Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)

Posted by: Rivaldinho

Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 02/08/2006 20:41








Zestaw par


Posted by: parker23

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 02/08/2006 20:42

liverpool arsenal i szachtar te 3 mecze na 1 mecze ciekawe jakie beda kursy?
Posted by: larsson

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 02/08/2006 21:24

Quote:

liverpool arsenal i szachtar te 3 mecze na 1 mecze ciekawe jakie beda kursy?



na liverpool w interwetten jest 1.15, na Arsenal 1.75.
Ja w pierwszym spotkaniu chyba sie skusze zagrac na Dynamo Zagrzeb po kursie ponad 4.0
Posted by: polskignom

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 02/08/2006 21:32

moze poczekajmy pare dni jeszcze, co Panowie? W kazdym badz razie na chwile obecna granie Arsenalu po 1.75 uwazam za pomylke. Pozdrawiam.
Posted by: crossmen

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 02/08/2006 21:43

ryzykne - na legię sztywny remis lub w azjatyckim , że legia nie przegra.
uzasadnienie - z kim w końcu wygra polska drużyna żeby zapukać do lm ?
co prawda budżet szachtara robi wrażenie - ale piłkarsko uważam , że legia nie odstaje od tego rywala .
a ci brazylijczycy z legii są naprawdę nieżli ( słowa uznania dla piekaria )
spotkają się dwie drużyny podobne mentalnie - umiejętności też zbliżone więc resztę dyktuje serce -
SUPER TRENER + DOBRY SKŁAD WIĘC :
LEGIO TERAZ ALBO NIGDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted by: aker

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 02/08/2006 21:44

Ja tak na szybko widze trzy ładne jedyneczki - Lille, Liverpool i Szachtar, chociaz kursy zapewne nie beda powalac.
Mysle tez o Valencia ale jakos ten klub mnie nigdy nie przekonywał i obawiam sie tam remisu.
Pozdr
Posted by: crossmen

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 02/08/2006 21:47

witam:
2 pierwsze typy będą kursy mizerne to na 100% chyba , że handinap odważny a 3 nie wejdzie ( oby nie wszedł)
valencia - gra warta świeczki -
Posted by: larsson

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 02/08/2006 21:52

ja na pierwszy rzut oka Dinamo Zagrzeb, Heart i Lewski Sofia, awans Liberca i moze Benfiki w zaleznosci od kursów.

Serca u siebie powinny pyknac bezproblemowo AEK na pierwszy rzut oka.
Posted by: Bezdomny

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 03/08/2006 04:02

Zapomnij że Legia tam zremisuje.Legia tam nawet bramki niestrzeli.Szachtar regularnie wygrywa na własnym stadionie.Lepiej w ostatnich latach w grze w europejskich pucharach gra ukraiński zespół.Ukraiński zespół to prawie sami cudoziemcy.Defensywę mają bardzo mocną.A napastników też niezłych.Na ukrainie jest wyższy poziom niż u nas.Ja Legii nie daje żadnych szans na przejście Szachtara.Musiałby się cud stać,ale ja w cudy nie wierzę.
Posted by: TEO

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 03/08/2006 07:49

Quote:

Zapomnij że Legia tam zremisuje.Legia tam nawet bramki niestrzeli.Szachtar regularnie wygrywa na własnym stadionie.Lepiej w ostatnich latach w grze w europejskich pucharach gra ukraiński zespół.Ukraiński zespół to prawie sami cudoziemcy.Defensywę mają bardzo mocną.A napastników też niezłych.Na ukrainie jest wyższy poziom niż u nas.Ja Legii nie daje żadnych szans na przejście Szachtara.Musiałby się cud stać,ale ja w cudy nie wierzę.



Tylko zapomniałeś że w lidze Ukraińskiej oprócz Szachtara i Dynama nie ma dobrych zespołów i Legia w tamtej lidze też wygrywała by u siebie wszystko.
Legie i Szachtar nie dzieli taka przepaść sportowa żeby liczyć na cud. Można spokojnie powalczyć o awans.
Układ spotkań korzystny, rewanż na Łazienkowskiej.
A cud to by był jakby Hajfa wyeliminowała Liverpool albo
Crvena Milan.
Pozdrawiam Teo
Posted by: rafako

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 03/08/2006 08:11

w bet24 sa kursy na awans w parze FC Kopenhaga- Ajax Amsterdam (2.3-1,58). wczoraj wieczorem na Ajax byl 1,5. Mysle ze zespol dunski nie ma wiekszych szans w dwumeczu z ajaksem.
Posted by: As

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 03/08/2006 08:21

Na pewno Ajax jest faworytem tego dwumeczu, jednak Kopenhaga nie jest bez szans. Wystarczy nadmienic, ze w FCK graja m.in. Allback, Gronkjaer, Linderoth, Bergdolmo czy Razak Pimpong.
Posted by: phantom

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 03/08/2006 18:50

pojawil sie komplet 16 meczy na lige mistrzow w bwin.
niestety jak zaskoczyli pierwotnie dobrymi kursami na uefa tak na lige mistrzow sa oszczedni bardzo niestety.
1.15 tylko na liverpool i milan !
1.25 na lille ale tylko 1.35 na cska moskva.
na szachtara 1.6 mogloby byc wiecej i 1.7 na galate choc rok temu nie byli w stanie wygrac z podbiegunowym tromsae czy wobec tego wygraja z mlada boleslav?
ogolnie kursy bez rewelacji jak narazie.
Posted by: aker

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 03/08/2006 19:36

phantom a na jakie kursy liczyłes?????????
Ze na Liverpool i Milan bedzie po 1,5???
Róznica klas jest taka ze nie ma sie co dziwic.
Ja tu widze do grania po uczciwym kursie tylko Szachtar.
Liverpol mysle ze mozna spokojnie zaryzykowac nawet po takim podłym kursie ale co do Milanu to mam obiekcje czy gra jest warta swieczki
Mysle ze warty zaryzykowania jest kurs na Valencie ale mamy jeszcze tydzien na przemyslenia.
Pozdr
Posted by: blackjack

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 04/08/2006 05:58

Quote:

phantom a na jakie kursy liczyłes?????????
Ze na Liverpool i Milan bedzie po 1,5???
Róznica klas jest taka ze nie ma sie co dziwic.
Ja tu widze do grania po uczciwym kursie tylko Szachtar.
Liverpol mysle ze mozna spokojnie zaryzykowac nawet po takim podłym kursie ale co do Milanu to mam obiekcje czy gra jest warta swieczki
Mysle ze warty zaryzykowania jest kurs na Valencie ale mamy jeszcze tydzien na przemyslenia.
Pozdr



Zoimal tylko nie wiem czy za tydzień będziesz miał takie kursy jeszcze
Jak dla mnie Arsenal Valencia Galata i Szachtar
Posted by: polskignom

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 04/08/2006 06:00

Ludzie uspokojcie sie z tym Arsenalem, Dinamo Zagrzeb jest mocne jak nigdy, a Anglicy (z nazwy ) nie sa jeszcze przygotowani do sezonu.
Posted by: quincy

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 04/08/2006 08:39

Quote:

Zapomnij że Legia tam zremisuje.Legia tam nawet bramki niestrzeli.Szachtar regularnie wygrywa na własnym stadionie.Lepiej w ostatnich latach w grze w europejskich pucharach gra ukraiński zespół.Ukraiński zespół to prawie sami cudoziemcy.Defensywę mają bardzo mocną.A napastników też niezłych.Na ukrainie jest wyższy poziom niż u nas.Ja Legii nie daje żadnych szans na przejście Szachtara.Musiałby się cud stać,ale ja w cudy nie wierzę.




Pierdzielisz za przeproszeniem jak komuch. Poprosze o konkrety. Jacy zawodnicy są mocni? Ile razy widziałeś Szachtara w akcji w ostatnich dwóch miesiącach? I chyba na tym zakończe tą polemike...Choć oczywiście nie twierdzę, że Legia pyknie na luzie Szachtar to jednak leczą mnie takie posty na tym forum
Posted by: phantom

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 04/08/2006 12:03

Quote:

phantom a na jakie kursy liczyłes?????????
Ze na Liverpool i Milan bedzie po 1,5???
Róznica klas jest taka ze nie ma sie co dziwic.
Ja tu widze do grania po uczciwym kursie tylko Szachtar.
Liverpol mysle ze mozna spokojnie zaryzykowac nawet po takim podłym kursie ale co do Milanu to mam obiekcje czy gra jest warta swieczki
Mysle ze warty zaryzykowania jest kurs na Valencie ale mamy jeszcze tydzien na przemyslenia.
Pozdr




liczylem na takie kursy jak chocby w uefa gdzie na herthe jest 1.25 przeciwko ameri tbilisi,a tu tez jest roznica kilku klas jak w meczach liverpoolu czy w mniejszym stopniu milanu.
jest jeszcze 1-na kwestia kurs 1.15 mozna dac w takich przypadkach gdy druzyna juz na dobre rozpoczela sezon i jest w gazie,a ani milan ani liverpool wogle sezonu jeszcze nie rozpoczely wiec kursy nie sa adekwatne do aktualnej rzeczywistosci.
w zeszlym roku na celtic tez byl mizerny kurs na slowacji,gdzie wtedy tez jeszcze nie rozpoczal sezonu a jak sie skonczylo nie musze przypominac ze dostal porzadne lanie z petrzalka na slowacji i w konsekwencji wyeliminowany wogle z rozgrywek europejskich pucharow.
zatem kursy 1.25-1.3 powinny sie tak wlasnie otwierac w meczach liverpoolu i milanu.
kilka lat temu milan u siebie wymeczyl 1-0 o tej porze zwyciestwo z libercem w kwalifikacjach ligi mistrzow i kursy byly wlasnie w takich przedzialach otwierane,a crvena mniej wiecej kadrowo odpowiada potencjalem tamtemu libercowi.
kurs na cska,ktory juz kiedys odpadl z vardarem skopje w lidze mistrzow grajacy teraz z klubem z kraju ktory rok temu dostal sie do ligi mistrzow tez jak na otwarcie jest nieadekwatny itd.
Posted by: Diavollo

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 06/08/2006 20:47

z tego całego zestawu mozna wybrac kilka meczy
Liverpool i Milan to druzyny które niemaja wyjscia one musza awansowac kursy troche marne 1,15 ale zawsze cos
.Do tego francuskie Lille 1,25- niesadze zeby Robotnicki sprawił im jakis kłopot francuzi poczuli smak Lm w ubieglym roku więc szansy niewypuszczą zwłaszcza z taka drużyna.
Szachtar zaczoł lige i jest w gazie w żadnym wypadku Legia im krzywdy niezrobi poza tym w ubiegłym roku odpadli z interem po ciezkim boju więc teraz "promocyjnej Legii" niewypuszczą juz tylko 1,45 ale totez niezle.


Galatasaray i Hsv są chyba warte zagrania co o tym sądzicie?
Posted by: darek72

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 03:16

Zgadzam się z tobą co firma to firma.Warto ryzykować Szachtar,Heart,Liverpool,lille a także Dinamo zagrzeb-np i Steua Bukareszt-np
Posted by: darek72

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 03:19

Quote:

z tego całego zestawu mozna wybrac kilka meczy
Liverpool i Milan to druzyny które niemaja wyjscia one musza awansowac kursy troche marne 1,15 ale zawsze cos
.Do tego francuskie Lille 1,25- niesadze zeby Robotnicki sprawił im jakis kłopot francuzi poczuli smak Lm w ubieglym roku więc szansy niewypuszczą zwłaszcza z taka drużyna.
Szachtar zaczoł lige i jest w gazie w żadnym wypadku Legia im krzywdy niezrobi poza tym w ubiegłym roku odpadli z interem po ciezkim boju więc teraz "promocyjnej Legii" niewypuszczą juz tylko 1,45 ale totez niezle.


Galatasaray i Hsv są chyba warte zagrania co o tym sądzicie?



HAMBURG WARTY ŚWIECZKI ALE GALATASARAY-to turasy może paść remis
Posted by: Kubus04

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 11:23

Ludzie co wy macie z tym Dynamo Zagrzeb. Jakies tam transfery zrobili, ale dobre na ich lige ! Jak narazie nic rewelacyjnego nie graja , przecietne wyniki, duzo traconych bramek. (w ost. meczy 4;3 ze slabym Sibenik). A Arsenal ? klasa sama w sobie. Nie po to walczyli do ost. kolejki z Totenhamem by stracic LM na rzecz slabego Dynama. Arsenal w sparingach prezentowal sie dobrze. Ost. zwyciestwo nad Az 3:0 mowi samo za siebie. Mysle ze juz w 1 meczu bedą chcieli rozstrzygnąć sprawe awansu... Dinamo Zagrzeb - Arsenal 2 @ 1.70 StS ...
Posted by: m_k_polska

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 13:04

Ja mimo wszystko spróbuje 1X na Dynamo kurs ponad 2.
Dynamo weszło już w sezon wygrywając dwa mecze u siebie może niezbyt przekonująco(1-0 i 4-3) ale mimo wszystko wygrali.
W obecnej sytuacji kiedy Arsenal dopiero przygotowuje się jeszcze do sezonu myślę, że są w stanie chociaż zremisować ten mecz.
Ja gram to do obrotu bonusu w betway
1X @ 2,1 betway
2 @ 1.83 BF
i kibicuje piłkarzą Dynama
pozdrawiam m_k_polska
Posted by: m_k_polska

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 13:09

sorki za post pod postem
Warto dodać, że Arsenal zagra bez Hanrego i Asleya Cola była szansa na debiut młodego Wallcota ale podobno załapał jakąś choroę wirusową
Posted by: Dziadek

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 13:22

dziwne jest dla mnie ze uparcie azycie do przewidzenia wyniku w meczu dynama który z pewnoscia bedzie ciekawym widowiskiem ale raczej nie do obstawienia,(0-1 lub 0-2 dla arsenalu tak mi sie wydaje) moim zdaniem są lepsze rodzinki w postaci hamburga, gretny,levski, czy przede wszystkim steaua bukareszt
Posted by: papi

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 14:15

mamtaka prosbe jestem w holandii chcialbym obstawic lige mistrzow wie ktos czy wholandii sa jakiesnaziemne buki ???
Posted by: mankiet

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 15:07

Witam,mam prosbe..podawajcie bukow(naziemnych i netowych)gdzie mozna grac awanse druzyn-ja narazie znalazlem-tipsport i profesjonal
Posted by: koreas

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 15:44

Quote:

Witam,mam prosbe..podawajcie bukow(naziemnych i netowych)gdzie mozna grac awanse druzyn-ja narazie znalazlem-tipsport i profesjonal



Szczegolnie tych netowych
Posted by: TEO

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 16:41

Quote:

Witam,mam prosbe..podawajcie bukow(naziemnych i netowych)gdzie mozna grac awanse druzyn-ja narazie znalazlem-tipsport i profesjonal



W toto mix jak dla mnie bita Steua za 1,6
Pozdrawiam Teo
Posted by: aker

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 19:53

Jutro wygląda mi ładnie jeden meczyk, Austria-Benfica.
Austria w lidze na trzecim miejscu ale od konca (jeszcze nie wygrali meczu).
Benfika w fazie przygotowan do sezonu ale mysle ze to nie przeszkodzi w odniesieniu jutro zwyciestwa bo piłkarsko napewno są lepsi.
Kurs na Benfike ładny i napewno warty ryzyka a dla mniej odwaznych polecam X2 lub awans Benfiki.
Pozdr
Posted by: DJ SOSNA

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 20:10

aker, portugalscy eksperci stanowczo odradzają granie na Benfice - podobno prezentuje się fatalnie
Posted by: DJ SOSNA

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 20:13

Quote:

mamtaka prosbe jestem w holandii chcialbym obstawic lige mistrzow wie ktos czy wholandii sa jakiesnaziemne buki ???




Nie. Do expekta i kilku innych też się nie zalogujesz (blokady IP) w Holandii - zabronione jest bukmacherstwo online i jest to egzekwowane często bardzo skutecznie

Pozdr.
Posted by: tyszanin

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 20:26

a co myślicie jutro o meczyku hearts - aek atheny.nie wiem w jakiej jest formie aek bo co prawda przygotowują się do sezonu ale hearts na własnym boisku pokazuje charakter (ograli słaby celtic w niedzielę) dodatkowo jest to mecz historyczny dla klubu no i kurs 2.05 w profie czekam na opinie w tym temacie
Posted by: kubas1

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 20:42

Czesc oto analiza meczu Dynamo Zagrzeb-Arsenal Londyn:

Arsene Wenger wyznaczył 18 zawodników, którzy wyjadą na mecz do Zagrzebia.

Piłkarze wyłączeni z gry: Jens Lehmann, Freddie Ljungberg, Thierry Henry, Ashley Cole, Gael Clichy, Philippe Senderos, Lauren, Abou Diaby oraz Theo Walcott".

"Jens nie wyjedzie z powodu czerwonej kartki w ostatnim meczu Ligi Mistrzów[FC Barcelona]. Thierry Henry nie jest jeszcze w pełni przygotowany do gry. Theo Walcott mial chorobę wirusową i razem z Thierrym trenuje w Londynie."

"Gael Clichy, Philippe Senderos, Abou Diaby, Lauren i Freddie Ljungberg są kontuzjowani i może ich zabraknąć na początku sezonu."

Nowy nabytek Arsenalu - Tomas Rosicky pojedzie na mecz zastępując Marka Randalla.

18-stka na mecz z Dynamem:
Cesc Fabregas, Kolo Toure, Tomas Rosicky, Jose Antonio Reyes, Robin van Persie, Alexander Hleb, Mathieu Flamini, Alex Song, Pascal Cygan, Gilberto, Johan Djourou, Mart Poom, Manuel Almunia, Emmanuel Adebayor, Emmanuel Eboue, Jeremie Aliadiere, Justin Hoyte, Armand Traore

Za: www.arsenal.of.pl

wedlug mnie pewna 2. Co o tym myslicie???
Posted by: kubas1

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 20:43

Najbliższy rywal Arsenalu dobrze zaczął rozgrywki ligi chorwackiej. Po dwóch meczach Dinamo ma komplet sześciu punktów.

Tydzień temu na inaugurację ligi Dinamo pokonało 1:0 Slaven Belupo po golu Davora Vugrineca. W tym meczu w barwach Dinama zadebiutował sprowadzony z Bayeru Leverkusen reprezentant Niemiec Jens Nowotny.

W ostatni piątek w drugiej kolejce ligi chorwackiej Dinamo pokonało HNK Sibenik 4:3 po bramkach Brazylijczyka Etto, Luki Modricia i dwóch golach naturalizowanego Brazylijczyka, reprezentanta Chorwacji Eduardo da Silvy.

Za:www.arsenal.of.pl
Posted by: kubas1

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 20:53

Pomimo, iż nie będzie mógł skorzystać z kilku doświadczonych zawodników, Arsène Wenger zachowuje spokój i wierzy w dobry rezultat w Zagrzebiu w meczu z Dynamem.

"Nie wiem kto wybiegnie w podstawowym składzie, ale wiem już jakich 18 piłkarzy zabiorę do Zagrzebia. W porównaniu ze spotkaniem z Alkmaar dojdzie do drużyny Tomas Rosicky, więc jeden zawodnik z kadry ze spotkania z Alkmaar wypadnie"

"Theo Walcott nie jest jeszcze niestety gotowy do gry. Miał chorobę wirusową i tylko trenuje w grupie razem z Thierry'm Henry'm"

"Wiemy, że Zagrzeb ma dobra drużynę, ale nie mamy obaw przed tym meczem. Wprawdzie nie jesteśmy jeszcze w pełni przygotowani do spotaknia, ale chcemy zagrać inteligentnie i strzelić tam gola. Rewanż mamy za 2 tygodnie, a to dużo czasu, żeby się przygotować"

"Mamy spore szanse na awans do fazy grupowej, nawet mimo braku Henry'ego. W zeszłym roku wygraliśmy bez Henry'ego m.in. w Amsterdamie z Ajaxem, więc dlaczego nie mielibyśmy wygrać teraz. Musimy potrafić grać również bez Thierry'ego, przecież nie w każdym meczu będzie mogł grać"
Posted by: kubas1

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 20:53

Arsene Wenger nie oczekuje łatwego meczu z Dinamem Zagrzeb, szczególnie, że w meczu zabraknie dwóch ważnych zawodników - Thierry`ego Henry (dodatkowe wakacje po MŚ 2006) jak i Jensa Lehmanna (zawieszenie). Nie wiadomo też, czy wystąpi Ashley Cole.

"Dinamo to trudny rywal. Mają doświadczonych zawodników, kilku z Ameryki Południowej. To klub z historią, wie jak wygrywać, ma dobre tradycje, dlatego też nie należy oczekiwać łatwej przeprawy".

W ataku, zgodnie z zapowiedziami trenera, należy spodziewać się duetu Adebayor - van Persie.
Posted by: kubas1

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 20:55

Mecz z Dinamo Zagrzeb jest niezwykle ważny dla Arsenalu - jeśli Kanonierzy nie uporają się z chorwackim zespołem, Arsenal nie zagra w Lidze Mistrzów przez co straci wiele milionów euro.

David Dein powiedział:

"Awans jest niezwykle ważny, nie tylko z powodów czysto finansowych, ale także i piłkarskich".

"W zeszłym sezonie doszliśmy dalej niż ktokolwiek się spodziewał, ale naszym celem pozostaje wygranie Ligi Mistrzów. To niezwykle trudne zadanie".


MYSLE ZE WAS PRZEKONALEM NA POSTAWIENIE NA ARSENAL ZYCZE UDANYCH TYPOW DOBRANOC
Posted by: P!T3R

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 21:02

Quote:

Mecz z Dinamo Zagrzeb jest niezwykle ważny dla Arsenalu - jeśli Kanonierzy nie uporają się z chorwackim zespołem, Arsenal nie zagra w Lidze Mistrzów przez co straci wiele milionów euro.

David Dein powiedział:

"Awans jest niezwykle ważny, nie tylko z powodów czysto finansowych, ale także i piłkarskich".

"W zeszłym sezonie doszliśmy dalej niż ktokolwiek się spodziewał, ale naszym celem pozostaje wygranie Ligi Mistrzów. To niezwykle trudne zadanie".


MYSLE ZE WAS PRZEKONALEM NA POSTAWIENIE NA ARSENAL ZYCZE UDANYCH TYPOW DOBRANOC



tak sobie czytam i czytam...To i ja wtrące swoje 3 grosze Arsenal może wywieść korzystny remis z Zagrzebia... A u siebie ich pyknąc 2:0 i wszyscy co stawiali na away arsenalu bedą sobie pluć w brode ...ale to jest tylko moje zdanie...(nie wykluczone że tak bedzie )
Posted by: Poetik

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 07/08/2006 21:35

zgadzam się z tym, arsenal jedzie po remis, po bramke do chorwacji:) moim zdaniem 1:1 w tym meczu
Posted by: darek72

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 08/08/2006 03:18

Quote:

Mecz z Dinamo Zagrzeb jest niezwykle ważny dla Arsenalu - jeśli Kanonierzy nie uporają się z chorwackim zespołem, Arsenal nie zagra w Lidze Mistrzów przez co straci wiele milionów euro.

David Dein powiedział:

"Awans jest niezwykle ważny, nie tylko z powodów czysto finansowych, ale także i piłkarskich".

"W zeszłym sezonie doszliśmy dalej niż ktokolwiek się spodziewał, ale naszym celem pozostaje wygranie Ligi Mistrzów. To niezwykle trudne zadanie".


MYSLE ZE WAS PRZEKONALEM NA POSTAWIENIE NA ARSENAL ZYCZE UDANYCH TYPOW DOBRANOC



Dokonałeś super oceny Arsenalu!Włożyłeś dużo pracy,ale dodam coś od siebie.Lubię ARSENAL za ich postawe w tamtej edycji LM-dało się skubnąć trochę bukom,ale to jest dwumecz a rewanż grają u siebie.Nie twierdze że Dinamo ich ogra ale na pewno muszą zagrać na 150% swoich możliwość jak chcą żeby ich ktoś zauważył!ARSENAL jedzie po korzystny wynik czyli nie musi to być zwycięstwo.JEŚLI MAM RYZYKOWAĆ W TYM MECZU TO WYBIERAM 1X !!!
Posted by: Bezdomny

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 08/08/2006 04:47

Cska-Rużomberok 1
Ekipa rosyjska osiągała dobre rezultaty w grze w europejskich pucharach.U siebie grają bardzo dobrze.Mają zdecydowanie mocniejszy zespół kadrowo w porównaniu do słowackiego zespołu.Rużomberok niepotrafi grać na wyjazdach.W lidze grają poniżej oczekiwań bo na 4 dotychczas wygrane kolejki wygrali tylko jeden mecz.Rużomberok stracił kilku graczy,Inny wynik niż zwycięstwo CSKA będzie niespodzianką.

Lille-Rabotnicki 1
Ekipa francuska bardzo dobrze rozpoczęła sezon.U siebie jest zespołem walecznym i rzadko przegrywa u siebie.Mają większe doświadczenie w grze w europejskich pucharach.Rabotnicki są słabszym zespołem od Lille.Sezon w lidze macedońskiej rozpoczął się.Przegrali w pierwszej kolejce na wyjażdzie.Inny rezultat niż wygrana Lille będzie zaskoczenie dla wszystkich.

Szachtar-Legia 1
Szachtar jest mocny zespołem.Ma dobrych zawodników.Większy budżet.Na własnym boisku rzadko tracą punkty.Legia jest słabsze.W dotychczasowych meczach niezachwyciła mnie.Ja niewiem jak ona mogła wygrywać te sparingi.Inną sprawą jest to,że niema w Legii lidera zespołu,który by mógł zmotywować zespół.Legia jedzie do Szachtar po korzystny rezultat ale ja rzadnych szans im nie daje.

HSV-Osasuna 1
Hamburg jest gospodarzem pierwszego meczu.Bardzo dobrze grają.Dokonali bardzo ciekawe transfery i nawet ci zawodnicy mogą pokazać to w grze w europejskich pucharach.U siebie zawsze groźny jest Hamburg.Osasuna była rewelacją w Hiszpanii.Ale niema doświadczenie w grze w puchrach.Nie wzmocnili się i ciężko będzie im się grało w pucharach a dodatkowo w lidze.Sezon w Hiszpanii zaczyna się końcem sierpnia więc gracze nie są zgrani.HSV rozpocznie już rozgrywki ligowe.Lubię HSV i widzę ich w roli zwycięzców tego spotkania.


Hearts-AEK 1
Szkoci wreszcie w pucharach.Bardzo mocni są i w tym sezonie u siebie .Mają bardzo dobrych graczy.Mają całkiem dobry budżet.Są w trakcie gry w swoich rozgrywkach.Grecki klub na wyjazdach słabiej się sprawuje.Grają tylko sparingi bo liga jeszcze nie ruszyły.Grecka federacja ma problemy finansowe.Hearts potrafił w niedzielę pokanać Celtic i pokazał,że jest silny.
Posted by: kfjatek

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 08/08/2006 08:08

Lille-Rabotnicki
Zgadzam się, że brak zwycięstwa Francuzów będzie niespodzianką - ale obok kursy 1.98 na under nie przejdę obojętnie. Wierzę że macedończycy nie są aż tak słabym zespołem żeby przegrać tu wyżej niż 2:0, a już samo Lille jest dla mnie synonimem underka .

Moje typy
under 2,5 1.98 5/10
X HT 3,1 3/10
Rabotnicki nie strzeli 1,6 3/10

dokładny wynik 1:0 i 2:0 (jeśli jakiś buk to oferuje).
Posted by: Tom Krus

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 08/08/2006 08:56

Dinamo-Arsenal
pick - X

W sumie wynik jest sprawą otwartą i w takich wypadkach lubi wejść remis, Dinamo zagra prawdopodobnie z wysuniętym Eduardo i nawet jeżeli druga linia będzie mu pomagać, to kilka wkrętek jaki zasunie obronie Adebayor wystarczająco ich wystraszy, aby zbytnio nie szaleć ofensywnie i skupić się na walce w środku, bo jak co, ale druga linia Arsenalu to ta sama, która dała im final LM chociaż bez Ljungberga, podsumowując waleczność i wsparcie kibiców Dinama, a z drugiej strony lepszy piłkarsko Arsenal nie przyniesie dla mnie rozstrzygnięcia.
Posted by: Gaske

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 08/08/2006 10:05

Hearts - AEK. Jesli ktos moglby to niech poda kontuzje w tych zespolach !!!
Posted by: m_k_polska

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 08/08/2006 10:27

chciałem dodać jeszcze jedną rzecz odnośnie meczu Arsenalu
kurs na Londyńczyków w ciągu 24 godzin wzrósł w BF z 1,82 na 2,02
Posted by: Prem

Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 10:57

Krótko ale na temat...

Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn

Sporo o Dinamie Zagrzeb pisałem już (LINK) w kontekście konfrontacji też drużyny z litewskim Ekranasem Poniewież. Do tamtego tekstu mogę tylko dodać udany start Dinama w rozgrywkach ligowych. Po wygranych na własnym obiekcie ze Slavenem Belupo 1:0 i Sibenikiem 4:3, Dinamo znajduje się w czołówce tabeli z kompletem punktów. Gra Dinama nie wygląda jeszcze tak jak życzyliby sobie tego kibice drużyny z Zagrzebia ale postępy są widocznie, głównie w ofensywie, o czym przekonał mecz z Sibenikiem.

O Arsenalu pisać za wiele chyba nie trzeba, to w końcu wielka europejska firma, która w ubiegłym sezonie znalazła się o krok od triumfu w finale Ligi Mistrzów. Arsenal wreszcie zakończył budowę swojego Emirates Stadium, dzięki czemu możliwe stały się w końcu większe transfery, jak ten, którego bohaterem stał się Tomasa Rosicky. Awans do Ligi Mistrzów jest dla Kanonierów absolutnym imperatywem i nikt z prezesem klubu Davidem Deinem nie wyobraża sobie, żeby Kanonierzy nie rozstrzelali już pierwszego wroga na drodze do sławy.

Dinamo przystąpi do tego spotkania w najsilniejszym składzie, z niemieckim internacjonałem Jensem Nowotnym, z ogensywnie grającymi obrońcami Hrvoje Cale i Kameruńczykiem Etto oraz świetnymi przednimi formacjami z Luką Modriciem (którego nazwisko może się pojawić w notesie Wengera po tym dwumeczu...), ogranym we Włoszech Davorem Vugrinecem i Brazylijczykiem z chorwackim paszportem, Eduardo da Silvą, który wzbudził największy niepokój wysłanników Arsenalu, którzy obserwowali mecz ligowy z Sibenikiem. Arsenal przystąpi do meczu z Dinamem w niemalże takim samym zestawieniu w jakim podopieczni Wengera ograli w sparingu holenderski AZ Alkmaar 3:0. Jedną ale istotną zmianą jest powrót do zespołu Tomasa Rosicky'ego. W składzie gości na ten mecz próżno za to szukać największej gwiazdy zespołu, Thierry'ego Henry'ego. Jens Lehmann, Freddy Ljungberg, Philippe Senderos, Gael Clichy, Abou Diaby oraz Theo Walcott także pozostali w Londynie. Pod nieobecność tych zawodników kadra Arsenalu wygląda następująco:

Almunia, Poom, Eboue, Toure, Djourou, Cygan, Fabregas, Flamini, Hoyte, Gilberto, Song, Hleb, Reyes, Aliadiere, Van Persie, Traore, Adebayor, Rosicky.

Takiej kadry pozazdrościłby Arsenalowi nie jeden klub ale bez wątpienia nie jest to optymalny skład Arsenalu. Bez Henry'ego Arsenal potrafił wygrać w Amsterdamie z Ajaxem, bez wszystkich piłkarzy, których dziś zabraknie w Zagrzebiu (i nawet bez Rosicky'ego) drużyna Wengera pokonala łatwo silny Alkmaar - to jeszcze jeden dowód na potwierdzenie tezy, że skład, który Wenger zabrał do stolicy Chorwacji do słabych nie należy.

Nie sądzę aby Wenger - o czym zresztą przekonuje pozostawienie Henry'ego w Londynie - chciał rozstrzygnąć sprawę awansu w pierwszym meczu. Arsenal pewnie będzie grał ostrożnie, na zero w tyłach, próbując szybkich kontr z wykorzystaniem świetnych skrzydłowych i prostopadłych podań Tomasa Rosicky'ego. Trener Dinama mówi, że jego zawodnicy szanują rywali ale postarają się wygrać a pomóc ma im w tym żywiołowy doping 40-tysięcznej publiczności zgromadzonej na stadionie Maksimir. Dinamo to zespół bardzo solidny, o klasie zbliżonej do Levskiego i Steauy, które tak fantastycznie spisywały się w Pucharze UEFA w ubiegłym roku, o potencjale większym od tego jakim dysponowała ubiegłoroczna Artmedia Bratysława. Gracze gości są bardziej doświadczeni w europejskich pucharach, lepsi technicznie (choć akurat Modrić czy Eduardo nie powinni odstępować od rywali) ale gospodarze są już w trakcie sezonu, mogą liczyć na wspaniały doping a ponadto zagrają na pewno agresywnie i "z zębem". Gra defensywna nie leży Dinamie co pokazały mecze z Ekranasem (gdzie Dinamo atakowało non-stop) czy Sibenikiem (Dinamo próbując pilnować wyniku traciło bramki). Arsenal jest zdolny do przeprowadzania zabójczych kontr i ma szansę dziś wygrać w Zagrzebiu stawiając się w doskonałej sytuacji przed rewanżem na Emirates Stadium ale gospodarze to nie "ogórki" jak myśli sobie pewnie wielu spośród grających na Arsenal. U siebie zespoły z Bałkanów zawsze były groźne dla potentatów i tak powinno być i dziś.

Mając wybierać pomiędzy bardzo mocnym zespołem osłabionym brakiem paru zawodników, w tym swojej gwiazdy, który losy dwumeczu może z powodzeniem rozstrzygnąć w rewanżu (na który notabene kursy wahają się w granicach 1.70) a solidnym kolektywem, który nie ma nic do stracenia a na taki wieczór jak dziś czekał bardzo długo, podczas gdy został przez bukmacherów uznany za słabeusza (kursy gdzieniegdzie wyższe niż 5) mój wybór może być tylko jeden. Jaki?

Odpowiem słowami jednej z pieśni kibiców Dinama.
Ja te volim, Dinamo!

Dinamo lub remis 4/10 po 1.92 w Unibet
Posted by: live99

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 13:11

Dinamo-Arsenal
Tak przypatruje sie rozmowom na temat tego meczu i dochodze do wniosku ze najlepszym rozwiazaniem jest under 2,5- Arsenal jak kazdy wie ma swietna defensywe i nei ma co tu polemizowac, na wygraniu spotkania tez strasznie mu nie zalezy wiec skoncentruje sie na zabezpieczeniu tylow... under jak nic
Takie moje krotkie przemyslenia nie rozpisuje sie wiecej bo i tak nie bede gral dzisiaj tego spotkania- mam do przeanalizowania (i wlasnie to robie) wiele innych... nie wyrobie sie ale pozdro dla Prema ktory odwala kawal dobrej roboty pozdro jestes wielki !
Posted by: rafi914

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 13:40

Siema jestem tutaj nowy oto moja analiza pierwsza anazlia na tym forum

Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn 1x 2.00

Mecz pomiędzy Dinamem a Arsenalem to mecz kwalifikacji Champions League. Dinamo rozpoczeło już sezon ligowy (Dwa mecz dwa zwycięztwa - sześć punktów.), nie można zaś powiedzieć tego o ekipie gości, którzy ligi jeszcze nie zaczeli. Przykładów z takich meczów mamy wiele jak chociażby mecz Celticku Glasgow z Artmedią Bratysława gdzie wszyscy byli pewni zwycięztwa Szkotów, którzy nie rozpoczeli sezonu, zaś Słowacy będąc w sezonie ligowym pokonali Celtic. Osłabienia w drużynie Arsenalu: Jens Lehmann (nie może zagrać, za czerowoną karke w ostatnim meczu LM z FCB), Freddie Ljungberg (kontuzjowany), Thierry Henry (po mundialu nie jest jeszcze w pełni gotowy do gry), Ashley Cole (niegocjacje kontraktu z Chelsea), Gael Clichy (kontuzjowany), Philippe Senderos (kontuzjowany), Lauren (kontuzjowany), Abou Diaby (kontuzjowany) oraz Theo Walcott (po chorobie wirusowej). To jednak dość spore osłabienia w ekipie gości, którzy wg. mnie jada tam po jakiś remis najchętniej bramkowy! Argumentami za Dinamem jest własne boisko, kibice oraz zakup z Bayeru Leverkusen Jensa Nowotnego, który jest podporą defensywy Dinama. Przewdiuje tutaj dobra grę gospodarzy, którzy muszą się liczyć z tym, że w Londynie nie będzie tak łatwiutko.

Kadra Arsenalu na mecz:
Cesc Fabregas, Kolo Toure, Tomas Rosicky, Jose Antonio Reyes, Robin van Persie, Alexander Hleb, Mathieu Flamini, Alex Song, Pascal Cygan, Gilberto, Johan Djourou, Mart Poom, Manuel Almunia, Emmanuel Adebayor, Emmanuel Eboue, Jeremie Aliadiere, Justin Hoyte, Armand Traore.
Posted by: Kendi87

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 14:43

taka analiza była chyba wczesniej po co przepisywac to samo ? tylko oczy sie mecza na czytaniu kolejnego postu

co do meczu mysle ze arsenal powinien z lekkimi trudnosciami ale wygrac jakos nie widzi mi sie pisanie ze bardzo dobry start ligowy mialo dynamo 4:3 ze słabym sibenikiem ( norwowo do ostatniej minuty) i wczesniejsze 1:0 nie rzuca na kolana i to obydwa mecze u siebie wiec jakos bez rewelacji. a Arsenal choc jeszcze nie zaczal sezonu wygrywa wiekszosc meczow sparingowych z rownymi sobie i sredniakami do ktorych mozemy zaliczyc dynamo zagrzeb . Choc mecz o duzo wieksza stawke niewidzi mi sie zeby dynamo cos zdziałało w konfronatcji z finalista ubiegłorocznej LM mysle ze mecz podobny do meczu legii i "hafnajfonjdur" druzyna o kilka kals lepsza meczy 1:0 na wyjezdzie i u siebie pieczetuje awans do kolejnej rundu

typ. 2 Arsenal
k.1.70
Posted by: teodulo25,5

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 17:27

Warto, by zwrócić uwagę na mecze Salzburga i Valencii i Levskiego. Jedno co widzę i wiedzę (mam starą wiedzę-16 lat śledzenia pucharów, ale trydno czesto obieżące informacje...brak stalego netu i czasu), to postęp u Rumunów !! i Bułgarów, aczkolwiek...3 (lub 4 )lata temu
gdy w 3. rundzie Levski grał z Galatasaray byl kurs ok. 1,35 na awnas G.- bylem pewien i rad - nakwyższy moj kurs wtyedy trafiony), Teraz Levski gra Chievo i w Betako pisze Ch AW 1, 46
B€lgary wyraźnie pzrchodzą od kilku (z kilkoma wyjątkami)drużyny z lig podobnych poziomem i slabszych (tak bylo też w tym sezonie w UEFA). I widze problem (sam sie obawiam meczu i ..buki raczej też).
Psychologia podpowiada: byli 2 razy Slowacy, byli Belgowie,
Był Maribor etc, wreszczie wejdą Bułgary...
Co wiecie o Chievo, sparingi , kontuzje sparingowe.
Że Levski ma ambicję ...trochę malo
Posted by: teodulo25,5

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 17:29

Salzburg wyskoczyl pod koniec zeszł. sezonu w Austrii... i na tym moja wiedza wlądciwie się kończy (prócz tego że przeszedł w 2. rundzie zespoł z lepszej ligi)
Kto coś wie?
Posted by: iti

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 19:12

Salzburg to druzyna, ktora w tym roku w Austrii nie bedzie miec sobie rownych. Maja bogatego sponsora, niezlych zawodnikow (np Zickler strzela tam bramke za bramka) duet trenerski Trappatoni-Mattheus. Nie stawialbym ich na przegranej pozycji w dwumeczu, bo ta druzyna jest silna, szczegolnie u siebie (w lidze rzadko kiedy przegrywaja u siebie, ostatnio zdarzylo im sie to na poczatku lutego czy tam marca z Admira Wacker, a pozniej raczej nic nie przegrali). Jak ktos chce cos stawiac z tego meczu to proponowalbym 1x, a dla bardziej odwaznych czysta 1.
Posted by: Prem

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 20:48

Jeśli ktoś się zasugerował to wybaczcie Dinamo trzymało się całkiem dobrze do 63 minuta. To był początek końca zagrzebskiego klubu.

Pozdrawiam!
Posted by: aker

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 21:25

Quote:

Jeśli ktoś się zasugerował to wybaczcie Dinamo trzymało się całkiem dobrze do 63 minuta. To był początek końca zagrzebskiego klubu.

Pozdrawiam!




Mysle ze Dynamo Zagrzeb jeszcze sporo namiesza w Pucharze UEFA a nam ładnie swoja grą powiekszy portfele
Pozdr
Posted by: Kaktus_lbn

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 22:35

Quote:

Jeśli ktoś się zasugerował to wybaczcie Dinamo trzymało się całkiem dobrze do 63 minuta. To był początek końca zagrzebskiego klubu.

Pozdrawiam!




Raz sie trafia a raz nie. Fajnie ze jest tu jeszcze ktos, kto pisze cos sensownego i ma konkretne informacje.
Posted by: Stoin

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 22:39

Quote:

Quote:

Jeśli ktoś się zasugerował to wybaczcie Dinamo trzymało się całkiem dobrze do 63 minuta. To był początek końca zagrzebskiego klubu.

Pozdrawiam!




Raz sie trafia a raz nie. Fajnie ze jest tu jeszcze ktos, kto pisze cos sensownego i ma konkretne informacje.



Otóż to !
Sam zagrałem na Dinamo po przeczytaniu analizy Prema.
Takiego wyniku przy takich ubytkach kadrowych "Kanonierów" chyba nikt się nie spodziewał.
W pucharze UEFA o ile im szczęście dopisze zajdą napewno daleko.
Posted by: craax

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 23:00

jedyne ALE bylo w sparingach Arsenalu , fantastyczne wyniki jak dla mnie osiagali i na nich zagralem ,ale wiadomo ze raz na wozie ... Dynamo daleko w UEFA zajdzie
Posted by: Igor

Re: Ja te volim, Dinamo! - 08/08/2006 23:14

Quote:

Dynamo daleko w UEFA zajdzie



Pod warunkiem, że zbyt wcześnie nie trafi na jakiś Tottenham lub inny dobry klub.
Posted by: darek72

Re: Ja te volim, Dinamo! - 09/08/2006 03:02


Dinamo jednak zawiodło -nie zrobili nam kasy ale jeszcze nie zawiodą.Pozdro dla wszystkich co wtopili
Posted by: kris_nh

Re: Ja te volim, Dinamo! - 09/08/2006 03:11

Jak oceniacie szanse Steaua Bukareszt ? mysle ze X2 powinno wejsc ... zastanawiam sie tez nad 1X na FC Salzburg....
P.S.Hearts oplaca sie grac czysta 1 po takim kursie! ja to lyknalem jak pelikan :D:D
Posted by: mAstar

Re: Ja te volim, Dinamo! - 09/08/2006 05:09

Kto normalny gra na Dinamo ? hahaha.
Posted by: boca juniors

Re: Ja te volim, Dinamo! - 09/08/2006 05:56

Pozwole sobie na małe typowanko tej rundy:

CSKA Moskwa -Ruzemberok

Moim zdaniem mecz no bet,bolszewików nie gram od kilku lat i dobzre na tym wychodze,ostatnio Spartak pokazał jak można awansować,wywalając tysiace kuponów.
Słowacka piłka robi spory postęp i nie wykluczone,że Ruzemberok pójdzie w ślady Artmedii , bo ekipa z Moskwy wcale nie jest taka mocna,jak to kursy pokazaują.


Dynamo Kijów - Fenerbahce

tutaj bardzo wyrównana para i typowanie zwycięzcy przypomina wróżenie z fusów,choć mnie jednak bardziej przekonują Turcy,to już nie jest to samo Dynamo co dawniej...

Lille-Rabotnicki

Sensacyjna ekipa z Macedonii zaszła aż do 3 rundy,ale tutaj już czeka Lille,za wysokie progi,Francuzi to bardzo mocna ekipa,która dobrze zaczeła sezon i pewnie awansuje do LM, wygrywając pierwszy mecz kilkoma golami.
Jako,ze kursy na 1 małe,można dac zaklad,ze Robotniczki nie stzrelą gola,jest to mało prawdopodobne,lille to underowa ekipa,która ma doskonałą defensywe i bramkarza.

Szachtar-Legia

Tutaj wiadomo,będzie golenie, gdzieś 2-0 lub 3-1 dla potentata z Zagłebia Donieckiego.

Levski-Chievo

Dziwna para jak na LM-wejdzie jeden cienais do golenia.Mistrz Bułgarii to solidna ekipa,ograna w pucharach ale też żadne cudo,Chievo niby z Włoch,ale nie jest to potentat europejski,skromny klubik z przedmieść Verony,trudno coś tu typować,chyba under w pierwszym meczu,bo makarony jak to mają w naturze,pewno beda się murowali,a w rewanżu się zobaczy.

Galata-Bolesław

Kolejna z pozoru latwa para,ale dla mnie wyrównana,już kursy na turków ida w góre,bo strasznie nisko je wystawili buki.
Czeskie ekipy są mocne i mimo,że wicemistrz Czech jest mało znany na europejskiej arenie,to nie znaczy , że jest słaby.
Galatasray to też żadna potęga,warto spróbować na awans Bolesława,bo ja tu szanse wyceniam 55-45 dla Turków,ale jak u siebie nie wygrają pewnie,to bedzie ciężko im awansować.

Liberec-Spartak

Tutaj nie podejme się typowania awansu,choć bliżej mi do Czechów,gdzie znowu kurs bardzo dobry.
Ale napewno warto zagrać na gospodarzy w pierwszym meczu,Spartak to śreni i chimeryczny klub,za to Liberec ma mocny skłąd i u siebie jest niezwykle groźny dlakazdego i Sowiety jak najbardziej są w jego zasięgu.

Kopenhaga -Ajax

Ajax jest slaby,co pokazal zeszły sezon i w tym roku , podobnie jak w poprzednim,znów obydwie ekipy zmierzą sie w walce o faze grupowa CL,rok temu niewiele zabrakóo Dunczykom do awansu,zagrali bardzo dobrze us iebie,prowadzili a potem długo remisowali w Amsterdamie,jednak zabrakło szczęscia i doswiadczenia.
W tym roku jednak drużyna ze stolicy Danii jest mocniejsza i szanse są według mnie pół na pół a nie 10 na 90 dla Ajaksu,jak dają buki.
Zagrałem awans Kopenhagi po wsyokim kursie i czekam na meczyki,Allback,Gronkjer,Pimpong i reszta ekipy wygląda solidnie.

Hamburg-Ossasuna

Trudna bardzo para,dwie drużyny z silnych lig,chyba szlagier tej rundy.
Hamburg jest silną ekipą,ale goście reprezentuja silniejszą lige hiszpańską , gdzie wyprzedzili kilka mocnych ekip w walce o LM.
Ossasuna nie kupiła Brożka bo Wisła wygłupiła się z cenami,nie zagra też kameruński snajper Webo.
Jednak do klubu trafiło kilku piłkarzy,którzy jednak nie powalają na kolana:Font z Villareal,Juaniu z Betisu,który nie łapał się do skałdu Numanci,czy Irańczyk-Javad Nekounam
.Prawdopodobnie odejdzie do Betisu Delporte,skład ekipy z El Sadar wyglada bardzo przeciętnie i beda mieli spore problemy z awansem,w moich oczach faworytem jest zespół HSV, ale poszczególnych meczy nie typuje,szczególnie Hamburga za 1,7.

Liege-Steaua

Kolejne podejscie mistrza Rumuni do LM,rok temu wydawało się ,że bezproblemowo ograją Rosenborg,jednak to drużyna z Trondheim zagrała dalej.
Teraz rywalem jest wicemistrz Belgii i o dziwo buki faworyzują Steaue do awansu,a szkoda,bo myślałem,ze wyskoczą z jakimś tłustym kursem i zagram , atak sobie odpuszcze.W poprzednim sezonie zaszli do półfinału UEFA,pokonujac po drodze Valencje,ale taki dwumecz żądzi się swoimi prawami,jednak ja widze dalej ekipe z Bukaresztu,jednak za takie grosze nie tykam awansu,moze dam gołą dwuje na dziś-zobacze.

Milan-CZ Belgrad

Co tu pisać,chłopaki Berluskoniego wywineli się od degradacji i spokojnie mogą zagrać w kolejnej edycji LM, kursy marne ,ale cucu raczej nie będzie i bez Szewy wbiją odpowiednią ilosć goli Czerwonej Gwieździe.


Salzburg - Valencia

Austryjacy maja bogatego sponsora i nakupili kilku ciekawych graczy jak na swoją lige,ale w konfrontacji z Che raczej kariery nie zrobią, choć pomarańczowi stracili kilku kluczowych graczy, odeszli choćby Aimar i Mista, ale i tak awans Valencji razcej niezagrożony,choć łatwo nie bedzie i po remisie w Salzburgu u siebie wymęcza 1-0 lub 2-0.
Do ekipy przyszedl Morientes,co napewno wzmocni atak po odejsciu Misty i Di Vaio,wraca nie wiem po co Corradi,solidnym wzmocnieniem i tak solidnej defensywy jest przyjście z Chelsea Ariela Del Horno.
Awans Che.

Hearts-AEK

Bardzo ładny kurs na wygrana Szkotów,którzy maja sporo kasy i całkiem ciekawy,młody,ambitny skład.
AEK to bardzo pzreciętna drużyna,która nie jest jeszcze w ligowym rytmie,jak dla mnie wygrana Serc i spore szanse na awans.

Liverpool-Maccabi

Co tu dużo pisac,The Reds wciągną pejsiaków nosem...
Posted by: Patricu$

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 05:57

Quote:

Hearts - AEK. Jesli ktos moglby to niech poda kontuzje w tych zespolach !!!





...jako miłośnik Scottish PL powiem tylko tyle ,ze druzyna ze stolicy HEARTS OF M. ten mecz poprostu musi wygrac i wygra ,gdyz oczekiwanie ze strony klubu siegły naprawde zenitu!!! SKŁAD HEARTS JEST PRAWIE KOMPLETNY GDYZ NIE ZAGRA Z PODSTAWOWEGO SKŁADU TYLKO PAUL HURTLEY ALE DLA POCIESZENIE DODAM ,ZE POWRACA SNAJPER Edgaras Jankauskas I OBRONCA Hristos Karipidis. DODAM JESZCZE TYLKO ,ZE SERCA ZAGRAJA NA STADIONIE NARODOWYM Murrayfield Stadium GDZIE NIESC ICH BEDZIE KOMPLET WIDZÓW - 67,500

TYP OSOBISTY: REMIS
Posted by: rodrigo

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 06:40

..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .

Dlatego zagram sobie za pare stówek na Legie X2

myslę,że do przerwy będzie remis 0-0, Szachtar będzie coraz bardziej niecierpliwy, będzie atakował większą ilością zawodników i to się na nich zemści - Goooool Włodarczyka (przełamię się wreszcie). A co dalej?? Murowanie bramki i co najwyżej w ostatnich minutach meczu gol dla Szachtara - po stałym fragmencie gray strzeli nie kto inny jak Lewandowski.

1-1 takim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz !!!

Szachtar - Legia (podwójna szansa) X2
Szachtar - Legia (dokładny wynik) 1-1
Szachtar - Legia (wynik do połowy) X

Pozdrawiam i życzę udanych typów (no może poza tym meczem)
Posted by: Randall McMurphy

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 07:10

Quote:

..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .

Posted by: Patricu$

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 07:26


SZACHTAR 1
STEAUA X2
HEARTS 1X
LILLE 1
MILAN 1
GALATASARAY 1

------------------------------------------------------------

SZACHTAR silny i pewny własnego terenu (pokazuja tu ostatnie wyniki w lidze HOME: 5-0 ,5-0) + chec rozstrzygniecia 2meczu w pierwszym spotkaniu + brazylijska siła na Polaków + pewność dobroczyncy co do wyniku Szachtaru (1,7mld$$$) - Rinata Achmetowa + ambicja wywołana politycznymi stosunkami miedzy Naszymi krajami
TYP: 4:0 (3xMatuzalem ,Elano)

STEAUA Bukareszt to to bardzo ambitna i grajaca wspaniały football rumunska druzyna (co pokazała rok temu) + łatwo wyeliminowali w pop. rundzie słowenskiego mistrza GORICE 2krotnie wygrywajac 3:0 oraz 2:0 + graja pełnym składem + Standard słbo rozpoczał sezon - dwie porazki 1-2 + wiara w Nicolae Dica oraz Iacobe TYP: 1:2 (Dica ,Iacob)

HEARTS ambitne i stojace przed historycznym momentem -grze w Champions League + 67.500 publicznosc zgromadzona na narodowym stadionie Murrayfield + ogranie sezonowe + perspektywa mowego stadionu (od prezesa i sponsorów + premie) za awans + powrót supersnajpera Janckausa TYP: 2:1 (Bednar , Janckauskas)

LILLE to solidnie grajaca francuska druzyna ,ktora marzy o rozgrywkach tego typu + graja mocny i defensywny football + dobry start w LIGEU 1 (wygrana na Rennes 2:1) + silne przeczucie TYP: 2:0 (Gygax ,Abdulqadir Kaita)

MILAN hmmmm... udało sie z utrzymaniem i udało sie ze startami w LM (NIC TYLKO GRAC I WYGRYWAĆ!!!) TYP:3:1 (2xKaka ,Gilardinho)

GALATASARAY chyba nikomu nie trzeba przedstawiac tego temperamentu + atut własnego terenu + energiczna widownia + rywal nie z najwyzszej półki TYP:3:1 (Sas ,Sukur ,Ozcan)


DZIEKUJE
Posted by: Mailman32

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 08:15

Przepraszam Panowie ,ale czy wie ktos ktory buk internetowy daje kursy na awanse? Kilka najwiekszych sprawdzilem i kursow nie bylo?
Posted by: El Camino

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 08:47

Quote:


SZACHTAR 1
STEAUA X2
HEARTS 1X
LILLE 1
MILAN 1
GALATASARAY 1

------------------------------------------------------------

MILAN hmmmm... udało sie z utrzymaniem i udało sie ze startami w LM (NIC TYLKO GRAC I WYGRYWAĆ!!!) TYP:3:1 (2xKaka ,Gilardinho)





Trudno się z tym nie zgodzić,ale kurs na zwycięstwo Milanu marny...dlatego pomyślałem o over 2.5.Kursy na poziomie 1.65-1.70 są przyzwoite,a myślę że dziś może paść sporo bramek.Milan zapewne będzie chciał już w pierwszym meczu zdobyć odpowiednią zaliczkę przed rewanżem,najlepiej 2-bramkową (jak pisze Patricu$).
Posted by: Boczek1986

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 08:47

CSKA Moskwa - Ruzemberok - dla mnie nie ma o czym mówić czysta 1 po kursie 1.35. Ruzemberok jest drużyną która przede wszystkim dobrze gra u siebie, a tutaj przyjdzie im zagrać u Rusków:)

Lille-Rabotnicki - Rabotnicki sensacyjny awans do 3 rundy, ale ta część kwali to już za wysokie progi na macedończyków.
I tak sporą gratyfikacją będzie występ w PUEFA dla Rabotnicki. Kurs niski, ale warto zagrać:)


Szachtar-Legia - NO BET Prawdopodobne jest że brazylijskie gwiazdeczki w barwach Szachtara zlekceważą Mistrza Polski a wiadomo jest jak to się kończy.

Kopenhaga -Ajax - Tu odważni mogą zagrać czystą 1. Kurs zachęcający. Za Kopenhagą przemawia to, że jest w pełni sezonu i dość dobrze się w nim prezentują. Ajax dopiero zaczyna rywalizację, a więc nie wiadomo jak będą się prezentować kondycyjnie.

Milan-CZ Belgrad - Co tu dużo mówić Milan jest zespołem kilka klas lepszym i u siebie nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem Serbów.

Liverpool-Maccabi - Powiem tak: lekko , łatwo i przyjemnie. Myślę że kibice na Anfield zobaczą dziś kilka ładnych brameczek w wykonaniu The Reds.

Hearts-AEK - Ten mecz zostawiłem na koniec. Prawdziwa perełka dzisiejszych spotkań , mówiąc oczywiście o chojności buków:) Kursik 2.05 to chyba prezent gwiazdkowy (a święta jeszcze daleko) Hearts miało dobre losowanie gdyż kopacze AEK jeszcze nie zaczęli sezonu a gracze Hearts pokazali się już z bardzo dobrej strony. Wygrana z Celtami mówi sama za siebie. Do tego wyśmienitą formę potwierdza snajper Hearts - Bednar a dziś jeszcze będzie wspomagany przez Jankauskasa:) Kopaczą Hearts nie będzie wypadało zawieść 67.000 tysięcy widzów którzy pewnie zasiądą dziś na stadionie Murrayfield.
Posted by: Wahi

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 08:49

Krotka analiza + typy. Kursiki z profa.

18:00 CSKA Moscow (Rus) ? - ? Ruzomberok (Slk) 1 1,35

wszyscy graja gospodarzy, sa oni bardzo mocni u siebie i jak najbardziej przylaczam sie do tego typu. Jesli chca awansowac musza sobie wyrobic zaliczke.

18:00 Dynamo Kyiv (Ukr) ? - ? Fenerbahce (Tur) 1 1,98

Wyrownana para. Dynamo jednak od wielu sezonow gra w LM i jest doswiadczone. Fenerbace ma problemy z przebiciem sie do elity. Moj typ 1:0.

18:00 Lille (Fra) ? - ? Rabotnicki 1 1,25

Jeden z meczy gdzie gospodarze sa zdecydowanym faworytem. Pogrom nie pogrom to zalezy od mentalnosci pilkarzy, ale zwyciestwo powinno przyjsc bezproblemowo.

18:30 Shakhtar Donetsk (Ukr) ? - ? Legia Warsaw (Pol)

Wole nie komentowac.

19:30 Galatasaray (Tur) ? - ? Mlada Boleslav 1 1,46

Zespol z Turcji jest nieprzewidywalny, ale to spotkanie powinien wygrac.

19:30 Levski Sofia (Bul) ? - ? Chievo (Ita) X 2,91

Bardzo ciekawe spotkanie. Chievo jest nieprzygotowane do gry w pucharach, ale ciagle jest dostatecznie silne by wyeliminowac Bulgarow. U siebie jednak Levski nie przegra. Moim zdaniem X.

20:15 Liberec (Cze) ? - ? Spartak Mosc. (Rus) X 2,9

Typowy mecz na remis.

20:30 FC Copenh'gen (Den) ? - ? Ajax Amsterd. (Hol) X2 1,35

Malo kto rusza ten pojedynek. Wydaje mi sie, ze Ajax nie bedzie mial problemow z nieprzegraniem tego meczu, a moze sie nawet pokusic o zwyciestwo. Jest lepszy.

20:30 Hamburger SV ? - ? Osasuna 1 1,86

Najciekawszy mecz chyba. Wszystko zalezy od podejscia Niemcow, jesli nie zlekcewaza rywala to wygraja tutaj 2:0.

20:30 Standard Liege (Bel) ? - ? Steaua B'rest (Rom) x2 1,52

Jak jzu ktos napisal futbol rumunski poszedl ostro w gore, Standard ma za to klopoty. X2 jak najbardziej dobrym rozwiazaniem.

20:45 AC Milan (Ita) ? - ? Red Star Belg. (S&M) 1 1,24

Jeden z meczy gdzie gospodarze sa zdecydowanym faworytem. Pogrom nie pogrom to zalezy od mentalnosci pilkarzy, ale zwyciestwo powinno przyjsc bezproblemowo.

20:45 SV Salzburg ? - ? Valencia (Spa) X2 1,3

Wyjazdowy mecz i Hiszpanie beda chcieli go nie przegrac. Wprawdzie jeszcze nie weszli w sezon, ale i tak sa dosc klasowa druzyna by remis lub zwyciestwo sobie zapewnic. Dokonali wielu wzmocnien i jesli trener zdola to poukladac to nie bedzie problemow z awansem.

21:05 Liverpool (Eng) ? - ? Maccabi Haifa (Isr) 1 1,18

Jeden z meczy gdzie gospodarze sa zdecydowanym faworytem. Pogrom nie pogrom to zalezy od mentalnosci pilkarzy, ale zwyciestwo powinno przyjsc bezproblemowo.

21:45 Hearts ? - ? AEK Athens (Gre) 1 2,05

Hearts na fali, maja wielka szanse awansowac do LM, ktora moze sie juz nie powtorzyc. AEK jest jednym ze slabszych rywali na jakich mogli trafic trzeba to wykorzystac, szczegolnie u siebie.
Posted by: 14honor88

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 08:54

Hearts - AEK

Liga szkocka to jedna ze słabszych lig w europie , a na pewno już słabsza od Greckiej. Nie znaczy to jednak że druga siła poprzedniego sezonu w Scottish Premier League nie wygra dziś z AEK. Szkoci już w przeciwieństwie do greków rozpoczęli sezon i są po 2 kolejce . W pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Dunfermline ( 2:1 ) , zaś w drugiej kolejce wygrali na własnym obiekcie z Celtic Glasgow (2:1). Grecy natomiast jeszcze nie rozpoczęli rozgrywek ligowych co może stawiać Szkotów na lepszej pozycji. W poprzednim sezonie AEK uplasowało się na wysokiej bo 3 pozycji z bilansem na wyjazdach 9:2:4. Osobiście myślę że młodzi i utalentowani gracze Hearts mogą wygrać ten mecz a kurs bardzo przyzwoity bo około 2. Do zespołu powrócił ich najlepszy strzelec Edgaras Jankauskas poza tym będą grali prawdopodobnie przy komplecie 67 tyś widzów.
Typ : 1x



Shakhtar - Legia

Chyba najtrudniej typuje się występy pucharowe w których gra polska drużyna . Z jednej strony każdy wie jakie są realne szanse Legi , a z drugiej strony każdy by chciał żeby polska drużyna grała w LM. W poprzedniej rundzie stołeczna drużyna ledwo co wygrała oba mecze z amatorami . Takie wyniki mnie nie przekonują do grania na Legie . Shakhtar w przeciwieństwie w lidze "rozwala" rywali nie 1:0 , 2:0 tylko po 5:0 . Po 3 kolejkach w lidze są oczywiście liderem z bilansem gier 3:0:0 i bramkowym 12:0 . Kolejnym aspektem przemawiającym za Ukraincami są pieniądze , których im nie brakuje. Posiadają idealne warunki do treningów nawet sami piłkarze niewiedzą ile maja boisk .Ich baza treningowa to istna twierdza w której na pewno się w spokoju przygotują do dzisiejszego meczu. Wg. mnie dziś zespół Mariusza Lewandowskiego wygra to spotkanie bardzo prawdopodobne że nawet różnicą dwóch goli.
Typ : 1


Galatasaray - Mladá Boleslav

A teraz kilka słów na temat meczu którego na pewno niezagram. Pojedynek turecko czeski. Mlada Boleslav w poprzednim sezonie uplasowała się na 3 pozycji tracąc do lidera zaledwie 5 pkt. W obecnym sezonie jest po rozegranych 2 kolejkach i zdobyła komplet punktów. W eliminacjach gładko przeszli Valarenge . Turcy są po 1 kolejce w lidze pechowo zremisowali z Ankaraspor BB niestrzelając 2 karnych . W ubiegłym roku Turcy w pucharach odpadli z Tromso u siebie 1:1 na wyjeździe przegrali 0:1. Napewno nie zagram 1,x,2 prędzej chyba zagram awans
Typ : awans Mlady
Posted by: dAnTeCh

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 09:01

Levski Sofia-Chievo 1-2,45 (toto-mix)
Czytałem dziś na BA, że Włosi mają problemy ze składem i wogóle. Ale patrze na to z przymrużeniem oka, bowiem najważniejsze dla mnie jest to że Bułgarzy grają dobrze i są w rytmie meczowym(m.in. poprzednia runda eliminacji, a Włosi tylko sparingi). Awans do grupowej fazy LM to było by coś dla bułgarskiej piłki, więc zwycięstwo u siebie powinno być pierwszym krokiem.

D.Kijów-Fehnerbahce over2,5 -1,95(toto-mix)
Według mnie przesadzony kurs na overa bo obie drużyny potrafą sobie postrzelać jak i trzcić bezsensownie gole. Dynamo jak zwykle mocne u siebie(ogrywało przecież takie drużyny jak Real), a Turcy z bardzo mocnym składem jak zawsze. Ta mieszanka powinna dać overa, przynajmniej w to głęboko wierze.

Galatasaray-Mlada Bolesław 1-1,5(toto-mix)
Według mnie Turcy wygrają to spotkanie(może nawet różnicą 2 bramek), żeby sobie nie szargać nerwów w Czechach. Jakoś nie widzę w LM drużyny Bolesława, a wy ???
Posted by: Toledo

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 09:11

Moim typem dnia na Lige Mistrzow sa Heartsi.
Ludzie kurs 2,05 tylko brac i sie cieszyc.Jezeli ktos ogladal ostatni mecz z Celticiem to mnie zrozumie.Hearts
to druzyny ktora gra pressingiem caly mecz,sa swietnie wybiegani.Co zrobia swietni technicznie Grecy skoro beda non stop przewalani,atakowani,podwajani - beda dobrze kryci.Powiedzmy sobie szczerze Celtic przegral zasluzenie co pokazal Zuraw.Kompletnie nic poniewaz trudno sie gra z tak grajacymi obroncami.Jeszcze jedna rzecz to jest historyczny moment dla Serc.Pierwszy raz w historii klubu beda walczyc o puchary europejskie.Maja wsparcie mentalne
w postaci wygranej z Celtikiem.AEK to dobra druzyna,ale wydaje sie ze za duzo jest argumentow za Sercami i do tego ladny kurs
Pozdrawiam
Posted by: Inzaghi78

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 09:12

Ech, mysle ze gdyby nie chodzilo o Legie i ten fanatyczny patriotyzm to nikt z nas nie mialby watpliwosci kto z tej pary okaze sie lepszy
Z calym szacunkiem dla zespolu ze stolicy nie ma wiekszych szans w potyczce z ukrainskim potentatem i jedyne co mozna zrobic to modlic sie o jakas korzystna porazke np. 2-1 lub 3-2 ktora bedzie dawala nadzieje w rewanzu

10 lat od czasow WIDZEWA w LM to chyba jeszcze zbyt krotko aby to powtorzyc:)

Tak czy owak chcialbym by Legia wygrala ten dwumecz i pokazala ze polska pilka jeszcze istnieje...
Posted by: fox1984

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 09:17

JA tylko odnosnie Milanu.

Zacytuje wypowiedz Carlo Ancelottiego :
"To młoda i grająca z entuzjazmem drużyna. Gracze nie mają co prawda zbyt dużego międzynarodowego doświadczenia, jednak mają olbrzymią chęć do gry oraz są dobrze przygotowani. Biorąc pod uwagę termin rozgrywania dwumeczu czeka nas trudne zadanie, choć w rewanżu będziemy mieli 15 dni więcej przygotowań w nogach. Musimy zagrać jutro uważnie i kontrolować przebieg gry, by uniknąć niepotrzebnego wysiłku. Z fizycznego punktu widzenia większe szanse upatrujemy w rewanżu, jednakże w pierwszym meczu również postaramy się zagrać tak by wygrać.”

Jak dla mnie to mozna sprobowac w tym meczu sprobowac zagrac handicap +1.5 na Crvene.
Crvena ma za soba juz prawie 2 miesiace przygotowań , Milan przygotowania zaczął niedawno. Róznica klas napewno jest miedzy tymi druzynami ale na tym etapie przygotowań nie bedzie raczej to az tak widocznie.A ekipie z Serbi ambicji napewno nie zabraknie .

Tak wiec Milan - Crvena Zvezda (+1.5) 2 - 2,1 6/10
Posted by: 14honor88

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 09:24

Levski Sofia-Chievo

Włoska drużyna ma duze problemy ze składem niewystapi 4 podstawowych zawodników z czego dwuch to środkowi obrońcy .Ich najlepszą strona jest obrona zaś napastnicy pozostawiają dużo do życzenia.Bułgarska piłka zrobiła ostatnio duze postepy i jak dla mnie to levski jest faworytem tego meczu a kurs 2,40 jest dużo przesadzony. W dotychczasowych sparingach a było ich siedem ani razu nieprzegrali.Levski 1 - 1 Inter (Bratislava) , Levski 3 - 0 OFK Beograd , Levski 3 - 2 Brno ,Levski 2 - 1 Gior (Hungary) ,Levski 3 - 2 Korona (Pol) .Levski 3 - 0 Admira V. (Aus) ,Levski 1 - 1 Hercules (Spain) . Mecz odbędzie się na stadionie narodowym , który spewnościa się wypełni po brzegi a może pomieścić 30 tyś widzów.
Typ : 1
Posted by: nOcnY

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 09:36

Quote:

Jak dla mnie to mozna sprobowac w tym meczu sprobowac zagrac handicap +1.5 na Crvene.
Crvena ma za soba juz prawie 2 miesiace przygotowań , Milan przygotowania zaczął niedawno. Róznica klas napewno jest miedzy tymi druzynami ale na tym etapie przygotowań nie bedzie raczej to az tak widocznie.A ekipie z Serbi ambicji napewno nie zabraknie .

Tak wiec Milan - Crvena Zvezda (+1.5) 2 - 2,1 6/10




oczywiscie sprobowac mozna, tylko czy nie bedzie to podobny scenariusz jak wczoraj w meczu dynamo - arsenal?
Posted by: fox1984

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 10:37

Quote:

oczywiscie sprobowac mozna, tylko czy nie bedzie to podobny scenariusz jak wczoraj w meczu dynamo - arsenal?




Arsenal jednak zaczyna lige juz za niecałe 2 tyg i o eliminacjach wiedział znacznie wcześniej. Zawodnicy Milanu ściagani byli z utlopów. Róznica chyba jednak widoczna między tymi dwoma zespołami. Ja nikomu nic nie chce sugerować ale kurs jak dla mnie warty ryzyka
Posted by: DJ SACHI

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 10:39

wszyscy przeciwko Legii oby was to nie przewiozło .......
Posted by: gnacik

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 11:06

Hearts-AEK 1 2.10
Salzburg-Valencia 2 2.21

wg. mnie najlepsze propozycje na dzis, z tych o wysokich kursach o ekipie Hearts już sporo napisano i jestem w 100% za, wszytskie znaki na niebie wskazuja na ich dzisiejsza wygraną, a co do Valencii:

Analiza spotkania

”Podejmiemy dziś przeciwnika bardzo wymagającego, świadomego tego, ze pierwsze spotkanie może być dla niego jedyną szansą. W ekipie z Salzburga panuje bardzo dobra atmosfera oraz wysokie morale, jako ze jest to zespół odnoszący w ostatnim czasie wiele zwycięstw. By wygrać ten pojedynek, musimy podjeść do niego z maksymalnym skupieniem i zaangażowaniem”.

Analiza rywala

”Przygotowywaliśmy się do tego spotkania od długiego czasu, podporządkowując treningi pod jego wymagania. Wszyscy piłkarze są dobrze przygotowani pod względem fizycznym, a dodatkowo do pracy wrócili także mundialiści, którzy również znajdują się w dobrej formie. Zmierzymy się z przeciwnikiem bardzo wymagającym i zmotywowanym, lecz jesteśmy przekonani, że uda nam się go pokonać, przypieczętowując tym samym dobrą postawę zespołu w ubiegło sezonowych rozgrywkach ligowych, jak i ciężką pracę wykonaną na przygotowaniach przed rozpoczęciem nowego sezonu”.

Liga Mistrzów

”Zobowiązani jesteśmy znaleźć się w tych rozgrywkach, gdyż założyliśmy sobie ten cel jeszcze w ubiegłym sezonie.Chcemy nawiązać do historii Valencii w europejskich pucharach, w których prawda klub występuje od niedawna, ale ma już na koncie swoje sukcesy. Naszym obecnym celem jest znaleźć się w rozgrywkach grupowych, wkładając później wszystkie możliwe siły, by bronić barw "Blanquinegros" najdłużej jak to tylko możliwe także i w dalszych fazach Ligi Mistrzów”.

Ayala i Simao

”Nie ma tematu Ayali i Simao dotąd, aż wrócimy do Walencji. Dziś koncentrujemy się wyłącznie na skopaniu z Salzburgiem”.

zródło: VCF.pl

nie wiem jak Wy, ale ja to gram
Posted by: Destination

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 11:29

Czy orientuje sie ktos jakie dzisaj sa mecze w TV? Czy bedzie transmisja meczu Liverpoolu?
Posted by: Koski

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 11:41

Quote:

Czy orientuje sie ktos jakie dzisaj sa mecze w TV? Czy bedzie transmisja meczu Liverpoolu?




Tvp 1: Szachtar-Legia 18:30
Polsat Sport: AC Milan - Crvena Zvezda Belgrad 20:45
Posted by: Destination

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 11:55

Quote:

Quote:

Czy orientuje sie ktos jakie dzisaj sa mecze w TV? Czy bedzie transmisja meczu Liverpoolu?




Tvp 1: Szachtar-Legia 18:30
Polsat Sport: AC Milan - Crvena Zvezda Belgrad 20:45




thx
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:00

Ja nie wiem dlaczego wielu stawia na Heart. Przecież to przecietny zespolik, a to, ze wygral z cienkim Celtickiem o niczym nie świadczy. To nie Hearts gral świetnie, a Celtic beznadziejnie.
AEK to druzyna lepsza i moim zdaniem wygra z Sercami. A w każdym razie nie przegra.

Dziwi mnie też podejście do meczu Levski - Chievo
Włosi to zawsze Włosi, mistrzowie betonu i fuksiarze. A że troche z nienacka znaleźli sie w LM, to tylko plus.
Zreszta w takiej samej sytuacji była kiedyś Dania na ME i wszystkim tyłek skopała.

Ja tam gram że Legia strzeli i x2 Valencję
Posted by: LART

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:20

Liverpool - Maccabi

Zwyciesca może być tylko jeden nie przewiduję żadnych mega sensacji. Ponieważ jednak kurs masakrycznie niski widzę dwie możliwości na granie tego, ale za cholere nie mogę się zdecydować co wybrać a mianowicie:

pick: -2 Liverpool oczywiście AH
pick: over 2,5

może ktoś zechce się wypowiedzieć która opcja jest pewniejsza
Posted by: boca juniors

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:26

Quote:

wszyscy przeciwko Legii oby was to nie przewiozło .......




Sanchez postaw X2 to będziemy spokojniejsi
Posted by: boca juniors

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:29

Quote:

Liverpool - Maccabi

Zwyciesca może być tylko jeden nie przewiduję żadnych mega sensacji. Ponieważ jednak kurs masakrycznie niski widzę dwie możliwości na granie tego, ale za cholere nie mogę się zdecydować co wybrać a mianowicie:

pick: -2 Liverpool oczywiście AH
pick: over 2,5

może ktoś zechce się wypowiedzieć która opcja jest pewniejsza




moim zdaniem pewniejszy jest over,zawsze jak Żydki wbiją albo cuś,i będzie np. 3-1 czy 2-1 to zakład wchodzi(masz większe sznase procentowo do -2 goli),a tak The Reds musza wygrać trzema golami,co na tym poziomie jest lekko ryzykowne,nawet z Żydziakami z Maccabi....
Przy asianiue muszą wygrać tzrema golami i koniec,przy overku wystarczą Ci trzy obojętnie czyje gole
Posted by: Poetik

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:29

Quote:

Quote:

wszyscy przeciwko Legii oby was to nie przewiozło .......




Sanchez postaw X2 to będziemy spokojniejsi




podbijam he he
Posted by: LART

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:32

Quote:

Quote:

Liverpool - Maccabi

Zwyciesca może być tylko jeden nie przewiduję żadnych mega sensacji. Ponieważ jednak kurs masakrycznie niski widzę dwie możliwości na granie tego, ale za cholere nie mogę się zdecydować co wybrać a mianowicie:

pick: -2 Liverpool oczywiście AH
pick: over 2,5

może ktoś zechce się wypowiedzieć która opcja jest pewniejsza




moim zdaniem pewniejszy jest over,zawsze jak Żydki wbiją albo cuś,i będzie np. 3-1 czy 2-1 to zakład wchodzi(masz większe sznase procentowo do -2 goli),a tak The Reds musza wygrać trzema golami,co na tym poziomie jest lekko ryzykowne,nawet z Żydziakami z Maccabi....
Przy asianiue muszą wygrać tzrema golami i koniec,przy overku wystarczą Ci trzy obojętnie czyje gole





//Nie wymądrzać się tylko pisać opinie hihi dzięki JRR
Posted by: mAstar

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:37

Nie bede prosil wiecej o spokoj
Posted by: max74

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:45

Quote:

Ja nie wiem dlaczego wielu stawia na Heart. Przecież to przecietny zespolik, a to, ze wygral z cienkim Celtickiem o niczym nie świadczy. To nie Hearts gral świetnie, a Celtic beznadziejnie.
AEK to druzyna lepsza i moim zdaniem wygra z Sercami. A w każdym razie nie przegra.

Dziwi mnie też podejście do meczu Levski - Chievo
Włosi to zawsze Włosi, mistrzowie betonu i fuksiarze. A że troche z nienacka znaleźli sie w LM, to tylko plus.
Zreszta w takiej samej sytuacji była kiedyś Dania na ME i wszystkim tyłek skopała.

Ja tam gram że Legia strzeli i x2 Valencję





oj chlopie chcialbys pewnie zeby w Polsce byly chociaz ze 3 takie przecietne ekipy jak Hearts....Jak dla mnie to Hearts awans.
Posted by: 14honor88

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:54

Quote:

Juan Roman Riquelme napisał:

Lille-Rabotnicki

Sensacyjna ekipa z Macedonii zaszła aż do 3 rundy,ale tutaj już czeka Lille,za wysokie progi,Francuzi to bardzo mocna ekipa,która dobrze zaczeła sezon i pewnie awansuje do LM, wygrywając pierwszy mecz kilkoma golami.
Jako,ze kursy na 1 małe,można dac zaklad,ze Robotniczki nie stzrelą gola,jest to mało prawdopodobne,lille to underowa ekipa,która ma doskonałą defensywe i bramkarza.




mAstar wyżej pisał że to brednie.Dokładniej chodziło o under/over

To statystyki Lillie z zeszłego sezonu z ligi


Ogólnie
Mecze 39
Over 15
Under 24

Dom
Mecze 19
Over 7
Under 12

Wyjazd
Mecze 20
Over 8
Under 12

Więc podpisuje się pod wypowiedzią że to underowa ekipa
Posted by: Poetik

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:56

cóż niektórzy chcą tutaj zabłysnąć, ale chyba w złym świetle, mam na myśli mastara
Posted by: mAstar

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:57

O lol, underowa to była w zeszłym sezonie. wystarczy zobaczyc na pierwsze spotkanie tego sezonu. 1-2 dla Lille gdzie tez wielu z Was typowało undery. Nie sugerujcie sie garscia statystyk z poprzedniego sezonu. Lille u siebie jest mocne i potrafi wpakowac kupe goli. Nie to co Auxerre.
Posted by: mAstar

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 12:58

Pierre ale co poniektórzy typują tu takie bzdury że człowieka głowa boli. Dajmy na to wczorajszy mecz Dinamo - Arsenal, kto mądry gra na remis w takim spotkaniu ?. Ja zagrałem grubo na Gunners i sie nie zawiodłem.

Malo tu kogo obchodzi co zagrales wczoraj;]
Do takich bezsensownych dyskusji jest quasi, tu juz skoncz.
Posted by: lupus

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 13:04

Quote:

Pierre ale co poniektórzy typują tu takie bzdury że człowieka głowa boli. Dajmy na to wczorajszy mecz Dinamo - Arsenal, kto mądry gra na remis w takim spotkaniu ?. Ja zagrałem grubo na Gunners i sie nie zawiodłem.




PO meczu kazdy jest madry, jeszcze nam napisz za ile grales
Posted by: Poetik

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 13:04

dobrze, spoko gratuluję. hmmm tylko jak mozesz po jednym meczu oceniac, ze lille jest juz overowa druzyna?:) dziwne troche, ale jak wolisz.

for me dzisiaj steua under, napisze przed meczami, znaczy postaram sie wyrobic;)
levski 1,1x,under jeszcze wybiore ktoras opcje,
szachtar + lille

GL
Posted by: Piotruś Pan

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 13:18

Może ja spróbuję przeanalizować kilka meczy z dzisiejszej oferty Ligi Mistrzów
RB Salzburg - Valencja mój typ X
Moim zdaniem austriacka drużyna nie przegra w tym meczu z hiszpańską ekipą.
Gospodarze zagrają bowiem zdeterminowani przeciwko utytułowanemu zespołowi Valencji, który od wielu lat jest jednym z czołowych uczestników różnych europejskich rozgrywek.
W porównaniu z Valencją to ekipa austriacka dopiero puka do drzwi europejskich rozgrywek i jest raczej skazana na naukę futbolu od Hiszpanów niż na dawanie lekcji innym, niemniej
zawodnicy gospodarzy nie położą sie na boisku i dają się pojechać Valencji jak dzieci. W pierwszym meczu kiedy są dodatkowo gospodarzem i jeszcze mają odpowiednią motywację osiągnięcie remisu leży w zasięgu tej drużyny.
Ponadto austriacki futbol klubowy zrobił w ostatnich latach spory postep w przeciwieństwie do naszego.
Dobre występy Austii Wiedeń Rapidu czy Sturmu w Europie nie wzieły się z niczego tylko z mądrego inwestowania pieniędzy w piłkę przez ludzi którzy wiedzą co to sukces i odpowiedniego zarządzania klubem.
Austriacy tego meczu nie przegrają podobnie jak Austria Wiedeń nie dała się ograć Benfice i mogą sprawić niespodziankę osiągając korzystny rezultat
Valencja pewnie też nie zagra jakiegoś fantastycznego spotkania mając w zapasie mecz rewanżowy u siebie
2 FC Kopenhaga - Ajax Amsterdam mój typ X
Ajaks prawdopodobnie będzie miał szczęście i mecz zakończy się conajmniej remisem.
Kopenhaga ma silniejszy skład niż przed rokiem, ale to wcale nie oznacza, że pewnie wygrają z holenderskim zespołem.
Stawianie 1 w tym meczu wydaje się bardziej ryzykowne Zespoły bardzo wyrównane chyba najcięższy mecz do wytypowania.
3 Dynamo Kijów - Fenerbahce mój typ 1
Mam nadzieję iż nie powtórzy się sytuacja z przed chyba 2 lat kiedy Dynamo przegrało pierwszy mecz z Trabzonsporem 2:1 u siebie.
Moim zdaniem Ukraińcy są bardzo mocnym zespołem u siebie i przede wszystkim tam zdobywają punkty na przeciwnikach.
Też bardzo wyrównana para
Dynamo w lidze rywalizuje głównie z Szachtarem więc trudno mi się wypowiadać na temat ich gry tym bardziej mało kto śledzi poczynania tego zespołu.
Dynamo będzie chciało wypracować przynajmniej 1 bramkową zaliczkę przed rewanżem w Stambule.
Fenerbahce to nie Trabzonspor i będzie trudno o zwycięstwo na goracym terenie w Stambule. W zeszłorocznej edycji LM tylko Milanowi się ta sztuka udała.
Ważny mecz dla Kijowan
4 Slovan Liberec - Spartak Moskwa typ 1
W tej parze w 1 meczu większe szanse dawałbym drużynie z Czech. Rosjanie zagrają raczej by nie stracić bramki i wywieźć jak najbardziej korzystny rezultat ewentualnie coś strzelić na wyjeździe. Wynik 1:0 lub 2:1 dla Slovana
5 Standart Liege - Steaua Bukareszt X
Moim zdaniem nie ma faworyta w tym meczu zarówno Standart który gra pierwszy mecz u siebie jak i grająca bez kompleksów Steaua będą chciały przede wszystkim nie przegrać spotkania i mimo ataków jednych i drugich może paść remis.
Samej dwójki na Rumunów bym nie postawił, ponieważ nie ma ku temu jednoznacznych przesłanek i raczej wolałbym się asekurować remisem gdyż możliwa jest sytuacja, w której np Standart po 1 pol prowadzi 1:0 lub 2:0 to znacznie łatwiej gościom doprowadzić do remisu niż zwycięstwa.
Poza tym Steaua nie musi tego meczu koniecznie wygrać.
Posted by: _Korver_

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 13:23

Quote:

Pierre ale co poniektórzy typują tu takie bzdury że człowieka głowa boli. Dajmy na to wczorajszy mecz Dinamo - Arsenal, kto mądry gra na remis w takim spotkaniu ?. Ja zagrałem grubo na Gunners i sie nie zawiodłem.

Malo tu kogo obchodzi co zagrales wczoraj;]
Do takich bezsensownych dyskusji jest quasi, tu juz skoncz.





gratki MISZCZU co grasz dzisiaj?


Posted by: radoslaw24

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 14:49

Witam
Ja dzisiaj pozwoliłem sobie zagrać mały systemik
i tak;
Herts:1
Dlatego ze wierze ze ta drużyna potrafi ograc przecietnę AEK, poza tym drużyna Hearts (jak to było wcześniej powiedziane) posiada mocny i zgrany skład który z połączeniu ze wspaniałą publicznością poprowadzi serca do zwycięstwa.
Liberec:X
Dlatego że przeczucie mi mówi że tam będzie remis (niewykluczona 1). Liberec to dobrze poukładany zespół który zapewne będzie chciał osiągnąć jak najlepszy wynik, tym bardziej ze gra u siebie.Jednak zespół z Moskwy to nie jakiś tam cienias do bicia i zapewne bedzie chciał wywieźć z Liberca chociaż remis.Postawię więć na przeczucie i dam tu X.
St.Liege:X
Dla mnie ten mecz jest najtrudniejszy do wytypowania. Z jednej strony pozornie słaby Standart a z drugiej solidna i mocna Steua. Wydaje mi się że tu może być każdy wynik, a ci co uważają ze ostania słaba gra zespołu z Liege skłania do grania na Steaua to mogą się srogo zawieść ponieważ zespoł ten stać na zwyciestwo i nie zapominajmy ze to liga Mistrzów a nie rozgrywki ligowe. Dlatego też stawiam tu nadział punktów który moim zadaniem jest bardzo możliwy.
Salzburg:X
Sercem jestem za drużyną z Valecji jednak niepokoją mnie zmiany kadrowe i organizacyjne zespołu ze Salzburga.Przewiduje że tu będzie również remis.Kolega GRANT doskonale to przedstawił powyżej.
Lewski:1
Ktoś wyżej napisał że Chevio jest jeszcze nie pełne sił a bułgarom już trochę się udało pograć a co za tym idzie złapać wiatr w żagle.Powołam się też na to i powiem ze nie mam tu rzadnych przeciwskazań które stawiają zespół Lewskiego w roli zwycięscy. Jest to zaespół bardzo ambitny który szuka swojej szansy zaistnieniu na arenia międzynarodowej i jeśli pokona przeciętne Chevio złapie okazję aby cel ten osiągną.Lewski - Chevio 1:0


Zagrałem to 3 z 5 za nieduże pieniądze a cobędzie to zobaczymy. Zycze powodzenia wszytkima a ja idę na piwko
Posted by: andreosw

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 14:58

Quote:

..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .

Dlatego zagram sobie za pare stówek na Legie X2




Też jestem z tych co w Legię nie wierzę. Myślę, że jednak nie przejedziemy się na Szachtarze.
Chciałbym zobaczyć te kilka stówek na Legię .
Jak deklarujecie takie stawki to wklejajcie kupony, bo inaczej to jest niewiarygodne.
Chociaż nie niemożliwe
Ale jestem z natury ciekawski i chciałbym to zobaczyć.

Nie życze Ci wygranej bo obstawiłem, że Legia wmoczy.
Posted by: Szczypior

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 15:10

Eliminacje do LM weszły w główną faze, zespoły biorące w niej udział nie mogą sobie już pozwolić na jakiekolwiek kalkulacje, ponieważ takowe mogą się zakończyć odpadnięciem z 3 rundy, co oznacza nie dostanie się do elitarnych rozgrywek w europie jakim nie wątpliwie jest Liga Mistrzów, czyli przede wszystkim ogromne pieniądze, gloria i chwała oraz dostrzezenie w europie. Niektóre pary są bardziej wyrównane, inne to pojedynki kopciuszków z europejskimi potentami.

Milan - Cvena zvezdra

Moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie. Dziś włoski zespół jest papierowym kandydatem do zwyciestwa, kurs wystawiony przez bukmacherów oscyluje w granicy 1.15 - 1.20 groszy, wiec bardzo niewiele. Dziś bardzo słabo kadrowo Milan prezentuje się w obronie, w meczu nie wystąpiłą Maldini, Nesta, Kaladze, Bonera. Napewno najbardziej zabraknie pierwszej dwójki, dlatego uważam iż goście będą mieli okazje do strzelenia bramki. W formacji obronnej zobaczymy dziś: Brochiego, Favaliego, Costacurte i Jankulovskiego, a gracze Ci jeszcze nie grali razem w takim zestawieniu, wiec jest to swoistym novum i oczywiscie szansą dla rywali. Gwiazda nie jest w dzisiejszym meczu na straconej pozycji, ale uwazam ze po ambitnym meczu jednak przegrają 2:1, 3:1

Typ: 1
Kurs:1.17
Buk: Gamebookers

Typ: Over 2,5
Kurs. 1.65
Buk: Gamebookers

Liverpool - Maccabi Haifa 1

Chcialem tylko nadmienić o tym spotkaniu. Wydaje mi się że drużyna z miast beatlesów będzie chciala juz w pierwszym meczu pewnie wygrać kilkoma bramkami, poniewaz rewanż grają na "gorącym" terenie, choć nie jest przesądzone gdzie odbędzie się wyjazdowe spotkanie. Jesli odbyło by sie w Izraelu, na rewanż napewno nie poleciało by kilku czolowych zawodników, wiec najlepiej bedzie dziś pewnie zwycieżyć. Chociaż mecze towarzyskie nie zachęcają, duzo porażek ( nawet 5:0 ), ale to tylko sparingi. Zresztą sam Benitez twierdził że nie maja żadnego znaczenia, w jednym ze spotkań w polu wystąpił nawet Reina. Handi azjatycki 0:1 1/2 bardzo ciekawy w tym meczu, jeśli ktos znajedzie z was w ofercie - polecam, ja obstawiam zwyciestwo dwoma bramkami.

Typ: 1
Kurs: 1.13
Buk:Gamebookrers

Typ: handi 0:1 1
Kurs: 1.50
Buk: Gamebookers


Hearts - Aek Atheny

Obok pojedynków Hamburga i Ossasuny oraz Dynama Kijów z Fenerbahce to spotkanie zapowiada sie równie ciekawe. Naprzeciw siebie stają dwie podobne poziomem ekipy, obie z równymi szansami na awans, co zapowiada ciekawe spotkanie. Niektórzy do awansu typują dzisiejszych gości z grecji, ze względu na to iż liga grecka jest silniejsza od szkockiej. Z tą opinią się po cześci zgadzam, faktycznie liga szkocka ustepuje nieco greckiej poziomem, ale nie ma to w tym spotkaniu najmniejszego znaczenia. W obu ligach jest przecież czołówka dominujących zepsołów, reszta to "wypełniacze" przygladające sie z boku, ale one natomiat są w stanie nawiązać ze sobą równożędną walkę. W dzisiejszym meczu serca napewno będą w lepszej sytuacji ze wzgledu na kilka faktów. Dobrej postawia w lidze - ostatni mecz 2:1 z Celtikiem robi wrażenie, oraz wczesniejszy początek rozgrywek napewno będzie kluczowym faktem. Grecy jeszcze nie zaczeli rozgrywek, wiec są w stanie przygotowan. Wielkim atutem serc będzie, to iz grają u siebie, a na własnym boisku prezentują sie bardzo solidnie. Ważną informacją jest wiadomość iż Hearts nie zagraja na własnym nominalnym boisku, tylko na dużo większym stadionie. Zespół Aeka napewno zadowoli remis, wiec napewno zagrają "bezpiecznie" z tyłu i będą grali kontratakami, zbytnio się nie odsłaniając

Typ: 1x
Kurs: 1.25
Buk: Gamebookers

Szachtar - Legia

Spotkanie któro najbardziej mnie interesuje z wiadomych wzgledów. Nie jestem wielkim fanem zespołu z warszawy, ale zawsze kibicuję polskim zespołom. Porównując ostatnie spotkania obu drużyn, moze nasunąć się moze tylko jedna myśl - pewne zwycięstwo gości. Szachtar w lidze nie stracił jeszcze bramki, a swoje spotkania zwycięża barszo pewnie i wysoko. Jednak poziom samej ligi ukraińskiej jest bardzo niski ( wielka przepaść między elitą a resztą). Nie ma sensu abym wspominal o ostatnich spotkaniach wojskowych bo kazdy wie jakie wyniki osiagali w lidze i jak "walczyli" z hafnarfjordur. Oba zespoły dzieli również przepaść finansowa. Cała drużyna ukraińców jest około 4-5 razy wiecej warta od legionistów. Matuzalem kosztował ich okolo 14,5 mln euro czyli tyle co kosztuje cała drużyna legi, mają tez najlepszego piłkarza afryki w 2002 roku czyli Juliusa Aghahowe, który moim zdaniem juz za kilka lat będzie wielkim piłkarzem. Kibice zespołu z Doniecka oraz prasa spodziewa sie pewnego jedno, dwu bramkowego zwyciestwa, natomiast eksperci spodziewają sie wysokiej 3, a nawet 4 - bramkowej przewagi. Wiadomo liczby nie grają, ale może być naprawdę ciezko, ale oba kluby są mniejwiecej wyrównane piłkarsko. W tym spotkaniu Legie napewno zadowoli remis. Nie postawie na pewno przeciwko Legi, ale over - chociaz ze kursy znacznie lecą w góre ( w 2h jakies 20 gr ) zaryzykował bym.

Typ: Over 2,5
Kurs: 2.05
Buk: Gamebookers

Dynamo kijów - Fenerbahce

Spotkanie ukraińców z turkami będzie napewno bardzo ciekawym dla potencjalnego widza spotkaniem. W obu klubach mamy kilku naprawdę swietnych piłkarzy, oba kluby mają wielkie ambicje w lidze, oraz oba kluby chcą grać w LM. Komu się to uda, przekonamy się za jakiś czas. Natomiast dziś sądze iż gospodaze jesli wygrają to jedną bramką, dlatego moim typem jest handi 0:1 dla turków

Typ: (handi 0:1) X
Kurs: 3.65
Buk:Gamebookers

Pozdrawiam
SzczyPop
Posted by: andreosw

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 15:15

Quote:

Hearts-AEK 1 2.10
Salzburg-Valencia 2 2.21

wg. mnie najlepsze propozycje na dzis, z tych o wysokich kursach



Dodałbym do tego jeszcze

Standard Liege v Steaua Bukareszt

2 za 2.40,
ewentualnie 2 (remis nie ma zakładu) 1.666
(Sportingbet).

Standard Liege słabiutko zaczął sezon i na początek ligi belgijskiej dwa razy poległ 1-2: z Lokeren u siebie i z Charleroi na wyjeździe.

Steaua ligę zaczęła może bez fajerwerków (na wyjeździe 0-0 z Timisoarą oraz u siebie 3-0 z Universitatea Craiova), ale wszyscy pamiętają jej grę w poprzedniej edycji UEFA.
Jakoś tak się składa, że poprostu mam zaufanie do tego rumuńsjiego klubu.

I dlatego puszczam ten mecz w dubelku razem z Hearts.
(Steaua i Hearts - remis nie ma zakładu)

Pozdrawiam i życzę wygranych .
Posted by: andreosw

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 15:24

Quote:


Szachtar - Legia

(...)Nie jestem wielkim fanem zespołu z warszawy, ale zawsze kibicuję polskim zespołom. Porównując ostatnie spotkania obu drużyn, moze nasunąć się moze tylko jedna myśl - pewne zwycięstwo gości.(...)

Pozdrawiam
SzczyPop




Jedną z niewielu myśli jakie się nasuwają to pewne zwycięstwo gospodarzy.

Chyba machnałeś się SzczyPop.
Posted by: kris_nh

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 21:09

Wszystko by dzis bylo pieknie gdyby ta pierdolona kur... HEARTS sie sprzedala i nie przejeb.... w ostatniej minucie !!! cwele
Posted by: boca juniors

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 21:48

Czy wy jesteście chorzy umysłowo?
Kto spzredal mecz,Hearts w LM?

Grali w 10,pogubili sie w końcówce i AEK ich wypunktował,czym takim wielkiem jest Hearts,właśnie dziś Serca pokazały siłe ligi szkockiej i swoją,to zwykły pzreciętniak....
Posted by: rafal08

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 21:51

Quote:

Wszystko by dzis bylo pieknie gdyby ta pierdolona kur... HEARTS sie sprzedala i nie przejeb.... w ostatniej minucie !!! cwele




Proponuje ostrzezenie
Posted by: kris_nh

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 21:57

Oki moze byc ale nie jeden tu gorzej sie wyraza a pozatym ja nie dokonczylem wiec nie ma tam przeklenstw:)
Posted by: kris_nh

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 21:59

Pogubili sie Hearts i samoboja strzelili !!! buelehe, trzeba isc za ciosem , jutro P.UEFA
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 22:06

Quote:

Quote:

Wszystko by dzis bylo pieknie gdyby ta pierdolona kur... HEARTS sie sprzedala i nie przejeb.... w ostatniej minucie !!! cwele




Proponuje ostrzezenie




Ja mam nosa do dobrych propozycji wiec ja przyjmuje
Kolega kris_nh przesadza, zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz, a to ostrzezenie proponuje potraktowac w kategoriach za caloksztalt radosnej tworczosci
nie chce mi sie szukac w tej chwili ale znalazloby sie wiele postow na zasadzie "a cos sobie napisze".

I ostrzezenie
Posted by: kris_nh

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 09/08/2006 22:26

Przyjmuje
Posted by: Patricu$

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 10/08/2006 05:33

Quote:


SZACHTAR 1
STEAUA X2
HEARTS 1X
LILLE 1
MILAN 1
GALATASARAY 1

------------------------------------------------------------






hearts


CO ZROBILI WCZORAJ TO WSZYSTCY WIDZIELI - SAMOBJ W 93 min.

NO COMMENT A NA LIGE MISTRZOW NIE ZASŁUGUJA!!!

Posted by: Achi

Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia) - 10/08/2006 06:37

Nh powinna miec wiekszy limit ostrzezen Ludzie tu inni Pozdro z Mistrzejowic

Swoja droga ja mialem 1x na Serca w singlu, w 62 min strzelili, wiec poszedlem spac, rano oczy przecieralem ze zdumienia nie widzac kasy na koncie za ten mecz, dopiero potem sprawdzilem wynik, szok