Eliminacje MŚ 2014 - Europy

Posted by: Iwdakuno

Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 04/09/2012 02:54

No to czas zacząć walkę o udział w najważniejszej imprezie piłkarskiej na świecie.
Pierwsza kolejka już w najbliższy piątek 07.września

W tygodniu nie czego grać więc mamy więcej czasu aby przemyśleć nasze typy i przeczucia.
Na początek skandal w Polsce,bo może nie zobaczymy meczów kadry w tv.Przeczytajmy,chociaż większość już raczej wie:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/tvp_n...nej_241329.html

P.S.
Niech ktoś zapoda grafikę na 1 kolejke eliminacji.
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 04/09/2012 04:30

Czarnogóra-Polska 1
Typ 1 2,35
Expekt

Nie będę tego analizował zbytnio szeroko.
Powiem szczerze mam przeczucie ,że polegniemy na gorącym terenie w Podgoricy,przy akompaniamencie szowinistycznej publiczności.

Czarnogórcy mają na prawdę kilku fajnych grajków.W składzie bałkańskiego kraju zagrają: Stevan Jovetić (Fiorentina), Mirko Vucinić (Juventus), Simonem Vukcević (Blackburn),Stefan Savić (Manchester City)Andrija Delibasić (Rayo Vallecano).
Najsłabsza chyba jest pozycja bramkarza.
Proserbscy czarnogórscy kibice,którzy nie lubią Polaków za uznanie niepodległości Kosowa będą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.
Nasi jak to nasi zapowiadają walkę,ale nie mają za bardzo mocnych argumentów.Żaden polski piłkarz oprócz Kuby nie wyróżniał się w pierwszych spotkaniach poszczególnych lig,a więc forma jeszcze chyba nie za rewelacyjna.
Jestem ciekawy co przygotuje na to spotkanie trener Fornalik.

Kurs na Montenegro jest bardzo wysoki.Myślę,że do piątku poleci na pysk.
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 04/09/2012 04:58

Niemcy-Wyspy Owcze
Typ 1( handi -4,5) 1,65
Expekt
Jeśli rzeczywiście nie będzie transmisji z Podgoricy to w piątkowy wieczór włączam ZDF i kibicuję Niemcom a raczej ich wysokiemu zwycięstwu.
Tutaj nie ma co się także zbytnio rozpisywać.
To,że Niemcy bardzo poważnie podejdą do meczu i rozjadą amatorów nie mam żadnej wątpliwości.Dlaczego?

Ano dlatego,iż doskonale pamiętam jak 16 października 2002 roku w Hannoverze nasi zachodni sąsiedzi grali w eliminacjach do Euro właśnie z owczarzami i męczyli sie niemiłosiernie.
Wygrali 2:1,ale do przerwy był remis 1:1 po samobójczej bramce Fridricha do szatni w 45 minucie.
Pamiętam,że goście stworzyli wtedy bodajże 3 sytuacje 100 procentowe.Oliver Kahn, myślałem,że pozabija wtedy wzrokiem swoich obrońców.Mecz zjadł mi wtedy ładny kupon,gdyż miałem zagrane handi na -3,5.
Jestem pewny,że w Niemczech będą pamiętali o tym meczu sprzed dekady i nie pozwolą aby ponownie się skompromitować tym bardziej,że konfrontacja ponownie odbędzie się na Hannover Arena,podejrzewam zresztą ,że celowo.
Tutaj nie spodziewam się trafienia gości a Niemcy powinni już do przerwy wrzucić z 3,4 bramki.
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 04/09/2012 05:28

Mołdawia-Anglia
Typ 2 1,30
Expekt

Tutaj jeszcze krócej.Mecz na podbicie kursu ako.
Co prawda Anglia zagra na stadionie Zimbru w Kiszyniowie bez Wayne Rooneya, Johna Terrego i Ashleya Younga,ale nie sadzę,żeby miało to jakikolwiek wpływ na pewne 3 punkty na starcie eliminacji MŚ.
Mołdawia w przeciwieństwie chociażby do takich ekip jak Armenia,Islandia,Estonia czy Gruzja nie poczyniła w ostatnich latach żadnych postępów.Pamiętacie jak Polacy w krajowym składzie ograli 1:0 w Turcji( po bramce Soboty) ich pierwszą drużynę przygotowująca się do jakiegoś meczu eliminacyjnego.
Jeśli do reprezentacji dostaje powołanie Alexandru Suvorov z Cracovii,to kim Mołdawianie będą straszyć Anglików?
Przy wyborze tego meczu będe rozważał też handi.
Posted by: TriumfWoli

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 05/09/2012 23:22

Originally Posted By: Iwdakuno
Czarnogóra-Polska 1
Proserbscy czarnogórscy kibice,którzy nie lubią Polaków za uznanie niepodległości Kosowa będą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.


Totalna bzdura
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/09/2012 01:39

Originally Posted By: TriumfWoli
Originally Posted By: Iwdakuno
Czarnogóra-Polska 1
Proserbscy czarnogórscy kibice,którzy nie lubią Polaków za uznanie niepodległości Kosowa będą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.


Totalna bzdura


Jaka bzdura jak L.Kaczyński i spółka jako jedni z pierwszych w Europie zaakceptowali niepodległość Kosowa. Czarnogóra też uznała Kosowo dużo później,ale są tam proserbskie odłamy,które do dziś z tym się nie zgadzają.Zresztą to już jest polityka i nie ma co dalej wchodzić w to gówno.

Co o meczu to jeszcze biorę pod uwagę under 2,5 ze względu na fatalny stan murawy w Podgoricy.
Pamiętam jakie kartoflisko było w Zenicy gdzie Bośnia i Hercegowina grała baraż z Portugalią o Euro.Nawet sam Ronaldo irytował się jak nie mógł dokładnie zagrać piłki.
Mecz wtedy skończył się 0-0.
Może więc próbować szukać właśnie opcji underowej w Podgoricy.

http://www.sport.pl/pilka/1,65037,12429802,Reprezentacja__Czarnogorcy__Murawa_w_nienajlepszym.html
Posted by: FanJagi

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/09/2012 03:40

Akurat polscy kibole wyrażali głośny sprzeciw przeciwko uznaniu niepodległości Kosowa, o czym doskonale wiedzą i Serbowie (Crvena Zvezda w ramach wdzięczności zaprosiła kilka polskich ekip na swój turniej) i pewnie też Czarnogórcy. Napisałeś Iwdakuno totalną bzdurę, więc nie brnij w to.
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/09/2012 04:01

No to w takim razie jestem ciekawy jak powitają polskich kibiców?
Jak przyjechał Śląsk to nie było widać łagodnie mówiąc sympatii.
Posted by: dragon

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/09/2012 04:25

Co za różnica czy wyrażał ktoś za czy przeciw, to gra reprezentacja należy domniemywać, że zawodnicy chcą awansować na MŚ i tyle, 90% i tak zależy od postawy obydwu drużyn a kibice, mogą sobie pośpiewać, pokrzyczeć, mogą nawet się zesrać a jak drużyna gra słabo to i tak przegra, rozpatrujmy sportowe aspekty, reszta ma naprawdę minimalne znaczenie. Jeśli chodzi o sportowe aspekty to należy wziąć pod uwagę kiepski stan murawy, waleczność Czarnogórców itp. Nasi musieli by naprawdę wspiąć się na wyżyny żeby wygrać ten mecz a takowych rzeczy dokonywali chyba ostatni raz jak grali z Portugalią na stadionie Śląskim czyli kilka lat temu tongue
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/09/2012 04:43

Dzisiaj Polsat rozpoczął na swojej stronie sprzedaż dostępu do meczu w usłudze PPV.
Łudziłem się ,że jednak do tego nie dojdzie.
Jak przez te 2 dni zrobią dobrą reklamę w swoich kanałach to i tak ludziska wykupią dostep do transmisji.Cena 20 zł.To nie jest oszałamiająca kwota w porównaniu do tego co wpłacamy do buków.

http://www.cyfrowypolsat.pl/
Posted by: helene4

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/09/2012 13:33

[/quote]

Totalna bzdura [/quote]

Jaka bzdura jak L.Kaczyński i spółka jako jedni z pierwszych w Europie zaakceptowali niepodległość Kosowa. [/quote]

Ale pierdolisz. Tak się akurat składa, ze L. Kaczyński jako jedyny miał zastrzeżenia co do tej sprawy. To Płemieł, po kilkunastu godzinach deklarował, że jak najbardziej, trzeba robić do co inne kraje Unii i inne pierdoły, solidarność, trzeba mówić jednym głosem.

http://www.rp.pl/artykul/304989.html

Żeby nie było off-topa to dzisiaj Belgia (1,8), mocną ekipę mają.
Posted by: TriumfWoli

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/09/2012 17:37

Originally Posted By: Iwdakuno
Originally Posted By: TriumfWoli
Originally Posted By: Iwdakuno
Czarnogóra-Polska 1
Proserbscy czarnogórscy kibice,którzy nie lubią Polaków za uznanie niepodległości Kosowa będą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.


Totalna bzdura


Jaka bzdura jak L.Kaczyński i spółka jako jedni z pierwszych w Europie zaakceptowali niepodległość Kosowa. Czarnogóra też uznała Kosowo dużo później,ale są tam proserbskie odłamy,które do dziś z tym się nie zgadzają.Zresztą to już jest polityka i nie ma co dalej wchodzić w to gówno.

Co o meczu to jeszcze biorę pod uwagę under 2,5 ze względu na fatalny stan murawy w Podgoricy.
Pamiętam jakie kartoflisko było w Zenicy gdzie Bośnia i Hercegowina grała baraż z Portugalią o Euro.Nawet sam Ronaldo irytował się jak nie mógł dokładnie zagrać piłki.
Mecz wtedy skończył się 0-0.
Może więc próbować szukać właśnie opcji underowej w Podgoricy.

http://www.sport.pl/pilka/1,65037,12429802,Reprezentacja__Czarnogorcy__Murawa_w_nienajlepszym.html


Taga bzdura ignorancie ze regularnie bywam w Serbii.
Kazdy jeden Serb interesujacy sie,wie, ze w Polsce maja wielkie wsparcie w sprawie Kosowa.To w Polsce odbywaja sie najwieksze marsze solidarnosci na rzecz serbskiego Kosowa,a do Polski przyjezdzaja prawicowe składy na marsze narodowców(Rzeszów,Warszawa).
W Polsce jako w Polskim narodzie,a nie w ledwo trzymajacym sie klamrami adminsitracji państwie przygłupów z PO czy PiSu.

Na turniejach i koncertach organizowanych przez fundacje i organizacje polityczne "pro Serbian Kosowo" ,najwiecej ekip jest zapraszanych z Polski !

Wyraz temu wszystkiemu na potwierdzenie dają relacje jakie były na lini Serbowie - Polacy podczas meczu naszych drużyn narodowych w Kufstein,gdzie zjawiło się 5 tys Serbów,a nas ok 100.Totalny piknik,sielanka i wspólne gaworzenie.

Wracajac do meczu - oby wiecej takich kursów jak na Polska X2.
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 10/09/2012 00:18

Polska - Mołdawia (+1,5) 1
1,80 Expekt

Portugalia-Azerbejdżan (+2,5) 1
1,70 Expekt

Ako 3,06

Gram ten dubel póki kursy gorące ,bo polecą wg mnie mocno w dół.
Krótko.
Zarówno Polska jak i Portugalia zagrają z zespołami,które wciąż drepczą w miejscu jeśli chodzi o postępy.Mołdawia o ile w obronie ma zawodników z 1 i 2 drugiej ligi rosyjskiej(nic to nie pomogło w meczu z Anglią) to w ataku nie ma kim straszyć.Uważam,że nie zdobędzie po raz drugi gola w tych eliminacjach.
Nasi 2 bramki powinni minimum strzelić. I tyle o tym meczu.

Oglądałem trochę RTP i dało się zauważyć ,że w Portugalii są mocno wkurwieni występem w kraju Beneluxu.Wszyscy się z tego tłumaczyli,bo mało nie doszło do kompromitacji.
Trzeba się na kimś wyżyć i nadarza się świetna okazja.
Przyjeżdża Azerbejdżan,zespół ,który nie dostaje już takich batów jak kilka lat temu,ale poza Baku traci 50% swojej wartości.
Jeśli Ronaldo i spółka szybko napoczną gości,to spotkanie może skończyć się nawet jakimś 5:0.
Posted by: dragon

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 10/09/2012 06:29

Panowie to teraz proszę o wyjasnienie: jak to miało niby być, że Czarnogórcy przywitają Nas grzecznie i ładnie i jak na gospodarzy przystało ?? Tak to Triumf Woli pisałeś ?? Dobrze zrozumiałem ?? Czy ta cała rozmowa nie dotyczyła wogóle Czarnogóry czy jak ??

Kilku userów naskoczyło na Iwdakuno jak napisał że nie będzie miłej atmosfery na stadionie Czarnogóry, no i .... nie było. A tak poza tym troszkę zawsze się zastanawiałem skąd się bierze u niektorych uwielbienie do bałkańskiej dziczy ?? hmm
Posted by: TriumfWoli

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 10/09/2012 20:44

Nie,nie tak - czytanie ze zrozumieniem sie kłania.
W Serbii absolutnie nie ma antypolskich nastrojów przez wzglad na podpisanie secesji Kosowa(Przez kulawe panstwo, a nie społeczenstwo).

Serbscy nacjonalisci szanują Polski naród,zadnego szowinizmu sie u nich nie dopatrzysz.
Posted by: bitnap

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 10/09/2012 22:15

belgia @2 na jutro juz pograna ... grubiej, bo wierze w ta ekipe ... chorwacja, zdaje sie(nie ogladalem), z macedonia zagrala kiepsko, podobno to wplyw nowego, niedoswiadczonego i niezbyt lubianego trenera, belgowie od paru lat niesamowity potencjal, marnowany jeszcze niesamowiciej, ale chyba pora zaczac grac na miare swoich mozliwosci(a te sa duze, bardzo duze)

rosja na pejsach tez mi sie podoba, wg mnie wygraja z meliksonami, bo izrael to ekipa przecietna i nic wiecej, rosja ma kim straszyc, troszke szwankuje skutecznosc, ale przy tej ilosci okazji jakie sobie stwarzaja, spokojnie powinno wystarczyc na izrael

rumuni -3.5 powinni pokryc, mysle, ze i -4 do zrobienia, co tu duzo pisac, skoro wampiry podejmuja absolutny "top" pilkarski czyli andore ...

bosnia-1.5 ... 3-0, cos kolo tego powinno sie skonczyc, lotwa to slabeusz, wg mnie wynik nie podlega w tym meczu dyskusji

kebab-1.5 ...estonia po ograniu potegi spod znaku pzpn, polegla 0-2 z rumunia, nie oddajac nawet celnego strzalu(cale 4 niecelne) ... w turcji raczej ustawia autobus i beda odliczac minuty ... turcja fajnie i odwaznie zagrala z holandia, dla tulipanow byli rywalem absolutnie rownorzednym, jutro powinni sobie powetowac porazke w tamtym meczu ...

niemcy-1.5/over 3 ... chodzi mi po glowie wynik 1-3 ale chyba moze byc wiecej, szwabki luzno podeszly do meczu z wyspami owczymi, nie zdziwie sie jak austriakom na wyjezdzie zapakuja wiecej niz wyspom owczym u siebie ... w kazdym badz razie goli w tym meczu brakowac raczej nie bedzie, austriacy cos strzela, moze nawet dwie, ale straca nie mniej niz 3

serbia/serbia-1.5 ... reprezentacja o zgrabnej nazwie "gareth bale i przyjaciele" nie powinna stanowic zadnej przeszkody dla serbow, szczegolnie u siebie, kursy marne wiec raczej pas, ale nie widze tu wiekszych szans na niespodzianke, mimo braku, chocby przyzwoitego, napasciora w szeregach gospodarzy

szwajcaria yhm zbyt marny kurs, o handi sie boje bo cos mi mowi, ze po mekach wygraja 1-0 ... polowa zawodnikow szwajcarii to albanczycy z pochodzenia, 10tys z 17 tys ludzi na stadionie to maja byc ... albanczycy, nie widzi mi sie tutaj spacer w stylu 4-0, raczej minimalna wygrana "gospodarzy"

holandia bierze 3 pkt, poza dzsudzsakiem, madziary nie maja kim straszyc, gera czy szalai to chyba temat dobry na andore, na holandie juz niekoniecznie

nasi-2, jak nie pokryjemy u siebie -1.5 z takimi lebiegami, to nie ma co myslec o ukrainie i anglii, wymagac trzeba 3-0, 4-1, nic mniej ... kibice sa juz tak wqr tym calym balaganem, ze pilkarze chyba nie maja wyjscia / mowiac szczerze mam przeczuczie, ze wreszcie nadchodzi mecz, w ktorym wyjdzie nam wszystko, no prawie wszystko

podsumowujac:

belgia, rosja, rumunia-3.5, bosnia-1.5, kebab-1.5, holandia/holandia-1, polska-2
Posted by: krz1910

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 11/09/2012 16:06

19:30Rumunia - Andora ( 0 - 3. ) // handicap 3-drogowy w przypadku remisu porażka
Typ: Rumunia
Kurs: 1.94
Betsson

To spotkanie ma swojego zdecydowanego faworyta i jest nim oczywiście reprezentacja Rumunii. Podopieczni Victora Piturca bardzo dobrze rozpoczęli eliminacje od 2-0 z Estonią na wyjeździe, czyli reprezentacją, która nie tak dawno bo w sierpniu pokonała ekipę prowadzoną przez Waldemara Fornalika 1-0. Dziś rywal zdecydowanie łatwiejszy i myślę, że Rumunia powinna w tym spotkaniu wygrać pewnie i zdecydowanie stąd mój typ na handicap -3.0 w stronę ekipy Rumunii.
Ekipa Andory to wciąż bowiem piłkarze-amatorzy, ich grę mogliśmy nie tak dawno sami ocenić w meczu z Polską, gdy podopieczni Franciszka Smudy przygotowywali się do Euro2012. Widać było wtedy różnicę kilku klas, my te spotkanie wygraliśmy 4-0. Węgrzy z którymi piłkarze Andory grali na początek eliminacji pokonali ich 5-0 i myślę, że dzisiaj Rumunia grają na swoim zwykłym poziomie też powinna wygrać cztery, pięć zero.
Rumunia już raz miała okazję grać z Andorą w eliminacjach MŚ 2006 wtedy na wyjeździe wygrali 5-1, natomiast u siebie tylko 2-0. Myślę, że dziś drużyna, która na pewno jest podbudowana dobrym startem w eliminacjach będzie chciała za wszelką cenę potwierdzić swoje aspiracje do awansu na Mundial w Brazylii i wygrają wysoko a outsiderem grupy Andorą.
W obecnej ekipie Rumunii nie ma już takich gwiazd jak Mutu czy Chivu, w kadrze 23-osobowej jest raptem 8 zawodników powołanych z lig zagranicznych. Na pewno ważnymi zawodnikami tej reprezentacji są Ciprian Andrei Marica (FC Schalke 04), Gabriel Andrei Torje (Granada CF) czy Răzvan Raț-Dincă (FC Shakhtar Donetsk). Na pewno jednak warto również zwrócić uwagę na zawodników grających w lidze rumuńskiej jak Cristian Tănase (FC Steaua București), Gheorghe Teodor Grozav (FC Petrolul Ploiești) czy Iulian Chiricheș (FC Steaua București). Mimo więc braku tych największych nazwisk w reprezentacji Rumunii ta wygląda i tak naprawdę nieźle i jak już napisałem nie spodziewam się by dziś miała jakiekolwiek problemy z pokonaniem ekipy Andory. Według mnie 4-0 (mając handicap -3.0) to absolutne minimum jakie mogą w tym meczu zrobić piłkarze Rumunii i wydaje mi się, że jest to bardzo dobry typ na ten mecz.
Posted by: mln

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 11/09/2012 18:38


Rumunia (-3,5 gola) - Andora 1 1.99 pinnaclesports

Spotkanie drugiej kolejki grupy D w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata Brazylia 2014. O godzinie 19:00 w Bukareszcie na murawę wybiegną zespoły Rumunii i Andory. Gospodarze zaczęli eliminacje bardzo dobrze wygrywając 2:0 na wyjeździe z Estonią, która od pewnego czasu prezentuje się jak na swoje możliwości bardzo dobrze, udało im się awansować do baraży Euro 2012, a w niedawnym sparingu pokonali Polskę 1:0. Natomiast Andora to prawdziwy kopciuszek, drużyna ta nie ma najmniejszych szans w rywalizacji z takim przeciwnikiem, pytanie jest takie, jak będzie funkcjonować ich defensywa, w ostatnich eliminacjach do Euro 2012 przegrali wszystkie spotkania ale stracili tylko 25 bramek, powiedzmy sobie jednak szczerze, że grali w jednej z łatwiejszych grup, te eliminacje rozpoczęli od przegranej u siebie 0:5 z Węgrami i na podobny wynik liczę w ich dzisiejszym meczu wyjazdowym. Andora to naprawdę słaby zespół, nawet jeśli na mecz reprezentacji przyjedzie kilku zawodników z niskich lig w Hiszpanii to nadal jest to jeden z najgorszych zespołów w Europie, o czym świadczy też fakt z tegorocznych rozgrywek klubowych, gdzie mistrz Andory przegrał z mistrzem Malty w dwumeczu 0:9, choć oczywiście pewnie było by jeszcze wyżej gdyby nie fakt że sprawa awansu rozstrzygnęła się już w pierwszym meczu, który przegrali 0:8, a tak naprawdę w pierwszych 25 minutach, po których przegrywali 0:5. Dziś Rumuni zgarną łatwe trzy punkty, myślę że skończy się wysokim pogromem nad półamatorskim rywalem.
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 12/09/2012 02:40

Rumunia-Andora 4:0
Drżałeś pewno tak jak ja o typ?
Rumuni 2 gole w doliczonym czasie gry.
Ja miałem over 2,5 i to był pierwszy mecz na kuponie
To jest właśnie piękno zakładów
Posted by: mln

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 12/09/2012 20:23

no nie było łatwo, dużo szczęścia.
niestety sporo ekip podchodzi do takich spotkań minimalistycznie,
wczoraj mieliśmy na to więcej dowodów, choćby Włosi...
Posted by: Drunken Master

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 12/09/2012 21:20

Originally Posted By: mln
no nie było łatwo, dużo szczęścia.
niestety sporo ekip podchodzi do takich spotkań minimalistycznie,
wczoraj mieliśmy na to więcej dowodów, choćby Włosi...


Polacy tak podeszli laugh
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 08/10/2012 05:02

Piątek 12 października

Holandia-Andora handi -4,0 1,67
Anglia -San Marino handi -4,0 1,40
Gamebookers

Nie ma co w tygodniu pograć to już za wczasu wpadł mi do głowy pomysł na zagranie powyższych typów.
Zarówno Holendrzy i Anglicy mocno podreperują w piątek swój bilans bramkowy.
Ktoś powie ,że zagrają na pół gwizdka,ale na stadiony De Kuip w Rotterdamie i Wembley z pewnością przyjdzie dużo ludzi w jednym celu aby popatrzeć na strzeleckie popisy swoich reprezentantów.
O ile Andora jeszcze na początku trochę próbuje szarpać ,to po stracie tak drugiego gola zaczynają chodzić po boisku.Co prawda Rumuni wymęczyli 4-0 w końcówce,ale wcześniej niemiłosiernie pudłowali.
Tutaj do rozstzrelania Andory podejda tacy napastnicy jak Van Persie,Huntelaar,Kuyt więc będzie miał kto postrzelać.

Zespół San Marino myślę ,że nie odda celnego strzału na bramkę Anglików,a w obronie co pokazały wcześniejsze mecze chłopaki się strasznie gubią w prostych sytuacjach.
Przewiduję,że Anglia zaaplikuje więcej niż 5 goli amatorom,ale nie będę się pastwił i zagram - 4,0 dla bezpieczeństwa..

Jedynym malutkim argumentem co do 1% obawy przed wsejściem tych typów jest niedawny mecz Niemców z Wyspami Owczymi (3 : 0)
Wydaje się jednak ,że Wyspy Owcze grające po skandynawsku są trochę silniejsze od Andory i San Marino.
Posted by: Gustawo Lima

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 08/10/2012 05:22

Jaki jest sens pchać się w takie gówniane kursy, w meczach, które się muszą odbyć i tyle o nich można powiedzieć?
Coraz bardziej czołowe zespoły zlewają takie mecze, bo im się poprostu nie chce, a ponadto zawodnicy są tak obciążeni,że nie ma sensu się zabijać, aby wbić 5 goli jakiejś zbieraninie piekarzy i kelnerów...
A nawet im te 5 goli wbić to nie jest taka łatwa sztuka, wystarczy popatrzec na wyniki poprzednich meczy, takie potęgi jak Włosi czy Niemcy męczą po 2-0 z ogórkami, bo po co wiecej, chodzi o 3 pkt. Holendrzy to jeszcze mają atak i strzelanie goli we krwi ale Angoli za nic w świecie bym nie dał bo oni mentalnie leję na takie coś, czy wbiją stolarzom 3 czy 10 bram...
Posted by: bitnap

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 08/10/2012 05:54

musze jeszcze chwile posiedziec, wiec sie odniose, tak na swiezo

podzielam zdanie GL, anglia-4.5 po @1.4 ... jakze katastrofalny kurs na jakze wysoki handicap

moim zdaniem predzej anglicy rozniosa nas 5-0, niz tych biedaczkow

po 1, zaraz po meczu z san marino graja duzo ciezszy mecz z nami, wiec jestem przekonany, ze beda szafowac silami w pierwszym meczu, -4.5 moze i pokryja, ale na litosc, @1.4?
po 2, sezon zaczal sie na dobre, mecze co 3 dni czyli spore obciazenia
po 3, angole zawsze graja "wyrachowana" pilke, tam gdzie nie trzeba sie nabiegac, zwyczajnie nie biegaja

postaram sie wrzucic jutro swoje przemyslenia/typy ... wink
Posted by: rivex

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 08/10/2012 16:31

Handi -4.5 za 1.4 na Anglię to wg mnie marny kurs.
Przydałby się wyraźnie wyższy.

Ale z drugiej strony spojrzałem na listę meczów San Marino
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_meczów_reprezentacji_San_Marino_w_piłce_nożnej

Handi takie dość często jest pokrywane.

Jednak ja odpuszczam bo to momentami loteria. Anglicy też mają pewne problemy w kadrze i podejdą na luzie. Dla nich ważniejszy mecz z Polską.
Ponadto dużo zależy od tego jak się mecz ułoży. Nasza kadra miała już kiedyś słynną męczarnię wyjazd 0-2 i bramki dopiero w ostatnim kwadransie smile
Posted by: Iwdakuno

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 08/10/2012 16:47

Nawet Anglicy jeśli podejdą minimalistycznie do spotkania z San Marino to nie chce mi się wierzyć ,żeby nie uderzyli 5 goli.
Patrząc na wyniki SM to handi -4,5 za 1,40 jest dla mnie,powtarzam dla mnie,niezłym kursem jako składnik kuponu ako pomiędzy 2,5-3 jakie staram się przygotować na piątek.
Myślę,że San Marino odstaje mimo wszystko od nasłabszych w Europie Malty,Wysp Owczych i chyba Andory też.
Równy rok temu słaba Mołdawia uporała się u siebie z nimi 4-0.

Trzeba przeanalizować inne mecze,ale to na spokojnie jak będzie chwila czasu.
Posted by: Hakan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 08/10/2012 17:54

Bułgaria - Dania:

Stawianie na równo kursów Duńczyków z Bułgarią to dla mnie lekkie nieporozumienie. Bułgarzy męczyli się z Armenią ostatecznie wygrywając 1-0, po czym frajerski remis z Włochami. Makarony zagrały słabiutki mecz, a mimo to zdołali wpakować Bułgarom 2 bramki. Ten mecz powinni wygrać gospodarze, ale nie potrafili wykorzystać swojej przewagi. Dlatego ta drużyna nigdy nie będzie wzbudzać we mnie pozytywnych odczuć. Dania na początek remis, też dali ciała jak Bułagrzy z Włochami, bo Czesi nie istnieli, byli jedynie tłem, a skończyło się 0-0. Nie mniej jednak gdy widzę kursy na to spotkanie z taki rywalem jak Bułgaria to cieszy mi się micha, bo goście to dla mnie drużyna o klasę lepsza.

Dania 2.50

Estonia - Węgry:

Estonia beznadziejnie, tragicznie zaprezentowała się w dwóch pierwszych meczach. Rywale całkowicie ich przyćmili, nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Dlatego w tym meczu także widzę spore value w kursie na gości.

Węgry 2.35



Szwajcaria - Norwegia:


Helweci na tle takiego rywala jak Norwegia i tego pokroju drużyn to ekipa bardzo solidna. Wikingowie słabiutki występ na Islandii i porażka 0-2, szczęśliwa wygrana z Słowenia 2-1 - zwycięski gol padł doliczonym czasie gry. Tak to Norwegowie nie pokazali nic specjalnego, a Słoweńcy też póki co nie rozpieszczają swoich fanów, więc takie "męki" z Słowenią u siebie nie wróżą pozytywnie. Szwajcaria lider grupy, dwie wygrane, wg mnie, podtrzymają dobrą passę

Szwajcaria 1.80



Grecja- BiH:


Ładnie rozstrzelała się Bośnia, oczywiście rywale nie byli wymagający - Liechtenstein oraz Łotwa, ale 12 bramek w dwóch meczach robi wrażenie. BiH ma kim postraszyć w przodzie, może Grecja to nie jest jakiś łatwy teren do zdobycia, ale nie wierzę, że będąca w takiej dyspozycji ofensywa Bośni nie zdobędzie bramki. Gospodarze też powinni od siebie coś dołożyć.

BTS 1.92

ciekawie wygląda kurs na BTS w meczu Rosja - Portugalia - 2.00
Posted by: bitnap

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 08/10/2012 21:23

macedonia+0.5 @2.11 5/10
macedonia-0.5 @5.08 1/10


nie jestem w stanie zrozumiec tego faworyzowania chorwatow - miesiac temu oba zespoly zagraly ze soba, tyle, ze w chorwacji, hrvacka wymeczyla wygrana po golu jelavica w 69 minucie - wygladalo to tak:

Croatia FYROM
1 Goals scored 0
2 Attempts on target 3
5 Attempts off target 4
5 Corners 7
10 Fouls committed 11
3 Yellow cards 2
0 Red Cards 0

tutaj dwa inne, nieco rozniace sie raporty:
http://espnfc.com/uk/en/report/334587/report.html?soccernet=true&cc=5739
http://www.guardian.co.uk/football/match/2012/sep/07/croatia-v-macedonia

meczu nie ogladalem, ale z kazdego wynika, ze macedonia byla absolutnie rownorzednym rywalem dla chorwatow - rozumiem, ze goscie posiadaja nieco bardziej znane nazwiska, ale macedonia to solidny zespol, charakteryzuje ich dobrze zorganizowana defensywa i zelazna taktyka

chorwatow widzialem natomiast w meczu z belgami - strzelili z zaskoczenia szybkiego gola i cofneli sie gleboko, grajac na czas i czekajac na gwizdek koncowy, co o maly wlos nie skonczylo sie porazka - stimac w przeciwienstwie do bilica jest bardzo niepopularny wsrod chorwackich kibicow(zajmuje sie wszystkim czyli niczym - celebryta, polityk, komentator, biznesmen), brakuje mu doswiadczenia itd itd)

Posted by: bitnap

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 08/10/2012 22:33

szwajcaria/ukraina @2.33 6/10

szwajcaria ze swoim zdolnym mlodym pokoleniem to aktualnie jedna z tych ekip, ktore nie musza sie bac nikogo - mieszanka mlodych, przebojowych i dobrze rokujacych wilczkow + doswiadczenie i rutyna(piatka wrzucona niemcom w towarzyskim potwierdza, ze ten zespol ma spory potencjal)

norwegowie przegrali ostatnio w islandii, w szwajcarii przyjdzie im zagrac z zespolem o klase lepszym, wiec trudno spodziewac sie, by cos tu zdzialali

ukraina ... po remisie na wembley, totalna glupota byloby stracic punkty w moldawii - handicapow nie tykam, ukraincy 4 dni pozniej maja na rozkladzie czarnogorcow i sprawa oczywista jest, ze z moldawii trzeba wyjechac z zapasem sil, ot przyjada, zrobia swoje i wraca do siebie, oczekujac na jovetica i spolke
Posted by: Warren

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 11/10/2012 16:35

EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
17:00 Rosja - Portugalia
17:30 Finlandia - Gruzja
18:00 Czechy - Malta
18:00 Kazachstan - Austria
18:00 Wyspy Owcze - Szwecja
19:00 Albania - Islandia
19:00 Armenia - Włochy
19:30 Liechtenstein - Litwa
19:30 Turcja - Rumunia
20:00 Białoruś - Hiszpania
20:00 Bułgaria - Dania
20:00 Mołdawia - Ukraina
20:15 Słowacja - Łotwa
20:30 Estonia - Węgry
20:30 Holandia - Andora
20:30 Macedonia - Chorwacja
20:30 Serbia - Belgia
20:30 Szwajcaria - Norwegia
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina
20:45 Irlandia - Niemcy
20:45 Słowenia - Cypr
20:45 Walia - Szkocja
21:00 Anglia - San Marino
21:00 Luksemburg - Izrael
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 12/10/2012 04:40

Moje przemyślenia tak na szybko co do tej kolejki eliminacji

Serbia - Belgia typ X grupa wyrównana Serbia z Walią się rozstrzelala obie ekipy ofensywnie grają Belgia prezentuje sie w ostatnich spotkaniach bardzo przyzwoicie i stac ich przynajmniej na remis z Serbią chociaz faworytem Serbowie w tym spotkaniu i obok Chorwatów zespoły, które powinny wlączyć się do walki jeśli nie o awans bezpośredni to o miejsce barażowe.

Słowacja - Łotwa 1 Słowacja na własnym terenie powina wywalczyć komplet punktów, Łotwa beznadziejnie wystartowała w eliminacjach porażki we wrzesniowych spotkaniach z Bośnią i Grecja jeśli sie nie mylę tym razem też na przełamanie się mie zanosi
Mołdawia - Ukraina typ 2 po udanym występie przeciwko Anglii i cennym remisie Ukraina powinna odnieść zwycięstwo nad Mołdawią, dołączając tym samym do zespołów mających po 4 pkt no chyba, że Mołdawianie zrobią niespodziankę na własnym terenie bo tak do zera w dwóch pierwszych występach przegrali, wydaje się to mało prawdopodobne po tym co prezentowali we wrześniu.
Turcja - Rumunia typ 1 Turcja potrzebuje zwycięstwa w tym spotkaniu po tym jak ulegla Holandii będzie im ciężko Rumunia dobrze rozpoczeła eliminacje ugrała 6 pkt jednak tym razem rywal bezpośrednio zainteresowany awansem możliwy też remis na koniec
Bułgaria - Dania propozycja czysta 2 dla ryzyka lub 02 Bługaria na swoim terenie jest groźna wykorzystała słaba postawę Włoch powinna ten mecz wygrac a zremisowałs bo Włosi mieli szczęście z Armenia wcale łatwo sie nie gra. Trudno wywnioskować jak bedzie Danię czeka wymagajace zadanie jeśli chcą wygrać nie wiem czy to poprzednie eliminacje były jak Bułgaria ugrała remisy ze Szwajcarią i Czarnogóra na własnym terenie z Anglikami chyba przegrali te kursy po równo wcale nie są przesadzone, niby Dania wyżej w rankingu jednak na wyjeździe nie jest łatwo wygrywać z Czechami mecz był przykladem Dania spokojnie mogła wygrac a tego przez nieskutecznosć nie zrobiła
Posted by: saturas25

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 12/10/2012 08:35

Originally Posted By: Iwdakuno
Nawet Anglicy jeśli podejdą minimalistycznie do spotkania z San Marino to nie chce mi się wierzyć ,żeby nie uderzyli 5 goli.


Popieram ten typ. San Marino u siebie coś tam jeszcze potrafi powalczyć, ale na wyjazdach to już katastrofa. Anglicy to nie jest reprezentacja typu Niemcy, że władują im kilkanaście goli, ale te 5 spokojnie strzelą nawet jak kompletnie zlekceważą ten mecz.
Posted by: krz1910

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 12/10/2012 22:52

Irlandia - Niemcy ( 1. - 0 ) // handicap 3-drogowy
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Betsson

De facto typ jest na wygranie spotkania przez reprezentację Niemiec dokładnie jedną bramką, czyli jak to miało miejsce we wrześniowym meczu z Austrią (2-1). Typ być może jest dość ryzykowny ale pamiętajmy, że reprezentacja Niemiec ostatnio raczej nie zachwycała. 3-0 z Wyspami Owczymi przyjęto za zachodnią granicą dość chłodną, krytykując tym samym postawę podopiecznych Joachima Loewa, później natomiast było wspomniane 2-1 z Austrią. Wcześniej tuż po Euro2012 Niemca przegrali 1-3 z Argentyną a i same Mistrzostw Europy nie były tak udane dla naszych zachodnich sąsiadów jak się spodziewano. Dodam tu również to, że w fazie grupowej Niemcy wygrywali dokładnie jedną bramką i z Portugalią (1-0) i Holandią (2-1) jak i z Danią (2-1) jedynie w ćwierćfinale z Grekami wygrali dwiema bramkami (4-2).
Irlandia natomiast mimo, że na Euro2012 niczym specjalnie nas nie zachwyciła to jednak jest to reprezentacja mocna, dobrze grająca w defensywie i w eliminacjach do Euro potwierdziła to tracą dość mało bramek. O korzystny rezultat z Niemcami może być ciężko, bo z kadry wypadli Sean St. Ledger z Leicester City, Glenn Whelan z Stoke City i Kevin Doyle z Wolverhampton Wanderers jednak myślę, że nie należy się spodziewać w tym spotkaniu wysokiego zwycięstwa Niemców. Niemcy jak już wspomniałem mają ostatnio gorszy okres, ta gra nie wygląda tak jak sobie tego za naszą zachodnią granicą oczekuje, ponadto po ostatniej kolejce Bundesligi z kadry wypadli Lars Bender z Bayer Leverkusen i Mats Hummels z Borussia Dortmund. Mój typ więc na to spotkanie to zwycięstwo Niemiec, ale zwycięstwo minimalne, jednobramkowe.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 13/10/2012 04:18

Dzisiejsze spotkania eliminacji zakończyły się sporymi niespodziankami Dania wwiozła tylko remis Węgry wygrały zgodnie z oczekiwaniami zwycięstwa Rumunnii i Belgii remisy Szwajcarii i Grecji Ukrainy nie typowaliśmy w tym kierunku tym razem 3 kolejka słabo wypadła ciekawe mecze z dobrymi kursami niestety na korzyść bukmacherów rozstrzygnięcia, może we wtorek pójdzie nam lepiej.
Posted by: bitnap

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 16/10/2012 05:54

nie mam weny po ostatniej kolejce, wiec "ide na latwizne"

bosnia-1.5/chorwacja o1.5 gola/belgia-1 @3.57 4/10

bosniacy u siebie z litwa, w ktorej zabraknie cesnauskisa(edgaras - zaladowal 2 bramki liechtensteinowi) a takze mikoliunasa(255 minut w 3 meczach eliminacyjnych), splywaja coraz to nowsze wiesci o kolejnych kontuzjach/urazach u gosci, wiec rodzi sie pytanie jak wysoko wygraja bosniacy?

chorwaci mnie zawiedli i jednak ograli macedonie na wyjezdzie, tym razem zagraja u siebie z reprezentacja o nazwie "gareth bale i przyjaciele", ramsey pauzuje za kartki - zdziwie sie bardzo, jesli takie nazwiska jak modric, perisic, mandzukic czy jelavic beda mialy problem ze strzeleniem 2-4 bramek absolutnie beznadziejnej walii

belgia, o nich zdaje sie, juz pisalem ... wciaz marnuja swoj potencjal, wygrana 3-0 w serbii, podobno, mocno zaklamuje obraz gry, no ale tym razem przybywaja, zawsze beznadziejni, szkoci - przegrali w walii, tym bardziej polegna w belgii

wszystko w triplu, bo pewniaczki takie, ze az strach ... wink

Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Bośnia i Herzegowina -1.5 Bośnia i Herzegowina v Lithuania
(Dodatkowy handicap azjatycki) 16/10/2012 Brak 1.625 Odbędzie się
2 Chorwacja powyżej 1.5 Chorwacja v Walia
(Suma goli drużyny) 16/10/2012 Brak 1.44 Odbędzie się
3 Belgia -1.0 Belgia v Szkocja
(Dodatkowy handicap azjatycki) 16/10/2012 Brak 1.525 Odbędzie się
Zakłady akumulowane

niech sie dzieje ...


z pomyslem na anglie-1 jeszcze sie przespie, ale do jutra raczej nic sie nie zmieni - bardzo sceptycznie podchodze do tego meczu, na moje skonczy sie wynikiem w okolicach 0-2, 1-3, jak zagram to "dam znac"
Posted by: saturas25

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 16/10/2012 08:00

Over w meczu Niemcy-Szwecja wygląda fajnie, ale kurs zniechęca no chyba, żeby zagrać over 3,5. Obie drużyny powinny sobie postrzelać, tutaj raczej nie ma mowy o jakimś murowaniu się.

Co do meczu Polski z Anglią, to rozum mówi Anglia, ale z drugiej strony Polacy potrafią się sprężyć na mecze z tak wielkimi rywalami, warto przypomnieć sobie mecze z Portugalią. Mimo wszystko over 1,5 Anglików kusi.
Posted by: Napo

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 16/10/2012 20:00

Polska - Anglia

Saturas potrafią sie sprężyc ale i tez rozprężyć i sparaliżować jak na Euro. Miejmy nadzieje ze dzis bedzie wszystko dobrze.

Co do zestawienia naszej ekipy którą przepuszczają media. Moim zdaniem w bramce jednak Kuszczak powinien zagrac. Jednak Tyton nie jest pewny w interwencjach w 100%, przerwa w grze sie troche odbiła na jego formie. Ale jest jeden duzy plus po jego stronie, zeby go dzis jednak wystawić to regularne występy w kadrze, wiec wiemy co po nim mozna sie spodziewać.

Za T. Kuszczakiem regularna gra w klubie. I b.dobre solidne recenzje. Gra na wyspach od dłuższego czasu, z niektórymi zawodnikami z wysp zna sie osobiście i zna ich mocne i slabe strony. Co moze miec kolosalne znaczenie w trakcie spotkania i mozna to wykorzystać. A swoja droga bardzo by mu zalezalo na dobrym wystepie i utarciu nosa co nie ktorym do jego osoby.

Na lewej obronie zaryzykował bym i wstawił Komorowskiego. Obok Glik-Wasyl-Piszczek. Komorowski powinien lepiej sie spisac przeciwko Anglii niz Wawrzyniak. Moze nie jest Boltem ale tez żółwiem nie, warunki fizyczne jednak lepsze od Kuby i w przepychankach itd. lepiej powinien sie spisać.

A co do Obraniaka podejrzewam dzis zagra jeden z najlepszych spotkan w kadrze, a moze i najlepsze spotkanie. Z tego względu ze Blaszczykowskiego nie ma. Cos pomiędzy nimi nie funkcjonowało jednak ostatnimi czasy na boisku i chyba poza tez. Wiec to idealne spotkanie dla Ludo na przełamanie sie, kiedy jak nie teraz.


Rywal słynie z dobrych warunków fizycznych. A zniwelować mozna je szybkością i ruchliwością na boisku. Anglicy zapowiadają ze podejda bardzo poważnie, ale jednak moga troche nas zlekceważyć. Zawsze przeważnie nas ogrywali wiec moga podejsc na luzie ze i dzis na luzie wygrają. Po zwycięstwie nad San Marino 5:0 moze wdac sie rozluźnienie w ich szeregach. Licze dzis na dobra gre naszych orłów i pelna walke od pierwszej do ostatniej minuty i odniesieniu heroicznego zwyciestwa w najgorszym wypadku podzialem pkt.

Polska DNB 2.95 kurs z Betsson.
Posted by: Oli2424

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 16/10/2012 20:48

Fajnie, że wieje optymizmem i ludzie liczą na zwycięstwo Polaków ale...

Na jakiej podstawie? W środku pola zagrają prawdopodobnie krychowiak z Borysiukiem czyli dwóch młokosów w tym jeden z 2 ligi niemieckiej. Parę stoperów moge stworzyć Wasilewski z Perquisem czyli obecnie dwóch rezerwowych w swoich klubach... Na bokach pomocy mają grać Grosicki z Wszołkiem. Wszystko łądnie pięknie cenię ich za szybkośc, technikę ale to chyba jeszcze nie ten poziom. Z przodu ma grac Lewandowski, a za nnim pewnie Obraniak...

My nie gramy dzisiaj z RPA i inna Mołdawią tylko z ANGLIĄ! Wszyscy pisza, ze Anglicy najsłabszy skład od lat itp. A My jaki mamy?! Ten sam skład ( z 2-3 wyjatkami) zajął OSTATNIE miejsce w najsłabszej grupie Euro 2012!

Dzisiaj gram na Anglie po kursie @1,90. I proszę nie pisać, że nie jestem patriotą itp. bo w bukmacherce nie można miec sentymentów. Poprostu nie widzę żadnych argumentów za graniem w strone Polski.
Posted by: simka_airMen

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 16/10/2012 21:03

Oli2424 nic dodac nic ujac.. Ten optymizm polakow zawsze wygasa w meczach... Ale trzeba w cos wierzyc..
Posted by: rivex

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 17/10/2012 01:06

Przyznam się, że też zagrałem Anglię.
2.14 w Betfair wydaje się dobrym kursem.

Kadra gra bez wyrazu. Euro2012 totalnie położone.
A nadzieje wielkie.

Już tyle spotkać mieliśmy bardzo ważnych i jakoś ciężko nam wygrać z mocną reprezentacją o punkty.
Lewandowski i Piszczek to największe gwiazdy naszego zespołu. Tylko, że oni od dawna nie zagrali dobrego spotkania w kadrze.
Nawet obecnie w bramce mamy gorzej niż Anglicy (jakiś czas temu rzecz niewyobrażalna!). Tytoń jest porządnych bramkarzem ale daleko mu do Harta. Poza tym w PSV grzeje ławkę ... chyba nieprzypadkowo ...
Obrona mnie nie przekonuje bo znowu jakieś zmiany a dobrych obronców na środku od dawna nie mamy. W pomocy wystąpi Wszołek - fajnie! Ale chłopak ma 20lat i jedynie ograł się w Ekstraklasie. A tu zagrają gwiazdy Premiership.

Tak naprawdę możemy wygrać jedynie walecznością. A sami widzimy ile tej walki jest w grze kadry w tym roku. Bo umiejętności dość średnie ...

Anglia to też nie potęga. Mają świetnych piłkarzy ale bez wielkich sukcesów. Jednak na każdej pozycji mają przewagę i jeśli zagrają dobrze to my nie mamy czego szukać niestety ...

Typ zagrany za małą stawkę.
W sumie jak przegram to się ucieszę jako kibic. Bo chciałbym w końcu dobrego meczu naszej kadry. Po cichu liczę. Ale jak mam coś zarobić to stawiam tam gdzie niezły kurs. Zobaczymy jak na tym wyjdę ...

Do tego Bośnia-Litwa - Bośnia wygra do zera. Nie widzę potencjału ofensywnego u Litwinów. Bośnia powinna to wygrać a kurs 1.8-1.85 mi pasuje bo 1-0, 2-0 tutaj może paść.

Podobnie gram Belgię ze Szkocją. Tutaj za wygraną Belgii do zera płacą 2.12.
Niewielkie stawki ale spróbuję. Gospodarze są faworytami, grali nieźle a goście to typowe zespoły z dolnej półki, które na wyjazdach niewiele strzelają i się murują.
Posted by: krz1910

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 17/10/2012 16:37

Polska - Anglia : Żółte kartki w pierwszej połowie
Ile żółtych kartek zostanie wręczonych podczas 1. połowy meczu?
typ: powyżej 1.5
kurs: 2,09
Betsson

Myślę sobie, że wczorajsze wydarzenia mogą mieć duże znaczenie jeśli chodzi o to co dzisiaj będzie się działo w meczu Polska - Anglia. Osobiście spodziewam się dość twardego spotkania, co za tym idzie dużej ilości fauli i kartek. Sam początek może być istotny, bo wydaje mi się, że obie drużyny będą chciały pokazać (za wszelką cenę) kto jest lepszy i myślę, ze już na początku spotkania sędzie Gianluca Rocchi z Włoch będzie miał okazję do pokazania żółtych kartek. Postanowiłem więc zagrać, że do przerwy zostanie pokazanych przynajmniej dwie żółte kartki i wydaje mi się, że jest to możliwe.
W obu drużynach są zawodnicy grający twardo (szczególnie środkowi obrońcy), którzy często dostają żółte kartki więc spodziewam się, że również dzisiaj będą dawali możliwość pokazania im kartek. Kolejna sprawa to murawa, która zapewne nie będzie przygotowana najlepiej, a to sprawia, że sędziowie nie są zbyt pobłażliwi na faule na trudnych murawach i częściej dają kartki zawodnikom. Ostatnia sprawa to sędzie z Włoch. Gianluca Rocchi jest arbitrem, który raczej nie stroni od pokazywania kartek. W tym sezonie sędziował już 6 spotkań na różnym szczeblu rozgrywek i pokazał w nich 33 żółte kartki i 2 czerwone. W poprzednim natomiast licząc wszystkie rozgrywki sędziował w 26 spotkań w których pokazał 115 żółtych kartek oraz 9 czerwonych. Przy tak sędziującym arbitrze z Włoch myślę, że kartki w takim spotkaniu będą a ja stawiam, że przynajmniej dwie zobaczymy w pierwszej połowie.
Posted by: Marcin.

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 19/10/2012 00:03

Witam,
nie wiem gdzie ten post umieści, więc napisze go tutaj. Zagrałem w STS na mecz Polska-Anglia a jak wiadomo nie odbył się on tego dnia co planowano. Wiecie może jak rozliczają oni takie mecze, czy został on anulowany, czy jest rozliczany???
Posted by: pacyfista

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 19/10/2012 00:28

Originally Posted By: Marcin.
Witam,
nie wiem gdzie ten post umieści, więc napisze go tutaj. Zagrałem w STS na mecz Polska-Anglia a jak wiadomo nie odbył się on tego dnia co planowano. Wiecie może jak rozliczają oni takie mecze, czy został on anulowany, czy jest rozliczany???


to sie obudziłeś 24 godziny po meczu,wejdz na strone pzpn-u

tam w dziale reklamacje wyslij maila ,Lato ma robic zwroty na moneybookers
Posted by: Dam85

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 21/03/2013 17:34

POLSKA - UKRAINA

Jak myślicie, która druzyna jest wiekszym dolku? Zdecyduje forma dnia oby nie arbiter;p
Posted by: HAGIi

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 21/03/2013 18:03

ustafka na 1-1

!00%
Posted by: huge

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 22/03/2013 04:59

Originally Posted By: HAGIi
ustafka na 1-1

!00%


tez tak mysle, ale przypadkiem moze sie skonczyc 2:1 smile
Posted by: Trzezwy bankrut

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 22/03/2013 07:23

Chorwacja - Serbia : Czy bedzie czerwona kartka?
typ: Tak
Kurs: @2.75
Bah

Co tu duzo pisac wspolna historia, obupolna nienawisc ktora napewno przelozy sie tez w meczu. Nikt napewno w takim meczu nogi nie odstawi ,a co za tym idzie beda faule i kartki. Bardzo mi sie podoba ten typ zobaczymy jak bedzie po meczu.
Posted by: Sabelius

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 22/03/2013 12:29

Polska - Ukraina [Handicap 0-1]
Typ: Polska
Kurs: 4.50

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Ewentualne zwycięstwo może praktycznie wyeliminować Ukraińców z gry o Mistrzostwa Świata w Brazylii, zaś nas do globalnego czempionatu znacznie przybliżyć. Co prawda w meczach towarzyszkich nasze Orły nie błyszczały, jednak ja już od dawna jestem zdania, że te mecze są dla selekcjonerów, żeby poćwiczyć pewne warianty taktyczne, a nie dla kibiców. Z kolei w eliminacjach reprezntacja Polski raczej nie zawodzi. Remis na gorącym terenie w Czarnogórze, wygrana z Mołdawią i remis z Anglią. Na Stadionie Narodowym jesteśmy nie pokonani, ale z pieciu meczów odnieśliśmy tylko jedno zwycięstwo. Dzisiaj czas na kolejne i najlepiej spektakularne. CZas na przełamanie Lewandowskiego i jego gole, ofiarna grę Krychowiaka i Majewskiego w środku pola, którzy w swoich ligach błyszczą oraz świetne parady Boruca, który wrócił do dyspozycji z czasów świetności w Celticu. Z powyzszych względów liczę na naszą co najmniej dwubramkowe zwycięstwo.

Do boojuuu Polskooooooo boks
Posted by: Bezdomny

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 22/03/2013 17:49

San Marino-Anglia

Kopciuszek średnio traci 4 bramki na mecz w tych eliminacjach. San Marino nie zdobyło gola w meczu o stawkę od 2004 roku.Jak wiemy na Wembley skończyło się 5-0.

Anglia-4.5 boks
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 23/03/2013 04:44

Witam forumowiczów nie ostawiałem tej kolejki w eliminacjach w meczu Polska - Ukraina goście wygrali zasłużenie zagrali agresywniw dobrze taktycznie by powalczyć w tych eliminacjach przynajmnej o kolejne punkty.
Nasz narodowy stadion nie jest naszym nowym szczęśliwym obiektem dla reprezentacji tym bardziej przy słabej dyspozycji naszych piłkarzy.
Wynik z Warszawy pozbawił szans na walkę przynajmniej o miejsce barażowe obie ekipy w kontekscie pozostałych spotkań rywali
Anglia i Czarnogóra rostrzygnął pomiędzy sobą kwestię awansu do Brazylii grają dobrze zdobywają punkty regularnie mają odpowiednio 11 i 13 pkt poza tym Ukraina i Polska musiały by wygrać do końca eliminacji wszystkie mecze i liczyć na potknięcie Anglii i Czarnogóry w każdym pozostałym meczu eliminacji.
Dzis ten wynik eliminuje właściwie obie ekipy z jakichkolwiek marzeń o grze w tym turnieju zresztą wszyscy twierdzą, że ranking jest nieobiektywny, jednak bardzo relnie ocenia możliwości piłkarskie poszczególnych reprezentacji w danym momencie to nie przypadek, że jesteśmy tak nisko notowani.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 26/03/2013 04:38

Jutro kolejne mecze eliminacyjne z ciekawszych spotkań Dania - Bułgaria typ 1 1,60.
Po wygranej z Czechami na wyjeździe Dania powinna zainkasowac
3pkt z Bułgarią nie sadze by mogli powstrzymać Duńczyków.
Walia - Chorwacja typ 2 Chorwacja z Belgia rywalizuje o bezpośredni awans, Belgowie mocni w tych eliminacjach pewnie ponownie pokonają Macedonię, tez Chorwacja ma potrzebę zdobycia 3 pkt.
Francja - Hiszpania typ 2 nieoczekiwany remis z Finlandią spowodowł podrażnienie ambicji Hiszpanii mają 2 pkt straty do Francji ewentualna porażka skomplikuje sprawę bardzo a Hiszpanie z pewnością nie interesują baraże, pokonanie lub remis z Ftancją są do zaakceptowania przez Hiszpanów
Czarnogóra - Anglia typ X 3,39
Mecz w Czarnogórze będzie dla Anglii trudnym spotkanim wynik korzystny też dla Polski i Ukrainy zwycięstwo Czarnogóry sprawiło by, że awans piłkarzy tego kraju byłby na wyciągnięcie ręki u to z pierwszego miejsca wystarczyło by im 4 pkt mają pózniej u siebie Ukrainę i Mołdawię u siebie.
Posted by: Bezdomny

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 26/03/2013 17:29

Walia-Chorwacja

Walijczycy osłabieni przystępują do potyczki.Niedostępni są: Aaron Ramsey(kartki, David Vaughan, Joe Allen, David Edwards , Andrew Crofts oraz Jack Collison.Gareth Bale z powodu urazu już po połowie zszedł z boiska.
Chorwaci łeb w łeb idą z Belgami.
Ta sytuacja kadrowa Walii przemawia za Chorwatami.

Chorwacjaboks

Serbia-Szkocja

Czy do spotkania dojdzie niewiadome.Aura płata figle.

Serbowie zaledwie jedno zwycięstwo na koncie mają.Defensorzy Nenad Tomovic oraz Milan Bisevac po kartkach powracają,zaś z powodu kartek nie zagra Kolarov.
Szkoci w dalszym ciągu bez zwycięstwa.Do Serbii nie polecieli:Kris Commons oraz Russell Martin.Z powodu kartek nie zagra Robert Snodgrass,zaś na uraz narzeka Steven Fletcher.

Jak widzimy ofensywa Szkotów rozsypana.Dodam fakt,że Szkoci nieskuteczni.
Pierwsze spotkanie bezbramkowo zakończyło się.Sądzę,że i tym razem wielu bramek nie zobaczymy.

under2.5boks

Irlandia Północna-Izrael

Wywarli na mnie wrażenie gracze Izraelu w spotkaniu z Portugalią.Drudzy w tabeli są.

Irlandia Północna zaledwie 3 oczka zgromadziła.

Chcąc liczyć się w grze goście muszą wygrać to spotkanie.

Izrael DNBboks


Francja-Hiszpania

Przegrywając w Paryżu Hiszpanie skazaliby się w zasadzie na drugie miejsce w grupie i prawdopodobną grę w barażach.
Hiszpania DNBboks

Czarnogóra-Anglia


Gospodarze dotychczas stracili komplet punktów w spotkaniu z Polską.Niezwykle groźni są u siebie.Anglicy już zawodzili nas w eliminacjach.Obie drużyny spotykały się ze sobą dotychczas dwukrotnie w eliminacjach do ostatnich mistrzostw Europy.
Na Wembley 0-0,zaś w Czarnogórze 2-2.
Gospodarze mają kim straszyć w napadzie.Dla kiepskiej defensywy Lwów to chwila prawdy.Oczekiwać należy wartkej akcji spotkania.

Czarnogóra scoreboks

Najskuteczniejszy w Albionach.Pokutować musi za wybryk w poprzednim spotkaniu w Czarnogórze.

Rooney scoreboks
Posted by: Rivaldinho

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 26/03/2013 21:24

wzialem z profka Lewy 2 lub wiecej bramek @ 2.50
komu jak nie tym kelnerom.. Licze ze chlopaki troche na niego pograja, aby sie przelamal i chociaz na chwile zeby uwierzyli ze pociagnie zespol laugh
W necie na to zdarzenie ~1.50 (1.53 bet365)
Posted by: Big Ben

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 26/03/2013 22:44

Originally Posted By: Rivaldinho

W necie na to zdarzenie ~1.50 (1.53 bet365)



@1,90

exp
Posted by: Rivaldinho

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 27/03/2013 00:15

w unibecie bylo nawet 2.55 ale przegapilem..

btw 2 defensywnymi wychodzimy na San Marino laugh laugh laugh hahaha
Posted by: Big Ben

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 27/03/2013 00:49

w expie wczoraj bodajże @2,20 (za 2+ goli), a hat-trick Lewego @5,75 był

ale to w ramach ciekawostek, nie żebym miał/chciał to grać

smile
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 27/03/2013 05:04

Dobry dzień w eliminacjach Chorwacja, Serbia i Hiszpania wygrały w tej kolejce w Podgoricy remis szkoda, że Dania zremisowala mój europejski typ sie właściwie sprawdził jednak Dania coś słabo z tą drużyną Bułgarii.
Posted by: Mitul

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 27/03/2013 14:21

sorki za dlugi cytat, ale 100/100 - niesamowita skuteczność !!! Jestem pod wrazeniem łacznie z Rooney to score smile
Originally Posted By: Bezdomny
Walia-Chorwacja

Walijczycy osłabieni przystępują do potyczki.Niedostępni są: Aaron Ramsey(kartki, David Vaughan, Joe Allen, David Edwards , Andrew Crofts oraz Jack Collison.Gareth Bale z powodu urazu już po połowie zszedł z boiska.
Chorwaci łeb w łeb idą z Belgami.
Ta sytuacja kadrowa Walii przemawia za Chorwatami.

Chorwacjaboks

Serbia-Szkocja

Czy do spotkania dojdzie niewiadome.Aura płata figle.

Serbowie zaledwie jedno zwycięstwo na koncie mają.Defensorzy Nenad Tomovic oraz Milan Bisevac po kartkach powracają,zaś z powodu kartek nie zagra Kolarov.
Szkoci w dalszym ciągu bez zwycięstwa.Do Serbii nie polecieli:Kris Commons oraz Russell Martin.Z powodu kartek nie zagra Robert Snodgrass,zaś na uraz narzeka Steven Fletcher.

Jak widzimy ofensywa Szkotów rozsypana.Dodam fakt,że Szkoci nieskuteczni.
Pierwsze spotkanie bezbramkowo zakończyło się.Sądzę,że i tym razem wielu bramek nie zobaczymy.

under2.5boks

Irlandia Północna-Izrael

Wywarli na mnie wrażenie gracze Izraelu w spotkaniu z Portugalią.Drudzy w tabeli są.

Irlandia Północna zaledwie 3 oczka zgromadziła.

Chcąc liczyć się w grze goście muszą wygrać to spotkanie.

Izrael DNBboks


Francja-Hiszpania

Przegrywając w Paryżu Hiszpanie skazaliby się w zasadzie na drugie miejsce w grupie i prawdopodobną grę w barażach.
Hiszpania DNBboks

Czarnogóra-Anglia


Gospodarze dotychczas stracili komplet punktów w spotkaniu z Polską.Niezwykle groźni są u siebie.Anglicy już zawodzili nas w eliminacjach.Obie drużyny spotykały się ze sobą dotychczas dwukrotnie w eliminacjach do ostatnich mistrzostw Europy.
Na Wembley 0-0,zaś w Czarnogórze 2-2.
Gospodarze mają kim straszyć w napadzie.Dla kiepskiej defensywy Lwów to chwila prawdy.Oczekiwać należy wartkej akcji spotkania.

Czarnogóra scoreboks

Najskuteczniejszy w Albionach.Pokutować musi za wybryk w poprzednim spotkaniu w Czarnogórze.

Rooney scoreboks
Posted by: Dam85

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 28/03/2013 18:39

Tak po chwili refleksji nad meczem Polska -San Marino, gdzie jest nasza druzyna? Wydaje sie ze daleko w lesesi tylko 5-0 i 100% sytucja na stracona bramke;pp Co by bylo gdybys my w tej formie zagrali z Anglia lub jakas klasowa druzyna... masakra jakas;p
ale dajmy czas na druzyne przyjdzie pora tylko niech graja w jednym skladzie najlepiej odmlodzonym;)
Posted by: Conrad

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 30/03/2013 12:02

Originally Posted By: Mitul
sorki za dlugi cytat, ale 100/100 - niesamowita skuteczność !!! Jestem pod wrazeniem łacznie z Rooney to score smile


Bezdomny pokazał klasę, 100% skuteczność. piwo
Posted by: ZSrobert

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/06/2013 22:49

Islandia - Słowenia 1

Kurs: 2.45

Bukmacher: BETCLIC.COM

Islandczycy niespodziewanie zajmują 2. miejsce w swojej grupie i przy odrobinie szczęścia oraz umiejętności mogą sprawić niespodziankę i awansować na mundial. Aby to uczynić muszą wygrywać spotkania na własnym terenie, a takie przed nimi w najbliższej serii gier. Słowenia, która tylko dwukrotnie brała udział w MŚ, teraz plasuje się na ostatniej pozycji w grupie E, będąc gorszą nawet od Cypru. Islandia walczy o wyjście z grupy, Słowenii pozostała walka o "zachowanie twarzy".


Inne typy są także na mojej www, której w podpisie niestety nie mogę zapodać wink
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 07/06/2013 17:03

Witam forumowiczów kolejny dzień eliminacji moja propozycja co do prognozy wyników Litwa - Grecja 2 Grecja powinna rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść by zachować dystans punktowy do Bośni i Hercegoviny grającej z Łotwą. Wybrałem ten mecz ze względu na kurs na Bośniaków na 2 mniejszy.
Albania - Norwegia 2 kurs 2.40 ostatnia szansa dla Skandynawów by w tych eliminacjach pozostać i zachować szanse awansu. Bardzo ciezki mecz czeka Norwegię, jednak może odnieść skromne zwycięstwo na co liczę grają po 20 myślę, że upał zbytnio nie będzie przeszkadzał Norwegom
Sudan - Ghana tez 2 fajny mecz gospodarze nie mają dużych szans na awans a Ghana by zachować szanse na 1 miejsce musi ten mecz wygrać
Do tych typów może dorzucę Estonia -Dania 2 do lat 21 kurs przyzwoity 1,55
Z meczów innych ze strefy europejskiej ciekawie zapowiada się konfrotacja Portugalii z Rosją która lideruje w swojej grupie z 12 pkt po 4 meczach. Portugalia musi wygrać by odebrać punkty Rosji i zajmowac 2 miejsce przed Izraelem tym bardziej że będzie to ich 7 spotkanie w eliminacjach.
Rosjanie jeśli zremisują to też bedzie dla nich dobry rezultat.
Czechy - Włochy 1X Nasi południowi sąsiedzi potrzebują zwycięstwa o które z drużyną Italii będzie bardzo trudno w tym spotkaniu skłaniałbym sie do remisu 1:1 Włochów taki wynik w pełni satysfakcjonuje.
Czarnogóra - Ukraina X remis byłby najkorzystniejszym wynikiem dla Anglii i Polski i taki może paść bo Czarnogórcy sporo spotkań remisują w Podgoricy z naszą kadrą i Anglia Ukraina też jest w stanie zremisować moze nawet pokonać Czarnogórę.
Czarnogóra swoje wysokie miejsce zawdzięcza wygranej nao Mołdawią na wyjeździe i na Ukrainie oraz remisowi z Anglią.
Mołdawia - Polska typ 2 lecz odrawdzam granie ze względu na mało atrakcyjny kurs oby nie było męczarni w naszym wykonaniu tak jak wczoraj z Malta juz i tak nasi sporo krwi w marcu nam napsuli.
Austria -Szwecja X nawet 2 Szwecja zawsze miała soldną reprezentację do tej pory z rywalami walczącymi bezpośrednio o awans nie przegrywała 2 wygrane i 2 remisy o ile dobrze pamiętam. Austria to niewygodny przeciwnik nawet Niemcy musieli się natrudzić 2:2 chyba było w Wiedniu Austriacy nie są bez szans przeciwko Szwecji ale typowy mecz na remis.
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 09/06/2013 15:02

Dobry dzień miałem w tej kolejce eliminacji w piątek Grecja Ghana Dania i Norwegia z podpórką osiągneły satysfakcjonujące mnie wyniki Polska męczyła się niemiłosiernie w drugiej połowie chociaż w pierwszej mogła prowadzić przynajmniej 3:1 do przerwy.
Oglądając ten mecz i nieporadność naszej kadry w drugiej połowie stwierdziłem, że obraz meczu odzwierciedla słabość naszej kadry, i z taką grą nie ma czego szukać na turnieju finałowym.
Piłkarze grają źle niewłaściwie się ustawiają słaba organizacja gry nie ma ruchu do piłki i nikt nie reaguje ani na boisku ani na ławce to przerażające jednak taka jest smutna prawda od tej grupy piłkarzy nie możemy oczekiwać awansu bo nie ma na to szans to nie są zawodnicy predystynowani do tego by wywalczc awans.
Od eliminacji do MŚ w RPA graliśmy właściwie obecnym składem 30-40 piłkarzy i wyprzedzilismy tylko outseidera San Marino a teraz jeszcze tylko Mołdawian a podobno lepszych wykonawców od tych co teraz są podobno nie ma.
Szaane na awans do turnieju finałowego może będa jeśli młode pokolenie z reprezentacji juniorskich pod opieką dobrego trenera stworzy zespół z nową jakością gry i innym podejściem do swojej pracy.
Posted by: mln

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 06/09/2013 20:43

Szkocja - Belgia 2 1.80 Tempobet

Spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata, w grupie A eliminacji na europejskim kontynencie rozegrana dziś będzie ósma seria spotkań a ja skupię się na meczu Szkocja - Belgia. Oba zespoły prezentują się skrajnie różnie, Szkoci z pięcioma punktami na koncie są przedostatni i nie mają już nawet szans na baraże. Natomiast Belgowie prowadzą w grupie, walcząc z Chorwacją o bezpośredni awans. Wyniki Szkocji: Serbia 0:0 (d), Macedonia 1:1 (d), 1:2 Walia (w), 0:2 Belgia (w), 1:2 Walia (d), 0:2 Serbia (w) i 1:0 Chorwacja (w). Wyniki Belgii: 2:0 Walia (w), 1:1 Chorwacja (d), 3:0 Serbia (w), 2:0 Szkocja (d), 2:0 Macedonia (w), 1:0 Macedonia (d), 2:1 Serbia (d). Jak widać Szkoci u siebie nie wygrali jeszcze meczu a mieli u siebie słabsze zespoły Macedonię i Walię, a Belgia na wyjazdach wszystkie spotkania wygrane przynajmniej dwiema bramkami, bilans bramkowy 7:0. Strachan niby motywuje na każdym kroku Szkotów, ale nie widzę szans by mogli się postawić Belgom, Belgom, którzy grają od długiego czasu świetną piłkę o czym świadczą też wyniki, które w/w. Do tego gospodarze mają dziś trochę problemów kadrowych, zabraknie McGregora, Morrisona, Dorransa i Boyda, nie ma też w kadrze obu Fletcherów, Caldwella i Millera, który zawiesił karierę reprezentacyjną. Goście będą osłabieni przede wszystkim brakiem Victora Kompany, nie zagra też Vermaelenm. Jest to bardzo ważne spotkanie dla Belgów, którzy powinni gładko ograć Szkotów na ich terenie.
Posted by: Bezdomny

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 10/09/2013 19:09

Luksemburg - Irlandia Północna

Gospodarze 3 oczka do tej pory zgromadzili w kwalfikacjach.

Północna Irlandia walczy jedynie o honor w ''grupie śmierci''.Z powodu czerwa nie zagra Brunt.Szkoleniowiec O'Neill asygnuje do gry powracającego po absencji kartkowej Lafferty'ego.

Gospodarze już nie są przysłowiowym kopciuszkiem na starym kontynencie.Potrafią płatać figle w eliminacjach.
Północna Irlandia na wyjazdach istny piach gra.Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli we wrześniu 2010 roku.Nie wróży to dobrze.

Luksemburg+0.5boks


Macedonia - Szkocja

Gospodarze z 7 oczkami na koncie.Pod znakiem zapytania widnieje występ lidera reprezentancji Pandeva.Janevski ciekawego wywiadu udzielił już przed spotkanią Walią.Zapowiedział pulę zdobyć z wyspiarzami.Pół planu już zostało zrealizowane.

Szkoci zamykają tabelę grupy A ze 5 punktową zdobyczą.Zgrupowanie kadry opuścił napastnik Jordan Rhodes oraz środkowy pomocnik Charlie Adam.Po kartkach powraca Snodgrass.Do napadu prawdopodobnie Gordon Strachan wystawi Mackie lub McCormacka.

Macedonia u siebie mocna.Szkoci osłabieni i bez motywacji.

Macedonia DNBboks


Warto zastanowić się nad małą liczbą bramek w spotkaniu Walii z Serbią.Walia solidnych obrońców ma,zaś Serbia osłabiona w napadzie zagra.

Co do spotkania Iroli z Austrią coś z bramkami związane pasuje zagrać.Overek lub bts idealnie pasuje do stylu gry obu reprezentancji.

Anglię lepiej odpuścić sobie.Widzi mi się zemsta za przekręt w EURO 2012.Przypomnę,również że nasi sąsiedzi poprawili grę w defensywie.Anglicy nie mają kim straszyć w napadzie.Nadzieje pokładane są w Lambercie.

Pozdrawiam toast
Posted by: Sabelius

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 11/10/2013 12:44

Estonia - Turcja
Typ: 2
Kurs: 1.42

Turcy w przeciwieństwie do naszej rodzimej reprezentacji robią wszystko by uratować eliminacje i wywalczyć awans do Mistrzostw Świata w Brazylii. W tym celu wygrali na gorącym terenie w Bukareszcie, a dziś w przypadku wygranej nad Estonia oraz spodziewanej porażki Węggrów na wyjeździe z Bułgarią wskoczą na drugie miejsce dające prawo gry w barażach. Taki scenariusz jest o tyle prawdopodobny, gdyż Estończycy są o klasę, jeśli nie dwie drużyną słabszą od ich dzisiejszych rywali. Ligowe rozgrywki Estonii już na starcie nie wytrzymują poirównania z tureckimi, zaś piłkarze ekipy przyjezdnej na co dzień grają w najsilniejszych drużynach europejskich i mają swoich przedstawicieli w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Nie sugerowałbym się jednocześnie remisem jaki Estoińczycy wyszarpali na własnym terenie z Holandią. Pomarańczowi ewidentnie w tamtym starciu zlekceważyli rywala. Turcy na takie postępowanie pozowalić sobie nie mogą, dlatego też spodziewam się ich pewnej wygranej. Mój typ: 2-0 dla Turcji.
Posted by: jencz

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 13/10/2013 05:38

DT + 1,5 smile
Posted by: Loonatic

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 15/10/2013 02:33

Na jutro proponuje dubla (oczywiście można zasinglować!) :

PANAMA - USA 2 @2.65 Unibet
Różnica klas i celów. Kowboje powinni spokojnie sobie poradzić.

NORWEGIA - ISLANDIA 2 @2.65 Unibet
Norwegowie cieniują. Widzieliśmy jak grało Molde... Islandia przed szansą awansu do MŚ. Powinni ogarnąć.

AKO 7.02 2/10

POWODZENIA!
Posted by: Piotruś Pan

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 16/10/2013 00:24

Dziś w ostatniej kolejce eliminacji miałem chwilkę by wpisać sie na forum postanowiłem zagrać tym razem spotkania z Ameryki Płd i CONCACAF plus spotkanie Szkocja - Chorwacja.
W spotkaniu Szkocji z Chorwacją typowałem remis w pierwszym spotkaniu nieoczekiwanie wygrali Szkoci 0:1 tylko ile Szkocja miała w tym meczu szczęscia i słabej gry Chorwacji nie wiem.
Sytuacja w grupie w zasadzie rozstrzygnięta Chorwacja w barażu natomiast Szkocja o wyższą lokatę w tabeli poza tym na własnym boisku grają o 3 pkt. Chorwacji po porażce z Belgią też będzie próbowała się zrehabilitować i potraktuje spotkanie poważnie jako etap przygotowań do barażu.
Każdy z zespołów ma swój cel w tym spotkaniu,jednak często w takich przypadkach mecze mogą skończyć się remisem kurs fajny 3,20
Jamajka - Honduras typ 2 2,15 Jamajka po 9 kolejkach zanotowała cztery remisy zwycięstwo Hondurasu z najsłabszą drużyną zapewnia bezpośredni awans niezależnie od spotkania Kostaryka - Meksyk. Zwycięstwo Hondurasu zapewnia na 100 procent uniknięcie barażu z Nową Zelandią i utrzymanie 3 miejsca w grupie lub wyprzedzenia Kostaryki. Remis też daje awans Hondurasowi,jednak sądzę, że nie bedą grac koniecznie o remis.
Paragwaj - Kolumbia typ 2 kurs 2,50
Kolumbia awansowała już do finałów też grają z najsłabszym w eliminacjach w grupie Paragwajem, kolumbię stać na wygrana nawet jeśli zagraja zmiennicy po fecie gdy w sobotę zapewnili sobie awans jest szansa by rezerwowi potwierdzili własną przydatność do zespołu.
Dla Paragwaju to chyba najslabsze eliminacje od 2002r kiedy zagrali w Koreii.
Liczę na dobra grę Hondurasu i Kolumbii w tej kolejce i życzę powodzenia w innych spotkaniach, bo w ostatniej kolejce to zawsze trudno o determinacje jak karty prawie już rozdane
Posted by: royalflush

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 18/11/2013 20:54

jaki był przebieg pierwszego meczu Islandia-Chorwacja?
Posted by: Kellthorn

Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy - 18/11/2013 21:09

http://www.youtube.com/watch?v=aaixN4g3Jp0