xBet World

Posted by: Set Fisher

xBet World - 19/11/2004 23:13

Witam po przerwie.
Niedawno wyszperałem nowy soft i myślę że warto się mu bliżej przyjrzeć xBet World

Może nie jest to rewolucja ale co ciekawe generuje procentowe szanse dla piłki nożnej, podaje przy tym 3 rodzaje typów :
- typy programu
- value bety
- consensus powyższych

Czy typy xBeta mają szanse być opłacalne nie wiem ale chętni sprawdzić mogą
Posted by: Zbych

Re: xBet World - 21/11/2004 19:10

Sprawdzałem przez 2 miesiące - typy można pominąć. Ma jednak wiele innych ciekawych funkcji. Dla wyszukiwaczy surebetów pełna wersja zawiera w miarę aktualne kursy u wielu buków oczywiście z opacją wyszukiwania surków, a dane statystyczne - majstersztyk
Posted by: Adiq

Re: xBet World - 22/11/2004 02:57

pobawilbym sie tym, ale te krzaczki na stronie troche mnie zniechecaja....nieczytelne to dla mnie jest....
Posted by: Zbych

Re: xBet World - 22/11/2004 19:28

http://www.xbetworld.com/wxBet/homeen.php4

oj Adig, Adiq
Posted by: Kosjo

Re: xBet World - 29/11/2004 16:52

Hmmm, ciekawey programik

Macie może jakiegoś cracka albo coś ?
Posted by: Adam PL

Re: xBet World - 01/12/2004 13:10

Może ktoś podzieli się wrażeniami z użytkowania programu. Co w tym programie jest najbardziej użyteczne ?

Ja zainstalowałem program, założyłem bezpłatne konto, ale nie mogę zrobić update.

Poza tym są tam już dane do 7/11 ale na każdy dzień oddzielnie, jak otwiera się całość ?
Posted by: Zbych

Re: xBet World - 03/12/2004 10:26

Po założeniu bezpłatnego konta na twój adres zostanie przesłany password. W zakładce Soccer program otwierasz Internet update , wpisujesz nazwę użytkownika - taką samą jak przy rejestracji, zazczasz save ... i connect, potem musisz wybrać tylko 1 buka którego kursy chcesz zobaczyć, drugi jest zaznaczony na stale, ...i zostałeś updatowany
Program w wersji bezpłatnej ma większość przydatnych funkcji.
Interesujące dni wybierasz w OPen.
Posted by: galahad

Re: xBet World - 04/12/2004 15:17

a ja tez mam problem - zalozylem konto, podalem jeden adres - zero odpowiedzi, drugi, nadal nic, bez tego hasla mam widok 1 mecz pucharu Norwegii. sie mozna nasprawdzac ten program..:-/
Posted by: Wojtek_

Re: xBet World - 05/12/2004 16:25

Też ściągnełem ten program wysłałem email i narazie zero odpowiedzi.
Posted by: Belisariusz

Re: xBet World - 06/12/2004 18:00

Quote:

Sprawdzałem przez 2 miesiące - typy można pominąć. Ma jednak wiele innych ciekawych funkcji. Dla wyszukiwaczy surebetów pełna wersja zawiera w miarę aktualne kursy u wielu buków oczywiście z opacją wyszukiwania surków, a dane statystyczne - majstersztyk




Czy wiesz może jak często są uaktualniane u nich kursy ?? Czy warto tylko z tego powodu zainwestować w ten program ??
Posted by: Zbych

Re: xBet World - 07/12/2004 20:50

Sprawdziłem dzisiaj na kursach expekta robiłem update 6-krotnie, kursy były każdorazowo aktualne. Ale patrząc jak często zdejmuja rozegrane mecze program nie nadaję się chyba do oceny fluktuacji
Posted by: galahad

Re: xBet World - 08/12/2004 10:15

ha ! tajemnica rozwiazana - przysylali mi caly czas haslo, tylko ze system antyspamowy nie przepuszczal tego maila !
wlazlem przez www na konto i widze kilka maili z haslem od nich !!
Tak wiec Wojtek_ sprawdz konto przez www
Posted by: Wojtek_

Re: xBet World - 08/12/2004 13:44

Dzieki
Posted by: Tom182

Re: xBet World - 25/04/2006 09:41

kurde a Ja sie zarejestrowałem ale dalej nie dostaje maila od nich pomózcie.!!!