Ecopayz

Posted by: rafal08

Ecopayz - 20/09/2017 14:36

https://ecopayz.com

Sprawdzony portfel internetowy. Co raz wiecej firm oferuje go w metodach wpłat i wypłat. Po weryfikacji konta mozna posiadac rozne waluty. Dostepna darmowa karta
Posted by: Bullet

Re: Ecopayz - 20/09/2017 14:50

Portfel niby sprawdzony, ale wypłata na konto podobno dwa razy droższa niż na skrill no i nie ma polskiej wersji strony. Ciekawe jak z czasem wypłat i księgowaniem wpłat oraz liveczatem i odpowiedzią na maile. Może się wypowie ktoś kto korzysta?
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 20/09/2017 15:00

Polska wersja moglaby byc ale do niczego nie jest wlasciwie potrzebna jak dla mnie. Moze lepiej ze jej nie ma to sie rzad do tego nie dopier....... . Jakie ma znaczenie,ze dwa razy drozsze (nie sprawdzałem) jesli najwazniejsze jest zeby bylo czym wplacic i wyplacic w obecnych czasach.

Live Chat dla mnie OK. Dzis kilka meili z nimi wymienilem i odpowiadali srednio do 30 minut
Posted by: rymoholik

Re: Ecopayz - 20/09/2017 15:29

O, fajnie ze powstal ten temat. Jestem ciekaw rowniez opini na temat tego portfela czy warto go wogole zakladac, gdzie mozna nim poza dafa i Marathonem wplacac? Naczytalem sie troche o problemach z weryfikacja czy zamykaniem kont mimo ze byly zweryfikowane po kilku miesiacach, ale najlepiej jak sie wypowiedza ci co juz korzystaja
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 20/09/2017 15:38

Najmniejszego problemu nie mialem z weryfikacja w Ecopayz wrecz byla banalna. Co do zamykania kont to dla mnie wszystkie takie sprawy w kazdej firmie wiarza sie z kombinacjami.
Posted by: antybuker

Re: Ecopayz - 23/09/2017 10:21

Originally Posted By: rymoholik
O, fajnie ze powstal ten temat. Jestem ciekaw rowniez opini na temat tego portfela czy warto go wogole zakladac, gdzie mozna nim poza dafa i Marathonem wplacac? Naczytalem sie troche o problemach z weryfikacja czy zamykaniem kont mimo ze byly zweryfikowane po kilku miesiacach, ale najlepiej jak sie wypowiedza ci co juz korzystaja


kumpel zalozyl, odrazu mogl zlozyc u nich depozyt i przelal do buka.

Wczoraj spodziewalem sie podobnych efektow u mnie, ale niestety bez weryfikacji nie przyjeli wplaty karta. Wyslalem dokumenty o ktore prosili, zaczely sie schody. Rachunek za prad w pdf sprzed tygodnia odpowiedz mam, ze rachunek jest niewazny i prosza o kolejny. Skan prawka rozmiar blisko 1MB podobno nieczytelny. Dodatkowo teraz prosza o skan karty visa.
Posted by: ssaczu

Re: Ecopayz - 24/09/2017 23:37

Czasami tak jest, ze w niektorych firmach sie czepia ale predzej czy pozniej zweryfikuja jak im sie wysle 2-3 rachunki itd.

U mnie jak u Rafala wystarczylo zaladowac na stronie fotki dowodu z obu stron i fote rachunku z Taurona. Przeszlo bez problemu.

Karte od razu zamowilem i czekam.

Zrobilem juz tam do Ecopayz depo paysafecardem. Zaksiegowana instant.

Wyplata jedna tez juz doszla.

Czekam na karte i przetestuje platnosci w sklepach i bankomat.

Ale z tego co widac to fajna alternatywa dla skrilla. Oby coraz wiecej firm wprowadzilo ta metode u siebie.
Posted by: antybuker

Re: Ecopayz - 27/09/2017 10:15

Udało się przejść weryfikację. Ostatecznie pomogło potwierdzenie przelewu bankowego wraz z fakturą z Play.
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 26/10/2017 11:37

Ecopayz

Twoje ecoAccount jest teraz dostępne w języku polskim

Zawsze słuchamy naszych klientów, a ich częstą prośbą było dodanie polskiego języka do naszej strony.
A więc, zgadnij co się stało? Właśnie to zrobiliśmy!

Teraz, kiedy zalogujesz się na swoje ecoAccount, upewnij się, że klikniesz w menu językowe, a będziesz mógł cieszyć się korzystaniem z naszych usług w bardziej dogodny sposób, niż dotychczas.
Posted by: Azalkmaar

Re: Ecopayz - 13/09/2018 16:41

Jakieś opinie? Jak wypłaty z bankomatu? Boję się trochę wypłacać na konta bankowe kasy, bo trochę już wpłynęło a nie chce mi się tłumaczyć przed US lub płacić haraczu.
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 13/09/2018 16:52

Duzo korzystam, zero problemow jak do tej pory. Koszty wieksze jak na Skrill no ale cos za cos
Posted by: Azalkmaar

Re: Ecopayz - 13/09/2018 16:55

Rafał, jeśli chodzi o US jak zrobię 10 przelewów po 40K na 10 różnych kont to mogą się przyjebać czy lepiej zapłacić parę stów i Ecopayz?

Jaki jest limit wypłat dzienny za pomocą karty?
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 13/09/2018 17:11

3000 na Silverze, wiec musisz sobie zrobic wyzszy

Cytat:
10 przelewów po 40K na 10 różnych kont


No mysle ze to zdecydowanie za duzo
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 04/12/2019 14:13

https://ecopayz.com

Mamy nową promocję z nagrodami – przez 21 dni będziemy codziennie ogłaszać zwycięzców!

Nie możemy uwierzyć, że rok 2020 prawie minął i chcemy Ci podziękować za Twoje nieustanne wsparcie – dlatego ogłaszamy naszą tradycyjną promocję na koniec roku, w której codziennie możesz wygrać nagrodę pieniężną!

Przez 21 dni grudnia będziemy codziennie rozdawać nagrody pieniężne w wysokości 500 €, a każdy z 5 szczęśliwych zwycięzców wygra 100 €.

Aby wziąć udział, wystarczy użyć konta ecoAccount

Zasil swoje konto ecoAccount (kwotą min. 25 €) dowolnego dnia między 1 a 21 grudnia, a automatycznie weźmiesz udział w losowaniu nagród w dniu zasilenia. To proste

Zwiększ swoje szanse

Za każde zasilenie kwotą co najmniej 25 € otrzymasz jeden los w loterii, która odbywa się danego dnia. Jeśli jednak zasilisz konto i dokonasz zakupu (za min. 25 €) u sprzedawcy ecoPayz, otrzymasz dodatkowy los za każde zasilenie i/lub zakup i tym samym zwiększysz swoje szanse na wygraną. Im więcej zasileń i zakupów dokonasz, tym więcej losów otrzymasz!
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 17/12/2019 14:40

Troszke mnie nie bylo z pol roku i zmiany naszly takie ze szok. Skrillem nigdzie nie wplace i zostalem zmuszony do Ecopayz. Mozna zasilic Ecopayz paysafecard? A jak nie to jak inaczej mozna oprocz wplaty przelewem?
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 17/12/2019 15:07

Nie mialem w pelbi aktywnego dostepu do konta i juz widze wszystkie metody wplat tak wiec moj powyzszy post zostaje wyjasniony smile
Posted by: adingh

Re: Ecopayz - 13/03/2020 10:46

Właśnie zamknęli mi konto i zabrali ponad 2k.... Wypłaciłem sobie z betsafe na ecopayz 2300. Po zalogowaniu zobaczyłem, że zabrali z konta jakieś 86 pln. Moje konto zostało zablokowane i nie mogłem nigdzie ani wpłacić pieniędzy ani zapłacić kartą. Napisałem do nich maila to odpisali najpierw:

"Dziękujemy za kontakt z ecoPayz!

Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie i po zapoznaniu się z nim chcemy Cię poinformować, że potrzebujemy więcej czasu, na udzielenie odpowiedzi.

Zawsze staramy się udzielić odpowiedzi najszybciej, jak to tylko możliwe, więc nie powinno to potrwać zbyt długo, jednakże w okresach zwiększonej aktywności może to zająć kilka dni."

Później:

"Uprzejmie informujemy, że Twoje wpłaty funduszy wykonane za pomocą Sofortu w kwocie 21.13 EUR, które zostały zaksięgowane na Twoim ecoAccount w dniach 28-03-2018 zostały anulowane z uwagi na fakt, że środki nie były dostępne na Twoim koncie bankowym."

Dzisiaj napisali, że zamykają moje konto:

" W trakcie ostatniej weryfikacji Twojego rachunku stwierdziliśmy aktywność naruszającą nasze “Warunki korzystania z serwisu PSI Pay”. W związku z tym Twój rachunek ecoPayz został zamknięty na stałe.

Zgodnie z postanowieniami punktu 23.4 “Warunków korzystania z serwisu”, ecoPayz może ograniczyć dostęp do Twojego rachunku ecoPayz (z uwzględnieniem, między innymi, zablokowania środków znajdujących się w rachunku, ograniczając Twoją możliwość wysłania lub odebrania ich, dokonania przelewu lub wypłaty elektronicznych pieniędzy z Twojego rachunku, ograniczając Twoje źródła płatności)."

Ktoś miał taką sytuację ? Nie wiem o co im chodzi, zawsze używałem Ecopayz bez żadnych problemów i nigdy nie miałem problemów, a teraz oni mi wyskakują, że jakieś 2 lata temu niby wpłaciłem pieniądze, których nie miałem na koncie bankowym ? Jak to w ogóle jest możliwe ?
Posted by: Lukado

Re: Ecopayz - 13/03/2020 12:39

Jeśli można to napisz jak to się roztrzygnie.

Pieniadze Ci muszą oddać bo na jakiej podstawie Ci je zarekwirują?
Posted by: adingh

Re: Ecopayz - 13/03/2020 12:53

Originally Posted By: Lukado
Jeśli można to napisz jak to się roztrzygnie.

Pieniadze Ci muszą oddać bo na jakiej podstawie Ci je zarekwirują?
Nie mam pojęcia na jakiej podstawie. Od tego czasu czyli prawie 2 lata wpłacałem wiele razy dużo większe kwoty, a oni mi teraz piszą, że w marcu 2018 wpłaciłem 21.13 euro, których nie miałem na koncie bankowym laugh laugh Nawet o tym nie wiedziałem, bo jak niby mogli mi zaliczyć wpłatę skoro kasy z konta nie pobrało ? to niewytłumaczalne. Zobaczymy co napiszą.
Posted by: Kretol

Re: Ecopayz - 13/03/2020 17:25

Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że Twoje wpłaty funduszy wykonane za pomocą Sofortu w kwocie 12.33 EUR, które zostały zaksięgowane na Twoim ecoAccount w dniach 2018-05-10 zostały anulowane z uwagi na fakt, że środki nie były dostępne na Twoim koncie bankowym.

Twoje ecoAccount jest obecnie zaległe o - 49.49 PLN. Uprzejmie prosimy, o zwrot tych środków w jak najszybszym czasie.

Aby uniknąć negatywnego balansu na Twoim ecoAccount, prosimy o przesłanie nam e-maila z potwierdzeniem zamiaru zwrotu środków oraz terminu, w którym będzie to możliwe.

Oczekujemy na Twoją odpowiedź.

Z poważaniem,
The ecoPayz Team
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Ecopayz - 13/03/2020 17:31

jakaś zorganizowana akcja
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 13/03/2020 19:11

Ja robilem dzis z 10 transakcji Ecopayz i zero problemow tongue

Nie zmienia to faktu,ze sprawa adingh jest conajmniej pojebana frown

Ale fakt, faktem da/dało sie robic takie numery,ze bez kasy na koncie gdzies sie ja wplacalo. Off cours nie testowalem ,ale duzo o tym czytalem
Posted by: adingh

Re: Ecopayz - 17/03/2020 18:07

Na szczęście odblokowali mi konto i nie straciłem mojej kasy, ale po kolei opowiem co i jak.

Najpierw pisałem z 10 maili po polsku i po angielsku do supportu żeby chociaż podali powód dlaczego mi zamknęli, ale odpowiedź zawsze była taka sama "Uprzejmie informujemy, iż Twoje konto ecoAccount zostało zamknięte zgodnie z zasadami korzystania z usług z usług PSI-Pay. Ponowne otwarcie konta nie jest możliwe.

Środki zgromadzone na koncie, pozostają zamrożone."

W końcu napisałem im, że zgłoszę to do Financial Conduct Authority. Po tym mailu jeszcze napisałem reklamację do Ecopayz, bo doczytałem, że jeśli na wstępie maila zaznaczysz, że to reklamacja to będzie to inaczej rozpatrzone niż każdy inny zwykły mail i zadziałało. Na drugi dzień odpisali, że konto ecoAccount zostało ponownie otwarte, ale opcja wpłat z wykorzystaniem metody Sofort nie będzie dostępna.

Dobrze, że to wszystko się tak skończyło, bo już się obawiałem, że pierwszy raz w życiu przegram batalię o pieniądze z bukiem/portfelem, a miałem już kilka takich smile

Także na przyszłość gdyby ktoś miał taką sytuację, to nie pisać zwykłego zgłoszenia tylko na początku napisać, że to jest reklamacja (po ang. complaint). Jeśli naprawdę nie jest to twoja wina to powinno się udać.

A co do tych wpłat bez pobrania pieniędzy z konta to widzę, że mieli sporo takich sytuacji, bo już na kolejnym forum o tym czytam laugh
Posted by: Qubi

Re: Ecopayz - 24/05/2020 00:01

Jestem zmuszony korzystać z ich usług bo SportMarket wycofał Skrila, więc pytanie jak zoptymalizować wypłaty (jak najmniej przewalutowań, prowizji). Wiadomo, że nie jestem zainteresowany wypłata na konto, więc zostaję wypłata kartą w EUR bo PLN nie ma. Wypłata z bankomatu/zakupy kartą w PLN z konta PLN (ale karta ma walutę EUR) jak jest liczona - PLN/PLN czyli bez przewalutowania czy podwójne PLN/EUR i jeszcze EUR/PLN. W tym drugim przypadku lepiej byłoby trzymać na koncie EUR bo tylko jedno przewalutowanie.
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 24/05/2020 06:30

Nie chcesz na konto-przerzucaj na revolut.Wyjdzie najtaniej.
Posted by: boboli

Re: Ecopayz - 11/06/2020 16:50

Jak zmienic konto primar ze zlotowkowego na euro, lub jak zmienić przypisanie karty do zlotowkowego na konto w euro?
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 11/06/2020 16:58

Originally Posted By: boboli
Jak zmienic konto primar ze zlotowkowego na euro, lub jak zmienić przypisanie karty do zlotowkowego na konto w euro?


nic nie musisz zmieniać.W Ecopayz kazde konto na tych samych zasadach.Masz w złotowkach ,dokładasz w euro jeżeli taka potrzeba.
Posted by: boboli

Re: Ecopayz - 11/06/2020 18:23

Ale karta przypisana do konta zl i przy karcie mam tylko 4 zl mimo że mam 300 euro
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 11/06/2020 19:03

Masz karte Ecopayz w złotówkach?Jak?
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 11/06/2020 19:07

A sorry,nie doczytałem ,połączona z kontem złotowkowym.
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 11/06/2020 19:10

Do czego właściwie potrzebna Tobie ta karta?Prościej wypłacić na konto bankowe.Wyjdzie taniej,niż uzywanie karty Ecopayz.
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 18/06/2020 13:25

Ecopayz karta juz na złotówki.
Posted by: kemp

Re: Ecopayz - 18/06/2020 17:53

@forty, to jest JUŻ?.. bo u siebie nie widzę takiej opcji.. czy na dniach mają wprowadzić?
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 18/06/2020 19:38

zamierzamy wprowadzić nową kartę płatniczą – Ecopayz Mastercard®, która zastąpi Twoją obecną kartę ecoCard. Posiada ona całkiem nowy wygląd i innowacyjne funkcje pozwalające wykorzystać ją w pełni. Jednak zanim ją zaprezentujemy wszystkim klientom, chcemy poprosić kilka losowo wybranych osób, w tym Ciebie, o pomoc w ostatniej fazie testów, aby mieć pewność, że wszystko działa tak, jak powinno. Jako że jest to nowy produkt, może pojawić się kilka drobnych problemów technicznych, które będziemy musieli rozwiązać.

pewnie parę tygodni potrwa, zanim wszyscy będą mogli zamówić
Posted by: kemp

Re: Ecopayz - 18/06/2020 20:54

toast to jest świetna informacja!!.. i pomimo, że nie widzę tutaj nic o tym, że nowa kart będzie w PLN, to mając na uwadze Twoją reputację, daję sobie rękę uciąć, że tak będzie! toast
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 19/06/2020 04:39

W PLN,bo takową już zamówiłem.Przypisana do konta złotówkowego.
Posted by: coolee

Re: Ecopayz - 19/06/2020 16:10

Dostałem maila od Ecopayz o przyjściu środków. Było to wcześniej czy coś przeoczyłem?
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 19/06/2020 16:26

było
Posted by: laser

Re: Ecopayz - 06/07/2020 23:28

Originally Posted By: forty
W PLN,bo takową już zamówiłem.Przypisana do konta złotówkowego.


Nie wiem czy znowu coś pozmieniali czy ja źle patrzę, ale mogę zamówić karte w trzech walutach i żadna z nich to nie są polskie złotówki.
Dodam, że mam konto zarówno w Euro jak i w PLN.

Co robię źle?

Posted by: Vega1

Re: Ecopayz - 08/10/2020 13:49

Jakieś dwa tygodnie temu, ktoś zapłacił w internecie moją kartą Ecopayz. Straciłem 434zl, zgłosiłem do nich sprawę. Teraz żałuję bo od dwóch tygodni nie wiem co się dzieje. Poblokowali kartę, nie mogę wybrać pieniędzy w bankomacie. Odpisują po kilku dniach w stylu: Pana sprawa jest w innym dziale. Na czacie, nie załatwiłem nic. Zgłoszenie na maila, nic. Proszę już tydzień, o odblokowanie karty. Wyłączyłem dla niej transakcje internetowe. Bezskutecznie. Poprostu Ecopayz, żyje swoim życiem. Dla mnie to masakra. Dopiero co podnieśli mi status konta do PLATINUM. Ale chyba trzeba się zwijać od nich, bo wszelkie sprawy załatwiają w tempie ślimaczym.
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 10/10/2020 07:47

Coś się wyjaśniło?
Posted by: Vega1

Re: Ecopayz - 12/10/2020 09:12

Nie. Wciąż karty poblokowane. Brak dostępu do wypłat pieniędzy.
Mało tego, dostałem maila że mam w ciągu 10dni, dać znać czy chce aby nadal się zajmowali ta sprawą 😬😬😬
Napisałem że i tak nic z tego nie wyniknie, i aby natychmiast odblokowali mi możliwość wypłat kartą. Milczą od czwartku, a karta zablokowana nadal. Kpiny.
Posted by: Vega1

Re: Ecopayz - 12/10/2020 09:13

Chyba przejdę do MutchBetter
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 12/10/2020 12:20

Rozumiem ,że konto nie jest zblokowane.Tylko karta.
Przelej na konto bankowe
Posted by: Vega1

Re: Ecopayz - 12/10/2020 14:29

A jak długo idzie?
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 12/10/2020 15:14

1-2 dni
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 19/01/2021 22:05

Jak wyglada wyplata z Ecopayz na konto bankowe? Z tego co czytalem moj bank creditagricole przy przelewie zagranicznym w tytule oczekuje za co to sa pieniadze. Jak w praktyce wypalacl ktos przez zestpay?
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 19/01/2021 23:58

Jutro zerknę, ale wypłacałem kilkanaście razy już i wszystko normalnie
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 20/01/2021 00:34

Dzieki bylbym wdzieczny. A jesli moge zapytac na jaki bank zlecales wyplate?
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 20/01/2021 10:21

W tytule przelewu są zawsze tylko cyfry + Ecopayz WD . Nic wiecej. Bank ten sam o ,ktory pytasz
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 20/01/2021 19:10

Dzieki wielkie, i ostatnie pytanie, dlugo szedl przelew? Ost
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 20/01/2021 19:49

A to juz roznie , max do 3 dni , chyba,ze weekend był
Posted by: vamos rafa

Re: Ecopayz - 09/02/2021 14:42

Dzień dobry,zastanawiam się nad założeniem konta w Ecopayz lecz nie dokońca rozumiem,czy ten portfel działa na podobnej zasadzie co dawniej skrill i netteler?Czy może ktoś z grających na unibet podpowiedzieć jak wyglądają wypłaty na Ecopayz-sprawnie i bezproblemowo?
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 09/02/2021 15:09

Tak na takiej zasadzie. Sprawnie i bezproblemow w wielu firmach
Posted by: vamos rafa

Re: Ecopayz - 09/02/2021 16:49

Dzięki,pozdrawiam
Posted by: Kura

Re: Ecopayz - 02/04/2021 12:07

Zamówiłem kartę Ecopayz w euro, na stronie pojawiła się informacja o wysłaniu. Zauważyłem, że jej data ważności to 07/21. Czy one są ważne tylko na pół roku? To nie jest jakiś błąd?
Posted by: Kura

Re: Ecopayz - 02/04/2021 12:13

To nawet nie pół roku tylko 3 miesiące.
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 02/04/2021 12:16

A do czego Tobie karta w Euro?
Posted by: Kura

Re: Ecopayz - 02/04/2021 12:38

Spodziewałem się takiego pytania smile Mam nadzieję, że uda mi się użyć karty zagranicą w tym roku. Chyba korzystniej płacić wtedy w euro.
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 02/04/2021 12:41

Revolut,lub coś podobnego.tansze to będzie niż eco
Posted by: Kura

Re: Ecopayz - 02/04/2021 12:50

a jest sens wpłaty do Revolut kartą polską Eco (bo chyba innej opcji nie ma) i potem korzystania w Euro Revolutem?
Posted by: forty

Re: Ecopayz - 02/04/2021 12:53

Na Revolut to sobie z konta bankowego wpłacisz
Posted by: Kura

Re: Ecopayz - 02/04/2021 12:59

ale mi chodzi o to żeby kasę z Eco wykorzystać
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 02/04/2021 13:03

Na Revolut masz najlepsze kursy. Bedac zagranica ich karta i przelicznik walut to super sprawa. Z reszta nie tylko EUR ,ale rozne waluty
Posted by: rymoholik

Re: Ecopayz - 03/04/2021 12:37

Gra ktos na Marathonbet?
macie mozliwosc wplaty przez eco?
Posted by: HAGIi

Re: Ecopayz - 04/04/2021 00:36

Wywalili i spora lista bukow rów iez
Podobno jakieś regulacje prawne weszły w życie parę dni temu, ale póki co więcej nie wiem
Ładny kibel się robi z eco
Posted by: MichalTD

Re: Ecopayz - 06/04/2021 09:04

HGIi masz wiedze gdzie jeszcze zablokowali Ecopayz. Ja spotkałem sie z blokada przy bukach z pod brandu 7stars i Marathonbet, cos jeszcze ?
Posted by: rymoholik

Re: Ecopayz - 06/04/2021 16:25

wylecialy prawdopodobnie wszystkie buki z licencja Curacao, albo te ktore nie maja licencji maltanskiej/innej europejskiej, ale to tylko takie domysly, Chociaz jak widac w Uni i Betsson/Betsafe normalnie eco dziala, a oni wlasnie maja licencje europejskie. Wielka szkoda bo Marathonbet byl nr 1
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 06/04/2021 16:32

Z 22Bet dzis normalnie wypłacałem
Posted by: MichalTD

Re: Ecopayz - 06/04/2021 17:17

skąd w ogóle to ograniczenie ? Inicjatywa Ecopayz czy ich ktoś ciśnie, bardzo dziwna decyzja. Marathonbet bardzo szkoda. Jest jakiś broker dla niego ?
Posted by: rymoholik

Re: Ecopayz - 06/04/2021 18:37

Niby oferuja jakis jeton wallet, ale nie przygladalem sie temu blizej jeszcze
Posted by: HAGIi

Re: Ecopayz - 07/04/2021 13:19

Pewnie jakies regulacje prawne, sam od siebie eco by nie wywalil
W marathonie wogole da sie klikac cokolwiek?
Probowalem juz rozne nacje, polska, norwegia, uk itp - wszedzie to samo, jeden dobry bet i konto w piach...
Posted by: rymoholik

Re: Ecopayz - 07/04/2021 15:31

Originally Posted By: HAGIi
W marathonie wogole da sie klikac cokolwiek?
Probowalem juz rozne nacje, polska, norwegia, uk itp - wszedzie to samo, jeden dobry bet i konto w piach...
ja tam nie mam zadnych limitow choc konto poczatkowo na minus, ale ostatecznie na plus, ale nigdy nie gralem wynalazkow typu 2 liga indonezji wink
szkoda ich bo wplaty i wyplaty szly instant, a kursy lepsze niz w pinku, wiele spotkan na topowe ligi mieli tez kompletnie bez marzy
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 10/04/2021 11:33

Betwinner tez juz nie ma Ecopayz... Ale zrobila sie padaczka, chyba czas dac sobie spokoj po 18 latach gry z zakladami bo napewno nie dam zarabiac stsom czy innym frown
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 10/04/2021 12:34

22Bet ta sama platforma i ma 5 opcji wypłat w tym momencie + wiadomo BTC i inne. Bez zmiany państwa czyli z PL . Z reszta wystarczy VPN dobry wlaczyc i powinno byc ich jeszcze wiecej wink A oni do VPN sie nie czepiaja. Wypłacałem niby z Germany,Luxemburg i chyba nawet z Meksyku laugh przez przypadek jesli dobrze pamietam
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 10/04/2021 13:46

To czym 22Bet sie rozni od Betwinner? Rozne licencje? Lada moment nie usuna Ecopayz z metod wplat/wyplat z 22Bet?
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 10/04/2021 13:57

Nie wiem. Moze usuną . Moze roznica w tym ,ze maja tez pare innych firm,ale kasynowych
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 10/04/2021 14:08

Dzieki za odp
Posted by: MichalTD

Re: Ecopayz - 10/04/2021 14:09

Betwinner kiedy usunął Ecopayz ? Mam wrażenie kto miał usunąć już usunął tą forme płatnosci.
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 10/04/2021 15:27

Dzisiaj
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 11/04/2021 19:15

To jaki buki zostana z Ecopayz?
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 12/04/2021 12:44

Tego sie nie da przewidziec. Zobaczymy z biegiem czasu
Posted by: rymoholik

Re: Ecopayz - 12/04/2021 16:31

Originally Posted By: torres
To jaki buki zostana z Ecopayz?
raczej tylko te z licencja na malcie
Posted by: HAGIi

Re: Ecopayz - 12/04/2021 22:39

ub, betsson - spokojnie
co ciekawe Norwegia zaprzestaje korzystania z eco od 18 kwietnia
Szkoda bo fajnie sie gralo na Norge, pewnie duzy wplyw na to ma zakladanie hurtowe bet365 na norge jak dodali eco
wszystko sie pierd...
Posted by: torres

Re: Ecopayz - 13/04/2021 15:23

Od godziny nie moge sie zalogowac na Ecopayz nie przychodzi mi sms, tez tak macie czy wina po mojej stronie jest?
Posted by: rafal08

Re: Ecopayz - 13/04/2021 16:17

Srednio co 2 dni tak maja. Niedlugo powinno dzialac juz normalnie
Posted by: Vega1

Re: Ecopayz - 02/09/2021 16:45

Ecopayz wycofane od jutra z Betsafe.