11 lipca 2004, Chicago USA-Polska

Posted by: Anonymous

11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 05/07/2004 20:53

...a wlasciwie pojedynek rezerw Polski z zespolem Stanow Zjednoczonych...nie wiem czy gramy tak z Jankesami czesto w tym roku w ramach offsetu ale cos mi sie wydaje ze moze byc ostra strzelanina na stadionie w Chicago...

a Wy jak myslicie?
Posted by: czeplin

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 05/07/2004 21:05

Spoko warto postawic 1.70 w profie :zobacz:
Posted by: Anonymous

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 05/07/2004 21:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał czeplin:
[qb]Spoko warto postawic 1.70 w profie :zobacz: [/qb][/QUOTE]1,70 ? ja widze 1,75 ale w STS.
Posted by: Patricu$

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 05/07/2004 22:10

... sądze ,ze juz po pierwszej połowie bedziemy przegrywali conajmniej 1-0 ( Profesjonal USA 1 połowa@2.90 ) a wynik koncowy z cała pewnościa zmieści sie w przedziale 2-3 do 0 dla USA (STS Polska nie strzeli gola@2.30 )
Posted by: WK

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 05/07/2004 22:28

Ja bym chetnie postawil za jakis rozsadnie wysoki kurs na to, ze Ireneusz Jeleń strzeli bramke. To jest na prawde niezly gosc i wg mnie tylko dzieki niemu Wisla Plock byla w tabeli na tym miejscu na ktorym byla a nie na dole.
Po pierwsze jest szybki a po drugie jak juz dostaniepilke w okolicy bramki przeciwnika to strzela w bramke a nie na oslep gdzies obok.
Wiadomo, ze polska liga to nie to co mecz miedzynarodowy ale wg mnie ten chlopak jak zagra to sie pokaze z dobrej strony.

Wojtek
Posted by: Listek

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 05/07/2004 23:33

Ja mam nadzieje ze Polska to przegra i ostudzi nieco zapaly i wypowidzi niektorych ludzi, np. tych w stylu "Ogralismy mistrzow Europy" ... Szkoda ze to tylko mecz towarzyski, bo moze przy porazkach w spotkaniach o punkty w koncu zwolniliby Janasa i zatrudnili trenera, ktory zna sie na wykonywanym zawodzie i oczywiscie najchetniej znowu widzial bym paba Jerzego Engela, bo mimo niepowodzen w Mistrzostwach Swiata doprowadzil druzyne do tej imprezy, wyniki eliminacji byly swietne, pamietam jeszcze jak sie cieszylem ze wspanialem gry (chociazby wyniki 3:2 z Norwegami .. ahh wtedy mozna bylo sie tym zachwycac) a teraz ciezko strzelic Polakom choc 1 gola i wiadomo czemu sie tak dzieje ...
Posted by: karolsky

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 06/07/2004 00:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał czeplin:
[qb]Spoko warto postawic 1.70 w profie :zobacz: [/qb][/QUOTE]1,70 ? ja widze 1,75 ale w STS.[/qb][/QUOTE]942 USA-Polska 2.2 3.1 3 1.29 1.52 ja mam taki kurs. A do przerwy 2,9 na USA poz P42
Posted by: hpc

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 06/07/2004 00:46

a ja poczekam na typ DJ Sachi-ego
dopiero zadecyduję
Posted by: GoldPicks

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 06/07/2004 01:17

:zobacz:

USA - POLSKA

Moim zdaniem ten sparing jest bezcelowy. Oto dlaczego:
---> termin: zawodnicy dopiero wchodza w rezim treningowy, wiec nie prezentuja formy, ktora pozwoli obiektywnie ocenic przydatnosc zawodnika do druzyny
---> skład: drugi garnitur (jak nie trzeci), po co ich sprawdzac jak i tak Janas z nich nie skorzysta w spotkaniach eliminacyjnych (no moze poza jednostkami - Mila)

Co do wyniku - sądzę, że Polacy to spotkanie przegrają.
Szanse naszej reprezentacji w eliminacjach do MŚ2006 również są niewielkie. Moze po kolejnych przegranych, ktos na gorze przejrzy na oczy i pomysli o trenerze z najwyzszych piłkarskich półek.

Moja propozycja to - USA win

:zobacz:
Posted by: MaTT

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 06/07/2004 01:32

kadra na mecz z USA:Bramkarze: Artur Boruc (Legia Warszawa), Waldemar Piątek (Lech Poznań).
Obrońcy: Paweł Kaczorowski (Lech Poznań), Mariusz Mowlik (Lech Poznań), Rafał Lasocki (Lech Poznań), Jarosław Bieniuk (Amica Wronki), Dariusz Dudka (Amica Wronki), Michał Stasiak (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.).
Pomocnicy i napastnicy: Maciej Scherfchen (Lech Poznań), Patryk Rachwał (Widzew Łódź), Tomasz Jarzębowski (Legia Warszawa), Sebastian Mila (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Marcin Burkhardt (Amica Wronki), Michał Goliński (Lech Poznań), Vahan Gevorgyan (Wisła Płock), Łukasz Madej (Lech Poznań), Piotr Włodarczyk (Legia Warszawa), Ireneusz Jeleń (Wisła Płock).
Posted by: slazak76

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 06/07/2004 02:11

a jaki jest sklad usa na mecz? slyszalem z eponc powaznoie podchodza do tego meczu
Posted by: pkubik

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 06/07/2004 02:14

panowie ja nie wiem co jest grane,ale 2.2 na USA to jest chyba promocja...
Posted by: KrOOhY

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 06/07/2004 02:18

Czy ogloszono juz kadre USA na to spotkanie? Prosze o info. tx
Posted by: lucAs

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 06/07/2004 02:49

Trener piłkarskiej reprezentacji Stanów Zjednoczonych Bruce Arena ogłosił skład 18-osobowej kadry na towarzyski mecz z Polską, który rozegrany zostanie 11 lipca w Chicago. Arena do kadry powołał czterech zawodników, grających w klubach europejskich - bramkarza Tima Howarda z Manchesteru United, Briana McBride'a i Carlosa Bocanegrę z Fulham oraz Steve'a Cherundolo z Hannoveru 96.
Będzie to drugie spotkanie obu zespołów w tym roku. Pod koniec marca w Płocku Amerykanie wygrali 1:0.

Kadra USA na mecz z Polską:

Bramkarze:
Tim Howard (Manchester United), Zach Thornton (bez kontraktu);

Obrońcy:
Chris Albright (Los Angeles), Carlos Bocanegra (Fulham), Steve Cherundolo (Hannover 96), Cory Gibbs (Dallas), Pablo Mastroeni (Colorado), Eddie Pope (New York/New Jersey)

Pomocnicy:
Chris Armas (Chicago), DaMarcus Beasley (Chicago), Bobby Convey (D.C. United), Landon Donovan (San Jose), Eddie Gaven (New York/New Jersey), Brian Mullan (San Jose), Kerry Zavagnin (Kansas City)

Napastnicy:
Brian Ching (San Jose), Brian McBride (Fulham), Josh Wolff (Kansas City)

zrodlo sports.pl

USA zagra tym samym skladzie co z Polska zabraknie tylko jednego zawodnika, ale za to jest McBride, Howard niema sie co oszukiwac USA pyknie Polakow. Kurs 2.2 na caly mecz i 2.90 na pierwsza polowe napewno warty ryzyka osobiscie czekam na buki netowe ale jutro tez obstawie w profku bo z pewnoscia spadnie kurs.
Posted by: Patricu$

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 07/07/2004 09:54

Przepraszam ale dlaczego jest taka róznica ...o co tu chodzi (róznica 0,45)?

Profesjonal 942.USA-Polska 1@2.2

STS 1689 USA-Polska 1@1,75

Expekt nie podał jeszcze ...
Posted by: DJ SACHI

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 07/07/2004 11:57

szkoda bawić się w tym meczu bo Polacy jak nie grali dobrze w tym meczu mogą się odmienić ale czy warto ryzykować raczej odpuszczam ten mecz..
Posted by: mundi

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 07/07/2004 18:49

profesjonał poszedł po rozum do głowy bo kurs jest już 1,86 na 1 choć to mecz towarzyski to nasza drużyna - bez komentarza !!!
Posted by: bolektp

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 07/07/2004 18:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]szkoda bawić się w tym meczu bo Polacy jak nie grali dobrze w tym meczu mogą się odmienić ale czy warto ryzykować raczej odpuszczam ten mecz..[/qb][/QUOTE]Dziekujemy Dziekujemy Dziekujemy
iwo: iwo: iwo:
Posted by: Anonymous

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 07/07/2004 23:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Patricu$:
[qb]Przepraszam ale dlaczego jest taka róznica ...o co tu chodzi (róznica 0,45)?

Profesjonal 942.USA-Polska 1@2.2

STS 1689 USA-Polska 1@1,75

Expekt nie podał jeszcze ...[/qb][/QUOTE]Juz jest Profek 1,86, STS 1,85 - zadowolony?
Posted by: MaTT

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 08/07/2004 21:55

Ale myslicie ze jestesmy bez cienia szansy na wygrana w tym meczyku???Chcialem postawic na USA ale nie jestem pewien...Ktos mi podsunie jakis argument na za..?
Posted by: Anonymous

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 08/07/2004 23:35

Unibet odaje duzo na naszych - mysle ze kurs 5,50 warty zagrania - co o tym sadzicie?

2901 USA - Polska
1.57 3.60 5.50
Posted by: skottie

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 08/07/2004 23:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Unibet odaje duzo na naszych - mysle ze kurs 5,50 warty zagrania - co o tym sadzicie?

2901 USA - Polska
1.57 3.60 5.50[/qb][/QUOTE]Nie mamy szans
Ja z pocałowaneiem ręki wziąłem 2.2 w profie, dobrze że zdążyłem. Amerykanie silni u siebie, z dobrym składem ; nasi szczypiory z polskiej ligi po jetlagu ... słabo to widzę al:
pozdro
scottie
Posted by: Acli

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 00:50

Witam.
... ja myślę że do tych wszystki czynników przemawiających za przegraną naszych, należy dodać to iż grają w nocy.
Nasi mają zbyt mało czasu by się zaaklimatyzować i w pełni dostosować do nowej strefy czasowej. Dlatego jestem bardzo ciekaw jak wypadną kondycyjnie podczas spotkania.
Posted by: emzet

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 01:03

Można zagrać na USA,ale podeprzeć się dokładnym wynikiem 0-0.Byc może będzie to jedno z tych nudnych i beznadziejnych spotkań z udziałem Polski.Skład niby inny niż zwykle,ale tradycja i trener ci sami.
Posted by: Patricu$

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 01:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Patricu$:
[qb]Przepraszam ale dlaczego jest taka róznica ...o co tu chodzi (róznica 0,45)?

Profesjonal 942.USA-Polska 1@2.2

STS 1689 USA-Polska 1@1,75

Expekt nie podał jeszcze ...[/qb][/QUOTE]Juz jest Profek 1,86, STS 1,85 - zadowolony? [/qb][/QUOTE]...gram tylo i wyłacznie w Expekcie wiec nie mam z czego - tam jeszcze nie dali oferty tego spotkania
Posted by: grelinho

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 05:23

Witam!!
Miałem wątpliwą przyjemność oglądać na żywo naszą "reprezentację" w meczu z Mławą.
Nasi reprezentanci grali jakby siłą zostali zabrani z wakacji.
Krotki opis : Gevorgyan -zastanawialem sie na poczatku kto gra na prawej stronie okazało sie ze to wlasnie on na oko 10 kg nadwagi...lewa pomoc Golinski -nie potrafil wygrac ani jednego pojedynku sam na sam z przeciwnikiem reszta druzyny rowniez... Jeleń próbowal pojedynkow szybkosciowych ale mizernie mu one wychodzily jedynym zawodnikiem ktory chcial cos zrobic i widac ze mial umiejetnosci byl Jarzebowski...Artur boruc w I polowie obronil w sytuacji sam na sam z napastnikiem Mławy.I to by bylo na tyle emocji w pierwszej polowie, reszta druzyny poprostu poruszala sie po boisku jakby nie wiedziala co zrobic z pilka.
II polowa to zmiany zarowno w "reprezentacji" jak i druzynie Mławy i szczerze mowiac chyba tylko tym zmianom w Mławie druyzna narodowa zawdziecza zwyciestwo 3:0 .
W drugiej polowie sporo ozywienia wniosl Lukasz Madej ale kontuzja uniemozliwila mu dokonczenie meczu wiec jego udzial w meczu z USA pod znakiem zapytania ...Włodarczyk mial kilka sytuacji ale rowniez jakis ociezaly.
Taktyka:
Janas zagrał z Mławą taktyka 4-5-1 moim zdaniem "bardzo odwaznie" , ale nie czepiam sie moze cwiczyl wariant takiej gry, choc chyba zle dobral przeciwnika do cwiczen.
boczni obroncy zamiast wspierac skrzydlowych trzymali sie raczej asekuracyjnie z tylu , w srodku chaos a osamotnieni napastnicy nieumiejacy wygrac pojedynku jeden na jeden dopelniali czare goryczy( w pierwszej polowie Jeleń w drugiej Włodarczyk).Dla mnie jedyna obawą jest czy Amerykanie powaznie podejda do tego meczu, jesli tak to moze byc blamaz.
Posted by: RoYeK

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 05:33

Dosłownie WSZYSTKO przemawia za zwycięstwem USA. Kurs 1.85 w STS uważam za zgoła wspaniały.
Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 10:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RoYeK:
[qb]Dosłownie WSZYSTKO przemawia za zwycięstwem USA. Kurs 1.85 w STS uważam za zgoła wspaniały.
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]A ja myślę że lepszy był kurs 2,2 jaki proponował Profek na początku tygodnia - jesli juz mialbym stawiac na USA to zrobilbym to wtedy.

Pozdrawiam
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 18:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał grelinho:
[qb]
Janas zagrał z Mławą taktyka 4-5-1 [/qb][/QUOTE]czyli Janas ciagle swoje... a moze zastosowal taktyke "diamentu"

tragedia, drugie eliminacje z rzedu mamy grupe w ktorej 2 miejsce jest jak najbardziej w naszym zasiegu i znowu przegramy. od momentu przejecia kadry przez Janasa nie widac zadnego postepu, zadnego! Cel niedzielnego meczu z USA w tym terminie i w takim skladzie pozostaje dla mnie zagadka... moze chodzi o to zeby dziadki z pzpn sobie stany zwiedzily Potrzeba nam zmian, radykalnych zmian, takich jakich dokonal Rehhagel w Grecji. Szanse na to male bo w PZPN dupy przyrosly do stolkow i nie stac ich na zatrudnienie szkoleniowca z zagranicy (a moze by tak obciac wlasne pensyjki?). Niech mi ktos powie czym te wszystkie stare dziady nie majace pojecia o nowoczesnej pilce, ktorych rozwoj zatrzymal sie na wpanialych skadinad MS'74 a w najlepszym razie MS'82, czym te dziady sie w tym PZPN zajmuja??? Oczywiscie poza bzdurnymi reformami rozgrywek ligowych, ktore sa posmiewiskiem calej europy - jaka inna liga ma co sezon inna liczbe zespolow i zasady rozgrywek?? Nie tak dawno w PP nie wystapila druzyna Zagłębia Sosnowiec bowiem dzialacze okregowego PZPN "zapomnieli zglosic zespolu do rozgrywek, mysleli ze druzyna ma wolny los". No przeciez to jest jakas paranoja. Powinny poleciec glowy - nic takiego nie mialo miejsca. Podobne przyklady niekompetencji w innych zakatkach kraju pewnie mozna mnozyc. I jeszcze wiecznie te zalosne tlumaczenia Listkiewicza czy Janasa: "no coz.. przegralismy ale co zrobic taki mamy material ludzki, nie mamy w Polsce Figo ani Zidana" To ja mowie jak nie umiecie nic zrobic to pozwolcie dzialac innym. O braku STadionu Narodowego nie wspominam...

Sorry ze sie zbulwersowalem ale przejscie od Euro 2004 do naszego podworka okazuje sie nadzwyczaj bolesne

Co do meczu USA-Polska to nie ma sie nad czym rozpisywac, wszyscy wiemy jak jest... wszystko powyzej 1,8 oplaca sie brac i tyle.

Pozdro
Posted by: slazak76

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 19:31

BEDZIE RANSMISJA TEGO "WIDOWISKA"??
NA RAZIE NIGDZIE NIE ZNALAZLEM
Posted by: Anonymous

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 19:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slazak76:
[qb]BEDZIE RANSMISJA TEGO "WIDOWISKA"??
NA RAZIE NIGDZIE NIE ZNALAZLEM[/qb][/QUOTE]Bedzie Transminsja - TVP2 00:40 -noc z niedz. na pon. miedzy meczami Copa America.
Posted by: KrOOhY

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 09/07/2004 19:43

Transmisja mecz towarzyski USA - Polska 11.07.2004 niedziela, a wlasciwie poniedzialek 0:40 w TVP2 pozniej 0 3:00 Copa America Paragwaj-Chile.
Posted by: Anonymous

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 10/07/2004 01:15

grelinho dzieki za raport! bedzie blamaz!
Posted by: Gritz

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 10/07/2004 10:02

Polska drugim skladem to prawda, ale nie zapominajcie ze w Stanach teraz jest rozgrywana liga, w ten weekend takze i ma ktos informacje czy zawodnicy zostali zwolnieni z klubow aby zagrac w reprezentacji?

A czy Amerykanie traktuja mecz powaznie? Wystarczy napisac, ze spotkanie USA - Polska poprzedza spotkanie Chicago z NE Revolution ktore odbedzie sie 3 godziny po rozpoczeciu spotkania USA - Polska.
Posted by: Gritz

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 10/07/2004 10:21

Edit: Nie na temat.
Posted by: Patricu$

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 10/07/2004 14:42

skład USA

Goalkeepers (2): Tim Howard (Manchester United), Zach Thornton (out of contract)
Defenders (6): Chris Albright (Los Angeles Galaxy), Carlos Bocanegra (Fulham FC), Steve Cherundolo (Hannover 96), Cory Gibbs (Dallas Burn), Pablo Mastroeni (Colorado Rapids), Eddie Pope (MetroStars)
Midfielders (7): Chris Armas (Chicago Fire), DaMarcus Beasley (Chicago Fire), Bobby Convey (D.C. United), Landon Donovan (San Jose Earthquakes), Eddie Gaven (MetroStars), Brian Mullan (San Jose Earthquakes), Kerry Zavagnin (Kansas City Wizards)
Forwards (3): Brian Ching (San Jose Earthquakes), Brian McBride (Fulham FC), Josh Wolff (Kansas City Wizards)

Almost full squad ...the only player who will miss is their capitain Claudio Reyna however I do believe they will do the job without him as well...

... takze śmiało 200 zł na USA
Posted by: WK

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 10/07/2004 16:33

Witam,

Na poczatku pisalem o tym, ze atak Wisly Plock w postaciach Jelenia i Geworghian moze cos zdzialac. I moze moglby gdyby to byl srodek sezonu ligowego.

A tak to sa pewnie w takiej formie jak w zeszlym roku o tej porze kiedy w eliminacjach p. UEFA przegrala z Veste-czyms tam z Lotwy a potem to Vespe... dostalo chyba z 6:0 z Rossenborgiem w kolejnej rundzie.

O formie swiadczy nadwaga i gra Geworghiana, to jak gral Jelen w sparingu (info z gazety wyborczej i z forum).

Dla mnie ten mecz to prawie pewne 1 i nawet warto znalezc chyba wyzszy kurs z handicapem czy fa+2

Wojtek
Posted by: Gritz

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 01:58

Dla mnie tez to pewne jeden, ale ile to juz takich pewniakow bylo... ?!
Posted by: Anonymous

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 02:08

Mecz dosc nietypowy. Nietypowy termin, nietypowa godzina jak dla Polakow, nietypowy sklad Polakow...czy wynik tez bedzie nietypowy? Zapraszam o 1 w nocy w poniedzialek do programu drugiego...
Posted by: viva

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 02:38

Najlepsza opcja na ten mecz to:

USA - Polska 3:0 kurs 14 sts al:
Posted by: ckm55

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 02:59

Jak widze zapowiada sie kolejny swiatowy pewniak

Nie to zebym wierzyl w mozliwosci naszych "leniuchow" ale skusze sie za drobne postawic na nich z czystej przekory.
Oni niestety maja paskudny zwyczaj wygrywac wtedy, kiedy nie trzeba, a ten mecz w "koloni polskiej w stanach" moze byc dla nich mobilizujacy.

Zreszto stawki jakie sa na te spotkanie to lekka kpina, az tak zle to nasi nie graja i to jeszcze z amerykanami.
USA - Polska --> 1.57 - 3.60 - 5.50 --> Unibet

A co do 3:0 to chyba bylo by to zbyt piekne, zeby bylo prawdziwe.
Posted by: RoYeK

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 03:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Jak widze zapowiada sie kolejny swiatowy pewniak

Nie to zebym wierzyl w mozliwosci naszych "leniuchow" ale skusze sie za drobne postawic na nich z czystej przekory.
Oni niestety maja paskudny zwyczaj wygrywac wtedy, kiedy nie trzeba, a ten mecz w "koloni polskiej w stanach" moze byc dla nich mobilizujacy.
Zreszto stawki jakie sa na te spotkanie to lekka kpina, az tak zle to nasi nie graja i to jeszcze z amerykanami.
USA - Polska --> 1.57 - 3.60 - 5.50 --> Unibet

A co do 3:0 to chyba bylo by to zbyt piekne, zeby bylo prawdziwe.[/qb][/QUOTE]Nie, bez żartów. Chyba sobie Amerykanie sami gola nie strzelą co?!
Pozdrawiam
Posted by: Terry Butcher

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 03:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]

Zreszto stawki jakie sa na te spotkanie to lekka kpina, az tak zle to nasi nie graja i to jeszcze z amerykanami.
USA - Polska --> 1.57 - 3.60 - 5.50 --> Unibet

A co do 3:0 to chyba bylo by to zbyt piekne, zeby bylo prawdziwe.[/qb][/QUOTE]Akurat zwyciestwu USA niski kurs Unibetu dobrze wróży.
Mają chyba jednych z lepszych jak nie najlepszych oddsmakerów zajmujących się piłką w całej sieci


Jeżeli chodzi o sam mecz to Polsce nigdy nie szło granie na zachodniej półkuli. Kiedyś liczne tournee po Amerykach czy szam udział w Argentina'78 nie przyniosły sukcesów. Może to kwestia aklimatyzacji do nocnych godzin rozgrywania spotkań ?
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 15:01

Rekreacyjnie zagram tutaj sobie Polska no goal, chyba za 2.30 - :4gw:

Jeszcze tylko pomysle kiedy jet-lag daje sie bardziej we znaki - kiedy sie leci na zachod,czy na wschod. Jesli na zachod - banker
Posted by: Jamajczyk

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 15:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jonathan Sarkos:
[qb]Rekreacyjnie zagram tutaj sobie Polska no goal, chyba za 2.30 - :4gw:
[/qb][/QUOTE]w tym meczu sadze ze Polacy sa w stanie strzelic jedna bramke,moze Mila?Ja obstawiam wynik 2-1 po cięzkim meczu dla jankesow.Polacy beda chcieli sie koniecznie pokazac i nie odpuszcza napewno.Brak presji kibicow z Polski,termin sprawi ze wyjda na luzie i moga nawet wyciagnac remis.Kurs na zwyciestwo USa jest wysoki ale trzeba pamietac ze niespodzianki sie zdarzaja i to dosc czesto...Jezeli Polacy wytrzymaja pierwsze 30min bez straty gola sa wstanie wywalczyc ten remis.
Posted by: pkubik

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 15:53

Jest 90% "pewniak", ale...
Jak już się pewnie wszyscy zdążyli przekonać takie mecze właśnie często nie wchodzą.Wszystko przemawia za USA, jednak to tylko piłka i wszystko się może zdarzyć.Np. Boruc może zagrać mecz życia i skończy się 0-0...
Niedobrze jest jak całe forum gra ten sam typ, wielokrotnie takie pewniaki już nie wchodziły...
Ja się skuszę na te 1.70, ale nie za jakąś wielką stawkę
Posted by: Robertos

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 16:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał pkubik:
[qb]Jest 90% "pewniak", ale...
Jak już się pewnie wszyscy zdążyli przekonać takie mecze właśnie często nie wchodzą.Wszystko przemawia za USA, jednak to tylko piłka i wszystko się może zdarzyć.Np. Boruc może zagrać mecz życia i skończy się 0-0...
Niedobrze jest jak całe forum gra ten sam typ, wielokrotnie takie pewniaki już nie wchodziły...
Ja się skuszę na te 1.70, ale nie za jakąś wielką stawkę[/qb][/QUOTE]QRWA ! pewniak daj spokoj i n al: ie zonkuj
Posted by: faramir

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 16:14

90% pewniak to to byl do momentu kiedy dj sachi oglosil ze nie ruszy tego meczu -- w tym momencie stal sie to 100% pewniak --ale ja sie chyba skusze na polska no goal 2,3
Posted by: Loramek

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 17:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał faramir:
[qb]90% pewniak to to byl do momentu kiedy dj sachi oglosil ze nie ruszy tego meczu -- w tym momencie stal sie to 100% pewniak --ale ja sie chyba skusze na polska no goal 2,3[/qb][/QUOTE]tyle że DJ Sachi zagrał na USA
Posted by: grzesiaczekd

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 20:39

Na stadionie bedzie wiekszośc polaków, wiec zagram sobie na X2
Posted by: Master_Flamaster_

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 23:24

Patrząc na składy wydaje się, że Kowboje powinni gładko nas rozjechać, ale czy będą mieć odpowiednią motywację, by to uczynić ? Bo umiejętności im na pewno nie brakuje. Postawiłem trochę na gospodarzy i jedyne, czego się obawiam, to właśnie brak motywacji USA. Obym się mylił. Przeczytałem na Onecie, że jak USA wygra, to będzie to ich 50 - jubileuszowe zwycięstwo pod wodzą Bruca Areny. Oby zagrali dla trenera.

Pozdrawiam /MF/
Posted by: Terry Butcher

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 11/07/2004 23:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]Patrząc na składy wydaje się, że Kowboje powinni gładko nas rozjechać, ale czy będą mieć odpowiednią motywację, by to uczynić ? Bo umiejętności im na pewno nie brakuje. Postawiłem trochę na gospodarzy i jedyne, czego się obawiam, to właśnie brak motywacji USA. Obym się mylił. Przeczytałem na Onecie, że jak USA wygra, to będzie to ich 50 - jubileuszowe zwycięstwo pod wodzą Bruca Areny. Oby zagrali dla trenera.
/MF/[/qb][/QUOTE]Za mniej więcej miesiąc zaczynają eliminacje do MŚ i mecz ten ma być ostatnim bodajże sprawdzianem dla kadry USA.
Posted by: Master_Flamaster_

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 00:15

Tymi słowami nieco mnie uspokoiłeś - dzięki iwo:

Pozdrawiam /MF/
Posted by: mrofka_zet

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 00:33

O motywacje u amerykanow sie nie martwie, nasi moze tez beda zmotywowani, ale zabraknie im pewnie sil, amerykanie skarca ich na poczatku i bedzie po meczu. Jak kolega wczesniej napisal to dla USA generalny sprawdzian przed eliminacjami do MS, wiec powinno byc dobrze
Posted by: marcys

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 01:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Loramek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał faramir:
[qb]90% pewniak to to byl do momentu kiedy dj sachi oglosil ze nie ruszy tego meczu -- w tym momencie stal sie to 100% pewniak --ale ja sie chyba skusze na polska no goal 2,3[/qb][/QUOTE]tyle że DJ Sachi zagrał na USA [/qb][/QUOTE]czy są potwierdzone informacje ze DJ Sachi postawił na USA??? ja tez zagrałem amerykanów! Czy mozna z unibetu unieważnić kupony???
Posted by: gsm

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 01:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Terry Butcher:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]Patrząc na składy wydaje się, że Kowboje powinni gładko nas rozjechać, ale czy będą mieć odpowiednią motywację, by to uczynić ? Bo umiejętności im na pewno nie brakuje. Postawiłem trochę na gospodarzy i jedyne, czego się obawiam, to właśnie brak motywacji USA. Obym się mylił. Przeczytałem na Onecie, że jak USA wygra, to będzie to ich 50 - jubileuszowe zwycięstwo pod wodzą Bruca Areny. Oby zagrali dla trenera.
/MF/[/qb][/QUOTE]Za mniej więcej miesiąc zaczynają eliminacje do MŚ i mecz ten ma być ostatnim bodajże sprawdzianem dla kadry USA.[/qb][/QUOTE]hehe tak samo Grecja miała ostatni sprawdzian z Polakami i przegrali uke:
Posted by: byzon

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 01:47

ja mam nadzieje ze USA wygra bo zamyka mi kupon iwo:
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 01:50

Witam dziś Polska nie przegra i dużo was straci kase, szkoda al: ...osobiście nie pale ale za was zapale na tym forum...jestem za POLSKĄ bo poatriotą jestem zawsze ...Pozdro zamerykanizowanym ludziom co dzis chajs stracą
Posted by: byzon

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 01:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Domel1984 z L-ca:
[qb]Witam dziś Polska nie przegra i dużo was straci kase, szkoda al: ...osobiście nie pale ale za was zapale na tym forum...jestem za POLSKĄ bo poatriotą jestes zawsze...Pozdro zamerykanizowanym ludziom co dzis chajs stracą [/qb][/QUOTE]wielkie piwko dla patriotów iwo:
ale dzisiaj nasze orly padna na kolana przed druzyna usa a patriota jest ten ktory kocha ojczyzne a nie jakas tam ekipke pilkarska ENGEL COME BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted by: marcys

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 02:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał byzon:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Domel1984 z L-ca:
[qb]Witam dziś Polska nie przegra i dużo was straci kase, szkoda al: ...osobiście nie pale ale za was zapale na tym forum...jestem za POLSKĄ bo poatriotą jestes zawsze...Pozdro zamerykanizowanym ludziom co dzis chajs stracą [/qb][/QUOTE]wielkie piwko dla patriotów iwo:
ale dzisiaj nasze orly padna na kolana przed druzyna usa a patriota jest ten ktory kocha ojczyzne a nie jakas tam ekipke pilkarska ENGEL COME BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!![/qb][/QUOTE]dokładnie iwo:
Posted by: Master_Flamaster_

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 02:11

[QUOTE]Oryginaln0ie wysłał Domel1984 z L-ca:
[qb]Witam dziś Polska nie przegra i dużo was straci kase, szkoda al: ...osobiście nie pale ale za was zapale na tym forum...jestem za POLSKĄ bo poatriotą jestem zawsze ...Pozdro zamerykanizowanym ludziom co dzis chajs stracą [/qb][/QUOTE]Czyli rozumiem, że jak Polska będzie grać z Brazylią to postawisz oczywiście na Naszych Orłów

A tak poważnie - bukmacherka ma z patriotyzmem niewiele wspólnego. Tutaj liczy się zimna kalkulacja i nie uleganie emocjom [czyli np. graniu Polski tylko za to, że jesteś Polakiem]. Dlatego mam nadzieję, że dzisiejszy 3 skład reprezentacji Polski przegra z USA i [conajmniej] 80% forum na tym zarobi.

Pozdrawiam /MF/
Posted by: HOT$HOT

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 02:26

a ja mam to gleboko kto wygra (osobiscie), bo Wam zycze jak najlepiej,
gralem to w GB (na USA) za 50$ ale sprzedalem swoj bet za 48,2 i ide na balety, zamiast siedziec przed tv

powodzenia
Posted by: pilar

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 03:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał byzon:
[qb]ja mam nadzieje ze USA wygra bo zamyka mi kupon iwo: [/qb][/QUOTE]Witam w klubie. Co mówi o tym, albo mówiłby gdyby był ELEMENTARZ GRACZA? Postawić teraz kontrę X2 i być pewnym wygranej (mniejszej ale zawsze) czy ufać swoim pierwotnym założeniom i czekać na zwycięstwo USA? Po prostu mamy na dłoni SureBeta, który się stworzył gdy trafiliśmy mecze z kuponu na którym jako ostatni jest USA-Polska i może powinniśmy grać SureBeta?

Może ktoś obeznany odpowie jak to czynią wielcy?
Posted by: b6

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 03:17

Przed meczem powiem co mysle: to jest mecz towarzyski a nasi sa mocni - ale tylko w meczach towarzyskich. Zapomnieliscie juz ile mieli wygranych pod rzad?
Ja tam nie wiem - dla mnie za 1.6 - i to mecz towarzyski nie jest warty zagrania.

Nasi pojada i przecwicza wariant obronny :zobacz: Do meczow towarzyskich podchodza bardziej zmotywowani niz do World Cup
Wezma przyklad z Grecji
Zobaczycie al:
Posted by: marcys

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 03:33

USA wygra dzis, polskie nazwiska jakie pojechały na ten mecz mówią same za siebie.
USA-POLACZKI 1!!!!! :5gw:
Posted by: SM-TANCERZ

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 03:56

Po co gdybac najlepiej postawic na faworyta bo wiekszosc uwaza ze jest to jednak USA i isc spac bo pewniakow i tak niema
Posted by: SM-TANCERZ

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 04:00

a najlepiej posluchac jak pier.... w TV i wszystko jasne
Posted by: marcys

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 04:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]a ja poczekam na typ DJ Sachi-ego
dopiero zadecyduję[/qb][/QUOTE]
Posted by: marcys

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 04:24

w unibet w rubryce najbardziej popularne wystawili ze polska wygra z usa a kursy u nich spadają właśnie na amerykanów.
Posted by: marcys

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 04:56

qrwwaa wlasnie przeczytali sklad polski, kim oni są????????? to kibice ??????? poprawiam na USA!!!!!!!! mam nadzieje ze nie poplyne i moja passa stawiania przeciwko naszym polskim baranom mnie nie zawiedzie chodzi mi o wszystkie dziedziny sportu polskiego.
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 05:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb] [QUOTE]Oryginaln0ie wysłał Domel1984 z L-ca:
[qb]Witam dziś Polska nie przegra i dużo was straci kase, szkoda al: ...osobiście nie pale ale za was zapale na tym forum...jestem za POLSKĄ bo poatriotą jestem zawsze ...Pozdro zamerykanizowanym ludziom co dzis chajs stracą [/qb][/QUOTE]Czyli rozumiem, że jak Polska będzie grać z Brazylią to postawisz oczywiście na Naszych Orłów

A tak poważnie - bukmacherka ma z patriotyzmem niewiele wspólnego. Tutaj liczy się zimna kalkulacja i nie uleganie emocjom [czyli np. graniu Polski tylko za to, że jesteś Polakiem]. Dlatego mam nadzieję, że dzisiejszy 3 skład reprezentacji Polski przegra z USA i [conajmniej] 80% forum na tym zarobi.

Pozdrawiam /MF/[/qb][/QUOTE]Ja tam nie pisze ze na to stawiam kase i bez kasy bede kibicował naszym. A co do meczu z Brazylia to bym nie obstawiał tego meczu ...Już sie zaczeło powodzenia ))))
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 05:15

LEGIA rządzi w Chicago haha jaknarazie Boruc ...no nie wiem jak tam wasi Amerykanie cos nawet z 11 metrów nie potrafia wpadkowac do bramki piłki
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 05:37

Posted by: mrofka_zet

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 05:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Domel1984 z L-ca:
[qb]LEGIA rządzi w Chicago haha jaknarazie Boruc ...no nie wiem jak tam wasi Amerykanie cos nawet z 11 metrów nie potrafia wpadkowac do bramki piłki [/qb][/QUOTE]Szkoda slow... Po co takie bzdury wygadujesz?
Po przerwie Amerykanie skarca naszych i bedzie po meczu. Wg mnie gra USA jest duzo lepsza od naszej. Janas chyba bierze przyklad z Rehagela
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 05:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Domel1984 z L-ca:
[qb]LEGIA rządzi w Chicago haha jaknarazie Boruc ...no nie wiem jak tam wasi Amerykanie cos nawet z 11 metrów nie potrafia wpadkowac do bramki piłki [/qb][/QUOTE]Szkoda slow... Po co takie bzdury wygadujesz?
Po przerwie Amerykanie skarca naszych i bedzie po meczu. Wg mnie gra USA jest duzo lepsza od naszej. Janas chyba bierze przyklad z Rehagela [/qb][/QUOTE]Zobaczymy jak bedzie jeszcze sie tu wpisze na te forum podczas lub po meczu...a bzdurami sie napewno cos okaże albo Twoje poglądy albo moje bo boisko to zweryfiqje BROWR dla Ciebie a za POLSKE skrzynka a dla Boruca 2ie skrzynki : ) ) )
Posted by: mrofka_zet

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 05:58

wiesz, przed meczem bylo tak:

serce mowi postaw na Polske, rozsadek na USA.
No i zagralem na USA

Pozdro
iwo:
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 06:06

To że ja zawsze jestem sercem za POLSKĄ to też nie znaczy że nie mam rozsądq
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 06:35

hahahaha LOL 1:0 POLONIA sie dziś upije w CHICAGO iwo: iwo: iwo: iwo:
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 06:36

Jak narazie to wychodzi na to że trzeb asie SERCA słuchac a nie rozsadq ale wiem wiem jeszcze mecz trwa
Posted by: Anonymous

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 06:36

sachi jestes wielki!
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 06:48

No i 1:1 ale i tak USA tego nie wygra jak pisałem w pierwszym moim wpisie al: ... Nie martwcie sie bedzie jeszcze czas by sie odegrać
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 06:56

W sumie przykro mi z powodu 80% tutaj na forum przegranych i spowodu wpływu kasy na konta buków haha no ale dziś serducho mi mocniej zabiło jak było 1:0 )))) SERCE GÓRĄ kiedy rozsądek zawodzi iwo: iwo: iwo:
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 06:58

...jeszcze jedno sorki za rozwodzenie sie w kazdym oknie innym ale i takten temat dobiega konca wiec mysle, że sie nie pogniewacie...czytałem tu o 3ciej reprezentacji w sumie spoko jesli cenicie tak nisko Boruca i reszte ale jesli by sie tego 3mac to 1sza reprezentacja zdobędzie MŚ 2006 w Niemczech juz sie Ciesze
Posted by: elenes

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 07:00

Domel serce gora? MI to wstyd za tak grajaca reprezentacje!!!! Bez kitu!!! niewiem czym sie ten szpaku w tym studiu podniecal...
Jakby nie zaczarowana nasza bramka, swietnie grajacy boruc, i kupe szczescia dostalibysmy z 5-1!!!!!!
Posted by: Domel1984 z L-ca

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 07:13

No fakt jest jeden zawodnicy Stołecznej LEGIUNI nie zawiedli iwo: iwo: iwo: ... Brawo Boruc najpierw wybrania karnego a pozniej kolega z drużyny strzela na 1:0 to mi sie podobało... TO BY BYŁO NA TYLE 1:1 i nikt tego nie cofnie i nie da dodatkowych czterech bramek Amerykanom...gdybac to teraz mozna...wiem wiem reprezentacja nie grała ciekawie ale trzeba wierzyć w nią nawet na tak straconej pozycji jak dziś(znaczy wczoraj) ją przedstawiało całe forum...Ja tam sie ciesze nie z waszej porażki ale z braq porażki naszej reprezentacji w tym meczu...POZDRO for all al:
Posted by: elenes

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 07:21

Fakt Borus zagral swietny mecz, no i mial szczescie a to potrzebne jest bramkarzowi jak najbardziej!!!
Ale z drugiej strony nie chce zebysmy grali jak Grecja!!! Niektorzy powiedza grajmy jakkolwiek ale wygrywajmy, albo osiagajmy wyniki. A ja powiem NIE! Nie mozemy tak grac! Tak graja ostatnei ciecie...Polske stac na cos wiecej, tylko jeszcze nikt tego nie wprowadzil w zycie
Posted by: BBOOSS

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 11:46

A jednak DJ Sachi postawil na USA
Posted by: larsson

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 13:03

*******ony Howard uke:

Jak postawisz na Polske to zjebią ,jak postawisz przeciw Polsce to nie przegrają qrwa mac nigdy wiecej nie gram Polski uke:
Posted by: marcys

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 13:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał BBOOSS:
[qb]A jednak DJ Sachi postawil na USA [/qb][/QUOTE]dokładnie, jak sie o tym dowiedzialem to chcialem anulowac moje zaklady ale tak mozna tylko w gb
Posted by: legia warszawa

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 13:42

WŁODAR JARZA BORUC=reprezentacja :zobacz:
Posted by: el_fryzjer

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 14:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał elenes:
[qb]Domel serce gora? MI to wstyd za tak grajaca reprezentacje!!!! Bez kitu!!! niewiem czym sie ten szpaku w tym studiu podniecal...
Jakby nie zaczarowana nasza bramka, swietnie grajacy boruc, i kupe szczescia dostalibysmy z 5-1!!!!!![/qb][/QUOTE]Milcz...Dzięki zaczarownym bramkom i szczęściu to cienki Bolki z Grecji (z tym, że nie na pewno)zrobiły majstra, a Korea znalazła się w światowej czwórce, a Brazylia strzela w 90 minucie gola, itd... pewnikiem frajerze postawiłeś na USA i teraz płaczesz ...kasa,misiu, kasa
Posted by: HOT$HOT

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 14:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał marcys:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał BBOOSS:
[qb]A jednak DJ Sachi postawil na USA [/qb][/QUOTE]dokładnie, jak sie o tym dowiedzialem to chcialem anulowac moje zaklady ale tak mozna tylko w gb [/qb][/QUOTE]no tak...
ja anulowalem swoj zaklad... (patrz moj wczesniejszy post), i prawie 50$ wiecej zostalo na koncie
ten koles ma niesamowite szczescie do typowania niespodzianek, bo za taka na pewno trzeba uznac wczorajszy remis, a o wczesniejszych jego dokonaniach nie trzeba tu chyba nikomu na forum przypominac
Posted by: sebkos

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 14:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał larsson:
[qb]*******ony Howard uke:

Jak postawisz na Polske to zjebią ,jak postawisz przeciw Polsce to nie przegrają qrwa mac nigdy wiecej nie gram Polski uke: [/qb][/QUOTE]Zgadzam sie z toba - piłka, siatka itd. uke:
Posted by: mundi

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 14:31

ten DJ Sachi jest najlepszy typer -on ma ropuchę w kieszeni . usa strzela karnego i skonczylo by się 4-0. ale schi miał na usa no i uke:
Posted by: pkubik

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 15:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał pkubik:
[qb]Jest 90% "pewniak", ale...
Jak już się pewnie wszyscy zdążyli przekonać takie mecze właśnie często nie wchodzą.Wszystko przemawia za USA, jednak to tylko piłka i wszystko się może zdarzyć.Np. Boruc może zagrać mecz życia i skończy się 0-0...
Niedobrze jest jak całe forum gra ten sam typ, wielokrotnie takie pewniaki już nie wchodziły...
Ja się skuszę na te 1.70, ale nie za jakąś wielką stawkę[/qb][/QUOTE]no i wykrakałem :eek:
Posted by: Brudny Harry

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 15:34

Cóż, przykro mi z powodu przegranych zakładów większości z nas, ale z drugiej strony powinniśmy się wstydzić za całkowity brak wiary w naszych chłopaków. Wszyscy skreśliliśmy ich jeszcze na długo przed meczem, ba... sam Janas jęczał w wywiadach, że "po co właściwie my tam jedziemy?!" (Co jak co, ale trener powinien wierzyć w swoją ekipę!!!) A piłkarze zagrali wszystkim na nosie, może nie pokazali w Chicago niczego wielkigo, ale na pewno pozwolili na nutkę optymizmu. Obawiam się niestety, że Janas i tak w kolejnych meczach postawi na zaufanych sobie ludzi. Owszem, powoła Boruca (na ławę), Milę (bo już to robił), ale raczej pominie Jarzębowskiego, Rachwała czy Jelenia, itd. i żadnej rewolucji na korzyść reprezentacji nie będzie. Obym tylko się mylił!
Posted by: larsson

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 15:41

U S A - Boruc 1 - 1

no coment

Ciekawe gdyby Polacy zagrali w pierwszym skladzie z taktyką na drewniaka czy by moze napewno przegrali coooorvaaaaaa
Posted by: Vasyl

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 15:56

Moze to sie wydawac smieszne, ale smierdzial mi ten mecz, a dokladniej stawka na USA - za wysoka.
A kiedy zobaczylem, ze Sashi obstawil zwyciestwo USA, to zrezygnowalem z obstawiania tego spotkania
Posted by: HuLtaj

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 16:06

k u r w a jak nie trzeba to nasi graja dobrze
Posted by: mundi

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 16:29

to jest fakt -nie gra się na polaków i przeciwko .bo nie jesteśmy klasową drużyną wzadnej dyscyplinie i dlatego w siatkę wygrywamy w francji a unas klops i tak samo w pilkę u nas w ryj teoretycznie mocniejszym składzie i w łeb
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 16:52

Nie tyle nasi grali dobrze jak USA ktora robila wszystko aby dobrze wypasc a nie wygrac

I ty nasowa Mi sie Polacy (siatka) i Usa(noga) laczy ich jedno grali tak aby nie wygrac szok
szkoda ludzi

A najlepszy byl ten karny )))))))))))))))))))))))))) to moja babcia by mocniej kopla pilke
Posted by: El Camino

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 18:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mundi:
[qb]to jest fakt -nie gra się na polaków i przeciwko...[/qb][/QUOTE]Myślę,że to chyba zbyt daleko idące wnioski.Tego meczu w ogóle nie ruszałem,bo po pierwsze było to spotkanie towarzyskie.Po drugie eksperymentalny skład Polski,po którym nie wiadomo czego się spodziewać.Natomiast nie zgodzę się z twierdzeniem,aby całkiem nie grać na/przeciwko Polsce;po prostu trzeba wybrać odpowiedni mecz.By nie być gołosłownym-myślę np. o spotkaniu Polska-Anglia-eliminacje do MŚ 2006(oczywiście o porażce biało-czerwonych).Co prawda zostały jeszcze 2 miesiące (i trzeba poczekać na solidne info),ale już teraz "2" wydaje mi się b.ciekawym typem do zagrania.
Posted by: RoYeK

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 12/07/2004 18:33

Wnioski są jasne. Dość już Dudka, Szymkowiaka, Żurawskiego, czy Lewandowskiego! Czas Boruca, Mili, Rachwała i Jarzembowskiego! Nasi powinni byli wygrać i byłaby to wygrana w pełni zasłużona. Karny był z kapelusza, nasi z wyjątkiem pierwszych 15 minut nie dali pograć Jankesom. A gdyby Goliński trafił w piłkę na linii bramkowej, a nie kopnął się w czoło, to starciłbym stówkę, postawioną w kuponie na 1X, ale byłbym szczęśliwy. Nareszcie niezły mecz i walka na całym boisku. Szkoda, że Janas pewnie szybko zapomni o tym meczu, i znowu będziemy grać 1 napastnikiem i z furą "gwiazd" :rolleyes:
Pozdrawiam
Posted by: zbykap

Re: 11 lipca 2004, Chicago USA-Polska - 13/07/2004 00:57

Mam nadzieje, że teraz te wszystkie osoby, które wcześniej na tym forum jechali na naszej drużynie, tylko dla tego, że to własnie Polska odwarzyli sie na chwile refleksji i moze w przysłosci jak beda stawiali przeciwko naszym to zostawia przynajmiej wulgarne komentarze dla siebie.
Pozdrowiena!!!
dla Wszystkich Polaków iwo: iwo: iwo: