II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia

Posted by: Platini

II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 24/07/2009 19:31

W najbliższy weekend inauguracja sezonu w II lidze (obie grupy)

W tym temacie proszę o swoje spostrzeżenia co do tych lig, typy, analizy i wszystko co pomoże wygrywać w walce z bukami.

Zapraszam cool
Posted by: mazinho

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 24/07/2009 21:31

W ogole jakies buki wystawily oferte meczow II-ligowych?

PS Skoro jutro inauguracja, ktos wie, czy Przeglad Sportowy ma dzisiaj dodatek "Skarb kibica" ? Pozdrawiam
Posted by: milan0305

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 24/07/2009 21:38

Oczywiscie, Tobet, Unibet
ja sprobuje delikatnie na Ruch Radzionkow, w Zielonej Gorze
Wzmocniony ligowymi wyjadaczami- Gierczak, Wisniewski, do tego grona mamy jeszcze Adama Kompale czy Marka Kubisza
Licze na dobre rozpoczecie sezonu przez radzionkowian
a zielonogorzanie dopiero tydzien temu dowiedzieli sie ze beda wystepowac w tej klasie rozgrywek, przygotowywali sie z mysla ze beda grac klase nizej, do tego lechie opuscilo kilku waznych zawodnikow
Posted by: Widget

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/08/2009 17:07

Widzę, że Betgun też wystawił ofertę na 2 ligę smile
Posted by: kazow

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 05/08/2009 23:20

nikt nie gra dzisiejszych spotkan w II lidze?

smierdzi mi remisem w wolbromiu
Posted by: 12-latek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 06/08/2009 01:31

JA proponuje zagrać na Otwock w meczu ze Stala RZeszów, kurs pewnie jakis niezachwycający ale Stal ma kłopoty w obronie która ma duże problemy w każdym ze spotkań, nowy zawodnik Chałas okazuje sie wielką klapą brak Cieślika poraz kolejny daje znak o sobie, nie wiem jeszcze czy w najblizszym spotakniu zagra Hus ktory został sprzedany do Jagielloni i teraz z niej wypozyczony ale to nie zmienia faktu ze obrona Stalowców wyglada beznadziejnie na chwile obecną, tym bardziej że grają na wyjezdzie więc typ na Start Otwock wydaje sie być dobrym rozwiązaniem
Posted by: mazinho

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 07/08/2009 21:52

Ja chciałem zwrócic uwagę na jedno sobotnie spotkanie:

478 Polonia Słubice-Raków Cz. 2.80 3.10 2.30 1.4 1.32

Polonia Słubice:

5. Polonia Słubice 2 4 1 1 0 3-1

Elana Toruń 1-1 Polonia Słubice
Adam Młodzieniak 49 - Ousmane Sylla 74

Lechia Zielona Góra 0-2 Polonia Słubice
Maciej Malinowski 5, Adam Więckowski 34

Raków Częstochowa:

10. Raków Częstochowa 2 3 1 0 1 2-2

Raków Częstochowa 1-2 Zawisza Bydgoszcz
Tomasz Stefański 47 - Lilo 30, 63

Raków Częstochowa 1-0 Elana Toruń
Adrian Jeremicz 21

Do ciekawego pojedynku dojdzie w sobotnie popołudnie w Słubicach. Polonia, ktora w lidze rok temu zajela ostatnie miejsce (zostala w lidze dlatego, ze Odra Opole i Kotwica Kolobrzeg wycofały sie z ligi) postanowila nie popełnic błedu z poprzednich rozgrywek i...zakontraktowała niezwykle mocny zespół. Prym w ekipie prowadzonej przez Marka Czerniawskiego (były trener m.in. GKP Gorzów) wiodą zawodnicy ograni w 1 lidze: Robert Gaca, Adam Więckowski i skuteczny napastnik Maciej Malinowski (wszyscy to byli zawodnicy GKP Gorzów, ktorzy grali w pierwszym składzie 1-ligowca w rundzie jesiennej ubieglego sezonu). Jeśli dodamy do tego brazylijczyka Felipe (przyszedł z Odry Opole), czy Ousmanne Sylle(na drugim froncie superstrzelec), czy PAwła Posmyka(były zawodnik Pogoni Szczecin) to mamy w Słubicach niezwykle SILNY zespół mogący wygrać z każdym w II lidze zachodniej. Bukmacherzy Slubic nie doceniają, sugerujac sie chyba postawą zespołu w ubiegłym sezonie. Za Polonia przemawia też swietny start w rozgrywkach...2 rozegrane mecze na wyjeździe...i aż 4 zdobyte punkty !

W Rakowie Częstochowa po dwóch próbach ataku na 1 ligę jakby schodziło ciśnienie. W dodatku zespół targają różne problemy, szczególnie te natury finansowej.
- Pod Jasną Górą ciągle sporym problemem są zaległości finansowe. - Niektórzy zawodnicy w mojej drużynie już jadą na ostatnich oparach. Nie mogą sobie dobrych butów kupić do gry, bo cały czas oszczędzają. Liczymy, że wszystko się wyjaśni w tym tygodniu i będzie nam się łatwiej pracowało. Na razie jest ciężko - mówi na oficjalnej stronie klubu trener Leszek Ojrzyński.

Z drużyny Rakowa w przerwie letniej odeszli liderzy zespołu. Artut Lenartowski (Piast Gliwice), Krzysztof Pyskaty (Pogon Szczecin), Maksymilian Rogalski (Pogon Szczecin), czy Jakub Kisiel (Widzew Łódź). Natomiast po stronie zyskow mozna zanotować jedynie pomocnika Adriana Jeremicza(przybyl z Lechii Zielona Gora), aczkolwiek ubytków nie jest samemu w stanie załatać. Raków dotychczas rozegrał dwa spotkania na własnym boisku i zanotował trzy punkty. Wymęczył zwyciestwo z Elaną Torun, po bramce własnie Jeremicza.

W Słubicach moim zdaniem faworytem jest Polonia Słubice, która u siebie jest zawsze mocna, dodatkowo zawsze im lezał Raków, z ktorym potrafili słubiczanie wygrywać dysponujac dużo slabsza kadrą niż obecnie. Proponuje grać ten mecz poki jeszcze np.w totomixie jest kurs 2.80 smile

78 Polonia Słubice-Raków Cz. 2.80 3.10 2.30 1.4 1.32
Typ: Zwycięstwo Polonii Słubice 2.80 6/10
lub dla mniej odważnych 1X 1.40 9.5/10

Pozdrawiam.
Posted by: maciekm79

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 21/08/2009 07:27

Witam
Z II ligi wschodniej na uwagę zasługuje mecz Start Otwock -Sokół Aleksandrów Łódzki.
Gospodarze współliderują w lidze w kompletem punktów natomiast goście z 4 pkt plasują się na 12tej pozycji.
Jeśli Otwock ma zamiar awansować w tym sezonie to takie mecze powinien wygrywać szczególnie na własnym stadionie. Mecz w sobotę o 17tej.

Kurs na zwyciestwo gospodarzy 1.45 w Unibet, może nie zbyt wysoki ale jako dodatek do dubelka może być.

Typ: Start Otwock: 1
Posted by: Ghost

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 21/08/2009 17:23

Originally Posted By: maciekm79
Jeśli Otwock ma zamiar awansować w tym sezonie


Heh, ten zamiar wcale nie jest taki pewny niestety, bo w Otwocku nie ma ani infrastruktury, ani sponsora na wyższą ligę.

Typ jednak popieram, bo piłkarsko są już klasę wyżej.
Posted by: Diablo1905

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 22/08/2009 01:40

ja natomiast z tej ligi proponuje dwa mecze

Olimpia Elbląg - Hetman Zamość
Druzyna z Zamościa odniosła w poprzedniej kolejce pierwsze zwyciestwo w tegorocznych rozgrywkach pokonujac u siebie bardzo slabo spisujaca sie stal rzeszów 3:0 natomiast piłkarze z Elbląga sromotnie przegrali z Resovia bo az 5:1.Wynik wcale nie odzwierciedla tego co działo sie na boisku.To Olimpia pierwsza szczelila bramke i prowadziła 1:0 az do 72min wtedy to worek z bramkami rozwiazal super snajper Resovii Hajduk ktory w 10 min strzelil 4 bramki i bylo po meczu.Warto tez dodac ze Olimpia od 40 min grala w oslabieniu bo czerwona kartke dostal ich kapitan. Napewno pilkarze z Elblaga beda chcieli z mazac plame jaka dali w Rzeszowie i ograc Hetmana ktory jest jednym ze slabszych zespołow w tej lidze.

Olimpia Elblag - Hetman Zamość 1.85

Drugi mecz to Przeboj Wolbrom - Wigry Suwałki
Druzyna z Wolbromia jest bardzo mocna na wlasnym boisku najpierw wygrala z Gksem Jastrzebie 3:1 a dwie kolejki pozniej odprawilaa z kwitkeim Concordei Piotrkow Trybunalski 4:2 natomiast druzyna z Suwałk w 2 rozegranych spotkaniach wyjazdowych dwukrotnie doznawala porazek w stonunku 1:0 kolejno z Olimpia Elblag i Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Wolbrom - Suwalki 1.70
Posted by: levis501

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 22/08/2009 04:31

Originally Posted By: Diablo1905

Druzyna z Zamościa odniosła w poprzedniej kolejce pierwsze zwyciestwo w tegorocznych rozgrywkach pokonujac u siebie bardzo slabo spisujaca sie stal rzeszów ...


Diablo1905 dzieciaku tak ciezko napisac wszystkie nazwy druzyn z duzej litery???
Posted by: 12-latek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 22/08/2009 19:01

Dziś interesuje mnie tylko jedno spotaknie, mianowicie Stal Rzeszów - GKS Jastrzębie
Stal zagra dopiero rugi raz przed swoja publicznoscią przy której w poprzednim sezonie prezentowała sie solidnie do druzyny wróci prawdopodobnie Hus chodz to nie wiadoma, prawdopodobnie zagra nowy nabytek Serges Kiema pozyskany z Hetmana wraca także Sylwester Sikorski pauzujący za kartki, nie zobaczymy natomiast niestety Irka Grybosia. Stal nie odniosła do tej pory zadnego zwyciestwa, ba nawet remisu jednak wszystkiemu są winne beztroskie poczynania obrony oraz razaca nieskuteczność w ataku Jastrzębie także ma własne problemy nie graja rewelacyjnie. Po ostatnich wyczynach Stalowców rozpętała się mała burza i zostali ukarani karami finansowymi, trener za którym stoja kibice obiecuje wstrząsnąć druzyną i pierwsze ligowe punkty osobiście nie wierze w to Aby Sta nie urałą chodzby 1 punktu z GKS-em bo jeśli nie z nimi to z kim?

Typ Stal Rzeszów 1,75 Millenium

pozdrawiam smile
Posted by: viva

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 22/08/2009 19:41

Originally Posted By: Diablo1905
Drugi mecz to Przeboj Wolbrom - Wigry Suwałki
Druzyna z Wolbromia jest bardzo mocna na wlasnym boisku najpierw wygrala z Gksem Jastrzebie 3:1 a dwie kolejki pozniej odprawilaa z kwitkeim Concordei Piotrkow Trybunalski 4:2 natomiast druzyna z Suwałk w 2 rozegranych spotkaniach wyjazdowych dwukrotnie doznawala porazek w stonunku 1:0 kolejno z Olimpia Elblag i Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Wolbrom - Suwalki 1.70


Nie do konca jestem przekonany czy bedzie win gospodarzy,wygrana z jastrzebiem to zaden sukces.Ponadto Cocordia na wyjezdzie prowadzila 0-2 i gdyby zachowala spokoj tego meczu by nie przegrala.Moim zdaniem delikatnie mozna sprobowac na win gosci po kurs 3.73 lub X2 1.76.I moze na Tur Turek za 5.7 confused
Posted by: maciekm79

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 23/08/2009 05:40

Skończyło się 0:0 , także uważam ze podobnie jak i w poprzednim sezonie Start Otwock będzie wysoko w tabeli ale nie awansuje bo braknie im punktów straconych ze słabymi przeciwnikami tak jak chociażby dzisiaj.
Posted by: maciekm79

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 23/08/2009 17:57

Dziś Kolejarz Stróże-Okocimski Brzesko

Kolejarz Stróze bardzo dobrze zaczął sezon komplet punktów i prowadzenie w tabeli.
Ostatnie mecze Kolejarza u siebie z drużyna Okocimskiego wyglądały następująco:

III liga 2007/2008
Kolejarz-OKS 1-1
II liga 2008/2009
Kolejarz-OKS 1-3

Będą to derby południowej małopolski(obie drużyny dzieli tylko 60 km). Kolejarz jest faworytem i pod wodzą trenera Araszkiewicza spisuje się dobrze lecz moim zdaniem stać Okocimskiego na urwanie punktów gospodarzom. Niespodzianka możliwa.

Dla mnie no bet w tym meczu.
Posted by: haczyk

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 23/08/2009 18:49

Nie ma się co sugerować meczami z poprzednich lat ponieważ ewidentnie Kolejarz w tym sezonie jest mocniejszą ekipą z bardzo dobrym składem i wysokimi ambicjami, moim zdaniem obok Niecieczy, Świtu i Stali Otwock są głównymi kandydatami do awansu. Goście zaś mają odmienne cele i dla nich priorytetem będzie utrzymanie w lidze dlatego przewiduje gładkie zwycięstwo Kolejarza...

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy dwoma beniaminkami, jednak mimo wszystko uważam że Nieciecza jest faworytem tego spotkania. Gospodarze obawiają się fantastycznego napastnika Resovii- Hajduka, który już ośmiokrotnie zdążył trafić do bramek rywali. Zaś tacy piłkarze jak Smółka, doświadczony Dzierżanowski czy były gracz Resovii Cygnar stanowią o sile napędowej Bruk Betu. Mecz niewątpliwi będzie emocjonujący i obfity w gole, obstawiam zwycięstwo gospodarzy...
Posted by: maciekm79

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 24/08/2009 04:59

Originally Posted By: maciekm79
Dziś Kolejarz Stróże-Okocimski Brzesko

Kolejarz Stróze bardzo dobrze zaczął sezon komplet punktów i prowadzenie w tabeli.
Ostatnie mecze Kolejarza u siebie z drużyna Okocimskiego wyglądały następująco:

III liga 2007/2008
Kolejarz-OKS 1-1
II liga 2008/2009
Kolejarz-OKS 1-3

Będą to derby południowej małopolski(obie drużyny dzieli tylko 60 km). Kolejarz jest faworytem i pod wodzą trenera Araszkiewicza spisuje się dobrze lecz moim zdaniem stać Okocimskiego na urwanie punktów gospodarzom. Niespodzianka możliwa.

Dla mnie no bet w tym meczu.


Kolejarz Stróże-Okocimski Brzesko 1:2 no i niespodzianka stała się faktem.
Posted by: Ghost

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 25/08/2009 21:51

Rozwaliła mnie wypowiedź Dźwigały po meczu OKS-u z Sokołem. Krótko i na temat opisał dlaczego tego nie wygrali:

Cytat:
Dariusz Dźwigała: Ja na temat swojego zespołu to wolałbym się nie wypowiadać, bo czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem w naszym wykonaniu. Uważam że, słabszego zespołu już nie trafimy niż Sokół Aleksandrów Łódzki. Tam poza tym zawodnikiem z 20. i stoperem tym łysym, nie było pół zawodnika, który umie dobrze kopnąć piłkę i to bardzo tragicznie świadczy o moim zespole. Ja jestem w szoku, bo czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem. Ale nie będę oceniał swojego zespołu, bo nie było co oceniać. Ale ocenię sędziów. Nie robię tego nigdy, ale dzisiaj co wyczyniała ta trójka sędziowska. Bardziej ewidentnego karnego niż na Agu nie widziałem. Wpada mu bramkarz mało nie połamał mu żeber, pokazuje jeszcze faul w drugą stronę. Po prostu sędzia dostosował się dziś do poziomu spotkania. Obydwa zespoły nie grały dzisiaj w piłkę tylko w... no po prostu brak mi słów na poczynania jednych i drugich.


grin

Fakt był taki, że o ile w pierwszej połowie sędziowie moim zdaniem gwizdali bardzo dobrze, o tyle po przerwie jakiś szatan w nich wstąpił i prawie wszystko walili przeciw nam.
Ale to że OKS zagrał słabo to niestety też jest fakt, bo Sokół nie pokazał praktycznie nic.
Posted by: Motorek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 28/08/2009 17:24

Oświadczenie piłkarzy Hetmana

My, piłkarze Klubu Sportowego „Hetman” Zamość informujemy, że w związku z tym, iż jesteśmy po raz kolejny zwodzeni przez p.o. prezesa pana Dariusza Pokryszkę obietnicami bez pokrycia, zawieszamy zajęcia treningowe oraz odmawiamy występu w meczu ligowym z GKS Jastrzębie (Jastrzębie - Zdrój).

Wszyscy przychodząc do Zamościa, mieliśmy w perspektywie miniony sezon, kiedy to wspólnie z trenerami oraz kibicami utrzymaliśmy drugą ligę dla Hetmana. Wierząc, w poprawę warunków do życia, warunków do gry w Hetmanie postanowiliśmy pozostać, również ze względu na sentyment do zamojskiego klubu.

Przychodzi w życiu piłkarza jednak taki moment, że trzeba powiedzieć: Stop! Wracając do naszych, zdaniem niektórych z Was pewnie drastycznych kroków informujemy, iż zarząd klubu nie zobowiązał się dopełnić żadnej z obietnic, a ciągłe przekładanie terminu spłat zobowiązań wydał się nam po prostu żałosny. Zaległości względem nas sięgają już blisko trzech miesięcy i mimo to p.o. prezesa pan Dariusz Pokryszka nadal zwodził nas, obiecując co najmniej zaliczki za grę dla Hetmana. Każdą zmianę terminu motywował faktem nieudolnej pracy urzędników miasta oraz brakiem możliwości przeskoczenia aspektów formalno – prawnych.

Takie rozmowy z prezesem prowadziliśmy do dnia, kiedy to mierzyliśmy się w ramach Pucharu Polski z poznańską Wartą. To właśnie na tym spotkaniu pragnęliśmy po raz kolejny ukazać swój protest wychodząc z opóźnieniem na murawę stadionu OSiR. Mimo tych wszystkich zawirowań, wyszliśmy i pokazaliśmy na boisku swoją determinację, ambicje oraz fakt, że piłka w Zamościu od każdej strony czy to sportowej, czy organizacyjno – finansowej powinna stać na jak najwyższym poziomie. Pragnęliśmy pokazać władzom klubu oraz urzędnikom, którzy zostali zaproszeni na to spotkanie, że piłka w Zamościu musi przetrwać. Pragnęliśmy pokazać na boisku, że należy nam się wynagrodzenie z tytułu kontraktów, które i tak są najniższe w drugiej lidze.

Żeby była jasność, rozmowy na temat poprawy warunków z włodarzami klubu, były prowadzone wielokrotnie. Przed meczem z Wartą pan Dariusz Pokryszka po raz kolejny złożył nam obietnicę, że to właśnie dzisiaj (27 sierpnia 2009 r.) wypłacone nam zostaną zaliczki. Niestety kolejny już termin minął, a nie możemy pozwolić na to, aby szargać własnym zdrowiem. Zależy nam na klubie, jednak dłużej tak być już nie może.

Dlatego jak już informowaliśmy. Do odwołania zawieszamy zajęcia treningowe oraz odmawiamy wyjścia na spotkanie ligowe z drużyną GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój). Miarka się przebrała!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Piłkarze Klubu Sportowego „Hetman” Zamość
Posted by: haczyk

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 29/08/2009 16:52

Olimpia Elbląg - Bruk-Bet Nieciecza
3.75
Zdziwiły mnie lekko kursy przed dzisiejszym spotkaniem dwóch bieniaminków, zgodzę się ze Nieciecza zdecydowanie lepiej czuję się u siebie, jednak ich wyniki wyjazdowe mogą mylić ponieważ porażka W Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie Bruk-Bet był zespołem lepszym od wicelidera i remisu w Suwałkach gdzie również drużyna miała dużego pecha, świadczą o sile przyjezdnych. Trener Jałocha zapowiada że nastroje w zespole są bojowe i wreszcie pora na pierwszy wyjazdowy triumf. Olimpia jak pokazały ich dotychczasowe mecze są zespołem nieprzewidywalnym, dużo strzelającym ale także tracącym sporo goli i tutaj upatruje największe szanse dla przyjezdnych, siła ataku Bruk-Betu jest ogromna, a defensywa bardzo solidna. Liczę podobnie jak we wcześniejszym spotkanie przede wszystkim na duet napastników Smółka-Dzierżanowski, którzy od początku sezonu prezentują wysoką dyspozycje. Ubytków kadrowych w zespole przyjezdnych nie ma, dlatego grzechem byłoby nie postawić na rewelacyjnego beniaminka z Niecieczy...
Posted by: - c1amak -

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 29/08/2009 17:44

Originally Posted By: Motorek
Oświadczenie piłkarzy Hetmana

My, piłkarze Klubu Sportowego „Hetman” Zamość informujemy, że w związku z tym, iż jesteśmy po raz kolejny zwodzeni przez p.o. prezesa pana Dariusza Pokryszkę obietnicami bez pokrycia, zawieszamy zajęcia treningowe oraz odmawiamy występu w meczu ligowym z GKS Jastrzębie (Jastrzębie - Zdrój).

Wszyscy przychodząc do Zamościa, mieliśmy w perspektywie miniony sezon, kiedy to wspólnie z trenerami oraz kibicami utrzymaliśmy drugą ligę dla Hetmana. Wierząc, w poprawę warunków do życia, warunków do gry w Hetmanie postanowiliśmy pozostać, również ze względu na sentyment do zamojskiego klubu.

Przychodzi w życiu piłkarza jednak taki moment, że trzeba powiedzieć: Stop! Wracając do naszych, zdaniem niektórych z Was pewnie drastycznych kroków informujemy, iż zarząd klubu nie zobowiązał się dopełnić żadnej z obietnic, a ciągłe przekładanie terminu spłat zobowiązań wydał się nam po prostu żałosny. Zaległości względem nas sięgają już blisko trzech miesięcy i mimo to p.o. prezesa pan Dariusz Pokryszka nadal zwodził nas, obiecując co najmniej zaliczki za grę dla Hetmana. Każdą zmianę terminu motywował faktem nieudolnej pracy urzędników miasta oraz brakiem możliwości przeskoczenia aspektów formalno – prawnych.

Takie rozmowy z prezesem prowadziliśmy do dnia, kiedy to mierzyliśmy się w ramach Pucharu Polski z poznańską Wartą. To właśnie na tym spotkaniu pragnęliśmy po raz kolejny ukazać swój protest wychodząc z opóźnieniem na murawę stadionu OSiR. Mimo tych wszystkich zawirowań, wyszliśmy i pokazaliśmy na boisku swoją determinację, ambicje oraz fakt, że piłka w Zamościu od każdej strony czy to sportowej, czy organizacyjno – finansowej powinna stać na jak najwyższym poziomie. Pragnęliśmy pokazać władzom klubu oraz urzędnikom, którzy zostali zaproszeni na to spotkanie, że piłka w Zamościu musi przetrwać. Pragnęliśmy pokazać na boisku, że należy nam się wynagrodzenie z tytułu kontraktów, które i tak są najniższe w drugiej lidze.

Żeby była jasność, rozmowy na temat poprawy warunków z włodarzami klubu, były prowadzone wielokrotnie. Przed meczem z Wartą pan Dariusz Pokryszka po raz kolejny złożył nam obietnicę, że to właśnie dzisiaj (27 sierpnia 2009 r.) wypłacone nam zostaną zaliczki. Niestety kolejny już termin minął, a nie możemy pozwolić na to, aby szargać własnym zdrowiem. Zależy nam na klubie, jednak dłużej tak być już nie może.

Dlatego jak już informowaliśmy. Do odwołania zawieszamy zajęcia treningowe oraz odmawiamy wyjścia na spotkanie ligowe z drużyną GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój). Miarka się przebrała!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Piłkarze Klubu Sportowego „Hetman” Zamość



Po dobrym występie w Pucharze Polski i wyeliminowaniu wyżej notowanej Warty Poznań, liczymy na dobre występy Hetmana w lidze. Okazją do podreperowania konta (punktowego) będzie mecz najbliższej, szóstej kolejki, w której Hetman podejmować będzie GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój).

Jeszcze 24 godziny przed meczem nie było pewne czy mecz dojdzie do skutku, bowiem piłkarze podjęli odmówili udziału w treningach i meczach. Kroki te podjęli na skutek nie wywiązywania się klubu z obietnic. Wiadomo, że chodzi o pieniądze, których zawodnicy nie dostają już prawie 3 miesiące.
W piątek jednak doszło do porozumienia i czasowego zawieszenia akcji protestacyjnej. Udało się zgromadzić pieniądze, wprawdzie nie takie, o jakich mowa w kontraktach, i na jakie liczyli piłkarze, ale wystarczyło to, aby w sobotę mecz się odbył.
Akcja protestacyjna została zawieszona do końca września. Do tego czasu klub musi zgromadzić środki na uregulowanie zaległości wobec piłkarzy.

Wracając do najbliższego meczu.
W dotychczasowych 5 meczach GKS Jastrzębie zdobyło 1 punkt (Stal Rzeszów) i po 5 kolejkach zajmuje 17. przedostatnie miejsce w tabeli. Najwięcej bramek dla drużyny zdobył Kamil Kostecki (2).

Hetman z 3 punktami plasuje się dwie pozycje wyżej.
W zamojskiej drużynie pod znakiem zapytania stoi występ pary środkowych obrońców - Marcina Grunta i Łukasza Frączka, którzy doznali drobnych urazów w meczu pucharowym.

O tym czy Hetman zdoła powiększyć swoje konto punktowe przekonamy się już w sobotę (29 sierpnia). Początek meczu o godz. 16.00 na boisku OSiR w Zamościu.

Na pewno wielką pomocą dla zawodników będzie doping zamojskich kibiców, i to nie tylko dlatego, że podziała on mobilizująca, ale też dlatego, że w tej chwili liczy się każda złotówka, i im więcej zostanie sprzedanych biletów, tym tych złotówek będzie więcej. Nadzień dzisiejszy największym sponsorem są kibice!
Posted by: 12-latek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 29/08/2009 20:58

Sokół A. Łódzki - Stal Rzeszów

W najbliższym spotkaniu napewno nie zobaczymy w drużynie Stali Karola Wójcika, który w ostatnim meczu doznał wstrząśnienia mózgu co jest w obecnej sytuacji moim zdaniem olbrzymim osłabieniem mojego klubu, w ostatnim meczu kontuzji uległ takze Szymon Kołecki, do gry wciąż nie jest gotów Ireneusz Gryboś zaowdnik na którego gole mogliśmy liczyć w III lidze...
Damian Szela będzie pauzował za kartki, nie wiadomo natomiast czy zagra Krzosztof Majda, wszyscy liczą na przełamanie strzeleckie Uududo ale ja śmiem twierdzić ze w tym meczu jedyne co Stal może ugrać to remis, prawda jest taka że nie mamy kim grać forma jest fatalna. Kurs na Sokoła 1,55 nie powala ale dla mnie wystarczający. Sokoł także ma problemy, ale w przeciwieństwie do nas wykorzystuje swoje sytuacje. Myśle że dziś niestety nie będzie miał problemów ze Stalą

typ: Sokol A.Łódzki
1,55
Millenium

pozdrawiam
Posted by: haczyk

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 30/08/2009 01:49

Originally Posted By: haczyk
Olimpia Elbląg - Bruk-Bet Nieciecza
3.75
Zdziwiły mnie lekko kursy przed dzisiejszym spotkaniem dwóch bieniaminków, zgodzę się ze Nieciecza zdecydowanie lepiej czuję się u siebie, jednak ich wyniki wyjazdowe mogą mylić ponieważ porażka W Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie Bruk-Bet był zespołem lepszym od wicelidera i remisu w Suwałkach gdzie również drużyna miała dużego pecha, świadczą o sile przyjezdnych. Trener Jałocha zapowiada że nastroje w zespole są bojowe i wreszcie pora na pierwszy wyjazdowy triumf. Olimpia jak pokazały ich dotychczasowe mecze są zespołem nieprzewidywalnym, dużo strzelającym ale także tracącym sporo goli i tutaj upatruje największe szanse dla przyjezdnych, siła ataku Bruk-Betu jest ogromna, a defensywa bardzo solidna. Liczę podobnie jak we wcześniejszym spotkanie przede wszystkim na duet napastników Smółka-Dzierżanowski, którzy od początku sezonu prezentują wysoką dyspozycje. Ubytków kadrowych w zespole przyjezdnych nie ma, dlatego grzechem byłoby nie postawić na rewelacyjnego beniaminka z Niecieczy...

2-3
Paweł Smółka wielka klasa wink
Posted by: maciekm79

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/09/2009 00:52

2 września kolejna kolejka meczów w II lidze wschodniej.

Rewelacyjny beniaminek Bruk-Bet Nieciecza będzie podejmował na swoim boisku Hetmana Zamość. Oba zespoły wygrały swoje mecze w ostatniej kolejce, Bruk-Bet pokonał na wyjeździe Olimpie Elbląg 3:2 natomiast Hetman u siebie wygrał z GKS Jastrzebie również 3:2.

Bruk-Bet znajduje się wysoko na 3 miejscu w tabeli po 6 meczach ma 13 pkt. Bilans u siebie to komplet 3 wygranych i br 10-1. W meczach u siebie pokonali Okocimskiego 3:0, OKS Olsztyn 6:1 oraz Resovie 1:0.

Hetman po ostatniej wygranej z GKS znajduje się tuż nad strefą spadkową z 6 punktami. W meczach wyjazdowych zanotowali same porażki; Świt 0:2, Resovia 0:5 i Olimpia Elbląg 1:4 a bilans bramkowy w tych meczach 1:11.

Sytuacja finansowa w tych klubach jest na przeciwnych biegunach. Zespół z Niecieczy ma silnego sponsora firm Bruk-Bet natomiast piłkarze Hetmana o dłuższego czasu nie otrzymują pensji. W zespole z Zamościa wciąż niepewny jest udział dwóch kontuzjowanych środkowych obrońców (Frączka i Grunta). Także vicelider strzelców Paweł Smółka powinien mieć ułatwione zadanie w tym meczu. Zmeczenie długą podróża do Niecieczy zapewne tez da sie we znaki.

Także z racji lepszego zespołu jak i atutu własnego boiska zdecydowanym faworytem są podopieczni Marcina Jałochy piłkarze Niecieczy.

Początek spotkania na boisku w Niecieczy o godzinie 16:00

Bruk-Bet Nieciecza - Hetman Zamość: wygrana gospodarzy 1
Posted by: maciekm79

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/09/2009 02:45

2 września o godz. 18:00 w II lidze zachodniej zmierzą się Górnik Polkowice z Lechią Zielona Góra.

Beniaminek z Polkowic zajmuje wysokie 3 miejsce w tabeli 13 pkt w 6 meczach. Na swoim boisku 3 mecze i komplet punktów br 7-3.
Na swoim terenie pokonali: Tur Turek 1:0, Miedż Legnica 4:3 i Bałtyk Gdynia 2:0.

Drużyna Lechii pod wodzą Macieja Murawskiego jest absolutnym outsiderem tej ligi. Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i poniosła same porażki, bramki 1:19. W swoich wyjazdowych spotkaniach ulegli Bałtykowi Gdynia 0:4 oraz Olimpii Grudziądz 0:2.
Zdecydowanym faworytem środowej konfrontacji jest zespół Górnika Polkowice i trudno oczekiwać by młoda drużyna Lechii mogła zdobyć tam jakikolwiek punkt.

Górnik Polkowice-Lechia Z.G. : wygrana gospodarzy 1
Posted by: john

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/09/2009 06:35

Originally Posted By: maciekm79
2 września o godz. 18:00 w II lidze zachodniej zmierzą się Górnik Polkowice z Lechią Zielona Góra.

Beniaminek z Polkowic zajmuje wysokie 3 miejsce w tabeli 13 pkt w 6 meczach. Na swoim boisku 3 mecze i komplet punktów br 7-3.
Na swoim terenie pokonali: Tur Turek 1:0, Miedż Legnica 4:3 i Bałtyk Gdynia 2:0.

Drużyna Lechii pod wodzą Macieja Murawskiego jest absolutnym outsiderem tej ligi. Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i poniosła same porażki, bramki 1:19. W swoich wyjazdowych spotkaniach ulegli Bałtykowi Gdynia 0:4 oraz Olimpii Grudziądz 0:2.
Zdecydowanym faworytem środowej konfrontacji jest zespół Górnika Polkowice i trudno oczekiwać by młoda drużyna Lechii mogła zdobyć tam jakikolwiek punkt.

Górnik Polkowice-Lechia Z.G. : wygrana gospodarzy 1


i cudowny kurs 1.12 w tobecie istny prezent smirk
Posted by: Legia

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/09/2009 18:47

to już zdecydowanie lepiej grać x2 na Świt który jest niepokonany od 36 ligowych spotkań pod rząd.

również czystą 2 warto popróbować
Posted by: 12-latek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/09/2009 19:27

Stal Rzeszów - Concordia Piotrków Trybunalski
mecz 2 września godzina 17:00

Może zaczne od wzmocnień jakie mają miejsce w Rzeszowie co mnie cieszy ( szkoda że tak pożno ). W dniu wczorajszym 31 sierpnia nowymi piłkarzami klubu z Hetmańskiej zostali Sunday Ibrahim i Dmitrij Asnin.Pozwole sobie przybliżyć sylwetki tych zawodników smile
Sunday Ibrahim to 29 letni (data urodzenia: 20 grudnia 1980) środkowy pomocnik pochodzący z Nigerii. Był piłkarzem Wisły Kraków (w latach 1997-2003) później m.in. grał w KSZO, Zagłebiu Lubin, Hutniku Kraków oraz ostatnio GKP Gorzów Wielkopolski. Wzrost 172 cm. więc można powiedzieć że jak na nasze warunki ligowe to spore wzmocnienie w obecnej sytuacji
Kolenym zawodnikiem jest:
Dmitrij Asnin jest 25 letnim (data urodzenia: 6 lipca 1984) bramkarzem z Białorusi. W poprzednim sezonie występował w Pogoni Siedlce. Ma 193 cm wzrostu. Być może zobaczymy już w jutzrejszym pojedynku nowe nabytki.
Z Concordią wygraliśmy baraże o awans do II ligi ( 1-0 u siebie i 3-1 na wyjeżdzie moge się pochwalić obecnością na tych spotkaniach smile ). Concordia osłabiła sie w tym sezonie co widać po samych wynikach i grze jaka prezentują, natomiast Stal po remisie z Jastrzębiem i wygranej nad Sokołem na wyjeżdzie czeka na pierwsze zwycięstwo na swoim stadionie a lepszej okazji jak mecz z Piotrkowem trudno znaleść. W drużynie wkońcu coś ruszyło, aby walczyć o byt w II lidze takie mecze Stal musi wygrywać.
Kursu jeszcze nigdzie nie mogę znaleśc ale niewątpliwie Stal jest w stanie wygrać ten pojedynek w najgorszym wypadku remis

Stal Rzeszów - Concordia Piotrków Trybunalski
typ: Stal Rzeszów

pozdrawiam
Posted by: wlolusia

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/09/2009 20:10

Nieciecza- Hetman jak wyzej napisal kolega Bruk-Bet moze sie skupic tylko na grze, bo wszystkie inne sprawy sa na 200% dograne . Hetman bez pieniedzy słabszy na papierze i do tego pewnie beda podrozowac w dniu meczu , czyli beda zmeczeni . Bruk-Bet wzmocnil sie jeszcze Łukaszem Szczoczarzem . Mieszkam blisko Niecieczy znam dobrze sytuacje tej druzyny i dlatego jak dla mnie Nieciecza jest zdecydowanym faworytem.

Nieciecza -Hetman 1 8/10
Posted by: haczyk

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/09/2009 20:14

Dokładnie nie ma sensu grania po kursach rzędu 1.12 w drugiej lidze, także bukmacherzy zaczynają doceniać Niecieczę i kursy na ich zwycięstwo z Hetmanem nie są warte ryzyka. Za to najciekawiej ze środowej oferty wygląda wg mnie Świt przeciwko Przebojowi, który nie prezentuje niczego specjalnego, jednak pozytywnym impulsem może być prawdopodobny powrót po kontuzji kapitana i najlepszego zawodnika gospodarzy - Jarosława Raka. Mimo to zdecydowanie lepszym zespołem piłkarsko jest Świt i już w ostatnim w meczu u siebie z Wigrami Przebój miał masę szczęścia, ratując remis...
Posted by: Thingol

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 02/09/2009 17:49

Elana - Unia 2 2,64

Liczę tutaj na prawo serii. Torunianie jeszcze nie zdołali wygrać z Unią na Stadionie Miejskim. Zazwyczaj mecze obu drużyn były spotkaniami na szczycie II - go lub III ligowej tabeli. Tym razem Elana i Unia okupują końcowe miejsca i muszą bardzo mocno walczyć, aby się wygrzebać z dolnych rejonów tabeli. Unia przegrała aż 5 spotkań z rzędu, więc teraz jest bardzo dobra szansa, żeby ograć rywala z którym zazwyczaj sobie bardzo ładnie radzili. W Elanie po porażce z Turkiem nastrój nie jest zły, gdyż jak twierdzi trener Borończyk gra była lepsza niż wynik. Od dobrych 2-3 lat w Toruniu nie ma napastnika, który regularnie zdobywałby bramki, więc wiele bramek pada po prostu z przypadku.

Nielba - Bałtyk 2 5,44

Jakoś wydaje mi się, że Bałtyk musi w końcu zaskoczyć na wyjeździe i zagrać tak jak to robi u siebie. Nielba to wicelider tabeli ale mimo wszystko wydaje mi się, bardzo nie równą ekipą. Rok temu niemalże tak samo Nielba rozpoczęła sezon by później przeplatać dobre mecze z bardzo słabymi. Wydaje mi się, że to będzie interesujący mecz ze sporą ilością bramek, w którym każdy wynik jest możliwy i wskazywanie tak jednoznacznie za faworyta Nielbę - przez buków - jest moim zdaniem błędem.
Posted by: Thingol

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 03/09/2009 02:01

Niestety z Bałtykiem sie nie udalo.
Posted by: Legia

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 03/09/2009 02:21

Za to Świt dzisiaj bardzo elegancko po 2,85 piwo

beniaminkowie liderami w II wschodniej i III łódzko-mazowieckiej wink
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 03/09/2009 02:26

Originally Posted By: Thingol
Niestety z Bałtykiem sie nie udalo.


byli blisko, prowadzili 2:0
Posted by: haczyk

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 03/09/2009 02:32

Właśnie wróciłem z Wolbromia, Świt wygrał zasłużenie mimo że po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0 po trafieniu powracającego po kontuzji Raka. Nic nie wskazywało na to, że w druga odsłonę zdominuje zespół z Mazowsza, choć gole padały po indywidualnych błędach zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Jeden zespół z pomysłem na grę, bezsprzecznie byli to podopieczni Piotra Mosóra...
Posted by: Thingol

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 03/09/2009 02:32

Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Originally Posted By: Thingol
Niestety z Bałtykiem sie nie udalo.


byli blisko, prowadzili 2:0


No tak ale gra sie 90 minut smile.
Posted by: Thingol

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 05/09/2009 00:09

Unia Janikowo - Polonia Słubice 1 2,35 Fortuna

Unia dzięki zwycięstwu w Toruniu zdobyła pierwsze punkty od czasu 1 kolejki w której to pokonała Olimpię na ich stadionie. Zatrważający jest bilans Unii na swoim stadionie 3 mecze - 3 porażki, w bramkach 0-5. Ta drużyna nie jest na tyle słaba, aby tak grać zwłaszcza na swoim obiekcie. Najwyższy czas zaliczyć 3 punkty u siebie i zdobyć jakieś bramki. Polonia Słubice to taki zespół, który potrafi wygrać w Tychach ale zarazem przegrać 0-5 ze Ślęzą, więc można się po nich spodziewać wszystkiego. Rok temu Unia dwukrotnie pokonała Polonię, a na swoim stadionie 1-0. Mecz jest ważny również ze względu na układ tabeli, gdyż gospodarze są tuż za drużyną gości ze stratą 4 punktów. Unia może oddalić się od strefy spadkowej i dogonić środek tabeli, takiej szansy nie można zmarnować.
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 05/09/2009 06:48

Tak jak kolega wyżej pisze, także chodzi mi po głowie to spotkanie... i może nie za jakąś dużą stawkę, ale z lekka trzeba będzie uderzyć ten mecz...

Inne spotkanie jakie mi sie podoba, to Bałtyk - Jarota. Gdynianie znakomicie sie prezentują jako beniaminek, u siebie odnieśli komplet 4 zwycięstw z bilansem bramkowym 12-2. Ostatnia wygrana u siebie z silnym Zagłębiem Sosnowiec 1:0. Na wyjeździe nie jest juz tak różowo, ale ostatnio remis w Wągrowcu z Nielba, gdzie prowadzili juz 2:0. Tak, więc coś drgnęło i na wyjazdach. Z drugiej strony Jarota nie przegrała jeszcze na wyjeździe, ale nie grali u wymagających rywali. Czas na pierwsza wyjazdową porażkę, bo tym razem rywal mocniejszy.

typ: Bałtyk
kurs: 1.55
Posted by: - c1amak -

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 06/09/2009 15:28

od wczoraj kursy lecą na Legnicę, poniżej prawdopodobny powód:

Cytat:
W niedzielę (6 września) Elana rozegra kolejny mecz wyjazdowy, tego dnia "żółto-niebiescy" grać będą w Legnicy z miejscową Miedzią. Tym razem nasi piłkarze grać będą bez wsparcia swoich kibiców, ponieważ zarząd Miedzi wysłał do klubów: Jarota Jarocin, Elana Toruń i Raków Częstochowa pismo o treści:
"Uprzejmie informujemy, że w związku ze zniszczeniami, których dokonała nawałnica w dniu 23.07.2009 r. w parku miejskim w Legnicy /w którym położony jest stadion/, mecze naszej drużyny jako gospodarza rozgrywane są bez udziału kibiców gości do dnia 20 września 2009 r. Za utrudnienia przepraszamy."


źródło: http://www.elanowcy.pl/
Posted by: adingh

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 09/10/2009 15:26

Przebój Wolbrom - Kolejarz Stróże 2 2.50 X2 1.40 Tobet

Przebój zmienił ostatnio trenera i w sumie ich gra wygląda nieco lepiej, ale naprawde wyglądają fatalnie fizycznie na tle rywali i to nawet widać było w meczu ze słabym Hetmanem Zamość. Nowy trener na pewno coś zmieni, ale musi mieć na to czas i moim zdaniem dopiero po przerwie zimowej drużyna zacznie coś więcej prezentować. Kolejarz natomiast z tego co tabela pokazuje to niezła drużyna i moim zdaniem kursy takie warto brać.
Posted by: - c1amak -

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 10/10/2009 19:55

orientuje się ktoś co jest grane ze spotkaniem: Nieciecza-Rzeszów ?? niektóre buki to powywalały z oferty, a w niektórych kursik na 2 poleciał w dół

a są takie które tego nie zmieniły i kusi laugh
Posted by: haczyk

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 10/10/2009 20:01

Wydaje mi się że będzie to mecz bez historii, wprawdzie Bruk-Bet ma drobne problemy kadrowe ale nie powinno to w żadnym stopniu przeszkodzić w odniesienie łatwego zwycięstwa nad rywalem z nie najwyższej półki...
Posted by: Bullet

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 10/10/2009 20:14

Panowie, a w Polkowicach jest ciśnienie na awans? Bo bardzo nieciekawe wieści dochodzą z obozu Rakowa przed dzisiejszym meczem.

***/news/105/news1051468-Rakow-Czestochowa-obcial-o-polowe-pensje-swoich-pilkarzy.html
Posted by: jadanek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 10/10/2009 21:01

Olimpia Elblag - Gks Jastrzebie 1 @1.55 Betgun bez analizy, bo wlasnie na ten mecz ide, ale polecam
Posted by: 12-latek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 10/10/2009 21:12

haczyk obyś sie nie zdziwił, Stal co prawda punktó nie ma niestety za dużo ale jesli chodzi o sama gre to znacznie sie poprawila od poczatku sezonu i gdyby od poczatku gral grybos w ataku wygladalo by to moze nieco inaczej brak cieslika tez zrobil swoje... ja osobiscie nie dotykam tego meczu ale remis mnie nie zdziwi, wrecz przeciwnie myśle że Rzeszów stać na niespodzianke
Posted by: bludek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 10/10/2009 21:22

Originally Posted By: Bullet
Panowie, a w Polkowicach jest ciśnienie na awans? Bo bardzo nieciekawe wieści dochodzą z obozu Rakowa przed dzisiejszym meczem.

***/news/105/news1051468-Rakow-Czestochowa-obcial-o-polowe-pensje-swoich-pilkarzy.html


Nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja w Polkowicach, ale nieco przybliże sytuacje w Rakowie.

Od początku sezonu nie wygląda to najlepiej. Odejście wielu zawodników (min. bardzo istotni w zeszłym sezonie Pyskaty i Rogalski do Pogoni, Lenartowski do Piasta, koniec kariery Bańskiego). Problemy z kasą są w Rakowie od dłuższego czasu. Sponsorów brak, pomocy od miasta brak, jedyne oparcie w Hucie, która 'z powodu kryzysu' także przykręciła kranik z pieniędzmi. Do tego spory burdelik w zarządzie (kilka dni temu część zarządu zawiesiła swoje członkostwo)...

Co do samego obcięcia pensji - jakiś czas temu klub miał kilkumiesięczne zaległości wobec piłkarzy (nie wiem jak to dzisiaj wygląda). Już jakiś czas temu zrezygnowno także z premii dla nich. Od początku sezonu była mowa tylko o walce o utrzymanie, a jednak nie jest tak tragicznie. Raków przegrał w tym sezonie 5 meczy, ale zaledwie 1 mecz dwiema bramkami, a w pozostałych 4 zaledwie jednym golem. Potrafił za to wygrywać w meczach, gdzie grał gorzej od przeciwników.

Nie potrafie być bezstronny, ale dla mnie kurs na Polkowice nieco niewarty ryzyka. Koncentrowanie się na tej jednej informacji o obcięciu pensji w obliczu tego co od dłuższego czasu dzieje się w Rakowie jest nieco przesadzone.
Posted by: jadanek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 11/10/2009 01:32

Originally Posted By: termii
Olimpia Elblag - Gks Jastrzebie 1 @1.55 Betgun bez analizy, bo wlasnie na ten mecz ide, ale polecam


1-3

Parodia, wstyd.. nawet trener i zawodnicy po meczu nie chcieli wyjsc do kibicow, wyjasnic co sie stalo...
Posted by: oiram

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 24/10/2009 22:11



WIELKIE DERBY DZIŚ STADION ZAWISZY GODZINA GODZINA 17.00

W tym sezonie zawiszanie mają zupełnie inne cele aniżeli ich lokalni rywale. Po ostatniej wygranej nad Lechią Zielona Góra 1:0, znajdują się w strefie drużyn premiowanej awansem do pierwszej ligi. Torunianie są dopiero na końcu stawki, a straconych bramek mają prawie tylo samo co Zawisza zdobytych. Różnica punktowa także jest kolosalna. Zawisza - 29, Elana - 7.Torunianie są dodatkowo rozbici po porażce u siebie z Jarotą i ciągłym oczekiwaniem na zaległe wynagrodzenie. Z powodu braku gotówki opóźniali treningi. Na jedno ze spotkań w ramach protestu wyszli na murawę w koszulkach z napisem „Gramy za darmo!”
Tymczasem fani ogłosili nieoficjalny konkurs na najliczebniejszy fanklub Zawiszy, który pojawi się dziś na derbach. Ulotki nawołujące do licznego przybycia pojawiły się m.in. na osiedlach Bartodzieje i Kapuściska. Mnóstwo kibiców przyjedzie również z najbliższych okolic. Tego meczu nie można przegapić!

[/color] Tymczasem fani ogłosili nieoficjalny konkurs na najliczebniejszy fanklub Zawiszy, który pojawi się dziś na derbach. Ulotki nawołujące do licznego przybycia pojawiły się m.in. na osiedlach Bartodzieje i Kapuściska. Mnóstwo kibiców przyjedzie również z najbliższych okolic. Tego meczu nie można przegapić!

[b][color:#3333FF]TYP ZAWISZA WYGRA
Posted by: oiram

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 25/10/2009 22:39

Originally Posted By: oiram


WIELKIE DERBY DZIŚ STADION ZAWISZY GODZINA GODZINA 17.00

W tym sezonie zawiszanie mają zupełnie inne cele aniżeli ich lokalni rywale. Po ostatniej wygranej nad Lechią Zielona Góra 1:0, znajdują się w strefie drużyn premiowanej awansem do pierwszej ligi. Torunianie są dopiero na końcu stawki, a straconych bramek mają prawie tylo samo co Zawisza zdobytych. Różnica punktowa także jest kolosalna. Zawisza - 29, Elana - 7.Torunianie są dodatkowo rozbici po porażce u siebie z Jarotą i ciągłym oczekiwaniem na zaległe wynagrodzenie. Z powodu braku gotówki opóźniali treningi. Na jedno ze spotkań w ramach protestu wyszli na murawę w koszulkach z napisem „Gramy za darmo!”
Tymczasem fani ogłosili nieoficjalny konkurs na najliczebniejszy fanklub Zawiszy, który pojawi się dziś na derbach. Ulotki nawołujące do licznego przybycia pojawiły się m.in. na osiedlach Bartodzieje i Kapuściska. Mnóstwo kibiców przyjedzie również z najbliższych okolic. Tego meczu nie można przegapić!

[/color] Tymczasem fani ogłosili nieoficjalny konkurs na najliczebniejszy fanklub Zawiszy, który pojawi się dziś na derbach. Ulotki nawołujące do licznego przybycia pojawiły się m.in. na osiedlach Bartodzieje i Kapuściska. Mnóstwo kibiców przyjedzie również z najbliższych okolic. Tego meczu nie można przegapić!

[b][color:#3333FF]TYP ZAWISZA WYGRA


Wynik 1:0
Fotki z meczu Zawisza
Posted by: Green Arrow

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 19/08/2010 22:34

Okocimski - Wisła Płock 2 2.15 Tobet

Włączam się do gry i mówię sprawdzam cool.
Kompletnie niezrozumiały dla mnie kurs na kandydata do awansu.
Wisła ze średnią na mecz prawie 3 bramki. Ostatnio pokonała, a raczej zdeklasowal kandydata do awansu Znicza 4:1. Ten Znicz nie mial problemów z Okocimmskim w zeszłą sobotę odprawiając rywala z bagażem bramek (3:0). Musiała by być spora ustaffka, żeby Okocimski urwał jakieś punkty. Różnica klas, aż bije po oczach.
Posted by: Platini

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 19/08/2010 23:25

Tylko nie zapominaj, że ostatnio Wisła na wyjeździe zaliczyła przecież mega wtopę ze Stalą wink
Też była zdecydowanym faworytem, Stal przecież przed tym meczem miała remis, gdzie do 88 minuty prowadziła 2-0 by ostatecznie zremisować 2-2 z .. Okocimskim smile

Kurs nie jest zły, będę musial poczytać jak z Brzeskiem w tym sezonie bo na co stać Wisłę wiem.

Może sam dorzucę kilka groszy na Wisłę ? wink Zobaczymy.
Posted by: Green Arrow

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 20/08/2010 00:07

Tylko zauważ, że ta Stal z meczu na mecz gra coraz lepiej i ze Świtem też miała wczoraj sowje szanse, żeby nawet wygrać. Jak to się mówi cieszmy się z remisu, ale pozostal niedosyt.
Posted by: Platini

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 20/08/2010 00:35

Oczywiście, po częsci mnie to przecież cieszy, gdyż staram się kibicować drużynom ze swojego regionu wink

Tylko chyba przyznasz, że w meczu z Wisłą praktycznie każdy mówił o dopisaniu trzech punktów Wiśle a tymczasem straciła aż 4 bramki.

W meczu z Brzeskiem sam może postawię na Wisłę, jednak to jest taka liga, że różnie może być smile
Posted by: retoox

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 08/09/2010 22:19


Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola DNB[/b]
Typ: Stal Stalowa Wola
@2,20 2/10 ub (ręcznie robiony w ub @3,2 remis @3,2 Stal)

Gospodarze to beniaminek o którym wiem niewiele, faktem jednak jest, że jest to jedyna drużyna która jeszcze nie odnotowała zwycięstwa w tej lidze a ostatni mecz okupiła dużymi stratami:
"Przeciwnik zniszczył nas bardzo boleśnie, bo i Grzegorz Jóźwiak trafił do szpitala ze wstrząśnięciem mózgu, i Przemysław Łapiński ze zmaltretowanym kolanem pojechał na chirurgię do Skierniewic, dodatkowo czerwoną kartkę dostał bramkarz. Trzech defensorów na najbliższe zawody mam „załatwionych”. Ciężka jest rola beniaminka. Zespół wymaga małych korekt, uzupełnień. Piłkarze uczą się futbolu na II-ligowym poziomie. Dostaliśmy bardzo ciężką lekcję."
Stal widziałem w 3 z 5 spotkań tego sezonu w tym 2 ostatnich. Mam wrażenie, że drużyna ta z tygodnia na tydzień gra coraz lepiej. Stal ma naprawdę groźne skrzydła, w każdym ze spotkań zawodnicy potrafią wykreować sobie kilka groźnych akcji. Skrajni obrońcy grają fajną piłke, Radawiec jest w wybornej formie strzeleckiej potrafi też błysnąć jakąś fajną asystą. Niespodziewanie dobrze też radzą sobie środkowi pomocnicy. Minusem tej drużyny jest straszna nieskuteczność, ale być może już jutro w ataku zadebiutuje nowy ukraiński napastnik. Kolejny minus to gra środkowych obrońców tj. Kusiaka i Wieprzęcia pozostawia sporo do życzenia. Po za tym Stal na ten moment wygląda bardzo fajnie i jeśli zagrają na poziomie takim jak w ostatnich 2 spotkaniach powinni sobie poradzić z beniaminkiem. Kursy na Stal już lekko poleciały, ale do @2,0 myślę, że warto.
Posted by: jadanek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 18/09/2010 05:02

Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Olimpia Elblag
Typ: Swit Nowy Dwor Mazowiecki
@1.7

Jestem z Elblaga, ale patrzac perspektywistycznie na ten mecz Swit jutro wygra. Nie mam weny, zeby pisac analize, bo jestem po 6 drinkach, ale polecam wink
Posted by: jadanek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 19/09/2010 02:54

Originally Posted By: termii
Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Olimpia Elblag
Typ: Swit Nowy Dwor Mazowiecki
@1.7

Jestem z Elblaga, ale patrzac perspektywistycznie na ten mecz Swit jutro wygra. Nie mam weny, zeby pisac analize, bo jestem po 6 drinkach, ale polecam wink


0-1 FT.

Chyba typy po alkoholu nie sa najlepszym wyjsciem laugh .
100 w plecy, ale ukochana druzyna wygrala na wyjezdzie z liderem wink.

Swoja droga, sorki za bledny typ wink
Posted by: fenomen

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 02/10/2010 22:04

Olimpia Elblag-OKS 1945 Olsztyn (Stomil Olsztyn) 2 3,40

I po raz kolejny gramy zwycięstwo Stomilu ... Dlaczego ? Otóż do za drużyną pojechało 300 kibiców. Wczorajsza rozmowa kibiców z Piłkarzami na treningu że mają wygrać bo jak nie to będą grali sami dla siebie . Derby jak to Derby rządzą się swoimi prawami .To będzie bardzo trudny mecz i my o tym wiemy. Dlatego bardzo solidnie pracowaliśmy w tym tygodniu i jesteśmy do tego spotkania dobrze przygotowani. Jedziemy do Elbląga grać bez kompleksów, ale fair. Jedziemy po trzy punkty, bo znamy naszą sytuację z tabeli — mówi na łamach Gazety Olsztyńskiej trener Zbigniew Kaczmarek.

Nie chcę mi się więcej pisać bo właśnie uciekam na ten mecz. Więc kto będzie chciał zagrać to zagra smile
Posted by: gawlin85

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 16/10/2010 06:56

16.10.2010, 15:00
Olimpia Elbląg - Resovia under 2.5 - 1.55
Resovia bez Pontusa najlepszego strzelca, Elblążanie na pewno bez D. Kudyby. Olimpia gra bardzo dobrze z tyłu (11 underóv, 1 over) i raczej nic nie wskazuje, aby jutro było inaczej.
Posted by: gawlin85

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 16/10/2010 07:08

Odnośnie innych spotkań, odradzam Wisła Płock - Motor 1, gospodarze lekko osłabieni. Motor z nowym trenerem, co prawda ostatnio porażka z Okocimskim, ale wcześniej 1 pkt przywieziony z trudnego terenu w Pruszkowie. Dla mnie NO BET. Jeśli chodzi o Znicz, to są faworytami w spotkaniu z Puszczą Niepołomice i po dwóch ostatnich remisach zgarną u siebie komplet punktów. Znicz troszkę pechowo zremisował w Sokółce, kilka niewykorzystanych okazji.
Posted by: Ryan20

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 16/10/2010 19:35

zaproponuje cos ze swojego podwórka, rzadko to robie ale dziś mysle że warto. Tur-Lechia ZG HW za 1,90. Kurs baardzo dobry, Lechia to obok Nowego Tomyśla najsłabsza ekipa ligi. U nas w koncu (uff) wyrzucono nieudolnego trenera Wichniarka, teraz prowadzi Tura trener Wyrobek. Topolski i Kmiecik w pełni sił po urazach w Grudziądzu, nie ma już gwiazdora Muscalu który bujał sie po pijaku autem i go złapano co może miec dobry wpływ na ekipe bo gwiazdorzył co nie miara. jak nie dziś to kiedy jak nie z Lechią to z kim smile oby wygrali początek o 15.00 papa
Posted by: Ryan20

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 17/10/2010 05:48

3-1, natomiast do oglądu sytuacji w tej lidze dodam że bramkarz Lechii wybronił co sie rzadko zdarza 4! sytuacje sam na sam z napastnikami Tura (a raczej Ci tępo strzelali prosto w niego), natomiast gola goście zdobyli po nijakim strzale w srodek bramki ktory bramkarz przepuscil miedzy nogami. wynik 6-0 odzwierciedlalby bardziej co sie dzialo na murawie. Lechia Zielona Góra dramatyyyyycznie słaby zespół, podobnie jak Polonia NT (dzis 0-8 w Tychach).

wiec tak jak mowie na przyszlosc Lechia i Nowy Tomyśl świetne ekipy do stawiania na ich porazki. najsłabsze zespoły jakie widzialem na tym poziomie od wielu lat. Stawiac kasa do zgarniecia smile pozdro
Posted by: barcatom1

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 30/10/2010 20:45

Znicz Pruszków - Start Otwock
TYP 1 kurs: 1,50

Na czele grupy wschodniej II Ligi same znane kluby - Świt, Znicz, Stal Stalowa Wola czy Wisła Płock. Najłatwiej w tej kolejce o zwycięstwo powinni mieć piłkarze z Pruszkowa, którzy przecież jeszcze całkiem niedawno walczyli o awans do Ekstraklasy. Znicz jest narazie drugi za sprawą zbyt częstych remisów. Mają one jednak miejsce przede wszystkim na wyjazdach, za to u siebie drużyna ta spisuje się świetnie 5-1-0. Start jest trzeci od końca, a na wyjazdach na jednego strzelonego gola traci trzy. Ostatnio znajduje się w kiepskiej dyspozycji czego skutkiem są trzy kolejne porażki. Dla mnie pewna jedynka.
Posted by: Platini

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 27/03/2011 04:24

Puszcza Niepołomice - GLKS Nadarzyn

Niedoceniałem Puszczy w meczu z Resovią. Wówczas jednak główną rolę w moim typie odegrała motywacja finansowa po stronie klubu z Rzeszowa - niezła premia za wygranie czterech pierwszych spotkań. W doliczonym czasie Resovii udało się wyrównać na 1-1 i po premiach tylko zostały wspomnienia.
Puszcza w tym meczu nie zachwyciła, jednak ten punkt przed meczem brali w ciemno.
Wzmocniona została w przerwie zimowej kilkoma zawodnikami, których kojarzymy z występów nawet w Ekstraklasie.
Cel jest oczywiście jeden - utrzymanie. Inaczej sponsor nie ładowalby tak dużych pieniędzy w ten klub.
Goście to ekipa przeciętna, w moim odczuciu powinna właśnie walczyć o utrzymanie a jest troszkę wyżej.
Jutro Puszcza powinna zainkasować trzy punkty. Kursy polecialy z 2.20 na 1.95 ale i ten kurs jest jeszcze do przyjęcia.

Typ: Puszcza @1.95
Posted by: Platini

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 02/04/2011 17:02

Puszcza Niepołomice - GLKS Nadarzyn 4-0 galy
________________________

Resovia - Start Otwock

Dziś nie mam czasu na rozpisywanie się wink
Starcie dwóch odległych światów. Resovia, której wciąż marzy się awans ale o ten będzie ciężko i broniący się przed spadkiem Start. U gości fatalna sytuacja - brak kasy, wspominał o tym ostatnio Dźwigała po meczu ze St. Wolą - że nie mają długi czas płacone, że sytuacja w klubie tragiczna.
Resovia - chyba każdy, kto interesuje się tą ligą wie o tym, że zespół ten jest ułożony tylko jakoś nie może zaskoczyć. Trener Resovii przestrzega przed lekceważeniem i nie dopisuje przed meczem 3 oczek.
Ja nie widzę argumentów przemawiającymi za Startem.

Typ: Resovia @1,40 7/10 Betsafe 1:0 hura


Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów

Stal gra naprawdę ciekawą piłkę. Zajmuje 11 miejsce ale nie jest ono odzwierciedleniem tego co ten zespół gra. Tracą bramki w beznadziejny sposób - prezenty dla rywali, którzy potrafią to wykorzystać. Na wyjeździe Stal gra lepiej niż w domu, tzn przywozi więcej oczek wink
Gospodarze oczywiście kandydat do awansu ale nie można zapominać, że dwa tygodnie temu Stal wywiozła punkt z Płocka, gdzie po słabej pierwszej połowie miała swoje szanse w drugiej. Elbląg u siebie bilans 4-5-0 ale Stal na wyjeździe 3-5-1 więc nie ma tragedii i dziś się skuszę na wysoki kurs na gości.

Typ: x2 @2,43 1.5/10 Tobet
1:1 hura


Za drobne zagram też na Puszczę ale tutaj już nic nie napiszę tongue
Posted by: Platini

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 09/04/2011 14:06

Stal Rzeszów @2,40 5/10

Nie mam czasu by cokolwiek pisać. W końcu muszą przełamać niemoc i wygrać u siebie a nie oddać punkty w beznadziejny sposób.
Posted by: jadanek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 13/04/2011 03:03

Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 @2.3

Swit jeden z najwiekszych faworytow do awansu do 1 ligi, stracil w miejsce lidera na rzecz Olimpii Elbląg, po ostatniej niespodziewanej porazce na wyjezdzie z Okocimski KS Brzesko 0-1.
Jutro graja zalegly mecz i beda chcieli wrocic na fotel lidera. Graja ze slabym Ruchem, ktory jest 13 w tabeli. Patrzac na statystyki, Ruch lepiej gra na wyjazdach(4-3-4), niz przed wlasna publicznoscia, gdzie maja bilans meczy 3-3-5. Za to Świt minimalnie lepiej spisuje sie na wyjazdach, bilans 6-3-2.

Jakbym mial typowac wynik, postawilbym na 0-2, 1-2.
Posted by: Ka$a

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 30/04/2011 16:27

Nielba Wągrowiec - Raków Częstochowa 1 @2.3

Gorąco polecam ten typ! Gospodarze podbudowani wyjazdowym zwycięstwem w Tychach chcą zgarnąć komplet punktów. Przed rundą rewanżową drużyna Nielby zapowiadała walkę o górną połówkę tabeli i do tego potrzebne im będzie zwycięstwo nad sąsiadem w tabeli. Piłkarze Rakowa wybrali się na mecz dopiero dzisiaj rano, zmęczenie kilkugodzinną podróżą może "wyjść" w trakcie meczu. W drużynie Nielby nie zagrają Artur Bartkowiak i Paweł Ignasiński. Z kolei trener Rakowa nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Łukasza Brondela i Artura Lenartowskiego. Za kartki pauzują Paweł Kowalczyk, Łukasz Kowalczyk oraz Maciej Gajos.
Posted by: jadanek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 29/05/2011 21:27

Puszcza Niepolomice - Wisla Plock 2 @2.25 Tobet

Walczaca o awans Wisla, zmierzy sie dzisiaj juz z paktycznie pewnym spadku druzyna Puszczy. Wisle niespodziewanie podwinela sie w ostatnim spotkaniu noga i przegrali u siebie z Sokolem Sokolka 0-3 i awans sie oddalil. Dzisiaj wicelider Okocimski tylko zremisowal na wyjezdzie 1-1, a zarazem 3 druzyna w tabeli Swit gra dzisiaj na wyjezdzie z Sokolem Sokolka, ktora moze zrobic kolejna niespodzianke. Dlatego to ostatnia szansa Wisly, zeby jeszcze powalczyc o awans, wiec dzisiaj beda "gryzli" ziemie, zeby wygrac.
Typ sie wydaje w miare pewny.

Polecam wink
Posted by: jadanek

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 29/05/2011 21:28

"gryzli" trawe mialo byc tongue
Posted by: john

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 30/07/2011 22:12

Bałtyk Gdynia - Ruch Zdzieszowice 2 @3.85

Typ bardziej na czuja, znam trenera drużyny ze Zdzieszowic i w 100% jestem przekonany że okres przed sezonem został przepracowany należycie. Dużych ruchów w składzie nie było wiec i paczka całkiem zgrabnie powinna się ruszać na początku sezonu.

W Bałtyku nowy trener i zmiany w kadrze...

powodzenia
Posted by: john

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 31/07/2011 01:55

Originally Posted By: john
Bałtyk Gdynia - Ruch Zdzieszowice 2 @3.85

Typ bardziej na czuja, znam trenera drużyny ze Zdzieszowic i w 100% jestem przekonany że okres przed sezonem został przepracowany należycie. Dużych ruchów w składzie nie było wiec i paczka całkiem zgrabnie powinna się ruszać na początku sezonu.

W Bałtyku nowy trener i zmiany w kadrze...

powodzenia


2-2 bramka wyrównująca dla Bałtyku była ostatnią akcją meczu...masakra...
Posted by: Ryan20

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 01/08/2011 22:24

dwa Ciekawe typy długoterminowe rzuciły mi sie w oczy w Tobecie:

Sezon H2H na koniec kto lepszy :

GKS Tychy - MKS Kluczbork 1.45 1

cóż, Tyszanie obok Miedzi wymieniani są jako główni kandydaci do awansu, Kluczbork za to bardzo pokiereszowany i wypalony, w tej rundzie mogą potracic mnóstwo punktów.

Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 1.85 1

Raków wyrównal nieco sklad przed tym sezonem ale ich głównym celem jest spokojne utrzymanie. Zagłębie ambicje ma nieco wieksze, skład tez mają bardzo przemeblowany, ale 4-5 zawodników mają ogranych w dobrych zespołach którzy dają im jakość w okolicach 5-6 miejsca na koniec ligi powinni sie znaleźć.

powodzenia piwo
Posted by: Ojro

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 06/08/2011 14:32

Wczoraj 2 peffki były w temacie Eklasy, dzisiaj tutaj wink

Energetyk ROW Rybnik - Nielba Wągrowiec

Goście bardzooo overowo rozpoczęli sezon, przy okazji obydwa mecze przegrywając: 1-2 i 4-1. Gospodarze nie chcieli być gorsi i: 1-4, 4-0. Również dwie wysokie porażki.

Dzisiaj nasuwałby się jeden wniosek: OVERRR i basta. JA mówię, że będzie spokojny mecz, obydwie ekipy skupią się na obronie i wywalczeniu 1 punktu. Na pewno gospodarzy, ROW`u, nie ucieszy taki obrót spraw, ale cóż. Rybnik, ma potencjał w postaci kilku dobrych zawodników, np. z Górnika i trenera Piotra Mandrysza.

XXX 3,15 1/10
under 2,5 2,05 2/10

do kuponów:
1X 1,4 9/10
under 3,5 1,4 10/10

piwo
Posted by: Ojro

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 07/08/2011 14:18

Originally Posted By: Ojro
Energetyk ROW Rybnik - Nielba Wągrowiec

XXX 3,15 1/10
under 2,5 2,05 2/10

do kuponów:
1X 1,4 9/10
under 3,5 1,4 10/10

ROW - Nielba 0-0 FT idealny wynik piwo
Posted by: fenomen

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 07/10/2011 19:57

Niestety dziś gram przeciwko swojej ukochanej drużynie .
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Typ 1
Kurs 2.45

Wigry zajmują bardzo słabe miejsce jak na swoje możliwości , ale ostatnio się obudzili remis z Świtem czy też z Liderem Okocimskim z którym Stomil przegrał aż 5-0 . Natomiast drużyna Stomilu nie dość że za dobrze nie gra na wyjazdach to jeszcze jedzie bez swojego najlepszego piłkarza który napędza grę w Ataku Łukasza Suchockiego a także ofensywnie ustawionego obrońce Radka Stefanowicza najprawdopodobniej miejsce Suchockiego zajmie Piotr Łysiak ( status Juniora ) Więcej niż połowa goli Stomilu to asysty Suchockiego za ciekawe to dziś nie wygląda
Stawka 4/10 J
Posted by: Platini

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 30/03/2012 04:53

Przeklejam do odpowiedniego działu wink
Originally Posted By: AG
Resovia - KSZO SSA 1 2.10 tobet

Resovia u siebie to bardzo mocny zespół, 5 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki, bramki 20:5. Sporo zwycięstw u siebie wyraźnych, często u siebie zdobywają nawet po 4 bramki w meczu. Jednak nie o dobrą postawę Resovii u siebie się rozchodzi przede wszystkim a o problemy organizacyjne KSZO, zespół ten przygotowania do sezonu rozpoczął dopiero w poniedziałek i jest tam dopiero kompletowana kadra, także wątpliwe by cokolwiek byli w stanie zdziałać na treningach w ciągu tygodnia. Zdecydowanie tobet przesadził z tym kursem i warto mocno pograć na gospodarzy!


Od siebie dodam, że jutro z rana będzie wiadomo jak ma się sprawa z tym meczem. Z tego co wykonałem tel do jednej z osób z Resovii to mocno wątpliwy przyjazd KSZO na mecz.
Posted by: Wandzik

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 30/03/2012 14:43

http://www.90minut.pl/news/184/news1844960-KSZO-Ostrowiec-Swietokrzyski-zostanie-zdegradowany.html
Posted by: Spiderroo

Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia - 26/05/2012 19:26

Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych | under 2.5 gola | @ 2.03 Betsson

Ostatnia kolejkadrugiej ligi zachodniej. W tabeli wszystko jest już rozstrzygnięte - awans dla Legnicy i GKS Tychy, a spada Nielba i Bałtyk. Raków i Wałbrzych to dwie ekipy ze środka tabeli. Nie gram dzisiaj 1X2, bo w meczach "o pietruszkę" różne cuda się dzieją, ale za to wybrałem under bramkowy. W dotychczasowych 33 spotkaniach Górnik Włabrzych aż 23 razy nie przekroczył linii 2.5 gola, tylko 10 razy widzieliśmy co najmniej 3 gole. Co ciekawe zaledwie w trzech rywalizacjach padało więcej niż 3 bramki. Jest to klub zdecydowanie "underowy". Co do gosodarzy, oni również częściej mieli under w meczu (18/33). Wszystkie trzy ostatnie mecze były underowe. Górnik ma dwa takie mecze z rzędu.

Jeśli chodzi o średnią bramek na mecz: Wałbrzych - 1,97, Raków - 2,64. Obydwa kluby są bez formy strzeleckiej, zaledwie po 4 strzelone bramki na 5 ostatnich meczów, ale traciły też niewiele goli.

Wszystko wskazuje na under w tym spotkaniu i miejmy nadzieję, że ten typ okaże się trafny.