NFL

Posted by: Salival

NFL - 03/08/2001 16:20

Dziś startuje preseason. Można to obstawiać z handicapami i na totals w necie.
Czy ktoś się na tym zna i/lub to obstawia?
Posted by: Salival

Re: NFL - 03/08/2001 18:03

Ok nie mam pojęcia o tym sporcie, ale jak doświadczenie uczy to nie ma znaczenia, wystarczy słuchać braci zza wielkiej wody, i tak oni dziś w większości proponują...

Pittsburgh +2 @ 1,91
Pittsburgh - Atlanta Over 34,5 @ 1,91

kursy z Hilla
Posted by: Szakal

Re: NFL - 03/08/2001 18:46

No tak troszeczke zażyłem wiedzy na temat NFL i moge przystapić do działania.

Ciekawy meczyk na 4.VIII :

Oakland - Dallas

Oakland jak zobaczylem w statach zadziwia, zdobyl w ubieglym sezonie mistzrostwo swojej dywizji. Natomiast Dallas typowy chlopiec do biebia choc znajdzie sie lepszych.

Nie dogrzebalem sie jescze do wynkikow z poprzednich sezonow ale moge z pewnoscia stwierdzic ze warto zbic handicapa jakiego proponuja buki do -4 (Oakland) i odniesc zysk.

Przewidywania bukow na zdobycie SuperBowl:

Oakland - 10.00
Dallas - 60.00

Mowi samo przez się.

A i dorobek Oakland w poprzenim sezonie mowi kto jest faworytem w tym meczu:

Oakland 12-4-0 (Win-Lose-Tie)
Dallas 5-11-0

Aha za handicapa w strone Oakland -4 placa za kazde postawione 15$ 10$.

Wiec warto
Posted by: savio

Re: NFL - 03/08/2001 19:09

Gram NFL w STS i powiem tylko ze ostrzegam was przed takim czyms czyli patrzeniem na wyniki z poprzedniego sezonu .
Popatrz sobie jak grało Dallas 2,3,4,5 lat temu akurat poprzedni rok im nie wyszedł .
Radziłbym odpuscic sobie to granie macie to co lubicie wiec nie grajcie na siłe.
Zreszta pokazywali jak to ciezko trneuja w upałach i zawodnicy padaja z wycienczenia .
Jesli chodzi o mecz Oakland Raiders-Dallas Cowboys to jesli ten gosciu z draftu w dallas rzeczywiscie bedzie taki dobry to moze duzo zmienic.Ja bym stawiał na Oakland ale lepiej nie bawic sie w to.
Zreszta sam wybierasz : wybierz Sprite

Posted by: Szakal

Re: NFL - 04/08/2001 16:03

Dzieki Salival za typ ! Niestety nie zarobiłem aż tak dużo bo podniosłem Handicapa do +5. A wynik 17-16 dla Pittsburg (Atlanta wygrywała nawet 13-0 ale umoczyła )

Ale już mi się zaczyna podobać...

Savio zgadzam się z Tobą co do patrzenia na staty. Ale powiem Ci że ja wszystko co obstawiam to na podstawie stat. Mówisz że grasz w NFL w Sts`ie - tam troszkę trudniej trafić kto wygra - "virtualni" maja przewage bo mozna operować handicapem.

Odnośnie dzisiejszych meczy rezygnuje z Cincinnati - Chicago - bo to są bardzo słabe druzyny.

Jenak decyduje sie na zagranie :

Oakland - Dallas "-3 Oakland"

Czyli za 20$ mozna wyciagnąc 11$.

Oakland jest bardzo silna druzyną i buki widzą go w pierwszej czwórce kandydatów do SuperBowl. Natomiast kowboje z Dallas należa do klasy średnie.

Sredna zobytych/traconych pkt. (stay za sezon 2000 na jeden mecz)

Oakland 30.2/18.7
Dallas 18.3/22.5

I to mnie przekonuje do postawienia na Oakland.
Posted by: Salival

Re: NFL - 04/08/2001 20:03

Oakland -6 @ 1,91 Hill

a dziś już na 100% wyjeżdżam więc do zobaczenia za około 10 dni

Salival
Posted by: Salival

Re: NFL - 04/08/2001 20:25

to jeszcze

Chicago -2 @ 1,91
St. Louis +3 @ 1,91


Hill

aha... zna ktos może jakieś maszynki do NFL?
Posted by: Lofix

Re: NFL - 04/08/2001 20:39

Akurat przebywalem w USA w czasie trwania poprzedniego sezonu konkretnie w Cleveland polecam granie przeciw tej druzynie i Cincinatti . Browns z Cleveland to bardzo slaby zespol - we wszystkich propozycjach bukchmacherow zawsze wystawiani z duzym handicapem jako zespol wysoko przegrywajacy.
jedyna dyscyplina jaka mozna bylo obstawic to football w dodatku nielegalnie przez znajomych (prawo stanu Ohio) bardzo bogata byla oferta na lige uniwersytecka mecze co sobote nie wiem czy jest ona gdzies dosteopna u wirtualnych.
Posted by: Lofix

Re: NFL - 04/08/2001 20:41

Akurat przebywalem w USA w czasie trwania poprzedniego sezonu konkretnie w Cleveland polecam granie przeciw tej druzynie i Cincinatti . Browns z Cleveland to bardzo slaby zespol - we wszystkich propozycjach bukchmacherow zawsze wystawiani z duzym handicapem jako zespol wysoko przegrywajacy.
jedyna dyscyplina jaka mozna bylo obstawic to football w dodatku nielegalnie przez znajomych (prawo stanu Ohio) bardzo bogata byla oferta na lige uniwersytecka mecze co sobote nie wiem czy jest ona gdzies dosteopna u wirtualnych.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 05/08/2001 15:20

Jednak NFL przynosi zysi w dlaszym ciagu
Oakland wygrało z Kowojami 21-14.

Mam pytanie o grających lub interseujących się NFL. Przy obstawianiu wczorajsszeo meczu zobaczyłem zę w ofercie u buka są dostępne równiż zespoły które ni wystepują w zawodowej lidze (Columbia,Montreal, San Jose). Może to jest liga uniwersytecka??? Może ktoś zna adresik na lige uniwersytecką??? Albo przynajmniej jej skrót???
Posted by: Lofix

Re: NFL - 05/08/2001 15:31

Troche informacji mozna znalezc na Yahoo - dotyczy lig uniwersyteckich http://sports.yahoo.com/ncaaf/teams/
Posted by: Szakal

Re: NFL - 05/08/2001 20:33

Czy polskie buki maja ifertę na NFL???

Savio mówisz że grasz NFL w STS. Ja jescze jak do tej pory nie zauwazyłem aby mieli oni w ofercie zaklady na ten sport.
Posted by: bet007

Re: NFL - 06/08/2001 03:58

STS miał w ofercie zeszły sezon NFL (niestety dość niskie kursy na dobre zespoły)
Posted by: Set Fisher

Re: NFL - 06/08/2001 14:31

Bet , Ty żyjesz ???!!! :eek:
Posted by: bet007

Re: NFL - 07/08/2001 02:41

... ano żyję i jestem fanem NFL.Na kanale DSF jest super program "Touchdown" w ktorym są zawsze skróty najlepszych akcji z meczy. Grałem NFL w zeszłym sezonie(oczywiście u buka a nie na boisku) i całkiem dobrze mi szło.Na pewno warto stawiać na faworytów, rzadko zdarzają się niespodzianki typu najlepszy przegrywa z najsłabszym. W zeszłym sezonie San Diego (o ile mnie pamięc nie myli) wygrało jeden !!! mecz w całym sezonie. Większość buków daje ofertę prawie wyłącznie z handicapami.W STS i np. Betandwin można było obstawiać zwykłe money line.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 09/08/2001 17:41

Po dwodniowym zastoju na rynku czas ponownie przystapic do akcji:

Dzis trzy mecze lecz ja zdecyduje sie na jeden:

Jacksonville -3 1/2 - Carolina

Grają w miarę dwa wyrównane zespoły ktore jak na rzaie mają ten sam stosunem wygranych/przygranych - 7/9

Średnia zdobywanych/traconych punktów na jeden mecz:

Jacksonville 22.9/20.4
Carolina 19.3/19.3

Szanse bukow na zdobycie Sbowl:

Jacksonville 21.00
Carolina 41.00


Stawiam na Jacksonville - lecz zbijam "H-pa"
do -2, bowiem historia lubi sie powtarzac a w poprzednim sezonie wygrali wlasnie oni 2 pkt. (22-20)
Posted by: Sylwek

Re: NFL - 09/08/2001 18:19

szakal gdzie można obstawiać nfl? dzięki za odpowiedż
Posted by: Szakal

Re: NFL - 09/08/2001 19:18

Może powiem Ci gdzie ja gram :

betzone.com
yabet.com
betroyal.com
direcbet.com

-----
na pewno ma jescze NFL:

Wiiliam Hill
GcSports.com (własnie starciłem konto dzieki Haidefeldowi z F1)
betmega.com

i jescze jest ich mnóstwo...
Posted by: savio

Re: NFL - 10/08/2001 04:03

Szakal czyli rozumiem ze w zeszlym roku i na poczatku tego nie chodziło sie kolego do sts . Przeciez cały sezon NFL mieli w STS .Kursy wcale nie były takie złe a co do San Diego bet jak mieli bilans 0-10 na trzy ostatnie mecze grałem po 200-300 złotych przy kursach 6 i 7.2 i wygrali własnie jak było 7.2 kasa była swietna choc jak przegrali jesczze do 13 meczu to te dwa juz sie bałem ze tez klapa hehe
Posted by: Szakal

Re: NFL - 10/08/2001 16:37

Savio nie chodziłem bo Sts otworzyli w Lenicy dopiero w maju :rolleyes:

Ale teraz wszystko w porzadeczku.

Doloże jescze dzis meczyk :

New England - NY Giants

Dla mnie handicap -1 w strone gości jest całkiem niezły

WINS/LOSES

NY Giants 12/4
N.England 5/11

Zdobyte/Tracone pkt.

Ny Giants 20.5/15.3
N.England 17.3/21.1

Dla mnie powinien ten mecz conajmniej różnicą 6 pkt. wygrać Giants`i. Ale dzlaczego handicap jest tak niski???
Posted by: bet007

Re: NFL - 10/08/2001 23:54

Typy na piątek Betandwin:

1.Detroit 1,7
2.Jackonsville 1,65

W poniedziałek jak będę miał trochę czasu sprobuje podliczyć typy w ten sam sposob co w mlb typy (mam w tym wprawę ), a następny weekend forest gump tego weekendu.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 11/08/2001 22:13

bet007 mała prosba nie rób tu żadnego rankingu...

Chcem aby tu ludzie wymieniali się typami, poddawali je analizie, oceniali szanse danych druzyn itd.

Na dziś proponuje dwa mecze:

Dallas - Denver
Oakland-Arizona

najprawdopodobniej Oakland nie bedzie miało najmniejszych problemów z pogromem Arizony - co by wynikało na podtsawie stat.

Natomiast Dallas-Denver la mnie rzecz ma się następująco. Niedawno grali ze sobą Oakland-Dallas wygrali ci pierwsi. Ci pierwsi przegrali z Denver - wiec oni powinni sie uporac z Dallas.

Czytam i stwierdzam ze troszke niejasno. Ale trzeba przeczytac pomalutku i wszytsko jest jasne.
Posted by: bet007

Re: NFL - 11/08/2001 23:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]bet007 mała prosba nie rób tu żadnego rankingu...

Chcem aby tu ludzie wymieniali się typami, poddawali je analizie, oceniali szanse danych druzyn itd.

[/qb][/QUOTE]

... a dlaczego miałbym nie robić tu żadnego rankingu? Bo ty tak chcesz ? Nie rozśmieszaj mnie - forum jest po to aby każdy mógł przedstawić tutaj swoje zdanie. Niech więc osoby które będą typować NFL same się na ten teamat wypowiedzą, ja jestem za ty przeciw więc na razie 1-1.
Posted by: bet007

Re: NFL - 11/08/2001 23:42

Typy sobota Betandwin:

1.Tennessee 1,65
2.Green Bay 1,7
3.New Orleans 1,33

Ja wybrałem drużyny które są lepsze od przeciwników. Grając w zeszłym sezonie NFL stawiałem na faworytów, ale niestety kilka razy przejechałem się na handicapie (drużyna wygrywała ale za małą ilością punktów) więc na razie probuje zwykłego money line.
Warto postawić też na Okland, ich nowy Quaterback swój pierwszy mecz zagrał rewelacyjnie.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 11/08/2001 23:59

TAK WŁASNIE BO JA TAK CHCE!!!

A jak masz wprawe w podliczaniu i tworzeniu rankingów to proponuje również zainteresowanie się tematami liga angielska, węierska itd. Tam też mozna prowadzić rankingi!!! Ja w tym temacie się już nie pokaże bo uważam że tak bedzie lepiej... Przeciez i tak wiekszośc gra SWOJE... Wiec po co omawiać własne typy...

Aha i nie odpisuj na ten post...
Posted by: bet007

Re: NFL - 14/08/2001 03:03

... i to mi się najbardziej podoba w forum - każdy tutaj może wyrazić swoje zdanie

A tak swoją drogą to pre-seazon jest trudny do typowania ze względu, że drużyny testują różne taktyki, ustawienia graczy itp. Ja na razie odpuszczam i czekam na rozpoczęcie sezonu, mam nadzieje że tak udanego jak ostatni.
Ze względu na frekfencje podlicznie typów na razie nie ma sensu, zobaczymy ile osób będzie typować normalny sezon no i czy będą chciały ranking NFL
Posted by: savio

Re: NFL - 14/08/2001 03:29

Szakal mam nadzieje ze twoje słowa były tylko rzucone na wiatr i nie znikniesz stad.Bo niby kto tu bedzie pisał . Ja czekam na sezon regularny , ale podziele sie moimi typami co do pre... .
Tampa-Miami 1
Philadelphia-Baltimore 1
ale to tylko tak dla włąsnego sprawdzenia bez szukania statsów ani innych spraw.
Posted by: Salival

Re: NFL - 15/08/2001 06:55

Witam,
pozwolę sobie przedstawić moje zdanie.

Myślę że najlepszym sposobem "podliczania" jest to jak robią to np. gracze na amerykańskich forum, gdzie większość podając swoje typy robi to tak:

typy na dziś
...
...

sezon 10-5 (66%)

/przykład/

i tak jest chyba najlepiej. Każdy może sam wg uznania wybrać czyje typy mu się podobają itp. Np. dla mnie wyglądałoby to tak:

Typy na dziś: brak
Pre-season:
Totals 0-1 (0%)
Handicapy 4-0 (100%)


Wiadomo że aby mieć zysk przy handicapach (kurs prawie zawsze 1,91) trzeba mieć skuteczność ~53%. Każda większa daje nam już zysk. /myśl na boku /

Aha, jeżeli ktoś chce podliczać to nie mam nic przeciwko, ale nie obciążajcie mnie obowiązkiem podliczania innych bo w poprzednim tygodniu byłem najgorszy. Jeżeli tak to ja po prostu będę podawał swoje typy poza tabelą.

Z odrobinką słońca przywiezioną znad morza...
Salival
Posted by: Szakal

Re: NFL - 15/08/2001 15:19

Witaj Salival,

Ja byłem i jestem nadal zagorzałym przeciwnikiem robienia jakichkolwiek rankingów, choć Twoj pomysł mi się spodobał. Dlatego jestem przeciwnikiem poniewaz ludzie zamiast podawac dalece przemyslane typy podają jak najwięcej typów tylko po to by znaleźć sie w czolowce rankingu. A tu potrzeba typow które przyniosa przyodrobinie szczescia zysk.
Posted by: Salival

Re: NFL - 16/08/2001 04:23

na jutro

Pittsburgh +4,5 **
Posted by: savio

Re: NFL - 16/08/2001 05:14

Zgadzam sie z Szakalem zadnych rankingów.!!!
NY Giants-Jacksonville 1
Minesota-Pittsburgh 1
Washington-Atlanta 1
St Louis-Tennese 2
Posted by: 11016266

Re: NFL - 16/08/2001 05:44

rankingi to nie glupi pomysl, jesli zrobilo by sie jakies ograniczenie w postaci np. kazdy moze wyslac dwie propozycje, to mysle ze bylo by niezle
Posted by: Szakal

Re: NFL - 16/08/2001 16:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał 11016266:
[qb]rankingi to nie glupi pomysl, jesli zrobilo by sie jakies ograniczenie w postaci np. kazdy moze wyslac dwie propozycje, to mysle ze bylo by niezle[/qb][/QUOTE]

Tu nie chodzi o udowadnianie kto lepszy, ale o wyłapywanie niespodzianek, kontuzji, no i ostatecznie szans zespołow na wygranie spotkania i w końcu wskazanie tej druzyny która według nas ma zwycieżyć.
Posted by: Salival

Re: NFL - 17/08/2001 01:31

Savio stawiasz gdzieś te mecze czy po prostu tak napisałeś? Jestem ciekaw gdzie obstawiasz NFLX bez handicapów, bo inaczej to Twoje typy się zbytnio nie przydadzą
Posted by: Salival

Re: NFL - 17/08/2001 01:52

no to jeszcze drugi dzisiejszy mecz:

Jacksonville +3

Salival
Posted by: bizon

Re: NFL - 17/08/2001 11:57

Moim zdaniem najlepiej obstawiac NFL w betroyalu.Jest handicap ale mozesz sobie kupowac punkty zarowno dla gospodarzy jak i gosci.Wydaje mi sie ze jest to najlepszy buk do obstawiania NFL.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 17/08/2001 17:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bizon:
[qb]Moim zdaniem najlepiej obstawiac NFL w betroyalu.Jest handicap ale mozesz sobie kupowac punkty zarowno dla gospodarzy jak i gosci.Wydaje mi sie ze jest to najlepszy buk do obstawiania NFL. [/qb][/QUOTE]

Wszedzie mozna zminiejszac lub zwiekszac handicap. Ja jednak uwżam że betroyal nie jest nalepszym kompanem do zabawy w NFL. Inni mają troszke lepsze oferty.
Posted by: savio

Re: NFL - 17/08/2001 21:47

Wiesz jezeli typuje dobrze wygrane to mogłoby pomóc komus ale widze ze tobie sie to nie podoba .Wiec nie bede juz sobie typował napisałem ze dla własnego sprawdzenia sie pisze to .Przeciez nie pisze ze wygraja na 100 % stawiajcie.
Dobra mój koniec tutaj .Powodzenia Szakal.
Posted by: savio

Re: NFL - 17/08/2001 21:52

Sallival nie mma zamiaru sie sprzeczac ale ja typowałem N Y Giants i Minnesote na wygrane a twoje handicapy były dalekie od sukcesu.Wiec lepiej mozna było z moich skorzystac ale nie o to chodzi.
Tobie równiez zycze wygranych .
Posted by: Salival

Re: NFL - 17/08/2001 22:23

Eeee... o co Ci chodzi? Ja się tylko zapytałem o buka. Jeżeli nie grasz tego w realu to po prostu napisz. I wyluzuj.

A to że mi nie weszły typy? No i co. Weszły mi 4 poprzednie i się nie chwaliłem. Teraz za to nie będę robił tragedii.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 17/08/2001 23:30

Nie mam zaduzo czasu by podawać typy na bieżąco bo zazwyczaj czekam do ostatniej chwili (czyt. 30 min. przed meczem) wiec dzis troszke innaczej. Nie podaje analizy bo po prostu nie pora teraz na nią, będę się przyglądał NFL dokaldniej jak ruszy Regular Season.

A na dzis:

St.Louis - Tennessee +4 -110 (betroyal)

oraz OVER 38 -110 (betroyal)

I na jutro :

Oakland -1 -110- San Francisco (betroyal)

Choc Oakland jest druzyna zdecydowanie lepszą to jednak bedzie to ciezka batalia. Decydujące tu znaczenie beda miały własne mury.

Warto zagrać też Oakland -3 +125 w direcbet. Betroayla takiej przyjemności dozanc nam nie da.
Posted by: Salival

Re: NFL - 18/08/2001 03:58

dziś CFL

BC Lions Over 55
Colorado Over 50,5
Posted by: Salival

Re: NFL - 18/08/2001 04:09

a dziś NFL tak:

Atlanta -4
St. Louis -4
Atlanta Over 33
Tennessee Under 38,5
(Hill)
Posted by: Salival

Re: NFL - 18/08/2001 21:01

dziś:

San Diego +3,5
Philadelphia +2
New England +3,5
New Oleans -7
Cleveland +3
Arizona +6,5
San Diego Over 33,5
Philadelphia Under 33
Detroit Under 39,5
Arizona Under 36



i już na jutro:
Oakland Under 38,5
Denver Under 39,5


wczoraj: 2-1-1
preseason: 6-4-1
Posted by: alki

Re: NFL - 18/08/2001 22:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Salival:
[qb]Savio stawiasz gdzieś te mecze czy po prostu tak napisałeś? Jestem ciekaw gdzie obstawiasz NFLX bez handicapów, bo inaczej to Twoje typy się zbytnio nie przydadzą [/qb][/QUOTE]

pisze to w swoim imieniu a nie savio. nfl, bez handicapow tylko w money line mozna bez problemu obstawiac w GCSports. obstawiam tam bo kiedys dawno temu dostalem darmowa kase.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 18/08/2001 23:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał alki:
[qb]
nfl, bez handicapow tylko w money line mozna bez problemu obstawiac w GCSports[/qb][/QUOTE]

Racja, ale zauwaz że na niektóre mecze nie ma Money Line i są zazwyczaj Handicapy! Zauważ również że nie na wszystkie dzisiejsze mecze w ofercie gcs`u są dostępne Money Line. A na Handicapach zysk przynajmniej lepszy. (odnosnie faworytow)
Posted by: alki

Re: NFL - 19/08/2001 00:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]

Racja, ale zauwaz że na niektóre mecze nie ma Money Line i są zazwyczaj Handicapy! Zauważ również że nie na wszystkie dzisiejsze mecze w ofercie gcs`u są dostępne Money Line. A na Handicapach zysk przynajmniej lepszy. (odnosnie faworytow)[/qb][/QUOTE]
co prawda to prawda, ale nic na swiecie nie moze byc idealne

Posted by: psycho

Re: NFL - 19/08/2001 02:05

Nie wiem czy wiecie(znajac was to napewno), że na stronie "VEGAS EXPERTS" podają codziennie jeden darmowy typ "pewniak" na NFL. Jeżeli tam zaglądacie to mozecie mi powiedzieć jak sprawdzają sie te darmowe "pewniaki".
Jeszcze jedno, nie wiecie czy któryś z polskich buków bedzie miał NFL-a w ofercie.
Posted by: Salival

Re: NFL - 20/08/2001 03:25

do tych dwóch typów na dziś dorzucam:

San Francisco +2,5
Green Bay +1


wczoraj 7-3
preseason 13-7-1
Posted by: savio

Re: NFL - 20/08/2001 04:58

Salivall czy under 38 oznacza ze bedzie mniej miała druzyna punktów niz 38???
Posted by: alki

Re: NFL - 20/08/2001 05:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał savio:
[qb]Salivall czy under 38 oznacza ze bedzie mniej miała druzyna punktów niz 38???[/qb][/QUOTE]

ozncza to ze laczna suma zdobytych punktow przez grajace druzyny nie przekroczy 38 punktow.
Posted by: Salival

Re: NFL - 20/08/2001 05:13

Nie, chodzi o to że w tym danym meczu obie drużyny zdobędą mniej niż np. 38 pkt. Piszę tylko jedna drużynę i bo tak mam po prostu szybciej.
Posted by: SebaS.... ...

Re: NFL - 20/08/2001 05:15

W meczu ma paść mniej niż 38 punktów
Posted by: Salival

Re: NFL - 20/08/2001 05:16

Jeżeli ktoś szuka danych o NFL to znalazłem stronkę
http://maxwell.uhh.hawaii.edu/football/football.html

może się komuś przyda. Jeżeli ktoś z tego zrobi użytek to niech się pochwali na forum. A może Hi_res i el-footbolo?
Posted by: Hubi

Re: NFL - 20/08/2001 05:17

ma pasc mniej niz 38 punktow
Posted by: savio

Re: NFL - 20/08/2001 05:35

Dziekuje wszystkim za wystarczajaca odpowiedz .
Posted by: Salival

Re: NFL - 23/08/2001 17:27

Póki co zagrałem na dziś takie mecze:

NFLX:
Carolina Under 31
Philadelphia Under 32,5
Philadelphia +5
Kansas City +4,5
(Hill)

NFLX 17-7-1

Możliwe że wieczorem coś jeszcze dorzucę, ale to zależy czy pozmieniają się handicapy u Hilla.

Dziś też pierwszy mecz NCAAF, więc może też to zagram, ale to dopiero pod wieczór.
Posted by: Salival

Re: NFL - 23/08/2001 23:00

I zaczynamy sezon NCAAF (lub CFL bo to chyba to samo). Dziś tylko jeden mecz:

Louisville -20
Posted by: Salival

Re: NFL - 23/08/2001 23:04

Pomyłka - CFL to oczywiście kanadyjska liga, do której też już podawałem i może będę jeszcze kiedyś podawał swoje typy, a w powyższym poście chodziło mi o CFB. Najprościej będę trzymał się przy skrócie NCAAF.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 24/08/2001 00:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Salival:
[qb]I zaczynamy sezon NCAAF (lub CFL bo to chyba to samo). Dziś tylko jeden mecz:

Louisville -20[/qb][/QUOTE]


Sali gdzie sprawdzisz ten wynik (link) ?
Posted by: Salival

Re: NFL - 24/08/2001 03:10

a chociażby na http://sports.yahoo.com/ncaaf/

albo tutaj powinno być: http://scores.sportsline.com/scoreboards/ncaaf/
Posted by: bet007

Re: NFL - 24/08/2001 20:59

Nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą, ale mamy w NFL drużynę której możemy kibicować - jest nią Oakland Raiders. W tej drużynie na pozycji kopacza gra młody Polak - Sebastian Janiszewski.
Portal Interia prowadzi w dziale sportowym kącik o NFL gdzie można poczytać o wyczynach Raiders, są także wywiady z Sebastianem.
http://sport.interia.pl/nfl
Posted by: Salival

Re: NFL - 25/08/2001 03:17

Wczoraj dość nieciekawie
NFLX 1-3
NCAAF 1-0

sezon:
NFLX 18-10-1
NCAAF 1-0-0


a to zagram dziś:

Cleveland Under 32,5
Cleveland +3
Indianapolis Under 44
Indianapolis +3


Salival
Posted by: Salival

Re: NFL - 25/08/2001 07:08

Dziś dużo meczy NFL z czego jeden zaczyna się już około 19.00 naszego czasu, więc narazie tylko ten mecz:

Detroit +3,5
Detroit Under 37


Kursy oczywiście Hill. Nie podaje jeszcze rekodu bo mecze poprzednie jeszcze trwają.
Posted by: Salival

Re: NFL - 25/08/2001 18:07

Eh, wczoraj znów 1-3 Coś za dużo punktów zdobywają ci zawodnicy. Czytałem że w 3 tygodniu preseason grają najwięcej starterzy, właśnie w tym tygodniu. Potem znowu wracają rezerwy na boisko. Prawdopodobnie dlatego właśnie nagle zrobiły się takie wysokie wyniki.

W takim razie nie dokładam narazie innych meczy, zobaczę jak wejdzie to Detroit +3 i Under, a póki co zagram jeszcze tylko:

NCAAF
Virginia +10 (Hill)

Sezon:
NFLX 19-13-1
NCAAF 1-0-0
Posted by: Salival

Re: NFL - 26/08/2001 05:28

za 5 minut...

Buffalo +3,5
Buffalo Under 36
Posted by: Salival

Re: NFL - 26/08/2001 05:40

Ok sorki że ten poprzedni post tak późno. Do rzeczy: Detroit dało ciała, ale wszedł under no i oczywiście wpaniale Virginia Tak więc w grze pozostają te typy z Buffalo no i zagram jeszcze:

NFLX
Arizona +3

NCAAF
North Carolina +21
(już za kilka minut)

Sezon:
NFLX 20-14-1
NCAAF 2-0-0
Posted by: Salival

Re: NFL - 26/08/2001 23:00

NCAAF
Georgia Tech -7

Sezon:
NFLX 23-14-1
NCAAF 3-0-0
Posted by: bizon

Re: NFL - 26/08/2001 23:07

NCAAF

Colorado -8.5
Posted by: Szakal

Re: NFL - 26/08/2001 23:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Salival:
[qb]NCAAF
Georgia Tech -7

Sezon:
NFLX 23-14-1
NCAAF 3-0-0
[/qb][/QUOTE]
Sali tą 1-kę w NFLX mam rozumiec jako refund?

Aktualnie nie mogę sie bawić w PreSeason ani w College Footbal bo stan moich kont u virtualnych po angielskim weekendzie mi na to nie pozwala. Ale mam nadzieje szybko to odrobic i sie ponownie wlaczyc do zabawy.
Posted by: Salival

Re: NFL - 27/08/2001 01:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]
Sali tą 1-kę w NFLX mam rozumiec jako refund?
[/qb][/QUOTE]


Tak.
Posted by: Salival

Re: NFL - 27/08/2001 04:14

No i Georgia Tech wygrała, ale 6 punktami
Zastanawiam się długo nad drugim dzisiejszym meczem Fresno State - Colorado ale na nic nie mogę się zdecydować więc sobie ten mecz odpuszczam. Życzę miłej nocy. Jutro typujemy NFLX

Salival
Posted by: Salival

Re: NFL - 28/08/2001 04:21

Dziś znów ciężki mecz, więc nie zagram narazie żadnego normalnego typu narazie, może potem coś mi wpadnie w oko. Póki co zagrałem tylko taki 7-punktowy teaser w betroyalu (Hill nie ma takiej możliwości):

Oakland - Dallas Under 39
Dallas +12
Risk: 20$ To win: 15$

Jeżeli już w tym meczu miałbym coś wytypować to Under ale Hill ma 32,5 i jeżeli do meczu doda jeszcze te 0,5 pkt to może to zagram, oczywiście podam ten typ w tym temacie.
Posted by: Salival

Re: NFL - 28/08/2001 05:42

Typ na dziś (mecz o 3 rano):

NFLX
Dallas Under 32,5

Sezon:
NFLX 23-14-1
Posted by: Salival

Re: NFL - 28/08/2001 06:08

Posted by: Salival

Re: NFL - 31/08/2001 04:34

Witam, dziś tylko kilka typów bo mam mało kasy na koncie, ale do rzeczy. Wybrałem kilka meczy z NFLX bo póki co lepiej się tutaj czuję a NCAAF sobie narazie odpuściłem na dziś, ale kto wie, może za 10 minut mi coś wpadnie w oko, w końcu jeszcze trochę czasu....

Tak więc:

NFLX
Jacksonville -4,5
Washington +5
Tennesee +2,5
Indiana +3
Pittsburgh Under 33
(Hill)

Typy na forum:
NFLX 24-14-1


Pozdr. Salival
Posted by: Salival

Re: NFL - 31/08/2001 05:00

Zagrałem na dziś jeszcze w Betroyal taki 10-punktowy teaser z NFLX:

Buffalo +13,5
New York Jets +12
Washington +14,5
To Risk: 28$ To Win: 21$

Mam nadzieje że wejdzie. Pierwszy z tych meczy zaczyna się o 1.30, więc za pół godziny. Nie jestem zwolennikiem grania teaserami a nawet jestem ich przeciwnikiem, ale czasem po prostu nie jestem na tyle pewien handicapu że wolę się "zabezpieczyć". Oczywiście z punktu widzenia "Money Managment" robię skromnie mówiąc przestępstwo, ale od czasu do czasu...

Pozdr. Salival
Posted by: bizon

Re: NFL - 31/08/2001 14:11

Piątek NFLX:


Baltimore +3
Baltimore over 31
Ten mecz jest o 18 a ja zaraz ide do roboty wie wysylam juz teraz.

Baltimore -3 (sorry)
Posted by: Salival

Re: NFL - 31/08/2001 15:36

Wczorajsze NFLX 3-2 tak więc zarabiamy, zarabiamy...

Cóż ja też będę dopiero wieczorem, więc narazie tylko jeden typ na dziś na godz. 19.00

NCAAF
Arkansas St. +35 (Hill)

Typy na forum:
NCAAF: 3-1-0


Akurat gram u Hilla bo tam mam kasę, ale myślę że można bez problemu jeszcze znaleźć u innego buka Arkansas +36.

Salival
Posted by: Salival

Re: NFL - 01/09/2001 01:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Salival:
[qb]narazie tylko jeden typ na dziś na godz. 19.00

NCAAF
Arkansas St. +35

Salival[/qb][/QUOTE]

Oczywiście pomyłka ten mecz jest jutro o 19.00. Typ jak najbardziej aktualny.
Posted by: Salival

Re: NFL - 01/09/2001 04:49

Ok. narazie typy na 2 najbliższe mecze:

NFLX
Minnesota +3
Minnesota Over 39
Atlanta Under 33,5

Typy na forum:
NFLX 27-16-1
Posted by: Salival

Re: NFL - 01/09/2001 04:59

I jeszcze:

NFLX
Denver Under 43
Posted by: Salival

Re: NFL - 01/09/2001 05:14

I na koniec mały 6-punktowy teaser:

San Francisco +13
San Francisco/Denver Under 49

kurs teasera: 1,9
Posted by: Salival

Re: NFL - 01/09/2001 21:50

Narazie jeden mecz:

NCAAF
Tennessee U -15

Typy na forum:
NCAAF 3-1-0
Posted by: Salival

Re: NFL - 02/09/2001 00:08

Dziś odbywa się ostatni mecz NFLX, tak więc:

New Orleans +3,5
New Orleans Under 40,5


Typy na forum:
NFLX 29-18-1


...a handicap na Tennessee jest już -17,5. Joe Public daje znać o sobie i to wyraźnie.

Salival
Posted by: Salival

Re: NFL - 02/09/2001 03:27

i jeszcze jeden:

NCAAF
Penn State +12,5

Typy na forum:
NCAAF 4-1-0
Posted by: Salival

Re: NFL - 02/09/2001 05:37

Hmmm, mam dziwne wrażenie że tylko ja tu zaglądam...

Ok. Zróbmy małe podsumowanie. Dwoma fatalnymi typami zakończyłem na ten rok typowanie NFLX, ale ogólnie nie było tak źle. Weszło 29 typów, nie weszło 20, co daje nam ~59% skuteczność i niewiele ponad 13 jednostek zysku. Co to oznacza? Ano tyle że gdybym grał każdy z tych typów za np. 100$ to dziś byłbym do przodu około 1300$.
To tyle podsumowując NFLX, czekamy na NFL (no i może ktoś wreszcie tu zajrzy).


A NCAAF gra dalej, więc na dziś mam jeszcze jeden typ:
LSU -22

Typy na forum:
NCAAF 5-1-0
Posted by: bizon

Re: NFL - 02/09/2001 13:23

Czesc Sali
Znasz jakas strone z typowaniami NFL ale chodzi mi tylko o totale....?
Posted by: Salival

Re: NFL - 02/09/2001 16:21

Cześć. Wiem że na www.wagertracker.com typują też totale, ale to tak na szybko sobie przypominam, jak będę miał coś jeszcze to Ci podrzucę.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 02/09/2001 21:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Salival:
[qb]Hmmm, mam dziwne wrażenie że tylko ja tu zaglądam... [/qb][/QUOTE]


Sali ja zaglądam cały czas ale nie podaje na razie typów bo już wspominałem fundusze po 2-giej kolejce Premiership nie pozwalają. Ale jescze 2 tyg i wszystko wraca do normy - mam nadzieje. No i w końcu PreSeason umarł co dobrze nam wrózy ze druzyny beda grały na 100% swoich możliwości.
Posted by: SebaS.... ...

Re: NFL - 02/09/2001 22:01

Też tu zaglądam i czekam tak jak Szakal na sezon zasadniczy.
Posted by: Salival

Re: NFL - 03/09/2001 04:56

Dziś w nocy

NCAAF:
Oregon State -3,5

Typy na forum:
NCAAF 6-2-0


Gram to za 2/3 normalnej mojej stawki bo bardziej typuję to "na przeczucie".
Posted by: Szakal

Re: NFL - 03/09/2001 21:40

Ponownie przyłączam się do gry:

Baltimore - 7 1/2 - Chicago

Linia dla tego meczu -170


San Diego - Washington +2 1/2

Dla mnie goście są faworytami. W poprzednim sezonie San Diego mieli TYLKO jedna wygraną.
Co najwazniejsze dzis rano linia pkt. dla Waszyngtonu wynosiła -3 i wzrosła o 6 pkt!!! ale teraz znowu spada, wiec łapie okazje... I co najwazniejsze co mnie utwierdza w przekonaniu ze Washington wygra to i wysoko to to że w czasie PreSeason San Diego przegrali nawet z Arizona !!! Smiech na sali ! Dla mnie No.1 - chyba ze o czym nie wiem i buki szykuja zasadzkę!

Oczywsiscie typy na pierwszy dzien Regularnego (9.IX)
Posted by: Salival

Re: NFL - 04/09/2001 03:52

NCAAF:
Memphis +18

Typy na forum:
NCAAF 6-3-0

Z braku aktualnie większej kasy gram to za tą 1/3 stawki która została mi po wczorajszym meczu
Posted by: Kura

Re: NFL - 04/09/2001 18:37

W STS pojawia się od najbliżsezj niedzieli NFL.
Posted by: Salival

Re: NFL - 05/09/2001 17:28

Witam, typy na najbliższy weekeend:

Seattle -4,5
St.Louis -3
Tennessee -6,5
Green Bay -5,5


Potem jeszcze coś dorzucę.
Posted by: forty

Re: NFL - 05/09/2001 17:36

Salival,zamieszczaj prognozy wg oferty STS,na dokładkę do obecnych.Oczywiście jak wystawią kursy.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 05/09/2001 17:42

I jescze ja dorzuce :

Carolina - Minasotta -9 1/2

Jescze pewna jest Tampa, ale czekam... może handicap poskacze troszke
Posted by: SebaS.... ...

Re: NFL - 05/09/2001 19:12

Money Lines:
Minnesota 1,22

Spread:
Kansas City +3
Philadelphia +3
Washington +2,5
Miami +6,5
Posted by: Salival

Re: NFL - 07/09/2001 03:22

dorzucam

Denver -7 (u Hilla za 1,95)
Posted by: Salival

Re: NFL - 07/09/2001 16:27

Wczoraj wieczorem nie mogłem wejść na forum, więc piszę to dopiero teraz.

Dorzucam:

Indianapolis -2
Kansas City +3


no i niestety rozmyśliłem się z tego Tennessee -6,5 więc żeby zminimalizować straty do 0,09 jednostki, postawiłem już przeciwną stronę tego handicapu, czyli

Miami +6,5

Wiem że może to wydawać się nielogiczne, ale tak czasem się robi. :rolleyes:

PS. Przynajmniej wiem że jeden typ już wszedł, a jeden nie. :eek:
Posted by: Szakal

Re: NFL - 07/09/2001 16:58

No i mozemy rozpoczac walke w STS. Najpewnijsze mecze wg mnie na ktore warto postawic wieksza kaske to :

Minasotta - Carolina 1 1.25
Tennessee - Miami 1 1.4
Baltimore - Chicago 1 1.2
Grenn Bay - Detroid 1 1.5

no i można dołożyć

Tampa - Dallas 1 1.4
Seattle - Chicago 1 1.55 (a tu moze byc ciekawie)

Sali SebaS jak wy to widzicie?
Posted by: Salival

Re: NFL - 07/09/2001 21:37

Oto system do grania w NFL, czyli tzw. maszynka, który znalazłem kiedyś na jakimś amerykańskim forum.

Należy obstawiać doga w połowie meczu jeśli po pierwszej połowie dog wygrywa. Przykład:

Handicapy przed meczem:
Washington +4
Tennessee -4
czyli Washington jest dogiem

jeżeli w połowie meczu wynik jest np. Washington 13 - 7 Tennessee, prawdopodobnie handicapy na drugą połowę meczu wyglądają tak:
Tennessee -5
Washington +5

i wtedy właśnie trzeba postawić na doga po połowie, czyli Washington.

Z tego co pisał autor tego systemu, w zeszłym sezonie wynik takiego grania to 40-15-2, co przy kursie 1,91 daje wręcz fantastyczny wynik. W ostatni weekend NFLX z tego co widziałem to ten system dał 4-1 w typach. Podobno sprawdza się równie dobrze w NCAAF i NBA.

Wadą jest to że niektóre mecze odbywają się późno w nocy, no i trzeba mieć konto u buka który wystawia handicapy w połowie meczu. Ja osobiście będę śledził mecze niedzielne z których większość zaczyna się o 19.00.

Oczywiście nic nie gwarantuję. To tylko trend, aczkolwiek w miarę możliwości będę go obserwował i jak będzie się sprawdzać to może nawet zacznę obstawiać to za własnę kasę. Póki co w ten weekend sprawdzam to na darmowych $$ z Betroyala

Salival

PS. Sorki za tego "doga" ale czytając amerykańskie forum człowiek się przyzwyczaja, a poza tym nie miałem pomysłu jak to spolszczyć

PS2. Do Forty: Niestety gram tylko handicapy i nawet do moich typów nie będę dawał opisu, więc nie będę też dawał typów i opisów do NFL w STS, ale porównuję sobie kursy i wychodzi mi że np. STS (no i Szakal) widzą w Washingtonie faworyta meczu z San Diego a amerykańskie buki twierdzą odwrotnie; różnica w kursach po odjęciu podatku robi się jednak na tyle mała że szkoda w to inwestować jakieś pieniądze.
Posted by: forty

Re: NFL - 07/09/2001 21:49

Salival,o takie informacje mi chodzi.To jest to.
Posted by: Szakal

Re: NFL - 07/09/2001 21:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Salival:
[qb]

[...]ale porównuję sobie kursy i wychodzi mi że np. STS (no i Szakal) widzą w Washingtonie faworyta meczu z San Diego a amerykańskie buki twierdzą odwrotnie[...][/qb][/QUOTE]

Tak zastanawiałem się czy był spowodowany wzrost handicapu o 6 stopni w strone Waszyngtonu - sprawa wydaje sie chyba prosta, jesli ktos sledzil wyniki PreSeason i dlatego chyba San Diego są widziani jako minimalni faworyci... Hmm cięzka sprawa, ale coż zakład już zawarty.
Posted by: bizon

Re: NFL - 08/09/2001 00:08

Moze ktos podac strone gdzie mozna na biezaco sledzic wyniki College Futbol i NFL ?
(na zywo).
Posted by: Salival

Re: NFL - 08/09/2001 01:32

NFL - http://football.espn.go.com/nfl/scoreboard

College i NFL - http://cbs.sports.com/ i tam sobie z lewej strony trzeba kliknąć.
Na CBS lepiej mi się patrzy na wyniki live College, ale z NFL to po prostu link do oficjalnej strony nfl.com bo tam są najlepsze wyniki live każdego meczu z osobna.

Aha. Szakal ja nie twierdzę że Washington nie jest faworytem w tym meczu, tylko że US buki uważają odwrotnie. Osobiście co do tego meczu nie mam zdania.

Stay tuned
Posted by: Anonymous

Re: NFL - 08/09/2001 14:09

Mam pytanie dotyczące maszynki. Czy dogiem jest każda drużyna mająca dodatni handicap czy tylko taka która ma wartość tego handicapu wiekszą od np od 4(czy jakiejs innej wartości). Acha i chyba jeśli taki dog wygrywa po pierwszej połowie to handicap na niego w drugiej połowie staje się ujemny. Chyba, że czegoś nie rozumiem.
Pozdrawiam
Krzys
Posted by: Salival

Re: NFL - 08/09/2001 18:38

dorzucam

Chicago +10


Szczecik: Tak, dogiem jest każda drużyna z dodatnim handicapem. Co do handicapów po pierwszej połowie meczu, to z tego co wiem buki robią właśnie tak, że gdy dog prowadzi po połowie, dają na niego dodatnie handicapy. Podejrzewam że buki oczekują że faworyt danego meczu odrobi straty, a przynajmniej będzie bardzo starał się je odrobić, więc w drugiej połowie zdobędzie więcej punktów niż przeciwnik. Natomiast wygrywający dog prawdopodobnie skupi się na obronie wyniku zamiast na dalszym zdobywaniu punktów. Jak pokazują wyniki maszynki (w zeszłym sezonie) w rzeczywistości jest całkiem odwrotnie.

Jeszcze raz zaznaczam, że różnego rodzaju maszynki to po prostu zaobserwowane trendy. Niektóre utrzymują się przez miesiąc, inne sezon a jeszcze inne przez kilka sezonów.

Salival
Posted by: bet007

Re: NFL - 09/09/2001 02:46

W końcu zaczyna się sezon - czas na typy.

San Diego - Washington 1 1,7

Właściwie wszystko przemawia za Washingtonem, ale w San Diego będzie występował o klasę lepszy quaterback i stąd zapewne amerykańskie buki uznali SD za faworyta, ja wierzę w to że quaterback jest najważniejszy w drużynie i stawiam na SD.

Baltimor - Chicago 1 1,22

Obrońcy tytułu powinni wygrać bez problemów.


San Franc. - Atlanta 1 1,55

Kursu wg betandwin (zmienili ostatnio trochę wygląd strony)
Posted by: Salival

Re: NFL - 09/09/2001 04:40

dorzucam:

Baltimore - Chicago Under 33,5
Tennessee - Miami Under 34
Posted by: Salival

Re: NFL - 09/09/2001 22:59

dorzucam:

Dallas - Tampa Bay Under 34
Posted by: Salival

Re: NFL - 10/09/2001 00:40

dogi wygrywające po pierwszych połowach:

Carolina wygrywa 10-0
Buffalo 6-0
Kansas City 14-6

Handicapy na 2 połowę:

Buffalo +3
K. City +3,5
Carolina + 7

gram Caroline +7 i K.City +3,5

Salival
Posted by: Salival

Re: NFL - 10/09/2001 00:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Salival:
[qb]gram Caroline +7 i K.City +3,5
[/qb][/QUOTE]

Wyjaśnienie: maszynka każe grać wszystkie trzy mecze, ale nie mam tyle kasy w Betroyalu żeby zagrać wszystkie, więc na chybił/trafił wybrałem dwa.

Salival
Posted by: Salival

Re: NFL - 10/09/2001 00:46

No i jeszcze jedno, tak Carolina +7 jest po kursie 1,95.
Posted by: Anonymous

Re: NFL - 10/09/2001 02:43

A wiec maszynka dziala. Trzeba miec nosa zeby z 3 wybrac akurat 2 dobre. Gratulacje.
Pozdrawiam
Krzys
Posted by: Salival

Re: NFL - 10/09/2001 03:46

typ maszynki:

Atlanta była dogiem a po połowie wygrywa 10-3
Handicap na 2 połowę: +3,5 (ale po kursie 1,83 w Betroyalu).


Szczecik: Maszynka ma póki co 1-2 a ja jeden mam trafiony a jeden nie, bo liczą się punkty zdobyte w drugiej połowie, a KC drugą połowę przegrało 3-18, tak więc całe szczęście że ta Carolina weszła. Meczu Miami - Tennessee który jest o 2.30 w nocy nie będę śledził po to jednak trochę późna pora.
Posted by: Salival

Re: NFL - 10/09/2001 06:00

No i maszynka się zacięła

Atlanta wtopiła drugą połowę 3-13.

Tak więc dziś 1-3.

Póki co widać że lepiej się przyjrzeć najpierw jak to będzie chodziło. No i jak to dobrze że są buki dające darmowe $$ bo człowiek kładzie się spać i nie musi się martwić przegranymi meczami.

Stay tuned.
Posted by: Salival

Re: NFL - 13/09/2001 17:09

Dziś ma zapaść decyzja czy NFL będzie grało w niedzielę, ale myślę że skoro MLB rusza już w piątek to NFL też zagra.

Tak więc narazie postawiłem:

Cleveland +7
New Orleans -6,5
Kansas City +3
(kurs 2,0)

BetAndWin

Oczywiście coś jeszcze dorzucę.


Typy na forum:
NFL 6-4-2
Totals: 2-1-0
Sides: 4-3-2
Posted by: Salival

Re: NFL - 13/09/2001 22:09

!!! W TEN WEEKEND NIE BĘDZIE MECZY NFL !!!

Taką decyzję podjęto. Tak więc typy powyższe anuluję. Jak już napisał BetAndWin w mailu do swoich użytkowników kasa zostanie zwrócona w przypadku gdy mecze opóźnią się o 48 godzin, więc każdy kto tam stawiał dostanie zwrot kasy.

See you next week...
Posted by: Salival

Re: NFL - 18/09/2001 15:52

narazie takie mecze:

Oakland +1,5
NY Jets -1,5
Kansas City -1,5


Kursy z BetAndWin
Potem coś dorzucę.


Typy na forum:
NFL 6-4-2
Totals: 2-1-0
Sides: 4-3-2
Posted by: Salival

Re: NFL - 18/09/2001 20:50

dorzucam:

Green Bay -8,5
Philadelphia -2,5
Posted by: Salival

Re: NFL - 22/09/2001 04:24

dorzucam:

Indianapolis -10
Cincinati +7
Detroit
Carolina +3,5


Hill
Posted by: Salival

Re: NFL - 22/09/2001 16:12

dorzucam:

Philadelphia Under 37
Buffalo Over 44,5
Detroit Over 33
Denver Under 45,5
Oakland Over 40,5
Baltimore Under 33,5
Minnesota Over 43,5
San Diego Under 33,5
St. Louis Uver 50,5



poprawiłem Denver U44,5 bo powinno być U45,5
Posted by: bizon

Re: NFL - 22/09/2001 16:28

Sali mógłbyś odnieść się do do kursów STS-u ?
Wygrany przegrany kogo proponujesz ?Bez handicapów.
Posted by: Salival

Re: NFL - 22/09/2001 20:41

dorzucam NCAAF:

Virginia Tech -28



Typy na forum:
NCAAF: 6 4 0
Posted by: Vicente

Re: NFL - 23/09/2001 04:15

Salival, ze względu na to, iż najwięcej udzielasz się w tym temacie (co sugeruje na fakt, że "czujesz" NFL) prośba byś obok swoich typów handicap-owych, zechciał podać przewidywalnego (według Ciebie) zwycięzce końcowego wyniku.
Z góry wielkie THX...
Posted by: bizon

Re: NFL - 23/09/2001 16:00

23.09.01 STS

869.Atlanta-Carolina 1
875.Jacksonville-Tennessee 1
Kurs 3.23
Posted by: bet007

Re: NFL - 23/09/2001 17:31

I ja dorzucę swoje typy:

Minesotta 1,67
Baltimor 1,28
Indianapolis 1,18
Teneese 2,2
Kansas 1,83
Miami 1,83
San Diego 1,65
Philadelphia 1,67

Kursy od hilla i unibetu (wszystko jako money line), puszczam to jako cztery duble.

Poprzedni tydzień 3-0 , dzisiaj - zobaczymy
Posted by: Salival

Re: NFL - 23/09/2001 18:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bet007:
[qb]Poprzedni tydzień 3-0 , dzisiaj - zobaczymy [/qb][/QUOTE]

A ja właśnie miałem zasugerować, że Bet007 ma póki co lepsze statsy i jak dalej mu tak pójdzie, to sam zacznę grać jego typy.

Póki co dorzucam i to już ostatnie na dziś:

Jacksonville -3 (kurs 2,0)
Dallas +3,5 (kurs 1,95)


Gram to u Hilla z konieczności bo w BetAndWin póki co mam całą gotówkę "w grze" i dlatego mam Jacksonville -3 a nie -2,5 ale rekompensują mi to wyższe niż 1,91 u Hilla kursy na oba mecze.

Salival
Posted by: uQ$

Re: NFL - 23/09/2001 20:36

Ja zagrałem dziś u Hilla

San Diego @ 1.64
Indianapolis -10 @ 1.91
Posted by: bet007

Re: NFL - 23/09/2001 23:10

Ja dorzucam jeszcze Denver 1,25
Posted by: Szakal

Re: NFL - 23/09/2001 23:24

Spójrzcie na ten
Contest Ale nie wiem czy tym sie sugerowac nalezy, ale zeby sie upewnic warto zajrzec.
Posted by: Salival

Re: NFL - 25/09/2001 02:29

no to jeszcze na dziś:

Wash/G.Bay Under 40,5

a od tego weekendu głównie totals, mniej ats.
Posted by: bet007

Re: NFL - 25/09/2001 02:44

... a ja na dzisiaj:

Green bay 1,25
Green bay -10 1,93
Posted by: bet007

Re: NFL - 25/09/2001 02:50

totals na dziś bym puścił chyba na over (ale mam nadzieje że się mylę - sam odpuszczam)
Posted by: savio

Re: NFL - 25/09/2001 07:30

A ja sobie dzis zagrałem na 1 w STS i chyba bede miał emocjonujace chwile.
1st down Green Bay on 42 Washington 8 minut do konca pierwszej kwarty i słucham na real playerze.
Pozdrawiam typerów NFL ja gram narazie tylko w Sts ale w pierwszej serii Minnesota mnie przejechała.
Posted by: Salival

Re: NFL - 26/09/2001 03:40

Są już handicapy na najbliższe SNF i MNF. Narazie puściłem sobie te 3 meczyki w systemie 2 z 3, wszystko u Hilla:

Miami +6
Denver -4,5
Atlanta -3



Typy na forum:
NFL 18-13-2
Totals: 8-5-0
Sides: 10-8-2
Posted by: Salival

Re: NFL - 26/09/2001 15:16

bardzo ciekawy NCAAF na niedzielę:

North Texas at South Florida -11


Typy na forum:
NCAAF: 7-4-0
Posted by: Salival

Re: NFL - 27/09/2001 03:34

dorzucam NFL:

Indianapolis -11,5
Posted by: Salival

Re: NFL - 27/09/2001 15:34

i jeszcze

Minnesota +2,5
Posted by: SebaS.... ...

Re: NFL - 28/09/2001 03:51

Minnesota +2,5
Miami +6
Arizona +3

Typy na forum: 1-1-2 ; 50%
Posted by: Salival

Re: NFL - 28/09/2001 05:27

sorki że tak późno, ale za 5 minut:

NCAAF:
Pittsburgh +28

ale za malutką kaskę i tylko dlatego że ma padać tam deszcz
Posted by: Salival

Re: NFL - 29/09/2001 04:37

dorzucam NFL

Miami Under 44
Tampa Bay Over 39
Buffalo Over 35,5


i za małą kasę NCAAF:

Baylor v Iowa State -15

A ten Pittsburgh wczoraj wszedł dość ciekawie, bo na minutę do końca Miami prowadziło 29pkt, ale chyba olali już mecz i przeciwnik sobie pobiegł i zdobył łatwe 7pkt, gdyby tak jeszcze człowiek więcej kasy postawił to mógłby mówić o szczęściu...
Posted by: Salival

Re: NFL - 29/09/2001 04:43

aha jeszcze jeden NCAAF:

Kansas State at Oklahoma -4
Posted by: Salival

Re: NFL - 29/09/2001 15:12

dorzucam ostatni NCAAF:

Penn State v Iowa -9

i życzę udanego weekendu.
Posted by: Jejku

Re: NFL - 29/09/2001 16:25

OK, czas sprobowac takze NFL nie mam rozeznania co do sily poszczegolnych zespolow i dlatego zagram jedynie na totals'y.

Atlanta - Arizona under 42
New Orleans - NY Giants under 37
Indianapolis - New England over 45
Cincinnati - San Diego under 39

zobaczymy jak to bedzie
Posted by: Patricu$

Re: NFL - 29/09/2001 17:14

...przepraszam,co oznacza np.(Oklahoma -9).....?
Posted by: ziomal

Re: NFL - 29/09/2001 17:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Patricu$:
[qb]...przepraszam,co oznacza np.(Oklahoma -9).....?

[/qb][/QUOTE]

handicap -9
oznacza ze oklahoma ma na starcie 9 pktów
sa one tak dobierane zeby na obie drozyny byl taki sam kurs
przewaznie 1.85 - 1.9
Posted by: Patricu$

Re: NFL - 29/09/2001 17:23

...thanks ...
Posted by: Jejku

Re: NFL - 29/09/2001 17:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ziomal:
[qb]
handicap -9
oznacza ze oklahoma ma na starcie 9 pktów
[/qb][/QUOTE]

a dokladnie -9 nie oznacza ze ma 9 pkt a przeciwnie od koncowego rezultatu odejmuje sie tej druzynie 9 pkt, natomiast gdy jest np. +9 to do koncowego rezultatu druzyny dodaje sie te 9 pkt i wowczas dopiero patrzy sie czy ktos trail czy nie zwyciezce
Posted by: bet007

Re: NFL - 30/09/2001 18:02

Moje typy na dzisiaj (na którę bardzo liczę )

Denver
Kansas City
Oakland -10
Philadelphia -13,5
Jacksonville -9

Dotychczasowe typy regular sezon: 9-4
Posted by: bizon

Re: NFL - 30/09/2001 19:46

30.09.01

St. Louis
New York Giants
San Diego
Posted by: Salival

Re: NFL - 30/09/2001 21:24

dorzucam:

Indianapolis Under 44
Kansas City -3
Oakland -10,5
Posted by: bet007

Re: NFL - 30/09/2001 22:48

i jeszcze:

New Orleans +3
San Diago
St. Louis
Indianapolis
Posted by: bet007

Re: NFL - 02/10/2001 00:44

Jakby ktoś był zainteresowany to w poniedziałki na DSF jest zawsze o 23.30 program "Touchdown" - jest to skrót najlepszych akcji z weekendu (a jest co oglądać) plus jeden mecz w całość (dziś Philadelphia)

Moje typy za weekend: 5 - 4
Wszystkie: 14 - 8
Posted by: bizon

Re: NFL - 02/10/2001 01:03

01.10.01

San Francisco-New York Jets 1.65
i over 45
Posted by: bet007

Re: NFL - 02/10/2001 01:28

ja dziś też totals na over....
NY Jets over 44
Posted by: Salival

Re: NFL - 02/10/2001 03:53

NY Jets Over 45

Jaka tu dziś zgodność... zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja tego weekendu i tak nie zaliczę do udanych, mimo że jakimś cudem wyszłem 'prawie' na zero. :rolleyes:
Posted by: wojgol

Re: NFL - 02/10/2001 05:37

Sorry chłopaki ale ja sie wyłamie i stawiam na SF49'ers a to za sprawa niejakiego Teamastrykera
Posted by: bizon

Re: NFL - 02/10/2001 11:14

Przegrali szmaciarze (Jets) i under 45.....
Posted by: arth

Re: NFL - 02/10/2001 15:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wojgol:
[qb]Sorry chłopaki ale ja sie wyłamie i stawiam na SF49'ers a to za sprawa niejakiego Teamastrykera[/qb][/QUOTE]

Dzieki za typ....nie mam zielonego pojecia o tej jajowatej pilce....

-=arth=-
Posted by: Salival

Re: NFL - 03/10/2001 02:00

W ten weekend gram NFL bez totali. Za to puściłem już te mecze:

Kansas City +10
New England +9,5
Cincinati +6
San Diego -3
Washington +14



Typy na forum:
NFL: 21-21-2
ATS: 13-11-2


Salival
Posted by: bet007

Re: NFL - 04/10/2001 23:35

Cleavland +3 - San Diago -3

Typ ten został "wykręcony" przez maszynkę o której przeczytałem na jednym z amerykańskich forum.
Stawiamy na dog'a gospodarza (uwzględniając handicap), który będąc dogiem (nie chodzi o psa ) wygrał w poprzednim tygodniu spotkanie na wyjeżdzie - cały mecz a nie tylko załapanie się na handicap.
Przez trzy ostatnie sezony maszynka wykręciła podobno 12 - 1 !!!!!!!

Wygląda to bardzo obiecująco , ale jak będzie zobaczymy (ja poeksperymentuje z maszynką do końca sezonu )

W tym tygodniu skupiam się właściwie tylko na NFL, resztę typów podam w sobotę...
Posted by: bizon

Re: NFL - 07/10/2001 13:14

07.10.01

Atlanta-Chicago 1 @ 1.65
Pitsburgh-Cincinati 1 @ 1.45
Kurs 2.39
Posted by: bizon

Re: NFL - 07/10/2001 14:20

Dorzucam:

Pittsburgh -4
Posted by: bet007

Re: NFL - 07/10/2001 21:32

Niedziela 07.10 - mam nadzieje że będzie "wielka"

NY Jets -3,5
New Orleans -3,5
Jacksonville -3,5
Miami -8

To moja wielka czwórka

Ddodatkowo gram jeszcze:

Cincinatti +5
Cleavland +3
Posted by: bet007

Re: NFL - 07/10/2001 22:07

... i jeszcze:

Tampa Bay
Baltimor
Posted by: Salival

Re: NFL - 08/10/2001 02:42

Nie no to przechodzi ludzkie pojęcie... Dobrze że właśnie wróciłem naje..ny z knajpy i te "podwójne" wyniki nie wkurzają mnie tak jakby mogły na trzeźwo...

Koniec z NFL na tydzień a może i dłużej.
Posted by: SebaS.... ...

Re: NFL - 08/10/2001 04:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bet007:
[qb]
Stawiamy na dog'a gospodarza (uwzględniając handicap), który będąc dogiem (nie chodzi o psa ) wygrał w poprzednim tygodniu spotkanie na wyjeżdzie - cały mecz a nie tylko załapanie się na handicap.
Przez trzy ostatnie sezony maszynka wykręciła podobno 12 - 1 !!!!!!!
Wygląda to bardzo obiecująco , ale jak będzie zobaczymy (ja poeksperymentuje z maszynką do końca sezonu )[/qb][/QUOTE]

Dzieki za typ, jak beda nastepne możesz dac znac?
Posted by: bizon

Re: NFL - 08/10/2001 12:59

Ja również dziękuje za typ...... Ciekawe czy "maszynka" działa także w NHL ?Dzisiaj spróbuję .........
Posted by: bet007

Re: NFL - 09/10/2001 01:22

Co za weekend 6-2
Wszystkie typy na forum regular sezon: 20-11

Maszynka zadziałała jak będą następne typy to na pewno dam znać, ale niestety za często się nie zdarzją - przez ostatnie trzy sezony było ich tylko 14 ale za to jaki wynik 13-1 !!!!! szok

Coś mi się wydaję, że w NHL to nie zadziała ale warto sprobować (lepiej najpierw na papierze ), jak jest jakaś maszynka to najczęściej jest dopasowana do ściśle określonej dyscypliny sportu i musi spełniać ściśle określone założenia.

Na poniedziałek:

St. Louis -12,5 (Unibet kurs 1,91)

Chciałem zuważyć, że np. William Hill i Betandwin mają ustalony kurs na 1,86 przy handicapie -14 !!!! a więc oferta Unibetu jest bardzo atrakcyjna.
Posted by: bet007

Re: NFL - 09/10/2001 13:19

No i St. Louis rozgromiło Detroit 35-0 poprawiając bilans i tak udanego weekendu.

Moje typy weekendowe: 7-2
Wszystkie: 21-11
Posted by: SLAW

Re: NFL - 10/10/2001 20:06

Witam i pytam czy ktoœ mógłby mi wytłumaczyć na czym polega "maszynka " podawajcie też linki do stron majšce duże prawdopodobieństwo trafnych typów w dziale TYLKO NAJLEPSI dzięki
Posted by: bizon

Re: NFL - 11/10/2001 00:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SLAW:
[qb]Witam i pytam czy ktoœ mógłby mi wytłumaczyć na czym polega "maszynka " podawajcie też linki do stron majšce duże prawdopodobieństwo trafnych typów w dziale TYLKO NAJLEPSI dzięki[/qb][/QUOTE]
Przeczytaj uważnie wszystkie strony w tym temacie.Przyniosą Ci bardzo dużo informacji zarówno o maszynce jak i innych

Posted by: bizon

Re: NFL - 14/10/2001 13:35

14.10.01

Chicago ML
Cincinatti ML
Indianapolis -3
Posted by: bet007

Re: NFL - 14/10/2001 17:09

Niedziela 14.10.

NY Jets +3@Miami

Następny typ wykręcony przez maszynkę.
Analizy i zdrowy rozsądek mówi mi że powinno wygrać Miami, no ale z maszynką się nie dyskutuje
Posted by: bet007

Re: NFL - 14/10/2001 18:06

Indianapolis @ +3,5 Oakland
Seattle @ -6 Denver
St.Louis @ +11 NY Giants
Carolina @ -5 New Orleans

To cztery najważniejsze typy na ktorę dziś najbardziej liczę.

Oprócz tego:
Kansas @ +3Pittsburg
-2 Cincinatti @ Cleavland
Minesota @ +10 Detroit
Atlanta @ -2,5 San Francisco

Mam nadzieje że dzisiejsz niedziela będzie tak udana jak ostatnia
Posted by: Mario

Re: NFL - 15/10/2001 15:31

Wczoraj swietnie :-) sorki, ze nie dalem typow.
A wiec na dzisiaj :

Dallas wygra z Redskins !
obydwie druzyny narazie nic nie pokazuja ale Dallas ma przewage wlasnego stadionu (zawsze cos).
Pozatym z ostatnich meczy wnioskuje, zwyciestwo Cowboys.

Jedynie martwi mnie to, ze zwykle to Redskins mieli lepsza druzyne :-(
Z drugiej strony pomiedzy tymi druzynami w ostatnich latch Dallas wygrywalo 2000,1999,1998(u siebie) wiec moze i tym razem !


Washington lat matches:

Washington Redskins v New York Giants 9:23
Kansas City Chiefs v Washington Redskins 45:13
Washington Redskins v Green Bay Packers 0:37

Dallas last matches:

Dallas Cowboys v Oakland Raiders 21:28
Dallas Cowboys v Philadelphia Eagles 18:40
San Diego Chargers v Dallas Cowboys 32:21
Posted by: bet007

Re: NFL - 15/10/2001 21:31

Jednak maszynka lepsza od zdrowego rozsądku Jets - Miami 21-17

I znów wspaniały weekend: 7-2

Wszystkie typy na forum: 28 - 13
Posted by: Mario

Re: NFL - 16/10/2001 13:26

Dallas wygralo 9-7 to ta dobra wiadomosc!
A zla Szakal powiesi mnie za jaja zagral -3
Posted by: bet007

Re: NFL - 18/10/2001 22:12

Czwartek 18.10

Jacksonville - +9 Bufflo
Posted by: bet007

Re: NFL - 21/10/2001 17:32

Hello

W tym tygodniu maszynka nie znalazła niestety żadnego typu.

Typy na niezielę:

NY Giants -2,5- Philadelphia
Minesota - Green Bay -3,5
Washington +4- Carolina
NY Jets +7,5 -St. Louis
Tampa Bay- Pitsburg+6
Arizona +2,5- Kansas City

wszystkie kursy 1,91

wszystkie typt na forum: 29-13
Posted by: uQ$

Re: NFL - 21/10/2001 22:44

Ja się dziś zdecydowałem na

Tampa Bay - Pittsburg +6 2 @ 1.95 (SportsInteraction)
Posted by: bet007

Re: NFL - 25/10/2001 19:20

Czwartek

Kansas City +3 -Indianapolis 1,93

Wg mnie to świetny typ. Indianapolis mimo , że dobrze rozpoczęło sezon (fachowcy uznali że ma jeden z najlepszych ataków w lidze i świetnego quaterbacka) spisuje się fatalnie. Jako faworyt przegrało trzy ostatnie mecze w tym dwa u siebie, mając tydzień przerwy na odpoczynek przed meczami u siebie. Straciło też najwięcej punktów w lidze (nawet więcej niż 4 najsłabsze zespoły).
Kansas po trzech porażkach jest głodne zwycięstwa i to jako gospodarz. Dodatkowo kopacz Indianapolis kiepsko ostatnio się spisywał.

ps. maszynka na ten weekend też chyba wyrzuci jakiś typ

Typy na forum: 33-16
Posted by: Salival

Re: NFL - 27/10/2001 05:57

NCAAF 28.10.

Air Force +2,5 at New Mexico @ 1,95
Posted by: Salival

Re: NFL - 27/10/2001 21:11

Dla ścisłości to ten mecz jest dziś około pólnocy.
Posted by: bet007

Re: NFL - 28/10/2001 20:06

Niedziela.

1.Baltimor -7 Jacksonville
2.San Diego -6,5Bufflo
3.Pitsburg -3 Tenesee
4.Philadelphia Oakland +1,5
5.Tampa Bay -2,5 Minesota
6.Carolina +2,5 NY Jets
7.Dallas +3 Arizona
8.Seattle +3 Miami
9.St Louis -10,5 New Orleans


Typy na forum: 33 - 17
Posted by: uQ$

Re: NFL - 28/10/2001 20:20

Ja zagrałem ...

Detroit Lions -2.5 @ 1.91 (BetRoyal)
New England Patriots +7.5 @ 1.90 (Gamebookers)Miami Dolphins -2.5 @ 1.92 (Yabet)
San Diego Chargers -7 @ 1.92 (Yabet)
Posted by: bet007

Re: NFL - 30/10/2001 15:34

... fajnie, że jeszcze ktoś puszcza NFL

Mój weekend to: 5-4 czyli teoretycznie troszkę do przodu, ale ja jestem bardzo zadowolony bo wszystkie 4 mecze których byłem najpewniejszy i na które postawiłem najwięcej cashu weszły

Naprawdę warto przyjrzeć się NFL bo na razie bardzo dobrze to wchodzi. Przez to, że jest mało meczy jest mnóstwo dokładnych analiz w necie.

Wszystkie typy na forum: 38 - 21
Posted by: bet007

Re: NFL - 04/11/2001 19:10

Hello

Niestety zostałem sam na posterunku...

NA dziś dwa "czarne konie":

Arizona +7 @ Philadelphia
Tampa Bay +5 @ Green Bay

Oprócz tego :

San Diago -5,5 @ Kansas City
Atlanta - 3 @ New England
New Orleans - 6,5 @ NY Jets
San Francisco -8 @ Detroit
Carolina +10 @ Miami
Seattle - 2,5 @ Washington
Jacksonville +3 @ Tenesee
Pittsburg -2 @ Baltimor

Typy na forum: 38-21
Posted by: bet007

Re: NFL - 04/11/2001 19:37

... mała errata: właśnie wszystko stawiam u paru buków i są małe różnice, zmieniam:

New orleans - 5 unibet
San Diego - 5 unibet
San Francisco - 7,5 unibet
Jacksonville +3 willhill
Posted by: uQ$

Re: NFL - 04/11/2001 19:57

Ode mnie ...

Indianapolis -3
Jacksonvill +3.5
Posted by: Anonymous

Re: NFL - 09/11/2001 03:16

Moje typy na NFL (11-11-2001):
Kansas City (+4) @1.91 Unibet
Chicago (+3) @1.91 Unibet
New England (-6) @1.91 Unibet
Jacksonville (-3.5) @1.91 Unibet
Philadelphia (-3.5) @1.91 Unibet
Chyba zagram to jakims systemem np "2 z 5"
Prosze o opinie.
Pozdrawiam
Krzys
Posted by: bet007

Re: NFL - 11/11/2001 14:58

Niedziela 11.11:

Detroit +5,5
Kansas City +4
Indianapolis +3
Bufflo +6
New England over 39,5


Typy na forum 40-29
Posted by: bet007

Re: NFL - 11/11/2001 19:38

zmiana spread:

Bufflo +7 Spbetusa
Indianapolis -2,5 Unibet
Posted by: Anonymous

Re: NFL - 12/11/2001 14:28

Czas na male podsumowanie. Udalo sie z 3 meczami New England, Jacksonville, Philadelphia. Tak jak pisalem zagralem to jako system 2 z 5. Nie wim dlaczego Unibet uznal macz Chicago jako przelozony i policzyl po kursie 1.0. Tak wiec z tego grania jestem na plus.

Pozdrawiam
Krzys
Posted by: bet007

Re: NFL - 13/11/2001 03:40

pon

Baltimor -1,5
Posted by: bet007

Re: NFL - 18/11/2001 21:40

Typy na niedzielę 18.11:

Dallas +7,5
Oakland -8,5
Denver - 8,5
NY Jets + 6
Pittsburg -5,5
Green Bay -10
New England +8,5


Wszystkie typy na forum: 42-35
Posted by: bet007

Re: NFL - 20/11/2001 03:17

pon. 18.11

Minesota -2
Posted by: bet007

Re: NFL - 20/11/2001 21:08

Podsumowanko:

weekend 5-3

wszystkie typy: 47-38

...nikt nie obstawia nfl ?
Posted by: bet007

Re: NFL - 22/11/2001 21:11

Typy czwartek 22.11.:

Detroit +6,5
Dallas +6,5
Detroit over 47
Posted by: lorder

Re: NFL - 25/11/2001 12:42

Cześc.
Dzisiaj warto zagrac te mecze.
Washington +7,5
Tampa Bay +10
Minesota -2,5
S.F +2,5
Cincinnati +4
Pitsburg +2,5

Ja zagrałem to 3z6 w unibecie
Posted by: bet007

Re: NFL - 25/11/2001 17:13

Podsumowanie czwartku: 3-0
wszystkie typy: 50-38

Typy niedziela:

Kansas City -0,5 Unibet ma najlepszy spread
Minesota -2,5 Unibet ma najlepszy spread
Oakland -2
San Diego -7
Atlanta -3
Washington +7,5
Cincinatti +4,5
Tenesee -1,5
Posted by: uQ$

Re: NFL - 25/11/2001 17:18

A ja dziś zagrałem

Indianapolis Colts - San Francisco 49ers (+3) 2 @ 1.90 (Gamebookers)
Minnesota Vikings - Chicago Bears (+4) 2 @ 1.91 (Sporting Odds)
Cleveland Browns (-3.5) - Cincinnati Bengals 1 @ 1.91 (Sporting Odds)
San Diego Chargers (-6) - Arizona Cardinals 1 @ 1.91 (Sporting Odds)

Sporting Odds ma "własne" handicapy w przeciwieństwie do innych buków, co czyni niektóre pozycje z jego oferty bardzo atrakcyjne. Różnica między handicapem -7 a -6 jest olbrzymia.
Posted by: Anonymous

Re: NFL - 25/11/2001 17:42

Dzis zagram:
Atlanta (-3)
Cleveland (-4)
Miami (-4,5)
Pittsburgh (+2,5)
San Francisco (+2,5)
Chicago (+2,5)
NY Over 39,5
Tennessee over 34,5
St Louis over 46

Bilans sezonu 3-1-1
Pozdrawiam
Krzys
Posted by: bet007

Re: NFL - 25/11/2001 22:20

Faktycznie uQ$ sportingodds ma "swoje" handicapy, np: SD -6, a ja postawiłem to -7 (czyli muszą wygrać touchdownem, a tak wystarczą tylko dwa fieldgole ) - fatalnie , sam mam u nich konto , ale nigdy nie stawiałem tam nfl , dzięki za info...
Posted by: bet007

Re: NFL - 27/11/2001 02:13

Poniedziałek:

Tampa bay +10 gamebookers
Posted by: bet007

Re: NFL - 30/11/2001 03:28

Typ na czwartek:

Kansas city +3,5 bet-ex

bilans: 55-42-1
Posted by: Anonymous

Re: NFL - 02/12/2001 14:32

Typy na 02-12-2001:

Pittsburgh -7,5 @1.86 (Hill)
St. Louis -7,5 @1.91 (Unibet)
Cleveland -1 @1.90 (Hill)
Chicago -6,5 @1.91 (Unibet)
Baltimor -6,5 @1.91 (Unibet)
San Srancisco -8 @1.90 (Hill)

I dla zabawy systemik "2 z 5" u Hilla
NY Jets-New England over 38
Baltimore-Indianapolis over 43
Chicago-Detroit over 38,5
Atlanta-ST. Louis over 47
New Orleans-Carolina under 41

Bilans sezonu 9-3-2
Pozdrawiam
Krzys
Posted by: bet007

Re: NFL - 02/12/2001 19:10

Moje typy na niedziele:

Indianapolis +7 GCS

Carolina + 10.5 GCS

Pittsburg - 7 B&W

New Eng +3 B&W

St.Louis - 7.5 Unibet

Tampa Bay -5 GCS

Cleavland -1 B&W

Oakland -12 GCS

bilans: 55-43-1
Posted by: uQ$

Re: NFL - 02/12/2001 19:55

Ja zagrałem ...

Teaser
San Francisco (-1.5) - Buffalo
+ Pittsburgh (-0.5) - Minnesota @ 1.90 (Yabet)

San Francisco (-7.5) - Buffalo 1 @ 1.91 (Sporting Odds)

Cincinnati - Tampa Bay (-5) 2 @ 1.92 (Yabet)

Miami (-2.5) - Denver 1 @ 1.86 (Yabet)
[kupilem 0.5 pkt]

Pittsburgh (-7) - Minnesota 1 @ 1.92 (Yabet)

Baltimore - Indianapolis UNDER 43 @ 1.93 (BetInternet)
Posted by: Anonymous

Re: NFL - 02/12/2001 20:02

uQ$ co znaczy Teaser?

[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]Ja zagrałem ...

Teaser
San Francisco (-1.5) - Buffalo
+ Pittsburgh (-0.5) - Minnesota @ 1.90 (Yabet)

San Francisco (-7.5) - Buffalo 1 @ 1.91 (Sporting Odds)

Cincinnati - Tampa Bay (-5) 2 @ 1.92 (Yabet)

Miami (-2.5) - Denver 1 @ 1.86 (Yabet)
[kupilem 0.5 pkt]

Pittsburgh (-7) - Minnesota 1 @ 1.92 (Yabet)

Baltimore - Indianapolis UNDER 43 @ 1.93 (BetInternet)[/qb][/QUOTE]
Posted by: uQ$

Re: NFL - 02/12/2001 20:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał szczecik:
[qb]uQ$ co znaczy Teaser?

[/qb][/QUOTE]

Teaser oznacza, że dostajesz dodatkowe punkty w handicapie, w zamian za to, że zamiast jednej drużyny grasz kilka. Im więcej drużyn, tym więcej punktów dostajesz (oczywiście wszystkie muszą wejść aby zakład był wygrany). Kurs jest mniej więcej taki sam, zależy też od tego czy (w przypadku 2 drużyn) jest to teaser 6, 6.5 czy 7 punktowy.
Posted by: bet007

Re: NFL - 03/12/2001 21:45

Typ na poniedziałek:

Green Bay -3

bilans: 58-48-1
Posted by: uQ$

Re: NFL - 09/12/2001 17:44

Dziś zagrałem

San Francisco +7.5 @ 1.91 (Bet&Win)

Philadelphia -6.5 @ 1.88 (BetInternet)

New England -5 @ 1.93 (BetInternet)
Posted by: bet007

Re: NFL - 09/12/2001 20:03

A oto mój selekszyn :

NY Giants -3.5

Tenesee -2

Cincinatti -1

Atlanta +3

Philadelphia -6.5

New England -5

Denver -6

Detroit +8

bilans: 59-48-1
Posted by: bet007

Re: NFL - 15/12/2001 20:57

NFL tydzień 14 sobota:

San Diago +4 b&w

NY Giants -5 b&w

Bilans: 63-52-1
Posted by: bet007

Re: NFL - 16/12/2001 21:21

Typy niedziela:

Detroit +3 betinter

New England -4 betinter

Kansas City +1,5 unibet

Jacksonvill +2,5 betinter

Cincinatti +8.5 betinter

Tampa Bay +3 unibet

Philladelphia -2,5 unibet

bilans:63-54-1
Posted by: bet007

Re: NFL - 22/12/2001 21:13

Typy na sobotę:

Oakland -3. /FH 1,87

Miami +3 1,91

Miami over 18.5/FH 1,91

FH - pierwsz połowa
bilans: 68-56-1
Posted by: Fachowiec

Re: NFL - 22/12/2001 23:20

Pomyslcie panowie.. po co grac na futbol amerykański.. skoro oni graja jajem nie piłka i z wyników pewno jaja wynikną...

pozdrawiam
Posted by: bet007

Re: NFL - 23/12/2001 02:39

... i jeszcze teaser:
Okland PK
Jacksonvill +9 1,9 GCS
Posted by: savio

Re: NFL - 23/12/2001 10:12

****A *******ONA SEBASTIANEK JANIKOWSKI C*** SPRZEDAŁ MECZ I SZMACIARZ NIE TRAFIŁ 3 FIELD GOALI . TO SIE ****A NIE ZDARZA PRAWIE NIGDY W NFL TO TRZEBA BYC NAJWIEKSZYM WIESNIAKIEM Z POLSKI ZEBY COS TAKIEGO ZROBIC .
JANIKOWSKI TO SZMATA TEGO KONCZĄCEGO SIE WŁASNIE ROKU.
Posted by: bet007

Re: NFL - 23/12/2001 17:19

Typy niedziela:

Dallas over 18.5/FH
Bufflo 4
NyJets 1/FH
NY Jets 1
Pitsburg -6/FH
New Orlans 3
Tampa Bay -1/FH
Washington under 16.5/FH
Washington 1

Bilans: 69-58-1

...faktycznie janikowski dał wczoraj dupy, nie chciałbym być wczoraj w jego skórze na stadionie w obecności 70 000 widzów
dokładna relacja z meczu Raiders jest zawsze na http://sport.interia.pl/nfl/news?inf=211822
Posted by: bet007

Re: NFL - 29/12/2001 19:44

Typy sobota:

Baltimor +2.5 sporting odds

bilans: 77-63-1
Posted by: bet007

Re: NFL - 30/12/2001 02:15

dokładam jeszcze na sobotę:

Tampa Bay -0.5/FH betinter
Tampa Bay under 34
Posted by: bet007

Re: NFL - 30/12/2001 19:05

typy niedziela:

Green Bay -12.5 unibet
Arizona +1. will
Cincinatti +8,5 spintersaction
Dallas +7 spintersaction
Detroit +5.5 unibet
Miami -3.5/fh bw
Washington +5,5 spintersaction
St.Louis -7/fh betinter
St.Louis under30/fh will
St.Louis under59.5 betinter


bilans: 79-64-1
Posted by: bet007

Re: NFL - 31/12/2001 14:48

Podsumowanie:

week 16 nfl: 9-4

bilans: 86-67-1
Posted by: bet007

Re: NFL - 06/01/2002 16:51

Typy niedziela, niestety to już koniec zasadniczego sezonu :

spread:
Carolina - New England 1/+7 spint
Chicago - Jacksonvill 2/+6 spint
Detroit - Dallas 1 /+3 unibet
Indianapolis - Denver 2 /+2.5 gb
New Orleans - San Francisco 1 /+3 spint
NY Giants - Green Bay 1 /+3.5 spint
Pitsburg - Cleavland 1 /-4.5 unibet
Tenesee - Cincinatti 2/+6 spint

spread first half:
Baltimor - Minesota 1 -5/fh gcs
Carolina - New England 1 +3.5/fh will
Chicago - Jacksonvill 1 -2/fh gcs
NYGiants - Green Bay 1 +2/fh spint
Pitsburg -Cleavland 1 -3/fh olympic
St.Louis - Atlanta 1 -7/fh gcs
Tenesee - Cincinatti 1 -3/fh bw

totals first half:
Pitsburg - Cleavland under 17.5/fh bw
Washington - Arizona over 18/fh will

bilans: 86-67-1
Posted by: Conrad

Re: NFL - 13/01/2002 01:35

Znajomi ze Stanów mi podpowiadają, że kurs 21.00 (Hill) na Oakland Raiders za wygranie Superbowl jest wyśrubowany. Może warto coś na to położyć?

Jeśli ktoś chce mały sure bet, to można obstawić St. Louis po 2.25 w firmach Eurobet, Surrey czy Totalbet. "Field" (czylo wszystkich innych) można dostać po 1.91 w www.caribsports.com.

Tak przy okazji to proszę następną osobę o otwarcie drugiej części tego tematu.