Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie !

Posted by: Conrad

Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 15:45

Oglądaliście w telewizji? Jakie wrażenia? A może ktoś był na stadionie?
Posted by: PioKing

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 16:01

W TV ten nowy stadion w Kielcach wygląda jak ten stary w Ostrowcu
Posted by: DJ SOSNA

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 16:25

Mam nadzieję że Conrad nie będzie mi miał za złe jak wkleję pare fotek, serwer chyba wytrzyma,co?
Niektóre z n/w zdjęc robiłem osobiście a inne wziąłem ze strony Korony. Powiem wam szczerze że nowy obiekt Korony to zdecydowanie najlepszy stadion w Polsce a mi jako kibicowi Legii w tym momencie jest po prostu wstyd









Posted by: SensatioN

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 17:33

no no robi to wrazenie .patrzac na te zdjecia wyglada jakbym widzial lige francuska
Posted by: TANAMERAH

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 17:59

a jaką ma pojemność?
Posted by: RONALDINHO_FCB

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 18:03

15 tys

We wtorek bede na sektorze A z szalikiem Legii
Posted by: skoczek

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 18:05

15.500 tys.
Posted by: Randall

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 18:11

Co ja widze.Czy tam nie ma zadnych krat ani ogrodzen?Tylko bandy reklamowe i monitoring.Klasa światowa musze przyznac.Ciekawe kiedy doczekamy sie wiekszej ilosci takich stadionow w naszym kraju.Trzeba gonic europe.Reklamy gamebookers
Posted by: Randall

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 18:14

We wtorek będzie mecz z Pogonią na canal+ także trzeba tym razem obejrzeć bo ostatni mi uciekł
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 18:15

poczekajcie jeszcze kilka miesięcy a zmienicie zdanie
Posted by: bolo_lacznik

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 18:38

fajny stadionik tylko (jak dla mnie) strasznie szary i ponury:(
Posted by: _Korver_

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 18:42

no robi wrażenie, też mnie zaciekawił brak jakiegoś ogrodzenia. Ciekawe jak szybko jakiś debil postanowi wkroczyć na boisko
Posted by: Klakier

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 19:33

Murawe z trybunami dzieli tylko 0,5 metrowy plotek a stadion jest szary bo jeszcze nie jest do konca zrobiony pewnie go jeszcze "wykolorują"
Posted by: skottie

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 20:35

Chyba mnie wzrok nie myli i tam ogłasz się Gamebookers....
Jak dotychczas na polskich stadionach widziałem tylko rekalmy Expektu.
Swoja drogą to trochę dziwne (a może i lepiej), że buki netowe coraz więcej się reklamują pomimo zakazu reklamy zakładów bukmacherskich, bo chyba nie został on jakoś ostatnio zniesiony? Czy pamięta ktoś podstawę prawną do tego zakazu reklamy?
Posted by: shiva

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 20:36

tu więcej fotek z meczu

ja oczywiście byłem na meczu
Stadion jest naprawde przepiękny i przy sztuczny świetle wygląda okazale.Szkoda tylko,że część ludzi przybyło zobaczyć tylko stadion.Atmosfera była przednia,mimo wcześniejszej parodii z bramkami wejściowymi.
Posted by: skottie

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 20:43

Już sobie sam szybciutko znalazłem
USTAWA
z dnia 29 lipca 1992 r.
o grach i zakładach wzajemnych
Quote:


Art. 8.
1. Zabrania się reklamowania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej: wideoloterii,
gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych, gier
na automatach oraz gier na automatach o niskich wygranych - przez co rozumie
się zachęcanie do udziału w nich, przekonywanie o ich zaletach, informowanie o
miejscach, w których są urządzane, i możliwościach uczestnictwa.
2. Zakaz, o którym mowa w ust. 1, nie obejmuje reklamy i informacji w ośrodkach
gier i punktach przyjmowania zakładów.


Posted by: DJ SOSNA

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 20:52

scottie - własnie miałem też to wklejac
Na szczęście panowie K. jeszcze się za tą kwestię nie zabrali i prawo tutaj jest b.niejasne co umozliwia bukom internetowym reklamowanie się.Na szczęście,ponieważ kluby na tym korzystają - taki Górnik Zabrze to śmiem twierdzic ze bez pomocy expekt.com jzu dawno by zrobił
A wracając do Korony to gamebookers.com poszedł na całosc wykupując na nowym stadionie jedną całą trybunę i kilka band ale to też chyba dobrze,bo razem z Umbro i Kolporeterem tworzą dobre towarzystwo i klub powinien sie tylko cieszyć z takich sponsorów - lepsze to niż Targowisko Ptak itp

PS: Miałem wrażenie że prezes Kolportera Klicki w czasie przecinania wstęgi najchętniej by zostawił sztywniaków z Warszawy (minister Lipiec) czy lokalnych pasibrzychów (władze miasta) i pobiegł na Młun i z kibolami krzyczał "Korona,Korona,Korona" - widać że temu facetowi naprawdę lezy na sercu dobro kieleckiego klubu
Posted by: quincy

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 20:54

Mi na stadionie nie podoba się tylko jedna rzecz. Mianowicie odległość zadaszenia od trybyny przez którą widać jakies drzewa i okolice... Natomiast to ze nie ma płotów uważam za wspaniałą rzecz. Mam nadzieje, że w Poznaniu, Krakowie i na kolejnych nowych stadionach się ich sukcesywnie będziemy pozbywać...
Posted by: Kylo

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 21:19

Quote:

Mi na stadionie nie podoba się tylko jedna rzecz. Mianowicie odległość zadaszenia od trybyny przez którą widać jakies drzewa i okolice... Natomiast to ze nie ma płotów uważam za wspaniałą rzecz. Mam nadzieje, że w Poznaniu, Krakowie i na kolejnych nowych stadionach się ich sukcesywnie będziemy pozbywać...




W Krakowie to na pewno , szczegolnie ciakawie by to wygladalo podczas derbow...
Posted by: Biszop

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 21:20

Quote:

Już sobie sam szybciutko znalazłem
USTAWA
z dnia 29 lipca 1992 r.
o grach i zakładach wzajemnych
Quote:


Art. 8.
1. Zabrania się reklamowania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej: wideoloterii,
gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych, gier
na automatach oraz gier na automatach o niskich wygranych - przez co rozumie
się zachęcanie do udziału w nich, przekonywanie o ich zaletach, informowanie o
miejscach, w których są urządzane, i możliwościach uczestnictwa.
2. Zakaz, o którym mowa w ust. 1, nie obejmuje reklamy i informacji w ośrodkach
gier i punktach przyjmowania zakładów.







Zeby nie bylo nie na temat to stadionik wyglada naprawde super:)
Ale w Poznaniu tez zapowiada sie calkiem ciekawie, moja antypatia do klubu stopnieje zupelnie w momencie "tajemniczego znikniecia pseudodzialaczy"

Co do reklamy bukmacherow,
Nie wiem dokladnie jak to jest rozwiazane ale z tego co wiem np. SB reklamuje sie jako miejsce w sieci gdzie mozna pograc w pokera "play for fun", zupelnie bez pieniazkow i tak dalej
Wychodzi wiec na to ze ze wlodarze klubow np. z Kielc nieladowaliby sie w watpliwy interes, (jak wspominal Sosna nie jest to glupi czy pazerny czlowiek) i reklamodawcy w ten sposob beda tlumaczyc swoja obecnosc na bandach dookola stadionu.
Jakie zaklady o co chodzi my tu delikatnie pokerek dla zabawy
Nie jestem pewien czy tak to funkcjonuje ale wszystko na to wskazuje, ufff co za rym

Kielcom szczere gratulacje ladnego stadionu
Posted by: odgdog

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 22:42

Quote:

15.500 tys.




to chyba największy stadion na świecie
Posted by: RONALDINHO_FCB

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 02/04/2006 22:45

Quote:

Quote:

15.500 tys.




to chyba największy stadion na świecie



nono

Ale nie ma nawet 15 tys
Musieli wywalic sporo krzeselek w okolicach sektora gosci ...
ja slyszalem o liczbie 900 sztuk
Posted by: Dziabor

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 08:57

Quote:

15 tys

We wtorek bede na sektorze A z szalikiem Legii



hehehe
Posted by: RONALDINHO_FCB

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 11:33

Quote:

Quote:

15 tys

We wtorek bede na sektorze A z szalikiem Legii



hehehe


A tak powaznie mowiac gdzie jest wejscie A ?

Taka literke mam na miejscowsce.

Dzieki za odp
Posted by: drfocus

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 11:45

Wejście A jest od ulicy Ściegiennego!! Tylko radzę być wczesniej troszkę, żeby nie stac w kolejce pół godziny.
A propo stadionu to oby takich więcej w Polsce
Posted by: JiroJiro

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 11:56

Stadion jest ładny i nowoczesny ale niestety jest jedno 'ale'. Oczywiście jest zdecydowanie najnowocześniejszy w Polsce ale ma pojemność tylko 15 tyś. Gdyby miał pojemność w granicach 22-25 000 mógłby uchodzić za stadion idealny jak na nasze warunki.

Pierwszy mecz el ME ma odbyć się na tym stadionie i na żywo będzie mogło go obejrzeć właśnie tylko 15 tyś osób, zdecydowanie za mało - nie będzie ani tylu kibiców ile na Śląskim ani takiego dopingu jak w Warszawie (nie ujmując nic kibicom w Kielcach).
Posted by: DJ SOSNA

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 12:05

JiroJiro - jestem kibicem Legii od dawien dawna i czesto bywam na Łazienkowskiej i uwierz mi że dopingowi w Kielcach naprawdę niewiele brakuje do nas. Co wiecej, zważywszy że to jest dla nich pierwszy sezon w ekstraklasie to naprawde zasługują na pełen szacunek. Aha,jeszcze coś - ten nowy stadion ma fenomenalna akustykę,naprawdę. A co do pojemności to zbudowali w Kielcach taki jaki im był potrzebny,dokładnie tyle ok.15tys jest potrzebne dla potrzeb Korony, a mecze reprezentacji powinny byc rozgrywane na Stadionie Narodowym a z tym to już do pasibrzuchów i ListkowychLudków z PZPN proszę..hrhr
Posted by: bolo_lacznik

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 12:17

Quote:

A co do pojemności to zbudowali w Kielcach taki jaki im był potrzebny,dokładnie tyle ok.15tys jest potrzebne dla potrzeb Korony


no wlasnie kto jest wlaścicielem stadionu? Na Quasi ktoś mi napisał ze miasto ( dlatego nie ma krzesełek żótych i czeronych), a jesli miasto to troszkę szkoda ze nie na 20-25tys:(
Posted by: Dziabor

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 13:10

tak wlascicielem jest miasto ale jedynie Kolporter stanal do przetargu i go wygral i teraz ma iles tam godzin miesiecznie dla potrzeb Korony
Posted by: RONALDINHO_FCB

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 14:02

Jeszcze jedno pytanko

Kumpel nie wyrobil karty a chcialby pojsc jutro na mecz ... wiec jest szansa ze sie dostanie ?

Musi kupic bilet na stadionie + karta jednorazowa? czy jak

I od ktorej kasy sa czynne?
Posted by: live99

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 03/04/2006 15:12

Quote:

Murawe z trybunami dzieli tylko 0,5 metrowy plotek a stadion jest szary bo jeszcze nie jest do konca zrobiony pewnie go jeszcze "wykolorują"



Wlasnie ni i troche szkoda ale stwierdzili iz nie beda go malowac z tego c sie orientuje...
Jak ktos wczesniej pisal wydaje mi sie ze lepiejby bylo gdyby dach byl troszke nizej bo jak bedze wiatr to i tk ludziom napada na lby takie ma wrazenie
Posted by: drfocus

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 04/04/2006 08:55

Quote:

Jeszcze jedno pytanko

Kumpel nie wyrobil karty a chcialby pojsc jutro na mecz ... wiec jest szansa ze sie dostanie ?

Musi kupic bilet na stadionie + karta jednorazowa? czy jak

I od ktorej kasy sa czynne?




Nie ma problemu, kasy są czynne od godz. 10.00 i bilet kupi bez problemu tylko, że 10 PLN drożej niż z kartą!!
Posted by: Ignorator

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 04/04/2006 15:38

Ja też jestem kibicem Legii Warszawa i musze naprawde pogratulować Koronie prężnego i mocnego sponsora jakim jest Kolporter. A także wielkiego skoku pamiętam jeszcze jak Korona spadała do 3 ligi. Dzięki wspaniałej pracy Dariusza Wdowczyka i właściciela Klickiego udało im się zbudować zespół, który szybko awansował do 2 ligi choć w pierwszym roku staneła im Cracovia na drodze kto by dzisiaj o czymś takim pomyślał. Potem wygranie 2 ligi i awans do pierwszej. Dobra gra i przemyślana polityka transferowa przyniosła temu zespołowi 6 lokatę w lidze. Do tego ten nowoczesny obiekt jak na polskiej warunki naprawde jest ładny i fajny. Akustyka rzeczywiście jest dobra nawet Iwański mówił z Zagłębia, że nie bardzo mógł się z komunikowac z pratnerem z ataku. Myśle, że ten obiekt Korony to tak naprawde początek budowy nowej Ekstraklasy. Już jest przebudowany obiekt Lecha i Wisły Kraków. W planach budowa lub przebudowa obiektów Legii Warszawa. Coś pozytywnego się zaczeło dziać mam nadzieje, że powołanie spółki Ekstraklasa S.A będzie całkowitą zmianną polskich boisk i ligi. Chciałbym abyśmy poszli tą samą drogą co Premiership. Naprawde oglądanie spotkań z ligi Angielskiej jest czymś wyjątkowym. Choć na niektórych stadionach mamy już tego początek choćby właśnie w Kielcach. Troche się rozpisałem.

Pozdrawiam.
Posted by: fruit of Ck

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 05/04/2006 01:01

oby tylko jakieś muły nie wywołały burd i nie zamkneli szybk o tego stadionu bo PZPN wcale nie patrzy tak przychylnie.. odkad sie urodzilem nie przypominam sobie o budowie jakiegos nowoczesnego stadionu w Polsce Kielce to najlepszy przyklad na to ze mozna i ze warto inwestowac bo mam nadzieje ze na mecze beda przychodzic cale rodziny i bedzie wielkie sportowe widowisko a nie walka 50 idiotów z 50 osłami.. obym tylko nie wykrakal..
Posted by: DJ SOSNA

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 06/04/2006 10:09

Podobno na jutrzejszy mecz z Arką (07.04) sprzedano już 10,000 biletów
Wygląda na to że jesli zapewni sie ludziom komfort oglądania widowiska sportowego to nie ma problemów z zainteresowaniem. Apropo, fajny kawałek o Koronie który puszczają na stadionie przed meczem -> ściągnij http://www.korona-kielce.pl/ftp_audio/waleczne_serce.mp3
Posted by: DJ SOSNA

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 25/04/2006 13:30

Quote:

Mam nadzieję że Conrad nie będzie mi miał za złe jak wkleję pare fotek, serwer chyba wytrzyma,co?
Niektóre z n/w zdjęc robiłem osobiście a inne wziąłem ze strony Korony. Powiem wam szczerze że nowy obiekt Korony to zdecydowanie najlepszy stadion w Polsce a mi jako kibicowi Legii w tym momencie jest po prostu wstyd














Też dostaliście dzisiaj maila od Gamebookers że można wygrac wyjazd na mecz Kolporter Korona - Legia na koszt tego buka?
Posted by: drfocus

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 25/04/2006 21:24

Quote:


Też dostaliście dzisiaj maila od Gamebookers że można wygrac wyjazd na mecz Kolporter Korona - Legia na koszt tego buka?




Ja tak i nocka w hotelu w centrum miasta
Posted by: DJ SOSNA

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 25/04/2006 21:29

Hehe, mogliby oprócz zapłacenia za dojazd i za hotelik zorganizowac jeszcze wypad do klubu Go-Go z "Kiełbasą"

A tak poważnie to naprawde polecam wam spróbowac szczęścia w tej promocji Gamebookers bo z tego co widzę minimalny wymagany do tego zakład to tylko 20pln (5euro) a gwarantuje wam że warto by na tym super stadionie w sobotę - sam byłem i wiem co mówię

Pozdrawiam
djsosna
Posted by: drfocus

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 25/04/2006 21:44

Ja tam już mam bilecik także nie będe nikomu zabierał miejsca , ale w tym hotelu jest niezla imprezownia a i na komplet też się zapowiada (niestety bez przyjezdnych)
Posted by: bartlomeo

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 26/04/2006 13:11

Nie bój nie bój całkiem możliwe, że będziemy bo może listkoweludki jednak dadzą kare w zawiasach i uda sie pojechać ale decyzja dopiero w piątek wieczorem i to sie może odbic na frekwencji.... podobno jak listkoweludki odwołają zakaz to Korona dała 700 biletów
Posted by: kobiash

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 26/04/2006 17:41

Jak ktoś wygra to mowic, jakas popijawe w hotelu sie zorganizuje
Posted by: DJ SOSNA

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 26/04/2006 17:56

Quote:

Jak ktoś wygra to mowic, jakas popijawe w hotelu sie zorganizuje




Podejrzewam że jacyś przedstawieciele Gamebookers też będą żeby się "zajac" zwycięzcami wiec niech klient mówi "impreza" i ma byc impreza,hehe
kobiash - mają kibice Korony jakiś ulubiony PUB w Kielcach gdzie opijają zwycięstwa?

Posted by: kobiash

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 26/04/2006 18:22

Nie ma takiego typowego. Moze dlatego, ze malo bylo okazji w przeszlosci , chyba ze o czyms niewiem.

Swoja droga niezly pomysl na biznes.
Posted by: drfocus

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 27/04/2006 08:34

Quote:

Quote:

Jak ktoś wygra to mowic, jakas popijawe w hotelu sie zorganizuje




Podejrzewam że jacyś przedstawieciele Gamebookers też będą żeby się "zajac" zwycięzcami wiec niech klient mówi "impreza" i ma byc impreza,hehe
kobiash - mają kibice Korony jakiś ulubiony PUB w Kielcach gdzie opijają zwycięstwa?






Ale mają piłkarze, przynajmniej po Wiśle raczyli sie i nie tylko
Posted by: DJ SOSNA

Re: Otwarcie nowego stadionu w Kielcach: mecz Korona - Zagłębie ! - 27/04/2006 10:59

Ostatnio będąc w Kielcach po meczu raczyłem się piwkiem w VEGAS na Sienkiewicza...dziwny tam klimat panował, panowie przyjeżdzający czarnymi BMW i zamawiający whisky (potem wsiadali za kierownice i odjeżdżali,hehe) ale ogólnie było dobrze bo w TV puszczali mecz. A piłkarze? hmmm, im po takich emocjach jak z Wisłą to pasowałby CHILL OUT Club