III Liga

Posted by: domi

III Liga - 29/03/2006 21:54

Betandwin od pewnego czasu raczy nas kursami na polską trzecią ligę - myślę, że typowanie tej klasy rozgrywkowej może być wyjątkowo zyskowne, szczególnie teraz na początku, kiedy analitycy z baw nie są za bardzo rozeznani jeśli chodzi o rozkład sił. Jako że jestem Dolnego Śląska spróbuję przedstawić pokrótce odbywające się w ten weekend mecze ligowców z mojego regionu.

Gawin Królewska Wola - Polar Wrocław

Drużyna Gawina znacznie wzmocniła się przed tą rundą. Doszli doświadczeni i ograni zawodnicy, tacy jak bramkarze Artur Hołubiec i Krzysztof Osiński, Paweł Lis i Edwin Kuszyk (oboje z Polaru) i w końcu młodzi Artur Koziara (Pogoń Oleśnica) i Damian Wielgus (Śląsk). Do pełnej formy po kontuzji powrócił Ireneusz Adamski, defensor z ligową przeszłością (Śląsk, Polkowice). Drużyna Gawina ma już pierwszy mecz za sobą - W Świebodzinie, po dobrym meczu pokonała 2:0 liderującą w tabeli Pogoń.

Co do Polaru to trudno napisać cokolwiek pozytywnego... Klub ma olbrzymie problemy finansowe wskutek czego większość zawodników pierwszego składu została wyprzedana. Kadrę próbowano połatać, ale w ogromnej większości sprowadzeni zostali zawodnicy z podwrocławskich miejscowości prezentujący poziom klasy okręgowej... Sam trener Polaru (3 miejsce w tabeli) zapowiada walkę o utrzymanie ale też specjalnie się takim deklaracjom nie dziwię, jako że Polar kadrowo posiada zespół, który byłby średniakiem w dolnośląskiej IV lidze...

Typ: Gawin 1,60 8/10

Jutro postaram się przedstawić krótką analizę dolnośląskiego derby Miedź-Chrobry, chociaż rozstrzygnięcie w tamtym meczu nie jest tak oczywiste jak w tym przypadku.

Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się przemyśleniami na temat meczy z waszych okolic,

Łukasz
Posted by: makusik

Re: III Liga - 30/03/2006 09:56

witam wlasnie przegladalem kursy i chcialem o tym samym meczu napisac ale domi mnie uprzedziles

w sadzadzie potwierdzam to co kolega napisal, mozna smialo grac na gawin ladny kurs

pozdrowka
Posted by: retoox

Re: III Liga - 30/03/2006 12:50

Dobrze ze któs w koncu załozył temat. Mam nadzieje, ze iwecej osob bedzie sie na nim udzielac niz to miało miejsce w rundzie jesiennej

A teraz kilka słow na temat grupy 4:

Stal Stalowa Wola - Górnik Wieliczka

W Stalowej wszyscy licza na awans. Do klubu dołaczyło dwoch dobrych zawodników natomiast z podstawowego składu nikt nieubył. W druzynie pojawił sie doswiadczony pomocnik Sierżega oraz Ghanijczyk Lee Quaye. Boisko na chwile obecna prezentuje sie wzglednie dobrze choc po ostatnich obfitych opadach grac napewno obu ekipom niebedzie. Gornik na pewno zagra podobnie jak ostatnimi laty czyli jak juz wspominałem wczesniej beda sie głownie starali na remisie. Jesli byłby gdzies do zagrania under na to spotkanie to postawiłbym tu niemałe pieniadze, ale ze taki zakład raczej niebedzie przez zadnego buka wystawiony zagram na remis. W meczu tym moze decydowac jedna akcja, ale takowa ze wzgledu na niezbyt łatwe boisko oraz madrze broniacego sie rywala napewno niebedzie latwo stworzyc. Typ: remis 3/10

Wisła II Kraków - Kolejarz Stróże
zmiana terminu w związku z wyjazdem sześciu zawodników Wisły z reprezentacją Małopolski juniorów do Włoch na Turniej im. Jana Pawła II

Motor Lublin - Wierna Małogoszcz

Tutaj zdecydowanym faworytem sa gospodarze. Lublin moim zdaniem najmocnij sie najbardziej przed runda rewanzowa. Druzyna ma walczyc o awans, wiec mecze z przeciwnikami pokroju Wiernej musi poprostu wygrywac. Typ: Motor

Stal Rzeszów - Stal Sanok
Podobna sytuacja jak z Motorem niby powinno byc łatwo i przyjemnie, ale jakos tego klubu nielubie i niewiem co pokaza dlatego narazie sobie chyba to odpuszcze, chyba ze znajde jakis odpowiedni kurs.

Hetman Zamość - Avia Świdnik
Avia moim zdaniem juz sie wyszumiala i o awans walczyc niebedzie. Tu jak cos grac to na gospodarzy. Typ: Zamosc + remis

AKS Busko Zdrój - Tłoki Gorzyce
W Gorzycach sytuacja podobna jak w Polarze tzn. klub sie posypał. Niepewnym nawet było to czy klub przystapi do rozgrywek. W zespole grac beda głownie juniorzy. W sparingach zespol z Gorzyc prezentował sie wybitnie słabo. Typ: AKS Busko

Kmita Zabierzów - Hutnik Kraków
W Kmicie doszło do kilku naprawde interesujacyhc transferow. W druzynie gra wielu zawodnikow z pierwszoligowa "kartoteka" :P W Kmicie sa pieniadze, sa ludzie którzy chca awansowac i naprawde niczego im niebrakuje a juz niejeden raz historia pokazala ze klub z małej wioski jesli ma pieniadze i chce zawlaczyc o awans to nic niestoi na przeszkodzie. Dodatkowa w tym sezonie klub obchodzi jakas tam rocznice powstania klubu i chce to uczcic awansem. Moim zdaniem maja na to duze szanse, dlatego tez pomimo tego ze Hutnik wcale niejest słabym zespołem zagram na gospodarzy. Typ: Kmita
Posted by: quincy

Re: III Liga - 30/03/2006 19:35

Ze względu na stan boisk Świętokrzyski ZPN przełożył w czwartek część planowanych na weekend spotkań 18. kolejki w III lidze.

Zaplanowany na najbliższą sobotę mecz AKS Busko - Tłoki Gorzyce nie odbędzie z powodu złego stanu boiska. Z tego samego powodu odwołany został mecz Wiernej Małogoszcz w Lublinie z Motorem. Przypomnijmy, dwie poprzednie kolejki III ligi zostały przeniesione na 12 i 19 kwietnia.

za 90minut.pl
Posted by: domi

Re: III Liga - 30/03/2006 22:49

Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Można napisać tyle, że oba zespoły nie wzmocniły się istotnie: Miedź praktycznie osłabiona (Robak do Korony, wzmocnień poza juniorami zero), Chrobry poza Soboniem (Górnik Polkowice), który w sobotę jeszcze nie zagra też bez znaczących wzmocnień, dodatkowo bez podstawowego na jesień obrońcy Pacana (Dozamet Nowa Sól). W Głogowie mecz między tymi drużynami był bardzo wyrównany i rozstrzygnął się dopiero w doliczonym czasie gry. Generalnie spodziewam się bardzo zaciętego meczu dlatego też nie sugerujcie się kursem! Granie na miedziankę po kursie 1,60 moim zdaniem mija się z celem. Dla mnie ten mecz to typowy no bet...

O innych drużynach nie mam na tyle informacji, by móc się wypowiadać. Jeśli ktoś z was ma jakieś ciekawe informacje którymi mógłby się podzielić to serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam,
Łukasz
Posted by: buldog

Re: III Liga - 31/03/2006 16:51



Gawin Królewska Wola - Polar Wrocław [1] --> 1.60 Betandwin

Analiza:

* Wszystkim polecam ten Typ ! Polar kompletnie się rozleciał.Praktycznie wszyscy zawodnicy odeszli! W Polarze nie jest zaciekawa atmosfera...Brak pieniędzy , zadłużenie! Gawin bardzo się wzmocił w tej rundzie pozyskał Edwina Kuszyka (Polar) oraz wiele innych wartościowych graczy.Gawin posiada wiele graczy z samego Polaru (Lis , Kuszyk, Piątkowski Kruszelnicki) i właśnie oni będą chcieli zniszczyć ten klub...--> (za te nie wypłacone pieniądze) !!

Typ Oceniam: 10/10 !!

Początek Spotkania --> Sobota --> 14:00
Posted by: makusik

Re: III Liga - 31/03/2006 18:04

no kurs 1,6 to byl dwa dni temu ale 1,5 tez dobry
Posted by: buldog

Re: III Liga - 31/03/2006 19:20

Quote:

no kurs 1,6 to byl dwa dni temu ale 1,5 tez dobry




Nie wiem jakim cudem ale rano złapałem za 1.6 w Betandwin
Posted by: lacinio

Re: III Liga - 31/03/2006 20:16

A ja sie znam na grupie II
I tak pewniakiem kolejki wydaja sie dla mnie 2 mecze:
Chemik Bydgoszcz- Kaszubia Kościarzyna typ 2 kurs 2,00
Chemik zajmuje po rundzie jesiennej ostatnie miejsce w tabeli i i nic nie wskazuje na to aby to sie zmienilo. Natomist kaszubia jest liderem i bardzo dobrze poukladanym zespolem i mysle ze powinni wywiezc z bydgoszczy 3 pkt. pierwszy mecz tych druzyn zakonczyl sie wynikiem 2-1 dla kaszubii

Obra Kościan - Unia Janikowo typ 2 kurs 1,9
Druzyna z koscian walczy o utrzymanie a po za tym w meczu nie wystapi 3 zawodnikow z pierwszego skladu pauzujacych za kartki. Sytuacja finansowa w tym klubie tez nie wyglada za ciekawie. Co do unii to jest to najbogatszy klub w polsce w 3 lidze. Juz 3 sezon z rzedu wchodza do 2 ligi dwa razy w baraz odpadli. Wzmocnili sie kilkoma naprawde solidnymi zawodnikami. Mysle ze mozna smialo grac na zwyciestwo gosci.

Trzeci mecz godny uwagi to pojedynek Kani Gostyn ze zderoejm Ciechocinek

Kania jako beniaminek spisuje sie znakomicie zajmujac 3 miejsce majac 2 mecze zalegle. W przerwie dokonali kilku naprawde solidnych wzmocnien. W srode ograli w poznaniu rezerwy lecha 2-0 . Natomiast zdroj tydzien temu pokonal rowniez 2-0 u siebie kp police. Ale ze zdroju odeszlo 2 najlpeszych zawodnikow Kretkowski i Nowak. W pierwszym meczu bylo 4-0 dla zdroju i mysle ze w rewanzu kania za wszelka cene bedzie chciala udowodnic swoja wyzszoac!!
Posted by: lacinio

Re: III Liga - 31/03/2006 20:19

Oczywiscie prponuje grac kanie po kursie w granicach 1,7
Posted by: makusik

Re: III Liga - 02/04/2006 07:56

i gawin nie wlazl dzis ostatni mecz kolejki grupy slaskiej,

lechia zg - pogos swiebodzin, 2,1 3,25 2,85
pogon bedzie chciala pokazac sie kibicom z dobrej strony, po przegranej gawinem, lecha tanio skory nie sprzeda na swoim boiskiem, kazdy wynik mozliwy, dla mnie NO BET

serce tylko przy LECHII
Posted by: lacinio

Re: III Liga - 07/04/2006 10:54

Na sobote dla mnie 2 pewne mecze w 2 grupie!!!!!
Unia Janikowo- Kotwica Kolobrzeg 1 1,40
Obra Koscian - Chemik Bydgoszcz 1 1,80

Krotkie opsiy postaram sie podac jutro!!!!
Posted by: rangiz9

Re: III Liga - 07/04/2006 11:16

lacino muszę cię zmartwić ale jakoś nie wierzę, żeby Kaszubia wygrała. Po pierwsze ostanie 2 mecze były w plecy również ze słabszymi drużynami. Poza tym kaszubii nie zależy na awansie, po tym co ostanio widziałem. Może będzie remis przy sprzyjających wiatrach. Oczywiście mogę się mylić, za co bym się nie pogniewał
Posted by: rangiz9

Re: III Liga - 07/04/2006 11:17

sorrry za posta wyżej nie zauważyłem daty
Posted by: lacinio

Re: III Liga - 07/04/2006 15:36

Wlasnie tak czytam mysle chyba cos ci sie poj...
Ale miales racje ten emcz i tak nie siadl!!!!!!!!!!!!
Posted by: rangiz9

Re: III Liga - 08/04/2006 11:46

Zna się przecież drużynę ze swojego miasta. Chociaż jeszce mam nadzieję, że wejdą do drugiej ligi. Szkoda, że jest to tylko nadzieja. Kaszubia rulez ;]
Posted by: retoox

Re: III Liga - 15/04/2006 08:08

Motor Lublin 1.30 X 4.20 Pogoń Leżajsk 8.00
Sytauacja Motoru identyczna jak w Stali SW i RZ. BArdzo wazny mecz dla gospodazy który moim zdaniem zakonczy sie wygrana gospodarzy. W Lezańsku graja młodziutkim niedoswiadczonym składem i jak na skład personalny prezentuja sie dosc dobrze, ale moim zdaniem na zmotywowany Motor sa jeszcze zasłabi. Typ: 1 5/10

Stal Rzeszów 1.90 X 3.30 Avia Świdnik 3.25
Stal Rzeszów słabiutko wystartowaa a apetyty wielkie... Jesli zawodnicy z Rzeszowa powaznie mysla o awansie to ten mecz po prostu musza wygrac, ale czy dadza rade niewiem. Avia pomimo, ze przed sezoniem niewzmocniła sie prezentuje sie dobrze i zapowiada sie dzis wyrównane spotkanie. Moim zdaniem zakonczy sie jednobramkowym zwyciestwem gospodarzy. Zagrałem to 1/10 w rozpisiku wariacie.

Stal Stalowa Wola 1.30 X 4.20 Kolejarz Stróże 8.00
Stałowka zawodzi i to strasznie. Ich dorobek to raptem 1 punkt w trzech meczach. Najgorsze jest jednak to, ze zawodnicy graja poprostu kaszane. Najbardziej posypała sie obrona, Mociorowski niezagra pauzujac za czerowona kartke a podstwowy stoper Wieprzęc... no cóz niepoznaje tego zawodnika jak na razie. W środku dalej niema rozgywajacego. Jedynym który cos na tej pozycji potrafi jakos rozegrac piłke jest Mietek Ożóg ( zawodnik ma juz 40 na karku ale bez niego poprostu srodek pomocy w Stalowej nieistnieje... smutne, ale prawdziwe). Tak wieec w Stalowej ani humorów, ani formy zawodników do dobrych niemozna zaliczyc :/. W dzisiejszym meczu niewyobrazam sobie jednak kolejnej porazki. Tak wiec jesli ktos chce zagrac ten mecz to 1X ok, ale cos wiecej do gry, cóz ja nic takiego niewidze. Dzis oczywiscie znow bede kibicował mojej druzynie, ale zwazywszy na to co pokazali w pierwszych spotkaniach dzis niezaryzykuje gry na Stal po kursie 1.3 remis moze i bedzie, ale zeby mi sie lepiej meczyk ogladało dlatego typowanie odpuszczam.

AKS Busko Zdrój 3.55 X 3.40 Kmita Zabierzów 1.80
Ten mecz wyglada moim zdaniem najbardziej interesujaco. Prawde mowiac zagrałem go juz w srode z kursem 2.0. Kmita jak narazie jest jedynym pretendentem do awansu który niezawodzi. Graja futbol przyjemny dla oka i bardzo efektowny. Busko beniaminek gra przecietnie. Moim zdaniem kurs 1.8 to w dalszym ciagu VB do gry za 6/10 - 8/10

Hetman Zamość 2.20 X 3.15 Hutnik Kraków 2.76
Niemam pojecia Co sadzis o tym meczu jak dla mnie no bet a jesli grac to remisik za mała stawke.


Kursy z BAW
Posted by: retoox

Re: III Liga - 18/04/2006 14:02

Stal Stalowa Wola - Wisła II Kraków
Krótko i zwięźle. Stalówka rozegrała ostatnio dobre spotkanie, choc dalej troszke szwankuje obrona. Wisła dopiero inauguruje rozgrywki gdyz 6 zawodników trenera Pietrzaka brało udział w turnieju papieskim. Na kozysc Stali w tym meczu przemawia wieksze doswiadczenie, zgranie oraz to, ze juz w tej rundzie rozegrali kilka ligowych potyczek. Po tym co zobczyłem w osattnim spotkaniu jesli znajde gdzies kurs w granicach 1.50 to za srednia stawke zagram na gospodarzy. Typ 1 5/10

Motor Lublin - Górnik Wieliczka
Motor potrzebuje punktów jak ryba wody. Wieliczka na awans nieliczy a spadek jej niegrozi. Górnik ograł w rundzie wiosenne Stal 3-0, ale prewde mowiac zagrał bardzo nieskutecznie ( notorycznie marnowali kontraataki w których mieli liczebna przwage nawet 3 na 0 ) W pozostałych spotkaniach juz bez niespodzianek. W lublinie w ostatnim meczu wkoncu jakby zaskoczyło i uporali sie besproblemowo pojechali z Lezanskiem 4-0. Jutro moze byc bardzo podobnie, spodziewam sie kursu w granicach 1.50. Typ: 1 7/10

Stal Rzeszów - Kolejarz Stróże
Sytayalja identyczna jak w w/w spotkaniu. Moim zdaniem moze to byc jednak bardziej zaciete spotkanie. Rzeszów dalej gra mało przekonujaca piłke, ale jest to mecz z gatunku tych które "tzreba wygrac". Tu spodziewam sie kursu 1.60. Typ: 1 3/10

Sandecja Nowy Sącz - Wierna Małogoszcz
Miałem okazje w tym sezonie ogladac jedno spotkanie Sandacji w Nowym Saczu i prawde mówiac nic, ale to nic ciekawego niezobaczyłem. Tu swoj typ opieram na motywacji obydwu druzyn. Sandacja juz mozna powiedziec, ze ma wakacje natomiast Wierna chce powalczyc o utzrymanie. Najbardziej prawdopodobne rozwiazanie to 0-0 lub 0-1, Kurs na gosci zapewne w granicach 3.3 - 3.5 Typ 2 1/10 ewentualnie X2 4/10.

Hetman Zamość - Stal Sanok
Tu niby powinni wygrac gospodarze, ale jakos tego meczu nieczuje NB

AKS Busko Zdrój - Pogoń Leżajsk
W tym meczu wynik jest dla mnie sprawa otwarta. Kazdy wynik jest mozliwy mecz nie do grania.

Kmita Zabierzów - Avia Świdnik
Jeden z kwiatków tej kolejki. Z Avii moim zdaniem powli ucieka powietrze natomiast Kmita na fali. Zaspól z kolejki na kolejke gra coraz lepiej grac a w Zabierzowie coraz głosnie mówi sie o połaczeniu obchodów 80-lecia klubu z awansem do II ligi. Kurs jakiego sie spodziewam na gospodarzy to 1.7-1.8 Typ 1 8/10

Hutnik Kraków - Tłoki Gorzyce
Jak juz chyba kiedys wspominałem Gorzyce sie posypały. Ciezko bedzie tej druzynie sie utzrymac i zdobywac punkty w rundzie wiosennej. Moim zdaniem Hutnik zdobedzie 3 punkty bez wiekszych poblemów, kurs w granicach 1.2 bedzie chyba uczciwy. Typ 1 8/10


Jak do tej pory niewidziałem zeby jakikolwiek buk wystawił kursy na jutrzejsza zaległa kolejke wiec niewiem czy bedzie mozna to gdziekolwiek zagrac, kursy jakie wystawiłem to tylko moja propozycja a jak to sie bedzie miało do tego co zostanie zaproponowane przez buki to inna sprawa... .
Posted by: pycio26

Re: III Liga - 20/04/2006 20:15

Rakow Cz.-P.Swieb. 02(2) 1.78 (4zl)

Ja mysle ze warto grac na Pogon po tak wysokich kursach w koncu musza sie przebudzic i cos wygrac fakt pogon nie ma doswiadczonych zawodnikow i cala ta otoczka z wejsciem do drugiej ligi napewno im nie pomogla! warto dodac ze pogon w rundzie jesiennej takze dopiero po meczu z rakowem u siebie (2-0) zaczela dobrze grac. Mam nadzieje ze tak tez sie stanie. Z tego co wiem (a wiem o pogoni duzo ) Pogon jutro jedzie do Czestochowy i nocuje w hotelu, wiec nie ma mowy o zmeczeniu podroza (raczej tez nie popija bo juz wszyscy w swiebodzinie "chodza jak na szpilkach") W pogoni az tak tragicznie sie nie dzieje zarzad (duza zasluga zarzadu! sa niezadowoleni ale nie naciskaja bardziej na zawodnikow) nie zamierza po wpadkach wiosennych zrezygnowac z trenera Arteniuka mysle ze to jest wazne! bo zawodnicy czuja respekt do trenera i beda grali o to by zarzad nie mial wiecej podstaw do zwolnienia trenera (bo wiadomo ze ciagle zespol nie moze przegrywac i wkoncu z niego zrezygnuja (jak tak bedzie dalej)!).
Posted by: retoox

Re: III Liga - 21/04/2006 15:47

Hutnik Kraków 1.35 X 4.00 Sandecja Nowy Sącz 7.00
Przed Hutnikeiem kolejnyyy łarwy mecz. Mecz bez specjalnej stawki, ale jednak moim zdaniem nie do grania ze wzgedu na zbyt niski kurs na gospodarzy

Kmita Zabierzów 1.50 X 3.70 Hetman Zamość 5.10 Kmita ostatnio tylko zremisowała. Kurs 1.50 jest na granicy opłacalnosci, ale ja sie na niego skusze i zagram 8/10

AKS Busko Zdrój 3.05 X 3.30 Stal Stalowa Wola 2.00 Hmmmm faworytem Stal, ale czy napewno? Zawodnicy nieprezentuja sie w tej rundzie zbytnio dobrze datego zagram to za niewielka stawke 2/10. Typ X2 wyglada natomiast bardzo pewne i oceniam go na 9/10

Avia Świdnik 1.80 X 3.65 Motor Lublin 3.30
Mecz o 6 punktów. Ze wzgledu na kurs i motywacje w obu druzynach gram na gosci 3/10


Stal Sanok 2.50 X 3.00 Górnik Wieliczka 2.50
Ciezki mecz do wytypowania. Wieliczka gra o pieruche. W ataku sa derewniaki, ale w obronie to co innego a Sanok w ataku tez niema specjalnie uzdolnionych grajków, dlatego remis 4/10

Wierna Małogoszcz 2.00 X 3.30 Kolejarz Stróże 3.05 Wierna walczy ciagle o utrzymanie. Jesli chce jeszcze zachowac jakies szanse to musza ten mecz wygrac. Typ 1 2/10.

Pogoń Leżajsk 2.20 X 3.15 Wisła II Kraków 2.76
Chyba najciekawszy mecz do typowania w tej kolejce. Kurs na rezerwy Wisły w tym momencie to duzy VB!!!
Niewidziałem w tym sezonie zadnego spotkania Pogoni, ale kolega kibic opowiadął mi co nieco o tym co sie dzieje w klubie i o ich grze. Jak sam stwierdził bardo mozliwe, ze zakonczy sie to wszytko spadkiem do IV ligi. Wisłe widziałem w srodowej potyczce ze Stala SW. W rezerwach zagrali sami młodzi zawodnicy i pomimo tego, ze grali troszke "podwórkowa" pilke wygladało to w niektórych momentach dosyc interesujaco. W obronie nilka krotnie popełniali juniorskie błedy, ale w ataku wracili sobie całkiem całkie. Czytałem wywiad z trenerem Pietrzakiem w którym zaznaczył, ze dwa najwazniejsze cele to ogrywanie młodziezy oraz unikniecie degradacji. Dodatkowym argumentem w tym meczu jest to, ze wisła juz dzis gra swoj mecz ligowy i w niedziele moze zagrac kilku zawodnikow z pierwszej druzyny. typem wiodacym na ta kolejke jest da mnie Wisła II Kraków 9.5/10 po kursie 2.76
Posted by: frees

Re: III Liga - 21/04/2006 16:58

A co powiecie o meczu Żary-Odra Opole? Opole na pierwszym miejscu, Żary na ostatnim. Kurs na Opole 1,90, ostatni mecz tych druzyn 0-0, ale to bylo we wrzesniu.
Posted by: skoczek

Re: III Liga - 21/04/2006 17:19

Avia Świdnik - Motor Lulin

Wielkie derby lubelszczyzny pomiędzy odwiecznymi rywalami. Nie można tutaj mówić za bardzo, że dla lublinian to mecz wyjazdowy, bo znają oni to boisko bardzo dobrze czy to z meczów ligowych czy ze sparingów.

Niestety w tym spotkaniu zabraknie kibiców na stadionie (bo za pewne poza stadionem będzie ich liczna rzesza ) i piłkarze nie będą niesieni ich dopingiem.

Dla piłkarzy obu drużyn mecze derbowe to wielkie wydarzenie bez względu czy grają one o awans czy nie. Avia jest obecnie na pozycji lidera, ale niestety nie awansuje do drugiej ligi Motor natomiast poniżej oczekiwań, w tamtym sezonie zawalił sprawę w ostatnim meczu i nie awansował do drugiej ligi, a w tym nie radzi sobie najlepiej i zajmuje obecnie dziewiątą pozycję i nie ma już praktycznie szans na awans do wyższej ligi.

Dlatego obiektywnie patrząc na to spotkanie powinien w nim paść remis (0:0 lub 1:1) i obie drużyny powinny być nim zadowolone.
Posted by: lacinio

Re: III Liga - 22/04/2006 11:45

Najpewniejszym meczem w grupi 2 wedlug mnie jest mecz:
Unia Janikowo-Lech II Poznan typ 1 kurs 1,40
Ja sam to zagralem za 70 zl wiec to powinno dla was przekonywujace, bo bardzo rzadko gram za takie stawki!!!!
Posted by: Ozeszlol

Re: III Liga - 23/04/2006 09:16

Dużo osób twierdziło że Unia Janikowo wygra gładko niestety im wiecej osob gra tym gorzej z powodzeniem meczu na korzysc grających ...



AKS Busko Zdrój - Stal Stalowa Wola
Opis : Ostatnie dwa mecze Stalowka wygrała w bardzo dobrym stylu pierwsze 30 minut meczu z rezerwami Wisły grała tylko jedna drużyna jakby wykorzystali wszystkie sytuacje mogło być po meczu już w 1 połowie jednak bramka padła w ostatnich minutach co nie zmienia faktu że klub zaczyna znowu dobrze grać . Fatum zawisło nad graczami ( kontuzje / kartki ) , mamy wąską ławke rezerwowych , sporo wykartkowanych i kontuzjowanych graczy m.in. aż dwóch najlepszych obrońców pauzuje za kartki i trzeci jest kontuzjowany co dobrze nie wróży , nie zagra również czarnoskóry pomocnik repreznetant Ghany Lee Quaye . Biorąc pod uwage aspiracje zespołów powinna wygrać Stalowka jednak patrząc na kontuzje to może być ciężko . Patrząc na to z innej perspektywy - w AKS-e kluczową role rozgrywa zawodnik który u nas by siedział na rezerwie także kurs @2.00 trzeba spróbować chocby delikatnie
Typ : 2
Kurs : @2.00
Buk : Betandwin
6/10


Avia Świdnik - Motor Lublin
Opis : beniaminek z Świdnika jest rewelacją rozgrywek obecny lider nie jest przypadkiem grają dobrą piłke , mają niewątpliwie najlepszego trenera , jednak sądzę że Avia jest teraz powoli sprowadzana na ziemie , po za tym mecz bez udziału publiczności . Motor zwany mistrzem rundy wiosennej może w tym meczu wszystkiego dokonać . Wynik byłby tak naprawde strzałem w ciemno bo tutaj wszystko może się zdarzyć
No Bet

Kmita Zabierzów - Hetman Zamość
Oglądałem Kmite i Hetmana w akcjii wg. mnie Kmita jest głownym kandydatem do walki o 2 ligę , jeżeli wszystko pojdzie zgodnie z planem to dzisiaj powinna być wygrana.

Ogólnie zdecydowanie najtrudniejsza liga do grania z wszystkich trzecich lig

powodzenia
Posted by: retoox

Re: III Liga - 23/04/2006 11:31

Quote:


AKS Busko Zdrój - Stal Stalowa Wola
Opis : Ostatnie dwa mecze Stalowka wygrała w bardzo dobrym stylu pierwsze 30 minut meczu z rezerwami Wisły grała tylko jedna drużyna jakby wykorzystali wszystkie sytuacje mogło być po meczu już w 1 połowie.....





Zgadzam sie z Toba co do typów, ale moim zdaniem troszeczke przejaskrawiasz niektóre sprawy. Równiez jestem kibicem Stalowki wiec wypowiem sie w kwestii tego spotkania. Czy mecz z Wisła był naprawde tagi dobry??? Moim zdaniem zagrali przecietnie i remis wcale niekrzywdziłby zadnej z druzyn. Piszesz, ze Stal mogła wygrac spokojnie, wysoko prowadzac po pierwszej połowie, ale tak gwoli ścisłosci to Wisła w pierwszejj połowie miała aksje "sam na sam" a Stal? Stal owszem atakowała, ale wiekszosc sytuacji jakie miała wynikały z kiksów i niedoswiadczenia młodych obronców i bramkarza Wisły. W drugie połowie moim zdaniem przewazała Wisła a w Stali cóz jakby brakowało motywacji i zapału. Pisanie o Lee jako reprezetnatcie Ghany równiez jest lekkim nieporozumieniem. Zagrał on kilka meczyków w barwach Ghany, ale w tej chwili blizej mu gry spowrotem w IV lidze niz w reprezentacji. Co do "Oliego" myslałem, ze bedzie on znaczacym wzmocnieniem, ale po tym co sie dowiedziałem na jego temat ( bezposrednio od zawodników) wielkie kariery w Stali mu nie wróze.
Faktem jest jednak to, ze Stal napewno powalczy dzis o zwyciestwo, ale stawka 6/10 jest moim zdaniem troszke zbyt duza. Co do naszej czwatrej grupy tez sie niezgodze z Toba, ze jest trudna do typowania. Wystarczy wiedziec o co walczy dany zespól walczy, do tego jesli mozna obejrzec kilka spotkac i stwierdzis w jakiej dyspozcji sa zawodnicy to liga ta staje sie bardzo przyjemna do typowania.
Posted by: Ozeszlol

Re: III Liga - 23/04/2006 14:59

Quote:

Quote:


Co do naszej czwatrej grupy tez sie niezgodze z Toba, ze jest trudna do typowania. Wystarczy wiedziec o co walczy dany zespól walczy, do tego jesli mozna obejrzec kilka spotkac i stwierdzis w jakiej dyspozcji sa zawodnicy to liga ta staje sie bardzo przyjemna do typowania.





Mecz jak na 3 lige stał na dobrym poziomie , może przesadziłem też że jest trudna do typowania ale napewno nie jest przyjemna patrz " Stal Rzeszów , Motor Lublin " gubią punkty z przeciwnikami których przynajmniej na papierze powinni zjeść i to nie raz z druzynami czołgającymi się w dole tabelii


pozdro
Posted by: Ozeszlol

Re: III Liga - 23/04/2006 16:37

Stalowka 0:0 skład zdziesiątkowany kartkami i kontuzjamu dał sie we znaki i te mecze co 3 dni
Posted by: maniak9

Re: III Liga - 23/04/2006 17:23

panowie znacie wynik spotkania Zabierzów-Zamosć lub macie jakąś strone z 3 liga? bede wdzieczny
Posted by: retoox

Re: III Liga - 23/04/2006 18:14

No ok kilka niespodzianek było, ale z tymi zespołami jest akurat tak ze one co sezon walcza o awans, co roku jest duzo szumu wokól tych druyzn a te ciagle zawodza. W tych meczach o których mowisz były bardzo mizerne kursy i na szczescie kilka osob sie powstrzymało z ich graniem. Ja prawde mowiac w naszej lidze stram sie nie tykac meczów z kursem ponizej 1.50 choc w innych ligach i dyscyplinach czesto takie kursy grywam.

Manaik9 Kmita wygrała 4-1 a wszytkie wyniki mozesz sprawdzic na stronie np. 90minut.pl badz tez google wpiszesz nazwe druzyny i na stroach klubowych.
Ciekawe czy ktos skorzystał z mojej sugestii grania na rezerwy Wisły. Powiem nieskromnie, ze wygrali 5-0 a kursik powyzej 2.70. I jak tu mowic ze liga jest trudna do typowania
Posted by: polskignom

Re: III Liga - 24/04/2006 10:01

Co do Motoru to niestety z tego nic dobrego nie bedzie, przynajmniej w tym sezonie, prawda jest taka, ze oni mimo, ze nie zarabiaja kokosow maja i tak za dobre warunki finansowe jak na III lige i poziom, ktory reprezentuja, Motor podobno wiekszosc meczu z Avia przewazal, stracil bramke w 92. minucie, notabene wypracowali ja ci, ktorzy w Motorze byli niechciani, nie chce mi sie za duzo gadac, bo szkoda mojego czasu, ale w klubie na dzis panuja jakies chore uklady, ciagle sa ci sami ludzie, tylko zmieniaja stanowiska, to przypomina po trochu Wisle Krakow,z tym, ze Wisla przegrywa mistrzostwo w tym sezonie, natomiast Motor bedzie kisil sie kolejny sezon w III lidze. Szkoda, bo jest duze zapotrzebowanie na niezla pilke, mysle, ze na II lige by chodzilo ok. 10 tysiecy, ale musi sie duzo pozmieniac, zeby cos z tego wyszlo.

Jesli chodzi o gre Motoru, to zawodnikom na moj gust brakuje przede wszytskim ambicji, w dalszej kolejnosci skutecznosci, ale to nasz new coach sprowadzil Koczona, ktory nam juz nie wygralw koncowce w Sanoku majac dobra sytuacje i nie wygral z Wieliczka u siebie marnujac kilka bardzo dobrych okazji. Co do coacha to chyba tez byl blad, gdyby on byl taki dobry, to by go Stal nie wyrzucila chyba, ale mowi sie trudno.

Jesli chodzi o Rzeszow to nie wiem jakie tam sa realia, ale moge sie domyslac, ze jest podobnie jak u nas, w klubie panuja ukladziki i nic z tego nie ma.

Co do Avii to ona raczej nie bedzie walczyc o awans, nie wierze w to, zaczna przegrywac i tak tez bede obstawial, nie stac ich obecnie na II lige, wiec odpuszcza koncowke.

Awans wywalczy pewnie Kmita, bo jest chyba najlepiej finansowo zabezpieczona, troche szkoda, ze wskakuje kolejna wiec na ogolnopolska mape pilkarska, ale co zrobic, takie czasy.

Z tymi druzynkami i tak w ciagu kilku lat zrobie sie to co z Amica, wiec trzeba tylko cierpliwie czekac.
Posted by: lacinio

Re: III Liga - 29/04/2006 12:16

Dzis grajcie mecz tur- unia janikowo 2 kurs 2,5
W Turku zrezygnowal trener po niepowodzeniach druzyny natomiast janikowo musi sie zrehabilitowac z remis u siebie z rezerwami lecha!!!!!!!!
Posted by: Ozeszlol

Re: III Liga - 03/05/2006 10:54

Kmita - Stal Rzeszow

X - @3.20
2 - @4.20

Posted by: GaloGalo

Re: III Liga - 03/05/2006 11:35

Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
Typ: 1
Stawka: 7/10

Chrobry wyżej bo na 4 pozycji. Raków na 10tej ale różnica między oboma zespołami niewielka bo 5pkt. Sytuacja w III lize gr.3 jest taka, że różnice niewielkie i nikt nie może być w 100 procentach pewien ile zespołów spadnie. Wpływ na to może mieć wiele czynników m.in. połączenie Lecha z Amica .

Raków przed rundą wiosenną zagrał kilka sparingów z wyżej notowanymi rywalami i nie miał problemów ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych i ze strzelaniem goli. Przyszedł czas na ligę i się zaczęło. Wszyscy przeklinają rezultat 0:0 bo na ogół tak się kończyły mecze Rakowa u siebie mimo, że grali chłopaki dobrze. Na szczęście przyszedł mecz z Gawinem na wyjeździe. Chłopaki wygrali go 2:0. Widać było że coś ruszyło i kilka dni później na wlasnych śmieciach Raków wygrał ponownie pewnie z drużyną Pogoni Świebodzin 3:0. Potem wyjazd do Wrocka na mecz z Polarem, gdzie o ile można było spodziewać się, że Raków stawi silny opór i może być "suprise" to wynik 4:0 dla Częstochowian to prawdziwe K.O. dla Polaru.

Głowowianie nie prezentują się źle. Jak przegrywają to przeważnie w stosunku 1:0 po walce. Ostatnie ich mecze wskazują że nie są w złej formie. Remis w Zielonej Górze 1:1, wygrana z Polarem u siebie 2:1 i wygrana ze Świebodzinem na wyjeździe 3:2

Na jesieni padł wynik 1:0 dla Głogowa. Raków był świeżo po awansie i drużyna na pewno musiała odnaleźdź się w nowych realiach (III liga). Poza tym IMO mimo, że jak widać Chrobry nie jest w złej formie to Raków złapał wiatr w żagle i raczej aktualna forma Głogowa nie stanowi dla nich przeszkody.

Szanse: 55-25-20

Pozdro.
Posted by: lacinio

Re: III Liga - 03/05/2006 12:02

Dzis mecz obra koscian - tur turek 2 1,8 jest to wedlug mnie mecz warty zagrania. Druzyna z kosciana juz sie pogodzila ze spdakiem i watpie zeby cos zdzialala. W tej rundzie w spotkaniach u siebie zdobyla tylko jeden punkt w meczu z amica II. A reszte meczy przegrala m. in. z chemikiem 0-3 toruniem 1-5 , mysle ze dzis bedzie podobnie. Ostatni meco obra przegrala z rezerwami lecha 0-3 mimo tego iz lech konczyl mecz w 9!! Natomoast druzyna tura po zmianie trenera jakby odzyla zrmisowali u siebie z pretendujacom do awansu unia janikowo 1-1 bedac druzyna lepsza. Mysle ze tur nie bedzie mial problemow i pokona obre! Mozna do tego dolozyc mecz unia- kp police po kursie 1,25 i wychodzi ako ponad 2. Ja tak zagralem grubo, polecam grac!!
Posted by: retoox

Re: III Liga - 09/05/2006 11:25

Temat 3 ligi jakos zamarł wiec napisze conieco co sadze o nastepnej kolejce w IV grupie. Moze wywoła to jakas dyskusje.

Avia Świdnik 1.35 X 4.20 Wierna Małogoszcz 6.55
Ten mecz wyglada w moich oczach najlepiej w tej kolejce. Ktos powie gra przeciez zespól ze scisłej czołowki z outsaiderem. Sytuacja jednak wyglada tak ze Avia niechce awansowac a Wierna chce sie utrzymac i w tej rundzie kilka punkcików wywalczyli. Dokładajac do tego to ze Pogon Lezansk grajac młodizeza podobnie jak Tłoki Gorzyce na iwele punktów w tej rundzie liczyc niemoga tak wiec przed Wierna rysuje sie realna szansa utrzymania. Dlatego tez po takich kursach i w zaistniałej sytuacji za drobne mozna spróbowac X2

Pogoń Leżajsk 2.76 X 3.15 Stal Sanok 2.20
Hetman Zamość 2.20 X 3.15 Stal Rzeszów 2.76
Hutnik Kraków 2.00 X 3.30 Górnik Wieliczka 3.05

W tych spotkaniach wrecz niemozliwym jest chyba to zeby niedoszło do jakiegos remisu. Ja osobiscie zagrałem tu remisy po 3/10 razem (9/10) i jakos jestem dziwnie spokojny ze na tym niestrace a przy odrobinie szczescia moge sporo zyskac.
Po tym jak zaprezentowała sie obrona Sanoka i po obejrzeniu 2 spotkan Lezanska jestem dosc mocno przekonany ze Pogon nieporadzi sobie ze sforsowaniem obrony Stali ( jedynie moze jakiskarny albo wolny, rozny cos tam namieszac). Dla Lezanska nawet 1 punkt bedzie cenny w obecnej sytuacji wiec najprawdopodobniej zakonczy sie 0-0.
Rzeszów niby chce awansowac niby walczy, ale z Buskiem u siebie sobie nieporadził. Mecz moze miec rozny przebieg i roznie sie zakonczyc, ale mi to jakos najbardzij na remis wyglada.
Hutnik - Górnik małe derby. Zepoły z podobnymi umiejetniosciami. Górnik czesto remisuje mecze wyjazdowe a w ostatnim okresie jakby tych remisów troszke mniej niz zwykle... .

Sandecja Nowy Sącz 2.30 X 3.10 Stal Stalowa Wola 2.65

Niewiem, naprawde niewiem co mam mysles o mojej Stalówce. Niby cos tam graja niby nawet stwarzaja sobie kilka dobrych sytuaci w meczu, ale to wszytko takie "niby". W druzynie brak jakby motywacji, bodzca zeba czy czegos takiego. Ostatnio Dosc pechowo przegrali z Sanokiem i mysle ze nastepna porazka pod rzad w gre niewchodzi ale gołej dwojki jakos boje sie zagrac :/

Co do meczu Motoru to tez niewiem co sie tam wydarzy na chwile obecna wyglada mi to na remis, ale tego niegram.

Jezeli ktos lubi grac na remisy to moim zdaniem w tej kolejce grajac takie rozszczygniecia moze na tym kolejce wyjsc na mały plus. Sam zdecydowałem sie zagrac wariata na same remisy w tej kolejce stawiajac 0.1j na zakład w systemie 3/7 za 3.5 jednostki do wygrania jest ponad 130j ( przyjemna perspektywa ) !
Posted by: retoox

Re: III Liga - 19/05/2006 08:56

Quote:


Avia Świdnik 1.35 X 4.20 Wierna Małogoszcz 6.55
Zgodnie z oczekowaniami skonczyło sie remisowo!!!

Pogoń Leżajsk 2.76 X 3.15 Stal Sanok 2.20
Hetman Zamość 2.20 X 3.15 Stal Rzeszów 2.76
Hutnik Kraków 2.00 X 3.30 Górnik Wieliczka 3.05

Tutaj lekkie rozczarowanie bo remisów było malutko w tej kolejce.

Sandecja Nowy Sącz 2.30 X 3.10 Stal Stalowa Wola 2.65
W koncu jakas wygrana i powrót do kieszeni kilku grosików





W temacie dalej jakis marazm panuje....

Wisła II Kraków 1.60 X 3.60 AKS Busko Zdrój 4.35

Oba zespoły walcza o utrzymanie. W Wisle moze pojawi sie kilku zawodnikow z pierwszej jedenastki, bo jest juz po sezonie a z wypowiedzi Pietrzaka wynika, ze dla Wisły dosc waznym jest utrzymanie sie w III lidze a ze młodzi rady niedaja... . Ogólnie jest to chyba najlepszy typ do grania na ta kolejke 5/10

Stal Stalowa Wola 1.20 X 5.00 Pogoń Leżajsk 10.00

Stalówka ostatnio zawodzi stracznie zawodni. Po przegranej w lidze ze Stala Sanok odpadli z PP. Zespół gra dosc interesujaco tzn potrafi zagrozic bramce rywala (i to nietylko po stałych fragmentach jak to było ostatnimi laty), ale gra bardzo nieskutecznie a napastnicy pomimo tego ze wypracowuja sobie bardzo dogodne pozycje to fatalnie pudłuja. Pogon to w tej rundzie młodzi chłopcy bez zbyt wielkiego doswiadczenia i o srednich umiejetnosciach. Przyjada pewnie do Stalowej z mysla wywiezienia jedego punkcika i pewnie beda starali sie murowac bramke. Ich gra obronna jest jednak delikatnie mowiac srednia wiec chyba Stal zdobedzie 3 oczka 5/10.

Stal Sanok 2.50 X 3.00 Avia Świdnik 2.50

Tych kursów nierozumie. Moim zdaniem kurs na x2 strasznie przesacowany. Stal Sanok gra u siebie i na tym ich przewaga sie konczy wszytkie inne argumenty przemawiaja za Avia. Niezagram jednak na Avie gdyz niespieszy im sie z awansem ale X2 jak najbardziej 4/10.

Motor Lublin 1.35 X 4.00 Hetman Zamość 7.00

Tu kolejne kursy których troszke nierozumie. Motor to co wyprawia w tym sezonie i kurs 1.35 hmmm napewno nie do grania. Kurs na remis 4.0 bardzo kuszacy.

Po za tym dzis Kmita niepowinna przegrac a co do meczu Kolejaza Stróze ( no bet) i Stali Rzeszów sie niewypowiem gdyz "nieczuje" po prostu tych spotkan.
Posted by: rybek84

Re: III Liga - 20/05/2006 05:05

Jesli chodzi o dzisiejszy mecz Wisły II z Buskiem Zd. to w u gospodarzy ma wystąpić "7" graczy pierwszej drużyny, dokładniej chodzi o Pawełka, Nikolę M., Kokoszkę, Boguckiego, a także Piotrka Brożka, Gołosia oraz Paulistę.
Źródło Dziennik Polski
Posted by: tomo

Re: III Liga - 21/05/2006 07:47

Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa @2.50 (Betandwin)

Pelikan obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli I Grupy 3 ligi, ale depczące im po piętach Mazowsze Grójec po wczorajszym zwycięstwie ma już do nich tylko 2 pkt. styraty. Pelikan za wszelką cenę musi bronić swej pozycji, gdyż 2-gie miejsce w tabeli to prawo do gry w barażach o 2 ligę, a to jest właśnie główny cel ekipy z Łowicza w tym momencie - 1 miejsce jest już nieosiągalne, 2 miejsce nie daje kompletnie nic.
Legia zajmuje spokojne miejsce w środku stawki, jest raczej pewna utrzymania i nie ma szans na awans (przepisy PZPN).
Pelikan na własnym boisku legitymuje się bardzo dobrym bilansem 7-4-0, podczas gdy Legia na wyjeździe ma bilans 3-1-7.
Drużyna z Warszawy na wiosnę grała do tej pory naprawdę dobrze i wygyrwała sporo spotkań, ale w dużej mierze brało sie to z faktu dość znaczącego wzmacniania rezerw zawodnikami z pierwszego zespołu. Teraz Mistrzowie Polski mają urlopy, rozjechali się po całym świecie i Legioniści nie mogą liczyć na posiłki. Już w zeszłym tygodniu w skłądzie bardzo podobnym do tego, który wybiegnie dzisiaj (czy. bez zasileń z pierwszej drużyny) Legia poniosła u siebie porażkę 1:3 z Ruchem Wysokie Mazowieckie.
Dzisiaj przewiduję kolejną przegraną tej drużyny, tym bardziej że przeciwnikiem jest zespół, który ma o co walczyć, który jest czołowym zespołem I Grupy 3 ligi, który gra na własnym boisku i który ma na tym boisku bardzo dobry bilans.
Polecam

Początek spotkania dzisiaj o 11:15.
Posted by: skottie

Re: III Liga - 21/05/2006 11:18

Pelikan Łowicz 3-0 Legia II

Brawo Tomo za poranny typ. Szkoda, że BW zdołał obniżyć kurs do 2.4.
Kto jeszcze daje 3 ligę polską oprócz klonów, b-a-h no i polskich uliczników (wybrane spotkania tylko)?

pozdro
Posted by: JMnemonic

Re: III Liga - 24/05/2006 13:06

z tego co sie orientuje, to tylko betandwin daje zakłady na wszystkie mecze III ligi. i to w singlach ;-)
Posted by: retoox

Re: III Liga - 24/05/2006 14:14

Własnie wróciłem z Rzeszowa i za chwile znów sie tam bede wybierał wiec tym razem napisze szybko co sadze o dzisiejszych spotkaniach w grupie IV.

Stal Rzeszów 2.20 X 3.15 Stal Stalowa Wola 2.76
Mecz o 6 punktów. Stalowa w tej rundzie gra bardzo nierówno dobre wystepy przeplata z bardzo słabymi. Osttanio wyszły jej dwa meczu i moim zdaniem jest szansa na kolejne zdobycie trzech punktów przynajmniej tak deklartuje piłkarze w lokalnej prasie i tv. W Rzeszowie od rana leje co napewno nieułatwi zadania zadnej druzynie dlatego tez moze skoncyc sie ze bedzie to wygladło podobnie jak w Stalowej tzn mecz bardzo zaciety walka w srodku pola i niewiele strzałow. takwłasnie sobie wyobrazam to spotkanie. Typuje wiec wynik 0-0 ewentualnie 1-1 i gram to 3/10.

Avia Świdnik 1.20 X 5.00 Pogoń Leżajsk 10.00
Strasznie przesacowane kursy! Avia ostatnio niewiem jak grała z Sanokiem, ale wynik chyba swiadczy o tym ze najlepiej z gra tej druzyny niebyło. Pogon w sobote grała ze Stalowka i poległa ale pozostawiła po sobie bardzo dobre wrazenie. Zawodnicy stworzyli sobie kilka naprawde dobrych sytuacji i gdyby byli bardziej konsekwentni w obroie mogli nawet powalczyc o remis. Moim zdaniem warto spróbowac X2 2/10.

Hetman Zamość 4.90 X 3.80 Wisła II Kraków 1.50
W tym meczu pasowałoby sie dowiedziec ilu zawodnikow z pierwszego składu jest dokoptowanych do druzyny. jesli niema ich zbyt wielu ( byc moze dostali juz wolne) to mozna spróbowac 1X. Narazie jednak no bet.

Co do innych spotkan juz ciezej wskazac faworyta lub kurs est mało opłacalny ( Kmita), dlatego jesli ktos chce grac cos z tej kolejki to polecam jedno z w/w spotkan.
Posted by: vonseb

Re: III Liga - 24/05/2006 15:53

DZis rezerwisci Wisly powaznie wzmocnieni:

W bardzo mocnym składzie wybiorą się w środę na mecz z Hetmanem Zamość wiślackie rezerwy. Drużynę Andrzeja Bahra wzmocni nawet... Mauro Cantoro.

W bramce rezerw stanie Mariusz Pawełek. Trener drugiej drużyny będzie też miał do dyspozycji Jeana Paulistę, Konrada Gołosia, Piotra Brożka, Adama Kokoszkę i Rafała Boguskiego.

To będzie ostatni mecz rezerw w tym sezonie w tak mocnym składzie. Weekendowy mecz rezerw został przełożony na czerwiec (z powodu wizyty Papieża), a później pierwszoligowcy udają się na urlop.

- Na razie nie myślę o tym co będzie później. Musimy wygrać w Zamościu. A będzie trudniej niż w meczu z Buskiem, bo i rywal bardziej wymagający - powiedział Bahr.

Do miejsca gwarantującego utrzymanie w III lidze Wisła II traci w tej chwili sześć punktów, lecz ma zaległy mecz ze Stalą Sanok. Poza tym spotkaniem, do końca rozgrywek pozostały cztery mecze.

zrodlo: wislakrakow.pl
Posted by: JMnemonic

Re: III Liga - 25/05/2006 18:00

wie ktos moze, czy w rezerwach amiki i lecha beda grali pilkarze z I skladu? bo legia chyba ma juz wolne i rezerwy sa faktycznie rezerwowe
Posted by: TTomi

Re: III Liga - 26/05/2006 08:13

Kurs na Legie II w dzisiejszym meczu spadl z 2.5 na 2.3 bardzo szybko... Ktos cos wie? Sam zagralem Mazowsze Grójec wczesniej za 2.5 - teraz jest 2.75... Czyzby podpucha bukow? Mecz o 11.00...
Posted by: TTomi

Re: III Liga - 26/05/2006 08:24

Sorki, mecz o 14.00 - choć początkowo miał być o 11.00
Posted by: bohem

Re: III Liga - 26/05/2006 08:44

może ktos z pierwszego skladu ma zagrac? albo rezerwy musza udowodnic, ze moga grac w I druzynie w nowym sezonie. ale nie sadze, aby Rosłon czy Poledica mieli szanse wrocic do pierwszego zespolu. wiec kto?
Posted by: Formic

Re: III Liga - 26/05/2006 11:08

Witam,
myślę, że w tej kolejce weekendowej godne uwagi są dwa spotkania:

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 1 @ 1.60
Gospodarze z małego miasteczka pod Toruniem mają niezłego pecha. Rok w rok dostają się do barażowej walki o II ligę i rok w rok przegrywają tę walkę na prawdę o włos (2004-2005 z Piastem Gliwice, 2003-2004 ze Stasiakiem Opoczno). Na chwilę obecną ponownie zajmują miejce premiowane jedynie udziałem w barażach, gdyż liderująca Kania Gostyń wyprzedza Janikowian o 1 punkt.
Możny sponosor (Janikowosoda - mówi się, że Unia Janikowo to najbogatszy klub ze wszystkich klubów III-ligowych w Polsce) i spora grupa (ok 1,500 osób na każdym meczu) wierzą, że zgodnie z powiedzeniem "do trzech razy sztuka", w tym roku uda się wygrać rywalizację w II Grupie III Ligi i uzyskać bezpośredni awans do zaplecza ekstraklasy.
Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. Przeanalizujmy więc, jakie jeszcze mecze rozegrają dwie drużyny bijące się o awans - Kania Gostyń i Unia Janikowo:

29 kolejka
Toruński KP - Kania Gostyń (Toruński KP - 4 miejsce)
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno (7 miejsce)

30 kolejka
Flota Świnoujście - Unia Janikowo (Flota Świnoujście - 15 miejsce - walka o utrzymanie)
Kania Gostyń - Lech II Poznań (Lech II Poznań - 13 miejsce - walka o utrzymanie).

Widać więc wyraźnie, że w dzisiejszej kolejce i Unia i Kania grają z drużynami dosyć wysoko uplasowanymi, ale jednak już o nic nie walczącymi. Z kolei w 30 kolejce obie zagrają z drużynami walczącymi o utrzymanie (szczególnie ciężką sytuację ma Flota Świnoujście). Wynika więc z tego, że dzisiejsze spotkania powinny być chyba jednak łatwiejsze dla obu liderujących ekip, chociaż trzeba powiedzieć, że grająca przed własną, liczną publicznością Unia, ma chyba większe szanse na komplet punktów, aniżeli Kania Gostyń, gdyż na obiekcie w Toruniu nikomu łatwo punktów się nie zdobywa i Kania będzie musiała się ostro napracować, aby wrócić do Gostynia z kompletem punktów.

W drużynie z Janikowa mamy kilku na prawdę przyzwoitych kopaczy (jak na warunki III-ligowe). Mam tu w szczególności na myśli: Marcina Drajera, Tomasza Ciesielskiego, Waldemara Przysiudę, Michała Szeremeta, Krzysztofa Kretkowskiego.

Podsumowując, uważam, że głodna awansu i solidnie wspierana (finansowo i kibicowsko) drużyna z Janikowa pokona dzisiaj grającą o pietruszkę drużynę z pierwszej stolicy Polski i będzie liczyła na taki układ wyników, który pozwoli na ostatnią kolejkę do Świnoujścia wybrać się w roli lidera.


Wierna Małogoszcz - Kmita Zabierzów 2 @ 1.60
Tutaj już krócej. Wierna bardzo mocno walczy o utrzymanie (byłoby zupełnie inaczej, gdyby dwie kolejki temu nie przegrali u siebie bardzo ważnego meczu z Tłokami Gorzyce 0:1). Z kolei Kmita Zabierzów to drużyna z bardzo wielkimi aspiracjami na awans do II Ligi. Mocno naciska Stal Stalowa Wola, ale drużyna z malutkiej miejscowości na przedmieściach Krakowa się nie poddaje i, prezentując w miarę równą formę, od dłuższego czasu podchodzi do każdego meczu w roli lidera IV Grupy III Ligi.
Myślę, że bardzo sympatyczna drużyna z podkielelckiej Małogoszczy nie da jednak rady i któryś z bramkostrzelnych napastników gości przedziurawi obronę i spowoduje, że piłkarze z Zabierzowa wrócą do domów w dobrych nastrojach.

To tyle ode mnie, komentarze i inne spojrzenia mile widziane.
Pozdrawiam
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 26/05/2006 12:38

Formic co do meczu Małgoszczy z Kmitą naprawdę bym się zastanowił...oglądałem w środe mecz Hutnik - Wierna zakończony wynikiem 2-2 (1-2) i powiem ,że zespół gości nawet nieźle prezentuje się w końcówce sezonu. Początek meczu należał do nich gdzie zupełnie zaskoczyli gospodarzy szczelając szybko dwie bramki. Nie widać było po nich presji i nie robili błędów jak to nieraz bywa w takiej walce. Hutnik ich zlekceważył i myśle ,że Kmita też może z takim nastawieniem jechać po "pewne" 3 pkt. do Małgoszczy. Nic bardziej mylnego - jeżeli zagrają początek meczu tak jak z hutnikiem i szczelą bramkę ,kmita może w ogóle nie wywieźć z tamtąd punktów. W meczu z hutnikiem natomiast nie wytrzymali kondycyjnie do końca w drugiej połowie broniąc się i co jakiś czas kontrując. Jednak teraz zagrają na swoim terenie więc naprawdę może być różnie. Jak dla mnie No Bet.
Posted by: pawson

Re: III Liga - 26/05/2006 13:34

Quote:

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 1 @ 1.60
Gospodarze z małego miasteczka pod Toruniem


ale mnie rozbawiłeś . przeczytałeś to gdzieś, czy sam to napisałeś? zachęcam, żebyś zajrzał do mapy

również gram Unię. mam jedynie obawy by nie zwyciężyła mentalność polskiego piłkarza "po co mam awansować, skoro jak awansujemy to zatrudnią lepszych piłkarzy, a mnie zostanie szukanie nowego klubu. a gdzie ja będę miał tak dobrze jak tu?" - a tak było przez ostatnie dwa lata w Janikowie. teraz jest kilku piłkarzy, którzy mam nadzieję, że na to nie pozwolą. 1,60 super kurs
Posted by: Formic

Re: III Liga - 26/05/2006 13:47

Quote:

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 1 @ 1.60
Gospodarze z małego miasteczka pod Toruniem



Quote:

ale mnie rozbawiłeś . przeczytałeś to gdzieś, czy sam to napisałeś? zachęcam, żebyś zajrzał do mapy





Rozumiem Wasze animozje na linii Bydgoszcz - Toruń, ale odnoszę wrażenie, że z punktu widzenia tematyki tego forum jest to sprawa absoultnie mariginalna. Ale w związku z Twoją chęcią pojawienia się zweryfikuję i stwierdzę "z małego miasteczka pod Inowrocławiem".

PanKa$a Twój punkt widzenia również wydaje się słuszny, ale powiem Ci, że Wierna jest drużyną dość himeryczną. Na jesieni miałem przyjemność oglądać w Małogoszczy ich mecz z Hutnikiem Kraków i powiem szczerze, że Wierna również grała na prawdę świetnie, prowadziła nawet 2:0 do bodaj 82 minuty i...potrafiła tamten wygrany mecz przegrać 2:3. Tutaj może być podobnie, bo Kmita jest zespołem na pewno bardziej poukładanym i ma swoim składzie kilku solidnych grajków, że wspomnę tutaj Kaliciaka, Bagnickiego, Ankowskiego, Szwajdycha. To może okazać się decydujące. A poza tym raczej ich nie zlekceważą, bo oni na prawdę się w tym Zabierzowie ostro napinają na II ligę i to widać. A Stalówka nie odpuści.

Pozdrawiam
Posted by: przyborro

Re: III Liga - 26/05/2006 14:40

Unici to raczej spod Inowrocławia:D

A co do meczu to chlopacy zostawia jutro na boisku cale serce i zdrowie . Czuje jutro ze moj krajan Krecik cos ustrzeli. Unia chyba wreszcie wejdzie do tej ligi bo ciagle do niej puka...
Posted by: retoox

Re: III Liga - 27/05/2006 09:56

Panie panKasa niezgodze sie z Panem odnosnie spotkania Wiernej z Kmita. Wierna moze i zagrała dobrze z Hutnikiem, ale to wcale niezmienia faktu, ze faworyten i do dosc zdecydowanym w jutrzejszym pojedynku bedzie Kmita. Co prawda obydwu druzyn juz jakis czas w akcji niewiedziałem, ale pamietajac ich wystepy przeciwko Stali oraz biorac pod uwage cele i motywacje obydwu druzyn Kmita po kursie 1.60 wydaje sie niegłupim typem. Jak sam napisałes Wierna niewytrzymywała kondycyjnie wiec, kto wie jak ułozyłoby sie spotkanie gdyby pilkarze Małogoszczy szybko niestrzelili bramek. Kmita gra bardzo widowiskowo i skutecznie. W klubie sa checi i pieniadze na awans. Dodatkowo na 3 kolejki przed koncem maja tylko 1 punkt przewagi na Stala SW. Co prawda na Kmite czekaja w tych kolejkach teoretycznie słabsze druzyny, ale Stal jesli dzis niestraci punktów (a w środowym spotkaniu przeciwko Stali Rzeszów naprawde pokazali wielkie serce do gry) to w ostatnich 2 spotkaniach moim zdnaim ma duze szanse na komplet 6 punktów. Dlatego tez osobiscie gram Kmite 5/10
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 28/05/2006 13:29

A ja pomimo wszystko zagrałem sobie jednak tak za parę groszy:


Małgoszcz - Kmita 1 1,5/10 4,8
Małgoszcz - Kmita X 2,5/10 3,85


kursy z Baw...
Posted by: e$corpion

Re: III Liga - 28/05/2006 19:10

Wierna Małgoszcz-Kmita 0-2
Dariusz Gawęcki 65, Wojciech Ankowski 90
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 28/05/2006 21:08

No cóż przeliczyłem się troszkę co do zespołu Wiernej. Kmita wygrywając dzisiejsze spotkanie umocniła się w walce o awans do II ligi ,a niestety Wierna "mając okazje" uciec minimalnie rywalom ze strefy spadkowej nie wykorzystała tego. Zaniedługo w II polskiej lidze będą same zespoły nie mające stadionów + minimalną ilość kibiców ,a zespoły z tradycjami będą grały po III i IV ligach. No ale cóż gdzie są pieniądze tam są i rezultaty. Nie pozostaje teraz nic innego jak życzyć zespołowi z Zabierzowa utrzymania lidera i awansu do klasy wyżej...
Posted by: JMnemonic

Re: III Liga - 29/05/2006 14:29

wygląda na to, że można stawiać przeciwko Legii II. ich treener po ostatnim meczu się załamał i przyznał, że nie ma kim grać. małe szanse, aby powołali kogoś z pierwszej drużyny, bo wszyscy na urlopach. 31 grają na wyjeździe z ceramiką więc mój typ
ceramika-legiaII 1 @1,80/betandwin
Posted by: koreas

Re: III Liga - 31/05/2006 14:02

Wisłe II w BAH i BAW wycofali
Posted by: skottie

Re: III Liga - 31/05/2006 18:44

Quote:

Wisłe II w BAH i BAW wycofali




Może dlatego, że mecz już się rozpoczął? Chyba grali o 16, bo już wiadomo, że Wisła wygrała 3:0.
Posted by: skottie

Re: III Liga - 31/05/2006 18:56

Quote:

Quote:

Wisłe II w BAH i BAW wycofali




Może dlatego, że mecz już się rozpoczął? Chyba grali o 16, bo już wiadomo, że Wisła wygrała 3:0.




Poprawka, o 16 dziś to Wisła II grała zaległy mecz ze Stalą Sanok:

Quote:

Mimo iż Piotr Brożek nie wykorzystał rzutu karnego w 59 minucie meczu Wisły II ze Stalą Sanok rezerwy "Białej Gwiazdy" wyraźnie zwyciężyły Stal Sanok 3:0. W meczu tym zagrało czterech zawodników szerokiej kadry pierwszej drużyny: Nikola Mijailović, Maciej Stolarczyk, Konrad Gołoś i wspomniany Piotr Brożek. Dwa gole zdobył Paweł Smółka, jednego dodał Patryk Małecki




WislaKrakow.pl
Posted by: retoox

Re: III Liga - 11/06/2006 12:20

Ostatnia kolejka.
W dniu dizisiejszym w Stalowej Woli zapowiada sie miłe popołudnie. W trakcie meczu ma byc ładna oprawa a pozniej fetowanie awansu badz tez zdobycie drugiego miejsa dajacego baraze ( to juz Stal ma zagwarantowane) Aby awansowac Stal musi dzisijszy mecz wygrac i niepowinna miec z tym prolemow gdyz pilkarze ostatnio pokazuja zwyzkujaca forma a Tłoki cóż tak jak mozna sie tego bylo spodziewac po utracie sponsora zegnaja sie z III liga. Aby Stal zajeła I miejsce Kmita dzis niemoze wygrac. Rozmawiałem z kibicem Pogoni Lezansk z która dzis zmierzy sie Kmita i sytuacja wyglada tak. Lezansk gra ostatnio dosc dobrze i wykazuje duza determinacje. Piłkarze dzielnie walcza o utrzymanie sie i jak narazie niemoga wcale byc tego pewni, dlatego tez dzis napewno postaraja sie urwac jakies punkty pilkarzom z pod Krakowa. Kmita moim zdanim jednak tego meczu nieprzegra gdyz posiada duzo lepsza kadre. Jeszcze wczoraj w BAH na wygrana Kmity był kurs 1.65 dzis natomiast 1.50 i ten kurs juz zbytnio oplacalnym niejest i raczej bym granie po takim kursie odradzał.
Z innych meczy które zwróciły moja uwage to potyczka rezerw Wisły z Motorem kurs na remis 3.80 a na "2" 6.00. Moim zdaniem to lekkie nieporozumienie. Owszm Motor gra o pietruche, ale w Wisle chyba nibedzie juz wzmocnien z 1 składu dlatego tez za niewielka kwote mozna sprobowac zagrac X2. Argumentem, ktory powstrzymuje mni przed zagraniem tego za iweksza kwote jest to ze Wisła ciaz ma szanse i bedzie walczyc o utrzymanie.
Granie wszytkich innych spotkan to raczej loteria, gdyz mecze sa ez zadnej stawki.
Posted by: marianosum

Re: III Liga - 11/06/2006 12:23

a gdzie mozna zagrac x2
Posted by: Scobas

Re: III Liga - 11/06/2006 12:43

A to zawsze musi byc do grania? Nie mozesz sobie samemu rozlozyc stawek odpowiednio na X2?
Posted by: Mastro Tomo

Re: III Liga - 11/06/2006 16:59

Ale ''moja'' Kmiteczka dziś pojedzie z Leżajskiem
Posted by: Czesiek41

Re: III Liga - 14/08/2006 11:18

witam mam pytanie czy orientuje sie czy jakiś buk obecnie oferuje zakłady na III lige piłkarską , bardzo prosze o odpowiedż
Posted by: Tata Filipa

Re: III Liga - 14/08/2006 12:01

pewnie BAW - tak się reklamują, ale ja nie gram u nich.
niektóre mecze są w bat-at-home.
o innych nie wiem.
Posted by: makusik

Re: III Liga - 14/08/2006 12:07

BAW oferuje, ale tylko 1x2
Posted by: pescar

Re: III Liga - 14/08/2006 13:41

BAW ma też podórki
Posted by: Wade

Re: III Liga - 14/08/2006 14:06

Quote:

witam mam pytanie czy orientuje sie czy jakiś buk obecnie oferuje zakłady na III lige piłkarską , bardzo prosze o odpowiedż



w Tamtym sezonie mozna było typować 3 lige w STS-ie niewiem jak teraz pozdro
Posted by: magia_eskimoska

Re: III Liga - 17/08/2006 20:38

GKS Katowice - Walka Zabrze 1 kurs: 1,45 prof

Tutaj zdecydowanym faworytem sa gospodarze, grają przed własną liczną publicznoscią co juz jest duzym atutem przemawiajacym za GKS-em, do składu powraca Krzysztof Sadzawicki znany z pierwszoligowych wystepów, także obrona bedzie bardzo wzmocniona, GKS ostatni mecz zremisował po bardzo słabej grze na wyjezdzie z TOR Dobrzeń Wielki, gdzie zagrali bez ambicji, bo mysleli ze jak przyjedzie wielki GKS to rywal sie położy i sie przeliczyli co spotkało się z wielka krytyką ze strony kibiców i teraz piłkarze zapowiadaja rehabilitacje. Walka Zabrze obecnie jest na 2 miejscu z 7 pkt. ale to dopiero poczatek rozgrywek. GKS powinien wygrać ten mecz bez większych problemów a kurs 1,45 jest warty zagrania
Posted by: Kaktus_lbn

Re: III Liga - 19/08/2006 09:07

Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko

Nasz Motor stały bywalec trzeciej ligi juz od kilku lat, wiecznie środek tabeli. Wraz z zapowiedzami w poprzednich sezonach ze walczymy o 2 lige przychodziło rozczarowanie i tylko czołówka tabeli. Ale to juz historia. Dzis pojedynek z beniaminkiem 3 ligi Okocimskim. Zespół z Brzeska w pierwszych 2 kolejkach pokazał że jak na 3 lige jest po prostu słaby i uległ na wyjeździe 3:0 Kolejażowi Stróże, a potem na własnym terenie zremisował 1:1 z drugim beniaminkiem Koroną II Kielce (którą zresztą Motor ograł na wyjeździe). No własnie jak juz wspomniałem Motor na dzień dobry pokonuje w Kielach przy nowym obiekcie Korone 2:1. Kolejny mecz Motor to również wyjazd i znów wygrana 1:0 z Wisłoką Dębica. Niestety okupiona złamaną ręką naszego bramkarza Studzińskiego (obronił karny). Nadszedł w końcu pierwszy mecz przed własną publiką, ale dziś na Zygmuntowskich dopingu nie bedzie. Kibice zbierają sie przed stadionem i stamtąd bedzie prowadzony doping. To protest przeciwko olewającej nas postawie działaczy. Oczywiscie czesc kibicow tzw zgredów i reszty nie kumatch zasiądzie dzis normalnie na trybunach.

Reasumując Motor ma dużo większy potencjał niż Brzesko co pokazały dwie pierwsze kolejki, pozatym gramy u siebie.

Typ 1 @1.35 BAW
Posted by: wybierz-nowego-nicka

Re: III Liga - 27/08/2006 09:26

Piłkarze GOSSO Stali Głowno w swoim kolejnym meczu o mistrzostwo III ligi zmierzą się na własnym boisku z Pelikanem Łowicz. Łowiczanie w ubiegłym sezonie należeli do najlepszych zespołów trzecioligowych rozgrywek ubiegłego sezonu. Podopieczni trenera Jacka Cyzio zajęli drugie miejsce i zakwalifikowali się do meczów barażowych o drugą ligę!. Niestety dla łowiczan, Pelikan trafił na dobrze usposobionych piłkarzy Podbeskidzia Bielsko Biała i w dwumeczu okazał się słabszy od rywali, remisując na własnym boisku 1:1 i przegrywając na wyjeździe 2:5. W ubiegłym sezonie głownianie potykali się z Pelikanem dwukrotnie. W pierwszym meczu w Głownie padł wynik bezbramkowy, a z kolei na wyjeździe w rundzie wiosennej łowiczanie pokonali "stalowców" 2:0. W sumie obie ekipy na boiskach III ligi spotykały się jak dotąd ośmiokrotnie. Trzy mecze zakończyły się zwycięstwem Stali, cztery spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze Pelikana, a tylko raz padł wynik nierozstrzygnięty. Bilans bramkowy mają korzystny rywale z Łowicza 11-5. Z kolei lepszy bilans posiadają podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego jeśli chodzi o mecze rozegrane w Głownie, skąd tylko raz w sezonie 2004/05 "ptakom" udało się wywieźć komplet punktów. W bieżących rozgrywkach Pelikan jakby słabszy. W dwóch kolejkach łowiczanie wywalczyli zaledwie dwa punkty (remisy na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:2, mimo prowadzenia 2:0 do przerwy oraz podział punktów u siebie z Mazowszem Grójec 1:1, wyrównujący gol dla łowiczan w 90 min. spotkania). Głownianie z czterema punktami plasują się neico wyżej. Zwycięstwo z Radomiakiem na wyjeździe 2:1 i remis 1:1 na własnym boisku z innym spadkowiczemn z II ligi Świtem Nowy Dwór Mazowiecki ma swoją wymowę. Wydaje mi się, że podział punktów w niedzielę w Głownie (początek meczu o godzinie 17:00) jest najbardziej prawodpodobny. Trzeba jeszcze pamiętać, że potyczki Pelikana z GOSSO Stalą Głowno są swego rodzaju meczem derbowym, bowiem oba miasta dzieli zaledwie trzydzieści kilometrów.
GOSSO Stal Głowno - Pelikan Łowicz
Nasz typ 1X, 1,36 @ bwin.com
Stawki: 1 - 2,5
X - 3,0
2 - 2,5
1X - 1,36
X2 - 1,36
12 - 1,25
(źródło www.dlakibica.pl)
Posted by: wybierz-nowego-nicka

Re: III Liga - 28/08/2006 07:37

Tak jak przewidywałem padł remis w meczu Stal Głowno - Pelikan Łowicz. Dla Głowna remis z łowiczanami to dobry wynik. Pelikan w trzecim meczu nowego sezonu zanotował trzeci kolejny remis.
Posted by: Ignorator

Re: III Liga - 31/08/2006 13:29

Górnik Wieliczka
VS
Wisła II Kraków
Typ: x2

Pierwsze spotkanie otwierające szóstą kolejke spotkań w III lidze grupie 4. Do Wieliczki przyjeżdża krakowska Wisła. Dla miejscowych kibiców będzie to na pewno ciekawa potyczka z bardziej utytułowanym zespołem choć to tylko rezerwy klubowe Wisły Kraków. Górnik Wieliczka aktualnie zajmuje w trzeciej lidze czwarte miejsce. W tym sezonie mają bilans (2-2-1). W tym na swoim boisku (2-0-1). Na swoim boisku byli wstanie pokonać (2:0) Stal Rzeszów i w tym samym stosunku bramkowym AKS Busko Zdrój. Dopiero w ostatniej przegrali (1:2) z Wisłoką Dębica. Gol dla gości padł już w 90 minucie spotkania. Goście z Krakowa dysponują młodym składem. Czasem któryś z zawodników z pierwszego składu ogrywa się w drugim zespole. Ostatnio właśnie w ten sposób występuje Rumun Emilian Dolha. Wisła II Kraków aktualnie w tabeli ligowej zajmuje jedenaste miejsce z bilansem (2-0-3). Klubu dzieli aż siedem pozycji w tabeli ligowej. Jednak jeśli spojrzymy na ilość punktów to są to tylko dwa oczka. Wisła na wyjazadach w tym sezonie w ogóle sobie nie radzi. Przegrywali ze Stalą Rzeszów (0:4) i AKS Busko Zdrój w tym samym stosunku bramkowym. Ostatnia kolejka była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu rezerwistów. Wygrali na swoim boisku z Avią Świdnik (3:1). Z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu pokazali się młodzi i utalentowani zawodnicy "Białej Gwiazdy" - Patryk Małecki strzelił bramkę w 7 minucie spotkania a takża zaliczył dwie asysty i nie strzelił dwóch stuprocentowych sytuacji. Drugim piłkarzem, który się wyróżnia w rezerwach Wisły był rumuński bramkarz Emilian Dolha. Tych dwóch piłkarzy bardzo pomogło drużynie w tym spotkaniu.

Faworytem tego spotkania jest Górnik Wieliczka jednak goście z Krakowa pokazali się w ostatnim meczu z dobrej strony. Myślę, że powinni przerwa złą passe i chociaż zremisować na trudnym terenie w Wieliczce. Kurs na takie rozstrzygnięcie jest bardzo zachęcający i myślę, że za małą stawkę można zagrać na Wisłę II Kraków.

Pozdrawiam
Posted by: Gawlin

Re: III Liga - 01/09/2006 20:18

Na jutro 2 propozycje z 3 ligi grupy 1. Do zagrania w Bet-at-home, Bwin też.

Drweca Nowe Miasto Lubawskie - KS Paradyz 2
W bet-at-home na 2 - 2.35
W bet-and-win wycofane:)

Nie podaje swojej analizy, zachowam ja dla siebie.

Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 1 1.70 w bet-and-win
Atak Olimpii: Trafarski (10 goli poprzendi sezon w 3 lidze), Wierzba (31 goli w 4 lidze). Skład bardzo dobry, a Warmia kłopoty kadrowe i finansowe. Sam trener o tym mówi, zresztą trener złożył dymisje ktorej nie przyjął zarząd.
Posted by: Gawlin

Re: III Liga - 02/09/2006 18:10

Quote:

Na jutro 2 propozycje z 3 ligi grupy 1. Do zagrania w Bet-at-home, Bwin też.

Drweca Nowe Miasto Lubawskie - KS Paradyz 2
W bet-at-home na 2 - 2.35
W bet-and-win wycofane:)

Nie podaje swojej analizy, zachowam ja dla siebie.

Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 1 1.70 w bet-and-win
Atak Olimpii: Trafarski (10 goli poprzendi sezon w 3 lidze), Wierzba (31 goli w 4 lidze). Skład bardzo dobry, a Warmia kłopoty kadrowe i finansowe. Sam trener o tym mówi, zresztą trener złożył dymisje ktorej nie przyjął zarząd.





Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ceramika Paradyż 2-3
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 5-0
Posted by: skottie

Re: III Liga - 02/09/2006 21:17

Brawo Gawlin!!!
Rzadko zaglądam do tego tematu bo i niedużo tu się dzieje (ciekawe tylko dlaczego?!), ale tym razem udało mi się skorzystać na twoich typach.
Wielkie joł!
Posted by: Gawlin

Re: III Liga - 02/09/2006 23:18

Nie wiem właśnie może za mała jest oferta u naziemnych. Śledze na żywo 3 ligę, dlatego postaram się jeszcze coś pisać tutaj w tym temacie.
Posted by: Boczek1986

Re: III Liga - 03/09/2006 08:04

Bardzo pozytywnie pokazuje się w III lidze Gr 1 Concordia Piotrków. Jest to tegoroczny beniaminek a na swoim koncie ma już 4 zwycięstwa na 5 meczów w tym wczorajsze bardzo wartościowe nad Unią Skierniewice. Okręg łódzki rośnie w siłę:>
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 08/09/2006 18:11

Hetman Zamość - Hutnik kraków
Typ:2 @2.6

Analiza:

"Pazdi 08-09-06 11:31:24:
Ej człowieku szedlem dzisiaj parkiem i konczylem jeść jabłko i przede mna jakies 20 metrów byla latarnia i sobie myśle tak - jak trafie to wygramy 2-0 i co ? trafiłem !! graj na wygraną !! dobra spadam bo zaraz wyjezdzamy do zamoscia nar..."


Nie ma to jak dobre info...:D
Posted by: drfocus

Re: III Liga - 09/09/2006 09:10

Korona II Kielce - Wierna Małogoszcz


Kurs jaki wystawił bwin na ten mecz moim zdaniem jest mocno przeszacowany (2.00) i śmiało można go grać, oczywiście mówię o graniu na Korone. Bardzo ważne, że mecz jest w niedziele czyli dzień po meczu pierwszej drużyny i w takim przypadku w II drużynie zagrają Ci co nie wystąpią w pojedynku z Łęczną. Zepewne mocno będą się chcieli pokazać Kamil Radulij i Piotr Bagnicki (Ilian Micanski licze, że wystąpi w meczu 1 drużyny). Korona II na starym obiekcie gra w kratkę przegrana z Motorem i remis ze Stalą Sanok nie napawa optymizmem, ale osobiście oglądałem ten mecz i musze powiedzieć, że Stal miała 2 stałe fragmenty gry i je wykorzystała. Młodzi piłkarze Korony wraz z takimi rutyniarzami jak Cichoń, Kozubek, Rutka na obronie powinni bez problemu pokonać Wierne w tym derbowym pojedynku

Sam się przejdę na ten mecz a żeby były większe emocje to postawi się lajcikowo

Typ: 1
kurs: 2.00
Buk: Bwin

Posted by: herkules

Re: III Liga - 09/09/2006 09:45

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Nadnarwianka
W sobotę o godzinie 16:00 na stadionie w Nowym Mieście Lubawskim Nadnarwianka zagra spotkanie z miejscowa Drwęcą.

Sobotni rywal naszego zespołu jest naszym sąsiadem w ligowej tabeli - zajmuje trzynastą pozycję (Nadnarwianka jest dwunasta). Drwęca słabo wystartowała w rozgrywkach i dopiero w środowym meczu w Suwałkach z Wigrami odniosła pierwsze zwycięstwo, wygrywając 3:1 po bramkach Łukasza Nadolnego, Ernesta Matusewicza i Łukasza Gikiewicza. We wcześniejszych meczach piłkarze z Nowego Miasta Lubawskiego ponosili porażki z Ruchem Wysokie Mazowieckie (0:2), KS Paradyż (2:3) i Zniczem Pruszków (0:3) oraz remisowali ze Stalą Głowno (1:1) i MZKS Kozienice (0:0).

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie powstała w 1919 roku. Trenerem drużyny jest Andrzej Błaszkowski, a prezesem Zygmunt Dąbrowski. Największym sukcesem w historii klubu jest gra w drugiej lidze i to w zeszłym sezonie (2005/2006). Zespół jednak spisywał się słabo i po roku spadł z powrotem do trzeciej ligi.

Po degradacji, w przerwie letniej Drwęcę opuściło kilku podstawowych zawodników - Szymon Sawala, Marcin Wincel, Mike Mouzie, Piotr Bazler czy Grzegorz Sobiech. W ich miejsce sprowadzono następców - Piotra Rybkiewicza, Arnolda Kołakowskiego oraz Nadolnego i Gikiewicza.

Ciężko wskazać faworyta sobotniego meczu. Drwęca nie jest w najwyższej formie, jednak w środę wygrała wyjazdowe spotkanie. Natomiast Nadnarwianka nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu w tym sezonie na wyjeździe i od dwóch meczów nie zdobyła bramki (ze Świtem i Radomiakiem). Zagramy najprawdopodobniej bez kontuzjowanego Artura Salamona.

Podczas jutrzejszego meczu być może przeprowadzimy relację LIVE. Jeśli tak będzie, poinformujemy o tym kilka godzin przed meczem.



Przypuszczalne składy:

Drwęca: R.Gikiewicz - Pietrasik, Zakierski, Kowalski, Matusewicz - Fedoruk, Rybkiewicz, Filipek, Wojtaś - Kołakowski, Nadolny.

Nadnarwianka: Salik - Elak, Wełna, Lendzion, Soska - Ćwik, Granosik, Miąszkiewicz, Biechoński, Potera - Rembowski.

(http://nadnarwianka.blog.onet.pl/)

W obliczu braku Salamona o zodobycie 3 punktów bedzie bardzo trudno. Widac że Drweca zaczyna grac w meczu z liderem na swoim boisku troche ich postraszyła prowadzac 2-0 niestety z koncowym gwizdkiem przegrywajac 2-3. Jestem kibicem Nadnarwianki i smiem twierdzic ze Salamon mimo swojego juz wieku jest jednym z motorów drużyny. Paweł Miaszkiewicz który go zastepuje na srodku pomocy niestety nie potrafi dogrywac bardzo mocnych piłek z stałych fragmentów gry jak to czynił Artur Salamon. A wiec dzis po walce mam nadzieje 3 punkty zostana u gospodarzy meczu.

typ:1
kurs: 2.0
buk:bwin.com
Posted by: polskignom

Re: III Liga - 09/09/2006 09:51

Quote:

Korona II Kielce - Wierna Małogoszcz


Kurs jaki wystawił bwin na ten mecz moim zdaniem jest mocno przeszacowany (2.00) i śmiało można go grać, oczywiście mówię o graniu na Korone. Bardzo ważne, że mecz jest w niedziele czyli dzień po meczu pierwszej drużyny i w takim przypadku w II drużynie zagrają Ci co nie wystąpią w pojedynku z Łęczną. Zepewne mocno będą się chcieli pokazać Kamil Radulij i Piotr Bagnicki (Ilian Micanski licze, że wystąpi w meczu 1 drużyny). Korona II na starym obiekcie gra w kratkę przegrana z Motorem i remis ze Stalą Sanok nie napawa optymizmem, ale osobiście oglądałem ten mecz i musze powiedzieć, że Stal miała 2 stałe fragmenty gry i je wykorzystała. Młodzi piłkarze Korony wraz z takimi rutyniarzami jak Cichoń, Kozubek, Rutka na obronie powinni bez problemu pokonać Wierne w tym derbowym pojedynku

Sam się przejdę na ten mecz a żeby były większe emocje to postawi się lajcikowo

Typ: 1
kurs: 2.00
Buk: Bwin






Analizujac to spotkanie oparles sie tylko o ekipe gospodarzy. Moze i wejdzie, ale nie zapominaj, ze Wierna to ekipa z jednym z lepszych skladow w IV gr. III ligi oraz jedna z nielicznych ekip, ktora nie bedzie "unikac" awansu.

Pozdrowka. Troche sie orientuje w realiach tej grupy III ligi, bo tu gram moj Motor
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 09/09/2006 16:38

Quote:

Hetman Zamość - Hutnik kraków 2-3
Typ:2 @2.6

Analiza:

"Pazdi 08-09-06 11:31:24:
Ej człowieku szedlem dzisiaj parkiem i konczylem jeść jabłko i przede mna jakies 20 metrów byla latarnia i sobie myśle tak - jak trafie to wygramy 2-0 i co ? trafiłem !! graj na wygraną !! dobra spadam bo zaraz wyjezdzamy do zamoscia nar..."






Coś w tym musiało być skoro Pazdi strzelił gola na 3-2 i hutnik wygrał mecz...

Ps.
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 09/09/2006 16:46

edit: na 2-2
Posted by: brokstar

Re: III Liga - 09/09/2006 19:39

Znicz Pruszków - Stal Głowno

Jutro o 12.00 Znicz podejmie na swoim stadionie Stal. Gospodarze w tym sezonie grają dość ładny futbol. Widać efekty pracy nowego trenera - Andrzeja Blachy. Jest to młody ambitny szkoleniowiec, który w zeszłym sezonie z Warszawskim Hutnikiem wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W jutrzejszym meczu zagra już nowy nabytek pruszkowskiego klubu Łukasz Jaroszewicz i zastąpi on młodego pomocnika Radosława Majewskiego. Blacha w meczach u siebie nastawia zespół bardzo ofensywnie, nakazuje grę pressingiem i pruszkowskim piłkarzom wychodzi to nieźle. W zespole nie ma żadnych kontuzji, nie zagra jedynie zawieszony za kartki skrzydłowy Tomczyk Paweł. Stal natomiast po odejściu środkowego napastnika Adriana Świątka gra bardzo chaotycznie w ataku. Preferują oni futbol fizyczny i walkę o każdy metr boiska.

Przypuszczalne składy:
Znicz: : Pazdan – Maciej Rybaczuk, Lewczuk, Piotrowski, Herman – Mikołaj Rybaczuk, Osoliński, Majewski (lub Jarosiewicz), Wiśniewski – Wojtulewicz, Lewandowski.
Stal: Woźniak – Dopierała, Brodecki, Golański, Gajewski - Kamiński, Ignaciuk, Łochowski, Potocki - Majdziak, Sobkowicz.
Typ:1
Kurs: 1.60 Bwin
Stawka: 7/10
Posted by: wybierz-nowego-nicka

Re: III Liga - 10/09/2006 09:37

Znicz-GOSSO Stal Głowno
Trudne zadanie czeka piłkarzy GOSSO, któzy w Prsuzkowie zmierzą się ze Zniczem. Pruszkowianie, po bardzo dobrym starcie, potknęli się w ostatniej, środowej kolejce, przegrywając na wyjeździe z Unią Skeirniewice 0:1. Z kolei "stalowcy" po serii remisów i porażce z Mazowszem w Grójcu 1:2, pokonali wreszcie Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0.To prawda, że Piotr Bajdziak (nie Majdziak, jak napisano wyżej)nie ma jeszcze takiej skuteczności, jak Świątek, jednak to groźny napastnik, który wespół z Sobkowiczem, jak się w końcu zgrają, mogą być groźnym duetem napastników. Moim zdaniem głownian stać jest na wywiezienie remisu z Pruszkowa.
(źródło: dlakibica.pl)
Posted by: Buczy

Re: III Liga - 10/09/2006 12:17

Znicz - Stal 4:0(3:0)
Posted by: brokstar

Re: III Liga - 10/09/2006 12:18

Quote:

Znicz Pruszków - Stal Głowno

Jutro o 12.00 Znicz podejmie na swoim stadionie Stal. Gospodarze w tym sezonie grają dość ładny futbol. Widać efekty pracy nowego trenera - Andrzeja Blachy. Jest to młody ambitny szkoleniowiec, który w zeszłym sezonie z Warszawskim Hutnikiem wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W jutrzejszym meczu zagra już nowy nabytek pruszkowskiego klubu Łukasz Jaroszewicz i zastąpi on młodego pomocnika Radosława Majewskiego. Blacha w meczach u siebie nastawia zespół bardzo ofensywnie, nakazuje grę pressingiem i pruszkowskim piłkarzom wychodzi to nieźle. W zespole nie ma żadnych kontuzji, nie zagra jedynie zawieszony za kartki skrzydłowy Tomczyk Paweł. Stal natomiast po odejściu środkowego napastnika Adriana Świątka gra bardzo chaotycznie w ataku. Preferują oni futbol fizyczny i walkę o każdy metr boiska.

Przypuszczalne składy:
Znicz: : Pazdan – Maciej Rybaczuk, Lewczuk, Piotrowski, Herman – Mikołaj Rybaczuk, Osoliński, Majewski (lub Jarosiewicz), Wiśniewski – Wojtulewicz, Lewandowski.
Stal: Woźniak – Dopierała, Brodecki, Golański, Gajewski - Kamiński, Ignaciuk, Łochowski, Potocki - Majdziak, Sobkowicz.
Typ:1
Kurs: 1.60 Bwin
Stawka: 7/10




Znicz - Stal 4:0 (3:0)

pozdrawiam
Posted by: Kaktus_lbn

Re: III Liga - 19/09/2006 20:34

Motor Lublin - AKS Busko Zdrój

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek inny wynik niż pewne zwycięstwo mojego klubu. Od dłuzszego czasu zajmujemy fotel lidera i to w pełni zasłuzenie. Nasz bilans to 6-2-0. AKS ma podobny tylko że w 2 strone 2-0-6. Jednak nie statystyki grają. Od której strony nie patrząc na jutrzejsze spotkanie jesteśmy murowanym faworytem. Busko ma fatalny wyjazdowy bilans 0-0-3 bramki 0-5. Raczej cieżko bedzie im cokolwiek ustrzelić. O naszą formę nikt nie musi sie bać. Ostatni wyjazd do 9 w tabeli Wiernej zakończył sie wynikiem 3:1 dla naszego klubu. Szkoda że BAW nie oferuje handi.

Motor @1.30 9/10 (nie 10/10 bo to 3 liga polska...)
Posted by: dwazwierzatka

Re: III Liga - 21/09/2006 12:51

Polecam granie Rakowa Częstochowa z Nową Solą. Kurs może nie za wielki 1,25 w profesjonalu, ale powinno być szybko, łatwo i przyjemnie. W ekipie Rakowa po zwycięstwie w Gawinie nastroje naprawdę dobre i optymizm przed kolejnym spotkaniem. Okazja na zdobycie 3 puktów wyśmienita gdyż Nowa Sól w 7 meczach zdobyła tylko 6 pkt i plasuje się wśród drużyn, które będą walczyły o utrzymanie.
Posted by: bolek000

Re: III Liga - 21/09/2006 20:23

ludzie fajny konkurs kliknijcie na link
www.typerzy.net/index.php?ref=2940
Posted by: adi1910

Re: III Liga - 21/09/2006 20:42

Radomiak Radom- Una Skierniewice

Już w niedzielne popołudnie przyjdzie się zmierzyć Radomiakowi z Unią Skierniewice. Nasz rywal przed sezonem wymieniany był w gronie trzecioligowych faworytów, a przymiarki transferowe (m.in. po gry w Unii szykowana była gwiazda Widzewa Łódź- Rafał Pawlak) mogły budzić niepokój wśród przeciwników. Jednak transfery w większosci pozostały na papierze i obecnie, podobnie zresztą jak i radomianie, Unia nie zachwyca. Bilans 13 pkt w 8 meczach nikogo nie może rzucić na kolana.
Rywala jednak z pewnością lekceważyć nie można, choćby dlatego, że skierniewiczanie w 4 dotychczas rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli 4 pkt.Powie ktoś, że nie jest to bilans budzący specjalną grozę. Zgoda. Ale przypomnieć w tym miejscu trzeba, iż Radomiak również w 4 oficjalnych (nie liczę tu spotkania z Kozienicami) meczach ligowych u siebie zdobył punktów... 3. Mimo wszystko to Zieloni są faworytem niedzielnej potyczki. Optymizmem napawa przede wszystkim wynik i gra we wtorkowym meczu przeciw wodzisławskiej Odrze. Rywale nie bądą również dużo bardziej wypoczęci od naszych piłkarzy, gdyż dzień po meczu Radomiaka z Odrą i oni rozgrywali swoje spotkanie w ramach Pucharu Polski (przy czym był to szczebel okręgu). Warto temu wydarzeniu poświęcić kilka słów. Otóż rywalem Unii Skierniewice była... Unia Skierniewice. A dokładniej jej rezerwy. Gratulacje dla PZPN-u za przygotowanie bardzo mądrego regulaminu pozwalającego na tego typu potyczki w ramach oficjalnych rozgrywek Mysle jednak że nowy trener zielonych- Józef Antoniak, dał duzo zmian na lepsze i teraz drużyna będzie się pieła w górę tabeli. Maciej Terlecki, Artur Błąrzejewski, Rafal SZwed i spóła moim zdaniem zrobią wszystko aby trzy punkty zostały na Struga

Mój typ: Radomiak Radom (6/10)
Posted by: bolo_lacznik

Re: III Liga - 21/09/2006 21:08

adi1910 : wszystko pieknie ładnie ale naprawdę wypadałoby podac na koniec "za http://radomiak.info/ " i wszystko
Posted by: ARAFAT

Re: III Liga - 22/09/2006 13:00

GKS Jastrzębie - Lechia Zielona Góra

Zespół z Jastrzębia w poprzednim sezonie minimalnie przegrał walkę o 3 ligę i zakończył rozgrywki na 3 miejscu. Jastrzębianie w tym sezonie również mają aspiracje 2 ligowe, chociaż konkurentów do awansu jest kilku. Drużyna GKS-u sezon rozpoczęła średnio i po 8 kolejkach tracą do lidera z Częstochowy 5 punktów, jednak chyba powoli zaczynają się rozkręcać o czym może świadczyć ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Chrobrym w Głogowie 2-1. Humory w klubie na pewno poprawiła deklaracja prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej, że w przypadku awansu do 2 ligi klub otrzyma na dzień dobry milion złotych.

Natomiast co do drużyny gości to jest to ligowy średniak, który jest typowym zespołem własnego boiska, a na wyjazdach zdecydowanie tracą swoją wartość o czym świadczą wyjazdowe statystyki z tego sezonu,gdzie na 4 mecze tylko raz zremisowali, a 3 razy ponieśli porażkę. Bilans bramek spotkań wyjazdowych 2-10.

Podsumowując uważam, że jeżeli GKS myśli poważnie o awansie do 3 ligi to mecze z takimi przeciwnikami powinien pewnie wygrywać, a kurs 1.75 w Profie wydaje się dosyć atrakcyjny.

GKS Jastrzębie- Lechia Zielona Góra 1 (8/10)
Posted by: Kane1910

Re: III Liga - 22/09/2006 14:52

Quote:

Radomiak Radom- Una Skierniewice

Już w niedzielne popołudnie przyjdzie się zmierzyć Radomiakowi z Unią Skierniewice. Nasz rywal przed sezonem wymieniany był w gronie trzecioligowych faworytów, a przymiarki transferowe (m.in. po gry w Unii szykowana była gwiazda Widzewa Łódź- Rafał Pawlak) mogły budzić niepokój wśród przeciwników. Jednak transfery w większosci pozostały na papierze i obecnie, podobnie zresztą jak i radomianie, Unia nie zachwyca. Bilans 13 pkt w 8 meczach nikogo nie może rzucić na kolana.
Rywala jednak z pewnością lekceważyć nie można, choćby dlatego, że skierniewiczanie w 4 dotychczas rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli 4 pkt.Powie ktoś, że nie jest to bilans budzący specjalną grozę. Zgoda. Ale przypomnieć w tym miejscu trzeba, iż Radomiak również w 4 oficjalnych (nie liczę tu spotkania z Kozienicami) meczach ligowych u siebie zdobył punktów... 3. Mimo wszystko to Zieloni są faworytem niedzielnej potyczki. Optymizmem napawa przede wszystkim wynik i gra we wtorkowym meczu przeciw wodzisławskiej Odrze. Rywale nie bądą również dużo bardziej wypoczęci od naszych piłkarzy, gdyż dzień po meczu Radomiaka z Odrą i oni rozgrywali swoje spotkanie w ramach Pucharu Polski (przy czym był to szczebel okręgu). Warto temu wydarzeniu poświęcić kilka słów. Otóż rywalem Unii Skierniewice była... Unia Skierniewice. A dokładniej jej rezerwy. Gratulacje dla PZPN-u za przygotowanie bardzo mądrego regulaminu pozwalającego na tego typu potyczki w ramach oficjalnych rozgrywek Mysle jednak że nowy trener zielonych- Józef Antoniak, dał duzo zmian na lepsze i teraz drużyna będzie się pieła w górę tabeli. Maciej Terlecki, Artur Błazejewski, Rafał Szwed i spóła moim zdaniem zrobią wszystko aby trzy punkty zostały na Struga

On dawno już w Radomiaku nie gra

Mój typ: Radomiak Radom (6/10)


Posted by: depresja_sts

Re: III Liga - 22/09/2006 21:27

Znicz Pruszków-Paradyz 1 1.7
Paradyz po bardzo dobrym poczatku sezonu dostał lekkiej zadyszki.Znicz mocny u siebie jutro zagra w najmocniejszym składzie napewno beda liczyli się w walce o awans.Jak dla mnie kurs atrakcyjny do grania.
Do tego mysle ze mozna dodac Raków za 1.25 i Jastrzębie za 1.6 ako 3.4 wychodzi dla mnie to dosc pewna inwestycja
Posted by: adi1910

Re: III Liga - 23/09/2006 07:51

Quote:

Quote:

Radomiak Radom- Una Skierniewice

Już w niedzielne popołudnie przyjdzie się zmierzyć Radomiakowi z Unią Skierniewice. Nasz rywal przed sezonem wymieniany był w gronie trzecioligowych faworytów, a przymiarki transferowe (m.in. po gry w Unii szykowana była gwiazda Widzewa Łódź- Rafał Pawlak) mogły budzić niepokój wśród przeciwników. Jednak transfery w większosci pozostały na papierze i obecnie, podobnie zresztą jak i radomianie, Unia nie zachwyca. Bilans 13 pkt w 8 meczach nikogo nie może rzucić na kolana.
Rywala jednak z pewnością lekceważyć nie można, choćby dlatego, że skierniewiczanie w 4 dotychczas rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli 4 pkt.Powie ktoś, że nie jest to bilans budzący specjalną grozę. Zgoda. Ale przypomnieć w tym miejscu trzeba, iż Radomiak również w 4 oficjalnych (nie liczę tu spotkania z Kozienicami) meczach ligowych u siebie zdobył punktów... 3. Mimo wszystko to Zieloni są faworytem niedzielnej potyczki. Optymizmem napawa przede wszystkim wynik i gra we wtorkowym meczu przeciw wodzisławskiej Odrze. Rywale nie bądą również dużo bardziej wypoczęci od naszych piłkarzy, gdyż dzień po meczu Radomiaka z Odrą i oni rozgrywali swoje spotkanie w ramach Pucharu Polski (przy czym był to szczebel okręgu). Warto temu wydarzeniu poświęcić kilka słów. Otóż rywalem Unii Skierniewice była... Unia Skierniewice. A dokładniej jej rezerwy. Gratulacje dla PZPN-u za przygotowanie bardzo mądrego regulaminu pozwalającego na tego typu potyczki w ramach oficjalnych rozgrywek Mysle jednak że nowy trener zielonych- Józef Antoniak, dał duzo zmian na lepsze i teraz drużyna będzie się pieła w górę tabeli. Maciej Terlecki, Artur Błazejewski, Rafał Szwed i spóła moim zdaniem zrobią wszystko aby trzy punkty zostały na Struga

On dawno już w Radomiaku nie gra

Mój typ: Radomiak Radom (6/10)






Przepraszam, pomylilem Szweda z Nykielem ... no ale coz oboje byli juz dobrze znani na pierwszoligowych boiskach Z reszta Nykiel jest nominalnym obrońcą a w meczu z Odrą zagrał na pozycji napastnika, i naprawde zagrał dobry mecz
Posted by: tomo

Re: III Liga - 23/09/2006 08:27

Quote:

Znicz Pruszków-Paradyz 1 1.7
Paradyz po bardzo dobrym poczatku sezonu dostał lekkiej zadyszki.Znicz mocny u siebie jutro zagra w najmocniejszym składzie napewno beda liczyli się w walce o awans.Jak dla mnie kurs atrakcyjny do grania.



Jedno małe 'ale'.

Już w najbliższy wtorek Znicz rozegra spotkanie 1/16 Pucharu Polski z Groclinem Grodzisk Wlkp.
Spotkanie poprzedzi bardzo miła uroczystość oficjalnego otwarcia nowej trybuny na stadionie w Pruszkowie, a samo spotkanie z Groclinem to dla tej drużyny absolutny priorytet w najbliższym czasie i wszystkie działania są podporządkowane przygotowanion do tego spotkania.

Mimo tego faktu także uważam drużynę Znicza za faworyta dzisiejszego spotkania z Paradyżem, ale...
Posted by: brokstar

Re: III Liga - 23/09/2006 16:20

Znicz 1 0 Paradyż
Bramka zdobyta w ostatniej minucie(akcji) meczu.
Posted by: Rivaldinho

Re: III Liga - 23/09/2006 21:02

Ciekawie zapowiadają się jutrzejsze derby pomiędzy Avią Świdnik i Motorem Lublin. Mecz rozegrany zostanie przy pustych trybunach.

Tutaj mała zapowiedź - artykuł: derby tylko na boisku
Posted by: justysia101

Re: III Liga - 24/09/2006 12:02

Quote:

Polecam granie Rakowa Częstochowa z Nową Solą. Kurs może nie za wielki 1,25 w profesjonalu, ale powinno być szybko, łatwo i przyjemnie. W ekipie Rakowa po zwycięstwie w Gawinie nastroje naprawdę dobre i optymizm przed kolejnym spotkaniem. Okazja na zdobycie 3 puktów wyśmienita gdyż Nowa Sól w 7 meczach zdobyła tylko 6 pkt i plasuje się wśród drużyn, które będą walczyły o utrzymanie.




Raków-Arka N.S. 0-2
szybko,łatwo i przyjemnie
Posted by: dwazwierzatka

Re: III Liga - 27/09/2006 11:17

No tak wyszło właśnie. Chłopcy sobie polecieli w trąbkę na całość.
Posted by: Gawlin

Re: III Liga - 29/09/2006 20:41

30.09.2006 (B-win)
Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 1.80 4/10
W sobotnim spotkaniu przeciwko Olimpii nie zagrają: Piotr Rybkiewicz [kartki], Tomasz Zakierski, Janusz Dzidziaszek [kontuzje]. Pod znakiem zapytania stoi także występ Łukasza Nadolnego.
Olimpia u siebie: 4 1 0 12-2

Olimpia gra u siebie bardzo dobrą piłkę. Stwarza bardzo dużo sytuacji bramkowych. Olimpia ma bardzo dobry duet napastników: Piotr Ruszkul i Piotr Trafarski strzelili już razem 9 bramek.
Jutrzejszy mecz to takie jakby małe "lokalne" derby województwa. Gram ten mecz, bo zespół z Nowego Miasta przyjedzie bez 2 kluczowych postaci tj. Piotr Rybkiewicz i Tomasz Zakierski. Nawet z tymi piłkarzami Olimpia byłaby faworytem.
Posted by: Pablo_NFG

Re: III Liga - 30/09/2006 08:30

GKS Katowice - Skalnik Gracze 1 9/10


Kursy:

STS - 1.40

Prof - 1.35


Drużyna GieKSy w optymalnym składzie, wczoraj na treningu Markowskiemu wchodziły rzuty wolne "jak w masło"...

Biorąc pod uwage ostatnie zwycięstwo z Nową Solą 2:0 i duet trenerski Piekarczyk - Górnik nie widze innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy...

12-tym zawodnikiem jak zwykle powinna być katowicka publiczność zebrana na Bukowej (~5.000 / 6.000 ludzi)

Kiedyś zmierzyliśmy sie ze Skalnikiem w PP wygrywając na Bukowej 3:0 i na wyjeździe 5:2, ale to był PP i inne składy drużyn (jeszcze za czasów 1-ej ligi)...

Jedyny nimus to gra u naziemnych tego spotkania w 5-ej kombinacji...

Mam nadzieje, że po godzinie 19:00 mój typ okaże sie trafny i nikt nie będzie tego typu żałował...

Pozdrawiam
Pablo
Posted by: mura

Re: III Liga - 30/09/2006 08:30

dziś o 16:00 w Nowej Soli Dozamet zagra z Chrobrym.

w bwin widzę kursy po 3.30 i myślę że to spore value. polecam grać na gości.

z aspektów czysto sportowych mogę napisać, ze po zawirowaniach w Głogowie i zmianie trenera, piłkarze grają coraz lepiej i pierwsze zwycięstwo w sezonie nieuchronnie się zbliża.

jeśli chodzi o aspekty zza kulis to wiadomo jak dziwne mecze były na linii Nowa Sól - Głogów

dla mnie standatrowa ''dwójeczka''
Posted by: skottie

Re: III Liga - 30/09/2006 10:12

Quote:

GKS Katowice - Skalnik Gracze 1 9/10


Kursy:

STS - 1.40

Prof - 1.35

(...)

Jedyny nimus to gra u naziemnych tego spotkania w 5-ej kombinacji...

(...)

Pozdrawiam
Pablo




W bet-at-home @1,4 bez podatku i bez 5 ako. Do dokładki jak znalazł chyba.
Posted by: maxxey

Re: III Liga - 30/09/2006 11:16

Na dzisiaj polecam
Grupa I - mecz, który rozpocznie się o 15:00

Concordia Piotrków - Pelikan Łowicz Typ: 2

Kurs 2,6 - bwin

Pelikan jest w moim odczuciu najlepszą drużyną w tej grupie III ligi - zespołem, który ma drugoligowe ambicje. Concordia po porażce w Nowym Mieście Lubawskim z Drwęcą 0:2 wydaje się mieć poważny spadek formy. Dzisiaj piotrkowianie zagrają bez swojego kapitana Ireneusza Komara. Typuję 2:0, 3:1 dla Pelikana. Pozdrawiam.
Posted by: SimS Clan

Re: III Liga - 30/09/2006 12:15

Hutnik K. - Wierna Malogoszcz 1 ok 1.60

Hutnik bardzo dobrze spisuje sie pod wodza trenera Kruka i uczymuje sie w gornej czesci tabeli ostatnia poazka ze Stala powinna ich jeszcze bardziej zmotywowac do tego by dzis 3 punkty zostaly na Suchych Stawach ...
Posted by: Czesiek41

Re: III Liga - 01/10/2006 08:06

Witam chciałbym wam polecić granie Kolejarza Stróże z Sandecją Nowy Sącz .Jak wiadomo są to derby jednak przewaga Kolejarza jest przygniatająca. Naprawde mają skład już na II lige przy czym w Sandecjii jest tylko dwóch doświadczonych zawodników, reszta to wychowankowie. Jak wiadomo Sandecjana ma ogromne kłopoty finansowe i jest bez formy podczas gdy kolejarz kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Jeżeli chodzi o Hutnik to bym sie zastanowił nad ich graniem widziałem ich 2 razy na żywo i dwa razy bardzo słabo zagrali a punkty zdobyli jedynie dzięki sprzyjającemu szczęściu .Także wszyscy do Stróż, choć sercem jestem za Sandecją rozum nakazuje typować Kolejarza STS 1.6
Posted by: Czesiek41

Re: III Liga - 01/10/2006 16:04

heh przepraszam wszystkich którzy skorzystali z mojego typu (nie) stety Sandecja pokonała Kolejarz po kapitalnym meczu 1:0 moge tylko wam zaśpiewać Hej Hej Saaaandecja
Posted by: Pablo_NFG

Re: III Liga - 02/10/2006 10:31

Quote:

GKS Katowice - Skalnik Gracze 1 9/10


Kursy:

STS - 1.40

Prof - 1.35


Drużyna GieKSy w optymalnym składzie, wczoraj na treningu Markowskiemu wchodziły rzuty wolne "jak w masło"...

Biorąc pod uwage ostatnie zwycięstwo z Nową Solą 2:0 i duet trenerski Piekarczyk - Górnik nie widze innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy...

12-tym zawodnikiem jak zwykle powinna być katowicka publiczność zebrana na Bukowej (~5.000 / 6.000 ludzi)

Kiedyś zmierzyliśmy sie ze Skalnikiem w PP wygrywając na Bukowej 3:0 i na wyjeździe 5:2, ale to był PP i inne składy drużyn (jeszcze za czasów 1-ej ligi)...

Jedyny nimus to gra u naziemnych tego spotkania w 5-ej kombinacji...

Mam nadzieje, że po godzinie 19:00 mój typ okaże sie trafny i nikt nie będzie tego typu żałował...

Pozdrawiam
Pablo





Przeprawszam za ten typ

Nie wiem co sie stało z GieKSą, kompletny brak formy
Posted by: JP2

Re: III Liga - 05/10/2006 23:16

Nie przepraszajcie jakby nie było meczy u Buków prawdopodobnie by Wasze zespoły Wygrały

Troche teorii spiskowej ale tak sadze
Posted by: lysy1

Re: III Liga - 06/10/2006 12:47

Krakusy !! zna który wynik Górnik Wieliczka-Brzesko ??
z góry dzieki
Posted by: Czesiek41

Re: III Liga - 06/10/2006 15:12

Górnik Wieliczka - Okocimski KS Brzesko 0:2 (0:0)
Bramki: Policht 70, Karwat 90.
Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Żółte kartki: Piszczek, Księżyc, Powroźnik, Lipecki - Weinar, Karwat.
Czerwone kartki: Księżyc 88 - druga żółta, Piszczek 90 - druga żółta.
Widzów: 250.
Posted by: Oli2424

Re: III Liga - 07/10/2006 08:25

Dzisiaj podczas meczu Warta Poznań - Lech II Poznań drużyna rezerw Lecha zostanie wzomcniona 8! zawodnikami z pierwszej drużyny!
Posted by: aker

Re: III Liga - 07/10/2006 08:29

To co proponujesz ?? Zagrac czystą 2 czy z podpórką??
Posted by: Oli2424

Re: III Liga - 07/10/2006 08:43

Quote:

To co proponujesz ?? Zagrac czystą 2 czy z podpórką??




Aker szczerze to Ja idę zagrać 2 ale wiesz to, że schodzi 8 zawodników z pierwszego zespołu to nie znaczy odrazu , że Lech wygra 10:0. Ale mam nadzieję, że tacy zawodnicy jak Scherfchen, Kikut, Wachowicz, Kucharski będa mieli w sobie troche ambicji i podejda poważnie do tego meczu, a nie jak za kare, że musza grac w rezerwach w 3 lidze. Kurs 7 w profku mnie bardzo zachęcił i dlatego Ja gram czysta 2 dla mniej odważnych proponuje x2
Posted by: kamasss

Re: III Liga - 07/10/2006 10:23

Nastawiłem się grać na Lecha II w tym meczu... jednak w bwin nie ma tego meczu

Nie mam go gdzie zagrać, bo w necie ciężko znależć buka co ma 3 lige...


Wzmocienia Lecha II piłkarzami z pierwszej drużyny po takim kursie... tego nie można przegapić.

Rezerwy Wisły też mają wzmocnienia z pierwszego teamu jednak nie są one już znaczące i mecz bez udziału publiczności wieć chyba nie ma co grać.


Mecz jest o 15:00 wątpie, żeby pojawił się w ofercie bwin...
Posted by: aker

Re: III Liga - 07/10/2006 10:26

Ok Oli LechII zagrany na dwoch kuponach z czysta 2 i podpórką.
Zobaczymy co z tego wyniknie
Posted by: Dziabor

Re: III Liga - 07/10/2006 10:47

tez sie skusilem na Lech II, tak jak napisał Oli2424, wszystko zalezy od tego jak podejda do tego pilkarze z pierwszej druzyny, choc moim zdaniem podejda do tego jak najbardziej skoncentrowani, jak wiadomo liga nie gra wiec o zadnej karze nie moze byc mowy, chyba jedynie kara moze byc dla nich ze beda grali w 3 lidze i pomysla sobie ze wygraja mecz bez wiekszego przemeczania, zobaczymy co z tego bedzie
Posted by: kamasss

Re: III Liga - 07/10/2006 10:53

Czy ten mecz trzeba grać z kombinacjami w profie? Niestety tylko tam chyba można go zagrać... musiałbym komuś to zlecić, bo u siebie nie mam Profa.
Posted by: Dziabor

Re: III Liga - 07/10/2006 10:54

Quote:

Czy ten mecz trzeba grać z kombinacjami w profie? Niestety tylko tam chyba można go zagrać... musiałbym komuś to zlecić, bo u siebie nie mam Profa.




w STSie jeszcze 15 minut temu go gralem, kurs wynosi 6, musi byc 5 kombinacji
Posted by: aker

Re: III Liga - 07/10/2006 11:26

W profie mozna to zagrac w trzech kombinacjach.
Posted by: skottie

Re: III Liga - 07/10/2006 12:10

Czy ktos przewiduje relację z tego meczu live?
Byłbym wdzięczny chociaz za końcowy rezultat zaraz po meczu.
Posted by: Bzyku

Re: III Liga - 07/10/2006 12:28

WARTA POZNAŃ - LECH POZNAŃ

W najbliższą sobotę o godz. 15:00 zapowiada sie bardzo ciekawy pojedynek przy Drodze Dębińskiej, ponieważ dziesiątym ligowym rywalem Warty będzie rywal zza miedzy - drużyna rezerw poznańskiego Lecha.

Klasyczne derby Poznania zbiegają się w czasie z przerwą w rozgrywkach I-ligowych (mecze eliminacyjne Polski z Kazachstanem i Portugalią), a więc należy się spodziewać przy Drodze Dębińskiej wielu graczy z szerokiej kadry Kolejorza.

Drużyna naszego rywala w tym sezonie zdecydowanie zawodzi. Rozczarowanie jest tym większe, że po przeprowadzce podstawowego trzonu Amiki do Poznania, spodziewano się podniesienia poziomu rywalizacji także i w rezerwach.
Tymczasem wyniki drużyny trenowanej przez doświadczonego Włodzimierza Małowiejskiego, są dalekie od oczekiwań. W 6 z 9 spotkań, drużyna rezerw Lecha schodziła z boiska pokonana. I wcale tego nie tłumaczy że rywale byli silni: bo gładko ulec Turowi, Mieszku, Kanii, TKP Toruń, Jarocie czy - w kompromitującym stylu 0:5 Policom, sztuką żadną nie jest. Do tego dochodzi uratowany w przedostatniej minucie remis 1:1 ze Zdrojem oraz jedyne zwycięstwa z Kaszubią 1:0 i efektowne wyjazdowe 5:1 ze słabą Cartusią, co jest wyjątkami potwierdzającymi regułę, że ten sezon dla III-ligowego Kolejorza układa się fatalnie (dodajmy do tego największa ilość straconych goli ze wszystkich ekip, czyli aż 21 oraz przedostatnie miejsce w tabeli).

Sobotnie spotkanie w "Ogródku" będzie też okazją dla Warty do zmazania haniebnej plamy, jaką była wiosenna porażka 0:4 przy Bułgarskiej w Pucharze Polski.

Podejmując się próby odgadnięcia wyjściowej jedenastki jaka zawita przy Drodze Dębińskiej, to muszę przyznać, że jest to zadanie łatwiejsze niż w minionych latach. Lech II gra obecnie w miarę ustabilizowanym składem. W bramce pojawi się zapewne Radosław Cierzniak lub Paweł Linka. W obronie powinni wystąpić Arkadiusz Czarnecki, Bartłomiej Górka, Krzysztof Strugarek oraz Argentyńczyk Fernando Bonjour; w pomocy Norbert Mazgaj, Maciej Kwiatkowski, Artur Marciniak i Marcin Kikut; a w ataku Marcin Sobczak i Marcin Mazurek. Choć możliwe jest, że zamiast kilku młodych lechitów, na boisku pojawią się troszkę bardziej znani Dawid Kucharski (obrona), Marcin Wachowicz(pomoc) oraz Przemysław Pitry (atak). Chyba że trenerzy z Bułgarskiej jeszcze kimś nas zaskoczą.
Dodajmy że najlepszymi strzelcami rezerw Lecha są Filip Marciniak (4 trafienia) oraz Marcin Mazurek (2 gole).

Podsumowując - rywal chimeryczny, nieobliczalny i niewygodny - wspomniana przerwa w rozgrywkach, więc i skład potencjalnie może być mocniejszy (to raz), następnie jest to spotkanie derbowe, które zawsze rządzi się swoimi prawidłami (to dwa) oraz Lech II zawsze lubił "spiąć się" na Wartę - to trzy.

Jeżeli jednak wicelider zagra na swoim normalnym poziomie i będzie skoncentrowany od pierwszej do ostatniej minuty, to o wynik nie powinniśmy przesadnie drżeć. Jedno w każdym razie jest pewne - emocji z pewnością nie zabraknie, jak to zwykle ma miejsce przy pojedynkach obu ekip z Poznania.

źródło: www.wartapoznan.pl

***

Też zagrałem dziś X2 (@2.31 w sts), ale po tym artykule mam większe wątpliwości. Zwłaszcza, że czytam na forum Lecha iż trener rezerw Wojciech Małowiejski nie ma zbyt dobrej opinii wśród kibiców. Za słabe wyniki i fatalny styl prowadzenia zespołu.

No, ale co ma być to będzie
Posted by: Biszop

Re: III Liga - 07/10/2006 12:40

Quote:

***

Też zagrałem dziś X2 (@2.31 w sts), ale po tym artykule mam większe wątpliwości. Zwłaszcza, że czytam na forum Lecha iż trener rezerw Wojciech Małowiejski nie ma zbyt dobrej opinii wśród kibiców. Za słabe wyniki i fatalny styl prowadzenia zespołu.

No, ale co ma być to będzie




Mialem sie wybrac na ten mecz, chcialem zapakowac mojego synka i pokazac mu pilke kopana w wersji 3 ligowej;-)
Niestety maly jest na tyle maly ze szans na to aby przy tej pogodzie wytrzymal choc jedna polwe nie ma:]

Rezerwy Lecha powinny dzis dosc gladko przegrac, Warta zmotywowana na ten mecz bardzo, ze strony Lecha nie ma takiej presji oni sa skazani na pozarcie na ta chwile bo jak wspomniales obecny trener jest malo lubiany, sklad mocno niezgrany, graja na "ogrodku" gdzie doping dla gospodarzy bedzie naprwde spory, gdyby nie marna pogoda zaryzykowalbym stwierdzenie ze zabraknie biletow;-)

Ze smieszniejszych ciekawostek, kibice Warty to w wiekszosci wiekowe dziadki z okolicznej Wildy i Debca, z pobliskich ogrodkow dzialkowych, niby powolni i spokojni ale na tym meczu dostana takich sil do "opierdalania" sedziego i pilkarzy ze nie jeden sie zdziwi

Wspolczuje Bzyku bo zaklad na 90% przegrany, 10% zostawiam na remis bo moze sedzia bedzie przyjazny no i to tylko 3 liga wiec tam wszystko moze sie zdarzyc
Posted by: Bzyku

Re: III Liga - 07/10/2006 12:51

no zobaczymy - futbol to taka gra, że nic nie jest pewne do ostatniego gwizdka

obyś się mylił

a co ma być to będzie...
Posted by: Biszop

Re: III Liga - 07/10/2006 12:53

Quote:

no zobaczymy - futbol to taka gra, że nic nie jest pewne do ostatniego gwizdka

obyś się mylił

a co ma być to będzie...


Nie zagralem tego wiec jesli sie myle to z korzyscia dla Ciebie i innych grajacych Lecha
Posted by: Bzyku

Re: III Liga - 07/10/2006 14:55

jednak się myliłeś
Dzięki Oli2424 za info
Posted by: skottie

Re: III Liga - 07/10/2006 15:03

0-2 Pięknie, pieknie. Wielkie dzięki za info!!!
Posted by: Oli2424

Re: III Liga - 07/10/2006 15:34

No kurs 7 w Profku ładnie wszedł Lech co prawda miał przewagę w tym meczu ale gdyby Warta wykorzystała 2 groźne sytuacje na początku meczu to mogłoby nie być tak wesoło ale na szczęście tak się nie stało W 2 połowie widać było przewagę kondycyjną po stronie rezerw Lecha. Warta kompletnie opadła z sił i praktycznie cała 2 połowa toczyła się na połowie "Zielonych" Obie bramki padły prawie identycznie i obie po rzutach rożnych.

Najpierw w 67 minucie "róg" wykonywał Kikut dośrodkowując na krótki słupek gdzie do piłki do padł Pitry i skierował ją w "długi" narożnik bramki.

72 minuta niemal identyczna. Ponownie rzut rożny, którego wykonwaca był Kikut, ponownie dopadł do niej Pitry tylko tym razem umieścił futbolówkę w "krótkim" narożniku bramki Warty

Cieszę się , że mogłem pomóc kilkoma informacjami na temat tego meczu, a kurs 7 rzadko kiedy się trafia
Posted by: grajekkk

Re: III Liga - 07/10/2006 20:34

Zagrałem Lecha II w kombinacji z Okocimskim kurs ponad @6(wygral 2-0), Rumunią (3-1) i niestety z DANIĄ........zA 100zł wychodziło ponad 6000, nie ma to jak fart...........szkoda słów. Ogólnie dziś straszna klęska na el.ME

Na jutro polecam AKS Busko-Hutnik Kraków 2 @2,2
Jeżeli wygramy to zrównujemy się punktami z liderem Motorem.
Co prawda nie gramy jakiejś olśniewającej piłki ale walczymy od początku do końca, defensywa gra w miare pewnie.
Dwóch napastników pauzuje(Wasilewski i Paszkiewicz), ale mimo ich nieobecności w koncowej fazie meczu ze Stala Sanok potrafiliśmy stworzyć kilka świetnych sytuacji.
W AKS nie dzieje się najlepiej po 8 dniach zrezygnowal trener tej drużyny Aleksandr Brożyniak.

Ze strony AKS BUSKO:

"..........Trener Brożyniak opuścił Busko. Nie znosi kłamstw i buski rozdział uważa za zamknięty.

Buski trzecioligowiec w galopującym tempie pogrąża się w zapaści finansowej i organizacyjnej.

Środowy trening poprowadził Maciej Pastuszka. w klubie tymczasem sytuacja jest gorzej niż zła, a zawodnikom rozwiązały się języki. Piłkarze nie otrzymują pieniędzy określonych w umowach, nioe wypłacono im premii za trzy wygrane w tej rundzie mecze i nie otrzymują zwrotu dojazdu na treningi. Wielu z nich nie ma grosza na opłacenie elementarnych potrzeb. Niektórzy są na utrzymaniu rodziny.

Wielu piłkarzy nie ukrywa także, że zamierza dotrwać do końca rozgrywek rundy jesiennej i zerwać umowy z AKS, bo mogą to zrobić w sytuacji jeśli klub przez trzy miesiace zalega z wypłatami.
Prezes klubu Zdzisław Donchór był w środę po południu nieuchwytny.

Jak w takiej sytuacji wypadnie buska jedenastka w niedzielnym meczu z Hutnikiem Kraków.
Niedzielny mecz rozpocząć ma się o godzinie 14. O ile się rozpocznie..."
Posted by: aker

Re: III Liga - 07/10/2006 21:08

Oli wielkie gratki dla Ciebie.
Szkoda tylko ze zagralem ten meczyk w kombinacji z Dania
Oby jak najwiecej takich informacji.
Pozdr
Posted by: chciwus_04

Re: III Liga - 20/10/2006 13:44

Proponuję postawić na poniższy mecz :

Stal Głowno - Warmia Grajewo.
Drużyna Warmii w tym sezonie zawodzi na całej linii. W sumie nie może to dziwić, gdyż połowa składu to juniorzy. Atmosfera wokół klubu jest średnia. W ostatnim meczu przeciwko Zniczowi Pruszków drużyna prezentowała się całkiem przyzwoicie, ale jak zwykle zabrakło koncentracji w końcówce meczu.
Typ : Stal Głowno 9/10
Kurs : 1,35 (baw)
Posted by: chciwus_04

Re: III Liga - 21/10/2006 15:47

Quote:

Proponuję postawić na poniższy mecz :

Stal Głowno - Warmia Grajewo.
Drużyna Warmii w tym sezonie zawodzi na całej linii. W sumie nie może to dziwić, gdyż połowa składu to juniorzy. Atmosfera wokół klubu jest średnia. W ostatnim meczu przeciwko Zniczowi Pruszków drużyna prezentowała się całkiem przyzwoicie, ale jak zwykle zabrakło koncentracji w końcówce meczu.
Typ : Stal Głowno 9/10
Kurs : 1,35 (baw)




Tak, ja myślałem...Stal - Warmia 2-0 (z drugiej strony wcale się nie cieszę, bo kibicuję Warmii)
Kurs marny,ale pewne zwycięstwo gospodarzy.
Żałuję tylko, że miałem opory, by podać typ na Jagę.
Pozdrawiam
Posted by: Platini

Re: III Liga - 22/10/2006 11:24

AKS Busko Zdrój - Stal Rzeszów

W czwartej grupie III ligi dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Do Buska przyjeżdżają piłkarze Stali, kandydaci do awansu. Jednak piłkarze z Rzeszowa juz od kilku sezonów są stawiani przd sezonem za głównego kandydata do awansu a na boisku nie udowadniają aspiracji drugoligowych. Ostatnie dwa mecze drużyna Stali przegrała i aby jeszcze mieć choć cień szansy na miejsce pierwsze bądź drugie muszą dzisiejszy mecz wygrac. Obecnie ich strata do prowadzącego Motoru wynosi 9 punktów. Stal stać na odniesienie zwycięstwa z beniaminkiem tyle, że muszą poprawić grę w defensywie. W ostatnim meczu pechowo przegranym z Wierną dwa pojedyńcze (nonszalanckie) błędy obrońcy zadecydowały o porażce. Najlepszy strzelec Stali Fabianowski mówi otwarcie przed tym meczem : " Jeśli nie wygramy dwóch ostatnich meczów, mówienie o awansie może nie mieć sensu".
W zespole Stali nie zagra Szczoczarz, który leczy kontuzję. Dzis z pewnością przydałby sie zespołowi i tworzyłby dobry duet w ataku z Fabianowskim.
Jeśli Stal zagra bardzo ostrożnie w obronie to jestem przekonany, że wywiezie z Buska komplet puntków. Pomoc i napastnicy spisują się w obecnym sezonie dobrze, umiejętnościami, kulturą gry z pewnością przewyższają kolegów z AKS.

22.10.06 - 14:00.

Mój typ : Stal Rzeszów @ 2.20
Stawka : 6/10
Posted by: Tata Filipa

Re: III Liga - 28/10/2006 11:07

nie ukrywam, ze nie jestem zbyt wielkim znawcą polskiej III ligi, ale moją uwagę przykuły dziś 2 mecze

Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie 1
kurs w b-a-h 2,15
Radomianie dotychczas fatalnie u siebie 1-2-4, bramki 5:9.
ostatnio remis w domu z Mazowszem Grójec i potem niespodziewane zwycięstwo 1:0 w PP z ŁKSem na wyjeździe. Przed kilkoma dniami Radomiak podpisał 2-letnię umowę z Grupą Żywiec
i myślę, że ten fakt, oraz to, że to ostatni mecz w tej rundzie w Radomiu spowoduje, że ugrają 3 pkt. Muszą choc częściowo odzyskac twarz u swoich Kibiców. Ruch nie jest jakąś super wyjazdową ekipą 2-2-3, jeśłi nie strzelą szybko bramki na 0:1, to wg. mnie nie wywiozą z Radomia nawet 1 punktu.
gram to delikatnie 3/10, ale myślę , że typ wart uwagi

a drugi mecz to
Motor Lublin - Kolejarz Stróże 1 kurs w b-a-h 1,85
Motor poległ ostatnio na wyjeżdzie 2:1 z Orlętami Raadzyń Podlaski, myslę że to i fakt, że to ostatni mecz tej rundy w Lublinie spowowduje , że zagrają o całą pule. Domowy bilans mają bardzo dobry 5-1-0, bramki 17:3. Ich rywal /choć może nazwę ma dla wielu niewiele mówiącą/ to stali się oni dośc dobrym III ligowym zespołem, a ch wyjazdowy bilans to 4-2-0, bramki 8:2!!!! Łatwo lubliniakom nie będzie, ale myślę, że zrobią wszystko, by zwiększyć przewagę nad rywalem /Kolejarz na 3, a Motor na 1 pozycji/.
Posted by: Tata Filipa

Re: III Liga - 28/10/2006 11:15

uwagę przykuły dziś, ale mecze odbedą się jutro
choć w b-a-h Radomiak figuruje na dziś o 14.00, ale według strony klubowej, mewcz jest jutro o 14.00, i aby przyciągnąć więcej kibiców - bilety po 5 zł.
Posted by: Adizek

Re: III Liga - 04/11/2006 10:12

dzis mecz na szczycie w grupie 3 Rakowm Czestochowa podejmuje w Jastrzebiu GKS moze ktos zorentowany napisze jaka jest sytuacja w Rakowie ale w GKS-ie nie wyglada to najlepiej nie zagraja wielce prawdopodobne Adaszek,Taraszkiewicz,Grabczynski jest to 3 podstawowych zawodnikow srodka pola (ten ostatni defensywny) do tego podstawowy obronca Wrzesniak jak na mecz z liderem wydaje mi sie ze to duze oslabienia dlatego zagralbym 2 4/10 lub X2 7/10 gdyby nie to ze bede na tym meczu i kibicowal GieKSie.Pozdrawiam
Posted by: pycio26

Re: III Liga - 08/11/2006 20:55

Rozwój Katowice - Stilon Gorzów: mecz ostatecznie odwołany!


Planowny na najbliższy piątek mecz 16. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi pomiędzy Rozwojem Katowice a gorzowskim stilonem nie odbędzie się. Decyzję taką podjął Śląski Związek Piłki Nożnej na wniosek naszego klubu. Powodem przełożenia spotkania jest panująca w Gorzowie epidemia grypy. Z tej samej przyczyny ŚlZPN odwołał również ostatni tegoroczny mecz Stilonu z GKS Jastrzębie.
- Jesteśmy zaskoczeni takim obrotem sprawy, ale nie pozostaje nam nic innego, jak dostosować się do decyzji Ślaskiego Związku Piłki Nożnej - powiedział Romuald Oryńczak, dyrektor Rozwoju Katowice.

Szkoda bo X mi chodzil po głowie
Posted by: pycio26

Re: III Liga - 08/11/2006 20:56

aha news z www.stilon.pl
Posted by: zmudaRTS

Re: III Liga - 24/03/2007 00:18

Gra ktos 3 lige w ten weekend?
Zastanawiam sie na d meczem Motor-KoronaII,czy w Koronie wystapi ktos z pierwszoligowego składu?chciałem jescze zagrac Arka N.Sól-GKS 2,i GKS Jastrzebie-Słubice 1
Posted by: Eriksson88

Re: III Liga - 07/04/2007 07:38

Tym razem postanowiłem zaproponować Wam coś z gatunku made in Poland, czyli rodzime ligi w każdym wydaniu...

Warta Poznań - Rodło Kwidzyń (1X2) Warta Poznań -
Toruński KP - Kania Gostyń (1X2) Toruński KP -
Stal Sanok - Orlęta Radzyń Podlaski (1X2) Orlęta Radzyń Podlaski -

Stawka: 7/10

Dlaczego Warta? Zespół z Poznania zdobył na własnym obiekcie 19 z 30 punktów, w dodatku będąc bardzo skutecznym (bramki 21:9). Jest zespołem o zdecydowanie większym potencjale niż zamykające tabelę III ligi (grupa 2) Rodło Kwidzyn. Outsider tabeli na wyjazdach spisuje się wręcz katastrofalnie i jakikolwiek inny wynik niż triumf Warty będzie sporą niespodzianką.

Nie zmienia mojej opinii pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami, kiedy to po bramce w końcówce Rodło wygrało 1:0. Wcześniej pokonało Jarotę Jarocin aż 4:1, ale obecnie Jarota zajmuje czwartą lokatę, a Rodło, jak wspomniałem zamyka klasyfikację z dorobkiem zaledwie 18 punktów. Jarota w ostatniej kolejce zrewanżowała się zespołowi z Kwidzyna, wygrywając 3:2 (mimo że kwidzynianie prowadzili 2:0).

Dlaczego TKP? Zdarza się, że bukmacherzy przy ustalaniu kursów nie biorą pod uwagę wszystkich czynników. Przykład? Mecz TKP - Kania. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się, aby drużyny dzieliła znacząca przepaść. Lider z Torunia ma na koncie 35 punktów i wyprzedza Kanię o zaledwie 4 punkty. Diabeł tkwi jednak w szczegółach.

W zespole z Gostynia dzieje się ostatnio źle. Porażka na własnym obiekcie z Mieszkiem Gniezno 2:3 tylko potwierdziła marazm zespołu Kani. Za porażkę zarząd obwinił część zawodników, którym zarzucono brak zaangażowania. Zamiast przetasowań w składzie doszło ostatecznie do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Z pracy zrezygnował Janusz Kubot, a w jego miejsce włodarze klubu desygnowali Ryszarda Kryżana, dotąd asystenta Kubota.

Kania do Torunia uda się bez kilku czołowych zawodników, w tym Przemysława Norki, Radosława Jasińskiego czy Krzysztofa Gościniaka. Zmiany te z pewnością wpłyną na oblicze gry Kani.

W pierwszym meczu obu drużyn padł remis bezbramkowy. Warto dodać, że TKP nie przegrało z Kanią ani razu również w ubiegłym sezonie, gdy zespół z Gostynia wywalczył awans do II ligi (z którego ostatecznie zrezygnował).

Dlaczego Orlęta? Ekipa z Sanoka ma nóż na gardle. Zamyka ligową tabelę i pojedynek z Orlętami jest ostatnią szansą na prolongowanie nadziei na zachowanie III-ligowego statusu. Problem w tym, że ofensywne nastawienie Stali sprowokuje kontrataki gości, które mogą okazać się przełomowe dla losów meczu. Klub z Sanoka odniósł w tym sezonie zaledwie jedno zwycięstwo, w dodatku na wyjeździe. Z popularnego sanockiego "blaszaka" nie dochodzą zbyt optymistyczne głosy, gdyż dorobek punktowy Stali u siebie to...dwa punkty (0-2-6) przy bilansie bramek 4:15. Orlęta na wyjazdach nie błyszczą formą (2-2-4), ale w pojedynku ze słabą Stalą powinny udowodnić swoją wyższość.
Posted by: buldog

Re: III Liga - 07/04/2007 14:36

Originally Posted By: Eriksson88


Kania do Torunia uda się bez kilku czołowych zawodników, w tym Przemysława Norki, Radosława Jasińskiego czy Krzysztofa Gościniaka. Zmiany te z pewnością wpłyną na oblicze gry Kani.



Przecież Jasina jedzie na mecz ...
Posted by: Eriksson88

Re: III Liga - 07/04/2007 15:17

Możliwe, że masz inne (lepsze) informacje i niewykluczone, że Jasiński pojedzie na mecz. Wiem na pewno, że kontuzja wyeliminuje z gry Norkę, a występ np. Jasińskiego stał pod znakiem zapytania...
Posted by: kfjatek

Re: III Liga - 07/04/2007 16:12

3 liga mi obca, ale poziom Torunian tydzień temu w wygranym meczu z rezerwami 0:1 był dramatyczny.
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 07/04/2007 16:19

Hutnik - Kolejarz Stróże 11:00

Hutnik Kraków w dzisiejszym dniu ,podejmuje drużyne Kolaejrza. Można powiedzieć z układu tabeli że graja 2 drużyny aspirujące o baraż 2 ligi. Jednak to kolejarz jest bardziej zdeterminowany, celem Hutnika jak narazie jest zdobywanie jak największej ilości punktów ,natomiast Kolejarz ma jasno postawiony cel: awans do II ligii. Nie po to zostały wpompowane duze pieniądze w zespół żeby cel nie zostal osiagniety. W ubiegłym tygodniu niespodziewanie Kolejarz przegrał 0-3, i trener Pawlik podał się do dymisji. Stery objął Wojtowicz, dyrektor klubu. Jest on znany z twardej ręki i łatwo nie odpuści. Poza tym są przewidziane kary finansowe dla zespołu ze Stroz ,jeśli nie zdobędą chodźby punktu w tym meczu. W Hutniku zabraknie wielu podstawowych graczy: za kartki nie zagrają Kępa, Wasilewski stanowiacy motor napędowy gry w ofensywie. Kontuzje wyłączyły z gry Antasa, Dębskiego, Obieraka. Na lekkie urazy narzekają Jarosz i Paszkiewicz, którzy nie są pewni występu. Możliwe jest to ,że w zespole Hutnika zagra ponad połowe młodzieżowców - roczniki 88,87. Z tym ,że to może akurat obrócić się w drugą stronę (walka, zaangażowanie mlodych zawodników). Jednak pomimo tego ,że trzymam kciuki z Hutnik to zaryzykuje:

x2 1,58 6/10
2 3,14 3/10

kursy bwin

a teraz lece na meczyk

Poprawione:]
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 07/04/2007 19:26

Hutnik - Kolejarz 0-2

Posted by: pawson

Re: III Liga - 21/04/2007 17:55

Warta Poznań - Victoria Koronowo III liga gr.II godz.15:00

W ostatnich tygodniach piłkarze z Koronowa mają powody do radości. Przy zdobyciu kompletu punktów w Poznaniu i odrobinie szczęścia podopieczni Dariusza Porbesa mogą zajmować drugą lokatę po nadchodzącej kolejce.
Osiągnięcie założonego przed sezonem celu utrzymania zespołu w III lidze jest bardzo blisko. W pięciu wiosennych bojach o punkty drużyna z Klasztornej zainkasowała komplet piętnastu "oczek" i dzięki temu beniaminek może skupić się na walce o wyższe lokaty. Działacze z Koronowa jednak tonują nastroje i nie składają obietnic awansu.

W minioną sobotę koronowianie udowodnili, że seria zwycięstw nie była przypadkiem. Gracze prowadzeni przez trenera Porbesa nie pozostawili złudzeń niedowiarkom i odprawili z kwitkiem Jarotę Jarocin, wygrywając 1:0 (0:0). Po raz kolejny skutecznością błysnął Tomasz Rogóż. Swoją dobrą dyspozycją popularny "Rogi" udowadnia, że warto na niego stawiać.

Pomimo wysokiego budżetu i szerokiego zaplecza sponsorskiego drużyna Warty gra grubo poniżej oczekiwań. Przed rundą wiosenną włodarze klubu zapowiadali skuteczną walkę o II ligę, tymczasem zielono-biali prezentują nierówną formę. Działacze Warty nie czekali na nagłą zmianę obrazu gry zespołu i zatrudnili nowego szkoleniowca. Jarosława Araszkiewicza zastąpił dobrze znany w regionie Ryszard Łukasik. Doświadczony szkoleniowiec ma za sobą epizody w Zawiszy SA czy Kujawiaku Włocławek.

Również w kadrze warcian nie brakuje nazwisk związanych w przeszłości z naszym regionem. W obronie występujący Maciej Truszczyński czy Dariusz Cudny, znani z gry w Zawiszy SA czy Kujawiaku Włocławek. Trzon drużyny Warty stanowią ponadto bramkarz Łukasz Radliński, obrońca Błażej Jankowski czy pomocnik Tomasz Najewski.

Sytuacja zespołu z ambicjami w tabeli III ligi nie jest ciekawa. Do liderującego Tura poznaniacy tracą aż osiem "oczek". W grodzie Przemysława nie załamują jednak rąk. Na mecz z Victorią do gry powracają Jankowski i Rafał Napierała, który w spotkaniu z Regą-Meridą pauzował z powodu choroby.

Sobotni pojedynek obu drużyn można śmiało nazwać, obok meczu Jaroty z Amiką, najciekawszym spotkaniem 22.kolejki III ligi grupy 2. Czy koronowianie podtrzymają passę zwycięstw? Czy Victoria nadal będzie liczyć się w walce o awans? Przekonamy się w sobotnie popołudnie. Początek meczu w Poznaniu o godzinie 15:00.

Warta Poznań - Victoria Koronowo (sobota, godz. 15:00)

Przypuszczalne składy:

Warta: Radliński - Cudny, Jankowski, Steinke, Truszczyński - Magdziarz, Lewandowski, Najewski, Napierała - Posmyk, Piosik.

Victoria: Tomaszewski - Talarek, Boldt, Górecki, Dąbrowski - Mądrzejewski, Wiśniewski, Łożyński, Kardasz - Krzywicki, Rogóż.
http://www.ikmedia.pl

Victoria w 5 meczach 15 punktów, Warta tylko 5 punktów. Widziałem w grze Victorię 3 razy w tej rundzie, grają po prostu solidny futbol, uważnie w obronie i dlatego mało bramek tracą 11:2. Kurs na Victorię 4.40 w bwin, dla mnie szansę są wyrównane w tym meczu. Pomyślcie nad tym typem, Może ktoś z Poznania ma jakies spotrzeżenia.
Posted by: Platini

Re: III Liga - 21/04/2007 19:09

Stal Rzeszów - Kolejarz Stróże

Bez wątpienia najciekawszy mecz w czwartej grupie polskiej III ligi. Mecz o tzw '6 punktów' Kto wygra dzisiejszy mecz powiększy dystans nad rywalem, zyska przewagę psychologiczną, zmniejszy straty do lidera z Lublina.
Obecnie zarówno ekipa Stali jak i Kolejarza zgromadziły po 33 ptk, zajmują odpowiednio 4 i 5 pozycje w lidze. Drużyna z Rzeszowa odkąd pamietam wymieniana jest jako głowny kandydat do awansu jednak wyznaczonemu celowi nie mogą sprostać. W tym roku jest duża szansa na awans i należy ją wykorzystać.
Stal ostatnio gra bardzo dobrą piłke, napastnicy odnaleźli formę, nie widać braku Fabianowskiego, który był najskuteczniejszym piłkarzem Stali. 'Drugą młodośc' przeżywa Paweł Kloc, który przez wielu był już skreślony ale to własnie dzięki fantastycznej grze Kloca Stal wygrała u siebie z Sandecją, w dobrej formie jest Szczoczarz. Gorzej natomiast jest z defensywą, która miewa momenty przestoju jak ostatnio w Radzyniu Podlaskim, gdzie za szybko uwierzono ze jest po meczu i bramki w 80 i 85 pozbawiły Stali wydawałoby się pewnych trzech punktów, gdyż to zespoł z Rzeszowa przez cały mecz dyktowal warunki, Orleta natomiast ograniczały się do wybijania piłki. Przeprowadzili 3-4 akcje i padly dwie przypadkowe bramki.
Kolejarz natomiast do chyb najbogatszy klub w tej grupie, posiadający wielkie ambicje, kilka znaczących nazwisk. Jednak jak wiadomo nie same $ i nazwiska grają. W ubiegłym tygodniu do Kolejarza zawitała drużyna z Sanoka i była o krok od sensacji ! Grali mądra piłke na bardzo małym boisku w Stróżach, momentami przeważali i mecz zakończył sie sprawiedliwym 0-0.
Kolejarz gra u siebie mizernie, zawodnicy narzekają na stan murawy, małe boisko ale jest ono takie same i dla rywala. Co innego gra drużyny Kolejarza na wyjeździe gdzie legitymuja się najlepszym bilansem w lidze ( 6-2-1) ale dziś jak dla mnie lepsza obecnie forma, swietny dyrygent Kloc, atut wlasnego boiska, kibice, chęc osiągniecia wreszcie upragnionej II ligi dla Rzeszowa stoją po stronie Stali.

16:00

Mój typ : Stal Rzeszów @ 2,25 7/10
Posted by: Legia

Re: III Liga - 01/05/2007 01:44

AKS Busko Zdrój - Kolejarz Stróże 2 jesli macie możliwość zagrać gdzieś ten mecz to polecam...jeszcze dzisiaj był w ofercie STS(LEMGO) kursem 2.2 ....totalne nieporozumienie!!! jak ktoś ogarnął temat to napewno nie przeszedł obok tego obojętnie!!! póki co zreflektowali się i zablokowali ten meczyk analitycy STSa no ale może znajdziecie gdzieś indziej.Moim zdaniem kurs powinien oscylować w granicach 1.4-1.6.

drużyna AKS Busko Zdrój nie strzeliła na wiosne jeszcze bramki w lidze!!!! jedyna zdobyta bramka to bramka z czwartoligowcami w PP gdzie polegli 5:1... ich bilans bramkowy na wiosne...1:33



Wierna Małogoszcz 0-0 AKS Busko Zdrój
2007-03-17 11:00 PWoj, 1/8 finału Czarni Połaniec 5-1 AKS Busko Zdrój
Wisłoka Dębica 6-0 AKS Busko Zdrój
Avia Świdnik 6-0 AKS Busko Zdrój
AKS Busko Zdrój 0-5 Górnik Wieliczka
Wisła II Kraków 4-0 AKS Busko Zdrój
AKS Busko Zdrój 0-2 Sandecja Nowy Sącz
Orlęta Radzyń Podlaski 5-0 AKS Busko Zdrój


AVE (L)
Posted by: grajekkk

Re: III Liga - 02/05/2007 05:19

Jutro polecam 3-ligowy mecz Hutnik Kraków- Hetman Zamość.
Napisze krótko : cały obecny sezon Hutnik gra fatalnie, bez ładu i składu, trudno dopatrzyc sie w grze nowohuckiej "druzyny" jakiś pozytywów.O ile w rundzie jesiennej mimo fatalnej gry(głownie dzięki niesamowitej dozie szczęscia) Hutnik zdobył dużo punktów co dało mu 3 miejsce na półmetku, to runda jesienna jest juz miarodajnym wykładnikiem umiejętnosci tej "drużyny".
Tak sie składa że Hutnik gra zawsze z drużynami, z którymi w poprzedniej kolejce gral Hetman.
Wiosna w wykonaniu obu drużyn:
Hutnik-Sandecja 1-0, Hetman -Orlęta 1-1
Orlęta-Hutnik 2-1, Stróże-Hetman 0-3
Hutnik-Stróże 0-2, Hetman -Korona II 2-1
Korona II- Hutnik 1-1, Motor-Hetman 0-0
Hutnik-Motor 1-3, Hetman-Okocimski 0-1
Okocimski -Hutnik 2-0, Hetman-Wisloka 1-1

Jedyny jako taki mecz Hutnika w tej rundzie to 1-1 z Koroną II, reszta meczy można określic jednym słowem= katastrofa.
2,3 zawodników Hutnika prezentuje poziom 3 ligowy. "Trenerem" nowohuckiej druzyny jest chyba najwiekszy nieudacznik w Polsce na poziomie centralnym - Ryszard Kruk. Osobnik ten nie ma zielonego pojęcia o taktyce, dlatego gra drużyny wygląda tak jak wygląda. Przedostatni mecz odbył się z liderem Motorem. Lublinianie zaprezentowali się bardzo średnio, można powiedzieć ze zagrali poprostu słabo. Jednak to wystarczylo aby wygrac 3-1.
Z tym samym Motorem na wyjeżdzie Hetman zremisował 0-0.
W klubie administracja przerośnieta do granic niemożliwosci, zarzad nie ma pojęcia o nowoczesnym funkcjonowaniu klubu, robią wszystko żeby tylko napchac swoje kieszenie i aby czasem nie znalazł się chętny do zainwestowania w klub , bo oczywiście starcili by swe cenne stołki.
Wszystko to bardzo mnie boli , bo od ponad 20 lat kibicuje temu klubowi w meczach u siebie i na wyjazdach.
Pseudotrener przez caly mecz siedzi przyrośniety do ławki, ani razu nie podejdzie do linii , nie krzyknie, ale to nie dziwne bo nie ma zielonego pojęcia o taktyce, więc co niby miałby podpowiedziec. Drużyna przegrywa 0-2 a on wpuszcza do gry obrońce........
Widziałem większosc meczy Hutnika w tym sezonie i szczerze trzeba sobie powiedzieć , że gra wygląda strasznie.
Jutro HUTNIK-HETMAN X2 w okolicach kursu 2 9/10
czysta 2 w granicach 4,5 6/10
Posted by: Fredryk

Re: III Liga - 02/05/2007 19:56

a tyle dzisiaj ciekawych meczy! typujcie ludzie!
AVIA na 100% wygra!!

Fryderyk w dziale Stadion Piłkarski oczywiście typujemy, ale nie na zasadzie: "typujcie ludzie". Tylko trzeba przedstawić swój typ z analizą, która pokaże dlaczego grasz akurat na Avię a nie na ich przeciwnika. .::Think Twice::.
Posted by: retoox

Re: III Liga - 02/05/2007 20:58

To co napisał grajekkk zainteresowało mnie. Skontaktowałem sie ze znajomymi kibicami Hutnika i Hetmana i obaj typuja w jutrzejszym meczu remis badz wygrana gosci. Kurs na X2 jaki proponuja STS i Profesjonal tj. 1.92 jest napewno przeszacowany.
Z informacji jakie uzyskałem wynika, ze w Zamosciu po zmianie trenera zespoł zaczał grac dosc interesujaca piłke, do tego wróciło do druzyny kilku zawodnikow, ktorzy w znaczacy sposob podniesli poziom gry Hetmana. O Hutniku usłyszałem to samo co napisał grajekkk. Dodatkowo podobno dla kibiców i bycmoze zawodnikow wazniejszym jest weekendowy pojedynek z Wisłoka i na nim maja sie w szczególnosci koncentorwac. Mi zdanie tych panow wystarcz zeby dzis zagrac X2 po 3/10 oraz sam X 1.5/10 gdyz wlasnie takie rozwiazanie zasugerowali mi ow kibice.
Posted by: Legia

Re: III Liga - 02/05/2007 23:56

Hutnik 2:2 Hetman graty!!!
Posted by: Skorpion BB

Re: III Liga - 02/05/2007 23:57

Przepraszam że tutaj pytam.Czy ktoś ma jakąś stronke gdzie można dowiedzieć sie wyniku na żywo z meczu Wieliczka-Sandencja ????Z góry dzięki.
Posted by: Legia

Re: III Liga - 03/05/2007 00:14

dodatkowo do meczu AKS Busko Zdrój - Kolejarz Stróże

"Nietypowo, bo we środę - 2 maja zostanie rozegrana 22 kolejka III ligi. Kolejarz podejmował będzie najgorszy zespół w rozgrywkach wiosennych - AKS Busko Zdrój.
Młodzi piłkarze z Buska-Zdroju nie zdobyli jeszcze w tej rundzie bramki i średnio przegrywają po 5:0. AKS z trudem przystąpił do rozgrywek. Odeszło, także z klubu 8 czołowych graczy."
Posted by: grajekkk

Re: III Liga - 03/05/2007 05:28

No cóż następny nienajlepszy mecz w wykonaniu piłkarzy Hutnika Kraków. Remis ze wskazaniem na Hetmana , który dyktowal warunki gry. Jak tak dalej pójdzie to przy nieszczęśliwemu zbiegowi okoliczności(spadek Stalowej Woli,Kmity i KSZO) wylądujemy w 4 lidze. Ale to akurat pseudodziałaczom byłoby na ręke. Mniejsze koszty utrzymania w niższej klasie rozgrywkowej pozwoliłyby na większe pieniądze wpadajace do kieszeni. Ale jak to kiedys powiedział jeden z tych "działaczy" niejaki Kowalski:" mam to w dupie czy Hutnik będzie grał w 2 czy 4 lidze". I na dzień dzisiejszy to zdanie to motto tej calej zgraji pseudodziałaczy.
No i ciekawostka: pseudotrener Kruk wstał dzis z ławki aż 4 razy a raz nawet podbiegł do linii i coś krzyknął, stwierdziliśmy ,że wykonal norme do końca rundy chyba.No i na koniec po szczęsliwym remisie uszczęśliwiony przybił sobie piątke z 2 trenerem.
Taka jest niestety rzeczywistość dzisiejszego Hutnika, klubu który 10 lat temu walczyl w europejskich pucharach........
Serce krwawi i boli.....
Posted by: Tfete

Re: III Liga - 11/05/2007 20:22

Data: 12.05.2007 godz. 15.00
Zdarzenie: Warta Poznań - Kania Gostyń
Dyscyplina: Piłka nożna
Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: Bwin
Stawka: 9/10
Uzasadnienie:

Poska III liga, grupa 2.
Mecz pomiędzy obecnie zajmującą 6 miejsce Wartą Poznań, a 9 Kanią Gostyń. Obie drużyny dzielą tylko 2 punkty ale to tylko pozory, ponieważ drużyna gości jest w rozbiciu. Piłkarzom klubu jest winien masę pieniędzy przez co z klubu odeszli najbardziej wartościowi gracze, a na mecze drużyna jeździ z minimalną liczbą zawodników rezerwowych.
U siebie Warta Poznań gra dobrze o czym świaczy bilans 7-2-3 i bramki 24-13 (Warta Poznań jest najbardziej ofensywną drużyną w lidze, 39 strzelonych bramek).

Ostatnie mecze z udziałem gospodarzy:
(13msc)Lech II Poznań 3-2 Warta Poznań
Warta Poznań 0-1 Tur Turek (1msc)
(7msc) Amica Wronki 0-2 Warta Poznań
Warta Poznań 2-1 Victoria Koronowo (3miejsce)

Ostatnie mecze z udziałem gości:
Kania Gostyń 2-4 Jarota Jarocin (4msc)
(15msc)KP Police 2-0 Kania Gostyń
Kania Gostyń 0-1 Kaszubia Kościerzyna (8msc)
(5msc)Cartusia Kartuzy 1-0 Kania Gostyń

Według mnie gospodarze powinni wygrać ten mecz z osłabionymi gośćmi, by zbliżyć się do 2 miejsca dającego im grę w barażach o 2 ligę.

Info oparte o jednego z zawodników z zaiteresowanych drużyn. Polecam
Posted by: Tfete

Re: III Liga - 13/05/2007 01:52

Warta Poznań - Kania Gostyń 2:0 \:\)
Posted by: boher

Re: III Liga - 13/05/2007 04:58

Dzięki za typka Tfete i licze na kolejne info ;\)

Pozdrowienia
Posted by: grajekkk

Re: III Liga - 19/05/2007 01:23

Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka.
Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii.
A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:

http://www.youtube.com/watch?v=G3mWRv13jqE

Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA.
Nie widze innej opcji jak czysta 2.
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 19/05/2007 19:56

A ja sobie zagram leciutko na Hutnik \:\) ,siły "wewnętrzne" mnie przekonały ;\)
Posted by: aker

Re: III Liga - 20/05/2007 02:03

Originally Posted By: grajekkk
Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka.
Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii.
A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:

http://www.youtube.com/watch?v=G3mWRv13jqE

Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA.
Nie widze innej opcji jak czysta 2.


No to dzisiaj niezle wtopiłem, zagrałem grubiej X2 i 500 stówek poszło sie walic \:\(
Posted by: grajekkk

Re: III Liga - 20/05/2007 14:41

Originally Posted By: aker
Originally Posted By: grajekkk
Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka.
Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii.
A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:

http://www.youtube.com/watch?v=G3mWRv13jqE

Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA.
Nie widze innej opcji jak czysta 2.


No to dzisiaj niezle wtopiłem, zagrałem grubiej X2 i 500 stówek poszło sie walic \:\(


Nie tylko ty.To komentarze ze strony Hutnika:

"To może tak do końca sezonu bez kibiców..... może my pecha przynosimy ???? "

"1 połowa Ok ale druga to duża przewaga Stali 2poprzeczki i 2 setki Hutnik słabo , dobrze że kontra się udała 93 minucie i mamy 3 punkty !!!!! "

Mecz przy pustych trybunach wiec meczu nie ogladałęm, ale Stal sama sobie winna ze szybko 2 gole straciła, widziałem wiekszośc meczów Hutnika i po ostatnich wyczynach ten wynik to dla mnie szok.
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 20/05/2007 17:23

Originally Posted By: panKa$a
A ja sobie zagram leciutko na Hutnik \:\) ,siły "wewnętrzne" mnie przekonały ;\)


3-2

Normalnie czysta magia \:D Graty za typ, ale minus za brak analizy oj Piotruś, Piotruś \:p
Posted by: damianbiker

Re: III Liga - 22/05/2007 01:08

porażka Stali duża niespodzianka , nic nie jest przesądzone , Motor juz na 100% wchodzi z 1 miejsca teraz walka o 2 miejsce barażowe ( z racji ostatnich meczy wydaje mi sie że piłkarze Stali rękami i nogami nie chcą wejść do II ligi , remis z Hetmanem , porazka z Hutnikiem .... )
Posted by: damianbiker

Re: III Liga - 23/05/2007 01:04

Początek zmian

Jak poinformował nas wiceprezes sekcji piłki nożnej Jan Lech, w dniu dzisiejszym trener Piotr Brzeziński złożył rezygnację zajmowanego stanowiska, którą Zarząd Sekcji przyjął.
Jednocześnie od dzisiaj trenować naszą drużynę będzie duet trenerski Andrzej Szymański oraz Krzysztof Łętocha, a trenerem koordynatorem będzie Ryszard Federkiewicz. Starszym kibicom nie trzeba przedstawiać sylwetek nowych trenerów, młodszym przypomnimy: wszyscy nowi trenerzy byli II ligowymi piłkarzami Stali Rzeszów. Andrzej Szymański po zakończeniu kariery piłkarskiej został sędzią, a później zajął się trenowaniem. Z drużyną Elektrociepłowni Rzeszów awansował z A klasy do IV ligi. Ryszard Federkiewicz jest obecnie trenerem w Polonii Przemyśl.
Jak zapowiada prezes Lech nie jest to koniec zmian jakie nastąpią w Stali.
Posted by: pescar

Re: III Liga - 16/06/2007 15:40

Kolejarz Stróże-Motor Lublin 1

Motor już awansował do II ligi i w ostatnich kolejkach grał już na luzie i bez odpowiedniej motywacji co odbiło się na wynikach i dwa mecze u siebie skończyły się porażkami. Kolejarz walczy nadal o udział w barażach do II ligi i na pewno nie odpuszczą. Atmosfera w Lublinie nie jest najlepsza bo dalej nikt nie potrafi powiedzieć czy klub w ogóle zagra w II lidze. Trener i piłkarze mówią o odejściu jeżeli nic się szybko nie zmieni i nie będzie pieniędzy i określonego o co klub będzie walczył. Trudno oczekiwać zwycięstwa w takiej sytuacji. Był nawet pomysł, żeby nie jechać na ten mecz ale to raczej takie groźby niż prawdziwy zamiar. Można zagrać za średnią stawkę bo gospodarzom wystarczy jeden punkt do awansu. Ale wątpię by kalkulowali bo mecz o za dużą stawkę.

7/10
Posted by: medivall

Re: III Liga - 21/08/2007 17:50



KLIKNIJ aby POWIEKSZYC!!!!!!!!!




W tej klasie rozgrywek,zdarza sie wszystko.Wyniki sa wysokie.Czy jest szanasa na typy matematyczne,zobaczymy
Posted by: mexes

Re: III Liga - 24/08/2007 21:53

711 H.Zamosc-P.Wolbrom 1,6 3,3 4,55 Typ:1
Hetman wciaz sie wzmacnia, lideruje w tabeli i prezentuje dobra pilke.U siebie beda postrachem ligi, pewnie pokonaja beniaminka z Wolborna.Goraco polecam ten typ,stawiajcie a sie nie zawiedziecie.Cele w Zamosciu sa bardzo duze i nie pozwoli sobie Hetman na stracenie choc jednego pkt. w tym meczu.
Posted by: geri

Re: III Liga - 30/08/2007 01:00

sorki ze nie na temat, ale lepszego miejsca nie ma...
czy STS daje kursy na 3 lige juz w piatek? jesli tak to o ktorej?

pozdro

A jednak jest \:\) "Rozmowy o polskiej piłce nożnej". .::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: damianbiker

Re: III Liga - 05/09/2007 04:29

3 liga grupa 4

6 kolejka

5 września 2007

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów śr.17
Wisłoka Dębica - Okocimski KS Brzesko śr.17
Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec Św śr.17
Sandecja Nowy Sącz - Naprzód Jędrzejów śr.17
Górnik Wieliczka - Przebój Wolbrom śr.17
Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków śr.17.
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski śr.17
Łada Biłgoraj - Resovia Rzeszów śr.17


Nazwy klubów piłkarskich piszemy z dużem litery. Nie ma od tej reguły wyjątku i proszę się do tego stosować. Jest to wyraz szacunku do innego klubu. .::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Eriksson

Re: III Liga - 05/09/2007 20:21

05.09 / 17:00 KP Police - Kujawiak Wloclawek 1 2,15 10/10 Sts

Dzisiaj dosyc nie typowo szukalem dobrego zakladu na zapleczach drugiej ligi polskiej (z tego powodu gram ten zaklad u naziemnego). Od jakiegos czasu staram sie grac na przelamanie pewnych seri w pilce (remisow, underow, overow itd.) z tego powodu podaje kilka betow bez statystyk i tak mialo byc rowniez i tym razem ale przegladajac informacje o zespolach natknalem sie na dosc ciekawa informacje...

A wiec od poczatku! Dzisiaj o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Siedleckej odbedzie sie spotkanie w ramach 6 kolejki 3 ligi grupy B. Na murawe wybiegna zespoly zajmujace kolejno 14 i 10 miejsce w ligowej tabeli. Zespol gospodarzy jest obecnie bez zwyciestwa w ligowych rozgrywkach, Kujawiak natomiast w ostatniej kolejce wygrzebal sie z tarapatow i na wlasnych smieciach pokonal ostatni zespol w lidze ekipe z Trzebiatowa. Mecz jednak ten byl rozgrywany pod dyktando gosci a ekipa Kujawiaka miala sporo szczescia wychodzac z tego calo. Trzebiatow grozne atakowal kilka razy znajdujac sie w sytuacji sam na sam jednak bramkarz Kujawiaka spisywal sie doskonale. Gol dla Wloclawka nie padl po ladnej skladnej akcji lecz po indywidualnym bledzie jednego z graczy gosci. Co to dobrej postawy bramkarza Kujawiaka warto rowniez wspomniec o nazwisku bohatera a jest Mariusz Luncik. I teraz kluczowa sprawa! Luncik dzisiaj nie zagra a zastapi go zaledwie 16-letni Ariel Winiecki . Mysle ze po serii 3 remisow z rzedu warto sprobowac zagrac na ekipe KP POLICE.
Posted by: 19marcin08

Re: III Liga - 05/09/2007 20:37

Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować \:\)
Posted by: medivall

Re: III Liga - 06/09/2007 07:40

Originally Posted By: 19marcin08
Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować \:\)


Info o kontuzjach w/w zawodnikow,to plotki.
Ostatnii remis Włocławka kaze patrzec na wyniki naszej druzyny troche inaczej.
Zapraszam do wynikow graficznych.


Kliknij tu i zobacz wyniki i typy matematyczne

o
Posted by: medivall

Re: III Liga - 06/09/2007 08:11

Originally Posted By: medivall
Originally Posted By: 19marcin08
Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować \:\)


Info o kontuzjach w/w zawodnikow,to plotki.
Ostatnii remis Włocławka kaze patrzec na wyniki naszej druzyny troche inaczej.
Zapraszam do wynikow graficznych.


Kliknij tu i zobacz wyniki i typy matematyczne

o

Posted by: Legia

Re: III Liga - 06/09/2007 17:57

KP Police 1-1 Kujawiak Włocławek
Przemysław Ciołek 59 - Mariusz Cichowlas 67

ktoś tu nam chciał wcisnąć niezłego babola...;)
Posted by: lupus89

Re: III Liga - 08/09/2007 21:01

Resovia Rzeszów - Łęczna

Mimo że kocham Resovie to tu nie widze szans nawet na remis... Reska bez formy ostatnio przegrana w Biłgoraju po FATALNEJ grze 5-1 ... Górnik z apsiracjami na awans ostatnio wygrał z drużyną z Hetamańskiej 3-0... niestety tu niespodzianki nie bedzie a kurs 1,60 zachecający
Posted by: meyde9

Re: III Liga - 08/09/2007 21:51

Zgodzę się w zupełności z tym typem na zwycięstwo Górnika Łęczna.
W ciągu ostatnich 2 tygodni widziałen na żywo grę obu tych zespołów w meczach:
Łada Biłgoraj - Górnik Łęczna 0:2
Łada Biłgoraj - Resovia Rzeszów 5:1

I moge powiedzieć, że różnica w poziomie gry pomiędzy tymi 2 zespołami była bardzo znacząca.
Górnik w swoich szeregach ma jeszcze kilka piłkarzy z drużyny grającej w 1 lidze. Kadrę, zdecydowanie najmocniejszą w 3 lidze. Cela na ten sezon mają jasny: awans. A Resovia to beniaminek, nie dokonała jakiś znaczących wzmocnień po awansie. Wszystko przemawai za zwycięstwem Górnika. Jedynym atutem Resovii jest to, że gra u siebie.

Ale według mnie kurs 1.50 jaki można znaleźć na Górnika jest ciekawą ofertą i, aż szkoda go przepuścić.

Pozdrawiam.
Posted by: Randall

Re: III Liga - 08/09/2007 22:43

Jutro o godzinie 17.00 piłkarze Górnika Łęczna zmierzą się w Rzeszowie z beniaminkiem III ligi – Resovią. Jest jednak zagrożenie, iż mecz może się nie odbyć. Po ostatnich intensywnych opadach całe boisko było zalane wodą i jeśli sytuacja się nie poprawi istnieje możliwość przełożenia spotkania na inny termin.

Tylko, że jeżeli zagrają na takim boisku to taki kurs nie warty gry.No chyba, że już wyschło \:\)
Posted by: lupus89

Re: III Liga - 09/09/2007 02:20

wyniki 2-1 dla Górnika... mecz naprawde dobry 1 połowa zdecydowanie dla Resy 3 super okazje niestety zabrakło szczęscia zaś w 2 połowie Resoviacy juz niestety opadli z sił i Łęczna przejeła inicjatywe i stowrzyła wiecej podbramkowych sytacji no i padły 2 szybkie bramki... w koncówce Resovia niesiona 90min dopingiem strzelila honorową bramke lecz już nie było czasu na wyrównanie... cieszy jedynie zwyzka formy druzyny Resovii i mam nadzieje lepsze wystepy w nastpnych meczach
Posted by: True02

Re: III Liga - 09/09/2007 20:39

Kolejarz Stróże- Wisłoka Dębica

Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Kurs 1,4 mówi za wszystko. Ja jednak przestrzegałbym przed zbytnim hurra optymistycznym stawianiem an Kolejarza i to w ramach tzw. dokładek. Moja opinia nie jest obiektywna, bo kibicuję od blisko 20 lat Wisłoce,ale dzięki temu, ze jestem na każdym meczu KSW, widzę inne drużyny i wiem jedno: Wisłoka w porównaniu z innymi rywalami ma przede wszystkim charakter. Może przegrają z Kolejarzem,ale będą jeździć dupami po murawie, gryźć trawe(nazywajcie to jak chcecie). Przy odrobinie szczęscia i mokrej murawie Wisłoka może wywieźć nawet 3 punkty. Przypomne tylko, ze do Ostrowca też jechali jak na skazanie, a zremisowali 2-2.
Tutaj fragmenty tego meczu:
http://youtube.com/results?search_query=kszo+wis%C5%82oka&search=Search

A tu fragment z Super Nowości:

"Na Wisłokę też czeka trudny rywal. Kolejarz Stróże, to obok Górnika, główny faworyt do awansu. Z pewnością w starciu z biało-zielonymi zespół z małopolskiej wioski liczy na komplet punktów. Jest jednak spora szansa, że się przeliczy. - W Stróżach gra kilku piłkarzy, którzy niedawno występowali w wyższych ligach. Na razie tam nie ma kto biegać, bo nowi jeszcze nie poznali specyfiki III ligi. To nasza szansa, jak również małe boisko, na którym łatwiej się bronić i kontratakować - wyliczył trener Kalita.

- My też mamy swoje problemy. Zaczyna brakować nam sił, szczególnie, gdy gramy co trzy dni. Tak się akurat składa, że przychodzi nam rywalizować z drużyną, która akurat pauzowała. Gdy mecz toczy się w trudnych warunkach, czasem ma to wpływ na wynik. Nie szukam usprawiedliwień po meczu z Okocimskim. W tym spotkaniu nasi obrońcy popełnili za dużo prostych błędów. Teraz musimy się zrehabilitować za tę wpadkę w Stróżach."

Ja postawiłem na X2 po kursie 2,39.
Posted by: True02

Re: III Liga - 10/09/2007 02:26

Kolejarz- Wisłoka 1-1 charakterne chłopaki, obiecanych premii za awans 2 lata temu jeszce nie dostali, pieniadze zarbiaja groszowe, piłki muszą im kupować kibice,bo w klubie bida,ale biało-zielony charakter pokazują
Posted by: medivall

Re: III Liga - 10/09/2007 03:31

Originally Posted By: "medivall"
Originally Posted By: "medivall"
Widze ze jestes mocnym kibicem Regi.Podam Ci typy i szanse matematyczne Regi na wyjezdzie w Kaszubii.Jak myslisz ,na ile sie to sprawdzi
Zobacz pozostle wyniki i typy matematyczne

Jednak typy % sprawdzily sie!
Kaszubia Koscierzyna 3-2 Rega-Merida Trzebiatów
ok
Posted by: teges6

Re: III Liga - 14/09/2007 03:06

Jakie netowe Buki oprócz bwin mają w ofercie 3 ligę?
Posted by: gomes

Re: III Liga - 15/09/2007 03:14

Originally Posted By: teges6
Jakie netowe Buki oprócz bwin mają w ofercie 3 ligę?


Bet-at-home - czasem nie wszystkie mecze i dosyc pozno daja czasem oferte ale przewaznie jest
Posted by: teges6

Re: III Liga - 15/09/2007 16:45

Originally Posted By: gomes
Originally Posted By: teges6
Jakie netowe Buki oprócz bwin mają w ofercie 3 ligę?


Bet-at-home - czasem nie wszystkie mecze i dosyc pozno daja czasem oferte ale przewaznie jest


Dzięki za pomoc. W betathome oferta była już od środy na III ligę. Zagrałem bardzo mocno na mecz Miedź Legnica - (niedo)Rozwój Katowice 1. Kurs 2.0 Wydaje mi się, że wreszcie drużyna skadkowicza z II ligi się przełamie i zagra na miarę swoich mozliwości. Forma cały czas rośnie o czym świadczą ostanie 2 wyniki. Skład już praktycznie się wykrystalizował. Wrócił kontuzjowany Krecik i do tego nowe nabytki wkomponowali się w drużynę. Rozwój gra bardzo oporną piłkę. W dotychczasowych meczach(6) strzelili tylko 3 bramki, tracąc przy tym aż 6 goli. Kurs jest, aż 2.0 dlatego, że Miedź po kompromitującym początku znajduje się w tabeli za Rozwojem, ale po dzisiejszym meczy ten stan się zmieni. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Miedzi. Rozwój będzie się bronił całą drużyną na swojej połowie i polu karnym, ale myślę, że zawodnicy Miedzi dość szybko uporają się ze strzeleniem pierwszego gola co całkowicie zmieni ustawienie gości i mecz zakończy się wygraną gospodaży różnicą conajmniej 2 goli.

Dotychczasowe mecze pomiędzy tymi zespołami:
6 maja 2006
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 0-0

7 października 2005
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 0-0

2 kwietnia 2005
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 1-1
Adam Bosowski 18 – Paweł Strożek 85

28 sierpnia 2004
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 1-1
Dariusz Sawiński 64 – Damian Kwiatkowski 27

12 czerwca 2004
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 5-0
Marcin Robak 47, 90, Grzegorz Wawreńczuk 57, Jarosław Kupis 67, Dariusz Sawiński 79

15 listopada 2003
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 2-0
Grzegorz Rajman 33, Grzegorz Derek 86

5 kwietnia 2003
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 3-1
Marcin Robak 7, Jarosław Kupis 34, Zbigniew Murdza 65 (k) – Krzysztof Buffi 24

31 sierpnia 2002
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 1-1
Krzysztof Buffi 62 – Zbigniew Murdza 83

6 kwietnia 2002
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 2-0
Zbigniew Murdza 25, Paweł Pasik 43

18 sierpnia 2001
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 4-1
Grzegorz Rajman 2, Marcin Polarz 6, 62, Sławomir Mogilan 71 – Zbigniew Murdza 30

23 maja 2001
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 3-0
Tomasz Szewczuk 31, Jacek Sorbian 57, Sławomir Samiec 76

21 października 2000
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 0-0

Jak widać w Legnicy Miedź nie przegrała ani razu, notując cztery zwycięstwa i dwa remisy.
Posted by: damianbiker

Re: III Liga - 19/09/2007 15:01

Mecze na dzis z III ligi gr IV

Stal Rzeszów - Hetman Zamość śr.16
Orlęta Radzyń Podlaski - Górnik Łęczna śr.16
Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów śr.15:30
Przebój Wolbrom - Łada Biłgoraj śr.16
Naprzód Jędrzejów - Avia Świdnik śr.17
KSZO Ostrowiec Św - Wierna Małogoszcz śr.16:30
Okocimski KS Brzesko - Górnik Wieliczka śr.17
Kolejarz Stróże - Sandecja Nowy Sącz śr.16

Wisłoka Dębica pauzuje
Posted by: tuptus999

Re: III Liga - 19/09/2007 16:21

znalazlem jedynie z netowych:
1. Pinnaclesports
2. 10bet

gdzie mozna grac 3 lige i to bardzo nisko.
Czy znacie innych buków gdzie mozna to grac?
Posted by: boozieee

Re: III Liga - 19/09/2007 19:35

Bet at home
bwin
Posted by: Komentator

Re: III Liga - 21/09/2007 16:39

22.09.07

Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 1 kurs 1,35 bwin

Myśle ze warto to dodac do kombosa

A ja nic nie myślę. Komentator jeśli poddajesz typ to dlaczego??. Samo myślenie nic nie daje. Gdzie wnioski..., gdzie analiza..., gdzie fakty... . Widzę tylko puste słowa i pusty post postaraj się aby nastęona analiza w twoim wykonaniu zawierała elementy o których pisałem powyżej. .::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: True02

Re: III Liga - 22/09/2007 22:34

Originally Posted By: Komentator
22.09.07

Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 1 kurs 1,35 bwin

Myśle ze warto to dodac do kombosa

A ja nic nie myślę. Komentator jeśli poddajesz typ to dlaczego??. Samo myślenie nic nie daje. Gdzie wnioski..., gdzie analiza..., gdzie fakty... . Widzę tylko puste słowa i pusty post postaraj się aby nastęona analiza w twoim wykonaniu zawierała elementy o których pisałem powyżej. .::Think Twice::. Ignorator.


A ja myslę, że kompletnie nie warto ryzykować gry przeciw Wisłoce po takim kursie kolego. Ja zagrałem X2 po kursie 2,64. Jako uzasadnienie mógłbym wkleić mój poprzedni post o Wisłoce, która grała z Kolejarzem.Wisłoka świetnie gra przeciwko faworytom, na doatek forma KSW zdecydowanie zwyżkuje, co miałem okazję tydziem temu zobaczyć na własne oczy, gdy bez problemów ograli u siebie 2-0 Stal Rzeszów.Bodaj dwa tygodnie temu Kolejarz też był pewniakiem i skończyło się 1-1,jeszcz wcześniej było KSZO, skończyło się 2-2. Tydzień temu w meczu KSW-Stal Rzeszów na quasi ludzie pisali, ze stawiali X2, a skończyło się 2-0 (bramki z tego meczu http://youtube.com/watch?v=1ziLl3O2OJ8 ). Górnik jest zdecydowanym faworytem,ale przestrzegam przed "ślepym " stawianiem na łęczną. Ja zagrałem X2.

P.S. Jestem kibicem Wisłoki
Posted by: True02

Re: III Liga - 29/09/2007 20:08

Wisłoka Dębica- Hetman Zamość

Dziś znów mecz Wisłoczki i znów stawiam, że KSW nie przegra. Chodzi mi po głowie remis. Ale do jakiegoś kombo dołożę 1X po 1,55, może zagram też czystą 1 dla zabawy, żeby się lepiej mecz oglądało.

Wisłoka przed własną publicznością jest szczególnie groźna, choć może wyniki i tabela tego nie potwierdza:) W ogóle dębiczanie są chyba najbardziej nieobliczalną ekipą w lidze. Gospodarze znacznie lepiej czują się, gdy nie są uważania za faworyta. Grając na luzie, bez obciążenia psychicznego są w stanie pokazać pełnie swoich niemałych jak na 3 ligę umiejętności.

Na pewno o korzystny rezultat nie będzie Wisloce łatwo, bo widac, że nie zamierza lekceważyć rywala trener gości:
Trener Pająk: "Widzieliśmy Wisłokę w kilku meczach i powiem, że jest to dobry zespół, posiadający zawodników, którym piłka w grze nie przeszkadza. Mimo wysokiej zdawałoby się porażki z Łęczną (2:5), drużyna z Dębicy wcale nie zaprezentowała się tak źle. Gdyby nie głupio stracone bramki, to mogło być różnie. Podchodzimy więc do meczu z szacunkiem dla przeciwnika. Mamy jednocześnie świadomość, że bycie liderem może nie zobowiązuje zawsze do odnoszenia zwycięstw, ale na pewno wymaga od nas walki i konsekwencji w grze przez pełne 90 minut. I właśnie to w imieniu trenerów i piłkarzy wszystkim kibicom w sobotnim meczu obiecuję."

W drużynie Hetmana nie zagra prawdopodobnie Chałas, natomiast Pastuszka i Onyekachi znajdą się w meczowej 18,ale nie wiadomo czy któryś z nich wybiegnie na murawę.


wypowiedź trenera Hetmana za stroną:
http://www.hetman.zamosc.pl/nowa/index.php?art=1399&start=0&irek=57
Posted by: True02

Re: III Liga - 29/09/2007 23:59

Wisłoka Dębica-Hetman Zamość 4-1 FT
Posted by: blacky82

Re: III Liga - 13/10/2007 17:43

OLIMPIA Elblag : Ruch Wysokie Mazowieckie
11 kolejka III ligi
sobota 2007-10-13
g. 15.00

typ 2 kurs STS 1.95

Proponuje sprobowac dzisiaj zagrac Ruch Wysokie Mazowieckie. Sytuacja w Olimpii nie jest zbyt ciekawa. Posade po "wiekszych" zajsciach stracil kilka kokejek temu trener Olimpii Kieżun, a jego zastepca Wichniarek narazie nie moze poukladac druzyny. Pewnie kibice znowu dopisza z dopingim i oddaniem klubowi ale czy to wystarczy? chyba nie za bardzo bo i oni maja dosc slabych wystepow swojej jedenastki. Zarzad w skutek slabych wynikow postanowil wpuscic kibicow na luk za free do tego doszly wstrzymanie wyplat sum kontraktowych dla zawodnikow. Ponadto tutaj posluze sie cytatem ze strony e-olimpia.com Piłkarz Olimpii pod wpływem narkotyków


Jak przekazał nam dziś (12 października) jeden z elbląskich działaczy piłkarskich, u jednego z piłkarzy trzecioligowej Olimpii Elbląg wykryto podczas badania moczu marihuanę. Decyzją trenera zespołu Tomasza Wichniarka, 25-letni Michał G. został odsunięty od zespołu. Jutro zarząd klubu podejmie decyzję o skierowaniu wniosku do PZPN w sprawie zawieszenia Michała G. w prawach piłkarza na okres 2 lat.

W tym sezonie elbląska Olimpia wyraźnie nie radzi sobie w III lidze. Piłkarze z Agrykola w 10 meczach zdobyli zaledwie 5 punktów (1 zwycięstwo, 2 remisy i 7 porażek) i w tabeli znajdują się na trzecim od końca, 14 miejscu. Wobec niektórych piłkarzy Olimpii zachodziło podejrzenie, że nie przykładają się należycie i z pełnym poświęceniem do swoich obowiązków.

W tym tygodniu wyszedł na jaw „pozaboiskowy” styl życia kilku z nich. - Do klubu doszedł „cynk”, że trójka zawodników sprowadzonych do Olimpii z Nowego Miasta Lubawskiego przez byłego trenera elblążan Zbigniewa Kieżuna, „balangowała” przez kilka kolejnych nocy w Akademiku przy ul. Wspólnej. Piłkarze, którym klub w Akademiku wynajmował pokoje, bawili się na tyle głośno, że dyrekcja Akademika postanowiła w końcu donieść o tym do ich przełożonych – relacjonuje nasz informator.

Dziś władze klubu, na czele z prezesem sekcji Maciejem Romanowskim i trenerem Wichniarkiem, zdecydowały, aby przebadać kilku piłkarzy w Laboratorium Analitycznym. - Okazało się, że u jednego z „imprezujących” piłkarzy – Michała G. badanie wykazało wynik dodatni na zawartość marihuany. U pozostałych zawodników nic nie wykryto. Kolejna grupa piłkarzy Olimpii przebadana zostanie już w poniedziałek – powiedział nam jeden z działaczy piłkarskich z naszego miasta.

Wobec Michała G. podjęte zostały radykalne kroki. Został on odsunięty od kadry, a jutro zarząd sekcji podejmie kolejne decyzje w jego sprawie. " Jak widac sytuacja nie wyglada zaciekawie w zespole elblaskim.

Ostatnie punkty Olimpia zdobyla 2007-09-15 - u siebie bezbramkowy remis z Sokolem Aleksandrow ŁÓdzki.



typ RWM 8/10
Posted by: blacky82

Re: III Liga - 14/10/2007 18:11

Originally Posted By: blacky82
OLIMPIA Elblag : Ruch Wysokie Mazowieckie
11 kolejka III ligi
sobota 2007-10-13
g. 15.00

typ 2 kurs STS 1.95

Proponuje sprobowac dzisiaj zagrac Ruch Wysokie Mazowieckie. Sytuacja w Olimpii nie jest zbyt ciekawa. Posade po "wiekszych" zajsciach stracil kilka kokejek temu trener Olimpii Kieżun, a jego zastepca Wichniarek narazie nie moze poukladac druzyny. Pewnie kibice znowu dopisza z dopingim i oddaniem klubowi ale czy to wystarczy? chyba nie za bardzo bo i oni maja dosc slabych wystepow swojej jedenastki. Zarzad w skutek slabych wynikow postanowil wpuscic kibicow na luk za free do tego doszly wstrzymanie wyplat sum kontraktowych dla zawodnikow. Ponadto tutaj posluze sie cytatem ze strony e-olimpia.com Piłkarz Olimpii pod wpływem narkotyków


Jak przekazał nam dziś (12 października) jeden z elbląskich działaczy piłkarskich, u jednego z piłkarzy trzecioligowej Olimpii Elbląg wykryto podczas badania moczu marihuanę. Decyzją trenera zespołu Tomasza Wichniarka, 25-letni Michał G. został odsunięty od zespołu. Jutro zarząd klubu podejmie decyzję o skierowaniu wniosku do PZPN w sprawie zawieszenia Michała G. w prawach piłkarza na okres 2 lat.

W tym sezonie elbląska Olimpia wyraźnie nie radzi sobie w III lidze. Piłkarze z Agrykola w 10 meczach zdobyli zaledwie 5 punktów (1 zwycięstwo, 2 remisy i 7 porażek) i w tabeli znajdują się na trzecim od końca, 14 miejscu. Wobec niektórych piłkarzy Olimpii zachodziło podejrzenie, że nie przykładają się należycie i z pełnym poświęceniem do swoich obowiązków.

W tym tygodniu wyszedł na jaw „pozaboiskowy” styl życia kilku z nich. - Do klubu doszedł „cynk”, że trójka zawodników sprowadzonych do Olimpii z Nowego Miasta Lubawskiego przez byłego trenera elblążan Zbigniewa Kieżuna, „balangowała” przez kilka kolejnych nocy w Akademiku przy ul. Wspólnej. Piłkarze, którym klub w Akademiku wynajmował pokoje, bawili się na tyle głośno, że dyrekcja Akademika postanowiła w końcu donieść o tym do ich przełożonych – relacjonuje nasz informator.

Dziś władze klubu, na czele z prezesem sekcji Maciejem Romanowskim i trenerem Wichniarkiem, zdecydowały, aby przebadać kilku piłkarzy w Laboratorium Analitycznym. - Okazało się, że u jednego z „imprezujących” piłkarzy – Michała G. badanie wykazało wynik dodatni na zawartość marihuany. U pozostałych zawodników nic nie wykryto. Kolejna grupa piłkarzy Olimpii przebadana zostanie już w poniedziałek – powiedział nam jeden z działaczy piłkarskich z naszego miasta.

Wobec Michała G. podjęte zostały radykalne kroki. Został on odsunięty od kadry, a jutro zarząd sekcji podejmie kolejne decyzje w jego sprawie. " Jak widac sytuacja nie wyglada zaciekawie w zespole elblaskim.

Ostatnie punkty Olimpia zdobyla 2007-09-15 - u siebie bezbramkowy remis z Sokolem Aleksandrow ŁÓdzki.



typ RWM 8/10



III liga: Olimpia - Ruch WM 0-1

Niestety kolejnej porażki doznali żółto-biało-niebiescy, tym razem lepsi od naszych zawodników okazali się gracze z Wysokiego Mazowieckiego. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył w 52 minucie Tomasz Jakuszewski

zrodlo e-olimpia.com


czyli jednak moje przewidywania sie sprawdzily mam nadzieje ze ktos skorzystal bo odzew w tym temacie jest mierniutki
Posted by: herkules

Re: III Liga - 15/03/2008 19:18

III liga gr.1

14.00 Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Zabki
Typ: 2
Kurs: 1.95 wczoraj jeszcze 2.10
Buk: Bwin
Stawka: 6/10

Rozpoczyna się runda rewanżowa na boiskach 3 ligowych. Nadnarwianka przed wystartowaniem to tych rozgrywek miała problemy licencyjne związane z zaległościami finansowymi wobec byłego trenera oraz z powodu braku klatki. Jednak wszystko zostało załatwione w tym tygodniu i licencja została przyznana. Skład druzyny został odmłodzony drastycznie.W drużynie podczas przerwy zimowej jak zwykle zanotowaliśmy kilka zmian. Linię obrony zasilili Marcin Grabowski z Korony Ostrołęka i Artur Kamiński, którzy od razu weszli do podstawowej jedenastki. Największym wzmocnieniem wydaje się być powrót Mariusza Soski. Z półrocznego wypożyczenia do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki wrócili też Paweł Iwanowski i Sebastian Janusiński i ich także powinniśmy zobaczyć jutro w wyjściowym składzie. Z drużyną trenuje również czarnoskóry napastnik z Konga - Gigy, który na razie jednak nie ma pozwolenia na grę i w jutrzejszym spotkaniu na pewno go nie zobaczymy. Drużynę opuścili weterani - Artur Salamon, Zbyszek Gurlaga i Dariusz Wełna, którzy postanowili zakończyć grę w piłkę.

Drużyna naszego jutrzejszego rywala dokonała zmiany na stanowisku trenera - Piotra Szczechowicza zastąpił były trener m.in. Mazura Karczew i ostatnio Mazowsza Grójec - Marcin Sasal. Z Grójca do Ząbek przeszedł też pomocnik Przemysław Łaski. Zespół wzmocnili także obrońca, Egipcjanin Mohhamed Ei Wahab z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie oraz Robert Stawiarski z Radomiaka i Marcin Mankowski z Kujawiaka Włocławek. Największe nadzieje wiązane są jednak z pozyskanym z Polonii Warszawa napastnikiem Maciejem Tatajem, który już miał okazję grać przeciwko Nadnarwiance w barwach GLKS Nadarzyn w czwartej lidze. Zespół natomiast opuścili Tomasz Giedronowicz, Marcin Konopka i Tadeusz Chomicki.

Wyniki sparingów prezentują się średnio - zwycięstwa 5:1 z Czarnymi Węgrów, 3:0 z Kryształem Glinojeck, remisy 1:1 z Narwią Ostrołęka i 0:0 z Mazowszem Płock oraz porażki z Polonią II Warszawa 1:3, Legionovią 0:1, Piastem Piastów 2:3 i Okęciem Warszawa 1:3. Jak widać nie napawa to optymizmem .

Co innego wyniki druzyny gości:

Dolcan w przedsezonowych sparingach prezentował się znakomicie, m.in. odnosząc zwycięstwo 2:0 nad ŁKS Łódź, remisując 1:1 z Polonią Warszawa, a oprócz tego notując gładkie zwycięstwa z Hutnikiem Warszawa (4:0), Ursusem Warszawa (7:0), Pogonią Grodzisk Mazowiecki (3:0), Legionovią (4:0), OKS Otwock (4:1) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (3:1).

W obliczu takich argumentów granie na Dolcan po takim kursie wydaje mi sie zasadne. I ja to dziś lekko pobiorę.
Posted by: ślimak

Re: III Liga - 21/03/2008 07:13

GKP Gorzów- Skalnik Gracze
typ:1
kurs ok. 1,40 na razie tylko bwin wystawił
stawka 9/10

W sobotę inauguracja rundy wiosennej przed własną publicznościa.
W Gorzowie za cel mininun postawiono sobie awans do nowej zreformowanej drugiej ligi, a jeżeli wszystko dobrze pójdzie to wówczas i o klasę wyżej.
Gorzowski zespół odbudowuje się systematycznie od lat, w mieście powoli również odradza się klimat wokół piłki (choć niestety wciąż faworyzuje się żużel)
W przerwie zimowej bilans zysków i strat wychodzi zdecydowanie "na plus" Przed takim zespołem trzeba stawiać wysokie cele.-mówi trener gorzowian
Tydzień temu na wyjeździe GKP pokonał Pogoń Swiebodzin 3-0 Zwycięstwo przyszło łatwo, ale też przeciwnik nie był też zbyt wymagający.
Myślę, że podobnie będzie w sobotę. Takie mecze po prostu trzeba wygrywać, zwłaszcza, że potencjał zespołu jest spory. Wygrać w sobotę i liczyć na to, że Raków straci jakieś punkty na niewygodnym terenie w Głogowie.
Nie bez znaczenia jeśli chodzi o motywację zespołu jest także dzisiejszy remis zespołu Gawina w Żywcu, no i w perspektywie (następna kolejka) pojedynek na szczycie w Częstochowie
Posted by: VanTheMan

Re: III Liga - 21/03/2008 07:27

Typ jak najbardziej popieram. Klub widać że wziął się porządnie za siebie... wzmocnienia jakieś tam były. Zespół w każdym razie wygląda solidnie i ze Skalnikiem powinni wygrać. Jak jest dostępny gdziekolwiek under 2.5 to również polecam grać na ekipę GKP. Często padają wyniki underowe w Gorzowie... nie wiadomo dlaczego... wg mnie boisko jest za małe przez co jest tłoczno i zawodnicy mają niewiele miejsca. Był taki czas że bramki dla GKP padały albo po stałych fragmentach gry albo po kontrach albo po przypadkowych zagraniach.
Posted by: grajus87

Re: III Liga - 21/03/2008 18:16

Kujawiak-Kaszubia 2 4,3
Ostanio w gazecie Toruńskiej czytałem artykuł że druzyna z Włocławka to zdecydowanie najsłabszy zespoł III Ligi... wiec nie rozumiem tak dużego kursu na Kaszubie.
Warto także dodac że średnia wieku gospodarzy to zaledwie 20lat .
Posted by: Jaszu

Re: III Liga - 22/03/2008 18:58

Jak dla mnie Rakow dzis pewne 2 po kursie @1,85, dlaczego?? bo głogow jest prze słaby, gdyby tydzien temu Skalnik mial lepszych napastnikow to lekko z nimi jada,a tak to dwie nie wykorzystane 100% sytuacje sie mszcza i glogow wygrywa 1;2. fotel lidera zobowiazuje i czewa musi dzis wygrac, troche martwi ze mecz bedzie rozgrywany na bocznym boisku ale jestem dobrej mysli.
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 26/04/2008 21:18

Hutnik Kraków - Lada Biłgoraj

@1.60
8/10
bwin

Początek rundy nie należał do udanych ,w której to zespołowi z Huty udało się zdobyć zaledwie 1pkt. W pięciu meczach ,pomimo angażu w drużynie tak znanych nazwisk jak Ibrahim Sunday ,czy Bogdan Zając. Brak zgrania w zespole i zawirowania w zarządzie były w głównej mierze przyczynami tak słabych rezultatów. Sytuacja jednak się zmieniła ,klub ma nowego prezesa ,piłkarze od dwóch meczy dostają premie za wygraną ,co od razu przyniosło rezultaty w postaci wygranych z Wierną ,oraz Avią. Hutnik potrzebuje punktów ,aby móc się wreszcie piąć w tabeli ,a wszystkie ostatnie wydarzenia wskazują na łatwą wygraną gospodarzy.
Posted by: madel

Re: III Liga - 26/04/2008 21:46

Nadnarwianka Pułtusk - Concordia Piotrków Trybunalski (III liga grupa I)
typ: 2 kurs: 2.50 (BAH)

Krótko i na temat - Nadnarwianka w tym meczu zagra bez dwóch najlepszych zawodników obecnej rundy wiosennej, bez napastnika Dylewskiego i pomocnika Janusińskiego (obaj pauzują za kartki). Nadnarwianka ma tylko czysto teoretyczne szanse na utrzymanie zaś Concordia pomimo faktu że do lidera traci aż 8 punktów wątpie aby odpuściła walkę o awans. Po stronie Concordii przemawia drużyna która jest złożona z lepszych i doświadczonych piłkarzy niż których ma Nadnarwianka która jest dość ambitnym zlepkiem młodzieży i paru bardziej ogranych zawodników jak to pokazują wyniki na wiosne lecz czuje że w dzisiejszym meczu Nadnarwianka nie będzie po prostu miała atutów w ofensywie, wykorzystując dobrze grającą obronę w tej rundzie Nadnarwianka nastawi się jedynie na bronienie remisu 0:0 już od początu meczu, a gra na remis jak wiadomo bardzo często kończy się porażką. Kolejnym aspektem przemawiającym na korzyść drużyny gości jest statystyka, 3 rozegrane mecze między sobą - 3 zwycięstwa Concordii.
Posted by: mopsiq

Re: III Liga - 27/04/2008 02:05

Unia Janikowo - FLOTA Świnoujście

hehe flota znajac zycie bedze remis 1:1 janikowo nie potrafilo sobie poradzic z ostatnim kwidziniem uleglo 1:2 u siebie mimo tego ze flota 2:2 u siebie z nimi to bylem na meczu i powinno byc 5:1 spokojnie wiec jak dla mnie X2 flota 1 liga juz prawie pewna jednak sponsor sie przydał hehe PGNIG rulez
Posted by: panKa$a

Re: III Liga - 27/04/2008 16:33

Originally Posted By: panKa$a
Hutnik Kraków - Lada Biłgoraj

@1.60
8/10
bwin

Początek rundy nie należał do udanych ,w której to zespołowi z Huty udało się zdobyć zaledwie 1pkt. W pięciu meczach ,pomimo angażu w drużynie tak znanych nazwisk jak Ibrahim Sunday ,czy Bogdan Zając. Brak zgrania w zespole i zawirowania w zarządzie były w głównej mierze przyczynami tak słabych rezultatów. Sytuacja jednak się zmieniła ,klub ma nowego prezesa ,piłkarze od dwóch meczy dostają premie za wygraną ,co od razu przyniosło rezultaty w postaci wygranych z Wierną ,oraz Avią. Hutnik potrzebuje punktów ,aby móc się wreszcie piąć w tabeli ,a wszystkie ostatnie wydarzenia wskazują na łatwą wygraną gospodarzy.


2-1
Posted by: madel

Re: III Liga - 27/04/2008 21:43

Originally Posted By: madel
Nadnarwianka Pułtusk - Concordia Piotrków Trybunalski (III liga grupa I)
typ: 2 kurs: 2.50 (BAH)

Krótko i na temat - Nadnarwianka w tym meczu zagra bez dwóch najlepszych zawodników obecnej rundy wiosennej, bez napastnika Dylewskiego i pomocnika Janusińskiego (obaj pauzują za kartki). Nadnarwianka ma tylko czysto teoretyczne szanse na utrzymanie zaś Concordia pomimo faktu że do lidera traci aż 8 punktów wątpie aby odpuściła walkę o awans. Po stronie Concordii przemawia drużyna która jest złożona z lepszych i doświadczonych piłkarzy niż których ma Nadnarwianka która jest dość ambitnym zlepkiem młodzieży i paru bardziej ogranych zawodników jak to pokazują wyniki na wiosne lecz czuje że w dzisiejszym meczu Nadnarwianka nie będzie po prostu miała atutów w ofensywie, wykorzystując dobrze grającą obronę w tej rundzie Nadnarwianka nastawi się jedynie na bronienie remisu 0:0 już od początu meczu, a gra na remis jak wiadomo bardzo często kończy się porażką. Kolejnym aspektem przemawiającym na korzyść drużyny gości jest statystyka, 3 rozegrane mecze między sobą - 3 zwycięstwa Concordii.


2:4
Posted by: wolfiks

Re: III Liga - 30/04/2008 04:57

Po kolejne punkty do Głogowa
2008-04-29 12:46
Głogów, Żywiec. W miniony weekend w żywieckiej Koszarawie wreszcie zapanowały radosne nastroje.

Koszarawa odniosła pierwsze tej wiosny zwycięstwo, pokonując na własnym terenie wyżej notowaną ekipę Orła Ząbkowice Śląskie. Teraz, przynajmniej teoretycznie zadanie jest nieco łatwiejsze. – Rywal jest na pewno w naszym zasięgu, ale nie można go absolutnie lekceważyć. Za Chrobrym przemawia chociażby atut własnego boiska – przestrzega Maciej Mrowiec, szkoleniowiec Koszarawy. Gospodarze środowej potyczki także nie zachwycają na wiosnę, gromadząc w rozegranych dotąd kolejkach 6 „oczek”. Jesienią to żywczanie okazali się lepsi, zwyciężając minimalnie 1:0. W minionej, 22. serii gier Koszarawa zanotowała pewne zwycięstwo, które może korzystnie wpłynąć na psychikę piłkarzy. – Zobaczymy jak chłopcy wypoczęli przez te trzy dni, bo to może mieć decydujące znaczenie – kontynuuje M.Mrowiec. Co było kluczem do wywalczenia pierwszego kompletu punktów? – Bez wątpienia dobra postawa w defensywie i ograniczenie indywidualnych błędów. Wróciła też skuteczność, choć zwycięstwo mogło być bardziej okazałe – mówi szkoleniowiec Koszarawy. Wygrana w meczu z Orłem, a nade wszystko coraz lepsza postawa futbolistów z Żywca powoduje wśród samych zawodników jeszcze większą motywację. – Zawsze staramy się grać o punkty, o zwycięstwa i tak zagramy jutro. Nie można inaczej podchodzić do kolejnych gier, jak z nadzieją na triumfy – podkreśla M.Mrowiec. Lepsza atmosfera w drużynie, prawie wszyscy piłkarze do dyspozycji trenera – to wszystko napawa optymizmem przed dalszym etapem ligowych zmagań. Trudno oczekiwać wobec powyższego innego rozstrzygnięcia, jak zdobycz punktowa dla żywieckiego trzecioligowca.
Posted by: melanzowicz

Re: III Liga - 30/04/2008 20:52

Radomiak-DOlcan
Po Sobotniej porażce Radomiaka , odwolano trenera Engela Jr z całym sztabem szkoleniowym, i zatrudniono Wojcika, do tego strajk piłkarzy w poniedziałek ,którzy nie wyszli na treningu bo nie zgadzają sie z decyzja zarzadu, jak dla mnie za kortki czas by to wszystko ułożyć i z przykrosica muszę stwierdzić ze mój typ x2, jest wielce prawdopodobny.
Posted by: mopsiq

Re: III Liga - 01/05/2008 01:30

Po meczu Unia Janikowo - FLOTA Świnoujście mozna smialo powiedzec ze korupcja w pilce noznej w polsce działa dalej widzalem juz przekraty ale to co sedzia wyrabial w janikowie to juz szczyt wszystkiego flota by spokojnie mecz wygrala
Posted by: melanzowicz

Re: III Liga - 01/05/2008 03:09

Originally Posted By: melanzowicz
Radomiak-DOlcan
Po Sobotniej porażce Radomiaka , odwolano trenera Engela Jr z całym sztabem szkoleniowym, i zatrudniono Wojcika, do tego strajk piłkarzy w poniedziałek ,którzy nie wyszli na treningu bo nie zgadzają sie z decyzja zarzadu, jak dla mnie za kortki czas by to wszystko ułożyć i z przykrosica muszę stwierdzić ze mój typ x2, jest wielce prawdopodobny.


0-0
Posted by: mopsiq

Re: III Liga - 25/05/2008 02:17

Flota Świnoujście - Kaszubia Kościerzyna - 1 - 1.3 Bwin

nie bedze niespodzanki flota zapewnia sobie avans do 1 ligi wielka feta juz przygotowana w świnoujsciu
Posted by: Legia

Re: III Liga - 31/05/2008 16:06

Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKP Gorzów Wielkopolski 2


Goście walczą o awans do nowej 1 ligi , gospodarze będą podmęczeni gdyż w środe finał okręgowego Pucharu Polski kosztował ich sporo sił , grali 120 minut z Górnikiem Wałbrzych.

W Gorzowie jesienią było 3:0 dla Stilonu.

motywacja świeżość i zdecydowanie wyższe umiejętności czysto piłkarskie wystarczą do sięgnięcia po 3 pukty
Posted by: Legia

Re: III Liga - 31/05/2008 22:55

słów jeszcze parę...Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKP Gorzów Wielkopolski 2

kursy lecą na łeb na szyję ale wciąż można zagrać po przyzwoitym kursie w BAH 1.95 ...w bwinie już tylko 1,8

dodam jeszce że Gorzowianie w ostatnich 6ciu meczach nie stracili bramki!!! wygrywając pięciokrotnie i raz remisując 0:0....


ponadto na wiosne spisują się jeszce lepiej niż jesienią , nowi ludzie świetnie się wkomponowai w zespół , który prezentuje bardzo dojrzałą grę i wysoką kulturę w organizacji gry .


we wszystkich wiosennych meczach gorzowianie schodzili 9 razy jako zwycięzcy 2 razy zremisowali i raz przegrali z bezpośrednim rywalem do awansu rakowem na ich terenie....zresztą co ciekawe BYŁY TO JEDYNE STRACONE BRAMKI NA WYJEŹDZIE TEJ WIOSNY , nigdzie indziej poza Częstochową żadnej z drużynie goszczących Gorzowian nie udało się trafienie do siatki Gorzowian co pokazuje jak silną formacją jest obrona Stilonu.


ponadto jak pisałem nie ma szans żeby piłkarze z Ząbkowic nie czuli trudów środowej potyczki z 4to ligowym Górnikiem Wałbrzych , 120 minut minut męczyli się z przciętnym czwartoligowcem
Posted by: ślimak

Re: III Liga - 01/06/2008 00:40

Mogę tylko potwierdzić słowa kolegi wyżej. Jestemm z Gorzowa więc jestem z tematem na bieżąco. Mecz już trwa. Pod koniec pierwszej połowy Stilon prowadzi 1-0, natomiast Raków remisuje...i oby tak zostało:)
Posted by: Baqu

Re: III Liga - 01/06/2008 17:13

Raków przegrał Gorzów "tylko" remis, szkoda, że
Miedzianka tak słabo grała na jesieni, gdyby prezentowała
wiosenną formę, nie było by żadnego problemu z jej awansem,
chociaż 2 kolejki do końca i jeszcze wszystko możliwe,
aczkolwiek wątpie żeby GKP przegrał dwa razy.
Posted by: VanTheMan

Re: III Liga - 01/06/2008 17:50

Mecz w Gorzowie z Głogowem za tydzień. Przygotowywana jest gruba oprawa, bilety są po symbolicznej złotówce tak aby zachęcić ludzi do przybycia na stadion. Mecz może okazać się decydujący więc naprawdę warto wpaść. Gorzów gra bardzo dobrze u siebie i mam nadzieję że przełamał już na dobre remisy u siebie typu 1-1 gdzie po atakach przez cały mecz dostają jedną kontrę w końcówce która przynosi wyrównanie dla rywali z dołu tabeli. Mecz przeciwko Arce pokazał jak świetnie są dysponowani, gorzowska publiczność ożywiła się i doping nie sprowadza się tylko do jednego sektora. Dopinguje cały stadion czyli to jest gdzieś średnio 3 tysiące. Jak na 3 ligę to myślę że mamy sporą publiczność.

No i spodziewani są goście z Głogowa \:\) tym większa mobilizacja.

Raków ma pecha, w 90 minucie stracili gola z Kluczborkiem. Mają jednak lepszy bilans bramkowy...

Szkoda dla fanatycznych kibiców z Gorzowa, by o awansie decydował mecz z Rozwojem. Chociaż przy wygranej z Głogowem w Katowicach wystarczy remis do awansu.
Posted by: gawlin85

Re: III Liga - 14/06/2008 21:10

Jakby ktoś chciał do jakiegoś kombo to polecam na dzisiaj Dolcan Ząbki po 1.15 \:\) Grają o awans do nowej I ligi. Muszą wygrać, mają tyle samo punktów co Ruch Wysokie Mazowieckie. Dolcan ma bardzo dobry atak z bramkostrzelnym Tatajem na czele.
Posted by: buldog

Re: III Liga - 14/06/2008 21:59

Dla mnie Raków Win jeżeli chce wogóle wejść !

Arka Nowa Sól - rezerwowego bramkarza a także stawia na młodzież !

Pozdrawiam ! \:\)
Posted by: Zimon

Re: III Liga - 14/06/2008 22:26

Moim zdaniem Rakow po 1.55 w fortunie jest warty grania.Rakow musi wygrac aby miec szanse awansowac traca jeden punkt do Stilonu a ich czeka ciezki wyjazd do Katowic.Druzyna z Nowej Soli nie walczy o nic i wiekszosc mysli juz o nastepnym sezonie.
Posted by: VanTheMan

Re: III Liga - 15/06/2008 17:59

STILOOON! Ależ się cholernie cieszę! Jeszcze niedawno graliśmy w IV lidze i przychodząc na mecze zastanawiało się ile to Maciej Malinowski bramek wpakuje rywalom. Rok temu jako beniaminek zrobiliśmy trochę zamętu by w tym sezonie zwyciężyć III ligę. W końcu najliczniejsza publiczność w trzeciej lidze zobaczy piłkę na wyższym poziomie. Fakt faktem jest że wygrana trochę szczęśliwa, ale jeśli Raków zalicza takie wpadki pod koniec sezonu to znaczy że awansować chyba nie chcą.

Nowy stadion!
Posted by: VanTheMan

Re: III Liga - 15/06/2008 18:09

Radość tym większa, że zachowamy naszych najlepszych zawodników. Przed sezonem Dawid Dłoniak chciał odchodzić ale poczekał jeszcze jeden sezon licząc na awans. Gdybyśmy przegrali tą walkę o promocję to zawodnicy poodchodziliby bo potencjał na grę w wyższej lidze na pewno mają. Mam tu na myśli wspomnianego Dłoniaka, Gajewskiego, Murawskiego, Szałasa, Gace... ciekaw jestem dyspozycji Malinowskiego i jak się spisze w poziomie rozgrywek z prawdziwego zdarzenia a nie IV liga i te sprawy.
Posted by: dwazwierzatka

Re: III Liga - 15/06/2008 18:33

Originally Posted By: VanTheMan
Radość tym większa, że zachowamy naszych najlepszych zawodników. Przed sezonem Dawid Dłoniak chciał odchodzić ale poczekał jeszcze jeden sezon licząc na awans. Gdybyśmy przegrali tą walkę o promocję to zawodnicy poodchodziliby bo potencjał na grę w wyższej lidze na pewno mają. Mam tu na myśli wspomnianego Dłoniaka, Gajewskiego, Murawskiego, Szałasa, Gace... ciekaw jestem dyspozycji Malinowskiego i jak się spisze w poziomie rozgrywek z prawdziwego zdarzenia a nie IV liga i te sprawy.


tylko dlatego Stilon jest w II lidze bo Raków w niej nie chciał być.
Posted by: ślimak

Re: III Liga - 15/06/2008 19:30

Teraz to już kompletnie nie ma znaczenia, czy Raków chciał, czy nie. Ja również ogromnie się cieszę, że to Stilon awansował, bo to miasto zasługuje na piłkę na przyzwoitym poziomie. Będzie w końcu coś więcej niż tylko żużel. Do samej dyscypliny nic nie mam, ani do kiboli, tylko wkurzające jest to, że traktuje się ten sport w Gorzowie jak "świętą krowe"- na stronach o sporcie 80-90% poświęcone jest żużlowi
Wracając do meritum to, to co może niepokoić to sytuacja ze stadionem: co zdążą zrobić w tak krótkim czasie, czy będzie to wystarczające aby PZPN dał licencję.
Ja również jestem ciekaw jak nasze grajki zaprezentują się ten poziom wyżej. I jeszcze jedna rzecz- sponsor jakiś większy tzw. strategiczny.

I LIGA DLA GORZOWA!!!!!
Posted by: VanTheMan

Re: III Liga - 15/06/2008 20:37

No tak, sponsora nam potrzeba z prawdziwego zdarzenia... Warka coś tam nas wspiera ale to raczej na wspieraniu się kończy. Liczę, że piłka w Gorzowie w końcu zostanie doceniona i kibice zarówno Stali jak i Stilonu choć odrobinę się zjednoczą i będą przychodzili na I ligę by wspierać zawodników. Bardzo chciałbym, aby skończyła się ta wrogość między Stalą Gorzów a Stilonem. Przydałaby się jakaś zgoda, bo jak rywal przyjedzie z przyjezdnymi w liczbie kilkuset albo nawet koło tysiąca to należałoby pomóc w dopingu. O samym fakcie rywalizacji i wrogości między kibicami dwóch klubów z zupełnie różnych dyscyplin mówić nie będę bo to chyba mija się z celem i mówić nie trzeba. Choć jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i to jest kością niezgody od dłuższego czasu. Prawda jest taka że żużel to sport za który trzeba więcej bulić stąd większe fundusze idą tam od miasta.

Na stadionie GKP jest strasznie dużo do roboty. Począwszy od miejsc siedzących, zrobieniu parkingu, po wybudowaniu choć częściowego zadaszenia a skończywszy na elementarnych sprawach jak toalety itp. Stadion kompletnie się nie zmienił od kilkunastu lat... raz na jakiś czas robotnicy jakiś beton wyleją ale na tym się skończy. Nie mam porównania do innych klubów trzecioligowych ale takiej licznej publiczności jak ta w Gorzowie należy się chyba coś więcej niż kilkustopniowe murki na trybunach zamiast krzesełek.

Do zrobienia dużo, ale myślę, że miasto w końcu dostało mocny argument, że na piłkę w Gorzowie należy stawiać i sypnąć tam pieniędzmi naprawdę warto.
Posted by: ślimak

Re: III Liga - 15/06/2008 22:55

[Bardzo chciałbym, aby skończyła się ta wrogość między Stalą Gorzów a Stilonem. Przydałaby się jakaś zgoda, bo jak rywal przyjedzie z przyjezdnymi w liczbie kilkuset albo nawet koło tysiąca to należałoby pomóc w dopingu.]

Dokładnie!Jestem jak najbardziej za. Taka zgoda zdaje się, że funkcjonuje w Gdańsku pomiędzy Lechią a Wybrzeżem. A co do przyjezdnych to bywały już kiedyś takie sytuacje zwłaszcza jak "odwiedzała" nas Pogoń Szczecin, wówczas gorzowski "młynek" wyglądał nieco zabawnie.

[Stadion kompletnie się nie zmienił od kilkunastu lat... raz na jakiś czas robotnicy jakiś beton wyleją ale na tym się skończy.]

Chodzę na mecze w miarę możliwości mniej więcej od 1990roku i rzeczywiście gdyby nie ten beton i te kilkanaście krzesełek to kompletnie nic by się nie zmienił...A przepraszam, zmienił się zegar i lokalizacja "klatki" dla przyjezdnych:) ale to tyle.

Co do sponsora to ponoć kiedyś Drzymała się przymierzał, a teraz jak mu we Wrocławiu nie wyszło, może znów poruszyć temat?
Posted by: VanTheMan

Re: III Liga - 16/06/2008 03:30

Właśnie obejrzałem mecz na regionalnej TVP i świetnie było widzieć radość naszych zawodników. Szczegół, że mogliśmy ten mecz przegrać bo kompletnie odpuściliśmy końcówkę gdy dotarła wieść z Nowej Soli o niekorzystnym wyniku dla Rakowa.

Ajj... w końcu piłka na poziomie w Gorzowie. Osobiście nie wykluczam jeszcze większej publiczności na meczach... mówię tu o ludziach, którzy przez długi czas byli niedowiarkami i wychodzili z założenia że na mecze III ligi dupy ruszać nie będą bo co to za poziom. Marzy mi się połączenie Stali i Stilonu, aby jedni kibice wspierali drugich... ale to raczej utopijne zamysły

Wierzę jednak, że ci, którzy robili jak dotąd za piknikowców przyłączać się będą do dopingu. Od jakiegoś czasu dopinguje niemal cały stadion i żal patrzeć gdy podczas fali meksykańskiej widać perfidne dziury w postaci siedzących piknikowców którym się nie chce ruszyć dupy do góry.

Tak więc do pracy rodacy, żeby nam PZPN jakiegoś wała nie pocisnął... jestem ciekaw efektu prac modernizacyjnych. Jak tutaj powiększyć stadion, zwiększyć ilość miejsc skoro nie bardzo jest miejsce... wziąć pod uwagę trzeba kibiców przyjezdnych którzy spokojnie 2-3 dzisiejsze sektory by pozajmowali.

Czekamy, czekamy... kasa z pewnością jest tylko trzeba było powodu do jej wydania \:\)
Posted by: Szewa

Re: III Liga - 16/06/2008 06:31

Tak z ciekawości, ile średnio widzów na mecz u Was przychodzi ?
Posted by: ślimak

Re: III Liga - 16/06/2008 06:41

Originally Posted By: Szewa
Tak z ciekawości, ile średnio widzów na mecz u Was przychodzi ?


Jakby ten sezon uśrednić to tak moim zdaniem będzie 2-3 tys na mecz.
Posted by: ślimak

Re: III Liga - 16/06/2008 06:41

Originally Posted By: Szewa
Tak z ciekawości, ile średnio widzów na mecz u Was przychodzi ?


Jakby ten sezon uśrednić to tak moim zdaniem będzie 2-3 tys na mecz.
Posted by: gawlin85

Re: III Liga - 16/06/2008 06:55

Pamiętam jakoś ze 2 lata temu byłem w Gorzowie na takich rozgrywkach studenckich PWSZu. Kozacko było \:\) Graliśmy wtedy na Stilonie, ale my akurat na bocznym boisku. Na stadionie pewnie nic sie nie zmieniło z tego co tutaj mozna wyczytać, ale za to murawa na głównej płycie była naprawde kozacka \:\) Tam doscyc fajna dyskoteka była, hmm. Tawerna Bosmana chyba tak to sie nazywało. Ogolnie miłe wspomnienia \:\)
Posted by: VanTheMan

Re: III Liga - 17/06/2008 02:27

Widzów bywa więcej niż 2 tysiące. Na pewno bijemy a raczej biliśmy pod tym względem pozostałe kluby. Chociaż IMO na 125 tysięczne miasto to i tak kiepska statystyka. Dlatego liczę, że coś ruszy w nowym sezonie.

Apropo boiska treningowego to jest ono w takim stanie że zawodnicy boją się tam ćwiczyć. Podobno dziura na dziurze... kiedyś tam grałem w trampkarzach i za ciekawie to nie było.

Mimo wszystko liczę, że wszyscy wywiążą się z obietnic. Ze Stalą Gorzów stadion zrobili naprawdę cacy w stosunkowo krótkim czasie dlatego myślę, że ze Stilonem naprawdę wezmą się do pracy. W tym jednak problem, że tam brakuje naprawdę podstawowych elementów zeby to funkcjonowało.

Zawsze jak przychodzę na mecz to rozwalają mnie bilety sprzedawane w samochodzie, który stoi obok 2 kas \:D
Posted by: mura

Re: III Liga - 17/06/2008 02:37

Originally Posted By: ślimak
Originally Posted By: Szewa
Tak z ciekawości, ile średnio widzów na mecz u Was przychodzi ?


Jakby ten sezon uśrednić to tak moim zdaniem będzie 2-3 tys na mecz.


ostatni mecz sezonu, decydujący, i na wyjeździe czterdzieści kilka sztuk

rzeczywiscie robi wrażenie
Posted by: ślimak

Re: III Liga - 17/06/2008 03:29

Zawsze jak przychodzę na mecz to rozwalają mnie bilety sprzedawane w samochodzie, który stoi obok 2 kas \:D [/quote]

Dokładnie, to jest czadowe, trochę żenada \:D

A co do ostatniego wyjazdu to było 61 osób z tego co się doczytałem, bo sam nie byłem...
Posted by: mura

Re: III Liga - 17/06/2008 16:27

Originally Posted By: ślimak

A co do ostatniego wyjazdu to było 61 osób z tego co się doczytałem, bo sam nie byłem...


moim zdaniem słaby wynik, tylko to chciałem napisać

2% publiczności "z domu" jedzie na ostatni mecz i wyjazd sezonu, który decyduje o awansie.

mało:)
Posted by: Lopez

Re: III Liga - 17/06/2008 20:14

Gratulacje Stilon <hura> chociaz z drugiej strony szkoda ze sie nie spotkamy.

Pozdrawiam z Torunia
Posted by: Baqu

Re: III Liga - 18/06/2008 19:49

Wywiad z piłkarzem Rakowa Częstochowa, Grzegorzem Skwarą, po przegranym z Arką Nowa Sól meczu o awans do II ligi. (w 82 minucie było jeszcze 2:1, skończyło się na 2:3)

http://www.wrzuta.pl/audio/nRiUzBA9Nq/skwara

prosto i konkretnie \:\)
Posted by: monare

Re: III Liga - 24/07/2008 14:50

Czy spotkał się już ktoś z kursami na nową II ligę? Póki co, z tego co przejrzałem nikt się jeszcze nie wychylił, ani w sieci ani na ziemi. Jestem ciekaw czy będzie można obstawić pierwszą kolejkę, no i czy może ktoś będzie miał w ofercie nową 3 ligę?
Posted by: Bask

Re: III Liga - 26/07/2008 14:49

Info Spotkanie 1 0 2 10 02 12 Dzień/godz.
1548 S.Otwock-H.Zamość 2,69 3,1 2,2 1,44 1,29 1,21 26.7./17:00
1549 O.Brzesko-W.Suwałki 2,2 3,1 2,69 1,29 1,44 1,21 27.7./17:00
1550 Aleksandrów Ł.-Sandecja 1,75 3,2 3,77 1,15 1,77 1,21 26.7./17:00
1551 Piotrków Tr.-P.Wolbrom 2,2 3,1 2,69 1,29 1,44 1,21 26.7./17:00
1552 P.Łowicz-R.Wys.Mazow. 1,8 3,15 3,62 1,16 1,72 1,22 27.7./11:15
Pilka nozna | 3.Polska - Zachód : mecz
Info Spotkanie 1 0 2 10 02 12 Dzień/godz.
1540 Cz.Zagań-M.Legnica 2,49 3,1 2,35 1,38 1,34 1,21 26.7./17:00
1541 GKS Tychy-V.Koronowo 1,8 3,15 3,62 1,16 1,72 1,22 26.7./17:00
1542 J.Jarocin-U.Janikowo 2,3 3,1 2,55 1,32 1,4 1,21 27.7./15:00
1543 Raków Cz.-Lechia Z.G. 1,55 3,4 4,76 1,08 1,98 1,19 26.7./17:00
1544 P.Słubice-K.Kołobrzeg 2,1 3,1 2,85 1,25 1,49 1,21 26.7./17:00
1545 Ch.Police-N.Wągrowiec 2,45 3 2,45 1,35 1,35 1,23 26.7./17:00
1546 Kluczbork-Zawisza Byd. 1,8 3,15 3,62 1,16 1,72 1,22 26.7./17:00
1547 Gawin K.W.-E.Toruń 1,9 3,1 3,33 1,2 1,64 1,23 26.7./17:00 oferta Profa na nową II ligę
Posted by: Ghost

Re: III Liga - 27/07/2008 16:20

OKS Otwock - Hetman Zamość 0:0

Widzę że wg buków faworytem był Hetman, jednak wczoraj mieli sporo szczęścia, że wywieźli remis. Tak naprawdę poza jakimiś dwiema sytuacjami na samym początku, nie potrafili w jakimkolwiek stopniu zagrozić naszej bramce. Momentami nawet nie potrafili wyjść ze swojej połowy. Gdyby nie ich bramkarz, a przede wszystkim fatalna skuteczność napastników OKS-u, to mogłoby się to skończyć ze 4 albo 5 do 0. OKS pokazał się z dobrej strony, grali uważnie w obronie, składnie konstruowali akcje, tylko skuteczność słaba. Ale to myślę, że przyjdzie z czasem. Także radzę uważać ze stawianiem przeciw beniaminkowi, zwłaszcza w meczach u siebie. A zawodnikom Hetmana podobno nie płacą i serio było to wczoraj widać.
Posted by: domi

Re: III Liga - 04/09/2008 23:02

Witam!

Czy orientujecie się gdzie oprócz Scandic można grać nową 3.ligę???

Ze swojego podwórka na weekend proponuje dubel:

Pogoń Świebodzin - Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 1.50
Górnik Polkowice - Unia Kunice 1 1.35

Przy czym Polkowice to banker bankerów \:\)

Z innych meczy myślę jeszcze nad Orłem Ząbkowice (1.65), Motobi (2.45) i Polonią/Spartą (3.25)

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi
Posted by: Bombej22

Re: III Liga - 05/09/2008 08:07

Originally Posted By: domi

Czy orientujecie się gdzie oprócz Scandic można grać nową 3.ligę???


To Scandic jeszcze w ogóle istnieje? Wypłacają pieniądze? Ostatnie wieści z SBRu sprzed 3 lat nie wyglądały zachęcająco....
http://www.sportsbookreview.com/sr.aspx?s=ScandicBookmakers
Posted by: Szewa

Re: III Liga - 05/09/2008 08:20

Originally Posted By: Bombej22
Originally Posted By: domi

Czy orientujecie się gdzie oprócz Scandic można grać nową 3.ligę???


To Scandic jeszcze w ogóle istnieje? Wypłacają pieniądze? Ostatnie wieści z SBRu sprzed 3 lat nie wyglądały zachęcająco....
http://www.sportsbookreview.com/sr.aspx?s=ScandicBookmakers


W maju/czerwcu mieli ofertę bonusową 400 + 400 PLN i nawet wypłacali pieniądze \:D
Posted by: zmarcin

Re: III Liga - 05/09/2008 08:49

Nie no IV ligę polską przez net oferować \:D
Faktycznie chyba nie są wypłacalni.

PS STS dorzucił VI ligę do oferty \:D
Jakby jeszcze kursy były przynajmniej znośne...
Posted by: zmarcin

Re: III Liga - 05/09/2008 08:50

nie ma opcji "edytuj posta"

chodzi mi o VI ligę angielską oczywiście.
Posted by: domi

Re: III Liga - 05/09/2008 23:11

Nie rozumiem waszych uśmieszków trochę. Fakt, że nie jest to Pinnacle i widać (choćby po limitach), że nastawiają się raczej na drobnych graczy. Ja mam tam trochę drobnych i sobie gram chociażby IV ligę a czasem i inne zdarzenia bo mają dość przyzwoite kursy...
Posted by: domi

Re: III Liga - 08/09/2008 01:47

Originally Posted By: domi

Pogoń Świebodzin - Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 1.50
Górnik Polkowice - Unia Kunice 1 1.35


Z innych meczy myślę jeszcze nad Orłem Ząbkowice (1.65), Motobi (2.45) i Polonią/Spartą (3.25)


Wszystkie mecze do przodu
Posted by: wotus80

Re: III Liga - 08/09/2008 06:02

gratulacje za dobre typy
Posted by: domi

Re: III Liga - 13/09/2008 04:46

W "mojej" grupie nowej III ligi w ten weekend nic ciekawego nie widzę. Górnik Polkowice pewnie wygra w Oleśnicy, ale kurs 1.60 średnio mi się podoba.

Co do innych grup to gram na nast. drużyny:
Warta Sieradz 1.85
Gryf Słupsk 2.20
Czarni Olecko 2.05

Powyższe w singlach, dodatkowo jako element combosów:
Karpaty Krosno 1.45
Olimpia Elbląg 1.25
Bałtyk Gdynia 1.55 (już spadło)
Bytovia Bytów 1.35
Sparta Oborniki 1.55


Co do II ligi to już zagrałem "dwójkę" w spotkaniu ŁKS Łomża - Wigry Suwałki po 2.10. Do reszty jeszcze się przymierzam, ale żadnych perełek raczej nie widzę...
Posted by: gawlin85

Re: III Liga - 13/09/2008 21:45

Ja dzisiaj grubo Olimpię Elbląg + Hamburg over 2.5 \:\) to na jednym kuponie.
A z 3 ligi polecam jeszcze Huragan Morąg 1.3 , graja ze Sparta Augustów, która nie błyszczy zmieniła trenera w dodatku. Sparta grała jeszcze mecz w tygodniu z Pogonią Łapy wygrała 3-2 na wyjeździe, teraz napewno da o sobie znać zmeczenie.
Posted by: domi

Re: III Liga - 14/09/2008 03:26

Mi nie weszły dziś Karpaty Krosno (1:1) i Gryf Słupsk (1:2). Reszta poza Czarnymi Olecko, którzy grają jutro do przodu, w tym polecana także przez gawlina85 Olimpia (5:0:))
Posted by: domi

Re: III Liga - 20/09/2008 08:19

Jeszcze w uzupełnieniu do ostatniego posta - Czarni wygrali, więc weekend na zdecydowany +

Co do już dzisiejszych i jutrzejszych spotkań to widzę to tak:

Avia - Stal 1 1.65
Orlęta - Karpaty 1 1.35
Mazowsze - Stal 1 2.05
Mazur - Warta 1 2.20
Polonia/Sparta - Łucznik 1 1.25
Górnik Polkowice - Tęcza 1 1.25
Bałtyk - Rega 1 1.65
Leśnica - Skalnik 1 1.30
Posted by: domi

Re: III Liga - 21/09/2008 19:29

Ta kolejka wyszła mi średnio. Weszły 4 ostatnie mecz, które podałem powyżej. Orlęta grają dzisiaj a trzy pozostałe spotkania niestety plecy...
Posted by: kudzior

Re: III Liga - 08/11/2008 03:02

witam.
Poszukuje pilnie kogos z Polic.
Posted by: domi

Re: III Liga - 15/03/2009 07:45

Teraz można pograć III ligę i w tobet. Kursy niebo lepsze niż w Scandic a i limity znośne dla drobnych ciułaczy smile . Na jutro znalazłem jedno ciekawe spotkanie

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1 3.35

W dużym skróci - Orlęta opuściła większość piłkarzy z powodu problemów finansowych, do tego piłkarze nie byli na żadnym obozie i zagrali tylko kilka sparingów. To już nie ten sam zespół co na jesieni - pozostały nieedobitki + juniorzy + Ci co wrócili z wypożyczeń do niższych lig. W ekipie Orła zmobilizowani barzo na ten mecz - wypowiedzi świadczą, że wiedzą jaka sytuacja panuje u rywali i są pewni, że mogą ten mecz wygrać. Moim zdaniem równy mecz ze wskazaniem na Orzeł, więc kurs mocno atrakcyjny. Więcej info znajdziecie na fajnie prowadzonej stronie Orląt - tam również relacja live ze spotkania
Posted by: bachus69

Re: III Liga - 15/03/2009 08:28

nie negując typu- ponoć w Przeworsku bardzo słaby stan murawy, do ostatniej chwili mecz wisiał na włosku, jednak działacze Orła zapewnili, że w niedzielę boisko bedzie zdatne do gry- mimo wszystko chyba lekka loteria (może under ?)
Posted by: HAGIi

Re: III Liga - 15/03/2009 08:46

z tego co wyczytac mozna na necie to murawa jest aktualnie w miare wpozadku i zadnej z ekip nie powinno tu utrudniac rozgrywanie spojnych akcji