Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

Posted by: mario22mm

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 16/01/2009 16:11

Pewnie większość osób słyszała już o analizatorze lub próbowała jego skuteczności.
Na podstawie algorytmu wykorzystanego w analizatorze postanowiłem stworzyć od nowa program, który będzie automatycznie obliczać prawdopodobieństwo wyniku.
Program analizuje wszystkie dane i wystawia typ 1 1X X X2 2 to od nas będzie zależeć czy wybierzemy to spotkanie.

W porównaniu z analizatorem wprowadziłem kilka znaczących ulepszeń:
- zoptymalizowany algorytm obliczeniowy
- automatycznie pobieranie aktualnej bazy danych z wynikami oraz kursami
- obszerna baza danych - obecnie 42 ligi z 19 krajów
- możliwość dodania wybranego meczu do ulubionych, a następnie automatyczne sprawdzenie statusu kuponu (wygrany, przegrany)
- statystyki wszystkich kuponów oraz możliwość filtrowania według kilku parametrów
- pełna kontrola budżetu

Dodatkowo pracujemy razem z Dukatem (twórca algorytmu) nad ulepszeniem algorytmu obliczającego UNDER/OVER
oraz cały czas testujemy i sprawdzamy skuteczność programu.
Dokładne rezultaty oraz skuteczność programu opiszę później do tego potrzebuję większej liczby kuponów.
Jak dobrze pójdzie program będzie gotowy do pierwszych testów za miesiąc lub dwa.
Proszę o opinie i propozycję

p.s. do Administratora -> mam nadzieję, że wybrałem dobre miejsce do tego tematu.
Posted by: Boomber

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 16/01/2009 19:37

a jak sie nazywa ten program?
Posted by: bazarowicz

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 16/01/2009 22:16

Originally Posted By: mario22mm
Pewnie większość osób słyszała już o analizatorze lub próbowała jego skuteczności.
Na podstawie algorytmu wykorzystanego w analizatorze postanowiłem stworzyć od nowa program, który będzie automatycznie obliczać prawdopodobieństwo wyniku.
Program analizuje wszystkie dane i wystawia typ 1 1X X X2 2 to od nas będzie zależeć czy wybierzemy to spotkanie.

W porównaniu z analizatorem wprowadziłem kilka znaczących ulepszeń:
- zoptymalizowany algorytm obliczeniowy
- automatycznie pobieranie aktualnej bazy danych z wynikami oraz kursami
- obszerna baza danych - obecnie 42 ligi z 19 krajów
- możliwość dodania wybranego meczu do ulubionych, a następnie automatyczne sprawdzenie statusu kuponu (wygrany, przegrany)
- statystyki wszystkich kuponów oraz możliwość filtrowania według kilku parametrów
- pełna kontrola budżetu

Dodatkowo pracujemy razem z Dukatem (twórca algorytmu) nad ulepszeniem algorytmu obliczającego UNDER/OVER
oraz cały czas testujemy i sprawdzamy skuteczność programu.
Dokładne rezultaty oraz skuteczność programu opiszę później do tego potrzebuję większej liczby kuponów.
Jak dobrze pójdzie program będzie gotowy do pierwszych testów za miesiąc lub dwa.
Proszę o opinie i propozycję

p.s. do Administratora -> mam nadzieję, że wybrałem dobre miejsce do tego tematu.
Założenia programu owszem owszem ,ale chyba bedziesz jeszcze musiał dodać zakładkę '' TYP FRYZJERA,,- bo bez tego program nie zadziała smile
Posted by: Boomber

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 16/01/2009 22:20

Originally Posted By: mario22mm

Proszę o opinie i propozycję

jakie openie i propozycje? narazie nie ma czego ocenia
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 16/01/2009 22:35

Jak na razie sprawdzam zainteresowanie programem
W najbliższym czasie postaram się wrzucić jakieś screeny
jeżeli chodzi o propozycje to możecie pisać co by się przydało, po części opisałem jakie funkcje program zawiera.
Obecnie testuje skuteczność, jeżeli będę miał miarodajne wyniki to przedstawie je na forum
A jeżeli chodzi o program to muszę w nim poprawić wygląd i obsługę aby był bardziej intuicyjny
Posted by: mcslonik

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 17/01/2009 00:37

Zainteresowanie chyba duze boniemozna wyslac priv msg smile
A chcialem sie zglisic do ewentualnych testów.
Posted by: yaaho

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 17/01/2009 00:46

Originally Posted By: mcslonik
Zainteresowanie chyba duze boniemozna wyslac priv msg smile
A chcialem sie zglisic do ewentualnych testów.


Zarejestrowany: 14/01/2009


osoby nowo zarejestrowane maja wylaczona opcje prywatnych wiadomosci
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 20/01/2009 02:30

Tak jak obiecałem pierwszy screen z programu



U góry menu:
- Rejestracja
- Pobieranie akutalnej bazy danych
- Wyszukiwanie typów (widoczny panel)
- Kupony
- Ustawienia

Drugie menu (flagi Państw)
- 42 ligi które są uporządkowane według nazw państw
- ostatni przycisk (lornetka) - automatyczne wyszukiwanie najlepszych typów

Na panelu głównym widać
- nazwy drużyn
- nazwa ligi
- termin spotkania
- punkty oraz wskaźnik procentowy
- proponowany typ
- przycisk dodający to spotkanie do kuponu

Na dole widać wszystkie rozegrane spotkania obu drużyn

Kolejne screeny w najbliższym czasie
Posted by: mcslonik

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 20/01/2009 17:48

Wyglada calkiem OK smile i czekam na dalsze screeny
Posted by: armar

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 21/01/2009 20:09

Jedna uwaga - zastanówcie się czy używanie znaków zastrzeżonych (czyt. znaczków klubowych) nie jest równe ze złamaniem prawa?
Od razu mówię, że się na tym nie znam, tak mi się to tylko rzuciło w oczy.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 21/01/2009 23:34

hmmm dobre pytanie nie zastanawiałem się nad tym....
jeżeli masz więcej info na ten temat to daj znać
A jak na razie dla pewności i bezpieczeństwa usunę z programu opcję wyświetlania loga klubu, choć straci na tym wygląd aplikacji
Posted by: armar

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 22/01/2009 07:47

Raczej bym proponował usunąc. Aplikacja straci troszke na "urodzie", ale chyba jednak nie można bez licencji uzywac TM-ów.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 22/01/2009 17:00

Tak jak obiecałem kolejny screen, tym razem panel z kuponami:



Po lewej stronie mamy wszystkie nasze kupony.
Po prawej stronie mamy 2 zakładki:
- Status kuponu
- Raport
- Filtrowanie

Na widocznym screenie jest pokazany status kuponu:
- data meczu
- drużyny
- liga
- wynik
(wynik jest automatycznie pobierany z bazy danych)
- rezultat
- średni kurs na to spotkanie
(kurs jest automatycznie pobierany z bazy danych)
- status kuponu (wygrany, przegrany)

Dodatkowo możemy edytować:
- datę
- kurs
- wynik meczu
- rezultat

Dany kupon możemy edytować przed rozegranym meczem i po meczu
możemy też go usunąć.

Kolejne dwie zakładki omówię później.
-
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 24/01/2009 05:41

Osoby które chcą wziąć udział w testowaniu aplikacji
Muszą wysłać do mnie maila na adres soccerbet.admin@gmail.com
W mailu należy napisać pewne informacje które pomogą mi w wyborze testerów.

Pytania:
- Jak długo grasz
- Wiek
- Czy grasz systemami
- W jaki sposób wybierasz mecze
- Czy testowałeś już 'analizatora'
- Dużym plusem będzie jakaś propozycja odnośnie programu
- Nr gadu-gadu

Uwaga!!! Osoby które chcą uczestniczyć w testach proszone są o to aby nie zaśmiecać tego tematu postami typu:
"ja też chcę testować program" oraz "czy można jeszcze się zgłaszać"
Jeżeli ktoś chce testować tą aplikację proszę wysłać zgłoszenie na adres: soccerbet.admin@gmail.com
Na pewno na każdego maila odpowiem.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 28/01/2009 05:48

Wczoraj udostępniłem aplikację pierwszym testerom.
Prawdę mówiąc nie spodziewałem się takiego zanteresowania
W kolejce mam kolejnych testerów, ale najpierw muszę przeszkolić tych co już mam, dla tego proszę się nie zniechęcać tym, że nie daję programu wszystkim zgłaszającym się.
Pierwsze propozycję już padły co do programu, ale te zmiany wprowadzę w kolejnej wersji programu o ile zanteresowanie będzie się utrzymywać na taki poziomie jak teraz
Mam nadzieję, że kilka osób zgłosiło się z tego forum i będą oni mogli opisać tutaj swoje pierwsze wrażenia z działania aplikacji
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 09/02/2009 20:50

Program jest już coraz bliżej ukończenia.
Praktycznie nie ma już błędów, a po ulepszeniu algortymu skuteczność wygląda imponująco, zobaczcie sami :-)



Na tym screenie są mecze od 14 stycznia, kurs powyżej 1,7 i tylko na gospodarzy

Uruchomiliśmy listę mailingową na którą można się zapisywać, niestety regulamin forum nie pozwala na to aby umieścić link forum.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 20/02/2009 16:17

Ok. Wszystkie osoby które zgłosiły się do testów w piątek po południu dostaną program, aby sami mogli się przekonać o skuteczności algorytmu.
Każda osoba otrzyma maila z linkiem do kursu obłsugi programu (proszę go przeczytać aby nie było niepotrzebnych pytań) oraz link dzięki któremu będzie można pobrać program.

Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych osób do testów proszę się uzbroić w cierpliwość podczas rejestracji - login i hasło otrzymacie po kilkunastu godzinach.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 24/02/2009 06:43

1 marca premiera programu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam
Więcej informacji: soccerbet.admin@gmail.com
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 26/02/2009 16:05

Ok
Podaje link do programu

POBIERZ

Więcej info na priv lub na stronie

Pozdrawiam
Posted by: Mucios

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 26/02/2009 17:33

Niestety nie da się pobrac
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 03/03/2009 06:18

Po wielu testach wydałem pierwszą pełną wersję programu SoccerBet.
Wypracowałem skuteczny sposób wyszukiwania najlepszych typów, przedstawione tutaj screeny zawierają wszystkie mecze jakie wybrał program przy pomocy opcji auto-szukanie.

Na wszystkich screenach do raportu oraz do wykresu jako stawkę na jeden kupon ustawiłem 10zł

Pierwszy screen przedsawia Typ 1 kurs od 1,7 do 3,0
liczba wygranych kuponów: 21
liczba przegranych kuponów: 10
skuteczność: 67,74%
zysk: 26,38%



Drugi screen przedstawia Typ 2 kurs od 2,5 do 4,0
liczba wygranych kuponów: 20
liczba przegranych kuponów: 24
skuteczność: 45,45%
zysk: 28,36%



Na trzecim screenie przedstawiam połączone siły 1 X 2 kursy jak wyżej
Z tym że remisy sprawdzałem tylko ostatni tydzień który wyszedł bardzo dobrze - zysk 77% przy 7 meczach 4 trafione :-)

Podsumowanie dla 1 X 2:
liczba wygranych kuponów: 45
liczba przegranych kuponów: 37
skuteczność: 54,87%
zysk: 31,78%



Jeżeli ktoś nie wierzy w skuteczność programu proszę samemu przeanalizować bazę kuponów:
Pobierz
Tylko proszę dobierać takie same kursy jak na opisach podczas filtrowania.

A dla osób których nawet to nie przekona mam niespodziankę :-) udostępnię za darmo wszystkie archiwalne bazy danych oraz program począwszy od stycznia aż do końca lutego i samemu można sprawdzić wprowadzając po kolei każdy mecz - osoby chętne proszę zgłaszać sie na forum oraz proszę wysłać do mnie zgłoszene na adres soccerbet.admin@gmail.com
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 13/03/2009 19:03

Informacja dla wszystkich dostępna jest finalna wersja programu 1.0.0.2

Powoli zastanawiam się nad kolejną wersją programu
planuję wprowadzić następujące zmiany:
- zwiększyć bazę lig o Brazylię, Argentynę, Colombia, itp...
- wprowadzić nowe rodzaje sportów: hokej, koszykówka, piłka ręczna
- kursy od wszystkich bukmacherów
- bezpośrednie porównania drużyn
- wykrywanie niespodzianek oraz niebezpiecznych meczy.

Czy są chętni na ten program ?
Tylko od razu mówię - program nie będzie darmowy
Obecnie jestem na etapie projektowania bazy danych oraz wypełniania jej
Program nie powstanie szybko - zbyt duży nakład czasu i pracy.

A zainteresowani mogą pobierać program SoccerBet 1.0.0.2

Mirror 1
Mirror 2
Mirror 3

Proszę również nie zapomnieć o abonamencie dzięki temu wspieracie ten projekt
Posted by: Boomber

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 13/03/2009 19:39

ja rozumiem że w dzisiejszym świecie nic nie ma za darmo, ale na wszystko trzeba zapracowac smile taka prawda
Zadnym ekspertem od marketingu nie jestem ale podstawowe błedy które popełniłeś to kiepska strona, abonament od samego początku.

Oczywiście możesz zacząć sprzedawać program np na allegro, ale mysle że na dłuższą mete lepsze byłoby inne rozwiązanie, najpierw powinnienes udowodnic ze twoj program naprawde jest pomocny, 20 zł to nie dużo ale potencjalny kupujący pomysli po co mam kupic nieznany program jesli wszystko jest w internecie?

Zrezygnuj z abonamentu na okres np pol roku, ulepsz program, zrob strone a dopiero poźniej wprowadz abonament ale nie na cały progra, tylko podziel funkcje na podstawowe i pro

mysle że byłoby to o wiele lepsze wyjscie dla Ciebie, ale zrobisz jak zechcesz smile

powodzenia
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 17/03/2009 17:31

Odnośnie strony to nie jest moja działka - miała ona tylko służyć do przechowywania instalki programu (strona jest już poprawiona-wygląda troszkę lepiej)
Abonament nie jest od samego początku - był przecież okres testów trwał prawie dwa miesiące dla wybranych i ponad 2 tygodnie dla wszystkich co się zgłosili.
A odnośnie wysokości abonamentu - była sonda na naszej stronie ile możecie płacić większość wybrała 20zł
Jeżeli chodzi o sam program to pracuję nad kolejną wersją i może wtedy wprowadzę wersję podstawową i wersję pro.
Posted by: KacMa

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 20/03/2009 02:32

sorry za lakoniczne pytanie - ale co robi ten program? Wylicza prawdopodobieństwo wypadnięcia zdarzenia? Przecież to robią buki - kurs to nic innego jak właśnie prawdopodobieństwo tylko przedstawione w innej postaci.
Gdzie jest to coś, co powoduje, że program jest wartościowy?
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 23/03/2009 04:30

Zgadzam się kurs jest pewnego rodzaju wyliczeniem prawdopodobieństwa, tylko wiemy jak to działa :-) czy wszystkie mecze o kursie 1,2 wchodzą - oczywiście że nie.
Mój program wyszukuje według swoich algorytmów które mecze mają największe prawdopodobieństwo wygranej i kursy zaczynają się od 1,7 w górę.
Program jest wartościowy dla dwóch grup: amatorów i zawodowców:
- amatorzy mogą stawiać na wszystko to co wskaże program i będą wychodzić na +
- zawodowcy mogą przeanalizować jeszcze raz te mecze które podał program i wybrać te wyjątkowo pewne dzięki temu można znacząco podnieść zyski i zaoszczędzić czas, gdyż program wybiera najlepsze mecze spośród setek spotkań na weekend
Posted by: walterek

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 23/03/2009 05:18

ale działającego linka nie ma żadnego...
Posted by: KacMa

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 24/03/2009 04:15

Originally Posted By: mario22mm
Zgadzam się kurs jest pewnego rodzaju wyliczeniem prawdopodobieństwa, tylko wiemy jak to działa :-)

Wiemy?? Ja nie wiem i śmiem wątpić, że Ty dokładnie wiesz jak działają algorytmy wyznaczania kursów. Tym bardziej, że poza tym co wyliczy program jest jeszcze "korekta ręczna eksperta".

Originally Posted By: mario22mm

czy wszystkie mecze o kursie 1,2 wchodzą - oczywiście że nie.

Oczywiście, że nie i dlatego mają one współczynnik 1.2 a nie 1.0.

Originally Posted By: mario22mm

Mój program wyszukuje według swoich algorytmów

I wg mnie to właśnie jest słabość programu, bo działa on w warunkach "idealnych". Gdyby mecze rozgrywały bezuczuciowe komputery, to można by wszystko wyliczać. Ale tak nie jest i bezuczuciowy komputer nie jest w stanie wyliczyć czegoś, co jest zależne od człowieka. Nie chce mi się wierzyć, że program bierze pod uwagę pogodę, sytuację finansową sponsorów, układy między zawodnikami, absencje czy też okres kluczowej zawodniczki - czyli to wszystko co określiłem jako "korekta ręczna eksperta".
A nawet jak bierze to jak to interpretuje? Oczywiście uważam, że są dyscypliny, które są bardziej przewidywalne a inne mniej i piłka nożna zalicza się do tych drugich. Nawet pomijając łapówkarstwo.

Originally Posted By: mario22mm

(...) i kursy zaczynają się od 1,7 w górę.

Jeżeli bierze się pod uwagę kursy to od jakiego buka?? przecież u jednego będzie kurs 1,65 a u drugiego 1,75?? No i dlaczego 1,7 a nie 1,8??

Originally Posted By: mario22mm

Program jest wartościowy dla dwóch grup: amatorów i zawodowców:
- amatorzy mogą stawiać na wszystko to co wskaże program i będą wychodzić na +
- zawodowcy mogą przeanalizować jeszcze raz te mecze które podał program i wybrać te wyjątkowo pewne dzięki temu można znacząco podnieść zyski i zaoszczędzić czas, gdyż program wybiera najlepsze mecze spośród setek spotkań na weekend

Jeżeli się coś wybiera (wersja zawodowców) to nie jest potrzebny program a nawet program przeszkadza. Bo co w sytuacji kiedy program pokaże grać a my mówimy NIE lub odwrotnie?? Tu już się pojawia "korekta ręczna" - czyli to czego program nie potrafi.
Wg mnie ten program jeżeli da zarobek to krótkotrwały a później będzie strata - bliżej lub dalej od zera na minus, ale cały czas minus. Nie obrażając autora programu, ale nie takie łby myślały już nad softem, który będzie wyliczał trendy zarówno bukmacherskie jak i giełdowe. Gdyby to dało się wyliczyć to dlaczego nie ma wzoru na pogodę?? Bo tego nie da się wyliczyć i już. Ja już nie takie excele robiłem, które dodatkowo "krawaty wiąże i usuwa ciąże" i zawsze wykresy były do góry, a życie jakoś to brutalnie korygowało. Bo statystyka to co innego niż prawdopodobieństwo.

Nie mniej jednak życzę sukcesu (długookresowego) bo chciałbym w końcu nie mieć racji. A osobiście uważam, że program ten mógłby odnieść sukces w sportach amerykańskich.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 01/04/2009 22:47

Tak jak wcześniej wspomniałem zaczynam pracę nad kolejną wersją programu.
Planuję rozszerzyć bazę danych o dodatkowe ligi piłki nożnej oraz nowe dyscypliny: hokej, siatkówka, piłka ręczna.
W związku z powyższym szukam osób które mają gotowe i sprawdzone algorytmy lub sposoby na obliczenie prawdopodobieństwa wyniku dla tych dyscyplin.
Mogą to być różne algorytmy np. dokładny wynik meczu, liczba bramek itp.
Przeglądałem forum i znalazłem kilka osób które mają takie pomysły i sądzę że na pewno jest jeszcze wiele osób z podobnymi pomysłami i rozwiązaniami.

Chętne osoby proszę o kontakt na adres: soccerbet.admin@gmail.com

Ale tylko najlepszym zaproponuję współpracę i możliwość współtworzenia najlepszego programu bukmacherskiego :-)

Osoby które zgłoszą algorytm będą musiały udowodnić jego skuteczność na forum.
Posted by: VooDoo

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 13/04/2009 01:30

A ja mam takie czysto techniczne pytanie do autora: jak uzupelniasz baze danych o nowe wyniki oraz jak dodajesz do bazy ofertę na dany tydzień? Bo nie wierzę, że ręcznie to robisz wink Parsujesz html'a jakiejs strony, czy może w jeszcze jakis inny sposob aktualizujesz wyniki w bazie i dodajesz nową oferte na dany tydzień?
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 14/04/2009 22:40

faktycznie ciężko było by wprowadzać to ręcznie no i o pomyłkę wtedy nie jest trudno.
Widzę że masz jakieś pojęcie o programowaniu, ale mam zupełnie inny sposób otrzymywania danych.
Obecnie pracuję nad kolejną wersja programu która będzie miała naprawdę wielką bazę danych :-) kilka dyscyplin i chyba wszystkie ligi
Posted by: VooDoo

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 15/04/2009 02:56

Originally Posted By: mario22mm
mam zupełnie inny sposób otrzymywania danych


Możesz powiedziec, cos wiecej na ten temat?
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 15/04/2009 22:45

Originally Posted By: VooDoo
Originally Posted By: mario22mm
mam zupełnie inny sposób otrzymywania danych


Możesz powiedziec, cos wiecej na ten temat?


A po co Ci to :-) wykupując abonament nie musisz się tym przejmować po prostu wpisujesz login i hasło i otrzymujesz aktualną bazę danych.

A jeżeli chcesz stworzyć podobny program no to musisz się troszkę wysilić :-)

W dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo
Posted by: VooDoo

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 16/04/2009 00:13

Nie chce pisac niczego podobnego. Po prostu pytam z ciekawosci. Bo jedyne co mi do glowy przychodzi to wlasnie wyrazenia regularne i parsowanie html'a.
Nie wiem jak inaczej moznaby pobierac te dane - przynajmniej w tej chwili nic mi do glowy nie przychodzi.

Pozdr.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 27/04/2009 18:22

Nowa wersja 1.0.0.4
Poprawiłem sprawdzanie bazy danych.
Tym razem jest to instalka więc należy uruchomić plik Release.exe i wskazać folder w którym ma być zainstalowana nowa wersja. Dla bezpieczeństwa proponuję zainstalować w nowym folderze.

Jak zawsze najnowszą wersję można pobrać z naszej strony.
Dodatkowo udostępniam mirrory:

[url="http://rapidshare.com/files/226259761/Release.exe.html"]http://rapidshare.com/files/226259761/Release.exe.html[/url]
[url="http://rapidshare.com/files/226260786/Release.exe.html"]http://rapidshare.com/files/226260786/Release.exe.html[/url]
[url="http://rapidshare.com/files/226260986/Release.exe.html"]http://rapidshare.com/files/226260986/Release.exe.html[/url]
[url="http://rapidshare.com/files/226261163/Release.exe.html"]http://rapidshare.com/files/226261163/Release.exe.html[/url]

Linki te prowadzą do darmowego serwera rapidshare więc mają ograniczoną liczbę pobierań.
Posted by: KUERTEN.

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 01/05/2009 03:06

[img]http://img144.imageshack.us/my.php?image=soccerbet.jpg&via=tfrog[/img]
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 01/05/2009 05:25

jeżeli komuś nie działa exe można spróbować z poprzednią wersją z plikiem spakowanym zip
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 07/05/2009 17:10

Podaje link to serwera na którym umieściłem program
tym razem jest to sewer który nie ma takich ograniczeń jak rapidshare

Release.zip

I od razu prośba do osób które rejestrują się w programie:
prosze się nie rejestrować jeżeli nie macie zamiaru wykupić abonamentu.
20zł miesięcznie to nie jest duża kwota, stracić na pewno nie stracicie a te 20zł należy potraktować jako inwestycję.

Po zakończeniu sezonu rozpoczynam pracę nad nową wersją programu, możecie zgłaszać już propozycje i sugestie odnośnie nowej wersji.
Posted by: KUERTEN.

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 08/05/2009 06:42

u mnie dalej ten sam blad
Posted by: KUERTEN.

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 08/05/2009 14:40

juz jest ok cos musialem dograc do systemu
Posted by: Camell

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 16/05/2009 20:44

No i jak to wygląda? Teoretycznie program wygląda na niezwykle atrakcyjny, ale... Widzę zerowe zainteresowanie tematem, żadnego ruchu ani w tym temacie, ani na forum zewnętrznym (zarejestrowanych użytkowników tej aplikacji) stąd naturalnie rodzi się pytanie: o co kaman?
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 17/05/2009 04:41

Originally Posted By: Camell
No i jak to wygląda? Teoretycznie program wygląda na niezwykle atrakcyjny, ale... Widzę zerowe zainteresowanie tematem, żadnego ruchu ani w tym temacie, ani na forum zewnętrznym (zarejestrowanych użytkowników tej aplikacji) stąd naturalnie rodzi się pytanie: o co kaman?

zerowe zainteresowanie tzn. :-)
40 odpowiedzi
2720 wyświetleń

a jeżeli chodzi o forum programu to słuzy ono do zgłaszania błędów i poprawek.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 17/05/2009 04:46

Powoli dobiegają końca rozgrywki ligowe w niektórych krajach, postanowiłem przygotować małe podsumowanie skuteczności mojego programu.
Na poniższych zdjęciach prezentuję wykresy oraz statystyki począwszy od 16 stycznia 2009 do dnia dzisiejszego czyli 16 maja 2009. czyli równe 4 miesiące.

Wykresy pokazuję po to, aby pokazać jak grać. Z moich obserwacji wynika, że część osób wykupuje abonament i trafia na słaby tydzień (dołek na wykresie) i przestaje grać a to jest błąd trzeba się nastawić na długoterminową grę wtedy będą zyski (co prezentują wykresy)

Na początek typ 1

kursy od 1,55 do 1,8
łączna liczba kuponów: 94
liczba wygranych kuponów: 63
liczba przegranych kuponów: 31
stawka na kupon: 10zł
skuteczność typów: 67%
realny zysk: 116,9zł

typ X - idealny do progresji

kursy od 3,0 do 3,8
łączna liczba kuponów: 33
liczba wygranych kuponów: 14
liczba przegranych kuponów: 19
stawka na kupon: 10zł
skuteczność typów: 42,42%
realny zysk: 130,5zł

typ 2

kursy od 2,5 do 3
łączna liczba kuponów: 101
liczba wygranych kuponów: 41
liczba przegranych kuponów: 60
stawka na kupon: 10zł
skuteczność typów: 40,59%
realny zysk: 112,2zł

Podsumowując grając przez 4 miesiące zarobiliśmy w przybliżeniu 359,6zł
dla jednych to jest dużo dla drugich to jest mało, ale jedno jest pewne program podaje dobre typy, tylko trzeba z nich korzystać. Pieniądze zainwestowane w abonament zwróciły nam się kilkakrotnie. Proszę też zwrócić uwagę na wykresy wygląda to tak dwa kroki do góry jeden krok w dół ale nigdy skuteczność programu nie zeszła poniżej zera.
Przedstawiłem tutaj wykresy dla określonych kursów, jest jeszcze inny sposób selekcji - tzn. selekcja typów według lig można też to połączyć dzięki czemu osiągniemy jeszcze lepsze rezultaty.

Tak jak wcześniej wspomniałem kończą się rozgrywki w jednych ligach a rozpoczynają w drugich np. rosja, szwecja, norwegia także można dalej grać.

Po wakacjach planuję wydać nową wersję programu
Posted by: Lao

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 18/05/2009 20:47

Czy byłbyś w stanie zrobić wykres na poszczególne dni tygodnia? Moim zdaniem najlepsze wyniki są w piątki/soboty...

Chciałbym zauważyć, że zysk może nie powala na kolana - ale JEST dosyć łatwy - nie trzeba w zasadzie nad niczym się zastanawiać. Gra się jak leci i już. Skalę zysku można pewnie jeszcze wzbogacić - szukając najlepszych kursów i naturalnie "tłuściej" grając.

Z grubsza zakładam, że do gry po 10 zł na "1" wystarcza zaledwie 60 zł kapitału (94 typy*10 zł/17 tygodni) daje to nam 193 % zysku z kapitału. Inaczej mówiąc mając zaledwie 60 zł kapitału można średnio miesięcznie wyciągnąć 40 zł... to raczej na lody... ale mając 6000 zł można wyciągnąć 4000 zł miesięcznie bez większej filozofii.

Mnie się to podoba... Zwłaszcza, gdy wyniki będą powtarzalne...
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 19/05/2009 19:14

Originally Posted By: Lao
Czy byłbyś w stanie zrobić wykres na poszczególne dni tygodnia? Moim zdaniem najlepsze wyniki są w piątki/soboty...


Przygotowanie takiego jestawienia jest czasochłonne, ale postaram się, jeżeli chcesz to mogę Ci udostępnić moją pełną bazę kuponów i sam wykonasz takie zestawienie i może udostępnisz je na forum.

Przez ostatnie dni pracowałem nad nowym zestawieniem oto jego rezultaty:

Zauważyłem, że program nie tylko dobrze dobiera mecze dla określonego przedziału kursów, ale również idealnie sprawdza się w wybranych ligach.
Wykonałem raport dla każdej ligi osobno w wyniku czego otrzymałem zestawienie najlepszych lig, do kolejnego raportu wybrałem tylko te ligi które mają najwyższą skuteczność oraz zysk. Poniżej prezentuję kilka najciekawszych:
typ 1:
Austria - Erste Liga 100%
Belgium - Jupiler League 88,88%
Denmark - 1 Division 100%
England - Premier League 80%
France - Ligue 1 69,23%
France - Ligue 2 77,77%
Greece - SuperLiga 71,42%
Greece - B Ethniki 85,71%
Holland - Eredivisie 77,77%
Portugal - Liga Sagres 80%
Portugal - Liga Vitalis 77,77%
Scotland - Premier League 83,33%
Spain - Primera Division 75%
Spain - Segunda Division 85%
Sweden - Allsvenskan 100%
Sweden - Superettan 66,66%
średnia skuteczność wyszła: 82,40% zysk na czysto wynosi 22,66%
(stan na dzień 15-05-2009)

poniżej prezentuję wykres


niebieska linia - typ 1 (stan na dzień 19-05-2009)
liczba typów: 129
liczba trafionych: 104
skuteczność typów: 81,889%
procentowy zysk: 22,188%
stawka na kupon: 10zł
średni kurs: 1,49
zysk na czysto: 281,8zł

zielona linia - typ 2
liczba typów: 167
liczba trafionych: 92
skuteczność typów: 55,089%
procentowy zysk: 29,113%
stawka na kupon: 10zł
średni kurs: 2,34
zysk na czysto: 486,2zł

fioletowa linia - typ 1 oraz typ 2
liczba typów: 296
liczba trafionych: 196
skuteczność typów: 66,666%
procentowy zysk: 26,122%
stawka na kupon: 10zł
średni kurs: 1,891
zysk na czysto: 768zł

Zaprezentowane tutaj statystyki otrzymałem z typów jakie program wytypował, czyli są to surowe typy bez jakiejkolwiek innej selekcji - to są typy prosto z programu.

W wyniku otrzymanych statystyk postanowiłem w nowej wersji programu SoccerBet 2.0 wprowadzić następujące zmiany:
- program będzie dobierać odpowiedni system do danej ligii
- każda liga jest inna więc program będzie dostosowywać się do jej warunków

Kolejnym krokiem będzie dostosowanie algorytmu obliczeniowego do każdej drużyny,
Posted by: Lao

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 19/05/2009 23:20

Czy są jakieś ligi, które nie przyniosły zysku?
Posted by: Boomber

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 20/05/2009 03:13

Originally Posted By: mario22mm


W wyniku otrzymanych statystyk postanowiłem w nowej wersji programu SoccerBet 2.0 wprowadzić następujące zmiany:
- program będzie dobierać odpowiedni system do danej ligii
- każda liga jest inna więc program będzie dostosowywać się do jej warunków


wg mnie jest to nie dobre posunięcie, ponieważ w dłuższej perspektywie czasu statystyki mogą się nie poprawić a wręcz pogorszyć no ale to tylko moje zdanie
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 20/05/2009 03:55

Originally Posted By: Lao
Czy są jakieś ligi, które nie przyniosły zysku?


tak podam tutaj najgorsze ligi które przyniosły straty dla typ 1:
Belgium - 2de Klasse
England - League One
Germany - Bundesliga I.
Italy - Serie A
Scotland - Division I
Scotland - Division II
Scotland - Division III
Turkey - Super Lig

to właśnie dla tych lig muszę zmienić algorytmy.
Te ligi które przynoszą zyski nie będą zmieniane tylko te najgorsze.
Posted by: Lao

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 20/05/2009 17:44

To chyba najważniejsza informacja. Nie wiem, czy należy te ligi wykluczyć, bo przecież i wyniki mogą się zmienić, ale chyba warto podawać takie informacje... Jak dla mnie mogłaby być taka informacja zamieszczona w samym programie - niekoniecznie stale aktualizowana - ale na przykład: czerwony kolor - uwaga jest to liga o podwyższonym ryzyku - ostatni kwartał przyniosła stratę. Jak się zmieni, to ostrzeżenie można ściągnąć...
Byłby to duży plus - a pewnie wielu leniwym (i mnie też) oszczędziło by czasu i prawdopodobnie pieniędzy.
Posted by: lopi

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 20/05/2009 20:50

Korzystam z programu i jestem MEGA zadowolony !!! Program słuzy mi do wyselekcjonowania spotkań. Poźniej stosuje jeszcze inne metody, a w rezultacie otrzymuję typy, które gram. Korzystam od kwietnia i po miesiącu gry mam takie ststystyki:
skuteczność 70%, a zysk 22,9%. Wielkośc zysku zależy od kapitału. poczatkowo grałem i gram płaska stawką. W przyszłości zacznę róznicowac stawki, a przez to zysk będzie większy.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 21/05/2009 17:03

to super że jesteście zadowoleni z działania programu :-) cieszy mnie to bardzo.
Myślę że nowa wersja będzie jeszcze lepsza, to co obecnie jest dobre nie będzie zmienione, ale chcę poprawić te słabe ligi.
Planuję właśnie w nowej wersji co tydzień robić podsumowanie wszystkich typów i wybór najlepszego algorytmu dla odpowiedniej ligi (te dane będą zapisane w bazie danych). Ten najlepszy algorytm będzie wyświetlany jako główny a pozostałe będą wyświetlane jako pomocnicze. Myślę że takie rozwiązanie będzie dobre.
Dodatkowo mogę zrobić tabelę w której będzią wyświetlane np. w wierszach "nazwa ligi" oraz w kolumnach "nazwy algorytmów" w odpowiednie pola będą wpisane procentowe wartości skuteczności programu, czyli takie pełne podsumowanie.

Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to chętnie je wysłucham i dodam do programu.
Posted by: lopi

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 21/05/2009 19:19

jak juz wspominalem w ankciecie: warto by pokazywać wysortowane kupony w formie tabeli (a nie jak dotychczas każde spotkanie na osobnym ekranie). Nie wiem czy jest to do zrobienia, ale pomocne było by obok typu zamieścić od razu orientacyjny kurs (może z http://www.oddsoddsodds.com ) pomogło by to szybciej wybierać spotkanie. POnadto jak juz pisałem brak mi exportu wyselekcjonowanych kuponów do jakiegokolwiek pliku (xls, txt, csv)
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 22/05/2009 17:26

W nowej wersji programu będzie można dodawać do jednego kuponu wiele meczy, więc mogę utworzyć tabelę z nagłówkami w której będą widoczne takie dane jak:
- data utworzenia kuponu
- łączny kurs
- ilość meczy
- stawka
- wygrany lub przegrany
Po zaznaczeniu tej pozycji w tabeli otworzy się okno w którym będą szczegóły kuponu: mecze, typy, wyniki, kursy itp.

Dodatkowo będą przy wyborze meczu średnie kursy od wszystkich bukmacherów planuję również stworzyć funkcję która będzie na bierząco pobierać kursy ze stron bukmacherskich, także będzie można sobie wybrać swojego ulubionego bukmachera.

ok będzie można eksportować kupony do pliku csv - mogę wrzucić nagłówek kuponu a pod nim pozycje.
Posted by: lopi

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 22/05/2009 18:39

i o to chodzi.. smile tak trzymać !!!
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 30/05/2009 07:07

Wypełniam bazę danych, zastanawiam się tylko czy przydadzą się takie ligi jak:
Albania
Belarus
Bosnia and Herz.
Cyprus
Estonia
Iceland
Latvia
Lithuania
Montenegro
Northern Ireland
Serbia
to są ligi nad którymi się zastanawiam, prosze pisać czy któraś z tych lig przyda się komuś ?
Posted by: Lao

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 01/06/2009 16:53

Małe trudne ligi... a nie lepiej uderzyć w południową Amerykę?
Posted by: lopi

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 03/06/2009 00:45

Lao racja... Brasil, Agrentyna, MSL.... moze Japonia...
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 05/06/2009 17:25

Oczywiście Brazylia Argentyna Japonia i inne znane ligi będą ja tylko pytałem się o takie kraje jak Albania :-)

W nowej wersji planuję dodatkowo zmienić oraz dodać:
- do jednego kuponu będzie można dodawać kilka zdarzeń
- program będzie rozpisywać kupony systemowo 4z7 2z3 itp. dzięki czemu będzie można w łatwy i szybki sposób sprawdzić czy opłaca się grać tym systemem.
- każda liga będzie miała wyświetlaną informację o skuteczności systemu (dzięki czemu ominiemy pułapki)
- planuję również zbierać informację z rozegranych meczy kto dostał żółtą a kto czerwoną kartkę (obecnie w internecie ciężko jest znaleźć kompletne zestawienie kartek i kontuzji)

Mam również pomysł nie wiem na ile realny:
- mam zestawienie pierwszych składów drużyn (kto ile razy grał, ile kto strzelił bramek)
- mogę mieć skład jaki grał w ostatnim meczu
- porównuję pełen skład oraz ten który grał ostatnio i wychwytuję kto w ostatnim meczu nie grał (chodzi mi tu o tych zawodników z pierwszego składu którzy grają na codzień i strzelają bramki) dzięki temu będzie wiadomo, że coś jest nie tak z tym zawodnikiem (kontuzja, kartki)
Co myślicie o tym pomyśle?
Posted by: lopi

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 06/06/2009 00:45

można spróbować...ale nie bardzo wiem do czego sie to przyda. ja juz wiem, że awrto bazowac na programie. Wspaty on wiedzą oraz innymi analaizami przynosi fajne zyski. Z niecieprliwością czekam na nowe sezony w ligach europejskich.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 06/06/2009 03:17

przyda sie to nam do tego, że dostaniemy informację że jakiś zawodnik nie grał w ostatnim meczu więc może dostał czerwoną kartkę lub jest kontuzjowany a może jest w konflikcie w trenerem i ma karę :-)
Mamy dodatkową informację, że w nadchodzącym meczu ten zawodnik może nie grać, a z tego co wiem to nie ma obecnie żadnej strony która wyświetla takie informacje np. co się dzieje w drugiej lidze włoskiej. może się mylę czekam na dalsze opinie
Posted by: pijanica

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 21/06/2009 00:25

Co mam zrobić kiedy przy otwieraniu program wyświetla: "UWAGA MASZ NIELEGALNĄ BAZĘ DANYCH!!! Zarejestruj się" i prawie żadna opcja taka jak ustawienia nie jest w nim dostępna?
Oczywiście jestem zarejestrowany i mam opłacony abonament.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 22/06/2009 21:31

po pierwsze piszesz maila do mnie na adres: soccerbet.admin@gmail.com

dzięki temu uzyskasz szybciej odpowiedź niż na forum.
Prawdopodobnie uruchomiłeś bazę danych na innym komputerze niż ten na którym została pobrana, dla tego wyświetla sie taki komunikat.

W takim przypadku jak opisałeś zablokowane są praktycznie wszystkie okna oprócz ustawień i rejestracji.

Jeżeli problem będzie występować dalej proszę o kontakt mailowy
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 30/06/2009 18:02

Pomiędzy 07-07-2009 a 15-07-2009 będzie przerwa w aktualizowaniu bazy danych.
(brak dostępu do internetu)
Użytkownicy, którzy mają wykupiony abonament przypadający na ten okres otrzymają dodatkowe przedłużenie abonamentu o 8 dni.
Za utrudnienia serdecznie przepraszam
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 03/08/2009 20:11

Jest już prawie gotowa najnowsza wersja programu SoccerBet 2.0
http://www.4shared.com/file/122554667/cdd86504/Release.html

W nowej wersji dokonałem kilku zmian min. wprowadziłem nowe ligi (łącznie 75) oraz możliwość dodania wielu zdarzeń do jednego kuponu.

Obecnie program jest już na takim etapie że można śmiało z niego korzystać i spełnia swoje podstawowe funkcje,
Niestety pracę nad nową wersją trochę się przedłużyły i nie udało mi się wprowadzić wszystkich planowanych zmian,
Wszelkie nowości będą sukcesywnie wprowadzane i postaram się częściej wydawać nowe wersje oraz poprawki.

Zachęcam więc do pobrania najnowszej wersji i zapoznania się z ofertą:
http://www.4shared.com/file/122554667/cdd86504/Release.html

Wszelkie pytania oraz propozycje proszę kierować na maila.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 18/08/2009 15:35

Do pobrania jest nowa wersja 2.0.1.0 starą wersję proszę usunąć ponieważ zmienił się sposób pobierania aktualizacji bazy danych:

http://www.4shared.com/file/125196011/5eb87356/Release.html

wszelkie pytania i opinie proszę również pisać na adres: soccerbet.admin@gmail.com
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 23/08/2009 23:14

wydałem kolejną poprawioną wersję 2.0.1.2
Poprawiłem te kosmiczne kursy oraz dodałem możliwość sortowania kuponów (wcześniej było zablokowane)
dodałem też rozpis (jak na razie) systemów 2z3 oraz 2z4 - narazie wygląda to niezbyt czytelnie ale w następnej wersji będzie już dopracowane.
Poprawnie działa już też automatyczne sprawdzanie kuponów.

http://www.4shared.com/file/125196011/5eb87356/Release.html
Posted by: lopi

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 27/08/2009 14:21

Opłaciłem abonament ...a tu nic nie działa... od wczoraj mam tylko na ekranie "Identyfikacja użytkownika... " ...... co dalej.....

Abonement leci a ja korzystać nie mogę frown

Wysłałem dwa czy trzy maile i cisza frown

CZekam na odp.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 27/08/2009 15:20

Witam,
Ale ja żadnego maila nie otrzymałem na adres soccerbet.admin@gmail.com
a staram nie natychmiast odpowiadać na pytania i maile.
A teraz widzę że masz podane dwa maile (prywatny i służbowy) napisz na który mam pisać!
A masz najnowszą wersję? Jaki masz format daty?
Sprawdź firewala lub antywirusa bo w tym momencie program zaczyna łączyć się z serwerem i sprawdza uprawnienia użytkownika.
Posted by: lopi

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 27/08/2009 17:51

Pobrałem najnowsza wersje. zainstalowął sie ładnie. Format daty ?? Normalny...
Pozdrawiam.

lopi@interia.pl
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 30/08/2009 20:14

Wydałem kolejną wersję oznaczoną numerem: 2.0.1.7
Wraz z nową wersją zmieniłem nazwę programu z SoccerBet na ExploreBet.

Od dziś można również pisać maile na adres: admin@explorebet.com

Zmiany w wersji 2.0.1.7
- poprawiłem 'kosmiczne kursy'
- zmieniłem format daty (osoby z UK miały problem z bazą danych)
- usunełem wyskakujące błędy związane z brakiem bazy danych.
- dodałem rozpis systemu 2z3 2z4 (kolejne będą wprowadzane)
- wprowadziłem dwie wersje programu w zależności od systemu x86 i x64 (nie procesora!)

W kolejnych wersjach planuję zmienić:
- sposób rejestracji oraz przypomnienie loginu i hasła
- przy każdym spotkaniu będzie informacja o składzie drużyny
(nazwa zawodnika, ile razy występował w meczach, strzelone bramki, kartki)
- kursy od wszystkich bukmacherów.

Najnowsze wersje można pobrać tutaj:
[url="http://www.explorebet.com/download/Release_x86.zip"]vista, xp system 32 bitowy[/url]
[url="http://www.explorebet.com/download/Release_x64.zip"]vista, xp system 64 bitowy[/url]
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 30/08/2009 20:18

Najnowsze wersje można pobrać tutaj:
vista, xp system 32 bitowy
vista, xp system 64 bitowy

ps. admin powinien umożliwić edycję postu często zdarzają się błędy podczas tworzenia nowej odpowiedzi.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 19/10/2009 20:29

Szukam osoby która poprowadziłaby stronę internetową programu ExploreBet
do dyspozycji oddaję:
- domenę internetową
- miejsce na serwerze
- darmową aktualizację bazy danych.

Oczekuję:
- dobrych pomysłów :-)
- zaangażowania

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się na maila admin@explorebet.com
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 24/07/2010 01:59

Witam, długo nie gościłem na forum więc od razu chciałbym nadrobić zaległości :-)

Rozpoczełem właśnie pracę nad 4 wersją mojego programu i w związku z tym od września będę rozdawać za free program w wersji 3.1
Jeszcze nie wiem na jakich zasadach i na jak długo ale na pewno każdy będzie miał okazję bliżej poznać mój program i jego skuteczność.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 02/09/2010 22:31

Tak jak obiecałem daję program (jak na razie na miesiąc) całkowicie za darmo do testów.
Osoby zainteresowane proszę o rejestrację oraz wysłanie loginu - abym mógł aktywować konto na mój adres mailowy explorebet@gmail.com

program można pobrać:
http://explorebet.com/download/Release_x86.zip
http://explorebet.com/download/Release_x64.zip

Rozpocząłem prace nad nową wersją w której dodam tenis, siatkówkę, ręczną, może i sporty amerykańskie.

Planuję również reaktywację programu HotBet który również będzie dostępny w wersji darmowej.
Posted by: Big

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 28/10/2010 20:23

Na stare lata człowiek robi się bardziej leniwy, niestety. blush wink tongue W poszukiwaniu łatwiejszego typowania, bardziej z ciekawości, zwróciłem się do kolegi mario22mm o udostępnienie mi w/w programu. Od 17 sierpnia 2010r do 2 pażdziernika br. testowaliśmy program. Pierwsze 40 typów to prawie euforia, bo Yield wynosił ok 40% . Z biegiem czasu(typów) Yield obniżył się do wartości ok 2%. Podałem ok. 600-set typów, dzieląc typy na różne kategorie. Np: w kategorii :dzisiejsze mecze(wszystkie ligi,typy1X2), w wrześniu było 79 meczy trafionych, 65 nietrafionych. Program ustawiony był na kursy 1.5 do 4.
W pewnym momęcie, dla mnie typy u/o stały się priorytetem, bo na początku po ok. 50 typach, 17 z nich było nietrafione, więc ze zrozumiałych wzgledów bardziej mnie one zainteresowały. W sumie podałem ok.430 typów u/o z czego 244 typy trafione, 178 nietrafione, ok 10 spotkań jest bez wyniku. Z tego wszystkiego yield wyniósł ok. 8,5% więc wynik jak na "maszynkę" wydaje mi się nie zły.
Jest teraz sporo materiału do przeanalizowania, co stawiać, na co się zdecydować.

Niestety program ma swoje wady. Do celów przedstawienia na forum propozycji typu, czy też wyników gry u/o, program nie generuje kursów i wszystkie kursy na forum musiałem szukać na " piechotę". W tym miejscu należą się wielkie podziękowania koledze czwak, za pomoc przy wpisywaniu typów do skryptu.
Jak na tak młody program 02/09/2010 (data pobrania) przestał działać, tzn. brak kursów.
Ja rozumię... potrzebę doskonalenia programu...ale niech działa do końca.
I jeszcze coś do twórcy programu. Jeżeli skuteczność u/o w nowym programie się utrzyma (niech polepszy grin ), to ja pierwszy pogratuluję Ci "maszynki" do zarabiania pieniędzy. ooo

Pozdrawiam Big

-----------

Wkleić linku nie możesz, zapraszać też również niestety, a przynajmniej nie na tym forum.
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 10/11/2010 16:36

08-11-2010 wystąpił problem z bazą danych - nie wyświetlają się mecze.
Pracuję nad usunięciem tego problemu.
Posted by: VooDoo

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 03/04/2011 17:25

mario22mm, czy ten program jest jeszcze rozwijany? (pytam tutaj gdyż, strona, którą podawałeś w tym temacie jest niedostepna - otrzymuję komunikat - "This Account Has Been Suspended")
Posted by: mario22mm

Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) - 31/08/2016 21:20

Witam, trochę przeciągnęły się prace związane z budową nowego programu.
Obecnie szukam osób do testowania programu, zgłaszać się można na PW lub na maila.

Przedstawiam pierwszy zrzut ekranu, jest to jedno z okien, kolejne będą w następnych postach.


Zapraszam do testowania PewneTypy.pl