LM - GRUPA A - Barcelona, Chelsea,Werder,Lewski

Posted by: Biszop

LM - GRUPA A - Barcelona, Chelsea,Werder,Lewski - 11/09/2006 08:14


Juz jutro pierwsze mecze fazy grupowej,
Nie podajemy suchych typow, tylko merytoryczna dyskusja



Londyn Chelsea Londyn 2:0 Werder Brema

20:45 Camp Nou
Barcelona FC Barcelona 5:0 Lewski Sofia
- -
27.09, środa 20:45 im. G. Asparuchowa
Sofia Lewski Sofia 1-3 Chelsea Londyn
- -
20:45 Weserstadion
Brema Werder Brema 1-1 FC Barcelona
- -
18.10, środa 20:45 Weserstadion
Brema Werder Brema 2:0 Lewski Sofia
- -
20:45 Stamford Bridge
Londyn Chelsea Londyn 1:0 FC Barcelona
- -
31.10, wtorek 20:45 im. G. Asparuchowa
Sofia Lewski Sofia 0:3 Werder Brema
- -
20:45 Camp Nou
Barcelona FC Barcelona 2:2 Chelsea Londyn
- -
22.11, środa 20:45 Weserstadion
Brema Werder Brema 1:0 Chelsea Londyn
- -
20:45 im. G. Asparuchowa
Sofia Lewski Sofia 0:2 FC Barcelona
- -
05.12, wtorek 20:45 Stamford Bridge
Londyn Chelsea Londyn -:- Lewski Sofia
- -
20:45 Camp Nou
Barcelona FC Barcelona -:- Werder Brema

1. Chelsea Londyn 5 3 1 1 8:4 10
2. Werder Brema 5 3 1 1 7:3 10
3. FC Barcelona 5 2 2 1 10:4 8
4. Lewski Sofia 5 0 0 5 1:15 0





tabelke bede edytowal po kazdej kolejce.

Zapraszam
Posted by: ELDORADO

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 08:26

oba dwa pierwsze mecze nie do grania zwłaszcza ten mecz Barki , skórka nie warta jest wyprawki ,zbyt niskie kursy , przed graniem natomiast tego za wielkie pieniądze bym przestrzegał to jest piłka ,więc sensacje zawsze są możliwe i po co wam wtedy płacz i zgrzytanie zębów ..........
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 08:30

Overowa grupa, wszystkie pierwsze mecze biore overy i jade progresje na to gdyby cos nie weszlo;d
Tu bedzie niezla jatka i licze ze Werder postrzela na boiskach w Londynie i Barcelonie, co jak co ale strzelic bramke na obu tych boiskach kazdy chce, Werder powinien namieszac troche w tej grupie, nie twierdze ze awansuja ale krwi potentatom powinni napsuc.
2 overy w obu pierwszych meczach bardzo realne:)
Posted by: El Camino

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 09:03

Myślę bardzo podobnie i mam nadzieję,że zobaczymy emocjonujące mecze i dużo bramek.Grupa rzeczywiście overowa i ovey w pierwszych meczach bardzo prawdopodobne.Zniechęcają jednak dwie rzeczy:po pierwsze niskie kursy.Na mecz Barcelona-Levski zaledwie 1.50,trochę lepiej z drugim meczem,bo kurs na poziomie 1.75.Druga sprawa która mnie nurtuje to skuteczność Werderu,bo bundesliga to jedno,a LM to drugie.Pamiętacie chyba dobrze mecz Werder-Barcelona,w którym gospodarze momentami wręcz razili skutecznością.Tym razem może być jeszcze trudniej,bo obrona Chelsea należy do jednej z najlepszych.
Reasumując over na Camp Nou wygląda lepiej i choć kurs nie zachwyca,ale do combosa jak znalazł.
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 09:09

Barcelona-Leski typ Barcelona -1,5
Nie wyobrazam sobie w tym spotkaniu innej mozliwosci , Barca wraca powoli do formy , zagra w bardzo mocnym skladzie bez wiekszych oslabien co bedzie kolejnym atutem , po drugie u siebie nie zwykla jest przegrywac , tacy zawodnicy jak Etoo czy Messi powinni sporo namieszac w tylach Levskiego ktore hmm , jezeli Chievo sobie poradzilo z ich rozmontowaniem to Barcelona sobie nie poradzi ? nie wierze w to , i z takimi druzynami , przy takiej grupie gdzie w nastepnych meczach na Barce beda czekali duzo bardziej wymagajacy przeciwnicy Katalonczycy musza zdobyc komplet punktow i mysle ze to bedzie dosc pewne zwyciestwo , z duzym przekonaniem stawiam Barcelona 1 -1,5 gola 8/10
Chelsea-Werder typ 1
Tutaj rowniez nie przewiduja niespodzianki , Chelsea co jak co ale na LIGE MISTRZOW, czyli glowny cel druzyny potrafi sie mobilizowac co pokazala juz nie raz , to ze w lidze juz ciezko im znalezc motywacje wg mnie to jeszcze lepiej wplynie na to na co czekaja czyli start w LM , a ilez mozna czekac na zwyciestwo w ELICIE , graja u siebie , specyficzne boisko na ktorym bardzo ciezko sie gra, ciezko sie przystosowac i mysle ze szybko padnie gol dla Chelsea , nie po to Ballack odszedl z Bayernu aby odpasc w grupie z Werderem :hehe stawiam jednak na kolejke bez niespodzianki w grupie A !!
Posted by: El Camino

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 09:25

Quote:

po to Ballack odszedl z Bayernu aby odpasc w grupie z Werderem :hehe stawiam jednak na kolejke bez niespodzianki w grupie A !!




Zapewne masz rację,ale mnie Ballack w Chelsea nie bardzo przekonuje.Bardziej podobał mi się dawny zespół grający często skrzydłami,a to za sprawą Duffa i Gudhjonsena.Wydaje mi się,że znacznie lepiej sprawdza się od Niemca nabytek z Milanu-Szewczenko.Nie mniej jednak zgadzam się co do typu na mecz i nie bardzo widzę inny wynik niż zwycięstwo Niebieskich.Zastanawiam się tylko jak skutecznie będą atakować goście.
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 09:34

Dokladnie tak samo to widze ja Camino:)
Czas kiedy gra opieral sie na skrzydlach i dwoch wymienionych skrzydlowych byla duzo skuteczniejsza.
Ballack tez mnie nie przekonuje, on do tej druzyny niespecjalnie pasuje, ot i tyle.
Po za tym gra srodkiem w wykonaniu Niebieskich skutkuje tym ze traca bramki, a raczej slyneli z tego ze traca malo, tak wiec tu widze szanse dla Werderu.
Oczywiscie Jose postawil sobie za priorytet LM liczac ze straty z poczatku sezonu w lidze pokryja/odrobia pozniej ale ich gra jest ponizej oczekiwan.
Z takim skladem powinni pykac kazdego ale jak wiemy nazwiska nie graja, Jose chyba sie zagubil w budowaniu potegi Chelsea i moze sie skonczyc szybko sielanka.
Jutrzejszy mecz ujawni nam prawde ale jak na ten moment over biore za spora stawke
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 10:02

a wg mnie to kwestia czasu kiedy Chelsea przywyknie do nowego sposobu gry , Ballack bardzo dobrze pasuje do tej druzyny swoim sposobem gry i gdy juz sie zgraja wszyscy zawodnicy to nie bedzie mocnych ( poza kilkoma wyjatkami ) ale w tym meczu nie widze innego rozwiazania , over bardzo mozliwy , ale mysle ze bardziej zalezny od Werderu jak od samej Chelsea , wydaje mi sie ze szybko padnie bramka dla Chelsea i to moze ustawic mecz aale jak mowie tu mimo wszystko w tym typie rozdawac karty moze Brema a nie wlasnie Chelsea !!
Posted by: Amkwish

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 11:33

W pierwszej kolejce zagram kombo

1) Chelsea 1
2)Barcelona over

Moim skromnym zdaniem to nie Wreder moze byc tu autorem niespodzianek ,a właśnie Lewski.
Według mnie druzyna bardzo dobrze zbilansowana ,poukładana ,wielu zawodników głodnych pokazania się szerszemu gremium.
Lewski bedzie dostarczycielem....overów, o te bedzie z nimi łatwiej,niz o punkty

Piłka bułgarska ,w moim odczuciu ,ma teraz swoje 5 minut (reprezentacja awansuje do finałow ME)
Generacja Stoiczkowa na emeryturze ,ale....są nastepcy.

Nie radze stawiac przeciwko Lewskiemu ,szczególnie po smiesznych kurasach rzedu 1,10.
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 12:37

amkwish owszem pilka bulgarska ma swoje 5 min , i powiem ze pilka rumunska przypomina mi wlasnie tez troche ta bulgarska , ale jak mowilem nie z Barcelona , nie na wyjezdzie , spokojnie zwyciestwo , over jak najbardziej , bedzie 3-0 , 3-1 w tych granicach , druzyna Levskiego ciekawa , glodna sukcesu , ale nie ten poziom , mecz ze srednim Chievo 2-2 na wyjezdzie to mowi duzo !!
Posted by: Amkwish

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 13:24

Quote:

amkwish owszem pilka bulgarska ma swoje 5 min , i powiem ze pilka rumunska przypomina mi wlasnie tez troche ta bulgarska , ale jak mowilem nie z Barcelona , nie na wyjezdzie , spokojnie zwyciestwo , over jak najbardziej , bedzie 3-0 , 3-1 w tych granicach , druzyna Levskiego ciekawa , glodna sukcesu , ale nie ten poziom , mecz ze srednim Chievo 2-2 na wyjezdzie to mowi duzo !!




Swego czasu na Nou Camp przyjechało Dynamo Kijów i...

Jasne ,Levski nie ma gracza pokroju tamtych Szewczenki i Rebrowa ,ale mysle,ze jeden przynajmniej raz trafi do siatki FCB.

Ciesze sie ,że popierasz typ na over ,tym bardziej sie w nim utwierdzam
Posted by: parker23

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 14:29

nie bede oryginalny..
chelsea-werder typ 1
zespol cheslea bedzie chcila udanie rozpoczac te rozgrywki LM i udanie je zakonczcy triumfujac moze ich forma ligowa nie napawa optymizmem ale to tylko liga i cotygodniowa monotonnosc zespol werderu jest bardzo nieskuteczny w LM co pokazuje tamty sezon ostatecznie mecze obydwu zespolow odpowiednio u siebie i na wyjezdzie
2006-04-17 Chelsea - Everton 3-0
2006-04-22 Chelsea - Liverpool 1-2
2006-04-29 Chelsea - Manchester United 3-0
2006-08-13 Chelsea - Liverpool 1-2
2006-08-20 Chelsea - Manchester City 3-0
2006-09-09 Chelsea - Charlton 2-1
bilans4-0-2

2006-05-03 Duisburg - Werder Bremen 3-5
2006-05-13 Hamburger SV - Werder Bremen 1-2
2006-08-13 Hannover 96 - Werder Bremen 2-4
2006-08-25 Schalke 04 - Werder Bremen 2-0
2006-09-09 Pirmasens - Werder Bremen 5-3
2-0-3
zespol z bremy nie potrafi grac na wyjazdach z mocniejszymi rywalami a chelsea bardzo dobrze potrafi zagrac u siebie i niesieni dopingiem kibicow powinni odniesc latwe zwyciestwo

barcelona-levski sofia
typ 1

2006-05-06 Barcelona - Espanyol 2-0
2006-05-17 Barcelona - Arsenal 2-1
2006-08-20 Barcelona - Espanyol 3-0
2006-09-09 Barcelona - Osasuna 3-0
4-0-0


2006-08-02 Sioni Bolnisi - Levski Sofia 0-2
2006-08-05 Chernomorets Burgas - Levski Sofia 0-3
2006-08-19 Vihren Sandanski - Levski Sofia 0-0
2006-08-23 Chievo - Levski Sofia 2-2
2006-09-09 Marek Dupnitsa - Levski Sofia 0-8
0-2-3
zespol z sofii imponuje skutecznoscia ale niestey w krajowych rozgrywkach i mysle ze silnej obronie druzyny z hiszpanii wzmocnionej dodatkowo w tym sezonie(zambrtotta,thuram) nie straci gola a o poczynania ofensywne zadabaja ronaldinho deco etoo i messi mysle ze o zwyciestwo barcelony mozemy byc nader spokojni barcelona majac tak silna grupe (chelsea,werder) bedzie musiala wygrac ten mecz....3 pkt zostana w barcelonie
Posted by: Pepele

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 14:44

Powiem tak.
Niby teoretycznie łatwe się wydaje, że Chelsea i Barcelona powinny wygrać gładko u siebie bo grupa do łatwych napewno nie należy i obie drużyny będą chciały zniej wyjść.
No ale Werder i Levski tez ma takie zamiary...
Mogą się zamurować i grać z kontry.
Generalnie na zwyciestwa Chelsea i Barcy po kursach 1.2-1.3 nie ma się co rzucać. Z drugiej strony jakby nie było wygrać powinny z palcem w d...
Zwyciestw nie ruszam, ale 2 overy mogę przemyśleć
Typ: Over 2.5 w obu meczach ale nie AKO tylko single jednak.
Posted by: Poetik

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 14:54

Quote:

mecz ze srednim Chievo 2-2 na wyjezdzie to mowi duzo !!



to to bardziej mówi samo za Ciebie;] gdyż levski grało z zaliczką 2 bramek z pierwszego meczu, więc po co mieli wygrać? na dodatek prowadzili 2:0, więc nie pisz takich bzdur;]

over barcy ładnie wygląda;]
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 16:05

Co wy tu piszecie?
Że bułgarzy mają swoje 5 minut? Lewski miał szczęście w losowaniu, bo Chievo jest po prostu cienkie i przypadkowo znalazło się w el. LM .Tyle.
Dynamo Kijów faktycznie kiedyś utarło nosa Katalończykom, ale to było Dynamo w okresie świetności, zaś Barca wtedy do tuzów sie nie zaliczała.

Faktem jest, ze w piłce wszystko się moze zdarzyć.
Faktem jest, że Barca może nie jest jeszcze w najwyższej formie. Ale też ma komplet punktów w najsilniejszej lidze świata, jaką bez wątpienia jest Primera.
Więc bez jaj.

Barca ten mecz wygra. Na 1 kurs za niski, ale mozna wziąć handi, over chyba też ( choć Levski raczej nic nie strzeli )
Warto zagrać strzelców bramki

Chelsea i Werder - obie drużyny grają poniżej oczekiwań. Są na daną chwilę nieprzewidywalne. Niby The Blues, ale po tym kursie ja tego nie biorę, bo wole poczekać, aż forma zespołów ustabilizuje się
Posted by: pescar

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 17:20

Quote:

Trener Werderu Brema, Thomas Schaaf nie może być spokojny przed dzisiejszym spotkaniem Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea.

Dlaczego? Ano dlatego, że z zestawieniem silnej jedenastki mogą być problemy. Pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca drużyny, Miroslava Klose, który nabawił się kontuzji uda podczas pucharowego spotkania przeciwko Pirmasens.

Pewne jest natomiast, że na Stamford Bridge nie wybiegnie Tim Wise, który musi wyleczyć zapalenie oskrzeli.

Jakby tego było mało dwóch reprezentantów Niemiec, którzy odpoczywali podczas sobotniego spotkania Pucharu Niemiec: Tim Borowski i Torsten Frings też nie są w 100% sprawni i nie wiadomo, czy będą mieli siły na pełne 90. minut. To może być naprawdę ciężkie spotkanie dla Werderu...




Tym bardziej jedynka i Chelsea chyba będzie chciało za wszelką cene wygrać LM i teraz grupe pokonując Barcelone. Zaczeli słabiej sezon by pewnie złapać własciwy rytm troche później.
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 18:06

Poetik do wierszy a nie do meczy co mowi za mnie ? czlowieku to jest walka o LIGE MISTRZOW , tzn to byla tu nie ma czasu na chwile rozluznienia , to za duze pieniadze dla takiego klubu i nie przekonujesz mnie tym co piszesz,bo uwazam ze piszesz bez sensu piszac cos tam dobrze swiadczace o Levskim za chwile mowiac ze jednak over dobrze wyglada hehe, dali sobie strzelic 2 gole slabemu Chievo to Barca im tez wrzuci bez problemu
Posted by: Poetik

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 18:08

Quote:

Co wy tu piszecie?
w najsilniejszej lidze świata, jaką bez wątpienia jest Primera.





pffff, a premier league?:)

barca overek i handi good option;]
Posted by: Poetik

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 18:10

Quote:

Poetik do wierszy a nie do meczy co mowi za mnie ? czlowieku to jest walka o LIGE MISTRZOW , tzn to byla tu nie ma czasu na chwile rozluznienia , to za duze pieniadze dla takiego klubu i nie przekonujesz mnie tym co piszesz,bo uwazam ze piszesz bez sensu piszac cos tam dobrze swiadczace o Levskim za chwile mowiac ze jednak over dobrze wyglada hehe, dali sobie strzelic 2 gole slabemu Chievo to Barca im tez wrzuci bez problemu




nigdzie nie napisałem, że barca nie wygra czy coś, napisałem, że levski nie męczyło się z chievo;)

co do wierszy po częsci to robie;]
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 18:52

Nasilniejszą ligą świata jest Primera Division , natomiast najwyższy poziom jest w Premiership, bo tam najwyżej lata
Dlatego gram Barcę po handi, a Chelsea odpuszczam sobie

P.S.
Barca - zwyciestwo w ostatniej LM
Villarreal - półfinał
Sevila - zwycieztwo w ostatnim UEFA
Posted by: Poetik

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 19:34

a wymieniać lata posuchy?;)

pzdr
Posted by: madmax1897

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 19:45

Barcelona moim skromnym zdaniem nie straci bramki i wprost przeciwnie do wszystkich was ja typuje że może tu być trudny mecz dla katalończyków. Na pograniczu 2 lub 3 bramek - ale napewno nic pewnego. Ja dałem że Lewski nic nie strzeli. U siebie Barca nie zwykła tracićwiele bramek - dla przykładu ostatni mecz z zawsze groźną Osasuną.

Co do Chelsea to osłabienia Werderu i fakt że nie są to chłopcy do bicia napewno nie uśpi londyńczyków. Przewiduje zwycięstwo Chelsea.
Posted by: micha$

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 20:14

Nie wyobrażam sobie, żeby Barcelona mogła stracić punkty z drużyną z Sofii. Z bardzo prostego powodu: jest to najłatwiejszy mecz do skompletowania punktów. Mecze z Werderem i Chelsea nie będą proste (chociaż patrząc na poczynania Werderu to może różnie być).
Z drugiej strony zastanawiam się, czy Barcelona odpowiednio przyłoży się do tego meczu....
Myślę, że Over jak najbardziej 1,5 8/10 (bwin).
Posted by: TEO

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 11/09/2006 22:10

Quote:

Nie wyobrażam sobie, żeby Barcelona mogła stracić punkty z drużyną z Sofii. Z bardzo prostego powodu: jest to najłatwiejszy mecz do skompletowania punktów. Mecze z Werderem i Chelsea nie będą proste (chociaż patrząc na poczynania Werderu to może różnie być).
Z drugiej strony zastanawiam się, czy Barcelona odpowiednio przyłoży się do tego meczu....
Myślę, że Over jak najbardziej 1,5 8/10 (bwin).



To jak over to chyba Levski stsrzeli. kurs ok. 2,00
Posted by: Legia

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 05:30

jaracie się tą ligą mistrzów jak świnia w agreście a to największa loteria i krociowe zyski bukmacherów...dlaczego nikt np. nie założy wątu o najbliższych mneczach PU ???

tylko LM...jakiś owczy pęd...;)


AVE
Posted by: Amkwish

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 07:06

Quote:

jaracie się tą ligą mistrzów jak świnia w agreście a to największa loteria i krociowe zyski bukmacherów...dlaczego nikt np. nie założy wątu o najbliższych mneczach PU ???

tylko LM...jakiś owczy pęd...;)


AVE




Radze wyluzowac i zacząć od przeczytania regulaminu forum.
Od komentarzy na razie sie powstrzymam ,zostawiajac go moderatorowi tego działu
Posted by: Adammm10

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 07:44

Moim zdaniem chelsea nie rzuci sie do ataku, tak samo werder. beda grali raczej spokojnie i cos czuje ze nie bedzie 3 bramek w tym meczu... nie wydaje mi sie zeby Werder cos strzelil. mecze w lidze to nie mecze w lidze mistrzow - wyniki overowe w lidze nie oznaczaja overow w lm. tam gra sie uwazniej w defensywie. Wydaje mi sie, ze werder dzisiaj nie strzeli bramki. mam przynajmniej takie przeczucie (niekoniecznie sluszne) a mecz skonczy sie wynikiem underowym. 1 - 0, 2 - 0 chelsea. pozdrawiam
Posted by: Amkwish

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 08:18

Jak myslicie,wytrzymaja Bułgarzy ciśnienie na Camp Nou ?

Debiut i od razu na stadionie aktualnego mistrza ,goraca atmosfera (choc pewnie kompletu nie bedzie),chęć pokazania się.
Nie zagotuja sie zawodnicy Lewskiego ?

Tak mi karny i/lub czerwona kartka chodza po głowie
Posted by: Igor

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 10:49

Ogólnie pierwszych kolejek najlepiej nie grać. Tym którzy doszukują się jakiejś niespodzianki w dzisiejszych spotkaniach doradzę, że najlepiej szukać niespodzianki w meczu Barcelony. Z moich statystyk wychodzi mi, że w przypadku dwóch pewniaków jeśli ma się pojawić jakaś niespodzianka to pojawia się w meczu z faworytem na którego jest niższy kurs. A więc jeśli ma być dzisiaj jakaś niespodzianka w grupie A to najbardziej prawdopodobne jest że będzie w meczu Barcelony.
To tyle moich rad. Ja niespodzianek się tu nie doszukuje, kursy na faworytów nie są dla mnie korzystne, p*k na faworytów w obu meczach jest dużo mniejsze od 1, a więc odpuszczam oba spotkania.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 11:36

12-09 13:33
W dzisiejszym meczu Chelsea Londyn - Werder Brema trener gości ma poważne problemy z kontuzjami w swoim zespole. Na pewno nie zagra podstawowy bramkarz gości Wiese którego ma zastąpic trzeci golkiper zespołu Reinke. Wczoraj na treningu mięsien naderwał Klose i on także może nie zagrac przeciwko Chelsea. Jakby tego było mało na urazy narzekają też podstawowi pomocnicy Borowski i Frings. Gospodarze zagrają w najsilniejszym składzie.
Posted by: Igor

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 11:44

Quote:


PS: Transmisja na TVN Turbo



Wielkie dzięki za to info
Chociaż jedna osoba podała na którym kanale można obejrzeć jakiś meczyk z LM.
Korzeniowski out

Czyli Twój post potwierdza moje słowa, że jeśli gdzieś będzie niespodzianka to będzie ona w Barcelonie
Posted by: Amkwish

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 11:52

Quote:

Quote:


PS: Transmisja na TVN Turbo



Wielkie dzięki za to info
Chociaż jedna osoba podała na którym kanale można obejrzeć jakiś meczyk z LM.







To ja ci powiem ,że jeszcze czeska "2" transmituje dziś jakis mecz LM ,ale na te chwile nie jest wiadomo jaki.
Kolega twierdzi ,ze bedzie Barca ,oby.
Posted by: Marcios

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 11:59

Czeska 2 puszcza dzis Chelsea - Werder a jutro HSV - Arsenal Pozdrawiam
Posted by: Igor

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 12:03

Quote:


Kolega twierdzi ,ze bedzie Barca ,oby.



Moment, moment. Małe sprostowanie. Ja nie twierdzę, że będzie jakaś niespodzianka. Ja jedynie twierdzę, że jeśli będzie jakaś niespodzianka do będzie ona na Camp Nou
Ale dzisiaj wieczorem wszystko będzie jasne.
Posted by: czajos

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 12:43

i tak wszystko sie popieprzy fachowcy pisza swoje analizy padaja ostre slowa kazdy wierzy ze jego typ jast najlepszy a i tak bedzie pelno niespodzianek bezsensownych remisow i wygranych za AKO 6,50 to jest tylko pilka niektorzy maja farta i wala bramki jedna za druga a faworyci maja slabe dni trzymacie przed oczami gazetke z profesjonala czy STS i myslicie ze macie kompedndium wiedzy przed oczami a prawda jest taka ze nie mozna grac z kims w brydza znajac jego karty a naszymi kartami sa te wlasnie wiadomosci ktore oni nam podaja pisza co chca i mieszaja w glowach nie bede podawal moich typow na dzisiajszy wieczor mimo iz uwazam ze wygram dzisiaj sporo sałaty bo i tak tzw. niespodzianki pogrążą moje kupony...:) tym miłym akcentem pozdrawiam wszystkich
Posted by: kibuc

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 13:09

wow! podobne posty pisałem kiedyś po ostrym paleniu

Co do dzisiejszych spotkań to zgadzam się z typem sosny podanym na stronie - barca z asianem 0:2 za 1.81. Wielki zespół z najlepszym ofensywnym trio świata, jeszcze większe oczekiwania stutysięcznej publiczności i forma pokazana w ostatniej kolejce ligowej przemawiają za wysokim zwycięstwem gospodarzy. Levski jest w tej grupie chłopcem do bicia i może mieć problemy ze zdobyciem jakiejkolwiek bramki w rozgrywkach.
Posted by: kibuc

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 13:51

Drugi mój typ to wesołe romki z asianem 1 1/4. Nie przyjmuję uwag o ryzyku związanym z pierwszą kolejką - niespodzianki mogą wydarzyć się w rzymie, mogą w atenach lub monachium, ale dziś w grupie A w roli gospodarzy wystąpią dwa najsilniejsze zespoły świata i jestem przekonany, że będą prześcigać się w odniesieniu efektowniejszego zwycięstwa. Dodatkowo możliwy brak Klose oraz problemy z obsadą bramkarza u gości utwierdzają mnie w przekonaniu, że zwycięstwo Chelsea będzie wyższe niż jednobramkowe. 2.02 i zwrot połowy stawki w przypadku zwycięstwa jedną bramką.
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 14:08

Nadal podtrzymuje swoja opcje grania overow w Londynie i w Barcelonie.
Dubel juz zagrany i czekam spokojnie na mecze, ewentualne kontry na live ale to juz piesn przyszlosci.
Mam podobne zdanie ze dzis odbedzie sie korespondencyjny pojedynek pomiedzy Chelsea, a Barcelona.
Takie straszenie przeciwnika na odleglosc, kazdy bedzie chcial wypasc jak najefektowniej.
Oczywiscie zarowno i Werder jak i Lewski moga stanac na swojej polowie i murowac bramke ale nie sadze aby mieli ku temu powody.
U takiego przeciwnika grac to juz prestiz sam w sobie, strzelenie bramki to kolejne zaszczyty nawet jesli sie przegra, badzmy realistami Lewski jesli w tej grupie ma zdobyc punkty to raczej nie na stadionie w Barceolonie, Werder tez ma marne szanse na jakakolwiek zdobycz w dzisiejszym meczu.
Co maja do stracenia?
Nic, zupelnie nic, zagraja najlepiej jak umieja, a obie te druzyny slyna z gry ofensywnej, a nie z bronienia wlasnej bramki, po coz mieliby zmieniac swoj styl, lepiej przegrac i sie pokazac niz przegrac tylko 1-0 ale w kiepskim stylu.
Tak to widze i nijak inaczej, owszem moge sie mylic, wynik moze byc ponizej 2,5 bramki ale i tak nie zmienie zdania o tych dwoch meczach, jesli los splata figla to trudno, nie potne sie z tego powodu;-)
Jeszcze kwestia kursow, wczoraj zagrany dubelek prezentuje sie ciut lepiej niz zlozony z dzisiejszych kursow, niby roznice nie powalaja ale jednak sa, tak czy siak powodzenia:)
Posted by: Zabielany

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 15:50

Dla mnie też optymalnym rozwiązaniem jest Chelsea 1 i Barca Over.

Nie widze zadnych przeslanek, ktore mialyby mnie naprowadzić na overowe spotkanie na Stamford Bridge. Do bramki niebieskich wraca Cech...obrona w pelnym skladzie, juz z A. Coleam na lewej stronie. Na defensywnego pomocnika wraca takze Makelele. Wystep Klosego pod znakiem zapytania, podobnie jak Fringsa i Borowskiego, z pewnoscia wszyscy zagraja, ale nie w pelni zdrowi. Moim zdaniem wiekszosc grających ulega stereotypowi, ze Brema to ofensywny zespol... i jest w błędzie. To, że strzelaja srednio w bundeslidze dwie bramki na mecz, w skali europy dla mnie jest marnym odzwierciedleniem. Diego za Micoud, to zmiana praktycznie niezauważalna, gdyz obydwaj o podobnej charakterystyce pilkarskiej i potencjale. Argument o pojedynku korespondencyjnym dla mnie jest śmieszny. Werder przeciez to juz w miare ograna firma w europie...na skale niemiecka to "klasa", a na Camp Nou przyjeżdżają ogóry do golenia. Czy Mourinho zależalo kiedys na 1 miejscu w grupie... ? Nie przypominam sobie. Przewaga psychologiczna w tym wypadku moze byc zgubna, gdyz przy ewentualnym trafieniu na Barce w polfinale...to faworyt jest w gorszej sytuacji, przynajmniej tak mi sie wydaje. Jezeli The Blues celują w tym sezonie w lige mistrzów to powinni zaczac bardzo skromnie...wrecz przeczolgac sie przez grupę... aby w kolejnych fazach podrecac tempo. Chelsea może i stracila troche stylu, w porownaniu do poprzedniego sezonu...ale wraz z powrotem do skladu Colea i Robbena, ów styl i charakter powinien wracac. Chelsea dzisiaj wymęczy i wygra 1-0...no może 2-0.

Jesli chodzi o drugi mecz, to cudu tam nie bedzie. Sami Etoo jest w takim gazie, ze pozostala 10 graczy jest calokowicie zbyteczna. Mecz bedzie emocjonujacy, do momentu kiedy Barca strzeli pierwszą bramke. Puyol, ktory przesiedzial cale ostatnie spotkanie na lawce, z pewnoscia bedzie chcial dzisiaj udowodnic, kto "rządzi". Do tego Thuram, Zambrotta i Gio. Moim zdaniem Levski dzisiaj bramki nie strzeli...czy zatem Barca strzeli 3 i pokryje overa ? Jezeli przynajmniej 1 bramka wpadnie w 1 polowie, to specjalnych problemów być nie powinno. Pomimo tego, że nie jestem jakoś specjalnie przekonany do tego overa to zagralem po slabym kursie...jakoś tak. Miejmy nadzieje, że sie skonczy sie skromnym 2-0.
Posted by: WERDER12

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 18:09

Quote:

12-09 13:33
W dzisiejszym meczu Chelsea Londyn - Werder Brema Na pewno nie zagra podstawowy bramkarz gości Wiese którego ma zastąpic trzeci golkiper zespołu Reinke. Wczoraj na treningu mięsien naderwał Klose i on także może nie zagrac przeciwko Chelsea. Jakby tego było mało na urazy narzekają też podstawowi pomocnicy Borowski i Frings.





-Ciekawe kto jest 2 bramkarzem Werderu?
-Klose meczy sie juz od soboty z kontuzja
-Borowski i Frings narzekaja?jest mi to nowe

Obojetnie czy zagra Werder z bramkarzem Wiese i zdrowym Klose,w tym meczu Werder wyglada jak ich sobotni przeciwnik z 3 ligi w pucharze DFB.

Pytajac dzis wielu wiernych kibicow Werderu jak mysla o meczu,odpowiedz byla w 100% taka:

Oby Chelsea nie wygralo za wysoko,a Werder sprzedala sie z jak najlepszej strony.

Moj typ:

Chelsea - Werder 1 @ 1.45 Betfair 10/10

-Klose zagra,to jednak nie zmienia sytuacji-
Posted by: Patricu$

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 18:28

Olympiakos - Valencia CF 1:1 6.00

Chelsea FC - Werder Brema 2:0 7.50

FC Bayern Monachium - Spartak Moskwa 3:19.00

KURS: 405 za minimum!!!

------------------------------------------------------------

- spedziłem w Grecjii wakacje i oczekiwania sa ogromne co do Olympiakosu ale z taki rywalem jak Valencia to poprostu nie wygraja - solidna obrona i gra na typowy under totezx typ 1-1

- Chelsea nie da sobie sobie strzelic gola , na poczatku ukuje jedna bramke i bedzie kontrolowała boisko ,tuz przed koncem podwyzszy na 2-0 FT

- straca bramke na 1-1 by Maakay i Podolski swoje zrobili
Posted by: janiszelk

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 18:40

Zeby tylko niebylo takiego wyniku jak w sobote w tym pucharze.hahahaaaaaaaaaa
Posted by: Adammm10

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 12/09/2006 20:45

duzo osob poleglo na tym overze chelsea?

a Barca strzela, zobaczymy jak poradzi sobie z jakims silniejszym zespolem...
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 13/09/2006 17:28

no wiec Barcelona -1,5 weszlo , over wszedl , Chelsea win weszlo , i tak jak pisalem over w meczu Chelsea zalezal wylacznie od Werderu i Werder zawiodl , ale jeszcze nie raz ustrzela cos w tej grupie
Posted by: PiotruH

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 26/09/2006 21:20

Werder Brema-FC Barcelona
Mecz bardzo ciekawy, ponieważ Bremeńczycy ponownie chcą wyjść z grupy, mimo że za rywali mają dwie silne ekipy. W pierwszym meczu z Chelsea, prezentowali się dobrze i mogli wywieźć z Londynu cenny punkt. Niestety nie udało się więc przed własną publicznością będą zdeterminowani by pokonać Katalończyków. Barca wydaje mi się tak jak i Chelsea, chcą wygrać swoje mecze, ponieważ następne dwa spotkania to mordercze boje ze sobą i lepiej przygotowywać się do nich z kompletem punktów. W zeszłym seoznie Barca niemiłosiernie wypunktowała zespół z Niemiec wygrywając w Bremie 2:0. Teraz jest jednak Klose, który mimo, ze nie strzela na zawołanie stanowi groźny duet w ataku z Klasnicem. Do tego dochodzi Diego, który w Bremie wyraźnie odżył i gra jak za dawnych lat w Santosie. Barca nie przegrałą jeszcze meczu w lidze, a Werderowi nie idzie jakoś specjalnie. Rijkard zastosuje znowu rotację i tak za Marqueza zagra zapewne Thuram co jest wzmocnieniem dla drużyny, za Zambrotte zagra Beletti, a za słabo grającego ostatnio MEssiego zagra Giuly co napewno jest dużym plusem dla ekipy z Hiszpani. Myślę, że obrońcy tytułu wygrają ten mecz Może nie zdecydowanie, ale punkty powędrują do Katalonii i Bremeńczykom raczej pozostanie tylko walka o trzecią lokatę. Osobiście gram na Barceloną jako, że jestem socio tego klubu od 10 lat, a także wierzę że wygrają. Poza tym Laporta wyraźnie dał do zrozumienia, że jego zawodnicy zamierzają obronić tytuł wywalczony w Maju br. w Paryżu. Gra po kursie 2.05 (expekt) jestbardzo kusząca i to właśnie czynię.


Levski Sofia-Chelsea Londyn
Mecz outsidera z głównym kandydatem do wyrgania Ligi Mistrzów. Drużyna z Bułgarii fatalnie zaprezentowała się na Camp Nou i etarz chce okazać, że stać ich na dobrą grę, zwłaszcza na swoim terenie. W Bułgarii Ligi Mistrzów nie było od ładnych paru lat więc mobilizacja jest tym większa. Chelsea w tym seoznie gra gorszą piłkę niż w poprzednich latach, ale to przez zmianę systemu gry. Nowe nabytki Shevchenko i Ballack nie mogą się odnaleźć, ale stara gwardia typu Terry, Lampard czy Drogba trzyma poziom i może pogromu tutaj nie będzie, ale The Blues wywiozą komplet punktów ze stolicy Bułgarii. Jeżeli Chelsea, chce zawojować Ligę Mistrzó w tym sezonie to z takimi drużynami nie moze sobie pozwalać na wpadki mimo braku formy.

Mój typ: Chelsea po kursie 1.4 (expekt)
Posted by: Zabielany

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 26/09/2006 22:49

To wygląda zbyt pięknie, żeby było prawdziwe.

Kurs powyzej @2 na Barcelone... w konfrontacji z Werderem, który jest chyba w jakims malym dolku. Znów wielkie zapowiedzi pilkarzy z bremy...ale skonczy sie tak jak zawsze, albo przynajmniej tak jak rok temu. Barca po falstarcie deklasuje kazdego po kolei.. ostatnio przystanela...jednak nie na byle kim, bo na Che...zespole, ktory obok Chelsey, Lyonu i wlasnie Barcy powinien w tym sezonie rozdawac karty. Barca pomimo remisu, w spotkaniu byla duzo lepsza. Werder to taki zespol, ktory obojetnie z kim gra gra tak samo. Ten zespol nie potrafi dostosowac odpowiedniej strategii do rywala. Mowie na podstawie tego co widzialem rok temu, jednak śmiem przypuszczac, ze wiele sie nie zmienilo. Diego za Micoud..to praktycznie zmiena minimalna. Werder tak jak z kazdym pojdzie na mala wymiane ciosów, a to ze potencjal ofensywny w porownaniu do rywala marny, dlatego kibice w niemczech beda musieli obejsc sie skakiem. Mysle, ze pomimo, tego, ze jestem kibicem Barcelony, staram sie patrzec na wszystko 'zdrowo' i ulegam sympatii.

W drugim meczu, kurs na gosci bardzo marniutki, ale naprawde ciezko mi sobie wyobrazic, inne rozstrzygniecie. Wystep Terrego pod znakiem zapytania, jak go znam, to zaciśnie zeby i jak na kapitana przystalo poprawdzi The Blues do zwyciestwa. Nawet jezeli chelsea zagra slaby mecz, to o koncowym rezultacie powinna zdecydowac indywidualna akcja drogby, schevy, czy kogokolwiek innego. Levski na Camp Nou nie doszedl do glosu...u siebie zagra z pewnoscia odwaznej, jednak Artmedią to on na moje oko nie bedzie. Moze gdyby do Sofii zawital Inter.. to udaloby sie ugrac oczko... z chelsea chyba nie :-)Kurs 1.45 w bukach naziemnych do jakiegos comba..mysle, ze jak najbardziej sie na nada.

Reasumujac, po 2 kolejkach spodziewam sie sytuacji, w ktorej oba faworyzowane w tej grupie zespoly beda mialy komplet punktow, i spokojnie beda czekac na 2 male przedwczesne finaly.
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 27/09/2006 07:43

Poniewaz dostalem pytania na priv dlaczego powyrzucalem nowe tematy dotyczace LM odpowiadam,
niektorzy pozakladali kilka tematow na ta kolejke i zrobil sie galimatias, byly tematy osobno dla kazdej grupy, pomiedzy nowe tematy, czesc pisala w jednych czesc pisala w drugich i wyszukac cos konkretnego bylu utrudnione.

Sa pozakladane tematy dla kazdej z osmiu grup na cala faze grupowa, na pierwszej stronie jest tabela ktora aktualizuje po kazdej kolejce,
Na ta chwile jest to rozwiazanie optymalne, mozna sobie wyszukac co dany user pisal o wczesniejszej kolejce i mamy chociazby punkt odniesienia.
Sens zakladania tematow mieszanych jest znikomy przy tej ilosci wpisow ktora ostatnio sie mocno obnizyla.

Nie twierdze ze jest to rozwiazanie idealne ale zakladanie w trakcie rozgrywek grupowych nowych tematow niczemu nie sluzy, a wrecz utrudnia robiac niepotrzebny balagan.
W tej chwili zostaje tak jak jest i prosze o nie zakladanie nowych tematow.

Posted by: rene

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 08:34

Faktycznie, kurs na Barcę przedni
Werder słabszy niz przed rokiem. Brak Micoud, ale nie tylko. Napastnicy gdzieś stracili formę, zespół jako całość nie przekonuje.
W zeszlym sezonie Barca wygrała w Bremie 2:0
Myślę, że i teraz bedzie podobnie, więc biorę 2
Jedynym minusem jest to, że Barca też wydaje się nieco słabsza niz przed rokiem. Miała 2 bardzo udane sezony, ale dziś powinna wygrać
Posted by: Logan

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 08:45

Po tym jak obejrzalem niedzielny mecz Barcy z Valencia, to wogole nie moge sie zgodzic ze stwierdzeniem ze jest slabsza niz przed rokiem. W drugiej polowie tak przycisneli Valencie, ze tylko Canizares i bledy sedziego uchronily Ches od porazki. Co by nie mowic, obecna Valencia i Werder to dwa inne pilkarskie swiaty. Mowi sie ze nie ma co porownywac lig krajowych do pucharow (jest w tym troche prawdy) ale Barcelona powinna calkowicie zdominowac srodek pola i zamknac Werder na ich polowie. Chyba ze Kluivert i Neskens(?) wymysla jakas defensywna taktyke, tak jak bylo to rok temu na wyjezdzie w Grecji. Ja sie obecnie zastanawiam pomiedzy dublem zlozonym z wygranej Barcelony i Chelsea, a singlem Barca (-1).

Ciekawe czy Saviola zagra? W niedziele mial tylko kilka minut zeby sie pokazac, a mimo tego ladnych mogl zdobyc gola.
Posted by: michal_tbg

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 08:54

Quote:

Po tym jak obejrzalem niedzielny mecz Barcy z Valencia, to wogole nie moge sie zgodzic ze stwierdzeniem ze jest slabsza niz przed rokiem. W drugiej polowie tak przycisneli Valencie, ze tylko Canizares i bledy sedziego uchronily Ches od porazki. Co by nie mowic, obecna Valencia i Werder to dwa inne pilkarskie swiaty. Mowi sie ze nie ma co porownywac lig krajowych do pucharow (jest w tym troche prawdy) ale Barcelona powinna calkowicie zdominowac srodek pola i zamknac Werder na ich polowie. Chyba ze Kluivert i Neskens(?) wymysla jakas defensywna taktyke, tak jak bylo to rok temu na wyjezdzie w Grecji. Ja sie obecnie zastanawiam pomiedzy dublem zlozonym z wygranej Barcelony i Chelsea, a singlem Barca (-1).

Ciekawe czy Saviola zagra? W niedziele mial tylko kilka minut zeby sie pokazac, a mimo tego ladnych mogl zdobyc gola.




A co tu robi Kluivert ?? :>
Posted by: Logan

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 08:57

oj kuzwa pomylilo mi sie, of korz wiadomo o ktorego Holendra chodzi
Posted by: mirekinter

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 08:58

Miałem dzisiaj sen ze barcelona zremisuje..Wiem ze sen to zaden typ ale jak się nad tym zastanawiałem to możliwe to jest i to nawet bardzo...Owszem Werder słabszy niz rok temu ale Barca tez słabsza...Werder musi urwać chociaż punkt aby móc o czymś marzyć choć wiadomo ze wyjsc z tej grupy to ........ Jedank Niemcy to niemcy i wydaje mi się ze im sie dzis uda i bedzie 1-1 albo 0-0 ....
Posted by: igor81

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 09:16

Quote:


Ciekawe czy Saviola zagra?




Saviola nie dostal powolania na mecz z Werderem.

Jest to efekt rotacji, jednak mimo to osobiscie ciesze sie,ze Rijkard powoli przekonuje sie do tego zawodnika.

Posted by: Zabinho77

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 27/09/2006 10:04

vs


W dzisiejszym spotkaniu pomiedzy Werderem a Barceloną prawdopodobnie nie ujrzymy Diego który został brutalnie sfaulowany przez Obrońce Hamburgera SV i piłkarskiej reprezentacji Iranu Mehdi Mahdavikie. Faul był na tyle brutalny że Mehdi dodatkowo będzie musiał zapłacić pięć tysięcy euro kary.... Do składu werderu natomiast pewny jest powrót naszego ex bratanka Miroslava Klose który ostatnie 2 tygodnie zmagał się z kontuzją stawu skokowego...
Werder nie zaskakuje jednak dzisiejszy mecz będzie jednym z rodzaju "o wszystko " Bo jeśli nie uda się urwać punktów Barcelonie to prawdopodobnie nici z wyjścia z grupy.Barcelona rozpędza się z meczu na mecz ostatni remis w lidze z Valencią nic nie mówi bo mimo straty punktów to barcelona panowała wzdłuż i wszeż boiska.Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Deco któremu w swoim imieniu oraz w imieniu wszystkich megatyperów mecz.pl składam najlepsze życznia ...Wątpie że niemiecka drużyna popsuje mu ten szczególny dzień sprawiając niespodzianke...W zeszłej edycji Champions League na Weserstadion barcelonka wygrała 0:2 i myśle że i dziś wygra... A kurs piękny...
Posted by: Igor

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 11:20

Quote:

Owszem Werder słabszy niz rok temu ale Barca tez słabsza...



Uzasadnij to co piszesz, albo nie pisz głupot.
Posted by: Randall

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 11:21

Dlaczego wszyscy piszą, że Barcelona słabsza niż w poprzenim sezonie.Ja tego nie rozumiem.Widzieliście chociaż jakiś ich mecz???
Posted by: rene

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 11:24

Quote:

Quote:

Owszem Werder słabszy niz rok temu ale Barca tez słabsza...



Uzasadnij to co piszesz, albo nie pisz głupot.



Nie mam co uzasadniać i nie mam komu
Przekonasz się na zakończenie LM i Primera
Posted by: Igor

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 11:32

Quote:

Quote:

Quote:

Owszem Werder słabszy niz rok temu ale Barca tez słabsza...



Uzasadnij to co piszesz, albo nie pisz głupot.



Nie mam co uzasadniać i nie mam komu
Przekonasz się na zakończenie LM i Primera



Ja wiem, że na zakończenie Primera mistrzem Hiszpanii będzie Valencia ale nie dlatego że Barca jest słabsza tylko dlatego że Valencia jest lepsza niż rok temu.
A żeby wygrać LM nie wystarczy mieć super zespół - bo po zakończeniu fazy grupowej zostają tylko te super drużyny - ale trzeba mieć też dużo szczęścia.
Posted by: Biszop

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 12:01

Barcelona slabsza niz rok temu?
Ciekawe stwierdzenie,
jakby nie patrzec moze byc tylko silniejsza, graja juz troche w podobnym skladzie, wiekszych oslabien nie widac, doszly wzmocnienia,
jesli juz mowic o slabosciach to przychodzi mi jedynie Valdes "Firana" ale coz z tego skoro potencjal maja spory po przeciwnej stronie i ewentualna pomylke pieknej firany spokojnie sa w stanie pokryc tym bardziej z druzyna pokroju Werderu;-)
Mecze z takimi druzynami jak Valencia nigdy nie byly mocna strona Barcelony choc jak wspomnial wyzej Logan Valencia miala sporo szczescia w ostatnim meczu ze nie przegrali choc z drugiej strony gdyby nie slupek z pierwzej polowy to Barcelona mialaby problem nawet z remisem.
Jednak Werder to zupelnie inna druzyna, w moim przekonaniu Barcelonie gra sie z takimi druzynami duzo lepiej.
Niemcy beda atakowac skrzydlami w typowy dla siebie sposob, a Hiszpanom w to graj.
Kursy na wygrana gosci naprawde wysokie, cos tu jest nie tak.
Kurs w okolicach 2 lub wyzej (jeszcze wczoraj) to dobra okazja zeby zagrac na zdecydowanego faworyta.
Jedyne co mnie zastanawia ze w tej grupie niespodzianek nie bedzie i moze bukmacherzy sie dopatruja tego ze Barca sobie poluzuje i sie potknie??
Watpie w to ale innego wytlumaczenia nie widze

Jedyne co mnie zastanawia to to czy Werder cos strzeli bo kursy rowniez zachecaja.
Posted by: Namop

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 12:45

jest prawdopodobieństwo że Barcelona nie wygra.Barca gra na wyjeździe i jest o 30 godzin bardziej zmęczona bo grala w niedzielny wieczór a Werder ma Klosego któremu wystarczy jedno dobre dośrodkowanie.poza tym Werder jest zdeterminowany bo jak przegra to nici z awansu.
Posted by: vindom

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 12:50

Quote:

jest prawdopodobieństwo że Barcelona nie wygra.Barca gra na wyjeździe i jest o 30 godzin bardziej zmęczona bo grala w niedzielny wieczór a Werder ma Klosego któremu wystarczy jedno dobre dośrodkowanie.poza tym Werder jest zdeterminowany bo jak przegra to nici z awansu .




zawsze może z 3 miejsca do Pucharu UEFA awansować więc żadne nici
Posted by: rene

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 12:57

Igor - to nie można było tak od razu, zamiast tego tekstu z moimi głupotami. Troche szacunku do innych, ktorzy maja odmienne zdanie.
Można to zrobić ot choćby tak jak Biszop
Ja nie patrzę na to poprzez pryzmat meczu Barcelony z Valencją ani nie biorę pod uwagę dzisiejszego meczu, niezależnie od tego, jakim wynikiem sie ono zakończy.
Wydaje mi się też, że Barca jeszcze obroni mistrzostwo Hiszpanii.
Dalej jednak twierdzę, że najlepszy sezon Barca ma już za sobą. Nowe twarze tu niczego nie zmieniają. Tu odsyłam do galacticos. Kupili Figo, grubego, Zidane'a, Beckhama i jeszcze paru. Funkcjonowało to przez jakiś czas, a potem rozsypało się jak domek z kart. Dla mnie to nie jest przypadek, że Ronaldinho dal ciała na MŚ, że końcowkę sezonu Barca goniła resztkami sił, itd.
Ludzie nie automaty i kres jest zawsze. Już teraz widać momentami, że gra Barcy się zmieniła, że brakuje momentami tej magii w trójkącie REM. Wreszcie, że Barcelonie przytrafiają się kiepskie mecze lub przestoje w grze.
To widac gołym okiem. Coraz wiecej rutyny, a coraz mniej radości. Ci, którzy przyszli tej radości nie wniosą.
Mi bardziej podoba sie teraz sposob budowanie drużyny w Arsenalu, gdzie stawia sie na młodych, zdolnych bez wielkich nazwisk, a jeśli juz sprowadza sie kogoś z nazwiskiem to na konkretną pozycję
Posted by: Logan

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 12:58

Pewnie ze jest prawdopodobienstwo ze Barca nie wygra, nawet tak z 45%. Przeciez to sport i kazdy z kazdym moze wygrac
Posted by: Igor

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 13:22

Quote:

jest prawdopodobieństwo że Barcelona nie wygra.Barca gra na wyjeździe i jest o 30 godzin bardziej zmęczona bo grala w niedzielny wieczór




Barca to nie jest jakaś podwórkowa drużyna z czwartej ligi. Mają specjalistów za grube pieniądze od przygotowania kondycyjnego i to że grali jakiś mecz w niedziele nie ma żadnego znaczenia. Nie po to zatrudniają fachowców, żeby ich zawodnicy nie byli gotowi do kolejnego spotkania.
Myślę że każda drużyna grająca już od jakiegoś czasu w LM nie ma problemów ze zmęczeniem zawodników. To nie są jacyś amatorzy.

@rene
Jeśli się dobrze przyjrzysz to zauważysz, że moja uwaga nie była skierowana do Ciebie.


A co do przestojów w grze Barcy to zawsze jakieś tam przestoje miała. Pamiętam jak chyba 2 lata temu na początku sezonu Ronaldinho też nie zachwycał. Zdobycie dwa razy pod rząd mistrzostwa Hiszpanii i wygranie LM byłoby wielkim osiągnięciem. Chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii żeby jakaś drużyna dwa razy pod rząd wygrała LM? Poza tym wszystko co ma początek musi się kiedyś skończyć. Barca miała swoje 5 minut (podobnie jak kiedyś Małysz) i kiedyś nadejdzie czas że będzie musiała ustąpić miejsca na podium innym drużynom. To jest niezaprzeczalne. Ale póki co nadal jest bardzo groźną drużyną.

Jeśli miałbym typować gdzie będzie niespodzianka to stawiałbym na mecz Chelsea. Kurs jest bardzo mocno zaniżony. Dla mnie to jest podejrzane. Pewnie buki tak specjalnie chcą zmylić ludzi. Wszyscy postawią na Chelsea bo niski kurs, a na Barce będą się bali stawiać bo kurs jest podejrzanie wysoki. Barca spokojnie ogra Werder, a Chelsea zremisuje 0-0 i buki znów się wzbogacą
Posted by: rene

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 14:42

Ja nie przykładam pierwszorzędnej wagi do kursów. Najpierw typuję, a potem patrzę na kurs i jeśli jest on zbyt niski, to rezygnuję z obstawiania.
Kurs na Barcę jest w moim odczuciu wiecej niż zadawalający i nie wypadało go nie wziąć.
Te teksty o zmeczęniu w odniesieniu do klasowych drużyn są nietrafne. Bo nad przygotowaniem pracują całe sztaby fachowców, a i drużyny dysponują szeroką ławką
Nie sądzę, by buki celowo podstawialy jakiś niski kurs (dla zmyły), bo trzeba pamietać, że za wszystko trzeba zapłacić.
A zwyciestwo The Blues prawdopodobne. Ja mam wieksze wątpliwości co do Reds, tam kurs też niski
Dla mnie dużym mankamentem jest to, że są to rozgrywki grupowe. W ubieglym sezonie Barca zadowoliła się remisem w Atenach, a Chelsea nawet padla z Betisem, co żadnej z ekip nie przeszkodziło awansować dalej
Wczoraj sensacji nie było, dzis raczej też nie będzie, choć pewnie będzie mecz, gdzie faworyt zremisuje
Oby to nie była Barca
Posted by: Krysti24

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 14:53

Ja myślę że w meczu Levski - Chelsea nie bedzie niespodziani i to goscie wygraja ten mecz. Zastanawiem sie nawet czy nie zagrać na Chelsea do przerwy
Posted by: vegos00

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 15:10

"Chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii żeby jakaś drużyna dwa razy pod rząd wygrała LM?"


Real Madryt zdobył 5 X z kolei LM
Posted by: rene

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 15:25

Puchar Klubowych Mistrzów Europy (zwany także Pucharem Europy lub Pucharem Mistrzów) jest rozgrywany od sezonu 1955/1956. Do fazy półfinałowej rozgrywany był systemem pucharowym. W finale rozgrywano tylko jedno spotkanie na neutralnym stadionie. Od sezonu 1992/1993 turniej przybrał formę rozgrywek grupowych i rozgrywany jest jako Liga Mistrzów
2006 FC Barcelona
2005 FC Liverpool
2004 FC Porto
2003 AC Milan
2002 Real Madryt
2001 Bayern Monachium
2000 Real Madryt
1999 Manchester United
1998 Real Madryt
1997 Borussia Dortmund
1996 Juventus Turyn
1995 Ajax Amsterdam
1994 AC Milan
1993 Olympique Marsylia
1992 FC Barcelona
1991 Crvena Zvezda Belgrad
Ligi Mistrzów nikt dwa razy pod rząd jeszcze nie wygrał
Posted by: drfocus

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 15:29

No właśnie rene miałem to samo wklejać, ale jak widac nie wszyscy wiedzą co to Liga Mistrzów
Pozdrawiam
Posted by: vegos00

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 16:04

Nie uważasz, że to to samo tylko pod inną nazwą i jak zawsze modyfikowanym systemem rozgrywek? W sporej większości przypadków statystyk dotyczących "Ligi Mistrzów" podaje się dane począwszy od sezonu 1955/1956.

No ale jeżeli jusz mamy sie czepiać słówek to masz racje
Posted by: B00kEr

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 16:37

jak dla mnie kurs ok. 2 na barce jest bardzo ciekawy sadze iz niespodzianki niebedzie i barca spokojnie wywyiezie 3 punkty w tym meczu typowal bym takze over ktory jest prawdopodobny
Posted by: vegos00

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 27/09/2006 16:40

Nieco innego zdania jestem niż przedmówca

Moja interpretacja poziomu piłki

Levski - Chelsea 2 @ 1.33
Liverpool - Galatasaray 1 @ 1.33

@ 1.76

Dziś młay doubelek na zespoły ligi angielskiej. Premiership jest aktualnie naprawde silną ligą na arenie międzynarodowej o czym świadczy forma drużyn takich jak: Liverpool (zwycięzca LM 03/04), Chelsea (n/c), Arsenal (finalista LM 04/05), przy czym włączając Man U wszystkie nadal zakwalifikowały się do tegorocznej LM, nie przegrywając do tej pory żadnego meczu! w tych rozgrywkach. Miałem okazje oglądać mecze Liverpoolu jak również Chelsea i bez wątpienia żadne z nich nie zapomniało jak się gra wysoki poziom. Rozmyślanie o jakiejś zadyszce po ubiegłorocznych dobrych sezonach to niewątpliwa pomyłka. Levski Sofia być może zrobił 2 kroki w przód jeżeli chodzi o poziom, ale by zatrzymywać najlepsze zespoły z najlepszych, to jednak o kilkanaście kroków za mało. Liverpool na własnym stadionie to przeciwnik dla Barcy? Realu? Milanu? przy czym ostatnio The Reds są na fali a to bardzo ważny czynnik. Nie na fali niewątpliwie jest Galatasaray, który w domowej lidze spisuje się po prostu słabo (6 poz. 2/4/1) Podsumowując, niesądze by dziś którakolwiek z angielskich drużyn straciła pkt na słabym Galatasary lub klubie z niskiej półki - Levskim w najwazniejszm dla siebie turnieju.


źródło: http://vegos.republika.pl
Posted by: WERDER12

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 27/09/2006 17:19

;...My nie bojimy sie Werderu,ale mamy przed tym zespolem respekt...,w ubieglym roku mielismy bardzo duzo szczescia na Weserstadionie...;

tak wypowiedzial sie Frank Rijkaard,a to zacytowal Deco

;...Werder jest duza druzyna i pomimo zlego startu w BL jest to dobra druzyna...,ostatnie zwyciestwa z Werderem byly pomimo wysokich wygranych bardzo wyrownane...;

Klose powiedzial ;...nie mozna zapomniec,ze gramy z Barca,to jest najlepsza druzyna na swiecie i nie mozna wychodzic z zalozenia ze wygramy.Naszym celem jest nie przegrac...;

;...nadszedl czas,ze wkoncu z Barca wygramy jakies punkty...; wypowiedz Borowskiego

Faktem jest,ze Werder juz od 5 spotkan jest bez zwyciestwa i akurat teraz wita Barca.Porazka gospodarzy w zlym stylu
bedzie kolejnym ciosem dla klubu i przyszlych spotkan w BL,
zdobycie dobrego wyniku (np.remisu) moze stac sie szybkim powrotem pewnosci siebie i lekiem do serii zwyciestw w BL.

Dzis znowu zobaczymy Werder z K&K,pomocnik Baumann doswiadczony zawodnik wzmocni obrone i Pasanena i wrescie zobaczymy na lewej pomocy mlodego Schulza.
Klose ma napewno cos do udowodnienia,po odejsciu Micoud stal sie najwazniejszym zawodnikiem, a w ostatnich pojedynkach z Barca raz byl zawieszony,a w rewanzowym meczu doznal po starciu z Marquezem kontuzji.

Jako kibic Werderu musze przyznac,ze trzeba byc naprawde bardzo duzym optymista,by wierzyc w wygrana gospodarzy,lecz ciezko mi jest uwiezyc w latwe zwyciestwo Barcelony.

Moj typ:

Bremen - Barcelona 9/10 Lay 1 @4.60 Betfair

Dodajmy jeszcze,ze mecz bedzie pokazywany live w 54 panstwach
Posted by: saxxon

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 17:56

Quote:

"Chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii żeby jakaś drużyna dwa razy pod rząd wygrała LM?"


Real Madryt zdobył 5 X z kolei LM




tylko ze Real Madrid jest 5 x większy od

czegoś

co jest więcej niż klubem (prawdziwe putki wiedza o co mi chodzi )


a co do dzisiejszego meczu Werderu z przyjezdnymi z kataloni to powiem tylko tyle ze niemcy gdy musza pokazac w pelni swoje umiejetnosci walcząc o zycie - potrafia to zrobic
barcelonoka wygrywa w tym sezonie tylko z kelnerami - z lepszymi druzynami typu Valencia traci punkty a z lepszymi maxymalnie zmotywowanymi druzynami jak Sevilla wiemy co robi
Ronaldinho - jedyny kon pociagowy barcelony gra ponizej swojego poziomu - choc juz lepiej niz na MS
Xavi bez formy Iniesta pokazuje dobra klase - ale jak go jakis szkop skosi to mu sie odechce

Niemcy dzis ida na wojne - rok temu Barca grala slabo z Werderem ale wygrala dzieki wirtuozowi Dinho - teraz bedzie inaczej, Dinho im meczu nie wygra a wtedy barca jest bardzo mierniutka

kurs ze barca nie wygra ponad 2 a wiec lepszy niz na barce a obklada nam 2 z 3 mozliwych wyników

dzis wiec jako zagorzaly kibic hiszpanskiej pilki wołam

VAMOS WERDER
Posted by: Amkwish

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 27/09/2006 18:23

Quote:

Quote:

"Chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii żeby jakaś drużyna dwa razy pod rząd wygrała LM?"


Real Madryt zdobył 5 X z kolei LM




tylko ze Real Madrid jest 5 x większy od

czegoś

co jest więcej niż klubem (prawdziwe putki wiedza o co mi chodzi )





Żałosne teksty na poziomie sfrustrowanego kastylijskiego campesino

To jest forum bukmacherskie ,więc dyskutujmy o typach ,a nie o sympatiach i antypatiach.

Wczoraj grałem w komgo "1" na Real ,dziś daję X2 na FCB.

Trzesienie ziemi musiałoby byc w Bremie ,żeby przeciętny Werder ograł Barcę.
Wszystkie atuty po stronie gości.
Posted by: Biszop

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 11:35

Srodowy mecz na Stamford Bridge odbedzie sie bez udzialu podstawowego bramkarza gospodarzy Petra Ceha.
Carlo Cudicini drugi bramkarz druzyny doznal kontuzji w tym samym sobotnim meczu po ktorym Czech zostal zniesiony z boiska i przeszedl operacje w neuro specjalistycznym chirurgicznym szpitalu w Oxfordzie, uraz czaszki wykluczy znakomitego bramkarza na przynajmniej 6 miesiecy, co do stanu Cudiciniego nie ma na razie informacji, zostal zwolniony do domu w tym samym dniu lecz nie oznacza to ze zagra w srode.
Trzeci bramkarz londynczykow, Hilario jest ostatnia deska ratunku druzyny.

Teoretycznie obrona Chelsea jest wystarczajaco mocna zeby wspomoc nawet slabszego bramkarza ale w swietle przyjazdu takiej druzny jak Barcelona bedzie to oznaczalo znaczaca zmiane ustawienia druzyny Niebieskich.

Dla Barcelony nieszczescie rywala jest duzym plusem, po ostatnim remisie w Bremie, w Londynie pojawia sie po 3 punkty, szanse sie zwiekszyly i uwazam ze Barcelona nie powinna przegrac tego meczu.
Jednak tego typu sytuacje motywuja druzyne dodatkowo i Chelsea bedzie za wszelka cena chciala pokazac sie z jak najlepszej strony.

Na dzis gralbym jakies handi na gosci, niestety bukmacherzy jeszcze czekaja z wystawieniem pelnej oferty i na ten monet gram
Remis Brak Zakładu 2 kurs 2.00 betway 4/10
Posted by: rene

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 12:11

Quote:


Teoretycznie obrona Chelsea jest wystarczajaco mocna zeby wspomoc nawet slabszego bramkarza ale w swietle przyjazdu takiej druzny jak Barcelona bedzie to oznaczalo znaczaca zmiane ustawienia druzyny Niebieskich.




Może i ta obrona jest teoretycznie mocna. Pod warunkiem, że gra przeciwko kowalom, którzy poza wrzutkami na pole karne nie mają nic do zaproponowania. A tak gra zdecydowana większość drużyn na wyspach
Przeciwko Barcelonie nie da ustawić się obrony, choć zabraknie tym razem Eto'o
Ja widzę, że forma Barcy idzie w górę, coraz lepiej grają Ronaldinho i Messi, więc kto będzie bronić w Chelsea nie ma aż tak wielkiego znaczenia, bo jak Barca zagra swoje, to żaden bramkarz nie pomoże, nawet Terry
Posted by: Bzyku

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 12:51

ja bym nie demonizował tego, że zagra trzeci brzamkarz.

Przecież to wcale nie oznacza, że będzie puszczał strzały w środek bramki. A poza tym Chelsea to wielki klub i byle ogórów tam nie chowają - nawet w rezerwach.

Całkiem prawdopodobne, że może ten bramkarz nie wybroni jakiejś super 100% dla Barcy, ale pewnie zagra na przyzwoitym poziomie i bramki żadnej nie zawali.
Posted by: pescar

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 13:00

Biorąc pod uwage, że Barcelona ma w niedziele mecz z Realem na wyjeździe to w spotkaniu z Chelsea o zwycięstwo raczej zabijać się nie będą. Do awansu wystarczy im wygrane u sibie teraz z Werderem i Lewskim na wyjeździe i pewnie poszukają punktów z Chelsea u siebie, więc o awans pewnie się nie martwią. Chelsea na pewno będzie ostro zmobilizowana i pewnie zagra z kontry, a w tym są bardzo dobrzy. Dla mnie mecz nie do grania bo każdy wynik prawdopodobny.
Posted by: Papcio_Gargamel

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 15:06

ciekawa oferta od profka pojedynek werder-inter po kursie 1,9 na werder mysle ze mozna brac, ale chetnie zobacze co inni mysla
Posted by: adso

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 17:05

tak delikatnie zastanawiam się nad overkiem w Chelsea, mialem przyjemnosc widziec mecz chelsea-liverpool i bez wątpienia mozna stwierdzic, ze siła ataku niebieskich jest potężna, szczególnie po ostatnich wzmocnieniach, natomiast jak wygląda defensywa Barcy wszyscy wiedzą, tak jak wszyscy wiedzą o ataku Barcy, który napewno jakąś okazję wykorzysta, biorąc pod uwagę sytuację w chelsea z bramkarzami myślę, że śmiało można over 2,5 obstawić....
jeśli ktoś byłby łaskaw, proszę o komentarze...
pozdrawiam
Posted by: pescar

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 17:09

Nie jestem co do tego overa przekonany. Brak Eto w Barcelonie i seria cięzkich spotkań, które ją czeka nie jest na pewnoo korzystna. Do tego Chelsea na pewno dodatkowo zwróci uwage na gre defensywną bo będzie 3 bramkarz stał mięszy słupkami co na pewno pewności obrońcom nie da. Do tego Szewa jest bez formy i tylko Drogba w ataku może postraszyć. Spodziewam się defensywnej taktyki Chelsea, a goście raczej forsować tempa nie powinni.
Posted by: Ignorator

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 19:02

Werder Brema
VS
Levski Sofia
Typ: Handicap na Werder Brema (-1), 1

W środowy wieczór na Wesestadion w Bremie spotkają się dwie jedenastki Werderu i Levskiego Sofia. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji będzie Werder, który gra jak z nut w ostatnich kolejkach Bundesligi. Podopieczni Thomasa Schaafa nie grają już tylko u siebie ładny ofensywny futbol. Ostatnia kolejka pokazała, że również na wyjeździe Werder jest w stnie strzelić gospodarzą, aż sześć bramek!!!. Coś nie samowitego. Zwłaszcza, że w meczu z VFL Bochum bramki zdobywali różni zawodnicy a nie jeden czy dwóch napastników. Warto zwrócić uwagę, że Werder nie tylko dobrze gra w Bundeslidze, gdzie jest liderem całych rozgrywek. Również w Lidze Mistrzów podopieczni Thomasa Schaafa odnoszą sukcesy. Za taki sukces należy uznać bramkowy remis z FC Barceloną na własnym stadionie. Zwłaszcza, że Werder prowadził od 56 minuty spotkania a Barcelona dopiero wyrównała w 89 minucie. Tak jak widzimy Werder jest bardzo silną drużyną, która bardzo lubi ofensywny styl gry. Zwłaszcza na swoim terenie Werder wygląda po tym względem dobrze. Trzy overy w tym sezonie na Weserstadion najlepiej o tym świadczą. Do Bremy przyjeżdża absolutny debiutant w Lidze Mistrzów - Levski Sofia. Dla tego klubu zakwalifikowanie się do tych rozgrywek już było olbrzymi sukcesem a wyeliminowanie Chievo Werona było wielkim wydarzeniem dla kibiców w całej Bułgarii. Niestety faza grupowa pokazał, że Levski jest za słaby aby nawiązać walkę z takimi tuzami jak: Chelsea Londyn, FC Barcelona czy Werder Brema. W pierwszym spotkaniu podopieczni Stanimira Stolilova zostali pokonani, aż (5:0) przez Barcelonę. W drugiej serii spotkań wynik był już troche mniejszy, ale Chelsea była w stanie pokonać Levskiego (1:3). Historyczną bramkę dla tego klubu zdobył Ognyanov i warto zaznaczyć, że póki, co jest to jedyne trafienie Bułgarów. Jeśli chodzi o lige to także Levski jest liderem bułgarskiej ligi. Bilans ich w tym sezonie jest imponujący (8-1-0). Potrafili pokonać na wyjeździe Marka Dupnitza (8:0). Jednak o czym wcześniej wspominałem dla tego klubu Liga Mistrzów to za wysokie progi. Co potwierdzają mecze w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. Dla tego klubu największym sukcesem będzie urwanie punktów, punktu swoim przeciwnikom.
Faworytem tego spotkania jest Werder Brema, który imponują formą w ostatnich meczach. Wydaje się, że ekipa Thomasa Schaafa jest na dobrej drodze do zdobycia kolejnych trzech oczek w meczu z Levskim Sofia. Moim zdaniem Werder powinnien wygrać to spotkanie różnicą co najmniej dwóch bramek.

Pozdrawiam
Posted by: kubik

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 16/10/2006 21:46

Quote:

barcelonoka wygrywa w tym sezonie tylko z kelnerami - z lepszymi druzynami typu Valencia traci punkty a z lepszymi maxymalnie zmotywowanymi druzynami jak Sevilla wiemy co robi




Mianowicie, co robi ?
Posted by: Listek

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 17/10/2006 09:01

Hehe mianowicie odprawia z kwitkiem Seville 3:1, z pewnoscia slowa osoby ktora cytowales kubik to zniewiescialy, 13 letni fan Realu, ktoremu przykro zrobilo sie po porazce galaKtiKos z nie kelnerami a pewnie wlascicielami restauracji, europejska potega - Getafe :D
Posted by: Biszop

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 17/10/2006 09:07

Quote:

Hehe mianowicie odprawia z kwitkiem Seville 3:1, z pewnoscia slowa osoby ktora cytowales kubik to zniewiescialy, 13 letni fan Realu, ktoremu przykro zrobilo sie po porazce galaKtiKos z nie kelnerami a pewnie wlascicielami restauracji, europejska potega - Getafe :D




Zanim sie rozpedzicie przypominam ze to nie jest forum kibicow jednej czy drugiej druzyny, to forum bukmacherskie i poprosilbym o wypowiedzi w temacie tej kolejki Ligi Mistrzów
Posted by: lupus

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 17/10/2006 14:25

Panowie czilałt Biszop dobrze mowi, na rozluznienie:

Liczba tygodnia:

6

tyle kilogramów schudł Ronaldo, by znów być postrachem bramkarzy w Primera Division i zdobyć w tym sezonie 30 bramek, co obiecał trenerowi Capello. Na razie nie strzelił żadnej i nie zagra za tydzień z Barceloną, bo w sobotę dostał czerwoną kartkę
Posted by: loopo2005

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 07:49

WITAM A JA PROMONUJE CHELSEA-BARCELONA X DO PRZERWY OBYDWIE DRUZYNYBEDA SIE PRZEZ PIERWSZA POLOWE BADAC TAK JAK TO ZAWSZE MA MIEJSCE GDY GRAJA 2 POTEGI NIE BEDA CHCIALY PRZEDEWSZYTKIM STARCIC GOLA W PIERWSZEJ POLOWE I PODMECZYC PRZECIWNIKA ABY GO DOBIC W DRUGIEJ POLOWIE WIEC REMIS DO PRZERWYBARDZO MOZLIWY JA TO BIORE W PROFIE PO KURSIE 1,99 WARTO ZARYZYKOWAC BO WYDAJE MI SIE ZE SIE OPLACA A JAK BEDZIE TO ZOBACZYMY CZY MIALEM RACJE TYP:HT X
Posted by: Toledo

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 08:37

Witam wszystkich
Chelsea - Barcelona 1
To co sie stalo z Cuddicinim i Cechem tylko zmotywuje i umocni The Blues.Pamietajcie ze Mourinho to mistrz psychologii i z pewnoscia zwroci na ten fakt uwage.Moim zdaniem Barcelona nie bedzie mogla prowadzic swojej gry poniewaz Chelsea zagra niezwykle agresywnie i bardzo blisko Katalonczykow.Zastanawiam sie jeszcze nad typem,ze Sheva strzeli bramke.
Pozdrawiam
Posted by: PJ_8

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 11:42

loopo2005 zgadzam sie z twoja analiza. Żeby nie przegrac z Chelsea trzeba grac wolno, długo utrzymywać sie przy piłce i nie dawac im szans do kontrataku. W poprzednich meczach było widać że Rijkard i jego asystenci wyciagneli dobre wnioski i wiedza jak grać przeciwko druzynie Mourinho. Oprócz typu na X do przerwy warty zagrania jest under.

ps. loopo2005 wyłacz Caps Lock
Posted by: APOLLYON

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 12:13

WERDER - LEVSKI

Widzę tu realny OVEREK. Nie ma sensu grać na Werder po tak niskim (1.22 Ladbrokes) kursie.

Niemcy miażdżą przeciwników słąbszych od siebie a wobec ekip teoretycznie silniejszych nie drżą im łydki.

Dokładny wynik: 3-0, 3-1, 4-0.
Posted by: MARSHALL213

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 12:19

Chelsea-Barcelona x2. Chelsea mietka jak zwykle, nie ma szans za zwyciestwo z Barcelona. Chelsea bez dwoch podstawowych bramkarzy. Na boisko wybiegnie amator Hilario, ktory nie powstrzyma takiej potegi jaka jest Barcelona.
Moj typ: 0-1,1-1,1-2
Posted by: MARSHALL213

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 13:35

Quote:

WERDER - LEVSKI

Widzę tu realny OVEREK. Nie ma sensu grać na Werder po tak niskim (1.22 Ladbrokes) kursie.

Niemcy miażdżą przeciwników słąbszych od siebie a wobec ekip teoretycznie silniejszych nie drżą im łydki.

Dokładny wynik: 3-0, 3-1, 4-0.




zgoda:) mozna jeszcze sprobować ewentualnie Levski, że nie strzeli bramki
Posted by: artu

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 15:04

Quote:

Chelsea-Barcelona x2. Chelsea mietka jak zwykle, nie ma szans za zwyciestwo z Barcelona. Chelsea bez dwoch podstawowych bramkarzy. Na boisko wybiegnie amator Hilario, ktory nie powstrzyma takiej potegi jaka jest Barcelona.
Moj typ: 0-1,1-1,1-2




"AMATOR" ?? gosc ok 30stki pol zycia na boiskach w portugali i amator ? nie wydaje mi sie ze w takim klubie jak chelsea był jakis amator ..
na temat to ja jednak CZYSTA 1 w toto mixie jest 2,55 i niezgodze sie ze bedzie jakis under czy jakis remis do polowy poniewaz druzyny "będą sie badać" oni sie tak dobrze znają ze nic takiego niebędzie miało miejsca! a co do mojej jedynki to niemam jakis przesłanek ku temu typowi, poprostu bardziej zmobilizowani będa londyńczycy tyle dziękuje .
Posted by: Stoin

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 15:05

Ja zagrałem w "profie" jedno zdarzenie z dzisiejszego dnia a mianowicie

POJEDYNEK

Werder B - Inter M @1.89

Werder słynie ostatnio z niezwykłej skuteczności o czym świadczy ich pojedynek z Bochum w Bundeslidze wygrany przez podopiecznych T.Schaafa aż 6-0.Dzisiejsi rywale Werderu nie mogą się poszczycić dobra defensywą czego dowodem jest 8 bramek które stracili w dwóch meczach Champions League ( 5 z Barceloną oraz 3 z Chelsea ) dochodzą również problemy kadrowe Levskiego - nie zaagrają Emil Angelov i prawdopodobnie Valeri Domovchiyski oraz Georgi Ivanov więc wygrana Werderu wielce prawdopodobna a że styl jaki preferują Nimecy pozwala sądzić że na 2,3 bramkach się nie skonczy.
W zgoła odemiennej sytuacji jest Inter.Po dwóch porażkach: ze Sportingiem oraz z Bayernem mają 0 pkt na koncie i dziś koniecznie muszą wygrać a wiadomo jak to jest jak się bardzo chce...druga sprawa że forma Interu wysoka nie jest remis w spotkaniu ligowym z Cagliari oraz skromne zwyciestwo z Catanią są tego dowodem.
Po cichu liczę że dobry mecz w barwach Spartaka zagra Nasz reprezentacyjny bramkarz W.Kowalewski który powstrzyma napastników z Mediolanu - nie zagra Zlatan, Adriano bez formy więc o gole nie będzie łatwo zatem typ na Werder w "pojedynku" z Werdrem wydaję się być niezłym pickiem
Posted by: piteer87

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 15:09




i niezgodze sie ze bedzie jakis under czy jakis remis do polowy poniewaz druzyny "będą sie badać" oni sie tak dobrze znają ze nic takiego niebędzie miało miejsca! a co do mojej jedynki to niemam jakis przesłanek ku temu typowi, poprostu bardziej zmobilizowani będa londyńczycy tyle dziękuje .




tak sie dobrze znaja ze ze beda atakowac calymi zespolami i grac na over czy ty kiedykolwiek ogladales mecz Ch-B zawsze wygladaja tak samo druzyny czychaja na blad przeciwnika zwłaszcza Czelsi... pozatym wsszystko jest mozliwe wg mnie mecz no bet
Posted by: artu

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 15:40

Quote:




i niezgodze sie ze bedzie jakis under czy jakis remis do polowy poniewaz druzyny "będą sie badać" oni sie tak dobrze znają ze nic takiego niebędzie miało miejsca! a co do mojej jedynki to niemam jakis przesłanek ku temu typowi, poprostu bardziej zmobilizowani będa londyńczycy tyle dziękuje .




tak sie dobrze znaja ze ze beda atakowac calymi zespolami i grac na over czy ty kiedykolwiek ogladales mecz Ch-B zawsze wygladaja tak samo druzyny czychaja na blad przeciwnika zwłaszcza Czelsi... pozatym wsszystko jest mozliwe wg mnie mecz no bet




oj stary - niezrozumiałes mnie! nieuwazam ze sa juz wszyscy na ty i ze bedą grac na wymiane ciosów poprostu twierdze ze juz troche grali przeciw sobie a przedewszystkim naprawde znają swoje umiejętności-i oglądałem wszystkie mecze tych drużyn-prxynajmniej ostatnimi laty, aco do tego twojego NO BET (a mojej 1-dynki) moze jednak trzeba poszukać tego overa? oto wyniki poprzednich pojedynków tak tylko dla przypomnienia bo i ty i wszyscy znają je już na pamięć:

2006-03-07 Barcelona Chelsea 1 : 1 Champions League Final Stages 2006
2006-02-22 Chelsea Barcelona 1 : 2 Champions League Final Stages 2006
2005-03-08 Chelsea Barcelona 4 : 2 Champions League Final Stages 2005
2005-02-23 Barcelona Chelsea 2 : 1 Champions League Final Stages 2005
2000-04-18 Barcelona Chelsea 5 : 1 Champions League Final Stages 2000
2000-04-05 Chelsea Barcelona 3 : 1 Champions League Final Stages
Posted by: Igor

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 15:53

Quote:

Chelsea mietka jak zwykle




Nie wiem skąd to porównanie drużyny piłkarskiej do rośliny i dlaczego miętka, a nie na przykład aloesik?
Ale mniejsza z tym.

Postaram się ocenić siły obu druzyn na poszczególnych pozycjach.
Zacznijmy od bramki:
Quote:

Na boisko wybiegnie amator Hilario



W drugiej bramce będzie stał amator Valdes. Jeśli chodzi o bramkę to siła obu drużyn jest wyrównana.

Jeśli chodzi o obronę to uważam, że przewaga jest po stronie Chelsea. Wprawdzie Barca ma tak doskonałych obrońców jak Carles Puyol i Rafael Márquez, całkiem dobry jest też Giovanni van Bronckhorst to myślę, że jednak lepsi są obrońcy Chelsea tacy jak Paulo Ferreira, John Terry, Ricardo Carvalho, Ashley Cole. Zambrotta jest trochę zagubiony i jest raczej słabym punktem obrony Barcy.

W pomocy widzę lekką przewagę Chelsea. Barca ma wspaniałego Ronaldinho, a Chelsea ma wspaniałego Lamparda, ale z tego co wiem Ronaldinho ma grać raczej w ataku, a więc to trochę osłabia pomoc Barcy. Dobrzy pomocnicy Chelsea to także Michael Essien i Arjen Robben. Kupno Ballacka było pomyłką. W Barcelonie mamy takie gwiazdy jak Edmílson, Xavi i Deco choć ten ostatni nie zachwycił w meczu z Polską .

Jeśli chodzi o atak to tu wygrywa Barca. Dwaj doskonali napastnicy - Messi i Saviola są graczami Barcy. Mają też przeciętnych - Islandczyka i Eto'o (który na szczęście dla Barcy jest kontuzjowany). W Chelsea jest przeciętny Drogba i całkiem dobry Szewczenko. Ale Szewczence dużo brakuje do Savioli i Messiego choć trzeba przyznać, że jest pożyteczny bo potrafi wypracować kolegom dobre sytuacje do strzelenia bramki. Znając Rijkarda to raczej postawi na Messiego i Gudjohnsena. W ataku będzie grał też Ronaldinho. A więc mimo osłabienia ataku brakiem Savioli jednak trzeba powiedzieć, że atak Barcy jest silniejszy dzięki Ronaldinho.

Wychodzi jednak na to że minimalnie Chelsea wygra. Tak jest w teorii, zobaczymy jak będzie w praktyce
Posted by: Biszop

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 16:15

Co do bramkarzy to sie zgadzam co do Valdeza
Firana i tyle,
o ile w przecietnych meczach gra przecietnie to w waznych potrafi puszczac farfocle jakich malo, przydaloby sie zeby dzis puscil takiego cudaka jak Robinson w reprezentacji
Po drugiej stronie Hilario ktory jest doswiadczony i pewnie dzis bedzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony to nic wiecej o nim nie wiadomo i to jest najwiekszy problem zeby go ocenic.

Obie druzyny znaja sie wyjatkowo dobrze bo los ich ostatnio czesto ze soba laczy, nikt nie zdecyduje sie na otwarta gre, to Barca bedzie bardziej cisnac wg mnie bo to oni potrzebuja punktow tym bardziej ze Werder powinien wygrac swoje spotkanie.

Mecz na pograniczu remisu, Barca zrobi wszystko zeby nie przegrac, wygrac bedzie ciezko.
Ciezko oceniac Niebieskich po stracie dwoch bramkarzy i calej tej sytuacji.

Jedno obie druzyny maja wspolne, wielu z zawodnikow gralo na mundialu i nie sa lub dopiero wracaja do formy, dzis nie spodziewalbym sie jakis fajerwerkow, nie mowie ze bedzie nudny mecz ale obie druzyny swiadome swojej sily dopiero sie rozkrecaja i zagraja na ile im to bedzie potrzebne,
mi tutaj pachnie remisem.
Posted by: Baqu

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 18/10/2006 16:27

Quote:

by fcbarca.com:

Tydzień temu na łamach angielskiej gazety 'The Sun' ukazały się zdjęcia, na których było widać jak robotnicy wysypują tony piasku na boisko stadionu Stamford Bridge. Każdy, kto pamiętał wydarzenia z zeszłego sezonu, kiedy to Chelsea próbowała różnych 'sztuczek' z murawą, aby tylko utrudnić Barcelonie grę, zaczął się zastanawiać co tym razem wymyślą Anglicy. Wydaje się jednak, że murawa będzie dzisiejszego wieczoru przygotowana w miarę przyzwoicie.

Frank Rijkaard, który przeprowadził wczoraj sesję treningową na stadionie nie skarżył się na stan murawy. Nie przypominała ona 'pastwiska', którym uraczyli londyńczycy 'Dumę Katalonii' na wiosnę.

Jose Mourinho zaś narzekał na plac gry już ponad dwa tygodnie temu, kiedy to Chelsea pokonała Liverpool 2-0. Kilka dni później postanowił jednak, żeby nie dosiewać trawy w miejscach ubytków. Po przylocie do Londynu Barça ćwiczyła (czyt. grzęzła) na murawie Stamford Bridge, podczas gdy 'The Blues' trenowali na swoich obiektach treningowych. I chociaż wczoraj w Londynie padało, to portugalski trener nakazał podlewanie darni. Nawet gracze Chelsea zwrócili trenerowi uwagę na to, że murawa nie jest w takim stanie w jakim być powinna.

Jako podsumowanie tej wiadomości napiszę tylko: dwa dni po spotkaniu zaplanowana jest wymiana nawierzchni na Stamford Bridge...

[źródło: Sport]




news jako ciekawostka

jezeli ktos gra w expekcie niech pamięta o dzisiejszej promocji na mecz Chelsea - FCB tj:

Tylko teraz masz okazję skorzystać z naszej oferty za darmo składając zakład na: “Obie drużyny strzelą gola” “Tak/Nie” na spotkanie Chelsea - Barcelona, rozgrywane 18 października.

Wszystkie przegrane zakłady, aż do 40 PLN (10€) będą automatycznie refundowane dzien po zakończeniu spotkania.


nadal nie mogę się zdecydować... coś czuje ze dzisiaj Chelsea wygra 1-0
Posted by: MARSHALL213

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 19/10/2006 11:24

Quote:

Quote:

Chelsea mietka jak zwykle




Nie wiem skąd to porównanie drużyny piłkarskiej do rośliny i dlaczego miętka, a nie na przykład aloesik?
Ale mniejsza z tym.

Postaram się ocenić siły obu druzyn na poszczególnych pozycjach.
Zacznijmy od bramki:
Quote:

Na boisko wybiegnie amator Hilario



W drugiej bramce będzie stał amator Valdes. Jeśli chodzi o bramkę to siła obu drużyn jest wyrównana.

Jeśli chodzi o obronę to uważam, że przewaga jest po stronie Chelsea. Wprawdzie Barca ma tak doskonałych obrońców jak Carles Puyol i Rafael Márquez, całkiem dobry jest też Giovanni van Bronckhorst to myślę, że jednak lepsi są obrońcy Chelsea tacy jak Paulo Ferreira, John Terry, Ricardo Carvalho, Ashley Cole. Zambrotta jest trochę zagubiony i jest raczej słabym punktem obrony Barcy.

W pomocy widzę lekką przewagę Chelsea. Barca ma wspaniałego Ronaldinho, a Chelsea ma wspaniałego Lamparda, ale z tego co wiem Ronaldinho ma grać raczej w ataku, a więc to trochę osłabia pomoc Barcy. Dobrzy pomocnicy Chelsea to także Michael Essien i Arjen Robben. Kupno Ballacka było pomyłką. W Barcelonie mamy takie gwiazdy jak Edmílson, Xavi i Deco choć ten ostatni nie zachwycił w meczu z Polską .

Jeśli chodzi o atak to tu wygrywa Barca. Dwaj doskonali napastnicy - Messi i Saviola są graczami Barcy. Mają też przeciętnych - Islandczyka i Eto'o (który na szczęście dla Barcy jest kontuzjowany). W Chelsea jest przeciętny Drogba i całkiem dobry Szewczenko. Ale Szewczence dużo brakuje do Savioli i Messiego choć trzeba przyznać, że jest pożyteczny bo potrafi wypracować kolegom dobre sytuacje do strzelenia bramki. Znając Rijkarda to raczej postawi na Messiego i Gudjohnsena. W ataku będzie grał też Ronaldinho. A więc mimo osłabienia ataku brakiem Savioli jednak trzeba powiedzieć, że atak Barcy jest silniejszy dzięki Ronaldinho.

Wychodzi jednak na to że minimalnie Chelsea wygra. Tak jest w teorii, zobaczymy jak będzie w praktyce





Barcelona wczoraj bardzo slaby mecz i zasluzenie przegrała. A co do porownania, chodzilo mi przede wszystkim o efektywnosc gry... Chelsea podobnie jak swego czasu Juve w Serie A wygrywa czesto 1-0
Posted by: Igor

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 19/10/2006 12:17

Quote:


nadal nie mogę się zdecydować... coś czuje ze dzisiaj Chelsea wygra 1-0



Brawo
Posted by: mumin

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 30/10/2006 23:00

barca-chelsea typ:barca
wymecza ale wygraja. moze z 1:0. jezeli chca wyjasc z grupy to musza wygrac. a chelsea jak gra na camp nou to oddaje w meczu ze 2-3 strzaly na bramke. ronaldinho bez formy ale jakiegos karniaka albo wolnego pocisnie.
levski-werde typ:werder
to jeden z pewniakow. chlopaki s a wsztosie a ten levski w LM to jakas pomylka.
Posted by: rene

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 31/10/2006 00:17

Sytuacja w grupie jest ciekawa. Mają awansować Chelsea i Barcelona. The Blues już mogą być pewni awansu, Barca będzie musiała o ten awans mocno powalczyć!
Jedno nie ulega wątpliwości - karty rozdają The Blues, którzy mają komplet zwycięstw!
Pytanie jest takie - czy Chelsea i Barca dogadały się "każdy wygrywa u siebie", czy The Blues postarają się zostawić poważnego rywala do zwycięstwa w LM w grupie.
Może to wydawać się herezją, ale Barca ma szanse grać dalej, tyle że... w pucharze UEFA
Na pierwszy rzut oka Barcy nic nie grozi, bo mają 2 mecze u siebie z Chelsea i Werderem, a jadą do Lewskiego
Problemem Barcy może byc to, iż nie zdołaja oni wygrać z Chelsea czy Werderem, a póki co, maja tyle samo punktow co ci ostatni ( 4 pkt )
Chelsea ma awans zapewniony, więc z Barcą mogą zagrać na luzie
" Jeśli gramy z Barceloną 11 na 11 to wygrywamy " powiedział Mourinho i coś w tym jest!
Gdyby nie kontuzja Cecha, to zagrałbym X2 lub coś w tym stylu, bo forma Chelsea idzie w górę, czego o Barcelonie powiedzieć nie można.
Murinho poza Cechem będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich. Ma duże pole manewru, bo może uruchomić skrzydła. Ma też kata Barcelony, jakim jest Szewa. No i Drogbę w życiowej formie.
Ma też margines bezpieczeństwa, bo Chelsea może nawet przegrać, a i tak awansuje.
Barcelona jest w gorszej sytuacji. Nie zagra Eto’o, a pozostali poza Messim są pod formą.
Wygrać z Chelsea będzie trudno, bardzo trudno
Werder jest na fali i jedzie do Lewskiego w roli faworyta. Werder z całą pewnością nie zloży broni i powalczy o 2 miejsce w grupie. Czytam tu, że Bułgarzy to frajerzy. Mieli co prawda szczęści w losowaniu, ale grać potrafią. Mecz z Werderem to dla nich chyba ostatnia szansa wywalczenia choćby punktu i będą walczyć jak lwy. Werder chcąc się liczyć, musi wygrać, ale jak się czegos chce, to różnie bywa, choć atuty i umiejętności są po stronie Niemców
Tu wszyscy wiedzą o co grają i jeśli nie ma porozumienia Chelsea – Barca, to na Nou Camp widzę X2, a w meczu Lewski – Werder pomimo wszystko czystą 2

"Jeśli gramy z Barceloną 11 na 11 to wygrywamy" powiedział Mourinho i coś w tym jest
Gdyby nie kontuzja Cecha, to zagrałbym
Posted by: Bezdomny

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 31/10/2006 07:20

LM: Levski vs Werder
We wtorkowy wieczór Werder Brema walczyć będzie z Levskim Sofia o kolejne punkty w Lidze Mistrzów.
Obydwa kluby zagrają pod presją zwycięstwa, bowiem tylko taki wynik prolonguje szanse zarówno gospodarzy, jak i gości na awans.

Obecnie w zdecydowanie lepszej sytuacji jest Werder, który z czterema punktami zajmuje trzecie miejsce w grupie A. Co więcej, podopieczni Thomasa Schaafa znajdują się w znakomitej formie. 18 goli zdobytych w czterech kolejkach ligowych, z czego aż 12 w meczach wyjazdowych, musi robić wrażenie.

Dwa tygodnie temu wicemistrz Niemiec pewnie pokonał Levskiego 2:0 i chociaż teraz zagra bez kontuzjowanych Tima Borowskiego, Christiana Schulza, Mohameda Zidana i Patricka Owomoyeli, to pozostaje zdecydowanym faworytem.

Levski ma znacznie większe problemy kadrowe, bowiem w sytuacji, w której musi zdobywać bramki, zabraknie w jego składzie aż trzech napastników - Valeri Domovchiyskiego, Georgi Ivanova i Milan Koprivarova.

Ponadto zabraknie podstawowego bramkarza Georgi Petkova, którego zastąpi ledwie 18-letni Nikolay Mihaylov. Brak doświadczenia na pewno nie będzie pomocny w walce z duetem napastników Miroslav Klose - Aaron Hunt. Duet ten w ostatnim meczu ligowym strzelił dla Werderu cztery gole i jeśli obrońcy gospodarzy nie znajdą sposobu na Klose i Hunta, to trzy punkty pojadą do Bremy.

20:45 Levski Sofia - Werder Brema

Sędzia: Matteo Trefoloni (Włochy)

Levski: Mihaylov - Milanov, Topuzakov, Tomasic, Wagner, Eromoigbe, Borimirov, Telkiyski, Angelov, Bardon, Yovov

Werder: Wiese - Fritz, Mertesacker, Naldo, Wome, Baumann, Diego, Frings, Vranjes, Hunt, Klose

Źródło:
http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=71034
Posted by: Bezdomny

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 07:25

LM: Barcelona vs Chelsea
We wtorkowy wieczór na Nou Camp dojdzie do kolejnego szlagieru w tej edycji Ligi Mistrzów. Na przeciw siebie wybiegną bowiem jedenastki Barcelony i Chelsea. Spotkanie będzie jednoczeście rewanżem za mecz z 3. kolejki, kiedy to Chelsea pokonała u siebie Blaugranę 1:0.

Konferencja prasowa przed spotkaniem była prowadzona w bardzo przyjaznej atmosferze. Najpierw Frank Rijkaard w samych superlatywach wypowiadał się o pracy Jose Mourinho, natomiast Portugalczyk odpowiedział tym samym jeśli chodzi o zespół Blaugrany. Na boisku już takiej sympatii nie będą sobie na pewno okazywać już sami zawodnicy bowiem walka w fazie grupowej zaczyna wchodzić w decydującą fazę. O ile Chelsea po trzech kolejkach może pochwalić się kompletem punktów, to Barca ma ich na koncie zaledwie cztery.

Podopieczni Franka Rijkaarda powienni ten mecz poprostu wygrać by myśleć spokojnie o awansie do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. W ekipie z Katalonii na pewno wyraźny będzie brak kontuzjowanego nadal Samuela Eto'o. Wśród zawodników z Wysp zabraknie natomiast dwóch kluczowych napastników: Didiera Drogby i Andriya Shevchenki. Jeśli Barca nie wygra tego spotkania, ale Werder pokona ponownie Levskiego Sofia to będzie to dla Katalończyków ciężka sytuacja. My jednak typujemy zwycięstwo Barcy w tym wtorkowym superhicie.

20:45 Barcelona - Chelsea

Sędzia: Stefano Farina (Włochy)

Barcelona: Víctor Valdés - Gianluca Zambrotta, Carles Puyol, Rafael Márquez, Giovanni van Bronckhorst - Xavi Hernández, Edmílson, Deco - Lionel Messi, Eidur Gudjohnsen, Ronaldinho

Chelsea: Hilário - Khalid Boulahrouz, John Terry, Ricardo Carvalho, Ashley Cole - Claude Makelele - Michael Essien, Frank Lampard, Michael Ballack - Andriy Shevchenko, Didier Drogba

Źródło:
http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=71017
Posted by: Toledo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 08:51

Witam
Nie zgodze sie z wszystkimi,ktorzy smialo typuja Barce.Rowniez bukmacherzy,ktorzy wystawli kurs 2,0 na Barcelone moim zdaniem sa smiesznie.Kazdy kto sledzi wnikliwe pilke wie,ze dzisiejsza barcelona nie jest to sama druzyna co rok temu.Ronaldinho nie drybluje 2 czy 3 rywali
,nie ma Etoo jest co prawda Messi ale to jest moim zdaniem za malo.Chelsea moim zdaniem w tym sezonie ma niezwykle silna druzyne.Jestem przekonyny ,ze Mourinho zdobedzie po raz 3 lige,jakis puchar i byc moze Lige Mistrzow.Ogladam mecze chelsea i jestem pod wielkim wrazeniem.To w jaki sposob pilkarze sie rozumieja,jak graja po stracie pilki,jak sie ustawiaja jest naprawde godne podziwu.W przeciwienstwie do Barceolny w Chelsea kazdy musi pracowac i w ofensywie i defensywie,nawet Shevczenko czy Robben.
Oprocz podrecznikowej gry w destrukcji maja wielka sile w ataku.Sami powiedzcie Szevczenko,Drogba ktory ma swoj najlepszy sezon od momentu przybycia na Stamford Bridge,Ballack ktory wkomponowal sie juz w druzyne i Essien ,ktory no jest chyba najwartosciowszym pomocnikiem na swieice(gra ofensywna i defensywna na podobnym poziomie) Przciez ostatniego karnego w lidze spowodowal Drogba,ktory byl w swoim polu karnym.W tamtym roku Barca ograla Chelsea bo byla w wielkiej formie.Przedewszystkim Ronaldinho byl genialny.W tym sezonie Ronaldinho moim zdaniem sobie nie pogra.W meczu z Sheffield United Sheva nawet nie znalazl sie na lawce rezerwowych.Ciekawe dlaczego ?
Mysle,ze Mourinho dal mu czas aby sie przygotowal na mecz z Barca.Mourinho to psycholog on wie doskonale ze w zeszlym sezonie Szeva strzelil prawidlowo bramke,ale sedzia jej nie uznal i odpadl razem z Milanem.Teraz z powrotem przyjezdza na Camp Nou z silniejsza druzyna.Podsumowujac Chelsea jest w dobrej formie a moim zdaniem Barca jest zbyt slaba aby ograc zolniezykow Jose Mourinho.Moj typ :X2
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 09:34

W Barcelonie dzis nie powinni wygrac gospodarze, a jesli wygraja to roznica jednego gola, wiec handi na gosci jak znalazl.
Realnie patrzac tak wlasnie to widze, rozumiem ze Barca u siebie z takim rywalem bedzie gryzla ziemie zeby ugrac 3 punkty ale rywal to nie mistrz kraju III swiata tylko mistrz Anglii, mozna ich nie lubic ale docenic potencjal trzeba.
To wszystko w swietle faktow tak mi sie przedstawia,
jednak mozna podejsc do tego z drugiej, mniej sportowej strony, Barca jesli przegra dzisiaj to jest jedna noga w Pucharze UEFA, a to dla takiego klubu wrecz katastrofa,
Katalonczycy potrzebuja LM jak wody bez udzialu w tych rozgrywkach w dalszej czesci sezon 06/07 mozna zaczac spisywac na straty.
Londynczycy awans z grupy maja w kieszeni i zastanawiam sie czy nie poluzuja rywalom, zaraz spadnie na mnie grom uwag na ten temat ale patrzac realnie dzisiejszy mecz ma znaczenie dla jednej strony, druga- Chelsea moze tylko prestizowo podejsc do spotkania tylko po co skoro sa to "tylko" potyczki grupowe i bedzie sie liczyc wyjscie z grupy, a nie kto z kim i jak wygral, cala zabawa zaczyna sie w nastepnym etapie, teraz jest szansa "pomoc" rywalowi ugrac jakies punkty i wysiudac niemiecki Werder ktory ma szanse na wyjscie z grupy jesli Barca dzis nie podola,
z punktu widzenia Londynczykow lepiej puscic dalej Barce ktora jest lepsza druzyna od Niemcow i w dalszej czesci powinna eliminowac trudniejszych rywali.

To czysta teoria bo nie sugeruje ze jest jakis uklad ale sytuacja w grupie i potencjal Londynczykow daja mozliwosci do manipulowania wydarzeniami.

Po za tym ten mecz nie jest wart gry za wieksze stawki, ja zagram handi jesli znajde dobry kurs,
ew mozna pobawic sie w dokladny wynik cos w okolicach 2-1, 1-0, lub w okolicach remisu np 1-1.

Troche to wszystko naciagane ale nie szukalbym tutaj zarobku na sile,
zastanawia mnie jeszcze jedna opcja, ze bedzie czerwona kartka w meczu, idealne do tego scenariusza, zeby Jose mogl powiedziec w przypadku przegranej ze grali w 10 i stad ten wynik
Posted by: ryzy9

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 09:36

Witam!!!

Patrzac na dzisiejsze mecze wydaje mi sie,ze dosc pewnym wydaje sie typ na zwyciestwo Werderu Brema!!! Nie bede powtarzal argumentow, ktore juz zostaly przedstawione, tylko powiem krotko, iz druzyna Werderu jest naprawde w duzym gazie, zwyciestwo na Bayernem podnioslo morale plus bramki strzelane na wyjazdach z pewnoscia stawiaja Niemcow w roli faworyta tego spotkania, a biorac pod uwage, iz zostana im mecze z Chelsea i Barca to z kim jak nie dzis 3pkt maja zdobyc!!!
Dla mnie Pewniaczek, pozdrawiam

TYP: Werder Brema
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 10:05

Quote:

Mysle,ze Mourinho dal mu czas aby sie przygotowal na mecz z Barca.Mourinho to psycholog on wie doskonale ze w zeszlym sezonie Szeva strzelil prawidlowo bramke,ale sedzia jej nie uznal i odpadl razem z Milanem.




jakbys dokladnie ogladal LM w zeszlym sezonie to bys widzial ze ujecie z drugiej kamery pokazalo ze Szeva faulowal Puyola. a poza tym to ciekawa analiza. z jednym wyjatkiem. chelsea gra super u siebie a na wyjazdach cos sie meczy nawet u siebie w lidze. strzela jakies kartofle(Lampard). to barca ma noz na gardle i musi zagrac na maxa a chcelsea ma komfort a jak masz komfort sytuacji to mozesz nieraz odstawic noge.
Posted by: drfocus

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 10:10

Mnie dzisiaj zaciekawił typ Lewski - Werder (1-0) typ 2 kurs na takie zdarzenia w GB lub Betway wynosi 2.05. Werder jest ostatnio w niesamowitym gazie. W lidze wreszcie strzelił Klose. Ostatnie mecze Werderu na wyjeździe w lidze to jest szok 6-0 z Bochum, 6-1 z Mainz, do tego gładkie 3-1 z Bayernem u siebie. Bremeńczycy mają naprawdę duże szanse awansowac dalej kosztem Barcelony ale warunkiem jest wygrana w Sofii i wydaje mnie się, że nie będzie z tym problemu, a żeby nie było nerwów w końcówce Klose i spółka będą chcieli pyknąć kilka bramek wcześniej. Co do Lewskiego to jest to jedna ze słabszyh drużyn w tej edycji LM i przy tej formie Werderu moim zdaniem nie mają większych szans

Mój typ
Lewski - Werder (1-0) 4/10

Posted by: Toledo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 13:43

Mumin jezeli to byl dla ciebie faul to juz twoj proble.Ilu zagran sie nie gwizdze,gdzie to sa ewidentne faule.Nie wiem jak sedzia mogl zauwazyc ten faul z takiej odleglosci.Moja wersja jest taka Sheva sie urwal Puyolowi a ten udal ze byl faulowany - bo to mu tylko zostalo.Oczywiscie maja noz na gardle ale rowniez nie sa w takiej samej formie.Naprawde brak Samuela Etoo jest widoczny.Jeszcze raz przypominam kluczowa tu jest froma Ronaldinho.Ja szczerze watie czy on jest w stanie powtrzyc taka sama akcje z zeszlego roku,gdzie sie rozpedzil minal 2 rywali i strzelil nie do obrony.To byl wielki sezon Ronaldinho ten jest zupelnie inny.Ponadto chcialbym zwrocic uwage na jeszcze jedna rzecz.Chelsea nie gra tego samego futbolu co rok czy 2 lata temu.Zdecydownie potrafia wiecej zdzialac w ofensywie.Przeciez w meczu z Portsmouth oni stworzyli sobie z conajmniej 10 bramkowych sytuacji.To jest Chelsea,ktora nie tylko gra perfekcyjnie w obronie ale i w ataku.Widac ze to jest po prostu druzyna(J.Mourinho okresla druzyne rodzina).Pamietajmy jeszcze o jednej rzeczy Mourinho to strsznie ambitny menadzer,dazacy zawsze do zwyciestwa.Do tej pory nie byl w stanie wygrac na Camp Nou jest to dla niego tweirdza.Mowiac dla mediow ze on nie pala rewanzem bo prostu stosuje zaslone dymna.Mysle,ze bedzie chcial tu wygrac i moze to uczynic.Patrzac na forme Barcy i Chelsea
jestem przekonany ze najmniej to osiagna tu remis.Naprawde
przyjscie Ballacka oraz Shevy podnioslo poziom sportowy tej druzyny.Wydaje mi sie,ze kilku graczy Barcy od MS nie odnalazlo sie np.Deco.Prawde mowiac to od niego oraz Xaiego najwiecej zalezy dzisiaj beda musieli sie zmierzyc z ciezko pracujaca druga linia.Barca bedzie musiala atakowac.Naprawde popatrzcie na to obiektywnie dlaczego na Barce jest 2,0 to jest dla mnie jakies nieporozumienie.Problem Barcy jest taki,ze rok temu widac bylo w ich grze jakis blask w tym roku tego blasku nie ma.
Naprawe nie potrafie sobie wyobrazic jak Barca zachowa czyste konto skorobeda atakowac.Czy sie uporaja z szybkimi Shevczenka oraz Drogba oraz wlaczajcymi sie w akcje ofensywnymi Ballackiem i Lampardem.Nie potrafie sobie tego wyobrazic.Jestem pewny ze nie raz bedzie miala miejsce taka sytuacja,gdy Barca bedzie konstruowala tak pozycyjny pike odbierze albo Essien lub Makelele do Lamparda lub do Ballacka i prsotopadla pilka do Szevy czy Drogby a wtedy moze byc bramka,bo nie bedzie asekuracji bo jak graja boczni obroncy Barcy kazdy wie.Kiedy Deco powiedzial: Mourinho to urodzony zwyciesca i ta checia zwyciestwa potrafi zarzic swoich pilkarzy.Dzisiaj te slowa beda mialy potwierdzenie na boisku.
Pozdrawiam
Posted by: Speewayfanatic

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 31/10/2006 13:53

Przyjarzalem sie dziś ofercie i kurys na faworytów dośc niskie. Dlatego warto poszukac jakiegos inego zakladu. Moją uwage przykuł zakład z Bwin Uda się obydwu drużynom strzelić gola? w meczu Levski Sofia - Werder Bremen Mam nadzieje zreszta jest na to spora szansa ze Levski jako gospodarz "wciśnie" honorową bramkę. O Werder jestem spokojny w ostatnim czasie strzelają bardzo dużo goli ale i też często tracą bramki Kurs z Bwin 1.85 na to zdarzeni wydaję sie zachecajacy. Mysle ze warto w to zainwesetowac pare drobnych.

Podsumowując mój typ to :


Levski Sofia - Werder Bremen
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
typ: TAK kurs : 1.85
Posted by: Biszop

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 31/10/2006 13:58

W druzynie Lewskiego zabraknie tych 3 panow:
Valeri Domovchiyski, Georgi Ivanov i Milan Koprivarov.
Wszyscy trzej to napastnicy.
Posted by: zurwa

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 31/10/2006 14:29

Quote:

Przyjarzalem sie dziś ofercie i kurys na faworytów dośc niskie. Dlatego warto poszukac jakiegos inego zakladu. Moją uwage przykuł zakład z Bwin Uda się obydwu drużynom strzelić gola? w meczu Levski Sofia - Werder Bremen Mam nadzieje zreszta jest na to spora szansa ze Levski jako gospodarz "wciśnie" honorową bramkę. O Werder jestem spokojny w ostatnim czasie strzelają bardzo dużo goli ale i też często tracą bramki Kurs z Bwin 1.85 na to zdarzeni wydaję sie zachecajacy. Mysle ze warto w to zainwesetowac pare drobnych.

Podsumowując mój typ to :


Levski Sofia - Werder Bremen
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
typ: TAK kurs : 1.85





zgadzam sie, ze typy na faworytow za niskie zeby ryzykowac jakis wiekszy hajs i trzeba szukac jakis innych typow, np ilosc bramek, lub strzeli /niestrzeli. Ja wlasnie chcialem zagrac ze levski nie strzeli, wiec z twoim typem Uda się obydwu drużynom strzelić gola?zgodzic sie nie moge. Wiem ze sa faworytem i jedna brameczke nawet u siebie chelsea wcisneli,ale jak patrze na kontuzje w druzynie i to glownie napastnikow to sie upewniam coraz bardziej w moim typie.
Posted by: zurwa

Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski - 31/10/2006 14:30

gospodarzem nie faworytem pomylilem sie;]
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 15:39

Quote:

Mumin jezeli to byl dla ciebie faul to juz twoj proble.Ilu zagran sie nie gwizdze,gdzie to sa ewidentne faule.Nie wiem jak sedzia mogl zauwazyc ten faul z takiej odleglosci.Moja wersja jest taka Sheva sie urwal Puyolowi a ten udal ze byl faulowany - bo to mu tylko zostalo.




chlopie czy Ty wiesz ze w meczach pilkarskich jest 4 sedziow? a to sedzia liniowy sygnalizowal faul Szevy. widzial to najlepiej bo stal najblizej. nie chce sie spierac ale denerwuja mnie wlasnie takie glupie historyjki ze Barca wygrala tylko dlatego ze nie uznali bramki Szevy
Posted by: vegos00

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 16:20

Swoją drogą ciekawe jak Chalsea potraktuje dzisiejszy mecz z Barcą. Jeżeli poważnie to wątpie żeby dzisiaj 3 pkt zostały w kataloni.

Innymi słowy Barca na łasce Murinio
Posted by: Roberto116

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa *DELETED* - 31/10/2006 16:27

Post deleted by Biszop
Posted by: Toledo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 16:29

Quote:

Quote:

Mumin jezeli to byl dla ciebie faul to juz twoj proble.Ilu zagran sie nie gwizdze,gdzie to sa ewidentne faule.Nie wiem jak sedzia mogl zauwazyc ten faul z takiej odleglosci.Moja wersja jest taka Sheva sie urwal Puyolowi a ten udal ze byl faulowany - bo to mu tylko zostalo.




chlopie czy Ty wiesz ze w meczach pilkarskich jest 4 sedziow? a to sedzia liniowy sygnalizowal faul Szevy. widzial to najlepiej bo stal najblizej. nie chce sie spierac ale denerwuja mnie wlasnie takie glupie historyjki ze Barca wygrala tylko dlatego ze nie uznali bramki Szevy



Czlowieku o czym ty mowisz.Spojrz jak sie zachowuje zawodnicy podczas stalych fragmnetow gdzie jeden ciagnie drugiego i gwizdek sedziego milczy.A ty tamta sytuacje okreslasz faulem.I nie doknuj manipulacji ja nie powiedziale,ze tylko dlatego Barca wygrala bo nie uzanali bramki Szevy.Ja twierdze,ze Sheva bedzie koniecznie chial sie odgrysc Barcie,a dr.psychologii Jose Mourinho z penoscia ten fakt wykorzysta.Mozesz byc pewny ze Szeva bedzie dzisiaj niezwykle zdeterminowany.
Posted by: Roberto116

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 16:30

Barcelona-Chelsea
Typ:BARCELONA

Barcelona dzisiaj w swoim teoretycznie najmocniejszym składzie z R10,Messim,Deco,Xavim i w koncu Marquezem!!Barca nie musi wygrac tego spotkania gdyz zostanie im mecz z Werderem u siebie który łatwo powinni wygrac!Chodzi o cos wiecej,a mianowicie ambicje.Dzis Barca wygra wola walki i checia zrewanżowania sie Chelsea,za która jak wiadomo nie przepadaja:)Ponadto grają u siebie gdzie żadko przegrywaja!

Mój Typ:BARCELONA
Kurs: 2.05
Profesjonal!
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 16:35

Quote:

Quote:

Quote:

Mumin jezeli to byl dla ciebie faul to juz twoj proble.Ilu zagran sie nie gwizdze,gdzie to sa ewidentne faule.Nie wiem jak sedzia mogl zauwazyc ten faul z takiej odleglosci.Moja wersja jest taka Sheva sie urwal Puyolowi a ten udal ze byl faulowany - bo to mu tylko zostalo.




chlopie czy Ty wiesz ze w meczach pilkarskich jest 4 sedziow? a to sedzia liniowy sygnalizowal faul Szevy. widzial to najlepiej bo stal najblizej. nie chce sie spierac ale denerwuja mnie wlasnie takie glupie historyjki ze Barca wygrala tylko dlatego ze nie uznali bramki Szevy



Czlowieku o czym ty mowisz.Spojrz jak sie zachowuje zawodnicy podczas stalych fragmnetow gdzie jeden ciagnie drugiego i gwizdek sedziego milczy.A ty tamta sytuacje okreslasz faulem.I nie doknuj manipulacji ja nie powiedziale,ze tylko dlatego Barca wygrala bo nie uzanali bramki Szevy.Ja twierdze,ze Sheva bedzie koniecznie chial sie odgrysc Barcie,a dr.psychologii Jose Mourinho z penoscia ten fakt wykorzysta.Mozesz byc pewny ze Szeva bedzie dzisiaj niezwykle zdeterminowany.




Toledo i mumin
Jesli chcecie raczyc sie uprzejmosciami to podajcie sobie numry telefonow i tam sobie podyskutujcie, tu Wasz spor nic nie wnosi.
Posted by: vegos00

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 16:35

"Barca nie musi wygrac tego spotkania gdyz zostanie im mecz z Werderem u siebie który łatwo powinni wygrac!"

hehe dobre sobie


Barca to jusz nie ten gigant z tamtego roku i jusz nie dyktuje warunków jak im sie podoba ;]
Widziałem śmiesznego Ronaldhinio jak rozpaczliwie próbowal mieszać w Londynie i tylko tracił wszystkie zagrane do niego piłki...
Nie ma kontuzjowanego Eto i jusz nie jest z górki...

Zważając na to można wywnioskowac inny typ
Pozwole sobie przedstawić swoją analize na dzisiejsza Lige Mistrzów


Levski - Werder ahc 1 1/4:0 away @ 1.80 GB

W grupie A po remisie Barcy w Bremie i porażce w Londynie zaistniała dość ciekawa sytuacja dająca możliwość awansu piłkarzom Werderu. Sprawa awansu wzbudza więc wiele emocji nie tylko z powodu dzisiejszego pojedynku Barca - Chalsea. W tle tego spotkania do Bługari pojedzie aktualny mistrz niemiec! Szczerze mówiąc jestem zaskoczony świetną grą Bremeńczyków i skoro są liderami w rodzimej z pewnością silnej lidze, jest to powód przez który nie można ich lekceważyć. Do awansu wbrew pozorom wcale nie potrzeba im wiele. Gdy dzisiaj Chalsea zapewni sobie remisem na Nou Camp z nie tak jusz świetną Barcą awans, z pewnością odpuści sobie mecz w Bremie. Wtedy wystarczy, że podopieczni Thomasa Schaafa, znajdujący się w fantastycznej formie zremisują z Barcą no i... wygrają dziś z Levskim. Póki co w grupie A Werder i Barca mają tyle samo pkt co jest motywujące dla obydwu drużyn. W skłądzie Levskiego zabraknie natomiast 3 podstawowych napastników, co myśle pozwoli ofensywnie nastawiać zespół Werderu, bez obawy na utretę zbyt wielu bramek. Pozatym zespół z Sofi będzie sobie musiał radzić bez podstawowego bramkarza i wystawi dziś młodziutkiego 18-letniego niedoświadczonego goalkeepera.


ŹRÓDŁO: http://vegos.republika.pl
Posted by: Roberto116

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 16:45

Vegos00 zgodze sie z Toba ze Barca moze narazie nie gra znakomicie,ale wg mnieporadza z Werderem,Werder moze w najlepszej formie ale Klose,Naldo,Diego,Borowski...to nie ta sama klasa co Messi,Deco,Xavi,Marquez,R10,...jak wiadomo wystarczy jeden blysk geniuszu R10,jedno znakomite podanie Xaviego czy przebłysk geniuszu Messiego,i Barca powinna wygrac(moze nie tak latwo,ale wygrac)ten mecz:)Dodam jeszcze ze u siebie strzelają często 3 bramki:) Wiec z Werderem na pewno coś strzela:)Bo sadze ze Werder ma porównywalny skład z Sevilla która przegrała z Barca 3:1...
Posted by: Koski

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 16:48

Barca-Chelsea

Jak dla mnie w tym meczu wynik moze byc tylko jeden. Zwyciestwo Barcy. Chelsea ma 9 punktów i nie bedzie tragedii jak przegra, ale oczywiście dzisiaj łatwo skóry nie oddadzą. Barca ma 4 pkt, tyle co Werder. Mam nadzieje, ze dzisiaj El Conejo dostanie szanse. Saviola to zawodnik, który pasuje do stylu gry Barcy. Jego głównym atutem jest szybkościa i pasowałby bardziej zamiast Eidura. Ja mam Barce na prawie wszystki kuponach, wię jak Barca popłynie, ja utonę razem z nimi

Barca-Chelsea 1 6/10 kurs ok 2.0

Lewski-Werder

Werder imponuje mi ostatnio formą. Bardzo podoba mi sie Diego, który doskonale wkomponował sie w styl gry Bremeńczyków. O Klose nie ma co sie rozpisywać, bo to klasa światowa. Obrona również wyborna: Fritz, Owomoyela, Metersacker, Wome. Werder ma gtyle punktów co Barca i wg mnie beda chcieli dzisiaj strzelic troche bramek, poniewaz w późniejszym rozrachunku moze sie liczyc bilans bramkowy. Lewski jest osłabiony, poniewaz zabraknie 3 napastnikow.

Lewski-Werder handicap 1-0 2 4/10 kurs ok 2.0
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 16:58

Warto dodac ze najpierw w super pucharze Europy zebrali srogie lanie od tejze Sevilli;-)
Dla mnie jasno wynika z tego ze Barca siadla ostatnio bez dwoch zdan ale u siebie sa ciagle bardzo grozni dla kazdego rywala.

Zastanawia mnie jeszcze jednen typ na ten mecz
MIanowicie over
znalazlem kurs 2,30
Dwie wielkie druzyny ktore potrafia strzelac bramki, moga byc piekne, moga byc brzydkie ale mecze gdzie obie druzyny nie strzelaja naleza do rzadkosci.
Kurs 2,30 w meczu gdzie gospodarze dramatycznie beda chcieli wygrac to woda na mlyn takiego typu.
Chelsea bedzie chciala strzelic bramke bo to pozwoli skupic sie na spokojniejszej grze, Barca bedzie chciala szybko strzelic zeby sprobowac ustawic mecz liczac na to ze goscie sie otworza.
Z drugiej strony Katalonczykom jak na ta klase druzyny jest relatywnie latwo strzelic bramke,
Kurs w tych granicach na dwie takie druzyny??
Ja to zagram za srednia stawke bo wg mnie to bardzo wartosciowy kurs.

Fc Barcelona - Chelsea Fc over 2.5 kurs 2.30 4/10
Posted by:

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 17:23

Quote:

Warto dodac ze najpierw w super pucharze Europy zebrali srogie lanie od tejze Sevilli;-)
Dla mnie jasno wynika z tego ze Barca siadla ostatnio bez dwoch zdan ale u siebie sa ciagle bardzo grozni dla kazdego rywala.

Zastanawia mnie jeszcze jednen typ na ten mecz
MIanowicie over
znalazlem kurs 2,30
Dwie wielkie druzyny ktore potrafia strzelac bramki, moga byc piekne, moga byc brzydkie ale mecze gdzie obie druzyny nie strzelaja naleza do rzadkosci.
Kurs 2,30 w meczu gdzie gospodarze dramatycznie beda chcieli wygrac to woda na mlyn takiego typu.
Chelsea bedzie chciala strzelic bramke bo to pozwoli skupic sie na spokojniejszej grze, Barca bedzie chciala szybko strzelic zeby sprobowac ustawic mecz liczac na to ze goscie sie otworza.
Z drugiej strony Katalonczykom jak na ta klase druzyny jest relatywnie latwo strzelic bramke,
Kurs w tych granicach na dwie takie druzyny??
Ja to zagram za srednia stawke bo wg mnie to bardzo wartosciowy kurs.

Fc Barcelona - Chelsea Fc over 2.5 kurs 2.30 4/10




nic dodać nic ująć. ja zaryzykowałem over 2 @1.91 10bet.com /w przypadku dwóch bramek - zwrot /
Posted by: Toledo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 17:37

Quote:

W Barcelonie dzis nie powinni wygrac gospodarze, a jesli wygraja to roznica jednego gola, wiec handi na gosci jak znalazl.
Realnie patrzac tak wlasnie to widze, rozumiem ze Barca u siebie z takim rywalem bedzie gryzla ziemie zeby ugrac 3 punkty ale rywal to nie mistrz kraju III swiata tylko mistrz Anglii, mozna ich nie lubic ale docenic potencjal trzeba.
To wszystko w swietle faktow tak mi sie przedstawia,
jednak mozna podejsc do tego z drugiej, mniej sportowej strony, Barca jesli przegra dzisiaj to jest jedna noga w Pucharze UEFA, a to dla takiego klubu wrecz katastrofa,
Katalonczycy potrzebuja LM jak wody bez udzialu w tych rozgrywkach w dalszej czesci sezon 06/07 mozna zaczac spisywac na straty.
Londynczycy awans z grupy maja w kieszeni i zastanawiam sie czy nie poluzuja rywalom, zaraz spadnie na mnie grom uwag na ten temat ale patrzac realnie dzisiejszy mecz ma znaczenie dla jednej strony, druga- Chelsea moze tylko prestizowo podejsc do spotkania tylko po co skoro sa to "tylko" potyczki grupowe i bedzie sie liczyc wyjscie z grupy, a nie kto z kim i jak wygral, cala zabawa zaczyna sie w nastepnym etapie, teraz jest szansa "pomoc" rywalowi ugrac jakies punkty i wysiudac niemiecki Werder ktory ma szanse na wyjscie z grupy jesli Barca dzis nie podola,
z punktu widzenia Londynczykow lepiej puscic dalej Barce ktora jest lepsza druzyna od Niemcow i w dalszej czesci powinna eliminowac trudniejszych rywali.

To czysta teoria bo nie sugeruje ze jest jakis uklad ale sytuacja w grupie i potencjal Londynczykow daja mozliwosci do manipulowania wydarzeniami.

Po za tym ten mecz nie jest wart gry za wieksze stawki, ja zagram handi jesli znajde dobry kurs,
ew mozna pobawic sie w dokladny wynik cos w okolicach 2-1, 1-0, lub w okolicach remisu np 1-1.

Troche to wszystko naciagane ale nie szukalbym tutaj zarobku na sile,
zastanawia mnie jeszcze jedna opcja, ze bedzie czerwona kartka w meczu, idealne do tego scenariusza, zeby Jose mogl powiedziec w przypadku przegranej ze grali w 10 i stad ten wynik



W zadnym wypadku.Rozumiem Biszop ze doszukujesz sie takich spiskow ale nie w tym przypadku.To nie przypadek ze Sheva nie gral z Sheffiled United a dzisiaj wychodzi razem z Drogba w ataku.Mourinhio mowi,ze go nie interesuje kto wyjdzie czy Barca czy Werder,ale uwierzcie mi dla niego jest to bardzo wazne,aby utrzec nosa Barcelonie wlasnie tutaj na Camp Nou i to w takiej sytuacji,jezeli Barca nie wygra to bedzie miala klopoty.Mourinho to czlowiek chopry na sukces na zwyciestwo.Po tych wszystkich wydarzeniacch.Po tym jak rok temu kibice Barcy przywitali Mourinho.
Po prostu nie wierze w to zeby Mourinho pomogl Barcie.
Ja tu widze duze szanse dla Chelsea.Barca musi wygrac to spotkanie a to jest perfekcyjna sytuacja dla Chelsea,bo to jest chyba najlpeiej grajaca druzyna na swiecie z kontry.
Przypominam w tamtym sezonie wiekszosc pilkarzy Barcy byla w lepszej formie.Ronaldinho ktorego gra to 40% druzyny po MS nie moze sie odnalesc.Nie wiem co sie dzieje tez z Deco.
Najgrozniejszy tu bedzie Messi,ale Chelsea to druzyna ktora niesamowicei jest zoorganizowana.Nie sadze ze Barca jest w stanie na dzien dzisiejszy przejsc ten czolg.Ponadto sam andriej Szevczenko ma rachunki do wyrownania z Barca.Przyjezdza z lepsza druzyna i uwzam ze ma na to duze szanse.
Moj typ :X2
Posted by: vegos00

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 21:50

MMMmmmm.... jak przyjemnie cały scenariusz sie sprawdził. Werder pogromił... a ta podobno świetna Barcelona która jest groźna u siebie PONOWNIE straciła pkt Mówiłem że oni jusz tutaj nie dyktują warunków


OMG co to była za satysfakcja oglądać bramkę Drogby...
Teraz niechaj wszyscy fani Barcy sie modlą o ten niby pewny mecz z Werderem bo Chelsea już sobie zapewniła awans dzisiaj



No to na tyle takich małych emocji po wieczorze z Ligą Mistrzów
Posted by: buster

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 31/10/2006 23:49

22.11.2006 Werder - Chelsea 1 @2.9 w baw

Czołówka grupy A

1.Chelsea 10 pkt
2.Werder 7 pkt
3.Barcelona 5 pkt

przedostatnia kolejka Werder - Chelsea
Levski - Barca

ostatnia: Chelsea - Levski
Barca - Werder

zakładam ze Levski wtopi obydwa mecze

Mourinho zrobi wszystko zeby zaszkodzić Barcelonie - nic prostszego jak ... przegrac z Werderem

wtedy przed ostatnią kolejką układ będzie taki:

1.Chelsea 10 pkt
2.Werder 10 pkt
3.Barca 8 pkt

i Werderowi do awansu wystarcza remis na Camp Nou, w innych wypadkach potrzebował by zwycięstwa co jest jednak mało realne

a Chelsea tak czy siak wchodzi z 1 miejsca




więc jeszcze raz:
baw Werder - Chelsea 1 @2.90 grubo

ewentualnie mozna czekac na inne buki - tylko jakie dadzą kursy???

wiem wiem na tym poziomie nie ma miejsca na układy - tak właśnie mówił niejaki Frank Lampard przed meczem ze Szwecją na MŚ w Niemczech
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 01/11/2006 00:27

doslownie 1 minuty zabraklo mi abym to ja mial racje. sytuacja barcelony jeszcze nie jest taka zla. musza tylko wygrac na wyjezdzie z levskim i u siebie z werderem. chelsea do tej ukladanki nie jest potrzebna. oczywiscie fajnie bedzie jak zremisuja badz wygraja w bremie. wtedy to werder bedzie musial wygrac w barcelonie. z calym szacunkiem jednak ale chcesea to dzisiaj psim swedem zremisowala ten mecz.na nastepne 2 kolejki barcy polecam ich zwyciestwa nad levskim i werderem u siebie. nad meczem werder- chelsea bym sie powaznie zastanowil. z jednej strony mourinho musi teraz uwazaxc na kartki swoich grajkow i moze ich wystawic aby polapali je z werderem i odpoczywali z levskim (to jest gdybanie bo ja nie wiem ile oni teraz maja kartek) a zdrugiej i tak mu juz kolo tylko narobili i nie chce aby smrod sie ciagnal ze sie podlozyl w tym meczu.
Posted by: Toledo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 01/11/2006 08:13

Barcelonie lepiej mecz sie nie mogl ulozyc.Glupia strata Boulharuza i szybka ale ladna bramka deco.Zaskoczyl mnie brak Szevczenki.Mecz byl brzydki ale bardzo zaciety.Panowie Barca stworzyla sobie sytuacje,lecz chelsea rowniez.To jak zmarnowal sytuacje Arjen Robben o pomste do nieba.Co prawda Barca probowala grac swoje ale ja mowilem to nie jest ta sama druzyna.Wtedy Chelsea nie miala nic do powiedzenia.Wczoraj wedlug mnie to byl wyrownany pojedynek.
Jakze ten obrazek ktory widzielsmy pod koniec spotkania(radujacego sie Mourinho )przypomina mi mecz z przed 3 lat kiedy to Porto wyeliminowalo MU po bramce rowniez w ostatnich minutach.Panowie to jest ta niesamowita wiara w siebie oraz swoje umiejetnosci.To wlasnie maja druzyny Mourinho.I co i wyszlo znowu,ze racje ma portugalczyk.Kiedy gramy z nimi w 11 to nigdy nie przegrywamy.
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 02/11/2006 08:50

Lampard vs Valdez


Chetnie zobaczylbym zdjecie z mina Valdeza po tej bramce jak stoi oparty o slupek
Posted by: kwachol_chorzow

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 19/11/2006 18:45

22.11, środa 20:45 Weserstadion
Brema Werder Brema -:- Chelsea Londyn
- -
20:45 im. G. Asparuchowa
Sofia Lewski Sofia -:- FC Barcelona


1. Chelsea Londyn 4 3 1 0 8:3 10
2. Werder Brema 4 2 1 1 6:3 7
3. FC Barcelona 4 1 2 1 8:4 5
4. Lewski Sofia 4 0 0 4 1:13 0


Barcelona musi wygrac czysta 2 ...

Co do pierwszego meczu tej grupy mam ieszane uczucia wiec poczekam i narazie pasuje z tym meczem ...
Posted by: kubusiek90

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 19/11/2006 18:51

Brema Werder Brema -:- Chelsea Londyn Do tego meczu bym obstawiał under 2.5 < Jestem wręcz pewny że padnie więcej niż 2 Bramki Werder będzie starał się grać odpoczątku Ofensywnie...
Posted by: Barteus

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 19/11/2006 19:01

wiec chyba over 2,5 niz under
Posted by: katalonczyk9

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 19/11/2006 21:14

To prawda ze Werder bedzie chcial zaatakowac od poczatku...Chelsea gra w tym meczu o "pietruszke" i to ile sil wloza w ta konfrontacje zalezy tylko od ambicji Mourinho i samych zawodnikow.. W moim mniemaniu mecz zdecydowane NO BET-postawa Chelsea zarowno jak jej sklad-nieprzewidywalne
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 11:54

Bardzo ciekawa grupa, z której miały wyjść Chelsea i Barcelona, ale czy tak się stanie? 5 kolejka rozstrzygnięcia ( raczej ) nie przyniesie.
Chelsea jest już pewna swego, choć matematycznie ma jeszcze szansę na puchar UEFA. The Blues rozdają karty. I to jest bardzo ważny czynnik, który należy uwzględnić.
Bo wiadomo, że Chelsea i Barca nie lubią się za bardzo. Dodatkowo Mourinho może chcieć "dać sobie szanse", by jednego z kandydatów do triumfu w LM odesłać do UEFA.
Dlatego uważam, że Chelsea - która i tak nie jest w najwyższej formie - może nie do końca poważnie potraktować wyjazd do Bremy. W Bremie przegrać może każdy i nikomu ujmy to nie przyniesie. Ponadto Chelsea walczy o mistrzostwo Angli, a tam MU idzie jak burza, więc motywacja w Bremie może nie być "w normie".
Werder, który ostatnio dostał zadyszki, z pewnościa zdaje sobie sprawę z szansy, jaka się przed nim otwiera. I co, jak co, ale z Chelsea pójdą na całość, by wygrać mecz i zachować punktową przewagę nad Barcą.
A zespół to bardzo dobry, bardzo ofensywny i bramkostrzelny. w przeciwieństwie do Chelsea, która za dużo tych bramek nie strzela ostatnio.
Werder ma potencjal i ludzi, by wygrać ten mecz.
W świetle tego wszystkiego, ja zagram czystą 1, bo wydaje mi się, że Bremeńczycy będą mieli ogromna motywacje, by ten mecz wygrac i tak sie stanie
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 12:12

Barcelona, chcąc zostać w grze, musi ten mecz wygrać. Remis może spowodować, iż obrońcy tytułu mogą wylądować już po 5 kolejce w pucharze UEFA, co byłoby nie lada sensacją.
Katalończycy są tego świadomi i do meczu w Sofii przystąpią podwójnie zmotywowani.
Czeka ich jednak trudny mecz, bo takie spotkania, które trzeba wygrać, gra się czesto niezwykle trudno. Lewski też nie ogórki i o jakis punkt i honor z pewnością zawalczą.
Tym bardziej, że Barca przyjedzie mocno zdziesiątkowana, a najbardziej bedzie jej brakować żądeł, czyli Eto'o i Messiego.
W szeregach Katalończyków widać pewną nerwowość, na gwałt szuka się napastnika, wiele wypowiedzi trenera i piłkarzy świadczy o tym, że łatwo nie jest.
Barca odniosła ostatnio przekonujace zwyciestwo w Palma di Majorka i w La Liga jej pomimo kłopotów idzie.
W LM nie wyglada to już tak różowo. Brak wyjazdowego zwyciestwa
Reasumując:
Różnica klas jest zbyt duża, zbyt duża jest także różnica w ograniu i doświadczeniu zespołów.
Dlatego uważam, ze niespodzianki w Soffi nie będzie i Barca siegnie po komplet punktów.
Jeśli mecz ułozy się po jej myśli, to łatwo, ale jeśli Lewski wzniesie się na wyżyny i dopisze mu trochę szczęścia, to Ronaldinho i spółka bedą musieli mocno powalczyć, by wydrzeć Bułgarom 3 punkty
Posted by: giede

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 13:36

Ja równierz gram czystą jedynke na bremeńczyków , sądze że Mourinho zrobi wszystko żeby Barcelona nie awansowała dalej.Mam nadzieje że przynajmniej pozwola na remis drużynie z Wessrestadion.Prawdopodobny under. W meczu Barcelony na ich wygraną nie mam zamiaru stawiać po tak niskim kursie,mimo że będo zmotywowani jak nigdy żeby wygrać.Odpuszczam sobie.Over 2,5 po kursie 1.5 tez mozliwy.Pozdrawiam.
Posted by: pyk

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 15:04

No ja jakos nie widze przeslanek za 1 w Bremie. Werder jakos ostatnio spuscil z tonu i juz nie gra tak jak na poczatku sezonu. Do tego Brema traci sporo bramek a to w meczu z takim zespolem jak Chelsea moze byc nie do odrobienia. Co do Chelsea to niby graja o pietruszke ale oni maja taka kadre, ze nawet jak Mourinho wystawi rezerwy to i tak bedzie to bardzo silna 11. Poza tym ja jakos nie wierze w spisek pt: wywalic Barce z ligi mistrzow.
Posted by: buster

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 15:36

Quote:


Chelsea jest już pewna swego, choć matematycznie ma jeszcze szansę na puchar UEFA.




nieprawda, chocby przegrali 2 mecze po 0-10 to i tak wchodzą do LM
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 15:39

Tu nie chodzi o spisek, bo ten trzeba z kimś zrobić.
Chodzi o pozbycie się ( lub próbę ) jednego z najgroźniejszych konkurentów, na domiar niezbyt lubianego.
Jedno wiem na pewno - Werder zrobi wszystko, by wygrać ten mecz. Werder będzie zdeterminowany, Chelsea - wątpię.
Oni w ostatnij kolejce pykną u siebie Bułgarów i mają awans w kieszeni.
Poza tym trzeba ogladać Bundesligę, bo zdaje się, że niektórzy uwarzają Werder za przeciętna drużynę.
Przypomnę, że Barca w ostatnich minutach uratowała remis. Gdyby nie to, już byłaby w UEFA.
W poprzedniej edycji Werder pechowo odpadł, bo bramkarz wypuścił piłkę z rąk.
O meczu Barcy z Werderem napiszę, jak przyjdzie czas. osłabiona Barca niekoniecznie musi ten mecz wygrać
Posted by: pyk

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 16:09

To, ze Werder zrobi wszystko by wygrac to jasne, pytanie tylko czy ma ku temu jakies realne argumenty. A moim zdaniem zbyt wielu ich nie ma. Co do meczu z Barcelona na Weserstadion to rzeczywiscie remis katalonczycy uratowali w koncowce tylko, ze co z tego skoro Werder byl wtedy w szczytowej formie grali swietnie w lidze gromili kazdego, a teraz juz tak nie jest. Ogaldalem 3 ostatnie mecze Werderu i w kazdym z nich grali przecietnie, Klose marnowal w kluczowych momentach 100% sytuacje a obrona popelnila wyrazne bledy, do tego Timo Wise to nie jest jakis super bramkarz co im setki bedzie wybranial. Poza tym Werder ma problemy z druzynami grajacymi twardo i liczacymi na szybkie kontry a tak zagra Chelsea. Dlatego ja naprawde poza sama checia wygrania nie widze zadnych argumentow za stawianiem grubo na Werder.
Posted by: kfjatek

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 16:16

Ja chciałbym zauważyć tylko pewną ciekawostkę. 2 mecze pod rząd Chelsea i kursy na nich są grubo ponad 2.0

2.53 w Bremie i 2.94 (!) z MU w weekend.

Jest jakieś info o składzie The Blues na LM ?
Posted by: pescar

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 16:19

Nie zgodzę się, że Werder przed meczem z Barceloną prezentował świetną formę. Właśnie od tego meczu, który był przełomem zaczęli grać bardzo dobrze i dopiero niedawno przerwali swoją passę z Dortmundem. Z jednej strony Werder, któremu tylko zwycięstwo daje nadzieje na awans bo na wyjeździe będzie bardzo ciężko ugrać remis. Teraz jak zremisują, a Barcelona wygra co jest niemal pewne bo Levski dostaje od każdego i to wysoko w tej grupie. Ważnym czynnikiem powinno być to, ze Chelsea następny mecz ligowy gra z ManU i to będzie mecz o 6 punktów bo przegrana spowoduje, że Czerwone Diabły odskoczą na 6 punktów, a w tym sezonie grają wręcz bezbłędnie w lidze. Więc chyba bardziej Mourinho i Chelsea bedzie przy meczu ligowym niż LM. Ale nawet wystawiając kilku zmieników drużyna nie powinna wiele stracić i na pewno łatwiej Werderowi wygrać nie będzie. Ja się nie zdecyduje na granie tego przed meczem i jeżeli już to radzę puścić coś na live po zobaczeniu jak obie drużyny podejdą do tego meczu. A zobaczeniem meczu nie bedzie problemu bo jest transmitowany na TVP.
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 16:45

Quote:

Ja chciałbym zauważyć tylko pewną ciekawostkę. 2 mecze pod rząd Chelsea i kursy na nich są grubo ponad 2.0

2.53 w Bremie i 2.94 (!) z MU w weekend.

Jest jakieś info o składzie The Blues na LM ?




Nigdzie nie widac skladow na mecz, prawdopodobnie jutro pojawia sie przypuszczalne, na ta chwile wszyscy trabia o Hedmanie i o tym czy Geremi juz gra na tyle dobrze ze powinien wskoczyc do pierwszej 11 czy nie

Co do kursow to sa one jak najbardziej prawidlowe.
W Bremie Niebiescy wcale nie musza wygrac, nawet jak przegraja nie bedzie afery bo z grupy i tak wychodza i tak,
ciezki mecz do typowania bo w normalnej sytuacji pokazali co robia z Werderem u siebie, teraz sytuacja juz jest klarowna wiec my sobie mozemy snuc tylko domysly.
Z jednej strony Jose sie podklada w Bremie, zycie Barcy w LM wisi na wlosku, biorac pod uwage jak rozdmuchany konflikt pomiedzy dwoma klubami wszyscy sklaniaja sie w ta strone, tylko jak ma wygladac to podlozenie??
Wychodza zmiennicy i co?? tez sie klada na murawie?
Jakos nie jest to dla mnie argumentem, wierze w to ze Werder moze sie wspiac na wyzyny swoich mozliwosci i zagrac super mecz i wygrac ale jakos to ze Niebiescy sie podkladaja, no juz sam nie wiem.
Zreszta jak wyjda zmiennicy to beda sie chcieli pokazac z jak najlepszej strony wiec walczyc beda, Romek nie wydawal kasy na transfery zeby na lawce siedzialy jakies ogorki;-)

Najbardziej podoba mi sie na ta chwile over, Anglicy strzela przynajmniej jedna, Niemcy skoro musza wygrac strzelaja 2 i mamy over i dokladny wynik 2-1

Poczekam na sklady i na to co bedzie krecil jutro Mourinho na konferncji
Posted by: jarkow

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 17:27

Witam.

W sezonie 2004/05 w ćwierćfinale CL odbył się dwumecz Chelsea - Bayern.
W perwszym meczu, w Londynie Chelsea zwyciężyła 4-2.
Mecz rewanżowy pamiętam jakby się odbył wczoraj, Chelsea prowadziła w Monachium już 2-0 i nagle "stanęła". Obrońcy w jedej chwili zaczęli grać, jakby się pogubili, w szczególności dziwnie interweniowali Carvahlio i Huth. Bawarczycy w ciągu bodajże kilkinasu minut ze stanu 0-2 wyciągneli na 3-2. To był szok, szczególnie dla mojego znajomego, który prz stanie 2-0 postawił ciężkie pieniądze na livie, że Chelsea wygra mecz.

Trudno zarzucić, że się podłożyli (bo i po co?), ale jednak zdarzają sie nawet w meczach tak solidnej drużyny jak Chelsea momenty bardzo, ale to bardzo niewytłumaczalne.

W niedzielę Chelsea gra w Premiership arcyważny mecz z grającym nader efektywnie Manchesterem i jeżeli tego meczu nie wygra, może jeszcze dość długo pozostawać na drugim miejscu.

Teraz o Werderze. W momencie, kiedy wydawało się, że Werder wymiata w Dundeslidze jak chce, piłkarze tego klubu stanęli w miejscu.
Porażka z "pokemonami" z Dortmundu i dwa remisy z niżej notowanymi rywalami są albo zasłoną dymną albo nagłym załamaniem formy.Jest to tym bardziej zastanawiające, że nie było w ich składzie jakiejś plagi kontuzji.
Dziwnym zbiegiem okoliczności Werder tracąc w ostatnich czterech meczach aż 7 punktów pozostał na drugim miejscu w tabeli ze stratą zaledwie 2 pkt do lidera.

Może to i trochę naciągane, ale wydaje mnie się, że Werder szuka swojej szansy w próbie oszukania Mourinhio. Nie zdziwię się, jeżeli Werder zagra mecz jesieni własnie w najbliższą środę.
Natomiast doprawdy trudno powiedzieć, czy Niebiescy będą z pełną determinacją nadstawiali kości, po to by ułatwić Barcelonie awans.

Za symboliczną stawkę zaryzykuję Werder.
Posted by: rivex

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 18:27

jakos watpie w to aby Werder slabiej gral bo czeka ich mecz z Chelsea. Przeciez mecze ligowe sie bardzo licza. Jesli teraz te stracone punkty maja male znaczenie to moze sie okazac, ze na koniec sezonu moga decydowac o tytule mistrza. Poza tym trudno oszukac Mourinho.
Takich zaslon sie nie stosuje. No mozna jeden mecz zagrac gorzej ale trzy ... watpliwe.
Werder sie nastrzelal we wczesniejszych meczach i teraz jakos powietrze z nich uszlo. Ale w kazdej chwili moga znow zaczac grac jak poprzednio.
W tym meczu sklaniam sie ku 1X bo jak wiadomo Chelsea nie ma noza na gardle. Poza tym szlagier w weekend w angielskiej a wiec w tej sytuacji nie beda walczyc do upadlego. co innego Werder: nie maja nic do stracenia. Taka okazja (wyeliminowanie) Barcy moze sie nie powtorzyc. Nie wiem jakie sa sklady ale z pewnoscia pilkarze Werderu sa maksymalnie zmotywowani. Ten over 2,5 tez jest niezly bo Werder cos strzelic praktycznie musi, obrona najmocniejsza nie jest wiec jakas kontra Chelsea bramke moze przyniesc. A jesli remis to widzi mi sie raczej 2:2 niz 1:1 badz bezbramkowy.
Drugi mecz: nawet nie ma co pisac. Strata punktow bylaby katastrofa dla Barcy. Niby nie zachwycaja jak sezon temu ale w lidze graja porzadnie i pewnie wygrywaja. Tak wiec Levski nie ma co szukac. Tu jest za duza stawka aby Barca zagrala nierozsadnoie .....
Posted by: WERDER12

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 20:40

No i jeszcze raz do Werderu.
Werder przed meczem z Barca,byla w bardzo slabej formie,porazki z Schalke 0-2,Stuttgartem 2-3 i remis z HSV 1-1 byly naprawde slabymi wynikami,powodem tego byl Diego,chlopak nie potrafil zagrac tak jak koledzy od niego wymagali,ciagle klutnie z Klose i Fringsem.Od udanego wystepu z Barca,Diego podporzadkowal sie do stylu niemieckiej pilki i Werder zaczela wygrywac!
Niestety nie mozna powiedziec,ze Diego jest juz w 100% integrowany,bo jaki geniusz da sie narzucic inny styl gry?
Tym chcialem jednak udowodnic,ze Werder nawet po serii slabych spotkan,moze nagle zagrac swietny mecz,tak jak to bylo z Barca,w ktorym Werder byla o krok od zwyciestwa.

Co do ostatnich wystepow Werderu w BL,moge powiedziec,ze pomimo ugrania tylko 5 punktow z 4 ostatnich spotkan,nie widze jakiegos kryzysu,sezon jest jeszcze dlugi a druzyna jest w normie i wiadomo,ze nie zawsze sie wygrywa.

W meczu z Chelsea ,Werder zagra inna pilke jak w ostatnich meczach BL z tego jest znana i z roku na rok coraz czesiej ;depcze po pietach; klubom z czolowki europy.

Wedlug wypowiedzi Mourinho,Chelsea zagra w podstawowym skladzie i nie bedzie zadnych roszad,na to nie moga sobie pozwolic.

Pachnie mi tu strasznie remisem,Chelsea nie bedzie chcial przegrac,a Werder nie bedzie w stanie wygrac:/

Napewno nie zagraja Lampard i Baumann,ktorzy pauzuja za kartki,pod znakiem zapytania jest wystep Carvalho.
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 20/11/2006 20:52

Za Kickerem

Sędzia: Michel

Werder Bremen
Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, Womé - Frings - Borowski, C. Schulz - Diego - Klose, Hunt

Trainer: Schaaf

FC Chelsea
Cudicini - Geremi, Boulahrouz, Terry, Ashley Cole - Makelele - Robben, Essien, Ballack, J. Cole - Shevchenko

Trainer: Mourinho

Chelsea bez Lamparda, Carvalho i Drogby
Posted by: vegos00

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 06:18

Tą całą kiepską sytuacje Barcy mozna fajnie wykorzystać. Levski nie ma szans nawet na UEFA, Barca jest w takiej sytuacji, że wątpie aby grali tam spokojnie prowadząc jedną bramką (pozatym to nie w ich stylu). Tymczasem piłkarze z Sofi wszystkie swoje mecze przegrali CONAJMNIEJ dwubramkową stratą (5:0, 1:3, 2:0, 0:3).
Ja bym prognozował wynik coś w stylu 0:3,1:4.
Asian -2 @1.77 na Barce w GB wydaje sie bezpiecznym zakłdem.
Posted by: Warren

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 08:29

Jeśli to pewne że Drogba nie zagra, to moim zdaniem w tym meczu będzie remis i to co gorsza dla widowska, bezbramkowy . Shevchenko nie gra w chelsea tak jak w milanie ,jakos nie moze sie wstrzelic, a J-Cole po kontuzji jakos jeszcze nie w formie ,w ostatnim meczu po kazdym strzale lezł na ziemi , stawiam correct score 0:0 pozdrawiam.
Posted by: Jose

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 11:26

Ja sądze że to wszystko co w ostatnich latach działo sie na lini Barca - Chelsea obróci sie troche przeciwko Barcie.

Dlaczego?
Dobrze wiemy jak Mourinho bardzo chce porażki Barcy, najlepiej świadczyło o tym olbrzymia radość jaką wykazał po bramce Drogby w 90 Drogby.
Jesli mam być szczery to dzisiaj Chelsea zagra na remis on potrzebuje tylko remisu a jeśli tego remisu nie uzyska tutaj no to przecież bedzie jeszcze okazja z Levski a wtedy chyba problemu nie będzie

Znalazłem pewną wypowiedz, która jest zaprzeczeniem mojej opini no ale...

Jose Mourinho twierdzi, iż jego zespół nie odpuści sobie meczu z Werderem Brema i że jego podopieczni są skupieni wyłącznie na zwycięstwie, mimo że w przyszłym tygodniu czeka ich niezwykle ciężki ligowy mecz z Manchesterem United na Old Trafford. Zwycięstwo Werderu przybliżyłoby niemiecką drużynę do awansu do 1/8 finału.

Według portugalskiego szkoleniowca Chelsea będzie walczyła o zwycięstwo: - Nie będe wystawiał drugiego zespołu. Będziemy walczyć tak jak w każdym meczu. Odpuszczanie przeciwnikowi meczu nie jest w naszym stylu. - powiedział Portugalczyk.

- Jedziemy do Niemiec, aby osiągnąć dobry wynik, chociaż wiem że niebawem czeka nas trudny mecz. Ale czy by to był Manchester United, czy Manchester City to w pojedynku z Werderem powalczymy o zwycięstwo - powiedział.

- Już po meczu z Werderem chciałbym zapewnić sobie awans, ponieważ w ostatnim meczu Ligi Mistrzów czeka nas łatwiejszy pojedynek z Levskim Sofia i przeciwko Bułgarom chciałbym dać szanse pokazania się młodym graczom - dodał Mourinho.

Osobiście bardzo nie lubie stawiać na zespoły, które rzekomo maja sie oszczędzać ale w tym wypadku chyba spróbuje zagrać remiś, który u buków można zagrać w granicach 3,00 - 3,20
Posted by: tomo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 13:44

Werder Brema - Chelsea Londyn (AH 0:1/4) @2.10 (Gamebookers)
Werder Brema - Chelsea Londyn /Zwycięstwo Werderu jednym golem/ @4.0 (Bet24)

Chelsea jest w 99% pewna awansu do dalszej fazy rozgrywek, a przegrywając jutro z Werderem bardzo utrudnia drogę do awansu jednemu z głównych pretendentów do zwycięstwa w rozgrywkach i przy okazji bardzo nielubianemu rywalowi, jakim jest FC Barcelona. I choć Jose Mourincho zapowiada, że żadnego odpuszczania sportkania w Bremie nie będzie to ja nie do końca w takie zapewnienia wierzę, zresztą a co niby miał powiedzieć...? W spotkaniu z Werderem nie zagra pauzujący za kartki mózg drużyny Frank Lampard, a już w najbliższą niedzielę ekipę z Londynu czeka prawdopodobnie najważniejszy mecz sezonu w Premiership przeciwko Manchesterowi United. I to właśnie niedzielne spotkanie, a nie konforntacja z Werderem, jest w najbliższym czasie absolutnym priorytetem dla The Blues.
Zwycięstwo Werderu różnicą jednego gola jest dla Chelsea równoznaczne z awansem do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.
Posted by: konstruktor1

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 14:45

Jezeli "jedenastka" Chelsea bedzie wygladac tak jak podal Rene to szanse Werderu na zwyciestwo bardzo wzrastaja. Bez Drogby i Lamparda Chelsea traci conajmniej 30 % swojej wartosci.Boulharoz wciaz sie nie zaaklimatyzowal w pelni na Stamford Brigde,i jest zdecydowanie najslabszym zawodnikiem,Geremi(mimo strzelenia zwycieskiej bramki z West Ham) to takze slabe ogniwo.Robben gra swietnie ale jego skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia,Szewczenko podobnie jak Boulharoz wciaz sie nie odnalazl po przeprowadzce do Anglii,Joe Cole po kontuzji takze nie gra na poziomie do jakiego zdazyl wszystkich przyzwyczaic.Fakt,ze Chelsea ma zagrac tylko jednym napastnikiem takze pokazuje,ze nie jada do Niemiec z nastawieniem na zwyciestwo.
Co do kwestii rywalizacji i antypatii na linii Baca-Chelsea to jest to niewatpliwie fakt,i znajac cyniczne czy jesli ktos woli pragmatyczne podejscie do sprawy Mourihno mozna sie spodziewac,ze nie kazdy wslizg czy interwencja zawodnikow Chelsea bedzie wykonana ze 100% zaangazowaniem.Tu pelna zgoda z przedmowca.Bo rzeczywiscie co niby mial Mourihno powiedziec...
Posted by: Logan

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 15:01

Z tego co pamietam, to Boulharoz wylaczyl calkowicie z gry Ronniego, wiec nie wiem czy sie nie zaaklimatyzowal.
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 15:44

Quote:

Z tego co pamietam, to Boulharoz wylaczyl calkowicie z gry Ronniego, wiec nie wiem czy sie nie zaaklimatyzowal.




chyba nie masz na mysli ostatniego meczu 2:2 bo mourinho musial zdjac Boulharoz bo go ronaldinho seryjnie objedzal min po jednej takiej kacji stracili bramke (Gudjohnsen)
Posted by: Chaoz

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 16:01

Quote:

Quote:

Z tego co pamietam, to Boulharoz wylaczyl calkowicie z gry Ronniego, wiec nie wiem czy sie nie zaaklimatyzowal.




chyba nie masz na mysli ostatniego meczu 2:2 bo mourinho musial zdjac Boulharoz bo go ronaldinho seryjnie objedzal min po jednej takiej kacji stracili bramke (Gudjohnsen)



ale ma na mysli mecz nr. 1 gdzie Ronni byl kompletnie wylaczony z gry
Posted by: Stalion

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 17:00

Witam...

Biorac pod uwage to co napisal rene, to coraz blizej mi do postawienia na Werder niz Chelsea.
W sumie to juz prawie wszystko o tym meczu zostalo tu napisane. Niewiadomo jak do tego spotkania podejda pilkarze z Londynu. Nie ma najmniejszych watpliwosci ze niemieccy gracze postaraja sie nie zaprzepascic szansy awansu do nastepnej grupy. Ale czy to starczy na pokonanie druzyny Abramowicza? Trudno powiedziec...


W drugim meczu tej grupy Barcelona powinna wygrac z Levskim. Jak narazie druzyna z Bulgarii byla "dostarczycielem punktow". Mysle ze nie bedzie inaczej i tym razem. Ekipie z Hiszpanii bedzie zalezalo na zdobyciu 3 punktow,aby liczyc sie w walce o dalszy awans.

Kurs maly,ale nie dziwie sie

Levski Sofia - FC Barcelona 1 kurs 1.19 :/
Posted by: konstruktor1

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 17:58

W meczu z Liverpoolem ktory ogladalem nie dawal rady Gerrardowi mimo ze ten gral na nietypowej dla siebie lewej stronie pomocy, z West Hamem wszedl w drugiej polowie i nie radzil sobie najlepiej.Z Tottenhamem gral zaledwie 23 minuty(wszedl na boisko po przerwie),nie upilnowal Robbiego Keane`a,po ktorego centrze padl zwycieski gol dla Tottenhamu. Widzialem tez mecz z Charltonem gdzie Hasselbaink kilkakrotnie z dziecinna latwoscia go ogral.
Mecze z Liverpoolem i Charltonem byly we wrzesniu wiec od tego czasu moglo sie wiele zmienic ale rewanz z Barcelona i mecz z Tottenhamem byly niedawno i jak widac wciaz mozna miec watpliwosci czy sie tak naprawde zaaklimatyzowal.
Posted by: radoslaw24

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 22:25

Aha sorki zapomniałbym. Chciałbym widzieć wyraz twarzy Mourinho kiedy Barca odpadnie z Ligi Mistrzów
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 22:35

Quote:

Aha sorki zapomniałbym. Chciałbym widzieć wyraz twarzy Mourinho kiedy Barca odpadnie z Ligi Mistrzów




zapominasz ejdnak ze to czy Barca odpadnie nie zalezy od Mourinho. i tak wszytsko rozstrzygnie sie na Camp Nou.
Posted by: solo24

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 22:37

heh Barca z łatwościa wygra obydwa mecze i nie bedzie miała problemu z awansem....
Posted by: radoslaw24

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 22:51

Załóżmy taką sytłacje Werder wygrywa jutro 1:0 ima dzieki temu 10 oczek przy stosunku bramkowym 7:3. Barca wygrywa powiedzmy 0:1 ma 8 oczek i stosunek 8:4. Potem zdaje się decydujący mecz w Barcelonie i co Werderowi statystycznie wystarcza remisik.I to jest bardzo prawdopodobne jesli werder zagra na max. A jeśli jutro wygra to mobilizacja bedzie pełna i nawet Barca ich nie zatrzyma
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 21/11/2006 23:58

Boulahrouz powinnien grać na środku, wszak to kolos. I na tej pozycji znakomicie sprawdzał się w Hamburgu. Wystawianie go na boku to nieporozumienie, choć w pierwszym meczu znakomicie sobie radził z Ronaldinho, co mnie zdziwiło. Ale to Roni był cienki.
Czy o tym meczu jest wszystko?
Zakładając, że Barca wygra z Lewskim, a to raczej dobre założenie, Werderowi potrzebne jest zwyciestwo.
TYLKO wtedy wystarczy mu remis na Nou Camp
Remis nic Werderowi nie daje, bo wtedy Brameńczycy będą musieli ograć Barcę na wyjeździe
Jeśli Werder przegra z Chelsea, to też nie straci szans, bo jak wygra z Barcą to przejdzie dalej.

Ktos tu napisał, że Barca i tak wygra dwa mecze.
Barca bez Eto'o i Messiego może mieć ogromne kłopoty z Werderem. Nawet u siebie.
W zeszlym sezonie Werder oddal Barcelonie dwa mecze bez walki. W tym na pewno sie nie podda i na Nou Camp cos strzeli.

Ciekawie też zrobiło się z Kanonierami. Mogą nie awansować. Przed nimi ciężki wyjazd, a Henry pooglada mecz z trybun, zostal wykartkowany na własne życzenie.
Dwoch finalistów może sie pożegnać

Podtrzymuje typ na Werder i gram 1 i strzelca Miro Klose
Posted by: Bezdomny

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 04:16

20:45 Werder Brema - Chelsea

Sędzia: Lubos Michel (Słowacja)

Prawdopodobne składy:

Werder: Wiese - Fritz, Naldo, Mertesacker, Wome, Borowski, Frings, Diego, Schulz, Hunt, Klose

Chelsea: Cudicini - Geremi, Terry, Boulahrouz, A. Cole, Essien, Makelele, Ballack, J. Cole, Drogba, Shevchenko




20:45 Levski Sofia - FC Barcelona

Levski: Georgi Petkov - Zhivko Milanov, Elin Topuzakov, Igor Tomašić, Lucio Wagner - Richard Eromoigbe, Daniel Borimirov, Stanislav Angelov - Cédric Bardon, Valeri Domovchiyski, Hristo Yovov

Barcelona: Víctor Valdés - Oleguer Presas, Rafael Márquez, Carles Puyol, Giovanni van Bronckhorst - Thiago Motta, Ronaldinho, Deco, Andrés Iniesta - Eidur Gudjohnsen, Ludovic Giuly
Posted by: jarkow

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 07:13

Uważam, że rywalizacja między Werderem i Barceloną rozstrzygnie się na boisku, w ostatnim meczu.
Jeżeli się nie mylę, to nawet zwycięstwo Werderu na Chelsea nie zmniejsza w bardzo istotny sposób szans Barcy na awans, o ile wygra dziś w Sofii.
Wtedy do awansu potrzebne będzie zwycięstwo na Camp Nou z Werderem.

Sporo emocji wzbudzają przypuszczenia, o ewentualnej możliwości "odpuszczenia meczu" przez Niebieskich. A więc prześledźmy to jeszcze raz:

wariant1: Jeżeli Werder wygra dziś z Chelsea, to Barcelonie do awansu będzie potrzebne zwycięstwo w ostatniej rundzie,

wariant2: Jeżeli Werder dziś zremisuje, a Barca wygra w Sofii, to obydwa zespoły zrównają się punktami i o awansie znowu zadecyduje mecz w Barcelonie. Wtedy oczywiście Werderowi wystarczy remis, ale tylko 2-2 lub wyższy . Przy remisie 1-1 będzei decydował bilans bramkowy, a ten Barca po dzisiejszej kolejce powinna mieć lepszy od Werderu. Przy remisie 0-0 Barcelona awnsuje, gdyż będzie miała lepszy bezpośredni bilans.

Jdyne rozwiązania, które pozbawiają Barcę szans na awans, to porażka lub remis w Sofii przy jednoczesnej wygranej Werderu.

O ile nie pomyliłem się w porannych dywagacjach to kwestia awansu z tej grupy rozstrzygnie się jednak na boisku (i bardzo dobrze), natomiast wpływ pana Mourinho na wyeliminowanie Barcelony jest raczej niewielki.

I jeszcze pytanie do Bezdomny : skąd masz info, że dziś zagra Drogba ? Czy jest to to samo źródło, co w przypadku Mpenzy?
Posted by: Bezdomny

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 07:28

http://eurogol.pl/index.php?strona=news&id=72684
Masz to źródło i poczytaj.

Druga sprawa panie kolego ja te przypuszczalne składy pisze że ze sprawdzonej i bardzo dobrej strony.

A po trzecie możesz zerknąć na polski polratl o chelsea:
http://www.cfcpoland.com/

I po czwarte jak nie jestem odpowiedzialny za to,że tak podają!
Posted by: jarkow

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 07:29

A propos składu Barcelony na dziesiejszy mecz:

Quote:


Barcelona: Víctor Valdés - Oleguer Presas, Rafael Márquez, Carles Puyol, Giovanni van Bronckhorst - Thiago Motta, Ronaldinho, Deco, Andrés Iniesta - Eidur Gudjohnsen, Ludovic Giuly




Nie wiem, na ile prawdopodobny jest występ wyróznionych wyżej graczy w świetle aktualnej informacji o kontuzjach w zespole Barcy:

16.11 Thiago Motta M 3 0-0 19.11 -
16.11 Lionel Messi F 9 3-0
16.11 Edmilson D 8 0-0 19.11 ?
16.11 Javier Saviola F 7 2-0
16.11 Iniesta M 9 1-0 19.11 ?
11.11 Juliano BellettiD 3 0-0
28.9 Samuel Eto'o F 4 4-0

http://www.betinf.com/spain_injured.htm
Posted by: Bezdomny

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 07:36

A to kolejne wieści co do meczu:
Levski-Barcelona
Są to informacje z serwisu polskiego o Barcelonie:


Decydujące mecze Ligi Mistrzów rozstrzygające o być albo nie być Barçy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów przyszły nadspodziewanie szybko. Znakomite wyniki w La Liga nie przełożyły się na równie udany start na arenie międzynarodowej. Pomimo efektownego zwycięstwa w pierwszej kolejce nad Levskim aż 5-0, w kolejnych trzech spotkaniach udało się uzyskać zaledwie dwa oczka. Taki dorobek punktowy nie pozwala myśleć o spokojnym wyjściu z grupy. By osiągnąć ten cel trzeba będzie jeszcze powalczyć. Aby nie liczyć na korzystny układ wyników w pozostałych do rozegrania meczach należy zdobyć w dwóch ostatnich kolejkach komplet punktów.

Etap I. Sofia

Podopieczni Frank Rijkaarda dotarli już na miejsce, do stolicy Bułgarii. Jutrzejszego wieczora staną naprzeciw jedenastki lokalnych mistrzów kraju. Dobrym prognostykiem przed tym starciem było niedzielne zwycięstwo w pewnym stylu nad Mallorcą: 4-1 w meczu wyjazdowym. In plus należy zaliczyć także to, że podczas tego spotkania żaden zawodnik Dumy Katalonii nie doznał kontuzji wykluczającej go z następnych gier. Cieszy to o tyle, że już dawno sytuacja ta nie miała miejsca.

Barça udowodniła, że także i bez Eto'o i Messiego może być prawdziwą maszynka do strzelania bramek. Zawodnicy rezerwowi pokazali się z dobrej strony, Ronaldinho wraca do formy, którą wielokrotnie już zachwycał cały świat. Z kolei Gudjohnsen przypomniał sobie, jak należy przekonywać do swojej osoby kibiców Blaugrany. Dwie po profesorsku wykorzystane szanse na Balearach uczyniły go najjaśniejszą postacią widowiska na San Moix. Być może dłuższą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w Sofii otrzyma Santi Ezquerro. Bask jest alterntywą dla przeżywającego ostatnio lekkie zachwianie formy Ludovica Giuly`ego, aczkolwiek to Francuz cieszy się większym zaufaniem Mistera i najprawdopodobniej po raz kolejny wybiegnie na murawę od pierwszej minuty.

Statystyki wyraźnie przemawiają na korzyść mistrzów Hiszpanii. Poza wspomnianym wcześniej pogromem, jakiego Lewski doznał na Camp Nou, także w pozostałych nie spisał się o wiele lepiej. Bilans? Cztery porażki w czterech spotkaniach przy zaledwie jednej zdobytej bramce i trzynastu straconych. Nie zmienia to jednak faktu, że o żadnym lekceważeniu przeciwnika i luźniejszym podejściu do czekającego Barcelonę wyzwania mowy być nie może. Sztab szkoleniowy i sami piłkarze doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdobycie kompletu punktów. W najgorszym wypadku, nie osiągnięcie tego celu "zaowocuje" pożegnaniem się z awansem do fazy pucharowej. A na to pozwolić sobie nie można.

Lewski Sofia - FC Barcelona, 22.11.2006, godz. 20:45

Prawdopodobne składy:

Lewski: Petkov - Milanov, Topuzakov, Tomasic, Lucio Wagner, Borimirov, Eromoigbe, Telkiyski, Bardon, Ivanov, Yovov

Barça: Valdés - Zambrotta, Puyol, Márquez, Sylvinho; Edmílson/Xavi, Deco, Iniesta; Giuly, Gudjohnsen, Ronaldinho

Stacje transmitujące mecz: ART Sport 2, bTV, Canal+ France [SC], Canal+ Spain, ESPN, ESPN Latin America, Premiere Sport Portal, Pro TV, Sky Calcio 9, Sky Sports (UK) M/S 3, Sport 1 (Ned), Sport N, Sport TV Multijogo, SuperSport 4 Nova, SuperSport 6 SA, SuperSport 8 SA, TV3+ Denmark, Viasat Sport 3


http://www.blaugrana.pl/
Posted by: Lord Devastator

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 08:32

Zebyscie sie wszyscy nie zdziwili - mowie do tych ktorzy pisza, ze Chelsea 'nienawidzi' Barcy i z przyjemnoscia podlozy sie tak, zeby Katalonczykow wyeliminowac - hmmm Realu tez nienawidzi a w zeszlym sezonie w La Liga mimo zapewnienia sobie mistrzostwa na wiele kolejek przed koncem zrobila wszystko, zeby zaciagnac te kozy do Ligi Mistrzow mimo beznadziejnej ich gry (Realu nie Barcelony) przez 90% sezonu
Popatrzmy na wyniki:
runda jesienna - Real - Barcelona 0-3 ale pozniej:
Barcelona - Deportivo 3-2
Barcelona - Real 1-1 - kozy wyciagnely na remis mimo gry w 10tke
Barcelona - Villareal 1-0 choc juz tytul byl praktycznie pewny
Celta-Barcelona 0-1 tytul pewny
Wyniki wskazuja ze w wielkim swiecie nie ma sentymentow bogaci pomagaja sobie nawzajem bo razem siedza w tym biznesie, jada na jednym wozku (wplywy z oplat za transmisje TV, biletow, od sponsorow) i nie maja tu znaczenia sympatie czy antypatie. Niby konflikt miedzy Barcelona a Madrytem uwazam za zabieg marketingowy majacy na celu zdominowanie przez dwa wyzej wymienione kluby pilkarskiego swiata Hiszpanii i Europy - konflikty przyciagaja jednym i drugim wiecej fanow a co za tym idzie wzrasta popyt na transmisje telewizyjne z udzialem tych zespolow. Osobiscie nie wierze w zaden konflikt, jak sie nienawidza to dac im noze albo kije i niech sie powybijaja i bedzie spokoj ale jakos nie przychodzi im to do glowy - arena starc bedzie TV i stadion a to przynosi tylko same korzysci wyzej wymienionym klubom
Nawiazujac do meczu: rywalizacja Chelsea i Barcelony tez elektryzuje pilkarska Europe i wiecej pojedynkow Chelsea i Barcelony napedza dodatkowa kase UEFA i samym klubom wiec w ich interesie bedzie wzajemne dociagniecie sie jak najdalej - Werder nie ma takich pieniedzy jak wspomniane kluby - co roku nastepuje wyprzedaz do bogatszej Schalke czy nawet Bayernu - wrog nie wrog jak ma pieniadze zawodnik idzie. Przykladem potwierdzajacym to, ze od barwy klubowej o wiele bardziej liczy sie barwa banknotu jest tranfer Luisa Figo z Barcelony do 'znienawidzonego' Realu i te wiezi beda sie poglebiac.
Do czego zmierzam: ci co licza ze Chelsea podlozy sie Werderowi zeby pograzyc Barcelone moga sie srodze przeliczyc (choc zycze sobie obym ja sie mylil czyli dzis Werder wygral a Barcelona zremisowala) - mam nadzieje wyjasnilem dlaczego - jestem malym zuczkiem nie wiem jak jest ale obserwuje mecze Realu, Barcelony czy Chelsea i pewne wyniki (szczegolnie w wypadku Realu) sa dla mnie i nie mysle tylko dla mnie dziwaczne - na koniec zapinkalaja po lidze mistrzow w tempie przy ktorym TGV chowa sie do mysiej dziury - kazdy sezon tak samo - Real gra beznadziejnie ale co roku do LM psim smędem sie dostaje - co to za LM bez 'wielkiego' Realu?
Apropo zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz:
Dlaczego w tym roku zmieniono terminarz rozgrywek i nie gra sie juz systemem: przeciwnik A-B-C - C-B-A czyli 'symetrycznie' ale jakos dziwacznie inaczej jest to wszystko pomieszane? Normalnie wg starego kalendarza mecz Barcelony z Werderem wypadal wlasnie na teraz a tak 'decydujacy' mecz odbedzie sie w ostatniej kolejce na Camp Nou? Czyzby wiadomo o co chodzi? Chelsea wygrywajac w 5 kolejce z Lewskim wg sstarego kalendarza zapewnilaby sobie awans prawdopodobnie z 1 miejsca i na 100% odpuscilaby mecz z Werderem - swiadcza o tym ich wyniki w LM i Premiership gdy cos sobie zapewnia - przegrywaja pozniej z kim popadnie. Kto mi wyjasni w jakim celu namieszano w kalendarzu rozgrywek? Jakis cel musial byc tylko domysly zostaja...
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 08:37

Quote:

heh Barca z łatwościa wygra obydwa mecze i nie bedzie miała problemu z awansem....




Tak jak wczoraj "pewniak" Real

Teraz oficjalnie
Zacznij sie udzielac porzadnie albo poprzestan na czytania innych, takie teksty bez uzasadnienia beda kasowane z miejsca
Posted by: adi7gol

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 09:17

witam,udalo sie wczoraj przewidziec zwyciestwo AEK po dobrym kursie(4,35 bah)wiec moze i dzis los bedzie laskawy.Szukam (moze troche na sile )jakiegos argumentu przeciwko Barcelonie i jakos nie moge sie doszukac wiec moze troche info.Jesli prognozy pogodowe sie sprawdza to dzis w Sofii w godzinach meczu bedzie mocno padalo a temp.nie przekroczy 10 stopni,przyznacie chyba ze iscie katalonska pogoda to nie jest(juz widze Roniego i spolke w getrach,rekawiczkach itp)i grajac w trudnych warunkach nie trudno o blad-widzialem kilka meczy Bracy gdzie Pyuol doprowadazal kibicow do zawalu popelniajac koszmarne bledy w opanowaniu pilki.Lewski w 7 rozegranych dotad w lidze spotkan u siebie nie stracil zadnej bramki aplikujac przyjezdnym az 20,oczywiscie roznica pozimow obydwu lig jest spora ale czy roznica miedzy Barca z przed chociazby roku a Barca bez Eto,Messiego z bedacym w kiepskiej( w porownaniu do zeszlego roku) formie Ronaldinio nie jest spora?Glosy i opinie ze Barca "MUSI" maja moim zdanie odzwierciedlenie tylko na papierze bo w rzeczywistosci nic nie musi ,moze tylko chciec a wiadomo ze jak sie czegos chce to moze nie wyjsc (szczegolnie w pilce noznej-jezu,przypomnijcie sobie ile bylo takich meczy ze ktos MUSIAL a wyszlo jak wyszlo).Nie twierdze ze Barcelona tego meczu nie wygra,twierdze natomiast ze straci bramke.Dotychczas Barca czy w lidze czy w LM (oprocz meczu z Racingiem)zawsze tracila bramke na wyjezdzie.Lewski strzelil bramke Chelsea ktora moim zdaniem ma lepsza linie defensywna niz Barcelona,mysle ze goscie zaatakuja od pierwszych minut i troche sie odslonia,pozatym kiepska pogoda i mam nadzieje trudne warunki gry moga doprowadzic do jakiegos przpadkowego faulu w polu karnym.Jednym slowem stawka dla Barcy bardzo duza ,dla Sofi ambicja i,,,przeciez zawsze jest fajnie strzelic gola wielkiej Barcelonie.
typ Lewski strzeli 2,75 prof......powodzenia i pozdrawiam.
Posted by: bolo_lacznik

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 09:41

Quote:

Szukam (moze troche na sile )jakiegos argumentu przeciwko Barcelonie i jakos nie moge sie doszukac


PS dzis napisal ze Barca grajac 4razy w Bułgarii wygrały tylko raz ;-)
Sam chcialem troszke (rowniez na siłe) pokusic sie o niespodzianke (jakies hc) ale ciagle widze tego bramkarza lewskiego (dzisiaj ma stanac podobno w bramce Petkow) i ta tragiczna gre w obronie w meczu z werderem wiec nic tu raczej miałem nie ruszac , ale skoro sugerujesz ze Lewski moze cos ustrzelic to chyba overek za 1.57 znajdzie sie gdzies na moim kuponiku :-)
gorzej ze lewski strzelił tylko 1 brameczke do tej pory w LM
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 10:17

Quote:

Załóżmy taką sytłacje Werder wygrywa jutro 1:0 ima dzieki temu 10 oczek przy stosunku bramkowym 7:3. Barca wygrywa powiedzmy 0:1 ma 8 oczek i stosunek 8:4. Potem zdaje się decydujący mecz w Barcelonie i co Werderowi statystycznie wystarcza remisik.I to jest bardzo prawdopodobne jesli werder zagra na max. A jeśli jutro wygra to mobilizacja bedzie pełna i nawet Barca ich nie zatrzyma




z taka forma jak Werder prezntuje ostatnio nie ma zadnych szansa w starciu z Barca. nie zapominaj ze Barca w tym meczu tez zagra na maxa
Posted by: hokuy

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 11:45

Quote:



Ciekawie też zrobiło się z Kanonierami. Mogą nie awansować. Przed nimi ciężki wyjazd, a Henry pooglada mecz z trybun, zostal wykartkowany na własne życzenie.
Dwoch finalistów może sie pożegnać






Rene czy ja wiem czy tak cięzko będzie awansować Kanonierom... Tam już awans Porto i Arsenalu jest przesądzony. Obu drużyną wystarczy remis... tak więc pozamiatane.
A co do meczów w grupie A, to sądze, że padną tam overki. Każdy chyba wie, że Barca i Werder to niezwykle ofensywnie usposobione drużyny, więc takie typy są chyba najbardziej prawdopodone. Jeżeli jednak miałbym typować hit dnia w Bremie, to postawiłbym na gospodarzy - takie przeczucie.
Posted by: drfocus

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 11:56

Witam,

Ja mam podobne zdanie co Lord Devastator. W jakim celu Chelsea ma odpuścić mecz z Werderm. Bo trener Mourinho nie lubi katalończyków, a tak naprawdę on jest tylko trenerem. Potentaci trzymają się razem i pomagają sobie nawzajem. Zobaczcie jeśli by Chelsea i FC Barcelona znowu spotkała się między sobą ile by było pieniążków dla Chelsea z tego meczu. Po 2 to to czy Barcelona awansuje jest tylko i wyłącznie w ich nogach. Można sobie kalkulować, dodawać a Katalończycy wygrywają 2 mecze i po ptokach.
Także moim zdaniem na boisku poprostu wygra lepszy, a na dzień dzisiejszy lepszą forme prezentuje Chelsea, bo Werder ostatnie mecze słabiuteńko.
Co więcej kursy ba Czelsi baardzo zachęcają, ale co lepiej systematycznie idą w góre (GB - 2.90). Na godzinkę przed meczem prawdopodobnie będe powyżej 3 i chyba się na nie skuszę. Co więcej overek bardzo prawdopodobny przy tej obronie gospodarzy!!
Pozdrawiam
Posted by: ALEX

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 12:33

Quote:

Witam,

Ja mam podobne zdanie co Lord Devastator. W jakim celu Chelsea ma odpuścić mecz z Werderm. Bo trener Mourinho nie lubi katalończyków, a tak naprawdę on jest tylko trenerem. Potentaci trzymają się razem i pomagają sobie nawzajem. Zobaczcie jeśli by Chelsea i FC Barcelona znowu spotkała się między sobą ile by było pieniążków dla Chelsea z tego meczu. Po 2 to to czy Barcelona awansuje jest tylko i wyłącznie w ich nogach. Można sobie kalkulować, dodawać a Katalończycy wygrywają 2 mecze i po ptokach.
Także moim zdaniem na boisku poprostu wygra lepszy, a na dzień dzisiejszy lepszą forme prezentuje Chelsea, bo Werder ostatnie mecze słabiuteńko.
Co więcej kursy ba Czelsi baardzo zachęcają, ale co lepiej systematycznie idą w góre (GB - 2.90). Na godzinkę przed meczem prawdopodobnie będe powyżej 3 i chyba się na nie skuszę. Co więcej overek bardzo prawdopodobny przy tej obronie gospodarzy!!
Pozdrawiam



noi wlasnie to chcialem napisac, smiesza mnie posty, ze chelsea moze odpuscic itp. fakt awans maja pewny ale to jest wielka maszyna biznesowa, werder to nie jest dryzuna klasy barcelony, lyonu czy interu! beda chlopaki dzis walczyc ale nie wygraja! kurs bardzo fajny na gosci, pozdrawiam
Posted by: adi7gol

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 12:59

Ciekawa dyskusja sie wywiązuje wiec i ja dorzuce swoje 3 grosze.Jestem jak najdalszy od wytypowania wyniku tego spotkania (Werder-Chelsea)niemniej nie moge sie zgodzic z tym co piszecie ,po pierwsze dlatego ze Mourinho nie jest-jak to napisales drfocus-tylko trenerem,jest swietnym trenerem i taktykiem ale jest tez moim zdaniem zimnym ,wyrahowanym i bezwzglednym czlowiekiem sukcesu ktorego ambicje i chec bycia na szczycie popycha czesto do dzialan pozaboiskowych,chocby sytuacja o rzekomym spotkaniu Rijkarda w przerwie meczu z sedzia ktora Mourinio wyniosl do rangi oszustwa na skale afery miedzynarodowej,po drugie czy naprawde uwazasz ze Mourinio a przede wszystkim Abramowicz poczekaja na mecz z Barca bo moze to zapewnic przychody do kasy klubu--szczerze watpie.Chelsa dominuje w lidze ale wszyscy oczekuja zwyciestw w europie,oczekuja chwaly i splendoru-jasne ze zapewniaja to pieniadze ale one juz sa w Chelsea,,a zwyciestw w europie nie ma,mysle ze Mourinio, ktory ma ogromny wplyw i kazdy czuje przed nim respekt posunie sie do wszystkiego co zapewni mu slodki smak zemsty na Barcelonie,bez wzgledu czy bedzie to na boisku czy poza nim.Tak jak napisalem wczesniej nie ruszam tego meczu poniewaz uwazam ze Mourinio zna juz jego wynik...pozdrawiam.
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 14:05

Dyskusja jest faktycznie ciekawa, bo i sytuacja w grupie jest taka, co podgrzewają zainteresowane strony, media i ja.
Mi się wydaje, że tu nie chodzi o zemstę, ale raczej o to, by spróbować ( ewentualnie ) wyeliminować jednego z najgroźniejszych konkurentów juz w fazie grupowej. Ja akurat chciałbym, by Barva grala dalej, bo LM bez nich dużo by straciła. Na miejscu Murinho jednak spróbowalbym tej szansy. Murinho jest pod presją, w lidze wygral, co mial do wygrania, LM też wygral, tyle że z Porto. Abramowicz ściągnął go po to, by wygrać LM. I po to tyle pieniedzy w Chelsea ładuje.
To co mówi Murinho nie ma żadnego znaczenia, bo on przecież nie powie, że przed nimi ciężki mecz na wyjeździe z MU, ktorego przegrać nie można, nie powie, że będzie oszczędzać graczy, nie powie, że mecz z Werderem praktycznie mozna odpuścić...
To jest jedna strona medalu
Z tą teoria mozna sie zgodzić lub nie. Ale jest jeszcze coś.
Ci, ktorzy nie zgadzają się, na ogół typuja Chelsea jako zwycięzcę.
A co będzie jak werder wygra w uczciwej walce?
Założę sie, ze wiekszość i to zdecydowana i tak powie wtedy, że The Blues sie podłożyli. Najgłośniej będą o tym trąbic w Katalonii.
Chelsea jest lepszym zespołem niż Werder, ale nie gra niczego porywajacego ostatnio.
Może przegrać, bo werder nie ogorki, a w Bremie wielu zostawiało punkty. Werder gra ofensywnie i jeśli zagrają z pasją, to wygraja ten mecz.
W ubiegłorocznej LM w pierwszej fazie grupowej Chelsea przegrała z cieniutkim Betisem 0:1
Betisem, który gral ,mocno osłabiony i bez napastników.
Bramke strzelił jakis młokos

Werder 1
Klose strzeli
Over 2.5 bramki ( domyślcie sie dlaczego )
Posted by: MIDA$

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 14:45

.......Jednym slowem stawka dla Barcy bardzo duza ,dla Sofi ambicja i,,,przeciez zawsze jest fajnie strzelic gola wielkiej Barcelonie.
typ Lewski strzeli 2,75 prof......powodzenia i pozdrawiam.




Mnie również ciekawi czy Lewski w ostatnim meczu w LM przed własną publicznością pokusi się o bramkę ??? niemówię urwie punkty faworytowi ale go nieco zmobilizuje do lepszej gry . Granie Barcy za 1,20 owszem jak kto woli. a może lewski gol za 2,75 ? do rozważenia
Posted by: vegos00

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 15:29

Moja analiza dzisiejszej Barcy

LEVSKI - BARCELONA ahc away 0:2 @Gamebookers


Levski to zespół który posłużył w tym roku za posiłek punktowy dla wielkich drużyn. Po 4 rundach zebrali 0 pkt przy bilansie bramkowym 1-13. Dziś zmierzą sie z wielką FC Barceloną. Ostatni mecz katalończyków z Mallorcom, która do tej pory miała najlepszą obroną w hiszpańskiej Primiera Division pokazał świetną forme strzelecką Gudjonsena jak również poradność bez playmakera Messiego. Mecz zakończył się wygraną Blaugrany 1:4. Piłkarze Sofi ani razu nie przegrali mniejszą niż dwubramkową różnicą. Wielka FCB obecnie znajduje się na 3 miejscu w grupie, przy czym Chelsea zapewniła już sobie awans.W przeciwieństwie do gospodarzy, którzy nie mają już szans nawet na UEFA, motywacja z pewnością nie będzie dziś słabym pktem katalończyków.



Swoją drogą zastanawiam się nad małą korupcją, jeżeli takowa byłaby potrzebna dla np. świętego spokoju Barcy. Nie mam takich znajomości żeby wiedzieć czy na takim poziomie przekupstwo wchodzi w gre, ale myśle że jednak bardziej skłonny jestem sądzić że coś takiego ma miejsce. Jedyna rzecz która mnie hamuje w tym to to że bez przekupstwa Barca powinna dać rade. Ogromna różnica budżetowa, a przecierz Levski nie ma jusz szans nawet na UEFA. Kasa jak to kasa - zawsze by się przydała
Posted by: vegos00

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 15:34

Zapomniałem o najważniejszym =P

kurs w GB wynosi 1.72

...gdyby jakiś moderator mógł poprawić byłoby najs
Posted by: mbraders

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 15:37

Piłkarze FC Barcelony znaleźli się "pod murem". Dość nieoczekiwanie na dwa mecze przed końcem znajdują się na 3. miejscu w grupie A. Podopieczni Franka Rijkaarda muszą dziś wygrać, jeśli chcą myśleć o awansie.

- Potrzebujemy koncentracji i odpowiedniego przygotowania by wygrać i potem zaczniemy myśleć o ostatnim meczu w grupie. Barca gra obecnie bardzo dobrze i to jest dla mnie najważniejsze. Nie martwię tymi, którzy mają pesymistyczne spojrzenie na sprawę - mówi trener "Blaugrany".


Ubiegłoroczni triumfatorzy Ligi Mistrzów w tym sezonie raczej rozczarowują. W czterech meczach raz wygrali, raz przegrali i zanotowali dwa remisy. Dziś Barca musi wygrać, zakładając że Werder pokona Chelsea Londyn, która wystąpi w "sparingowym składzie".
Posted by: rivex

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 15:40

Quote:


Swoją drogą zastanawiam się nad małą korupcją, jeżeli takowa byłaby potrzebna dla np. świętego spokoju Barcy. Nie mam takich znajomości żeby wiedzieć czy na takim poziomie przekupstwo wchodzi w gre, ale myśle że jednak bardziej skłonny jestem sądzić że coś takiego ma miejsce. Jedyna rzecz która mnie hamuje w tym to to że bez przekupstwa Barca powinna dać rade. Ogromna różnica budżetowa, a przecierz Levski nie ma jusz szans nawet na UEFA. Kasa jak to kasa - zawsze by się przydała




Naprawde malo prawdopodobne. Przeciez i tak Levski to leszcze w porownaniu do Barcy. A poza gdyb y cos takiego wyszlo to bylaby mega afera. Barca na dlugo pozeganalaby sie z pucharami. Tak wiec takie zalozenie mozna miedzy bajki wlozyc. Po porstu ten mecz Barca musi wygrac i pewnie wygra. W lidze graja dobrze, dosyc ofensywnie mimo, ze E'to kontuzjowany. Jakos sobie nie moge wyobrazic, ze Barca punkty straci w tym meczu. Cuda sie zdarzaja ale chyba nie tutaj.
Oczywiscie czystej dwojki nie ma sensu grac. Kurs smiesznie niski. Mozna poszukac handi. Barca bedzie chciala odskoczyc na min. 2 bramki i miec spokoj.
Tak wiec 1 polowa na Barce. A byc moze i over. Bo jesli zagra ten bramkarz co gral z Werderem to i Barca sama overka zrobi
Posted by: Adammm

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 15:44

patrzac na sklad Barcy w ofensywie i na drewnianego Gudjohnsena zastanawiam sie nad remisem ht... Myslicie, ze levski jest w stanie bronic sie dzielnie przez 45 min?
Posted by: rivex

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 16:54

Ja znalezlem naprawde ciekawe kursiki na GB.
Gudjohnsen strzeli 2.0
Ronaldinho strzeli 2.0

No jezeli Barca ma strzelac to ci dwaj zawodnicy sa najpewniejsi do tego. Szczegolnie Gudjohnsen. Moze i drewniany ale co z tego bramki strzela. Mozna cos z tego wybrac. Wiadomo, Ronaldinho strzela karne i wolne wiec tu tez duza szansa.

Aha, tak mi sie przypomnialo jedno: w dziale LM wczoraj moje typy weszly ale ja zagralem co innego sam i wtopilem. W siate natomiast te co podalem byly trefne ale zagralem inne i zgarnalem jakas kaske.
Tak wiec nie wiem co robic dzisiaj....
Posted by: wafe(L)nica

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 17:26

Dobra dobra ,niby ten spisek przeciw Barcelonie ze Chelsea odpusci he he ,morze tak byc ale co im to da jak Barca itak wygra 2 mecze i wejdzie bez jakis spekulacji.Papa.
Posted by: vegos00

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 18:22

Quote:


A poza gdyb y cos takiego wyszlo to bylaby mega afera. Barca na dlugo pozeganalaby sie z pucharami.




W lidze włoskiej jakoś wyszła i nikt sie nie bał ustawiać po 18 meczów. Powiedziałbyś przed aferą, że mecze były ustawiane ?
Posted by: rivex

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 18:38

Quote:

Quote:


A poza gdyb y cos takiego wyszlo to bylaby mega afera. Barca na dlugo pozeganalaby sie z pucharami.




W lidze włoskiej jakoś wyszła i nikt sie nie bał ustawiać po 18 meczów. Powiedziałbyś przed aferą, że mecze były ustawiane ?




No nie przewidywalem az takiej afery. We wloskiej trafialy sie dziwne spotkania. Ale tam co innego. Kilka klubow krecilo tylko, ze ich wlasciciele mieli ogromny wplyw na cala wloska pilke. Dzialacze Juve mieli niezle uklady z sedziami i dzialaczami ligi. Zreszta nie tylko oni.
Natomiast LM to inna bajka. Tu jest wieksze towarzystwo i o wiele trudniej o przekret ...
Posted by: dadycool

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 22/11/2006 19:36

dalem grobo AHC -2 na barce. Wygrac wygraja pewnei dwoma bramkami a moze noz widelec strzela trzy. Zobaczymy mysel ze stac ich na to. nei zadowola sie 1:0 bo to zawsze moze byc w koncowce glupi gol i po zawodach a jak bedzie 2:0 to i moze 3 zobaczymy
Posted by: wafe(L)nica

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 08:17

Ja mysle ze tak CheLSEA - Lewski Ht/Ft 1/1

Barccelona - Werder 1

ale jakie macie opinie ma ten typ zeby dac Chelsea ze bede prowadzic do przerwy i na koniec wygraja ??? duze sa szanse na to ?
Posted by: romeo23

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 09:32

Co do meczu

Barca-Werder

to dla mnie 1-choc napewno latwo nie bedzie.
ostatnie mecze levante=barca 1-1
werder-herha 3-1(2 bramki klose)

to nie brzmi optymistycznie co do mojego typy,ale...
w meczu z levante nie gral oszczedzany ronnie,zagra marqez(wraca po kontuzji),ktory wraz z puyolem jest ostoja defensywy.bardzo dobry mecz rozegral iniesta,ktory zapewne zagra od pierwszych minut.
barca bedzie grac pod WIELKA presja i uwazam ze wygra.jezeli chodzi o prognostyk to wiadomo oba zespoly graja ofensywnie,ale to barca bedzie musiala strzelic bramke,podejrzewam ze trener werderu ustawi zespol na gre z kontry.barca bedzie dlugo rozgrywac pilke,a oni to potrafia...
mysle ze na jednej bramce sie nie skonczy...

nie wyobrazam sobie nastepnej rundy bez barcy
Posted by: Valverde

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 10:03

Ja mam w pamięci mecz z sprzed paru sezonów, kiedy to Valencia miala dopełnić formalności, wygrać z Werderem i awansować do następnej rundu. Skończyło się 0-2 dla Werderu

Dlatego teraz wolę być podwójnie ostrożny. Myślałem o x2, ale najprawdopodbniej zdecyduję się na 2(0:1.5).

Pozdrawiam
Posted by: Dziabor

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 13:33

FC Barcelona - Werder Brema

Dla mnie najwazniejszy mecz Barcelony w tym sezonie, byc albo nie byc w LM. Barca z nozem na gardle, musi wygrac ten mecz aby kolejne rundy odbywaly sie z obronca tytulu. Buki bezgranicznie wierza Dumie Katalonii dajac na nich kursy w granicach 1.30 - 1.40, to zdecydowanie za malo zeby mozna bylo zagrac tym bardziej ze Werder to druzyna niesamowicie ofensywnie grajaca, bez respektu dla silniejszych rywali...!! Wiadomo Barca bez Etoo i Messiego nie gra tak jak by sobie kazdy kibic Azulgrany zyczyl, jednak ich lawka jest dosc dluga i nikt sobie nie pozwoli w klubie zeby na lawce siedzial byle kto!! Obie druzyny sa raczej overowe, dosc czesto ich wyniki w lidze i pucharach koncza sie overami. Barca w lidze mistrzow na 2 mecze u siebie 2 zakonczone overami, 3 na wyjezdzie i 3 undery, teraz graja u siebie wiec 3 over?? wydaje mi sie ze tak...! Werder na 2 mecze na wyjezdzie w LM nie strzelil bramki Chelsea przegrywajac 2:0, ale wiadomo ze obrone Chelsea jest ciezko sforsowac, Barca na ten czas mysle ma gorsza obrone od Chelsea!! Dla mnie w tym meczu jest jeden glowny typ:

Over 2.5 (1.70)
i kilka pomocniczych:
Werder strzeli (1.50)
dokladny wynik 3:1(10.0)

nie wyobrazam sobie daleszej fazy LM bez Dumy Katalonii

V I S C A E L B A R C A ! ! !
Posted by: MIDA$

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 13:53

Ja podobnie jak Valverde zalecam ostrożność Werder napewno stać na korzystny wynik sezon mają bardzo dobry , co prawda zanotowali krótki spadek formy ale wydaje się ze jest on już poza nimi. Barcelona to faworyt i z tym nie należy dyskutować ale po tak niskich kursach moim zdaniem niewarto grać. Dlatego ja również uważam że handi (0:1.5 ) można na 2 spróbować a kurs i tak wyższy niż na samą 1 Barcy.
Pozdrawiam
Posted by: El Camino

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 13:53

Quote:

Co do meczu

Barca-Werder

to dla mnie 1-choc napewno latwo nie bedzie.
ostatnie mecze levante=barca 1-1
werder-herha 3-1(2 bramki klose)

to nie brzmi optymistycznie co do mojego typy,ale...





Ostatnim weekendem bym się za bardzo nie sugerował.Wygrana Barcy z Levante wcale nie była oczywista (choć buki bardzo ich faworyzowały).Znam parę osób,które grały levante z podpórką i to wcale nie za grosze.

Ja również nie bardzo wyobrażam sobie dalszych rozgrywek bez Barcelony,ale takiej możliwości nie wykluczam.Nie takie niespodzianki już się zdarzały,dlatego typ na wygraną gospodarzy sobie daruję.

Przychylam się do opinii Dziabora i spróbuję overka.Nie będę się nad tym typem rozwodzić,bo kolega napisał to wszystko,co chciałem w tym temacie powiedzieć.Kurs bez rewelacji,ale do przyjęcia.

Drugi typem nad którym się poważnie zastanawiam jest under w meczu Chelsea-Levski.Przejrzałem ofertę i byłem mocno zaskoczony bardzo wysokim kursem na under.Buki zapewne wyszły z założenia,że londyńczycy zmiażdżą gości.Myślę,że Levski istotnie nie ma większych szans,ale nie koniecznie muszą wrócić do domu z workiem bramek.Chelsea ma już dawno zapewniony awans i wątpię,by w tym meczu specjalnie się forsowali.Jednocześnie nie bardzo wierzę,żeby Levski by w stanie zdobyć choćby jedną bramkę.Widzi mi się zwycięstwo gospodarzy 2:0.Kurs na poziomie 2.60 (gb) wydaje mi się ewidentnie zawyżony.Dlatego spróbuję za małą stawkę (2/10).

Pozdrawiam
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 14:55

Barcelona i Werder to są overowe drużyny, ale mecze w lidze, a mecze w LM to zupełnie inna bajka. To po pierwsze.
Po drugie, to ja nie sądzę, by Werder poszedł na wymianę ciosów, bo w takiej grze byłby bez szans. Barcelona z kolei też nie rzuci się do huraganowych ataków, a raczej zagra szachy, co w LM w wykonaniu Katalończyków już nie raz miało miejsce i przynosiło efekt. A skoro tak, to po co zmieniać.
Poza tym armat trochę mniej - Messi i Eto'o. Barca będzie starała się nie stracić bramki, bo to byłoby bardzo niebezpieczne, mogłaby wkraść się nerwowość. Barcelony nie stać na takie ryzyko i z pewnością go nie podejmie.
W tym kontekscie over i under są równie prawdopodobne, bo może skończyć się małym wynikiem np. 1:0

Barca przed własną publicznościa coś strzeli, to raczej pewne, więc Werder chcąc grać dalej też musi coś strzelić. Remis 0:0 wydaje mi się tu prawie niemożliwy. Werder swojej szansy szukać będzie w kontrach i stałych fragmentach gry. Klose, Naldo, Mertesacker świetnie grają w powietrzu i z tej strony Barcelonie grozić będzie duże niebezpieczeństwo.
Werder na pewno nie cofnie się zbyt głeboko, ale będzie starać się nie dać Barcelonie nabrać rozpędu. Będzie dużo walki w środku.
Wiele będzie zależeć od tego, jak ułoży sie mecz, kto strzeli pierwszą bramkę i kiedy.
Kurs na Barcę jest za niski, choć faktem jest, że trudno wyobrazić sobie dalsze rozgrywki bez nich.
Werder jest groźny i może sprawić niespodziankę.
Według mnie ten mecz raczej nie do grania, a do oglądania.
Mam nadzieję, że TVN Turbo pokaże nam te spotkanie, a nie np. podróż sentymentalną Dudka, bo się wtedy wkurzę mocno
Posted by: Rysio z klanu

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 22:34

W pełni się zgadzam z tym co napisał rene.
Trudno sobie wyobrazić żeby wielka barca odpadła już w fazie grupowej.
Kursy jakie buki wystawiły na Barce to jest śmiech na sali!
Mecz o byc albo nie być dla obu drużyn i tylko 1,4... no coment
Ten mecz w mojej opini to typowy no bet. Za małą stawkę stawiam na zwycięstwo niemców. Przedewszystkim dlatego, że mało osób przyjmuje do wiadomości fakt, że barca która w tamtym sezonie wygrała LM to nie ta sama drużyna która podejmować będzie juto Werder. Do tego brak messiego i eto... Zgon. Gram na "afere" piłka jest piłką jak juto będzie wałek i niemcy ograja Dume Kataloni
pozdr.
Posted by: phenomenon

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 22:52

W Betssonie do dostania zdarzenie że Werder strzeli po kursie 1.94, dla porównanie w Expekcie za to samo dają kurs 1.63 - niezły rozstrzał.
Posted by: necrolust

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 04/12/2006 23:27

Coż, wiadomo hit kolejki Barca-Werder a ja słowko do meczu Chelsea-Levski

Kurs 1.10 na gospodarzy nie kusi nikogo, wiadomo, kurs na over 2.5 - 1.45 moze wydawać się juz o wiele lepszy.
Chelseaw tych rozgrywkach jeszcze nie zanotowala over 2.5 w Londynie (1-0 Barca, 2-0 Werder). Barca rozgromiła bez wiekszego wysiłku Levskiego 5-0 na Camp Nou, Brema co chyba jest zaskoczeniem tylko 2-0. Nie uwazam żeby Chelsa zadowolina sie zwycięstwem 1-0, 2-0. Na pewno stworza wiele okazji strzeleckim i conajmniej 3 z nich powinni wykorzystac (na wyjeździe 3-1).
Typek: over 2.5 - 1.45 (tak na podbicie )
Posted by: tyszanin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 06:05

A co myślicie nad typem Werder strzeli brame w betfair 1.88 lub ha(+1.5) z kursem 1.63 na Werder, patrzyłem na historie spotkań i w każdym meczu zawsze coś strzelą, wyjątek mecz w lidze mistrzów z chelsea
Posted by: adingh

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 06:32

Quote:

Mam nadzieję, że TVN Turbo pokaże nam te spotkanie, a nie np. podróż sentymentalną Dudka, bo się wtedy wkurzę mocno


Oczywiście mecz ten będzie na TVN Turbo.

A do stawiania to nie polecam raczej nic, bo tu wszystko możliwe. Werder bardzo dobra drużyna, dobra ofensywa, więc powinni coś strzelić... ale nic nie wiadomo
Posted by: lleyt1

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 08:08

Wydaje mi sie ze mozna dzis sprobowac zagrac grubo ze PSV strzeli gola w meczu z Bordeaux(1,18-Unibet). Mecz o pietruche wiec tym bardzie oplaca sie grac. PSV na wlasnym stadionie zawsze praktycznie cos strzela. Wygrali juz z Bordeaux 1/0 na wyjezdzie wiec u isebie w meczu w ktorym nie ma zadnej stawki powinni na luzie cos wcisnac.
Posted by: budzias

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 09:14

To zagraj grubo po kursie 1,18 Skoro mecz o pietruche to wlasnie rownie dobrze moga bamki nie strzelic i mecz bedzie prawdopodobnie typowo underowy.
Posted by: Adam_HKS

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 09:25

Barcelona - Werder over 1.65
jak wiemy Barca musi wygrac zeby awansowac dalej Niemcom starcza remis do awansu jednak cofniecie sie i bronienie korzystnego rezultatu jakim bedzie 0-0 skaczy sie raczej zle dlatego zapewne Werder cos strzeli po kontrze badz z jakiegos stalego fragmentu gry gdzie napewno sa lepsi Barca w takim wypadku musi strzelic 2 zeby wygrac i awansowac dlatego over w tym meczu najpewniejszy ...

Chelsea - Levski Sofia 1 (-1,5)
anglicy ten mecz wygraja zapewne i to wysoko napewno beda chcieli wyjsc z grupy z 1 miejsca a do tego jest potrzebna wygrana im dzis z outsajderem w tej grupie jakim jest napewno Levski mysle ze w koncu sie uda przelamac Schevcence i cos ustrzeli mysle ze wynik bedzie sie obracal ok 3-4 -- 0 ...
Posted by: lleyt1

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 10:01

Quote:

To zagraj grubo po kursie 1,18 Skoro mecz o pietruche to wlasnie rownie dobrze moga bamki nie strzelic i mecz bedzie prawdopodobnie typowo underowy.




Wydaje mi sie ze jezeli mecz nie ma tez takiej stawki to i obrony beda luzniejsze,wiec mozna za 1000 sprobowac
Posted by: doggy

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 12:13

Wydaje mi się, że dobrym typem a propos meczu Barca-Werder jest +1,5 na Werder. Niemców promuje tutaj nawet remis, więc w momencie gdy nawet Barca będzie prowadzić jedną bramką ich szanse nie będa przekreślone. Atak Werderu jest maszyną, której nie można zignorować. Wiem: Barca, Ronaldinho, wirtuozja, płynność i pomysłowość gry - te wszystkie cechy ich futbolu na Camp Nou przybierają na sile. Jednak Werder ma karty, którymi może zaszachować klub z Katalonii. Dzisiaj muszą nastawić się na kontrataki, tak aby bronić remisu i nie rezygnować z walki; Barca musi cisnąć, więc będzie otwarta.
Naprawdę po tym meczu można spodziewać się wszystkiego, ale typy na Werder, że strzeli gola lub handi +1,5 mają bardzo duży value. Over 2,5 też jest bardzo prawdopodobny.

Powodzenia.
Posted by: yoyo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 12:24

Quote:

Wydaje mi się, że dobrym typem a propos meczu Barca-Werder jest +1,5 na Werder. Niemców promuje tutaj nawet remis, więc w momencie gdy nawet Barca będzie prowadzić jedną bramką ich szanse nie będa przekreślone. Atak Werderu jest maszyną, której nie można zignorować. Wiem: Barca, Ronaldinho, wirtuozja, płynność i pomysłowość gry - te wszystkie cechy ich futbolu na Camp Nou przybierają na sile. Jednak Werder ma karty, którymi może zaszachować klub z Katalonii. Dzisiaj muszą nastawić się na kontrataki, tak aby bronić remisu i nie rezygnować z walki; Barca musi cisnąć, więc będzie otwarta.
Naprawdę po tym meczu można spodziewać się wszystkiego, ale typy na Werder, że strzeli gola lub handi +1,5 mają bardzo duży value. Over 2,5 też jest bardzo prawdopodobny.

Powodzenia.




Sam osobiscie zagralem Werder z handi +1.5. Wiekszosc kasy ludzie pakuja dzis w Barce po smiesznym kursie, a tlumacza to tak ze nie ma takiej mozliwosci zeby taki klub odpadl z rozgrywek na tym etapie. Moim zdaniem Barca nie jest wszechmogaca (zwlaszcza bez Eto i Messiego) i nawet jak wygraja to watpie ze roznica 2 bramek.
Posted by: gremlin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 12:47

wydaje mi sie ze jest to najbardziej rozsadna propozycja ja wynalazlem w exepekcie dwa azjaty :
1. +1 kurs 2.11
2. +1/+1.5 kurs 1.77
ja to gram chyba ten drugi wariant bo dzis jakos nie przewiduje "rzezi niewiniatek"
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 13:04

a ja dzisiaj zagralem azjata
barcelona -1.0 kurs 1.84 na betfair

licze na to ze barca bedzie chciala wygra mecz bezpieczna roznica 2 bramek. a nie grac do konca meczu z przewaga tylko jednej.stac ich na to aby wygrac na luzie. ronaldinho wraca do formy i reszta skladu tez zaczyna grac coraz lepiej.

pozdro
Posted by: yoyo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 13:07

Quote:

a ja dzisiaj zagralem azjata
barcelona -1.0 kurs 1.84 na betfair

licze na to ze barca bedzie chciala wygra mecz bezpieczna roznica 2 bramek. a nie grac do konca meczu z przewaga tylko jednej.stac ich na to aby wygrac na luzie. ronaldinho wraca do formy i reszta skladu tez zaczyna grac coraz lepiej.

pozdro




Chciec to moze kazdy, ale czy pozwoli na to Werder A co to wygrania na luzie to tez bym mial watpliwosci.....
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 13:28

Chcialem cos wiecej napisac o tym meczu ale za duzo tu sezonowych to sie nie bede wysilal

1x2 nie ruszam bo nawet jesli dojdzie do niby sensacji to zdziwiony nie bede, Werder moze wygrac, male sznse na to ale nie az tak male jak twierdza bukmacherzy.
Wg mnie szanse na win sa zblizone do szans na remis w tym meczu.

Ciekawszy zaklad jest np taki czy bedzie rzut karny w meczu z kursem 3.

Mecz o wszystko, nikt nie bedzie przebieral w srodkach, jak bedzie trzeba wyciac kogos w polu karnym to tak sie stanie i nikt nie bedzie kalkulowal, zreszta na Camp Nou wyjatkowo latwo o karnego, zwlaszcza gospodarzom, po czesci wynika to ze stylu gry ale tez sedziowie wiedza ze to Barca powinna awansowac dalej w tym konkretnym przypadku.\

Drugi to taki ze Ronaldinho dostanie zolta kartke.
Podobne zaklady mial Unibet w swojej ofercie teraz nie widze, jesli ktos widzial cos takiego to chetnie poznam ktory buk cos takiego daje

Bede kibicowal Niemcom bo jakos wole Werder w dalszej czesci rozgrywek ale to juz pobozne zyczenie
Posted by: @@&&&@@

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 13:37

Quote:

Sam osobiscie zagralem Werder z handi +1.5. Wiekszosc kasy ludzie pakuja dzis w Barce po smiesznym kursie, a tlumacza to tak ze nie ma takiej mozliwosci zeby taki klub odpadl z rozgrywek na tym etapie. Moim zdaniem Barca nie jest wszechmogaca (zwlaszcza bez Eto i Messiego) i nawet jak wygraja to watpie ze roznica 2 bramek.





Chyba nie mogłeś wymyslić gorszej opcji w tym meczu przecież wiadomo ,że jesli barca cos strzeli na a raczej strzeli i będzie prowadzić to niemcy muszą ruszyć do ataku i wtedy maja kontre na 2-0 pewna.Moim zdaniem najlepsza opcja na ten mecz to wziasc under 2,5 w betfair i odsprzedac gdzie w okolicach 30 minuty bo raczej na poczatku beda szachy.
Posted by: yoyo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 13:45

Quote:

Quote:

Sam osobiscie zagralem Werder z handi +1.5. Wiekszosc kasy ludzie pakuja dzis w Barce po smiesznym kursie, a tlumacza to tak ze nie ma takiej mozliwosci zeby taki klub odpadl z rozgrywek na tym etapie. Moim zdaniem Barca nie jest wszechmogaca (zwlaszcza bez Eto i Messiego) i nawet jak wygraja to watpie ze roznica 2 bramek.





Chyba nie mogłeś wymyslić gorszej opcji w tym meczu przecież wiadomo ,że jesli barca cos strzeli na a raczej strzeli i będzie prowadzić to niemcy muszą ruszyć do ataku i wtedy maja kontre na 2-0 pewna.Moim zdaniem najlepsza opcja na ten mecz to wziasc under 2,5 w betfair i odsprzedac gdzie w okolicach 30 minuty bo raczej na poczatku beda szachy.




widze ze jestes kolejnym fanatykiem barcy. A jak niemcy strzela pierwsi co wtedy powiesz? werder nie musi tez wcale strzelic ale przejdzie dalej, maja dobra linie ofensywna i tez moga skontrowac atakujaca barce. pozdro
Posted by: Kuba88

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 13:49

liczą sie do awansu bramki czy bezposrednie spotania drużyn?
Posted by: Szopa-18

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 13:56

najpierw liczą się bezpośrednie spotkania, a potem bramki
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 14:15



Taka kartke chcialbym
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 14:45

Orientuje sie ktos jaki mecz leci na TVN Turbo dzis ?? Domyslam sie, ze bedzie to mecz Barcy ale nie chce miec zonka a w programie na necie nie pisze

PS:nie wiedzialem gdzie sie zapytac, a nie bede otwieral nowego tematu w To i Owo ...
Posted by: wluczykij&

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 14:51

http://tvnturbo.pl/12,1376435,aktualnosci.html
Posted by: ozzy123

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 15:03

Dla mnie mecz Barca - Werder raczej do oglądania niż do stawiania. Chociaż prawdę mówiąc nie widzę powodu, żeby grać Werder(+1.5) po kursie 1.6 lub niższym. Ja spokojnie poczekam i być może zagram asiana -1 na Barcę, jeśli kurs przed meczem będzie wynosił ok. 1.95. NA razie na Bf za takie rozstrzygnięcie płacą 1.8 i to dla mnie trochę za mało.

Natomiast podoba mi się kurs na over2.5 w Pointbet - 1.81, przy średniej rynkowej niecałe 1.7. I chyba za średnią stawkę zagram.

Pozdrawiam
Ozzy
Posted by: Cholo

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 15:18

jedna sprawa ktora rozwala przed meczem Barcy to kursy u ziemniakow !!

PROF:
Barcelona - 1,34!! minus podatek = 1,206

dla przykladu bwin ktore nigdy nie grzeszy wysokimi kursami oferuje nam na win

1,45 bez zadnego podatku


Chyba cos sie naziemnym popitoliło bo ten mecz to zadna pewka zeby dawac taki kurs
Posted by: bulas

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 15:19

"Barca musi..." "nie wyobrażam sobie LM bez Barcy" to troche za malo wobec kontuzji 2 bardzo waznych graczy (Messi, Eto) powiedziałbym średniej formy Barcy jak na jej mozliwości
na przeciw stanie dzis Werder ktory podbudowany zwycięstem nad Chelsea bedzie gryzł trawe zeby awansować dalej. mysle ze buki nie doceniają Werderu a kursy jakie wystawili na win Barca są takie jakby Barca grałą z jakimś autsaiderem z Europy wschodniej a przeciez Werder to nie ogórki i stać ich na niespodziankę a w pilce nie takie rzeczy sie juz zdarzały.

ja dzis dla zabawy zagrałem sobie remis za pare groszy po kursie 5,1 prof ( na stronce jeszcze nie ma ale przed chwila wrocilem z kolektury wiec wiem)bo to jest mecz o wszystko i wcale Barca nie musi a jak musi to wiadomo jak to moze wyjsc (mam nadzieje ze mnie dzis nikt nie oskarży o ustafki; dawno sobie tak z rana humoru nie poprawilem)
zgadzam sie z Biszopem ze remis równie prawdopodobny jak win Werderu no ale zagralem sobie singielka bez podporki i tak wybralem a jak bedzie to zobaczymy
podsumowujać nie polecem dziś grania Barcy za duze pieniądze po śmiesznym kursie

pozdrawiam
Posted by: loopo2005

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 15:26

Barca-werder chyba wiadomo nie ma innego wyjscia widze tylko tu zwycienstwo barcy nie przyjdzie latwo ale barca powinna wygrac tylko ze czesto bywa tak ze masowki nie wchodza i dzisiaj taka masowka jest zapewne barca

A dzisiaj kolega mi powiedzial ze jest promocja na barce mowil ze jakby mial 10000 zl to by bez problemu postawil na barce werderowi starczy remis wiec mozna tez za mala stawke zaryzykowac na remis chociaz malo prawdopodobne Moj kolega powiedzial ze jakby mial kalacha o wystrzelaby jak kaczyki wszystkich dys... i cala reszte
Posted by: Tom182

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 15:31

Quote:

Barca-werder chyba wiadomo nie ma innego wyjscia widze tylko tu zwycienstwo barcy nie przyjdzie latwo ale barca powinna wygrac tylko ze czesto bywa tak ze masowki nie wchodza i dzisiaj taka masowka jest zapewne barca

A dzisiaj kolega mi powiedzial ze jest promocja na barce mowil ze jakby mial 10000 zl to by bez problemu postawil na barce werderowi starczy remis wiec mozna tez za mala stawke zaryzykowac na remis chociaz malo prawdopodobne




a kolega się nazywa Frank Rijkaard?
Posted by: _OuLu_

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 16:09

Ja to w meczu Barcy czuje tak.Pierwsza polowa Barca pocisnie i bedzie wygrywala moze byc albo 1-0 albo 2-1 dla barcy,lecz czuje ze bedzie wygrywac bedzie to zacieta walka bo obie druzyny graja o wyjscie z grupy.Wreder ma ulatwione zadanie gdyz musi tylko zremisowac.Mysle ze stawianie w tym meczu nuder/over to jest blad.Mysle ze bedzie w pierwszej polowie 1-0 a do konca 1-1.Takie sa moje przemyslenia.Ewentualnie 2-2.Dlatego tez pisze ze dla nie no bet u/o.Moim typem jest:

Barcelona-Werder 1/X kurs ladny za grosze warto zagrac bo az @15 w mixie

Pozdro.
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 16:17

Quote:

Quote:

a ja dzisiaj zagralem azjata
barcelona -1.0 kurs 1.84 na betfair

licze na to ze barca bedzie chciala wygra mecz bezpieczna roznica 2 bramek. a nie grac do konca meczu z przewaga tylko jednej.stac ich na to aby wygrac na luzie. ronaldinho wraca do formy i reszta skladu tez zaczyna grac coraz lepiej.

pozdro




Chciec to moze kazdy, ale czy pozwoli na to Werder A co to wygrania na luzie to tez bym mial watpliwosci.....




jakis czas temu to bym nawet stawial ze werder moze ten mecz zremisowac. ale ostatnio wiadac u nich znaczny spadek formy. a ta wygrana z chelsea to nic nie pokazuje bo ewidentnie bylo widac ze mourinho zagral na przegrana (aby wyeliminowac Barce). juz seson wczesniej werder mial cos ugrac na camp nou. przyjechal i dostal w torbe 3:1.
Posted by: timeek

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 16:39

Witam zawodowców -)

Wszyscy macie racje, ale prwdziwi zawodowcy graja dzis tak:

Barcelona - Werder 1.45
Chelsea - Levski 1.1

Ako 1.59 9/10 stawka za 1900 zl wygrana 1000 zl


I nie wazne ze takie kursy BO WAZNIEJSZE JEST TO ZE JEST TO OSTATNIA DECYDYJACA KOLEJKA LM !!!

Co z tego ze ze ako 1.59 jak wygrana bardzo prawdopodobna !

Co z tego ze tego ze jest to tylko sport i moze nie wejsc !

Zgoda, tyle tylko ze wlasnie zawodowcy trzymaja gotowke na takie zdarzenia.

Nikt kto tego nie zagra bo masowka, bo maly kurs - po prostu "nie podniesie lezacej na ulicy kasy" !!!

A i tak gwarantuje ze w weekend cos zagra prawdopodobnie "jakies ligowe glupoty" i straci kase. Lige krajową mozna odrobic - Ligi Mistrzow juz w tym roku nie !

DLATEGO JA TO juz zagralem...
Posted by: timeek

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 16:44

Aha

Podalem stawke bo za 2 zl to rzeczywiscie nie ma sensu grac.

Damian: W Baw jest kurs 1.45 i nie spada bo najwiecej klientow w Europie ma ten buk w niemieckojezycznej wersji.

Ja od meczu Polakow z Portugalia juz tez nie stawiam przeciwko swoim hehehe.
Posted by: nerti

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 16:52

Witam

jakis czas temu to bym nawet stawial ze werder moze ten mecz zremisowac. ale ostatnio wiadac u nich znaczny spadek formy. a ta wygrana z chelsea to nic nie pokazuje bo ewidentnie bylo widac ze mourinho zagral na przegrana (aby wyeliminowac Barce). juz seson wczesniej werder mial cos ugrac na camp nou. przyjechal i dostal w torbe 3:1.




Jesli Mourinho mial plan zeby sie podlozyc Werderowi, a podlozyl sie na pewno bo to bylo widac golym okiem , to na pewno dalsza czesc jego planu i trenera Werderu polega na jak najlepszym zaprezentowaniu sie przez Werder, ktory w cudzyslowiu "dostal prezent a teraz sam ma prezent zrobic komus innemu-czytaj Mourinho". Czy wystarczy Werderowi sil na Barce ??? Dzis wygra poprostu lepszy.
Werder x2 @ 3.0
Posted by: timeek

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 17:00

nerti, wlasnie mi cos tez przypomniales swoim postem.

Mecz w Bremie o "wszystko" z Juventusem, koncowka meczu, bardzo dobra gra i wynik dla werderu i NAGLE COS PEKLO !!!!


PAMIETACIE CO ZROBIL BRAMKARZ Wise !? No wlasnie...

Werder gra swietnie ale jest slaby mentalnie i psyhicznie niestety, a to mecz o duza stawke przeciez jest Prawda?
Posted by: mumin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 17:08

Quote:

Witam

jakis czas temu to bym nawet stawial ze werder moze ten mecz zremisowac. ale ostatnio wiadac u nich znaczny spadek formy. a ta wygrana z chelsea to nic nie pokazuje bo ewidentnie bylo widac ze mourinho zagral na przegrana (aby wyeliminowac Barce). juz seson wczesniej werder mial cos ugrac na camp nou. przyjechal i dostal w torbe 3:1.



Dzis wygra poprostu lepszy.
Werder x2 @ 3.0




a kto powiedzial ze w sporcie wygrywa zawsze lepszy? czesto ten co ma wiecej szczescia.

stawianie 1 na barce nie ma sensu. za maly wspolczynnik.
Posted by: pescar

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 17:12

To był tylko błąd bramkarza. Co prawda fatalny i kosztował ich awans ale nie można mówić, że są słabi psychicznie. To jest Niemiecka drużyna, a te wiadomo, ze grają do końca zawsze. Dlatego Barcelona nie jest dla mnie takim tak wielkim faworytem a Werder nie ma nic do stracenia tylko może dzisiaj zyskać. I dopóki będzie utrzymywał się bezbramkowy remis szanse Niemców będą rosły bo Barca będzie musiała z upływem czasu bardziej się odsłaniać i ryzykować. Dzisiaj atutem Werderu powinny być stałe fragmenty gry. Gdzie Klose świetnie gra głową, a jeżeli gdzieś szukać słabych punktów gospodarzy to właśnie w obronie.
Posted by: rene

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 17:44

Oby tylko "zawodowcy" co trzymają kasę na taki mecz nie musieli później ulic zamiatać
A tak swoją drogą wkurza mnie, jak ktoś oznajmia wszem i wobec, że jest zawodowcem, a gołym okiem tego nie widać
Ileż to "profesjonalnych" typów krąży w necie...
Ech, szkoda gadać
Niezawodowcom życzę wysokich wygranych
Zawodowcy mają tyle kasy, że nie trzeba im niczego życzyć, wszak są... zawodowcami
Posted by: TEO

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 18:09

Ja po takim kursie Barcelony nie ruszyłem.
Poszło na Werder strzeli za 1,85 w profie plus bramka Olympiakosu łączne ako 2,18.
Werder to drużyna grająca ofensywnie a jak gra Barca u siebie każdy wie. Zaatakuje od pierwszych minut.
Licze że werder z kontry coś ukłuje.
Bardzo prawdopodobny też over.
Ale zobaczymy jak będzie ja zawodowcem nie jestem.
Posted by: timek

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 18:13

Quote:

Chociaż prawdę mówiąc nie widzę powodu, żeby grać Werder(+1.5) po kursie 1.6 lub niższym.




Zagrałem to 2 godziny temu po kursie 1.8 u ziemniaka. Zwycięstwo Werderu wg mnie nie wchodzi w rachube, ale remis bardzo prawdopodobny, tak łatwo nie dadzą sobie strzelić bramki, a nawet jeśli tak się stanie zrobią wszystko aby wyrównać, więc przewaga Barcy dwoma bramkami przy braku dwóch podstawowych zawodników jest naprawdę mało prawdopodobna.

Quote:

Natomiast podoba mi się kurs na over2.5 w Pointbet - 1.81, przy średniej rynkowej niecałe 1.7.





Tutaj może być różnie. Wszystko zależy od tego kiedy zostanie strzelona pierwsza bramka i kto ją strzeli. Moim zdaniem przez dluższy czas utrzyma się wynik 0:0 a dopiero później cos strzelą. Tymbardziej, że oba zespoły grają pod ogromną presją więc będą grać zachowawczo bo inaczej mogą popełnić sporo błędów w offensywie. Typ under/over no bet z lekką przychylnością ku underkowi.
Posted by: rockeman

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 18:52

Barcelona - Werder
typ: 2
kurs: 8
buk: bet24
stawka: 1/10


dla mnie to jest po prostu value bet. Poza tym widze pewną analogie. Pare sezonów temu był podobny mecz. Ostatnia kolejka fazy grupowej. Grała Valencia z Werderem. Valencia musiala wygrać, Niemcom wystarczał remis. I wówczas tez się mówiło, ze Hiszpański klub z palcem w d*** awansuje. Do mnie juz nie docierają argumenty typu "muszą wygrać", "Barcelona musi awansować" etc. Poza tym ja widze, ze Werder przez ostatnie sezony dojrzal na arenie międzynarodowej. Wcześniej często zdarzalo im sie przegrywać mecze w szatni. Tzn. z rownymi sobie grali świetnie , natomiast z tymi wyżej notowanymi druzynami po prostu stali. Od razu jakby byli pogodzeni z porażką. A to wg mnie własnie się zmieniło. Nabrali tak potrzebnej pewności siebie i wiary, ze kazdy jest do ogrania.
Bardzo możliwe, że Barca dzisiaj wygra i awnasuje. Są zdecydowanym faworytem. Jednak awans Werderu nie będzie dla mnie jakimś wielkim szokiem. Małą kaske daje na ich wygraną, gdyż przekonuje mnie do tego zawyżony kurs. Werder kocha gre z kontry i dziś ma najlepszą okazje, aby wykorzystać ten atut.
Posted by: WERDER12

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 18:55

Quote:

...jakis czas temu to bym nawet stawial ze werder moze ten mecz zremisowac. ale ostatnio wiadac u nich znaczny spadek formy.




Quote:

Werder gra swietnie ale jest slaby mentalnie i psyhicznie niestety, a to mecz o duza stawke przeciez jest Prawda?




Sorry,ze musze tak napisac,ale czytajac takie posty o spadku formy i o mentalnie i psychicznie slabszym Werderze to slabo mi sie robi,takie posty bez zadnych argumentow nie maja tutaj nic do szukania!

Nastepnym razem napiszcie lepiej Barca win i bedzie spokuj,a mnie i innym bedzie latwiej sie skoncentrowac na faktach i analizach meczu.

do dzisiejszego hitu,to widze to tak:

-Jezeli Barca tego spotkania nie wygra bedzie to MEGA-sensacja!
-Werder nie potrafi grac na remis

Faktem jest jednak,ze Werder nadal jest kopciuszkiem w Europie i do Barcelony im jeszcze daleko,jednak obserwujac ostatnie 2 miesiace tych druzyn,to kluby stylem i gra sie bardzo przyblizyly,nie widze w dzisiejszym spotkaniu remisu,obie druzyny maja "ciag" do bramki i zobaczymy ktora druzyna wpadnie szybciej w swoj rytm.

dlatego dzis typuje tak:

Barcelona -1.5 @2.60 i Werder 2 @9 betfair
Posted by: Igor

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 19:04

Przypomniał mi się mecz sprzed 2 lat w fazie grupowej LM. Dwa lata temu spotkały się dwie druzyny - mistrzowie Hiszpanii i Werder Brema. Werderowi do awansu i zajęcia drugiego miejsca w grupie wystarczył remis z mistrzami Hiszpanii. Mecz był w Hiszpanii. Skończył się zwycięstwem Werderu 0-2 i mistrzowie Hiszpanii zostali wyeliminowani.
Dziś również mistrzowie Hiszpanii spotkają się z Werderem. Sytuacja jest podobna do tej która była 2 lata temu. Czy historia się powtórzy? Podobno historia lubi się powtarzać
Ale niebawem zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

Moim zdaniem dzisiaj nie opłaca się stawiać na żaden mecz z LM. Postawiłbym na Chelsea, ale jak jest kurs 1.1 to buki mogą sobie wsadzić gdzieś taki kurs. Nie będę tego grał.
Posted by: romeo23

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 19:16

Analogia z tym mistrzem jest oki,ale...
werder NIGDY nie wygral z barca na camp nou

historia potyczek na camp nou

barca- werder 2-1 (super puchar europy1992/93)
barca- werder 3-1 (ostatni sezon)

to be(t) or not to be(t)

Posted by: mopsiq

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 19:30

Barcelona - Werder
typ: 1:2
kurs: 25
buk: Expekt


Mimo wszystko taki wynik jest jak najbardzej mozliwy, wiem ze zaraz padnie na mnie fala krytyki, ale to nie wazne zobaczymy o 22:40, fakt jest taki ze barca bedze cisnela i moim zdaniem nadzeje sie na kontre i werder strzeli, po przerwie strzeli barca , i do konca bedze sie utrzymywal remis, barca postawi wszystko na jedna karte i straci gola na 2:1 a kurs 25.00 to lakomy konsek

drugi typ to:

czy strzeli gola
Miroslav Klose
typ-tak
kurs-2.30
buk-baw

1 gol meczu
typ-Miroslav Klose
kurs-6.00
buk-baw
Posted by: Stoin

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 05/12/2006 19:41

"Dziury w całym szukacie" Panowie.

Fktycznie kurs na Barcelone u ziemniaków skandalicznie niski więc nie zachęca do grania,co innego w necie 1.4-1.45.

Większość pewnie liczy na sensacje kierując się antypatią do Barcelony a nie racjonalnymi argumentami których w temacie niewiele.

Niektórzy przywołują historie spotkań z byłem mistrzem Valencią gdzie Werder był górą inni niskim kursen na Barcelone.

Tak naprawdę jeden z nielicznych postów który wnosi bardzo dużo moim zdaniem do dyskusji jest post pana WERDER12 który poruszył bardzo ważną kwestie a mianowicie fakt iż spotykaja się dwie drużyny którch najmocniejszą stroną jest gra w ofensywie oraz fakt iż w większości spotkań grają po to żeby wygrać ( z małymi wyjątkami oczywiście )
Werderowi wystarczy remis ale w/g mnie Werder personalnie oraz taktycznie nie ma argumentów żeby zrobić krzywdę Barcelonie.
Po pierwsze nie mają tak dobrej defensywy która pozwoli przez dłuugi okres czasu zatrzymywać ataki Barcelony i po drugie druga linia oprócz Diego i Fringsa prezentuje się mizernie jesli chodzi o umiejętność utrzymywania się przy piłce oraz brania ciężaru gry na siebie.
Z przodu samotny Hans Klos to w/g mnie za malo na "Katalonczyków"

Tak jak napisał WERDER12 remisu nie będzie i MEGA sensacji również

Barcelona - Werder 1
Posted by: El Camino

Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa - 06/12/2006 10:13

Quote:

Quote:

Co do meczu

Barca-Werder

to dla mnie 1-choc napewno latwo nie bedzie.
ostatnie mecze levante=barca 1-1
werder-herha 3-1(2 bramki klose)

to nie brzmi optymistycznie co do mojego typy,ale...





Ostatnim weekendem bym się za bardzo nie sugerował.Wygrana Barcy z Levante wcale nie była oczywista (choć buki bardzo ich faworyzowały).Znam parę osób,które grały levante z podpórką i to wcale nie za grosze.

Ja również nie bardzo wyobrażam sobie dalszych rozgrywek bez Barcelony,ale takiej możliwości nie wykluczam.Nie takie niespodzianki już się zdarzały,dlatego typ na wygraną gospodarzy sobie daruję.

Przychylam się do opinii Dziabora i spróbuję overka.Nie będę się nad tym typem rozwodzić,bo kolega napisał to wszystko,co chciałem w tym temacie powiedzieć.Kurs bez rewelacji,ale do przyjęcia.

Drugi typem nad którym się poważnie zastanawiam jest under w meczu Chelsea-Levski.Przejrzałem ofertę i byłem mocno zaskoczony bardzo wysokim kursem na under.Buki zapewne wyszły z założenia,że londyńczycy zmiażdżą gości.Myślę,że Levski istotnie nie ma większych szans,ale nie koniecznie muszą wrócić do domu z workiem bramek.Chelsea ma już dawno zapewniony awans i wątpię,by w tym meczu specjalnie się forsowali.Jednocześnie nie bardzo wierzę,żeby Levski by w stanie zdobyć choćby jedną bramkę.Widzi mi się zwycięstwo gospodarzy 2:0.Kurs na poziomie 2.60 (gb) wydaje mi się ewidentnie zawyżony.Dlatego spróbuję za małą stawkę (2/10).

Pozdrawiam




Szkoda że nie padł over w Barcelonie-byłby wówczas piękny dzień.Ale na osłodę underek w Londynie i correct score