to się można kłócić ale tak naprawdę nie wiadomo kto ma racje) tam by nikt o tym nawet nie pomyślał i tyle w temacie.


Zgadza się, ale nie lepiej to wyjaśnić i spać spokojnie?
Posted by: Sylwek2012

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 03:26

Nie a co to ma do rzeczy wogole smile?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 03:34

Od czego zaczęła się nasza dyskusja?
Posted by: Sylwek2012

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 04:01

Najchętniej poznał bym opinie kogoś naprawdę doświadczonego, bo zawsze mnie zastawiał fakt, skoro skrill jest tak mało bezpiecznym portfelem, głównie przez limity dla niezweryfikowanych graczy. Co się dzieje w momencie gdy ktoś przy pomocy skrilla oszuka np kasyno na grube miliony, skrill sie zorientuje a kasyno nie. Ma jakieś możliwosci żeby scigac taka osobę ? Skrill wchodzi w układ z kasynem ? Po co ma ją scigać skoro na kazdym przelewie/wypłacie brał prowizję. Proceder polega np na tym że ktos zakłada fikcyjne konta i z nich dzieki limitowi przesyła na swoje prawdziwe, zweryfikowane konto. To chyba najczestszy proceder jezeli chodzi o kasyna.
Pytanie, jak to może wyglądać od strony prawnej i przykłady. Wiem że coś takie funkcjonuje od długich lat, wystarczy poczytać ze zrozumieniem posty niektórych użytkowników którzy się wypowiadają w temacie gry w kasynach.
Jak to teraz wygląda od strony prawnej i przykłady jakiś zatrzymań, wyroków czegokolwiek z potwierdzonego źródła. Siedzę pare lat w kasynach i interesuje się tym tematem a nigdy o takim czymś nie słyszałem a takich osób jest bardzo wiele.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 05:06

Najchętniej poznałbyś opinie kogoś doświadczonego, ale w czym? W wypłatach jestem doświadczony.

Skrill jest bezpieczny, jednocześnie jest wadliwy.

Nie wchodzi w układy z oszukańcami. Blokuje konta gdzie może, w słusznej sprawie.

Wałki w kasynach nie są w interesie Skrill, bez względu na to ile osób złapano za rękę, a ile nie.

Nie wiem w ogóle o czym rozmawiasz, bo to jest trochę nie na temat.

Originally Posted By: Sylwek2012
Proceder polega np na tym że ktos zakłada fikcyjne konta i z nich dzieki limitowi przesyła na swoje prawdziwe, zweryfikowane konto. To chyba najczestszy proceder jezeli chodzi o kasyna.


To chyba masz fajnych kolegów. Czyżbyście pomylili bonus z limitem?

Dalej nie kumam procederu i poproszę po polskiemu nie gimbazjalnemu.

Originally Posted By: Sylwek2012
Wiem że coś takie funkcjonuje od długich lat, wystarczy poczytać ze zrozumieniem posty niektórych użytkowników którzy się wypowiadają w temacie gry w kasynach.


Jak można zrozumieć niektórego gościa, grającego w kasynie? Przecież to jest chory człowiek.


Originally Posted By: Sylwek2012

Pytanie, jak to może wyglądać od strony prawnej i przykłady. Wiem że coś takie funkcjonuje od długich lat, wystarczy poczytać ze zrozumieniem posty niektórych użytkowników którzy się wypowiadają w temacie gry w kasynach.


Pytasz, czy wiesz?

Originally Posted By: Sylwek2012
To chyba najczestszy proceder jezeli chodzi o kasyna.
Wiem że coś takie funkcjonuje od długich lat, wystarczy poczytać ze zrozumieniem posty niektórych użytkowników którzy się wypowiadają w temacie gry w kasynach.



To w końcu wiesz, tworzysz tezę, czy pytasz?


Originally Posted By: Sylwek2012
wystarczy poczytać ze zrozumieniem posty niektórych użytkowników



Czyli nie wiesz?


Originally Posted By: Sylwek2012
Najchętniej poznał bym opinie kogoś naprawdę doświadczonego


Już poznałeś, co dalej?




Originally Posted By: Sylwek2012

Jak to teraz wygląda od strony prawnej i przykłady jakiś zatrzymań, wyroków czegokolwiek z potwierdzonego źródła. Siedzę pare lat w kasynach i interesuje się tym tematem a nigdy o takim czymś nie słyszałem a takich osób jest bardzo wiele.



Ty się tych wyroków, zatrzymań, czegokolwiek domagasz, czy raczej próbujesz unikać?

Siedzisz w kasynach on-line, czy naziemnych? W Polsce, czy gdzieś obok?

Powiesz wreszcie coś sensownego na temat, czy zamkniesz dupę?
Posted by: Sylwek2012

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 06:13

Widzę że nie masz nic konkretnego do powiedzenia a taka dyskusja nie ma sensu. Proponował bym Ci zorientować się trochę w temacie jeżeli chciałbyś o tym podyskutować. Przepraszam za zamieszanie. Kończę temat. Narazie
Posted by: zbyszeg

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/12/2013 19:06

Witam.Mam ogromną prośbę.Otóż czy ktoś może mi podpowiedziec w jaki sposób mogę wypłacic pieniądze na Skrill z bukmachera IBCBET ? W wyjątkowo dziwny sposób u nich odbywają się płatności.Żeby wpłacic musiałem wysłac do nich pieniądze ze strony Skrill,a nie jak u wszystkich innych,ze strony bukmachera.A teraz mam problem z wypłatą.Z góry ogromnie dziękuję i Pozdrawiam. P.S. Dodatkową trudnością jest moja nieznajomośc języka.
Posted by: serek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/12/2013 23:26

czy jest możliwy kontakt telefoniczny po polsku? Jeśli tak to poproszę o numer
Posted by: serek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/12/2013 01:25

Miał ktoś dzisiaj podobne problemy? Wpłaciłem pieniądze na MB kartą kredytową , kwotę z konta karty odjeli a na MB jest w histori taka transakcja tylko nie mam dodanej tych pieniędzy do konta MB.
Posted by: ice18

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/12/2013 01:40

ile sie czeka na ta karte gdy na maila przyszlo ze wyslali
Posted by: serek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/12/2013 02:04

Mam dziwną sytuację. Po wpłacie kartą na MB moje konto jest chyba jakoś ograniczone.Nie mam dostępnych środków w saldzie konta ale w histori wszystko pokazuje.Miał ktoś tak z was? O co może chodzić?Dodam że konto miałem w pełni zweryfikowae.Wysłałem maila to supportu ale zero odezwu od 24h
Posted by: FAVORITOUT

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/12/2013 22:20

Fajne kursy w tym Buku ale jak zrobisz pare przelewów to zamykają konto a do tego zabierają pieniążki z konta , więc lepiej tam dużo kasy nie trzymać . Zresztą większość buków tak robi . Jak przegrywasz to jesteś OK jak wygrywasz to Persona non grata !!!
Posted by: Kellthorn

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/12/2013 22:22

chyba zły topic laugh
Posted by: FAVORITOUT

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/12/2013 22:28

Kurwa sorki !!! Chodzi mi oczywiście o Marathon bet a nie Moneybookers . Pojebało mi się przez tą zmiane nazwy na Skrril .Wkurwiłem się bo mi konto zamkli i kase zabrali w jebanym Maratonie
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/12/2013 20:49

Ostatnio dochodzę do wniosku, że te awarie z kartą Skrill wiążą się bezpośrednio z przewalutowaniem. Mam kartę w Euro i na ogół w Polsce staram się, żeby przewalutowanie robił Skrill. Nie godzę się na kursy proponowane przez terminal, czy bankomat.

W tym tygodniu znowu miałem sporo problemów z kartą Skrill - transakcje odrzucane, środki z konta Skrill schodziły. Zacząłem płacić w walucie Euro, czyli przewalutowanie robi terminal. Awarie zniknęły.

Korzystam też z karty Net+ i w jej przypadku nie ma awarii takich jak z kartą Skrill, ale co ciekawe w jej przypadku nie ma też tak częstych pytań o walutę w jakiej ma byc dokonana płatność. Obie karty mam w Euro.

Może dla kogoś będzie to pomocne info.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/12/2013 20:57

Originally Posted By: serek
Mam dziwną sytuację. Po wpłacie kartą na MB moje konto jest chyba jakoś ograniczone.Nie mam dostępnych środków w saldzie konta ale w histori wszystko pokazuje.Miał ktoś tak z was? O co może chodzić?Dodam że konto miałem w pełni zweryfikowae.Wysłałem maila to supportu ale zero odezwu od 24h


To jest rzeczywiście dziwne. Niestety w przeciwieństwie do Neteller nie można tam zadzwonić i pogadać sobie po polsku. Pozostaje Ci jedynie help@skrill.com. Powodzenia!
Posted by: skoczek13

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/12/2013 21:27

Jak nie można po polsku jak można?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/12/2013 21:47

Można byłoby w Moneybookers. W Skrill nie ma takiej możliwości, chyba że coś się zmieniło. Jeśli tak, to z góry przepraszam za błąd smile
Posted by: skoczek13

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/12/2013 22:03

Zadzwoń do nas Gdy sprawa jest pilna
W pilnych sprawach:+0044 203 514 5562
Godziny pracy: pon.–niedz,09:00 - 18:00 GMT

Automat podaje jako czwórkę język polski.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/12/2013 00:54

Ile się czeka na "prawdziwego" Polaka? Trochę mniej niż nieskończoność? Lepiej dać sobie z tym spokój i pogadać po angielsku.
Posted by: skoczek13

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/12/2013 01:28

Wykręcasz numer - odzywa się automat-od razu wciskasz klawisz 4-ze wszystkim schodziło nie więcej niż 30 sekund. Może miałem szczęście, ale 2 kobiety, które obsługują polską linię odbierały moje połączenie zawsze bardzo szybko. Dużo trudniej zawsze było mi się wbić na anglojęzyczną linię, gdzie zazwyczaj czekałem nawet 5-10 minut. Przy dużym szczęściu połączenie było od razu.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/12/2013 21:15

No dobra. Spróbuję przy kolejnej awarii. Może nie jestem zwyczajnie szczęściarzem. Póki co załatwiam wszytko mailowo.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/12/2013 21:21

Originally Posted By: ice18
ile sie czeka na ta karte gdy na maila przyszlo ze wyslali


Na ogół tydzień. Jeśli czekasz dłużej niż dwa tygodnie, coś może być nie tak.
Posted by: FAVORITOUT

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/12/2013 01:33

Zrobiłem przelew przez Trustle do Skrill w sobotę a dziś niedziela i nie ma kasy . A piszą że pieniądze idą w kilka minut . Nie jest to przypadek bo już kolejny raz to mam więc oni chyba w weekendy mają wolne . Wybrałem ich zamiast Przelewy24 bo nie biorą opłat , ale widzę że to był zły wybór . Już nigdy nie użyje Trustle !!! Jak robię przelew przez Przelewy 24 to zawsze kasa jest w tri miga . Fakt że biorą 0,9% ale nie zamrożą ci kasy na cały weekend jak te barany z Trustle !!! Miał ktoś taki przypadek jak mój ?
Posted by: serek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/12/2013 03:48

Zadzwoniłem do nich, w miarę szybko mnie obsłużyła miła pani.Wyszło na to że jestem u nich na minusie i muszę wyrównać saldo bo nie rozliczyli jakiejś transakcji..
Posted by: vune

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/12/2013 09:43

[quote=vune]dobra, ja w tej samej sprawie co pawcias.
narąbany byłem, bez zbędnego komentowania proszę. kasy najprawdopodobniej do końca roku nie ogarnę.
napisali mi tak:

Szanowny Panie ..........
Piszemy w sprawie Pańskiego konta Skrill pod adresem .... i następującej wpłaty, której niedawno dokonał Pan:

Upload Sofortüberweisung 840.00 PLN cancelled

Z przykrością informujemy, iż według naszego banku wspomniany depozyt został anulowany przez Pana bank i nigdy nie otrzymaliśmy pieniędzy.

Zatrzymanie powyższego przelewu bankowego doprowadziło do strat dla nas i do ujemnego bilansu na Pańskim koncie Skrill. Dlatego bardzo zachęcamy wpłacić na konto Skrill kwotę w wysokości ... do dnia .... W tym celu prosimy odwiedzić sekcję ‘Zasil konto’.

Prosimy zauważyć, iż do czasu wyjaśnienia tej sprawy, Pańskie konto pozostanie zablokowane.

W przypadku gdy nie wpłaci Pan żądanej kwoty w wyżej wymienionym terminie, będziemy zmuszeni skierować sprawę dalej i zainicjować postępowanie prawne przeciwko Panu.

Aby zasilić swoje konto Skrill, można zrobić depozyt na poniższe konto bankowe:
.......
Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Z poważaniem,
Liliya
Ekipa Skrill


zamkną mnie , naślą na chatę zabiorą kompa i przy tym skasują za wszystkie piraty przy okazji? i bez tego jest dość depresyjnie, z góry dzięki za info co konkretnie mogą mi zrobić... pozdrawiam [/quote]



Słuchajcie ugrałem te 850 + coś jeszcze i przelałem na skrilla od razu, wyglądało to tak że po zalogowaniu się na konto nie dodawało środków dopóki w sumie nie wychodziła wartość tego zadłużenia i myślałem że już teraz będzie ok.

Problem w tym że kiedy próbuję wypłacić ze skrilla wyświetla się ' transakcja nie powiodła się ' ... napisać do nich żeby odblokowali czy już marne szanse i zamkną mi konto raczej?
Posted by: serek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/12/2013 17:00

Tez miałem taką sytuację.Napisałem do nich ale support strasznie długo pracuję,więc zadzwoniłem i wszystko wyjaśniłem. Jeżeli wpłaciłeś te pieniądze to po prostu napisz a zdejmą ci blokadę smile
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/12/2013 04:06

Originally Posted By: vune


Problem w tym że kiedy próbuję wypłacić ze skrilla wyświetla się ' transakcja nie powiodła się ' ... napisać do nich żeby odblokowali czy już marne szanse i zamkną mi konto raczej?




W jaki sposób próbujesz wypłacić? Na kartę, przelewem na konto bankowe, kartą Skril, czy znowu jakimś dziwolągiem?
Posted by: rafal08

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/12/2013 23:25

Mija kolejny rok spod znaku Skrill. Przed nami następne 12 miesięcy wypełnione wspaniałymi niespodziankami. Korzystając z okazji, życzymy Ci wszelkiej pomyślności w 2014 roku!
Pragniemy również poinformować, że w tym przedświątecznym okresie przygotowań:

 Skrill nie będzie przetwarzać żadnych przelewów bankowych w dniach: 24, 25, 26, 31 grudnia br. oraz 1 stycznia 2014 roku.

To oznacza, że jakiekolwiek wpłaty i wypłaty dokonywane z Twojego portfela elektronicznego Skrill po 20 grudnia zostaną zrealizowane najpóźniej 27 grudnia br. Jakiekolwiek wpłaty i wypłaty dokonywane z Twojego portfela elektronicznego po 27 grudnia zostaną przetworzone najpóźniej 2 stycznia 2014 roku.

 Skrill nie będzie realizować żadnych zamówień poprzez VIP store w dniach: 25 oraz 26 grudnia 2013 roku.

To oznacza, że każde zamówienie złożone w tych dniach zostanie przetworzone dopiero po 27 grudnia 2013 roku.
Masz pytania dotyczące statusu Skrill VIP? A może chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób możesz w pełni wykorzystać jego elitarny charakter? Sprawdź najczęściej zadawane pytania na stronie Wsparcie Skrill VIP.

Wszystkiego świątecznego!,

Skrill VIP Team
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 27/12/2013 12:44

odnosnie karty bankomatowej:

Dodatkowe zabezpieczenia
Dzienny limit wydatków: PLN 4142.00
Dzienny limit wypłat z bankomatów: PLN 1035.50

czyli dobrze rozumiem ze wyplacic z bankomatu moge 1035zl a placic karta moge na kwote 4142? czyli wyplace sobie w dniu 1000zl, i za chwile pojde do sklepu i wydam 4tys placac karta?
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 27/12/2013 16:09

Yes grin
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 27/12/2013 16:39

piwo to teraz trzeba ugrac te 5 kola laugh
Posted by: kardynal20

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 02:14

czy na skrilla mozna wplacac z konta bankowego innej osoby przez przelewy24??

i jesli mozna dlaczego pieniadze mi nie wplynely na skrilla, przelewy mowia ze skrill nie zaakceptowal jeszcze transakcji.

martwic sie ??
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 02:18

IMO czarno to widzę aczkolwiek mogę nie mieć racji wink
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 02:31

Originally Posted By: kardynal20
czy na skrilla mozna wplacac z konta bankowego innej osoby przez przelewy24??

i jesli mozna dlaczego pieniadze mi nie wplynely na skrilla, przelewy mowia ze skrill nie zaakceptowal jeszcze transakcji.

martwic sie ??


Teoretycznie nie można.

W praktyce: martwić się.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 02:57

Ok, a powiedzmy, że chcę zrobić taki myk, że chcę wpłacić kartą kredytową do Skrilla, ale karta kredytowa nie jest na mnie (zgadza się tylko nazwisko) Da się to zrobić?
Chodzi o to, że wypłata gotówkowa z karty kredytowej obciążona jest 4% opłaty a w Skrillu mam free.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 03:07

Zarówno karta jak i konto Skrill powinny być na Ciebie. W innym przypadku, nawet jeśli udało Ci się dokonać wpłaty, możesz mieć problemy za tydzień, miesiąc, rok.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 03:13

Jakiś inny sposób jak ominąć prowizję od wypłaty z nie swojej karty kredytowej?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 03:18

Generalnie odradzam takie kombinacje. Lepiej zapłacić prowizję, działać uczciwie i mieć spokój.

W innym przypadku możesz być kolejnym zdziwionym, zakładającym temat" MB oszuści, zamknęli mi konto, nie oddali kasy".

Po co Ci to?
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 03:34

Już nie pytam o rozwiązanie Skrillowskie, bo rzeczywiście szkoda sobie robić problemy. Ale jakaś inna forma, żeby przelać pieniądze bez prowizji na konto bankowe?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 30/12/2013 03:40

No ale jesteś tak mało precyzyjny, że nie wiem o co Ci chodzi. Sorki piwo Przelać pieniądze skąd dokąd? Ciężko Cię zrozumieć. Domyślam się, że chodzi o przelanie od buka na własne konto?
Posted by: Whigger

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/01/2014 15:19

Podnieśli prowizje od wypłaty? Zawsze było ~8 pln, a teraz chciałem wypłacić a tu ponad 12 pln prowizji laugh Nowy Rok, nowe podwyżki... smirk
Posted by: The Boss

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/01/2014 20:40

Originally Posted By: Whigger
Podnieśli prowizje od wypłaty? Zawsze było ~8 pln, a teraz chciałem wypłacić a tu ponad 12 pln prowizji laugh Nowy Rok, nowe podwyżki... smirk


jaki nowy rok, juz od miesiaca takie oplaty
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/01/2014 00:41

Podnieśli prowizję na wypłaty z konta Skrill na konto bankowe z 1,80 Euro na 2,95. Wypłata w bankomacie kartą przedpłaconą wciąż 1,80.

Dzisiaj po miesięcznej przerwie spróbowałem zrobić zakupy kartą Skrill z przewalutowaniem Skrill/MC (płatność w złotówkach) i znowu to samo. Transakcja odrzucona, środki z konta zeszły.

Drugie podejście, płacę bez przewalutowania (płatność w Euro, tak jak karta), tylko z przewalutowaniem pośrednika transakcji w Polsce i jest git. Zakupy zrobione z konta schodzi tyle, ile ma zejść.

Coś z tymi przewalutowaniami po drodze się im pitoli. W Netku nie ma takich problemów.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/01/2014 21:03

Skrill już mi zwrócił środki z pierwszej odrzuconej wczorajszej transakcji. Pod tym względem są ok, ale zastanawiam się ostatnio czy jest to ich wina, czy Elavonów i innych pośredników którzy wymuszają płatność walutową po swoim kursie.

Póki co, od miesiąca płacę w Polsce w Euro z przewalutowaniem pośrednika, ze względu na mniejszą awaryjność takiej transakcji. Za jakiś czas spróbuję znowu w złotówkach z ciekawości czy się uda. Może znowu za miesiąc.

Mimo wszystko w bankomacie nie odpuszczam i nie wybieram 3,75 za Euro. Wolę zaryzykować, ale jednak wypłacić po kursie 4,05. Przy dużych kwotach to robi sporą różnicę, tym bardziej że MB zwraca błędne transakcje bardzo szybko. Przynajmniej w moim przypadku.
Posted by: M@rcin

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 04/01/2014 05:44

Przelalem dzisiaj kasę z bzwbk na skrilla około 16 i trochę się zdziwilem, że jeszcze nie dotarła wink Zawsze czekałem max 15 minut.
Dojdzie dopiero w poniedziałek?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 04/01/2014 22:53

Wpłacałeś przelewem, kartą czy jakoś inaczej? MB ostatnio miało konta w PKO SA. Jeśli przelewałeś z WBK, to wcześniej niż we wtorek nie będziesz miał środków (w poniedziałek jest święto). Gdybyś przelewał z PKO SA miałbyś je prawie natychmiast. Jeśli wpłacałeś kartą, kasa powinna być od razu. W przypadku innych wynalazków nie jestem fachowcem.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 04/01/2014 23:19

Teraz jeszcze się upewniłem, że wciąż mają konta w Pekao S.A. To oznacza, że robiąc wpłatę przelewem wczoraj, nie możesz liczyć na dotarcie środków szybciej niż we wtorek w pierwszej sesji.
Posted by: M@rcin

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/01/2014 04:05

Przelewem, no nic trzeba poczekać. Dzięki za odpowiedź piwo
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/01/2014 04:08

Gdyby mieli konta w WBK wtedy rzeczywiście sekunda, ale teraz mają gdzie indziej.

Pozdrawiam piwo
Posted by: M@rcin

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/01/2014 21:18

Troche walą w hooja, kasy nie ma jeszcze i wątpie, że bedzie dzisiaj smirk

Dlaczego widnieje informacja, że transakcja natychmiast jak trzeba czekać kilka dni confused
Posted by: eroll

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/01/2014 18:04

Zniknęło mi z konta koło 40zł . Domyślam się że chodzi o opłatę za kartę ,ale nie ma tego nigdzie w historii. E-maila z informacją o tym tez nie mam,,,to tak standardowo jest czy powinno być gdzieś odnotowane w historii?
Posted by: M@rcin

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/01/2014 19:55

Czekał już ktoś tyle dni na pieniądze? Bo zaczynam sie powoli martwić.
Posted by: pacyfista

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/01/2014 20:55

w jaki sposob wyslales pieniadze Marcin ?

jest 2014 rok ,dzisiaj kasa idzie w kilka sekund
Posted by: M@rcin

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/01/2014 21:12

przelewey24 z bzwbk.

W historii przelew widnieje jako wykonany i środki odjęte z konta.
Posted by: pacyfista

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/01/2014 21:24

Marcin zadzwon na przelewy 24 tam sie zapytaj
Posted by: M@rcin

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/01/2014 22:56

Już wszystko wyjaśnione, posiada ktoś konto w bzwbk?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/01/2014 02:10

Originally Posted By: Pawcias
Wpłacałeś przelewem, kartą czy jakoś inaczej? W przypadku innych wynalazków nie jestem fachowcem.


Originally Posted By: M@rcin
Przelewem, no nic trzeba poczekać.


Originally Posted By: pacyfista
w jaki sposob wyslales pieniadze Marcin ?



Originally Posted By: M@rcin
przelewey24 z bzwbk.




Jak tu z Wami rozmawiać?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/01/2014 21:57

Dzisiaj pierwszy raz w tym tygodniu udało mi się zapłacić kartą Skrill w sklepie. Od poniedziałku, dzień w dzień miałem problem z odrzuceniem i zejściem środków z konta. Komunikat "błędny numer karty", albo "autoryzacja niemożliwa" w zależności czy to był Elavon, czy Polcard. Następnego dnia środki wracały na konto. Jutro spróbuję wypłacić coś z bankomatu i jeżeli będą problemy zacznę się zastanawiać nad rezygnacją z korzystania z tej karty. W Netellerze nie miałem żadnych problemów od wielu miesięcy.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/01/2014 21:59

Dodam jeszcze, że nawet sposób przewalutowania nie miał najmniejszego znaczenia.
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 01:21

oto moj problem:

chcialem wplacic pieniadze do skrilla za pomoca karty kredytowej, wplacilem i wyskoczylo okienko na co przeznacze pieniadze byly dwie opcji ze na hazard a druga ze nie, to zaznaczylem ze na hazard pieniadze znalazly sie na koncie, po 30 minutach z mojego konta skrilla nie moglem ani wyplacic ani wplacic pieniedzy juz. Obrazili sie na mnie? mial ktos juz tak? Pisac do nich o co chodzi?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 02:09

Zaznaczyłeś hazard, czy zaznaczyłeś nie na hazard? Upewnij się. Jeżeli zaznaczyłeś hazard, pieniądze masz na koncie Skrill, nie powinieneś mieć problemów z przelaniem ich do buka. Jeżeli zaznaczyłeś nie na hazard, wtedy mogą być kłopoty z przelaniem ich dalej na jakąkolwiek stronę hazardową.
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 03:08

zaznaczylem ze hazard i pieniadze znalazly sie na bet365 ale potem juz nie moglem ani wplacic ani wyplacic pieniedzy ze skrilla
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 03:22

Jeżeli wpłaciłeś na Skril, ze Skrilla na Bet365.com, to nie bardzo rozumiem w czym jest problem.
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 03:29

Originally Posted By: Pawcias
Jeżeli wpłaciłeś na Skril, ze Skrilla na Bet365.com, to nie bardzo rozumiem w czym jest problem.
no problem jest w tym ze aktualnie nie moge nic zrobic na koncie skrilla ani wplacic ani wyplacic
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 03:33

Co na to support Skrill/Moneybookers?
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 03:35

Originally Posted By: Pawcias
Co na to support Skrill/Moneybookers?
jeszcze nie zglaszalem, chcialem sie zapytac czy ktos tu mial cos podobnego
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 03:38

Mogłeś coś nieświadomie nawywijać. Ja korzystam ze Skrill/Moneybookers codziennie od pięciu lat i nigdy nie miałem takiej sytuacji.
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 03:40

a co mozna nieswiadomie nawywijac? tylko przelewam pieniadze, wczoraj pierwszy raz zarejestrowalem swoja karte z banku ing, dokonalem platnosci i za 30 minut zablokowane konto skrilla juz mialem
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 03:44

Wpłacałeś kartą, czy coś innego, np. Przelewy24?
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 04:07

na skrila wplacilem karta, a na 365 normalnie przez skrilla
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 13/01/2014 04:25

Szczerze powiedziawszy nie miałem jeszcze takiej sytuacji. Skontaktuj się z nimi. To chyba będzie najbardziej rozsądne rozwiązanie.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/01/2014 21:12

Originally Posted By: torres
oto moj problem:

chcialem wplacic pieniadze do skrilla za pomoca karty kredytowej, wplacilem i wyskoczylo okienko na co przeznacze pieniadze byly dwie opcji ze na hazard a druga ze nie, to zaznaczylem ze na hazard pieniadze znalazly sie na koncie, po 30 minutach z mojego konta skrilla nie moglem ani wyplacic ani wplacic pieniedzy juz. Obrazili sie na mnie? mial ktos juz tak? Pisac do nich o co chodzi?


Dawno już nie wpłacałem pieniędzy na Skrilla kartą, ale pamiętam że jest tam kwestia wyboru: na hazard, czy nie na hazard. Jeśli zaznaczyłbym nie na hazard, miałbym problemy z wpłatą do bukmachera, jeżeli zaznaczę na hazard polska karta może zostać odrzucona. Nie pamiętam sytuacji, w której zaznaczam hazard, pieniądze mam na koncie Skrill (za moich czasów MB), a później są problemy. Zawsze było tak, że albo kasa jest od razu na koncie MB, albo od razu jest odrzucenie takiej transakcji.

Kontaktowałeś się z nimi? Coś odpowiedzieli?
Posted by: fisiol

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/01/2014 22:51

Jaka jest prowizja za wypłatę kartą MC z konta SKRILL?

Czy jest to kwota stała,czy zależna od kwoty?
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/01/2014 23:05

1.8 euro zawsze.
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/01/2014 23:32

dziala wam Skrill?
Posted by: Ajem

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/01/2014 23:33

działa
Posted by: HAGIi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/01/2014 23:33

Tak
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/01/2014 22:44

Originally Posted By: bazyl
dziala wam Skrill?


W jakim sensie? Karta Skrill, transakcje pomiędzy użytkownikami, wpłaty, wypłaty, zalogowanie?
Posted by: Stasiu

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/01/2014 23:27

Originally Posted By: Pawcias
Gdyby mieli konta w WBK wtedy rzeczywiście sekunda, ale teraz mają gdzie indziej.

Pozdrawiam piwo


Wpłacałem teraz przez bzwbk i kasa w sekunde zaksięgowana.
Posted by: Mario_Dzana

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/01/2014 07:26

Panowie prześledziłem ostatnie kilkanaście stron w tym temacie i mam kilka pytań. Udało się ugrać trochę kasy na Bet365 i chcę ją wypłacić. Nie chcę robić przelewu na moje konto. Proszę o podpowiedź jak to zrobić. Analizując to co pisaliście to chyba chciałbym założyć konto na Skrill i wypłacać kartą. Czy to jest bezpieczny sposób? Jak się robi wypłatę z Bet365 na Skrill?
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/01/2014 16:35

Jak wpłacałeś innym sposobem niż Skrill to nie pozwolą Ci wypłacić na Skrill.
Posted by: Mario_Dzana

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/01/2014 19:56

Czyli co muszę najpierw założyć konto na Skrill, później wpłacić przez nich kasę do BET365 i dopiero mogę wypłacić? Jest jakaś minimalna kwota wpłaty? Jeśli wpłacę np. dzisiaj 100, a jutro będę chciał wypłacić 2 tys. to przejdzie?
Posted by: ssaczu

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/01/2014 20:34

W prawie kazdej firmie trzeba najpierw wplacic skrillem zeby moc na niego wyplacic.

Wplacasz minimalny depozyt i od razu mozesz zlecac wyplate. Nic nie trzeba obracac i sie martwic.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/01/2014 21:13

@ssaczu, a próbowałeś kiedyś wpłacić do bet365 mając środki na koncie z depozytu inną metodą i pozwolili Ci wypłacić wszystko na Skrilla? Moim zdaniem tak się nie da. Przynajmniej mi na to nie pozwolili. Najpierw to co połączone z depozytem np za pomocą Przelewy24 trzeba wypłacić na konto, a dopiero potem można na Skrill.
Posted by: Mario_Dzana

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/01/2014 18:29

Jeśli mam wypłacić na konto to już nie potrzebny Skrill. Mi chodziło o to, aby ominąć konto, bo z racji tego czym się zajmuję w życiu nie bardzo mogę sobie pozwolić na konflikt z prawem. Czy wy bez obaw wypłacacie na konta prywatne kasę z bukmacherki? Bo ja mam duże obawy, a może niepotrzebnie.
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/01/2014 01:09

Dziala wam Skrill ? Bo ja niestety od kilku godzin nie moge sei do nich zalogowac ...
Posted by: xqwzts

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/01/2014 01:30

dziala
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/01/2014 01:44

mi juz tez dziala wink dzieki za odpowiedz piwo
Posted by: **Łuki**

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/01/2014 02:30

Panowie mam takie moze i glupie pytanie ale mozna "magazynowac" dluzej kase na mb? Zeby na buku nie kusila to niech sobie na skrill lezy wink
Posted by: Qubi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 24/01/2014 21:18

Jak skończy mi się okres ważności karty to sami mi przyślą czy muszę ją sam zamówić?
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 24/01/2014 22:43

Sami przyślą, jeśli będziesz miał pieniążka na koncie, żeby za nią zapłacić.
Posted by: kumichal

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/01/2014 05:25

Jaki jest meil do nich kontaktowy?
Posted by: TheBucky3

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/01/2014 19:09

Czy jest mozliwość przelewu z konta Skrill na inne konto Skrill?
Posted by: mankiet

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/01/2014 19:55

tak
Posted by: TheBucky3

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/01/2014 20:17

mankiet nie moge nigdzie tego znalezc, na stronie skrilla mam tylko na konto bankowe i karte
Posted by: agr1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/01/2014 21:25

'wyslij pieniadze'
Posted by: gryzonko

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 29/01/2014 19:53

Przed wprowadzeniem nowej strony , przy każdej transakcji widoczny był stan konta na moment transakcji. Teraz nie widze. Da się ustawić to w opcjach, czy zlikwidowane bezpowrotnie?
Posted by: gruda

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/02/2014 05:40

ja tez nie widze. nie widze rowniez filtrowania przelewow IN/OUT.

ktore banki wyplate(zwrot) EURO na karte PLN przeliczaja po kursie SPRZEDAZY?

mbank +/- (wiecej w temacie mbanku)
inteligo +
millenium -
ING -
deutsche bank -

jedynie mbank potwierdzony empirycznie, reszta to info od konsuli, ktorym srednio wierze, bo niektorzy w swoich opiniach powiewaja niczym choragiewki na wietrze.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 02/02/2014 21:09

Mnie też się ta nowa wersja strony nie podoba. Nie da się zobaczyć stanu konta po transakcji. Przez jakiś czas była możliwość wyboru: stara/nowa wersja strony, teraz już tylko nowa niestety.
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/02/2014 19:07

Czy zmieniło się coś u nich w sprawie kontaktu mailowego? O ile konta VIP są obsługiwane bezproblemowa to przy standardowych maile są bez odzewu. Jedyna szansa na kontakt w takiej sytuacji to telefon? Próbowałem mailować zarówno poprzez ich formularz, jak i bezpośrednio ze skrzynki mailowej i za każdym razem przyszła automatyczna odpowiedź o stworzeniu nr wątku i nic więcej. Na kolejną próbę kontaktu nie odpowiadają.

Oświećcie mnie, ten numer wątku do czego w zasadzie służy?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pzdr.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/02/2014 19:58

Służy do odnoszenia się w przypadku kontynuowania korespondencji. Niestety kontakt mailowy stracił dużo na jakości. Teraz potrafią odpowiedzieć nawet po 3 dniach, a czasami rzeczywiście nie raczą odpowiedzieć nic...
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/02/2014 20:07

Mam identyczną sytuacje w 2 przypadkach, pokończył mi się limit transakcji wychodzących, a nie mam już czym zweryfikować (konto bankowe i adres były, karty brak). Pisałem z dwóch różnych skrzynek, pisałem w formularzach z poziomu profilu na Skrillu i nic. W obu przypadkach cisza, ponad 2tyg. Odpisywałem na automatyczną odpowiedź, wklejając te numery wątków i również na tym koniec korespondencji.

Wcześniej, za czasów Moneybookers, owszem trwało to 3-5 dni, ale odpisywali na każdą pierdołę.

A tu dodam pisałem raz po polsku, raz po angielsku.

No nic, trzeba będzie zadzwonić.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 18:21

Mi też coraz częściej nie odpisują w ogóle, albo dopiero po tygodniu. Kolejny powód, żeby przestawiać się coraz bardziej na Neteller.
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 18:41

Odpisali smile

Sprawa załatwiona pomyślnie.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 19:16

Powiedz mi Korver czy korzystasz z Netellera i ewentualnie jak porównujesz ich ze Skrillem. Ja mam takie wrażenie, że Skrill robi się coraz bardziej badziewny, a Neteller trzyma poziom. Jestem ciekaw czy się mylę.
Posted by: _Korver_

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 20:22

Z Netellerem mam małe doświadczenia. Korzystałem kiedyś, ale jakoś Moneybookers mi bardziej przypasował i tak już zostało, więc nie pomogę w tym względzie.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 20:35

Dzięki za odpowiedź. Jak dla mnie Neteller na dzień dzisiejszy jest pewniejszy. Większe limity, brak zmian właścicielskich, bardziej stabilny, lepszy support.

Niestety wyższe opłaty, ale coś za coś.
Posted by: adi1910

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 20:55

Tylko ja mam problem z zalogowaniem na Skrill czy to problem ogółny? Posiada, ktoś jakiś aktualny numer do nich? Bo jak dzwonie pod ten co jest na stronie to słysze tylko nie ma takiego numeru ...
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 21:04

Chyba tylko Ty. Ewentualnie to jakiś chwilowy problem. U mnie normalnie.
Posted by: adi1910

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 22:01

Teraz już i u mnie działa ale pieniędzy nadal brak. Kirver jak możesz to podaj numer do nich jeśli posiadasz aktualny.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/02/2014 22:03

W jaki sposób wpłacałeś? Może w tym jest problem?
Posted by: gruda

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 06/02/2014 00:35

Originally Posted By: Pawcias

Niestety wyższe opłaty, ale coś za coś.

ktore oplaty? jesli juz, to wyplata z bankomatu moze byc drozsza, ale nie chce mi sie teraz sprawdzac aktualnych oplat dla poszczegolnych statusow.
netek jest calkowicie darmowy - przede wszystkim BRAK oplat za przelewy p2p, brak oplat za karte. swoja droga skrill musi sie czuc bardzo pewnie, ze dojebali to 1% max 10eur (tak, wiem - vipy maja 1eur).

powiem tak - w skrillu mam 99% poczucie bezpieczenstwa dzieki tokenowi. do netka w zasadzie zastrzezen nie mam. kiedys irytowali okresowym zamrazaniem konta - "security measures". jednak od jakiegos czasu jest spokoj, ponadto o niebo polepszyl sie support emailowy. dodatkowo od vip broonze dostepny jest live chat.

i jeszcze raz, moze jednak ktos ze starych uzytkownikow...?
ktore banki wyplate(zwrot) EURO na karte PLN przeliczaja po kursie SPRZEDAZY?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 06/02/2014 02:55

Originally Posted By: gruda


i jeszcze raz, moze jednak ktos ze starych uzytkownikow...?
ktore banki wyplate(zwrot) EURO na karte PLN przeliczaja po kursie SPRZEDAZY?


Wszystkie banki przeliczają zwrot po kursie sprzedaży.

Co do Netka. Jest lepszy na chwilę obecną od Skrilla. W przeciągu ostatniego roku nie miałem z nim żadnego problemu. W przypadku Skrill nie ma tygodnia bez błędnie rozliczonej transakcji ich kartą. Płacę, albo próbuję płacić ich kartą średnio dwa razy dziennie..
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 06/02/2014 03:10

Originally Posted By: gruda
Originally Posted By: Pawcias

Niestety wyższe opłaty, ale coś za coś.

ktore oplaty?


Te najważniejsze, czyli przewalutowania i prowizja za wypłatę z bankomatu.
Posted by: gruda

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 06/02/2014 03:59

Originally Posted By: Pawcias
Wszystkie banki przeliczają zwrot po kursie sprzedaży.

rozumiem, ze robiles zwrot na karte w kazdym banku? albo choc zweryfikowales to wyzej, niz pierwsza linia konsuli na infolinii?

prosze o info z dowiadczenia, a nie bajdurzenia.
Posted by: adi1910

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 06/02/2014 20:44

Originally Posted By: Pawcias
W jaki sposób wpłacałeś? Może w tym jest problem?


Wpłaciłem za pomocą Trustly - przelew bankowy. Nigdy nie było z tym problemu, a teraz czekam blisko 48 h i nic. Może ktoś miał w Skrill procedure ręcznego dopisania kwoty do konta? Ktoś może przybliżyć jak to przebiega?
Posted by: Rossikossi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/02/2014 17:29

sa jakies inne mozliwosci zwiekszenia limitu wyplat po za rejestracja konta bankowego lub karty? mam srodki na skrill i nie moge ich ruszyc bo limit moich transakcji został wyczerpany a nie dam rady w ten sposob ich zwiekszyc poniewaz konto jest na brata. Moze telefon do nich pomoze i rozmowa? Dodam ze adres domowy zweryfikowany
Posted by: eini

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/02/2014 17:48

Wpłać 10 złotych w oddziale banku / agencji pko druczkiem. W polu nadawca wpisz dane z MB i w polu tytułem numer ID konta skrill.
Limit +5000 eur.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/02/2014 17:48

Wyślij im swój dowód, powinni zwiększyć limit.
Posted by: Rossikossi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 08/02/2014 18:17

Dzięki. Ja jednak zadzwoniłem porozmawiałem. Powiedziałem, że nie mam konta w banku. Dzięki temu, że wczesniej juz wysyłałem dowod i wyciag z konta to maja zwiekszyc mi teraz o 15000euro limit ale musze jeszcze czekac na potwierdzenie w mailu tego.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/02/2014 04:42

Originally Posted By: gruda
Originally Posted By: Pawcias
Wszystkie banki przeliczają zwrot po kursie sprzedaży.

rozumiem, ze robiles zwrot na karte w kazdym banku? albo choc zweryfikowales to wyzej, niz pierwsza linia konsuli na infolinii?

prosze o info z dowiadczenia, a nie bajdurzenia.


Robiłem w wielu bankach, ale w zeszłym roku. Teraz pierwszy raz w tym roku tylko i wyłącznie w celach doświadczalnych zrobiłem zwrot na kartę kredytową mBank. Kurs Euro 3,98 (dzisiaj doszło, zlecone w zeszłym tygodniu z bezpośrednio z Betfair).

Przepraszam, że nie wierzyłem w tak ogromny dramat smile Rzeczywiście porażka. Najwyższa pora darować sobie ten sposób wypłaty.

Dla porównania kurs wypłaty kartą Skrill 4,24 (zeszły piątek).
Posted by: Gandhi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/02/2014 19:18

mBank zmienił w listopadzie walutę rozliczeniową karty. Oznacza to, że przewalutowanie robi Visa, a później mBank pobiera swoją prowizję w wysokości 5%.

4,19 zł - 5% = 3,98 zł
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/02/2014 21:10

Dzięki za info.

Zastanawia mnie jeszcze odnośnie Skrill, dlaczego mam w przypadku wypłaty z bankomatu tak zajbisty kurs. Praktycznie jak średni. Nie jestem żadnym VIPem.

W przypadku płatności POS przewalutowanie jest normalne, czyli pobierają sobie te prawie 3%. Ostatnio w sklepach płacę w Euro, z bankomatu wypłacam złotówki.

To moje płacenie w Euro niewiele daje, bo awarie są jak były, ale kiedy płaciłem w złotówkach prowizja była. Przy wypłacie z bankomatu mam wrażenie, że płacę tylko 1,80 Euro, a kurs mam superowski.

Jeśli ktoś wyprowadzi mnie z ewentualnego błędu nie będę miał o to pretensji tongue
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 11/02/2014 21:13

Ostatnio w sklepach płacę w Euro, bo miałem wrażenie, że to zmniejsza ryzyko problemów z kartą Skrill, ale nie zmniejsza.

Przy płatności złotówkami pobierają prawie 3%, ale w tym roku jeszcze złotówkami nie płaciłem. Cały czas wybieram Euro. Na ogół przewalutowanie wtedy to około 3,5%, ale już się przyzwyczaiłem.
Posted by: iti

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 15/02/2014 06:20

Kumpel ma karte MB, konto w zlotowkach i chce placic w euro karta MB. Jaki maja przelicznik? Gdzies widzialem, ale calego tematu wertowac nie bardzo mi sie chce wink
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 16/02/2014 05:25

Około 3%, jeżeli karta też jest w złotówkach. Jeżli konto jest w złotówkach, karta w Euro wtedy również około 3%.

Problem pojawia się jeśli konto MB jest w złotówkach, karta w GB, a kumpel płacić chce w Euro. Wtedy podwójne przewalutowanie będzie grane.
Posted by: mojagosia

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/02/2014 22:12

Zasilamy Skrilla poprzez paysafecard no wreszcie Dziękuje
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/02/2014 22:32

Czy wpłaty są darmowe? Tzn kupuję paysafecard za 300 i 300 wylądują na moim koncie Skrill? Bo przy obecnej opłacie na poziomie 1% aż do 40 zł za przelewy między kontami Skrill to może być ciekawe rozwiązanie.
Posted by: Gaske

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/02/2014 02:21

Wygląda na to, że darmowe.

Bardzo fajna sprawa! smile
Posted by: CZNM

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/02/2014 03:29

niestety nie darmowe , przy wplacie paysafecard np 50zl pobiera oplate okolo 2zl
Posted by: Gaske

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/02/2014 03:35

Mhm.

https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/

5.50%

wink
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/02/2014 15:24

VIPy mają free.
Posted by: pacjent11

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/02/2014 18:52

wypłata z MB na karte skrill to jest oplata ok 0.8 % , a jak wygląda sprawa jakby do konta MB podpiął tzw karte przepłaconą. dają ją każdy bank , przy wypłatach większych kwot byłoby taniej i legalniej niż poprzez karte skrill czy nie?
ktos już cos takiego praktykował?
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/02/2014 22:22

orientuje sie w jakich godzinach mozna wplacac kase z Ing banku na skrilla w dni od pon-pt?
Posted by: CZNM

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/02/2014 03:22

od 8 do 20 ...
Posted by: torres

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 20/02/2014 03:31

Originally Posted By: CZNM
od 8 do 20 ...
dzieki
Posted by: Shell

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/02/2014 23:25

orientuje się ktoś może jak najszybciej i najlepiej zwiększyć limit wpłat na konto ? Otóż, aktualny wyczerpałem i teraz pytanko co będzie najszybszą opcją i ile może to potrwać ;-)
Posted by: CarlosMarc

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 25/02/2014 18:39

Radzę uważać bo uaktywnil sie dzial weryfikacji i robia blokady bez zadnego powiadomienia. Nie dosc, ze podniesli oplaty i za kazde 100zł przeslania biorą 1zł. A na maile odpisuja po tygodniu i na dodatek wyslalem im prawko, a oni wolaja drugi dokument ze zdjeciem. Takze przestrzegam "zainteresowanych".
Posted by: ACB

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/02/2014 01:23

Ktoś ma Vipa w Skrill?
Też Wam dziś tak wolno odpisują na meile?

Vip niby 24/h...
Posted by: jadanek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 26/02/2014 03:29

ile obecnie trwa wyplata na karte?

dzieki
Posted by: Ajem

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 28/02/2014 03:07

jak przenieść punkty lojalności na następny miesiąc?
Posted by: piter_i

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/03/2014 16:21

Gdzies, czytalem ze jak sie konczy waznosc karty to wysylaja nowa z automatu tak?
czy trzeba prosic suport o to ?
Ta odp po 24h to jakas sciema czekam na odpowiedz juz 4 dni, wiec postanowilem was sie zapytac smile
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 03/03/2014 16:32

Jak masz 10 EUR na koncie to wysyłają z automatu pobierając tą opłatę.
Posted by: The Boss

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/03/2014 21:22

chodzi u Was to dziadostwo?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/03/2014 22:43

W jakim sensie? Karta akurat działa, ale minimum raz w tygodniu jest awaria. Wypłaty od buka na konto MB bez problemów. We wpłatach powinno być podobnie.
Posted by: The Boss

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/03/2014 22:46

teraz dziala, jakas awaria wczesniej byla
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/03/2014 22:51

Bardzo się cieszymy, ale następnym razem daj znać czy chodzi o problem z zalogowaniem, wpłaceniem, wypłaceniem...

Rano miałem problem z załadowaniem się ich strony, nie mówiąc o logowaniu. Karta akurat działa, więc warto zadbać o jebaną precyzję.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 05/03/2014 22:52

Emotek podobno musi być w dzisiejszych czasach smile
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 05:20

Macie problem z wyplata z karty u nich z bankomatu ? Bo dzis nie moglem niestety tego uczynic a napewno zaden limit nie zostal przekroczony
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 18:44

Niestety bardzo poważnie trzeba się zacząć zastanawiać nad przesiadka na Neteller. Zwłaszcza, że teraz transfery między użytkownikami są DARMOWE.
Posted by: Marczajka

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 18:49

nie zauważyłem żadnych niedogodnośći ostatnio, wypłaty w bankomacie bezproblemowe, pałtności kartą również, dzisiaj jakoś mniej pobrali za przesłanie kasy na inne konto money, czyżby obniżka?
mając kartę ponad 3 lata, raz tylko miałem problem
życzę wszystkim żeby z normalnymi kartami i bankami mieli tak rzadko problemy
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 18:55

Jak mniej?! laugh może mniej wysłałeś laugh Opłata jest stała i wynosi 1% transakcji aż do kwoty 40 zł... (10 EUR)
Posted by: Marczajka

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 19:30

Originally Posted By: Poljot
Jak mniej?! laugh może mniej wysłałeś laugh Opłata jest stała i wynosi 1% transakcji aż do kwoty 40 zł... (10 EUR)


500 zika, powinno pobrać 5 zika, a dzisiaj pobrali 4,19 zł
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 21:08

A nie masz przypadkiem konta VIP?
Posted by: Marczajka

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 21:29

masz, a co to zmienia? zawsze pobierali 1%
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 22:02

To ciekawe ;-) Jak pierwszy raz wysłałeś więcej niż 400 zł to może nie wprowadzaj reszty w błąd sugerując jakąś obniżkę. VIPy płacą za każdą transakcję max 4.19 PLN.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 22:03

Wysyłanie pieniędzy: 1% Nigdy nie zapłacisz więcej niż 1 €.
Posted by: Marczajka

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 07/03/2014 23:03

o widzisz, dzięki za info
Posted by: marzano

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 09/03/2014 23:25

jest jakiś sposób żeby wrócić do starego wyglądu strony? ten nowy jest dla mnie zupełnie nieczytelny...
Posted by: bazyl

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 10/03/2014 01:45

Originally Posted By: marzano
jest jakiś sposób żeby wrócić do starego wyglądu strony? ten nowy jest dla mnie zupełnie nieczytelny...

nie ma. kiedys mozna sie bylo logowac ze starego adresu ale to niestety juz wylaczyli.
Posted by: Diilmach

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 12/03/2014 22:08

Gdzie najszybciej idzie kasa?

Z MB na Milenium
z MB na PKO
z MB na mbank

?

dzięki
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 14/03/2014 22:55

Ma ktoś problem z saldem obecnie? Miałem na koncie 4 zł, dostałem od znajomego 200 zł i teraz saldo dostępna mam 0 zł... O co chodzi?
Posted by: piter_i

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/03/2014 00:17

Nigdy nie mialem problemow z karta az do dzisiaj odmowa transakcji w sklepie 2 x, dobrze ze mialem 2 karte smile
W planach mialem jeszcze wyplate i po chwili max wyplacilem bez problemow
Pare godzin pozniej zkupy przez internet z 5 pozytywnych transakcji karta i ostatnia jaka chcialem wykonac - odmowa smile
Mam nowa karte i stara(okres waznosci konczy sie w marcu)
Czy to normalne ? hmm
Posted by: piter_i

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/03/2014 00:20

Dodam ze srodki na koncie sa.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/03/2014 00:35

Pisałem o tym milard razy... smile Normalna rzecz u nich.
Posted by: piter_i

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/03/2014 00:43

Normalna ? hahah troszke mnie to zaskoczylo zawsze obciach w takiej sytuacji, czyli nauczka na przyszlosc aby miec inne srodki przy sobie
Dziekuje za odpowiedz
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/03/2014 00:53

Normalna, w sensie "licz się z odrzuceniem" pomimo środków na koncie.

Wiem o co chodzi, sam już miałem z tym trochę problemów. Od jakiegoś czasu zawsze mam coś awaryjnego. Najlepiej gotówkę.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/03/2014 03:33

Odkąd zrobili Skrilla i zostali przejęci przez nowego inwestora to jest tylko gorzej i gorzej. Obecnie nawet VIPom odpowiadają na zapytania dobrych kilka dni.
Posted by: AGASSI

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/03/2014 03:50

Originally Posted By: Poljot
Odkąd zrobili Skrilla i zostali przejęci przez nowego inwestora to jest tylko gorzej i gorzej. Obecnie nawet VIPom odpowiadają na zapytania dobrych kilka dni.


pomyśleć, że te sam hoojki chcieli kupić Betfair smirk
dobrze, że władze BF się nie zgodziły uff
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 17/03/2014 14:27

Nie no to jest zenada , mi zablokowali konto 6 marca , bo chcieli je zweryfikowac (po raz setny zreszta) i kurwa do dzis zero odzewu ich strony konto nadal zablokowane wraz ze srodkami a jak co sie beda spieszyc idioci jebani (dokumenty ktore chcieli wyslalem oczywiscie odrazu)
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 04:03

Warto również dodać, że do zmiany hasła na Skrill już nie potrzebny jest nasz telefon (do tej pory wysyłany był kod smsem i dopiero wtedy można było to zmienić).
Teraz wystarczy, że ktoś przejmie Twojego maila i już może robić z Twoim Skrillem co chce... :/
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 04:15

yhy to tez fakt , czekam az mi odblokowuja i dziekuje im za wspolprace bo to jest skandal bez podstaw zamrozili mi kase na 10dni a chuj wie ile to jeszcze potrwa
Posted by: shane

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 05:43

Witam smile

Dawno mnie tu nie było, ale proszę o pomoc.

Wiele lat wpłacałem pieniądze na linii MB-buki internetowe, jednak ostatnio na Skrillu spotkała mnie niemiła rzecz. Brak możliwości wypłaty kasy ze względu na wymuszoną dodatkową weryfikację.
I teraz mam parę pytań: rozumiem, że owa weryfikacja związana jest z podniesieniem limitów?
Druga sprawa - zleciłem weryfikację adresu domowego i zamówiłem list. Na innych forach czytałem, że na list (de facto od razu przeychodzi mail, że list z kodem został wysłany) czeka się tygodniami (prawda to?)

Bardzo mi zależy na szybkiej wypłacie środków, więc wysłałem im scan dowodu oraz dodatkowo rachunek za Internet z moimi danymi (tymi samymi co na dowodzie). Zrobiłem to poprzez formularz kontaktowy. Czy jest szansa na załatwienie sprawy? Szybkie? smile

Jakie inne sposoby polecacie, by to przyspieszyć.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc z tą amatorszczyzną.

Pozdrawiam

shane smile
Posted by: agr1

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 13:29

Na szybkie zalatwienie sprawy czy szybki kontakt mejlowy nie licz.
Weryfikacje sa z innego powodu, ale przy okazji podniosa limit.
List dochodzi od 7 do 14 dni do pl.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 15:55

Kiedyś wysyłanie skanu dowodu pomagało i załatwiali to w dwa dni. Teraz na jakąkolwiek odpowiedź trzeba czekać minimum tydzień. Witaj Netellerze.
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 18:12

Dzwoniłem to babka powiedziała mi, że moje dokumenty czekały jeszcze w kolejce do weryfikacji, ale że zajmie się tym od razu. Także jak jest problem to dzwońcie, bo na mailowe odpowiedzi nie warto czekać...
Posted by: Poljot

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 18:19

I właśnie dostałem maila, że wszystko zrobione.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 18:51

Originally Posted By: Poljot
Kiedyś wysyłanie skanu dowodu pomagało i załatwiali to w dwa dni. Teraz na jakąkolwiek odpowiedź trzeba czekać minimum tydzień. Witaj Netellerze.


W piątek miałem pytanie odnośnie jednej z transakcji Neteller (trochę za długo była w toku zamiast zostać rozliczoną). Moje pytanie przez stronę, ich odpowiedź na mojego maila po siedemnastu minutach.

Inna sprawa, że np. w przypadku błędnego logowania (chyba 3 razy) tam też trzeba albo zadzwonić, albo prosić o telefon od nich, ale mam wrażenie że support Netka jest bardziej ogarnięty i lepiej zorganizowany od skrillowego.
Posted by: shane

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 19:25

Jaki jest do nich mail, w sensie do polskiego supportu?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 20:15

Ogólny mail to: help@skrill.com, ale po pierwsze nie mają polskiego supportu, po drugie wolą, żeby im zadawać pytania z formularza na stronie.

Złudzenie polskiego supportu wynika z faktu, że tłumaczą maile po polsku translatorem, ale de facto jest to oddział w Rumunii i stamtąd też są obsługiwani polscy użytkownicy Skrill.
Posted by: chomik1992

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 20:40

Specjalnie założyłem teraz konto by uzyskać informację.
Numer telefonu na jaki dzwoniłem: 0044 203 514 5562 jest w Anglii, więc jakim cudem polskie konta obsługują z terytorium Rumunii? Czy ten głupi dział bezpieczeństwa, który już 2 razy zablokował mi konto znajduje się w Anglii czy Rumunii? Pytam bo to bardzo ważne. Kilka lat temu czytałem o wycieku danych z moneybookers. Nie chciałbym aby moje dokuementy trafiły w ręce jakiegoś przypadkowego Rumuna.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 21:14

44 203 514 5562 to numer angielski, do nagłych przypadków. Nie trzeba specjalnie zakładać konta, żeby go uzyskać. Wystarczy kliknąć zakładkę "contact".

Dział obsługi klienta na Polske jest w Rumunii, dział bezpieczeństwa i wszystkie inne poważne działy znajdują się w Anglii. Wyciek danych nie był winą Rumunów. Wyciekły dane z głównego sytemu, nie wiadomo w jakiej formie, prawdopodobnie ktoś wyniósł adresy mailowe klientów.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 18/03/2014 23:00

Originally Posted By: chomik1992
Nie chciałbym aby moje dokuementy trafiły w ręce jakiegoś przypadkowego Rumuna.


Równie dobrze wszystko mogło trafić w ręce jakiegoś przypadkowego Polaka, Węgra, Czecha, Słowaka, Ruska, Ukraińca, Francuza, Niemca, Amerykańca, Angola... Trafiło akurat do Angola. Nie wiem po co czepiasz się Rumunów.
Posted by: chomik1992

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/03/2014 00:10

Myślałem, że ten dział bezpieczeństwa może jest w Rumunii, o to mi chodziło.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/03/2014 19:37

Spoko. Obniżają koszty gdzie się da, ale firma jest wciąż angielska jakby co. Od strony decyzyjnej patrząc zarząd i wszystkie najważniejsze działy siedzą w Londynie. Dział obsługi klienta to ludki od czarnej roboty, na których oszczędzają.

Pamiętam, że dawne moneybookers miało powiązania z kasą mieszkaniową w Newcastle (można to porównać z polskim SKOKiem), pod kątem wydawania kart płatniczych. Nie wiem czy dalej tak jest. Chyba już zerwali współpracę i wydają karty MC na własną rękę bez pośrednika.
Posted by: MrWujek

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 19/03/2014 23:43

A może ktoś załatwiał sobie SecureCode dla karty Skrill? W formularzu nie znajduje na stronie Mastercard takiego banku jak Skrill czy Moneybokers. Potrzebuję tej opcji do zakupu pewnych biletów.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/03/2014 18:55

Lepiej nie udziwniać. Skrill najlepiej sprawdza się w wypłacie z bankomatu. Bilety kup płacąc kartą jakiegoś banku.
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 21/03/2014 18:56

Skrill nie jest bankiem.
Posted by: FanJagi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/03/2014 02:07

Ile czasu (od pobrania pieniędzy z konta) czekaliście na nową kartę?
Posted by: Pawcias

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/03/2014 03:56

Coś w okolicach tygodnia. Na pewno nie dłużej niż dwa tygodnie.
Posted by: Danielsan

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/03/2014 14:29

jak oblokować kartę, gdy trzy razy wbiłem błędny PIN? smirk
Posted by: Danielsan

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/03/2014 14:29

*odblokować
Posted by: FanJagi

Re: Moneybookers - Skrill [30] - 22/03/2014 16:14

U mnie pieniądze pobrali czwartego marca, do teraz karta nie doszła smile Mail póki co nie odpowiada.