Puchar Narodów Afryki

Posted by: Anonymous

Puchar Narodów Afryki - 21/01/2002 04:31

Postanowilem zalozyc ten temat(mam nadzieje ze nikt mnie nie z***ie za to)gdyz uwazam ze bedzie wiele ciekawych meczy do obstawiania. Ja ze swej strony moge zaproponowac mecz Nigeria-Algieria 1 po wydaje mi sie wysokim kursie 1.8(prof).
Posted by: LarryBird

Re: Puchar Narodów Afryki - 21/01/2002 15:19

Tunezja-Zambia 1 (1.7 totomix, prof)
Tunezja powinna ten mecz wygrac,
W eliminacjach do WC2002 tunezja byla pierwsza w swojej grupie (20pkt,6 zw,2 remisy,0 porazek)
Zambia byla trzecia w swojej grupie
(8pkt, 3zw,2 r,3 p).
Dodatkowo w druzynie Zambii nie zagra 2 zawodnikow z pierwszego skladu(napastnik i pomocnik - chorzy na malarie).

Posted by: Adolf 88

Re: Puchar Narodów Afryki - 21/01/2002 18:19

Dodatkowo w druzynie Zambii nie zagra 2 zawodnikow z pierwszego skladu(napastnik i pomocnik - chorzy na malarie).

Buhahahahahaha, trzeci świat...
Zagram to, może któryś z Zambii ma jeszcze jakąś inną chorobę np. ospę?
Posted by: xeo

Re: Puchar Narodów Afryki - 21/01/2002 18:35

Panowie , gdzie się odbywają te spotkanie ?

Na neutralnym gruncie ?

Chodzi o to , że ja mam u booka Zambia - Tunezja i nie wiem wkońcu gdzie grają .

Ale skoro to są finały to chyba neutralny !?
Posted by: Anonymous

Re: Puchar Narodów Afryki - 21/01/2002 18:47

Puchar Narodow Afryki odbywa się w Mali. iwo:
Posted by: xeo

Re: Puchar Narodów Afryki - 21/01/2002 20:27

Dzięki cyborg iwo: .

Zastanawia mnie mecz Marocco - Ghana ?
Zwłaszcza tak wysoki kurs na zwycięstwo Ghany 3,40 .

Bilans druzyn w eliminacjach .
Marocco ( All) 3-1-2
Marocco (Home) 2-0-1
Marocco (Away) 1-1-1

Ghana (All) 4-1-1
Ghana (Home) 3-0-0
Ghana (Away) 1-1-1

Mecz rozpoczyna się za 30 min. - może ktoś zdąży to skomentować ?
Ja stawiam na Ghane Stake 5/10.

Ranking FIFA

Marocco - 36 pozycja =
Ghana - 61 pozycja (- 2)
Posted by: Anonymous

Re: Puchar Narodów Afryki - 22/01/2002 04:27

co za turniej, jakie swietne mecze, jakie emocje, coz za piekne akcje,te dryblingi,parady bramkarskie,niesamowite strzaly tylko w tej grze chodzi o to panowie z czarnego ladu zeby strzelic przeciwnikowi bramke, a najlepiej jedna wiecej niz on mam nadzieje ze moj post czytaja jacys ludzie zwiazani z zespolami bioracymi udzial w tym turnieju bo jak nie to obraze sie na afryke(zawsze moge grac na remis)
Posted by: terminator

Re: Puchar Narodów Afryki - 22/01/2002 14:22

Zastanawia mnie ta mała ilosc bramek. Można to wykorzystać grając na under 2,5 ale u którego buka mozna tak obstawiać? Nie mogę tu nic znaleźć.
Posted by: Anonymous

Re: Puchar Narodów Afryki - 24/01/2002 15:48

chcialbym zainteresowac wszystkich meczem Senegal-Zambia. Wczorajszy trening pilkarzy Zambii zostal odwolany z powodu ataku grypy(zachorowalo 9 pilkarzy i trener).Trener stwierdzil ze pilkarze niemieli sily by trenowac.Mecz dopiero w sobote ale wydaje mi sie ze pilkarze Zambi nie pozbieraja sie i naprawde mocny Senegal wygra ten mecz.Radzilbym obstawic ten mecz juz dzis bo jak buki sie dowiedza to napewno kurs poleci w dol.Kurs w profie 1.62. iwo:
Posted by: szczygiel

Re: Puchar Narodów Afryki - 27/01/2002 18:03

Senegal - Zambia 1:0
Myslalem ze zawalu dostane jak ogladalem ta kopanine live na eurosporcie. Wiecej juz nie zagram na PNA, bo tutaj na niewiele zdaje sie analiza, ani przedmeczowe preview. W kazdym meczu moze zdarzyc sie wszystko (chocby 18 zawodnikow z grypa i 2 z malaria, ktorzy zasuwaja jakby mieli silniczki w dupach)
Wszystko dobre co sie dobrze konczy.
pozdrawiam
szczygiel