NBA 23.04.2005

Posted by: g00niek

NBA 23.04.2005 - 21/04/2005 20:54

Playoffs czas zacząć!!!!!!

21:00 Philadephia 76ers at Detroit Pistons 0-0

23:30 Houston Rockets at Dallas Mavericks 0-0

2:00 Indiana Pacers at Boston Celtics 0-0

4:30 Sacramento Kings at Seattle SuperSonics 0-0

Zapraszam do dyskusji. Jeśli chodzi o predykcje na to kto zwycięży w danej serii zapraszamy do dwóch pozostałych otwartych tematów. Tutaj dywagacje na temat powyższych meczów ;-)
Posted by: mido_p

Re: NBA 23.04.2005 - 21/04/2005 21:02

Na pierwszy rzut oka ...

Pistonsi wydaja sie byc pewny faworytem, sa oni faworytem calych rozgrywek w moim mniemaniu i beda chcieli rozpoczac z hukiem

Sonic
Boston
Houston

Takie dalbym tu typy w moim odczuciu
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 21/04/2005 21:13

Pinnacle juz wystawil kursy,spready i linie na wszystkie 8 meczów,rozgrywanych w sobote i niedzielę.

Mnie zainteresowała linia na mecz w Detroit - 185,0.
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 21/04/2005 21:52

Quote:

Pinnacle juz wystawil kursy,spready i linie na wszystkie 8 meczów,rozgrywanych w sobote i niedzielę.





Dokładnie, dlatego założyłem temat Ciekawy jestem jakim fluktuacjom ulegną linie.. Na razie:


Detroit -9 o/u 185
Dallas -4,5 o/u 191,5
Boston -3 o/u 189
Seattle -2,5 o/u 201,5

Na dzień dzisiejszy w ciemno wziąłbym Seattle -2,5.. Być może nawet jeszcze dzisiaj to zagram.. IMO spread na Sonics wzrośnie... Plusowy spread na Indianę też wygląda ładnie.. No i linia w Dallas - 191,5.. nisko.. Mecze między tymi ekipami w Dallas obfitowały w punkty, gdy grali w Houston padało mało punktów.. Pamiętajmy: everything is bigger in Texas

Co do o/u Pistonsów w konfrontacji z Philą. W 3 z 4 meczów przy tak ustawionej linii padł over, ale pamiętajmy to są PO.. Jeśli Detroit włączy taką obronę jaką pokazywali w tamtym sezonie w postseason to powinien być under... Ale wiecie że ja od overów i underów nie jestem ;-)

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: kamil#15

Re: NBA 23.04.2005 - 22/04/2005 08:53

Toto-mix wystawił bardzo ciekawą ofertę z niezłymi kursami. Do obstawienia jest min. zdarzenie "SUMA SPODKAŃ 5,5" jakie drużyny rozegrają w play - off.

Warty zwrócenia uwagi jest kurs na zdarzenie "suma spodkań 5,5" PHO-MEM , przy kursach 1,8 - 1,8. Dla mnie jest to pewna 1
##################################

POZDRAWIAM
Posted by: KRAJAN

Re: NBA 23.04.2005 - 22/04/2005 09:56

Jeszcze nie obstawiam, ale spróbuję przedstawić mój tok myślenia na chwilę obecną:
1. PHI at DET - 1(+9,0) i ?
Nie sądzę aby już w pierwszym spotkaniu gospodarze "dali bobu" Iversonowi i jego kolegom. Zresztą ostatnie mecze wskazują, że Phila rzadko przegrywa dużą ilością pkt. Można też rozpocząć progres na +hp!
Co do linii - jak dla mnie dobrze ustawiona. Skłaniałbym się ku underowi, ale po 90-pkt. można rzucić? - jeszcze do zastanowienia.

2. Hou at Dal - 2(-4,5) i under 191,5
Nie będzie wielkiego rzucania w tym meczu. Dallas od jakiegoś czasu preferuje defensywny styl gry i tu nie może być inaczej, tym bardziej ża Rakiety do super offens nie należą. Wygrana gospodarzy - atut własnego parkietu. Hp narazie niezbyt wysokie, spodziewam się, że będzie szło do góry.

3. Bos at Ind - ? i ?
Brak zdania, zastanawiam się nad overem, ale też nie mam przekonania

4. Sac at Sea - 2(-2,5) i over 201,5
Wygrana gospodarzy (skład już w komplecie) w kontekscie gry przed własną publicznością. Zdecydownie mecz powinien być zacięty i balansujący na krawędzi remisu. Sonic (z przebiegu rundy zasadniczej) nieraz pokazywali że ten element mają dopracowany do perfekcji w przeciwieństwie do Królów, którzy na zwycięstwo muszą poczekać do własnej hali.
Jeżeli 3-ki będą wchodziły gospodarzom to o over jestem spokojny. Sacramento prowadzi grę mocno do przodu (średnio rzucają ponad 100pkt.), a Seattle aby wygrać też musi tę barierę pokonać!

Na razie puściłem rozpisik: 2/3
PHI(+9,0) + Dal(-4,5) + Sea over 201,5

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 22/04/2005 15:46

Coś się słabo temacik rozwija ....

Detroit - Phila zdecydowana 1 po kursie @1,23
Brawn doskonale zna Swoich byłych podoopiecznych z Philadelfii, jest fachowcem najwyższej klasy, dobry wyrównany zespół grajaćy fantastycznie w oronie kontra Geniusz i charakter Iversona i 4 koszulki. Rezultat może być tylko jeden. GO Pistons Go !

Dallas - Houston 1 po kursie @1,47
Mój faworyt do wygrania całej NBA kontra rakiety. Szkoda że Houston trafiło akurat na Mavs bo mogłoby dojśc dużo dalej niż 1 rudna. Priorytetem dla Mava jest wygrania 2 pierwszych spotkań we własnej hali(dla każdej drużyny grajacej u siebie jest to wazna, tak samo wazna jak dla gości przynajmniej 1 zwyciestwo na parkiecie rywala)

Boston - Pacers
tutaj odpuszcza NO BET choć skłaniałbym się ku Celtom z Bostonu

Seatlle - Sacramento 1 po kursie @1,6
Mam przeczucię ze w tej parze zwycięsko beda wychodzily zespoly grajace u siebie, dlatego typ na Sea.
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 22/04/2005 19:24

mam prosbe czy moglby ktos podac wynik z sezonu zasadniczego tych 4 par
Posted by: greender

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 07:35

Dziś typuje w ciemno bez rzadnych wyjaśnień bo nie mają one największego sesnu. TO są PO! tutaj wszystko może się zdarzyć w każdym meczu, nawet najgorsza drużyna może dostać kosmicznego olśnienia i ograć najlepszych

Moje typy za małą stawke, lepiej pokibicować swoim faworytom na spokojnie niż później włosy z bani wyrywać

Pistons - 76ers 2 (styl gry Detroid staje sie dla mnie strasznie nudny; Iversona nikt nie zatrzyma )

Celtics - Pacers 2 (moim zdaniem Boston jest w stanie wygrać góra jedno spotkanie, ale na pewno nie tej nocy hyhy)

SuperSonics - Kings 2 (goście powinni ich gładko pojechać, ale to tylko moje przczucia )
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 07:42

Dzisiaj pierwsze spotkania wiec zagram delikatnie

(sts)
DET - PHI 1 @1.25
SEA - HOU 1 @1.70
DAL - SAC 1 @1.50
+
PHX - MEM 1 @1.20 (24.04.2005)

Jak widać stawiam na gospodarzy. Jestam zdania, że Det, Sea, Dal i Phx wygrają swoje spotkania, ale to są PO więc wszystko się może zdazyć
Posted by: wyz

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 07:44

ogladalem dwa ostatnie spotkania Sonics a w szczegolnosci utkwilo mi te z Houston (wiem ze to byl koniec sezonu itp) ale to co pokazali w nim a raczej wogle nic nie pokazali szokowalo mnie!! dlatego dzis napewno nie postawie na nich, za to Kings zrobili na mnie pozytywne wrazenie, wiec gdybym mial stawiac te spotkanie ( ale tego nie zrobie) to bym sklanial sie ku Krolom.

dzis dla nie jedynym pewniakiem jest Detroit, sporo plusow przemawia na ich korzysci! trener (ktory dokadnie zna Phili), dobrzy gracze, no i chec powtorzenia wyczynu z przed roku (moze bedzie iciezko ale chcac to zorbic musza przejsc pierwsza runde)



to tyle czkam na komentarze
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 07:45

Upss sorry za błąd ort.
Posted by: greender

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 07:48

jednak zmienie zdanie i zamiast czystych dwójeczek na gości postawie dzisiaj H+ ; )
Posted by: wyz

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 07:51

a co do jeszcze pewnego spotkania to wydaje mi sie ze Chicago powinno poradzic sobie z Wizards. Sa znowu w PO po "dluzszej" przerwie, i wydaje mi ze hala United Center zapelni sie do ostatniego miejsca a wtedy graczom nie wypada przegrac, pierwsze spotkanie w PO do tego wlasna hala to mobilizuje, wydaje mi sie ze walsnie Byczki tak zrobia i wygraja pierwsze spotkanie
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 08:01

dzis na pewno wygra dallas i detroit
mniej pewne jest seattle i boston ale chyba tez beda jedynki
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 08:09

Jednak odpuszczam Sea. Zby dużo młodych graczy, zby małe doświadczenie. Zagram średnio grubo dubla dalllas+detroit.
Na jakieś tasiemce wrzuce Boston oraz Sea.
Aż jestem ciekawy ...dzisiejszego wieczoru ....

Oprócz tego zagrałem kupon długoterminowy ... a mianowicie ...
Awanse Wash+Detroit+ Dallas oraz Sea w razie czego bede kontrował

Pozdro
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 10:40

A dla mnie właśnie Sonics to dziś POD... Przedwczoraj handi w Pinie bylo ustwione na poziomie 2,5 ja zresztą wudać kilkanaście postów wyżej.. Dzisiaj juz jest -3,5 a nawet -4...

Detroit -9.. hm, moga wygrac 9 punktami ale to sa PO i wysokuch wyników zbyt wiele nie powinno być, chociaż róznica w klasie jest widoczna..
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 11:03

Quote:

jednak zmienie zdanie i zamiast czystych dwójeczek na gości postawie dzisiaj H+ ; )




A co z Twoimi "analizami" na wygrane gości - zdeletować? :-)))
Posted by: rymoholik

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 11:18

Jestem slabiutki w NBA wiec nie bede podawal zadnych typow, ale powiem tylko jedno

GO GO KINGS!!!!!!
Posted by: Macias

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 11:20

Pomagajac tacie w pracy dzis rano mialem odrobine czasu, aby dokonac analizy meczykow ktore zagram jako jedyne:

Dallas-Houston under 193 pkt i 1

To sa PO i Dallas nie powinno od samego poczatku narzucac tempa, bo w koncu moze to sie przeciwko nim obrocic...

Co do 1 to kursy sa w grancach 1.4-1.45 i to mozna grac.Finley i Terry powinni poradzic sobie z Tracym. Pozostaje pytanie, jak zagra dzisiaj Bob Sura, jesli ten zawodnik bedzie mial swoj dzien( a takowe mu sie zdarzaly ostatnio) to kto wie...

Detroit-Filadelfia niby 1, ale po kursach zblizonych do 1.2 nie gram tego... Tu wszystko bedzie zalezalo od Iversona, i od tego czy Detroit wystarczajaco go zneutralizuja...

Mam przeczucie jednak, iz te PO moga nalezec do Chrisa Webbera...........

P.S.Amkwish jak Ty uwazasz, na temat tych spotkan...

P.S.2 A co do jutra to wszystko mi wskazuje na Under 193 w SA-DEN
Posted by: Macias

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 11:23

Quote:

Jestem slabiutki w NBA wiec nie bede podawal zadnych typow, ale powiem tylko jedno

GO GO KINGS!!!!!!




Dokladnie, malo kto bierze ich pod uwage,ale oni moga nawet... wygrac lige... Maja rowny zespol, a po odejsciu Webbera, Peja zaczal cos grac...
Posted by: dennis

Re: NBA 23.04.2005 *DELETED* - 23/04/2005 11:29

Post deleted by amkwish O meczu Memphis w temacie dziennym "NBA - 24.04.2005"...jutro
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 11:45

A ja wlasnie lekcewaze misie Po tym co pokazali w koncowce gdy mieli walczyc o PO... ja sie spodziewalem wynikow niewiele gorszych od NJ, wkoncu cel byl ten sam, a oni co? ano nic... Wilki zawalily u siebie z SEA (chociaz moim zdaniem kluczowy byl mecz w Atlancie) i w PO mamy Misie. Jednak pokazali, ze niezbyt im wychodzi gra gdy trzeba wlaczyc 6 bieg.
Posted by: stypa

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 11:47

Jako,że dzisiaj początek PO rozsądek nakazuje powstrzymać się od ogrania. Jedyne co dziś mi się ciekawego wydaje to wygrana Seattle nad Sacramento. A jako niespodzianka dnia porażka Bostonu po naprawdę przyzwoitym kursie.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 11:52

PO gram za powaznie pieniądze,ale tylko w progresach.
Dla adrenaliny pewnie tez cos tam postawię,ale lajtowo.

Pierwsze mecze PO sa bardzo trudne do typowania i tylko lamer może pisać "pewniak"(bez obrazy,ale NBA to powazna Liga).

W dzisiejszych 4 spotkaniach wyżej oceniam szanse gospodarzy,mających handicap własnego parkietu.

Jezeli ten handicap mozna by przeliczyc na punkty to dla mnie w tej kolejności:DAL,SEA,BOS,DET.
Oznacza to ,że wartość rozgrywania meczu u siebie,oceniam najwyżej w stosunku do Mavericks,najmniejsze znaczenie,moim zdaniem,ma on dla Pistons(oni wygrają wszędzie,nawet na Grenlandii).

Teraz ocena druzyn pod kątem umięjetności rozgrywania serii spotkań.
Tu najwyzsze noty dla Detroit i Indiany,druga półka to Dallas,Sacramento i Houston.
Wymienione druzyny,moim zdaniem,a 2 pierwsze w szczególnosci,doskonale potrafią znaleźć się w specyfice play-off'owej.
Niewiadoma natomiast bedzie postawa takich ekip jak Seattle i Philadelphia oraz,mimo wszystko,Bostonu.

Kwestia ewentualnych absencji,kontuzji i niedyspozycji graczy i wpływ na postawę drużyny.
Wiadoma jest rzeczą,ze w PO kto zyw wychodzi na parkiet,jednak z pozoru drobne urazy(badź te mniej powazne,ale przewlekłe)bedą tym wyraźniej się manifestować,im dłużej bedzie trwać dana seria spotkań.
Na dziś najzdrowiej wygladaja ekipy Bostonu i Dallas,najgorzej zaś Sacramento.
Oczywiście ocena wzgledna,oparta na aktualnych informacjach i...całosezonowej "aktywności" poszczególnych graczy,wpływu ich absencji na postawe drużyny,umiejetności "wejscia z marszu" w mecz.

Kolejna sprawa i bardzo ważna,kto wie czy nie kluczowa na PO.
Bench !
O wyniku serii decyduja gwiazdy:-),ale ktos musi na nie pracować.
Bez wartościowej lawki nie ma co mysleć o osiagnięciu znaczącego sukcesu w NBA.
Ktos powie:"no dobra,w ubiegłym roku Pistons grali jedną piątka i to było ich atutem".
Zgoda,a ja powiem ..."Prince!"
Ławka to podstawa w PO i rozgrywki posezonowe nobilituja dobry bench:-)
Według mnie największy potencjał ,jeżeli chodzi o zmienników posiadają Detroit,Dallas i Seattle,słabo zas prezentuja sie ławki Indiany(z konieczności) i Sacramento.

Jak to wszystko(zaznaczam,że to moje subiektywne przemyslenia) pozbierać to wychodzi na dziś:

DET - PHI 1
DAL - HOU 1
BOS - IND 2(+hc)
SEA - SAC 1(-hc)

Nie wiem,czym spowodowany jest optymizm co do Sacramento,dla mnie Seattle to typ,na który bardzo licze:-)

Przedstawiłem typy,natomiast to jest dopiero połowa roboty.
Teraz trzeba pomysleć,jak to wszystko poukładac na kuponach.
Mam zamiar pomiksować typy na dziś z meczami jutrzejszymi(tu mowa o emelkach).
ML na kombo,typy z handicapem jako single,a progresy...wiadomo:-)

Jeszcze prośba.
Jak najwięcej opinii i uwag,suche typy do private picks:-)
Posted by: Macias

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:04

Amkiwsh ja sie sklaniam bardziej do handi -3 na boston niz na +handi dla Indiany, mimo wszystko Reggie( z calym szacunkiem dla niego i jego fanow) ale w PO juz trzeba troche wiecej niz doswiadczenia...) Pierce, La Frentz, czy Walker, jak dla mnie powinni powstrzymac i pokazac jak bedzie wygladala rywalizacja Indianie, w ktorej poki co Jermaine gra 0!!!
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:08

Quote:

Jestem slabiutki w NBA wiec nie bede podawal zadnych typow, ale powiem tylko jedno

GO GO KINGS!!!!!!




Rymoholik,wiesz jak cenie Twoje zdanie,ale ze wyslesz post w stylu didżeja to bym nie przypuszczał,hehehe.

A propos typów i podawania.
Piszesz,że jestes słabiutki w NBA.
Ja Ci powiem,że na pewno nie słabszy jak ja w MLB:-)

Dawaj typ do rankingu i to juz:-)))

Jeszcze raz napiszę,zeby było jasno i wyraźnie.
Typowanie PO,a pierwszego meczu w serii w szczególności,jest obarczone naprawde bardzo duzym ryzykiem.
Nie gra sie tego za duże kwoty,to moje zdanie.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:11

Quote:

Amkiwsh ja sie sklaniam bardziej do handi -3 na boston niz na +handi dla Indiany, mimo wszystko Reggie( z calym szacunkiem dla niego i jego fanow) ale w PO juz trzeba troche wiecej niz doswiadczenia...) Pierce, La Frentz, czy Walker, jak dla mnie powinni powstrzymac i pokazac jak bedzie wygladala rywalizacja Indianie, w ktorej poki co Jermaine gra 0!!!




OK Macias,jak uwazasz,tak graj.
Swoja droga mój typ dnia tez grasz odwrotnie i nie oznacza to wcale,że nie masz racji:-)

Dlatego wybieram progresy na PO,bo typy na pojedyncze mecze to ....lotto:-)
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:15

Co do ławki to masz w 100% racje. Jedna z najważniejszych kwetsii w PO to właśnie zmiennicy.
Dziwi mnie trochę ten Wasz(Twój i drugiego moderatora) hura optymizm odnośnie grania Sea. Co prawda ja również zagrałem Sea jednak za symboliczną stawkę. Uważam iż Ci młodzi chłopcy, wikszośc drugi sezon w NBA nie dorośli jeszcze do PO. Mam szczególne obawy odnośnie gry tego młodego rozgrywającego ( nazwisko wypadło mi z głowy). Jak wszysCY wiemy NBA to nie czas na młodość, fantazję, grę w stylu AND1, tylko kalkulację, doświadczenie oraz to co się liczy w koszykówce najbardziej nie tylko w PO, a mianowicie: SERCE oraz GŁOWA. Ambicja , idea rywalizacji , walka , rozwaga itp. to najważniejsze mankamenty nie tylko NBA, ale każdego Sportu.

Jeżeli chodzi o Detroit i Dallas to zgadzam sie całkowcie.
Co do Bostonu to mimo wszystko skłaniałbym się do zagrania miejscoywch Celtics.

Reasumując :
Zagrałem dubla Detroit + Dallas ( średnio grubo, dobrew typy w moim mniemaniu jednak to są dopiero 1 mecze i trzeba poobserwować teamy)
Boston oraz Sea --> Uważam iż wygrają, jednak za mała stawkę gdyż opieram to jedynie na przeczuciu oraz fakcie iż graja z handicapem własnego boiska.
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:21

Seattle - Sacramento

Długo zastanawiałem się nad tym meczem... W obu druzynach szpital, wszyscy poobijani, polamani, pokaleczeni... Według deklaracji obu drużyn idzie lepsze..

Bobby Jackson wrócił po 4-miesięcznej przerwie i najpewenij dziś zagra, Brad Miller też ale na pewno nie w pierwszej 5 (jako C awizowany jest Brian Skinner), Bibby I Stojakovic nadają się do gry..

W Sonics trapiony jest SF Rashard Lewis, zagra jednak dziś i to w wyjściowym składzie.. Nie wiadomo co będzie ze świetnym zmiennikiem Vladimirem Radmanoviciem, Ray Allen mimo że nie wygląda jest twardzielem.. pewnie po sezonie okaże się że to chodzący szpital ;-) Taki jest teraz zawodowy sport niestety, kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje..

Porównując poszczególne pozycje

C - Akurat w tym meczu pozycja centra nie jest obsadzona świetnie w żadnym zespole, Miller, Skinner w Kings czy James W Sonics nie są zawodnikami na których opiera się gra...

PF - tutaj przewaga Reggiego Evansa nad mającym inklinacje do nadwagi i wolniejszym Kennym Thomasem

SF - na tej pozycji będzie bitwa, Peja vs Rashard lewis obaj świetni rzutowo, więcej o zbiórki powalczy jednak Lewis, jest lepszy motorycznie... pytanie tylko: jak kontuzje???

SG - tutaj także korzyść Seattle Ray Allen lepszy od Cuttino Mobleya. Mobley jest dobrym strzelcem ale słabym obrońcą

PG - z kolei tutaj przewaga po stronie Kings, Ridnour to młody niedoświadczony gracz, Bibby stary wyjadacz..

Co do trenerów to Rick Adelman szalenie doświadczony szkoleniowiec, Nate McMillan król przechwytów podczas niedawnej jeszcze gry w Sonics... Widać że będzie znakomitym trenerem (już jest) ale doświadczenia w PO to on jeszcze nie ma...

Dzisiejszy mecz i przewaga własnego parkietu Sonics będą decydujące.. W serii RS 3-1 dla Seattle..

Mój typ: Seattle -3,5 6/10

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:32

Zabielany to nie jest hurraoptymizm... Z dzisiejszych meczów ten akurat wygląda mi najlepeiej.. Wiadomo moje Detroit ale -9 to dużo jak na playoffs, a grać ML za 1,25?? Jak zobaczyłem spread na Sonics w czwartek -2,5 bardzo się zdziwiłem że tak mało.. Dzisiaj jest już -4 i to bardziej odpowiada prawdziwości... Jak napisałem powyżej wiele będzie zależeć od tego jak poważne są kontuzje podstawowych graczy obu teamów.. Pamiętamy jeszcze jak Peja mówił że tak go plecy bolą że wyje z bólu... A Ray Allen, który na CBS jest napisany tak - "injury - various"...chodzący szpital...W kńcówce sezonu mimo słabszej gry ujęli mnie zwycięstwem z Minnesotą... praktycznie pozbawili Wilki szans na PO... Dlatego widzę w nich potencjał i dziś mają szansę wygrać...
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:33

Quote:

Co do ławki to masz w 100% racje. Jedna z najważniejszych kwetsii w PO to właśnie zmiennicy.
Dziwi mnie trochę ten Wasz(Twój i drugiego moderatora) hura optymizm odnośnie grania Sea.




Mourinho,Ty chyba nie wiesz co to jest hurraoptymizm
Podałem typ,g00niek to samo.
Tyle,ba jkichs tam gogogogog czy kamąąąąąąąąąąąąąą,hehehe

Typ...jeden z typów,jakich przez cały sezon podajemy setki.
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:42

OK panowie i nadszedl wreszcie czas play off. Jade dzis do Palace kibicowac moim PISTONS. Powodzenia wszystkim w typowaniu i GO PISTONS !!!
Posted by: greender

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:52

Chciałem tylko taką małą uwage przekazać.
W dzisiejszych meczach goście dadzą z siebie wszystko by jak najszybciej przełamać przewage własnego parkietu wyżej rozmieszczonych drużyn.
Moim zdaniem dzisiaj Phila zrobi niespodzianke defensorom z Detroid. Apropo ławki rezerwowych to właśnie 76ers mają najbardziej równy skład na wschodzie jeśli o rezerwowych chodzi ; ) Jedynie tylko Dallas mają ciekawsze nazwiska w swojej ławce, ale to już zachód; tam niech się dzieje co chce, nie interesuje mnie ta strona ; ) heh
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 12:54

Quote:

Mourinho,Ty chyba nie wiesz co to jest hurraoptymizm
Podałem typ,g00niek to samo.
Tyle,ba jkichs tam gogogogog czy kamąąąąąąąąąąąąąą,hehehe

Typ...jeden z typów,jakich przez cały sezon podajemy setki.



No może trochę przesadziłem z tym hura optymizmem
Szansę w tym meczu oceniam po 50% ... fifti ... fifti.
Ja zagrałem na Sea super ekstra mega lajtowo... wręcz symbolicznie, tak dla sportu g00niek dał ten typ do konkursu, więc pewnie ulokował na nim trochę grosza więc trochę sie zdziwiłem.
Posted by: sumo

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:06

witam i od razu przepraszam, ze sie odezwe troche nie na temat (a moze i na temat). poczytalem sobie troche wasze rozwazania na temat progresji. sa moim zdanie sluszne, ale... no wlansie skad sie pojawia ale. jestem matematykiem i uwazam, ze progresja jest jak najbardziej dobra forma gry, ale nie taka progresja jak tutaj wszyscy przedstawiacie. otoz moja progresja opiera sie na wyborze dwoch(niekiedy, ale rzadko 3 zdarzen) i graniu w nich na faworytow. przy czym w spolczynnik w tych zdarzeniach musi wyniesc conajmniej 2. skad sie bierze takie moje stwierdzenie. kiedys jak mialem ciut wiecej czasu zabawilem sie i zrobilem sobie wykresiki czestosci wpadania zdarzen w zaleznosci o kursu (oczywiscie sa one inne dla kazdej dyscypliny). i co sie okazalo. prawdopodobienstwo wpadniecia np w koszykowce, czegos co ma wspolczynnik okolo 2 jest mniejsze niz p-stwo wpadniecia 2 zdarezn po kursach w okolicach 1,4. jak to wywnioskowac. prosto z moich obserwacji i znanych twierdzen na temat zdarzen niezaleznych, gdzie p-stwo iloczymu jest rowne iloczynowi prawdopodobienstw. progresje w ten sposob sa krotsze i mniej nerwowe.

A teraz moze troche o typkach. Dzis idealnie nadaje sie do tego dallas z koszykowki( jesli dzis nie wpadnie, to jutro kurs bedzie wyzszy i tym bardziej bedzie sie oplacalo). zwykle dodaje do tego jakis tenis, gdyz w ciagu 1 dnia rozgrywek w miare prosto jest znalezc typ w miare pewny i odpowiadajacy memu zalozeniu. wiec dzis gramy do tego debelek paes/zimm z barcelony i jutro idziemy po pieniazki. w razie niepowodzenia jutro gramy tez dallas( po wyzszym kursie) i teniska( juz po nizszym kursie). powodzenia
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:08

Quote:

Chciałem tylko taką małą uwage przekazać.
W dzisiejszych meczach goście dadzą z siebie wszystko by jak najszybciej przełamać przewage własnego parkietu wyżej rozmieszczonych drużyn.





A dzisiejsi gospodarze dzis sie położą na deskach i z daniem z siebie wszystkiego poczekaja aż....sami bedą gośćmi

Greender,same rewelacje dzis piszesz,bez obrazy.
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:13

Widze, ze tutaj ludzie rzucaja sie na Phile. Ale ja za bardzo nie widze czym oni moga zaskoczyc graczy z Detroit? Tak samo co zrobi sam Iverson? Kto wie czy Pistons nie zastosuja taktyki, ktora byla przydatna przeciw bykom za czasow MJ. Tzn. moze pozwola rzucac Alanowi ile bedzie chcial, ale cala reszte kompletnie wylacza z gry. I Iverson sobie rzuci 50pkt, reszta 20 i koncowy wynik 95:20 dla Det. Heh, to takie male dywagacje odnosnie taktyki, ale naprawde nie wiem co ma do zaoferowania Phila przeciw swietnemu defense, badz co badz, obroncow tytulu
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:15

Oczywiscie, mialo byc 95:70.. sorry za blad.
Jak byl czas gry na niespodzianki (koncowka sezonu i gra wiekszosci druzyn "o swieczke") to ludzie walili na Det, bo oni nigdy nie odpuszczaja, a teraz jak wszyscy potentaci beda zmobilizowani to sie szuka dziury w calym
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:19

Sumo,jako matematyk zapewne wiesz,ze prawdopodobieństwo wypadnięcia 2 razy orła/reszki na 2 monetach,rzucanych jednocześnie,to 0,25.

Załozmy teraz,ze zwycięstwo faworyta nastapi z prawdopodobieństwem równym 0,65-0,70 (na wyższe się nie zgadzam,to jest NBA).
Tak więc szanse na wejście dubeltowej progresji to 42-49%.
Reasumując....zostaję przy swojej metodzie:-)

Pomijam tu fakt,ze jezeli obaj faworyci w 1 meczu przegraja(lub jeden z nich) to kursy na mecz nr 2 na dogi spadna.
W zwiazku z tym,grając progres Twoim sposobem,trzeba będzie zaangażować wyższe kwoty.

Grywałem dubeltowe progresje(na 2 zdarzenia jednocześnie),ale w MLB(Atlanta win+Boston win) z powodzeniem,ale ako wynosiło minimum 2,80.

W progresji zagranej na PO NBA dla mnie bardzo ważny jest stały kurs,a taki wlasnie ma na spread lub u/o/
Stały kurs pozwala mi bowiem zaplanowac stawkę startową i okreslić z góry ile ewentualnie....przegram:-)))
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:20

Quote:

Oczywiscie, mialo byc 95:70.. sorry za blad.
Jak byl czas gry na niespodzianki (koncowka sezonu i gra wiekszosci druzyn "o swieczke") to ludzie walili na Det, bo oni nigdy nie odpuszczaja, a teraz jak wszyscy potentaci beda zmobilizowani to sie szuka dziury w calym




Nic dodać,nic ująć
Posted by: vson

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:25

Witam, widzę że dziś jestem samotny w kibicowaniu Rakietom, bo to właśnie na nich skierowałem swój kapitał może nie za duży ale zawsze jakiś. Faza play-off to oddzielne mecze a co za tym idzie i prawa jakie nimi rządzą. Z tego co pamiętam to Mavericks nigdy nie grali za dobrze w dalszej fazie rozgrywek po mimo dobrego sezonu zasadniczego, czemu i tym razem reguła ma być złamana. Moim zdaniem to właśnie Houston są dla nich groźnymi rywalami na zachodzie, jeśli przejdą ich to droga do finału ligi będzie już mniej straszna.
Dużym atutem dla Dallas jest jak wspomniał już wcześniej Amkwish ławka rezerwowych. Mając takich graczy jak Stackhous czy Van Horn można dużo zwojować. Ale dziś rewelacyjna postawa McGreydego królestwo pod koszem Yao i gracze w czerwonych strojach zejdą do szatni z podniesionymi głowami do góry i pierwsza sensacja play-off gotowa

Co do innych meczy mistrzowie z Detroit powinni poradzić sobie z Allenem chociaż +9 to jak dla mnie bardzo ryzykowna granica.

Seattle- Sacramento tutaj mój typ wędruje na gospodarzy, którzy jednak w tym sezonie udowodnili już swoją dużą wartość teraz czekam na potwierdzenie tego w najważniejszych spotkaniach.

Boston - Indiana najtrudniejszy mecze, ale również bardzo ciekawey. Moje sympatie po stronie Celtów a wszystko i tak będzie zależeć od O'neila i jego skuteczności.

pozdrawiam i mam nadzieje że zdołam wrócić dziś zanim skończą się mecze
Posted by: greender

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:43

J.O nie jest już tak rewelacyjny jak przed kontuzją; głównie za sprawą kiepskiej skuteczności. Zastanawiam się co z Tinsley'em. Kiedy on powróci do zespołu zrobi się bardzo ciekawie. Ehhh oby jak najszybciej ; )

Btw! Amkwish może nie zabłysnąłem inteligencją, ale czy napisałem nie prawde co do determinacji gości ? Na pewno nie mam zamiaru faworyzować gospodarzy tym bardziej, że 90% piszących typuje Detroid, Dallas i jakże cieniutki Boston ; )

Peace!
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:49

Greender,może ni zrozumiałes do końca ,co miałem na mysli:-)
Z Twojej wypowiedzi wynikało,że TYLKO goście są zmotywowani lub...oni bardziej i z tym się nie zgadzam,to wszystko:-)

Cieniutki Boston?
Chyba mnie przekonales,by nie grac +hc na Pacers,hehehe

Celtics win,tylko z jaka przewagą?
Ot,co:-)
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 13:52

@Vson
Czy jestes osamotniony z typem na Rockets?
Dla mnie szanse to 55:45 dla Dallas i tylko tyle.

Nie wyobrażam sobie,by w tej serii wygrywali tylko gospodarze i dlatego Away win bedzie chyba dobra predykcja na progres,a jeszcze lepszą może...+hc underdog(dogiem w tej serii będzie zawsze gospodarz,tak mysle).
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 14:10

Ja myśle żeby zagrać taki mały progreś na porażke Miami w pierwszych dwóch meczach u siebie. Mam "czuja" że po 2 meczach bedzie 1-1. Piszę to tutaj bo tematu na jutro jeszcze nie ma Jeżeli Netsi zatrzymaja Grubego to otwiera się przed nimi brama do ćwierćfinałow. ( W pozostałych pozycjach nie ustępują oni Heat, a w niekotrych nawet wyprzedzaja.) Tylko pozostaje jedno pytanie retoryczne ! Jak zatrzymać Szaqa ?
Posted by: sumo

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 16:52

widzisz, jak sam mowisz dubletowa progresja to kolo 42 do 49 procent. z czego wynika bezposrednio, ze zwyciestwo kogos nie uwazanego za faworyta to okolo 30 do 35 %. szkoda, ze padl mi dysk i nie mam swoich starych danych, co sie nimi bawilem. ale tak jak mowie to nie tylko koszykowka. np dzis czekam juz tylko na dallas bo wspomniany debelek juz zagra. jak nie wyjdzie z dallas to jutro bedzie na nich wyzszy kurs, wiec bede musial znalezc tenisa ( lub cos innego) z mniejszym przelicznikiem. a to jest to co mnie bawi, czyli elastycznosc i mozliwosc modelowania matematycznego, a nie trzymanie sie stale okreslonych parametrow. z autopsji tez wiem, ze w taka progresje konczy sie szybciej i nie wymaga tyle nerwow. pozdrawiam
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 17:03

Jezeli zmieniasz typy,to nie jest to progresja,w tym znaczeniu,w jakim ja o niej pisze.

Jak nie wejdzie na przykład under w Detroit,to mam zmienic na Ferrero?

Nieporozumienie,nie przeczytałes mojego postu dokładnie.

W kazdym badź razie - powodzenia:-)
Posted by: dakid

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 17:50

To moze jeszcze ja sie wypowiem.

Det - Phi kurs na gospodarzy 1.16 jest smieszny i nie ma sensu tego ruszac, hp 9 pkt , no coz chyba warto zaryzykowac ze wygraja gospodarze taka przewaga. Argument ze goscie beda walczyc do mnie nie przemawia, to wlasnie gospodarze (nie tylko w tej parze) beda chcieli pokazac kto jest faworytem i kto bedzie dominowal. Najlepszym do tego sposobem jest wysoka wygrana. Ja zaryzykuje na Det z hp -


Sea - Sac ciekawa para, mlodzi gracze Sea (mlodzi ,w sensie udzalu w playoff) stana na przeciwko Sac ktore w takim skladzie tez nie grali w playoff, w tamtym roku druzyne ciagna Bibby, Peja zawodzil (jesli dobrze pamietam),Peja nadal narzeka bol plecow, w tym upatruje szanse dla Sea, chociaz koncowka sezonu niebyla najlepsza.


Bos - Ind rowniez ciekawa para, w pierwszym meczu faworytem jak dla mnie Boston, nie mam tu solidnych podstaw, taki typ na czuja.

Dal-Hou no bet
Posted by: sumo

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 17:54

cytat z kopalinskiego

Quote:

progresja stopniowe wzrastanie, postęp; stopniowe podwyższanie (odsetka stawek podatków od wyższych dochodów; stawki wynagrodzenia akordowego po przekroczeniu określonej produkcji w określonym czasie itp.); por. skala; muz. zob. sekwencja.
Etym. - łac. progressio 'postęp(owanie naprzód)' od progressus 'postęp' z p.p. od progredi 'iść naprzód'; pro- 'naprzód'; -gredi, zob. agresja.





ze znaczenia slowa tego przecierz wynika, ze jest to stopniowe zwieksznie stawek, niezaleznie na kogo. przecierz bez sensu jest grac progresje na jakas druzyne, wiedzac, np ze sa tam kontuzje. w tejze progresji dubletowej w dodatku nie da sie tak zagrac ze wzgledu na duzy przedzial kursow( chyba, ze w bejsbolu). ale moje metoda skutkuje dochodze maksymalnie do 5 stopnia
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 18:10

Dobra,dzięki juz za te nauki,bo widze,że wymiatacz z Ciebie pierwszej klasy i wiesz wszystko lepiej.

Do Kopalińskiego dokup sobie jeszcze jakis słownik ortograficzny i bedzie prima.

Z mojej strony AMEN.
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 18:20

Za 45 minut rozpocznie sie swieto koszykówki Ja dzisiaj zrezygnowalem z wszelkiego rodzaju imprez i festynow ;-) i będę siedział śledząc wyniki.. Jak ja bym chciał być teraz niepracującym za oceanem... Wszystkie meczyki po kolei sobie oglądać.. ehhh

Z naszego rankingu wynika że najwiekszym zaufaniem cieszy sie dzis Dallas... derby Texasu... zdecydowana mniejszość do której ja też sie zaliczam uważa ten mecz za no bet...Jedynie Vson mocno wierzy w Houston... Co do meczu na który pojechał sobie snoopol i pewnie już siedzi w Auburn to większość zdecydowana uważa że Detroit poradzi sobie bez problemu jednak tyle samo pisze że więcej niż 9 to oni nie wygrają..

Zdecydowanie najbardziej wyrównaną parą jest mecz w Bostonie... Tutaj sporo osób wierz w Pacers i może być to jedyny mecz gdzie gość zejdzie z parkietu zwycięsko..

Sumują ja zagrałem tylko SEA -3,5... tak na początek postseason... po dzisiejszym dniu będziemy mądrzejsi..

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: mbzyk

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 18:38


Witam,
włączając się do dyskusji nt. progresji: każdy ma swoje systemy i najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby były skuteczne:)

Ja osobiście zdecydowanie preferuję te o możliwym do przewidzenia kursie, ewentualnie zysku lub stracie (tak jak amkwish). Jednocześnie jestem przeciwnikiem grania za konkrestne pieniądze progresji doublowych czy tripplowych po niższych kursach. Mimo że prawdopodobieństwo zwycięstwa doga jest większe, łącząc ze sobą kilka możliwość niepowodzenia obdarzona jest mimo wszystko większym ryzykiem. Większość z nas grała "pewniaki" po śmiesznych kursach, ciesząc się z jednehgo czy dwóch zwycięstw, po czym topiąc jeszcze więcej w kolejne zdarzenie:(

Wracając do PO:

Dzisiaj zacznę od u/o. Prawdpodobieństwo zaistnienia samych underów lub overów wynosi najwyżej 1/16 (przy rozegranych tylko 4 meczach w serii). Można założyć (myślę że słusznie) że nie wszystkie mecze zakończą się już po 4 spotkaniach:)

Jednoczęśnie grając wszystkie mecze w singlach, mamy szansę na powodzenie za pierwszym razem połowy z nich. Dzięki temu nie wypruwamy drastycznie kasy z konta. Zresztą to jest dobry sposób, żeby grać jednocześnie kilka progresji - dzięki temumożemy mieć stały dopływ wygranych na konto.

Jako że nie mam obecnie zbyt dużo czasu na głębsze przemyślenia, zaczynam od najprostszych progresji, a coby nie zapomnieć sobie co gram - wszystkie mecze na under:)
W końcu w PO obrona jest ważniejsza niż atak:)
Myślę, że największe szanse mają te w CHI i SEA i DET.

Więc, let's play

Pozdrawiam
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 18:45

Witam.
Czy ktoś ma jakieś info na temat składu DET a konkretnie czy zagra Sheed's oraz Hamilton bo jedyne co mi się udało znaleźć to status Questionable ??
Jeśli ich zabraknie a w PHI wiadomo że wszyscy zdrowi to może być w tym meczyku różnie
Posted by: mido_p

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 18:50

A ja po raz 4 bede typowal kosza ... Narazie skutecznosc 3/3 z najmniejszym kursem 1.6 Heh ... To jest smieszne bo na NBA nie znam sie kompletnie Czyzby jakis ukryty talent ...

A tak na serio ...

Philadelphia 76ers - Detroit Pistons over 183

Po kursi 1.85 w B&W ... Jezeli wejdzie zaczne powazniej bawic sie w NBA bo to mi sie podoba coraz bardziej
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 18:54

Quote:

Witam.
Czy ktoś ma jakieś info na temat składu DET a konkretnie czy zagra Sheed's oraz Hamilton bo jedyne co mi się udało znaleźć to status Questionable ??
Jeśli ich zabraknie a w PHI wiadomo że wszyscy zdrowi to może być w tym meczyku różnie



http://www.nba.com/pistons/news/PHIDET_050423_probablestarters.html
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:03

Przedstawienie czas zacząc .....

Jak to kiedyś ktoś śpiewał ......

SHOW MUST GO ON !

Go Piston Go !
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:05

Quote:

Quote:

Witam.
Czy ktoś ma jakieś info na temat składu DET a konkretnie czy zagra Sheed's oraz Hamilton bo jedyne co mi się udało znaleźć to status Questionable ??
Jeśli ich zabraknie a w PHI wiadomo że wszyscy zdrowi to może być w tym meczyku różnie



http://www.nba.com/pistons/news/PHIDET_050423_probablestarters.html




Taa..
Dzięki Ale tyle to ja wiem ... A swoją drogą to na tej oficjalnej stonie NBA nie bardzo ze "świeżością" informacji
Pozdrawiam.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:06

Quote:



Jako że nie mam obecnie zbyt dużo czasu na głębsze przemyślenia, zaczynam od najprostszych progresji, a coby nie zapomnieć sobie co gram - wszystkie mecze na under:)
W końcu w PO obrona jest ważniejsza niż atak:)
Myślę, że największe szanse mają te w CHI i SEA i DET.

Więc, let's play

Pozdrawiam






Ciekawe jak Krajan,bo mielibysmy znów swoje trio
Posted by: dakid

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:07

To prawda najlepiej szukac info w lokalnych gazetach
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:17

Phila za dobrza rozpoczeła...
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:18

Jest po typowaniu,mozna pisac uwagi o meczach:-)

g00niek,co jest z Mistrzami?:-)
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:20

narazie phila gra na rewelacyjnej skutecznosci
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:20

here we go again!
jednak Detroit to mistrzowie obrony, na razie blokuja Phile na poziomie 85%
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:22

czytałem,że to Miami będzie mieć problemy:P

a powaznie,to pierwsze 6 minut gry,o niczym to nie swiadczy,ale jak 76ers prowadziliby po 2 kwartach,to zaklady na 2HT moga byc ciekawe:-)
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:24

Spokojnie, jak zaczną bronić to mecz sie wyrówna ( może )
A poważnie to DET przyciśnie zaraz PHI i skończy się dziurawienie kosza
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:24

Phila na 85% procencie z gry

Zaraz Detroit zacznie trafiać i wszystko wróci do normy
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:28

Oby nie wróciło do normy,Phila ma prowadzic jak najdłużej:-)
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:28

hamilton jeszcze chyba nie jest obudzony 2 straty pod rzad
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:31

rzeczywiscie poczatek slaby ale 2 i 3 kwarta to Detroit
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:33

g00niek,masz wieksze zmartwienia niz Miami:-)))

szkoda,że nie moge zobaczyc miny Larry'ego,pewnie ta sama co w Atenach
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:33

Hehe a co ma znaczyć "jak najdłużej" znaczy sie do końca
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:36

Quote:

g00niek,masz wieksze zmartwienia niz Miami:-)))

szkoda,że nie moge zobaczyc miny Larry'ego,pewnie ta sama co w Atenach




Snoopol Ci opisze Nie mam większych... to co teraz gra Phila to jedna jedyna kwarta w calej serii
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:36

kubel zimnej wody jeszcze nikomu nie zaszkodził:-)

buki to dopiero maja myslenice,ile dać na 2HT ,hehe
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:37

-12... lekki szok. Czyzby Detroit mialo zaczac serie od 0-1? neeee
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:37

Nie jest źle,1 kwarta underowa.

Teraz defence Tłoków ....tylko,co oni moga ,hahaha
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:37

Det 12 w pape... w 2kwarcie trochę strat odrobią i 1st połowę przefrają roznicą 5-6pkt. Trzecia kwarta będzie na styku, a czwartą i caly mecz Det wygra 3pkt
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:38

61 % w 1 kwarcie philly ciekawe czy jeszcze im sie zdarzy taka kwarta
widac ze powrot hamiltona do druzyny narazie cieniutki 33% z gry i 3 straty ale pewnie ta maska na twarzy mu przeszkadza
Posted by: Adizek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:38

Finley Michael - Ming Yao
Most points in game


mozecie mi powiedziec jako znawcy kosza czy warto dac w tej parze 2 po kursie 1.5 czy moze lepiej na Seatle?
Dzieki za komentarze
Pozdro
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:39

W miedzyczasie zaksięguje sobie Florcie i Metsuff:-)

Biedny Larry:P
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:41

jak narazie detroit troche zawodzi - mam nadzieje ze sie rozrzucaja i ze dadza tez porzucac phili
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:44

Quote:

Finley Michael - Ming Yao
Most points in game


mozecie mi powiedziec jako znawcy kosza czy warto dac w tej parze 2 po kursie 1.5 czy moze lepiej na Seatle?
Dzieki za komentarze
Pozdro




Dałbym na JAJO, poniewaz Dallas zagra bardziej zespołowo i swoją grę pewnie oprą na Dirku. A Jajo napewno będzie miał wiele okazji do zdobycia punktów(górne piłki do niego i ten rzuca) tak -/+ sobie to wyobrazam
Posted by: mbzyk

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:45


Co ciekawe, w Phili gra nie tylko Iverson, ale kilku innych graczy ma swój wkład w dotychczasowy dorobek. Aby tylko te faule z pierwszej kwarty póżniej się nie zemściły
Posted by: greender

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:47

Noo Detroid się świetnie zaprezentowali przed własną publiką po I kwarcie W tym momencie mogę już stwierdzić, że H+9 wejdzie jak najbardziej. Phila już nie odpuści. Ale będą jaja jak 76ers pojadą Pistons 4:0
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:49

Quote:

Snoopol Ci opisze Nie mam większych... to co teraz gra Phila to jedna jedyna kwarta w calej serii




Snoopol siedzi teraz na meczu, więc z pewnością widzi co się dzieje
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:49

Jak kolejny mecz Phila rownierz wygra to daje na ich awans dalej.
Posted by: dakid

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:50

nie przesadzaj dopiero 2 kwarta (ja mam hp -9 ;P )
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:50

Quote:

Ale będą jaja jak 76ers pojadą Pistons 4:0




Tia a swistak.....

Ty sie jeszcze nadenerwujesz o ten plusowy spread,jeżeli ma byc szczery:-)
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:51

Quote:

Noo Detroid się świetnie zaprezentowali przed własną publiką po I kwarcie W tym momencie mogę już stwierdzić, że H+9 wejdzie jak najbardziej. Phila już nie odpuści. Ale będą jaja jak 76ers pojadą Pistons 4:0



greender
Ty chyba masz dzisiaj gorszy dzien
Może i wpadnie ten hadni na Phile ... ale po 18 minutach to ciezko dochodzic do takich raykalnych wnioskow.
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:51

mmv... również???????? no nie zaruj ze doszedłeś już do wniosku że ten mecz mają wygrany ROTFL!!!!
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:51

i juz tylko 6 punktów

skończyło się babie *****,hehehe
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:52

dobra zmiana McDyessa i detroit zlapalo wiatr w zagle
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:54

w sumie to niech 76ers utrzymaja jakąś przewagę,bo inaczej to nic ciekawego nie będzie na druga połowę w pinnacle.

jak ma byc normalnie,to którac z ćwiartek będzie bardzo uboga w punkty dla gości,tyl;ko która,ta czy trzecia?
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:54

Wiecie co? Ile ja bym dał żeby zamknąć lekarzy wszystkich 16 ekip i po kolei ich przesłuchiwać, który z zawodników naprawdę jak się czuje... To byłaby kopalnia wiedzy....
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:55

-4... co tam u prorokow?
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:57

Snoopol[prosto z hali] posłał smsa, że wszystko wraca do normy, więc nie macie się, co podniecać, że Pistons polegna
Posted by: KRAJAN

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:57

Popieram Cię greender sam mam Philę +9,0 w rozpisie 2/3 z overem w seattle i Dallas(-4,5). Jednak tylko jeden typ mam dziś grubo zagrany 15/10 - overek w ww Seattle!
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:57

Quote:

mmv... również???????? no nie zaruj ze doszedłeś już do wniosku że ten mecz mają wygrany ROTFL!!!!




taa... i daje jezscze, ze wygrają PO te i kolejne...
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 19:59

a co ma byc,trzeba ich grac odwrotnie,jak Kaszpirowskiego:PPP
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:00

Quote:

Quote:

mmv... również???????? no nie zaruj ze doszedłeś już do wniosku że ten mecz mają wygrany ROTFL!!!!




taa... i daje jezscze, ze wygrają PO te i kolejne...




no to równieRZ dawaj na to... co sie bedziesz rozdrabniał
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:01

Hehe pierwsze prowadzenie:)
Posted by: greender

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:04

NBA TO JAKAŚ CZARNA MAGIA HEHEHE Wycofuje tego wcześniejszego posta ;F
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:06

Quote:

NBA TO JAKAŚ CZARNA MAGIA HEHEHE Wycofuje tego wcześniejszego posta ;F



Pierwszy mądry post dzisiaj

(joke)

GO pistons GO
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:07

Greender,wycofaj się jeszcze z typu na Pacers i będziesz bogaty:-)))

A tak serio,to ja będę zdziwiony jak Piston sdopuszczą do 5-go meczu w serii.
76ers nie potrafią grac na "ciasnym" parkiecie.
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:08

Amkwish - pośmiałeś się już dzis z Tłoków i Larry'ego Ciekawe ile jutro fani Tłoków bedą mogli się pośmiać z Heat ;-)))) Aha i nie jest tak że będę negatywnym kibicem Heat, będę pozytywnym kibicem Nets bo uwielbiam Kidda i Jeffersona
Posted by: KRAJAN

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:09

Quote:

Hehe pierwsze prowadzenie:)



Mam nadzieję że i ostatnie - oczywiście żartowałem,
ale nie miałbym nić przeciwko temu aby na koniec meczu nie było dwucyfrowej wygranej którejkolwiek z drużyn
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:09

Quote:

Quote:

Quote:

mmv... również???????? no nie zaruj ze doszedłeś już do wniosku że ten mecz mają wygrany ROTFL!!!!




taa... i daje jezscze, ze wygrają PO te i kolejne...




no to równieRZ dawaj na to... co sie bedziesz rozdrabniał




a co! żyje sie tylko raz!

No panowie! Tłoki odrabiają. Mysle, ze ruwnierz 3kwarta bedzie nalezala do nich.
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:09

Quote:

Greender,wycofaj się jeszcze z typu na Pacers i będziesz bogaty:-)))

A tak serio,to ja będę zdziwiony jak Piston sdopuszczą do 5-go meczu w serii.
76ers nie potrafią grac na "ciasnym" parkiecie.




Jak dla mnie 4-1.... mecz numer 3 lub 4 wygra Phila
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:12

Zwróćcie uwagę na to ze konczy nam sie 2 kwarta w której zwykle królują rezerwowi a my mielismy w Phili McKie i Jacksona a w Det Huntera i McDyessa, na razie trenerzy eksploatuja pierwsze piatki...
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:12

Quote:

Quote:

Greender,wycofaj się jeszcze z typu na Pacers i będziesz bogaty:-)))

A tak serio,to ja będę zdziwiony jak Piston sdopuszczą do 5-go meczu w serii.
76ers nie potrafią grac na "ciasnym" parkiecie.




Jak dla mnie 4-1.... mecz numer 3 lub 4 wygra Phila




no to moze maly progresik na wygraną 76ers? trzeba pomyslec... Na swoich deskach napewno nie odpuszczą!
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:13

Quote:

Amkwish - pośmiałeś się już dzis z Tłoków i Larry'ego Ciekawe ile jutro fani Tłoków bedą mogli się pośmiać z Heat ;-)))) Aha i nie jest tak że będę negatywnym kibicem Heat, będę pozytywnym kibicem Nets bo uwielbiam Kidda i Jeffersona




g00niek,ja Ciebie bardziej wołałem do tablicy:-)))

hmmm...uwielbiasz,no to jutro będziesz mógł im tylko współczuć

My tu gadu-gadu,a tymczasem Tłuczki niepotrzebnie prowadzą i po cholere teraz:-(

wynik jest na styku u/o ,może w tej opcji cos się upoluje u buka na 2HT

będzie rzeź w drugiej połowie:P
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:15

Widze, ze niektorzy zmieniaja poglady razem z wynikiem
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:15

Jak już wcześniej wspomniałem DET zaczeło bronić i przestało wchodzić dla PHI
FG spadło do 44% dla PHI z 65%
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:17

A ktoś już tutaj przepowiadał serie dla Phili, a jak na razie Phila gra tak jak im Pistons pozwalaja. Dzis zapowiada sie ciekawa noc.
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:17

I niepostrzeżenie 1 polowa zakonczyla sie overowo... A jutro Kidd i spółka nie odpuszczą.. zobaczysz, bedziemy mieli emocje
Posted by: lupus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:19

pytanie z cyklu goopich gdzie jest jakis najszysbszy live : do meczow NBA?

Dzieki
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:20

nic ciekawego nie ma w pinie na 2 polowe... o/u 91 spread -6 ... gdyby prezegrywali to bym zagral, ale tak...
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:20

pojawila sie oferta na 2 polowe w betandwin detroit -6 over 91
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:20

Quote:

I niepostrzeżenie 1 polowa zakonczyla sie overowo... A jutro Kidd i spółka nie odpuszczą.. zobaczysz, bedziemy mieli emocje



Ja mam podobne zdanie. Jeżeli Heat wygra to minimalnie, spread +9 na Netsów wyglądnia niezle.
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:21

Quote:

pytanie z cyklu goopich gdzie jest jakis najszysbszy live : do meczow NBA?

Dzieki




http://cbs.sportsline.com/nba

Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:22

Quote:

A jutro Kidd i spółka nie odpuszczą.. zobaczysz, bedziemy mieli emocje




Tak! mecz transmituje C+ więc warto przywiązać do niego większą uwagę. Ale o tym będziemy pisali dopiero za jakies 2h. Narazie Detroit przejmuje inicjatywe - tak trzymać!
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:23

g00niek,całkiem serio Ci mówie,że obie druzyny z 1 miejsc po zasadniczym beda miały ciężkie przeprawy,zarówno Miami,jak i Phoenix

poszło -6,0 Pistons 2HT
Posted by: lupus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:24

Quote:

Quote:

pytanie z cyklu goopich gdzie jest jakis najszysbszy live : do meczow NBA?

Dzieki




http://cbs.sportsline.com/nba






Dzieki
Posted by: stypa

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:29

Czy ktoś z oglądających mecz mógłby napisać jak sobie poczyna Cweb ? Bo statystyki ma całkiem całkiem porównując do tego co wyczyniał po zmianie klubu. Jak tak sobie dumaliśmy z kumplem przed PO to zgodnie uznaliśmy,że może on być kluczową postacią w tej serii jeżeli ma ona trwać dłużej niż 4-5 meczów.
Posted by: Gedzo

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:31

Witam.

Szkoda ze phila nie prowadzi ehh mozna by smialo zagrac handi na det.
Teraz handi wyglada tez apetycznie -6 jak najbardziej w zasiegu tlokow.

GO Det GO!

Pozdr.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:35

Nie ma sie co podniecać,ani tym wynikiem,ani innymi w 7 pierwszych meczach.
Duzo może sie potem zmienic,w niektórych parach nawet radykalnie.
Jedno jest wazne,aby było jak najwięcej meczów w każdej z serii:-)

Dopiero teraz Metsi skończyli,nie ma jak basket,tu jest szybsza gra,hehe
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:38

rasha slaba 1 polowa a w 2 juz 7pkt
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:40

nie ma to jak byc spokojnym o handi +9 na Phile
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:42

no tak...spread 2HT juz jest,teraz tylko,żeby Pistons utrzymali,hahahaha

Turku,kończ ten mecz !!! :-)))
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:43

detroit mode on
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:43

Mam info prosto z Detroit Snoopol pisze, ze od 2 kwarty graja jak na mistrzow przystalo, wiec te handi +9 na Phile nie jest takie pewne, jak to sie niektorym moglo wydawac na poczatku.
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:45

overowe spotkanie sie robi
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:48

Tak jak pisałem 2 i 3 kwarta będzzie należeć do Tłoków...
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:48

Najwiekszy problem,jaki miec bedzie Detroit w walce o mistrza to...koncentracja.
Tu Larry ma jeszcze sporo do zrobienia.
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:49

ale widac ze zmobilizowal w przerwie zawodnikow ktorzy zawodzili w 1 polowie tj. rashe i hamiltona
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:55

Coż myślę, że spread +9 Dla PHI raczej nie wejdzie ...
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:57

Detroit kontroluje mecz, nie pozwala na zbyt dużdo 76ers.
Cudu raczej nie bedzie
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:58

dajcie juz spokój z tym spreadem,wejdzie nie wejdzie....1 mecz PO to jest lotto,równie dobrze Pistons moga wygrac +20,0 jak i mógłby byc mecz na styku

po dzisiejszym bedziemy troche madrzejsi na mecz nr 2,a spread poleci pewnie na 2-cyfrowy i...może wejść:)))

PO mają swoje prawa i jestem zdania,że regularnie typować na "czysto" się tego nie da:-)
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 20:59

Jeszcze się boje o swój over, ale mogłobyć gorzej.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:02

Mario,oszalałeś?:-)

Za to w meczu nr 2 linia 188-190 i pewny under
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:03

Jak można grać ujemnego spreada w granicach 10 w PO w NBA
Bez przesady .... kto się zadowolił marnym @1,25 to ma luz ... a z tym spreadem to róznie moze byc ... raz na 3 moze wejdzie
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:06

Zabielany,kazdy ma swoje metody i swoja filozofie grania.

My akurat preferujemy ML,ale jak Ktos dał +hc na 76ers to jego sprawa.
Sam piszesz,że Phila wygra 1 mecz(ja się nie zgadzam,hehe),wiec....progres na +hc dla Phili....wejdzie,prawda?:-)
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:07

Under i Pistons to jak Bolek i Lolek Trzeba będzie to zagrać w przyszłości.
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:08

Pewnie, Mariusz.. overka już masz na luzie A co do meczu nr 2 (mówimy o DAL-HOU jak mniemam ;-) ja typuje over
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:10

Quote:

Zabielany,kazdy ma swoje metody i swoja filozofie grania.

My akurat preferujemy ML,ale jak Ktos dał +hc na 76ers to jego sprawa.
Sam piszesz,że Phila wygra 1 mecz(ja się nie zgadzam,hehe),wiec....progres na +hc dla Phili....wejdzie,prawda?:-)




Kursy na Phile która gra w Detroit oscylują w granicach @4,5. Jeżeli rywalizacja przeniesie sie do Philadelfi do kursy bede w granicach 1,9 na oba teamy.
Ja tam na tych Waszych progresach sie nie znam, wiec jesli progres sie gra caly czas za taka sama stawke to nawet jak Phila wygra 1 mecz ( a wygra !?) to jest to nieoplacalne.
Traci sie 3 x stawka na każdy mecz.
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:12

Big Ben juz 7 blokow bolesne musi byc zderzenie ze sciana
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:14

Quote:

Pewnie, Mariusz.. overka już masz na luzie A co do meczu nr 2 (mówimy o DAL-HOU jak mniemam ;-) ja typuje over




Nie,mówimy o meczu nr 2 pomiedzy Pistons a Sixers:-)

Co do Dallas to loteria czy under czy over,ja zagram to na 2HT,ale przypuszczam,że nie będzie wesółego rzucania,liczę,że Mavs maja niespodzianke w zanadrzu:-)
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:15

Zabielany progresja jak sama nazwa wskazuje polega na podbijaniu stawki... A w jaki sposób to juz każdy sobie określa...
Posted by: dakid

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:15

Quote:

Jak można grać ujemnego spreada w granicach 10 w PO w NBA
Bez przesady .... kto się zadowolił marnym @1,25 to ma luz ... a z tym spreadem to róznie moze byc ... raz na 3 moze wejdzie




mozna, jak na razie wchodzi, wierzylem w to nawet po pierwszej kwarcie.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:15

Quote:

Quote:

Zabielany,kazdy ma swoje metody i swoja filozofie grania.

My akurat preferujemy ML,ale jak Ktos dał +hc na 76ers to jego sprawa.
Sam piszesz,że Phila wygra 1 mecz(ja się nie zgadzam,hehe),wiec....progres na +hc dla Phili....wejdzie,prawda?:-)




Kursy na Phile która gra w Detroit oscylują w granicach @4,5. Jeżeli rywalizacja przeniesie sie do Philadelfi do kursy bede w granicach 1,9 na oba teamy.
Ja tam na tych Waszych progresach sie nie znam, wiec jesli progres sie gra caly czas za taka sama stawke to nawet jak Phila wygra 1 mecz ( a wygra !?) to jest to nieoplacalne.
Traci sie 3 x stawka na każdy mecz.




Zabielany,Mourinho by sie za Ciebie teraz musial wstydzić:-)
Jak spread wejdzie w 3 meczu(na przyklad) to grajacy progresją(prawdziwą) wygrywa 3 stawki:-))
Posted by: mbzyk

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:17


Nie,mówimy o meczu nr 2 pomiedzy Pistons a Sixers:-)


Dokładnie, dzisiaj wynik w granicach 106-91 , linia idzie w góre i progresik wchodzi:) W sumie szkoda byłoby go zakończyć na pierwszym etapie:)
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:18

webber sobie niezle dzis radzi - czyzby sie obudzil nareszcie?
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:19

jak zapatrujecie sie na spreada -2.5 pkt na dallas do przerwy
rasha wallace musial cos wziasc w pzrerwie meczu jest rewelacyjny w 2 polowie
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:20

16pkt przewagi Pistons... Oby dowieźli to do końca.
Posted by: mido_p

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:20

Quote:

Jeszcze się boje o swój over, ale mogłobyć gorzej.




Ja sie juz o niego nie boje stawialem z minimal stake tak jak mowil amkwish pierwsza kolejka duza loteria
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:21

Jarko,grywasz w pokera?

Jezeli tak,to wolisz podbijac w ciemno czy w jasno?:-)

2HT,polecam
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:21

i sobie troche porzucali - oby ponad 183 i luzik
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:21

Faktycznie over wejdzie, teraz pasuje coś na nastepny mecz postawić, nie mam jednak koncepcji, więc może jakieś sugestie od Modów tego działu?
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:21

Quote:

Quote:

Quote:

Zabielany,kazdy ma swoje metody i swoja filozofie grania.

My akurat preferujemy ML,ale jak Ktos dał +hc na 76ers to jego sprawa.
Sam piszesz,że Phila wygra 1 mecz(ja się nie zgadzam,hehe),wiec....progres na +hc dla Phili....wejdzie,prawda?:-)




Kursy na Phile która gra w Detroit oscylują w granicach @4,5. Jeżeli rywalizacja przeniesie sie do Philadelfi do kursy bede w granicach 1,9 na oba teamy.
Ja tam na tych Waszych progresach sie nie znam, wiec jesli progres sie gra caly czas za taka sama stawke to nawet jak Phila wygra 1 mecz ( a wygra !?) to jest to nieoplacalne.
Traci sie 3 x stawka na każdy mecz.




Zabielany,Mourinho by sie za Ciebie teraz musial wstydzić:-)
Jak spread wejdzie w 3 meczu(na przyklad) to grajacy progresją(prawdziwą) wygrywa 3 stawki:-))




Jak już wyżej pisałem nie mam pojęcia o progesji, nigdy nie grałem Jestem tradycjonalistą i nie wierze w jakieś "eksperymenty"
Myśle że Mourinho raczej nie gra progresją :P
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:21

wlasnie wlasnie jakies pomysly na dallasow z rakietami ?
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:22

Mariusz,po 2 kwartach...ok?:-)
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:22

Quote:

Jarko,grywasz w pokera?

Jezeli tak,to wolisz podbijac w ciemno czy w jasno?:-)

2HT,polecam



nie wiem czy dotrzymam do 2 HT mam zamiar wstac na sacramento i zobaczyc ich w tv
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:22

jakby phila grala w czyms takim to byloby im latwiej
http://hometeams.com/depihahat.html
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:24

Quote:

jak zapatrujecie sie na spreada -2.5 pkt na dallas do przerwy
rasha wallace musial cos wziasc w pzrerwie meczu jest rewelacyjny w 2 polowie




W sumie specjalnych kontroli tom nie ma wiec moze kreske wciągnął tak na powaznie to kiedys Jason Williams(sac) byl podejrzany o doping, ale to tak na marginesie, a gospodarze z Mo Town grają jak na mistrzów przystało
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:26

Quote:

wlasnie wlasnie jakies pomysly na dallasow z rakietami ?



Dallas win ! Bez dyskusji
Posted by: mido_p

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:26

Quote:

wlasnie wlasnie jakies pomysly na dallasow z rakietami ?




No wlasnie sie zastanawiam i chce puscic -spread na Dallas co Wy na to ?
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:27

cos mi sie wydaje ze z overkiem w detroit moga byc duze problemy....:/
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:28

Quote:

cos mi sie wydaje ze z overkiem w detroit moga byc duze problemy....:/





hahahaahah sie ubawilem
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:29

suma sumarum,to szkoda ,że Phila trafila na Tłoki

mialem nadzieję,że to sie przytrafi tym parkietogryzarkom z Indianapolis

ech...te mecze mialyby dopiero dodatkowy smaczek,a tak....nie spotkaja sie już w tym roku
Posted by: dakid

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:29

ja potrzebuje jednej trojki Billupsa do szczescia
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:30

Quote:

cos mi sie wydaje ze z overkiem w detroit moga byc duze problemy....:/




dobrze sie czujesz zostalo 4 pkt i 3 min
Posted by: mido_p

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:31

Quote:

Quote:

cos mi sie wydaje ze z overkiem w detroit moga byc duze problemy....:/





hahahaahah sie ubawilem




Albo kolega pierwszy raz sledzi mecz NBA albo chce postraszyc grajacych overek lub sam gra zagral under i probuje sie oszukac
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:31

detroit -6 2HT juz mozna ksiegowac
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:32

jeżeli chodzi o wszystkie pytania o ewentualne sugestie na inne mecze,to ja mysle,że opcja warta rozważenia sa ....teasery


nie jestem ich zwolennikiem,ale przy dość niskich spreadach na dogi chyba warto sie zainteresować "obnizonym" handi,nie mówiąc juz o liniach na u/o
Posted by: connor

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:32

Ok, licze na pewniaki
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:33

Quote:

suma sumarum,to szkoda ,że Phila trafila na Tłoki

mialem nadzieję,że to sie przytrafi tym parkietogryzarkom z Indianapolis

ech...te mecze mialyby dopiero dodatkowy smaczek,a tak....nie spotkaja sie już w tym roku




To samo chciałem napisać
Szkoda Philadelfii i szkoda Iversona.
Z Bostonem 76ers mieliby realne szanse, a takto
Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze jakby Detroit spotkali sie z Pacers w 1 rudznie to skończyłoby sięw 4 meczach
Posted by: mido_p

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:34

Quote:

jeżeli chodzi o wszystkie pytania o ewentualne sugestie na inne mecze,to ja mysle,że opcja warta rozważenia sa ....teasery


nie jestem ich zwolennikiem,ale przy dość niskich spreadach na dogi chyba warto sie zainteresować "obnizonym" handi,nie mówiąc juz o liniach na u/o




co to takiego teasery ? pisalem wczesniej ze na NBA sie nie znam
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:34

DET -6,0 2HT ...loozik :-)))))

na drugi mecz,tak jak pisałem,handi 2-cyfrowe i linia pod 190 punktów
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:34

akurat sam gram over ale jeszcze 2 minuty temu nie bylo to takie pewne wiec panowie smiac sie nie musicie.
mimo wszysytko pozdrowienia dla grajacych dzis nba
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:35

Quote:

Quote:

jeżeli chodzi o wszystkie pytania o ewentualne sugestie na inne mecze,to ja mysle,że opcja warta rozważenia sa ....teasery


nie jestem ich zwolennikiem,ale przy dość niskich spreadach na dogi chyba warto sie zainteresować "obnizonym" handi,nie mówiąc juz o liniach na u/o




co to takiego teasery ? pisalem wczesniej ze na NBA sie nie znam




ja się nie znam na trottingu i dlatego go nie gram
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:35

tak sie smialiscie a over wszedl 1 punktem wiec troche chyba takie wysmiewanie troche nie namiejscu.
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:36

Quote:

akurat sam gram over ale jeszcze 2 minuty temu nie bylo to takie pewne wiec panowie smiac sie nie musicie.
mimo wszysytko pozdrowienia dla grajacych dzis nba




przepraszam jesli cie urazilem - nie mialem takiego zamiaru
peace i obysmy zawsze trafiali
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:38

Quote:

tak sie smialiscie a over wszedl 1 punktem wiec troche chyba takie wysmiewanie troche nie namiejscu.



to jak linie milaes wszedzie krecila sie kolo 185 pkt
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:38

ja mialem linie 183 wiec u mnie spokojnie wszedl
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:38

Quote:

akurat sam gram over ale jeszcze 2 minuty temu nie bylo to takie pewne wiec panowie smiac sie nie musicie.
mimo wszysytko pozdrowienia dla grajacych dzis nba




Delmarco wyluzuj:-)
Najwazniejsze,że zaklad wygrany,a zgadzam się z Toba,że dopóki nie ma punktów to nie mozna byc niczego pewnym

kiedyś w meczu Atlanty(nie pamietam z kim,może własnie z Tłokami) brakowało do overa 2pts i zostalo 2:50....nic nie rzucili:-)

pozdro również dla Ciebie
Posted by: A.S.Romek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:39

A mi wszedł handicap na detroit

101:81

Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:39

ja rano w b&w puszczelem byla 183 wiec zlazlo na styku
Posted by: mbzyk

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:39



Jeżeli dziś mają wygrać Sonics, w dodatku z handi:) to under 202 wydaje się całkiem rozsądnym posunięciem...
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:40

Quote:

Dzisiaj pierwsze spotkania wiec zagram delikatnie

(sts)
DET - PHI 1 @1.25
SEA - HOU 1 @1.70
DAL - SAC (nie zagrałem)
+
PHX - MEM 1 @1.20 (24.04.2005)

Jak widać stawiam na gospodarzy. Jestam zdania, że Det, Dal i Phx wygrają swoje spotkania, ale to są PO więc wszystko się może zdazyć




33% sukcesu juz jest. Go Dallas Go!
Posted by: A.S.Romek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:40

106:85

Mała poprawka to przez piwo
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:40

Mi tak Tłoki weszły za @1,25 i ja też jestem zadowolony
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:41

poszły konie ....w Dallas:-)
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:41

o ktorej gra dalas bo tylko oni mi zostali na kuponie mam do wygranai 165 zlotych jak myslicie wygraja
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:42

mBzyku,under,under,under:-)))
Posted by: A.S.Romek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:43

Quote:

o ktorej gra dalas bo tylko oni mi zostali na kuponie mam do wygranai 165 zlotych jak myslicie wygraja



Dallas właśnie zaczeło

2:0
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:43

Quote:

Quote:

akurat sam gram over ale jeszcze 2 minuty temu nie bylo to takie pewne wiec panowie smiac sie nie musicie.
mimo wszysytko pozdrowienia dla grajacych dzis nba




przepraszam jesli cie urazilem - nie mialem takiego zamiaru
peace i obysmy zawsze trafiali




nie uraziles ale sam teraz widzisz ze over nie byl wcale taki pewny, malo tego niektorym nawet nie wszedl.
obysmy trafiali rowniez w nocy
Posted by: A.S.Romek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:47

Dobra panowie, idę spać.

Do jutra

Czekam na dobre wyniki
Posted by: Aller

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:48

no coz nie wszedl under w detroid pokibicujemy underowi w dallas. na ml dallas tez troszke poszlo
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:48

Delmarco,komu nie wszedl?
Najwyższa linia,jaką widzialem była 185,5 pts

W meczu wpadło 191,więc?
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:53

Quote:

Delmarco,komu nie wszedl?
Najwyższa linia,jaką widzialem była 185,5 pts

W meczu wpadło 191,więc?




o przepraszam to moj bladu mnie na espn-ie przez dlugi czas widnial wynik 101:83 i bylo end of 4 Qtr , ale jak napisales to az postanowilem sprawdzic i rzeczywiscie amkwish moj blad, dzieki za poprawienie
Posted by: Rafek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:55

Quote:

Quote:

Delmarco,komu nie wszedl?
Najwyższa linia,jaką widzialem była 185,5 pts

W meczu wpadło 191,więc?




o przepraszam to moj bladu mnie na espn-ie przez dlugi czas widnial wynik 101:83 i bylo end of 4 Qtr , ale jak napisales to az postanowilem sprawdzic i rzeczywiscie amkwish moj blad, dzieki za poprawienie




sportsline jest szybszy
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:57

Dallas
zapowiada się ciężki mecz ....
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:57

Na przyszłośc,to nawet jezeli live cbs czy espn działa prawidłowo,nalezy sprawdzać wyniki na www.nba.com

kilka razy zdarzyło się,że na nieoficjalnych stronach podawano ,jako końcowe,nieprawidłowe wyniki

aqrat w meczu w Dallas,najpierw McZgredy poszedł za 3,potem zweryfikowali jako rzut za 2 i poprawili z 9:9 na 8:9
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 21:59

Quote:

Dallas
zapowiada się ciężki mecz ....






niech będzie nawet najcieższy,oby underowy
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:02

Quote:

Quote:

Dallas
zapowiada się ciężki mecz ....






niech będzie nawet najcieższy,oby underowy



Może być nawet cięższy od najcięższego oby gospodarze wygrali
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:05

narazie to czarno widze zwyciestwo gospodarzy a tylko to mi zostalo
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:06

mecz w dallas z lekka przypomina spotkanie w detroit od poczatku spotkania gospodarze maja problem z trafieniem do kosza
Posted by: Aller

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:07

no dallas wejscia w ten mecz za dobrego nie mialo...
miejmy nadzieje, ze lawka troszke lepiej pogra...
ale na pocieszenie jest underowo
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:10

zapowiadaja sie naprawde fajne bety na 2HT,tak trzymac
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:15

Czyzby mecz Dal-Hou miał blizniaczy przebieg jak spotkanie w Detroit?? miajmy nadzieje, ze tak....
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:16

dobrze ze sie wstrzymalem z daniem na 1 HT dzieki za podpowiedz poczekam za twoja rada na "jasniejsza " okazje
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:23

narazie koncert Tracy McGrady trwa ciekawe jaki spread bedzie na 2 HT
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:23

kurde co to dallas robi
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:24

Manny Ramirez doubles (4) on a line drive to left fielder Carl Crawford. Johnny Damon scores.

yeah
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:26

@jarko
ming siedzi za przewinienia, czy jakis uraz?
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:28

Quote:

@jarko
ming siedzi za przewinienia, czy jakis uraz?



nie widze meczu w tv ale wyglada ze terner dal mu odpoczac ma juz 2 faule za niego wszedl mutombo ale pewnie niedlugo pojawi sie chinczyk na boisku
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:28

jednak Mavs sie niczego przez ten rok nie nauczyli

jak rywal ma minimum podobna dyspozycje rzutową i opanuje deski to jest po Dallas

tu nie będzie powtórki z Detroit
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:36

Quote:

jednak Mavs sie niczego przez ten rok nie nauczyli

jak rywal ma minimum podobna dyspozycje rzutową i opanuje deski to jest po Dallas

tu nie będzie powtórki z Detroit



haha, tym razem amkwish to Ty madrosci prawisz

a ktora druzyna potrafi pokonac rywala, majacego co najmniej podobna dyspozycje rzutowa i do tego jeszcze opanuje deski?
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 *DELETED* - 23/04/2005 22:37

Post deleted by g00niek
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:37

Jaaa... zeby w 2nd half sie podniesli. droga kwarta jest wyrownana, trzecia powinni wygrac gospodarze.
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:37

tokara przeginasz
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:38

Quote:

Najwiekszy problem,jaki miec bedzie Detroit w walce o mistrza to...koncentracja.
Tu Larry ma jeszcze sporo do zrobienia.




Mylisz sie amkwish, wlasnie z meczu wrocilem, koncentracja jest i wszyscy sa tak naladowani jak nigdy dotad. Do tego dochodzi pewnosc siebie. Pistons sa zdrowsi niz rok temu i lepsi ofensywnie, juz nie tylko Hamilton. Cienko Twoje dallas a mam na nich kase. Z taka gra jaka pistons zaprezentowali od 2 kwarty nikt im nie podskoczy, do tego fani w palace byli dzis wyjatkowo glosni. Wraz z play off wrocily thunder sticks i bylo zajebioza, gooniek cos o tym moze powiedziec. Dallas pizdeczki
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:39

oby ja wygrali ci gospodarze
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:40

snoopol co tam rasha wallace wciagnal w przerwie ze w 2 polowie zdemolowal phile
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:40

Lokus,nie zrozumiałeś,co mam na mysli

btw trudno o lepszego speca od Ciebie:P
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:40

mimo, wszystko snoopol poczatek musial byc troche szokujacy, dla kibicow w hali, bo Phila zaczela bodajze od 7 na 7 <wow>

fakt faktem, ze Detroit pokazalo kawal dobrej koszykowki - o tym mowia statsy
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:41

Snoopol właśnie czekałem na relację z meczu!!!! To co napisałeś to muzyka dla moich... oczu Jesli tak jest to Pistons zmiażdża Philę a potem przyjdą inni To atmosfera w hali musiała być nieziemska ;-)))
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:41

Snoopol,moje to jest Miami,a nie Dallas

zreszta...kto po jednym meczu wyciaga wnioski?

Detroit mistrzem nie będzie i kropka:-)
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:43

oj, Amkwish... okreslenie mnie specem od nba, obojetnie w jakim kontekscie jest grubo na wyrost (nawet jak minke na koncu zdania wstawisz ), ale co by nie mowic dociac specowi zawsze lubie
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:43

dallas po dwoch kwartach przegrywa 12 punktami i jak dla mnie to oni juz tego nie odrobia
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:43

Zobaczymy, jak dla mnie nikt im nie podskoczy.
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:43

na 2HT dallas -7 over 95 jak sie zapatrujecie
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:45

to ja tez zostane fanem Detroit Minnesota mi odpadla i to w marnym stylu (chociaz jestem fanem bardziej KG niz Wilkow)... Boston wszystkie bazy zajete i tylko 1 wyoutowany, GoGo
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:46

Dallas -7 2H .... poszło
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:47

Co jest cholera.. czyzby Pinnacle sie przestraszyl i nie wystawil nic na 2 polowe?
albo ja slepy jestem..
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:48

tez znalazlem -7 poszlo za kilkanascie dolarów
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:48

poszedł spread,ale lżej niz na Pistons
-7,0
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:49

ja mysle o overze 95 dallas musi cos wrzucic jak ma zamiar wygrac
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:49

Red Sox 3:0 :-)))
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:52

kto uważa,że Mavs jeszcze dadzą radę to wygrać?

1)amkwish
prosze sie wpisywac,hehehe
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:54

ja mam taka nadzieje ciagle
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:54

zajebiscie wystawil betandwin over 95 ktorego nie mozna postawic zmienili na 96 ale bez kursu
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:54

Quote:

Red Sox 3:0 :-)))




Amkwish, Lokus Wy chyba tez kibicujecie Red Sox... Odpukac to jest najgrubiej zagrany przeze mnie baseball w tym sezonie... lepiej zeby weszlo..
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:56

No ja Boston sobie rozpisalem na dzis i jutro... jezeli dzis nie wygraja to jutro banker
Posted by: Aller

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:57

no coz moj spread wynosi -12
a w kwestii wiary to pozostaje juz tylko under ...
ale nie takie cuda sie zdarzaly ...
Posted by: g00niek

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:58

Ortiz HR
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:58

Ja tez wierze w Mavs. W koncu postawilem na nich Swoje ciezko zarobione pieniadze
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 22:58

4:0 i bedzie raczej IZI, bo Schilling musi nadrobic staty i nie pusci za wiele runs
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:02

Nowitzki dzis cienki jak sika pajaka
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:03

Quote:

kto uważa,że Mavs jeszcze dadzą radę to wygrać?

1)amkwish
prosze sie wpisywac,hehehe




jesli rakiety rzuca 100 (na co sie zanosi), to mavs nie maja czego szukac
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:04

Mavs to nie pistons, chuje ladnie na nich udupie
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:05

ale dallas dzis daje popis
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:05

Schilling autuje tampaxów jak kałasznikow:-)

za to Mavs chyba zapomnieli,że T-Mac od czasu do czasu lubi sobie pierdzielnąć piłke do dołka

ale cienizna:-(
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:07

Sedziowie mavs nie pomagaja, ogladam ot i sura nominacja do oscara
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:07

mie no kuźwa! muszą wygrać to spotkanie! przecierz ich obstawiłem!!!!

PS
troszku senny sie poczuem
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:08

oj i w Bostonie sie troche pozmienialo
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:10

nie mozna chwalic Schillinga,bo sie psuje:-)

Mavs chyba jednak bezradni dziś
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:12

moglo byc duzo gorzej, a tak 4:1 Boston po 3 inningach
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:16

bej idzie nieźle,White Sox prowadzą

a w Texasie szwab nawet wolnych nie trafia
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:18

GRAC DALLAS TYLKO TO MI ZOSTALO PROSZE NIECH ONI WYGRAJA
Posted by: Zabielany

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:21

Wiara to końca !!!!!!!!!!! Dallas go go go go !!!!!!!!!
Posted by: Aller

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:21

no wreszcie ...
dallas zeszlo ponizej 10-sieciu ...
jest nadzieja!
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:21

7 pkt jechac z zydami i zoltkami
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:22

Braves 1:0

Dallas Go :-)))
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:23

67-60 dla dallas, moze cos z tego bendzie!?
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:23

PROSZE DALLAS PROSZE JESZCZE W NICH WIERZE
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:24

Quote:

67-60 dla dallas, moze cos z tego bendzie!?


dla Houston :P
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:24

Snoopol,z ust mi to wyjąłeś:-)

Braves 2:0
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:24

cos Boston zmniejszyl obroty :/
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:25

ehhh sorry ale edytować nie można. Oczywiście 67 dla Houston.

PS
moze zabardzo wierze w wygrana dallas?
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:26

ale nowitzki to obciach kurwa
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:29

Braves 5:0 :-))))

w 1 inningu,to lubie
Posted by: tokara

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:32

I JAK SADZICIE DADZA RADE ODROBIC W 4 KWARCIE 7 PUNKTOW
JA MAM TAKA NADZIEJE I WIERZE W TO BARDZO NIBY MAM DO WYGRANIA TYLKO 165 ZLOTYCH ALE SA MI ONE BARDZO POTRZEBNE
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:32

End of 3rd Quarteri 7 w plecy. Chyba zaraz jebne sie do wyra...
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:35

David Ortiz homers (6) on a fly ball to left field.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:35

Quote:

I JAK SADZICIE DADZA RADE ODROBIC W 4 KWARCIE 7 PUNKTOW
JA MAM TAKA NADZIEJE I WIERZE W TO BARDZO NIBY MAM DO WYGRANIA TYLKO 165 ZLOTYCH ALE SA MI ONE BARDZO POTRZEBNE




Wyłacz capsa

2 HR Grubaska
Posted by: mmv

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:39

Dobranoc wszystkim! Pieprze to Dallas, niech Rakiety ich wydymają w ucho!
Posted by: Aller

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:40

chinol i bowen po 5 fauli ...
Rakiety leca na oparach!
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:40

jeszcze ni eidz pojawia si enadizeja
Posted by: Aller

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:46

moze tak przedstawiciel rasy nordyckiej cos by podrzucil, bo kiepsciutko mu idzie - FG 4/13
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:49

fuuuuuuuuuuck
Alex Gonzalez homers (2) on a fly ball to left field. Josh Phelps scores.
i juz tylko 5-4 Boston
Posted by: Aller

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:51

znowu powyzej dyszki...
daje sobie spokoj, dobrej nocki all!
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:53

zaraz Boston zrobi z powrotem przewage,hitują regularnie,tampaxy zmieniaja pitchera

a Dallas,szkoda gadac
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:55

amkwish gdzie to twoje dallas zydki 1 rundy nie przejda
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 *DELETED* - 23/04/2005 23:57

Post deleted by amkwish
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:58

double play i Boston wyoutowany :/
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 23/04/2005 23:58

cos się uparł ,że MOJE?

moje to jest Miami,co złoi dupska Tłuczkom:-)
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:00

Quote:

cos się uparł ,że MOJE?

moje to jest Miami,co złoi dupska Tłuczkom:-)




to sobie poprzegladaj swoje poprzedni eposty i przestan macic dzieciakom w glowach.
Ja powiem tak, na PISTONS nie ma bata!!!
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:02

no nie moge! Jak Soxi to wtopia to chyba padne:/
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:02

snoopol opanuj się bo jeszcze bana dostaniesz - z amkwishem nie wygrasz ON zawsze ma rację
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:03

Snoopol,nie czepiaj sie jednego typu z wielu

poczytaj sobie dokadnie wszystkie moje dzisiejsze posty

a jak postawiłes na Dallas,to chyba nie pod moim wpływem,wiec juz przestań truć,bo to sie nudne robi

ja gram lajtowo,jak pisałem,progresy grubo i tak całe PO będe grał

wisi mi,ze na Pistons nie ma bata,niech wygrywaja,byleby undery zaliczali:-)
Posted by: vson

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:03

Houston rulzzzzz
pewniak.pl rulzzzz
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:04

Spoko mi to forum do szczescia nie potrzebne
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:05

Quote:

Houston rulzzzzz
pewniak.pl rulzzzz




Gratki Vson,tu pojechałeś
Posted by: vson

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:06

Panowie co się czepiacie Amkwisha dawał 55 -45 % na Dallasa to bardzo mało wiec po ce te pretensje jak już pisałem play-off rządzi się swoimi prawami
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 *DELETED* - 24/04/2005 00:06

Post deleted by amkwish
Posted by: Edgar Cayce

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:08

Quote:

Spoko mi to forum do szczescia nie potrzebne




Snoopol wyluzuj

Amkwish napisał w odpowiedzi na post Vsona ( str.3)

" ...Dla mnie szanse to 55:45 dla Dallas i tylko tyle.

Nie wyobrażam sobie,by w tej serii wygrywali tylko gospodarze i dlatego Away win bedzie chyba dobra predykcja na progres...."

i gdzie tu masz napisane że polecał typ na Dallas
Posted by: Długi

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:08

E tam Nowitzky walnie z 4 trojki i wygraja
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:08

Schilling what are u doin'? fuckin' Curt
Posted by: vson

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:08

Amkwish chętnie zamienię to zwycięstwo rakiet na moją "srebną strzałę" bo nie wiem co jej jest jedno koło zmienione a rugie obciera oby nic poważnego
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:11

no i Boston w dupe! z 4:0 na 5:6 brawo kurva brawo
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:11

ooo juz sie zaczyna cenzura nawet jak pisze prawde no fajnie
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:14

Quote:

ooo juz sie zaczyna cenzura nawet jak pisze prawde no fajnie




Idź stąd pajacu na zwykły czat,tam bedziesz sobie mógł sam porzygac,pobluzgać

po to tu sie przenieśliśmy,zeby sie pozbyc towartzystwa takich prymitywów jak ty

Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:14

DAL 24.0 Jason Terry missed 3-pt. Jump Shot
DAL 19.0 Offensive Rebound by Jerry Stackhouse
DAL 18.0 Jerry Stackhouse missed Layup
DAL 13.0 Offensive Rebound by Jason Terry
DAL 12.0 Dirk Nowitzki missed Jump Shot

haha
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:19

no i zaczal sie meczyk w bostonie, sciskam kciuki za gospodarzy. jak narazie 0:4 w plecy
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:20

Ktoś grał Boston z Indiana?
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:21

I teraz kazdy widzi jaki ten gosc ma to mnie stosunek - dzisiaj pisalem przepelniony pozytywna energia i dawalem same usmiechniete buzki a ten caly czas swoje - o rzyganiu i pajacowaniu Stary powinienes obejrzec Piekny Umysl - lecial dzisiaj na TVN - moze tez cos z toba jest nie tak? W koncu nawet sie odezwac nie bedzie tu mozna
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:21

3 mecz i 3 raz goscie obejmuja prowadzenie

chyba trzeba bedzie za srednie pieniądze pomyslec nad progresem na spread 1Q :-))
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:24

cojestgrane=Aksamitny Sen

nie dotarlo do Ciebie,żebys tu nie śmiecił

Conrad do Ciebie nie pisał?
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:25

powaznie zastanawiam sie nad zagraniem Seattle. IMHO jest to druzyna duzo silniejsza od Sacramento, szczegolnie u siebie
Posted by: vson

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:25

Quote:

Ktoś grał Boston z Indiana?



Ja lekko na gospodarzy. Przepraszam ale już wam nie potoważysze za bardzo zmęczył mnie dzisiejszy dzionek

Amkwish nie denerwuj się po prostu niektórzy nie wiedzą co o jest I love this game

ps. mam nadzieje że szykujesz już pieniążki na zwyciestwo Mavericks w hali Rakiet bo ja już dziś troche odłożyłem dzięki rakietkom

Pozdrawiam i panowie suchajcie góru Amkwisha zamiast gadać jakieś farmazony może dużo się nauczycie ja bynajmniej ciągle się uczę pozdrawiam
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:27

Quote:

Ktoś grał Boston z Indiana?




ja puscilem boston ze spreadem, licze ze tym razem gospodarze sie nie dadza
Posted by: Giertyszek

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:28

Właśnie guru Amkwish jest alfą i omegą , jego słuchajcie.
Posted by: Giertyszek

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:29

A ja sie slucham i nie komentuje już nic.
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:29

Dobra Tampaxy wprowadzily totalnego frajera, jak Boston tego nie wykorzysta to koniec
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:32

Varitek to mial byc homerun, a nie podanie do Crawforda
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:32



Vson,Ty masz dar wywoływania upiorów ?hehehe

swoja droga Giertych to Ciebie nie wkladam na półke z aksamitniakiem:-)

moze napisalbys cos sensownego kiedyś,a najlepiej przed rozpoczeciem meczów,ok?
Posted by: Giertyszek

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:33

Dobrze Amkwish, możesz na mnie liczyć.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:33

spox Lokus,wczoraj dogonili i dostali HR od Pereza,może dzisiaj nie powtórzą tej parodii
Posted by: vson

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:34

Quote:



Vson,Ty masz dar wywoływania upiorów ?hehehe

Amkwish zastanawiam się czasem ile osób, które obstawiało mecze play-off widzaiło co się dzieje choć w jednym z nich
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:35

Quote:

Dobrze Amkwish, możesz na mnie liczyć.




Umowa stoi,jutro gram Twoje typy:-)

Go Red Sox !

A Celtics dogonił,jednak znów jest underowo
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:35

2 i 3 baza zajete, 2 outy i Damon odbija...
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:35

Quote:

cojestgrane=Aksamitny Sen

nie dotarlo do Ciebie,żebys tu nie śmiecił

Conrad do Ciebie nie pisał?




Nie, nie napisał. Więcej - nie ODpisał , bo tego nicka załozyłem tylko dlatego żeby odwołać się od decyzji, którą zapewne ty zasugerowałeś a jaki jestes to kazdy widzi. Niestety nawet nie zajął stanowiska choć napisałem mu małe wypracowanie w tej sprawie.
"Nie smiecil"? To co, juz kazde slowo jakie wypowiem to dla ciebie smiec tak? Wszedzie widzisz rzygi, pajacowanie i lamerstwo.
To ze napisalem " Dallas " to juz dla ciebie smieć i powod zebym tu nie pisal? To sobie popatrz ze inni pisza gorsze rzeczy, tyle ze przy okazji nie omieszkaja wspomniec ze jestes ich guru, wiec nic sie nie dzieje.
Wiem ze to za chwile skasujesz, ale choc przez chwile spoleczenstwo pozna prawde
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:36

ale co to? as z rekawa trenera tampaxow?
Pitcher Change: Trever Miller replaces Seth McClung.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:39

Quote:


Wiem ze to za chwile skasujesz, ale choc przez chwile spoleczenstwo pozna prawde




LOL

Niech pozna,a ten post niech zostanie dla potomnych
Posted by: Lokus

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:39

przegapilem to jednak Bellhorn... no i bieda strikeout, wiec ide spac
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:41

Atlanta 7:1

Typ dnia wszedł :-)

Jeszcze z 2 progresji niech wejdzie jedna i będzie super.
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:45

Quote:

Quote:


Wiem ze to za chwile skasujesz, ale choc przez chwile spoleczenstwo pozna prawde




LOL

Niech pozna,a ten post niech zostanie dla potomnych





No w końcu masz u mnie plusa ; jak kiedyś będziesz brał pożyczkę w moim banku w wojnie z bukami to dam ci niższy procent
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:48

bedzie ostry under u indiancow
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:49

boston narescie wyszedl na prowadzenie, oby tak dalej chyba celtowie zlapali wiatr w zagle.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:50

Mam zasade.

Lepiej z mądrym zgubic,jak z głupim znaleźć.
Tak wiec twoja oferta jest dla mnie nieatrakcyjna:-)))

A teraz,jak masz ochote,to zajmij się tym,co jest związane z tematem.
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:51

Quote:

bedzie ostry under u indiancow



Typowe, jak gra Houston, Indiana albo Utah to nieważne jaka linia - brać under na progresję i.. to będzie jedna z najkrótszych progresji
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:52

Delmarco,Boston bedzie jeszcze miał pod gorke,ale mam nadzieje,ze wygra.

Potem jeszcze Seattle.
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:58

Red Sox 2-gi raz w plecy

pewnie jutro beda kursy rzedu 1.35-1,45 :-((

i to jest odpowiedx dla tego goscia,co forsuje progresy na 2 emelki

po takim marnym kursie to sporo kasy potrzeba

nie,no co ja widzę...Celtics:-)))

jak odjadą za daleko,to i under może nie wejść

Atlanta 11:1 super ,ale jak tu znaleźć logike w baseballu:-)
Posted by: cojestgrane

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 00:58

Dobra idę spać jutro muszę się zacząć uczyć na zerówki z cywila i post. karnego
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:03

niezle sobie poczyna rezerwa bostonu...
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:04

i własnie taki łomot jak w tej kwarcie się Indiańcom należał od dawna:-)
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:05

w tym sezonie seattle i sacramento graly ze soba 4 razy:

seattle home:
108-78 w
115-107 w
seattle away:
106-101 w
101-122 l

3/4 dzisiejsza linia zostalaby przekroczona, tylko ze to jest PO, wiec chyba najlepszym wyjsciem bedzie puscic zwyciestwo sonics.
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:08

ale boston pojechal z indiańcami, kto by sie spodziewal, az mi sie przypomniala 3 kwarta z bostonu w meczu z netsami
moze celtowie chca sie odegrac za tamta wtope...
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:09

ja mam progres na under,a postawienia na Sonics tez sobie nie odmówiłem:-)

dziś ofensywa Kings oslabiona,bo kilku grajków(w tym Stojakovic)narzeka na urazy
jeżeli Seattle zagra poprawnie w defensywie to wygra w underowym meczu
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:10

Pacers - technical faul of coach,hehehehe

jak widac i na prowokatorów znalazł sie sposób,brawo Celtics:-)

ciekawe jaką linie dadza buki na 2HT,bo przy tej przewadze powinno byc wiecej punktów w 3 i 4 kwarcie
Posted by: Rossiter

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:11

Quote:

ale boston pojechal z indiańcami, kto by sie spodziewal, az mi sie przypomniala 3 kwarta z bostonu w meczu z netsami
moze celtowie chca sie odegrac za tamta wtope...







GO GO Sonics
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:12

dziwi mnie jedna rzecz - ze indiana praktycznie nie probuje rzutow za 3pkt a przy takim wyniku nie widze innej szansy
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:13

IND 3:54 Loose ball foul on Stephen Jackson
IND 3:54 Technical foul on Coach
BOS 3:54 Paul Pierce made Technical Free Throw
BOS 3:54 Ricky Davis made 1st of 2 Free Throws
BOS 3:54 Ricky Davis made 2nd of 2 Free Throws
IND 3:46 Offensive foul on Jermaine O´Neal
BOS 3:35 Antoine Walker made Hook Shot (8 PTS)


oby tak dalej
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:15

Rossiter,chyba w meczu z Nets o cos innego chodziło:-)

23 do przodu,nie,tego juz nie mozna przegrac

Bukma,trudno ocenic,jak sie nie widzi,ale popatrz na staty jak broni Boston i jaki chaos jest w Indianie
Posted by: Rossiter

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:21

amkwish - tylko cytowalem wypowiedz

A w meczu Nets wiadomo ze Boston mial sie zmeczyc
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:23

a tak wogole troche z innej beczki - ile jest minut przerwy miedzy kwartami a ile miedzy polowkami?
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:24

@Rossiter

na to liczylismy,hehe

nie wystawili linii na u/o 2HT,może za chwile?
Posted by: Rossiter

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:25

W meczu Sonics - Kings raczej 1 ??
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:26

kwarta przegrana roznica 28 pkt - chyba jeden z rekordow sezonu

ind - 5,5
93,5 na druga polowe
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:26

Quote:

@Rossiter

na to liczylismy,hehe

nie wystawili linii na u/o 2HT,może za chwile?




wystawili 93.5pkt
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:26

juz jest

93,0 u/o 2HT

wziąlem over,za middle

PS w pinnacle
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:29

w miedzyczasie linia na mecz w Seattle poszła na 204,0

spróbuje nastepnej progresji
Posted by: snoopol

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:30

polecam sacramento, zagra b. miller i zagra peja no i typ przeciwko amkwishowi hehhe
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:32

Quote:

a tak wogole troche z innej beczki - ile jest minut przerwy miedzy kwartami a ile miedzy polowkami?


Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:35

Quote:

w miedzyczasie linia na mecz w Seattle poszła na 204,0

spróbuje nastepnej progresji




ja w tym meczu linie chyba odpuszcze, zagralem za to troszke grubiej na sonics, bo celtowie wzbogaca moj portfel dziesiejszej nocy
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:41

pinnacle wystawił juz linie na 2 mecz w Detroit

spread -9,0 ???

przyznam,że spodziewałem sie 2-cyfrowego
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:42

ciekawe czy jutrzejszy o'neal tez tak bedzie wymiatał
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:44

Quote:

pinnacle wystawił juz linie na 2 mecz w Detroit

spread -9,0 ???

przyznam,że spodziewałem sie 2-cyfrowego




buk nie taki glupi, tez wie co to progresja, podejzewam ze obie linie niewiele sie zmienia
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:46

Szymel,jak Heat ustawią calą gre pod Shaqa to bedzie woda na młyn dla Netsuff
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:50

Quote:

Szymel,jak Heat ustawią calą gre pod Shaqa to bedzie woda na młyn dla Netsuff




1.pewny jest jutrzejszy wystep grubaska?
2.przewidujesz progres na +handi na netsow?
Posted by: DELMARCO

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:56

boston ladnie wejdzie to teraz jeszcze tylko trzeba trzymac kciuki za sonics, ja niestety ide sie troche zdrzemnac, podrawiam i zycze wysokich wygranych:)
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 01:56

a co jest pewne na tym świecie?;-)

na razie wiadomo tyle,że ma grać

handi na Nets?
nie,przeciwko swoim nie stawiam,chociaz to nie jest zly typ

bardzo trudno ocenić ten mecz

z jednej strony ostatnio Miami troche gorzej,New Jersey niby rewelacja,tylko trzeba pamiętac,ze jedni o nic nie grali,drudzy zaś o wszystko

czy Nets zagraja jeszcze jeden-dwa mecze z rozpedem?
jakby to było 1-2 dni po Bostonie to uważalbym,że tak,ale parę dni przerwy nieraz radykalnie odmienia drużyny

naprawde cięzki orzech do zgryzienia ten 1 mecz w Miami,na pewno nie warto stawiać heat po marnym kursie
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 02:05

ciekawe, jak bedzie wygladal nastepny mecz w bostonie?przypomina mi sie sytuacja w EL tau - benetton, najpierw deklasacja na wyjezdzie, potem na styku w domu.tyle, ze tutaj best of 7, a nie 3, a nba to nie el
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 02:09

mnie ciekawi jaki będzie spread:-)

jeżeli ta przewaga sie utrzyma to na 100% duzo wyższy niż na dziś,ale przyklad Detroit pokazuje,że buki niechetnie daja 2-cyfrowe,własnie z obawy,że 2 mecz może byc zupełnie inny

54pts w 3 kwarcie,nieźle
Posted by: bukma

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 02:13

ehh graja lawki teraz - to nie wrozy zbyt dobrze na overy
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 02:18

tyle ze roznica w umiejetnosciach detroit i phili jest duzo wieksza niz w parze bos - ind.
Posted by: SZYMEL

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 02:24

dobrej nocy wszystkim i korzystnych rozstrzygniec w meczu seattle
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 02:26

chyba tylko Bukma zostaje pilnowac Seattle:-)

dobrej nocy !
Posted by: KRAJAN

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 04:09

właśnie się przebudiłem i narazie wyniki nie są za specjalne, ale pozostał typ nocy! Grubo poszło - overe w Seattle, do przerwy 55-40 - może być ciężko? Ale zobaczymy
Posted by: Makar32

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 04:58

Witam.
Ciekawy ranek...
Generalnie gratulacje dla Vsona
BOS rozjechał IND rzekłbym Super!!!!
Przegrali 20 Pkt. Nie oglądałem meczu ale taka różnica oznacza , że raczej słabo z obroną w IND było ..
Miller nie istniał, 1 z 7 z gry w sumie 7Pkt. O'Neal podobie 3 z 12 też tylko 7pkt. Cała drużyna grała z poniżej 35% skuteczności ( BOS ponad 50% ). W całym meczu IND 22 straty !! BOS o połowę mniej ... Z IND uszło powietrze, wygląda to tak - wejście do PO i spadek formy, czyżby brak motywacji ? I jeszcze jedno bardzo ważne spostrzeżenie -IND dała sobie rzucić w 2Q 39Pkt. !! Chyba położyli się na parkiecie ze zmęczenia gonitwą do PO
Pozdrawiam.
P.S. Jeszcze raz GRATY dla VSONA
Posted by: jarko 33

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 07:47

witam
ciekawy mecz w seattle z emocjonujaca koncowka
sacramento wysli w ysoko w obronie blokujac tym duza bron seattle rzuty za 3 pkt ale automatycznie seattle mialo b.duzo zbiorek w ataku bardzo dobry mecz wysokich seattle jamesa i evansa
w sacramento kompletnie zawiodl bibby ktory trafil bodajze 1 rzut do kosza a rzucal czesto z czystych pozycji
mogl zostac nawet bohaterem spotkania na kilka sekund przed koncem meczu przy prowadzeniu seattle 3 pkt oddawal rzut za 3 pkt z okolo 8 metrow ale nie trafil nawet w obrecz kosza
dobry mecz w sacrmaento mobley ktory pociagnal zespol w 4 kwarcie doprowadzajac w pojedynke do straty 1 pkt do seattle w ostatniej minucie
dobre zawody zagral w sacramento zapomniany center ostertag jego wejscie na boisko spowodowalo ze skonczyly sie ofensywne zbiorki seattle
Posted by: TiCaL0

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 08:06

no i Mavericks zjebali mi kupon ....
Posted by: KRAJAN

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 08:17

Pierwsz dzień PO zdecydownie na korzyść bukuff (przynajmniej jeżeli chodzi o mnie - główna przyczyna spora stawka na over w Seattle - teraz już nie mam wyjścia tylko spróbować progeru na ww zdarzenie. Ustalam że będzie jeszcze max. 3-kroki!
pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: dakid

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 08:26

Quote:

To moze jeszcze ja sie wypowiem.

Det - Phi kurs na gospodarzy 1.16 jest smieszny i nie ma sensu tego ruszac, hp 9 pkt , no coz chyba warto zaryzykowac ze wygraja gospodarze taka przewaga. Argument ze goscie beda walczyc do mnie nie przemawia, to wlasnie gospodarze (nie tylko w tej parze) beda chcieli pokazac kto jest faworytem i kto bedzie dominowal. Najlepszym do tego sposobem jest wysoka wygrana. Ja zaryzykuje na Det z hp -


Sea - Sac ciekawa para, mlodzi gracze Sea (mlodzi ,w sensie udzalu w playoff) stana na przeciwko Sac ktore w takim skladzie tez nie grali w playoff, w tamtym roku druzyne ciagna Bibby, Peja zawodzil (jesli dobrze pamietam),Peja nadal narzeka bol plecow, w tym upatruje szanse dla Sea, chociaz koncowka sezonu niebyla najlepsza.


Bos - Ind rowniez ciekawa para, w pierwszym meczu faworytem jak dla mnie Boston, nie mam tu solidnych podstaw, taki typ na czuja.

Dal-Hou no bet




wieczor i noc bardzo udana, trzy typy trafione, a czwarty nieruszany, oby tak dalej.
Posted by: mido_p

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 09:00

Dzien bardzo udany under Seatle - Sonic Plus Over w Detroit I super ale za min stake dzis gramy grubo
Posted by: Salvador Dali

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 09:19

Wiadomo juz co z Shakim?? Zagra czy nie??
Posted by: greender

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 09:20

Dzisiejsza nocka pokazała, że kompletnie nie znam się na NBA, już zaczynam łapać paranoje co do przyszłości Pacers i 76ers Boston kompletnie rozbił Indiane, wystarczy zobaczyć na zdobycze punktowe gości no i skuteczności J.O. (3-12 oO) Buuu !
Posted by: dakid

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 09:31

Tak naprawde, NBA jest nieobliczalna. Raz sie trafia wszystko , a czasem nic nie wchodzi. Od wczoraj mamy jeszcze dodatkowa przeszkode w typowaniu, mianowicie PLAYOFF. Tu panuja inne zasady niz w regular.
Posted by: A.S.Romek

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 10:08

Podsumowanie soboty:

Detroit -9
Dallas
Seattle

Oj ten Dallas zepsół mi dzień!!!
Posted by: w0jt3k

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 10:15

Yo dzisaj zapodam 2 piekne typki

Miami - NJ +10 - nie zdziwie sie jesli dzisaj lepsze bedzie NJ. Dla bezpieczenstwa lepiej dac z handi 2 :>

Chicago - Was +5 - no tutaj dla mnie sytuacja jest jasna. Pewne 2
Posted by: Amkwish

Re: NBA 23.04.2005 - 24/04/2005 10:40

Undery górą !

Przyznam się,że liczyłem na ukończenie jednej progresji,natomiast z powodzeniem wygralem 3:-)
Jeden over w Detroit,reszta undery.

Z typów,tu nie będe wyjątkiem,nie wszedł Dallas.

Dzis czas uruchomic następne progresy.