Finał Pucharu Polski 13.05 17:00

Posted by: mgr

Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 06/05/2008 00:48

Spotkanie finałowe Remes Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków odbędzie się 13 maja tego roku, a jego początek zaplanowano na godzinę 17:00.

Decydujący mecz zostanie rozegrany w Bełchatowie.

Na zmianę daty i godziny pojedynku miały wpływ ustalenia między klubami, PZPN-em a stacją telewizyjną TVN. Powyższy termin nie ulegnie już żadnym zmianom.
Posted by: kelmaj

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 06/05/2008 00:57

Wisła 10-0 ;\)
Posted by: mgr

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 03:04

Kursy ponad 2 na Wisłę?
mioooooooodzio..

Wstępnie już mówię, że na pewno będę grał, jutro albo we wtorek napiszę na ten temat więcej.
Posted by: twarog2006

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 03:10

Originally Posted By: mgr
Kursy ponad 2 na Wisłę?
mioooooooodzio..

Wstępnie już mówię, że na pewno będę grał, jutro albo we wtorek napiszę na ten temat więcej.

haha całą rundę gadacie ,że miodzio a ta Wisła cała tą drugą rundę całą gra na poziomie Legii mistrza zdobyli w pierwszej i na początku drugiej,jedna ostatnie 2 mecze dla Legii a do tego trzeba dodać,że Legia będzie grała u siebie już poszło 2400 biletów a pewnie ponad 1000 pojedzie bez,a na drugim biegunie w Krakowie sprzedano narazie 200 i wątpię by do 1000 dobili... a to co nie zejdzie idzie dla Legii,więc nie widzę zwycięstwa Wisły jakoś.
Posted by: mgr

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 03:18

Nie zamierzam się z Tobą przekomarzać. Jeśli masz wątpliwości, kto był lepszy w tym sezonie, to polecam przestudiować tabelę. Wisła też ogrywała Legię, kiedy ona świętowała mistrzostwo Polski (co z resztą staje się regułą) na Łazienkowskiej.
Tak naprawdę te dwie porażki z Legią w tym sezonie mi... wiszą, bo były w dziwnych okolicznościach i na "totalnym zlewie" i braku zaangażowania.
Wisła gra wiosnę na poziomie Legii? :-) Chyba kpisz. Grają po prostu "na stojaka" bo są kilka razy lepsi niż cała reszta ligi, a i to wystarcza do pykania wszystkich równo. Taka prawda i staram się być tu obiektywny i nie chodzi mi o jakieś przechwałki.

Kibiców Legii ma być ponad 2k, a co do tego że sprzedano 200 biletów na Wiśle na razie to... ;\) Sprzedano więcej i będzie sporo więcej.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 21:24

apropo biletów...

Wiecie że poza kibicami Legii i Wisły, oraz mieszkańcami Bełchatowa...zwykli kibice NIE mają prawa nabyć biletu na Finał PP!!! i to ma być ta "Piłka dla kibiców"? \:\( opiszemy to w nastepnym numerze "Tylko Piłka" bo to są jakieś jaja \:o \:\(
Posted by: xqwzts

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 22:12

jaja to sa ze taki mecz jest rozgrywany w Belchatowie Troche o tym bylo juz glosno, ale wg mnie i tak za cicho. Chociaz moze wystarczajaca zeby w przyszlym sezonie wybor stadionu byl lepszy.
Do grania w tym meczu jest chyba tylko under. Wydaje mi sie ze najwyzszy mozliwy wynik to 1:1. Po strzelonej bramce druzyna bedzie bronic wyniku, a ze obrona w obu druzynach jest jak na polskie warunki bardzo dobra, to wiecej bramek moze juz nie pasc.

Nie chce pisac pod katem ktora druzyna jest lepsza, bo to nie ma sensu \:D to okaze sie po meczu.
Posted by: Matias88

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 22:25

Sts wystawił kurs 2,7 na to, że brożek strzeli gola dość sporo biorąc pod uwagę, iż strzela on dużo. Co do wyniku to myślę,że Wisła zdobędzie PP rewanż za ostatnią porażkę 1:0 i oby bramek było dużo ;\)
Posted by: mgr

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 23:21

Originally Posted By: DJ SOSNA
apropo biletów...

Wiecie że poza kibicami Legii i Wisły, oraz mieszkańcami Bełchatowa...zwykli kibice NIE mają prawa nabyć biletu na Finał PP!!! i to ma być ta "Piłka dla kibiców"? \:\( opiszemy to w nastepnym numerze "Tylko Piłka" bo to są jakieś jaja \:o \:\(


Z tego co słyszałem, do rąk mieszkańców Bełchatowa miało trafić około 600 wejściówek. Nie wiem, czy się coś w tej kwestii zmieniło, czy nie, bo spore zamieszanie było.

Wybór takiego miejsca na finał PP to dno. Kurnik, nie ubliżając nikomu. I oni będą gadać o promocji polskiej piłki nożnej
Posted by: Chaoz

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 23:28

Originally Posted By: mgr
Originally Posted By: DJ SOSNA
apropo biletów...

Wiecie że poza kibicami Legii i Wisły, oraz mieszkańcami Bełchatowa...zwykli kibice NIE mają prawa nabyć biletu na Finał PP!!! i to ma być ta "Piłka dla kibiców"? \:\( opiszemy to w nastepnym numerze "Tylko Piłka" bo to są jakieś jaja \:o \:\(


Z tego co słyszałem, do rąk mieszkańców Bełchatowa miało trafić około 600 wejściówek. Nie wiem, czy się coś w tej kwestii zmieniło, czy nie, bo spore zamieszanie było.

Wybór takiego miejsca na finał PP to dno. Kurnik, nie ubliżając nikomu. I oni będą gadać o promocji polskiej piłki nożnej

chyba chodzilo o zwyklych kibicow spoza Bełchatowa.
Posted by: As

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 23:42

Czy nie można finału PP rozegrać na wzór niemiecki. Jeden weekend jest tam zarezerwowany na finał Pucharu Niemiec, który rozgrywany jest zawsze na jednym stadionie - w Berlinie. U nas dopóki nie doczekamy sie takiego stadionu, można by finał rozgrywać na Śląskim bądź w Poznaniu na stadionie Lecha.
Posted by: kfjatek

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 12/05/2008 23:48

Originally Posted By: As
Czy nie można finału PP rozegrać na wzór niemiecki. Jeden weekend jest tam zarezerwowany na finał Pucharu Niemiec, który rozgrywany jest zawsze na jednym stadionie - w Berlinie. U nas dopóki nie doczekamy sie takiego stadionu, można by finał rozgrywać na Śląskim bądź w Poznaniu na stadionie Lecha.
A grajcie sobie w tej stolicy na Stadionie Narodowym wybudowanym z budżetu centralnego. W Poznaniu wielu nawet reprezentacji na Bułgarskiej nie chce widzieć na oczy..

Co do finału - jak dla mnie 1x2 NO BET.
Wisła w tej rundzie wcale nic wielkiego nie pokazuje, a Legia powoli dochodzi chyba do siebie, a ta drużyna z Choto w obronie to też zupełnie inny team.
Posted by: mgr

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 02:08

Jutro o 17 finał Pucharu Polski. Rozgrywki te prestiżu w naszym kraju żadnego niestety nie mają, a szkoda. Sporo się wyjątkowo w tym roku mówi przez to że jest w finale klasyk - Wisła-Legia.

Kurs na Wisłę powyżej 2 na pewno biorę, bo jest drużyną obecnie dwie klasy lepszą od stołecznej ekipy. W tym sezonie h2h: 1 zwycięstwo Wisły (OE, Kraków), 1 remis (PE Warszawa), 2 zwycięstwa Legii (PE, Kraków; OE, Warszawa). Mi wystarczy 14 punktów przewagi w ligowej tabeli i obserwacje prywatne.

W mojej opinii z tych meczów znaczenie miał tak naprawdę jeden - ten, który Wisła wygrała w lidze na jesień.

We wtorek mobilizacja będzie ogromna. Brożek w świetnej formie, wreszcie wykorzystuje okazje. Puchar dla Wisły i basta.


P.S
Nie życzę sobie durnych komentarzy o tym ile wiem i czy mówię głupoty, czy nie. Łatwo się naciąć, bo w temacie 30 kolejki OE takie głosy podnoszono, gdy mówiłem o tym, że może się zdarzyć w Poznaniu niespodzianka.


Do zobaczenia w Bełchatowie, jeśli forumowicze jacyś jadą
Posted by: papuga

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 05:21

krotko bedzie dobrze... 3:0 dla Wisełki i tyle.... reszta to napinka...heheheh gdzie twoje berło....korona....
Posted by: olopatronat

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 05:43

Ja jutro jade na final i licze, ze LEGIA sprawi Mi mila niespodzianke. Mysle, ze bedzie ciekawy mecz. Jak dla Mnie sa 3 f powody, zeby postawic na LEGIE.

1. Masowka na Wisle \:D
2. Mysle, ze jakis tam sposob na Wisle ma Janek Urban
3. Kurs zacheca na wygrana LEGII (lacznie z dogrywka) 2,55. Cos czuje, ze moga byc karne. Oczywiscie nie bede tego zdarzenia gral grubo, bo jak wiemy puchary rzadza sie wlasnymi prawami. Dla lepszego kibicowania awans LEGII @ 2,55 biore!!
Posted by: Ignorator

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 06:21

olopatronat miło powitać krajana z powiatu

Tak naprawdę podtrzymuję zdanie DJ'a, że granie o 17:00 meczu i to w Bełchatowie to wielki błąd. Przecież o 17 normalni ludzie są w pracy lub z niej wracają. Ja będę kończył dyżur więc lipa z oglądania. Wszędzie na świecie gra się takie spotkania w sobotę, niedzielę o 20:00 jest to wielkie wydarzenie, ale oczywiście nie w Polsce. Moim zdaniem mecz powinien być rozegrany na Arenie Kielce jest to najnowocześniejszy obiekt póki, co w naszym kraju i w miarę połowie drogi z obydwu miast. Oczywiście trzeba poprawić w przyszłym sezonie godzinę spotkania, miejsce a także oprawę. Finał krajowego puchar krajowego pucharu musi być swiętem. Tym bardziej dziwne, że właśnie Puchar Ekstraklasy będzie a ranga jest znikoma. No cóż widać różnicę między Polsatem a TVN-em...

Jeśli chodzi o samo spotkanie to ciężkie do typowania. Z reszta widać tutaj po opiniach. Każdy z kibiców ciągnie w swoją stronę pałeczkę. Dla mnie ten mecz może wygrać każdy. Pisano tutaj, że Wisła Kraków jest faworytem, ale oni mocno świętowali w niedzielę a to może odbić się na ich formie, ale oczywiście nie musi. Brak jest konkretnych przesłanek w tym roku. W zeszłym był lepszy wybór także w Bełchatowie grał Groclin Grodzisk Wielkopolski z Kolporterem Koroną Kielce, ale tam braki kadrowe Korony plus kryzys dały puchar Groclinowi a tutaj sam nie wiem...

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: olopatronat

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 06:35

Sorry, za leciutki offtopik

Ignorator Ty sie przypadkiem kiedys na gronie (Typy Bukmacherskie) nie wypowiadales?? Bo kojarze Twoj nick

LEGIA wygrac tam jutro!!! Obym jutro caly do domu wrocil...
Posted by: s_LP

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 06:44

Originally Posted By: mgr

Nie życzę sobie durnych komentarzy o tym ile wiem i czy mówię głupoty, czy nie. Łatwo się naciąć, bo w temacie 30 kolejki OE takie głosy podnoszono, gdy mówiłem o tym, że może się zdarzyć w Poznaniu niespodzianka.


ciekawa interpretacja \:\)
miałeś z dupy wyjętą argumentacje i o to chodziło :], więc nie płacz za dużo

co do stadionu - no cóż jak na Polskie warunki nie prezentuje się tak najgorzej ;-), szkoda tylko że finał Pucharu Polski rozgrywa się na remontowanym obiekcie, nie wiem jak do tego dopuścił w ogóle główny sponsor rozgrywek - REMES, oczywiście alternatyw sporo ;\)
w Poznaniu taki finał... ehhh - mogłoby być ciekawie ;\)

piłkarsko faworytem wydaje się być Wisła, myślę że nie ma sensu sugerować się ostatnimi kolejkami, bo krakowianie mieli zapewnionego mistrza, a Legia... Legia walczyła o PU i potrzebowała punktów. Nie chce knuć teorii spiskowych, ale układ mógł być prosty - my wam lige, wy nam puchar.
Posted by: podstawek

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 07:05

Mecz jest rozgrywany w Bełchatowie, bo :
1. Miał być rozegrany mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Krakowem
2. Pierwotnie finał miał być w Kielcach, ale ostatecznie nie zgodziły się na to władze miasta
3. Kolejnym pomysłem był Śląski, ale okazało się, że wymieniana jest tam murawa więc nie będzie możliwości rozgrywania tam meczu.
Posted by: juancarlos

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 07:05

Originally Posted By: s_LP

co do stadionu - no cóż jak na Polskie warunki nie prezentuje się tak najgorzej ;-), szkoda tylko że finał Pucharu Polski rozgrywa się na remontowanym obiekcie, nie wiem jak do tego dopuścił w ogóle główny sponsor rozgrywek - REMES, oczywiście alternatyw sporo ;\)
w Poznaniu taki finał... ehhh - mogłoby być ciekawie ;\)


co by nie bylo, to u nas tez stadion jest remontowany ;\) obecnie zdecydowanie najlepsza lokalizacja bylyby Kielce - stadion nowoczesny, nieremontowany, i jak wspomnial Ignorator mniej wiecej w podobnej odleglosci za rowno z Krakowa, jak i Warszawy.
Na Slaski nie mialoby sie co pchac - stadion sporo ludzi pomiesci, ale ludzi by brakowalo, a pustych trubun ogladac nikt nie lubi.

Mamy co mamy. Fatalna organizacje, mecz w zasadzie o nic, bo i Legia i Wisla swoje cele zdobyly - europejskie puchary. PP nie ma takiej wartosci, jak chociazby Curling Cup w Anglii. Troche kasy wpadnie wiadomo, ale to Polska i zawsze sobie mozna stawiac pytanie, czy wiecej tej kasy nie wpadloby przez ustawienie jakiegos walka?
Ja sie raczej tego nie tykam, chyba ze dla sportu jakis specjalny bet. Moze ze Brozek ustrzeli bramke, bo ponoc dla najlepszego gracze finalu PP Remes funduje nowego Mercedesa klasy C
Posted by: s_LP

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 14:13

Originally Posted By: juancarlos
Originally Posted By: s_LP

ehhh - mogłoby być ciekawie ;\)


co by nie bylo, to u nas tez stadion jest remontowany ;\)


pisałem o aspekcie skrajnie kibicowskim ;\)
Posted by: papuga

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 16:07

"Nie chce knuć teorii spiskowych, ale układ mógł być prosty - my wam lige, wy nam puchar"--prosze cie prosze cie!! nie wypowiadaj sie... wisla od pol roku ma pierwsze miejsce w lidze.. w ktorym momencie bylo zagrozone 1 miejsce zeby legia miala pomagac wisle?? wisla ma problemy z koncentracja niestety.. ale jak jest wazny mecz to sie przykladaja... a dzis jest wazny mecz.. mysle ze swietowac wisla bedzie ale dopiero dzisiaj po meczu..
Posted by: tayson.26.03

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 16:41

buahahaha zgadzam się "my wm lige wy nam puchar" dziś legia najprawdopodobniej powiezie Wiślaków. którzy już zaczeli świętować.
Posted by: papuga

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 16:53

a co do kibicow...to moze byc warszawiakow i 2 tys... i co z tego polowa nie dojedzie czy pociag zatrzymaja czy bedzie gdzies po drodze dym.. druga polowa bedzie cicho siedziala na stadionie w ramach protestu... lub zrobia zamieszanie na trybunach po dwoch szybkich golach brozka i jasia i zdemoluja stadion... tyle o kibicach... swietowanie zacznie sie dzisiaj...ale wiselki..pzdr
Posted by: xqwzts

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 16:58

Originally Posted By: papuga
a co do kibicow...to moze byc warszawiakow i 2 tys... i co z tego polowa nie dojedzie czy pociag zatrzymaja czy bedzie gdzies po drodze dym.. druga polowa bedzie cicho siedziala na stadionie w ramach protestu... lub zrobia zamieszanie na trybunach po dwoch szybkich golach brozka i jasia i zdemoluja stadion... tyle o kibicach... swietowanie zacznie sie dzisiaj...ale wiselki..pzdr

Nie pisz takich bzdur o kibicach Legii. Nie jestes w temacie i nie bardzo wiesz na czym polega protest jak widac. Protestu nie bedzie, a doping bedzie najwiekszy ze wszystkich jaki do tej pory byl w tym sezonie.
Posted by: Legia

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 21:12

papuga mgry i inni ...wasze komentarze i argumenty są na poziomie rynsztoka ...tak się napinacie że zaraz wam żyłka pęknie. ilu was przyjedzie ??? garstka !!! a w Warszawie sprzedano 2500 biletów w trybie ekspresowym...dodatkowo gro kibiców pojedzie bez biletów więc Legia bedzie miała mocne wsparcie. Doping przez który się nie przebijecie !!! i przy takim wsparciu to raczej Legia dzisiaj sięgnie po PP.

w tym watku rację mają ludzie wypowiadający się z powiatu piaseczyńskiego a nie z powiatu krakowskiego ;D

Legia was sprowadzi na ziemię...bo straciliście chyba kontakt z podłożem jak twierdzicie że wisła jest lepsza o dwie klasy od Legii.

kubeł zimnej wody i lodu sobie przyłóżcie !!!
Posted by: Chaoz

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 21:20

juz wiem kogo mi brakowalo w tematach o OE \:D
kolego jedz lepiej na mecz zamiast sie tu napinac ile Was bedzie ;\)
Posted by: gremlin

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 21:30

Mc Dziarz powiedz nam co palisz , wachasz itp. szczegolnie spodobalo mi sie - " przy takim wsparciu to Legia raczej siegnie po PP"- dzieki ze sie znami podzieliles informacjami !
Posted by: gremlin

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 21:32

a tak ogolnie macie jakies ciekawe info o meczu - poza pczywiscie ilosci kibicow z Warszawy z Krakowa itp . bo jest to naprawde bez znaczenia!
Posted by: camey

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 21:44

Oba zespoły w najmocniejszych składach, nie licząc wcześniejszych kontuzji. Mobilizacji także nie zabraknie. Jak ktoś szuka jakiegoś pewniaka w tym meczu to powinien pomyśleć nad ponownym przejrzeniu tego co dziś oferują buki ;\) Typowy no-bet, jedynie lekko można spróbować dla zabawy zagranie na Legię. Jeszcze wczoraj w ekspekcie wisiał kurs 4.0 i po takim kursie myślę że warto było spróbować.
Posted by: podstawek

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 21:48

Mecz wszystko zweryfikuje, nie ma co się napinać.
Wg mnie doping będzie miał kolosalne znaczenie, mecz już niedługo więc sami zobaczycie ;\)
Wisła swój cel już osiągnęła na ten sezon. Mistrza mają więc ich motywacja na pewno będzie mniejsza niż Legionistów.
Obydwie drużyny wystąpią w nieco osłabionych składach. W Legii nie zagrają Giza, Szałachowski i Edson jednak do tych absencji już zdążyliśmy się przyzwyczaić. W Wiśle nie zagra Dudka. Kto poza nim? Nie wiem \:D
Co do różnicy dwóch klas. Panowie nie przesadzajmy. Wisła całą rundę miała mocno przeciętną. Na wiosnę zdobyła 30pkt, dalej Groclin 28, Legia i Zagłębie 26. Więc różnicy dwóch klas tutaj nie widzę ;\) Natomiast Legia wyraźnie złapała formę pod koniec sezonu. Obrona dosyć solidna. Mam nadzieję, że zagra Grzelak, który będzie walczył o górne piłki z Głowackim i brutalem Cleberem. W takiej formie w jakiej jest obecnie to w Legii jeszcze nie był.

Serce mówi, że Legia wygra, a jak będzie zobaczymy \:\)
Posted by: Legia

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 22:39

tak poważnie już mówiąć to mecz trudny do typowania więc debilizmem jest dopisywanie zwycięstwa przez większość tutaj piszących jeszcze przed gwizdkiem arbitra wiśle...a mówienie że jest lepsza o dwie klasy lub że kilkukrotnie większa liczba fanów z Warszaway i ich fanatyczny doping nie bedzie mieć żadnego znaczenia...jest poprostu pokazywaniem że jest się laikiem dyletantem i zwykłym amatorem kwaśnych jabłek...częśc kibiców z krakowa pomyliła chyba fora i wydaje im się że piszą na onecie...




podstawek ogarnąłeś już może ten podpis - skierowania na praktyki ? ;\)

AVE (L)
Posted by: Zylek90

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 22:42

Originally Posted By: mgr

Kurs na Wisłę powyżej 2 na pewno biorę, bo jest drużyną obecnie dwie klasy lepszą od stołecznej ekipy. W tym sezonie h2h: 1 zwycięstwo Wisły (OE, Kraków), 1 remis (PE Warszawa), 2 zwycięstwa Legii (PE, Kraków; OE, Warszawa). Mi wystarczy 14 punktów przewagi w ligowej tabeli i obserwacje prywatne.



Skoro jest lepsza to dlaczego ma gorszy bilans w tym sezonie z Legia 1-1-2 ?? Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzą nie obiektywni kibice Wisły \:\) . A stwierdzenie o 2 klasy lepsza od Legi \:D ...
A to jeszcze lepszy tekst :
Originally Posted By: mgr
W mojej opinii z tych meczów znaczenie miał tak naprawdę jeden - ten, który Wisła wygrała w lidze na jesień.
Bo dlatego ,że wygrała go Wisła ??????
A co do meczu to chciałbym aby znowu Legia wygrała i dokładnie jak już ktoś pisał sprowadziła Wisłę na ziemie . Mam nadzieje ,że meczyk będzie godny oglądania w tv i nie będzie stratą czasu oglądanie go .
Posted by: niedzwiedz1981

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 23:06

zagrałem Wisłe że wygra puchar po kursie 1,6
Argument mam tylko jeden, otóż Wisła grała koniec sezonu na wielkim luzie a ostatnie mecze to już był spacerek, więc starcili mniej sił od Legii która do końca musiała walczyć o puchary. Zawsze jakis argument za i oby Wisła win
Posted by: s_LP

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 23:30

Originally Posted By: papuga
"Nie chce knuć teorii spiskowych, ale układ mógł być prosty - my wam lige, wy nam puchar"--prosze cie prosze cie!! nie wypowiadaj sie... wisla od pol roku ma pierwsze miejsce w lidze.. w ktorym momencie bylo zagrozone 1 miejsce zeby legia miala pomagac wisle?? wisla ma problemy z koncentracja niestety.. ale jak jest wazny mecz to sie przykladaja... a dzis jest wazny mecz.. mysle ze swietowac wisla bedzie ale dopiero dzisiaj po meczu..


przeczytaj jeszcze raz ;), przemyśl, nie próbuj interpretować bo najzwyczajniej w świecie ci to nie wychodzi, jak na nic nie wpadniesz popytaj kolegów po szalu jak wyglądał mecz ligowy w Warszawie, może wtedy na coś wpadniecie.
Posted by: papuga

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 23:39

oki koniec napinki za chwilke meczyk ,niech wygra lepszy!!!! a pozniej bedziemy omawiac... kto lepszy///
Posted by: zxraq

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 23:40

Wisla - Legia

typ: 2/1

kurs: 28

:>
Posted by: Mindman

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 13/05/2008 23:55

Krótko, bo zaraz początek. Idealny przykład no betu \:\) nawet under/over ciężko coś przewidzieć. Jest kilka argumentów za Wisłą, jest kilka za Legią.

Osobiście, typowo rekreacyjnie zagrałem:

Chinyama strzeli - kurs: 3,75 ;\)

Niech wygra lepszy.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 01:42

mój komentarz do rozróby która własnie się zaczęła (74min) w Bełchatowie:

1. poziom meczu był tak zenujący że jakbym był na stadionie to też bym chciał komuś dać za to "w papę".

2. trzeba było nie orgazniować Finału PP w Kurniku! Byłem pare razy na stadionie w Bechatowie i ochroniarze tam wyglądali jak gimnazjalna młodzież z osiedla. Teraz widze że podbiegli do chuliganów i psikują w nich gazem...cóż za profesjonalna ochrona widowiska.

3. Jaka dystrybucja biletów na mecz - taka publiczność. Mają za swoje organizatorzy-cfaniaczki.

4. po cholere TVN to pokazuje w godzinie najwyższej oglądalności? Jak się zaczęły rozbóry to od razu powinny pójść reklamy!

Dziękuję za uwagę
Posted by: xqwzts

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 02:50

Miala byc Wisla o dwie klasy silniejsza, a tu jakies przecietniaki na poziomie Legii \:\( buu

(L)
Posted by: camey

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 02:57

DJ zajmij się może bukmacherkom
Posted by: papuga

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 03:01

slaby mecz... slabi pilkarze...ledwo chodza... nawet nie biegaja... a jasiu przeszedl kolo meczu...
Posted by: papuga

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 03:02

slaba nasza liga...bardzo....
Posted by: Mindman

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 03:04

Originally Posted By: Mindman

Chinyama strzeli - kurs: 3,75 ;\)


Kurde, było blisko ;\) Raz z linii i raz poprzeczka, szkoda.

Co do meczu - mam wrażenie, że wygrała drużyna, której bardziej zależało na tym Pucharze. Dziś Legia była lepsza i wygrała zasłużenie.
Posted by: Hakan

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 03:05

a hołota znowu dała znać o sobie i znowu pewnie nie zostaną wyciągnięte żadne poważne konsekwencje i wszystko ujdzie im płazem. sprowadzić dla nich klatki z zoo.
Posted by: xqwzts

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 03:07

ale co tak marudzicie, przeciez poziom meczu byl adekwatny do naszej ligi ;\) ja tam widzialem pare fajnych akcji i zagran.

Co do kibicow to wine za to ponosza wszyscy po trochu i kazdy bedzie zganial na kogo innego \:D
Psikanie gazem w kibicow w momencie gdy opanowano sytuacje i kibice wracali do swojego sektora - \:D bez komentarza
Posted by: Piotruś Pan

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 05:48

Finał Pucharu Polski to prawdziwa kompromitacja organizacyjna i to z winy samego głownego zarządu który na początku sam nie wiedział gdzie się ma odbyć, o której godzinie i na jakim stadionie. Nie rozumiem zachowania pseudokibiców Legii którzy z niewiadomych przyczyn przestali interesować się wydarzeniami na boisku tym bardziej że Legia grała dobrze w drugiej połowie maiła więcej z gry i spokojnie mecz mógł się toczyć dalej w przyjaznej atmosferze. Mecz był bardzo zacięty i oba zespoły starały się by stworzyć jak najlepsze widowisko każdej z drużyn zależało więc poziom nie był znowu taki słaby.
*** wstyd, jakby nie można kulturalnie dopingować swojej drużyny.
Za sytuacje z 75 min winę poniekąd ponosi też PZPN który pozwolił na organizacje finału Pucharu Polski na tak małym stadionie co spowodowało jeszcze większe zblizenie kibiców obu drużyn co pozwoliło na rzucanie rac i innych przedmiotów do sektora rywali. W strefie buforowej podobno siedzieli podobno rezerwowi pilkarze Wisły i dodatkowo ustawili tam nagrodę główną tego mercedesa chyba po to by najlepszy zawodnik meczu otrzymał w nagrodę prezent do reklamacji.
Ogólnie współczuje Legii takich beznadziejnych kibiców którzy na to nie zasługują adekwatną karą bylo by nie wpuszczaniu tych ludzi na stadion nie dlatego że nie myślą i że się biją tylko za to że nie potrafią sie przyzwoicie zachować, nie potrafią uczestniczyć w widowisku tylko potrafią tylko to widowisko jedynie spierdolić i zepsuć nastrój prawdziwym kibicom i widzom przed telewizorem.
Jestem poirytowany całą tą beznadziejną transmisją zachowaniem stadionowych pajaców słabym przygotowaniem komentatorów i organizatorów po prostu kolejne takie pomysły organizatorskie razem z całą centralą należało by złożyć te cała trumne do grobu i zakopać nic innego nie pozostaje.
Do pseudokibiców pajaców wszystkich klubów piłkarskich naszej ekstraklasy jesli nie wiecie jak kulturalnie dopingować w finale krajowego pucharu swoją druzyne to nie przychodzcie na stadion ewentualnie polecam obejrzenie finału krajowego w Hiszpanii Niemczech Francji, tam nikt za nikim nie biega z plastikowym siedzeniem lub częsciami banerów reklamowych by przyłozyc kibicowi rywala lub policji, niektóre zachowania pseudokibiców jak z epoki przedjaskiniowej zamiast standartów europejskiego kibicowania w XXI w.
Legii nie chciałbym karać za zachowania takich pajaców, lecz ten mecz pokazał, że może należało pomyśleć nad odwieszeniem kary nałożonej na warszawski klub przez UEFE bo znowu Legia pojedzie na Islandie lub Wyspy Owcze a jej pseudokibice rozbiorą stadion bo przeciwnik strzelił ich drużynie bramkę i znowu bedziemy świecic oczami zamiast przykładem Pozdrowionka Szacunek dla prawdziwych kibiców i Legii i Wisły
Posted by: madel

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 06:12

Originally Posted By: Piotruś Pan
Ogólnie współczuje Legii takich beznadziejnych kibiców którzy na to nie zasługują adekwatną karą bylo by nie wpuszczaniu tych ludzi na stadion nie dlatego że nie myślą i że się biją tylko za to że nie potrafią sie przyzwoicie zachować, nie potrafią uczestniczyć w widowisku tylko potrafią tylko to widowisko jedynie spierdolić i zepsuć nastrój prawdziwym kibicom i widzom przed telewizorem.


Zważaj na słowa bo obrażasz kibiców Legii. Nie wiem skąd ta wielka afera o byle pare rac które zostały rzucone przez Legionistów, czy też wybiegnięcie paru osób pod sektor Wiślaków? Wiem że jest to forum bukmacherskie gdzie zdecydowaną większość interesuje jedynie sam mecz a nie to co dzieje się na trybunach lecz jako kibic który co nie co wie na temat pojęcia kibicowania i zjawiskom mu towarzyszących mogę z ręką na sercu przyznać że mi nie jest wstyd za Legionistów! Według mnie, z perspektywy TV zostali sprowokowani po prostu przez Wiślaków lecz nie jestem pewien, trzeba czekać na oficjalne stanowisko obu stron. W TV jak zwykle będzie wielka afera o chuliganach, dilerach, złodziejach samochodów jacy to niby panoszą się po stadionach eh żal gadać. Swoją drogą na meczu sektor buforowy był niezwykle wąski, co jak co ale mając pod uwage fakt że na meczu będzie po 2 tysiące nienawidzących się od lat kibiców można było lepiej rozdzielić sektory dla kibiców obu klubów, zaś sam wybór stadionu to dla mnie wielka paranoja.
Posted by: przemekwn

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 06:13

Originally Posted By: Hakan
a hołota znowu dała znać o sobie i znowu pewnie nie zostaną wyciągnięte żadne poważne konsekwencje i wszystko ujdzie im płazem. sprowadzić dla nich klatki z zoo.

tyle dobrze, że nie zaczaili się na flagę Wisły i przy okazji kogoś nie zabili
skończmy już tą nagonkę na tych kilku osobników z Legii. Nie bawmy się w panów z Wyborczej... Wisła z tego co widziałem dłużna nie pozostawała.
Poziom gry adekwatny do poziomu pomarańczy.
Puchar zasłużenie ląduje w Warszawie.
Wisłą z taką grą w LM szybciutko wrócą do domu.
papuga - mam nadzieję, że ostro popłynąłeś na tej Wisełce, której byłeś aż tak pewien.
pod względem kibicowskim dobry mecz - doping zarówno ze strony Wisły jak i Legii ale lepiej słyszalny Legii. bardzo fajna oprawa
Posted by: Piotruś Pan

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 07:11

Moim zamiarem nie było obrażanie kibiców Legii przynajmniej tych prawdziwych i niestety nie masz racji że chodzi tylko o rzucanie rac, czy jakiś przedmotów jeszcze chwila i sytuacja wymkneła by sie spod kontroli i doszło by do bójki wręcz i ktoś mógł zostać poważnie ranny lub poparzony, więc nie czuj sie urażony moim postem madel bo opinia o kibicach Legii kształtuje się na podstawie zachowań jej kibiców pozytywna gdy prawdziwi kibice tworzą atmosferę widowiska pięknie kibicuja i negatywne kiedy grupa pseudokibiców rozrabia, niszczy rozbiera stadion Boga winnemu GKS Bełchatów,który postanowił gościć oba kluby u siebie tak naprawdę to teraz chyba rozumiem dlaczego nikt tego finału nie chciał, zresztą Legia od ostatniego roku nie ma dobrej prasy o kibicach, bo zawsze znajdą sie tacy ktorzy popisza się głupotą by ten wizerunek psuć. Legia powinna zastanowić sie poważnie nad egzekwowaniem kar dla tych niesurbordynowanych kibiców inaczej źle sie to dla niej skończy i to tyle z mojej strony w tym temacie nie bedę sie już wdawał w polemiki, bo to nie dotyczy tylko warszawskiego zespołu innych klubów też
Posted by: santiago

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 07:33

Originally Posted By: madel
Originally Posted By: Piotruś Pan
Ogólnie współczuje Legii takich beznadziejnych kibiców którzy na to nie zasługują adekwatną karą bylo by nie wpuszczaniu tych ludzi na stadion nie dlatego że nie myślą i że się biją tylko za to że nie potrafią sie przyzwoicie zachować, nie potrafią uczestniczyć w widowisku tylko potrafią tylko to widowisko jedynie spierdolić i zepsuć nastrój prawdziwym kibicom i widzom przed telewizorem.


Zważaj na słowa bo obrażasz kibiców Legii. Nie wiem skąd ta wielka afera o byle pare rac które zostały rzucone przez Legionistów, czy też wybiegnięcie paru osób pod sektor Wiślaków? Wiem że jest to forum bukmacherskie gdzie zdecydowaną większość interesuje jedynie sam mecz a nie to co dzieje się na trybunach lecz jako kibic który co nie co wie na temat pojęcia kibicowania i zjawiskom mu towarzyszących mogę z ręką na sercu przyznać że mi nie jest wstyd za Legionistów! Według mnie, z perspektywy TV zostali sprowokowani po prostu przez Wiślaków lecz nie jestem pewien, trzeba czekać na oficjalne stanowisko obu stron. W TV jak zwykle będzie wielka afera o chuliganach, dilerach, złodziejach samochodów jacy to niby panoszą się po stadionach eh żal gadać. Swoją drogą na meczu sektor buforowy był niezwykle wąski, co jak co ale mając pod uwage fakt że na meczu będzie po 2 tysiące nienawidzących się od lat kibiców można było lepiej rozdzielić sektory dla kibiców obu klubów, zaś sam wybór stadionu to dla mnie wielka paranoja.


Ty madel czy model moze stuknąłbys sie w głowe. Gówno wiesz o kibicowaniu i nie pierdziel głupot. Prawdziwe kibicowanie to jest chłopczyku możliwość pójścia na mecz z żoną, dziewczyna i dzieckiem. I wspieranie swojej ukochanej druzyny. Dlaczego my
wszyscy normalni kibice musimy patrzec na tych matołów mieniących sie kibicami, dlaczego to oni maja mozliwosc ogladania meczy? Czy to sie wreszcie zmieni. Mam dośc chamstwa na meczach i pobłazania tym chuliganom. Potrzebne jest porzadne karanie i konkretne zakazy stadionowe.
Piszesz ze nic sie nie stało ze bandyci wbiegli na stadion. Ty sobie raczysz chyba zartowac.
Posted by: madel

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 07:45

Piotruś Pan - ok, rozumiem.

santiago - to właśnie Ty gówno wiesz o kibicowaniu, wskaż mi stadion w 1 lidze gdzie w lidze zaszłyby takie zajścia jak w dzisiaj w finale? poprostu stadion był źle przygotowany a kibice to wykorzystali, w 1 lidze do tego by nie doszło bo policji byłoby 4 razy więcej a same sektory zwaśnionych kibiców byłyby oddalone od siebie lekko o samą szerokość boiska. obecnie z rodzinką spokojnie wejdziesz na każdy mecz w 1 lidze i zaręczam ze nikomu włos z głowy nie spadnie. więc tak już wiecej nie panikuj i nie płacz o tych zakazach jak te wszystkie piśmidła pokroju wyborczej i innych gówien bo w dupie byli gówno widzieli
Posted by: mgr

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 07:58

Ch** sie stało. Nic się nie stało. Koniec tematu.
Posted by: polskignom

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 08:01

stadion byl zle przygotowany, policja sie zle zachowala...Status quo...a normalna rodzina jak nie chodzila, tak nie pojdzie...
Posted by: mgr

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 08:06

Originally Posted By: polskignom
stadion byl zle przygotowany, policja sie zle zachowala...Status quo...a normalna rodzina jak nie chodzila, tak nie pojdzie...


Ten stadion jest przygotowany po prostu na zwykłe mecze GKS-u. Ta trybuna wzdłuż na której siedzieli Wiślacy jest tuż obok linii bocznej i mały płotek dzieli ją od boiska.
Ta za bramką większy płotek, ale jak widać - wystarczyło pare kopniaków i po kłopocie.

To prawda - na przyjęcie kibiców Wisły i Legii, tym bardzie jednocześnie, taki stadion przygotowany nie był.
Posted by: polskignom

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 08:23

Nieprawda...na przyjecie kibicow ten stadion przygotowany byl i jest! Ale kibicow.
Posted by: mgr

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 08:27

Prawda :-)

Z mojej perspektywy, dla mnie, było wszystko ok, poza tym że mała pojemność stadionu.
Posted by: Conrad

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 08:55

Ale kopanina, tylko wynik fajny. \:\) Jeśli to ma być mistrz z wicemistrzem to obawiam się, że trzeba liczyć na jakieś "magiczne losowanie" żeby Wisłą miała szansę awansować do LM. A bardzo bym chciał, bo wtedy w rundzie grupowej miałbym sporo pewniaków do zagrania. ;\)

Nic dziwnego, że Orange się wycofuje ze sponsorowania rozgrywek.
Posted by: Legia

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 17:31

Originally Posted By: gremlin
a tak ogolnie macie jakies ciekawe info o meczu - poza pczywiscie ilosci kibicow z Warszawy z Krakowa itp . bo jest to naprawde bez znaczenia!




Jacek Magiera: Kibice nas nieśli dopingiem

- Wydaje mi się, że za komentarz tego meczu posłuży to co się w około dzieje, czyli ogromna radość. Cieszymy się ogromnie, że udało nam się zdobyć ten puchar po jedenastu latach. Pamiętam ostatnią radość, dzisiaj też bardzo się cieszymy. Tym bardziej, że graliśmy ze świetnym zespołem, który zdominował tegoroczne rozgrywki, wygrał w cuglach ligę i był faworytem tego spotkania. Pokazaliśmy duży potencjał i wydaje mi się, że spotkanie mogło się podobać - mówił po spotkaniu drugi trener Legii Warszawa, Jacek Magiera.

- Była dramaturgia do ostatnich minut. Niech ten mecz da do myślenia wszystkim tym, którzy ten puchar w ostatnich latach traktowali troszeczkę inaczej. Takie imprezy, takie mecze są bardzo potrzebne i jeśli chcemy coś zwojować w Europie to takich spotkań musi być jak najwięcej - stwierdził "Magik".

- Wydaje mi się, mimo wszystko, że jeśli mielibyśmy stwierdzić, kto miał klarowniejsze sytuacje, to chyba bylibyśmy to my. Można tu przytoczyć choćby sytuację w drugiej połowie, gdy "Chini" strzelał głową, a Bartek Grzelak miał możliwość do wepchnięcia piłki do bramki chyba z metra. Była to idealna sytuacja do zdobycia gola. Wydaje mi się, że kontrolowaliśmy grę, nie byliśmy zespołem, który się bronił. Wydaje mi się, że był to wyrównany mecz na remis, na dogrywkę i na rzuty karne - ocenił były pomocnik warszawskiej drużyny.

- Zachowanie kibiców oceniam dramatycznie. Rewelacyjnie było do 70. minuty, dramatycznie od 70. do 80.. Nie może być takich sytuacji. My tutaj uparcie sądzimy, że to co wypracowali nasi kibice przez 70 minut spotkania, legło w gruzach właśnie przez te dziesięć minut. Na coś takiego Legia nie może sobie pozwolić. Ta sytuacja na pewno pozytywnie na ten finał i całą jego otoczkę nie wpłynęła. Grałem wiele lat w tym klubie i zawsze kibice byli dwunastym zawodnikiem, zawsze dobrze można było tylko mówić o tym dopingu. To naprawdę pomaga. Jeżeli ktoś gra i ma wsparcie tak, jak dzisiaj Rybus gra 30-40% lepiej. Jeżeli tego wsparcia nie ma to traci dużo swoich walorów. To jest tak naprawdę nie do zmierzenia, jak bardzo pomoc kibiców wpływa na zwycięstwa. Kibice nas dzisiaj nieśli. Nie ukrywamy, że do 70. minuty nieśli nas w nieprawdopodobny sposób. Potem od 80 minuty też nas nieśli we wspaniały sposób. Można powiedzieć, że dzisiaj, obok zawodników są tymi, którzy zrobili bardzo wiele, żeby ten Puchar Polski zdobyć - zakończył współpracownik trenera Urbana.
Posted by: Legia

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 17:37

Originally Posted By: mgr
Prawda :-)

Z mojej perspektywy, dla mnie, było wszystko ok, poza tym że mała pojemność stadionu.




z twojej perspektywy to chyba nie wszystko było OK bo jakoś nie unaoczniła się ta miażdżąca przewaga wisły którą żeś obwieszczał na forum...Legia miała być chłopcem do bicia a wisła dwie klasy lepsza...
Posted by: szuwi1

Re: Finał Pucharu Polski 13.05 17:00 - 14/05/2008 19:16

santiago Piotruś Pan 100% procent racji