Betting Genius 3.0.1 Działanie

Posted by: zetko

Betting Genius 3.0.1 Działanie - 09/07/2004 01:24

Witam!
Czy ktoś może używa programu Betting Genius? Chodzi mi konkretnie jak przeprow3adzić analize za pomocą Arbitrage Finder. Proszę o pomoc!
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 09/07/2004 02:16

musisz wpisac sobie najpierw przyszle mecze (zakladka fixtures/prediction/odds) i do kazdego z nich wpisac stawki (jesli garas zu roznych bukow to wybierasz najwyzsze stawki) klikajac w "guzik" odds. tam jest troche skopane, bo domyslnie nie jest wybrany system europejski (np. 1.65) trzeba tam wpisac kursy zaznaczajc najpierw ten system dziesietny a w kursie musi byc kropka a nie przecinek. no i pozostaje ci juz tylko znalesc zwrot stawki
Posted by: zetko

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 09/07/2004 20:20

Dzieki za informację. Zaraz będę probować. Jak oceniasz ten program? Próbowałeś typować mecze? Jakie wyniki? Program mam dopiero pare dni tak, ze dopiero sie z nim zapoznaje.
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 10/07/2004 00:24

jak juz to pisalem w watku obok, wykorzystuje go raczej do czegos innego. to co on wyliczy w % traktuje tylok jako jeden z elementow i to raczej malo znaczacy, czesto wogole nie zagladam do tego
Posted by: zetko

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 10/07/2004 16:21

Muszę Ci powiedzieć, że opieralem sie na programie typując ostatnie wyniki MLB i mam calkiem dobre osiągi.
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 16/07/2004 16:25

czegos mi brakuje w tym programie:
- kolorowania pozycji w tabeli (ktore zespoly spadaja, ktore graja baraze)
- w streak table przydalaby sie mozliwosc selekcji meczow wyjazdowych i domowych. no niby sa oznaczenia (np. HW) ale to sie nie rzuca tak w oczy. gdyby mozna bylo wybrac sobie by pokazalo tam tylko mecze domowe byloby super
Posted by: host

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 21/07/2004 06:05

macie do Betting Genius 3.0.1 seriala?
Posted by: Opieracz_bukow

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 23/07/2004 04:15

Ja osobiscie nie uzywam zadnego z takich programow pomagajacyj w obstawianiu w taki i inny sposob. Zdaje sie na swoja glowe. Czesto takze czytam gazetki Tylko Pilka i korzystam z ich tabel itp.
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 04/08/2004 16:03

no i mam problem, program mi sie rozsypal i nie wiem jak go naprawic.
podczas proby otwarcia danych z jakakolwiek liga wyskakuje mi komunikat, ze niby dane sa w starej wersji i czy ma przekonwertowac. samo to pytanie jest glupie, bo przeciez juz to dawno zrobil. no ale dobrze kaze mu to zrobic to wyskakuje znowu komunikat, ze bark jakiegos komponentu i kupa!
na stronie producenta rpzeczytalem ze gdy wyskakuje blad to nalezy sciagnac jakies tam pliki do windowsa, no i sciagnalem ale okazuje sie ze one si enie zainstaluja bo jakobym mial juz je w aktualnej wersji wgrane. no i co robic?

PS - sprobowalem zainstalowac starsza wersje BG i tam tak samo, ale jest wiecej informacji -wyskakuje komunikat "nie znaleziono punktu wejscia procedury GetUMS w bibliotece MSDART.DLL"

PS 2 - ALARM ODWOLANY !!!
ale zostawie wiadomosc jakby ktos mial taki sam problem - remedium znajduje sie na stronie Microsoftu w postaci poprawki na ten dosc chyab czesty blad windy - szukac poprawki do MDAC albo zainstalowac MDAC w wersji 2.8
Posted by: TaMaR

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 23/08/2004 22:02

w jakim jezyku robi sie programy typu betting genius?
Posted by: galahad

Re: Betting Genius 3.0.1 Działanie - 24/08/2004 21:29

podejrzewam ze to Delphi ale nie jestem specjalista, jabys cos takiego zrobil to chyba udostepnisz za free?