Moneybookers [7]

Posted by: Conrad

Moneybookers [7] - 27/02/2005 22:09

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: Giertyszek

Re: Moneybookers [7] - 28/02/2005 09:43

Witam,

Mam pytanie czy mogą mieć konta w MB dwie osoby z jednego IP i przeprowadzać między sobą transakcje?

Chodzi mi o to że mój ojciec założyłby sobie konto w MB i przeprowadzaliśmy jakieś transakcje między sobą również, czy nie będzie z tego tytułu żadnych problemów?

Czy ktoś ma podobną sytuację?

Pozdrawiam
Giertych
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [7] - 28/02/2005 10:57

nie powinno być problemu, ale z pewnością bedą was dokladnie weryfikować!
Posted by: grzegorz

Re: Moneybookers [7] - 28/02/2005 11:34

Ja mam 2 konta jedno na kolege 2 na siebie tak z pol roku i nie liczac ze raz na 2 miechy mi zamrozili konto to robie przelewy miedzy tymi kontami, oczywiscie ta zawiecha niekoniecznie przez to w kazdym razie nie napisali przez co
Posted by: BiZkiT

Re: Moneybookers [7] - 28/02/2005 12:41

wczoraj z samego rana wyslalem sobie 200 PLN z konta w Lukas Banku(przelew internetowy) na konto w MB.Kiedy mniej wiecej kasa powinna sie pojawic?Skoro konto na MB mam w EUR to nie powinno to stanowic jakiegos wielkiego problemu nie?
Posted by: mg1

Re: Moneybookers [7] - 28/02/2005 13:01

ponawiam pytanie odnosnie limitow

Mam pytanie jaki maksymalny limit mozna miec w moneybookers? Jak rozumiem jest to suma wplywow i wyplywow z konta.Ja po rejesstracji mialem 1362 $, pisze ze przez depozyt karta i wplate na kont mozna zwieszyc limity odpowiednio o 1500 i 2500 euro czyli ze maksymalny limit to okolo 6500 $ na 90?
Czy po tej wplacie na konto nalzey sie upomniec o zwiekszenie limitu?
Wplaty dokonalem jzu miesiac temu zostala zaksiegowana ale limit sie nie zwiekszyl.
Posted by: BiZkiT

Re: Moneybookers [7] - 01/03/2005 07:52

ilez mozna czekac na wyslane pieniadze??do tej pory jeszcze ich nie ma.gdzie one kurde sa?zaginely po drodze czy co??
Posted by: mg1

Re: Moneybookers [7] - 01/03/2005 09:40

Chlopie zleciles przelew w sobote, czyli wyszly one w poniedzialek i wponiedzialek wplynely na konto MB w polski banku. Czyli dzis sie zacza drugi dzien "proces" jak pisza na stronei operacja wplaty na konto zajmuje 2-3 dni. Czyli jeszcze maja czas, ajk do czwartku nie bedziesz mial pieniedzy w MB to wtedy zacznij do nich slac emaile. Nie bronie MB bo czasami przeginaja, ale sie nie goraczkuj ze w ciagu jednego dnia ci nie zaksiegowali pieniedzy.
Posted by: lucAs

Re: Moneybookers [7] - 01/03/2005 09:43

Quote:

ilez mozna czekac na wyslane pieniadze??do tej pory jeszcze ich nie ma.gdzie one kurde sa?zaginely po drodze czy co??




Hmm ja nigdy nie wyplacam ani nie wplacam w niedziele.
Jednak przelew do MB idzie 3 dni przelewem no czasami 4 dni przynajmniej ja tak mam choc raz na wyplate czekalem ponad miesiac :/
Posted by: mg1

Re: Moneybookers [7] - 01/03/2005 10:07

Przeciez w soboty i niedziele nie sa realizowane przelewybankowe w systemie eliksir a na tym sie opiera system bankowy. Wiec jezeli ktos zleca przelew np w piatek po 18 to on wychodzi z banku w poniedizalek rano.
Posted by: mg1

Re: Moneybookers [7] - 01/03/2005 10:15

Przelewy miedzybankowe
Posted by: Voo

Re: Moneybookers [7] - 02/03/2005 15:53

Mam problem z moneybookers, wysylalem do nich maila ale nie otrzymalem odpowiedzi. Nie moge sie u nich zalogowac bo wyskakuje NIE MOZNA WYSWIETLIC STRONY, czy macie taki sam problem czy tylko u mnie jest cos porabane, a moze mieliscie podobne sytuacje? Jesli tak prosze o pomoc.
Posted by: MIRIAM

Re: Moneybookers [7] - 02/03/2005 21:22

WPLACILEM KASE DO MONEYBOOKERSA PRZEZ POCZTE A TU SLYSZALEM ZE TO GLUPOTA I BEDE CZEKAL PARE MIECHÓW NA ZWROT KASY + KOSZTY MANIPULACYJNE!!!!!!!!!buahuauahuhuahuahua CZEKALEM AZ 4-5 dni I KASA NA KONCIE W MONEY!!!!!!kilka osob widze jest tu bez pojecia....pozdrawiam
Posted by: ali

Re: Moneybookers [7] - 02/03/2005 21:43

A niby dlaczego poczta miala by nie przelac pieniedzy na rachunek w polskim banku??? FAkt przelew przez poczte nie jest to najszybsze rozwiazanei, ale nie przesadzajmy, o ile sie nie myle na przekazanie sroodkow maja 5 dni roboczych.
Posted by: BiZkiT

Re: Moneybookers [7] - 02/03/2005 22:12

no dobra kasa dzis wplynela na MB i od razu na BW ...i od razu bonus comeback zostal wprowadzony w zycie;-))
teraz trzeba to obrocic.
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 02/03/2005 22:43

czesc ,mb znowu wali w ch...z limitami ,czy mozna zwiekszyc limit wplacajac np ze swojej karty na konto kolegi ?
Posted by: palazzi

Re: Moneybookers [7] - 02/03/2005 23:08

Jak wpłacić pieniędze za pomocą karty do moneybookers ?

Dodam,że wszystkie skany im wysłałem , w zakładce PROFIl status mojej karty jest jako zweryfikowana,a gdy chcę wpłacić kasę( są 2 opcje do wyboru : przelew bankowy i karta kredytowa ) to otwiera mi się okno,w którym są podane wymogi jakie trzeba spełnić czyli skany itd.które ja już wysłałem.

Gdzie twki błąd ? Może ja coś źle robię?
Z góry dzięki za pomoc.
Posted by: MIRIAM

Re: Moneybookers [7] - 02/03/2005 23:24

Quote:

A niby dlaczego poczta miala by nie przelac pieniedzy na rachunek w polskim banku??? FAkt przelew przez poczte nie jest to najszybsze rozwiazanei, ale nie przesadzajmy, o ile sie nie myle na przekazanie sroodkow maja 5 dni roboczych.



byly na forum osoby ktore gadaly jakies bezsenssy ze bede czekal na zwrot kasy miesiacami i ze tak nie mozna
Posted by: Chomik

Re: Moneybookers [7] - 03/03/2005 14:00

Czy tez macie takie problemy z MB? Oni w ogole nie odpowiadaja na maile? Wysylalem w ciagu 3 dni jednego dziennie z pytaniem... Teraz juz drugi dzien wysylam maile ze skanami dokumentow do weryfikacji... Zero reakcji!

Przeciez to kpina, a nie fachowa obsluga!
Posted by: Chomik

Re: Moneybookers [7] - 03/03/2005 17:31

Minelo kilka godzin i musze oraz chce pochwalic MB... Co prawda popisali sie tylko zdawkowym mailem bez zadnej informacji konkretnej, ale: 1. wplata z wtorku wieczor juz po 2 dniach znalazla sie na koncie, 2. po kursie 2,96 USD, czyli swietnym, 3. limit zostal zwiekszony o ponad 6500 USD
Posted by: grzegorz

Re: Moneybookers [7] - 03/03/2005 19:28

mi 2 miesiace nie odpisywali, ale nie mam zamiaru ich chwalic robia co chca poprostu
Posted by: elista

Re: Moneybookers [7] - 06/03/2005 17:32

Witam wszystkich. Mam pytanie, chcialabym sie zarejestrowac w Moneybokersie ale nie moge wyswietlic strony z wnioskiem o otwarcie konta, dlaczego? Pomozcie, prosze..
Posted by: M_a_r_i_o

Re: Moneybookers [7] - 08/03/2005 14:11

Witam i odrazu zaznaczam ze kieruje oferte TYLKO do odpowiedzialnych czlonkow forum.

Proponuje wymianekasy Mbank-----Moneybookers (kwota50zł)

Ja wysylam 50zl komus Mbankiem (ewentualnie moge na piwo dorzucic ) a 2 osoba mi w Moneybookers (50zł)

Mam czas do wieczora wiec do wtedy oferta jest wazna.

Z gory dzieki za pomoc.

PS: Co do zaufania jestem na forum od 2 lat i napewno sporo ludzi mnie zna. Pozatym MOGĘ WPLACIĆ 1.

PILNE! Jesli ktos ma jakies srodki i chce sie wymienic niech pisze. Po 21 oferta niewazna...

Z gory dzieki.
Posted by: The Boss

Re: Moneybookers [7] - 08/03/2005 23:58

czy jak wplace przez MB do Betfir w PLN to przewalutuja mi to automatycznie na Euro ????
Posted by: grzegorz

Re: Moneybookers [7] - 09/03/2005 07:55

A po co masz wplacac w PLN Przy wysylaniu kaski wybiera sie walute - wybierasz walute jaka masz w betfair i moneybookers Ci to przewalutowuje w locie
Posted by: The Boss

Re: Moneybookers [7] - 09/03/2005 10:52

jak tak to ok
dzieki
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 10/03/2005 11:40

czyzby znowu Moneybookers zaczelo sie opierdalac ? wyplata zlecona we wtorek rano a hajsu na koncie nie ma na koncie w mbanku (wczesniej wyplata z konta w euro doszla natychmiastowo w ten sam dzien po kureskich stratach na przewalutowaniu, teraz juz z konta w pln jakos wolno idzie)
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 10/03/2005 14:26

no o 15 juz jest hajs:)
Posted by: loko94

Re: Moneybookers [7] - 11/03/2005 21:05

Mam pytanie
Do jakich booków poza betandwin i sportingbet można wpłacać kaskę przez moneybookers ?
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Moneybookers [7] - 11/03/2005 21:06

bet356
Posted by: skottie

Re: Moneybookers [7] - 11/03/2005 23:41

Quote:

Mam pytanie
Do jakich booków poza betandwin i sportingbet można wpłacać kaskę przez moneybookers ?




Z własnego doświadczenia: oprócz Gamebookers oczywiscie to Pinnacle i 5Dimes. Poza tym jeszcze Pointbet chyba.

skottie
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [7] - 12/03/2005 06:57

jeszcze betfair
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 12/03/2005 10:57

Quote:

jeszcze betfair




i globet tez ( natychmiastowo jak BAW)
Posted by: miszelek

Re: Moneybookers [7] - 14/03/2005 08:49

DO Sportingbeta wpłacać można przez Moneybookers.
i niby nic nie płaci się za przelew w jedną jak i w drugą stronę.
Czy mam rację ??? ...czy Moneyb bierze jednak jakąś prowizję za przekazywanie kasy pomiędzy bookmacherem a moim kontem w banku ???
Posted by: ebony

Re: Moneybookers [7] - 17/03/2005 18:25

Witam
Czy wie ktoś czy pieniądze dojdą na moje konto Moneybookers jeżeli dokonam wpłaty bezpośrednio w kasie BRE Banku ?
pozdro
Posted by: EL_Che

Re: Moneybookers [7] - 18/03/2005 17:17

Mam pytanie odnośnie pieniędzy jakie potrąca moneybookers przy różnego rodzaju operacjach.
Mianwicie interesuje mnie:
-przelew z money na konto buka (dajmy na to np.baw)
-wypłata z buka na money
-wypłata z money na moje konto bankowe
Jestem ciekaw czy potrącaja jakąś kase za tego typu operacje a jeżeli tak to ile?
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 24/03/2005 16:37

dzis moneybookers zablokowalo mi konto na przelewy wychodzace (i wyplaty na konto). konto mialem zidentyfikowane przez przelew bankowy - limit nie przekroczony.

czy ktos mial podobne komedie ? czy moneybookers moze mi zapie rdolic kase ? nie chcialbym stracic pare k pln :/
Posted by: grzegorz

Re: Moneybookers [7] - 24/03/2005 21:43

mialem 2miesiace zablokowane nic sie nie odzywali siedzialo mi tam 250Euro wkoncu odblokowali, jesli zablokowali za duzo ilosc depozytow karta to trzeba przeslac im wyciagi z tych wplat podliczone inaczej sie nie odzywaja ew jesli cos kombinowales to juz twoja sprawa i moga nie oddac
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 25/03/2005 11:43

moze jakis automat blokuje po zleceniu 3 wypolaty na konto w miechu ? moze za duzo przelewow przychodzacych i wychodzacych ?
no kurva nie wyobrazam sobie zeby mi zaje bali kupe forsy
Posted by: szerra

Re: Moneybookers [7] - 25/03/2005 13:13

Jaki jest limit na transakcje w MB, czy ten limit to suma pieniedzy wychodzących i przychodzacych na nasze konto w MB czy max. kwota ktora mozemy miec na koncie. Jak zwiekszyc ten limit?


pozdrawiam
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 25/03/2005 13:45

lukasz tylko telefon do nich i je..anie ich po całości pomorze.
Posted by: FajnyTomek

Re: Moneybookers [7] - 25/03/2005 18:40

Ja trzy dni temu zrobiłem przelew z Inteligo na moneybookers i dalej mi kasy nie zaksięgowali ... to tak długo ma iść ???
Posted by: FajnyTomek

Re: Moneybookers [7] - 26/03/2005 15:18

Juz czwarty dzien a kasy dalej nie mam na koncie w moneybookers ... moze o czyms zapomniałem ... help me !!
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 27/03/2005 17:02

Quote:

lukasz tylko telefon do nich i je..anie ich po całości pomorze.




napisali mi zeby wyslac skan dowodu + oplacony rachunek ,bo blokowanie kont to u nich norma, cytuje:

"We are writing you with regards to your moneybookers account status. As part of our standard verification procedure and in accordance with our General Terms and Conditions we would like to kindly ask you to provide us with a copy of your ID with picture (passport, driving license) and a recent utility bill which states your current address. You can send the documents as an attachment to service@moneybookers.com (GIF or JPEG file format with maximum size of 364 KB per page).

"

a wiec mysle ze wszystko bedzie oki,automat pewnie zalozyl blokade jak obrot na koncie wyniosl ponad 10k
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 30/03/2005 17:43

dalej czekam..:(

moze ktos sie orientuje po jakim czasie money laskawie odpisuje na emaile?
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [7] - 30/03/2005 17:45

Zajmuje im to około tygodnia.
Posted by: Kosjo

Re: Moneybookers [7] - 30/03/2005 19:02

Witam jeśli konto mam w PLN ,a chce wpłącić do betfair w USD lub Euro ile na tym stracę?


Jesli z jedneog konta z mb ( DOLARY) przeleję na drugie konto (złotówki) ile na tym strace??
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 30/03/2005 19:06

z 5%
Posted by: jackm

Re: Moneybookers [7] - 30/03/2005 20:57

czy moze mi ktos powiedziec jak zrobic przelew z MB na własne konto bankowe, bo se nie radze? prosze o podanie po zakładkach jesli mozna:)
Posted by: Swordman

Re: Moneybookers [7] - 30/03/2005 22:23

Witam.Gdzie mozna znaleźć pełną liste buków do których mozna wplacac i wyplacac przez moneybookers i netellera?
Posted by: jackm

Re: Moneybookers [7] - 31/03/2005 04:40

Quote:

czy moze mi ktos powiedziec jak zrobic przelew z MB na własne konto bankowe, bo se nie radze? prosze o podanie po zakładkach jesli mozna:)


już wiem ,troche narwany byłem wczoraj
Posted by: Kreczmer

Re: Moneybookers [7] - 31/03/2005 07:29

Jesli zaloze konto w MB to czy moge zrobic depozyt do buka bez weryfikacji konta. Chcialem wplacic do Pointbetu przed weekendem. Tzn. dzis zakldam konto w MB, wplacam elixirem na konto w MB i jutro robie depozyt do Pointbetu.
Posted by: Kreczmer

Re: Moneybookers [7] - 31/03/2005 08:21

Wlasnie sie zarejstrowalem w MB i teraz widze ze taka transakcja nie wchodzi w rachube.

Pozdro
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 01/04/2005 14:46

ja mam limit 205 zl na MB i sie strasznie wkurzylem!!! Co mam z tym zrobic, zwlaszcza, ze zostalo mi 3 zl

wiem, ze byly podobne posty, ale pare tysiakow, a 200 zl to roznica
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 01/04/2005 14:59

ten limit to startowy - musze im wplacic jakies pieniadze by mi zwiekszyli limit, a ja juz ich nie mam. Co za fredzle... Na 2gim koncie w MB limit jest 46000 (to konto mojego ojca)

No i co mam zrobic jak mam teraz na MB zamrozona kase, na wlasnym koncie nie mam grosza, a musze jakos zweryfikowac konto?! Dodam, ze dzwonilem do nich a tam automat po francusku cos pieprzy bez sensu w kolo macieju to samo
Posted by: silvinio

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 08:03

chcialbym zalorzyc kato w mb,ale nie mam pojecia jak i gdzie.moglby mi to ktos wytlumaczyc?
Posted by: silvinio

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 14:24

chce sie zarejstrowac w monaybookers i nie morze wtedy wyswietlic strony co robic wie ktos?
Posted by: SyKo

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 15:54

Ziomek - powiedz komus zeby Ci przelal na konto w banku pare zlotych i wyslij to do moneybookers - wystarczy mala kwota, a wtedy limit skoczy Ci do tych upragnionych kilku(dziesieciu) tysiakow
Posted by: SyKo

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 16:01

TO i ja mam pytanko:
CO zrobic zeby zmienic walute na koncie w moneybookers Zamknac obecne konto i zalozyc drugie na inny mail? Robil juz tak ktos ? I czy nie przyczepiali sie do niczego? podejrzewam ze zalozenie po raz drugi konta na tego samego maila nie przejdzie.
Bo samo zmienienie maila u bukmacherow to raczej nie jest probem - chyba ze sie myle..:) Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdr.
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 16:17

no wlasnie tak musze zrobic. Chociaz mi starczy limit 500 zl

a wyslalem im skan dowodu moze zwieksza o te pare zl
Posted by: EL_Che

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 16:30

Chce wpłacic kase do monney przelewem bankowym i nie za bardzo wiem co mam wpisać na tym przelewie.
Moze ma ktos linka bo pewnie juz było o tym w tym temacie ale część postów juz poznikał.
Posted by: SyKo

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 17:14

Quote:

Chce wpłacic kase do monney przelewem bankowym i nie za bardzo wiem co mam wpisać na tym przelewie.
Moze ma ktos linka bo pewnie juz było o tym w tym temacie ale część postów juz poznikał.




Nazwa Odbiorcy: Moneybookers Ltd.
Bank: BRE Bank SA
Numer konta: 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Tytulem: (tu wpisz Twoj ID number, ktory znajdziesz w zakladce profil w moneybookers)
Pamietaj zeby wysylac kase ze swojego konta a nie na poczcie, bo potem bedziesz plakac ze kasy Ci nie zakssiegowali
Posted by: SyKo

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 17:19

Pozwole sobie przeniesc moje zapytanie na nowa strone:
Support moneybookers sie obija i od tygodnia nie odpisuje na moje maile wiec tutaj musze szukac pomocy :
CO zrobic zeby zmienic walute na koncie w moneybookers Zamknac obecne konto i zalozyc drugie na inny mail? Robil juz tak ktos ? I czy nie przyczepiali sie do niczego? podejrzewam ze zalozenie po raz drugi konta na tego samego maila nie przejdzie.
Widzialem ze bodaj Zorro pisal o tym ze mozna tak zrobic ,ale dobrze by bylo jakby ktos potwierdzil to ze robil tak praktycznie.
Bo samo zmienienie maila u bukmacherow to raczej nie jest probem - chyba ze sie myle..:) Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdr.
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 21:46

mysle, ze oni sa walnieci. Zadzwon do nich i sie zapytaj. Ale po co konto w innej walucie, skoro oni automatycznie wsszystko przeliczaja bardzo niewielkim kosztem.

Nie slyszalem o tym, by komus odpisali na maila, sproboj zadzwonic - chociaz ja zadzwonilem i czekalem az babka wreszcie cos mi odpowie. Powiedziala w 6 minut 2 zdania i sie niczego konkretnego nie dowiedzialem, a zanim zalogowala sie do systemu to trwalo to chwile i rozmowa jedyne 20 zl
Posted by: SyKo

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 22:27

Wlasnie chodzi mi o ten "niewielki" koszt - po co mam przewalutowywac co chwile pieniadze jak moge miec wszystko e EUR. Z dzwonieniem sie na razie wstrzymam,a tym bardziej ze to wcale nie musi pomoc jak sam napisales. licze na to ze ktos sie znajdzie
Posted by: arvid

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 22:37

Syko,
Do ich supportu nie masz co pisać, odpowiadają rzadko. Najskuteczniejszy jest telefon. Co do konta w innej walucie możesz założyć, ale prędzej czy później się przyczepią a już na pewno, gdy zechcesz użyć karty lub konta bankowego wcześniej zarejestrowanych. Dlatego najlepiej zadzwonić i wyjaśnić sprawę wtedy to pierwsze zablokują i będzie ok.

Pozdrawiam
arvid
Posted by: Swordman

Re: Moneybookers [7] - 04/04/2005 23:29

Witam. Chciałem jednorazowo przeslac kase do moneybookers. Jak najprosciej i najtaniej przeslac do nich kase nie posiadajac konta ani kart kredytowych? (nie chce mi sie zakladac konta zeby raz przeslac kase ) Z jakiego banku lub moze poczta? Z gory dzieki za odpowiedz. pozdro.
Posted by: kubski

Re: Moneybookers [7] - 05/04/2005 00:17

czesc. a moze mi ktos pwoiedziec ile zaplace za przelanie pieniązkow z e-karty(Visa electron INTELIGO)do moneybokerska i jak sprawa wyglada w druga strone tzn wypłata z moneybokerska na e-karte(po ewentualnej wygranej przelanej wczesniej od buka do moneybokersa)
dzięki
Posted by: ikeram

Re: Moneybookers [7] - 05/04/2005 00:42

witam!
pierwsza rzecz konto musi być na tą samą osobę na którą jest w moneybookers.E-mail też najlepiej jeden.Mam wspólne konto z żoną i też były problemy.Napisałem na support i tego samego dnia odpisali.Musiałem założyć konto drugie w moneybookers na żonę i bez problemu przerzuciłem do siebie.
Posted by: didi

Re: Moneybookers [7] - 05/04/2005 16:13

czy ktoś ostatnio z Was próbował dodzwonić się na infolinię czy inaczej Customer Call Centre? bo mi zgłasza się pod jednym telefonem pani z komunikatem że numer jest nieprawidłowy a pod drugim jakaś kobitka nawija po francusku wkółko tą samą sekwencję po francusku...
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 05/04/2005 18:02

didi: tez tak mialem, ale z komorki zadzwonilem i bylo ok
Posted by: Swordman

Re: Moneybookers [7] - 05/04/2005 18:22

Quote:

Witam. Chciałem jednorazowo przeslac kase do moneybookers. Jak najprosciej i najtaniej przeslac do nich kase nie posiadajac konta ani kart kredytowych? (nie chce mi sie zakladac konta zeby raz przeslac kase ) Z jakiego banku lub moze poczta? Z gory dzieki za odpowiedz. pozdro.



Naprawde nikt nie wie? please help
Posted by: spoonboy

Re: Moneybookers [7] - 05/04/2005 21:44

Quote:

Quote:

Witam. Chciałem jednorazowo przeslac kase do moneybookers. Jak najprosciej i najtaniej przeslac do nich kase nie posiadajac konta ani kart kredytowych? (nie chce mi sie zakladac konta zeby raz przeslac kase ) Z jakiego banku lub moze poczta? Z gory dzieki za odpowiedz. pozdro.



Naprawde nikt nie wie? please help





Do MB mozesz przelac kase tylko z wlasnego konta lub z wlasnej karty. Jak nie masz ani konta ani karty to nie da rady. Nie mozna wlacic 'w okienku' w banku a tym bardziej na poczcie.
Chyba ze Ci ktos przeleje ze swojego konta MB.
Posted by: kubski

Re: Moneybookers [7] - 05/04/2005 22:31

czesc. a moze mi ktos pwoiedziec ile zaplace za przelanie pieniązkow z e-karty(Visa electron INTELIGO)do moneybokerska i jak sprawa wyglada w druga strone tzn wypłata z moneybokerska na e-karte(po ewentualnej wygranej przelanej wczesniej od buka do moneybokersa)
i powiecie mi jakie sa korzyści korzystania z moneybokersa przy wpłacaniu pieniedzy(szczególnie betandwin i sportingbet)zamiast z e-karty VIsa Electron(Inteligo)
pozdrówki
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 06/04/2005 09:13

lepiej zapomnij o wplacaniu karta do money,wymagaja wyciagow z karty a ty takich nie masz

wplac im przelewem i wyplacaj przelewem


dla mnie skur wiele juz 3 tydzien blokuja wyplate hajsu na konto, wyslalem im kilka emaile,skany dowodu i rachunu i dalej kurwa nic,zadzwonic nie moge bo nie dogadam sie po angielsku ale poprosze kogos o to

czy mozna do nich zadzwonic ze skypa?
w ostatecznosci z komorki era abonament?
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 06/04/2005 11:00

money to najwieksze gnoje jakie istnieją na ziemi !!!
Posted by: grzegorz

Re: Moneybookers [7] - 06/04/2005 12:48

maciek tos do_jebał po całości
Posted by: kubski

Re: Moneybookers [7] - 06/04/2005 14:04

tzn ma sie rozumiec:ze mam wpłaca i wypłacac najlepie kase do buka poprzez karte(visa Inteligo), która posiadam-zamiast z moneybokersa. a czy nie wiecie ile mi rąbna przy takiej wypłacie z gamebokersa? tzn gamebokres bierze chyba 1 euro i to wszytsko? czy jakies jeszcze inne opłaty, które mi umniejsza przepływ kasy an karte(Visa)?
dzieki za odradzenia korzystania z moneya:)
Posted by: Adam PL

Re: Moneybookers [7] - 06/04/2005 15:34

1) czy wystarczy do zweryfikowania dow.osobisty + np. prawo jazdy, czy też koniecznie wymagają jakiegoś rachunku, i jak go nie mam, co może go zastąpić ? jakieś pismo z banku, które otrzymałem, faktura zakupu ?

2) czy można do konta w MB mieć przyporządkowane 2 konta bankowe, tzn. teraz z jednego konta bankowego wpłacam, a za jakiś czas wypłacam na drugie (ewen. dla weryfikacji najpierw także wpłacam małą kwotę z drugiego) ?

3) konto w MB, z przyporządkowanym kontem bankowym, zamykam, to czy otwierając nowe konto w MB mogę podać konto bankowe co poprzednio ?

jak ktoś wie, z góry dzięki za odpowiedź
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 15:40

moneybookers to najgorsze scierwo!!!

wplacilem z konta 1osobowej spolki do nich kase. Widnieje na przelewie wyraznie moje imie i nazwisko a ci mi z automatu wiadomosc wysylaja:

ze piore brudne pieniadze i wlepia mi kare 10 euro i zostane oskarzony. Co za pedaly!! A wyslalem im do supportu 10 razy juz maila z ksero dowodu + odpisalem na ten ich automat to mi zwrocili wiadomosc...

od tygodnia nie odpisuja a jak dzwonilem to babka miala mnie w dupie i mowila by pisac do supportu
Posted by: didi

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 15:50

Cóż ja również blisko dwa miesiące czekam na pieniądze na ich koncie i nic, wcześniej nigdy nei miałem żadnych problemów a teraz mnie szlak trafia. Chciałbym zapytać czy czy jest jakaś instytucja (typu SBR) do której można by napisać i poskarżyć się na MB, w końcu chyba nie są bezkarni
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 17:19

pewnie % im leca.... to zydowska instytucja!!
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 17:41

Quote:

moneybookers to najgorsze scierwo!!!

wplacilem z konta 1osobowej spolki do nich kase. Widnieje na przelewie wyraznie moje imie i nazwisko a ci mi z automatu wiadomosc wysylaja:

ze piore brudne pieniadze i wlepia mi kare 10 euro i zostane oskarzony. Co za pedaly!! A wyslalem im do supportu 10 razy juz maila z ksero dowodu + odpisalem na ten ich automat to mi zwrocili wiadomosc...

od tygodnia nie odpisuja a jak dzwonilem to babka miala mnie w dupie i mowila by pisac do supportu



No niestety, podobnie jak siostrzane gamebookers mają na tym punkcie istną obsesję. Ci ostatni zamknęli mi bezodwołalnie konto i chcieli ukraść 650 euro tylko dlatego, że nie podobał im się kurs, po którym zawarłem zakład w P2P. Ofiarą krucjaty przeciw praniu brudnych pieniędzy, jaką prowadzą te matoły i półgłówki (jedni i drudzy) padają w 90% procentach niewinni ludzie, a ci, którzy rzeczywiście piorą brudne pieniądze robią grają im na nosie. Jestem w stanie zrozumieć, że jest to problem i że można przyjąć pewne procedury ale żeby oskarżać własnego klienta o to, że jest złodziejem na podstawie zrodzonych w swoich pustych łbach domysłów??? Wszędzie się dba o klienta, a oni wyobrażają sobie chyba, że łaskę robią. Za mała jest widocznie konkurencja (tylko neteller) aby poczuli szacunek do klienta.
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 18:25

tyle, ze neteller nie jest taki blyskawiczny, brak polskiego jezyka i wieksze prowizje
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 18:27

a zreszta jak moge wyprac 4 zl?? to po 1? A po 2 wyplacajac pozostale 49 to rzeczywiscie pralnia jak nic.

po 3 ja wyslalem z konta na ktorym widnieje: nazwa firmy imie i nazwisko

a oni mi w mailu napisali:

Nie wolno dokonywać depozytów gotówkowych lub pochodzących od osób trzecich!!! Próbowali Państwo zasilić swoje konto Moneybookers środkami pochodzącymi z konta bankowego zarejestrowanego na inne nazwisko:



Kwota: 4 PLN



Bank: BRE Bank SA


fajnie, ze podali owe "inne nazwisko"
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 18:35

i teraz przez tych kretynow musze konto bankowe zalozyc i przelac im te 5 zl... bo karte mam, ale vise electron, a konto spolki 1osobowej [mozna z niego rowniez dokonywac przelewow rywatnych] im nie pasi, bo to pralnia wtedy. A na przeslane dokumenty nie odpowiadaja cioty...
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 21:03

Ja rowniez chcialem ostrzec wszystkich przez monetbookers , 2 miesiace mialem zablokowane pieniadze i akurat pech chcial ze nie byla to mala kwota ,na maila nic nie odpisywali ,wysylalem im faxy dowodu rowniez nic dopiero gdy zadzwonilem dowiedzialem sie ze mam im wyslac 3 dokumenty wiec wyslalem i dalej nic ciagle czekanie po tem drugi telefon to wymyslili sobie ze chca jakies zaswiadzczenie z policji dopiero po chyba 4 tym telefonie do nich odblokowali konto kazali wyplacic pieniadze na konto bankowe i napisali mi ze likwiduja konto i nie moge juz zakladac konta u nich co za matoly !!! tyle czasu mi kase zamrozili ,ale zebym jeszcze wiedzial dlaczego to by bylo pol biedy.

Precz z nimi !!
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 21:42

ja musailem napisac do czego uzywam konta hehe.napisalem ze do grania u bukow i pozyczanie przyjacielom. w koncu ku rwa po 3 tygodniach blokady zlecilem wyplate na konto bankowe. no niewiem czy mi jej nie anulja.mam nadzieje ze nie
Posted by: jaca102

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 22:43

A ja wypłaciłem kase z GB na MB i jej nie ma Zawsze to trwało nie dłuzej niz5 sekund a teraz nei ma jej na koncie u buka i nie ma w MB ?? Co robić ??
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [7] - 07/04/2005 23:04

Quote:

a zreszta jak moge wyprac 4 zl?? to po 1? A po 2 wyplacajac pozostale 49 to rzeczywiscie pralnia jak nic.




Oj można, można. Ja w gamebookers "prałem" 7 euro i za to właśnie zamknęli mi konto i próbowali przywłaszczyć sobie zgromadzone na nim środki.
Posted by: ziomek-domek

Re: Moneybookers [7] - 08/04/2005 11:43

no, ale juz wydalem na telefon do nich 20 zl. Prawie polowa tego co mam na MB, wiec jesli zadzwonie jeszcze raz, albo 2 to po ch... Specjalnie zaloze sobie konto w banku, na szczescie Volkswagen bank direct ma wsio za friko i mam nadzieje, ze wtedy mi juz zweryfikuja... Strace na tym 10 dni (kolejne) - razem juz bedzie jakis miesiac

wysylam im po 3 maile dziennie moze w koncu odpisza
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 08/04/2005 20:14

Quote:

no, ale juz wydalem na telefon do nich 20 zl. Prawie polowa tego co mam na MB, wiec jesli zadzwonie jeszcze raz, albo 2 to po ch...






no ja za 4 minuty 18 sekund zaplacilem chyba 19 pln dzwoniac z ery abonament,
Posted by: easy_rider

Re: Moneybookers [7] - 08/04/2005 20:36

Czy jest tu ktoś kto nie ma z nimi problemów ? Chcę wpłacić kasę do Betfair przez MB (najpierw muszę przelać pieniądze) i zaczynam mieć poważne obawy.
Posted by: Stach

Re: Moneybookers [7] - 08/04/2005 20:44

Ja nie mam. A to dlatego że prawie wcale ich nie używam.
A do Betfair lepiej wpłacać kartą. Po co Ci jakiś pośrednik. I w dodatku kasa jest natychniast a nie po miesiącu czekania.
Posted by: palazzi

Re: Moneybookers [7] - 08/04/2005 20:56

Panowie jak czytam Wasz posty to mi również udziela się pewne zaniepokojenie...
W środę tj. 6 kwietnia zleciłem jak dla mnie dużą wypłatę ( 4865zł ) z moneybookers i nie chciałbym mieć takich problemów jak Wy...
Wcześniej wypłacałem z MB trochę mniejsze kwoty i nigdy nie miałem problemów,ale było to ponad pół roku temu.
Gdybym wiedział ,że MB tworzy takie komplikacje itd.to nie trzymałbym u nich takiej kwoty...
Mam nadzieję,że wszystko się dobrze skończy...
Posted by: easy_rider

Re: Moneybookers [7] - 08/04/2005 21:00

Masz rację, gdzieś usłyszałem albo przeczytałem że są problemy z wpłatą kartą ale zerknąłem jeszcze raz do wątku dot Betfair i widzę że tu jest wszystko ok. Widocznie pomyliłem buki
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 09/04/2005 11:22

Quote:

Panowie jak czytam Wasz posty to mi również udziela się pewne zaniepokojenie...
W środę tj. 6 kwietnia zleciłem jak dla mnie dużą wypłatę ( 4865zł ) z moneybookers i nie chciałbym mieć takich problemów jak Wy...
Wcześniej wypłacałem z MB trochę mniejsze kwoty i nigdy nie miałem problemów,ale było to ponad pół roku temu.
Gdybym wiedział ,że MB tworzy takie komplikacje itd.to nie trzymałbym u nich takiej kwoty...
Mam nadzieję,że wszystko się dobrze skończy...




ja to juz bede staral sie miec max 1 k na ich koncie bo pie rdole zamrozenie paru tysiakow na dlugi okres,nie polecam tobie trzymania sporej dla ciebie kasy na money
Posted by: takizwykły

Re: Moneybookers [7] - 10/04/2005 10:28

Teraz się pogubiłem....na czym polega ta weryfikacja wkoncu. Na wysłaniu pięniedzy z konta bankowego do nich, aby zweryfikować konto, czy na wysłaniu im mailem skanu dowodu tożsamości?
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 10/04/2005 12:07

Quote:

Teraz się pogubiłem....na czym polega ta weryfikacja wkoncu. Na wysłaniu pięniedzy z konta bankowego do nich, aby zweryfikować konto, czy na wysłaniu im mailem skanu dowodu tożsamości?




weryfikacja kontem bankowym to pierwszy etap weryfikacji dzieki ktorym twol limit transakcji na 90 dni wynosi 27 k pln a nie 6k pln.
pozniej jak cos im nie pasuje to wysylasz skany dowodu i rachunkow.kolejnym etapem jest pisanie do czego uzywasz konta.do kolejnych etapow nie doszedlem
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 10/04/2005 12:21

Prosimy o potwierdzenie tożsamości!

W celu zakończenia rejestracji w moneybookers.com, prosimy o potwierdzenie Państwa tożsamości. Można to zrobić w następujący sposób:
przesłać faksem kopię dowodu tożsamości ze zdjęciem pod nr:
Wielka Brytania: 0709 204 2001
USA: 509 271 5556
Niemcy: 030 6908 8436
Holandia: 020 524 8418
Francja: 01 5301 0809
Międzynarodowy: +1 509 271 5556 / +44 709 204 2001 or
Przesłać drogą email zeskanowany dokument doservice@moneybookers.com lub
zweryfikować konto bankowe. Opcja ta jest dostępna tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Estonii, Finlandii, Niemiec, Włoch, Luksemburga, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii i Szwajcarii. Po zakończeniu procesu weryfikacji, Będą Państwo mogli swobodnie przeprowadzać transakcje z konta moneybookers.com.

Przepraszamy za niedogodności, które mogą być spowodowane tymi działaniami, ale mamy nadzieję na zrozumienie naszego zaangażowania w bezpieczeństwo międzynarodowe i standardy działań przeciwko praniu brudnych pieniędzy.

Zespół moneybookers.com
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 12/04/2005 11:21

czy ktos zlecal wyplate w czwartek 7 kwietnia? bo zlecilem wyplate tego dnia a hajsu do tej pory nie ma w banku
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 12/04/2005 13:11

Quote:

czy ktos zlecal wyplate w czwartek 7 kwietnia? bo zlecilem wyplate tego dnia a hajsu do tej pory nie ma w banku




juz jest
Posted by: szerra

Re: Moneybookers [7] - 16/04/2005 12:21

Gdy dziś chciałem zrobić transakcje poprzez MB po wpisaniu daty ur. i zatwierdzeniu pojawil mi sie taki komunikat:

The recipient's account cannot receive payments. You may wish to contact the intended recipient for further information. Please do NOT contact our Customer Service Team regarding this matter.

Miałktoś podobna sytuacje? Co z tym zrobic?


pozdrawiam
Posted by: BiZkiT

Re: Moneybookers [7] - 17/04/2005 20:13

Witam jesli zlecilem przelew bankwoy w piatek rano na konto w MB to kiedy mniej wiecej mozna spodziewac sie pieniazkow na MB?
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [7] - 18/04/2005 11:56

Mam takie male pytanko:
Jesli ktos zarejestruje sie mojego linka referencyjnego do Moneybookers to jakie jak mam z tego korzysci ??
Posted by: Marcin

Re: Moneybookers [7] - 18/04/2005 12:01

Groszowe sprawy i to tylko przez pierwszy rok. Moze 20-30 euro by wyszlo jesli ktos intensywnie uzywa,
Posted by: ja122

Re: Moneybookers [7] - 19/04/2005 19:05

Ja mam taki problem.Założyłem sobie konto na moneybookers i wpłaciłem kase z konta kolegi (nie doczytałem o osoboach trzecich)No i przysłali mi takie coś :
WAŻNA INFORMACJA:
DOTYCZY OSTATNIEGO DEPOZYTUNA KONCIE MONEYBOOKERS


Nie wolno dokonywać depozytów gotówkowych lub pochodzących od osób trzecich! Próbowali Państwo zasilić swoje konto Moneybookers środkami pochodzącymi z konta bankowego zarejestrowanego na inne nazwisko:

Kwota: PLN 140
Bank: BRE Bank SA


Otrzymując szczegóły dotyczące depozytów od stron trzecich, zostali Państwo wyraźnie ostrzeżeni, że Moneybookers nie zezwala na zasilanie kont E-PIENIĘŻNYCH depozytami pochodzącymi od stron trzecich.

No i dali mi takie opce weryfikacji:
Opcja 1: Weryfikacja tożsamości przez załadowanie karty kredytowej/debetowej!
Czas trwania: natychmiast
Całkowity limit transakcji / wzrost w ostatnich 90 dniach: 1500 EUR
Należy dokonać natychmiastowej wpłaty EUR 2 przy pomocy karty kredytowej - obciążymy Państwa kartę i przelejemy wpłaconą kwotę na Państwa konto Moneybookers.

Uwaga: Zezwolimy na transakcję za pomocą tej karty kredytowej tylko do celów weryfikacyjnych. Jeśli chcą Państwo używać swojej karty kredytowej do przyszłych depozytów, więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.


Karta odpada bo nie mam:
Opcja 2: Weryfikacja tożsamości przez sprawdzenie Państwa konta bankowego!
Czas trwania: 2-3 dni
Całkowity limit transakcji / wzrost w ostatnich 90 dniach: 15000 EUR
Prześlemy próbną płatność opiewającą na niewielką kwotę, na to konto bankowe, które chcą Państwo zweryfikować, W polu adnotacji będzie znajdować się kod weryfikacyjny. Kod ten należy wprowadzić po otrzymaniu płatności, w tej części konta Moneybookers, gdzie proszono o weryfikację.


Po sprawdzeniu tożsamości przy pomocy wybranej opcji, Państwa depozyt zostanie od razu przekazany na Państwa konto Moneybookers. Bez ustalenia Państwa tożsamości nie możemy przekazać Państwu niniejszego depozytu, pochodzącego od strony trzeciej, ani zwrócić go Państwu w inny sposób.

No i klikajac w link przenosi mnie do wpłat.A z tego co wyczytałem to oni maja mi jakas niewielk sumke przelac na konto i mam im podac kod ktory bedzie w tytule .Pytanie jak mam to zrobic ??Pomocy .Moze mam wejsc na moh profil i dodac konto bankowe kumpla z ktorego wpłacałem !POMOCY
Posted by: BiZkiT

Re: Moneybookers [7] - 19/04/2005 21:33

mam takie pytanie
czy mozna przelac kase z konta na MB na konto Neteller??
Posted by: GoldPicks

Re: Moneybookers [7] - 20/04/2005 11:52

Mam nastepujace pytania: czy mozna miec konto w moneybookers, a informacje o koncie bankowym przeslac dopiero za jakis czas (np. tydzien)?
Jezeli tak, to czy moge dokonywac wtedy jakis tranzakcji? (np. otrzymac od kogos wplate)
Posted by: kondor

Re: Moneybookers [7] - 20/04/2005 12:45

Witam...

Mam takie pytanie, a wlasciwie problem... W niedziele zlecilem wyplate z MB 150 zl na karte z ktorej wczesniej wplacalem tam pieniedze (i to duzo wieksze sumy). Do teraz nie mam pieniedzy na koncie a na MB zabralo te 150 zl. Co sie dzieje? czy ktos mial juz taki przypadek?? pozdrawiam.
Posted by: BiZkiT

Re: Moneybookers [7] - 22/04/2005 13:48

Mam takie pytanie.
Wlasnie zlecilem wyplate z Beteurope na MB i zapewno potrwa to kilka dni bo oczywiscie musialem wyslac skan dowodu.I teraz chodzi mi o to czy moge w jakis sposob wysalc kase z MB do UNIBETU??BO zalezy mi na tej promocji ktora jest do 27 kwietnia.A na koncie bankowym nie mam wystarczajacej sumki a wyplacajac kase z MB na konto bankowe a potem do Unibetu cos czuje ze nie wyrobilbym sie do 27 kwietnia.Czy macie jakis pomysl?Mam jeszcze kilkadziesiat EUR na koncie w Beteurope no i 50 eur jest w drodze do MB.Jak to zrobic zeby szybko przeslac kase do Unibetu?
Podobno mozna z MB przesylac tak kase ale ktos mi mowil ze moze to trwac nawet do klilku tygodni.
Posted by: norbi_071

Re: Moneybookers [7] - 23/04/2005 08:35

mam prosbe. mam wygrana w expekcie 250zl a bardzo chcialbym zagrac na weekend w betandwin (w expekcie tego nie ma). Nie mam nic na moneybookers. czy ktos zechailby mi pozyczyc powiedzmy 13 euro na moneybookers? oddam oczywiscie od razu jak dostane kase z expekta. to pilna i wazna sprawa. nie jestem oszustem!
Posted by: avi7

Re: Moneybookers [7] - 23/04/2005 09:45

Quote:

Witam...

Mam takie pytanie, a wlasciwie problem... W niedziele zlecilem wyplate z MB 150 zl na karte z ktorej wczesniej wplacalem tam pieniedze (i to duzo wieksze sumy). Do teraz nie mam pieniedzy na koncie a na MB zabralo te 150 zl. Co sie dzieje? czy ktos mial juz taki przypadek?? pozdrawiam.






MOżna, konto bankowe możesz podaćkiedy zechcesz, albo gdy chcesz przelać pieniądze:P

Ale przelewy między kontami moneybokers można dokonywać bez tych informacji.
Posted by: avi7

Re: Moneybookers [7] - 23/04/2005 09:46

Quote:

Witam...

Mam takie pytanie, a wlasciwie problem... W niedziele zlecilem wyplate z MB 150 zl na karte z ktorej wczesniej wplacalem tam pieniedze (i to duzo wieksze sumy). Do teraz nie mam pieniedzy na koncie a na MB zabralo te 150 zl. Co sie dzieje? czy ktos mial juz taki przypadek?? pozdrawiam.





sorki za poprzednią wiadomość...dotyczyła ona tego cytatu
Posted by: avi7

Re: Moneybookers [7] - 23/04/2005 09:48

Quote:

Mam nastepujace pytania: czy mozna miec konto w moneybookers, a informacje o koncie bankowym przeslac dopiero za jakis czas (np. tydzien)?
Jezeli tak, to czy moge dokonywac wtedy jakis tranzakcji? (np. otrzymac od kogos wplate)




o właśnie...sorki za zamieszanie, ale zainteresowany na pewno sięzorientuje, że odpowiedź na jego pytanie jest troszke wyżej...
Posted by: Vasyl

Re: Moneybookers [7] - 24/04/2005 13:17

SPRZEDAM DOMENE www.MONEYBOOKERS.COM.PL
GG: 1197179 :]
Posted by: kobiash

Re: Moneybookers [7] - 25/04/2005 17:30

Czy moge kase ma MB przeslac z konta bankowego kumpla (tzn. oczywiscie on przesle), a potem wyplacic na swoje. Wyglada to tak:

Konto osoby A w jakims tam banku ---> konto osoby B w MoneyB ---> konto osoby C w banku

da sie?
Posted by: SyKo

Re: Moneybookers [7] - 25/04/2005 17:46

Quote:

Czy moge kase ma MB przeslac z konta bankowego kumpla (tzn. oczywiscie on przesle), a potem wyplacic na swoje. Wyglada to tak:

Konto osoby A w jakims tam banku ---> konto osoby B w MoneyB ---> konto osoby C w banku

da sie?




Krotko: Nie

Musisz wplacic ze swojego konta. Pozdr
Posted by: thxluk

Re: Moneybookers [7] - 25/04/2005 18:07

witam.w sobote załozyłem konto wmb no i odrazu przesłałem im scan dowodu(ze zdjeciem) i dwie stronu karty inteligo!!ale w punkcie drugim jest napisane" (ii) ostatni wyciąg z karty kredytowej podpisany przez właściciela karty (zakup lub wypłaty z bankomatu nie są akceptowane)"!!
no i nie zabardzo tego razumie!!!!
prosze o jak najszybsza odpowiedz czy bez tego bede mół dokonac przelewu z karty!no a jesi nie to co musze im przesłac!!!
dzieki z góry
Posted by: thxluk

Re: Moneybookers [7] - 25/04/2005 18:34

sory za gramatyke i ortografiE:)
Posted by: BiZkiT

Re: Moneybookers [7] - 26/04/2005 15:45

witam czy z konta MB jest mozliwosc dokonania przelewu na konto w Lukas banku??
Posted by: artbledo

Re: Moneybookers [7] - 26/04/2005 20:49

pewnie że jest ... ;-D
Posted by: palazzi

Re: Moneybookers [7] - 28/04/2005 08:18

Witam !

Dnia 21 kwietnia 2005r ( to było w czwartek , tydzień temu ) wplaciłem do moneybookers 217zł.Kasy do tej pory nie ma na koncie , a żaden zwrot nie przyszedł,bo pytałem się w banku.
Żałosne jest ten MB , przytulili za darmo 217zł a nawet nie raczą odpisać na mejla itp.
Zero kontaktu z nimi , proponuje nie korzystać z ich usług,mówię o tym z pełnym przekonaniem

Pozdrawiam
palazzi
Posted by: carvenko

Re: Moneybookers [7] - 28/04/2005 08:41

czekaj cierpliwie (nawet 2 tyg - czasami maja takie zastoje i opoznienia), kasa nie powinna zaginac i wkrotce trafi na Twoje konto w MB
Posted by: palazzi

Re: Moneybookers [7] - 28/04/2005 09:12

carvenko :

Tak myślisz ? Zawsze kasa lądowała w MB maksymalnie po 3 dniach....a wpłacałem już wiele razy , dopiero teraz taka sytuacja
Mam nadzieję ,że masz racje i wreszcie moje pieniążki "się znajdą" i dopiszą do konta.
Posted by: Salvador Dali

Re: Moneybookers [7] - 28/04/2005 10:25

Troche ostatnio ogralem expekta i chcialbym sobie wyplacic kase (1000,-). Jest mozliwe przelanie do moneybookers i ile to kosztuje? Interesuje mnie rowniez ile kosztuje przelanie kasy na innego uzytkownika moneybookers oraz ile kosztuje przelanie ksy na konto banku "ziemnego". jezeli ktos potrafi udzielic informacji na ten temat bylbym bardzo wdzieczny

Pozdrawiam
Salvador Dali
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [7] - 28/04/2005 11:19

W expekcie najlepiej sprawdz na ich stronie (dotyczy to wszystkich innych buckow - dlaczego informacja na forum ma byc bardziej wiarygodna od tej na stronie bucka?)

Wg mnie nie ma ale jest Neteller. Przelanie z konta na konto to 0,5 euro. Do banku 1,8 euro.

Wojtek
Posted by: Szewa

Re: Moneybookers [7] - 28/04/2005 12:06

Jakie opłaty pobiera MB za przelew kasy do mBaknu ?
Posted by: wyz

Re: Moneybookers [7] - 30/04/2005 06:26

sorki dopiero zaloztlem konto w MB i mam pytanie do tych ktorzy sie trohce na tym znaja, czy za przelewy z i do mbanku sa jakies oplaty? i np wplacajac do MB moge pozniej przelac w rozniej walucie do buka tak??

licze na jakas osobe ktora udzuieli mi informacji
Posted by: antarus

Re: Moneybookers [7] - 30/04/2005 11:22

PILNIE KUPIE EURO NA MB! Zalezy mi zeby kupic 100. Wplacam w zlotowkach na mbank. Jestem nowyi z racji tego moge wplacic pierwszy. Kontakt tel: 888566697
Posted by: Dev

Re: Moneybookers [7] - 30/04/2005 11:35

Quote:

sorki dopiero zaloztlem konto w MB i mam pytanie do tych ktorzy sie trohce na tym znaja, czy za przelewy z i do mbanku sa jakies oplaty? i np wplacajac do MB moge pozniej przelac w rozniej walucie do buka tak??

licze na jakas osobe ktora udzuieli mi informacji




za wplate z mbanku do moneybookers zaplacisz prowizje 50groszy

odwrotnie tzn z moneybookers do mbanku, to moneybookers pobiera prowizje cos kolo 8zl (chyba nawet niecale)
i mb dziala na takiej zasadzie ze sam sobie juz przelicza automatycznie waluty
Posted by: krak80

Re: Moneybookers [7] - 01/05/2005 13:51

Palazzi mam pytanko, dotarły Ci juz te pieniądze które wysłałes do Mb w czwartek??? Pytam ponieważ mam identyczną sytuację wysłałem im w czwartek (21 04) 150 zł z PKO i do tej pory nie dotarły na konto. Na maile oczywiście nie odpowiadają i przez nich promocja w Playit przeszła mi koło nosa.
Posted by: palazzi

Re: Moneybookers [7] - 02/05/2005 20:25

Quote:

Palazzi mam pytanko, dotarły Ci juz te pieniądze które wysłałes do Mb w czwartek??? Pytam ponieważ mam identyczną sytuację wysłałem im w czwartek (21 04) 150 zł z PKO i do tej pory nie dotarły na konto. Na maile oczywiście nie odpowiadają i przez nich promocja w Playit przeszła mi koło nosa.




krak80 :

Kasa oczywiście nie dotarła !!!

Codziennie sprawdzam swój stan konta na MB i ciągle pieniążków brak Nigdy ,ale to nigdy nie wpłacę już do nich forsy.
Na maile podobnie u mnie nie odpisują...ja jeszcze się pokusiłem o próbe przefaksowania im dowodu wpłaty,ale po 3dniowych próbach ( wiecznie zajęty numer - a korzystałem bodajże z 4 numerów ) dałem sobie spokój.

Cóż...szansa,że jednak raczą zaksięgować pieniądze jest już praktycznie żadna.Ja przynajmniej przestałem już wierzyć.

Moneybookers
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 02/05/2005 21:19

heh mi konto blokuja juz ponad miesiac na ktorym mam ponad tys euro i co mam poradzic nic ! Z dala od nich !! i tyle !!
Posted by: revange

Re: Moneybookers [7] - 03/05/2005 07:33

Nie mogę się zalogować do moneybookers!!! Po kliknięciu na przycisk Logowanie, wyskakuje mi taka strona http://help.internet-optimizer.com/?js=1...i25&rid=c01

Co to ma być?!
Posted by: globus

Re: Moneybookers [7] - 03/05/2005 09:46

U mnie wszystko ok
Posted by: krzysiek81

Re: Moneybookers [7] - 03/05/2005 13:33

Czy mając nie zweryfikowane konto moge przelewac pieniadze innym użytkownikom moneybookers? Mam do wymiany troche pl-enów. Chetnych na wymianę prosze o kontakt gg 1106031 (caly czas niewidoczny)
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [7] - 03/05/2005 21:20

Quote:

Nie mogę się zalogować do moneybookers!!! Po kliknięciu na przycisk Logowanie, wyskakuje mi taka strona http://help.internet-optimizer.com/?js=1...i25&rid=c01

Co to ma być?!



wirusik
Posted by: andrzejek_84

Re: Moneybookers [7] - 04/05/2005 07:05

dopiero zalozylem konto w moneybookers i mam takie pytanko: jak ktos przelewa kase na moje kotno to moze rownie dobrze wpisac adres email jaki i numer ID? czy numer ID jest do czegos innego?
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [7] - 04/05/2005 16:07

1* Czy jesli zlecilem pierwszy raz wyplate z Mb na moje konto bankowe to musze im przeslac skan dowodu tozsamosci ??
JEsli tak to na jaki adres ??

2* Czy z jednego IP moga byc zalozone dwa konta w Moneybookers ?? I czy mozna przeslac pieniadze miedzy tymi dwoma kontami nalezacymi do tej samej rodziny ??
Posted by: carvenko

Re: Moneybookers [7] - 06/05/2005 11:17

Mam nadzieje ze okaze sie to pomocne dla wszystkich odwiedzajacych - małe FAQ:

Poniżej - dokładny opis rejestracji wraz ze wskazówkami, które mam nadzieje okażą się pomocne:

Nie ma żadnych opłat za otwarcie czy prowadzenie konta, wpłaty na konto w moneybookers też są bezprowizyjne, nie wielka prowizja jest jedynie przy wypłacie środków z moneybookers na Twoje konto bankowe.

Wejdź na stronę www.moneybookers.com <= kliknij tutaj
W lewym górnym rogu kliknij na polską flagę a następnie na "ZAREJESTRUJ SIĘ"

Wypełnij formularz (pola oznaczone gwiazdką są przymusowe)
Kilka wskazówek:

Do logowania do serwisu będziesz używał maila i hasła dlatego zapamiętaj je dobrze, a najlepiej zapisz i przechowywaj w bezpiecznym miejscu.

Adres 1* - adres (ulica z numerem domu/mieszkania)
Adres 2 - adres opcjonalny (nie trzeba wypełniać)
Stan/Region - nie trzeba wypełniać, dotyczy USA
Kod pocztowy* - kod pocztowy, format XX-XXX
Numer telefonu* - numer telefonu, może być komórka

Po nie długiej chwili na Twoją skrzynkę pocztową przyjdzie mail z potwierdzeniem rejestracji, odbierz pocztę. W mailu będzie także kod (format XXXX-XXXX-XXXX-XXXX), który będziesz musiał podać na stronie moneybookers w celu weryfikacji e-maila, w tym celu:

Wejdź na www.moneybookers.com i zaloguj się.

Po zalogowaniu powinna ukazać się tabelka z miejscem w które należy wpisać przysłany mailem kod.

Jeżeli nie ukazała się tabelka przejdź do zakładki MOJE KONTO => PROFIL, następnie pod LISTA ADRESÓW E-MAIL kliknij w DODAJ a następnie na ZWERYFIKUJ i wpisz kod.

Po wpisaniu kodu, czyli pozytywnym zweryfikowaniu adresu email (status "verified" obok maila) posiadasz już konto gotowe do pracy, możesz już wpłacić pieniądze na swoje konto w moneybookers, a następnie do bukmacherów

W celu pełnej aktywacji konta (potrzebna jest do wypłat pieniędzy) należy jeszcze zweryfikować swoje konto bankowe oraz tożsamość; najlepiej zrobić to w bardzo prostu sposób a mianowicie wpłacając pieniądze ze swojego konta bankowego

Aby dodać nowe konto bankowe:

1. Po zalogowaniu w zakładce MOJE KONTO => PROFIL pod LISTA KONT BANKOWYCH kliknij ZARZĄDZAJ a następnie DODAJ w celu dodania własnego konta bankowego.

2. wpisz NR (Numer Rozliczeniowy) - inaczej kod banku, jest to 8 cyfr po pierwszych dwóch w pełnym 26 cyfrowym rachunku bankowym.

Twój pełny numer konta (26 cyfr) : XXyyyyyyyyXXXXXXXXXXXXXXXX
przy czym:
yyyyyyyy - to NR numer rozliczeniowy Twojego banku

3. wpisz w "account number" swój 26 cyfrowy numer konta (bez przerw) i przejdź dalej

Powinien pokazać się komunikat o pozytywnym dodaniu nowego konta i twoja lista rachunków bankowych zostanie uzupełniona.

Wpłacamy środki pieniężne na nasze konto przelewem (0-3 dni, żadnych prowizji) lub kartą (3% prowizji); jest to wpłata na polski rachunek bankowy w BRE Banku SA, wiec nie ma żadnych problemów; jeżeli założyliśmy konto w moneybookers w innej walucie niż PLN to nasza wpłata zostanie na nią przeliczona (również bez opłat) według aktualnego kursu. Jak tylko pieniążki znajda się Twoim koncie dostajesz potwierdzenie na maila.

Gdy chcemy wypłacić nasze pieniążki, po prostu wchodzimy w odpowiednią zakładkę, wpisujemy kwotę, zatwierdzamy i po 2-3 dniach pieniądze są już na naszym koncie bankowym, koszt takiej operacji wynosi tylko 1,8 Euro niezależnie od wypłacanej kwoty

OPIS WPŁATY przelewem
Wpłatę na swoje konto w moneybookers możemy dokonać poprzez przelew bankowy lub poprzez kartę płatniczą (3% prowizji).

Szczegóły wpłaty znajdziemy po zalogowaniu się w moneybookers w zakładce MOJE KONTO==> ŚRODKI WPŁACANE, powinno się ukazać okienko opisujące jak wypełnić przelew.

Przelewu możemy dokonać z każdego banku (konta), wystarczy w wybranej placówce odpowiednio wypełnić blankiecik wpłaty, czyli:

I. w polu NAZWA ODBIORCY wpisać: Moneybookers Ltd.
II. w polu TYTUŁEM, należy wpisać swój (!!!) numer ID, otrzymany podczas rejestracji; zawsze widnieje po zalogowaniu się moneybookers w zakładce MOJE KONTO==> ŚRODKI WPŁACANE po słowie ADNOTACJA
III. w polu NR KONTA natomiast 20114010100000327056001001
IV. w polu BANK (gdy jest to pole) wpisujemy: BRE Bank SA
V. w polu KWOTA PRZELEWU wpisujemy kwotę, którą chcemy przelać UWAGA!! nie ma żadnych minimalnych wpłat, możesz wpłacić ile chcesz

Operacja wpłaty zajmuje z reguły do trzech dni roboczych; po wpłynięciu pieniędzy zostaniesz o tym poinformowany na maila. Moneybookers nie pobiera żadnych prowizji przy wpłacie przelewem.

!! UWAGI !!
Adnotacja: To jest Twój numer ID w moneybookers, MUSI BYĆ PODANY

WYPŁATY

Aby wypłacić pieniądze z konta moneybookers na konto bankowe należy przejść do zakładki MOJE KONTO => POBIERZ, wybrać numer swojego rachunku bankowego z listy, wpisać żądaną kwotę do wypłaty i zatwierdzić.

Opłata za wypłatę to 1,8 Euro nie zależnie od wypłacanej kwoty (w przypadku powyżej 1,8 Euro wg aktualnego kursu = 8,50 PLN); opłata pobierana jest z konta moneybookers.

Po 2-3 dniach roboczych (max 5) pieniądze są już na naszym koncie bankowym.

Pełna dowolność wypłacanej kwoty; możemy wypłacić zarówno 10 groszy, jak i 1000 PLN; opłata cały czas wynosi 1,8 Euro za transakcje

...........................................................

Przedstawilem tu wybrane fragmenty artykulu:
http://www.zakladybukmacherskie.pl/indexm01.php

mysle, ze kazdy powinien przeczytac go - jest bardzo pomocny, znajduje sie tam wiele odpowiedzi na pytania zawarte w tym temacie. Polecam rowniez lekture FAQ na http://www.moneybookers.com/app/faq.pl

pozdrawiam
carvenko
Posted by: Marcin

Re: Moneybookers [7] - 06/05/2005 11:22

1) Nie musisz
2) Mozesz, mozesz
Posted by: robertd83

Re: Moneybookers [7] - 06/05/2005 18:24

Mam takie pytanie , ile trzeba czekac na przelew z baw do money bookers , czy idzie to szybko ???
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [7] - 06/05/2005 18:38

Quote:

Mam takie pytanie , ile trzeba czekac na przelew z baw do money bookers , czy idzie to szybko ???



okolo 2 dni
ja jak zlecilem przelew z MBanku okolo 12.00 w poniedzialek to kasa doszla w srode do MB okolo 16.30
Posted by: krak80

Re: Moneybookers [7] - 08/05/2005 11:00

Mam pytanko odnośnie wpłat do MB mianowicie zrobiłem wpłate gotówkową w oddziale banku PKO 21.04, kasy dalej nei ma na moim koncie w MB ani nie wrociła do PKO. Pytanie dotyczy tego czy MB przyjmuje wpłaty gotowkowe czy nie? Mam nadzieje że nie musze sie juz zegnac z kasą
Posted by: Gato

Re: Moneybookers [7] - 10/05/2005 18:04

Mam 2 pytanka dla osób, które korzystały już z MB przez jakiś czas. 1. Czy można być w 100% pewnym swojej kasy (tzn. czy nie zdzarza się, że ginie kasa przy wpłatach/wypłatach)? 2. Jak jest z limitami (wiem że są dla nowych użytkowników, ale jak ktoś mógłby napisać jakieś konkrety)?

Z góry dzięki
Posted by: mati55

Re: Moneybookers [7] - 10/05/2005 18:14

uzywam moneybokers od 2 lat i nie bylo problemu,ale cos tam kiedys obilo sie o uszy o blokadzie konta na 3 miechy.odnosnie limitow to w zakladce "zobacz limit" masz tam kwote,zazwyczaj 1000euro,a po werykacji konta bankoweggo zwieksza ci do 6000,a potem wiecej
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 10/05/2005 18:21

ad 1. pewnym mozna byc w 99,9%, mi zawsze wyplacali ale raz musialem czekac na wyplate az poltora miesiaca (podobno mieli jakas awarie wtedy)
ad 2. dla nowych chyba 1000 funtow, po zweryfikowaniu konta przez przelew albo wyslanie skanow zwiekszaja do kilku/kilkunastu tysiecy
Posted by: Saskers

Re: Moneybookers [7] - 20/05/2005 08:31

Działa wam normalnie Moneybookers teraz ??
Posted by: tomasus

Re: Moneybookers [7] - 20/05/2005 11:02

Witam

Mam pytanko odnośnie przelewu z konta Inteligo. Ktoś próbował zlecić przelew ze swego konta online?? Ile trwał transfer pieniędzy?? Standardowe 2-3 dni?? Dłużej, krócej??

A i czego wymaga się do weryfikacji konta w MB w takim przypadku??


Pozdro
Posted by: ermolek

Re: Moneybookers [7] - 20/05/2005 16:17

Mam do sprzedania voucher w wysokosci 10 euro do Admirala.Sprzedam za 5 euro na moneybookers.Szczegoly na privie lub pod GG 1150837 ( Voucher do wykorzystania do 30 maja 2005r)
Posted by: antarus

Re: Moneybookers [7] - 20/05/2005 20:54

Ja mam taki problem. Chcialem wyplacic z Moneybookers 200 euro przelewem. Na konto w mbanku. Trzeba bylo na poczatek wyplacic ponizej 15 euro i w opisie przelewu mial byc kod weryfikacyjny do wpisania w moneybookers abym mogl wieksza kwote wyplacic. No i wszystko ladnie do czasu... nie umie go wpisac bo wyskakuje mi "nieprawidlowy kod". Czy ja cos zle robie? Kto wyplacal z MB na mbank? Co dokladnie jest tym kodem? Prosze o rade.
Posted by: Gato

Re: Moneybookers [7] - 21/05/2005 16:43

Mam pytanek parę :
1.Czy można założyć 2 konta w różnych walutach (np. $ i Euro) na jednego użytkownika?
2.Jeśli nie to czy jest możliwość zmiany waluty, po jakimś czasie użytkowania?
3.Jeśli nie to czy np. mógłbym założyć jedno konto w $ na siebie, a drugie w Euro na ojca (korzystamy z tego samego adresu i IP)?

Pozdro
Posted by: acmilan

Re: Moneybookers [7] - 22/05/2005 16:36

Prosiłbym o podanie kilku bukow(oprocz unibet, expekt, sportingbet i betandwin) do ktorych mozna wplacic pieniazki za pomoca MB. Z gory dzieki.
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 23/05/2005 02:28

np. globet, pinnacle, 10bet, bet365, pointbet, betfair, gamebookers (tego ostatniego nie polecam )
Posted by: kazow

Re: Moneybookers [7] - 23/05/2005 12:31

wiem ze juz bylo ale wcielo mi linka...dajcie mi adres do kursow walut wedlug jakich rozlicza MB wplaty
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [7] - 23/05/2005 12:57

Quote:

Prosiłbym o podanie kilku bukow(oprocz unibet, expekt, sportingbet i betandwin) do ktorych mozna wplacic pieniazki za pomoca MB. Z gory dzieki.




A w jaki sposob mozna z MB wplacic do Unibetu i Expekta ;-)

Wojtek
Posted by: acmilan

Re: Moneybookers [7] - 23/05/2005 13:22

w nawiasie byly buki o ktorych mam konta i nie interesowała mnie wplata do nich
Posted by: vebnaster

Re: Moneybookers [7] - 24/05/2005 05:51

pisze ze pobieraja oplate za wyplate, za wyplate rozumiem tez wpacenie kasy do buka ?

Oplata jest pobierana 7,5 PLN jak wyplacam kase do banku czy rowniez jak tramnsferuje kase do bukow ?
Posted by: globus

Re: Moneybookers [7] - 24/05/2005 07:37

Quote:

pisze ze pobieraja oplate za wyplate, za wyplate rozumiem tez wpacenie kasy do buka ?

Oplata jest pobierana 7,5 PLN jak wyplacam kase do banku czy rowniez jak tramnsferuje kase do bukow ?



do gb i baw wplaty masz za darmo o ile dobrze pamietam. Koszty mozesz sprawdzic wchodzac w " wyslij pieniadze " i pare krokow dalej
Posted by: MIRIAM

Re: Moneybookers [7] - 24/05/2005 13:01

witam pewnie pytanie ktore zadam byla walkowane 1000razy ale nie mam czasu szukac postow.......mianowicie:jesli mam konto w bet&win w euro a w moneybookersie zrobione w PLN to kasa i tak zostanie przelana a kasa przewalutowana??
Posted by: slav007o

Re: Moneybookers [7] - 25/05/2005 15:06

Co się dzieję z supportem MB. Nie dość, że nie odpowiadają na maile, w dodatku robią klienta w bambuko. Pomimo, że weryfikacji konta dokonałem prawie rok temu i zdążyłem dokonać paru wpłat i wypłat ponad kwotę 15 Euro, przed wczoraj gdy po dłuższym okresie chciałem dokonać kolejnej wypłaty, MB zażądało ode mnie kolejnej weryfikacji. O co chodzi ?? Ile razy można weryfikować to samo konto, ja rozumiem, że oni muszą zarobić, a i tak naprawdę suma 1.8 Euro za przelew mnie nie martwi, ale jeżeli co pół roku będą prosili mnie o weryfikacje konta to się trochę wkurzę.

Czy ktoś miał podobną sytuację ?

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Moneybookers [7] - 25/05/2005 22:28

Dlaczego MB olewa klientów ? Napisałem do nich już dwa maile i nadal nic, do cholery jasnej tak nie można i to niby ma być solidna firma ?!

SLAV
Posted by: Blazzz

Re: Moneybookers [7] - 25/05/2005 23:49

mi czasami odpisywali ( niewiem jak jest teraz, ale chyba podobnie ) po tygodniu (sic!)
Posted by: slav007o

Re: Moneybookers [7] - 27/05/2005 07:02

Miałem zostawić to w spokoju, ale tak być nie może, MB widocznie prosi się o antyreklamę swoich niezadowolonych klientów. Nie dość, że nie odpowiadają na maile, olewają klientów na całej lini w dodatku cofają aktywne konta do stanu poprzedniego czyli przed weryfikacją. Są do tego stopnia bezczelni, że każą mi nawet wysłać skany dowodu (po raz drugi, albo i trzeci, bo rok temu już wysyłałem), ponieważ na dzień dzisiejszy nie mogę dokonać wypłaty nawet poniżej 15 Euro - co chciałem uczynić, żeby już nie gryźć się z supportem i dosać kolejny raz kod veryfikacyjny, żebym nie musiał się prosić tych zasrańców od doprowadzenie mojego konta do dawnego stanu - jestem w kropce, a kurwa mać chciałem kasę wypłacić i jak tu się nie wkurwić !!!!

SLAV MB
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 27/05/2005 16:37

jesli to pilna sprawa to moze zadzwon do nich (o ile sie da)
Posted by: lewusik

Re: Moneybookers [7] - 27/05/2005 21:18

korzystam z moneybookers od poczatku istnienia i nigdy nie bylo klopotu ale jak ktos raz do roku probuje wplacic i wyplacic to ma problemy przeciez to kasa i nawet 15euro dla kogos kto dziala legal to moze byc gwozc do trumny podczas kontroli radze czytac regulaminy
Posted by: zielu

Re: Moneybookers [7] - 29/05/2005 18:25

Mam taką sprawę mianowicie potrzebujue wypłącić kase z GB poprzez Moneybookers do Inteligo nei jest to duża kwota do 200 zł ale nie mam autoryzacjii iani na Gb ani na MB czy ktoś mógłby mi pomóc? Prosze to bardzo pilne prosze jeżeli ktoś może to na priva Ja pokrywam koszty transakcjii.
Posted by: Kaligula

Re: Moneybookers [7] - 30/05/2005 22:29

Kozacka i pewnie lamerska sprawa
MB/zł/->Pinnacle/$/
nie da rady, prawda?

pytanie:czy można zmienić walutę ze zł na dolary? bo w opcjach nic nie mogę znaleźć
pozdr.
Posted by: globus

Re: Moneybookers [7] - 31/05/2005 07:38

Quote:

Kozacka i pewnie lamerska sprawa
MB/zł/->Pinnacle/$/
nie da rady, prawda?

pytanie:czy można zmienić walutę ze zł na dolary? bo w opcjach nic nie mogę znaleźć
pozdr.



Przy poleceniu wyslania kasy masz mozliwosc wybrania waluty jakiej chcesz. Nie musisz miec tej samej waluty w MB co w buku, MB przy transferze ci przleiczy na zadana walute
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [7] - 31/05/2005 08:23

Ale z Pinnacle było inaczej. Waluty musiały się zgadzać. Czy coś się zmieniło?
Posted by: Kaligula

Re: Moneybookers [7] - 31/05/2005 09:46

właśnie o to chodzi pamiętam, że była o tym mowa. musi być zgodność waluty ponawiam pytanie, czy można zmienić walutę w moneybookers?
Posted by: Seoman

Re: Moneybookers [7] - 31/05/2005 10:12

Quote:

właśnie o to chodzi pamiętam, że była o tym mowa. musi być zgodność waluty ponawiam pytanie, czy można zmienić walutę w moneybookers?




Czy mogę zmienić walutę mojego konta Moneybookers?

Po otwarciu konta nie jest już możliwa zmiana jego waluty. Jedynym wyjątkiem jaki dopuszczamy jest nieprzeprowadzenie żadnej transakcji, ale w takim przypadku należy zwrócić się z prośbą o zmianę waluty do service@moneybookers.com, dołączając zeskanowany dowód tożsamości ze zdjęciem w celu potwierdzenia tożsamości przed dokonaniem przez nas jakichkolwiek zmian na koncie.

i wszystko jasne.
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 31/05/2005 12:14

Quote:

Co się dzieję z supportem MB. Nie dość, że nie odpowiadają na maile, w dodatku robią klienta w bambuko. Pomimo, że weryfikacji konta dokonałem prawie rok temu i zdążyłem dokonać paru wpłat i wypłat ponad kwotę 15 Euro, przed wczoraj gdy po dłuższym okresie chciałem dokonać kolejnej wypłaty, MB zażądało ode mnie kolejnej weryfikacji. O co chodzi ?? Ile razy można weryfikować to samo konto, ja rozumiem, że oni muszą zarobić, a i tak naprawdę suma 1.8 Euro za przelew mnie nie martwi, ale jeżeli co pół roku będą prosili mnie o weryfikacje konta to się trochę wkurzę.

Czy ktoś miał podobną sytuację ?

SLAV




Sluchaj ,ja mialem konto zablokowane ponad 3 miesiace na ktorym mialem kupe forsy ,chcieli jakies zaswiadczenia zameldowania ,skany dobrej jakosci itd ha po 1,5 miesiacu nie odpowiadania na maile zadzwonilem i zwodzili mnie tak miesiac w koncu powiedzieli mi ze chca jakies zaswiadczenie z policji to kolega ktory mi pomogl zadzwonil i powiedzial ze jesli nie odblokuja konta to zadzwoni na policje ale w Londynie no i odblokowali kase moglem dokonac jednego transferu (wyplaty) po czym konto bylo nie aktywne miesiac az w koncy laskawie napisali mi na maile ze mam juz konto aktywne . Teraz mam to samo co ty ,dzwonil kolega do nich i wcale nie chca zweryfikowac konto tylko wyslali mi maila (oczywiscie po telefonie ,bo tak do nigdy nie odpowiedza) z zapytaniem do czego uzywam konta :/ no pociac sie mozna i to zablokowali mi konto zaraz po tym jak zrobilem wyplate od buka ,dla mnie to są największe krętacze ! radze na nich uwazac i nie trzymac duzej gotowki na koncie mb ,sam nie wiem czy odzyskam pieniadze na koncie w moneybookers.
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 31/05/2005 12:15

Quote:

Ale z Pinnacle było inaczej. Waluty musiały się zgadzać. Czy coś się zmieniło?



Z tego co wiem mozna wplacac z konta pln do pinnacle nie wiem jak z wyplatami.
Posted by: Kaligula

Re: Moneybookers [7] - 31/05/2005 14:16

Pięknie napisałem do nich, aby mi zamknęli konto, to sobie nowe otworzę. a oni/ po 0,5h! szybko jak na nich/ odpisują, że jak zamknę, to nie mogę otworzyć nowego konta, na ten sam mail/pal licho/ i ADRES super świetnie karwa...

aby korzystać z nettelera trzeba mieć kartę kredytową, prawda?
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [7] - 31/05/2005 17:41

Witam

Zastanawiam sie nad rozpoczeciem korzystania z MB czy faktycznie mozna im powierzyc pieniadze czy moze zdazaly sie przypadki jakichs niewyjasnionych klopotow

widze ze duzo osob ich chwali
Posted by: sidney

Re: Moneybookers [7] - 01/06/2005 09:32

czemu moneybookers od 5 dni nie odpisuje na zadne maile ? Mam duzy problem, kiedy ktos chce do mnie przeslac pieniadze to wyskakuje error ze "Recipient's account cannot receive money..." Dlaczego tak jest? Tak samo nie moge zrobic "Upload funds". To chyba przez to ze nie wyslalem im skanu dowodu jeszcze? 4 dni temu wyslalem i cisza.... irytuje mnie to cale moneybookers ! co jest z tym ze nie mozna do mnie wysylac kasy?!
Posted by: citizen

Re: Moneybookers [7] - 01/06/2005 10:12

skan dowodu prawdopodobnie nie jest potrzebny do tych operacji
ja nie przesylalem nic takiego i wszystko jest wporzadku
Posted by: sidney

Re: Moneybookers [7] - 01/06/2005 10:58

no ja wczesniej tez przez tydzien moglem ale juz nie moge i jest informacja o weryfikowaniu po wyslaniu skana
Posted by: piotras

Re: Moneybookers [7] - 01/06/2005 11:16

wyslalem na MB kase nie ze swojego konta i mam problem... czy ktos juz tez tak kiedys zrobil? jak ta kase odzyskac?
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 01/06/2005 11:17

Quote:

czemu moneybookers od 5 dni nie odpisuje na zadne maile ? Mam duzy problem, kiedy ktos chce do mnie przeslac pieniadze to wyskakuje error ze "Recipient's account cannot receive money..." Dlaczego tak jest? Tak samo nie moge zrobic "Upload funds". To chyba przez to ze nie wyslalem im skanu dowodu jeszcze? 4 dni temu wyslalem i cisza.... irytuje mnie to cale moneybookers ! co jest z tym ze nie mozna do mnie wysylac kasy?!



kiedys mialem zablokowane przez to ze buk mi 2x wyslal wyplate na moneyb. Po zablokowaniu wychodzacych i przychodzacych transacji po paru dniach odlokowali mi konto wczesniej anulujac jeden z tych przelewow. Moze masz cos podobnego u siebie...
Jakie transakcje ostatnio robiles ? z jakimi bukami
Posted by: Kaligula

Re: Moneybookers [7] - 01/06/2005 11:20

Quote:

Pięknie napisałem do nich, aby mi zamknęli konto, to sobie nowe otworzę. a oni/ po 0,5h! szybko jak na nich/ odpisują, że jak zamknę, to nie mogę otworzyć nowego konta, na ten sam mail/pal licho/ i ADRES super świetnie karwa...

aby korzystać z nettelera trzeba mieć kartę kredytową, prawda?



tu się trochę zapędziłem

--nie można otworzyć nowego konta, na ten sam MAIL i KONTO BANKOWE.na adres domowy, oczywiście ten sam można

--mi odpisali po 30 minutach. lamerskie pytanie, ale może po polsku piszecie? pomimo polskiego menu, maila po ang lub niem. trzeba napisać.

pozdrawiam
Posted by: sidney

Re: Moneybookers [7] - 01/06/2005 22:19

ja w koncu do nich zadzwonilem gadalem z kilka minut i w koncu powiedziala ze mam blok na wchodzace i wychodzace bo probowalem podac w profilu ten sam nr tel kom co juz jest w uzyciu w bazie moneyb.......
Posted by: kaczors

Re: Moneybookers [7] - 02/06/2005 15:48

Jak wpisać Numer Rozlczeniowy Banku (NRB) co to wogle jest??
Chcę do mBanku wypłacić...
Posted by: Dev

Re: Moneybookers [7] - 02/06/2005 17:37

kaczors->
numer rozliczeniowy banku (NRB)- jest to 8 cyfr z twojego nr konta (cyfry 3-10)
w nastepnym okienku beda cie pytali o nr konta to trzeba podac im caly (pelne 26 cyfr)
Posted by: kaczors

Re: Moneybookers [7] - 02/06/2005 17:47

dzięki
Posted by: piotras

Re: Moneybookers [7] - 02/06/2005 19:35

Witam. Po zalogowaniu do Moneybookers pojawia mi sie taki komunikat jak ponizej, co z tym dalej robic?? Jak odzyskac pieniazki?

Zalogowany! Miłego korzystania z moneybookers!!

ostatnie pomyślne zalogowanie: 02 Jun 2005, 21:30 (Czas środkowoeuropejski)

--------------------------------------------------------------------------------

WAŻNA INFORMACJA:
DOTYCZY OSTATNIEGO DEPOZYTUNA KONCIE MONEYBOOKERS

Nie wolno dokonywać depozytów gotówkowych lub pochodzących od osób trzecich!!! Próbowali Państwo zasilić swoje konto Moneybookers środkami pochodzącymi z konta bankowego zarejestrowanego na inne nazwisko:

Kwota: PLN 150
Bank: BRE Bank SA

Otrzymując szczegóły dotyczące depozytów od stron trzecich, zostali Państwo wyraźnie ostrzeżeni, że Moneybookers nie zezwala na zasilanie kont E-PIENIĘŻNYCH depozytami pochodzącymi od stron trzecich.

WSZYSTKIE ŚRODKI MUSZĄ POCHODZIĆ Z KONTA BANKOWEGO ZAREJESTROWANEGO NA PAŃSTWA NAZWISKO!

Stosowne przepisy związane z przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy nie pozwalają nam na przekazanie Państwu niniejszego depozytu od strony trzeciej, dopóki nie sprawdzimy Państwa tożsamości.

Prosimy o dokonanie weryfikacji tożsamości przy pomocy jednej z następujących opcji:

Opcja 1: Weryfikacja tożsamości przez załadowanie karty kredytowej/debetowej!
Czas trwania: natychmiast
Całkowity limit transakcji / wzrost w ostatnich 90 dniach: 1500 EUR
Należy dokonać natychmiastowej wpłaty EUR 2 przy pomocy karty kredytowej - obciążymy Państwa kartę i przelejemy wpłaconą kwotę na Państwa konto Moneybookers.

Uwaga: Zezwolimy na transakcję za pomocą tej karty kredytowej tylko do celów weryfikacyjnych. Jeśli chcą Państwo używać swojej karty kredytowej do przyszłych depozytów, więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

I/LUB

Opcja 2: Weryfikacja tożsamości przez sprawdzenie Państwa konta bankowego!
Czas trwania: 2-3 dni
Całkowity limit transakcji / wzrost w ostatnich 90 dniach: 15000 EUR
Prześlemy próbną płatność opiewającą na niewielką kwotę, na to konto bankowe, które chcą Państwo zweryfikować, W polu adnotacji będzie znajdować się kod weryfikacyjny. Kod ten należy wprowadzić po otrzymaniu płatności, w tej części konta Moneybookers, gdzie proszono o weryfikację.

Po sprawdzeniu tożsamości przy pomocy wybranej opcji, Państwa depozyt zostanie od razu przekazany na Państwa konto Moneybookers. Bez ustalenia Państwa tożsamości nie możemy przekazać Państwu niniejszego depozytu, pochodzącego od strony trzeciej, ani zwrócić go Państwu w inny sposób.

UWAGA! To jednorazowy wyjątek! Jeśli będą Państwo nadal próbowali składać depozyty pochodzące od stron trzecich, zostaną państwo obciążeni opłatą EUR 10 i mogą Państwo być podejrzani o działanie związane z praniem brudnych pieniędzy.
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [7] - 02/06/2005 19:50

Quote:

Witam. Po zalogowaniu do Moneybookers pojawia mi sie taki komunikat jak ponizej, co z tym dalej robic?? Jak odzyskac pieniazki?





zrobić tak jak napisali...


nie dziwie sie że coraz wiecej ludzi ma problemy z czytaniem za zrozumieniem jak takich rzeczy nie rozumiesz...
Posted by: piotras

Re: Moneybookers [7] - 02/06/2005 19:54

no ale po kliknieciu jednej z dwoch opcji pokazuje mi sie ekran z opcja przelew bankowy lub karta tak jak przy wplacie na MB i po zaznaczeniu przelew pokazuja sie tylko Dane MB do wplaty do nich na konto no i co z tym mam zrobic?
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 02/06/2005 21:34

tak to Anglicy z nimi trzeba robić to co oni chcą -straszna dokładność szkoda że oni tacy nie są:/
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Moneybookers [7] - 03/06/2005 18:30

słuchajcie wszystko OK tylko w moim elektronicznym Przelewie z WBK musze podac ULICE ????

jaka jest ULICA gdzie mieści sie MONEYBOOKERS???
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 03/06/2005 19:03

Nie trzeba podawac ulicy, zostaw puste miejsce, przelew dojdzie bez problemu
Posted by: Rusty

Re: Moneybookers [7] - 06/06/2005 09:56

Aby wplacic kase na mooneybookers musze spelnic 3 pkty. Czy nie da sie obejsc tego 2 punktu? Czyli wyciag z karty kredytowej..
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Moneybookers [7] - 07/06/2005 11:29

jak długo ida pieniądze na MB zleciłem w piatek jest wtorek ...
Posted by: Rusty

Re: Moneybookers [7] - 07/06/2005 12:16

A czy istnieje mozliwosc zmiany waluty ze zl na $ ?
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 10/06/2005 09:05

Na kase z money czekam od soboty czy ktos ma podobnie ?
Posted by: max benson

Re: Moneybookers [7] - 10/06/2005 09:17

tez mam ten sam problem,zlecilem wyplate w poniedzialek rano a dzisiaj mamy piatek i kasy nie ma,troche to dziwne bo zawsze bylo cos kolo 2-3 dni robocze
Posted by: max benson

Re: Moneybookers [7] - 10/06/2005 09:18

Quote:

A czy istnieje mozliwosc zmiany waluty ze zl na $ ?



jezeli robiles juz jakies transakcje na koncie to zmiana waluty jest niemozliwa
Posted by: z o ® r o

Re: Moneybookers [7] - 10/06/2005 10:56

Quote:

Na kase z money czekam od soboty czy ktos ma podobnie ?



Ja czekam od poniedziałku.
Posted by: piotras

Re: Moneybookers [7] - 10/06/2005 21:11

Dostalem mejla z MB, czy ktos by mi mogl pomoc? o co w nim chodzi..

Thank you for contacting Moneybookers.com.

We would like to inform you that according to our Terms and Conditions a bank wire transfer from the bank account of your company to upload funds to your personal Moneybookers account is considered a third party deposit and consequently such transaction is also strictly forbidden.
Therefore, in order for us to be able to credit the amount to your Moneybookers balance we need to confirm your identity: please go to the "profile" section of your Moneybookers account, "view limits" and select an option to increase your overall transaction limits and to verify your identity. Once your identity has been verified the amount of PLN 350 will be deposited to your balance.

We hope you find this information useful. Please do not hesitate to contact us again if you have any further questions.
Best regards,

The Moneybookers Team
Posted by: Seoman

Re: Moneybookers [7] - 11/06/2005 04:39

Chcą potwierdzenia twojej tożsamości.
Musisz się zweryfikować poprzez zwiekszenie limitu na tranfer gotowki kartą kredytowa lub poprzez przelew bankowy.
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [7] - 11/06/2005 09:16

znów zrobileś przelew do MB z nieswojego konta!
Posted by: gary

Re: Moneybookers [7] - 11/06/2005 10:49

Witam mam takie pytanie jak zmionic dane osobowe w mb, bo sie przeprowadzilem teraz musze wszystko pozmieniac ?? dzieki za info
Posted by: Seoman

Re: Moneybookers [7] - 11/06/2005 11:01

Quote:

Witam mam takie pytanie jak zmionic dane osobowe w mb, bo sie przeprowadzilem teraz musze wszystko pozmieniac ?? dzieki za info




PISZAC MAILA DO NICH

wszytko jest na stronie moneybookers (do znalezienia w ciagu 20sec)



W jaki sposób mogę zmienić adres w moim koncie?
W celu wprowadzenia zmiany adresu pocztowego podanego przy rejestracji, prosimy o przesłanie nam dowolnego rachunku potwierdzającego nowy adres zamieszkania. Można go przesłać w zeskanowanej formie do service@moneybookers.com lub wysłać go faksem pod jeden z następujących numerów:
Wielka Brytania: 0870-125-4861
USA: 0509-271-5556
Holandia: 020-524-8418
Francja: 01-5301-0809
Międzynarodowy: +44-870-125-4861 lub +1-509-271-5556
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Moneybookers [7] - 12/06/2005 07:55

ja mam PYTANIE jak mam 2 konta na BAW czy można korzystac z 1 konta na MB, mam tu na myśli wpłaty i wypłaty ??????????
Posted by: Expekt-typ

Re: Moneybookers [7] - 12/06/2005 08:14

Quote:

ja mam PYTANIE jak mam 2 konta na BAW czy można korzystac z 1 konta na MB, mam tu na myśli wpłaty i wypłaty ??????????




Można ale w każdej chwili mogą zablokować Ci konto . Ja tak robiłem pzez ponad miesiąc ale w koncu jedno zablokowali .
Posted by: Expekt-typ

Re: Moneybookers [7] - 12/06/2005 08:15

Czy wie ktoś jak długo idą pieniadze wpłacone z mBanku na Moneybookers ?????
Posted by: Kalosz

Re: Moneybookers [7] - 13/06/2005 08:24

Mam prosbe nie siedze zbytnio w temacie czy moglby ktos obeznany wytlumaczyc mi dokladnie na jakiej zasadzie dziala moneybookers gdzie ja moge wyplacac zywa gotowke itd bo do konca nie rozumiem tego wszytskiego wiem ze musze miec konto internetowe moge wyplacac pieniadze od internetowych bukmacherow ale pozniej jak je wyplacac z tego moneybookers ??? na swoje konto bankowe czy jak? prosze o odp.
Posted by: globus

Re: Moneybookers [7] - 13/06/2005 09:02

Spokojnie mozesz wyplacac z Moneybookers przelewem na konto bankowe
Posted by: Kalosz

Re: Moneybookers [7] - 14/06/2005 06:24

jaki jest numer NRB PKO BP moze ktos wie ?
Posted by: szerra

Re: Moneybookers [7] - 15/06/2005 13:03

Czy wyplacajac pieniadze na swoje konto bankowe z MB zwiekszy sie limit transakcji tak jak przy wplacie do MB ze swojego konta?

pozdrawiam
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 15/06/2005 13:18

nie, tylko wplacajac, albo depozyt karta (2 euro)
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [7] - 16/06/2005 14:11

Dzis zlecilem wyplate z moneybookers na eKrate
Karte dodalem do listy kart i nastepnie system pobral z karty 2e zeby sprawdzic czy wszystko OK. Nastepnie zlecilem wyplate wszystkich srodkow z MB na Ekarte, pojawilo sie stan konta:0, czyli niby przyjeli dyspozycje.

Czy teraz musze wyslac jakies skany skany do nich ??
Karty, dokumentu ??
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [7] - 16/06/2005 16:55

jakbyś musial to na pewno by cie o tym poinformowali...
Posted by: patryyk

Re: Moneybookers [7] - 16/06/2005 19:44

siema..sluchajcie mam takie pytanie...w srode zrobilem przelew na MB...i wieczorem dostalem z banku potwierdzenie ze przelew poszedl...Czy jest jakas szansa ze pieniazki juz jutro beda zaksiagowane na mb??:)
Posted by: maycj

Re: Moneybookers [7] - 16/06/2005 19:53

bardzo male!

przelew może iśc nawet do tygodnia. mysle ze wcześniej niż w poniedzialek nie bedziesz tej kasy mial
Posted by: patryyk

Re: Moneybookers [7] - 16/06/2005 19:58

ehh...mowi sie trudno;) oby doszly w ogole:)
pozdrawiam
Posted by: galeon

Re: Moneybookers [7] - 16/06/2005 20:05

Przeglądając dzisiaj swoje foldery na kompie zawierające informacje dot. bukmacherki znalazłem liste buków, które akceptują mb. W większości sa to dobre buki, mniej niż C na SBR raczej nie mają, ale od razu zastrzegam że nie we szystkich grałem

5dimes
betbet
betcris
betsson
looseslines
2betdsi
10bet
bet19
bet365
b&w
betbull
beteuro
beteurope
betfair
betoto
canbet
eurobet
fonbet
gb
globet
megasb
parbet
pinnacle
playasap
playit
pointbet
premierbet
redbet
sportingbet
thepool
VIPsports


mam nadzieje że sie komuś przyda:)

pozdrawiam,
Galeon
Posted by: muppet

Re: Moneybookers [7] - 17/06/2005 09:20

fantastycznie galeon, dokladnie o to chcialem zapytac

pozdrawiam
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [7] - 17/06/2005 11:41

Chce wplacic eKarta do Moneybooker i jak klikam to widze:

Przed pozwoleniem na transakcje kartą kredytową przez naszą witrynę, musimy sprawdzić Państwa tożsamość:

Należy dostarczyć jasne i czytelne kopie następujących dokumentów:

(i) przód i tył karty kredytowej; ORAZ
(ii) ostatni wyciąg z karty kredytowej podpisany przez właściciela karty (zakup lub wypłaty z bankomatu nie są akceptowane); ORAZ
(iii) ważny oficjalny dokument tożsamości ze zdjęciem (taki jak dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

Przez email: Przesłać zeskanowany egzemplarz do service@moneybookers.com (formaty plików JPEG lub GIF o maksymalnej wielkości 364KB)

Chodzi mi o 2 punkt, jaki ja mam im wyciag z ekarty wyslac, jak nie ma zadnych, wyslac tylko skan dowodu osobistego i ekarty i przejdzie ??
Moze ktos z was wplaca eKarta do Mb i wysylal im jakies skany co potrzeba wyslac zeby eKarta wplacac ??
Posted by: patryyk

Re: Moneybookers [7] - 17/06/2005 11:46

no na szczescie maycj nie miales racji...:) W srode wieczorkiem przelalem pieniadze a juz dzisiaj sa na MB:):)

Pozdrawiam
Posted by: meteorBB

Re: Moneybookers [7] - 18/06/2005 04:33

Poradżcie co robić!
Wpłaciłem kaskę do beteuro kartą inteligo i chciałbym
dokonać teraz wypłaty tylko jest mały problem -
nie robią zwrotów na kartę.
Dodam, że nie mam konta w neteller ani moneybookers.
Proszę o radę jak rozwiązać ten problem gdzie założyć
najlepiej konto i jak tą kasę wypłacić.
I czy bede mógł wypłacic całąkasę od tego buka do moneybookers pomimo tego ze wpłate dokoywałem kartą??
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 18/06/2005 05:32

moze i nie robia zwrotow na karte ale pewnie na konto bankowe wyplacaja
Posted by: meteorBB

Re: Moneybookers [7] - 18/06/2005 06:26

dziekuje kolega za tak błyskotliwą odpowiedż (wypłata na konto kosztyje tam 25 euro!!)
a teraz bardzo proszę kogoś zorientowanego czy nie bedę miał
problemów z wpłatą ugranej kaski na moneybookers jak nie dokonałem przez moneybookers wpłaty
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 18/06/2005 07:23

może i bedziesz miał problemy w tym momencie, ale podejrzewam że jeśli cos wpłacisz najpierw z moneybookers to pozniej wyplacisz na MB bez problemu.
Posted by: real23

Re: Moneybookers [7] - 18/06/2005 20:11

Chciałbym się dowiedzieć od osób, które często korzystają z MB następujących rzeczy.
Jeżeli założę sobie konto w MB i przeleje ze swojego konta 1000 zł.
1. Będe chciał te pieniążki przesyłać między MB, Sportingbet, Betandwin, Gamebokers i Expect. Czy będą za te tranzakcje pobierane opłaty?. Jeśli ktoś jest bardzo dobrze poinformowany chciałbym wiedzieć czy te buki pobierają opłaty za przesłanie kasy do MB.
2. Będe chciał wypłacić powiedzmy 600 zł spowrotem na moje konto. Jaką kwotę będe mogł wypłacic za pierwszym razem.
3. Po pierwszej wypłacie do jakiej kwoty mniej więcej może wzrosnąć limit wypłaty.

Z góry dzięki za odpowiedzi jest to bardzo ważne dla mnie.
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 19/06/2005 10:48

1. Z tych bulow co wymieniles tylko GB pobiera oplate za wyplate do MB, Expekt wogole nie obsluguje MB!!! z kolei za wplate to GB nie pobiera oplaty, a za reszte zaplacisz jak za standardowa transakcje (czyli 1% wartosci przelewu, z tym ze,maksymalnie za jedna transakcjie pobieraja 2 zeta)

2. nie ma ograniczen co do wyplat

3. Limity wzrastaja tylko przy depozytach, a nie przy wyplatach, mozesz zwiekszyc limit tylko przez depozyt karta i przez depozyt z konta bankowego


Jezeli sie gdzies pomylilem to prosze mnie poprawic, ale raczej nie popelnilem nigdzie bledu:)
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [7] - 19/06/2005 11:24

Quote:

Chce wplacic eKarta do Moneybooker i jak klikam to widze:

Przed pozwoleniem na transakcje kartą kredytową przez naszą witrynę, musimy sprawdzić Państwa tożsamość:

Należy dostarczyć jasne i czytelne kopie następujących dokumentów:

(i) przód i tył karty kredytowej; ORAZ
(ii) ostatni wyciąg z karty kredytowej podpisany przez właściciela karty (zakup lub wypłaty z bankomatu nie są akceptowane); ORAZ
(iii) ważny oficjalny dokument tożsamości ze zdjęciem (taki jak dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

Przez email: Przesłać zeskanowany egzemplarz do service@moneybookers.com (formaty plików JPEG lub GIF o maksymalnej wielkości 364KB)

Chodzi mi o 2 punkt, jaki ja mam im wyciag z ekarty wyslac, jak nie ma zadnych, wyslac tylko skan dowodu osobistego i ekarty i przejdzie ??
Moze ktos z was wplaca eKarta do Mb i wysylal im jakies skany co potrzeba wyslac zeby eKarta wplacac ??



Pomozcie, bo nie wiem co jutro im wyslac.
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 19/06/2005 13:40

eKarta to nie jest karta kretytowa wiec wyciagu to im nie wyslesz
Posted by: Wrona

Re: Moneybookers [7] - 20/06/2005 13:18

Jako ze mam konto w BPH, potrzebuje do przelewu Online nastepujacych danych firmy MB:
Adres:
Kod, Miejscowość:

Za pomoc serdecznie dziekuje !

Pozdrawiam,
Amantino.
Posted by: meyde9

Re: Moneybookers [7] - 20/06/2005 13:57

A ja mam takie pytanie:

Czy ktos z was ma konto w mbanku i chcial weryfikowal ekarte w MB.Pisze u nich tak, ze oni sobie pobiora z mojej ekarty kwoet pomiedzy 1.01 a 1.99E, no wiec zaladowalem ekarte na 10 zlotych, zgodzilem sie na to pobranie i pobrali mi jak zauwazylem 4.44zlote z ekarty, wiec przechodze do wertyfikacji ekarty, a oni tam pisza zebym wpisal jaka kwota obciazyli moja karte, ale musze wpisac w Euro, a w mabnku widze ze pobrali 4.44 ale zlotych, no wiec sam zaczalem przeliczas ile to tych euro moglo byc, ale nawet nie wiedzialem po jakim kursie liczyc. Po 2 blednych wpisac, okazalo sie ze teraz musze wplacic pare groszy przelewem i bede mogl aktywowac ta karte. I powiedzcie mi skad ja mam wiedziec na jakas kwote w euro oni obciaza karte, jak w mbanku mam info na ile obciazyli w zlotowkach ?? jak mam to aktywowac ?? Dalej strzelac ta kwote ??
Posted by: Nirtz

Re: Moneybookers [7] - 20/06/2005 14:44

jeśli posiadasz konto w złotówkach w MB spóbuj wysłać pieniądze (bez zatwierdzania) wybierając w EURO wówczas pod kwotą pojawi się pożarta kwota w PLN i będziesz wiedział po jakim kursie na dana chwilę (nie wiem co ile zmieniaja kurs, ale pewnie raz dziennie) MB przelicza EUR-PLN, pamiętaj o prowizjach (nie jestem pewny czy ta kwota podana w pln jest juz z prowizją czy nie, chyba nie)
Posted by: grzeHo

Re: Moneybookers [7] - 21/06/2005 12:59

Mam pytanie.
Co należy zrobić by móc wypłacać pieniądze z MB na konto bankowe w mBank.
Jeżeli znajduje sie już gdzieś taki opis prosze o link.
Posted by: Dev

Re: Moneybookers [7] - 21/06/2005 13:46

w zakladce moje konto-> profil w polu lista kont bankowych trzeba dodac swoje konto bankowe, i trzeba wplacic z tego konta conajmniej 5 euro (ok20zl) na mb, wtedy zwieksza ci limity transakcji i zweryfikuja konto bankowe i bedziesz mogl spokojnie na nie wyplacac (biora prowizje cos ponad 7zl)
Posted by: meteorBB

Re: Moneybookers [7] - 21/06/2005 17:27

Zleciłem w sobote pierwszą wpłatę do moneybookers
i do dnia dzisiejszego nie widzę zadnej kaski.
Moim zdaniem dwa robocze na przelew to chybo
wystarczajaco.
Napiszcie ile kaska z inteligo moze tam iść.

Dodam, że dodałem:) swojego konto w profilu więc chyba wszystko powinno być ok.
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [7] - 21/06/2005 20:12

meteorBB - potrwa to troszke dłużej niż dwa dni. W moim przypadku były to 4 dni. Zalecam Ci cierpliwość. Pamiętaj też że wymieniając sie z kimś tutaj na forum, możesz mieć pieniążki na MONEYBOOKERS w kilka sekund. Pozdr
Posted by: grzeHo

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 11:18

Ile idą pieniązki z MoneyBookers do mBank.
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 11:20

Ile idą pieniązki z MoneyBookers do mBank.

Ja wypłaciłem 250 złotych z MB do mBanku w poniedziałek kolo 13.00.

Przed chwilką sprawdzałem i jeszcze nie mam. Ale mysle że tak średnio to 2-3 dni.
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 11:32

ja zlecałem wypłate w niedziele w nocy, wczoraj doszła
Posted by: szymi_zdobywca

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 15:02

czy na jednym koncie w moneybookers można mieć więcej niż jedną walute ?(subkonta) czy trzeba zakładać nowe na inną walutę?
Posted by: meteorBB

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 17:25

Pomóżcie chłopaki w dwóch sprawach

- dwa dni temu zleciłem pierwsza swoja wplate do beteuro z moneybookers i do dnia dzisiejszego nie ma tam jeszcze kasy - myślałem że to są płatności natychmiastowe prosze o wyjaśnienie

-jak sie weryfikuje konto w money wpłaciłem do nich kase i wypłaciłem od razu tak jak pisza mała kwote przyszedłmi przelew z kod w tytule przelewu i niby mam go wpisac w zakladke verificy ale ja nie mam takiej kolo mojego dodanego konta o co chodzi??
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 18:23

meteorBB - Co do pierwszego pytania to musisz napisać maila do ich supportu i podać w nim numer swojego ID , kwote wpłacanego depozytu. Ja jeszcze czasem wpisuje numer tranzakcji (na koncie MONEYBOOKERS zawsze tam jest podany taki numerek przy kwocie przelewu)

Co do drugiej cześci pytania to nie wiem o co biega.. Sam niedawno założyłem konto w Moneybookers, i dwa dni temu zleciłem wypłate kilkuset złotych na swoje konto bankowe w MBANKU. ale żadnej weryfikacji nie robiłem.... jedynie na początku gdy zakładałem konto. Ale była to weryfikacja konta e-mail. Mozesz opisać nieco jasniej? Pozdr
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 18:25

szymi_zdobywca - nie jestem pewien do końca ale chyba tak sie nie da...
Posted by: Marcovia

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 18:29

Quote:

czy na jednym koncie w moneybookers można mieć więcej niż jedną walute ?(subkonta) czy trzeba zakładać nowe na inną walutę?




Ja mam dwa konta (w dwóch walutach) na swoją osobę. Nie jestem pewien, czy to zgodne z ich regulamienm ale jak do tej pory wpłacam i wypłacam bez żadnych konsekwencji.
Posted by: meteorBB

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 18:40

Dzieki za zainteresowanie moja sprawa kolega

Odnośnie tej weryfikacji to naczytałem się trochę na różnych stronach poświęconych moneybookers. Tam pisali, że
po zasileniu po raz pierwszy swojego konta należy dokonać pierwszej wypłaty z konta z money na swoje w banku - ale małej kwoty.
Gdy przelew pojawi się na twooim koncie bankowym będzie w tytule przelewu kod, który właśnie należy wpisać przy dodanym koncie bankowym w money w zakładce veryficy której ja właśnie tam nie widzę!!

Moje dodane konto ma status podstawowy i właśnie nie wiem czy mam je weryfikować czy może już mam je zweryfikowane??

Napisz co o tym myślisz

ps. a maila mam wysłać do suportu beteuro??
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 18:57

Maila musisz wysłać pod adres support@beteuro.com
Odnośnie tej weryfikacji to może tak było kiedyś, gdy jeszcze nie mieli konta w polskim banku. Ja nic takiego nie robiłem a kilkanaście minut temu zalogowałem sie na swoje konto i pieniązki już miałem (przelew szedł równe 2 dni)
Skoro masz statut podstawowy to już nic nie musisz robić.
Ja jednak od razu wysłałem im skan dowodu żeby mieć święty spokój i zeby mnie nie męczyli o niego przy wypłacie (nie wiem czy to jest konieczne ale dostałem od nich maila że dziękują za przesłany skan). Gdybyś pisał kiedyś maila do MONEYBOOKERS to uzbrój sie w cierpliwość. Mi kiedyś odpisali po 8!!!! dniach.
Posted by: meteorBB

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 19:19

Ok też im wyślę scany dowodu tak dla świętego spokoju.

Powiedz mi jeszcze jedno jak wyglądają wypłaty z beteuro i innych buków na moneybookers są online - czy trochę może to potrwać ??

pozdro

ps. a ten beteuro to przegina z zabezpieczeniami całe dwa dni namęczyłem się z wysyłaniem maili i faksów moich scanów dosłownie wszystkiego włącznie ze scanami rachunków moich transakcji. Ile człowiek musi się na wkurw...
Posted by: tekkentag

Re: Moneybookers [7] - 23/06/2005 19:36

Z beteuro wypłacałem pieniądze tylko jeden raz i była to niewielka kwota. Ale pieniądze mialem na MB już po 12 godzinach. Zawsze jak zakładam jakieś konto w buku to od razu na poczatku wysyłam skan swojego dowodu do ich supportu. Zrobiłem taż też z beteuro i miałem święty spokój. W moim przypadku dowodzik wystarczył
Posted by: aveflorek

Re: Moneybookers [7] - 24/06/2005 13:09

Witam i licze na szybka pomoc

Moja historia z MB:
Jakies 3 miesiace temu zalozylem u Nich konto ,ale wogole z niego nie korzystalem. Pare dniu temu przeprowadzilem moja pierwsza transakcje w MB

- Gamebookers --> MB

wszystko sprawnie ,kasa na MB dosyc szybko wplynela.

Teraz chce zrobic cos takiego tzn. z konta z MB wyplacic kase na moje konto bankowe w PKO no i nie wiem jak to zrobic ,bo slyszalem ze trzeba przeprowadzic jakas weryfikacje konta (wplacic jakas drobna kwote ze swojegokonta bankowego ,na ktore chce sie pozniej wyplacac pieniadze) Wiec zrobilem jak wyzej tzn przeslalem z 20zl na MB z mojego banku no i kasa wlasnie przyszla na konto w MB.
Moze mi ktos napisac co ja mam teraz po koleji zrobic zeby wyplacic kase z MB na konto bankowe????

Co to jest numer rozliczeniowy banku ?? i gdzie go znajde ,albo moze ktos zna dla PKO BP.

Z gory dzieki za pomoc
Pozdrawiam
Posted by: aveflorek

Re: Moneybookers [7] - 24/06/2005 13:24

NIe wiem czy sie nie pospieszylem i czy czegos zle nei zrobilem:

Numer Rozliczeniowy Banku: to cyfry od 3 do 10 z mojego konta bankowego

Dodalem wiec swoje konto bankowe ,pozniej calosc z konta w MB przelalem do mojego PKO.

Przed chwilka dostalem emaila ,ze:

"Dear Mr xxxxxxxx xxxxx,

You have successfully added a new bank account in your Moneybookers account:

Bank name: Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA
Account number: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

If you did not authorize the addition of this bank account, please contact our customer service at :

service@moneybookers.com

Thank you for using Moneybookers! "


No i wlasnie to na czerwono mnie teraz ciekawi ,o co biega
jak sie autoryzuje konto bankowe ??
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 24/06/2005 14:37

wplacasz kase ze swojego konta na konto w MB
Posted by: dragon

Re: Moneybookers [7] - 24/06/2005 14:40

Mam pytanie: a co jeśli nie psoiadam w żadnym banku konta to czy moge poprostu iśc do pierwszego lepszego banku i wypełnić blankiecik i wpłacić w ten sposób na konto w MB ??
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 24/06/2005 16:01

zaloz sobie konto, przeciez kiedys i tak bedziesz musial jakos kase wyplacic,
Posted by: aveflorek

Re: Moneybookers [7] - 25/06/2005 08:07

Quote:

Witam i licze na szybka pomoc

Moja historia z MB:
Jakies 3 miesiace temu zalozylem u Nich konto ,ale wogole z niego nie korzystalem. Pare dniu temu przeprowadzilem moja pierwsza transakcje w MB

- Gamebookers --> MB

wszystko sprawnie ,kasa na MB dosyc szybko wplynela.

Teraz chce zrobic cos takiego tzn. z konta z MB wyplacic kase na moje konto bankowe w PKO no i nie wiem jak to zrobic ,bo slyszalem ze trzeba przeprowadzic jakas weryfikacje konta (wplacic jakas drobna kwote ze swojegokonta bankowego ,na ktore chce sie pozniej wyplacac pieniadze) Wiec zrobilem jak wyzej tzn przeslalem z 20zl na MB z mojego banku no i kasa wlasnie przyszla na konto w MB.
Moze mi ktos napisac co ja mam teraz po koleji zrobic zeby wyplacic kase z MB na konto bankowe????

Co to jest numer rozliczeniowy banku ?? i gdzie go znajde ,albo moze ktos zna dla PKO BP.

Z gory dzieki za pomoc
Pozdrawiam




Ponawiam ,bo to wazne dla mnie
Posted by: aveflorek

Re: Moneybookers [7] - 25/06/2005 08:07

Quote:

NIe wiem czy sie nie pospieszylem i czy czegos zle nei zrobilem:

Numer Rozliczeniowy Banku: to cyfry od 3 do 10 z mojego konta bankowego

Dodalem wiec swoje konto bankowe ,pozniej calosc z konta w MB przelalem do mojego PKO.

Przed chwilka dostalem emaila ,ze:

"Dear Mr xxxxxxxx xxxxx,

You have successfully added a new bank account in your Moneybookers account:

Bank name: Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA
Account number: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

If you did not authorize the addition of this bank account, please contact our customer service at :

service@moneybookers.com

Thank you for using Moneybookers! "


No i wlasnie to na czerwono mnie teraz ciekawi ,o co biega
jak sie autoryzuje konto bankowe ??




Ponawiam ,bo to wazne dla mnie
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 25/06/2005 08:16

wszystko jest ok
to na czerwono - piszą że jeśli to nie ty sam dodales to konto bankowe to zeby sie z nimi skontaktowac...
Posted by: vebnaster

Re: Moneybookers [7] - 25/06/2005 08:35

A ja nie na temat, potrzebuje pozbyc sie kasy z MB okolo 100-150zl, jezeli ktos potrzebuje szybko kase to mozemy sie wymienic, przyjme na mBank

Sory ze nie na temat
Posted by: globus

Re: Moneybookers [7] - 25/06/2005 18:26

Wplacilem wlasnie z mBanku do MB w celu zwiekszenia limitu transkacji. Pisza ze to trwa 2-3 dni. Licza sie tylko dni robocze ? CZy to ze wplacam z mbanku na mbank przyspieszy transakcje ?
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 25/06/2005 18:37

a od kiedy Moneybookers ma konto w mbanku ??
Posted by: piotras

Re: Moneybookers [7] - 25/06/2005 18:44

maja w Bre Bank, a mbank to tylko czesc Bre Banku ;p i nic to nie przyspiesza przelewu
Posted by: globus

Re: Moneybookers [7] - 29/06/2005 19:48

MB se w kulki leci wyslalem im kase w sobote wieczorem jest sroda wieczor a kasy nie ma Pisza ze 2-3 dni
Posted by: lukasz654

Re: Moneybookers [7] - 29/06/2005 19:54

Quote:

MB se w kulki leci wyslalem im kase w sobote wieczorem jest sroda wieczor a kasy nie ma Pisza ze 2-3 dni




zapamietaj ze soboty,niedzieli i swiat nigdy nie licz jak dzien.
z drugiej strony MB powinno juz kase ci dopisac,po prostu suport sie opierdala z przejrzeniem konta w brebanku ( moze wyslales blednie lub z obcego konta?wtedy mina)
Posted by: grzeHo

Re: Moneybookers [7] - 29/06/2005 21:07

Ja już czekam ponad tydzień i to jest bardzo podejrzne
...
I w tym miejscu chciałem zapytać co jest potrzebne aby uruchomić kanał wypłaty z MB do mBanku ... tylko wpłata ze swojego konta do MB czy coś jeszcze ???
Posted by: Dev

Re: Moneybookers [7] - 29/06/2005 22:10

grzeHo-> jakbys czytal temat to bys wiedizal odpowiedzialem ci na to same pyt bodajze na stronie 12 w tym watku
Posted by: berni440

Re: Moneybookers [7] - 30/06/2005 14:18

Potrzebuje niewialka kwote na MB, mam konto w inteligo.Czy ktos bylby tak mily i... ?
Posted by: berni440

Re: Moneybookers [7] - 01/07/2005 11:17

Ta struktura MB jest jakas popierdolona, na polskie konto BRE pieniadze wplywaja w ten sam dzien a oni potem 3 dni albo wiecej czekaja na zaksiegowanie. No wkurwiam sie juz na maxa - szkoda mi bylo 4zl przy wplacie karta to teraz mam.
Posted by: aveflorek

Re: Moneybookers [7] - 01/07/2005 14:29

Quote:

MB se w kulki leci wyslalem im kase w sobote wieczorem jest sroda wieczor a kasy nie ma Pisza ze 2-3 dni




Ja tez wyslalem w sobote ,a kaska dzis wplynela na konto ,wiec sie wywiazali z obietnicy (do 5 dni roboczych)
Posted by: mihal

Re: Moneybookers [7] - 01/07/2005 17:02

Mampytanie:
Po założeniu konta w mb przesłałem tam kaske z konta bankowego przez co zwiększyłem limit do ok 3000GBP . Czy kolejny przelew na konto mb zwiększy mój limit o następne 3000?
Posted by: globus

Re: Moneybookers [7] - 01/07/2005 17:04

Quote:

Quote:

MB se w kulki leci wyslalem im kase w sobote wieczorem jest sroda wieczor a kasy nie ma Pisza ze 2-3 dni




Ja tez wyslalem w sobote ,a kaska dzis wplynela na konto ,wiec sie wywiazali z obietnicy (do 5 dni roboczych)



NO ja tez dzisiaj dostalem kase ale po kilku mailach wyjasnieniach ( podawalem detale przelewu ). To mialo trwac 2-3 dni robocze a nie 5
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [7] - 01/07/2005 17:26

Czesc,

Gdzie widziales, ze ma byc 2-3 dni? W informacji jest:

Ile czasu trwa przesłanie depozytu?

Przekaz bankowy: Zazwyczaj trwa to 2-5 dni roboczych, w zależności od kraju zamieszkania. Jeśli mieszkają Państwo w kraju należącym do sieci bankowej Moneybookers (przekazy bankowe), przekaz zazwyczaj dociera do adresata w ciągu 3 dni roboczych.

a zazwyczaj to przelew u nas idzie 1 dzien ale zdarza sie, ze 4 dni.

Wojtek
Posted by: mihal

Re: Moneybookers [7] - 01/07/2005 17:44

Quote:

Mampytanie:
Po założeniu konta w mb przesłałem tam kaske z konta bankowego przez co zwiększyłem limit do ok 3000GBP . Czy kolejny przelew na konto mb zwiększy mój limit o następne 3000?



ponawiam pytanie . czy każda wrzutka pieniędzy z konta bankowego na konto mb zwiększa limit ? a jeśli nie - to co jak np po 2 tygodniach cały limit wykorzystam?
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 01/07/2005 18:21

Quote:

Quote:

Mampytanie:
Po założeniu konta w mb przesłałem tam kaske z konta bankowego przez co zwiększyłem limit do ok 3000GBP . Czy kolejny przelew na konto mb zwiększy mój limit o następne 3000?



ponawiam pytanie . czy każda wrzutka pieniędzy z konta bankowego na konto mb zwiększa limit ? a jeśli nie - to co jak np po 2 tygodniach cały limit wykorzystam?




Kazda wplata NIE zwieksza limitu, mozesz zwiekszyc ten limit poprzez depozyt karta (2 euro trzeba zdeponowac),
a jesli wykorzystasz caly limit to wtedy telofon do nich i moze uda Ci sie cos wynegocjowac, a jak nie to poczekasz 90 dni
Posted by: mihal

Re: Moneybookers [7] - 01/07/2005 18:26

dzieki . troche lipa bo konto mb mam w innej walucie niz bankowe , i z depozytem kartą moogą być klopoty(juz ktoś tu o tym pisał). ale telefon do nich to tez jakaś opcja . pzdr
Posted by: Don

Re: Moneybookers [7] - 02/07/2005 02:33

po wyslaniu skanow np dowodu os. tez mozna zwiekszyc limit (tylko o tym nie pisza na stronie), mi zwiekszyli o 10tys euro
Posted by: mihal

Re: Moneybookers [7] - 02/07/2005 08:58

Quote:

po wyslaniu skanow np dowodu os. tez mozna zwiekszyc limit (tylko o tym nie pisza na stronie), mi zwiekszyli o 10tys euro



wielkie dzieki Don.
Posted by: loipop

Re: Moneybookers [7] - 02/07/2005 11:05

moje pytanie : czy moge wyplacic kase z moenybookers na czyjes konto
-czy moge wplacic kase z moneybookers z czyjegos konta?
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 02/07/2005 12:57

- nie
- nie

W regulaminie jest to na czerwona nawet napisane
Posted by: loipop

Re: Moneybookers [7] - 02/07/2005 14:40

dzieki. ja rzadko reg czytam
Posted by: fasolek

Re: Moneybookers [7] - 02/07/2005 17:24

Quote:

dzieki. ja rzadko reg czytam




to polecam zaczac to robic, bo mozna miec problemy pozniej:)
Posted by: loipop

Re: Moneybookers [7] - 02/07/2005 18:33

a tam ..gadanie
Posted by: Puyol

Re: Moneybookers [7] - 04/07/2005 14:52

Witam,
czy ktos rzetelnie jest w stanie okreslic mi korzysci, jakie wynikaja z korzystania z Moneybookers w stosunku do wplat i wyplat np e-karta? Dotychczas korzystalem tylko z ekarty i w zasadzie nie analizowalem kosztow tego typu operacji, ale po sprawdzeniu ostatniej wplaty wyliczylem, ze stracilem 5%, w stosunku do kursu dziennego NBP - czyli 100 zł - boje sie analizowac pozostale wplaty/wyplaty (konta u wszystkich bukow mam w Euro). Na ile moge ograniczyc te koszty? Po jakim kursie dokonuja przewalutowan?
Jakie sa ew. zle strony MB?
Posted by: Invers

Re: Moneybookers [7] - 04/07/2005 14:55

MB jest lepszy niż Neteller??

Jak jest z przewalutowaniem pieniędzy z PLN na USD??

Czy logowanie wygląda jakoś skomplikowanie??
Posted by: alfa

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 11:15

ja dwa dni temu na przewalutowaniu z USD na PLN stracilem 10%- jak dla mnie to rozboj w bialy dzien
Posted by: kapitansb

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 11:35

Quote:

ja dwa dni temu na przewalutowaniu z USD na PLN stracilem 10%- jak dla mnie to rozboj w bialy dzien




no dobrze ,ale gdzie straciles ,na MB czy w Nettelerze?
Posted by: Rusty

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 11:55

Zleciłem wypłate w poniedziałek rano i dziś rano kasa była na mbanku tak więc pierwsza klasa!
Posted by: alfa

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 17:21

Quote:

Quote:

ja dwa dni temu na przewalutowaniu z USD na PLN stracilem 10%- jak dla mnie to rozboj w bialy dzien




no dobrze ,ale gdzie straciles ,na MB czy w Nettelerze?




ten temat jest o MB wiec to oni mnie stukneli na 10%
Posted by: Puyol

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 19:24

ja dwa dni temu na przewalutowaniu z USD na PLN stracilem 10%- jak dla mnie to rozboj w bialy dzien
Czyli krótko mowiac, nie oplaca sie bawic w Moneybookers, mniejsze straty mam korzystajac z karty...
Posted by: Puyol

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 19:27

Quote:

ja dwa dni temu na przewalutowaniu z USD na PLN stracilem 10%- jak dla mnie to rozboj w bialy dzien
Czyli krótko mowiac, nie oplaca sie bawic w Moneybookers, mniejsze straty mam korzystajac z karty...



Pierwszy wiersz to oczywiście był cytat
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 21:04

Jak sie ma sytuacja jezeli beda dwa konta na rozne osoby rozne miejsca zamieszkania a jedno IP ?

szukalem w archiwum ale jedni pisza ze blokuja inni ze nie ma problemu jestem udupion bo visa blokuje mi wyplaty na 30 dni i potrzebuje kase wplacic

prosze o odp kogos zorientowanego w temacie
Posted by: Expekt-typ

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 22:49

Sprawa wyglada tak że : Ja mam kilka kont i mi nie zablokowali a kolega ma 2 konta ( jedno swoje i drugie na kuzyna o innym nazwisku ) i mu zablokowali te 2 konta . Wszystko zalezy od częstotliwości robionych transakcji i wysokości przelewanych kwot .

pozdrawiam
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [7] - 06/07/2005 22:51

Quote:

Sprawa wyglada tak że : Ja mam kilka kont i mi nie zablokowali a kolega ma 2 konta ( jedno swoje i drugie na kuzyna o innym nazwisku ) i mu zablokowali te 2 konta . Wszystko zalezy od częstotliwości robionych transakcji i wysokości przelewanych kwot .

pozdrawiam




a co jak zablokuja konto z kasa ?

bo tam cos pisze ze jakby firma upadla to traci sie pieniadze
Posted by: Boomber

Re: Moneybookers [7] - 08/07/2005 11:41

ile śrenio czekacie na odpowiedź z MB. Wyłałem 2 email i nic
Posted by: Maciek

Re: Moneybookers [7] - 08/07/2005 14:48

srednio 2-3 miesiace
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [7] - 08/07/2005 15:00

U mnie wychodzi wieksza srednia - na 1 mail odpowiedzieli po kilku dniach. Na kilka innych czekam juz po pol roku nawet. Moze sie doczekam moze nie

A tak na powaznie to rzdko odpowiadaja na maile zwiazane z wyplata na konto bankowe. I lepiej do nich w razie czego dzwonic niz pisac.

Wojtek
Posted by: Rusty

Re: Moneybookers [7] - 08/07/2005 15:07

No to mnie chyba lubią mi góra dwa dni.. ost czekałem jakies 7h
Posted by: mihal

Re: Moneybookers [7] - 10/07/2005 13:34


szukam buka do którego będę mógł wrzucać kasę z konta bankowego a wyjmować na moje konto moneybookers niekoniecznie grając u tego buka. sprawdziłem już willhilla , ladbrokes , bet365 , gamebookers , expekt i u żadnego z tych nie da się tak robić (z różnych powodów - np w gamebookers straszą mnie że mi zamkną konto za przerzucanie pieniędzy bez grania) . zna ktoś buka u którego to przejdzie????
Posted by: Dev

Re: Moneybookers [7] - 10/07/2005 13:55

a nie prosciej od razu przelac kase na konto moneybookers?
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [7] - 10/07/2005 13:56

A jaki jest w tym sens? Dlaczego nie wplacisz od razu na Moneybookers? Pewnie w Betandwin da sie tak zrobic ale odradzam takie rozwiazanie w ogole.

Wojtek
Posted by: mihal

Re: Moneybookers [7] - 10/07/2005 14:23

Quote:

a nie prosciej od razu przelac kase na konto moneybookers?



problem w tym że konto mam w angielskim banku ale bez bankowości on-line , a miezskam w Polsce. może ze sportingbet mi się uda.
Posted by: nowy WK

Re: Moneybookers [7] - 10/07/2005 14:29

Raz pewnie sie uda ale jakbys chcial za czesto to kazdy buck sie wkurzy na cos takiego moim zdaniem. Szczegolnie jak ma darmowa wplate bo pewnie wtedy ponosi jakies koszty.

A dlaczego do bucka da rade wplacic a do MB nie?

Wojtek
Posted by: mihal

Re: Moneybookers [7] - 10/07/2005 14:36

Quote:

Raz pewnie sie uda ale jakbys chcial za czesto to kazdy buck sie wkurzy na cos takiego moim zdaniem. Szczegolnie jak ma darmowa wplate bo pewnie wtedy ponosi jakies koszty.

A dlaczego do bucka da rade wplacic a do MB nie?

Wojtek



Do buka mogę wpłacić kase bez czekania z mojej karty debetowej , a nie przelewem z konta .
Posted by: pokerstars

Re: Moneybookers [7] - 10/07/2005 17:24

Witam
W moneybookers jest opcja wyplaty na karte.
I moje pytanie , czy wyplata(zwrot ) moze byc dokonany tylko do wysokosci zasilenie karta ( czyli typowy zwrot), czy tez mozna dokonywac za posrednictwem karty wyplacac kwoty wieksze od wplaconych ta metoda ??

jezeli ktos to juz to praktykowal, to jak dlugo trwa taka operacja .

pzdr
Posted by: Beerhouser

Re: Moneybookers [7] - 10/07/2005 19:57

Wiele razy słyszałem iż moneybookers zablokował konto wielu uzytkownikom bez konkretnego powodu stąd moje pytanie:
Wpłaciłem z konta moneybookers po raz pierwszy do buka(gamebookers),teraz chciałbym wypłacic pieniądze spowrotem na moneybookers a nastepnie do banku.problem może i jest drobnostką,w moim nazwisku jest litera ń,wiadomo że gamebookers nie akceptuje polskich znaków,dlatego u nich w moim nazwisku widnieje litera n Stąd pytanie czy moneybookers bądz gamebookers będzie stwarzał jakies problemy przy wypłacie/wpłacie do/z nich??Hehe,problem wydaje się banalny,ale wolałbym się upewnić.Dzięki za odp.
Posted by: Boomber

Re: Moneybookers [7] - 11/07/2005 11:32

wpłaciłem pieniądze we środe z mBnku do mb (50 zeta). do dziś nic nie doszło, jest to moja piersza wpłata, czy powinienem się martwić? w mb pisze żę wszystko powinno być zrealizowane od 3-4 dni.
Posted by: mihal

Re: Moneybookers [7] - 11/07/2005 11:37

Quote:

Wiele razy słyszałem iż moneybookers zablokował konto wielu uzytkownikom bez konkretnego powodu stąd moje pytanie:
Wpłaciłem z konta moneybookers po raz pierwszy do buka(gamebookers),teraz chciałbym wypłacic pieniądze spowrotem na moneybookers a nastepnie do banku.problem może i jest drobnostką,w moim nazwisku jest litera ń,wiadomo że gamebookers nie akceptuje polskich znaków,dlatego u nich w moim nazwisku widnieje litera n Stąd pytanie czy moneybookers bądz gamebookers będzie stwarzał jakies problemy przy wypłacie/wpłacie do/z nich??Hehe,problem wydaje się banalny,ale wolałbym się upewnić.Dzięki za odp.



Ja mam litere 'ł' w nazwisku na koncie bankowym ia na koncie moneybookers mam 'l' i nie miałem problemów z przelewami w jedną i drugą stronę .
Posted by: Beerhouser

Re: Moneybookers [7] - 11/07/2005 12:50

Quote:

Quote:

Wiele razy słyszałem iż moneybookers zablokował konto wielu uzytkownikom bez konkretnego powodu stąd moje pytanie:
Wpłaciłem z konta moneybookers po raz pierwszy do buka(gamebookers),teraz chciałbym wypłacic pieniądze spowrotem na moneybookers a nastepnie do banku.problem może i jest drobnostką,w moim nazwisku jest litera ń,wiadomo że gamebookers nie akceptuje polskich znaków,dlatego u nich w moim nazwisku widnieje litera n Stąd pytanie czy moneybookers bądz gamebookers będzie stwarzał jakies problemy przy wypłacie/wpłacie do/z nich??Hehe,problem wydaje się banalny,ale wolałbym się upewnić.Dzięki za odp.



Ja mam litere 'ł' w nazwisku na koncie bankowym ia na koncie moneybookers mam 'l' i nie miałem problemów z przelewami w jedną i drugą stronę .





Dziękuje bardzo za odp.
Posted by: Boomber

Re: Moneybookers [7] - 11/07/2005 13:21

Quote:

wpłaciłem pieniądze we środe z mBnku do mb (50 zeta). do dziś nic nie doszło, jest to moja piersza wpłata, czy powinienem się martwić? w mb pisze żę wszystko powinno być zrealizowane od 3-4 dni.


pytanie już nieważne. przelali
Posted by: xmind

Re: Moneybookers [7] - 14/07/2005 07:04

mam 2 pytania
1- czy w moneybookers moge zdefiniowac karte z mbanku??
niby ma te 3-4 cyferki na odwrocie- dzieki ktorym upowaznia do transakcji w internecie- ale ostatnio chcialem np. zaplacic za bilety lotnicze i w easyjet.com nie przyjelo mi...

2- jezeli mam zdefiniowane konto bankowe- i jezeli mam juz gotowe pieniazki w MB to w jakim terminie [srednio] moga mi przelac te pieniazki??

no bo chce miec kaske jak najszybciej [21.07 to ostateczny termin]
no a konto i karta oczywiscie siostry- dlatego nie wiem czy fatygowac ja i kombinowac z ta karta- czy moze zdaza z przelewem [bo to bedzie moj 1]
Posted by: Marlo85

Re: Moneybookers [7] - 17/07/2005 11:02

Mam takie pytanie czy wy teraz tesh macie problem z logowaniem na na konto bo ja wogole chcialem zalozyc konto ale nie da sie rady logowac tak samo wiec nie wiem o co chodzi maja cos popsutego..?? wie ktos cos na ten temat?..Pozdr
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [7] - 17/07/2005 11:52

masz 128 bitowa wersje klucza szyfrujacego ?
Posted by: Marlo85

Re: Moneybookers [7] - 17/07/2005 15:07

Quote:

masz 128 bitowa wersje klucza szyfrujacego ?




Ja wogole nie mam pojecia co to jest moglbys mi powiedziec o co w tym chodzi albo jak to sie robi... please...:) Z gory bardzo dziekuje... Pozdr
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [7] - 17/07/2005 15:41

zakladam ze masz IE6 czy 5 czy jakis inny wejdz na gorze masz plik edycja itd na koncu daj pomoc a potem Internet explorer - informacje tam masz sile szyfrowania i sprawdz czy psize 128 bitow, to mzoe byc jedna z przyczyn
Posted by: Marlo85

Re: Moneybookers [7] - 17/07/2005 15:48

Pisze mi 40- bitow a co to oznacza i ile powinno byc zeby mi sie ta stronka otwierala i jak to zrobic zeby zmienic ta sile szyfrowania?...
Posted by: Luksi

Re: Moneybookers [7] - 17/07/2005 18:02

Hej,
Mam takie pytanie i liczę tutaj na pomoc.
Otóż, Chciałbym przelać pieniądze z brytyjskiego banku do MB, ale niestety muszę podać tzw. sort code banku do którego to te pieniądze maja zostać przelane. Na stronie MB nic o tym nie pisze. Wysłałem już nawet maila do angielskiego supportu z MB i czekam i nic. Czy więc istnieje jakiś bank brytyjski, do którego mógłbym wpłacić brytyjskie funty, ale żeby na koncie MB zaksięgowali mi równowartość w polskich złotówkach? I czy takie operacje bankowe coś kosztują? Czy ktoś wie jak rozwikłać tą sprawę???
I jeszcze jedno. Czy brytyjskie funty zostana automatycznie skonwertowane do polskich złotówek po dotarciu pieniędzy na moje konto MB, które jest w polskiej walucie?
Z góry dziękuję za pomoc.
Posted by: Marlo85

Re: Moneybookers [7] - 17/07/2005 20:52

Quote:

Pisze mi 40- bitow a co to oznacza i ile powinno byc zeby mi sie ta stronka otwierala i jak to zrobic zeby zmienic ta sile szyfrowania?...




Ponawiam pytanie odpowie ktos?....
Posted by: D_M

Re: Moneybookers [7] - 17/07/2005 21:23

tu lezy twoj problem musisz sciagnac ze strony IR dodatek z kluczem 128 albo wsadzic np 6.0 wersje ale firefoxa lub jakms przegladarke ktora obsuguje szyfrowanie 128 bitowe i bedzie ok