Problemy

Posted by: Anonymous

Problemy - 22/07/2003 16:48

Wczoraj zalozylem druzyne w MZ i mam problemy po zalogowaniu wchodze np. na biuro i zmienia sie godzina na 2 godziny wczesniej i tak jest ze wszystkim obojetnie na co bym nie wszedl to cofa czas. Mialem dzis mecz o 11 i chcialem zobaczyc komentarze ale nic z tego to mnie zaczyna wkurzac, jesli ktos tez ma takie problemy jak ja to niech to napisze to mnie przynajmiej uspokoji. Prosze o szybka odpowiedz co jest grane
Pozdrowienia
Posted by: SebaS.... ...

Re: Problemy - 23/07/2003 02:18

eee taki problemy to jeszcze nic
co powiesz na zmiane symulatora dzien przed ostatnim meczem ligowym, meczu trwajacym 20min zamiast 90, pilka rowno w 90min potrafi sie zatrzymac w powietrzu tuz przed linia bramkowa, tygodniowe wylogowywanie z gry (tego to nigdy nie zapomne), brak polskich liter ale jakze nasilnie wstawianych mimo pojawiacjacego sie bledu, zabranie kasy z konta po to aby na drugi dzien ta kase oddac, cofniecie rozegranych meczy ligowych i wiele wiele innych niepsodzienek
Posted by: gsg

Re: Problemy - 23/07/2003 02:49

na razie musisz kasowac temporary internet files za kazdym razem jak chcesz odswiezyc strone
Posted by: Anonymous

Re: Problemy - 23/07/2003 13:34

Dzieki za odpowiedzi, kasowanie TIF daje rezultat ale to troche wkurzajace
Narka
Posted by: GerardYo

Re: Problemy - 23/07/2003 14:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Sepi:
[qb]Dzieki za odpowiedzi, kasowanie TIF daje rezultat ale to troche wkurzajace
Narka[/qb][/QUOTE]I to jeszcze jak wkurzajace i uciażliwe...
Posted by: gsg

Re: Problemy - 23/07/2003 15:03

dzi¶ już mi się od¶wieża normalnie MZ
Posted by: Anonymous

Re: Problemy - 23/07/2003 15:29

A teraz z innej beczki, moze ktos zagra towarzyski, mam wolne terminy dzis na wieczor i jutro caly dzien?
Posted by: gsg

Re: Problemy - 23/07/2003 18:14

kurrr.... znów się przestał od¶wierzać :/