Szachtar Donieck - Legia Warszawa

Posted by: Rivaldinho

Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 02/08/2006 20:33

9 sierpnia , 18:30

Legia o krok od fazy grupowej Champions League.. zapraszam do komentowania tego arcyciekawie zapowiadającego sie spotkania


vs



Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Posted by: kris_nh

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 02/08/2006 21:22

wedlug mnie Legia awansuje bo im sie jakos uda !!! wisla krakow zobaczy jak sie gra aby byc w lidze mistrzow:)
P.S. nie kibicuje zadnemu z tych klubow, powiem wiecej nie cierpie obu !!!
Posted by: Rivaldinho

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 04:44

Swoją droga bardzo ciekawa para się ułozyła.. bo jakby nie było.. Polska i Ukrainą kandydują do wspólnej organizacji ME
Posted by: redkaz

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 05:07

imo z taką grą jak wczoraj to niewiele zdziałamy (pisze my bo kibicuje Legii), po prostu nie można tak marnować sytuacji jak robił to wczoraj Nędza. pozatymz daje się, że się spalił psychicznie i rundę będzie mial z głowy. jak zszełz boiska to otwarta ryknęła w stronę krytej: "ile goli ma Włodar?!!!" co raczej pocieszające nie było... pozatym z 3 karnych ostatnio podyktowanych Roger przestrzelił już drugiego. nie wiem jak to wyglądało w tv ale przygnietli Islandczykow tylko 10 minut w pierwszej połowie a potem bida. jeśli w Doniecku uda się wywalczyć remis to kto wie ale raczej anstawiam się na grę Legii w pucharze Uefa.
Posted by: misiek2

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 05:34

Moim skromnym zdaniem, udział polskiego mistrza w LM 2006/2007 zakończy się w kolejnej rundzie. Drużyna stołeczna być może ma wartościowych zawodników, ale nie są ze sobą zgrani. Może i mają umiejetności, ale cała gra drużyny wygląda bardzo sztucznie. Całkowicie nie rozumieją się na boisku. Grają jakby bez wiary. Szachtar to solidna drużyna. Może nie są potentatem europejskim, ale skład drużyny w miarę stabilny. Grają w silniejszej lidze niż polska. To doskonale w tym sezonie pokażą (Legii, Wiśle Płock). Legia z taką grą niech raczej zajmie się swoim podwórkiem, właściwym treningiem. Może za jakiś czas ... Ba, Legii nie wróżę niczego dobrego w UEFA po odpadnięciu z LM. Grają chaotycznie, nieskutecznie. Są gorsi nawet od Wisły sprzed roku! To drużyna z potencjałem, ale nie przekonuje nikogo. Widać te męczanie w każdym meczu. Ambicją z pewnością wczoraj przegrali. Były momenty, że oddawali pola przeciwnikom, którym jeszcze wiele brakuje w piłkarskim światku. Ta drużyna miałaby problem z utrzymaniem w 1 lidze polskiej, a siała taki zamęt w szeregach Legii. Wybaczcie ale czekam na kurs na awans Szachtara.
Posted by: papuga

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 07:47

to nie oto chodzi ze nienawidze legii..ale to sa fakty.. szachtar jest o klase lepszy.. wieksze pieniadze za nim stoja.. , a to co legia wczoraj i tydzien temu pokazala to zenada.. i co by nie powiedziec to legia gdyby nie to ze giza nie strzelil drugiaj bramki to nie wygrala by z cracovia.. wisla plock bez jelenia tez pokazala legii gdziej jej miajsce , niestety budujemy jak zwykle atmosfere euforii ze macie(warszawiaki) piekna druzyne pieknego trenera. wspanialych zawodnikow.. (przypomina mi to reprezentacje) ale musicie zejsc na ziemie.. moze druzyna jest dobra ale tylko na nasza lige... a np bedac na ostatnim meczu wisly z gornikiem to wiem jak slaby jej poziom jest..

szczerze.. kazdy warszawiak ma marzenia ale.. to tylko sa marzenia..

zawodnicy robia z siebie gwiazdy--co jest typowe dla L--ale to zwykli kopacze...


tak na marginesie to nie mam zludzen co do WISŁY w UEFA..tak zenujacego meczu jak ostatni to nie widzialem na Reymonta...
Posted by: craax

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 09:28

papuga , co sie dziwisz , staczacie sie i dobrze bo juz tego nie mozna ogladac w pucharach , kto Ci kaze tam chodzic hehe , nieno powaznie nie mam zadnych zludzen ze Legia odpadnie w tej rundzie , nie ma szans z baaaardzo mocna druzyna z Ukrainy , kwestia tylko czy Legia odpadnie po wielkiej walce i heroicznym boju , czy odpadnie w sposob smieszny , stawiam 2-0 Szachtar na ukrainie i 1-1 w Warszawie !!
Posted by: solo24

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 09:38

nie wiem o czym kolega mówi,ze piłkarze legii robia z siebie gwiazdy??!!skąd to stwierdzenie??!!ale faktem jest ,ze nasz liga jest marnuitka i legia ma znikome szanse w dwumeczu z szachtarem...tak jak ktoś juz pisał nieporównywalne pieniądze w obu klubach a co za tym stoi to tez potencjał inny!a;le uważam ze zawdsze warto kibicowac polskim klubom i liczyc na niespodzianke ...może kiedyś wkoncu nadejdzie!pozdro
Posted by: papuga

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 09:46

taaaa... kibicowac...wspominac rok `74...i zyc ze swiadomoscia ze jeszcze bedzie przepieknie jeszcze bedzie normalnie........hahahah



rzygac sie chce.. hahahha

z tej mąki juz chleba nie bedzie....
Posted by: Igor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 09:52

Quote:

taaaa... kibicowac...wspominac rok `74...i zyc ze swiadomoscia ze jeszcze bedzie przepieknie jeszcze bedzie normalnie........hahahah




Kiedyś jeszcze będzie przepięknie i normalnie, ale to jeszcze nie w tym roku.
Posted by: solo24

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 03/08/2006 09:57

wydaje mi sie ,ze poprostu nasz drużyny z takim nakładami finansowymi nie amja szans w światowej piłce....nawet taki głupi szachtar ma 10 razy tyle kaśy co niby bogata w polsce Legia....zreszta można zauważyc ,ze najlepsze kluby poprostu kupuja dobrych drogich zawodników i potem graja ...a czego oczekiwac po Naszych biednych druzynach?!ale ja licze ,ze może wkoncu kiedys sie cos zmieni...i całkiem bym nie skreslał Legii ale napewno będzie niezmiernie cięzko!pozdro
Posted by: Podroznik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 05/08/2006 09:49

Quote:

taaaa... kibicowac...wspominac rok `74...i zyc ze swiadomoscia ze jeszcze bedzie przepieknie jeszcze bedzie normalnie........hahahah




Po co 74 wystarczy że bedziemy wspominac 95 wtedy też było przepieknie
A tak troche poważniej to i ja pomału trace jakiekolwiek złudzenia Ukraińcy wygrali w lidze jak na razie wszystkie 3 mecze z czego dwa gromiąc rywali po 5:0 trudno więc oczekiwac żeby do środy stracili forme chociaz z drugiej strony to lepiej raz przegrac 5:0 niż pięc razy po 1:0
Posted by: crossmen

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 05/08/2006 19:14

ja tam wierzę w legię - i życzę z całego serca awansu
szanse oceniam 50 x 50
szachtar to nie jest żadna potęga - i jak najbardziej w zasięgu legii -
argument o 10 x większym budżecie jest taki sobie i można z nim dyskutować - na kontrę dam przykład fc basel sprzed paru
lat gdzie u nich na stadionie padły takie tuzy , które miały budżet 100 x albo i lepiej większy .
uważam , że legia ma duże szczęście przy losowaniu i drugi raz się sytuacja może nie powtórzyć.
( jak legia odpadnie to też się świat nie zawali )
póki piłka w grze trzeba KONIECZNIE wierzyć w awans i im kibicować tego wymaga i to im się należy od fanów piłki nożnej
Posted by: Mark242

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 16:40

Kibicuję Legii żeby awansowała dalej do LM.
Patrząć realnie to daje 40 procent szans na awans jeżeli zagrają ambitnie !

Mieli troche szczęścia w losowaniu że nie trafili np na Milan czy Arsenal itp. ale Szachtar niestety to nie jest słaba drużyna.
Posted by: jappa

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 19:24

widac było po grze w grodzisku że jednak myslami są w doniecku,niedziwie sie ale jednak sądzę że Legia nie ma szans,choc myśle że rozgrywki pucharowe ufea są zasięgu,mimo to życze jak najlepiej
Posted by: PioKing

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 20:18

Legia ma jeden bardzo mocny argument - Mariusz Lewandowski
Jak ten drewniak ma zatrzymać Eltona z Janczykiem? Dla mnie to niewyobrażalne i jeśli tylko czerwonolicy wyjdzie w środe żeby pokaleczyć to przynajmniej o remis bramkowy jestem spokojny.
Posted by: Diavollo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 20:30

Początkowy kurs na Szachtar w BWinie był 1,6 -Promocja ale wciąż spada jest juz 1,45 jak tak dalej pujdzie to sie zatrzyma przy 1,25 a i tak bedzie go mozna brac w ciemno.jakie sa szanse Legi-Żadne !! poczynajac od budrzetu klubow kończąc na pilkarzach Szachtar ma 8 reprezentantów!!!! róznych krajów potrafią kupic zawodnika za 25mil.$$$ (MATUZZALEM) więc nieoszukujmy sie i na gwiazdke w Sierpniu nie liczmy.
Posted by: skottie

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 20:31

Janczyka nie trzeba specjalnie zatrzymywać, bo sam nic nie gra. Patrząc na te 2 mecze Legii to nie pokazał nic konkretnego (w ostatnim meczu tylko druga połowa, kompletnie niewidoczny). W C+ dzisiaj był Wdowczyk i jak pytali go o Janczyka to stwierdził, że grał ostatnio dużo meczy (U19) i odczuwa skutki kontuzji niedawnej. To nie ten sam zawodnik co w tamtym sezonie. Nie przypadkiem wczoraj zaczął w pierwszej XI Piotruś "Nędza" Włodarczyk. Ale ten zawodnik o tym zawodniku to całą książkę można napisać (i nie będzie to komedia, ale raczej dramat...)
Posted by: VooDoo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 20:33

Jakby nie patrzec, to Szachtar nie jest latwym przeciwnikiem, jednak mysle, ze nie stoimy na straconej pozycji. Musimy zagrac z pelnym zaangazowaniem - a tego na pewno brakowalo chociazby w meczu z Groclinem. Martwi mnie troche defensywa Legii - widac golym okiem, ze Hugo to jednak nie to samo co Ouattara. Choto tez chyba lepiej sie wspolpracowalo z "Predatorem" anizeli z Brazylijczykiem. Jesli wszystkie formacje Legii zagraja na miare swoich mozliwosci, to mamy szanse na awans.
Moj typ: bramkowy remis w Doniecku, a w WaWie 0-0 lub skromna wygrana Legii
Posted by: skottie

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 20:43

Quote:

Początkowy kurs na Szachtar w BWinie był 1,6 -Promocja ale wciąż spada jest juz 1,45 jak tak dalej pujdzie to sie zatrzyma przy 1,25 a i tak bedzie go mozna brac w ciemno.jakie sa szanse Legi-Żadne !! poczynajac od budrzetu klubow kończąc na pilkarzach Szachtar ma 8 reprezentantów!!!! róznych krajów potrafią kupic zawodnika za 25mil.$$$ (MATUZZALEM) więc nieoszukujmy sie i na gwiazdke w Sierpniu nie liczmy.




Diavollo,
Ty zamiast pisania postów na forum publicznym zacznij lepiej czytać słownik ortograficzny języka polskiego i korzystać z zawartych tam nauk. Tyle "ortografów" w 1 krótkim poście nie widziałem już dawno.

To było "primo". A "secundo" to jak już ktoś wyżej pisał: budżety/pieniądze nie grają na boisku, tylko piłkarze. Chyba wszyscy zapomnieli już jakie "kuku" zrobiła wielkiemu Celticowi w zeszłym sezonie niezbyt bogata słowacka Artmedia. Oni nie mieli wielkiego budżetu i mimo tego poradzili sobie z faworyzowaną drużyną poniżając ich w pierwszym meczu 5:0. Takich historii jest więcej. Ktoś wspominał o Basel.
Gdyby Legia była w formie to mogłaby powalczyć z Szachtarem o awans. Gdyby była, ale nie jest i to wiedzą wszyscy łącznie z trenerem Wdowczykiem. Chłopaki jadę do Doniecka po jak najmniejszy wymiar kary (remis będzie wymarzonym wynikiem, najlepiej 1:1), żeby potem w domu spróbować awansować. Jeśli uda im się nie dostać lania na Ukrainie to skreślać ich nie można.
Piłka to piłka i nie takie "cuda na kiju" się działy, więc granie Szachtara po każdym kursie uważam za czystą głupotę.

Pozdrawiam
Posted by: connor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 20:54

Quote:

Legia ma jeden bardzo mocny argument - Mariusz Lewandowski





dokladnie, ten pilkarz to jedno wielkie drewno, jest uwazany za jednego z najlepszych obroncow w Szachtarze...

czekam na mecz, bo z pewnoscia bedzie zabawnie, kursy na Szachtar zanizone, wg mnie wcale nie sa jakims wielkim faworytem, bukmacherzy wystawili takie i zanizaja poniewaz lud gra ukraincow, ale... Ludzie ich grajacy opieraja sie glownie na wartosci rynkowej pilkarzy z Doniecka:) Przynajmniej obcokrajowcy grajacy ten mecz.
Na razie jeszcze nie wiem co zagram, ale prawdopodobnie jakies handi na Legie, moze +1, wszystko zalezy od rk, ale przypuszczam, ze bedzie leciec na szachtar, a to dla mnie dobra wiadomosc.

ps.dodam ze nie jestem kibolem legii i nie mam przez to skrzywionego obrazu rzeczywistosci
Posted by: skottie

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 21:02

Experto,
już sam fakt, że jesteś z Wawy sprawia, że jesteś niobiektywny w ocenie szans stołecznej drużyny.

Żartowałem. Ja też poczekam na większą ilość buków i ich ofertę. Na razie tylko kilku buków wystawiło, w tym BW, który wyrocznią nie jest i kursy lecą tam bardzo szybko (więc o niczym to nie świadczy). Przegrana Legii 2 bramkami (lub więcej) to praktycznie koniec marzeń o awansie. Jeśli buki wyjadą z handi +1.5 to na pewno nie przejdę obojętnie obok takiej oferty.
Posted by: skottie

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 21:06

Jak ktoś wierzy w Szachtara to przy obecnej ocenie szans 60%-25%-15% kurs @1.65 zaoferowany przez Interwetten jest prawie opłacalny.
Posted by: aker

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 21:32

Piłka to piłka i nie takie "cuda na kiju" się działy, więc granie Szachtara po każdym kursie uważam za czystą głupotę.


Skottie to według Ciebie najlepiej nic nie grac bo prawda jest taka ze w kazdym meczu nawet najwiekszego "mocarza" z najwiekszym "słabeuszem" wynik moze byc kazdy bo piłka jest jedna a bramki są dwie
Cuda zawsze sie zdarzały, zdarzają i bedą zdarzac wiec jak tak podchodzisz do typowania to daj se chłopie spokój.

Co do meczu to faktycznie budżety wiekszej roli tu nie odgrywają bo wartość zawodnika to rzecz chwiejna i ulotna wraz z formą.
Zadecyduje dyspozycja dnia i napewno wszystkie znaki na ziemi wskazuja ze dyspozycje lepszą bedzie miec Szachtar.
Wygrali pewnie dwa mecze w lidze i napewno weszli w sezon lepiej niz Legia która pewnie choc nie przekonujaco odprawiła Islandczyków oraz wygrała i zremisowała w lidze.
Moim zdaniem problemem Legii jest brak czasu na zgranie co widac gołym okiem.
Drugi problem to brak dobrego napadu.Janczyk bez formy a Włodar to partacz do potego n-tej.
Reasumując kurs na Szachtar w okolicy 1,5 biore w ciemno a szanse na awans Legii upatruje tylko w rewanzu u siebie za dwa tygodnie pod warunkiem ze nie dostaną lania w Doniecku.
Pozdr
Posted by: connor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 21:42

Quote:

Skottie to według Ciebie najlepiej nic nie grac bo prawda jest taka ze w kazdym meczu nawet najwiekszego "mocarza" z najwiekszym "słabeuszem" wynik moze byc kazdy bo piłka jest jedna a bramki są dwie
Cuda zawsze sie zdarzały, zdarzają i bedą zdarzac wiec jak tak podchodzisz do typowania to daj se chłopie spokój.





nie, nie, o cos innego mu chodzilo, o oplacalnosc, zakladamy ze ktos sie zna i przy kursie 1,7 widzi ze jest szansa na zysk w dluzszym okresie przy podobnych zdarzeniach, a przy kursie 1,6 juz bedzie oscylowal kolo zera, wtedy nie warto grac

zalezy od strategii, jesli ktos liczy na zysk przy kilku zdarzeniach to pewnie bierze kazdy kurs na szachtar, jesli ktos liczy na zysk w dluzszym okresie to juz nie moze tak grac:)))

no nic, trzeba bedzie cos zagrac aby mecz sie przyjemniej ogladalo, jednak jesli gwaiazda w obronie jest lewandowski to jakos mnie smierdzi ten wielki faworyt szachtar;)
Posted by: Stoin

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 06/08/2006 21:53

Quote:


no nic, trzeba bedzie cos zagrac aby mecz sie przyjemniej ogladalo, jednak jesli gwaiazda w obronie jest lewandowski to jakos mnie smierdzi ten wielki faworyt szachtar;)




Wcale nie jest powiedziane że Lewandinho wyjdzie na boisko w pierwszej "jedenastce".W meczu o superpuchar z Dynamem Kijów "czerwonolicy" nie zagrał wcale podobnie jak w meczu ligowym z Kryvbas.Całe 90 minut zaliczył tylko w spotkaniu z Zorya wygranym przez Szachtar 2-0.
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 02:55

Prawda jest taka,że mamy najlepsze losowanie od 10 lat,no może Panasie rok temu byli bardziej cieńcy,ale sporo lepsza wtedy od obecnej Legii,Wisła i tak zawaliła sprawe.
Jednak nie zapominajmy,ze Szachtar gra z mistrzem Polski,czyli zespolem z bardzo słabej ligi.
Jeszcze ogrywamy Islandczyków czy Luksemburczyków,ale już coraz niżej, coraz częsciej nasze zespoły odpadają w pucharach z Mołdawianami,Białorusinami czy Gruzinami.
Cała piłkarska Europa się rozwija a my sie systematycznie cofamy.
Bo skoro taki Petrescu przychodzi do mistrza Polski, myśląc,że będzie trenowal profesjonalnie zawodowy klub,to po paru miechach już ma dosć, a czemu?
A bo się okazuje , że nasi piłkarze to straszni amatorzy,lenie,liga jest dennna i sprzedjana,szkolenie jest na poziomie amatorów, zawodnicy mają wszelkie braki,jak im robi profesjonalny obóz przygotowawczy,to połowa ma kontuzje a połowa nie ma siły biegać po boisku od początku sezonu.
W Legii jest podbnie,na lige silna,ale na Europe nie ma co szukać,bo brak im podstaw i graczy na poziom LM.Szachtar to solidny klub europejski,ale klub profesjonalny,pukładany z zawodowymi graczami.
Legia to przy nich półamatorzy,którzy odstają taktycznie i fizycznie i nawet Levandihnio nie pomoże, bo kto go ogra?
Włodarczyk to szkoda słów w ogóle,drewniak gorszy od Rasiaka sto razy,Janczyk też nic nie gra,Edson to za mało,zresztą dostanie plastra i sobie nie pogra,to nie jest Ronaldo.
Reszta ekipy jest słaba,brak drugiej lini,defensywa,która była rok temu podporą Legii, po odejsciu Quattary leży i kwiczy,jedynie Fabianski trzyma fason,ale musiałby rozegrać mecz życia,zeby zatrzymac Szachtara ne jednym golu.
Nie oszukujmy się, polska piłka to dno i metr mułu.
Szachtar to żadna potega,ale na Legie wystarczy potencjal jaki maja,kultura gry,ogranie,organizacja klubu.
Dlatego spokojnie można grać na Ukraińców w pierwszym meczu,bo beda chcieli już rozstrzygnąc losy awansu.
Szachtar (-1,5 ) 1 6/10
Posted by: Wahi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 09:10

Nie ma sensu porownywac meczu z Groclinem do tego z LM. Tam bedzie zdecydowanie wieksza motywacja, Polacy beda grysc trawe. Co nie znaczy, ze bedzie latwo.

Szanse wietrze w korzystnym wyniku na wyjezdzie (np. 1:1, lub skromna wygrana Legii) dzieki temu, ze rywale nas zlekcewaza. Pozniej 0:0 lub cos w tym stylu w Warszawie.

Mimo mojego hurraoptymizmu nie sadze by Legia byla w stanie jakas strate odrobic u siebie.
Posted by: cyrkluS

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 09:53

Panowie... przede wszystkim zacznę od przytoczenia słów trenera Wdowczyka. Legia jest w stanie budowy a kompletny skład na Ligę Mistrzów ma być za rok-dwa. Oczywiście Wdowiec będzie walczył o CL, ale nawet mistrzostwo Polski były z rocznym wyprzedzeniem, wobec ogólnego planu, jaki przyjeli sobie włodarze z Łazienkowskiej. Nie popadałbym w hurraoptymizm. Legia nie jest do końca tak ułożona, by przejść Szachtar. Zdarzają im się beznadziejne mecze a usprawiedliwianie brakiem formy Włodara itd. nie ma sensu. Legia potrzebuje wzmocnień, by zagrać w Lidze Mistrzów. Jeśli zagrają tak, jak w sparingach z francuskimi zespołami to widzę szanse 50-50, ale Legia w tym momencie gra o klasę gorzej.

Z drugiej strony jednak Legia w sparingach we Francji grała z drużynami na które była ustawiona specjalnym zestawieniem, bardziej defensywnym i to przynosiło efekty. Ostatnie mecze z Cracovią, Wisłą Płok, Groclinem czy nawet FH były meczami w którymi to Legia musiała atakować i była faworytem. Siła ofensywna jednak jest ograniczona - jest wyśmienity Elton, ale po tym wielka dziura. Janczyk zgubił formę po MME, Włodarczyk znowu się zablokował, Gottwald kompletnie bez formy, więc wobec tego zostaje młodziutki Korzym, który na dobrą sprawę jeszcze rok temu nie grał w podstawie Odry Wodzisław, więc w nim nie upatrywałbym wielkich nadzieji. Tutaj będą musieli atakować Ukraincy a Legia będzie kontratakowała. I w tym, jak wspomniałem wyżej upatruję nadzieji.

Szanse w pierwszym meczu oceniam 60-30-10 ...
Szanse na awans 65-35

Do Boju LEGIO!
Posted by: TTomi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 10:06

Zgadzam się w 100% z JRR. Z taką grą to albo Legii wyjdzie murowanie bramki - tylko z kim? W destrukcji to raczej druga linia Legii jest kiepska, obrona też dużo gorsza od tej z poprzedniego sezonu. Albo Legia polegnie ostro, a jak ostro to min. 2ma bramkami. Wg mnie kurs obecnie wstawiony przez Bwin na to zdarzenie 2.25 jest w sam raz i do grania. Podsumowując - albo kaska za grubą wtopę Legii, albo radość z dobrego wyniku - jakim będzie wygrana Legii, remis lub porażka tylko jedną bramką Tylko komu tu kibicować w takim przypadku...
Posted by: craax

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 10:30

podsumowujac wszystkie posty , wszyscy kibucuja Legii , ale sory , BIZNES IS BIZNES , gramy Szachtar wszsytko otym meczu bylo juz napisane ! stawiam 2-0 dla Ukraincow !!
Posted by: TTomi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 10:31

Quote:

Wg mnie kurs obecnie wstawiony przez Bwin na to zdarzenie 2.25 jest w sam raz i do grania.



W Interwetten jeszcze lepiej 2.4...
Posted by: papi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 11:23

mamrosbe i pytanie czy wie ktos czy sa w holandii jakies naziemne buki ??
Posted by: yarek..

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 14:22

ja już zagrałem

Szachtar (-1,5) 8/10

kurs 2,4 - dzis rano w STS,

szachtar musi to rozstrzygnąć na własnym boisku w pierwszym meczu. różnica klas jest napradę duża. Legia nie ma najmnijeszych szans. ale to jest moje zdanie.

wszystkie kursy pow. 1,5 na awans ukraińców są jak najbardziej do wzięcia.
Posted by: rene

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 15:51

Legia nie jest faworytem i nawet gdyby sama mogła wybrać sobie przeciwnika, to pewnie też by nie była.
Decyduje o tym niski budżet i zerowe ogranie, bo poprzednie występy można miedzy bajki włozyć.
To, że Legia nie jest faworytem to jest plus, albowiem nic wielkiego sie nie stanie jeśli stołeczni odpadną
Nad Legia nikt nie stoi z batem, tak jak to robił Cupiał z Wisłą.
Pytanie tylko, czy Legia będzie umiala to wykorzystać i czy będzie w stanie, bo Szachtar jakby nie patrzeć to bardziej zgrana, ograna i klasowa drużyna, która ma w swoich szeregach wielu bardzo dobrych graczy.

O motywacje sie nie boję, bo Wdowczyk nikogo nie będzie musial motywować. Dla wszystkich piłkarzy będzie to najważniejszy mecz w karierze, bo choć Legia też ma interesujacy skład, to nikt o taką stawkę jeszcze nie walczył.

O taktykę też sie nie martwię, bo gwarantuje to Wdowczyk i reszta składu szkoleniowego
Boję sie o formę, bo z tą u Legionistów jest kiepsko.

Boję się też o obronę bo Hugo to nie Quattara, a Edson najlepszy w destrukcji nie jest. Zmienników tam nie widzę, gdyby coś sie przytrafiło ( kontuzja, kartka )
Z przodu wyglada to lepiej, choc w lidze tego nie widać

Czy Legia ma szanse na awans? Oczywiscie, ze ma, bo to Szachtar musi wygrać, bo to Szachtar musi zapewnić sobie przewagę u siebie, a mecz moze potoczyć się różnie.

Dużo będzie zależało o tego, jak ułoży sie mecz. Szybko stracona bramka może podziałać deprymujaco na Legię. Ale może być też tak, że Szachtar będzie się męczyć.
Legia jest grożna z kontry i może im spłatać figla, bo Szachtar jest w jej zasięgu.
Trzeba tylko zagrać madrze i skutecznie.
I z tą skutecznoscią na razie jest kiepsko, ale liga a LM to też dwie różne bajki. To, że Szachtar wygral 5:0 wrażenia na mnie nie zrobiło.

Gdybym miał obstawiać tylko mecz w Doniecku, to postawił bym na Szachtara, ale sobie odpuszczę ze wzgledu na kurs.

W kwestii awansu. Wiadomo, że awans wygrywa sie na boiskach przeciwnika. Nie mówie tu dosłownie o zwyciestwie. Kluczem może być remis bądź strzelona bramka. Ja myślę, że Legia będzie chciała za wszelka cenę coś strzelic i strzeli.
I cos takiego zagram
Posted by: cyrkluS

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 15:52

Quote:

ja już zagrałem

Szachtar (-1,5) 8/10

kurs 2,4 - dzis rano w STS,

szachtar musi to rozstrzygnąć na własnym boisku w pierwszym meczu. różnica klas jest napradę duża. Legia nie ma najmnijeszych szans. ale to jest moje zdanie.

wszystkie kursy pow. 1,5 na awans ukraińców są jak najbardziej do wzięcia.




Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

Ale przejdę do sedna zamiast umoralniać co niektórych ...

Nawet Sioni Baku ma szanse w meczu z AC Milan, więc tekst w stylu ktoś nie ma szans z kimś zupełnie nie przemawia jako argument.

Różnica klas na pewno jakaś jest, ale futbol jest grą błędów, w której sama różnica klas nie wystarczy, by wygrywać - inaczej Juventus zdobyłby Ligę Mistrzów a jakoś nie potrafił tego zrobić przez 10 lat.

Stawka 8/10 to stawka za którą rękę bym dał sobie uciąć. Handicapy to nigdy nie jest pewny chleb... Czytałem bardzo dużo o tym, że Szachtar lekceważy piłkarzy Legii. W tym można upatrywać szansę. Jeśli lekceważą to obudzą się po przerwie a jak się obudzą po przerwie to mogą wcisnąć bramkę, ale czy dwie? Poza tym ciągle mówię, że Legia nie jest bez szans!
Posted by: TTomi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 16:17

Quote:

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!




Kibicowanie kibicowaniem, ale jak zagorzały kibic Legii od ponad 20 lat, mój znajomy, widząc co gra Legia obecnie sam mnie poprosił: "Poszukaj jakiegoś HC na Szahctara... Masz tu xxx PLN - zagraj za mnie" to normalnie oniemiałem... Legia osiągnie dobry wynik - OK cieszymy się, przegra z kretesem, też nie będzie najgorzej - będzie kaska Może niektórzy rzeczywiście stawiają przeciw Legii, ale większość typów jednak bardziej jest za Szachtarem... tak ja to przynajmniej widzę...
Posted by: crossmen

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 16:26



Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!







NIESTETY TO JEST PRAWDA I TO SMUTNA PRAWDA !!!
to jest zazdrość i nic więcej - powinno się kibicować każdej polskiej drużynie - im poprostu gul chodzi ,że ich drużyny nie grają o L.M
parę złotych mogę sobie pozwolić nawet przegrać więc gram x2 na legię . wejdzie to wejdzie nie to nie -
w legię jednak wierzę - (mogę się oczywiście mylić)
ale takiego kibicowania jestem od lat nauczony , nawet po porażkach 0:5 - następny mecz też siadam i odlądam bez biadolenia .
( gdzieś ładne hasło przewija się po stadionach wierni po porażce - dumni po zwycięstwie - moje motto )
Posted by: crossmen

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 16:30

rene - 100 % racji -
mam prośbę - jak będziesz szukał kursów na to , że legia strzeli daj info - o najwyższym kursie -
pozdro
Posted by: cyrkluS

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 16:36

Quote:

Kibicowanie kibicowaniem, ale jak zagorzały kibic Legii od ponad 20 lat, mój znajomy, widząc co gra Legia obecnie sam mnie poprosił: "Poszukaj jakiegoś HC na Szahctara... Masz tu xxx PLN - zagraj za mnie" to normalnie oniemiałem... Legia osiągnie dobry wynik - OK cieszymy się, przegra z kretesem, też nie będzie najgorzej - będzie kaska Może niektórzy rzeczywiście stawiają przeciw Legii, ale większość typów jednak bardziej jest za Szachtarem... tak ja to przynajmniej widzę...




Tak, ale Ty mówisz w tym momencie o czymś zupełnie innym. Osobiście sam nie dotknę tego meczu pewnie przez wielką sympatię do Legii, ale nic nie powiem osobie, która będzie chciała zarobić na jej porażce mimo to sympatyzując z klubem. Nie o to się rozchodzi. Mówię o tym, jak ludzie podchodzą do tego meczu. Z chciwością, zazdrością, nienawiścią i innymi negatywnymi odczuciami i to mi się nie podoba. Każdy gra to, co uważa za słuszne - jego kasa, jego typ, jego problem. Nie trzeba jednak dorzucać słów, które powodują nerwy u ludzi sympatyzujących z klubem. Jeśli mnie poprosisz o obiektywizm to Ci powiem: Legia przegra jedną bramką. Ale mija już 13 rok od cudu nad Wisłą i nadszedł chyba ten czas, by kolejny nastąpił dlatego full motywacja i support dla Legii...
Posted by: buster

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 16:43

Kibicowanie kibicowaniem ale handi na Szachtara z kursami powyżej 2.0 to po prostu promocja

bet24 1 (-1) 2.35
Posted by: connor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 16:45

Mam rade dla tych ktorzy bawia sie w zaklady, grajcie szachtar, a dla tych ktorzy inwestuja dlugoterminowo- grajcie handi na legie.
Posted by: cyrkluS

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 17:02

Quote:

Kibicowanie kibicowaniem ale handi na Szachtara z kursami powyżej 2.0 to po prostu promocja

bet24 1 (-1) 2.35




Ech dam wam kolejny aspekt przeciw. Rok temu PAOK Saloniki grał z Szachtarem i wtedy pół świato grało Szachtar w handi. Wynik końcowy? 1-0 po bardzo słabej grze Szachtara... Ale to nic. Pewnie zaraz obrócicie to w argument "za" i stwierdzicie, że nie popełnią drugi raz tego samego błędu... Oni Legię lekceważą, czego dowodem są wysłannicy Szachtara. Pan Lucescu oglądał mecz Legii z FH a po meczu stwierdził, że nic praktycznie nie zanotował, bo oglądał sobie ładne dziewczyny na stadionie i podziwiał doping kibiców.

Ja czekam na mecz. Piwko w dłoń i niech się dzieje, co ma się dziać. Czekam na cud!
Posted by: connor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 17:05

cyrkluS ale po co Ci to? Nie ma sensu namawiac innych to jest Polska i tutaj kazdy wie jak trzepac kasiore

w koncu w zakladach to wszystko polega na tym aby ograc innego usera, a nie buka[szukajcie glebi]
Posted by: Zabielany

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 18:39

Moim zdaniem kurs na Donieck w granicach 1.6 ustawiony jest na odpowiedniej granicy. Ani zanizony, ani zawyzony.

Widzialem te 2 żalosne mecze Legionistów w tym sezonie..ktore z cala pewnoscia optymizmem nie napawają.
Nie ma ducha ten zespol. Jako tacy zawodnicy, dobrze poukladani przez dobrego trenera. Nic wiecej. Brak charakteru...brak rozgrywajacego, obronie do monolitu daleko. Jesli chodzi o indywidualnosci to Edson, ktory w grze jednak nie blyszczy, jedynie stale fragmenty gry. Moim zdaniem to o wiele za malo na zespol pokroju Szachtara.

Nie wyobrazam sobie, żeby Legia wywiozla z Doniecka punkt. Co do jakiegos huraoptymizmu w kierunku handi na Ukrainców tez jestem sceptyczny. Najbardziej odpowiada mi ML na Donieck po @1.62.

A jesli chodzi o Szachtar to moim zdaniem beda celowac oni w tym sezonie na cos wiecej niz tylko sam awans do LM. Wyjscie z grupy, jezeli nie trafia do zadnej grupy smierci jest jak najbardziej realne. W tym zespole twki potencjal i to nie tylko finansowy.

p.s
Experto Twoje rady robią wrazenie. Spisuje je sobie na karteczkę i powtarzam dziennie przed snem.
Posted by: Zabinho77

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 18:43

Szachtar DonieckVs Legia Warszawa



O zlekceważeniu rywala przez Szachtar nie ma mowy ... W zespole panuje wielka mobilizacja...Ukraińcy będą napewno przygotowani na 100% zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym... Cel jest prosty wrócić do elitarnych rozgrywek Champions Legue... W zeszłym roku nie udało się awansować... Inter Mediolan okazał się dla Szachtara zbyt trudnym przeciwnikiem (D 0 : 2) ( W 1 : 1) . Ambicje w drużynie ogromne piłkarze stawiają sobie za cel awans do rundy pucharowej Ligi Mistrzów . Jeżeli chodzi o sfere finansową to Legioniści nie mają szans na tej płaszczyżnie. Szachtar na swoją kadre wydał przeszło 100 mln dolarów. Oczywiście pieniądze nie grają....Organizacja bije na głowe całą POLSKE razem wziętą Baza treningowa Szachtara kosztowała 200 mln dolarów zajmuje 43 hektary . A tam : boiska , centrum fizykoterapii , baseny , hotel , restauracja , centrum medyczne ... Od tego ośrodka zaczęto budować potęge Donieckiej piłki . W szkółkach trenuje kilkuset młodych adeptów .Infrastrktura niesamowita tego własnie brakuje w Polskiej piłce... Opiekun Szachtara Mircea Lucescu , oglądał mecz Legii z Hafnarfjordur osobiście zjawił się na Łazienkowskiej. Wie jak ustawić swój zespół i jakie są słabe strony Warszawiaków . W swojej kadrze ma do dyspozycji 8 finalistów MŚ . Pięciu zawodników Szachtara reprezentowało ukraine :


Bramkarz Bogdan Szust, obrońca Dmytro Czychrynski, pomocnik Anatolij Tymoszczuk oraz napastnicy Andrij Worobiej i Ołeksij Bielik.

Polske reprezentował Mariusz Lewandowski.
Chorwacje Darijo Srna.
Serbie i Czrnogóre Igor Duljaj


No i co za tym idzie w parze? ? Oczywiście DOŚWIADCZENIE! Tak tego napewno nie zabraknie gospodarzom pierwszej potyczki...Jest to kolejny AS w rekawie którego legia nie posiada... W kadrze jest też sześciu Brazylijczyków, m.in. kupiony z włoskiej Brescii Matuzalem i Brandao oraz nigeryjski napastnik Julius Aghahowa....


Szachtar nie ma problemów w lidze tak jak legia Imponuje mi bilans domowych spotkań 2 mecze 2 wygrane 10 bramek strzelonych 0 straconych !! wychodzi na to że nie mają problemów ze skutecznością...
Trudno wierzyć w wygraną Legionistów w pierwszym spotkaniu rozum mówi Szachtar , a Serce i tak idzie za Legia
Mam nadzieje że uda im się strzelić bramke i zachowają szanse na Awans.

Ale w pierwszym meczu przewiduje pewną 1 1.45 bwin

HT/FT Szachtar Donieck 2.00 bwin

P.S.
Mecz się odbędzie w dniu moich urodzin i nie obraże sie jak Legia zafunduje nam niespodzianke.Cieszył by mnie taki prezent...
Posted by: skottie

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 19:18

Quote:

Quote:


Aker napisał: Skottie to według Ciebie najlepiej nic nie grac bo prawda jest taka ze w kazdym meczu nawet najwiekszego "mocarza" z najwiekszym "słabeuszem" wynik moze byc kazdy bo piłka jest jedna a bramki są dwie
Cuda zawsze sie zdarzały, zdarzają i bedą zdarzac wiec jak tak podchodzisz do typowania to daj se chłopie spokój.





Experto odpisał
nie, nie, o cos innego mu chodzilo, o oplacalnosc, zakladamy ze ktos sie zna i przy kursie 1,7 widzi ze jest szansa na zysk w dluzszym okresie przy podobnych zdarzeniach, a przy kursie 1,6 juz bedzie oscylowal kolo zera, wtedy nie warto grac

zalezy od strategii, jesli ktos liczy na zysk przy kilku zdarzeniach to pewnie bierze kazdy kurs na szachtar, jesli ktos liczy na zysk w dluzszym okresie to juz nie moze tak grac:)))

no nic, trzeba bedzie cos zagrac aby mecz sie przyjemniej ogladalo, jednak jesli gwaiazda w obronie jest lewandowski to jakos mnie smierdzi ten wielki faworyt szachtar;)




Aker,
widzę, że Eksperto (dzięki) pod moją nieobecność objaśnił ci mniej więcej esencję mojego posta.
Trzeba grać, ale grać to co ma wartość (p*k>100) to wtedy w dłuższym okresie zwiększamy swoje szanse na sukces pod warunkiem, że w miarę dobrze oceniamy prawdopodobieństwo.
Niech mi nikt nie pisze, że Szachtar po 1.45 to dobry zakład. Chętnie przyjmę duży hajs na takie rozwiązanie po tym kursie. Są jacyś chętni? Tylko się nie pchać, dla wszystkich wystarczy...
Jak mi ktoś wystawi Szachtar po 1.7 to też będę szczęśliwy i przyjmę z pocałowaniem ręki.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś mój punkt widzenia.
Pozdrawiam przyjacielu.
Posted by: VooDoo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 19:30

skottie, experto, ale po co sie trudzicie? temat pk byl juz tysiace razy walkowany, ale dla niektorych i tak nie bedzie to mialo znaczenia czy Szachtar bedzie tu po 1.8, 1.65, czy 1.15 ;/

jak to experto juz zauwazyl: "Nie ma sensu namawiac innych to jest Polska i tutaj kazdy wie jak trzepac kasiore";

powodzenia tym co graja Szachtar po 1.2
Posted by: skottie

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 19:40

VooDoo,
Ja właśnie chcę natrzepać tej kasiorki , więc oferuję Szachtara za 1.45
No chłopaki? Czym chata bogata, brać czym prędzej. Przecież wszyscy grają Szachara...
Posted by: VooDoo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 19:48

a najbardziej mnie zawsze smieszy jak ludzie trafia taki mecz po kursie 1.20 i szczytuja, jakiego to wspanialego "pewniaka" zlowili

zeby nie bylo calkiem OffTopic, to drobne info nt. srodowego meczu:

Belg Frank de Bleeckere będzie arbitrem środowego meczu III rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów Szachtar Donieck - Legia Warszawa.

Meczowa "18":

bramkarze:
Łukasz Fabiański
Jan Mucha

obrońcy:
Hugo Alcantara
Mamadou Balde
Dickson Choto
Edson da Silva
Wojciech Szala

pomocnicy:
Roger Guerreiro
Tomasz Kiełbowicz
Maciej Korzym
Sebastian Szałachowski
Łukasz Surma
Miroslaw Radović
Aleksandar Vuković

napastnicy:
Elton Brandao
Michal Gottwald
Dawid Janczyk
Piotr Włodarczyk


niestety nie ma "Burego" ;/ miejmy nadzieję, że na rewanż się wykuruje;
Posted by: polskignom

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 20:32

Panowie nie chce Wam nic mowic, stworzyly sie 2 kolka adoracji, jeden w sprawie wyzszosci Szachtara, a drugi w sprawie p*k.

Tyle wspanialych meczykow jest, trwaja ME w lekkiej, Wy sie zajmujecie jednym, dajcie na looz.

PS. Argument "to jest Polska" chyba nie jest zbyt przekonywujacy? Ew. na rowni z argumentem "roznica klas jest naprawde duza bo tak"?

Tak naprawde chyba niektorzy niepotrzebnie wyciagneli aspekt innych polskich klubow, bo tak naprawde czy zdecyduje o wyniku to czy tu gra Legia czy Lech czy Wisla?

NIE, gra Legia, kazdy normalny Polak kibicuje, ale tak naprawde nie ma (nie powinno miec) znaczenia komu sie kibicuje w polskiej lidze obstawiajac mecz polskiej druzyny w LM.

Sam sie zastanawiam czy rusze ten mecz. No moje oko jednak roznica jest spora miedzy tymi ekipami, poczynajac od mozliwosci grajkow, po umiejetnosci, forme obecna, doswiadczenie, baze, a dopiero konczac na warunkach finansowych.

Finanse zadnego meczu nie wygraja, ale pozwalaja sciagnac lepszych pilkarzy, zbudowac lepsza baze, zatrudnic lepszych specjalistow od odnowy, trenowania i 1500 innych waznych w sporcie.

Cieszymy sie, ze jest Szachtar, ale tak naprawde ten Szachtar jest zdecydowanie lepszy od Panaty z zeszlego roku, a Legia jest niestety, ale gorsza od Wisly takze z lata ubieglego roku. Piszecie, ze Elton jest doskonaly, ze Edson bardzo fajnie gra, ale czy tak naprawde oni sie wyroznili w meczu o stawke z powaznym rywalem?

NIE, mecze towarzyskie z francuskimi klubami nie moga zaciemnic sytuacji, nie mozna po nich stwierdzic, ze jestesmy gotowi na start w LM, na wyjscie z grupy itd.
Bo nawet jak te kluby mialy blisko do startu ligi, to tak naprawde nie wiemy jakie bylo ich nastawienie do sparingu? Czy zagrac, walczyc czy odbebnic? Wlasciwie to chyba juz wiemy, postawili na odbebnienie meczu. Polacy (nie tylko i wylacznie Legionisci!!) rozbudzili po tych meczach nadzieje, ale tak naprawde obecnie jedynie mecze towarzyskie naszych grajkow klubowych pozwalaja nam te nadzieje rozbudzac i cieszyc sie ze zwyciestw z niezlymi ekipami europejskimi.

Trafnie polska lige opisal JRR, przyszedl Petrescu i wszyscy kontuzje, narzekaja na ciezkie treningi itd., nasi nie sa przygotowani do zachodniego treningu, cale zycie sie z nimi kazdy bawil i dzis odstaja fizycznie od wiekszosci zespolow. Bo albo trenuje sie lekko, zeby nie bylo kontuzji i byla swiezosc, wtedy starcza sil na 60 minut, a szybkosciowo ok. Albo sie trenuje po zachodniemu i polowa skladu kontuzje a druga polowa gra caly mecz na jednym obrocie, tak samo, ale za kazdym razem sa od przeciwnika wolniejsi.

Najlepszym przykladem jest wypowiedz Burkardta, ktory stwierdzil, ze na Cooperze przebiegl 3 km, wiec nie jest zle . Jak ktos kiedys uprawial sport, to mniej wiecej sie orientuje ile to jest 3 km na Cooperze i jaka prace trzeba w to wlozyc.

Gleboko wierze, ze kazdy bedzie kibicowal Legii, bez wzgledu na to jak obstawil i komu kibicuje w polskiej lidze.

Ale tak naprawde mysle, ze u nikogo czynnikiem decydujacym o obstawieniu bylo miejsce zamieszkania. Pozdrawiam!
Posted by: _Korver_

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 07/08/2006 20:41

to ja w podstawówce biegałem 2650

a co do meczu, kursy <1.60 są wg mnie nie do grania. Legia owszem nie jest w najwyższej formie, ale wierzę, że na taki mecz się sprężą i powalczą o remis, a chociaż o gola. Mam nadzieję, że po pierwszym meczu nie będzie po sprawie bo wybieram się do Warszawy na rewanż
Posted by: Logan

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 09:23

Ja bym chcial wreszcie zobaczyc polska druzyne w LM wiec po raz 3 w zyciu bede kibicowac Legii. Obstawiac tego spotkania nie mam zamiaru, bo po primo jest duzo innych ciekawszych spotkan do typowania a po secundo naprawde nie wiem co mam o nim myslec. Moze bedzie 3:0 dla Szachtara a moze 1:1. A teksty ze kurs 1,45 to promocja to po prostu mnie rozwalaja
Posted by: maciey

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 09:48

Quote:

Ja właśnie chcę natrzepać tej kasiorki , więc oferuję Szachtara za 1.45




Można u buków w tej chwili złapać 1,6, więc Twoja oferta jest do niczego. Najwyższe do złapania były: Schachtar 1,65 i Schachtar(-1) po 2,7. Dasz więcej to ja chętnie wezmę.
Posted by: Gaske

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 09:57

Co myslicie o underze 2.5 ::: Szachtar - Legia ::: ?? Pozatym jesli ma ktos jakies informaje o kontuzjach i oslabieniach w tych druzynach to jesli moze to niech poda !!!
Posted by: Tom Krus

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 10:06

A ja sobie poczekam do jutro i zagram sobie za małą stawke wygraną Legii, liczę, że kurs będzie oscylował już ponad 8.00 jak się nasi rzucą do obstawiania, oczywiście trudno o optymizm, jak się widzało Legie w akcji, ale kto tam widział jak gra Shakhtar obecnie, niech się odezwie taki, narazie argumenty popierowe, statystyki i ile to mają kasy, ale takimi argumentami to raczej nikt się nie popisuje jak np. gra Chelsea, a przecież z nimi to powinna gromić wszystkich, szczegolnie taki sklecony na prędce zespół gwiazd MLS prowadzony przez Nowaka
Posted by: Wahi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 10:15

Heh normalnie jak cale forum cos gra to wiecie co sie dzieje

chyba po raz pierwszy zycze sobie by tak sie stalo :P
Posted by: makusik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 19:49

a ja mysle zagrac sobie handicapa 0:1 na legie, przy X zwrot stawki, wychodzi kurs 1,99 a mysle ze legia nie jest pozbawiona szans w tym meczu, w najgorszym wypadku przegra roznica jednej bramki

kurs 1,4 jest za smieszny zeby grac go, a wynik nie jest wcale taki pewny, poczekam ze stawianiem do jutra bo napewno jeszcze kurs na szachtar sie zmiejszy
Posted by: 1sylwesterklos

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 20:16

dla mnie ten mecz jest nie do grania tutaj kazdy wynik jest możliwy. dla wszystkich czarnowidzacych i skazujacych legie na wysoka porazke: zerknijcie sobie na wyniki meczów spartaka moskwa z szerifem tiraspol i sprawdzcie z kim odpadało dynamo kijów w zeszłym roku i to nie w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej tylko w drugiej.

PS: w naprawde silnej druzynie nie grałby mariusz lewandowski. do boju LEGIO!!!
Posted by: polskignom

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 20:23

Co sie tak czepiliscie Mariusza Lewandowskiego? Jest jaki jest, ale wrocilby do polskiej lii i bylby gwiazda. Przyklad Tomka Hajty to najdobitniej pokazuje. Tak dla przypomnienia Legia reprezentuje polska lige.
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 20:50

Quote:

Quote:






Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

!




Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE?

Polske reprezentuje reprezentacja....

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy.
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....
Posted by: skottie

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 21:01

Quote:

Quote:

Ja właśnie chcę natrzepać tej kasiorki , więc oferuję Szachtara za 1.45




Można u buków w tej chwili złapać 1,6, więc Twoja oferta jest do niczego. Najwyższe do złapania były: Schachtar 1,65 i Schachtar(-1) po 2,7. Dasz więcej to ja chętnie wezmę.




Maciey,

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Moja oferta była skierowana do osób, które uważają Szachtara za pewniaka i grają po każdej cenie. Wiem, że w sieci jest drożej, ale skoro inni grają niżej to może i ja zarobię przy okazji . Wcale nie wierzę ślepo w Legię. Capito?

Poza tym nie wiem gdzie ty obecnie widzisz 1.6 za Szachtara. Wymień mi normalnego buka w sieci, który trzyma taki kurs obecnie. Tylko proszę bez wynalazków i nienormlanych buków
Posted by: bolo_lacznik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 21:07

Quote:

Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....


A jakby kiedyś się spotkała z River Plate w Toyota Cup to przemógłbyś się ?
ps 1). masz chyba zapchaną skrzynkę )
ps 2) sorki za smiecia
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 21:14

Quote:

Quote:

Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....


A jakby kiedyś się spotkała z River Plate w Toyota Cup to przemógłbyś się ?
ps 1). masz chyba zapchaną skrzynkę )
ps 2) sorki za smiecia




dałbym na remisa
Posted by: aker

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 21:20


Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE?

Polske reprezentuje reprezentacja....

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy.
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....





Riquelme piszesz niedorzecznosci.
Legia jest klubem polskim (chyba ze Wawa sie oderwala od Polski co by mnie bardzo cieszyło ) i reprezentuje Polske.
Za granica nikogo nie obchodzi kto za Legia kibicuje a kto nie, liczy sie fakt ze jest klubem polskim i jej gra pokazuje oblicze polskiego futbolu.
Ja tez nie jestem kibicem Legii ani Widzewa (choc mi do niego z wiadomych przyczyn blizej ) ale jak grali w LM to im kibicowałem bo reprezentuja nasz kraj.
Idąc Twoim tokiem myslenia to Małysz reprezentuje spoleczność z Wisły a Kubica Krakusów
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 21:47

aker to jest piłka klubowa a nie reprezentacyjna,nie wiem gdzie tu widzisz niedozreczności??
Większosć silnych klubów opiera się na obcokrajowcach,to jest chyba najlepszy wyznacznik ich narodowości...


1.Adam Małysz jest reprezentantem Polski
2.Kubica reprezentuje team BMW,ale można mu kibicowac jao Polakowi,chyba,że ktoś nie lubi jeździć bejcą


Proponuje zapoznać sie z pojęciami naród,państwo,miasto,klub sportowy
Posted by: buster

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 21:50

Quote:



PS: w naprawde silnej druzynie nie grałby mariusz lewandowski.





pewnie, że nie - w dobrej drużynie to gra Piotr Nędza Włodarczyk
Posted by: kfjatek

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 21:59

Quote:

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!




Ale pieprzysz głupoty. Koleś napisał że jego zdaniem "różnica klas jest napradę duża. Legia nie ma najmnijeszych szans" i ma do tego prawo.

Ja Legii też nigdy nie będe kibicować. I co, nie mogę? Jestem "zakompleksionym poznaniakiem"? Przypominam Tobie że to jest forum bukmacherskie..

A co do samego meczu, im bliżej tym bardziej się boję że padnie remisik i większość forumowiczów umoczy.
Posted by: aker

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 22:02

Riquelme ja nie pisze o piłce reprezentacyjnej tylko o reprezentowaniu danego kraju.
To Ty mylisz pojecia.
Co z tego ze np. w takiej Chelsea prawdziwych Anglikow jest niewielu, ale jak zdobedą LM nie bedzie sie mówiło ze zdobyli ją obcokrajowcy tylko ze zdobył to zespól angielski.
O to samo mi chodzi z Legia.
Niewaznie kto w niej gra i kto za nia kibicuje bo na arenie miedzynarodowej reprezentuje (nie mylic z reprezentacją ) nasz kraj.
Pozdr
Posted by: adasko

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 22:07

Quote:



A co do samego meczu, im bliżej tym bardziej się boję że padnie remisik i większość forumowiczów umoczy.




też mam takie dziwne przeczucie, ale trzeba wziąść pod uwage mecz rewanżowy i to że Szachtar bedzie chciał uzyskać kożystny wynik, a Legie powinno zadowalać strzelenie jednego gola.

Także typuje 3-1, 2-1 dla Ukraińskiego teamu
Posted by: dardaw

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 22:10

Quote:

Quote:

Quote:






Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

!




Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE?

Polske reprezentuje reprezentacja....

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy.
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....




Mozna Legię lubiec lub nie ale :
Legia zdobyła mistrzostwo POLSKI a nie np Bundesligi więc naturalną rzeczą jest że reprezentuje Polskę klubową oraz jest reprezentantem i przedstawicielem Polski na arenie międzynarodowej .
Posted by: Stoin

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 22:13

Z całym szacunkiem dla Was Panowie ale zacznijcie pisać na temat bo już druga strona leci a argumentów za graniem na Szachtara bądz Legie "jak kot napłakał"
Ja niestety nie mam możliwości oglądania Orange Ekstraklasy ( o magazynie na Tvn nie mówie bo to za mało by ocenić nasze "exportowe team'y." ) a z chęcia sam bym coś napisał.
Zacznijcie więc rzeczową polemikę bo ta droga prowadzi do nikąd...

Posted by: Kaktus_lbn

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 08/08/2006 22:42

Quote:



Poza tym nie wiem gdzie ty obecnie widzisz 1.6 za Szachtara. Wymień mi normalnego buka w sieci, który trzyma taki kurs obecnie. Tylko proszę bez wynalazków i nienormlanych buków




www.betfair.com Legia za 1.52 w danym chwili wczesniej moznaby to zlapac wyzej.

Pzdr.
Posted by: rodrigo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 06:41

..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .

Dlatego zagram sobie za pare stówek na Legie X2

myslę,że do przerwy będzie remis 0-0, Szachtar będzie coraz bardziej niecierpliwy, będzie atakował większą ilością zawodników i to się na nich zemści - Goooool Włodarczyka (przełamię się wreszcie). A co dalej?? Murowanie bramki i co najwyżej w ostatnich minutach meczu gol dla Szachtara - po stałym fragmencie gray strzeli nie kto inny jak Lewandowski.

1-1 takim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz !!!

Szachtar - Legia (podwójna szansa) X2
Szachtar - Legia (dokładny wynik) 1-1
Szachtar - Legia (wynik do połowy) X

Pozdrawiam i życzę udanych typów (no może poza tym meczem)
Posted by: Unibet

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 07:08

Panowie a ja wam powiem z inenj bajki troche na temat tego meczu. Mianowicie nie wiem jak wy ale ja bardziej czulem nacisk presje polakow nawet tych nie zajmujacych sie na codzien futbolem rok temu,dwa late temu,trzy lata temu gdy Wisla walczyla czy to o CL czy o Puchar Uefa. LEgia jakos mniejsze wzbudza zainteresowanie.I ten fakt tez przemawia za Legia,Polacy maja juz dosc ciaglej walki o CL i juz im to mowiac brzydko zwisa. Tym lepiej bo Legia moim skromnym zdaniem pokona w dwumeczu Szachtar i awansuje do CL. Mysle ze na remis Legie stac, przy odrobinie szczescia moze nawet o jakąs brameczke Legionisci sie pokusza np ze stalego fragmentu gry.:). Uwazma ze x2 na Legie to dobry typ. Zauwazcie ze bukmacherzy ktorzy nie maja polskiego supportu daja kurs na zwyciestwo Legii 5.00 a juz nasze nazwijmy " krajowe buki" 6-7.50. Amen LEgia x2
Posted by: Tom Krus

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 08:07

x2 jest nie opłacalne, jeżeli już coś może wejść niż wygrana Ukraińców to remis, wygrana Legii to byłaby niezła niespodzianka po tej grze jaką ostatnio prezentują i chyba nawet oni sami w to nie wierzą.
Posted by: _Way_

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 09:13

Ja kibicuję wszystkim polskim drużynom w pucharach, ale obecna gra Legii nie napawa optymizmem, natomiast Szachtar jeszcze nie stracił punktów w lidze. Jedyna szansa na zdobycie bramki dla Legii to stały fragment gry wykonywany przez Edsona. Moim zdaniem Legia nie zdoła nawet strzelić bramki Szachtarowi (spodiewam się dobrego występu Lewandowskiego). Jestem całym sercem za Legią (chociaż jej nie kibicuję) i chciałbym żeby wreszcie jakaś polska drużyna awansowała do Ligi Mistrzów.
Posted by: pixies

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 09:25

A czy Legia jest przygotowana do gry w LM ?

W momencie kiedy pojawiły sie pierwsze plotki o tworzeniu przez ITI kanału sportowego, ukazał sie wywiad z kimś z zarządu spółki. Padło wtedy pytanie o ewentualny udział Legii w LM i tworzenie tego kanału m.in. pod to wydarzenie. Odpowiedź była w stylu, "że liczymy na LM za dwa, może trzy lata, do tej pory będzie trwała budowa drużyny".
Uważam, że Legia nie jest w tej chwili przygotowana do takiego wyzwania ani organizacyjnie ani mentalnie ani osobowo. Gra w LM oznacza w praktyce rezygnację z walki o MP. Grając w LM trzeba mieć niemal dwa równe składy, a póki co ten pierwszy nie za bardzo radzi sobie w lidze. Wyobrażam sobie takiego Burghardta walczącego przeciwko Anglikom lub Włochom. On ledwo dycha po 30 minutach gry w naszej człapającej lidze. Albo Włodarczyk - chyba on sam dobrze rozumie, że lepiej się nie ośmieszać w Europie.
Każdy pamieta jak grała w lidze Wisła, kiedy nieskutecznie walczyła o LM. Legia nie gra teraz nawet 70% tego co wówczas Wisła.
Cudu nie będzie, bo być nie może.

pozd
Posted by: crazyceg1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 09:26

idac tokiem rozumowania niektorych obstawiaczy jak legia by grala z milanem to na milan nie mozna stawiac bo:pieniadze nie graja,caly swiat gra na milan to bedzie wtopa itp panowie czas sie przebudzic ukrainska pilka to nie nasze podworkowe kopacze postawilem na ukraincow kase ale kibicowac bede legii jak wygra czy bedzie remis bedzie mnie to bardziej cieszylo niz wygranie kasy,wiadomo sercem sie jest za POLSKA druzyna a rozum podpowiada aby kase zarobic,a tym co pisza ze nie kibicuja legii bo ona jest z warszawy no coz tylko wspolczucie zostaje,kolego rodrigo wklejcie kupon ile to 100 postawiles na x2
Posted by: rudyfcb

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 09:37

co myślicie o overze w ttym meczu?
Obrona Legii ostatnio nie gra najlepiej(bramka z Groclinem tego przykładem),a z drugiej strony potrafią strzelić brmkę jak nie z gry to ze stałego fragmentu gry.Brmka strzelona przez Legie na wyjezdzie może miec bardzo duże znaczenie w wumeczu,a kurs na over 1,9 bardzo kuszący
Posted by: DJ SOSNA

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 09:43

Jestem zaskoczony że tak wiele osób skusiło się na tak beznadziejny kurs 1.45 na Szachtar. Okej, może i ukraińcy są lepiej zorganizowani i mając większy budzet ale na pewno nie ma aż takiej różnicy w klasie obu tych zespołów aby dawa gospodarzom aż 64% szans

Dzisiaj od godziny 18:25 osobiście ->

Posted by: Bzyku

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 09:47

po prostu nie widać przeciwskazań, żeby Legioniści mieli złamać zasadę "ma być jak nigdy, wyjdzie jak zawsze"

Taka już nasza mentalność - polskie drużyny z reguły nie potrafią wznieść się na wyżyny możliwości by powalczyć z silniejszym rywalem. Więc nie ma się co dziwić, że tak wielu ludzi gra przeciw Legii.
Posted by: cyrkluS

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 09:58

Quote:

Quote:

Quote:






Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

!




Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE?

Polske reprezentuje reprezentacja....

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy.
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....




No comment

Dla co bardziej kumatej części forum - typowy przykład tego, o czym mówiłem.
Posted by: Ignorator

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 09:59

Okej słuchajcie ja rozumiem, że Legia ma mniejsze szanse, ale jest jedna rzecz jakiej nie miała Wisła Kraków w ostatnich sezonach. O sile Legii stanowią zawodnicy z zagranicy. Zwałszcza Brazylijczycy, dla których udział w tych elitarnych rozgrywkach jest najlepszą promocją na rynku europejskim. Myślę, że zawodnicy z zagranicy wszystko dzisiaj zrobią aby Legia wyjechała z korzystnym rezultatem. Dlatego zamiast grać czystej 1. Spróbujcie zagrać handicapa na Legie.

Pozdrawiam
Posted by: Stoin

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:06

Ciekawą kwestie poruszył pixies

Czy Legia jest przygotowana do gry w Lidze Mistrzów ?

Organizacyjnie być może, mentalnie mniej natomiast osobowo w/g mnie zupełnie nie jest.Tak jak napisał pixies - żeby toczyć bitwe na własnym podwórku ( liga ) oraz na arenie europejskiej trzeba mieć conajmniej dwie równorzędne "11" Legia w moim mniemaniu tego nie ma.Wiecie co się dzieje w drużynach które grają w LM i jednocześnie marzą o mistrzostwie swojego kraju - mnóstwo kontuzji , trenerzy mając do dyspozycji więcj graczy niż ma na tą chwilę Wdowczyk, sięgali po głębokie rezerwy co oczywiście odbijało się na pozycji w ligowej tabeli.Owszem awans do LM polskiej drużyny byłby czymś wielkim ale trzeba sobie powiedzieć jasno że Legia będzie miała ogromne problemy w Lidze.Ktoś wczesniej pisał że nasi zawodnicy nie wytrzymują pracy jaką musza wykonać na obozach przygotowawczych więc jak tu myśleć pozytywnie o sezonie gdzie będzie trzeba grać mecz co 3 dni na najwyższym poziomie.W LM żeby się nie skompromitować ( Jeśli taki Burkhardt twierdzi że na Cooperze przebiegł 3000 m i w/g niego nie jest zle i to jest zawodnika środka pola gdzie trzeba tyrać jak wół to już widze jak ta LM bedzie wyglądała )
oraz w Orange Extraklasie żeby utrzymać pozycje lidera.

Według mnie Legia pojechała na Ukrainę po najmniejszy wymiar kary.Oczywiście to tylko sport i wszystko może się zdarzyć ale losy awansu do LM dziś zostaną przesądzone...
Posted by: nOcnY

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:08

a z drugiej strony, brazyliczycy, ktorzy w duzej mierze stanowia sile ukraincow moga poprostu zlecewacyz legie... wczoraj w dziennieku czytalem artykul na temat tego spotkania, w ktorym byla poruszona chec do gry Matuzalem'a... kiedy mu sie chce grac gra jak z nut i decyduje o wyniku... lecz wiadomo rowiez, ze jest to czlowiek, ktory lubi "Szybkie zycie" wiec wydaje mi sie, ze na mecz z legia nie bedzie jakosc szczegolnie zmotywowany...
Posted by: Stoin

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:15

Quote:

a z drugiej strony, brazyliczycy, ktorzy w duzej mierze stanowia sile ukraincow moga poprostu zlecewacyz legie... wczoraj w dziennieku czytalem artykul na temat tego spotkania, w ktorym byla poruszona chec do gry Matuzalem'a... kiedy mu sie chce grac gra jak z nut i decyduje o wyniku... lecz wiadomo rowiez, ze jest to czlowiek, ktory lubi "Szybkie zycie" wiec wydaje mi sie, ze na mecz z legia nie bedzie jakosc szczegolnie zmotywowany...




Według mnie nie może być mowy o takim podejściu Matuzalema do meczu.To nie będzie mecz przeciwko Legii a mecz o awans do Ligi Mistrzów więc motywacja troszke inna niż zazwyczaj w lidze kiedy na przeciwko Szachatara stają ekipy typu Kryvbas Metalist itp
Posted by: Tom Krus

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:16

Ach ci biedni Polacy... a może powoli coś się zmienia i wychodzi nad tą biedną ziemią słońce, patrząc na nasze zaplecze, to pływacy powinni kończyć udział na kwalach, a jakby jeszcze rok temu ktoś powiedział, że Kubica w tym roku będzie się ścigał w F1, to by od niejednego usłyszał, a kto to w ogóle jest? Ja tam wolę grać za małą stawkę Polaków i im kibicować, bo za grubszy szmelc i tak są lepsze spotkania, które przede wszystkim można analizować bez emocji, dla tego dzisiaj gogo Radwańska za >5.00 i remis Legia za >3.70
Posted by: Kreczmer

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:31

Quote:

Quote:

Kibicowanie kibicowaniem ale handi na Szachtara z kursami powyżej 2.0 to po prostu promocja

bet24 1 (-1) 2.35




Ech dam wam kolejny aspekt przeciw. Rok temu PAOK Saloniki grał z Szachtarem i wtedy pół świato grało Szachtar w handi. Wynik końcowy? 1-0 po bardzo słabej grze Szachtara... Ale to nic. Pewnie zaraz obrócicie to w argument "za" i stwierdzicie, że nie popełnią drugi raz tego samego błędu... Oni Legię lekceważą, czego dowodem są wysłannicy Szachtara. Pan Lucescu oglądał mecz Legii z FH a po meczu stwierdził, że nic praktycznie nie zanotował, bo oglądał sobie ładne dziewczyny na stadionie i podziwiał doping kibiców.

Ja czekam na mecz. Piwko w dłoń i niech się dzieje, co ma się dziać. Czekam na cud!




Jak bys jeszcze dodal ze Szachtar przed meczem z PAOK mial po dwoch kolejkach 6 pkt. i pewny awans do dalszej fazy pucharu Myszki Miki to by bylo OK. Wszystkich zwolennikow Legii prosze o zejscie na ziemie i porownanie sukcesow/doswiadczenia Lucescu vs Wdowczyk i sprawdzenie kto to jest ten Matuzalem albo Elano. O innych zawodnikach pisal nie bede bo i tak do Was nic nie dociera. Ile lat Achmetov buduje swoja druzyne, od kiedy Ci zawodnicy graja ze soba? Jakie doswiadczenie maja na miedzynarodowej arenie? Ja tutaj nie widze zadnego przypadku w kursie 1.5-1.6
Posted by: nOcnY

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:35

Quote:

Quote:

a z drugiej strony, brazyliczycy, ktorzy w duzej mierze stanowia sile ukraincow moga poprostu zlecewacyz legie... wczoraj w dziennieku czytalem artykul na temat tego spotkania, w ktorym byla poruszona chec do gry Matuzalem'a... kiedy mu sie chce grac gra jak z nut i decyduje o wyniku... lecz wiadomo rowiez, ze jest to czlowiek, ktory lubi "Szybkie zycie" wiec wydaje mi sie, ze na mecz z legia nie bedzie jakosc szczegolnie zmotywowany...




Według mnie nie może być mowy o takim podejściu Matuzalema do meczu.To nie będzie mecz przeciwko Legii a mecz o awans do Ligi Mistrzów więc motywacja troszke inna niż zazwyczaj w lidze kiedy na przeciwko Szachatara stają ekipy typu Kryvbas Metalist itp



wydaje mi sie, ze moga miec trudnosci z motywacja... graja u sobie, zakladaja, ze sa lepsi... wiec co... wystarczy wyjsc i strzelic... nic trudnego, oby legia przeciwstawila sie...
Posted by: DJ SACHI

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:36

wybacz, ale co takiego wnosi do dyskusji ten post?
Posted by: bolo_lacznik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:37

Quote:

Ciekawą kwestie poruszył pixies

Czy Legia jest przygotowana do gry w Lidze Mistrzów ?

Organizacyjnie być może, mentalnie mniej natomiast osobowo w/g mnie zupełnie nie jest.Tak jak napisał pixies - żeby toczyć bitwe na własnym podwórku ( liga ) oraz na arenie europejskiej trzeba mieć conajmniej dwie równorzędne "11" Legia w moim mniemaniu tego nie ma.


Proste ze nie ma .
Ja tylko przypomnę ze jak ITI przejelo Legię to zdaje się ew. wystepy w LM byly "zaplanowane" na sezon 2007/08 lub rok pozniej .
Nie sadzę wiec zeby dla ITI bylo to jakies rozczarowanie gdyby nas Szachtar wyeliminowal .
ot taki nic nie wnoszacy post do tematu , bardziej jako przypomnienie ze Legia się caly czas buduje
aczkolwiek milo by było znowu uslyszeć hymn LM na Łazienkowskiej
Posted by: czubek

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:38

i z mojej strony jakas nanaliza...
ale qrwo..lem na meczu z islandczykami. i ja sie skusilem zagrac handi na legie po ladnym kursie. mozna powiedziec (z perspektywy czasu) ze legia grala jak wytrawna druzyna. no bo po co sie meczyc jak awans w kieszeni, sytuacje byly ale brakowalo umiejetnosci (?). w pewnym momencie myslalem ze czesc legionistow dostala kase od bukow by nie zrobili tego handi. bo jak 'nedza' strzelal glowa gdy pilka byla na wysokosci kolana to 'rozne mysli 'mi do glowy przychodzily. a do tego jeszcze ten karny. jakiez bylo moje zdziwienie ze paru graczy wyrywalo sie do strzelania tego karnego.to nikt nie byl wyznaczony??!! wtedy bylem chetny 'kontrowac' u wszystkich bukow ze nie bedzie bramki. no i masz... wspaniale sie zlozys brazyleiro do tego strzalu. nie wiem w koncu jak to sie stalo ze weszlo. moze edson nie byl wtajemniczony??:)
w sumie to sa dygresje co do gry legii. NIE ZACHWYCA!! a nawet gra bardzo slabo. cienki dwumecz z hafna. taki se poczatek z kraksa, i mizeria z groclinem.
nie wiem jak dj sosna mozesz sadzisz ze kurs 1.45 jest za niski by to grac!! mozna sie by klocic jesli by wynosil 1.15 albo 1.2:)
legia: pozal sie boze na ich obrone. wojcius szala to po prostu dla mnie 3 liga. a 2 stranieri w srodku dosyc czesto popelniaja bardzo proste bledy! moze i w lp napastnicy sie ich boja ale szahtar sie nie przestraszy. i konczac na lewej kielbowiczem ktory bardziej chyba jest pomocnikiem, a w l. jest juz od paru lat i troche 'wrosl' w ta lewa flanke cwksu. srodek pomocy w osobie surmy i vuko to takie same przypadki ja kielbowicz. gracze raczej nie do 'ruszenia' bo legionisci pelna geba ale ich umiejetnosci nie sa dostrzegane przez selekcjonera- surma (no i dobrze) czy przez zagraniczne kluby - vuko (bo i po co im taki gracz). a jesli codzi o 'rodzera' to nie lubie takich graczy. niby rozgrywajacy (z hafna) ale chyba 'rozgrywal' tylko dla siebie... atak: bida z nedza, piotrus i 'janczak' (oslawionye nazwisko przez komentatora 1 meczu z hafna:))
pozytywy:
prawa strona-szalachowski- przebojowy, potrafiacy dryblowac (czasami zamota sie o swoje nogi), szybki i czesto decydujacy sie na strzaly (majac takich partnerow w ataku tez nie marnowalbym podan do nich), bardzo dobry prawy pomocnik!!
elton-jesli on nie strzli bramki z ukraincami to kto??...
moze edson!
a takze osoba trenera Wdowczyka. naprawde trener z charyzma i byc moze dotrze jakos do zawodnikow by wykrzesali z siebie granice mozliwosci...
tak, granice mozliwosci bo tylko wtedy legia ma jakas szanse, bo jak bede tak grac jak graja dotychczas to nawet kurs 1.45 jest za wysoki
ja przewiduje porazke legii w doniecku, ale mysle ze legia cos ustrzeli. jakies dziwne mam przeczucie ze jednak szahtar bedzie mial ciezka przprawe ale w warszawie. wszystko raczej wskazuje ze kolejny raz cl nie dla polskich klubow i pewnie wszyscy stawiaja na awans ukraincow (tylko wieksza czesc wawy, szczecin i sosnowiec tzryma kciuki), ale moga sie srogo przejechac. moze sie legi przyfarcic bo na dobra gre nie licze.
ja osobiscie lekka reka stawiam przeciw legii (mieszane uczucia towarzyszyly jak gralem na nich) a takze mysle o overze
dorzucam do tego mattersburg przciwko kolonii cyganow w krakowie. tutaj takze lekka reka chociaz w czasie studiow troche wislakow sie poznalo...
Posted by: Zabinho77

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 10:43

W zespole Szachtara nie bedzie tylko Bogdana Szusta i Dmitrija Czigrinskiego temperatura podczas meczu bedzie wynosila ok 30 C , napewno wpłynie to na tempo spotkania.
O zlekceważeniu przeciwnika nie może być mowy... Zbyt wysoka stawka !!

"Legia to silny klub, który tak jak my chce awansować do fazy grupowej. Będzie robić wszystko co możliwe by wywalczyć korzystny rezultat w Doniecku. Musimy zagrać z uwagą i pełną koncentracją. Nie możemy popełnić prostych błędów, co zdarzało nam się w poprzednich latach" - dodał trener Szachtara.

Jakie Echo o mecz (1.45)
Posted by: GregVeB

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 11:04

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.
Posted by: arvid

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 11:09

Co do Coopera Burkhardta to ok 2-3 tyg temu byla informacja w PS o ropoczęciu treningu przez Real Madryt. Na powitanie Capello zafundowal im podobny test: 3000 m i aby zaliczyć trzeba bylo zejść poniżej 12 min. Zaliczylo go 4!!!! zawodników. Wszystkich nazwisk nie pamiętam , ale w tej 4 byli na pewno Ramos i Bravo.
Żeby nie bylo nie na temat lówko o meczu. Typować go nie będę choć sklanialbym się raczej ku Ukraińcom. Legia ma strasznie slabą obronę. Stoperzy się nie rozumieją , są malo zwrotni. Choto gra max 70% tego co w końcówce zeszlego sezonu a Hugo to tak pól Quattary.Dlatego nawet jak Szachtar podejdzie na luzie to w końcu któryś z napadziorów objedzie, któregoś z naszych wieżowców. Dla Legii jedyną szansą na bramkę są wolne Edsona. Z akcji jakoś ich nie widzę... no może Szalachowski pójdzie na przebój i będzie mial trochę szczęścia. Ale suma sumarum typować nie będę tylko obejrzę przy jakiejś kawce ( wieczorem jadę samochodem więc piwko odpada )

Pozdrawiam
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 11:17

GORACE INFO PROSTO Z WARSZAWY -> http://legialive.pl/news.php?NewsID=19097


Dzis wszyscy fani kopanej w Polsce kibicuja Piotrkowi, zeby ni e doszedl do zadnej sytuacji strzeleckiej !
Posted by: nOcnY

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 11:20

ja zagralem dokladny wynik 1-0 w GB @7.5
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 11:24

Czubek a co Ty piszesz o meczu z Islandczykami , ze sie meczyli itp itd ? Nie rozumiesz ze ta druzyna liczac lige , puchar polski , europejskie puchary musi rozegrac ponad 50 meczykow ?

To nie jest jeden mecz gdzie sie gra na maksa , gdzie trzeba zniszczyc , rozgromic druzyne to jest 1/50 czesc sezonu 2006/2007, powtarzam 1z50.

Ciekawe co mieli grac wiedzac ze wygrali 1-0 na wyjezdzie a przed nimi liga i mecze 3 rundy. Mieli zapieprzac jak konie tylko po to bo jakis czubek sobie handi postawil i przeklina przed telewizorem ?
Posted by: nOcnY

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 11:28

Quote:

Mieli zapieprzac jak konie tylko po to bo jakis czubek sobie handi postawil i przeklina przed telewizorem ?




Posted by: crazyceg1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 11:31

noo tak tylko legionisci sie mobilizuja na mecz o awans do LM KASA PROMOCJA!a niby ukraincy odpuszczaja bo wola sobie kopac tylko u siebie? PANOWIE TO LM nie ma miesjca na kalkulacje czy odpuszczanie skoro wypromowac sie maja gwiazdy z lazienkowskiej jak Hugo to ukrainscy brazylijczycy chca juz do emerytury na ukrainie grac?zjedzmy na ziemie legia polegnie niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazuja vide mecz z groclinem
Posted by: czubek

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 11:42

"mozna powiedziec (z perspektywy czasu) ze legia grala jak wytrawna druzyna. no bo po co sie meczyc jak awans w kieszeni, sytuacje byly ale brakowalo umiejetnosci (?). "

tak wlasnie napisalem, o to co ty masz pretensje..
Posted by: Wahi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 12:01

Najbardziej mnie ciekawi, ze dzis kupa Polakow gra na Szachtar i przeciwko Chievo. Ciekawe co by bylo gdyby Legia grala z Chievo. Nie obnizajmy swiadomie poziomu polskiej pilki.
Posted by: crazyceg1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 12:51

kupa Polakow gra na Szchtar bo wiedza jaka jest sila Legii ot co,jesli Legia by grala z Chievo na wyjezdzie rowniez byl gral przeciwko Legii,zreszta nie widze zadnych przeciwskazan aby nie grac na krezusow z Doniecka,mysle ze obok CSKA to jeda z najpewniejszych dzis par na zarobek,ale powtarzam mimo to trzymam kciuki za Legie w koncu kasa to nie wszystko jest jeszcze piwsko jak mawiali starozytni Czechoslowacy
Posted by: Poetik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 12:54

co do tego cska bym się kłócił, nie może mnie nic przekonać do tego meczu, mysle ze beda sie meczyc dzisiaj:)
Posted by: crazyceg1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 12:57

gdyby to byl mecz ligowy to tez bym mial obiekcje czy grac CSKA taki jakis dziwny klimat tam panuje ze luba niespodzianki ale dzis LM wiec jestem spokojny
Posted by: Poetik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 12:59

moim zdaniem nie, drużyna jest bez formy, Jo, Love i reszta. moim zdaniem jesli wygraja to 1:0, 2:1, a w domu ruzomberok ich powiezie:)

zeby nie bylo offtopa dwa razyu pod rzad to moim zdaniem legia tego nie wygra, przeceniacie legie
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 13:06

Quote:

moim zdaniem nie, drużyna jest bez formy, Jo, Love i reszta. moim zdaniem jesli wygraja to 1:0, 2:1, a w domu ruzomberok ich powiezie:)

zeby nie bylo offtopa dwa razyu pod rzad to moim zdaniem legia tego nie wygra, przeceniacie legie


Coz za analiza brawo


OT nazwiska potrafisz napisac uzywajac SHift to dlaczego nazw druzyn tak nie piszesz ?

Chcialbym zobaczyc za ile gracie ten Szachtar dzisiaj ... kazdy taki pewny a ciekawe jaka stawka rzuci ...
Posted by: crazyceg1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 13:07

ja gram za 40e zadna suma oszalamiajaca a teraz cos o Legii:
Zamknięty ostatni trening piłkarzy w Warszawie, wyłączone telefony zawodników - te wszystkie zabiegi miały służyć maksymalnej koncentracji mistrzów Polski przed meczem w Doniecku. Ale czy tylko temu? &#8211; czytamy w &#8222;SuperExpressie&#8221;.
Coraz więcej wskazuje na to, że trener Dariusz Wdowczyk przyszykował na spotkanie z Szachtarem taktyczną niespodziankę.

- Analizowaliśmy nie tylko ten mecz, także kilka innych, w tym przegrany przez Szachtara 0:2 z Dynamem Kijów w Superpucharze Ukrainy - uspokaja Wdowczyk, który przekonuje, że rywal Legii na drodze do Ligi Mistrzów nie jest zespołem doskonałym.
Czytaj dalej
REKLAMA
Wydaje się jednak, że legioniści będą postępować na wschodzie Ukrainy w myśl zasady: ostrożności nigdy za wiele. Tym bardziej że w ekipie Szachtara jest się kogo obawiać. Matuzalem ma za sobą występy we włoskiej Serie A, jego rodak Elano właśnie po raz trzeci został powołany do reprezentacji Brazylii, Anatolij Timoszczuk i Darjo Srna błyszczeli na mistrzostwach świata.

- Nie jedziemy do Doniecka tylko się bronić - zastrzega jednak Wdowczyk, ale pytany o ewentualne zmiany w ustawieniu, nabiera wody w usta.

Podobnie zachowywał się przed najtrudniejszymi spotkaniami w ubiegłym sezonie. A potem na murawę stadionów krakowskiej Wisły i kieleckiej Korony legioniści wybiegali tylko z jednym napastnikiem. Czy taki jest pomysł Wdowczyka na pokonanie mistrzów Ukrainy?

- No comments - ucina szkoleniowiec Legii. - Zobaczycie przed meczem.

Sami piłkarze również nie chcą spekulować na temat wyjściowego składu. Chętniej mówią o rywalach.
Posted by: Poetik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 13:10

Quote:

Quote:

moim zdaniem nie, drużyna jest bez formy, Jo, Love i reszta. moim zdaniem jesli wygraja to 1:0, 2:1, a w domu ruzomberok ich powiezie:)

zeby nie bylo offtopa dwa razyu pod rzad to moim zdaniem legia tego nie wygra, przeceniacie legie


Coz za analiza brawo


OT nazwiska potrafisz napisac uzywajac SHift to dlaczego nazw druzyn tak nie piszesz ?

Chcialbym zobaczyc za ile gracie ten Szachtar dzisiaj ... kazdy taki pewny a ciekawe jaka stawka rzuci ...




nie chciałem powtarzać po kims tego samego, co do tych stawek, to nie wazne kto za ile gra, wazne kto jest na plusie miesiecznie, wiec moze wypowiedz sie na ten temat, a potem strugaj gwiazde;)

noł ofens:)
Posted by: crazyceg1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 13:15

moze niech typerzy ktorzy graja na Legie za kilka 100 dla rozwiania watpliwosci tez wrzuca swoje kupony lub stawiki abysmy wiedzili jaki blad zrobilismy grajac na cieniasow z Doniecka
Posted by: bazyl

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 13:16

Quote:

Quote:

moim zdaniem nie, drużyna jest bez formy, Jo, Love i reszta. moim zdaniem jesli wygraja to 1:0, 2:1, a w domu ruzomberok ich powiezie:)

zeby nie bylo offtopa dwa razyu pod rzad to moim zdaniem legia tego nie wygra, przeceniacie legie


Coz za analiza brawo


OT nazwiska potrafisz napisac uzywajac SHift to dlaczego nazw druzyn tak nie piszesz ?

Chcialbym zobaczyc za ile gracie ten Szachtar dzisiaj ... kazdy taki pewny a ciekawe jaka stawka rzuci ...



ja zagralem Szachtar -1.5 po kursie 2.3 za 1.200 zl. happy?
Posted by: Poetik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 13:18

bazyl - nie wpisuj takich rzeczy, bo zaraz beda krzyki, ze klamiesz, bo niektorzy najwyzsza stawke widzieli 50zl, a singlli nigdy nie grali;)

noł ofens,

ja dzisiaj wolę szachtar na dublu
Posted by: bazyl

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 13:20

niech se krzycza. nie jestem czlowiekiem ktory klamie, nie robie sobie z geby cholewy. spytal to mu powiedzialem.
Posted by: Poetik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 13:22

Quote:

niech se krzycza. nie jestem czlowiekiem ktory klamie, nie robie sobie z geby cholewy. spytal to mu powiedzialem.




ja ci wierzę, bo takie stawki na singlach nie sa kosmiczne;)
Posted by: paczanga

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 14:47

witam

No ja próbowałem znależć jakieś kwestie przemawiające za dobrym rezultatem dla Legionistów,no i niestety nic konstruktywnego nie znalazłem,wiadomo motywacja,promocja,kasa...Jeśli chodzi o atuty piłkarskie to raczej nic ciekawego, Szachtar bogaty klub,niezły trener,niezły skład...nic nowego nie powiem jeśli oświadcze,że moim zdaniem na Legie to powinno wystarczyć.Ukraińcy to nie jakiś super potentat europejskiej piłki,ale dość solidna drużyna grająca naprawdę nieźle u siebie.Więcej rozpisywać się nie ma co,wszystko już zostało powiedziane wcześniej,zatem reasumując moim zdaniem Szachtar można dziś śmiało grać
choć oczywiście Legii życzę jak najlepiej.

pozdrawiam
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 14:57

bazyl /b] looz , powodzenia zycze
Sorki za smietnik ale widze 6 podstron do temtu i co drugi post "
Legia nie ma szans" "Szachtar to promocja , gram ich grubo" i inne pierdoly to sie tylko spytalem ...


bazyl trzeba bylo lepiej kase ojcowi dyrektorowi wyslac
Posted by: connor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 15:10

Rozumiem Wasze podejscie, patrzycie jakas Legia z Polski, a przeciez polacy to jedni z najwiekszych niedacznikow na swiecie, ale ich warto grac przeciw gdy sa faworytami, w tym meczu nie sa faworytami, szachtar powinien wygrac, na 100 meczow bym obstawil z 65 zwyciestw szachtara, ale jaka gwarancja ze dzis nie bedzie ten jeden z 35 meczow? Aby sie ciekawei ogladalo dam handi +1,5 na legie i +1, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dodam ze ta ekipa nie powinna miec znanej mentalnosci 'nieudacznikow' poniewaz graja w niej obcokrajowcy.

Odnosnie stawek na ten mecz to niektore dzieci neostrady pewnie beda chcialy bazyla zlinczowac ze stawia taka kase na mecz, a w koncu dzieci neostrady by mogly oplacic za taka kase z gory neostrade na poltora roku
Posted by: arvid

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 15:21

Quote:


Odnosnie stawek na ten mecz to niektore dzieci neostrady pewnie beda chcialy bazyla zlinczowac ze stawia taka kase na mecz, a w koncu dzieci neostrady by mogly oplacic za taka kase z gory neostrade na poltora roku




Chyba sodówka odbija....... wyluzuj trochę z tym wywyższaniem się..... jak do tej pory nikt nic Bazylowi nie powiedzial, ale Ty musialeś wtrącić swoje trzy grosze.
Posted by: Gracz_Kkozle

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 15:42

Quote:

Quote:


Odnosnie stawek na ten mecz to niektore dzieci neostrady pewnie beda chcialy bazyla zlinczowac ze stawia taka kase na mecz, a w koncu dzieci neostrady by mogly oplacic za taka kase z gory neostrade na poltora roku




A ty pewnie jestes dzieckiem specjalnej troski....
Posted by: LART

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 15:51

Nawet gdybym był z Madagaskaru i oglądałbym Legię w meczach z FH no i dwóch popisach ligowych wiedziałbym że faworytem jest tylko i wyłącznie Sachtor Doneck !!

Sachtor - Legia
typ: AH -1 Sachtor
GB daje za to 1,88

nie ma innej opcji

Sachtor ograł w LM min: Barcelone i Celtic ten ostatni 3-0
Posted by: AnJay

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 15:53

Quote:

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.


]
Popieram i zagrałem właśnie tak samo.

Ludzie co grają Szachtar po kursie 1.42 chyba poszaleli. Chyba zapomnieliście z jakimi drużynami Legia wygrywała w sparingach we Francji.

A patrzenie na ostatnie wyniki Legii w ogóle nie ma sensu. Po co niby mieli się wysilać z Groclinem czy Harnarfjordurem? Słaby przeciwnik = słaba motywacja. Mocny przeciwnik = maksymalna motywacja.
Posted by: fart?

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 15:58

Quote:

Quote:

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.


]
Popieram i zagrałem właśnie tak samo.

Ludzie co grają Szachtar po kursie 1.42 chyba poszaleli. Chyba zapomnieliście z jakimi drużynami Legia wygrywała w sparingach we Francji.

A patrzenie na ostatnie wyniki Legii w ogóle nie ma sensu. Po co niby mieli się wysilać z Groclinem czy Harnarfjordurem? Słaby przeciwnik = słaba motywacja. Mocny przeciwnik = maksymalna motywacja.




sorki Anjay ale ten mecze sparingowe z silnymi ekipami z Francji maja sie tak samo jak te mecze w lidze Legii wiec niema sensu o nich pisac dzis zobaczymy czy polska pilka siegnela dna czy jeszcze jest szansa
Posted by: polskignom

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 16:22

Quote:

Quote:

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.


]
Popieram i zagrałem właśnie tak samo.

Ludzie co grają Szachtar po kursie 1.42 chyba poszaleli. Chyba zapomnieliście z jakimi drużynami Legia wygrywała w sparingach we Francji.

A patrzenie na ostatnie wyniki Legii w ogóle nie ma sensu. Po co niby mieli się wysilać z Groclinem czy Harnarfjordurem? Słaby przeciwnik = słaba motywacja. Mocny przeciwnik = maksymalna motywacja.




Jesli na cos patrzec w kontekscie LM to jednak sa to predzej mecze ligowe ze "slabymi" druzynami niz friendliesy z "mocarzami" , niestety.
Posted by: andreosw

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 16:29

Quote:

Quote:

FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca.


]
Popieram i zagrałem właśnie tak samo.

Ludzie co grają Szachtar po kursie 1.42 chyba poszaleli. Chyba zapomnieliście z jakimi drużynami Legia wygrywała w sparingach we Francji.

A patrzenie na ostatnie wyniki Legii w ogóle nie ma sensu. Po co niby mieli się wysilać z Groclinem czy Harnarfjordurem? Słaby przeciwnik = słaba motywacja. Mocny przeciwnik = maksymalna motywacja.




Nie rozśmieszaj mnie i wielu innych ludzi.
Sparingi, a walka o CHL. Takiego argumentu już dawno nie słyszałem.
A odnośnie motywacji Legii też nie będę się wypowiadał.
Najpierw trzeba mieć minimum umiejętności piłkarskich.
Wszyscy widzieli jak Legia potrafi "prowadzić" grę - ŻENADA.

Zaraz mecz więc zobaczymy.
Jeżeli Legia chociaż zremisuję, to zwrócę honor.

Posted by: crossmen

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 17:38

ten sędzia qrwa chyba jest od "fryzjera" a fryzjer postawił wysoko na szachtar - jak widzę takiego ćwoka z gwizdkiem to jestem za aborcją.
jescze legia nie zginęła
Posted by: lupus

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 17:43

Widze, ze jak zwykle przy okazji wystepow polskich druzyn w pucharach, znow gora sa emocje.

Panowie uszanujcie to, ze ktos chce zagrac przeciwko Legii, tu nie powinno byc sentymentow.
Argumenty w stylu, ze ten ktos nie jest jej kibicem, to nie jest patriota sa smieszne po prostu.

Ja tez mam swoje ulubione druzyny, ale czasem zagram przeciwko nim, bo czuje, ze typ wejdzie.

W bukmacherce nie ma sentymentow.


Jesli chodzi o Legie, twierdze, ze odpadnie, i nie mowie tego dlatego, iz mecz trwa, bo o tym mowilem juz zaraz po losowaniu.
Jestem sceptykiem, wielokrotnie nasze druzyny sie bily o rozne puchary, i kazdy wie jak to sie konczy...obiecuja walke, a zaczyaja juz odpadac z druzynami ze wschodu
Posted by: kris_nh

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:22

jeszcze jeden taki tekst i bedzie ostrzeżenie
Posted by: tomo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:26

No i gdzie wasze handicapy?!
Gdzie wasze 3:0?!
Gdzie ten wasz pogrom?!

Ot cała polska mentalność, a żeby nie belgijski drukarz to 90% z was pewnie teraz by płakało z przerypania ostatniej kasy


Wiem, że Legia zagrała fatalnie w pierwszej połowie, ale nie zmienia to faktu że sami są sobie winni za tego karnego bo jest to tylko i wyłącznie ewidentny bład sędziego, a w rewanżu Mistrz Polski wcale nie jest bez szans !!!

Do boju Legio !!!
Posted by: tomo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:30

P.S. Jeśli mnie znacie to pewnie wiecie, że ja nie mam w zwyczaju pisania takich komentarzy ale tym razem po prostu musiałem na pisać co myślę o tych wszystkich polaczkach grających tylko i wyłacznie dla zasady, że przeciwko Legii trzeba zagrać nawet nie patrząc na fakt, że jest to Reprezenrant Polski na arenie międzynarodowej.

A potem trzymanie kciuków za Szachtar oraz płącz i zgrzytanie zębami na Quasi...


Rewanż jest nasz, ten rewanż do Legii należy !!!
Posted by: connor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:31

Szkoda Legii, +1,5 wchodzi, +1 zwrot, nie jest zle.
Co do meczu karny za faul pol metra przed linia pola karnego, sedzia sie pomylil? Czy mial juz kase w kieszeni? Kompromitacja sedziego. Szkoda setek w 2 polowie, ale Legia u siebie spokojnie moze cos strzelic i wtedy kto wie.
W kazdym razie nie sprawdzily sie prognozy ekspertow odnosnie pogromu.

oj ta neostrada
Posted by: Bzyku

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:37

No i "miało być jak nigdy, wyszło jak zawsze"


Co prawda boli, że jedyna bramka meczu padła po ewidentnym błędzie sędziego (mam wątpliwości co do samego faulu, a to że było to poza polem karnym to już sprawa bezdyskusyjna), ale nie oszukujmy się - Szachtar wygrał zasłużenie.

Niestety Dariusz Wdowczyk, na którego warsztat wielu z nas liczyło nie potrafił odpowiednio nastawić zespołu na taki mecz. I nie chodzi mi tylko o rozpaczliwą obronę w 1 połowie, ale o psychikę generalnie. Legia wyszła na mecz na miękkich nogach, ze strachem w oczach i to było widać. Nie było też pomysłu na grę - a jak go nie ma, to pozostaje tylko desperacka obrona.

Tak więc w sferze psychika Legia wciąż tkwi w zaścianku - tak jak i cały polski futbol. Na przestrzeni lat jedynym zespołem, który walczył jak równy z równym z każdym i bez kompleksów jest Wisła z czasów Kasperczaka. Legia niestety takim zespołem nie jest, a bez tej cechy nie ma czego szukać w Europie.

A te 1-0 to najniższy wymiar kary, bo z przebiegu gry Szachtar zasłużył na conajmniej 3 gole. Tylko szczęściu, Fabiańskiemu i Choto legia zawdzięcza to, że jeszcze ma jakieś nadzieje przed rewanżem.

W 2 połowie było już nieco lepiej, ale większa w tym zasługa tego, że Szachtar udobruchany prowadzeniem szanował piłkę i mniej się kwapił do ataków, niż dobrej gry Legii. I szkoda dwóch znakomitych sytuacji (pech Legii, że w pierwszej kończącym akcję był Włodarczyk - każdy inny by to pewnie strzelił).

Słabi byli Hugo, często przegrywający pojedynki 1 na 1, a zwłaszcza Szala, z którym Brandao robił co chciał.

Reasumując - Legia i tak może mówić o wielkim szczęściu. Gdyby się to skończyło tak, jak wyprawa sprzed kilku lat do Valencii (1-6), nikt nie mógłby mieć pretensji.
Posted by: Stoin

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:41

Tomo

Sądząc po tym co napisałeś jest kibicem Legi i nie bardzo teraz rozumiem twoje zachowanie!

Pisząc że rewanż jest Nasz (czyli Legii) chcesz przez to powiedzieć że zagrasz na Legie w rewanżu ?

Tylko nie wiem dlaczego bo ponoć Legia zagrała fatalnie w 1 połowie ( której nie oglądałem ) a w drugiej nie pokazali nic takiego co pozwalało by sądzić że Legia wygra na Łazienkowskiej.
Zatem zagrasz na nich dlatego że jesteś kibicem Legii ?
Posted by: Stoin

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:43

A co do rewanżu to myśle że Szachtar jest jeszcze blizszy awansu do fazy grupowej niż był przed meczem i nie tylko dlatego że ma w zapasie 1-0
Posted by: GregVeB

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:43

hehe, rzadko zgadzam sie z Experto, ale teraz to bym mu wodki lal ile by chcial

Do meczu wracajac to naprawde szkoda, ze:
-sedzia zwalil totalnie ta sytuacje z karnym
-Wdowczyk za pozno wyrzucil z boiska -nie wiem jak sie powinno napisac to nazwisko-'wukowicia'
-Legionisci nie wykorzystali tego co mogli wykorzystac
-trenerowi gospodarzy ptak na lep nie nasral
Posted by: tomo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:43

Quote:

Tomo

Sądząc po tym co napisałeś jest kibicem Legi i nie bardzo teraz rozumiem twoje zachowanie!

Pisząc że rewanż jest Nasz (czyli Legii) chcesz przez to powiedzieć że zagrasz na Legie w rewanżu ?

Tylko nie wiem dlaczego bo ponoć Legia zagrała fatalnie w 1 połowie ( której nie oglądałem ) a w drugiej nie pokazali nic takiego co pozwalało by sądzić że Legia wygra na Łazienkowskiej.
Zatem zagrasz na nich dlatego że jesteś kibicem Legii ?



Nie chcę i nie mam zamiaru obstawiać rewanżu w żadną ze stron.

Jestem Polakim i kibicuję Mistrzowi Polski!


Do boju Legiunio !!!
Posted by: andreosw

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:44

Quote:

P.S. Jeśli mnie znacie to pewnie wiecie, że ja nie mam w zwyczaju pisania takich komentarzy ale tym razem po prostu musiałem na pisać co myślę o tych wszystkich polaczkach grających tylko i wyłacznie dla zasady, że przeciwko Legii trzeba zagrać nawet nie patrząc na fakt, że jest to Reprezenrant Polski na arenie międzynarodowej.

A potem trzymanie kciuków za Szachtar oraz płącz i zgrzytanie zębami na Quasi...


Rewanż jest nasz, ten rewanż do Legii należy !!!



Panie tomo, nie obrażaj innych ludzi, w tym mnie. Ja też grałem na Szachtar, ale nie dla zasady, żeby zagrać przeciwko Legii, tylko poprostu uważałem, że na tym zarobie.
Dlatego nie używaj wobec mnie słowa "polaczek", bo bardzo mnie to wkurwia.
Widzę, że już napisałeś ogromną ilość postów, ale jeżeli były takiej wątpliwej jakości i tak chamskie jak ten osotatni to już czas najwyższy, żebyś się zastanowił nad swoimi bredniami.

Mimo wszystko pozdrawiam.
andreosw.

P.S.
Fakt, że karny był z kapelusza, ale gdyby mecz skończył się 0-3 to też nikt, kto oglądał mecz, nie były zdziwiony.

Dla tych, co czują różnicę między profesjonalnym klubem, a pseudo zawodowym
Posted by: ziomal-111

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:44

Quote:

. Szkoda setek w 2 polowie, ale Legia u siebie spokojnie moze cos strzelic i wtedy kto wie.
W kazdym razie nie sprawdzily sie prognozy ekspertow odnosnie pogromu.






O jakie setki ci chodzi ? Chyba nie o setki legi bo ja takowych niezauwazyłem Jezeli uwazasz ze sytuacja Włodarczyka i wślizg Tymoszczuka to setka to gratuluje
Posted by: GregVeB

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:45

*leb
Posted by: tomo

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:46

Wyraźnie napisałem "...90% z was..." co jest równoznaczne z tym, iż moja wypowiedź nie dotyczyła wszystkich.
Posted by: pixies

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:47

Quote:

Szkoda setek w 2 polowie




Czego szkoda ?? Tego pierwszego i jedynego strzału w swiatło bramki w 82 min ?

Experto, nie żartuj. Mamy śmiesznego mistrza i z tym trzeba się pogodzić. Szachtar potrafił wymienić kilkanaście podań na połowie Legii i robił to na stojąco, prawie bez wysiłku.

A Wdowczyk zapowiadał ofensywną grę. Włodarczykiem
Posted by: Bzyku

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:49

Quote:

O jakie setki ci chodzi ? Chyba nie o setki legi bo ja takowych niezauwazyłem Jezeli uwazasz ze sytuacja Włodarczyka i wślizg Tymoszczuka to setka to gratuluje



A nie? A jak inaczej nazwać sytuacje, kiedy napastnik znajduje się kilka metrów przed bramką i ma przed sobą tylko bramkarza?

chociaż faktem jest, że jeżeli tym napastnikiem jest Włodarczyk, to już nie jest setka, a sytuacja podobna, gdy inny napadzior decyduje się na strzał z 40 metrów słabszą nogą. Stopień zagrożenia podobny
Posted by: Stoin

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:50

Quote:


Nie chcę i nie mam zamiaru obstawiać rewanżu w żadną ze stron.

Jestem Polakim i kibicuję Mistrzowi Polski!


Do boju Legiunio !!!




Wszystko jasne

Pozdrawiam
Posted by: ziomal-111

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:52

Quote:

Quote:

O jakie setki ci chodzi ? Chyba nie o setki legi bo ja takowych niezauwazyłem Jezeli uwazasz ze sytuacja Włodarczyka i wślizg Tymoszczuka to setka to gratuluje



A nie? A jak inaczej nazwać sytuacje, kiedy napastnik znajduje się kilka metrów przed bramką i ma przed sobą tylko bramkarza?



Dla mnie setka to sytuacja w której zawodnik minimum oddaje strzał na bramke. On nieoddał bo go uprzedził obronca. Jezeli cos zle napisałem to przepraszam to sie wiecej niepowtórzy ::D
Posted by: pixies

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:53

Bzyku, Włodarczyk to napastnik ? Ciekawe, ciekawe ...
Posted by: kardynal20

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 18:55

klotnia modow nie dobrze to wrozy temu forum

a tak na powaznie

jak znowu przyapadkiem legia awansuje to znowu bedziecie truli a po co ze beda same baty zbierac , jakby wygrali lige mistrzow to byscie powiedzieli ze fartem bo sedzia sie pomyli albo zaliczyl nie prawidlowo zdobyta bramke

ludzie ogarnijcie sie bo to juz zaczyna sie robic antyposlki stosunek kto chce to neich zmienia narodowosc i dziekuje a nie jada po wszytskim co poslkie
Posted by: andreosw

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 19:11

Quote:


ludzie ogarnijcie sie bo to juz zaczyna sie robic antyposlki stosunek kto chce to neich zmienia narodowosc i dziekuje a nie jada po wszytskim co poslkie



Człowieku, zastanów się co piszesz.
Jaki stosunek antypolski???
Poprostu większość z nas widzi jaka słaba jest polska piłka.
A co, mamy chwalić naszych kopaczy??? Za co???
Może niektórzy używają zbyt prześmiewczych czy szyderczych słów, ale ludzie już nie mają siły patrzeć na to nasze dziadostwo piłkarskie.

Kumasz trochę o co mi chodzi czy nie???

I nie podważaj więcej czyjegoś patriotyzmu.

I jeszcze na marginesie. Zmienić można tylko obywatelstwo, a narodowość zostaje do końca życia.

Pozdrawiam.
andreosw
Posted by: kardynal20

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 19:25

dobra nie lubei sie klocic wiec skonczy na tym

fakt faktem 1-0

nic na tym meczu nei zarobilem nic nie stracilem.

tyle


pozdrawiam
Posted by: andreosw

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 19:32

Ja też nie chcę się kłucić kardynal20, tylko przeczytałem już któryś post z kolei o antypolskości i dlatego odpisałem.

OK. Kończymy na tym.
Narazie.
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 19:36

Szachtiar zagrał słaby mecz, o ile pierwsza połowa byla jeszcze w miare dobra i zabrakło wykończenia,to drugą już zagrali fatalnie i niepotrzebnie oddali inicjatywe, co o mały Włodarczyk nie skończyło się golem,jednak sędzia czuwał na wynikiem
Jednak wygrana zasłużona,byli lepsi,stworzyli sporo sytuacji,ale nic nie wbili z gry.

Legia pokazała to czego się można było spodziwać,brak koncepcji,bezmyślnosć,proste błędy,nieumiejętność posiadania piłki i myślenia w grze,tradycyjnie jak polskie kluby przyjechali po najniższy wymiar kary i sie udało.
Wdowczyk nie wdowczyk,zaden trener nie nauczy naszych grajków,jak się gra na średnim poziomie Europy.

Powodzenia tomo z Legią,z taką gra,to jak się odsłonią na Łazienkowskiej, spłyna 0-3 jak kupa w klozecie....
Posted by: GSE

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 19:43

Narodowość do końca życia, ale niektóre osoby z Polaków stają się Europejczykami i co z takim ścierwem pociąć? Bardziej Europejczyk niż Polak, mimo iż Polak... ścierwo i tyle... i potem nie dziwota... róbcie co chcecie...
Posted by: andreosw

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 19:49

Quote:

Narodowość do końca życia, ale niektóre osoby z Polaków stają się Europejczykami i co z takim ścierwem pociąć? Bardziej Europejczyk niż Polak, mimo iż Polak... ścierwo i tyle... i potem nie dziwota... róbcie co chcecie...



Mam nadzieję, że nie piszesz tego o mnie, bo takich słów pod swoim adresem już bym nie zniósł.
Posted by: alfa

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 20:17

Quote:

Dlatego spokojnie można grać na Ukraińców w pierwszym meczu,bo beda chcieli już rozstrzygnąc losy awansu.
Szachtar (-1,5 ) 1 6/10



Quote:

Powodzenia tomo z Legią,z taką gra,to jak się odsłonią na Łazienkowskiej, spłyna 0-3 jak kupa w klozecie....




JRR jak widac juz w pierwszym meczu zapowiadales latwe zwyciestwo a skonczylo sie na skromnym 1:0
Posted by: kamasss

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 20:31

ja wiem jedno...

w meczu w Warszawie... zagram zdecydowanie znowu na Szachtar...

niestety widać rożnicę klas...

będę się cieszył jak Legia coś ugra... ale równie dobrze dzisiaj mogło być 4-0 (fakt karny wymuszony ale taka jest piłka)


Legia - Szachtar
typ: 2
kurs: ?
Posted by: micha$

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 21:31

Quote:



Legia - Szachtar
typ: 2
kurs: ?




Na moje oko 1,75

Awans 1,5
Posted by: Piotruś Pan

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 21:33

Cokolwiek by nie powiedzieć mecz Szachtar - Legia przypominał grę dwóch drużyn, z których jedna nieudolnie się broniła a druga jeszcze bardziej nieudolnie próbowała sforsować obronę.
Nie ma co ukrywać Szachtar - Legia to po prostu jedna z najsłabszych par tej 3 rundy i ktokolwiek awansuje do fazy grupowej z tej pary to z taką grą dostanie lanie od każdego.
Szachtar podobno ma znakomitych zawodników o wiele lepszych od piłkarzy mistrza Polski to raczej się nie popisali, bo zagrali słabo i dostosowali się poziomem do graczy Legiii, którzy również nic nie pokazali. Szachtar wcale nie jest takim mocnym zespołem jak można było przypuszczać przed meczem. Jakby Szachtar był klasową drużyną to nasza Legia powinna spokojnie przegrać 3:0.
Najlepszy był sędzia belgijski Podyktował jedynastkę której nie było.
Na MŚ wyciął podobny numer w meczu Francja - Hiszpania gdy podyktował rzut wolny dla Francji, kiedy to Francuz ewidentnie sfaulował Hiszpana co pokazały powtórki
Pomyłka kosztowała Hiszpanów 2 bramkę i przegrany awans
Ten sędzia nie robi błędów on robi wielbłądy i powinni go zdegradować.
Legia zagrała tak słabo, że gorzej chyba już nie można zagrać lecz Legia miała farta jak mało który polski zespół.
Sprawa awansu jest nadal otwarta i Legia może wywalczyć korzystny dla siebie rezultat, tylko nalezy sobie zadać pytanie po co my mamy tam awansować bo z taką gra jak dziś to będziemy chłopcem do bicia i tyle a o punktach do rankingu Uefa i tak możemy zapomnieć.
Może dla tej premii pieniężnej za zakwilifikowanie się Legii 1,6 mln CHF piechotą nie chodzi, lecz tylko jak znowu pojawią się większe pieniążki to przy kasie zjawią się liczni w takiej sytuacji działacze klubowi,specjaliści od sportowego marketingu by pewnie sobie premię wypłacić za właściwe zarządzanie klubem i tylko gotówki zabraknie znowu na działalność klubu, wzmocnienia zespołu, szkolenie młodzieży, rozwój infrastruktury itp.oby tylko piłkarze otrzymali z tej kwoty drobne kieszonkowe jak to mówią sukces ma wielu ojców tylko porażka jest sierotą
Posted by: bolo_lacznik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 21:37

Quote:

Na moje oko 1,75

Awans 1,5


proponuję lepszego optyka
jak mogą dac golą dwojke za 1,75 a awans za 1.5

aczkolwiek chcialbym zebys w 1 przypadku mial racje bo Legiunie wtedy sporo zaplacą
ale spodziewam sie wyrownanych kursów.
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 21:41

Quote:

Quote:

Dlatego spokojnie można grać na Ukraińców w pierwszym meczu,bo beda chcieli już rozstrzygnąc losy awansu.
Szachtar (-1,5 ) 1 6/10



Quote:

Powodzenia tomo z Legią,z taką gra,to jak się odsłonią na Łazienkowskiej, spłyna 0-3 jak kupa w klozecie....




JRR jak widac juz w pierwszym meczu zapowiadales latwe zwyciestwo a skonczylo sie na skromnym 1:0




oglądałeś mecz?

ja grałem jedynke,bo jestem ostrożny do bólu,ale byłem przekonany ,ze Legia dostanie z 2-0,niestety Szachtior zagrał fatalnie w ataku i się upiekło Legii,ale w rewanżu już beda musieli ruszyć dupy pod bramke Ukrainców i wtedy zobaczysz niezłe handi

Nie zmienia to faktu,ze Szachtar zagral bardzo słabe zawody...
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 21:44

Quote:

Quote:



Legia - Szachtar
typ: 2
kurs: ?




Na moje oko 1,75

Awans 1,5




nie żartuj 1,75 to było na Real z Wisłą,tutaj napewno będzie kurs ponad 2 na Szachtara i bardzo fajnie,choć po tym co dziś widziałem, to Legia ma spore szanse w rewanżu,tylko muszą sobie napastników poszukać,i Włodar musi złapać kontuzje....


W sumie to po co chcecie Legie w CL?
Fajnie sie chodzi na mecze przegrywane po 0-3 na Łazienkowskiej?

bolo pozdrowionka
Posted by: wiwaldi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 21:48

No cóż kolejny raz Liga Mistrzów przeszła koło nosa. Jak dla mnie Legia nie pokazała dziś nic co mogło dac nadzieję na dobry wynik w rewanżu. Włodarczyk ma pseudo "Nędza" oj było to dzisiaj widac.
Posted by: solo24

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 21:49

po co usprawiedliwiac ukraińców ...chyba trzeba powiedziec jasno,ze są mocno przereklamowani!i to ,ze legia zagrała przeciętnie i defensywnie to fakt ale tym samym uniemożliwili strzelenie kilku bramek a szczeście tez jest potrzebne tak jak przy karnym z kapelusza!chyba każda teoretycznie słabsza drużyna gra defensywnie na boisku rywala...a troche wiary w siebie i w drugiej połowie legia mogła spokojnie ukłuc rywali!nie ma co skazywac legie na porazke bo naprawde ukraińcy to średniawka...ale stawiajcie sobie handi jak widziałem wyżej to popłyniecie tak jak dzis!ja osobiscie nie uważam aby legia sie uporała ale napewno nie przegra u siebie a troche wiary i może to wyglądac duzoo lepiej w rewanżu i minimalne zwycięstwo mnie wcale nie zdziwi!a ja nie bede płakał nad stanem polskiej piłki tylko dziśkibicowałem legii a jutro kibicuje wiśle k. oraz wiśle p.!chociaz nie wróże im powodzenie równiez ale jestem Polakiem!pozdro
Posted by: bolo_lacznik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 22:01

Quote:

W sumie to po co chcecie Legie w CL?
Fajnie sie chodzi na mecze przegrywane po 0-3 na Łazienkowskiej?


nie przypominam sobie zebysmy dostali na łazienkowskiej 3-0 w plecy w LM

a serio to po to zeby troszke zarobic , troszke sobie przypomniec jak to wyglada , troszkę sie moze nauczyć itp.

caly czas pamietaj ze Legia jest dopiero w budowie , jak skonczymy budowac to normalnie .......

rownież pozdrawiam
Posted by: Igor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 22:19

Muszę przyznać, że jestem mocno zdziwiony wynikiem meczu. Spodziewałem się że Szachtar rozgromi Legie, a tu niewiele brakowało i mogło się skończyć remisem.
Wynik pierwszego meczu jest korzystny dla Legii. Następne spotkanie Legia gra u siebie i może je wygrać tylko że to zwycięstwo wcale nie musi dać Legii udziału w LM.
Ja na miejscu trenera Legii pozbyłbym się Włodarczyka bo to jest najsłabszy punkt tej drużyny. Jak widzę jego akcje pod bramką przeciwników to chce mi się śmiać. Jeśli on będzie grał w rewanżowym meczu to szanse Legii na zwycięstwo spadną o jakieś 30-40%.
Posted by: piotrek_ndm

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 22:31

Piotr Włodarczyk Jakoś nie mogę się przełamać. Piłka nie chce mi wpadać do bramki. W rewanżu na naszym boisku powinno być lepiej, bo Szachtar w obronie nie jest tak groźny jak w ataku. Grałem dziś przeciw Mariuszowi Lewandowskiemu i kilka razy udało mi się go przechytrzyć.

Jaki spryciarz z tego Włodara
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 22:53

Quote:

Piotr Włodarczyk Jakoś nie mogę się przełamać. Piłka nie chce mi wpadać do bramki. W rewanżu na naszym boisku powinno być lepiej, bo Szachtar w obronie nie jest tak groźny jak w ataku. Grałem dziś przeciw Mariuszowi Lewandowskiemu i kilka razy udało mi się go przechytrzyć.

Jaki spryciarz z tego Włodara





trafił swój na swego....
Posted by: makusik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 09/08/2006 23:34

wynik taki jak mniej wiecej sie spodziewalem, szachtar mial farta jak nic bo nie umieli wykorzystac zadnej sytuacji z gry, liczylem co prawda na remis, ale tak tylko wyszedlem na zero )

szkoda ze w drugiej polowie nic nie wpadlo dla legii chodz gdyby nie fiabianski to i szachtar mogby nam wpakowac kilka bramek )

pozdro
Posted by: GregVeB

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 05:38

Przeciez Włodarczyk rozegral wczoraj zajebiste spotkanie, Boca o co Ci chodzi? Nie mial podan mimo to znalazl sie w 2 dobrych sytuacjach ktore sam sobie stworzyl. Dla mnie nędza zagral dobre spotkanie wczoraj, napewno był najlepszym napastnikiem Legii.
Posted by: darow

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 06:06

Zgadzam się w 100%, Włodarczyk musi chyba troche posiedzieć na ławie żeby przypomnieć sobie jak zdobywa sie bramki!! W innym wypadku mozemy sie pożegnać z tak oczekiwaną ligą mistrzeów. . Rozbawiła mnie kilka dni temu jakas notatka prasowa że musi on porozmawiać z psychologiem żeby sie odblokować na boisku paranoja !!!
Posted by: Sensej

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 06:12

Odbluokowac to mozna sobie co innego ale lewatywa a nie psychologiem.

Jak Fabian bedzie tak dalej bronil i cos wpadnie z 1 akcji to maja szanse, ale 10% wedlug mnie

P.S. Kryszałowicz - Wlodarczyk do Reprezentacji i Mistrzostwo Europy nasze !
Posted by: crazyceg1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 06:22

no coz w sumie jest sie z czego cieszyc kupony weszly no i Legia tylko 1-0 przy dobrych wiatrach jest to do odrobienia wiec mozna zaryzykowac teze wilk syty i owca cala
Posted by: crazyceg1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 06:24

a co do abypolskosci niektorych typerow Panowie to nie jest chyba forum MW a o obstawianiu i zarabianiu tak mi jakos wydaje wiec nie ma sentymentow realpolitik i juz sercem za polska druzyna ale kase trzeba zarobic ot i cala filozofia
Posted by: Wahi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 08:11

Heh szkoda, ze nic nie wpadlo, bo przy 1:1 Legia by naprawde miala szanse, a tak jeden blad i 3:1 nie wygramy.

Ciagle jeszcze sa szanse wiec wierzymy

JRR od czegos trzeba zaczac za same wystepy w LM legia zbierze wiecej kasy i doswiadczenia niz moznaby pomarzyc. Jak ty sobie wyobrazasz najpierw stworzyc doswiadczony zespol, a potem wywalczyc pierwszy awans? kolejnosc jest odwrotna.

Legii nie lubisz ok, ale na arenie miedzynarodowej powinienes ja wspierac, bo ona gra dla wszystkich polskich klubow. Nie rozumiem takiego podejscia.
Posted by: misiek2

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 09:08

Kolego jeśli można wiedzieć ile ty masz lat? Jaki patriota się znalazł ... To forum jest dla obstawiających zdarzenia, a nie dla sentymentalnych kolesi. Każdy kto obstawia swoje pieniądze ma prawo oceniać drużyny po ich wynikach i możliwościach. Tu nie ma mowy o sympatiach. Tak się stało, że wszystko przemawiało za Szachtarem i mecz zakończył się wynikiem korzystnym dla gospodarzy i wielu stawiających ten mecz. Wynik nie jest zaskoczeniem, no poza rozmiarem porażki (TYLKO 1:0) i świadczy tylko źle o poziomie polskiej piłki, ale to temat dla forumowiczów działu sportowego np. Onetu czy WP, a nie www.mecz.pl.
Posted by: Wahi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 09:29

Posluchaj nie napisalem, ze nie powinien stawiac przeciw polakom - mimo, ze tego nie lubie zgadzam sie, ze nie ma sentymentow w bukmacherce.

Chodzilo mi o to, ze czy gra Legia, Wisla, Widzew czy inny twor powinnismy wspierac polska druzyne i jej kibicowac, a nie zyczyc porazki.

I nie atakuj mnie!
Posted by: Igor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:02

Quote:


JRR od czegos trzeba zaczac za same wystepy w LM legia zbierze wiecej kasy i doswiadczenia niz moznaby pomarzyc. Jak ty sobie wyobrazasz najpierw stworzyc doswiadczony zespol, a potem wywalczyc pierwszy awans? kolejnosc jest odwrotna.




Bzdury piszesz.
Jak Legia dostanie się do LM to przed następnym sezonen połowy najlepszych zawodników z obecnego składu już nie będzie bo wykupią ich zagraniczne kluby, a w ich miejsce przyjdą jacyś słabsi. Legia będzie stopniowo się staczać.
Nie pamiętasz jak było z Wisłą i innymi polskimi klubami, które cokolwiek osiągnęły na arenie międzynarodowej?
Posted by: Logan

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:14

Dla takiego Anderlechtu tez problemem jest to ze awansuja do LM a potem przegraja 6 kolejnych spotkan? Chcialbym zeby jakas polska druzyna miala takie problemy. Jakos Belgowie nie psiocza: "po co nam ta LM skoro i tak wszystko przegramy". Typowe polactwo
Posted by: lupus

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:14

Czyli jak jestem Katalonczykiem, kibicem Barcelony, i ona zakladamy odpada w cweircfinale LM, a w innej parze przechdzi real, to mam zaczac im teraz kibicowac i zyczyc by wygrali LM?
BUhaha. Nie badzcie smieszni

Czyli musze kibicowac Legii aby byc patriota i Polakiem wg niektorych z was.
Jezeli za nich nie trzymam to juz nim nie jestem

Nie jestem kibicem Legii, ani tez innej polskiej druzyny typu Lech, Wisla albo Arka.
Za legia nie przepadam, nie ukrwyam tego, ale znowu nie ma nienawisci albo nie zycze im wszytkiego najgorszego, jestem sceptykiem i realista.

NIgdzie nie mwilem, ze trzymam za Ukraincami, nie pisalem ze im walna z 5 bram, napisalem tylko, ze nie wierze aby awansowali.
I to znaczy, ze nie jestem juz POlakiem?

Nasze druzyny sa po prostu za slabe a i pilkarze olewaja.
Legia jest mistrzem Polski, wywalczyla tytul, choc tu im troche pomogla sama Wisla, przegrywajac wszytko jak leci w zeszlym sezonie, dzieki dobrej grze Legia im odebrala tytul.
Z legii cenie Wdowczyka oraz Fabianskiego, Legia zawsze potrafila wyszkolic dobrych bramkarzy.
Obcokrajowcy?
Dobrych nasciagali, ale oni sie tu wypromuja i wyjada, nie bede tu grac kilka lat, uciekna na zachod, juz przyklad jeden mielismy w zeszlym sezonie

Kiedys myslalem, ze to Wisle sie uda awansowac do LM, niestety zawiodlem sie na nich. I nie bylem to tylko ja.
W tym sezonie z pucharow poodpadaly juz Lech oraz Zaglebie, w kiepskim stylu.
Kibice Lecha tlumacza to, po co nam taki puchar.
Nie wiem czy sie smiac czy plakac, bo jakby przeszli dalej nikt by nie mowil czy im to potrzebne czy nie.
Posted by: Patricu$

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:20

...se se se a co do patriotyzmu w bookmacherce (którego zreszta nie mam) to powiem tylko tyle ,ze czasami lepiej nim nie byc i zgarnąć troche kasy jak zostać biednym wyposazonym w marzenia - "kurcze ale było blisko"

3mka
Posted by: Igor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:36

Quote:

Dla takiego Anderlechtu tez problemem jest to ze awansuja do LM a potem przegraja 6 kolejnych spotkan? Chcialbym zeby jakas polska druzyna miala takie problemy. Jakos Belgowie nie psiocza: "po co nam ta LM skoro i tak wszystko przegramy". Typowe polactwo



Wygląda jakby ten post odnosił się do mojego posta, ale nie jestem pewien czy tak jest.
Jeśli tak to jest dla mnie niezrozumiałe po co piszesz o jakimś Anderlechcie i o jego 6 przegranych w LM.
Posted by: Wahi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:43

Quote:

Czyli jak jestem Katalonczykiem, kibicem Barcelony, i ona zakladamy odpada w cweircfinale LM, a w innej parze przechdzi real, to mam zaczac im teraz kibicowac i zyczyc by wygrali LM?
BUhaha. Nie badzcie smieszni





dobra zagiales mnie tym punkt dla Ciebie :P

Ale to jesdnak nie jest to samo. Im zwyciestwo Realu w takim przypadku nic nie daje, maja dosyc swoich sukcesow i nie ma juz wyzszego miejsca w rankingu UEFA :P

A dla takiej Wisly czy innych polskich druzyn, awans Legii da bardzo duzo, np 2 druzyny w eliminacjach LM!!

Tak ja to widze
Posted by: Tetfol

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:46

Quote:

Quote:


JRR od czegos trzeba zaczac za same wystepy w LM legia zbierze wiecej kasy i doswiadczenia niz moznaby pomarzyc. Jak ty sobie wyobrazasz najpierw stworzyc doswiadczony zespol, a potem wywalczyc pierwszy awans? kolejnosc jest odwrotna.




Bzdury piszesz.
Jak Legia dostanie się do LM to przed następnym sezonen połowy najlepszych zawodników z obecnego składu już nie będzie bo wykupią ich zagraniczne kluby, a w ich miejsce przyjdą jacyś słabsi. Legia będzie stopniowo się staczać.
Nie pamiętasz jak było z Wisłą i innymi polskimi klubami, które cokolwiek osiągnęły na arenie międzynarodowej?



Czyli lepiej nieosiagać dobrych wyników w puchaach bo nam drużynę wykupią?

Za sam awans do ligi mistrzów Legia zgarnęłaby ok 7 milionow zł. Za każdy rozegrany mecz to ok 1,5 miliona zł. Nawet gdyby wsztstkie przegrali to w kasie klubu bedzie ok 16 milionów zł. Do tego dodajmy wpływy z biletów, z praw do transmisji, z reklam na stadionie. To może dać grubo ponad 20 milionów zł przy założeniu że Legia dostałaby bęcki w każdym meczu. Obecny budżet Legii to ok 25-28 milionów tak więc widać jaki wpływ na finanse klubu u na jego przyszłość miałby występ w Lidze Mistrzów.

Co do wyprzedaży zawodników weźmy pod uwagę że jeśli co niektórzy by się pozytywnie zaprezentowali to oznaczałoby duży wzrost ich wartośći i kolejne pięniądze w kasie klubowej. Tak więc jeśli by kogoś sprzedali to jestem pewnien że grajek który przyszedłby na jego miejsce niebyłby wcale gorszy.
Posted by: pixies

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:48

Dobra, załóżmy patriotycznie, że Legia awansuje.

Czy naprawdę ma ktoś ochotę ogladać sześć takich popisów jak wczoraj, z koślawym Włodarczykiem lub bezmyślnym Szalą ?
Ciekawe, co o tym myślą kibice Legii. Ewentualne występy w LM to koniec z mistrzostwem, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić zawodników pokroju Burkhardta czy Hugo grających co trzy dni. Sądzę, że oni sami mają taką świadomość. Po co się przemęczać, skoro można byc lokalnymi gwiazdkami i za swoje wątpliwe umiejętności trzepać niezłą kasę ?
Poza tym ITI nie bardzo ma gdzie pokazywać LM, a na pewno nie zdąży do na pierwsze mecze grupowe.
Niech Legia buduję drużynę zdolną walczyć z drużynami pokroju Galatasaray czy Benfica. A do tego potrzebuje zmienić przynajmniej połowę obecnego składu. Ma na to cały sezon, i uważam że udział w LM w tym nie pomoże.

Ale cudu nie będzie, Legia nie awansuje. Wczoraj było widac jak na dłoni, co sie działo kiedy Legia poszła trochę do przodu. I zapewne niedługo usłyszymy wypowiedź Wdowczyka, że sytuacja jest nieciekawa, bo Legia w rewanzu musi atakować, a w ataku pozycyjnym nie czuje sie najlepiej i woli grać szybką kontrą (oczywiście w wykonaniu pędziwiatra Nędzy). Taką grę z kontry widzielismy wczoraj - popłoch w szeregach linii defensywnych Szachtara o mało nie zakończył się drugim celnym strzałem napastników (?) Legii w światło bramki.
Posted by: pablik1

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:55

podobno Wlodarczykiem interesuje sie OFI Kreta,niech lepiej szybko dzialacze sprzedaja za jakiekolwiek pieniadze dopoki jeszcze jest zainteresowanie jakiekolwiek , co gosc gra to az zal patrzec -tragedia- zadnego pozytku ,w rewanzu trzeba sie powaznie zastanowic nad posadzeniem go na lawie
Posted by: Logan

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 10:55

@Igor
Moj post odnosil sie do ludzi piszacych ze lepiej zeby Legia nie awansowala bo i tak wszystko przegra.Nie rozumiem takiego podejscia. Anderlecht wszystko przegrywa w LM, ale Belgowie nie mowia "po co nam LM".
Posted by: GregVeB

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 11:01

Quote:

Czyli jak jestem Katalonczykiem, kibicem Barcelony, i ona zakladamy odpada w cweircfinale LM, a w innej parze przechdzi real, to mam zaczac im teraz kibicowac i zyczyc by wygrali LM?
BUhaha. Nie badzcie smieszni





Katalonia to Hiszpania? Zawiodłes mnie panie lupusie. Jak juz wielbic klub, utozsamiac sie z nim to chyba na calego?
Posted by: lupus

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 11:02

Ale mi to nic nie daje Wahi!
A mowimy przeciez w tej chwili z punktu widzenia kibica.

A nie z punktu widzenia, np wladz innych klubow.
Czy np wspomnianej Barcelonie na reke to aby real mial dolozyc kolejne trofeum do swojej kolekcji?
Napewno nie, choc nie przyznaja tego oficjalnie


Wiadomo, ze kibice Legii chca awansu, ale smieszy mnie to, ze jesli ktos powie, "nie awansujecie" to pewnie jest z poznania albo z krakowa czy z innego miasta, gdzie gra druzyna 1-ligowa, a kibice nie przepadaja za soba.

Jakby to bylo jakis obowiazek trzymac za Legia

Takie cos mnie po prostu rozbraja, nigdzie nie ma zapisane aby obowiazkiem kazdego obywatela bylo trzymac za Legie czy inne druzyny.
Zyjemy w wolnym kraju, kazdy ma prawo kibicowac komu chce, mowic co chce...
Posted by: Jose

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 11:03

Z jednej strony gdyby nie sędzia to...

Z drugiej strony gdyby nie Fabianski to...

No tak ten mecz jak dla mnie pozostawił wiele wątpliwości z jednej strony, kontrowersyjna bramka dla ekipy z Ukrainy z drugiej postawa naszego zespołu oraz postawa Szachtara w drugiej połowie.

Jesli chodzi o piewsza część gry to tak: schowani byliśmy bardzo głeboko i wtedy Szachtar grał na przed 16 metrem jak chciał wielokrotnie kończyło sie to strzałami w strone bramki ale wtedy na posterunku był Łukasz.

Druga połowa to lepsza postawa naszego zespołu i przy okazji agresywniejszy odbiór piłki co przełożyo się na pare okazji, ale mamy w przodzie kogo mamy i niestety...

Co do drugiego meczu to daje naszej ekipe jakieś 30% szans na awans choć to i tak chyba troche za wiele
Posted by: lupus

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 11:06

Quote:

Quote:

Czyli jak jestem Katalonczykiem, kibicem Barcelony, i ona zakladamy odpada w cweircfinale LM, a w innej parze przechdzi real, to mam zaczac im teraz kibicowac i zyczyc by wygrali LM?
BUhaha. Nie badzcie smieszni





Katalonia to Hiszpania? Zawiodłes mnie panie lupusie. Jak juz wielbic klub, utozsamiac sie z nim to chyba na calego?




katalonia nalezy Do hiszpani czy Ci sie to poodba czy nie.
Poodbnie jest z krajem baskow.
Tak samo masz w Polsce SLask nalezy do Polski, Kaszuby rowniez etc

Oboje wiemy, ze Katalonia jak I kraj Baskow daza do autonomii, a moze i do niepodleglosci, ale jest to Hiszpania.



A co do Wlodarczyka i jego tlumaczacych tu kibicow.
Co z tego, ze mial sytuacje, napastnik ma strzelac bramki, wykrozystywac te sytuacje, a nie "je miec"
Posted by: Landzaat

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 11:14

Przepraszam za mały OT ale polska pilka to dno

Na pokładzie samolotu do Odessy nie znalazł się obrońca zespołu z Płocka Krzysztof Kazimierczak. Powód? Piłkarz zapomniał paszportu!
Posted by: Igor

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 11:27

Quote:


Czyli lepiej nieosiagać dobrych wyników w puchaach bo nam drużynę wykupią?




Jeśli mam być szczery to jest mi obojętne co osiągnie lub czego nie osiągnie Legia. Nie życzę źle tej drużynie, ale dobrze też nie. Po prostu jest mi to obojętne.
Quote:


To może dać grubo ponad 20 milionów zł przy założeniu że Legia dostałaby bęcki w każdym meczu. Obecny budżet Legii to ok 25-28 milionów tak więc widać jaki wpływ na finanse klubu u na jego przyszłość miałby występ w Lidze Mistrzów.




I co z tego?
Wisła w PUEFA wygrała z Schalke, z Parmą i gdzie są ci drodzy piłkarze?
Pare lat temu, jeszcze za czasów jak Janas był trenerem Legia wyszła z grupy w LM. Co się stało z tymi pieniędzmi? Gdzie te super gwiazdy, które Legia kupiła za te pieniądze?
Quote:


Co do wyprzedaży zawodników weźmy pod uwagę że jeśli co niektórzy by się pozytywnie zaprezentowali to oznaczałoby duży wzrost ich wartośći i kolejne pięniądze w kasie klubowej. Tak więc jeśli by kogoś sprzedali to jestem pewnien że grajek który przyszedłby na jego miejsce niebyłby wcale gorszy.



A kto poza Polakami i "odpadami" z zagranicznych klubów chciałby grać z polskiej lidze?
Posted by: solo24

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 11:30

takie jest własnie nasze Polskie smieszne podejscie i wiara we własne siły....i jak czytam te marne wypowiedzic co poniektórych to sie niedobrze robi....bo gdyby każdy klub miał zakładac ,ze gdy awansuje do LM to wtopi wszystkie meczto to wsumie wystartowały by może ze 3 kluby!!ja wole oglądac obojętnie jaką polska drużyne w fazie grupowej niz np. taki szachtar!!a to,ze poziom jest słaby to sprawa jasna ale to nie tylko u nas bo ukraińcy jak widac mimo ogromnego budżetu graja niewiele lepiej od nas...hehe ale maja za to kaske na sędziego:(bym zapomniał)!!pozdro
Posted by: Biszop

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 11:45

Co do Legii,
wczoraj chyba zaskoczyli wiele osob, jednych in plus innych in minus,
nie widzialem meczu tzn jakies fragmenty ale z tego co czytam to nie grali tak zle albo Szachtar gral tak zle;-)
Zycze im awansu z jednej strony, a z drugiej wolalbym zeby nie awansowali.
Jesli odpadna i ITI dalej bedzie inwestowal w druzyne z glowa czyli beda sie szykowali na LM w kolejnych latach to chyba ich odpadniecie bedzie wlasciwsze teraz.
Zbiora doswiadczenia i wyjdzie szydlo z worka czy Walter z kolega chca naprawde silnego klubu czy to tylko ich kolejna zachcianka.
Jesli im sie uda, odniosa sukces na arenie miedzynarodowej to wtedy beda najlepszym przykladem dla innych wlascicieli w naszej lidze ze na sukces trzeba czasu i olbrzymiej konsekwencji, moze wtedy Cupial sie obudzi i cofnie sie o kilka krokow i rozpocznie budowe od nowa, moze sie wycofa, a moze pojawia sie nowi ludzie chcacy inwestowac w pilke w naszym kraju.
Inwestycja w pilke to interes jak wiele innych lecz widze tylko jedna roznice, to jest interes hobby, nie mozna liczyc na zyski po roku czy dwoch, najpierw trzeba sie sporo napracowac i stworzyc marke, a dopiero pozniej myslec ewentualnych zyskach ktore wcale nie sa pewnikiem, ogolnie trzeba wielu wielu lat zeby osiagnac zamierzony efekt.
Zycze Legii awansu ale niekoniecznie w tym roku, a nawet jesli uda im sie awansowac to niech dzialacze nie pomysla ze w tym skladzie i z podobnymi nakladami zwojuja cos w roku kolejnym, i myslec, myslec, myslec...
Posted by: pixies

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 12:21

solo24 - masz jednak nieobiektywne spojrzenie na problem, bo jestes kibicem Legii.
Nie w tym rzecz, czy Legia przegra wszystko w grupowej LM, bo to akurat wcale nie jest takie pewne. Wystarczy, że któraś druzyna pewna awansu przyjedzie drugim składem i punkty mozna zdobyc (tak jak Szachtar z Barcelona). Chodzi o styl, granie ósemką na 16-25 metrze, nieumiejętność grania z pierwszej piłki, bezproduktywni boczni obrońcy (to dotyczy całej polskiej piłki), liczenie na wolnego z 20 m, bo teraz wygląda na to, że w przypadku Legii to większa szansa na bramkę niz karny. Legia praktycznie nie ma ławki, a co bedzie jak się wysypie któryś brazylijczyk ? Trzeba grać ligę, i choc to inna półka niz LM, to jednak nikt nie będzie stal i patrzył jak Legia bezkarnie strzela bramki.
Siłe Legii poznamy w meczu rewanzowym, bo tu Szachtarowi powinno się grać jednak troche łatwiej. Mam obawy, że ta lekcja skończy się bardzo źle - jeśli nie w kategorii wyniku, to na pewno w samej grze i umiejetnosciach czysto piłkarskich. Szachtar potrafi grać piłką, zawodnicy nie muszą się "pokazywać" w Europie, bo tam maja idealne warunki, wiedzą za co grają.
Sam zarząd Legii jako główny cel postawił drużynie zdobycie MP, pewnie będąc świadomym siły druzyny. Rok-dwa, i jeśli uda się zatrzymać podstawowych zawodników można mysleć poważnie o sukcesach w LM.
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 12:22

pixies napisales : "sukcesach w LM" Tzn 1/4 finalu ? Polfinal ? Final ?
Posted by: pixies

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 12:30

Na pewno o wyjściu z grupy, bo potem wszystko jest możliwe.
Teraz na pewno jest to malo realne, ale zakładając rozsądną politykę kadrową - w dwu, trzy letniej perspektywie mozliwe.
ITI ma kasę (weźmie chyba F1 w przyszłym sezonie), ma czas - oby nie zabrakło konsekwencji.

Rumuni potrafi w ciągu kilku lat stworzyć grupę niezłych klubów i to bez sukcesów reprezentacji. Czyli mozna.
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 12:35

Wszytko jest mozliwe ale do tego potrzeba po 1) pieniedzy a to posiadaja wlasciciele ITI i po 2) cierpliwosci
Posted by: misiek2

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 12:36

Quote:

Co do Legii,
wczoraj chyba zaskoczyli wiele osob, jednych in plus innych in minus,
nie widzialem meczu tzn jakies fragmenty ale z tego co czytam to nie grali tak zle albo Szachtar gral tak zle;-)





Opinie w polskiej prasie są niezwykle pochlebne na temat meczu. Wszyscy lamentują za podyktowanie rzutu karnego, którego ponoć nie było ... To stało się tematem zastępczym w tym przegranym pojedynku. Powiem od siebie, że widac było jednoznacznie kto jest lepszy na boisku. Szachtar kontrolował grę przez całe spotkanie. Zawodnicy zespołu ukraińskiego jednak mają problemy z grą na polu karnym stąd wiele strzałów spoza tego pola. Fakt, ślisko - zawsze może coś wejść ... Chwali się Fabiańskiego, ale on robił co do niego należało. Strzały z ponad 16 metrów nie jest ciężko obronić, gdy zawodnicy strzelający są jacyś niemrawi ... Gdy Fabiański bronił, serca żołądek pochodził mi do gardła. Jego technika mrozi krew w żyłach. Ma jakieś problemy z koordynacją ruchową na boisku ....

Legii brakuje lidera, kogoś kto tych zawodników pociągnie. Widać było bezpłciowość piłkarzyn, którzy jako drużyna byli dużo gorsi od zawodników z Doniecka. Szachtar wygrał zasłużenie. Nie obraziłbym się gdyby było 2 czy 3:0. Legia poza Polske niech nie wyjeżdża ...
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 12:40

Przepraszam ale nie moge Mecz sie zakonczyl wynik brzmi 1-0 moze zamknac temat i za tydzien zalozyc nowy do rewanzu ?


Czytajac tekst : "Gdy Fabiański bronił, serca żołądek pochodził mi do gardła. Jego technika mrozi krew w żyłach. Ma jakieś problemy z koordynacją ruchową na boisku .... " to nie wiem czy sie smiac czy plakac
Posted by: misiek2

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 12:47

Quote:

Przepraszam ale nie moge Mecz sie zakonczyl wynik brzmi 1-0 moze zamknac temat i za tydzien zalozyc nowy do rewanzu ?


Czytajac tekst : "Gdy Fabiański bronił, żołądek pochodził mi do gardła. Jego technika mrozi krew w żyłach. Ma jakieś problemy z koordynacją ruchową na boisku .... " to nie wiem czy sie smiac czy plakac




Płacz

Jedyne mądre co powiedziałeś, to zamknęcie tematu meczu Szachtar-Legia. Teraz zacznijmy dyskusję Legia-Szachtar.
Posted by: solo24

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 13:16

karnego ponoc nie było??!!jakies okularki proponuje albo ogladałes inny mecz!!a oc do fabiańskiego to każdy chciałby miec takiego bramkarza!!a to ,ze legia jest słabszym zespołem to inna para kaloszy!!dziękuje i pozdrawiam!
Posted by: Piotruś Pan

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 13:16

Moim zdaniem w tej fazie rozgrywek kluczowe znaczenie ma przede wszystkim spotkanie rewanżowe niezależnie od wyniku 1 meczu i to dobrze że Legia zagra na swoim stadionie.
Powiem więcej dobrze iż mecz nie zakończył się remisem bo Legia na niego wogóle nie zasługiwała, pomijam błąd sędziego.
Łatwiej bowiem drużynie szczególnie polskiej wypracowywać zaliczkę bramkową niż jej bronić
Wisła w zeszłym roku miała 2 bramki zapasu i roztrwoniła cały dorobek w 10 min
Awans Legii jest jak najbardziej realny i możliwy do zrealizowania pod warunkiem że każdy będzie wiedział co ma na boisku robić, jeśli poszczególne formacje będą grały w miarę blisko siebie, a zawodnicy będą się asekurowali i wzajemnie sobie pomagali.
Nie może być bowiem sytuacji w której 3 lub 4 zawodników gra na maksa swoich możliwości a reszta tylko statystuje.
We wczorajszym meczu było widać jak daleko piłkarze Legii grali od swoich przeciwników nikt nie atakował ich do 20 m od bramki Fabiańskiego.
Nawet jeśli Legionistom udało się przejąć piłkę to ją tracili bo nie byli w stanie podać do najbliższego kolegi bo ten był daleko od piłki i do tego miał na plecach asekurujących go zawodników Szachtara.
Brazylijczycy w Legii to chyba antyreklama brazylijskiej piłki. Oni zapomnieli że istotą gry w piłkę nożną jest gra kombinacyjna z udziałem jak największej liczby graczy by rozpracować obronę przeciwnika, a nie bezsesowne dryblingi kończące się w większości stratami, holowanie piłki przez całe boisko póki się da, niefrasobliwe zagrania najczęsciej do przeciwnika.
Takie gierki to moze wystarczą na Hafnarfjordur ale nie na Szachtar.
Jesli Legia awansuje do LM to nie obawiam się o masowy wykup piłkarzy tego zespołu.
Kto chciałby tak bezproduktywnych piłkarzy mieć w zespole którzy nie widzą innych na boisku lub tylko niecelnie podają.
Nie wiem co trzeba zmienić w polskich piłkarzach żeby im się naprawdę chciało chcieć i by przykładali się do gry skoro nie motywuje ich udział w tych elitarnych rozgrywkach niemałe pieniadze i promocja wlasnego wizerunku .
Nie wiem czy mądrość króla Salomona by wystarczyła aby wskrzesić w nich ambicję i wolę walki. Może nie płacić za wystepy w lidze i kazać im żyć z tego co ugrają w europejskich pucharach lub reprezentacji.
Legia wczoraj nie grała po to by chociaż zremisować tylko po to aby jak najmniej przegrać.
Jeśli piłkarzom brakuje umiejętności to powinni przykładać się do pracy na treningu lub zmienić zajęcie.
Posted by: Tetfol

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 10/08/2006 13:21

Quote:

Quote:


Czyli lepiej nieosiagać dobrych wyników w puchaach bo nam drużynę wykupią?




Jeśli mam być szczery to jest mi obojętne co osiągnie lub czego nie osiągnie Legia. Nie życzę źle tej drużynie, ale dobrze też nie. Po prostu jest mi to obojętne.
Quote:


To może dać grubo ponad 20 milionów zł przy założeniu że Legia dostałaby bęcki w każdym meczu. Obecny budżet Legii to ok 25-28 milionów tak więc widać jaki wpływ na finanse klubu u na jego przyszłość miałby występ w Lidze Mistrzów.




I co z tego?
Wisła w PUEFA wygrała z Schalke, z Parmą i gdzie są ci drodzy piłkarze?
Pare lat temu, jeszcze za czasów jak Janas był trenerem Legia wyszła z grupy w LM. Co się stało z tymi pieniędzmi? Gdzie te super gwiazdy, które Legia kupiła za te pieniądze?
Quote:


Co do wyprzedaży zawodników weźmy pod uwagę że jeśli co niektórzy by się pozytywnie zaprezentowali to oznaczałoby duży wzrost ich wartośći i kolejne pięniądze w kasie klubowej. Tak więc jeśli by kogoś sprzedali to jestem pewnien że grajek który przyszedłby na jego miejsce niebyłby wcale gorszy.



A kto poza Polakami i "odpadami" z zagranicznych klubów chciałby grać z polskiej lidze?




Ehh widze że pojęcia niemasz o tym co się dzieje w Legii w Wiśle czy co się działo w Legii za czasów Janasa.

Pamiętasz takiego gościa, który się nazywał Romanowski? Większość piłkaży któży grali w tamtej Legii byli piłkażami Pogoni Konstancić wypożyczonymi tylko do Legii. Legia niezdobyła mistrzostwa pan Romanowski zwinął manatki i sobie poszedł, a kasa za piłkaży trafiła do jego kiesy. Masz odpowiedż dlaczego Legia wtedy niesprowadziła następców.

Co do Wisły to wszystkie pieniądze które Telefonika pakowała w Wisłę były jej poprostu pożyczane. Wisła aktualnie ma ok 60 milionów zł długów względem Telefoniki. A sama firma planuje jakieś inwestycje, i jakas komisja nbankowa czy nadzó bankowy zalecił Telefonice zmniejszenie należnośći. I Wisła powoli spłaca Telefonikę. Sprzedano przecież Żurawskiego 3 miliony euro, Frankowskiego 800k euro, Uche 900k euro, Szymkowiaka 800k euro, a kasa wraca teraz do Telefoniki.

ITI wchodzac do Legii inwestując po prostu podwyższało kapitał a nie pożyczało. Klub jest zarządzany profesjonalnie. Chyba jak żaden polski klub dotychczas. W tej chwili Legia pracuje nad uruchomieniem akademii piłkarskiej, na dniach bedzie rozstrzygana decyzja o przetargu na nowy stadion dla Legii.

Nieporównuj sytuacji Legii z 1993 roku, Wisły z ostatnich lat do obecnej sytuacji Legii bo sytuacja jest diametralnie różna.
Posted by: misiek2

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 11/08/2006 06:32

Quote:

karnego ponoc nie było??!!jakies okularki proponuje albo ogladałes inny mecz!!a oc do fabiańskiego to każdy chciałby miec takiego bramkarza!!a to ,ze legia jest słabszym zespołem to inna para kaloszy!!dziękuje i pozdrawiam!




Ta dyskusja nie ma sensu. Karny był czy nie - sędzia go podyktował, padł gol, Szachtar wygrał - to fakty. A Fabiańśki poza skutecznym wybijaniem piłki po strzałach (bo co on złapał?) wyglądał na przestraszonego i zagubionego na boisku. Miał więcej szczęścia niż rozumu. Ale po co ja dyskutuję z kims kto identyfikuje się z tym śmiesznym stołecznym klubem...
Posted by: Lord Devastator

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 11/08/2006 07:23

No coz chyba niestety Szachraj Donieck jest jedna noga w LM, czy ktorys buk juz wystawil kursy na awans Szachraja??
Posted by: bolo_lacznik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 11/08/2006 08:12

Quote:

A Fabiańśki poza skutecznym wybijaniem piłki po strzałach (bo co on złapał?) wyglądał na przestraszonego i zagubionego na boisku. Miał więcej szczęścia niż rozumu


Proszę Cię bardzo - przestań pieprzyc za przeproszeniem takie glupoty !
"wygladal na przestraszonego "
" poza skutecznym wybijaniem piłki po strzałach (bo co on złapał?)" - faktycznie , to matoł , przecież piłki trzeba łapać ...
Posted by: solo24

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 11/08/2006 09:11

śmieszny człowieczku ledwo pojawiłes sie na forum i juz sie wymądrzasz!!każdy ale powtarzam każdy(w polsce) klub chciałby miec fabiańskiego ....a jeśli koncentracje i skupienie nazywasz przerażeniem....to widac ,ze chłopcze nie masz pojecia!pozdro
Posted by: andreosw

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 11/08/2006 09:33

Quote:

śmieszny człowieczku ledwo pojawiłes sie na forum i juz sie wymądrzasz




A Ty już na tym forum jesteś od wielu wielu lat
Sam nie bądź śmieszny.
I nie bądź też tak bardzo zadufany w sobie.
Każdy ma prawo zamieszczać SWOJE opinie. I nie muszą być one zbieżne z tym co Ty myślisz na dany temat.

Ja na tym forum wolę poprostu tylko poczytać. Tylko czsami coś skrobnę, bo wystarczy napisać tutaj tylko jedno słowo nie po myśli tutejszych "ekspertów", a już jest się zjebanym od góry do dołu.
Dlatego mało piszę bo nie chce mi się wdawać w polemiki z wieloma guru piłki kopanej.

Śledzę to forum od 1.5 roku i stwierdzam, że z każdym dniem schodzi coraz mocniej na psy.

Jeszcze tu zaglądam bo mam tu kilku ulubionych autorów bardzo ciekawych i przydatnych analiz, ale nie wymienię ich nicków, bo zaraz ktoś powie, że kadzę swoim kumplom.

Pozdrawiam.
andreosw
Posted by: solo24

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 11/08/2006 13:45

wcale sie nie wymądrzam tylko sam doskonale wiesz o tym ,ze fabiański jest klasowym bramkarzem i często wyłapuje niesamowite piłki...więc po co specjalnie zaogniasz atmosfere skoro doskonale wiesz,ze jest dobry i to,ze nie lubisz Legii tego nie zmieni!przykro mi!pozdrawiam
Posted by: andreosw

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 11/08/2006 14:40

Ale ja lubię Legię i każdy inny polski klub, który reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej.
Zawsze kibicuję naszym i życzę im jak najlepiej.
Uważam także, że Fabiański to świetnie zapowiadający się bramkarz. Mam Nadzieję, że jego kariera będzie rozwijała się w takim temoie jak do tej pory.
Odnośnie Łukasza zgadzam się z Tobą w 100%, tylko bardzo mnie rażą bardzo krytykanckie i takie "z góry" wypowiedzi w stosunku do innych forumowiczów.

Oczywiście niczego nie chcę zaogniać.
Pozdrawiam
Posted by: Oli2424

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 15/08/2006 08:09

Jak dzisiaj rano zobaczyłem w bwin kurs na Szachtar 2,9 to mówie co jest grane? Pomylili się czy co?A po chwili patrze w kilku innych bukach kurs podobny! Przeciez dla mnie to jest promocja tak wysoki kurs na Szachtar zważywszy na to , że w Legii nie zagra prawdopodobnie Choto więc ten kurs biorę w ciemno
Posted by: crossmen

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 15/08/2006 12:49

niestety choto - 3 tygodnie przerwy - szanse legii maleją ,
mają pod górę w tych meczach najpierw karny z kapelusza teraz kluczowy obrońca odpada .
ale jak ma to być drużyna z charakterem to muszą sobie poradzić i wysadzić szachtar
szanse oceniam jak przed pierwszym meczem 50 % x 50%
Posted by: kamasss

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 15/08/2006 12:54

Ja zaraz po pierwszym meczu mówiłem, że zagram w rewanżu na Szachtar.

a taki kurs jak mówicie to jeszcze lepiej...


szkoda mi Legii, Choto wypadł... ciekawe kto będzie trzymał i tak dziurawa obronę...
jakby byli w formie i mieli tyle szczęścia co w tamtym sezonie to szanse oceniałbym 50% x 50%

teraz przy tych wszytskich okolicznościach oceniam na 20% x 80%

niestety...
Posted by: boca juniors

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 16/08/2006 05:23

Choto nie zagra,Quattary dawno nie ma,Elton po pijaku się rozbija,obrony brak w ataku szaleje Nędza- he, he Legia zrobi wypad.....
Posted by: Logan

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 16/08/2006 09:04

W pierwszym meczu bylem sceptycznie nastawiony co do grania na Szachtar po kursie 1,45. Na rewanz spodziewalem sie kursu 1.9-2.1. Naprawde pozytywnie buki mnie zaskoczyly, dajac 2.8-2.9. Trzeba grac.
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 16/08/2006 10:09

Quote:

Ja zaraz po pierwszym meczu mówiłem, że zagram w rewanżu na Szachtar.

a taki kurs jak mówicie to jeszcze lepiej...


szkoda mi Legii, Choto wypadł... ciekawe kto będzie trzymał i tak dziurawa obronę...
jakby byli w formie i mieli tyle szczęścia co w tamtym sezonie to szanse oceniałbym 50% x 50%

teraz przy tych wszytskich okolicznościach oceniam na 20% x 80%

niestety...


Balde ...
Posted by: neomax

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 16/08/2006 22:30

ja stawiam na remis w meczu rewanzowym...1-1 lub 0-0...
Posted by: bolo_lacznik

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 17/08/2006 00:12

Quote:

ja stawiam na remis w meczu rewanzowym...1-1 lub 0-0...


a ja na Tolka Banana
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 17/08/2006 09:41

HEYKA Ziomki macie jeden z moich ostatich postow

moze to Wam pomoze ograc tycch

Przed rewanżowym meczem o awans do Ligi Mistrzów Legia się sypie. Atmosfera w drużynie jest podła, a obronę rozbiły kontuzje


Leczą się Dixson Choto, Wojciech Szala i Grzegorz Bronowicki, a być może i Edson. Dlaczego być może? Brazylijczyk od dwóch dni nie trenuje, klub ogłosił, że również z powodu lekkiego urazu, ale nieoficjalnie mówi się, że popadł w konflikt z drużyną.

Jeśli do tych kłopotów dołożyć rozczarowanie Hugo Alcantarą, który na razie gra poniżej poziomu pierwszoligowego, to defensywa z początku sezonu (Szala, Choto, Hugo, Edson) właściwie przestała istnieć. Do 31 sierpnia Legia może co prawda dokonywać jeszcze transferów, ale na rewanż z mistrzem Ukrainy nikogo niezgłoszonego do rozgrywek nie wystawi.

Z czwórki, która rozpoczynała sezon, zostali Brazylijczycy. Sytuacja Edsona jest jednak niejasna, a Hugo grał z GKS Bełchatów tak źle, że Wdowczyk zdjął go w 38. minucie. - Rzetelnie ocenić go będzie można dopiero po dziesięciu ligowych kolejkach - twierdzi Marek Jóźwiak, odpowiedzialny w Legii za wyszukiwanie piłkarzy. Mistrz Polski nie ma jednak czasu, bo z Szachtarem zmierzą się za tydzień w środę (w sobotę jadą do Łodzi na ligowe spotkanie ŁKS).

- Bez Choto Legia nie ma szans z Szachtarem. To jej jedyny oprócz Łukasza Fabiańskiego gracz na europejskim poziomie - uważa Mirosław Trzeciak. Co gorsza, w składzie Legii ostał się jeden zawodnik z doświadczeniem na środku obrony - Szala - ale on naciągnął mięsień dwugłowy i jego występ za tydzień byłby niespodzianką. 19-letni Artur Jędrzejczyk miał wielką tremę nawet w debiucie, a był to "tylko" mecz o Superpuchar Polski. Wypożyczony z Bordeaux Mamadou Balde spisuje się beznadziejnie. Ostatnio na środku defensywy pojawił się jeszcze zwykle grający po lewej stronie Tomasz Kiełbowicz, co świadczy o tym, jak zdeseprowany jest trener Wdowczyk. Ostatni defensor w kadrze - lewy obrońca Artur Chałas - na ogół nie mieści się nawet na ławce rezerwowych

zrodlo gazeta wyborcza pozdro
Posted by: Kamikaze

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 17/08/2006 10:23

Edsonowi nic nie jest , sprawa wyjasniona wraca do druzyny. Elton takze od wczoraj trenuje z 1 zespolem.
Posted by: Maarcell

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 18/08/2006 20:57

Ja uwazam ze Legia nie awansuje ... a co wiecej ze u siebie równiez przegra z Ukrainacami. Kurs w granicach 1.9 wart gry. Legia sie musi otworzyc i zaatakowac ... a co za tym idzie ... KONTRA !! Szchtar na zawodników którzy potrafia grac z kontry i mysle ze tutaj jest szansa dla nich...
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 20/08/2006 11:28

Pinnacle troche chyba przesacowało szanse stolicy na LM,jak wczoraj asian (0) na Szachtar widziałem kursy ponad 2 tak dzisiaj już 1.8 i podejrzewam że nawet nie kursy ale sam handicap jeszcze sie zmieni.Sprawa prosta, Legia w bardzo słabej formie,skoro przegrywa Bełachotowem i ŁKS-em to na jakieś podstawie ma ograć Ukraińców? Niby mecz meczowi nierówny,ale czy te porażki w lidze są dziełem przypadku?
Zakładając że nie padnie żądna szybka bramka to w miare upływu czasu Legioniści będą sie musieli odkrywać,a Szachtar do ogórków nie należy i jakąs kontre raczej powinni wykorzystać.Na papierze niestety wygląda że kolejny rok polscy piłkarze będą oglądać Champions League w telewizji,ale i tak wszystko zweryfikuje boisko
Posted by: Ignorator

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 21/08/2006 10:14


Legia Warszawa
VS
Szachtar Donieck

Typ: 2
Typ na awans: Szachtar Donieck

W środę na Łazienkowskiej dojdzie do decydującego starcia o faze grupową Ligi Mistrzów pomiędzy mistrzem Polski - Legią Warszawa a mistrzem Ukrainy - Szachtarem Donieck. Po losowaniu w szwajcarskim Nyonie w Polsce zapanował duży optymizm. Wiadomo, że lepiej grać z Szachtarem, który choć jest lepszy to pozostaje w naszym zasięgu. Jednak już pierwsza konfrontacja tych zespołów pokazała, że Szachtar dysponuje o wiele lepszym skłądem i gdyby nie Łukasz Fabiański i Dickson Choto to Legia przegrała by (0:3) albo i więcej. Niestety po tym meczu łudziliśmy się, że strata nie jest duża a Legia w Warszawie przy dopingu swoich kibiców stanie na wysokości zadania i strzeli dwie bramki swoim przeciwniką. Jeśli tak by się stało to Legia powtórzyła by swój sukces z 1995 roku kiedy w pokonanym polu pozostawiał IFK Goeteborg. Jednak ostatnie spotkania Legii Warszawa sprowadziły nas na ziemię. Legia nie może już wygrać od trzech spotkań ligowych. Podopieczni Dariusza Wdowczyka prezentują się fatalnie. W ostatnich trzech spotkaniach w Orange Ekstraklasie zdobyli tylko jeden punkt!!!. W Grodzisku zremisowali z Groclinem (1:1) i do tego dołóżyli dwie porażki z Bełchatowem (1:2) w Warszawie i w Łodzi z ŁKS-em (1:2). Kiedy pojawiły się złe wyniki w zespole doszło do konfliktów między Brazylijczykami i Polakami w składzie. Drużyna przestała być monolitem. Elton zamiast skoncentrować się na meczu z Bełchatowem wołał jeździć po napojach wyskokowych po Warszawie. Wszystko to składa się na mało optymistyczny krajibraz. Co gorsza w zespole posypał się jak domek z kart cały blok defensywny. Doszło już do tego, że w spotkaniu z ŁKS-em na stperze zagrał Łukasz Surma, który nominalnie jest defensywnym pomocnikiem!!!. Kontuzje wykluczyły z gry bohatera z Doniecka Dicksona Choto, Wojciecha Szale, Grzegorza Bronowickiego i Hugo Alcantare. Bez tych zawodników defensywa wygląda fatalnie. Tak wygląda Legia przed decydującym straciem z Szachtarem. Tutaj należałoby zadać pytanie: Czemu przed sezonem lekką ręką pozbyto się trzech obrońców?? Ja osobiście nie rozumiem decyzji o rezygnacji z Veselina Djokovicia, Marcina Rosłonia i Jakuba Rzeźniczaka. Ta trójka graczy teraz Legii by się bardzo przydała. Niestety zrezygnowano z nich i trzeba przyznać, że to był duży błąd, który może zawarzyć na tej konfrontacji. Do Warszawy w środowe popołudnie przyjeźdza Szachtar Donieck. Zespół w końcu straciła swoje pierwsze punkty w lidze. Wszystko przez remis z rywalem za miedzy - Metalurgiem Donieck. W tym spotkaniu kontuzji nabawił się jeden z lepszych napastników mistrza Ukrainy - Matuzalem. Jednak nawet jak nie zagra to Szachtar ma w swojej kadrze na tyle dobrych zawodników, że bezproblemowo zostanie zastąpiony. Bardzo ciekawie w pierwszej konfrontacji pokazał się wchodzący z ławki rezerwowych Marica, który potrafił nie źle zamieszać pod polem brakowym Legii Warszawa. Poza tym trener Szachtara ma w czym wybierać ma Brandao, Aghahowe, Bielika czy wspominaego Marice.

Faworytem tego spotkania jest Szachtar Donieck, który w pierwszym meczu wypracował sobie już dobrą wyjściowa sytuacje do awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Do tego Legia gra poniżej swoich możliwości. Duży wpływ na taką sytuacje mają konflikty w zespole mistrza Polski i kontuzje w formacji obronej. Obawiam się, że Legia przed meczem nie ma szans. Choć nigdy nie wolno skazywać zespołu na pożarcie. Jednak nie widze żadnych przesłanek na wygraną Legii. Wszystko wskazuje nam, że Szachtar wygra i rewanżowe spotkanie co zapewni im awans do Ligi Mistrzów.

Pozdrawiam
Posted by: Bezdomny

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 22/08/2006 04:32

LM: Kibice Szachtara wierzą w awans

Piłkarze Szachtara Donieck są uważani przez ukraińskich kibiców za faworytów środowego meczu Ligi Mistrzów w Warszawie z Legią.
Z przeprowadzonej w Doniecku ankiety wynika, iż 86 procent pytanych (631 osób) wierzy w końcowy sukces Szachtara, a 11 proc. (79 osób) - w powodzenie Legii. Zaledwie trzy procent ankietowanych nie było w stanie wytypować zwycięzcy.

Głosowanie na faworyta - to nie jedyna zabawa kibiców z Doniecka. Na stronie internetowej klubu można typować piłkarza, który jako pierwszy strzeli bramkę Legii. Wśród kandydatów nie zabrakło i Mariusza Lewandowskiego.


Źródło:
http://www.eurogol.pl/index.php?strona=news&id=66411
Posted by: Tom Krus

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 22/08/2006 08:46

Ja spróbuję zagrać dokładny wynik 0-0, za niewielką stawkę, widzę sznase na wejście takiego typu, Szachtar nie zagra tak ofensywnie jak u siebie, mieli ciężki mecz ligowy, jedna bramka w zapasie, a przed nimi słabiutka Legia, która będzie coś tam ich podgryzała, ale ze skutecznością ligową, napewno Legia bedą ustawieni na nie stracenie bramiki, bo jak Ukraincy strzelą to po zawodach, warto chyba też walnąć na remis do przerwy licząc na to, że Szachtar jeżeli ruszy do przodu, to w drugiej połowie, majać już dosyć nie poradności Legii.
Posted by: raiders_

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 22/08/2006 09:43

Tak wszystko wskazuje ze lekia skazana na przegrana i do tego jeszcze w kiepskim stylu."boje" ze to bedzie kompromitacja pilkarska legi nie chodzi mi tutaj o forme fizyczna ale bardziej o psychiczna .Cale to zamieszanie w okol legi i w samym klubie w lidze tez straszna cienizne graja jesli mozna wogole o grze mowic.

Max na co Legie stac w tym meczu "moim zdaniem to utzrymac remis 0-0 ,jezle legia strzeli bramek i nic nie straci mozna mowic o sukcesie ,ale Szachtar jest za mocny na nich juz w pierwszym meczu legia powinna przegrac z 4-0 lub wiecej tylko nie poradnosc gospodarzy i szcescie uratowalolegi .no i bramkarz produkowal sie ile tylko mogl.Nie sadze zeby Szachtar popelnil takie bledy jak u siebie i nie wykorzystal tylu sytuacji.
moj scenariusz :
Jesli legia strzeli bramke w 1 polowei nie traca c nic 2 polowa dla szachtaru rozniesie legie .

jesli 1 polowa zakonczy sie remisem pod kontrola szachtaru to i caly mecz na X ewentualnie w koncowce 1 lupnie.

Tak czy inaczej szachtar bedzie chcial w to spotkanie wlozyc jak naj mniej sil no i racja bo tak naprawde nawet nie maja przeciwnika sredniej klasy przed soba .Spokojnie stacza rezerwy na Legie i bedzie mecz zaiety wtedy
Posted by: Szczypior

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 23/08/2006 07:42

typ na wygraną czy też awans szachtara jest masowym typem, kursy pospadały, a w polsce/na świecie wszyscy grają gości, ja odpuszczam to spotkanie wole sie nie stresowac podczas mecz i dopingowac legionistów, mam nadzieje ze sprawią niespodziankę, wlasnie w tym momęcie gdy nie ma wiary nawet wśrod kibiców legii, zresztą zawsze jak "wieżyliśmy" w polskie zespoły to przegrywalismy, dzis mało kto wierzy wiec mam nadzieje na niespodzianke
Posted by: buster

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 23/08/2006 10:51

ale jaja - mecz będzie sędziował ten sam koleś, który rok temu wydrukował rewanż PAO-Wisła


w tym momencie szanse Legii spadły do zera
Posted by: Qubi

Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa - 23/08/2006 10:59

Quote:

ale jaja - mecz będzie sędziował ten sam koleś, który rok temu wydrukował rewanż PAO-Wisła


w tym momencie szanse Legii spadły do zera




A może tym razem postawił na Mistrza Polski?