EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]

Posted by: Mark242

EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 19/09/2006 22:28

Bwin.com

Posted by: Mark242

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 01/10/2006 16:23

Ciekawy wydaje się kurs 1.45 na zwycięstwo w meczu Andora-Macedonia.

Myślę że Macedonia nie powinna mieć problemu ze słabą jak zawsze Andorą.
Posted by: EMSIO

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 02/10/2006 14:30

A jak myslicie Polska Portugalia? Myslalem o X2 na Portugalie. Czy naszych stac na sensacje???
Posted by: rene

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 04/10/2006 14:39

Quote:

A jak myslicie Polska Portugalia? Myslalem o X2 na Portugalie. Czy naszych stac na sensacje???



W Kazachstanie naszych z pewnością "stać na sprawienie sensacji". O to jestem spokojny. W tym kontekscie może i warto zagrać na Portugalię bądź X2 przed meczem Kazachstan - Polska, bo kurs może polecieć na łeb, na szyje.
Ja tam wątpliwosci nie mam. Nasi z Portugalią nie wygrają
Posted by: kamilino19

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 05/10/2006 19:08

chcialbym zobaczyc jaka jest wasza opinia na temat meczu
POLSKA PORTUGALIA

co sadzicie o terazniejszej druzynie z Portugali??
czy Polska jest w stanie zremisowac??

zapraszam do debaty:):)
Posted by: EMSIO

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 05/10/2006 20:05

na x sądze nas stac. ale problemy sa kadrowe.w kazdym meczu gramy innym skladem.w port sa 2 absencje ale oni maja wielka kadre i carvalho valente obrone tryzmaja w pomocy deco cristiano w ataku nuno gommes .ja za kase spora x2 dalem.oby weszlo.paradoxalnie ja bym jednoczesnie hccial zeby polska awansowala do ME:)
Posted by: adi1910

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 06/10/2006 06:19

Mam do was pytanie: Czy słyszeliście cokolwiek o tym aby Ibrahimovic i Larrson zrezygnowali z gry w reprezentacji?
Posted by: pescar

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 06/10/2006 07:28

Zlatan nie zrezygnował tylko go wywalili jak wrócił na zgupowaniu o pierwszej w nocy i kilka promili miał.
Posted by: mateusz18

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 06/10/2006 21:55

Moim zadniem polska zremisuje z Kazachstanem!!!a z portugalia to do tylu bedzie!!!

może jakieś argumenty, dlaczego ma być tak, a nie inaczej? Jeśli nie, to zapraszam do Private Picks
Posted by: kris_nh

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 07/10/2006 03:30

Przeciez to jest oczywiste ze Polska dostanie od Portugali!!! To co graja "wasi" pilkarze to zenada! nie zdziwilbym sie jakby z Kazakhstanem dostali po dupach !!! wniosek jest jeden : na Polsce mozna niezle zarobic ( chodzi oczywiscie o przegrana polakow)
Posted by: Mark242

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 07/10/2006 11:28

Quote:

Ciekawy wydaje się kurs 1.45 na zwycięstwo w meczu Andora-Macedonia.

Myślę że Macedonia nie powinna mieć problemu ze słabą jak zawsze Andorą.




NIE POLECAM JUŻ !!!!

kurs zmalał - sprawdzalem troche w info http://www.soccerway.com/teams/andorra/andorra/results/


W zeszłym roku w eliminacjach MŚ był wynik

Macedonia FYR 0 - 0 Andorra !!!!!

Jedna i druga drużyna jest nie przewidywalna ....... często lubi robić niespodzianki !
Posted by: TEO

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 07/10/2006 13:00

Quote:

Quote:

Ciekawy wydaje się kurs 1.45 na zwycięstwo w meczu Andora-Macedonia.

Myślę że Macedonia nie powinna mieć problemu ze słabą jak zawsze Andorą.




NIE POLECAM JUŻ !!!!

kurs zmalał - sprawdzalem troche w info http://www.soccerway.com/teams/andorra/andorra/results/


W zeszłym roku w eliminacjach MŚ był wynik

Macedonia FYR 0 - 0 Andorra !!!!!

Jedna i druga drużyna jest nie przewidywalna ....... często lubi robić niespodzianki !



Andora i niespodzianki. Ciekawe
Posted by: Mark242

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 07/10/2006 14:41

Quote:

Quote:

Quote:

Ciekawy wydaje się kurs 1.45 na zwycięstwo w meczu Andora-Macedonia.

Myślę że Macedonia nie powinna mieć problemu ze słabą jak zawsze Andorą.




NIE POLECAM JUŻ !!!!

kurs zmalał - sprawdzalem troche w info http://www.soccerway.com/teams/andorra/andorra/results/


W zeszłym roku w eliminacjach MŚ był wynik

Macedonia FYR 0 - 0 Andorra !!!!!

Jedna i druga drużyna jest nie przewidywalna ....... często lubi robić niespodzianki !



Andora i niespodzianki. Ciekawe




Zdziwiony widze jestes ??!!!


Wybrane wyniki z lat 2004-2005 (eliminacje ME i MŚ)

Andorra 1 - 0 Macedonia
Macedonia 0 - 0 Andorra
Andorra 0 - 0 Finland

Andora wygrała z Macedonią, remis z Finlandią !!! to nic !!?? oj widze tu amatorskie podejscie do sprawy !!!
Posted by: moor6

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 07/10/2006 17:56

no to nie ma co sie oszukiwac iz polski zespól to jednak wielkie jedno nieporozumienie,brak zgrania a napastnicy dalecy od formy a w dodatku zawodnicy co mają kreowac gre ,potrafią tylko długie piłki dawac do napastników.
.Wiec zeby nie było to polska - portugalia (2) 10\10 innej mozliwosci nie widze i epwno to bedzie grane nagminnie wiec nalezy kase stawiac juz w poniedziałek bo kursy poleca w dół do srody.
Posted by: Pankrzys

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 08/10/2006 07:38

jak na moje oko to ciekawie wyglada kurs na czechy 2:60
Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 08/10/2006 08:03

Wszyscy tylko że Portugalia wygra i wygra. Pamietacie pewne wypowiedzi przed meczem z Serbią ze Serbia naszych ogoli ? Skonczyło sie na remisie wiec nie zdziwił gdyby Polacy odebrali punkt Portugalii. Tego meczu nie ruszam bo Polska to dziwny naród i niewiadomo jak nasi grajkowie tym razem zagraja.
Posted by: Igor

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 08/10/2006 08:52

Quote:

Wszyscy tylko że Portugalia wygra i wygra. Pamietacie pewne wypowiedzi przed meczem z Serbią ze Serbia naszych ogoli ? Skonczyło sie na remisie wiec nie zdziwił gdyby Polacy odebrali punkt Portugalii. Tego meczu nie ruszam bo Polska to dziwny naród i niewiadomo jak nasi grajkowie tym razem zagraja.



Portugalia jest ciut lepsza od Anglii. Nasi a Anglikami nie mieliby żadnych szans. A tym bardziej z Portugalią.
Myślę że będzie sukcesem jeśli przegramy mniej niż 0-4.
Pamiętacie mecz w Korei? Dziś Portugalia jest o wiele lepszym zespołem od tego z Korei i Japonii.
Posted by: pescar

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 08/10/2006 10:02

Polacy jak już są pod ścianą to czasami udaje im sie uzyskać korzystny wynik ale Portugalia też już traciła punkty z Finalndią wiec lekceważenie nie będzie. W grze Polaków nic się nie zmienia i nadal grają na bardzo niskim poziomie gdzie bliżej jest nam do Kazachstanu niż Portugali. Trudno oczekiwać by przy takiej obronie gdzie tylko Radomski zagrał na poziomie Ronaldo nie strzeli bramki lub inny zawodnik gości. Jedyna szansa na jakieś punkty to murowanie bramki i świetny mecz bramkarza bo grajac z nimi w piłkę szans nie mamy.
Posted by: moor6

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 08/10/2006 11:17

po sobotnich meczach widac ze nie ma juz tylu słabych zespołów.było sporo niespodzianek takich jak:
rosja - izrael (1-1), dania - irlandia(0-0), szkocja - francja(1-0),ANGLIA - macedonia(0-0), meczarnie litwy z wyspami owczymi i bramka w 86 minucie.Bardzo slaba gra Polski nie napawa optymizmem przed srodową konfrontacjhą z portugalią.
.
Posted by: Ignorator

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 08/10/2006 19:21


Kazachstan
VS
Finlandia

Typ: under 2,5 gola

Kazachstan już w środe rozegra drugie spotkanie pod rząd na własnym boisku. Tym razem Kazachowie podejmą w Ałmacie reprezentacje Finlandi. Po ostatniej serii spotkań obydwie jedenastki muszą być niezadowolone ze swoich rezultatów. Kazachstan przegrał mecz z Polską (0:1). Co ciekawe Kazachowie stworzyli kilka dogodnych sytuacji. Jednak nie byli w stanie ich wykorzystać. Z kolei Finlandia pojechała do Armenii. Gdzie tylko zremisowała bezbramkowo z Armenią. Wynik trzeba uznać za niespodzinakę. Finowie na starcie rozgrywek w grupie A byli rewelacją. Bez problemowo w pierwszej kolejce spotkań pokonali (3:1) w Bydgoszczy Polskę. W drugiej serii podjeli w Helsinkach reprezentację Portugalii. Tutaj miała miejsce kolejna niespodzianka. Remis (1:1) był bardzo dobrym rezultatem dla Finów. Jednak w ostatnim meczu reprezentacja Finlandii tylko zremisowała bezbramkowo. Widzimi, że dalekie podróże do Azji i warunki klimatyczne i strefowe źle wpływają na podopiecznych Roya Hodgsona. Myślę, że nie inaczej będzie w meczu z Kazachstanem, który gra bardzo dobrze jak na swoje możliwości. Największym sukcesem tej reprezentacji. Był bezbrakowo remis w Brukseli z reprezentacją Belgii. W drugiej serii spotkań podopieczni Arno Pijersa zremisowali (1:1) na wyjeździe z Azerbejdżanem a w ostatniej kolejce przegrali (0:1) z Polską. Odrazu widzimym, że ta drużyna jest zespołem typowo underowym. Kazachowie czekają na własnej połowie na przeciwnika i kiedy uda im się odebrać piłkę przeprowadzają bardzo szybkie kontry. Dość boleśnie o tym mogła się przekonać Polska w sobotę. Gdyby Dmitriy Byakov wykorzystał sytuacje z końcówki pierwszej połowy wynik meczu mógłby być zupełnie inny. W tym spotkaniu bardzo ciekawie będzie wyglądała rywalizacja między dwoma bramkarzami Jussi Jaaskelainenem i David Loria. Obaj piłkarze grają bardzo dobrze w tych eliminacjach i ciężko jest im strzelić gola. Myślę, że mogą oni odegrać bardzo kluczową rolę w tym meczu. Na sam koniec warto wspomnieć o nie korzystnych czynnikach, które mogą wpłynąć na ten mecz. Pierwsze to stan murawy rzeczywiście wygląda ona fatalnie. O czym mogliśmy się przekonać oglądająć transmisje z meczu Kazachstan-Polska. Następną dość ważną będzie zmiana strefy czasowej. Mecz, który zostanie rozegrany w środę będzie najprawdopodobnie bardzo podobny do meczu Kazachstan-Polska. Mało finezji i pięknej gry a dużo fauli i nie wymuszonych strat. Dlatego under wydaje mi się bardzo dobrą propozycją, którą polecam.

Pozdrawiam
Posted by: kfjatek

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 08/10/2006 19:31

Czy ktoś oglądał wczorajszy Grecji? Jak się prezentowali?
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 10:34

ja mysle o puszczeniu takich meczy na srode

1. Irlandia-Czechy 2 2.04
2. Islandia-Szwecja 2 1.45
3. Polska-Portugalia 2 2.15
4. Slowacja-Niemcy 2 1.86
5. Turcja-Moldawia 1 1.22
6. Malta-Wegry 2 1.35

Jakies opinie? glos konstruktywnej krytyki?

dzieki i pozdrawiam z zachodniego wybrzeza
Posted by: DJ SOSNA

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 10:35

Quote:

Myślę że będzie sukcesem jeśli przegramy mniej niż 0-4.
Pamiętacie mecz w Korei? Dziś Portugalia jest o wiele lepszym zespołem od tego z Korei i Japonii.




Bardzo mnie zaciekawiła twoja opinia - mógłbyś rozwinąc ta myśl?

Pozdr.
DJ
Posted by: moor6

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 12:28

mnie zainteresował kurs na spotkanie polska-portugalia

strzeli nie strzeli w sts-e.

Jak wiadomo poskim reprezentantom z trudem przychodzi strzelanie bramek.Zurawski bez formy ,drewno rasiak taz niczego wielkiego nie pokazał ,a i pozostali jakos nie potrafią nic zdziałać.

polska nie strzeli 2,40 6\10
Posted by: moor6

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 12:38

w profku :

Info Spotkanie .- tak nie
V31 Polska ....- 1.37 2.46
V32 Portugalia - 1.22 3.15
Posted by: Ticalion

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 13:24

Tylko dwa słowa odnośnie meczyku naszych "orłów" z Portugalią ... naprawde nie widze żadnych przesłanek byśmy w tym meczu mogli zdobyć chociaż punkt. Pomijam już wyszkolenie poszczególnych graczy (już widze jak Cristiano będzie się bawił z naszymi obrońcami:P) ... Portugalia jako 4 drużyna świata pokona nas gładko... Jakies głębsze analizy chyba zbędne - każdy z nas kibiców wie na co stać naszą repre i każdy wie ze w środę zagramy jak zwykle czyli słabo.

Podsumowując

Polska - Portugalia 2
Toto-Mix 2.25
Posted by: TTomi

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 13:40

Zaraz zrobi się masówka z Portugalii i dzięki temu nasi zdobędą punkt/punkty... Może to jakaś metoda na Portugalię...
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 13:45

hmmmm to moze i ja cos napisze od siebie na ten temat, choc sam meczu nie rusze.

Wszyscy typuja 2-ke, ciekawi mnie dlaczego to takie pewne zdarzenie po kursie ~2 z podatkiem, Portugalia wcale nie jest w wielkiej formie, co z tego, ze maja Ronaldo? A kto to niby jest? Jest niezly i na tym koniec, egoista nigdy nie bedzie wielkim pilkarzem, mecz z Kazachstanem nie byl wbrew pozorom taki zly, jak ktos by ogladal uwaznie to by dostrzegl, ze w II polowie Polacy mieli ok. 6-8 sytuacji conajmniej bardzo dobrych, obrona nie byla najlepiej zgrana, ale dajcie spokoj, w Kazachstanie latwo sie nie gra, dymy robi PZPN, dolacza sie Engel, tu bedzie mecz u siebie. Tak naprawde najbardziej chaotyczne bylo 15 minut po niezrozumialym zejsciu Lewandinho, w sumie to ja nie wiem co on ma grac, wirtuozem nie jest, ale od Sobola na oko obecnie 10x lepszy i w obronie i tym bardziej w ataku.

Portugalia na mundialu zajela 4. miejsce, trzeba przyznac, ze troche szczesliwie sie tam przecisnela, ale z kolei w 1/2 szczescie juz ich opuscilo, golym okiem widac, ze impreza odbija sie czkawka do dzis, remis u Finow, z Azerami wcale nie grali porywajaco, mozna sie powoli przyzwyczaic, ze w Polsce reprezentacja pilkarska jest uwazana za 11 najwiekszych rodakow-nieudacznikow, ale tak naprawde slepe obstawianie nienajmocniejszej Portugalii po kazdym kursie, tylko dlatego, ze mecz z Polakami jest glupota. Smolarek jest w barzdo dobrej formie, Rasiak tez gral calkiem dobrze, tylko ze nie wykorzystal kilku setek. Ale juz dawno nie widzialem Rasiaka, ktoremu pilka nie przeszkadzala, mam tylko nadzieje, ze nie zagra Blaszczykowski i Sobolewski, bo to sa 2 najslabsze ogniwa obecnie. Portugalia to obecnie tyle dobry, co egoistyczny Ronaldo, jak zwykle dobry Deco, niezly Carvalho i tyle. Nuno Gomes to zaden wielki grajek, DMC u Portugalow to niezli zawodnicy, ale zadni wirtuozi, Nani - malolat, ktory zaczyna kariere moze byc dla nas tyle niebezpieczny, co dla nich bezproduktywny. Slabiutki Nuno Valente, dzieki ktoremu moze byc najwiecej dla nas szans, a moze nawet i oslabienie dla nich no i niepewny bramkarz.

Co wiecej Portugalia to nie Anglia czy Szwecja, nie mamy ich syndromu i walke da rade nawiazac, powiem szczerze, ze nie wyobrazam sobie, ze mecz bedzie do 1 bramki.

Ale to Wasza kasa, Wasze typy, pozdro.

PS. Byl taki jeden, z ktorym sie spialem o mecz z Serbia, krzyczal ze zagra na Serbie, bo to pewniak, po meczu napisalem mu priva, po 2 miechach odpisal, ze na meczu wyszedl na +, bo zagral AH na Serbow. Oby teraz nie bylo tak samo, ze w czasie meczu beda rzygi na QC, a potem sie dowiemy, ze wszyscy grali Asiany, ujndery, overy, hcp na Polakow itd.

Ja biore piffko, ide do Multikina, w razie jak bedzie owczy ped na Por, to zagram na Polske po kursie ~4.

Ped juz jest, czekam na fajny kursik tam gdzie mam konto badz u ziemniaka
Posted by: Misquamacus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 13:49

to nie jest masowka tylko trzezwe spojrzenie na sprawe przed meczem z Szachtarem tez było pieprzenie o masowce a kurs na necie był 2.6 i kto wział ten był zadowolony. Nasi dostali po dupie od Finlandii i wymordowali wygrana z Kazachami wiec nie wiem jakim cudem maja zremisowac czy wygrac z Portugalia. Wiadomo, że w piłce rózne cuda sie zdarzały i zdarzac będa ale porównywanie Serbii (która zbierała wieksze baty od nas na MS) do Portugalii uwazam za duze nieporozumienie dla mnie osobiscie x2 10/10, wygrana Portugalii 8.5/10. Kurs 2.1 na sportingbecie juz długo tak wielki nie bedzie wiec .......
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:03

Quote:

hmmmm to moze i ja cos napisze od siebie na ten temat, choc sam meczu nie rusze.

/...dalej ,w tym samym poście/

Ja biore piffko, ide do Multikina, w razie jak bedzie owczy ped na Por, to zagram na Polske po kursie ~4.

Ped juz jest, czekam na fajny kursik tam gdzie mam konto badz u ziemniaka




To jest standardowy przykład ,jak user ,pod wpływem własnej analizy i owczego pedu ,zdecydował się jednak zagrac

Nawiasem mówiąc ,to nazywanie "owczym pędem" tego ,że ludzie stawiają kasę na lepszy zespół po kosmicznie wysokim kursie jest....no czym ? krecią robotą ?

OK ,dodajmy pedu ,to juz będzie ....popęd

Polska - Portugalia 2

albo
Posted by: Stoin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:06

Quote:

Portugalia to obecnie tyle dobry, co egoistyczny Ronaldo, jak zwykle dobry Deco, niezly Carvalho i tyle.




Szkoda że zapomniałeś o takich grajkach jak: Miguel Costinha Maniche czy Simao że nie wspomne o rezerwoym Tiago Petit i Caneirze Wszyscy Ci zawodnicy nawet jeśli nie są w jakiejś wyjatkowo dobrej formie biją na głowe naszych nieudaczników.Nuno Valente byc moze i słaby ale z pewnością poradzi sobie z przesłabym Żurawskim czy z Rasiakiem który NAPEWNO nie będzie mial tylu sytuacji co z Kazachstanem.

Piszesz ze Polska miala 6-8 sytuacji w II połowie...zgoda ale co z tego ? Rasiak nie potrafi trafić do bramki z 3 metrów swoim pustym łbem, Grzelak szuka kwadratowych jaj zamiast zamknąc oczy i uderzyć w kierunku dalszego słupka, ktoś tam zamiast dograć do pustaka mając do wyboru 3 !!! zawdoników stojących przed pustą bramką woli sam strzelić w bramkarza...z tego trzeba się cieszyć ? Tragedia z komedią.Z Portugalią będziemy miec 3-4 sytuacje które trzeba wykorzystać...niby jak skoro razimy taką nieskutecznością.

Rozumiem że będziesz stawiał na Polaków 1 albo 1x ale nie możesz pisać że Portugalia to tylko Ronaldo Deco i Carvalho !
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:17

zecydowanie owczy ped to jest argument do gry, jakbys troche sie bawil w bukmacherke nie pod wplywem swojej wszechwiedzy a zmian kursow, to bys wiedzial, ze takie granie jest krotko mowiac oplacalne. A swoje idiotyczne ironio-zarty wsadzaj w inne tematy, bo tu zbytnio poziom obnizasz.

I tak najlepiej wygladaja opcje strzeli/nie strzeli jak to zwykle bywa w elim., kursy calkiem fajne.

Na srode warto chyba sie zastanowic nad: Lux, Arm, Alb, Wyspiarze Owczarze, Aze i Est.

Wszystkie te zdarzenia mozna spotkac w ofercie StS-u, zaczne od konca, Estonia gra z Ruskimi, ktorych trenuje Hiddink, a wiec to juz jest wystarczajac rekomendacja, bo jak wiemy Holender z przecietnych grajkow potrafi zrobic dobra defensywnie grajaca ekipe, a w Rosji niezlych grajkow nie brakuje. Owczarze z Zabojadami, ciezko w ogole tu cokolwiek o tym meczu pisac, bo to, ze do 0 to chyba jasniejsze od slonca.
Albania gra z Holendrami, ktorzy od poczatku nie zachwycaja, wydaje sie, ze Marco to nie jest wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu, ale to chyba nie nasz problem, mimo wszystko maja wystarczajaco mocna defensywe, zeby przecietnym Albanczykom nia dac dojsc do glosu. Azerowie z Belgia, nasza grupa na razie wyroznia sie underami, slabe ekipy wszezie graja tak samo, czyli jak najdluzej utrzymac 0:0, tu bedzie podobnie, poza tym tyly Belgow lacznie z bramkarzem sa raczej ich mocniejsza strona. Luksemburg u siebie z Bulgaria tez raczej krzywdy gosciom nie zrobi, mimo, ze na razie wyniki calkiem przyzwoite notowal (w porownaniu do Andory i SM,a z nimi ich trzeba porownywac), Armenia jedzie do Serbii, Serbia jak to ma w zwyczaju ma calkiem fajna obrone (z przerwa na Mundial ), Armenia to z kolei zespol z roku na rok slabszy, coraz blizej im do Azerow, Kazachow, a coraz dalej od sredniakow europejskich.
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:20

Quote:

Quote:

Portugalia to obecnie tyle dobry, co egoistyczny Ronaldo, jak zwykle dobry Deco, niezly Carvalho i tyle.




Szkoda że zapomniałeś o takich grajkach jak: Miguel Costinha Maniche czy Simao że nie wspomne o rezerwoym Tiago Petit i Caneirze






Chciałbym dożyc chwili ,gdy w polskiej reprezentacji będa grać takie "cieniasy"
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:24

Quote:



Szkoda że zapomniałeś o takich grajkach jak: Miguel Costinha Maniche czy Simao że nie wspomne o rezerwoym Tiago Petit i Caneirze




Opisalem DMC, czyli prawdopodobnie Maniche'a i Costinhe, Miguel byl znakomity na Mundialu, ale teraz na razie sie niczym nie wyroznia. Simao to zaden grajek, wieczny niespelniony. Ofensywnie oni sie opieraja na Deco i Ronaldo, w defensywie na R. Carvalho, reszta jest tylko dodatkiem, napastnika dobrego nie maja juz dlugo...od x czasu maja problemy ze strzelaniem bramek i stwarzaniem sobie sytuacji.

Widze, ze sporo moj post wywolal kontrowersji...trudno.

Nuno Valente nie bedzie gral z Rasiakiem czy Zurawskim, on bedzie gral ze skrzydlowymi i bocznymi obroncami i z nimi bedzie mial problem.
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:34

jakies opinie co do innych meczy? nie tylko portugalia bedzie grac
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:34

Quote:


Widze, ze sporo moj post wywolal kontrowersji...trudno.
.




Bardzo dobrze ,że pojawił się post ,w którym ktoś wyraził inne zdanie niż wszyscy.

To nie "Polityka" ,gdzie wszyscy zgadzają się ze sobą ,a będzie nadal tak jak jest

Mnie Twój post akurat utwierdził w graniu "dwójki" ,kogoś może schłodził ,kogoś być może zainspirował do spróbowania postawienia 1X.

Post jest kontrowersyjny ?

...tak jak i predykcja na Polskę
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:41

co myslicie o meczu czechow i niemcow?
Posted by: Patricu$

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 14:53

...no własnie chciałem poruszyc w/w temat ,gdyz POlaków nie ruszam z tego wzgledu ,ze w piatek w gazecie "SPORT" wygrałem bilet na mecz z PORTUGALIA (szarpeli sie na 60zł) a nie mam zamiaru sie dodatkowo stresowac tylko dobrze bawic ,ktokolwiek by strzelał wracajac do tematu uwazam ,ze najlepszym typem na srodowa batalie z bookami jest spotkanie SŁOWACJA - NIEMCY TYP: over 2,5 1,75 !!! Obie druzyny sporo strzelaja i jestem przekonany ,ze uda im sie trafic choc raz do Bramki Niemców - co z kolei spowoduje ,ze Nasi zachodni sasiedzi strzela conajmniej 2 a over stanie sie faktem!!! Do składu wraca KLOSE i Ballack (nie grali z Gruzja) a festival strzelecki stanie sie faktem

typ: 1-3
Posted by: aker

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 15:05

Quote:

...no własnie chciałem poruszyc w/w temat ,gdyz POlaków nie ruszam z tego wzgledu ,ze w piatek w gazecie "SPORT" wygrałem bilet na mecz z PORTUGALIA (szarpeli sie na 60zł) a nie mam zamiaru sie dodatkowo stresowac tylko dobrze bawic ,ktokolwiek by strzelał wracajac do tematu uwazam ,ze najlepszym typem na srodowa batalie z bookami jest spotkanie SŁOWACJA - NIEMCY TYP: over 2,5 1,75 !!! Obie druzyny sporo strzelaja i jestem przekonany ,ze uda im sie trafic choc raz do Bramki Niemców - co z kolei spowoduje ,ze Nasi zachodni sasiedzi strzela conajmniej 2 a over stanie sie faktem!!! Do składu wraca KLOSE i Ballack (nie grali z Gruzja) a festival strzelecki stanie sie faktem

typ: 1-3




Sorki ze sie wtrące ale druga bramke Gruzji strzelił Ballack
Posted by: iftyka

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 15:18

jeżeli chodzi o merytoryczną dyskusje to przed chwilą teleexpres podał ze nasi kopacze będą się dopalać w piramidzie.Mając taki przeciek można smiało na naszych, większą kasę.
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 15:28

Quote:

jeżeli chodzi o merytoryczną dyskusje to przed chwilą teleexpres podał ze nasi kopacze będą się dopalać w piramidzie.Mając taki przeciek można smiało na naszych, większą kasę.





gratuluje samopoczucia
Posted by: iftyka

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 15:41

Quote:

Quote:

jeżeli chodzi o merytoryczną dyskusje to przed chwilą teleexpres podał ze nasi kopacze będą się dopalać w piramidzie.Mając taki przeciek można smiało na naszych, większą kasę.





gratuluje samopoczucia


pozostało mi tylko samopoczucie .....zdołowany jestem maeczem angolii.pytałem o komentarze na temat tego meczu bo nie mogłem śledzić na bierząco.bedę wdzięczny za cokolwiek w tym temacie
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 15:51

Quote:

Quote:

Quote:

jeżeli chodzi o merytoryczną dyskusje to przed chwilą teleexpres podał ze nasi kopacze będą się dopalać w piramidzie.Mając taki przeciek można smiało na naszych, większą kasę.





gratuluje samopoczucia


pozostało mi tylko samopoczucie .....zdołowany jestem maeczem angolii.pytałem o komentarze na temat tego meczu bo nie mogłem śledzić na bierząco.bedę wdzięczny za cokolwiek w tym temacie



tu masz wszystko, minuta po minucie, z tego co wiem to anglicy po niezlym meczu dowiezli szczesliwy remis do konca

The match is under way.
1' Naumoski (F.Y.R. Macedonia) commits a foul after challenging Crouch (England).
1' Carrick (England) gives away a free-kick following a challenge on A. Mitreski (F.Y.R. Macedonia).
4' Lampard (England) takes the corner.
5' Lampard (England) has a shot blocked.
12' Maznov (F.Y.R. Macedonia) fouls.
15' Rooney (England) commits a foul after challenging Naumoski (F.Y.R. Macedonia).
19' Naumoski (F.Y.R. Macedonia) gives away a free-kick following a challenge on King (England).
21' I. Mitreski (F.Y.R. Macedonia) fouls.
23' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
25' V. Lazarevski (F.Y.R. Macedonia) delivers the corner.
25' I. Mitreski (F.Y.R. Macedonia) misses the target.
27' Naumoski (F.Y.R. Macedonia) is flagged for offside.
27' Rooney (England) is adjudged to be in an offside position.
32' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
33' A. Mitreski (F.Y.R. Macedonia) commits a foul after challenging Lampard (England).
33' Petrov (F.Y.R. Macedonia) is flagged for offside.
35' Crouch (England) gives away a free-kick following a challenge on Noveski (F.Y.R. Macedonia).
37' Petrov (F.Y.R. Macedonia) misses the target.
38' G. Neville (England) fouls.
38' Robinson (England) makes a save.
39' Pandev (F.Y.R. Macedonia) takes the corner.
40' Naumoski (F.Y.R. Macedonia) commits a foul after challenging G. Neville (England).
44' G. Neville (England) gives away a free-kick following a challenge on Naumoski (F.Y.R. Macedonia).
45' Robinson (England) makes a save.
45' Stojkov (in) - Naumoski (out) (F.Y.R. Macedonia)
45'+1' Maznov (F.Y.R. Macedonia) misses the target.
The referee blows for half-time.
The second half begins.
47' Petrov (F.Y.R. Macedonia) fouls.
47' Petrov (F.Y.R. Macedonia) is cautioned by the referee.
47' Lampard (England) has an effort on goal.
48' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
48' Lampard (England) delivers the corner.
48' Downing (England) has an effort on goal.
48' Sedloski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
49' Gerrard (England) commits a foul after challenging Pandev (F.Y.R. Macedonia).
49' Gerrard (England) is shown a yellow card.
51' Gerrard (England) misses the target.
52' A. Mitreski (F.Y.R. Macedonia) is adjudged to be in an offside position.
54' V. Lazarevski (F.Y.R. Macedonia) takes the corner.
54' A. Mitreski (F.Y.R. Macedonia) misses the target.
55' V. Lazarevski (F.Y.R. Macedonia) gives away a free-kick following a challenge on Downing (England).
56' Stojkov (F.Y.R. Macedonia) has an effort on goal.
56' Robinson (England) makes a save.
56' V. Lazarevski (F.Y.R. Macedonia) delivers the corner.
56' Sumulikoski (F.Y.R. Macedonia) fouls.
58' Crouch (England) has an effort on goal.
58' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
58' G. Neville (England) misses the target.
58' Maznov (F.Y.R. Macedonia) handles the ball.
60' I. Mitreski (F.Y.R. Macedonia) commits a foul after challenging Crouch (England).
61' Gerrard (England) misses the target.
63' Sumulikoski (F.Y.R. Macedonia) is flagged for offside.
64' Crouch (England) misses the target.
66' Rooney (England) has an effort on goal.
66' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
66' Downing (England) takes the corner.
68' A. Mitreski (F.Y.R. Macedonia) gives away a free-kick following a challenge on A. Cole (England).
70' Petrov (F.Y.R. Macedonia) fouls.
70' Wright-Phillips (in) - Downing (out) (England)
71' Wright-Phillips (England) has an effort on goal.
71' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
72' Noveski (F.Y.R. Macedonia) has an effort on goal.
72' A. Cole (England) makes a save.
72' Wright-Phillips (England) commits a foul after challenging Sumulikoski (F.Y.R. Macedonia).
74' Pandev (F.Y.R. Macedonia) is adjudged to be in an offside position.
74' Defoe (in) - Rooney (out) (England)
75' V. Lazarevski (F.Y.R. Macedonia) gives away a free-kick following a challenge on Wright-Phillips (England).
81' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
81' Lampard (England) misses the target.
82' Maznov (F.Y.R. Macedonia) fouls.
82' Crouch (England) misses the target.
83' Tasevski (in) - Pandev (out) (F.Y.R. Macedonia)
84' Maznov (F.Y.R. Macedonia) has an effort on goal.
84' Robinson (England) makes a save.
84' Sedloski (F.Y.R. Macedonia) commits a foul after challenging Crouch (England).
85' Gerrard (England) hits the crossbar.
85' Sumulikoski (F.Y.R. Macedonia) gives away a free-kick following a challenge on Carrick (England).
86' Defoe (England) has an effort on goal.
86' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
86' Sumulikoski (F.Y.R. Macedonia) fouls.
88' Maznov (F.Y.R. Macedonia) commits a foul after challenging Lampard (England).
89' Crouch (England) has an effort on goal.
89' Nikolovski (F.Y.R. Macedonia) makes a save.
89' Lampard (England) delivers the corner.
90'+1' Crouch (England) gives away a free-kick following a challenge on A. Mitreski (F.Y.R. Macedonia).
90'+2' Crouch (England) misses the target.
The final whistle is blown.

cytaty za uefa.com
Posted by: jappa

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 16:15

hej,a co sądzicie o Czechach?W Milenium widzę staweczkę 2,20,jest bardzo apetyczna niepowiem ,chyba skuszę się za 100 zeta..Czekam na opinie pozdro
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 16:21

Quote:

hej,a co sądzicie o Czechach?W Milenium widzę staweczkę 2,20,jest bardzo apetyczna niepowiem ,chyba skuszę się za 100 zeta..Czekam na opinie pozdro




ja tez ich gram za 100 chce dolozyc jeszcze szwedow, niemcow, portugalie
Posted by: wHiTe_StAr

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 16:37

Ostatni weekend średnio udany,przede wszystkim przez Irlandczyków i Anglików.Patrząc na środowe pary nie widze za dużo ciekawych pozycji więc stawki dużo mniejsze.
Wciąz nie może do mnie dojśc jak taka drużyna mogła dostać takie baty od Cypryjczyków,teraz gdzieś czytamn info o 6 nieobecnych w najbliższym meczu,a że Czechy prezentują dużo lepszy poziom od sobotnich rywali to myśle że kurs 2.1 nie jest złym rozwiązaniem.
Co do mjeczu Polaków to niby wszzystko jasne,powinniśmy dostać baty jak sie patrzy,forma nie napawa optymizmem.Jednak ja tego nie zagram z dwóch powodów 1.przeciwko Polakom nie gram a pkt 2. to przeczucie
Pewnie ta argumentacja pociągnie za mną tłumy i wszyscy sie rzucą na 1X.... ja zagram za małą stawke,tuż przed meczem jak kursy pójdą ostro w góe w co nie wątpie.
Mam zamiar jutro sie przyjrzeć bliżej paru meczom ale na razie naprawde nic nie "czuje",ale mam nadzieje że jutro spojrze innym okiem i złoże jakiś ładny kupon,a może pare analiz na forum mi w tym pomoże,ale póki co widze że oprócz meczu Polaków to nic nie gracie
Posted by: DJ SOSNA

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 16:53

http://video.google.com/videoplay?docid=-1531044397332590652&q=Rasiak

Mając tak grajacych napastników w składzie nie możemy mówic że jesteśmy bez szans
Gdyby ktoś nie wiedział to ten "Big Man" nad którym zachwyca sie komentator SkySports to nasz kochany Rasiak

Wygląda na to że to nie Rasiak jest za słaby na Reprezentację ale Reprezentacja dla niego (a ściślej mówiąc kolejni jej trenerzy którzy nie potrafią wykrzesać z niego tego co najlepsze!). Przypominam że w tym sezonie nasz napastnik przewodzi obecnie klasyfikacji najlepszych strzelców angielskiej Championship League.

UWAGA!
W powyższych słowach nie ma kszty ironii
Posted by: Patricu$

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 16:55

...tym lepiej ,ze i on ma strzelecka moc - Dziekuje za poprawke i sorry za zmyłke ;]
Posted by: kfjatek

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 16:56

Tak na 1 rzut oka z Profa:

-Andora, Luxemburg, Liechtenstain - NIE strzeli (kolejno 1,66 ; 1.45 ; 1.45).

Wszystkie wymienione ekipy to oczywiście outsiderzy. Często gram tego typu picki i raczej się nie zawodzę. (np. ostatnio W.Owcze nie strzelą po 1.7 weszło bez problemowo). Wiadomo że takie typy nie za dużą stawkę bo ..strzał życia, kiks, błąd sędziego itp. i bramka może paść. Ale wg mnie warto.

- Polska NIE strzeli 2.46

Tu zachęcił mnie kurs. Nasi mają problemy ze strzelaniem goli, Portugalia ma poukładaną gre w tyłach. Wg mnie grzech nie spróbować. Stałe fragmenty też u nas słabo wyglądają. Nie ukrywam że gram też singla na gości. Polacy co prawda będą mogli grać swoje (nie będą musieli atakować, prowadzić gry), ale Portugalia to za wysokie progi.

- BiH-Grecja X2 1.24

BiH kadrowo potęgą nie jest. Porażka 1:4 (sic) u siebie z Węgrami, o niczym dobrym nie świadczą. 2 gole Malta nawet im wsunęła. Ostatni mecz to remis 2:2 z Mołdawią.
Grecy 2*po 1:0 i komplet punktów. Porażki Greków nie biorę pod uwagę i typ wrzucam do swojego combo na środę. (Portugalia X2, Grecja X2, Francja h0:1 1, Włochy X2, Dania 2, Bułgaria 2 - to zresztą mój główny kupon na środę, za dużą stawkę).
Posted by: iftyka

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 16:57

ciekawa akcja naszej drużyny http://www.bigfun.be/Crap/Wife+needs+attention+during+Worldcup!.htm
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 17:03

Quote:

Tak na 1 rzut oka z Profa:

-Andora, Luxemburg, Liechtenstain - NIE strzeli (kolejno 1,66 ; 1.45 ; 1.45).

Wszystkie wymienione ekipy to oczywiście outsiderzy. Często gram tego typu picki i raczej się nie zawodzę. (np. ostatnio W.Owcze nie strzelą po 1.7 weszło bez problemowo). Wiadomo że takie typy nie za dużą stawkę bo ..strzał życia, kiks, błąd sędziego itp. i bramka może paść. Ale wg mnie warto.

- Polska NIE strzeli 2.46

Tu zachęcił mnie kurs. Nasi mają problemy ze strzelaniem goli, Portugalia ma poukładaną gre w tyłach. Wg mnie grzech nie spróbować. Stałe fragmenty też u nas słabo wyglądają. Nie ukrywam że gram też singla na gości. Polacy co prawda będą mogli grać swoje (nie będą musieli atakować, prowadzić gry), ale Portugalia to za wysokie progi.

- BiH-Grecja X2 1.24

BiH kadrowo potęgą nie jest. Porażka 1:4 (sic) u siebie z Węgrami, o niczym dobrym nie świadczą. 2 gole Malta nawet im wsunęła. Ostatni mecz to remis 2:2 z Mołdawią.
Grecy 2*po 1:0 i komplet punktów. Porażki Greków nie biorę pod uwagę i typ wrzucam do swojego combo na środę. (Portugalia X2, Grecja X2, Francja h0:1 1, Włochy X2, Dania 2, Bułgaria 2 - to zresztą mój główny kupon na środę, za dużą stawkę).




czyli nie ruszasz ani niemcow ani szwedow ani czechow
Posted by: Ticalion

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 17:12

Tak patrze na zakłady Strzeli-Niestrzeli i chyba zagram tez że Kazachstan nie strzeli Finom gola ... 1.9 w TotoMixie a po tym co pokazali Kazachowie w meczu z Polska to jakos tak nabieram przekonania żeby to zagrać ... ale jeszcze przemyśle :P
Posted by: pescar

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 17:32

Quote:

:

Wygląda na to że to nie Rasiak jest za słaby na Reprezentację ale Reprezentacja dla niego (a ściślej mówiąc kolejni jej trenerzy którzy nie potrafią wykrzesać z niego tego co najlepsze!).




Za dużo krytyki na niego spadło by teraz mógł grać w kadrze na luzie tak jak w klubie. Bo nie można mówić, ze z Kazachstanem nie miał idealnych piłek tylko z 5 metrów bez obrońcy strzelił obok bramki. Dlategu uważam, ze Rasiak w kadrze już nic wielkiego nie osiągni. Marnuje w kadrze dobre sytuacje, które w klubie strzela z zamkniętymi oczami. I Rasiak pretensje może mieć do Janasa, który stawiał na niego gdy ten był bez formy, klubu i stał się wtedy pośmiewiskiem sporej liczby kibiców.
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 17:55

Moze problem tkwi w tym ze na wyspach cala druzyna gra na Rasiaka??
Ja juz sam nie wiem co o nim myslec, w Reprezentacji drewniak typowy (dopasowuje sie do reszty??), a w kulubie w ktorym go doceniaja i stawiaja na niego strzela jak na zawaloanie, biorac pod uwage fakt ze nawet II angielska prezentuje calkiem wysoki poziom to cos w tym musi byc i gdzies jakos pewnie da sie wykrzesac z niego jego atuty.
Jednak w naszej druzynie ten koles niespecjalnie ma czego szukac, nikt grac na niego nie bedzie, przez kibicow jest szydzony niemilosiernie i to musi miec wplyw na jego postawe, trenerzy na sile chca zrobic z niego walczaka i sprinterea, a on najzwyczjaniej w swiecie nie ma takich predyspozycji.

Co do srodowego meczu, nie zamierzam nawet ogladac, w srode sam gram i raczej nie odpuszcze trnenigu dla ogladania jak Portugalia wkreca w ziemie naszych wirtuozow pilki kopanej.
Zgrubsza rok temu zostalbym w domu zeby obejzec mecz majac nadzieje na niezle widowisko i dobry wynik, w swietle postawy naszych kopaczy wybieram troche potu i bolace nogi na wieczor

Nie zmienia to faktu ze odszczekam na jeden wieczor kopaczy i wirtuozow jesli uda im sie osiagnac dobry wynik po niezlym meczu, watpie w to bardzo ale takie male zastrzezenie gdyby cos...jakis wielki fart, sprzyjajcy sedzia, pilka lecaca wszedzie tylko nie do naszej bramki, gradobicie, potop i tym podobne;)
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 18:00

juz chyba kazdy cos napisal o meczu polakow, ustalmy jedno, malo kto mysli ze wywalczymy punkt, wiec czy moglibysmy zaczac cos analizowac z innych meczy? naprawde mistrzostwa europy to nie Polska kontra reszta swiata, wiec zostawmy biednego Rasiaka i reszte i porozmawiajmy o innych meczach.
Posted by: rene

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 18:45

Quote:

juz chyba kazdy cos napisal o meczu polakow, ustalmy jedno, malo kto mysli ze wywalczymy punkt, wiec czy moglibysmy zaczac cos analizowac z innych meczy? naprawde mistrzostwa europy to nie Polska kontra reszta swiata, wiec zostawmy biednego Rasiaka i reszte i porozmawiajmy o innych meczach.



Wskaż samemu inne spotkania i napisz coś od siebie, zamiast czekać na innych ( bez urazy )
W niektórych spotkaniach faworytów wskazać nietrudno, ale kursy są tam niskie. Wyłowic cos ciekawego nie jest łatwo, choc ja akurat zastanawiam się nad dwoma meczami, gdzie kursy są co najmniej zachęcajace. Na razie o tym nie piszę, bo jeszcze nie wiem, czy zagram.
W calym tym środowym zestawie mecz Polski wydaje się bardzo interesujacy, bo kurs na Portugalczyków jest dobry, a zbyt wielu atutów po stronie naszych trudno sie dopatrzyć. poza wlasnym boiskiem. Stąd chyba wynika tak duza ilość wypowiedzi
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 18:58

ja wybralem spotkania, ale jak to zwykle bywa szuka sie potwierdzenia u innych, niewiem czy beda wymagaly komentarzy, a wszystkie sa po dobrych kursach

czesi kurs 2.04
portugalia 2.15
szwecja 1.45
niemcy 1.86

zastanawiam sie nad

rosja 1.2
wegry 1.35
turcja 1.22
wlochy 1.37
Posted by: pettersen

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 19:03

Witam, proponuje zagrać azjana w GB na portugalię, wtedy za remis dostaniemy zwrot połowy stawki
myslę, że po kursie 1.75 jak najbardziej opłacalne zawsze to grają polacy a jak wiemy po nich można się wszystkiego spodziewać

reasumując
mój typ:
Polska-Portugalia 1/4:0 2 @1.75
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 19:26

Quote:

ja mysle o puszczeniu takich meczy na srode

1. Irlandia-Czechy 2 2.04
2. Islandia-Szwecja 2 1.45
3. Polska-Portugalia 2 2.15
4. Slowacja-Niemcy 2 1.86
5. Turcja-Moldawia 1 1.22
6. Malta-Wegry 2 1.35

Jakies opinie? glos konstruktywnej krytyki?

dzieki i pozdrawiam z zachodniego wybrzeza




Ile jeszcze takich postow??
Litosci

rene juz Ci ladnie napisal, zapropounuj cos samemu, uzasadnij wtedy bedzie o czym dyskutowac.
Posted by: timeek

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 19:30

mecz Polski z portugalia dreczy bardzo...

Ogladlem miesiac temu mecz Finlandia - Portugalia, mialem postawiona duza kase na Portugalie w tym meczu w dublu z innym meczem....i wyszla kicha bo:

- Portugalczycy grali nerwowo i od 35 min. po czerwoenj kartce grali w 10

- po sterzeleniu gola na 1:1 zupelnie byli zadowoleni z remisu na wyjezdzie

- trener Scolari, gral jednym napastnikiem przy stanie 1:1 jakby nie chac za wszelka cene wygrac !!!!!

- Finlandia grala slabo a mimo to nie przegrala, nie sadze zebysmy byli slabsi pilkarsko od Finow jednak


- wiec teraz wypada mi zagrac progresja drugi stopien na Win Portugali, wiec ????...eh
Posted by: Dziabor

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 19:36

Bośnia - Grecja
Chodzila mi w sobote po glowie porazka Grekow (niestety wygrali 1:0 z Norwegami) tak teraz po glowie chodzi mi znowu Grecja... ale tym razem czysty remisik
Wydaje mi sie ze za ladnie by to wygladalo gdyby Grecy zdobyli 6 pkt w tych meczach!! Bośnia u siebie mysle nie bedzie sie bac grac otwartej pilki, tym bardziej po ostatnim remisie z Moldawia gdzie ze stanu 2:0 wyciagneli na 2:2, mysle ze to spaja druzyne i napewno morale sa lepsze choc wiadomo ze byly by lepsze gdyby wygrali, Bosnia teraz czeka kilka meczow z trudniejszymi rywalami niz Moldawia, na poczatek Grecja, potem Norwegia na wyjezdzie, i Turcja u siebie, nie wiem tak jakos mi chodzi remis po glowie

Bośnia - Grecja
Typ: Remis
Posted by: z nowej huty

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 19:38

Ja zagrałem na portugalie czystą 2 ponieważ gra Polaków nie ukrywajmy ale pozostawia wiele do życzenia i jakoś nie licze na to że nagle w środe zagrają dobry mecz z silnymi portugalczykami i wywalczą chodźby 1 punkt.Następnie Czechy ładny kurs grają dobrze jak do tej pory i co najważniejsze wygrywaja więc nie widze w tym meczu nic innego jak zwycięstwo 3 koron.Kolejny mecz to Malta-Węgry .Węgry nie grają rewelacyjnie 3 mecze 3 punkty ale myśle że sobie poradzą że słabiutką maltą.I ostatni mecz jaki grałem na środe to gruzja-włochy chodź napewno nie będzie to łatwy mecz dla Włochów to myśle że wywiozą z Tibilisi 3 punkty


Polska-Portugalia 2 2,20
Irlandia-Czechy 2 2,20
Malta-Węgry 2 1,40
Gruzja-Włochy 2 1.40

stawka : 100zł
kurs ogólny : 8.53
zakładana wygrana : 853zł

pozdrawiam i życze wysokich wygranych
Posted by: wHiTe_StAr

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 19:52

Jak ostatnio życie pokazało ci faworyci po 1.10 czy 1.30 też zawodzą,no ale popatrzmy.
Rosja - Estonia- 2 pkt w 2óch meczach u siebie,kto sie tego spodziewał po drużynie Hiddinka,mecz z gatunku "trzeba wygrać".Motywacja + róznica 2-óch klas między tymi dwoma zespołami=łatwe zwycięstwo gospodarzy ? jak dla mnie tak
Malta - Węgry ,grupa C piekielnie wyrównana,5 zespołów będzie walczyło o przepustke do Austrii i Szwajcarii ,podejrzewam, do ostatnich meczów.Chociaż ewentualna strata punktów bardzo skomplikuje im sprawe.Malta to jednak 4 liga europejska,i chyba tylko cud może sprawić by wywalczyli punkt.Bośniacy strzelili n
a tym terenie 5 bramek,być może i Węgrzy nie będą gorsi.
no i Szwedzi ,nie lubie tej drużyny,nie lubie na nią stawiać,ale kurs mimo wszystko chyba za wysoki,1.52.Islandia też dziwna drużyna,3-0 z Irlandią płn,0-4 z Łotwą.W Szwecji troche osłabień,nie wiadomo co z Ljunbergiem,jakkolwiek typ grany troche na czuja.
Podoba mi sie też under w Bośni ale to jeszcze do przemyślenia.
Tak po prawdzie to nie czuje przekonania do tej kolejki,ale za to w poprzedniej czułem aż za wielkie do wielu swoich typów i średnio sie to skończyło,więc może teraz na odwrót będzie..?
Posted by: Ticalion

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 20:27

Walia - Cypr

Hmmm :P ... To tak bardziej dla ryzykantów ... bo niby dlaczego drużyna Cypru nie może pokusić się o urwanie punktów Walii ? Oglądając mecz Walia - Słowacja (1:5) nie mogłem uwierzyć w to co widze :P

X2 1.95
2 4.95

Myśle że można pokombinować z tym meczem !
Posted by: uiopek86

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 20:35

heja! mysle, ze jesli chodzi o 1x2 to juz chyba wszystko zostalo napisane, bo w koncu nic wiecej o tych 22 meczach sie napisac chyba nie da, bo w nieskonczonosc w koncu mozna pisac o Czechach, Portugalii, Szwecji itp. Moze porozmawiajmy cos wiecej teraz o LB oraz strzeli/nie strzeli.

Napisze moze cos od siebie :
Slowacja - Niemcy over 2.5 - Slowacja w ost. meczu 5 bramek, swietna skutecznosc, a do Niemiec wraca Klose i wg mnie tez napewno cos strzela
Gruzja - Wlochy under 2.5 - Gruzja nie jest chlopcem do bicia i mysle ze Wlosi wygraja ale jak to we wloskim futbolu 1:0, moze 2:0 i trzymanie wyniku,
Kazachstan - Finlandia under 2.5 - po tym co Kazachstan pokazal w ofensywie w meczu z Polakami, ktorzy w obronie za pewnie nie grali niestety, mysle ze nie strzela bramki Finom, a i Finlandia 3 bramek raczej nie strzeli
Chorwacja - Anglia under 2.5 - Anglia nie mogla strzelic bramki Macedonii, to mysle ze i Chorwacji nie nastrzelaja zbyt duzo, a Chorwacja mimo, ze ost swietna skutecznosc, dobra gra napastnikow, ale jednak Anglia swietna w obronie i mysle, ze ten mecz skonczy sie wynikiem 0:0 lub 0:1

Co do strzeli/nie strzeli to z wiekszych kursow widzialbym Islandia nie strzeli - skoro nie mogli strzelic chociazby 1 bramki Łotyszom, tracac 4, to wydaje mi sie prawie nie mozliwe, ze strzela swietnej ost druzynie Szwecji
Kazachstan nie strzeli - jak juz pisalem wyzej, w meczu z Polakami Kazachstan nie gral za duzo w ofensywie i mysle, ze Finom rowniez nie strzela
Gruzja nie strzeli - Ile i czy w ogole strzela Wlosi ciezko powiedziec, natomiast mysle ze bramki nie straca
Polska nie strzeli - po takim kursie mozna sprobowac, Zuraw bez formy, Rasiak w reprezentacji gra jak gra niestety, w srodku pomocy pewnie Lewandowski - Sobolewski, czyli para malo ofensywna, a Smolarka po obejrzeniu meczu z Kazachami, w ktorym byl raczej nalepszym Polakiem, Scolari skutecznie wylaczy z gry, znaczy nie sam Scolari tylko jego obroncy oczywiscie
No i mozna oczywiscie jeszcze sprobowac wybrac cos z Estonia, Albania, Luxemburg, Lichtenstein, Andora - kursy niestety nie porazaja. ale wejsc powinno

Z gory ths za opinie
Posted by: kris_nh

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 20:36

Czy wy naprawde sie ludzicie i myslicie ze polska nie przegra z Portugalia? Stawianie przeciw Polakom to czysty pieniadz i teraz tez tak bedzie tylko zastanawiam sie za jaka kwote zagrac na Portugalczykow .....
Posted by: bolo_lacznik

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 20:40

Quote:

Czy wy naprawde sie ludzicie i myslicie ze polska nie przegra z Portugalia? Stawianie przeciw Polakom to czysty pieniadz i teraz tez tak bedzie tylko zastanawiam sie za jaka kwote zagrac na Portugalczykow .....


Tak , 99% userow w tym temacie (polskignom -wyjatek ) wierzy w wygrana naszych orłów .
Posted by: aker

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 20:42

Nawiazujac do meczu Polska-Portugalia to tez byłem przekonany na 90% do zagrania ostro dwójki.
Jednak troszke zbiła mnie z tropu wypowiedz Scolariego który stwierdził ze w meczach z Azerami i Polska zadowolą go cztery punkty.
Obawiam sie ze moze byc scenariusz podobny do meczu w Finlandii gdzie goscie zadowoleni z remisu nie forsowali zbytnio tempa i bramki gospodarzy.
Posted by: Ticalion

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 21:08

a piłka jest jedna a bramki są dwie ...
Posted by: Stoin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 21:21

Quote:

Czy wy naprawde sie ludzicie i myslicie ze polska nie przegra z Portugalia? Stawianie przeciw Polakom to czysty pieniadz i teraz tez tak bedzie tylko zastanawiam sie za jaka kwote zagrac na Portugalczykow .....



Naprawdę wiele wniosłeś do tematu tym postem
Posted by: moor6

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 21:21


Jednak troszke zbiła mnie z tropu wypowiedz Scolariego który stwierdził ze w meczach z Azerami i Polska zadowolą go cztery punkty.
Obawiam sie ze moze byc scenariusz podobny do meczu w Finlandii gdzie goscie zadowoleni z remisu nie forsowali zbytnio tempa i bramki gospodarzy.

tylko zwróc uwage ze portugalia grała w tamtym meczu w 10 .
finlandia jest bardziej zgranym zespołem niz polska.

ja skłonie sie ze polska nie strzeli gola po takim kursie nie mozna tego ominąc.

Tez mysle ze włosi wymeczą 3 pkt ale bardziej bym sie skłaniał ku underowi.włosi zadko grają ofensywny futbol ,przedewszystkim zwracają uwage na tyły by nie stracic gola a zawsze cos tam ustrzelą wiec nie zdziwiłbym sie jak by wynik brzmiał 0-1 ,0-2.

rosjanie po nieoczekiwanym remisie z izraelem i stracie 2 pkt nie mogą sobie pozwolic na kolejną strate.wydaje sie ze Estonia nie jest klasowym przeciwnikiem i spokojnie mozna pomyslec nad hc -1 na rosje.
Posted by: bulas

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 21:34

Quote:

ja mysle o puszczeniu takich meczy na srode

1. Irlandia-Czechy 2 2.04
2. Islandia-Szwecja 2 1.45
3. Polska-Portugalia 2 2.15
4. Slowacja-Niemcy 2 1.86
5. Turcja-Moldawia 1 1.22
6. Malta-Wegry 2 1.35

Jakies opinie? glos konstruktywnej krytyki?

dzieki i pozdrawiam z zachodniego wybrzeza



kuponik dosc ciekawyale mam tu troche wątpliwosci co do Turcji niby na papierze wyglada wszystko ok ale Mołdawia to dość niewygodna druzyna i mogą jakąś niespodzianke sprawic. pod uwage trzeba jeszcze wziąść fakt ze Turcja nie gra u siebie( to efekt kary za zamieszki ze Szwajcaria w el MŚ)nie wiem czy wobec tego warto ryzykować za tak marny kurs

a tak przy okazji moze ma ktos jakies info gdzie graja Turcy , z Maltą grali w Frankfurcie
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 21:37

Quote:

Quote:

ja mysle o puszczeniu takich meczy na srode

1. Irlandia-Czechy 2 2.04
2. Islandia-Szwecja 2 1.45
3. Polska-Portugalia 2 2.15
4. Slowacja-Niemcy 2 1.86
5. Turcja-Moldawia 1 1.22
6. Malta-Wegry 2 1.35

Jakies opinie? glos konstruktywnej krytyki?

dzieki i pozdrawiam z zachodniego wybrzeza



kuponik dosc ciekawyale mam tu troche wątpliwosci co do Turcji niby na papierze wyglada wszystko ok ale Mołdawia to dość niewygodna druzyna i mogą jakąś niespodzianke sprawic. pod uwage trzeba jeszcze wziąść fakt ze Turcja nie gra u siebie( to efekt kary za zamieszki ze Szwajcaria w el MŚ)nie wiem czy wobec tego warto ryzykować za tak marny kurs

a tak przy okazji moze ma ktos jakies info gdzie graja Turcy , z Maltą grali w Frankfurcie




tez wlasnie sie dowiedzialem ze nie graja u siebie, zmienie to chyba na brazylie albo australie, to podobne kursy
Posted by: Maksiarz

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 21:41

obyscie sie nie zdziwili jak nasi pieknie zagraja...
dla mnie jedynka przy takim kursie za darmo!!!
oni nas zlekcewaza zobaczycie....
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 21:46

Quote:

obyscie sie nie zdziwili jak nasi pieknie zagraja...
dla mnie jedynka przy takim kursie za darmo!!!
oni nas zlekcewaza zobaczycie....




napewno pieknie zagraja i stylowo, ale tak sie meczy nie wygrywa, to nie skoki narciarskie gdzie oceniaja styl i loty, "brzydki futbol" portugalski pokaze zapewne jak sie "tanczy z gwiazdami" i nasie po pieknym widowisku przegraja
Posted by: bolo_lacznik

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 21:47

Quote:

a tak przy okazji moze ma ktos jakies info gdzie graja Turcy , z Maltą grali w Frankfurcie



znowu Frankfurt.
Posted by: bulas

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 22:18

no tak Niemcy to wkoncu druga ojczyzna Turkow wiec mogą sie poczuć jak u siebie <lol>
Posted by: Llama

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 22:32

w naszej kadrze najbardziej mnie boli amatorszczyzna w lini defensywnej. ile było błędów w meczu z kazachami? głupie straty, niedokładne podania. 90% bramek nasza repr traci po idiotycznych stratach w środku pola bądź pod naszą bramką.
z takim przodem :
---------COSTINHA......MANICHE.................
.
RONALDO...........DECO................SIM&#195;O (NANI)

....................NUNO GOMES........................


nie wyobrażam sobie, innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo gości. chciałbym się mylić. oni sami doskonale sobie wypracują kilka sytuacji, a jeszcze nasza obrona coś im wyczaruje.

dla mnie i tak no bet przeciwko naszym nigdy, na naszych, szaleństwo

pzdr
Posted by: boca juniors

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 22:38

Quote:

http://video.google.com/videoplay?docid=-1531044397332590652&q=Rasiak

Mając tak grajacych napastników w składzie nie możemy mówic że jesteśmy bez szans
Gdyby ktoś nie wiedział to ten "Big Man" nad którym zachwyca sie komentator SkySports to nasz kochany Rasiak

Wygląda na to że to nie Rasiak jest za słaby na Reprezentację ale Reprezentacja dla niego (a ściślej mówiąc kolejni jej trenerzy którzy nie potrafią wykrzesać z niego tego co najlepsze!). Przypominam że w tym sezonie nasz napastnik przewodzi obecnie klasyfikacji najlepszych strzelców angielskiej Championship League.

UWAGA!
W powyższych słowach nie ma kszty ironii




Rasiak i jego walory:
http://video.google.com/videoplay?docid=-2641032525617189763&q=Rasiak
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 09/10/2006 23:26

Jak zwykle duch w narodzie nie ginie i wszyscy wierza w naszych.
Mam kilka swoich spostrzezen.Po pierwsze nie wiem dlaczego powszechnie uwaza sie,ze zagralismy beznadziejnie w sobote.Z taktycznego punktu widzenia zagralismy tak dobrze jak mozna bylo.Bedac druzyna lepsza pilkarsko nasi zawodnicy czekali cierpliwie kontrolujac gre.Mimo groznych kontr Kazachow w calym meczu Kowalewski nie musial tak naprawde interweniowac.Poprzeczka w ostatniej minucie 1 polowy byla bardzo przypadkowa,a pochwalic nalezy Gibona ,ze byl dokladnie w miejscu,w ktorym powinien byc skracajac swietnie kat i zmuszajac Kazacha do proby lobu.
Po drugie kwestia Rasiaka i Zurawskiego.Trzeba miec niesamowicie silna osobowosc by zniesc trwajace od kilku lat bezustanne zaszczuwanie przez kibicow i dziennikarzy, jak to ma miejsce w przypadku Rasialdinio.Podobna droge przeszedl Crouch,rok temu w meczu z Polska zostal bezlitosnie wygwizdany przez kibicow na Old Trafford, dzis nikt nie wyobraza sobie angielskiej druzyny bez niego.DAJCIE CZLOWIEKOWI SZANSE!ego menedzer w klubie Burley jest swietnym fachowcem ,co dowiodl zarowno w Derby jak i Hearts,wiec skoro widzi w nim potencjal to cos musi w tym byc.Natomiast co do Zurawia to czas odzwyczaic sie od tego,ze bedzie on strzelal bramki w kazdym meczu.Zarowno w Celticu jak i naszej reprze gra on teraz bardziej cofniety i bedac bardziej czlowiekiem od czarnej roboty niz wykonczania.A glosy o tym,ze grac powinien Franek troche mnie bawia.Mam wielki szacunek dla jego gry w poprzednich eliminacjach ale jego czas chyba minal ,a przeprowadzka do Wolves byla wilekim bledem.I jeszcze tylko zdanie Strachana,ktory zna sie na pilce troche lepiej niz my:" Pilka nozna to dziwny sport, Maciek strzelil w tym sezonie 4 bramki,Kenny Miller 2,jednak to Miller jest w gazie,a Zurawski bez formy zdaniem kibicow"
Mnie cieszy,ze w kadrze zaczynaja graci mlodzi zawodnicy z polskiej ligi i troszke niepostrzezenie dokonuje sie zmiana warty, jakze potrzebna,w czasie gdy wiekszosc bohaterow poprzednich eliminacji jest zmeczona i najlepsze czasy ma juz chyba za soba.
Co do jutra to nie pokusze sie o typ,moze zdarzyc sie wszystko.Eliminacje to 14 meczow i nie bede zdziwiony jesli Scolari zadowoli sie 1 punktem.W zeszlych eliminacjach Portugalia remisowala na wyjezdzie zarowno ze Slowacja jak i Rosja.Aha,bylbym zapomnial,i z
Lichtensteinem, przyznac sie ilu rzygalo,ze im zepsuli takie super kombi.:)Podobnie z Finlandia sie specjalnie nie napinali i zadowoli podzialem lupow.

Ja z powodow osobistych skupic sie chce na D.Mieszkajac w Dublinie,bedac z Czeszka i majac mnostwo znajomych wsrod Czechow i Slowakow naturalnym biegiem rzeczy bardzo sie wydarzeniami w tej grupie interesuje.
Zgodnie z oczekiwaniami irlandzka prasa nie pozostawia suchej nitki na swojej druzynie po sobotniej klesce na Cyprze.Wlasciwie tylko Damien Duff zebral dobre recenzje.Nieistniejaca obrona, pomoc bez iskry i pozostawiony sam sobie Robbie Keane,ktory od dluzszego czasu nie potrafi powiekszyc swego dorobku bramkowego w kadrze.Do dlugiej listy nieobecnych ( Given,Kavanagh, Connolly, Doyle,Steven i Andy Reid, Quinn) dolaczyli zawieszony Richard Dunne(najlepszy obronca) i Liam Miller(kontuzja). Kolega z pracy mowil mi,ze w 1 polowie Cypr oddal 14 (CZTERNASCIE) strzalow w swiatlo bramki.:) A wiekszosc forumowiczow twierdzi,ze to Polska jest w kryzysie.Trudno doprawdy znalezc jakiekolwiek powody do optymizmu ze strony Irishow. Poza tym na stadionie bedzie conajmniej kilka tysiecy mieszkajacych tu Czechow,Irlandczycy sa raczej pogodzeni z losem i nie sadze zeby Lansdowne Road zapelnila sie w calosci w srodowy wieczor.Wydaje sie,ze zatrudnienie Stauntona,zupelnie nieopierzonego nowicjusza na stanowisku menadzera bylo powaznym bledem irlandzkiej federacji.
Czesi natomiast w gazie, komplet punktow, z San Marino mogli spokojnie wygrac wyzej(ostatnia bramka padla w 68 minucie) jednak pogoda byla fatalna i nie chcieli ryzykowac kontuzjami.Odejscie Nedveda nie zachwialo balansu bo szybko na pierwszoplanowa postac wyrosl Rosicky.Poza nim Bruckner ma do dyspozycji najlepszego prawdopodbnie bramkarza swiata Cecha,swietnie w bundeslidze swietnie spisuje sie Polak, pary
Koller - Baros przedstawiac nie trzeba nikomu.Wnioski co do mozliwego rozstrzygniecia nasuwaja sie same.Jak dla mnie 2.
Co do pozostalych 2 meczow to sklaniam sie do awanturniczych typow i twierdze, ze Slowacja i Cypr nie sa bez szans w pojedynkach z odpowiednio Niemcami i Walia.Jednak warto poczekac na wiadomosci o skladach by podejmowac ostateczne wnioski.Walijczycy byc moze zostana wzmocnieni wracajacymi z niebytu w miedzynarodowej pilce Hartsonem i Speedem co moze przechylic balans na ich strone.
Posted by: wafe(L)nica

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 07:34

Ktos powiedzial ze Solariego zadowala 4 pkt z Azerami i Polska ,tak zadowola go a uszczesliwi go pewnie komplet ,wiec o czym my mowimy Portugalia napewno jedzie z mysla wygrania bo grupa nie jest zbyt latwa ,Serbia ,Belgia ,Finalandia ,Polska kazdy ma szanse i takie mecze jak srodowy trzeba grac o wygrana.Wystarczy przeblysk geniuszu Ronaldo czy Deco i morze byc pozamiatane ,wielu z was widzi jak Ronaldo sobie pyka w Anglii i to przeciwko jakim nazwiskom to co bedzie przeciwko nie nanym mu ludziom ? posmiewisko jak bedzie mial dzien.

W naszej druzynie na przeblsyk morzemy liczyc tylko Grzesia jak pilka mu sie dobije od seka i wpadnie fartownie do bramki ,chodz ten ma niegrac skoleji niby to juz porazaka na calej linni.

Nie ma co gdybac murawa to wszystko rozliczy i umiejetnosci pilkarskie i szczescie w danym dniu ,z tego wynika ze wszystko jest na korzysc Portugalii.

Zobaczymy w srode ,ja wiem ze gram Portugalie bo sa od nas duzo duzo lepsi
Posted by: Tom Krus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 08:41

Stanowimy poważną partię graczy dla buków i zaproponowali nam bardzo atrakcyjne kursy na mecz Polska-Portugalia, zarówno ci co żyją sentymentami, jak i ci, co stracili nadzieję, mogą ładny pieniądz postawić, bo aż się prosi, ja naturalnie chciałbym zobaczyć ładny fudbol ze strony Portugalii i zakasować szmal, czego lubiącym ładną dla oko piłkę z całego serca życzę.
Posted by: rene

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 08:59

Dzięki konstruktor1 za info z wysp.
Wrócę jeszcze do naszych, bo tu się z Tobą nie zgadzam
W sobotę Nasze orzełki zagrały beznadziejnie i co do tego ja nie mam najmniejszych wątpliwości
Mecz oglądałem i pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy, jest to, iż ja w ogóle nie zauważyłem, że grali Żurawski i Sobolewski. To można było zobaczyć dopiero, jak czytało się składy drużyn.
Ponadto zauważyłem zagubionego Bąka, który tak naprawdę dużo roboty w tym meczu nie miał, równie zagubionego Bronowickiego, beznadziejnego Błaszczykowskiego i Rasiaka, który nie potrafił celnie uderzyć na bramkę. Widziałem ponadto wkurzonego Lewandowskiego, opuszczającego boisko z wiązką pod nosem, i bezradnego Kaźmierczaka, który wszedł w jego miejsce.
Wydawało mi się, że jedziemy tam po 3 punkty ( i tak się stało ), wiec zdziwiło mnie jeszcze to, że Leon wypuścił przeciwko zupełnie miernym Kazachom dwóch defensywnych pomocników, a na ławce zostawił Gargułę na ten przykład. Widziałem ponadto nowego stopera w naszej reprezentacji Arka Radomskiego i nowego lewego obrońcę &#8211; Bronowickiego. To zaiste bardzo ciekawe, że na lewą obronę nasz sztab fachowców nie powołał nikogo, kto występuje bądź występowal na tego pozycji, a kandydatów nie brakuje. Za granicą gra przynajmniej 3 takich, a i w naszej lidze znaleźliby się również. Widziałem tez karnego dla Kazachów w ostatnich minutach. Całe szczęście, że nie zobaczył tego sędzia. Karny to jeszcze nie bramka, ale wykluczyć się tego nie da.
Widziałem też Kazachów, którzy prezentują poziom naszych zespołów drugoligowych najwyżej, a ich remis z Belgią to dla mnie zagadka, ale też i problem Belgów, nie nasz.
Czy to wymęczone zwycięstwo coś zmieni, czy tknie ducha walki w nasze orły. Śmiem wątpić, bo Leon wyboru nie ma i przeciwko Portugalii wystawi podobną jedenastkę. Chyba z pięciu defensywnych pomocników, skoro przeciwko Kazachom wystawił aż dwóch.
Zgodzę się z Tobą konstruktor1 co do Rasiaka. Rasiak strzela bramki w lidze i jego gra ma jeszcze sens. Bo jakby nie patrzeć w maczu z Kazachami Rasiak i Smolarek stwarzali jakieś zagrożenie. Smolarek trafił, Rasiak &#8211; nie. Z Żurawiem jest już inaczej, bo Żuraw daje ciała od MŚ w Korei aż po dziś dzień, a wyjątkiem są tu tylko niektóre mecze ostatnich eliminacji MŚ. To co gra ostatnio Żuraw, to kompromitacja. Właściwie to on nie gra absolutnie nic. Jak dostaje piłkę, to najczęściej oddaje ja do kogoś z tyłu, pod warunkiem, że mu jej nie zabiorą wcześniej. Śmieszy mnie to, że ktoś mówi, że on gra teraz bardziej z tyłu i wykonuje czarną robotę. Krecia chyba prędzej. On w Celticu niby gra, ale to tylko dlatego, że inni są kontuzjowani. Za chwilę jednak Żuraw zostanie odstawiony nie na ławę, ale po prostu na trybuny i wtedy Gordon S. będzie bebe! Skąd my to znamy?
konstruktor1 &#8211; ja nie widzę u Żurawia żadnej formy
Podobnie nie widzę jakichkolwiek przesłanek, by stawiać na naszych w meczu z Portugalią
Niektórzy co prawda piszą, że trzeba wierzyć w naszych, ale co innego wiara ( ja też bym chciał, by wygrali ) a co innego bukmacherka. Tu na wiarę nie ma miejsca!
Choć Portugalczycy swoje slabe punkty też mają, a i wpadki im się przydarzają, to ja nie sądzę, by przyjechali do Chorzowa po remis. Będą walczyć o pełna pulę, bo grupa trudna, a rozgrywki długie.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nasze basiory raptem dostaną skrzydeł, że Żuraw zacznie strzelać, a inni grać jak z nut, bo niby czemu mam w to wierzyć.
Myśle, że Portugalczycy przyjadą, zagrają rozważnie, wkręcą paru naszych nie gorzej niż robi to Szymon Majewski i ze dwie brameczki strzelą, choć pewnie nasz bramkarz i tak będzie najlepszym w naszej ekipie obok Smolarka.
Argumentów przemawiających za naszymi nie znalazłem, ani osobiście, ani w postach tych, którzy myślą inaczej i wierzą w Polaków

Co do meczy Czechów, to rozważam też 2
Co by nie mówić, Czechy to solidna firma. No i mają wybitnego trenera. W ME nie zawodzą i zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. Irlandczycy są słabi, a świadczy o tym nie tylko porażka z Cyprem, ale ilość straconych bramek w tym meczu. Wyspiarze są groźni u siebie i pewnie będą chcieli się zrehabilitować. Łatwo Czechom nie będzie, ale to doświadczony zespół, bardzo inteligentny i cwany i to powinno zadecydować. Mają też sporo gwiazd.
Równie interesująco zapowiada się mecz Walijczyków. Niespodzianki wykluczyć nie można, ale ja sobie ten mecz odpuszczę. Cypr to dziś nie kelnerzy, ale na wyspach będzie im niezwykle trudno.
Na Walię też nie postawię, bo Słowacy zrobili z nich miazgę.
Posted by: drfocus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 09:40

Witam,

Widziałem w kilku poprzednich postach, że dużo ludzi gra POLSKA - nie strzeli i naprawdę tego nie rozumiem!!
Po pierwsze, moze się stać taki przypadek, że Portugalia strzela nam szybko 2-3 bramki i się rozluźnia, Leo wpuszcza Matusiaka zamiast Żurawskiego, piłkarze grają już na luzie i o bramkę bardzo łatwo!!
Co więcej wszyscy piszą że nie umiemy strzelac bramek, ale jakoś w we wszystkich 3 meczach eliminacji udało nam sie strzelić. Wiem Serbia, Finlandia i Kazachstan to nie Portugalia, ale z drugiej strony portugalczycy nawet z Liechtenstajnem potrafią bramki stracić. Także ja osobiście odradzam obstawianie Polska - nie strzeli.
Osobiście nie obstawiam na 1x2 w tym meczu choć wszystko przemawia za Portugalią - poprostu nie lubię oglądac meczu i kibicowac przeciw naszej reprezentacji.
Pozdrawiam
Posted by: grzesol

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 09:55

Polska - Portugalia ... kurs ...
Polska (...) - Portugalia ...

za marnowanie czasu userow sugeruje wstac od kompa i przejsc sie po pokoju....

--
pzdr.boro *dale albo*
Posted by: grzesol

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 10:18

Polska - Portugalia 2 kurs 2,15
Polska (+1,5) - Portugalia 2 kurs 4 !!!

Trzeba sobie niestety powiedzieć szczerze,że z taką grą jaką obecnie prezentuje nasza reprezentacja nie mamy praktycznie żadnych szans osiągnąć dobrego wyniku z tak utytułowaną drużyną jak Portugalia.Przecież z tak przeciętną drużyną jak Kazachstan powinniśmy zagrać lepiej,najbardziej niepokoił fakt,że gdy wygrywaliśmy już 1:0 i mecz zbliżał się do końca to jako bardziej doświadczona drużyna powinniśmy utrzymywać się przy piłce,a nie biegać za Kazachami.Przecież ostatnie 10 minut to my się broniliśmy co jest naprawdę niepokojące.W meczu z Kazachstanem 2 linia praktycznie nie istniała,a bez tego w meczu z Portugalczykami będziemy mogli tylko liczyć gole dla Portugalii.Wiadomo mecz meczowi nierówny o czym przekonaliśmy się po zupełnie innych meczach z Finlandią i Serbią ale pamiętajmy,że ta wielka Serbia wygrała tylko 1:0 ze słabym Azerbejdżanem i także w tamtym meczu nie zachwyciła,a Portugalia to już zupełnie inna półka.Popatrzmy na drugą linię tego zespołu Ronaldo,Deco,Costinha,Simao czy widzicie na dzień dzisiejszy polskich piłkarzy,którzy są w stanie powstrzymać tych zawodników ?? Ja,nie.Nasza obrona także pozostawia wiele do życzenia i znakomici Portugalscy piłkarze co rusz będą obnażać nasze mankamenty.Jeżeli tylko bramkarz będzie miał swój dzień mamy szansę przegrać różnicą tylko 1 bramki ale ja jednak myślę,że przegramy wyżej.

Powiem szczerze,że jak zobaczyłem kurs w stsie 4 zł. na handicap przeciwko Polsce to oczy mi wyszły na wierzch.Przecież jak już Portugalia wygra to raczej wyżej niż różnicą 1 bramki.Nic tylko brać.Miałem zagrać na portugalię za większą kwotę ale przy kursie wyższym o prawie 2 razy raczej zagram ten handicap.Jedynym przeciwskazaniem do grania tego typu jest fakt,że Scolari mówi,że jedzie do Polski po 1 punkt.Myślę jednak,że jest to tylko zasłona dymna przed meczem bo Scolari zapewne zdaje sobie sprawę,że ma lepszą drużynę i jego drużyna powinna ten mecz wygrać.

Rosja-Estonia 1
Rosjanie po 2 meczach mają tylko 2 punkty po 2 zremisowanych meczach.Guus Hiddink jest tak znakomitym trenerem,że już raczej nie da swojej drużynie zremisować bo przegranie z Estonią nie wchodzi w grę.Rosja musi ten mecz wygrać i co najważniejsze ma dużo lepszą ekipę od drużyny estońskiej.Trzeba jednak powiedzieć,że powoli poziom piłkarski się wyrównuje i nie ma już słabych drużyn ale Estończycy nie mają jednak za dużych argumentów na powalczenie w tym meczu.2 mecze przegrane u siebie po 0:1 i to nie z jakimiś klasowymi zespołami bo z Izraelem i Macedonią no może Izrael to już wyższa półka.Teraz Estończyków czeka bardzo trudny sprawdzian,któy moim zdaniem wysoko przegrają 3:0.
Posted by: kimdzongil

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 10:30

Widze ,większośc komentarzy dotyczy mniej więcej tych samych meczy,tak więc przedstawie wam mój oto typ na spotkanie Chorwacja-Anglia.Mecz 2 faworytów grupy,obydwa zespoły dysponuja swietnym formacjami obronnymi,traca bardzo mało goli.Anglicy po głupiej stracie punktów z Macedonia nie moga sobie pozwolić na porażke w Zagrzebiu,ale zapewne już 1 punkt by ich zadowolił.St ąd prosty wniosek,że zapewne padnie w tym psotkanie mało bramek,wiec underek pasuje tu jak znalazł.Ja osobiście zagram w tym meczu goły remis.Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazuja(min. moja intuicja mi tak podpowiada)Dla mnie ryzykownych polecam granie undera -2,5
Posted by: spokojest

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 11:41

Po wielu rozkminkach wybralem te mecze i puszczam kupon...

naprawde myslisz, ze (w tej formie wypowiedzi) kogos to obchodzi?

--
pzdr.bcn1899 *dale albo*
Posted by: TTomi

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 12:29

Quote:


Powiem szczerze,że jak zobaczyłem kurs w stsie 4 zł. na handicap przeciwko Polsce to oczy mi wyszły na wierzch.




Ja, jak zobaczyłem w unibecie 4.8 to niedość, że wcisnąłem F5, to za chwilę zagrałem to, bo wg mnie to niezłe value jest. W bwin np kurs na hc -1.0 na Portugalię jest teraz 3.75...
Posted by: Qubi

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 13:43

Quote:


Powiem szczerze,że jak zobaczyłem kurs w stsie 4 zł. na handicap przeciwko Polsce to oczy mi wyszły na wierzch.



W poniedziałek ten kurs wynosił 5
Od kiedy kursy są w zł?
Posted by: rene

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 13:45

Chorwacja - Anglia
Ukraina - Szkocja
Irlandia - Czechy
Irlandia Płn - Łotwa
Walia - Cypr
Interesuje mnie czy któraś drużyna Zjednoczonego Królestwa wygra?
Jakie jest wasze zdanie
Moim zdaniem Anglicy nie wygrają z Chorwacją
Tu typuję 1x
Szkoci, którzy idą jak burza, też nie wywiozą kompletu punktów z Ukrainy
Tu takze 1x
Irlandia z Czechami - raczej 2
Północna powinna sobie poradzić z Łotyszami, podobnie jak Walia z Cyprem
Ja założyłem się o sześciopaka, że co najwyżej jedna drużyna wygra i mam nadzieję rozsmakować się browarem
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 15:24

Co do Twojego wczesniejszego postu Rene to moglibysmy polemizowac do konca eliminacji na tematy,ktore poruszyles.Ja nie twierdze,ze Polska na bank nie przegra.Portugalia jest najmocniejsza druzyna w naszej grupie.nie zgodze sie jednak ,ze ich wygrana jest tak pewna ze jedynym problemem pozostaje iloma bramkami wygraja. Mimo calej krytyki uwazam ze Polska ma swoje atuty i jezeli jutro beda mieli dobry dzien moga sprawic Portugalczykom sporo klopotow.Tylko jeszcze jedna uwaga.Jezeli nie zauwazyles, ze Sobolewski gra to znaczy,ze gral dobrze bo taka jest rola defensywnego pomocnika.Ja kiedys ogladajac mecz Chelsea zauwazylem,ze Makelele gra dopiero w 60 minucie,gdy dostal zolta kartke .
Co do jutrzejszych meczow to sam nie wiem co myslec o druzynie Ulsteru.Widzialem ich mecz z Islandia i Hiszpania, widzialem tez urywki meczu z towarzyskiego z Finlandia kiedy wygrali w Helsinkach 2:1.Z Islandia grali dobrze,ale dali sobie strzelic 3 frajerskie bramki. Z Hiszpania grali srednio,bedac caly czas pod presja ale David Healy mial dzien konia,strzelil hat trick i wygrali.Z relacji z meczu w Danii wynika,ze to byl podobny mecz do tego jaki my z nimi gralismy w Warszawie w zeszlym roku.Dunczycy cisneli caly mecz ale swietnie gral Maik Taylor,kilkakrotnie mieli niesamowitego fuksa. Nas wtedy uratowal Zurawski,Dunczykom sie to nie udalo.Zatem nie wiem jak to bedzie z Lotyszami,ktorzy pewnie zagraja defensywnie czekajac na okazje do kontry.Maik Taylor jest bardzo nierownym bramkarzem.Potrafi zagrac niesamowicie by w nastepnym meczu przepuscic pilke z rogu (ech znow ten Zurawski )lub jakas tego typu szmate. Generalnie Irlandczykom z polnocy latwiej gra sie przeciw wielkim firmom niz sredniakom i cizko ich wyczuc.W ostatnim roku wygrali z Hiszpania i Anglia a przegrali z Islandia.Nie lubia grac ataku pozycyjnego to pewne.
Posted by: APOLLYON

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 16:15

Panowie! Ja wczoraj dostałem trochę po du... na jednym z popularniejszych forów, nazwy nie wymienię, bo troszeczkę "pojechałem".
Wypowiedź moja była osobista i płynąca z głębi serca, ale nie mająca wiele wspólnego z bukamcherką.
Gdybym miał obstawiać, to na Polskę, ale że jest jak jest, czekam na jutrzejszy mecz i po jego obejrzeniu będę wiedział, czy słusznie postapiłem nie grając na Portugalię.

Tak jak napisałem na tamtym forum:
Bukamcherka to jest biznes a w biznesie nie ma sentymentów...

Jest we mnie jednak coś, co mówi mi "nie graj przeciw Swoim"...
Posted by: aker

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 17:37

Quote:

Panowie! Ja wczoraj dostałem trochę po du... na jednym z popularniejszych forów, nazwy nie wymienię, bo troszeczkę "pojechałem".
Wypowiedź moja była osobista i płynąca z głębi serca, ale nie mająca wiele wspólnego z bukamcherką.
Gdybym miał obstawiać, to na Polskę, ale że jest jak jest, czekam na jutrzejszy mecz i po jego obejrzeniu będę wiedział, czy słusznie postapiłem nie grając na Portugalię.

Tak jak napisałem na tamtym forum:
Bukamcherka to jest biznes a w biznesie nie ma sentymentów...

Jest we mnie jednak coś, co mówi mi "nie graj przeciw Swoim"...




Ja od wielu lat gram najczesciej przeciwko "naszym" i w 90% na tym dobrze wychodze
Niestety poziom naszego sportu zawodowego jest taki jaki jest i bycie w bukmacherce patriotą równa sie z wielkimi stratami oraz pustkami w portfelu.
Jedynym sportem w którym czasami gram "naszych" to siatkówka.
Pozdr
Posted by: APOLLYON

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 18:32

Zgadzam się z Tobą Aker. Patriotyzm czasami przeszkadza w osiągnięciu zysku na bukach... Wiem to z własnego doświadczenia.

Ale człowiek uczy się na błędach a najlepiej na swoich.

Pozdrowionka
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 18:39

Jakby problemow bylo malo to z wycieczki z Cypru reprezentacja Irlandii wrocila z kolejnymi kontuzjami.Na przeswietlenie z podejrzeniem naciagniecia miesni udali sie bramkarz Paddy Kenny i strzelec pierwszej bramki w sobotnim meczu Stephen Ireland.Jezeli informacje o kontuzji Kenny`ego zostana potwierdzone w bramce przeciwko Czechom wystapi Wayne Henderson, rezerwowy bramkarz 3-ligowego Brighton.W miejsce Irelanda do skladu wskoczy prawdopodobnie gracz Charlton Andy Reid.Wykluczenie Richarda Dunne spowoduje,ze na srodek obrony przesunie sie John O`Shea.Jego miejsce na lewej stronie zajmie Steven Finnan natomiast po prawej stronie zagra Stephen St. Legder (Preston)lub Paul Mc Shane(WBA).Obaj to gracze bardzo mlodzi bez doswiadczenia na szczeblu miedzynarodowym.Zaczal trenowac ponownie Kevin Doyle, lecz jego wystep wciaz stoi pod duzym znakiem zapytania. Zatem jesli Staunton zdecyduje sie zagrac para napastnikow beda to Robbie Keane i Clinton Morrison ( Crystal Palace).Na skrzydlach miejsca utrzymaja Duff i McGeady.W srodku pomocy kontyunowac bedzie Kevin Kilbane(normalnie gra na lewej strony pomocy).
Posted by: adso

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 18:47

rzeczywiscie, z Polska ta sama historia byla, miły kuponik mi to dało:), jak dla mnie watrosciowy typ...
pozdrawiam
Posted by: Masoh

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 19:10

Panowie Wiecie coś moze na temat czy jutro w meczu Ukraina-Szkocja zagra Szewczenko Rebrov z góry dziękuje za odpowiedz !!
Posted by: Kanguros

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 20:21

Witam jestem tu nowy,

to ja Cie serdecznie witam na forum i niesmialo upraszam bys nastepnym razem swoje typy jakos argumentowal...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: Miłoszq

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 21:04

a moze poszukamy overów?dla mnie jeden bardzo, bardzo prawdopodobny:Walia-Cypr!!!dotychczasowe wyniki w el.ME Czechy-Walia 2-1,Walia-Słowacja 1-5(a wiec 2 overy)
Słowacja-Cypr 6-1,Cypr-Irlandia 5-2(a wiec 2 overy,nawet 2 razy over 6,5gola)
Posted by: micha$

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 21:14

A ja sądzę, że Polska przegra jutro z Portugalią. Do tego skłoniły mnie proste argumenty: Christiano Ronaldo w ataku + styl polskich obrońców = przynajmniej jeden karny dla Portugalii. OK, mamy dobrych bramkarzy, ale karne, wiadomo, decyduje łut szczęścia. Gdy już wpadnie pierwsza bramka dla gości, naszym ciężko będzie się przebić do ich bramki, w końcu przeciwnicy to nie Kostaryka... Po uspokojeniu gry, myślę, że jakąś prostą sztuczką, nasi dadzą się zaskoczyć i wpadnie druga bramka dla Portugalii. I tym wynikiem wg mnie skończy się mecz.
Jeżeli ktoś nie widzi w tym argumentów, to przykro mi. Dla mnie jest jasne...
Posted by: Soczi

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 21:47

Dobra to i ja dodam od siebie parę słów na temat jutrzejszych meczyków.

Portugalia-Polska oczywiście no bet . Kilka powodów - Po pierwsze Portugalia nie zachwyca, widziałem ich w sparingu z Danią na wyjeździe (2:4), z Finami (1:1) i nie grali żadnej rewelacji. Wiadomo są faworytami, bo są piłkarsko lepsi, ale nie zmienia to faktu, że przy dobrym występie białoczerwonych zadowolą się remisem, tak jak było to w przypadku Serbii. Na Serbię też był niesamowity pęd poparty częstokroć x2, ale remis w tamtym zdaniem to efekt nieskuteczności i egoizmu polskich piłkarzy w określonych sytuacjach podbramkowych. Mogłoby być swobodnie 2-0 w tamtym meczu i Serbia nie wywiozłaby nic z Łazienkowskiej. Widać, że Beenhaker potrafi zmobiliować piłkarzy na ważny występ z drużyną wysokiej klasy i właśnie dużej ambicji i zaangażowania spodziewam się od samego początku spotkania. jeżeli ten mecz skończy się zwycięstwem gości, będzie to wygrana jednobramkowa, po bardzo zaciętym spotkaniu, dla porównania mniej więcej Polska-Anglia 1-2 (sprzed 2 lat). Jeżeli panowi Kazimierczak i Grzelak (ośmieszył notabene Petita reprezentanta Portugalii) radzą sobie spokojnie na boiskach Portugalii w starciu z reprezentującymi barwy narodowe piłkarzami Benfiki, to dlaczego nie mieliby tego samego zrobić polscy piłkarze na własnych śmieciach.

Chowacja-Anglia under 2,5 (1,7 w profe) ,ewentualnie 1X .Oglądałem występ Anglików z Macedonią i nie wyglądało to dobrze. Macedonia postawiła bardzo trudne warunki, w zasadzie grała momentami jak równy z równym tworząc bardzo niebezpieczne sytuacje. Od 45 minuty do 60 wyprowadziła kila szybkich i niezwykle groźnych kontrataków tudzież szybkich ataków, które kończyły się minimalnie przestrzelonymi główkami i sytuacjami a la sam na sam. Widać, że Anglikom musiało to dać dużo do myślenia, bo zaczęli grać bardzo asekuracyjnie z tyłu, obawiając się kolejnych tego typu sytuacji. W ataku w związku z tym było bardzo mało graczy, i wszystkie ataki próbowali rozwiązywać dośrodkowaniami do Croucha lub indywidualnymi akcjami Rooneya, co wyglądało dość słabo i nieprzekonywująco. Najlepszy występ zanotował chyba Gerrard (trafił w końcówce w poprzeczkę), ale jego właśnie ma brakować w składzie Anglii na mecz z Chowacją. Słaby występ miał też Lampard, rezygnacja z Beckhama też na pewno wpływa na jakość gry (stałe fragmenty gry). Do tego nie przekonuje mnie nowy trener Anglików. Chorwacja to bardzo solidny zespół i nie widzę dlaczego na swoim terenie miałby przegrać z taką reprezentacją jaką w chwili obecnej jest Anglia.

Kazachstan-Finlandia 2 i Kazachstan nie strzeli . Finowie podobno dość dobrze grali przeciwko Ormianom, ale na przeszkodzie stanął bramkarz Armenii, który uratował gospodarzom remis. Mam wrażenie, że Armenia jest dużo lepsza od Kazachstanu obecnie, i na tym opieram głównie ten typ. Nie widzę, za bardzo jak gospodarze mogliby strzelić bardzo solidnej obronie Finów jakiegokolwiek gola, z kolei ilość błędów jakie popełniają w defensywie powinna wystarczyć Finom do zwycięstwa w tym meczu. A jak nie, to może stałe fragmenty gry, Kazachowie nie sprawiali wrażenia zbyt silnych fizycznie i na tle takich graczy jak Hyypia każdy rzut rożny lub wolny bity w środek pola karnego powinien przynieść zagrożenie.

Andorra-Macedonia 2 . Tu odstraszają być może wyniki z zeszłych eliminacji kiedy to Macedonia dwukrotnie nie potrafiła pokonać Andorry, a mecz w tym małym kraju skończył się upokarzającym dla Macedończyków 0:1. Ja bym raczej widział w tym zdarzeniu same plusy dla jutrzejszego spotkania. Chęć rewanżu jest duża, do tego Macedończycy znają już waerunki, w jakich przyjdzie im grać w Andorze (bardzo nieprzyjemne i relatywnie małe boisko). Ponadto jest to zupełnie inna drużyna z nowym trnerem Katancem i inne jest również podejście jego samego i piłkarzy. Nie było żadnej fiesty po meczu z Anglią tak jak to miało wówczas miejsce po spotkaniu z Holandią (2:2 i potem 0:1 z Andorrą). Macedonia cały czas liczy na awans i tego meczu nie może nie wygrać.

Rosja-Estonia Estonia nie strzeli Hiddink i to w zasadzie powinno wystarczyć, dobra defnsywna i myślę że spokojne 2-0,3-0 dla Rosji. Stracili oni już punkty z Chorwacją i Izraelem ale Estonia to jednak nie to samo i przy bardzo dobrze ułożonej obronie Rosji to tylko kwestia rozmiarów wygranej.
Posted by: Konik70

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 21:53

Witam
poniżej mój kuponik:
1. Ukraina - Szkocja x2 A
2. Irlandia - Czechy - 2 B
3. Polska - Portugalia - 2 C
4. Białoruś - Słowenia - 1x T
5. Chorwacja - Anglia - x2 T
6. Kmita - Ruch - 2 T

1. Szkoci sa na fali jak dokopali Francuzom, to myślę, że nie przegrają z Ukrainą. Szewczenko jak zagra, to na pewno nie w pełni sił. Poza tym Ukraińcy mają mało atutów (oprócz własnego boiska) a Szkoci to walczaki

2. Jak ktoś przegrywa z Cyprem, to trudno by szukał szczęścia z Czechami a Ci wygrywaja wszystko - mam nadzieję, że dobra passa nie skończy się teraz

3. O tym meczu praktycznie wszystko zostało napisane. Mimo, że chcę aby tylko ten mecz nie siadł - przesłanek ku temu nie ma....

4. Białoruś nie powinna przegrać. Strasznie cieżko o punkty na ich terenie. Słowenia nie prezentuje sie juz tak dobrze jak za czasów Zahovicia.

5. Nie wyobrażam sobie, żeby Angole po ostatniej kompromitacji przegrali. Pachnie mi tu remisem. Ale myślę, że atak - przynajmniej na papierze - lepszy mają dumni synowie Albionu. Nie odpuszczą tego meczu na 100%.

6. Co prawda mecz juz się odbył ale kupon nadałem w niedzielę. Kurs na Ruch - przy ich obecnej formie - był co najmniej zachęcający

Może analiza jak na pierwszy raz nie zbyt dogłębna ale wybaczcie - jest późno a rano trzeba sie do pracy wyzbierać

pozdrawiam
Posted by: Soczi

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 10/10/2006 22:49

Dodam coś jeszcze z trudniejszych meczy.

Irlandia Północna-Łotwa 2/2 i X/2 .Kursy w granicach 5,5-6,0. Irlandia Północna dobrze potrafi się bronić z silniejszymi od siebie, to jasne. Przekonali się o tym na przykład Duńczycy którzy mimo przygniatającej przewagi nie potrafili wykończyć skutecznie żadnej z okazji. Natomiast bolączką Irlandii Północnej jest atak. Mecz z Islandią u siebie, który zupełnie im się nie ułożył przegrali gładko 0:3. Podobnego spotkania spodziewam się i teraz. Łotwa nie powinna być w tym spotkaniu outsiderem, a z jej atakiem (z potrafiącym być nieprzeciętnie skutecznym Verpakovskisem) jest jak najbardziej w stanie pokonać Wyspiarzy. Od Irlandczyków kibice (swoją drogą zawsze świetna atmosfera na stadionie w Belfaście) będą wymagali na pewno ofensywnej gry w tym meczu, zwłaszcza że w pamięci spotkanie 3:2 z Hiszpanami. A dla tych, którzy by chcieli zobaczyć jak Irlandia Północna zdobywała w tamtym spotkaniu bramki, link:

http://video.uefa.com/video/VOD/freecompvideo,page=1.htmx
View highlights from N.Ireland-Spain

Dla pewności ci amatorzy w czerwononiebieskich to Hiszpania.
Posted by: slogan

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 06:36

Polska - Portugalia
Typ: Portugalia

Kurs na Portugalię bardzo zachęcający wiec postanowilem zaryzykowac. Typ ten jest dobry o tyle, ze jezeli Polska sprawi niespodziankę będę się cieszył wraz z reprezentacja, a jeżeli przegra to gorycz porażki załagodzi wygrana $$$ (oby tylko nie padł remis)
Posted by: GBocian

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 07:23

Quote:

Polska - Portugalia
Typ: Portugalia

Kurs na Portugalię bardzo zachęcający wiec postanowilem zaryzykowac. Typ ten jest dobry o tyle, ze jezeli Polska sprawi niespodziankę będę się cieszył wraz z reprezentacja, a jeżeli przegra to gorycz porażki załagodzi wygrana $$$ (oby tylko nie padł remis)




coraz lepiej...
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 07:23

Jestem już w 99% przekonany ,co do takiego "zachowawczego" kuponu:

Rosja - Estonia 1 (1,20)

Możliwości ,potencjał ,pieniądze i Hiddink.
Z żydkami to był ostatni raz ,gdy sowieci frajersko traca punkty w tych eliminacjach.Pewna "jedynka" ,jak to nie wejdzie ,to....co wejdzie ?

Słowacja - Niemcy X2 (1,17)

Słowacy graja bardzo ładna ,dla oka ,piłkę.
Ofensywa na najwyższym poziomie ,ale w tyłach dość cienko.
Rywalizujący z Czechami Niemcy nie powinni tu stracić kompletu ,tym bardziej ,że Czesi wywieźli trzy.

Polska - Portugalia X2 (1,22)

.Podpieram na wypadek ,gdyby w 98 minucie piłka odbiła sie od sęka ,przy stanie 0:1
Poza tym wszystko juz napisano/powiedziano

Ako 1,71 - przy grubym zagraniu ,starczy

Jako single idą "Dwójki" na Niemcy io Portugalię.

Trzeba jeszcze pomysleć nad kuponem z Włochami i...Ukrainą.
Kurs na Ukraińców niezły ,a Szkotami bym sie n ie zachwycał.
U siebie ,a na wyjazdach to zupełnie inna ekipa.

Co jeszcze....acha.
Over w Cardiff ,Walia z Cyprem minimum 3 bramki.

Nie gram Czechów ,może ewentualnie dorzuce over do jakiegoś rozpisu.
Czesi mi dizs nie pasują.
Rozmawiałem na "skype" ze znajomym Czechem ,on tez nie gra meczu z Irlandią ,za to bardzo grubo jedzie "dwójkę" na Portugalię

Ja tyle ,powodzenia wszystkim życzę
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 07:29

Quote:

Polska - Portugalia
Typ: Portugalia

Kurs na Portugalię bardzo zachęcający wiec postanowilem zaryzykowac. Typ ten jest dobry o tyle, ze jezeli Polska sprawi niespodziankę będę się cieszył wraz z reprezentacja, a jeżeli przegra to gorycz porażki załagodzi wygrana $$$ (oby tylko nie padł remis)






Bez obrazy ,ale jak czytam takie "argumentacje" to nie wiem czy śmiac się czy płakać.

Mającym takie "rozterki" jak wyżej radze nie obstawiać meczów polskiej reprezentacji.
Jak przegraja to cieszysz się ,że nie przepieprzyłes na nich kasiory ,jak wygraja - cieszysz się ze zwyciestwa***

***niestety sa i tacy ,którzy w takim prztpadku beda bluzgać i rzygać,że na naszych nie postawili
Posted by: rene

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 07:37

Quote:

Polska - Portugalia
Typ: Portugalia

Kurs na Portugalię bardzo zachęcający wiec postanowilem zaryzykowac. Typ ten jest dobry o tyle, ze jezeli Polska sprawi niespodziankę będę się cieszył wraz z reprezentacja, a jeżeli przegra to gorycz porażki załagodzi wygrana $$$ (oby tylko nie padł remis)




Jeśli ktoś kieruje się sentymewntami do jakiejkolwiek drużyny, to czym prędzej powinien zaprzestać obstawiania w ogóle.
Kibicowanie - to jedno, a obstawianie - to inna bajka
Posted by: slogan

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 07:51

amkwish .... dla twojej świadomości oznajmiam wszem i wobec, że nie mam żadnych jak to nazwales "rozterek".
Stwierdziłem tylko, ze w przypadku przegranej kasy (wygrana Polaków czy tez remis) nie bede robił tragedii... bo jakby nie było jest to nasza reprezentacja.
Tyle w temacie!
OVER
Posted by: osin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 07:58

Słowenia pk @2.06
Wielu typerów widzi w tym meczu Białorusinów w roli faworytów. Racaj, ten mecz to dla nich ostatnia szansa na podjęcie walki o awans. Jednak nie wydaje mi się, żeby samą chęcią walki zdołali zdobyć 3 punkty. Białorusini muszą atakować, a to będzie stwarzało wiele okazji do kontr. Słoweńcy w drugiej połowie meczu z Luksemburgiem oszczędzali się na dzisiejszy mecz. Słowenia ma w składzie wielu młodych zawodników i sądzę, że są w stanie powalczyć o 3 punkty.

Szkocja +0.75 @1.794
Szkoci na fali. Zwycięstwo nad Francją, mimo przewagi tych drugich przez cały mecz, było na pewno olbrzymią niespodzianką. Selekcjoner Szkotów mówił po tym meczu, że ich planem było zdobyć 1 punkt w 2 meczach. Skoro więc plan został zrealizowany już w pierwszym spotkaniu i to z nawiązką, to czemu by nie iść za ciosem. Szczerze mówiąc, wątpię, żeby Szkoci wygrali ten mecz. Ale już remis moim zdaniem całkiem możliwy. W Ukrainie zagra Szewczenko, ale co z tego, skoro wszyscy wiemy w jakiej jest formie... Nasi wschodni sąsiedzi są w takiej sytuacji, że muszą wygrać ten mecz. A wiadomo co się dzieje, jak się coś musi...

Szwecja -1 @2.08
Szwedzi pokazali siłę całej Europie pokonując w sobotę Hiszpanów. Fakt, Hiszpania nie zagrała dobrego meczu, są w lekkim dołku, ale nie stracić nawet bramki grając z tak ofensywną ekipą musi robić wrażenie. W meczu z Islandią Szwedzi będą osłabieni brakiem Linderotha, Svenssona i Ljungberga. Ale wydaje mi się, że nawet pomimo tych osłabień spokojnie wywiozą 3 punkty z krainy gejzerów. Islandczycy to drużyna składająca się w dużej mierze z amatorów, chyba tylko oprócz Gudhjonsena. W poprzednim meczu zaprezentowali się bardzo słabo i nie widzę przesłanek, żeby dzisiaj miało być inaczej.

Grecja -0.25 @2.18
Z początku byłem przekonany, że zagram w tym meczu na Bośniaków. Są oni bowiem niewygodnym rywalem, zwłaszcza u siebie. Można się mocno zdziwić, gdy się ich nie docenia (Hiszpanie mogą co nieco o tym powiedzieć). Jednak w końcu doszedłem do wniosku, że rozsądniej będzie zagrać Greków. Co prawda mieli w sobotę ciężki mecz z Norwegią w strugach deszczu, jednak w czasach, gdy drużyny grają po 2-3 mecze w tygodniu, zmęczenie nie powinno mieć tu zbyt wielkiego wpływu. W drużynie Grecji po raz ostatni z opaską kapitana wystąpi Zagorakis, więc koledzy będą chcieli mu sprawić miły prezent. Piłkarsko na pewno są lepsi, morale wyższe, a jeśli dodać do tego problemy w defensywie Bośniaków (bardzo wolni stoperzy), okazuje się, że gra na Grecję nie jest złym pomysłem.

Liechtenstein +2 @2.13
Kursy, jakie zostały wystawione na zwycięstwo Danii solidnie znechęcają. @1.08 to kpina, szczególnie po tym, co Duńczycy zrobili w sobotę w Kopenhadze. Tym bardziej, że Liechtenstein nie jest już chłopcem do bicia. Z roku na rok reprezentacja tego małego księstwa gra coraz lepiej i osiąga coraz bardziej zaskakujące wyniki. Zremisowali u siebie ze Słowacją i Portugalią w poprzednich eliminacjach, czemu nie mieliby zrobić tego i teraz? No, może troszkę przesadzam z tym optymizmem, ale naprawdę niesądzę, że Duńczycy wygrają ten mecz trzema bramkami. Gwoli informacji - w ekipie Danii nie zagrają Soerensen oraz Bendtner.

Serbia -2 @1.758
Hmm... Długo zajęło mi zdecydoanie się na obstawienie tego meczu. Serbowie na razie nie imponują grą. Fakt, ich defensywa wciąż gra pewnie, ale problem ze strzelaniem bramek zdaje się narastać. Trzy bramki w trzech meczach - to na pewno nie powala na kolana. Jednak liczę, że dziś Serbowie pokażą lwi pazur. Ormianie są na pewno rywalem niewygodnym, ale głównie u siebie. Jeżeli Serbom uda się przełamać strzelecką niemoc, możemy zobaczyć w tym meczu sporo bramek. Tak więc wszystko w rękach Naszych rywali w walce o awans...

Czechy -0.25 @1.735
Czesi w środę urządzili sobie trening strzelecki w meczu przeciwko San Marino. Szczerze mówiąc, spodziewałem się tam zwycięstwa w granicach 3-4:0, gdyż Selekcjoner Pepiczków wyraźnie dawał do zrozumienia, że jego drużyna nie chce się przemęczać przed środowym meczem z silną Irlandią. Jeszcze w piątek byłem skłonny zagrać dziś na Irlandczyków, jednak w świetle ostatnich wydarzeń zmieniłe zdanie. Ekipa z Wysp Brytyjskich została ośmieszona w sobotę przez Cypryjczyków (pozbawiając mnie jednocześnie pieniędzy), którzy otwarcie przed meczem mówili, że nie liczą nawet na jeden punkt. Morale w drużynie więc nie są zbyt wysokie. Dodatkowo dochodzą problemy kadrowe. Nie zagrają: Given, Reid, Carr, Dunne, Miller, McGeady, Harte, niepewne są występy Kenny'ego, O'Briena, Irelanda, Doyle'a. No i opinia publiczna nie jest zwolennikiem selekcjonera. To nie wróży dobrze...

Łotwa +0.25 @1.82
Stawiać przeciwko reprezentacji, które wygrała z Hiszpanią i zremisowała z Danią? Może to się wydawać dziwne, ale moim zdaniem drużyna Irlandii Północnej jest tutaj mocno przeceniana. Nie zapominajmy, że to drużyna amatorów. Zdarzyły im się dwie niespodzianki. Ale ja bym ich za bardzo nie przeeniał. Hiszpanie w dołku, a Duńczycy sami są winni poprzez swoją nieskuteczność. Łotwa również nie jest dream teamem, ale mimo ostatnich wyników uważam ich za drużynę lepszą. Irlandczycy po prostu mieli szczęście, które wierzę, że już wyczerpało swój limit...

Cypr +0.75 @2.05
Ten typ nie ze względu na siłę Cypryjczyków (ich zwycięstwo w takim stosunku z Irlandią jest bardziej zasługą słabośći wyspiarzy), ale na słabość Walijczyków. Oglądając mecz ze Słowacją przecierałem oczy ze zdumienia. Przecież Walia dopiero co sprawiała olbrzymie kłopoty Polakom w czasach ich "świetności". A w środowym meczu zagrali naprawdę słabo, szczególnie w defensywie. Jones zrobił sobie coś (nawet nie pamiętam co) na włosach i puszczał babola za babolem. Jeżeli zagra, to jestem spokojny o wynik. Cypru nie widziałem w akcji, ale nie sądzę, żeby Walia w takiej formie była w stanie zrobić krzywdę komukolwiek.

Kazachstan +1 @1.73
Czytam, czytam i cały czas nie rozumiem, czemu wszyscy zachwycają się tą Finlandią. A już szczególnie nie rozumiem kursów w granicach @1.6 na ich zwycięstwo. Finlandia to nie światowa potęga, jak mogłyby to wskazywać kursy. Szczerze mówiąc, spodzieałem się tu kursów w granicach @2.00. Kazachowie, tak jak każdy z europejsich kopciuszków, jest groźnym przeciwnikiem na swoim terenie. Nieraz zdarzą im się nawet korzystne wyniki na wyjeździe (vide 0:0 z Belgią, która imho prezentuje obecnie podobny poziom do Finlandii). Reprezentacja Skandynawów zagra bez trzech podstawowych graczy - Tainio, Eremenko, Johansson. Kazachów stać na remis w tym meczu, a jeżeli nie uda im się tego osiągnąć, to sądzę, że skończy się na skromnym 0:1.

Chorwacja pk @2.04
Anglicy nie prezentują się ostatnio zbyt dobrze. Nie zdołali pokonać bardzo przeciętnej Macedoni u siebie, a teraz przyjdzie im zmierzyć się na wyjeździe z silną Chorwacją, która tak jak Czesi urządziłą sobie trening w ostatnim meczu. Szczególnie zaimponował Petric, zdobywca 4 goli, który zastępuje Srnę. Oprócz przed chwilą wspomnianego dziś nie zagrają Tudor i prawdopodobnie Sablic. Anglicy mają większe problemy - nie wystąpią Gerard, Heargraves, Johnson, Lennon, niepewny jest też występ Jenasa i Ferdinanda. Mimo, że jestem fanem angielskiej piłki, nie wróżę im dziś zbyt dobrze. "Brazylijczycy Europy" są drużyną silną i nie sądzę, żeby mieli dziś przegrać z borykającą się z brakiem formy Anglią.

----------------------------------------

To by było na tyle. Jeśli na coś jeszczę wpadnę, nie omieszkam napisać
Posted by: djviejo

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 08:30

jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to biorąc na tapetę mecz naszych nielotów skłaniałbym się do postawienia czystej dwójki na portugalię ale by być w zgodzie z sumieniem to będzie X2.

ten remisik to po to by się jarać jak nasi będą ostrzeliwać bramkę rywali

myślę , że obronę mają lepszą i to dużoooooooo... / mowa o portugalii /

środek pola to jednostronna gra w naszą stronę , atak ; zobaczymy jak dziś spiszą się asy polskiej bocznej obrony . zobaczymy czy ten c.ronaldo to pistolet czy tylko straszak jak twierdzą pewni swego nasi kopacze .

scolari dał nam trochę nadzieji byśmy wierzyli w cud na śląskim .

CUDA NIE ZDARZAJĄ SIĘ CODZIENNIE !!!!!!

POTRUGALIA WIN 9/10 X2 10/10


kolejny mecz to irlandia - czechy


myślę , że czesi tego meczu nie przegrają chociaż ktoś może powiedzieć , że wyspiarze będą się chcieli zrehabilitować za ostatnią wpadkę . tylko , że musi być kim się rewanżować .

sam roobie keen nie wygra meczu . jeśli chodzi o pepików to odejście niedźwiedzia nie spowodowało dziury w środku pola . rosicky poczuł swoją szansę na liderowanie i widzimy , że robi to ok!

atak czechów też jest lepszy w porównaniu z irischami .jeśli chodzi o tyły to cech + doświadczeni obrońcy , którzy też grają nie w polsce tylko na obczyźnie też wiedzą jak trzeba grać z tyłu .

CZECHY X2 10 / 10


jadąc dalej to widzę kilkubramkowy win żabojadów z owczarzami .

francuziki będą chcieli zmazać plamę po wtopie ze sknerusami ze szkocji .


pisanie o różnicy klas chyba nie na miejscu .

jeśli ktoś w necie znajdzie wygraną 3-4 bramkami to już można się zastanowić ewentualnie alternatywa , że owczarze nie trafią do francuskiej bramki .


FRANCJA WIN HP 0 - 3 8/10

WYSPY OWCZE NIE STRZELĄ 10/10



kolejny mecz liechtenstein - dania


coś z serii co mecz wyżej z tym , że minimalnie mniejsza różnica ale też jest ...przepaść / szczególnie w zarobkach /

dania to musi wygrać . jeśli nie dali by rady amatorom to ... wtedy naszych można by było porównać do liechtensteinu


DANIA WIN 10 / 10


luxemburg - bułgaria


bułgaria pod wodzą christo stoichkowa pokazuje trochę charakteru .

jedyną niewiadomą dla mnie jest to czy nie będą się czuć zwycięzcą już przed meczem bo wtedy to będzie męka dla kibiców bułgarskich i dla tych co postawili ich na win .


chyba nie muszę pisać o różnicy w klasie jaka występuje w obydwu drużynach

przejście stiliana petrowa do premiership wyszło mu tylko na dobre . berbatow i spółka wykończy to co trzeba . ja zaryzykowałbym na win bułgarów w handi

BUŁGARIA WIN 0 - 1.5



do tego dołączę , że argentyna nie przegra w hiszpanii ale to tyle bo to nie ten temat




Posted by: llllllll

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 08:35

Co do stawiania na Portugalie mnie wystarcza takie 3 argumenty:
-Portugalia 2 w Europie
-Portugalia 4 na świecie
-Portugalia od wielu lat pod wodzą jednego trenera (Scolari)
Tych osiągniec nie zdobyli przypadkiem. Jest to zdolna ekipa o wielkich umiejetnosciach technicznych, ktora w kontrontacji z naszą amatorszczyzną musi wygrac. Ogladalem mecz z finlandia, serbia i 1 połowe z kazachami i to była PADAKA. Z drugiej zas strony Ronaldo i Deco ktorzy graja w najlepszych zespolach najmocniejszych lig europejskich i ta dwójka wystarczy by rozpracowac nasza obrone, wywalczyc karny, wolny etc

Typ 2 w BF 2.18
Posted by: osin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:04

Niemcy over2.25 @1.769
Nasi zachodni sąsiedzi przyjeżdżają do kraju taniego alkoholu i hokeja. Piłkarska drużyna Słowacji nie należy do europejskich potentatów. Owszem, są drużyną solidną, jednak zbytnio się nie wybijają. W Słowackiej ekipie panują zapewne dobre nastroje po pogromie Walijczyków na Millenium Stadium w Cadiff. W tamtym meczu prezentowali oni ładny dla oka, ofensywny futbol i z zimną krwią wykorzystywali błędy defensywy swoich rywali. Niemcy również preferują grę "do przodu", jednak są trochę bardziej wyrachowani w swoich zagraniach. Obie drużyny mają spory potencjał w ataku, więc nie ma innej możliwości, niż over.

Belgia -2 @2.02
Belgowie w kryzysie. Reprezentacja nie spełnia oczekiwań, gra słabo, nie strzela bramek i traci punkty. Dziś nadarza się okazja na przełamanie złej passy. Co prawda Azerbejdżan ostatnio przegrał różnicą zaledwie jednej bramki z silniejszą Serbią, jednak co by nie mówić, są ekipą słabą. Wszyscy pamiętamy lanie, jakie sprawili im Polacy w Warszawie. Co prawda czasy się zmieniły i Obecna drużyna Belgii jest słabsza od tamtej Polski, jednak wierzę, że stać ich na te 3:0..
Posted by: gremlin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:12

Amkwish bez obrazy ale jak czytam Twoje typy to nie wiem czy smiac sie czy plakac taki zawodowiec poleca takie kursy raczej bardziej podoba mi sie koncepcja gry kolegi ktory sugeruje zagrac portugalie a jak nasi wygraja tez bede zadowolony!
Posted by: gremlin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:15

Juan co do Belgow - tu wydaje mi sie ze ten typ Ci nie wejdzie bo druzyny teoretycznie slabsze ustawiaja sie defenzywnie wiec trudno bedzie im strzelic 3 bramki wrecz wazam ze jest to niemozliwe
Posted by: GBocian

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:22

Quote:

Amkwish bez obrazy ale jak czytam Twoje typy to nie wiem czy smiac sie czy plakac taki zawodowiec poleca takie kursy raczej bardziej podoba mi sie koncepcja gry kolegi ktory sugeruje zagrac portugalie a jak nasi wygraja tez bede zadowolony!




Wasze rozwiązanie z Polską nazywa się optymalizacją funkcji użyteczności

Co do typów Amkwisha to takie małe kombo wydaje się znacznie bardziej prawdopodobne niż jakikolwiek mecz po takim kursie i ja takie rozwiązanie popieram.
Posted by: GBocian

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:23

Quote:

Juan co do Belgow - tu wydaje mi sie ze ten typ Ci nie wejdzie bo druzyny teoretycznie slabsze ustawiaja sie defenzywnie wiec trudno bedzie im strzelic 3 bramki wrecz wazam ze jest to niemozliwe




Czy to znaczy, że postawisz na Azerbejdżan z dodatnim handi?
Posted by: gremlin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:26

dokladnie!! a co do koncepcji Amkwisha nie podoba mi sie ilosc meczy i ich wybor! obdarzone sa wielkim ryzykiem! no ale kazdy widzi to na swoj sposob- ja wole zagrac wygrana Porugalii i mijam po drodze cale pole minowe
Posted by: AnJay

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:29

mecz Irlandia - Czechy:
pamiętam chyba 2 lata temu ... 90 minuta, remis 1:1 (miałem zagrane 3 remisy na jednym kuponie i tylko ten pozostał do końca), Robbie Keane strzela na 2:1! Szok. Nie gram tego meczu

Belgia - Azerbejdżan
1, jest opcja że wejdzie z każdym możliwym handicapem. 3:0 to raczej minimum (choć wiemy jak się czasem pewniaki męczą). Belgowie nadrobią trochę bramek których nie strzelili Kazachom w sierpniu

Polska - Portugalia
Po co ten mecz obstawiać? Lepiej usiąść i normalnie pokibicować. Nie ma co rozmyślać nad tym co nasi pokazali w Kazachstanie. Kto pokaże w Kazachstanie dobrą piłkę? Chyba nikt, bo po co Portugalia naszych może zlekceważyć i wtedy wszystko się może zdarzyć. A oni umieją lekceważyć, chociażby takie 3:3 w Liechtensteinie. Ale no bet...

Gruzja - Włochy
Kolejne zwycięstwo Włochów. Gruzja osłabiona, brak Arweładze... Italia ten mecz musi wygrać. Wynik 2:0 z Ukrainą na pewno dodał chłopakom skrzydeł. Włoska druzyna wyjdzie z kryzysu i wygra kilka kolejnych spotkań. To powinno być drugie z rzzędu...
Posted by: jacky sparrow

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:29

witam

moje propozycje na dziś:

Francja - Wyspy Owcze HC 0:3 - typ: 1

Ja tu widzę nieustającą ofensywę Francuzów, którzy po wtopie na Wyspach, zechcą zapewne rozszarpać rywali i będą głodni bramek. Myślę,że przepaść w klasach obu drużyn starczy spokojnie "Trójkolorowym" do pokrycia handicapu -3. Kurs wystawiony przez bwin oscyluje w okolicy 1,45 le myślę, że w sieci da się znależć coś bardziej korzystnego.

Ukraina - Szkocja - under 2,5 (1,55 bwin)

Raczej zacięte spotkanie bez wyraźnego faworyta bo z jednej strony "home crowd" Ukrainy a z drugiej podbudowani po zwycięstwie nad Francją i niezwykle bojowo nastawieni Szkoci. Wobec powyższego lepszy wydaje mi sie typ na niewielką liczbę goli niż typowanie zwycięzcy. Zacięte spotkanie plus defensywny styl Szkotów oraz niewiadomy występ Szewcznki (nawet jeśli zagra to czy jest w odpowiednio dobrej dyspozycji by postraszyć bramkarza Szkotów?) skłanie mnie ku underowi w tym meczu.

oraz Macedonia, Rosja, Turcja - tu bez dłuższych uzasadnień. Poprostu inne rozwiązania niż zwycięstwa w/w drużyn wydają mi się b.mało prawdopodobne

P.S.
pozdro Piotrek. Mam nadzieje, że jak zawsze robisz dobrą robotę w Atacamie
Posted by: patch

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:36

ja jade na mecz Polska - Portugalia i postawiłem na Portugalczyków, przemawiał za nimi główny aspekt, że są drużyną która z nami na Mistrzostwach wygrała 4-0, a drużyna z MŚ mowa tu o Polskiej reprezentacji, była dużo bardziej zgrana i lepsza niż jest obecnie, może nie będzie 4-0 dla Portugali ale sądze że forma C.Ronaldo, pozwoli Portugalczykom wygrać conajmniej dwoma bramkami, myśle nad wynikiem 3-1 dla Portugali, bo sądze że naszym uda się coś wbić do siatki Portugalczyków.

Ci którzy oglądali mecz Portugali z Azerbejdżanem może rywal nie za mocny, ale gdyby zobaczyli to co wyczyniał z nimi C.Ronaldo to aż miło było popatrzeć.
Posted by: gremlin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 09:40

z bólem serca ale potwierdzam ta opinie zastanawiam sie nad zagraniem dokladnego wyniku i wychodzi mi jakos tak 1-2.1-3. 0-3,1-4, - och jak chcialbym sie mylic ale pstawie pare groszy na takie wyniki
Posted by: APOLLYON

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 10:24

Gruzja - Włochy
Zwycięstwo gości, mimo że mało przekonujące jest tu wielce prawdopodobne.
Gruzini, choć kilku graczy może i mają na przyzwoitym poziomie, to jednak cały zespół do kupy nie wiele znaczy...

Poza tym, Włosi jak jeden mąż stoją murem za Donadonim, który był ostatnio dość krytykowany.

Irlandia - Czechy

Tutaj, moim zdaniem nie będzie niespodzianki. Irlandczycy niczym nie zaskoczą Czechów i znowu przegrają. Nasi sąsiedzi są na fali i choć będzie to pierwszy mecz, w którym "wyspiarze" wystapią w roli gospodarzy, będą musieli przełknąć gorycz porażki.


Dubelek wyszedł mi 2.44 (Ladbrokes), Słabiutki kurs na Włochów, ale to 1-0 powinno być.

Turcja - Mołdawia
Rosja - Estonia

Wszystko w tych meczach jest zrozumiałe. Faworyt w każdym z nich jest jeden i obaj staną na wysokości zadania.
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 10:28

gdzie mozna znalezc sklady na mecze? interesuje mnie glownie sklad niemcow
Posted by: Jose

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 10:38

Quote:

gdzie mozna znalezc sklady na mecze? interesuje mnie glownie sklad niemcow




Sprawdż TU
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 10:42

znalazlem takie sklady na mecz niemcow

slowacja

Contofalsky - P. Petras, Skrtel, Durica, Had - Karhan, M. Petras - Svento, Kozak, Mintal - Vittek


niemcy

Lehmann - C. Fritz, A. Friedrich, M. Friedrich, Lahm - Ballack, Frings - B. Schneider, Schweinsteiger - Klose, Podolski

tutaj wiecej http://www.kicker.de/fussball/em/qualifi...-07/naviindex/2
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 10:44

Quote:

Quote:

gdzie mozna znalezc sklady na mecze? interesuje mnie glownie sklad niemcow




Sprawdż <a href="www.kicker.de" target="_blank">TU</a>




dzieki
Posted by: Barteus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 10:46

zastanawial sie ktos z was nad konsekwencjami sportowymi przy wybuchu konfliktu zbrojnego w gruzji, kiedy w jugoslawi wybuchla wojna domowa za nich pojechali dunczycy, co jednak by bylo jakby ruscy najechali gruzinow? podejrzewam ze rosja out z mistrzostw i eliminacji, chociaz kto wiec co moze putin, a co z gruzja? grali by u kogos? ciekaw jestem czy wogole by grali wiedzac ze cos sie dzieje u nich w domu.
Posted by: _Korver_

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 11:10

Quote:

z bólem serca ale potwierdzam ta opinie zastanawiam sie nad zagraniem dokladnego wyniku i wychodzi mi jakos tak 1-2.1-3. 0-3,1-4, - och jak chcialbym sie mylic ale pstawie pare groszy na takie wyniki




ja dla dodatkowych emocji zagram sobie też dokładne wyniki, ale biorę pod uwagę całkiem inne opcje, mianowicie 0:0, 0:1, 0:2. Nie sądzę, że Portugalia nas aż tak rozjedzie. Jednak z 1-2 gole powinna wcisnąć.

pozdro
Posted by: bolo_lacznik

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 11:25

Quote:

zastanawial sie ktos z was nad konsekwencjami sportowymi przy wybuchu konfliktu zbrojnego w gruzji, kiedy w jugoslawi wybuchla wojna domowa za nich pojechali dunczycy, co jednak by bylo jakby ruscy najechali gruzinow?


my pojedziemy za ruskich i zdobedziemy ME
ps. co sie martwisz , bedzie konflikt to pogadamy , najlepiej TUTAJ :-))
Posted by: bulas

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 12:07

a ja w ostatniej chwili zrezygnowalem z obstawienia meczu Polska-Portugalia chociaz jeszcze wczoraj bylem swiecie przekonany ze obstawie czysta 2.
niby wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na Portugalie ale jak sobie pomysle o tym nieszczesnym meczu z Kolumbią to mysle ze kibice na Śląskim beda chcieli sie zrewanzowac za tamto zachowanie i piłkarze nie pozostaną im dłuzni i kto wie remis calkiem mozliwy

moze i moj argumet nie zbyt przekonywujacy ale jednak argument w koncu kibice to dwunasty zawodnik druzyny mam nadzieje ze dzis tak włąsnie bedzie!
Posted by: liman18

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 12:09

Irlandia - Czechy czysta dwojka
Nie ma co do tego meczu watpliwosci Irlandczycy bez paru zawodnikow(Ireland, Carr, i jeszcze dwoch ale nie pamietam nazwisk)Kilbane ktory gra normalnie na lewej bedzie musial zagrac na srodku.Obrona tez przemanewrowana.Robbie Kean bez formy.Czesi ich rozniasa i nie mam watpliwosci.Irlandia to juz nie ten zespół co kiedy s kiedy jeszcze Roy Keane gral a Robie Kean byl w niesamowitej formie i klucili sie o niego rozne klasowe kluby.Duff tez niczym w tym zezonie nie imponuje.Moj typ - klesKa IRLANDCZYKOW...
Posted by: moor6

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 12:11

kibice nie maja sie za co rewanzowac,po prostu dopingowali druzyne wszedzie ale nawet na MŚ jak naszym nie szło.To raczej polska druzyna musi sie rechabilitowac co chwila chodz im to nie wychodzi i im nie wyjdzie a kibice idą zobaczyc "prawdziwe" gwiazdy PORTUGALSKIE.
Posted by: osin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 12:34

Quote:

Irlandia - Czechy czysta dwojka
Nie ma co do tego meczu watpliwosci Irlandczycy bez paru zawodnikow(Ireland, Carr, i jeszcze dwoch ale nie pamietam nazwisk)Kilbane ktory gra normalnie na lewej bedzie musial zagrac na srodku.Obrona tez przemanewrowana.Robbie Kean bez formy.Czesi ich rozniasa i nie mam watpliwosci.Irlandia to juz nie ten zespół co kiedy s kiedy jeszcze Roy Keane gral a Robie Kean byl w niesamowitej formie i klucili sie o niego rozne klasowe kluby.Duff tez niczym w tym zezonie nie imponuje.Moj typ - klesKa IRLANDCZYKOW...



Małe sprostowanie. Irlandia zagra bez bodajże tuzina zawodników, większości z pierwszego składu. Na poprzedniej stronie w mojej analizie tego meczu masz nazwiska sporej grupy z nieobecnych
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 13:08

Mam pytanko,
poniewaz sts zablokowal handi na Portugalie, zamkneli zaklad w chwili gdy kurs byl na poziomie @4,
czy ktorys z innych naziemnych oferuje jeszcze takie zdarzenie i ewentualnie z jakim kursem.
Wiem wiem, moglbym sam sobie sprawdzic ale naprawde nie mam teraz mozliwosci,
z gory dziekuje
Posted by: fart?

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 13:11

Quote:

Mam pytanko,
poniewaz sts zablokowal handi na Portugalie, zamkneli zaklad w chwili gdy kurs byl na poziomie @4,
czy ktorys z innych naziemnych oferuje jeszcze takie zdarzenie i ewentualnie z jakim kursem.
Wiem wiem, moglbym sam sobie sprawdzic ale naprawde nie mam teraz mozliwosci,
z gory dziekuje




totomix kurs 3
Posted by: Soczi

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 13:24

Dla pragnących stawiać Portugalię, a zniechęconych do kursów, które lecą na łeb na szyję u naziemnych - interesujący pojedynek wystawiło betako: Anglia-Portugalia.
Dwójka za 2,25 i mimo, iż jestem skłonny sądzić, że coś w tym meczu uszczkniemy, to Portugalia też coś na pewno strzeli. A co do Anglii to wydaje mi się, że 1 gol to max na co ich będzie stać na trudnym terenie chorwackim.
Posted by: pafnucy

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 14:21

w betako handi na Portugalię 3,40
Posted by: vegos00

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 14:29

"Zaplanowałem sobie zdobycie w eliminacjach 29 punktów, dlatego z Polską zadowoli mnie remis - powiedział Luiz Felipe Scolari - trener reprezentacji Portugalii.
Szkoleniowiec zaskoczył wszystkich swoja wypowiedzią:

- Polska to dobra drużyna, szczególnie w defensywie potrafi być skuteczna - dodał.

- To źle, że trener nie chce tutaj wygrać, ale muszę mu zaufać - skomentował słowa Scolariego Gilberto Madail, prezydent portugalskiej federacji piłkarskiej. "


To artykuł ze strony kadra.pl , może kogoś utwierdzi w opini, jakoś pomoże, nie wiem... ; )
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 14:33

Quote:

w betako handi na Portugalię 3,40




Dzieki:)
3,40 troche malo, za 4 chcialem grac wczoraj w sts ale jak cipka sie spoznilem i bylo "po wszystkiemu"
Kurs 5 ktory byl na poczatku byl piekny, idealny do zagrania za niezla stawke ale "analitycy" sie zorientowali ze poszli jak nasza husaria, troche za szeroko

Co do dzisiejszego meczu naszych mistrzow pilki kopanej to zagram sobie overka bo kursik kusi, a i powyzej 2 jest to dla nie oplacalne, zagram tez dokladny wynik 3-2 i 2-1, kursy 13 i 41
Prosze tylko nie strzelac do mnie, gram to za najmniejsze staweczki ide samemu pokopac pilke i chce sie milo zaskoczyc, to taka czysta fantazja albo siegniemy dna lub wrecz przebijemy sie przez mul albo cos ugraja bo Portugalczycy wyjda z nastawieniem na remis i nie beda sie wysilac i ktorys z naszych przypomni sobie jak kopnac pilke;-)

Swoja droga niezly typ to zagrac na to ze Nuno Gomes strzeli bramke, w zaleznosci od buka mozna niezly kursik zlapac, wpadnie na pole karne i gloweczka zasadzi obok zdziwionych obroncow
Posted by: moor6

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 14:43

Quote:

"Zaplanowałem sobie zdobycie w eliminacjach 29 punktów, dlatego z Polską zadowoli mnie remis - powiedział Luiz Felipe Scolari - trener reprezentacji Portugalii.
Szkoleniowiec zaskoczył wszystkich swoja wypowiedzią:

- Polska to dobra drużyna, szczególnie w defensywie potrafi być skuteczna - dodał.

- To źle, że trener nie chce tutaj wygrać, ale muszę mu zaufać - skomentował słowa Scolariego Gilberto Madail, prezydent portugalskiej federacji piłkarskiej. "


To artykuł ze strony kadra.pl , może kogoś utwierdzi w opini, jakoś pomoże, nie wiem... ; )




Jak cos takiego trener moze powiedziec.To jest tak jak by ktos zabijał futbol,granie na remis ,masakra.Wychodzi z tego ze jak wygra z polską to im premie poucina bo załozył sobie ze znami zremisuje.to chyba jakas paranoja ,zabroni piłkarzom strzelac na naszą bramke?
Posted by: rafako

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 14:57

co prawda to nie naziemny ale w unibecie kurs ze portugalia wygra conajmniej 2 bramkami wynosi 4,8
Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 15:37

Quote:

"Zaplanowałem sobie zdobycie w eliminacjach 29 punktów, dlatego z Polską zadowoli mnie remis - powiedział Luiz Felipe Scolari - trener reprezentacji Portugalii.


Wypowiedź ta nie robi na mnie najmniejszego wrażenia.
To poprostu jeden z kurtuazyjnych tekstów, które czasami padają gdy się jedzie w gości grać w piłkę.
Niestety, dopóki nie zauważę w polskiej piłce zmian na lepsze i w związku z tym, dopóki wyniki naszych kopaczy nie będą o wiele lepsze, doputy w takich meczach jak dzisiejszy z Porugalią, zawsze będę obstawiał przeciwko nazym.
To jest czysty relatywizm.
Takie są panowie poprostu realia.
Trzeba jasno i wyraźnie powiedzieć, że jesteśmy słabi. Bardzo słabi
To poprostu smutna prawda.
Skoro "bawimy" się w bukmacherkę to sentymenty odstawmy na bok. Poprostu to nasze hobby lub jak kto woli, biznes, polega na tym, żeby coś z tego mieć .
Oczywiście to tylko sport i 1x nie można wykluczyć, ale nadal będę konsekwentny i uważam, że dzisiaj będzie win Portugal.
Dodatkowo kurs w granicach 2 na Porugalię oczywiście tylko zachęca.
Jeżeli mylę się co do wyniku tego meczu, to z otwartą przyłbicą posypię sobie głowę popiołem.
Przepraszam, za mało merytoryczną i zbyt długą wypowiedź, ale przeczytałem już wiele na tym forum o meczu wybrańców naszej "skopanej" i postanowiłem też coś "skrobnąć".
Pozdrawiam i życzę wielu trafień.
Posted by: xox

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 15:48

Ja dzisiaj gram:
Polska - Portugalia X2
Polaków na nic więcje nie stać, a Portugalyczkom wystarczy remis
Irlandia - Czechy X2
Czesi czołówka Europy nawet na jej krańcu wykręci dobry wynik
Słowacja - Niemcy X2
Niemcy nawet bez połowy drużyny nie przegrają ze Słowacją, która zaliczana jest do przeciętniaów.

Dla ryzykantów
2
2
2
Posted by: Igor

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 15:59

Quote:

Quote:

Myślę że będzie sukcesem jeśli przegramy mniej niż 0-4.
Pamiętacie mecz w Korei? Dziś Portugalia jest o wiele lepszym zespołem od tego z Korei i Japonii.




Bardzo mnie zaciekawiła twoja opinia - mógłbyś rozwinąc ta myśl?




W Korei i Japonii Portugalia kiepsko wypadła. Odpadli na faize grupowej tak jak Polska, a grupa wcale nie była trudna. Ostatnio Portugalia odnosi wiele sukcesów - finał ME 2004 (choć tego raczej nie należy brać pod uwagę), półfinał MŚ 2006. Mają dobrego trenera. A poza tym portugalskie kluby składające się w większości z Portugalczyków odnoszą sukcesy w LM, np. Benfica.
Posted by: Igor

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 16:03

Quote:

zagram tez dokladny wynik 3-2 i 2-1, kursy 13 i 41




Może się mylę, ale uważam że te typy Ci nie wejdą. Sądzę, że Polacy nie strzelą żadnego gola. Ale może się mylę? Zobaczymy.
Pozdrawiam.
Posted by: Warren

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 16:14

Dziabor już wyjaśnił co i jak ... w tym dziale nie komentujemy wyników w trakcie ich trwania. Od tego jest quasi chat
Posted by: Dziabor

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 16:19

Quote:

coś sie rosjanie nie popisują




od takich wypowiedzi to sa Quasi Czaty
Posted by: vegos00

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 16:19

Ja uważam, że kurs na Walie jest dzisiaj za duży stanowczo Tak napisałem uzasadnienie do tego

kurs w granicach 1.6


Pojedynek mocnej drużyny, pełnej świetnych i klasowych zawodników z niestety prawde mówiąc małoklasowym Cyprem. Pierwszy mecz Walijczyków to jeżeli można tak powiedzieć w miarę usprawiedliwona, niewysoka porażka 2:1 z Czechami. Ostatni mecz to wysoka przegrana ze Słowacją. Wynik jednak nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku. Niewątpliwie kilka z tych 5 bramek to śmieszne błędy bramkarza. Cypr zanotował świetne zwycięstwo u siebie z Irlandią. Jednak tym razem wyspiarze zagrają na wyjeździe z drużyną, której zawodnicy będą szczególnie zmotywowani by zmazać tak wysoką porażke sprzed kilku dni, poniesioną przed własną publicznością. Poza tym jednym zwycięstwem, który nazwałbym -wyjątek potwierdza regułę-, wcześniej zespół zwyciężający 5:2 Irlandie przegrał 6:1 na wyjeździe ze Słowacją, co nie jest zbyt normalne jak na rzekomo dobrą drużynę. Kurs 1.6 jest zbyt wysoki i uważam, że zmotywowani Walijczycy jako gospodarze raczej spokojnie zwyciężą z Cyprem.


źródło: http://vegos.republika.pl
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 16:47

Za niewielkie pieniadze ,byc moze wbrew zdrowemu rozsadkowi i zabawowo postawilem cos takiego w Ladbrokes

3 z 8 ,56 x 0.2

Chorwacja - Anglia 1 2.6
Ukraina - Szkocja 2 5.0
Irlandia - Czechy 2 2.1
Pln.Irlandia - Lotwa 2 3.5
Walia - Cypr 2 6.0
Austria - Szwajcaria 2 2.75
Polska - Portugalia 1 2.8
Slowacja - Niemcy 1 4.0

Anglicy bez Gerrarda i z pozostajacymi w niespecjalnej dyspozycji Lampardem i Rooney`em.Zagraja w systemie 3-5-2 z A.Colem i G.Nevillem jako skrzydlowymiZobaczymy co przyniesie ten eksperyment.Chorwaci pod wodza Bilica,ktory swietnie zna angielska pilke i na stadionie , na ktorym od 16 lat nie doznali porazki.
Mecze Walii z Cyprem,Ulsteru z Lotwa oraz Ukrainy ze Szkocja to pojedynki druzyn moim zdaniem bedacych na podobnym poziomie,wiec kursy na nie zbyt dobre by nie sprobowac.
O meczu Irlandii z Czechami napisano praktycznie wszystko.
Szwajcaria jest w tej chwili duzo lepsza druzyna od Austrii,wiec kurs na nich mnie zaskoczyl.
No i w koncu Polska. To jedyna druzyna, ktorej meczow nie traktuje jak biznes i albo z Polska albo wcale.I mozecie przekonywac przez nastepnych 50 stron ja zdania nie zmienie.Nie probuje przy tym nikogo namawiac do obstawiania Polski, to kazdego indywidualna sprawa.
Summa summarum jak wejda 3 wroci sie conajmniej 40 %, jak wejda 4 bedzie zysk, a jak nie wejdzie zaden to bedzie fajna zabawa i bedzie sie z kogo posmiac .
Pozdrawiam
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 16:53

Quote:

Amkwish bez obrazy ale jak czytam Twoje typy to nie wiem czy smiac sie czy plakac taki zawodowiec poleca takie kursy ..




Byłbym zdziwiony ,gdybys sie nie dop*****lił

1,71 w małym kombo to jest śmieszny kurs ?

Od zawsze grywam "emelki" w NBA ,z lepszym efektem niż ...efektowne handicapy.
Ten zwyczaj przeniosłem na piłke ,przy czym tu małe kursy opiewają na 2 zdarzenia

A może nie wiem nic o banku ,który daje 71 od "sta" ?

Ruscy wygrali ,mam nadzieje ,ze Portugalczycy i Niemcy nie przegrają

PS.Gdybys czytał ze zrozumieniem ,dostrzegłbyś ,ze single na "dwójki" tez poszły ,Portugalii i Niemiec.
Posted by: gremlin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 17:04

ze zrozumieniem d...dole Ci o godzinie 23.00
Posted by: gremlin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 17:27

a tak na chlodno to zycze Ci wygranej bo podobnie zagralem tylko ze bez podporek
Posted by: gremlin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 20:32

Quote:

ze zrozumieniem d...dole Ci o godzinie 23.00



Amkwish na przyszlosc odrobine pokory- dostales takiego malego pstryczka w nos co na pewno dobrze Ci zrobi jak sie okazolo 70% to czasami jest "0"
Posted by: tomo

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 20:54

Wszyscy popłynęliśmy !!!



Posted by: HAGIi

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 20:59

Quote:

Wszyscy popłynęliśmy !!!









mialobyc odwrotnie

bez jaj, Polacy to dziwny nador, najwieksze porazki oczywiscie z naszym udzialem
Wisla z Valerenga, teraz Polska z Portugalia


nigdy wiecej Polaczkow
Posted by: Igor

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:01

Skomentuję to krótko:
szok

Jak to się stało że z Kazachstanem tak się męczyliśmy, a z Portugalią wygraliśmy jak z jakimiś kelnerami?

Mielcarski musi odejść!!!
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:04

dość prowokowania i wypominania

cieszmy się ze zwycięstwa, a nie wypominajmy kto co myślał przed meczem

jak to będzie się powtarzać - zamknę temat
Posted by: vegos00

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:08

Quote:

Quote:

"Zaplanowałem sobie zdobycie w eliminacjach 29 punktów, dlatego z Polską zadowoli mnie remis - powiedział Luiz Felipe Scolari - trener reprezentacji Portugalii.




"Wypowiedź ta nie robi na mnie najmniejszego wrażenia.
[...]Dodatkowo kurs w granicach 2 na Porugalię oczywiście tylko zachęca."


Sorry, że wybrałem akurat ten przykład i wyrwałem z kontekstu troche ale...

Widziałem mase opini typu: stawiam gruby hajs na Portugalię.



Naprawde trzeba być utalentowanym by postawić powiedzmy "grubszą stawke" na drużyne której trener się tak wypowiada (jedziemy po remis, jak nie zrobimy pkt na Polsce to na kim innym ). Naprawde ja bym się 10x zastanowił, gdybym miał grać jakoś grubiej przy takich wypowiedziach!

Dla tych którzy może nie widzieli meczu, lub jakoś uważają, że to przypadek:

Strzały na bramke/celne :

Polska 16/8
Portugalia 6/2

P.S.

Miło oglądać taki mecz, naprawde świetne uczucie. Piękne akcje, solidna gra w obronie.
Scolari myślał, że przyjedzie sobie, poklepie Polaczków, z łaską zagra na remis. Tymczasem 3 pkt w Polsce i nara do Portugali z podkulonym ogonem

Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:47

Bzyku chyba sobie jaja robisz...90 % tego forum postawila na Portugalie a Ty mi odbierasz satysfakcje by im wprost w twarz powiedziec:nie mieliscie racji? Interesujace.Przez ostatnich kilka dni wiekszosc ludzi plula tu dokladnie na tych graczy,ktorzy dzis byli najlepsi ( poza Smolarkiem,choc i jemu sie dostalo bo nie mowi czysto po polsku)Wymazuj dalej...Pozdrawiam
Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:48

No to się cieszymy !!!



Posted by: ziomal-111

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:50

Quote:

No to się cieszymy !!!








andreosw jak zawsze wierny Polsce

Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:54

Quote:

Bzyku chyba sobie jaja robisz...



A ty facecik dalej coś piskasz ???
Twoja sprawa, ale nie obrażaj innych.
Chyba nie sądzisz, że jesteś kimś wyjątkowym i nieomylnym ???
A jeżeli tak, to jesteś zapewne osamotniony w swoim przekonaniu.
Nie obrażaj tylko innych mówiąc by sp...alali.
Sam to zrób jak ci tak ciężko na tym forum.
Posted by: solo24

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:55

hehehe gratuluje wszystkim "pewniakom" grającym na portugalie!!brawo polska!!!
Posted by: Bzyku

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 21:58

Konstruktor1 - Chcę tylko żeby z tematu nie zrobił się śmietnik, w którym wszyscy będą sobie teraz skakać do oczu i wypominać kto co postawił.

Już wiele razy to przerabialiśmy i kolejny raz nie jest potrzebny.

I to co napisał Andreosw - pochwal się jeśli tak typowałeś proszę bardzo, ale nie obrażaj innych w ten sposób.
Posted by: Randall

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:05

buhahaha przecież to jest śmiech na sali.Teraz będziecie szydzić z tych co postawili na Portugalię tak ??? Polakom wyszedł najlepszy mecz chyba od roku i nikt się nie spodziewał od nich takiej gry.Przed meczem to Portugalia była faworytem i nie ma co do tego wątpliwości.Ale zejdźcie na ziemię.Polska i tak w następnym meczu z jakimiś cieniasami pewnie zagra badziewny mecz Ja postawiłem na Portugalię i co z tego.Polacy mieli swój dzień i dobrze go wykorzystali.I tak nadal pozostaną mizerią światowej piłki i jeszcze nie raz będziemy musieli chylić czoła przed lepszymi, a może nawet gorszymi od naszej drużyny.Mimo to cieszę się ze zwycięstwa w takim stylu.Raz na rok mi się należy...po całym roku miernoty.
Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:06

Popieram Bzyku.
Dzisiaj jest zbyt piękny wieczór żeby marnować czas i energię na jakieś głupie swary.
Trzeba poprostu się cieszyć.
Naprawdę jest z czego.
Posted by: Biszop

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:11

Quote:

Quote:

zagram tez dokladny wynik 3-2 i 2-1, kursy 13 i 41




Może się mylę, ale uważam że te typy Ci nie wejdą. Sądzę, że Polacy nie strzelą żadnego gola. Ale może się mylę? Zobaczymy.
Pozdrawiam.




Gdyby nie zablokowany kurs w sts to mialbym w kieszeni dzis niezly minus, handi na Portugalczykow chcialem grac calkiem calkiem,
lecz czasem przypadek ratuje dupsko

A tak wyszlo ze trafilem jednego correcta, stawka marna ale kursik przedni, over tez wszedl fuxem i do tego strzelil go moj ulubieniec Nuno i w koncowce zalatwil mi 3 typki jednoczesnie,
czyz to nie jest piekna pomylka?? mialo byc dokladnie odwrotnie to potegi, a wyszlo jak wyszlo, szkoda ze nie mozna napisac: jak zawsze
Posted by: solo24

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:11

to jets właśnie polska mentalnośc bo po co powiedziec,ze chłopaki się spieli i zagrali fajny mecz i moze to zwiastun czegos lepszego.....lepiej napisac ze wyszedł im mecz i ze następny bedzie pewnie beznadziejny!!szkoda gadac z takim podejsciem i nie chodzi o to zeby komuś wypomniec,ze zagrał na portugalię tylko warto czasem pochwalic "naszych" a nie tylko psy na nich wieszac!to każdy potrafi!
Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:12

Niestety.
Nie mam czym się pochwalić.
Byłem wśród tych 90% uczestników forum, którzy typowali zwycięstwo Portugalii. Przecież miałem do tego prawo. I do wyrażenia swoich opinii też.
Tak, przegrałem i jakoś wcale się nie zmartwiłem, bo Polska wygrała

Wielka radość, naprawdę
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:14

Moje typy sa na stronie...2 z 8 trafione..ale napisalem,ze jesli chodzi o Polske to albo za nia albo w ogole...i o tym pisze...a jesli chodzi o andreosw to kolego kochany ktory jako jeden z wielu nie dales szans poleskiej druzynie...to byl relatywizm chociaz Twojemu malemu mozdzkowi zapewne chodzilo o realizm
Posted by: Randall

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:19

Quote:

to jets właśnie polska mentalnośc bo po co powiedziec,ze chłopaki się spieli i zagrali fajny mecz i moze to zwiastun czegos lepszego




to nie jest polska mentalność, to jest polska rzeczywistość.Czy awans w niezłym stylu do mś 2006 był zwiastunem czegoś lepszego?Nie.Przyniósł nam tylko klęskę i totalne rozczarowanie.Tym bardziej po jednym meczu jestem sceptykiem.I narazie wolę się miło zaskoczyć ich nieoczekiwanymi wygranymi niż póżniej rozczarować nieoczekiwanymi porażkami.
Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:20

Quote:

a jesli chodzi o andreosw to kolego kochany ktory jako jeden z wielu nie dales szans poleskiej druzynie...



A kogo obchodzą twoje liche typy ???
Przecież w przeciwieństwie do mnie ty wcale nie masz mózgu.
Na dodatek jesteś poprostu pospolitym chamem.
Takim wielkim NIC.
Mówię to bo pewnie do dzisiaj o tym poprostu nie wiedziałeś.
No, to teraz już wiesz.
Posted by: solo24

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:23

heh myśle,ze styknie w tym temacie:)czekajmy na lepsze czasu naszej piłki ...oby więcej takich meczów jak dziś!pozdro
Posted by: jarko 33

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:32

Quote:

.Ale zejdźcie na ziemię.Polska i tak w następnym meczu z jakimiś cieniasami pewnie zagra badziewny mecz Ja postawiłem na Portugalię i co z tego.Polacy mieli swój dzień i dobrze go wykorzystali.I tak nadal pozostaną mizerią światowej piłki i jeszcze nie raz będziemy musieli chylić czoła przed lepszymi, a może nawet gorszymi od naszej drużyny.Mimo to cieszę się ze zwycięstwa w takim stylu.Raz na rok mi się należy...po całym roku miernoty.



jestes pewien ze nastepny mecz polska z cieniasami zagra badziewny mecz ?
moge sie mylic ale polska zagrala bardzo dobrze taktycznie mecz wiedziala ze najwieksze zagrozenie ze strony portugali jest ze strony deco i dwa skrzydla portugali sabrosy i ronaldo i potrafila zatrzymac najwieksze bron portugalczykow a "uczulil na to " polskich pilkarzy ten trener ktorego wiekszosc zwalniala po meczu z finlandia
potrafil zrobic z " ogorkow" trynidad tobago zrobic "niezlych " pilkarzy zrobi i z polskich
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:33

Anreosw do Twojego poziomu znizyc sie nie potrafie i nie chce...za miesiac kolejna szansa,zebys szczekal ze Polska nie ma zadnych szans.Przeciez to wedlug Ciebie relatywizm.
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:35

Aha,zapmnialbym Twoj typ na Portugali byl swietny
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:43

Niestety, dopóki nie zauważę w polskiej piłce zmian na lepsze i w związku z tym, dopóki wyniki naszych kopaczy nie będą o wiele lepsze, doputy w takich meczach jak dzisiejszy z Porugalią, zawsze będę obstawiał przeciwko nazym.
To jest czysty relatywizm.
Takie są panowie poprostu realia.

Tako rzecze andreosw.....
Posted by: Stoin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:43

Quote:

Aha,zapmnialbym Twoj typ na Portugali byl swietny



Twój na Czech też był świetny
Posted by: solo24

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:46

hehe na taki relatywizm to ja sie nie pisze ....wolę cos wygrywac hehehe1pozdro
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:53

Quote:

Quote:

Aha,zapmnialbym Twoj typ na Portugali byl swietny



Twój na Czech też był świetny





Zgadzam sie , Czesi polyneli i ja poplynalem.Zaledwie 25 % trafionych typow ale to mi wystarczy,a wiesz dlaczego? Bo Plska wygrala.Wroc do postu i przeczytaj jeszcze raz.Jesli znajdziesz ta sama butnosc ,z ktora tak wielu bylo pewnych porazki Polski to przeprosze wszystkich po kolei
Posted by: Konik70

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 22:54

No i co koledzy kuponiki poszły sie je.... i bardzo dobrze, oby wiecej takich "zawodów"................
pozdr.
Posted by: aker

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 23:07

Quote:

Niestety, dopóki nie zauważę w polskiej piłce zmian na lepsze i w związku z tym, dopóki wyniki naszych kopaczy nie będą o wiele lepsze, doputy w takich meczach jak dzisiejszy z Porugalią, zawsze będę obstawiał przeciwko nazym.
To jest czysty relatywizm.
Takie są panowie poprostu realia.

Tako rzecze andreosw.....




No i andreasow dobrze rzecze bo taka jest prawda i takie sa fakty.
Dzisiejszy mecz i wynik to jakby pospolite ruszenie lub cud nad Wisła.
No chyba ze praca Leo zaczyna przynosic efekty to wtedy czapki z głow.
Ogólnie atmosfera wspaniala i całym sercem oraz gardłem dopingowałem naszych mimo iż duze siano postawiłem na Portugalie.
Szkoda ze takich meczy nie ma wiecej w ciagu roku.
pozdr
Posted by: Stoin

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 23:08

Quote:

Quote:

Quote:

Aha,zapmnialbym Twoj typ na Portugali byl swietny



Twój na Czech też był świetny





Zgadzam sie , Czesi polyneli i ja poplynalem.Zaledwie 25 % trafionych typow ale to mi wystarczy,a wiesz dlaczego? Bo Plska wygrala.Wroc do postu i przeczytaj jeszcze raz.Jesli znajdziesz ta sama butnosc ,z ktora tak wielu bylo pewnych porazki Polski to przeprosze wszystkich po kolei



Nie wiem o jakim poście mówisz...piszesz.Tym ze strony 4 ?
Z przykrością musze stwierdzić że nie podałeś pół argumentu żeby grać na Polaków no chyba że "z Polską albo wcale" to w/g Ciebie argument
W tym że niektórzy byli pewni porażki nie widze nic dziwnego ( a jeśli pisai z arogancją i butnością to dla nich i dla tego typu wypowiedzi ) bo jak tu być optymistą po meczu z Kazachami.
Polska wygrała w pięknym stylu ok, nich to potwierdzą w kolejnych meczach że dzisiejszy ich występ nie był tylko jednorazowym wybrykiem który będziemy wspominać jak Tomaszewski i spółka Wembley 73
Posted by: Igor

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 23:11

Quote:

Quote:

Quote:

zagram tez dokladny wynik 3-2 i 2-1, kursy 13 i 41




Może się mylę, ale uważam że te typy Ci nie wejdą. Sądzę, że Polacy nie strzelą żadnego gola. Ale może się mylę? Zobaczymy.
Pozdrawiam.




A tak wyszlo ze trafilem jednego correcta



Trochę zmęczony dziś jestem i rozkojarzony Stawiałeś, że Polska wygra 2-1 ? Nie wiem dlaczego jak cytowałem Twój post to myślałem, że stawiasz, że Portugalia wygra 2-1, ale widzę że to typ na zwycięstwo Polski 2-1.
Gratuluję
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 11/10/2006 23:18

Quote:

Quote:

Niestety, dopóki nie zauważę w polskiej piłce zmian na lepsze i w związku z tym, dopóki wyniki naszych kopaczy nie będą o wiele lepsze, doputy w takich meczach jak dzisiejszy z Porugalią, zawsze będę obstawiał przeciwko nazym.
To jest czysty relatywizm.
Takie są panowie poprostu realia.

Tako rzecze andreosw.....




No i andreasow dobrze rzecze bo taka jest prawda i takie sa fakty.
Dzisiejszy mecz i wynik to jakby pospolite ruszenie lub cud nad Wisła.
No chyba ze praca Leo zaczyna przynosic efekty to wtedy czapki z głow.
Ogólnie atmosfera wspaniala i całym sercem oraz gardłem dopingowałem naszych mimo iż duze siano postawiłem na Portugalie.
Szkoda ze takich meczy nie ma wiecej w ciagu roku
pozdr




Dales d...py jak wiekszosc tego forum stawiajac przeciwko swoim a teraz chcesz zebym ja sie tlumaczyl? Wybacz ale nie tedy droga. Postaw na sobote 8 kursow ze srednia jakies 3.5 i jak wytargasz wiecej niz 2 trafne to prozmawiamy.
Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 07:51

Quote:

Dales d...py jak wiekszosc tego forum stawiajac przeciwko swoim a teraz chcesz zebym ja sie tlumaczyl?



Tego już za wiele.
Wydaje ci się pajacu, że jesteś jakimś guru na tym forum???
Zapewne tylko ty tak uważasz bo jakoś nie zauważyłem większego poparcia innych dla twoich postów.
A odnośnie zniżania się do mojego poziomu, to w twoim przypadku wydaje się to niemożliwe.
Ty nie prezentujesz żadnego poziomu tylko pukasz już od spodu. Nawet nie masz już pod nogami dna od którego mógłbyś się odbić miernoto.
Mam dla ciebie propozycję. Zmień swój nick na "denne typy i wypowidzi". Wtedy będzie przynajmniej on adekwatny do twojej elokwencji i intelektu.
"Konstruktor" jakoś tu nie pasuje.
A teraz wytęż ostatkiem sił resztki swoich zwojów muzgowych i próbuj nadal wypacać w wielkim trudzie jakieś pokraczne bohomazy przypominające swoim wyglądem język polski.
To wszystko z mojej strony.
Nie poświęcę ci ani sekundy więcej na forum.
Szkoda czasu.
Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 08:00

Odnośnie meczu, jeszcze raz powtarzam, że wygrana Polski i na dodatek w takim stylu, sprawiła mi wiele radości. Pomimo mojej (nadal) krytycznej oceny całej polskiej piłki nożnej.
Ale radość ze zwycięstwa wielka, oj wielka.
Chciałbym, żeby takie piłkarskie wieczory były coraz częstszym udziałem naszej reprezentacji i klubów.
Na tym kończę swoje wypowiedzi o wczorajszym meczu.
Posted by: Tom Krus

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 08:06

Jak do tej pory najlepszy wyjściem dla tego typu przepychanek jest założenie przez 'jasnowidzącego' swojego wątku w 'private picks', po co sobie do oczu skakać, prawdziwa wartość gracza wychodzi w dłuższym okresie czasu, zapraszamy więc konstruktora do odpowiedniego wątku i zweryfikowania przy wszystkich swojego 'wyczucia'.
Posted by: Jose

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 08:15

A tutaj po staremu
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 08:22

Bardzo podoba mi sie zwyczaj z jednego forum (o tematyce skrajnie roznej) polegajacy na banie czasowym. Takim na ochloniecie. Tam to jest standard. Przeginasz pale w jednej, dwoch wypowiedziach: idziesz na dwutygodniowe wakacje. Dotyczy to wszystkich bez wzgledu na staz czy cos tam. Przegiecie paly to nie musi byc przeklinanie czy oszukiwanie czy cos tam. Ot zwykle odbieganie od tematu. Skutkuje. Choc moze tam sa dojrzalsi ludzie. W kazdym razie proponuje spacer z psem i wyluzowanie... ;-)

Mowie to jako zwykly user tego forum.

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: rene

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 08:36

Zupełnie nie rozumiem, po co te kłótnie. To, że większość typowała Portugalię, wydaje mi się czymś naturalnym i oczywistym.
Racjonalnych argumentów, by typować w tę stronę, było mnóstwo i nie ma sensu ich teraz powtarzać.
Ja tu nie widzę żadnej butności.
Nie widzę także nic złego w tym, że typuje się przeciwko drużynie, której większość kibicuje, bo to dwie różne bajki.
Inaczej w każdym meczu wypadałoby postawić na naszych, a to jest przecież absurd
Zwyciestwo Polaków było zaskakujące, choć zasłużone i odniesione po fantastycznej grze
Grze, której nie widzieliśmy w wykonaniu naszych od dawna i której trudno było oczekiwać
Można powiedzieć, że ten sukces spadł z nieba, bo wcześniej nie widać było ani drużyny, ani żadnego ładu i składu
Zresztą dalej uważam, że drużyny jeszcze nie mamy, musi ona się dopiero narodzić, a wczorajszym mecz to dopiero pierwsza jaskółka

Zwycięstwo Polaków cieszy mnie jako kibica. Jeszcze bardziej cieszy styl i gra
Szkoda, że nasi nie pokazali tego wcześniej, bo wtedy bym pewnie coś bym na nich postawił
Choć wczoraj udało mi się poza Polską wytypować wszystko poprawnie, to i tak jestem w plecy
Żałuję tylko, że nasi nie grali podobnie na mundialu, bo wtedy bylibyśmy Mistrzami Świata
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 08:47

Quote:

Bardzo podoba mi sie zwyczaj z jednego forum (o tematyce skrajnie roznej) polegajacy na banie czasowym. Takim na ochloniecie. Tam to jest standard. Przeginasz pale w jednej, dwoch wypowiedziach: idziesz na dwutygodniowe wakacje. Dotyczy to wszystkich bez wzgledu na staz czy cos tam. Przegiecie paly to nie musi byc przeklinanie czy oszukiwanie czy cos tam. Ot zwykle odbieganie od tematu. Skutkuje. Choc moze tam sa dojrzalsi ludzie. W kazdym razie proponuje spacer z psem i wyluzowanie... ;-)

Mowie to jako zwykly user tego forum.

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*




Może do swoich wywodów będziesz używał innego nicka niż mój.
To powyżej to nie są moje słowa ,wiec popraw to ,skoro jesteś tu modem.
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 08:52

Quote:

Zupełnie nie rozumiem, po co te kłótnie. To, że większość typowała Portugalię, wydaje mi się czymś naturalnym i oczywistym.
Racjonalnych argumentów, by typować w tę stronę, było mnóstwo i nie ma sensu ich teraz powtarzać.
Ja tu nie widzę żadnej butności.





Rene ja też ,ale skoro pada absurdalny zarzut o braku pokory w typowaniu ,to ja ,w tej konwencji ,pisze ,że na upartego bardziej pokorny był ten ,co dał "podpórkę"

Zresztą ,to nie zmienia faktu ,że 99% popłyneło na tym meczu

Ja w tej kolejce eliminacji zrobiłem wszystko co było w mojej mocy

Trafiłem Rosję ,Niemcy ,Ukraine ,Włochy ,over Walii.
Ominąłem Czechy ,o czym zresztą pisałem.

I tylko ,i AŻ.....postawiłem przeciw Polsce i...mam za swoje
Posted by: rene

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 09:08

amkwish - ja tam się po prostu nie przejmuję takimi zarzutami. Trzeba robić swoje i nie reagować. Najczęściej jest tak, że ci mądrzy "po spotkaniu" szybko kończą swoją karierę
Powiem Tobie, że różna takie sytuacje utwierdzają mnie w przekonaniu, by nie upubliczniać w ogóle swoich typów, bo mało kto to potrafi docenić ( jak są dobre ), za to jak się pomylisz to zawsze ktoś Ciebie napadnie i będzie udawadniać wyższość jednych świąt nad innymi
Taki juz los.
Poza tym na meczu Polska - Portugalia świat się nie kończy
Nie zawsze sie wygrywa, chodzo o to, by wiecej wygrac niż przegrać
Prawdopodobnie wtedy wychodzi PLUS
Posted by: polskignom

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 09:12

Proponuje zamknac temat, skoncza sie glupie zaczepki, docinki, ktore do niczego nie doprowadza, mecze sie wczoraj odbyly, ten, kto chcial podac typy, podal. Ten, kto chcial zobaczyc jak ktos typuje, zobaczyl.

Wlasnie dlatego rzadko zagladam do SP od pewnego czasu, bo zawsze sa glupie docinki po odbytych spotkaniach, ktorych sam sie kiedys nie ustrzegalem.
Posted by: pacyfista

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 09:21

To bylo jak sen.Balem sie caly czas,ze lada moment ktos szarpnie mnie za lokiec i bede musial sie obudzic do tej brzydkiej,nieatrakcyjnej polskiej pilki ze zlych meczow z Finlandia czy Kazachstanem.Ale nie!Mijaly minuty,a sen trwal i trwal w najlepsze.Snilem ja snili ludzie obok mnie.Komentarz Darka Tuzimka oddaje doslownie co wczoraj wydarzylo sie w Chorzowie.

Reprezentacja Polski po raz kolejny ratuje budzety firm bukmacherskich.Nie zgadzam sie ,ze 99 procent stawialo na Portugalie i ze typ na Portugalie byl czyms naturalnym i oczywistym.Kilka tygodni temu Portugalia cudem wywalczyla remis z Finami ,czy jestesmy slabsi od nich ,watpie.Musimy wylac kubel zimnej wody na glowy i ochlonac.Podobnie bylo na MS ,gdzie ludzie stawiali na Niemcow ,wtedy uratowal kupony Janosik ,robiac smieszne zmiany.Pozdrawiam
Posted by: Amkwish

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 09:22

Quote:


Poza tym na meczu Polska - Portugalia świat się nie kończy
Nie zawsze sie wygrywa, chodzo o to, by wiecej wygrac niż przegrać
Prawdopodobnie wtedy wychodzi PLUS




Jasne ,w poprzedniej "kkolejce" eliminacji uwaliłem na Hiszpanii ,która przegrała z kelnerami z Północnej Irlandii.

Rene ,w tym całym zamęcie zapomniałem o jednej rzeczy zwiazanej z meczem Czechów.

Toż to był 200% typ na ....hienę
Posted by: rene

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 09:50

Ja na Czechów nie grałem, ale miałem niezłą przygodę bo grałem handi 1 na Rosjan i jak po 80 minutach było 0:0, to myślałem, że już w plecy to jest. No ale MOŁODCY wzięli się do roboty, choć drugą bramkę strzelili w pod sam koniec
Gdyby Rosja mi nie weszła, to wielkiej tragedii by nie było, bo oni grali mecz wcześniej, i był czas na poprawkę
Grałem jeszcze Szwedów, Francuzów handi 3 i makaroniarzy
Posted by: bcn1899

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 10:57

Quote:

Quote:

Bardzo podoba mi sie zwyczaj z jednego forum [...]
--
pzdr.bcn1899 *som i serem*




Może do swoich wywodów będziesz używał innego nicka niż mój.
To powyżej to nie są moje słowa ,wiec popraw to ,skoro jesteś tu modem.





Nie stresuj sie. Nie wiem dlaczego tak sie stalo, ale jak zauwazyles podpisalem sie, wiec chyba nikt nie podejrzewa Cie o takie wywody.

--
pzdr.bcn1899 *dale albo*
Posted by: konstruktor1

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 11:15

Quote:

Quote:

Dales d...py jak wiekszosc tego forum stawiajac przeciwko swoim a teraz chcesz zebym ja sie tlumaczyl?



Tego już za wiele.
Wydaje ci się pajacu, że jesteś jakimś guru na tym forum???
Zapewne tylko ty tak uważasz bo jakoś nie zauważyłem większego poparcia innych dla twoich postów.
A odnośnie zniżania się do mojego poziomu, to w twoim przypadku wydaje się to niemożliwe.
Ty nie prezentujesz żadnego poziomu tylko pukasz już od spodu. Nawet nie masz już pod nogami dna od którego mógłbyś się odbić miernoto.
Mam dla ciebie propozycję. Zmień swój nick na "denne typy i wypowidzi". Wtedy będzie przynajmniej on adekwatny do twojej elokwencji i intelektu.
"Konstruktor" jakoś tu nie pasuje.
A teraz wytęż ostatkiem sił resztki swoich zwojów muzgowych i próbuj nadal wypacać w wielkim trudzie jakieś pokraczne bohomazy przypominające swoim wyglądem język polski.
To wszystko z mojej strony.
Nie poświęcę ci ani sekundy więcej na forum.
Szkoda czasu.







To ja tez na zakonczenie.Po pierwsze to przepraszam za ten napastliwy ton wczoraj ale jesli chodzi o Polska repre nie umie sie wyluzowac, no i wystarczy pare piwek i wyglada to jak wygladalo wczoraj.Kazdy ma prawo do swojej opinii,wiec sorry za rzucanie miesem i obelgi.
Co do Twoich zarzutow Andreosw to mnie troche dziwi skad Ci przyszlo na mysl,ze uwazam sie za guru.Daleko mi do tego zebym pomyslal ze jestem dobrym typerem,nie mowiac o guru.Jesli chodzi o poziomy na jakich jestesmy to nie ma sensu dalej drazyc tego tematu bo z mojej strony to byl niepotrzebny komentarz. Nicka zmieniac nie zamierzam,jakos sie do tego co mam przyzwyczailem.
Sam sie nieraz wsciekalem na ludzi ktorzy sieja zamieszanie, wczoraj zrobilem to sam.Racje maja Ci,ktorzy twierdza, ze takie polemiki nie wnosza nic pozytywnego.To tyle w ramach samokrytyki.
A co do wczorajszego meczu to juz na spokojnie wielkie brawa dla wszystkich za swietna gre i realizacje planu taktycznego,oby to byl poczatek lepszych dni dla naszej reprezentacji.
Posted by: andreosw

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 11:38

O.K.
Mi też bez problemu przechodzi przez gardło słowo "przepraszam".
Czasami też jestem nazbyt nerwowy i inne wypowiedzi biorę bardzo do siebie.
Ale nie jestem zacietrzewionym gnojkiem i dlatego sorry dla wszystkich, których mogły wnerwić i moje wypowiedzi, dla Ciebie Konstruktor1 także.
W przyszłości będzie trzeba skupić się na bardziej merytorycznej wymianie argumentów.
Pozdro.
Posted by: Bzyku

Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006] - 12/10/2006 11:43

i tym miłym akcentem zakończmy już ten temat