Klubowe Mecze Towarzyskie

Posted by: Piostar

Klubowe Mecze Towarzyskie - 21/07/2015 12:32

Dzisiaj zostaną rozegrane wedle mojej opinii dwa ciekawe mecze na arenie międzynarodowej. Pierwszym jest mecz pomiędzy uznanymi markami AS Roma – Manchester City. Jest to mecz rozgrywany w tak zwanym Międzynarodowym Pucharze Klubowym, w ramach przygotowań drużyn do sezonów. Mecz ma mały podtekst ponieważ obydwa kluby negocjowały transfer z City do Romy, Edina Dzeko. To miał być jeden z głównych transferów ekipy Waltera Sabatiniego, przedłużają go jednak pertraktacje finansowe. Trzeba przyznać, że w tym okienku transferowym Roma więcej sprzedaje niż kupuje. Co prawda pertraktują jeszcze inne wzmocnienia na zasadzie wypożyczenia, jednak to nie będzie zespół walczący o Mistrzostwo we Włoszech.

Manchester City dokonał przez sezonem dwóch ciekawych wzmocnień, Fabian Delph, podpisał pięcioletni kontrakt, a wicemistrz Anglii zapłacił za niego około 11,5 mln euro. Środkowy pomocnik, który wkrótce skończy 26 lat, jest wychowankiem Leeds United. Prawdziwą bombą był transfer Raheema Sterlinga. The Citizens zapłacili Liverpoolowi 49 mln funtów, kończąc wielotygodniową sagę, a także przynosząc ulgę samemu piłkarzowi, który na każdym kroku dawał do zrozumienia, że nie ma już ochoty reprezentować barw The Reds. Mecz zapowiada się znakomicie, co prawda zostały jeszcze dwa tygodnie do rozpoczęcia Lig, dlatego kluby nie będą ryzykowały niepotrzebnych kontuzji. Nie oznacza to jednak że będą odstawiali nogi. Szczerze Polecamy ten mecz.

Drugi meczem będzie elektryzujący pojedynek pomiędzy Bayernem Monachium i Interem Mediolan. O ile o Bayernie nie ma się co rozpisywać, ponieważ od czasy transferu Roberta Lewandowskiego, chcąc nie chcąc, media świadczą nas nowinkami odnośnie Bayernu, jedynie zasługuje na wspomnienie kolejna oferta Manchesteru United za Thomasa Muellera, opiewająca na 100 milionów Euro! Było by to drugie wzmocnienie na linii Bayern – United po transferze Bastiana Shweinsteigera. Co ciekawe podną kwotę Manchester zaproponował podobno Realowi Madryt za Garetha Balea.

Inter Mediolan za wielka sumę 30 milionów, wzmocnił się Geoffreyem Kondogbia, Jeison Murillo dołączył natomiast do drużyny za okrągłe 8 milionów. To są dwa bardzo ciekawe transfery , ponieważ obydwaj zawodnicy prezentowali się w poprzednim sezonie wyśmienicie. Mancini walczy także o sprowadzenie znanego z naszych boisk Ondreja Dudy z Legii Warszawa, jednak kluby nie mogą osiągnąć porozumienia finansowego. Ja jestem ciekawy formy Roberta Lewandowskiego, który w poprzednim towarzyskim meczu już zaczął strzelać. Trzymam kciuki za piękne sportowe widowisko, oby było się czym raczyć.
Posted by: Piostar

Re: Klubowe Mecze Towarzyskie - 01/08/2015 10:39

Mecze towarzyskie

Rozpocząłbym od meczu Borussi Dortmund z Betisem Sevilla. Kurs na poziomie 1.50 na Borussię uważam za bardzo atrakcyjny. Co prawda pamiętamy jak wyglądały występy zespołu na początku zeszłego sezonu, jednak teraz w okresie przygotowawczym, wygrywa większość meczy sparingowych.

Mój typ: Wygrana Borussi Dortmund, powyżej 2.5 gola

Kolejny mecz to spotkanie pomiędzy niemieckim Hoffenheim a angielskim Bournemouth. Hoffeinheim imponował w meczach sparingowych wygrywając nawet po 15-0. Jednak Anglicy to zespół na zupełnie innym poziomie, i się spisuję nieźle w sparingach.

Mój typ: Remis, poniżej 2.5 bramki

Kolejne spotkanie angielsko-niemieckie Newcastle - B. Monchengladbach. Średni okres przygotowawczy Niemców, polowa sparingów przegranych, nie strzelili też więcej niż dwie branki na mecz. Jeszcze gorszy Anglików, ze wszystkich meczy, wygrali tylko jeden. Mimo wszystko postawiłbym na Niemców, tym bardziej że kurs 2.20 jest bardzo okazyjny.

Mój typ: Wygrana B. Monchengladbach, poniżej 2.5 bramki

Kolejny mecz to starcie pomiędzy VFB Stuttgart - Manchester City. Tu nie ma się co rozpisywać , przynajmniej jedna klasa rozgrywkowa dzieli te dwie drużyny. Wygrana Manchesteru jest chyba formalnością.

Mój typ; Wygrana Manchesteru City, powyżej 2.5 bramki

Hertha Berlin naprzeciw Genoa, i to jest dla mnie zagadkowy mecz. W sparingach miksują dobre mecze ze średnimi. Ja bym w tym meczu postawił na remis 1-1.

Mój typ: Remis, dokładny wynik 1-1

Fiński HJK naprzeciw Liverpoolowi. Kurs około 1.40, daje podstawę na zbudowanie dwu zdarzeniowego kuponu z wygrana Liverpoolu.

Mój typ: Wygrana Liverpoolu, powyżej 2.5 bramki
Posted by: Rivaldinho

Re: Klubowe Mecze Towarzyskie - 28/07/2016 13:19

Borusia Dortmund - Manchester City

radosny turniej w azji, promujacy ofensywna pilka.
Obie ekipy w skladach eksperymentalnych, wakacyjnych.
Borusia pierwszy mecz 4:1 z MU, City vs MU przelozony. dzis uwazam ze podobnie jak w pierwszym spotkaniu kilka bramek padnie.. braki glownych bramkarzy i improwizowane bloki orbronne wiec powino byc latwiej.. oby tylko chlopakom chcialo sie trafiac grin



Sklady: LINK

Jak dla mnie 1:2/2:3 City, lub 2:2/3:3

Powodzenia.