mecze towarzyskie od 23.05

Posted by: molek64

mecze towarzyskie od 23.05 - 22/05/2006 19:42

Od jutra zaczynają się mecze towarzyskie, które będą rozgrywane w ramach przygotowań do mistrzostw świata ( ale nie tylko )
23/24.05
13:00 Korea Pld. - Senegal 2.00 3.05 3.10 1.21 1.54
20:30 Austria - Chorwacja 2.75 3.05 2.20 1.45 1.28
01:00 Urugwaj - Rumunia (neutr.) 2.20 3.05 2.75 1.28 1.45
05:00 USA - Maroko 1.65 3.20 4.25 1.10 1.83

mecz Urugwaj-Rumunia zostanie rozegrany w USA
Na pierwszy rzut dosyć atrakcyjnie wygląda Korea i USA, można zaryzykować również Chorwację.
Zapraszam do wymiany informacji
Posted by: dydek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 22/05/2006 20:27

Ja gram w rozpisie 2z4:
Korea 1
Chorwacja 2
USA 1
Gram oczywiście na finalistów. Zawodnicy z tych krajów będą chcieli wypaść jak najpepiej przed trenerem.
No i dorzucam Urugwaj. Sugeruje się tym, że będą grać u ,,siebie", chociaż tak naprawdę nie wiem w jakim składzie pojechała do USA reprezentacja Rumunii.
Posted by: e-lukasz

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 05:45

ja tez stawialbym na Kitajcow, graja u sieie wiec powinni wygrac,k urs zachecajacy, a senega to nie ta sam druzyna co kiedys..
Posted by: lodzianin

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 06:00

a ja widze dzis taki mecz francja-togo 1.37 czy to tez jest dzisjak tyak to trzeba grac
Posted by: quantanamo

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 06:27

zna ktoś skład AUSTRI na mecz z CHORWACJĄ ?
Posted by: nitek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 06:48

w Austrii podobno 6 debiutantow, ale dokladnego skladu nie znam, faktem jest, ze Austria przegrala u siebie z Kanada 2:0, mysle, ze zmotywowana Chorwacja rozjedzie Austrie.
Posted by: quantanamo

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 06:50

Skład AUSTRI : Payer - Standfest, Scharner, Stranzl, Ibertsberger - Aufhauser, Leitgeb, Ivanschitz, Prager, Lexa - Janko.


Kilku debiutantów,obrona oparta na doświadczonym STRANZLU w środku utalentowant Ivanschitz.Chorwacja oczywiście w najsilniejszym składzie,każdy będzie chciał pokazać się trenerowi i mam nadzieje,że wysoko wygrają.Oczywiście będzie wiele roszad w składzie ale każdy zagra na 100%.
Posted by: bolo_lacznik

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 11:22

Quote:

.
No i dorzucam Urugwaj. Sugeruje się tym, że będą grać u ,,siebie", chociaż tak naprawdę nie wiem w jakim składzie pojechała do USA reprezentacja Rumunii.


Przewidywany sklad Rumunii

Romania: Lobont - Contra, Tamas, Maftei, P. Stoica - Nicolita, M. Radoi, Cocis, T. Balan - Mutu, D. Niculae.

Na ile dobrze znam rumuński LINK 1 i LINK 2 w tym 1linku bedzie LIVE min po min. :
Posted by: kamasss

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 11:39

Od razu wpadl mi tylko mecz Chorwacji w głowę... kurs ładny... a Chorwaci naprawdę moocni...

Korea PŁD u siebie z Senegalem to też ciekawy typ...
chyba warto zagrać...


jak nie wchodzą to wszysycy mówią to mecze towarzyskie, nie ma co ich grać...
a ja myślę, mecz jak mecz trzeba wygrać i będą walczyć... więc warto grać...
Posted by: Spinache

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 19:07

No jak narazie nie jest rozowo.Austria - Chorwacja 1:1.Rozpoczal strzelanie Klasnic a wyrownal mlody Ivanschitz.Boje sie ze takim wynikiem moze zakonczyc sie to spotkanie.
Posted by: Szczypior

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 19:18

spoko luz, do połowy 1:2 ale panie kolego spinache twój post jak i mój nic nie wnosi do tematu więc chyba nie ma sensu pisać wyników, przecież każdy sobie moze sprawdzić, no chyba że jesteś tak podpalony wynikiem że musisz sie z nim kimś podzielić
Posted by: mctomek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 19:22

moze pogadamy o przyszlych meczach bo jest tego troche:)
Posted by: mctomek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 19:32

ja postawie Koree z Bosnia i Szwecje z Finami Czechy Arabia i Francja Meksyk i raczej Hiszpanie z Rosja Co o tym sadzicie?
Posted by: mctomek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 19:38

no i Stany z Litwa chociaz Polska tez miala wygrac:D
Posted by: pw85

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 19:49

szwecja, korea itd.

moze napiszesz czemu na nich postawisz (moze przekonasz tym innych) bo czyste typy to w private picks mozesz sobie wypisywac.
Posted by: Marcovia

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 20:27

Quote:

no i Stany z Litwa chociaz Polska tez miala wygrac:D




Jakie Stany i z jaką Litwą? Przecież USA graja za dwie i pół godziny z Marokiem. Nie znam składu amerykanów ale wydaje mi się, ze tam nie bardzo jest kogo sprawdzać w roli dublerów. Ja na miejscu trenera wpuściłbym pierwszy skład, żeby się chłopaki przed mistrzostwami zgrali. Dużym plusem jest to, że grają w Stanach i Afrykańczycy mogli się jeszcze nie przestawić na tamtejszy czas. Liczę, że nie będzie niespodzianki i biorę ten zakład w gamebookers za 1.60 Stawka mała, bo to taki zakład, żeby rano się nie denerwować, że mogłem zagrać, a nie zagrałem.

United States - Morocco
Typ: 1
3/10
Posted by: molek64

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 20:27

z jutrzejszych meczy najbardziej interesująco dla mnie wyglądają:
Węgry - Nowa Zelandie oraz Irlandia - Chile.
Czy macie informacje na temat tych zespołów po przegranych eliminacjach do MS? jakie zmiany?
Posted by: mctomek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 20:30

jakie mecze towarzyskie myslisz ze sa pewne? Jak dla mnie:
Hiszpania z Rosja
Francja z Meksykiem
Szwecja z Finlandia
Chorwacja z Iranem
Korea z Bosnia
i pewnie Serbia z Urugwajem

Co o tym myslisz??
Posted by: Mako

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 20:32

Prosze o podanie składow reprezentacji z meczow sparingowych które znacie.
Posted by: mctomek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 20:35

Mundialowcy wygraja z cala reszta, bo jak teraz odpuszcza to kiedy maja zaczac wygrywac? Zgrupowania trwaja, zawodnicy po sezonie, kadra i goraczka przed mundialem. Zawodnicy beda walczyc o pierwszy sklad.
Posted by: mctomek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 20:37

A z Litwa Stany graja w niedziele:)
Posted by: Bart87

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 23/05/2006 23:31

Quote:

z jutrzejszych meczy najbardziej interesująco dla mnie wyglądają:
Węgry - Nowa Zelandie oraz Irlandia - Chile.
Czy macie informacje na temat tych zespołów po przegranych eliminacjach do MS? jakie zmiany?




Wegrzy maja nowych trenerow, ktorzy dokonali kilka zmian kadrowych (spotkanie z Nowa Zelandia bedzie ich pierwszym meczem na stanowiskach). Do łask reprezentacji powrociło kilku starszych i bardziej doswiadczonych graczy.

Węgrzy:

Goalkeepers: Király Gábor (Crystal Palace), Végh Zoltán (MTK Budapest)

Defenders: Vanczák Vilmos (Újpest FC), Pető Zoltán (FC Brussels), Lőw Zsolt (Hansa Rostock), Sebők Vilmos (ZTE FC), Fehér Csaba (Willem II)

Midfielders: Vadócz Krisztián (AJ Auxerre), Bárányos Zsolt (Vasas), Polonkai Attila (REAC), Molnár Balázs (ZTE FC), Tóth Balázs (Malatyaspor), Dárdai Pál (Hertha BSC), Huszti Szabolcs (Metz)

Forwards: Rajczi Péter (Újpest FC), Torghelle Sándor (Panathinaikosz), Gera Zoltán (West Bromwich Albion), Szabics Imre (1. FC Köln)
Posted by:

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 14:11

witam

czy posiada ktoś jakieś info na temat meczu Sweden (U21) - Poland (U21), który odbędzie się dzisiaj 24.05.06 o godz. 18?

składy itp.

ciekawi mnie oVer 2.25 w tym meczu.
Posted by:

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 14:13

Quote:

witam

czy posiada ktoś jakieś info na temat meczu Sweden (U21) - Poland (U21), który odbędzie się dzisiaj 24.05.06 o godz. 18?

składy itp.

ciekawi mnie oVer 2.25 w tym meczu.




U-21: Skład na mecz ze Szwecją
Trener reprezentacji Polski do lat 21 (rocznik 1984) Andrzej Zamilski podał skład na dzisiejszy towarzyski mecz ze Szwecją w Kalmar (godzina 18:00). Nasza drużyna rozpocznie spotkanie w następującym zestawieniu:

Paweł Kieszek - Dawid Kucharski, Jakub Rzeźniczak, Błażej Telichowski, Grzegorz Wojtkowiak - Marcin Kokoszka, David Topolski, Grzegorz Bartczak, Tomasz Bandrowski - Tomasz Zahorski, Dawid Janczyk.

REZERWOWI: Paweł Linka (bramkarz), Marcin Kowalczyk, Tomasz Lisowski, Łukasz Jasiński, Łukasz Piszczek, Tomasz Podgórski, Mariusz Zganiacz.
Posted by: mctomek

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 17:55

Ta reprezentacja z calym szacunkiem ale bez wycofanych Szalachowsiego Fabianskiego i Mierzejewskiego raczej nic nie ugra z solidna mlodziezowka Szwecji
Posted by: live99

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 18:36

Ma ktos jakies info co do skladu Szwecji?
Posted by: live99

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 18:38

Quote:

Ma ktos jakies info co do skladu Szwecji?



ech ten brak edycji
chodzi mi o mecz Szwecja-Finlandia
Posted by: qbasmuggy

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 20:29

Jakies info na temat składu WKŚ w meczu z Szwajcarią ?
Bo wg mnie kursy >3.0 sa mocno zawyżone
Posted by: PrideAceh

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 20:34

a ja sobie zagram Kolumbie z Ekwadorem - co prawda skladow nie znam ale patrząc na to że Ekwador czeka lada dzien przylot do Europy i to że Kolumbia na pewno nie odpuści bo będzie chciala pokazać że mimo że nie awansowali i tak sa lepsi no i do tego mecz w USA a wiemy ze Ekwador tylko u siebie dobrze grywa
tak wiec typuje zwyciestwo Kolumbi i niech tak sie stanie
Posted by: maverick

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 20:44

Jutro o 11:30 mecz Australia - Grecja - jakies info?

Ja raczej postawie under 2.5 (1.7 widzialem w tot, dalej nie szukalem) moze gdzies under 1.5 znajde po ladnym kursie.

Przekonuje mnie defensywny styl gry Grecji, raczej broni niz strzela, do tego Australie prowadzi wiadomo kto - a wiec latwo sobie nie powinni dac strzelic gola
Posted by: Bart87

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 22:10

Wyjsciowa 11 Szwedów - Rami Shaaban - Niclas Alexandersson, Olof Mellberg, Petter Hansson, Erik Edman - Tobias Linderoth - Mikael Nilsson, Kim Källström, Christian Wilhelmsson - Johan Elmander, Markus Rosenberg.

Ławka - Andreas Isaksson, John Alvbåge, Teddy Lucic, Fredrik Stenman, Karl Svensson, Marcus Allbäck, Daniel Andersson, Zlatan Ibrahimovic, Mattias Jonson, Anders Svensson.

Szwedzi bez: Larssona i Ljungberga.

Finowie bez: Teemu Tainio i Sami'ego Hyypii

jedyneczka iziiiiiiiiiiii
Posted by: Bart87

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 22:16

Grecy podobno gdzies baluja na wakacjach Wiec kto ma grac?

Druzyny bardzo zaprzyjaznione, wydaje mi sie, ze nie ebda sie wzajemnie krzywdzic. Moze remisik - w kazdym badz razie pokopia troche i pojada do domow wiec underek bardzo mozliwy.
Posted by: Koxu

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/05/2006 22:27

Też przychylam się do zdania, że Szwedzi powinni bez problemów wygrac mecz.
Grają u siebie....zawodnicy będą sie chcieli wykazać przed mistrzostwami, szwedzi potencjał mają bardzo duży, a nie oszukujmy sie...finowie żadną rewelacja nie są.
Posted by: quantanamo

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 06:01

skład FINLANDI:

Goalkeepers: Jussi Jaaskelainen (Bolton Wanderers), Peter Enckelman (Blackburn Rovers), Magnus Bahne (Inter Turku)

Defenders: Petri Pasanen (Werder Bremen), Ari Nyman (Inter Turku), Janne Saarinen (FC Honka), Toni Kuivasto (Djurgarden), Hannu Tihinen (Anderlecht), Tuomo Kononen (Odd Grenland), Juha Pasoja (Ham-Kam)

Midfielders: Jari Litmanen (Malmo), Aki Riihilahti (Crystal Palace), Markus Heikkinen (Luton Town), Jari Ilola (Elfsborg), Pekka Lagerblom (Werder Bremen), Toni Kallio (Molde), Joonas Kolkka (Den Haag), Peter Kopteff (Stoke City), Jonatan Johansson (Norwich City).

Forwards: Mikael Forssell (Birmingham City), Juho Makela (Hearts), Alexei Eremenko (Saturn Ramenskoye), Roni Porokara (FC Honka).
Posted by: darekdarecki

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 09:10

Finland (FIN) 2:2 (0:1)5:4 PSO Belarus
Finland (FIN) 0:0 (0:0)1:3 PSO Kazakhstan (KAZ)
Japan (JPN) 2:0 (0:0) Finland (FIN)
Finland (FIN) 0:1 (0:0) Korea Republic (KOR)
Saudi Arabia (KSA) 1:1 (0:0) Finland (FIN)
Finland (FIN) 2:2 (1:0) Estonia (EST)
Finland (FIN) 0:3 (0:1) Czech Republic (CZE)
Finland (FIN) 0:3 (0:1) Czech Republic (CZE)
Finland (FIN) 0:1 (0:1) Romania (ROU)
Finland (FIN) 5:1 (3:0) FYR Macedonia (MKD)
Andorra (AND) 0:0 Finland (FIN)
FYR Macedonia (MKD) 0:3 (0:2) Finland (FIN)
Finland (FIN) 0:4 (0:1) Netherlands (NCzech Republic (CZE) 4:3 (2:0) Finland (FIN)


Wyniki finów nienajlepsze .Spodziewam się latwej wygranej Szwedów

A Wy co o tym sądzicie
Posted by: sowa

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 09:10

Gdyby kogoś interesował skład "Angoli" na dzisiejsze spotkanie
oto on:
Anglia "B" - Białoruś
Madejski Stadium, Czwartek 25 Maj godz.21.00

England "B" James (Man City), Hargreaves (Bayern Munich), A Cole (Arsenal), Carrick (Tottenham), Carragher (Liverpool), Campbell (Arsenal), Lennon (Tottenham), Jenas (Tottenham), Crouch (Liverpool), Owen (Newcastle), Downing (Middlesbrough)

Zmiennicy: Bridge (Chelsea), Green (Norwich), P Neville (Everton), Dawson (Tottenham), J Cole (Chelsea), Defoe (Tottenham), Johnson (Crystal Palace), Walcott (Arsenal), Carson (Liverpool).
Posted by: Szczypior

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 09:55

Dzięki darkudarecki za składy swecji i finlandii !
Posted by: Szczypior

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 09:56

uuu a jednak składów nie ma ...

PLOSE BALDZO O NIE !
Posted by: Rivaldinho

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 10:53

Tutaj masz kadrę Szwedów na to spotkanie a tutaj kadrę finów


- Officialnych 11-ek jeszcze nie ma, ale w takich meczach z reguły trenerzy wykorzystują maxymalnie limit zmian (na jaki sie umówią), więc niewiele to pomoże




źródło: svenskfotboll.se
Posted by: Rivaldinho

Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 11:05

Freddy Ljungberg and Henke Larsson will not play this game.



  • Szwecja :
    Rami Shaaban - Niclas Alexandersson, Olof Mellberg, Petter Hansson, Erik Edman - Tobias Linderoth - Mikael Nilsson, Kim Källström, Christian Wilhelmsson - Johan Elmander, Markus Rosenberg.

    Subs - Andreas Isaksson, John Alvbåge, Teddy Lucic, Fredrik Stenman, Karl Svensson, Marcus Allbäck, Daniel Andersson, Zlatan Ibrahimovic, Mattias Jonson, Anders Svensson.




    źródło: BA
  • Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 11:44

    Fakt faktem, zresztą też sie głupio pytam przecież to mecz towarzyski, no i sam mógłbym poszukać, no własciwie śpiocha walnołem i nie mogłem ale jednak mogłem, oj zamotke złapałem małą ale szwedzi jak widać praktycznie w mondialowym zestawieniu i pewnie znajdą sie na moim dzisiejszym kuponie.
    Posted by: Qcz

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 11:49

    a sklad niemcow i portugalii ktos ma moze?
    Posted by: Rivaldinho

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 12:32

    This is just a friendly match so anything is possible. Sweden will today play with most of 2nd class players, Freddy Ljungberg and Henke Larsson, Zlatan will also not play this game, they will be resting for WC. Sweden will experiment in this match as this is friendly. FInland is for win anytime, they are full, their motivation is high too. Sweden will have goal kepper from 3rd league. Odds on Sweden are too low and on FInland too high, and when i take a look at the informations i find i will take clear Finland with low stakes. It is a worth of try. Anything is possible here but i will wait for 15 and then we will se. Good luck!


    Finowie to score @ 1.53 (Gamebookers)
    (w Betsson @ 1.75)


    - chociaż ja wole postawić w Sportingbecie tak:

    Finland - Time of 1st Goal:

    - 1 połowa @ 3.75 (połowa stawki)
    - 2 połowa @ 3.75 (połowa stawki)





    Polecam
    Posted by: Stoin

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/05/2006 13:08

    Mecz juz się zaczął ale mam pewne wątpliwości co do dwóch spraw:

    Finland is for win anytime, they are full, their motivation is high too.

    O jakiej motywacji mówi autor tego zdania.Moim zdaniem to właśnie Szwedzi bedą bardziej umotywowani.Do MŚ zostalo kilkanaście dni,skoro trener daje odpocząc swoim największym saom to rezerwowym napewno zagraja na 110% zaangażowania.

    Druga sprawa odnośnie tego bramkarza.Skoro znlazł sie w kadrze to napewno nie jest to jakis ogórek więc to że Finowie strzelą bramke nie jest wcale takie pewne tym bardzie za 1.53.Szwedzi mają dobre tyły wiec strzelenie bramki im nie będzie łątwą sprawą.

    Stream do meczu:

    http://livestream.atspace.com/cctv5.html
    Posted by: tyszanin

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 05:13

    Mam pytanie? Dzisiaj jest rozgrywany mecz Czechy - Arabia S.,czy ktoś wie w jakim składzie wybiegną nasi południowi sąsiedzi kurs 1.45 tylko nie wiadomo czy nie będzie takiego samego przypału jak wczoraj ze szwedami
    Posted by: polskignom

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 05:47

    Quote:

    Mam pytanie? Dzisiaj jest rozgrywany mecz Czechy - Arabia S.,czy ktoś wie w jakim składzie wybiegną nasi południowi sąsiedzi kurs 1.45 tylko nie wiadomo czy nie będzie takiego samego przypału jak wczoraj ze szwedami




    mi sie wydaje, ze nie ma wiekszego znaczenia, zobacz kim Polska wygrala i to na wyjezdzie z Arabami. W takiej sytuacji nawet jak pepiki wystawia 3-ci sklad to trzeba bedzie duzo pecha, zeby tego nie wygrali.
    Posted by: tyszanin

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 05:58

    okey dzieki za info
    Posted by: polskignom

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 06:23

    Szukalem troche info, znalazlem, ze z Arabia zagra Reprezentacja A, czyli mundialowcy, a to juz chyba wystarczajaca rekomendacja, mecz sie odbedzie w Innsbruku o 18, zagram tu na Czechow.
    Posted by: cyrkluS

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 06:49

    Prawdopodobne składy:

    Čech - Grygera, Rozehnal, Ujfaluši, Jankulovski - Poborský, Rosický, Polák, Nedvěd - Koller, Baroš.

    Dahíja - Takar, Muntašarí, Chatran, Bahrí - Amín, Takar, Šalhúb, Muas - Džábir, Charírí (Ghamdí).

    Skład Czechów sam rekomenduje ten mecz. Kurs ~ 1,4 brać i grać ile wlezie! Handicap bardzo możliwy ...
    Posted by: quantanamo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 07:51

    zna może ktoś skład BOŚNI na mecz z KOREĄ?
    Posted by: cyrkluS

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 07:55

    Powołani: (Bośnia)

    Goalkeepers:
    Almir Tolja (Batery Sabat Teheran),
    Romeo Mitrović (Zrinjski),

    Defence line:
    Ninoslav Milenković (Germinal),
    Saša Papac (Austria),
    Velimir Vidić (Zrinjski),
    Branimir Bajić (Al-Wahda),
    Nikola Vasiljević (Modriča),
    Dalibor Šilić (Široki Brijeg),

    Middle:
    Zlatan Bajramović (Schalke),
    Admir Vladavić (Željezničar),
    Sergej Barbarez (Hamburg),
    Mirko Hrgović (Hajduk),
    Ivica Grlić (Duisburg),
    Senijad Ibričić (Zagreb),
    Edin Husić (Orašje),

    ofence line:
    Zvjezdan Misimović (Bochum),
    Mirsad Bešlija (Hearts),
    Mladen Bartolović (Zagreb),
    Nedim Halilović (Varteks),
    Zlatan Muslimović (Messina),
    Petar Jelić (Modriča).
    Posted by: quantanamo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 08:01

    widze że sam musze sobie radzić: SKŁAD BOŚNI:

    Almir Tolja, Romeo Mitrović, Ninoslav Milenković, Saša Papac, Velimir Vidić, Zlatan Bajramović, Branimir Bajić, Zvjezdan Misimović, Admir Vladavić, Mirsad Bešlija, Sergej Barbarez, Mladen Bartolović, Mirko Hrgović, Nedim Halilović, Zlatan Muslimović, Ivica Grlić, Seniad Ibričić, Petar Jelić, Edin Husić, Nikola Vasiljević i Dalibor Šilić.
    Posted by: quantanamo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 08:03

    ok co myślicie o KOREI ?? da rade??
    Posted by: cyrkluS

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 08:05

    fiasco to po chuj wklejałem ;> ?

    Korea powinna wygrać, ale dla takiego kursu wolę sobie zagrać Czechy ...
    Posted by: maniolo21

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 08:30

    zastanawiajaca jest dosc duza czestotliwosc sparingow reprezentacji rumunii, w srode z urugwajem, dzis z irlandia, jutro z kolumbia. W sumie z irlandia powinni sobie spokojnie poradzic, bo rumunia to calkiem przyzwoity team, ale pytanie jaka oni jedenastke wystawia??? przeciez nie beda grac z dnia na dzien ci sami pilkarze, ma ktos jakies info odnosnie tej reprezentacji ?
    Posted by: Kellthorn

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 08:55

    Czesi w dniu dzisiejszym rozpoczynają decydującą serie gier kontrolnych w przygotowaniu do MŚ. Dzisiaj zagrają z Arabią Saudyjską, 30 maja z Kostaryką i 3 czerwca na tydzień przed mundialem z reprezentacją Trynidadu.

    Wczoraj rozegrali mały mecz- rozgrzewkę z drugoligowymi graczami austryjackimi,a także składem mieszanym( m.in. 20 minut zagrał Nedved), wygrany przez gości 9:0

    Skład czeski z tamtego meczu:(Blažek (46. Kinský) - Grygera (46. Jiránek), Kováč, Rozehnal (46. Ujfaluši), Jankulovski (46. Mareš) - Poborský (46. Štajner), Rosický (46. Heinz), Polák (46. Jarolím), Nedvěd (46. Plašil) - Sionko, Lokvenc (46. Baroš)

    Ostatnie oficjalne mecze Czech i Arabii Saudyjskiej:
    Saudi Arabia Ostatnie mecze
    2006-05-11 Belgia - Arabia Saudyjska 2-1
    2006-03-28 Arabia Saudyjska - Polska 1-2
    2006-03-01 Portugalia - Arabia Saudyjska 3-0
    2006-01-21 Arabia Saudyjska - Finlandia 1-1

    Czech Republic Ostatnie mecze
    2006-03-01 Turcja - Czechy 2-2
    2005-11-16 Czechy - Norwegia 1-0
    2005-11-12 Norwegia - Czechy 0-1
    2005-10-12 Finlandia - Czechy 0-3

    Przypuszczalny skład do pierwszej "11" na Arabię, który odbędzie się w Austrii:
    Cech - Grygera, Rozehnal, Ujfalusi, Jankulovski - Poborsky, Rosicky, Polak, Nedved - Stajner, Baros
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 09:24

    zna ktos może skład reprezentacji rumunii na dzisiejszy macz z płn.irlandia????pzodro
    Posted by: Gianluca Comotto

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 09:32

    Gorąco polecam na dzis na levelu Ghane, @2.95 reczny asian w BF. Turcja ostatnio nie błyszczy, Ghana dociera sie przed mundialem. Mysle ze warto
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 09:40

    może i sie docierar,ale czy sie dotarła na tyle aby wygrac z turcja??!!w jakim składzie turcja dzis wystapi może ktos ma jakies info?pozdro
    Posted by: Gianluca Comotto

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 09:48

    Ma grac Michael Essien z Chelsea. Typ ogolnie mocno polecany przez expertów swiatowych.
    Posted by: 1sylwesterklos

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 13:35

    pamietajcie ze turcja gra w niemczech czyli prawie u siebie, ale......... prawie robi duza róznice
    pozdrawiam
    Posted by: Zabielany

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 17:58

    Jutro kilka naprawde ciekawych spotkan towarzyskich, dlatego napiszę parę słów.

    Meczem, któy zwrocił moje szczególna uwage jest spotkanie Hiszpanów z Ruskimi. @1.7, które obecnie jest dostapne w bukach nazeimnych w moim mniemaniu jest atrakcyjne. Jak wiadomo hiszpanie przygotowuja sie do mudnialu, jest to pierwszy z trzech przedmundialowych spotkan ( rosja, tunezja, chorwacja). Rosjanie nie zakwalifikowali sie na mistrzostw świata. Nabyli jednak jednego z najlepszych treneró na świecie, a mianowicie Hiddinga. Jednak dopiero po mundialu, Guus rozpocznie prace z reprezentacja... Z pewnoscia nie ma specjalnej mobilizacji w zespole...Hiszpanie natomiast maja na tyle silna kadre... sa moim kandydatem do 4 na mudnialu. Silna kadra... i wiele miejsc w podstaowej jedynastce jest jeezcze sprawa otwarta. Drugą linie hiszpanie mają chyba najmocniejszą w europie, jezeli nawet nie na świecie. Xavi, Iniesta, Albelda, Reyes, Senna, Xabi Alonso, Fabregas, Jaquin. O ile rywalizacja na bokach jest praktycznie rozstrzygniete... o tyle walka o dwóch srodkowych pomocnikow zapowiada sie niezwykle ciekawie. 6 zawodnikow i tylko 2 miejsca. Na bramce takze 3 praktycznie równorzednych zawodników. Aragones widac przyjal inne zaloezenie taktyczne niz nas Janas. Postawil na rywalizacje, a nie na spokoj psychiczny pupilka. Powiedzenie... gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze, moim zdaniem po tym mundialu zostanie wyrzucone do lamusa... po tym jak Hiszpanie zagraja przynajmniej w półfinale. Pewniakiem w ataku wydaje sie Torres, drugie miejsce raczej do dyskusji. Ruskie z pewnoscia zagraja jutro w ustawieniu 3-5-2 ... probujac opanowac srodek pola... biorac jednak pod uwage ogranie, dosiwadczenie, wyszkolenie zawodnikow, ktorzy przebywaja w tej strefie boiska w Hiszpanii, nie uda im sie to. Mecz z pewnoscia bedzie odbywal sie w przyjacielskiej atmosferze, jednak wyzszosc hiszpani powinny mniec swoje odzwieciedlenie w wyniku. Reasumujac kurs oscylujacy w granicach @1.70 uwazam za atrkcyjny i warty ryzyka. Matadorzy i tym razem będą górą. 6/10

    Pomysle takze nad Holendrami, jednak nieposkromiony El Camerunes moze dac o sobie znac... i sprowadzic na ziemie.. tych niewinnych, chlopczyków w trykotach oranje.
    Posted by: Paxioo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 22:04

    Ja jutro gram (jesli mi przyjma) takiego dubelka w STS:

    Wyspy Ziel. Przyl. nie strzela - 1.50
    Luksemburg nie strzeli - 1.30

    za powiedzmy 800 zl co daje nam 600 zl zysku na czysto.

    Chyba nie ma sensu czegokolwiek o tych typach pisac. Jakos nie widzi mi sie zeby zawodnicy z WZP czy luksemburczycy mogli strzelic bramke odpowiednio portugalczykom i niemcom. Nawet gdyby graly drugie sklady ww nie mialbym obaw co do tego zakladu.
    Posted by: Dziabor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 22:43

    hmmm Paxinho.... czy aby warto?? jeden glupi blad bramkarza, pomylka sedziego, kiks obroncy, akcja lub strzal zycia ktoregos z pilkarzy WZP lub Luksemburga i wtopa!! ale zycze powodzenia!!pzdr
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 23:07

    Zabielany również uwazam że spotkanie Hiszpanów z Rosją to bardzo ciekawe spotkanie. Ale sam wiesz jak się takie ciekawe spotkania kończą. Przykład ostatnich dni to mecz Szwedów z Finami... Szwedzi mieli atakować, mieli sie wykazać i pokazać a skończyło się tylko na kilku akcjach mogących dać prowadzenie gospodarzom. I choć w drużynie Szwecji nie grali choćby Ibrahimovic, Ljundberga i Larssona to wcale ich to nie usprawiedliwia. Nie twierdzę, że tak musi być w dzisiejszym meczu, ale może. Poczekamy do popołudnia, popatrzymy na składy, mecz dopiero o godzinie 17:00. Pozdro
    Posted by: Koxu

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 23:11

    wydaje mi się, że co do Luksemburgu to warto postawić, że bramki nie strzelą...w 12 meczach eliminacji strzelili zaledwie 5 bramek (3 łotwie, 1 słowacji i rosji).
    Nie sądzę aby byli w stanie zagrozić Niemcom.
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 23:41

    Dokładnie + jeszcze jakiś handi dla niemców, bo probably jakiś okrągły wynik będzie
    Posted by: Zabielany

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 23:44

    NIe ogladalem szwedów, wiec sie nie bede wypowiadal.

    Skąd weźmiesz sklady po poludniu ? Zawsze myslalem, ze trener podaje 11 dopiero na odprawie..

    Mecz o 22:00. czyli w przeliczeniu na czas rosyjski coś w granicach północy... w drugiej polowie może sie przyspać troche jakiemus rosyjskiemu obroncy.
    Posted by: Stoin

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/05/2006 23:51

    Niemcy - Luksemburg

    Prawdopodobne składy na jutrzejszy mecz:

    Deutschland
    Aufstellung: Lehmann - A. Friedrich, Mertesacker, Huth, Jansen - Frings - B. Schneider, Schweinsteiger - Borowski - Klose, Podolski - Trainer: Klinsmann

    Reserve: Kahn (Tor), Hildebrand (Tor), C. Metzelder, Odonkor, Hanke, Hitzlsperger, Neuville, Kehl, Asamoah, Nowotny

    Luxemburg
    Aufstellung: Oberweis - Schnell, Heinz, Hoffmann, Reiter - Remy, Strasser, Leweck, Peters - Joachim, Huss - Trainer: Hellers

    Reserve: Diederich (Tor), Federspiel, da Luz, Ferreira, Leweck, Lombardelli, Mutsch, Kitenge, de Sousa Moreira
    Posted by: Koxu

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 00:51

    wtrącę jeszcze swoich kilka słów
    Moim zdaniem można grubo grać na over 2,5 w meczu Niemiec; w profku kurs wynosi 1.3 i moim zdaniej jest dużo pewniejszy od stawiania, że luxemburg nie strzeli bramki, która zawsze może przypadkowo paść. Skoro Luxemburg w eliminacjach dostawał baty od Lichtenstainu to Niemcy władują im co najmniej 3-4 gole.
    Sądzę również, że Portugalia wygra co najmniej 2 bramkami.
    Są drużyną dobrze wyszkoloną technicznie, ładnie grającą z zacięciem i polotem co na cieniasów z Afryki powinno w zupełności wystarczyć.
    Posted by: cwancyk

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 06:32

    Serbia i Czarnogóra- Urugwaj 1 1.92

    Serbowie jada na mundial i zagraja napewno dobrze, zas goscie zmeczeni podroza, zmiana czasu a w dodatku rozgrywaja 3 mecz w przeciagu tygodnia.
    Posted by: GaloGalo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 08:14

    Podaję prawdopodobne składy na dzisiejszy mecz Francja - Meksyk na Stade de France.

    FRANCE : Barthez - Sagnol, Thuram, Gallas, Abidal - Vieira, Makelele, Malouda - Zidane - Trezeguet, Cissé.
    MEXIQUE : Sanchez - Osorio, Marquez, Salcido, Castro - Pineda, Pardo, Perez, Morales - Franco, Borgetti.

    Sprzedano komplet 78.000 biletów, gdyż dziś oficjalnie z Francuskimi boiskami żegna się Zidane. Fracuzi rozegrają jeszcze 2 mecze przed Mundialem na swoim terenie jednak dzisiejszy właśnie ma ucelebrować karierę sportową wspaniałego "Zizou".

    Francuzi mogą być mało obyci z piłką, gdyż ostatnie dni spędzili w Alpach gdzie ćwiczyli kondycję i wytrzymałość. Wszystko wskazuje na to, że Meksyk będzie grał piłką, a Francuzi będą grać z kontry. Innego wyjścia tu nie widzę.

    Ok, pa.

    P.S. Nie grałbym Francji za "grubsze". Predzej zaryzykowałbym +0.25 na Meksyk
    Posted by: El_Darro

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 08:58

    France vs Mexico

    Długa praca (ponad 2 miesięczna) do Mistrzostw Świata podzielona była na trzy etapy. Pierwszy to przygotowanie czysto fizyczne, drugi etap to przygotowania fizyczno-techniczne i teraz 3 faza dopracowywanie techniki i taktyki. W meczu z Francją trener Meksyku Ricardo La Volpe zagra nieco innym zestawienieu, w formacji 5-3-2, zupełnie inaczej niż w niedawnym wygranym 2-1 meczu z Kongo 4-3-1-2. Pod trenerską ręką La Volpe reprezentacja Meksyku gra dobrze w tym roku 5-1 i minimalne zwycięstwa z Norwegią, Ghaną, Paragwajem, Venezuelą i Kongo. Ogólny bilans trenerski to 65 spotkań, 37 zwycięstw ,15 remisów, 13 porażek. Mecze H2H z Francją dla Meksyku nie wypadają najlepiej tylko jeden remis i 4 porażki. Ciekawie będzie wyglądać ponowny pojedynek Marqueza oraz Henrego niedawnych rywali w Lidze Mistrzów. Również jestem ciekawy występu fantastycznego technika Guillermo Franco zawodnika Villareal pod koniec sezonu ligowego był w dobrej formie i zobaczymy czy dziś będzie mieszał w obornie Francji. Na lekki uraz uskarżał sie lewy obrońca Gonzalo Pineda jednak jest afiszowany na dzisiejszy mecz i zapewne zagra. Mam nadzieje, że zobacze dziś Meksyk grający bardzo ciekawie i szybko. Kurs powyżej 4,5 na Meksyk warty do zagrania w systemie.


    Typ: 2
    Stawka: 2,5/10
    Posted by: Dziabor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 09:39

    zna ktos sklady Szwajcarow i WKS, mysle postawic na WKS, chlopaki ograni w najsilniejszych ligach europy przeciwko Szwajcarom o ktorych malo wiem, kurs 2.95 w Stsie, jestem sklonny na to postawic no chyba ze mnie ktos przekona inaczej
    Posted by: ANTEK

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 09:46

    dzis mecz KOLUMBIA-RUMUNIA,

    nie ma ktos jakis info na temat rumunow?
    przeciez wczoraj grali oni z irlandia pn
    granie dzien po dniu oznacza niemale zmeczenie, kurs 2,25, a w betgun nawet 2,35 na kolumbie wyglada conajmniej kuszaco
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 10:11

    Quote:

    dzis mecz KOLUMBIA-RUMUNIA,

    nie ma ktos jakis info na temat rumunow?
    przeciez wczoraj grali oni z irlandia pn
    granie dzien po dniu oznacza niemale zmeczenie, kurs 2,25, a w betgun nawet 2,35 na kolumbie wyglada conajmniej kuszaco



    To fakt iż grają co dzień! Tu masz info wstecz odnośnie składów w jakich grali! Notabene meczu z Kolumbią - to trudny mecz do typowania ! Ja osobiście sobie go odpuszczę.Osobiście lubię grać Rumunów( a to z powodów osobistych )mam sporo kolegów Rumunów. Fajni kolesie!Gorąca krew w żyłach !
    Wnioski do typów musisz wyciągnąć sam - powodzenia !

    Romania 0 2 Uruguay

    47' Vargas
    59' Vargas

    Uruguay:
    Fabian Carini - Andres Scotti, Carlos Valdez, Diego Godín, Walter Lopez - Diego Perez, Pablo García, Guillermo Giacomazzi - Fabian Estoyanoff, Sebastian Abreu, Gonzalo Vargas

    Antrenor: Oscar Washington Tabarez
    ' România:
    Lobont - Contra, Tamas, Iencsi, P. Stoica - Oprita, O. Petre, Radoi - Cocis, Mutu - D. Niculae

    Selectioner: Victor Piturca

    Rezerve: Coman, Badoi, Maftei, Goian, Pulhac, Soava, Balan, Bostina, Nicolita, M. Niculae, Buga.


    Romania 2 0 Irlanda N

    7' Buga
    11' Niculae

    Irlanda de Nord:
    Ingham, Duff, Murdock, Craigan, Capaldi, Jones, Davis, Clingan, J. Hughes, Quinn, Sproule

    Antrenor: Lawrie Sanchez

    Rezerve: Blayney, McAuley, Webb, Thompson, Shiels, Lafferty, M. Hughes

    ' Romania:
    Coman - Badoi, Maftei, Goian, Pulhac - Balan, Radoi, Bostina - Nicolita, Buga - D. Niculae

    Selectioner: Victor Piturca

    Rezerve: Lobont, Contra, Tamas, Iencsi, P. Stoica, Oprita, O. Petre, Mutu, Cocis, Soava, M. Niculae.

    Posted by: ANTEK

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 10:18

    SOWA dzieki za info

    dzisiaj pewnie zagraja skladem podobnym do tego z urugwajem, ktory prawie caly rozni sie od wczorajszego,

    za drobne sprobuje jednak kolumbie
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 10:35

    Quote:

    SOWA dzieki za info

    dzisiaj pewnie zagraja skladem podobnym do tego z urugwajem, ktory prawie caly rozni sie od wczorajszego,

    za drobne sprobuje jednak kolumbie




    Okey ! Pwinniśmy sobie pomagać!!!

    W nocy zagrali mi po kursie 1.6 w UNIBET
    Bramki z tego meczu można "kuknąć" na:

    http://www.prosport.ro/public/video/Gol%20Buga.wmv
    http://www.prosport.ro/public/video/Gol%20Niculae.wmv

    Posted by: Marcovia

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 10:45

    Quote:

    hmmm Paxinho.... czy aby warto?? jeden glupi blad bramkarza, pomylka sedziego, kiks obroncy, akcja lub strzal zycia ktoregos z pilkarzy WZP lub Luksemburga i wtopa!! ale zycze powodzenia!!pzdr




    Jeśli w niemieckiej bramce stanie Oliver Kahn to ten Luxemburg bym odpuścił. Jeśli będzie bronił Jens Lehmann to Niemcy wygrają pięć do jaja.
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 10:59

    Zastanów się lepiej co piszesz Marcovia...
    Posted by: host

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 11:18

    Quote:

    Zabielany również uwazam że spotkanie Hiszpanów z Rosją to bardzo ciekawe spotkanie. Ale sam wiesz jak się takie ciekawe spotkania kończą. Przykład ostatnich dni to mecz Szwedów z Finami... Szwedzi mieli atakować, mieli sie wykazać i pokazać a skończyło się tylko na kilku akcjach mogących dać prowadzenie gospodarzom. I choć w drużynie Szwecji nie grali choćby Ibrahimovic, Ljundberga i Larssona to wcale ich to nie usprawiedliwia. Nie twierdzę, że tak musi być w dzisiejszym meczu, ale może. Poczekamy do popołudnia, popatrzymy na składy, mecz dopiero o godzinie 17:00. Pozdro




    drogi kolego to ich właśnie usprawiedliwa... kto miał strzelać jak nie oni?
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 11:24

    nie rozumiesz sedna, chodziło mi o to że powinni wygrać i bez tych graczy, zresztą wiadomo było że nie zagrają, nie wiem w czym widzisz problem
    Posted by: Pio_FCI

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 11:57

    Quote:

    zna ktos sklady Szwajcarow i WKS, mysle postawic na WKS, chlopaki ograni w najsilniejszych ligach europy przeciwko Szwajcarom o ktorych malo wiem, kurs 2.95 w Stsie, jestem sklonny na to postawic no chyba ze mnie ktos przekona inaczej


    Jak to malo wiesz o Szwajcarach?? Wymienie tylko kilka nazwisk: Behrami,Senderos,Vogel,Degen,Frei,Streller,Barnetta...
    Skladu na dzisiaj jeszcze nie znam, ale na pewno wystawia pierwszy garnitur, jak to kazdy przed MS...

    Szwajcarzy maja silna i bardzo zgrana pake! Wyeliminowali m.in po drodze do MS Turkow! W dodatku wg mnie spokojnie wyjda z grupy G po Francji To ich pierwszy sparing(pozniej jeszcze Wlochy i Chiny) i to w Bazylei wiec na pewno latwo skory nie sprzedadza i beda chcieli pokazac, ze nie przypadkowo sie znalezli w MS
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 12:22

    W GB na mecz Niemcy - Luksemburg jest podwojny handicap azjatycki 0:3 3/4. Czy dobrze kapuje, ze w przypadku zwyciestwa Niemcow 4 bramkami polowa stawki wygrywa,polowa jest zwracana? Natomiast jesli Niemcy wygraja 5 lub wiecej to cala stawka wygrywa?
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 12:32

    Quote:

    zna ktos sklady Szwajcarow i WKS, mysle postawic na WKS, chlopaki ograni w najsilniejszych ligach europy przeciwko Szwajcarom o ktorych malo wiem, kurs 2.95 w Stsie, jestem sklonny na to postawic no chyba ze mnie ktos przekona inaczej




    http://www.swisstxt.ch/SF1/223-00.html#
    Posted by: Marcovia

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 14:07

    Quote:

    Zastanów się lepiej co piszesz Marcovia...




    Tu się nie ma nad czym zastanawiać. Luxemburg może strzelić jakąś przypadkową bramke jek to napisał @Dziabor. Bo Kahn przyzwycził mnie do puszczania głubich goli. Rozumiem dlaczego Klinsamnn wziął wziął go na drugiego bramkarza. Ja bym tego pajaca nie powołał wogóle.
    N?apiszę to jaśniej, bo może nie zrozumioałeś: Jest szansa, że Luxemburg strzeli gola jeśli w bramce stanie Kahn. i odradzam granie tego co Ty proponujesz.
    Opcją bezpieczniejszą jest zagranie tu over 2.5. Tylko nie widzę u mojego bukmachera takiej możliwości.
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 14:46

    Quote:

    W GB na mecz Niemcy - Luksemburg jest podwojny handicap azjatycki 0:3 3/4. Czy dobrze kapuje, ze w przypadku zwyciestwa Niemcow 4 bramkami polowa stawki wygrywa,polowa jest zwracana? Natomiast jesli Niemcy wygraja 5 lub wiecej to cala stawka wygrywa?




    w tym momencie na livie mozna stawiac over 3,5 po kursie 2,25, kurs na handi 0:3 3/4 1,65!!!
    Posted by: skottie

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 14:56

    Quote:

    Quote:

    W GB na mecz Niemcy - Luksemburg jest podwojny handicap azjatycki 0:3 3/4. Czy dobrze kapuje, ze w przypadku zwyciestwa Niemcow 4 bramkami polowa stawki wygrywa,polowa jest zwracana? Natomiast jesli Niemcy wygraja 5 lub wiecej to cala stawka wygrywa?




    w tym momencie na livie mozna stawiac over 3,5 po kursie 2,25, kurs na handi 0:3 3/4 1,65!!!




    -3,5 @1.6 ma Fonbet wg. Betbrain, tylko coś nie mogę otworzyć strony :
    Posted by: skottie

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 14:59

    No udało się, to teraz Niemiaszki proszę do roboty, przynajmniej 5:0 lub 4:1 poproszę
    Posted by: harris73

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 15:57

    A Wyspy Zielonego Przyladka?Graja z Portugalia.
    Polecam na obrot pierwsza polówke za 1,15.Chyba watpliwosci nie ma?
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 16:04

    Po tym jak zobaczylem w jakich druzynach graja zawodnicy Przyladka to nie jestem pewien czy bedzie pogrom Napewno jest to wyzszy poziom niz Luxemburg

    Squad:
    Guarda-redes: Ernesto (Estoril, Portugal), Veiga (Olhanense, Portugal)

    Defesas: Hugo Evora (Olhanense, Portugal), Nando (US Monastir, Tunisia), Nelson Veiga (Naval, Portugal), Ze Piguita (Al Ahli, Qatar).

    Meio-Campo: Gabei (Estrela Amadora, Portugal), Hernani (Desportivo Aves, Portugal), Ja Gilson (Etoile Sahel, Tunisia), Janicio (Vitoria Setubal, Portugal), Marco (FC Barreirense, Portugal), Nené (Desportivo Aves, Portugal), Sandro (Vitória de Setúbal, Portugal), Victor Moreno (Vitória de Guimar?es, Portugal).
    Avançados: Cafu (Sportfreunde Siegen, Alemanha), Caló (Al Sailiya, Qatar), Dady (Belenenses, Portugal), Lito (Naval, Portugal).
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 27/05/2006 17:11

    Dania gra dzis najsilniejszym skladem a Paragwaj ma miec tylko 4 zawodnikow z pierwszego skladu ktorym 2 dni temu zremisowali z Norwegia. Dunczycy powinni wygrac

    Denmark: Christiansen; Poulsen, Jacobsen, Bo Svensson, Kristiansen; Helveg, Gravesen, Gr?nkjaer; Tomasson, Jorgensen, Skoubo.


    Paraguay: Bobadilla; Bonet, Paulo da Silva, Manzur, Jorge Nunez; Gavilán, Montiel, Acuna, Julio dos Santos; Cardozo, Cuevas.
    Posted by: czuczu1910

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 28/05/2006 07:44

    Panowie mamy jakies wiesci na temat skladow turcji i ekwadoru w dzisiejszym dniu ??
    Posted by: yoyo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 28/05/2006 08:45

    Quote:

    Panowie mamy jakies wiesci na temat skladow turcji i ekwadoru w dzisiejszym dniu ??




    Orkun, Caner, ibrahim Toraman, Can Arat, Bilal, Gökdeniz, Hüseyin, Burak, Nuri, Gökhan, Hasan Kabze. Jest to mloda genercja.
    Posted by: yoyo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 28/05/2006 08:46

    Quote:

    Quote:

    Panowie mamy jakies wiesci na temat skladow turcji i ekwadoru w dzisiejszym dniu ??




    Orkun, Caner, ibrahim Toraman, Can Arat, Bilal, Gökdeniz, Hüseyin, Burak, Nuri, Gökhan, Hasan Kabze. Jest to mloda genercja.




    Oczywiscie jest to skład Turcji.
    Posted by: e$corpion

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 12:24

    Kolejne mecze towarzyskie 30.05.2006

    Czechy-Kostaryka
    Polska-Kolumbia
    Urugwaj-Libia *
    Paragwaj-Gruzja *
    Niemcy-Japonia
    Tunezja-Białoruś
    Wybrzeże KS-Chile *
    Argentyna-Angola *
    Anglia-Węgry

    *-mecze rozgrywane na neutralnym boisku
    Posted by: pawka85

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 13:02

    Ja widze tak :

    Czechy - Kostaryka 1

    Czesi jak dla mnie narazie nie sa w optymalnej formie ale porazka Kostaryki 4:0 z Ukraina pokazuje ze ta druzyna bedzie kopciszkiem na tym mundialu. Czechy win cos kolo 2:0 3:1

    Argentyna - Angola 1

    Tutaj kolejny kopciuszek kontra pretendent do Mistrzostwa. Mysle ze jest juz tak blisko mundialu ze Argentyna nie zlekcewazy rywala i spokojnie wygra to spotkanie 3:0

    Anglia - Węgry 1

    Anglicy ostatnio w sparingu tylk oremis ale grala niby kadra B. Beda musieli pokazac ze jesli marza o zawojowaniu czegos na mistrzostwch to takie mecze powinni wygrywac 2:0 Anglia
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 13:23

    Quote:

    Ja widze tak :

    Czechy - Kostaryka 1

    Czesi jak dla mnie narazie nie sa w optymalnej formie ale porazka Kostaryki 4:0 z Ukraina pokazuje ze ta druzyna bedzie kopciszkiem na tym mundialu. Czechy win cos kolo 2:0 3:1

    Argentyna - Angola 1

    Tutaj kolejny kopciuszek kontra pretendent do Mistrzostwa. Mysle ze jest juz tak blisko mundialu ze Argentyna nie zlekcewazy rywala i spokojnie wygra to spotkanie 3:0

    Anglia - Węgry 1

    Anglicy ostatnio w sparingu tylk oremis ale grala niby kadra B. Beda musieli pokazac ze jesli marza o zawojowaniu czegos na mistrzostwch to takie mecze powinni wygrywac 2:0 Anglia



    Witam !
    A o jakim remisie Anglików (kadry B), Kolega wspomina jeśli można !
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 13:38

    Anglia przegrala z Bialorusia 1:2. Mecz byl chyba 24 maja. Sklad Anglii w tamtym meczu:

    David James
    Owen Hargreaves
    Ashley Cole
    Michael Carrick
    Jamie Carragher
    Sol Campbell
    Aaron Lennon
    Jermaine Jenas
    Peter Crouch
    Michael Owen
    Stewart Downing

    Subs:

    Wayne Bridge
    Robert Green
    Phil Neville
    Michael Dawson
    Joe Cole
    Jermain Defoe
    Andrew Johnson
    Theo Walcott
    Scott Carson
    ______________
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 13:48

    Quote:

    Anglia przegrala z Bialorusia 1:2. Mecz byl chyba 24 maja. Sklad Anglii w tamtym meczu:

    David James
    Owen Hargreaves
    Ashley Cole
    Michael Carrick
    Jamie Carragher
    Sol Campbell
    Aaron Lennon
    Jermaine Jenas
    Peter Crouch
    Michael Owen
    Stewart Downing

    Subs:

    Wayne Bridge
    Robert Green
    Phil Neville
    Michael Dawson
    Joe Cole
    Jermain Defoe
    Andrew Johnson
    Theo Walcott
    Scott Carson
    ______________



    Oczywiście że tak !
    A na domiar tego Białoruś też grała nie pierwszym składem ! A 2 gola strzeliła grając w "dziesiątke"

    KURS W UNIBET(na LIVE) OKOłO 75 min. wynosił na Białoruś dokładnie - 60 ! ! ! proszę ja kogo.....
    Posted by: darekdarecki

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 14:09

    ktos coś wie na temat meczu Wenezuela - haiti ?
    Miał byc dzis nad ranem ale wyniku niegdzie niema
    Posted by: Bzyku

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 14:09

    Thomas Rosicky doznał kontuzji i nie zagra jutro z Kostaryką.

    (fifaworldcup.yahoo.com)

    * * * *

    Argentyna pokonała w meczu sparringowym jedną z drużyn SerieD (Włochy) 5-0 (mecz trwał 2x 30min).

    Argentyńczycy rozpoczęli w składzie:

    Roberto Abbondanzieri - Nicolas Burdisso, Roberto Ayala, Gabriel Heinze, Juan Pablo Sorin - Maximiliano Rodriguez, Javier Mascherano, Esteban Cambiasso - Juan Román Riquelme - Javier Saviola, Carlos Tevez.

    Bramki strzelali: Maximiliano Rodriguez, Javier Saviola 2, Lionel Messi oraz Hernan Crespo. (dwaj ostatni weszli w trakcie trwania meczu na boisko).

    (futbolargentino.com.ar)

    * * * *

    Przewidywany skład reprezentacji Paragwaju na mecz z Gruzją wg. strony Teledeportes.

    Justo Villar - Denis Caniza, Julio Cesar Caceres, Carlos Gamarra, Delio Toledo - Edgar Barreto (Carlos Bonet), Roberto Acuna, Carlos Humberto Paredes, Julio Dos Santos (Christian Riveros) - Nelson Haedo, Nelson Cuevas.

    Spotkanie na ławce rezerwowych ma ponoć rozpocząć Roque Santa Cruz, który narzeka na jakiś drobny uraz. Poza nim wszyscy mają być zdrowi.

    (teledeportes.com.py)

    * * * *

    Chilijczycy chyba mają w dupie jutrzejszy mecz z Wybrzeżem Kości Słoniowej, bo na 4 najwiękdzych portalach sportowych z Chile oraz 1 forum nie znalazłem ani słowa o tym meczu...

    (Bzyku)

    * * * *

    ... na portalach WKS też, ale to mniej dziwi... w końcu to Afryka.

    (Bzyku)
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 14:35

    To chyba przewidywana jedenastka Chile ;

    Miguel Pinto ,José Contreras, Ricardo Rojas, Ismael Fuentes y Rafael Olarra , Mauricio Zenteno, Jorge Acuña, Jaime Valdés, Jonathan Cisternas y Luis Jiménez , Patricio Galaz .

    za http://www.anfp.cl/
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 14:45

    Ten siódmy zawodnik to Jorge Acuna , nie wiem czemu mi sie wkleiło "Jorge Acu&ntilde" Tu jeszcze coś opisują
    Posted by: e$corpion

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 15:42

    Z tego co ja wiem Haiti nie spodziewanie wygrało 1-0 lecz nie jestem pewny w 100%
    Posted by: e$corpion

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 15:55

    A co myślicie o meczu Polski z Kolumbia????

    Według mnie rozpoczniemy bardzo podobnym lub nawet takim samym składem z w towarzyskim meczu czwartoligowym szwajcarskim FC Winkeln Sankt Gallen i powinniśmy spokojnie wygrać przynajmniej 2-0.

    Polska:Artur Boruc - Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Kamil Kosowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski, Euzebiusz Smolarek.(Grzegorz Rasiak)
    Posted by: live99

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 16:27

    Quote:

    A co myślicie o meczu Polski z Kolumbia????

    Według mnie rozpoczniemy bardzo podobnym lub nawet takim samym składem z w towarzyskim meczu czwartoligowym szwajcarskim FC Winkeln Sankt Gallen i powinniśmy spokojnie wygrać przynajmniej 2-0.

    Polska:Artur Boruc - Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Kamil Kosowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski, Euzebiusz Smolarek.(Grzegorz Rasiak)



    No wlasnie ja sie zorientowalem ze... praktycznie nic nie wiem o Kolumbi dlatego ciezko bedzie cos tu osbatwic i jesli z tego meczu cos zagram to gora 1x... Ostatnio obserwujac poczynania kadry doszedlem do wnisosku iz pilkarzom naprawde bedzie zalezec na zwyciestwie i widac w ich szeregach mobilizacje. Do tego ostatni mecz w Polsce sporo ludzi na trydunach... Jednak wg mnie granie tego meczu to spore ryzyko wiec jesli kolega jest taki spokojny o wynik niech napisze cos wiecej moze o czym zapomnialem...

    Hm napewno dobrze wyglada typ na Argentyne i kazdy wie czemu nie ma sie co rozpisywac ja zastanawiam sie na reszta meczy...
    Jak kazdy wie raczje malo prawdopodobne jest aby wszystkie spotkania zakonczyly sie bez niespodzianek
    1) Mecz Chechy Kostaryka odpuszczam jakos czuje ze ty moze byc niemila niespodzianka- ostatnio nasi PD sasiedzi wygrali spotkanie ale jakos wynik nie jest przekonujacy...
    2)Anglia-Wegry - Wegry to niezbyt silna duruzyna Anglicy graja u siebie i wkoncu to Anglia ... ale ostatnie ich spotkanie mnie nie przekonuje :| Anglicy czesto mecza wyniki i wygrywaja gora 1 bramka (jak chocby ostatnimi czasy z Polska) Dlatego tego meczu tez nie jestem zbyt pewien choc jesli gospodarze wyjda w podst skladzie (Gerrard Lampard Beckham itp) a tak najprawdopodobniej bedzie to skusze sie na ten mecz musze jednak poszukac wiecej info na jego temat (jesli ktos takowe ma to ja poprosze )
    Posted by: e$corpion

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 17:46

    coś o naszym rywalu:

    Skład reprezentacji Kolumbii:

    bramkarze: Libis Arenas (CD Envigado), Luis Enrique Martinez (Independiente Santa Fe), Oscar Cordoba (Besiktas Stambuł, Turcja);
    obrońcy: Mauricio Casierra (Once Caldas Manizales), Oscar Passo (Atletico Nacional Meddelin), Hayder Palacio (Atletico Junior Barranquilla), Javier Arizala (Pasto), Steven Velez (Deportivo Pereira), Francesco Najeta (Independiente Santa Fe), Jairo Suarez (Independiente Santa Fe), Luis Amaranto Perea (Atletico Madryt, Hiszpania), Jose Julian de la Cuesta (Cadiz, Hiszpania), Cristian Zapata (Udinese, Włochy), Andres Felipe Orozco (Dorados de Sinaloa);
    pomocnicy: Edwin Valencia (America Cali), Jaime Castrillon (Independiente Medellin), John Edwis Viafara (Real Sociedad), Fabian Vargas (Boca Juniors, Argentyna), Jairo Patino (River Plate, Argentyna), Elkin Soto (Barcelona Guayaquil, Ekwador), Abel Aguilar (Udinese, Włochy), Majlher Tressor Moreno (Necaxa, Meksyk);
    napastnicy: Luis Yanes (Independiente Santa Fa), Elkin Murillo (Liga Deportiva Universitaria Quito, Ekwador), Hugo Rodallega (Rayados Monterrey)

    Spotkanie w Chorzowie będzie piątym oficjalnym meczem międzypaństwowym Polski z Kolumbią, ale pierwszym rozegranym w naszym kraju. Pierwsze dwa spotkania zakończyły się zwycięstwami "biało-czerwonych". W 1980 roku drużyna prowadzona przez Ryszarda Kuleszę, w czasie udanego tournee po Ameryce Południowej (m.in. 1:1 z Brazylią), gładko pokonała Kolumbię 4:1. Hat-trick zaliczył Andrzej Iwan będący wówczas w kapitalnej formie. Pięć lat później kadra Antoniego Piechniczka, najpierw wygrała w Bogocie z gospodarzami 2:1 (po golach Andrzeja Pałasza), by w rewanżu przegrać 0:1. Ostatnie spotkanie odbyło się w czasie turnieju w Chicago, tuż przed finałami MŚ we Włoszech. Zespół kierowany przez Andrzeja Strejlaua przegrał z finalistą Mondiale'90 1:2.
    4 mecze: 2 zwycięstwa Polski - 2 porażki, bramki: 7-5

    Jest to drużyna która jako wiadomo nie gra na MŚ zajeła 6 miejsce nie premiowane awansem jednak potrafiła u siebie zremisowacć z Argentyna 1-1 i wygrac. z naszym grupowym rywalem Ekwadorem 3-0.Kolumbia w składzie nie posiada jakis wiekszych gwiazd a wiekoszosc zawodnikow gra w kolumbiskiej lidze.Ostatnie dwa mecze Kolumbi z tego co pamiętam remis wlasnie z Ekwadorem 1-1 i ostatni remis z Rumunia 0-0.
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 18:02

    Meczyk Anglia - Węgry !

    Old Trafford, Manchester

    England : Paul Robinson, David James, Scott Carson; Gary Neville, Rio Ferdinand, John Terry, Ashley Cole, Sol Campbell, Jamie Carragher, Wayne Bridge, David Beckham, Michael Carrick, Frank Lampard, Steven Gerrard, Owen Hargreaves, Jermaine Jenas, Stewart Downing, Joe Cole, Michael Owen, Peter Crouch, Theo Walcott.

    Hungary : Gabor Kiraly, Zoltan Vegh, Vilmos Sebok, Vilmos Vanczak, Zoltan Peto, Csaba Feher, Laszlo Eger, Adam Komlosi, Zsolt Low, Pal Dardai, Balazs Molnar, Krisztian Vadocz, Balazs Toth, Peter Halmosi, Attila Polonkai, Zoltan Gera, Szabolcs Huszti, Imre Szabics, Sandor Torghelle, Peter Rajczi.
    Posted by: nitek

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 18:20

    Prawdopodobnie Anglicy zagraja w najmocniejszym skladzie tzn: ( za bbc )

    robinson-neville, ferdinand, terry, a.cole-beckham, lampard, gerrard, j.cole, owen, crouch

    Po blamazu z Bialorusia mysle, ze Anglicy odniosa pewne zwyciestwo, potencjalu druzyn nie ma nawet co porownywac, bo Anglicy miazdza w kazdej formacji ( moze poza bramka ) Zagram Anglie z HC - 1.
    Posted by: quantanamo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 18:30

    zna ktoś skład WKS na mecz z CHILE bo po składzie CHILE wychodzi że WKS 3-0!!!
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 18:52

    CZECHY - KOSTARYKA !

    Uwaga ! na Pepików szykuje się eksperymentalnty skład !

    ČEŠI V ÚTERÝ S KOSTARIKOU

    Do odjezdu reprezentace na MS zbývá jen
    týden, ale české hráče čekají ještě dva
    přípravné zápasy na domácí půdě. První
    se uskuteční v úterý v Jablonci, kde
    fotbalisté duelem s Kostarikou pokřtí
    zrekonstruovaný stadion na Střelnici.
    Tomášové Rosický a Galásek se ve stře-
    šovické nemocnici podrobili důkladnému
    vyšetření. U Rosického lékaři žádné vý-
    raznější potíže nenalezli, u Galáska se
    potvrdilo podezření na natažení vnitř-
    ních kolenních vazů. Hrát nemůže ani
    Vladimír Šmicer. Výkop je v 18 h.

    Předpokládaná sestava: Kinský -Jiránek,
    Kováč, Ujfaluši, Mareš - Poborský, Pla-
    šil, Polák, Heinz - Koller, Štajner.
    zv

    no chyba nie muszę tłumaczyć tekstu !

    INFO ZA CZESKą TV !

    ale proszę bez paniki -Szwejki to zawsze Szwejki !
    Posted by: Bzyku

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 18:55

    na szczęście Kostaryka to zawsze Kostaryka. Nie dość, że w formie są słabiutkiej, to po ostatniej klęsce w Kijowie można się spodziewać, że ich trener w poszukiwaniu zmian również wystawi eksperymentalną jedenastkę.
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 18:58

    Quote:

    na szczęście Kostaryka to zawsze Kostaryka. Nie dość, że w formie są słabiutkiej, to po ostatniej klęsce w Kijowie można się spodziewać, że ich trener w poszukiwaniu zmian również wystawi eksperymentalną jedenastkę.




    ano pane !
    Posted by: e$corpion

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 19:21

    Niemcy-Japonia

    Prawdopodobne składy:
    Niemcy:Lehman,Friedrich,Mertesacker,Nowotny,Jansen,Schneider,
    Frings,Ballack,Schweinsteiger,Klose,Podolski

    Japonia:Kawaguch,Tsubo,Miyamoto,Nakazaw,Kaji,Hidetoshi,Nakata,
    Fukunishi,Alex,nakamura,Yanagisawa,Takahara


    INFO: TELEGAZETA SAT1

    Czy tylko ja mam ochote zagrać jutrzejsze mecze za troche wiecej $?????
    Posted by: SZULC

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 29/05/2006 20:00

    Quote:

    Niemcy-Japonia

    Prawdopodobne składy:
    Niemcy:Lehman,Friedrich,Mertesacker,Nowotny,Jansen,Schneider,
    Frings,Ballack,Schweinsteiger,Klose,Podolski

    Japonia:Kawaguch,Tsubo,Miyamoto,Nakazaw,Kaji,Hidetoshi,Nakata,
    Fukunishi,Alex,nakamura,Yanagisawa,Takahara


    INFO: TELEGAZETA SAT1

    Czy tylko ja mam ochote zagrać jutrzejsze mecze za troche wiecej $?????




    Nie tylko ty.. . I ja mam ochote zagrac grubiej na ,,złotą czwórke'' Czechy, Niemcy, Argentyna i Anglia. Po wszystkich tutaj wiadomosciach jakos sie chyba zmlaie i postawie. Tylko wiadomo , ze cos pewnie niewejdzie bo byo zbyt pieknie jak na towarzyskie
    Posted by: quantanamo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 06:53

    Chile (probable team for tuesday match):

    ...................Pinto........... .......
    ..........Rojas.....Fuentes....Olar ra
    J.Contreras........................ ......
    ..........Zenteno...Acuña.......... ...
    ............Valdés........Cisternas ....
    ...................Jiménez......... .......
    ............Galaz.................. .......

    In theory, 4-5-1.
    Posted by: Igor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 08:21

    Quote:

    A co myślicie o meczu Polski z Kolumbia????




    Myślę że nie warto grać 1x2.
    Obie drużyny lubią strzelać dużo bramek. Polska obrona jest dziurawa. Amerykańskie drużyny zwykle grają na atak i niezbyt dobrze się bronią. Myślę więc że spokojnie wpadnie over 2.5.
    Kurs na overek jest bardzo ładny. Wczoraj na betsson widziałem 2.1. Myślę że na giełdzie można spokojnie wycisnąć 2.3.
    Liczę na to że Grzegorz Rasiak strzeli chociaż jedną bramkę. Ostatnio jest w dobrej formie. Widać że chłopak ciężko pracował nad formą przed Mundialem.
    Nie podniecałbym się zbytnio remisem Kolumbii z Argentyną u siebie. W Ameryce zazwyczaj gospodarze wygrywają lub chociaż remisują, a w szczególności gospodarze którzy mieszkają w górach .
    Posted by: Bzyku

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 09:34

    ja bym wogóle nie grał meczu Polski, a to z tego powodu, że w tym roku zagrali nasi tylko JEDEN mecz (z USA przegrany) i tak naprawdę nikt nie wie w jakiej mogą być formie i czego się spodziewać.

    Meczów z Litwą, Owczarzami itp. nie liczę, bo co to była za reprezentacja?
    Posted by: Qubi

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 09:42

    Bzyku, jeszcze zapomniałeś o Arabach, ale tam też graliśmy eksperymrntalnym składem
    Posted by: SimS Clan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 11:10

    czemu nikt z was nie napisla nic o meczu Urygwaju z Libia wedlug mnie pewna 1 w tym meczu ? co o tym sadzicie ?
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 11:12

    podzielam w zupełności twoje zdanie!!urugwaj pewna 1!!!!myśle,ze może bym 2 lub 3:0!!pozdro
    Posted by: Bzyku

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 11:31

    z tego co piszą na angielskich stronach, to wydaje się, że Anglia zagra w najsilniejszym składzie. Oczywiście bez Rooneya, ale pewnie też bez Owena, który jest świeżo po kontuzji i jak czytam przewiduje się, że zagra Crouch.

    Na Sportinglife piszą, że pewnie Anglia zagra z Węgrami 4-5-1 (bo w sumie Crouch to jedyny zdrowy napadzior), a w pomocy obok pewniaków (Gerrard, Lampard, Cole, Beckham) ma zagrać Jamie Carragher - a to przecież obrońca.

    Carragher ma grać defensywnego pomocnika (tak ponoć grał w meczu Anglii B z białorusią sprzed kilku dni) bo kontuzjowany jest Ledley King.

    A BBC podaje taką jedenastkę:

    Robinson - G Neville, A Cole, Terry, Ferdinand - Carragher (Carrick), Gerrard, Lampard, Beckham, J Cole - Owen (Crouch)


    Czyli BBC z kolei stawia raczej na występ Owena niż Croucha.
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 11:41

    'LG Cup Tunis 2006'

    URUGUAY: Fabián Carini, Andrés Scotti, Carlos Valdez, Diego Godín, Pablo Lima, Maximiliano Pereira, Omar Pouso, Guillermo Giacomazzi, Nicolás Olivera, Sebastián Abreu, Gonzalo Vargas. D.T.: Oscar Washington Tabárez.

    LIBIA: Luis De Agustini, Naji Said Chouchane, Omar Daoud, Younes El-Shebani, Walid Osman, Jihad El-Muntasser, Tarek El-Tayeb, Nader Al-Tarhouni, Nader Karra, Ahmed Saad, Ahmed El-Masli. DT: Mohsen Saleh.
    Posted by: e$corpion

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 11:43

    a macie jakies ifno o składzie urugwaju?????
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 11:45

    Poszukuje skladu Paragwaju na mecz z Gruzja. Ma ktos?
    Posted by: SimS Clan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 11:46

    czyli co Urugwaj Czechy Anglia Argentyna a moze Niemcy co nadzis gramy panowie ?

    napewno postawie na Urugwaj i chyba na Argentyna ?
    Posted by: Igor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 12:51

    Żeby tylko z tym Urugwajem i Libią nie było tak jak z USA i Maroco
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 12:52

    Quote:

    Poszukuje skladu Paragwaju na mecz z Gruzja. Ma ktos?


    Logan znalazlem cos takiego , sam byłem ciekaw ależ ciezko cos wyszukać na temat tego meczu Pewnie u Gruzinów jest więcej ale jakoś ich nie kumam

    Justo Villar; Denis Caniza, Julio César Cáceres, Carlos Gamarra y Delio Toledo; Edgar Barreto (Carlos Bonet), Roberto Acuña, Carlos Humberto Paredes y Julio Dos Santos (Christian Riveros); Nelson Haedo y Nelson Cuevas.

    Wygląda na to ze bez swoich najlepszych armatek Paragwajczycy .
    za http://www.vivaparaguay.com/
    Posted by: overclocker

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 13:30

    według najciekawsze mecze to:
    Polska - Kolumbia 1
    mam nadzieję że polacy są w dobrej formie i dziś to potwierdzą
    grając przy pełnym stadionie z nie najmocniejszym przeciwnikiem
    Niemcy - Japonia 1
    Niemcy:
    gospodarz MS, zainteresowanie tym meczem pewnie jest duże,
    grają u siebie poprostu muszą to wygrać (inaczej nie będą mieli życia )
    Anglia - Węgry 1
    Anglia:
    pełny skład, stadion
    nie ma innej opcji jak wygrana
    Argentyna - Angola 1
    chyba nie może być innego wyniku
    Posted by: Igor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 13:53

    overclocker któryś mecz na 100% Ci nie wejdzie. Mam nadzieję że nie będzie to ten pierwszy z góry
    Posted by: Tomasz Frankowski

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 13:59

    Quote:

    według najciekawsze mecze to:
    Polska - Kolumbia 1
    mam nadzieję że polacy są w dobrej formie i dziś to potwierdzą
    grając przy pełnym stadionie z nie najmocniejszym przeciwnikiem
    Niemcy - Japonia 1
    Niemcy:
    gospodarz MS, zainteresowanie tym meczem pewnie jest duże,
    grają u siebie poprostu muszą to wygrać (inaczej nie będą mieli życia )
    Anglia - Węgry 1
    Anglia:
    pełny skład, stadion
    nie ma innej opcji jak wygrana
    Argentyna - Angola 1
    chyba nie może być innego wyniku




    UWAGA NA NIEMCY DZIS TU REMIS MOZLWY niemaszki oslabione naprawde
    Posted by: geronimo

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:03

    Niby jak to wywnioskowales ??
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:12

    Wlasnie mialem napisac, ze u Niemcow mozliwy remis, ale ubiegl mnie kurczak123. Ja czuje w tym meczu niespodzianke i odpuszczam
    Posted by: SimS Clan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:15

    ja gram Czechy + Urugwaj + Argentyna + Polska ako 4.62
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:16

    Zastanawiam się nad handi 1,5 w meczu argentyny z angolą, choc mecz na neutralnym terenie to wydaje mi się ze argentyńczycy powinni wywieźć dosyć znaczące zwycięstwo.
    Posted by: overclocker

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:16

    to wyrzucam niemców
    dzieki chłopy
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:16

    Sorrki ze w drugim poście, ale również można zagrać po kursie 1,45 że polacy strzelą
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:17

    Tylko zebys potem nie mial pretensji, jak Niemce wygraja 3:0
    Posted by: overclocker

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:19

    Quote:

    Tylko zebys potem nie mial pretensji, jak Niemce wygraja 3:0



    nie nie nie ma takiej opcji
    japnia nie jest taka zła
    a niemcy nie są najmocniesji
    Posted by: Tomasz Frankowski

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:23

    Quote:

    to wyrzucam niemców
    dzieki chłopy




    jesli masz czechow z nim tez dzis moze byc roznie wiadomo towarzyskie mecze sa i tu o przekret latwo a poco sie denerowac wiadomo nikt niemowi ze niemachy niewygraja -niech tez tak sie stanie tylko zolci zlego skladu niemaja a ze sa walecznym narodem udowodnili nam to 4 lata temu ogrywajac naszych dzis gram za wieksza stawke 2 faborytow ktorym noga sie juz podwinela w zeszlym tygodniu wielka niespodzianka a oferta niejest zla ja dzis puszczam 6 meczy i do wyciagniecia 1300 ale niechce zapeszac pozdro
    Posted by: Tomasz Frankowski

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:31

    odnosnie meczu NIEMCY-JAPONIA cos takiego


    Czołowy piłkarz japoński, grający na co dzień w angielskiej drużynie Bolton - Hidetoshi Nakata jest niezadowolony z atmosfery panującej w reprezentacji. Nakatę zaskoczyło to, iż japońscy piłkarze nie są odpowiednio skoncentrowani przed występem w mistrzostwach świata.

    - Myślę, iż w tym momencie atmosfera jest największym problemem reprezentacji Japonii. Piłkarze tuż przed rozpoczęciem mistrzostw świata zbyt luźno podchodzą do swoich obowiązków - powiedział Nakata japońskiej agencji prasowej Kyodo.

    29-letni japoński piłkarz obawia się o wynik wtorkowego towarzyskiego meczu z Niemcami. Spodziewa się wygranej Niemców różnicą czterech-pięciu bramek, ale z drugiej strony ... taki wynik mógłby "obudzić" naszych piłkarzy - dodał.

    Po meczu z Niemcami Japończycy spotkają się w niedzielę z Maltą w Duesseldorfie, w ostatnim teście przed MŚ. 12 czerwca Japonia w pierwszym meczu w grupie F spotka się w Kaiserslautern z Australią. W grupie tej grają także Chorwacja i Brazylia.

    W japońskiej ekipie jest 11 piłkarzy, którzy grali w mistrzostwach świata cztery lata temu. Nakata jest ponadto jednym z czterech zawodników japońskich, którzy uczestniczyli w MŚ 1998 roku we Francji.

    pilkanozna-zrodlo

    to tez moze byc zaslona dymna co juz wielkokrotnie przekonalem sie na wlasnej skorze
    Posted by: Biszop

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:41

    Quote:

    Sorrki ze w drugim poście, ale również można zagrać po kursie 1,45 że polacy strzelą



    Gdzie masz taki kurs???
    Posted by: Tomasz Frankowski

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:52

    Quote:

    Quote:

    Sorrki ze w drugim poście, ale również można zagrać po kursie 1,45 że polacy strzelą



    Gdzie masz taki kurs???




    ja mam ttylko w sts za az 1.3 i nic pozatym sam jestem ciekaw gdzie taka promocja
    Posted by: Biszop

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 14:54

    To jakas pomylka Szczypiora albo buka chyba ze patrzyl na kurs na to ze Kolumbia strzeli w sts bo dokladnie tyle daja.
    Za 1,45 naszych ino brac
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:09

    Quote:

    Sorrki ze w drugim poście, ale również można zagrać po kursie 1,45 że polacy strzelą




    Biszop chyba źle mnie zrozumiałeś, ponieważ pisałem o tym że polacy strzelą brakme po takim własnie kursie w toto misu. Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to oczywiście przepraszam, ale jak widać chyba jasno z cytatu wynika kto strzeli

    pozdrav !
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:14

    Jak pisałem w topicku o meczu, partnerem żurawia będzie ebi smolarek
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:17

    Wg TVN24 w pierwszej XI ma grac Greg van der Drwal
    Posted by: Biszop

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:18

    Quote:

    Quote:

    Sorrki ze w drugim poście, ale również można zagrać po kursie 1,45 że polacy strzelą




    Biszop chyba źle mnie zrozumiałeś, ponieważ pisałem o tym że polacy strzelą brakme po takim własnie kursie w toto misu. Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to oczywiście przepraszam, ale jak widać chyba jasno z cytatu wynika kto strzeli

    pozdrav !



    Czytaj ze zrozumieniem, wiem na co podalas zaklad, zasugerowalem ze prawdopodobnie pomyliles kursy
    Kursy na to ze Polska strzeli to 1,18 wiec nie pisz bzdur;]
    Posted by: Biszop

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:19

    Quote:

    Jak pisałem w topicku o meczu, partnerem żurawia będzie ebi smolarek




    Tu tez podajesz na 90% lipne info bo Ebi raczej nie zagra tylko Drwal z Poznania
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:27

    POLSKA-KOLUMBIA G 1.45 TotoSyfek, tyle ze Szczypior to jest kto jako pierwszy strzeli , a nie że w ogole strzeli
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:37

    tak tak i to jest włąsnie to wprowadzenie w błąd o którym dalej nie napisałem, uważam że własnie tak będzie

    Bishop bez nerwacji...

    a co do rasiaka to się okaże

    for Biszhop
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:50

    Quote:

    Quote:

    Jak pisałem w topicku o meczu, partnerem żurawia będzie ebi smolarek




    Tu tez podajesz na 90% lipne info bo Ebi raczej nie zagra tylko Drwal z Poznania




    no i panie Bishop na 100 % nie masz racji i nie wprowadzaj nikogo w błąd bo to własnie Smolarek wystąpi w pierwszej 11...
    Posted by: Biszop

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:54

    Quote:

    Quote:

    Quote:

    Jak pisałem w topicku o meczu, partnerem żurawia będzie ebi smolarek




    Tu tez podajesz na 90% lipne info bo Ebi raczej nie zagra tylko Drwal z Poznania




    no i panie Bishop na 100 % nie masz racji i nie wprowadzaj nikogo w błąd bo to własnie Smolarek wystąpi w pierwszej 11...




    Zwracam honor
    Ale mila moja pomylka
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 15:56

    najważniejsze to umieć przyznać się do błędu

    mecz czas zacząć otworzyć piwko i czipsy
    Posted by: mozol

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 18:17

    Mógłby ktoś podać skład Argentyny na dzisiejszy mecz ??
    Posted by: niedzwiedz1981

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 19:03

    owen w ataku angoli ryzykuje stawiam na nich z crouchem bym sie bał ale z owenem powinno byc ok


    pozdro
    Posted by: Pio_FCI

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 30/05/2006 21:25

    Quote:

    Mógłby ktoś podać skład Argentyny na dzisiejszy mecz ??


    mozol specjalnie dla Ciebie Argentyna 1. Roberto Carlos Abbondanzieri - 21. Nicolás Andrés Burdisso (82, 17. Leandro Damián Cufré), 2. Roberto Fabián Ayala, 6. Iván Gabriel Heinze (63, 15. Gabriel Alejandro Milito), 3. Juan Pablo Sorín - 18. Maxi Rodríguez (77, 16. Pablo César Aimar) 8. Javier Alejandro Mascherano, 10. Juan Román Riquelme (63, 13. Lionel Sebastián Scaloni), 5. Estebán Matías Cambiasso (77, 11. Carlos Alberto Tévez) - 7. Javier Pedro Saviola (63, 19. Lionel Andrés Messi), 9. Hernán Jorge Crespo.
    Posted by: bcn1899

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 10:09

    czy ma ktoś sklad turkow na dzisiejsze spotkanie z arabia?

    --
    pzdr.bcn1899 *pi****le takich kibicow*
    Posted by: bcn1899

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 10:16

    to moze sam sobie odpowiem ;-)

    na ba taki sie pojawil jako prawdopodobny: Volkan, Hamit, Can, Gökhan, Murat, Mehmet, Hüseyin, Tuncay, Nihat, Necati and Gökhan Ünal

    --
    pzdr.bcn1899 *campions \o/*
    Posted by: Bzyku

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 11:52

    Iran - Bośnia i Herzegowina
    Typ: 1
    Kurs: 1.70 (Unibet)


    Reprezentacja Bośni i Herzegowiny przed paroma dniami w Seulu zmierzyła się z reprezentacją Korei Południowej. Niespodzianki nie było - bośniacy ulegli 0-2.

    W tym spotkaniu debiutowało w kadrze trzech reprezentantów U-21: Petar Jelić, Edin Husić i Nikola Vasiljević.

    W kadrze Bośni brakuje gwiazdy tej reprezentacji - Hasana Salihamidzicia. Nie ma także podstawowego obrońcy - Elvira Bolicia.

    Trener Bośniaków Blaz Slisković był bardzo niezadowolony z postawy drużyny w meczu z Koreą, zarzucił drużynie, że kilku piłkarzy "przeszło" obok meczu.

    i jeszcze cytacik z bośniackiego forum:

    u J.Koreji nismo imali sanse. Igrali smo katastrofalno.

    Tłumaczyć nie trzeba...

    Prosto z Seulu bośniacy odlecieli do Teheranu, gdzie dziś zmierzą się z Iranem.


    BRAMKARZE: Almir Tolja (Batery Sabat Teheran), Romeo Mitrović (Zrinjski)
    OBROŃCY: Ninoslav Milenković (Germinal), Saša Papac (Austria), Velimir Vidić (Zrinjski), Branimir Bajić (Al-Wahda), Nikola Vasiljević (Modriča), Dalibor Šilić (Široki Brijeg),
    POMOCNICY: Zlatan Bajramović (Schalke), Admir Vladavić (Željezničar), Sergej Barbarez (Hamburg), Mirko Hrgović (Hajduk), Ivica Grlić (Duisburg), Senijad Ibričić (Zagreb), Edin Husić (Orašje)
    NAPASTNICY: Zvjezdan Misimović (Bochum), Mirsad Bešlija (Hearts), Mladen Bartolović (Zagreb), Nedim Halilović (Varteks), Zlatan Muslimović (Messina), Petar Jelić (Modriča)


    Iran z kolei dobrze zaprezentował się w meczu z Chorwacją (2-2), w którym Chorwatom w wyrównaniu wyraźnie pomógł... chorwacki sędzia. Teraz powrócili do Teheranu, by pożegnać się z publicznością, której zapewne nie zabraknie dziś na stadionie Azadi. Znając fanatyzm irańskich kibiców (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), to można spodziewać się kompletu - 90 tysięcy widzów.

    Reprezentacja Iranu zagra bez dwóch zawodników - kontuzjowanych: Mehdi Mahdaviki z HSV i Fereydoona Zandiego z Kaiserslautern. Pozostali zawodnicy mundialowej kadry są gotowi do gry.


    Reasumując: Iran wydaje się być w niezłej formie (vide mecz z Chorwacją). Grając u siebie zawsze dostają "kopa" - to nieprzyjazny teren dla rywali.

    Bośniacy piłkarsko słabsi, i wydaje się, że niezbyt ich piłkarzom przypadła do gustu azjatycka wycieczka po najtrudniejszych stadionach tego kontynentu (wiadomo jak się grało w Korei przeciw gospodarzom, w Teheranie jest podobnie).

    Rok temu obie drużyny spotkały się towarzysko i Iran grając w krajowym składzie pokonał Bośnię 2-1 (gole: Ali Daei, Arash Borhani). Jedyne gola dla Bośniaków strzelił wtedy nieobecny dziś Elvir Bolić.


    PRZEWIDYWANE SKŁADY:

    Iran: Mirzapour - Kaebi, Golmohammadi, Rezaei, Zare(Nosrati) - Nekounam, Taymoorian - Karimi, Madanchi - Hashemian, Daei

    Bosnia i Herzegovina: Mitrovic (Tolja) - Vidic, Bajic, Papac, Silic - Grilic, Bajramovic, Misimovic, Vladavic - Barbarz, Bartolovic
    Posted by: Bzyku

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 16:42

    5-2

    początek nie był przyjemny, ale po naprawdę bardzo dobrym meczu Iran w końcu zrobił swoje
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 16:43

    ma ktoś składy francji, włoch i turcji na dzisiejsze mecze?????
    Posted by: Kris5

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 16:56

    Sklad turcji:: Volkan, Hamit, Can, Gökhan, Murat, Mehmet, Hüseyin, Tuncay, Nihat, Necati and Gökhan Ünal


    Skład Francji: Barthez - Sagnol, Thuram, Gallas, Abidal - Vieira, Makelele, Malouda, Zidane - Henry, Saha

    Sklad danii:Christiansen, Brian Priske, Thomas Helveg, Per Krøldrup,Jan Kristiansen,Christian Poulsen, Thomas Gravesen, Martin Jørgensen, Michael Silberbauer, Kenneth Perez,Jon Dahl Tomasson.


    Sklad Wlochow:Buffon ,Grosso, Cannavaro, Materazzi, Zaccardo ,Gattuso, Pirlo, Camoranesi
    Totti, Del Piero, Gilardino

    Skald Szwajcarii:Zuberbühler, P. Degen, Müller, Senderos, Magnin, Vogel, Vicky, Cabanas, Barnetta, Streller, Frei.


    Pozdrawiam i zytcze udanych typow:)
    Ja dalem turkow oraz paragwaj;) pozdros;)
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 17:11

    Dla lubiących personalne dane,
    na godzinke przed spotkaniem :

    SLOVENIJA

    B. Mavrič
    Komac
    M. Mavrič
    Ilič
    Kokot
    Čeh
    Žlogar
    Zavrl
    Koren
    Novakovič
    Lavrič

    TRINIDAD&TOBAGO

    Hislop
    Gray
    A. John
    Lawrence
    Andrews
    Birchall
    Latapy
    Edwards
    Whitley
    Yorke
    S. John

    za Słoweńskimi mediami !
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 17:17

    dzieki wielkie, a jak ktos ma jakies przydatne info na temat tych meczy to byłbym wdzięczny
    mysle ze francja tod zis pewniak, nad turcja mysle, a wlochow to sie boje ..zeby nie ten gilardino LD
    Posted by: Igor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 17:34

    Quote:


    mysle ze francja tod zis pewniak



    No nie wiem czy przegrana Francji jest aż tak pewna. Zawsze może być remis .
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 17:44

    Quote:

    Quote:


    mysle ze francja tod zis pewniak



    No nie wiem czy przegrana Francji jest aż tak pewna. Zawsze może być remis .




    przegrana? ja stawiam raczej na jej zwycięstwo
    Posted by: Igor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 17:58

    Quote:

    Quote:

    Quote:


    mysle ze francja tod zis pewniak



    No nie wiem czy przegrana Francji jest aż tak pewna. Zawsze może być remis .




    przegrana? ja stawiam raczej na jej zwycięstwo



    Wiem.
    Nie zauważyłeś ironi w mojej wypowiedzi?
    Duńczycy to nie są chłopcy do bicia, a Francja nie jest już potęgą footballową. Pamiętasz jak Duńczycy ograli Anglików na wyspach? Dziś może być podobnie z Francją.
    Posted by: marianosum

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 20:49

    co myslicie o meczu Chorwacja - Polska Handicap Chorwacja -1 4.20
    Posted by: vindom

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 31/05/2006 21:06

    Quote:

    co myslicie o meczu Chorwacja - Polska Handicap Chorwacja -1 4.20




    może lepiej że Chorwacki bramkarz strzeli gola za małą staweczkę
    Posted by: Infinity

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 11:17

    handi to chyba przesada na zwyciestwo Chorwatów jest niezły kurs
    Posted by: therror

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 12:02

    Panowie coś o meczu Holandia - Meksyk. Jakie składy, newsy itp
    pozdrawiam
    m.z.
    Posted by: Igor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 12:24

    Quote:

    Panowie coś o meczu Holandia - Meksyk.



    Powinien być over. Kurs jest atrakcyjny
    Można też spróbować postawić za drobne na Meksyk. To dobra drużyna i kurs na Meksyk jest znacznie zawyżony.
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 13:50

    Quote:

    Panowie coś o meczu Holandia - Meksyk. Jakie składy, newsy itp
    pozdrawiam
    m.z.


    México: Sánchez, Márquez, Salcido, Suárez, Pineda, Castro, Pardo, Torrado, Morales, Fonseca y Borgetti.
    Entrenador: Ricardo Lavolpe.

    Holanda: Van der Sar, Kromkamp, Mathijsen, Ooijer, Van Bronckhorst, Van Bommel, Sneijder, Cocu, Van Persie, Van Nistelrooy y Robben.
    Entrenador: Marco van Basten.
    za /www.mx.terra.com
    Posted by: kfjatek

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 13:51

    Co z turasami (z angolą) dzisiaj? Macie jakiekolwiek info, gdzie grają to spotkanie?
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 14:13

    Turcy grają chyba jutro i zdaje się ze w Holandii.
    http://www.rdasilva.demon.co.uk/football/f/2006.html
    Posted by: Cezar

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 18:25

    ja myśle już nad sobotnimi meczami. Jak ktoś będzie miał info na temat wyściowych składów to bardzo prosze. Myśle nd Anglią,Czechom,Hiszpanom. Moim zdaniem nie powinno być problemów aby te mecze weszły Pozdrawiam
    Posted by: antyfutbol

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 19:46

    Dla mnie ciekawe mecze (tzn o atrakcyjnym kursie)to:

    Japonia-Malta hadin 1 1.62
    Japonia potrafila strzelic NIemcom 2 bramki, wiec Macie powinni conajmniej 3.

    Brazylia-N.Zeland. handi 1 1.30
    Brak komentarza. Ogromna roznica klas.

    Argentyna'-Arab.S. handi 1 1.80
    Argentyna powinna ten mecz spokojnie wygrac. Nawet nasi potrafili wygrac z Arabami.

    Chorwacj.-Polska 1 2.30
    Kurs duzo zawyzony. Nasi graja katastrofalnie. Praktycznie nie mamy obrony (praktycznie bo gra na szczescie Bąk). Mozna tez zagrac overka.

    Szwajcaria'-Chiny 1 1.48
    Szwajcarzy moge byc rewelacja mistrzostw (na miare Senegalu na poprzednich). Graja solidny futbol. Potrafili sie przeciwstawic Wlochom, wiec z Chinczykami powinni wygrac.
    Posted by: wlodi

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 19:46

    co myslicie o Niemcy 1 i Szwecja 1 na jutro? macie moze jakies strony ze skladami druzyn lub newsami?
    Posted by: Bart87

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 20:17

    Szwedzi w najsilniejszym skladzie:
    A.Isaksson; N.Alexandersson O.Mellberg Teddy.Lucic Erik.Edman; C.Wlhelmsson T.Linderoth A.Svensson F.Ljungberg; Z.Ibrahimovic H.Larsson.

    Niemiaszkow bym nie ruszal, z Japonia tez wygladali niby pewnie. Natomiast na Szwedow sie skusze, zapewne beda jakeis rotacje w skladzie ale ich najwieksze gwiazdy juz beda obecne.
    Posted by: Zgutini

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 20:49

    to sa mecze sprawdzjace wiec jescze moga byc jakies male roszady.. mam na mysli zespol Niemiec , Kolumbia to nie ogorki i potrafia "kopac" w pilke mysle ze to nie jest taka pewna 1 po tym jesce co pokazali ze Skosnookymi:)

    a co do Polakow...sam nie wiem co to za zespol... takie homoniewiadomo... Moze teraz beda na lekkiej "swiezosci" wiec powalcza troszke. Jakos nie widac w nich takiej zawzietosci , pokazania swojej klasy... graja bo graja ... Moim Zdaniem Remis:)
    Posted by: Mark242

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 22:43

    Quote:

    ja myśle już nad sobotnimi meczami. Jak ktoś będzie miał info na temat wyściowych składów to bardzo prosze. Myśle nd Anglią,Czechom,Hiszpanom. Moim zdaniem nie powinno być problemów aby te mecze weszły Pozdrawiam





    Hiszpania gra z Egiptem zdobywcą Pucharu Narodów Afryki .... nie jest takie pewne że wygrają !

    Hiszpania jest faworytem ale remis według mnie też jest możliwy ....
    Posted by: Sergiusz

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/06/2006 22:56

    Zastanawiam się naad overkiem w meczu Niemcy - Kolumbia.

    Szwaby ostatnio sporo strzelają, 7-0 z Luksemburgiem i 2-2 z Japonią dobrze świadczy o ich ataku. Grają ciekawy dla oka futbol "na tak", stwarzają sporo akcji i są bardzo waleczni (z 0-2 wyciągnęli na 2-2 z Japonią). To dobry zwiastun przed ich dzisiejszym spotkaniem z Kolumbią, którą mieliśmy okazję obejrzeć parę dni temu.

    Kolumbijczycy nie murowali bramki, Polakom brakowało tylko ostatniego podania i dobrego wykończenia. Uważam, że jeśli Niemiaszki będą przedostawały się pod pole karne tak jak nasi reprezentanci to znajdzie się ktoś, kto umiejętnie wykończy akcję.

    W meczach gdzie zderzają się ze sobą dwie ofensywnie grające drużyny najczęściej pada wynik overowy. Sytuacji do strzelenia bramki jest multum, trzy szybkie podania otwierają napastnikom drogę do bramki, sporo jest też strzałów z dystansu. Drużyny grające radosny futbol często zapominają o obronie z czego tworzą się niebezpieczne kontry. Kolumbijczycy są szybcy i dokładni i mogą po jednej z nich strzelić jakiegoś gola. Defensywa Niemców jest do przejścia, co już pokazał ich mecz z Japonią, która de facto gra futbol zbliżony do zespołów z Ameryki Południowej.

    Na pewno decydującym czynnikiem będzie skład Niemców, gdyby ktoś posiadał informacje na ten temat z pewnością ułatwiłoby to decyzję odnośnie grania czy niegrania tego typu. Jeśli wystąpią tacy zawodnicy jak Ballack, Klose, Podolski czy Kahn to o wynik byłbym raczej spokojny.

    Może ktoś ma własną opinię co do tego meczu?
    Posted by: WERDER12

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 00:21

    najprawdopodobne jedenastki,wedlug gazety -Bild-



    Asystent trenera Klinsmanna Löw przyznal,ze Niemcy zagraja dzis z bardzo podobna formacja,w ktorej beda wystepowac na MS.

    W tym sparingu mozna po raz ostatni sprawdzic defensywe i wedlug mnie Niemcy beda pracowac nad tym by nie stracic w tym pojedynku bramki,wygrana nad Kolumbia bez utraty bramki to chyba nie tylko dla Klinsmanna ale i wielu innych byloby dobrym zakonczeniem przygotowan do MS.

    typ:

    Kolumbia not to score po kursie 2.10 w Sportingbet jest ciekawa opcja,ktora obok zwyciestwa gospodarzy mozna napewno sprobowac.
    Posted by: jamar0

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 07:57

    Jeśli Szwecja gra dziś najsliniejszym składem to chyba nie powinna miec problemow z przeciętniakiem z Ameryki Płd, co sądzicie? Wkoncu to tylko mecz towarzyski, ale kurs na pewno zachecający, hmmmm...
    Posted by: solidny_gracz

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 08:48

    wedlug mnie Szwedzi maja naprawde bardzo silny sklad.. bramkarz do niedawna gracz Juventusu (rezerwa), o Larsonie, Zlatanie czy Ljumbergu nie wspomne..
    wydaje mi sie ze szwedzi grajacy dosc mocna pilke nie beda mieli problemow z druzyna ktora raczej woli gre techniczna..
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 08:55

    Czechy - Trinidad & Tobago

    Czesi mają zagrać optymalnym składem !

    Oczywiście bez Galaska,Rosickiego,Smicera. Mała ciekawostka: Dla trenera K.Brücknera ten mecz będzie jubileuszowym bo 50 jako selekcjonera reprezentacji! 35-1 , 7-x , 7-2 to jego osiągnięcia .
    Posted by: ŁukaszW

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 09:15

    Nikt nie pisze o meczu Turcja - Angola...Może macie jakieś sugestie?? Ja osobiście postawiłbym na Turków chociaż z Arabią wygrali tylko 1:0. Co wy na to?
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 10:03

    Quote:

    Jeśli Szwecja gra dziś najsliniejszym składem to chyba nie powinna miec problemow z przeciętniakiem z Ameryki Płd, co sądzicie? Wkoncu to tylko mecz towarzyski, ale kurs na pewno zachecający, hmmmm...




    Szwecja - Chile

    Andreas Isaksson ; Niclas Alexandersson, Olof Mellberg, Teddy Lucic, Fredrik Stenman ; Tobias Linderoth, Christian Wilhelmsson, Anders Svensson, Fredrik Ljungberg ; Zlatan Ibrahimovic y Henrik Larsson

    Claudio Bravo; Gonzalo Jara, Jorge Vargas, Pablo Contreras, Rafael Olarra; Mauricio Zenteno, Jorge Acuna; Jorge Valdivia, Luis Jiménez; Alexis Sánchez y Humberto Suazo.

    no comment !
    Posted by: harris73

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 10:22

    Wie ktos Gdzie jest rozgrywany mecz Lichtenstein-Togo?i czy Toga gralo juz jakies kontrolne mecz e wczesniej.Nie znam wynikow ale tutaj faworyt nie podlega dyskusji-uczestnik MS w koncu!
    Co do SWEDEN to takie same komentarze widzielismy przed meczen z Finami...
    Szwecja nie gra rewelacyjnie i nie zdziwie sie gdy nastepny raz zremisuje.
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 10:33

    Quote:

    Wie ktos Gdzie jest rozgrywany mecz Lichtenstein-Togo?i czy Toga gralo juz jakies kontrolne mecz e wczesniej.Nie znam wynikow ale tutaj faworyt nie podlega dyskusji-uczestnik MS w koncu!
    Co do SWEDEN to takie same komentarze widzielismy przed meczen z Finami...
    Szwecja nie gra rewelacyjnie i nie zdziwie sie gdy nastepny raz zremisuje.




    19.30 Rheinpark Stadion - Liechtenstein !
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 10:38

    Quote:

    Quote:

    Wie ktos Gdzie jest rozgrywany mecz Lichtenstein-Togo?i czy Toga gralo juz jakies kontrolne mecz e wczesniej.Nie znam wynikow ale tutaj faworyt nie podlega dyskusji-uczestnik MS w koncu!
    Co do SWEDEN to takie same komentarze widzielismy przed meczen z Finami...
    Szwecja nie gra rewelacyjnie i nie zdziwie sie gdy nastepny raz zremisuje.




    19.30 Rheinpark Stadion - Liechtenstein !




    Saturday 07/1/2006 Togo - First 0 : 1 Guinea - First
    65' Bangoura penalty

    0 : 0 Half-time

    Thursday 12/1/2006 Ghana - First 0 : 1 Togo - First
    73' Adekanmi Olufade

    0 : 0 Half-time

    Sunday 14/5/2006 14:00 Saudi Arabia - First
    85' Malik Moad
    1 : 0 Togo - First
    0 : 0 Half-time

    Friday 02/6/2006 17:30 Liechtenstein - First -- : -- Togo - First
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 10:38

    Togo przegralo z Arabia Saudyjska 0:1

    Lichtenstein to nie sa takie straszne ogorki. Remis 2:2 z Portugalia i wygrana 4:0 z Luksemburgiem w el MS o czyms swiadcza. Reprezentacja oparta jest na drugoligowej druzynie szwajcarskiej FC Vaduz. O Togo nie wiem nic
    Posted by: pw85

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 10:55

    zgadzam sie z loganem tylko sprostowanie Vaduz to nie druzyna szwajcarska tylko druzyna z liechtensteinu ktora wystepuje w 2 lidze szwajcarskiej.
    Posted by: harris73

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 11:03

    Przynajmniej teoretycznie Togo powinno win.No ale to faza przygotowawcza ciagle...
    Wyglada na to ze od poczatku roku nie mieli kontaktu z europejska pilka(sparingi)No to teraz maja i jesli nie pogonia 2 ligi szwajcarskiej to co onoi robia na MS.Bez jaj ,pokonanie LUX to nie az taki sukces ,chociaz dla Lichten moze tak.
    W Profie 1,43.
    BAW 1,3.
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 11:07

    Of korz, ze jest to druzyna z Lichtensteinu, ale grajaca w lidze szwajcarskiej. Togo powinno wygrac ale dla mnie no bet
    Posted by: harris73

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 11:16

    Na dodatek,mamy pewnosc co do teamu TOGO ze sa w "ciagu"i musza byc w miare przygotowani do MS a Lichten?Nie wiadomo kto tam zagra,Vaduz moze jeszcze nie zaczal przygotowan do sezonu,pilkarze na wczasach...niby niewiadomy mecz ale moze sie okazac duzo pewniejszy niz Szwecja dzisiaj po i przeciwkik bardziej ograny(Chile).
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 11:24

    LIEHTENSTEIN LATEST MATCHES.

    2005-11-12 H F.Y.R.O.M. L - 1:2
    2005-10-08 A Portugal L - 2:1
    2005-09-07 H Luxembourg W - 3:0
    2005-09-03 A Russia L - 2:0
    2005-08-17 H Slovakia D - 0:0
    2005-06-08 A Latvia L - 1:0
    2005-06-04 A Estonia L - 2:0
    2005-03-26 H Russia L - 1:2
    2004-11-17 H Latvia L - 1:3
    2004-10-13 A Luxembourg W - 0:4

    Current FIFA World Ranking: 123


    TOGO LATEST MATCHES.

    2006-05-14 A Saudi Arabia L - 1:0
    2006-01-29 A Angola L - 3:2
    2006-01-25 A Cameroon L - 2:0
    2006-01-21 H DR Congo L - 0:2
    2006-01-07 H Guinea L - 0:1
    2005-11-13 A Iran L - 2:0
    2005-11-11 A Paraguay L - 4:2
    2005-10-08 A Congo W - 2:3
    2005-09-04 H Liberia W - 3:0
    2005-08-17 A Morocco W - 0:1


    Current FIFA World Ranking: 61
    Posted by: lodzianin

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 12:22

    gdzie sa rozgrywane te mecze :

    angola-turcja bo jesli w niemczech to na mecz przyjdzie tyle turkow ze oni beda musieli to wygrac

    szwecja-chile w chlodnej skandynawii czy tez juz w niemczech choc mimo wszystko wydaje mi sie ze szwedzi wygraja to graja w najsilniejszym skladzie

    niemcy-kolumbia wiem ze w niemczech ale na jakim dokaldnie obiekcie?
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 12:37

    Turcy graja w Sittard, w Holandii

    Szwedzi graja w Sztokholmie w Szwecji

    Niemcy graja w Moenchengladbach
    Posted by: rafako

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 12:40

    ciekawy jestem meczu Lichtenstein-Togo, wczoraj uwazalem ze kurs jest spory na Togo (1,3) dzis patrze w bet24 kurs na Togo wynosi 1,6!! Skoro sa finalistami to powinni cos pokazac z europejskim kopciuszkiem, jednak znajac zycie roznie to bywa z tymi sparingami, jeszcze straca bramke po wyrzucie z autu...nie, nie chce krakac .
    Posted by: italodisco70

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 13:42

    bardzo prawdopodobny under
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 13:44

    Wczoraj myslalem nad underem Togo, kurs byl 2,05 teraz juz 1,6. Odwrocili kursy
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 14:00

    Sklad Togo:

    Goalkeepers - Kossi Agassa (Metz), Ouro-Nimini Tchangirou (Djoliba/Mali), Kodjovi Dodji Obilale (Etoile Filante/Togo)

    Defenders - Jean Paul Yaovi Abalo (APOEL Nikosia/Zyp), Eric Akoto (Admira/Wacker Mödling/Oe), Richmond Forson (Jeanne d'Arc Poire/Fr), Karim Guede (Hamburger SV/De), Ludovic Assemoassa (Murcia/Sp), Toure Assimiou (Leverkusen/De), Dare Nibombe (Mons/Be), Kuami Agboh (Beveren/Be), Affo Cerlmont Erassa (Moulins/Fr)


    Midfielders - Cherif Toure Mamam (Metz/Fr), Alaixys Romao (Louhans-Cuiseaux/Fr), Thomas Dossevi (Valenciennes/Fr), Yao Aziawonou (Young Boys/Sz), Senaya Junior (YF Juventus/Sz), Adekanmi Olufade (Al Sailiya/Katar)


    Forwads - Emmanuel Adebayor (Arsenal/En), Mohamed Kader Coubadja (Guingamp/Fr), Robert Malm (Brest/Fr), Massamasso Tchangai (Benevento/It), Moustapha Salifou (Brest/Fr
    Posted by: Zabielany

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 14:40

    Nie widzę dzisiaj takiej mozliwosci, zeby szwedzi zagrali w rezerwowym ustawniu. Przeciez muszą wyprobowac kiedys zagrywki taktyczne, przygotowywane na mudnial. Mysle, ze gwiazdy zagraja przynajmniej po godzinie i przed zejsciem wynik bedzie juz w miare wykrystalizowany. Kurs @1.7 podoba mi sie i w moim mniemaniu jest warty ryzyka.

    Jesli chodzi o Niemców to po malej niespodziance z Japonią, moim zdaniem niemcy dzisiaj wygraja, i zrzucą z siebie choc czesc presji... i medią im dadzą troche wiecej spokoju. Ballack z pewnoscia dzisiaj wroci na swoja nominalna pozycje ... to powinno zaprocentowac. Kolumiba co ostatnio reprezntuje ? Kazdy widzial. Moim zdaniu wypadli w Chorzowie bardzo slabo. Gdyby nie bledy obroncow i bramkarzy to mecz z pewnoscia skonczyl by sie bezbramkowym remisem.

    Taki oto dubelek za jakies 3/10... stawka marna, bo to tylko towarzyskie.. a i termin dość specyficzny.
    Posted by: live99

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 02/06/2006 19:24

    Anglia-Jamajka
    Tak ogolnie kilka slow o meczu:

    Przewidywany sklad gospodarzy:
    Robinson, Carragher, Cole, Terry, Ferdinand, Beckham, Lampard, Gerrard, Cole, Crouch, Owen.

    Tym razem Anglicy beda szlifowac gre systemem 4-4-2 z Owenem i Crouchem z przodu... Co do Owena wydaje mi sie ze moze zagrac dosyc asekuracyjnie i ostroznie majac na uwadze ostatnio nekajace go kontuzje, byc moze zagra tylko 1 polowke wkoncu ostatnio cala Anglia "monitoruje" jego stan zdrowia bojac iz dorowna stanem zdrowotnym Rooneyowi.
    Jak widac Eriksson wystawia najmocniejszy sklad wiec o wynik chyba mozna byc spokojnym, napewno nie oleja spotkania gdyz to wazny element ich przygotowan (jak pisalem na poczatku 2 wariant taktyki na mundial ).
    Do listy kontuzjowanych dolaczyl G Nevile (naderwal miesien uda czy jakos tak) i sztab szkoleniowy woli nie ryzykowac poglebienia kontuzji. Na prawej stronie zastapi go Carragher dla ktorego ta pocyzja w kadrze to nic nowego .

    Co do skladu Jamajki to wydaje mi sie iz nie ma sensu wklejac listy powolanych graczy (1 jedenastki nie znalazlem) ale z tego co patrzylem najlepsi gracze tego kraju wystepuja w klubach typu Southampton-reszta to np liga USA...

    Kursy smiesznie niskie wiec jesli grac to moze cos w rodzaju over2,5 po kursie ok 1,40 pozdro
    Posted by: Mark242

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 08:08

    Ciekawy kurs na mecz w niedziele o 18.00


    Brazylia - Nowa Zelandia (handicap 0:1) 1.30 ! B&W

    Brazylia powinna na spokojnie strzelić kilka bramek ........
    jest to chyba ich ostatni oficjalny mecz przed MŚ.

    Mecz bedzie rozgrywany w Szwajcari , kibiców bedzie dużo jeżeli
    na treningi przychodzilo ich tyle.Canarinios bedą chcieli się pokazać .......


    Może postawię większą sumę ???
    Posted by: Infinity

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 09:19

    na Anglików można też spróbować 1/1 także po kursie 1.40
    Posted by: coupet

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 10:00

    Zna ktoś może skład Szwajcarów na mecz z Chinami ? Jeżeli zagrają w optymalnym składzie to powinni poradzić sobie z Chińczykami. Szwajcarzy to bowiem jak dla mnie nie pozorna siła a kurs 1.40 w konfrontacji z Chinami na własnym boisku to łakomy kąsek , oczywiście jeśli zagra pierwszy skład. Jeżeli ktoś ma informacje odnośnie tego meczu to będę wdzięczny za pomoc. Z Góry dzięki
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 10:15

    Pradopodobny za www.nzz.ch

    Zuberbühler; Philipp Degen, Djourou, Müller, Spycher; Behrami, Vogel, Barnetta/Wicky; Hakan Yakin; Frei, Streller. - SR Ian Stokes (Irl)
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 10:31

    Zagralbym over 3,5 Anglikow @2,0 ale mam obawy ze bedzie 2:0 lub 3:0. Z drugiej strony skoro Ghana wygrala z Jamajka 4:1 to nie powinno byc problemu z wejsciem zakladu.
    Posted by: P!T3R

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 10:39

    Postawilem wczoraj w GB na Argentyne z Arabami ale meczu nie bedzie a specjalnie grałem wczoraj żeby złapać w miare dobry kursik Match Postp.
    Posted by: coupet

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 11:41

    Quote:

    Pradopodobny za www.nzz.ch

    Zuberbühler; Philipp Degen, Djourou, Müller, Spycher; Behrami, Vogel, Barnetta/Wicky; Hakan Yakin; Frei, Streller. - SR Ian Stokes (Irl)




    Dzięki. Widze że pierwszy skład. Ja biorę za wyższą stawkę
    Posted by: marcpot

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:11

    dzis czechy+szwajcaria 9/10
    graja ostatnie mecze przed wc z outsiderami
    takie mecze sie wygrywa
    Posted by: bart8111

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:13

    a nie wiesz moze w jakich skladach maja wystapic Czesi i Szwajcarzy, pierwszy garnitur?
    Posted by: bart8111

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:14

    o Szwjacarow juz widze, a ktos zna Czechow, Chorwatow?
    Posted by: marcpot

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:14

    szwajcarzy podobno tak, czesi bez rosickiego i galaska na pewno
    Posted by: kanibala

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:20

    Quote:

    czesi bez rosickiego i galaska na pewno




    ale jednak moze ktos ma linka do skladu na dzis? bylbym dzwieczny
    Posted by: wawmann

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:23

    sklad czechow http://www.ceskatelevize.cz/teletext/index.php?channel=0&page=221
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:28

    wawmann : mozesz wkleic sklad Czechów ?
    nie otwiera mi sie strona która podales ;(
    Posted by: kanibala

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:36

    mi tez nie dziala wiec taka sama prosba
    a ta stronka to jak sie nie myle telegazeta...
    Posted by: wawmann

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:43

    kuzwa,no wlasnie mnie tez sie nie otwiera teraz,wczesniej dzialala...ale byl podany podstawowy bez galaska i rosickiego...

    cech/grygera jankulowski rozenhal ujfalusi/polak nedved x x/koller baros

    dwoch pozostalych pomocnikow nie pamietam...;p
    Posted by: kanibala

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 14:44

    ok
    dzieki
    to jadziem
    Posted by: chopinos

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 16:55

    Witam. A ma ktos z Was przypuszczalny sklad Hiszpanii w meczy z Egiptem? Zreszta skald egipcja tez by sie przydal
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 17:07

    Prawdopodobne sklady za www.ESPN.com

    ESPAÑA: Casillas, Sergio Ramos, Puyol, Pablo, Antonio López; Senna, Albelda, Cesc, Raúl; Torres y Villa.

    EGIPTO: Al Hadari, Abdelwahab, Al Nahhas, El Saqqa, Fathi; Abd Rabou, Ahmed Hassan, Mostafa, Aboutrika; Gaafar y Moteab.
    Posted by: Boubson

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 17:27

    czyli co hiszpania pewna? sie zastanawiam tez nad handicapem i overem...
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 17:37

    Quote:

    czyli co hiszpania pewna? sie zastanawiam tez nad handicapem i overem...


    teaz sie zastanawiam nad handicapem ale.....w drugą stronę

    Jeszcze cala kadra Egiptu powolana na ten mecz z uwzglednieniem klubów gdzie na codzień grają :

    Porteros: Mohamed Abou Moncef (Zamalek), Essam Al Hadari (Al Ahli), Mostafa Kamal (ENPPI).


    Defensas: Mohamed Abdelwahab (Al Ahli), Ahmed Abou Mosalem (Racing Strasbourg, Francia), Emad Al Nahhas (Al Ahli), Abdelzaher El Saqqa (Konyaspor, Turquía), Ahmed Fathi (Ismaili), Wael Gomaa (Al Ahli).


    Centrocampistas: Hosni Abd Rabou (Racing Strasbourg, Francia), Mohamed Aboutrika (Al Ahli), Ahmed Al Muhammadi (Ghazl Mahalla), Mohamed Barakat (Al Ahli), Ahmed Hassan (Anderlecht, Bélgica), Hassan Mostafa (Al Ahli), El Moataz Bellah Mohamed Salama (Zamalek).


    Delanteros: Abdelhalim Ali (Zamalek), Ahmed Eid Abdelmalek (Harras Al Hodoud), Mostafa Gaafar, Gamal Hamza (Zamalek) y Emad Moteab (Al Ahli).

    Przypominam ze Al Ahli to mistrz Afryki
    Posted by: bombel

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 18:07

    jutro ciekawie wyglada
    WKS-Słowenia 1 @2.0
    jesli znalby ktos składy na ten mecz byłbym wdzieczny zamierzam zagrac ten typ grubiej
    do tego pewniaki
    Brazylia+Japonia
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 20:14

    Wygląda na to ze Slowency zagrają bez Mateja Mavicia , Roberta Korena i Janeza Zavra (wszyscy grali z T&T )którzy wracają na ligowe boiska Norwegii.
    Niepewny jest również wystep Nestje Ceha który (chyba ) nabawil sie kontuzji.
    ------------------------------------------------------------
    Nie moge nigdzie jeszcze znalezc pelnego skladu Slowenców ale jesli ww.info się potwierdzi to skłaniam się zdecydowanie do zagrania na "Slonokoščene obale " jak się okresla ekipę WKS'u w Slowenii
    Posted by: mura

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 21:21

    nad czym wy sie zastanawiacie???

    po takim kursie (2.01 - profesjonal) wręcz trzeba zagrać, żeby później nie patrzeć z niesmakiem w lustro.


    WKS. w ogóle mi sie nie podobają druzyny z Afryki, nisko ich cenie, słabe przygotowania taktyczne, ale bądź co bądź to jest mistrz kontynentu i ma parę gwiazdek z europejskich stadionów.

    ważne będzie morale drużyny by przed samym mundialem nie skompromitować się z drugim składem Słowenii, zwłaszcza że ostatnie 2 mecze WKS tylko remisowal

    zgadza sie --> Mavic , Koren i Zavr szykują sie juz do meczów ligowych w Skandynawii.

    Ceh z powodu kontuzji nie zagra.

    dziś w Słowenii o mistrza biło się 5 graczy Goricy i Domżale (po zwycięstwie 4:0 nad Velenje tytuł e rękach graczy z Goricy)

    nie będzie też cesara, knavsa, stevanovica, rodica, cimerotica z lig zagranicznych.

    niektórzy narzekają na drobne urazy i przeziębienia.

    zresztą, wystarczy wejśc na BA i zobaczyć co się dzieje, żaden kibic Słowenii nie wierzy w swój tim.

    @2.01 ??? LOL
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/06/2006 21:56

    Quote:

    nad czym wy sie zastanawiacie???

    po takim kursie (2.01 - profesjonal) wręcz trzeba zagrać, żeby później nie patrzeć z niesmakiem w lustro.





    Spokojnie Murator , profesjonal dzis juz zamkniety
    Ja po prostu wolę sam sprawdzić bo na niektorych pseudoekspertach z BA juz się parę razy przejechalem

    Widzę ze leci na leb na szyję u netowych , ja zlapalem za 1.75 a obawiam się ze profek i reszta tez jutro mocno obnizy kursy .

    Na jakims forun słowenskim daja nawet WKS w hc 10/10 (ehhh, jak ja nie lubie tej stawki )
    Tu tez to opisują .
    ps. Murator znasz moze skład WKS'u ? Jesli tak to wklej jak mozesz . (z góry dzieki )
    pozdrawiam
    Posted by: agr1

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 08:13

    Grac za grubsza kase Japonie z handi + Brazylie z handi ?

    Nawet rezerwami powinni spokojnie wygrac kilkoma bramkami
    Posted by: madridreal

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 10:04

    A zna ktoś skład Holendrów na dzisiejszy mecz z Australią???
    Posted by: Mark242

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 10:11

    Quote:

    Ciekawy kurs na mecz w niedziele o 18.00


    Brazylia - Nowa Zelandia (handicap 0:1) 1.30 ! B&W

    Brazylia powinna na spokojnie strzelić kilka bramek ........
    jest to chyba ich ostatni oficjalny mecz przed MŚ.

    Mecz bedzie rozgrywany w Szwajcari , kibiców bedzie dużo jeżeli
    na treningi przychodzilo ich tyle.Canarinios bedą chcieli się pokazać .......


    Może postawię większą sumę ???




    cholera zmienili kurs do 1.15 barany ..... może na live beting to jeszcze zagram
    Posted by: Boubson

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 10:14

    co z argentyna ze na livescore.com jest ze mecz sie nie odbedzie?
    Posted by: redi

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 10:15

    Na kiedy jest przełożony tem mecz? Ostatni mi na kuponie został...
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 10:15

    Quote:

    A zna ktoś skład Holendrów na dzisiejszy mecz z Australią???




    Vermoedelijke opstelling Oranje:

    Van der Sar,Kromkamp,Ooijer,Mathijsen,
    Van Bronckhorst,Van Bommel,Sneijder,
    Cocu,Van Persie,Van Nistelrooij,Robben
    Posted by: przyborro

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 11:02

    jak oceniacie szanse Holendrow w dzisiejszym spotkanie? Powinni chyba wygrac z co tu wiele mowic niezbyt silna Australia? pozdrawaim
    Posted by: mozol

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 11:15

    Zna ktoś skład Japonii na dzisiejszy mecz ?
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 11:39

    Japonii nie znam ale to kadra Malty



    PLAYER CLUB POSITION D.O.B. APP. GOALS
    HABER Justin * US Quevilly (Fr.) Goalkeeper 09.06.81 11 0
    MUSCAT Mario * Hibernians Goalkeeper 18.08.75 58 0

    AGIUS Andrei * AC Messina Defender 12.08.86 1 0
    AZZOPARDI Ian * Floriana Defender 12.08.82 16 0
    CIANTAR Ian * Floriana Defender 19.12.75 18 0
    DIMECH Luke * Chester (UK) Defender 11.01.77 40 1
    SAID Brian * Sliema W Defender 15.05.73 62 3
    SCICLUNA Kenneth * Birkirkara Defender 15.06.79 4 0
    WELLMAN Steve * Marsaxlokk Defender 31.08.82 9 1

    BAJADA Roderick * Sliema Midfielder 04.01.83 3 0
    CILIA Trevor * Floriana Midfielder 02.01.83 1 0
    MALLIA George * Birkirkara Midfielder 10.10.78 42 4
    MATTOCKS Claude * Valletta Midfielder 21.02.80 13 0
    PACE Jamie * Marsaxlokk Midfielder 01.01.77 1 0
    SAMMUT Kevin * Marsaxlokk Midfielder 26.05.81 7 0

    AGIUS Gilbert * Valletta Forward 21.02.74 90 6
    COHEN Andrew * Hibernians Forward 13.05.81 12 0
    SCHEMBRI Andre * Marsaxlokk Forward 27.05.86 0 0
    Posted by: yogimacko

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 12:04

    wie ktos moze czy turcja bedzie grala w najsilniejszym skladzie dziasiaj.
    Posted by: chopinos

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 12:23

    a macie sklady Holandii i Australii?
    Posted by: 19marcin08

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 12:25

    Quote:

    a macie sklady Holandii i Australii?




    Na poprzedniej stronie kolega napisał skałd Holandii.
    Posted by: glub76

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 12:53

    ja bym holandii nie gral, widzialem ostatnio mecz australijczykow co prawda z grecja.. ale naprawde niezle sie zaprezentowali.
    Posted by: oddech moskwy

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 13:10

    Dłuuuugo mnie tu nie było

    Puściłem dzisiaj taki kupon:

    1. Brazylia na handi (koment - zbyteczny)
    2. Japonia - Malta 1 (Powinni wygrać wyżej, ale do tej pory za bardzo remisowo wyglądała gra u Japońców)
    3. Holandia - Australia 1x (Oranje są zdecydowanym faworytem, ale Australia bardzo długo pukała do bram MŚ i teraz grają coraz lepiej. Do tego majaą niezłe wyniki. Myśle że może być stać ich na remis dzisiaj)

    Pozdro!
    Posted by: buubi

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 13:40

    Jaki miałeś kurs na 1x Holandii i po co własciwie taki dodawać ?
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 13:56

    Quote:

    Jaki miałeś kurs na 1x Holandii i po co własciwie taki dodawać ?


    i jaki sens ma taki post dodany w momencie gdy i Japonia i Holandia prowadziły 1-0
    Posted by: a5a

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 13:59

    ja puscilem holandie i Japonie. Narazie do przerwy 1:0 w obydwu meczach <piwo>
    Posted by: oddech moskwy

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 14:54

    Quote:

    Quote:

    Jaki miałeś kurs na 1x Holandii i po co własciwie taki dodawać ?


    i jaki sens ma taki post dodany w momencie gdy i Japonia i Holandia prowadziły 1-0




    Japonia - Malta (Typ) 1 1,15
    Holandia - Australia (Podwójna szansa) 1X 1,06
    Brazylia - Nowa Zelandia (0:1) (Handicap) 1 1,15

    AKO 1,40 Wg mnie za większą kasę mogło się opłacać. Krótkie uzasadnienia zamieściłem.

    Co do postu... nie zobaczyłem że była już 15:10
    Choć i tak 10 minut nie robiło tu różnicy

    Posted by: buubi

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 14:59

    Jakby Viduka strzelił karnego to by było 1-2 byś mial po typie przez kurs 1,06. Po co grać takie babole to nie wiem.
    Posted by: madridreal

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 15:06

    A zna ktoś skład Brazylii na dzisiejszy mecz???
    Posted by: oddech moskwy

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 15:11

    Quote:

    Jakby Viduka strzelił karnego to by było 1-2 byś mial po typie przez kurs 1,06. Po co grać takie babole to nie wiem.




    Po to żeby weszły
    Ale ty chyba typujesz a nie
    A może jednak tu się sprawdzisz?
    Posted by: Karambol

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 15:16

    Wie ktoś co jest z meczykiem Argentina - Saudi Arabia

    Ten meczyk kończy mi kuponiek
    Nie wiem czy będą zwroty czy mecz jes przełożony
    Posted by: buubi

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 15:30

    Quote:

    Quote:

    Jakby Viduka strzelił karnego to by było 1-2 byś mial po typie przez kurs 1,06. Po co grać takie babole to nie wiem.




    Po to żeby weszły
    Ale ty chyba typujesz a nie
    A może jednak tu się sprawdzisz?




    Typuję równiez piłkę i to od lat, i nie raz już widziałem wtopy na dodawaniu 1,06 do zakładu na minimalne podbicie. Sorry do modów za robienie offtopa ale jak mnie coś dziwi to pisze. End of topic z mojej strony.
    Posted by: madridreal

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 15:38

    Co z tym składem Brazyliany na mecz z Nową Zelandią???
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 15:42

    Quote:

    Wie ktoś co jest z meczykiem Argentina - Saudi Arabia

    Ten meczyk kończy mi kuponiek
    Nie wiem czy będą zwroty czy mecz jes przełożony




    Na interwetten - mam zwrot (kurs -1.0)
    Na expekt - dalej wisi i czeka !
    Posted by: Karambol

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/06/2006 16:18

    nie wiecie czy dziś odpisze mi ktoś z expektu czy dziś rozliczą
    bo mam zamrożone troszke gotówki a chciałbym jeszcze dzis turków zagrać
    stake: 715.00 PLN
    Possible win: 3896.75 PLN

    date event type bet result odds
    Fri 02/06/06 19:00 Germany - Colombia
    Int. Friendlies 1 1 (3-0) 1.50
    Sat 03/06/06 15:00 England - Jamaica
    Int. Friendlies 1 1 (6-0) 1.15
    Sat 03/06/06 15:00 Br&oslash;nsh&oslash;j - Lyngby
    Den. Division 1 2 2 (2-5) 1.25
    Sat 03/06/06 17:30 Czech Republic - Trinidad-Tobago
    Int. Friendlies 1 1 (3-0) 1.22
    Sat 03/06/06 20:00 Luxembourg - Portugal
    Played in France
    Int. Friendlies 2 2 (0-3) 1.03
    Sat 03/06/06 22:00 Spain - Egypt
    Int. Friendlies 1 1 (2-0) 1.40
    Sun 04/06/06 15:00 Argentina - Saudi Arabia
    Played in Germany
    Int. Friendlies 1 1.25
    Sun 04/06/06 15:00 Japan - Malta
    Played in Germany
    Int. Friendlies 1 1 (1-0) 1.15
    5.45
    Posted by: Mario75

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 05/06/2006 08:41

    Ja kto będzie miał skład Ukrainy to niech zapoda
    Posted by: ajdam

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 05/06/2006 08:44

    Ukraina-Libia

    Ukraina: dwa bardzo dobre ostatnie spotkania:
    0:0 z wlochami (defence defence i jeszce raz defence)
    4:0 z kostaryka
    i oba bez shevy (!)

    Libia: ostatni mecz z bialorusia zremisowany po golu w doliczonym czasie gry, Bialorus prawie wygrala a grala rezerwami
    poza tym w tym roku:
    1:2 z urugwajem
    0:1 z tunezja
    0:2 z katarem
    nie mam pojecia co powiedziec o skladzie bo po prstu nei znam

    Ukraina szykuje sie do ms i sa to bardzo dobre przygotowania, pomimo ze dzisiaj sheva nie zagra to i tak sklad bedzie bardzo dobry

    Ukraina - Libia 1
    jak gdzies znajde to postawie jeszce wygrana ukrainy do zera albo ze libia nie strzeli
    Posted by: ajdam

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 05/06/2006 08:46

    Quote:

    Ja kto będzie miał skład Ukrainy to niech zapoda




    ja bym nie szukal bo i tak pewnie wybiegnie zupelnie inna "11", nagle zaczynaja zdrowiec kontuzjowani ( np. boruc) trenerzy zmniaja ustawienie (dodatkowy pomocnik), dalej jest testowanie zawodnikow (klinsmann)
    wiem tylko ze sheva nie zagra, ale wszyscy pozostali powinni
    Posted by: BoLiWiJsKi_SnAjPeR

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 05/06/2006 09:12

    zna ktos sklady AUSTRALII & FRANCJI na ich jutrzejsze mecze towarzyskie??
    Posted by: sebechiv

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 05/06/2006 10:42

    W reprezentacji Ukrainy napewno nie zagrają Rebrow i Szewczenko. Być może będą gotowi na czwartkowy mecz z Luksemburgiem. No i oczywiście nie ma czwórki młodziaków - Czyhryns'kyj, Miłews'kyj, P'jatow i Jacenko.
    Posted by: live99

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 05/06/2006 13:46

    Quote:

    Jakby Viduka strzelił karnego to by było 1-2 byś mial po typie przez kurs 1,06. Po co grać takie babole to nie wiem.



    Gdyby Viduka strzelil karnego to Cahill nie mialby czego dobijac wiec i tak byloby 1-1... Takie gadki nie maja sensu bo to tylko gdybanie i mozliwe jest w obydwie strony a granie niskich kursow to juz inny temat
    Ps Wiem ze juz skonczyliscie ten watek i dobrze bo do niczego nie prowadzil ale tak mnie to razilo iz musialem to sprostowac pozdro
    Posted by: oddech moskwy

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 05/06/2006 16:16

    W piłce zawsze można gdybać, a i tak najważniejsze jest to co zostanie po 90 (czasem 120) minutach gry Sam nieraz przez "babole" 1,06 traciłem kase, ale staram się oddzielać pewne 1,06 od prawdopodobnych niespodzianek.

    Zapraszam do typowania na http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2592269&an=0&page=0#2592269

    Posted by: oddech moskwy

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 05/06/2006 16:32

    Quote:

    W piłce zawsze można gdybać, a i tak najważniejsze jest to co zostanie po 90 (czasem 120) minutach gry Sam nieraz przez "babole" 1,06 traciłem kase, ale staram się oddzielać pewne 1,06 od prawdopodobnych niespodzianek.

    Zapraszam do typowania na http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2592269&an=0&page=0#2592269






    Zaproszenie nieaktualne - moderator uznał ten temat za zbyteczny
    Posted by: oddech moskwy

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 06/06/2006 11:43

    Ostatnia szansa na ogranie buków przed mundialem:

    1.Australia - Lichtenstain Typ - Typ: 1 1,15
    2.Luksemburg - Ukraina (1:0)Handicap - Typ: 2 1,25
    3.Francja - Chiny (0:1)Handicap - Typ: 1 1,35

    Całkowity kurs 1,94

    Moi faworyci do wyjścia z grup mają ostatnią okazję do rozstrzelania się przed mistrzostwami. O ile Francja i Ukraina powinny mieć kilkubramkową przewagę, o tyle Australia jest wciąż dla mnie nieodganiona. Tak jak podejrzewałem udało jej się zremisować z Holandią, ale czy stać ją będzie na coś więcej niż wygraną 1:0?
    Posted by: Polonia88

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 06/06/2006 13:02

    Australia - Lichtenstain (0:1)Handicap 1 1,35
    Francja - Chiny (0:1)Handicap 1 1,35
    Luksemburg - Ukraina (1:0)Handicap 2 1,25
    Kurs: 2,28
    mozna to zagrac za wieksza sumke, zysk 128% za 3 mecze to niezbyt duzo, ale biorac pod uwage jakie to sa mecze, to sie nie dziwie. moim zdaniem bardzo pewny kuponik. mozna na tym zarobic spora kase na MŚ.
    Posted by: marcpot

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 10:01

    jaka ukraina-luxemburg?
    jest taki mecz dzisiej??
    Posted by: edge

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 10:13

    jedenstka Francji na mecz z Chinami

    kupon na dziś:
    Australia - Lichtenstain 1 1,15
    Francja - Chiny (0:1) (Handicap) 1 1,35
    Luksemburg - Ukraina (1:0) (Handicap) 2 1,25

    zastanawiam się również nad postawieniem na Hiszpanów, za drobne można zaryzykować
    Posted by: marcpot

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 10:15

    wie ktos czy w profesjonalu bedzie francja -1, bo chyba ciule nie wystawili
    a over2,5 @1.55 - czy francja strzeli 3 bramki???
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 10:22

    Quote:

    jaka ukraina-luxemburg?
    jest taki mecz dzisiej??




    Luksemburg - Ukraina 08-06-06 20:00
    Posted by: kiziorro

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 10:27

    Quote:

    wie ktos czy w profesjonalu bedzie francja -1, bo chyba ciule nie wystawili
    a over2,5 @1.55 - czy francja strzeli 3 bramki???





    jest fa+2 czyli faworyt wygra wiecej niz 1 bramka kurs 1,45
    Posted by: tolban

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 11:16

    cos o meczu australii

    http://www.footballaustralia.com.au/default.aspx?s=aus_news_feat_news_news_item&id=10129
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 11:27

    Mam bardzo wazne info nt dzisiejszych spotkan, a mianowicie snily mi sie wyniki: Australia wygra 3:2 a Francja 1:0
    Posted by: alidert

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 12:12

    Francja zagra jutro z Chinami na murawie Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne.

    Gdzie odbędą się będą pozostałe spotkania a w szczególności CHorwacja - Hiszpania ?
    Posted by: pescar

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 12:17

    Hiszpanie z Chorwatami grają w Szwajcarii
    Posted by: Szewa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 12:19

    Według mnie dzisiejsze mecze Kangurów i Źabojadów można spróbować zagrać z handi. Dla obu tych zespołów są to ostatnie mecz przed mundialem. Wielu zawodników będzie chciało ostatecznie przekonać do siebie trenerów, a z drugiej strony wysoka wygrana tuż prze mistrzostwami dodaje poewności siebie i podnosi morale. Ich przeciwnicy to dwa zespoły z niższej półki, które raczej nie będą wkładać w mecz wiele ambicji.

    Jedyne moje obawy związane są z Francuzami, bo bardzo lubią wyniki underowe i zwycięstwa jednobramkowe ale myślę, że jak strzelą pierwszą bramkę, to następne już się same posypią. Ponadto ich grupowi rywale Szwajcarzy pokonali Chińczyków 4-1 więc Francuzi nie powinni być gorsi

    pozdr.
    Posted by: a5a

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 12:36

    w jakich skladach bedzie grac Chorwacja i Hiszpania ? Ma ktos info ?
    Posted by: pescar

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 12:40

    Espa&#241;a: Ca&#241;izares; Salgado, Pablo, Puyol, Antonio López; Senna, Xabi Alonso, Cesc, Reyes; Raúl y Torres.

    Croacia: Tomislav Butina; Robert Kovac, Josip Simunic, Mario Tokic, Marko Babic, Ivan Leko, Jerko Lekom, Bosko Balaban, Ivan Bosnjak, Marian Buhat e Ivan Klasnic.
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 12:50

    zastanawiam sie na handi 0:2 w spotkaniu australii z lichteinsteinem po kursie 1.95
    Posted by: Bzyku

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 12:54

    Według SportNet.hr :

    Pletikosa (Butina) - R.Kovac, Simic, Simunic, Tudor - Srna, Babic, N.Kovac, Kranjcar - Prso i Klasnic.

    Według Index.hr:

    Pletikosa (Butina) - Simic, Robert Kovac, Simunic - Srna, Tudor, Niko Kovac, Babic, Niko Kranjcar - Prso i Klasnic

    --

    Według Elmundialdeportivo:

    Reina - Michel Salgado, Pablo, Puyol, Antonio Lopez - Xabi Alonso, Xavi, Reyes, Joaquín - Raul, Villa

    Według Marca:

    Canizares - Salgado, Pablo, Puyol, Antonio Lopez - Senna, Xabi Alonso, Fabregas, Reyes - Raúl y Torres


    Tak więc dziennikarze chorwaccy są chyba bardziej zgodni. Wiadomo, że w Hiszpanii nie zagra Casillas (trener chce sprawdzić zmienników, więc pewnie obaj bramkarze zagrają)
    Posted by: marcpot

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 13:27

    graja dzis mecz- arbia s.-bosnia?
    bo jesli tak to chyba over2,5
    Posted by: chopinos

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 15:59

    Quote:

    zastanawiam sie na handi 0:2 w spotkaniu australii z lichteinsteinem po kursie 1.95




    na gb wzrosl do 2,05
    Posted by: lacinio

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 16:29

    babcia z bryanem konczie to


    i co skonczyli ? doszli razem ?
    Posted by: oli

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 16:30

    Quote:

    babcia z bryanem konczie to


    Posted by: Koxu

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 17:08

    na jutro w meczu Ukrainy z Luxemburgiem zauważyłem w sts świetny kurs na 1 połowę spotkania
    prowadzenie Ukrainy za 1.5
    według mnie nic tylko grać w ciemno, ukraina w ostatnich meczach przekonywujące zwycięstwa, widać, że są w formie a takim ogórkom to może nawet do połowy 2 wpakują.
    Posted by: HAGIi

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 17:36

    Quote:

    na jutro w meczu Ukrainy z Luxemburgiem zauważyłem w sts świetny kurs na 1 połowę spotkania
    prowadzenie Ukrainy za 1.5
    według mnie nic tylko grać w ciemno, ukraina w ostatnich meczach przekonywujące zwycięstwa, widać, że są w formie a takim ogórkom to może nawet do połowy 2 wpakują.




    jedno zasadnicze pytanie czy bedzie im sie chcialo
    coraz blizej mundial i Ukraincy moga potraktrowac ulgowo wiec 1,5 to zaden nadzwyczajny kurs
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 18:00

    francja:

    Barthez - Sagnol, Thuram, Gallas, Abidal - Vieira, Makelele, Malouda - Zidane (cap) - Cissé, Henry
    Posted by: chopinos

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 18:55

    mysle nad X do polowy Chorwacja-Hiszpania...
    Posted by: Koxu

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 19:47

    niby masz rację...ale Ukraina jest ostatnimi czasy w bardzo dobrej formie grając bez Schewy i Rebrova.
    3-0 z Libią, 0-0 z Włochami na wyjeździe i 4-0 z Kostaryką mówi samo za siebie. A luxemburg?? 7-0 Niemcy, 3-0 Portugalia. Zwycięstwo Ukrainy będzie niepodważalne i myślę, że padnie over 2,5, do przerwy Ukraina powinna choć raz ukłuć. Luxemburg ponadto nie powinien strzelic gola (bardzo dobra obrona Ukrainy i tragedia w ataku Lux)
    Posted by: Infinity

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 20:59

    a jednak bez niespodzianki, Hiszpanie i Francuzi w końcówkach wygrali
    Posted by: buubi

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/06/2006 21:02

    Ale Żabojady nam (tzn. tym co zagrali handicapa) zgotowali horror... Yhh...
    Posted by: luckbest

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 08/06/2006 07:29

    Quote:

    Ale Żabojady nam (tzn. tym co zagrali handicapa) zgotowali horror... Yhh...




    tym co zagrali czystą 1 tez ale samobojcza zmieniłą wsyzstko
    Posted by: madridreal

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 08/06/2006 16:19

    A zna ktoś skład Ukrainy na dzisiejszy mecz? Grają optymalnym ustawieniem? Bo postawiłem na nich z Handicapem -3,5
    Posted by: oddech moskwy

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 08/06/2006 20:02

    Uff... cała trójka z mojego kuponu (Australia 1, Francja handi, Ukraina handi) weszły. Ale jak tak dalej pójdzie to zawału dostane Żeby do ostatnich minut trzymać w takim napięciu

    Wszystkim życzę udanych mundialowych typów
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/07/2006 09:38

    zastanawiam sie nad meczem lyon-celta....mysle,ze lyon nawet w sparingu powinien wygrac ale czy moze mi ktoś podac wyniki ostatnich sparingów lyonu??pozdrawiam
    Posted by: pawson

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 24/07/2006 11:22

    Quote:

    zastanawiam sie nad meczem lyon-celta....mysle,ze lyon nawet w sparingu powinien wygrac ale czy moze mi ktoś podac wyniki ostatnich sparingów lyonu??pozdrawiam


    w sobotę Lyon wygrał z drużyną Charleroi 3:2.
    gole dla Lyonu padły w pierwszych 15 minutach:
    1:0 Ben Arfa (5)
    2:0 Toulalan (11)
    3:0 Källströma (15)

    skład Lyonu w 1 połowie:

    Vercoutre, Réveillere, Squillaci, Caçapa, Berthod, Clerc, Diarra, Toulalan, Källström, Ben Arfa, Carew.

    w 2 połowie:

    Vercoutre, Réveillere (70. Diatta), Squillaci, Caçapa, Berthod (60. Idangar), Clerc, Diarra (65. Hima), Pedretti, Beynié, Ben Arfa, Carew (65. Remy).

    na dzisiejszy sparing mają dołączyć mundialowcy Fred i Cris.
    Posted by: Marcovia

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/07/2006 16:29

    Ale przecież dziś Lyon gra z PAOKiem
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 25/07/2006 18:03

    Quote:

    Ale przecież dziś Lyon gra z PAOKiem




    i wąłsnei wygrywa .poza tym dziwna sprawa, bo wczoraj grała z celta vigo, postawilem i cisza, zadnego zwrotu ani nic, ciekawe co sie dzieje bo ten mecz mi kupon zamyka :/
    Posted by: Szopa-18

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/07/2006 09:15

    W STSie na przyklad za mecz Lyon - Celta jest ZWROT, to w innych bukach tez bedzie predzej czy pozniej zwrot.
    Posted by: zbyszek

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 26/07/2006 16:44

    Chcecie być bardzo zdenerwowanymi ludzmi to dalej grajcie mecze towarzyskie....no ale cóż mądrzejszych nigdy nie nauczysz mądrości!!!
    Posted by: Maxero

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/08/2006 05:07

    Meczy towarzyskich nigdy nie stawiam bo tam sie cuda dzieją. np.Wczoraj Bayern dostał 1-0 od jakiegoś nieznanego mi zespołu. To jest poprostu chore wystawiają niekiedy 3 skład albo niekiedy 1 a ci grają jak jakieś lelawce :P
    Posted by: BlueMen

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 01/08/2006 10:21

    Diamond Urawa jest jednym z lepszych zespołów w lidze japońskiej,choć gra była wyrównana
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 08:05

    Yokohama F Marinos - Celtic

    1x bardzo ładnie wygląda:

    bo

    - środek tygodnia, niedługo mecz z hearts w lidze
    - daleka podróż


    * bez Boruca i Żurwaskiego

    * David Marshall, Paul Lawson, Stan Varga, Adam Virgo, Mo Camara, Shunsuke Nakamura, Neil Lennon, Evander Sno, Aiden McGeady, Kenny Miller, Rocco Quinn, Alan Thompson, Derek Riordan, Darren O&#8217;Dea, Teddy Bjarnason, Michael McGovern.
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 11:25

    czy ktos orientuje sie gdzie dzis gra real madrty u siebie czy na wyjezdzie czy neutral moze??bo raz widziałem,ze u siebie a gdzie indziej ze wyjadz!dzieki pozdro
    Posted by: moniek

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 11:26

    Tak ladnie to wygladalo, ze kurs na celtic w sportingbet wynosi teraz 29
    Posted by: pescar

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 11:29

    Real gra w Irdning.
    Posted by: moniek

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 11:29

    Ups, sorki nie zauwazylem, ze to live leci i stad ten kurs
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 12:05

    Quote:

    czy ktos orientuje sie gdzie dzis gra real madrty u siebie czy na wyjezdzie czy neutral moze??bo raz widziałem,ze u siebie a gdzie indziej ze wyjadz!dzieki pozdro




    GRAZ /AUT
    Posted by: mefistofeles

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 15:14

    Bardzo dobry typ . Miałbym do ciebie prośbę , a mianowicie jak znasz wynik jakim skończyło się to spotkanie to byłbym wdzięczny, a może znasz jakiś ciekawy portalik z wynikami meczów bo na tych bukmacherskich np. ten wynik ciężko znaleźć, jak i większości meczów towarzyskich.

    Pozdrawiam.
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 21:39

    gra ktoś dziś na
    Uanl Tigres v FC Barcelona 4.50 3.50 1.60
    ???? kurs na barce wcale nie takie zły wie ktoś może coś wiecej na temat meczu>? składy tp.???
    Posted by: bcn1899

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 22:02

    Quote:

    gra ktoś dziś na
    Uanl Tigres v FC Barcelona 4.50 3.50 1.60
    ???? kurs na barce wcale nie takie zły wie ktoś może coś wiecej na temat meczu>? składy tp.???




    może nie taki zły, ale za to jaki fajny na Tigres ;-) w BAW 7.00, w Sportingbecie 6.00, argumentów nie mam w zasadzie żadnych, ale znając Barcę dobrze od wielu lat i z punktu widzenia finansowego zaryzykowałbym lekko Tigres, głównie dla tego kursu... (czego nie zrobie, bo nie gram vs Barca)

    ...te mecze to nawet nie sparingi tylko marketing i różne umowy, Barca jest rozluzniona, gra jak na wakacjach, zawsze te mecze traktowala na luzie, moze i wygra, ale za 1.60 bym nie ryzykowal

    (a w ramach żartu: polecam odsłuchanie hymnu Tigres, przeciwko nim nie można stawiać ;-D niejaki bolo wie o tym dobrze...)

    --
    pzdr.bcn1899 *som i serem*
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 22:30

    Quote:

    Yokohama F Marinos - Celtic

    1x bardzo ładnie wygląda:

    bo

    - środek tygodnia, niedługo mecz z hearts w lidze
    - daleka podróż


    * bez Boruca i Żurwaskiego

    * David Marshall, Paul Lawson, Stan Varga, Adam Virgo, Mo Camara, Shunsuke Nakamura, Neil Lennon, Evander Sno, Aiden McGeady, Kenny Miller, Rocco Quinn, Alan Thompson, Derek Riordan, Darren O&#8217;Dea, Teddy Bjarnason, Michael McGovern.




    3:0

    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 03/08/2006 22:39

    zastanawiam sie wlasnie czy a tigres 1x nie sprobowac za very low stake ...
    Posted by: xandrzejx

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 08:36

    Mecz Towarzyski

    ATLETICO M.-KASHIMA 1.70 3.40 4.20
    Gdzie odbywa się to spotkanie ?
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 08:58

    Quote:

    Mecz Towarzyski

    ATLETICO M.-KASHIMA 1.70 3.40 4.20
    Gdzie odbywa się to spotkanie ?




    Shanghai - Turniej !
    Posted by: czubek

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 09:19

    co za turniej:) moze jakas strona tego turnieju
    Posted by: pycio26

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 09:26

    Jeżeli ktos chce zobaczyc bramki lub caly mecz.

    tutaj >>> TIGRES - FC BARCELONA <<<
    Posted by: Szczypior

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 09:27

    lol, barcelona 0:3
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 09:33

    Quote:

    co za turniej:) moze jakas strona tego turnieju




    Wiem że grają 4 zespoły:

    Atl.Madrid / Kašima Antlers (JAP)

    Šanghaj Šenhua / Manchester City
    Posted by: pauL005

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 10:10

    Czytałem o meczu Atleticu i pisali że podejdą do tego spotkania poważnie, ponieważ chcą spopularyzować swój klub w Azji i zyskać sposnorów.
    Skałd który poleciał do Chin: Cuéllar, Antonio López, Galletti, Fernando Torres, Kezman, Maxi Rodríguez, Petrov, Valera, Gabi, Perea, Pablo Ibá&ntilde;ez, Luccin, Leo Franco, Falcón, Zé Castro, Agüero, Pernía, Costinha, Mario, Miguel de las Cuevas, Azcárate, Seitaridis, Mista.

    Według mnie za lekką stawkę można stawiać jedynkę
    Posted by: sowa

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 10:32

    Quote:

    Czytałem o meczu Atleticu i pisali że podejdą do tego spotkania poważnie, ponieważ chcą spopularyzować swój klub w Azji i zyskać sposnorów.
    Skałd który poleciał do Chin: Cuéllar, Antonio López, Galletti, Fernando Torres, Kezman, Maxi Rodríguez, Petrov, Valera, Gabi, Perea, Pablo Ibá&ntilde;ez, Luccin, Leo Franco, Falcón, Zé Castro, Agüero, Pernía, Costinha, Mario, Miguel de las Cuevas, Azcárate, Seitaridis, Mista.

    Według mnie za lekką stawkę można stawiać jedynkę




    No i patrząc pierwsze 15' gry na to wygląda
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 10:45

    mama pytanko gdzie odbywa sie dzisiejszy mecz mainz-liverpool??
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 12:25

    Quote:

    mama pytanko gdzie odbywa sie dzisiejszy mecz mainz-liverpool??



    w niemczech, masz moze jakis sklad na ten mecz albo cos? bo chce to dodac do meczu alkmaar - arsenal
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 12:28

    niestety nie mam składów a tez bym chetnie zobaczył...
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 12:31

    Quote:

    niestety nie mam składów a tez bym chetnie zobaczył...



    gracia, gerrard i alonso na pewnop nie zagraja, ale caragerr (nie umiem tego naisać) i crouch powinni sie pojawic na boisku, poki co tyle wiem, a jeżeli interesuje Ciebie mecz arsenalu to graja prakttycznie wszyscy oprócz henrego, ljundberga i piresa
    Posted by: michal_tbg

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 12:48

    Quote:

    Quote:

    niestety nie mam składów a tez bym chetnie zobaczył...



    gracia, gerrard i alonso na pewnop nie zagraja, ale caragerr (nie umiem tego naisać) i crouch powinni sie pojawic na boisku, poki co tyle wiem, a jeżeli interesuje Ciebie mecz arsenalu to graja prakttycznie wszyscy oprócz henrego, ljundberga i piresa




    Pires nie gra juz w Arsenalu
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 12:55

    Quote:

    Quote:

    Quote:

    niestety nie mam składów a tez bym chetnie zobaczył...



    gracia, gerrard i alonso na pewnop nie zagraja, ale caragerr (nie umiem tego naisać) i crouch powinni sie pojawic na boisku, poki co tyle wiem, a jeżeli interesuje Ciebie mecz arsenalu to graja prakttycznie wszyscy oprócz henrego, ljundberga i piresa




    Pires nie gra juz w Arsenalu




    i dlatego nie gra :D:D:D nie no, nie bylem pewny czy gra czy nie, cos sie o uszy obilo i wolalem już tak napisac, bo sprawdzac się nie chciało :P
    Posted by: pauL005

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 04/08/2006 14:45

    Alkmaar gra swój pierwszy mecz na nowym stadionie. Spotkanie będzie poprzedzone jakimś widowiskiem. Pewnie będzie to meczyk grany na luziku, pod publike. Kilka bramek powinno paść, więć overek. Skoro nowy obiekt, to i wygrana albo chociaż remisik gospodarzy
    1x za 1,79 można wziąć 4/10
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/08/2006 10:21

    mam pytanie jest dziś ten mecz olympiakos -egaleo??bo nie widze go niegdzie mna wynikach live?!
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/08/2006 11:19

    tak jest napisane na oficjalnej stronie OP

    Matches
    OLYMPIACOS C.F.P. - AEGALEO F.C. (Friendly - 07/08/2006)
    07/08/2006 21:45

    sądzicie, że można to grać spokojnie za 1,27 dla podbicia kursu ? ..nie chciałbym aby sie skonczyło tak jak wczoraj z celticem
    Posted by: solo24

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/08/2006 11:27

    mysle,ze mozna zagrac dla podbicia spokojnie!a z celticem to bardziej pewnie było zagrac 1x po tym co celtic ostatnio pokazywał1pozdro
    Posted by: 14honor88

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/08/2006 12:18




    OSTATNIE TOWARZYSKIE MECZE OLYMPIACOS-u

    1 15/07/2006 RSC ANDERLECHT - OLYMPIACOS C.F.P. 2 - 1
    2 19/07/2006 FK JABLONEC - OLYMPIACOS C.F.P. 0 - 2
    3 23/07/2006 VERDER BREMEN F.C. - OLYMPIACOS C.F.P. 0 - 4
    4 25/07/2006 ARMINIA BIELEFELD - OLYMPIACOS C.F.P. 3 - 3
    5 28/07/2006 BLACKBURN ROVERS - OLYMPIACOS C.F.P. 0 - 5
    6 30/07/2006 VFB STUTTGART - OLYMPIACOS C.F.P. 1 - 0
    7 03/08/2006 OLYMPIACOS C.F.P. - REAL SOCIEDAD 5 - 1


    WYNIKI BEZPOŚREDNICH MECZÓW

    Olympiakos Piraeus - Aigaleo 5:1
    Olympiakos Piraeus - Aigaleo 3:1
    Olympiakos Piraeus - Aigaleo 3:1
    Olympiakos Piraeus - Aigaleo 4:0
    Olympiakos Piraeus - Aigaleo 3:0
    Olympiakos Piraeus - Aigaleo 5:1

    Wszystkie mecze wygrał Olympiakos , dodatkowo każdy zakończył się wygrana wiecej niż dwoma golami .
    Kurs w profku na hendi 0:1 @ 1,67
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/08/2006 13:32

    nieźle 1,67 nic tylko grać, szkoda, że to jest CF a nie ligowe spotkanie albo coś, ciekawe jaki skład wyjdzie, troche jest niepewności, więc HC nie gram, za bardzo boje sie o przegraną po wczorajszym, ostrożności nigdy za wiele hehe... tak na marginesie ciekawe czy Żewłakow sobie dzis pokopie ...jak ktoś będzie miał wynik tego meczu to niech tutaj napisze jakby mógł, bo tergo zdarzenia rzeczywiście na żadnym livescore znaleźc nie mogę nawet na 7m.cn :O
    pozdrawiam, gnacik
    Posted by: mtudor

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/08/2006 14:29

    Quote:

    nieźle 1,67 nic tylko grać, szkoda, że to jest CF a nie ligowe spotkanie albo coś, ciekawe jaki skład wyjdzie, troche jest niepewności, więc HC nie gram, za bardzo boje sie o przegraną po wczorajszym, ostrożności nigdy za wiele hehe... tak na marginesie ciekawe czy Żewłakow sobie dzis pokopie ...jak ktoś będzie miał wynik tego meczu to niech tutaj napisze jakby mógł, bo tergo zdarzenia rzeczywiście na żadnym livescore znaleźc nie mogę nawet na 7m.cn :O
    pozdrawiam, gnacik




    live bedzie na bwin lepszego nie trzeba
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 07/08/2006 20:40

    dzieki mtudor ..no i weszło ładnie 2:0 można byłlograc HC ale już po ptakach teraz aby baghdatis wygrał
    Posted by: maniolo21

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 08/08/2006 09:20

    witam wszystkich
    mam wielka prosbe, moglby mi ktos zyczliwy zapodac jakies linki odnosnie skladow na dzisiejsze mecze towarzyskie takich druzyn jak: manchester, inter, chelsea, albo chociaz przekazac jakies informacje ktore beda pomocne
    pozdro
    Posted by: $Neverland$

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 08/08/2006 09:52

    maniolo21@ mnie tez to bardzo interesuje zwłaszcza mecz Chelsea ktora po przegranej z hot dogami bedzie chciala sie odbic i postrzelac... tylko zeby nie zagrali jakimis ogorkami (jesli o takich mozna mowic w chelsea )
    Posted by: ginciu

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 08/08/2006 10:20

    skład liverpool

    Scott Carson
    Jan Kromkamp - Jamie Carragher - Sami Hyypia - Djimi Traore
    Bolo Zenden - Steven Gerrard - Xabi Alonso - Jermaine Pennant
    Peter Crouch - Craig Bellamy

    Subs:
    Jerzy Dudek
    Lee Peltier
    Jack Hobbs
    Gabriel Paletta
    John Arne Riise
    Paul Anderson
    Salif Diao
    Momo Sissoko
    Luis Garcia

    // http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N153078060804-1815.htm
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 08/08/2006 16:34

    Wie ktos dlaczego w profie zablokowali Oxford - MU?
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 09/08/2006 10:25

    Chelsea - Celtic 1.45 3.70 6.24
    Club America - Barcelona 7.00 4.50 1.32
    Washington - Real M. 7.00 4.20 1.35
    Olympiakos - Mallorca 1.70 3.40 4.20

    mysle, że to są chyba njlepsze towarzystkie na dziś po sklejeniu wychodzi ładne ako, mozna grać

    wprawdzie chelsea jakos nie może sie rozpedzic mimo tylu gwiazd to i celtic ostatnio zawodzi, mnie baaardzo, barca wiadomo ronaldinho ponoc sie bardzo dobrze spisuje no i ponoc deco zaczął już treningi, ciekawe tylko czy wyjdzie grać, ale mimo wsyztsko, królewscy - debiut nowego szkoleniowca, nowi zawodnicy, na pewno dla trenera najważniejsze jest wygrac ten mecz i to niezła przewagą, olympiacos, no cóż, na tyle dobrze spisuj sie w ostatnich sparingach i myślę, że warto w nich zainwestowac
    ...jak ktoś ma jakieś cenniejsze informacje na temat tych zdarzen to będę wdzięczny jak napisze
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 09/08/2006 10:28

    Nowak pocisnal Mourinho to i pocisnie Capello
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 09/08/2006 10:41

    Quote:

    Nowak pocisnal Mourinho to i pocisnie Capello




    ale dzis nie ma meczu chelsea - real
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 09/08/2006 10:46

    Ale jest mecz Waszyngton DC v Real. Trenerem mistrzowskiej druzyny MLS jest polski trener Nowak, ktory kilka dni temu z gwiazdami ligi wygral z Chelsea 1:0. Czemu mialby tego dzis nie powtorzyc z bedacymi na wakacjach Krolewskimi? Mowi sie ze Nowak moze objac kadre USA. Wygrany mecz z Realem napewno by mu w tym pomogl. To sa moje dywagacje bo i tak tego nie obstawiam
    Posted by: gnacik

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 09/08/2006 10:51

    Quote:

    Ale jest mecz Waszyngton DC v Real. Trenerem mistrzowskiej druzyny MLS jest polski trener Nowak, ktory kilka dni temu z gwiazdami ligi wygral z Chelsea 1:0. Czemu mialby tego dzis nie powtorzyc z bedacymi na wakacjach Krolewskimi? Mowi sie ze Nowak moze objac kadre USA. Wygrany mecz z Realem napewno by mu w tym pomogl. To sa moje dywagacje bo i tak tego nie obstawiam




    aaaa nawet nie pomyslałem, że chodzi o trenera Waszyngtonu, myslałem zechodzi o pojedynek chelsea - real, dzieki za info w takim wypadku tutaj no bet
    Posted by: Logan

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 10/08/2006 12:40

    DC United - Real Madryt 1:1 (1:1)

    W sparingowym meczu w Seattle Real Madryt zremisował z klubem amerykańskiej ligi MLS - DC United. Bramkę dla Realu zdobył w 22. minucie Antonio Cassano. Trzy minuty później wyrównał Alecko Eskandarian.

    Trenerem drużyny DC United jest były reprezentant Polski Piotr Nowak. W niedzielę prowadzony przez niego zespół gwiazd ligi MLS pokonał Chelsea Londyn 1:0. Nowak jest przez amerykańskie media typowany na selekcjonera kadry narodowej USA.
    Posted by: aha

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 12/08/2006 00:06

    Jesli moge cos podpowidziec - warto zagrac mecz towarzyski Wigan - Vitesse Arnheim. Wigan wystawia najsilniejszy sklad i beda grac nowe nabytki. Ostatnio wygrana z Rosenborgiem na wyjezdzie. To bedzie pierwszy mecz Wigan na wlsnym stadionie i biletow juz prawie nie ma.
    Vittese w sparingach nie mieli zadnych kluczowych druzyn - jakies Venlo, gowniane Beveren ktore juz na poczatku sezonu dostalo 2 razy w dupe, z beniaminkiem z Niemiec zremisowali u siebie 0:0.

    Polecam - jak dla mnie pewniak. Ma to sportingbet i bwin.
    Kto nie ma limitow tam jeszcze to warto zagrac. To jest liga angielska - Premiership - i nikt tam nie bedzie w 1-szym meczu niczego odpuszczal.
    Wigan jest bardzo mocne co bylo widac w poprzednim sezonie. W sparingach obecnie roznych mieli przeciwnikow - szczegoly na betbase - iradzili wysmienicie. Premiership jednak troche wyzej stoi niz holenderska.

    Myslalem tez o Fulham - pamietajmy, ze Fulham jest bardzo mocne u siebie, ale przeciwnik Boavista Porto troche nieobliczalny i dobrze w miare wypadl w sparingach - mysle, ze Wigan pewniejszy i Fulham odpucilem, zwlaszcza ze brak informacji - chociaz mozna spokojnie puscic Fulham + Wigan za troche mniejsza stawke, zwlaszcza, ze Fulham tez ma 1-szy mecz u siebie
    Posted by: aker

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 12/08/2006 16:07

    Quote:

    Jesli moge cos podpowidziec - warto zagrac mecz towarzyski Wigan - Vitesse Arnheim. Wigan wystawia najsilniejszy sklad i beda grac nowe nabytki. Ostatnio wygrana z Rosenborgiem na wyjezdzie. To bedzie pierwszy mecz Wigan na wlsnym stadionie i biletow juz prawie nie ma.
    Vittese w sparingach nie mieli zadnych kluczowych druzyn - jakies Venlo, gowniane Beveren ktore juz na poczatku sezonu dostalo 2 razy w dupe, z beniaminkiem z Niemiec zremisowali u siebie 0:0.

    Polecam - jak dla mnie pewniak. Ma to sportingbet i bwin.
    Kto nie ma limitow tam jeszcze to warto zagrac. To jest liga angielska - Premiership - i nikt tam nie bedzie w 1-szym meczu niczego odpuszczal.
    Wigan jest bardzo mocne co bylo widac w poprzednim sezonie. W sparingach obecnie roznych mieli przeciwnikow - szczegoly na betbase - iradzili wysmienicie. Premiership jednak troche wyzej stoi niz holenderska.

    Myslalem tez o Fulham - pamietajmy, ze Fulham jest bardzo mocne u siebie, ale przeciwnik Boavista Porto troche nieobliczalny i dobrze w miare wypadl w sparingach - mysle, ze Wigan pewniejszy i Fulham odpucilem, zwlaszcza ze brak informacji - chociaz mozna spokojnie puscic Fulham + Wigan za troche mniejsza stawke, zwlaszcza, ze Fulham tez ma 1-szy mecz u siebie




    Dej Ty se chłopie spokój z typowaniem
    Posted by: aha

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 12/08/2006 16:52

    Quote:

    Quote:

    Jesli moge cos podpowidziec - warto zagrac mecz towarzyski Wigan - Vitesse Arnheim. Wigan wystawia najsilniejszy sklad i beda grac nowe nabytki. Ostatnio wygrana z Rosenborgiem na wyjezdzie. To bedzie pierwszy mecz Wigan na wlsnym stadionie i biletow juz prawie nie ma.
    Vittese w sparingach nie mieli zadnych kluczowych druzyn - jakies Venlo, gowniane Beveren ktore juz na poczatku sezonu dostalo 2 razy w dupe, z beniaminkiem z Niemiec zremisowali u siebie 0:0.

    Polecam - jak dla mnie pewniak. Ma to sportingbet i bwin.
    Kto nie ma limitow tam jeszcze to warto zagrac. To jest liga angielska - Premiership - i nikt tam nie bedzie w 1-szym meczu niczego odpuszczal.
    Wigan jest bardzo mocne co bylo widac w poprzednim sezonie. W sparingach obecnie roznych mieli przeciwnikow - szczegoly na betbase - iradzili wysmienicie. Premiership jednak troche wyzej stoi niz holenderska.

    Myslalem tez o Fulham - pamietajmy, ze Fulham jest bardzo mocne u siebie, ale przeciwnik Boavista Porto troche nieobliczalny i dobrze w miare wypadl w sparingach - mysle, ze Wigan pewniejszy i Fulham odpucilem, zwlaszcza ze brak informacji - chociaz mozna spokojnie puscic Fulham + Wigan za troche mniejsza stawke, zwlaszcza, ze Fulham tez ma 1-szy mecz u siebie




    Dej Ty se chłopie spokój z typowaniem



    Buahahaha. Odezwal sie dekiel co dal Twente na wszystkich kuponach UEFA i marszczyl sie jak szczyl na quasi chacie
    Posted by: aker

    Re: mecze towarzyskie od 23.05 - 12/08/2006 19:20

    Quote:

    Quote:

    Quote:

    Jesli moge cos podpowidziec - warto zagrac mecz towarzyski Wigan - Vitesse Arnheim. Wigan wystawia najsilniejszy sklad i beda grac nowe nabytki. Ostatnio wygrana z Rosenborgiem na wyjezdzie. To bedzie pierwszy mecz Wigan na wlsnym stadionie i biletow juz prawie nie ma.
    Vittese w sparingach nie mieli zadnych kluczowych druzyn - jakies Venlo, gowniane Beveren ktore juz na poczatku sezonu dostalo 2 razy w dupe, z beniaminkiem z Niemiec zremisowali u siebie 0:0.

    Polecam - jak dla mnie pewniak. Ma to sportingbet i bwin.
    Kto nie ma limitow tam jeszcze to warto zagrac. To jest liga angielska - Premiership - i nikt tam nie bedzie w 1-szym meczu niczego odpuszczal.
    Wigan jest bardzo mocne co bylo widac w poprzednim sezonie. W sparingach obecnie roznych mieli przeciwnikow - szczegoly na betbase - iradzili wysmienicie. Premiership jednak troche wyzej stoi niz holenderska.

    Myslalem tez o Fulham - pamietajmy, ze Fulham jest bardzo mocne u siebie, ale przeciwnik Boavista Porto troche nieobliczalny i dobrze w miare wypadl w sparingach - mysle, ze Wigan pewniejszy i Fulham odpucilem, zwlaszcza ze brak informacji - chociaz mozna spokojnie puscic Fulham + Wigan za troche mniejsza stawke, zwlaszcza, ze Fulham tez ma 1-szy mecz u siebie




    Dej Ty se chłopie spokój z typowaniem



    Buahahaha. Odezwal sie dekiel co dal Twente na wszystkich kuponach UEFA i marszczyl sie jak szczyl na quasi chacie




    To fakt zagrałem Twente na dwóch grubszych kuponach ale nawet najlepszym zdarzają sie błędy
    Ciekawe co Ty grałes??
    Zapewne takie "perełeczki" jak wtedy HF z Legią u siebie