Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina)

Posted by: kiki1981

Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 02/09/2010 14:56

j.w.
Posted by: andegawen

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 02/09/2010 16:20

Dlaczego mecze sa w piatek a nie sobote jak zawsze bylo?
Posted by: Loonatic

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/09/2010 19:03

Kurcze! Ale ruch w "interesie"!

To może ja pozwolę sobie zabrać głos.
Meczów jest sporo, kilka z nich na pewno wartych uwagi. Ja wybrałem sobie dwa, które zagram w dubelku:

Szwecja - Węgry 1 1.40 bet-at-home
Belgia - Niemcy 2 1.5 bet-at-home

Szwedzi u siebie mocni są tradycyjnie, drużyna Węgier to natomiast europejskie ogórki. Zlatan i spółka powinni wygrać bezstresowo.
Co do Niemców - grali świetnie na MŚ. Nic się nie zmieniło w tym temacie, natomiast Belgia, cóż. Słabizna raczej. Na pewno powalczą, ale samą ambicją nic raczej nie wskórają. Siła po stronie Niemców.
Posted by: kazow

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/09/2010 22:51

a dlaczego nikt nie gra Italy?
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 04/09/2010 06:26

Witam serdecznie wszystkich użytkowników pierwsza kolejka eliminacji do Euro w 2012 roku po raz pierwszy w piątek,zmiana terminu z soboty to moim zdaniem niefortunne posunięcie,nie zdążyłem wcześniej nic napisać przeglądając ofertę dziś popołudniu pary niezbyt ciekawe i kursy mało zachęcające do gry. Terminarz ułożony korzystny dla faworytów i finalistów MŚ,którzy pierwsze spotkania u siebie grali lub z outseiderami europejskiego futbolu.
Ciekawym typem wydawał się wygrane Turcji i Irlandii, Niemiec, oraz 1 na Szwecję, Słowenię, Rumunię i Grecję pozostałe mecze trudne do typowania lub kursy słabe, ja w pierwszej kolejce nie grałem widzę, też że niezbyt duże zainteresowanie.
2 kolejka podobno też we wtorek a nie w środę jak dotychczas poprzekręcali wszystko w tej centrali na razie to tyle.
Posted by: Ignorator

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 04:43

07.09.2010, godzina 20:45

Szwajcaria VS Anglia

Typ: Anglia
Kurs: 1,92
Bukmacher: unibet
Stawka: 6/10



Nareszcie reprezentacja Anglii zagrała tak jak wszyscy na Wyspach się spodziewali. Po mizerii związanej z mistrzostwami Świata w RPA przyszła bardzo wysoka i całkowicie zasłużona wygrana (4:0) z Bułgarią. Wyjątkowym bohaterem trenera Capello w tym spotkaniu był oczywiście Jermain Defoe, którzy strzelił hat-tricka. Także należy wyróżnić bramkarza - Joe Harta i Stevena Gerrarda. Obaj pokazali się ze świetnej strony. Z resztą nie można się temu dziwić skoro Joe Hart potrafił wyratować swojej drużynie - Manchesterowi City bezbramkowym remis z rozpędzonym londyńskim Tottenhamem. Z kolei Gerrard jak zwykle dzielił i rządził w drugiej linii drużyny z Albionu. Jeśli wspomniana trójka utrzyma dobrą dyspozycję to powinna także osiągnąć dobry rezultat w szwajcarskim Bazylei.
Goście meczem z Anglią inaugurują eliminacje do mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. W czasie kiedy Anglicy grali na Wembley z Bułgarią, podopieczni Ottmara Hizfelda rozgrywali mecz towarzyski z Australią. Wynik niestety nie był najlepszy i zakończył się bezbramkowym remisem. To trzeba jednak uznać za spory sukces Szwajcarów. Trener Ottmar Hizfeld nie ma do dyspozycji dwóch swoich czołowych obrońców z mistrzostw Europy - Philippe Senderosa i Mario Eggimanna. Obaj są kontuzjowani i nie wystąpią w meczu przeciwko Anglii. Także pod znakiem zapytania stoi występ pierwszego bramkarza - Diego Benaglio. Wszystko przez to, że pierwszy bramkarz reprezentacji Szwajcarii oczekuje na narodzenie się swojego dziecka. Niestety te osłabienia są bardzo poważne dla Szwajcarów. Dobrze pamiętamy, że właśnie Senderos i Eggimann mieli bardzo duży udział w wygranym przez popularnych "Helwetów" meczu (1:0) z Hiszpanią na mistrzostwach Świata w RPA. Kluczem do tej wygranej była właśnie bardzo dobra gra obronna. Ta sama taktyka powinna być zastosowana właśnie w meczu z Anglikami. Tylko pytanie kto będzie w stanie zastąpić tych dwóch utytułowanych piłkarzy?.
Faworytem tego spotkania będą Anglicy, którzy po wymarzonym stracie do eliminacji będą chcieli osiągnąć kolejny sukces i wygrać ze Szwajcarią. Jest to tym bardziej realne, bo gospodarze tego pojedynku zagrają bez dwóch podstawowych swoich obrońców i być może najlepszego bramkarza.

never give up ~ its such a wonderful life, Ignorator.
Posted by: Ignorator

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 04:45

07.09.2010, godzina 21:00

Bośnia i Hercegowina VS Francja

Typ: Bośnia i Hercegowina (DNB)
Kurs: 1,82
Bukmacher: unibet
Stawka: 10/10



We wtorkowy wieczór w Sarajewie spotka się Bośnia i Hercegowina z reprezentacją Francji. W pierwszych spotkaniach grupowych obydwie drużyny mają zupełne odmienne humory. Bośnia pewnie pokonała Luksemburg (3:0) i uwaga trzy bramki strzelili do 16 minuty spotkania. Z kolei Francja na Stade de France musiała uznać wyższość Białorusi (1:0). W końcówce spotkania jedyną bramkę dla naszych wschodnich sąsiadów strzelił Sergiej Kisljak.
Niestety mecz z Białorusią odbił się bardzo negatywnym echem. Wydawało się, że po fatalnym mundialu w RPA w reprezentacji Francji może być już tylko lepiej. Odszedł przecież skonfliktowany ze wszystkimi - Raymond Domenech, odeszli piłkarze, którzy zachowywali się nie profesjonalnie, ale to nic nie pomogło. Choć paradoksalnie powinno być lepiej, przecież nowy szkoleniowiec Francji - Laurent Blanc był mistrzem Świata, przyszli nowi piłkarze, ale to też nie pomogło. Trener Laurent Blanc jak obejmował posadę zapewniał kibiców, że potrzebuje na przebudowę reprezentacji dwa tygodnie. Jednak kolejne spotkania Francuzów zaprzeczyła tym słowom. Pamiętamy przecież bardzo dobrze, że w meczu towarzyskim Francuzi przegrali (1:2) z Norwegią a teraz do tego doszła przegrana z Białorusią (0:1). Po tych spotkaniach trener Blanc już mówi o potrzebie budowy reprezentacji przez pięć miesięcy. Kto wie może się w końcu mu uda odmienić oblicze tej drużyny?, bo na razie ich gra rzeczywiście jest dramatyczna. Inną oczywiście jest sprawą brak kilku czołowych zawodników reprezentacji Francji: Franck Ribery (zawieszony na trzy mecze po RPA), Patrice Evra (zawieszony na pięć meczów po RPA), Samir Nasri (kontuzja), Lassana Diara (kontuzja) i Yoan Gourcuff (czerwona kartka. Ta wymieniona piątka jeszcze w RPA na mistrzostwach Świata grała w podstawowej jedenastce. Ich brak jest bardzo widoczny. Reprezentacja jest sklepiana na nowo. Piłkarze, którzy dostali powołania od Laurenta Blanca mają najwięcej na swoim koncie trzynaście meczów w reprezentacji!. Więc nie może wobec tego wszystkiego nas dziwić słaba gra reprezentacji Francji.
Bośnia i Hercegowina w ostatnich eliminacjach do mistrzostw Świata 2010 w RPA pokazał się z bardzo dobrej strony. Bośniacy zagrali w barażach o awans do mistrzostw. Niestety im się wtedy nie udało pokonać Portugalii (0:2 w dwu meczu), ale pokazali, że są naprawdę dobrą drużyną. Także początek eliminacji do mistrzostw Europy pokazuje, że z Bośniakami trzeba się już liczyć. Na pewno trudnym terenem dla większości ekip będzie stadion w Sarajewie, który jest znany z bardzo dobrego dopingu Bośniackich kibiców.
Faworytem tego spotkania jest Bośnia i Hercegowina, która wobec problemów Francji może wygrać jakże ważny mecz. Dawno już popularna reprezentacji "Trójkolorowych" nie była w takim kryzysie. Jak dobrze wiemy po naszej reprezentacji budowa nowej jedenastki nie jest łatwa i niestety potrwa.

never give up ~ its such a wonderful life, Ignorator.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 05:31

Jutro 2 kolejka eliminacji moją uwagę zwróciły ciekawe spotkania postaram się podać soje typy.

1 Bośnia i Hercegovina - Francja typ X 3,10 lub 1X Francja musi wywalczyć w drugim spotkaniu przynajmniej punkt, bo jesli im się nie uda to rozpoczną eliminacje od 2 porażek. W drużynie trójkolorowych panuje pożar już od poprzednich eliminacji,gdzie z trudem awansowali do mundialu, jednak każdy żywioł ma swój początek i koniec, jutro Francja może uczynić pierwszy krok w tym kierunku. Bośnia byla rewelacja poprzednich rozgrywek na swoim boisku bardzo dobre wyniki notowali są faworytem tego meczu jednak mimo, że Francja oslabiona i w kryzysie też w nieskończoność nie bedzie przegrywać, punkt Francji jak najbardziej realny w Sarajewie, tez nie wiadomo czy to 1:0 dla Białoruśi nie jest takim szczesliwie ugranym wynikiem bo jak zdobyli gola w 86 min to Francji trudno było odpowiedzieć.

2 Norwegia - Portugalia typ X 3,10 lub X2
Portugalia nieoczekiwanie zremisowała z Cyprem 4:4 musieli grać noszalancko w obronie, iż dali sobie wbić 4 bramki.
Niełatwo tez będzie o wygraną w Skandynawii tym bardziej że Norwegia ma pierwsze 3 pkt i pewnie postawi ekipie trudne warunki,z tym swoim silnym fizycznie futbolem.
Nie wiem może ktoś widzi tu czystą 2 dla Portugalii to niech coś napisze.
Gruzja - Israel typ 2 2,35
Izrael jeśli będzie chcial się liczyć w walce o awans powinien postarać się o zwycięstwo nad Gruzją.
Szanse z pewnościa są grali w czwartek z Malta więc mieli jeden dzień odpoczynku więcej od Gruzji, ktora wywalczyła remis w Grecji.
Gruzja na swoim terenie jest groźna dla każdego zespołu chociaż piłkarze z Izraela sprawiaja niespodzianki na arenie międzynarodowej tyle że w pilce klubowej, może ich dobra passa się jeszcze nie skonczyła.
Białoruś - Rumunia typ 1X
Mecz dwóch drużyn z ktorych jedni nieoczekiwanie zaczeli od falstartu z Albania drudzy od szczęśliwej wygranej na wyjeździe tu naprawdę trudno na kogoś wskazać Białoruś gra u siebie więc teoretycznie powinna mieć więcej szans Rumunia od 2 kolejnych edycji eliminacji gra bardzo słabo i trudno przewidzieć co oni jeszcze zagrają teraz mają wyjazd do Mińska a póxniej do Francji w tym roku tez sobie na porażkę nie moga pozowlić wystarczy że z Albanią się pogłubili kryzys podobny jak we Francji tyle że może z braku odpowiedniej klasy piłkarzy.
Posted by: huge

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 07:56

jak dla mnie to wypada tylko skorzystac z uprzejmosci bukow i brac albo francje DNB albo przynajmniej x2.po poraze z bialorusia kolejna przegrana spowodowalaby prawdziwe trzesienie ziemi,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic wieksze trzesienie niz te w trakcie i po MŚ.francja ma dobrych zawodnikow,na pewno lepszych niz BIH pomimo braku kilku waznych zawodnikow.mysle ze ten mecz bedzie przelomowy i ja osobiscie chyba zagram czysta dwojke.
Posted by: kost0

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 14:50

Ja również uważam, że Anglicy dziś wydrą 3 punkty Helwetom, bo mówi się na Wyspach, że jeśli nie będzie 6 punktów w dwóch pierwszych meczach to Capello może pożegnać się z posadą już tej jesieni. A propos meczu z Bułgarią, to słowa uznania również dla Rooneya, który asystował przy 3 bramkach.
Posted by: thesamethis

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 16:49

Ja na dziś wybrałem jedno szczególne spotkanie, jest to mecz reprezentacji Bułgarii oraz Czarnogóry. Grająca oficjalnie od 2007 roku Czarnogóra udanie rozpoczęła walkę o polskie i ukraińskie boiska. Czarnogórzanie to dosyć specyficzna kadra. Nie brak w niej klasowych zawodników takich jak Vucinic, Jovanovic, Vukcevic... Myślę, że podbudowani zwycięstwem mogą pokusić się o sprawienie niespodzianki w meczu przeciwko Dimitrowi i spółce.
Posted by: 11kera11

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 18:00

Originally Posted By: huge
jak dla mnie to wypada tylko skorzystac z uprzejmosci bukow i brac albo francje DNB albo przynajmniej x2.po poraze z bialorusia kolejna przegrana spowodowalaby prawdziwe trzesienie ziemi,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic wieksze trzesienie niz te w trakcie i po MŚ.francja ma dobrych zawodnikow,na pewno lepszych niz BIH pomimo braku kilku waznych zawodnikow.mysle ze ten mecz bedzie przelomowy i ja osobiscie chyba zagram czysta dwojke.

a ja gram 1X i szczerze mówiąc to nie potrafię wymienić ani jednego nazwiska zawodnika z BiH ale pamiętam że dobrze prezentowali się w poprzednich eliminacjach a Francuzów z Białorusią oglądałem tak jednym okiem.. nie przekonali mnie, no i oczywiscie under 2.5 jeśli będzie tak jak mówisz i Francja będzie prowadzić grę
Posted by: 11kera11

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 18:08

Originally Posted By: andegawen
Dlaczego mecze sa w piatek a nie sobote jak zawsze bylo?

dziś tez mecze we wtorek, to pewnie ukłon w stronę klubów tak żeby gracze mieli więcej czasu na przygotowanie się od ligowych meczy.. ten wariant akurat mi nie przeszkadza ale coraz bardziej klubowe rozgrywki są stawiane ponad..
Posted by: thesamethis

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 18:39

Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: huge
jak dla mnie to wypada tylko skorzystac z uprzejmosci bukow i brac albo francje DNB albo przynajmniej x2.po poraze z bialorusia kolejna przegrana spowodowalaby prawdziwe trzesienie ziemi,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic wieksze trzesienie niz te w trakcie i po MŚ.francja ma dobrych zawodnikow,na pewno lepszych niz BIH pomimo braku kilku waznych zawodnikow.mysle ze ten mecz bedzie przelomowy i ja osobiscie chyba zagram czysta dwojke.

a ja gram 1X i szczerze mówiąc to nie potrafię wymienić ani jednego nazwiska zawodnika z BiH ale pamiętam że dobrze prezentowali się w poprzednich eliminacjach a Francuzów z Białorusią oglądałem tak jednym okiem.. nie przekonali mnie, no i oczywiscie under 2.5 jeśli będzie tak jak mówisz i Francja będzie prowadzić grę



Bośniacy mają mocną pakę, są coraz groźniejszym zespołem i niewiele brakowało, a awansowaliby do finałów mistrzostw świata. W barażach przegrali jednak z Portugalią. W tym roku ograli Ghanę (2:1, przegrali ze Szwecją (2:4) i Niemcami (1:3). W sierpniu z kolei zremisowali 1:1 z Katerem. Jak widać jest to dosyć nieobliczalna drużyna. Stać ją na sprawienie niespodzianki. Heh co do składu na papierze jest on bardzo mocny, choćby grający w Niemczech snajperzy Dzeko i Ibisevic.
Posted by: marzano

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 19:17

dokładnie BiH to drużyna nieobliczalna i wszystko w tym meczu może się zdarzyć...

od siebie proponuję Białoruś z Rumunią DnB @ 1.85 [Tobet]
h2h zdecydowanie na korzyść Rumunów, którzy jednak ostatnio zupełnie nie przekonują... choćby ostatni remis z Albanią u siebie czy wcześniejsza porażka z Turkami na ich terenie...
W drużynie brak lidera, nie gra Mutu a kibice domagają się rezygnacji z gry w reprezentacji Chivu twierdząc że jest za stary... Sporo zastrzeżeń jest również co do osoby trenera Razvana Lucescu syna byłego trenera Rumunów Mircea Lucescu (padają głosy, że syn dostał posadę trenerską tylko z uwagi na nazwisko).

Z drugiej strony Białorusini, mocno podbudowani po zwycięstwie wyjazdowym z Francuzami. W owym meczu zaimponowali konsekwencją i dyscypliną taktyczną w swojej grze a zwycięstwo dodało im jeszcze więcej pewności siebie... Piłka białoruska poczyniła ostatnio spore postępy w przeciwieństwie do rumuńskiej, która moim zdaniem znajduje się na równi pochyłej...

Moim zdaniem Białorusini tego meczu nie przegrają a u siebie mogą liczyć na doping kibiców, którzy uradowani zwycięstwem nad Francuzami z pewnością tłumnie odwiedzą stadion w Mińsku by kibicować swoim piłkarzom...

Kurs na 1X mnie nei satysfakcjonuje dlatego:

Białoruś 1 Dnb @ 1,85 [Tobet]
Posted by: kost0

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 20:44

A co powiecie na Serbię ze Słoweńcami?

Moim zdaniem Serbowie u siebie są niezwykle silni i tu raczej Słoweńcy nie powinni liczyć na punkty...
Posted by: kost0

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 20:49

Ciekawie zapowiada się pojedynek Norwegów z Portugalią. Portugalia po wpadce z Cyprem zapewne zagra o całą pulę dziś wieczorem i sądzę, że jeśli wykorzystają swoją czysto piłkarską przewagę odbiją sobie stratę z poprzedniego meczu.

Kolejną ciekawą propozycją jest mecz Malty z Łotwą. Uważam, że mecz może nie będzie piękny dla oka, ale Łotysze nie zgubią tam punktów, bo to bardzo skomplikowałoby ich sytuację już na starcie eliminacji.
Posted by: 11kera11

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2010 21:34

Originally Posted By: kost0
A co powiecie na Serbię ze Słoweńcami?

Moim zdaniem Serbowie u siebie są niezwykle silni i tu raczej Słoweńcy nie powinni liczyć na punkty...

na taśmie mam i Serbów a gram dziś Holandia -1, Niemcy -3 i Turcja ako 4.44
Posted by: marzano

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/09/2010 01:14

Serbia - Słowenia tu raczej zacięty mecz mało bramek... Słoweńcy wcale nie są na straconej pozycji w meczu z Irlandią Północną mieli przewagę ale piłka nie chciała wpadać do siatki po ich sytuacjach... Serbia wcale nie zachwyca, a to że w EL. MŚ RPA nie przegrali u siebie meczu nic nie znaczy bo to po prostu przeszłość... Derby byłej Jugosławii mnóstwo walki i nikt łatwo pola nie odda (spójrzcie na mecz 1/8 MŚ w kosza gdzie Serbowie mieli roznieść teoretycznie słabszych Chorwatów a skończyło się minimalnym zwycięstwem okupionym dramatyczną końcówką)... ja tu zagrałem Słowenia +1.5 (w dublu z Białoruś +0.5) i CS 1:1
Posted by: mateekk

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/09/2010 02:00

wg mnie warto zastanowic sie nad takimi zakladami: wygrane izraela, portugalia, francja...odwazne mecze do gry,ale wg mnie lepszych zakladow nie ma co pokazala przegrana ruskich
Posted by: bukma

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/09/2010 02:21

nikt dzis nie gra anglikow ze szwajcarami ? blush
kurs 2 kusi
Posted by: kost0

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/09/2010 03:29

Anglicy już obgadani wyżej:) Away win jak się patrzy:)
Posted by: huge

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/09/2010 07:33

Originally Posted By: huge
jak dla mnie to wypada tylko skorzystac z uprzejmosci bukow i brac albo francje DNB albo przynajmniej x2.po poraze z bialorusia kolejna przegrana spowodowalaby prawdziwe trzesienie ziemi,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic wieksze trzesienie niz te w trakcie i po MŚ.francja ma dobrych zawodnikow,na pewno lepszych niz BIH pomimo braku kilku waznych zawodnikow.mysle ze ten mecz bedzie przelomowy i ja osobiscie chyba zagram czysta dwojke.

no i oczywiscie wiekszosc zagralo tak jak buki chcialy :/ a ja wam radzilem jak grac zeby wygra...
Posted by: 11kera11

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/09/2010 17:42

Powiem tak.. dobrze że to się skończyło i spokój na miesiąc.
Posted by: mln

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2010 16:51

Gruzja (-1.5 gola hc) - Malta 1 2.05 188bet

Trzecia kolejka spotkań kwalifikacji EURO 2012. Najpewniejszym typem dzisiejszego dnia uważam typ na Gruzję w meczu z Maltą. W ekipie gospodarzy po słabych poprzednich eliminacjach nadeszły zmiany, nowy trener, nowe nadzieje, nowe szanse. Do tej pory rozegrali 2 mecze w kwalifikacjach do Euro 2012, rozpoczęli od remisu 1:1 z Grecją na wyjeździe a następnie u siebie zremisowali 0:0 z Izraelem. Remisy w meczach z tak silnymi rywalami pokazują że idą dobrą drogą i dzisiejsze trzy punkty ich w tym utwierdzą. Gruzja w składzie z takimi piłkarzami jak: Kaładze, Iashvili, Dvalishvili jeśli chce liczyć się w dalszej walce nie ma prawa stracić choćby punktu z ekipą Malty. Goście rozpoczęli te eliminacje od przegranej 1:3 z Izraelem na wyjeździe i 0:2 u siebie z Łotwą. W zespole tym występują piłkarze grający w większości na bardzo niskim poziomie w klubach, jako reprezentacja nie liczą się nigdzie, a punkty zdobywają przypadkiem raz na dłuższy czas, udało to im się w zeszłym roku właśnie z Gruzją na wyjeździe kiedy to wygrali 2:0, jednak z racji na to że Gruzini rozpoczęli te eliminacje o wiele lepiej, oraz że niewątpliwie są lepsi czysto piłkarsko, ten zeszłoroczny blamaż uważam za kolejny czynnik na plus, powinni chcieć za wszelką cenę się zrewanżować. Po tym co wiemy po dwóch kolejkach kursy w granicach 1.35 na gospodarzy jak najbardziej do grania, myślę że Gruzini to spotkanie wygrają efektownie, kilkoma bramkami, pewnie do 0.
Posted by: huge

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2010 22:39

Kazakhstan (2) - Belgium (0) 1 1,40

Moldova (3) - Netherlands (0) 1 1,45

dzisiaj gram taki dubelek. belgia ma raczej slaby sklad, nie gra kilku ich czolowych graczy. kazachstan u siebie nie zwykl wysoko przegrywac, to bardzo ciezki teren nawet dla czolowych druzyn. belgia ma problemy ze zdobywaniem bramek, kazachstan tez do ofensywnych ekip nie nalezy wiec przewiduje tutaj bezbramkowy remis albo wymeczone jednobramkowe zwyciestwo ktorejs z ekip. co do drugiego meczu to naprawde watpie zeby holendrzy byli w stanie strzelic na moldowie 3 bramki. ostatnio wymeczyli zwyciestwo 2:1 z finami, ktorzy zdecydowanie przegrali z moldowa. ogladalem mecz moldowa-finlandia i naprawde bylem pod wrazeniem gry ekipy gosci. tworzyli ciekawe akcje ofensywne, z ktorych czesto mogly pasc bramki. mam zastrzezenia do ich obrony, ale patrzac na sklad holendrow to naprawde niewielu ich waznych graczy jest w dobrej formie. mysle, ze wszystko zalezy od van der varta, jezeli zagra dobrze, to holendrzy sa w stanie wygrac 2 bramkami ale wyzej raczej nie. piwo
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 09/10/2010 17:34

Może ktoś wie, w jakich okolicznościach padła wczoraj bramka dla Gruzji? Bo wszystkie livescory (które akurat oglądałem) pokazały wynik 0:0. Unibet, gdzie grałem ten mecz na live pokazał poprawnie 1:0, a kupon rozliczył na 0:0. Dopiero później zrobili korekty. Dziwne to wszystko
Posted by: royalflush

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 09/10/2010 17:53

Originally Posted By: MarcoviaMarki
Może ktoś wie, w jakich okolicznościach padła wczoraj bramka dla Gruzji? Bo wszystkie livescory (które akurat oglądałem) pokazały wynik 0:0. Unibet, gdzie grałem ten mecz na live pokazał poprawnie 1:0, a kupon rozliczył na 0:0. Dopiero później zrobili korekty. Dziwne to wszystko

http://www.youtube.com/watch?v=qBbaEJnLrDc
Posted by: 11kera11

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/10/2010 23:41

Włochy - Serbia 1 1,83
cóż się stało??
Posted by: aka shakal

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 12/10/2010 01:00

Wyspy Owcze - Irlandia Północna

12 października o godzinie 17:00 w ramach kwalifikacji do Euro 2012 dojdzie do spotkania pomiędzy reprezentacją Wysp Owczych i Irlandii Północnej. Obie drużyny dzieli przepaść piłkarska. Wyspy Owcze to jedna z najgorszych reprezentacji na świecie. A w Europie tuż obok San Marino i Andory są po prostu najgorsi. Trudno znaleźć jakikolwiek piłkarski argument przemawiający na korzyść Wysp Owczych. Raz na "ruski rok" nie uda im się przegrać meczu więcej niż jedną bramką. O zwycięstwie czy remisie mogą pomarzyć raz czy dwa na kilka lat. W kwalifikacjach na ME 2008 zanotowali 12 porażek. Strzelili tylko 4 bramki i aż 43 stracili. Co daje nam 3,9 średnio bramki na mecz ! W tym roku również nie wygląda to za specjalnie z ich strony. Po 4 meczach mają bilans bramkowy 2:15, chociaż z Estonią wygrywali 0:1 do 90 minuty i ostatecznie przegrali 2:1. Reszta meczów to po piątce od Słowenii i Włoch. Wyjazdową trójkę strzelili natomiast Serbowie, którzy ostatnio sensacyjnie przegrali u siebie z Estonią.
Irlandia Północna w rankingu FIFA jest na 45 miejscu, więc w porównaniu do Wysp Owczych (138 miejsce) znacznie lepiej to wygląda. Drużyna z wysp zaczęła nawet dość dobrze kwalifikacje, chociaż zagrała na razie tylko dwa mecze. Wygrali jeden mecz na wyjeździe ze Słowenią, która grała na mistrzostwach świata i wywalczyli u siebie cenny remis z Włochami 0:0. Teraz na pewno będą głodni 3 punktów ze słabą reprezentacją Wysp Owczych. O ile wygrają ten mecz będą mieli tyle samo punktów co lider grupy C czyli Włochy (7 punktów). W poprzednich eliminacjach odnieśli 3 zwycięstwa w tym jedno sensacyjne z Hiszpanią 3:2 i remis z Danią.
Główną siłą Irlandii Północnej są tacy zawodnicy jak:
David Healy, 77 meczy 35 bramek.
Neil Lennon kapitan Celticu Glasgow.
Aaron Hughes, obrońca w drużynie Fulham.
Selekcjonerem reprezentacji Irlandii Północnej jest Neil Worthington po odejściu poprzedniego trenera Sancheza do Fulham.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 12/10/2010 21:54

Kolejna kolejka eliminacji moje typy na dziś to cztery spotkania Szwajcaria-Walia 1
Finlandia - Węgry 1
Słowacja - Irlandia X
Łotwa - Gruzja X
Szwajcaria po 2 porazkach powinna zdobyć pierwsze 3 pkt Finlandia tez powinna wykorzystać atut własnego boiska by wlczyć przynajmniej o 2 miejsce w grupie w pozostałych 2 spotkaniach moga paść remisy bo wyrównane zespoly grają zarowno Gruzję jak Irlandię stać nawet na niespodziankę na wyjeździe sądze jednak że dojdzie do podziału punktów w tych meczach Pozdrawiam i zycze wszyskim powodzenia opinnie innych mile widziane
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 14/10/2010 06:51

Wczoraj dobry dzien w eliminacjach dla mnie trafiłem swoje cztery typy bo spoźniłem sie do Totalizatora i mecz Finlandii mi odpadł bo był po 17 00 dzięki temu fuksowi dolożylem sobie Holandię i zarobilem 350 zł mój kupon ostatecznie wyglądał następująco Słowacja - Irlandia 10
Łotwa -Gruzja X
Holandia-Szwecja 1
Estonia- Słowenia 2
Przypadek sprawil, że nie obstawiłem Finlandii,bo było po kuponie widocznie sprzyjała mi wczoraj fortuna jednak muszę przyznać iż eliminacje do tego turnieju sa bardzo trudne do wytypowania z 4 kolejek eliminacji jedynie w 2 wytypowałem poprawnie swoje mecze ogolnie zarobilem 700 zł przy wkładzie 150 zł więc generalnie jestem na plusie i to dzięki wygranym w dwóch ostatnich kolejkach we wrześniu w pierwszej kolejce nie zagrałem bo przegapilem kolejkę 2 okazala się nietrafiona w 3 trafiłem Francję i w kwalifikacjach afrykańskich Maroko oraz remis Kenii z Uganda w kwalifikacjach do PNA i właśnie ostatnie spotkania spowodowały dodatni przychód w moim budzecie i piękną złotą jeśień w pazdzierniku zarówno w pogodzie jak i w finansach.
Zastanawiam się czy nie zagrać jakąś kwotą jeszcze na spotkania eliminacji do ME do lat 17 i 19 bo tak do konca miesiąca też odbywają swoje kwalifikacje moze jeszcze coś ugram w kolejnych tygodniach pozdrawiam forumowiczów i równiez życzę wygranych innym tej jesieni w innych rozgrywkach.
Posted by: krz1910

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 25/03/2011 16:12

Austria vs Belgia
typ: Belgia
kurs: 3.00 // Ladbrokes

Jest to bardzo ważne spotkanie jeśli chodzi o układ sił w grupie A. Jak wiadomo niepodzielnie w tej grupie dzielą i rządzą Niemcy za ich plecami natomiast trwa walka o 2. miejsce pomiędzy Turcją, Austrią i Belgami. Na razie najlepiej wychodzą na niej Austriacy, którzy zajmują 2. miejsc, Belgowie są na pozycji 4 i dzisiejszy mecz jest dla nich szalenie istoty w walce o 2. miejsce. Porażka sprawi, że do Austrii będą tracić już 6 punktów (i jeden mecz rozegrany mniej), remis też im niewiele daje dlatego powinni zagrać dzisiaj o komplet punktów. Według mnie stać ich na to.
Belgowie to drużyna dość młoda w której oczywiście jest kilku rutyniarzy jak Timmy Simons czy Daniel Van Buyten. Ale głównie do młoda i bardzo perspektywiczna ekipa, która już pokazał się z niezłej strony w przegranych meczach z Turcją i Niemcami, pokazując, że będą w tej grupie groźnym rywalem. Są przecież tutaj młode perełki jak Toby Alderweireld, Romelu Lukaku czy Eden Hazard są też już bardziej znani ale przecież młodzi Vincent Kompany, Moussa Dembélé, Anthony Vanden Borre, Axel Witsel czy Steven Defour. Naprawdę bardzo ciekawa drużyna.
Pisząc o meczu Austria - Belgia nie można nie wspomnieć o meczu z ubiegłego roku kiedy to po niesamowitym meczu padł remis 4-4 a decydujące bramki padały w 90 minucie.
W porównaniu do tamtego spotkania Austria musi sobie radzić bez Sebastiana Proedla, Paula Scharnera i Franza Schiemera, który jednak nie zdoła się wykurować na to spotkanie. Jest to trzech zawodników pierwszej drużyny i nawet powrót Emanuela Pogatetza tego nie zrekompensuje. Belgowie natomiast zagrają bez Logana Baily'ego, Jonathana Legeara i Marouane Fellainiego. Wraca natomiast Moussa Dembélé jest również Kevin Mirallas, Silvio Proto, Daniel Van Buyten czy Anthony Vanden Borre.
Faworytem bukmacherów są tutaj Austriacy, grają co prawda u siebie ale według mnie Belgów stać na korzystny wynik a nawet zwycięstwo.
Posted by: Hevelius80

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 25/03/2011 21:18

WALKA O UDZIAŁ W EURO 2012 TRWA!

Już w tym tygodniu rozegrane zostaną kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2012, które jak wiadomo zorganizowane są w Polsce i na Ukrainie. Z kilkunastu spotkań kilka zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. W poszczególnych grupach układ w tabelach jest zróżnicowany, ale powoli krystalizuje się też sytuacja kilku zespołów. Po paru kolejkach meczów staje się wiadome kto weźmie udział w ME 2012, a kto nie. Spójrzmy zatem na wybrane przez nas mecze.
Szlagierem najbliższych spotkań eliminacyjnych jest wg nas konfrontacja aktualnych mistrzów Europy i świata – Hiszpanów z Czechami. Na chwilę obecną obie reprezentacje wiodą prym w grupie I. Nasi południowi sąsiedzi są przez wielu skazani na pewną porażkę w Hiszpanii. BetClic zwycięstwo gospodarzy wycenił na 1,25, Czech na 11,00, lecz prawdopodobny jest remis. Jeśli uważacie podobnie, kurs na taki wynik meczu wynosi w BetClic 5,50.
W innym, zapewne emocjonującym, spotkaniu Słowenia podejmie na własnym terenie Włochy. I tu mamy podobną sytuację, jak w grupie I. Włosi prowadzą w grupie C, a tuż za nimi z trzema punktami mniej plasuje się kadra Słoweńców. Sądzimy, jednak, że gospodarze nie poradzą sobie z włoską drużyną i przegra. Nie będzie to jednak wysokie zwycięstwo Włochów. Typ na rezultat 1:2 na korzyść gości znajduje się oczywiście w naszej ofercie i równy jest 8,00.
Zwróćmy także uwagą na jeszcze jeden pojedynek. Dla tych, którzy przy okazji meczów eliminacyjnych szukają ciekawego, wysokiego kursu proponujemy postawienie zakładu „połowa/cały” na mecz Norwegii z Danią. Norwegowie po trzech rozegranych meczach zainkasowli komplet punktów i prowadzą w grupie H. Duńczycy są dalej za nimi i Portugalią z sześcioma oczkami na koncie. Uważamy, że dojdzie w tym meczu do małej niespodzianki i Dania wygra całe spotkanie, po tym jak gospodarze będą się cieszyć do przerwy. Kurs w BetClic na to zdarzenie jest bardzo atrakcyjny i wynosi 25,00.
Są to tylko nasze propozycje na mecze eliminacyjne do EURO 2012. Każdy z Was ma zapewne swoje typy i przewidywania. Z pewnością szeroka oferta BetClic zaspokoić może potrzeby każdego. Dodatkowo przypominamy, że możecie skorzystać z zakładów wielokrotnych oraz kombinować zakłady na żywo!

Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 26/03/2011 20:15

Norwegia - Dania Typ X 3,20
Bardzo ciekawy mecz się zapowiada pomiędzy dwoma zespołami ze statystyk wynika, że Dania ma bardzo dobry bilans w spotkaniach z Norwegią częściej z nimi wygrywała niż schodziła pokonana grając jako gość ostatnio remis 2:2 zanotowali i zwycięstwo Duńczyków.
Norwegia straci w tym meczu pierwsze 2 pkt w eliminacjach i sytuacja w tabeli odwróci się na korzyść Portugalii po 4 meczach Norwegia z 10 pkt Dania z 7 pkt i Portugalia też z 7 pkt.
Norwegia nie powinna przegrać tego spotkania w czerwcu wyjazd do Portugalii nie mogą stracić trzech punktów to dla nich jedno z najważniejszych spotkań q tych eliminacjach.
Dania odniosła 2 zwycięstwa i przegrała z Portugalią remis uzna za korzystny wynik dla siebie o zwycięstwo może przy okazji Norwegowie jeśli zagrają jak w lutym i skupią się solidnie na defensywie by gola nie stracić ewentualnie strzelić jak nadarzy się okazja to możliwy wynik 0:0.
Bulgaria - Szwajcaria typ 2 2,50
Dla obu zespołów wazny mecz w kontekscie walki o 2 miejsce z Anglią lub sensacyjną Czarnogórą. Szwajcaria moim zdaniem jest w stanie pokonać Bułgarię odniosła jednak tylko jedno zwycięstwo nad Walią u siebie. Początek eliminacji niekorzystny dwie porażki spowodowały, że Szwajcaria z faworyta stała się drużyną walczącą o byt w tych eliminacjach.
Bułgaria nie przekonala mnie swoją postawą w tych eliminacjach nawet skromne zwycięstwo na wyjeździe było mało przekoujace myślę, że ten mecz zadecyduje o losie Szwajcarii w tych rozgrywkach bardziej niż o losie Bułgarii.
Jeśli Szwajcaria przegra to drugie miejsce będzie w zasięgu rewelacyjnej Czarnogóry lub może Anglii.
Albania - Białoruś typ 2 lub 0
Oba zespoły spisują się rewelacyjnie w październiku wygrała Białoruś 2:0 która zgromadziła 8 pkt i jest bez porazki w tych eliminacjach.
Albanie spokojnie stać na remis w tym meczu jeśli nie o wygraną ostatnie 2 konfrontacje w eliminacjach do Euro 2008 to remis Albanii 2:2 na Bialoruśi i wygrana naszych wschodnich sąsiadów 2:4 w Tiranie.
W tym meczu Białoruś może pokusić się o 3 pkt by utrzymać się na pozycji drugiej w swojej grupie raz udało sie pokonać i to reprezentację Francji na początku eliminacji.
Białorus miała by wówczas 11 pkt naprawdę mają o co grać i minimum 5 pkt lub więcej przewagi nad Bośnią i Rumunią.
Jeśli Białoruś nie wygra to najprawdopodobniej remis znów padnie.
Z innych spotkań to ciekawe kursy na faworytów Izrael Irlandię i Cypr czy zwycięstwa odniosą Chorwacja i Rosja na wschodzie nie wykluczone Armenia ponownie nieżle sobie poczyna w kolejnych eliminacjach.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 28/03/2011 03:46

Kolejna kolejka eliminacji do Euro za nami pomimo wytypowania remisu w skandynawskich derbach i wygranej Izraela nad Łotwą i Irlandii nad Macedonią nie sprawdziły się przewidywania zwycięstw Szwajcarii czy Białorusi,które pozbawiły mnie wygranej.
Białoruś mogła conajmniej remis ugrać w spotkaniu z Albanią,pewnie mieli swoje sytuacje podobnie jak Szwajcarzy o ten mecz najbardziej się obawiałem, iż moga zagrać asekuracyjnie by nie przegrać bo to wykluczało jedną z nich z eliminacji.
Remis w bezpośrednim pojedynku spowodował,że Szwajcaria i Bułgaria na półmetku muszą wygrywać swoje spotkania i liczyć na potknięcia Czarnogóry w przeciwnym razie nie będą mogli marzyć nawet o barażu.
O sporym pechu mogą mówić Chorwaci którzy w 90 min przegrali mecz w którym mogli ugrać przynajmniej punkt podobnie Rosja nie dała rady na Wschodzie i w grupie zrobilo się bardzo ciekawie cała czwórka reprezentacji ma szanse na pierwsze miejsce po 10 pkt w czerwcu sporo emocji w grupie B będzie. Holandia, Hiszpania i Niemcy mają znaczaca przewagę nad pozostałymi rywalami praktycznie bilety na turniej mogą prawie rezerwować.
Zobaczymy jak będzie we wtorek może fortuna okaże się bardziej łaskawa dla graczy. piwo gwizdek nauka
Posted by: void

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 28/03/2011 20:10

W meczu z Turcją w Austrii nie zagraja Prödl, Schiemer, Janko, Kavlak, Junuzovic.
Posted by: Hevelius80

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 01:41

Po zakończeniu ligowych i pucharowych rywalizacji w całej Europie przyszła pora na kolejne piłkarskie emocje. Tym razem związane bezpośrednio z walką o udział w Euro 2012, które rozegrane będą w Polsce i na Ukrainie. Polska zagra towarzysko z Argentyną, podczas gdy na kilkunastu stadionach Starego Kontynentu piątek i sobota upłyną pod znakiem meczów eliminacyjnych. Trzy z tych konfrontacji zasługują na szczególną uwagę. Przy okazji warto zerknąć na atrakcyjne kursy jakie proponuje nam Betclic.

Zakład bez ryzyka 200PLN

Austria - 8,00 x - 4,75 Niemcy - 1,35

Reprezentacja Austrii od dawna stara się dorównać poziomem piłkarskim do swych sąsiadów. Niestety dla Austriaków wciąż bezskutecznie. Dowodem na to niech będzie postawa Niemców w bieżącej edycji eliminacji do ME 2012. Nasi zachodni sąsiedzi wiodą prym z kompletem punktów prowadząc w tabeli grupy A. Austriacy, gospodarze najbliższego pojedynku z Niemcami, plasują się na 4. lokacie i muszą wygrywać. Trudno jednak spodziewać się, aby komplet punktów stał się ich łupem w meczu z rozpędzona niemiecką machiną.

Chorwacja - 1,30 x - 4,75 Gruzja - 10,00

Będzie to o tyle ciekawe spotkanie, że w meczu rozegranym jesienią w Tbilisi faworyzowani Chorwaci przegrali. Czy w piątek zrewanżują się oni swoim rywalom z Gruzji? Gruzja traci do Chorwacji obecnie zaledwie jeden punkt. Po za tym stan rywalizacji w grupie F jest bardzo wyrównany. Z pewnością zaostrzyło to apetyty gości, którzy tanio skóry nie oddadzą. Z drugiej strony, Chorwaci w przypadku wygranej mogą zostać liderami w tabeli. Należy być ostrożnym w typowaniu na pewne zwycięstwo gospodarzy, choć bez wątpienia inny wynik byłby niespodzianką.

Mołdawia - 6,50 x - 3,90 Szwecja - 1,50

Reprezentacja Szwecji nie ma już szans na wyprzedzenie wicemistrzów świata - Holendrów i wygranie grupy E. Zdobycie trzech punktów na niełatwym terenie w Moładawii umocni Skandynawów na 2. miejscu. Mają bowiem oni jednakową ilość oczek co Węgrzy, ale za to dwa rozegrane mecze mniej. Warto wiedzieć, iż Szwecja nie przegrała żadnego z ostatnich sześciu oficjalnych spotkań. Mołdawian stać było dotychczas jedynie na zwycięstwa z outsiderami z Finlandii i San Marino.
Posted by: mkr

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 03:12

Austria vs Niemcy 3.06 20.35
typ: 2/2
kurs 2.0 Ladbrokes
typ konkursowy

Trener Austrii poświęcił obecne eliminacje na budowe nowej drużyny, skład jest oparty na mlodych i mniej doświadczonych zawodnikach, efekty widac, w 5 meczach Austriacy zdobyli 7 pkt bramki 9-8 i w walce o udział w ME juz się nie liczą. Niemcy wygrali wszystkie mecze, bilans bramek 17-1. Liczę na pewne i łatwe zwycięstwo zawodników Joachima Loewa
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 04:05

W obecnej kolejce eliminacji sporo spotkań z udziałem faworytów mozna zagrać typowy zestaw teoretycznie pewnych meczów.
Austria - Niemcy typ 2
Włochy - Estonia typ 1
Chorwacja - Gruzja typ 1
Mołdawia - Szwecja typ 2
Liechtenstein - Litwa typ 2
Rumunia - Bośnia i Hercegowina typ 1X
Generlnie osobiscie raczej nie jestem przekonany by grać takie mecze po niskich kursach, bo zawsze ktoś może kupon zawalić kurs z tych 6 spotkań wynosi zaledwie ok 5,30.
Posted by: Valverde

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 04:07

Belgia vs Turcja
Typ: Belgia
Kurs: 2.25

Dla obu drużyn będzie to najważniejsze spotkanie w walce o drugie miejsce w grupie A (albowiem pierwsze w cuglach najprawdopodobniej zapewnią sobie Niemcy). W tabeli gospodarze plasują się o oczko wyżej z punktem przewagi nad Turkami. Jednak o graniu na remis nie może być mowy, gdyż na czwartym miejscu ze stratą trzech punktów znajdują się Austriacy.
Przyjezdni to już nie ta sama drużyna co parę lat temu. Z pewnością brakuje charyzmatycznych zawodników (no może poza Emre), którzy potrafią pociągnąć drużynę. Z kolei Belgowie dysponują bardzo obiecującym, ale już doświadczonym składem. Co prawda zabraknie największego talentu flamandzko-walońskiej piłki - Lukaku, który jest kontuzjowany, ale za to w kadrze znaleźli się tacy zawodnicy, jak Ogunjimi, Kompany, Vermaelen, Defour czy też Hazard. Równie istotną kwestią jest to, że po kilku chudych latach atmosfera wokół reprezentacji Belgii wyraźnie się ociepliła więc dobrze by było odnieść jakiś sukces, a do miana takiego na pewno urasta zapewnienie sobie awansu do Euro 2012.
Posted by: Rivaldinho

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 17:20

Belarus have a big problem for this game. Belarus without Molosh (def, disqualification), Kulchi (mf, disqualification), Kornilenko (forward, disqualification), Kutuzov (forward, injury), Rodionov (forward, injury), Krivez (striker, injury) and very famous belarussian player Alexander Hleb (mf, injury). A lot of players are a little play in their clubs (ex., golkeeper Zgevnov, striker Kislyak (author of a victorious goal in France) and others).
Posted by: mordercadrzew

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 19:10

Litwa, Niemcy, Szwecja -wygrane Wyspy Owcze -remis ?:D
Posted by: mln

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 21:02

Liechtenstein - Litwa 2 1.49

Większość typów dzisiejszych to te z Rolanda Garrosa, a dziś akurat ciężko jak diabli coś tam wytypować, to typowe mecze do oglądania. Zupełnie inaczej jest z meczami eliminacyjnymi o prawo gry w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy, jest kilka pewniaków, gdzie po kursach podobnych do tych z tenisa gramy spotkania gdzie faworyci są wyraźni i brak ich zwycięstw będzie ogromną sensacją, oczywiście wygrać powinni Słoweńcy, choć jedną bramką ale trzy punkty muszą wręcz zdobyć, Estonia swój limit szczęścia już według mnie wyczerpała, Włosi powinni ich wypunktować i tymi 2 bramkami wygrać. Dwoma moimi głównymi typami po nieco wyższych kursach są zwycięstwa wyjazdowe Francji i Litwy, a to ze względu na ogromne braki kadrowe jakie mają ich rywale w dzisiejszych spotkaniach. Liechtenstein to księstwo z nieco ponad 30 tysiącami ludności, nie mają niestety z kogo wybierać więc reprezentacja piłkarska punkty zdobywa bardzo rzadko, ogromnym sukcesem bylo wygranie spotkania towarzyskiego z San Marino 1:0 z lutym, było to pierwsze zwycięstwo od przeszło 40 miesięcy. Gospodarze w dzisiejszym meczu z Litwą będą mocno osłabieni, za kartki zawieszeni są kapitan, najlepszy strzelec zespołu Mario Frick oraz obrońcy Rechsteiner i Stocklasa. Natomiast z powodu kontuzji nie zagra podstawowy bramkarz Peter Jehle oraz pomocnicy Dawid Hasler i i Sandro Wieser. Litwa to nie jest żadna potęga piłkarska ale od jakiegoś czasu prezentują się przyzwoicie, obecnie ich pozycja w tabeli wygląda dużo gorzej od faktycznej ich sytuacji, jeśli wygrają dzisiejsze spotkanie zbliża się na dwa punkty do drugiego miejsca, które zajmują Czesi, a pamiętać trzeba że nasi południowi sąsiedzi przegrali u siebie z Litwą 0:1 i czeka ich rewanż na wyjeździe oraz na ich niekorzyść działa fakt że czeka ich jeszcze rewanż z Hiszpanami na wyjeździe a Litwini oba mecze z Mistrzami Świata ma już za sobą. Litwini przyjeżdżają tylko bez swojego podstawowego bramkarza, liczę że w sytuacji którą opisałem wyżej mecz zakończy się wygraną gości 3:0.
Posted by: Ojro

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 23:49

Bialorus - Francja

Widze, ze Riva juz napomknal cos o tym meczu. Francja ma dzis szanse na rewanz (Bialorus wygrala z nimi na ich wlasnym terenie 0-1). A ponadto, gospodarze maja problemy ze skladem.
Trojkolorowi, powinni dzis rowniez miec na uwadze to, ze jesli wygraja to moga byc prawie pewni awansu z pierwszeggo miejsca.
W chili obecnej Francja 1 miejsce i 12 punktow, wyprzedzaja Bialorusinow z 8 punktami.
Francuzi mizernie w ataku wygladaja, ale licze ze powrot Every, Nasriego i Ribery pomoze rozwiazac ten klopot. Ogolnie gdyby nie fakt, ze wiekszosc meczow trojkolorowych konczyla sie 0-2 0-1 to postawilbym tu grubego/tlustego OVERRRa, a tak tylko AH i ich wygrana.

Francja (-1) AH @ 2,08 LB
Posted by: Max11

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 03/06/2011 23:53

Ojro troche ryzykownz ten typ. Francuzi ostatnio strzelaja bardzo malo bramek.
Posted by: Ojro

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 04/06/2011 00:00

Ja wierze ze Francja wygra, jesli nawet jedna bramka to ZWROT bedzie. Ale tutaj czuje 0-3, 0-4 i powrot przez Polske w celu obejrzenia dzikich terenow, zjebanych drog grin
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 04/06/2011 05:00

Spotkania dzisiejsze pod dyktando jednak faworytów niemiłą niespodziankę zrobiła Litwa przegrywajac z Liechtensteinem 2:0 jak oni musieli słabo zagrać w małym księstwie sporo radości bo pierwsze punkty zdobyli reprezentanci tego państweka, chociaż może nikt nie zauważył rego faktu bo tam amatorsko i dla rekreacji grają mecz meczowi nierówny, ale skoro Liechtenstein pokonał podstawowy skład Litwy to w jakim miejscu umieścić gospodarza Euro który przegrał z drugim garniturem tego kraju bez komentarza.
Jutro kolejny dzień tej mizerii piłkarskiej w eliminacjach na uwagę zasługują 3 mecze
Łotwa - Izrael typ 2 2,20 Macedonia - Irlandia typ 2 2,15 lub ewentualnie X za 3,05 Islandia - Dania typ 2 tak początek kurs 8:1 cakiem niezły z remisem ponad 11,40 i to co można wogóle grać Portugalia, Rosja,Anglia, kursy poniżej 1,50 niezbyt interesujące do grania
Czarnogóra - Bulgaria to też interesujące spotkanie Czarnogórcy powinni pokonać Bułgarów by nie tracić dystansu do Anglii chociaż Bułgaria ostatnio remis ze Szwajcarami w poprzedniej kolejce może być różnie.
Posted by: mkr

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 04/06/2011 17:26

Anglia vs Szwajcaria
Anglia jest liderem grupy G, ma 10 pkt ( w 4 meczach)tak samo jak Czarnogóra, pomiędzy tymi zespołami rozstrzygnie sie walka o awans do przyszłorocznych ME. Anglicy juz zapomnieli o nieudanych MŚ, atmosfera w zespole coraz lepsza, są tez i wyniki. W najbliższym meczu nie wystąpi Rooney i Carrick ale jest bramkostrzelny Bent, Lampard, Johnson, Crouch, Defoe. Formacja obronna jest stabilna z Jamesem, Terrym, Cole. Szwajcarzy maja problemy ze strzelaniem bramek, pomijając 4-1 z Walią to w pozostałych 3 meczach zdobyli zaledwie 1 bramkę. Z 5 strzelonych bramek 2 strzelił Stocker, który z powodu kontuzji nie zagra podobnie jak Frei, siła ataku bardzo mocno się osłabiła. Szwajcarzy pewnie zastosuja strategię jak w meczu Szwajcaria - Hiszpania z ostatnich MŚ. Ale nic 2 razy się nie zdarza i licze na pewne conajmniej 2 bramkowe zwycięstwo Anglików.

Anglia (-1) 2.0 Ladbrokes
Posted by: Loonatic

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 06/06/2011 01:42

Panowie, ale nas faworyci kosztowali...
Angole nie wygrali od 4 meczów na Wembley...
Francuzi strzelili sobie swojaka...
Litwa to już w ogóle kompletny blamaż (przypominam, niedawno wygrali z Polską 3-1!)
Ja na jednym kuponie miałem Angoli a na drugim żabojadów...

Mówiąc szczerze w nadchodzących meczach same no-bety widzę, chyba że zagrać własnie na niespodzianki.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 06/06/2011 18:16

Anglia naprawdę powinna sobie chyba naturalizować jakiegoś bramkarza nawet dwóch bo na tej pozycji naprawdę mają problem gdyby nie Lampard to nawet remisu mogło nie być.
Czarnogóra też dała sobie odebrać zwycięstwo w końcówce bo prowadzili 1;0 i nie udało im się dowieżć zwycięstwa do końca.
Mecze sobotnie ładnie weszły te 3 zwycięstwa gości Irlandia, Dania i Izrael po dobrych kursach przynajmniej we wtorek zagram sobie kupon za gotówkę Totalizatora zwrócił mi się wkład piątkowy i sobotni szkoda tylko że Czarnogóra nie wygrała dostałbym większy zwrot oby we wtorek też dobry dzień był dla nas
Posted by: Radek_89

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 06/06/2011 23:44

futbol Bośnia i Hercegowina - Albania
futbol Typ: 1
futbol Kurs: 1.44
futbol Bukmacher: Ladbrokes

Bośniacy jeszcze nigdy nie mieli tak mocnej reprezentacji. Teraz stoją przed ogromną szansą awansu do Euro 2012, ale ich sytuację skomplikowała porażka z Rumunią. Wciąż jednak to oni mają sprawę awansu w swoich rękach. Zajmują 5. miejsce w grupie D, ale mają o jeden mecz rozegrany mniej niż Białoruś i Rumunia i jeśli pokonają Albanię, to oni staną się samodzielnymi wiceliderami w tabeli. Kursy wskazują, że bukmacherzy sugerują się wynikiem z Bukaresztu aż za bardzo. Bośnię i Albanię dzieli przynajmniej jedna, dwie klasy. Wystarczy spojrzeć na środek pomocy. U gości w podstawowym składzie gra piłkarz Arki Gdynia, Ervin Skela, podczas gdy gwiazda Lecha Poznań, Semir Stilić jest tylko rezerwowym. Nie można się jednak temu dziwić, skoro o sile reprezentacji stanowią tacy gracze, jak Miralem Pjanić, Zvjezdan Misimović czy Edin Dżeko. O piątkowej wpadce trzeba już zapomnieć, teraz czas po prostu zrobić swoje - przed własną publicznością pokonać Albanię i znów być w niezłej sytuacji w kontekście walki o Euro 2012.
Posted by: gregorinho

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 06/09/2011 07:18

Typ konkursowy

Bośnia i Hercegowina - Białoruś

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest reprezentacja gospodarzy. W piątek ograli oni Białoruś na jej terenie i to z ogromną przewagą. Mając takich piłkarzy jak chocby Dzeko trzeba takie mecze wygrywac, tymbarzdiej że szansa zajęcia miejsca II i barazy jest na wyciągnięcie ręki. Forma, potencjał oraz wspaniali kibice zapewne przeważą i Bośniacy na luzie wygrają.


Typ: 1
Kurs: 1.64
Posted by: raul73

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 06/09/2011 13:42

We wtorkowy wieczór będziemy świadkami kolejnych meczy kwalifikacyjnych do EURO 2012 oraz także spotkań towarzyskich. Na stadionie w Gdańsku o 20:45 Polska podejmie reprezentację Niemiec. Jest to odwieczny i bardzo nie wygodny rywal. Mierzyliśmy się z nimi już 16 krotnie, lecz jeszcze nie wygraliśmy. Zanotowaliśmy zaledwie 4 i polegliśmy aż w 16 starciach, tracąc 29, a strzelając zaledwie 7. Tym razem powinno być podobnie, ponieważ nasi zachodni sąsiedzi są ostatnio w wybornej formie. Nawet bez swoich kluczowych zawodników jakim są Neuer, Ozil oraz Schweinsteiger, ich zmiennicy poradzą sobie łatwo z Polską drużyną. Dla przybliżenia formy obu ekip przedstawię ostatnie mecze.

Zwyciestwo niemców niemal pewne tylko czy bedzie im sie chcialo mam nadzieje ze tak typ NIEMCY WIN kurs 1.68
Posted by: royalflush

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 06/09/2011 15:53

typ konkursowy: Austria-Turcja

Rywalizacja w grupach po woli dobiega końca, Austriacy z ostatnią porażką z Niemcami 6-2 w 99% przekreślili szanse na awans.Obu drużynom zostały 3 mecze, a samej Austrii 6 pkt straty do drugiej Turcji.
Sytuacja w grupie jest na tyle ciekawa, że Turcja ma jeszcze przed sobą spotkanie z Niemcami gdzie będzie ciężko o punkty, o drugą pozycje na pewno walczyć będzie Belgia która ma oczko straty do Turcji, ale o jeden więcej rozegrany mecz lecz teraz pauzuję i czeka na mecz z Niemcami.Liczę że Turcja nie będzie czekać do ostatniej kolejki zapewniając sobie awans, a Austria też zagra nie mając nic do stracenia.Liczę na mecz z wieloma bramkami.

meczyk overowy
Posted by: 19marcin08

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2011 00:57

Typ konkursowy.

Dania - Norwegia

Skandynawskie derby... o jakże dużą stawkę.
W grupie H liczą się 3 zespoły:

1. Portugalia 13 (pkt.)
2. Norwegia 13 (pkt.)
3. Dania 10 (pkt.)

z tą różnicą, że Duńczycy mają jeden mecz mniej rozegrany.
Jak widać dzisiejszy mecz dla obu drużyn jest bardzo ważny i jedni jak i drudzy będą chcieli ten mecz wygrać, chociaż na pewno z remisu bardziej zadowoleni będą Norwegowie.
Oglądałem piątkowy mecz Norwegii ze słabą Islandią i powiem szczerze, że nie zachwycili - wygrali 1-0 po karnym podyktowanym w 88' minucie!
Duńczycy w piątek pauzowali, u siebie w tych eliminacjach rozegrali dwa spotkania i oba zakończyły się zwycięstwami Helwetów odpowiednio 1-0 z Islandią i 2-0 z Cyprem, dzisiaj rywal na pewno bardziej wymagający.

Stawiam, że dzisiaj Duńczycy wygrają ten mecz i zrównają się punktami z Norwegami.

Typ: 1/1
Kurs: 3,37
Posted by: 19marcin08

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/09/2011 01:25

Wdarła się mała gafa.. nie wiem skąd wzięli mi się tam.. Helweci laugh

Sorry za pomyłkę.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/09/2011 03:40

Wczorajsza kolejka eliminacji była dla typujacych dobra zwycięstwa Szwajcarii Chorwacji Danii Bośni i Hercegowiny zgodnie z przewidywaniami oraz remis Francji stworztyły korzystny kurs mecze weszły stosunkowo łatwo. Największą niespodzianką był wynik Słowacji 0:4 z Armenią w gr B bardzo zaciekła rywalizacja się w październiku szykuje podobnie w gr D i H gdzie wszyscy mają po 13 pkt bardzo wyrównane te eliminacje poza grupą gdzie są Hiszpanie Holendrzy i Niemcy oraz Włochy to sprawa awansu otwarta dla wielu drużyn. Ciekawy wynik zanotował Lukseburg, który pokonał Albanię 2:1 która zagrała dobre zawody z Francją. Malta zremisowała z Gruzją 1:1 na własnym boisku i nieoczekiwanie Estonia rozgromiła Irlandię Płn 4:1
Swietne spotkanie odbyło się w Moskwie pomiędzy Rosją i Irlandią powinnii wygrać Rosjanie mieli więcej znakomitych sytuacji przewazali w meczu jednak bramkarz Irlandczyków bronił fenomenalnie i dzięki jego postawie remis ugrała Irlandia.
Podobnie fenomenalnie bronił Szczęsny w meczu ze swieżo upieczonym finalistom Niemcami, zagraliśmy nawet więcej niż odważnie szczególnie po przerwie i właśnie Niemcy najedli się strachu co nie miara bo po dobrej pierwszej połowie ,w której nic nie strzelili pomimo conajmniej 4 super okazji musieli gonić wynik. Nasza kadra zagrała nieźle nie mam nawet pretensji do Wawrzyniaka, że się poślizgnął w tej ostatniej akcji czasami tak się zdarza i Niemcom dopisał fart, że akurat w polu karnym Cacau był nie zablokowany, bo była by to dotkliwa porażka jeszcze z zespołem grajacym w 10. Może to nawet ważniejsze iż nasz zespół nie załamał się po utracie zawodnika i dążył do konstruowania akcji lub stałego fragmentu gry, który mogłby przynieść bramkę za to szacunek i za piękną akcję na 1:0 i zmianę Brożka który fajnie się zaprezentował i z Meksykiem i Niemcami.
Dobrze,iz nie wygraliśmy z Niemcami i oby nie byli z nami w grupie, bo nasi piłkarze mogli by w odwecie lub z obawy przed przegraną Niemic czy strata punktów na Euro wylądować na ławkach rezerwowych, bo miało byc lekko łatwo i 3:0 a skończyło się remisem 2:2 i to Niemcy tym razem mogą mówić o sporym szczęsciu
Posted by: Danielsan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/10/2011 15:28

Armenia vs Macedonia

Armenia to kraj, który do tej pory bardziej kojarzył się z szachami i podnoszeniem ciężarów niż z piłką. I do czasu tych eliminacji tak w istocie było, były dyscypliny bardziej popularne niż futbol, ale wszystko się zmieniło na skutek rewelacyjnej gry Ormian w ostatnich meczach. Najpierw 2 zwycięstwa z Andorą, które szokiem może nie są, ale później nieoczekiwanie Ormianie wygrali ze Słowacją u siebie - co jeszcze przez chwile traktowane było jak wypadek przy pracy - żeby w końcu potwierdzić doskonałą dyspozycję gromiąc w Bratysławie Słowaków aż 4:0. Wcześniej jeszcze zremisowali u siebie z Rosją po 0:0 i powoli zaczyna się myśleć w Erywaniu i okolicach o barażach, a może nawet awansie. Żeby tak było konieczna jest kolejna wygrana, a okazja ku temu niezła bowiem przyjeżdża bardzo przeciętna Macedonia.
W Armenii niezwykła motywacja, wszystkie media, ludzie, a nawet władze żyją tym meczem. Armenia ma najlepszy bilans u siebie ze wszystkich drużyn w grupie, co dodatkowo przekonuje mnie do gry na zwycięstwo gospodarzy.

typ: Armenia
kurs: 1.70
Posted by: smerfetka73

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/10/2011 16:15

Typ konkursowy
#3
Czarnogóra-Anglia
typ 2 i over 2.5
kurs 3.02
Pilka nozna, Eliminacje do Euro 2012, godzina 21.00

Dzis o godzinie 21.00 zostanie rozegrane spotkanie grupy G pomiedzy liderem a wiceliderem grupy. Liderami grupy są Anglicy i są też faworytami spotkania, grają dobrze, natomiast Czarnogóra na odwrot, z meczu na mecz coraz gorzej, swiadczyc moze o tym porazka z Walią na wyjezdzie miesiąc temu 2 wrzesnia. W pierwszym meczu tych druzyn padl bezbramkowy remis. Myślę że piłkarze Czarnogóry ruszą do ataku bo muszą to spotkani wygrać aby myśleć o bezpośrednim awansie.Anglicy są w trakcie sezonu i mają pilkarzy w swoich szeregach ktorzy są w znakomitej formie, miedy innymi gracze z Manchesteru United, Rooney, i Young, a takze Lampard ktory ustrzelil hattricka w weekend. Spodziewam sie ze Anglicy swoim doswiadczeniem i obyciem w pilkarskim swiecie wygrają ten mecz. Podejdą do tego spotkania w pelni zmobilizowani i zapewnią sobie awans juz dzisiaj. Warto wspoemniec ze Anglia w tych eliminacjach znacznie lepiej prezentuje sie na wyjazdach niz na wlansym boisku..na 3 spotkania na obcym terenie wygrali wszytskie, zdobyli komplet punktów, natomiast u siebie na 4 mecze wygrali tylko 2.Wczoraj świetna forma młodych Anglików i mam nadzieje starsi koledzy pójdą dzisiaj w ich ślady proponuje wynik 3-1 i będzie ok.
Posted by: krz1910

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/10/2011 16:21

Serbia - Włochy
typ: 1
kurs: 2.13

Na serbskiej Marakanie Serbowie będą chcieli dzisiaj zapewnić sobie 2. miejsce w grupie C eliminacji Mistrzostw Europy i tym samym udział w barażach do Euro. Dzisiejszy rywal to jednak nie byle kto to ekipa Squadra Azzurra, która jednak już ma zapewniony awans z pierwszego miejsca i ten mecz jest dla ekipy Cesare Prandelliego mniej istotny.
Dlatego też w ekipie Włoch możemy spodziewać się kilku zmian w porównaniu z poprzednimi spotkaniami na pewno nie zagrają Criscito, Balotelli czy Pazzini ale wydaje mi się, że nie będą to jedyne osłabienia i zmiany w kadrze na ten mecz. Serbowie są natomiast niesamowicie "napompowani" przed tym meczem, liczą na swoich kibiców którzy mają wypełnić serbską marakanę i pomóc swoim dopingiem osiągnąć cel w tym meczu czyli zwycięstwo. Wszyscy piłkarze i trenerzy Serbów wypowiadają się właśnie w takim tonie - nie boimy się Włochów i zrobimy wszystko by wygrać.
Jak już wspomniałem Włosi mają już pewny awans z pierwszego miejsca więc oni nie muszą zbytnio przykładać się do tego spotkania a znając Włochów mogą sobie "odpuścić" takie właśnie spotkanie nie tracą sił przed meczami ligowymi. Myślę, że jest to dość możliwe bo sam szkoleniowiec Włochów wypowiadał się, że w tym meczu dla jego zespołu nie jest najważniejszy wynik.
Posted by: Valverde

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/10/2011 21:03

Finlandia - Szwecja
Typ: 2
Kurs: 1.67

Szwedzi praktycznie nie mają już szans na zwycięstwo w grupie E (sa one czysto matematyczne). Dlatego też muszą zrobić wszystko ażeby zabezpieczyć druga lokatę, o którą do samego końca przyjdzie bić się z Węgrami. Na pierwszy rzut oka starcie z Finami wygląda na trudne dla przyjezdnych. Finlandia z kim jak z kim ale ze Szwedami rywalizuje w wielu dyscyplinach sportowych. Co więcej Szwedzi mają do rozegrania o jeden mecz więcej, co przy równej z Węgrami liczby punktów teoretycznie mogłoby skłaniać do gry na remis. Sęk w tym, że ostatnie spotkanie przyjdzie grać Szwedom z Holendrami. Dlatego też warto wygrać już dzisiaj, tym bardziej, że sami Finowie przyznają ,iż doceniają klasę lepszego rywala. Inna sprawa, że praktycznie cała Finlandia, żyje dziś meczem NHL który odbędzie się też w Helsinkach, a w którym Buffalo Sabres zmierzą się z Anaheim Ducks, których to barwy przez wiele lat reprezentuje legenda fińskiego hokeja Teemu Selanne. Jako więc, że gospodarze nie mają tak na dobra sprawę o co grać, zaś Szwedzi wystąpią praktycznie w najsilniejszym zestawieniu stawiam na zwycięstwo przyjezdnych.
Posted by: luki3232

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 07/10/2011 23:48

#3
0W/2L -200
07.10.2011 20:30
Cyprus - Denmark
Typ: 2 (-2AH)
Kurs: 3.2
Piłka nożna, Eliminacje ME 2012

Duńczycy walczą z Portugalia o bezpośredni awans w ostatnim meczu właśnie te 2 drużyny spotkają się z sobą. W dzisiejszym spotkaniu powinni nastrzelać ile się da poniewaz maja o 3 bramki mniej w ogólnym bilansie od Portugalii i w przypadku remisu miedzy tymi 2 drużynami właśnie bramki będą brane pod uwagę w ostatecznie rozrachunku w tabeli która na dzień dzisiejszy wygląda tak:
1 Portugalia 6 4-1-1 15:7 8 13
2 Dania 6 4-1-1 9:4 5 13
3 Norwegia 7 4-1-2 7:6 1 13
4 Islandia 7 1-1-5 3:9 -6 4
5 Cypr 6 0-2-4 5:13 -8 2
Duńczycy na własnym terenie pokonali Cypr 2-0 teraz spodziewam się większego wyniku
Posted by: luki3232

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 00:39

Originally Posted By: luki3232
#3
0W/2L -200
07.10.2011 20:30
Cyprus - Denmark
Typ: 2 (-2AH)
Kurs: 3.2
Piłka nożna, Eliminacje ME 2012

Duńczycy walczą z Portugalia o bezpośredni awans w ostatnim meczu właśnie te 2 drużyny spotkają się z sobą. W dzisiejszym spotkaniu powinni nastrzelać ile się da poniewaz maja o 3 bramki mniej w ogólnym bilansie od Portugalii i w przypadku remisu miedzy tymi 2 drużynami właśnie bramki będą brane pod uwagę w ostatecznie rozrachunku w tabeli która na dzień dzisiejszy wygląda tak:
1 Portugalia 6 4-1-1 15:7 8 13
2 Dania 6 4-1-1 9:4 5 13
3 Norwegia 7 4-1-2 7:6 1 13
4 Islandia 7 1-1-5 3:9 -6 4
5 Cypr 6 0-2-4 5:13 -8 2
Duńczycy na własnym terenie pokonali Cypr 2-0 teraz spodziewam się większego wyniku

typ zmieniam na over 3,5 zmiana dotyczy konkursu
Posted by: dam1305

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 01:12

Typ konkursowy

07.10.11 20:45
Czechy - Hiszpania
Typ:Over 2.5
Kurs: 2.06
Pilka nozna Kwalif

Hiszpanie overowali w ostanich 9 meczach wyjazdowych z rzedu!!!! Czechy musza powalczyc o zwyciestwo zeby zajac 2 miejsce w grupie przed szkocja wiec na pewno cos strzela, a ze hiszpanie mysle ze strzela z dwie brameczki to overka mamy w grasci a ze kurs wysmienity jak na over 2.5 to jestem pewny ze bedzie OK
Posted by: luki3232

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 13:01

08.10.11 19:30
Liechtenstein - Scotland
Typ:Over 3.5
Kurs: 3.28
Pilka nozna Kwalif

Szkocja w tym meczu musi strzelić ile się tylko da poniewaz szanse na baraże są ale ten mecz trzeba wygrać ze znaczna przewaga żeby poprawić bilans bramkowy i Czesi muszą max zremisować ostatni mecz z Litwa poniewaz Szkoci raczej nie dadzą rady pokonać Hiszpanów na ich terenie a poniżej przedstawiam tabele
1 Hiszpania 7 7-0-0 23:5 18 21
2 Czechy 7 3-1-3 8:7 1 10
3 Szkocja 6 2-2-2 7:7 0 8
4 Litwa 7 1-2-4 3:9 -6 5
5 Liechtenstein 7 1-1-5 3:16 -13 4
Szkocja u siebie wygrała 2-1 teraz powinno byc wiecej bramek
Posted by: Kenny

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 15:39

To przy równej liczbie punktów 2 drużyn o kolejności decydują bramki a nie bezpośred nie spotkania? Czy aby na pewno?
Posted by: krz1910

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 15:41

Liechtenstein - Scotland
Asian Handicap +1.5/-1.5
Typ: Scotland
Kurs: 1.89

Jak już od dłuższego czasu wiadomo awans z pierwszego miejsca w grupie I zajmie Hiszpania, o drugą lokatę natomiast wciąż jest rywalizacja pomiędzy Szkocją i Czechami. Szkoci aby nie przegrać tej rywalizacji już dzisiaj muszą wygrać wyjazdowe spotkanie z Liechtensteinem.
Szkocja na mecz do Liechtensteinu wyruszyła w najmocniejszym składzie z gwiazdami Premiership takimi jak Alan Hutton, Charlie Adam, Barry Bannan, Darren Fletcher, David Goodwillie czy Kenny Miller.
Patrząc na kadrę Szkotów na ten mecz nie wyobrażam sobie by mieli problemy z pokonaniem ekip Liechtensteinu, która owszem potrafi sprawić niespodziankę ale jest to jednak wciąż jedna z najsłabszych reprezentacji na Starym Kontynencie. Szkocja natomiast to drużyna złożona z zawodników grających w ligach angielskich czy szkockiej, nie raz odgrywający kluczowe role w swoich zespołach.
Mój typ to pewne zwycięstwo Szkotów z stąd handicap bramkowy. Szkoci na pewno widząc szansę na zajęcie drugiego miejsca w grupie nie pozwolą sobie stracić tych szans w starciu właśnie z Liechtensteinem. Stawiam więc na pewne i przekonujące zwycięstwo ekipy prowadzonej przez Craiga Leveina.
Posted by: Giertyszek

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 16:08

Originally Posted By: Kenny
To przy równej liczbie punktów 2 drużyn o kolejności decydują bramki a nie bezpośred nie spotkania? Czy aby na pewno?

Tak, licza sie bramki z calych eliminacji.
Posted by: Giertyszek

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 16:12

Ja sobie tak sprawdzam kto ma szanse na bezposredni awans z drugiego miejsca i wychodza mi tylko de facto dwie opcje, Szwecja albo Dania/Portugalia.
Jesli Szwecja ogra Holendrów to ona wychodzi bezposrednio z 2 miejsca, a jesli nie, to na pewno w przypadku remisu w meczu Dania-Portugalia wyjdzie bezposrednio Dania.
Ale jesli Szwedzi wygraja to Dunczycy i Portugalczycy nie maja co grac na remis tylko musza walczyc o 1 miejsce zeby bezposrednio awansowac.
A Norwegia i tak juz sie nie liczy, chyba ze wygra minimum 6-0 z Cyprem, bo ma duzo gorszy bilans bramek, mam racje?
Posted by: APOLLYON

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 18:56

Originally Posted By: krz1910
Liechtenstein - Scotland
Asian Handicap +1.5/-1.5
Typ: Scotland
Kurs: 1.89

Jak już od dłuższego czasu wiadomo awans z pierwszego miejsca w grupie I zajmie Hiszpania, o drugą lokatę natomiast wciąż jest rywalizacja pomiędzy Szkocją i Czechami. Szkoci aby nie przegrać tej rywalizacji już dzisiaj muszą wygrać wyjazdowe spotkanie z Liechtensteinem.
Szkocja na mecz do Liechtensteinu wyruszyła w najmocniejszym składzie z gwiazdami Premiership takimi jak Alan Hutton, Charlie Adam, Barry Bannan, Darren Fletcher, David Goodwillie czy Kenny Miller.
Patrząc na kadrę Szkotów na ten mecz nie wyobrażam sobie by mieli problemy z pokonaniem ekip Liechtensteinu, która owszem potrafi sprawić niespodziankę ale jest to jednak wciąż jedna z najsłabszych reprezentacji na Starym Kontynencie. Szkocja natomiast to drużyna złożona z zawodników grających w ligach angielskich czy szkockiej, nie raz odgrywający kluczowe role w swoich zespołach.
Mój typ to pewne zwycięstwo Szkotów z stąd handicap bramkowy. Szkoci na pewno widząc szansę na zajęcie drugiego miejsca w grupie nie pozwolą sobie stracić tych szans w starciu właśnie z Liechtensteinem. Stawiam więc na pewne i przekonujące zwycięstwo ekipy prowadzonej przez Craiga Leveina.


Kenny Miller wypadł ze składu. Fletcher jest w pełni sił i na pewno zagra. Nawet bez Millera Szkoci wygrają.
Posted by: luki3232

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 19:15

Originally Posted By: Giertyszek
Ja sobie tak sprawdzam kto ma szanse na bezposredni awans z drugiego miejsca i wychodza mi tylko de facto dwie opcje, Szwecja albo Dania/Portugalia.
Jesli Szwecja ogra Holendrów to ona wychodzi bezposrednio z 2 miejsca, a jesli nie, to na pewno w przypadku remisu w meczu Dania-Portugalia wyjdzie bezposrednio Dania.
Ale jesli Szwedzi wygraja to Dunczycy i Portugalczycy nie maja co grac na remis tylko musza walczyc o 1 miejsce zeby bezposrednio awansowac.
A Norwegia i tak juz sie nie liczy, chyba ze wygra minimum 6-0 z Cyprem, bo ma duzo gorszy bilans bramek, mam racje?

Cos nie tak chyba smile
Szwecja nawet jak przegra to ma Awans z 2 miejsca chyba ze Wegrzy pogonia Finalndie z 10-0 co jest nie mozliwe
Norwegia jak by wygrała z 8-0 to ma szanse na awans z 2 miejsca jezeli Dania - Portugalaia nie bedzie remisu
Posted by: Kenny

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 21:58

Pane a Panowe chodzi o to, że jeśli chodzi o tabele drużyn z 2 miejsc w grupie,przy ustalaniu kto zajmuje 1 miejsce dające bezpośredni awans, to pod uwagę przy ustalaniu punktów bierze się mecze "chyba" tylko pierwszej 5 drużyn, mecze z drużynami z miejsca 6 się nie liczą, chodzi o grupy 6 zespołowe, dlatego Szwedzi na tą chwilę mają 21-6=15 punktów, Dania i Portugalia mają po 16 bo im się punktów nie odejmuje bo grają w 5 zespołowych grupach, dlatego remis Dani z Portugalią i brak zwycięstwa Szwedów daje bezpośredni awans Portugalii z 1 miejsca i Danii z 2 miejsca jako najlepszej drużynie z 2 miejsc

Tego "chyba" nie jestem pewien ale tak było zawsze jeśli chodzi o poprzednie eliminacje, nie jestem pewien do końca pewien tego, że liczą się bramki bo na Eurosporcie dziś słyszałem podczas oglądania meczu Turków z Niemcami jak komentator odpalił, że liczą się bezpośrednie mecze laugh więc albo mu pensje powinni zabrać albo dać podwyżkę laugh ma ktoś linka do tej zagadki co się liczy przy równej liczbie punktów ? Bo szukam i nic nie mogę znaleźć...
Posted by: Kenny

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 08/10/2011 22:02

PS. A swoją drogą ciekawie by było gdyby na Euro 2012 zagrały takie "Tuzy" jak Estonia, Armenia, Grecja, Szkocja, Belgia lub Montenegro laugh
Posted by: Krystian

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/10/2011 03:10

Typ konkursowy

Francja - Bośnia i Hercegowina

Mecz o bezposredni awans na EURO. Bosnia juz osiagnela swoj cel, ktorym bylo zajecie miejsca w dwojce, tak wiec baraze maja juz zagwarantowane. Teraz sprobuja zagrac o cos wiecej, mianowicie o bezposrednia kwalifikacje do finalowego turnieju. Nie jest to niemozliwe, bo Bosnia to jeden z tych krajow, ktory w przeciagu kilku ostatnich lat bardzo mocno rozwinal sie pilkarsko i w swoich szeregach maja miedzy innymi Dzeko, Misimovicia czy Pjanicia. Kazdy remis da Francji awans z 1. miejsca, zatem Bosniacy nie maja nic do stracenia, nawet przy stracie bramki powinni dalej grac ofensywnie, bo jak wspomnialem miejsce barazowe maja juz zapewnione. Obydwie druzyny w bardzo dobrych humorach po ostatnich wygranych (Bosnia 5-0, Francja 3-0). Dodac nalezy, ze Francuzi maja bardzo duze problemy z kontuzjami, w ostatnim meczu z Albania z powodu urazow nie zagrali Benzema, Ribery, Abidal, Sagna i jeszcze kilku innych pilkarzy, a... Evra i Remy dostali urazow w tymze spotkaniu.

Wobec zaistnialych okolicznosci, kurs na zdobycie bramki przez zawodnikow z Balkanow jest wg mnie wysmienity.

Bosnia strzeli bramke
1.91
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/10/2011 03:46

Moje sugestie na ostatnią kolejkę są następujace w gr B Irlandia zagra z silną i nieobliczalną Armenią mimo wszystko piłkarze gospodarzy powinni odnieść zwycięstwo nad Ormianami, którzy w tych eliminacjach zrobili bardzo dobry wynik nikt nie przypuszczał iż zachowają szansę na awans do ostatniej kolejki. Irlandia ma nieszczęście do tych baraży osttnie dwie imprezy MŚ w 2010 r i Euro 2008 uciekło im w barażach z Francją niesłusznie odpadli,możliwe jest że po zwycięstwie lub remisie ponownie powalczą w barażu. Remis też w ostatecznosci zapewni im to drugie miejsce. Myślę, że przed własną publicznoscią pokuszą się o zwycięstwo w Armenii wygrali Irlandczycy lub był remis. Irlandia powinna zdobyć komplet punktów, lecz jeżeli Armenia strzeliła by pierwsza gola to różnie może być.
Szwecja - Holandia Szwecja będzie mocno zdeterminowana by wygrać spotkanie z pomarańczowymi po pierwsze to drugie miejsce bez baraży byłoby dla nich przepustką na imprezę i zrewanżowali by się za porażkę 4;1 w Holandiii.
Zwycięstwo Szwecji jest możliwe u siebie zawsze cięzko gra się przeciwnikom nawet tak dobremu jak Holandia.
Dla Holandii to od września to już przygotowania do turnieju finałowego dobry przeciwnik do grania nie wiem czy będa śladem Niemiec próbowali wygrać ten mecz za wszelką cenę by mieć komplet punktów w eliminacjach co prawda skromnie pokonali Mołdawię 1:0 pewnie na pół gwizdka grali.
Slowenia - Serbia możliwy remis mimo iż Słowenia straciła szanse na awans może pokrzyżować plany Serbom, którzy potrzebują zwycięstwa by zająć drugie miejsce takie derby na Bałkanach.
Serbia ma za sobą trudny mecz z Wlochami w dodatku na jej terenie nie pokonali Słowenii padł bramkowy remis.
Słowenię stać na nieoczekiwany wynik tym bardziej iż bedą u siebie grali w tym meczu moze paść niespodzianka lub remis i Serbowie nie prześcigną Estonii
Posted by: Sabelius

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/10/2011 13:48

Słowenia - Serbia
Typ: 2
Kurs: 1.85

Ostatnia kolejka spotkań fazy grupowej eliminacji do Euro2012. Serbowie po słabym, by nie powiedzieć katastrofalnym starcie odzyskali formę i przed dzisiejszym meczem wciaż maja szansę na zakwalifikowanie się do baraży. Aby to stało się faktem potrzebują tylko i wyłącznie zwycięstwa (remis nie wystarczy z uwagi na lepszy bilans h2h Estonii w meczach z Serbami) nad Słowenią, która już o nic w tych eliminacjach nie gra. Co wiecej gospodarze wystąpię bez swoich dwóch bardzo ważnych by nie nawet nie powiedzieć kluczowych zawodników Novakovica i Korena. Jakby tego było mało po rozpadzie Jugosławii relacje pomiedzy oboma krajami są dobre by nie powiedzieć przyjacielskie (wielu Serbów mieszka też na tgerenie Słowenii). Także niewykluczone, że miejscowi ułatwią przyjezdnym zwycięstwo, a jeśli nawet nie to nie będą siezbytnio stawiać i przeszkadzać. Reasumujac z wszystkich dzisiejszych potyczek eliminacyjnych w mojej ocenie najlepiej prezentuje się zwycięstwo Serbii dodatkowo okrasyone cakiem dobrym kursem.
Posted by: sacreble

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/10/2011 14:02

Originally Posted By: sacreble
Korea płn.-Uzbekistan 1
przepraszam ,pomy;lilem działy proszęusunąć
Posted by: royalflush

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/10/2011 16:29

typ konkursowy

Irlandia-Armenia
Na pozór niepozorny jednak ciekawy pojedynek dla koneserów piłki.Armenia która w ostatnim czasie notowała ciekawe wyniki (4-1 BJRM, 4-0 na Słowacji) pojedzie do Irlandi by walczyć z tamtejszym rywalem o awans na euro ze stratą 1 pkt na miejsce premiowe a mamy ostatnią kolejkę.Choć teoretycznie Irlandia jest zdecydowanym faworytem a w pierwszym pojedynku zdobyli trzy punkty to wcale bym Armeńców nie skreślał, przynajmniej jestem pewien że będą wypruwać flaki w tym meczu przez pełne 90 min.Wątpię by Irlandia czekała do ostatnich minut aż rywal zacznie ryzykować bo w ty wypadku różnie mogło by się skończyć.Licze na ultra ofensywny pojedynek sporo bramek, a przede wszystkim widzę tu czerwoną kartkę.Nie wierze że w meczu o taką stawkę komuś nerwy nie puszczą, lub po prostu nie przesadzi.

typy
over 3,5
red card
Posted by: krz1910

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/10/2011 21:48

Macedonia - Słowacja
typ: 2
kurs: 2.48
bukmacher: Redbet

To spotkanie już nic nie zmieni w grupie B eliminacji Mistrzostw Europy, wiadomo bowiem, że Macedonia zakończy udział na 5. miejscu natomiast Słowacja na miejscu 4. Dlaczego więc warto zagrać na mecz, który wydaje się nie mieć większej stawki?
Trener Słowaków Vladimir Weiss bardzo chce bowiem by jego zespół zakończył eliminacje zwycięstwem, które ma podbudować drużynę po ostatnich słabszych spotkaniach. Zapowiada, że w drużynie zajdzie 4-5 zmian w porównaniu z meczem piątkowym przeciwko Rosji. Wiadomo, że nie zagrają Miroslav Karhan, Jan Durica i Martin Skrtel ale wydaje się, że i tak mocniejszy skład na papierze ma Słowacja niż ekipa prowadzona przez Johna Toshacka. Macedonia bowiem nie tylko musi grać bez swoich gwiazd Gorana Pandeva i Daniela Georgievskiego ale także Veliče Šumulikoski, Gorana Popova i Mirko Ivanovskiego, którzy muszą pauzować za nadmiar żółtych kartek. To wszystko sprawiło, że do drużyny dołączyła czwórka graczy z kadry U20.
Ponadto trzeba też zwrócić uwagę na korzystny bilans gier Słowaków przeciwko Macedonii. 4 razy wygrywali i tylko raz zremisowali, co ciekawe w oba mecze wyjazdowe zakończyły się zwycięstwem Słowaków, liczę, że również to dzisiejsze będzie zwycięskie.
Posted by: krz1910

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/10/2011 22:13

Spotkanie: Gruzja - Grecja
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet

Grekom co prawda wystarczy remis w Tbilisi by zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie F i bezpośredni awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy ja jednak liczę, że podopieczni Fernando Santosa nie podejdą do tego spotkania minimalistycznie i będą chcieli wygrać.
Tym bardziej, że mają okazję zrewanżować się za dość niespodziewany remis z początku eliminacji kiedy to w Pireusie Gruzja właśnie uzyskała remis 1-1. Wtedy jednak Gruzja grała dobrze teraz niestety gra poniżej oczekiwań i niech świadczy o tym 5. miejsce w grupie, ekipa Temuriego Kecbaji wyprzedza jedynie Maltę. O tym, że obecnie Gruzja gra poniżej oczekiwań niech świadczą wyniki ostatnich spotkań: 3 porażki i 1 remis i to z Maltą dla której był to jedyny punkt wywalczony w tych eliminacjach!
Grecja w ostatnich eliminacjach dość często potykała się na Gruzję, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to je wygrywała zarówno w eliminacjach do Euro 2000 (2-1) jak i Mistrzostwa Świata 2010 (3-1) liczę na potrzymanie tej tendencji i kolejne zwycięstwo.
Warto również wspomnieć, że Grecja jest obecnie niepokonana od 15 spotkań co bardzo dobrze świadczy o ekipie Fernando Santosa oraz pokazuje jak mocny jest to rywal. Dzisiaj co prawda Grecja zagra nieco osłabiona brakiem Avraama Papadopoulosa, Vassilisa Torossidisa, Giannisa Zaradoukasa oraz Giorgosa Samarasa ale wraca do drużyny pomocnik Schalke Kyriakos Papadopoulos. Myślę, że mimo tych małych osłabień Grecję stać na zdobycie kompletu punktów w Gruzji.
Posted by: Kenny

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 12/10/2011 00:15

To Giertyszek specjalnie wprowadzasz ludzi w błąd? Czy się h...znasz? Sorry ale jak nie wiem na 100 % to nie pisze głupot, no chyba, że te patałachy na portalach internetowych głupoty wypisują, że się liczą bezpośrednie mecze...ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie??? Czy liczą się bramki czy bezpośrednie mecze? Jeśli bramki to prosiłbym o potwierdzenie z linkiem...dzięki
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 12/10/2011 04:07

Na zakończenie eliminacji niespodzianka w Lubljanie i Estonia gra w barażach udało mi się przewidzieć niespodziankę Irlandia wygrała Szwecja po kapitalnym i szczęśliwym spotkaniu pokonała Holandię i Dania wygrała z ekipą Ronaldo i trafiłem 4 trudne mecze wszystkim którzy dziś trafili swoje kupony gratulacje. W barażach Turcja Czechy Portugalia, Bośnia Chorwacja Irlandia i Czarnogóra pary Turcja -Chorwacja czy Portugalia - Czechy lub Irlandia -Bośnia mogą być fajne pary losowanie podobno w czwartek w Krakowie Platini zresztą wycieczkę sobie zrobił i po listopadowych terminach na reprezentacje będzie widomo kto dołączy do tej 12 szczęsliwców.
Posted by: zenon.burka

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 27/10/2011 17:52

Bardzoo zawiodłem sie na Portugalii nic nie mogli ugrac.
Posted by: Krystian

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 11/11/2011 02:45

Czechy-Czarnogóra

Kompletnie nie rozumiem kursow na ten mecz. Kursy na bramke Czarnogorcow rzedu 1.80 to jakis zart. Rozumiem gdyby Czesi grali np. z Cyprem czy z Estonią, ale nie z zespołem, który na 2 mecze z Anglikami nie przegrał żadnego. Wracajac do konfrontacji Czarnogory z Anglia, to ogladalem ich drugi mecz, ten rozgrywany w Podgoricy i bylem pod wrazeniem organizacji gry Czarnogóry. W końcówce meczu mieli pełno okazji do strzelenia bramki i grali do samego konca - gola na 2:2 strzelili w 91 minucie. Druzyny z Balkanow zrobily w ostatnich latach spory progres - tyczy sie to zwlaszcza wlasnie Czarnogorcow i Bosniakow.
Czesi do barazu zalapali sie troche szczesliwie, bo de facto zadecydowal o tym mecz w Szkocji, gdzie uratowal ich remis, po strzelonej w doliczonym czasie bramce z karnego. Przyjrzyjmy sie wynikom Czechow z tych eliminacji na wlasnym boisku: z Hiszpania 0-2, ze Szkocja 1-0, z Liechtensteinem 2-0 i z Litwa.. 0-1. Szalu nie ma, a jedynym klasowym przeciwnikiem z tej grupy rywali byli oczywiscie tylko Hiszpanie. Chociazby same wyniki pokazuja, ze czeska reprezentacja to juz calkiem inna druzyna niz ta sprzed jeszcze kilku lat. Co do skladow na jutrzejszy baraz, to ze skladu Czechow wypadli Hubschman oraz Hubnik, a niepewny jest wystep Milana Barosa oraz bramkarza Cecha. W skladzie gosci zabraknie tylko Nikoli Drincicia. Zarowno Czesi jak i Czarnogorcy nie ukrywaja, ze najwazniejsze bedzie nie stracic bramki, takze zapowiada sie bardziej na pilkarskie szachy anizeli otwarta gre. W ataku licze na szybkosc i spryt Vucinicia oraz Joveticia. Biorac pod uwage kursy, ktore nam zaproponowano, widze duze value po stronie Czarnogorcow. Bede im kibicowal i licze na ich bałkański charakter boks

Warto rozwazyc takie opcje:

Czarnogóra strzeli 1.80
Czarnogóra X2 2.26
remis 3.44
Posted by: Legia

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 12/11/2011 02:34

Irlandia to dużo lepsza drużyna, Estonia ma za sobą świetne eliminacje i to zdaje się być dla nich już szczyt na który się wspięli i wyżej już się nie da w ich przypadku. Prześledźmy wyniki tej reprezentacji od 2006 roku chociazby tu http://www.soccerway.com/teams/estonia/estonia/ i gładko mówiąc nie powalają one na kolana. Weźmy pod lupę piłkarzy gospodarzy i prześledźmy ich kariery i kluby w których występują oraz sukcesy jakie odnoszą. Delkatnie ujmując dupy nie urywa. Irlandia to drużyna o zdecydowanie wyższym potencjale i kalsie sportowej, posiada lepsze indywidualności które tworzą zgrany kolektyw. W ostatnich latach kilka niezłych wyników z wysoko notowanymi kalsowymi zespołami pokazują że drzemie w tej drużynie olbrzymi potencjał. O taką rangę grali już nie raz i powinni dziś wyjść zwycięsko z tej potyczki.
Posted by: młody gniewny

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 15/11/2011 02:30

Portugalia - Bośnia i Hercegowina

Wielka piłkarska nacja, Portugalia zmuszona męczyć się w dodatkowych barażach. Po pierwszym meczu nie są ani trochę bliżej awansu, bo 0-0 to zdradliwy dla Nich wynik. Dla Bośni najważniejsze było nie stracić gola i bardzo mądrze rozwiązał to selekjoner gości doceniając jakiej klasy ma rywala na przeciwko siebie. Bośnia doczekała się świetnej piłkarsko kadry, robią duże zamieszanie kolejny raz z rzędu, ostatnio w barażach zatrzymała ich też w barażach Portugalia, teraz jest szansa wziąć rewanż, doszło doświadczenie i kilka znaczących nazwisk, pierwsza jedenastka ma w składzie na każdej pozycji zawodnika grającego w szanowanych europejskich ligach. O Portugalii dużo mówić nie trzeba, cała plejada gwiazd z tą największą światową, bezsprzecznym piłkarskim numerem 1 - Cristiano Ronaldo. Jeden wolny, drybling czy genialne dotknięcie tego gracza może przesądzić o końcowych losach tego dwumeczu, ale jednak nie będzie to proste, bo Bośnia gra na prawdę bardzo rozważnie, to już nie tylko polot i ofensywa oparta na Dzeko, ale dobra organizacja i z kontry będą bardzo groźni. Dla mnie sprawa awansu to jest 50-50, może minimalnie Portugalia ze względu na Kryśkę, ale stawiam na wyrównany mecz z wielką fetą Bośniaków, myślę, że padnie bramkowy remis.

Bośnia i Hercegowina x2 Redbet
Posted by: Danielsan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 15/11/2011 05:22

Originally Posted By: młody gniewny
plejada gwiazd z tą największą światową, bezsprzecznym piłkarskim numerem 1
confused

czułem, że Messi, na skutek słabej gry Argentyny zmieni reprezentację,

ale żeby na Portugalię...?
Posted by: Rivaldinho

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 15/11/2011 05:46

Bosniacy jeszcze nigdy w historii nie strzelili bramki Portugalczykom : )
swietne okazje w 1 spotkaniu zmarnowali Ibisevic kolo 80 minuty i w samej koncowce Dzeko.. bede kibicowal Bosniakom, ale zadanie arcytrudne.. byle szybko nie stracili wtedy moze byc ciekawie.
Posted by: mln

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 15/11/2011 17:39

typ konkursowy.

Chorwacja - Turcja
EH (0:1) 1 2.90
Chorwacja zdobędzie 3 bramki lub więcej

Rewanżowe spotkanie pomiędzy reprezentacjami Chorwaci i Turcji o awans na Mistrzostwa Europy, które w przyszłym roku zostaną rozegrane w Polsce i na Ukrainie. Pierwszy mecz w Turcji zakończył się wynikiem 0:3, Chorwaci okazali się drużyną zdecydowanie lepszą i bez najmniejszych problemów uporali się z rywalami. Ja już od dłuższego czasu widzę że Turcy prezentują się bardzo przeciętnie, jeśli do tego dodamy wynik pierwszego meczu, to że będą musieli zagrać odważnie, a jako że prezentują się przeciętnie, myślę że tak dobry zespół jak Chorwaci zagra jutro spokojnie i wykorzysta po raz kolejny wszystkie potknięcia rywali. Chorwaci u siebie mają serię 10 zwycięstw z rzędu, która trwa już ponad dwa lata, a ostatni mecz przegrali ponad trzy lata temu z Anglikami. Turcy natomiast są beznadziejni na wyjazdach, ostatni raz zwycięstwo na wyjeździe odnieśli ponad rok temu. Po tym co dzieje się przed rewanżem, po wypowiedziach piłkarzy i trenera dzisiejszych gospodarzy można wywnioskować że cała reprezentacja Chorwacji jest nadal w pełni skoncentrowana i wie co mają dziś robić by przypieczętować w okazały sposób ten awans. Uważam, że dzisiaj bez problemu uporają się z Turkami, liczę na wynik w graniach 4:1. Zwycięstwo w tym meczu da im także inny spory sukces, otóż wyprzedzą Rosjan więc podczas losowania grup Euro 2012 będą znajdować się w drugim koszyku, czyli unikną w fazie grupowej Anglików, Niemców i Włochów.

oprócz tego myślę że dzisiaj jednak Portugalia rozprawi się z BiH. U siebie myślę że jednak zdominują ambitnych, lecz jednak dużo słabszych rywali, już na wyjeździe mieli sporą przewagę, u siebie jeśli w pierwszej połowie wyjdą na prowadzenie wygrają przynajmniej 3 bramkami (kurs >4), goście jak się otworzą, spróbują zaatakować skończą marnie. Sądzę że wygrają Portugalczycy w okolicach 3:0.

Podobnie widzę spotkanie Irlandii, Estonia jest za słaba by zagrozić w jakikolwiek sposób rywalom, pewnie skończy się spokojnym 2:0

jedynie spotkanie Czarnogóry z Czechami może skończyć się różnie, no bet.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 16/11/2011 04:48

Niestety zagrałem dzisiaj zwycięstwo Czarnogóry ta niestety zaprezentowała się nieskutecznie w ataku marnując conajmniej 3 dobre sytuacje z Czechami,którzy pomimo iż bronili się w meczu przyjadą do nas na Euro.
Czechy awansowały zasłużenie mieli w tych eliminacjach sporo szczęscia w barażach również,jednak Czarnogóra wyeliminowała się przez nieskuteczność w ataku i niefrasobliwość w obronie.
Dziś nie ma możliwości by być tak nieskutecznym w meczu jak gospodarze i awansowac do mistrzostw.
Generalnie jesli mielibyśmy zagrać z Czechami w grupie to po dzisiejszym meczu nie jest to taki przeciwnik, którego mielibyśmy się bać i nie zdobyc punktów.
Remis Czarnoóry z Anglikami był chyba przypadkowym dobrym wynikiem, który zweryfikowały oba mecze barażowe Czarnogóra to dobry zespół chociaz jeszcze nie na tyle by wywalczyć sobie awans do turnieju finałowego.
Na koniec sezonu reprezentacyjnego porażka w meczach barażowych widać czas na przerwę w typowaniu do kolejnych spotkań do zobaczenia w 2012 roku.
Posted by: zenon.burka

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 18/11/2011 16:09

Piękny mecz Portugalii zakończony bardzo zadowalającym wynikiem 6-2 smile Wiecie ,że drużyna Portugalii na czas euro 2012 ma zamieszkać w hotelu w pod Poznańskiej Opalenicy smile
Posted by: mefistofeles

Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) - 18/11/2011 16:40

Originally Posted By: zenon.burka
Piękny mecz Portugalii zakończony bardzo zadowalającym wynikiem 6-2 smile Wiecie ,że drużyna Portugalii na czas euro 2012 ma zamieszkać w hotelu w pod Poznańskiej Opalenicy smile


super hotelik - miałem okazję niedawno tam spędzić trzy dni tongue