betfair

Posted by: hpc

betfair - 09/12/2004 14:21

witam
Czy też macie kłopot z Betfair.
Cały czas wyskakują na pasku "błędy na stronie"
Są trudności z logowaniem i wylogowaniem.
Refresh działa długo i zawiesza się co jakiś czas.
Na stronie forum-betfair cała masa tych samych zastrzeżeń.
Macie na to jakąś radę.
Moze to problem języka kodowania. Jaki tam ma być nastawiony.
Posted by: hpc

Re: betfair - 09/12/2004 14:33

Quote:

Platform and Browser Recommendations

To gain the best experience when using Betfair, we recommend you use one of the following platform/browser options:

When using a PC:

Internet Explorer 5.5 upwards.
Mozilla Firebird 0.7
Mozilla 1.1 upwards
Netscape 7.0 upwards

When using an Apple Macintosh:
Mozilla 1.1 upwards
Mozilla Firebird 0.7
Mozilla Camino 0.7
Netscape 7.0 upwards

To make full use of the functionality offered by Betfair, your browser must have Javascript and Cookies enabled, which are normally enabled by default. If they are not enabled, switch them on via the Options or Tools menu on your browser.

If your browser supports auto complete for passwords and form input boxes, we suggest that for security reasons you disable this via the Options or Tools menu on your browser. This will lower the risk of unauthorised use of your account. In addition, you should log off every time you finish using the site.




jako, że komp to dla mnie wielka tajemnica, chciałem zapytać o javascript (zwłaszcza script) bo javę to mam. Moze to to samo. I co z tymi cookies.
I wogóle jak mam nastawić kompa i gdzie to ustawiać w IE według powyzszych uwag.
Posted by: hpc

Re: betfair - 09/12/2004 14:49

chyba kłopoty betfair są głębokie

temat z forum:

www.betfair.com
-forum
-site feedback
Betfair Engineering... this site is very poor... please read
Posted by: kurson

Re: betfair - 09/12/2004 15:03

Też o tym czytałem, ale u mnie chodzi "jak złoto", żadnych błędów .
Mam XP i IE (ale nie instalowałem SP2) - podobno może nieźle namieszać
Posted by: hpc

Re: betfair - 09/12/2004 15:13

muszę sie przyznać, że Ci zazdroszczę
w końcu siedze na betfair przez 12 godzin dziennie.
Póki co zainstalowałem nescape i chodzi ale to nie to co na IE.
Posted by: hpc

Re: betfair - 09/12/2004 19:18

po prostu fruwa na nescape 7,2
tak szybko mi nigdy nie chodził.
Posted by: Z.W.T.T

Re: betfair - 25/12/2004 13:53

Witajcie.

Mam mały problem, próbuję zarejestrować kartę Visa (dolarowa) PKO S.A i nie bardzo wiem co mam wpisać w polu: Card nickname (poniżej jest dopisek: This is to quickly identify your card without using the number e.g. Switch, Visa 1, Visa 2.; i tu też mam pytanie co oznacza e.g??), nie wiem także (choć to pole nie jest wymagane) co należy wpisać w polu: Issue Number.

Z góry dzięki za pomoc.

Piotr.
Posted by: mankiet

Re: betfair - 25/12/2004 14:29

hpc priv dzieki
Posted by: Z.W.T.T

Re: betfair - 25/12/2004 15:31

Quote:

Witajcie.

Mam mały problem, próbuję zarejestrować kartę Visa (dolarowa) PKO S.A i nie bardzo wiem co mam wpisać w polu: Card nickname (poniżej jest dopisek: This is to quickly identify your card without using the number e.g. Switch, Visa 1, Visa 2.; i tu też mam pytanie co oznacza e.g??), nie wiem także (choć to pole nie jest wymagane) co należy wpisać w polu: Issue Number.

Z góry dzięki za pomoc.

Piotr.




Ponawiam prośbę o pomoc.

Piotr
Posted by: maycj

Re: betfair - 25/12/2004 19:18

Card nickname: to jest wybrana przez ciebie nazwa tej karty. nie ma znaczenia jaka jest. chodzi tylko o nazwanie tej karty nazwą wlasną.

Issue number: nic nie wpisuj. bo ten numer mają tylko karty Solo i Switch.

pozdr
Posted by: mankiet

Re: betfair - 26/12/2004 15:22

Jestem nowym klientem betfair i mam pare pytan,dzieki jesli ktos znajdzie troche czasu i mi na nie odpowie:
1)
Co to sa te punkty Betfair Points Balance i w jaki sposob mozna je wykorzystac???Jesli mozna oczywisice:)
2)
Do czego sluza te wakacje.kiedy je mozna wykorzystac i po co??Betfair Holiday Balance

3)
ROzumiem ze to co zagram to jest back:)Ale jesli wygram to betfair potraca prowizje(5%),czy ona jest zmienna czy za kazdy wgyrany zaklad zawsze pobieraja 5%
Hm..to chyba narazie tyle
Dzieki za odpowiedzi
Posted by: z o ® r o

Re: betfair - 26/12/2004 15:46

1) Punkty są związane z prowizją. W uproszczeniu: im więcej grasz tym mniejszą prowizję płacisz. Prowizja to wartość procentowa liczona MBR - zniżka. MBR to "Market Base Rate" czyli stawka bazowa danego rynku. MBR dla większości rynków to 5% ale np. dla handicapów azjatyckich - 4%. Zniżka to procentowa wartość ustalana indywidualnie dla każdego klienta na podstawie obrotów. Przykładowo: mając 20% zniżki, na rynku z 5% MBR zapłacisz 5% * (1-0,20)= 4% prowizji.

2) Wysokość zniżki jest przyznawana każdemu klientowi cotygodniowo w niedzielę o północy. Także co tydzień liczba zdobytych punktów jest redukowana o tzw "weekly decay" czyli 15%, wyjątkiem są niektóre okresy (jak np. świąteczny) kiedy zabierają tylko 5% lub wakacje (betfair holiday), które zabukowane na konkretny tydzień, pozwalają uniknąć redukcji (jednak w okresie tym, nie zdobywa się także punktów).
Posted by: mankiet

Re: betfair - 26/12/2004 17:44

Dzieki zorro za odpowiedzi!!
Posted by: mankiet

Re: betfair - 26/12/2004 18:00

Kolejne pytanie:)
Przy kartkach jak sa one liczone?? Jedna kartka jeden punkt??
Czy jest jakies rozroznienie na zolte,czerwone???np zolta jeden punkt,czerwona dwa??Dzieki
Posted by: GBocian

Re: betfair - 26/12/2004 18:43

no właśnie w sumie mogliby napisać jak to jest u nich z tymi kartkami...
Posted by: aveflorek

Re: betfair - 26/12/2004 22:18

Witam
Chciałbym sie zarejestrowac w betfari i w zwiazku z tym pytanie:
- jest jakis bonus przy pierwszym depozycie ,albo cos w tym stylu??
Posted by: maycj

Re: betfair - 26/12/2004 23:07

A propos kartek, to wszystko jest wytlumaczone w zakladce rules:

2 POINTS PER YELLOW CARD AND
5 POINTS PER RED CARD
Posted by: arizona

Re: betfair - 27/12/2004 16:12

czy w betfair jest nadal promocja wpłacasz 20 i dostajesz drugie 20, i czy obsługują ekartę z mbanku
Posted by: z o ® r o

Re: betfair - 27/12/2004 16:48

Quote:

czy w betfair jest nadal promocja wpłacasz 20 i dostajesz drugie 20, i czy obsługują ekartę z mbanku



priv
Posted by: GumoL

Re: betfair - 28/12/2004 10:33

Jak to jest z promocja 20 + 20 euro? Nie chodzi mi tu o zadnego refferala bo ju mam konto w bf. Prosze o wyjasnienie.
Posted by: Adik

Re: betfair - 28/12/2004 11:03

nie ma zadnej takiej promocji 20+20
Posted by: Ares96

Re: betfair - 02/01/2005 14:10

http://eskei.com/betting/

Może komuś sie przyda.
Posted by: aveflorek

Re: betfair - 05/01/2005 19:53

Jest moze jeszcze ta promocja wplacasz 30 euro obracasz tym za 100funtow i wowczas dostajesz 30 euro.
Pilne
Posted by: z o ® r o

Re: betfair - 05/01/2005 20:04

Jest
Posted by: denis

Re: betfair - 10/01/2005 17:43

Jak to jest z tymi punktami zeby placic mniejszy prowizje za zaklady?

To zalezy od tylko od obrotów ? im wiecej zakladow to mniejsza oplata czy zalezy tez od wyniku tych zakladow?


Dzieki
Posted by: ali

Re: betfair - 10/01/2005 17:53

Zalezy od tego ile wygrasz/przegrasz.
Jezeli postawisz 100$ na zdarzenie z kursem 1.1 to wygrasz 10$ ( pomijajac prowizje) i od tych 10$ licza ci premie do redukcji prowizji. Jezeli ten zaklad ci nie wejdzie i przegrasz te 100$ to punkty do redukcji prowizji licza ci od 100$. Czyli jak najbardziej zaleza od wyniku zdarzenia.


Od obrotow zalezy w pewnym sensie bo ten co wygra co ma obrot 1000 a stawial po kursie 1.05 bedzie mial mniej punktow ( bo beda liczone od 50$) od tego ktory postawi 70$ ale po kursie 2 (bo beda liczone od 70$).

Od liczby zakladow tez mozna powiedziec ze w pewnym sensie zalezy. Ale podstawa liczy sie to co wygrasz/przegrasz!!!!
Posted by: PROROK

Re: betfair - 10/01/2005 19:26

Czy wie ktoś ile można maksymalnie zwrócić na kartę przy wypłacie z betfair (oczywiście wpłata była dokonana używając tej samej karty - eKarty mBanku)???? Czy mBank blokuje kase przy zwrotach na kartę ???

Dzięki za jakiekolwiek info w tej sprawie.
Posted by: PROROK

Re: betfair - 11/01/2005 03:32

Próbuje zlecić wypłatę za pomocą przelewu bankowego i mam poważny problem , mianowicie nie mam zielonego pojęcia co wpisać w następujących rubrykach :


1) Account Holding Branch:
2) Select Account Type:
{do wyboru :
Check,
Savings,
Transmission }

3) Bank Code:
4) Sort Code:
5) Bank Key:
6) Branch Code:
7) Routing:

Mam konto w mBanku. Bardzo proszę o pomoc osoby które już wypłacały w ten sposób. Nie mogę wypłacić na kartę gdyż zablokują mi środki na 30 dni w Inteligo. Wypłata przez Moneybookers też odpada gdyż tymczasowo mam zablokowane konto w Moneybookers.

Bardzo proszę o pomoc ................
Posted by: Cyborg

Re: betfair - 11/01/2005 07:06

mBank nie blokuje kasy.
Można wyplacić powyżej depozytu, a ile to trudno powiedzieć. Na pewno nie będziesz miał problemów przy kwotach <1000$, przy wyższych może też nie.
Posted by: kurson

Re: betfair - 11/01/2005 08:08

Quote:

Próbuje zlecić wypłatę za pomocą przelewu bankowego i mam poważny problem , mianowicie nie mam zielonego pojęcia co wpisać w następujących rubrykach :


1) Account Holding Branch:
2) Select Account Type:
{do wyboru :
Check,
Savings,
Transmission }

3) Bank Code:
4) Sort Code:
5) Bank Key:
6) Branch Code:
7) Routing:






Jeżeli nikt Ci nie odpowie, proponuję przesłać powyższy formularz na skrzynkę BOK-u. Ja tak zrobiłem z Multibankiem i grzecznie, kompletnie mi odpowiedzieli

Pozdrawiam
Posted by: figok

Re: betfair - 12/01/2005 12:02

Witam!
Mam kilka pytan odnosnie rodzajow zakladow i stawek u tego buka (doslownie na 5 minut ).Kto bylby w stanie mi pomoc to plissss o kontakt na priv'a.

Pozdrawiam figok
Posted by: ala

Re: betfair - 13/01/2005 16:23

Quote:

Jest moze jeszcze ta promocja wplacasz 30 euro obracasz tym za 100funtow i wowczas dostajesz 30 euro.
Pilne





Proszę o szczegóły.

Zorro napisał że jest jeszcze ta promocja narazie na ich stronce nie znalazłem nic na ten temat.

POZDRO
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 13/01/2005 16:36

Quote:

Quote:

Jest moze jeszcze ta promocja wplacasz 30 euro obracasz tym za 100funtow i wowczas dostajesz 30 euro.
Pilne





Proszę o szczegóły.

Zorro napisał że jest jeszcze ta promocja narazie na ich stronce nie znalazłem nic na ten temat.

POZDRO



Slabo szukasz ;-) na samym srodku masz refer and earn. I zobacz, ze to jest na prawde za skomplikowane, zeby tu w skrocie wyjasniac.

Wojtek
Posted by: Joseph

Re: betfair - 14/01/2005 14:19

Mam pytanko czy da sie wyplacic hajs na konto w MB ??
Posted by: Joseph

Re: betfair - 14/01/2005 14:35

Acha, jeszcze jaka jest minimalne wypłata na MB ??

Z góry THX
Posted by: ala

Re: betfair - 14/01/2005 22:51

I am registering on behalf of a company

Co to zdanie dokładnie znaczy?

Przy rejestracji w betfair poniżej miejsca na wpisanie sześciocyfrowego kodu promocji jest ostatnie miejsce gdzie coś można zaznaczyć:

Pisze:

I am registering on behalf of a company


I teraz pytanie czy trzeba to zaznaczyć po wpisaniu tego kodu promocji żeby móc wziąć wniej udział czy to raczej utrudnienie, bo o ile dobrze rozumiem to zdanie oznacza że zakładam to konto w czymiś imieniu albo(mam nadzieję) z czyjegoś polecenia i czy nie pominąć zaznaczenia ptaszka w tym miejscu ?

Czy jest to niezbędne jeśli znam kod promocji i wpisałem go powyżej?;
Posted by: wHiTe_StAr

Re: betfair - 14/01/2005 23:12

Quote:

Acha, jeszcze jaka jest minimalne wypłata na MB ??

Z góry THX




nie ma minimalnej kwoty do wypłaty na MB
Posted by: ala

Re: betfair - 15/01/2005 02:26

Czy BF przyjmuje wpłaty kartą Inteligo?
Posted by: nazir69

Re: betfair - 16/01/2005 18:45

Quote:

Czy BF przyjmuje wpłaty kartą Inteligo?




Ja wczoraj wpłaciłem na BF 30 Euro , Wstepnie Inteligo przeliczyło mi na - 121,97 pln , pewnie jeszcze prowizję jakąś zdejmą , al eSpoko kasa jest na Koncie
Posted by: GumoL

Re: betfair - 16/01/2005 20:49

Ile wynosi sredni obrot kasy w Batfair w ciagu jednego dnia?

Bedzie 100 mln euro?
Liczyl ktos? :P
Posted by: ala

Re: betfair - 16/01/2005 22:03

Quote:

Quote:

Czy BF przyjmuje wpłaty kartą Inteligo?




Ja wczoraj wpłaciłem na BF 30 Euro , Wstepnie Inteligo przeliczyło mi na - 121,97 pln , pewnie jeszcze prowizję jakąś zdejmą , al eSpoko kasa jest na Koncie




Na forum kiedyś czytałem, że BF nie uznają karty Inteligo.

Wpłacałeś równo 30E jako pierwszą wpłatę(jaka promocja)?

Jaki jest teraz najkorzystniejszy bonus przy założeniu u nich konta?
Posted by: Joseph

Re: betfair - 17/01/2005 08:55

Ej mam problem
Wpłaciłem do Betfair ostatnio 20 Euro (przez MB) a teraz jak chce wypłacić przez MB to piszę że wypłata jestt DECLINED. Co mam zrobić ??
Posted by: Joseph

Re: betfair - 18/01/2005 11:26

Quote:

Ej mam problem
Wpłaciłem do Betfair ostatnio 20 Euro (przez MB) a teraz jak chce wypłacić przez MB to piszę że wypłata jestt DECLINED. Co mam zrobić ??


??
Posted by: ermol

Re: betfair - 19/01/2005 06:16

Jest jakis bonus w betfair obecnie ?
Posted by: Don

Re: betfair - 19/01/2005 12:45

Ehh nie mam już siły do tej nowej stronki Betfair. Jeden jedyny raz udało mi się wejść na nią. Niestety teraz już jest to niemożliwe, wyczyściłem całego tempa, cookies i nic. Wygląda tak że strona się ładuje normalnie bo doczytuje poszczególne elementy ale po załadnowaniu (doczytaniu) nic kompletnie nie widać poza tym środkowym obrazkiem (taki niebieski z napisem "sharp your minds" - coś takiego). Dodam że wszystkie strony www mi chodzą bez problemu, te ze skryptami java również. A tutaj nic a nic nie moge poradzić. Dodam że używam IE.
Może miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać ?
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 19/01/2005 13:50

Jesli masz WIN98 to sciagnij wszystkie dostepne poprawki ze strony Microsoftu (jak ja sciagalem to bylo z 35) i wtedy BF zaczelo chodzic "jak nowe"
W innychg WIN - nie wiem.

Wojtek
Posted by: Chomik

Betfair... - 19/01/2005 17:55

Witam!

Chcialbym zaczac grac w Betfair, ale nie za bardzo jasne sa dla mnie niektore zasady i mam prosbe: czy ktos, kto sie zna na graniu P2P, odpowiedzialby mi na kilka pytan prywatnie?

Jesli tak, to niech mi to tutaj oglosi, prosze, a ja napisze do tej osoby...

Z gory dziekuje i pozdrawiam,

Dawid
Posted by: maycj

Re: Betfair... - 19/01/2005 19:06

czemu nie możesz tu zapytać???? :/
Posted by: szambo

Re: betfair - 21/01/2005 01:54

w sprawie obecnego bonusa:

http://www.betfairpromo.com/football04IntEng/?rfr=831
Posted by: aveflorek

Re: betfair - 08/02/2005 16:05

Kto wie co oznacza ten zaklad:
- Next Goal - bo jakos nie moge znalezc w helpie.
Mam watpliwosci czy chodzi o :
- czy dana druzyna strzeli gola w meczu
- druzyna ktora zdobedzie pierwszego gola w meczu

Dzieki

p.s znacie moze jakis bukow ktorzy oferuja zawieranie zakladow na score/ not to score tak jak GB oferuje??

Pozdrawiam
Posted by: kerot

Re: betfair - 08/02/2005 16:15

Quote:

Kto wie co oznacza ten zaklad:
- Next Goal - bo jakos nie moge znalezc w helpie.






Quote:

Which team will score the next goal in this match?




A helpa dla każdego zakładu masz w zakładce rules po prawej stronie ekranu
Posted by: mg1

Re: betfair - 15/02/2005 21:30

Jak betfair rozlicza przerwane spotkania w pilce noznej?
Posted by: zielu

Re: betfair - 16/02/2005 06:07

A jak tu jest w tym buku odnośnie Potwierdzenia karty i tych innych bajerów trzebba wysyłać karte i skan dowodu? w celu potwierdzenia konta?
Posted by: Kodi

Re: betfair - 16/02/2005 12:53

Quote:

A jak tu jest w tym buku odnośnie Potwierdzenia karty i tych innych bajerów trzebba wysyłać karte i skan dowodu? w celu potwierdzenia konta?




Sami o to prosza po jakimś czasie od założenia konta. I napewno przy pierwszej próbie wypłaty.
Posted by: prer

Re: betfair - 20/02/2005 11:00

Działa wam dzis poprawnie strona betfair? Do tej pory wszystko bylo ok a dzis nie wyswietla mi sie zawartosc bocznego menu (Markets) i nie moge sie zalogowac na swoje konto.
Posted by: Zelu

Re: betfair - 21/02/2005 20:15

Wiecie moze ile wynosi minimalna wplata do Betfair ?
Przelalem im na probe 10 euro przez MB i mi wrocilo, ze za malo. W helpie nic o tym nie pisze.
Posted by: mg1

Re: betfair - 21/02/2005 20:17

A jakie przegladarki uzywasz?
Posted by: prer

Re: betfair - 21/02/2005 20:27

Uzywam IE i to po stronie przegladarki lezał problem, juz sobie z tym poradziłem i narazie dziala poprawnie, dzieki za odzew
Posted by: teges6

Re: betfair - 21/02/2005 20:36

Jak wpłace sobie 30 Euro i dostaje darmowy zakład to trzeba go jeszcze jakos kilka razy obrócić czy to już jest moja kasa????
Posted by: kurson

Re: betfair - 22/02/2005 10:21

Czy u Was też betfair nie działa?

Ja mam coś takiego:

"Http/1.1 Service Unavailable"

Proszę o ewentualne potwierdzenie.
Posted by: nazir69

Re: betfair - 22/02/2005 10:26

Potwierdzam

Http/1.1 Service Unavailable
Posted by: kurson

Re: betfair - 22/02/2005 10:40

Quote:

Potwierdzam

Http/1.1 Service Unavailable





Dzięki - no to czekamy - najgorsze, że troszeczkę próbuję wystawić
Posted by: szupes

Re: betfair - 23/02/2005 10:53

betfair juz dziala !!!
Posted by: swintuch

Re: betfair - 23/02/2005 17:29

Czy istnieje jeszcze promaocja w betfair, jesli tak to na jakich zasadach???
Posted by: Chomik

Re: betfair - 08/03/2005 13:10

Czy Wy tez, wplacajac pieniadze za pomoca MB do Betfair, placicie za te usluge, czy to ja - jako nowy uzytkownik MB - robie cos niewlasciwie? Czy jest sposob na ominiecie oplaty za przelew?
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 08/03/2005 13:14

0,5 euro za przelew trzeba zaplacic.

Wojtek
Posted by: Chomik

Re: betfair - 08/03/2005 13:30

OK, czyli w porzadku... Hmmm, wstyd sie przyznac, ale popelnilem blad debiutanta i wysylajac pieniadze z MB nie podalem nazwy swojego konta!

Czy mimo to pieniadze dojda we wlasciwe miejsce? Napisalem do supportu Betfair, informujac ich o tym zaniedbaniu, ale... kurcze, boje sie
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 08/03/2005 13:50

Wg mnie dojda - kiedys wpisalem login z jednego bucka a adres pomylilem przy wybieraniu z listy i kasa doszla. Co prawda nie do Betfair ale nie powinno byc problemu.

Wojtek
Posted by: Chomik

Re: betfair - 08/03/2005 13:54

Dziekuje ponownie, dam znac czy i kiedy doszly. Oby!
Posted by: Chomik

Re: betfair - 08/03/2005 14:47

I wszystko jasne, pieniadze na koncie, dzieki Bogu bez problemow - czas rewelacyjny: od MB do Betfair w niecale 2 godziny
Posted by: The Boss

Re: betfair - 09/03/2005 00:02

czy mozwplacajac poprzez Moneybookers kasa zostanie przewalutowana?? (konto w MB-PLN, Betfair-Euro)
czy tez nie da sie wplacic do nichw PLN ???
Posted by:

Re: betfair - 13/03/2005 07:44

witam;

czy ktoś ma podobny problem...???

Betfair is currently offline.

The site is temporarily offline due to technical issues, which we are currently investigating. We will post progress reports as they become available.


mam nadzieję, że zaraz będzie "wsio w pariadku"
Posted by: kurson

Re: betfair - 13/03/2005 07:52

Quote:

czy ktoś ma podobny problem...???





Zdaje sie, ze wszyscy poki co maja ten problem
Posted by:

Re: betfair - 13/03/2005 08:20

Quote:

Quote:

czy ktoś ma podobny problem...???





Zdaje sie, ze wszyscy poki co maja ten problem




co za pech...:-( mam nadzieję, że się zaraz wyrobią...

co te booki tak wariują w piątek GB teraz Betfair
Posted by: Chomik

Re: betfair - 13/03/2005 13:20

Sytuacja:

Zaklady LIVE, biathlon na przyklad, Bjoerndalen - ostatnie strzelanie, za chwile wiadomo, ze wygra... Chce postawic 1000 USD na Jego zwyciestwo, kursy lada chwila spadna do minimum.

Pytanie:

Czy - zeby zdazyc - wpisujac w opcji BACK kurs 1.01 i stawke najpierw zostana dla mnie zrealizowane kursy wyzsze (ot chocby 1.02, 1.03), a potem dopiero 1.01? W jaki spoosb mozna zdarzyc sie zalapac w takich chwilach?

Wlasnie tak jak mysle? Piszac nizszy kurs, a wiedzac, iz najpierw wykorzystam te wyzsze? Czy bladze?
Posted by: z o ® r o

Re: betfair - 13/03/2005 13:33

Dokładnie tak jak piszesz. W przeciwieństwie do beznadziejnego P2P w gamebookers gdzie, jeżeli chcesz (albo raczej się pomylisz) obstawić porażkę faworyta po 1.01 to faktycznie po takim kursie będzie ona rozliczona, mimo że druga strona zakładu wystawiła kurs 15. Gdzie w takim wypadku idzie reszta pieniędzy? Oczywiście do kieszeni gamebookers. W betfair jeżeli mierzysz niżej zawsze dostaniesz najlepszy kurs na rynku, zasady są jasne i przejrzyste.
Posted by: Chomik

Re: betfair - 13/03/2005 14:58

Dziekuje
Posted by: figok

Re: betfair - 21/03/2005 12:24

Czy ktos juz wyprobowal ta promocje http://www.betfairpromo.com/cheltenham05/online/?rfr=1140&sid=3#Anchor-offer .Jezeli zaloze konto w euro(czy koniecznie konto musi byc zalozone w funtach ),to wystarczy ze wplace rownowartosc 30funtow i wniose ta stawke do gry,aby otrzymac bonus?

Z gory dzieki za szybka odpowiedz
Posted by: Chomik

Re: betfair - 25/03/2005 19:52

Jestem w szoku... Wchodze na swoje konto w Betfair, a tam zostal mi juz rozliczony zaklad na zwyciestwo w obecnym turnieju tenisowym. Zrobilem "lay" Federera, 470 USD do wygrania i te pieniadze zostaly mi juz dopisane do stanu konta! A zaklad zatwierdzony jako "win"...

Przeciez zawsze oni odejmuja te sume, ktora jest jako "liability", a tymczasem mi pieniadze zostaly dodane!

O co chodzi? Mam ochote szybko wyplacic te pieniadze, zeby sie nic nie cofnelo , ale przede wszystkim licze na Wasza opinie: co jest grane?
Posted by: Chomik

Re: betfair - 25/03/2005 20:11

Niezle, pomylili sie, przez chwile mialem za duzo pieniedzy ale teraz poprawili blad... Nie zdazylem wyplacic, albo inaczej: nie chcialem oszukac, bo i tak jeden zaklad mialem otwarty oprocz tego. Co ciekawe jednak, zabrali mi 5% z wygranego zakladu i mam nadzieje, ze to tez oddadza!
Posted by: romanokey

Re: betfair - 26/03/2005 21:22

Może mi to ktoś przetłumaczyć.
Your account has been suspended.
You are able to change your account profile only. All other functionality has been disabled on your account.
Please contact the Betfair helpdesk for more information
(e-mail: info@betfair.com or telephone: 0870 0110 444 in the UK).

Co im mam wysłać na maila
Posted by: maycj

Re: betfair - 27/03/2005 01:11

Twoje konto zostalo zawieszone. Możesz tylko zmieniać dane w prfilu. Wszystkie inne opcje są niedostepne. Prosze sie skontaktować z naszym supportem aby uzyskac wiecej info.

napisz im zapytanie czemu ci zablokowali konto...
Posted by: romanokey

Re: betfair - 27/03/2005 09:15

a mógłbyś mi napisać tresć w jezyku angielski z takim zapytaniem
Posted by: Kosjo

Re: betfair - 29/03/2005 16:15

Chce zacząć wystawiac kurys w betfair,. I chciałem powiedziec jaka sumka jets potrzebna jak na początek czy 120e wystarczy? Czy zarabia ktoś w ten sposób i czy jest to opłacalne ?

Pozdrawiam,Kosjo
Posted by: tysio111

Re: betfair - 29/03/2005 23:18

To stanowczo za mało. Można na tym zarobić pod warunkiem, że się wystawia właściwe kursy. Drugą sprawą jest przebicie innych ofert a to w popularniejszych ligach wydaje się trudne ale jest trochę lig na betfair, które są zaniedbywane. Poza tym czemu betfair? Na betfair masz 5% prowizji a na betdaq 3%.
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 30/03/2005 05:56

5% masz jak zaczynasz - potem sie to zmniejsza. Jak nie masz kasy, zeby zrobic taki obrot, ze prowizja spadnie na 4% to nie ma co zaczynac wg mnie. Z 5% nie przebijesz ludzi ktorzy maja 4% i mniej

Wojtek
Posted by: Kosjo

Re: betfair - 30/03/2005 06:03

Quote:

To stanowczo za mało. Można na tym zarobić pod warunkiem, że się wystawia właściwe kursy. Drugą sprawą jest przebicie innych ofert a to w popularniejszych ligach wydaje się trudne ale jest trochę lig na betfair, które są zaniedbywane. Poza tym czemu betfair? Na betfair masz 5% prowizji a na betdaq 3%.




Aha,dzięki niestety mnie zasmuciłeś

Czy można tam wystawiać równiez kursy tak żeby było można zagarać kuponn ?
Posted by: easy_rider

Re: betfair - 08/04/2005 21:08

Co wpisaliście w polu Your "Nickname" for this card" podczas definiowania karty ? Jest tam miejsce na 8 liter i nic mi nie przychodzi do głowy
Posted by: Stach

Re: betfair - 08/04/2005 21:18

Możesz tam wpisać cokolwiek. Ta nazwa jest tylko dla odróżnienia kart, bo można zarejestrować ich kilka w BF.
Posted by: easy_rider

Re: betfair - 08/04/2005 21:25

Quote:

Możesz tam wpisać cokolwiek. Ta nazwa jest tylko dla odróżnienia kart, bo można zarejestrować ich kilka w BF.




Dzięki, jesteś dziś bardzo pomocny
Posted by: Adiq

Re: betfair - 10/04/2005 10:20

Quote:

Może mi to ktoś przetłumaczyć.
Your account has been suspended.
You are able to change your account profile only. All other functionality has been disabled on your account.
Please contact the Betfair helpdesk for more information
(e-mail: info@betfair.com or telephone: 0870 0110 444 in the UK).

Co im mam wysłać na maila




mam dokladnie to samo i to od dluzszego czasu. Poslali mi wczesniej jakiegos maila, ale nie przeczytalem, a potem format i maile poszly sie kochac,wiec nawet nei wiem o co chodzi. Od tamtego czasu w ciagu jakiegos pol roku poslalem juz kilkanascie maili na info@betfair.com, ale nie dostalem zadnej odpowiedzi....nie ma to jak dobry support
Posted by: Adiq

Re: betfair - 10/04/2005 10:22

mam tam grosze na koncie i mi to wisi, ale fakt pozostaje faktem
Posted by: qwerty

Re: betfair - 10/04/2005 16:13

Przeprowadzają weryfikację; trzeba będzie odesłać tradycyjną pocztą jakiś list/formularz. Nie wiem, czy dotyczy to wszystkich...
Posted by: Adiq

Re: betfair - 12/04/2005 10:11

weryfikacja weryfikacja, ale zeby nie odpisac na zaden z moich licznych maili?
Posted by: Cyprian

Re: betfair - 13/04/2005 22:21

Witam.
Czy wpłacał ktoś ostatnio do Betfair pieniądze kartą VISA ELECTRON INTELIGO?Jeśli tak to czy istnieje później możliwość wypłaty także na tą kartę?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Posted by: santiago

Re: betfair - 14/04/2005 09:58

Witam, czy moze mi ktos powiedziec jak najprosciej i najbezpieczniej wplacic kaske do betfairu?
Posted by: mati55

Re: betfair - 14/04/2005 10:13

A ja chcialem zapytac,czy tylko ja nie moge kasy wyplacic-wyskakuje jakis komunikat o technicznych problemach na serwerze
Posted by: mati55

Re: betfair - 14/04/2005 10:24

mozna wplacac i wyplacac na karte inteligo.calkiem dobre przeliczniki maja
Posted by: mati55

Re: betfair - 15/04/2005 16:00

Od dwoch dni jak wchodze na wyplaty to mam komunikat ze maja jakis bjd na serwerze,dziwne bo jak wchodze na wplaty to tego nie ma.Nie wiem czy tak jest tylko u mnie-w zwiazku z powyzszym mam prosbe:czy ktos moglby sprawdzic u siebie na koncie czy ma tak samo? Z gory dzieki za pomoc
Posted by: Kaktus_lbn

Re: betfair - 15/04/2005 18:23

siema

jestem w betfair od nie dawna dlatego mam pytanie dosc laiczne, mianowicie jezeli zażyczyłem sobie wystawienia jakies tam zdarzenia po kursie wyzszym niz w tej chwili oferuje buk tzn jezeli poprosilem o wystawienie np "1" po kursie @1.50 to jak moge sprawdzic czy ktos wystawil mi tą "1"?
Posted by: mati55

Re: betfair - 15/04/2005 18:30

po prawej stonie masz zakladke "my bets",kliknij-tam sa twoje zaklady
Posted by: mati55

Re: betfair - 15/04/2005 18:54

Ponawiam prosbe...
Posted by: mati55

Re: betfair - 15/04/2005 18:56

Quote:

Od dwoch dni jak wchodze na wyplaty to mam komunikat ze maja jakis bjd na serwerze,dziwne bo jak wchodze na wplaty to tego nie ma.Nie wiem czy tak jest tylko u mnie-w zwiazku z powyzszym mam prosbe:czy ktos moglby sprawdzic u siebie na koncie czy ma tak samo? Z gory dzieki za pomoc


.
Posted by: maycj

Re: betfair - 15/04/2005 21:07

u mnie nie ma problemu
Posted by: avi7

Re: betfair - 21/04/2005 22:11

Witam!! Mam pytanko, jak dostac promocyjny 30Euro freebet(o ile taki jescze jest możliwy)...znaczy skąd mam wziąźć jakiś kod, który trzeba wpisać przy rejestracji

Please enter your 'Refer and Earn' or Promotion
code here (optional).
Posted by: wolf77

Re: betfair - 23/04/2005 20:35

Ja takze od paru dni probuje przelac kase z betfair do moneybookers i mi przychodza e-mail ze tranzakcja odrzucona - dziwne bo 3 miesiace temu przelewalem kase pare razy / spore kwoty / i nie bylo problemu.Czy to prawda ze trzeba wypelnic jakis specjalny druk - kwestionariusz. Bede wdzieczny za odpowiedz.
Posted by: spoonboy

Re: betfair - 24/04/2005 20:59

Wolf77 poczytaj sobie:

betfair / forum / service / Terms and conditions workaround for affected users

Tam jest wyjasnione dlaczego niektorzy maja problemy przy wplatach i wyplatach.
Posted by: Czytelnik

Re: betfair - 03/05/2005 14:37

Witam
Zamierzam wyplacic środki z BF na swoje konto poprzez przelew bankowy. Jak zapewne wiecie pola, ktore trzeba w tym celu wypelnic do standardowych nie naleza. Zwracalem sie z tym pytaniem zarowno do Inteligo jak i Mbanku, jednak ci albo podawali standardowe informacje o SWIFT etc. lub sugerowali ze informacji nalezy zasiegac u nadawcy przelewu.

Przytoczę może owe pola.
Bank:
Account Holding Branch:
Account Number:
Select Account Type: (tu do wyboru: Check,Savings lub Transmission)
Bank Code:
Sort Code:
Bank Key:
Branch Code:
Routing:

Zapewne niektorzy z Was dokonywali wyplat właśnie w ten sposob i ze wspomnianym problemem zdolali sie uporac... Mam ogromna prosbe o pomoc w w/w sprawie. Za wszelkie odpowiedzi juz teraz serdecznie dziekuje.

Pozdrawiam.
Posted by: Kreczmer

Re: betfair - 11/05/2005 08:43

Mam pytanie zwiazane z mBankiem i Betfair. W przypadku wyplaty na eKarte, karta jest automatycznie rozladowana? Czy pieniadze beda sie znajdowac na karcie i musze ja sam rozladowac? Jesli tak, to ile trwa wyplata na eKarte z BF do mBanku
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 11/05/2005 08:55

mam problem z przeslaniem kay na betfair przez MB.
niby zlecam wyslanie pieniedzy na adres moneybookerseur@betfair.com bo wysylam 50 eur ale tam jest jakas data do ustawiania.o co w niej chodzi?bo wczoraj po 21 wyslalem im kase a dzis o 10 wrocila do mnie na konto w MB.w polu TEMAT podalem oczywiscie moj login z betfair
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 11/05/2005 09:50

Przy wysylaniu kasy podajesz date urodzenia - ta ktora podales przy rejstracji w BF. Nie slyszalem o tym, zeby kasa z BF wracala. Moze nie masz zweryfikowanego konta? Albo nie zaakceptowales ostatnich zmian w regulaminie? Wtedy cyba nie da sie wplacic ani wyplacic.

Albo moze sie po porstu pomyliles w ktoryms miejscu.

Wojtek
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 11/05/2005 09:51

Data oczywiscie ta ktora podawales w Moneybookers a nie w BF - szkoda, ze nie mozna edytowac postow

Wojtek
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 11/05/2005 10:43

nie ta data.ta date to podaje juz przy weryfikacji przesylania kasy.chodzi mi o ta date ktora ustawia sie w tym samym czasie co wpisuje sie na przyklad swoj login w miejsciu TYTULEM.jakas date akcji sie ustawia.
a konto na MB na pewno mam zweryfikowane bo przeciez kase tam mam;-) no chyba ze chodzi CI o weryfikacje konta na BF.
Posted by: Gato

Re: betfair - 11/05/2005 13:41

Wiem że to trochę off topic, ale nie wiem gdzie za bardzo umieścić, a nie chcę zakładać osobnego tematu. Kogo poza betfair byście jeszcze polecili do gry z tzw.p2p. Czy ktoś ma doświadczenia np. z Betdaq, Parbet, Betsson lub innymi?
Jeśli tak to skrobnijcie coś.

Thx za odpowiedź
Posted by: marey21

Re: betfair - 11/05/2005 17:50

Witam, czy jest obecnie jakas promocja dla nowych uzytkownikow????
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 12/05/2005 08:33

nie no ciagle mi cofa wplate do betfair.czy ktos tez mial z tym problemy??za nic w swiecie nie moge sobie z tym poradzic.prosze pomozcie
Posted by: Cyborg

Re: betfair - 12/05/2005 08:47

Zastanawiam się o jakiej dacie piszesz. Nic takiego nie ma. Czy na pewno wybierasz prawidłową zakładkę do przelewu z MB do Betfair ?
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 12/05/2005 09:08

nie no juz ta data to pomylka.po prostu niepotrzebnie cos zaznaczalem w MB.ale potem jak mi znowu cofneli to wyslalem juz prawidlowo w TYTULEM wpisalem moj nick z betfair i dzis patrze i znowu jest cofniete;-(.no chyba ze konto mail z MB musi byc takie samo jakie podalem w betfair??
Posted by: z o ® r o

Re: betfair - 12/05/2005 09:11

tak, bezwarunkowo musi być ten sam adres
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 12/05/2005 09:16

aha no to dobrze;-)wlasnie przeslalem sobie na drugie konto mb i z neigo wyslalem do betfair;-)teraz to juz chyba musi dojsc
Posted by: globus

Re: betfair - 12/05/2005 11:25

Dopisuja 45$ za kazdego zreferowanego membera, ktory wplaci min 10 funciakow ? Moze ktos to potwierdzić ?
Posted by: globus

Re: betfair - 13/05/2005 15:08

Step 3: Click Send Money and request a transfer to 1 of the following accounts, ensuring that your transfer is in the same currency as your Betfair account

Co mam zrobic jesli mam konto w MB w PLN ?
Posted by: Kosjo

Re: betfair - 13/05/2005 17:39

Mam pytanko jak klikam na jakś drużyne to pokazuja mi sise statystyki ile na nią jest postawione kasy itp. itd. Możeice mi powiedzieć co po prawej stronie oznacza te "Traded" ??? Czy to jets ogólna stawka za jaką postawiono po tym kursie cyz co ???
Posted by: Cyborg

Re: betfair - 13/05/2005 20:20

Quote:

Czy to jets ogólna stawka za jaką postawiono po tym kursie ???


Tak, z tym że jest suma zakładów sprzedanych i skupionych. Załóżmy że że wystawiłeś zakład 100$ po kursie 2.0 Jeśli ktoś inny (chociaż teoretycznie nawet jak Ty sam) kupi ten zakład to wartośc "Traded" przy kursie 2.0 powiększy się o 200$, a nie o 100$. Także suma zakładów "Total Matched..." powiększy się o 200$.
Posted by: globus

Re: betfair - 13/05/2005 21:23

Quote:


Dopisuja 45$ za kazdego zreferowanego membera, ktory wplaci min 10 funciakow ? Moze ktos to potwierdzić ?

Step 3: Click Send Money and request a transfer to 1 of the following accounts, ensuring that your transfer is in the same currency as your Betfair account

Co mam zrobic jesli mam konto w MB w PLN ?



Juz znam odpowiedzi na te pytania, szkoda ze nikt nie raczl na nie odpowiedziec na forum
Posted by: Adik

Re: betfair - 14/05/2005 07:31

Witam,

Czy ktos moze prztlumaczyc ponizsza informacje ? Wiem, ze wprowadzony zostal limit 5000$ przy wyplacie na karte VISA ale co oznacza to pierwsze i ostatnie zdanie?

Quote:



A recent industry-wide imposed change from VISA has been made which affects ALL VISA debit card withdrawals from your Betfair account. There is a daily limit of $5000 US Dollars (or currency equivalent) which can be requested to your VISA debit card. This limit already applies to all VISA credit cards.

Deposits into your Betfair account are not affected by this change.


Posted by: czepek

Re: betfair - 14/05/2005 07:46

Quote:

Quote:


Dopisuja 45$ za kazdego zreferowanego membera, ktory wplaci min 10 funciakow ? Moze ktos to potwierdzić ?

Step 3: Click Send Money and request a transfer to 1 of the following accounts, ensuring that your transfer is in the same currency as your Betfair account

Co mam zrobic jesli mam konto w MB w PLN ?



Juz znam odpowiedzi na te pytania, szkoda ze nikt nie raczl na nie odpowiedziec na forum


Wiec jak z tym jest , dopisuja czy nie??
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 14/05/2005 11:59

czy w BF jak chce cos obstawic to za kazdym razem moeg sobie kurs podnosic?o co chodzi z ta mozliowscia podnoszenia kursu?
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 14/05/2005 12:05

i drugie pytanie czy jaesli przy kursie jest nizej napisana kwtoa na przyklad 27 eur to czy moge dany zaklad zagrab na przyklad za 50 eur?
Posted by: Cyborg

Re: betfair - 14/05/2005 19:27

Możesz wpisać kwotę 50 euro, ale zakład zawrzesz na 27, a reszta będzie czekała aż ktoś wystawi taki kurs. Jeśli nie wystawi do rozpoczęcia meczu to te 23 euro wrócą na Twoje konto.
Posted by: globus

Re: betfair - 14/05/2005 21:33

Cyborg, podobno dopisuja, na razie robi sie obrot
Posted by: globus

Re: betfair - 14/05/2005 21:35

to bylo do czepka nie cyborga, sory
jaki jest edit time ?
Posted by: punter UK

Re: betfair - 14/05/2005 21:50

Quote:

Możesz wpisać kwotę 50 euro, ale zakład zawrzesz na 27, a reszta będzie czekała aż ktoś wystawi taki kurs. Jeśli nie wystawi do rozpoczęcia meczu to te 23 euro wrócą na Twoje konto.









jesli powiedzmy chcialbys postawic Ł100 na Preston po kursie 2.28 to kupisz Ł88, ktore jest w ofercie, a Ł12 przejdzie na strone LAY (po kursie 2.28) i bedzie tam czekac az ktos bedzie chcial lay Preston(@2.28).
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 15/05/2005 07:30

o co chodzi z tymi punktami??
Betfair Points Statement??mam ich 36.
zreszta czekam rowniez na bonusa.bo zostalem polecony i teraz staram sie zrobic obrot ( z tego co pamietam musi to byc 100 funciakow)czy jak juz zrobie obrot to automatycznie zostanie mi dopisany bonus czy musze im maila wysylac?
Posted by: globus

Re: betfair - 15/05/2005 07:37

Quote:

o co chodzi z tymi punktami??
Betfair Points Statement??mam ich 36.
zreszta czekam rowniez na bonusa.bo zostalem polecony i teraz staram sie zrobic obrot ( z tego co pamietam musi to byc 100 funciakow)czy jak juz zrobie obrot to automatycznie zostanie mi dopisany bonus czy musze im maila wysylac?



Betfair Points Discount Rate
From To

0 999 0%

1,000 3,999 5%

4,000 6,999 10%

7,000 9,999 15%

10,000 13,999 20%

14,000 18,999 25%

19,000 24,999 30%

25,000 32,999 35%

33,000 43,999 40%

44,000 59,999 45%

60,000 76,999 50%

77,000 99,999 55%

100,000 - 60%


Wydaje mi sie ze chodzi o mniejsze prowizje przy wystawianiu, ale moze sie myle.

Z tego co ja widze to jest 20funciakow i tylko przy wplacie karta
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 15/05/2005 07:46

Jak masz 36 punktow i czekasz na obrot 100 funtow to na razie tymi punktami nie masz sie co przejmowac. To jest istotne jak sie gra za wieksza kase. Grajac malo bedziesz mial prowizje 5% czyli jak wygrywasz 100 funtow to dostajesz 95. A jakbys gral duzo i mial na przyklad 10000 punktow to bys dostal z tej wygranej stowy 96 funtow (100 * (1-0,04))

Wojtek
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 16/05/2005 08:16

wlasnie dokonalem obrotu na 118.93 GBP.Teraz chyba nie zostaje nic innego zeby napisac do niach maiala ze dokonalem obrotu i bardzo grzecznie prosze o bonusik;-))
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 16/05/2005 08:23

A jestes pewnien, ze wymagany byl obrot 100 funtow a nie ugranie 100 punktow? Wczesniej wymagali uzyskania 100 punktow i potem bonus dawali sami bez pisania, tyle, ze po kilku dniach.

Wojtek
Posted by: kurson

Re: betfair - 16/05/2005 08:28

Quote:

A jestes pewnien, ze wymagany byl obrot 100 funtow a nie ugranie 100 punktow? Wczesniej wymagali uzyskania 100 punktow i potem bonus dawali sami bez pisania, tyle, ze po kilku dniach.

Wojtek




Ja już interweniowałem w sprawie bonusa za moich poleconych i oto co mi odpisali:

"As per the rules of the Refer & Earn scheme, the referred customer
must have 50 Betfair points in their account to qualify for bonus
payments. At the present time, your friend has less than the
required amount of points to qualify."

Chyba wszystko jasne?

Pozdrawiam
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 16/05/2005 08:30

hm no ten kto mnie polecil powiedzial ze obrot 100 funtow.jesli chodzi o punkty to mam ich na dzin dzisiejszy 46 ( zabrali mi dzis 9 punktow );-) wiec do 100 jeszcze troche mi brakuje.
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 16/05/2005 08:32

sorka mam 47 a mielm juz 56 kufa.bedzie trzeba wplacic pare groszy jeszcze raz bo wszystko jest na GB.
Posted by: kurson

Re: betfair - 16/05/2005 08:33

Quote:

hm no ten kto mnie polecil powiedzial ze obrot 100 funtow.jesli chodzi o punkty to mam ich na dzin dzisiejszy 46 ( zabrali mi dzis 9 punktow );-) wiec do 100 jeszcze troche mi brakuje.




Przeczytałeś co napisałem powyżej?

Potrzebujesz 50 betfair points...
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 16/05/2005 08:34

tak przeczytalem.dlatego pisze ze mialem 56 ale co tydzien zabieraja wiec mi dzis zabrali 9 punktow i juz nie spelniam warnkow wiec musze znowu cos zagrac zeby do tych 50 dostukac
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 16/05/2005 09:10

hm a mi napisali cos takiego

"Thank you for your e-mail.

To qualify for the free bet, you do need to have a registered credit
or debit card on you account.

Once the card has been registered, your free bet can be credited
within 7 working days.

Please do not hesitate to contact us if you have any further
enquiries.

Kind regards"
Posted by: Cyborg

Re: betfair - 16/05/2005 09:48

Quote:

tak przeczytalem.dlatego pisze ze mialem 56 ale co tydzien zabieraja wiec mi dzis zabrali 9 punktow i juz nie spelniam warnkow wiec musze znowu cos zagrac zeby do tych 50 dostukac



Nie sądzę żebyś musiał znowu dobijać do 50 pkt. Wystarczy zarejestrować kartę i powinieneś otrzymać bonus.
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 16/05/2005 11:16

ok wlasnie zarejestrowalem VISE ELECTON.ciekawe czy uznaja to
Posted by: Cyborg

Re: betfair - 16/05/2005 11:33

Szczerze wątpię, ale kto wie
Posted by: BiZkiT

Re: betfair - 16/05/2005 11:36

"Betfair accepts Visa & Mastercard credit cards and Visa Delta, Switch, Solo, Electron & Laser debit cards. Click Cards Accepted to see a list of countries from where cards will be accepted on Betfair."

tak na ich stronie jest napisane
Posted by: PAWi

Re: betfair - 18/05/2005 07:18

ja ostatnio z racji polecenie refferala dostalem 29 euro bonusu, bo kolega obrocil wymagany kapital. wiec znow tutaj gram.

potrzebuje w excelu arkusza (kiedys mialem) do obliczenie sure-betow w BetFair dysponuje kto takim i moglby podeslac na maila?
Posted by: PAWi

Re: betfair - 18/05/2005 10:35

jeszcze jedno pytanko. od jak dawna w BF nie ma Ligi Polskiej?
Posted by: nowy WK

Re: betfair - 18/05/2005 10:53

od tej rundy :-( Inni np. 5dimes probuja wprowadzac nawet 2-ga lige do oferty a BF olewa.

Wojtek
Posted by: z o ® r o

Re: betfair - 18/05/2005 11:51

Quote:

jeszcze jedno pytanko. od jak dawna w BF nie ma Ligi Polskiej?



I nie tylko polskiej. Wiele mniej popularnych lig zniknęło z oferty przez 2 ostatnie lata. Pierwsze ligii europejskie: polska, słowacka, chorwacka, słoweńska, węgierska, Islandia też przypuszczam się już nie pojawi. W dalszej kolejności zlikwidują być może czeską i rosyjską (zdarza się, że już ich nie ma) oraz niemieckie ligii regionalne. Niższe ligii europejskie: druga szwajcarska, austriacka, belgijska, niższe ligii skandynawskie w tym szczególnie szwedzkie, norweskie i duńskie. Ligii południowoamerykańskie: Chile, Peru, zdarza się, że nie ma Brazylii. Rozgrywki pucharowe we wszystkich wymienionych krajach - w większości także brak. Dodam, że nie pojawiło się w tym czasie nic nowego jeżeli chodzi o piłkę. Polecam pisanie do nich listów z sugestiami. Ja już napisałem. A w zeszłym tygodniu otworzyłem konto w Betdaq. Skoro ich priorytetem jest Poker to będą musieli pogodzić się z odpływem klientów do konkurencji.
Posted by: agnlat

Re: betfair - 21/05/2005 15:25

Witam,
Mam dwie przeglądarki IE i Operę. Pod IE Betfair chodzi jak burza i nie ma problemu za to pod Operą nie wyświetlają mi się rynki, kursy. Co muszę zmienić, aby pod Operą też Betfair chodziło. Z góry dzięki za odpowiedź.
Posted by: tysio111

Problem z wypłata - 30/05/2005 21:48

Witam

Czy tylko mi od paru dni pojawia się przy próbie wypłaty monit, że został wykryty błąd serwera i powinienem odświeżyć stronę? Od 3 dni próbuję przez to bezskutecznie wypłacić. Oczywiście depozyt działa bez problemu... i oczywiście w skrócie mowiac helpdesk zrzuca wine na moj sprzet. Czy ktos ma podobne problemy?
Posted by: meyde9

Re: Problem z wypłata - 01/06/2005 11:12

Jest jakis bonus teraz w batfair ??
Zalozylem kobto tam moze z pol roku temu, ale nie wplacilem jeszcze zadnej kasy tam, czy jest tam jakis bonus teraz ??
Posted by: Kaligula

Re: Problem z wypłata - 01/06/2005 12:56

betafair /euro/ moneybookers/zł/

przy wysyłaniu kasy z mb wybieram walutę/euro/ i wysyłam kasę na wskazany adres email przez betfair /z kóncówką euro/
czy z powrotem przy wypłacie kasy z betfair na mb, nie będzie problemów z niezgodnością walutową? normalnie mi to przewalutują, czy jest jakiś problem ala pinnacle? pozdrawiam
proszę o odp.
Posted by: globus

Re: Problem z wypłata - 01/06/2005 14:11

Quote:

betafair /euro/ moneybookers/zł/

przy wysyłaniu kasy z mb wybieram walutę/euro/ i wysyłam kasę na wskazany adres email przez betfair /z kóncówką euro/
czy z powrotem przy wypłacie kasy z betfair na mb, nie będzie problemów z niezgodnością walutową? normalnie mi to przewalutują, czy jest jakiś problem ala pinnacle? pozdrawiam
proszę o odp.



ja nie mam zadnych problemow, przy wyplacie ostatnio przeliczyli mi euro za 4.16 wiec niezle
Posted by: Fro_Lech

Re: Problem z wypłata - 02/06/2005 14:23

Czy w BF można grać więcej niż jedno zdarzenie(singiel) na kupon ?
Posted by: mecz55

Re: Problem z wypłata - 02/06/2005 22:15

Czy na wszystkie zaklady na bf pobierana jest prowizjawedlug tych samych stawek. Czy tez moze na niektore zdarzenia czy typy zakladow prowizja jest niższa. Jesli maja na swojej stronie informacje o tym to poprosilbym o wskazanie.
Posted by: z o ® r o

Re: Problem z wypłata - 02/06/2005 22:29

Na handicapy azjatyckie jest stała - 1%. Innych odstępstw od reguły 5% minus zniżka nie widzę. Wydawało mi się, że na MLB było 3% ale z tego co widzę już też 5%.
Posted by: mecz55

Re: Problem z wypłata - 02/06/2005 22:38

Dzieki, czy preferencyjne prowizje na asiany to od zawsze? Bo jak sie patrzy to tego typu zaklady nie sa za czesto wystawiane przez uzytkownikow, raczej maly na nich obrot.
Posted by: borsuk

Re: Problem z wypłata - 02/06/2005 22:38

Quote:

Czy na wszystkie zaklady na bf pobierana jest prowizjawedlug tych samych stawek. Czy tez moze na niektore zdarzenia czy typy zakladow prowizja jest niższa. Jesli maja na swojej stronie informacje o tym to poprosilbym o wskazanie.




Jesli wejdziesz w jakies zdarzenie to w zakladce 'Rules' jest procent prowizji - "Commission on this market"
Posted by: borsuk

Re: Problem z wypłata - 02/06/2005 22:40

Jeszcze na "Total goals" jest 1%.
Posted by: woytass

Re: Problem z wypłata - 05/06/2005 08:20

Witam

Jak jest obecnie z wypłatami na karty Visa ??? Czy mozna wypłacić na karte kwotę znacznie przekraczającą depozyt ??? (pytam bo wiem ze kiedys byl z tym problem)

Konto mam w mBanku, Visa to zwykla Electron. Ile czasu idą pieniązki na konto ???

Pozdrawiam
Posted by: ROB77

Re: Problem z wypłata - 05/06/2005 18:22

mysle,ze nie bedziesz mial problemow w wyplata kwoty znacznie przewyzszajacej depozyt.najwyzej zazadaja skanow jakichs dokumentow.
ostatnio wyplacalem pieniadze na karte.w niedziele zarzadalem wyplaty,a w srode rano mialem kaske juz na koncie.polecam.
ale ty do wyplaty musisz miec e-karte,zwykla visa elektron do takich transakcji jest bezuzyteczna
pozdrawiam
Posted by: mecz55

Re: Problem z wypłata - 08/06/2005 09:29

Gdyby ktos nie zauwazyl (informacja ze strony betfair):
Betfair are aware of a number of emails that have been sent to betfair customers, purporting to be the &#8220;Betfair Security Department Assistant&#8221;.

These emails are not from Betfair and you should not click the link on this email or on emails such as this.

Should Betfair ever need to confirm information about your account when you type in www.betfair.com into your browser and logon, you will be presented with a message. Any direct link in emails that ask you to logon or confirm details will not be from us.

If you have clicked the link on this email please contact the helpdesk on 0870 0110 444 and they will confirm your identity and reset your password for you.

This sort of email is known as &#8220;phishing&#8221;. Phishing is when some fraudster sends out messages pretending to be from betfair, or a bank or some other online company. The purpose of this email is to extract personal information. This information would then be used by the fraudster to commit fraud in your name.

Betfair will never ask for your username or password via email.

Known fake emails:

Dear Valued Member,

According to our site policy you will have to confirm your account by the following link or else your account will be suspended within 24 hours for security reasons.
www.betfair.com/confirm.php?email=someemailaddress@isp.com
Thank you for your attention to this question. We apologize for any inconvenience.
Sincerely,
Betfair Security Department Assistant.

Betfair takes security very seriously and if you ever have any Security questions about this or other security related questions, you can contact Betfair&#8217;s Security department at security@betfair.com or alternatively make contact with us via the usual contacts points that can be found on the site within the &#8216;Contact Us&#8217;section.

Many thanks
Betfair Security
Posted by: piwochlej

Re: Problem z wypłata - 10/06/2005 08:49

Wiem, ze nie wyplacaja na karty MasterCard inne niz brytyjskie. Ale jezeli zrobilem wplate polska karta MasterCard, a teraz chce wyplacic na inna karte, powiedzmy VISA to czy sie tak da?
Albo jeszcze inaczej: jezeli wplace przez mb to czy pozwola mi wyplacic na karte VISA?

Bardzo prosze o odpowiedz.

Pzdr
Posted by: mecz55

Re: Problem z wypłata - 15/06/2005 09:33

Czy dobrze zrozumiemlem ze w betfair aby zakład byl wazny dla pilki noznej musi byc rozegrane pelne spotkanie?

Czyli dla spotkanie przerwanego w 82 minucie bedie zwrot?
( bo narazie mam rozliczone jako przegrany)
Posted by: piotras

Re: Problem z wypłata - 19/06/2005 01:48

wplace do nich kase karta Visa Electron Inteligo?
Posted by: kapitansb

Re: Problem z wypłata - 19/06/2005 09:23

Czy gra ktos konie w betfair ?

Gdzie mają wyniki gonitw ,poza tym moze ktoś ma kalkulator na 4,5 koni ( a może więcej ?) ?

A moze ktos doswiadczony podzieli sie strategią ?

Gdzie znajdę linki na tory wyścigowe (bez trottingu)
Posted by: globus

Re: Problem z wypłata - 19/06/2005 14:18

Ile razy mozna wyplacac z betfair w ciagu miesiaca ? Chyba jest jakis limit bo moje zadania wyplaty sa odrzucane
Posted by: z o ® r o

Re: Problem z wypłata - 19/06/2005 16:37

Limitu raczej nie ma. Powody mogą być różne. Jeden z bardziej prawdopodobnych to inne adresy e-mail na koncie moneybookers i betfair. Może być też niezgodność waluty, albo za mało wolnych środków na koncie w momencie próby realizacji wypłaty przez betfair.
Posted by: globus

Re: Problem z wypłata - 19/06/2005 17:25

Quote:

Limitu raczej nie ma. Powody mogą być różne. Jeden z bardziej prawdopodobnych to inne adresy e-mail na koncie moneybookers i betfair. Może być też niezgodność waluty, albo za mało wolnych środków na koncie w momencie próby realizacji wypłaty przez betfair.



Dzieki za odpowiedz zorro, e-mial mam ten sam, powodem rzeczywiscie moglby byc brak srodkow, ale zeby 2 razy z rzedu trafili jak mialem wiekszosc w grze :/ Wyplacaja w niedziele ?
Posted by: piotras

Re: Problem z wypłata - 19/06/2005 17:26

wplace do befair kase karta Visa Electron Inteligo?

Globus odezwij sie na GG
Posted by: Chomik

Re: Problem z wypłata - 21/06/2005 10:38

Czy macie problemy z otwarciem strony z Betfair dzisiaj, teraz? Albo czy maja ten problem uzytkownicy internetu z Toya (Łódź)? Bo ja mam
Posted by: kurson

Re: Problem z wypłata - 21/06/2005 10:47

Quote:

Czy macie problemy z otwarciem strony z Betfair dzisiaj, teraz? Albo czy maja ten problem uzytkownicy internetu z Toya (Łódź)? Bo ja mam




U mnie wszystko w porzadku, strona sie otwiera, logowanie bez klopotow, zaklady pokazuje prawidlowo.

Pozdro
Posted by: Chomik

Betfair... - 21/06/2005 10:49

Quote:

Quote:

Czy macie problemy z otwarciem strony z Betfair dzisiaj, teraz? Albo czy maja ten problem uzytkownicy internetu z Toya (Łódź)? Bo ja mam




U mnie wszystko w porzadku, strona sie otwiera, logowanie bez klopotow, zaklady pokazuje prawidlowo.

Pozdro




Dziekuje, Kursonie, jak zwykle zyczliwy. Czyli cos u mnie nie tak, trudno, trzeba poczekac.
Posted by: Chomik

Re: Betfair... - 21/06/2005 11:18

Toya miala wczoraj problemy, nie wiem czy tylko w Lodzi, ale przez kilka godzin nie bylo internetu. Napisalem teraz do nich dlaczego niektore strony (w domysle: Betfair) nie otwieraja sie, ale bede musial zapewne poczekac na odpowiedz.

Czy ktos jest tutaj z Lodzi, ma internet z Toya i tez nie moze otworzyc tej strony?

Czy moze u mnie cos sie stalo?
Posted by: aveflorek

Re: Betfair... - 22/06/2005 19:52

Witam

Wplacilem do Betfair kase za pomoca e-karty mBanku. Teraz chcialbym wyplacic troche wiecej spowrotem :

a.) jezeli spowrotem na karte ,to ile to kosztuje ,trwa i czy scany i jakie trzeba im przeslac i na jaki adres

b.) jezeli na MB to.............jak wyzej

Dzieki za pomoc - pilne!!!!!
Posted by: Kreczmer

Re: Betfair... - 23/06/2005 07:14

ja ostatmio wplacalem ekarta. zwrot na ekarte bez zadnych problemow (skanow, lub innych dokumentow). wyplacalem 3-krotnie, za kazdym razem powyzej depozytu. kasa na koncie w ciagu 2-3 dni.
Posted by: viking24

Re: Betfair... - 25/06/2005 13:00

Witam.Chce zacząc gre w betfair -jesli kots mógłby mi w skrócie powiedziec na czym to polega co i jak i jakie można zyski osiagnac i jakie sas zansy na wtopienie całej kasy ???Prosze o jakieś rady wskazówki dzieki
Posted by: Tio77

Re: Betfair... - 26/06/2005 09:31

Obecnie na BatFair jest PROMOCJA dostajesz 20 funtów za zarejestrowanie się. Podczas rejestracji wpisz numer promocyjny: FU089KRX7
Bardzo często Betfair ma najwyższe kursy!
Po rejestracji z prawej strony masz wyjaśnienie jak należy grać. Znajdz taki tekst Learn by Playing For Fun or take a demo to show you how. Można spróbować darmowych zakładów. Polecam
Posted by: kurson

Re: Betfair... - 26/06/2005 09:58

Quote:

Obecnie na BatFair jest PROMOCJA dostajesz 20 funtów za zarejestrowanie się. Podczas rejestracji wpisz numer promocyjny: FU089KRX7
Bardzo często Betfair ma najwyższe kursy!
Po rejestracji z prawej strony masz wyjaśnienie jak należy grać. Znajdz taki tekst Learn by Playing For Fun or take a demo to show you how. Można spróbować darmowych zakładów. Polecam




Jak juz podajesz swoj numer promocyjny, warto zebys wyjasnil wszystkim rejestrujacym sie jakie sa warunki otrzymania tych 20 funtow, tak aby pozniej uniknac ewentualnego rozczarowania.

Pozdrawiam
Posted by: Chomik

Re: Betfair... - 27/06/2005 09:08

Problemow ciag dalszy...

Czy dzis Betfair funkcjonuje u Was poprawnie? U mnie jest jakis(?) "blad na stronie" i nie mozna praktycznie dostac sie do jakichkolwiek kursow/zdarzen, a nawet logowanie przebiega ekstremalnie ciezko!

Czego to wina?
Posted by: nowy WK

Re: Betfair... - 27/06/2005 09:14

Dzial normalnie. Takie zachowanie jak piszesz u mnie zdarzalo sie jak nie mialem najnowszej wersji IE. Niestety w innych przegladarkach zwykle nie chce dzialac a w Firefoxie strona sie "rozjezdza"

Wojtek
Posted by: djmuskla

Re: Betfair... - 27/06/2005 09:17

Quote:

Problemow ciag dalszy...

Czy dzis Betfair funkcjonuje u Was poprawnie? U mnie jest jakis(?) "blad na stronie" i nie mozna praktycznie dostac sie do jakichkolwiek kursow/zdarzen, a nawet logowanie przebiega ekstremalnie ciezko!

Czego to wina?



U mnie wszystko w porządku.
Posted by: Chomik

Re: Betfair... - 27/06/2005 09:18

Dziekuje Wam za szybkie odpowiedzi... Problem w tym, ze mam chyba wlasnie najnowsza wersje IE.

Trudno, poczekam, moze te problemy mina, a moze to znak, aby dzisiaj nie grac.
Posted by: kurson

Re: Betfair... - 27/06/2005 09:21

Ja mialem podobne problemy jak zainstalowalem sobie SP2 , od tamtej pory (ponownego postawienia systemu) nie instaluje SP2 i hula bez problemow. Nie mowie, ze to wina SP2, ale wiem, ze niektore skrypty Javy nie lubia tego pakieciku.

Pozdro
Posted by: Chomik

Re: Betfair... - 27/06/2005 09:26

Quote:

Ja mialem podobne problemy jak zainstalowalem sobie SP2 , od tamtej pory (ponownego postawienia systemu) nie instaluje SP2 i hula bez problemow. Nie mowie, ze to wina SP2, ale wiem, ze niektore skrypty Javy nie lubia tego pakieciku.




A moglbys laikowi internetowemu wyjasnic step-by-step jak odinstalowac (gdzie w ogole szukac ) SP2? Prosze...
Posted by: Chomik

Re: Betfair... - 27/06/2005 09:28

Wlasciwie to laikowi komputerowemu.
Posted by: kurson

Re: Betfair... - 27/06/2005 09:32

Quote:

A moglbys laikowi internetowemu wyjasnic step-by-step jak odinstalowac (gdzie w ogole szukac ) SP2? Prosze...




Przerabialem odinstalowanie, ale w moim przypadku nic to nie dalo i tak jak napisalem - stawialem system od nowa, nie instalujac pozniej SP2.

Oczywiscie zanim zrobisz jakies zdecydowane kroki, mozesz sprobowac odinstalowac SP2. Z tego co pamietam to figuruje jako osobna aplikacja, ktora mozna standardowo usunac poprzez funkcje "Dodaj lub usun programy" Panela Sterowania, oczywiscie gdy nie posiadasz jakiegos specjalistycznego narzedzia do monitorowania i pozniejszego (lepszego) czyszczenia rejestrow.
Posted by: dead_eye

Re: Betfair... - 30/06/2005 15:15

Witam!

w pt wplacalem pareset euro na betfair, czyli teoretycznie we wtorek po 2 dniach roboczych powinno byc (poprzednio bylo). Pisalem do supportu na info@betfair.com , ale zero odpowiedzi (poprzednio dostalem) - moze wakacje i brak ludzi do pracy ? Jak dlugo przy wplacie bankowej najdluzej czekaliscie ?
Posted by: El Camino

Re: Betfair... - 30/06/2005 15:45

W zasadzie dopiero przymierzam się do grania w betfair,ale od kilku dni obserwuję ten serwis i przede wszystkim rzuciły mi się w oczy atrakcyjne kursy (czasem nawet bardzo atrakcyjne).Mógłbym podać kilka przykładów,choćby ten z wczorajsza.Pod koniec pierwszej połowy (około 40 minuty) w finale pucharu Konfederacji można było zagrać overa za 1.29;w tym momencie było 2-0 dla Brazylii.Inne buki albo nie oferowały takiego zakładu (np.GB) albo po dużo niższym kursie (1.14 w B&W).
P.S.Jak wspomniałem na początku,dopiero od kilku dni przyglądam się BF i stąd moje pytanie.Jak wy oceniacie atrakcyjność kursów i wysokość limitów u tego buka?
Posted by: nowy WK

Re: Betfair... - 30/06/2005 17:17

To, ze na wygrana faworyta LIVE czy taki wlasnie over sa kursy 2x wieksze (tzn. u buckow 1,1 a w bf 1,2) to norma. Co do limitow to nie ma takigo pojecia bo mozesz obstawiac to co ktos inny zaoferuje - buck nie ma tu nic "do gadania". Na popularne mecze mozesz obstawiac wlasciwie nieograniczone ilosci. Niestety na mniej popularne rzeczy moze w ogole nie byc oferty albo bardzo slaba - duza marza i mala stawka.

Polecam wystawianie tego na co chesz postawic w LAY - wtedy znacznie czesciej znajdzie sie chetny do sprzedania zakladu o Twoim kursie niz jakby mial to wystawic i czekac az ktos wezmie.

Wojtek
Posted by: El Camino

Re: Betfair... - 30/06/2005 18:09

Quote:



Polecam wystawianie tego na co chesz postawic w LAY - wtedy znacznie czesciej znajdzie sie chetny do sprzedania zakladu o Twoim kursie niz jakby mial to wystawic i czekac az ktos wezmie.

Wojtek




Nie bardzo rozumiem o co chodzi;mógłbyś to przystępniej wyjaśnić laikowi (tzn. mnie).
Posted by: meteorBB

CZY JEST OBECNIE JAKAŚ PROMOCJA?? - 10/07/2005 10:53


Ponawiam pytanie wielu ziomków!

Czy jest aktualnie jakaś promocja,bo na głownej stronie nic nie widać.
Jeżeli tak to proszę o podanie warunków tej promocji.

dzięki i pozdro
Posted by: nowy WK

Re: Betfair... - 10/07/2005 14:06

Quote:

Quote:



Polecam wystawianie tego na co chesz postawic w LAY - wtedy znacznie czesciej znajdzie sie chetny do sprzedania zakladu o Twoim kursie niz jakby mial to wystawic i czekac az ktos wezmie.

Wojtek




Nie bardzo rozumiem o co chodzi;mógłbyś to przystępniej wyjaśnić laikowi (tzn. mnie).




Witam,

Nie zauwazylem wczesniej pytania. Chodzi o to, ze wystawiajac oferte w BF blokuje sie kase. Jak ktos ma chyc wystawic powiedzmy 20 meczow po jakims kursie a ma kase na 10 to wystawi to gdzie ma od razu chetnego do wziecia tej oferty w LAY.

Od strony grajacego (przyzwyczajonego do brania tego co buck wystawil) wyglada to tak, ze jak chce postawic na cos i wie o tym tylko on to rzadko cos z tego wynika. Za to jak poinformuje innych, ze jest gotowy postawic po danym kursie = umiesci swoje zapotrzebowanie po stronie LAY to duzo szybciej znajdzie sie ktos kto mu zaoferuje potrzybny kurs.

Nie wiem czy jasno sie wyrazam. Mam nadzieje, ze tak.

Wojtek
Posted by: punter UK

Re: Betfair... - 12/07/2005 11:44

Quote:

W zasadzie dopiero przymierzam się do grania w betfair,ale od kilku dni obserwuję ten serwis i przede wszystkim rzuciły mi się w oczy atrakcyjne kursy (czasem nawet bardzo atrakcyjne).

(...)Jak wspomniałem na początku,dopiero od kilku dni przyglądam się BF i stąd moje pytanie.Jak wy oceniacie atrakcyjność kursów i wysokość limitów u tego buka?




ok, po kolei. Betfair nie jest bukmacherem tylko jest to Sporting Exchange. roznica o tyle istotna, ze jedyna korzysc jaka BF czerpie to procent od wygranych netto (max. 5% ). im wieksza twoja aktywnosc na BF tym mniejsza prowizja. cala reszta pozostaje w rekach grajacych.
i stad wlasnie atrakcyjnosc kursow.
kazdy bukmacher ustalajac kursy pobiera tzw. Book %, Wskaznik Procentowy, gwarantujacy mu zysk niezaleznie od rezultatu/. zazwyczaj oscyluje on w granicach 107-109%. sa takie firmy bukmacherskie, ktore maja ten wskaznik ustalony na 114% ale to zakrawa na rozboj w bialy dzien i takich bukow nalezy unikac.
z kolei BF ma te wskazniki na ustalone na minimalnym poziomie. i to nawet nie BF je ustala tylko gracze wystawiajacy wlasne kursy. dotyczy to glownie spotkan cieszacych sie wieksza popularnoscia (gdzie w grze jest przynajmniej kilka tysiecy funtow), bo powiedzmy kiedy na dany mecz jest bardzo malo pieniedzy (po stronie Back i Lay), powiedzmy ok.100F to te wskazniki beda bardzo rozbiezne.

przyklad(z chwili obecnej):
Kwal. do LM:
Liverpool v TNS
101% 99.6%
Back Lay

bardzo dobre kursy po obu stronach.
zasada jest taka: jesli procent Back spadnie ponizej 100 to mamy arb (sure bet). jesli procent Lay wzrosnie powyzej 100 to mamy rowniez arb (sure bet).

Betfair jest bardzo solidna firma, ktora jedynie udostepnia soja platforme dla grajacych tam osob. najwiekszym konkurentem BF jest Betdaq ale nie maja oni tam duzej plynnosci co ogranicza mozliwosci osob grajacyh. ze nie jest to latwy biznes niech swiadczy fakt, ze inna duza sporting exchange, Sporting Options, calkiem niedawno zbankrutowala.

ja czasem zastanawiam sie co sklania graczy do korzystania z firm bukmacherskich, kiedy grajac na BF mozna na przyklad:
-manipulujac Back i Lay zamknac zaklad jeszcze przed rozpoczeciem spotkania i zapewnic sobie bezpieczny profit
-lepsze kursy
-brak zwloki w wyplatach
-brak limitow na stawki(!)

odnosze wrazenie, ze istnieje duza grupa osob nie korzystajaca z BF jedynie z powodu braku umiejetnosci poslugiwania sie ich strona (szczeglnie funkcja Lay).
zapewniam was, ze to nic trudnego. sam na poczatku mialem podobne problem i Lay graniczylo dla mnie z fizyka kwantowa ale kiedy sie to pojmnie-staja sie to dziecinnie proste.

jesli ktos ma jakies pytanie odnosnie BF, chetnie postaram sie odpowiedziec.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair... - 12/07/2005 14:54

BF ma zalety ale i wady. W wielu miejscach prowizja jest "kosmiczna" - tzn. np. wystawione kursy po 1,01 na 1 x i 2 i nic wiecej. W wielu innych w ogole nie ma oferty. Nawet jak jest to zwykle duzo ubozsza niz u bukmachera. Na przyklad w siatkowce tylko 1 i 2 - co im szkodzi wystawic handicapy, u/o, ilosc setow itp?

Druga wada jest taka, ze kursy bardzo szybko sie zmieniaja i czesto jak jest mecz o ktorym pojawia sie info, ze jest np. ustawiony czy nie gra podstawowy sklad to kurs w bf bardzo szybko spada a w wielu buckach mozna znalezc lepszy kurs.

Trzecia wada to za wysoka mimo wszystko prowizja. Jak placisz 5% od wygranej to np. na pilke bardzo czesto nizsza prowizja ma pointbet czy 10bet.

No i jeszcze limity - w popularnych meczach praktycznie bez ograniczen ale w mniej popularnych ligach prawie nigdy nie da sie postawic tyle ile chocby w pointbecie.

Wojtek
Posted by: punter UK

Re: Betfair... - 12/07/2005 16:02

Quote:

BF ma zalety ale i wady. W wielu miejscach prowizja jest "kosmiczna" - tzn. np. wystawione kursy po 1,01 na 1 x i 2 i nic wiecej. W wielu innych w ogole nie ma oferty. Nawet jak jest to zwykle duzo ubozsza niz u bukmachera. Na przyklad w siatkowce tylko 1 i 2 - co im szkodzi wystawic handicapy, u/o, ilosc setow itp?




to nie prowizja. kursy po 1.01 na 1, X i 2 swiadcza o tym, ze dany market na Betfair jest malo popularny i jakis gracz ma ochote kogos po prostu nabic w butelke takimi kursami.

z oferta BF jest roznie. jesli jakis market nie jest popularny to trudno sie dziwic by mial wiele opcji. z tego co sie orientuje niektore markety zostana rozbudowane juz niebawem. w tym 1. liga polskiej Ekstraklasy.

Quote:

Druga wada jest taka, ze kursy bardzo szybko sie zmieniaja i czesto jak jest mecz o ktorym pojawia sie info, ze jest np. ustawiony czy nie gra podstawowy sklad to kurs w bf bardzo szybko spada a w wielu buckach mozna znalezc lepszy kurs.




to zaleta, a nie wada. to pokazuje ile wiedza osoby grajace na BF i to oni czesto wymuszaja zmiany kursow u bukmacherow. reaguja szybciej od analitykow pracujacych dla bukow.
jesli np. dowiadujesz sie, ze nie gra podstawowy sklad z ogolnodostepnego zrodla to kurs nie utrzyma sie nigdzie. a z meczami ustawionymi(?) jest roznie.

Quote:

Trzecia wada to za wysoka mimo wszystko prowizja. Jak placisz 5% od wygranej to np. na pilke bardzo czesto nizsza prowizja ma pointbet czy 10bet.




czy aby na pewno?
zalozmy, ze typujemy;
kurs na home win : Pointbet 1.85 BF 2.0
stawiamy 100 Euro
zaklad wygrywa

Wygrana netto w Pointbet: 85 Euro
Wygrana netto w BF: 100 Euro - 5%(max prowizja)= 95 Euro

5% to najwyzsza prowizja pbierana od wygranych netto.. zmniejsza sie im czesciej korzystamy z BF.

Quote:

No i jeszcze limity - w popularnych meczach praktycznie bez ograniczen ale w mniej popularnych ligach prawie nigdy nie da sie postawic tyle ile chocby w pointbecie.




zgoda, sa mniejsze ligi czy zawody mniejszej rangi, ktore posiadaja niewielkie zainteresowanie przejawiajace sie w postaci malej ilosci gotowki w obrocie ale moim zdaniem to tylko kwestia czasu aby to uleglo zmianie.
Posted by: kurson

Re: Betfair... - 12/07/2005 16:32

Quote:

to nie prowizja. kursy po 1.01 na 1, X i 2 swiadcza o tym, ze dany market na Betfair jest malo popularny i jakis gracz ma ochote kogos po prostu nabic w butelke takimi kursami.




Najczęściej to nie żaden gracz, ale po prostu sam serwis wystawia takie "atrakcyjne" kursy, tylko po to, żeby po obu stronach pojawiło się cokolwiek. Jak ktoś to zagra to serwis raczej nie straci - np. codziennie jest tak na akumulatorach w baseballu.

Prawda jest taka, że betfair jest podstawowym serwisem, w którym typuję, inne buki wykorzystuję najczęściej do postawienia jakiegoś combosika... No właśnie - to jedna z niewielu wad betfair. Wprawdzie 95% kasy inmwestuję w single, ale ... chciałoby się mieć możliwość zagrania np. dubelka (pomijam raczej rzadkie akumulatory).

Pozdrawiam

P.S. Mam subiektywne wrażenie, że ostatnio (3-4 miesiące wstecz) popsuł się trochę support, a już na pewno usztywnili stanowisko w sprawie zasad przyznawania bonusu.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair... - 12/07/2005 16:43

Quote:


to nie prowizja. kursy po 1.01 na 1, X i 2 swiadcza o tym, ze dany market na Betfair jest malo popularny i jakis gracz ma ochote kogos po prostu nabic w butelke takimi kursami
z oferta BF jest roznie. jesli jakis market nie jest popularny to trudno sie dziwic by mial wiele opcji. z tego co sie orientuje niektore markety zostana rozbudowane juz niebawem. w tym 1. liga polskiej Ekstraklasy.
.




Mozna to nazywac jak chcesz - pisales o niskiej prowizji kiedy sie wyswietlaja liczby 101% i 99% - jak sa kursy 1,01 to prowizja jest absurdalnie wysoka a wynika to faktycznie z malej plynnosci rynku. Tylko co z tego, ze podasz jako zalete mala prowizje skoro na wiekszosci rynkow plynnosc jest taka, ze prowizja jest wyzsza niz u bucka?

Quote:


to zaleta, a nie wada. to pokazuje ile wiedza osoby grajace na BF i to oni czesto wymuszaja zmiany kursow u bukmacherow. reaguja szybciej od analitykow pracujacych dla bukow.
jesli np. dowiadujesz sie, ze nie gra podstawowy sklad z ogolnodostepnego zrodla to kurs nie utrzyma sie nigdzie. a z meczami ustawionymi(?) jest roznie.





Jak dla kogo - jak ktos chce grac w taki sposob, ze ma jakies wiadomosci i wykorzystuje to, ze dowiedzial sie szybciej niz analityk bucka to w BF zwykle nie znajdzie juz dobrego kursu a w buckach ktore "zaspaly" owszem

Quote:

Trzecia wada to za wysoka mimo wszystko prowizja. Jak placisz 5% od wygranej to np. na pilke bardzo czesto nizsza prowizja ma pointbet czy 10bet.

czy aby na pewno?
zalozmy, ze typujemy;
kurs na home win : Pointbet 1.85 BF 2.0
stawiamy 100 Euro
zaklad wygrywa

Wygrana netto w Pointbet: 85 Euro
Wygrana netto w BF: 100 Euro - 5%(max prowizja)= 95 Euro

5% to najwyzsza prowizja pbierana od wygranych netto.. zmniejsza sie im czesciej korzystamy z BF.





Pointbet ma to do siebie, ze kursy nie sa 1,85 1,85 tylko na przyklad:
Wigan vs Chelsea 1 1/4:0 1.96:1.97 - gdyby w bf byl duzo plynniejszy i w kazdym meczu rynek handicapow na pilke z prowizja 1% to moze bedzie lepsze niz pointbet. W tej chwili bardzo rzadko zdarza sie, ze bardziej oplaci sie zagrac w bf niz w point.
A zmniejszenie prowizji oczywiscie jest mozliwe tyle, ze obrot jaki jest do tego potrzebny (czyli prowizja jaka trzeba oddac buckowi) jest bardzo duzy. 4,75% czy 4,5% jest realne ale mniej maja juz na prawde bardzo powazni gracze.

Nie twierdze oczywiscie, ze BF jest zle czy, ze nie warto tam grac ale nie jest to jedyne mozliwe wyjscie i w okreslonych przypadkach granie u bucka jest korzystniejsze.

Wojtek
Posted by: punter UK

Re: Betfair... - 12/07/2005 16:46

Quote:

Najczęściej to nie żaden gracz, ale po prostu sam serwis wystawia takie "atrakcyjne" kursy, tylko po to, żeby po obu stronach pojawiło się cokolwiek. Jak ktoś to zagra to serwis raczej nie straci





BF nie jest w ogole zaangazowany w wystawianie kursow, to moge Ci zagwaratowac. z logicznego punktu widzenia nie ma to zadnego sensu.
z 300.000 uzytkownikow zawsze znajdzie sie ktos komu wpadnie do glowy podac kurs 1.01.

a accas (akumulatorami) jest tak, ze abys Ty mogl go zagrac (Back) ktos inny musialby go najpierw polozyc Lay. a prawdopodobienstwo. ze ten ktos wybralby podobnych kilka druzyn na kuponie jest niewielka.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair... - 12/07/2005 16:46

Quote:



Najczęściej to nie żaden gracz, ale po prostu sam serwis wystawia takie "atrakcyjne" kursy, tylko po to, żeby po obu stronach pojawiło się cokolwiek. Jak ktoś to zagra to serwis raczej nie straci - np. codziennie jest tak na akumulatorach w baseballu.





Ich mechanizm wystawiania zakladow jest taki, ze stosunkowo lato jest przez pomylke postawic na taki kurs albo sprzedac cos po 99 na przyklad. Jak wystawiasz zaklad to czesto automatycznie pojawiaja sie stawki tam gdzie cos bylo w lay czy back i wystarczy chwila nieuwagi, zeby wtopic kilkaset euro. Dlatego pewnie sporo ludzi wystawia takie smieszne kursy liczac na to, ze sie ktos zlapie.

Wojtek
Posted by: kurson

Re: Betfair... - 12/07/2005 17:22

Quote:

BF nie jest w ogole zaangazowany w wystawianie kursow, to moge Ci zagwaratowac. z logicznego punktu widzenia nie ma to zadnego sensu.
z 300.000 uzytkownikow zawsze znajdzie sie ktos komu wpadnie do glowy podac kurs 1.01.




No to mi zagwarantuj ...
Podałem Ci 2 powody, dla których ma to sens: występuje "zainteresowanie" oferowanym zdarzeniem, no wiesz, wchodzisz i widzisz, że "jest ruch w interesie" i jak już napisałem umieszczając 1.01 na BACK, czy jakiś trzycyfrowy kurs na LAY serwis statystycznie nic nie ryzykuje, a uzyskać całkiem niezłe value (choć zapewne jest to cel dla serwisu sam w sobie).

Quote:

a accas (akumulatorami) jest tak, ze abys Ty mogl go zagrac (Back) ktos inny musialby go najpierw polozyc Lay.




Nie zabierałbym głosu nie znając podstaw.

Quote:

a prawdopodobienstwo. ze ten ktos wybralby podobnych kilka druzyn na kuponie jest niewielka.




Tutaj naprawdę nie wiem o co Ci chodzi?
Ja pewnie wiesz, w betfair na kuponach niczego nie można wybierać..., ale zapewne chodziło Ci o coś innego
Posted by: kurson

Re: Betfair... - 12/07/2005 17:24

Quote:

ryzykuje, a uzyskać może całkiem niezłe value (choć zapewne nie jest to cel dla serwisu sam w sobie).




Edit
Posted by: punter UK

Re: Betfair... - 12/07/2005 22:54

Quote:

Wprawdzie 95% kasy inmwestuję w single, ale ... chciałoby się mieć możliwość zagrania np. dubelka (pomijam raczej rzadkie akumulatory).





Quote:

Tutaj naprawdę nie wiem o co Ci chodzi?





napoisales, ze mialbys ochote grac, powiedzmy BACK Chelsea i Arsenal, double w BF. wiec napislem, ze jest to o tyle maloprawdopodobne, ze musialby ktos podobnego doubla najpierw LAY.

a z tymi kursami 1.01 to uwierz mi ,ze nie masz racji. slyszalem osobiscie o osobach(graczach), ktore tego rzeczy na BF robia w nadziei na zlapania w pulapke ludzi nieobeznanych z BF.
poza tym firma , ktora ma obrot srednio 50 milionow funtow tygodniowo nie musi ubiegac sie do tak plytkich zagran jak wystawianie kursow 1.01. to nieprofesjonalne i wrecz smieszne.
aktywuje sie dany market i jego plynnosc w zupelnie inny sposob ale to temat na inna rozmowe.
pozdrawiam
Posted by: Stach

Re: Betfair... - 13/07/2005 04:29

Co do wystawiania wlasnych kursow, to bettingexchange nie moze tego robic, bo jest to niezgodne z prawem. Potwierdzenie tego można znalezc np. na tej stronie w sekcji regulation.
Posted by: kapitansb

Re: Betfair... - 13/07/2005 05:16

Quote:

Co do wystawiania wlasnych kursow, to bettingexchange nie moze tego robic, bo jest to niezgodne z prawem. Potwierdzenie tego można znalezc np. na tej stronie w sekcji regulation.




Zgadza się ,tak jest w regulaminie .Często jednak dręczy mnie tego typu podejrzenie -na giełdzie jest ktos taki jak animator rynku ,którego zadaniem jest zwiększanie płynnosci ,wystawianie zleceń ,żeby w ogóle były .Betfair z pewnoscią bezpośrednio nie musi tego robić ,ale moze to robić pośrednio na tysiace różnych sposobów .
Posted by: kurson

Re: Betfair... - 13/07/2005 08:11

Quote:

Zgadza się ,tak jest w regulaminie .Często jednak dręczy mnie tego typu podejrzenie -na giełdzie jest ktos taki jak animator rynku ,którego zadaniem jest zwiększanie płynnosci ,wystawianie zleceń ,żeby w ogóle były .Betfair z pewnoscią bezpośrednio nie musi tego robić ,ale moze to robić pośrednio na tysiace różnych sposobów .




Jak sobie obserwuje ruch na danym zdarzeniu poczawszy od wystawienia, az do poczatku zdarzenia (zwlaszcza na srednio plynnych), to trudno nie przyznac Ci racji.
Posted by: kurson

Re: Betfair... - 13/07/2005 08:24

Quote:

napoisales, ze mialbys ochote grac, powiedzmy BACK Chelsea i Arsenal, double w BF. wiec napislem, ze jest to o tyle maloprawdopodobne, ze musialby ktos podobnego doubla najpierw LAY.




Podany przez Ciebie przyklad jest akurat malo fortunny, poniewaz gdyby przyszla mi ochota zagrac AKURAT dubla Chelsea/Arsenal to nie jest to "malo prawdopodobne", ale pewne, ze uda mi sie go zagrac po przyzwoitym kursie, poniewaz chetnych do wystawienia LAY takiego dubla jest w kazdej kolejce ligi angielskiej wielu i w kazdej kolejce ligi angielskiej betfair oferuje w zasadzie wszystkie duble potentatow ligi (no chyba, ze sie zdarzy, ze Arsenal gra w sobote, Chelsea w poniedzialek i betfair nie wystawi caloweekendowych akumulatorow, choc nie przypominam sobie takiej sytuacji).

Zastanawiam sie dlaczego betfair nie umozliwia komponowania wlasnych dubli/trypli, skoro i tak o popularnosci i plynnosci zakladu decyduja uzytkownicy serwisu. Oczywiscie czy uda mi sie zagrac BACK dubla np. Raikkonen win/Liverpool win, zalezy od tego czy ktos inny zdecyduje sie wystawic takiego dubla LAY. Ale zakladam, ze jest to tylko kwestia wysokosci kursu.

Pozdrawiam
Posted by: punter UK

Re: Betfair... - 13/07/2005 10:20

lol, no tak. ten przyklad z dwiema bardzo popularnymi druzynami byl malo fortunny ale wiesz o co mi chodzilo. twoj przyklad z Raikonene'em i Liverpool jest bardziej trafny bo dotyczy dwoch roznych dyscyplin sporu i byloby ciezko czekac na taki LAY bys Ty mogl go BACK.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair... - 13/07/2005 10:30

Mi w BF brakuje handicapow 0:1 trojdrogowych z remisem. Moglyby byc dla kazdego meczu 0:1 a dla niektorych tez wyzsze. Niewiele buckow to wystawia a jest to wg mnie dobre do obstawiania.

Wojtek
Posted by: maycj

Re: Betfair... - 13/07/2005 15:06

a propos rynkow gdie jest wystawiony kurs 1,01 na kazde z trzech wynikow (1,x,2)

mam pytanie: zamiast narzekac, co wam szkodzi obstawienie (back) danego wyniku po kursie po jakim byscie chcieli je zagrac (np: 1,60) i poczekac az ktos wam ten kurs podlozy (lay) ??
Posted by: akaczo

Re: Betfair... - 14/07/2005 07:14

Mam male pytanko:
Czy jeżeli złożyłem oferte back lub lay i nie znalazła ona nabywcy przed rozpoczęciem meczu to czy można ją wycofac (odblokowac kase i wystawic inna oferte) ?
dzieki za info
Posted by: nowy WK

Re: Betfair... - 14/07/2005 08:43

Mozna - klikasz na My bets po prawej stronie i masz okno w ktorym zmieniasz albo wycofujesz oferte.

Mi brakuje tylko sortowania wystawionych ofert wg czasu rozpoczecia zdarzenia - moze da sie to jakos zrobic? Chodzi o oferty w okienku My account - Current bets. W Gamebookers da sie sortowac w ten sposob ale w BF chyba nie?

Wojtek
Posted by: meteorBB

CZY JEST JAKAS PROMOCJA? - 14/07/2005 18:11


lUDZIE ODPOWIEDZCIE


Ponawiam pytanie wielu ziomków!

Czy jest aktualnie jakaś promocja,bo na głownej stronie nic nie widać.
Jeżeli tak to proszę o podanie warunków tej promocji.

dzięki i pozdro
Posted by: kurson

Re: CZY JEST JAKAS PROMOCJA? - 14/07/2005 20:21

Quote:

Ponawiam pytanie wielu ziomków!

Czy jest aktualnie jakaś promocja,bo na głownej stronie nic nie widać.
Jeżeli tak to proszę o podanie warunków tej promocji.





Dla nowych użytkowników dają free bet 20 funciaków (lub równowartość w innej walucie) po uzyskaniu 50 betfair points (odpowiada obrotowi ok. 100 funciaków). Warunkiem koniecznym jest rejestracja z kodem referencyjnym innego użytkownika, który na dodatek również musi mieć na koncie przynajmniej 50 betfair points (i tu się na przyklad polecam ) . Kod ten wpisuje się podczas rejestracji - moj wyglada tak: 7PTMNX9D7.

Co poza tym? :

1. Free bet nie podlega wyplacie.
2. Musisz miec zarejestrowana (zweryfikowana) karte debetowa lub kredytowa (zrobicie to juz na ich stronie).
3. Free beta nie dostana osoby, ktore zarejestrowaly sie z kodem referencyjnym i wplacily swoja jedyna kase via moneybookers. Nie wiem jak jest gdy do momentu uzyskania 50 betfair points dokonamy np. drugiej wplaty karta?
4. Wyplata bonusa nastepuje w ciagu 30 dni.

Generalnie troche sie skiepscili z tym bonusikiem i nie jest to raczej cos, na co bym specjalnie liczyl.

Pozdro
Posted by: Don

Re: CZY JEST JAKAS PROMOCJA? - 15/07/2005 04:28

jak to jest z tymi punktami befair ? co pewien czas zmniejsza sie ich liczba na koncie ?
Posted by: piotras

Re: CZY JEST JAKAS PROMOCJA? - 15/07/2005 05:27

co tydzien zmniejsza sie liczba punktow
Posted by: meteorBB

Re: CZY JEST JAKAS PROMOCJA? - 16/07/2005 06:46

Wielkie dzięki Kurson za pomoc

Faktycznie warunki tej promocji niezbyt oszałamiające
Jak się zarejestruje to podam twój kod.

pozdro
Posted by: remik0088

Re: wypłata środków na neteller - 16/07/2005 11:15

czy ktos z was już dokonywał wypłaty srodków na neteller?
ile to trwa?

i druga kwestia.

mam w betfair troszke kasy ale po depozycie kartą.
Czy jezeli teraz wpłacę przez neteller minimalną kwote to razem calość będe mógł wypłacać przez neteller jako ze depozytem uruchomiłem sobie kanał płatnosci przez neteller?
Posted by: akaczo

ile czekac na odpowiedz - 26/07/2005 13:42

Po jakim czasie support odpowiadal wam na maile ?
Mam problem z zablokowanym kontem i ciekawe jak dlugo bede czkal na opowiedz ?

Z gory dzieki za info
Posted by: mankiet

Re: ile czekac na odpowiedz - 26/07/2005 14:29

Hej.Jak sa rozliczane takie handicapy azjatyckie??
Valerenga -1.5&-2.0??
Valerenga -1.0&-1.5??
Dzieki za szybka odpowiedz
Posted by: nowy WK

Re: ile czekac na odpowiedz - 26/07/2005 15:12

Zobacz na glownej stronie mecz.pl = tam jest tak wyjasnione, ze lepiej sie nie da a to jest dosc skomlikowane jak sie tego nie "czuje" (tzn jak sie nie gra juz jakis czas)

Wojtek
Posted by: D_M

Re: ile czekac na odpowiedz - 26/07/2005 15:21

Quote:

Hej.Jak sa rozliczane takie handicapy azjatyckie??
Valerenga -1.5&-2.0??
Valerenga -1.0&-1.5??
Dzieki za szybka odpowiedz





bardzo prosto

masz -1.5, -2.0 np po kursie 1.9 stawiasz 20 zl

mecz konczy sie 2:0 dla twoich i tak pol zakladu idzie na -1.5 czyli masz 10 zl * 1.9 = twoja wygrana a drugie pol idzie na zaklad -2.0 10*1 bo zaklad jest zwaracany czyli amsz 10 zwrotu twoj zwrot wyniesie w sumie 29 zl


masz -1.0, -1.5 polwoa stawki idzie na -1.0 czyli 10 * 1.9 =19 i druga polowa na -1.5 czyli 1.9 *10 czyli 38

-1 wygrywasz wtedy gdy wynik jest 2:0 3:0 4:0 3:1 musi byc roznica dwoch bramek conajmniej jezeli ejst jedna zwracaja cis tawke

jak masz -0.5, -1.0 to wtedy polowa idzie na 0.5 i polowa na 1.0,

mozesz tez spotkac to w ten sposob -0.5, -1.0 = -0.75

lub -1.0 -1.5 wtedy masz -1.25
Posted by: kurson

Re: ile czekac na odpowiedz - 26/07/2005 15:46

Quote:

Po jakim czasie support odpowiadal wam na maile ?
Mam problem z zablokowanym kontem i ciekawe jak dlugo bede czkal na opowiedz ?

Z gory dzieki za info




Nigdy nie czekalem dluzej niz 24h, ale konta nie mialem zablokowanego , wiec nie wiem ile beda sie "czaic" (czyt. wyjasniac).

Pozdro
Posted by: RyanGiggs

Re: ile czekac na odpowiedz - 27/07/2005 08:58

Ja mam pytanko inne natury. Jak szybko sa rozliczane zaklady? dzis zagralem w nocy meczyk i mimo ze juz 5 h uplynelo od jego zakonczenia zaklad wciaz jest not settled?
Tak dlugo to trwa?
Posted by: nowy WK

Re: ile czekac na odpowiedz - 27/07/2005 09:19

Bardzo roznie. Czesto jest rozliczone w kilka sekund po meczu. Innym razem za godzine a zdarza sie, ze czeka sie >12godzn. Trzeba dokladnie spojrzec w zasady kiedy rozlicza bo np. lekka atletyke rozliczaja czasem wg kolejnosci na podium a dekoracja jest nastepnego dnia a nie tego kiedy byly zawody. Nie ma sie co stresowac - nie zdarzylo mi sie zeby czegos nie rozliczyli.

Wojtek
Posted by: akaczo

Re: ile czekac na odpowiedz - 27/07/2005 10:27

Quote:

Nigdy nie czekalem dluzej niz 24h, ale konta nie mialem zablokowanego , wiec nie wiem ile beda sie "czaic" (czyt. wyjasniac).






Zarejestrowalem sie u nich pół roku temu ale kasy nie przelewałem, kiedy zdecydowalem sie zacząć grać u nich jak to często bywa zapomniałem hasła a nastepnie popełniłem dwa razy ZONKA w przypominaczu hasła , nie chciałem zakładać drugiego konta bo nie wiadomo czy nie będą mieli jakiś "ale" przy ewentualnych wypłatach, wyłałem maila a tu po 48h cisza
Może znacie jakiś inny adres email do tych celów, ja wysyłałem na info@betfair.com

Z góry dzięki za odpowiedź
Posted by: kurson

Re: ile czekac na odpowiedz - 27/07/2005 17:32

Quote:

wyłałem maila a tu po 48h cisza
Może znacie jakiś inny adres email do tych celów, ja wysyłałem na info@betfair.com




Ja poszukalbym odpowiedzi w ... folderze spamu, by moze Twoj program pocztowy ma "nadgorliwe" ustawienia.

Pozdrawiam
Posted by: nowy WK

Re: ile czekac na odpowiedz - 27/07/2005 18:29

Dobrze kurson radzisz - u mnie to byla najczestsza przyczyna braku odpowiedzi od buckow. Dlugo sie The Bat musial uczyc odrozniac spam od reklam buckow ale sie nauczyl.

Wojtek
Posted by: akaczo

Re: ile czekac na odpowiedz - 28/07/2005 06:50

Quote:

Ja poszukalbym odpowiedzi w ... folderze spamu, by moze Twoj program pocztowy ma "nadgorliwe" ustawienia.




Od chwili jak wysłałem do nich maila folder ze spamem jest pod szczególną kontrolą, poczekam jeszcze dzień jeżeli nie odpowiedzą wyśle jeszcze raz
Posted by: Chomik

Re: ile czekac na odpowiedz - 30/07/2005 14:53

Betfair, tenis, Bank of West Classic, Semifinals, Clijsters - Groenefeld. Kazdy przy zdrowych zmyslach wie kto jest faworytem - a tymczasem ktos zagral ponad 7k USD po kursie 1.09 i ponad 1k USD po kursie 1.16 na... Groenefeld. Pralnia brudnych pieniedzy?
Posted by: Don

Re: ile czekac na odpowiedz - 30/07/2005 15:19

w jaki sposób można sprawdzić taką historie obstawiania na dane zdarzenie ??
Posted by: Chomik

PRALNIA BRUDNYCH PIENIEDZY? - 30/07/2005 15:22

Quote:

w jaki sposób można sprawdzić taką historie obstawiania na dane zdarzenie ??




Klikasz na zawodnika, druzyne, remis, co Cie interesuje... Wyskoczy dodatkowe okienko i juz sie polapiesz - niebieski: BACK, rozowy: LAY.
Posted by: Don

Re: PRALNIA BRUDNYCH PIENIEDZY? - 30/07/2005 15:36

chyba sie nie zrozumieliśmy
wiem jak się obstawia, tylko chcę się dowiedzieć w jakis sposób Kurson sprawdził ile ktoś inny postawił i na kogo ??
Posted by: Chomik

Re: PRALNIA BRUDNYCH PIENIEDZY? - 30/07/2005 15:37

Quote:

chyba sie nie zrozumieliśmy
wiem jak się obstawia, tylko chcę się dowiedzieć w jakis sposób Kurson sprawdził ile ktoś inny postawił i na kogo ??




Ja Cie zrozumialem i odpowiedzialem zgodnie z prawda... Musisz sprobowac samemu na BF.
Posted by: Chomik

Re: PRALNIA BRUDNYCH PIENIEDZY? - 30/07/2005 15:39

Klikasz na zawodnika lub interesujace sie zdarzenie, a nie na pola BACK i LAY. Napisalem Ci, ze wyskoczy nowe okienko i bedziesz widzial ile zagrano na kogo po jakim kursie + ile mozna zagrac po jakims kursie (wlasnie niebieskie pola) + ile ktos by chcial zagrac po jakim kursie (wszystko co rozowe).
Posted by: kapitansb

Re: ile czekac na odpowiedz - 30/07/2005 15:39

Quote:

Betfair, tenis, Bank of West Classic, Semifinals, Clijsters - Groenefeld. Kazdy przy zdrowych zmyslach wie kto jest faworytem - a tymczasem ktos zagral ponad 7k USD po kursie 1.09 i ponad 1k USD po kursie 1.16 na... Groenefeld. Pralnia brudnych pieniedzy?




Dlatego zawsze trzeba mieć wystawione jakieś głupie zlecenia .

Podobnie na giełdzie - nie raz takie zlecenie mi się zrealizowało -tak tez wielokrotnie było w betfair .

Dlaczego sie tym martwisz ,staraj sie to wykorzystac .
Posted by: Chomik

Re: ile czekac na odpowiedz - 30/07/2005 15:41

Quote:

Quote:

Betfair, tenis, Bank of West Classic, Semifinals, Clijsters - Groenefeld. Kazdy przy zdrowych zmyslach wie kto jest faworytem - a tymczasem ktos zagral ponad 7k USD po kursie 1.09 i ponad 1k USD po kursie 1.16 na... Groenefeld. Pralnia brudnych pieniedzy?




Dlatego zawsze trzeba mieć wystawione jakieś głupie zlecenia .

Podobnie na giełdzie - nie raz takie zlecenie mi się zrealizowało -tak tez wielokrotnie było w betfair .

Dlaczego sie tym martwisz ,staraj sie to wykorzystac .




Troche juz lyknalem z BF i szczerze - nie wierze, zeby ktos zagral takie pieniadze po takim kursie. Wiem, ze jest tam wiele idiotow, ktorzy graja po kursie 1.01 (Milan - Liverpool np.), ale nie wierze, ze ktos zagral ponad 8k USD po takich kursach na Groenefeld... Ale moze masz racje!
Posted by: Don

Re: PRALNIA BRUDNYCH PIENIEDZY? - 30/07/2005 15:44

Quote:

Klikasz na zawodnika lub interesujace sie zdarzenie, a nie na pola BACK i LAY. Napisalem Ci, ze wyskoczy nowe okienko i bedziesz widzial ile zagrano na kogo po jakim kursie + ile mozna zagrac po jakims kursie (wlasnie niebieskie pola) + ile ktos by chcial zagrac po jakim kursie (wszystko co rozowe).



thx bo szukalem właśnie klikając po polach "back" i "lay"...
Posted by: GumoL

Betfair - polska liga dostepna! - 30/07/2005 19:45

Czy tylko ja zauwazylem, ze na Betfair mozna od drugiej kolejki obstawiac lige polska?
Posted by: El Camino

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 31/07/2005 15:38

Ja też to zauważyłem,choć jeszcze nie grałem.

Co polecacie do grania w betfair-konto w mBanku (które mam teraz),czy moze lepiej założyć sobie konto w moneybookers?

Jak szybka jest reakcja-zmiana kursów w poszczególnych chwilach meczu.Na przykład oglądając mecz w TV w sytuacji,gdy któraś drużyna zdobędzie bramkę (przy stanie remisowym) są szanse,by zagrać tę drużynę przed zmianą (obniżeniem) kursu?
Posted by: maycj

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 31/07/2005 15:47

nie ma takiej szansy, bo nie mozna obstawiac ligi polskiej na zywo.
Posted by: El Camino

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 31/07/2005 17:27

Quote:

nie ma takiej szansy, bo nie mozna obstawiac ligi polskiej na zywo.



To akurat zauważyłem.Chodzi mi o tę kwestię bardzo ogólnie-przede wszystkim o piłkę nożne (różne ligi) oraz tenis.
Posted by: minio

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 31/07/2005 17:37

Quote:

Quote:

nie ma takiej szansy, bo nie mozna obstawiac ligi polskiej na zywo.



To akurat zauważyłem.Chodzi mi o tę kwestię bardzo ogólnie-przede wszystkim o piłkę nożne (różne ligi) oraz tenis.



raczej bardzo małe szanse

pozdro
Posted by: GumoL

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 31/07/2005 20:20

Jesli te szanse beda male to w 99% przypadkow ktos bedzie szybszy od Ciebie.. :P
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 31/07/2005 23:31

Takie szanse są na rynkach, które nie są zawieszane po tym jak padnie bramka. Piłka nożna nie należy do tych rynków. Hokej owszem. Generalnie zasada jest taka, że im mniejszy ruch na danym meczu, tym większe szanse. Tenis z reguły jest mocno obsadzony i tu szanse są niewielkie. Trzeba pamiętać, że w takiej sytuacji naszym przeciwnikiem są dziesiątki równie sprytnych co my graczy oglądających na żywo dany mecz, a nie jeden człowiek czy nawet zespół zmieniający kursy u buka.
Posted by: El Camino

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 01/08/2005 05:28

Quote:

Takie szanse są na rynkach, które nie są zawieszane po tym jak padnie bramka. Piłka nożna nie należy do tych rynków. ...



Nie wiem czy dobrze zrozumiałem-chcesz powiedzieć,że dany mecz piłki nożnej można grać na live do momentu,gdy padnie pierwsza bramka.Wówczas jest całkowicie zawieszany?Czy może tylko chwilowo,by odpowiednio zmieniś kursy?

Z moich (jeszcze krótkich obserwacji) wynika,że są mecze które można grać na live przez niemal cały czas i takie,które są blokowane po pierwsze bramce-np. u/o na Motherwell-Celtic w ubiegłą sobotę.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 01/08/2005 07:26

Betfair zawiesza rynek jeżeli pada bramka, sędzia pokazuje czerwoną kartkę albo dyktuje karnego. A konkretnie w momencie kiedy piłka wpada do bramki (może być spalony), ma miejsce brutalny faul lub zagranie ręką (sędzia nie musi pokazać czerwonej kartki) albo faul w polu karnym (nie wiadomo czy arbiter podyktuje jedenastkę).
Quote:

The market will be suspended if it appears that a goal has been scored, a penalty will be given, or a red card will be shown.




Jeżeli bramka, kartka potwierdzi się lub karny zakończy się bramką to rynek jest odwieszany po około minucie a wszystkie oferty z rynku są usuwane.
Quote:

Unmatched bets will be cancelled in the event of a confirmed goal or sending off.


W przeciwnym wypadku rynek jest odwieszany po kilku sekundach a oferty nie są usuwane. Dzieje się tak przy każdej bramce, kartce czy karnym - nie tylko przy pierwszej.
Posted by: mid

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 01/08/2005 07:35

Panowie jak mozna poznac w Betfair ze dane spotkanie bedzie mozna obstawiac Live?
Nieraz tak jest ze z jakiejs tam ligi mozna obstawiac Live 1-2 spotkanie a resta jest "Suspended" i kicha.
Posted by: arvid

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 01/08/2005 07:51

Na stronie głównej ( prawa strona) są wyszczególnione zdarzenia, które są danego dnia "live". Poza tym z rynków piłkarskich, które mozna grac na żywo są linki do wszystkich zdarzeń live (midweek in-play lub weekend in-play).

Pozdrawiam
arvid
Posted by: El Camino

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 01/08/2005 08:21

Dzięki wielkie Zorro za wyjaśnienia.
Pozdro.
Posted by: Chomik

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 01/08/2005 10:23

Quote:

Panowie jak mozna poznac w Betfair ze dane spotkanie bedzie mozna obstawiac Live?
Nieraz tak jest ze z jakiejs tam ligi mozna obstawiac Live 1-2 spotkanie a resta jest "Suspended" i kicha.




Mozesz wejsc na dane zdarzenie (mecz), wcisnac "Rules" po prawej stronie i tam jest napisane czy mecz bedzie "in play", czy nie...
Posted by: kapitansb

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 02/08/2005 08:32

Kilku moich znajomych podało mi ,ze strona Betfair blokuje im kompa i nie odświeża się jak nalezy ,również tutaj doczytałem się ,ze niektórzy mają z tym problem .

Rozwiazanie tych problemów znajdziecie tutaj :

http://www.betfair.info/

Po prostu trzeba to zrobić i już "śmiga".
Posted by: D_M

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 03/08/2005 20:17

takie pytanie mam, chcialbym zakosztowac betfair i nie pamietam czy kiedys otwieralem tam konto, moze tak moze nie, moze jakies problemy mialem z depozytem nie pamietam, i teraz mam pytanie zwracac sie do supportu podajac dane zeby sprawdzili czy zalozylem juz konto, czy otworzyc nowe, mzoe ktos mial juz taki problem z nimi i cos doradzi
Posted by: kurson

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 03/08/2005 20:33

Quote:

mam pytanie zwracac sie do supportu podajac dane zeby sprawdzili czy zalozylem juz konto, czy otworzyc nowe, mzoe ktos mial juz taki problem z nimi i cos doradzi




Support betfair z reguly stara sie pomoc swoim uzytkownikom (w innych serwisach nie jest to tak oczywiste) i dlatego uwazam, ze takie pytanie jest jak najbardziej na miejscu.
Przynajmniej nie beda mieli podejrzen, ze zakladajac nowe konto (majac juz jedno) czyhasz na ich "znakomity" bonus .

Pozdrawiam
Posted by: Marcin

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 03/08/2005 20:42

Tak w ogole to oni pozwalaja na posiadanie wiecej niz 1 konta
Posted by: D_M

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 03/08/2005 20:46

Quote:

Tak w ogole to oni pozwalaja na posiadanie wiecej niz 1 konta



to stwierdzenie czy zapytanie ? skoro tak ejst prosze o cytat z regulaminu
Posted by: Marcin

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 03/08/2005 21:09

Quote:

Quote:

Tak w ogole to oni pozwalaja na posiadanie wiecej niz 1 konta



to stwierdzenie czy zapytanie ? skoro tak ejst prosze o cytat z regulaminu




Stwierdzenie.Jutro zamieszcze maila od nich. W regulaminie nic nie wspominaja ze moznaposiadac 1 konto (chyba ze przeoczylem)
Posted by: D_M

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 03/08/2005 21:12

Quote:

czyhasz na ich "znakomity" bonus .

Pozdrawiam




skoro juz wspomniales o bonusie, tam bylo bet30 get 30 i byly jakies specjalne warunki ?
Posted by: Marcin

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 05:27

Oto kilka maili od ich supoortu w temacie zmiany waluty i posiadania wiecej niz 1 konta :


Unfortunately it is not possible to change the currency on your
account. You can open a new account and chose another currency on
this account - however you will not be able to use the same
credit/debit card on another account.

Points are registered on each account rather then the user. If
opening a new account then your points and commission rate would
start from the beginning. It would be classed as a separate account
and will not allow you to register the credit or debit cards that you
have used on betfair before.

We will not be able to transfer the commission points to the new
account as each account stands alone, as my colleague stated in a
previous email.
Many customers do have more than 1 account with us, however, each
account is separate and neither the commission points, nor the cards
can be transferred between the accounts.
Posted by: D_M

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 07:18

maja polski czy angielski support, bo ja do nich po polsku patrzac ze wszystko na stornie po polsku
Posted by: El Camino

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 08:32

Oferta na piłkę nożną jest moim zdanien dość szeroka,ale brakuje mi jednej rzeczy.Mianowicie chodzi mi o zakłady typu strzeli/nie strzeli,ale w odniesieniu do drużyn,a nie do poszczególnych zawodników.Zastanawiam się czy jest jakaś szansa,że tego typu zakłady pojawią się w przyszłości?
Posted by: punter UK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 12:48

Quote:

nie ma takiej szansy, bo nie mozna obstawiac ligi polskiej na zywo.




z tego co wiem wszystkie mecze Ekstraklasy beda 'in-play' za okolo dwa tygodnie/ byc moze wczesniej/

Quote:

Na przykład oglądając mecz w TV w sytuacji,gdy któraś drużyna zdobędzie bramkę (przy stanie remisowym) są szanse,by zagrać tę drużynę przed zmianą (obniżeniem) kursu?





jesli nie ogladasz meczu, to nie ma absolutnie takiej mozliwosci. z tej prostej przyczyny, iz zatwierdzenie Twojego kuponu zajmuje okolo 4 sekund, w przeciagu ktorych rynek zostaje zawieszany.
jesli sledzisz mecz na zywo to jestes mnie wiecej w stanie wyczuc czy tworzy sie realne zagrozenie pod bramka danej druzyny i sprobowac zagrac. po tym rowniez mozna latwo poznac szybkie zmiany kursow w meczach na zywo. kursy na druzyne atakujaca pole karne, wykonujaca rzut rozny lub wolny zawsze spadaja, a na ich przeciwnika proporcjonalnie rosna.

Quote:

W regulaminie nic nie wspominaja ze moznaposiadac 1 konto




nie ma restrykcji co do ilosci posiadanych kont Betfair. ale z logicznego punktu widzenia nie ma sensu posiadania wiecej niz jednego. z tej prostej przyczyny, iz grajac na kilku kontach tracisz podstawowa zalete jaka jest zaleznosc od ilosci obroconych pieniedzy do znizki prowizji.
za kazdego 1.funta otrzymujesz 10 'punktów Betfair'. im wiecej punktow tym wieksza znizka prowizji.
standardowa prowizja to 5%. grajac dosc czesto mozna uzyskac znizke ok. 30% od tych 5%, co sprowadza sie do placenia 3.5% prowizji. najwieksza znizka prowizji to 60%.
Posted by: punter UK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 13:32

i jeszcze precyzujac kwestie prowizji. punkty Betfair otrzymujemy od wartosci prowizji jaka zaplacimy.
to znaczy, powiedzmy, ze:

wysylamy kupon o kursie 2 , stawka 100 funtów
nasza wygrana NETTO wynosi 100funtow i placimy 5% prowizji od wygranej netto. wynosic ona bedzie 5funtow. i z tych 5 funtow kalkulowana jest ilosc punktow Betfair, w tym przypadku 50 punktow Betfair (1funt=10punktow)

i ostatnia istotna sprawa: jesli nasz zaklad przegra i tak dostajemy punkty Betfair obliczajac je tak jakby nasz zaklad wygral.
reasumujac, grajac (wygrywajac czy przegrywajac) jestesmy caly czas nagradzani znizka od prowizji.
Posted by: arvid

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 14:30

Quote:

Quote:

nie ma takiej szansy, bo nie mozna obstawiac ligi polskiej na zywo.




z tego co wiem wszystkie mecze Ekstraklasy beda 'in-play' za okolo dwa tygodnie/ byc moze wczesniej/

Witam,
Nie ma żadnej ligi, której wszystkie spotkania byłyby "in-play". Jednak nigdy nie jest tak, że dają wszystkie ( przewaznie 2-3 z kolejki. Oczywiście najwięcej ich jest z ligi angielskiej, poza tym szkocka, francuska, niemiecka, włoska, hiszpańska, szwedzka, norweska. W "słabe" dni dają czasem mecze z 2 lig z tych krajów. Raczej innych lig nie spotkałem. Więc za bardzo nie chce mi się wierzyć, że nagle będą mecze naszej Ekstraklasy i to wszystkie.

Pozdrawiam
arvid
Posted by: arvid

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 14:31

Sorki wyszło mało czytelnie, lecz chyba wiadomo o co chodzi
Posted by: punter UK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 14:58

chodzi oczywiscie o wszystkie mecze pokazywane w Canal+ 'live/na zywo' (tych slow zabraklo w powyzszym fragmencie i stad nieporozumienie)
Posted by: D_M

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 15:41

jak pisac do supportu po polsku czy po angielsku ?
Posted by: punter UK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 16:08

na dzien dzisiejszy jeszcze w jezyku angielskim.
niedlugo rusza polska strona Betfair i wtedy ulegnie to zmianie.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 16:44

Witam,

Da sie jakos ustawic betfair, zeby sie nie pokazywaly polskie tlumaczenia? Nie wiem komu to potrzebne do szczescia ale mi bardziej przeszkadza niz pomaga. Rozumiem, ze jakby mozna bylo wybrac dla calosci jezyk polski to tak ale polowa po naszemu polowa po angielsku - bez sensu.

Wojtek
Posted by: maycj

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 17:14

ja jakos nie widze niczego po polsku nawet jak sie zaloguje...
Posted by: Marcin

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 04/08/2005 20:01

Ja na szczescie tez nie
Posted by: nowy WK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 05/08/2005 07:12

Ja niestety mam w menu po lewej stronie czesc sportow nazwanych po polsku czesc po angielsku - nie jest to w tej chwili w kolejnosci alfabetycznej i ciezko cos znalezc. Niektore nazwy zakladow tez mam po polsku. Musze przyznac, ze tlumaczenie nie jest zle ale wolalbym miec dalej cala strone po angielsku.

mniej wiecej tak:

All Markets

Piłka nożna

Polish Soccer

I Liga

Wojtek
Posted by: El Camino

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 05/08/2005 11:19

Czy w zakładach na piłkę nożną zakład typu "next goal" zawarty przed rozpoczęciem meczu jest równoznaczny z tym kto pierwszy strzeli bramkę?
Jak wygląda sprawa z zakładmi strzeli/nie strzeli w piłce nożnej (w odniesieniu do drużyn,a nie do poszczególnych zawodników)?Czy jest nadzieja,że tego typu zakłady pojawią się?
Posted by: punter UK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 05/08/2005 12:23

Quote:

Czy w zakładach na piłkę nożną zakład typu "next goal" zawarty przed rozpoczęciem meczu jest równoznaczny z tym kto pierwszy strzeli bramkę?





dokladnie tak. 'next goal' tak naprawde auaktywniany jest w momencie rozpoczecia meczu. (oczywiscie mozna zaklad na next goal postawic rowniez przed rozpoczeciem, ale logicznie myslac warto poczekac i sprawdzic jak sytuacja wyglada na boisku).

Quote:

Jak wygląda sprawa z zakładmi strzeli/nie strzeli w piłce nożnej (w odniesieniu do drużyn,a nie do poszczególnych zawodników)?Czy jest nadzieja,że tego typu zakłady pojawią się?




szczerze mowiac watpie. zreszta wiele innych powaznych firm (bukmacherskich) rowniez nie posiada tej opcji. mozna to pewnie tlumaczyc, malym potencjalem tego typu rynku.
Posted by: punter UK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 05/08/2005 12:26

tlumaczenie zapewne nie zostalo zakonczone a to co widzicie to strony testowe.

Quote:

wolalbym miec dalej cala strone po angielsku




w gornym lewym rogu jest rozwijany pasek (scroll down menu) z roznymi wersjami jezykowymi. mozna sobie tam ustawic strone glowna Betfair w jezyku angielskim.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair - polska liga dostepna! - 05/08/2005 12:47

Dzieki - mialem tam angielski UK i pol na pol z polskim sie zrobilo. Przestawilem na angielski USA.

Jak bedzie kompletna polska strona to moze i tak ale na razie straszny balagan sie zrobil.

Wojtek
Posted by: El Camino

Betfair-marża - 06/08/2005 18:35

Czy ktoś mógłby mi po krótce opisać jak wygląda sprawa marży w BF.Wiem,że jest 5% (oczywiście od zysku),ale podobno z czasem maleje-niestety nie wiem jak szybko i do jakiego poziomu.
Posted by: arvid

Re: Betfair-marża - 06/08/2005 18:55

Witam,
Na każdym rymku w zakładce "rules" ( po prawej stronie) masz podsaną marżę ( Market Base Rate). Przeważnie jest to 5%. Od tego odejmujesz swoją Discount Rate ( cos w rodzaju zniżki) i wychodzi Ci procent, który płacisz od wygranych(!!) pieniędzy. Zniżke dostajesz w zależności od uzyskanych punktów. Za każdego funta zapłaconego Commission dostajesz 10 punktów, gdy przegrywasz zakład też liczą Ci po 10 punktów od domniemanych Commission. A oto tabelka według której przeliczasz punkty na zniżki:

Punkty Discount Rate
0 999 0%

1,000 3,999 5%

4,000 6,999 10%

7,000 9,999 15%

10,000 13,999 20%

14,000 18,999 25%

19,000 24,999 30%

25,000 32,999 35%

33,000 43,999 40%

44,000 59,999 45%

60,000 76,999 50%

77,000 99,999 55%

100,000 - 60%

Mam nadzieję, że w miare czytelnie.

Pozdrawiam
arvid
Posted by: kapitansb

Re: Betfair-marża - 09/08/2005 10:53

Przecieram oczy ze zdumienia !!!

Betfair po polsku !
Posted by: nowy WK

Re: Betfair-marża - 09/08/2005 10:56

Gdyby jeszcze przetlumaczyli zasady zakladow i ulozyli sporty w kolejnosci alfabetycznej to bedzie OK. Na razie wole po angielsku,

Wojtek
Posted by: Aquarius80

Re: Betfair-marża - 09/08/2005 11:23

Mozna tam wplacac/wyplacac za pomoca Netellera ?
Posted by: Maciek

Re: Betfair-marża - 09/08/2005 12:05

nie marża tylko prowizja .
Posted by: El Camino

Re: Betfair-marża - 11/08/2005 15:06

Jak sprawdzić,które spotkanie (myślę przede wszystkim o piłce nożnej) będzie grane Live?
Patrzyłem wczoraj na mecze el. LM i jeden był do grania przez cały czas (Basel -Werder),kilka do momentu gdy padła pierwsza bramka,a pozostałe były zawieszone od momentu rozpoczęcia meczu.O co właściwie chodzi?

Przeglądając ofertę na ligę angielską z pewnym zaskoczeniem stwierdziłem,że oprócz zwykłego u/o 2.5 są również zakłady na u/o 1.5 3.5 a nawet 4.5.Stąd moje pytanie-czy tylko na tę ligę jest taka różnorodność zakładów?
Posted by: mj.ati

Re: Betfair-marża - 11/08/2005 16:05

Kilkasz w Strona Główna i masz na dole po prawej najbliższe mecze, które można zagrać live.

pzdr.
Posted by: noel

Re: Betfair-marża - 11/08/2005 23:10

Mam pytanie do grajacych w BF. Jak najczesciej i jak najlepiej (najtaniej) wplacacie tam kase. Sam chce tam zaczac grac ale nie bardzo wiem jak najlepiej wplacic tam kase. Karta odpada bo mam tylko debetowa. Bezposredni przelew kosztuje mnie 0.2% od kwoty + oplata od 45 do 140zl wiec odpada. Western Union tez biezre niezla prowizje a na Moneybookers wszyscy wieszaja psy i mowia ze nie warto z nimi wspolpracowac. Mysle o otworzeniu konta w jakims banku internetowym (glownym powodem jest wlasnie granie w BF) Ktory bank jest najlepszy do wplacania kasy do BF?
Posted by: nowy WK

Re: Betfair-marża - 12/08/2005 06:54

Tylko MB - psy na MB wieszaja zwykle dzieciaki ktore kombinuja z 10 kontami w BW, wyludzaniem bonusow i nie rozumieja, ze jak na stronie pisza, ze przelew moze isc do 5 dni to nie znaczy, ze bedzie w poniedzialek jesli byl zlecony w piatek.

Zdecydowana wiekszosc ludzi korzysta z MB bez problemow. Trzeba tylko poczytac ich regulamin, zeby nie byc zaskoczonym, ze moga zamknac na jakis czas konto i weryfikowac Twoja tozsamosc. To nie jest nic nadzwyczajnego chociaz moze byc problematyczne.

Wojtek
Posted by: DANIO

Re: Betfair-marża - 12/08/2005 07:57

Witam,

Ja właśnie niedawno zacząłem gre w betfair. Jednak mam z nimi nieprzyjemne przezycia. Otoz wczoraj dokonywalem wplaty przez moneybookers. Niby wszystko ok, pojawilo sie okienko ze kasa wyslana i nawet mam na koncie w moneybookers te transakcje jako dokonaną. Jednak kasa nie pojawila sie na moim koncie w betfair. Pisze do nich, a oni co chwile tylko odpisywali ze trzeba czekac 24 godziny. Jak juz minely 24 godziny to mi teraz pisza, ze oni nie dostali kasy na konto. I teraz nie wiem co mam zrobic. Kasa wyraznie zostala wyslana do nich, ale nie mam konkretnego dowodu wplaty, jedynie moge z historii w moneybookers wkleic.

Nie wiem czy mi sie tylko to zdarzylo, czy komus jeszcze?
Ale cos czuje ze juz kasy nie dostane (500zl).
Wiec uwazajcie przy wplatach, ja osobiscie nie mialem zdanych problemow z bukami, wiec jestem mocno zaskoczony bo to jawna kradziec przez betfair, a ja nic nie moge zrobic
Posted by: noel

Re: Betfair-marża - 12/08/2005 08:21

Wojtek dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie organizacyjne. Jezeli konto w banku mam w zl a w BF w euro to w jakiej walucie najlepiej otworzyc konto w MB i czy wogole ma to jakies znaczenie?
Posted by: kapitansb

Re: Betfair-marża - 12/08/2005 08:21

Zgadzam się w pełni z Wojtkiem ,nigdy nie miałem problemów z MB .

Kasę wysyłam online z Kredyt Banku ,jak zrobię to do 10 rano ,ok 13 nastepnego dnia jest w MB .
W odwrotną stronę 3 dni robocze .

DANIO - czegoś nie doczytałeś ,od niedawna przelew z MB do betfair robisz po zalogowaniu sie do betfair online ,pieniądze są natychmiast ,w druga stronę trochę czasu zajmuje im potwierdzenie wypłaty ,ale to kwestia kilku godzin .
Posted by: kapitansb

Re: Betfair-marża - 12/08/2005 08:24

Może doprecyzuję - nie ma problemów od kiedy mają (MB) konto w polskim banku .
Posted by: DANIO

Re: Betfair-marża - 12/08/2005 08:26

kapitansb - wszystko doczytalem. Kase wplacalem poprzez betfair, po zalogowaniu sie. I wszystko przebieglo ok, ale nie mam kasy na koncie.
Posted by: punter UK

Re: Betfair-marża - 12/08/2005 21:16

Quote:

Jak juz minely 24 godziny to mi teraz pisza, ze oni nie dostali kasy na konto. I teraz nie wiem co mam zrobic. Kasa wyraznie zostala wyslana do nich, ale nie mam konkretnego dowodu wplaty, jedynie moge z historii w moneybookers wkleic.
(...)
Wiec uwazajcie przy wplatach, ja osobiscie nie mialem zdanych problemow z bukami, wiec jestem mocno zaskoczony bo to jawna kradziec przez betfair, a ja nic nie moge zrobic





jasne, firma obraca setkami milinow funtów i nagle skusili sie na 90 funtów od Danio...

tak na poważnie. kazda operacja finansowa musi miec swoj wlasny kod numeryczny, poszukaj, sprawdź, ale nie oskarzaj nikogo. kradziez to powazne oskarżenie.
jesli pieniadze, jak twierdzisz, zostaly wyslane z MB, a nie doszly na BF to rownie dobrze mogl zawinic MB.
napisz maila do MB, moze to po ich stronie lezy wina.
inna kwestia, pieniadze przy transefach nie gina tak po prostu. moze po prostu wyslales na inne konto? nigdy nie nalezy wykluczyc bledu ludzkiego.
Posted by: arvid

Re: Betfair-marża - 13/08/2005 11:01

Danio,
Mi juz coś takiego sie przydarzyło, choć akurat nie z Betfair.
Napisz do nich podaj dane transakcji z MB ( datę, godz. , ID transakcji), mozesz też przesłać screena a sprawa na pewno się wyjaśni.

Pozdrawiam
arvid
Posted by: rimos

Re: Betfair-marża - 14/08/2005 21:34

moze o tej porze kogoś trafie na forum
wczoraj zarejestrowałem sie a dzis usiłuje sie zalogowac i nic pomyslałem że cos nie tak z rejestracja i ponownie sie zarejestrowałem ale uzyłem nowego Loga po zakończeniu rejestracji zostałem przeniesiony na wpłaty co uczyniłem minimum. Kasai tak nie została przelana, napisałem do suportu ale żadnej odpowiedzi przecież nie założe 3-konta. Brak mi słów co z tym logowniem czy to normalne czytałem prawie wszystkie posty i wskazówki mam XPi IE powinno grac a tu kicha
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair-marża - 15/08/2005 11:38

Quote:

Tylko MB - psy na MB wieszaja zwykle dzieciaki ktore kombinuja z 10 kontami w BW, wyludzaniem bonusow i nie rozumieja, ze jak na stronie pisza, ze przelew moze isc do 5 dni to nie znaczy, ze bedzie w poniedzialek jesli byl zlecony w piatek.

Zdecydowana wiekszosc ludzi korzysta z MB bez problemow. Trzeba tylko poczytac ich regulamin, zeby nie byc zaskoczonym, ze moga zamknac na jakis czas konto i weryfikowac Twoja tozsamosc. To nie jest nic nadzwyczajnego chociaz moze byc problematyczne.

Wojtek



Ale mimo wszystko uważam, że NETeller to o wiele lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie. Nie wiem jak tam teraz z tymi nowymi limitami ale gdyby NETeller był równie powszechny co mb to byłbym skłonny zupełnie zrezygnować z tych ostatnich.

Ja po prostu jestem pewien, że prędzej czy później zamkną mi konto. Za co? W siostrzanym gamebookers miałem co rusz problemy z działem bezpieczeństwa za samą grę w P2P. Prałem brudne pieniądze rzekomo, a już szczytem mojej bezczelności było 7 euro, które chciałem wyprać na jednym z meczów i po tym właśnie zamknęli mi konto (początkowo także chcieli przywłaszczyć sobie pieniądze). Nie wahali się łamać swojego własnego regulaminu. Po prostu tzw. "anti money laundering policy" daje im prawo do wszystkiego. Wygląda to mniej więcej tak, że regulamin powinien zostać uzupełniony o następujący punkt "game(money)bookers ma prawo zamknąć konto i zarekwirować zgromadzone na nim środki bez podania przyczyny"

Także powodów, dla których mogą mi zamknąć konto jest milion. A to dlatego, że mam kartotekę w gamebookers, a to dlatego, że przelałem 10 euro komuś kto też coś przeskrobał albo może dlatego, że mój stosunek depozyty/wypłaty to 1/20 i ciągle się pomniejsza. Ogranicza ich tylko wyobraźnia. Dlatego przy każdej wypłacie odliczam dni i oddycham z ulgą kiedy pieniądze pojawiają się na koncie. Staram się też nie trzymać na koncie mb dużych sum.

Wiem, że wiele osób korzysta z moneybookers bez problemów. Ale moje zaufanie do nich jest bliskie zera i wątpie żeby to się zmieniło. Czekam tylko, aż pojawią się tanie alternatywy.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair-marża - 15/08/2005 13:56

MB mialo byc z tych podanych w poscie. Neteller moze i jest lepsz ale mi akurat Neteller zamknal konto bez powodu i nie chcial przez miesiac oddac kasy. W koncu oddali ale nawet nie przeprosili a blad byl z pewnoscia po ich stronie.

Z GB i MB od kilku lat nie mialem zadnego problemu. Nie znaczy to oczywiscie, ze nie zamkna mi konta kiedys i wtedy pewnie zmienie o nich zdanie.

Tak czy innaczej wlasciwie uzywany MB i Neteller sa wg mnie bezpieczne. A co do GB i wystawiania nierynkowych kursow w P2P ktore ktos inny obstawia to musza zamykac za to konta bo innaczej ... ale to moze nie tutaj.

Wojtek
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair-marża - 15/08/2005 16:40

Quote:

A co do GB i wystawiania nierynkowych kursow w P2P ktore ktos inny obstawia to musza zamykac za to konta bo innaczej

Wojtek



No nie wiem czy akurat muszą, bo to nie jest standard w betting exchange. W Betfair, Betdaq czy Parbet nikomu przez myśl by nawet nie przeszło żeby robić takie problemy. Zresztą sam słynny punkt regulaminu gamebookers dotyczący p2p "the customer is entirely responsible.." temu przeczy. Najbardziej wkurza mnie jedno. Właśnie to, że na 10 osób, które rzeczywiście piorą pieniądze gamebookers zamknie konto jednej. W tym samym czasie ta sama kara spotka 9 niewinnych osób. To tak jakby policja na 10 przestępców łapała jednego a przy okazji wsadzała 9 niewinnych osób do aresztu. Jak ktoś chce sobie przeprać kasę i ma trochę oleju w głowie to zrobi to tak, że na 99,99% gamebookers się o tym nie dowie. Niestety na ich restrykcjach cierpią z reguły nic niewinni gracze. A tak chyba być nie powinno. Zamknięcie konta (z próbą konfiskaty środków) bez dowodów na przestępstwo? To też nie jest standard. Wystarczy poczytać komentarze na SBR.
Posted by: Ferdek

Re: Betfair-marża - 16/08/2005 15:09

Witam wszystkich obenych i przyszlych graczy w Betfair , ja mam konto w Betfair od ponad 2 lat i powiem szczeze ,ze nie za bardzo juz potrafie grac w typowym buku, najwiecej gram tenisa live , polecam chat betfaira - sporo informacji mozna sie tam dowiedziec .
jezeli beda jakies pytania to chetnie pomoge

pozdrawiam : Ferdek
Posted by: noel

Re: Betfair-marża - 17/08/2005 09:09

to ja mam pytanie: czy moge wplacic kase do BF (konto w euro) jesli w MB mam konto w zl?
Posted by: Don

Re: Betfair-marża - 17/08/2005 09:52

zamiast pytać to mogłbyś po prostu spróbować.... jasne że można
Posted by: noel

Re: Betfair-marża - 17/08/2005 09:55

dzieki za odpowiedz, a co do probowania to na prawdziwych pieniadzach wole nie. zawsze lepiej spytac bo potem ludzie placza ze ich ktos oszukal a sami robia cos nie tak. pozdro
Posted by: Ferdek

Re: Betfair-marża - 17/08/2005 11:29

Ja nie korzystam z uslug MB bo maja taki wymog , ze glowne konto trzeba miec w Polsce , a ja konta w Polsce nie posiadam .
Posted by: Victory2003

Re: Betfair - 17/08/2005 14:22

Witam!
Czy obecnie jast u tego buka jakś promocja bo bnic nie mogę znaleść. Sądzę, że kartą inteligo można wpłacać. Prozę o wyrozumiałość

Victory
Posted by: Ferdek

Re: Betfair - 17/08/2005 20:58

Caly czas jet promocja: przy rejestracji wpisujesz kod osoby polecajacej i powplacie i potwierdzeniu twoich danych ty i osoba polecajaca dostajecie ok 29 euro .
Posted by: tekkentag

Re: Betfair - 17/08/2005 21:52

Caly czas jet promocja: przy rejestracji wpisujesz kod osoby polecajacej i powplacie i potwierdzeniu twoich danych ty i osoba polecajaca dostajecie ok 29 euro .

Chętnie skorzystam z takiego bonusa. Jeśli ktoś chce mnie polecić to niech wyśle mi wiadomość na priv
Posted by: mich125

Re: Betfair - 22/08/2005 14:22

Witam

Mam pytanie ile czasu trwa wypłata wygranej z betfair na ekarte mbanku??

Pozdrawiam
Posted by: arvid

Re: Betfair - 22/08/2005 22:06

mich125,
Najczęsciej na 3-ci dzień roboczy kasę masz na koncie.

Pozdrawiam
arvid
Posted by: El Camino

Re: Betfair - 25/08/2005 06:36

Właśnie rejestruję się w BF i niestety utknąłem na pierwszym etapie.Pojawia mi się komunikat,że źle podałem nr telefonu domowego,niestety nie ma podanego schematu.Próbowałem z prefixem i bez i nne,ale bezskutecznie.Może ktoś mnie oświeci co jest nie tak?
Posted by: El Camino

Re: Betfair - 25/08/2005 06:38

Aha i jeszcze jedno:na pierwszym etapie rejestracji jest pytanie o kod promocji lub referencji.O co właściwie chodzi?
Posted by: kurson

Re: Betfair - 25/08/2005 06:46

Quote:

Właśnie rejestruję się w BF i niestety utknąłem na pierwszym etapie.Pojawia mi się komunikat,że źle podałem nr telefonu domowego,niestety nie ma podanego schematu.Próbowałem z prefixem i bez i nne,ale bezskutecznie.Może ktoś mnie oświeci co jest nie tak?




Jezeli masz np. komorke Plusa to wpisz:

601xxxxxx

Jezeli wpiszesz czyjs kod referencyjny to masz szanse otrzymac bonus - poczytaj o tym kilka podstron wczesniej.

Pozdrawiam
Posted by: punter UK

Re: Betfair - 25/08/2005 10:52

Quote:

Caly czas jet promocja: przy rejestracji wpisujesz kod osoby polecajacej i powplacie i potwierdzeniu twoich danych ty i osoba polecajaca dostajecie ok 29 euro .





niestety jest tak, ze ok.90% osob nie czyta warunkow promocji. generalnie obowiazuje zasada, ze nastepnego dnia po rejestracji zaczyna sie lament i bombardowanie buka/exchange: Gdzie moj bonus!!?? a wystarczy troche poczytac.

Zasady ostatniej promocji Betfair, calkiem ciekawej ze wzgledu na mozliwosc otrzymywania co jakis czas gotowki pod warunkiem, ze osoba polecona bedzie korzystac z Betfair na biezaco
(jest to opis dla osoby poleconej, a nie polecajacej; calosc jest zamieszczona w wersji angileskiej na ponizszym linku)


Zasady 'Polecaj i Zarabiaj'

1. Aby móc wziac udzial w powyzszej promocji osoba rekomendujaca musi byc zarejestrowanym uzytkownikiem Betfair oraz posiadac na koncie co najmniej 50 Punktów Betfair.

2. Osoba rekomendowana musi byc nowym uzytkownikiem, ze zweryfikowana detalami karty platniczej (karta kredytowa lub debetowa UK).

3.Platnosci dokonane za pomoca Moneybookers nie beda wazne w promocji Polecaj i Zarabiaj.

4. Poczatkowy bonus w wysokosci &pound;20 (lub równowarosc w innej wybranej walucie dostepnej w Betfair) zostanie przelany na konto nowego klienta w momencie zgromadzenia przez niego 50 Punktów Betfair.

5. Osoba rekomendowana musi wpisac unikalny KOD Polecenia podczas procesu rejestracji.

6. Bonus &pound;20 moze zostac uzyty przez obie strony jedynie jako stawki do obstawienia zakladów i nie moze zostac wycofany.

7. Bonus zostanie przelany na konto klienta w okresie 30 dni.

Wiecej informacji na temat promocji Polecaj i Zarabiaj mozna znalezc pod ponizszym adresem :

http://www.betfair.com/communications/ReferAFriend.do#Example
Posted by: punter UK

Re: Betfair-marża - 25/08/2005 11:07

Quote:

Witam,

Ja właśnie niedawno zacząłem gre w betfair. Jednak mam z nimi nieprzyjemne przezycia. Otoz wczoraj dokonywalem wplaty przez moneybookers. Niby wszystko ok, pojawilo sie okienko ze kasa wyslana i nawet mam na koncie w moneybookers te transakcje jako dokonaną. Jednak kasa nie pojawila sie na moim koncie w betfair.





Danio, nie korzystam z Moneybookers ale z ciekawosci zajrzalem na ich strone, jak rowniez na strone Betfair/wplaty przez Moneybookers.
No i co sie okazalo?

Wplaciles 500zl z MB do Betfair. Z tym, ze nie mozna otworzyc konta w BF w zlotowkach ( najblizsza waluta Zlotemu jest Euro lub USD) Jeden z punktow regulaminu BF dotyczacy transferow funduszy jest to, ze transfer ten musi odbyc sie w TEJ SAMEJ WALUCIE.

A jesli poprosiles o ten transfer to albo pieniadze wroca na konto MB albo dostaniesz potezna oplate za zmiane waluty podczas przelewu (konto BF zapewne masz w Euro).
nalezy zawsze czytac regulamin i byc swiadomym tego co sie robi.

Inna sprawa to fakt posiadania konta MB w zlotowkach. jesli istota posiadania konta w MB jest dokonywanie transferow do roznych firm/bukow/sklepow , nie tylko w Polsce, to dlaczego nie otworzyc go w Euro lub USD ? potezne ulatwienie we wszelkich transakcjach.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair-marża - 25/08/2005 11:43

Ja nie bardzo rozumiem dlaczego bucki wymagaja zgodnosci waluty skoro w MB mozna wyslac pieniadze wlasciwie w dowolnej walucie i to MB przelicza (przynajmiej tak mi sie wydaje bo kurs jest zwykle mocno niekorzystny).

To wymaganie zgodnosci + mozliwosc posiadanie konta w MB tylko w jednej walucie jest sporym utrudnieniem. Nie wiem dlaczego sporo buckow jakos sobie z tym radzi a BF czy Pinnacle nie.

Wojtek
Posted by: Maciek

Re: Betfair-marża - 25/08/2005 12:24

jak to ja mam konto w pln na money i bez problemu wplacam do bf na konto w funtach.
Posted by: punter UK

Re: Betfair-marża - 25/08/2005 12:31

Quote:

w MB mozna wyslac pieniadze wlasciwie w dowolnej walucie i to MB przelicza (przynajmiej tak mi sie wydaje bo kurs jest zwykle mocno niekorzystny).





ten mocno niekorzystny kurs to zapewne wliczona oplata za zmiane waluty.
Posted by: nowy WK

Re: Betfair-marża - 25/08/2005 12:43

Moze wlasnie dlatego w BF jest wymagana zgodnosc waluty, zeby wybrac odpowiedznia i za zmiane zaplacic w MB - czy to jest jakas stala oplata czy malo korzystny kurs to w sumie niewiele zmienia.

Wojtek
Posted by: buster

Re: Betfair-marża - 29/08/2005 22:02

Zamierzam zacząć grać w Betfair

jest tam chyba jeszcze ciekawy bonus z profitami zarówno dla Rekomendującego jak i Rekomendowanego.

Jeśli ktoś chce mnie zarekomendować proszę o info.
Posted by: sikort

Re: Betfair-marża - 31/08/2005 14:07

buster priv
Posted by: Maciek

Re: Betfair-marża - 01/09/2005 09:10

Czy posiadając środki na koncie w betfair w Funtach brytyjskich mogę je wypłacić na konto bankowe w PLN ? lub Euro?

Proszę o odpowiedź bo suport nie chce odpowiadać ,dzięki.
Posted by: kurson

Re: Betfair-marża - 01/09/2005 09:27

Quote:

Czy posiadając środki na koncie w betfair w Funtach brytyjskich mogę je wypłacić na konto bankowe w PLN ? lub Euro?




2 x tak. W betfair podajesz wszystkie dane swojego konta bankowego w Polsce (albo zlotowkowego lub tego w euro). W zaleznosci od tego w jakiej walucie masz prowadzony rachunek, tak Twoj polski bank przewalutuje przelew przychodzacy w funtach.

Pozdrawiam
Posted by: Maciek

Re: Betfair-marża - 01/09/2005 09:49

Wielkie dzięki kurson .
Posted by: El Camino

Re: Betfair-marża - 01/09/2005 10:55

Wiele osób za największy plus BF uważa możliwość wystawiania własnych kursów i zapewne tak jest;niestety nie rozumiem jednej rzeczy.
Dla przykładu-myślę o zagraniu overa w sobotnim eliminacyjnym meczu Szwecja-Bułgaria.I teraz-czy lepiej jest zagrać over po kursie 1.91 (back) czy moze under po kursie 2.10 (lay).Co jest bardziej opłacalne (na której opcji więcej da się zarobić)?
Po prostu nie wiem jak liczyć wygraną w opcji "lay" jak również potencjalne straty.
Posted by: kurson

Re: Betfair-marża - 01/09/2005 11:08

Quote:

Wiele osób za największy plus BF uważa możliwość wystawiania własnych kursów i zapewne tak jest;niestety nie rozumiem jednej rzeczy.
Dla przykładu-myślę o zagraniu overa w sobotnim eliminacyjnym meczu Szwecja-Bułgaria.I teraz-czy lepiej jest zagrać over po kursie 1.91 (back) czy moze under po kursie 2.10 (lay).Co jest bardziej opłacalne (na której opcji więcej da się zarobić)?
Po prostu nie wiem jak liczyć wygraną w opcji "lay" jak również potencjalne straty.




W przypadku podanych przez Ciebie kursow - nie ma znaczenia co wybierzesz, wygrana/strata bedzie taka sama .

Podaj na priv swoj adres email - wysle Ci prosty arkusz, który pomoze Ci to przeliczac.

Pozdrawiam
Posted by: Banalny

Re: Betfair-marża - 01/09/2005 14:45

kurson : ja też bym prosił o ten arkusz : banalni@gazeta.pl
Posted by: stryker

Re: Betfair-marża - 02/09/2005 21:07

Ile idzie kasa z BF do Moneybookers?Wypłacam 1 raz wplacalem moneybookers, dokumentow zadnych nie wysylalem...
Posted by: Rzezniczek

Re: Betfair-marża - 05/09/2005 14:12

Quote:

Quote:

Witam,

Ja właśnie niedawno zacząłem gre w betfair. Jednak mam z nimi nieprzyjemne przezycia. Otoz wczoraj dokonywalem wplaty przez moneybookers. Niby wszystko ok, pojawilo sie okienko ze kasa wyslana i nawet mam na koncie w moneybookers te transakcje jako dokonaną. Jednak kasa nie pojawila sie na moim koncie w betfair.





Danio, nie korzystam z Moneybookers ale z ciekawosci zajrzalem na ich strone, jak rowniez na strone Betfair/wplaty przez Moneybookers.
No i co sie okazalo?

Wplaciles 500zl z MB do Betfair. Z tym, ze nie mozna otworzyc konta w BF w zlotowkach ( najblizsza waluta Zlotemu jest Euro lub USD) Jeden z punktow regulaminu BF dotyczacy transferow funduszy jest to, ze transfer ten musi odbyc sie w TEJ SAMEJ WALUCIE.

A jesli poprosiles o ten transfer to albo pieniadze wroca na konto MB albo dostaniesz potezna oplate za zmiane waluty podczas przelewu (konto BF zapewne masz w Euro).
nalezy zawsze czytac regulamin i byc swiadomym tego co sie robi.

Inna sprawa to fakt posiadania konta MB w zlotowkach. jesli istota posiadania konta w MB jest dokonywanie transferow do roznych firm/bukow/sklepow , nie tylko w Polsce, to dlaczego nie otworzyc go w Euro lub USD ? potezne ulatwienie we wszelkich transakcjach.



Panowie to jak to w końcu jest? jedni piszą że można mieć w Moneybookers konto w zł i wpłacać do Betfair gdzie ma sie konto w innej walucie, tutaj czytam że transfer musi sie odbyć w tej samej walucie...
Chciałbym w końcu otworzyć konto w Betfair i zacząć gre, ale nie z ryzykiem że moje pieniądze nie dotrą,zaginą czy jeszcze gorzej ktoś je zarekwiruje bo planuje wpłacić sumke która jest znacząca dla mojej skromnej kieszenie, stąd też i obawy.
Proszę więc o pewne rady apropos wpłat/wypłat do Betfair.
PS.
W BF mam zamiar otworzyć konto w $$$
pozdrawiam
Posted by: El Camino

Re: Betfair-marża - 09/09/2005 07:41

Myśle o zagraniu overa w sobotę w meczu Leverkusen-Schalke.Wszedłem z zakładkę back,gdzie aktualny kurs wynosił 1.71.Zwiększyłem kurs do 1.82 podałem stawkę i puściłem;zakład przeszedł na stronę "lay".Co się właściwie stało?Czy jak padnie over to wygram,czy nie?
Posted by: dead_eye

Re: Betfair-marża - 09/09/2005 07:58

to znaczy, ze nikt nie przyjal zakladu. i musisz czekac az ktos zaakceptuje, ale szczerze to nikt nie wezmie raczej. 0,11 to duza roznica od aktualnego kursu
Posted by: kurson

Re: Betfair-marża - 09/09/2005 12:05

Ale jaja - dopiero teraz zauwazylem, ze dodali lige holenderska w pilce - ktos wie od kiedy?
Posted by: El Camino

Re: Betfair-marża - 09/09/2005 12:35

Co najmniej od początku tegorocznych rozgrywek.Wcześniej nie wiem,bo zainteresowałem się BF ok. 2 miesiące temu.
P.S.Pamietam,że byłem zdziwiony gdy w swoim temacie zaliczyłeś rzekomy brak tej ligi do dużych minusów.
Posted by: kurson

Re: Betfair-marża - 09/09/2005 13:20

Quote:

Pamietam,że byłem zdziwiony gdy w swoim temacie zaliczyłeś rzekomy brak tej ligi do dużych minusów.




W zeszlym roku nawet wymienialem z nimi korespondencje w tej sprawie - twierdzili, ze uwarunkowania prawne Holandii nie pozwalaja im oferowac zakladow na lige holenderska, oraz nie moga u nich rejestrowac sie obywatele Holandii. Ciekawe dlaczego teraz zmienili zdanie?
Posted by: Rzezniczek

Re: Betfair-marża - 10/09/2005 17:33

Ponawiam prośbe jeśli ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości z poprzedniego postu..
Posted by: El Camino

Re: Betfair-marża - 12/09/2005 15:46

Chciałem wczoraj zagrać over w meczu Werder-Barsa (był wtedy kurs 1.89).Niestety zapomniałem o tym,a kurs dzisiaj rano spadł do 1.82.Lekko się wkurzyłem przez na własne lenistwo,ale postanowiłem że nie będę grał po niższym kursie.Dlatego po wybraniu opcji "back" zwiększyłem kurs na 1.89 i zakład przeszedł na strone "lay".
I tu się pojawia zasadnicze pytanie-jeżeli do rozpoczęcia meczu nikt tego zakładu nie weźmie dostanę od razu zwrot stawki?jeżeli mecz będzie dostępny na livie to ten zakład bedzie cały czas do wzięcia (przy założeniu że nie stało się to wcześniej)?
Posted by: Szakal

Re: Betfair-marża - 12/09/2005 15:55

ElCamino.. poczytaj zasady na betfair.

jest wyraznie napisane ze razem z gwizdkiem wszystkie nie zameczowane zakaldy anuluja sie.
Posted by: Szakal

Re: Betfair-marża - 12/09/2005 16:52

Wplacajac przez moneybookers zlecasz transfer ze strony betfair i niewazne w jakiej walucie masz konto na betfair i jaka waluta w mb bo i tak przenosi cie na strone lgoowania do mb i tam automatycznie jst przeliczana kasa do transferu do bf.

Zatem o waluty sie nie martw. Przelicza mb samo i prowaizji za przeliczenie nie bedzie zadnej
Posted by: Randall

Re: Betfair-marża - 13/09/2005 13:46

Ja mam takie pytanie.Nie wiem czy już było.
Zakłady jakich użytkowników są realizowane w pierwszej kolejności?Jest jakas zasada?Te punkty mają na to wpływ, czy jak?
Posted by: maycj

Re: Betfair-marża - 13/09/2005 13:57

nie jestem pewny, ale przypuszczam ze w kolejnosci w jakiej zlozone zostaly oferty.
Posted by: kiczkok

Re: Betfair-marża - 13/09/2005 17:08

pisac szybko do mnie na maila kkiczkok@tlen.pl kto chce wykorzystac moje zarejstrowanie bonusem 10euro.kto chce skorzystac niech napisze mi kod na maila.dzieki
Posted by: Victory2003

typowanie zakresowe - 13/09/2005 18:34

Witam!
Czy mógłby mi ktoś szybko wytłumaczyć zakład zakresowu na przykładzie np. Indeks rzutów rożnych w meczu Chelsea - Anderlecht. Kiedy wygrywam a kiedy przegrywam? Niestety nie działa kmi pomoc stąd to pytanie. Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Posted by: Chomik

Re: typowanie zakresowe - 13/09/2005 19:58

1. Decyduje kolejnosc zlozenia oferty, nie punkty.

2. Niestety, ligi holenderskiej nie oferuja in-play, a szkoda, bo jest pokazywana na Polsacie Sport.

3. Oferty zlozone przed rozpoczeciem meczu sa anulowane w momencie gdy mecz zostaje "otwarty" do grania live.

Co wiecej, jesli nie pojawi sie ten zielono-bialy znaczek "In-play", a ktos zagra jakies zdarzenie, myslac, iz gra live - bedzie mial i tak zwrot. Zdarza im sie zaspac...
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 13/09/2005 21:14

jest mozliwosc w BF wyswietlenie tylko zakladow np na over/under w jednej lini zamiast kazdy mecz osobno ?
Posted by: Pizza-man

Re: typowanie zakresowe - 14/09/2005 09:05

prosze o kod kogos kto chce zeby mnie zarekomendowal?
Posted by: sikort

Re: typowanie zakresowe - 14/09/2005 11:48

Przesłałem Ci kod na priva.
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 14/09/2005 22:27

ze tak sie pozowle zapytac, da sie grac zaklady AKO jakos w BF ?
Posted by: kurson

Re: typowanie zakresowe - 15/09/2005 07:05

Quote:

ze tak sie pozowle zapytac, da sie grac zaklady AKO jakos w BF ?




Combosiki mozna zagrac tylko te, ktore wymysli serwis i nazywaja sie "akumulatory" . Najczesciej sa to 2-3 zdarzenia, w US-Sports czasem (rzadko) 4 zdarzenia na kuponie.
Calkiem spora oferta jest np. dzisiaj na UEFA.

Pozdrawiam
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 15/09/2005 11:06

dzieki, tak cos wlasnie suzkalem szukalem i nie moglem znalesc
Posted by: punter UK

Re: typowanie zakresowe - 15/09/2005 12:39

Quote:

Niestety, ligi holenderskiej nie oferuja in-play, a szkoda, bo jest pokazywana na Polsacie Sport.




liga holenderska jest juz na Befair in-play

Quote:

Combosiki mozna zagrac tylko te, ktore wymysli serwis i nazywaja sie "akumulatory'




acumulator/acca - od akumulowac/zbierac . zostalo to dobrze przetlumaczone.

AKO??? co to niby ma byc?

Quote:

jest mozliwosc w BF wyswietlenie tylko zakladow np na over/under w jednej lini zamiast kazdy mecz osobno ?




nie ma takiej mozliwosci.

Quote:

Czy mógłby mi ktoś szybko wytłumaczyć zakład zakresowu na przykładzie np. Indeks rzutów rożnych w meczu Chelsea - Anderlecht.




tak w skrocie.
sprzedajesz - chcesz by bylo czegos mniej
kupujesz - by bylo wiecej

na przyklad wczoraj gralem indeks rzutow roznych w meczu Villareal-MU.

najlepsze kursy byly takie:
kup 9.5 - sprzedaj 9.6

czyli ktos chcial mi sprzedac rzuty rozne po 9.6 wiec kupilem za 20 ( waluta nie ma znaczenia).

teraz tak. minimum aby wyjsc na profit potrzebowalem 10 'rogow'.
bylo ich w tym meczu 13

obliczamy zysk tak:
13-9.6 = 3.4
3.4 x 20 = 68 tyle zarabiamy . kazdy nastepny rog zwiekszalby moj zysk. ten rynek ma ustawiony min i max. to znaczy ze nawet jesli w meczu bedzie 30 'rogow' to w tym przypadku max ustawiony byl na 17 (a min ustawiony na 5)

17-9.6 = 7.4 x 20= 148 (ewent. max profit)

spread betting jest bardzo agresywna forma gry, nalezy naprawde uwazac bo mozna niezle utopic. chodzi o zwiazane z ta gra zobowiazania (liability)

powiedzmy, ze w wyzej wymienionym meczu bylo tylko 5 'rogow'
my kupilismy po 9.6 za 20.

9.6 - 5 = 4.6 x 20 = 92 to nasza strata
Posted by: siwy212

Re: typowanie zakresowe - 16/09/2005 09:27

kurwa jak mi sie betfair czlapie tez to macie nic sie nie otwiera ? moze jest jakis konflikt z internet explorerem ca ?
Posted by: El Camino

Re: typowanie zakresowe - 17/09/2005 16:28

Gram w BF od niedawna i generalnie sobie chwalę grę u nich.Jest jednak jedna istotna rzecz,która bardzo wkurza.
Wiadomo,że nieraz mecze nie idą po naszej myśli i wtedy można choćby zminimalizować straty grając na livie.Za to właśnie cenię BF,że oferta meczy live jest całkiem niezła.Niestety, choćby dzisiaj, betfair siada.Było to przed 16-stą i chciałem skontrować overa Bayernu, no i dupa.Nie jest to pierwszy raz gdy trafiam na coś takiego.
Czy takie sytuacje to raczej rzadkość?Czy może serwer nie "wytrzymuje" dużej ilości odwiedzin i po prostu siada?
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 18/09/2005 20:31

potrzebuje info odnosnie wyplat z BF a konkretnie

czy przy zworcie na karte Inteligo (Visa) blokuje kase na 30 dni ?
Posted by: rafalrz

Re: typowanie zakresowe - 18/09/2005 21:14

VISA zawsze blokuje na 30 dni nie zaleznie od buka jesli zwrot na karte jest wiekszy od depozytu
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 18/09/2005 21:19

a widzisz tego mi bylo trzeba .... a moze powiesz mi dlaczego jesli dam wyplac w BF to mam popielata plansze widac tylko skrocony numer karty i nazwe karty nic pozatym ani sposobu wyplaty nie moge zmienic ?
Posted by: Adik

Re: typowanie zakresowe - 19/09/2005 07:17

Quote:

VISA zawsze blokuje na 30 dni nie zaleznie od buka jesli zwrot na karte jest wiekszy od depozytu




nie VISA tylko iteligo
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 19/09/2005 08:39

Quote:

Quote:

VISA zawsze blokuje na 30 dni nie zaleznie od buka jesli zwrot na karte jest wiekszy od depozytu




nie VISA tylko iteligo




ja bym tu polemizowal .... Iteligo owszem blokuje ale blokade wymagaja na nim przpeisy Visy
Posted by: Szakal

Re: typowanie zakresowe - 19/09/2005 09:50

Nie polemizuj... Inteligo tylko blokuje.. a przepisy wymagaja "blokowanie" transakcji na 7 dni

Dla przykladu:
Zwroty na vise mbanku nie sa blokowane
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 19/09/2005 17:50

Quote:

Nie polemizuj... Inteligo tylko blokuje
Dla przykladu:
Zwroty na vise mbanku nie sa blokowane




a jednak bede polemizowal chya ze ktos znajdzie konkretny przepis

Inteligo odpowiedzialo mi na zapytanie ze to nie oni blokuja ale nakazuje im to visa ... dlaczego mank nie blokuje zwrotow powyzej dpozytu .... sam jestem ciekawy moze kots siedzi w tych przepisach... i odpowie

a bardziej mnie interesuje czemu w miejscu gdzie mam wyplaty w BF mam szara karta zasloniete i nie moge nic zrobic

support polski dziala ? bo dzis wrocil mi mail
Posted by: W.A.Rebel

Re: typowanie zakresowe - 19/09/2005 22:30

chce sie tam zapisac. sa tam jakies refferale? czekam na info... pozdr
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 19/09/2005 22:49

W.A.Rebel --> priv
Posted by: El Camino

Re: typowanie zakresowe - 20/09/2005 07:45

Quote:

Gram w BF od niedawna i generalnie sobie chwalę grę u nich.Jest jednak jedna istotna rzecz,która bardzo wkurza.
Wiadomo,że nieraz mecze nie idą po naszej myśli i wtedy można choćby zminimalizować straty grając na livie.Za to właśnie cenię BF,że oferta meczy live jest całkiem niezła.Niestety, choćby dzisiaj, betfair siada.Było to przed 16-stą i chciałem skontrować overa Bayernu, no i dupa.Nie jest to pierwszy raz gdy trafiam na coś takiego.
Czy takie sytuacje to raczej rzadkość?Czy może serwer nie "wytrzymuje" dużej ilości odwiedzin i po prostu siada?



Ponawiam pytanie.
Posted by: Adik

Re: typowanie zakresowe - 20/09/2005 08:02

owszem zdarzaja sie sytuacje gdzie strona BF wolno sie ładuje, glownie przy duzych imprezach np. ostatnio mecze 1/4 finalu US Open ale na codzien nie ma problemu z serwerem
Posted by: Chomik

Re: typowanie zakresowe - 21/09/2005 13:49

Witajcie!

Mam problem. Zawsze dokonuje wplat za pomoca Moneybookers. Dzis chcialem, po raz pierwszy w zyciu, wyplacic pieniadze z BF na MB.

I wchodzac w "Withdraw Funds", a potem wybierajac Moneybookers, widze... czerwony prostokat z krzykliwym napisem:

"ALERT

Before you can withdraw funds to your Moneybookers account, you must register your Moneybookers account by making a successful deposit."

O co im chodzi? Dlaczego nie moge wyplacic tych pieniedzy?
Posted by: Edge100

Re: typowanie zakresowe - 21/09/2005 14:07

Zalozylem konto w inteligo. Czytam tu niestety, ze blokuja kase na 30 dni. Jezeli zlece przelew od dowolnego buka na konto w inteligo, to zablokuja mi kase na miesiac?? Czy da sie jakos to ominac?
Posted by: nowy WK

Re: typowanie zakresowe - 21/09/2005 14:17

Quote:

Witajcie!


O co im chodzi? Dlaczego nie moge wyplacic tych pieniedzy?




Musisz najpierw troche wplacic z Moneybookers. To jest logiczne bo ineczej ktos moglby ukrasc Twoj login i haslo i wyplacic kase na swoje konto. U wielu buckow musisz najpierw wplacic z MB, zeby moc wyplacac.

Wojtek
Posted by: Chomik

Re: typowanie zakresowe - 21/09/2005 14:33

Quote:

Quote:

Witajcie!


O co im chodzi? Dlaczego nie moge wyplacic tych pieniedzy?




Musisz najpierw troche wplacic z Moneybookers. To jest logiczne bo ineczej ktos moglby ukrasc Twoj login i haslo i wyplacic kase na swoje konto. U wielu buckow musisz najpierw wplacic z MB, zeby moc wyplacac.

Wojtek




Ale musze jeszcze teraz cos wplacic, mimo iz od miesiecy depozyty robie za pomoca MB?

Przeciez to czysta glupota! Napisalem, ze to nie pierwszy raz, jak uzywam MB w relacji z Betfair. I teraz musze wplacic pieniadze, choc chce je WYPLACIC?
Posted by: Chomik

Re: typowanie zakresowe - 21/09/2005 14:47

Dziekuje, nowy WK... Faktycznie, napisali, ze nie dokonywalem depozytu przez ostatnie 100 dni, zatem najpierw musze to zrobic, aby moc dokonac wyplaty. Teraz wszystko w porzadku, troche to dziwne, ale jesli chroni moje pieniadze, to sie zgadzam.
Posted by: Randall

Re: typowanie zakresowe - 25/09/2005 22:52

Jeśli mam w mb konto w pln i chce wplacic do betfair na moje konto w dolarach, to przelicza mi zlotowki na dolary, czy musze miec konto w mb w dolarach?
Jesli ktos moglby szybko potwierdzic, to bylbym wdzieczny.
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 25/09/2005 22:58

przelicza......
Posted by: Aquarius80

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 11:47

Czy do Betfair mozna wplacac Netellerem ? Gdzies wyczytalem ze niby tak, ale na polskiej wersji strony nic nie jest napisane o wplatach Netellerem.
I Czy ewentualnie jak wplace Netellerem to jestem upowazniony do bonusa wpisujac czyjs kod.
Posted by: rafako

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 11:51

mozna wybrac polska walute w tym buku?
Posted by: juru15

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 12:55

jest tam jakaś promocja, jak tak to podeślijcie mi linka na priv
Posted by: punter UK

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 13:25

Quote:

Czy do Betfair mozna wplacac Netellerem ? Gdzies wyczytalem ze niby tak, ale na polskiej wersji strony nic nie jest napisane o wplatach Netellerem.
I Czy ewentualnie jak wplace Netellerem to jestem upowazniony do bonusa wpisujac czyjs kod.





tak

Quote:

mozna wybrac polska walute w tym buku?




nie
Posted by: Aquarius80

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 15:34

Cos nie moge otworzyc konta w BF, kiedy na 3 kroku weryfikuje miejsce zamieszkania wyskakuje mi jakis napis na pomaranczowo i ze odpisza mi na maila i nie odpisuja, moze ktos wie co jest grane. Jezeli ktos chce polecic mnie (30 euro za 30 euro wplacone) to prosze o kod na priv.
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 16:00

tylko napisz jak brzmi ten napis .......
Posted by: Aquarius80

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 16:10

An error has occured while processing your request.
Owing to legal restrictions, Betfair does not accept bets from within the USA. We have stored your details and will contact you in the case of a change in policy. If you require more information, please contact our Helpdesk on 0044 20 8834 8060 or email info@betfair.com.


Takie cosik mi sie pokazuje
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 16:16

najwyrazniej betfair nie akceptuje graczy z USA
Posted by: maycj

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 16:17

tu jest napisane ze betfair nie oferuje zakladow dla rezydentów USA i nie mozna sie stamtąd rejestrować.

jeśli jesteś w USA to raczej nic nie da sie z tym zrobić, a jeśli nie jesteś w USA to sprobuj napisac maila i wytlumaczyc sytuacje.

przypuszczam ze zawsze moglbys sprobowac do nich zadzwonic i sie zapytac albo sie zarejestrowac przez telefon

pozdr
Posted by: Aquarius80

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 16:21

No wlasnie na tym caly widz polega ze wybieram kraj Polska wiec nie wiem czemu oni mi tu z USA wyjezdzaja, moze sproboje sie zarejestrowac ze strony angielsko jezycznej
Posted by: v3n0m

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 16:22

Jesli blokuja ip z usa to sie polacz przez proxy
Posted by: maycj

Re: typowanie zakresowe - 27/09/2005 18:58

oni nie patrzą na to jaki kraj wybierasz, tylko na IP z którego się łączysz.
Posted by: Aquarius80

Re: typowanie zakresowe - 28/09/2005 07:32

Neta mam z kablowki, wiem ze co najmniej jedna osoba z mojej kablowki ma konto na BF, wiec troche mnie to dziwi ze mam IP niby z USA ktorego oni nie akceptuja, czy jest jakies wyjscie, ktos wspominal o proxy, czy to moze pomoc, jak tak to jakie ustawienia.
Posted by: Kaktus_lbn

Re: typowanie zakresowe - 02/10/2005 12:28

witam

mam kilka pytan odnosnie betfair:

1. czy juz obsluguja polska walute?
2. czy jezeli mam konto w EURO to moge zmienic na dolary?
3. ile czasu odpowiada polski support?


dzieki
Posted by: Marcin787878

Re: typowanie zakresowe - 03/10/2005 12:52

Jeśli sśa aktualnie w betfair jakieś pieniądze za polecenie nowego gracza to niech mnie ktoś poleci i napisze jakie są warunki bonusu
Posted by: GumoL

Re: typowanie zakresowe - 03/10/2005 12:54

Marcin787878: poszlo na PW
Posted by: punter UK

Re: typowanie zakresowe - 04/10/2005 10:18

Quote:

witam

mam kilka pytan odnosnie betfair:

1. czy juz obsluguja polska walute?
2. czy jezeli mam konto w EURO to moge zmienic na dolary?
3. ile czasu odpowiada polski support?





1. nie
2. nie. otwórz sobie nowe konto, bedziesz miał dwa, z różną waluta obsługi konta
3. różnie. z tego co wiem w niedziele i ponidziałki nie odpowiadaja, wysylane sa wtedy automatyczne odpowiedzi w jezyku angielskim.
Posted by: wcale_nie

Re: typowanie zakresowe - 06/10/2005 20:15

Witam!

Kilka pytań:

1) Czy transakcje: betfair--->mBank i vice versa śmigają bezproblemowo, bez kosmicznych prowizji?

2)Jakie aktualnie promocje oferuje betfair dla nowicjuszy?

a)http://www.betfairpromo.com/football04IntEng/?rfr=831 (typowy freebet?)
b)http://www.betfairpromo.com/cheltenham05/online/?rfr=1140&sid=3#Anchor-offer (typowy freebet?)
c)rekomendacja (20 funtow na glowe do obrotu z mozliwoscia wyplaty tego co zarobimy?)

3)Która jest najkorzsytniejsza?

pozdrawiam
w_nie
Posted by: tekkentag

Re: typowanie zakresowe - 06/10/2005 20:33

1) Tranzakcje odbywają sie błyskawicznie. Co prawda wypłacałem pare groszy ale przelew trwał krócej niż dwa dni robocze. Żadnych kosmicznych prowizji nie było.

2 & 3) O ile mi wiadomo to promocje z punktu a i b są już nieaktualne. Gdybym sie jednak mylił to niech mnie ktoś poprawi. Pozostaje wiec chyba tylko rekomendacja.

Pozdrawiam
Posted by: tekkentag

Re: typowanie zakresowe - 06/10/2005 20:35

Zapomniałem dodać że pisząc o tranzkakcjach betfair - mbank korzystałem oczywiście z e-karty. Przelew oczywiście odpada.
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 06/10/2005 21:07

i chyba 15 ojro kosztuje wyplata na rachunek bankowy
Posted by: wcale_nie

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 07:26

Czy na ekarte mBanku - 15 E przy wyplacie potracaja? Czyzby az tak zdzierali?
Posted by: Aquarius80

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 08:47

No wiec tak, nie wiem jak mozna obejsc ze ten caly BF odczytuje moje IP jako IP ze Stanow (co juz jest ich minusem na starcie), mozliwe jest ze ktos zalozy konto za mnie a ja bede na nim gral ? Czy weryfikuja IP przy kazdym logowaniu ? A moze jakis inny sposob (oprocz telefonicznego zakladania konta to wogole odpada).
Posted by: tekkentag

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 18:46

Eno betfair jest super! Własnie mi dopisali 29 euro za to że zapisałem sie z kodu promo referencyjnego! Jak to jest z tą kasą? To jest typowy freebet i kasa postawiona przepada? Czy może stawka postawiona (czyli ten freebet dopisze mi sie do konta razem z wygraną? ) Wie ktos może?
Posted by: v3n0m

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 19:04

@tekkentag

Kasy z bonusa nie mozesz wyplacic. Jedynie zysk ktory na nim ugrasz
Posted by: tekkentag

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 19:21

v3n0m

Dzięki Ale i tak 29 euro darmowej kasy na zakłady to całkiem sporo Pozdrawiam
Posted by: Kaktus_lbn

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 20:07

Quote:

v3n0m

Dzięki Ale i tak 29 euro darmowej kasy na zakłady to całkiem sporo Pozdrawiam





a w jaki sposob otrzymales ten bonus?

ja mam wlasnie zalozyc nowe konto w betfair i moze skorzystalbym z jakiegos bonusa.
Posted by: GumoL

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 20:10

Kaktus: poszlo wyjasnienie na priv
Posted by: typexx

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 20:16

Moge tez prosić o wyjaśnienie na Prv z góry dzięka Bardzo
Posted by: bartmis

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 20:18

Ja też bym bardzo prosił o wyjaśnienie na priv. Jak miałbyś GumoL chwilkę to napisz . Dzięki i pozdrawiam
Posted by: wcale_nie

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 20:48

Quote:

@tekkentag

Kasy z bonusa nie mozesz wyplacic. Jedynie zysk ktory na nim ugrasz




Ale to jednorazowy FreeBet?

Tzn. Raz obstawiam stawką 29E z kursem np 2.0 - trafiam.

a) Mam: 29E na koncie (bo freeBet juz przepadl)
b) Mam: 58E (29E bonus, ktorego nigdy nie bede mogl wyplacic + 29E, ktore mozna wyciagnac)

Ktora wersja jest prawdziwa?
Posted by: Pizza-man

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 21:27

wlasnie tez mnie to ciekawi
Posted by: maycj

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 21:35

Quote:


b) Mam: 58E (29E bonus, ktorego nigdy nie bede mogl wyplacic + 29E, ktore mozna wyciagnac)





to!!

ta zasada ze nie możesz bonusa wyciagnąć znaczy "nie mozesz bonusa wyciagnać zaraz po jego dostaniu, tylko go musisz go przynajmniej raz postawić przed wyplatą", czyli jak juz raz postawisz 29E po kursie 2.00 i wygrasz, to bedziesz mogl juz cale 58E spokojnie wyplacic!

pozdr
Posted by: wcale_nie

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 21:38

No to miodzio Juz sie rejestrnalem - zaraz cos rzuce - ciekawe kiedy freebeta przyznaja.
48 h?

Wysylac jakiegos maila? Czy nie jest to wymagane?
Posted by: Filemon

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 21:57

Co z tym freebetem z jakiegos promo? Daja te 29 za rejestracje wtedy nawet jak nic sie nie wplaci i nie postawi? Jak tak to tez walnijcie do mnie priva co i jak
Posted by: wcale_nie

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 22:06

Ah tak - teraz jezeli ktos bedzie chcial sie zapisac z mojej rekomendacji - to nie dostanie bonusa bo nie mam 50 betfair points?

Czy dostanie, ale dopiero jak i ja i on nazbiera?
Posted by: Filemon

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 22:11

E tam trzeba było napisać że się go dostanie jak się za własną kasę zrobi obrót ok 100 funtów
To ja poczekam trochę z tą rejestracją
Posted by: wcale_nie

Re: typowanie zakresowe - 07/10/2005 23:17

Ueee - w betfair obrot - to nie problem przy takiej ofercie - fiu fiu
Posted by: Victory2003

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 08:25

Witam wszystkich.

Mam prośbę, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak liczą się indeks kartek. Wiem co to znaczy kupić i sprzedać. Nie mogę jednak znaleść wyjaśnienia jak liczone są te punkty przy tymtypowaniu zakresowym. Tzn ile jest za zółtą i ileza czerwoną. Bo jeżeli 2 pkt za zółtą to dlaczego zakres jest do 120. Może trochę chaotycznie ale się spieśżę. Bardzo proszę o możliwie szybkie wyjaśnienie i proszę nie odsyałać mnie do pomocy itp.
Z góry dzięki za zrozumienie i odpowiedź. Pozdarwiam
Victory2003
Posted by: Kaktus_lbn

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 11:50

Gumol nie mozna do ciebie wysłac priva i prosze wyjasnij dokladnie jakie sa zasady otrzymania tych 29 E
Posted by: GumoL

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 12:34

Po pierwsze spraw tyczy sie 20 euro, a nie 29, chyba ze kolega korzystal z innej promocji? A moze po prostu zamiast 0 nacisnal 9.

Po drugie jest to cos w stylu programu partnerskiego, ja Cie polecam do betfair (w praktyce podaje Ci kod referujacy, ktory wstawiasz w odpowiednim miejscu podczas rejestracji) i oboje dostajemy po 20 euro.

Po trzecie, najwazniejsze, promocja ta dotyczy tylko wplat karta kredytowa, czyli np wplatprzez Moneybookers NIE dotyczy.

To by bylo chyba na tyle. Jesli jest ktos zainteresowany moim kodem referujacym, prosze o priv, juz skrzynke mam wyczyszczona wiec powinny dochodzic.
Posted by: tekkentag

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 12:41

Zgadza sie wszystko. Dostałem 29 euro natomiast osoba która mnie poleciła dostała 35 dolarów. Uzbierałem 50 pkt w tydzień. Podobno za aktywne granie po 3 miesiącach również mozna dostać od nich jakiś bonus. Czy komus przyznali? Jeżeli ktoś dostał to niech sie pochwali
Posted by: Gropek

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 13:07

Prosze o pomoc i kod rejestracyjny aha i jezeli ja kogos polece to dostane kase ?? i kiedy będe to mógł zrobić - trzeba spełnic jakiś warunek? z góry THX
Posted by: tekkentag

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 13:15

Gropek -> priv

Lub zgłos sie na moje GG 4221290 (niewidoczny)
Posted by: Boomber

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 15:13

Mam pytanie. Czy Betfair przyjmuje eKarte z mBanku? Ile idzie kasa do buka i z buka?

Pozdrawiam
Posted by: tekkentag

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 17:46

Przyjmują e-karte. Sam tak wpłacałem. Kasa do buka idzie kilka sekund, natomiast z powrotem na e-karte w moim przypadku niecałe 2 dni robocze.
Posted by: gilo1

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 23:45

tekkentag i co,mam ekarte normalnie zarejstrowac jako visa??
Posted by: sikort

Re: typowanie zakresowe - 08/10/2005 23:52

Tak dokladnie jako visa
Posted by: D_M

Re: typowanie zakresowe - 09/10/2005 06:52

ile trzeba miec punktow aby dostac rabat ?

wiecie ze na asiany maja marze 0.99 % ?
Posted by: piotras

Re: typowanie zakresowe - 09/10/2005 06:53

mam pytanie, gram juz od jakiegos czasu w betfair, ale zawsze mnie to wkurzalo ze nie ma takiego spisu spotkan jak w unibet, GB wg. godzin? idzie ustawic np. wg. dyscypliny zeby pokazalo wszystkie spotkania od poczatku do konca?
Posted by: maycj

Re: betfair - 09/10/2005 07:05

niestety nie. jest możliwość zobaczenia wszystkich meczów tylko dla danej ligi / dla danego turnieju

pozdr
Posted by: D_M

Re: betfair - 09/10/2005 07:13

jedynie zostaje opcja "my markets" gdzie mozesz soie stworzyc liste interesujacych zdarzen
Posted by: arvid

Re: betfair - 09/10/2005 07:41

Witam,
jeśli chodzi o piłkę nozną w zakładce All Markets jest poddział Soccer- fixtures. Nie podaje co prawda godzin zdarzeń, ale sa chociaż wszystkie mecze, które sa rozgrywane danego dnia.

arvid
Posted by: D_M

Re: betfair - 09/10/2005 07:43

moze warto im zwrocic uwage ze to niewygodne
Posted by: punter UK

Re: betfair - 09/10/2005 15:21

czas rozpoczęcia każdego zdarzenia podany jes w zakładce z prawej strony 'Zasady' ( podany jest czas brytyjski)
Posted by: sports

Re: betfair - 10/10/2005 07:35

czy betfair ma swoja stronke w WAP ?
Posted by: kurson

Re: betfair - 10/10/2005 09:27

Quote:

czas rozpoczęcia każdego zdarzenia podany jes w zakładce z prawej strony 'Zasady' ( podany jest czas brytyjski)




Scislej mowiac podawane sa dwa czasy: przede wszystkim (ten pierwszy) to ustawiony czas uzytkownika oraz jak wspomniano powyzej czas brytyjski.
Posted by: kurson

Re: betfair - 11/10/2005 20:31

NOWY TEMAT: BETFAIR CZ.2
Posted by: Eddie Orzeł

Re: betfair - 14/10/2005 08:35

Cześć 2 dni temu założyłem konto w betfair ale postąpiłem jak samolub i głupek bo się okazuje że mogłem dla siebie i któregoś z Was dostać bonus za referencję. Czy da się ten błąd naprawić, jeśli nie wpisałem kodu przy rejestracji?
czy po frytkach?