Puchar Polski 2010/11

Posted by: Ojro

Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 02:20

Qrwa, wqrwia mnie fakt iz peffki chce podawac a tu ani nowych tematow na Ekstraklase ani na PP...



CONRAD placcc albo sam se te tematy zakladaj!!! boks
Posted by: Ojro

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 02:31

Wisla Plock - Górnik Zabrze

Górnik nie wrocil do Zabrza po sobotniej porazce w Gdyni. Przygotowuje sie gdzies w okolicach Wloclawka ? do meczu o Puchar Polski. Jak wiadomo, jest to jedna z mozliwosci gry w Europie.
Zabrzanie, jak sami mowia, wylosowali zle, ja mowie ze losowanie udane. Zawsze dobrze sie tam gralo, a ostanio wywiezli stamtad 3 punkty (1-2).
Glowny cel Gornika to URZYMANIE SIE, ale i pilkarze i sam Nawalka, mowi ze chce zagrac jak najwiecej meczy, aby dryzuna sie skonsolidowala i w koncu byla pod bramka przeciwnikow skuteczna! A jakby nie patrzec jutro bedzie do tego swietna okazja.
Plock walczy w II lidze o awans, i mysle ze nie bedzie robil wiekszych klopotow.
Zahorski, zapowiada odblokowanie sie, pamieta wystepy w reprezentacji i chcialbym jak najszybciej do niej wrocic - w tym moze pomoc mu tylko strzelanie bramek i dobra gra.

Sklad zabrzan prawdopodobnie bedzie sie troche roznil. W koncu w niedziele mecz o MISTRZA GORNEGO SLASKA z Ruchem. Ale jako rezerwowi mamy Chalasa, Sikorskiego, Bembenka... i mysle ze to lepsze kalibry niz ma Plock.

Górnik @ 1,7 Uni 9/10
OVERR 2,5 @ 1,95 Uni 8/10

Wzialbym tez handi na Gornik no i OVERyy, mysle ze zobaczymy grad bramek. Zabrzanie mowia o probie odblokowania sie przed derbami i podbudowaniem sie. Plock nie powinien murowac bramki, a moze i cos strzeli. Niestety myslalem ze obrona Gornika bedzie spisywala sie o niebo lepiej niz to obecnie wyglada. Za duzo indywidualnych bledow.

1/10 daje na remis, trudno mi sobie wyobrazic, aby Gornik odpuscil mecz, sklad na pewno lepszy.

NA PELNEJ KURRR... po pucharrrr boks
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 19:25

Canal+ Warszawa - Kosa Konstancin 2 kurs 2,65

mecz w betsafe i Tobet

Za oficjalną stroną Canal+, w tym meczu mają wystąpić:
Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński, Dariusz Motała, Mirosław Szymkowiak, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Terlecki, Mariusz Śrutwa, Grzegorz Mielcarski, Jerzy Brzęczek, Maciej Szczęsny

połowa ekipy C+ padnie po 30 minutach...

Nie wytrzymają kondycyjnie.

Kosa powinna wygrać , jest tam kilku niezłych grajcarów z przeszłością z wyższych lig.

Jak grają oldboje to każdy wie , nawet Kowal jak grał swego czasu w Absolwencie Warszawa wink niczego wielkiego nie pokazywał na takim poziomie , przerwa robi swoje , magia nazwisk nie pomoże...
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 19:32

O 16.30 rozpocznie się transmisja w Canal+ Sport.

dla paru moich znajomych którzy grają w Kosie nielada wydarzenie wink

oby się nie spalili w debiucie TV wink

futbol

zapraszam do obejrzenia tego niecodziennego meczu wink
Posted by: TTomi

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 21:59

Już 2.90 Dziwne smile Ale pobrałem, bo to dziwny mecz jak i kursy dziwne...
Posted by: Jose

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 22:46

Ruch Zdzieszowice - GKS Katowice 2 @2,10 3/10 Bet365

GKS jedzie tam tylko bez Pitrego, reszta to najmocniejsza kadra jaką posiadają. Ciśnienie na zwycięstwo jest olbrzymie wśród zawodników, kibiców oraz działaczy. Różnica zespołów może nie jest przepaścią ale na pewno o te 2 klasy lepszy jest zespół z Katowic.

Poniżej 2,00 bym nawet na to nie spojrzał ale @2,10 wygląda na prawdę bardzo fajnie.
Posted by: Zabielany

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 23:04

na c+ w betsafe długo był kurs 1.35... a na kose 5.55... smile
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 23:13

o Kose jestem spokojny Tolek Dymek i spółka nie oękną dadzą radę !!!

swoją drogą to wydarzenie bezprecedensowe - transmisja w TV drużyny z A-klasy wink

Łukasz Milewski coś strzeli napewno - grałem z nim w junirach RKSu Mirków - dobry napastnik ! boks

KOSY NABITE NA SZTORC !
Posted by: Jasiu

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/08/2010 23:48

Originally Posted By: Jose
Ruch Zdzieszowice - GKS Katowice 2 @2,10 3/10 Bet365

GKS jedzie tam tylko bez Pitrego, reszta to najmocniejsza kadra jaką posiadają. Ciśnienie na zwycięstwo jest olbrzymie wśród zawodników, kibiców oraz działaczy. Różnica zespołów może nie jest przepaścią ale na pewno o te 2 klasy lepszy jest zespół z Katowic.

Poniżej 2,00 bym nawet na to nie spojrzał ale @2,10 wygląda na prawdę bardzo fajnie.


Nie chcę nic przesądzać, ale gdzieś czytałem info od typa bodajże z Katowic, który typ na GKS radził omijać szerokim łukiem. Wydaje mi się nawet (ten gość) dość dobrze obeznany z tematem, więc tak tylko chciałem nadmienić, nie wykluczając oczywiście wejścia Twojego typu.
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/08/2010 02:05

Originally Posted By: McDziarz
o Kose jestem spokojny Tolek Dymek i spółka nie oękną dadzą radę !!!

swoją drogą to wydarzenie bezprecedensowe - transmisja w TV drużyny z A-klasy wink

Łukasz Milewski coś strzeli napewno - grałem z nim w junirach RKSu Mirków - dobry napastnik ! boks

KOSY NABITE NA SZTORC !


no i Tolek strzelił futbol piwo

brawa dla Kosynierów , wygrali z naszpikowaną gwiazdami druzyną...tak jak przewidywałem dziadki musiały w pewnym momencie spuchnąć...

graty dla tych co brali kurs 5,55 piwo
Posted by: Skiper

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/08/2010 02:32

Ciesz się że nie grał Szymkowiak i Kanał nie wykorzystał tego co miał w kocówce 1 połowy...z 0-3 już by pewnie nie wyszli, nawet z taką przewagą jaką mieli w ostatnich 20min...inaczej byś śpiewał.

Fakt co przewidziałeś wygrali mecz kondycją, ale przez pierwsze 55-60 minut byli tylko tłem dla świetnie grających taktycznie podstarzałych dziadków.
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 20/09/2010 22:24

Dolcan Zabki - Wisla Kraków 2 1,5

Świt Nowy Dwór-Śląsk 2


Śląsk jedzie mocnym składem , będą chcieli zamazać plamę po blamażu i podbudować morale , to drużyna która nie potraktuje po macoszemu PP , tym bardziej że kibice im by nie darowali tego.

w przypadku porażki Taraś leci.

Dolcan to mizerna drużyna , Wisła nie odpuści PP zbyt dużo chętnych może być w lidze na Puchary żeby odpuszczać PP.

można pomyśleć nad przełamaniem Legii , nikt tu nie daruje porażki
Posted by: mirasPL

Re: Puchar Polski 2010/11 - 20/09/2010 22:29

co do Śląska..to Mila jest lekko mówiąc bez formy,kondycji ..pomysł na gre ma,ale wykonanie fatalne,zmiennika na jego pozycje nie widać i granie Ślaska mimo wszystko nie wydaję się być najlepszym pomysłem.W Łodzi cześciej lepiej dogrywał piłke Diaz,który to powinien strzelać bramki a nie dogrywać kolegom.
Obrona jest fatalna. Dla mnie 1x.
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 01:44

Kadra Lecha Poznań na mecz z GKS-em Tychy:

Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski, Gerard Bieszczad

Obrońcy: Marcin Kikut, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Ivan Djurdjević, Marcin Kamiński, Luis Henriquez

Pomocnicy: Dimitrije Injac, Kamil Drygas, Jan Zapotoka, Jacek Kiełb, Jakub Wilk, Semir Stilić, Sergei Krivets

Napastnicy: Artjoms Rudnevs, Artur Wichniarek, Joel Tshibamba

Lekki uraz ma tylko Grzegorz Wojtkowiak, który w Tychach nie zagra. Oprócz niego we wtorek zabraknie również wciąż kontuzjowanego Tomasza Bandrowskiego i zawieszonych za kartki Seweryna Gancarczyka i Sławomira Peszko. - Do zdrowia powrócili już za to Jasmin Burić i Jacek Kiełb, którzy będą do naszej dyspozycji na mecz w Tychach - dodał trener napastników Lecha Poznań, Andrzej Juskowiak.

GKS Tychy z dorobkiem piętnastu punktów zajmuje obecnie szóstą pozycję w grupie zachodniej II ligi. Tyszanie szczególnie dobrze spisują się na własnym boisku, na którym w czterech meczach zgromadzili dziesięć „oczek". W poprzedniej kolejce podopieczni Adama Noconia pokonali na własnym boisku Polonię Słubice 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Daniel Feruga. Mimo, że GKS to zespół tylko drugoligowy to absolutnie nie można go zlekceważyć. - Puchary zawsze rządzą się swoimi prawami i zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to dla nas łatwe spotkanie. Mecz z Juventusem dał nam jednak bardzo dużo pewności siebie i to powinno zaprocentować - uważa Juskowiak.

O tym, że nie należy lekceważyć teoretycznie słabszych rywali Lech Poznań najlepiej przekonał się w zeszłym roku. Wtedy w drugiej rundzie Pucharu Polski poznaniacy mierzyli się ze Stalą Stalowa Wola, która była autsajderem pierwszej ligi. W regulaminowym czasie i dogrywce kibice nie zobaczyli żadnych bramek, a w rzutach karnych gospodarze okazali się lepsi, a Lech tym samym zakończył udział w tym turnieju. - Jesteśmy obecnie na zupełnie innym etapie budowania drużyny niż rok temu i myślę, że powtórka ze Stalowej Woli nam nie grozi. GKS-u jednak na pewno nie zlekceważymy i do meczu podejdziemy bardzo zmobilizowani - zapewnia trener napastników poznańskiego Lecha.

Drużynę Kolejorza w nadchodzącym tygodniu oprócz meczu Pucharu Polski czeka bardzo ważny pojedynek ligowy. Podopieczni Jacka Zielińskiego w piątek zmierzą się na Łazienkowskiej z Legią Warszawa. - Mając na uwadze bardzo dla nas istotny mecz ligowy z Legią na spotkanie w Tychach na pewno dokonamy kilku zmian w wyjściowym składzie. Tym bardziej, że mamy na tyle wyrównaną kadrę, że te roszady nie powinny wpłynąć na postawę zespołu - twierdzi Andrzej Juskowiak.
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 01:52

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35239,8402634,Wigry_chca_zdobyc_rezerwowa_Korone.html

Trener Marcin Sasal ogłosił kadrę na mecz Pucharu Polski z Wigrami Suwałki.

Do odległych Suwałk wyjechało piętnastu zawodników Korony Kielce. Dziś popołudniu żółto-czerwoni odbędą trening, a już jutro o 15.30 rozpoczną walkę o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Kadra Korony na mecz z Wigrami:

Bramkarze: Zbigniew Małkowski, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Hernani, Paweł Golański, Jacek Markiewicz, Paweł Kal, Piotr Malarczyk

Pomocnicy: Łukasz Maliszewski, Paweł Kaczmarek, Tomasz Nowak, Grzegorz Lech, Lukas Janić, Maciej Korzym

Napastnicy: Maciej Tataj, Krzysztof Gajtkowski
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 02:06

Zespół Śląska rozpoczął dziś zgrupowanie przed meczami ze Świtem Nowy Dwór i Koroną Kielce.

Do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie we wtorek wrocławianie pojedynkiem ze Świtem rozpoczną batalię o Puchar Polski, pojechało osiemnastu piłkarzy. W kadrze zaszła tylko jedna zmiana - Tomasza Szewczuka zastąpił Tadeusz Socha.

Kadra na mecz ze Świtem:
1. Wojciech Kaczmarek
2. Marian Kelemen
3. Łukasz Madej
4. Cristian Diaz
5. Przemysław Kaźmierczak
6. Jarosław Fojut
7. Krzysztof Wołczek
8. Mariusz Pawelec
9. Dariusz Sztylka
10. Waldemar Sobota
11. Łukasz Gikiewicz
12. Vuk Sotirović
13. Piotr Ćwielong
14. Tadeusz Socha
15. Piotr Celeban
16. Marek Gancarczyk
17. Amir Spahić
18. Sebastian Mila
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 02:11

„Przyjechałem do Polski wygrywać trofea, a Puchar Polski to przecież też trofeum. Wiem, że Wisła do tej pory nie wygrywała Pucharu Polski zbyt często. Dla mnie to trofeum do zdobycia i jutro rozpoczynamy drogę po nie” – mówi przed spotkaniem Pucharu Polski trener Wisły, Rober Maaskant.

Szkoleniowiec zapowiada zmiany w wyjściowej jedenastce w porównaniu z meczem z Koroną Kielce. „To nie jest tak, że z kogoś rezygnuję w tym meczu, ja po prostu wprowadzam świeżą krew. Mam 24 zawodników i najpewniej wykorzystam każdego w trakcie sezonu” – zaznacza trener. Szansę w Ząbkach dostaną najpewniej Patryk Małecki i Andraż Kirm. „Małecki zagrał dobrze z Polonią Bytom, Kirm z kolei dał dobrą zmianę w Białymstoku, więc zasługują na szansę” – tłumaczy postawienie na nich Maaskant. Od pierwszej minuty zagra również Osman Chavez. „Trenuje z nami już kilka tygodni i uważam, że jest już fizycznie przygotowany na pierwszy oficjalny występ w barwach Wisły. Zobaczymy, jak się zaprezentuje” – mówi trener.

Szkoleniowiec Wisły kilka razy podkreślił, że Wisła do wtorkowego meczu musi podejść jak najbardziej poważnie. „Wiadomo, że na całym świecie w tego typu rozgrywkach zdarzają się niespodzianki. Ostatnio na przykład Salzburg został wyeliminowany przez zespół z trzeciej ligi. My nie możemy doprowadzić do takiej sytuacji. Musimy być profesjonalni, musimy wygrać mecz” – zaznacza trener.

Szkoleniowiec Wisły zebrał najważniejsze informacje o Dolcanie i przedstawił swoim zawodnikom. „Nie widziałem ich na żywo, ale nasi skauci oglądali spotkanie Dolcanu. Poza tym wiedziałem mecz Dolcanu na DVD, podobnie jak każdego innego przeciwnika. Tak jak mówiłem, traktuję ten mecz bardzo poważnie. Wiem, że Dolcan ma nowego trenera, co zawsze daje nowy impuls w drużynie. Mają też kilku młodych napastników” – kończy trener

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/maaskant_we_wtorek_zaczyna_sie_droga_do_finalu/
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 02:13

ciąg dalszy do Wisły Kraków:

Do klubowego autokaru nie wsiadł Wojciech Łobodziński, wysłany przez Holendra na mecz Młodej Wisły z Koroną. Razem z nim do Kielc udali się trenujący z pierwszym zespołem Kamil Rado i Filip Kurto. Na boisku w Ząbkach zabraknie także dwójki obrońców, Piotra Brożka i Erika Czikosza. - Erik podczas wczorajszego treningu złapał lekką kontuzję. Być może będzie do naszej dyspozycji w sobotę w Bełchatowie. Piotr wrócił już do treningów po urazie pleców, nawet szybciej niż się spodziewaliśmy, ale w najbliższym spotkaniu jeszcze nie zagra - poinformował Maaskant.

Na bokach obrony wspomnianą dwójkę zastąpią Mateusz Kowalski i Dragan Paljić. W wyjściowej jedenastce prawdopodobnie zabraknie też Clebera, bo trener zamierza sprawdzić w oficjalnym meczu Osmana Chaveza, któremu partnerował będzie Gordan Bunoza. - Planuję wprowadzić kilku zawodników, którzy ostatnio grali mniej. Nie chciałbym, aby niektórzy mieli trzy mecze w ciągu tygodnia - informuje Robert Maaskant. W pierwszym składzie zdaje się tym razem widzieć Patryka Małeckiego, Andraza Kirma czy Łukasza Gargułę.

Pierwszoligowy Dolcan jest dla Holendra zespołem zupełnie anonimowym, choć on sam zapewnia, że odrobił "pracę domową". - Oglądaliśmy rywala na DVD, robimy to przed każdym meczem. Wiem, że zatrudnili nowego trenera, który powinien wnieść do zespołu coś nowego. Poza tym mają bardzo młodych napastników - wylicza Maaskant. Deklaruje przy tym, że Wisła nie zlekceważy niżej notowanego przeciwnika. - Jesteśmy profesjonalistami, traktujemy to spotkanie poważnie - zapewnia w przeddzień meczu.

Przewidywany skład Wisły: Pawełek - Kowalski, Chavez, Bunoza, Paljić - Kirm, Sobolewski, Garguła, Jirsak, Małecki - Paweł Brożek
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 02:18

Trochę nawklejałem, ale myślę że nie zaszkodzi.

Moim zdaniem Wisła, Lech oraz Śląsk do gry. Scyzoryki drugim garniturem, ale kadra wygląda mimo wszystko też nie najgorzej.

Wisła (awans) 1,2
Lech (awans) 1,33
Śląsk (awans) 1,33

2,12 4/10
Posted by: Ojro

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 02:45

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Polecam gospodarzy teraz i w sobote. Bez zbednego pisania licencjata czy magistra... gospodarze w gazie, atmosfera w szatni wysmienita, zapowiedzi od poczatku rundy ze zadnej szansy na europejskie puchary Gornik nie przepusci. Gramy u siebie wiec powinnsmy zagrac pressingiem od poczatku. W niedzielnym meczu MESY w Belchatowie, zabrzanie zagrali bez kilku graczy: Chalas, Bebenek, Sikorski, czuje ze wyjda na PP a ze mamy lawke dluga i rowna mysle ze to nie bedzie zadne oslabienie.

Górnik (-1) @ 4,2 2/10
Górnik @ 2,15 5/10

poprosze temat pracy doktoranckiej boks
Posted by: Ojro

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 02:48

widze ze 18tke na PP Nawalka dal

Bramkarze: Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski

Obrońcy: Michał Bemben, Mariusz Jop, Mariusz Magiera, Adam Marciniak

Pomocnicy: Vladimir Balat, Grzegorz Bonin, Adam Danch, Rafał Kucza, Aleksander Kwiek, Rafał Pietrzak, Mariusz Przybylski, Marcin Wodecki

Napastnicy: Tomasz Chałas, Szymon Sobczak, Adrian Świątek, Tomasz Zahorski

bez Stachowiaka, Banasia i Sikorskiego (zlamany nos) iziii bedzie
Posted by: Loonatic

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 06:07

Mój tok rozumowania jest następujący:
Lech ma w perspektywie mecz w Warszawie z Legią i wielką szansę na pokonanie jej na jej terenie. Ponadto grają w Lidze Europy. Czy potrzebny im do szczęścia Puchar Polski, o co najmniej wątpliwej renomie? Na dodatek mają w zanadrzu mecz u siebie, zatem myślę, że bardzo możliwy jest lekki "odpust" w meczu z GKS. Stawiam 1X za 2,06 w Unibet.
Z kolei już wyżej wspomniana Legia rozbita w proch i pył, szarpana konfliktami i generalnie "w ciemnej dupie" jedzie na "mecz przyjaźni kibicowskiej" do Szczecina, gdzie miejscowa Pogoń jest zawsze bardzo groźna. Mecz ze Szczecinianami jest dla Legii w zasadzie bez znaczenia w kontekście tarć z kibicami i perspektywy spotkań z Lechem w lidze i rewanżem u siebie. Stawiam 1 DNB za 2,35 w Unibet.

Gram to w dubelku za niewielki pieniążek, który po kursie 4,84 może zamienić się w zacną "stówkę".

Powodzenia!
Posted by: GołyRubyChop

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 16:36

Originally Posted By: Loonatic
Mój tok rozumowania jest następujący:
Lech ma w perspektywie mecz w Warszawie z Legią i wielką szansę na pokonanie jej na jej terenie. Ponadto grają w Lidze Europy. Czy potrzebny im do szczęścia Puchar Polski, o co najmniej wątpliwej renomie? Na dodatek mają w zanadrzu mecz u siebie, zatem myślę, że bardzo możliwy jest lekki "odpust" w meczu z GKS. Stawiam 1X za 2,06 w Unibet.
Z kolei już wyżej wspomniana Legia rozbita w proch i pył, szarpana konfliktami i generalnie "w ciemnej dupie" jedzie na "mecz przyjaźni kibicowskiej" do Szczecina, gdzie miejscowa Pogoń jest zawsze bardzo groźna. Mecz ze Szczecinianami jest dla Legii w zasadzie bez znaczenia w kontekście tarć z kibicami i perspektywy spotkań z Lechem w lidze i rewanżem u siebie. Stawiam 1 DNB za 2,35 w Unibet.

Gram to w dubelku za niewielki pieniążek, który po kursie 4,84 może zamienić się w zacną "stówkę".

Powodzenia!


O co Ci chodzi z tymi rewanżami?
W tej rundzie ( i następnej) w PP gra się tylko 1 mecz.
Posted by: 19marcin08

Re: Puchar Polski 2010/11 - 21/09/2010 16:58

ŁKS Łódź - Polonia Bytom

Już dzisiaj o godzinie 19 na stadionie przy alei Unii Lubelskiej 2 pierwszoligowy ŁKS podejmować będzie zespół reprezentujący ekstraklasę - Polonię Bytom. Wczoraj zobaczyłem kursy na ten mecz i nie mogę podejść do tego obojętnie. Dla ŁKS-u puchar nigdy nie jest po drodze i zawsze najchętniej odpadaliby w pierwszych rundach i tak już mogło być w Elblągu, ale młodzież grająca z Olimpią wygrała, ale dopiero po dogrywce. Nie inaczej będzie dzisiaj ponieważ ''trener'' [specjalnie w cudzysłowie] da odpocząć większości piłkarzom z pierwszego składu. Do tego dochodzą piłkarze którzy narzekają na urazy, tak więc dzisiaj na pewno nie zobaczymy podstawowych - bramkarza - Bodzia W., obrońcy - Marcina Adamskiego, pomocników - Krzysztofa Mączyńskiego, Marcina Smolińskiego, Braina Obema. [Także ciężko stwierdzić jak będzie zestawiony dzisiaj środek pola bowiem niepodzielnie rządzi tam Smoła z Mąką] Ponadto głośno mówi się, że nie wystąpi dzisiaj napastnik - Marcin Mięciel. Na grę zatem mogą liczyć tacy piłkarze jak Waśków, Salski, Pawlak czy młody Golański. Pewnie większości z Was te nazwiska niewiele mówią.

Zdaję sobie sprawę, że Polonia również nie przyjedzie do Łodzi w najsilniejszym zestawieniu a trener Szatałow da pograć dublerom. Z tym, że różnica jest duża, w ŁKS-ie mówi się jasno i prosto, najważniejsza jest liga i awans do EX.

A w Polonii trener daje jasno do zrozumienia, że ''Naszym celem jest dojście do półfinału. Traktujemy te rozgrywki bardzo poważnie i mam nadzieję, że odwrotnie niż w poprzednim roku, uda nam się awansować do kolejnej rundy – mówił na spotkaniu w areszcie Jurij Szatałow.''

Może przesadzona jest teza o półfinale ale przejście do następnej rundy jest jak najbardziej w zasięgu bytomskiej Polonii. A tak niechciany puchar w Łodzi dodaje mi przekonania by jednak dzisiaj zainwestować niestety przeciwko ŁKS-owi.

Polonia Bytom @2,70
Polonia Bytom - awans @1,83
Posted by: SZULC

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 03:16

Sorry ze teraz dopiero pisze ale jak przeczytalem to rano to nie az sie zasmialem ale nie moglem odpowiedziec bo mialem duzo pracy i dopiero co do domu zjechalem. Wiem ze teraz jak to pisze to Lechia wygrywa juz 2:0 ale napisze to. Jak mozesz kolego pisac ze Gornik jest faworytem w tym spotkaniu. To w Lechii wlasnei jest potencjal, dobre transfery zaowocowaly wynikiem takim jaki mamy teraz wlasnie. Lechia gra dobra pilke tylko razi troche nieskutecznosc. Klub sie dogadal z kibicami i jest ostry doping w gdansku. Oczywiscie nie mam nic do Gornika ale nei pisz ze izzzi wejdzie dzis i w sobote bo w sobote to akurat Lechia pozamiata troche ten Gornik wlasnie wink Wiem ze latwo mi teraz to pisac jak znam wynik do 50 min. ale nie mialem jak i kiedy napsiac w ciagu dnia. Ale smialo moge powiedziec ze izzzi to bedzie w sobote dla lechii wink Powodzenia smile

Originally Posted By: Ojro
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Polecam gospodarzy teraz i w sobote. Bez zbednego pisania licencjata czy magistra... gospodarze w gazie, atmosfera w szatni wysmienita, zapowiedzi od poczatku rundy ze zadnej szansy na europejskie puchary Gornik nie przepusci. Gramy u siebie wiec powinnsmy zagrac pressingiem od poczatku. W niedzielnym meczu MESY w Belchatowie, zabrzanie zagrali bez kilku graczy: Chalas, Bebenek, Sikorski, czuje ze wyjda na PP a ze mamy lawke dluga i rowna mysle ze to nie bedzie zadne oslabienie.

Górnik (-1) @ 4,2 2/10
Górnik @ 2,15 5/10

poprosze temat pracy doktoranckiej boks
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 04:04

Nie pamiętam jeszcze takich wyników PP jak dzisiaj. Oprócz P.Bytom, wszyscy ekstraklasowicze zgodnie wygrali swoje mecze.

PS. Lechia na weekend wg mnie również do grania.
Posted by: 11kera11

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 08:49

nie wiesz SZULC że Ojro jest jak Nostradamus jego centurie też są szyfrowane laugh
Posted by: bolo73

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 15:36

Dzisiaj pewnie sypnie niespodziankami bo nie wierzę w to żeby wszystko przebiegało tak pomyślnie dla faworytów.
Posted by: 19marcin08

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 16:31

Originally Posted By: 19marcin08
Polonia Bytom @2,70
Polonia Bytom - awans @1,83


Zbanować go za te bzdury!

Mam nadzieję, że zbyt wiele osób nie zaufało mojej wizji tego meczu.
Posted by: C18_adam

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 17:02

jaki sklad JAgi na dzisiejsze spotkanie ?
Posted by: Kura

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 17:48

Przewidywane składy:

Flota Świnoujście: Żukowski - Falisiewicz, Mazurkiewicz, Rygielski, Paczkowski - Niedziela, Pruchnik, Bodziony, Ciarkowski - Nwaogu, Arifović.

Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Lewczuk, Kijanskas, Cionek, Norambuena - Kupisz, Kašćelan, Grzyb, Makuszewski - Grosicki, Trytko.
Posted by: Tommii

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 19:05

Dzisiaj Widzew bez Robaka. Trener Kretek mówił że w Pucharze da szanse młodzieży przy jednoczesnym stwierdzeniu że Widzew pucharu na pewno nie odpuszcza(Co dla mnie jest sprzecznością bo nasza młodzież nie zachwyca). W Widzewie od pierwszej minuty zagra dzisiaj R. Grzelak którego forma jest wielką niewiadomą. Do obrony wraca Bieniuk i wszystko wskazuje na to że może zagrać Kuklis. Zważywszy na to że dzisiaj bez Robaka i ma zagrać nieszczęsny Kuklis do tego Grzelak który od 9 miesięcy nie grał w piłkę na przynajmniej średnim poziomie, radze wszystkim którzy by zastanawiali się nad tym meczem dwa lub nawet trzy razy się zastanowić. Chociaż moim marzeniem jest Puchar dla Widzewa ale z takim podejściem trenera ciężko to widzę.

Pozdrawiam
Posted by: fenomen

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 19:52

OKS 1945 Olsztyn ( Stomil Olsztyn) -Odra Wodzislaw 1 2,60
Gram czystą jedynkę w tym meczu i to nawet jak mój bużdzet grubo.
Odra Wodzisław olbrzymie problemy o których każdy słyszał . Dodatkowo na mecz nie wyjechali pełnym składem gdyż trener ciągle powtarza że dla nich liczy się liga... Na mecz wyjechali w ten sam dzień aby nie płacić za nocleg.
Stomil natomiast drużyna która ma o co walczyć
"O specyfice rozgrywek pucharowych bardzo dużo wie zwłaszcza ten ostatni; Rafał Gikiewicz w poprzednim sezonie przeszedł z "Jagą" całą ścieżkę w Pucharze Polski i w maju sięgnął w Bydgoszczy po to trofeum, zwyciężając w finale z Pogonią Szczecin.

— Powiedziałem chłopakom w szatni, że Puchar Polski to wielka niezapomniana przygoda, i że naprawdę musimy się sprężyć na maksa, bo to promocja dla nas, dla klubu i dla całego miasta — tłumaczy Gikiewicz."

Stomil także nie zachwyca w lidzę . Ale puchar to jest co innego . Wychodzą dziś do meczu najlepszym składem.
Sądzę że dziś gospodarze wygrają w regulaminowym czasie
Posted by: Domingos

Re: Puchar Polski 2010/11 - 22/09/2010 21:29

KSZO-ARKA

W dzisiejszym meczu KSZO zagra bez kontuzjowanych : Krystiana Kanarskiego, Marcina Dziewulskiego i Tomasza Persony . Ponadto zabraknie napastnika Mateusza Mąki oraz bramkarza Mateusza Wróbla , który po otrzymaniu czerwonej kartki w ostatnim meczu z MKS-em Kluczbork zasiądzie dziś na ławce rezerwowych. W jego miejsce zagra dziś Tomasz Dymanowski

W Arce bedzie kilka zmian w stosunku do meczu ligowego,napewno nie zagra Szmatiuk podstawowy stoper,raczej na ławce Bożok i Glavina(kontuzja )

Ogolnie mozna zagrac na Arke tylko obawiam sie o naszego bramkarza ktory ma wystapic za Witkowskiego , Zoch to mlodzieniec 20 letni bez zadnego doswiadczenia ligowego
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 17:52

Cracovia - Lech Poznań 1x

Jak to w takich meczach bywa gdy spotykają się outsiderzy , sąsiedzi z samego dołu ligowej tabeli ciężko jednoznacznie wskazać faworyta.

Dla mnie to doskonały moment na podbudowanie się i poprawę atmosfery w drużynie , Cracovia w tym meczu nie jest wskazywana jako faworyt , nie ciąży na nich żadna presja , oczekiwania , to jest Puchar więc na chwilę zapomną o swojej fatalnej ligowej sytuacji. Przegrana w Pucharze nie będzie tak dotkliwa jak kolejne ligowe baty.

Stąd Cracovia bez tej presji , będzie mogła zagrać "na luzie" , oni "mogą" a nie "muszą" , zupełnie odwrotnie ich ligowy sąsiad - Lech Poznań tu apetyty i oczekiwania są bardzo wygórowane , po tak udanych występach w LE nikt nie wyobraża sobie żeby za rok mogło ich zabraknąć w Europie , w lidze przegrali już 4 ligowy mecz z rzędu i ich sytuacja wygląda coraz bardziej dramatycznie.

Zbyt dużo drużyn ma chrapkę na Puchary i w tej edycji wszyscy potraktują PP bardzo poważnie , duża presja i odpowiedzialność będzie ciążyła w tym meczu na graczach Lecha Poznań. Także nerwowość i spięcie na pewno będzie widoczne w ich grze.

Wg mojej oceny rozluźniona Cracovia nie mająca nic do stracenia będzie miała zdecydowanie większy luz psychiczny i bez większego ciśnienia będą chcieli pokazać się z niezłej strony w meczu z Lechem i tym samym odbudować swoje morale i uwierzyć we własne siły i możliwości.

Potrzebują przełamania i uwierzenia w siebie , a taki impuls i pozytywnego kopa może dać wygrana z wciąż aktualnym Mistrzem Polski , przed arcyważnym meczem z Polonią Bytom potrzebują pozytywu jak ryba wody.

W takich meczach gdy nie ma się nic do stracenia a wszyscy skazują Craxę na pożarcie pokazując że już nikt w Ciebie nie wierzy często drużyna potrafi zagrać z zębem i pokazać podrażnioną ambicję.

Rok temu ku zdumieniu wszystkich Lech odpadł w PP ze słabiutką Stalą Stalowa Wola , obecnie są w dołku i przechodzą mega kryzys więc niespodzianka nie będzie tak dużego kalibru ale historia ponownie może zatoczyć koło i z PP wyeliminuje ich czerwona latarnia ligi...tyle że nie 1 ligi a ekstraklasy a więc ligowy sąsiad.

wg mnie po 90 minutach będzie remis.

PS teraz tylko niech forumowi ambasadorzy swoich drużyn craax i kfjatek przedstawią sytuację kadrową w swoich obozach piwo

Po głowie chodzi mi także typ że Legia odpadnie , ale to tylko czysto intuicyjny typ.
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 18:00

dzisiaj to ja sie pochwale nowym trenerem najpierw a potem jakos wrzuce kadre na mecz smile
Posted by: andegawen

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 18:05

Slowo 'ambicja' przy Cracovii wywolalo u mnie skurcze przepony oczywiscie Lech moze ich przepuscic bo przepuszcza wszystko ale to dwie najgorsze druzyny Ekstraklasy i na dodatek zaprzyjazione wiec kij wie co wykreca
Ciekawe bedzie dzis na 75% leci Ulatowski a jakby Zielinski mial honor to by zadzwonil ze rezygnuje bez rekompensaty ale gdzie tam honor u wuefisty z Podkarpacia
No bet jednak jak dla mnie
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 18:10

przeciez Ulatowski nie podal sie do dymisji, honor honor - jakbys bral taka kasa i mial sam z niej zrezygnowac to pewnie nie byloby Ci latwo tego zrobic a teraz sa tacy ludzie, ktorzy wylacznie mysla o kasie, a nawet jak Rafal chcialby sie podac to zona na to nie pozwoli wink

a jak wyliczyles te 75% ? masz jakis magiczny wzor czy piszesz ot tak zeby pisac ?

po drugie a co mamy wykrecic z Lechem ? jednym i drugim bedzie zalezalo, u nas pewnia zawita nowa miotla wiec trzeba sie pokazac a Lechowi nic wiecej nie zostalo poza PP ( a na pucharach europejskich jak widac Kolejorzowi zalezy )
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 18:27

jeśli przewidywania craaxa się sprawdzą i zawita nowy trener to tym bardziej warto zagrać ten zakład , a jak będzie to JU to będzie bardzo dobrze.

nowy trener da nowy impuls , nowe rozdanie.

andegawen co ma zgoda kibiców do wydarzeń na boisku...?

Cracovia odpuści Lechowi Puchar za ligowe punkty czy co ?

bądźmy poważni na boisku nie ma mowy o żadnej przyjaźni.

sentymenty odstaw na bok.
Posted by: xqwzts

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 19:00

McDziarz, rzadko sie to zdarza ale intuicja podpowiada mi troche inaczej co do meczu Legii tongue

mala analiza grin :
Ekipy graly juz ze soba w tym sezonie w lidze, mecz nie byl zbyt ciekawy, bez jakichkolwiek klarownych sytuacji na zdobycie bramki. Legia wygrala 1:0 po bramce Rybusa (nie wiem czy dobrze pamietam ze byl to jedyny celny strzal w meczu?). W przeciągu dwoch miesiecy od tamtego meczu w obu druzynach zaszly 'duze' zmiany. w Slasku zmiana trenera i.. no wlasnie. Ta zmiana nic nie dala, to wciaz ta sama druzyna, czegos jej brakuje.
W Legii niby wciaz ci sami zawodnicy, ten sam trener, ale patrzac na mecze sprzed dwoch miesiecy i na gre teraz, wydaje sie ze sa to dwie inne druzyny. Zawodnicy sie zgrywaja, ale wciaz nie wszystko jeszcze gra tak jak powinno, czemu Skorza mialby nie wykorzystac tego meczu i wystawic najmocniejszy sklad zeby zawodnicy sie zgrywali?
Z powodu kontuzji nie wystapi Chinyama, Choto, Knezevic i Rybus (ktorych nie ma nie od wczoraj), oraz Kielbowicz ktory dolaczyl do tej grupy po meczu w Kielcach.
Mozliwe ze w meczu wystapi kilku rezerwowych (
no, wielu ich nie zostalo z pierwszego skladu laugh ), badz z mlodej ekstraklasy, ale nie wiem czy znacznie oslabiliby Legie, rezerwowi w tej chwili musza walczyc o miejsce w skladzie bo kazdy ma szanse patrzac po rotacjach jakie robi Skorza. A zawodnicy z Mlodej Legii, gdyby ktos sie nie interesowal, zajmuja pierwsze miejsce w lidze (9 zwyciestw, 1 remis, 1 porazka).
Kurs na Legie smakowity, kwestia tylko czy dobra gra Legii w ostatnich dwoch meczach oznacza odrodzenie Legii, czy moze przypadek tongue
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:11

Trener z łapanki da nowy impuls i Pasy będą świetnie grały? Może to nowy sposób na sukces zmieniać trenera co tydzień i nasza liga stanie się mocniejsza (no chyba że Michniewicza wezmą :D).
Mecz jest totalną niewiadomą a wynik może być naprawdę różny, typ z podpórką na jedną z drużyn jak dla mnie 2/3 szans że wejdzie.
Za Cracovią przemawia nowy trener litości! Obecna perspektywa, postawa piłkarzy i sytuacja w tabeli nasuwa raczej inne cele bo na drodze do zdobycia trofeum nie stoi tylko Lech z taką drużyną przepracować musi nie byle kto i to pewien okres czasu, na razie sukcesem Cracovii jest jak ktoś pisał /dobra gra/ z początku sezonu czyli 6 porażek z rzędu
Zgadza się, Lech punktowo nie jest dużo lepszy ale chyba nikt nie myśli poważnie że będą walczyć o utrzymanie?Wkrótce przygoda z LE się skończy i będą się koncentrować na tym co trzeba czyli kolejnym meczu a nie 2-3 w przód.Jak dla mnie Lech ma tu więcej powodów by wygrać choć z drugiej strony mecze co 3 dni Pasy, Wisła, City więc ciąg dalsz oszołomki.
Orientuję się ktoś w ogóle jakim składem tam Lech jedzie, czy Cracovia nie da szanse młodzieży? Bo stawiając na ten mecz już lepiej patrzeć w tych kategoriach.
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:18

Originally Posted By: royalflush

Orientuję się ktoś w ogóle jakim składem tam Lech jedzie, czy Cracovia nie da szanse młodzieży? Bo stawiając na ten mecz już lepiej patrzeć w tych kategoriach.



Może walkowerem od razu oddadzą...

po co psuć atmosferę w zespole przed arcyważnym meczem z Polonią Bytom.

lepsze 3:0 na papierze niż 5 czy 8 do zera.
Posted by: pacyfista

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:32


puchar to jakas szansa dla Cracovi na lepsza reputacje

u kibicow ale takze jedyna droga dla Lecha na gre w europejskich pucharach w nowym sezonie.dla mnie na teraz mecz nie do grania.

dla mnie cracovia jest slaba i uwazam ze nowy trener nie zmieni
za wiele ale zawsze to jakis bodziec, impuls do lepszej pracy
w walce o ligowy byt
jezeli druzyna nie strzela w ostatnich 5 meczach wyjazdowych
gola to ja nie mam wiecej pytan ale zycze Cracovi utrzymania
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:33

royal chlopie, nie slyszales nigdy o efekcie nowej miotly ? w tych kategoriach rozpatrujemy tutaj sprawe odnosnie nowego trenera Cracovii

damy szanse mlodziezy ? chlopie z jakiej racji ? od poczatku mowa jest, ze PP jest dla nas wazny, nie tak wazny jak liga ale wazny - a po drugie jakiej mlodziezy ? kogo masz na mysli ?
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:35

Originally Posted By: pacyfista

puchar to jakas szansa dla Cracovi na lepsza reputacje

u kibicow ale takze jedyna droga dla Lecha na gre w europejskich pucharach w nowym sezonie.dla mnie na teraz mecz nie do grania.

dla mnie cracovia jest slaba i uwazam ze nowy trener nie zmieni
za wiele ale zawsze to jakis bodziec, impuls do lepszej pracy
w walce o ligowy byt
jezeli druzyna nie strzela w ostatnich 5 meczach wyjazdowych
gola to ja nie mam wiecej pytan ale zycze Cracovi utrzymania


wszystko to prawda pacyfista, ale co maja mecze wyjazdowe do meczy u siebie ? w domu strzelilismy juz 8 bramek i kolejny raz mowie, naszym duzo wiekszym problemem nie jest atak ALE OBRONA NA POZIOMIE 3 LIGI
Posted by: APOLLYON

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:42

Originally Posted By: craax
Originally Posted By: pacyfista

puchar to jakas szansa dla Cracovi na lepsza reputacje

u kibicow ale takze jedyna droga dla Lecha na gre w europejskich pucharach w nowym sezonie.dla mnie na teraz mecz nie do grania.

dla mnie cracovia jest slaba i uwazam ze nowy trener nie zmieni
za wiele ale zawsze to jakis bodziec, impuls do lepszej pracy
w walce o ligowy byt
jezeli druzyna nie strzela w ostatnich 5 meczach wyjazdowych
gola to ja nie mam wiecej pytan ale zycze Cracovi utrzymania


wszystko to prawda pacyfista, ale co maja mecze wyjazdowe do meczy u siebie ? w domu strzelilismy juz 8 bramek i kolejny raz mowie, naszym duzo wiekszym problemem nie jest atak ALE OBRONA NA POZIOMIE 3 LIGI

Craax broni swojej Cracovii jak Rejtan aplauz
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:43

nie bronie bo to banda nieudacznikow, ale nie lubie rozmowy o "dupie i marynie" i wole podyskutowac i pisac rzeczowo
Posted by: xqwzts

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:49

mowiac 'banda nieudacznikow' masz na mysli ze nie wykorzystuja potencjalu czy ze sie po prostu nie nadaja zeby grac w ekstraklasie? :> czysta ciekawosc tongue

moze over w tym meczu, niby dwie druzyny z dolu tabeli ale ja sie szukuje na ladny mecz smile u obu druzyn obrona nie dziala jak nalezy za to atak niczego sobie smile
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:54

Originally Posted By: xqwzts
mowiac 'banda nieudacznikow' masz na mysli ze nie wykorzystuja potencjalu czy ze sie po prostu nie nadaja zeby grac w ekstraklasie? :> czysta ciekawosc tongue

moze over w tym meczu, niby dwie druzyny z dolu tabeli ale ja sie szukuje na ladny mecz smile u obu druzyn obrona nie dziala jak nalezy za to atak niczego sobie smile


sa i tacy i tacy w druzynie
Posted by: pacyfista

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 20:57

Originally Posted By: xqwzts
mowiac 'banda nieudacznikow' masz na mysli ze nie wykorzystuja potencjalu czy ze sie po prostu nie nadaja zeby grac w ekstraklasie? :> czysta ciekawosc tongue

moze over w tym meczu, niby dwie druzyny z dolu tabeli ale ja sie szukuje na ladny mecz smile u obu druzyn obrona nie dziala jak nalezy za to atak niczego sobie smile


nie obraz sie ale proponuje zakup canal plus sport i orange

wtedy zobaczysz jak dziala wspaniale atak Lecha i Cracovi

sam suchy wynik na livescore nic nie daje
Posted by: Zabielany

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 21:12

90minut wczoraj podało, że Ulatowski podał się do dymisji, ale chyba pomylili z "oddaniem sie do dyspozycji zarządu", co jest najwiekszą bzdurą jaka tylko może być. Myślę o okresleniu, a nie o faktach.

Szkoda Rafała, ale tylko Mourinho wychodzi wszędzie. Taka już ta zabawa.

Urban czy Stawowy ?
Posted by: młody gniewny

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 21:13

Akurat co do Cracovii to trzeba odróżnić ofensywę od ataku, bo przecież te 3-0 nie oddaje nijak przebiegu meczu, bo Cracovia miała trochę tych sytuacji, ale zwłaszcza Saidi udowadnia, że nie jest egzekutorem, bo zarówno w Warszawie, a chyba jeszcze bardziej w Lubinie zmarnował multum sytuacji. W Craxie zawsze ktoś tam się pokaże, jak nie Klich to na Polonii fajnie pogrywał Dudzic, który nawet Jodłowcem potrafił zakręcić. Saidi ma technikę, fajnie potrafi poklepać, ale nie kończy sytuacji, nie mam pojęcia czemu grał środkowego napastnika. Sacha moim zdaniem również jest bardzo przereklamowany.

A obrona to oczywiście spory problem, zwłaszcza Jarabica muszę przyznać, że ja dawno tak słabego obrońcy w naszej lidze nie widziałem, napastnicy go biorą na plecy i robią z nim co chcą, chyba dwa gole jego, ta ostatnia na pewno.

Mimo wszystko ja ciągle wierzę w Ulatowskiego, ale czy dostanie szansę pokazania, że ma niezły warsztat w Cracovii ? Filipiak potrafi być cierpliwy, może da mu jeszcze chwilę na odbudowanie drużyny.
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 21:45

Craax piszesz mi tu o miotłach jakbyście byli dobrą paczką na kryzysie, macie paru grajków co ujdą na zabawy w puchary potrzeba wam transferów zamiast zganiać wszystko na trenerów i oczekiwać od nich cudów.
U nas miotła dopiero coś zamiotła w meczu z Lechią choć dalej nie jest na glanc, ty zaś jesteś pewien zmian na lepsze dzień po przyjściu trenera nie mając pojęcia kto to będzie i czy będzie to trener, czy chwilowy zastępca do czasu przemyślanego ruchu prezesa?
Od początku mówiło się o pucharach, no dobra życie życiem plany się zmieniają, jedni mówili że Lech obroni majstra, drudzy że Legia nie będzie miała konkurencji w lidze (bo kto jej zagrozi)
Marzec-Maj to może być potężne ciśnienie na ligowe punkty a jest to okres 1/4-finału PP więc na co balast w postaci pucharów jak pewnie wtedy będzie trzeba coś odpuścić no chyba żer myślisz że dalej Cracovia spokojnie się utrzyma i będzie miała wtedy w lidze luz ..jak dla mnie nie zrozumiałe podejście ale powodzenia.

Co do młodzieży może strzeliłem ślepakiem ale to raczej nic pozytywnego w perspektywie waszego rozwoju
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 21:53

martw sie o swoj rozwoj, Ty bedziesz nam pisal o mlodziezy, to juz wiecej u nas faktycznie tych mlodych niz u was ale sa to goscie, ktorzy nie sa w stanie wziac tak duzej odpowiedzialnosci na siebie w zblizajacym sie okresie

mamy paru grajkow, ale Ci grajkowie pod wodza dobrego trenera pozbawili was mistrzostwa a runde wczesniej ograli w roli goscia - madry trener to naprawde duzo

po drugie my piszemy o utrzymaniu druzyny, a nie o grze w pucharach, szybko plany sie zmienily po tym jak wyszlo na jaw jakich slabeuszy Ulatowski razem z Rzasa sprowadzili sobie do klubu za 5 mln zl !!! jedyne faktycznie wzmocnienie to Saidi, reszta to totalna klapa i na pewno nie sa to lepsi pilkarze od tych, ktorych mielismy do tej pory

na papierze my nie jestesmy druzyna na spadek, wiec wychodzi na to, ze Ulatowski zawalil - przegrac tyle meczy, tracac tyle bramek przy tym to naprawde wola o pomste do nieba, mial czas, mial kase na transfery, mial okres gdzie sam sobie przygotowal druzyne, DAL DUPY PO CALOSCI

ptaszki cwierkaja, ze albo Wojtek Stawowy albo Bakero...
Posted by: Finanz

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 21:59

"Tomasz Frankowski i Hermes nie zagrają we wtorkowym meczu Pucharu Polski z Koroną Kielce. Powodem są kontuzje odniesione przez jagiellończyków w starciu z Widzewem Łódź.Trener Michał Probierz nie będzie też mógł przeciwko Koronie wystawić Thiago Cionka."
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 22:00

obie ekipy grają muł choć widać w LE Lech jak chce to potrafi...nie obstawiam przy żadnym wyniku wyrażam zdanie że mecz to czysta loteria...

Cytat:
po co psuć atmosferę w zespole przed arcyważnym meczem z Polonią Bytom.


MC
Kolejne wtopy Kolejorza co widać w meczach LE jakoś nie przeszkadzają
Ktoś tu pisał że zawodnicy grają dla kibiców, gówno prawda, większość grajków na kontraktach w każdej drużynie to zwykli najemnicy (nie mówie że wszyscy)
ktoś kto przychodzi np do Wisły a urodził się w Lubinie czy Łodzi traktuje występy w klubie jak pracę, przybije piąteczki po wygranym meczu żeby nie mieć nieprzyjemności, kaska ma się zgadzać i tyle.
Posted by: xqwzts

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 22:11

Originally Posted By: pacyfista
nie obraz sie ale proponuje zakup canal plus sport i orange

wtedy zobaczysz jak dziala wspaniale atak Lecha i Cracovi

sam suchy wynik na livescore nic nie daje
nie obrazam sie ale juz dawno zakupilem canal plus sport i orange, nigdy nie mowie czegos o druzynie na podstawie suchych wynikow..

co nie zmienia faktow ze nie musisz sie ze mna zgadzac, ale mozesz to wyrazic w inny sposob nastepnym razem.
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 22:30

Cytat:

mamy paru grajkow, ale Ci grajkowie pod wodza dobrego trenera pozbawili was mistrzostwa a runde wczesniej ograli w roli goscia - madry trener to naprawde duzo


Craax nie rób jaj bo odzywa się w tobie instynkt zwierzęcy, zobacz wyniki z ostatnich dwóch sezonów a nie że wygraliście z nami w Sosnowcu i odebraliście nam jakiegoś majstra, bo to nie wasza zasługa, choć wiadomo że u was nasze wtopy to symboliczna sprawa
Posted by: Cayman

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 22:33

Originally Posted By: craax
martw sie o swoj rozwoj, Ty bedziesz nam pisal o mlodziezy, to juz wiecej u nas faktycznie tych mlodych niz u was ale sa to goscie, ktorzy nie sa w stanie wziac tak duzej odpowiedzialnosci na siebie w zblizajacym sie okresie

mamy paru grajkow, ale Ci grajkowie pod wodza dobrego trenera pozbawili was mistrzostwa a runde wczesniej ograli w roli goscia - madry trener to naprawde duzo

po drugie my piszemy o utrzymaniu druzyny, a nie o grze w pucharach, szybko plany sie zmienily po tym jak wyszlo na jaw jakich slabeuszy Ulatowski razem z Rzasa sprowadzili sobie do klubu za 5 mln zl !!! jedyne faktycznie wzmocnienie to Saidi, reszta to totalna klapa i na pewno nie sa to lepsi pilkarze od tych, ktorych mielismy do tej pory

na papierze my nie jestesmy druzyna na spadek, wiec wychodzi na to, ze Ulatowski zawalil - przegrac tyle meczy, tracac tyle bramek przy tym to naprawde wola o pomste do nieba, mial czas, mial kase na transfery, mial okres gdzie sam sobie przygotowal druzyne, DAL DUPY PO CALOSCI

ptaszki cwierkaja, ze albo Wojtek Stawowy albo Bakero...


Craax a plany Wojtka w Katowicach o niczym nie świadczą? on ma tam skonstruowaną umowę tak że może w każdej chwili odejść ?
Zdziwie sie jak zatrudni go Filipiak, On rozpoczął coś w GKS, ledwie zaczął i już zmieniać klub ma? Dla mnie to bezsens. piwo
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 23:37

Originally Posted By: royalflush
Cytat:

mamy paru grajkow, ale Ci grajkowie pod wodza dobrego trenera pozbawili was mistrzostwa a runde wczesniej ograli w roli goscia - madry trener to naprawde duzo


Craax nie rób jaj bo odzywa się w tobie instynkt zwierzęcy, zobacz wyniki z ostatnich dwóch sezonów a nie że wygraliście z nami w Sosnowcu i odebraliście nam jakiegoś majstra, bo to nie wasza zasługa, choć wiadomo że u was nasze wtopy to symboliczna sprawa


dzieki cool piwo

bardzo symboliczna sprawa laugh wygralismy derby jako goscie i zremisowalismy odbierajac mistrzostwo, takie sa fakty, a ze akurat tak sie zlozylo to w czasie... przykre dla was a nie dla nas, gdzie napisalem nieprawde ? smile

wyniki sa jakie sa w ostatnich sezonach, ale co by nie mowic jest to najlepszy okres (ostatnie lata ) Cracovii od wielu wielu lat i my potrafimy to docenic, a ze jezeli jest jakas iskra nadziei w postaci zmiany trenera to musimy ja po prostu wykorzystac, bo gorszych wynikow chyba osiagac sie nie da niz zrobil to Ulatowski

@Cayman ja tylko mowie co wroble cwierkaja, Ulatowski prowadzi trening z druzyna obecnie wiec caly czas zadnych konkretow nie ma
Posted by: Ryan20

Re: Puchar Polski 2010/11 - 25/10/2010 23:41

tak przy okazji:

Faworytem do objęcia funkcji trenera Cracovii jest Jose Maria Bakero, Hiszpan przyjechał do Krakowa negocjować umowę z działaczami ostatniej w tabeli Cracovii. Drugim kandydatem na trenera krakowian był Wojciech Stawowy, związany z pierwszoligowym GKS-em Katowice. - Do klubu wpłynęło zapytanie o możliwość przejęcia szkoleniowca, ale sam zainteresowany postanowił pozostać na stanowisku - ucina Alina Markiewicz, rzecznik prasowy GKS-u Katowice.

Ulatowski O godz. 15 rozpoczął trening z piłkarzami.Nie jest wykluczone, że w przypadku fiaska rozmów z Bakero, jeszcze pozostanie na stanowisku. gazeta.pl.

Swoją drogą fajnie by bylo zobaczyc znow Hiszpana na lawce w E-kasie. wink
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 00:57

Originally Posted By: McDziarz


PS teraz tylko niech forumowi ambasadorzy swoich drużyn craax i kfjatek przedstawią sytuację kadrową w swoich obozach piwo

O składzie Lecha na środę na razie nic nie można powiedzieć, poza tym że w bramce pewnie Burica zastąpi Kotorowski. Zieliński dla którego mecz z Cracovią może być ostatnim w Lechu, ma bardzo małe pole manewru. Bo kto ma grać, jak nie ma ławki? Zapotoka? Możdzeń? Wilk? Wichniarek jak właśnie podał Orange Sport Info poleciał do drużyny ME. Ambitny Drygas - noga złamana. Wojtkowiak - kontuzjowany. Może szanse dostanie Gancarczyk? Ale co to ma zmienić? Bandrowski w którym pokładam nadzieję, jeszcze chyba cały czas nie jest gotowy do gry. Prawda jest taka, że Kolejorz gra (próbuję grać) na 3 frontach a ma kadrę 13-15 osobową. Tak się nie da.. A jak doszedł do tego całkowity brak formy, to wygląda to tak jak wygląda.

I słuszna uwaga.
"Jest tylko jedna rzecz, która na chwilę obecną broni Zielińskiego. To terminarz, który jest niezwykle napięty, a ewentualne zmiany personalne wprowadza w szeregi drużyny dużo zamieszania. W środę gramy bowiem z Cracovią, w niedzielę z Wisłą, a w kolejny czwartek rewanż z City. Nie miną trzy dni, a kolejnym rywalem Lecha będzie Ruch Chorzów. I dalej 10 listopada zaległy mecz z Polonią Warszawa, spotkanie z Lechią Gdańsk i dopiero od 15 listopada zawodnicy Kolejorza będą mogli odetchnąć."

Kurs na Lech 2,0. Śmiech na sali..
--
Ciekawie wygląda inne spotkanie, o którym nikt nie wspomniał.
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 01:07

ŁKS-LECHIA

http://sport.trojmiasto.pl/Kontuzje-Wisniewskiego-i-Wolakiewicza-Lechia-Gdansk-n42802.html
http://www.lkslodz.pl/news_full.php?id=14500
http://www.lkslodz.pl/news_full.php?id=14502

Mimo osłabień, 2.4 na Lechie wg mnie wygląda dobrze. Ręczne DNB sobie zrobie chyba.
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 01:18

Craax oświecisz mnie z tym najlepszym sezonem od lat? Chodzi o upragnione zwycięstwo w derbach i brak naszych złudzeń po meczu z wami? Chyba ci nie muszę przypominać jak wiele i z kim traciliśmy punkty.Górnik w 08/09 też miał walczyć o wysokie cele, grał ładnie ....i spadł
Muszę się zgodzić że zaraz po objęciu drużyny przez Leńczyka wasza gra wyglądała solidnie przez pewien okres, ale jak widać na pewien pułap trzeba mieć graczy z jajami bo inaczej wszystko jest ulotne.Ostatnio Śląsk gościł z tym samym trenerem więc widać potrafi każdego dobrze ustawić na mecz z nami.

Od 6 lat jak jesteście w ekstraklasie macie najgorsze wyniki:
04/05- 5 miejsce 40pkt
05/06- 6 miejsce 37pkt
06/07- 4 miejsce 49pkt
07/08- 8 miejsce 39pkt
08/09-14 miejsce 30pkt (za was leci ŁKS 35pkt) m
09/10-12 miejsce 34pkt (walka na całego parę kolejek przed końcem)

Zresztą ja nie ogłaszam orędzia że sytuacja sportowa się nie poprawi /odnoszę się do środowego pojedynku z Lechem/ i nagłą odmułe na PP który jak pisałem przy potencjalnym awansie w okresie marcowo-majowym prawdopodobnie będzie trzeba odpuścić bo będzie końcówka sezonu więc po co już teraz zawracać sobie nim gitarę?
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 01:21

Obie drużyny grają piach, kadrowo Lech bije was na głowę i nie jest to mecz ligowy tylko pucharowy grin
Posted by: thesamethis

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 01:42

Jeśli Lech tego nie wygra, no właśnie... Myślę, że władze Lecha potraktują PP jako mecz ostatniej szansy Jacka. Jednak tak być nie powinno. Fakt, ich gry racjonalnie nie potrafię wytłumaczyć. Nie rozumiem także jak ta sama drużyna może tak różnie prezentować się w E-klasie i LE. Choć sam nie twierdzę, iż na arenie międzynarodowej grają jakąś klasową piłę, taka gra spowodowana jest głównie ambicją.
Ale wróć, ja za ten stan obwiniam jednak zarząd i działaczy z Poznania. Co to miało nie być. Jakich transferów miano dokonać, i co? I jak zwykle wyszło nic, zero. Nietrafione transfery, a przede wszystkim wąska kadra, która z czasem jeszcze będzie się uszczuplać (natężenie sezonu) prowadzą tylko w dół.
Zmiana szkoleniowca nic tej drużynie nie da, trzeba jakoś dociułać do zimy i tchnąć w tą drużynę nowego ducha( napastnik, defensywny pomocnik, obrońca na środek).
Posted by: qanu1

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 02:53

Widzew strzeli bramkę 1,60 boks


Po poniedziałkowym treningu, który odbył się na bocznym boisku, widzewiacy wyjechali na mecz z Wisłą Kraków. Na to spotkanie trener Andrzej Kretek zabrał 18-osobową kadrę, taką samą, jaka została wpisana do protokołu meczowego na spotkanie z Jagiellonią. Przy czym, we wtorkowym meczu i tak będzie mogło zagrać tylko 17 z nich, bo Mindaugas Panka pauzuje za kartki, które zobaczył w dwóch meczach PP.

Obrona to w tej chwili największy problem białej gwiazdy,
a po tym co zobaczyłem w piatek w Łodzi śmiem twierdzić
że goście w tym meczu ukują i to może nie raz.

smile
Posted by: andegawen

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 03:28

Poczytajcie o 'zlotym chlopcu'
pierwszy link w wyszukiwarce
http://www.google.com/search?q=Historia+przyja%C5%BAni+i+zdrady.+Inna+ni%C5%BC+wszystkie...&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Profesor laugh bardzo nie chce przyznac sie do bledu i dzis go jeszcze nie zwolni
Ja bym nie ruszal tego meczu na sportowo dwojka ale jak zorganizowali sobie mecz z TSV to czemu nie maja wygrac z Lechem
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 04:04

"wyniki sa jakie sa w ostatnich sezonach, ale co by nie mowic jest to najlepszy okres (ostatnie lata ) Cracovii od wielu wielu lat i my potrafimy to docenic"

napisalem, ze ten okres jest najlepszy w Pasach od wielu wielu lat ( okres - pare lat wstecz i obecny rok, w ktorych gramy w ekstraklasie walczac o utrzymanie co sezon praktycznie zeby bylo jasne ), tak jak masz zacytowane u gory a nie pisze o obecnym sezonie bo co w nim niby wyjatkowego mialoby byc ? czemu przeinaczasz moja wypowiedz ? wspomnialem to bo wypomniales wyniki z ostatnich lat nasze wiec sie odnioslem do tego wiec juz tego ciagnac nie musimy

gdyby 'kadry' graly to Cracovia nie bylaby w tym miejscu, w ktorym jest wiec po co piszesz o kadrowym biciu Lecha nas na glowe ? kazdy to wie, to przeciez mistrz Polski ale to raczej nie zadecyduje w srode

zeby bylo jasne, ja tego meczu nie bede gral i osobiscie blizej mi do wygranej Lecha, jednak kurs troszke maly ale bronie powaznego gadania i sensownego pisania dlatego bez komentarza niektorych rzeczy nie moge zostawic


alez milusia podusia wink
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 05:37

To ja już nie wiem do czego sprowadzamy rozmowę skoro cały czas piszę w perspektywie środowego pojedynku na Kałuży a nie jaka jest szansa na lepszą przyszłość w Cracovii jak przyjdzie nowy trener (bo temat to pp a nie rozm.o.pl.piłce)
Do środy moim zdaniem nie ma szans na żadne pozytywy nawet jak przyjdzie nowa miotła, szansa tylko w negatywach Lecha i tyle jak dla mnie.
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 05:45

Lech ma piłkarzy na wyższym poziomie niż wy i dla jasności o tym piszę, Cracovia ma paru obiecujących graczy ale kolektyw tworzy się w miarę wyrównaną kadrą (nie mylić z szeroką, choć brak konkurencji nie motywuję graczy do większej pracy)
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 26/10/2010 20:06

futbol ŁKS-Lechia Gdańsk x2 1,4

Obrona Łodzian pozbawiona Woźniczki i Adamskiego już na bardzo wiele pozwalała Odrze Wodzisław.

Dzisiaj czeka ich pojedynek z najtrudniejszym rywalem w tym sezonie.

Lechia bardzo poważnie podchodzi do PP , ŁKS też ma mocną kadrę meczową. Ale tutaj zapewne trener łodzian kilka rotacji powinien zrobić i dać odpocząć paru zawodnikom przed meczem w Katowicach.

Priorytetem dla ŁKSu jest powrót do elity , dlatego wielkiego parcia na PP tu nie ma.

ciekawie sytuacja jest przedstawiona okiem łodzian :

pojedynek na papierze

Wg mnie Lechia potwierdzi niezłą ligową dyspozycję i wysokie aspiracje i po 90 minutach będzie w kolejnej rundzie PP albo przynajmniej w dogrywce.
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 00:10

Originally Posted By: kfjatek
O składzie Lecha na środę na razie nic nie można powiedzieć, poza tym że w bramce pewnie Burica zastąpi Kotorowski. Zieliński dla którego mecz z Cracovią może być ostatnim w Lechu, ma bardzo małe pole manewru. Bo kto ma grać, jak nie ma ławki? Zapotoka? Możdzeń? Wilk? Wichniarek jak właśnie podał Orange Sport Info poleciał do drużyny ME. Ambitny Drygas - noga złamana. Wojtkowiak - kontuzjowany. Może szanse dostanie Gancarczyk? Ale co to ma zmienić? Bandrowski w którym pokładam nadzieję, jeszcze chyba cały czas nie jest gotowy do gry.
Lech do stolicy Małopolski pojechał bez pięciu piłkarzy. Z Cracovią nie zagrają kontuzjowani Grzegorz Wojtkowiak i Kamil Drygas, zawieszeni za kartki Manuel Arboleda i Seweryn Gancarczyk oraz Artur Wichniarek, który po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego znajduje się w słabszej dyspozycji. Ich miejsce w kadrze na mecz zajęli Mateusz Możdżeń oraz wracający po kontuzjach Tomasz Bandrowski i Jacek Kiełb.
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 15:50

kadra Cracovii bedzie znana na kilka godzin przed meczem dopiero

boje sie jednej rzeczy, Ulatowski wiedzac, ze szukany jest jego nastepca moze miec gdzies dzisiejszy mecz, wystawic sklad wedle swojego widzi mi sie bo przeciez raczej pewne jest, ze dzisiejszy mecz jest jego ostatnim w Cracovii, powazny trener pozwoli sobie na cos takiego ?
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 15:52

jeszcze ciekawostka, pan przereklamowany, bez osiagniec Bakero zazadal sobie 100 tys zl miesiecznie !!!
Posted by: pacyfista

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 16:00

Originally Posted By: craax
jeszcze ciekawostka, pan przereklamowany, bez osiagniec Bakero zazadal sobie 100 tys zl miesiecznie !!!


craax zaproponuj Bakero wspolprace ,masz wiedze jak ustawic zespol ,znasz srodowisko ,realia

czyli wszystko czego nie ma Hiszpan.

Uwazam ze okolo 9tys powinien miesiecznie Bakero zaplacic za taka wiedze

nie zbiednieje zostanie panu Bakero jeszcze 91 tys na waciki
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 16:06

bylem w szoku gdy sie o tym dowiedzialem, niepowazny gosc, rozumiem jakby mial niewiadomo jakie osiagniecia w swoim kraju czy u nas w Polsce, a on zostal zwolniony co dopiero po klapie w Polonii i rzuca sobie taka cene, nienormalny - choc akurat ciesze sie z tego, bo uwazam ze z nim bysmy na pewno spadli, tak jak pacyfista wspomniales on nie zna realii polskiej pilki i na pewno w tej sytuacji by nie pomogl
Posted by: herrena

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 20:03

Widocznie zna realia polskie. Po spokojnym utrzymaniu Polonii w ekstraklasie w nowym sezonie po pierwszej porażce od razu poleciał, a to już jest typowo polskie smile (no może jeszcze swojego czasu Jesus Gil tak wyrzucał w Hiszpanii).

Nie musi znać piłkarzy, ani realiów, przesiąkł już tym polskim szambem i próbuje złapać dojną krowę tak jak Henio i paru pseudograjków w Zabrzu.

Chcieliście wydymać Freda to teraz Fred wydyma was wink
Posted by: bludek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 20:59

Z drugiej strony to tylko 25 tyś. euro, a Bakero w odróżnieniu od naszych trenerów może znaleźć sobie robotę za granicą. Bardzo możliwe, że porównywalne pieniądze oferują kluby z 3 ligi hiszpańskiej... Mimo wszystko nazwisko ma mocne. Wyniki w Polonii najgorsze nie były. Do tego pewnie ma solidnego agenta, który już próbuje go gdzieś wepchnąć. Niewykluczone, że znajdzie robotę za podobne pieniądze, niekoniecznie w Polsce.
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 21:03

Originally Posted By: bludek
Z drugiej strony to tylko 25 tyś. euro, a Bakero w odróżnieniu od naszych trenerów może znaleźć sobie robotę za granicą. Bardzo możliwe, że porównywalne pieniądze oferują kluby z 3 ligi hiszpańskiej... Mimo wszystko nazwisko ma mocne. Wyniki w Polonii najgorsze nie były. Do tego pewnie ma solidnego agenta, który już próbuje go gdzieś wepchnąć. Niewykluczone, że znajdzie robotę za podobne pieniądze, niekoniecznie w Polsce.

wlasnie on nie ma nazwiska, nie znaczy nic w swiecie trenerskim nigdzie poza Polska, gdzie uciulal cos tam z Polonia rok temu a w tym roku stracil w niej prace !!!
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 22:01

widocznie praca w Cracovii nie interesuję go zbyt bardzo skoro tyle sobie krzyknął
Posted by: Jose

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 22:02

trener z niego żaden, w sam raz na takie ligi jak nasza, ma znane nazwisko media to kupują, czego więcej chcieć smile
zbyt dobry trener w polskiej lidze nie może być ponieważ zawodnicy zaczną się skarżyć

choć z drugiej strony czy Polonia grała za jego czasów dramatycznie ? nie wydaje mi się, osobiście jestem zdania że Polonia może przegrać i wygrać z każdym i taki status trochę jeszcze potrwa a żaden talent trenerski na ławce tego nie zmieni

w zasadzie to całą dyskusję trzeba zacząć od tego jaki wpływ na zespół miał Bakero a jaki szanowny prezes Wojciechowski...
dla mnie ten gość powinien dać kasę i w sobotę w niedziele posiedzieć sobie na meczu w loży vip , no i oczywiście załatwiać sprawy związane z finansami klubu a nie wpieprzać się w ustalanie składu czy taktyki na mecz, przecież to jest chore ma tylu ludzi obok siebie i nikt mu jeszcze nie dał do zrozumienia, że tym sposobem tylko wywala swoją kasę w błoto... smirk

craax, wracają do Bakero; argument że stracił pracę w Polonii i jest słabym trenerem brzmi trochę nie poważnie
tam już byli szkoleniowcy, którzy na 15 możliwych punktów zdobywali 13 i lecieli z hukiem (chyba Bobo tak miał)
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 27/10/2010 22:11

no moze go zbyt bardzo nie interesuje, ja tam nie wiem ale dobrze, ze nie zgodzil sie Filipiak na takie kwoty bo to jest chore w przypadku takiego trenera

Jose ale co on ugral z ta Polonia w tym sezonie majac taka szeroka i mocna kadre ? tym razem Wojciechowski jakies tam male podstawy do wywalenia Go mial
Posted by: lupus

Re: Puchar Polski 2010/11 - 29/11/2010 06:32

Znamy już kolejne pary.

Lech Poznań - Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Posted by: Filippo

Re: Puchar Polski 2010/11 - 20/02/2011 08:40

Lech Poznan - Polonia Warszawa
Typ: X - 3.25 Ladbrokes

Juz dzis o 15:30 ruszają po długiej przerwie polskie rozgrywki ligowe. Co prawda to jeszcze nie liga, ale bardzo ciekawie zapowiadajacy sie mecz Pucharu Polski. Zmierzą sie ze sobą Polonia i Lech. Obie druzyny zawodziły w rundzie jesiennej w lidze. Lech z kolei grał swietnie w pucharach europejskich. Nową runde takze zaczeli dobrze od zwyciestwa z Bragą, jednak gra nie olsniewala. Polonia z kolei bardzo dobrze spisywała sie w meczach przedsezonowych. Udalo im sie ograc m.in. Zenit. Sądze, ze najprawdopodobniejszym wynikiem jest remis. Mimo wszystko druzyny dysponuja zblizonym potencjalem. Murawa znow bedzie w bardzo zlym stanie co z pewnoscia utrudni strzelanie bramek. Na pewno Polonii bedzie zalezec na PP poniewaz przez lige ciezko bedzie im awansowac. Wydawaloby sie, ze Lech takze powinien walczyc wlasnie przez Puchar Polski, jednak Bakero zapowiedzial, ze da odpoczac kilku zawodnikom. Ostatni mecz tych druzyn w Poznaniu zakonczyl sie remisem 2:2, mam nadzieje, ze jutro takze bedzie remis, chociaz spodziewam sie raczej wyniku 0:0.
Posted by: Kukis

Re: Puchar Polski 2010/11 - 20/02/2011 17:05

Originally Posted By: Filippo
Nową runde takze zaczeli dobrze od zwyciestwa z Bragą, jednak gra nie olsniewala.


Polecam nieco dokładniej analizować sytuację. Argumentując swój typ (X) tym, że gra Lecha z Bragą nie olśniewała wystawiasz się na śmieszność.
1. Warunki pogodowe. Nie zamierzam się rozwijać, ale przy takim mrozie i padającym śniegu nie gra się łatwo.
2. Założenia taktyczne na mecz. Zawodnicy w wywiadach po meczowych, jak i sam Bakero przyznali zgodnie, że trener nakazał im grać długą piłką. Czyli brzydko ale skutecznie. I wygrali nie tracąc bramki. Czy o to nie chodzi w piłce?
3. Nie grał Murawski. Na lewej obronie grał dużo gorzej grający piłką zawodnik, nerwus Seweryn Gancarczyk. W meczu z Polonią prawdopodobnie obejrzymy Luisa Henriqueza.

Cytat:
Mimo wszystko druzyny dysponuja zblizonym potencjalem.

Mimo wszystko polecam się przejść na spacer. POTENCJAŁ to gracze Lecha mają na pewno większy.
Cytat:
Murawa znow bedzie w bardzo zlym stanie co z pewnoscia utrudni strzelanie bramek.

Nie wiem co wy bierzecie w tym Radomsku, że stamtąd widać murawę na Bułgarskiej.

Biorąc powyższe pod uwagę plus:
- komplet widzów(?)
- dobrą formę defensywy Lecha

obstawiam DW 2:0, 1:0.
Posted by: Filippo

Re: Puchar Polski 2010/11 - 20/02/2011 20:10

Cytat:
1. Warunki pogodowe. Nie zamierzam się rozwijać, ale przy takim mrozie i padającym śniegu nie gra się łatwo.


Otóz to, dzisiaj pewnie bedzie podobnie ;]

Cytat:
Mimo wszystko polecam się przejść na spacer. POTENCJAŁ to gracze Lecha mają na pewno większy.


Potencjał posiadają bardzo zblizony. Popatrz na kadre Polonii - SZEROKA i wyrównana. Linia obrony bardzo silna (Sadlok, Jodlowiec), w pomocy maja swietnego Mierzejewskiego (tak kreatywnego, a zarazem szybkirgo i swietnego technicznie zawodnika w Lechu nie ma). No i w ataku Sobiech.

Cytat:
- komplet widzów(?)


hłe, hłe, hłe. Juz widze ten komplet widzow na meczu Pucharu Polski :E Jak na Wisle w lidze bylo 20 tysiecy :E

Nie wiem dlaczego jestes takim optymistom. Lech do tej pory w lidze i pucharze polski grał bardzo slabo. To, ze wygrali z Braga nic nie zmienia. Bo nie oszukujmy sie, ze Braga grala rezerwowym skladem, wiekszosc murzynow pewnie po raz pierwszy zobaczyla snieg i mroz. I taką murawe smile

Cytat:
Nie wiem co wy bierzecie w tym Radomsku, że stamtąd widać murawę na Bułgarskiej.


Nie trzeba mieszkac w Poznaniu, zeby wiedziec, ze murawa na Bulgarskiej to glebszy problem i praktycznie nie bylo meczu, w ktorym wygladalaby dobrze. Podobno ma sie kroic jakas grubsza wymiana, to moze wtedy cos sie zmieni.

Polonia ma ambicje i potencjal jak juz mowilem podobny. Wystarczy przypomniec ostatni mecz na Bułgarskiej gdzie gdyby Sobiech trafil do puste to bylby pogrom. Remis sa IMO w stanie spokojnie ugrac.

pozdro
Posted by: szuwi1

Re: Puchar Polski 2010/11 - 20/02/2011 20:38

http://kamera2012.eu/poznan1/
http://kamera2012.eu/poznan2/
to jesli chodzi o warunki pogogdowe, a przynajmniej stan murawy.
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 01/03/2011 02:58

Ruch-Legia 2

Przypuszczalne składy:

Ruch: Matko Perdijić - Żeljko Djokić, Rafał Grodzicki, Piotr Stawarczyk, Grzegorz Bronowicki - Wojciech Grzyb, Marek Szyndrowski, Andrej Komac, Sebastian Olszar, Marek Zieńczuk - Maciej Jankowski

Legia: Wojciech Skaba - Srdja Kneżević, Marcin Komorowski, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Manu, Alejandro Cabral, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Michal Hubnik

Na papierze Legia wydaje się nieco lepsza , ale różnie to bywa. Jeżeli defensywa zagra tak jak w Krakowie to nawet Ruch może pokusić się o zwycięstwo. Z przodu gra wyglądała całkiem nieźle natomiast im blizej własnej bramki tym gorzej. Chciałbym zobaczyć dobrą współpracę pomiędzy Cabralem Radovicem Kucharczykiem i Hubnikiem. Wypracowanie przewagi w środkowej strefie boiska może mieć kluczowe znaczenie. Jeżeli w ofensywie zagrają tak jak z Cracovią i uda się wyeliminować mankamenty w grze obronnej to zwycięstwo bardzo możliwe.
Posted by: olopatronat

Re: Puchar Polski 2010/11 - 01/03/2011 05:11

Ruch - Legia under 2,5

Znajac zycie skonczy sie 1:0 dla Ruchu po jakims fartownym golu...

Historia spotkan zdecydowanie przemawia za underem. Ostatnie spotkania w Chorzowie konczyly sie porazka Legii 1:0. Pogoda tez zacheca do grania undera. Mam jednak nadzieje, ze Legia tym razem awansuje w PP z Ruchem i pierwszego spotkania nie przegra boks
Posted by: Belm0o

Re: Puchar Polski 2010/11 - 01/03/2011 05:18

ode mnie :
Ruch - Legia x2 po około 1,4 bądź czysta 2
Wisła - Podbeskidzie 1 po około 1,45 lub poniżej 2,5 <---- oba zespoły wszystkie swoje mecze w pucharze 1-0... w pucharach się gra żeby nie przegrać... do tego ostatnia kolejna ligowa pokazała, że Polskim zespołom strzelać nie kazano tongue
Posted by: Krystian

Re: Puchar Polski 2010/11 - 01/03/2011 17:31

Wisła - Podbeskidzie

Nie ma tutaj za bardzo co pisac. Wisla po naprawde dobrym spotkaniu w swoim wykonaniu przeciwko Arce dzis nie powinna miec problemow z pokonaniem Podbeskidzia. Pogoda w Krakowie calkiem dobra, takze chlopaki troche fajnej pilki powinni pokazac. Co do Bielska to nie chce mi sie wierzyc, zeby nie postawili jednak autobusu w polu karnym, no ale to im dzis nie pomoze. Jest mocno prawdopodobne, ze Wislacy juz dzis zapewnia sobie awans do 1/2 PP.

Wisla powyzej 1.5 bramki
1.68
Tobet


Polecam.
Posted by: Filippo

Re: Puchar Polski 2010/11 - 01/03/2011 22:30

Wisła - Podbeskidzie
Typ: Wisła -1.5 @2.10

Wisła powinna dzisiaj rozniesc Podbeskidzie. Nowe transfery calkowicie odmienily druzyne. Przede wszystkim w Wisle wreszcie jest srodek pola, ktorym rzadzi Melikson. W dodatku solidnie wyglada Jaliens i Siwakow. Wisla wygrala na trudnym terenie w Gdynii. U siebie są jednak znacznie grozniejsi i nie powinni miec problemu ze strzeleniem kilku goli. Mysle, ze nowi beda chcieli sie pokazac przed krakowską publicznoscia. Genkow powinien cos strzelic. Nie ma co ukrywac, ze Podbeskidzie to po prostu solidna 1-ligowa druzyna (nie wierze w ich awans) i wiele ugrac w Krakowie nie sa w stanie
Posted by: janik85

Re: Puchar Polski 2010/11 - 02/03/2011 01:14

2.03.11 20:30
Polonia W - Lech P
Typ : 2
Kurs : 2.5

O godzinie 20.30 na Konwilktorskiej dojdzie do rewanzowego spotkania pucharu Polski pomiedzy Polonia Warsza a lechem Poznan. W pierwszym spotkaniu tych druzyn w Poznaniu zwyciezyli polonisci 1-0 po trafieniu samobojczym Arboledy. Mecz byl bardzo slabym widowiskiem. W srode bedzie prawdopodobnie podobnie, aczkolwiek lechici beda starali sie odrobic zaleglosci z pierwszego meczu. Nie graja juz oni w Lidze Europejskiej zostala im juz tylko liga oraz puchar. W lidze sa nisko w tabeli i bedzie im ciezko odrobic zaleglosci aby awansowac do europejskich pucharow. Dlatego swojej szansy beda szukac poprzez Puchar Polski. Polonia w zalosnym stylu rozpoczela inauguracje rundy wiosennej-remisujac bezbramkowo u siebie z Gornikiem. Brak Mierzejewskiego byl widoczny golym okiem. Okazji do zdobycia goli praktycznie przez caly mecz nie zdolali sobie stworzyc. Lech jest lepsza druzyna od Gornika i jest aktualnie w lepszej nieco formie. Powinni oni poradzic sobie z Polonia i awansowac do polfinalu tych rozgrywek. Aby awansowac do kolejnej rundy musza bezwzglednie wygrac spotkanie na Konwiktorskiej.
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 02/03/2011 02:00

A dlaczego powinni sobie poradzić? I dlaczego nie poradzili sobie w pierwszym meczu w Pozananiu?

Może i Lech to wygra, ale ja jakoś nie widzę podstaw do grania Kolejorza po takim kursie. Lech musi? Co z tego, że musi? Polonia nie musi?

Górnik zremisował, ale tylko po to tam pojechał. Lechici muszą to wygrać. Muszą się "otworzyć". A Polonia akurat w pierwszym meczu pokazała, że potrafi naprawdę konsekwentnie się bronić. Murawa też sprzyjająca defensywie. Do tego wracają Mierzejewski (robi wg mnie b.dużą różnicę) i Trałka.

I następna rzecz. Chcecie grać Lecha - poczekajcie lepiej na skład. Co tym razem wymyśli Bakero? Niby oszczędzał Stilica na ten mecz i "drewniaka" Gancarczyka. Forma Lecha - żadna. W ofensywie słabizna. Defensywa też przeciętna. Arboleda robi błędy, Bosy to samo. Raczej mocno przeciętny Widzew na Bułgarskiej nie był drużyną gorszą.

NO BET.
Posted by: janik85

Re: Puchar Polski 2010/11 - 02/03/2011 16:04

Przede wszystkim stan murawy !!!
W pierwszym meczu nie poradzili sobie miedzy innymi dlatego ze grali na kartoflisku dwa mecze pod rzad, kosztuje to troche energii i sil, nieprawdaz? Polonia przyjechala wypoczeta idlatego fuksem wygrala. Dzisiaj bosiko zweryfikuje umiejetnosci techniczne pilkarzy. Zawodnicy Lecha sa lepsi technicznie od polonistow. A Widzew nie jest przecietna druzyna. Maja lepszego trenera niz Polonia. Polonia jest cienka jak barszcz. To co pokazali w ostatnim meczu to padaka. Zadnej sytuacji nawet 80% nie zdolali sobie stworzyc. Lechowi wystarczy staly fragment gry, badz prostopadla pilka Krivtsa lub Stilica do Rudnevsa i moze byc bramka. Stawiam zwyciestwo Lecha bo spodziewam sie wyniku 1-0 i dogrywki, ale jak bedzie zobaczymy. To jest tylko moja opinia na temat tego meczu.
Posted by: ice18

Re: Puchar Polski 2010/11 - 02/03/2011 16:32

a boisko na Polonii to jak w Madrycie ? przecież to też kartoflisko.
Posted by: Ojro

Re: Puchar Polski 2010/11 - 02/03/2011 22:27

Polonia Warszawa - Lech Poznan

Pierwsza kolejka w Eklasie i Polonia remisuje u siebie z Górnikiem 0-0, a Lech wygrywa z Widzewem 1-0.
Ostatni mecz w PP Lech przegral z Polonia 1-0 i to w Poznaniu. Jaka taktyke zobaczymy na Konwiktorskiej ? Bakero powinien postawic na atak, bo jakos musza odrobic ta bramke. A Polonia bedzie sie bronila ? Górnik przyjechal po 1 punkt i na tej murawie w Wawie bylo to zadanie dosyc latwe.

Polonia teraz powznie podchodzi do pucharów:

Cytat:
&#8220;Trening jest zamknięty, ponieważ nie chcemy, aby obserwował nas ktoś z Lecha Poznań&#8221; - powiedział Jan de Zeeuw, dając do zrozumienia, iż drużyna &#8220;Czarnych Koszul&#8221; podchodzi bardzo poważnie do środowej rywalizacji.


Nie ogladalem meczu z Widzewem, ale wydaje sie ze byl rownie nudny co ten 2 godziny wczesniej. Ponadto, jesli Gancarczyk i Stilic poza kadra byli, znaczy to, ze cos moze byc na rzeczy.

PP to jedna z najkrotszym okazji aby zagrac europejskich pucharach. Lech powinien otworzyc sie i atakowac, co gospodarze powinni wykorzystac. Licze ze zagraja pelnym skladem wraz z Mierzejewskim i Tralka.

Polonia @ 2,5 LB 3/10
Posted by: janik85

Re: Puchar Polski 2010/11 - 03/03/2011 05:10

No chyba troche inaczej wygladal dzisiaj mecz Polonii z Lechem niz w Poznaniu. Fajnie, ze wygral Lech (kurs trafiony) - chociaz z drugiej strony szkoda Polonii...
Posted by: igea23

Re: Puchar Polski 2010/11 - 15/03/2011 17:06

Legia Warszawa - Ruch Chorzów

Legia ostatnią porażką ze Śląskiem w lidze skomplikowała sobie sytuację w tabeli, strata do Wisły urosła bowiem do pięciu punktów. Prosta droga do europejskich pucharów prowadzi przez Puchar Polski, wprawdzie 0:0 daje awans Legii, jednak nie sądzę by ten mecz zakończył się takim wynikiem. Co poza klasą sportową obu drużyn skłania mnie do zagrania na Legię?. Przede wszystkim to, że Ruch musi walczyć o utrzymanie a w piątek czeka go bardzo ważny mecz z Górnikiem Zabrze, ważny nie tylko w kontekście walki o utrzymanie, są to wszak Wielkie Derby Śląska.
Trener Fornalik postanowił zostawić w Chorzowie dwóch piłkarzy z podstawowego składu, po to, by oszczędzali siły na Wielkie Derby Śląska. &#8211; Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że liga jest bardzo ważna, dlatego muszę dokonać kilku zmian w składzie.

Typ: Legia Warszawa
Posted by: młody gniewny

Re: Puchar Polski 2010/11 - 15/03/2011 19:16

W składzie Legii dojdzie do kilku przetasowań ze względu na kontuzje, ale też formę. PP to dobra szansa na sprawdzenie jak zagrają teoretyczni dublerzy przy słabszej formie niektórych zawodników pierwszego składu. Na ławkę ma trafić Manu, najbardziej krytyowany piłkarz Legii, a także będący zdecydowanie pod formą Astiz. Zastąpić ich mają Wolski i Kelhar. Złą wiadomością jest kontuzja Hubnika, który bardzo dobrze wkomponował się w zespół, szanse gry dostanie Chinyama albo Mezenga.

Skorża w wywiadach bardzo podkreśla ile znaczy dla Nich ten puchar, trochę chyba obawiając się o posadę przy nie zdobyciu mistrzostwa.

W Chorzowie tuż przed Wielkimi Śląskimi derbami, trener gości jest bardziej stonowany i ma oszczędzić kilku graczy, dla Ruchu jest to nie tylko bardzo prestiżowy mecz, ale też potrzebują punktów w walce o utrzymanie.

Legia @1.66 7/10 Pinnacle
Posted by: igea23

Re: Puchar Polski 2010/11 - 16/03/2011 05:58

Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków

Właśnie dlatego szkoleniowiec nie ma zamiaru kierować się tym, czy któryś z zawodników zagrał do tej pory we wszystkich meczach, czy też występował rzadziej. &#8222;Wszyscy zawodnicy są w najwyższej formie, bardzo dobrze wygląda też regeneracja drużyny po meczach. Dla piłkarzy w czołowych klubach nie może być problemem granie dwa razy w tygodniu&#8221; &#8211; podkreślił trener.
Ta wypowiedź trenera Wisły pozwala mi sądzić, że Wisła w przeciwieństwie do pierwszego spotkania wystąpi w najsilniejszym zestawieniu. Przemawia za tym również fakt, że Krakowianie wypracowali sobie 5pkt przewagę w lidze i mogą skupić się na bardzo ważnym meczu pucharowym. Do awansu potrzebne jest zwycięstwo i wierze, że krocząca od wygranej do wygranej w Ekstraklasie Wisła pokona drugoligowca z Bielska.

Typ: Wisła Kraków, kurs 1,72
Posted by: milan1231

Re: Puchar Polski 2010/11 - 16/03/2011 22:59

Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków
Typ: 1X ,kurs 2,10 bet 365

Wisła po raz trzeci z rzędu odpadnie w 1/4 PP.Wydaje się to mało prawdopodobne, jednak zaliczka Podbeskidzia z pierwszego spotkania na Reymonta na uprzywilejowanej pozycji stawia górali z Bielska Białej.Dla większości zawodników z Podbeskidzia ten mecz będzie największym wydarzeniem w karierze piłkarskiej.Na pewno nie zabraknie im ambicji i determinacji tylko czy starczy umiejętności?Jeżeli będą mieli trochę szczęścia powinni awansować.Trzeba zwrócić uwagę na fakt ,że do Bieska Białej przyjeżdża lider polskiej ekstraklasy .Jednak rozgrywki PP rządzą się swoimi prawami i niespodzianka jest możliwa i mile widziana i oczekiwana przez miłośników polskich gór.Taki mecz
w Bielsku Białej zdarza się raz na 50 lat.A szansa wyrzucenia
Wisły za burtę PP raz na 100 lat!
Posted by: royalflush

Re: Puchar Polski 2010/11 - 17/03/2011 00:01

Podbeskidzie prezentowało się lepiej w pierwszym meczu, no ale z obecnym podejściem stado kurczaków lepiej by wyglądało wink
Mecz bez historii bez jakości.Piłkarze Wisły w eksperymentalnym składzie przeszli obok meczu licząc na łatwe zwycięstwo, dzisiaj jadą do Bielska na ,,Rewanż,, i mam nadzieje z odpowiednim nastawieniem.
Mimo porażki 0-1 to Wisła powinna być w lepszych nastrojach, w lidze dobra zaliczka wpłynie pozytywnie na zespół.
Podbeskidzie tak naprawdę walczy o awans do ekstraklasy, meczy jest sporo po wygranej w Krakowie utonęli w zachwycie wracając na tarczy z Polkowic.
Mecz na pewno prestiżowy dla mieszkańców i piłkarzy no ale powiedzmy sobie wprost, to co się mówi że przemawia za Podbeskidziem to historyczna chwila (choć lepszą będzie ekstraklasa), pełen stadion (3.5k) i fantazja mniej przychylnych ludzi laugh Jeśli zagrają swoje nie będzie większych problemów z awansem, wystarczy wygrać.A jak będzie zobaczymy w krutce
Posted by: craax

Re: Puchar Polski 2010/11 - 17/03/2011 01:49

w krutce ? ?


nie oszukujmy sie, brak wygranej wislakow w takim meczu to bylaby tragedia i wielka senscacja, widac ze PP sobie nie odpuszczaja i dzisiaj grajac chocby na 80 % powinni spokojnie ograc Bielsko - bo sa w kazdym elemencie lepsi, zaczynaja od butow w ktorych graja wink
Posted by: milan1231

Re: Puchar Polski 2010/11 - 17/03/2011 04:28

[quote=milan1231]Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków
Typ: 1X ,kurs 2,10 bet 365

Wisła po raz trzeci z rzędu odpadnie w 1/4 PP.Wydaje się to mało prawdopodobne, jednak zaliczka Podbeskidzia z pierwszego spotkania na Reymonta na uprzywilejowanej pozycji stawia górali z Bielska Białej.Dla większości zawodników z Podbeskidzia ten mecz będzie największym wydarzeniem w karierze piłkarskiej.Na pewno nie zabraknie im ambicji i determinacji tylko czy starczy umiejętności?Jeżeli będą mieli trochę szczęścia powinni awansować.Trzeba zwrócić uwagę na fakt ,że do Bieska Białej przyjeżdża lider polskiej ekstraklasy .Jednak rozgrywki PP rządzą się swoimi prawami i niespodzianka jest możliwa i mile widziana i oczekiwana przez miłośników polskich gór.Taki mecz
w Bielsku Białej zdarza się raz na 50 lat.A szansa wyrzucenia
Wisły za burtę PP raz na 100 lat!

SENSACJA stała się faktem !!!BRAWO PODBESKIDZIE!!!
Wisła to lider ekstraklasy,chyba tymczasowy !!!
Posted by: panas7

Re: Puchar Polski 2010/11 - 05/04/2011 04:12

Lech - Podbeskidzie
typ: Lech Poznań

Niespodziewanie w półfinale zobaczymy drużynę z Podbeskidzia która w ćwierćfinale jak wiemy jescze bardziej niespodziewanie zwyciężyła dwumecz z Wisłą Kraków. Przejdzmy jednak do meczu półfinałowego, zdecydowanym faworytem spotkania jak również dwumeczu jest Lech. Bakero zapowiadał że w spotkaniu u siebie będą chcieli zapewnić sobie awans do finału, w Kolejorzu zabraknie Rudnevsa i Kiełba, niepewny jest występ Arboledy i Wojtkowiaka. W ataku miejsce Rudnevsa zajmie Ubiparip który bardzo przyzwoicie zaprezentował się w meczu ze Śląskiem. Liczę na zwycięstwo różnicą kilku bramek, lecz stawiam na zwycięstwo Lecha bez handi. Uważam że jest to bardzo ciekawy typ na jutro.

typ konkursowy ladbrokes
Posted by: huczek

Re: Puchar Polski 2010/11 - 06/04/2011 01:45

4)
2W/0L +450 (1 mecz w trakcie)
Piłka nożna, Puchar Polski , 06.04.2011 godz.: 18:30
Spotkanie: Lechia - Legia
Kurs: 2.63
Typ 2
Bukmacher:Ladbrokes

Analiza:
Chyba juz wyczerpal limit nieszczescia na ten sezon trener Skorza. Po mimo dobrego ustawiania druzyny i naprawde przyzwoitej gry Legionisci przegrali 3 mecze pod rzad. Dominowali w starciuu ze Slaskiem, mecz przypominal doslownie obrone Czestochowy (1-2). Zdecdyowanie przewazali takze w pojedynku z Belchatowem (0-2). No i kompletnie nie mam pojecia jak przed wlasna publicznoscia prowadzac po pierwszej polowie 2-0 z Ruchem nie wywalczyli nawet jednego oczka. Przeciez po pierwszych 45 minutach mogli prowadzic nawet 3,4 bramkami. Przede wszystkim słabo fukncjonuje obrona bramki i to niezaleznie kto stanie pomiedzy slupkami. Najgorzej jednak wyglada formaca defensywna. W tym przypadku zbawieniem moze byc powrot Dicksona Choto. Jezeli chodzi o pomoc i atak to tak naprawde nie mozemy miec zastrzerzen do tych formacji. Radovic, Rubus, Hubnik, Kucharczyk czy Vrdolja to jak na nasza lige naprawde solidni zawodnicy. Rywale juz na pierwszy rzut oka wygladaja zdecdyowanie slabiej. Własciwie w ekipe gosci wyroznic mozna zaledwie Traore i Surme. Bez tych zawodnikow obecna 3 pozycja w lidze i półfinał pucharu Polski bylby tylko sfera marzen. Z ta dwojka na LEgie moze byc jendak za mało. Warszawiacy przyjada do Gdanska na pelnym gazie. Z reszta duzo sie mowi o ewentualnym zwolnieniu Skorzy co takze bedzie mialo wplyw na ich nastawienie. Jak dla nie zdeterminowani Legionisci po takim kursie sa jak najbardziej warci gry.
Posted by: Kura

Re: Puchar Polski 2010/11 - 06/04/2011 02:21


Originally Posted By: huczek
Chyba juz wyczerpal limit nieszczescia na ten sezon trener Skorza. Po mimo dobrego ustawiania druzyny i naprawde przyzwoitej gry Legionisci przegrali 3 mecze pod rzad. Dominowali w starciuu ze Slaskiem, mecz przypominal doslownie obrone Czestochowy (1-2). Zdecdyowanie przewazali takze w pojedynku z Belchatowem (0-2). No i kompletnie nie mam pojecia jak przed wlasna publicznoscia prowadzac po pierwszej polowie 2-0 z Ruchem nie wywalczyli nawet jednego oczka.


laugh laugh przepraszam , ale nie mogłem się powstrzymać , ty naprawdę uważasz że te wszystkie porażki to wina nieszczęścia? mecz ze Sląskiem obrona Częstochowy? zdecydowana przewaga w Becłhatowie - Legia w drugiej połowie oddała 2 niecelne strzały na bramkę faktycznie miazga, najwięcej porażek w lidze po Cracovii , ujemny bilans bramkowy



Originally Posted By: huczek

Rubus, Vrdolja


za znajomość składu to powinieneś dostać od kibiców Legii z liścia jak Rzeźniczak
Posted by: Legia

Re: Puchar Polski 2010/11 - 06/04/2011 21:38

typ konkursowy

Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa X kurs 3,1

Tylko jedno przemawia za Legią - powrót Choto do składu. Drużyna jest psychicznie rozbita, Skorża jest już na wylocie, dzisiaj ma się ponoć Walter spotkać z Okuką czy Kasperczakiem jak podają media wink . Może w tym meczu trochę będą się starać bo właściciele obiecali 300 000 Euro za zdobycie PP. Na ostatnie 7 spotkań z Lechią Legioniści wygrali 6, natomiast Lechia raz ale miało to miejsce na jesieni. 3:0 na łazienkowskiej.
Być może Legia tym meczem odbije się od dna, krąży też wersja że jak Skorża nie wygra dwóch najbliższych meczów to wylatuje. Czy piłkarze uratują dziś głowę Skorży ? W tym sezonie gdy Legię wszyscy skazywali na pożarcie ( Lech, Widzew, Korona ) na przekór wszystkim Legia wtedy wygrywała , czy tak będzie i tym razem ? przekonamy się już za parę godzin. Według mnie obydwie ekipy zagrają dosyć zachowawczo i pogodzi ich remis.
Posted by: Rivaldinho

Re: Puchar Polski 2010/11 - 03/05/2011 16:05

Final Pucharu Polski.. wielki mecz Lech - Legia.. czysto na papierze.. bo obie ekip ostatnio nie graja nic rewelacyjnego.. ogladalem po 2 ostatnie mecze obu ekip i w mojej ocenie zapowiada sie dzis nudny final.. z nastawieniem obu ekip na obrone.. i szukaniem szczescia glownie przy stalych fragmentach gry.
Nie spodziewam sie tutaj gradu bramek.. a nie zdziwie sie jezeli zakonczy sie mizernym 0-0.
Obie ekipy z problemami kadrowymi.. Obie drużyny nie będą mogły zagrać w najsilniejszych składach. W zespole Lecha zabraknie kontuzjowanych Marcina Kikuta, Tomasza Badrowskiego i Kamila Drygasa. Do dyspozycji trenera powinien być Manuel Arboleda, który odpoczywał podczas ligowego meczu z Zagłębiem.
Z poważnymi problemami kadrowymi boryka się trener Legii Maciej Skorża. Na boisku na pewno zabraknie Takesure Chinyamy, pod znakiem zapytania stoją natomiast występy Ivicy Vrdoljaka, Jakuba Rzeźniczaka i Dicksona Choto. Ostatni z nich kontuzji doznał podczas piątkowego meczu z Widzewem.

Mam pogranego Lecha jako zwyciezce Puchru juz jakis czas temu przed meczami polfinalowym i tego sie bede trzymal.. jednak czy uda im sie to w 90 minut.. ciezko wytypowac..
Stawka ogormna.. obie ekipy zawodza w lidze i dzisiejszy mecz jest furtka do ligi europy.. jako kibic zycze Lechowi, aby wygral dzis puchar, bo co roku dostarczaja pozytywnych emocji nam kibicom.. a w Legie jakos specjalnie nie wierze..

Reasumujac spodziewam sie nudnego widowiska z mala iloscia bramek.. polecilbym underki 2.5 albo nawet 1.5 ale LB tego nie ma wiec do konkursu sprobuje X, bo jakos najblizej mi dzis do tego wyniku.
Na moje oko 0-0, lub przy prowadzeniu Lecha 1-0 dwie opcje.. w koncowce Legia rzuca wszystko na jedna karte konczy sie 1-1 albo konterke i 2-0 smile
Dzis w Bydgoszczy bardzo chlodno, ale na stadionie bydgoskiego Zawiszy napewno bedzie goraco grin przynajmniej na trybunach (bede tam :p)
Najbardziej polecalbym dzis Lecha jako zwyciezce pucharu, ale LB takze nie ma takiej opcji, wiec sprobujemy remis. (mysle ze mozna sprobowac bet ze Legie nie strzeli 2.62 Bet365)
Jakby sie nie skonczylo.. oby korzystatnie dla poznaniakow, bo licze na emocjonujace czwartkowe wieczory w LE, a jestem pewien ze Lech nam to zapewni wink
Posted by: chicane

Re: Puchar Polski 2010/11 - 03/05/2011 16:23

Originally Posted By: Rivaldinho
Do dyspozycji trenera powinien być Manuel Arboleda, który odpoczywał podczas ligowego meczu z Zagłębiem.
Arboleda nie zagra za kartki ...
Posted by: raul73

Re: Puchar Polski 2010/11 - 03/05/2011 17:13

Finał pucharu Polski zawsze przynosi dużo emocji i czasami niespodzianek, ale w spotkaniu Lecha z Legią pomimo tego, że mecz odbędzie się w Bydgoszczy faworytem jest Lech. Piłkarze ze stolicy nie są w najwyższej dyspozycji, co potwierdza ich ostatni mecz ligowy z Widzewem. Chociaż Legia wygrała 1:0 to ich gra pozostawia wiele do życzenia i zdecydowanie są w dołku co odzwierciedlają ich ostatnie wyniki. Natomiast Lech radzi sobie nieco lepiej chociaż też jak na razie zawodzą w lidze i jedynym sposobem aby zatrzeć złe wrażenie jest zdobycie Pucharu Polski i tym samym wywalczenie sobie prawa do udziału w Lidze Europy. Jest to ostatnia szansa dla zawodników z Poznania, gdyż w lidze już raczej nie mają szans na miejsce w pierwszej trójce. Poznaniacy są w o wiele lepszej dyspozycji i mają dużo lepszy skład aniżeli Legia. Moim zdaniem to oni zdobędą puchar.
Posted by: Boubson

Re: Puchar Polski 2010/11 - 03/05/2011 17:18

wydaje mi sie ze wszyscy zapominaja o ostatnim ich spotkaniu... raptem 3 tygodnie temu to Legia byla zespolem zdecydowanie lepszym... i smiem zaryzykowac teze ze gdyby nie to ze mecz odbyl sie w Poznaniu i kibice poniesli zespol z Wielkopolski, to to Legia bylaby zespolem zwycieskim... dlatego dzis tez to Legia zdobedzie Puchar...

a co do betow -
under 2,5 8/10
under 1,5 5/10 - zgadzam sie z teoria ze kto pierwszy strzeli ten siegnie po puchar
Posted by: milan1231

Re: Puchar Polski 2010/11 - 03/05/2011 17:52

LECH POZNAŃ - LEGIA WARSZAWA X
Przed nami finał Pucharu Polski w którym spotkają się dwie najbardziej przegrane drużyny rundy wiosennej.Można powiedzieć,że ..słaby gra z jeszcze słabszym..Potwierdzają to wyniki na boisku w tym roku.Jednak dziś oba zespoły na pewno nie będą pamiętać o
swoich słabych meczach tej wiosny. Zwycięstwo i zdobycie Pucharu Polski pozwoli im na odzyskanie twarzy i honoru . Moim zdaniem mecz będzie bardzo wyrównanym spotkaniem,które najprawdopodobniej
zostanie nierozstrzygnięte w regulaminowym czasie .Większość upatruje faworyta w zespole Lecha Poznań trudno się nie zgodzić z tą tezą ,gra i forma wyglądają trochę lepiej od Legii,ale trzeba mieć na uwadze fakt ,że jest to tylko jeden mecz i
dyspozycja dnia może zaważyć o zwycięstwie. Dodatkowo Legia w swojej historii Puchar Polski zdobywała dużo częściej ,bo 13 razy nie zawsze będąc w optymalnej formie.
Posted by: Rivaldinho

Re: Puchar Polski 2010/11 - 03/05/2011 18:18

Pierwsza polowa jak i caly mecz zapowiada sie defensywnie.. w glownym naciskiem na obrone swojej bramki.. tu sie zgodze, kto strzeli 1 bramke moze ta jednobramkowa przewage utrzymac do konca.
Podobaja mi sie 2 bety na HT: (wzialem 0-0HT boks)

HT: 0:0 @ 2.40 Bet365
lub lekko bezpieczniej w tobecie Time of 1st goal (32min)
32:00 min or later/No goal @ 1.75 (co przy 0-0 FT takze wchodzi)