Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition

Posted by: VIPo

Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 02:33

Witam

Niedawno pobrałem ze strony http://www.bettinggenius.com/ pewnien programik. Na pierwszy rzut oka fajny, duzo opcji (aż połapac sie nie mogę). Program ten analizuje poprzednie wyniki i podaje prawdopodobienstwo zwycięstwa danej druzyny. Do tego można zawsze pobrać aktualne bazy danych z bardziej znanych lig. Niestety nie ma polskiej.

Pobawcie się troche nim i może rozpracuje ktś wszystkie funkcje. Ja zacząłem robić bazę danych ligi polskiej i w ciagu tygodnia powinnienem zrobić (jak tylko czas pozwoli). Jak zrobie to wrzuce linka na forum. A na razie trzeba rozpracowac programik.

Powodzenia
Posted by: Zbychzbych

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 02:41

a z czym masz trudność???
prosty jak obsługa cepa.
ale spojrzyj na historię predykcji
Posted by: VIPo

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 03:32

Nie mówie że jest strasznie trudny, raczej chodzi mi o odkrycie jego wszystkich możliwości.
Posted by: CzajaPL

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 11:12

serial do rejestracji daje na priva -email

czaja

gg 1535292

dodam ze jest tam jeszce wersja
Ice Hockey Edition typy NHL -30 dni trial seriala nie posiadam
Posted by: Master_Flamaster_

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 11:35

Poproszę o serial na master.flamaster83@wp.pl

Pozdrawiam /MF/
Posted by: aloss

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 14:21

Ja również poproszę o serial: aloss@poczta.onet.pl />
Jak będzie chwila czasu to chętnie przyjże się temu programowi.
Posted by: Zbychzbych

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 14:47

już nie macie wyszukiwarek???
Posted by: aloss

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 19:09

Dzięki Czaja iwo:
Posted by: Vieira

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/02/2004 21:45

Warto zainstalowac ten programik? Jakies opinie?
Posted by: mk89

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 19/02/2004 13:00

Ja tez by prosił o seriala
mail: mk89@interia.pl
Lub na priv'a, gg:4404221
Posted by: CzajaPL

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 19/02/2004 13:50

http://czaja29.cyberion.pl/1.txt
czaja
Posted by: VIPo

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 19/02/2004 14:16

Może znacie jakieś linki z wynikami wszystkich meczy miedzypaństwowych (towarzyskie, puchary itp) to może w wolnych chwilach wklepię bazę danych reprezenatcji.
Posted by: VIPo

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 20/02/2004 12:41

Jeszcze jedna sprawa: nie wiecie czy jest możliwośc ustawienia danego meczu na neutralnym boisku ?
Posted by: mk89

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 21/02/2004 20:30

Zauważyłem ze mozna zrobic swoja lige Można zrobic terminaz i grac :-) Ale jest jeden duzy - Nie mozna tego importowac np. do HTML :/ a to by było dobre przy robieniu własnych lig w np. FIFE lub ManagerZone :]
Posted by: Brygadzista

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 22/02/2004 21:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mk89:
[qb]Zauważyłem ze mozna zrobic swoja lige Można zrobic terminaz i grac :-) Ale jest jeden duzy - Nie mozna tego importowac np. do HTML :/ a to by było dobre przy robieniu własnych lig w np. FIFE lub ManagerZone :][/qb][/QUOTE]No i tutaj mam do Ciebie dobra wiadmość
Przecież idzie tak zrobić !!!
Bynajmniej u mnie w wersji 2.0.2

Cd-key działa ten sam co do 2.0.1
Posted by: mk89

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 23/02/2004 00:36

Teraz właczam program i nawet ligi nie moge włączyc
Pisze mi:
ADOTTableTeams i cos tam o bazie danych próbowałem reinstlowac program i nic ;(
Czemu ;( ?
Posted by: Josep

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 25/02/2004 20:37

Witam
Czy ktoś może podać mi seriala ??
Posted by: WiWo

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 26/02/2004 01:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Josep:
[qb]Witam
Czy ktoś może podać mi seriala ??[/qb][/QUOTE]Moze poszukaj tutaj :
http://crackspider.net/

pozdr
Posted by: gwozdecki

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 26/02/2004 16:15

Skad pobrac ligi? Czy ktos ma seriala do hokeya?
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 26/02/2004 18:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Skad pobrac ligi? Czy ktos ma seriala do hokeya?[/qb][/QUOTE]program sam pobiera ligi. no chyba, ze pytasz o pozostale.
wlasnie sciagnalem i sobie go przegladam, nie wszystko rozumie dziwi mnie, ze ten program wogole nie przewiduje remisow (tzn. nie widzi ich jako pewniakow)!! ech to ja juz sobie chyba lepiej sam potypuje jak dla mnie to moglby byc troszke przyjazniejszy w obsludze, ale niewiele
Posted by: galeon

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 26/02/2004 20:17

prosze o seriala
plaster7@wp.pl
aha i czy ten serial dziłą do wersji 2.0.3 ?
Posted by: dj_papiesz

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 27/02/2004 03:31

jesli mozna to i ja prosze o seriala dj_papiesz@wp.pl z gory dzieki iwo: pozdroo
Posted by: Josep

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 27/02/2004 14:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WiWo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Josep:
[qb]Witam
Czy ktoś może podać mi seriala ??[/qb][/QUOTE]Moze poszukaj tutaj :
http://crackspider.net/

pozdr[/qb][/QUOTE]Dzięki WiWo
A czy ktoś ma serial do Hockeya ??
Pozdrawiam
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 27/02/2004 23:53

w tym programie w Oddsach jesttaka kolumna o nazwie "margin(%)" - cyferki w niej oscyluja w okolicach 10 %. co to oznacza?
inna sprawa - jak najlepiej wyliczac prawdopodobienstwo wynikow, czy zawierzyc ustawieniom "fabrycznym" ? traktuje ten program nie jako wyrocznie, ale jako mala pomoc, patrze bardziej na np. srednia bramek na mecz niz na % szanse na wynik, ale chcialbym poznac mozliwosci programu, niestety nie wiem czy ustawienia w "betting system" nalezy tak jak polecaja autorzy zostawic, no bo niby czemu nie wliczac remisow? nie bardzo to rozumiem
Posted by: milicja_obywatelska

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 28/02/2004 03:54

Czy miał ktoś może problemy z insalacją Beting Geniusa 2.0? Po uruchomieniu setup.exe nic sie nie dzieje.
Posted by: Josep

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 28/02/2004 07:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał milicja_obywatelska:
[qb]Czy miał ktoś może problemy z insalacją Beting Geniusa 2.0? Po uruchomieniu setup.exe nic sie nie dzieje. [/qb][/QUOTE]Nie niemiałem żadnych problemów
Pozdrawiam
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 28/02/2004 16:42

ach juz wiem o co chodzi z tymi %. oznacza to ile procent brakuje w stawkach bukow, abym mogl postawic pjakies kwoty na kazdy wynik i wygrac zawsze, czyli to jakby % bezpieczenstwa i jakis wyznacznik elementow zysku bukmaherow. ale czy to wogole mozliwe zeby sie oni kiedys pomylili i dopuscili do sytuacji ze ten wyznacznik bedzie na minusie? wtedy stawiajac rozne kwoty na kazdy wynik (1x2) bylbym na 100% do przodu.
Posted by: galeon

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 28/02/2004 17:16

witam, mógłby ktos podesłać mi seriala, bo szukałem w sieci i do wersji 2.0.3 nie znalazłem, były tylko do 1.7.

z góry thx za przesłąnie
Posted by: milicja_obywatelska

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 28/02/2004 19:23

Podstawowe pytanie: Czy można zarobić grając mecze wytypowane przez ten program?
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 28/02/2004 21:27

Czaja podal link do pliku z serialem kilka linijek wyzej

Podoba mi sie ten program coraz bardziej im bardziej go poznaje. Moglby miec kilka usprawnien, ale mozna sie przyzwyczaic. Jezeli nawet nie wytypuje mi wynikow, to moge zapisa csobie historie moich obstawien i konrolowac wydatki, chociaz zuwazylem ze w przypadku zejcia na minus program robi blad w yliczeniach, niewielki coprawda, ale zawsze. Mysle ze jest duzo lepszy niz LiguePad. Do tej pory stosowalem LTracka - ten nadaje si etylko to budowania tabeli, Trefika (demo) nie moge jakos rozszyfowac, jakies to wszystko takie nieprzejrzyste. Betting Genius jest calkiem calkiem
Posted by: milicja_obywatelska

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 01/03/2004 04:14

Jest dostępna wersja Geniusa dla NBA.Wersja Trial 30-dniowa.
Posted by: milicja_obywatelska

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 01/03/2004 04:18

Czy ktoś może sprawdzał czy statystyki trafności typowań NHL w Betting Geniuszu zawierają mecze z dogrywką czy bez?
Posted by: 1_error

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 03/03/2004 22:09

a ma ktos serial do wersji Betting Genius 2.0.3 Soccer Edition ??
Posted by: 1_error

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 03/03/2004 22:41

kufa o co chodzi z ta baza danych caly czas ma problem z tym gownem nie moge nic zaladowac tylko dema sie wlaczaja co jest??
Posted by: Anonymous

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 05/03/2004 12:27

szukam s/n do BG Basketball ... jesli ktos takiego by posiadal prosze o info
Posted by: Brygadzista

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 09/03/2004 22:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał 1_error:
[qb]a ma ktos serial do wersji Betting Genius 2.0.3 Soccer Edition ??[/qb][/QUOTE]
Posted by: milicja_obywatelska

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 11/03/2004 08:02

Seriala do wersji "Hockey" raczej na sieci nie ma, ale można ją łatwo złamać. Nie chce mi sie pisać cracka, ale jak ktoś potrzebuje to moge przesłać cały plik "bgicehockey.exe" co by sobie podmienić u siebie i cieszyć się pełną wersją.

Z wersją "BasketBall" też nie powinno być problemu, jak ktoś bardzo potrzebuje to moge posiedzieć nad nią i ją złamać.
Posted by: unnormal

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 11/03/2004 19:01

VIPo - archiwum meczow miedzypanstwowych (i nie tylko)znajdziesz na http://www.rsssf.com/
milicja - jezeli moglbym prosic o tego execa do hokeya to unnormal@wp.pl z gory dzieki
Posted by: clarence

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 13/03/2004 20:29

Czy ktokolwiek z Was mial problem z dzialaniem programu? Dwa razy juz reinstalowalem, a i tak caly czas po probie otwarcia dowolnej ligi pojawia sie u mnie komunikat 'odnalezienie podanego dostawcy przez ADO bylo niemozliwe' - mniej wiecej.
Czym moze to byc spowodowane?
Dodam, ze gorny pasek w programie mam nieaktywny (szary), oprocz File i Data.
Posted by: mustang

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 16/03/2004 14:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]Czy ktokolwiek z Was mial problem z dzialaniem programu? Dwa razy juz reinstalowalem, a i tak caly czas po probie otwarcia dowolnej ligi pojawia sie u mnie komunikat 'odnalezienie podanego dostawcy przez ADO bylo niemozliwe' - mniej wiecej.
Czym moze to byc spowodowane?
Dodam, ze gorny pasek w programie mam nieaktywny (szary), oprocz File i Data.[/qb][/QUOTE]hmm, u mnie nie ma problemu, bez problemu aktualizuje ligi i je otwiera
Posted by: no3m

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 21/03/2004 22:11

Jaką ma skutecznośc program Betting Genius w typowaniu, czy sprawdzał ktoś może??
Posted by: hairurin

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 24/03/2004 15:18

Widząc niewielki zainteresowanie pewnie słaba, tak jak to z programami tego typu bywa.
Naprawdę polecam poszukać info o meczach w sieci a nie spodziewać się, że jaiś program poda gotowe typy
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 24/03/2004 17:16

mozna sobei samemu ustawiac wspolczynniki do typowania i sprawdizc przy jakich ma on najwieksza skutecznosc.
a tak przy okazji w wersji 2.0.4 jest jakis nowy system wyliczania tych szans. nie wiem czy skuteczniejszy. w sumie to ie sugeruje sie tymi jego wyliczeniami, aczkolowiek biore pod uwage.
Posted by: Hassan

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 24/03/2004 18:48

A propos współczynnika "margin", czy komukolwiek wyszedł on na minusie???
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 24/03/2004 18:55

na minusie to on wyjdzie ewentualnie jesli beda roznice kursow miedzy bukami. wpisujac sobie np 1 od jednego buka i X od drugiego byc moze uda sie znalesc taka kombinacje by byc zawsze do przodu. ale sam tego nie szukalem.
Posted by: Hassan

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 24/03/2004 21:37

Czy ktoś mi powie jak przy porównaniu dwóch zespołów wpisać handicap tak żeby było prawidłowo....???
Posted by: Hassan

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 27/03/2004 18:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał galahad:
[qb]na minusie to on wyjdzie ewentualnie jesli beda roznice kursow miedzy bukami. wpisujac sobie np 1 od jednego buka i X od drugiego byc moze uda sie znalesc taka kombinacje by byc zawsze do przodu. ale sam tego nie szukalem.[/qb][/QUOTE]masz na myśli surebety chyba
Posted by: gwozdecki

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 09/04/2004 17:05

Czy ktos ma seriala do NBA i NHL ?
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 10/04/2004 02:46

w przyszlym tygodniu ma byc nowa wersja 3.0, a dotychczasowe wersje maja byc za free (z rejestracja). w wersji 3 maja byc wszystkie edycje (pilka, hokej, kosz..) w jednym programie.
mysle ze te kilak dni mozna poczekac a potem korzystac juz legalnie z wersji 2 albo sciagnac 3 i szukac od nowa seriala
Posted by: gwozdecki

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 10/04/2004 17:40

galahad pozanles dobrze ten programik? Bo ja sie troszke gubie. Moze na forum opislbys ciekawe funkcje tego programu?
Posted by: bogdan ateny

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 11/04/2004 02:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czy ktos ma seriala do NBA i NHL ?[/qb][/QUOTE]NBA sprawdzilem i ostatnio zrobilem kase.Jak do tej pory nic nieslyszalem o serialu do tego programu moze ktos cos wie ........ iwo:
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 11/04/2004 05:38

troche poznalem. ale co tu opisywac? zadaj pytanie to ci odpowiem jesli bede wiedzial program to tylko mala pomoc, napewno nie jest zadna wyrocznia. ma ten plus ze mozna probowac rozne wspolczynniki by mial jak najwieksza trafialnosc. ale ja akurat nie bardzo na to patrze, ale mozna by temu lepiej sie przyjrzec.
Posted by: static-x

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 12/04/2004 22:40

ten program to kupa smiechu,testuje go w dziale private picks Justin-gramy single?

A efekty mozecie sami sprawdzic.......bez komentarza uke:
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 12/04/2004 22:48

dlatego tez sluzy mi do czegos innego - ma cos takiego ze koloruje wyniki i latwo zauwazyc dzieki temu jak ostatnio gral dany zespol , jakie mil serie itp. do tego tabele meczy w domu i na wyjezdzie , mozna tez sobie zapisywac kupony u bukow i to tyle. a czy jest wogole jakis warty czegos program do typowania?
Posted by: static-x

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 13/04/2004 01:23

zgadzam sie, do ststystyk to moze i jest dobry,chociaz osobiscie korzystam ze stronki www.betexplorer.com,nie wiem jak ten program oblicza te statystyki,ale kompletnie sa nie trafione,moze kiedys powstanie jakis program do typowania ktory bedzie troche "myslal".

pozdrawiam
Posted by: static-x

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 13/04/2004 01:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Justin:
[qb]zgadzam sie, do ststystyk to moze i jest dobry,chociaz osobiscie korzystam ze stronki http://www.betexplorer.com nie wiem jak ten program oblicza te statystyki,ale kompletnie sa nie trafione,moze kiedys powstanie jakis program do typowania ktory bedzie troche "myslal".

pozdrawiam[/qb][/QUOTE]
Posted by: gwozdecki

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 13/04/2004 03:33

Program jest niezly A stan konta przez weekend spadl dosc znacznie o jakies 70% Wiec "polecam"
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 14/04/2004 01:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Justin:
[qb]zgadzam sie, do ststystyk to moze i jest dobry,chociaz osobiscie korzystam ze stronki www.betexplorer.com,nie wiem jak ten program oblicza te statystyki,ale kompletnie sa nie trafione,moze kiedys powstanie jakis program do typowania ktory bedzie troche "myslal".

pozdrawiam[/qb][/QUOTE]a co na tej stronie jest przydatnego poza porownaniem kursow u roznych bukow i jak rozumiem wyliczeniem sredniej z nich?
Posted by: static-x

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 14/04/2004 03:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał galahad:
[qb]a co na tej stronie jest przydatnego poza porownaniem kursow u roznych bukow i jak rozumiem wyliczeniem sredniej z nich?[/qb][/QUOTE]niechce mi sie rozpisywac,rozejrzyj sie ,sa tam wszystkie statystyki,kursy,home stats,away stats itd,itp.klikasz na mecz ktory cie interesuje itd.
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 14/04/2004 13:54

a to ja ciebie nie zrozumialem, myslalem ze piszesz ze na tej stronie jest to, z czym program sobie nie bardzo radzi. jedyny plus tej strony poza tym co juz mam to wyniki z ostatnich 5 sezonow (+ obecny). tego program nie zapewnia. preferuje przegladanie tego typu statystyk offline zastanawiam sie nad kupnem trefika, no ale jak jzu to moze tak za kilka miesiecy, gdy zacznie sie nowy sezon. na razie zadowalam sie tym oraz Ltrackiem
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 17/04/2004 15:16

wlasnie ukazal sie Betting Genius 3, w ktorym polaczono wszystkie edycje w jedno dzielo. wyglada tak samo. jakby ktos znal juz serial to prosze niech tu wrzuci zapewne przyjdzie na niego troszke poczekac, no ale zostalo jeszcze 29 dni i ew. wersja 2.04
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 17/04/2004 15:23

jeden szkopul ze nie widze zeby byl dostep do innych lig niz pilkarskich, moze po zarejestrowaniu? w tym momencie jest to samo co w 2.04 + okienko z info o rejestracji, wiec nie warto sciagac i instalowac
Posted by: Josep

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 17/04/2004 18:42

Czy ktos ma seriala do NBA i NHL ??
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 18/04/2004 03:32

a jednak lepiej miec wersje 3.0 - zauwazylem ze poprzednia wersj arobi bledy przy wyliczeniu punktow jakie dan druzyna zdobyla. nie przygladalem sie temu dokladnie , zauwazylem np. ze Liverpoolowi nie potrafil policzyc poprawnei punktow za mecze w domu. dzisiaj ze zgroza zuwazylem ze tabela polskiej ligi jest do chrznu wyliczona - 8 zespolom program podliczyl remisy zamiast zwyciestw.

no wiec zobaczylem co zrobi z tym fantem nowa wersja. otoz konwertuje ona baze na swoj nowy format. po zrobieniu tego tabela wyglada jak powinna i to bez mojej ingerencji. tak wiec czekam na serial do 3.0
Posted by: static-x

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 23/04/2004 16:30

juz nie robia updatow druzyn do wersji 2.0.4?
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 24/04/2004 02:57

na to wyglada, ale to problem wpisac sobie wyniki?
Posted by: static-x

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 24/04/2004 18:31

a ty recznie to uzupelniasz?troche sporo roboty!masz pelna wersje 3.0?
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 25/04/2004 17:08

cala frajda w tym zeby sobie powpisywac wyniki a w przypadku wolnego czasu takze oddsy niemam pelnej wersji 3.0 i ciagle czekam na seriala dlatego uzywam poprzedniej wersji 2.0.4
Posted by: static-x

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 25/04/2004 19:44

ogolnie program fajny,mozna sie pobawic,ale jego skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia,z drugej jednak strony zdarzenia wybierane przez program mozna interpretowac na rozne sposoby,szkoda ze nie robia juz uaktualnienia do wersji 2.0.4
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 26/04/2004 02:44

no jesli typujes zkilkadziesiat lig to masz klopot, ale zapewniam ze wpisywanie wynikow samodzielnei jest bardzo przyjemne, robilem tak od dziecka, poczynajac od zaszytu j agram w okolo 10 lig i tylko te mnie interesuja, wiec jakos sobie z tym radze.
Posted by: CzłowiekzLigi

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 03/05/2004 22:02

ej sory podajcie mi seriala do wersji 2.0.4 soccer, bo nie chce szukać cracka na stronkach z obawy przed dialerami... mój nr gg: 2633608
Posted by: RADSON26

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 06/05/2004 23:38

Ma ktos moze seriala do wersji 3.0.????????
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 07/05/2004 22:54

nie ma..ciagle nie ma nigdzie trzeba czekac, a tymczasme jest juz wersja 3.01
Posted by: RADSON26

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 08/05/2004 01:06

Znalazłem cracka do wersji 3.0.U mnie niestety nie działa,może dlatego ze mam wersje 3.0.1,ale możecie sprobowac pod adresem: :zobacz: http://www.freewebs.com/hilaemba/april/Betting.Genius.v3.0-stephenteh-crk.zip
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 09/05/2004 20:29

dzieki !!!! z 3.0 dziala. nie udalo mi sie natomist nagrac 3.01 na 3.0. poprzednio bylo to mozliwe (z 2.01 na 2.04), ale to nic
Posted by: RADSON26

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 10/05/2004 19:36

Crack do wersji 3.0.1 http://www.freewebs.com/hilaemba/may/Betting.Genius.v3.0.1-stephenteh-crk.zip Pozdrawiam
Posted by: Udko

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 20/05/2004 03:17

witam ktoś wie jak uruchomić ten programik po ściągnięciu go? bylbym wdzieczny za pomoc
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 20/05/2004 18:57

jakto jak? klikasz w plik i nastepuje instalacja. juz zaisnatlowales i masz otwarty program i nie wiesz co dalej? trzeba sobie wczuytac jakas lige. wraz z instalacja sciagnelo ci si ekilka przykladow. zeby je zobaczyc nalezy kliknac w 2 ikone od lewej i wybrac sposrod dostepnych plikow. mozna tez sciaganc inne aktualne ligi - ikona druga z prawej. przeciez to proste. nie rozumiem pytania.
Posted by: Anonymous

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 21/05/2004 18:26

Mam pytanie, ściągnelem ten program, zainstalowałem. Ale jak ładuje plik z danymi to mi wyskakuje że format pliku jest do starszych wersji i pyta czy go ma konwertować do nowszej. Klikam że ma i podaje miejsce gdzie zapisacnowy format. Jednak po chwili wyskakuje bład!Podobnie jak chce zrobić własna lige. Błąd który się pojawia: Internal OLE Automation error. Wie ktoś o co chodzi? Będe wdzieczny.
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 21/05/2004 23:38

nie zapisuj pod nowa nazwa, wybierz ta dotychczasowa, czyli zeby nadpisal dotychczasowy plik. czemu nie chce ci stworzyc wlasnej ligi to nie wiem
Posted by: host

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 29/05/2004 03:14

Gdzie mozna znalezc crack/serial do wersji 3.0.1 bo te strony, które podawaliscie nie dzialaja albo juz nie ma na nich crackow ...
Posted by: anelka88

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 01/06/2004 00:15

A Podajcie mi craka lub keya do betting genius 3.0.1
Posted by: a.pacek

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 25/06/2004 14:27

wyślijcie mi kod do wersji 3.0.1 Please ! Wojna z bukami trwa !!!
Posted by: piotrekmilan

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 29/06/2004 01:26

tez dolaczam prosbe o klucz do wersji 3.0.1
Posted by: luka601

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 06/07/2004 19:34

Czesc.
Szukam craka do Betting Genius 3.0.1.,podane wczesniej adresy juz nie istnieja jesli moglby kto podac aktualne to byloby super.
Posted by: CzajaPL

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 07/07/2004 13:50

zobacz na emule jest Betting Genius pewno z crc
wersja 3

czaja
Posted by: wienio

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 09/07/2004 00:46

Witam
czy jest mozliwosc porownania wynikow,druzyn itp. z kilku sezonow w betting genius 3.0 a nie tylko z jednego sezonu?
Posted by: cwirek

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 10/07/2004 04:14

Witam jestem tutaj nowy, zainteresowal mnie ten program, dlatego tez moge prosic o cracka do wersji 3.0.1?? bo jedynie udalo mi sie znalezc do 3.0 z gory dzieki za odpowiedzi i prosze o przeslanie go na cwirek@master.pl Pozdrawiam
Posted by: wienio

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 10/07/2004 13:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cwirek:
[qb]Witam jestem tutaj nowy, zainteresowal mnie ten program, dlatego tez moge prosic o cracka do wersji 3.0.1?? bo jedynie udalo mi sie znalezc do 3.0 z gory dzieki za odpowiedzi i prosze o przeslanie go na cwirek@master.pl Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Z tego co wiem do wersjo 3.0.1 jeszcze nie ma seriala
Pozdrawiam
Posted by: cwirek

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 10/07/2004 14:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wienio:
[qb]Z tego co wiem do wersjo 3.0.1 jeszcze nie ma seriala Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Pare postow wstecz byl podany link do cracka do wersji 3.0.1 ale link juz nie dziala dlatego tez sadzilem ze wyszedl do tej wersji i poprosilem o przeslanie.
Posted by: rybek84

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 27/07/2004 12:45

Bardzo proszę o podanie cracka do wersji 3.0.1,lub 3.0. z góry dziękuję. Mój email psledz@wp.pl
Posted by: a.pacek

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 05/08/2004 15:46

Jeśli ktoś może przesłać mi klucz do BG 3.0.1, to bedę zobowiązany. mój e-mail: a.pacek@wp.pl
Posted by: Randy Orton

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 15/08/2004 05:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał a.pacek:
[qb]Jeśli ktoś może przesłać mi klucz do BG 3.0.1, to bedę zobowiązany. mój e-mail: a.pacek@wp.pl[/qb][/QUOTE]ja nie moge iwo:
Posted by: Stach

Re: Betting Genius 2.0.1 Soccer Edition - 20/08/2004 20:20

Piomil Twoje posty są zabójcze iwo: