loswonie grup mistrzostw świata

Posted by: gebelsik

loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 18:50

Witam,wszystkich i mam pytanie odnosnie trasmisji z losowania czy ktoś wie ktore stacje zagraniczne beda przeprowadzac trasmisje z losowania z mistrzostw świata slyszalem o zdf ale oni maja zakodowac sygnal na Polske lub znacie strone internetowe na ktorych bedzie mozna śledzic losowanie bo jak wiadomo zadna polska tv nie przeprowadzi trasmisji.
Posted by: Dymek265

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 18:56

Ja znam stacje gdzie mozna ogladac na zywo losowanie
Trzeba miec lacze min. 300 kb/s i sredni komp
Posted by: Lorak

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 19:13

Dymek możesz wsłac linka do tej stacji na priv

Z góry dzięki
Posted by: Dymek265

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 20:36

Moze napisze te stacje tutaj, zeby wszyscy, ktorzy chca ogladnac losowanie mieli dostep


Ta stacja to CCTV5 (PPLive, PPStream, SopCast)



Na pewno bedzie tez na innych stacjach, ale ta chinska stacja jest oficjalna wersja. Moze znajde inne




Polska
Posted by: wiqtor

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 22:22

Witam wszystkich:)


"P.nozna-MS 06" przec.Polski-1.kos 09.12.2005 21.30
v
W01 Niemcy 8
W02 Brazylia 8
W03 Wlochy 8
W04 Francja 8
W05 Argentyna 8
W06 Hiszpania 8
W07 Meksyk 8
W08 Anglia 8

"P.nozna-MS 06" przec.Polski-2.kos 09.12.2005 21.30
v
W09 Australia 8
W10 Angola 8
W11 Ghana 8
W12 Wyb.K.Sl. 8
W13 Togo 8
W14 Tunezja 8
W15 Ekwador 8
W16 Paragwaj 8

"P.nozna-MS 06" przec.Polski-4.kos 09.12.2005 21.30
v
W17 Iran 7
W18 Japonia 7
W19 Arabia Saud. 7
W20 Korea 7
W21 Kostaryka 7
W22 Tryn.& Tobago 7
W23 USA 7
W24 Serb.i Cz. 11



macie jakies pewne panstwa z ktorymi nie powinnismy sie spotkac w grupie?
Ja mysle ze nie zagramy z Brazylia, Niemcami, Wlochami. Toz I koszyka. z II koszyka nie powinnismy trafic na wyb.k.sloniowej, Paragwaj, Angole. a z IV Nie bedzie to Serbia i Czarn, Japonia. To moje subiektywne odczucia. Chetnie poczytam Wasze
pozdrawiam

http://www.profesjonal.nazwa.pl/www/upload/OFERTA.TXT
Posted by: camey

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 22:27

Z niemieckich to na ARD ma lecieć. Serio coś jest na rzeczy z tym zakodowaniem sygnału ?
Coś nie chce mi się wierzyć, jak ktos by mógł to niech wrzuci linka do wiadomości na ten temat bo ja nastawiam się na oglądanie losowania właśnie na ARD.
Posted by: wojkrk

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 22:31

jest jest, ale ja slyszalem, ze to ma byc dopiero na czas mistrzostw, i nie tylko niemieckie, wloskie i inne tez maja kodowac sygnal tak, zeby nie wychodzil poza granice kraju. co do losowania nie wiem, tez sie nastawilem na ARD
pozdro
Posted by: Dymek265

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 22:32

Jakby co to mam streamy do ZDF i ARD, tylko ktos musi sprawdzic w programie, czy na 100% bedzie na tych stacjach transmisja !!!


Lece spac




Polska
Posted by: nygus

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 22:35

a kiedy to losowanie ?
Posted by: camey

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 22:38

Quote:

Jakby co to mam streamy do ZDF i ARD, tylko ktos musi sprawdzic w programie, czy na 100% bedzie na tych stacjach transmisja !!!



Na ARD na bank jest transmisja, juz nawet w ich programie na stronie internetowej Heidi zacheca do oglądania
Losowanie jest w piatek po 20
Posted by: takizwykły

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 07/12/2005 22:49

Stawiajcie na Anglie lub Niemcy. Jedno z tych dwóch napewno wejdzie. Nie będzie na mundialu tak wesoło, że trafimy na Mexyk. Drogą eliminacji drużyn z pierwszego koszyka tylko te dwie mi zostały. Wylosowanie Anglii było by angielskim fatum, które już bodajże od 1996(?) roku ciąży nad naszą kadrą w wielu eliminacjach. A jeśli nie Anglia to Niemcy. Dla kontrastu nie przypominam sobie, aby nasza kadra grała z Niemcami ostatnio, więc czemu nie teraz? Jestem pewny, że z nimi na tym mundialu zgaramy, a jesli zagramy to w grupie, bo nie sądzę, że gdzieś dalej...
Posted by: viva

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 09:07

Moim zdaniem bedziemy miec taka grupe :

Argentyna
Angola
Arabia S.

Posted by: Lopez69

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 10:20

Korea, USA, Brazylia
Posted by: Lopez69

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 10:21

Zamiast USA - Ekwador:) Mó błąd przepraszam wszystkich:) Hehe ciekawe czy naprawde Anglie zaś wylosujemy:P
Posted by: Madafakanumanoi

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 11:15

Francja, Togo, Tryn.& Tobago
chociaż murziny naszych zabiegać by mogli
Posted by: Skull

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 11:40

czy ktos mi powie co mam sciagnac i jak skonfigurowac i co odpalic zeby obejzec na zywo losowanie ?? Dzieki z gory
Posted by: alfa

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 13:08

Quote:

czy ktos mi powie co mam sciagnac i jak skonfigurowac i co odpalic zeby obejzec na zywo losowanie ?? Dzieki z gory



http://www.sopcast.org/
z tej strony sciagasz program http://www.sopcast.org/download/SopCast_060.zip i instalujesz
a tu masz liste kanalow http://www.sopcast.org/channel/
Posted by: boca juniors

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 13:35

Anglia
Polska
Ekwador
Tunezja
Posted by: katowiczanin

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 14:06

Włochy
Polska
Paragwaj
USA
Posted by: Piotruś Pan

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 15:33

Dziś na tapecie temat dotyczący piłki międzynarodowej więc też zabiorę głos Moje typy grup dla reprezentacji Polski
Najbardziej optymistyczna A
1 Meksyk 2 Angola 3 Polska 4 Trynidad i Yobago raczej nierealna
Najbardziej pesymistyczna
1 Brazylia 2 Wybrzeże Kości Słoniowej,3 Polska, Serbia i Czarnogóra
Najbardziej wyrównana
1 Wlochy 2 Ghana 3 Polska 4 Korea Płd
Najbardziej gospodarska
1 Niemcy 2 Australia 3 Polska 4 Arabia Saudyjska możliwa do przejścia dla naszych dobrze by było do takiej trafić i nie lekceważe wcale Austalii bo to zespół Hiddinka .
Najbardziej realna
1 Anglia prawdopodobnie ich wylosujemy takie szczęscie już do nich mamy,powalczyć też się da 2 Tunezja mistrz Afryki i dobra drużyna ale stylem przypomina piłkę europejską do przejścia 3 Polska 4 Usa lub Kostaryka
Jeżeli tak los zadecyduje to myślę że piłkarze będą w stanie z każdym powalczyć
Najbardziej nieobliczalna
1 Hiszpania 2 Ghana 3 Polska 4 Iran
Najbardziej egzotyczna
1 Brazylia, 2 Australia 3 Polska 4 Trynidad i Tobago
Moja indywidualna propozycja
1 Meksyk 2 Tunezja 3 Polska 4 Iran
Polska z każdym powalczy ma szanse na 1 miesjce w grupie grupa nie jest zbyt mocna a w żadnym wypadku słaba jest egzotyczna a walka w niej bylaby zacięta. Zyczylbym Polsce takiej grupy i myślę że wielu forumowiczów zgodzi się z opinią że jest nienajgorsza Proszę o opinie
Posted by: bolo_lacznik

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 17:01

Czy ktoryś z bokow trzyma te zakłady ? bo w profek chyba wycofal bo nie widze w ich ofercie.
Posted by: nygus

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 17:03

sportingbet ma
Posted by: Lopez69

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 17:20

Quote:

Quote:

czy ktos mi powie co mam sciagnac i jak skonfigurowac i co odpalic zeby obejzec na zywo losowanie ?? Dzieki z gory



http://www.sopcast.org/
z tej strony sciagasz program http://www.sopcast.org/download/SopCast_060.zip i instalujesz
a tu masz liste kanalow http://www.sopcast.org/channel/


aktory kanal mam oogladac jak chce to losowanie na zywo widziec?????????????????????????????????????
Posted by: rycerz_83

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 17:21

a co z eurosport?
Posted by: Joe_Salami

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 17:33

ja stawiam na taką grupę:

Włochy
Ekwador
Polska
USA
Posted by: A.S.Romek

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 17:51

Niemcy, Polska, Togo, Arabia Saudyjska
Posted by: alfa

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 18:08

Quote:

aktory kanal mam oogladac jak chce to losowanie na zywo widziec?????????????????????????????????????



CCTV 5
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 22:45

Quote:

Niemcy, Polska, Togo, Arabia Saudyjska




tez wlasnie czuje ze z niemcami sie spotkamyy
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 08/12/2005 22:50

Quote:

Jakby co to mam streamy do ZDF i ARD, tylko ktos musi sprawdzic w programie, czy na 100% bedzie na tych stacjach transmisja !!!


mogbys ziom to zapodac bo ja w necie bede zmuszony ogladac
Posted by: czubek

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 10:34

odnosnie transmisji. dlaczego wszyscy to koduja?? jakby jedynka, polsat czy tvn wykupila to chyba wiele osob na swiecie mogloby obejzec to wydarzenie bo te programy sa chyba za free w telewizji satelitarnej czy kablowej...
Posted by: Lorak

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 10:46

Quote:

odnosnie transmisji. dlaczego wszyscy to koduja?? jakby jedynka, polsat czy tvn wykupila to chyba wiele osob na swiecie mogloby obejzec to wydarzenie bo te programy sa chyba za free w telewizji satelitarnej czy kablowej...




http://sport.onet.pl/1209435,wiadomosci.html
Posted by: kacperek76

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 10:49

"Losowania nie zobaczymy...
Gazeta Wyborcza

Co musi zrobić Polak, żeby zobaczyć losowanie MŚ w telewizji? Pojechać do Togo lub Angoli. FIFA potwierdziła "Gazecie", że Polska jest jedynym finalistą nierelacjonującym losowania, ale umywa ręce: - To sprawa pośrednika i polskich stacji.


Pośrednik, niemiecko-szwajcarska firma Infront Sports&Media kupiła od FIFA prawa do MŚ za astronomiczną kwotę - miliarda euro. Od kilku lat sprzedaje je z zyskiem poszczególnym krajom. - I od tego momentu nie komentujemy spraw związanych z relacjami telewizyjnymi - mówi "Gazecie" wysoko postawiony menedżer z departamentu marketingu telewizyjnego FIFA. Nie chce wypowiadać się pod nazwiskiem.


- Żałujemy, że w Polsce nie będzie relacji z losowania, tym bardziej że jesteście jedynym z 32 finalistów, który nie pokaże gali. Angola, Togo? Tak, one też mają już prawa do MŚ. FIFA nie ma jednak wpływu na negocjacje między Infrontem a polskimi stacjami. Nasza polityka telewizyjna skupia się np. na zagwarantowaniu, by mecze reprezentacji były dostępne w stacjach otwartych, ale nie mieszamy się w samą sprzedaż. To jest biznes, nie polityka - dodaje przedstawiciel FIFA. Potwierdza też, że Infront sprzedaje prawa wyłącznie w pakietach, czyli losowania nie można było kupić osobno. - Wszystkie kraje po prostu już kupiły prawa do MŚ i dlatego będą miały galę.
TVP wydała oświadczenie, że złożyła atrakcyjną ofertę, ale pozostała ona bez odpowiedzi. Apeluje nawet o interwencję do ministra sportu i PZPN. Do Lipska przysyła tylko reporterów - Jacka Kurowskiego i Rafała Patyrę, którzy będą nadawać relacje z mixed zone i ok. 22 poinformują o wynikach. Ani prowadzącej galę modelki Heidi Klum, ani Pelego, który wylosuje z koszyka trzeciego Polskę, na pewno jednak nie zobaczymy. Polsat nie wysłał nawet do Lipska ekipy reporterskiej, a sprawozdanie z losowania przedstawi telefonicznie jeden z dziennikarzy prasowych. "

Więcej w "Gazecie Wyborczej"

Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce...
Posted by: POWERO

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 11:12

"Dziś około 21:20 na antenie TV Biznes relacja na bieżąco z losowania grup przyszłorocznych mistrzostw świato w piłce nożnej." Informacja podana w TV Biznes.
Posted by: sebechiv

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 11:39

Czytałem dzisiaj w "Przeglądzie Sportowym" wypowiedź jakiegoś Hera z ARD (niestety nie mogę dokładnie zacytować), że odbiorcy tej stacji za granicą mogą bez przeszkód obejrzeć transmisję z losowania. Wprawdzie jest zalecenie FIFA o jej zakodowaniu, ale niby technicznie nie jest to możliwe (jego słowa). W końcu sam już nie wiem o co chodzi z tym kodowaniem.
Posted by: szooltys

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 11:57

Meksyk
Togo
Arabia Saudyjska
Polska
Posted by: Green Arrow

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 12:05

Quote:

Czytałem dzisiaj w "Przeglądzie Sportowym" wypowiedź jakiegoś Hera z ARD (niestety nie mogę dokładnie zacytować), że odbiorcy tej stacji za granicą mogą bez przeszkód obejrzeć transmisję z losowania. Wprawdzie jest zalecenie FIFA o jej zakodowaniu, ale niby technicznie nie jest to możliwe (jego słowa). W końcu sam już nie wiem o co chodzi z tym kodowaniem.




Jak były MŚ 2002 to obraz ZDF I ARD był kodowany w przekazie cyfrowym(platwormy CYFRA+ I Polsatu),natomiast wszystko mozna bylo ogladać na zwykłych analogach

Moze teraz będzie podobnie,ale to sie okaże dopiero wieczorem
Posted by: alfa

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 12:29

Wiadomo nie od dzis, ze na polska telewizje nie ma co liczyc, wiec pewnie jak zwykle bede ogladal relacja w telewizji czeskiej CT2
Posted by: Zabielany

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 12:30

Espania

Poloki

Ekwador

USA

Posted by: Śmigło

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 12:36

POLSKIE BAGNO,a nie tv... ja mysle-MY NIEMCY,WYBRZEŻE I KOSTARYKA:),POZDRAWIAM
Posted by: KRYSTIAN_KRK

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 12:48

może ktoś powie na którym jeszcze kanale oprócz tego CCTV5 będzie można oglądać na żywo losowanie ? dzięki z gry :green:
Posted by: Śmigło

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 12:50

Quote:

może ktoś powie na którym jeszcze kanale oprócz tego CCTV5 będzie można oglądać na żywo losowanie ? dzięki z gry :green:


maja kodowac;;/ wiec nie wiem jesli ,.ARDA zablokuje to juz brak nadzieji-ps KOrzeniowskiego na ulice:)
Posted by: KRYSTIAN_KRK

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 12:57

ehh...ale chodziło mi o stacje internetowe..chyba napisałem wyraźnie że prócz tego CCTV5..więc ktoś wie może jaka jeszcze tv internetowa będzie relacjonować na żywo losowanie?:)
Posted by: Śmigło

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 12:58

Quote:

ehh...ale chodziło mi o stacje internetowe..chyba napisałem wyraźnie że prócz tego CCTV5..więc ktoś wie może jaka jeszcze tv internetowa będzie relacjonować na żywo losowanie?:)


ech sorki:) zdarza sie,ps,moze w tv TRWAM:):P
Posted by: Patricu$

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 14:51

CH.W.D tvp

POLSKA
MEXYK
ANGOLA
SERBIA I CZARNOGÓRA

...I JEST SZANSA NA WYJSCIE

POLSKA - MEKSYK 1:2
ANGOLA - SERBIA 1:2

POLSKA - ANGOLA 2:0
MEKSYK - SERBIA 2:0

POLSKA - SERBIA 3:2
MEKSYK - ANGOLA 4:1

----------------------------------------

1. MEKSYK 9 3-0-0 (8-2)
2. POLSKA 6 2-0-1 (6-4)
3. SERBIA 3 1-0-2 (4-5)
4. ANGOLA 0 0-0-3 (2-8)

----------------------------------------
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 15:00

Polska
Niemcy
Tunezja
Ekwador

tak będzie
Posted by: snowi

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 15:38

Polska
Tunezja
Argentyna
Korea

tak zagralem :P
Posted by: SZULC

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 16:23

transmija napewno bedzie na stronie UEFA tylko czy wie ktos gdzoie dokladnie kliknac zeby zobaczyc losowanie. Lige mistrzow pokzywali wiec i MŚ powinni.:)
Posted by: donbagino

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 16:30


A może ktoś ma namiar na jakąś transmisję AUDIO (nawet w obcym języku). Zastawiam się czy betandwin nie da relacji audio, bo jest losowanie w ich programie "zakładów live" a oni czasem dają możliwość słuchania wydarzeń przy tego typu zakładach.

Macie jakieś cynki o innych stacjach radiowych?
Posted by: buster

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 17:01

w Unibet mozna nawet typowac losowanie

ja myslałem o zakładzie marzenie Niemiec po kursie 85

Togo, Szwajcaria & Trynidad

Tak się składa, że gospodarze zawsze maja łatwą grupę...
Posted by: buster

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 17:12

w gamebookers 7.5, ze Polska zostanie dolosowana do Anglii

mozna walic w ciemno
Posted by: styku

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 17:36

Quote:

Quote:

czy ktos mi powie co mam sciagnac i jak skonfigurowac i co odpalic zeby obejzec na zywo losowanie ?? Dzieki z gory



http://www.sopcast.org/
z tej strony sciagasz program http://www.sopcast.org/download/SopCast_060.zip i instalujesz
a tu masz liste kanalow http://www.sopcast.org/channel/





mam pytanie czy jest to darmowe i legalne?????

pozdro !!
Posted by: barjed

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 17:38

Losowanie można zobaczyć na żywo na kanale TV BIZNES o godz. 21.20
Posted by: adasko

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 17:44

Na Niemieckim ZDF też bedzie, tylko pytanie czy nie zakodują ;/
Posted by: crayon

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 17:58

Quote:

Losowanie można zobaczyć na żywo na kanale TV BIZNES o godz. 21.20


skad ta informacja niby? sprawdzalem w programie i nigdzie nie jest napisane ze maja transmitowac...
Posted by: bartekkrze

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 18:05

elo tu macie link :

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/fd/index.html#


i klikacie : launch dhe final draw pozdro
Posted by: barjed

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 18:39

Wejdz na oficjalną stronę TV BIZNES to znajdziesz
Posted by: TaMaR

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 18:43

Tylko, że na TV Biznes pisze, że będzie relacja z losowania a nie TRANSMISJA. A to SPORA różnica.

Dlaczego tylko polska telewizja nie transmituje ceremonii losowania, a pozostałe kraje nie mają z tym problemów?
Posted by: barjed

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 18:44

http://www.sportowefakty.pl/index.php?dy...p;news_id=94157
Posted by: borysek 78

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 18:47

Quote:

Tylko, że na TV Biznes pisze, że będzie relacja z losowania a nie TRANSMISJA. A to SPORA różnica.

Dlaczego tylko polska telewizja nie transmituje ceremonii losowania, a pozostałe kraje nie mają z tym problemów?


jaka spora roznica w tvn 24 poslizg kilkunastu sekund wiec nie gadajcie glupot pozdro
Posted by: TaMaR

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 18:53

Chodzi mi o to czy będzie transmisja z obrazem, czy relacja w której tylko powiedzą jak wyglądają grupy itp.
Posted by: Kolumbus

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 20:13

Z tego co mówili to chyba jednak będzie tylko relacja....

P.S. A Cracovi to CH. w D.
Posted by: Tibastus

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 20:16

Poobno na tvp1 bedzie wejscie okolo 21.40 i bezie pokazane losowanie.
Pozdrawiam
Posted by: adasko

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 20:18

Niemieckie ARD jednak pokazuje całą gale własnie siedze przed telewizorem i oglądam
Posted by: Kolumbus

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 20:26

No a jak by jeszcze ARD nie śmigało to na kanale na Astrze cyfrowej T.TV też jest transmisja
Posted by: tolban

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 20:54

niemcy i ekwador z polska ;-)
Posted by: Nirtz

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:01

panowie albo finał z Brazylią i Niemcy out albo nie wyjda z grupy
Posted by: ELDORADO

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:01





Zarejestrowany: 09/07/2002
Wiadomości: 1269
Lokalizacja: wrocław Re: Losowanie MŚ: FIFA zadecydowała o rozstawieniu [Re: Zabielany87]
#2145952 - 09/12/2005 10:48 Edytuj Odpowiedz Cytuj Szybka odpowiedź



Co do Niemców zgoda Polska dla Niemców w grupie to spora kasiora ,a i przeciwnik łatwy do pokonania , nie sądzę natomiast ,że niemiaszki dolosują sobie Australię lub USA ze wzgledow glownie sportowych , predzej, wiec to bedzie Paragwaj lub Ekwador i T#T lub Angola .Znowu spiski ? , a pewnie , tam gdzie kasiora tam i spiski

POZDRAWIAM

Dodatkowe opcje:

Już chleję , dzieki prof
Posted by: INEZ

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:03

GRUPA A

NIEMCY
KOSTARYKA
POLSKA
EKWADOR
Posted by: Nirtz

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:04

grupa nienajgorsza, mogło być gorzej, mają realne szanse na wyjście z grupy
Posted by: Mastro Tomo

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:08

no pany !!!!

Wyjście z grupy mamy bankowe

Swoją drogą za grupę śmierci uważam grupę C Z Argentyną, WKS, Serbią i Holandią reszta to pikuś...

Jak teraz nie wykorzystamy szansy na wyjście to to będzie katastrofa !!!
Posted by: TaMaR

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:11

Nie jest źle...No to walczymy o 1 miejsce...Grupa C najtrudniejsza, Grupa D najłatwiejsza...
Posted by: Bzyku

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:13

grupa niezła... z Niemcami szanse jakieś są.... Ekwador pobijemy znowu - martwi mnie odrobinkę ta Kostaryka.

Ale jest nieźle, bo mogło być gorzej.


P.S. Znowu nie będą nasi mieli spokoju na obozie w Niemczech, znów będą im uprzykrzać życie jak się da i szpiegować
Posted by: MagiK

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:19

Ja jestem zadowolony...a jak bedzie zobaczymy za kilka miesiecy...ja wierze,ze wyjdziemy...
Teraz mam takie pytanie...gdzie,kiedy i ile biletow bedzie do nabycia w PZPNie??? Wiem,ze jest do tego inny temat..ale bardzo prosze o odpowiedz...interesuja mnie jeszcze ew.biura podrozy...bo na losowanie Fifa sie nie zalapalem,a srednio wierze w kolejne.bardzo prosze o odp.
Pozdro
Posted by: wiqtor

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:22

A
NIEMCY
KOSTARYKA
POLSKA
EKWADOR

B
ANGLIA
PARAGWAJ
TRYNIDAD & T.
SZWECJA

C
ARGENTYNA
WKS
SERBIA & CZ.
HOLANDIA

D
MEKSYK
IRAN
ANGOLA
PORTUGALIA

E
WLOCHY
GHANA
USA
CZECHY

F
BRAZYLIA
CHORWACJA
AUSTRALIA
JAPONIA

G
FRANCJA
SZWAJCARIA
KOREA
TOGO

H
HISZPANIA
UKRAINA
TUNEZJA
ARABIA S.

http://sport.onet.pl/live2.html
Posted by: Lopez69

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:22

Mamy 9.XII 2005 ludzie mistrzostwa są za pół roku może się kupa rzeczy stać, nie mówmy od raazu ta łatwa ta słaba. Z tymi mozna a z ty,i nie. Nie powiecie mi chyba że teraz piłkarze Polscy odpuszczą klby bo beda MŚ. Poczekajmy tydzięn, 3 dni przed jak beda i sklady i nastroje pogadamy. Moim skromnym zdaniem, Niemcy- jak wygramy będzie super naprawd, ale bedziemy grać chyba w Berlinie na najwiekszym stadionie 4o-czy 60 tysiecy Niemcow??? A reszt frupy do ogrania, Ekwador raz już poległ co nie znaczy że na MŚ odpuszczą i nie będzie to gra na blocie, Kostaryka bo ja wiem awansują regularnie d MŚ, nie są to chłopcy do bicia ale myślę że jak z naszych nkt nie wypadnie to powinno pójść po naszej mysli.
Dobranoc
Posted by: JiroJiro

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:25

Gdybyśmy wyszli z grupy na kogo trafimy w 1/8 finału ? Najprawdopodobniej Szwecja lub Anglia ehhhh
Posted by: crayon

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:28

Quote:

no pany !!!!

Wyjście z grupy mamy bankowe

Swoją drogą za grupę śmierci uważam grupę C Z Argentyną, WKS, Serbią i Holandią reszta to pikuś...

Jak teraz nie wykorzystamy szansy na wyjście to to będzie katastrofa !!!


CO do C to sie zgodze ze jest bardzo trudna, ale reszta pikus? Chyba troche emocje Cie poniosly :P

Wg mnie to najsilniejsza:
BRAZYLIA
CHORWACJA
AUSTRALIA
JAPONIA

Brazylia to chyba oczywiste, Australia pokazala ze potrafi grac i walczyc, no i Hiddink ma jeszce sporo czasu zeby poprawic mnostwo aspektów, Chorwaci sa nieprzewidywalni i gdy ich dobrze zmotywowac i wywolac w nich sportowa zlosc to potrafiarywalizowac i wygrywac z najlepszymi. A do tego Japonia ktora tez jest naprawde mocna druzyna i ma solidnych zawodnikow
Posted by: [T]-error

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:33

Szanse na wyjście z grupy są ogromne Niemcy faworyt grupy, ale gramy z nimi 2 spotkanie, oni będą już po wygranej nad Kostaryką , urwiemy jeden punkt
Ekwador i Kostaryka całkowicie do ogrania przez Orłów

Grupa śmierci wg mnie to .... E - Włochy, Ghana, Czechy i USA oraz C Argentyna, WKS, Holandia i Serbia Czarnogóra ...

Jadziem jadziem
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:37

"Grupa Śmierci"

ARGENTYNA
WKS
SERBIA & CZ.
HOLANDIA
Posted by: Rivaldinho

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:37

Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:40

Quote:

Polska
Niemcy
Tunezja
Ekwador

tak będzie




Polska
Niemcy
Tunezja
Ekwador
Posted by: rodrigo

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:41

Quote:

Ja jestem zadowolony...a jak bedzie zobaczymy za kilka miesiecy...ja wierze,ze wyjdziemy...
Teraz mam takie pytanie...gdzie,kiedy i ile biletow bedzie do nabycia w PZPNie??? Wiem,ze jest do tego inny temat..ale bardzo prosze o odpowiedz...interesuja mnie jeszcze ew.biura podrozy...bo na losowanie Fifa sie nie zalapalem,a srednio wierze w kolejne.bardzo prosze o odp.
Pozdro




Według przepisów FIFA federacja czyli PZPN dostanie 8% biletów na każdy mecz. Ale w jaki sposób PZPN bedzie je ropzprowadzał pozostaje ich tajemnicą - na pewno wiekszość trafi do biur podróży byłych działaczy tak jak to było z pulą na Anglie.

Ja się na szczęście nie przejmuję bo się załapałem na losowaniu FIFY na bilety na wszystkie mecze POLSKI . Dodatkowo lokalizacja mi bardzo zgrała i losowanie też w miarę OK - od samego początku chciałem niemców w grupie.

Już się nie mogę doczekać 14 czerwca (prawie na Mojeurodziny) i zwycięskiego gola w 90min Ebiego na swoim klubowym stadionie stadionie ))).

Pozdrawiam i do zobaczenia na stadionach w Niemczech
Posted by: Piotruś Pan

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:43

Losowanie było korzystne dla naszej reprezentacji nie ma co ukrywać fajnie że gramy w tej gospodarskiej grupie.Jeżeli nasi piłkarze nie zlekceważą drużyn Ekwadoru i Kostaryki to powinniśmy zająć przynajmniej 2 miejsce Gr C to katastrofa takie dobre zespoły nawet nie mam faworyta do wyjścia z tej grupy bo nawet Argentyna i Holandia mogą odpaść Silna też grupa B Anglia Szwecja i Paragwaj to solidne zespoły i gr E z Włochami, Czechami nieobliczalną Ghaną i Usa. Pozostałe grupy bardzo wyrównane a słabej to tam tak faktycznie nie ma bo beniaminkowie też łatwo skóry nie sprzedają np Togo, Australia, Korea czy Japonia postawią krajom z Eurory wysoko poprzeczkę podczas MŚ. Dziś należy chyba wypić za dobry los oby tak dalej bo dobre losowanie to połowa sukcesu i niech nikt nie mówi że to nie ma znaczenia bo zagrać w gr C lub E to nie najlepsza prespektywa. Oby los nam sprzyjał w kolejnym losowaniu do ME 2008 27 stycznia w Chateroux. Dzięki dobrym losowaniom ciągle podnosimy się w rankingu a o to w tym wszystkim chodzi by brać udział w takich imprezach a nie by męczyć się w silnej grupie dwa lata podczas eliminacji i jeszcze nie awansować . Pozdrawiam
Posted by: MagiK

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:44

rodrigo to co radzisz mi zrobic???
Posted by: Kuba88

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:47

Quote:

Z tego co mówili to chyba jednak będzie tylko relacja....

P.S. A Cracovi to CH. w D.


morda krótko psie!

tak to mozesz sie odzywac...sam nie wiem gdzie , jeszcze jeden taki tekst i skonczy sie na tym ze obaj dostaniecie co Wam sie prawnie nalezy
Posted by: Kuba88

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:53

Mam pytanie przypuszcalnie jesli wyjdziemy z grupy na 2 MIEJSCU to trafiamy na rywala z 1 Miejsca ale z której grupy B C czy moze D ?????? mi sie wydaje ze razcej nie B ale jak wy mysliscie?
Posted by: Nickel

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:55

Szanse są i to spore. No, ale teraz wszystko zależyod naszych kopaczy i Treneiro. DO Boju Polsko, najlepsze jest to, ż chcieli Niemców i mają Niemców, a z Ekwadorem wygrali dosyc pewnie niedawno, co do Kostaryki, to trzba byc uwaznym, ale pokzać, że jest się lepszym, Dobrze jest ...
Posted by: iCe

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:57

Jak dla mnie to Brazyli grupa przypadła świetna. Na luziku sobie wyjdą, bez szczególnego przemęczania.

Polacy nie trafili najgożej. Nie ma co patrzec na mecz towarzyski z Ekwadorem, że tam ich pojechaliśmy to nie znaczy że zrobimy to i na mundialu. Po pierwsze to był mecz towarzyski a po drugie rozegrany w straszliwych warunkach gdzie więcej było przypadku niż prawdziwej gry.
Z Niemcami będzie można nawiązać walke ali ich dużym atutem będzie własna publiczność( nasi napewno też licznie sie zjawią )
Co do Kostaryki to przeciwnik teroretycznie do przejscia ale na MŚ to się każdy spręża i oddaje cąłe serce:D
Mam nadzieje że kampanie zupek i zdjęć do magazynów chłopaki z reprezentacji mają już za sobą i w tych mistrzostwach coś pokażą. Czego wam i sobie życze.
Posted by: Xanthos

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 21:57

Quote:

Mam pytanie przypuszcalnie jesli wyjdziemy z grupy na 2 MIEJSCU to trafiamy na rywala z 1 Miejsca ale z której grupy B C czy moze D ?????? mi sie wydaje ze razcej nie B ale jak wy mysliscie?




Jezeli dobrze zrozumialem na ARD, to w 1/16 na grupe angielska- wiec albo Angole albo Szwedzi....Fajnie, co?....ale martwic sie bedziemy jak wyjdziemy z grupy
Posted by: Kuba88

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 22:00

Quote:

Quote:

Mam pytanie przypuszcalnie jesli wyjdziemy z grupy na 2 MIEJSCU to trafiamy na rywala z 1 Miejsca ale z której grupy B C czy moze D ?????? mi sie wydaje ze razcej nie B ale jak wy mysliscie?




Jezeli dobrze zrozumialem na ARD, to w 1/16 na grupe angielska- wiec albo Angole albo Szwedzi....Fajnie, co?....ale martwic sie bedziemy jak wyjdziemy z grupy



to by byla zajebista sprawa i oby prawdziwa!!!
Posted by: rodrigo

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 22:00

Quote:

rodrigo to co radzisz mi zrobic???




w PZPNie już chyba na jakąś listę oczekujących się zapisują - gdzieś słyszałem, z tym że nie jestem na 100% pewny. Ciężko będzie sie przez PZPN załapać.

Ja radziłbym szukać kontaktów w Niemczech i załatwić przez kogoś tam jakieś bileciki na mecze Polski.
Posted by: rodrigo

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 22:13

Quote:

Quote:

Quote:

Mam pytanie przypuszcalnie jesli wyjdziemy z grupy na 2 MIEJSCU to trafiamy na rywala z 1 Miejsca ale z której grupy B C czy moze D ?????? mi sie wydaje ze razcej nie B ale jak wy mysliscie?




Jezeli dobrze zrozumialem na ARD, to w 1/16 na grupe angielska- wiec albo Angole albo Szwedzi....Fajnie, co?....ale martwic sie bedziemy jak wyjdziemy z grupy



to by byla zajebista sprawa i oby prawdziwa!!!




dobrze by było skanczyć kompleks Angli w 1/16 ))
Posted by: takizwykły

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 22:18

Quote:

Stawiajcie na Anglie lub Niemcy. Jedno z tych dwóch napewno wejdzie. Nie będzie na mundialu tak wesoło, że trafimy na Mexyk. Drogą eliminacji drużyn z pierwszego koszyka tylko te dwie mi zostały. Wylosowanie Anglii było by angielskim fatum, które już bodajże od 1996(?) roku ciąży nad naszą kadrą w wielu eliminacjach. A jeśli nie Anglia to Niemcy. Dla kontrastu nie przypominam sobie, aby nasza kadra grała z Niemcami ostatnio, więc czemu nie teraz? Jestem pewny, że z nimi na tym mundialu zgaramy, a jesli zagramy to w grupie, bo nie sądzę, że gdzieś dalej...




A nie mówilem ;-))???
Posted by: camey

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 22:25

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Mam pytanie przypuszcalnie jesli wyjdziemy z grupy na 2 MIEJSCU to trafiamy na rywala z 1 Miejsca ale z której grupy B C czy moze D ?????? mi sie wydaje ze razcej nie B ale jak wy mysliscie?




Jezeli dobrze zrozumialem na ARD, to w 1/16 na grupe angielska- wiec albo Angole albo Szwedzi....Fajnie, co?....ale martwic sie bedziemy jak wyjdziemy z grupy



to by byla zajebista sprawa i oby prawdziwa!!!




dobrze by było skanczyć kompleks Angli w 1/16 ))



Narazie to trzeba pomyśleć jak z tej grupy wyjść bo wystarczy przypomnieć sobie sytuacje jaka była 4 lata temu. Też każdy już wyliczał na kogo to nie trafimy po wyjściu z grupy, a wiemy jak się skończyło
Grupa na pierwszy rzut oka niezła, dobry też układ spotkań.
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 23:01





Narazie to trzeba pomyśleć jak z tej grupy wyjść bo wystarczy przypomnieć sobie sytuacje jaka była 4 lata temu. Też każdy już wyliczał na kogo to nie trafimy po wyjściu z grupy, a wiemy jak się skończyło
Grupa na pierwszy rzut oka niezła, dobry też układ spotkań.





Dokładnie tak, grupa jest niezla, ale nie mogło byc ani tak, ze bedzie zabojczo ciezka, ani banalnie latwa. Niewatpliwym plusem jest to, ze dwa zespoly z naszej grupy muszą pokonac niezly dystans, zeby sie do Niemiec dostac. 1) aklimatyzacja i adaptacja zabiera wyraznie wiecej czasu, niz sie wydaje, 2) wiekszosci druzyn gra sie zle z dala od domu, nie mowiac juz o wlasnym kontynencie.

Bzdura, ze z Ekwadorem i kostaryka bedzie latwo. To 3:0 w Barcelonie g***o znaczy. Co do Kostaryki, to pamietam ich mecz z Brazylia na MS - NAJLEPSZY MECZ JAKI WIDZIAŁEM W ŻYCIU i to wciaz dobra ekipa. Osatni Copa America tylko to potwierdza. Podejrzewam, że większość graczy Kostaryki gra w lidze meksykanskiej, ktora na pewno do slabych nie nalezy.
Posted by: boca juniors

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 23:20

Ogólnie jak zobaczyłem naszą grupe,to mi się lampa rozjarzyła .Ekwador i Kostaryka to zespoły z pewnością w naszym zasiegu,ogólnie bardzo dobre losowanie dla naszych.

Niemcy-co tu dużo ukrywac,gospodarze,do tego to Niemcy,napewno skopią nam tyłki,ale cóż,jakiegoś mocarza musieliśmy dostać,lepieć przegrać z Niemcami niż z Meksykiem
Nie wdze większych szans na punkty z Frycami,mimo,ze ostatnio maja słąbą reprezentację to i tak jest o klase lepsza od naszej i do tego gra u siebie,już Franz załatwi swoim dobrego sędziego na ten mecz .

Ekwador-dosć przeciętna ekipa,jej siła i awans polegał na meczach u siebie,gdzie nikt nie wytrzymuje warunków klimatycznych ,jednak tutaj to nasi zagrają w swoim klimacie i blisko domu,a Ekwadorczycy muszą się aklimatyzować,zresztą nie liczyłbym zbytnio na ich umiejętnosci,ponadto ostatnio pokazali w Barcelonie,jacy są mocni,moim zdaniem ekipa jak najbardziej do ogrania.

Kostaryka-no tutaj już bym nie był takim optymistą,owszem jest to zespół z ,którym mozemy wygrać,ale łatwo nie będzie,Kostarykańczycy grają ładny,szybki,techniczny futbol
i mają kilku doskonałych graczy,zresztą ich występy na arenie międzynarodowej w ostatnich latach to potwierdzają.

Ogólnie jestem optymistą i drugie miejsce jest bardzo realne,myśle,że powinniśmy awansować,o ile nie zlekceważymy rywali,a Anglia ze Szwecją bedą gryźli trawe,żeby wygrać swoją grupe...
Posted by: Marcel

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 23:35

szkoda ze z Niemcami nie zagramy 3 meczu , wtedy gdyby mieli juz 6pkt napewno by zagrali bardziej rezerwowym skladem .

Ekwadoru jakos sie nie obawiam. Oni sa silni u siebie na wysokosci .

Kostaryka to jak napisal JRR techniczny zespol . Wiec trzeba bedzie z nimi zagrac siłowo i powinno byc dobrze .Gralismy ostatnio z Meksykie i USA a to podobne style
Posted by: Zabielany

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 23:36

Losowanie dobre.... ale nie mozna popadać w jakis huraoptymizm.

w 2002 tez wszyscy byli zadowoleni z losowani i juz przed mistrzostwami mielismy awans z drugiego miejsca, tuza za pOrtugalią.

Jezeli nie zlekcewazywy zadnego z rywali i dobrze przepracujemy okres przed MŚ to mamy realne szanse, zeby wyjsc z grupy z 2 miejsca.
Posted by: Terry Butcher

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 23:36

Pierwsze reakcje we Francji są przychylne losowaniu. Trafili na Szwajcarie, Koreę Pd. i Togo. Szwajcarię znają z grupy, Korei Pd. nie za bardzo, a Togo to ich była kolonia i rywal z nie najwyższej półki. I o ile nie zagrają jak ostatnio "po przyjacielsku" ze Szwajcarią , bo to będzie pierwszy mecz w finałach, to ostatni grają z Togo, którego "potęgę" sami stworzyli. Franki jak to Franki trochę narzekają, ale ogólnie myślą już z kim zagrają po wyjściu z grupy.

A grupa polska ? Uważam ,że niezła. Gospodarz imprezy ma raczej "zaklepany" awans, nam pozostanie walczyć z egzotycznymi i jak najbardziej do pokonania Indianami.
Posted by: Terry Butcher

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 09/12/2005 23:41

Quote:

Losowanie dobre.... ale nie mozna popadać w jakis huraoptymizm.

w 2002 tez wszyscy byli zadowoleni z losowani i juz przed mistrzostwami mielismy awans z drugiego miejsca, tuza za pOrtugalią.

Jezeli nie zlekcewazywy zadnego z rywali i dobrze przepracujemy okres przed MŚ to mamy realne szanse, zeby wyjsc z grupy z 2 miejsca.




Zapomniałeś, że w grupie oprócz silnej Portugali mieliśmy również współgospodarza imprezy, który jak się okazało zaszedł (nie do końca uczciwie zresztą)aż do półfinału imprezy.
Posted by: Śmigło

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 10/12/2005 10:30

Quote:

POLSKIE BAGNO,a nie tv... ja mysle-MY NIEMCY,WYBRZEŻE I KOSTARYKA:),POZDRAWIAM


-hehe jak bylo losowanie mundialu tez trafilem z Portugalia i Usa -hehe-mam nosa;) ,ps liczy sie tylko to_POLSKA NIEMCY-musisz tam być:D
Posted by: 19marcin08

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 10/12/2005 11:04

14.06.2006

Ależ się ciesze,że trafiliśmy na Niemcy :jupi:
Tak bardzo chciałem żebyśmy im na ich terenie skopali dupska
W czerwcu będzie znakomita do tego okazja jedzieeeeeeeemy
Posted by: Nirtz

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 11/12/2005 08:57

w BAW Ltd. są już kursy na zwycięstwo; Polska 5.50
Posted by: ELDORADO

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 20/12/2005 21:58

Pytanie do moderatora ,kiedy zostanie stworzony odrębny dział MŚ ? ,pytam o to , bo nie chcę ,żeby moje posty zniknęły w zamkniętych tematach.
Mimo że do mistrzostw trochę czasu zostało , to znamy grupy , a buki przyjmują już zakłady na mistrzostwa, ciekawie mozna wg,mnie juz teraz zagrać

POZDRAWIAM
Posted by: Bzyku

Re: loswonie grup mistrzostw świata - 21/12/2005 11:13

ciekawy pomysł... zaraz zapytam Conrada, bo tylko on może tworzyc działy