REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'

Posted by: Conrad

REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 03/08/2003 04:06

Kilka wskazówek na temat promowania swoich stron w tym dziale...

1. Nie można reklamować stron zawierających polskojęzyczne fora dyskusyjne i/lub czat, bądź linkować do takich stron.

2. Reklamować można JEDYNIE strony oparte na typach. NIE można reklamować np. konkurencyjnych portali bukmacherskich.

3. NIE można reklamować płatnych (nawet częściowo) stron, które pobierają jakiekolwiek opłaty z jakichkolwiek powodów.

4. NIE można reklamować strony, która buduje listę emailową (poprzez np. newslettery, powiadomienia przez email, itp.). Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.

5. Strona musi być ogólnie przyjęta jako "przydatna" dla innych, czyli musi zawierać jakąś treść merytoryczną. Strony, które zawierają np. jedynie informacje o programach partnerskich będą usuwane z tego działu.

6. Strony zawierające linki do programów partnerskich uważanych przez 'mecz.pl' jako "niestosowne" (z jakiegokolwiek powodu) będą usuwane z tego działu.

7. Linki do swojej strony można zamieszczać TYLKO w tym dziale. Posty z linkami (bądź "podpisami") do prywatnych stron będą usuwane z innych działów forum.

8. Jeśli promujesz swoją stronę w tym dziale, należy podać link na własnej stronie głównej do serwisu 'mecz.pl'.

9. Zabrania się nagminnego "podbijania" tematów.

10. Ten dział jest przeznaczony dla stałych bywalców i uczestników tego forum. Promowanie swoich stron przez "nowych przybyszy" nie wchodzi w rachubę.

To na razie tyle - jeśli dojdzie coś nowego to temat zostanie oczywiście aktualniony.

Powodzenia!
Posted by: Gabriel

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/08/2003 16:48

Proponuję aby zabroniona była reklama stron osób, które na siłę wrzucały ją we wszystkie działy.

Pozdrawiam
Posted by: Szakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/08/2003 17:22

..i usilne wyciaganie swoich tematow na sile.

Czesc!

Nowe typy juz na stronie!
Posted by: wOJOK

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 18/08/2003 11:39

Od kiedy te przepisy wchodza w zycie?
Bo jak na razie nadal zamkniety jest jedynie moj topic.
Prosze o rownouprawnienie.
Posted by: GumoL

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 04/09/2003 03:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]
1. Nie można reklamować stron z linkami do własnych (bądź innych) polskojęzycznych for dyskusyjnych, bądź linkować do stron zawierających tego typu linki.
[/qb][/QUOTE]Troszke smutne to..
Wydaje mi sie, ze polskie fora bukmacherskie powinny ze soba wspolpracowaa, a nie konkurowac..
PS. Sorry, ze odswiezam stary temat, ale...
Posted by: wOJOK

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 04/09/2003 16:14

zreszta, wytlumaczcie mi po co ten regulamin?
zamknieto jeden topic, a nikt nie przestrzega regulaminu!
Posted by: Sonny

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 06/09/2003 13:14

Chciałem się grzecznie zapytać KTO i DLACZEGO zamknął mój temat w dziale stron o typowaniu ? Mój temat "www.bet.piasta.pl" . Złamałem regulamin czy dla pana moderatora się coś innego nie spodobało ?
Posted by: wOJOK

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 06/09/2003 16:58

racja Sonny.
Widocznie nie jestes zaprzyjazniony z zadnym z moderatorow, bo chociaz regulamin jest jak byk napisany to sa zamykane tylko niektore topiki.
juz jakis czas temu zauwazylem, ze tutaj sa rowni i rowniejsi.
Posted by: Sonny

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 06/09/2003 18:38

PROSIŁBYM SZANOWNYCH PANÓW MODERATORÓW O WYJAŚNIENIE MI DLACZEGO MÓJ TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY . NIE WIEM GDZIE ZŁAMAŁEM REGULAMIN A ZANIM ZAŁOŻĘ DRUGI TEMAT WOLAŁBYM ŻEBY WSZYSTKO BYŁO OK.
Posted by: martinez

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 06/09/2003 20:39

Napewno Sonny chodzi o polskie forum
na twojej stronie
Posted by: wOJOK

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 06/09/2003 21:55

taa, a pewnie strony, ktorych topiki sa otwarte nie maja linkow do innych for??!!
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/09/2003 15:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Sonny:
[qb]Chciałem się grzecznie zapytać KTO i DLACZEGO zamknął mój temat w dziale stron o typowaniu ? Mój temat "www.bet.piasta.pl" . Złamałem regulamin czy dla pana moderatora się coś innego nie spodobało ?[/qb][/QUOTE]Dobrze zaplacisz Conradowi to i na glownej stronie bedzie widnial twoj link

Bo jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o piniadze
A jezeli chodzi o fora to zgadzam sie z gumolem ,prezciesz walczymy z bukami a nie ze soba

Z tego regulaminu to pare punktow trza zlikwidowac
Posted by: Sonny

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 08/09/2003 03:31

Conrad czy ktokolwiek inny kasujący po cichu tematy : Czy jeśli usunę forum ze swojej strony to moge spokojnie mieć swój temat w "stronach o typowaniu " ? Noi pytanie na które wątpię czy ktoś mi odpowie , dlaczego niektóre strony z forum nie są zamykane ? Dzięki za odpowiedź i proszę o " nie chowanie głowy w piasek" .
Posted by: wOJOK

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 08/09/2003 16:31

dokladnie!
tez chcialbym wiedziec dlaczego niektore sa zamykane, a inne nie.
myslalem, ze wszyscy sa rowni!
szkoda, ze moderatorzy omijaja ten topic :/
Posted by: Galimatias78

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 09/09/2003 17:58

Czy można w swoich postach podawać swoją strone która koncetruje się tylko na typowaniu?

np. tak jak teraz

www.pilkanozna1x2.friko.pl

POZDRAWIAM
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/09/2003 05:52

Tematy są zamykane w chwili wykrycia złamania regulaminu.

Wojtek78: nie. Do tego służą własne tematy w tym dziale.
Posted by: Lokus

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 14/09/2003 14:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]1. Nie można reklamować stron z linkami do własnych (bądź innych) polskojęzycznych for dyskusyjnych, bądź linkować do stron zawierających tego typu linki.

4. Linki do swojej strony można zamieszczać tylko w tym dziale. Posty z linkami (bądź "podpisami") do prywatnych stron będą usuwane z innych działów forum.
[/qb][/QUOTE]Te punkty nie sa przestrzegane przez wielu forumowiczow, a moderatorzy nie sa konsekwentni i nie marza ich postow, wiec po co ten regulamin
Posted by: Lokus

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 14/09/2003 23:38

A 1 pkt regulaminu lamie nawet Dj Sosna uke:
Posted by: J&P

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 19/09/2003 18:36

Ten caly regulamin to jest wielkie Pi........!!!
Inni lamia go jak chca tak jak wspomniano wyzej sosna a my co sie staramy zamykane sa nasze posty,kasowane i jeszcze do tego jak masz forum oczywiscie tylko jedno moze byc forum mecz i nikt inny nie moze miec....
Niedlugo wywala regulamin ze z forum tylko bedo korzystac zapisani u sosny,albo nawet trzeba bedzie im placic miesieczno oplate, ludzie tu chodzi caly czas o kase i nic wiecej smieszny baner co maja na przodzie free bet 10 euro wiecej daje BET365 bo przynajmniej jest 15 euro a nie 10.
Tak ze ludziki co macie stronki z banerkami i innymi zeczami zapomnijcie o jakims dziale dla nas. iwo:
Posted by: wOJOK

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/09/2003 17:18

jak mowie:
Tutaj sa rowni i rowniejsi. Dla jednych ten regulamin obowiazuje, innych wogole nie dotyczy. Paranoja!
Posted by: J&P

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/09/2003 20:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wOJOK:
[qb]jak mowie:
Tutaj sa rowni i rowniejsi. Dla jednych ten regulamin obowiazuje, innych wogole nie dotyczy. Paranoja![/qb][/QUOTE]Zgadzam sie z toba tak tu jest ten co lize du..!!
ma zawsze lepiej....
Posted by: wOJOK

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 21/09/2003 00:36

i ten co ma uklady z modami tez moze tu promowac swoja strone. reszta najlepiej jakby nie istniala.

Sprawiedliwosci Modowie! Wszyscy powinni byc rowni!
Posted by: Galimatias78

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 21/09/2003 21:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wOJOK:
[qb]Tutaj sa rowni i rowniejsi. Dla jednych ten regulamin obowiazuje, innych wogole nie dotyczy. Paranoja![/qb][/QUOTE]Ja bym to ocenił na zwykłe realia rzeczywistości Inaczej "samo życie" - już chyba nawet nowela taka jest
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 03/10/2003 17:52

Małą zmiana, żeby wszystko było jasne:

2. Reklamować można JEDYNIE strony oparte na typach. NIE można reklamować np. konkurencyjnych portali bukmacherskich.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 17/10/2003 23:29

3. NIE można reklamować strony, która poprzez np. newslettery buduje listę emailową . Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.
Posted by: J&P

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 18/10/2003 02:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Małą zmiana, żeby wszystko było jasne:

2. Reklamować można JEDYNIE strony oparte na typach. NIE można reklamować np. konkurencyjnych portali bukmacherskich.[/qb][/QUOTE]to znaczy ze moge napisac swoja stronke.....
Nawet niezle ją sobie zrobiłem....

BeetBook Free Pick
Posted by: J&P

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 18/10/2003 02:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał J&P:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Małą zmiana, żeby wszystko było jasne:

2. Reklamować można JEDYNIE strony oparte na typach. NIE można reklamować np. konkurencyjnych portali bukmacherskich.[/qb][/QUOTE]to znaczy ze moge napisac swoja stronke.....
Nawet niezle ją sobie zrobiłem....

BeetBook Free Pick[/qb][/QUOTE]Dzieki dalej ją blookujecie czyzby boicie sie konkurencji????????????? iwo:
Posted by: Anonymous

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 18/10/2003 03:01

przeginacie
Posted by: martinez

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 18/10/2003 03:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]3. NIE można reklamować strony, która poprzez np. newslettery buduje listę emailową . Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.[/qb][/QUOTE]I co ten biedny DJ sosna teraz zrobi, przeciez on ma u sibie tez liste emailową
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 18/10/2003 03:38

J&P, widocznie SPAMOWAŁEŚ forum tą stronką i dlatego widzisz teraz gwiazdeczki.
Posted by: Szakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 18/10/2003 16:42

Conrad ustosunkuj sie do postu analogowego.
Posted by: DJ SOSNA

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 18/10/2003 17:23

Zapraszam po jawnie podawane typy
Posted by: nieobecny konkurent

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/10/2003 00:30

Szakal - może ja odpowiem co usłyszałem od Conrada, że jest partnerem mecz.pl. Tak więc nieklasyfykuje się do ogólnie pojętych stron o typowaniu na tym forum.

Zastanawiam się tylko dlaczego narzekamy na marną jakość polskich serwisów o typowaniu skoro forum z ponad 7 tysiącami użytkowników promuje strony, które nie mają szans rozwoju (przez polskojęzyczne forum, newslettery etc.)

Jednocześnie serwis Bets World dziękuje forum mecz.pl za współpracę.
Posted by: Set Fisher

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/10/2003 17:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]
Jednocześnie serwis BetsWorld dziękuje forum mecz.pl za współpracę.
[/qb][/QUOTE]No właśnie, co się stało że zginął temat o BetsWorld ? Moim zdaniem bardzo dobrze zapowiadający się sajt pomimo kiepskiego FAQ .

Ktoś mi wytłumaczy zjawisko znikania tematów ?
Posted by: nieobecny konkurent

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/10/2003 17:55

FAQ będzie z czasem ewoluował

Temat zniknął z forum gdyż łamie punkty regulaminu zawarte w pierwszym poście poprzez opcję newslettera.

Posted by: Qcz

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/10/2003 20:26

[QUOTE]
3. NIE można reklamować strony, która poprzez np. newslettery buduje listę emailową . Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.
[/QUOTE]No właśnie tylko, że podawał typy jawnie na www!! A więc ten punkt regulaminu nie został złamany! Wg mnie „grupa trzymające władzę” boi się konkurencji i dlatego usunęła topik z ta stronką z forum! To skandal!!!

Do tej pory nie uzyskaliśmy odp na pytanie analogowego:
[QUOTE]
I co ten biedny DJ sosna teraz zrobi, przeciez on ma u sibie tez liste emaliową
[/QUOTE]jak to jest jedni mogą mieć liste powiadamiającą o nowych typach a inni nie? W jakim kraju my żyjemy? Co to za nierówne reguły?
Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego budowania listy mailowej jest złe? Co to kogo obchodzi? Myślałem, ze to wolne forum. W dziale „strony o typowaniu” jak sa tematy reklamujące strony: "bolek&loleksuper100%typy.republika.pl" to jest ok. Ale jeśli ktoś zrobi coś profesjonalnego to od razu mu się kasuje temat! :stop:
Posted by: Anonymous

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/10/2003 20:38

ano swieta racja.

w zaden sposob nie jest zlamany pkt 3 - bo typy sa podawane jawnie. wiec jesli juz chcecie byc tacy fajni, to po prostu zmiencie tresc tego punktu - bo powstaje sprzecznosc. bo tak naprawde nie chodzi o te nieszczesne jawne typy, a o sama liste maili.

druga sprawa - w takim razie po co jest ten dzial, skoro i tak wiekszosc stron nie przejdzie? jak by chciec spelnic wszystkie pkt regulaminu to strona musiala by byc chyba pusta.

kolejna sprawa - DJ Sosna . nic do niego nie ma, wrecz przeciwnie - bardzo szanuje. ale dlaczego jest forowany tutaj? dobra - to powiedzcie jasno - to jest moj partner, placi mi lub tez pijemy wodke razem. a narazie mydlicie tylko ludziom oczy.

swoja droga to nie wiem po co to komentuje. pewnie i tak zaraz moj post bedzie skasowany. zyjemy wszak w wolnym kraju. tylko niektorym woda sodowa chyba zbyt uderzyla do glowy.

pozdrawiam wszystkich.
Posted by: J&P

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/10/2003 22:06

Jak widze nie tylko moja stronka łamała regulamin co do powyzszej stronki jest niezła ładna grafika tak dalej chłopaki,
Posted by: Radj

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/10/2003 23:59

Jedni sa rowni a inni rowniejsi...Poza Tym DJ Sosna to moderator, co wyjasnia sprawe...
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 21/10/2003 00:07

Qcz/Gimlak, prawnicy z was nie będą... czytajcie dokładniej, ok?

Natomiast co do reklamowania się tutaj to jest to nasz czas antenowy (udostępniany zresztą za darmo) i dlatego to my ustalamy takie zasady jakie chcemy, a jak robimy wyjątki to też jest to nasza sprawa (co, kiedy i jak) bo jest to przecież prywatny serwis. Ktoś może się zgodzić i wziąć ten darmowy czas albo może powiedzieć nie. Po prostu udostępniamy możliwość bezpłatnego reklamowanie się na takich warunkach, jakie nam pasuję. Nikogo do niczego nie zmuszamy.
Posted by: Qcz

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 21/10/2003 00:26

hmm co mam czytac dokladniej? mozesz wkleic raz jeszcze.

mozesz przeczytac Conrad dokladniej mojego poprzedniego posta i odpowiedziec na pytanie:
[QUOTE]
3. NIE można reklamować strony, która poprzez np. newslettery buduje listę emailową . Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.

No właśnie tylko, że www.*********.net podawał typy jawnie na www!! A więc ten punkt regulaminu nie został złamany!
[/QUOTE]dziekuje
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 21/10/2003 00:35

NIE można reklamować strony, która... buduje listę emailową.

Tak jak wspomniałem, wystarczy dokładnie przeczytać... :rolleyes:
Posted by: Anonymous

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 21/10/2003 02:28

ok. masz racje. dla mnie EOT

prawnikie nigdy nie bede studiuje infe, a humanista to ze mnie zaden
Posted by: Szakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 23/10/2003 15:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Tak jak wspomniałem, wystarczy dokładnie przeczytać... :rolleyes: [/qb][/QUOTE]Albo nie czytać i być partnerem mecz.pl który zamyka sie na inne serwisy :rolleyes:
Posted by: DJ SOSNA

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 23/10/2003 16:11

Sz. ty już chyba naprawdę cierpisz nie tylko na sydnrom jednego z memberów tego forum ale cały ten serwis nie daje ci spokoju
Jeśli tak bardzo nie podoba ci się to forum to spróbuj moze (po raz któryś) otworzyć podobne przy swoim serwisie,chociaż chyba zbyt dużej publiki na twoje 'żałosne' dywagania i zaczepki nie bedzie

no offence
Posted by: GumoL

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 27/10/2003 19:21

Dlaczego usuwane sa w tym dziale tematy, ktore zawieraja newsletter?
Przeciez nie jest to nic zlego, typy znajduja sie na stronach, nie trzeba sie nigdzie zapisywac zeby dostac jakis pick..
Rozumiem, ze mailingi sa uwuane np strona kocura, ale newslettery chyba tylko i wylacznie pomagaja w tym, zeby wejsc na strone i skorzystac z danego typu zanim mecz sie zacznie..
Gdyby byly newslettery nie trzeba byloby wchodzic co kilka godzin na dana strone a i tematy na forum nie musialyby byc podbijane przy kazdej aktualizacji.
Prosze o racjonalne wytlumaczenie tego pkt w regulaminie?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 27/10/2003 20:31

Chodzi o budowanie list emailowych, które mogą później być sprzedawane firmom bukmacherskim (a co za tym idzie... SPAM).

Ja też miałem już takie oferty i po prostu powiedziałem NIE. Żaden email użyty do zarejestrowania się na forum nie został jeszcze nigdy sprzedany.
Posted by: GumoL

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 27/10/2003 21:22

Rozumiem, a nie mozna po prostu wymagac, zeby przy mailingu zostal umieszczony tekst typu: Maila umieszczasz na wlasne ryzyko i tak dalej wyjasnione?
Wydaje mi sie, ze moznaby tak zrobic przynajmniej dla osob zaufanych, mysle ze mpbrowar sie do nich zalicza..
PS. W czasie pisania tego postu przyszedl mi jeszcze inny pomysl do glowy (pisze o jednym, mysle o czym innym , bardzo efektywne, radze sprobowac )..
Chodzi mianowicie o to, zeby np w pierwszym poscie tematu byl umieszczony link do innej strony, na ktorej znajdowalby sie formularz do mailingu do ktorego rejestrowanoby sie jak wczesniej wspomnialem na wlasne ryzyko.
Przynajmniej prosilbym zastosowac do osob, ktore sa znane na forum, min mpbrowar, o ktorym wspomnialem i jotte, tez znany i posiadajacy dobre typy na stronie..
Jak widac w temacie mpbrowara nie tylko ja jestem za takim rozwiazaniem?
Conrad co o tym sadzisz?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 00:34

Witam, to że jest to na "własne ryzyko" jest jasne od samego początku, tak więc umieszczenie takiego napisu na stronach w rzeczywistości niczego nowego nie wprowadzi. Szczerze mówiąc nie przewiduję zniesienia tego zapisu w regulaminie, ani wprowadzenia zasady wybiórczości.
Posted by: Szakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 01:21

Wiesz co Conrad robisz afere ze sprawy małej wagi.

Pomysl ile taka prywatna stronka tych ludzi moze miec visitors`ów na dzien?

Ja daje im gora 100 na caly dzien. IP unikalne oczywiscie zakladam. Co za tym idzie strone zazywczaj codziennie ogladaja te same osoby tzn grono stałych bywalcow. I pomysl ilu ich moze zapisac sie na tego newsleterra? No załozmy 100 osob!

I to jest jakis problem dla ciebie?

Ja sam tu nie reklamuje zadnej mojej strony w tym dziale ale zrobilbys ten jeden jednyny wyjatek dla nich a nie jakies koncerty odstawiasz.

Jestem z Wami ludzie! Nie dajcie sobą pomiatać i pamietajcie ze Member stoi nad Adminem bo to my utrzymujemy ruch na tym forum. A Admin bez nas by mial tylko radosc z tego ze "postawil" forum.

Wiec Conrad zrob ten wyjatek dla tych ludzi.
Posted by: kocur

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 01:38

Tez mam aspekt ze strony z lista mailingowa typy na maile nie moge tu reklamowac... ale nic...
Posted by: GumoL

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 01:43

Lista mailingowa to juz calkiem inna sprawa, tutaj chodzi o newslettery, ktore tylko informuja o nowych typach. Do owych newsletterow nie trzeba sie rejestrowac, zeby korzystac z typow, jest to jedynie dodatek, ktory moze bardzo ulatwic korzystanie z postow..
Nie sadze, zeby co do mailingu byly zmiany, raczej newslettery, ale kto wie..
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 01:48

Szakal, nie zgrywaj tu bohatera bo przychodzisz czasami jak stara jędza by jęczeć i narzekać na wszystko. Za każdym razem coś ci nie pasuje. Niby jestes młodą osobą, a jednak zachowaniem przypominasz starą fanatyczkę Radia Maryka, której właśnie się zepsuło radyjko w domu...

Nikt tu nie ma obowiązku udostępniać darmowego czasu antenowego na promowanie innych stron, a jeśli ktoś myśli że jest inaczej to jest po prostu w błędzie (pójdź np. do Radia Zet i spytaj się dlaczego nie zaczną puszczać na antenie darmowych reklam innych stacji... ciekawe co usłyszysz). Ten dział jednak powstał, ale jest pewien regulamin, który musi być przestrzegany jeśli ktoś chce tu się promować.
Posted by: Szakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 16:38

Jesli ktos obiecuje nowe oprogramowanie forum od roku a ciagle mowi ze wszystko gra tylko czeka na nowy soft to dla mnie jest to SCIEMA. I stad to narzekanie.

A ze ludzie boja sie Ci wsadzic widły w oczy i powiedziec co ich razi to juz inny problem. Pamietasz temat "The hub of the universe" nie nadazales kasowac mojej krytyki w stosunku do Twojej osoby.

A skoro udostepniasz czas reklamowy dla forumowiczow to niech nie przswieca ci popularne haslo z Folwarku Zwierzecego ktore ktos Ci zarzucil w tym dziale.

Ps. Co do radia zet to ich tez kiedys meczylem strasznie czemu niepuszczaja Ich Troje na antenie, oklamali mnie ze sie powoluja na badania targettingu i dlatego nie ma Trojcy na ich antenie. A co do RadiaMaryja to czasami nawet slucham audycji wieczornych dla młodziezy.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 18:29

Nowy soft będzie wtedy... kiedy będzie gotowy. Jaka tu chłopie może być ściema jeśli możesz samemu pójść na stronę Infopop i zobaczyć, że jeszcze jest wersja 'Beta'. Może do nich pójdź trochę ponarzekaj, wkońcu to ich ludzie pracują nad softem...

Nie powinieneś mówić za innych tylko za siebie, Szalaku. Zaczynałeś bezsensowne tematy w dziale Sports Insider to kończyły w koszu. :rolleyes:

P.S. Tak naprawdę to niczego nie wniosłeś tym swoim ostatnim postem. Proponuję skorzystać z tego co napisał DJ.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 19:14

Jeszcze jedna rzecz: praktycznie wszystkie decyzje co do ogólnego regulaminu forum czy jego działania są oparte na doświadczeniach innych dużych serwisów dotyczących bukmacherstwa, głównie zagranicznych. Przede wszystkim mowa tu o Major Wager oraz Bettorsworld.

Jednym z niewielu wyjątków jest właśnie ten dział i możliwość reklamowania tu swoich stron. Na MW np. istnieje bezwzględny zakaz tego typu działalności na całym forum. Czytając teraz niektóre wypowiedzi zastanawiam się czy stworzenie takiego działu nie było błędem...
Posted by: Big_star

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 19:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Ps. Co do radia zet to ich tez kiedys meczylem strasznie czemu niepuszczaja Ich Troje na antenie, oklamali mnie ze sie powoluja na badania targettingu i dlatego nie ma Trojcy na ich antenie. A co do RadiaMaryja to czasami nawet slucham audycji wieczornych dla młodziezy.[/qb][/QUOTE]Gratuluje :5gw:
Posted by: Szakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 21:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Nie powinieneś mówić za innych tylko za siebie, Szalaku.[/qb][/QUOTE]Ok umowmy sie co do jednego: Tu tu rzadzisz i ustalasz swoje chore zasady dla Imperium Conradum a Sosna jest oszustem bo nie wyplacil nagrod ludziom za Totolotkowa Bundesliga a tematy kasowal szybciej niz ty The hub of universum! uke:

Ps. Najnowsza versja ubb 6.6.1
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 28/10/2003 21:38

Oj niepoinformowany jesteś. UBB 6.61 to UBBC a my przechodzimy na UBBT (oparte na bazie danych). Wersja 6.4 jest jeszcze wersją Beta i lada moment powinna zostać wypuszczona. Idealnie byłoby przejść na nowy soft w przerwie między edycjami Playoff.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 09/11/2003 22:43

Buahah, skompurowany kraj, JA TEZ MAM JAWNE TYPY A NAWET ANALIZY I CO I ............
i tak dostalem bloka a poprzez emaila informuje o updecie strony, a nie rozsylaniem
pickow, a Conrad w wyjasnieniu napisal ze zlamalem regulamin.. ROWNI I ROWNIEJSI
jak to precyzyjnie jeden z forumowiczow okreslil.. - chory kraj, chory narod.
Posted by: Mregal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 09/11/2003 22:46

iwo:
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 00:08

Tak, zdadza się w 100%, dla strony DJ'a jest wyjątek.

Mowa o "korupcji" jest śmieszna ponieważ to nie jest państwowy serwis utrzymywany za pieniądze podatników... tylko prywatna przedsięwzięcie.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 00:24

Co raz ciekawiej sie robi..
Wkoncu Conrad przyznal sie co do jednego,
ale ilu userow musialo sie wlaczyc do
rozmowy by wkoncu przyznal sie do prawdy.

Ciekawe ile jeszcze brudow wyciagneloby
sie na swiatlo dzienne naciskajac w ten sposob.. :rolleyes:

Ehh, nie od wczoraj czlowiek darzy do wladzy.. :rolleyes:
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 00:36

Lino, nie wiem o czym mówisz. :rolleyes: Wystarczyło przeczytać wcześniejszą wypowiedź na pierwszej stronie tego tematu:

Natomiast co do reklamowania się tutaj to jest to nasz czas antenowy (udostępniany zresztą za darmo) i dlatego to my ustalamy takie zasady jakie chcemy, a jak robimy wyjątki to też jest to nasza sprawa (co, kiedy i jak) bo jest to przecież prywatny serwis. Ktoś może się zgodzić i wziąć ten darmowy czas albo może powiedzieć nie. Po prostu udostępniamy możliwość bezpłatnego reklamowanie się na takich warunkach, jakie nam pasuję. Nikogo do niczego nie zmuszamy.
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 00:44

Ok Wasze forum - w tym momejcie nie ma juz sensu dyskutowac na temat regul,
tylko albo akceptowac albo tez zwijac manatki.. szkoda ze w ten sposob
podchodzicie do ludzi..
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 00:54

Lino, nie wiem o co Ci chodzi. Wspólnie organizowaliśmy konkursy, jest to nasz stały partner. Stąd pewne przywileje.

O "korupcji" możesz mówić jeśli dotyczy to urzędnika państwowego opłaconego przez Ciebie (podatki). Ale tutaj to jest prywatne przedsięwzięcie - to tak jak byś chciał Polsatowi dyktować jak mają operować.

Jest pewien regulamin i możesz się tu reklamować jeśli zgodzisz się go przestrzegać. To wszystko. Moglibyśmy równie dobrze pójść za przykładem Major Wager i w ogóle nie mieć takiego działu. Czy tak by według Ciebie było lepiej? Stara zasada: "dasz palec, to ktoś chce dłoń, dasz dłoń, to ktoś będzie chciał całą rękę..."
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 01:19

Ok, rozumiem przywileje itd.

korupcja ok, zle slowo, nie powinno pasc, my mistake.

Chodzi mi ciagle oto co mowiles, Twoje forum, Twoje zasady, ok to rozumiem,
ale zawsze bedzie Wam musialo zalezec na forumowiczach i robote jaka odwalaja
na tym forum, bo nie liczac szczeniakow 15 letnich spod stsu ludzie po to
wchodza na te forum, po typy..
Z drugiej strony wiadomo, interes juz sie danwo ostro rozkrecil (popularnosc
itd) dlatego i tak bedzie nadal rownie dobrze funcjonowalo forum nawet jak wprowadzicie jeszcze bardziej rygorystyczne zasady tlumaczac sie "bo to moje forum".
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 16:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał L1n0':
[qb]bardziej rygorystyczne zasady...[/qb][/QUOTE]Tak jak napisałem wyżej... jest pewnien regulamin i możesz się tu reklamować jeśli zgodzisz się go przestrzegać. To wszystko. Moglibyśmy równie dobrze pójść za przykładem Major Wager i w ogóle nie mieć takiego działu. Czy tak by według Ciebie było lepiej? Stara zasada: "dasz palec, to ktoś chce dłoń, dasz dłoń, to ktoś będzie chciał całą rękę..."
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 16:39

Conrad mowisz jak bot.. ciagle to samo..

Reklamowanie stron to jest w sumie banal, zareklamowalem raz i mi wystarczy.
Ale ogolnie chodzi o to jaki stosunek macie do userow, ktorzy maja zwyczaj
zagladac na te foru nie jest dobrym przykladem, zero szacunku, a to oni
prakrycznie tworza forum (juz ktos o tym wspominal ubierajac w ladniejsze
slowa..) nie przychodza do Was, tylko do typerow, ktorzy juz dali sie
poznac z lepszej strony, by wymienic sie informacjami, poczatowac, etc.
A nie dla Pana Conrada, DJ'a ktory sie wypromowal i robi swoje obok, czasami
"rzuci cos od serca" by przypomniec o istnieniu badz pokazac sie "nowym",
badz tez po tym kontrowersyjnym wprowadzeniu abonamentu "poprawic" imidz,
pochwalic kilku typerow by ci w riposcie podziekowali jawnie na forum
"dziekuje mistrzu" itd.. A o rescie adminow nie mowie bo juz danwo nie
istnieja aktywnie.. zawsze jak Wam cos nie pasuje do uciekanie od odpowiedzi
badz zupelnie ignorujecie slowa skierowane pod Waszym adresem.

To tak w skrocie, mozna by caly fielieton o Was napisac..

Powiedz mi w ktorym momencie sie myle, bo moze jestem 'za swiezym'
userem i/lub malo widze..
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 17:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał L1n0':
[qb]Ale ogolnie chodzi o to jaki stosunek macie do userow, ktorzy maja zwyczaj
zagladac na te foru nie jest dobrym przykladem, zero szacunku...[/qb][/QUOTE]Teraz to mnie zgubiłeś. Jakieś przykłady? Chyba naprawdę nie masz czego się czepiać.... :rolleyes:
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 17:30

Ehh, przykladow jest sporo, nie chce mi sie teraz od nowa czytac tematow
gdzie takowe sytuacje zaistnialy a utrwalily sie w pamieci.
No jak juz wczesniej wspomnialem o tej liscie emialwoej i wyjatkiem
Dj Sosna - po ilu 'interwencjach' wkoncu zostala sprawa wyjasniona! to raz,
dwa np. sam Szakal i jego wypowiedzi, sporo ma chlop racji, nie wnikam dla
jakisz przyczyn pisze 'na Was' ale ja w to nie wnikam, fak jest faktem,
w jaki sposob jest/byl traktowany.
Mnostwo jest zjawisk nieodpowiedniego traktowania, usuwanie tematow, bany
na ip (niewyjasnione publicznie), aa gdy przychodzi moment kiedy jest potrzebna
intwencja moderatora to oczywiscie jak na lekarstwo, jak palanty (policja) -
nie ma ich kiedy sa potrzebni.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 17:54

Lino, otwórz najlepiej nowy temat w dziale Forum bo coraz mniej to wszystko ma wspólnego z tym działem...
Posted by: mpbrowar

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 20:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał L1n0':
[qb]... pochwalic kilku typerow by ci w riposcie podziekowali jawnie na forum
"dziekuje mistrzu" itd[/qb][/QUOTE]Od*******isz ty się wreszcie ode mnie czy nie ?
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/11/2003 21:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał L1n0':
[qb]... pochwalic kilku typerow by ci w riposcie podziekowali jawnie na forum
"dziekuje mistrzu" itd[/qb][/QUOTE]Od*******isz ty się wreszcie ode mnie czy nie ?[/qb][/QUOTE]heeh nie wiem o co Ci chodzi?

Co mialem do powiedzienia juz napisalem, koniec kropka (.)
Posted by: Qcz

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2003 19:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Chodzi o budowanie list emailowych, które mogą później być sprzedawane firmom bukmacherskim (a co za tym idzie... SPAM).

Ja też miałem już takie oferty i po prostu powiedziałem NIE. Żaden email użyty do zarejestrowania się na forum nie został jeszcze nigdy sprzedany.[/qb][/QUOTE]hmmm dobry argument Ale w newsletterze b.e.t.s.w.o.r.l.d.net jest opcja, ze jesli chce sie wypisac wystarczy kliknc w link dolaczany do kazdego listu. A wiec jeden spam i kazdy moglby sie usunac sie z z bazy. Zaden problem
Posted by: Anonymous

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2003 20:00

co nie zmienia faktu ze mozna baze emailowa sprzedac
Posted by: Szakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2003 20:24

Zgadza sie konkurs byl ale nagrody nie zostaly mimo wczesniejszych obietnic ze strony Sosnowskiego wyplacone.

Za to nie nalezy sie przywilej tylko odciecia jezyka co by nie obiecac za duzo na drugi ra i nie dotrzymac slowa.
Posted by: Anonymous

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2003 20:54

Czemu w postach LINO zamiast jego Nicku jest teraz
kropka
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2003 21:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]...jesli chce sie wypisac wystarczy kliknc w link dolaczany do kazdego listu. A wiec jeden spam i kazdy moglby sie usunac sie z z bazy. Zaden problem [/qb][/QUOTE]"Teoretycznie". Ale w rzeczywistości nawet z tak renomowanej firmy jak Sportingbet zostają sprzedane dane emailowe przez nieuczciwych pracowników. Tak więc nie chcąc się przyczyniać do możliwości (jakkolwiek skromnej) powtórzenia się takiego procederu wprowadziłem ten zapis w regulaminie.

Moby, nie wiem. Najlepiej spytaj się Pana Kropki.
Posted by: Qcz

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2003 22:33

Conrad: jaki Ty jestes wspanialomyslny Tak dbasz o tych biednych, bezbronnych uczestnikow tego forum. Chronisz swoje owieczki jak tylko mozesz Ale moze dajmy ludzia wolny wybor? Jesli chca sie dopisac do takiej listy, niech sie dopisuja! Wszak zyjemy w wolnym kraju :zobacz:
Pozdrawiam
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2003 22:37

Qcz, ale przecież tak właśnie jest, każdy może zapisać się tam gdzie chce.
Posted by: Qcz

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 01:33

raczej nie Bo przez 3 punkt regulaminu nie dowie sie w ogole, ze taka strona istnieje
Czyli jednak posrednio bronicie ich przed tym zapisem
Posted by: twist

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 02:27

Conrad uzywasz takiej sofistyki ze az nawet mna zakrecilo ale pamietaj ze nawet ty kiedys miales mleko pod nosem nie wspominajac o wielkim DJ ktory ciagle zbiera na nagrode i zebrac nie moze
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 03:09

Qcz, jest dokładnie tak jak wspomniałem wyżej. Z drugiej strony, nie mam jakiegokolwiek obowiązku udostępniać darmowej reklamy serwisom, o których wspominasz, które buduja listy mailowe.

Twist, co przez to rozumiesz? Czy ja budując ten serwis spamowałem inne serwisy ("eh, chodźcie tu na mecz.pl...")? Czy oczekiwałem darmowej reklamy na innych serwisach by wypromować mecz.pl? Czy działałem w ogóle w podobny sposób? Nie sądzę.

Ten serwis powstał o własnych siłach i bez potrzeby wykorzystywania pozycji innych by się wspiąc. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to najlepiej spytać się SebaS'a - jednego z współtwórców tego serwisu.
Posted by: twist

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 06:02

nie mam podstaw sadzic ze jest inaczej a raczej prywatnego śledztwo nie bede wszczynal. Tylko nie zauwazasz jednego; forum mecz.pl nie jest zwykla strona, nie jest takze polsatem (tam za robote dostaje sie wynagrodzenie), tylko swoista symbioza - sam bez nas nie istniejesz i my bez Ciebie tez. Serwis wspoltworzony jest przez nas wszystkich oczywiscie w roznym stopniu, a nie podoba mi sie to, ze w zamian za robote wieksza lub mniejsza jedni dostaja frukta, a inni nie przymierzajac "ochlapy"
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 13:53

Hmm, szczerze mówiąc nie widzę do czego zmierzasz, Twist. Czy chodzi Ci tylko o ten dział? Bo jeśli tak to na serwisach typu MW w ogóle nie ma czegoś takiego. Nie wiem dokładnie czego się spodziewasz- opłaty za swoją obecność na forum? Tak jak wspomniałem, nie mam jakiegokolwiek obowiązku promowania jakiejkolwiek strony, i chciałbym żeby to było od początku jasne.
Posted by: Anonymous

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 14:25

zanim napisze to co napisze.... to zaznacze, ze nie walcze tu o nic, bo to i tak nie ma sensu. a zreszta do niczego nie jest potrzebne... kto bedzie chcial wyprmowac swoja strone to i tak to zrobi bez mecz.pl . niech Conrad ma czyste rece i sumienie.

przychodzi mi tylko jedno na mysl po przeczytaniu calego watku. padaja tu rozne stwierdzenia, ze broni sie ludzi przed spamem, ze to prywatny ogrodek itp itd.. a tak naprawde jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze.

i nie mowie bron boze ze to zle. tak po prostu jest
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 15:59

twist chyba mial na mysli o ziarnku
szacunku jakie nam 'wspotworcom' sie nalezy,
o czym ja rowniez wspominalem i nie chodzi tylko
o ten dzial tylko o caloksztalt, bo Ty Conrad
dzielsz 'moje - twoje, moj serwis.. twoj wybor
wchodzisz - nie wchodzisz itd".
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 16:05

Dobrze powiedziane. Tak jak wspomniałeś, każdy może się promować w swoim zakresie.

Wpisz na Onecie "ludzie chodźcie na mecz.pl" i zobacz czy taka wiadomość w ogóle przejdzie przez moderatorów. Małe szanse Ci daje, choć samemu jeszcze nie próbowałem. I wcale bym się im nie dziwił, bo z jakiej paki ma jakiś mecz.pl się promować wykorzystując do tego Onet? Niby z jakiej racji?

Twist, na zakończenie dodam, że kiedyś na Major Wager dawali nagrody za przekroczenie 2000 postów czy coś takiego. Osobiście dobrowolnie zrezygnowałem z tej "nagrody" bo nie czułem, że coś mi się należy za pisanie tam. Do dziś jestem tam obecny, i mam tam prawie dwa razy więcej postów niż tu na mecz.pl. Aha, i tam jest totalny zakaz promowania prywatnych stron/for/czatów... i NIKT jeszcze nie narzakał na to.
Posted by: Szakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 17:11

Conrad MW ma zakaz podawania w 'stopce' stron, ale dzial maja do Promocji Stron z ktorego korzystaja glownie 'Handicaperzy' oraz ludzie co zachecaja do brania udzialu w konkursach na konkurencyjnych forach. Wiec ze nie ma takiego dzialu jesy nieprawda.

Co do reklamy to spojrz na: Liga MECZ.pl w MANAGERZONE! :rolleyes:
Posted by: twist

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/11/2003 21:10

nie chodzilo mi o $$, satysfakcje mam z samego faktu zrobienia czegos pozytecznego. Na szacunek w tym kraju, w tych czasach tez bym nie oczekiwal. Chodzi mi tylko o w miare na ile to mozliwe rowne traktowanie wg zaslug wspoltworcow tego serwisu. tyle. A jesli chodzi o MW to Szakal juz sprostowal.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 13/11/2003 21:38

Twist, co do tego "szacunku" to Lino (aka Pan Kropka) po prostu pod fałszywą banderą używa właśnie tego określenia by przedstawić swoje niezadowolenie z regulaminu. Tak samo jak pod banderą "Chrześcijaństwa" niektóre partie polityczne próbowały forsować swoje pomysły, choć tak naprawdę z Chrześcijaństwem niewiele to miało wspólnego.

Po drugie Szakal mówi o dziale Promotions a ten został stworzony głównie dla buków by mogli informować o swoich promocjach, gdyż MW zabrania firmom nie reklamującym się u nich do robienia tego w Mess Hall (główny dział forum). Jest to miejsce prawie wyłącznie jednorazowych tematów (0-1 odpowiedzi), a to, że wrzucił tam wszystkich "touts" pozwala jeszcze większą presję wywrzeć na bukach by reklamowały się na MW i mogły informować o promocjach w bardziej popularnych działach forum.

Twist, daję oczywiście preferencje dla stron, z którymi np. blisko współpracowałem bądź dalej współpracuję, ale ogólnie jeśli ktoś ma stronę i wszystko jest w porządku z regulaminem to przecież nie ma żadnego problemu by ta osoba prowadziła tu swój temat, informowała wszystkich o nowościach, dostawała jakiś "feedback", itd. (jedynie ze spamerami nie mam cierpliwości).
Posted by: Betsa vel L1n0

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 17/11/2003 01:05

Yo Conrad a co powiesz na taka forme reklamy?
Tez zabroniona? Pytam sie by raptem nie
dostac 'przypadkowego' bana
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 17/11/2003 02:28

Witam, to już od dawna nie jest dozwolone, ale dziękuję za upewnienie się.
Posted by: Pasztet

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/12/2003 20:14

Czesc,
Prosze o odblokowanie mojego tematu, bo teraz juz wszystko jest zgodne z regulaminem. Dzieki.

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=24;t=000107
Posted by: Pasztet

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 13/12/2003 20:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pasztet:
[qb]Czesc,
Prosze o odblokowanie mojego tematu, bo teraz juz wszystko jest zgodne z regulaminem. Dzieki.

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=24;t=000107 [/qb][/QUOTE]ponawiam prosbe... :zobacz:
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 14/12/2003 00:13

Proszę zapoznać się dokładnie z regulaminem.
Posted by: Pasztet

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 14/12/2003 00:41

[QUOTE] 1. Nie można reklamować stron z linkami do własnych (bądź innych) polskojęzycznych for dyskusyjnych i/lub czatów, bądź linkować do stron zawierających tego typu linki. [/QUOTE]To znaczy, ze nie moge miec na stronie linkow reklamujacych polskie fora Ehhh... life is brutal
Posted by: Blacky83

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 04/01/2004 02:05

3. NIE można reklamować strony, która poprzez np. newslettery buduje listę emailową. Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.

------------------------------------------

Conrad ten punkt jest bez sensu, nie moge na spokojnie sobie prowadzic tematu o mojej stronce. Jezeli sie boisz o to ze ktos poprzez subskrypcje wysyla typy to zapraszam Cie do dopisania sie do mojej, ja wysylam jedynie powiadomienie o nowym typie na mojej stronce. Troche to jest uciazliwe sprawdzanie co pol godz kilkunastu stron czy jest juz nowy typ czy nie, a tak dosatje sie powiadomienie.
Posted by: Ares96

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 04/01/2004 06:34

Witam Conrad

Chciałbym powiedzieć, że przeglądałem dziesiątki polskich forum i bezsprzecznie mecz.pl jest najbardziej uczęszczanym i co za tym idzie najbardziej popularnym. Moim zdaniem wygląda to tak:
60% mecz.pl
40% - wszystkie pozostałe

Wykonałeś świetną robotę tworząc je bezinteresownie (lub interesownie, czego nie wiem), Twoje forum jest niezwykłym : jak to często podkreślasz: 'nośnikiem reklamowym'
Tyle celem wstępu.

Przechodząc do konkretów, Twoje forum jest na first place całej polski, nie ma obaw by ono w jakis sposób spadło niżej w polskiej hierarchii niż jest obecnie, wrzucając link na własnej stronie do mecz.pl (głównej stronie)zyskujesz wiele (przy 500set odsłonach dziennie), moim zdaniem powinieneś być nieco bardziej elastyczny i pozwolić reklamować się serwisom w drugą stronę. Nic na tym nie tracisz, co więcej dużo zyskujesz, poprzez 'czas antenowy' udostępniany, poprzez inne strony. W ten sposób zauważ wiele osób trafiło na Twoje (w tym i ja).

Nie naciskam Cię w żaden sposób tym postem, nie chcę też w żaden sposób burzyć celu według Ciebie tego forum.
Nie mogę zrozumieć też jednego. Zabraniasz reklamowania stron z forum na własnym forum, dlaczego?

a) boisz sie konkurencji
b) ponieważ bierzesz przykład z innych ogólno dostepnych forum
c) nie wiem

Według mnie uelastycznienie tych punktów regulaminu, wyszło by Tobie tylko na plus i nie mówie tylko o ludzkiej wdzięczności, lecz o zwiększeniu, jeszcze bardziej popularności mecz.pl
(wszyscy maja na swoich serwisach logo mecz.pl na gł. stronie).

Jest też inna opcja której hołdujesz, wierzysz ze mecz.pl nie potrzebuje juz reklamy.
Jest to trzeźwe myslenie i na ten czas realne, tyle że rynek internetowy nie stoi w miejscu, z czasem możesz pożałować, że reklama nie szła (darmowa na innych serwisach) cały okręgły rok za free, i forum mecz.pl zacznie się 'kurczyć' czego oczywiście Ci nie życzę.

sumując: Twoje forum i robisz co uważasz za słuszne, jesteś człowiekiem na poziomie i podejmujesz słuszne decyzje. Mam nadzieje, że masz plan dalszy rozwoju forum.

Pozdrawiam
Ares96
Posted by: Anonymous

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 09/01/2004 19:04

Szanowni moderatorzy jestescie szybsi niż Schumacher i Senna razem wzięci!!!
Posted by: mrofka_zet

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/01/2004 00:14

Dlaczego mój post został usunięty ?!?!?!?!
Posted by: campoz

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 25/01/2004 06:45

czesc Conrad

Mozesz byc tak uprzejmy i odpowiedziec mi dlaczego zniknal moj temat...??
(istnial od 1 stycznia do 24 stycznia br)

Czyzby bylo cos zlego na mojej stronie...??

czekam na odpowiedz

pozdrawiam
campoz
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 25/01/2004 16:01

Wystarczy przeczytać regulamin.
Posted by: makos

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 12/04/2004 17:58

Wyciagam temat tak dla niektórych, zeby sobie regulamin poczytali

podro
makos
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 14/06/2004 21:09

bis
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 29/08/2004 23:14

up
Posted by: DJ SOSNA

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 15/09/2004 15:06

Nowy punkt regulaminu :zobacz:

10. Dział jest przeznaczony do promowania i dyskusji na temat stron a nie konkretnych osób. Posty/tematy obrażliwe lub nie zgodne a w/w zasadą będą kasowane.
Posted by: Anonymous

Post deleted by Conrad - 29/10/2004 05:51

Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 29/10/2004 06:04

Naprawdę przeczytałeś cały regulamin? Może sprawdź jeszcze raz punkty #3,7,9.
Posted by: Joker007

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 29/10/2004 14:03

Please can anybody translate the rules to English?

Thank you
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/10/2004 23:47

Joker007, sure thing - I'll send you an email within the next couple of days with the full translation.
Posted by: ali

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/11/2004 16:08

Conrad tak czesto odsylasz ludzi do punktu 3 w regulaminie. Czy sa rowni i rowniejsci. Kasujesz tematy ludziom ktorzy maja jakies tam swoje forum z trzena uzytkownikami a pozwalasz sie reklamowac komercyjnym serwisom? Jak to jest? Obowiazuje jeszcze regulamin?
Posted by: Joker007

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 04/12/2004 21:36

You probably forgot me...
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/12/2004 15:24

Joker007, I sent you a private message a few minutes ago. If you have any further questions, please don't hesitate to ask.
Posted by: mario 88

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/12/2004 21:50

Cześć!

Chciałem zapytać się szanownego grona moderatorów w składzie uQ$, DJ SOSNA, hpc Conrad, dlaczego zablokowana została funkcja dodawania nowych postów w temacie naszej strony tj. www.pewniak.pl. Chciałem nadmienić, że jest mi bardzo przykro z powodu sytuacji jaka teraz panuje na forum, troche mi to przypomina czasy komuny, ale mniejsze o to.Nie łamiemy żadnego z punktów regulaminu tego działu toteż serdecznie prosze o przywrócenie możliwości dodawania nowych komentarzy w temacie www.pewniak.pl. Pozdrawiam mario 16
Posted by: ali

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/12/2004 21:52

To moze wyzej wymenieni panowi podadza w koncu liste uprzywilejowanych.

Na "najlepsza strona w Polssce" to juz wiemy, co zajelo kawal czasu zeby jasno wyrazic. Kto jeszcze?
Posted by: wiechu.s

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/12/2004 22:06

Quote:

Nowy punkt regulaminu :zobacz:

10. Dział jest przeznaczony do promowania i dyskusji na temat stron a nie konkretnych osób. Posty/tematy obrażliwe lub nie zgodne a w/w zasadą będą kasowane.




Zgadzam sie z tym - ale gdzie ma być ta dyskusja jesli blokuje sie mozliwość dodawania postów - bez podania przyczyny?? Po analize innych stron dla których nie ma blokady dodawania postów - o podobnej zawartości do Pewniak.pl stwierdzam że takie postepowanie ( blokada dodawania postów) jest co najmniej niestosowne. Myśle że należy sie nam kilka słow wyjaśnienia.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/12/2004 22:15

Witam, po ostatnich mailach od użytkowników narzekających na nierówne traktowanie poszczególnych stron przejrzeliśmy większość tematów i każda strona nie spełniająca regulaminu została tymczasowo zablokowana.

Jeśli chodzi o pewniak.pl to jest to związane z pkt #1. Jeśli strona spełni warunki regulaminu to temat zostanie oczywiście przywrócony.

Ali, od Ciebie slyszę tylko narzekanie, ale żadnych konkretów. Jeśli coś jest nie tak i ktoś jest nierównie traktowany to po prostu napisz o kogo chodzi. Możesz także na PW.
Posted by: wiechu.s

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/12/2004 22:26

Quote:



Jeśli chodzi o pewniak.pl to jest to związane z pkt #1. Jeśli strona spełni warunki regulaminu to temat zostanie oczywiście przywrócony.




Podporządkowaliśmy sie właśnie temu pkt. regulaminu. Usuneliśmy wszystkie linki z naszej strony. Prosimy o dodanie w naszym temacie opcji dodawania postów.
Dziękuje.
Pewniak.pl
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/12/2004 22:57

Ok, temat przywrócony - można w nim już pisać posty.
Posted by: ali

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 06/12/2004 10:17

Prosze bardzo

"3. NIE można reklamować strony, która buduje listę emailową (poprzez np. newslettery, powiadomienia przez email, itp.). Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'."

Nie mam nic przeciwko stronom komercyjnym, i jak dla mnie moga sie tu reklamowac ale jezeli jest regulamin i tak go Conrad szczegolowo przestrzegasz ze blokujesz ludzi ktorzy maja male stronki, bo gdzies tam zamiescili "niedopuszczalny" link. To co powiesz o kocurbet, hobbet, list amajlingowa skateja-gdzie chyba typy nie sa podawane jawnie (chyba ze w archiwum ).
Jezeli sie o to pytasz to w ogole przegladasz ten temat?
A moze sa to po prostu uprzywilejowane strony/fora?
Posted by: betzone

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 27/12/2004 14:56

czemu moj watek zostal skasowany?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 27/12/2004 15:11

Najprawdopodobniej nie spełniasz regulaminu, np. pkt #9.
Posted by: wiechu.s

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 03/01/2005 18:21

Witam.

Chciałbym zadać pytanie - dlaczego nasz temat po raz kolejny został zablokowany ???
Jaki teraz jest powód ???
Było że mamy linki ; usuneliśmy
Było że mamy newslattera ; usunelismy i to
A teraz co ? Program partnerski? To że zbyt często piszemy w temacie o naszej stronie?
A może nie chcecie żadnych stron na tym forum - to po co ten dział.?
Wybacz Conrad moje zdenerwowanie ale jak łamaliśmy więcej punktów regulaminu niż te za które wcześniej blokowałeś temat to dlaczego nie powiedziałeś o tym od razu tylko raz otwierasz temat ;niby wszystko OK a za chwilę dajesz blok.Tak sie postępuje z dziećmi
Jesli to forum będzie nadal w ten sposób prowadzone to będziesz miał tu samych małolatów z sts-u a w działach zamiast dyskusji o typach i wielu ciekawych informacji znaleźć będzie można pytanie o której otwierają profa!

Pozdrawiam.
wiechu.s
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 03/01/2005 19:29

Wiechu.s, szukasz problemu po mojej stronie a tak naprawdę nawet nie spojrzałeś na początek tego tematu gdzie jest regulamin:

7. Jeśli promujesz swoją stronę w tym dziale, należy podać link na własnej stronie do serwisu 'mecz.pl' (lub 'mecz.com').

Mam już dość blokowania tematów i przypominania m.in. Tobie o tym i tamtym. Jeśli kolejny raz będę musiał zamknąć temat to gwarantuję, że nie zostanie przywrócony do przyszłego Sylwka bo szkoda mojego czasu na to.
Posted by: wiechu.s

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 03/01/2005 20:34

Dziwi mnie tylko że ostatnio zablokowałeś temat za newslattera. Po tym jak go usuneliśmy nie miałeś dalszych zastrzeżeń. Teraz blokujesz że nie mamy linku do mecz.pl.
Hm.... nic to - musimy stworzyć dział z linkami - ewentualnie jesli jesteś zainteresowany to na stronie głownej damy baner mecz.pl - jesli tak to proszę o wiadomość prywatną.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 03/01/2005 23:05

Na ogół reaguję tylko wtedy, gdy dostaję maila/pw o tym, że regulamin nie jest przestrzegany, bądź kiedy robię ogólny przegląd stron.

Temat przywrócony, czekam na dział z linkami bo inaczej będą czekały u mnie w skrzynce skargi innych, że regulamin to i tamto, i że nic nie robię by go egzekwować, itd.
Posted by: wiechu.s

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 04/01/2005 00:51

TXS - jak tylko nasz Webmaster wróci z urlopu sylwestrowego zrobimy dział linków.
Posted by: tymek

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 24/01/2005 01:14

link mecz.pl dodany

prosze o odblokowanie tematu i strony

dziekuje
Posted by: Ziutek17

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/03/2005 14:26

Gdzie jest temat o mojej stronie www.typy.ziutek.prv.pl ??
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/03/2005 15:17

Temat został "przeniesiony" do niewidocznego działu ze względu na złamanie regulaminu (pkt #3).
Posted by: Ziutek17

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/03/2005 15:23

Przez maile nie beda podawane typy. Wysylac bede tylko powiadomienia o pojawieniu sie nowych typow, ktore zamieszczane sa tylko i wylacznie na stronie. Co Ci przeszkadza to, ze ludzie dostana informacje o pojawieniu sie nowych typow? Moge liczyc na powrotne dodanie tematu do dzialu?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/03/2005 20:14

Niestety nie, dopóki łamany jest ten punkt regulaminu nie będzie możliwe promowanie tej strony na tym forum.
Posted by: Smeagol

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 23/03/2005 10:33

Witam

Dlaczego został usunięty temat o mojej stronie
Spelnia przeciez chyba wszystkie punkty regulaminu?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 24/03/2005 07:23

#3, w dużej mierze też #2.
Posted by: Smeagol

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 24/03/2005 09:26

Quote:

#3, w dużej mierze też #2.




Nie łamie w żadnym wypadku punktu #3 nie posiadam listy emailowej wszystkie typy są podawana jawnie na stronie www wiec nie bardzo rozumiem dlaczego łamie ten punkt regulaminu co do punktu #2 to chyba sobie żartujesz moja strona jest podobna do reszty stron których tematy nie zostały usunięte. Wiec wyjaśnij mi jeśli możesz co to za dyskryminacja??
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 25/03/2005 16:58

Ze względu na już zerowy brak zaufania do "bukmachera" Expekt nie będzie można promować w tym dziale stron, które werbują do tej "firmy" naiwnych klientów. Dziękuję.
Posted by: riquelme

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 04/05/2005 17:44

moj tema ze stronka www tez usuniety jak co to prosze o wyjasnienia. dzieki
Posted by: 3hunter

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/05/2005 13:08

czemu moj temat zostal usuniety?????????????????:(
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/05/2005 14:24

Przeczytaj regulamin na początku tego tematu.
Posted by: 3hunter

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/05/2005 16:27

ok ,rzeczywiscie ,jesli chodzi tylko o ten link to go zamieszcze -to nie problem ,jesli o cos jeszcze to napisz...jesli to zrobie przywrocisz temat?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/05/2005 16:59

Tak, przywrócę.
Posted by: 3hunter

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/05/2005 17:10

juz jest...
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/05/2005 17:26

Temat przywrócony...
Posted by: galeon

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/09/2005 13:36

Mój temat został skasowany, dlaczego?
Prosze o podanie punktu regulaminu którego moja strona nie spełnia....

pozdrowienia
Galeon
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/09/2005 14:28

Proszę dokładnie przeczytać regulamin. Nie będę to ciągle za kogoś robił za każdym razem... Pozdrawiam.
Posted by: galeon

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/09/2005 16:02

Quote:


1. Nie można reklamować stron z linkami do własnych (bądź innych) polskojęzycznych for dyskusyjnych i/lub czatów, bądź linkować do stron zawierających tego typu linki.

2. Reklamować można JEDYNIE strony oparte na typach. NIE można reklamować np. konkurencyjnych portali bukmacherskich.

3. NIE można reklamować płatnych (nawet częściowo) stron, które pobierają jakiekolwiek opłaty z jakichkolwiek powodów.

4. NIE można reklamować strony, która buduje listę emailową (poprzez np. newslettery, powiadomienia przez email, itp.). Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.

5. Strona musi być ogólnie przyjęta jako "przydatna" dla innych, czyli musi zawierać jakąś treść merytoryczną. Strony, które zawierają np. jedynie informacje o programach partnerskich będą usuwane z tego działu.

6. Strony zawierające linki do programów partnerskich uważanych przez 'mecz.pl' jako "niestosowne" (z jakiegokolwiek powodu) będą usuwane z tego działu. Ze względu na nasz osobisty brak zaufania do "bukmachera" Expekt nie będzie można promować w tym dziale stron, które werbują do tej "firmy" klientów.

7. Linki do swojej strony można zamieszczać TYLKO w tym dziale. Posty z linkami (bądź "podpisami") do prywatnych stron będą usuwane z innych działów forum.

8. Jeśli promujesz swoją stronę w tym dziale, należy podać link na własnej stronie do serwisu 'mecz.pl' (lub 'mecz.com').

9. Zabrania się nagminnego "podbijania" tematów.

10. Ten dział jest przeznaczony dla stałych bywalców i uczestników tego forum. Promowanie swoich stron przez "nowych przybyszy" nie wchodzi w rachubę.




1-nie ma chata ani forum na stronie, linków do stron zawierających fora dyskusyjne w języku polskim tez nie ma!

2-oparty tylko i wyłacznie na typach

3-całkowicie darmowy

4-newsletter jest, ale tylko po to aby powiadamiac o nowych typach, a typysa podawane jawnie poprzez www

5-przydatna na pewno jet wielu osobom

6-Linki do PP sa, ale nie do expektu, a chyba tylko ten PP jest uwazany za niestosowny przez mecz.pl

7-Tylko i wyłącznie w tym dziale

8-jest link do mecz.pl w dziale "linki"

9-nawet nie zdąrzyłem tego zrobic:)

10-już jestem troche uzytkownikiem mecz.pl, to chyba mam prawo umieścic link?

pozdrawiam,
Galeon
Posted by: Adiq

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/09/2005 16:25

Galeon, gdybys zadal sobie trud przeczytania calego tematu "Regulamin", to wiedzialbys, ze newslettery sa zabronione w kazdej postaci, wiec lamiesz punkt 4 na pewno
Posted by: Shell

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 13/10/2005 16:21

Witam , ja mam takie pytanko.

Czy mogę podać adres www stronki na której jest chat i typy podają wszyscy użytkownicy ?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 13/10/2005 19:29

Nie.
Posted by: rene

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 29/01/2006 22:44

Conrad, czy mogłbyś przybliżyć mnie i innym, dlaczego Expekt tak tu podpadł
Wydaje mi się, że warto zaznajomić innych
Podaj więc powody lub linki do tematów, bo nie mogę znaleźć tej informacji
pytanie dot. pkt 6
6. Strony zawierające linki do programów partnerskich uważanych przez 'mecz.pl' jako "niestosowne" (z jakiegokolwiek powodu) będą usuwane z tego działu. Ze względu na nasz osobisty brak zaufania do "bukmachera" Expekt nie będzie można promować w tym dziale stron, które werbują do tej "firmy" klientów.

Powiem szczerze, że zupełnie nie przypadł mi do gustu pkt. 10
10. Ten dział jest przeznaczony dla stałych bywalców i uczestników tego forum. Promowanie swoich stron przez "nowych przybyszy" nie wchodzi w rachubę.

Faktycznie, że wygląda to tak, że są równi i równiejsi
Bez urazy
Poza tym punkt ten przmi jak rozkaz jakiegoś nawiedzonego kaprala z USArmy
Przeredagujcie to
Wydaje mi się, że nowi są ważni i nie powinno im się zamykać furtki lub traktować ich gorzej
Ale jeśli juz to należałoby zdefiniować terminy "śtały bywalec" i "uczestnik forum"
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 29/01/2006 23:17

Bo zrobili to czego się nie robi (i gdyby byli zrzeszeni w IBAS to by po dupie dostali), czyli zmienili regulamin zakładu w trakcie jego trwania. I w ten sposób ludzie stracili pieniądze, choć stawiająć zakład obstawiali według regulaminu, który nie spowodowałby przegranej. Niedopuszczalne. Po drugie jako jedyny buk ujawniali prywatne informacje o klientach nawet tutaj na forum co jest już zupełnie nie do zaakceptowania.
Posted by: odgdog

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/01/2006 00:14

Quote:
Bo zrobili to czego się nie robi (i gdyby byli zrzeszeni w IBAS to by po dupie dostali), czyli zmienili regulamin zakładu w trakcie jego trwania. I w ten sposób ludzie stracili pieniądze, choć stawiająć zakład obstawiali według regulaminu, który nie spowodowałby przegranej. Niedopuszczalne. Po drugie jako jedyny buk ujawniali prywatne informacje o klientach nawet tutaj na forum co jest już zupełnie nie do zaakceptowania.


Mógłbybś podać więcej szczegółów tych kwestii? Albo chociaż pierwszej?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/01/2006 08:15

Zmiana regulaminu w trakcie trwania zakładów. Chodziło o skoki narciarskie. Wczesniej mieli taki regulamin, że jeśli jeden czy obaj skoczkowie nie przejdą do drugiej rundy to są zwroty. A później w trakcie zakładów to zmienili. W IBAN by się śmieli z nich bo by musieli zwracać pieniądze... ale jak się siedzi na Malcie to widocznie wszystko można robić...
Posted by: galeon

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/01/2006 09:19

A ja sie juz tylko z czystej ciekawosci zapytam, dlaczego link mojej strony został usuniety?
Jakoś widze Conrad że moja strona Ci wadzi strasznie, juz chyba 3,4 razy dodawałem link ale za każdym razem znajdywałeś nowy powód zeby zammknąć temat. Nie bój sie juz nie założe nowego, tylko jak mówie z czystej ciekawości pytam dlaczego tym razem usunąłeś topic?

pozdrawiam,
galeon
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/01/2006 10:21

Przywróciłem temat, wydawało mi się, że czegoś tam nie było, ale jest chyba wszystko ok.
Posted by: Ojro

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/01/2006 11:05

Quote:

Przywróciłem temat, wydawało mi się, że czegoś tam nie było, ale jest chyba wszystko ok.



o qrde


Często odwiedzałem stronę galeon`a i bardzo się zdziwiłem dlaczego znowu zniknęła. Chcąc zostać bezstronniczy nie powiniennem się wtrącać, ale...
Conrad, wybacz mi moją szczerość, takie wytłumaczenie to chyba tylko używają małolaty z podstawówki [z całym szacunkiem wobec nich].
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/01/2006 12:56

Ojro, zacznijmy od tego, że ja się wcale nie muszę przed nikim tłumaczyć dlaczego jakas strona może czy nie może się tu reklamować. W dowolnej chwili, według własnego uznania, mogę usunąć jakikolwiek temat z tego działu...
Posted by: galeon

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 30/01/2006 15:34

Dzieki za przywrócenie, ale już możesz Conrad znowu usunąc topic, bo raz że nie chce już reklamy na tym forum (za dużo tu oszustw i jakas taka niezdrowa atmosfera panuje) a po drugie w czasie gdy nie bylo linku zoorganizowałem konkurs dla odwiedzających moja strone, który będę prowadził na forum.
Także mówie Adios temu działowi.

Pozdrawiam,
Galeon
Posted by: Ares96.

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 31/01/2006 11:41

Quote:

Ojro, zacznijmy od tego, że ja się wcale nie muszę przed nikim tłumaczyć dlaczego jakas strona może czy nie może się tu reklamować. W dowolnej chwili, według własnego uznania, mogę usunąć jakikolwiek temat z tego działu...




To może nie powinieneś się dziwić temu co zrobił expekt.. też działał na zasadzie swojego uznania..
Posted by: kurson

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 31/01/2006 14:39

Quote:

Ojro, zacznijmy od tego, że ja się wcale nie muszę przed nikim tłumaczyć dlaczego jakas strona może czy nie może się tu reklamować. W dowolnej chwili, według własnego uznania, mogę usunąć jakikolwiek temat z tego działu...




Nikt nie kwestionuje, ze forum jest Twoja wlasnoscia, ze Ty tutaj jestes gospodarzem, a pozostali goscmi i my jako goscie powinnismy sie "wlasciwie" zachowywac, przynajmniej w zgodzie z ogolnie przyjetymi zasadami, ale Ty jako gospodarz goszczac nas, rowniez powinienes zachowac choc troche taktu...
Polecam lekture wiersza Jana Brzechwy "Kwoka"...

Pozdrawiam
Posted by: frees

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 09/05/2006 20:52

Quote:

. Ze względu na nasz osobisty brak zaufania do "bukmachera" Expekt nie będzie można promować w tym dziale stron, które werbują do tej "firmy" klientów.





Hehe no to pojechales
Posted by: Profex

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/05/2006 10:03

Cześćchce usunąć swój temat albo edytować post a mam bana za to że nie ma reklamy forum ja mam nowy blog odblokuj ten temat albo go skasuj bo nie moge dwóch tematów w jednym dziale please CONRAD help me!!!!!!!!
Posted by: Mar

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/10/2006 18:22

To już jest parodia, dlaczego mój temat o www.mar.wyniki.org został usunięty ? Czyżby mdoeratorzy mieli problemy ze wzrokiem, czy co ?
Posted by: rene

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 07/10/2006 21:04

Quote:

Ojro, zacznijmy od tego, że ja się wcale nie muszę przed nikim tłumaczyć dlaczego jakas strona może czy nie może się tu reklamować. W dowolnej chwili, według własnego uznania, mogę usunąć jakikolwiek temat z tego działu...



Niby nie musisz się tłumaczyć, niby możesz usunąć dowolny temat. Powiem, że możesz w dowolnej chwili usunąć dowolnego uczestnika, wlepić mu bana. Wszak to twoje forum.
Takie dowolnosci jednak nie najlepiej świadczą o tobie i traktowaniu innych...
Nie lepiej byłoby ustalić jasne i przejrzyste reguły
Posted by: rene

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 09/10/2006 18:10

Ja proponuję dodać zapis, iż dodawanie jakichkolwiek stron poświęconych tematyce bukmacherskiej na forum mecz.pl jest zabronione, by nie zawracać ludziom tyłka
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/10/2006 11:10

A ja proponuję czytać dokładnie regulamin.
Posted by: simon_ZL

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/03/2007 21:58

A ja proponuje pisać jakieś wyjaśnienia....
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/03/2007 22:04

Proponuję jednak jeszcze raz przeczytać regulamin, w tym pkt 10.
Posted by: Leech

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 16/09/2007 19:11

dlaczego moj post o ABC został usunięty
Posted by: DJ SOSNA

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 17/09/2007 04:46

Może dlatego że nie zadałeś sobie nawet trudu przeczytania regulaminu??? patrz: 10pkt.

PS: Brawo dla moderatorów mecz.pl za czujność i szybkie działanie!
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/10/2007 06:30

Regulamin musi być przestrzegany, inaczej byśmy mieli taki kocioł jak w niedalekiej przeszłości.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 09/01/2008 22:45

Pkt #8 uległ zmianie:

8. Jeśli promujesz swoją stronę w tym dziale, należy podać link na własnej stronie główjej do serwisu 'mecz.pl'.
Posted by: Vader

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/03/2008 03:38

A ja mogę się zapytać dlaczego mój post został usunięty? Znikł jakby nigdy go nie było...
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/03/2008 04:03

Nie spełnia pierwszego punktu regulaminu.
Posted by: Vader

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/03/2008 04:12

OK. Pytanie takie- jeśli inne forum także chce aby podać link do nich co jest warunkiem opublikowania u nich tego bloga to co wtedy? Czy mogę zatem wkleić samo logo forum bez linka? Czy będzie to traktowane jako nadal naruszenie regulaminu?
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/03/2008 05:34

Będzie to traktowane jako naruszenie regulaminu.
Posted by: Vader

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' *DELETED* - 10/03/2008 06:56

Post deleted by Conrad
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/03/2008 08:22

Dziękuję za info, każde zgłoszenie regulaminu jest traktowane poważnie przez nas i jeśli zostanie oni stwierdzone to temat jest zamykany/przenoszony.

Jeszcze raz dziękuję.
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/05/2008 08:42

Proszę wszystkich o ponowne przejrzenie regulaminu. Pod koniec weekendu strony będą sprawdzane pod względem spełnienia regulaminu. Proszę szczególnie zwrócić uwagę na strony, do których się linkuje.

W przypadku nie spełnienia regulaminu tematy zostaną usunięte.
Posted by: zicoo

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 27/06/2008 14:51

dlaczego mój temat został zamknięty i przeniesiony?!???
Posted by: rafal08

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 27/06/2008 15:07

Jakies dziwne pytanie zadajesz.Preczytaj regulamin zastanów sie bedziesz wiedzial czemu. Nadal nie bedziesz wiedział ,przeczytaj go kolejny raz i tak do skutku
Posted by: wuuja

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/08/2010 18:26

Witam, mam pytanie. Dlaczego mój temat został skasowany? Przeczytałem regulamin, nie umknął mi punkt o zawarciu na stronie linka do mecz.pl, chcialem nawet wstawić button, jednak strona dopiero się rozwija i jeszcze nie ma odpowiedniego miejsca na takie rzeczy, ale spokojnie - będzie niebawem. Tylko to było powodem?
Posted by: Piostar

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/08/2010 18:35

Tak to jest powodem. Jeśli Twoja strona będzie już gotowa wraz z odnośnikiem do forum to zapraszamy do założenia tematu. Pozdrawiam.
Posted by: void

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/02/2011 04:50

podałem tutaj kiedyś swój blog, jednak został zablokowany mogę znac przyczynę? http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4376468
Posted by: Goget

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/02/2011 04:54

Miałeś linka do konkurencyjnego forum. Obecna wersja strony jest OK.
Posted by: void

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 05/02/2011 04:55

OK dzieki za szybką odpowiedz smile Mam założyc ponownie temat?

Tak.
Posted by: emilok

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/02/2011 00:09

Witam dlaczego moj temat zostal usuniety? co zrobilem zle? naprawie swoj blad ;/
Posted by: Goget

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/02/2011 00:11

Brak linka lub bannera mecz.pl na stronie.
Posted by: emilok

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/02/2011 00:13

na bl0gabet mam wkleic mecz.pl? jak to zrobic?:) i posze podac code tak? dobrze mysle? smile
Posted by: emilok

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/02/2011 00:27

dobra widze ze wkleic ale jak i czy wystarczy jedne logo na strone w typkach?
Posted by: Goget

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/02/2011 00:33

Cytat:
8. Jeśli promujesz swoją stronę w tym dziale, należy podać link na własnej stronie głównej do serwisu 'mecz.pl'.


Wystarczy, że będzie odnośnik do mecz.pl zawsze na stronie głównej. Jak się nie da w menu po prawej stronie to zostaje w typach.
Posted by: emilok

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/02/2011 00:50

poprosze o banner code! bo jest opcja banner code smile
Posted by: Conrad

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 10/02/2011 01:34

Zrób na razie zwykły link do http://www.mecz.pl
Posted by: aka shakal

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 01/03/2011 23:27

Czemu mój temat został usunięty ?
Posted by: Goget

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 01/03/2011 23:28

Za link do konkurencyjnego forum.
Posted by: zicoo

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 31/03/2011 03:21

dlaczego ktos usunął mój temat?
Posted by: Piostar

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 31/03/2011 03:25

Reklamujesz stronę która jest zakazana na tym forum.
Posted by: rafal08

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 31/03/2011 03:25

********* pewnie dlatego crazy
Posted by: zicoo

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 31/03/2011 03:26

Originally Posted By: Piostar
Reklamujesz stronę która jest zakazana na tym forum.

laugh

masakra
Posted by: maniek_44

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/04/2011 01:24

Dlaczego usunięto mój temat ? Przecież dodałem link mecz.pl
Posted by: Goget

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/04/2011 01:29

Mała pomyłka. Załóż jeszcze raz i sorry za kłopot.
Posted by: rafal08

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/04/2011 01:30

Nie pomylka.Gdy zalozyl temat tego linku tam nie bylo wink
Posted by: Goget

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 20/04/2011 01:37

No to dużo wyjaśnia. Myślałem, że mam problem ze wzrokiem laugh
Posted by: Mariolo

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2011 22:20

Mógłbym uzyskać info dlaczego moja strona została usunięta?

Według regulaminu wszystko powinno być ok, link jest i był wcześniej. Jak coś muszę zmienić/dodać/usunąć to proszę o info, a postaram się to zrobić.
Posted by: Goget

Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU' - 11/11/2011 22:54

1. Nie można reklamować stron zawierających polskojęzyczne fora dyskusyjne i/lub czat, bądź linkować do takich stron.

Na swojej stronie nie możesz mieć linku do innego forum. Tylko do mecz.pl. Usuń link do forum z fixami Knorra i będzie OK.